Czy zwycięstwo Trumpa zapewni całkowite „zgniecenie” finansowe świata przez USA?


No ciekawe, co ten Thierry Meyssan napisał. Zachowanie się Białorusi (praktyczne otwarcie Grodna dla wszelkich odmian obcokrajowców w dniu 26 października br.) jego opinię potwierdza.

Cytuję tylko zakończenie jego tekstu, przetłumaczonego na język polski (czytać całość na http://jeznach.neon24.pl/post/134689,polityka-zagraniczna-usa ):

(…)

Kwestia kontroli nad morskimi szlakami handlowymi stanowiła centralny punkt strategii amerykańskiej na początku XXI wieku, przy wsparciu piratów z Rogu Afryki [Półwyspu Somalijskiego], a strategia ta skończyła się fiaskiem, gdy Moskwa i Pekin skierowały swoje okręty wojenne do tego regionu. Jednakże, mimo, iż Chiny mają do dyspozycji [od 2015 r.] dwukrotnie powiększone przez Egipt koryto Kanału Sueskiego, to przejście przez cieśninę Bab-el-Mandeb, pozostające oficjalnie pod kontrolą Republiki Dżibuti, kontrolowane jest w rzeczywistości przez Al-Qaidę za pośrednictwem Islamskiego Emiratu Mukalla [miasto Al-Mukalla na wybrzeżu Jemenu zostało zdobyte w kwietniu 2016 r. przez wojska Arabii Saudyjskiej – przyp. tłum.].

Oprócz kontroli morskich szlaków handlowych, należy też uwzględnić kontrolę nad operacjami finansowymi. W tym właśnie celu Ministerstwo Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych ogłosiło zasady, które Amerykanie starają się stopniowo narzucić bankom na całym świecie. Lecz tutaj także Rosja stworzyła swój własny system płatności Swift, natomiast Chiny zrezygnowały z wymienialności swojej waluty na dolary, by nie dać się skrępować amerykańskimi przepisami.

Jeżeli ta analiza jest prawidłowa, to wojny w Syrii i na Ukrainie trwać będą dopóty, dopóki Rosja i Chiny nie utorują sobie chociaż jednego bezpiecznego kontynentalnego szlaku handlowego do Europy Zachodniej. Właśnie w tym kontekście należy postrzegać wysiłki Stanów Zjednoczonych, podejmowane dla przeciągnięcia do ich obozu Białorusi, przeciwko której Amerykanie tak długo występowali. Jest to jedyny sposób na poszerzenie ukraińskiej zapory i zbudowanie szczelnej przegrody pomiędzy Europą Zachodnią i Wschodnią.

Z tej perspektywy widzimy, że negocjacje handlowe, jakie Stany Zjednoczone prowadzą z Unią Europejską (TTIP) i państwami ASEAN (TPP) nie mają na celu umocnienia ich wymiany handlowej. Wręcz przeciwnie: ich celem jest wyeliminowanie z rynku Rosji i Chin. To niepojęte, że Europejczycy i Azjaci skupili się na wyborze standardów produkcyjnych, a nie na żądaniu udziału Rosji i Chin w tychże negocjacjach.

I wreszcie, końcowy wniosek jaki należy wyciągnąć z wywiadów Obamy dla „The Atlantic” sprowadza się do tego, że Stany Zjednoczone zamierzają odnowić swoje sojusze i dostosować je do nowej doktryny strategicznej. Dlatego np. popieranie reżimu Saudów, którzy gwarantowali dostawy ropy naftowej z Bliskiego Wschodu, nie jest już dla Amerykanów żadnym interesem i staje się nawet ciężarem. Podobnie jak „specjalne stosunki” z Wielką Brytanią, które niegdyś miały wielkie znaczenie dla warunków kontroli nad oceanami (Karta Atlantycka) i przy próbie ukształtowania świata jednobiegunowego (wojna w Iraku) – lecz dzisiaj nie są już żadnym konkretnym interesem i muszą być ponownie przemyślane. Nie wspominając już o kosztownym popieraniu Izraela, które nie służy już realizacji celów na Bliskim Wschodzie, i które może nie być kontynuowane, jeżeli Tel Awiw nie okaże się przydatny w innych częściach świata.

Powyższe uwagi nie uwzględniają obecnej kampanii prezydenckiej w USA, w której ścierają się: kompleks wojskowo-przemysłowy i ideologia WASP-owska, reprezentowane przez Hilarię Clinton, oraz, z drugiej strony, przemysł bankowych systemów płatności bezgotówkowej (toll industry) i zwolennicy umowy społecznej pt. „American dream”, reprezentowani przez Donalda Trumpa. Agresywny charakter tej kampanii świadczy o konieczności przywrócenia równowagi między tymi siłami po okresie niepodzielnej dominacji militarystów (od 1995 r.).

Gdy obóz reprezentowany dzisiaj przez Trumpa wreszcie wygra, to powinniśmy zobaczyć zakończenie wojen, ale i erupcję despotycznego przymusu wnoszenia opłat z powodu istniejących patentów i praw autorskich. W przypadku zaś, gdy zwycięstwo tej grupy zostanie odsunięte w czasie, Stany Zjednoczone będą miały do czynienia z powstaniem rozwścieczonej ludności i zamieszkami. A wówczas przewidywanie polityki zagranicznej USA stanie się szczególnie trudne.

/tłum. Grzegorz Grabowski/

No i właśnie po to rozwija się całą tą „elektroniczną finansowość”, której przedstawicielem na Polskę zdaje się być syn mego kiedyś kolegi Kornela M. obecnie wicepremier Mateusz Morawiecki.

Dla „myśliciela amerykańskiego” APA specjalnie przypominam, że „Pieniądz to żarliwy bóg Izraela, przed którym muszą się ugiąć wszyscy inni bogowie człowieka” – to pisał Karol Marks przed 172 laty w „W kwestii żydowskiej”. I o powtórne wprowadzenie kultu tego „praktycznego boga żydostwa” z powrotem do Polski, walczyła, pod koniec wieku XX – i Solidarność i Kościół pod przewodnictwem Jana Pawła II i „zrakowaciała” (od Rakowskiego) PZPRia i jakżesz liczni w Polsce – podobnie jak i w USA – pobożni zbieracze zindustrializowanego śmiecia.

166 uwag do wpisu “Czy zwycięstwo Trumpa zapewni całkowite „zgniecenie” finansowe świata przez USA?

 1. A tak przy okazji. Moja pobożna znajoma znalazła taką oto laurkę dla mej „prozy życia” na portalu https://wirtualnapolonia2.wordpress.com/2016/10/28/to-nie-jest-zabawa-w-chowanego-nas-przesladuja-zbrodniarze-a-nie-gowniarze/:

  Oto opinia o dr.Głogoczowskim:

  i co czy dr.Głogoczowski uzasadnił swe oszczerstwa? Jak długo chcecie widzieć zająca … w wilku?!

  Naiwność jest też b. przykrą przypadłością, i to bardzo bolesną. Po jednej stronie Żyd – Shamir, przyjmowany przez wszystkie gremia judaistyczne po całym bożym świecie, jako nowy „prorok”, wzbudza entuzjazm w kręgach bankierów z NWO, i co jest porażające, jednocześnie ceniony jako odkrywca prawdy przez… gojów?! Ludzie ktoś tu chyba jednak naprawdę zwariował. Czytając herezje dr. Głogoczowskiego, można tylko jedno stwierdzić, jego umysł po prostu cuchnie, fetor nie do zniesienia, komu pachnie wolna droga, ale trzymajcie się odemnie bardzo daleko boo… stanę się dla was tak niebezpieczny jak to stado bawołów afrykańskich miażdżących w puch lwią bandę krwawych pyszałków, ja też już poznałem swoją siłę, siłę PRAWDY.

  MG jest wprost wzorcowym przykładem AW (agent wpływu) realizującym swe zadania na stronach katolicko-patriotycznych, siejąc zamęt i podkopując wszelkie zastane choćby najmniejsze, przykłady „pracy dla Polski” wg. teorii dziel i ŁĄCZ ale już tak aby dobro było unicestwione. Niech to na razie wystarczy, jako ew. wstęp, bo wróg ma wielkie środki materialne, a my… oprzyjmy się o Opatrzność Bożą, ale nie tą, jaką nam daje ks. Glemp w Warszawie – NIE TĄ. Pozostaję w cichym nieustającym pragnieniu wspomagania każdego Polaka-Katolika, zagubionego w tym potwornym zamęcie i chaosie czynionym przez synów ciemności jak to możemy np. przeczytać u H.Pająka w książce „Dyktatura Nietykalnych” w końcowym wywiadzie z niejakim Rosethalem gdy przyciśnięty do muru krzyczy: – Tak, naszym bogiem jest Lucyfer, TAK on jest naszym bogiem!!! Wbijmy swe palce w Krzyż tak mocno, aby żadna siła nas od niego oderwać nie zdołała. Króluj nam Chryste +

  Polubienie

 2. (…)
  POLAK ZAWSZE JEST POLAKIEM
  WCIAZ WALCZYMY POD SWYM ZNAKIEM !
  (…)
  Brataj sie ze SLOWIANAMI ,
  BEDZIESZ PANEM nad PANAMI !!!

  MG – ZENEK czyli DUPA SIASIA, jak zwykła mawiać ma znajoma z bardzo pobożnej słowiańskiej rodziny, prawie Świętej.

  Polubienie

 3. Fragment książki która ukaże się w kwietniu 2007 „Rosja we krwi i nafcie 1905-2005” Henryk Pająk

  DO PRZYJACIÓŁ MOSKALI

  W kwietniu jak każdego roku, Naród Rosyjski zostanie oskarżony o ludobójczy mord na polskiej inteligencji w Katyniu, Miednoje, Charkowie, etc. I tak będzie do skończenia świata lub do podboju Eurazji przez
  skośnookich. Aby Was uwolnić od tego biczowania, zwracamy się do Was, Słowiańscy Bracia Rosjanie, słowami naszego wieszcza Adama, z propozycją i apelem, dla wspólnego pojednania i przebaczenia:

  -ogłoście światu, że w 1920 napadli na Polskę żydobolszewicy, a nie ludobójczo przez nich eksterminowany naród rosyjski;

  -ogłoście światu, że w 1939 roku napadli na Polskę żydobolszewicy, a nie eksterminowany przez nich naród rosyjski;

  -ogłoście światu, że Katynie i łagry to ludobójstwo żydobolszewików, a nie eksterminowanego narodu rosyjskiego;

  -ogłoście światu, że terror i okupacja Polski po 1944 roku to zbrodnie żydobolszewików, a nie narodu rosyjskiego;

  -przyznajcie nam kilkuletnie darmowe dostawy ropy i gazu za 40 lat „wymiany handlowej” Polska-ZSRR.
  —————————————-
  Henryku Pająku, tfuurco i myśli cielu, dobrze piszesz ale…. To była wymiana nie z Rosjanami i nie z Rosją a z ….,,żydobolszewikami” wiec czemu mają płacić Rosjanie i Rosja ?

  Polubienie

 4. If the election is stolen, The People can cripple this country in days and collapse it within two weeks
  There is an awful lot of speculation about the coming Presidential Election being „stolen” by voter fraud, illegal aliens being allowed to vote and through electronic voting machines programmed to steal the election. Maybe all that is true, I don’t know.
  What I do know is that if Donald J. Trump does not win, then the election is illegitimate.
  So putting things bluntly, if Hillary Clinton somehow „wins” this election, then the election is ILLEGITIMATE.
  What to do then?
  Some folks are talking about rising up in insurrection and overthrowing the federal government by force. That certainly is their right as the sole source of sovereign power in this nation. They certainly have the ability to do that very swiftly and the feds know it. The military is so concerned about this that more than one active duty General has produced videos for the troops asking them not to take sides with any such effort! But since the overwhelming majority of military is supporting Trump, it’s easy to see where their loyalties would be in any insurrection: with The People!
  Others are saying they’ll up and move out of the country. Blah Blah Blah.
  Few have spoken about the plans already well-underway, to pull all the money out of the banks and out of the stock market to collapse the financial system and break the government’s back financially. What’s that you say, you haven’t HEARD about that plan? Well, you have now!
  Think about what it would do if all the „little people” pulled all their cash out of the banks starting Wednesday, November 9. It would wreak havoc. The banks would be forced to shut down by Friday, November 11. And as soon as banks began shutting down, it would cause panic, causing the problem to spread. . . Which helps the Pro-Trump people anyway! Because panic leads to civil unrest.
  Worse, if they start hauling their money out, AND YOU DON’T, when the banks go under YOU’RE the one left with no money!
  Think about what would happen if all the „little people” called their brokers on Wednesday, November 9 and said, „liquidate my IRA and 401-K.” It would utterly destroy the stock and bond markets in one day! ONE DAY would bring all the snobbish, rich muckity-mucks right to their knees. Some of them would be jumping out of windows!
  But more than that, what if all the pro-Trump people just . . . . stopped. No more work. No more production. No more deliveries. What if they all just stopped. For a week. Two weeks. Two months?
  You can’t afford to do that you say? In the Civic and social group meetings, such a remark is responded to with „Maybe you can’t afford NOT TO!” They go on to say:
  But just for argument’s sake, what if you decided – just once in your life – to say „Ahhh fuck it — I’m not working and I’m not paying.
  Within two days, factories all over the country would grind to a halt from lack of parts and lack of raw material. Tens of thousands would be side-lined out of jobs each day such an effort continued. For while massive corporations have a lot of money, what they don’t have is a lot of spare parts or spare raw materials!
  They use a „just-in-time” inventory system . . . and when the first couple shipments of parts or raw materials fail to show up, the factory MUST shut down.
  Imagine half or more of the over-the-road truckers just pulling over, detaching their tractors from their trailers, and heading home. The economy of the entire country would grind to a halt within days. Literally, days! No gasoline deliveries, no fuel. No food deliveries, no food. No retail store deliveries, no products to sell. No raw materials deliveries, nothing to manufacture with. Everything just . . .stops. That’s when the trouble starts.
  Imagine if the food delivery truck drivers just didn’t come to work. Imagine if 75-85% of them just said to themselves,
  „my vote was fucking stolen and I’m not taking this shit anymore.”
  Supermarkets in this nation have only three days supply of food. In large metropolitan areas, supermarkets have to receive deliveries every single day to keep shelves from running empty. If the truckers stop, those markets start emptying out in ONE DAY. By day two, you’d see food riots beginning.
  How about if all the Trump people just stop paying their bills too? What will anybody be able to do about it in time to halt a financial Armageddon? Sue? Good luck. The pathetic little courts would be instantly overwhelmed.
  But wait, the banks will Foreclose on homes you say? Yea. Good luck with that too. It takes a minimum of ONE YEAR for a foreclosure proceeding to be processed through the courts. If thirty or forty million people intentionally went into foreclosure, the courts would be unable to even function, never mind provide „Due Process” before depriving anyone of their home. People would be living mortgage free for one, two , three YEARS before the courts could act. The banks would collapse long before that ever happened.
  Apartment dwellers might face eviction. . . but it takes a couple months right now to even get a court date for an eviction proceeding. Imagine if several million apartment dwellers in each state deliberately forced their landlords to eviction? The courts would be fucked. Unable to function. No court order=no eviction!
  Now, I would be remiss if I didn’t take a few lines to talk about how things could mushroom out of control if all the Pro-Trump people who make this country function, just stopped.
  Let’s get back to the Truckers and deliveries. Remember I said supermarkets would start running out of food in ONE day and after two days, you’d see food riots? Extend this hypothetical out for just ONE week.
  The cities . . . where Hillary Clinton is getting her support . . . would collapse into anarchy within four days. . . five at the most. Remember New Orleans after Hurricane Katrina? After only three days, it looked like Mogudishu!
  You see, the city-dwelling liberals don’t store-up food or water. Most of them only have a couple days food.
  And when the local savages — who’ve been on the dole for years — start running out of food, guess what the savages will start doing? Rioting and Robbing the liberals — of their food! And you know the savages can, because liberals DON’T OWN GUNS! They can’t defend themselves or their food!
  In less than ONE WEEK, every major city in this country would descend into total anarchy. The local cops would likely see they don’t have any hope at all of controlling any of this, so they’d leave and go protect their families. The best part, say the supporters of this idea: the Liberals who’ve been smugly arranging the victory of Hillary Clinton, will likely get (from the local savages) what they so richly deserve for „rigging” the election.
  When the food and fuel runs out in the cities – by day five — that’s when the shit really hits the fan. They’ll make a move on the suburbs. Big mistake. Suburban homeowners are also gun owners. End of the savages . . . and an end to liberal Democrat voters for at least two decades!
  So you see, folks, if the rich muckity-mucks and their arrogant public servants in government think they can get away with stealing the election for Hillary, the „little people” seem to have a plan to crush them out of existence simply by pulling money out of the banks, stock and bond markets, and staying home from work for a couple weeks or maybe a month. Even if they somehow brazenly refuse to give people their own money, the „little people” can still crush them by stopping work. They can’t survive without food and they cannot defend themselves from the savages in the cities. Either way, the „little people” win.
  A mass withdrawal by „the little people” would crush the banks, stock and bond markets, into oblivion by Friday, November 11. Stopping work will deprive the cities of food and fuel, causing them to erupt in massive violence and self-destruct within one week (10 days tops).
  In the end, all those smug, arrogant people who think they can do anything they want – even steal an election — might finally find out who REALLY controls this country: The „Little People.” Trump Voters. The ones they scoff at as „Deplorables!”
  So go ahead you liberals, keep talking-up Hillary and keep rigging the vote. Keep ignoring the voter fraud and the foreign money. See how that works out for you less than ten days from now.
  As for me, I’ll just be sitting back, eating popcorn, and watching on TV as „Diversity” comes for the liberals and they get „culturally enriched!”
  Yeeee HAAAAAW
  Donald J. Trump for President.

  Polubienie

 5. Słowa na wagę złota
  Szanowni Państwo!
  Być pisarzem! Czy to brzmi dumnie? Brzmiało – w czasach bezpowrotnie minionych. Przyjrzyjmy się faktom. Napisanie dobrej książki, to zaledwie skromny zalążek ewentualnego sukcesu. Jeśli pisarz przypadkiem jest też dobrym mówcą zapraszanym do telewizji a może jeszcze zajmuje się sprawami codziennymi dotyczącymi wszystkich, jak np. finanse, to jego książka będzie się sprzedawała. A jak to przełoży się na jego własny dochód? Załóżmy, że książka kosztuje 50 zł, to z każdego sprzedanego egzemplarza autor otrzyma 1 zł.
  Czy to znaczy, że pisać nie warto? Nie koniecznie, trzeba tylko wiedzieć jak i dla kogo. Jeśli masz zwyczaj mówić o sprawach zawiłych jasno i przejrzyście, to raczej masz problem. Trzeba o sprawach błahych i najprostszych mówić zawile. Chodzi nie tylko o to, że dla głupka mętne i zawiłe – znaczy mądre. Jeszcze lepiej żeby nikt nie rozumiał o co chodzi, a chodzi oczywiście o kasę. Ekspert za jedną stronę prawniczego bełkotu bierze 16 tys. zł! Wystarczy wypocić sześćdziesiąt parę stron i milion w kieszeni. A co dopiero sporządzanie takich aktów jak CETA czy TTIP!
  A więc w przeliczeniu na pieniądze „pisarz” w porównaniu z „ekspertem” to nędzarz.

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd
  ————————-
  A jakie pieniądze ma się z pisania na stronie internetowej?
  Czy powie nam Zenek?

  Polubienie

 6. Kto dzis z mlodych ksiazki czyta ?
  Oto jest pytanie.
  Po co w domu jest ekran na cala sciane zwany potocznie plazma ?
  Dlaczego w telewizorni jest tak duzo seriali filmowych a wszystko zaczelo sie bardzo dawno temu od BONANZY ?
  Ano wlasnie,dzis nikt nie czyta Karola Marksa,dziel Lenina ,no chyba ze MG zatwardzialy do bolu gdy cos mu przylgnie do zoladka i nie strawi ,na Zenka naszego sie zastawi,odrazu fika i pamiec mu zanika .
  Admin tutejszy zlota raczka nawet slowa zlotem placi ,a tu dalej tna nas kaci !
  Nie panowie staruszkowie tym jest dobrze co przy ZLOBIE !!!

  Polubienie

 7. My tu w USA podniecamy sie wyborami ,
  nie wiedzac co dzieje sie za naszymi plecami .

  A tu wczoraj (media sie dzis tym zachwycaja) Trumpa ze sceny zwineli
  „zamachowcem” sie zajeli .
  Obalili na podloge ,wykrzywili reke ,noge,
  co sie pozniej okazalo ,guna to to mialo miec ,
  na podlodze lezal smiec.

  Ameryka to jest kraj ,nie dla wszystkich to jest raj !
  Tutaj mozesz miec juz wszystko i ugory i sciernisko.
  Kukurydza zawsze jest , „cham-bur-gera” mozesz zjesc !

  Polubienie

 8. Coś odnośnie pisarstwa, w szczególności mojego

  (ponoć wszyscy „apostołowie” historycznie ważnych cywilizacji sami nic nie napisali dla potomnych. Wszystko co po nich zostało, to zapisy ich uczniów oraz skrybów: vide: Sokrates, Konfucjusz, Budda, Jezus z Nazaretu, no i Mahomet, który ponoć był niepiśmienny).

  Za to święty Paweł, zwany BOŻYM BĘCWAŁEM, chwalił się tym, że jest skrybą, przekazującym potomnym sens Ukrzyżowania Chrystusa Jezusa (w co Mahomet zalecał nie wierzyć) – i jak dotąd to jest najbardziej popularny PISARZ WSZECHCZASÓW.

  A jeśli chodzi o moje, wymuszone sytuacją życiową pisarstwo (w młodości „lać wody” w wypracowaniach z polskiego nie lubiłem, wolałem rozwiązywać krótkie pisarsko zadania z matematyki i fizyki), to oto opublikowana w internecie, już przed 9 laty, opinia na ten temat: NIE CZYTAĆ JEGO PRAC I KSIĄŻEK, TO ZWYKŁY LUDZKI OBOWIĄZEK! (itd.)

  Otóż dzięki internetowej pomocy mego kolegi z Frankfurtu, poety Stefana Kosiewskiego, autora portalu SOWA się dowiedziałem dzisiaj, kto powyższą opinię o mnie rozpowszechnia. Jest to nie znany mi Janusz Górzyński (foto poniżej) w liście do (znanego mi osobiście) “Barnim Regalicy”, czyli Tomasza Szczepańskiego, predysponowanego do pracy w jakiejś odmianie USrackich służb typu “Gladio” – https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Gladio

  —– Original Message —–
  From: ipn_polska_jg@o2.pl_Janusz_Górzyński
  To: sowa ; magazyn europejski
  Sent: Tuesday, April 17, 2007 7:40 PM
  Subject: sowa magazyn europejski Re: Henryk Pająk: DO PRZYJACIÓL MOSKALI

  Panie Tomaszu Szczepański

  Święte słowa i pełne racji Pan napisał bez owijania w bawełnę.

  Dr M. Głoczowski, jest dokładnie osobnikiem, który wymaga nie tyle
  rozpracowania psychiatrycznego, ale wywiadowszego. W kwestii killerskiej się
  nie wypowiadam, bo nawet w wojsku nie byłem. Na pewno jest agentem wpływu, który ma na celu zburzyć mądrość Polków i uwierzyć, że nie ma Prawd Objawionych, ani naukowych wynikających z rzetelnych badań. Można zbudować obraz historii wyłącznie na podstawie tego, kto co powiedział, a zwłaszcza gdy jest to wypowiedź jakiejś służącej, jakiegoś agenta. Ciekawa teoria obiektywizacji materiału historycznego??? Harlekin!!!
  M. Głoczowski to burzyciel Cywilizacji Łacińskiej i w tym celu posługuje się
  wszelkimi środkami, które znamy z przeszłości i racjonalnie oceniamy, jako zabójcze dla Narodów
  tego Świata, gdyż szkodliwa ideolatria zawsze obraca się przeciwko
  Człowiekowi. Fałszywe idee zawsze sprowadzają na ludzkość los Sodomy i Gomory. M. Głoczowski nigdy nie wyciąga żadnych wniosków z historii, ale manipuluje faktami i dowodami, a nawet je wymyśla. Jego parciany mix eklektycznej aty-filozofii, stanowi piorunującą nie-myśl zdegenerowanego człowieka fin de siecl’u. NIE CZYTAĆ JEGO PRAC I KSIĄŻEK, TO ZWYKŁY LUDZKI OBOWIĄZEK! (itd.)

  http://konserwa.blox.pl/2007/04/Janusz-Gorzynski-Do-Tomasza-Szczepanskiego-Swiete.html

  Polubienie

 9. „Zgniecenie finasowe” ?
  W Polsce zaczelo sie na krowie .

  Kto dzis w Polsce krowe ma
  nie ruszy go zadna wsza !

  Inna sparwa jest z wieprzkami
  takze przecie i loszkami .

  Zloby i koryta sa
  po kieszeniach ludzi tna .

  Aaaahhh finanse i niuanse
  rozne sa na swiecie tance.

  Pierwsze skrzypce w Polsce graja,
  maja morawieckie maja .

  Ma tez proboszcz ,zakonnica
  ciagle bije nam mennica.

  Europosel rowniez ma
  taka jest banksterska gra !

  Ludek bozy dzis sie srozy
  Pani Premier im dolozy.

  Lecz nie pytaj ile da
  ona tez nie wiele ma .

  Pan Prezydent ladny jest
  za plecami czuwa bies .

  Security tez czuwaja ,
  za to Zydzi duzo maja !

  Gdzie ty Zydow widzisz chlopie (?)
  dzisiaj Niemiec jest na top-ie !

  Tuska mowy nauczyli
  na Bruksele go wsadzili.

  Platformersi dzisiaj placza
  i rachunkow juz nie placa.

  Za to PiS na przodzie jedzie
  dobrze sie im przeciez wiedzie .

  Prezes choc nie wielki to chlopina
  popatrz jak sie steru trzyma !

  A wiesz czemu tak tu jest ?
  USA JUZ W POLSCE JEST !!!

  Polubienie

 10. cyt.:
  „—– Original Message —–
  From: ipn_polska_jg@o2.pl_Janusz_Górzyński
  To: sowa ; magazyn europejski
  Sent: Tuesday, April 17, 2007 7:40 PM
  Subject: sowa magazyn europejski Re: Henryk Pająk: DO PRZYJACIÓL MOSKALI”

  i dalej:

  „Dr M. Głoczowski, jest dokładnie osobnikiem, który wymaga nie tyle rozpracowania psychiatrycznego, ale wywiadowszego. (…). Na pewno jest agentem wpływu, który ma na celu zburzyć mądrość Polków i uwierzyć, że nie ma Prawd Objawionych, (…).”

  Wiadomość przesłano w kwietniu roku 2007, czyli raptem w 3 lata po naszym wstąpieniu do UE oraz niespełna na dwa miesiące wcześniej przed mym pierwszym zagranicznym wyjazdem za granicę (dokładnie Szkocja, Edynburg).
  Z tamtego mego ‚szkockiego’ pobytu lat 2007/08 pamiętam rzecz która co poniektórym z perspektywy czasu może wydać się wielce banalną, ale w tamtym czasie czymś zupełnie normalnym były płatne przerwy (przynajmniej jedna) w czasie dnia pracy.
  Z kolei wracając ponownie po wielu latach (2016) do Szkocji, tym razem do Glasgow, miałem okazję szybko się przekonać, iż z tegoż rarytasu, przywileju, pozostał jedynie czar wspomnień.
  No i kiedy to nie kryjąc rozczarowania nowo zastanym przez siebie stanem rzeczy pozwoliłem sobie wspomnieć o tym mym młodszym wiekiem rodakom, tj. o płatnych przerwach z nie tak odległej w końcu przeszłości – to ku memu zaskoczeniu i niedowierzaniu, spotkało się to z ich krytyką.
  Niemalże z miejsca poczułem się jak jakiś agent-burzyciel ‚nowej mądrości prawd im uprzednio objawionych’, których co istotne sami bronili.

  Mogę tylko zgadywać co za ‚Boża Opatrzność’ za Jankiem G. stoi. Niemniej będąc świadkiem w ostatnim czasie zachowań się naszej zdehumanizowanej młodej emigracji, wyposzczonej brakiem w kraju ojczystym perspektyw, muszę przyznać, że on i jemu podobni należycie wykonali, wykonują swoje zadania od Boga.

  Polubienie

 11. A`propos amerykańskiej telewizyjnej sieczki.

  Tydzień może dwa temu, razem z mym współlokatorem z Glasgow, z niedowierzaniem, w szoku, obejrzeliśmy jakiś amerykański film, którego akcja toczyła się w Nowym Jorku, pełnym krwawych gangsterskich porachunków, przemocy na …TVP KULTURA !!!

  Polubienie

 12. Podaję ostateczne notowania u bukmacherów w Niemczech czyli zdecydowanie Clinton :
  Który z kandydatów zwycięży wybory prezydenckie 2016 w USA ?

  Hillary Clinton 1.33 Donald Trump 3.10

  inny kandydat 35.00

  Polubienie

 13. „MG jest wprost wzorcowym przykładem AW (agent wpływu) ”

  Podobno był kiedyś dobry w pływaniu, nawet zdobył jakiś medal, ale o skutecznym wpływaniu na kogokolwiek to nie słyszałem.

  Polubienie

 14. Kika 22 masz rację . Taki własnie jestem srogi dla jakiegoś majorka LWP wielbiącego Jaruzela . To osatnie zdjęcie cymes, ale się uśmiałem . Nie dam temu wojakowi spokoju na tym forum dopóki nie przemyśli swojego podłego zachowania . Na każdy jego post będę odpowiadał Benny Hillem . Nie ma zmiłuj się . Na jego jeden post moich będzie 10 .

  Polubienie

 15. Zawiadamiam ,że wszystkie posty APA zostały wykasowane z wierni Polsce suwerennej przez PAZIEM we wszystkich tematach .
  Ostrzeżenie dla APA
  Jeżeli się nie uspokoi i nie przestanie grozić śmiercią Słowianinowi zostaną powiadomione odpowiednie organa zgodnie z prawem i kara za trollowanie w stosunku do APA na tym portalu też może być czynnie wykonana jeżeli ten człowiek się nie uspokoi i nie przestanie prowokować swoim podłym zachowaniem gdzie wyzywa nieznanych sobie ludzi od szmuli szwabów mieszańców .

  Polubienie

 16. Znowu sie wysypal „zygus” ,kibic rodu Clintonow.
  Ty ,chloptys ,znasz to ?
  „Pod ..uj to jeza a nie zolnierza”.
  Ty miernoto nawet nie potrafisz prowokowac.
  W USA jest „inna cisza wyborcza” ale na odprawie nikt ci tego nie wyjasnij pierdolo wiechciowa.

  Polubienie

 17. Admin zezwolił na robienie tu jaj z APA czytelnika i Zenusia , a więc robię sobie tu Monthy Pythona i Benny Hilla z tej kamandy APA z Usraela . To jest moja zemsta za wielotygodniowe wyzwiska pod moim adresem na WPS u Paziem od szmuli i szwabów oraz mieszańców. Oni sobie na to zapracowali swoją agresją .
  Jeżeli chodzi o robienie bałaganu w tematach to robi je głównie APA debilnymi wierszykami i swoimi wpisami . W momencie gdy ta pijana kamanda zniknie stąd znikną i moje wpisy . Inaczej z każdego ich wpisu będę robił sobie jaja . Bez dwóch zdań . Ne ma zmiłuj się dla paru chamskich dziadków .

  Polubienie

 18. Zygus ty nasza miernoto durna do rozpuku
  czy ty naprawde chcesz aby ktos ci zrobil „ku-ku” ?

  No dobrze ,chciales wierszyk to juz masz
  wiecej tutaj nas nie strasz .

  Zyl gdzies w Polsce zygus maly co to ciagle chcial pochwaly.
  W komputerze go szkolili pozniej wiele nauczyli.

  Jak obrazac jak dokuczac i adminkow wciaz podtuczac.
  Lazi to to wciaz za nami,mysli ze sie na tym zcwani .

  Na nic twoje poczynania ,zmierzasz szmulku do skonania
  Wiec doradze ci miernoto ,zacznij od dzis byc IDIOTA !

  Polubienie

 19. Brawa Zenek brawa za wierszyk . Właśnie małpy włączyły internet w ZOO i się zachwycają biją ci brawa za twą poezję .Brawa Zenek .
  Zenek wklejam ci małpy z ZOO oczarowane tobą i twoimi wierszykami , a ty aby z nimi tam gdzieś dłużej nie przebywał jak Tarzan ?

  Polubienie

 20. To APA drużyna w całej rozciągłości od zenka do czytelnika z kumplami z usraela . To już wiadomo dlaczego ich małpeczki tak lubią :
  oto kamanda APA:

  Polubienie

 21. Ten na zdjęciu u dołu to szmul i szwab w jednym . Jak ten Trump ma wygrać jak on ma takich wyborców . Panie Trump współczuję .

  Polubienie

 22. W poniedziałek rana APA i czytelnik umieściły kolejne posty na WPS pod dwoma tytułami artykułów . Około godziny 10.30 zostały one natychmiast wywalone z WPS – Wierni Polsce Suwerennej i każdy wpis będzie usuwany natychmiast przez prezesa PAZIEM . APA ostrzegamy na razie , że w razie nie zaprzestania błazenady na naszym portalu poinformujemy odpowiednie organy o trollowaniu przez APA na WPS. Cierpliwość do waszych wpisów się kończy i czytelnicy tez mają was dość .

  Polubienie

 23. Oni tam juz do ciebie APA stracili cierpliwośc :
  Ostatnie, publiczne ostrzeżenie ze strony administratorów portalu wiernipolsce1.wordpress.

  Prokuratura………

  Dyrekcja portalu ………

  ……..

  Dyrekcja wordpress.com

  Zawidamiamy, że na redagowanym przez nas portalu internetowym : wiernipolsce1.wordpress.
  osoba o nicku APA , czytelnik , Zenek……poslugująca się adresami poczty elektronicznej:

  prowadzi od dłuższego czasu zabronioną prawem działalnośc spamerską……

  Zgłaszający:

  Ostrzegam trolla APA i grono jego współpracowników, że w razie nie zaprzestania działalności zabronionej prawem złożymy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i podejmiemy dalsze kroki prawne przewidziane ustawami:

  USTAWA z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną1)

  USTAWA z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne1)

  USTAWA z dnia 24 sierpnia 2001 r. Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia

  USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych1)

  Polubienie

 24. To na razie tylko żart , ale takie ostrzeżenie może być niebawem jeżeli dalej będzie trollował . W lecie miał już takie ostrzeżenie troll o nicku Korczma . Mozna je znaleśc w internecie .

  Polubienie

 25. Zresztą nie ma na ostrzeżeniu nie ma danych dlatego tylko żartem może da się typa przywołac do porządku . Jeżeli będzie dalej trollował może byc dla niego ostrzeżenie . Jak pisałem dostał je troll Korczma jakiś czas temu.

  Polubienie

 26. Zresztą APA już od poniedziałku z rana trollował na WPS , ale PAZIEM około 10.30 wykasował jego popłuczyny . Niebawem PAZIEM straci cierpliwość , bo ma inne rzeczy do roboty ,a nie codzienne kasowanie wpisów APA . Mów mu won … weg . spadaj z WPS… , ale on nic nie rozumie . Patriota ganiający szmuli nie zna polskiego ?

  Polubienie

 27. Wlasnie taka to jest dzialalnosc portalu WPS1 ,czyli im wszystko wolno jak kiedys bolszewikom, a teraz gdy ich czlowiek po „zmianie” zamkniety , czynia wszystko tylko nie to by pomoc mu i uwolnic gdy dosiegla go niesprawiedliwosc.
  Moze na tym polega ich dzialalnosc ,tacy to sa wierni, suwerenni ???
  Mamy pytanie do czytelnikow :
  Podobaja sie wam zaczepki zygmusia i kiciusia,ze milczycie na to co oni wyprawiaja na forach,chocby to,ze czynia klotnie wsrod Polakow ?
  Prosimy o odpowiedz czytelnikow,bo adminow zdanie juz poznalismy i rowniez odczulismy przez nieukazywanie sie naszych postow.
  Oooot sprawiedliwosc …… ,ano wlasnie ,czyja ,jaka !?
  Chyba sprawdza sie : „wolnosc Tomku w swoim gronku” .
  Milo to bylo prezesowi gdy go inny „prezes” do glosu nie dopuscil,ba nawet nie dal potrzymac mikrofonu .
  Oto Polska wlasnie,widzimy jak „slowianie” jednocza sie na naszych oczach.
  Prosta droga do pelnej niewoli.

  Dziekujemy (na wyrost) za ukazanie sie postu i POZDRAWIAMY MADRYCH LUDZI !

  Polubienie

 28. Posłuchaj APA drużyno . Przez dwa miesiące wyzywałeś człowieka którego nie znasz na WPS1 gdzie szefem jest PAZIEM . Moja osoba nie szukała u niego wsparcia ani poklasku na twoje wybryki .
  W końcu zabrakło tam ludziom cierpliwości i wywalili się na zbity pysk bo trollowałeś . Atakowałeś ludzi , którzy pisali bądz polemizowali po angielsku np cannassty . Gnoiłes kobiety jak nana jest jej wpis bo się z tobą nie zgadzały . Od kogo ty chcesz teraz pomocy stary tetryku z Usraela ? od admina od czytelników . Oni dobrze cię znają i twoja nienawiśc oraz fochy . Moje robienie z ciebie sobie tutaj komedii było zemstą za nazywanie mnie przez prawie dwa miesiące publicznie na WPS szmulem szwabem i mieszańcem . Wytrzymywałem to ale w końcu pękłem i postanowiłem się zemścić tymi wpisami .
  Twoje wpisy dziś na Wierni Polsce Suwerennej zostały wykasowane i będą kasowane a jak będziesz trollował oni na pewno złożą skargę tam gdzie trzeba.
  Kupiłeś dziś kaszankę i salceson na talony w żydowskim hiperkmarkecie to skonsumuj pierdnij w pościel idz spać i nie szukaj poparcia u ludzi ani u admina . Ponjał SRAPA ?

  Polubienie

 29. Tym samym uważam za zakończoną moja zemstę na drużynie SRAPA , ale jak tylko znowu zaczną gnoić moje dobre imię powrócę jak Fenix .

  Polubienie

 30. Zygus ,napisz cos o sobie,jestes Polakiem ?
  Skad taka u ciebie zapalczywosc jak u Zyda ,cos w rodzaju „oko za oko,zab za zab”,nie wstyd ci byc takim „polakiem”,co okazujesz swym postepowaniem w stosunku do innych ?
  Pytam jako ten,ktory szuka prawdy i sprawiedliwosci a znajduje u ciebie multum podlosci.
  Czy znasz chociaz jednego z nas (druzyna zolnierska) ,czy tylko kierujesz sie zlym wechem i wszelka ulomnoscia ,ktora Polakom nie przystoii.
  Chcesz byc Polakow przyjacielem MYSL,DZIALAJ,CZYN PO POLSKU .
  To prosba.
  Konczy mi sie dyzur przy kompie,wiec zegnaj !

  Polubienie

 31. APA ile tych nicków masz ? Zbyszek tez używałeś u PAZIEM dobrze wiem . Nie ukrywaj się pod innymi nickami . gdzie twój honor o którym tyle piszesz .
  APA SRAKA tak reaguje prawdziwy Polak gdy go się przez 8 tygodni gnoi u PAZIEM na portalu nazywając szmulem , szwabem i mieszańcem .Tyle razy ci to pisałem , ale do ciebie dziadku to nie dociera . Tobie coś mówić to bić się z koniem . Szkoda czasu dziateczku .
  Jestem Polakiem , którego ty dziadu publicznie gnoiłeś na WPS nazywając szmulem i mieszańcem . Co powtórzyć ci to jeszcze raz do tępego łba . Szkoda czasu i nerwów. Wyciągnij z tego lekcje i nie pluj jak żmija na ludzi których nie znasz .

  Polubienie

 32. Ad czytelnika

  Znowu się wysypał „zyguś”, kibic rodu Clintonów.

  Ty, wściekły Cheyenne, poczytaj sobie jak twój idol BARDZO BOGATA NĘDZA, potomek nędzy szkockiej i szwaba cwaniaczka, wykorzystywała naiwnych Polaczków, w robotach budowlanych, chcąc im płacić w naturze czyli zapłata w koralikach, kolorowych paciorkach lub muszelkach. Walnij się mocno w czółko i się zastanów, na kogo ty masz zamiar głosować.

  http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/ryzykowali-zyciem-przymierali-glodem-jak-trump-oszukiwal-polakow,65,1381

  WIELKI MIŁOŚNIK POLSKI I NAIWNYCH POLACZKÓW! Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  http://natemat.pl/193673,czy-donald-trump-naprawde-kocha-polakow-tak-o-ile-pracuja-na-jego-budowach-jako-tani-workerzy

  P.S. Na polityczne wybory, chodzą: każdy debil, idiota, polityczny imbecyl albo człowiek, mocno inaczej chory!

  Bywaj wściekła nacirema

  Polubienie

 33. Piękna odpowiedz Kika taka prawda . Ten Trump to imbecyl i nic więcej . jeżeli jednak zydki chcą ratować własną dupę i postawili na reset z Rosją i Chinami i olanie ciot banderowskich to może wygrać chociąz dzis szef FBI tak mocno kochany bo niby żydków się nie boi zaczął chwalić clinton . hi hi haha nacirema.

  Polubienie

 34. Oto wpis dzisiejszy na WPS pana Opolczyka . Kika poczytaj jak Trump wchodzi w dupę żydom . Dziatki kogo wy popieracie :
  Juz dluzszy czas czesc mediow podaje informacje ze Trump mial wyglaszac wiernopoddancze deklaracje wobec zydow i Izraela.Pan rowniez powiela te„informacje” jako pewne!!!Zakladajac ze te deklaracje sa prawdziwe to onestoja w zasadniczej sprzecznosci z tym wszystkim co Trump glosi wobecwyborcow!!! Wszystkie jesgo wystapienia sa rejetrowane i mozna je sluchac.
  Jak to sie stalo ze akurat te nie byly rejestrowane?!Przeciez to wysmienity
  argument dla zydostwa do zniszczenia Trumpa!!!”

  Były zarejestrowane: Tutaj jest w oryginale:

  A tutaj tłiumaczenie na j. polski (ze strony „zaprasza.net:”)

  „Kandydat na prezydenta USA z ramienia Republikanów Donald Trump, pierwszy na liście nominowanych przez swoją partię, zwrócił się do AIPAC – Amerykańsko Izraelskiego Komitetu do Spraw Publicznych (American Izrael Public Affairs Committee) w poniedziałek, omawiając relacje między Stanami Zjednoczonymi a Izraelem. Poniżej kompletny zapis jego przemówienia.

  TRUMP: Dobry wieczór. Dziękuję wam bardzo.

  Przemawiam dziś do was jako dozgonny sojusznik i prawdziwy przyjaciel Izraela. (wiwaty, aplauz)

  Jestem nowicjuszem w polityce, ale nie we wspieraniu interesu Żydów.

  (aplauz)

  W 2001 roku, tygodnie po atakach na Nowy Jork i Waszyngton oraz, mówiąc szczerze, na nas wszystkich, atakach które popełniono i których dopuścili się Islamscy fundamentaliści, Burmistrz Rudy Giuliani odwiedził Izrael by pokazać solidarność z ofiarami terroru.

  Ja wysłałem swój samolot, ponieważ wspierałem misję dla Izraela w 100 procentach.

  (wiwaty, aplauz)

  Wiosną 2004 roku, w szczycie przemocy w Strefie Gazy, byłem głównym dowodzącym czterdziestej Parady Salutu wobec Izraela, największego pojedynczego zebrania wspierającego interes Izraela.

  (aplauz)

  To był bardzo niebezpieczny czas dla Izraela i szczerze mówiąc dla każdego wspierającego Izrael. Wielu ludzi odrzuciło ten honor. Ja nie. Podjąłem ryzyko i jestem zadowolony, że to zrobiłem.

  (aplauz)

  Nie przyszedłem to jednak dzisiaj by schlebiać wam o Izraelu. To robią politycy: sama gadka, żadnych czynów. Wierzcie mi.

  (aplauz)

  Przyszedłem tu by powiedzieć wam o moim stanowisku wobec przyszłości amerykańskich stosunków z naszym strategicznym sojusznikiem, o naszej nierozerwalnej przyjaźni i naszym bracie w kulturze, jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie, Państwem Izrael.

  (wiwaty, aplauz)

  Dziękuję wam.

  Moim najważniejszym priorytetem jest rozebranie katastrofalnego układu z Iranem.

  (wiwaty, aplauz)

  Dziękuję wam. Dziękuję wam.

  Byłem w interesie długo. Znam się na przeprowadzaniu transakcji. I pozwólcie mi wam powiedzieć, że ten układ jest katastrofalny dla Ameryki, dla Izraela i dla całego Bliskiego Wschodu.

  (aplauz) Problem tutaj jest fundamentalny. Nagrodziliśmy kraj będący światowym liderem sponsorowania terroru sumą 150 bilionów dolarów, nie dostając kompletnie nic w zamian.

  (aplauz)

  Przeanalizowałem ten problem do najmniejszych szczegółów, powiedziałbym, że lepiej niż ktokolwiek inny.

  (śmiech)

  Wierzcie mi. Oh, wierzcie mi. I to jest naprawdę kiepski układ.

  Największym zmartwieniem z układem jest niekoniecznie to, że Iran zamierza go nie dotrzymać, ponieważ wiecie, jak wiecie, że już go nie dotrzymał,większym problemem jest to, że oni mogą dotrzymać warunków i mimo to zdobyć bombę po prostu czekając na koniec umowy. I oczywiście, że zatrzymają te biliony i biliony dolarów które tak głupio i naiwnie im daliśmy.

  (aplauz)

  Układ nawet nie zobowiązuje Iranu do rozebrania swojej militarnej zdolności nuklearnej. Owszem, nakłada limity na ich wojskowy program nuklearny na określoną liczbę lat, ale kiedy te restrykcje wygasną Iran będzie miał wojskową zdolność nuklearną w rozmiarze przemysłowym, gotowej do produkcji i z zerową prowizją za opóźnienie, nie ważne jak złe będzie zachowanie Iranu. Okropna, okropna sytuacja w której wszyscy tkwimy, szczególnie Izrael.

  (aplauz)

  Kiedy zostanę prezydentem, przyjmę strategię która skupi się na trzech rzeczach gdy chodzi o Iran. Po pierwsze, postawimy się Irańskiej agresywnej chęci destabilizacji i dominacji w regionie.

  (aplauz)

  Iran jest bardzo dużym problemem i pozostanie nim. Ale jeśli nie zostanę wybrany prezydentem, to wiem jak sobie radzić z problemami. I wierzcie mi, właśnie dlatego zostanę wybrany na prezydenta, moi drodzy!

  (wiwaty, aplauz)

  A jesteśmy liderami w każdym sondażu. Pamiętajcie o tym, proszę.

  (wiwaty)

  Iran jest problemem w Iraku, problemem w Syrii, problemem w Libanie, problemem w Jemenie i będzie bardzo, bardzo kluczowym problemem dla Arabii Saudyjskiej. Dosłownie każdego dnia Iran zaopatruje więcej i lepszą broń by wspierać swoje kraje marionetki.
  Libański Hezbollah został obdarowany — i powiem wam coś, otrzymał zaawansowaną broń przeciw statkom, przeciwlotniczą, systemy GPS i rakiety jakie posiada niewielu ludzi gdziekolwiek w świecie i na pewno niewiele krajów. Teraz są w Syrii próbując stworzyć kolejny front przeciwko Izraelowi od syryjskiej strony Wyżyn Golan.

  W Gazie, Iran wspiera Hamas i Islamistyczny dżihad.

  A na Zachodnim Brzegu (West Bank), to otwarcie oferują Palestyńczykom 7 tysięcy dolarów za atak terrorystyczny i 30 tysięcy dolarów za każdy Palestyński dom terrorystów, który został zniszczony. Żałosna, godna pożałowania sytuacja.

  (aplauz)

  Iran finansuje siły zbrojne na terenie Bliskiego Wschodu i i jest to całkowicie niewiarygodne, że daliśmy im tak po prostu 150 bilionów dolarów by zrobili jeszcze więcej w kierunku licznych okropnych aktów terroru.

  (aplauz)

  Po drugie, kompletnie rozmontujemy Irańską światową sieć terroru, która jest wielka i potężna, ale nie tak potężna jak my.

  (aplauz)

  Iran zasiał grupy terrorystyczne na całym świecie. W ciągu ostatnich pięciu lat Iran podtrzymywał ataki terrorystyczne w 25 różnych krajach na pięciu kontynentach. Mają komórki terrorystyczne wszędzie, wliczając Półkulę Zachodnią (sic!), bardzo blisko domu.

  Iran jest największym sponsorem terroryzmu na całym świecie. I my będziemy pracować nad ograniczeniem tego zasięgu, wierzcie mi, wierzcie mi.

  (aplauz)

  Po trzecie, przynajmniej musimy narzucić warunki poprzedniej umowy by zobowiązywały Iran całkowicie do odpowiedzialności. I wymusimy to, jak jeszcze nigdy nie widzieliście żadnego kontraktu tak narzuconego, moi drodzy, wierzcie mi.

  (aplauz)

  Iran już przeprowadził, pomimo obowiązywania układu, trzy próby ogniowe rakiet balistycznych. Te rakiety balistyczne o zasięgu 1250 mil, były przeznaczone do onieśmielenia nie tylko Izraela, który jest oddalony tylko o 600 mil, ale miały też w zamierzeniu przestraszyć Europę i kiedyś może nawet uderzyć Stany Zjednoczone. I my nie mamy zamiaru na to pozwolić. Nie pozwolimy na to. I nie pozwolimy by przydarzyło się to Izraelowi, wierzcie mi.

  (wiwaty, aplauz)

  Dziękuję wam. Dziękuję wam.

  Czy chcecie usłyszeć coś naprawdę szokującego? Jak wielu z wielkich ludzi obecnych w tej sali wie, namalowane na tych rakietach są słowa po hebrajsku i persku: “Izrael musi być zmieciony z powierzchni ziemi.” Możecie o tym zapomnieć.

  (aplauz)

  Jakie obłąkane umysły napisały to po hebrajsku?

  A tu następny. Mówicie o pokręconych. Oto następna pokręcona część. Testowanie tych rakiet nie pogwałca tego okropnego układu, który zawarliśmy. Układ milczy o rakietach testowych. Ale te testy są pogwałceniem dyrektyw Rady Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych ONZ.

  Problem polega na tym, że nikt nic tym nie zrobił. My zrobimy, my zrobimy. Obiecuję, że my zrobimy.

  (wiwaty, aplauz)

  Dziękuję wam.

  To prowadzi mnie do kolejnego punktu, absolutnej słabości i niekompetencji ONZ.

  (wiwaty, aplauz)

  ONZ nie jest przyjacielem demokracji, nie jest przyjacielem wolności, nie jest nawet przyjacielem Stanów Zjednoczonych Ameryki gdzie, jak wiecie, ma dom. A już na pewno nie jest przyjacielem Izraela.

  (aplauz)

  Z prezydentem Obamą w jego ostatnim roku — yea!

  (śmiech)

  (wiwaty, aplauz)

  (śmiech)

  On może być najgorszą rzeczą, która kiedykolwiek przytrafiła się Izraelowi, wierzcie mi, wierzcie mi. I wy to wiecie i wy to wiecie lepiej, niż ktokolwiek inny.

  Tak więc z prezydentem w jego ostatnim roku zaczęły się kłębić dyskusje odnośnie próby wydania dyrektywy Rady Bezpieczeństwa na temat ewentualnego porozumienia pomiędzy Izraelem i Palestyną.

  Powiem szczerze: Porozumienie narzucone przez ONZ byłoby totalną i kompletną porażką.

  (aplauz)

  Stany Zjednoczone muszą przeciwstawić się tej dyrektywie i użyć mocy swojego weto, którego ja użyję jako prezydent na 100 procent.

  (aplauz)

  Kiedy ludzie pytają dlaczego, to dlatego, że to nie tak się robi układy. Układy się robi gdy strony spotykają się, siadają przy stole i negocjują. Każda strona musi coś poświęcić. To wartości. Chcę powiedzieć, że musimy zrobić coś gdzie jest wartość na wymianę za coś co jej wymaga. To jest układ. Układ naprawdę jest czymś takim, co narzucone Izraelowi i Palestynie sprawi, że zbierzemy grupę ludzi, którzy coś wymyślą.

  To się nie uda z ONZ. To tylko dalej, bardzo ważnie, to tylko dalej zdelegalizuje Izrael. To będzie katastrofa i klęska dla Izraela. Tak się nie stanie, moi drodzy.

  (wiwaty, aplauz)

  I dalej, to by nagrodziło Palestyński terroryzm ponieważ każdego dnia dźgają Izraelitów i nawet Amerykanów. Nawet w zeszłym tygodniu, Amerykanin Taylor Allen Force, absolwent West Point, fenomenalny młody człowiek kto służył w Iraku i Afganistanie, został zamordowany na ulicy przez dzierżącego nóż Palestyńczyka. Nie nagradza się takiego zachowania. Nie można tego robić.

  (aplauz)

  Jest tylko jeden sposób na potraktowanie takiego zachowania. Należy się z nim zmierzyć.

  (aplauz)

  Więc to nie jest w sumie zadaniem ONZ, żeby zaoferować rozwiązanie. Tak naprawdę to zainteresowane strony muszą same wynegocjować wynik. Nie mają wyjścia. Muszą to zrobić samemu albo to się i tak nigdy nie utrzyma. Stany Zjednoczone mogą być pomocne jako mediator negocjacji, ale nikt nie powinien mówić Izraelowi że tak ma być i naprawdę że muszą przestrzegać jakijś umowy zrobionej przez kogoś tysiące mil stąd kto nie wie nawet dokładnie, co się dzieje z Izraelem, z czymkolwiek w rejonie. To tak niedorzeczne, nie pozwolimy by to się wydarzyło.

  (wiwaty, aplauz)

  Kiedy będę prezydentem, wierzcie mi, zawetuję każdą próbę ONZ narzucenia swojej woli na państwo żydowskie. Będzie zawetowane na 100 procent.

  (aplauz)

  Widzicie, znam się na interesach. Tym się zajmuję. Napisałem „Sztukę zawierania umów”.

  (śmiech)

  Jeden z bestsellerów, wszech czasów — i mówię, na poważnie, jeden z ponieważ będę skrytykowany kiedy powiem „najlepszy z” więc będę bardzo dyplomatyczny — jeden z…

  (śmiech)

  Będę skrytykowany. Myślę, że jest numerem jeden, ale po co ryzykować? (śmiech)

  (aplauz)

  Jeden z bestsellerów wszech czasów o interesach i zawieraniu umów. By zawrzeć świetny interes, potrzeba dwóch dobrowolnych uczestników. My wiemy, że Izrael jest gotów do umowy. Izrael już próbował.

  (aplauz)

  Taka jest prawda. Izrael próbuje usiąść przy stole negocjacyjnym bez warunków wstępnych od lat. Mieliście Camp David w 2000 roku gdzie premier Barak wystosował niesamowitą ofertę, może nawet zbyt hojną; Arafat odrzucił ją.

  W 2008, premier Olmert złożył równie hojną ofertę. Rząd Palestyński odrzucił i ją.

  Później John Kerry próbował wymyślić ramy i Abbas nawet nie odpowiedział, nawet Sekretarzowi Stanu Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nawet nie odpowiedzieli.

  Kiedy zostanę prezydentem, dni traktowania Izraela jak obywatela drugiej kategorii skończą się pierwszego dnia.

  (wiwaty, aplauz)

  Dziękuję wam.

  I kiedy coś mówię, to mam to na myśli, mam to na myśli.

  Spotkam się z premierem Netanyahu bezzwłocznie. Znam go od wielu lat i będziemy w stanie blisko ze sobą współpracować by przywrócić stabilizację i pokój Izraelowi i całemu regionowi.

  W międzyczasie, każdego dnia macie nieokiełznanych podburzaczy i dzieci uczone nienawiści do Izraela i do nienawidzenia Żydów. To się musi skończyć.

  (aplauz)

  Kiedy żyjesz w kraju, gdzie strażacy są bohaterami, małe dzieci chcą być strażakami. Kiedy żyjesz w kraju, gdzie atleci i gwiazdy filmowe są bohaterami, małe dzieci chcą być atletami i gwiazdami filmowymi.

  W Palestyńskim społeczeństwie bohaterami są ci, którzy mordują Żydów. Nie możemy pozwolić, by to trwało Nie możemy już na to pozwalać ani chwili dłużej.

  (wiwaty, aplauz)

  Nie można osiągnąć pokoju, jeśli terroryści są traktowani jak męczennicy. Gloryfikowanie terrorystów jest ogromną przeszkodą dla pokoju.To okropny, okropny sposób myślenia. To bariera która nie może zostać przełamana. To się skończy i skończy się wkrótce, wierzcie mi.

  (aplauz)

  W Palestyńskich podręcznikach i meczetach, masz kulturę nienawiści która podsycała się przez lata. Jeśli chcemy osiągnąć pokój, oni muszą z tego wyjść i muszą zacząć proces edukacji. Muszą zakończyć edukację nienawiści. Muszą to zakończyć teraz.

  (aplauz)

  Nie ma moralnych równoważników. Izrael nie nazywa parków publicznych po terrorystach. Izrael nie płaci swoim dzieciom by zadźgały losowych Palestyńczyków.

  Widzicie, czego prezydent Obama nie potrafi zrobić dobrze w umowach, to, że zawsze wywiera nacisk na naszych przyjaciół i nagradza naszych wrogów.

  (wiwaty, aplauz)

  I widzicie to zdarzające się cały czas, ten wzór stosowany przez prezydenta i jego administrację, wliczając byłego Sekretarza Stanu Hillary Clinton, która jest kompletną porażką, tak przy okazji.

  (śmiech)

  (wiwaty, aplauz)

  Ona i Prezydent Obama traktowali Izrael bardzo, bardzo źle.

  (aplauz)

  Ale to się powtarza wciąż i wciąż od nowa i nie zrobił nic by ośmielić tych, którzy nienawidzą Ameryki. (sic!) Zobaczyliśmy to gdy oddał 150 bilionów dolarów Iranowi w nadziei, że magicznie dołączą do wspólnoty światowej. Tak się nie stało.

  (aplauz)

  Prezydent Obama myśli, że wywieranie nacisku na Izrael rozwiąże problem. Ale jest dokładnie odwrotnie. Już połowa populacji Palestyny została przejęta przez Palestyński ISIS i Hamas, a druga połowa odmawia konfrontacji z pierwszą połową, więc jest to bardzo trudna sytuacja która nigdy nie zostanie rozwiązana dopóki nie będziecie mieć świetnego przywódcy właśnie tutaj w Stanach Zjednoczonych.

  My to rozwiążemy. W ten czy inny sposób, my to rozwiążemy.

  (aplauz)

  Ale kiedy Stany Zjednoczone staną wspólnie z Izraelem, szanse na pokój naprawdę wzrosną i wzrosną wykładniczo. Tak się stanie kiedy Donald Trump będzie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

  (wiwaty, aplauz) Przeniesiemy amerykańską ambasadę to wiecznej stolicy ludu żydowskiego, Jerozolimy.

  (wiwaty, aplauz)

  I wyślemy jasny sygnał że nie ma żadnej bariery miedzy Ameryką a naszym najbardziej godnym zaufania sprzymierzeńcem, państwem Izrael.

  (wiwaty, aplauz)

  Palestyńczycy muszą podejść do stołu wiedząc, że więź między Stanami Zjednoczonymi i Izraelem jest absolutnie, totalnie niezniszczalna.

  (aplauz)

  Muszą podejść do stołu chętni i potrafiący zatrzymać terror popełniany codziennie przeciwko Izraelowi. Muszą to zrobić.

  I muszą podejść do stołu gotowi zaakceptować, że Izrael jest państwem żydowskim i zawsze będzie istniał jako państwo żydowskie.

  (wiwaty, aplauz)

  Kocham ludzi na tej sali. Kocham Izrael. Kocham Izrael. Byłem z Izraelem tak długo w sensie, że otrzymałem jedne z moich największych odznaczeń od Izraela, jak mój ojciec wcześniej, niesamowite. Moja córka, Ivanka, spodziewa się wkrótce pięknego żydowskiego dziecka.

  (wiwaty, aplauz)

  W rzeczy samej, to może się dziać właśnie w tej chwili, co byłoby bardzo miłe jeśli o mnie chodzi.

  (śmiech)

  Więc chcę wam powiedzieć dziękuję wam bardzo. To był naprawdę prawdziwy zaszczyt. Dziękuję wam wszystkim. Dziękuję wam.

  Dziękuję wam bardzo.

  (wiwaty, aplauz)

  Nota od tłumacza: oryginalny tekst zawiera wiele błędów językowych i stylistycznych i innych, które pochodzą od samego Donalda Trumpa i które poprawiono jedynie w przypadkach mogących uniemożliwić zrozumienie.”

  Polubienie

 35. O w mordę jeża (przepraszam) na witrynie ,, WIERNI POLSCE”, zaczął grasować ZBYSZEK-OPRYSZEK! Ty, Ostatni Mohikanin, gdzie się szlaja, ,,wielki” biznesmen, znawca zegarków, STEFANEK-PACANEK? Co, CHIŃSKIE SMOKI GO POŻARŁY, Z ROGAMI, KOPYTAMI I ŚWIŃSKIM OGONEM? Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  OVER!

  Polubienie

 36. Ad Zygusia

  SZANOWNY ZYGI, TO WSZYSTKO JEST JAKĄŚ WIELKĄ KOSMICZNĄ, SZALONĄ GRĄ I NIE MA WIELKIEGO ZNACZENIA, KTO ZOSTANIE KOLEJNYM PREZIEM US-raju, BO I TAK ILUMINACI (OŚWIECENI INACZEJ) BĘDĄ REALIZOWAĆ SCENARIUSZ TEATRALNY, KTÓRY JUŻ BARDZO ALE TO BARDZO DAWNO TEMU, ZOSTAŁ NAPISANY I JEST CAŁY CZAS PRZED NAMI GRANY.
  Podejrzewam, że wiedza jest czerpana z ksiąg sybillińskich, w których zostało opisane dziewięć wielkich cykli (gr. kyklos – koło) Ziemi. Jeden wielki cykl ziemski wynosi 1260 lat, a obecnie jesteśmy na końcu szóstego kręgu.

  SHOCKING Truth About US Election 2016 / Donald Trump Illuminati?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ksi%C4%99gi_sybilli%C5%84skie

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 37. Panowie Trump iluminatem?
  Niemożliwe, on jest Pokemonem i Wielkim Mistrzem dwóch Pierścieni i siedmiu krasnoludków.
  Hilary z rodu Kilary jest z partii Ali Baby i czterdziestu rozbójników.

  Polubienie

 38. Gdy widzę Trumpa od razu kojarzy mi się z wypasioną świnią , ale nie naszą Polską bo u nas swinie karmi się gotowanymi kartoflami , ale świnie made in Usrael wypasioną bananami ( w US karmi się świnie bananami)
  W dodatku jak popatrzyłem na tyłek Trumpa , to ma on tyłek zaokrąglony jak pawian . Kilary cóż zwykła cipu… syjonistyczna .

  Polubienie

 39. Pisałem już wcześniej ,że mam w zadku kto będzie rządził tym zepsutym do szpiku kości krajem , ale odnotowuje zwycięstwo Kaliguli Trumpa . Historia lubi się powtarzać kiedyś innym upadającym imperium rządził inny idiota i psychol , który z konia zrobił senatora dziś innym imperium będzie rządził inny idiota też Kaligula .
  Pozytywne strony zwycięstwa tego Kaliguli usmańskiego . One mnie cieszą :
  1. Reset stosunków z Rosją i Chinami . Jeżeli idiota nie zmieni zdania wiadomość jest znakomita . Tym samym żydostwo próbuje ratować te swoje imperium poprzez taki reset a Kaligula Trump super się do tego nadaje .
  2. Nasranie potężnym gównem na banderowców to tez cudowna wiadomość jeżeli dojdzie do skutku .
  3. Płacz i ryczenie wszystkich syjonistów w Judeopolonii włącznie z Singerem i Kalksteinem . Cudowny widok na , który się czeka latami . Patrz dziś od rana parcharniane media .
  APA ty juz masz przesrane . Pójdzie pełną parą budowa muru oddzielającego Meksyk od USA . Trump zabierze się za takich gagatków jak ty i pozabiera im talony na żydowskie żarcie , ale nie bój nic podaj mi swoje dane na netellera lub skrilla wyślę ci po 100 USD / miesięcznie na jedzenie , abyś tam nie zdechł z głodu gdy Trump w styczniu przejmie władzę .
  Także drużyno APA korzystaj jeszcze z tych talonów na żydowskie śmieciowe żarcie , bo republikanie ci je zabiorą od stycznia , ale jak pisałem nie bój nic przeleję ci po 100 USD na jedzonko , abyś tam bidulko w Usraelu nie umarł z powodu braku żydowskich witaminek .
  To już nie rządy Demokratów ,że miałeś wszystko za FREE w Usraelu . Koniec dobrobytu kamando APA.

  Polubienie

 40. ZWYCIESTWO PRAWDY NAD KLAMSTWEM !!!

  PREZYDENTEM USA MEZCZYZNA ,KTORY NIE KLAMIE –
  D.TRUMP 45 PREZYDENTEM USA ZNISZCZY WSZELKIE KLAMSTWA !!!

  NASTAJE ERA PRAWDY ABSOLUTNEJ NA CALYM SWIECIE !!!

  PLEMIE ZMIJOWE i DZIECI DIABLA W PANICZNYM STRACHU !!!

  DO RZETELNEJ PRACY i URZEDOW, WSZELKIEJ WLADZY LUDZIE PRAWDY i SPRAWIEDLIWOSCI !!!

  POD SAD KLAMCY,ZLODZIEJE,SZUBRAWCY i BANDYCI !!!

  NIECH ZYJA DOBRZY i MADRZY LUDZIE NA CALYM SWIECIE !!!

  POKOJ NARODOM i ICH PANSTWOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 41. Ludzie w tym cudzie zwyciestwa
  jest klamcow kleska !

  Czytajcie i ogladajcie
  jak skamla dzis zdrajcy.

  Rozpacz nawet zygmusia dopada
  i chowa sie za sasiada .

  Jeszcze wyzej jego posty – patrz
  tak mowia i pisza osly !

  Klamcy balamutne ,
  dzis wasze godziny smutne .

  Placzcie maciciele ,
  skonczycie jak kazde ciele.

  Adminy i moderatorzy ,
  do czego dzis jestescie skorzy ???

  Bedziecie wycinac nasze pisanie ?
  Nie wasze doczekanie !

  Prawda i was dosiegnie
  gdy Polak bedzie na urzedzie .

  Filozofy i wszelkie matrochy
  zazyjcie dzis sobie prochy !

  JEST ZWYCIESTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!
  DOBRA nad ZLEM !

  Polubienie

 42. Zenku BRAWO !
  Zobacz jak kicie i zygmusie zamilkli.
  Czekaj a moze maja wylew glodu do kichy
  przeciez juz nie beda mieli darmowej michy ???

  Nam tutaj zarzucaja ,ze z zasilkow zyjemy ,a to teraz wyszlo,ze to oni obrali taki styl zycia jak wielu w Izraelu liczac na manne z USA ,
  hahaha !

  No i co szmulki srulki ?
  Bedzie z gorki na pazurki !!!

  Adminku nie kasuj,
  filozofku moderatorku
  trzymaj reke na rozporku,
  bo z ciebie tryska …..
  jak ropa w Maleniskach .

  Polubienie

 43. Moja propozycja dla naszej druzyny :
  Dajmy spokoj dzisiaj tym,ktorzy oplakuja swa kleske „wyborcza” ,przeciez to ludzie ,ktorzy bladza w poszukiwaniu prawdy, a takich jest prawie polowa na swiecie.
  Inna sprawa z trollami jak ten platny sprytny „zygus-slowianin” tych nalezy lac po zaklamanym pysku !
  Oni to robia z premedytacja nawet jak czytamy wyzej i nam oferuja faryzejskie dolary,na rozne wydatki ,co ich odslania i straca maski na ich twarzach.

  Polubienie

 44. U la la , ale najazd drużyny APUNIA – CIPCUNIA z USRAELA.
  APUNIU – CIPCIUNIU informuje cię ,że od stycznia skończysz w rynsztoku , bo Republikanie nie będą karmić za free takich obiboków jak wy . Co kaszanke , boczku , salcesonu , szynki wam się zachciało za FREE od żydowskich hipermarketów . Bierzcie te wasze talony i kupujcie róbcie zapasy cukru , mąki usmańskiej , bo od stycznia to się skończy . Chcecie jeść za kadencji szwaba Trumpa to trzeba będzie zapierd…. przez 12 godzin dziennie , a nie przez cały dzień pisać na PC .
  Od stycznia do roboty stare dziady z Usraela , anie pasożytować z pieniędzy podatników usraela . Trump od stycznia wezmie taki koński bat i będzie wam tam lał po dupach za nieróbstwo i pasożytowanie w Usraelu .
  APUNIA – CIPCIUNIA błagałem was podajcie wasze dane wyślę wam po 100 USD na Skrill lub Neteller , abyście z głodu od stycznia nie zdechli . Zawsze to na hod – doga i colę wam wystarczy i macie tam na zapłacenie za prąd ? to nie siedżcie tak długo przy PC , bo będziecie musieli zanosić do lombardów wasze sztuczne szczęki , aby je zastawić i mieć na zapłatę za energię elektryczną .
  Dziateczki dziateczki co wy tam w Usraelu cpacie ?
  Admin nie kasuj – cipcunia to nie jest brzydkie słowo i super pasuje do drużyny APUNIA – CIPCIUNIA .
  Pracowałem ciężko przez całe swoje życie wiele lat także za granicą ( Wolfsburg ) to mnie teraz stać , aby przed PC siedzieć mam ponadto emeryturkę niemiecką , a was stetryczałe dziadki stać na to ? . Już niedługo tylko do stycznia .
  Jeszcze raz apeluje podajcie swoje dane . to wam wyśle w styczniu zaraz po zaprzysiężeniu 100 uSD na Skrill lub neteller .
  APA idzcie pisać teraz na WPS . Bedzie miał prezes co kasować .

  Polubienie

 45. sam wielki major zaszczycił obecnością portal i po przeżyciu potężnego orgazmu po zwycięstwie szwaba pierdzieli od rzeczy o zwycięstwie prawdy nad kłamstwem i jeszcze pisze drukowanymi .
  Też masz drukowane :
  KORZYSTAJCIE Z TALONÓW DZIATECZKI BO JAK PISAŁEM TRUMP TAKICH JAK WY NIEROBÓW ŻYWIĆ NIE BĘDZIE . MACIE JESZCZE CUDNE ŻYCIE W USRAELU DO STYCZNIA . ZARAZ PO ZAPRZYSIĘŻENIU TRUMP TE WASZE LENIWE TŁUSTE DUPY ZŁOI I ZAPĘDZI DO ROBOTY ABYŚCIE NA NORMALNY CHLEBEK ZAROBILI A NIE SIEDZIELI CAŁY DZIEŃ NA WSZYSTKICH FORACH W JUDEOPOLONII I DOSTAWALI BANY ZA IDIOTYCZNE WPISY .
  ZYGUŚ ZAMILKŁ ?
  CIESZĘ SIĘ ZE TRUMP WYGRAL NAWET Z TEJ OKAZJI DZIS SZAMPANA KRYMSKIEGO WYPILEM BO CHCĘ ZOBACZYĆ JAK W STYCZNIU TAKICH NIEROBÓW JAK WY TRUMP ZAPĘDZI DO ROBOTY . SKONCZĄ SIE TALONY I ŻARCIE ŻYDOWSKIEGO JEDZONKA ZA FREE . SKONCZY SIE ELDORADO W USRAELU . TRUMP WAS LENIE DO ROBOTY ZAPĘDZI . CHCĘ TO ZOBACZYĆ W STYCZNIU .
  jAK JUZ APAUNIA CIPCIUNIA BEDZIE W RYNSZTOKU TO PRZYPOMNIJCIE SOBIE O MOJEJ PROPOZYCJI DAJCIE WASZE DANE A PRZELEJE WAM NA SKRILL BĄDZ NETELLER 100 USD. ZAWSZE WAM DO STYCZNIA STARCZY NA HOD- DOGA ZA 1USD I COLE ZA 50 CENTÓW A JAK BĘDZIECIE OSZCZĘDZAĆ TO MOZE JAKIS RACHUNEK ZA PRĄD ZAPŁACICIE .
  ZYDKI W USRAELU CHCĄ RESETU Z ROSJĄ I CHINAMI BO IM SIE W DUPACH ZAGOTOWAŁO A APUNIA – CIPCIUNIA SIE PODNIECA I PISZE COŚ O ZWYCIĘSTWIE PRAWDY NAD KLAMSTWEM .
  TEN WASZ TRUMP MA TYLE WSPÓLNEGO Z PRAWDĄ CO MOJA OSOBA Z BIN LADENEM .
  MJR CO TY CPASZ W TYM USRAELU? ,ZE TAKIE BREDNIE PISZESZ .
  DALI W PSYCHIATRYKU DRUZYNIE APUNIA – CIPCIUNIA TROCHĘ ALKOHOLU ( 2 PIWA BEZALKOHOLOWE ) NALEZNE IM RAZ W TYGODNIU STĄD TEN NAJAZD KAMANDY I PISANIE IDIOTYZMÓW O ZWYCIĘSTWIE JAKIES PRAWDY .
  SPAĆ DZIADKI PALULU DO ŁOŻECZKA PIERNĄC W BRUDNA POŚCIEL I PRZESTAĆ BREDZIĆ . NA ZDROWIE WAM TO WYJDZIE .
  ADMIN NIE KASUJ POSTA . CIPCIUNIA TO NIE JEST BRZYDKIE SŁOWO .

  Polubienie

 46. Napiszę szczerze jak się czyta tych APOWCÓW to naprawdę psychiatra przed oczami staje , bo naprawdę ich wpisy to cała masa głupizny najwyższego kalibru .Dlatego , aby nie zidiocieć ich wpisów już czytać nie będę . Grozi to cięzką chorobą umysłową na którą oni już od lat chorują – stąd te bany na wszystkich forach jakie dostawali .

  Polubienie

 47. APUNIA a widziała ty białe myszki , które były obok Trumpa i mówiły ,że to sama prawda . Przyznać się bez bicia rano was na portalu nie było a zawsze jesteście . Ile wódki wypiliście z promocji z żydowskich marketów ile zenek ma teraz promili we krwi ze pisze debilne wierszyki . Będzie ze 2 promile u was kamando .?

  Polubienie

 48. A ten Trump który jest samą prawdą i miłoscią to gdzie wam się objawił ? . Może w tym samym miejscu gdzie kiedyś obmacywał i namawiał do sexu piękną kobietę . Może ogłoście to miejsce miejscem specjalnego znaczenia i róbcie tam co tydzień pokłony APUNIU . Szybciej wam czas zleci nudziarze z Usraela .

  Polubienie

 49. No i APUNIU takim wiernym fanom jak wy coś taki bogacz Trump powinien na zwycięskim finiszu odpalić . Kto wie może ładne panie do towarzystwa , które umilą wam czas ( nie prostytutki – tutaj macie za małego wacusia ) tylko ładne panie wam opłaci na tydzień w ramach podziękowań .On bogaty jego stać .

  Polubienie

 50. Te ładne panie przez tydzień będą wam prać skarpetki , gatki zapierdziane . Zrobią wam kanapki z pasztetową i tak przez tydzień . Odpoczniecie sobie za pieniążki Trumpa dziateczki .

  Polubienie

 51. Ad mjr. st. spocz. Augustyna Pyryta

  Ooooooooo, q… mać, w mordę jeża, (przepraszam) majorek się zdekonspirował! Gucio, nie źle ci wali na dekielek, to przez to, że się nawąchałeś gazów bojowych ze śmierdzących trampków i oczadziałeś! Mylą ci się kółka militarystyczne, które popierają trampka, z kółkami różańcowymi albo z Armią Zbawienia. Skleroza ponoć nie boli ale nie pozwala sięgnąć pamięcią wstecz, że pewien Buszmen z partii republikańskiej (trampek należy do partii marsjańskiej?) 15 lat temu, rozj… w drobny pył WTC w NY, zwalając winę na jakiegoś tajemniczego ALKA KIDA, a później używając ,,prawd” gebbelsowskich powtarzanych w kółko, rozpi… Irak w drobny mak! No cóż, naiwny idiotów nie sieją, sami się rodzą!

  A TERAZ ŻOŁNIERZU, BACZNOŚC! ZAPNIJ ROZPOREK, BO CI MIKRUS WYSTAJE I DO ODSŁUCHANIA PIEŚNI DLA NAIWNYCH IDIOTÓW – PRZYSTĄP!

  Bywaj pocieszna nacirema

  Polubienie

 52. Bywaj pocieszna nacirema jak mawia równy gość KIKA22.
  KIKA22 pisales coś ,że masz wielu znajomych w wojsku . W ogóle sprawdziłeś czy taki ktoś istnieje jak Pyryt . Dziękuję za ewentualną odpowiedz.
  PAMIĘTAJ APUNIU – PIPIUNIU .JEZELI KOLEJNY RAZ MNIE PODLE ZAATAKUJESZ JAK DZIS Z PODŁYMI WYZWISKAMI MOJA ODPOWIEDZ BĘDZIE NA PORTALU Z SZYBKOŚCIĄ ŚWIATLA . NA RAZIE MASZ SPOKOJ , ALE PAMIETAJ KOLEJNY TWOJ ATAK NA MNIE Z WYZWISKAMI SZMUL SZWAB I ZJAWIAM SIE TUTAJ ZA 5 SEKUND ? PONJAŁ APUNIA – PIPUNIA . WIDZISZ JAK GRZECZNIE I ZDROBNIALE SIE DO CIEBIE ODNOSZE . JESTEM DOBRZE WYCHOWANY , A TY APA ZWYKŁY KMIOT .

  Polubienie

 53. Wywiad udostępnił kolejne dokumenty . Po zwycięskiej walce Trumpa APA wraca jak najszybciej do Polski . Będzie tu robić porządek i oczyszczać Judeopolonię ze szmuli i mieszanców , szwabów .
  Uwaga . APA już w Polsce ostrzy siekiery . Budujmy schrony antyapawskie :

  Polubienie

 54. Trump to pokój.
  Wybory te były decydujące dla przyszłości Stanów Zjednoczonych. Clinton i zbrojeniówka parły do ugruntowania wymykającej się Amerykanom hegemonii nad światem, którą należało odzyskać poprzez konfrontację z Rosją i z Chinami. Trump wydaje się godzić i popierać inną koncepcję świata, popularnie zwaną mianem wielobiegunowej, gdzie rządzić będzie koncert mocarstw: USA, Rosja, Chiny, Wielka Brytania, Francja, etc.Próba wymuszenia takiej hegemonii oczywiście prowadzi do wojen. Pogodzenie się ze światem wielobiegunowym oznacza szansę na trwały pokój.
  Nowy Prezydent USA zapewne zaneguje politykę zagraniczną waszyngtońskiego establishmentu. Koniec konfrontacji z Rosją oznacza zaprzestanie popierania islamskich terrorystów w Syrii i ostateczne zwycięstwo Assada, czyli przywrócenie w Damaszku stabilizacji i pokoju. Oznacza zapewne także odpuszczenie prób „demokratyzacji” (=podboju) Rosji i zmianę polityki wobec Ukrainy. Bez wsparcia amerykańskiego Kijów samodzielnie nie pokusi się o wywołanie wojny z Republiką Doniecką. Jest zresztą prawdopodobne, że bez wsparcia amerykańskiego reżim w Kijowie zawali się jak domek z kart.
  Wybór Donalda Trumpa oznacza także klęskę polityczną rządzących Polską ugrupowań post-solidarnościowych, szczególnie zaś PiS, zapatrzonego w USA w sposób graniczący z zaczarowaniem lubczykiem. W moim przekonaniu PiS kompletnie nie był przygotowany na to, że Hillary Clinton tych wyborów nie wygra. Cała polska polityka zagraniczna była podporządkowana realizacji scenariusza amerykańskiej konfrontacji z Rosją i popierania banderowskiej Ukrainy bez względu na koszty. Teraz zabraknie politykom PiS zagranicznego ośrodka przywódczego. Jarosław Kaczyński ma dziś wybór: samotnie iść na konfrontację z Rosją i udzielać wsparcia Ukrainie, albo realistyczne spojrzeć na świat, który zmienił się na jego oczach. To drugie rozwiązanie wymagać będzie zmiany polityki zagranicznej i poświęcenia ministrów Waszczykowskiego i Macierewicza.
  Świat neokonserwatyzmu właśnie umarł, a świat z hegemonii jednobiegunowej – sprawowanej przez Waszyngton z coraz to wielkim trudem – przemienia się w świat wielobiegunowy. Jeszcze tylko zwycięstwo Marine Le Pen w wyborach prezydenckich we Francji, wyjście Francji z Unii Europejskiej i będziemy świadkami narodzin nowego świata.Mam nadzieję, że będzie lepszy.
  Adam Wielomski
  z Neon24…

  Jeszcze tylko zwycięstwo Marine Le Pen w wyborach prezydenckich we Francji, wyjście Francji z Unii Europejskiej

  …polityki zagranicznej i poświęcenia ministrów Waszczykowskiego i Macierewicza.

  Myślę, że pani premier B. Szydło chętnie by się tych panów pozbyła

  Polubienie

 55. Adm nic nie masz innego do roboty jak brać wpisy z koszernego Neon24 . Chyba ze się myle i ten wpis pochodzi z innego koszernego portalu to wybacz . Pozdrawiam.
  PISlamiści srają w gatki to jest pewne a Maciora i siwy Gołąb mogą być dymisje o ile Trumpek mówił prawdę w kwestii Rosji i zrobienia kopy na banderowców . Trump idiota ale pożyteczny i samo to , że dziś Kalksteiny , Singery robią w gacie to dla mnie dużo . Wunderbar!!!!!!!!!

  Polubienie

 56. Bo jak wiadomo to są tylko marionetki , którymi z wysoka ci więksi sterują sznureczkami i taka to jest ta masońska demokracyja . ha ha ha .

  Polubienie

 57. Kika22 przyjacielu przecież w kraju spłodzonym przez masonów o wszystkim muszą decydować elektory zresztą te same elektory decydują kto w innych krajach będzie preziem a wybory to opium dla debili czytaj ogłupionego ludu . Z Erdoganem się nie udało . Łba mu nie ukręcili , bo Putin dupę uratował Erdogusiowi za co ten mu potem podziękował przylatując do Moskwy robiąc mu loda o smaku pomarańczy pycha . W przeciwnym razie dziś Erdogan byłby na cmentarzu podobnie jak Assad.

  Polubienie

 58. Musiałbym byc głupszy od APA i tego jeb…. towarzystwa żeby czytać Frondę . Jeszcze mi tego kretyństwa potrzeba jak strupa na dup….

  Polubienie

 59. Tak bym skomentował całą drużynę APA i ich wiarę w Trumpka .
  Taki komentarz :
  Dziś na CNN widziałem Trumpka razem z Melanie u Obamy w białym domu na obiedzie . Państwo czule się witało i obściskiwało jedząc razem super obiad i pięknie się śmiejąc . nawet Trumpek nie odpoczął jeszcze i już wizyta u Obamiastego .
  Człowiek , który na pewnym forum a raczej pani o nicku zydożerca , która wczoraj wchodziła w pupke Trumpkowi dziś na WPS bardzo z tego powodu niezadowolona i już pisze , że Trumpek to taki sam żydowski sługuś i pewnie był przez nich wcześniej opłacany .
  Tak jak pisze Kika 22 i utwór o naiwności pasuje do takich naiwniaków .
  Cóż za 5 godzin mam samolot lecę sobie na wycieczkę do Grecji potem Wenezuela i kończę na Pradze może zahaczę o piękną Moskwę .
  Moje zadanie porobienia sobie z tej durnowatej kamandy APA dziwnych osobników wykonane , a dalsze tracenie czasu na pierdoły to już nie w moim stylu bo czas to pieniądz .
  Poznałem fajnego gościa Kika22 i na pewno gdy wrócę do Polski będę czytał jego wpisy .
  Zabawna nacirema .
  Pozdrawiam KIKa22 .

  Polubienie

 60. No juz sciagac kicia i zygus gacie ,bo smierdzi dookola waszymi odbytami .
  Teraz podburzacie studenciakow ale to sie zda psu na bude .

  Robcie ruchy, prowokacje
  grzejcie swoja demo-kracje !

  Piszcie,malujcie karykatury
  moze wam cos kapnie z gory .

  Kasza manna wam potrzebna
  podpowiada wam juz wiedzma .

  Spadna na was wszystkie kleski
  choc kolorek wasz niebieski

  I rozpiete tez koszule
  tak sie nosza wszystkie SZMULE !

  Polubienie

 61. W 1968 roku w Polsce tez byly protesty mlodych i czym sie to skonczylo starsi wiedza .
  Z jakich rodow sa ci mlodzi protestujacy ?
  Chyba nie z gojowskich – prawda kicia ?
  Byles juz na swiecie w 1968 roku ?
  Nie powielaj propagandy dobrze ci radze .
  Konczyles Uniwersytet Warszawski ,znasz Michnika ?

  Polubienie

 62. Co ty możesz radzić stary dziadygo z usraela . Radzę to ci ja . Pooglądaj ta bajeczkę :

  Potem zjedz trochę salcesonu z chlebkiem , który kupiles na talony . Pierdnij zdrowo w pościel i spać .
  Taka moja dobra rada dla ciebie dziadziu z ptasim mózgiem .

  Polubienie

 63. wpis Zbysia wykasowany na WPS około godziny 13.40 przez PAZIEM . Ponowne pojawienie się wpisów APA będzie ostrzeżenie za pisanie szaleństw po pijanemu . Prezes traci cierpliwość .

  Polubienie

 64. Ad Zbyszka vel opryszka

  W 1968 roku w Polsce tez były protesty młodych i czym się to skończyło starsi wiedza.

  Zapomniałeś dodać stary pryku, że to była zadyma młodych i starych szmuli, zwanych świńską inteligencją! Po dziś dzień, nikt naprawdę nie wie, o co w tym wszystkim chodziło, poza sami szmulami, no i… Strona rządząca (towarzysz Wiesław) twierdziła, że to wszystko przez towarzysza partyzanta (dzisiaj terrorystę) Miecia Moczara i Kazia Dejmka sugerującego, że Polską rządzą TOWARZYSZE ,,DZIADY” KALWARYJSKIE! Jak dla mnie, to była zwyczajna zasłona dymna rządzących, ukrywającą inną prawdę dotyczącą szmuli!

  Polubienie

 65. To zyles juz wtedy kicia ?
  Eeeee to ty stary juz jestes a mlodziaka udajesz i po gorach sie jeszcze zapewne wspinasz (portalowych).
  Eeeeej filozofie z pod samiutkich Tater.

  Polubienie

 66. kika 22 dzięki za link

  Tysiące młodych ludzi niezadowolonych z wyników wyborów prezydenckich w Ameryce wyszło w proteście na ulice: Los Angeles, Nowego Jorku, Filadelfii, Berkeley, Portland, Chicago, Seattle i Waszyngtonu. Palili amerykańskie flagi z okrzykami na ustach: „To nie jest mój prezydent”

  Od wtorku wieczór w co najmniej ośmiu miastach USA odbywają się masowe protesty w związku z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta. Ludzie wyszli na ulice między innymi w Nowym Jorku, Chicago, Bostonie i Portland.
  Już wcześniej wiele znaczących osobistości, w tym Barack Obama, wprost wyrażało swoją niezgodę na taki ewentualny wybór większości Amerykanów. Wiele gwiazd zapowiedziało, że w przypadku wygranej milionera, zamierzają opuścić kraj. Ludzie protestujący na ulicach krzyczą: – Trump to nie jest nasz prezydent! Wypowiadają się do kamer, że nie chcą, żeby „ten człowiek” był twarzą ich kraju. – To jakaś farsa – oburzają się.

  Tłum zgromadził się między innymi pod należącymi do prezydenta elekta „Trump International Hotel and Tower” w centrum Chicago, wyrażając swoją niezgodę na objęcie fotelu prezydenta przez przedsiębiorcę. Około 1000 osób skandowało pod budynkami.

  Może zrobią Amerykanom majdan?

  Polubienie

 67. Dziekuje Admin za materiały . Jestem wdzięczny .
  Tutaj podaje mijesce pracy Zenka antyszmula i antyszwaba:
  to ten Zenuś szurnięty gdzieś pracuje ? choroba .
  Wiem to jest miejsce pracy Zenka w usraelu .
  ciągnięcie druta ha ha ha .
  Zenek to jest pierwszy na zdjęciu . Tak ciągnie druta w Usraelu za 5 USd na godzinę i kanapkę z mortadelą u żyda . Zenek ciągnij dalej druta żydowi prawdziwy Pole.
  Brawa Zenek ciągnij druta dalej:

  Polubienie

 68. Ty serialowy „slowianinie” jeszcze cie tu ktos czyta ,wal na powrot do pazia !
  Dostales skierowanie na Olsztyn i Zakopane ?
  Ho,ho,ho to awans trollowski .
  Takiego nieudacznika jeszcze zaden portal oprocz WPS-ow nie goscil.

  Polubienie

 69. Następne wcielenia APUNI – CIPCIUNI anonim wariata do potęgi trzeciej . Rozmawiałem z wieloma ludzmi na różnych forach np jasiek z toronto i wielu innych . Każdy o APA mówił jedno zdanie :
  „Po prostu nienormalne towarzystwo „.
  Taka prawda APA tym razem pod nickiem anonim . Wy jesteście nienormalni . Wszystkie fora was znają . Wszędzie dostaliście bana i wszędzie unikają was jak kiły nieroby amerykańskie kupujące pasztetową za pieniądze podatników usmańskich , ale Trump was od stycznia do roboty zmusi a jak nie to do Guantanamo nieroby .

  Polubienie

 70. Popatrz się APUNIU – CIPCIUNIU na ta kiełbaskę , bo jak od stycznia nie wezmiesz się do roboty i będziesz dalej lawirował to takie kiełbaski będą tylko dla ciebie wspomnieniem rządzenia wspaniałych rządów Obamy gdzie tą kiełbaskę miałeś za FREE obiboku jeden :

  Polubienie

 71. Tutaj APA stoi za kawałkiem salcesonu w żydowskim hipermarkecie . Obok Zenek i czytelnik . Oczywiście wszytko to kupują za podatki usmańców nieroby jedne , ale te talony niebawem się skończą . Trump poucina wam jaja to jest biznesmen kapitalistyczny , a nie Armia zbawienia dla APA.

  Polubienie

 72. Przedstawiam wszystkich przyjaciół Zenka , czytelnika i Zbyszka w Usraelu dzięki uprzejmości KGB , które udostępniło tajne materiały . W tle tańczący Zenek , czytelnik i Zbyszek :

  Polubienie

 73. Tutaj Trumpek razem z Lubawiczerami inaczaj Chabad Lubawicz Trump prosi żydków z Chabadu o błogosławieństwo udziela im go rabin z Chabadu Ohela .
  I co głupia drużyno APUNIA – PIPUNIA:debile jesteście do potęgi trzeciej .

  Polubienie

 74. A kto z Putinem będzie zapalał Hanukę w połowie grudnia podobnie zresztą w Polsce z Maliniakiem . Czyżby nie ta sama sekta Chabad ? mądremu wystarczy wskazówka , głupi nic nie zrozumie .
  Chabad TRUMP USA = Chabad PUTIN Rosija = reset z Rosją i Chinami i urwanie jaj Palestyńczykom i Iranowi już na zawsze . proste ? jak budowa cepa .

  Polubienie

 75. Z Polski nic nie zostanie , bo powstanie tu całkowicie Judeopolonia z którą żydzi rosyjscy będą robić cudne interesy .
  Kto temu winien .?
  Niestety my durni Polacy goje , bo nikt inny .

  Polubienie

 76. TO JEST WPIS TOMASZA WYKUTEGO SWIETNY JEGO AUTORSTWA :
  Kolejna przesłanka świadcząca o planach LIKWIDACJI Państwa Polskiego, i Polaków jako Narodu.
  Gaz i ropa z Rosji idą do zachodniej JEWropy northstream’ami, tranzyt TIR i kolejowy ma omijać Polskę promami, itd. Chuje likwidują infrastrukturę, która w razie ewentualnej wojny mającej na celu stworzyć Nową Judeę, jednocześnie nie zakłóci dostaw strategicznych surowców tam, gdzie wojny NIE BĘDZIE. Bo wojna będzie tylko na terenie POLSKI, aby oczyścić ją jak najszybciej z niepożądanego „elementu”, czyli rdzennych, słowiańskich Polaków, którzy widać zbyt wolno wymierają na epidemię raka, i niezbyt ochoczo ostatnio emigrują…
  A żydki aż przebierają nogami, żeby zrobić na terytoriach Polski i UPAdliny „międzymorze”, czyli NOWĄ JUDEĘ!!!
  Rosjanom w sumie też to będzie na rękę. Pozbędą się w końcu głupich Polaków, którzy nie chcą być Słowianami.
  A z przyjaznymi parchami, którzy zasiedlą Polskę (Nową Judeę) interesy robić będą. Już bez FOCHÓW i ujadania…

  Polubienie

 77. Zygus robi specjalizacje z siania strachu .
  No,no zygus robisz postepy w nauce i lapiesz gdzie sie da wszelkie sciagi,najwiecej od pazia i kazia za dyche od sztuki .
  Radzimy ci przeniesc sie do mistrza na portal :

  http://www.monitor-polski.pl

  Tam napewno zrobisz doktorat ,a moze i profesure zdobedziesz .

  Dlaczego nie wyjechales do tej Grecji,masz odwage sie przyznac,obiecali ci podwyzke ?
  Nie wierz im to zdrajcy w bialych rekawiczakch.
  Uwazaj jutro swieto ,nie idz na marsz,bo tam moga byc lepsi od ciebie prowokatorzy ,wiec mozesz oberwac od „swoich”.

  Nasza rada dla ciebie :
  Nie smiec tego portalu ,bo odstraszyles nawet kicie zas adminowi psujesz reputacje ,malo tego sprowadzisz na niego tych w kominiarkach ,moze nawet i mundurowych.
  Jestes zygus nie do pokonania ,potrafisz rozerwac nawet kaftan bezpieczenstwa !
  Grozny przeciwnik sie nam trafil,na kielbase nas bierze.
  Marna to prowokacja ,bo jak zapewne wiesz swinie jedza swinie.
  Bywaj !

  Polubienie

 78. TY APUNIA – PIPUNIA tak śmieciłeś portale ,że juz na zaden nie wejdziesz ,bo masz bany wszędzie . U Maruchy masz u wielu czytelników opinię wariata i ban na zawsze nie mówiąc juz o PAZIEM , który cię ma serdecznie dość i wywala na zbity pysk z WPS a ty ciągle jak wesz do ogona psa wracasz na WPS – wczorajsze twoje wpisy zbysia konkretnie . Jasiek z toronto nazywa cię trollem wprost . Wszędzie gdzie pytałem każdy o was mówi wariat oczywiście opróćż Zenka czytelnika i zbyszka bo to twoje wcielenia . Opolczyk mi mówił ,ze u niego miałeś 10 nicków i sam siebie chwaliłeś aż dał ci bana . Przeciez to psychiatra się kłania .
  Kicia 22 odstraszyłem to juz sprawa kici dla mnie to mądry gościu w przeciwieństwie do was idiotów . Idzcie oglądać Oprah do tylko sie tylko dajaecie stare dziady do niczego innego byłbym zapomniał dajaecie się jeszcze do kupowania za pieniądze usmańskich frykasów za talony w żydowskich hipermarketach . Zblizaja się świeta nie zapomnijcie kupić karpia szyneczki i ciasteczek tez oczywiście za talony u żydów , bo wy nawet na to sami nie potraficie zarobić .
  Bywaj pocieszna nacirema i trolle typu zenek czytelnik , APA
  Tutaj admin wasze pisanie ma w tyłku to sobie piszcie tu dalej a gdzie oczywiście na BERDYCZÓw

  Polubienie

 79. TY APUNIA – PIPUNIA tak śmieciłeś portale ,że juz na zaden nie wejdziesz ,bo masz bany wszędzie . U Maruchy masz u wielu czytelników opinię wariata i ban na zawsze nie mówiąc juz o PAZIEM , który cię ma serdecznie dość i wywala na zbity pysk z WPS a ty ciągle jak wesz do ogona psa wracasz na WPS – wczorajsze twoje wpisy zbysia konkretnie . Jasiek z toronto nazywa cię trollem wprost . Wszędzie gdzie pytałem każdy o was mówi wariat oczywiście opróćż Zenka czytelnika i zbyszka bo to twoje wcielenia . Opolczyk mi mówił ,ze u niego miałeś 10 nicków i sam siebie chwaliłeś aż dał ci bana . Przeciez to psychiatra się kłania .
  Kicia 22 odstraszyłem to juz sprawa kici dla mnie to mądry gościu w przeciwieństwie do was idiotów . Idzcie oglądać Oprah do tego sie tylko nadajecie stare dziady do niczego innego byłbym zapomniał nadajecie się jeszcze do kupowania jedzonka za pieniądze podatników usmańskich frykasów za talony w żydowskich hipermarketach . Zblizaja się świeta nie zapomnijcie kupić karpia szyneczki i ciasteczek tez oczywiście za talony u żydów , bo wy nawet na to sami nie potraficie zarobić .
  Bywaj pocieszna nacirema i trolle typu zenek czytelnik , APA
  Tutaj admin wasze pisanie ma w tyłku to sobie piszcie tu dalej a gdzie oczywiście na BERDYCZÓw

  Polubienie

 80. APA wojaki sralaki z amerykańskiego psychiatryka . Tutaj mam wasze rady .
  Radzić to wy możecie takim samym idiotom jak wy sami .
  Moja część ciała , która przyjmie wasze rady:

  Polubienie

 81. Byłbym APUNIU zapomniał .
  Jeszcze niejaki pan Edward wywalił was z forum suwerenność na zbity pysk bo żeście się tam dziateczki cały czas kłócili z podobnym do was matołkiem zwanym Toronto . Dziateczki bezrobotne zrobiły sobie u pana Edwarda na suwerenności karczmę i się całymi dniami kłócili . Niejaki pan Edward u siebie na forum suwerenność nie wytrzymał tego wziął koński bat i pogonił kamandę APA ze swojego podwórka .
  Podobno sam major zaszczycił rozmową telefoniczną Edwarda , ale nic to nie dało .Edward orgazmu nie dostał zamknął temat i popędził towarzystwo . Szkoda bo miałem niezłą zabawę jak czytałem kłótnie bezrobotnych dziadków siedzących przed PC 24 godziny na dobę .
  PS APUNIU twój Toronto sprytniejszy , bo przyczepił się Edwarda jak mucha do kopy krowiej i dalej tam pisuje idiotyzmy po spożyciu coli usmańskiej sorry kanadyjskiej .

  Polubienie

 82. Ale fajnie,ale fajnie,ale fajnie,
  zygus dziala dzis na lajnie !

  Slowianski wolny najmita
  dzis kazdej roboty sie chwyta.

  Przyssal sie do kompa
  jedno i to samo wciaz brzaka.

  Gdy Polske obalali
  zygusia do Niemiec wyslali .

  Tam bauer szkolil go po brzbiecie
  dzis z niego panisko przecie.

  Zygus ty skarbie ,kochanie
  nie pozwol zonie na skonanie .

  Wez popros opolczyka
  by razem na kompie bzykac.

  Popros tez jaska z Toronto
  by sledzil kazde kaczatko.

  Edwarda nie kop przecie
  on inne sprzata smiecie.

  Mozesz liczyc na pazia
  uwazaj na koziarza !

  Wiec jak zygusiu kochany
  idziesz z nami w tany ?

  Wiemy,wiemy jakie ci dano zadania
  nie ujdziesz wojakow lania !

  Polubienie

 83. Dzis swieto NIEPODLEGLOSCI,
  duzo w Warszawie jest gosci.

  Rocznica to wielka ,wiec marsze i parady
  my zapytamy jedno – nie dacie ZDRAJCOM rady ?

  Tak,tak ZDRADA TO NARODOWA
  nie jeden pod KOD-em sie chowa .

  Zobaczcie na twarze maszerujacych
  po zdradzie do gory sie pnacych .

  Ile to partii powstalo (?),
  im ciagle wszystkiego jest malo.

  Czy sa wsrod nich POLACY ?
  wladzy nie daja na tacy.

  Moze i sa lecz miernoty
  tacy od szarej roboty .

  Madrych juz dawno pozamykano
  lub wilczy bilet dano.

  Wielu juz USMIERCONO,
  NIKT NIE STANAL Z OBRONA .

  Nie wziela ich cholera ,
  zabito takze LEPPERA !

  GDZIE WIEC TA NIEPODLEGLOSC ?
  PRZEBIJA SIE NADAL PODLOSC !!!

  Podlosc zdrajcow i slugusow
  pasozytow i kapusiow .

  Tych nigdy nie brakuje
  a na czele ida zboje .

  Czy da sie te marsze powstrzymac ?
  Da sie ,ZA POLSKIE RECE SIE TRZYMAC !

  WIEC BIERZMY SIE ZA ROBOTE
  ZNISZCZYMY KAZDA NIECNOTE !!!

  Polubienie

 84. Oto Zenek piszący wiersz szalony wiersz , aby dziś umieścić go na wierni Polsce . Zenek co ty dziś wąchał ? dym z cygar usmańskich?

  Polubienie

 85. Zenuś znowu zamieściłes swój wierszyk na WPS mimo ,ze PAZIEM mówił ci juz 10 razy won i weg . miarka się przebrała dziś dostaniesz ban na stałe . PAZIEM naprawdę jest juŻ wściekły przez to waszE trollowanie na wPS
  Wierszyk jaki Zenek dziś umieścił na WPS
  Zenek
  11 Listopad 2016 o 14:24
  Czarna mycka ,biala mycka i kapelusz takoz jest,
  czy to Polak czy to ruski,nie rozrozni zaden pies.

  Czleka mozna poznac z oczu , z nosa uszu i figury
  takze w tancach i rozancach wiedzac,ktory to jest ktory.

  Z Zyda polak (?) zaden problem,z jakiej rasy przeciez wiesz
  tak z imienia jak nazwiska,watpic smiesz ?

  Nam POLAKOM nie sa dziwne zachowania wszelkich wszy
  ,inna sprawa z MIESZANCAMI,ci nabiora cie na lzy .
  CZŁOWIEKU DAŁBYS JUZ SPOKÓJ .NIE RÓB CHLEWU Z WPS . NIE TROLLUJ !!!!!!!!!!! BO PAZIEM WYCIAGNIE KONSEKWENCJE I SLOWA TAM JUZ NIE NAPISZESZ – BAN NA STAŁE .

  Polubienie

 86. Brawo ,
  zygmus wrocil z Wenezueli !
  Nie dokazuj,zygmus nie dokazuj ,zaden z ciebie taki sobie troll
  od druzyny nasze sie odpier..l ,bo cie zwinie kazda reka w rol !

  Polubienie

 87. Powiadomienie
  PAZIEM wykasował post Zenka APA – godzina 15: 12 i od jutra APA mu już ban na stałe na WPS , bo prezes jest już za mocno zdenerwowany kasowaniem idiotycznych wpisów tych ludzi .
  Won z WPS APA !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 88. Z danych KGB
  KGB udostępniło zdjęcie rozpacz APA w 2015 roku , gdy w żydowskim hipermarkecie zabrakło karpi . Oj laboga jak APA płakał :

  Polubienie

 89. Ważna informacja : dzisiejszy wpis APA w tytule Amerykańska zapora dla prawdy zaczyna pękać!
  został wykasowany o godz 17 : 45 przez PAZIEM . jutro ostrzeżenie dla APA za trollowanie .

  Polubienie

 90. Biedny ten nasz APA
  Tam go kasują, tu go prześladują.
  Myślę, że powinien ogłosić nowe zaciągi do swojej drużyny.

  Rosyjska grupa okrętów, w której skład wchodzi lotniskowiec „Admirał Kuzniecow” dotarła do wybrzeży Syrii – poinformował w sobotę kapitan „Admirała Kuzniecowa” Siergiej Artamonow.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201611124231538-admiral-kuzniecow-rosja-syria/
  i komentarz ze strony

  Pasza Strielnikow

  Chyba szykuje się coś większego. Bez powodu Rosjanie by tej armady przez tysiące mil nie ciągnęli.

  Polubienie

 91. Proponuję taki nowy zaciąg do drużyny APA . To go wzmocni .Zacznie skutecznie walczyć przeciw szmulom i mieszańcom oraz bolszewii PAZIEM:
  witam anonim kopkę zrobiłeś i gotowy do boju na portalu ,a APA i czytelnik poszli na streaptease . powodzenia . Dziadunki nie zapmnieć wcisnąc do majteczek pięknej kobiety 5 USD w knajpie .
  Oto nowy zaciąg drużyny APA :

  Polubienie

 92. Swoją drogą Kuzniecow to tylko mały lotniskowiec więcej Rosjanie nic nie mają z lotniskowców ,a wiadomo w usraelu amok powyborczy jeden prezio nic juz nie robi drugi do stycznia nic nie moze robić to Putin to wykorzystuje . W amoku to są raczej nasi Chazarzy jak Singer , Kalksktein i reszta alibaby i 40 zbójów.

  Polubienie

 93. Jak miło popatrzec jak skundlone chazarstwo pozamykało gęby po wyborach . Juz takich gierojów w nich nie ma jak to u chazarstwa nie ma protektora nie ma odwagi i stoperan cały czas od wtorku biorą aby powstrzymac sraczkę ola Boga co teraz będzie z kumplami żybobanderowcami w Upadlinie ha ha ha . Może stary prezydent wróci na Ukrainę .dobrze by było .

  Polubienie

 94. The electoral college could still stop Trump, even if he wins the popular vote
  Donald Trump will be the GOP’s presidential nominee. Within the party, talk of a brokered Republican National Convention or even a supporting a third-party candidate has circulated among those hoping to stop him from becoming the next president, leaving Trump antagonists across the spectrum to ponder whether there’s any fail-safe left, after November, to stop a Trump administration from becoming a reality.
  There is. The electoral college.
  If they choose, state legislators can appoint presidential electors themselves this November, rather than leaving the matter of apportioning electoral college votes by popular vote. Then, via their chosen electors, legislatures could elect any presidential candidate they prefer.
  Całość
  https://www.washingtonpost.com/posteverything/wp/2016/03/17/if-no-one-else-stops-trump-the-electoral-college-still-can-its-in-the-constitution/

  Polubienie

 95. Przypadkowo wszedłem na swój wcześniejszy post o „zgnieceniu finansowym”. Sądząc po wyczynach na nim tandemu „Zyguś – APA” to już na wiernipolsce otrzymujemy dokumentację o TOTALNYM ZGNIECENIU – BA ZESZMACENIU SIĘ – UMYSŁOWYM na tym portalu bardzo aktywnych „dyskutantów”. Tak trzymać dalej, elektronika wszystko po świecie rozniesie.

  Polubienie

 96. przepraszam ale na zaczepki APA muszę odpowiadać . Jeżeli dziady nie będą zaczepiać z mojej strony będzie spokój .
  Zamieszczam teraz bardzo ciekawy materiał . Dla normalnych .APA nie słuchać :

  Polubienie

 97. APUNIA – pipunia odpowiadam : wiernym mądrym ludziom patriotom a nie takim psycholom jak ty . Ponjał psychiczny dziadku . Idz zjedz pasztetowej , zagryś bananem i popij herbatkę . Pierdnij sobie w pościel i idz spać , a poważne sprawy został patriotom i poważnym ludziom . Ty potrzebujesz psychiatry natychmiast.

  Polubienie

 98. Zyga co ty sobie sam juz zaprzeczasz ?

  Wiec dam ci kilka rymkow
  bo zaciagasz wiele dymkow.

  Wiec staruszek szwab filozof
  dal nam zdjecie z jedna poza .

  Kicia micia to dostrzegla
  wiec zygusia juz ostrzegla.

  „Zygus drogi zygus mily.
  ni pchaj ludzi do mogily „.

  Zygus prosby nie posluchal
  cycki zonie wprost nadmuchal.

  To lubieznik,to niecnota
  nawet jej chcial wsadzic knota !

  Jednak to rodzinna sprawa
  czytelnikom wprost zabawa .

  Dzis profesor juz zgarbiony
  chyba nie ma nawet zony .

  Zyje ciagle wspomnieniami
  wszelkich bogow ,ich wojnami.

  Skonczy biedak swoje zycie
  takie jest komuny bycie .

  Skona zygus,skona kicia
  dla mieszancow nie ma zycia.

  Polubienie

 99. Czyj to, cyrk,czyje malpy ?
  Zyga ,to ty od BAT-a.

  Oj bylo dobre obuwie od tej wytworni butow na prawdziwej skorze a nie rakopedne sztucznosci zwane adidasami czy innymi podrobami.
  Goj produkowl a zyd sprzedawal.

  Z tym APA to ty zyga masz cos na pienku ?
  Przeciez bardzo madrze pisza ludzie z tej druzyny wojskowej do sumien ludzkich , a ty co prowizorke z powielaniem odstawiasz ???
  Wstydz sie bedac takim szmulem czy szwabem .

  Chyba wiesz kogo nazywa sie dzis szmulem i szwabem ?
  Zapytaj tych od APA to ci wyjasnia jak nie wiesz.
  Moze i admin odkryje post na to nazewnictwo,ktore zlikwidowal w nim wszystko bylo wyjasnione kto szmul a kto szwab.
  Czyzby sie sam bal,ze to i jego dotyczy ?

  Polubienie

 100. Kolejny wpis APA pojawił się na WPS o treści :
  APA
  15 Listopad 2016 o 14:34
  „I co wyciales nasz post – ku chwale bolszewikow ?”
  PAZIEM wykasuje go około godziny 19.00 . APA szykuj się na ostrzeżenie już ostateczne z powodu trollowania na WPS .

  Polubienie

 101. Powtarzaj to w nieskonczonosc zyga to moze innym czytelnikom sie utrwali kazde twoje klamstwo .
  Jak pracowales u bauera w szwabskim raju ,pewno przeciwczyles goebelsowska propagande i upewniasz sie czy klamstwa powtarzane po wielokroc ktos przyjmie „za prawde”.
  Faktycznie z ciebie jakis nieudacznik ,by ciagle powtarzac to jak afrykanska papuga .
  Pisz zyga pisz szmule i szwaby napewno dadza ci wiare i wsparcie .
  Tylko adminow nie podpuszczaj ,bo moga z durnia miec maly ynteres.
  Czerpales nauki na „uniwersytecie opolczyka ” ?
  Uwazaj on dziala po obu stronach barykady i jest dobrze wyszkolonym psem gonczym ,zaden bolszewik z pokolenia mu nie dorowna .
  Na spotkanie z nim nie zapomnij zabrac mycki w kolorze czarnym !

  Polubienie

 102. Czytelniku APA nieudacznikiem to jesteś ty a nie moja osoba , gdyz ja w przeciwieństwie do ciebie zapracowałem na moją emeryturkę ciężką harówką ,a ty żresz na koszt usmańców produkty zywnościowe z zydowskich hipermarketów .
  I co pasozycie kto tu jest nieudacznik :
  nie zapomnij jutro kupić pól kilo słoniny przetop następnie na skwarki , kilo kiełbaski , masełko ,śmietankę . kawusię a z czego to? z usmanskich talonów :
  hahahaha hihihi pocieszna nacirema pasozycie :
  Oto czytelnika ostatni zakup w zydowskim hipermarkecie za talony :
  pyszna kaszanka mniam mniam .

  Polubienie

 103. Zawiadamiam ,że post APA wczoraj także został usunięty przez PAZIEM około 23.00 pod mądrym wpisem pana Darka . APA będzie ostrzeżenie za trollowanie na WPS .
  Najbardziej debilme są tu wpisy APA i pab dr na 100% się z tym zgodzi .

  Polubienie

 104. słowa Adm cytat w stosunku do APA – JAPA :
  „W końcu to już szósty czy siódmy rok mija jak założyłem tą stronę i APAcza ani nie blokuję ani ostatnio nawet mu nie dokuczam, a wszystko za frajer i za darmochę, nierzadko też różne dogaduszki z jego strony znosząc, kto mi płaci i komu ja służę, a strona przecież narodowa i słowiańska i zawsze APAczowi i jego twórczości dostępna.
  No jak APA, kogo sfinansujesz złotówką Wiernych Polsce czy WPS1?”

  Polubienie

 105. Witanko nowy nick Kamandy APA . Tym razem obserwator . Widzę ,że pielęgniarz w wariatkowie dał PC na parę godzin . Poklikajcie sobie .
  Oto APA – obserwator walczący ze szmulami , szwabami i mieszańcami :
  Informacja :
  PAZIEM wczoraj wykasował twój wpis z WPS około 23.00 . Nie trolluj świetnych wpisów pana Darka .
  APUNIA walcząca ze szmulami :
  APA kamanda gotowa do walki ze szmulami :

  Polubienie

 106. Nie blokuj wstawkami zdjeciowymi i filmowymi portalu nieuku !
  Tego cie tylko nauczyli,potrafisz cos z sensem od siebie napisac ?
  To juz idiota czy debil wiecej dokonac moze lub malpa przy kalwiaturze.

  Polubienie

 107. Co wam tam głupie stare dziady w psychiatryku usmańskim taki slaby internet dają . oj jaka szkoda . wynosić się stąd postrzeleńcy wtedy zrobi się tutaj przyjemnie , bo to porządny portal nieroby usmanskie kupujące żarcie w marketach żydowskich za talony , a tutaj kreujące się na patriotów gierojów .
  WEG z tego portalu i polskiego internetu chociaż wszędzie macie już bany i dziadygi stare i tak piszecie na Berdyczów .
  I przestać mi tu na tym portalu opluwać porządnego człowieka pana dr . Wy wszędzie tak zaczynacie potem wariatom dają bana tylko tutaj mają do was anielską cierpliwość i jak pisał do was admin dajcie za tą cierpliwość chociaż 1 PLN na ten portal .
  WEG stąd wariaci z usmańskiego psychiatryka i portal będzie super .
  Pozdrawiam pana dr serdecznie z serca :
  PS – APA = LWP i obserwator pielęgniarze was pilnie szukają . Mają leki dla was od głupoty . Zapomnieli wam wczoraj na noc dać i mogą przez to wylecieć z roboty stąd dziś wasze trollowanie na tym portalu ;
  Tak się zachowuje APA obserwator gdy mu w psychiatryku leków nie dali :

  Polubienie

 108. Dziś kolejne dwa wpisy ukazały się na WPS kretyna APA tym razem nick obserwator :
  zostaną one wykasowane z WPS przez PAZIEM około 18.00 .
  Oto ich treść :

  obserwator
  16 Listopad 2016 o 09:14
  Zygo pablo w gowno wpadlo – znowu !

  Lubię

  Odpowiedz
  obserwator
  16 Listopad 2016 o 09:18
  Kiedy skonczycie pisanie i zaczniecie w morde lanie wrogow polskich ?
  To juz jablonowski nowy mundur sobie uszyl a wy co ,mossadowskimi jestescie ?

  Polubienie

 109. Gojom filmy pokazali
  kabarety nagrywali,
  wciaz seriale sobie kreca
  tym durnote ciagle mecza .

  Zyga na portalach fryga
  pokazuje co sie da,
  szmul ze szwabem mu przygrywa
  na onetach wszystko gra.

  Nie ma to jak w polskim raju
  za darmoche wsio juz daja
  zarlo strute i napitki
  po nich wszyscy sa do bitki !

  Zyga z wojskiem walczyc chce
  chyba go pokryje mech ?
  Tak sie meczy,tak sie poci
  i przytula sie do cioci.

  Cioty na portalach sa
  opasle swe brzuchy pna.
  Ciota Zyge dzis przytuli
  przeciez nie ma on matuli.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s