Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem…


Tak się kończy komentarz do poprzedniego wpisu Adm(ina) nt. Brexitu. A tutaj wypadł mi tekst na temat Znaczenia Znaku Krzyża dla Świata Zbawienia (zbawienia oczywiście od rozumnego myślenia) . Tłumaczę na język „Lachów” tylko objaśnienie dwóch rysunków rozpoczynających Część Piątą mych 74-urodzinowych  naukowo-religijnych rozważań na temat ENTROPII GLOBALIZMU:

The Entropy of Globalism and Its Sacral Roots

Part Five (of 5)

http://markglogg.eu/?p=1597

(Parts 1-4 accessible at: http://markglogg.eu/?p=1575)

  M.G.’s busybody breaks trough the Black Cloud emanated by the City on a Hill, and discovers:

THE CHRISTIAN CROSS IS THE SIGN OF TRAITORS OF JESUS OF NAZARETH TEACHINGS!

swastyka hindi

Na tej ozdobnej, hinduskiej swastyce powyżej, są umieszczone cztery punkty oznaczające greckie Cztery NIEOŻYWIONE Pierwiastki (d. mylnie określane żywiołami) – w nowoczesnych czasach nazwane stanami materii – stan Stały (ziemia, czyli Si, Ca, Na, etc) + Ciekły (woda H2O) + Lotny (powietrze czyli N2, O2, H2O) + stan  Plazmy (Q, czyli dający ciepło ogień). Natomiast sama ta, ozdobna swastyka (najprawdopodobniej) symbolizuje chiński PIĄTY OŻYWIONY PIERWIASTEK, mianowicie drzewo (w formie promieniujących na wszystkie strony korzeni nie tylko drzew, ale także krzewów oraz zwykłych traw). Ten typ swastyki przedstawia SIŁĘ ŻYCIOWĄ (entelechię) zdolną wiązać ze sobą proste nieożywione pierwiastki i tworzyć z nich złożone związki chemiczne, konieczne dla wzrostu ruchliwych (ang. negatywne określenie „busybody”) zwierząt. To właśnie w celu EKSTERMINACJI WIEDZY O TEJ ODWIECZNEJ ENTELECHII ŻYCIA „Wy zburzycie ich ołtarze, połamiecie ich posągi i wyrąbiecie ich święte gaje” (2 Moj. 34:13). A wszystko to po to, aby z martwych kawałków drzewa oraz z martwych zwierząt, zrobić symbole DWÓCH RELIGII ENTROPII, jak te poniżej:

Waz i chrystus

Reklamy

55 uwag do wpisu “Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem…

 1. Dla filozofa jeszcze 26 lat .czyli do setki MADREGO nie marksistowskiego zycia ,
  ZYCZA szeregowcy,podoficerowie i oficerowie
  APA

  Polubienie

 2. Tylko po krzyzem,
  tylko pod tym znakiem
  szmul zawsze bedzie szmulem
  a POLAK POLAKIEM !

  Kiedy czlowieka zycie juz przemija
  zastanow sie czleku z jakiegos zes kija .

  Gdy kijem tym bylo obce drzewo ,
  to wspomnij co zrobil w raju Adam z Ewa.

  Mieszana krew to przeciez krew brudna
  dola potomkow zawsze bedzie trudna !

  Znak krzyza bywa takze odmienny i krety
  na krzyzu umarl nie raz czlowiek swiety .

  Nam Braciom SLOWIANOM jedna jest nauka
  umierac na krzyzu to zadna jest sztuka .

  Nam trzeba walczyc z kazdym ludzkim wrogiem
  umierac w swym lozu i za wlasnym progiem !!!

  Polubienie

 3. Jeśli to już 74 –ta rocznica urodzin to i ja dla kolegi Marka składam szczere życzenia by dalej żył w zdrowiu i sił nie szczędził na wszelkie naukowo – filozoficzne rozważania.

  Jak widać z poprzedniego wpisu APA – żołnierz filozofa rozumie i choć czasem klnie i złorzeczy to jednak szanuje i życzenia też złożył.

  A przy okazji to ty APA też chyba już 74 lata na tym ziemskim padole wojujesz chyba głównie ze szwabami i szmulami? Jeśli tak to i tobie życzę zdrowia.

  Polubienie

 4. Admin !
  Nasz wodz ci DZIEKUJE i prosil bys skoczyl po ruskie piwo ,bo masz blizej do ruskich ,urodziny obchodzil w maju ,miesiac temu i zamowil u Bogow slowianskich jeszcze 36 (do 110-tu) lat zycia ,by zobaczyc co sie w koncu z ta jewropa stanie
  Wtedy dopiero ma zamiar isc na wieczne odpoczywanie
  w WIELKIEJ SLOWIANSKIEJ POLSCE .
  Wszystkim POLAKOM SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA TEGO ZYCZY ,
  by wreszcie uwolnic sie ze szmuloszwabskiej DZICZY !

  Polubienie

 5. A ten i ten drugi „prominenci” to nie zwodziciele narodow mosci Adminie ?
  Przeciez oni tez sa z pnia szmuli i szwabow a nie Polakow z rodow slowianskich.
  W twarzyczkach ich mozna wszystko wyczytac ,mimo ich PR.

  SLOWIANIE NA START !

  Polubienie

 6. EGIPSKI ANKH

  RUSKI ПОСОХ

  GRECKI ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

  GRECKI ASKLEPIOS… (także Eskulap; gr. Ἀσκληπιός Asklēpiós, Asclepius, łac. Aesculapius)

  … JEGO CÓRKA HIGIEJA znana u nas pod postacią HIGIENY czyli czystości.

  Jej symbolika: KIELICH HIGIEJI I BIAŁY WĄŻ, SERPENT, ESKULAP, SNAKE:

  ŻYDOWSKI NECHUSZTAN

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nechusztan

  NA RAZIE WYSTARCZY, BO…

  Pozdrawiam

  Polubienie

 7. Kicia – diabły już dla ciebie podgrzewają kocioł.

  Oooooo, APA-czątko chce z Kicią podyskutować o wężykach i diabłach, a może o diablicach!
  Widzisz APA-cz, wszystko się zaczęło od BAJKI DLA POTŁUCZONYCH czyli tego:

  Nijaka CHAWA zwana też EWĄ, zrywając ostatnie jabłko z drzewka, poddając się rozpasanej konsumpcji, ,,zagryzła” niechcąco ROBACZKA (czytaj węża) i to była pierwsza ,,ofiara losu”, nieśmiertelnego RAJU. W ten prosty sposób popełniła dwie zbrodnie, zniszczyła dom (czytaj Jabłko) i jego lokatora. Bóg nie mógł przejść obojętnie, wobec tak ohydnej zbrodni, z ogryzka wyjął martwy ,,ogonek” robaczka i przykleił do literki A, robiąc z SAD-u SĄD. Chcąc nie chcąc, musiał zostać PIERWSZYM SĘDZIĄ w swoim SADZIE (czytaj SĄDZIE). Dalsze losy morderczyni znamy ze szmulowskiej książeczki zwanej Biblią. Po śmierci nie mogła trafić z powrotem do RAJU, tylko ,,szurnięto” ją do PIEKŁA. Tam dostała nową ,,ksywkę” LILITH – upiór, demon i przebywa po dziś dzień ze swoją ofiarą.

  Lilith – mityczna pierwsza żona Adama, personifikacja najgłębiej skrywanych męskich żądz,
  przeklętych w późniejszym czasie przez Patriarchat.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lilith

  P.S. APA-cz – Jak lubisz domowe ciepełko, to po życiowych trudach, polecam PIEKIEŁKO!

  Bywaj pryku

  Polubienie

 8. Jeśli to już 74 –ta rocznica urodzin to i ja dla kolegi Marka składam szczere życzenia by dalej żył w zdrowiu i sił nie szczędził na wszelkie naukowo – filozoficzne rozważania.

  W ubiegłym roku odwiedzając AUTORSKĄ STRONĘ SZANOWNEGO PANA MARKA pomyślałem, że jest zodiakalnym KOZIOROŻCEM, (urodziny 22.12 – 19. 01) tapeta w nagłówku strony, przedstawia dwa koziorożce alpejskie (Capra ibex). Nie wiem, chyba nie należy wszystkiego brać na logikę, bo może Szanowny Pan Marek nie jest zodiakalnym Koziorożcem, ale na pewno ma swojego górskiego imiennika.

  MARKHOR-y W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI

  https://en.wikipedia.org/wiki/Markhor

  SZANOWNI PANOWIE, DUŻO, DUŻO ZDROWIA, A KOŁOWRÓT CZASOPRZESTRZENI SAM PRZESKOCZY SETUNIĘ, CZEGO WAM SERDECZNIE ŻYCZY – kika22.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 9. Bujaj sie kika ,na starosc rozum zanika !

  Adminie po setce wszystko przeminie .

  Marku wyjezdzaj z zakpianskiego gwarku .

  Czytelnicy zerknijcie co robia ulicznicy .

  Wy co tu czegos szukacie PAMIETAJCIE –
  – narod polski ma juz tylko gacie.

  Polubienie

 10. Felek (poeta i prorok najwyraźniej, z mego rocznika) dostrzegł coś takiego:

  Marku wyjezdzaj z zakpianskiego gwarku .

  Czytelnicy zerknijcie co robia ulicznicy .

  Wy co tu czegos szukacie PAMIETAJCIE –
  – narod polski ma juz tylko gacie.

  No, ale z mego zakopiańskiego (nie tyle podwórka, bo tu jeszcze cicho) ale z pobliskiej ulicy widzę, że NARÓD POLSKI MA POTĘŻNE „GACIE” – oczywiście w przenośni, chodzi o te „gacie na 4 kołach”, wypasione, z napędem na obie osie, wszystkie możliwe Mercedesowo-BMW-itd marki. Że w lecie chętnie bym zniknął do jakiegoś biedniejszego kraju – choćby i Macedonii skąd przed miesiącem wróciłem. No i chętnie bym trochę pospuszczał „pary” Polakom z ich Wypasionych Gaci. Od razu zrobiło by się w Polsce i przyjemniej i weselej i bardziej estetycznie i mniej MARTWO, od nagromadzonej stali, aluminium, asfaltu i betonu. Ale to marzenie ściętej głowy. Jak to wkrótce po powrocie do PRL-u w 1982 roku w warszawskiej „Kulturze” pisałem o Zachodzie „Topieni w betonie”, a potem w „Zielonych Brygadach” w Krakowie „Czy musimy utonąć w śmieciu?”. Niestety chyba musimy, bo tak Bóg karze za przykładną, opłacaną w dobrej walucie pracę.

  Polubienie

 11. @APA;
  „Tylko po krzyzem,
  tylko pod tym znakiem
  szmul zawsze bedzie szmulem
  a POLAK POLAKIEM !”

  Jak z powyższej zwrotki neofity APA możemy się dowiedzieć – NIE pozostaje nam już nic, jak tylko dalsze tkwienie po pachy w bagnie.. by nie rzec, gównie!
  Jednym modły do „laski” na której mojżeszowi uśmiercili węża (starożytny symbol psychicznego oraz fizycznego uzdrowienia), innym zaś do „krzyża” na którym umęczono hellenizującego mędrca Jezusa z Nazaretu…

  @APA dalej;
  „Mieszana krew to przeciez krew brudna
  dola potomkow zawsze bedzie trudna !”

  Tyle, że wylegując się ostatnio na trawniku przy George Square w samym sercu Glasgow, miejscu towarzyskich spotkań mieszkańców miasta, mój wzrok przykuwały głównie ów żeńskie mieszaniny ras. Najlepsza jak dla mnie kompilacja krwi, okazała się być sumą azjatyckiej z czarną.

  @kika;
  „Nijaka CHAWA zwana też EWĄ, zrywając ostatnie jabłko z drzewka, poddając się rozpasanej konsumpcji, ,,zagryzła” niechcąco ROBACZKA (czytaj węża) i to była pierwsza ,,ofiara losu”, nieśmiertelnego RAJU.”

  Nijakiej Ewie oraz jej towarzyszowi życia Adamowi to winniśmy wspólnie pomnik postawić.
  Gdyby nie ów „grzech”, czyli zerwanie i spożycie przez nich zakazanego „jabłka poznania” czym jest prawda czym jest fałsz, a następnie ich wygnania przez Boga Zazdrosnego – to dzisiaj wszyscy na Ziemi wyglądalibyśmy jak ci zamknięci w sztucznym raju spasieni Amerykanie, czy inni pozostali, głównie z krajów wiecznie zaspokojonego dobrego-bytu, zachodni Europejczycy.

  Polubienie

 12. Jakby ktoś chciał wiedzieć więcej, jak SKOJARZONO (system biochemiczny R-N-A!) MARTWEGO, SZTUCZNEGO WĘŻA (z brązu) na Patyku Mojżesza, z MARTWYM SZTUCZNYM JEZUSEM (z drzewa zazwyczaj, ale i z metalu też) na Chrześcijańskim Krzyżu, to proszę sobie poczytać tutaj:

  from http://markglogg.eu/?p=1107

  The prosaic origin of Moses’ sculpture of a snake on a pole

  oraz And why has Jesus landed also “on a tree”?

  A przy okazji. Czescy Husyci bardzo skutecznie przez kilkadziesiąt lat WALCZYLI Z KRZYŻEM. Ich znakiem rozpoznawczym był Kielich (zapewne z krwią Chrystusa, ale w praktyce z winem – i stąd byli tacy dzielni) i w Praktyce niezwyciężeni w aż 5 wojnach z kolejnymi, przeciw nim, krucjatami, wysłanymi przez Watykan. Proszę sobie poczytać w Wikipedii.

  Polubienie

 13. Ech, ja to bym pomnik postawił nie Adamie i Ewie, a szatanowi za którego to sprawką zaczęła się historia z jabłkiem, w czego wyniku było wygnanie z Raju.
  Mercedesowa BMWowa stolica Polski Zakopane, toż to samo co bogatsze tałatajstwo naszego kraju tam zjeżdża. A piszą niektórzy że się Polska zwija, i prawda, ludziska tak się zwijają, że niezadługo nawet do sracza będą jeździć wypasioną bryką wymienionych marek.
  Ja tymczasem biedny emeryt kończę przekładanie kostki brukowej na tarasie z tej racji że musiałem ułożyć nową izolację pod spodem. Piekielne upały to i piekielne zajęcie, że zdechnąć można, ale sorry, taki mamy klimat, jak mawiała pani minister Bieńkowska.
  Skończę, to chyba zrobię sobie wakacje i pojadę gdzieś nad wodę.
  Kurza twarz, z drugiej strony człowiek zrobił się w tej obecnej Polsce taki leniwy, że choć do jeziora ma nie dalej jak 150 metrów a do plaży pewnie 250 m. to nie pieszko ale bryką jeździ.

  Polubienie

 14. Dziadki z roznych stron i wiatrow politycznych ,wiecie co wam dzis zaproponuje i napisze ?
  Jak radzi nasz Felek :
  CISZE !

  Tak ,tak potrzebna Wam cisza,oczywiscie,ze jeszcze nie wieczna ,grobowa ale ta ,ktora nie drazni i nie uszkadza uszy,uspokaja jak muzyka relaksowa .

  Po 70-tce, jak nasz dziadek podpowiada , wiele zmian w ludzkim organizmie zachodzi i to na gorsze .
  Tym bardziej kiedy wszyscy zyjac w tym zwariowanym swiecie wszelkiego trucia i zagluszania,oddzialywania elektro i psychotronicznego,nadmiernego haalsu i smrodu z rur wydechowych i gnijacyh smieciach,przy sterowaniu temperaturami i klimatem, slabe organizmy nie wytrzymuja i masowo zamieraja.

  Filozof trafnie tu okreslij jakie to dzis mamy „wypasione spoleczenstwa”,czym sie futruja nie dodal ale jak juz powszechnie wiadomo ludzie ludziom gotuja ten a nie inny los !

  Dlatego tez Felek (dusza czlowiek) wszystkim dobrze radzi :
  WYCISZMY SIE ,ODPOCZNIJMY,NIE GONMY ZA ZGUBA !
  Jeszcze zyjemy ,jeszzce myslimy ,choc wiekszosc juz nie samodzielnie, wiec
  przystopujmy we wszystkim .

  NIE GONCIE ZA MAMONA !!!

  Za co ty sie Admin bierzesz przy takim upale , za kostke brukowa ,czys ty rozum postradal ?
  Kto poprowadzi ten portal gdy dostaniesz udaru albo gdy zwyczajnie szlag cie trafi ?
  Na ilu juz pogrzebach byliscie dziadki w swym zyciu ?
  Chcecie sobie zafundowac wlasny pogrzeb ???

  My mlodzi nie zyczymy wam tego ale na milosc boska czy leninowska lub inna
  NIE ZABIJAJCIE SIE !!!
  Pozyjcie jeszcze,choc zycie w dzisiejszych czasach to zycie dziwne ,co gorsza
  bywa,ze i piwne.
  Pij bracie pij …….. .

  Szczery dzis az do bolu
  Zenek z lipcowymi POZDROWIENIAMI !

  Polubienie

 15. Ad Zenebiusza

  Ty, Zenek – co to za US-rajskie objawienie – FELUŚ? Feluś to, Feluś tamto i owamto? Ty niechętny jesteś do nauki, to może Felusia ,,szurniemy” w naukowe tryby i wyjaśni nam dla czego ,,wielka nauka” przerobiła was US-rajców, na to:

  NACIREMA FAJNIE BRZMI! Chi, chi, chi, a co, cha, cha, cha…

  TO TERAZ BĘDZIE TAK?

  TEN ,,KOLEŚ” JESZCZE MA JAKIEŚ SNY?

  ŻEBY NIE BYŁO, ŻE… KIKUŚ UDZIELA PODPOWIEDZI FELUSIOWI!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nacirema

  Bujajcie się na gałęziach – Nacirem(a)-y! A o rozumie nie zapomnijcie! Chi, chi, chi cha, cha, cha…

  Polubienie

 16. Warto przypomnieć jak sobie wyobraził, już przed prawie 140 laty, WIARĘ W KRZYŻ I W BŁOGOSŁAWIEŃSTWA JAKIE Z NIEGO NA NARODY SPŁYWAJĄ, Lew Tołstoj, autor dzieła „Wojna i Pokój” o wojnie napoleońskiej w Rosji:

  Dr Jan Ciechanowicz, obecnie z Rzeszowa, ale przed 1994 rokiem z Litewskiej oraz Białoruskiej SSR, podesłał mi artykuły zawarte w opracowanej przez niego książce „Antysemityzm”, której wydanie sponsorował, mój rówieśnik z Florydy (USA) Bronisław Chapinski Ph.D.

  Cytuję z tej objętościowo ogromnej książki (600 stron, wyd. Ad Astra, New York, 2010) esej poświęcony stosunkowi rosyjskiego pisarza i filozofa Lwa Tołstoja do judaizmu oraz chrześcijaństwa (czyli do wywodzącego się z hebraizmu „tandemu” religii, które wrogowie Nowego Światowego Porządku – a w szczególności socjaliści oraz wyznawcy islamu – zamierzają wyniszczyć, patrz http://www.proroctwa.com/NWO-mega-oszustwo.htm ):

  Jak pisze Ciechanowicz, Lew Tołstoj uważał (podobnie jak i ja, MG w „Wojnie bogów”) Stary Testament za absurdalny zbiór żydowskich klechd i legend. Przypomina, że Tołstoja za jego Spowiedź biskupi cerkwi prawosławnej wyklęli. Autor Wojny i pokoju m.in. pisał:

  „Historia święta zaczyna się od opisu, jak to Bóg, istniejący wiecznie, stworzył z niczego przed sześcioma tysiącami lat niebo i ziemię, jak potem stworzył zwierzęta, ryby, rośliny i wreszcie człowieka Adama i żonę jego Ewę, uczynioną z jego żebra. Mamy następnie podane, jak to Bóg, bojąc się, aby Adam z żoną nie jedli jabłek z drzewa, mającego czarodziejską siłę obdarzania potęgą, zabronił im jeść tych jabłek; jak to, nie bacząc na ten zakaz, pierwsi ludzie zjedli jabłko i zostali za to wypędzeni z raju i jak za to samo zostało następnie przeklęte całe ich potomstwo, przeklęta ziemia, która odtąd zaczęła wydawać trujące rośliny. Mamy potem opisane życie potomków Adama, którzy tak znikczemnieli, iż Bóg zmuszony był ich potopić i to nie tylko ludzi, ale i zwierzęta, a zostawił tylko jednego Noego z rodziną i z zabranymi do arki zwierzętami. Mamy dalej opisane, jak to ze wszystkich ludzi, którzy się po potopie rozrodzili, Bóg wybrał Abrahama i zawarł z nim przymierze, według którego Abraham zobowiązał się uznawać Boga za Boga i na dowód tego zaprowadzić obrzezanie, a w zamian za to Bóg zobowiązał się obdarzyć Abrahama licznym potomstwem i popierać go i jego potomków. Potem mamy opowiedziane, jak to Bóg, protegując Abrahama i jego potomków, czynił w ich Interesie same nadzwyczajne rzeczy, zwane cudami i popełniał zarazem najbardziej wyszukane okrucieństwa.

  W ten sposób cała ta historia, z wyjątkiem naiwnych (jak odwiedziny Abrahama przez Boga i dwóch aniołów, ożenek Izaaka i inne), niekiedy niewinnych, lecz częściej nieetycznych opowieści (jak oszustwo umiłowanego przez Boga Jakuba, okrucieństwa Samsona, przebiegłość Józefa), cała ta historia, począwszy od klęsk zesłanych przez Mojżesza na Egipcjan i wymordowanie przez anioła wszystkich ich pierworodnych, do ognia, który zniszczył 250 buntowników, do zapadłych w ziemię Kore, Datana i Abirona, do zniszczenia w ciągu kilkunastu minut 14.700 ludzi, do rżniętych piłami wrogów tępionych przez Eliasza (wziętego na ognistym wozie do nieba) ofiarników i Elizeusza, przeklinającego wyśmiewających się z niego malców – oto szereg cudownych wydarzeń i przeraźliwych przestępstw, dokonanych przez naród żydowski, jego wodzów i samego Boga.

  Jeżeliby cała ta historia Starego i Nowego Testamentu była wykładana jako zwykła powiastka, wtedy mało który z wychowawców odważyłby się opowiadać ją dzieciom lub dorosłym, których, chciałby oświecić. Powiastka ta jednak uważana jest za nie nadającą się do roztrząsania przez ludzi, jako zawierająca jedynie prawdziwe opisanie świata i jego praw, jako najbardziej wierne odtworzenie życia dawniej żyjących ludzi i tego, co należy uważać za dobre, a co za złe, o istocie i własnościach Boga i obowiązkach człowieka. Mówi się o książkach szkodliwych. Lecz czyż jest w chrześcijańskim świecie książka, która by przyniosła więcej szkody ludziom niż ta okropna książka, zwana „Historią świętą starego i nowego przymierza”?

  …Dla człowieka, któremu wtłoczono do głowy jako najświętszą prawdę, wiarę w stworzenie świata z niczego przed sześcioma tysiącami lat, a następnie w arkę Noego, która pomieściła wszystkie zwierzęta, w upadek Adama, w niepokalane poczęcie, w cuda Chrystusa i poniesioną przezeń ofiarę na krzyżu dla ludzkiego zbawienia – dla takiego człowieka wymagania rozumu nie są obowiązujące i taki człowiek nie może potem uwierzyć w żadną inną prawdę. Jeżeli możliwą jest trójca, niepokalane poczęcie, odkupienie ludzkości przez krew Chrystusa, staje się możliwym wszystko i potrzeby rozumu są zbyteczne.

  Wbijcie klin pomiędzy deski podłogi spichlerza. Choćbyście potem nie wiem ile sypali weń zboża wszystko wyleci. Podobnie jest z głową, w którą wbito klin trójcy, czyli Boga, który stał się człowiekiem i swoim cierpieniem odkupił ludzkość, a następnie znowu wrócił do nieba – w głowie tej nie utrzyma się potem żadne rozsądne, trzeźwe pojmowanie życia.

  Syp ile chcesz ziarna do spichlerza z dziurawą podłogą, wszystko ci wyleci. Kładź, co chcesz w głowę, która raz przyjęła na wiarę rzeczy bezsensowne, nic się w niej nie ostoi.”

  Nie tylko hierarchowie cerkwi prawosławnej, ale też liczni pisarze żydowscy mieli te słowa Tołstojowi za złe, ogłaszali je wręcz za manifestację antysemityzmu. (Patrz komentarze do tego tekstu Ciechanowicza na https://wiernipolsce.wordpress.com/2012/07/07/5564/ )

  Polubienie

 17. Czy tylko antysemityzm na tle religijnym istnieje w dzisiejszym swiecie panie filozofie MG ?
  Mnie sie wydaje ,ze plemiona semickie we wszystkim sa ZNIENAWIDZONE przez te lata,wieki i tysiaclecia po dzien dzisiejszy za ZLO JAKIE CZYNIA
  i w koncu z tymi plemionami czas by zrobic porzadek !

  Co sadzisz o tym odpowiedz nam szczerze,przeciez jestes madrym filozofem i wiesz ze SEMITAMI NIE DA SIE ZYC POKOJOWO i w zgodzie (choc sa wyjatki,sam pisales,ze masz wsrod nich przyjaciol) !!!
  Z semitami nie da sie zyc pokojowo tak z tymi od „pism swietych” jak i z niewierzacymi,ateistami,marksistami,bolszewikami i calym ich nasieniem ,wszyscy oni zostali juz ZNIENAWIDZENI przez wszystkie narody swiata wsrod ktorych sie zagniezdzili i to za ich zle uczynki i wszelkie przywary lacznie z nawiedzeniem i fanatyzmem religijnym i swieckim .

  Dzisiejszy madry czlowiek „zmuszany jest „,by byc ANTYSEMITA,bo jak nim nie byc gdy SEMICI WYRZADZAJA WSZELKIE ZLO ,w dodatku sie panosza i wywyzszaja ponad wszystkich i chca rzadzic wszystkim i wszystkimi, calym swiatem !
  Zgadzasz sie na semickie rzady Ty i inni ?
  Zgadzasz sie na istnienie semickich religii ?
  Zgadzasz sie na istnienei handlu i bankow tylko w zydowskich rekach ?
  wreszcie
  Zgadzasz sie na WSZELKIE USTROJE , UNIE , PAKTY,KORPORACJE i WSZELKIE UKLADY SEMICKIE PO JEDEN RZAD SWIATOWY i JEGO PORZADEK,takze JEDNA ICH planowana RELIGIE ???

  MY POLACY SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA NIE ZGADZAMY SIE ,bowiem to prowadzi do obledu,zniszczen,rewolucji,majdanow i wojen po swiatowe !!!

  Polubienie

 18. Ad APA-czi

  O, k…wa – to APA-czi nie wie kto de facto powinien rządzić światem! Ta ,,fucha” jest wyłącznie przeznaczona dla QUEEN-i i KING-ów! Wiedz, że WŁADZA KRÓLEWSKA POCHODZI OD BOGÓW i każda DYNASTIA, ma takiego boskiego praprapra… przodka, który ,,wszczepił” BŁĘKITNĄ KREW w żyły (czytaj w RÓD)! To później (tak nienaukowo, na tzw. oko, w XVII w.) zdegenerowane królewskie za….ńce wymyśliły, wicekróli, (hiszp. virrey, ang. viceroy) króli elekcyjnych, prezydentów, premierów, parlamenty, republiki (broń Boże nie królestwa) etc. aby pozornie ,,umyć ręce” od rządzenia światem! Następną rzeczą było przerobienie zdanka na KAŻDA WŁADZA POCHODZI OD BOGA/BOGÓW, bo VOX POPULI, VOX DEI i dzięki tej ,,magicznej sztuczce”, głupi ludek może obierać sobie wyimaginowanych ,,KRÓLI w REPUBLIKACH BANANOWYCH”, nie w monarchiach dynastyczno/dziedzicznych.

  Może wiesz przypadkiem APA-czi, jakie obecny król szmuli ma imię albo z jakiego pochodzi rodu? Chi, chi, chi, cha, cha, cha… Może czytałeś książeczkę o dalszych losach i przygodach szmulowskich króli w NOWEJ ERZE? Chi, chi, chi, cha, cha, cha… A co ze szmulowskimi kapłonami, (czytaj kapłanami) którzy na ołtarzu grillowali mięcho i się nim zażerali, a ,,głupiemu” JHWH wysyłali dym aby Mu ślinka ciekła po brodzie – GDZIE ONI SĄ!? Chi, chi, chi, cha, cha, cha… Gdzie się podział rachmistrz, który w Księdze Liczb, liczył bardzo dokładnie szmulowskie rody, jak stado baranów – JEST NA ZASIŁKU DLA BEZROBOTNYCH? Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  MORAŁ Z TEGO WYPŁYWA TAKI, ŻE DOTYCZCZASOWY ,,NARÓD WYBRANY”, ZOSTAŁ ,,ZDEGRADOWANY, OS….NY I OLANY” PRZEZ JHWH I DLATEGO W BIBLI BEEEEEEECZĄ JAK BARANY – JHWH, NAM SIĘ OBJAW, OBJAW SIĘ NAM, WRÓĆ DO NAS, DO NAS WRÓĆ!

  NALEŻY TEŻ ZADAĆ PYTANIE – SKĄD SIĘ WZIĘŁY W OBECNYCH CZASACH, KRÓLEWNY I KRÓLEWIĄTKA DYNASTYCZNO/DZIEDZICZNE I KTO ICH NAMAŚCIŁ NA QUEEN-i I KING-ów? SAMOZWAŃCY, PRZEBIERAŃCY – RACZEJ NIE?!

  A DOSADNIEJ – K…WA WASZA MAĆ, SKĄD WASZ RÓD I DLACZEGO ODDALIŚCIE WŁADZĘ SZMULOM?

  No, to teraz APA-czi już wiesz, że panoszenie się i brykanie szmuli po świecie (od circa XVII w.), to jest ,,robótka” zlecona przez KING-ów!

  P.S. Bardzo Chciałeś, żebym coś napisał od siebie – no to MASZ, śmierdzący pasztecik, królewsko/szmulowski! SMACZNEGO! Chi, chi, chi, a co, cha, cha, cha…!

  Bywaj NACIREMA! Chi, chi, chi, a co, cha, cha, cha…!

  Polubienie

 19. No to teraz jak mi ktoś nadeśle na mój adres jakieś katolickie agitki ( otrzymuję tego sporo) to mu w zamian wyślę komentarz kolegi Marka o tym co pisał w temacie Lew Tołstoj i może będę miał spokój z taką korespondencją

  Polubienie

 20. W zachodniej prasie trwają poszukiwania Putina. Podobno zniknął na cały jeden tydzień i pewnie coś knuje.

  Polubienie

 21. Jak Szanowni dyskutanci odniosą się do takiej tezy:

  Polska królewska dynastia Jagiellonów była pochodzenia żydowskiego

  „So both the Hanover line and the Saxe line (Windsor) have a common ancestor with Sophie ofMecklenburg-Gustrow. Each is infiltrated by the Jewish line from Poland at that point.”

  „As we saw with Barbara Radziwiłł in a previous paper, 400 years of Jewish artists have returned to these themes. Why? Because this is their history in Europe. Works like this simply confirm that the Jagiellons were Jewish.”

  Całość tutaj
  https://dublinsmick.wordpress.com/2016/06/24/breaking-thrones-infiltrated/

  Polubienie

 22. Julius
  A kto to wie, czy na przykład Bona Sworza nie była żydówką a jej syn Zygmunt II August po niej

  Albo czy niewielkiemu wzrostem królowi Łokietkowi nie podmieniono w kołysce zaraz po porodzie następcę, dając żydowskie dziecko zwane później Kazimierzem Wielkim by mogli się w jego królestwie następnie osiedlić w wielkiej liczbie wyganiani z Europy Zachodniej żydzi

  Poniżej aktorka grająca Annę Jagiellonkę w filmie Wspaniałe Stulecie

  Polubienie

 23. Julius
  …W zachodniej prasie trwają poszukiwania Putina. Podobno zniknął na cały jeden tydzień i pewnie coś knuje…..
  Wsiadł w samolot i leci do Warszawy na szczyt szczytów

  Polubienie

 24. Ad Julius

  Spokojnie Szanowny Juliusie, tylko spokojnie, STRZEŻONEGO PAN BÓG STRZEŻE! Władimir Putin pojawi się na szczycie NATO aby ,,troszkę” po szczytować, tylko musieli do 4 lipca, postawić wielki mur przy STADIONIE NARODOWYM, żeby wścibskie oczy paparazzi go nie wypatrzyły! Może też zaprosili na szczytowanko, Baszszara Hafiz al-Asad-a?

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Stadion-Narodowy-jak-twierdza-Bedzie-betonowy-plot-i-zaporowe-ogrodzenie,wid,18372215,wiadomosc.html?ticaid=117538

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1636991,Szczyt-NATO-drobne-zmiany-w-planie-zabezpieczenia

  Nasuwają się pytania – KOGO TAK PANICZNIE SIĘ BOJĄ, DZIELNI Z NAJDZIELNIEJSZYCH? DLACZEGO POLICJA ZABEZPIECZA TE SZCZYTOWANIE – WOJSKO NIE POSIADA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ?DLACZEGO PRZEZ DWA DNI, MUSZĄ ,,KOCZOWAĆ” NA STADIONIE NARODOWYM – KTO TO WYMYŚLIŁ?

  P.S. Moim skromnym zdaniem, takie szczytownia powinny się odbywać na poligonach, na łonie natury, w namiotach, gdzie nie sięga wzrok wrednego terrorysty, ani błysk flesza wszędobylskich paparazzi!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 25. kika22
  Oni za betonowymi murami, a my ich z góry kamerką, a jak jakiemuś dronowi odpali to może podrzuci im świece dymną maskująco trującą, albo jakieś inne g…..no
  Tak więc mają się czego bać, bo to mało wariatów chodzi po ziemi…
  jedni w środku inni na zewnątrz i jedni i drudzy kombinują co by tu najlepszego zmajstrować.

  Jaka to byłaby sensacja, ile szumu medialnego i ile krzyku gdyby tam jakiś dron lub stado dronów wleciało do środka i zamieszania ( czytaj kupy) narobiło.
  Straszne czasy nadchodzą, albo koniec świata dla polityków.

  Polubienie

 26. Jeden „zolnierz” admina i MG wreszcie sie ujawnij i dal lekcje historii „krolow polskich”,zazydzajac ich calkowicie .
  Panowie ,jak wam nie wstyd poslugiwac sie „kika22” i wypisywac takie glupoty jak wyzej .
  Ludzie wchodza na dwa portale „wiernych” (ale miernych i namierzonych) i czytaja wasze wypracowania przecierajac oczy ze zdumienia .
  Na obu portalach przydzieleni doktorzy roznych wiatrow politycznych maja do pomocy slugi administracyjne ,no i oczywiscie trolli z urzedu .
  Komu te i inne portale polsko-jezyczne sluza ?
  Moze chociaz na to pytanie odpowiecie,bo jak widzimy dyskutantow juz tylko „na lkarstwo”.

  Polubienie

 27. „No, ale z mego zakopiańskiego (nie tyle podwórka, bo tu jeszcze cicho) ale z pobliskiej ulicy widzę, że NARÓD POLSKI MA POTĘŻNE „GACIE” – oczywiście w przenośni, chodzi o te „gacie na 4 kołach”, wypasione, z napędem na obie osie, wszystkie możliwe Mercedesowo-BMW-itd marki. (…)”

  To fakt, ale mnie bardziej martwia te mniej wypasione, poobijane wszedolazy tj. rożnistej maści terenówki, kłady, skutery wodne, motorówki i inne wyjce, którymi to dzielni junacy skutecznie orzą polskie bezdroża i akweny wodne, wprowadzając totalny chaos w świat znikajacej przyrody.
  Ps. Cieszy mnie , że tak długo „lewacki” KRK w ciemnocie i zacofaniu trzymał za mordę całą europe , dzięki czemu można jeszcze oglądać resztki przyrody, a to dla mnie jest droższe od pieniędzy . Ave

  Polubienie

 28. Ad Adm-ina

  Oni za betonowymi murami, a my ich z góry kamerką, a jak jakiemuś dronowi odpali to może podrzuci im świece dymną maskująco trującą, albo jakieś inne g…..no

  Szanowny Adm-inku, NIC Z TYCH RZECZY, ONI SĄ BARDZO SZYBCY, pod płaszczykiem ,,zabezpieczenia” szczytu NATO, wprowadzili Ustawę Antyterrorystyczną! Szczytowanie potrwa dwa dni i pies ich trącał, ale zostanie wprowadzona bezprawnie ,,ustawka”, która pod płaszczykiem szemranego prawa, pozwoli rządzącym, bezkarnie robić z ludźmi to, co im do głowy przyjdzie! W ten prosty sposób wprowadzili ,,Tylnymi drzwiami” USTAWĘ ACTA, na której kiedyś, komuś bardzo zależało:

  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/376928,ambasada-usa-nadzoruje-sejm-skandal-z-acta.html

  Co do latających ,,bezpańskich” DRONÓW i jak należy z nimi postępować, zgodnie z nową ,,ustawką”, skomentowałem to na Tutejszym Forum:

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2016/06/15/natychmiastowa-gotowosc-do-wojny/

  P.S. Wszystko zaczyna układać się w logiczną całość, bezczelne wyeliminowanie Trybunału Konstytucyjnego, pozwala obecnym rządzącym na bezkarne łamanie prawa Konstytucyjnego!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 29. Polonii Nuunnaatt
  Któregoś dnia ktoś naciśnie czerwony guzik, ktoś inny odwzajemni się tym samym i za jakiś czas przyroda wszystko pokryje. Znów będzie zielono i błękitnie.

  Kika22
  Jak to mówią – dajcie władzę to was posadzę.
  Henryk Kapuscinski · Akademia Medyczna w Łodzi tak to skomentował
  -coś na ksztalt stanu wojennego postsolidaruchy swinskie o w „wolnosc” z komuną „walczyły”

  drużyna APAczów
  ….Komu te i inne portale polsko-jezyczne sluza ?
  Komanczom!
  Komanczom, Felus, Komanczom.

  Polubienie

 30. MOJA WCZORAJSZA ,,CZARNA” WIZJA SIĘ SPEŁNIŁA!

  P.S. Moim skromnym zdaniem, takie szczytownia powinny się odbywać na poligonach, na łonie natury, w namiotach, gdzie nie sięga wzrok wrednego terrorysty, ani błysk flesza wszędobylskich paparazzi!

  A JEDNAK NAMIOT! Chi, chi, chi, ale jaja, cha, cha, cha…

  http://wawalove.pl/Szczyt-NATO-w-w-pigulce-Te-liczby-robia-wrazenie-WIDEO-a23263

  POWINNI IM WYBUDOWAĆ TAKIE COŚ, WTEDY NAPRAWDĘ BYLIBY SUPER ZABEZPIECZNI!

  TUTAJ JEST POKAZANA BARDZO WSZECHSTONA TROSKLIWOŚ WŁADZ POLSKI O ,,BEZPIECZEŃSTWO” ZIELONYCH PAJACÓW!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Policja-skontroluje-prywatne-mieszkania-Ekspert-takie-dzialania-przed-szczytem-NATO-sa-konieczne,wid,18371474,wiadomosc.html

  BŁĄKAJĄ SIĘ PO STADIONACH, BO WREDNA EUROPEJSKA BIUROKRACJA NIE WYBUDOWAŁA IM NA CZAS, WYPASIONEJ BIZANTYJSKIEJ BUDY, ALBO ,,BARDZO SKROMNEGO” WILCZEGO SZAŃCA ZA PRZESZŁO JEDEN MLD EURO I TO NIE KONIEC WYCIĄGANIA KASY Z ,,UMĘCZONEGO KRYZYSEM” EUROKOŁCHOZU!

  http://www.bryla.pl/bryla/1,85298,15399440,Nowa_siedziba_NATO_w_tarapatach__Olbrzymie_koszty_.html

  P.S. Pytanko za 100 pkt. – Władimirek Putinek wyceluje swoje rakietki, w to ,,bizantyjskie” architektoniczne cudeńko?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 31. Adm:”Któregoś dnia ktoś naciśnie czerwony guzik, ktoś inny odwzajemni się tym samym i za jakiś czas przyroda wszystko pokryje. Znów będzie zielono i błękitnie.”

  No tak, wystarczy spoglądnąć w kosmos, tam aż kipi od zielonego i błękitnego. no a Ziemia jako pas asteroid będzie wręcz idealnie się z tym stanem komponować.
  A tak poważniej, to już za 30 góra 50 lat Ziemia i bez wciskania tych czerwonych guzików, będzie bardzo trudnym dla życia miejscem. a dla kogoś z kiepskim portfelem, to wręcz niemożliwym.
  ps.jak myślicie, dlaczego teraz tyle się kombinuje z tym GMO? Czy aby napewno, po to tylko, coby zaszkodzić goim?

  Polubienie

 32. A oto to, co wypisuje mój młodszy kolega Mateusz Piskorski z więzienia na Rakowieckiej w Warszawie. I którego to |grypsy| jakimś cudem dochodzą do rosyjskiej redakcji |Sputnik| w Polsce pod okupacją USA

  Jak Państwu zapewne wiadomo, przebywam właśnie w areszcie śledczym przy ul. Rakowieckiej.

  Wg przekazów medialnych mam być podobno oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji, Chin, a nawet Iraku.

  Nie mam wątpliwości, że każdy inteligentny człowiek sam będzie wiedział, co myśleć o sformułowanych w taki sposób zarzutach.

  Nie mam zamiaru się żalić ani utyskiwać na swój los, wiem, że kiedyś prawda wyjdzie na jaw, a odpowiedzialni poniosą zasłużoną karę. Moje zatrzymanie to jednak jedno z przewinień mniejszego kalibru tych, których mam na myśli.

  A mam na myśli miłościwie nam panującą opcję pseudopatriotyczną, która bezkarnie wpuszcza na teren Polski obce wojska na takich samych prawach jak naszą narodową armię (kuriozum, czegoś takiego nie było za czasów Układu Warszawskiego!).

  Mam na myśli tych, którzy w imię walki z urojoną komuną (kierowanych przez Sławomira Cenckiewicza, beneficjenta kilku stypendiów w USA) robią wszystko, by odebrać chwałę żołnierzom polskim wykrwawiającym się pod Lenino, Kołobrzegiem czy w Berlinie.

  Mam wreszcie na myśli tych, którzy na balcerowiczowską patologię chcą odpowiedzieć jeszcze większą, firmowaną nazwiskiem byłego prezesa Banku Zachodniego Mateusza Morawieckiego, jednego z najtwardszych lobbystów na rzecz TTIP, czyli umowy o wolnym handlu między UE a USA. Nie chcę powiedzieć, że im się „dziwię”, bo przecież na ich czele stoi Beata Szydło, która na własnej stronie internetowej chwali się szkoleniem w Departamencie Stanu USA.

  Nie, nie udało mi się przemycić komputera z internetem do celi, ale na wolności (póki co) pozostało wielu ludzi, którzy starają mi się pomagać tak jak to możliwe i których poprosiłem o prowadzenie w miarę możliwości mojego bloga.

  Pamiętajcie, Szanowni Czytelnicy, że ostatnie, co nam teraz wolno, to dać się zastraszyć moim losem. Musimy walczyć wszelkimi środkami o Polskę wolną od obcych wojsk, o Polskę prowadzącą pokojową politykę, o Polskę sprawiedliwości społecznej.

  Dlatego zapraszam w sobotę 9 lipca o 16:30 na Plac Zamkowy w Warszawie, gdzie moi przyjaciele zbierają się, by protestować przeciwko podżeganiu do III wojny światowej przez zgraję zbrodniarzy, która w tych dniach będzie decydować o wystawieniu Polski na atak.
  Demonstracja jest legalna i zarejestrowana.

  Jeżeli ktoś z Państwa chce mi pomóc lub do mnie napisać, załączam krótki poradnik opracowany przez moich przyjaciół:

  1. POMOC FINANSOWA
  Dowolnej wpłaty dokonujemy na konto nr: 80 10 10 1010 0401 9413 9120 0000
  Adresat/Odbiorca: Areszt Śledczy Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka 37
  Tytułem: Piskorski Mateusz Andrzej syn Jerzego

  2. LIST
  Ponieważ wszystkie listy przechodzą przez cenzurę w prokuraturze, wysłanie na adres aresztu powoduje konieczność odsyłania poczty do prokuratury.

  Najlepiej więc list włożyć do koperty zaadresowanej:
  Mateusz Andrzej Piskorski s. Jerzego
  02-521 Warszawa, ul Rakowiecka 37
  Areszt Śledczy Warszawa Mokotów

  Następnie do koperty z listem wrzucić zwykły znaczek pocztowy i włożyć w kopertę adresowaną do prokuratury, czyli:
  01-163 Warszawa, ul. Ostroroga 24E
  Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji

  Oraz ją także opatrzyć znaczkiem.

  Mateusz Piskorski, polski polityk i politolog, Warszawa
  http://pl.sputniknews.com

  Polubienie

 33. Jak się traktuje gospodarzy szczytu NATO


  President Obama with Prime Minister David Cameron of Britain, center; Chancellor Angela Merkel of Germany, third from right; President Recep Tayyip Erdogan of Turkey, second from right; and other leaders at the NATO summit meeting in Warsaw on Friday. Credit Stephen Crowley/The New York Times
  Zdjecie z dzisiejszego szczytu, czy obok Obamy, Merkel i innych oficjeli ktoś zauważa polskiego premiera lub prezydenta jako gospodarza. Moim zdaniem gospodarz powinien byc uwidoczniony na wspólnym zdjeciu.

  Polubienie

 34. julius

  Merkel za Erdoganem, ledwie widoczna a może wręcz na odlocie.

  W ciągu dnia w centrum Warszawy unieszkodliwiony został dron.

  Jak zapewnił szef MON Antoni Macierewicz, system ochrony sprawdził się świetnie, urządzenie zostało „zlokalizowane i obezwłądnione”.
  ( Pewnie dron,,sużb” specjalnych szybkiego redagowania)

  Podczas szczytu NATO w Warszawie funkcjonują środki bezpieczeństwa, które zbierają informację w promieniu 10 kilometrów, uzupełnione o system antyrakietowy ustawiony wokół Warszawy.
  ( ciekawe czy ktoś ten system antyrakietowy widział?)

  Polubienie

 35. No i w trakcie powyższej konferencji prezydentów USA i Polin wyszło nareszcie przysłowiowe szydło z worka – Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem… będzie, do końca już świata, uprawiał BIAŁOSKÓRY Polak MIŁOŚĆ z CZARNOSKÓRYM USrakiem! Czyli otrzymaliśmy jak gdyby podsumowanie FILOUSRACKIEJ ideologii APA o nie mieszaniu ras NARODÓW WYBRANYCH! – to pisze markglogg z jakiegoś dziwnego kompa na Pomorzu w trakcie bardzo GLOBALISTYCZNEGO grassrootsfestival.

  Polubienie

 36. Jak tam po szczycie ,odwiedzicie nas w hameryce ,wizy do USA Polakom zniesione ?
  Niech zyje i rozkwita przyjazn polsko-amerykanska !
  Jezeli tak ,to Prezydent Duda dokonal cuda ,ktorych nie mogl dokonac Lech Kaczynski.

  Polubienie

 37. Szczytowanie zakonczone,wszyscy rzadzacy byli i obecni dogadali sie !
  Dzis podsumowanie dziennikarskie na portalu wp.pl ,brakuje tylko poklepywania sie po plecach ,choc zaplatalo sie takie jedno zdjecie Tuska z Duda od cudow wszelakich.
  Tu na tym portalu jak zwykle skromnie o wielkiej polityce ale to dobrze ,bo nikt z wlascicieli nie traci ani nie zyskuje na wielkiej polityce.
  Za to na portalu :
  http://www.monitor-polski.pl
  podli ludzie nas zablokowali,a szkoda ,bo chcielismy tam wesprzec „dziela” Albina Siwaka.
  W zwiazku z tym moze tu nam ktos odpowie na pytanie :

  Sa jeszcze Zydzi przy wladzy w Polsce i w obecnej Rosji,no i jak to jest z tym Zyrinowskim u nich i rabinami rowniez ,jak z cerkwia rosyjska , a jak z „polskim” Kosciolem ?
  Bowiem w Polsce, jak nas juz nawet rodziny nasze zyjace tam nad Wisla,zapewniaja, „zydow w Polsce przy wladzy juz nie ma,jedynie gdzies tylko w terenie cos,tam cos tam”,bo przeciez obecnie przy wladzy jest partia ,ktora nazywa sie „Prawo i Sprawiedliwosc” i ta rzadzi i jak powiadaja ,dobrze rzadzi i sie umacnia.
  Faktycznie to sie wydaje ,ze tak jest ,bo patrzzcie ile tych „ceregieli” z tym TK,,zas sedziowie od dolu do gory to pewnie sami Polacy,a sprawiedliowsci to ile kto chce ,nawet dla takich jak chocby Piskorski (dzialacz) – co nie ?

  Polubienie

 38. Podczas gdy w Warszawie odbywał się szczyt NATO z wizytą w Moskwie przebywał doradca Donalda Trumpa ds polityki zagranicznej. Prawdopodobnie kandydatem na vice prezydenta zostanie generał Michael Flynn
  Trump May Choose Pro-Russian General Who Predicted Rise of Terror as his VP
  © REUTERS/ Jonathan Ernst
  US
  00:32 11.07.2016(updated 05:50 11.07.2016)
  Obama’s former head of the Defense Intelligence Agency, Lt. Gen. Michael Flynn, who was pushed out of the administration after raising the alarm on the spread of the Daesh terror network is Trump’s top pick.
  Billionaire reality television superstar and real estate mogul turned Republican Presidential nominee Donald Trump has conservatives inside the Beltway sweating this weekend as leaks from inside the campaign suggest that the candidate will select Lt. General Michael Flynn, a lifelong Democrat, as his running mate against former Secretary of State Hillary Clinton.

  Jeśli zwycięży Donald Trump i faktycznie zacznie realizować to co zapowiedział w kampanii, to będezie to kubeł lodowatej wody na rozpalone łby polskiej syjonistycznej wierchuszki.

  Polubienie

 39. APA Jak cię ktoś blokuje, ciebie lub twoje komentarze, to podejrzewam musi to być jakiś wredny typ z twojej drużyny, bo my tego nie robimy.
  A popatrz jak ci się ten twój monitor –polski.pl odpłacił.
  Ty go promowałeś tyle razy że trudno zliczyć, a on cię tak zwyczajnie i po chamsku zbanował?

  Polubienie

 40. julius
  Donald Trump to fajny facet, taki prawdziwy rasowy szołmen, (niektórzy mówią siołmen).
  Kręcił sporo, biznesowo i rozrywkowo, kręcił nawet filmy w których obsadzał się jako producent, reżyser, scenopisarz i aktor. Wszystkie role z sukcesem i bez porażek.
  Facet potrafi naprawdę wiele, trzepie kasę że aż miło, uprawia wielką politykę i seks tylko z ładnymi dziewczynami.
  Jestem za tym by został prezydentem największego w dziejach mocarstwa, bo jest nadzieja, że z jego rozlicznymi talentami naprawdę to mocarstwo rozłoży i nawet jeśli nie w pierwszej kadencji to z pewnością w drugiej.
  Ameryka na takiego prezydenta sobie zasłużyła. Właśnie na Donalda Triumfa.
  Wprawdzie jest już trochę wyleniały ale wciąż dziarski i z wielką polityczną im,potencją.
  Głosujcie na Triumpa!!!

  Polubienie

 41. Zaplanowane ludobójstwo” – Jarosław Kaczyński w 73. rocznicę rzezi na Wołyniu

  Prezes PiS: zbrodnia taka, jak ta popełniona na Polakach nie może być pomijana. 11 lipca mijają 73 lata od tzw. krwawej niedzieli na Wołyniu. Zbrodnia Wołyńska to czystka etniczna, której dokonali nacjonaliści ukraińscy z UPA oraz frakcji Stepana Bandery (OUN-B).

  — Zbrodnia wołyńska była ludobójstwem — podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński w 73. rocznicę Krwawej Niedzieli na Wołyniu. Jak zaznaczył, nie można dopuścić do tego, by tego rodzaju zbrodnia była relatywizowana i nazywana inaczej niż ludobójstwem.

  Prezes PiS złożył kwiaty przed pomnikiem Ofiar Zbrodni Wołyńskiej na warszawskim Żoliborzu. Obecni byli też m.in.: premier Beata Szydło, szef MON Antoni Macierewicz, szef MSZ Witold Waszczykowski oraz marszałek Sejmu Marek Kuchciński.
  — 11 lipca 1943 roku rozpoczęła się zaplanowana przez część dowództwa OUN-UPA ludobójcza operacja przeciwko mieszkańcom Polski, mieszkańcom Wołynia — powiedział Kaczyński.

  Jak zaznaczył, operacja ta była prowadzona w sposób „nieprawdopodobnie okrutny”.

  — Zbrodnie, które tam popełniono, są wręcz bez precedensu, jeżeli chodzi o poziom okrucieństwa. Doszło do rzeczy naprawę strasznych — podkreślił lider PiS.
  Jak przypomniał, Senat RP podjął w tej sprawie uchwałę, „a na najbliższym posiedzeniu taką uchwalę podejmie także Sejm”.

  — W żadnym wypadku i nigdy nie możemy o tym zapominać. Nigdy nie może być tak, by tego rodzaju zbrodnia popełniona na Polakach, ale każda zbrodnia tego rodzaju, była pomijana, była relatywizowana, była określona jako coś mniej istotnego niż to, co wyraża słowo ludobójstwo. To było ludobójstwo — podkreślił Kaczyński.
  Według szacunków Instytutu Pamięci Narodowej, w latach 1943-1945 na Wołyniu, w Galicji Wschodniej i na Lubelszczyźnie zginęło około 100 tysięcy obywateli II Rzeczpospolitej.

  Po stronie ukraińskiej w wyniku akcji odwetowych i samoobrony życie straciło od 10 do 12 tysięcy.

  Polubienie

 42. Chiny oferują Rosji sojusz przeciwko NATO. Jaka będzie odpowiedź Moskwy?

  Nie mniej ważne jest to, że Rosja i Chiny mają wiele sobie do zaoferowania i jest to dobra okazja dla Rosji w celu złagodzenia niektórych obciążeń przez sojusznika, ale także stymuluje proces ponownej industrializacji. Czekamy na odpowiedź Rosji i reakcję „światowej społeczności.”
  https://southfront.org/china-offers-russia-an-alliance-against-nato-what-will-be-moscows-response/

  Polubienie

 43. Chiny oferują Rosji…
  A co będzie jeśli USA zaproponują Chinom połowę Syberii i następnie podbiją ofertę do 2/3 Syberii?

  Polubienie

 44. Rosjanin i Chinka coz oni moga splodzic ?
  Napewno skosnooki sie urodzi.

  Ach te przyjaznie miedzynarodowe !

  Kiedy juz zostanie podstawiony pociag przyjazni do Chin a w nim Kalkstein z Singierem w salonce usiadzie, to dopiero zapanuje przyjazn polsko-chinska gdy dyzurny kolejarz da sygnal do odjazdu w kierunku Dalekiego Wschodu.

  Tylko co na to familie Dudy powiedza ?
  Czy aby przy ukrainskiej miedzy posiedza ???

  Kika22 mozesz to wyjasnic nam za gleboka sadzawka ?
  Admin ani filozof tego nie uczynia bowiem spalili mosty za soba w hameryce ale mloda kika jeszcze na portalu moze pofikac.

  Tylko pod krzyzem ,tylko pod tym znakiem
  Chinczyk jest smokiem a Polak prze-ta-kiem !

  Polubienie

 45. Ale ty APA ładne wierszyki układasz, aż się chce je cytować

  Tylko pod tym orłem, tylko pod tym znakiem
  Polak jest herosem a USraj łajdakiem!

  Polubienie

 46. Wojciech Olszanski vel cos tam od jabloni palnal tym razem rowno do publiki i to gdzie, w promieniujacej e-tv .
  Zenek zapisal link ale czy uda sie go otworzyc prosto z hameryki to juz gwarancji nie dajemy ale poprobowac mozna :

  http://www.youtube.com/watch?v=IIxCJFBkfUg

  w przypadku trudosci z odtworzeniem prosimy pogrzebac w sieci.
  Posluchac warto , a moze i przekazac dalej niczym po lecie jesien 2016 nadejdzie.

  Polubienie

 47. Co dalej z tymi krzyzami ?
  Zajeliscie sie Nicea i Turcja po szczycie a tu trzeba informacje niesc co dziac sie bedzie „pod krzyzami”,takze i na krzyzowkach ,bowiem wojsko zaczyna ochraniac synagogi szatana *przecwiczono w Toruniu) .
  Filozof nie zasypiaj !
  Admin nie rob informacyjnego balaganu !
  Internauci i blogerzy pisac parwde ,bo inaczej nikt wam nie uwierzy.
  Poslom i senatorom podwyzki daja ,by byli bardziej lagodni i plodni .
  Z TK wszystko wyjasniono ,nawet byla sedzina TK podsumowania dokonala ,
  niektorym opadla pala.
  Koniec lipca sie zbliza ,powiadaja tez ,ze i koniec panowania w Watykanie Frnaciszka,moze rozbolec go w Polsce kiszka.
  Bedziecie sie temu przygladac z bliska .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s