Wracając do polityki


Dopóki rządziła koalicja PO, PSL Internetowi kibice rządzących całą swoją krytykę nakierowywali na te właśnie partie i rząd z tego układu. Ale rządy się zmieniają, jedne partie wygrywają inne przegrywają i mamy już od pewnego czasu u władzy PiS i pisowskie rządy.

Co w związku z tym się zmieniło. A no nic się nie zmieniło, przynajmniej jeśli chodzi o krytyków tych z Internetu. Dalej krytykują. Dla nich nie ma dobrej zmiany dla nich jest dalej poletko do krytyki. Dalej mamy takie określenia jak żydorządy, niepolskie rządy, rządy agentury, szkodniki itp.

Pani premier Beata Szydło wydaje się być kobietą i politykiem bardzo zrównoważoną, jej sztandarowe hasło wyborcze ,,dobra zmiana” pozostaje nadal w użyciu. Co więcej stara się usilnie wcielać je w życie. Pięćset plus dla polskich rodzin, to 500 zł dla każdego dziecka, na buty, odzież, na bułkę z masłem, na dodatkowe płatne zajęcia jak chociażby nauka pływania na basenie czy pod żaglami.

Nie wszystkim to się podoba?

Ano są i tacy co to krytykują, co wieszczą, że budżet tego nie wytrzyma, albo inni, że te pieniądze ojciec menel przepije, tak jakby sugerując że Polak to menel i pijak.

Obecny rząd dobrej zmiany właśnie przywrócił okres przejścia na emeryturę do wieku jaki obowiązywał w czasach PRL.

To dobra zmiana i słuszna decyzja.

I tu niektórym się to nie podoba, bo niby emerytury będą niższe. A czy ktokolwiek emerytom zabrania dorabiać? Czy nie jest dobrą sytuacja kiedy mężczyzna w wieku 66 lat posiada stałą, nawet jeśli niewielką emeryturę pozwalającą mu na przeżycie? Jeśli chce więcej, może sobie spokojnie dopracować dodatkowo choćby jako cieć, na pół czy ćwierć etatu, lub we własnym ogródku czy garażowo piwnicznym biznesie. Kobieta nie będzie musiała pracować do 67 roku życia i jest to dla naszych pań wielka i dobra zmiana. Ale jeśli będzie chciała, jeśli będzie miała zdrowie i odpowiednio dużo energii też może. Nikt jej tego nie zabroni. Wiem to po swojej już ponad siedemdziesięcio letniej żonie. Pracuje, zarabia, nie narzeka.

Wczoraj Jarosław Kaczyński zapowiedział, że kwota wolna od podatku zostanie zwiększona. I to też dobra zmiana. To dotyczy także i mnie. Zawsze nieco zostanie w mojej kieszeni na drobne wydatki i drobne przyjemności. Zapowiedział także zmiany w edukacji, w służbie zdrowia w sądownictwie. Bez wątpienia w tych gałęziach mogłoby być znacznie lepiej i tu rząd ma też wiele do zrobienia i mam nadzieję że zrobi odpowiednio dużo i w dobrym kierunku.

No więc co z tego narzekania na obecne rządy, robią dobre zmiany, chłopaki starają się nawet podnieść gospodarkę, bo z tym i społeczeństwo byłoby bardziej zamożna. W tej dziedzinie mocni akurat nie są, bo to przecież politycy a nie menadżerowie przemysłu. Morawiecki to bankier nie inżynier, ale stara się choćby jakoś zachęcić , utrzymać temat gospodarki  na górze, na wierzchu.

Z drugiej strony my jako społeczeństwo zamiast krytykować moglibyśmy wspomóc ten rząd, własną inicjatywą, dobrym pomysłem, zorganizowaniem się dla ruszenia z większą produkcją.

Tylko czy nas na to stać?

Z pewnością tak. Wielu z naszych obywateli radzi sobie znakomicie i nie sposób nie zauważyć że w Polsce następują zmiany, że jednak nasz kraj poszedł do przodu, unowocześnił się, że pięknie się buduje, że mamy wyższy standard życia, że lepiej nam się powodzi.

Tu sprawdza się druga część starego polskiego powiedzenia ….sami nie wiecie co posiadacie. A posiadamy bardzo wiele i warto mieć to na uwadze.

 

Reklamy

150 uwag do wpisu “Wracając do polityki

 1. Opublikowany 21.10.2015
  Środa, 21 października br. na długo zapadnie w pamięci najmłodszych obywateli miasta, którzy na razie uczęszczają do Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami”. Otóż dziś, zgodnie z wieloletnim ceremoniałem przedszkolnym, odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka dzieci, które w tym roku szkolnym zawitały pierwszy raz do przedszkolnej społeczności „Pod Żaglami”

  Polubienie

 2. Admin ty wrociles do polityki ale zyga nie chce .
  Mozesz go upolitycznic ?
  On przeciez tylko donosi na innych co to mu przeszkadzaja byc liderem twego portalu.
  To az bije w oczy i innym przeszkadza w dyskusji ,malo tego ten czlowiek to jakis nienormalny troll z takimi wpisami ,nic na temat ,ktory zapodajesz .
  Skad on pisze z Polski czy z innego kraju ,mozesz zdradzic „tajemnice” ?

  Polubienie

 3. anonim
  Mamy tu na portalu dwóch tropicieli
  Jeden tropi szmulów i szwabów drugi tropi tego pierwszego.
  Drugi donosi, pierwszy skargi wnosi, adm to znosi i o zgodę prosi.

  zdradzam,, tajemnice” , pisze z Polski, wiec bez obawy że anonima dopadnie za oceanem

  Polubienie

 4. Nasz kazdy anonim takiego lachmyte donosiciela gdy w rece wpadnie rowna z poziomem gleby.
  Zreszta ,kto w LWP sluzyl dobrze o tym wie .
  Kto nie sluzyl to sie dowie w swoim czasie.
  Lac dziada niech sie po koszarach nie plata i zerka za winkla.

  Polubienie

 5. Zawiadamiam ,że jak tylko prezes PAZIEM będzie miał dostęp do internetu natychmiast będą wykasowane wszystkie wpisy APA z wczorajszego dnia jak również dzisiejsze wpisy APA anonim opluwające czytelników WPS . Około godziny 22.00 wszystkie wpisy APA będą usunięte z portalu WPS .
  Przygotowywane jest bardzo poważne ostrzeżenie dla APA za trollowanie na wierni Polsce Suwerennej . Ukaże się niebawem .

  Polubienie

 6. Tajne dane KGB udostępnione odtajnione na temat życia anonima z drużyny APA .
  w młodości pasał świnie w PGR . Oto odtajnione zdjęcie :

  Polubienie

 7. Adminie pisałem już ci setki razy dlaczego ja tym siedmiu krasnalom z kamandy APA nie odpuszczę i będę robił tu z nich Monthy Pythona .Chyba mnie zrozumiałeś mój dobry przyjacielu i mam od ciebie carte blanche na taką działalność . W momencie gdy siedmiu szwejków zniknie z tego portalu moja działalność będzie skończona i będę jedynie go czytał bo jest super.
  Macie jakieś dane gdzie finansowo można wesprzeć portal ; numer konta itd.

  Polubienie

 8. Odtajnione dane KGB .
  Na odtajnionych materiałach widać anonima i czytelnika z APA podczas pełnienia służby wojskowej w armii PRL .
  to są materiały specjalnego znaczenia odtajnione przez KGB

  Polubienie

 9. zyga bat na APA
  …Macie jakieś dane gdzie finansowo można wesprzeć portal ; numer konta itd….

  Konto mamy, ale jak na porządnych ludzi przystało nie bardzo jest tak brać pieniądze za nic.
  Dla tego jeśli chcesz nas wesprzeć, to my w zamian jakiś podarek też powinniśmy ofiarować.
  Wybierz sobie zyga z tych obrazków jakie przed chwilą dodatkowo umieściłem pod wpisem Polityka czy zabawa https://wiernipolsce.wordpress.com/2016/11/16/polityka-czy-zabawa/ i jeśli który ci się spodoba to ….
  To nie są obrazy, to tylko szybkie szkice olejne na sklejce, płycie podłogowej tekturowej albi na boazeryjnej. wielkości takiej że nie musiałem nawet sięgać po aparat fotograficzny tylko skanowałem na zwykłym skanerze formatu A 4 więc kwota nie musi być porażająca i nie taka jak to walą w galeriach warszawskich, ot parę złotych.
  Przy okazji, jakby ktoś miał laptopa używanego ale w miarę dobrym stanie i minimum ,,15″ ekran to chętnie za jakiś lepszy obraz olejny na płótnie bym zamienił. Temat obrazu dowolny, jeśli nie mam gotowy to namaluję według życzenia

  Polubienie

 10. W USA też mamy dobrą zmianę.
  Żydzi gotowi do pracy w administracji Trumpa na czołowych stanowiskach. Prawie wszyscy to neokoni. Niedługo lista żydów powiększy się o następne osoby aspirujące do rządzenia Stanami.
  David Friedman
  Jared Kushner
  Boris Epshteyn
  Stephen Miller
  Steven Mnuchin
  Lewis Eisenberg
  Michael Glassner

  Polubienie

 11. cyt. treść postu:
  „Wielu z naszych obywateli radzi sobie znakomicie i nie sposób nie zauważyć że w Polsce następują zmiany, że jednak nasz kraj poszedł do przodu, unowocześnił się, że pięknie się buduje, że mamy wyższy standard życia, że lepiej nam się powodzi.”

  Panie adm-inie również jestem gotów wesprzeć ‚stronę’. Jednakże pod jednym warunkiem. Wcześniej dowiem się od Pana, gdzie ja mogę zakupić takie same zakłamujące rzeczywistość – ‚różowe okulary’ …?

  Gdyż w moim przekonaniu, jedynymi instytucjami, które faktycznie mogą mówić o jakimś odczuwalnym wzroście w ‚naszym kraju’ – to są po prostu banki oraz parabanki.
  Wystarczy tylko zauważyć ilości emitowanych w ostatnim czasie reklam telewizyjnych, w których lichwiarze gotowi są pożyczać pieniądze obywatelom już NIE na kolejne ‚zabawki’, ale na spłatę uprzednio zaciągniętych kredytów…

  cyt. tamże:
  „Tu sprawdza się druga część starego polskiego powiedzenia ….sami nie wiecie co posiadacie. A posiadamy bardzo wiele i warto mieć to na uwadze.”

  Przede wszystkim długów, ‚starzejących się zabawek’, nadmiaru pracy oraz zmartwień…

  Polubienie

 12. Zdaniem się z panem dylem .
  Ten artykuł admina zupełnie nieudany jakbym czytał GW Szechtera chociaż i ona tak nie basuje swoim ziomkom .
  Admin za dużo wypił piwa z pewnego Dyskontu , który ma nazwę owada w nazwie . Piwko za puszkę po 1.80 i taki nam artykulik wysmażył mający nic wspólnego z rzeczywistością .
  Admin jak wybiorę dam znać .
  DRUKOWANE
  DO APA PIERWSZEGO SZWEJKA KAMANDY APA SIEDMIOOSOBOWEJ .
  OTO NAJBLIŻSI WSPÓLPRACOWNICY TRUMPA TWOJEGO IODLA , KTÓREMU LIŻESZ ROWER OD DAWNA
  PEWNE INFO :
  SAME ZYDKI APUNIU PRAWDA . TOZ TO SAME SZMULE PRZY TYM TRUMPIE .
  SZUKAJ TAM W USRAELU JAKIEŚ PORTALU I PROTESTUJ PO SZMULE KOCHAJĄ TRUMPA .
  TYLKO KTO WTEDY DAŁBY CI TALONY NA SZYNECZKĘ , MASEŁKO , SŁONINKĘ , KAWUSIE W ŻYDOWSKICH HIPERMARKETACH .
  CISZ SIĘ TALONAMI , BO OD STYCZNIA TRUMP DELETE TALONY DLA SZWEJKA NR 1 DRUŻYNY APA .
  OTO WSPÓLPRACOWNICY TRUMPA W NOWEJ ADMINISTRACJI USRAELA :

  OTO OD STYCZNIA NOWI KUMPLE TRUMPA W ADMINISTRACJI NOWEJ ADMINISTRACJI .
  Jason Greenblatt
  David Friedman
  Jared Kushner
  Boris Epshteyn
  Stephen Miller
  Steven Mnuchin
  Lewis Eisenberg
  Michael Glassner
  APAUNIA ZROBISZ W STYCZNIU TRUMPOWI LODA O SMAKU WANILIOWYM . ZROBISZ ZROBISZ . BĘDZIE PYSZNY I WIELKI KOZIOŁKU MATOŁKU.

  Polubienie

 13. Przypomnę adminkowi osiągnięcia żydoreżimu i jak to gojom żyję się dobrze w Judeopolonii po 89 roku , gdy Chazarzy przejęli władzę .
  1. Rozwalenie całkowite polskiego przemysłu . Dziś w 2016 roku po tym jak PRL doprowadził przemysł do rozkwitu dziś 2106 mamy hu… dupę i kamieni kupę .
  2. Bezrobocie razem z ukrytym około 15 % . Te dane GUS ,że niby 8,4 % to bajki i żwirku i muchomorku .
  3. Całkowite rozwalenie dobrej PRLowskiej armii i zastąpienie ją najemnikami walczącymi w interesie usraela np Afganistan .
  Żydorezim wydal np na powyższy Afganistan około 200 mln USD z pieniędzy gojowych podatków .
  3. Zniszczenie koszar i szaper i złodziejstwo z tego co tam zostało .
  4. Od 89 roku ministrami MON zostają totalni idioci nic nie wiedzący o armii . Tak jest aż do dziś 2016 roku .Mądrzejsi nawet od nich byli PRL zupaki a znałem takich wielu .
  5. Rozpierd… slużby zdrowia , aby goje szybciej zdychali i aby tworzyć tu szybciej Polin wymarzony .
  6. Około 2020 roku polskie dzieci będą juz miały bardziej zepsute zęby niz dzieci wietnamskie . Stomatologia dla dzieci w ogóle nie istnieje .
  7. 500 tys dzieci w Polsce głoduje .
  8. Co roku na Lubelszczyznie organizuję się akcje pomóz dzieciom przetrwać zimę , aby pomoc biednym dzieciom .
  9. W Polsce od 89 roku więcej ludzi popełniło samobójstwo z powodu braku pracy niż było ofiar wirusa Ebola w Afryce .
  10 Żydoreżim doprowadził do tego ,że z Polski wyjechali młodzi przedsiębiorcy ludzie w liczbie 5 mln .
  11. Żydoreżim doprowadził do najwiekszego z historii wewnętrznego zadłużenia z Polski , a tak gnidy opluwają do dziś Gierka bo wział w sumie 20mld kredytu z czego coś zrobiono nie poszły w błoto . Następne 20 mld to naleciało odsetek z pozyczki .
  12. Całkowite zniszczenie polskiej wsi .
  13. Całkowite zniszczenie polskiego górnictwa i hutnictwa .
  14. Całkowite zniszczenie przemysłu stoczniowego .
  To tak napisałem 10% szkód jakie wyrządziła chazarska szarancza po 89 roku , a goje co? nic uśmiech od ucha do ucha , chwalą Judeopolonię bo tak tu świetnie a żaden nie zaprotestuje gdy Chazarstwo więzi lidera zmiany .
  Podsumowując
  Niestety ten kraj ginie i to juz koniec a nam pozostał płacz .

  Polubienie

 14. drukowane:
  CZYTAM TEN FRAGMENT I MAM PYTANIE ADMINIE NIE OBRAŻ SIĘ CO TY ĆPASZ? JAKIEŚ ZIOŁO INDYJSKIE BO MASZ TOTALNY ODLOT :
  Wczoraj Jarosław Kaczyński zapowiedział, że kwota wolna od podatku zostanie zwiększona. I to też dobra zmiana. To dotyczy także i mnie. Zawsze nieco zostanie w mojej kieszeni na drobne wydatki i drobne przyjemności. Zapowiedział także zmiany w edukacji, w służbie zdrowia w sądownictwie. Bez wątpienia w tych gałęziach mogłoby być znacznie lepiej i tu rząd ma też wiele do zrobienia i mam nadzieję że zrobi odpowiednio dużo i w dobrym kierunku.

  No więc co z tego narzekania na obecne rządy, robią dobre zmiany, chłopaki starają się nawet podnieść gospodarkę, bo z tym i społeczeństwo byłoby bardziej zamożna. W tej dziedzinie mocni akurat nie są, bo to przecież politycy a nie menadżerowie przemysłu. Morawiecki to bankier nie inżynier, ale stara się choćby jakoś zachęcić , utrzymać temat gospodarki na górze, na wierzchu.

  Z drugiej strony my jako społeczeństwo zamiast krytykować moglibyśmy wspomóc ten rząd, własną inicjatywą, dobrym pomysłem, zorganizowaniem się dla ruszenia z większą produkcją.

  Tylko czy nas na to stać?

  Polubienie

 15. jEŻELI TY SZNAOWNY ADMINKU WIERZYSZ KALKSTEINOM , SINGEROM ORAZ TEJ BANDZIE NO TO POWODZENIA , ALE DAM CI GŁOWĘ ŻE NIC NIE ZROBIĄ A TYŁEK JESZCZE CI BARDZIEJ ZRUCHAJĄ . WSPOMNISZ MOJE SŁOWA.
  PRZYPOMNIJ ILE RYZY OBIECYWAŁ I TEZ SIE TYM PODNIECAŁEŚ AZ CI 7 LAT TEMU PTASZEK RÓSŁ DO POŁ METRA Z PODNIETY .I CO ? A NO ODPOWIEDZIAŁ CI PEWIEN CWANIAK , KTÓRY PIL WINKO ZA 500 PLN NA KOSZT GŁUPIEGO GOJA HU… DUPA I KAMIENI KUPA.
  LUDZI MYSLEĆ BO NAM ŻYDKI TAK TYŁEK PRZELECĄ ZE NAWET KOPY NIE ZROBIMY.

  Polubienie

 16. oCZYWIŚCIE Z PIENIĘDZY GOJOSTWA IDĄ SPORE PIENIĄZKI NA EKSHUMACJE kACZYŃSKICH ? A GOJE CO USMIECH NA TWARZY I SUPER ŻYC NIE UMIERAĆ , WAZNE ZE NAM KALKSTEIN DAŁ PO 500 STÓW . DAMY DZIECIOM NA FRYTKI , HAMBURGERY , COLE POJDZIEMY NA ZAKUPY DO ŻYDOWSKICH MARKETÓW I PIENIĄZKI ŻYDKI OD GŁUPICH GOJÓW I TAK Z POWROTEM DOSTANĄ .

  Polubienie

 17. APUNIU – CIPCIUNIU szwejku zapoznaj się z tym dokładnie i liż dalej rowek Trumpowi .
  A za te poparcie APUNIU – CIPCIUNIU to juz ci Trump zafundował roczny karnet do klubu Go Go na Florydzie .Ma ci go wysłać w styczniu . Tak mówili w zydowskich mediach w Usraelu:

  Polubienie

 18. Wczorajsze posty APA anonim opluwające Pablo – patriotę wykasowane przez PAZIEM wczoraj o godz 22.40 . W poniedziałek ostrzeżenie dla APA i pouczenie co mu grozi prawnie za trollowanie na WPS .

  Polubienie

 19. Wczorajsze posty opluwające patriotę Pablo wykasowane przez PAZIEM o godz 22.40 . W poniedziałek poważne ostrzeżenie dla APA co mu grozi za trollowanie na WPS od strony prawnej .

  Polubienie

 20. Ale mi się dostało!
  Z drugiej strony gdybym nie napisał wspomnianego artykuły czy rozwinęłaby się tak żywa i szczera dyskusja?
  Pisze dyl ….w których lichwiarze gotowi są pożyczać pieniądze obywatelom już NIE na kolejne ‚zabawki’, ale na spłatę uprzednio zaciągniętych kredytów…
  Szanowny dylu, czy znasz reklamowe hasło Media Markt?
  Brzmi ono – Nie dla idiotów.
  I słusznie bo totalny przygłup i idiota nie radzi sobie z komputerem, laptopem programami komputerowymi jakie w tym sklepie sprzedają. Idiota jest także po prostu za biedny na najnowszy telewizor za 19 tyś. zł.
  Otóż ja bym powiedział, że także banki i oferowane przez nie kredyty są także nie dla idiotów i podkreśliłbym to bardzo mocno, ale dla ludzi przedsiębiorczych, pracowitych z pomysłem i z rozwagą w to co inwestują jak najbardziej. Kredyt bankowy to możliwość szybkiej realizacji inwestycji i w wyniku jej realizacji mamy pracę, dochody, stabilizację.
  Idiota weźmie kredyt, nie ma z czego go spłacić i nic tylko się powiesić.
  Po powrocie do Polski byłem także w takiej sytuacji, że musiałem wziąć kredyt i także i mnie namawiano bym wziął go we frankach szwajcarskich, bo korzystniejszy kurs, mniejsze odsetki itd. A miałem dodatkowo sprawy sądowe i wyrok w którym w pierwszej instancji sąd nakazywał mi bym oddał budynek jaki dwadzieścia lat wstecz pobudowałem z własnych środków w oparciu o prawomocną decyzję i zezwolenie na budowę. A w budynku mieścił się mój zakład jaki przekazałem synowi a także zakład mojej synowej. Oni pozostali by bez środków do życia i ja również.
  Ale każdy kto ma choć kilka procent oleju w głowie wie że kursy się zmieniają, że złotówka do dolara czy innych walut nie jest stała, więc jak można tego nie brać pod uwagę przy zaciąganiu kredytu. Brałem kredyt na drakońskich warunkach 22% w skali roku, ale w złotówkach i spłaciłem go nie w ciągu lat 20 lecz po pięciu latach oszczędzając w ten sposób te wszystkie kwoty jakie by wynikały w kolejnych latach z naliczanych odsetek.
  Żyjemy w tz wolnym świecie, jednym słowem w dżungli i musimy mieć tego świadomość. Zakładamy robaka na haczyk nie po to by nakarmić rybkę lecz by ją złapać, usmażyć i pożreć. Czy to takie trudne zrozumieć że dziś odnosi się to także do ludzi.
  Dyl, nie ma takich okularów które by pozwalały widzieć życie w różowych barwach.
  To my swoją pracą, dzień w dzień, w spiekotę i w deszcz, w mróz i śnieg musimy wpracować sobie swój byt, swój i swojej rodziny, synów córki wnuczki by świat był dla nas znośny byśmy mogli powiedzieć mam dobre życie, moja rodzina jest szczęśliwa.
  Nawet i wówczas coś nas dosięgnie, jakiś ból, jakieś wielkie nieszczęście, tak jak mnie, gdy mój ukochany wnuk zginał w wieku 22 lat. Wspaniały, młody, kochany, chłopiec którego nie można zapomnieć.

  Ale jedno jest pewne, ogólnie ludziom żyje się lepiej dostatniej widać to na ulicy , w sklepie na wyciągach narciarskich czy w miejscowościach wczasowych. Nie ma co tego negować. Ze są także biedni, których na to nie stać. Są, ale czy chcą swój byt poprawić?

  Polubienie

 21. zyga bat na APA
  Zyga piszesz jak było, zatem piszesz prawdę.
  Rozwalono i rozgrabiona nasz kraj.
  Pamiętam jeden z moich szkolnych kolegów ze szkoły średniej na lekcji, a było to ponad pół wieku temu, powiedział że – Polska to najbogatszy kraj świata, wszyscy ją rozkradają i rozkraść nie mogą.
  W czasie tz transformacji ustrojowej rozwalono i rozgrabiona nasz kraj, i popatrz w koło, jesteśmy, żyjemy nie ma tu takich ruin jak w Dietroi, nie widać na ulicach ludzi leżących i żyjących w papierowych kartonach.
  Polska jest bogata
  Ulicami mkną drogie samochody, a wyjedź za miasto, ile pięknych nowych domków jednorodzinnych.
  Niedawno z synem pojechałem do Gutkowa, wioska parę kilometrów za miastem, dzień szary, pochmurny, liście z drzew już opadły, tak mi się wyrwało – Ale wiocha.
  A syn na to –Wiocha? No to zobacz jakie tam domy pobudowali.
  Patrzę, rzeczywiście, domki takie jak lalune, pałacyki nie domki.
  Z resztą sam zobacz pod linkiem

  https://www.google.pl/maps/place/Gutkowo,+Olsztyn/@53.8037335,20.3971167,3a,60y,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqyZk7iqVW3Jf2Veobkr1NA!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x46e27e173c2b1d21:0x326abc01d8471e5f!8m2!3d53.8!4d20.4!6m1!1e1?hl=pl

  Myślę, że nie tylko tam, że w innych miejscach Polski także bo u nas tu na Warmii i Mazurach największe bezrobocie i pewnie największa bieda, choć jej jakoś nie widać

  Polubienie

 22. zyga bat na APA ….MAM PYTANIE ADMINIE NIE OBRAŻ SIĘ CO TY ĆPASZ? JAKIEŚ ZIOŁO INDYJSKIE BO MASZ TOTALNY ODLOT

  Nic nie ćpam, nie jestem z tego rocznika, ale zyguś przyznam się że kieliszeczek czasami wypiję.
  Przy taj okazji dam dobry przepis na dobrą wódkę.
  Pół litra Bolca pomieszać z około 1/3 litra złotej gorzkiej i wychodzi znakomity trunek.
  Z braku takiego, dobra jest też każda inna wódka zwykła ale z zapalanką z cukru.
  Z zapalanką nie ma co przesadzać, musi jej być nie za dużo ani nie za mało.
  Chodzi o to, że jak w pewnym wieku nie ma się za dużo energii, to nie zalecane są sklepowe jakieś tam energizery czy inne świństwo, tylko właśnie albo kieliszek koniaku, albo duży kieliszek wódki.
  Wtedy człowiek ma nawrót dobrej energii, znaczy się jest dobra zmiana i można się na nogach utrzymać i świat w różowych barwach zobaczyć.
  Uprzedzając krytykę APAcza i jego pytanie kto mi za takie bzdury ( jak w artykule powyżej ) płaci odpowiadam zawczasu grzecznie i wyczerpująco że szmule i szwaby

  Polubienie

 23. OSTRZEZENIE !
  Jezeli osoba piszaca pod nickiem „zyga bat na APA” nie zamilknie na tym portalu , opluwajac nie znanych mu ludzi chocby powyzsza grozba w nicku,to osoby wystepujace z druzyny APA ucisza zarowno tego PROWOKATORA jak i portal .
  Prosze sie liczyc rowniez z innymi konsekwencjami natury prawnej , osobistej i wszelkiej obywatelskeij , w tym POLSKIEJ.

  druzyna wojskowa APA

  Polubienie

 24. Do polityki nie tylko trzeba wracac ale POLITYKE w POLSCE TWORZYC !
  Polityke polska opierac na PRAWDZIE a nie na faryzejstwie i klamstwie .

  DZIS KLAMSTWO POWSZECHNIE KROLUJE !!!
  Nie tylko w Polsce ale i na calym swiecie .

  Szczyt klamstw ulokowany jest we wszelkich mediach,klamstwa takze slychac z ambon i od oltarzy .
  Jutro beda obierac krola .

  http://www.kekusz.pl

  Polubienie

 25. Jezeli do tej pory BOG NIE KROLOWAL nad Polska/Polakami i ma byc mu dopiero teraz powierzone krolestwo (Chrystusowi) dopiero jutro , to co o tym sadza madrzy Polacy ?

  A co z Matka Boska Krolowa Polski ?
  Jak wiemy i doswiadczamy od dawna „kroluje” ,choc nie wiadomo komu tak naprawde ?
  Bowiem los POLAKOW i POLEK jest pod znakiem zapytania :
  Zydom czy Polakom dobrze sie wiedzie pod plaszczem matenki z rodow zydowskich ???

  Czy aby to nie z laski moznego zydostwa w roznych szatach,przebraniu i nazwiskach polskich maja sukcesy – KTO ???

  Na czele KK w Polsce usadowiono czlowieka o nazwisku Polak ale czy aby on napewno POLAK ?
  Moze to obywatel polski obcego pochodzenia ,tak jak i wielu innych na stolkach wladzy w Polsce o watpliwej „polskosci” ???

  Czekamy na glosy w dyskusji .
  To tez polityka.

  Polubienie

 26. Obecnie w Polsce do dominacji w mediach dochodza rozglosnie,stacje tv, prasa – media KOSCIELNE, w tym rosnace w sile oo.Redemptorystow z Torunia .
  Wyglada na to,ze sa wspierane juz nie tylko przyslowiowym wdowim groszem ale wszelka pomoca, w tym finasowa, partyjna PiS-u i rzadu na czele z Prezydentem RP.
  Czy aby oni glosza tylko PRAWDE, czy ida na smyczy moznych tego swiata klamiacych w zywe oczy ludzi calkiem skolowanych klamstwami w tym historycznymi ???
  Do czego klamstwa siane w Polsce doprowadza nasza Ojczyzne ?

  Polubienie

 27. Kali ukrasc, to dobre. Kalemu ukrasc to zle. Tam, gdzie jeden zyska, drugi musi stracic.Jest to prawda oczywista i wszelkie opowiastki, ze wszyscy moga zyskac to oczywista bzdura. powiem tak: biedny nie moze poprawic swego bytu, bo bogacacy sie nie mialby na kim sie bogacic i na wyciagu pokazac innym, jaki to on „gosc”. Dlatego zawsze beda biedni i bogaci a propagandowe popierdy zydow i narodofcow to negujace sa obluda. Ogolnie rozumianym sukcesem zyciowym jest miec wiecej od innych, by zadowolic wlasne ego i dac dzieciom wieksze szanse byc bogatym a nie biednym.

  Polubienie

 28. APUNIA – PIPUNIA ty smiesz mnie kanalio grozić jakimiś sądami .
  Człowieku ,żeby nie to ,że mieszkasz w USraelu juz miałbyś ciepło za grożenie mi wielokrotne śmiercią na portalu WPS .
  Ubawiłem się niezle twoimi pogróżkami .
  Napisze ci jeszcze raz zapierdziany dziadu za wielotygodniowe obrażanie mnie na WPS i wyzywanie od szmuli i szwabów nie dam ci tu nigdy spokoju dopóki nie opuścizsz tego portalu .Zawsze będę cie prześladował i jest to moja zemsta za nazywanie mnie szmulem i szwabem .
  Apunia – Pipiunia może taki sąd będzie mnie sądził :
  ha ha ha pocieszna nacirema :

  Polubienie

 29. odp Admin
  Adminie napisałem prawdę taka jaka ona jest od 1989 roku . Widzisz piękne domy . Zastanowiło cię skąd ci ludzi mają pieniądze na tak piękne rezydencje , nie mówię wszyscy , ale wielu z nich z zwykłych przekrętów .
  Adminu nie widzisz biedy , bo nie chcesz tej biedy zauważyć . Wysil się trochę poszukaj a zobaczysz poteżna biedę to ci gwarantuję . Przejdz się do pośredniaka zobacz ile tam ludzi szuka jakiejkolwiek pracy .
  Oni nie dostają tak jak głupek APA w usraelu talonów na masło smalec i kiełbasę . Ci ludzie nie mają co do garka włożyć . Wielu pracuje za 400 Euro/ m na śmieciówkach bez ubezpieczenia , a ty adminie piszesz o bogatej Polsce – bogatych Polakach .
  Zadaj sobie pytanie skąd mają miliony na takie rezydencje .
  Adm przestań oglądać pejsata TV zacznij myśleć swoim rozumem a nie powtarzać parchatą propagandę , a biedę szybko znajdziesz .
  Pojedziesz na wieś tez zobaczysz fajne domki .
  Czemu nie . Wiesz kiedy te piękne domki na wsiach powstały . A no Gierek dawał chłopom wielkie siano za które kupowali samochody i budowali domy . Potem spłacali to 10 jajkami i trzema kurczakami , ale ty pojedziesz na wieś zobaczysz te domy za Gierka wystawione i będziesz piał jak kogut o czwartej rano jaka ta Polska bogata , bo wielu chłopów ma piękne domy no i tym samym powtarzasz żydowską propagandę z żydowskich mediów .
  Z twoich wypowiedzi wynika ,ze strasznie jesteś żydowską propagandą naszpikowany rodem z Polszmatu czy TVN a to niezdrowo i to bardzo .
  Sam zacznij mysleć to nie boli i nie kalkuj bredni z parchatych mediów .
  Przykro mi z powodu śmierci wnuka . Przyjmij kondolencje i wysyłam dla ciebie piękną pieśń Sinatry , bo tylko ludzie cierpiący lub którzy przeżyli poteżną tragedie mogą jej słuchać nikt inny.
  Ps – Sinatra też żyd , ale piękne spiewał .

  Polubienie

 30. Jeszcze jedno Adminku piszesz biedy nie widać . Przecież biedę można ukryć .
  Za PRL również byli biedni pewnie takiego szamba jak teraz nie było , ale byli również biedacy . Widziałeś ich . Oczywiście nie , bo PRL potrafił biedę ukrywać , chociaż ta bieda była sto razy mniejsza jak jest teraz .
  Oglądasz piękne domy bogaczy to znaczy lekarzy , prawników , adwokatów , złodziej , aferzystów i piejesz jaka ta Polska bogata . Popatrz na tych co pracują na śmieciówkach w jakich willach żyją będziesz miał porównanie .
  W moim mieście na wschodzie Polski tez pokażę ci mnóstwo pięknych domów powyżej wyżej wymienionego towarzystwa , ale potem pokażę ci cholerną biedę żebyś nie bujał w obłokach .
  Odp na jedno
  Adm nie zastanawiało cię dlaczego parchy rządząc już w Judeoplonii prawie 30 lat nie stworzyli klasy średniej a mogli . Szanuje twoja inteligencję dlatego na to pytanie nie odpowiem.

  Polubienie

 31. Wszystkie posty matoła APA zostały wykasowane przez PAZIEM z WPS przed południem . W poniedziałek ukaże się oficjalne ostrzeżenie APA za trollowanie na WPS .

  Polubienie

 32. APUNIA – PIPUNIA ty smiesz mnie kanalio grozić jakimiś sądami .
  Człowieku ,żeby nie to ,że mieszkasz w USraelu juz miałbyś ciepło za grożenie mi wielokrotne śmiercią na portalu WPS .
  Ubawiłem się niezle twoimi pogróżkami .
  Napisze ci jeszcze raz zapierdziany dziadu za wielotygodniowe obrażanie mnie na WPS i wyzywanie od szmuli i szwabów nie dam ci tu nigdy spokoju dopóki nie opuścizsz tego portalu .Zawsze będę cie prześladował i jest to moja zemsta za nazywanie mnie szmulem i szwabem .
  Apunia – Pipiunia może taki sąd będzie mnie sądził :
  ha ha ha pocieszna nacirema :
  APA badany prze psychiatrów w Usraelu :

  Polubienie

 33. Adm APA ci grożi u la la . Zapierdziane dziateczki z Usraela już grożą . Dziateczki czekam na waszą wizytę u mnie jak najszybciej razem z CIA i Trumpem .
  ale mam ubaw . APA gróż mi dalej to bokserek ze śmiechu nie nastarczę zmieniać .Jaki sąd mnie bedzie sądził ten w Usraelu czy ten z Izraela ?

  Polubienie

 34. i jeszcze Kika 22 będzie sądzony bo tez dostal pogrózki . Kika 22 boisz się sądu APA
  hihihi pocieszna nacirema :
  Taki sąd będzie sądził mnie Zygę bat na APA i KIKa22 .

  hihi pocieszna nacirema

  Polubienie

 35. julius
  18 Listopad 2016 o 13:04
  Rzeczniczka rosyjskiego rządu: Trump Zwyciężył Dzięki Żydom

  Maria Zacharowa, rzeczniczka rosyjskiego MSZ, znana ze swoich sarkastycznych wypowiedzi w mediach społecznościowych, stwierdziła, że wie, komu amerykański prezydent-elekt Donald Trump powinien podziękować za wspaniałe zwycięstwo nad demokratyczną rywalką Hillary Clinton: ” Żydom.”
  W swoim wystąpieniu, które wywołało oskarżenia o antysemityzm, Zacharowa powiedziała w telewizyjnym talk show w ostatni weekend, że zwycięstwo Trumpa nie było dla niej zaskoczeniem bo rozmawiała z Żydami w Stanach Zjednoczonych we wrześniu podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku.
  „Jeśli chcesz wiedzieć, co się stanie z Ameryką, z kim musisz rozmawiać? Trzeba rozmawiać z Żydami, naturalnie.” Zacharowa powiedziała to wywołując aplauz publiczności zgromadzonej w studio w niedzielny wieczór.
  Zacharowa następnie udanie posługując się mową z akcentem żydowskim podszyła się pod jej rzekomego rozmówcę.
  „Powiedzieli mi:” Maroszka (rosyjskie zdrobnienie dla Marii), rozumie pani, oczywiście, będziemy wspomagać finansowo Clinton ale będziemy dawać dwa razy tyle Republikanom. „. To było to! Sprawa została rozwiązana, „powiedziała.
  Zacharowa dodała, że „jeśli chcesz znać przyszłość, nie czytaj gazet głównego nurtu – nasi ludzie w Brighton Beach powiedzą ci wszystko” (odniesienie do południowej enklawy Brooklynu z dużą diasporą emigrantów żydowskich z byłego Zwiazku Radzieckiego).(dopisek mój: co Maria rozumie przez nasi ludzie, czyżby też do nich należała czy tylko uważa tamtych żydów cały czas za Rosjan)
  Jej komentarz wywołał oskarżenia o antysemityzm, jakoby sugerując, że Żydzi potajemnie przekładają dźwignie amerykańskiej potęgi.
  „Okazuje się, rzecznik prasowy Zacharowa wyjaśniła zwycięstwo Trumpa jako następstwo spisku żydowskiego”, działacz opozycji rosyjskiej Roman Dobrochotow napisał na Twitterze.
  http://www.rferl.org/a/russian-government-spokeswoman-trump-won-thanks-to-jews/28124518.html

  WPIS juliusa z WPS zródło julius WPS.

  Polubienie

 36. APAwcy jeżeli jeszcze mnie bardzie zdenerwujecie to zgłoszę na policję wasze wpisy na WPS gdzie groziliście mi śmiercią . Wydrukowałem i mam 9 takich wpisów . Zdenerwujcie mnie jeszcze bardziej wyzwiskami a pójdę z tym na policję i będą was na koszt Trumpa przywozić samolotem do Judeopolonii , chyba , że się okaże ze mieszkacie np w Tworkach . to nie są żarty . mam czaro na bialym jak grozicie mi szybką śmiercią na portalu WPS . Trump i Usrael wam nie pomoże . To jest przestępstwo .

  Polubienie

 37. Panowie wzajemnie się straszycie, wzajemnie się obrażacie a tak naprawdę to weście sobie na wstrzymanie, pomyślcie na spokojnie czy rzeczywiście jest sens psuć sobie nerwy, czy jest się o co kłócić, zachowywać jak dzieciaki albo jeszcze gorzej.
  Jeden drugiego obraził i z tym po sądach chcecie latać.
  Dajcie sobie na spokój i nie róbcie tu cyrków.
  Będzie to dalej trwało, wyłączę na portalu możliwość komentowania.
  Będzie cisza i spokój.
  Tego obaj chcecie?

  Polubienie

 38. adm w momencie jak APA z pozostałymi szwejkami przestanie tu pisać ja kończę swoją zemstę i będę czytał portal .Wiem , że to głupie , ale nie miałem wyjścia .
  Te dziadki z Florydy muszą z tego wyciągnąć lekcje .
  Wszędzie widzą szmuli mieszańców szwabów i znajdy .
  Gdy zaczynałem pisać na WPS miałem od nich nieco inne zdanie za co tygodniami mnie wyzywali od szmuli i mieszańców . Trwało to tygodnie u dr Ziemińskiego na WPS .
  Pochodzę z polskiej patriotycznej rodziny dlatego wyzwiska tych dziadów tak mnie ubodły . Muszą ponieść karę i ja im tutaj spokoju nie dam .
  Proszę zrozum mój punkt widzenia adminie . To już o mnie nie chodzi , ale o moją babcię , prababcie polskich patriotów .

  Polubienie

 39. Adminie powiem ci tak zrób to samo co zrobił Edward na forum suwerenność . Tam APA tygodniami kłócił się z syjonistą toronto . Jeden dziadek APA kochał jaruzela drugi dziadek toronto opluwał PRLowskie wojsko i pisał że jaruzel to żyd margulis . Po wielu miesiącach Edward z forum suwerenność wywalił APA na zbity pysk i był spokój
  Moja rada adminie zrób to samo z APA i będzie tu błogostan.

  Polubienie

 40. Ad czytelnika

  Z durnymi nie dyskutujemy

  Ale heca, wykształciliśmy nowego filozofa, który pozjadał wszystkie rozumy i z byle kim nie chce gadać! Bufon, zarozumialec, efekciarz, samochwała, blagier, deklamator, egoista, kabotyn, mydłek, snob, szpaner, a może zwyczajny buc! APA- cz, koniecznie trzeba coś z tym zrobić, bo wykształciuch nie może stroić fochy! Wstydź się major, wstydź, takim ,,młodym” jak my, dajesz przykład?

  Bywaj pocieszna nacirema, nie zapominaj o ,,starych młodziankach”

  Polubienie

 41. Faktycznie to co wyzej czytelnicy czytacie od „BMW” , czyli biernych,miernych ,wiernych , to szczera parwda o nich samych ,co deklamuje wyzej sam ich przywodca „kika22” z zawodzeniem giermka „zyga”.
  Czyli typowe odwracanie kota ogonem stylem zydowskim !
  Wszystko jasne .

  Polubienie

 42. panowie każdego z was rozumiem, ale daliście już tak popalić dla drużyny APA ze dostał co mu się należało z nawiązką. Było wzajemnie obrażanie czas na pokój.
  Polak Polakowi ma być bratem nie wilkiem.
  Dalsze kłótnie i wyzwiska nikomu ani nie przystoją ani nie wystawiają dobrego świadectw. Nie jesteście tu sami ze statystyk wynika że na portal zagłada codziennie około tyś. osób i jak myślicie, jakie mają o was zdanie?
  Ja wiem, że ludziska lubią widowiska, ale czy my lubimy wystawiać się na pośmiewisko innych
  Proszę nie róbcie sobie jaj
  Mnie też nie raz i nie dwa spotykały obelgi i wyzwiska, byłem i ruską onucą i Żydem co się nakradł i teraz mu dobrze i ścierą. Taki jest Internet i takie są pyskówki internetowe. Lepiej dać sobie spokój i nie zaogniać sprawy. Lepiej ustąpić niż ciągnąc w nieskończoność wzajemnie opluwanie czy wyszydzanie.
  Proszę dajcie sobie spokój.
  Komentujmy zdarzenia, wymieniajmy się opiniami a nie obelgami.

  Polubienie

 43. Zgadzam się adminie . Z mojej strony już nie reaguję na zaczepki szwejków . Ma pan rację . Portal został przez pyskówki zamieniony w chlew . Pora powiedzieć dość . APA już został ukarany.
  Adm , ale jezeli dalej będzie prowokował proszę o ban dla niego . Z mojej strony robienie z APA jaj zakończone .

  Polubienie

 44. „Z drugiej strony my jako społeczeństwo zamiast krytykować moglibyśmy wspomóc ten rząd, własną inicjatywą, dobrym pomysłem, zorganizowaniem się dla ruszenia z większą produkcją.”

  Tylko po co, jak można wszędzie i we wszystkim węszyć żyda i jego spiski, albo udowadniać, że zachodzenie w ciążę to przyrodzone prawo każdego pedzia? Pomyleńców z nadmiarem czasu wolnego nie brakuje. Tutaj może rzeczywiście przydałby się stalinizm z kamieniołomami tu i tam…gdzie takie mutanty racjonalnie mogłyby spożytkować nadmiar swojej energii.

  Polubienie

 45. APA zatem koniec wojny z zygą.
  Proponuję przejść się po górach zapalić fajkę pokoju i stalowe nerwy. Potem pełny relaks
  zyga zadeklarował, że nie będzie cię już atakował, od ciebie dobrze byłoby usłyszeć to samo.
  w razie co lekka cenzurka typu – komentarz oczekuje na zatwierdzenie, coś w tym rodzaju
  Mam nadzieję , że propozycję przyjmiesz jak na wojskowego przystało

  Polubienie

 46. Luk super podsumowanie APA . W porównaniu do APA nadmiaru energii w tropieniu szmuli to ja nie mam ,a pracować juz nie muszę . Od 1972 wystarczy pracy.
  Żyd jest wszędzie . taka prawda .

  Polubienie

 47. Tak jak pisałem od jutra APA ma spokój . moje podsumowanie do tego faceta APA czy drużyny
  Facet ma sporo racji może i patriota co go gubi? ,że wszędzie widzi szmuli i każdego obraża dlatego nie ma go juz u Ziemińskiego , którego nazywał bolszewikiem , nie ma go u maruchy itp .
  Szkoda faceta , ale ma obsesje i to juz jego problem .
  Gdy zacznie widzieć nie tylko szmuli i mieszańców wokół siebie a takze przyjaciół wróci na wlasciwe tory .

  Polubienie

 48. Zyga jeszcze jedna prośba, nie pisz że jesteś bat na APA ,bo jak zapewne się domyślasz na słowo bat, APA reaguje b. nerwowo
  APA nie jest złym facetem, tu też masz rację, jako wojak z urodzenia jest trochę prędki i skory do słownych bijatyk, ale w gruncie rzeczy serce ma polskie i mocno przeczulone na to co się tu w kraju dzieje.
  Na pewno chciałby dobrze, a że czasem przesadza, nie trzeba brać tego ani na serio ani dosłownie.

  Polubienie

 49. Mam sąsiada na działce, nie przez płot tylko z kilometr ode mnie ale czasami się spotykamy i rozmawiamy. Kiedyś zapytałem go co sądzi o Putinie. A on – Putin jest gorszy od Hitlera. Ja wielkie oczy, a on –A co ty myślisz, ile on ludzi wymordował w samej Gruzji a ile w Rosji.
  Ja na to ani mru mru. Chyba potem ze dwa tygodnie mi powtarzał że Putin to h…. gorszy od Hitlera. Facet był wojakiem i pułkownikiem, ma już 84 lata i jeszcze na działce ogórki, marchewkę, cebulkę i inne warzywa uprawia. Kiedyś się poskarżył że chcieli go pobić bo coś tam powiedział dosadnie o Platformie a towarzystwo było złożone ze zwolenników tej partii.
  – No i co? – zapytałem.
  – No i musiałem się szybko wynieść bo by mnie jeszcze pobili.
  To samo z Trumpem.
  Dzwoniła do mnie dwa dni temu kuzynka z Sacramento i też opowiadała jak to się zebrały w swoim towarzystwie i okazało się, że na osiem kobiet jedna taka szczególna gaduła głosowała na Hilarę. – Dałyśmy jej taki wycisk że siedziała w kącie i ani się słowem nie odezwała. Jeszcze trochę a byśmy ją udusiły.
  Baby też po siedemdziesiątce, a jakie rozpolitykowane.

  Polubienie

 50. USA V.P. Mike Pence jest zdrajcą Białej Rasy – otwarcie popiera odwiecznego wroga Żyda.

  Żydowscy doradcy i przyjaciele Donalda Trumpa
  Michael Abboud (Sephardic Jew) – Communications Coordinator, Donald J. Trump for President
  Paul Achleitner (Ashkenazic Jew) – Chairman, Supervisory Board, Deutsche Bank (Donald Trump’s largest lender)
  Sheldon Adelson (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Elliott Broidy (Ashkenazic Jew) – Vice Chairman, Trump Victory Committee
  Michael Cohen (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and Special Counsel, The Trump Organization
  Gil Dezer (Ashkenazic Jew) – President, Trump Dezer Development
  Michael Dezer (Ashkenazic Jew) – Founder, Trump Dezer Development
  Lewis Eisenberg (Ashkenazic Jew) – Chairman, Trump Victory Committee
  Boris Epshteyn (Ashkenazic Jew) – Senior Adviser, Donald J. Trump for President
  Stephen Feinberg (Ashkenazic Jew) – Member, Trump Economic Advisory Council; Donor, Trump Victory Fund
  Alan Fishman (Ashkenazic Jew) – Chairman, Ladder Capital (Donald Trump’s second largest lender)
  David Friedman (Ashkenazic Jew) – Co-Chairman, Israel Advisory Committee for Donald Trump
  Samuel Fox (Ashkenazic Jew) – Vice Chairman, Trump Victory Committee
  Alan Garten (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and General Counsel, The Trump Organization
  Bruce Gelb (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Michael Glassner (Ashkenazic Jew) – Deputy Campaign Manager and Former National Political Director, Donald J. Trump for President
  Lawrence Glick (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President of Strategic Development, The Trump Organization
  Jason Greenblatt (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and Chief Legal Officer, The Trump Organization; Co-Chairman, Israel Advisory Committee for Donald Trump
  Vincent Harris (Ashkenazic Jew) – Former Digital Strategy Manager, Donald J. Trump for President
  Carl Icahn (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Peter Kalikow (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund
  Daniel Kowalski (Ashkenazic Jew) – Deputy Policy Director, Donald J. Trump for President
  Charles Kushner (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Jared Kushner (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Yael Kushner [née Ivanka Trump] (Orthodox Jewish convert) – Executive Vice President, The Trump Organization
  Bennett LeBow (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund
  Richard LeFrak (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund
  Corey Lewandowski (Ashkenazic Jew/East European) – Former Campaign Manager, Donald J. Trump for President
  Ronald Lieberman (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President of Management & Development, The Trump Organization
  Howard Lorber (Ashkenazic Jew) – Member, Trump Economic Advisory Council; Donor, Trump Victory Fund
  David Malpass (Ashkenazic Jew) – Member, Trump Economic Advisory Council
  Douglas Manchester (Ashkenazic Jew) – Donor, Make America Great Again PAC
  Bernard Marcus (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Rebekah Mercer (Ashkenazic Jew) – Donor, Make America Number One PAC
  Robert Mercer (Ashkenazic Jew) – Donor, Make America Number One PAC
  Amanda Miller (Ashkenazic Jew) – Vice President of Marketing, The Trump Organization
  Eli Miller (Ashkenazic Jew) – Chief Operating Officer, Donald J. Trump for President
  Jason Miller (Ashkenazic Jew) – Senior Communications Adviser, Donald J. Trump for President
  Stephen Miller (Ashkenazic Jew) – National Policy Director, Donald J. Trump for President
  Steven Mnuchin (Ashkenazic Jew) – National Finance Chairman, Donald J. Trump for President
  Samuel Nunberg (Ashkenazic Jew) – Former Policy Adviser, Donald J. Trump for President
  David Orowitz (Ashkenazic Jew) – Senior Vice President of Acquisitions and Development, The Trump Organization
  Geoffrey Palmer [né Weissinger] (Ashkenazic Jew) – Donor, Rebuilding America Now PAC
  John Paulson (Ashkenazic Jew) – Member, Trump Economic Advisory Council
  Stewart Rahr (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Richard Roberts (Ashkenazic Jew) – Vice Chairman, Israel Advisory Committee for Donald Trump
  George Ross (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and Senior Counsel, The Trump Organization
  Wilbur Ross (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Steven Roth (Ashkenazic Jew) – Member, Trump Economic Advisory Council; Donor, Trump Victory Fund
  Felix Sater (Ashkenazic Jew) – Former Senior Adviser, The Trump Organization
  Keith Schiller (Ashkenazic Jew) – Director of Security, The Trump Organization
  Melvin Sembler (Ashkenazic Jew) – Vice Chairman, Trump Victory Committee
  Lara Trump [née Yunaska] (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Vanessa Trump [née Haydon] (Ashkenazic Jew/North European) – Endorser, Donald J. Trump for President
  Ronald Weiser (Ashkenazic Jew) – Vice Chairman, Trump Victory Committee
  Andrew Weiss (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President, The Trump Organization
  Allen Weisselberg (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and Chief Financial Officer, The Trump Organization
  Lawrence Weitzner (Ashkenazic Jew) – Adviser, Donald J. Trump for President
  Steven Witkoff (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund
  Stephen Wynn [né Weinberg] (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President

  Polubienie

 51. Adm powiem ci tak twój przyjaciel opowiadał ci brednie . Putin to nie pijaczyna Jelcyn .
  Obecnie żydzi zostali w Rosji za Putina wysadzeni w powietrze z resortów siłowych wszystkich . Kilka miesięcy temu dał im kopa w tyłek i wygnał z edukacji ( zmiany w ministerstwie Edukacji w Rosji ) . Gdy obronil Assada żydostwo zwłaszcza anglosaskie było wściekłe nie mówiąc o Krymie .
  Pisać mi się więcej nie chce . Idiotów nie przekonam .
  Za miesiąc Chanuka . Prosiłbym admina , aby umieścił na swoim portalu jak Maliniak z żona żydówką w towarzystwie kilku koszernych biskupów i Chabad Lubawicz świętuje Chanukę .
  Dla przypomnienia materiał z zeszłego roku .
  Póki co żydki i szabasgoje , którzy dostąpili zaszczytu , aby być szabasgojami czytaj owsikami w dupach parchatych za korzyści np BMW , dom z basenem ( dziennikarzyny szabasgojskie , ale i nie tylko ) wygrywają i raczej na ich klęskę się nie zanosi .
  Miłego świętowania chanuki życzy Zyga – bat na APA

  Polubienie

 52. raz biedny, raz bogaty
  18 Listopad 2016 o 12:46

  Kali ukrasc, to dobre. Kalemu ukrasc to zle. Tam, gdzie jeden zyska, drugi musi stracic.Jest to prawda oczywista i wszelkie opowiastki, ze wszyscy moga zyskac to oczywista bzdura. powiem tak: biedny nie moze poprawic swego bytu, bo bogacacy sie nie mialby na kim sie bogacic i na wyciagu pokazac innym, jaki to on „gosc”. Dlatego zawsze beda biedni i bogaci a propagandowe popierdy zydow i narodofcow to negujace sa obluda. Ogolnie rozumianym sukcesem zyciowym jest miec wiecej od innych, by zadowolic wlasne ego i dac dzieciom wieksze szanse byc bogatym a nie biednym.

  Lubię
  ………………………..
  Tak jak napisane w bibli, czyli na górze barwiąca się, radosna i ” jakże mała (ujujuj!) trzodka” , a na dole, wielke mrowie smagane batem i tyrajace na
  na wieczną chwałę i dobrobyt Niebian . Na razie bat nie taki srogi a katorga znośna, ale jak informują experci, zasoby planetarne nieubłaganie się kończą a rozkapryszeni niebianie apetytu nie tracą….

  Polubienie

 53. Spokojnie jak na wojnie ,
  dobrze a nawet znakomicie
  w Polsce plynie zycie .
  Jedynie co zle jak mawiaja przechodnie na ulicy .to to ze Polska staje sie krajem zydowskim.
  Malo tego Polacy sa szczuci na Rosjan o czym mowi sam umundurowany aktor W.Olszanski vel Jablonowski (szkoda,ze nie wierzbowy) ale nie wyjasnia,kim byli i sa nadal „bolszewicy”,takie „bojowe” wystapienia wielu juz poprzebieraanych aktorow z roznych teatrow narodowych czyni „wolna polske’ .

  Admin czyni pokoj na swym portalu ,dyskutantow ucisza jak moze i na co go stac,by nie urazic jednych czy drugich ,no bo jakze to,po co nam „wojna domowa” ma wzor ukrainski,kiedy to zlota juz nie mamy bo zostalo wczesniej wywiezione z Polski niz z Ukrainy i da sie przeciez i bez zlota zyc .

  Forumowiczow tu taka ilosc ,ze nie mozna sie ich doliczyc,wszystko przebiega zgodnie z tematem i zleceniem – szafa gra a szmul ze szwabem tanczy.
  Szkoda tylko ,ze admin lub jego wspolnicy skasowali nasza definicje szmula i szwaba ,bo wowczas zygusie i kicie oraz inni nie uswiadomieni dowiedzieli by sie „nie-encyklopedycznie” kto szmul a kto szwab,chyba „rada parafialna” miala w tym ynteres i polecenie by takiej definicji w sieci nie bylo ,bo wtedy nie jeden „polak” uciekl by z portalu.

  Wracamy do tematu czyli do polityki .
  Ktos tam wyzej zamiescil pogadanke-lajanke w sadzie na temat Sorosa ,ktorego ktos tam, ktos tam smial obrazac .
  Na sali sadowej zebralo sie „polactfo”,ktore przyszlo bronic swego dobrego imienia narodu przebranego ,no i wywiazala sie,bohaterska a jakze pyskowka korytarzowa ,ktora nagral i zamiescil utalentowany mlody dziennikarz na powyzszym filmiku .

  I tu wypada zapytac tych madrzejszych od nas :

  PO CO i O CO TA CALA GRA POLITYCZNA w kraju nad Wisla,ktory kiedys byl POLSKA i nalezal do Polakow ,a dzis do kogo nalezy ???

  Mamy nadzieje,ze choc na to pytanie wsrod wielu innych zadawanych wczesniej otrzymamy odpowiedz od wybitnych madrali internetowych takze od doktorow i profesorow,ktorzy udzielaja sie na frarch i sa wierni …… .

  Amen

  Polubienie

 54. Kilka dni póżniej mamy wigilię jak zwykle w parchatej TV będzie transmisja jak to Maliniak z rozmodloną żoną żydówką śpiewają kolędy w pałacu prezydenckim .
  Może by tak zaprosić sektę Chabad Lubawicz do prezydenta , aby pośpiewała lulaj , że Jezuniu .
  Oj byłby skandal na cały świat i żydostwo anglosaskie domagałoby się sankcji dla judeopolonii za zmuszanie sekty Chabad – Lubawicz do śpiewania kolęd .
  Przepraszam żartuje , ale czy z idiotów nie można sobie pożartować . Przecież judeopolonia pod rządami żydostwa to benny hill skrzyżowany z Monthy Pythonem , ale nie protestować mi tu , bo jak powiedziała pewna żydówka ” Przecież wy Polacy sami chcecie , abyśmy tu rządzili . Wy bez nas żydów jesteście tacy bezradni , że sami nawet nie potraficie się wypróżnić „.
  Cytat autentyk poszukać na YOUTUBE.

  Polubienie

 55. APA znowu mnie dziś obrażasz swoim wpisem , a ja nawet wczoraj taki ugodowy dla ciebie byłem . Widzę admin porządny chłop chce tu jak najlepiej ja się dostosowałem , a ty ledwo wstałeś APA z łózka w tym usraelu umyłeś ząbki i ptaszka z rana płynem do higieny intymnej i już mnie znowu od szmuli wyzywasz .
  Słuchaj APA czy ty tu chcesz ze mną na tym forum takiej wojny ,że skończy się ona tym ,że obaj stąd wylecimy i dostaniesz blokadę pisania postów .
  Człowieku APA masz bany po kolej :
  1. U Ziemińskiego na WPS . Wczoraj miał czas i wykasował wszystkie twoje wpisy na tym portalu , a tym tam leziesz znowu i umieszczasz nowe wpisy . One tam wiszą jedynie parę godzin i Ziemiński je kasuje . Masz honor ty w ogóle i po co to robisz . Jaki to ma sens oprócz straty czasu .
  2. Wywalił cię Marucha , a tamtejszy stały gość jasiek z Toronto otwarcie nazywa cię trollem . Wiele razy na Marucha i WPS tak cię nazywał .
  3. Edward na suwerenność może by ci ban zlikwidował , ale nie zrobi tego bo z syjonistą Toronto tam u niego sobie łby pourywacie , bo jeden będzie zachwalał Jaruzelskiego a drugi dziadek Toronto będzie pisał ,że to żyd Margulis i obaj dziadki tak się będą kłócić ,że aż obaj dostaną orgazmu i bez baby .
  4.Wywalili cię wszystkie żydowskie portale od Szechtera zaczynając ,a skończywszy na Niezależnej od PISdzielców .
  Jeżeli tu jeszcze dostaniesz blokadę jak ty APA będziesz żył . Co będziesz robił całymi dniami .
  Dałem ci szansę , ale ty dalej mnie obrażasz z soboty rano .
  Przemyśl to bo więcej szans nie będzie i jak mówił admin gdy straci cierpliwość obu nas zablokuje . Jeżeli o mnie chodzi mi na pisaniu nie zależy , ale ty APA jak będziesz żył bez pisania na polskich portalach i wyzywania nieznanych ci ludzi od szmuli , szwabow i mieszańców . Przecież to gorsze uzależnienie niż picie wódki .
  Pamiętaj APA dałem ci szansę na pokój . Na razie jej nie wykorzystujesz .
  Adminie jeszcze raz mój szczery żal po stracie twojego wnuka , ale o tym pisałem w innym temacie .

  Polubienie

 56. Zbigniew Wrzodak jest prawym czlowiekiem, Mateusz Piskorski jest prawym czlowiekiem i ludzie ich pokroju powinni rzadzic przyszlym Narodowym Panstwem Polskim, Polaka Ojczyzna a dobor do wladzy powinien byc oddolny-posredni i obywatelski a nie partyjny, gdzie jakistam chory na wielkosc cwaniaczek-kurdupel slugi swe podsuwa ludziom pod glosowanie. Niemozliwe?
  W nastepstwie udupienia kryminalistki wiele stanie sie teraz mozliwym, najpierw u wasali pierwszego sortu: we Francji, Wloszech i w Niemczech, potem i w Polsce.

  Polubienie

 57. zyga w komentarzu APA nie ma nic co by cię obrażało.
  Pytanie do zyga.
  Pisałeś o biedzie w Polsce. Aby temat zgłębić zacząłem się nad nim zastanawiać, rozglądać gdzie jest ta bieda i znalazłem.
  Ci z filmu zamieszczonego są jak mi się wydaje na dobrej drodze do biedy

  ci z kolejnego filmu są na pewno biedni

  A ten poniżej to satyra

  Jednego jednak nie rozumiem, dla czego ty czy ja biedni nie jesteśmy?
  Jakbyś mógł mi na to odpowiedzieć.

  Polubienie

 58. Spokojnie Zenek ,xxxxxxx xxxxxxx
  xxxxx xxxxx
  Nam Polakom nastal czas przejsc do CZYNNEJ OBRONY w REALU .
  Jak zaczna „krwawic” znajdy i najduchy po zaczepce,
  dopiero nastanie w Polsce porzadek.
  Nie robic majdanu ,bo bedzie skowyt i aj waj na caly swiat,nie widzicie w tym prowoakcji juz na ulicach ?
  Trzeba tego dokonac z glowa i po cichu ,cos na wzor nocnej „wojskowej kocowy” ,znacie to przeciez chlopaki z wlasnej sluzby wojskowej .
  Malo to takich bylo w koszarach parchow mieszanych ?
  Sa nadal.

  Polubienie

 59. W takim razie chlopaki zwijamy sie ,nie bedziemy przeciez kopac sie z ogierami.
  Adminy to adminy ,przyjdzie czas ,ze i im zrzedna miny lub jakas smierc nastapi.
  Bog jest cierpliwy ale sprawiedliwy !!!
  Do jutra !

  Polubienie

 60. Panie adminie pan porządny chłop tak czuje , ale jak się zdążyłem zorientować całkowicie zepsuty przez parchate media Polszmaty TVN .
  Niech pan sobie coś da wytłumaczyć tak do serca.
  Zacznę rozrywkowo . Gdy robiłem sobie komedie ze szwejków wklejałem sobie zdjęcia polskich meneli . Dużo dużo gorsze sort jak pan tu wkleił , ale tak naprawdę my tych ludzi nie znamy nic o nich nie wiemy .
  Mamy od 1989 roku żydowski kapitalizm tak wspierany przez kanalie , które brały udział w okrągłym żłobie , wpierany przez zwłaszcza koszernych biskupów , ale i nie tylko . Zmarły papa tez wspiera żydowski kapitalizm . Potem gdy zauważył , że coś jest nie tak przybywał do Polski i płakał , bo w Polsce jest 20% bezrobocie . Dużo wcześniej szukał jakiegoś nieistniejącego rozwiązania jakieś drogi wspólnej dla kapitalizmu i socjalizmu . Nic nie wyniuchaj bo nic takiego nie istnieje . Oczywiście też żydowski kapitalizm był zachwalany również przez różne kur… celebryckie w nowych żydowskich mediach .
  Każdy psycholog panu powie ,że człowiek ma różną psychikę . Istnieją ludzie zaradni ze znajomości np tatuś i mamusia radny , albo jakaś szyszka w PIS – PO czy SLD , ale w tej drobnej drabince . Dzieciaki tych rodziców jakoś sobie z tego względu poradziły dzięki pomocy rodziców przydupasów partyjnych . Nie musiały chodzić po urzędach pracy i uczestniczyć w idiotycznych kursach np jak pisać CV czy innych bezsensownych kursach , bo paru cwaniaczków żydów chciało sobie na gojostwie durnowatym gojostwie zarobić .
  Problem zaczyna się przy ludziach niezaradnych , którzy nie potrafili się do żydowskiego kapitalizmu dostosować ( nie mylić tu z lenistwem to nie są lenie ani nieudacznicy ) . Po prostu nie potrafili się w tym systemie parchatym odnależć i nie posiadali żadnych szerokich pleców , które mogły by im pomóć w tym żydowskim krwiożerczym systemie . Stąd dawno już mamy takich złomiarzy .
  Teraz np w 2016 roku tacy to ci , którzy pracują za czapkę drobną bez ubezpieczenia tzw umowy śmieciowe . Także ci pracujący za 450 Euro w żydowskich hipermarketach i marketach np baby na kasach i jeszcze robią za to loda żydkowi , bo dal im jakąkolwiek robotę .
  To jest ten właśnie żydowski kapitalizm o który Boluś tak walczył przy uciesze gawiędzi .
  Pewnie to pana nic nie obchodzi , ale napiszę coś o sobie .
  W latach 90 straciłem robotę moja osoba i moich wielu kolegów . Jeden umierał na moich ramionach po zatruciu się denaturatem . W dodatku był nie ubezpieczony szpital nie chciał wydać go z lodówki . Wszyscy ześmy się składali , aby zapłacić i normalnie go pochować . Zakłady padały jak muchy . Bezrobocie ponad 20% z ukrytym 35 % . Niestety znajdzie się taki APA i na WPS wyzywa mnie od szmuli i nas od nieudaczników , bo nie broniliśmy zakładów . Łatwo pisać gdy pierdzi się z usraelu za wielkim bajorem żre codziennie żarcie za żydowskie talony z marketów żydowskich jak on to robi .
  Ratując swój tyłek po stracie pracy wykorzystując znajomości wyjechałem do Reichu i tam ciężko pracując dorobiłem się emeryturki i w 2015 roku wróciłem tutaj do Judeopolonii . Znajomi mnie pytali po jaką cholerę chcesz wracać do tej synagogi pod nazwą judeolpolonią tak jakby Niemcy nie byli synagogą .
  Odpowiedziałem krótko ” Tu chcę umrzeć i nie życzę sobie na moim pogrzebie klechy zaoszczędzicie 9 stówek i żadnych mszy za moja duszę zaoszczędzicie 100 PLN ”
  Judeopolonii tej zydowskiej synagodze z żydowskimi władzami i muzeum żydowskim spłodzonym za pieniądze głupich gojów nic nie zawdzięczam . Gdybym został tu też pewnie podzieliłbym los tych złomiarzy , bo cóż moi rodzice biedni zawsze byli bez znajomości to jakby mi pomogli w tym żydowskim kraju .
  a ty adminie . Naprawdę taka rada dla ciebie .
  Mniej oglądać parchatych mediów bo cię naprawdę całkiem te media ogłupili .

  Polubienie

 61. Panie admin szanowny w ramach uzupełnienia : pan wie ile takich złomiarzy jest w Niemczech czy pasożytów żyjących na koszt podatników niemieckich . Gwarantuję ze całe masy .

  Polubienie

 62. Oto dzisiejszy fragment APA pod moim adresem obrazliwy :
  Szkoda tylko ,ze admin lub jego wspolnicy skasowali nasza definicje szmula i szwaba ,bo wowczas zygusie i kicie oraz inni nie uswiadomieni dowiedzieli by sie „nie-encyklopedycznie” kto szmul a kto szwab,chyba „rada parafialna” miala w tym ynteres i polecenie by takiej definicji w sieci nie bylo ,bo wtedy nie jeden „polak” uciekl by z portalu.

  Widzę adm ze i tobie APAWCY żle dziś życzą , bo Zenek od APAWCOW bluzgał i wykasowałeś jego komentarz .to u nich normalne . Moim zdaniem tych ludzi trzeba zbanować . Inaczej nic z tego nie będzie .

  Polubienie

 63. Ostatnia rzecz uzupełnienie :
  Ozjasz Goldberg w każdym niemal wywiadzie nazywa Polaków nierobami i leniami , którym się nie chce pracować . Liczne jego wywiady dla Szechtera w jego gadzinówce i w siostrzanych lokalnych gadzinkówkach, ale także również wywiady w Polszmatach czy TVN .
  Goldberg może mieć częsciowo rację , ale jakoś zapomina dopowiedzieć ,że lenie są w każdym kraju , a ile jest ich w Niemczech to aż głowa boli . O tym Goldberg nie mówi .
  Dziś mam na myśli 2016 rok – pracy jest więcej zwłaszcza w Mazowieckim czy bliżej granicy niemieckiej , ale jest ciągle brak pracy np lubelszczyzna ale nie tylko również inne regiony i jak ktoś tam pracy nie ma nie musi być leniem jak lże Goldberg .
  Zresztą to jest bardzo ciekawy typ choćby z tego względu ,że jako młodziak brał czynny udział w 68 roku w rebelii żydowskiej przeciwko Polakowi Gomułce . To już jakiś klucz co to za kreatura .

  Polubienie

 64. zyguś APA napisał ,,skasowali nasza definicje szmula i szwaba ,bo wowczas zygusie i kicie’

  a ty za takie coś chcesz wojować, czas marnować.

  mnie napisał ,,Adminy to adminy ,przyjdzie czas ,ze i im zrzedna miny lub jakas smierc nastapi”

  a ja mu zdrówka życzyłem i pogodnego dnia, bo po co mam siebie i jego denerwować.
  Mamy już wiek emerytalny i lata na karku i jeszcze mamy odstawiań szarpanego
  lepiej sobie zaśpiewajmy, lub posłuchajmy

  Polubienie

 65. Na koniec o artystach trochę prawdy . Stary utwór , ale jary i prawdziwy :
  Jedna z bohaterek to Tyszkiewicz ulubienica władz PRL . Dziś zatrudniona w parchatych mediach i prowadząca parchate idiotyczne programy rozrywkowe ( juror w tańcach z gwiazdami ). Programy te mają jeden cel : ogłupiać jeszcze bardziej gojów – budowa Polin miejsca wytchnienia musi iść szybko .
  Następna gwiazda Englert groził Kazikowi sądem , ale jakoś do sądu nie podał bo chyba jego adwokat mu to odradził . Tylko w Judeopolonii kabarety .
  i jak np Pazdzioch z Kiepskich można awansować z bohaterskiego czerwonoarmisty ( pancerni i pies ) na człowieka opluwającego PRL ( świat Według kiepskich ) .
  Brawo Pazdzioch cóż za przepoczwarzenie ;

  Polubienie

 66. Zgadzam się adminie . masz rację . Na starość trzeba się oszczędzać a nie takimi APAMI sie przejmować .Dziś sobota otwieram irlandzkie piwko . W poniedziałek basen i bieganie . Jakoś to bedzie a smierci się nie boję . Skomleć o klechę nie bedę jak jaruzel czy Gustaw Husak lub Nietsche .
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 67. Zyguś : „Goldberg w każdym niemal wywiadzie nazywa Polaków nierobami i leniami , którym się nie chce pracować . (…..)Goldberg może mieć częsciowo rację , ale jakoś zapomina dopowiedzieć ,że lenie są w każdym kraju , a ile jest ich w Niemczech to aż ….”
  …………………………..
  Polak to rzeczywiście glupek jak przysłowiowy wół albo i osioł. Albowiem nie wie że ciężka praca + xujowe żarcie (najczęściej ciężko strawne mięso) + spore ilości alkoholu = wczesny zgon.
  Obserwuje życie i zauważyłem że prawie wszyscy zapracowani wieloetatowcy i tzw chloporobotnicy po 60ce juz się zawineli, albo czekają na swoją kolej w bolnicy (szpital).
  Ps. Jak mawia stare indianskie przyslowie : cieżką pracą inni ludzie się bogacä.

  Polubienie

 68. Dzisiaj w Krakowie-Łagiewnikach hasbara się mocno uwija, Żydowskiego wędrownego kaznodzieje i bajarza królem Polski obwołała. Ciemnemu plebsowi od tej pory manna z nieba będzie spadała.

  Polubienie

 69. Polski typ kulturalny, wyhodowany starannie w atmosferze personalizmu katolickiego wykazuje zdecydowaną niechęć do wytężonego życia gospodarczego, czy to będzie przemysł, czy też handel. Wola minimum egzystencji, jako typowa postawa wobec wszelkich zjawisk gospodarczych, sprawia, że człowiek wychowany w polskim systemie kulturalnym odczuwa swą obcość, nawet wobec systemów produkcyjnych, wykazując na tym polu swą kompletną bezradność.
  Zadruga 1938

  Nowy król zadba, żeby powyższe stwierdzenie miało cały czas przełożenie na zachowania Polaków.

  Polubienie

 70. Maria nie potrafiła , ale Chrystus zrobi tu Księstwo Monaco:
  hihihi haha ha pocieszna nacirema .
  Szkoda mi tych ludzi , bo ogłupienie sięga Mount Everest ,a żydki mają ubaw i Benny Hilla w Judeopolonii .

  Polubienie

 71. Czytelnik ja rozumiem , że tobie się ciężko robić bo można zachorować i lepiej brać talony . Zawsze masełko , serek , chlebuś i pasztetowa wpadnie.
  Niestety w Judeopolonii na kawałek schabiku , aby zrobić sobie schaboszczaka plus kartofelki i suróweczka trzeba zapie…. tu nic żyd za darmo nie daje jak za wielkim bajorem .
  Na szczęście pracować już nie muszę .
  Paradoks : największe pasożyty to są garbate nosy . Lubią pasożytować na koszt innych ,a sami gojów jak Goldberg nazywają leniami .
  Ciekawi mnie jedno gdzie taki Goldberg czy Kalkstein chociaż jeden dzień w swoim życiu ciężko przepracowali . Raczej nigdzie .
  Ale po co ciężko harować jak można żyć wspaniale i zatrudniać osobista drogą ochronę na koszt gojów . Właściwie nie ma się czemu tym garbatym nosom dziwić . Skoro znależli frajerów , którzy ich utrzymują to czemu nie . Każdy by tak chciał ja też .
  hihihi hahaha pocieszna nacirema.

  Polubienie

 72. Tu czytelnik trafiłeś :
  Ps. Jak mawia stare indianskie przyslowie : cieżką pracą inni ludzie się bogacä.
  a kto się bogaci ?
  żydostwo

  Polubienie

 73. „Polski typ kulturalny, wyhodowany starannie w atmosferze personalizmu katolickiego wykazuje zdecydowaną niechęć do wytężonego życia gospodarczego,”

  No tak , zastanawia mnie co robil szanowny redahtor Zadrugi, tak zapatrzony w niemieckich towarzyszy (nsdap?), kiedy polski chlop (wg owczesnych socyalistow – zasrany gnoyarz) oral przy swietle ksiezyca pole swego feudala? Pewnie przewracal sie z boku na bok i snil wielki sen o wielkiej polsce. Powtarzam jeszcze raz polacy sa narodem wiecznie zapracowanym, zarobionym, styranym z dziada pradziada na amen

  Thy worshiper – „piach”

  I biorę w garść ziemię,
  Do nozdrzy przykładam.
  I wiem czym pachnę,
  A nie chcę wiedzieć.

  I zapach ten czuję,
  Gdy wącham swej skóry.
  Wiem, że ziemią,
  Śmierdzę od środka.

  I wiem czym cuchnę,
  A wiedza ta boli,
  Bo pachnę mą Babką,
  Pachnę mym Dziadkiem.

  Piach z gnojem zmieszany,
  Gównem śmierdzący,
  Moczem obmyty.
  Piach, skóra nim śmierdzi,
  Oczy wypełnia,
  Uszy zatyka…

  Polubienie

 74. Ad czytelnika

  Ty, APA-cz, co ty sobie myślisz, że ja sroce z pod ogona wypadłem i nie wiem na jakim świecie żyję? Czy uważasz, że grzebanie w szmulowskim, historycznym szambie, jest zajęciem przyjemnym i fetor, który z niego ulatuje jest zapachem lawendy, fiołków lub róż? Kiedyś, jakaś nieznana cholera podpuściła mnie, abym zabrał się za ten ogromny syf i łeb z dnia na dzień coraz bardziej ,,puchnie” z nadmiaru szmulowego i szwabskiego Q….., (wyraz niecenzuralny) które wytrwale poznaję! Za jakie to grzechy? Co ja, jako marny robaczek, ,,zabiłem” śledziem, czyjąś matkę czy ojca w przeszłości i muszę odpokutować tę ,,zbrodnię”? Nie pamiętam, żebym to czynił!

  Ja też wiem, ile małe g…, sztuczne państewko ma ,,przyjaciół” na świecie, który ty majorku chcesz napier… (słowo niecenzuralne) gołymi rękoma, nawet nie robiąc wstępnego rozpoznania. Major ocipiał na stare lata, jak mały japoński samolocik KAMIKADZE, klapy na oczy i z okrzykiem na ustach BANZAI, do ataku na szmula i szwaba! Żołnierzu, mam pytanie! CZY TY PRZYPADKIEM NIE CHCESZ POPEŁNIĆ SEPUKU?

  Szoszon, też byś chciał mieć tylu kumpli na świecie?

  Żołnierzu, szybko zapomnieliście, że w wojsku najpierw obowiązuje żmudne i pracochłonne rozpoznanie przeciwnika, a później następuje atak?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Izrael

  Dla mnie szmul to jest mały pikuś, bo wykonuje jakąś brudną grę dla kogoś postawionego wyżej w hierarchii feudalnej piramidy.

  APA-cz, OBOWIĄZKOWA LEKTURA NA WEEKEND, ABYŚ DALEJ NIE FARMAZONIŁ, ŻE POLACY DO ATAKU NA SZMULI I SZWABÓW, BO PRAWDZIWY WRÓG JEST SPRYTNIE I BARDZO DOBRZE UKRYTY!

  Komitet 300 – najciemniejsze sekrety brytyjskich elit

  https://www.nwo.report/nwo/komitet-300-najciemniejsze-sekrety-brytyjskich-elit.html

  Bywaj nacirema

  Polubienie

 75. Kika 22 dobrze ,że wkleiłeś Perskiego , który własnie już gra w tej chwili w rozbieranego pokera z Belzebubem . Fajnie on tam ma w tym piekiełku jakaś to kara to nagroda dla Perskiego . Jeszcze mieć taki pogrzeb gdzie wszyscy tego świata byli włącznie z Maliniakiem .
  Major cóż major baby nigdy nie miał to nie wie co to gra wstępna czy rozpoznanie . On by chciał od razu wszystkich szmuli takich jak my na odstrzał .
  Az mnie świerzbi aby coś umieścić z dzieła mojego ukochanego Czecha .
  Oni tam nie mają ani królowej Polski Maryi , ani króla Polski Jezusa kopnęli sukienki w tyłek i odjechali nam w gospodarce ze 25 lat i żyją na dużo dużo wyższym poziomie .
  Pomimo ,że szmule to tam siła to im w lecie nie zakodowali ME w piłce nożnej i mogli pepiczki oglądać je za FREE . Niestety nasze szmule podłota , bo Polszmat szmulowski wszystko zakodował i oglądali tylko bogaci goje , których stać było , aby zapłacić całą bankę – 100 PLN za meczyki.
  Ale widzisz major ja chłop rozumny to poleciałem po pomoc do szwabów i za FREE oglądałem meczyki na ZDF i ARD , bo nie zamierzałem naszym szmulom na mojej krwawicy wyhodowanych miliarderom co za komuny handlowali samochodami płacić 100 PLN za meczyki ME.
  APA pochwal mnie za to bardzo cię proszę .
  Przeciez pokazałem szmulom środkowy palec i nie dałem im zarobić . Szkoda tylko ,że tylu gojów po tej stówie Polszmatowi zapłaciło , ale cóż nie moja wina ze zamiast mózgu jest kopa .
  ulubione dzieło moje pewnego super Czecha :
  dajemy :

  Polubienie

 76. The Vatican has large investments with the Rothschilds of Britain, France and America, with the Hambros Bank, and with the Credit Suisse in London and Zurich. In the United States it has large investments with J. P. Morgan, Chase-Manhattan Bank, First National Bank of New York, Bankers Trust Company, and others. The Vatican has billions of shares in the most powerful international corporations such as Gulf Oil, Shell, General Motors, Bethlehem Steel, General Electric, International Business Machines, T.W.A., etc.

  Polubienie

 77. Ad. Juliusa

  Szanowny Juliusie oczywiście, że wiem, co wyprawia Santa Sede! Jezus Chrystus tak ich ,,nauczał”, żeby zakładali banki i inwestowali kasę w różne szemrane interesy, bo pieniądz to sam Bóg, a góra pieniędzy od debilnych owieczek i baranów, pozwala tu na Ziemi, urządzić sobie Luksusowe Królestwo Niebieskie albo Eden, oczywiście dla wybrańców.

  PECUNIA NON OLET JAK MAWIALI STAROŻYTNI RZYMIANIE I ROBIMY INTERESIKI W PRZEMYŚLE ZBROJENIOWYM, GDZIE PRODUKUJE SIĘ WYSOKIEJ KLASY SPRZĘCIK DO ZABIJANIA NAIWNYCH SPONSORÓW (czytaj owiec i baranów).

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=es&u=https://atreveteapensarr.wordpress.com/2012/07/10/el-banco-del-vaticano-es-el-principal-accionista-de-la-mayor-industria-de-armamentos-en-el-mundo-pietro-beretta/&prev=search

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 78. Zygus nie bedziesz ustal diet Czytelnikowi, co mu wolno, a co nie wolno jesc. Salceson i schabowy to dobre ale dla szwabskich niewolnikow. zapamietaj to sobie, Polak je to co mu polski zoladek jest wstanie strawic, a wiec tradycyjne chlopskie zarcie: rozne kasze, owsianki, ziemniaki, wszelakie warzywa i owoce, nie wspominajac o zacnych miksturach, jak przeroznej masci nalewki, kiszone kapusta , buraki, oleje lniane i rzepakowe, a wszystko zdrowe, bo bez szmulowskich ulepszaczy i konserwantow.
  Ps. Maslo, jajka i mieso chlop polski przewaznie sprzedawal do miasta, glownie szmulom i szwabom , ci zas zarli to na okraglo i dzieki temu szybko sie zawijali z tego swiata.

  Polubienie

 79. Zygus’ nie bedziesz ustal diet Czytelnikowi, co mu wolno, a co nie wolno jesc. Salceson i schabowy to dobre ale dla szwabskich niewolnikow. zapamietaj to sobie, Polak je to co mu polski zoladek jest wstanie strawic, a wiec tradycyjne chlopskie zarcie: rozne kasze, owsianki, ziemniaki, wszelakie warzywa i owoce, nie wspominajac o zacnych miksturach, jak przeroznej masci nalewki, kiszone kapusta , buraki, oleje lniane i rzepakowe, a wszystko zdrowe, bo bez szmulowskich ulepszaczy i konserwantow.
  Ps. Maslo, jajka i mieso chlop polski przewaznie sprzedawal do miasta, glownie szmulom i szwabom , ci zas zarli to na okraglo i dzieki temu szybko sie zawijali z tego swiata.

  Polubienie

 80. Ad czytelnika
  własnie ja tak jadam : sałatki dziś rano np , świeżutkie jajeczka prosto od baby z jajami , serek biały też swojej roboty , chlebuś wypiekam sam na sprzęcie mojej prababci . Z mojej ogromnej działki mam marcheweczkę , jabłuszka , papryczkę , maliny i robię z tego przetwory , ale to wymaga harówki cała wiosnę i lato , a nie wzięcia talonu i kupienia sobie jedzonka w marketach żydowskich .
  Nawet mam wodę swoją ze studni wybudowaną w 1946 roku – taka jest na niej data .
  I nigdy nie żrę jedzonka z parchatych hipermarketów i marketów w Judeopolonii .
  Mamy dziś 20 listopad ,a żydki już powoli zaczynają robić biznes z największego katolickiego święta .
  Zaczynają się pojawiać w parchatych marketach reklamy reklamujące święta . Specjalnie na święta mamy już obniżki na prezerwatywy , dezodoranty , antyperspiranty , ptasie mleczka dla gojów .
  Podobnie jest w parchatych mediach .
  Aby żyd mógł swój zarobek świętować 24 grudnia najpierw musi zacząć ciężko pracować już w listopadzie .
  hahaha pocieszna nacirema.

  Polubienie

 81. czytelnik a ja bym się z tobą nie zgodził, że ….Salceson i schabowy to dobre ale dla szwabskich niewolnikow…
  U nas w Polsce taki klimat, że bez schabowego, bez salcesonu, bez zimnych nóżek w galarecie i bez kiełbasy człowiek znaczy sie Polak i Słowianin z krwi i kości a nawet z żołądka słabiutki i anemiczny.
  Mięso trzeba jeść, rosół na wołowym antrykocie, bigos z mięsem, kiełbasą i z grzybami, pierogi z dobrym farszem, do tego sto gram wódki nie zaszkodzi, wtedy taka siła jest że i pan Boczek z filmu ,,Kiepscy” większej nie ma, wtedy człowiek znaczy sie Polak i Słowianin…..i tak dalej, wolny i nie tchórzliwy i niczego się nie boi choćby lew to dostoi…. znasz tą bajką ?

  Polubienie

 82. Ja kocham kiełbasę , którą sam robię . Podobnie boczuś i inne frykasy .Co zdrowsze czytelniku twoje żarcie za talony u garbatych nosów czy moje ?

  Polubienie

 83. Komu ta mowa Adminie. Chlop polski na kaszy i kiszonej kapuscie jechal cale wieki ciezko harujac na polu i dozywal 90, moj dziad nateprzyklad 100lat dobil.i umarl spokojnie we snie a nie na lozu bolesci jak wiekszczosc wspolczesnych, a trzeba tez dodac ze zimy byly tegie kiedys

  Polubienie

 84. INFORMACJA dla wszystkich tu wchodzacych na portal :

  Niniejszym zawiadamiamy ,ze piszacy pod internetowym nickiem
  NIE ZAWSZE SA „SOBA” !
  Czyli dajmy na to „czytelnik” moze byc nie tym ,ktorym JEST lub nim nie jest jako osoba prawna.
  Od zarania dyskusji na forach publicznych ludzie ludziom czynia KRZYWDY .
  Czynia to najczesciej SZMULE i SZWABY oraz MIESZANCY i ich sludzy w odpowiednich celach .
  Malo tego podszywaja sie rowniez pod nazwiska lub wskazuja na nazwiska osob ,ktorych faktycznie na forach brak w danym dniu lub czasie.

  Praktyka z nazwiskami i ich zmiana bardzo czesto stoswana jest przez ludzi wywodzacych sie z narodu zydowskiego ,bywa,ze i z niemieckiego,takze polskiego mieszanego .
  To ciagla gra na naiwnosci ludzkiej !
  POLACY NIE DAJCIE WIARY LOTROM tego swiata !!!

  APA – zwiad

  Polubienie

 85. Oj czytelnik , czytelnik.
  Bo widzisz była Polska A i Polska B, byli bogaci chłopi w poznańskim i ci na piaskach Mazowsza czy gdzieś tam koło Nowego Targu.
  Z tych chłopów i z tych wiosek które znałem mogę powiedzieć, że chłop polski i polska baba hodowali sobie i świnki i kurki i gąski i byczki opasowe i czym chata bogata i miód był na stole i mleczko i winko czy to z wisienek czy z czarnej porzeczki i kaczka pieczona i gąska nadziewana jabłkiem i szyneczka i boczek, ale gdy było biedniej to tylko ziemniaki ze skwarką i zsiadłe mleko i chleb razowy ze smalcem albo słoniną, jajka zawsze musiały być i rosół z kury na niedzielę. Owszem były i kasze jaglane i gryczane i kiszka kaszana, a jak gdzie był staw albo jezioro to i okonie i szczupaki i płotka i sielawa. A chleb był i były rogaliki i babki i jabłeczniki i pączki i inne ciasta, sery i twarogi białe z serwetki i sery żółte, te ostatnie najlepsze z naszej kortowskiej akademii rolniczo technicznej, a jakie kiełbasy mamy, że palce lizać i bimberek czyli samogon też był i miód pitny. Ostatnio miód pitny kupiłem na targach rolnych 20 zł za butelkę, znakomity, choć ja w miodach nie gustuję.
  a muszę ci powiedzieć, że ja na tych targach to bywam jako kupujący ale też ostatnio jako wystawca, bo moja żona to przecież rolniczka z dziada pradziada z kułaków

  Polubienie

 86. APA- druzyna wojskowa byla i trwa na tym portalu (rowniez na innych) mimo szmuloszwabskiego „bata” jakiegos durnia udajacego tu „emeryta niemieckiego” lub wszechnickow platnych trolli .

  APA – druzyna i jej zolnierze sami od siebie pisza PRAWDE tym,ktorzy chca ja znac ,tym ,ktorym mozgi nie wypraly scierwo-media oraz pozakladane media „polprywatne zapomogowe”.

  Co ciekawe szmuloszwabow denerwuje to ,ze jest nas co raz wiecej i nie moga zniszczyc nas i POLAKOW OBUDZONYCH .

  Rowniez admini i moderatorzy bedac miedzy mlotem a kowadlem wychodza z siebie by nie wyszlo „ilu panom sluza , komu pala swieczki i ogarki”,czesto sami zmieniaja temat (innym zakladac tematow na swych portalach nie pozwalaja),ubarwiaja temat zalacznikami,reklamami ,odpowiednia trescia (patrz wyzej) czesto chwalebna i zycie w sieci trwa .

  A LUDZIE CHCA PRAWDY a NIE KLAMSTWA !
  Ludzie sa juz zainteresowani polityka co przeraza ZLYCH ludzi.
  Polityka to oczy na wszystko !!!

  Wszelkie baty przechwytujemy i oddajemy z nawiazka .

  Polubienie

 87. Ech… Kazdy szanujacy sie polski chlop byl oszczedny, zatem kur, jajek , masła nie jadał, przynajmniej niezaczesto ( Rosol gotowano chorym)
  Swinki duszono rzadko glownie dla okrasy , reszte sprzedawano. Jedynymi ktorzy popuszczali sobie pasa byli panowie ze dworu,bogaci zydzi, ksiondz Pleban, Wójt w gminie Jeszcze ciekawostka.W Polsce Be obchodzono takzwany przednowek, polegalo to glownie na nicniejedzeniu . Problem dzis polega na tym ze zre 5xtyle ile potrzeba. Widac to na ulicach takze polskich. Taka widac kultura, konsumpcyjna

  Polubienie

 88. APA kamando to żeś znowu przegiął ta treścią . Mało ci było szwejku ? . Będziesz miaŁ następne ataki ty pełny nienawiści wierzący w boga człowieku .
  Juz tam Lucyfer na ciebie w piekiełku czeka , aby ci tyłek przerżnąć choćby za popieranie Trumpa .
  Hihihi pocieszna nacirema .
  Nie doceniłeś mojej propozycji . Obrażasz dalej . Będą moje ataki na siedmiu szwejków dopóki nie zostaną tu zablokowani jak na WPS.
  Oto twój tekst :
  APA- druzyna wojskowa byla i trwa na tym portalu (rowniez na innych) mimo szmuloszwabskiego „bata” jakiegos durnia udajacego tu „emeryta niemieckiego” lub wszechnickow platnych trolli .

  NIEBAWEM MOJA ODPOWIEDZ 7 SZWEJKÓW Z USRAELA JEDZĄCY ZYDOWSKIE ŻARCIE ZA TALONY .

  Polubienie

 89. Tajne dane KGB
  Kamanda APA zakupiła takie własnie czołgi do walki ze szmulami , mieszańcami i szwabami w Judeopolonii . Ostatnio transport widziano w okolicach Warszawy . Ten sprzęt jest potrzebny w celu ostatecznego wygnania Szmuli z Judeopolonii .
  Brawo drużyna APAWCY .
  Szmule już robią pod siebie .
  Dane : tajny film KGB .

  Polubienie

 90. Adminie co Polacy na tych targach wystawili z maszyn rolniczych ?
  Jakos nie dostrzeglismy tam ani jednej polskiej maszyny rolniczej , ciagnika Ursus lub kombajn Bizon .
  Czy chociaz Polakom pozwolono produkowac rowery i wozki dziecinne ?
  O samochodach nie wspominamy ,bo po IIWS jedynie ruskie zydy pozwolili nam produkowac Pobiede a z niej W-we,pozniej przebito sie z Syrenka,Zukiem i Nysa,takze motocyklem WFM,WSK ,Junakiem.

  Dzis jak z tym jest , znaczy sie z „dobrobytem” zydowsko-niemieckim w Polsce jewrounijnej ?

  CO WOLNO PRODUKOWAC POLAKOM ???
  CO WOLNO SPRZEDAWAC POLSKIEMU ROLNIKOWI (gdzie i za ile) ???
  Sa krowy na polskich pastwiskach , mleko i smietana prosto od rolnika ?
  Po co kulczykuje sie zwierzeta hodowlane i obowiazkowy nadzor weterynaryjny,spis i ewidencja oraz ROLNICTWO POD NADZOREM ?
  wreszcie
  Czy zyja jeszcze w Polsce PRAWDZIWI ROLNICY ???
  ktorym
  zezwala sie zakladac wlasne sklepiki (bez posrednikow) i sprzedawac zywnosc na wlasnym podorku ???
  Prosimy podc takie adresy na wsiach i rozreklamowac je .
  Z gory dziekujemy ,takze za dostawe do naszych domow i mieszkan POLAKOW ,
  POLSKICH PRODUKTOW ZYWNOSCIOWYCH PROSTO OD ROLNIKA !

  Polubienie

 91. Ty człowieku APA czy tam JAPA tylko w gębie mocny jesteś i taki z ciebie patriota jak z koziego zadka trąba . Człowieku nudzisz się w tym Usraelu – zajmij się czymś nie wiem pograj w szachy , warcaby pooglądaj Danutę Lato , pobiegaj , poćwicz , albo przyjedz do Judeopolonii i wprowadzaj te swoje rady , a nie dostajesz tam talony za FREE , kupisz sobie żarcie za FREE nażresz się . Wchodzisz na polskie fora i dajesz rady . Weż ty się trochę za robotę a nie jedynie obrażasz ludzi plujesz na pana dr . itp
  Człowieku czy tobie brak piątej klepki .?
  Wyjechać i fanzolić farmazony znad wielkiego bajora i dawać rady to potrafi każdy . Tu nie mieszkają idioci . Ameryki nie odkrywasz swoim bazgraniem . Przyjedz pomóż , a nie na odległość rady dajesz , a jak ci w brzuszku burczy to korzystasz z talonów .

  Polubienie

 92. I jeszcze jedno : kombajny , samochody , ciągniki , prasy , zdrową żywność , rowery , wózki dziecinne itp produkowano za Gomułki i Gierka , których ty krętaczu znad wielkiego bajora opluwasz . Ponjał ?

  Polubienie

 93. Zyja w Polosce szmulki srulki
  to najduchy z prostej rurki.

  „Polakami” sie zrobili
  i nastepnych juz splodzili .

  Jeden z drugim druga z druga
  rozprawiali nad „zadruga”.

  Dawno temu uradzili
  no i polin uczynili.

  A w Polinie gdzies w dolinie
  sa agencje na melinie.

  Kiedy Polska zawladneli
  dzieciom mleko juz odcieli.

  Dzisiaj Polska jest zydowska
  powie o tym kazda wioska !

  Wiedza o tym takze w miescie
  szmula spotkasz nawet w ciescie .

  Polubienie

 94. Ad APA-cza SOŁDATA

  CO WOLNO SPRZEDAWAC POLSKIEMU ROLNIKOWI (gdzie i za ile)???
  Są krowy na polskich pastwiskach , mleko i śmietana prosto od rolnika?

  No Szoszon, znowu jesteś mocno niedoinformowany w kwestii świeżego nabiału w Polsce! Kikuś/psikuś już spieszy z pomocą informacyjną, żebyś nam nie wypisywał bzdur, na temat krowiego mleczka.

  A U WAS W US-raju, STAWIAJĄ NA ULICACH TAKI SYF, KTÓRY ZABIJA WSZYSTKICH W PIERWSZYM POKOLENIU!

  A U NAS W POLIN, WYMYŚLILI TAKIE COŚ, CO POZWOLI NAM ŻYC PRZEZ DŁUGIE, DŁUGIE LATA!

  http://www.mlekomaty.org/swieze-mleko/artykul.67.mleko-z-automatu-prosto-od-krowy-to-sie-sprzedaje/

  http://www.mlekomat.com/

  Bywaj pocieszna nacirema. COCA-COLA, TO JEST TO! Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  Polubienie

 95. Prawda jest taka ,że ta cola to jeden h….. i to mleczko taki sam h….. . Już widzę jak żydki dają gojom świeżutkie mleko . Jakby tak goje pili pyszne mleczko to parchy by tu nigdy Polin nie doczekali i gdzie by odpoczywali po bzykaniu gojów ? . Polin najlepsze miejsce .
  Kto ma swoją krowę mućkę to pije świeże mleczko . Nikt inny .
  Np taka mućka daje super mleko i o krowę trzeba dbać :

  Polubienie

 96. To zdanie to będzie zdaniem roku 2016 na tym portalu .
  Ja pierdzielę . Większych bredni nie czytałem .
  Ile to usmańskiej coli trzeba wypić , aby takie brednie pisać .
  Nawet pisdzielce tak na Republice nie basują PISowi
  Zdanie roku 2016 – złota malina głupoty :
  cytat
  „Pani premier Beata Szydło wydaje się być kobietą i politykiem bardzo zrównoważoną, jej sztandarowe hasło wyborcze ,,dobra zmiana” pozostaje nadal w użyciu. Co więcej stara się usilnie wcielać je w życie. Pięćset plus dla polskich rodzin, to 500 zł dla każdego dziecka, na buty, odzież, na bułkę z masłem, na dodatkowe płatne zajęcia jak chociażby nauka pływania na basenie czy pod żaglami.”

  Polubienie

 97. Może jednak te 500PLN w wielu wypadkach idzie na pierdoły w postaci usmańskiej coli ( potem będzie płacz , bo trzeba wydawać grube setki na szabasgoja dentystę) , pizze , hamburgery , zakupy pierdół w żydowskich marketach , wycieczki np do Szczyrku itp idiotyzmy .Znam wiele takich rodzin wydających te 5 stówek na pierdoły .
  Jeżeli faktycznie parchy chciały pomóc biednym dzieciom ( w Polsce 500 tys niedożywionych , brak witamin ) trzeba było dokonać selekcji i dać biednym a nie po równo każdemu także i bogaczom , którym te 500 pln do niczego nie jest potrzebne . Wtedy można by biednym rodzinom dać nawet 1000 pln , ale po selekcji wykluczając bogate rodziny .
  Doszło do absurdu , bo Ziobro pisdzielec uchodzi za bohatyra , bo zrzekł się publicznie 500 pln .
  Ale cóż Judeopolonia = skrzyżowanie Benny Hilla z Monthy Python
  hihih hahaha pocieszna nacirema

  Polubienie

 98. W sumie parch dając te 500 pln mało ryzykował ponieważ i tak większość tych pieniędzy goj wydaje w żydowskich biznesach w Judeopolonii powiedzmy jakieś 70 % z tej kwoty wraca do parcha . To jakie tu ryzyko żadne , a propagandowy pozytywny image w parchatych mediach coś nie do przecenienia dla garbatych nosów .

  Polubienie

 99. APA trollujesz dziś od rana na WPS mając nick Felek S . Jutro ukaże się oficjalne ostrzeżenie na WPS za trollowanie . Człowieku daj sobie na wstrzymanie . Ty dziecko jesteś? chyba tak .

  Polubienie

 100. Zapraszam do zobaczenia jak w przyszłości ma wyglądać polskie godło . Budowa Polin idzie pełną parą .APA wylewu nie dostań :

  Polubienie

 101. Zobacz kto swoją obecnością zaszczycił tą imprezkę . Pewna znana żydówka ( początek filmu ) . Myslę ,że parchom potrzeba jeszcze jakieś 30 lat do full sukces .

  Polubienie

 102. Ad Zygi

  Zapraszam do zobaczenia jak w przyszłości ma wyglądać polskie godło.

  Szanowny Zygi, ja też znalazłem dziwne polskie godła.

  DAWNO TEMU BYŁO TAK.

  NASTĘPNIE KRÓLOWIE POLSCY PRZEPILI RUŚ CZYLI ANIOŁKA Z TARCZĄ, MIECZYKIEM I SIĘ ZROBIŁA DWÓJCA RAZ DWA, Z TRÓJCY.

  A TERAZ, COŚ BARDZO DZIWNEGO PRZYKLEJIŁO SIĘ OD SPODU! JAJA KTOŚ SOBIE ROBI CZY CO?

  ALE PEPIKI ZROBIŁY TOTALNY ODLOT PO UTRACIE SŁOWACJI, ŻĄDAJĄC OD POLSKI ZWROTU CIESZYNA!

  http://www.wykop.pl/link/2457929/czechy-swastyka-na-polskiej-fladze-juz-zagrozenie-czy-rosyjska-propaganda/

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 103. adm
  20 Listopad 2016 o 8:25

  czytelnik
  poczekaj jeszcze kilka lat i też niedźwiedzi w USA i Kanadzie nie bedzie.
  [ film]
  ——-
  Szkopul (szkop?) W tym ze na niedzwiedzie w usa i kanadzie poluje sie od wiekow i jakos ich nie ubywa, a krajach alpejskich kwestie niedzwiedziowo-wilcza rozwiazano definitywnie jeszcze XVIII w.
  Dzisiaj gdy niedaj bog zablaka sie taki nieszczesnik z karpat , to zaraz stawia sie na nogi cala armie mysliwych (bez niepotrzebnego rozglosu medialnego ) i sie robi … porzadek ….znaczy ordunk
  ….
  Ad kupowania u polskiego rolnika….?
  Generalnie jest sens, ale u rolnika z prawdziwego zdarzenia, z gospodarstwa ekologicznego prowadzonego uczciwie , a nie pierwszego lepszego gdzie kury wydziobuja robaki spod kol i plam olejowych licznie zgromadzonego na podworcu sprzetu traktorowo-kombajnianego , jak to wyglada na chwile obecna w wiekszosci polskich gospodarstw.

  Polubienie

 104. Sam jestem człowiek ze wsi ( południowo – wschodnia Polska ) . W czasie gdy miałem jeszcze siły z żoną przed 89 rokiem za naszego kochanego PRL normalnego kraju naszej Ojczyzny , a nie dzisiejszej żydowskiej Judeopolonii ( skrzyżowanie Benny Hilla z Monthy Python ) jeżeli chodzi o głupotę .
  Mieliśmy wtedy z żoną ponad 200 kur , 50 indyków plus liliputki , gęsi itp .
  Masa młodych kobiet z dziećmi przychodziła do nas po jajka i jeszcze całej rodzinie starczyło . Trochę na tym można było dorobić .
  Kury na wolnym wybiegu jadłby sobie cały dzień trawkę i podsypywałem pszenicę i jajeczka palce lizac .
  Ta kamanda udajaca gierojów i wszystkich pouczająca z nad wielkiego bajora w życiu na wsi nie była . Krowy od byka nie odrózni i kury od koguta . Nie potrafiłaby wyhodować dobrej marchewki czy pomidora nie mówiąc o jabłkach .
  Siedzą tylko w tym usraelu . Codziennie chodzą do żydowskich marketów . Kupią tam sobie cukier , cole , hamburgera , frytki za żydowskie talony poczytają coś w necie i to jest ich wiedza.
  Na końcu po tym żarciu rosną im tyłki . Pierną w pościel i idą spać .
  admin nie polemizuj szkoda czasu .

  Polubienie

 105. Ty „slowianin” tobie sie juz wszystko popier…lo i nie wiesz kim jestes.
  Do tego zaczeli cie nasladowac obaj admini – istne wariatkowo.
  „Slowianin”, a co obecnie hodujesz na tej swojej gospodarce,a moze juz ja przekazales Niemcom ?
  Czy ty aby nie nazywasz sie Rolnik i jestes z pod Sanoka ???

  Polubienie

 106. Zyga ,znasz cos wiecej oprocz „hilla i pythona” w swym slownictwie .
  Chocby to:
  qrwa qrwie leb nie urwie .
  Nie udawaj greka .
  Ty na amerykanskich filmach wychowany czy co ?
  Przeciez teraz icki dali wam tyle seriali i kabaretow szmulowskich,ze z nich czerp „nauki polskie” ,no i nie wylanczaj zonie Radia Maryja” ,bo czysciec pewny.
  Takze nie przymilaj sie do filozofii marksistowsko -leninowskiej ,bo to juz bylo i nie wroci wiecej .
  Zalap sie ponownie na pociag WPS1,tam zmienili lokomotywe,bedzie szybsza jazda od poniedzialku.

  Polubienie

 107. Zyga „slowianin” bieszczadzki, naucz sie rymowac z sensem i nie przymilaj sie do innych lizisku garbusku.
  A moze ty sie nazywasz lizydup ?
  Na nic zmiana nickow ,nazwisk czy imion ,szmula czy szwaba Polak rozpozna na odleglosc .
  Aj waj na portalach czynia szmule i szwaby.
  Zreszta co tam na portalach ,czynia to to nawet w obiektach sadowych,do tego jeszcze „obrazki” dane im maja w rekach .

  Polubienie

 108. Wracajc do polityki ,warto by wspomniec o wspolczesnej polityce KK w Polsce.
  Co czynia – Episkopat Polski i Prymas o nazwisku Polak ?
  Czy Kosciol w Polsce sluzy Polakom ???

  Polubienie

 109. Pewno,ze wszystkie kosciolki w Polsce sluza nie tylko Polakom ale wszystkim chrzescijanom .
  Inna sprawa z muzulmanami tym przeznaczono inne role.

  Polubienie

 110. Zbysiu od której masz dyżur na PC dziś ? siedzisz facet przy PC 24/24 a twoja tłusta dupa woła ” Zbysiu daj mi odetchnąć idz na spacer ” .
  Ja dziś zrobiłem 5 kilometrów , a ty posłuchałeś błagań swojej dupy i poszleś z kijaskami na spacer . Inaczej dupa ci ducha wyzionie od tego szlęczenia i pisania bzdur po polskich portalach sorry portalu , bo w pozostałych masz bany miernoto .

  Polubienie

 111. Tym razem ,żeby APA + Zenek na dluzszy czas,by na swiecie zaistnial POKOJ napisac taki wierszyk i swoje mądrości musiał z takiego druta pociągnąć :
  i to aż dwie butelki wina na jeden łep .Inaczej by nie spłodził tak cudnego wierszyka i nie napisał swoich mądrości :
  on stąd bierze paliwo :

  Polubienie

 112. Kochany brodaty !
  Milujemy cie jako Polacy ale to Niemcy rozlozyli cie na tacy .
  Zabrali ci logiczne myslenie ,wiec na nic zda sie twe biadolenie.

  Polubienie

 113. Tak zbysiu opętał mnie diabeł , a ten Lucyfer nazywa się kamanda APA , która przez wiele miesięcy mnie opluwała na WPS.
  Powiedziałem dziadki z APA . To jest jedyne forum gdzie jesteście i ja wam nie odpuszczę dopóki stąd was nie wykurzę Trumpkarze z usrael .

  Polubienie

 114. A fffeeee ,zyga wykurzyc nas chce .
  Zyga litosci,nie popadaj w zlosci ,nie czyn nam tyle podlosci !
  Aj waj i jak tu z takimi graj ?
  Zyga wracaj do polityki ,nie czyn drugiemu co tobie nie mile .
  Czemu ty Boga ze swego serca wygnal ?
  I ty sie kiedys nazywales „slowianin” ,wstydz sie ,SLOWIANIE to narod goscinny,zawsze z sercem do gosci podchodzili,miod i wino pili ,
  ty chyba jestes z Lodzi, a tam paziem dowodzi. ???

  Polubienie

 115. ja Zenusiu nie z Łodzi a jako Słowianin walczę z takimi kanaliami jak wy , którzy prawdziwych Słowian nazywacie szmulami . Będę was tu prześladował usmańskie ćwoki dopóki będę żył .

  Polubienie

 116. Ty Zenek wierzący w Boga .Cyba takiego :
  To jest twój Bóg , a ty z bogiem masz tyle wspólnego co ja z Cicioliną :

  Polubienie

 117. Oj zyga,zyga ,ty chyba diabel brodaty ,pewnie i rogaty,
  idz sie przewietrz ,wyjdz z chaty !
  Moj BOG to nie twoj bog,ty Lucka masz za krola,
  a ten kazdego ulula !
  My do ciebie z chlebem ,ty zas z diabelska msciwoscia ,
  dalej bedziesz palal podloscia do nas ?
  Wstydz sie ,a jak sie spotkamy to ci napewno wojskowa kocowe damy.
  Chyba nie uciekniesz ?
  Nasi ludzie w Polsce juz maja namiar na kazdego ,ktory ma diabla za skora a modli sie pod lucyfera figura.
  Bywaj i pisz na temat.

  Polubienie

 118. Zenuś zamiast białych myszek daje ci białego misia w prezencie , bo masz szalone zwidy . Przyhamuj z chodzeniem na hamburgery i colę bo będzie z tobą zle .
  Niebawem takie białe misie będziesz widział :

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s