Globalny Świniopas elit oraz ludu III/IV RP


 

Globalny Świniopas elit oraz ludu III/IV RP

 autor Goska – maryla@iinet.net.au
   
 Świetny tekst jaki dotarł do mnie e-pocztą, bodajże od faceta z Australii. Doskonałe dopełnienie do Adm wykładu o hobby na dzień powszedni. (A także niedawnego wystąpienia Grzegorza Brauna w płatnej TV Republika, nazwanej przez niego „agenturą żydo-amerykańską”). Bo Adm się cieszy, że jest DOBRZE jako że w marcu dostał podwyżki emerytury aż o 60 zł, podczas gdy ja tylko o 4,50 – z czego wkrótce zaczną nam zabierać po 15 zł na utrzymanie TELEWIZJI NARODOWEJ – oczywiście Żydo-Amerykańskiej – w języku coraz mniej przypominającym polski..
——————————————————————————–
Glosuj na kogo chcesz
Wysłany: Nie Maj 08, 2016 1:02 am     Temat postu:   Świniopas ——————————————————————————–

Jeśli ktoś chce nas wmanipulować w wojnę , to jak go rozpoznać ? Do realizacji tego planu konieczna jest niejawność tego zamiaru . Jeśli plan i jego twórca zostanie zdemaskowany , może nie wypalić .
NIEJAWNOŚĆ . WYBIELANIE .
Kiedyś mój syn ustawił na tapecie dzielnych żołnierzy wermachtu . Wściekło mnie to , postanowiłem znaleźć jakieś inne , bliższe prawdy o tych chwatach . Szukałem gdzie się dało , mnóstwo czasu . Efekt mizerny . Nic lub niewiele z tak dobrze udokumentowanych przez samych oprawców zbrodni . Gdzie się to zapodziało ? IPN tylko : martyrologia księży , zbrodnie stalinowskie , prześladowanie reakcji . O szkopach cisza . Kto postanowił umniejszyć rolę Niemców ?

Przebaczamy i prosimy o przebaczenie . Kto dał do tego prawo biskupom . A jeśli przebaczenie , to czemu nie hurtem , wszystkim oprawcom Polaków ? Czyli ruskim też . Skąd ta wybiórczość ? Ruskie to bezbożniki ? Pozostali przy wierze mimo prześladowań rozpoczętych na długo przed II wojną światową , ryzykując więcej niż Polacy za tzw. komuny . Kto postanowił być tak miłosiernym jedynie dla Niemców ?

Problemy finansowe Smorzewskiego w ukończeniu filmu o relacjach polsko ukraińskich . Jest kasa na wszelkie gnioty , obsadzone przez lachociągłe halabardzistki , sprzedajne miernoty . Seriale , przy których „ Przygody psa cywila „ to istna perła . Filmy Smorzewskiego to powrót do starej , dobrej , polskiej szkoły filmowej . Nie jest to tylko moje zdanie . Kto postanowił umniejszyć rolę kolaborujących z Niemcami Ukraińców ?

Nijakie reakcje kolejnych „ wolnościowych „ rządów na odwracanie historii . Polskie obozy zagłady itp. rewelacje . Nic więcej nie można z tym zrobić ponad słodkie popiardywanie wydawane przez MSZ ?

SZCZUCIE .
Po dojściu solidarności do głosu wiele razy wpadałem do warszawskiej siedziby na Mazowieckiej , kupowałem książki , brałem ulotki . Dopiero mocno po czasie uświadomiłem sobie , że WSZYSTKIE publikacje sprzedawanych tam wydawnictw służą szczuciu na Rosję . Tysiące publikacji , wszystko na jedno kopyto . Gdybym bazował jedynie na wiedzy z tamtych wydawnictw byłbym pewien , że wszelkie zbrodnie II wojny światowej oraz te po jej zakończeniu są sprawką bolszewików . Kto już wtedy postanowił umniejszyć rolę Niemców ?

Tak było od początku , tak jest do dziś ,nienawiść jedynie eskaluje . Skoro przy sterze siedzi część starego układu z tzw. postkomuny , to gdzie ich reakcja ? Jako pion decyzyjny nie mogą nałożyć kagańca na kąsające Rosję pyski ? Niemieckie zbrodnie można wyciszyć , a tych ze wschodu nie ? Kto i gdzie o tym zadecydował ?

Niesłabnąca od lat 80 fala nienawiści do Rosjan . Oczywiście , ma ona uzasadnienie . Tyle , że jej skutkiem jest opinia ludzi wychowanych na tym jadzie . Jaka ona jest ? Niemcy – owszem , brali udział w wojnie . Ale mordowali ruscy !!! Kawały . Ruski zawsze najgłupszy , Polak cwaniak – wykiwa wszystkich . Czy tak jest w rzeczywistości ? Jeśli tak , to czemu staliśmy się parobolaczkami we własnym kraju ?

KTO ZYSKUJE ?
Kauflandy , Biedronki i inne robactwo , transferujące z Polski nieopodatkowane zyski – to forma kolejnej grabieży ruskich na Polakach ? Rosjanie wykupują polską ziemię ? To Rosjanie narzucają nam eko-śmeko normy , na których zbijają kokosy ruskie firmy ? Wciskają nam uchodźców i straszą sankcjami ? Jeśli to Rosjanie mają tak nieograniczoną władzę , agentury – to korzystając z nich nie potrafią wpłynąć na poprawę swego wizerunku ? Nie potrafią zamaskować swych odwiecznych knowań ?

WOJNA
Rosja nie musi odpalać na nas swoich rakiet . Armię – jaką dziś mamy – wyduszą smrodem z onuc
Utworzony przez kapitalizm złodziejski system bankowy chwieje się w posadach . Przypomina największą piramidę finansową , jaką widział świat . Świat zadłużony na 40 bilionów USD , nie wiadomo u kogo . To Rosja jest krajem tych banksterów ?
Wojna jest banksterom na rękę . I większości instytucji opartych na bankowości . Można by pokusić się o listę firm , które wojna uratuje przed bankructwem . ZUS-y , śmusy , itd . Można też zrobić listę tych , którzy utuczą się na wojnie . Wszystkie sznurki prowadzą do tych , którzy trzęsą bankowością . Czy to na pewno ruskie ? Wojna ukryje , zatuszuje , wyzeruje większość przewałek finansowych . Banki narzuciły nam system tzw. szyszki w dupie . Ani w tą , ani w tamtą . Wyjścia z tego szamba nie widać . Wojna jest najprostszym rozwiązaniem . Wojna – krowa dojna .
Wojna jest na rękę tym , którzy mają do Polski roszczenia terytorialne . To szansa na realizację ich planów . Pokojowo trudno to osiągnąć . A zatem – ruskie ?
Wojna jest na rękę tym , którzy w szybki i prosty sposób chcą zrealizować swoje pomysły . Putinowskie NWO , PNAC , depopulacja itd. ? Ci , którym będzie dane przeżyć , nie będą pytać . Będą szczęśliwi , że przeżyli . A jeśli nawet zapytają , to kto da im odpowiedź ? Ci , którzy zwyciężą , bo to zwycięzcy piszą historię .

CO ROBIĆ ?
Możliwości są takie :
POWSTRZYMAĆ
Propozycje !!!!
UCIEKAĆ
Uciec , ukryć się – przed agresorem i swoimi . Gdzie dziś można się ukryć , na jak długo ? Propozycje !!!
WALCZYĆ
Z maczetą u boku , za wolność waszą i naszą . Tra-ta-ta-ta , trzy naboje , koniec pieśni . Ale ja mam pewien chytry plan . Zgłoszę się na ochotnika do marynarki wojennej . Z jednym zastrzeżeniem – chcę służyć na ORP „GAWRON „ . Chlubie najjaśniejszej .
A TAK POWAŻNIE
Jedynym rozsądnym wyjściem wydaje się pójść w objęcia banksterów . Zostać ważnym politykiem lub kimś takim . Tacy nie giną na wojnach . Mamona dba o swych wyznawców . MA-MON , bożek MAMMON – jak wszystkim wiadomo – ma siedzibę na kremlu . Zdastwuj , tawariszcz Momonow . Eto ja , świnipas , twoj wiernyj drug . Pamagitie !

ZAGADKA
Kim jest kobieta , która powiedziała : „gdyby moi synowie nie chcieli wojen , to by ich nie było„ .

Odpowiedź dla @ Agre

To co Ty nazywasz mocą , a ja potencjałem duszy – Jezus przyrównuje do oliwy w lampie roztropnych panien . To jest to coś , co można roztrwonić na świecie lub też zachować na czas obrachunku .
To kapitał , którego próbuje pozbawić nas właściciel Word-Pub . Demiurg , archont , stwórca , saklas , patron banksterki , szef manipulatorni , król ślepców i geszefciarzy , przywódca wszystkich polityków , papież wszelkich religii .

Dzierzynski
Reklamy

18 uwag do wpisu “Globalny Świniopas elit oraz ludu III/IV RP

 1. Przeciez to co wyzej to jakis haos w skolatanej wiedza glowie !
  Dla kogo to, dla Polakow i Polek ,ktore i tak nic z tego nie rozumieja co szmul ze szwabem w Polsce wyprawia na obecne czasy,kto wrog a kto przyjaciel ,gdzie sloam a gdzie siano,komu owies a komu piano ?!

  Do ludzi trzeba pisac ich jezykiem proza lub z rymem, a nie belkotem MIESZANCA ,wiedzac jeszcze przy tym bym im z rak nie wyrwac rozanca !

  Polubienie

 2. Wczoraj chcieli MIESZANCE pod dyktando szmuli i szwabow „za-KOD-owac” cala Polske i co z tego wyszlo ?
  Z planow im szmulo -szwabskie gowno pryslo !

  Dzisiaj na miekkich nozkach czas do kosciolka podeptac ,
  a szabasowcy (?) , tydzien wam sie zaczal do roboty,do dziela ,
  „angela z beata tylki wypiela” (pisza media).

  Temat o globalu, o swiniopasach ?
  A moze by tak o lasach ,ktore na wzor i podbienstwo kanadyjskie zaplonac moga na wzor globalny ???

  No bo jak to ,lasow nie prywatyzowac ,puszcze zachowac ?
  A po co,by znowu po nich partyzantaka „bushowala” i skolonizowac sie nie dala ?
  Nie, Panie i Panowie o planach globalu nikt sie nie dowie,
  bo jak zechce ,wczesniej moze spoczac w grobie .

  Polubienie

 3. Nie wyszlo .”na barykady ludu roboczy” ?
  No to moze wyjdzie z ponownym ukrzyzowaniem jakiegos nowego syna czlowieczego o imieniu Jezus ale napewno nie Pawel czy David lub Jaroslaw.

  Dziadki biskupi wymieraja , 90-tki juz nie doczekaja,bowiem medycyna szkolna juz tak daleko sie rozwinela ,ze nikt nie ma prawa jej dozyc ,no chyba ze beda sie leczyc wg.zalecen „znachorow” i Pana Jerzego Zieby ,ktorego tez juz przed gazeta wyborcza stawiaja i osmieszaja, bo interes swiatowej organizacji zabojstw im psuje .

  Polubienie

 4. Pytacie – co robic ?
  Nic ,po za potrzebami fizjologicznymi !
  Jesc swoja zywnosc ,pic swoja wode ,oddychac czystym lesnym powietrzem .
  Choc z tym ostatnim zaczynaja byc klopoty .
  Lasy szmulom i szwabom nie daja spac spokojnie !
  I tu sprawa moze oprzec sie na WOJNIE !!!

  Polubienie

 5. Teraz kilka zdan o tej wyzej wspomnianej „nienawisci do Rosjan” ,ktora tak teraz stara sie global zaszczepic nie tylko w Polakach ale i w innych narodach.

  Panie i Panowie !
  Historia nie raz udowodnila ,ze kazde klamstwo i faryzejstwo zle sie konczy dla klamcow i faryzeuszy,bowiem ,
  PRAWDY NIKT NIE SKRUSZY !!!

  Kto ma oczy i uszy oraz wlasny rozum ,ktorymi potrafi sie poslugiwac inaczej niz ciele patrzace na malowane wrota, dojdzie do wlasnych wnioskow i spostrzezen,ze zadna juz sztuczka szmulo-szwabska tak w Polsce jak i w Rosji nie uda sie .

  Rosjanie i Polacy, takze inni pochodzenia SLOWIANSKIEGO przestaja juz byc milosierni wlasnie w tym wieku,wieku ostatecznych rozliczen.
  Jeszcze niektorych baranow i owce oraz niektore woly i konie z kobylami bierze sie „na trawe,siano i owies”,pasie sie je na starych wzorach i dietach z mlaskaniem,beczeniem i bez ale to juz ostanie miesiace, bo nastepne pasc sie juz nie da, bowiem beda naprawde gorace !

  Co sie zacznie ?
  Ano to,ze PRZEPADNIE WSZELKIE ZLO !!!

  Polubienie

 6. ….Kto postanowił być tak miłosiernym jedynie dla Niemców ?….
  czy nie powinno być
  Kto nakazał być tak miłosiernym jedynie dla Niemców ?

  Z tekstu można wnosić, że Gośka (zapewne facet który pierwotnie obalał ramię w ramię z Kuroniem, Michnikiem i Wałęśą komunę) obudziła się z ręką w nocniku.
  Z tą podwyżką emerytury to postanowiłem się upewnić i tak uzyskałem pełną informację od mojej małżonki że 50 zł otrzymałem jednorazowo, ale za to co miesiąc aż po 3 zł.
  No to kurza twarz i w mordę jerza jest nie tylko dobrze ale i ładnie.
  I jak tu nie być szczęśliwym i zadowolonym. Forsa sama z góry kapie i coraz to więcej jej spada.

  Polubienie

 7. Adm napisał:

  że 50 zł otrzymałem jednorazowo, ale za to co miesiąc aż po 3 zł.

  ale numer z tymi podwyżkami najniższych emerytur, na wszelki wypadek zlikwidowano także możliwość zakupu – za 150 zł – rocznej karty na zniżkę 50% dla emerytów w pociągach klasy „IC” czyli po polsku Inter City. I tak to mi pozostała radość jeżdżenia – za darmo – pociągami po Słowacji (gdzie rządzi nie „Solidarność” ale wciąż ukryci i jawni nacjonal-komuniści.)

  Polubienie

 8. @ Adm
  Pecunia non olet – pieniadze nie cuchna

  „Z tekstu można wnosić, że Gośka… obudziła się z ręką w nocniku.” by wylowic kilka szekli.

  Polubienie

 9. Donald Trump zagroził że spowoduje bezprecedensowy globalny kryzys finansowy. To znaczy nie on tak powiedział ale tak uważają banksterzy.

  Trump powiedział tylko że rozprawi się z amerykańskim długiem ale tym samym wkracza na obszar zastrzeżony dla ekonomicznych macherów. Nie po to zadłużali USA i Amerykanów aby ktoś to zreperował.

  W wywiadzie dla CNBC , Donald Trump zerwał z meczącym ględzeniem na temat zła jakim jest akumulacja federalnego zadłużenia. „Jestem królem długu”, powiedział. „Kocham dług. Uwielbiam grać nim.”.

  Ale mówiąc o długu powiedział coś jeszcze bardziej niepokojącego finansjerę – zapowiedział możliwość bankructwa rządu federalnego Stanów Zjednoczonych, które miałoby zrujnować gospodarkę światową.

  Ale czego się tu bać? System finansowy świata i tak jest w ruinie. Trzeba go rozbić jak starą ruderę nie nadającą się do remontu i na tym miejscu zbudować nowoczesną konstrukcję. To tylko finansowe rekiny straciłyby krociowe zyski.

  I po to wybieramy Trumpa

  Polubienie

 10. „KTO ZYSKUJE ?
  Kauflandy , Biedronki i inne robactwo , transferujące z Polski nieopodatkowane zyski – to forma kolejnej grabieży ruskich na Polakach ?”

  I właśnie dlatego zagłosowałem na PiS, żeby tym upasionym koncernom w końcu śrube przykręcono. Mamy już antyrynkowe ustawy blokujące „swobody obrót” ziemią na rynku, prywatyzacja lasów została zahamowana, zmiany jak na razie idą w dobrym kierunku pomimo wściekłego ujadania zaKODowanych świń, które od żłobu zostały przepędzone.

  Polubienie

 11. Odpowiem na pytanie końcowe – to matka Rothschilda. Aczkolwiek w literaturze jeszcze istnieje jedna wersja tego: „Gdyby nie moi synowie, to nikt by wojen nie kochał”.

  Polubienie

 12. Wojny przed Rothschildami także były prowadzone, ale zgadza się, zawsze miały podłoże ekonomiczne, zatem pieniądz. Może inaczej, żarcie, gdyż pieniądz to tylko substytut.
  Świat i życie na nim, oparte jest na tak zwanym łańcuchu pokarmowym.
  Bez pokarmu nie da się żyć.
  Pokarm można dostać za pieniądze. I tu mamy koło, prowadzimy wojnę o pieniądz i przez pieniądz.
  Myślę, że wojna trojańska toczona była właśnie z tego powodu że Troja leżała gdzieś na przejściu z Europy do Azji tam gdzie jest cieśnina Bosfor.
  Troja zdzierała myto z kupców przemieszczających tą cieśninę co mocno zubożało inne państwa –miasta greckie. Zatem była wojną o pieniądz, a Helena była tylko pretekstem.
  Wszystkie wojny od wypraw krzyżowych po wojny kolonialne i obecne kolorowe rewolucje to też nic innego jak walka o kasę (ropę, surowce, tanią siłę roboczą).
  KOD to tez walka o koryto, czyli o kasę.

  Polubienie

 13. „KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice” – taki transparent wywiesili kibole Legii w czasie meczu z Piastem Gliwice.
  Transparent nawiązywał do tego, że w czasie finału Pucharu Polski w ubiegły poniedziałek część trybun wygwizdała prezydenta Andrzeja Dudę. Transparent o szubienicach pojawił się podczas meczu ligowego na trybunie fanów warszawskiego klubu…

  Polubienie

 14. Jo, tento prvy obrazok – nadherna prasa. Mlade svinki su prostie milacky. :o)
  Avsak v tomto kontexte obrazok neni adekvatny, prasiatka su velmi sympaticke zveriatka, co uz nemožno povedať o ľuďoch o lud’och, obzvlast tzv. lemingoch, ktorych – ako si dufam – tiento obrazok mal symbolizovat’.

  Pozdravujte prosim odo mňa, Vazeny dr Gąsienica, Moje Zalubene este zasnežene. Hore zdar!

  Polubienie

 15. Co raz blizej do swiatowego spedu mlodziezy w Polsce .
  Oj bedzie sie dzialo .
  Flaktycznie antychrystem zasmierdzialo !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s