Natychmiastowa gotowość do wojny


„W świecie niespokojnie” – Putin w pilnym trybie ogłosił natychmiastową gotowość do wojny

Posted by Marucha w dniu 2016-06-15 (środa)

W Rosji zaczęło się sprawdzanie w pilnym trybie gotowości armii do boju. Kontrolę przeprowadza się na zarządzenie Włodzimierza Putina i potrwa ona do 22 czerwca, przekazuje „Interfaks”.

Podczas sprawdzania będzie oceniany stan arsenałów armii i gotowość różnych organów wojskowego dowodzenia.

„W ciągu pierwszej doby należy skontrolować wykonanie tymczasowych normatywów ustalonej miary gotowości bojowej, ocenić zdolność organów dowodzenia wojskami i organizacji, rozstrzygnąć postawione zadania i przeprowadzić zaplanowane przedsięwzięcia, w tym w kwestiach mobilizacji” – zawiadomił minister obrony Sergij Szojgu.

Minister obrony generał armii Sergiej Szojgu powierzył swojemu zastępcy Anatolijowi Аntonowowi poinformowanie attache wojskowych obcych państw o kolejnym nagłym sprawdzeniu sił Zbrojnych Rosji.

Według słów Sergieja Szojgu, razem z przygotowaniem wojsk do wykonania postawionych zadań po przeznaczeniu w uzbrojonych konfliktach różnego rodzaju intensywności, a także w kryzysowych sytuacjach, trzeba zwrócić szczególną uwagę na mobilizacyjną składową Sił Zbrojnych kraju, wydać opinię o formacjach rezerwy, których zadaniem jest przechowywanie zapasów uzbrojenia, wojskową technikę.

Szczególna uwaga będzie udzielona organizacji pracy operatywnego składu przy działaniach i planowaniu stosowania wojsk w różnych kryzysowych sytuacjach. Również należy ustalić, jak dobre jest współdziałanie regionów kraju i organów wykonawczej władzy państwa z wojskowymi komisariatami.

Z powodu nagłości wojskowych kontroli polecono poinformować wszystkich cudzoziemskich wojskowych attache.

Będzie przeprowadzone sprawdzenie zdolności szybkiego reagowania na możliwą, ewentualną KATASTROFĘ. Sergiej Szojgu zaznaczył: „Podczas wszystkich zaplanowanych przedsięwzięć należy zabezpieczyć dotrzymanie koniecznych wymogów bezpieczeństwa, zachowanie amunicji, broni, a także zapobiec powstawaniu strat we wszystkich rodzajach państwowej własności i nie dopuścić do negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne.”

Za http://u-f.ru/

—————

Trochę mnie to zaniepokoiło, ale mam nadzieję, że to tylko plotka, że jeśli coś ogłosił to tylko jakiś sprawdzian ogólnej gotowości wojska i nic ponad to.

Nikt aż tak szalonym nie jest by rozpocząć  wojnę z Rosją

Ale jakby co, to proponuję wyprowadzić atak z mojego podwórka  na Bezledy a póżniej już tylko przez płot.

mapa

Obwód Kaliningradzki odcięty od Rosji totalnie

 

mapa

77 uwag do wpisu “Natychmiastowa gotowość do wojny

 1. Żydowska sitwa rządząca Polską jeździ co jakiś czas do Izraela i ściąga wojska okupacyjne z USA do Polski.. Ichniejszy premier Natanjahu wyciera korytarze na Kremlu. Kandydat na prezydenta Trump deklaruje miłość do żydów i Izraela. Zostaje prezydentem i ogłasza reset stosunków z Rosją ( na prośbę i naleganie żydów swoich wewnętrznych i izraelskich). Ukraina wraca w strefę wplywów Rosyjskich a w Polsce już całkowicie bezkarnie rusza budowa Judeopolonii pełną parą, który to kraj staje się departamentem zamorskim USA bez praw wjazdu do macierzy dla ludności tubylczej. Żydzi przystępują do egzekwowania urojonych 65 mld dolarów od podbitej ludności. Może to brzmi trochę fantastycznie ale scenariusz mozliwy do zrealizowania.

  Polubienie

 2. To efekt procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też przywołuje ludobójczych bohaterów. z antypolskimi,bandyckimi korzeniami.Odwołując się do oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,jakiego dokonał katolicki filozof Feliks Koneczny Polska była w najgorszej sytuacji kiedy do BIZANCJUM Wschodniego zbliżyło się Zachodnie,a CYWILIZACJA ŻYDOWSKA (czytaj PODWÓJNEJ MORALNOŚCI) była katalizatorem ANTYPOLONIZMU.
  Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Wpisuje się w WOJNĘ O PIENIĄDZ ze sztuką wywoływania kryzysów aby na nich zarabiać.Z Polski chce się zrobić poligon z zastosowaniem śmiercionośnej ostrej amunicji jako efekt konfrontacji koalicji PETODOLAROWEJ z ANTYDOLAROWĄ,bazującą na powiększających się zasobach chińskiego złota.

  Polubienie

 3. Adm napisał:

  Trochę mnie to zaniepokoiło, ale mam nadzieję, że to tylko plotka, że jeśli coś ogłosił to tylko jakiś sprawdzian ogólnej gotowości wojska i nic ponad to.

  Nikt aż tak szalonym nie jest by rozpocząć wojnę z Rosją

  A ja wczoraj przypadkowo oglądałem wieczorny Dziennik TVP1. Pokazano w nim mapkę północno-wschodniej Polski, na której zieloną linią zakończoną strzałkami zaznaczono około 80 kilometrowy pas, po stronie polskiej, miedzy Białorusia i obłastią kaliningradzką. Według dziennikarzy TVP1 w tym właśnie pasie koncentrują się obecnie wojska amerykańskie. Zgadnij no koteczku dlaczego?

  ANAKONDA, ANAKONDA jest bardzo powolna. ale bardzo mocno ściska ofiarę.

  Polubienie

 4. No to ja jestem poza strefą szykowanego (?) konfliktu bo do Bezled jest 81,3 km a do Kaliningradu 136 km

  Ale kto wie może zbiorę się w sobie i też ruszę walczyć za prawa człowieka wasze i nasze.
  Na razie spróbuję przepatrzeć się w okolicy jakimi siłami dysponujemy my i nasi kochani sojusznicy Niemcy, Amerykanie i inni
  Pardon, w linii prostej to jakbym był w tej strefie zmilitaryzowanej.
  Teraz to już nie wiem walczyć i zginać czy uciekać?

  Polubienie

 5. Szef Pentagonu wezwał NATO do podjęcia środków w celu powstrzymywania Rosji

  NATO powinno zrobić jeszcze więcej w celu powstrzymywania Rosji – oznajmił sekretarz obrony USA Ashton Carter.

  „Mówiąc o wschodniej flance NATO, zastanawiamy się także, co sojusz może zrobić, aby powstrzymać rosyjską agresję, ponieważ pod tym względem NATO powinno robić więcej” — powiedział on, zabierając dzisiaj głos w siedzibie NATO w Brukseli.

  Szef Pentagonu powiedział, że „jak wszyscy wiemy po tym, jak Rosja łamiąc prawo zaanektowała Krym, NATO zainicjowało szereg działań odwetowych”. „Podejmując pierwsze kroki, moglibyśmy robić więcej jako sojusz” — powiedział Carter.

  Jak podkreślił Carter „my (sojusznicy w NATO) zgodziliśmy się z tym, że NATO będzie powstrzymywać i w razie konieczności pokona każdego agresora.
  W charakterze przykładu zgranych działań sojuszników podał on ćwiczenia NATO w trzech państwach bałtyckich i Polsce, do których według niego kluczowy wkład wniosły nie tylko USA, ale również Niemcy i Wielka Brytania. „Mam nadzieję, że nie będziemy sami” — powiedział Carter.

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160615/3147142/Ashton-Carter-NATO-Rosja-Pentagon.html
  ———————————–

  …aby powstrzymać rosyjską agresję…
  Teraz to już wiemy, że ewentualna zaczepka, prowokacja lub atak sił NATO nastąpi … aby powstrzymać rosyjską agresję… i … pokonać agresora

  Polubienie

 6. komentyarze ze Sputnika

  Maciej Dramowicz · Mysłowice
  tak sie własnie zastanawiam co może zrobic Nato i nie bardzo wiem. Może wysłac do krajów bałtyckich milion żołnierzy, i 7 tyś czołgów. kolejne 3 miliony mogą na stałe stacjonowac w Polsce, plus 19 tyś czołgów, i 64 tysiace samolotów. Na Bałtyk może podsłać 12 lotniskowców i 50 niszczycieli…..

  Lech Fatyga ·
  Nawet NATO. MOŻE PODWOIĆ I POTROIĆ ilośc , to tylko będzie cel do zniszczenia .Na tak małym terenie to głupota. Rosja nie będzie się ganiała czołgami z NATO – tylko zrobi swoje i pozamiatać na kilkadziesiąt lat.

  Antoni Wysocki ·
  Jak można powstrzymać coś – co się nie rusza i – jak długo ?…
  A Rosjanom wystarczy jeśli wyślą parę dronów nocą – żeby robiły bzzzz i stawiały w stan pogotowia całą armię nato oczekującą …
  Po takim tygodniu lub dwóch – cały staf oficerski złoży dymisje, a – wojacy rozejdą się po wioskach – żeby się móc wkońcu spokojnie wyspać …

  Jam Tubylec ·
  NATO zaanektowało prawie całą Ukrainę – i jakoś nikt nie rozdziera szat z tego powodu.
  Usraelska propagandowa obłuda..

  Jacek Franecki
  Syjonisci amerykanscy chca wojny taka jest prawda aktywizuja swojego psa
  ktory sie wabi pentagon a ten aktywizuje mniejszych fafikow ktorzy maja
  zgromadzic jak najwieksza ilosc miesa armatniego z panstw nadbaltyckich do ataku na Rosje.
  Wciaz jeszcze wierza ze zdola sie Rosje wpetac w wieloletnia wojne i w ten sposob
  calkowicie ja oslabic i pokonac przy jednoczesnym kreceniu od wewnatrz,to sobie te kepelki wymislily.Na ta retoryke syjonistyczna odwracania ogonem,oskarzania innych za swoje przestepstwa nie mozna sie dynerwowac oni to robia na zimno
  i z premedytacja ktora ma jezdzic po etyce ludzkiej i ich oslabiac ,krepowac w dzialaniu.Przyjdzie czas bedzie las,jak zaatakuja a to nastapi napewno to tak dostana wpierdol a ci co przezyja beda wyli jak psy do ksiezyca tanczac parkinsona
  przez najblizsze 20 lat.Smutne to ze bardzo duzo mlodych ludzi bedzie wybitych
  w imie syjonisty i masona amerykanskiego.

  Polubienie

 7. Niczym jeszcze podjalem decyzje powrotu do Stanow po rekonesansie w Polsce ,odwiedzilem Olsztyn ale Admina nie zastalem .Mialem w Olsztynie kilka spraw do zalatwienia a co najwazniejsze nasz wodz dal mi prywatne zlecenie rozpoznania jaka ilosc mieszancow zydowskiego i niemieckiego pochodzenia zamieszkuje Olsztyn i okolice – no i rozpoznalem .

  Jak czytam , admin zastanawia sie co robic na wypadek wojny zydowsko-ruskiej ze wspaciem Zydow przez NATO,ktore przeciez jest tylko kolosem na glinianych nogach i zbieranina roznego dziadostwa za kase z calego swiata.
  Wiec po przyjacielsku adminie radze ci – nie sluchaj tego co ci radza szwaby i ich mieszanka w tym zona,bo tak czy tak zarowno Zydzi jak i Niemcy znowu dostana po garbie od ruskich !
  Odswiez sobie znajomosc jezyka rosyjskeigo i miej gdzies pod reka mala piwniczke z roznymi zapasami,reszte juz dzis spisz na straty.

  Polubienie

 8. W opisanej przez Tadeusza Zielińskiego historii religii dogmat o przedwiecznej istocie boskiej wydał HELLENIZM.Z jakim MESJANIZMEM chcemy mieć do czynienia :
  JUDEJSKIM – Zbawiciel swojego narodu
  GRECKO-RZYMSKIM – Zbawicielem ludzkości.

  Na tym pierwszym bazuje ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,nad którą przy kształtowaniu polskiej polityki historycznej panuje zmowa milczenia.
  W kontekście helleńskiego dogmatu i pytania o mesjanizm potrzebą chwili jest podniesienie jakości NAUKI WIARY.

  Polubienie

 9. Porównanie potencjału wojennego Rosji i NATO

  Na tym zestawieniu nic nie ma o ilości rakiet i jednostek p–lot

  Rosja, W. Brytania

  Polska, Rosja

  Tu dla zmyłki podano inną ilość żołnierzy rosyjskich, wątpliwe są również dane dotyczące Polski

  Polubienie

 10. @Adm
  Biorąc pod uwagę rosyjskie zagrożenie ma się czego obawiać Polska,ale NATO?!
  ANTYROSYJSKOŚĆ jest związana z WOJNĄ O PIENIĄDZ,w której po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów gospodarczych przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  POLSKA poligonem doświadczalnym na ostrą amunicję między tytanami światowej finansjery.Jaki jest koszt udziału w tym konflikcie?!

  Polubienie

 11. Jakis stary takis glupi to jedno z przyslow.
  Admin, ty jeszcze w tabelki wierzysz kiedy to juz mlodziez nawet tabliczki mnozenia nie zna ,a dodawanie i odejmowanie robi za nich koputer?

  Ta chlopie czy babo , dzis nawet pokazywanie muskulow czy tatuazy nic nie daje po za falszywym pokazem sily czy meskosci , w tym babskiej chcicy !

  Nadal liczy sie rozum i duch !!!
  Czy ty wiesz,ze ruski czelawiek reka moze polozyc dziesieciu szmuli w pare sekund,a szwab co drugi zwieje ?
  a
  POLAK SLOWIANIN jednym „chuchem” zdmuchnie kazdego podskakujacego do niego szmula czy szwaba ,bo w nim drzemie sila archaniola
  slowianskiego ,co wielokrotnie udowodnila nasza parwdziwa historia SLOWIANSKA a nie ta wykombinowana przez szmuli i szwabow.

  Poczekajcie jeszcze troche i zobaczycie co sie stanie nie tylko z NATO ale z tymi co chca wojen ,w tym durnych liliputow w Polsce.

  Polubienie

 12. Amerykańscy stratedzy to nie idioci. Dobrze wiedzą że frontalny atak na Rosję może przynieść w najlepszym wypadku pyrrusowe zwycięstwo nad przeciwnikiem, co w dalszej perspektywie może być gorsze nawet od kilkunastu przegranych bitew na froncie. Decydująca będzie sytuacja na Ukrainie. Jeżeli uda im się na długo przejąć tą w myśl Z. Brzezińskiego sworznię geopolityczną, to następny majdan będzie już w Moskwie i wtedy aj waj 4 ever. Tak się właśnie pokonuje gigantów.

  Polubienie

 13. Zenek

  Polak Slowianin

  Jak wylaniaja sie elity lokalne i swiatowe

  W USA trudno cos nabyc, ktore nie zostaloby wytworzone w Chinach. To nie musi byc wyznacznikiem preznosci jakiejs nacji ale nie mozna tez tego odrzucic. A kto dal Chinom takie podwaliny; jako jednostka byl nim Przewodniczacy Mao. A oto jego polityczna polityczna filozofia: wladza wychodzi z lufy karabinu. Jakos nie wspomial o zlocie lub petrodolarach.
  Laczac wypowiedz Mao Tse Tunga i mape historyczna ,ostatniego stulecia, Europy wynika z nich niedwuznacznie, ze Slowianie przegrywaja pokoje lecz wygrywaja wojny. Po I-szej Wojnie Slowianie przesuneli sie na zachod, podobnie bylo i po II-giej. III-cia jeszcze sie nie skonczyla.
  Jezeli historia daje jakas lekcje to z niej wynika, ze Slowianie nie powinni unikac wojny za wszelka cene a raczej widziec w niej srodek do powiekszenia swego znaczenia.

  Polubienie

 14. No, ładne słowa Chutora, ale prawie nic nie wiemy jak ELITA ROSJI wygląda „od środka”. Wciąż nie rozumiem, dlaczego Putin nie wsparł – choćby „małym paluszkiem” – niepodległościowej walki południowo-wschodniej Ukrainy o wyzwolenie się od banderowców. Zdaje się „od środka” Kreml się bał że w Noworosji władzę przejmą komuniści (tak jak to się stało w Naddniestrzu.) A to przecież zagroziło by ZDOBYCZOM KAPITALIZMU w Moskwie. Stąd Rosja taka chwiejna w swych poczynaniach, wciąż chciała by się „dogadać” z patniorami zza Oceanu, jak na przykład próbowała to robić w Syrii.

  Ale w Syrii Rosjanie nie zlikwidowali Assada i jego, niezależnego od Globalnego Kapitału rządu, (mieli to zrobić do polowy br. według PLANU z września roku ubieglego) choć Amerykanie „po przyjacielsku” na to nalegali. W związku z tą „niedoróbką geopolityczną”, ponoć przez Morze Śródziemne płynie już armada amerykańska z dwoma lotniskowcami, aby tej sprawy dopilnować. W Syrii resztówka wojsk lotniczych Rosji z łatwością może zostać zamknięta „w kotle” po zamknięciu cieśniny Bosfor.

  I jak już pisałem, w obwodzie kaliningradzkim przygotowuje się Anakonda, amerykańskie magazyny broni już zapewne są ustawione, w Polsce i na Litwie, bezpośrednio w pobliżu granicy z oblastia.

  Najbliższe miesiące pokażą, czy Putin to kompletna oferma, trzymana na smyczy przez ten sławny „Globalny Kapitał” jak to się przed blisko stu laty potocznie mówiło – przynajmniej w RFSR.

  Polubienie

 15. markglogg

  „czy Putin to kompletna oferma” – oferma ofermie nie rowna. W wykonaniu Putina to oferma w czasie przeszlym dokonanym.

  Polubienie

 16. Mily „Chutorze”,przeciez mieszkasz tak samo jak my w USA ( ty w Carolci,jak nam tu stary nasz podpowiada) i chyba wiesz ,ze w hameryce z kazdym dniem ubywa towarow chinskich nawet w 1-dno dolarowych sklepach,bowiem kazdy CHINCZYK dostal nauczke na swej skorze od szmula i zbuntowal sie !
  Amerykanie zaczeli produkowac ponownie swoje towary ale za ceny wyzsze nawet z trzykrotna przebitka niz kiedys towar chinski w handlu szmulwoskim .
  Chinczyk obecny to nie ten Chinczyk, ktorym byl jeszcze przed 5-ciu laty.
  Dokladnie CHINCZYCY rozpoznali,kto na ich (w tym ich bogacze w Chinach bedacy w ukladach zydowskich) pracy zeruje i ich skubie,nawet ci z jadlodajni chinszczyzny w USA.
  Wybierz sie Chutor po wszystkich Stanach i zobacz jak Chinczycy ROSNA w SILE juz nie tylko w USA ale takze w Polsce i na UKRAINIE.
  Odwiedz w NYC CHINATOWN ,wstap do ich sklepow ze zlotem.
  Paru z nas mialo okazje pracowac u Chinczykow i dobrze wiemy na co Chinczykow dzis stac i co mowia o szmulach i szwabach.

  Tak wiec stary nie krec gitary !

  Polubienie

 17. Chutor
  To samo i ja zauważyłem, że Rosja powiększała swoje terytoria gdy ją napadali jej wrogowie
  Złota Orda spaliła im Moskwę, kilkakrotnie napadała aż się skończyło przyłączeniem chanatu Astrachańskiego, także przyłączyła chanat Kazański i Krymski.
  Polacy okupowali Moskwę w 1610–12 roku a później moja ciotka wspominała jak jej ciotka kupowała w Warszawie moskiewskim kozakom złote szable.
  Niemcy wojowali z Rusią nad Newą (Aleksander Newski z krzyżakami)

  a później marszałek Żukow zajmował Berlin, wcześniej robił to chyba Suworów. I tak dobrze, że Car nie kazał przyłączyć do Rosji Francji w 1813 r.
  Ale teraz przewaga jest po stronie zachodu.
  Chyba że Chiny wesprą doprawami i sprzętem Roję, wtedy zapad dostanie po kościach.

  Wracając do konkretów, dużej wojny nie należy się spodziewać, bo ci w Nowym Jorku i w Londyńskiej City nie są durniami, ale być może Kerry powiadomi Ławrowa, żeby się nie martwił, że małej wojenki przygranicznej nie uda się uniknąć.
  – My sprawdzimy co jest warte wasze uzbrojenie, wy sprawdzicie nasze, chłopcy sobie trochę postrzelają, kilka dni później spotkamy się w Genewie albo w Nowym Jorku by porozmawiać o pokoju i resecie, by wszystko wróci do normy.
  Na to Ławrow – No dobrze, ale kto będzie zwycięzcą?
  A Kerry – My, że obroniliśmy kraje bałtyckie i Polskę, bo widzisz, Obama chciałby na odchodnym jeszcze jednego pokojowego Nobla. A jak się nie zgodzisz no to kurza twarz Krym nie wasz.

  Polubienie

 18. Syryjska bomba zegarowa
  Kiedy wybuchnie?

  Wysoki rangą urzędnik wojskowej administracji USA oświadczył, zastrzegając sobie anonimowość, że w czwartek Rosja dokonała nalotów na tzw. „umiarkowanych terrorystów“ wspieranych przez rząd Stanów Zjednoczonych w pobliżu przejścia granicznego pomiędzy Syrią i Irakiem – Alal-Tanf, zadając tym samym poważne straty terrorystom. Stwierdza on również, że naloty wzbudziły „poważne zaniepokojenie“ USA:

  „Dzisiaj, rosyjskie samoloty przeprowadziły serię nalotów w pobliżu Al-Tanf wobec syryjskich sił walczących z ISIL które obejmowały odziały otrzymujące wsparcie z USA.
  Ostatnie działania Rosji budzą poważne zaniepokojenie odnośnie rosyjskich intencji. Będziemy żądać wyjaśnień od Rosji, dlaczego doszło do nalotów oraz gwarancji, że to się nie powtórzy. Rosyjskie samoloty nie były aktywne w tym obszarze południowej Syrii przez jakiś czas i nie było tam sił syryjskiego reżimu lub rosyjskich sił lądowych”, powiedział urzędnik…….

  Czym to wszystko się skończy, zapewne pokażą nam najbliższe tygodnie.
  Analizując te wszystkie doniesienia, na jedno należy zwrócić baczną uwagę. Otóż wynika z nich definitywnie, że deklarowane wcześniej obietnice, że poszczególne państwa nie będą wysyłać do Syrii wojsk lądowych, to bzdura, bowiem wszystkie strony biorące udział w konflikcie syryjskim, nie wyłączając z tego Rosji, zdążyły już rozlokować w Syrii jednostki sił lądowych.

  Będziemy wiedzieć jak lotniskowce USA zaparkują w dogodnym dla siebie akwenie morza Śródziemnego.
  Czy będzie wojna na trzech frontach, Syryjskim, Bałtyckim, Ukraińsko –Krymskim?

  Polubienie

 19. WY TU PANOWIE GADU, GADU O…, A OBCA ,,CZARNA SIŁA”, DOSTAŁA JAKIEGOŚ DZIWNEGO, K….WSKIEGO PRZYSPIESZENIA, W KTÓREJ KRECIĄ ROBOTĘ POPRZEDNIKÓW, KONTYNUUJE ,,DOBRA ZMIANA”!

  Sejm i Senat działają z prędkością światła przy uchwalaniu kolejnych ustaw zniewalających naród polski. Czy wszystko się odbywa zgodnie z Konstytucją III RP – raczej nie, bo cóż jest wart ten ,,świstek papieru”, kiedy rządzi Prawo i Sprawiedliwość, kontynuatorzy targowicy z Magdalenki?

  Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o pobycie obcych wojsk na terytorium RP

  https://www.wprost.pl/532858/Rada-Ministrow-przyjela-projekt-ustawy-o-pobycie-obcych-wojsk-na-terytorium-RP

  Przykład jak działa prędkość światła w uchwalaniu uchwał przez decydentów

  http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=295

  Senatorowie przyjęli ustawę antyterrorystyczną bez poprawek. Odrzucili propozycje Biura Legislacyjnego

  https://www.wprost.pl/kraj/10010472/Senatorowie-przyjeli-ustawe-antyterrorystyczna-bez-poprawek-Odrzucili-propozycje-Biura-Legislacyjnego.htm

  Bardzo ciekawym punktem ,,ustawki” jest to:

  UREGULOWANO STRZAŁ SNAJPERSKI

  Ustawa reguluje także zasady użycia broni palnej w trakcie prowadzenia działań antyterrorystycznych, które doprowadzi do śmierci terrorysty. W nowych przepisach znalazły się również zapisy zezwalające na zestrzelenie drona.

  DRON, DRONEM – ALE ,FUCHĘ” STRACI ,,SERYJNY WEEKENDOWY SAMOBÓJCA”, BO, BĘDZIE MOŻNA ,,LEGALNIE” STRZELAĆ DO NIEWYGODNYCH LUDZI, JAK DO KACZEK – PRZEPRASZAM, JAK DO WYIMAGINOWANYCH TERRORYSTÓW.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 20. Senatorowie przyjęli ustawę antyterrorystyczną bez poprawek. Odrzucili propozycje Biura Legislacyjnego

  Zgadnijcie panowie, od kogo PiS zrzyna antynarodowe ustawy?

  Niemiecka ustawa antyterrorystyczna niezgodna z konstytucją. Co przewidywała?

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19952065,niemiecka-ustawa-antyterrorystyczna-niezgodna-z-konstytucja.html

  P.S. U nas jest mały problem, Trybunał Konstytucyjny nie funkcjonuje, (z wiadomych względów), żeby zbadać zgodność Niemiecko/PiS-owskiej ,,ustawki” z Konstytucją III RP! Zastanawiam się – czy ta ustawa antynarodowa jest narzucona odgórnie na cały JEWRO KOŁCHOZ?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 21. kika22 – to tylko demokracja w wersji demosracji

  Rosja odpowie na działania Zachodu, mimo oskarżeń o agresywne zachowanie. Należy zapewnić równowagę strategiczną – powiedział rosyjski prezydent Władimir Putin na spotkaniu z szefami światowych agencji informacyjnych w ramach 20. Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu.
  — Do czego to wszystko doprowadzi — nie wiem, …..
  (Sputnik)

  Zapewne nikt nie wie….
  …może z wyjątkiem tych z Waszyngtonu

  Polubienie

 22. Ad Adm-ina

  kika22 – to tylko demokracja w wersji demosracji

  Szanowny Adm-inku, ja wiem, że to jest ,,cyrk” idiotów dla idiotów. Idioci panicznie muszą się bać, ludzików w zielonych mundurkach, w ten prosty sposób, wmawiają idiotom, że są niezbędni dla idiotów, bo bronią idiotów przed ,,zielonymi idiotami!”

  Klasyczny przykład, jak to się robi po cichu, żeby idioci nie wiedzieli, jak ,,zieloni idioci” pysznie się bawią w wojsko, oczywiście za ,,naszą kasę”, złupioną z podatków:

  Rosyjscy inspektorzy na ćwiczeniach „Anakonda-16”

  http://polska-zbrojna.pl/imageslibrary/GetImage/47238

  http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/19667?t=Rosyjscy-inspektorzy-na-cwiczeniach-Anakonda-16-

  P.S. Przepraszam za częste użycie kolokwializmu ,,idioci”, jest to moja kolejna prowokacja, aby ,,zmusić” czytających do myślenia.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 23. No, kolejny cyrk z „ANAKONDĄ”. Otóż po jej zakończeniu niemiecki minister spraw zagranicznych Steinmajer powiedział, że Niemcy nie zmierzają brać udziału w kolejnych, podobnych prowokacjach względem Rosji. A jak wyczytałem na http://www.neon24.pl, w jakiś „cudowny sposób” premier Izraela Netanjahu się dogadał z Putinem, że za rok to oni wspólnie (Izrael + Rosja) urządzą sobie „Anakondę” u wschodnich wybrzeży Morza Śródziemnego. Zgadnij no koteczku, jaką to „biblijną bestię” Żydzi z Ruskimi do społu zamierzają na Bliskim Wschodzie „ściskać”? Państwo Islamskie, które przecież nie ma samolotów, aby stanowić zagrożenie dla Izraela i Ruskich w Syrii? A może „w planach” Żydom z Ruskimi przyszło do głowy aby zapolować na GRUBSZĄ, na tamtejszych terenach, ZWIERZYNKĘ?

  Albo to wszystko pic, aby odwrócić uwagę od tego, co tamże się przygotowuje.

  W obu przypadkach (Niemcy i Izrael) coś zaczyna wskazywać, że może dojść do tak zwanego „odwrócenia sojuszy”. Co niewątpliwie niezbyt jest po LINII IDEOLOGICZNEJ entuzjazmującego się, genetyczną złoczynnością szmuli i szwabów, zaoceanicznego APAcza.

  Polubienie

 24. Markglogg
  A to rzeczywiście ciekawe.
  O ile można podejrzewać Niemcy, że chcieliby się wyplątać z amerykańskiego uścisku i pozbyć amerykańskich wojsk okupacyjnych, to już z gierkami na Bliskim Wschodzie z udziałem Izraela byłbym raczej ostrożny.
  Być może Putin jest ,,za a nawet przeciw” i głęboko wierzy, że jest w stanie ograć swoich zachodnich ,,partniorów”, oby się przy tym nie zakiwał na śmierć, albo kombinuje, zmienić sojusznika słabą i zrujnowaną Syrię, jak się wydaje nie do obrony, na Izrael.
  W tym ostatnim przypadku licząc, że biorąc sobie za ,,partniora” Nataniachu ( i roztaczając nad nim opiekę) odbierze go tym samym Amerykanom.
  Oj Putin, Putin jaki ty naiwny.
  Nawet jak by ci dali bazę morską na terenie Izraela jako rekompensatę za tą którą stracisz w Syrii to nie na długo, chyba, że by zaraz po tym przejęli Kreml i całą resztę.

  Polubienie

 25. Czarne chmurki nad ministrem Macierewiczem?

  Minister obrony zasiada w radzie fundacji Głos, gdzie prezesem zarządu jest Robert Jerzy Luśnia – wieloletni współpracownik Antoniego Macierewicza i peerelowskiej bezpieki. Luśnia był też wiceprezesem spółki Herbapol Lublin, której pieniędzmi samowolnie płacił firmie Macierewicza.
  Przez lata Antoni Macierewicz – wbrew swojemu publicznemu wizerunkowi – blisko współpracował z Robertem Luśnią (TW „Nonparel”), uznanym przez sąd za płatnego informatora SB. Formalnie rzecz biorąc, Macierewicz współpracuje z nim i dzisiaj, gdy jest ministrem obrony narodowej. Bo wciąż zasiada w radzie fundacji Głos, której prezesem zarządu jest Luśnia. W latach 80. oficerem prowadzącym Luśni był esbek Józef Nadworski o podejrzanych koneksjach z sowiecko-rosyjskim wywiadem. Nadworski „opiekował się” też Krzysztofem (Chrisem) Cieszewskim, który figuruje w archiwach SB jako TW, a dziś jest członkiem zespołu „ekspertów smoleńskich” Macierewicza.

  Bliskim kolegą Luśni jest Konrad Rękas, wiceszef proputinowskiej partii Zmiana.

  A wspólnikiem Macierewicza w jego biznesie (tak, Macierewicz ma biznes) jest tajemnicza zagraniczna firma Medinvest Corporation. O jej kapitale i powiązaniach nic nie wiadomo…

  http://wyborcza.pl/magazyn/1,153010,20259316,antoni-macierewicz-jego-firma-i-jego-tw-czego-nie-wiemy-o.html#TRwknd
  —————————-

  Medinvest Corporation

  Formed in Delaware, MEDINVEST CORPORATION is a registered business entity and is a CORPORATION – GENERAL pursuant to local business registration law. With registration number 3280134, according to the registry, it is now of unknown status.

  Założona w Delaware w USA. Status niewiadomy
  ———————————
  No to mamy cię panie ministrze.
  Daleko na Anakondzie nie ujechałeś.
  Czy Gazeta Wyborcza cię pogrzebie?

  Polubienie

 26. Od jutra NOWA MISJA WOJSKOWA polskich najemnikow.
  Sto piecdziesiat do Kuwejtu,szescdziesiat do Iraku plus sprzet
  „na wojne z IS”.
  Czyby chrzescijanska Polska wypowiedziala wojne MUZULMANOM ???

  Polubienie

 27. Jak dobrze, że jest APA… i jego głębokie, pełne dociekliwych spostrzeżeń posty, które bardzo wzbogacają ten portal i sprawiają, że jest on niebywale zróżnicowaną i wielowymiarową platformą wymiany myśli, idei…

  Polubienie

 28. Ad. LuK

  Szanowny LuK, bez APA-czy i Zenka, planeta Ziemia przestanie się kręcić, a kosmos znów się skurczy do wielkości główki od szpilki. Szmule i szwabiki dostaną małpiego rozumu i to dopiero będzie ARMAGEDON!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 29. Kicia nie strasz ,bo wiesz czym to grozi.
  Lepiej napisz nam cos od siebie po co nam przyjazn polsko-chinska ?!
  Ruskie ratujcie sie ,okrazaja was !

  Polubienie

 30. Szmule i szwaby ze swym jahwe nie sa w stanie wstrzymac ziemi,czy ja przebiegunowac ,choc ostatnio wciskaja naiwnym ,nawiedzonym i latwowiernym wszelka plaskosc w tym ziemi (rownosc juz byla).
  Takze przeinaczaja nie tylko teorie naukowe lacznie z darwinizmem oraz nowe bledne tworzyc ale HISTORIE maltretuja ,by ludzi do konca oglupic !

  Zyjac w dzisiejszych czasach trzeba nam by madry trzymal z madrym i razem myslowo rozpracowywali to co szmul ze szwabem kombinuje ,bowiem koryta robia sie puste .
  Z bronia klimatyczna juz tak daleko zaszli ,ze zimy mrozne w Izraelu sa planowane ,by reszte obszarow wokol Izraela z Arabow wyludnic obiecujac im ciagle lato i dziewice oraz wszelki RAJ w JEWROPIE .
  Zrozumiales kicia ?

  Polubienie

 31. Administracja prezydenta USA Baracka Obamy nie spieszy się z odpowiedzią na wniosek Kongresu w sprawie zastosowania ustawy pozwalającej na wprowadzenie zakazu sprzedaży przez Rosję systemów S-300 – podają media, powołując się na informację Departamentu Stanu i Kongresu.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160621/3204558/Obama-Rosja-Iran-S-300.html

  Albo Sputnik nie wie co pisze, albo Rosja to kraj pozbawiony suwerenności….w opini Sputnika

  Polubienie

 32. Ad Adm-ina

  Rosjanie twierdzą, że zaproszenia nie dostali,
  zatem albo polska-zbrojna kłamie, albo kłamie Sputnik

  Szanowny Adm-inku, ja już od dawna wiem, że nic nie wiem, według mnie to może byli Marsjanie?Wiarygodność ,,Sputnika” pozostawiam bez komentarza, bo Białorusini i Rosjanie chodzili w CZAPKACH NIEWIDKACH i dlatego trudno było ich dostrzec ze ,,Sputnika”.

  Belarusian observer team with a guest inspector from Russia at Exercise Anakonda 2016

  Russian and Belarus Inspectors at Exercise Anakonda 16 plus highlights

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 33. Ad Adm-ina

  Szanowny Adm-inku, wysłałem komentarz – nie ukazał się na stronie, widocznie znowu został potraktowany jako spam.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 34. kika22
  Sprawdziłem spamy z dzisiejszą datą , nie ma tam wpisu szanownego kika22, nie ma także ani w koszu ani w oczekujących.

  Strona WP w ustawieniach panelu administracyjnego pozwala na zamieszczanie do 12 linków, ale już niezależnie ode mnie tekst w obcych językach traktuje z automatu jako spam

  Dla przykładu ostatnie spamy poniżej:

  police led flashlight
  feeds.feedburner.com/simonflashlights/soKwx
  177.39.186.59
  police led flashlight

  See here for the top Law Enforcement Flashlight currently in stock around plus at great prices.

  Wybierz komentarz auto set clock synchronization
  alexa.com/siteinfo/innovationwireless.comx
  178.22.148.122
  auto set clock synchronization

  Go here for the best synchronized wireless time systems currently available on the market and reasonably priced.

  Polubienie

 35. Ad Adm-ina.

  Szanowny Adm-inku, wszystko w porządku, chodziło mi o komentarz, który napisałem o rzetelności ,,Sputnika”, co do obserwatorów z Rosji i Białorusi, na manewrach Anakonda 2016. Po wysłaniu pliku, długo nie pokazywał się na stronie, dopiero po napisaniu ,,zażalenia” i wysłaniu do sieci, raczył się ukazać. Cud, czy co?

  A tak przy okazji, znalazłem reakcję szwabików, po ,,uścisku” Anakondy 2016 – istna paranoja:

  Niemcy (członek NATO) wściekli na manewry ,,Anakonda”. Media i politycy obawiają się reakcji Moskwy

  http://niezalezna.pl/81592-niemcy-czlonek-nato-wsciekli-na-manewry-anakonda-media-i-politycy-obawiaja-sie-reakcji-Moskwy

  P.S. Szwaby gdzieś zatracili ,,DUCHA BOJOWEGO”, a może tylko symulują nygusy!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 36. Wlasnie niemiecki dziadek przyszedl w odwiedziny do naszego dziadka (mieszkaja po sasiedzku) pogadali sobie przy australijskim piwie „F” i na koniec uzgodnili ,ze nie beda slac wojsk na ruskich,by historia sie nie powtorzyla.
  No i chyba bedzie pokoj ,cwiczenia zorganizowane przez szmuli byly niepotrzebne i kosztowne,tylko nie wiadomo na czyj koszt.

  Polubienie

 37. Czytelnik
  Wlasnie niemiecki dziadek przyszedl w odwiedziny do naszego dziadka (mieszkaja po sasiedzku) pogadali sobie przy australijskim piwie „F” a tu …..ruski nadchodzą

  Polubienie

 38. Waszczykowski z Macierewiczem
  przywdziewac mundury
  i spier….lac z gory !
  Muslim juz groza i
  wala na Polske
  ze stalowa obroza .
  Anielica ich dozbraja
  beda wieszac lud za jaja.
  LONDYN CITY TRYUMFUJE
  na jewrope poszly zboje !

  Polubienie

 39. Z Rosjanami prosta sprawa
  ukrainska trwa zabawa.
  Tam sie troche krew poleje
  w Chinach maja swa nadzieje.
  Eszelony Duda da
  zacznie sie szmulowska gra.
  Inna sprawa jest NATO-wska
  ,tu juz bedzie wola boska.
  Lecz nie martwcie sie Polacy ,
  bo jestesmy jacy tacy !

  Polubienie

 40. My tu gadu gadu o szmulach i szwabach a USraki na serio przymierzają się do „zdobycia” – nie wojskiem, ale pieniądzem – Kaliningradu. Otóż przedwczoraj nagle „zleciała się” do tej obłastii cała wierchuszka Służb Obrony Rosji, a tydzień wcześniej wywalono z pracy dowódcę Floty Bałtyckiej w tym mieście WIELKICH INTERESÓW. Powód: podejrzewa się go, że już został przepłacony przez NATO (nie bez przyczyny Polacy z Gdańska mają wolny wjazd do obłasti!). No i po coś NATO zbiera się w Warszawie za dni kilka.

  Czytać więcej, jak ktoś zna rosyjski: http://www.km.ru/v-rossii/2016/07/01/sergei-shoigu/779801-obezglavlivanie-baltflota-i-blokada-kaliningrada-vrag-vnutr

  Polubienie

 41. No to ja opowiem co wiem a co zdarzyło się kilkadziesiąt lat temu.
  Otóż b. dobrze mi znany kumpel chyba nawet w moim wieku, dziwnym trafem jak na swój młody wiek miał pracę w MON na dość wysokim choć cywilnym stanowisku.
  W tamtym czasie nadzorował przygotowania do spotkania dowództwa Paktu Warszawskiego w Orzyszu na Warmii i Mazurach Te przygotowania trwały dosyć długo i polegały na drobnych remontach koszar, malowaniu, sprzątaniu itp. W naradzie mieli wziąć udział dowódcy wojsk ze wszystkich krajów socjalistycznych. Ale dowódcy a nie mój kolega, który z Orzysza musiał wyjechać z samego rana, bo już po południu zjeżdżały się sekretarki obsługujące zjazd i sami generałowie. Opowiadał mi jak w pociągu którym wyjechał z Orzysza, o godzinie 12 w południe w radiu kieszonkowym, były takie produkcji radzieckiej, nadano komunikat że w Dallas dokonano zamachu na prezydenta Kennediego.
  I to go zastanawiało. Czy wywiad rosyjski planował ten zamach, czy tylko wiedział, że ma nastąpić. Czy też dosyć tajna narada w Orzyszy była w tym samym czasie co śmierć Kennediego zupełnie przypadkowa.

  W tamtym okresie trwała bardzo ostra konfrontacja miedzy USA i ZSSR miedzy innymi w Wietnamie, a niejaki senator Goldwater wręcz żądał użycia broni atomowej

  No a teraz szykuje się zjazd nie w Orzyszu i nie Paktu Warszawskiego,…szykuje się….
  Może mają kropnąć…. Putina

  Polubienie

 42. Bzdety niestety.
  Projekty i plany strategiczne wspolczesnej FR (wojny obronnej) sa od dawna znane waskiej grupie dowodzenia FRONTEM armijnym Rosji na wypadek uderzenia z Zachodu (obojetnie jaka bronia).

  Putinow jest kilku i baczny obserwator internetowy potrafi rozpoznac (na zdjeciach i filmach) ,ktory prawdziwy a ktory podstawiony i odpowiednio wyszkolony ,tak ze zamach na wlasciwego Putina nie wchodzi w rachube,zreszta nic to nie da ,bowiem
  DLA ROSJI ZAWSZE BEDZIE P O B I E D A !!!
  Paniatno ?

  Polubienie

 43. Bardziej zwroccie uwage na to co zacznie sie dziac w Warszawie ,
  przy „NATO-wskiej „zabawie” za pare dni.

  W Polsce bardzo duzo mamy gosci z wywiadu Izraela ,
  zagra Jankiela kapela.

  Zapieta na ostatni guzik/zamek „falszywa flaga”.

  Warszawiacy slowianskiego pochodzenia warto wyjechac z W-wy na czas lipca .
  Bron Boze do Krakowa ,najlepiej w Bieszczady ,
  tam gdzie nocuja dziady.

  Polubienie

 44. Jednak postawiono na ostatnia szale „byc albo nie byc w jewropie” !
  Trzecia sekta szmuli wkracza do akcji .

  Co sie stanie ze szwabia ?
  Oto jest pytanie – czy anielica hitlerkiem zostanie.

  Polubienie

 45. Przypomnijmy sobie gdzie znajduje się Obwód Kaliningradzki

  Moskwa nie ma do niego połączenia drogą lądową, droga morska z Piotrogrodu jest dosyć długa i może być blokowana na różne sposoby.
  Drogę powietrzną też należy uznać za ryzykowną bo nad krajami wrogimi Rosji.
  Zatem jak bronić tego Obwodu?
  Jak przerzucać do niego sprzęt, ludzi, zaopatrzenie?
  Można także przypuszczać że w Kaliningradzie żyje tak samo wielu potomków krzyżaków, jak na Łotwie czy Estonii a zatem ludzi skrajnie wrogo nastawionych do Rosjan.
  Przemieścić z terytorium Polski do Kaliningradu kilak tirów z granatnikami czy karabinami to żaden problem, bo pewne znajomości i pewne układy pomiędzy kierowcami tirów a służbami celników i pograniczników są stałe, silne i obopólnie korzystne.
  Jeśli zatem NATO zorganizowało dawnych krzyżaków i dało, lub da im uzbrojenie to Moskwie nijak nie wypadałoby ich zniszczyć rakietami z terytorium Rosji czy z Bałtyku, bo miasto zamieniłoby się w gruzowisko. Walki miejskie z użyciem piechoty i sprzętu pancernego doprowadzą do tego samego.
  Zatem NATO nie wdając się w wojnę z Rosją może zadać jej poważne straty materialne i polityczne.
  No a gdyby wyrwano Rosji w taki sposób Obwód Kaliningradzi to komu przypadła by ta zdobycz, Polsce bo kiedyś ten obszar leżał w obrębie Rzeczypospolitej, Niemcom bo to były Prusy Wschodnie, czy może Litwie i Polsce jako że z nim graniczą, ponad to jako zapłatę za udział w awanturze.
  Kaliningrad jako taki świetnie by pasował Amerykanom jako jedna wielka baza przeciw Rosji z której także można by mieć oko na całą Europę o Finlandii po Rumunię
  Może to dla USA gra warta świeczki?

  Polubienie

 46. Rosja czasowo zawiesza umowę o małym ruchu granicznym z Polską. Decyzja zacznie obowiązywać od 4 lipca i jest odpowiedzią na analogiczne działanie Warszawy – poinformowała na Facebooku minister ds. międzynarodowych i międzyregionalnych kontaktów obwodu kaliningradzkiego Ałła Iwanowa.

  I codzienne autobusy z Olsztyna do Kaliningradu postawiono na kołki

  Polubienie

 47. UWAGA, UWAGA – ŚWIAT OSZALAŁ Z FAŁSZYWĄ FLAGĄ!

  NOWA FLAGA US-raju

  TUTAJ OD DAWNA WIADOMO O CO CHODZI

  PECUNIA NON OLET – WIADOMO NIE OD DZIŚ, ŻE NAJLEPSZE INTERESY ROBI SIĘ NA MORDOWANIU

  A TUTAJ, SAM NIE WIEM O CO CHODZI ALE NA PEWNO ŚMIERDZI US-rajskimi MASONAMI

  BÓJ SIĘ APA-czu, BÓJ!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 48. MA BYĆ TAK!

  A TUTAJ, SAM NIE WIEM O CO CHODZI ALE NA PEWNO ŚMIERDZI US-rajskimi MASONAMI

  BÓJ SIĘ APA-czu, BÓJ!

  Przepraszam

  Polubienie

 49. CIĄG DALSZY WARIACJI NA TEMAT FAŁSZYWYCH FLAG

  PROJEKTY NOWYCH SZMULOWSKICH FLAG

  SZEŚĆ RAMION W GWIAZDCE CZY PIĘĆ, CO ZA RÓŻNICA

  A MOŻE TO JEST STARY US-raj, A NOWY IZRAEL?

  BLACK&WHITE – TEŻ ŁADNIE!

  NOWA FLAGA NATO?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 50. Ad czytelnika – PRACUSIA!

  Podziekowania naleza sie artystom.
  Kika jak zwykle len tylko powiela i nic od siebie .

  Ot znalazł się wielki US-rajski PRACUŚ: 13 słów, jeden spójnik ,,i”, dwie kropki, 13 spacji i jeden Enter, w sumie 85 znaków. Biedaczysko, dostało nagniotków i odcisków na paluszkach od stukania w klawiaturę. Aha, jeszcze było ,,prostowanie” zwojów mózgowych przez sześć godzin i jedną minutę jakby słownie przywalić kiciusiowi!
  Co do grafików komputerowych, to kiciusia powinni całować po rączkach, że raczył wydobyć ich prace z zakamarków serwerów, rozsianych po całym świecie np. na wyspach Hula-Gula albo bardzo modnej ,,CHMURZE INTERNETOWEJ” i lansuje ich prace za darmo.
  W sprawie ,,powielania” to spróbuj zrobić coś podobnego cwaniaczku, żeby to miało logicznie ręce i nogi, a później pisz, że to jest ,,łatwy kawałek chleba”. Przede wszystkim trzeba mieć wiedzę, w którym miejscu szukać danego tematu, przeczytać teksty, obejrzeć zdjęcia, grafikę lub filmy, a później zamieścić na Tutejszym Portalu. Trzeba sprawdzać wielokrotnie linki do stron aby nie ,,dać plamy” jak to zrobiłem dziś(vide). Przecież wiesz, że nie robię tego dla mamony tylko to wynika z mojego wrodzonego altruizmu wobec innych.

  Bywaj pryku

  Polubienie

 51. Właścicielka znanego domu publicznego w Warszawie (zatrudnia kilkanaście dziewczyn, w lokalu jest bar, basen i sala bilardowa) opowiada o tym, jakich gości zdarza się jej obsługiwać i kiedy najwięcej zarabia na usługach. Okazuje się, że prawdziwe żniwa szykują się podczas szczytu NATO w dniach 8-9 lipca, informuje fakt.pl.

  Jeden z internautów na Spytniku skomentował to tak

  Edu Car · Berlin
  Prawdziwe prostytuki to dopiero przyjadą do Warszawki… 🙂
  Inny dodał:

  Zbigniew Sekulski
  Tego jeszcze nie było. Mało.że sprostytuowany reżym o czym zaświadczył sam „poddany brytyjskiej korony” to jeszcze międzynarodowy bunga bungaliat ma sobie szczytować na Stadionie Narodowym.
  Jak upadać to upadać, dla Polonii Prostituty Pigalak Narodowy nad Wisłą dobry jak każde inne miejsce.
  Jeszcze tylko banderowsko klezmerskiej skocznej nutki potrzeba by wschodnia flanka i przesmyk suwalski doczekały swojej również rozrywkowej rangi.
  Nie wykluczone ,że warszawska ejakulacja to dopiero wstęp do światowych dni młodzieży. …dał nam przykład Macierewicz jak szczytować mamy …

  Polubienie

 52. Jaka zdolna ta kicia ,ile samochwaly !
  Co jeszcze kicia potrafisz ?
  Wypisz,wymaluj szmulek pelna para !!!
  Samochwala w kacie stala…. .

  Polubienie

 53. Ad czytelnika – ,,WIELKIEGO PRACUSIA”

  Oj, kapral, kapral, zwany (tylko Bóg raczy wiedzieć dla czego) majorkiem, przecież w dawnym Wojsku Polskim byli chorążowie, pułkownicy i hetmany później jenerałowie, przemianowani na generałów ale żadnych majorków i kaprali (anagram słowa KAPRAL to PRALKA). Nazwa major, mnie się zawsze kojarzyła ze starszym służącym czyli MAJORDOMUSEM./MAJORDOM.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Majordom

  W PRL-owskich szkołach (także szkoła wojskowa, to jak dobra PRALKA Frania, bez wirówki ale z dobrą wyżymaczką) dobrze ,,wyprali” Ci mózg, środkiem czystości zwanym ixi 65, wmówili Ci BEZGRANICZNĄ MIŁOŚĆ DO PORĄBANEGO SOCJALIZMU, a teraz na starość, masz wielkie kłopoty, żeby myśli zebrać do kupki i zadać sobie proste pytanie – co to było, jawa czy sen. Gwoli przypomnienia:

  Ze wszech miar, namawiasz kiciusia, żeby Ci bajdurzył duby smalone ale kiciuś w to się nie bawi:

  ,,Mów takim do rozumu, to ziewają, ale praw im duby smalone o świętej źrenicy wolności szlacheckiej, ekscytuj bajędą o równości z królami (…) a wydzieraj się przy tym ze wszystkiej mocy, machaj rękoma jak wiatrak, to się w końcu z czułości popłaczą i gotowi cię nawet porwać na ręce a ogłosić zbawcą ojczyzny.”

  Na otarcie łez alb ,,Co by było gdyby babcia miała wąsy”, kiciuś coś znalazł w necie dla Ciebie – może rozpoznasz Swoich dawnych ,,kumpli” po fachu:

  http://www.klubgeneralow.pl/historia-klubu-generalow-wp/

  Bywaj niepocieszony tetryku

  Polubienie

 54. Inny klub to promilitio w Warszawie.
  Kiedyś na rynku zobaczyłem u handlarza starociami niemiecki hełm. Zdjąłem czapkę i spróbowałem go nałożyć. Nie dało rady, był za mały. Handlarz to skomentował- Te niemiaszki nie mieli zbyt rozwiniętych mózgów dla tego wybrali się na Moskwę.

  Polubienie

 55. Kika wrzeszczy „bij zyda” ,
  a u zyda bida.
  Ale wam znowu o te pogromy biega .
  Sprytne szwaby, a jeszcze sprytniejsze bolszewiki szmulowskiego miotu.

  Polubienie

 56. Ad Zenebiusza

  Zenula, po co ten nerw i ta żołdacka panika, masz w tym jakiś interes – co, mame Salcia, a tate Abraham? Co to k…wa jesteś niedzisiejszy – nie wiesz o co chodzi?

  JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI, TO ZAWSZE CHODZI O PIENIĄDZE!

  W tym przypadku o obiecaną bardzo dużą kasę (65 mld baksów)!

  http://polityka.org.pl/viewtopic.php?t=3627

  Pewnikiem zapytasz za co? Sam nie wiem, tyle tego było, że trudno wszystko spamiętać! Może za to:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_warszawski_w_1881

  A z resztą, co mi tam – sam zobacz, ile tego było:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Pogromy_%C5%BByd%C3%B3w

  P.S. Broń Boże, nie pytaj o Kristallnacht i Reichskristallnacht, to są tematy TABU – szwaby przy tych ,,klimatach”, dostają gęsiej skórki oraz chronicznej sr…czki! Zapomnij też o kontach w szwajcarskich bankach, pomordowanych szmuli!

  Bywaj pryku

  Polubienie

 57. Oj kicia kicia ,z toba nie ma normalnego zycia.
  To juz lepsza jest salcia ,ta nie rusza smalca .

  Kiedy kicia dalej bedziesz nadawac z ukrycia ,
  to w Polsce juz nie bedzie zycia !

  WSZYSTKIM TAM WAS SZLAG TRAFI ,
  gdy nie wyzwolicie sie z ZYDO-NIEMIECKIEJ MAFII !!!

  Dzis trzeb robic wszystko ,
  by zydo-niemieckie niebo pryslo !

  Polubienie

 58. I co,
  jak dalej ci kicia szlo ?
  Na dwie strony grasz podobnie jak red.Podlecki,ktoremu juz szykuja niecki.
  Wiec uwazaj kicia i wyjdz na ulice z ukrycia .
  A bedzie sie wiele dzialo ,bo wczoraj Papieza Franciszka oredzie sie ukazalo .
  Czyzby 2 papiezy to jeszcze za malo ???

  Polubienie

 59. Felek poeta to jest chlop morowy !
  DZIEKI ci Felus ale kiki nie rusz ,
  przydaje sie .
  To fakt,ze „maszyna mlodziezowa” ruszyla i to mlodziezy muzulmanskiej .
  Chrzescijanska jest panska ,bywa i kaplanska
  ale
  ta jest juz opetana po woodstocku odurzona i pijana od samego rana .
  Oj bedzie sie dzialo ,w nocy stalo w dzien wisialo.
  Bowiem Polkom i Polakom jeszcze malo ,
  NIEWOLI !
  Boli to w sercu, ach boli !!!
  Czy wy tam nad Wisla nie zmienicie swej doli ???

  KRAKOW WSZYSTKO ROZSTRZYGNIE kiedy KRWIA WSZYSTKO RZYGNIE !!!

  Zwiastuny tego juz sa.

  Polubienie

 60. Ad FELI – grafomanki

  Czyżby 2 papieży to jeszcze za mało???

  O Wielki Manitou – co ja się z nimi mam, z tymi polskojęzycznymi US-rajskimi nieukami! FELA głupio się pyta, czy dwóch papieży to mało! Oj, FELA mało, o wiele za mało – jeszcze jednego musisz sobie doliczyć, żeby nie było ,,papieżowego manka!”

  ZACZYNAMY WYLICZANKĘ/PAPIEŻANKĘ:

  1. BENEDYKT XVI – OBECNIE BYŁY PAPIEŻ W STANIE ,,AGONALNYM”.

  CAŁY ŚWIAT BĘDZIE MÓJ – TAKI CH…, TAKI CH…, TAKI CH…, KATABASIE!

  2. FRANCISZEK I – ARGENTYŚKI, JEZUITA, ŚWIATOWY JAJCARZ DO KWADRATU

  PATRZ FELA I SIĘ UCZ – PAPIEŻ FRANEK POKAZUJE, GDZIE MIESZKA ROZUM!

  JAK MU SIĘ NUDZI W WATYKANIE, TO SIĘ PRZEBIERA ZA TAKIE COŚ:

  3. TEN TRZECI – ADOLFO NICOLAS ,,CZARNY PAPIEŻ” – JEZUITA, TAK JAK FRANEK!

  TUTAJ POKAZUJE WYMIARY/ROZMIARY CZEGOŚ – EEE… TAM, KAŻDY FACET LUBI SIĘ POCHWALIĆ, ŻE COŚ TAM…!

  NA PEWNO JEST NAS TRZECH…

  … POKAZUJE NIEDOWIARKOM!

  TUTAJ FELA, MOŻESZ ZASIĘGNĄĆ INFORMACJI O TRZECIM PAPIEŻU ,,NEGATYWIE”…

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/czarny-papiez-wybrany,46747.html

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adolfo_Nicol%C3%A1s

  … I BUJAJ SIĘ FELA – ZA CZTERY DNI NIEDZIELA!

  Polubienie

 61. Kicia ty chyba od kociarow tu zawital ?
  Przebierasz,ubierasz ,grasz na fujarze a ja ci pokaze ,ze ty zwykly cinkciarz .
  W morde bity nie upity ,salci nie masz ni zadnej kobity .
  Tys cwanaiczek i zebraczek ,taki sobie zwykly raczek ,
  Tu podgladneisz ,tam doniesiesz ,za pazucha chowasz mieszek .
  Na nic zdadza sie dyzury ,wylas zydzie jestes bury !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s