Brexit, a co z Polexitem?


Tego drugiego nie będzie,  nie dziś i zapewne nie jutro , ale jak by Niemcy czy Bruksela za bardzo nas naciskali…

Cameron po Brexicie.

– Nie sądzę, by było właściwe, abym był kapitanem, który pokieruje naszym krajem do następnego punktu docelowego – stwierdził w piątek premier Wielkiej Brytanii David Cameron, zapowiadając, że w ciągu najbliższych miesięcy poda się do dymisji.

O swojej decyzji poinformował na konferencji prasowej, na której komentował wynik referendum ws. wyjścia Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej.

W czwartek Brytyjczycy opowiedzieli się za wyjściem z Unii Europejskiej.

Za Brexitem zagłosowało 51,89 proc. wyborców. 48,11 proc. było przeciwka.

Frekwencja wyniosła 72,2 proc. Referendum było realizacją obietnicy złożonej przez premiera Davida Camerona w trakcie ubiegłorocznej kampanii przed wyborami parlamentarnymi.

Zgodnie z zapowiedziami szef rządu miał wygłosić przemówienie tuż po ogłoszeniu pełnych wyników.

Ostatecznie premier Wielkiej Brytanii zabrał głos około półtorej godziny po oświadczeniu komisji wyborczej. „Żadnych gwałtownych zmian” Tusk: co nas nie zabije, to nas wzmocni To historyczna… czytaj dalej » Cameron podkreślił, że referendum było „ćwiczeniem demokracji”, co powinno być powodem do dumy. Zaznaczył stanowczo, że wola Brytyjczyków musi zostać uszanowana.

Szef brytyjskiego rządu podziękował wszystkim, którzy podobnie jak on zachęcali do głosowania za pozostaniem Zjednoczonego Królestwa w UE. Pogratulował również sukcesu zwolennikom Brexitu. – Nie podejmowaliśmy tej decyzji z łatwością, ale nie może być wątpliwości co do rezultatu – powiedział.

Cameron zapewnił, że brytyjska gospodarka jest silna. Zwrócił się także do Brytyjczyków mieszkających poza granicami kraju oraz obywateli państw UE żyjących w Wielkiej Brytanii: – Nie będzie żadnych gwałtownych zmian w waszym otoczeniu; nie będzie zmian w wymianie towarów, przepływie ludzi i usług. Francja i Holandia następne w kolejce? „Chcemy takiego samego referendum” Po opowiedzeniu… czytaj dalej » Zaznaczył także, że w proces negocjacyjny dotyczący warunków wyjścia z UE powinny być zaangażowane rządy Irlandii Północnej, Szkocji i Walii. Poda się do dymisji Cameron mówił, że jest dumny z tego, iż przez sześć lat mógł być premierem Wielkiej Brytanii.

Podkreślił, że w czasie kampanii szczerze mówił, iż jego zdaniem Zjednoczone Królestwo byłoby bezpieczniejsze i silniejsze w Unii Europejskiej. Brytyjczycy – jak zaznaczył – zdecydowali jednak inaczej. Wyraził przekonanie, że kraj potrzebuje nowego przywództwa, które poprowadzi Wielką Brytanię w kierunku wskazanym przez wyborców.

Zapowiedział, że w ciągu najbliższych trzech miesięcy poda się do dymisji. Jego zdaniem, negocjacje w sprawie warunków Brexitu powinny się rozpocząć już pod rządami nowego premiera. –  Nie sądzę, by było właściwe, abym był kapitanem, który pokieruje naszym krajem do następnego punktu docelowego – podkreślił.

—————————

Krótko mówiąc – się rypło.

 

Reklamy

45 uwag do wpisu “Brexit, a co z Polexitem?

 1. Po opowiedzeniu się Brytyjczyków w czwartkowym referendum za wyjściem z UE szefowa francuskiego skrajnie prawicowego Frontu Narodowego Marine Le Pen oświadczyła, że chce przeprowadzenia „takiego samego referendum we Francji”. W podobnym tonie wypowiedział się Geert Wilders, holenderski deputowany, szef antyunijnej i antyimigranckiej Partii Wolności. (http://www.tvn24.pl)

  Polubienie

 2. cyt.: „Krótko mówiąc – się rypło.”

  Nie bardzo rozumiem. Co sié „ryplo”???!!!

  Mnie wystarczylo wrocic po 8-u latach na Wyspé (Glasgow-ice), popracowac raptem w 2 zakladach pracy (drukarnia, piekarnia), posluchac innych rodaczkow jak wyglada sytuacja w innych tego rodzaju miejscach pracy „karnej” – aby zrozumiec, ze ow „wyjscie” – to bylby WYLACZNIE strzal w stopé dumnych Brytów.

  Grubo ponad 50% zalogi zakladow stanowia nadgorliwi i wyposzczeni brakiem we wlasnym kraju pracy – Polacy.
  Zatem tzw. „wyjscie” – to bylby JEDYNIE olbrzymi cios we tutejszych wlascicieli (posiadaczy KAPITALU) oraz w tenze malo estetyczny, bezzebny plebs zyjacy z zasilkow (socjalu) wypracowanych uprzednio przez skolonizowane przed ponad 25 laty ludy krajow srodkowo-wschodnio europejskich.

  Krótko mówiąc – RYPLO to sie u nas…

  Polubienie

 3. Dylus ,a te miejsca pracy/zaklady/biznesy/banki a nawet kosciolki to czyje ,nie „przypadkiem” SZMULI i ich mieszanych ras ???
  To przeciez oni teraz najbardziej porcietami trzesa i baki puszczaja wyjaj
  AJWAJ AJAJAJ !

  Polubienie

 4. U nas ,to jest POLSKA i ziemi pod dostakiem,konie krowy sie pojawia,wieprzka sie ubije i po polsku zdrowo sie je i zyje ,a nie na habetach szmulowskich tyje !

  WIATAJ POLSKO ,ZYJ NAM POLSKO,
  po naszemu i swojsko !!!

  Polubienie

 5. Frajerstwo sie wynikiem referendum podnieca, gdy wiadomo, ze od lat zyd glosy liczy. To, ze sie ludzie za czyms opowiedzieli, nie znaczy, ze zostanie to zrealizowane. Zrealizowane zostanie teraz jak po masle TTIP, najpierw w Britanii, potem na kontynecie. O to wlasnie w zagrywie chodzilo obok doraznego a bardzo intratnego finansowego geszeftu tych od sterowania glosow liczenia.

  Polubienie

 6. Krótko mówiąc – RYPLO to sie u nas…

  Nasza pani premier B. Szydło jest odmiennego zdania.
  Według niej UE – Tak, jako wspólnota suwerennych państw, czyli my się rządzić będziemy po swojemu.

  Brytyjczycy durnym narodem raczej nie są i nigdy nie byli, jeśli zagłosowali za wyjściem z UE to znaczy, że wolą sami się rządzić, a frajerów, którzy będą na ich dobrobyt pracowali zawsze sobie znajdą.
  Wracając do pani premier.
  Teraz jej zdanie w Unii będzie się liczyło, bo my też możemy zrobić exit jeśli nasza w UE obecność będzie dla nas niekorzystna. Innymi słowy nie będzie nam Berlin nakazywał pod groźbą kar likwidacji ,,deficytowych” kopalń, stoczni, innych zakładów pracy, a różne inne komisje weneckie będziemy delikatnie mówiąc olewać.
  Dla tego Europie się ryło.

  Polubienie

 7. Anglię znam tylko z kilku krótkich wizyt w Londynie i Oxfordzie w latach 1970. Ale „od zewnątrz” trochę się uczyłem że WŁADZE Zjednoczonego Królestwa mają zasadę „co innego mówimy, a co innego robimy”. Zdaje się LUD angielski tej zasady się nauczył się od swych władców: zarówno w sondażach przedwyborczych, jak i w „exit pools” ludzie najwyraźniej co innego mówili a co innego zrobili. Jak czytałem u Petera Myersa z Australii, za „Europą” była cała „liberalno-demokratyczna” elita spod znaku Sorosa i jego bandy globalistów, przeciw kontynuowania współżycia z UE socjaliści wszelkich odmian wraz z „narodowcami” nie tylko angielskimi.

  A co wyjdzie to wyjdzie, może agresja NATO na Rosję trochę się odroczy – zobaczymy za dwa tygodnie. (Przypominam, w Warszawie, bodajże w 1985 roku spotkał się gremialnie (była z tej okazji zablokowana Wisłostrada) Pakt Warszawski – i zrobił to po raz ostatni w swej historii. Czy zgodnie z zapowiedzią naszego – tj. polsko-niemieckiego – proroka Donalda Tuska, Brexit WZMOCNI NATO czy będzie on pierwszym gwoździem do jego EURO-trumny?

  Polubienie

 8. Jest w naszym języku kilka głupawych powiedzonek chętnie używanych także przez polityków. Do nich zaliczam właśnie to powiedzonko – Co cię nie zabije to cię wzmocni.
  Jakby chciał ktoś na sobie to sprawdzić, to proponuję scyzorykiem obciąć sobie ,,ptaka”… na wzmocnienie, albo siekierą po obu kończynach …byle mocno… też powinno wzmocnić.

  Z komentarzy w związku z Brexsitem najbardziej spodobał mi się
  – ci ważniacy z Brukseli (Unii) powinni natychmiast podać się do dymisji.
  Myślę, że pomysł z Unią i całą olbrzymią biurokracją, regulacjami i zakazami jest chybiony. Wystarczyłoby obniżać cła, znosić wizy, współpracować gospodarczo, ale też iść na współpracę w takich dziedzinach jak szkolnictwo, kultura, sport, turystyka, medycyna i zmniejszanie wydatków na zbrojenia.

  Polubienie

 9. No to teraz już nic nie będzie hamowało twardogłowych eurokratów przed dalszym „pogłębianiem integracji”… i bardzo dobrze, bo jest to już prosta i krótka droga do trumny tego jewrokowchozu. Pytanie tylko jak w tej sytuacji odnajdzie się Polska: sojusze egzotyczne z Hiszpanią i Wyspami Kanaryjskimi, pańszczyźniana podległość wobec Niemiec, czy solidny sojusz z południowymi i wschodnimi sąsiadami?

  Polubienie

 10. „Co cię nie zabije to cię wzmocni.”

  Z tym jest różnie. Po 6 dawkach trucizn ZABIJAJĄCYCH – wybiórczo – mego chłoniaka, to aż dwa razy „spadły” mi włosy na głowie. Po czym odrodziła mi się czupryna, jakbym sobie zrobił kurację odmładzającą. A zatem to działa, w zależności do którego organu się to zastosuje: wybicie zębów na pewno nie wzmocni uzębienia, ale szczepienia – i przebyte nawet znaczniejsze choroby w młodości – na pewno wzmacniają układ odpornościowy w wieku dojrzałym..

  Polubienie

 11. Ooooo jak sie ladnie wszyscy pocieszaja na tym portalu ,nawet wlosy im odrastaja ,potencje maja ,chemia sie dokarmiaja i ZYJA !

  A co filozofie z tym „baju,baju,bedziesz w raju” ?

  Naszego majora bratowa (lat 66) czwarta chemia do raju ja zabrala ,a ciebie diabli nie wzieli po szesciu dawkach ???
  Ho,ho,ho !
  Pewno z luckiem masz do czynienia i jeszcze dal ci szanse na „odkupienie”,czy tak ???

  Chlopaki (to do naszych”) :
  Czyzby szmule dla siebie inna chemie dawkowali i sie odmladzali i to gdzie na krolewskim uniwersytecie blisko Wawelu ?
  W takim razie sprawa jasna ,
  szmuloklamka sie zatrzasla !

  Ciekawe kiedy zaczna trumny na Wawelu otwierac ?

  Polubienie

 12. Kicia nie rozpaczaj ,gdy szmuli olewaja ,
  angole sie dobrze maja !

  Wolno Tomku w swoim domku !

  Dziada karmic ,dziada chronic
  do zakonu go wygonic .

  Szmul na szmulu dzisiaj jedzie
  Trzeba widziec jak sie wiedzie .

  Komu ,gdzie i na co stac
  taka jest juz qrwa mac .

  Prawa nasze, rzady nasze
  trzeba ubrac sie w kamasze.

  Kraju bronic ,swego mienia ,
  mowiac obcym – DO WIDZENIA !!!

  Polubienie

 13. Ad APA-cza

  Kicia nie rozpaczaj, gdy szmuli olewają,
  angole się dobrze maja!

  APA-cz, a kto tu rozpacza? ,,Kiciuś” po przeczytaniu Twojego komentarza albo rymowanki, to tylko chi, chi, chi, cha, cha, cha, albo odwrotnie, cha, cha, cha, chi, chi, chi i wymiana kolejnego pampersa! Bo widzisz APA-cz – ŚMIECH TO SAMO ZDROWIE – każdy debil Ci to powie! Nie wierzysz?

  http://estrefazdrowia.pl/dla-kazdego/ile-smiechu-tyle-zdrowia/

  Musisz poznać jeszcze jedną szmulo/szwabską, śmieszno/zaBAWną tajemnicę. Ten, który ,,schodzi” z chmurek, przezywają Go ZBAWICIEL, (zBAWIciel, słowo pochodzi z języka szmulowego, przyrostek EL) On zBAWI, wyBAWI, zaBAWI albo rozBAWI. On się dobrze z nami BAWI – jak kotek z myszką? Następną sprawą jest do kogo z nieba ,,schodzi” i po co? W tym trudnym przypadku, podpowiedź przynosi nam łacina. Słowo LUDUS, (łac. ludus = gra, widowisko, zabawa, rozrywka) po odjęciu łacińskiego przyrostka US, zostaje LUD, LUDZIE, LUDZISKA, ,,LUDU MÓJ LUDU, CÓŻEM CI UCZYNIŁ?” No to teraz APA-czu wiesz, że Ten co ,,schodzi” z nieba, TO JEST ROZRYWKOWY FACET, KTÓRY OD CZASU DO CZASU PRZYCHODZI, ABY SIĘ POBAWIĆ ZABAWKAMI – ponoć jest to potrzebne do zBAWIENIA! Chi, chi, chi, cha, cha, cha!

  P.S. Nie rozumiem, co za cymbał dla Niego wymyślił ksywkę – ODKUPICIEL? Po co ma kupować, jak wszystko jest JEGO? OMNES, ALL, ALLES, ВСЕ, TOUS!

  Bywaj pryku

  Polubienie

 14. kika22
  Mikołaj Barczentewicz

  Jako że uczę brytyjskiego prawa konstytucyjnego na Oksfordzie,…..
  Barczenkiewicz najprawdopodobniej przez pośpiech pominął jeden mały wyrazik ,,się„, w jego zdaniu powinno być:
  Jako że uczę się brytyjskiego prawa konstytucyjnego na Oksfordzie,…..
  Czy ta nauka nie polega na dokładnym szorowaniu uczelnianych kibelków?
  Rodacy tak mają, strasznie chcą imponować tym którzy na londyński przysłowiowy zmywak nie chcą wyjeżdżać.

  A pani gdzie pracuje?
  Na Uniwersytecie Warszawskim.
  A co pani tam wykłada?
  Ja nie wykładam. Ja sprzątam.

  Polubienie

 15. …ksywkę – ODKUPICIEL?…
  A to już jest biznes ,,as juźli”

  On ,,odkupuje” nasze grzechy.
  Dajemy na tacę kasę, im większą tym lepiej, a on za tą kasę odkupuje nasze winy.
  Taki adwokat diabła.

  Polubienie

 16. Z jahwe mozecie sobie szmulki i szwabiki robic hihy czy tez hahi,
  bo to bozek byle jaki.

  Nasz BOGI SA SLOWIANSKIE,
  wszystko od nich mamy panskie !

  Jedna tylko u nas troska,
  czyja jest ta matka boska ?

  Jedni mowia,ze zydowka,
  czy ma meza,czy to wdowka ?

  Dla nas Slowian problem zaden
  zero strachu zmiji jadem.

  U nas zawsze drzwi otwarte ,
  obalamy miodu qwarte.

  Do roboty przyjmiem zyda,
  wiedzac ,ze nas nie wykiwa.

  Przyszli zydzi lud ochrzcili
  miodu z nami sie napili .

  Ale co nam z tego przyszlo
  gdy z obietnic gow.o tryslo.

  Tak wiec dzisiaj mocium panie
  trzeba sprawic SZMULOM LANIE !!!

  Polubienie

 17. Ad Adm-ina

  … Jako że uczę się brytyjskiego prawa konstytucyjnego na Oksfordzie…

  Szanowny Adm-inku, masz zupełną rację, facet ,,robi” w czymś, czego niema, czyli w ANGIELSKIEJ KONSTYTUCJI! Nie próbuj tego zrozumieć, bo to jest, TOTALNY OLDLOT ,,UPADŁYCH ANIOŁÓW” (Anglia, od szmulowskiego słowa ANGEL, przyrostek EL, po naszemu posłaniec i nasze posły/osły też są aniołkami). Lepiej to widać w angielskiej wersji – England, tylko trzeba odpowiednio poprzestawiać litery (anagram i te and, a może THE END). Angole nie posiadają parlamentu tylko Brytole! W poniedziałki, każdy ,,wielkobrytolski” premierek, jak piesek, ,,lata” na dywanik, do angielskiej ,,Królewny Śnieżki” po instrukcje na cały tydzień!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Anglia

  A tak przy okazji, jak jajogłowi robią pranie mózgów cymbałom! W encyklopediach jest napisane, że Wielka Brytania to monarchia dziedziczna, była przez jakiś czas monarchią konstytucyjną, teraz jest monarchią parlamentarną (podejrzane kolory, czerwony i różowy):

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Monarchia_konstytucyjna

  Kombinacji i pokrętności nie ma końca!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Periodyzacja

  Co zaś się tyczy ALBIONU, to wizjonerowi Jaśkowi Apokalipsa (w ,,nagrodę” łupał kamienie na wyspie), anioły zrzucały na ,,spadochronach”, oprawione i nie napisane książki, inkaust, gęsie pióra, a może nawet pióra anielskie, pokazywały filmy z gatunku „Science Fiction” i w ten prosty sposób ,,gościa” poddali indoktrynacji! Kazali mu ,,oczernić” to, co jest białe (łac. alba – biały- Albion) to uczynił i mamy dzisiaj ,,ładny pasztet” w postaci OBJAWIENIA JAŚKA z PATMOS!

  P.S. Konstytucje/Prostytucje piszą sobie, tylko ,,REPUBLIKI BANANOWE”, które się pozbyły królewiątek!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 18. Ad Adm-ina

  Dla przykładu taki Engel s

  Szanowny Adm-inku, żartownisiu – to jest anioł, któremu źli ludzie pod…dolili skrzydła i brzytwę!

  A Słyszałeś taki dowcip? – Chodzi taki ,,smutas” w niebie i szuka żyrantów na żyletki.

  Aniołowie nie mają tego problemu, bo się golą golarkami Gillette Fusion, MACH 5!

  Hinduscy Bogowie nie mają tego problemu, mają wygolone brody jak pupki u niemowlęcia (są małe wyjątki).

  A tutaj, nie wiem co o tym myśleć!? Nazywają to ,,Dialog międzyreligijny z chrześcijanami, czy możliwy?” – SZOK!?

  Można i tak – ,,WYPAD Z BARU”, BO NIE POCHODZISZ Z TEJ BAJKI:

  A na deser:

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 19. Kika, chłopie… te twoje wynurzenia to mi wyglądają na jakieś zabawy matematyką: kokaina+wódka+blant=post na wierni polsce. Frajer jesteś bo taki odlot to APA ma za free bez centa straty.

  Polubienie

 20. Ad LuK

  Kika, chłopie… te twoje wynurzenia to mi wyglądają na jakieś zabawy matematyką: kokaina+wódka+blant=post

  Szanowny LuK, to co robię, to nie jest ,,zabawa pod napięciem” (czytaj po używkach, które wymieniłeś) Nie wiem dlaczego ,,padło” z Twojej strony, na MATkę i TEMATYKĘ (synonimy do słowa tematyka: problematyka, dyscyplina, dziedzina, materia, płaszczyzna, pole, poletko, zakres, krąg, teren, obszar, sfera, przedmiot, lejtmotyw, zagadnienia) – KRÓLOWĄ WSZYSTKICH NAUK!

  ,,Matematyka jest królową wszystkich nauk, jej ulubieńcem jest prawda, a prostość i oczywistość jej strojem; ale przybytek tej Monarchini jest obsadzony cierniem, po którym przechodzić trzeba; nie ma on powabu, tylko dla umysłów, zamiłowanych w prawdzie i lubiących walczyć z trudnościami.” Autor: Jan Śniadecki, Pisma rozmaite Jana Śniadeckiego, t. 3, Wilno 1818, s. 205.

  https://pl.wikiquote.org/wiki/Matematyka

  W moim przypadku, od przeszło dwunastu lat, jest to ,,zabawa” w ETYMOLOGIĘ (NAUKA O POCHODZENIU PRAWDZIWYCH WYRAZÓW).

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Etymologia

  Co do APA-cza – ,,Koń jaki jest, każdy widzi” ale wyznaję zasadę, DOCENDO DISCIMUS!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 21. A przy okazji, mam do sprzedania działkę tak zwaną pracowniczą o pow. 300 m. kw. Na działce przyczepa kampingowa, bieżąca woda z wodociągów miejskich i elektryka. Cena 7500 zł
  Na działce maliny zbiór 25 do 30 pojemników 0.9 litra co dwa dni przez cały sezon malinowy, cena za pojemnik malin na rynku w roku ubiegłym była po 10 zł, w tym roku po 8 zł, oraz dwa wiadra agrestu za 200 zł
  Do plaży miejskiej na jeziorze Krzywym 5 km, do piaszczystej plaży na jeziorze Skanda 2 km
  Lokalizacja pomiędzy drogą 16 i ulicami Kołobrzeską i Pana Tadeusza zatem na terenie miasta Olsztyna, można sprawdzić na mapie Google.
  Ziemia czarnoziem.
  Idealna dla mieszkańców Warszawy na weekend lub jeśli postawić domek na cały letni sezon, dla rencistów, emerytów.
  Mogę też wynająć teren na rekreację ( kilka działek) w obrębie Olsztyna w odległości do jeziora Kortowskiego 500 do 600 metrów w linii prostej przez las.
  Teren nie ogrodzony działkę można sobie urządzić w lesie lub na przyległej łące. Na terenie struga czystej wody biorąca początek z trzech źródeł (według Google)
  Odległość od osiedla domków jednorodzinnych gdzie są sklepy, szkoła, biblioteka, kościół itp. około do 200 m. Do lotniska w Dajtkach około 2 km, do plaży miejskiej na jeziorze Krzywym około 2,5 km.
  Cena do uzgodnienia w zależności od powierzchni ewentualnej dzierżawy. Oczywiście przy dzierżawie kilkuletniej można będzie postawić sobie domek typu kampingowy.
  Sprzedaż nie wchodzi w grę.
  Poniżej plaża na j. Krzywym i przystań, na przystani restauracja

  Polubienie

 22. Szef polskiej dyplomacji Witold Waszczykowski organizuje w poniedziałek w Warszawie spotkanie szefów resortów polityki zagranicznej w sprawie Brexit – poinformował „Dziennik Gazeta Prawna”.

  Zaproszenia nie otrzymali jedynie szefowie MSZ Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Luksemburga i Francji.

  Wczoraj w Berlinie odbył się szczyt ministrów straw zagranicznych sześciu krajów założycielskich Unii Europejskiej, na który nie zaproszono Polski. Poniedziałkowe spotkanie w Warszawie ma stanowić dla niego przeciwwagę.
  wg.Sputnika
  Bardzo słuszne posuniecie. Bo jeśli ci ważniejsi coś kombinują w swoim gronie i w tajemnicy, to ci mniej ważni też powinni się zastanowić jak się nie dać ograć, jak skorzystać i jakie zając stanowisko gdyby ich ci bardziej ważni chcieli w przyszłości dociskać.
  To wyrażny sygnał dla Berlina.

  Sputnik czasami pisze rzeczy niesprawdzone.
  Ale jeśli Waszczykowski sprawę zaproszenia podjął z inicjatywy pani premier i J. Kaczyńskiego to jest to pewnym sygnałem dla Berlina i Paryża, że pozostali też nie gęsi i swój język mają, że trzeba jednak się z nimi liczyć. Dyktat się kończy panowie i panie, zaczyna się demokracja.

  Polubienie

 23. Rowno jedziecie ,tylko wg.jakiego cennika ?
  Dzierzawa,sprzedaz.dzierzawa ,no i kiki wrzawa .

  Admin jaka tam u was w Olsztynie temperatura do arabskiej skali dobiliscie ?
  No to brac sie za demo-kracje a nie belkotac po kiciusiemu.
  Prezydent Duda rozpoczal „cuda” – podzial jewrokolchozu pewny,
  no i to otwieranie trumien smolenskich.
  Wszystko idzie zgodnie z planem.
  My juz po „sobotkach” ,dziewice w Polsce dla muslim podmyte ?

  Polubienie

 24. ŻYDOWSKI HYMN TRIUMFU.

  „Pomawiacie nas o wzniecenie rewolucji w Moskwie. Przypuśćmy, że to prawda. I cóż z tego? W porównaniu z tym, czego dokonał Żyd Paweł z Tarsu w Rzymie, rosyjska rewolucja wygląda na awanturę uliczną.”

  „Robicie wiele hałasu z powodu nieprzyzwoitych wpływów Żydów na wasze Teatry i kina. Pięknie. Zgódźmy się na to, że wasze skargi są uzasadnione. Ale cóż to znaczy w porównaniu z naszym przemożnym wpływem na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze ustawodawstwo i wasze rządy, a nawet na najskrytsze poruszania waszych myśli?…”

  „Co za sens trawić słowa na rozprawy o rzekomej kontroli waszej opinii publicznej ze strony żydowskich finansistów, dziennikarzy i magnatów filmowych, jeżeli z równą słusznością możecie oskarżyć nas o kierowanie całej waszej cywilizacji za pomocą żydowskiej ewangelii?”

  „Powiedźcie okiem po przeszłości waszej, aby zobaczyć, co się właściwie stało. Przed dziewiętnastu wiekami byliście niezepsutą, beztroską, pogańską rasą. Czciliście wielu bogów i bogiń, duchów powietrza i wartkich strumieni i dalekich borów. Bez zarumienienia, owszem z pycha spoglądaliście na wspaniałość swoich obnażonych ciał. Rzeźbiliście wizerunki swoich bogów i swojej uwodzicielskiej ludzkiej postaci. Podobało wam się pole bitwy i pole wyścigów. Wojna i niewolnictwo były silnie utrwalonymi urządzeniami w waszych organizacjach państwowych. Uwijaliście się na świeżym powietrzu, po stokach gór i dnach dolin, przemyśliwaliście o dziwach i tajemnicach życia i kładliście kamień węgielny pod filozofię i nauki przyrodnicze. Waszą własnością była szlachetna, zmysłowa kultura, niesfałszowana subtelnościami społecznej świadomości i sentymentalnych dociekań na temat równości ludzi. Kto wie, jak wielkie i wzniosłe przeznaczenie stałoby się było udziałem waszym, gdybyśmy byli pozostawili was sobie samym.”

  „Ale my nie pozostawiliśmy was samych. Wzięliśmy was w swoje ręce i obaliliśmy piękny i wzniosły gmach, któryście zbudowali. Zmieniliśmy cały szereg waszych dziejów. Nałożyliśmy wam swoje jarzmo tak dobrze, że żadna z waszych potęg nie ujarzmiła nigdy Afryki lub Azji w podobnym stopniu.”

  „Zrobiliśmy z was powolnych nieświadomych nosicieli naszego posłannictwa po całym świecie, wśród dzikich ludów ziemi i niezliczonych jeszcze, nienarodzonych pokoleń. Bez pełnego zrozumienia tego, cośmy z was uczynili, staliście się głównymi pośrednikami tradycji naszej rasy, nieśliście naszą ewangelię w nieodkryte dotąd części świata.”

  „Nasze obyczaje plemienne stały się trzonem waszego prawa obyczajowego. Nasze prawa plemienne dostarczyły materiału pod fundamenty wszystkich waszych wzniosłych konstytucji i systemów prawnych. Nasze legendy i podania ludowe stały się świętymi opowieściami, o których tajemniczym głosem szepczecie waszym, uważnie słuchającym dziatkom. Wasze śpiewniki i modlitewniki są przepełnione tworami naszych poetów. Nasze narodowe dzieje stały się niezbędną częścią nauki, której udzielają wam wasi pasterze, księża i nauczyciele. Nasi królowie, nasi prorocy i nasi wojownicy są waszymi postaciami bohaterskimi. Nasz dawniejszy kraik stał się waszą ziemią świętą. Nasza narodowa literatura jest waszym pismem świętym. Przedmiot myśli i propagandy naszego narodu został nierozerwalnie sprzęgnięty z waszym, mową i tradycją tak, że żaden z was nie może uchodzić za wykształconego , jeżeli nie jest obeznany z naszym narodowym dziedzictwem.”

  „Żydowscy rzemieślnicy i rybacy są waszymi nauczycielami i świętymi, których wyobrażenia zostały uwiecznione w niezliczonych wizerunkach i ku pamięci których wzniesiono niezliczone katedry. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski prorok-buntownik jest centralnym punktem waszego kultu. Obaliliśmy wasze bożyszcza, zepchnęliśmy w kąt wasze rasowe dziedzictwo, a na to miejsce podrzuciliśmy naszego boga i naszą tradycję. Żadna zdobycz w dziejach nie da się choćby z grubsza porównać z tym całym dziełem, którego dokonaliśmy, poddając was pod swoje panowanie.”

  Polubienie

 25. No ładne co przytoczył Julius. To chyba z tego tekstu Revenge, bodajże z 1938 roku. Aktualnie kończę – niestety w języku brexitowców – coś na podobny temat: „Entropy of Globalism and its Sacral Roots”. Wkrótce na http://www.markglogg.eu

  Polubienie

 26. W niedzielę było przed południem 35 stopni w cieniu.
  Było gorąco nawet na łódce na jeziorze. Później przyszła burza, grad i spadek temperatury do 26 stopni . Dziś jest chłodniej czyli te 26 stopni .
  Brexsit.
  Dużo się o nim mówi, ale ani J. Kaczyński ani B. Szydło się tym nie przejmują, wiedzą swoje, że na dociskanie się nie zgodzą. Winą za Brexit obarczają Tuska i pozostałych eurokratów.
  Aktualnie duże chłopaki w krótkich majtasach kopią w piłkę.

  Polubienie

 27. Ad Julius

  ŻYDOWSKI HYMN TRIUMFU

  No cóż Szanowny Julius-ie, jest to szydercza blubranina szmuli, którzy urwali się z łańcucha (czytaj jarzma, założonego przez Bogów, na tych co mają żelazne karki, bo dla nich było za ciężkie i w bezczelny sposób nabijają się z goim). Gwoli przypomnienia, należy zacytować wierszyk żydowskiego poety polskiego pochodzenia, Jana Wiktora Lesmana, bardziej znanego pod ,,ksywką” Brzechwa. Dodam tylko, że to szmulowska samochwała w kącie stała i się przechwalała:

  SAMOCHWAŁA W KĄCIE STAŁA
  I WCIĄŻ TAK OPOWIADAŁA:

  „Zdolna jestem niesłychanie,
  Najpiękniejsze mam ubranie,
  Moja buzia tryska zdrowiem,
  Jak coś powiem, to już powiem,
  Jak odpowiem, to roztropnie,
  W szkole mam najlepsze stopnie,
  Śpiewam lepiej niż w operze,
  Świetnie jeżdżę na rowerze,

  Znakomicie muchy łapię,
  Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
  Jestem mądra, jestem zgrabna,
  Wiotka, słodka i powabna,
  A w dodatku, daję słowo,
  Mam rodzinę wyjątkową:
  Tato mój do pieca sięga,
  Moja mama – taka tęga,
  Moja siostra – taka mała,
  A ja jestem – samochwała!”

  Szanowny Julius-ie, szmulki niech lepiej sobie przypomną, kto im kazał zakładać na lewą rękę i czoło ,,śmieszne” czarne, czworokątne pudełeczka o nazwie FILAKTERIA (FILAK czytane wspak pokazuje słowo arabskie KALIF, a TERIA prawdopodobnie chodzi o (AS)TER-ia gr. gwiazda – słowo tłumaczone jest przez grekę i łacinę na AMULET). Obecnie przemianowane na Tefilin. Skąd oni biorą literę F, której nie ma w żydowskim alfabecie?
  Następną sprawą jest ich książeczka zwana Torą, zwijana w rulonik i dlaczego mają specjalne ,,narzędzie” do czytania/śpiewania tego ruloniku, które się nazywa JAD (heb. RĄCZKA, RĘKA) – kto im to zlecił i dla czego?

  Kto im kazał się ,,zażerać”, jabłkami maczanymi w miodzie, rybimi i baranimi głowami, na święto zwane Rosz Ha-Szana – Nowy Rok (hebr. Dzień Przypomnienia, co pół roku mają Nowy Rok, 21 marzec i wrzesień/październik)? Jeszcze trzeba im zadać pytania, kto im kazał w tym święcie trzepać kieszenie nad wodą (Taszlich) i ,,prostować” róg barani (szofar), dmuchając w niego?

  http://teatrnn.pl/leksykon/node/2401/rosz_ha_szana_obrz%C4%99dy_i_obyczaje_na_lubelszczy%C5%BAnie

  Z tego co widzę w necie, niechętnie się ,,zażerają” rybią i baranią głowizną!

  Jak już jesteśmy przy szmulowskim stole, to trzeba zadać pytanko, kto im kazał zasiadać do biesiady z nakryciem głowy (kapelusz, mycka, czapka)?

  Jaki cymbał kazał im raz w roku, mieszkać przez tydzień w KUCZCE, po naszemu w namiocie/szałasie, kiedy posiadają domy, mieszkania?

  WSPÓŁCZESNE KUCZKI:

  Nie prościej byłoby, kupić namiot i ,,rozbić” go na balkonie?

  Dobrze byłoby, jakby sobie przypomnieli kiedy DWA SŁOŃCA ŚWIECIŁY NA ZIEMI i co się stało, że zostało jedno!

  Szanowny Pan Marek, opisał na forum ,,bestialskie” trzykrotne kręcenie kurczakami, nad szmulowskimi głowami – KAPIROT (oczyszczenie z grzechów) – nasuwają się kolejne pytania, czemu s…syny cały czas grzeszą i dlaczego muszą to robić, przecież mają DEKALOG!?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kaparot

  P.S. Swego czasu, Aleksander Macedoński wziął wyjął miecz i ciachnął węzełek gordyjski, bo nie chciał go rozsupływać, ale my POMALUTKU, POCICHUTKU, AŻ DO SKUTKU! PRZYJDZIE KRYSKA NA MATYSKA na szmulowskie zgniłki!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 28. Z żydami zetknąłem się w Nowym Jorku, głównie z tymi mającymi biznesy na 47 ulicy, a ci jak mi się wydaje bardzo się różnią od tych wywijających kurczakami /kurami.
  Zaryzykowałbym powiedzenie, że ci pierwsi z sporej swej części niczym się nie różnią od przeciętnego Europejczyka w tym Polaka ( ale tej bardziej inteligentnej i przedsiębiorczej warstwy) a ci drudzy to ich Aborygeni. No może jedynie amisze.

  Polubienie

 29. Aby zetknac sie z zydami to trzeba jechac az do Nowego Jorku ,w Olsztynie ich nie ma ?
  Nasz Zenek mowil ,ze napotykal ich w calej Polsce,nawet na plebani .
  A w polskiej administracji Polek i Polakow jak na lekarstwo.

  Polubienie

 30. Według Ravage’a nie ulega wątpliwości, że Jezus był – niezależnie od zalet intelektualno-moralnych – gorącym patriotą żydowskim, który chciał wyzwolić ojczyznę z jarzma obcych ciemiężców. Są nawet poszlaki, że pretendował do korony królewskiej. On, lub jego biografowie wywodzą rodowód Jezusa od króla Dawida. Jednakże sprawa jego ojcostwa nie jest jasno postawiona w Ewangeliach. Ci sami pisarze, którzy pochodzenie Józefa, męża jego matki, wyprowadzają od Dawida, opowiadają o Jezusie, jako o synu Jehowy, dodają jednak, że Józef nie był jego ojcem.

  Jakimi drogami chciał Jezus wyzwolić swój naród? Na podstawie ewangelii nie łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Pewne wypowiedzenia, np. „nie przyszedłem pokój puszczać na ziemię, ale miecz” wskazują na to, że myślał przynajmniej początkowo o drodze orężnej. W każdym razie w późniejszej swej działalności zmienił program. Prawdopodobnie uświadomił sobie beznadziejność orężnej walki z Rzymianami. Wówczas talent swój krasomówczy i wielką popularność wśród ludu obrócił w innym kierunku. Począł głosić pewien prymitywny socjalizm i pacyfizm. Od tej jednak chwili kapłani i patrioci, rekrutujący się prawie wyłącznie z ludzi związanych bezpośrednio z świątynią, stali się jego najzawziętszymi wrogami. Koło zwolenników Jezusa zacieśniło się do ubogich, robotników i niewolników. Patrioci żydowscy straciwszy wiarę w posłannictwo narodowe Jezusa, a z drugiej strony, czując się zagrożonymi ruchem socjalnym, wznieconym przez niego wśród dołów społecznych, porozumieli się z najeźdźcami, oskarżając go wobec nich, że chce być królem żydowskim; wobec Żydów zaś zarzucali mu, że zamierza zmienić prawo mojżeszowe. Rezultatem były dwa wyroki śmierci wydane na Jezusa: jeden przez kapłanów Izraela za „bluźnierstwo”, drugi przez prokuratora rzymskiego za bunt przeciwko władzy.

  Po śmierci Jezusa jego adherenci, przeważnie niewolnicy i wyrobnicy, złączyli się w swym opuszczeniu i rozczarowaniu w związek braterski, złożony z niezdolnych do oporu pacyfistów. Na konspiracyjnych zebraniach wspominali swego ukrzyżowanego przywódcę i żyli we wspólności dóbr. Ideową podstawą ich życia stała się jedna z mów Jezusa, zwana powszechnie kazaniem na górze. Skierowana ona była w pierwszym rzędzie do prostego ludu.

  Obciążonym na tej ziemi przyrzekała radości z tamtej strony grobu. Nędzę i słabość wynosiła do godności cnoty. Ludziom pozbawionym widoków lepszej przyszłości przykazywała nie troszczyć się o dzień jutrzejszy. Tych, którzy cierpieli krzywdę i niesprawiedliwość, pouczała, by nie płacili złem za zło, ale modlitwą i miłością. Ludziom skazanym na dożywotnią biedę i trud, stawiała przed oczy zacność ubóstwa. Słabi, wzgardzeni, wydziedziczeni, zdeptani w tym życiu mieli stać się wybranymi i przyjaciółmi bożymi w życiu przyszłym. Po ziemsku usposobieni, wyniośli, bogacze, możni, mieli drogę do nieba zamkniętą.

  Owocem działalności Jezusa była więc nowa sekta żydowska pozbawiona siły i wpływów, jedna z wielu, w które obfitował ten zakątek świata. Pod względem socjalnym sekta miała charakter wybitnie komunistyczny. Oni sami nazywali siebie EBIONIM, ubodzy. Swej wiary nie uważali za nową religię. Wyznawcami prawa mojżeszowego się urodzili i takimi chcieli pozostać. Nauki mistrza miały dla nich charakter nie filozoficzno-teologiczny, ale socjalny i etyczny, były regulatorem praktycznego życia. Chrześcijanie naszych czasów pytają często naiwnie, dlaczego Żydzi nie przyjęli Chrystusa i jego nauki. Ravage odpowiada im zgodnie z prawdą, że przez długi czas właśnie wyłącznie Żydzi byli wyznawcami Jezusa i jego nauki. Równie naiwnym byłoby dziwić się, dlaczego nie wszyscy Żydzi garnęli się do szeregów Ebionim. Znaczyłoby to tyle, co oczekiwać, że wszyscy chrześcijanie staną się wyznawcami jednej z pokrewnych sekt: katolickiej, kalwińskiej, protestanckiej, lub innej.

  W czasach normalnych nie zwracano uwagi na nędzarzy, jakimi byli Ebionim. Tym bardziej, że rekrutowali się oni wyłącznie z niewolników i wyrobników. Ale wśród walki z przeciwnikiem we własnym kraju nieżyciowy światopogląd zwolenników Jezusa przybierał fizjonomię niebezpieczną. Była to przecie religia rozczarowania, rezygnacji i defetyzmu. Groziło niebezpieczeństwo, że w razie tolerowania sekty pacyfistów i zrezygnowanych moralnie obrońców ojczyzny na wypadek wojny ulegnie ta ostatnia podminowaniu. Owe błogosławieństwa Jezusa dla pokój czyniących, owo nastawianie drugiego policzka bijącym, zalecone przez mistrza, podobnie jak ciągłe ustępowanie i miłowanie nieprzyjaciół, to wszystko wyglądało na chęć podkopywania w momentach kryzysu siły odpornej narodu i ułatwienia w ten sposób wrogowi zwycięstwa.

  Nic dziwnego, że władze żydowskie rozpoczęły prześladowania Ebionim. Rozpędzano ich zebrania, aresztowano przywódców, potępiono nauki. Zdawało się, że sekta zniknie z oblicza ziemi. Niespodziewanie jednak zaszły wypadki, które nadały sprawie zupełnie inny bieg.

  Polubienie

 31. „Julius” mozesz przejsc na inny rodzaj dyskusji i to prostym jezykiem polskim ?
  Bez wykladow i powielan wiedzy sciagnietych z innych zrodel.
  Przeciez Izraelici maja swoja wiare/wierzenia a POLACY SLOWIANSKIEGO pochodzenia swoja .
  Tych co ochrzczono nie mozna porownywac z tymi co obrzezano – prawda ,nawet pod wzgledem fiuta.

  Polubienie

 32. Pisz jak to jest z ta wiara i i religiami wspolczesnie i dokad zmierzaja reformatorzy religijni.
  Co bylo juz sie nie wroci ,chyba ze zaczytamy sie wszyscy w „nowych ewangieliach” lub podsuwanych nam ksiegach , a nawet filmach,ktore prowadza do zawrotu glowy.
  Zapewne i nowy wowczas marksizm ozyje.

  Polubienie

 33. czytelnik pisze…Aby zetknac sie z zydami to trzeba jechac az do Nowego Jorku ,w Olsztynie ich nie ma ?…
  Jak zapanował na olsztyńskich sklepowych półkach musztarda i ocet, to gdy tylko otworzyły się granice to mądry Żyd powiedział do głupiego Żyda – a co my mamy tu robić w tym biednym Olsztynie, miasto małe to i biznes mały, biznes mały to i pieniądze małe, a czym tu handlować jak tylko ocet i musztarda, a tam w Nowym Jorku jak pisze nasz kuzyn Natanek a Icek potwierdza czekają na nas góry złota i zielone dolary za które wszystko i wszystkich kupimy.
  I tak Olsztyn opustoszał, bo żaden Żyd nie lubi biedy, za to do bogactwa ciągnie jak miś do miodu, pies do kiełbasy, a mucha do gówna.
  A szwaby to jeszcze za Gierka do Rajchu wyjeżdżali aż popiskując z uciechy.
  Więc miasto nam podupadło, niemal się wyludniło i dziw że nie zniknęło z mapy świata.
  Na dodatek miasto zaczęły nękać pożary.

  Polubienie

 34. Brexit kolejna żydowska dialektyka.
  Ruch Brexit jest w przeważającej mierze zdominowany nie tylko przez zwykłych syjonistów, lecz również przez syjonistycznych ultrasów szczególnie toksycznej odmiany. Na przykład, Boris Johnson, de facto lider Brexitu, niepełnej krwi żydowskiej , opisuje siebie jako „zapalonego syjonistę” i wspiera z równą pasją zarówno skorumpowane City of London jak i masową migrację do Europy.
  Chris Grayling, kolejny torysowski Brexiter, jest członkiem brytyjsko izraelskiego Centrum Komunikacyjno Badawczego (Bicom), syjonistycznego lobby. Kiedy był sekretarzem stanu do spraw sprawiedliwości i lordem kanclerzem, popierał wojnę z „ekstremistami” czyli tymi którzy krytykowali Izrael czy tzw. wojnę z terroryzmem.
  Theresa Villiers, brytyjski sekretarz stanu do spraw Irlandii Północnej , Brexiter, działaczka z organizacji Konserwatywnych Przyjaciół Izraela (SPI) i zagorzała syjonistka.
  Iain Duncan Smith, od dłuższego czasu zwolennik Brexitu, który zrezygnował niedawno ze stanowiska w rządzie Camerona, również należy do SPI – Konserwatywni Przyjaciele Izraela, podobnie zresztą jak niemal wszyscy wiodący liderzy Torysów Brexitersi
  Liam Fox, kolejny ultras neokonserwatywny , który został zmuszony do rezygnacji ze swojej pracy jako Minister Obrony Wielkiej Brytanii, po tym jak okazało się, że handlarz izraelskim uzbrojeniem miliarder Poju Zabludowicz finansował jego playboyowski styl życia jak również jego dawniejszego „doradcę” Adama Werrity.
  Grupka syjonistyczna mocno udziela się także w Partii Pracy. Brexiterką była Gisela Stuart, syjonistka urodzona w Niemczech, członkini organizacji neokonserwatystów „Henry Jackson Society”. Stuart otrzymała duży czas antenowy w mediach podczas kampanii – dzięki uprzejmości jej syjonistycznych przyjaciół w BBC. Inni członkowie Partii Pracy Brexiterzy jak Kate Hoey i Frank Field, również zdecydowanie popierają Izrael.

  Polubienie

 35. Teraz widzimy jakich to przyjaciół i koalicjantów w parlamencie europejskim i w Wielkiej Brytanii ma Jarosław Kaczyński i jego PiS. Wszystko to towarzystwo z pod jednego znaku, gwiazdy Dawida.

  Polubienie

 36. Jeśli natomiast chodzi o brytyjskie media to:
  miękkie porno szmatławce Murdocha żarliwie opowiadały się za Brexitem na długo przed tym zanim ogłoszono referendum. Szmatławce Daily Mail i Daily Express, należące do syjonistycznego barona hard-porno, Richarda Desmonda propagowały za Brexitem. The Telegraph który ma duże znaczenie dla neokonserwatystów niż prasa Murdocha zajał zdecydowane stanowisko pro-Brexit. Jest dziwne, że nawet media po których można się było spodziewać pro-unijnego wyraźnie ambiwalentnego podejście do tej kwestii, zajęły stanowisko za Brexitem. Na przykład Guardian i The Independent opublikowały wiele artykułów na poparcie opuszczeniem UE w okresie do dnia głosowania. Także do jednej z najważniejszych telewizyjnych debat na ten temat Brexitu BBC zaprosił trzech zwolenników Brexitu i dwóch przeciwników. Jednym z dwóch „rzeczników” pozostania w Unii był Eddie Izzard bufoniasty i powszechnie pogardzany transwestyta „komik”, który ukazał się na wizji z jasnoczerwoną szmiknką na ustach, wytuszowanymi mocno rzęsami, polakierowanymi paznokciami, ubrany w kurtkę i kobiecą bluzkę i różowy beret, tak jak by miał za zadanie ośmieszyć zwolenników pozostania w Unii i przeciągnąć niezdecydowanych na rzecz wyjścia.
  Jeśli chodzi o poszczególnych dziennikarzy agitujacych za Brexitem to ich lista generalnie odzwierciedla wiodące nazwiska z „Zio-prestytucji”: Julie Burchill, Douglas Murray, Charles Moore, Julia Hartley Brewer, Matthew Parris Toby Young, Janet Daley a nawet Peter Hitchens – którzy mimo swoich zastrzeżeń co do zachodnich inwazji na całym świecie, zawsze stanowczo bronili państwa izraelskiego. W ramach tej kampanii Brexitersi ubolewali jak to establishment broni się przed wyjściem z Uniii, ale po prawdzie rzrczywistość była odwrotna. Rzeczywiście korporacyjne media podchodziły do referendum jak do walki pomiędzy Dawidem czyli zwolennikami wyjścia i Goliatem pro-UE elity rządzącej. Ponadto, w odróżnieniu od przypadku Referendum niepodległościowego w Szkocji dwa lata temu, było bardzo mało gwiazd szeroko pojętej kultury, udających wsparcie po stronie pro-UE. Nie było szerokiego zwarcia szyku przez brytyjskich celebrytów z każdego państwa wchodzącego w skład Wielkiej Brytanii.

  Polubienie

 37. julius
  A tu jesteś za czy przeciw Brexitem?
  Czy jest korzystny dla W. Brytani czy też nie(?), to samo pytanie odnośnie Polski.

  Polubienie

 38. Od zeszłego lata przeszkodą dla syjonistów stał się James Cobryn z Partii Pracy. Wykorzystując miedzy innymi Brexit chcą go usunąc ze swojej drogi. Czy Wielka Brytania wyjdzie czy też nie zależy jakie cele finansjera żydowska chce osiągnać, Wśród niezależnych blogerów i wiernych obserwatorów zdarzeń światowych anglojęzycznych mówi się o wielu. Jedna z opinii to taka, że Pan Prezydent Putin jeszcze przed referendum trafnie zauważył że Brexit ma służyć w celu szntażu Unii i wymuszenia większego podporządkowania anglosaskim ośrodkom syjonistycznym.
  Ja osobiście jestem zwolennikiem Unii państw Środkowej i Wschodniej Europy ale organizowanej przez Rzeczywistych Słowian czy szerzej Ariów.a nie przez ludzi podszywających się pod Polaków , Czechów, Ukraińców czyli ogólnie mówiąc Żydów. Prawdopodobnie to jednak oni bedą budowali żydowskie Międzymorze.

  Polubienie

 39. Dziwne ale „julius” czy jak mu tam adminowi nie odpowiedzial od siebie na dosc ciekawe pytania ,wywinal sie jak „wegorz „od odpowiedzialnosci’ za swoje slowa i zdania (czynow jeszcze nie poczynil).
  Wyglada na to ,ze jest dosc zagadkowym forumowiczem,moze nawet „z przydzialu”.

  Za to my ADMINOWI ,a jak trzeba to i sluzbom spec odpowiemy:

  My ,druzyna wojskowa jestesmy za ROZWIAZANIEM JEWROKOLCHOZU zwanym UE i to jak najszybciej.
  Juz oglaszac REFERENDUM w Polsce i zaden tam polexit tylko,
  WYNOCHA SZMULE i SZWABY z POLSKI !

  POLSKA DLA POLAKOW !!!

  Polubienie

 40. Spece od spiskowych teorii dziejów zawsze będą dowodzili że to Żydzi spowodowali to czy tamto, w tym ostatnim przypadku wynik referendum o opuszczeniu UE przez W. Brytanię.
  A prawda jest nieco inna i dość prozaiczna.
  Zarówno góra jak i doły są przekonane, że UE nie służy Brytyjczykom na tyle by w niej pozostawać. W końcu mądry rządzi się sam, głupi daje sobą rządzić, inni robią coś dla kogoś wyłącznie za pieniądze.
  Brytyjczycy w poprzednich wiekach potrafili skolonizować pół świata i niby dla czego obecnie mieli by słuchać jakichś tam biurokratów z Brukseli, w tym niejakiego Tuska czy Szulca?
  A jaki wpływ na ich życie będzie miało opuszczenie UE?
  Żaden negatywne.
  Z pozytywnych oszczędność na socjale różnych pracowników z Polski, Korsyki, Rumuni….
  Polityczne znaczenie W. Brytanii ani na trochę się nie zmniejszy, gospodarka nie straci, siła militarna nie zmniejszy, więc cała gatka jaka ma obecnie miejsce to tylko bicie piany.
  Ale dla Unii kilka negatywów się znajdzie, w tym pokazanie, że idea zarządzania państwami narodowymi Europy przez jedną dobraną sitwę to zły i niechciany pomysł.
  Brexit jest niewątpliwie na rękę naszym politykom. W końcu to polski rząd ma rządzić a nie komisarze z Brukseli

  Polubienie

 41. Rzadzc to mozna, jak ma sie czym. Jak sie nie ma, to mozna tylko zarzadzac. Za friko daja teraz soltysowej
  kwartalne pozyczki na 500+, pensje i premie urzednicze dla bmw od kurdupla a odprawy dla popluczyn po wnuku dziadka z wehrmachtu? Za to jej daja, ze ma cacy broszke, reformy i zakiecik? Nie musi chodzic tak jak komisary kaza? Toz to oni maja drut do IWF i EZB a nie soltysowa, soltysowa moze tylko gwarancje za kolejna pozyczke co kwartal w zebach im przyniesc? A jakie gwarancje pozostaly jej obecnie, to sobie wydukuj sam. Sitwa jest jedna, ta sama w Brukseli co w Polsce. Bez rozwalenia sitwy porzadku na swiecie nie bedzie.

  Polubienie

 42. frajerstwu tak
  Trzeba jednak wiedzieć, że w najlepszym towarzystwie są tarcia, podgryzania i walka na noże.
  To samo dzieje się w każdej bandzie.
  Tak król, sułtan jak i zwykły herszt ma swoich wrogów i tych co go chcą wykopać.

  Nic zatem nie jest ani takie proste ani tak ładnie ułożone jak by to się niektórym zdawało.
  Zgrzyty na linii PiS i opozycji w postacie PO i Nowoczesna są aż nadto widoczne i trwałe, podobnie rysuje się rozdźwięk miedzy polskim rządem i komisarzami brukselskimi w tym miedzy Szydło a Merkel.
  Pani Szydło ostatnio bardzo wyraźnie powiedziała w obecności kanclerz Niemiec że ,,wiele nas różni…”

  Co jak co, ale na pewno nie można powiedzieć o J. Kaczyńskim ( podobnie jak Cameron) że chce siedzieć pod butem pani Merkel, a to już oznacza konflikt na linii Warszawa Berlin.

  Turcy zaczynają robić dobre filmy

  Polubienie

 43. He,he,he i hu,hu,ha !
  Teraz to dopiero bedzie ,
  gdy baba przy babie usiadzie na grzedzie.
  Baba na urzad sie nadaje,
  bo na babe nie wypada jajem !
  Angole z baba na czele
  pokonaja Angele .
  Rownosc babska to rzecz znana
  tak powiedzial pan do pana .
  Jedno tylko jest ciekawe
  kiedy widzisz w spodniach babe .
  Co w tych spodniach moze byc ?
  Trzeba z baba na noc isc .
  Gdy kobitka mini ma,
  owszem , chlopom w spodniach gra !
  Tak wiec gora ustalila
  chlop do baby sie przymila.
  W Polsce jednak jest inaczej ,
  bo za duzo jest w niej graczy .
  Co wiec czynic ma Beatka ?
  kiedy mizdrzy sie tu kaczka !
  Kaczor samcem przeciez jest ,
  to jest ptak ,nie zaden pies.
  Wiec kwakanie wciaz odchodzi
  raduje sie kazdy zlodziej.
  W juni sprawa jest nie latwa
  o tym dobrze wie Beatka.
  Teraz ,gdy kobitki sie spotkaja
  o kolchozie pogadaja.
  Przebakuja,slychac wszedzie
  POLSKI w UE JUZ NIE BEDZIE !

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s