Trybunał Narodowy


Proletariusze wszystkich stowarzyszeń łączcie się

Szanowni Państwo,

Nikt normalny nie ma już złudzeń, że partyjniacy, parlamentarzyści, urzędnicy, funkcjonariusze nas oszukują, krzywdzą. Oni nie są zainteresowani służeniem i przywróceniem państwa obywatelom. To są rządy hien nad osłami. Robimy pospolite ruszenie.

Sprawa jest banalnie prosta. Uwierzcie, że jesteście orłami, suwerenem i zacznijcie decydować o swoim losie, swoim domu.Tworzymy ruch społeczny. Federację organizacji pozarządowych i podmiotów obywatelskich, działaczy patriotycznych.

Tylko koalicją organizacji i osób ambitnych możemy stać się największą siłą polityczną w Polsce. Prawo i Sprawiedliwość planuje demontaż samorządów i obsadzenie ich swoimi ludźmi. Nie dla przywrócenia demokracji. Akceptacja status quo to legalizacja zła.

Żadna kanapa polityczna nie ma szans na przeciągnięcie ludzi i stworzenie większości. Tylko zjednoczenie oburzonych, niepokonanych, zmielonych, wojowników może wygrać z bandą czworga. Trzydzieści lat głupa rżnięcia wystarczy. Czas na bezpartyjny blok obywatelski.

Każdy może i powinien działać w swoim stowarzyszeniu, fundacji. To jest istotna siła wspólnoty i strategiczna. Każdy może naprawiać swoje gniazdo będąc jednocześnie koalicjantem w ramach wielkiego, ogólnopolskiego ruchu społecznego. Waszą wartość mierzy się tym co dajesz innym.

Trzeba wyzbyć się aspiracji osobistych i skupić się na osiągnięciu celu. Trzeba zreformować państwo i naprawić system. Państwo nie funkcjonuje. Trzeba zbudować struktury w każdym okręgu wyborczym. Trzeba zebrać się w centralnym miejscu Polski i założyć komitet federacji. Nie potrzeba wielkiego trybuna, oratora, lidera, tylko demokratyczny, nieparzysty zarząd.

Potem trzeba zrobić masową manifestację, konferencję „Wymiar sprawiedliwości i obywatele” przed Ministerstwem Sprawiedliwości.To nie ujdzie uwadze opinii publicznej. To zauważą media publiczne. To zmusi do pokory i do upadku państwa w państwie. Państwo będzie suwerena.

Dosyć manipulacji narodem. Dosyć służalstwa. Mamy listę siedmiuset rozczarowanych, ambitnych ludzi. Wybrałem stu najbardziej aktywnych, cieszących się w pewnym stopniu zaufaniem społecznym. Nie uwzględniłem na niej aspołecznych, niewidocznych, szaleńców, pazerniaków, cwaniaków, fanatyków, destruktorów, lawirantów, wygładzaczy, dupolizów, pluralistów i próżniaków. Lista nie jest zamknięta (to tylko człon), część niewłaściwych ludzi można wykreślić, a bardziej zasadnych można dodać. Tylko nie metodą Lecha Wałęsy. Nie dajmy się mamić. Dotrzemy się między sobą w środku i niektórych pieniaczy ucywilizujemy, usocjalizujemy lub wykluczymy. Upieczemy dobre ciasto, nie będzie tu miejsca na zakalca. Kto będzie na forum publicznym krytykował ideę, będzie wyautowany. Agenci, kolaboranci, zazdrośnicy sami się zdyskredytują. Kto chce naprawy Rzeczypospolitej, dobra wspólnego, ten podniesie rękawicę.

Zrobimy rewolucję. Kilkadziesiąt czy kilkanaście osób podpisze akt założenia federacji organizacji społecznych. Będziemy sukcesywnie ujawniać listę organizacji wchodzących w skład federacji. Nie można poważnego związku zrobić zaocznie, trzeba się zebrać w odpowiedniej sali. Tak, żeby konferencja prasowa była i komunikat społeczny poszedł w eter. Taki wariant, wiąże się z zebraniem funduszy na salę. Założyłem „subkonto” bankowe w stowarzyszeniu Demokracja i Sprawiedliwość. Bezpieka będzie oczywiście kombinować, trzeba się z tym liczyć. Partyjniacy zaś, będą przy słabnięciu, liderów ruchu przekupywać. Stworzymy związek zawodowy bezpartyjnych. Niech każdy wpłaci chociaż złotówkę, będziemy silni. Może mafia nawet wpłacać, ja nie jestem w stanie zweryfikować kto jest darczyńcą. Wpłacajcie pieniądze tytułem „Trybunał Narodowy”, będzie federacja i będzie PR.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.: 20203000451110000004285690

Trzeba stworzyć krótki, spójny dekalog (program), najważniejsze cele społeczne ruchu. Głównie: zniesienia immunitetów i zmodyfikowania niezawisłości; wprowadzenia zmian systemu kontroli orzeczeń; wprowadzenia realnego, Społecznego Rzecznika Praw Obywatelskich; wprowadzenia obywatelskiego nadzoru i odwołań kolegialnych od orzeczeń; wprowadzenia osobistej odpowiedzialności urzędników i funkcjonariuszy za błędy i wyrządzone szkody; wprowadzenia realnej równości wszystkich wobec prawa; wprowadzenia ław przysięgłych; zreformowania, uwspółcześnienia IPN; ograniczenia biurokracji; zniesienia dofinansowania partii politycznych; zmniejszenia uposażeń poselskich i ograniczenia ilości kadencji z rzędu; obniżenia progu wyborczego i frekwencyjnego; wprowadzenia demokracji bezpośredniej; obligatoryjności referendum; wprowadzenia wyższej kwoty wolnej od podatków; wprowadzenia minimum socjalnego i zabezpieczeń przed wykluczeniem społecznym, wprowadzenia lekcji prawa w szkole. Głównym celem jest obrona praw człowieka.Rozliczymy krwiopijców i zreformujemy kraj od podstaw. Zlikwidujemy bolszewicki ustrój i wprowadzimy normalny. Żadne osobiste, organizacyjne projekty nie będą forsowane. Nie będzie tu miejsca na antysemickie teksty. Żelazne zasady, lustracja, walka z korupcją i władzą pieniądza, pierestrojka. Nie może być mega programu i eureki.

Potem rozpowszechniamy kampanię ruchu na swoim terenie i budujemy regionalne struktury. Trzeba usprawnić komunikację społeczną i pozyskać media. Następnie wygrywamy wybory samorządowe lub sejmików wojewódzkich. PiS chce wygrać wybory 2019 marchewką. Jałmużną i niewolnictwem. Nie ma takiej opcji. Będą obiecywać gruszki na wierzbie, wielkie zmiany. Pic na wodę fotomontaż. To są ruchy polityczne. Tylko groźba utraty mandatu PiS, zmusi ich do realnej reformy wymiaru niesprawiedliwości i do właściwej pracy organów ścigania. Czasu na populizm i na dywagacje nie ma. Okupacyjna władza musi czuć bata nad sobą. Finalnie wygrywamy wybory parlamentarne i zmieniamy konstytucję. Osiągniemy to jednością, sprawiedliwością, uczciwością, szczerością i dobrocią. Na końcu robimy audyt, lustrację i rozliczenie układu zamkniętego. Ruszamy do boju. Musimy obudzić cały naród. Bez pracy nie ma kołaczy.

Nie dopuszczam pieniactwa, dzielenia ludzi, rozbijactwa, nieuzasadnionej krytyki, wybijania się do pierwszego szeregu, kolaboracji z władzą. Jeśli komuś nie pasuje skład i inicjatywa, to może nie wchodzić do ruchu. Nie jest to furtka dla prywatnego interesu, tylko forma dla działania wspólnego, ogólnonarodowego. Nie ma tu miejsca dla karierowiczów. Kto jest za, niech roześle to wszędzie gdzie może (jeden tego nie udźwignie), do ludzi zaufanych i tworzymy odwróconą piramidę. Lawina się wtoczy pod górę, a potem zmiecie krwiopijców. Wyrosłe owoce dobra, spadną na wszystkich obywateli RP. Wskażcie poważnych ludzi w nieuwzględnionych okręgach. Nie wolno przejmować się prowokacjami i agenturalną krytyką inicjatywy, struktur. Trzeba ignorować złość i ataki. Niezależnie od tego, budujemy platformę oburzonych, solidarną masę obywatelską. Duży może więcej. Duży może wszystko. Tworzymy solidarny ruch w obronie praw człowieka. Macie na wyjazd do Sejmu, to będziecie mieli na wyjazd pod Ministerstwo Sprawiedliwości. Pomoże wam BlaBlaCar. Mam jeszcze parę pomysłów, ale nie chcę się wystrzelać.

Czekam na zgłoszenia kolejnych organizacji oraz ludzi i liczymy szable. Innej drogi nie ma. Zbudujemy nowy dom i będzie nam się wszystkim w nim szczęśliwie mieszkać.

Grzegorz Niedźwiecki, lew1@poczta.fm, tel. 791830093

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/o-mnie/

 

Potencjalni członkowie Trybunału Narodowego

 1. Mariusz Bączkiewicz Szczecin
 2. Barbara Helena Bączkowska Toruń
 3. Barbara Berecka Lublin
 4. Bogusław Jan Biedrzyński k/Augsburga
 5. Ewa Biskupska Warszawa
 6. Tadeusz Byrdak Opole
 7. Maria Bzura Białystok Niepokonani 2012
 8. Tadeusz Cichocki Piaseczno
 9. Mariusz Cysewski Katowice
 10. Marek Czajkowski Warszawa
 11. Ryszard Czajkowski Gdańsk
 12. Andrzej M. Czyżewski – Hamburg
 13. Konrad Daniel Gdańsk
 14. Waldemar Deska Puławy/Kazimierz Dolny Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…
 15. Wojciech DobrzyńskiWarszawa Narodowy Instytut Studiów Strategicznych
 16. Zygmunt Dudzicz Opole. Tarnowskie Góry
 17. Jan DzidoLublin
 18. Andrzej Fijałkowski Warszawa-Praga
 19. Lorenz Freimann (Wawrzyniec Jastrzębski) Warszawa
 20. Bożydar Gębowicz Drezno
 21. Adam Gizicki Legnica Niepokonani 2012
 22. Marek Głogoczowski Zakopane
 23. Bogdan Goczyński Rusiec, Nadarzyn
 24. Ernest Kasper Golec Siemianowice Śl. Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…
 25. Ryszard Gołowicz Łysieniec
 26. Andrzej Julian Gospodarczyk Radom
 27. Krystyna Górzyńska Kraków
 28. Jan Gustaw Grudniewski Warszawa-Rudnik
 29. Jarosław Gryń Lębork
 30. Barbara B. Gujska Warszawa Stowarzyszenie STOP MANIPULACJI
 31. Bogusław HomickiWarszawa Prezes Honorowy Towarzystwa „Przywrócić Dzieciństwo”
 32. Adam Jagła Poznań
 33. Stanisław Janik Gościce, Kłodzko, Nysa
 34. Zdzisław Jankowski Rychwał
 35. Zygmunt Jankowski Wrocław
 36. Aleksander Michał Jarzyński – Łodzi Biuro Detektywistyczne
 37. Jan Jączek Katowice
 38. Tadeusz Jezierski Tychy
 39. Janusz Jędraszko Jelenia Góra Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych
 40. Piotr Kaczmarek Lublin
 41. Henryk Kamiński Szklarska Poręba
 42. Elżbieta Kania Parysów
 43. Marian Wojciech Kibitlewski Bełchatów Krajowe Stowarzyszenie Polski Blok Ludowy
 44. Kazimierz Sławomir Klimek Jelenia Góra Korpus Pomocy Wzajemnej
 45. Dariusz Komorowski Dziurków, Warszawa
 46. Krzysztof Kornatowicz Gdańsk
 47. Kordian Korytek Rybnik
 48. Marek Krasnopolski Koszalin Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…
 49. Jacek KrygierŁódź Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Pokrzywdzonych przez ZUS i KRUS
 50. Rafał Krzyształowski Szczecinek NCI Barwy Bezprawia
 51. Stanisław Kujawa Lublin/Zamość Niepokonani 2012
 52. Marek Kubala Wałbrzych Niepokonani 2012
 53. Zdzisław Mac Warszawa
 54. Andrzej Marek Police
 55. Zygmunt Miernik Częstochowa, Katowice Obywatelski Ruch Obrony Bezrobotnych
 56. Ryszard Milewski Lublin
 57. Piotr Moskwa Szczecin
 58. Iwona Możejko Olsztyn/Klebark Wielki Niepokonani 2012
 59. Grzegorz Niedźwiecki Jelenia Góra Demokracja i Sprawiedliwość
 60. Zenon Ryszard NowakWarszawa/Świnoujście Dzielny Tata
 61. Jerzy Jan Nowakowski Ostrołęka
 62. Lech Obara Warszawa
 63. Włodzimierz Olewnik Płock
 64. Ryszard Opara Warszawa
 65. Anna Orzechowska Warszawa
 66. Michał OtrębaPiaseczno Niepokonani 2012
 67. Bogusław Owoc Olsztyn
 68. Andrzej Pawlak Karpacz Demokracja i Sprawiedliwość
 69. Jarosław Pawłowicz Brzeziny, Skierniewice
 70. Romuald Piątek Gdynia/Londyn-Anglia
 71. Zbigniew Jacek Puchnowski Augustów
 72. Ryszard Raczek Częstochowa
 73. Zdzisław Raczkowski Sanok
 74. Danuta Radwańska-Vollus Kraków
 75. Renata Ramos Poznań
 76. Mirosław Rój-Sarnecki Gdańsk
 77. Sławomir Salomon Wrocław
 78. Wojciech Sawicki Płock
 79. Zbigniew Schroeder Grudziądz
 80. Mirosław Sobolewski Płock Stowarzyszenie STOP Wykluczeniom
 81. Anna Sośnicka Warszawa
 82. Kazimierz Józef Styrna Kęty Obywatelski Instytut Konstytucyjny, Nadzór nad Sądami i Sędziami…
 83. Bogusław Andrzej Sułkowski – Maśliński Morąg
 84. Henryk Swół Wrocław
 85. Piotr Szyburski Łódź Stowarzyszenie osób poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości
 86. Paweł Jan Tanajno Hel
 87. Piotr Trznadel Pobórka
 88. Dariusz Wernicki Ciechanów/Niemcy
 89. Zbigniew Antoni Wesołowski Szczecin
 90. Andrzej Wiącek Kolbuszowa
 91. Józef Wieczorek Kraków
 92. Tadeusz Woch Rzeszów Niepokonani 2012
 93. Piotr WolfWrocław Demokracja i Sprawiedliwość
 94. Dariusz Wolniakowski Łódź
 95. Lucyna Wrzosek Warszawa
 96. Roman Zawiślak Zielona Góra Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją
 97. Ryszard Stanisław Zieliński Poznań
 98. Sławomir Ziembiński Gdańsk FUNDACJA SŁAWPOL
 99. Michał Ziębiński Solin

100.Jan ZuchowskiNarol

10 uwag do wpisu “Trybunał Narodowy

 1. cyt. fragment:
  „Oni nie są zainteresowani służeniem i przywróceniem państwa obywatelom. To są rządy hien nad osłami.”

  Ponoć Arystoteles w swej Polityce ‚ustrój demokratyczny’ otwierał podobnymi j/w słowami;
  „DEMOKRACJA – jest to taki ustrój polityczno-społeczny, w którym HIENY SPRAWUJĄ RZĄDY NAD OSŁAMI.”

  Jeśli całe to „pospolite ruszenie” ma się odbywać w ramach zabawy pt. „wolne wybory” – to znam już ich końcowy wynik.

  Nie pamiętam kto to powiedział (względnie napisał), a brzmiało mniej więcej to tak:
  ‚gdyby najważniejsze narzędzie demokracji za jakie uważa się tzw. ‚wolne wybory’, miałyby coś zmienić – to NIGDY by ich nie urządzano.’

  Dzisiejsza ‚DEMOKRACJA’ – to nic innego jak fasada ‚MIĘKKIEGO FASZYZMU’.

  Istnieje dla niej tylko jedna alternatywa.

  Polubienie

 2. Istnieje dla niej tylko jedna alternatywa….

  A konkretnie jaka?
  Bo jeśli rewolucja, to więcej niż pewne, że na to się Polacy nabrać nie dadzą.
  Mamy wysoki poziom konsumpcji, dóbr materialnych i zbyt wygodne życie by jak głupie szczeniaki rzucać się z kamieniami na czołgi, helikoptery, drony.
  Rosną nam brzuszki i zasoby w portfelach, a to gwarantuje obecnej władzy spokój.
  A jeśli jakiemuś pokrzywdzonemu, czy pokrzywdzonym przez sąd, bank czy policję marzy się tworzenie trybunałów i wygrywanie wyborów…no to pomarzyć może, z tym że szkoda iż nie są w stanie uświadomić sobie, że ani rybka ani wyborca na goły hak nabrać się nie da.
  A taki goły hak prześwituje w zamieszczonym artykule, goły hak i szubienica.
  Tym czasem PiS już pokazał, że ma co zaoferować społeczeństwu i to właśnie przesądziło o zwycięstwie tej partii i jej kandydatów w ostatnich wyborach.
  A to jest fakt i bieżąca rzeczywistość.

  Polubienie

 3. A właśnie taka, która radykalnie obniżyłaby poziom konsumpcyjnego obżarstwa, wyciągnęłaby za uszy tłustawe dupska umiłowanego amerykanizującego się społeczeństwa i przegoniłaby ich po lasach, bieżni, posadziła na rower, rolki, itp.
  Dalej, która skutecznie ograniczyłaby poziom zaśmiecania naszego otoczenia wszelkim wolnorynkowym śmieciem, aby w tym naturalnym w końcu otoczeniu przyjemniej było się nam wszystkim poruszać.
  Taka, która odtłuściłaby tak brzuszki statycznych obywateli, jak i zasoby ich portfeli od zbędnego balastu, jako że jedne jak i drugie, w zreformowanej gospodarce stałyby się na nowo mało istotne, a nawet były by przeszkodą.

  cyt.:
  „Tym czasem PiS już pokazał, że ma co zaoferować społeczeństwu i to właśnie przesądziło o zwycięstwie tej partii i jej kandydatów w ostatnich wyborach.”

  Znam takich dwóch słupskich „społeczników” z PIS-u. Jeden blisko 50-letni, drugi 2 lub 3 młodszy ode mnie. Jako, że znamy się już wiele lat, zatem obaj bez żadnej ściemy nigdy nawet nie próbowali ukrywać przede mną, że nie robią tego dla idei – a TYLKO i wyłącznie dla własnego interesu.
  Jeden pracuje jako kierownik jednego ze słupskich banków, drugi w jakieś agencji rolnictwa czy czegoś takiego.
  Chyba zbytecznym jest dodawać, że aby przyssać się do jednego z ciepłych kurwidołków, nie ma potrzeby udawać się z własnym CV.

  Polubienie

 4. No i właśnie tylko tacy nadają się do rządzenia.
  Ci zaś co nie potrafią zadbać o własne tyłki, niedorajdy i przegrani, zawsze takimi będą pozostawać.
  Dla nich praca na zmywaku czy za taczką zawsze będzie szczytem życiowych sukcesów.
  Nie ładnie to brzmi?
  Ano nieładnie, ale jakże prawdziwie.
  Innymi słowy ci z czapką w dłoniach i na kolanach są z urodzenia skazani na pod kategorię w każdym ustroju i w każdym czasie.
  Jak się nie podniosą, jak nie zaczną myśleć, jak się nie nauczą dbać o swoje i swojej rodziny interesy, to żadna rewolucja, zdane wybory życia im nie odmienią, tak w komunizmie jak i w kapitalizmie.

  Polubienie

 5. dyl
  Ja też bym chciał mieć z okna taki widok jak pięćdziesiąt lat temu, pola, łąki, las i żeby rzeczka Wadąg była jak onegdaj w latach mego dzieciństwa gdy latem kąpaliśmy się w jej czystych nurtach, ale to się nie wróci.
  Ale gdy jedno tracimy inne zyskujemy.
  I trzeba się z tym pogodzić.
  A za wychodkiem za stodołą jakoś mi nie tęskno.

  Polubienie

 6. „A właśnie taka, która radykalnie obniżyłaby poziom konsumpcyjnego obżarstwa, wyciągnęłaby za uszy tłustawe dupska umiłowanego amerykanizującego się społeczeństwa i przegoniłaby ich po lasach, bieżni, posadziła na rower, rolki, itp.”

  To właśnie się dzieje w USA 🙂 Ameryka wg wszystkich statystyk to kraj, gdzie jest najwiecej osób uprawiających jogging 🙂 JuEsej to kraj ekstremów, gdzie obok zatłuszczonego walenia przebiega równie nieludzko acetyczna, żylasta, prawie że „zmechanizowana” biegaczka robocop.

  Ale to tylko żarcik. Wiem, że chodzi o system polityczno-gospodarczy, który by wręcz narzucał jednostce ruch, ćwiczenia, zdrowy tryb życia, taki właśnie PRL… Istnieje tylko jeden problem – na przeszkodzie temu stoją miliony dóbr konsumpcyjnych, urządzeń, gadżetów, które skutecznie zawłaszczają czas statystycznego obywatela. Zakazać? Proszę bardzo, wyrośnie wtedy czarny rynek zaopatrujący obywateli „wyposzczonych” ze słodyczy, fast foodów, smart fonów, free wifi, turbo diesli i alkoholi jack daniels- popyt-podaż – to powinien być właśnie ten wszechmocny „bóg”, a nie jakieś idiotyczne TDP, tdk czy jak mu tam.

  Polubienie

 7. Jeśli chodzi o samą nazwę TRYBUNAŁ NARODOWY, to w Wikipedii znalazłem taki oto wpis:

  Najwyższy Trybunał Narodowy – polski[1] sąd szczególny utworzony 18 lutego 1946 roku i działający na podstawie Dekretu z dnia 22 stycznia 1946 r. o Najwyższym Trybunale Narodowym (Dz. U. z 1946 r. Nr 5, poz. 45 i Dz. U. z 1946 r. Nr 59, poz. 325 oraz Dz. U. z 1947 r. Nr 32, poz. 143), zajmujący się wymierzaniem kar dla faszystowsko-hitlerowskich zbrodniarzy oraz zdrajców Narodu Polskiego. Trybunał procedował w latach 1946-1948.

  Trybunał skazał na śmierć kilkadziesiąt osób, głównie – sądząc po nazwiskach – Niemców, na przykład burmistrza Danzig, czyli Gdańska, który powywieszał, w styczniu 1945, przy obecnej alei Grunwaldzkiej lokalnych, głownie niemieckich, komunistów , przygotowując miasto do obrony przed Armią Czerwoną

  Polubienie

 8. cyt.:
  „No i właśnie tylko tacy nadają się do rządzenia.
  Ci zaś co nie potrafią zadbać o własne tyłki, niedorajdy i przegrani, zawsze takimi będą pozostawać.
  Dla nich praca na zmywaku czy za taczką zawsze będzie szczytem życiowych sukcesów.”

  No i dokładnie taki to wyhodowany w cieplarnianych warunkach, o wegetatywnym, a przy tym nie z rzadka aroganckim usposobieniu, zniewieściały, bojący się jakiejkolwiek zdrowej rywalizacji kwiat Narodu, od ponad już 25 lat tak na poziomie administracyjnym użytku publicznego jak i w biznesach powstałych po 89′ naturalnie głównie od „0”, „skutecznie” Ojczyzną nam zarządza.

  Ci wszyscy zaś „przegrani” czy „niedorajdy”, zwał jak zwał, uważam będący NAJWIĘKSZYM PRODUKTEM EKSPORTOWYM powstałym w wyniku solidnie zarządzanego kraju, mimo to jak to miałem niejednokrotnie okazję zaobserwować, w bardzo dużym % dają sobie jednak świetnie radę w nowych obcych realiach, ba, w nowych już ojczyznach.

  Polubienie

 9. Z poczty e-mailowej
  dnia 3 września w Warszawie na Placu Defilad i przed PKiN odbędzie się zgromadzenie publiczne pokrzywdzonych oraz stowarzyszeń w związku z Nadzwyczajnym Kongresem Sędziów. Liczę na to, że przy okazju uda się zebrać trzech chętnych przedstawicieli stowarzyszeń do przeprowadzenia zabrania założycielskiego federacji Trybunał Narodowy. Szukamy darmowego lokum i pełnomocników stowarzyszeń.
  druczek dla chetnych do wstąpienia osób/ stowarzyszeń

  Uchwała nr……

  Zarządu …………………………………………..……………………….. z dnia ……..…………….
  (nazwa stowarzyszenia / organizacji)

  w sprawie przystąpienia do grupy inicjatywnej powołującej federację pod nazwą Trybunał Narodowy

  Zarząd Stowarzyszenia działając na podstawie:
  • Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o Stowarzyszeniach (Dz. U. z 1989 r. nr 20 poz. 104 z późn. zm.), zgodnie z art. 22 ust 1 i 2,
  • Statutu Stowarzyszenia, zgodnie z §…. ust.…..

  uchwala:
  1. Przystąpić do grupy inicjatywnej pragnącej powołać federację stowarzyszeń i innych osób prawnych pod nazwą Trybunał Narodowy.
  2. Brać czynny udział w pracach na rzecz utworzenia federacji.
  3. Zostać członkiem federacji Trybunał Narodowy po zarejestrowaniu federacji przez KRS.
  Osobą odpowiedzialną za wykonanie postanowień niniejszej uchwały ustala się:

  ……………………………..………..……………….
  (imię, nazwisko)

  Za Zarząd Stowarzyszenia:

  ..………………………………..
  (imię, nazwisko)
  ….………………………………
  (imię, nazwisko)
  ….………………………………
  (imię, nazwisko)

  ——————————————————————————–
  Jelenia Góra, dnia 26 sierpnia 2016 r.
  Demokracja i Sprawiedliwość
  58-506 Jelenia Góra, ul. Działkowicza 19
  Tel./fax 0*75/6431774
  Nr KRS 0000600596 REGON 363671575

  Stanowisko

  Kierując się dobrem narodu polskiego a nie ocenami prywatnymi, Demokracja i
  Sprawiedliwość postanawia przyłączyć się do zgromadzenia publicznego, które ma się
  odbyć dnia 3 września 2016 r. w Warszawie jako kontra Nadzwyczajnemu Kongresowi
  Sędziów. Wymiar niesprawiedliwości wymaga demontażu i każda forma zmierzająca do
  tego jest istotna. Wierzymy, że ze zgromadzenia na Placu Defilad i PKiN działaczy
  społecznych, pokrzywdzonych i organizacji pozarządowych, urodzi się coś większego, coś
  formalnego. Dla dobra wspólnego.
  . PREZES
  Demokracji i Sprawiedliwość
  Z siedzibą w Jeleniej Górze
  Grzegorz Niedźwiecki

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s