Szczyt NATO –Wielka ściema


Panowie przyjechali pogadali, poklepali się po plecach, zjedli co mieli zjeść, wypili co mieli wypić i uradzili ilu żołnierzy ma wzmocnić.

Zapomniałem, panie też tam były, czy były poklepywane po plecach, w dolnej ich części tego nie przypuszczam. Nie ta aparycja i nie ten wdzięk by komuś się chciało.

Na obiedzie roboczym organizowanym przez szefa MON w Pałacu Prymasowskim przy okazji szczytu zostaną podane: – zupa z kurek – sałatka z sandacza wędzonego – sandacz z orzechami – tatar malinowy Do tego będą serwowane wina gruzińskie.

Ale…

Komentarzy i artykułów w Internecie (innej prasy nie czytam) w stylu ,, Szczyt NATO – Trzecia Wojna Światowa”. Multum.

,,Polska, obecnie – dzięki Szczytowi Nato stała się krajem pierwszej linii frontu -…”

,,Zbliżamy się do wielkiej wojny(?)

Mam nadzieję, że się mylę, ale boję się, że wojna nuklearna będzie sprowokowana niedługo”

Najpierw przeżyć.

Mimo iż polskie władze i Sojusz Atlantycki opowiadają się za wojną militarną, to wciąż pozostaje opcja na wojnę sprawiedliwą”

Albo też nieco na trzeźwo:

,,Sam Szczyt to farsa w stylu Hollywood. Przyjazdy, wyjazdy; gesty, uśmiechy, ściskania rąk, obiady, kolacje oraz fotografie – dla spragnionych igrzysk, nieświadomych mas podatników. Najważniejsi pajace „naszego świata polityki” – w rolach głównych”

Tu nieco zawile:

,,Wojna światowa oraz pokojowe przygotowania do wojny to jeden z najlepszych interesów, który zwłaszcza w dzisiejszym świecie ma pragmatyczne uzasadnienie.

A jakiż to jest interes: POKÓJ???.”

To już będzie konflikt zbrojny. Wojny USA/UE vs Rosja i Reszta Świata.
Wojny o wszystko.

I zaraz dalej dowiadujemy się z tego samego żródła że::

,,Tym razem jednak będzie to konflikt nuklearny.”

Dwie linijki dalej autor zacytowanego zdania jednak stanowczo stwierdza że:

,,USA nigdy nie stanie bezpośrednio i wprost – do wojny z Rosją.

Tym razem jednak po III wojnie światowej – Polski ani Polaków już nie będzie”.

Bardzo ciekawe są też niektóre komentarze na przykład:

,,Jak się Polacy rozpędzą to za tydzień będą na Kremlu.”

,,Jedynym krajem, narodem który może zaatakować Rosję – jest Polska.”

Dodał bym od siebie, że mamy w tym dziejowe doświadczenie.

Ktoś inny zauważą”

,,Prawdą jest też to, że będzie to konflikt nuklearny. Potwierdza to analiza biblijna.”

No i po szczycie szczytów. Co byśmy pisali gdyby go nie było?

Czas ugotować barszczyk czerwony, albo biały, albo ruskie pierogi. Bo szczyty były i będą a żyć trzeba i bez obiadu się nie

 

Reklamy

11 uwag do wpisu “Szczyt NATO –Wielka ściema

 1. Here’s the full data from the poll.

  Speaking of polls, Trump was 2 points up on Hillary in the most recent general election poll from Rasmussen:

  The presidential race has grown a bit tighter in this week’s White House Watch survey.

  The latest Rasmussen Reports national telephone and online survey of Likely U.S. Voters finds Donald Trump with 42% of the vote, while Hillary Clinton earns 40%. Thirteen percent (13%) still like another candidate, and five percent (5%) are undecided.

  The polls have been bad over the past few weeks, and it’s always nice to see one where we’re winning.

  Polubienie

 2. Szczyt to nie sciema ,to realizacja pierwszego punktu planu do powstania nowych tworow zwanych EUROREGIONAMI (czytaj jewrostronami).
  Region POLUKRA jest juz w rozczynie,wstepne poczynania zakonczone,bandera poszla w gore.
  Region BALT bedzie realizowany z malym opoznienieniem ,poniewaz na tym terenie grasuje duzy niedzwiedz ,ktorego nalezy uspic.
  Celem zabezpieczenia pierwszych JEWROSTRON od „gojow terrorystow” potrzebne sa bataliony bandyckiego NATO,uklad ten juz realizuje swe zadania .
  Przyjechali mozni i sludzy tego swiata ,wymienili swoje poglady,pozarli, popili zapewne tez i popier…li teraz beda realizowac „podpunkty” mowiace o ujarzmianiu owiec i baranow,pomoze w tym zapewne kazda religia „udzialowcow”, religia jako potezna bron razenia mozgow ludzkich.
  Dlatego tez pod koniec lipca sped mlodziezy „podrychtowanej”,rozspiewanej na nowa nute z tanecznym blusem „raczka w raczke,noga w noge oraz gojem o podloge”.
  Admin zajmij sie gloszeniem „slow jahwe” ,zapewne w tym pomoze ci przydzielony dyzurny filozof portalu, co juz czynione jest na wszystkich portaalch polskojezycznych oraz na YT.
  Pomozemy ci prostowac sciezki ludzkie do madrosci.

  Polubienie

 3. No i co ta Rosja wyprawia?!

  Sześć rosyjskich Tu-22M3 zbombardowało bazy PI w Syrii

  © Zdjęcie: Ministry of defence of the Russian Federation

  Sześć bombowców dalekiego zasięgu Tu-22M3, które wystartowały z Rosji, zaatakowało pozycje ugrupowania Państwo Islamskie (zakazane w Rosji PI) – czytamy w oświadczeniu Ministerstwa Obrony Rosji.

  „Rano 12 lipca sześć bombowców dalekiego zasięgu Tu-22M3, które wystartowały z lotniska bazowania na terytorium Rosji, punktowo zaatakowało amunicją odłamkowo-burzącą obiekty ugrupowania terrorystycznego PI w rejonie na wschód od Palmiry, es-Suchne i Arak” — czytamy w komunikacie.

  Po wykonaniu zadania wszystkie Tu-22M3 wróciły na swoje lotniska.

  Rosyjski resort obrony podkreśla, że nalot przeprowadzono na cele, wykryte przez kilka ostatnich dni i potwierdzone przez różne kanały wywiadu.
  „W wyniku nalotu został zniszczony duży obóz polowy dowódców, trzy magazyny z amunicją i bronią, trzy czołgi, cztery bojowe wozy piechoty, osiem samochodów wyposażonych w karabiny maszynowe dużego kalibru a także duża część żywej siły przeciwnika” — podkreślił resort.

  Ministerstwo Obrony dodało, że międzynarodowa koalicja została z góry powiadomiona o nalotach rosyjskiego lotnictwa.

  APA
  …Pomozemy ci prostowac sciezki ludzkie do madrosci…..
  Właśnie tego oczekiwałem
  „raczka w raczke,noga w noge oraz gojem o podloge”.

  Julius
  Jak można było się spodziewać Donald Trumped winner

  Czy APA może przetłumaczyć Wiernym Polsce tekst jaki zamieścił Julius?

  Polubienie

 4. APA niczego i nikomu nie tlumaczy z jezykow obcych na jezyk polski.
  APA spoziera na zycie od strony PRAWDY i UCZCIWOSCI , brnac przez zycie „w buszu klamstw” ,oceniajac wszystkich ,ktorzy nie sa tymi ,za ktorych sie podaja czyli ludzmi ZAKLAMANYMI wszystkich profesji i zawodow .

  Obecnie bardzo jestesmy zainteresowani klamcami PARTYJNYMI ,choc bywa,ze i bezpartyjnymi sluzacymi klamcom.
  Przed Polakami w Polsce bardzo wazne wydarzenia jeszcze w tym miesiacu , w tym religijne i tu mozna sie spodziewac wiele .

  Polubienie

 5. Co do IIIWS to ona juz trwa i koniec jej przyniesie cos czego nikt sie nie spodziewa ,nawet ci na najwyzszych szczytach wladzy i dominacji ,bowiem
  NIE ZBADAE SA WYROKI BOSKIE !
  Co wazne – wlacza sie do wojny SLOWIANSCY BOGOWIE !!!

  Polubienie

 6. W walce ZŁA ze ZŁEM,to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM,brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA,każda na swój rachunek.
  Dziś doświadczamy zbliżenia do siebie w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołując się do antypolskich bandyckich korzeni zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA,bazujaca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Jak w każdej wojnie,to i o pieniądz trzeba mieć strategię.POLSKA nie może być oparta na bandyckich ANTYPOLSKICH korzeniach.

  Polubienie

 7. Szczyt NATO – Rosja
  Przede wszystkim jest to rozmowa o tym, jak nie dopuścić do przypadkowych starć zbrojnych na linii frontu” — powiedział Siergiej Jermakow na antenie radia Sputnik.

  Po warszawskim szczycie pojawiły się opinie, że NATO przygotowuje się do wojny. Zdaniem politologa w ogólnym zarysie zgadza się to z rzeczywistą sytuacją.
  „NATO to sojusz wojskowy ze wszystkimi wypływającymi z tego skutkami. Jednak co się tyczy wojny z naszym państwem, to w rzeczywistości NATO nie jest obecnie na to przygotowane. Może to jednak być w perspektywie. NATO umieszcza znaczną infrastrukturę wojskową na terytorium nowych państw członkowskich sojuszu. Wiadomo, że nie ogranicza się to do kontyngentów wojskowych, które zostaną rozkwaterowane i dyslokowane na wschodnich i południowych granicach NATO. Najważniejsze to przygotowanie infrastruktury wojskowej, i NATO będzie w dalszym ciągu to robić” — podkreślił Siergiej Jermakow.

  Ze Sputnika

  Zatem czy wojna wisi na włosku?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s