Uwięzienie MATEUSZA PISKORSKIEGO oraz Komentarze do ANTYZOOLOGIZMU Wiary Chrześcijan


SPRAWA PIERWSZA

Wiadomość z dziennika TVP, wczoraj 18 maja

Mateusz Piskorski zatrzymany przez ABW

Mateusz Piskorski został zatrzymany w związku z podejrzeniem o szpiegostwo na rzecz Rosji – informuje portal Newsbalt.ru.

Według informacji portalu, ABW przeszukała biuro Piskorskiego oraz domy członków kierownictwa partii. … Jak dowiedziała się reporterka TVP Info, śledztwo w tej sprawie jest niejawne, prowadzi je Departament ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji. Mateusz Piskorski to były poseł Samoobrony, od lutego 2015 roku lider prorosyjskiej partii Zmiana. (…) Mateusz Piskorski to założyciel Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych. Były poseł Samoobrony często występuje w rosyjskich mediach państwowych, wypowiadając się przede wszystkim w kwestiach związanych z konfliktem rosyjsko-ukraińskim. Piskorski wielokrotnie krytykował politykę Polski i Zachodu wobec Rosji.

Czytać więcej:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/newsbalt-ru-mateusz-piskorski-zatrzymany-przez-abw/hlhpr3

Tę charakterystyczną, dla Polski pod TRÓJWŁADZĄ „Maciarewicza, Kamińskiego & Kaczyńskiego„, wiadomość zdążył już skomentować inny były poseł „Samoobrony” Zdzislaw Jankowski:

Zatrzymanie przez ABW liderów partii Zmiana posła Mateusza Piskorskiego narusza artykuł 105 Konstytucji RP, który mówi. Poseł nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za swoją działalność wchodzącą w zakres sprawowania mandatu poselskiego ani w czasie jego trwania, ani po jego wygaśnięciu. Za taką działalność poseł odpowiada wyłącznie przed Sejmem, a w przypadku naruszenia praw osób trzecich może być pociągnięty do odpowiedzialności tylko za zgodą Sejmu. Czyżby nadchodziły złe praktyki i złe czasy????????             

poseł IV kad. – Zdzisław Jankowski

A oto komentarz MG:

A zatem w „Wolnej Polsce” robi się coraz bardziej ciekawie. Przypominam, że w roku 2011 „popełnił samobójstwo” były wice-premier Andrzej Lepper. (Szczegóły jego śmierci pokazuje film „Służby Specjalne”). Jeszcze wcześniej zginął na autostradzie, po wyjściu ze studia TV w czasie kampanii prezydenckiej roku 2005, szef śląskiej „Solidarności 80” Daniel Podrzycki. W roku 2000 utopił się w Morzu Śródziemnym mój kolega, krakowski działacz ZSP jeszcze w latach 1960, Andrzej Urbańczyk, który miał zostać rzecznikiem rządów SLD po wygranych wtedy przez tą partię wyborach. A już w roku 1991 zmarł nagle „na serce” Michał Falzman, odkrywca „afery FOZZ„, zaś w roku 1988, na Wisłostradzie w Warszawie, został zamordowany mój starszy kolega z Klubu Wysokogórskiego, Jan Strzelecki, jeden z głównych Doradców Solidarności w ówczesnych „rozmowach likwidacyjnych” PRL-u…

Wszystkie te, znane mi osoby, łączyło z Mateuszem Piskorskim jedno: PRZEKONANIE, ŻE O SOCJALIZM Z LUDZKĄ TWARZĄ NALEŻY W POLSCE WALCZYĆ. („Socjalizmu model liryczny” to książka J. Strzeleckiego, która została mi jako pamiątka po nim; a hasło A. Leppera brzmiało: „Balcerowicz musi odejść”; no i odszedł od nas Andrzej Lepper, a Balcerowicz właśnie pojechał na Ukrainę kontynuować swą „terapię szokową” – patrz komentarze „Gea” do „Gasienicy” poniżej.)

Interesująco, w tym kontekście nagłych śmierci oraz uwięzień mych znajomych, brzmi takie oto ostrzeżenie, sformułowane przez pana/panią Gea, biorącą udział w elektronicznej dyskusji, na portalu www.prawda2.info poniżej:

Życzę Panu jak najszybszego pochylenia się nad Prawami Natury. Zanim (…) powali Pana udar z zawałem. ( yt. Rodzaje zawałów serca) na skutek nagromadzenia dużej masy konfliktowej. Jest Pan jeszcze za młody na pożegnanie z tym najpiękniejszym ze światów.”

No cóż, właśnie zasady funkcjonowania tych „PRAW NATURY” staram się przyswoić ewentualnym czytelnikom mych tekstów. Przypominam, że wg. Lamarcka „Zasada aktywności, WALKI ZE ŚRODOWISKIEM (a więc z darwinowską Naturalną Selekcją – MG) tłumaczy nam otaczającą nas przyrodę,

 SPRAWA DRUGA

Komentując mój, niewątpliwie nieco trudny do szybkiego sobie przyswojenia, wpis na https://prawda2.info/viewtopic.php?t=25025 pt. Wykład o charakterze Oświatowym: ANTYZOOLOGIZM Wiary Chrześcijan i tego konsekwencje dla Urbis et Orbis, pojwiło się kilka interesujących komentarzy:

Zibimark napisał:

Z jednym zgodzę się tylko z Marksem w kwestii tego co mówił o religii

FortyNiner się go zapytał

A co Ty wiesz na temat Marksa, w kwestii religii zwłaszcza?

(MG – Karol Marks nt. religii chrześcijańskiej twierdził dokładnie to:

Judeochrystianizm 2

Zibimark odpowiedział:

Gdy zanurzymy sie w strumień życia zaczynamy rozumieć rytm ewolucji: raz pojawia się w tym rytmie nasilenie pędu twórczego ,intensyfikujące jednośc, ciągłośc i wolnośc,to znowu przychodzi osłabnięcie wyrażające się rozpadem ,znieruchomieniem, przymusem. Siła rozwijająca się przez świat organiczny jest ograniczona,choć stara się sama siebie przewyższyć, to nie dorasta do dzieła ,które pragnie wytworzyć. Wysiłek ten ,nawet gdy na pozór przewyzszył przeciwieństwa, ulega tej materialności którą sobie nadał. Słowo zwraca się przeciw myśli, litera zabija ducha.
Poznanie metafizyczne jest dziełem intuicji, która przeciwstawia sie rozumowi pod kazdym względem ,ale zarazem potrzebuje rozumu z jego wytworami-nauką i jezykiem

(MG – skąd Zbimark wziął ten cytat? Czy to jego własny? Czy gdzieś z Marksa?)

Gasienica napisał:

markglogg

To ciekawe, co „zbimark” napisał.
To pokrywa się w swym wydźwięku z tym, co napisał Włodzimierz Komarow w zakończeniu książeczki „Lamarck” (wyd. „Książka” Warszawa-Łódź 1946). Komarow w tym czasie jeszcze nic np. o Trofimie Łysenko nie wiedział. ale zachwyca się profesorem P.F. Lesgaftem – w Rosji roku 1909 – „Wykłady jego przesiąkniete były lamarckizmem; jako ideowy materialista realizował on konsekwentnie zasadę przyczynowości – zastępując zasadę celowości przez zasadę czynności funkcjonalnych. P. Lesgaft oparł swe życie osobiste i swe wykłady z anatomii, biologii i pedagogiki na zasadzie używania lub nieużywania organów.”

Po czym kończy tę książeczkę zupełnie w stylu „zbimarka„:

Cytat:
Teoria Lamarcka nie jest w istocie swej konstrukcji abstrakcyjną, oderwaną od życia. Jest życiem samym. Życie w jego najwyższych objawach, gdzie psychika i zjawiska fizyczne tworzą harmonijną całość, oto idee Lamarcka. Zasada aktywności, WALKI ZE ŚRODOWISKIEM (a więc z darwinowską Naturalną Selekcją – MG) tłumaczy nam otaczającą nas przyrodę, a zarazem stawia przed nami szereg dynamicznych zadań społecznych. Skoro podwyższenie stopnia organizacji ma miejsce tylko przy zwiększonej aktywności organizmu, powinniśmy nasze wysiłki skierować na zwiększenie aktywności organów, które stanowią nasze cechy specyficzne. … Człowiek potrafi do pewnego stopnia przewidywać przyszłość, on jedyny w przyrodzie, potrafi sobie stawiać cele, a najrozumniejszym celem jest doskonalenie środowiska społecznego i rozwój każdej jednostki. Lamarck pozostawił nam klucz do wykrycia tajemnic naszej przeszłości on też pomaga nam kształtować naszą przyszłość.

Jeśli chodzi o to PRZEWIDYWANIE PRZYSZŁOŚCI, to w Paryżu w 1979 roku miałem okazję czytać „Manuscripts complètement inédits de Lamarck„, oryginalnie spisane przez jego córkę w roku 1822, w których jej 78-letni ociemniały już ojciec przewidywał:

Cytat:
Interesy i zwiększone potrzeby sprawią, iż będą oni pożądać jeszcze więcej, co spowoduje, że powoli większość z nich ucieknie z miejscowości izolowanych, opuszczą oni wsie i skumulują się w liczbie w pewnym sensie przeogromnej w wielkich miastach. (…) Osobniki ze wszystkich klas społecznych, które składają się na te wielkie zespoły ludzkie będą na pastwie ciągłych napięć i podniet coraz bardziej niezdrowych, ich zdrowie będzie się pogarszać choć nie będą tego zauważać (…) w ich organizacji będą powstawać rozmaite zaburzenia, będzie ich nękać ciągle rosnąca ilość rozmaitych chorób, które będą powiększać się z pokolenia na pokolenie…„.

I trzeba to jasno powiedzieć. Już wtedy, zmarginalizowany kompletnie za czasów Restauracji Ancien Regime Lamarck, przewidywał ZAGŁADĘ TOTALNIE ZBĘCWALONEJ LUDZKOŚCI jeśli nie uda się powstrzymać jej „wolnościowo-komercyjnego” ekonomicznego rozwoju. Dokładnie takiego jaki święcimy w Polsce już od lat 26.

Czytać więcej: http://sowa.blog.quicksnake.pl/Marek-Glo…..z-Ciep-Wod

(W e-dyskusję włączyła się Gea)

Gea napisał(a):

Gasienica napisał:
(…) bo jeśli o mnie chodzi to (jako pisarz jestem) AŻ ZANADTO SPEŁNIONY:

Cytat:
I am an author of more than 200 essays and scientific dissertations, and an active participant of several internationally important conferences, in particular “Mut zur Ethik” Congress, organised annually in September at Feldkirch, Austria, Round Table of Jamahir Society for Philosophy and Culture at Vienna 2002, World Public Forum “Dialogue of Civilizations” at Rhodes, Greece in 2003 and 2006, also in several Panslavic and anti-globalist conferences: in Prag (1998), Minsk (2005, 2011), Kiew (2004, 2005, 2010) and Moscow (2009, 2015). I write usually in Polish, but I’ve published quite a number of texts written directly in English, as well as in French, Russian and even Slovakian. Several my essays were published in Arabic, Ukrainian, Russian, French, Serbian, Swiss, Italian, British, Canadian, Indian and Slovakian newspapers, revues, and at important international websites.

http://markglogg.eu/?page_id=2

отличьзно, деталично, excellent, parfaitement, perfekt, bezchybne

Panie Marku.
Jest Pan twórczy, inteligentny, błyskotliwy, ma talent pisarski, zdolności językowe i potrzebę przekazywania swoich przekonań. Które uważa Pan za jedynie trafne, słuszne, PRAWDZIWE a nawet niezbędne do upowszechnienia i wdrukowania w umysły niedołężnym umysłowo „tuczytaczom”.
Przedstawia się pan jako: „Dr MAREK GLOGOCZOWSKI – filozof, pisarz i alpinista.”
Zatem głównym Powołaniem jest filozofia.
(Wiki) Filozofia, stgr. φιλοσοφία (zbitka słowna miłości φιλο oraz mądrości σοφία, tłumaczone jako „umiłowanie mądrości”) – SYSTEMATYCZNE I KRYTYCZNE ROZWAŻANIA NA TEMAT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW I IDEI, dążące do poznania ich istoty, a także do całościowego zrozumienia świata[1].
Nie mam pojęcia z jakiego paradygmatu filozoficznego Pan wywodzi swoje przekonania (Wiki:Wyróżnić można trzy, następujące po sobie paradygmaty: ontologiczny, mentalistyczny i lingwistyczny czy obecnie funkcjonujący – przenikający wszystkie)
Śmiem jednak zauważyć, że wypowiada się Pan autorytatywnie na temat „pożyteczności” szczepionek oraz błogosławieństwa cytotoksyków, które wg. Pana leczą.

JEDNAK JEST INACZEJ.

Napisał Pan

„1. Żelazna Reguła Raka (Nowotworu – bytu który się pojawia de novum).

Każda choroba nowotworowa powstaje wskutek uderzenia DHS (Dirk Hamer Syndrom), czyli wskutek doznania ciężkiego, dramatycznego, odczutego w wyizolowaniu, szokowego przeżycia konfliktowego następującego w trzech płaszczyznach jednocześnie: w mózgu, w psychice i na narządzie.”

To „nowotworzemie” pod wpływem dużego środowiskowego stresu, nie jest ograniczone li tylko do zwierząt pośiadających Centralny System Nerwowy (mózg). Występuje ono i w roślinach. To właśnie poprzez poddawanie kukurydzy silnym „wstrząsom” (cieplnym, żywieniowym, etc.) w pewnej ilości nasion tej rośliny wyłamywały się, dostrzegalne pod mikroskopem, kawałki genów, przez Barbarę McClintock w USA nazwane „transpozonami”, a przez Trofima Łysenke w tym samym czasie w ZSRR „krupinkami”. Te cząstki DNA uczestniczyły w adaptacyjnej reorganizacji genomu „stresoweanej” rosliny. Były to doświadczenia robione juz w latach 1940-tych, ale ze wzgędu na ich ewidentny „łysenkizm” nie uznawane przez lat całych 40 i dopiero w 1983 uhonorowane w końcu Nagrodą Nobla dla McClintock (patrz przemówienie B. McClintock po otrzymaniu Nagrody Nobla, zatytulowane „Znaczenie odpowiedzi genomu na rzucone mu wyzwanie” opublikowane przez Science, 226, 792, 1984).

No a w czasach najnowszych mamy przeprowadzane na gigantyczną skalę „stresowe wychowywanie narodów za pomoca (ekonomicznych) terapii szokowych”. takiej to „terapii uzdrowicielskiej”, pod nazwą „planu Balcerowicza-Sorosa/MFW”, byliśmy świadkami w Polsce na początku lat 1990. No i planowo zamiania sie nasz kraj obecnie w rodzaj coraz bardziej agresywny, „humanoidalny” (czyli „nie w pełni ludzki’, według Aleksandra Zinowiewa) nowotwór, o czym szerzej pisze Naomi Klein w książce „Disaster Capitalism” z roku 2007. Jaki są dalsze rokowania postępu tego „Globalnego Tumoru” ja sam piszę w książce „Atrapy i paradoksy nowoczesnej biologii” wydanej w 1993 roku .

(…)O ile będę pisać na tym nieszczęsnym schizofreniczno-agenturalnym forum (prawda2) NIE BĘDĘ MILCZEĆ w temacie ludobójstwa szczepionkowego, mordowania cytotoksykami i kanibalizmie przeszczepowym.
Oraz konsekwencjach biologicznych badań profilaktycznych z prenatalnymi na czele.

(…)

Powinien Pan wiedzieć, że filozofia jest dziedziną ludzkiego poznania należącą do pojęcia: metafizyka. W tej kategorii istnieją tylko dogmaty, nie ma w nich dowodów – empirycznych potwierdzeń teorii. Tu należy też wywoływany XIX wieczny lamarckizm. (klasyfikacja dziedzin ludzkiego poznania za Józefem Kosseckim, cybernetykiem)

Zatem nie może Pan wymagać, aby w Pańskie metafizyczne przekonania, które uważa Pan za Prawdę, tuczytacze uwierzyli.

Życzę Panu jak najszybszego pochylenia się nad Prawami Natury. Zanim medyczne pytie zmumifikują Pana cytotrutkami albo powali Pana udar z zawałem. ( yt. Rodzaje zawałów serca) na skutek nagromadzenia dużej masy konfliktowej. Jest Pan jeszcze za młody na pożegnanie z tym najpiękniejszym ze światów.

Trzeba wziąć przykład z bacy. Baca jak ma czas – to siedzi i myśli. Jak nie ma, to tylko siedzi.

(MG – zupełnie nie rozumiem alegorii „bacy”. Według Lamarcka AKTYWNOŚĆ – a nie SIEDZENIE – dostarcza informacji niezbędnych do MYŚLENIA)

Do elektronicznej dyskusji włączył się Piioottrr

Piioottrr napisał (cytaty z „Listu do Rzymian):

Ponieważ z niebios jest objawiany gniew Boga przeciwko wszelkiej bezbożności i niesprawiedliwości ludzi, co powstrzymują prawdę w bezprawiu. Dlatego, że to, co poznawalne Boga jest wśród nich oczywiste; gdyż Bóg dał im się poznać. Bo od stworzenia świata rozważając Jego niewidzialne są oglądane w dziełach. To, jak i Jego wieczna potęga oraz boska natura aby oni pozostawali nieusprawiedliwionymi. Dlatego, że wiedzieli o Bogu, a nie sławili, czy też nie dziękowali Bogu, ale zgłupieli w swych dyskusjach, a ich nierozumne serce znalazło się w ciemnościach. Zapewniając, że są mądrzy zostali głupimi. Zamienili też chwałę nieśmiertelnego Boga na podobieństwo obrazu przemijającego człowieka oraz ptaków, czworonogów i płazów. Dlatego Bóg wydał ich na zepsucie pośród pożądliwości ich serc, by między sobą hańbili swoje ciała ci, co zamienili prawdę Boga na kłamstwo oraz zaczęli oddawać cześć boską oraz służyć stworzeniu, wbrew Temu, który stworzył i który jest wysławiony na wieki-. Amen.
List do Rzymian 1, 18-25

Cytat:
Bóg osobiście zdefiniował Pogaństwo jako „wielbienie Stworzenia zamiast wielbienia Stwórcy [Rzymian 1:25] i miał on rację w każdym calu. My, demony stale staramy się skusić ludzi do wielbienia czegokolwiek zastępczego po za samym Prawdziwym Bogiem. Osiągaliśmy zawsze sukcesy skłaniając ludzi do czczenia Natury, Zwierząt, Drzew, Pszczół, Ptaków, Płazów, Słońca, Gwiazd czy czegokolwiek, co Bóg stworzył. (itd)

Gasienica napisał (kontynując elektroniczną-dyskusję z Gea):

markglogg

„Gea” napisał(a): „nieprzeczytanie treści pozostałych 4 Praw”

Proszę zatem o definicje tych pozostałych 4 praw. (Prawo 1 jest przedstawione w google w sposób zrozumiały; J. Piaget nazwał je PERTURBACJĄ (bodźcem, zranieniem, etc) pochodzącą z zewnątrz (lub także z wewnątrz) organizmu. Ciekawym co dr Hamer ma do powiedzenia Jeśli chodzi o mechanizmy fizjologiczne reakcji na ZABURZENIE INICJUJĄCE (taki termin używają onkolodzy w wypadku środków INICJUJĄCYCH takich jak np. silne napromieniowanie uv, gamma lub inne, szok termiczny (heat shock) itd., a w wypadku organizmów posiadających mózg także ODCZUCIE SILNEGO STRESU środowiskowego, etc.

W wypadku takich „szokowych inicjacji” to PODSTAWOWE PRAWO FIZJOLOGII R-N-A postuluje, że następuje REAKCJA KOMPENSACYJNA czyli REGENERACJA: ZABLIŹNIENIE się Rany, Przerost (NADREGENERACJA) muskułów oraz neuronów, zniszczonych wcześniej przez wielki wysiłek, etc. By osiągnąć stadium nowotworowe potrzebna jest jeszcze tak zwana DŁUGOTRWAŁA PROMOCJA zachowań nowotworo-podobnych: np. powtarzane rozrzedzanie koloni komórek hodowanych in vitro, aby „zachęcić je” do się rozmnażania, izolacja kolonii od innych komórek, która sprzyja ujawnieniu się zachowań egoistycznych, szarpanie ran, które zaczęły się zabliźniać, aby wymusić kolejne regeneracji tkanki, etc. etc.

W sumie wszystko to są procesy typu R-N-A, przy czym A-ASOCJACJĘ otrzymuje się właśnie poprzez DŁUGOTRWAŁĄ PROMOCJĘ zachowania jakie zamierzamy wyhodować: po „kuracji szokowej” społeczeństw post-socjalistycznych, o której pisała Naomi Klein, konieczne jest SPOŁECZNE POPIERANIE ZACHOWAŃ ukierunkowanych li tylko na ZDOBYWANIE PIENIĘDZY – aż tak hodowane osobniki zupełnie zmienią się w ZOMBIE, poruszane tylko przez T-P-D – czyli Technikę-Pieniądz- oraz Dupę, bezustannie tkwiącą w ich głowach. (Stąd właśnie ma definicja zachodniej CYWILIZACJI CUL-CAPITA czyli CYWILIZACJIA ŻOPOGŁAWA.

Gasienica dodał:

markglogg

Ot i zapomniałem dodać.

Gea napisał(a) A jednak, pisząc bzdury na temat pożyteczności szczepień i „leczenia” chemioterapią raka, udowodnił że tego NIE PRZECZYTAŁ lub NIE ZROZUMIAŁ czy ZIGNOROWAŁ.

Otóż dokładnie 3 lata temu przez całe 9 miesięcy leczono u mnie RAKA KRWI ZWANEGO CHŁONIAKIEM PŁASZCZA. Kolejno stosowano CHEMIĘ (2 x spadły mi włosy, by się odrodzić BUJNIEJ niż uprzednio), OPERACYJNE USUNIĘTO ropień wywołany tym rakiem i w końcu miałem aż 18 seansów precyzyjnych NAŚWIETLAŃ, residuum tego raka, silnie skolimowaną wiązką promieni X. Jak dotąd, 2,5 roku po tych długotrwałych i kosztownych zabiegach, moja lymphoma się nie odrodziła – za co, także na forum prawda2.info – składam podziękowania prowadzącym mój przypadek lekarzom. A przede wszystkim doc. Jurczakowi i prof. Skotnickiemu z Kliniki Hematologii UJ, prof. Składzieniowi i dr Gawlik z Kliniki Laryngologii UJ, oraz zespołowi lekarskiemu ze Szpitala Onkologicznego przy ul. Raciborskiej w Katowicach.

Czy mam powiedzieć „Boże chroń nas przed kuracją dr Dirka Hamera, i wspieraj mych kolegów-lekarzy (oraz cały personel medyczny mną się opiekujący) w Polsce?”

Gasienica napisał (komentując wpis „Piioottrra”):

Na portalu prawda2.info „zabawa w boga” zaczyna się interesująco rozwijać.

Odnośnie mej domniemanej „bezbożności” postulowanej przez „Piioottrra(a)” (najwyraźniej mającego charakterystyczne dla parkinsonowców trudności z zapisem słowa Piotr), to w istocie, w powyżej zamieszczonym „Chrześcijańskim antyzoologizmie”, po raz n-ty postponowałem św. Pawła określając go mianem „DUPOGŁOWEGO APOSTOŁA”. I to nie bez racji, jeśli zastanowimy się nad logiką przytoczonego przez „Piioottrra(a)” zdania 13 Apostoła: „Bóg osobiście zdefiniował Pogaństwo jako „wielbienie Stworzenia zamiast wielbienia Stwórcy [Rzymian 1:25]”. Otóż to moje Programowe Pogaństwo (dosł. z łaciny „wsiowość”) na portalu „wiernipolsce” niejaki APAcz (były major WP PRL, który wegetuje od 35+ lat w USA) stara się jakoś nabożnie skorygować. I nie przypadkowo mój były student „dyl” (od APAczusia o 30+ lat młodszy) tak króciutko skomentował przekonanie APAcza o istnieniu TRANSCEDENTALNEGO Boga Stwórcy, także i Jego samego:

Dyl napisał:

Cytat:
Cytuję nawiedzonego urojonym bogiem – APAczusia, który w swej nowo przybranej ojczyźnie, najwyraźniej nabawił się zatwardzenia umysłowego:
” jako prostaczkowie (…),nie bedziemy sobie kpic z BOGA PRAWDZIWEGO STWORZYCIELA WSZYSTKICH i WSZYSTKIEGO w tym dr.Marka Glogoczowskiego,ktory zglebia prawde a przy tym i bladzi ”Parafrazując fragment z „Fausta” – Goethego, jako DYLofistefeles odpowiadam:

„…, świat, mój APAczusiu, NIGDY NIE POWSTAŁ i NIGDY NIE UMRZE.”

Zatem, bez paniki. Twój jedyny bóg – to głupota

(dodatkowe objaśnienie MG. Jako „antychrześcijański” filozof głoszę PRAWDĘ O WIECZNOŚCI KOSMOSU A W NIM I ŻYCIA. W starożytności głosił ją Arystoteles w formie zdania iż „Świat jest współistotny Bogu – a zatem wieczny”, a współcześnie tę PRAWDĘ głosi astrofizyk Fred Hoyle.)

Czy przypadkiem ta uwaga nie odnosi się także i do „Piioottrra(a)” i do samego świętego Pawła (Paulus, paurolo – to znaczy mały i bojaźliwy), który najwyraźniej samego siebie uważał za Boga Stwórcę Głupoty Chrześcijan? To przecież jest sens, popularnego wśród SEKTY ŻOPOGŁOWIAN przekonania, że Bóg osobiście zdefiniował Pogaństwo jako „wielbienie Stworzenia zamiast wielbienia Stwórcy [Rzymian 1:25]”

I na zakończenie El-dyskusji Gasienica się rozpisał:

markglogg

Ad Gea i jej wykład skopiowany od Caroline Markolin.

Cytat:
Natura zawsze działa zorientowana na cel, a tym nadrzędnym celem jest zabezpieczenie jej przetrwania. My ludzie jesteśmy częścią Natury, która nie działa przeciwko nam, a dla nas, tak aby zapewnić nam i naszemu potomstwu przetrwanie.

Po rozwiązaniu konfliktu ubytki na tkankach zostają wypełnione przez nowe komórki. Na tym etapie można wykryć u pacjentów guzy na jajnikach lub jądrach, raka szyjki macicy, raka oskrzeli lub krtani, chłoniaka, jak również różnego rodzaju mięsaki. Medycyna tradycyjna uważa te raki za złośliwe narośle, a tak naprawdę są to zdrowiejące guzy, które wraz z ukończeniem fazy zdrowienia zmniejszą swój rozmiar, by potem całkowicie zniknąć.

Znowu Gea nie odpowiedziała na me pytanie CO TO SA TE POZOSTAŁE 4 PRAWA NATURY (ożywionej oczywiście).

Bo to, że PRAWEM NATURY jest REGENERACJA nie krytycznych uszkodzeń Zoon („les etres vivantes” czyli istot ożywionych) oraz NADREGENERACJA powtarzających się uszkodzeń, to jest banał. To się nazywa fachowo HIPERPLAZJĄ i najlepszym jej przykładem są ODCISKI, zgrubienia skóry jakie się pojawiają w miejscach jej częstego ocierania na dłoniach i stopach. Do hiperplazji zapewne zaliczają się też przerosty tarczycy w wypadku podrażnienia dróg oddechowych promieniotwórczym jodem – tak jak to miało miejsce na terenach silnie skażonych po wybuchu reaktora w Czarnobylu. Podobnie jak odciski na rękach tak i te przerosty tarczycy (brane za formę raka) znikały po pewnym czasie „odpoczynku” od podrażnień/zniszczeń je wywołujących.

Problem istotnie NOWOTWOROWY zaczyna się w momencie, który już Arystoteles nazwał „niewolnictwem przyzwyczajeń”: przyzwyczajane przez dłuższy czas do NADMIAROWEGO ROZMNAŻANIA SIĘ komórki nie potrafią się już od tej „cechy nabytej przez jej powtarzanie” odzwyczaić. (Np. na portalu „wiernipolsce”, samo-uwięziony w USA of lat 35, były wojak PRL-u APA nie potrafi się odzwyczaić od tego, by w prawie każdej napisanej przezeń wypowiedzi, nie skojarzyć wszelkiego zła w (wyimaginowanej przez niego) Polsce, ze „szmulem i szwabem” genetycznie zakodowanym (i psującym NATURALNE DOBRO tkwiące, z definicji, w czystej polskiej RASIE).

No i właśnie wtedy, gdy „policja wewnątrzorganizmowa” jest za słaba, by nadmiarowe rozmnażanie się „opuchliny” powstrzymać (także poprzez najzwyklejsze zabijanie komórek nadmiernie się rozmnażających – to jest praca limfocytów T „killers”) pojawiają się pierwsze stadia EKSPANSYWNEGO RAKA, który szybko się UCZY (mechanizm R-N-A) jak omijać/oszukiwać/neutralizować i „policje wewnątrzustrojową” i stosowane przeciw niemu środki farmakologiczne.

A ponieważ RAK WEWNĄTRZUSTROJOWY JEST PRAWIE ŚLEPY, więc żyjąc jako PASOŻYT wciąż zdrowych, zahamowanych w ich rozmnażaniu się tkanek, zwykł doprowadzać – właśnie poprzez BEZWZGLĘDNY WYZYSK i KRADZIEŻ innym komórkom ich, dostarczanych przez krew, soków odżywczych – do PRZEDWCZESNEJ ŚMIERCI CAŁEGO ORGANIZMU – w tym i żerującego na nim RAKA.

A zatem i przytoczone przez Gea stwierdzenie „Natura zawsze działa zorientowana na cel, a tym nadrzędnym celem jest zabezpieczenie jej przetrwania.” jest tylko CZĘŚCIOWO SŁUSZNE. Mityczna Natura, która utraciła kontrolę nad swymi, super-żarłocznymi NOWOTWORAMI, potrafi dążyć – tak jak ten biblijny Ślepy Samson – do swego WŁASNEGO SAMOUNICESTWIENIA. I to jest NATURALNY CEL CYWILIZACJI ZACHODU POD WEZWANIEM BOGA CUL-CAPITA, czyli ŻOPOGŁAWA, w Piśmie Świętym Nowego Testamentu reprezentowanego przez Świętego PAWŁA (i PIOTRA go naśladującego).

Wystarczy ZABAWY W BOGA STWÓRCĘ LUDZKIEJ GŁUPOTY na dzisiaj?

Semper in altum

Reklamy

67 uwag do wpisu “Uwięzienie MATEUSZA PISKORSKIEGO oraz Komentarze do ANTYZOOLOGIZMU Wiary Chrześcijan

 1. Publikujemy otwarty list pana Antoniego Wojnarowicza, Przewodniczącego Komisji Porozumień Ustrzyckich w sprawie aresztowania działaczy Zmiany do pani premier Beaty Szydło:

  „Szanowna Pani Premier Beata Szydło

  W 1980 r kierowałem Strajkiem Ustrzyckim i podpisywałem stosowne porozumienie z Komisją Rządową. Zarzucaliśmy ówczesnym władzom PRL, socjalizację wsi i niszczenie gospodarstw chłopskich. Ale także, a może przede wszystkim, stosowanie represji wobec środowisk, mających odmienną koncepcję społeczno-gospodarczą. Walczyliśmy metodami pokojowymi i jak potwierdziła najnowsza historia, uniknęliśmy wywołania wojny.
  18 maja 2016 r podległe Pani Premier służby, nawiązując do najczarniejszych kart historii współczesnej, aresztowały kierownictwo partii „Zmiana”. Można nie zgadzać się z głoszonymi postulatami ale przecież III RP miała być demokracją, powtorzoną przez Prawo i Sprawiedliwość państwem „Sprawiedliwości Społecznej”.

  Należy zauważyć, że obecne władze, nie mają żadnych podstaw do zaangażowania służb specjalnych w likwidację partii Zmiana. Przeciwnie, Przewodniczący Mateusz Piskorski, swoim niezłomnym działaniem, skutecznie zapobiega wywołaniu wojny z Rosją, co dla Polskiego Interesu Narodowego jest bezcenne. Pokazuje również Polskę taką, która nie chce wojny.
  Wyrażam nadzieję że mój skromny głos, zwykłego obywatela, zostanie przez obecne władze zauważony.

  Z poważaniem,
  Antoni Wojnarowicz
  Krościenko 153
  38-700 Ustrzyki Dolne”

  Polubienie

 2. No to wreszcie zaczyna sie cos dziac z „polska demokracja”.
  Takze z naszym filozofem MG.
  Choc z nim moze byc roznie gdy pojawi sie „zawal z wylewem”,jest nadzieja,ze wreszcie pozna PRAWDZIWEGO BOGA,bo przeciez nie glupi to goral i dobrze gwarzy .

  BOZE – JESTES WIELKI i DOSKONALY !!!
  Cale szczescie,ze nie zydowski.

  Polubienie

 3. APA, ale się uśmiałem.

  ….BOZE – JESTES WIELKI i DOSKONALY !!!
  Cale szczescie,ze nie zydowski……

  Bóg Izzaka, Jakuba i Abrachama, twoich Starszych Braci w wierze
  I nie wódź nas (APAcza drużyny ) na pokuszenie
  Pamiętaj APA
  Nie będziesz miał cudzych bogów przede (Jahwą) mną!!!
  A jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to ci dodam, że Jego syn w trójcy zrodzony z Maryji która była z rodu Dawidowego a ten był królem żydowskim. O czym jak wół stoi w Starym testamencie już na samym początku.
  A jaki syn taki i ojciec, więc nie waż się mieć APA cudzych bogów przede mną -upominał Jahwe

  Oj APA, APA, zaczynasz jakoś kombinować, krecić, zamulać a to dowodzi że z ciebie robi się heretyk i innowierca, może nawet indiański czarownik

  Bóg Izzaka, Jakuba i Abrachama, twoich Starszych Braci w wierze
  a nie jakiś tam słowiański polski czy ruski Swarożyc, Odyn Wikingów, Zaratrusta Persów, Allach Arabów, Budda Hindusów, Siwa i Kriszna też tam kogoś.
  No nie będę wynieniał Zeusa, Jowisza i pomniejszych greckich i rzymskich o egipskich nie wspomniając.
  Całe nieszczęście że nie żydowskich

  Polubienie

 4. Chlopaki !
  To do naszych.
  Admin sie strasznie wystraszyl bogow szmulowskich i malo nie umarl z …. i smiechu.
  W takim razie TY tam Zenek w Polsce ,znajdz czas i odwiedz Olsztyn,moze uda ci sie spotkanie z Adminem ?
  Ale zgodz sie tylko gdzies na lonie natury aby cie ci z ABW nie nagrali i nie nakrecili,widzisz co sie z wierzacymi i niewierzacymi w Polsce ostatnio dzieje !
  Te cholery juz tak sie boja o swa twarz,ze nie tylko kominiarkami zaslaniaja ale do lustracji w mieszkaniach „kontraktuja” obcych z po za Polski,widac to po oczodolach, reszte twarzy nie masz mozliwosci zobaczyc a tym bardziej nosow i uszu .
  Zgodzisz sie admin na spotkanie z jednym z naszych przedstawicieli jak by Zenek byl zajety (naszych w Polsce jest juz batalion) ?
  Przyrzekamy,ze rozmowa bedzie tylko o jahwe.
  W partie sie nie mieszamy,bo one wszystkie nie polskie,choc rozne nazwy polskie maja jak chocby „zmiana- czyli change”.
  Jaka to zmiana,kiedy wywodza sie z tych samych rodow ,tyle ,ze na jakis czas od koryta odstawieni.

  Polubienie

 5. Krzyku 58 ,nie znasz BOGOW SLOWIANSKICH ?
  Wstydz sie,jaki w takim razie z ciebie Slowianin ?!
  Wybierz sie do spowiedzi do najblizszego ksiedza i zapytaj o nich,zobaczysz reakcje ksiedza w konfesjonale.

  Polubienie

 6. APA napisał: „BOZE – JESTES WIELKI i DOSKONALY !!!
  Cale szczescie,ze nie zydowski.”

  A to ci dopiero. nie dość że osobiście oglądał Boga, to jeszcze w rozporek Mu zajrzał. Szacun.

  Polubienie

 7. APA-cz, ale się uśmiałem i pampersa musiałem wymienić.

  … BOŻE – JESTES WIELKI i DOSKONAŁY!!!
  Całe szczęście, że nie żydowski…

  I WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA – APA-cz JEST HERETYKIEM! MOŻE US-rajska POCIECHA, WIERZY W ŻWIRKA, MUCHOMORKA I OCZYWIŚCIE W WODNIKA SZUWARKA (CZESKO/SŁOWIAŃSKIE TRINITI)!

  BOGOWIE ŻWIREK I MUCHOMOREK W CAŁEJ KRASIE.

  BÓG WODNIK SZUWAREK I OCZKO WODNE.

  CO APA-uś – TRÓJECZKA CZESKO/SŁOWIAŃSKICH BOGÓW JEST CAŁKIEM, CAŁKIEM I SPRÓBUJ W NICH NIE UWIERZYĆ, TO PIEKŁO MASZ ZAKLEPANE NA AMEN! W NOWYM TESTAMEŃCIE, WYRAŹNIE JEST PODANA INSTRUKCJA, KTO ZALICZY KRÓLESTWO NIEBIESKIE!

  Przynosili Mu również dzieci, żeby ich dotknął; lecz uczniowie szorstko zabraniali im tego. A Jezus, widząc to, oburzył się i rzekł do nich: ,,Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże.

  ZAPRAWDĘ, POWIADAM WAM: KTO NIE PRZYJMIE KRÓLESTWA BOŻEGO JAK DZIECKO, TEN NIE WEJDZIE DO NIEGO”.

  I biorąc je w objęcia, kładł na nie ręce i błogosławił je.

  Ewangelia według św. Marka 10, 13-16

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Mk/10.php

  APA-cz, najwyższa pora przemienić się w rozkosznego bobasa, bo… Ha, ha, ha…

  Bywaj pryku

  Polubienie

 8. Jakby Zenek nie mógł, to jasne niech będzie ktoś w zastępstwie z waszego bataliony
  A mnie zastąpi kilku kolegów z naszego batalionu ABW

  19.05.2016, WARSZAWA: KONFERENCJA PARTII ZMIANA – A JEDNAK „DEMOKRACJA” W III RP JEST ZAGROŻONA !

  Polubienie

 9. Jest tajemnicą Poliszynela, że jeden ze wiceprzewodniczących Zmiany, Konrad Rękas ma z Marianem Kowalskim na pieńku nie od dziś. Panowie nie pałają do siebie zbyt wielką sympatią. Ciekawym, czy istnieje jakiś związek przyczynowo-skutkowy między nalotem ABW na biuro Zmiany a rzeczonym konfliktem.

  Polubienie

 10. Proszę wybaczyć ale nie mogę patrzeć na tę załganą obłudną gębę cadyka Chójeckiego. Zalew łgarstw i hipokryzji wydobywający się z ust tego „judeo-chrześcijanina” (tak naprawdę chrześcijańskiego syjonisty) jest tak przemożny, że nie zdzierżyłem dłużej niż 20 sekund.

  Polubienie

 11. O akurat, Kowalski mimo tendencyjnego rusofobizmu okazał się akurat [dużo] rozsądniejszym z obu zaproszonych gości.

  Polubienie

 12. Ta żarliwa apologia PiS w wykonaniu pastora Chójeckiego około 20. minuty utwierdza mocno mnie w przekonaniu, że PiS to ekspozytura żydoAmeryki na Polskę. Dzięki panie Chójecki!

  Polubienie

 13. Obaj panowie raczej do siebie nie pasują.
  Chojecki jest rzeczywiście rusofobiczny i na całego liberalny. Dla niego kultura to jest tam gdzie jest prywatna czyli na zachodzie a państwowa to tylko propaganda. Że amerykańskie filmy ociekają propagandą tego nie zauważa.
  Według niego Rosja od wieków się nie zmienia.
  Może facet i ma rację i tu trzeba jednak zauważyć że w Ameryce dokonały się zmiany. Kiedyś mordowali Indian i strzelali w plecy na dzikim zachodzie rabując dyliżanse i napadając na banki, obecnie okradają niemal cały świat, mordują gdzie się da i walą z dronów też z za węgła i z ukrycia.

  To co jednak warto odnotować, to możliwość prowadzenia takich dyskusji medialnych za pośrednictwem Internetu.
  Proponowałem coś takiego we wpisie
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2016/05/04/udzial-w-medialnej-dyskusji-dla-kazdego/
  ale odzewu nie było, a szkoda.

  Polubienie

 14. Dobrze wam idzie ta obustronna propaganda,dawajcie wiecej ,lepiej niz na drugiej polowce wiernych.
  Ale dlaczego filozof taki ostrozny sie zrobil ?
  Zenek – zahacz tez o Slupsk, tylko nie bierz sie za mera.

  Polubienie

 15. Kicia,co ty ,o bobasach nam filmiki dajesz ?
  Oj majtku,majtku z filozofa gaci ,Bog ci rachunki wyrowna (wszystkie) ,gdy przestaniesz na rowerze jezdzic.

  Polubienie

 16. Tak bylo za naszej bytnosci na gajowce,pamietasz ?
  I zobacz , tyle lat juz gajowka trwa i nikt jej nie burzy.
  Potrafia sie ludzie maskowac i miec kilka „twarzy”.
  Moze tez tak jest z „wiernymi” ???

  Polubienie

 17. Teraz ostrzezenie dla ADMINA ,bardzo powazne :
  Zlikwiduj szybko podrobke i podstawke glosu przy filmie Papieza JPII glosem Stonogi,jesli nie chcesz miec klopotu „ze swietymi”.
  Jest to bardzo perfidne i swiadczy o braku kultury tego co tego dokonal podszywajac sie pod czytelnika ,by rzucic swiatlo na jednego z naszej druzyny APA

  Polubienie

 18. APA
  Teraz ostrzezenie dla ADMINA ,bardzo powazne :
  Zlikwiduj szybko podrobke i podstawke glosu przy filmie Papieza JPII glosem Stonog

  APA dopiero po twoim ostrzeżeniu zajrzałem na ten wspomniany przez ciebie filmik ( Papież Jan Paweł II obraża Polaków (po wyborach)) i rzeczywiście trzeba było go ze strony usunąć.
  Podziękowania za czujność i ostrzeżenie. Jeszcze by mnie jakiś diabeł do swojej drużyny doliczył.
  Przy okazji sprawdziłem na you tube
  Jego autor to Alek Mortuus Valravn
  Ale co ciekawe przy 208 023 wyświetleniach na tą chwilę miał aż 4111 kciuków skierowanych do góry i tylko 1289 w dół (ocena pozytywna, ocena negatywna).
  Wynikałoby z tego, że zdecydowana większość internautów nastawiona jest na KK i JPII skrajnie krytycznie

  Polubienie

 19. APA
  ….BOZE – JESTES WIELKI i DOSKONALY !!!
  Cale szczescie,ze nie zydowski……

  Zenek
  Adminie znów ktos się podszywa pod nasza druzyne. Cos trza z tymi kradnacym niki mieszancami zrobic

  Zrobić ale co ????
  Ponoć w drużynie APA cały batalion chłopaków, może któryś się wyłamał, robi krecią robotę, dołki pod majorem kopie.
  Chyba że podasz mi ich dane, adresy, kontakty, ksywki, hasła, ulubione potrawy, trunki, czym się zaciągają, czym szprycują, jak ich rozpracować, gdzie najlepiej się na nich zasadzić z gwintówką.

  Polubienie

 20. Dziwie się że tak długo zwlekano z tym Piskorskim. Rzecz jasna chodzi o politykę tylko i wyłącznie, a nie o jakieś wydumane szpiegostwo na rzecz Rosji ze szkodą dla Polski. Nie wiem, co Piskorski robił na Krymie, ale najwyraźniej nie spodobało się to ukraińskiej bezpiece, która dała cynk swoim fumflom z Warszafki, by zastopowali tego gościa.

  Polubienie

 21. z maila

  Socjalizm w natarciu

  Szanowni Państwo!
  Czym różni się socjalista od kapitalisty? Można to ująć tak. Socjalista pracuje po to, żeby odpoczywać, im dłużej, tym lepiej. Kapitalista odpoczywa po to, żeby pracować jak najwydajniej i jak najlepiej. Dlatego systemy kapitalistyczne dorobił się majątków, a socjalistyczne biedy.
  Teraz, w ramach oddolnych inicjatyw, socjaliści zaczęli upominać się o to by dostawać coś za nic. Kto by nie chciał!? Pomińmy fakt że, taką przynętą najczęściej posługują się oszuści wszelkiej maści. Tym razem chodzi o wolne niedziele dla wszystkich zatrudnionych w handlu. Zwolennicy zamykania centrów handlowych w niedziele przywołują przepisy obowiązujące w Niemczech i Francji. No, nie wiem, czy te kraje należałoby w czymkolwiek naśladować. Jeśli pomysłodawcy mają cichą nadzieję, że przez zamknięcie centrów handlowych zapełnią się kościoły, to te dwa kraje pokazują, że tak się nie stało. W Wielkiej Brytanii było nawet odwrotnie. Póki w niedzielę wszystko było pozamykane ludzie nie wychodzili z domów, bo po co? Natomiast po otwarciu sklepów w niedziele, kiedy szło się już i tak po zakupy, to i do kościoła można było wstąpić.
  Zamykanie sklepów w niedzielę to zły pomysł. Jedynie pijaczkowie nie muszą się martwić. Nikt nie ubolewa nad losem sprzedawców w sklepach z alkoholem otwartych 24 godziny na dobę. Ale to oczywiście wyższa konieczność. Są jak lekarze na ostrym dyżurze, czy strażacy. Strach pomyśleć co by się stało gdyby nie daj Bóg jakiś alkoholik wytrzeźwiał!

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  na co ja odpisałem;

  …..Dlatego systemy kapitalistyczne dorobił się majątków, a socjalistyczne biedy……

  Często pisze pani głupoty, bardzo często.

  Polski turysta, wysłany do Meksyku przez biuro podroży TUI Polska, obrobił lokalną klinikę na 200.000 $. Wstyd na cały świat, ale ani turysta, ani jego rodzina, ani TUI Polska, ani ubezpieczyciel ERV Polska nie czują się odpowiedzialni.

  Polacy podróżują i podbijają świat w sandałach i białych skarpetkach. Ostatnio wizerunek polskiego turysty został wypromowany w dalekim Meksyku, niegdyś przybranej ojczyźnie Sławomira Mrożka. Biuro podroży TUI wysłało tam w styczniu 65-o letniego turystę z Bydgoszczu z minimalnym ubezpieczeniem w pakiecie, turysta dostał wylewu i wylądował w miejscowej klinice, która uratowała mu życie.

  Turysta spędził w klinice prawie miesiąc czasu (w tym 10 dni na oddziale intensywnej terapii), od 28 stycznia do 26 lutego, rachunek wyniósł 217.000 $,

  Polubienie

 22. z poczty e-mailowej

  Szanowni Państwo,

  Bezspornie zajmujecie się Państwo sprawami wielkiej wagi ale czy w przerwach spraw dużej wagi nie pochylilibyście się nad sprawą błahą ABY POLAKOM W POLSCE ŻYŁO SIĘ LEPIEJ, aby miliony Polaków nie musiały emigrować z Polski. Wiem, że to zajęcie niegodne Was ale może warto ?

  Polska może być doskonałym krajem przyjaznym dla wszystkich Polaków, WYSTARCZY WPROWADZIĆ JAWNOŚĆ ŻYCIA PUBLICZNEGO i tutaj pojawia się wypowiedź jednego z Premierów: NIE MA TAKIEGO POLAKA, KTÓRY BY CHCIAŁ ABY POLAKOM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.
  Prof. Bogusław Wolniewicz napisał, że Polacy tylko żreć się ze sobą potrafią a może postaramy się udowodnić Panu Profesorowi, że to żarcie między sobą potrafimy zamienić we wzajemną sympatię i tolerancję. Ja w minionych czasach byłem tak tolerancyjny, że nawet rękę podawałem partyjnym, nie było to sympatyczne a nawet czasem nieprzyjemne ale konsekwencje były czasem przerażające. Zupełni bohaterowie poszli do piachu ale ci nazwijmy ich niepełni następcy posiedli trochę rozumu i inaczej postrzegają rzeczywistość a może dojrzeli do tego by żyć w zgodzie i z uśmiechem na ustach, szczerym, niewymuszonym uśmiechem z własnym przekonaniem, że nie są oszukiwani. Wzorujmy się na takich co żyją dobrze i w zgodzie. Podstawą dobrego życia jest kasa i albo będziemy kombinować (kraść) albo nie będziemy wstydzić się posiadania pieniędzy. Ilość pieniędzy nie może być jednakowa dla wszystkich, ilość pieniędzy musi być różna, większa dla umiejących więcej. Lekarz, który ma dbać o nasze zdrowie nie może mieć kłopoty z kasą dla siebie i rodziny a wielkość kasy powinna być uzależniona od wielkości wiedzy a nie wielkości układów i musi być dla wszystkich widoczna, to tylko jeden z przykładów pokazujących, że jawność życia publicznego likwiduje korupcję w zakresie sposobów zdobywania pieniędzy do wielkości nie mającej wpływu na gospodarkę czyli na nasze życie. Ale czy damy radę ?

  Aby nie było blisko wzorujmy się na Nowej Zelandii. Ja nie mam żadnych ambicji, po prostu chciałbym aby moje dzieci w wnuki żyły w kraju miłym.

  Z poważaniem Tadeusz Muszyński

  p.s.

  Nie udowadniajmy swojej wyższości nad wszystkimi.

  Polubienie

 23. Ostatni punkt instrukcji dla trolli szmulo-szwabskich adminie wykorzystujesz ?
  Czyli podszywanie sie pod kogos by go osnieszyc a innych zdezorientowac !

  Ostatnie wpisy APA i Zenka to jakie maja IP ???

  To teraz juz calkiem nie tylko sie osmieszyles MIESZANCU ale wiadomo komu sluzysz,dowod na to naoczny !

  Doczekasz sie napewno spotkania z Bogiem i z ludzmi sprawiedliwymi wczesniej niz ci sie wydaje .

  Polubienie

 24. Ile ci placa za zdrade Polski i Polakow adminie ?
  Prowadzic tak perfidny portal z ktorego bije obca wroga agentura przeciez rzuca sie w oczy kazdemu tu wchodzacemu i czytajacemu .
  Nie dziwie sie ,ze tak malo tu dyskutujacych ,w dodatku jedni i ci sami.
  O czynm to swiadczy,to jest portal Polakow ???

  Polubienie

 25. Ostatnie wpisy APA i Zenka to jakie maja IP ???

  A o to pytaj nie admina lecz zespół wordpress gdzieś tam w Hameryce, to oni są właścicielami portalu nie admin który do tego twojego IP nie ma wglądu

  Obserwator (domyślam się że APA)
  Ile ci placa za zdrade Polski i Polakow adminie ?

  A ile tobie za insynuacje i opluwanie admina tylko z tej racji że sam piszesz pod różnymi (n)ickami a gdy ktoś poszedł w twoje ślady to podnosisz rejwach i aj waj jaka krzywda mi robią

  Polubienie

 26. Zadna krzywda dla druzyny APA,to nawet „woda na mlyn” w rozpoznawaniu „portali polskich” i zrywaniu masek !
  Zrozumiales slugo sztana ?
  A jak nie to dalej zamulaj gojom mozgi a przekonasz sie czym to i dla ciebie sie skonczy jako ZDRAJCY !

  Polubienie

 27. Dodamy ci jeszcze jedno pod rozwage :
  Kto finasuje server jest malo istotne ale wazne jest to KTO i JAK POLAKOW i POLSKE OPLUWA i MALUJE JEJ OBRAZ .

  Polubienie

 28. APA zrób sobie zimny kompres na głowę, a drugi dla Obserwatora.
  Ja zawsze twierdziłem że Polska jest piękna i bogata, że warto ją kochać i szanować.
  Masz wątpliwości, to cofnij się do moich poprzednich wpisów i jeszcze raz je przeczytaj, obejrzyj obrazki, porównaj z komentarzami jakie tam zamieszczałeś.

  Polubienie

 29. Pelna zgoda,ze POLSKA JEST PIEKNA ale DZIS ONA NIE NALEZY DO POLAKOW czy ty to adminie rozumiesz nawet po dziesieciu prysznicach ???

  Przestan wreszcie GRAC GLUPKA i robic Polakow w bambuko !
  To juz nie tylko nasze stwierdzenia ale nawet obecnego Premiera kraju nad Wisla Beaty Szydlo !!!
  Wiec i z niej drwisz ???
  To kim ty w koncu do jasnej cholery jestes ?

  Moze zapytaj o to Prezesow „innych wiernyc” D.Kosiura i P.Zieminskiego to ci wylumacza majac blizej do ciebie niz my.
  Nasz Zenek probowal ale nie pzowolono mu dotrzec do ciebie i poszczuto psy na niego w Olsztynie.

  Mamy nadzieje dotrzec do ciebie i jakos ci to wytlumaczyc,moze nawet i recznie czym i dla kogo jest dzisiaj Polska .

  Polubienie

 30. A do kogo jak nie do Polaków.
  Pani premier powiedziała;– Polska to piękny kraj.
  Dokładnie to co wiele razy pisałem.
  Jadąc po grzybki miałem nadzieję spotkać Zenka, ale ten uciekał przed jamnikiem.
  No i do spotkania nie doszło.
  A jaka Polska piękna i zielona obejrzyj sobie na video.
  Pan wójt u którego w zeszłym roku zaopatrywałem się w borowiki potrafił w ciągu jednego dnia zebrać 10 kilogramów tych grzybów i nierobaczywych. ( nie pytałem sam czy z całą rodziną)

  Polubienie

 31. Admin-iu przebiegly pokaz nam tych co te grzybki zbierali -prosimy.
  My ci w rewanzu juz cos „smaczniejszego” podsylamy :

  http://www.youtube.com/watch?v=x_3YgdZ7DyY

  Oni sie nie wstydza (ci na filmie pokazani) wystapic przed kamera i glosic to co sie NAPRAWDE dzieje w Polsce i na swiecie !
  Mozesz im nawet zadawac pytania gdzie tylko sie pojawia,odpowiedza ci napewno ,nie tak jak ty grzybkanmi sie zaslanniajac niewiadomego pochodzenia.
  Co ty na to ?
  Bedziesz nam pisal i pokazywal prawde o tym co w Polsce faktycznie sie dzieje i zachodzi bez odwracania kotka ,czy dalej bujal w oblokach z chemtrial ???
  Dawaj stary balamuto.

  Polubienie

 32. Ty dalej dajesz się nabierać
  Poprzednio na Matkę Boską w klapie Bolka, teraz na mundur i patriotyczne straszenie Polaków.
  Nie widzisz jaki facet ma nos, jakie ma bystre rozbiegane oczy, nie poznajesz po rysach jednego z tych o których ciągle piszesz.
  Gdyby facet wierzył w to co mówi to już by miał plecak na plecach i maszerował w kierunku na Madagaskar, ale jemu chodzi o coś innego, o popularność, o to by na niego zagłosowali naiwni patrioci gdy wystartuje w najbliższych wyborach do sejmu.
  A przy okazji jak to pisał Mickiewicz – śmieszy, tumani, przestrasza
  No i ma już ponad 50 tyś oglądaczy i słuchaczy, a przyjrzyj się czy to polski mundur, czy ta jego czapka to też polaka czy uszyta na wzór tych które nosił faszystka gen. Franco, tyle że zamiast kitki przyszył sobie dla zmyłki polskiego żołnierskiego orzełka a zamiast kitki na czapce zrobił sobie kitkę warkoczyk z tyłu głowy
  Oj ty stary naiwny APA chcesz nam fałszywego proroka z rodu szmulowego pod nos podsunąć?
  Wstydu nie masz drogi APAczu, oj nie masz.

  Polubienie

 33. APA ….Bedziesz nam pisal i pokazywal prawde o tym co w Polsce faktycznie sie dzieje….

  Jasne że będę
  Juz ci pokazuję

  Jak to u nas jest można zobaczyć na przykładzie pikniku w Starych Jabłonkach niedaleko Olsztyna
  ponad milion wyświetleń.

  Polubienie

 34. Chlopaki ! Admin zlapal sie na przynete !!!
  Nie bedziemy mu tlumaczyc (groch o sciane) kim sa aktorzy polityczni (kto ciekawy niech dzis zajrzy na nasze wpisy na portalu u Marka Podleckiego):

  http://www.monitor-polski.pl

  Ciagniemy temat o Piskorskim zapodany tu zapewne z przyjazni do drugiej strony „wiernych” i warto dalej pociagnac zs jezyk tutejszego Adminka.

  Adminie !
  w zwiazku z podanym filmikiem pochwal sie kto dla ciebie tanczy ?
  Ktora partyjniaczka ,bo chyba nie sprzataczka ???
  Tobie staru zberezniku tance ?
  A do rozanca marsz !

  Polubienie

 35. Admin dalej czytelnikom sugeruje,ze APA to jeden czlowiek i to jak pisze stary.
  Czas ci sie zatrzymal admin ?
  Czekajcie ,moze by tak zapytac Admina do jakich partyjnych spolek nalezal w swym zyciu ?

  Polubienie

 36. APA myślałem początkowo że ty taki naiwny, że dajesz się nabierać na mowę trawę i niby żołnierski mundur, a tu po twoich ostatnich wpisach wnoszę, że cie szmulki po prostu kupili. Musieli dobrze przy tym zapłacić skoro już propagujesz ich ludzi.
  Zdradź ile, to może i innych zwabisz na ich żołd.

  Jutro idę zapisać się do PiS, mam tam już znajomka, obecnie w randze wiceministra

  Polubienie

 37. Admin ty tak duzo nie mysl ,bo jeszcze konkurencje filozofowi zrobisz i zaczniesz sie doktoryzowac.
  Zobacz, dzis juz w scierwomediach magistra nie uwidzisz,niektorzy nawet wstydza sie takiego stopnia przed nazwiskiem (oczywiscie wyuczonego),dzis obowiazkowo dr. lub prof, a jakze ,nawet tato z mediow torunskich doktoryzowal sie i zobacz jaki dzis uczony ,synagoge szmulkom zafundowal z wdowiego grosza ,NWO do Torunia zawitalo,zatanczylo,zaspiewalo i sie konsekrowalo !

  Co do zapisu partyjnego to odradzamy tobie i innym,bowiem wszystkim partyjnym muslim maja gardla podzynac,no chyba ze na ich wiare przystana.

  Bywaj adminku i ucz sie zycia z wlasna glowa !
  Nas nie posadzaj o zmowe z szmulami i szwabami,przeciez wiesz jak ich kochamy ,az podloga dudni. a w netcie echo sie niesie,takze po lesie ,bo lasy nasze i nic z kor-nikow nie wyjdzie na nowa nute.

  Wdzieczna ci druzyna nasza,
  bo przeciez wyrosla tam gdzie sledz i kasza
  APA zawsze do obrony ,
  nawet z ksocielnej ambony.

  Narodzie POLSKI rychtuj sie na najgorsze ,
  z Izraela wioza dorsze !

  Polubienie

 38. Przyjechali i beda spowiadali !
  Dzisiaj nawet Szydlowa do boju gotowa , jak myslicie gdzie Rzeplinski skonczy swe urzedowanie ?
  Pojawily sie tez nawolywania o referendum narodowe ,o ktory to narod chodzi ?
  Jest tez w scierwomediach podsumowanie urzedowania A.Dudy, dosc ciekawe i dajace duzo do myslenia.
  No i ta przyjazn miedzy narodami jak chocby z Izraelem i Norwegia.

  Polubienie

 39. AD.Marglogg

  Gea i jej wykład skopiowany od Caroline Markolin.

  Cytat:
  Natura zawsze działa zorientowana na cel, a tym nadrzędnym celem jest zabezpieczenie jej przetrwania. My ludzie jesteśmy częścią Natury, która nie działa przeciwko nam, a dla nas, tak aby zapewnić nam i naszemu potomstwu przetrwanie.


  JOHN CALHOUN

  FORMALNE ZAŁOŻENIA (MYSI RAJ):

  1. Nieograniczony dostęp do pożywienia, wody oraz materiałów potrzebnych do budowania schronienia.
  2. Brak zagrażających życiu drapieżników.
  3. Maksymalnie ograniczone rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych (opieka lekarska dla myszy).
  4. Jedyne ograniczenie – przestrzeń, która mogła pomieścić maksymalnie 3840 myszy.

  PRZEBIEG EKSPERYMENTU:

  Faza A – Okres przystosowywania się (dni 0-104)

  1. Dnia pierwszego do siedliska wpuszczono 4 samce i 4 samice.
  2. Początkowo myszy miały problem z przystosowaniem się do środowiska i do siebie nawzajem.
  3. Po względnym ustabilizowaniu się sytuacji myszy stworzyły swego rodzaju podział terytorialny i zaczęły budować gniazda.
  4. W dniu 104. zaczęły rodzić się pierwsze „nowe” myszy.

  Faza B – Gwałtowny wzrost populacji – okres eksploatacji zasobów (dni 105-314)

  1. Populacja gryzoni dubluje się co 55 dni.
  2. Wykształcenie się rodzaju struktury socjalnej – wielkość miotu jest zależna od „pozycji społecznej” rodziców.
  3. Więcej myszy rodzi się w boksach zamieszkałych przez bardziej dominujące samce, podczas gdy mało dominujące myszy mają znikomą ilość potomstwa.
  4. Mimo tego, że warunki panujące w każdym z boksów były identyczne i dawały jednakowe warunki bytowe, można zauważać gromadzenie się myszy i konsumowanie pokarmu, w konkretnych miejscach. Myszom przestała przeszkadzać obecność innych. Coraz bardziej zauważalny był tłok w „wybranych” boksach.
  5. Pod koniec fazy B było trzykrotnie więcej osobników nieradzących sobie społecznie (niedominujących w żaden sposób), niz osobników społecznie stabilnych, mających ugruntowaną pozycję (samce dominujące). Wartym odnotowania jest fakt, że stabilnie społeczne osobniki to głównie starsze myszy.

  Faza C – Stagnacja – okres równowagi (dni 315-559)

  1. Populacja dubluje się co 145 dni.
  2. U samców zanika umiejętność obrony własnego terytorium.
  3. Karmiące samice zaczynają być wyraźnie agresywne, niejako przejmując od samców role obrony gniazda. Agresja ta kierowana jest również ku własnemu potomstwu, które bywa atakowane, ranione i zmuszane do opuszczenia gniazda.
  4. Powszechna staje się przemoc. Samce przestają w jakikolwiek sposób zabiegać o samice. Zamiast tego atakują się wzajemnie. Tworzy się rodzaj nowej struktury. Są samce agresywne – bardziej dominujące, jak również bierne – nadmiernie gryzione przez inne.
  5. Pojawiają się zachowania homoseksualne. Bardziej dominujące samce wykorzystują te bardziej bierne, które przyjmują „rolę żeńską”.
  6. U samic pojawia się mechanizm naturalnej antykoncepcji – wchłanianie płodów. Jest również coraz mniej zapłodnień oraz zanika instynkt rodzicielski. Skutkiem tego rodzi się coraz mniej młodych. Pojawiają się także całkiem bezdzietne samice.
  7. W połowie facy C praktycznie wszystkie młode były odrzucane przez matki. Rozpoczynały one osobne życie, bez wykształcenia jakichkolwiek zachowań emocjonalnych czy społecznych.
  8. Mimo tego, że spodziewanym czynnikiem hamującym wzrost będzie osiągnięcie limitu 3840 osobników, maksymalna populacja wyniosła jedynie 2200. Dodatkowo tylko 20% gniazd była stale zajęta.

  Faza D – Okres wymierania (dni 560-1588)

  1. W dniu 560. zakończył się wzrost populacji.
  2. Samice bardzo rzadko zachodzą w ciążę, a nieliczne rodzone młode nie przeżywają.
  3. Ostatnie zapłodnienie miało miejsce w dniu 920.
  4. Pojawiły się męskie odpowiedniki samic, tzw. „piękni” („beautiful ones”). Samce te nie wykazywały żadnego zainteresowania samicami, jak równiez nigdy nie brały udziału w jakichkolwiek konfliktach. Ich zachowanie sprowadzało się wyłącznie do picia, jedzenia, spania, jak również dbania o własny wygląd (np. czyszczenie futerka, czy nieangażowanie się w walki – brak blizn).
  5. Po pewnym czasie populacja całkowicie utraciła zdolność do reprodukcji.
  6. Ostatni tysiąc myszy nie wykształcił w sobie jakichkolwiek reakcji społecznych. Nieznana im była agresja oraz zachowania prowadzące do ochrony gniazda i potomstwa. Nie angażowały sie w inne działania niż picie, jedzenie, spanie oraz dbanie o siebie. Osobniki w tym czasie wyglądały wyjątkowo ładnie i zadbanie. Posiadały zdrowe ciało i dobrze wyglądające oczy. Jednak nie potrafiły poradzić sobie z jakimkolwiek nietypowym bodźcem. Choć wyglądały wyjątkowo dobrze, były również wyjątkowo głupie.
  7. W dniu 1588 umiera ostatni osobnik.

  http://ciekawe.org/2015/01/24/dokad-zmierza-ludzkosc-eksperyment-calhouna/

  Polubienie

 40. FORMALNE ZAŁOŻENIA (MYSI RAJ)
  i założone zakończenie

  Kiedyś przed laty była radiowa audycja ,,60 minut na godzinę” a w niej seryjne opowiastki jak to szczury osiągając inteligencję człowieka stworzyły ustrój totalitarny.
  Sądziłem że w tej bajce o myszkach będzie to samo, walki plemienne, państwa miasta, walka o władzę i panowanie, wojny o Helenę trojańską, wojny religijne, wojny o demokrację i prawa człowieka –myszy, aż do mysiej wojny atomowej na zakończenie

  Polubienie

 41. Czemu Adm zakładasz z góry że to fikcja?
  Proszę wytłumaczyć dlaczego np taka szarańcza albo nasze owady „szkodniki” leśne itp, po wyjedzeniu pewnego zielonego obszazru nagle przestaje się dalej mnożyć i „znikają” (zauważane zwłaszcza w czasach gdy nie znano oprysków)?
  Proszę raczyć zauważyć że gdyby faktycznie natura kierowała się jedynie bezmyślnym doborem naturalnym , to ziemska biosfera dawno by wygineła 😀
  Jakby nie patrzeć człowiek jest częścią Przyrody i podlega również jej prawom. amin

  Polubienie

 42. anonymouse
  Czemu Adm zakładasz z góry że to fikcja?….

  Bo w tej powiastce wszystko się tak ładnie układa jak w każdej strasznej bajce np. o rozbójniku Rumcajsie, lub marnym filmie science fiction
  anonymouse
  pewien chłopiec idąc do szkoły zobaczył na drewnianym płocie napis ,, goła babska dupa”, przystanął, rozejrzał się czy go nikt nie widzi i pogłaskał.
  –O kućwa mać –wykrzyknął kiedy w rękę wbiła mu się drzazga.
  Po tym zdarzeniu przestał wierzyć w to co piszą inni.
  Ja tym chłopcem nie byłem, ale w to co piszą czy mówią inni też nie wierzę.

  Polubienie

 43. W rozum, choć i on zawodzi, w wiedzę choć jej niedostatek, w pracę rąk własnych choć one takie leniwe, w do trzech razy sztuka i w to że i śmierć i podatki są nie do uniknięcia

  Polubienie

 44. Nie miałem czasu by śledzić „wiernipolsce” bo przez dziesięć dni byłem na Południu Europy, w Bratysławie, Skopje, nad jeziorem Ohrydzkim, a nawet i w Albanii by pokąpać się trochę w CIEPŁYM Adriatyku. Ale do rzeczy.

  TO BARDZO CIEKAWE DOŚWIADCZENIE którego wyniki przytoczył „anonymouse”

  Proszę zauważyć STAN POCZĄTKOWY: do siedliska wpuszczono 4 samce i 4 samice.

  A zatem cała, ponad 2 tysięczna populacja końcowa „RAJU DLA MYSZY” miała tylko 8 osobników, których geny, wymieniane drogą mendlowskich krzyżówek, mogły służyć do eliminacji pojawiających się szkodliwych mutacji w kolejnych pokoleniach.

  Był zatem obserwowany efekt INBREEDING czyli PRZERASOWIENIA, utraty życiowego wigoru, zjawisko OBOWIĄZKOWO występujące we wszystkich kulturach rasowo samoizolujących się (coś dla APA, który nam tu systematycznie bździ o „czystości słowiańskiej rasy”).

  Także ŁATWOŚĆ ŻYCIA, czyli KOMFORT o którym marzą wszystkie SOLIDARNOŚCIOWO-BURŻUAZYJNE DUPY na świecie prowadzi do ogólnego psychofizycznego rozleniwienia. ŻYCIE W KOMFORCIE to najlepsza metoda do utraty witalności i po prostu ROZUMU (to także uwaga zezwalająca zrozumieć „internetowe zachowania” naszego samozniewolononego w US-RAJU APA).

  Warto w kontekście trwającego prawie przez 5 lat doświadczenia z myszami przypomnieć, że i w Polsce w ciągi OSTATNIEGO PIĘDZIESIĘCIOLECIA BEZ WOJEN, GŁODÓW i EPIDEMII ilość żywych plemników w 1 cm3 spermy przeciętnego Polaka zmalała aż 2,5 krotnie, z 50 0000 do 20 000.

  CZYLI CAŁA HISTORIA O BIBLIJNYM „RAJU I PIERWSZEJ PARZE HUMANOIDÓW TO BEŁKOT HEBRAJSKICH KAPŁANÓW. I oczywiście taki koniec czeka wszystkich, którzy w zawarty w tej literaturze BEŁKOT BOGA BIBLII wierzą.

  A przy okazji, oto me krótkie wystąpienie na temat RELIGII ZACHODU T-P-D czyli Technika-Pieniądz-Dupa. Niestety po słowacku, ale i po polsku da się zrozumieć:

  Na razie kończę, bo burza może mi rozwalić komputer.

  Burza się skończyła. A zatem mam czas by dodać, że doświadczalny przykład, jak źle się skończyła SAMOIZOLACJA ludności bez wojen, chorób, etc. to prawdopodobnie historia Wyspy Wielkanocnej. Na tej izolowanej od reszty świata wyspie na Pacyfiku, po jej pierwotnych mieszkańcach pozostały tylko ogromne posągi. A ludność po prostu znikła, prawdopodobnie taką metodą jak w powyżej przypomnianym doświadczeniu.

  Polubienie

 45. Filozofie jeszcze doloz do tego Darwina,to dopiero bedzie pier….lenie !
  Jak ze sperma malp na twych wyspach ?

  Polubienie

 46. Ot, tutaj Adm może sobie pooglądać filmik ilustrujący doświadczenie sprzed 40 już blisko lat:

  A przy okazji. Przypomniało mi się to, o czym pisał – i mówił mi – prof. Zbigniew Jaworowski, wieloletni dyrektor CLOR Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej w Warszawie. Otóż Francuzi robili doświadczenie z hodowlą pospolitych rozwielitek w warunkach prawie całkowitej izolacji od napromieniowań, zwłaszcza kosmicznych. (stosowali grube osłony z ołowiu, chroniące akwaria z rozwielitkami.) I okazało się, że bez tych bodźców („ukłuć”) jakie dostarczają te promienie z kosmosu, kolonie rozwielitek po prostu po pewnym czasie zamierały. (Jaworowski mi opowiadał, że próbowano powtórzyć te eksperymenty w Polsce, hodując rozwielitki głęboko w kopalni soli w Inowrocławiu. Polakom jednak te eksperymenty wychodziły rozmaicie. Rozwielitki w jednych akwariach w istocie wymierały, ale w innych przeżywały.)

  Wniosek jednak jest taki, że te WSTRĘTNE PROMIENIE, TAKŻE TE SŁONECZNE, a także WSTRĘTNE TRUCIZNY, którymi nasze otoczenie jest w pewnym stopniu nasycone, SĄ KONIECZNE dla w miarę zdrowego i WIECZNOTRWAŁEGO życia — w tym i LUDZKOŚCI usiłującej się od tych zagrożeń odizolować — na planecie Ziemia.

  (Jest to piagetowsko-markglogoski trójstopniowy biochemiczny system RNA: Regeneracja→Nadregeneracja→Asocjacja, dzięki któremu organizmy nabierają długotrwałej odporności na powtarzające się zagrożenia ich bytu; patrz http://markglogg.eu/?p=1222)

  Co w takim kontekście mamy sądzić o tych Beinowsko-Majewsko-Jaśkowiakowsko-Pająkowych STRACHACH przed napromieniowaniami i innymi truciznami jakie na nas z „wysokiego nieba” spadają? Czy to nie są przykłady najzwyklejszej CHOROBY UMYSŁOWEGO PROSTACTWA AMBITNYCH LUDZI ZACHODU (po czesku SRACZYKA)?

  Proszę porównać:

  https://www.nwo.report/nwo/chemtrails-globalna-komora-gazowa-henryk-pajak.html

  z na przykład takim tekstem:

  DOBROCZYNNE OPRYSKI Z WYSOKIEGO NIEBA – http://markglogg.eu/?p=431

  lub np. http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=19133&sid=7d53c6a9ee894638f52b863ddc17d706

  Polubienie

 47. Coś dla APA który podsuwał nam niedawno kolejnego Bolka

  Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości
  Krystyna Trzcińska – projektant/programista komputerów

  Następny „Bolek” – masoński prowokator/przebieraniec

  Pilny rozkaz: Natychmiast wyprowadzić wszystkich Patriotów Polskich w pole!!

  „Bohater” Aleksander Jabłonowski, to mason, Rycerz-Kawaler Maltański (symbole na jego mundurach), a faktycznie to AKTOR – Wojciech Olszański http://www.skene.pl/osoba/1948/Wojciech-Olszansk

  Deska (rogatywka) masońska na łbie, czarny jaszczur i Krzyż Maltański na rękawie, czerwono niebieski na klapie, wąż pod szyją, czerwony szatański pentagram, słońce z trupią czszką na łbie.

  „Bohater” – Jabłonowski, to AKTOR Wojciech Olszański
  Wojciech Olszański, biorący udział w rekonstrukcji historycznej, jako Aleksander Jabłonowski, członek „Związku Jaszczurczego”!


  A? Jabł(K)onowski !

  Polubienie

 48. Admin ,ty dalej nie rozumiesz gry szmuloszwabskiej na nosie durnoty ludzkiej .
  Tam gdzie w gre wchodza przebrania i nietykalnosc to wiedz ,ze to nie nasze .
  O przebierancach od wiekow slyszano,jaselka i szopki trwaja ,
  a ty zachwalasz jak leci ,no bo masz z tego dochod stary propagandzisto .

  Polubienie

 49. Szkoda,ze tak malo masz trolli na swym portalu,widocznie malo jestes znany internetowej publicznosci,no i nie stanowisz zagrozenia .
  My wczoraj zapytalismy o Wojtka u Mareczka i potem to juz nam glos odebrano.
  Za to ty dajesz to co ci nakazano i szafa gra .
  Goje japy rozdziawiaja, a babcie z RM rozaniec odmawiaja.
  Polske obecnie omamiaja wyszkoleni rezyserzy i to na rozne sposoby,do tego jeszcze mowia „Szczesc Boze” – to chwyta .
  Na tvTrwam mowia prosto z mostu – „do zobaczenia z Panem Bogiem” ,czyli smierc nam bliska.

  Polubienie

 50. Moze ktos wie gdzie by w sieci znalezc polski portal przez Polakow prowadzony ?
  Ale to takich prawdziwych Polakow ,nie mieszancow i nie przekupnych,
  Podajcie namiary ,chcemy znalezc bratnie i siostrzane dusze.
  „Nie chcem ale musze !”

  Polubienie

 51. A strona WPS nie jest polskim portalem prowadzonym przez …Polakow ?
  Ale to takich prawdziwych Polakow ,nie mieszancow i nie przekupnych,…..?
  albo Monitor Polski który kilka razy tu linkowałeś?
  A może Gryppa666 na której sporo o szczypionkach i chemistralach

  Ja bym ci APA doradził właśnie taki …polski portal przez Polakow prowadzony
  Ale to takich prawdziwych Polakow ,nie mieszancow i nie przekupnych,
  założyć i poprowadzić….ku chwale Ojczyzny!!!!
  A tu za zgodą admina go reklamować, reklamować i reklamować…zresztą gdzie indziej też.

  Zastanów się. Masz czas , werwę, lwi pazur i lubisz pisać. Raz kozie śmierć. Nie wahaj się skacz na głęboką wodę.
  Albo kup ode mnie , ja juz się nablogowałem.

  Polubienie

 52. Admin,nie umieraj jeszcze ,pozyj chocby dla rodziny.
  Chyba,ze masz juz zapewnione niebo w raju (ziemskim czy niebianskim) to co innego,wtedy prowadzenie takiego portalu jak ten nie ma sensu ,to juz lepiej otworzyc agencje towarzyska i „raj-owac sie” .

  Tak juz bardziej powaznie ,to nie rob nam podpuchy ,bo jak do tej pory to wystarczy nam pracy na obalanie bzdetow i dezinformacji na dotychczasowych portalach gdzie wchodzimy i piszemy .
  Oczywiscie do czasu pelnego rozpoznania kto jest kim ,komu i czemu sluzy.
  Dalej czekamy od ciebie na NAMIARY POLSKIE ,te polsko-jezyczne wcale nie znacza ,ze sa polskie,podobnie jak prasa chocby „Gazeta Polska” ,gdzie polskosci szukaj tam ze swieca.
  Jezeli pytasz nas o zdanie co do monitora (malo-polskiego),jak mawia tam jeden doktor (dziwne ,ze na kazdy portal jest przydzielony chocby jeden doktor, w naszej dryzynie doktora nie ma,wiec i na portal male szanse),to szczerze odpowiadamy : tam sie wiadomosciami „handluje”,my zas piszemy bezplatnie,liczymy,ze kiedys nam za to PRAWDZIWY BOG ZAPLACI,nie jahwe.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s