Skurwysyn w Białym Domu?


Prezydent Filipin Rodrigo Duterte nazwał amerykańskiego lidera Baracka Obamę „skurwysynem” – podaje agencja France Presse.

rodrigo-duterte-insults-barack-obama-e1473132799587

„Trzeba traktować innych z szacunkiem. Nie trzeba rzucać pytań i oskarżeń na wiatr. Skurwysynu, przeklnę Cię na tym forum” — cytuje agencja oświadczenie Dutertego, które złożył na konferencji prasowej przed wyjazdem do Laosu.

Jak podkreśla agencja, w ramach szczytu ASEAN w Laosie mogło dojść do dwustronnego spotkania Dutertego i Obamy. W związku z oświadczeniem Dutertego szef Białego Domu zwątpił w jego celowość.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160906/3826533/Filipiny-prezydent-Obama.html

komentarze z podanej strony

Bartek Mazurek ·

W USA nie lubia jak sie nazywa rzeczy po imieniu… 😛
Eduard Car ·

No to teraz odbędzie się „demokratyzacja” Filipin…
Lubię to! · Odpowiedz · 4 · 2 godz.
Jan Jan

Skad on wiedział jak brzmi drugie imię obamy.
Urszula Wójcik

szkoda, że go przeprosił. Pewnie był naciskany ze wszystkich stron. Ale pierwszy, który mial odwagę nazwać skurwysyna skurwysynem
Michał Słomian ·

Jak widać, poprawność polityczna jest mu obca 🙂
Sylwester Wojnowski ·

Tajemnica poliszynela jest, że organizatorem światowego handlu narkotykami jest CIA, by mieć kasiorę poza Senatem na czarne ludziki.

– Po tym, jak w mediach pojawiły się informacje o związkach CIA z kartelami narkotykowymi, administracja ówczesnego prezydenta USA Ronalda Reagana musiała przyznać, że pieniądze pochodzące ze szmuglowania kokainy zostały przeznaczone na opłacenie nikaraguańskich rewolucjonistów z Contras. Komisja śledcza nie przedstawiła żadnych dowodów na to, by kokaina była przemycana na terenie USA – przeciwnie, wszystko działo się za granicą. Sprawa ta szybko stała się motywem teorii konspiracyjnej głoszącej, że ogólnoświatowym handlem narkotykami kierują tajne służby.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 godz.
Jn Wilk ·

Taki mały i może!!!
Atrze Cipalecprosty ·

Pożytecznie i miło mądrych ludzi posłuchać.
Jan Twardowski

Pan Duterte i tak użył eufemizmu w stosunku do pana Obamy, co świadczy o jego politycznej klasie
Advertisements

43 uwagi do wpisu “Skurwysyn w Białym Domu?

 1. Jest również jasne, że amerykańskie „jastrzębie” nie przebaczą Pekinowi jego zachowania i że Xi Jinping nie tylko dwa razy pomyślał ale uzyskał poparcie chińskich elit politycznych dla tego stwierdzenia. W końcu, ochronny parasol wojskowy Rosji okazał się być bardziej atrakcyjny dla Pekinu niż zarezerwowanie sobie statusu „ulubionego” wasala Waszygtonu. Jest to duże osiągnięcie dla rosyjskiej dyplomacji i Władimira Putina osobiście.
  Teraz co do drugiego ważnego wydarzenia, oświadczenie Putina w sprawie przyszłości światowego systemu finansowego, że „nie musimy dzialić na białe i czarne spółki w offshorach – powinny one być w całości zamknięte.”
  Świat bez rajów podatkowych jest światem, w którym zdecydowana większość zachodnich firm nie będzie w stanie działać (patrz aktualny Apple skandal o uchylaniu się od opodatkowania). Największym obszarem offshore nie są dziś Seszele lub Brytyjskie Wyspy Dziewicze, ale USA. Tłumacząc z jezyka dyplomatycznego Putin z poparciem Chin, planuje „zamknąć USA” pozbawiając je możliwości ukrycia międzynarodowego biznesu poza obszarem podatkowym.
  http://russia-insider.com/en/politics/g-20-russiachina-making-us-redundant/ri16311?utm_source=Russia+Insider+Daily+Headlines&utm_campaign=b6b37461ca-Russia_Insider_Daily_Headlines11_21_2014&utm_medium=email&utm_term=0_c626db089c-b6b37461ca-227216917&ct=t(Russia_Insider_Daily_Headlines11_21_2014)&mc_cid=b6b37461ca&mc_eid=50f375c7ea

  Lubię to

 2. Brzeziński: Konflikt w Donbasie może skończyć się nową wojną światową.
  Według doradcy prezydenta USA Zbigniewa Brzezińskiego, Obama dobrze postąpił prowadzac pasywną politykę w konflikcie na wschodzie Ukrainy. W przeciwnym razie sytuacja mogła przekształcić się w trzecią wojnę światową.
  „Dla Rosji Ukraina jest ostatni przyczółekiem, z którego nigdy nie zgodzi się zrezygnować. Jak było do przewidzenia, aspiracje Kijowa aby wstąpić do NATO, nie pozostały niezauważone przez Kreml. Dla Zachodu najlepsze co może być w tym konflikcie to zajęcie roli obserwatora aby konflikt w Donbasie nie skończył się nową wojną światową. Uważam, że pasywna polityka Obamy była dobrą decyzją „, powiedział Brzeziński amerykańskim dziennikarzom. Brzeziński ostrzega także prezydenta USA przed przejściem do aktywnej działalności na terytorium Ukrainy.
  „Bez względu na to, kto będzie następnym prezydentem musi zrozumieć, że Ukraina – jest rodzajem beczki z prochem. Dzięki nowoczesnej technologii uzbrojenia, eskalacja konfliktu w południowo-wschodniej Ukrainie może skończyć się ciosem w Stany Zjednoczone „, powiedział Brzeziński.
  http://cenznet.com/2016/09/09/%d0%b1%d0%b6%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%bd%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%84%d0%bb%d0%b8%d0%ba%d1%82-%d0%b2-%d0%b4%d0%be%d0%bd%d0%b1%d0%b0%d1%81%d1%81%d0%b5-%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%b5%d1%82/
  co prawda brak jest linku do źródła ale z reguły wiadomości z tego portalu potwierdzają się później

  Lubię to

 3. Zenek
  Od kiedy opuścił (porzucił) nas APAcz ze swoją drużyną, wieje pustką, smutkiem i przygnębieniem. Nawet szmule i szwaby wyemigrowały czy to z lęku przed muslimami, czy może aby zrobić im miejsce.
  Ja sam doznałem z tego powodu zawrotu głowy, choć małżonka twierdzi, że to był udar cieplno słoneczny. Odchorowałem i wracam do zdrowia, bo raczej jeszcze nie do sił.
  Czekamy zatem na powrót APAcza, bez niego ani rusz.

  Lubię to

 4. julius
  Ja bym powiedział, że Brzezinski kręci i zamula. Amerykanie weszli na Ukrainę i tam siedzą. Nie muszą się spieszyć. Swoje dostali i za jakiś czas znowu się posuną do przodu, w sensie, że coś spróbują zdewastować, zdestabilizować, dokonać przewrotu lub zamachu stanu, jak nie na Białorusi to może w Rosji, w Wenezueli, w Azji czy w Afryce.
  Piszą niektórzy znawcy i eksperci internetowo polityczni, że Ukrainy jako takiej, jako państwa nigdy nie było. A mnie się przypomina, że była i Wielka Ruś i Mała Ruś, czyli Ruś Czerwona albo Kijowska i Biała Ruś, czyli dzisiejsza Białoruś. Była też Ruś Halicka i mnóstwo księstw ruskich. Nie wiem czy dawni Prusowie to też nie byli PRusami.

  grzanek
  Poczekamy na wyjaśnienie pana Marka.
  Ja bym tylko dodał, że Zenek swoją inteligencję odziedziczył, zatem ma po przodkach, a jakby jeszcze tego było mało, także samoistnie i spontanicznie dodatkowo wytworzył.
  Podobnie ma się rzecz z tobą. Co do mnie nie jestem pewien, czy ją w ogóle posiadam.
  I to byłby dowód, że ani nie odziedziczyłem ani nie nabyłem, co by znaczyło że Dawid Duke jest w błędzie, chyba że miał ojca wyjątkowo tępego, z czego właśnie wyciągnął wniosek że to co ma, ma nabyte. Chyba że jego nieinteligentny ojciec wcale nie był jego ojcem, tylko któryś z inteligentnych sąsiadów.

  Lubię to

 5. Z przykroscia stwierdzam,ze druzyna APA rozjechala sie na rozne kontynenty w tym na jewrope gdzie sam podstarzaly nasz d-ca osiadl na stale i zajal sie inna dzialalnoscia mowiac :
  „teraz na was mlodzi czas by pokazac jak zyc i jak sobie dawac rade w zyciu”.
  Zostalem wiec sam na czatach amerykanskich by sie osobiscie przekonac jak ta Ameryke urzadzi na „nowo” Prezydent Trump ,bowiem na Clintonowa i demokratow ze szmulowskiej laski juz nie ma co liczyc,zreszta sie rozchorowala jak donosza media i to gdzie w punkcie ZERO.

  Lubię to

 6. Co do szwabow to sprawa sie rypla bowiem muslim „nie chca wojowac ani tez pracowac „. Obiecano im dziewice ,kase i krwawice wiec robia to co nie wymaga zadnego trudu co najwyzej wokol siebie brudu.

  Lubię to

 7. Inna sprawa z mieszancami obcej krwi w kraju zwanym szeptem Polin .
  Tu jak zwykle w piekielnym kotle ,bywa,ze i na czarodziejskiej miotle jakas czarownica stolice zachwyca .
  Mam nadzieje,ze rozruszam dyskusje a nie jak to wyglada na wszystkich „niezaleznych” forach, zwykly przemial medialnej papki zewszad plynacej i w glowach macacej.
  Do robory wszech dyzurni i trolle ,brac sie za Polakow dole !
  Bede do uslug ZA DARMO ,
  co nieco ja i inni WYGARNA .
  Filozof tez sie „rozbolal” czy juz polityke olal ?

  Lubię to

 8. Jeśli dowódca drużyny APA na stałe osiadł w Polsce to – Jeszcze Polska nie zginęła… póki my żyjemy…co nam szwaby, szmule wzieli szablą odbierzemy.
  A Zenek nie choruje….? trzyma się zdrowo?…

  Lubię to

 9. Osobista lekarz kandydatki na prezydenta USA Hillary Clinton zdiagnozowała u niej zapalenie płuc.

  Rzecznik prasowy kampanii wyborczej Clinton Nick Merrill potwierdził wcześniej, że Clinton poczuła się źle podczas ceremonii ku czci ofiar zamachu 11 września 2001 roku w Nowym Jorku.
  Lekarz Lisa Bardack poinformowała, że Clinton od kilku dni cierpiała na kaszel. „W piątek po badaniach związanych z przewlekłym kaszlem, diagnozowano u niej zapalenie płuc” — czytamy w oświadczeniu lekarza, podanym do wiadomości publicznej przez sztab Clinton. Ponadto poinformowano, że Clinton zapisano antybiotyki i zalecono odpoczynek. Na ceremonii była sekretarz stanu przegrzała się z powodu upałów, co doprowadziło do odwodnienia organizmu.

  No to wydaje się, że już po wyborach.

  Andrzej Derewęda ·z Politechniki Łódzkkiej zauważa że:
  Zapalenie pluc jest przyczyna ogromnej ilosci zgonow w krajach tzw trzeciego swiata…?

  Do jakich krajów obecnie zalicza się USA?

  Lubię to

 10. Dobrze,ze pytasz o droge ,tym bardziej gdy masz chora noge !
  USA to nie kraj ,to przeciez dla szmuli raj !!!
  Kandydatka Clintonowa ,to przeciez usmiechnieta glowa,
  to kobita co chwyta za to co innym umyka .
  Inna sprawa z Trump-em i cala republika,
  tacy jak on przychodza i odchodza do nikad.

  Odswiez sobie Adminku stara pioseneczke „USA to jest ….” a mozesz nawet dac link do jej odsluchabia ,jest stara ale jara .
  Zdrowka ZYCZE i na kompie cwicze !

  Lubię to

 11. szef biura prasowego PiS Krzysztof Wilamowski rzucony na posadzkę ….miał trudności z powstaniem. Reakcja marszałka Terleckiego

  – Wtargnięcie przez postronną osobę na poniedziałkową konferencję prasową pokazało, że komfort uczestników konferencji prasowych w Sejmie i dziennikarzy „nie jest do końca zapewniony” – ocenił wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Szef biura prasowego PiS Krzysztof Wilamowski oświadczył, że jego „działanie było podyktowane troską o bezpieczeństwo mojej osoby, pana marszałka Terleckiego oraz przede wszystkim bezpieczeństwo zgromadzonych dziennikarzy”.
  Ryszard Terlecki: To był „pożałowania godny incydent” /TVN24

  Wicemarszałek mówił, że trwają prace nad „uporządkowaniem i lepszym zorganizowaniem pracy dziennikarzy” oraz „zapewnieniem im komfortu pracy”. Terlecki zapowiedział, że zwróci się do marszałka Sejmu o przyspieszenie tych prac.
  REKLAMA

  Na wcześniejszej konferencji prasowej wicemarszałka pojawił się mężczyzna, który miał brać udział w Sejmie w konferencji parlamentarnego zespołu „Dobro dziecka jako cel najwyższy”. Próbował on podejść do Terleckiego i zadać pytanie na temat porywanych dzieci. „Dzieci z domów dziecka pytają się, kiedy przestaną być sprzedawane za granicę” – mówił.
  Mężczyznę próbował wyprowadzić z konferencji szef biura prasowego PiS Krzysztof Wilamowski, ale ten wyrywał się i w pewnym momencie przewrócił Wilamowskiego. Wtedy interweniowała Straż Marszałkowska, która wyprowadziła mężczyznę z Sejmu. Następnie Terlecki wznowił konferencję prasową.
  W ocenie Terleckiego, to był „pożałowania godny incydent, który polegał na tym, że postronna osoba, gość klubów, wtargnęła w czasie konferencji prasowej na teren zajmowany przez dziennikarzy i zachowywała się niekonwencjonalnie”.
  „Szef naszego biura próbował interweniować. To jest zadanie naszej Straży Marszałkowskiej, ale trudno, żeby każdego gościa, który porusza się po terenie Sejmu, pilnowała Straż, więc doszło do takiej szarpaniny” – mówił wicemarszałek na poniedziałkowym briefingu poświęconym incydentowi.
  Terlecki powiedział, że mężczyzna, który pojawił się na jego konferencji prasowej, przynajmniej przez pewien czas nie zachowywał się tak, jakby chciał zadać pytanie. „Tylko za wszelką cenę chciał stanąć blisko mnie, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy chciał stanąć blisko mnie po to żeby zadać pytanie, czy np. wyciągnąć nóż” – powiedział wicemarszałek.
  Wilamowski powiedział na briefingu, że jego działania „polegały tylko i wyłącznie na odciągnięciu tej osoby na bok i oczekiwaniu na interwencję Straży Marszałkowskiej”. „Moje działanie było podyktowane troską o bezpieczeństwo mojej osoby, mojego pracodawcy, pana marszałka Terleckiego oraz przede wszystkim bezpieczeństwo zgromadzonych dziennikarzy, którzy relacjonowali tę konferencję prasową. W mojej ocenie to bezpieczeństwo było zagrożone i tylko taka była podstawa mojego działania” – powiedział Wilamowski.
  Konsekwencje wobec Wilamowskiego? „Nonsens”
  Terlecki pytany, czy zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec Wilamowskiego, odpowiedział, że to „oczywiście nonsens”. Jego zdaniem zachował się on „właściwie i profesjonalnie”, a pewnym „kłopotem było to, że ten incydent trwał tak długo, i że nie było osoby, która by profesjonalnie interweniować, czyli strażnika”.
  Jednak – jak mówił Terlecki – „jesteśmy w takiej sytuacji, że nie możemy na konferencjach prasowych odbywających się w takiej sytuacji, na korytarzu i w pewnym miejscu, które jest dostępne dla wszystkich osób, które przebywają w Sejmie, takiego bezpieczeństwa zapewnić”. „To jest kłopot z którym musimy sobie poradzić” – stwierdził Terlecki.
  Podkreślił, że poniedziałkowy incydent „to jest dla nas pewna ważna lekcja”. Terlecki powiedział, że trwają prace nad „uporządkowaniem i lepszym zorganizowaniem pracy dziennikarzy” i „zapewnieniem im komfortu pracy”, by „takie sytuacje się nie powtarzały”.
  „Będę zwracał się do marszałka Sejmu, by te prace przyspieszyć” – powiedział Terlecki. W jego ocenie poniedziałkowy incydent pokazał, że komfort dziennikarzy i uczestników konferencji prasowych w Sejmie „nie jest do końca zapewniony”.
  Pytany, czy przeniesienie dziennikarzy do pomieszczenia w innej części budynku zwiększy bezpieczeństwo, wicemarszałek Sejmu powiedział, że „mamy bardzo dobre doświadczenia z parlamentów Niemiec, Wielkiej Brytanii, z Parlamentu Europejskiego, zarówno z Brukseli, jak i Strasburga, gdzie praca dziennikarzy jest dobrze zorganizowana i jest dobrze zorganizowana obsługa polityków i dziennikarzy”. „Musimy te standardy wprowadzić również w polskim Sejmie” – powiedział Terlecki.
  Jak mówił, osoby składające rozmaite – w tym przypadku słuszne – postulaty powinny kierować się do biur poselskich i sekretariatów, gdzie „zawsze zapewniony” jest dostęp do polityków.
  „Wejście na teren konferencji i zachowanie zaskakujące nie może mieć miejsca i takich sytuacji musimy unikać” – podkreślał wicemarszałek.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-incydent-w-sejmie-terlecki-zapowiada-zmiany-w-trosce-o-uporz,nId,2267828#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Lubię to

 12. Panie Terlecki jeśli chce pan być słuchany to winien pan także słuchać innych.
  Tu się pan nie popisał ani jako człowiek, ani tym bardziej jako polityk i wice marszałek Sejmu.
  Szef biura prasowego PiS Krzysztof Wilamowski zachował się nie tylko nieprofesjonalnie ale głupio i po sztubacki dopuszczając się jednocześnie naruszenia nietykalności osobistej osoby którą atakował wielokrotnie. Konstytucja RP gwarantuje wolność słowa i prawo do wyrażania własnych poglądów. Zadziałał zatem pan Wilamowski wbrew konstytucji i to na terenie Sejmu.
  Ja bym takiego urzędnika po prostu zwolnił, bo chluby ani rządzącym ani partii PiS swym nerwowym i nieodpowiedzialnym zachowaniem nie przysporzył.

  Lubię to

 13. To ,moze nie tyle cieszy (to co wyzej powiela admin) ale daje do myslenia jak to miedzy szmulami i szwabami ostatnio bywa, a wszystkiemu winni sa mieszancy .
  Oooch jak ich latwo dzis rozpoznac ,tak przebieraja raczkami i nozkami by tylko blizej byc korytka.
  Plebejusze zas i utracjusze zawsze mowia „robta co chceta” .

  Admin daj inny temat ,chocby o polskich sadownikach i cenie jablek w Polsce ,zdejmij z czolowki brzydkie slowo,ktore nie do twarzy „wiernym”.
  Nie len sie i dorownaj chociaz „wiernym numer 1”.

  Lubię to

 14. Zenek
  Konkurować z jedynką, z WPS nie da rady. Tam odchodzi wielka polityka o RŻydorządach a u mnie raczej małe info.
  Co do jabłek.
  Jedni protestują bo urwał im się bogaty duży i chłonny rynek zbytu na którym robili sporo kasy a inni jabłuszka sprzedają na rynku miejscowym i też mają kasę. Ceny jabłek na rynku wcale nie takie małe. Właśnie mam jechać z żoną do sadów dziś o 18:00, żona po owoce, śliwki węgierki, gruszkę i jabłka, ja po ścięte drewno ze starych śliw do toczenia (100zł za 1 m przestrzenny)
  Ciekawiej dzieje się na froncie jewrosojuz rząd polski. Tu zaczyna się mała wojenka którą jak przewiduję wygra nasz bojownik Jarek. Właśnie dla własnego bezpieczeństwa obsadził się dość liczną drużyną wiernych sobie. Dodatkowo stworzył front Wyszechradzki jako swoje zaplecze polityczne.

  Lubię to

 15. Na „wiernipolsce” nuda?

  To to proszę sobie przeczytać, niestety po francusku, referacik jaki wygłosiłem, dokładnie 10 dni temu, na dorocznym spotkaniu, w Szwajcarii tak zwanej Niemieckiej, „antyglobalistycznej” Europejskiej Grupy Pracujacej” o nazwie „Mut zur Ethik”.

  Długachny tytuł mego wystąpienia to:
  Hommage à Jean Piaget:
  Les professionnels de la non-savoir, l’origine zoologique du « peuple élu »,
  et l’enlaidissement du Monde dominé par la Technique et l’Argent

  http://markglogg.eu/?p=1624

  Tekst mego wystąpienia był symultanicznie (tak się to mówi po polsku?) tłumaczony na niemiecki oraz angielski.

  Dla zamerykanizowanych ćmoków, jego wersję w języku Panów Świata, pod tytułem:
  Homage to Jean Piaget :
  “Professionals of No Knowledge”, the Zoological Origin of “Chosen People”, and the Growing Ugliness of The World Dominated by Technics and Money

  Można sobie to przeglądnąć tutaj: http://markglogg.eu/?p=1635

  Przyznaję, że do Genewy wróciłem, w ubiegłą niedzielę wieczór, nieźle zmęczony tym lingwistycznym, 20 minutowym wyczynem. Ale w Z-nem obecnie wspaniała pogoda i me straty kondycyjne już sobie powetowałem przebiegiem w poprzek Wysokich Tatr, przez przełęcz Baranie Rogi oraz Lodową pod szczytem o tej właśnie nazwie.

  A w Polsce? ponoć pani były minister Spraw Zagranicznych Fotyga, oficjalnie powiedziała, że mamy się zbroić, bo jesteśmy zagrożeni militarnie OD WSCHODU. Czyli miała na myśli oczywiście UKRAINĘ, prawie oficjalnie chcącą odzyskać tereny od Lublina aż po Kraków, względnie przez BIAŁORUŚ, której zapewne się marzy odtworzenie Wielkiego Księstwa Litewskiego, z doczepioną na zachodzie tzw. „Koroną”. No bo Rosję to mamy przecież za sąsiada tylko na skrawku granicy od północy, co pani była minister Spraw Zagranicznych zdaje się nie dostrzegła.

  Ot życie naszych (?) elit nowo-ustrojowych.

  Lubię to

 16. OD WSCHODU czyli od PÓŁNOCY, ,,bo nikt nam nie powie że białe jest białe a czarne jest czarne”.
  To ostatnie to słynny cytat z przemówienia pana Jarosława K.
  Więc pani Fotyga w tym samym języku szyfrów i zmyłek przesyła informacje dla lepiej zdezorientowanych.
  Spodziewamy się zatem wojny, a konkretnie III wojny światowej o przesmyk suwalski.
  Poprzednia była o korytarz gdański.
  Jak tak dalej będzie, to kto wie czy nie stanie się to tradycją , kolejne wojny światowe o korytarze, przesmyki, obwodnice, przejścia dla ślimaków.
  Ostatnio jadąc do Olsztynka widziałem bardzo ładne przejścia dla krów, oczywiście pod budującą się nową drogą, no i ciut mniejsze, te mniejsze może dla koników garbusków albo dla kóz. Tymi ostatnimi pasterz kóz będzie musiał przechodzić, lub przebiegać na czworaka takie były one, te przejścia, niskie.

  Ale jeśli p. Fotyga mówi nam, że mamy się zbroić, to się zbrójmy.
  Tylko ciekawe kiedy w sklepach pokażą się kałasznikowy.
  Chętnie kupię, przydałby się również miotacz ognia i jakiś nieduży i niedrogi zestaw rakietowy ziemia –powietrze, albo ziemia– ziemia
  Piszę niedrogi bo wiadomo z emerytury trudno byłoby o coś droższego na przykład w rodzaju dajmy na to taką Tunguskę.
  Bardzo fajna maszyna.

  Lubię to

 17. Eee, co tam w „Białym Domu”, od chyba już dwustu lat rządzi tam przecież zjudaizowana (wg. K. Marksa z r. 1844) Mafia Czcicieli Pieniądza: Kto ma Pieniądz ten ma Prawdę. Wczoraj w radio Polskim (za ambonament nie płacę) usłyszałem, że warszawska „metastaza” tej mafii znad Potomacu zorganizowała Nową Komisję Badań Smoleńskich (NKBS), która odkryła, że w „polskim” zapisie ostatnich 30 minut lotu „tutki” z prezydentem podmieniono całe 3 sekundy zapisu na „rosyjski” zapis lotu tejże „tutki” usuwając dane, że jednocześnie i jeden z silników przestał pracować i elektroniczny pomiar wysokości zaczął nawalać. (Ale najwyraźniej ten zdefektowany silnik prawie natychmiast zaczął znowu pracować, bo w ostatnich kilkunastu sekundach swego lotu „tutka” zaczęła się znowu wznosić, co umożliwiło jej obrót „na plecy” przed upadkiem – gdy leciała na wysokości 3 m nad ziemią takiego wyczynu pilot nie mógłby przecież wykonać.)

  Ale najciekawszy był fragment informacji, podanej przez warszawską „metastazę” organów śledczych Białego Domu. Mianowicie, że z faktem złamanie się, na jej wysokości ok. 6 metrów, dość grubej brzozy na trasie przelotu „tutki” ten, rozlatujący sie, we mgle, już co najmniej 900 metrów przed swym upadkiem, samolot nic wspólnego nie miał.

  Skąd takie „cuda” NKBS? Warto poczytać jak to się robi w „Białym Domu” już od czasów przynajmniej zamordowania J.F. Kennedy’ego – w Polsce pracownik CIA Maciarewicz po prostu pracowicie imituje przekręty „komisji Warrena” znad Potomacu: http://www.paulcraigroberts.org/2016/09/07/the-tide-is-turning-the-official-story-is-now-the-conspiracy-theory-paul-craig-roberts/.

  Lubię to

 18. Ad grzanek
  11 Wrzesień 2016 o 10:19

  Odkryłem właśnie, że dr David Duke jest stanowczo przeciwny stanowisku lamarckistów i łysenkistów w kwestii dziedziczenia inteligencji. Jestem ciekawy opinii Gąsienicy.

  To oto „Grzankowi” chodzi? Z powodów „wyższych ode mnie” nie czytałem wszystkich komentarzy na wiernipolsce w ostatnich dwóch tygodniach.

  Ale do rzeczy. Z mającym obsesję „Jewish supremacy” Dave Dukiem (wzrost podobny do mojego, ale blondyn, chyba nie tleniony) jadłem wspólnie śniadanie w hotelu „Sport” w Kijowie, bodajże 4 maja 2005, jako „przyzwoitka” zaproszony do stołu przez – nie ukrywającego, że jest żydem post judaistycznym, i od 2 lat chrześcijańskim – Izraelem Szamirem (ten z kolei jest ciemnowłosy i b. niski, chyba jak nasza „Kaczka”).
  A to, że D. Duke nie rozumie lamarckizmu, to już jego „rasowa skaza genetyczna”. Ogólnie Anglosasi – a zwłaszcza ich elity – są obciążeni pewnego rodzaju autyzmem, nie pozwalającym im zauważyć jak się doskonalą wyższe cechy osobowości – właśnie poprzez dłuższe okresy przebywania i działania razem osób o zainteresowaniach nie-komercyjnych. Jak to zauważyłem już na UC Berkeley, „Anglosasi to żydzi bardziej niż żydzi”.

  I tyle odnośnie rasowego pochodzenia (wysokiego podobnie jak ja i w dodatku nie tylko na ciemno uwłosionego Baracka Obamy, wystawionego na prezydenta USA – ponoć przez naszego „niezmordowanego” Zbiga Brzezińskiego, który i znanego mym rodzicom Karola Wojtyłę do stolca apostolskiego doprowadził – jako „skurwysyna w „Białym Domu”)?

  Wystarczy mych rasistowskich poglądów?

  Lubię to

 19. Eee, ten Duke męczy typowo anglosaski problem „dziedziczność czy wyuczenie”. Otóż w pewnych środowiskach bardzo warto być „umiejętnie niedouczonym” bo być „overeducated” bardzo w życiu przeszkadza – zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, co dobrze poznałem na własnej skórze (no i z tego powodu ukryłem się w PRL-u, gdzie jednak „Pan Świata” mnie dopadł, ale już za późno by z nędzy popełniać samobójstwo).

  A na przyklad do pracy w banku (zazwyczaj b.dobra praca, nie mecząca i „czysta”) to najlepiej być obciążony skazą genetyczną znaną jako autyzm. – bo takim będąc najlepiej się w PRZYSZŁOŚCIOWYM biurze siedzi – aż do śmierci, chociażby z nudów.

  Skadinąd w wypadku braku „otoczki technicznej” niezdarnym autystą być bardzo trudno – stąd właśnie tak namiętnie NARÓD WYBRANY stawia sobie te gigantyczne przeszklone budowle, z których nad coraz bardziej wybetonowanym i wysterylizowanym światem usiłuje zapanować.

  A jeśli chodzi o inteligencję Davida Duke (zrobił doktorat na MAUP w Kijowie w roku bodajże 2002)?
  W roku 2004 słyszałem go jak przemawiał, efektownie po angielsku, na temat zbrodni żydowskich w ZSRR. A na zakończenie poprosił nas byśmy wstali i minutą milczenia uczcili pamięć milionów Ukraińców, którzy zmarli z głodu (tylko w części radzieckiej tego Okraju Europy) w pierwszej połowie wieku XX wskutek zbrodni żydokomunistycznych na tych ziemiach.

  Po tym efektownym zagraniu amerykańskiego polityka, to ja z kolei miałem chęć wskoczyć na mównicę (siedziałem w pierwszym rzędzie przed nią) i poprosić audytorium aby uczcić minutą ciszy miliony ludności autochtonicznej wytępionej w USA w drugiej połowie wieku XIX. W szczególności przez członków Ku-Klux-Klanu do ktorego D.D. w mlodości należał.

  A jaki podtekst „zbiorowej inteligencji” amerykańskiego „wyjątkowego narodu” miało wystąpienie Duka na konferencji pod tytulem „Ukryte struktury zarządzania światem” w Kijowie? Otóż Amerykanie, wzorując się na naukach tzw. mojżeszowych, się nauczyli, że upatrzoną zdobycz należy na wszelkie sposoby oskarżyć o wszelakie zbrodnie, by następnie z poczuciem pełni godności, ją zadusić (metoda „Anakondy”) i skonsumować jej własności. I to dokładnie USraki wyprawiają dzisiaj na tej Okrainie Europy, gdzie szaleje nie tylko profesor Leszek Balcerowicz, ale i doktor Benard Kuchner, znany w b. Jugoslawii i na Bliskim Wschodzie handlarz ludzkimi organami (a skądinąd modny w pewnym okresie francuski komunista).

  Skąd zaś David Duke wiedział o tych okropieństwach na radzieckiej Ukrainie przed 85 laty? Po prostu uwierzył w propagandę ówczesnego amerykańskiego „barona złodziejskiego” miliardera Hearsta, którego dzienniki ukraiński „Hlodomor” po prostu wyssały z palca – podobnie jak i inne zbrodnie żydokomuny, które obficie opisał Aleksander So-łże-nicyn, na podstawie żródel oczywiście amerykańskich. (Na ktorych to źródeł wiarygodności i nasz Henryk Pająk zwykł się opierać). Czytać wiecej np.”Czy dzień 23 sierpnia należy czcić jako Dzień Zwycięstwa Cul-Capita/Żopogława, Niewidzialnego PANA Zachodu” – http://markglogg.eu/?p=1298.

  Lubię to

 20. A na zakończenie poprosił nas byśmy wstali i minutą milczenia uczcili pamięć milionów Ukraińców, którzy zmarli z głodu (tylko w części radzieckiej tego Okraju Europy) w pierwszej połowie wieku XX wskutek zbrodni żydokomunistycznych na tych ziemiach.

  Lubię to

 21. Tak, Duke to momentami niezły hipokryta. Zresztą jego chyba ciężko winić personalnie, bo to jest przypadłość b. wielu amerykańskich (czy ogólnie anglsaskich) kontestatorów systemu. Bardzo wielu judeosceptycznych Amerykanów (już nie mówiąc o lemingach), mimo że mogą stanowczo odrzucać „american exceptionalism” tudzież „full spectrum dominance” / jednobiegunowy system geopolit., nadal usilnie wierzy, że oni zbawili świat od komunizmu i że w ogóle w starciu pt. „zimna wojna”, to oni byli ci dobrzy, a ZSRR – ci źli.

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/09/02/co-sie-dzieje-w-rosji-02-09-2016/comment-page-1/#comment-14969

  Gąsienicanapisał:

  Skąd zaś David Duke wiedział o tych okropieństwach na radzieckiej Ukrainie przed 85 laty? Po prostu uwierzył w propagandę ówczesnego amerykańskiego „barona złodziejskiego” miliardera Hearsta

  Tak jest. Pamiętam, że kiedyś popełnił p. Marek (? – a może to był pszek?) b. ciekawy tekst, w którym dowodził, że cała ta heca pt. Hołodomor to było przypisanie ZSRR przez USraków ich własnych zbrodni. Podobno nawet zdjęcie, którym rzekomą hekatombę ukraińską reklamowali w prasie, okazało się być fotografią umierającego z głodu dziecka w którymś z amerykańskich stanów.

  Od siebie dorzucę jeszcze:
  https://prawda2.info/viewpost.php?p=287053
  https://prawda2.info/viewpost.php?p=287259

  A propos fałszowania przez presstytutki rzeczywistości przy użyciu zdjęć przedstawiających zupełnie co innego niż się publice sugeruje, ostatnio trafiłem na arcyciekawy komentarz na portalu PN:
  http://www.prawica.net/comment/66476#comment-66476

  Kojarzę, że podobnego fałszerstwa dopuszczono się przy okazji zdjęcia mającego jakoby przedstawiać Palestyńczyków (?) świętujących zamach na WTC 11 września 2001 r.
  Ot taki już widać nasz los pochłaniaczy pulpy medialnej – mają nas za minogi.

  Lubię to

 22. Tak, Duke to momentami niezły hipokryta. Zresztą jego chyba ciężko winić personalnie, bo to jest przypadłość b. wielu amerykańskich (czy ogólnie anglsaskich) kontestatorów systemu. Bardzo wielu judeosceptycznych Amerykanów (już nie mówiąc o lemingach), mimo że mogą stanowczo odrzucać „american exceptionalism” tudzież „full spectrum dominance” / jednobiegunowy system geopolit., nadal usilnie wierzy, że oni zbawili świat od komunizmu i że w ogóle w starciu pt. „zimna wojna”, to oni byli ci dobrzy, a ZSRR – ci źli.

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/09/02/co-sie-dzieje-w-rosji-02-09-2016/comment-page-1/#comment-14969

  Gąsienicanapisał:

  Skąd zaś David Duke wiedział o tych okropieństwach na radzieckiej Ukrainie przed 85 laty? Po prostu uwierzył w propagandę ówczesnego amerykańskiego „barona złodziejskiego” miliardera Hearsta

  Tak jest. Pamiętam, że kiedyś popełnił p. Marek (? – a może to był pszek?) b. ciekawy tekst, w którym dowodził, że cała ta heca pt. Hołodomor to było przypisanie ZSRR przez USraków ich własnych zbrodni. Podobno nawet zdjęcie, którym rzekomą hekatombę ukraińską reklamowali w prasie, okazało się być fotografią umierającego z głodu dziecka w którymś z amerykańskich stanów.

  Od siebie dorzucę jeszcze:
  https://prawda2.info/viewpost.php?p=287053
  https://prawda2.info/viewpost.php?p=287259

  Lubię to

 23. A propos fałszowania przez presstytutki rzeczywistości przy użyciu zdjęć przedstawiających zupełnie co innego niż się publice sugeruje, ostatnio trafiłem na arcyciekawy komentarz na portalu PN:
  http://www.prawica.net/comment/66476#comment-66476

  Kojarzę, że podobnego fałszerstwa dopuszczono się przy okazji zdjęcia mającego jakoby przedstawiać Palestyńczyków (?) świętujących zamach na WTC 11 września 2001 r.Ot taki już widać nasz los pochłaniaczy pulpy medialnej – mają nas za minogi.

  Lubię to

 24. grzanek
  amerykance z fałszowaniem informacji nawet specjalnie się nie kryją.
  Ot, trzeba publice coś pokazać, wiec preparują tak jak umieją bądź jak w danej chwili jest to możliwe i puszczają w obieg.
  Pamiętam amerykański film ,,Burza nad stepem” opowieść o powstaniu Pugaczowa. W jednym z fragmentów, dziennikarze wysłanie bodaj z Londynu i Paryża każą się przypadkowym statystom kłaść na ziemię i udawać trupów. Bo przecież jakieś zdjęcia trzeba było z wojny przywieść. Jakby to powiedzieć, zła informacja to dobra informacja.
  W zasadzie to ta metoda stosowana jest po dziś dzień i przez wszystkie media.

  Lubię to

 25. Pamiętam, że kiedyś popełnił p. Marek (? – a może to był pszek?) b. ciekawy tekst, w którym dowodził, że cała ta heca pt. Hołodomor to było przypisanie ZSRR przez USraków ich własnych zbrodni. Podobno nawet zdjęcie, którym rzekomą hekatombę ukraińską reklamowali w prasie, okazało się być fotografią umierającego z głodu dziecka w którymś z amerykańskich stanów

  A jednak był to pszek: https://prawda2.info/viewtopic.php?p=298153#298153

  Lubię to

 26. Dugin mówi, że do wyborów w USA Rosja nie chce bezpośredniego konfliktu militarnego, chce utrzymać pokój.

  Były sekretarz generalny NATO Rassmusen udzielił wywiadu New York Times w którym stwierdził, że Stany Zjednoczone powinny być jedynym żandarmem pilnującym swiata. Określił Rosję jako kraj, który chce odbudować imperium Romanowów. Nie chcę wnikać w szczegóły wewnętrzne dotyczące Rosji ale raczej Rosja nie spełni życzenia pana Rassmusena i nie podda się pax americana. Eksperci amerykańscy szacują, że USA potrzebuje ok. 5 lat żeby najechać Rosję przygotowujac do tego kraje europejskie. Prezydentura Trumpa, który wymusi wydatki krajów wschodniej Europy na zbrojenia oczywiście w koncernach amerykańskich, będzie tylko okresem przygotowawczym. Pytanie, co zrobią Rosja i Chiny.

  Lubię to

 27. julius
  nie pytaj
  …Pytanie, co zrobią Rosja i Chiny….
  nie pytaj, bo jeszcze sprowokujesz ich do zbrojenia .

  A na poważnie, przecież Rosja i Chiny już się zbroją na potęgę.
  Może nie wszyscy zauważyli, że pierwsze co Rosja zrobiła po agresji USA na Irak (amerykanie niszczyli armię Sadama Husejna głównie atakami z powietrza) to postawiła na systemy obrony powietrznej.
  I tu są zdecydowanie przed amerykanami.
  Dalej rozwijali systemy S300, S400 i S500 co uniemożliwi amerykanom zdobycie panowania w powietrzu, a na lądzie Rosjanie ze swoimi doskonałymi czołgami i katiuszami się obronią. Jeśli Chiny udzielą Rosji wsparcia gospodarczego i w sprzęcie to Amerykanie nie będą mieli najmniejszych szans na militarny podbój Rosji nawet z całą Europą zachodnią. Ponad to jest sprawą dosyć wątpliwą by Francuzi czy Niemcy chcieli znów ruszać na Rosję mając w pamięci klęski Napoleona i Hitlera w walce z Rosjanami.
  Ale możliwa będzie konfrontacja pomiędzy USA i Rosją na innych obszarach np. w Syrii, Iraku, na Ukrainie, w Afganistanie, w innych rejonach Afryki czy Azji, oraz próby destabilizacji samej Rosji od środka.

  A właściwie to ta konfrontacja trwa już od pewnego czasu tyle tylko, ze na razie strzelają do sojuszników, czyli USA do Syryjczyków, Rosja do wolnej armii Syrii CIA i Mosadu

  Lubię to

 28. Ho,ho,ho !
  Admin dobrze strzela,szmuli i szwabow wezmie cholera.
  Ruskie slinia sie na francuzkie
  ale
  co bedzie z Tuskiem i Buzkiem ?

  No i co na to kaczory ,
  dalej beda z kotami wieczory ?

  A co piekna Ania zrobi ,
  gdy juz referendum szwab warszawce urobi ?

  Dawaj,dawaj admin wiele ,
  trzeba czytac przez niedziele.

  Ksiadz Natanek slowo glosi
  polityka az sie prosi .

  Lubię to

 29. KGB przesłało kolejne odtajniło kolejne dokumenty . Tym razem jak Zenek w zakładzie psychiatrycznym uczy się gry na mandolinie i śpiewa utwór który sam skomponował .
  Oto Zenek – drużyna APA i jego gra na mandolinie .
  Komentarze i oceny wskazane :

  Lubię to

 30. Kolejne materiały wysłane przez KGB do Polski suwerennej .
  Na zdjęciu widzimy młodego Zenka , który staje przed komisją wojskową ( schyłek Gomułki ) .
  Zauważcie czytelnicy pani doktor , która bada mu Wacka nie może się nadziwić ,że można mieć tak małego Wacusia ledwo 3 cm . Musiała zakładać okulary i mocno się przyglądać , aby zobaczyć jajeczka Zenka – APA .Przecież to już kalectwo dlatego APA dostał szybką rentę .

  Lubię to

 31. Mamy następny nick APA . W kolejności :
  1. Zbyszek
  2. Czytelnik
  3. Zenek
  No i teraz anonim , cóż trzech powyższych w kaftanach na noc ubrali w psychiatryku to jeno został im sie anonim , który tego uniknął
  APA człowieku bądz poważny . ty jesteś dzieciak 5 letni , aby tak nicki zmieniać . Opolczyk mi mówił ,ze u niego na blogu mialeś 10 nicków i sam siebie w nich chwaliłeś . Wariat jesteś !!!!!!!!!!!

  Lubię to

 32. Ćwoku APA napis od rzeczy ukazuje się , gdy admin kasuje wpis . Twoje wypociny z rana wypierd….. do szamba stąd masz taki napis realny Polaku z małymi jajami . Za to szmule i szwaby mają jaja 20 cm i co ty na to koliberku ? .A ty w ogóle widział gołą babę na oczy? .Chyba we śnie , albo jak coli za dużo wypiłeś w usraelu prawdziwy Polaku reszta to szmule i szwaby zakompleksiony mały człowieku .Szukasz w internecie tu na forum podwyższenia swojej wartości nie tędy droga . Idz do żydowskiego psychiatry w Usraelu zapłać mu za wizytę 50 USD on przepisze ci leki da skierowanie na psychoterapię i po roku nabierzesz pewności siebie co za tym idzie poznasz jakąś babę troszkę sobie pobzykasz zobaczysz pierwszy raz pipkę na oczy . Wyzywanie ludzi od szmuli i szwabów z tego pewności siebie tobie nie przybędzie i wyjdziesz na głupka i tylko cię zbanują zresztą ciebie już wszędzie zbanowali .
  Wez do serca moje rady APA .

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s