Polowanie bez nagonki – Dallas


Zdarza się, że biały policjant strzela do czarnego. Rzecz ma się oczywiście w USA i zawsze po takim zdarzeniu jest z tego powodu nieco szum. Gorycz czarnej społeczności często przeradza się w rozruchy, zamieszki, marsze protestacyjne.

Faktem jest że policja amerykańska działa brutalnie, bezkarnie i zbyt łatwo sięga po bron.

Ilu już murzynów zastrzelili biali policjanci? Ilu z nich zrobiło to niemal bez powodu, albo z powodu tak błahego że nawet nie byłoby podstaw wlepić mandatu?

Ale przemoc przemocą się odciska, prosi się o odwet, o wymierzenie samosądu.

Można rzec, że gliniarze ,,dorobili się”

W Dallas doszło do ataku na policjantów, w czasie którego co najmniej jeden napastnik zabił pięciu oficerów, a dziewięć osób ranił -. Trzy podejrzane osoby zostały zatrzymane, a snajper został zabity. Wcześniej powiedział policjantom, że chciał zabijać białych oficerów.

Co dalej?

Jeśli za każdym razem kiedy biały policjant zabije czarnego , czarny snajper zastrzeli pięciu białych policjantów to wkrótce żaden policjant, jak to się kiedyś mówiło ,,za Chiny ludowe” nie sięgnie po broń by strzelić w plecy czarnemu.

I to by było na tyle.

Taka prawidłowość, oko za oko ząb za ząb, pięciu za jednego, by wyrównać rachunki dotychczas zabitych czarnych mieszkańców USA.

Równość gwarantuje konstytucja i prawa człowieka, ponoć boskie prawa to potwierdzają.

To była zasadzka na policjantów, można rzec polowanie bez nagonki.

Nie ma się co dziwić, chłopaki sobie zapolowali w odwecie.

Do ataku doszło w czwartek wieczorem lokalnego czasu podczas ulicznego protestu przeciwko brutalności policji po wydarzeniach w Minnesocie i Luizjanie, gdzie funkcjonariusze zastrzelili czarnoskórych mężczyzn. Snajper lub snajperzy zabili pięciu policjantów i ranili kolejnych siedmiu funkcjonariuszy oraz dwóch cywilów – powiedział na konferencji prasowej burmistrz Dallas Mike Rawlings. Według policji życiu rannych nie zagraża niebezpieczeństwo. Na konferencji prasowej policja oświadczyła, że zasadzka na policjantów była bardzo dobrze zaplanowana. Zatrzymano trzy osoby, a czwarta zginęła po kilkugodzinnej wymianie ognia z policją. Mężczyzna ten zabarykadował się w garażu. Obama: to niebezpieczne, gdy policjanci zbyt szybko sięgają po broń – Doszło do wymiany ognia z napastnikiem. Nie było innego wyjścia, jak użyć naszego robota – oświadczył szef policji w Dallas David Brown. Wyjaśnił, że robot podłożył ładunek wybuchowy pod garaż, w którym ukrywał się napastnik. Mężczyzna zginął w wybuchu. „Oświadczył, że chce zabijać białych ludzi” Wcześniej napastnik, który był Afroamerykaninem, w rozmowie z policyjnymi negocjatorami oświadczył, że nie był związany z żadną organizacją. Do działania skłoniły do ostatnie wydarzenia, w których osoby czarnoskóre zostały zastrzelone przez białych policjantów. – Podejrzany powiedział, że jest rozgoryczony z powodu białych ludzi. Oświadczył, że chce zabijać białych ludzi, szczególnie białych policjantów.

 

Policjant w akcji:

police-brutality-statistics

occupy_wall_street_ap111117032255_540x405

 

 

 

13 uwag do wpisu “Polowanie bez nagonki – Dallas

 1. Is the Dallas police shooting a false flag affair in behalf of gun control? Is it the result of a war veteran suffering from post traumatic stress disorder? Is the shooting the beginning of retribution for thousands of wanton police murders of US citizens in the 21st century? Or is there some other explanation?

  We will never know. The perpetrator is dead. The authorities will tell us whatever suits the purposes of authority.

  We could say that the police have brought this on themselves by their undisciplined and violent behavior toward the public. On the other hand, we can hold the police chiefs, the police unions, the mayors and city councils, the governors, prosecutors, and the Justice (sic) Department responsible for failure to hold accountable those cops who murder and commit gratuitous violence against the public.

  When police execute someone, the excuse is always something like this: “He reached under his shirt to his waistband. I thought he had a gun. I didn’t want to leave my children fatherless and my wife a widow.” The murdered victim’s wife and children, if any, are of no consequence.

  Conservatives, especially those taught to be fearful of crime, have scant objection to police murders. Their view is always: “The police wouldn’t have shot him without cause.” The same bias in favor of the police is why conservative jurors always convict.

  The liberals tend to interpret the shootings as racism, so they want to combat racism.

  The real problem is that public authorities do not protect the public from gratuitous violence. Therefore, hatred and disrespect for the police are growing. Routine murders by police–several each day, almost all of which go unpunished–are generating the kind of anger that causes people to snap and to reply to violence with violence.

  If the criminal justice system applied also to the police, the police would think twice before they wantonly murder.

  Being a police officer is not supposed to be risk free. A police officer should be concerned about the public, not merely his own family. We cannot accept gratuitous police violence on the grounds that the officer’s behavior is dictated by his concerns for his own family. If an officer cannot accept the risks of being a police officer, he should find a different occupation.

  Police violence is out of control because mayors, prosecutors, and governors are failing the public by refusing to put a halt to it. According to conservatives, punishment deters crime, but they do not apply this to the police.

  Police violence is also out of control because of the revolution in police training which teaches police to protect themselves and to subdue the suspect regardless of cost. A number of former police officers have written to me that the reason they gave up the occupation is that today police are being trained to be killers like soldiers.

  If a former police officer or someone knowledgeable about this training would describe it and its history, where it originated and why, I will post it on the website.

  Dr. Paul Craig Roberts was Assistant Secretary of the Treasury for Economic Policy and associate editor of the Wall Street Journal. He was columnist for Business Week, Scripps Howard News Service, and Creators Syndicate. He has had many university appointments. His internet columns have attracted a worldwide following. Roberts’ latest books are The Failure of Laissez Faire Capitalism and Economic Dissolution of the West, How America Was Lost, and The Neoconservative Threat to World Order.

  Polubienie

 2. Ad Adm-ina

  Szanowny Adm-inku, temat rzeka. Pałowali, torturowali i mordowali przez cały XX w. W XXI w. nie może być inaczej, bo nikt nie dostrzega SYSTEMU, SYSTEMU I JESZCZE RAZ SYSTEMU SOCJALISTYCZNEGO, KTÓRY OGARNĄŁ/ZNIEWOLIŁ LUDZKI RÓD CZYLI CAŁY ŚWIAT! PRAWO, KTÓRE SAMI STANOWIĄ, ZEZWALA IM NA TAKIE TRAKTOWANIE LUDZI JAK BYDŁA!

  TUTAJ MAMY PRZYKŁAD Z NASZEGO PODWÓRECZKA, JAK NASZA ,,DZIELNA” POLICJA INTERWENIUJE, A PRZY OKAZJI Z SKĄD POBIERA NAUKI:

  Policja stosuje żydowski terror wobec Polaka

  http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2517-policja-stosuje-zydowski-terror-wobec-polaka

  Serdecznie pozwalam

  Polubienie

 3. *Zapraszam serdecznie na wieczorne grupowe ( 25 osób ) rozmowy Polaków codziennie w skype po godzinie 20.30 u: henryksw* ** **

  */W dowolnej wyszukiwarce wpisz słowo: skype, zainstaluj ten darmowy program , zarejestruj się np. jako: Kowalska Anna Miejscowosc potwierdź w otrzymanym e-mailu swoje zarejestrowanie, w okienku głównym skype klikaj w „Kontakty”, „Dodaj kontakt” , wpisz mój adres e-mail: hs421@wp.pl i lewym klawiszem uderz w moje zdjęcie to zostanę dodany do Twoich kontaktów, potem na liście kontaktów dwa razy lewym klawiszem we mnie kliknij to porozmawiamy./*

  *Będąc u siebie w mieszkaniu lub gdziekolwiek to wstąp do nas nieodpłatnie poprzez skype zainstalowanym w Twoim kompie, laptopie, tablecie lub w komórce chociaż na chwilę, albo przynieś temat i omów go głosowo – mówiąc do mikrofonu porozmawiasz z nami wszystkimi rozproszonymi po globie, ale zgromadzonymi w tym”pokoju”, a jeżeli włączysz kamerkę to też będziemy się wzajemnie widzieć, a teksty pisane będą niezwłocznie wszystkim widoczne na wspólnej tablicy. *W dniu 2016-07-10 o 11:14, WIERNI POLSCE pisze: > WordPress.com > Adm posted: „Zdarza się, że biały policjant strzela do czarnego. Rzecz > ma się oczywiście w USA i zawsze po takim zdarzeniu jest z tego powodu > nieco szum. Gorycz czarnej społeczności często przeradza się w > rozruchy, zamieszki, marsze protestacyjne. Faktem jest że poli” >

  Polubienie

 4. „Taka prawidłowość, oko za oko ząb za ząb, pięciu za jednego, by wyrównać rachunki dotychczas zabitych czarnych mieszkańców USA.”

  Co to za bełkot? To biali niby mają w USA dobrze? Bandycka kultura „dzikiego zachodu” zrodziła bandycki system, w którym wychowują się zarówno biali, jak i czarni, nie ma tu reguły. Odpowiedzią na bandytyzm plebsu jest represyjny charakter władz. I taki chory zaklęty krąg będzie się tam ciągnął w nieskończoność, bo normalnej cywilizowanej kultury takiej jak chociażby w Japonii wyhodować na CHAMerykańskim jałowym gruncie zwyczajnie się nie da. Nawet gdyby władze amerykańskie zdecydowałyby się na „ostateczne rozwiązanie” kwestii czarnych i plemiona obwieszonych złotem raperów zniknęłyby na zawsze z krajobrazu Ameryki to w niczym nie uzdrowiłoby to sytuacji. Już Jezus nauczał, by nie budować domostw na nie pewnym gruncie, a fundamenty amerykańskiego państwa to zlepek gówna zupełnie tak samo jak państwo stworzone przez Lenina, które natura już „skorygowała”. Pora wreszcie na USA.

  Polubienie

 5. Luk
  …Co to za bełkot? To biali niby mają w USA dobrze?

  APA
  Jak tam macie, dobrze, czy źle.

  Luk
  A może zabrać policji pistolety i dać z powrotem pałki, gaz, gumowe kule?

  Polubienie

 6. Najpierw do cenzorow :
  Dlaczego blokujecie niektore nasze posty ,co wam lezy na sercu ,otrzymaliscie jakies polecenia z wysokiej gory „wordpressa” ?

  Polubienie

 7. Nam zawsze jest dobrze tam gdzie bija serca polskie ,a tych w USA na samym dole nie brakuje .
  Nawet „nasi” pracuja w amerykanskiej policji ale nie tylko do ludzi nie strzelaja ale i do zwierzat,choc rozne lufy maja.

  Polubienie

 8. W kazdym panstwie kandydaci i kandydatki do policji sa odpowiednio dobierani.
  Malo tego przechodza KONTROLE UMYSLU (MK).
  Moga dzialac nie tylko na rozkaz bezposredni ale i po przez odpowiednie „impulsy” i sygnly.
  Spoleczenstwo w USA pochodzi z roznych narodow i kontynentow ,jest wielorasowe i odpowiednio szkolone,tym bardziej sluzacy w wojsku i policji oraz we wszystkich sluzbach mundurowych.
  Przy odpowiednim szkoleniu sa rozne wyniki,takze wszelkie zachowania.
  Rowniez dowodcy sa odpowiednio dobierani i naznaczani.
  Bywaja zachowania indywidualne,przewazaja jednak regulaminowe.

  Polubienie

 9. Jeden za kodami, inny za klechta a ja powiem tak:
  Zyd Polaka cacy przekrecil. Polske Polakowi ukradl, rozkradl i spaserowal, kosciol zzydowil.
  I „rozwija sie” dalej, przede wszystkim ma z “wyborow” cymes na urzedzie do pilniowania geszeftu manhattanskiego feudala I “bokach” przy urzedzie, ktore dzis nie nazywa juz lapowa a lobbyingiem.
  I aby tego zydowskiego „rozwoju” czasem nic nie zaklocilo, to wojsko amerykanskie bedzie teraz skarbow kopalnianych w Polskiej Ziemi na suwalszczyznie strzec, zydowi z Manhattanu gwarancje w olbrzymich kopalinach zabezpieczac, oprocz tych w lesie I roli, by rowniez w nastepnym kwartale pieniedze na „reformy” broszkowej soltysinie rzygnac raczyl.
  Aby przypadkiem Polak zawczasu nie wykapowal, w co przy „reformach” broszkowej soltysiny jest grane, rejwach za rejwachem zyd wymysla, odwraca jego uwage, dajac mu temat do plucia zanim na zmywak nie wyjedzie, by rodzine moc utrzymac po 25 latach „wybitnego rozwoju” we wlasnej Ojczyznie.
  Odnosnie dyskusji o oku i zebie, swiatopoglad git ale trzeba zawsze wiedziec kiedy i jak, by przypadkowo drugiego oka nie stracic.

  Polubienie

 10. Być może zdarzają się autentyczne przypadki nadużycia siły przez amerykańską policję wobec czarnych, tym niemniej wiele takich sytuacji okazało się być zwykłymi ściemami, gdzie np. na nagraniu zwyczajnie nie było widać momentu, w którym aresztant sięgał po ukrytą broń.

  Należy mieć na uwadze fakt, że sytuacje takie jak ta są bardzo ochoczo wykorzystywane przez żydoamerykańskie media propagandowo, jako środek do służący konfliktowania społeczeństwa amerykańskiego na tle rasowym (divide et impera). Nie można tracić z pola widzenia faktu, że przemożną większość morderców Murzynów w USA stanowią bynajmniej nie biali policjanci, lecz inni Murzyni.

  By nie być gołosłownym przytaczam fragmenty tekstu CZARNEGO profesora Waltera Williamsa:
  http://henrymakow.com/2016/07/Blacks-Mostly-Murdered-by-Blacks.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s