Plan Kulturkampf CIA dla Świata, czyli w co Prawdziwy Polak ma dzisiaj wierzyć


Na bardzo pobożnym portalu „Marucha ekspress” – jak ja go nazywam – pojawił się taki oto wpis Adama Śmiecha

Zawsze uważałem się za człowieka o raczej bujnej wyobraźni, a że już wiele widziałem, uznałem, że niewiele mnie może jeszcze zaskoczyć. A jednak… Rzeczywistość (czy aby na pewno nie jesteśmy po drugiej stronie lustra?) skrzeczy.

Oto starostwo powiatowe w Jarocinie zakupiło 2 tysiące biletów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Na Smoleńsk oczywiście. W Łomży miejscowa Krucjata Różańcowa: „W związku z przygotowaniami Niemiec i Rosji do wojny zapraszamy w piątki na modlitwę różańcową w kościele p.w. św. Andrzeja Boboli, po wieczornej Mszy św”.

Od razu przypomniałem sobie cokolwiek smoleńskie kazanie w kościele w pewnej miejscowości, do której byłem zaproszony ok. trzy lata temu, a więc za rządów PO. Ksiądz rozwijał wizję kraju quasi-okupowanego, gdzie agentura sowiecka kontroluje wszystko, morduje, i gnębi prawdziwych patriotów. Wychodząc z kościoła mimo woli rozejrzałem się dookoła…

Wreszcie creme de la creme – w Świnoujściu odbyła się – uwaga, uwaga – rekonstrukcja bitwy, której NIE BYŁO. Zaiste obłęd antyrosyjski przybiera formy nieznane do tej pory w historii psychiatrii.

Jak podali organizatorzy: „Amerykańscy i brytyjscy żołnierze zdobywający radziecki posterunek na plaży w Świnoujściu. Dzięki pracy historyków i pasjonatów udało się odwzorować planowaną na zaraz po II wojnie światowej operację, mającą na celu odbicie Polski ze strefy wpływów Związku Radzieckiego. Jak dodali: w brytyjskiej i amerykańskiej strefie zdobyczne uzbrojenie niemieckie miało być magazynowane, a nie niszczone. Natomiast żołnierze niemieccy w obozach jenieckich byli skoszarowani w toku wojskowym. Wszystko po to, żeby wykorzystać ich jako alianckich sojuszników w planowanym konflikcie”.

Chodzi oczywiście o Operację Unthinkable (Nie do pomyślenia), której przygotowanie Churchill zlecił swoim planistom w 1945 r. Marszałek Alan Brookes tak ją wspomina: „Pomysł jest oczywiście fantastyczny, a szanse na powodzenie niemal żadne”.

Z kolei sztabowcy brytyjscy uznali, że: „możliwe jest wyparcie Armii Czerwonej za linię Gdańsk-Wrocław. Dalszy marsz na wschód oznaczałby niebezpieczne wydłużenie linii frontu. I dalej: Wynik tej wojny jest niemożliwy do przewidzenia. Pewne jest jednak, że odniesienie zwycięstwa zabierze nam bardzo dużo czasu”.

Co się z nami stało? Jarocin i Łomża to przecież dawne bastiony endecji. Świnoujście to ziemia, którą zdobyliśmy na Niemcach dzięki poparciu Stalina w Poczdamie, wbrew Anglosasom, a szczególnie wbrew Churchillowi, który nagle zaczął ubolewać nad losem „wypędzonych” Niemców i nad ich stratami terytorialnymi.

Czy naprawdę są w Polsce ludzie, którzy wyobrażają sobie, że owi żołnierze niemieccy odbijaliby linię Gdańsk-Wrocław dla Polski?! Chyba tak, skoro jeden z widzów rozpływa się nad „rekonstrukcją”, że to „wspaniała lekcja historii…”

Ale może w zamian za odwieczne ziemie niemieckie, dostalibyśmy np. część Syberii. Zabawne? Byli tacy na emigracji (Koła Brygadowe „Pogoń”), którzy to planowali, a dzisiaj jest towarzysz Marcin Wolski, który w najnowszej Gaz. Pol. pod tytułem „Dlaczego Rosjanie nie lubią Polaków?”, snuje taką oto opowieść: „Jaka Rosja w przyszłości powinna być naszym bliskim sąsiadem? – Mniejsza! Rosja bez bezkresów Syberii i północnego Kaukazu, bez Tatarstanu, czyli ziem wokół Kazania, bez zgarniętych Prus Wschodnich i wszystkich konfliktogennych parapaństewek od Naddniestrza po Donbas i Abchazję”.

Nie wiem, jak Państwo, ale ja to już gdzieś czytałem. No więc, leć bracie na te bezkresne pola! Pałasz w dłoń, na koń i jakoś to będzie!

Adam Śmiech
Myśl Polska, nr 39-40 (25.09-2.10.2016)
http://mysl-polska.pl

 

Na „marucha ekspres” ja go skomentowałem w ten sposób (może mi ten komentarz szef b. pobożnej „gajówki” przepuści):

W lutym 1981 nowomianowany dyrektor CIA, William Casey do swych podwładnych powiedział coś takiego:”We’ll know our disinformation program is complete when everything the American public believes is false.” Czyli po polsku: Będziemy wiedzieć, że nasz program dezinformacji jest kompletny, gdy wszystko w co publiczność amerykańska wierzy będzie fałszem.

No i po dokładnie 71 latach od planowanej „Operation Unthinkable” ten ANGLOSASKI (czyli anglo-amerykański) program dezinformacyjny, na terenach już nie od Gdańska do Wrocławia, ale od Odry aż po Bug (a na zabużańskiej Ukrainie aż po Doniec), udało się w pełni zrealizować. Zgadnij to, koteczku, jakiego to Imperium jest Antoś Maciarewicz tajnym agentem?

Reklamy

13 uwag do wpisu “Plan Kulturkampf CIA dla Świata, czyli w co Prawdziwy Polak ma dzisiaj wierzyć

 1. Przeciez Polska agentem stoi i nikogo sie nie boi !

  Nie dziw sie filozof ,nie dziw sie adminie ,
  tak jak zycie czlowieka tak tez ustroj minie !!!

  W nocy w Ameryce debata sie odbyla
  szmulow stajnia przecie,ogier i kobyla.

  Poszly sily na zamiary,wiele naklamano
  w calej tej debacie prawdy nie podano.

  Dzis klmastwa kroluja,wszelkie scierwomedia
  chcesz znac prawde (?),nie szukaj jej w mediach.

  Nadstawiaj wiec uszy ,wiedz co w trawie piszczy ,
  nadchodzi juz czas,
  BOG ZLO WSZELKIE ZNISZCZY !!!

  Polubienie

 2. Polak wierzy nie do konca,ma glowe otwarta
  Isc za szmulem ,szwabom wierzyc ,czy aby to warto ?

  Nie moj bracie ,nie ma siostro,boj to jest ostatni,
  wierz SLOWIANOM , wierzaj szczerze , jest to nasz rod bratni .

  POLSKA SLOWIAN jest i bedzie jako przyszlosc nasza,
  pojdzie za nia JAS,MARYSIA pojdzie i Natasza.

  Brac SLOWIANSKA znow sie skrzyknie,zrobi to co trzeba,
  Pojdziem WSZYSCY w PRAWDZIE w ZGODZIE nawet az do nieba !

  Rod zmijowy ,czarcie plemie na zawsze przepadnie,
  zgina takze wszelcy zdrajcy ,zgina klamcy marnie .

  ZMARTWYCHWSTANIE POLSKA NASZA i TRWAC BEDZIE STALE
  TAK JAK GNIAZDO ORLA MEGO TRWAC BEDZIE NA SKALE !!!

  AP

  Polubienie

 3. *Bieda i zło w Polsce, to jest wina współczesnego Globalizm,*to jest dawna polityka państw kolonialnych, imperialnych, agresywnych, tak jak NATO – którym kieruję USA. Nie uznaje żadnych narodów, państw, granic. Interesuję ich zysk, tania siła robocza, rynki i zbyt. Jest to system, który cechuje totalitaryzm, ludobójstwo i pogarda dla człowieka. Polska wpadła w sidła globalistów przez żydowski zdradziecki Okrągły Stół. Wdrapali się oni na barkach nieświadomych robotników do władzy i wpędzili Polaków w imperialną niewolę utajnionymi traktatami. Demokracja, solidarność i wolność to jest wielkie oszustwo, tych złodziei zarządzającymi partiami, które podzieliły Polski Naród na partie, które się kłócą pod publiczkę, są wentylem rządowym do ogłupiania Narodu.. Naród, który oczekuje pracy, chleba i godnego życia powinien się jednoczyć w jeden ruch społeczny a nie kłócić się. Polska Patriotyczna jest partią, ale jak by doszła do władzy, to rozwiąże wszystkie partie i swoją też..

  Zdzisław Jankowski

  W dniu 2016-09-27 o 09:46, WIERNI POLSCE pisze: > WordPress.com > markglogg posted: „Na bardzo pobożnym portalu „Marucha ekspress” – jak > ja go nazywam – pojawił się taki oto wpis Adama Śmiecha Zawsze > uważałem się za człowieka o raczej bujnej wyobraźni, a że już wiele > widziałem, uznałem, że niewiele mnie może jeszcze zaskoczyć. A jednak… ” >

  Polubienie

 4. Daily Star Online ujawnił potencjalne cele ataków jądrowych które Putin może przeprowadzić w przeddzień WWIII.
  CELE: Lista zyczeń Putina, możliwych uderzeń w Europie.


  To jak to w końcu jest. Straszy nas angielska i inna syjonistyczna prasa uderzeniem na Polskę i Pribałtykę a tu nagle okazuje się, że Pan Prezydent Putin zmienił zdanie i uderzy na Europę Północno Zachodnią. Założenie słuszne, uderzenie na kraje skolonizowane nic mu nie da a uderzając w centra zarządzania krajami skolonizowanymi może tym ostatnim przynieść jakąś formę wolności.

  Polubienie

 5. Celami są zawsze zgrupowania wojsk i stolice, zatem wszystkie amerykańskie i NATO – wskie bazy wojskowe, centra dowodzenia, centra przemysłowe i zbrojeniowe, lotniska, porty, magazyny amunicji, broni paliw, a na morzu lotniskowce i floty im towarzyszące, stolice i wybrane miasta.
  Wot i cała tajemnica.
  Myślę sobie, że rosyjskie okręty podwodne mają za cel wszystkie duże amerykańskie miasta zlokalizowane czy to na wschodnim czy zachodnim wybrzeżu, oraz silosy atomowe USA. Wspomniane okręty podwodne zapewne nieustannie manewrują w okolicach swoich wyznaczonych celów.
  Rosjanie o lotniskowcach amerykańskich mówią –,,Duży powolny cel”, i z pewnością mają rację
  Amerykanie robią dokładnie to samo, z tym, że mają tu nieco trudniejsze zadanie jako, że Rosjanie swoje pociski między kontynentalne mają na ruchomych kołowych platformach, a w Rosji nie zawsze ze względu na duże zachmurzenie da je się namierzyć. Poza tym mogą być także liczne atrapy.
  Uważam że wojny z Rosją nie da się wygrać nie będąc samemu zniszczonym.
  Jeśli jakiś polityk czy generał zakłada możliwość wygranej wojny z Rosją przy stracie własnych obywateli w ilości 60 milionów ludzi ( kiedyś ktoś o tym pisał) to jest to idiotyczna kalkulacja debila.

  Czy wśród celów jest Warszawa?
  Z pewnością nie, ale Radzikowo jeśli będzie tam baza USA, celem takim się stanie na pewno.

  Polubienie

 6. Ot, coś ciekawego przyszło pocztą e-mailową. Rosjanie 20 września ponoć się zemścili za wcześniejsze zbombardowanie przez USraków stacjonarnych wojsk syryjskich w Deir Azzor (62 żołnierzy zabitych, ponad 100 rannych). GlobalResarch przytacza irańską agencję Fars, która podaje, że 3 wystrzelone z okrętów na Morzu śródziemnym pociski „kaliber” trafiły w nawpół tylko tajną bazę wywiadowczą koło Aleppo, w której zginęło ponad dwa tuziny (25-30) oficerów wywiadu GB, USA, Izraela, Turcji, Kataru, itd. Sprawę oczywiście przemilczają media zarówno Zachodu jak i Rosji, ale w Izraelu zaczyna sie z tego powodu szum:

  http://www.timesofisrael.com/russia-mossad-other-foreign-agents-killed-in-aleppo-strike/

  http://www.globalresearch.ca/u-s-coalition-intelligence-operations-room-inside-syria-destroyed-by-russian-missile-attack-thirty-israeli-american-british-turkish-saudi-qatari-intelligence-officials-killed-report/5547099

  U.S. Coalition Intelligence „Operations Room” Inside Syria, Destroyed by
  Russian Missile Attack: Thirty Israeli, American, British, Turkish,
  Saudi, Qatari Intelligence Officials Killed, Report

  By Prof Michel Chossudovsky

  Global Research, September 22, 2016

  The US and its allies had established a Field Operations Room in the
  Aleppo region integrated by intelligence personnel. Until it was
  targeted by a Russian missile attack on September 20, this
  „semi-secret” facility was operated by US, British, Israeli, Turkish,
  Saudi and Qatari intelligence personnel.

  According to Fars News, this intelligence facility was attacked by
  Russia in the immediate wake of the US Air Strikes against Syrian SAA
  forces at Deir Ezzor in support of the ISIS-Daesh terrorists. „The
  Russian warships stationed in Syria’s coastal waters targeted and
  destroyed a foreign military operations room, killing over two dozen
  Israeli and western intelligence officers”

  Polubienie

 7. Światowe żydostwo dostaje szału, że plany budowy Wielkiego Izraela mogą się zawalić.
  Tytuły z żydowskiej prasy:

  John Kerry zagroził Rosji z powodu Syrii – ale Putin nie ma zamiaru zakończyć swojej „krwawej gry w szachy”

  Francja chce rezolucji ONZ w sprawie Aleppo, zmusić Rosję do głosowania za.

  Minister spraw zagranicznych Francji powiedział w środę, że pracował nad przedstawieniem rezolucji Radzie Bezpieczeństwa ONZ dotyczącej zawieszenia broni w syryjskim mieście Aleppo, i że każdy kraj, który się sprzeciwi będzie uznany za winnego współudziału w zbrodniach wojennych.

  Polubienie

 8. Kilka dni wcześniej czytając internetowe plotki można było na ich podstawie wnosić, że to syryjskie naloty rozpieprzyły jakąś grupę bojowników o wolność i demokrację w skład której wchodzili miłujące prawa człowieka i free dom agencji czyli doradcy USA i Israela, z którego to powodu samoloty amerykańskie w odwecie i ,,przez pomyłkę” zaczęli bombardować syryjskie wojska dokonując na nie aż cztery razy naloty.
  Ruskie S300 w tym czasie drzemały na wyznaczonych pozycjach obronnych nie mogąc się zdecydować czy mają dopieprzyć zapadnym partniorom Putina tj. amerykańcom czy jeszcze poczekać aż Putin się namyśli lub rozmyśli co z tym fantem zrobić. Innymi słowy ruskie komandiry bez wyraźnej dyrektywy Kremla boją się nacisnąć czerwony guzik.
  Natomiast co do wystrzeleniu z morza trzech pocisków rakietowych typu ,,koliber” w terrorystyczno – demokratyczną półtajną bazę USA na terenie Syrii, to jest to albo bajka, albo samowolka admirała Kuźniecowa ( tak zdaje się nazywa się niszczyciel floty rosyjskiej na morzu Śródziemnym). Jeśli samowolka, to Putin ma problem, Amerykanie mają problem, Izrael ma problem i my możemy mieć problem (bo nie wiemy czy ci co mogą odpalić rakietę z morza, z lądu, z powietrza nie powiedzą – Teraz kur..a, to my zrobimy z uSSrakami porządek).
  Putin gdyby był cwany to by powiedział Obamie, że lepiej będzie jeśli Amerykanie wyniosą się szybciutko z Syrii bo on Putin już nie może być pewny czy jego poszczególni dowódcy dalej będą chcieli go słuchać i czy nie zaczną rozwalać amerykańców na własną rękę, a że mają czym, to wiadomo nie od dziś.

  Polubienie

 9. Oj niedobrze, niedobrze.

  Saudyjczycy grożą USA „katastroficznymi konsekwencjami” z powodu ustawy, umożliwiającej rodzinom ofiar zamachów z 11 września 2001 roku skierowania do amerykańskiego sądu pozwu o odszkodowanie wobec Arabii Saudyjskiej

  Jakimż to „katastroficznymi konsekwencjami” może się zakończyć cała sprawa?
  Rzecz jasna nie wiem, ale może tym, że źródła saudyjskie podadzą iż za całą tą sprawą stało CIA, że to ich (z CIA) przeszkoleni ludzie rozwalili WTC wysadzając przy okazji trzeci z budynków.
  Arabowie też mają swoje służby, wywiady, pieniądze i przekupionych podwójnych szpiegów w Waszyngtonie, Pentagonie, CIA i Mosadzie, bo jeśli za pieniądze ksiądz się modli, to co ma powiedzieć zwykły przeciętny agenciura. Ten sprzeda każdego i za każdą cenę, w końcu doskonale wie, że pieniądz nie śmierdzi.
  Ale jak to mówią prawda cię wyzwoli, prawda zwycięża a gówno zawsze na wierzch wypływa.
  Jak jeszcze Saudowie zaczną fikać amerykancom to już będzie istny koniec świata i ceny ropy albo spadną albo znów poszybują w górę.

  Polubienie

 10. TTIP forges ties with the EU and surrounding nations, but deliberately excludes Russia. TPP forges ties with Japan, other Pacific nations and some South American nations, but deliberately excludes China, India and Brazil. TISA forges ties with countries all over the world (sort of a combination of TTIP and TPP) but none of them are the 5 BRICS countries. The plan is obvious: isolate, ostracize and weaken any nation which dares to challenge US supremacy. This goes hand-in-hand with US military agenda (the Pivot to Asia) which aims to inflict the same kind of weakening in a military sense.
  power grab
  Conclusion: TISA, TTIP and TTP are a Colossal Power Grab

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s