Mesjańska-biblijna wyjątkowość USA


Dedykuję panu Romanowi Kaflowi (rocznik bodajże 1939), który mi napisał, że po uzyskaniu obywatelstwa USA 35 lat temu, tej swej „przybranej wyjątkowej ojczyźnie” będzie do końca swych dni wierny.
Poniżej tekst znaleziony na portalu Wiecznaziemia, nie wiem kto jest autorem/zarządcą tego portalu. Być może pan Waldemar Pastuszka, ale on zdaje się, w Kanadzie nie mieszkał. Warto też posłuchać dowcipnych tekstów pana Pawła Heinricha z Lublina (przez pewien czas także z Nowej Zelandii). Podobne opinie są także rozpowszechniane poza granicami Polski, we Francji pewien oddźwięk mają pisma mego kolegi i prawie rówieśnika Alaina de Benoist. Po polsku podobne teksty piszę JA – na przykład „Amerykanizm = Judeochrystianizm = Rak Świata” a także nie znany mi osobiście Zbigniew JankowskiAmerykanizm – to ideologia intelektualnej prostytucji„. Ten  ostatni tekst wskazuje kim jest bóg Jahwe, który stał się Bogiem Świata (to właśnie do niego modlą się klechy w Sanktuarium w Łagiewnikach, klęcząc przed Globusem i Mojżeszowym Krzakiem): po prostu ten BÓG to WIELKA CIOTA , sprawdzająca czy wszyscy – od najniższego robola do najwyższego Prezydenta – się w swej pracy przykładnie prostytuują.
Bo jak nie, to FORA ZE DWORA, żyć będziesz gorzej niż proletariusz wieku XIX. Coś wiem o tym, w końcu nie bez przyczyny prosiłem o „azyl ekonomiczny” w PRL-u, w kwietniu 1982, w pełni Stanu Wojennego. To, co nieznany mi autor napisał poniżej, to kompendium ŹRÓDEŁ KATASTROFY LUDZKOŚCI, która jeśli jej nie powstrzymamy, NIEUBŁAGANIE DOPROWADZI DO TOTALNEJ DEWASTACJI PLANETY ZIEMIA. W to, że Amerykanie sami coś z tą rako-podobną patologią Cywilizacji zrobią, nie bardzo wierzę. Tylko z zewnątrz może nadejść PRZECIW ŻYDO-CHRZEŚCIJAŃSKIE ŚWIATA ZBAWIENIE . (To twierdzi Aleksander Zinoviev, autor „Rosyjskiej Tragedii” z którym krótko rozmawiałem w Belgradzie w roku 2000.)
Post Scriptum. To, że „Podobny do Boga Izraela” biblijny Abraham był starożytną wędrowną „CIOTĄ” (sutenerem) potwierdza Stary Testament. A zatem „rozmnożone jak gwiazdy na niebie” DZIECI ABRAHAMA – w tym, dzięki wysiłkom „pasterskim” św. Pawła także i chrześcijanie – to są podopieczni (symboliczni potomkowie) WIELKIEJ CIOTY ŚWIATA. I koniecznym jest by nareszcie zakończyć całą tą, wyjątkowo plugawą LUDU WIELKIEJ CIOTY historię. (Co już przecież się udało przez kilka dekad w wieku XX, także w Polsce):
abraham-i-sara-5

Mesjańska-biblijna wyjątkowość USA

Podróże jednak bardzo kształcą ponieważ dopiero gdy człowiek pobędzie jakiś czas w USA w pełni pojmie w jaki sposób powstał ten kraj, jakie są jego największe wartości i jaka jest dynamika amerykańskiego społeczeństwa. Wbrew popularnej opinii to co znacie i widzicie z TV na temat  USA jest snem i rzeczywistość Ameryki jest koszmarem.

Większość ludzi świata sądzi, że Stany zjednoczone zostały zbudowane na podwalinach konstytucji, demokracji, równości ale jest to nie prawdą ponieważ fundamentem USA, prawdziwą konstytucją USA jest biblia i Talmud a sami amerykanie są społeczeństwem ultra religijnym nawet bardziej aniżeli Polacy. Wyjątkowość USA jest ściśle i nieodłącznie związana z chrześcijaństwem i biblią co widać namacalnie na przykładzie składania przysięgi na biblie w sądach Amerykańskich, napisu na banknotach dolarowych „In God We Trust„ a politycy Amerykańscy w wielu swych przemówieniach nawiązują bardzo często do Boga i nagminnie cytują wersy biblijne jak rabini w synagodze.

Fanatyczna religijność Amerykanów podlega pewnym nowym zasadom religijnym wyjątkowym dla tego kontynentu, bo na pierwszy rzut oka Amerykanie są ateistami, odrzucili kościół, widzimy że USA sieje wojny i śmierć narodom świata, najgorsze wyobrażalne zgorszenie jest produkowane w Hollywood, obyczajowość i etyka życia tak nisko tam upadła że gorzej być nie może a pieniądz jest dla amerykanów Bogiem. W Ameryce skrystalizowało się społeczeństwo skrajnie ateistyczne pozbawione głębszej filozofii życia podatne tylko na tanie impulsy natury seksualnej i materialistycznej, czyli w Ameryce panuje kult jednostki, materii i pieniądza. Wskazuje to wszystko w takim razie na ludzi antyreligijnych pozbawionych wiary i duszy – Nic bardziej błędnego ! albowiem jest to końcowy etap Chrystianizacji który został udoskonalony do perfekcji w USA i jest eksportowany na cały świat. Amerykanie odrzucają kler i kościoły ale wierzą głęboko w żydowskiego Boga, w biblie i kochają pieniądz – są perfekcyjnymi chrześcijańskimi ateistami. Nas Polaków to samo czeka.

Amerykańskie społeczeństwo jest pozbawione tej prawdziwej duchowości którą stracili na zawsze gdy po raz pierwszy postawili stopę na kontynencie północno amerykańskim i zasiedlili na dobre ten kontynent w XVII wieku. Od tego wieku Amerykanie bazują  swoją  historię  w dużej mierze  na biblii i postępują według wskazówek tej zbrodniczej księgi. Duchowość to nie wiara w Boga i Jezusa ale łączność każdego człowieka ze swoją ojczystą ziemią ojców, pradawnymi rytuałami, językiem i kulturą (Prawdziwą duchowością Polaków, Rosjan, Ukraińców jest Słowiańszczyzna )  Musimy pamiętać jedną podstawową rzecz, że wczesna Ameryka była osiedlana głównie przez rożnych wyznawców Chrześcijańskich uciekających z Europy w poszukiwaniu ziemi a przede wszystkim w poszukiwaniu profitu i na samym początku co robili koloniści europejscy gdy przybywali do obu ameryk ? Wbijali krzyż na plaży, po krótkim czasie budowali kościoły a biblia od tamtego czasu do teraz w Ameryce jest prawdziwą konstytucją i żelaznym prawem.

Żeby zilustrować zagadnienie związane z USA i duchowością amerykanów trzeba spojrzeć najpierw na chrześcijańską Europe. Od ponad 1500 lat cała Europa jest już poddawana chrystianizacji i odniosła ta religia pozornie wielki sukces ale jest jeden problem z którym chrześcijaństwo w Europie nigdy sobie nie poradzi a jest to właśnie duchowość i łączność każdego z nas z ojczystą ziemią, pogańskimi obyczajami i kulturą które tkwią bardzo głęboko w każdym z nas, w naszej krwi i tylko dwie rzeczy mogą przeciąć te więzy: śmierć i emigracja na inne kontynenty świata.

Udając się w migracje do Ameryki tylko jednostki wybitnie patriotyczne zachowają godność i rozum, pielęgnują mowę Polską, zachowują pamięć o swojej ojczystej ziemi natomiast gro emigrantów w Ameryce przekreśla całkowicie pamięć o Polsce co widać dosadnie po katastrofalnym stanie umysłowym Polonii Polskiej w USA i Kanadzie. Chcecie zobaczyć debila ? Porozmawiajcie o polityce, religiach o życiu z Polonią Polską z USA/Kanady/Australii – Włosy dęba wam staną lub osiwiejecie gdy usłyszycie ich kretyński punkt widzenia. W Polsce mimo kompletnego skatoliczenia i 25 lat dupokracji nawet 10 letnie dziecko ma więcej rozumu od wszystkich razem wziętych Polonusów.

Discovery_of_the_Mississippi

Ziemia obiecana USA
Syjonizm istnieje już od co najmniej 300 lat a największym spektakularnym jego sukcesem było powstanie USA w XVIII wieku. Syjonizm wykorzystał Chrześcijan europejskich najpierw w podbicie Ameryki południowej i trwałe zainfekowanie Indian biblią, krzyżem, mesjanizmem jezusowym a następnie wykorzystał chrześcijan ponownie w budowę nowego Izraela, ziemi obiecanej USA. Pamiętajmy podstawową rzecz – Chrześcijaństwo jest religią żydowską i chrześcijanie patrzą na świat przez pryzmat biblii i talmudu  czego efektem końcowym jest wiara tylko w jednego żydowskiego boga i głęboka, fanatyczna wiara chrześcijan w księgę zbrodni stary testament. Natomiast  postać Jezusa schodzi na drugi plan  ale  czasem się przydaje by przekształcić  bzdurami Jezusowymi  naiwne masy ludzkie w godzące się na wszystko, pokorne, klęczące przed ziemskim Panem barany. Wspomnę jeszcze o tzw. konflikcie pomiędzy Chrześcijaństwem a judaizmem z powodu ukrzyżowania Jezusa. Oficjalnie już nie żydzi są odpowiedzialni ale krwawy, zły Rzymianin Poncjusz Piłat. Palantom chrześcijańskim obecnie każdy kit można wcisnąć a Amerykanom największy i dlatego nawiedzonych bredniami religijnymi głupców amerykańskich żyd  z  dziecinną łatwością  używa  do odwalenia krwawej  roboty np. na bliskim wschodzie.

Tak więc religijną fantastyczność Europejczyków wykorzystał syjonizm tworząc trwałe podwaliny pod USA i od samego początku istnienia tego kraju Amerykanie kierowani swoimi religijnymi przekonaniami prowadzili politykę grabieży i mordowania najpierw u siebie a później na całym świecie.

Bezczelność religijna Amerykanów nie zna granic, najlepiej widać ją na przykładzie ich głównego święta Thanksgiving – święto Dziękczynienia. W 1620 roku ścierwo chrześcijańskie Purytanie przypłynęli zgniłą łajbą Mayflower do Plymouth i przez następne parę miesięcy zdychali jak muchy bo nie potrafili gospodarzyć natomiast potrafili odprawiać modły. Dobroduszni Indianie nie znając prawdziwego charakteru kolonistów a widząc umierających ludzi zlitowali się nad kolonistami i pomogli przeżyć im zimę dając im pożywienie i ucząc ich siania kukurydzy. Dzięki Indianom koloniści przeżyli pierwszy rok i zapuścili na trwale korzenie w ziemie Amerykańską, i jak się odwdzięczyli pomocnym Indianom za uratowanie życia? Wycieli, wymordowali Indian w pień i zagrabili ich ziemię i od tego momentu Amerykanie ten krwawy czyn ustanowili świętem Narodowym Dziękczynienia – Bóg pomógł im przetrwać wskazując drogę po trupach milionów niewinnych Indian Ameryki północnej. To jest cała kwintesencja niszczycielskiej religii chrześcijańskiej która wszędzie gdzie dociera morduje w imię jedynego Boga i jego słowa biblii a w Stanach osiągnęła ona apogeum swojej potęgi i jak rak niszczy całą kulę ziemską.

Trójca święta USA i Chrześcijański faszyzm
Nie popełniłem błędu przyrównując chrześcijaństwo z faszyzmem albowiem w Stanach religia chrześcijańska przeszła ostateczną metamorfozę i wykształcił się tam Amerykański Mesjanizm coś w rodzaju kultu jednostki Jezusa który ma swoje odzwierciedlenie – w kulcie Prezydenta, w kulcie Biznesmena najlepiej z Wall Street i w kulcie niosącego wolność całemu światu żołnierza armii USA.

Sterowana przez syjonistów z Watykanu ewolucja chrześcijaństwa stworzyła zbrodniczą Trójce świętą Ameryki a ten system jest powielany na całym globie czasem dobrowolnie jakbarack-jesus-obama-500 w Polsce a wielu innych państwach Mesjanizm Ameryki musi być wprowadzony dopiero po uprzednim zbombardowaniu według myśli żydowskiej zawartej w biblii. Chrześcijański faszyzm jest wysublimowaną esencją judaizmu z którą my Polacy mięliśmy już do czynienia z rąk faszystowskiej Niemieckiej III Rzeszy podczas okupacji i obecnie pierwsze objawy odczuwamy ponownie z rąk faszystowskiej Ameryki i żeby wyjść z tej batalii zwycięsko musimy odrzucić chrześcijaństwo, odrzucić miłość do Ameryki i powrócić do gromadności czyli wspólnego dobra wszystkich Polaków. Ameryka dla Ciebie Polaku nie powinna być żadnym przykładem, ona nie ma żadnej kultury i żadnej ludzkiej wartości wartej naśladowania.

USA jest rakiem świata
A zatem nie dziwcie się że np. Polonia Amerykańska jest w większości skrajnie głupia bo zostały im kompletnie podcięte korzenie Słowiańszczyzny a ich umysły zostały całkowicie zdobyte przez biblie i Talmud. Dotyczy to w tym samym stopniu inne tzw. mniejszości jak Irlandzką, Angielską, Szkocką, Niemiecką i wszystkich migrantów w USA. Ludzie Ameryki całkowicie stracili swoją prawdziwą duchowość na rzecz płytkiej myśli o sprawach przyziemnych nie wymagających głębszej refleksji nad życiem i jego sensem. Przypuszczam że DNA przeciętnego Amerykanina zostało nawet zdegradowane poprzez pożywienie, propagandę sukcesu i przez biblię. Amerykanin z jego wartościami i pseudo kulturą jest śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości i dlatego przestrzegam was rodacy przed naśladowaniem ich zachowania bo to przyniesie wam śmierć.

Tak więc gdy osiedlasz się w Ameryce przejmujesz w całości mimowolnie biblijno/talmudzki pogląd na świat i w Tobie zostaje ugruntowana Amerykańska wyjątkowość i zbawienne dla reszty świata istnienie Stanów Zjednoczonych Ameryki północnej – ostoi demokracji, wolności i światła dla narodów całego globu ziemskiego. W Amerykańskich szkołach dzieci są nauczane, że Bóg dał USA rolę przewodnią w świecie, ta indoktrynacja przypomina dokładnie propagandę III Rzeszy Niemieckiej !

Kto z nas nie spotkał się z twierdzeniem że Izrael jest światłem narodów ? Ten sam wątek pojawia się bardzo często właśnie w USA i dlatego sądzę, że nie Polska jest żydowską ziemią obiecaną ani Ukraina ale USA jest tym prawdziwym Izraelem – ziemią obiecaną a izrael w Palestynie jest tylko tratwą ratunkową, azylem dla żydów całego świata gdyby jakimś wielkim, wielkim cudem w USA ludzie w końcu się zbuntowali przeciwko władzy żydowskiej. USA jest bardziej żydowska od nawet Izraela i skutki tego widać namacalnie już od samego początku istnienia USA gdy miliony istnień ludzkich zostało poświęcone w budowę USA. Obecnie efekty eksportu Amerykańskiej talmudycznej demokracji i wolności widzimy na całym świecie w postaci morza krwi i cierpienia milionów ludzi świata. Ten krwawy proceder ciągle trwa i się nasila, dlatego moja teza że w Stanach realną konstytucją i prawem jest zbrodniczy talmud/biblia musi być prawdą.

Nadzieja
Czy w USA mimo tak tragicznej sytuacji świadomościowej jest jakaś nadzieja ? gdzie jej szukać ? Nie szukał bym nadziei w miastach ani na uniwersytetach bo tam rządzą prawa 10524561_905314776146418_654073794306101368_ndżungli i pieniądza a na uniwersytetach króluje sodoma/gomora i poprawność polityczna, szukałbym nadziei z dala od wielkich miast, na wsiach wśród Amerykańskich farmerów i paradoksalnie wśród ultra chrześcijańskich Amisz. Amerykańscy farmerzy mają jeszcze najzdrowsze podejście do życia, są najmniej skażeni żydowszczyzną i wiedzą co to ciężka praca natomiast Amisz mimo ich wiary chrześcijańskiej są ludźmi spokojnymi, skromnymi, pracowitymi, mają szacunek dla rodziny i przede wszystkim odrzucają zbędne świecidełka i całą tą chorą, niepotrzebną nowoczesność życia. Natomiast Indianie północnoamerykańscy których jeszcze trochę się ostało w USA są niestety całkowicie straconą grupa bo nie mogli się odnaleźć w tym Amerykańskim żydowskim świecie i alkohol z narkotykami totalnie ich wykończyły a reszta bardzo głęboko siedzi w matrixie pieniądza i materii – Oni upadli teraz drugi raz i prawdopodobnie nigdy z kolan nie powstaną.

Reklamy

103 uwagi do wpisu “Mesjańska-biblijna wyjątkowość USA

 1. Naprawdę świetny tekst .
  A jak Usrael ogłupia to klasycznym przykładem jest na tym forum tzw Kamanda APA , gdzie główny wódz to major i następnie czytelnik , Zenek itp .
  Wystarczy ich poczytać , aby zauważyć jak Usrael robi z mózgu fekalia gdy się tam dłużej przebywa .

  Polubienie

 2. Potajemnie to nie . Wszystkie media parchate od rana o tym z poniedziałku trąbiły a zwłaszcza koncern Ojczulka w info .
  Nowe instrukcje i tak od garbatych nosów będą kraksa czy nie kraksa ,a ta Szydło , cóż naprawdę babinki mi szkoda robić tak 24 / 24 za pajacyka , którym ktoś u góry potrząsa sznureczkiem a w dodatku robi to stary kawaler co na oczy cipciuni babskiej nie widział . To wielki dramat !!!!!!!! . Dobra strona medalu dla niej , że to wielka pani premier codziennie pokazywana jest w parcharni medialnej .
  Kobito powiedz mi jedno : dlaczego ty jak mówisz to taka płaczka jesteś . To jest wrodzone ? , czy tego uczyli na kursach w Faszyngtonie .
  Za cholerę tego nie wiem .

  Polubienie

 3. Ad juliusa

  Szmule mają jeszcze śmieszny MALKOT czyli po naszemu delikatny wpier… (wyraz niecenzuralny) Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 4. Film jest zablokowany ale pod tą nazwą można go znaleźć na YouTube.

  Ultra-Orthodox Jews perform the traditional Malkot ceremony

  Pozdrawiam

  Polubienie

 5. Post Scriptum. To, że „Podobny do Boga Izraela” biblijny Abraham był starożytną wędrowną „CIOTĄ” (sutenerem) potwierdza Stary Testament. A zatem „rozmnożone jak gwiazdy na niebie” DZIECI ABRAHAMA – w tym, dzięki wysiłkom „pasterskim” św. Pawła także i chrześcijanie – to są podopieczni (symboliczni potomkowie) WIELKIEJ CIOTY ŚWIATA. I koniecznym jest by nareszcie zakończyć całą tą, wyjątkowo plugawą LUDU WIELKIEJ CIOTY historię. Co już przecież się udało przez kilka dekad w wieku XX, także w Polsce:

  Polubienie

 6. Wieści z Judeopolonii .
  Wczoraj w W-wie rozpoczął się festiwal filmów o tematyce żydowskiej . Ma być pokazane około 30 filmów z całej Europy .
  witaj Judeopolonio .

  Polubienie

 7. Radosne powitanie polskiej delegacji rządowej z panią premier Beatą Szydło w Izraelu

  W kolizji aut z kolumny polskiej delegacji w Izraelu została poszkodowana jedna osoba.
  Jedna osoba została poszkodowana w wyniku kolizji samochodów z kolumny, którą jechała polska delegacja rządowa w Izraelu, donosi agencja PAP.
  Do wypadku doszło w poniedziałek wieczorem podczas przejazdu delegacji z lotniska w Tel Awiwie do Jerozolimy.
  Jadący w kolumnie premier Beata Szydło, szef MSZ Witold Waszczykowski, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, minister sportu Witold Bańka oraz minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, nie doznali obrażeń.
  Zderzyło się kilka samochodów z członkami polskiej delegacji, lekkie obrażenia odniósł funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu (BOR). Jak poinformowała rzeczniczka prasowa BOR Natalia Markiewicz, poszkodowany został przewieziony do szpitala na obserwację.
  Markiewicz podkreśliła również, że na terytorium Izraela za bezpieczeństwo polskiej delegacji odpowiada gospodarz spotkania. Podała również do wiadomości, że za kierownicą samochodu, który spowodował kolizję, znajdował się kierowca izraelskiej ochrony.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201611224273970-polska-delegacja-w-izraelu-kolizja/

  No i ciekawe czy rozmowy o wypłacie żydom 65 miliardów dolarów odszkodowania za mienie pożydowskie w Polsce pójdą do przodu czy utkną w martwym punkcie w drodze powrotnej

  Polubienie

 8. Trump kochaś Izraela i jednocześnie Putina to władzunia w postaci szabasgojstwa pojechała do Izraela robić tamtejszym garbatym noskom loda o smaku waniliowym przy okazji próbując ratować własne tyłki .
  A miało być tak pięknie i miała won Killary a tu zonk bo Rockefeller dostał w jajeczka a Rotschild górą .
  hahahahihihi pocieszna nacirema cieszy się z Judeopolonii i jej władz , które stanowią skrzyżowanie Bennego Hilla i Monthy Pythona .
  hihihi nacirema .

  Polubienie

 9. Ooooo !
  Ilu tu „polakow” germanskich,brak tylko opolczyka i Kowalskiego ,tego od pastora.
  Oj ci Niemcy i Zydzi jak oni sie kochaja.
  W koncu czyja ta Polska jest, zydowska czy niemiecka ?

  (MG: „Chłop swoje a BABA swoje”. coś mi się zdaje iż „zenokicia” (adres starszy2491@gamail.com) to też z NAJWIERNIEJSZEGO APOSTOLATU WIELKIEJ CIOTY ŚWIATA (przypominam, Stefan Bandera miał ksywę „BABA” i niewiele ponad 150 cm wzrostu).

  Polubienie

 10. mesjańsko biblijna wyjątkowość USA

  A ile tam miasteczek biblijnych
  Choćby takie miasto upadłych Aniołów jak Los Angeles, albo świętych, jak Santa Monika, San Franciszko, San Dominiko i San Diego, San Sebastano i San Zenekio i San APAczczio

  Polubienie

 11. Warto także posłuchać tego dowcipnego Pawła Heinricha, który twierdzi, że ponoć aż 3 lata przesiedział w pierdlu w NZ za… kłótnię z żoną (na baby to należy uważać, bo choćby tylko z polskiego doświadczenia wiem, że to najlepszy APOSTOLAT WIELKIEJ CIOTY ŚWIATA, którą ja utożsamiam z kultem TPD/Ż)

  Polubienie

 12. Komunikat z wizyty szabasgojstwa w Izraelu :
  Premier Izraela :
  „BĘDZIEMY WSPIERAĆ CORAZ BARDZIEJ I INTENSYWNIEJ WSZYSTKIE PROJEKTY I DZIAŁANIA INNOWACYJNE W STOSUNKACH POLSKĄ” :
  TŁUMACZENIE NA NASZE ,ALE JUŻ W JĘZYKU NIE DYPLOMACJI :
  BĘDZIEMY GOJÓW PO ZWYCIĘSTWIE TRUMPA JESZCZE BARDZIEJ BZYKAĆ W NASZEJ POZAMORSKIEJ KOLONII ZWANEJ JUDEOPOLONIĄ A, ONI MAJĄ Z TEGO WIELKĄ RADOŚĆ ( CZYTAJ SYNDROM SZTOKHOLMSKI ) .
  HAHAHA POCIESZNA NACIREMA

  Polubienie

 13. WYDRA I ZENOKICIA NASTĘPNY CZŁONKOWIE APA . KIEDY ZWERBOWANI ? PEWNIE WCZORAJ APA NA PORTALU NIE BYŁO , BO WERBOWALI NOWYCH CZŁONKÓW
  HAHAHA POCIESZNA NACIREMA
  Oto APA podczas wczorajszego werbunku do swojej drużyny .Zwerbowano 4 osoby .
  stan na dziś APA – 11 osób:

  Polubienie

 14. SURPRISE! BANNON IS A PASSSIONATE ZIONIST
  Either warmongering Zionists Giuliani or Bolton for Secretary of State.

  Now Bannon exposed as a passionate Zionist and supporter of Israel.

  As I said: the winner of the US Presidential election is Israel. Netanyahu even interviewed both Clinton and Trump!!

  Polubienie

 15. Ad Kika22
  Ogólnie fajny portal miło się czyta , świetne artykuły ty tez Kika super piszesz , ale komedia to z tej APA tu jest na całego . żyję na tym świecie długo , ale takich Benny Hillów jak ta APA jeszcze nie spotkałem . Jak oni coś tu napiszą to ze smiechu zaraz zmieniam bokserki nawet nie stosuje polskich znaków jak pisze , bo nie mam siły ze śmiechu , aby je stosować na klawiaturze .
  APA jedne wielkie jajca.

  Polubienie

 16. Oto wszystkie nicki APA po kolei :
  1.Czytelnik
  Zbyszek .
  Feluś
  Zenek i
  ostatni jajcarski wydra .
  Ostry jak wydra :

  Polubienie

 17. Ad Juliusa

  Szanowny Juliusie, my od bardzo dawna wiemy jak wygląda miłość US-raju do szmuli…,

  … kto jest czyim panem…

  … to się nie zmieni do końca świata i nawet o jeden dzień dłużej…,

  … bo to, za daleko już zaszło!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 18. Z ostatniej chwili .
  U Szechtera wielkie pianie w „Gadzinówce ” .
  Otóż wielka Doda – katoda elektora pokazała podczas wręczania Maliniakowi tortu swój piękny wypasiony cudny tyłeczek .
  Tak sobie myślę , że protestant Buzek miał gorzej.
  Wiele lat temu znany opozycjonista PRL i śpiewak jednocześnie Skiba pokazał mu całą dupę z wielomiesięcznymi zaschniętymi rupiami .
  Podobno potem premierro nie chodził przez wiele tygodni na śniadanka i obiady do swojej znajomej – największej kuchareczki na świecie – oglądaj żydowskie programy o gotowaniu.

  Polubienie

 19. Adm dupcia jak ta lala co chcesz . Dzieło sztuki !!!!!!!!!!!
  a prezio przypadkowo się odwrócił .
  Komedie są w tej judeopolonii . no Cyrk . Krzyzówka Benny Hilla z Monthy Python .
  Co to chazarstwo zrobiło z tego kraju przez 30 lat !!!!!!!!!!!
  Premier kukiełka , prezio kukiełka i jeszcze z siebie durnia robi i to przez kogo . Dodę – elektrodę – Katodę .
  hihihi pocieszna z Judeopolonii nacirema.

  Polubienie

 20. z wykopu niby humor:
  Informatyk i administrator sieci miał dość swojej pracy i postanowił się przekwalifikować. Poszedł na akademię medyczną, ukończył ją i został lekarzem. Do jego gabinetu przychodzi pierwszy pacjent i mówi:
  – Panie doktorze, coś mi wątroba szwankuje.
  Na to lekarz:
  – Dziwne, u mnie działa.
  ———
  Nie mam talentu do opowiadania dowcipów, ale czasami zdarza mi sie taki wymyśleć
  Jak przeczytałem powyższy to od razu też mi sie coś skojarzyło

  Pacjent u lekarza
  – Panie doktorze mam kaca już trzeci dzień, nie wiem co się dzieje.
  Na to lekarz
  -Dziwne, bo ja też .

  Polubienie

 21. Fajne mamy sądy w śmiesznej III RP, za spalenie publiczne STRACHA NA WRÓBLE, dziesięć miesięcy więzienia!

  Jak Jaruś i spółka, w 1993 r. paliła kukłę TW Bolka, (ówczesnego prezia III RP) to jakoś towarzysze nie mieli problemów z wymiarem sprawiedliwości. Przecież to był jawny język nienawiści do ówczesnej głowy państwa i powinien też być osądzony!

  Widocznie w sądach III RP, obowiązuje stara zasada: CO WOLNO WOJEWODZIE, TO NIE TOBIE SMR….!

  P.S. Bójcie się belfry, za topienie kukły Marzanny, też pójdziecie do więzienia! Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  HOLOCAUST KUKIEŁEK!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 22. Na stronie internetowej stacji telewizyjnej TVC czytamy:
  -Dziś nagranie programu „Prawo głosu” zostało przerwane z powodu konfliktu między uczestnikami transmisji i na antenę kanału „TV” Centrum ” nie wyjdzie. Głównym tematem miała być dyskusja o sytuacji na Ukrainie. Na portalach społecznościowych już trwają burzliwą dyskusję o incydencie.

  Na antenę transmisja programu nie wyjdzie. Bójkę spowodowały obraźliwe wypowiedzi gościa z Polski pod adresem weteranów i obywateli Rosji.
  —————————–
  bójka pod koniec filmu

  Polubienie

 23. Aby na „Śmietniku” Wiernipolsce” znalazła się PERŁA ciekawsza od – iście śmietnikowego – przekomarzania się uczestników tego Szlachetnego Portalu, wklejam dzisiejszy mój e-list do K. Cierpisza z Lundu:

  Zgodnie z prośbą inż. Krzysztofa Cierpisza, byłego działacza Solidarności z Wrocławia, poznanego przeze mnie osobiście kiedyś w Zakopanem, WYKREŚLAM jego nazwisko z mej “lucyferycznej” (patrz: http://konserwa.blox.pl/2007/04/Janusz-Gorzynski-Do-Tomasza-Szczepanskiego-Swiete.html) listy rozsyłkowej.

  Jednocześnie, na pożegnanie z zasłużonym działaczem “Solidarności” (to dopiero po jej “zwycięstwie” w 1989 roku we Wrocławiu zlikwidowano nie tylko Pafawag, Wrozamet i Eltrę/Unitrę – czy jak się ta, jedna z najlepszych w Europie, wytwórni elektroniki nazywała) pozwolę sobie przypomnieć główne osiągnięcie konceptualne inż. Cierpisza, a to w zakresie organizacji perfidnych zniszczeń samolotów pasażerskich wraz z ich licznymi pasażerami.

  Mianowicie jak pamiętam, inż. C. po katastrofie pod Smoleńskiem przez dłuższy czas głosił koncepcję porwania – przez tajne służby Rosji – samolotu z prezydentem RP, jego małżonką i 94 towarzyszącymi im osobami i ich zamordowaniem gdzieś na odosobnieniu. a do bagnistego lasku obok ruchliwej drogi i osiedla blisko lotniska podrzucenie w poprzedzającą katastrofę noc – oczywiście trochę hałasującymi helikopterami, bo teren był zbyt grząski by wykorzystać do tego ciężarówki oraz dźwigi – szczątków innej “tutki 154M” uprzednio wymalowanej w polskie narodowe barwy. No i rozpylenie nad lotniskiem Siewiernyj sztucznej mgły, w której rano omal się nie rozbił rosyjski transportowy IŁ 72 przywożący sprzęt i ludzi do obsługi “wycieczki do Katynia” 10 kwietnia 2010, aż 2 prezydentów RP. (http://niepoprawni.pl/blog/lotna/krzysztof-cierpisz-oszustwo-katastrofy-smolenskiej-dwa-samoloty-jeden-zamach )

  Otóż niewiele osób o tym wie, ale KONCEPCJA INŻ. CIERPISZA została wykorzystana w praktyce, przez TAJNE SŁUŻBY WYJĄTKOWEGO NARODU w 4 lata później. Mianowicie w marcu 2014 został porwany – i zmuszony do lądowania w tajnej bazie USA na wyspie Diego Garcia – malezyjski Boeing 777-200ER z prawie 300, głownie Azjatami, osobami na pokładzie. Po trzech miesiącach około 20 % pociętych maszynowo na kawałki szczątków rzeczonego malezyjskiego samolotu, wraz z licznymi, zachowanymi w zamrażarkach na Diego Garcia ludzkimi szczątkami o azjatyckim wyglądzie, zostało zrzuconych, w dniu 17 lipca 2014 (rocznica rozstrzelania cara Rosji!) na stepie koło Doniecka. Dokonano tego nie z helikopterów, ale zapewne z ciężkiego amerykańskiego transportowca typu Galaxy. Czytać więcej, w przekładzie z rosyjskiego, na przykład tutaj http://markglogg.eu/?p=843. Gdy będzie trzeba, to podrzucę więcej zdjęć z z prawie nagimi cuchnącymi trupami, które 17 lipca 2014 lokalnym wieśniakom nawet przez azbestowe dachy do domów wpadały.

  Twierdzę, że inż. Cierpisz winien wystąpić do władz Wyjątkowego Narodu, o odszkodowanie za wykorzystanie, bez pozwolenia, jego patentu na makabryczną, ale politycznie dość skuteczną lotniczą katastrofę (jak pisał mój kolega Izrael Szamir, na Kremlu w nocy z 22 na 21 2014 lipca miał nastąpić ponoć “cichy pucz” przeciw Putinowi; po stracie aż dwóch ogromnych malezyjskich Boeingów 777 Malezja szybko zmieniła swój rząd na pro-amerykański)

  Itd – nie chcę więcej zaśmiecać tego e-listu obrzydliwościami, które namiętnie studiuje, rozkopując post-smoleńskie groby, Rząd RP pad nadzorem namiestników z Izkluczitelnoj Nacji (po polsku Narodu Wyjątkowego, ang. Chosen People).

  Króluj nam Chryste!,

  Polubienie

 24. Pech, brawura, głupota, czy świadome działanie?
  Po co, na co, był wylot do Smoleńska?
  Wszak kwiatki tam mógł złożyć ambasador polski w Rosji.
  Czy miał jedynie pecha L. Miller kiedy spadał z helikopterem na ziemię?
  Czy miał jedynie pecha prezydent Duda kiedy pękła mu opona w samochodzie, a kilka dni temu premier Szydło w kolizji drogowej?
  Czy premierzy, prezydencji dalej będą uczęszczali na programy rozrywkowe ,,artystów” a właściwie ich tylnej części niejakiego Skiby i Dody?.
  W tym drugim przypadku zalecam oglądanie wieczorową porą misia Uszatka w zaciszu własnych mieszkanek. Przytulnie, bezpiecznie bez reporterów i bez obawy o ośmieszenie.
  ——————–
  ….. Skazanie Piotra Rybaka na 10 miesięcy więzienia to wyraz troski o ład społeczny w naszym kraju…..

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/opinie/201611244287491-Kto-spalil-kukle-zyda-Piotr-Nowak/

  Myślałem że czytam Gazetę Wyborczą a to ruski Srulnik

  Polubienie

 25. “The only [candidate] that’s going to give real support to Israel is me,” said Donald Drumpf. “The rest of them are all talk, no action. They’re politicians. I’ve been loyal to Israel from the day I was born. My father, Fred Trump, was loyal to Israel before me.”

  Trump was in bed with Bunny Lindenbaum an orthodox and fanatical Zionist Jew. He was president of the Brooklyn Jewish Community Council, and the Brooklyn Jewish Center (BJC). The BJC is connected directly to United Synagogue of America, the World Zionist Congress, United Jewish Appeal, National Jewish Welfare Board, and the Mossad…..

  Big Time NY Real Estate Super Tower Lawyers, Bunny Lindenbaum, and his son, Sandy Lindenbaum were high priests of the secret ultra orthodox Lubavitch Movement and the Educational Institute Oholei Torah, the Flagship school of Chabad – Lubavitch……

  Basically, the Chabad Lubavitch Movement is connected with the Ancient Babylonian Talmudic Pharisaic Universal Noahide Laws of Nimrodic God Baal…..

  https://mindcontrolblackassassins.com/2015/08/19/donald-trump-the-devils-run-for-the-white-house/

  So Trump is a messiah…..of Baal….

  Polubienie

 26. Ad Marka

  Króluj nam Chryste!

  A może na początku było tak? Króluj nam Trinity, ukryte za inicjałami M.A.R., albo lustrzanym odbiciem R.A.M.! Prawda jak swojsko brzmi, tak jakby MAREK albo BÓG WOJNY MARS!

  Tylko jeden z nich (po lewej stronie, ,,baranek”) ma stygmaty na rękach i nogach.

  A teraz rzecz najważniejsza, której szanowny pan doktor nie raczył zrobić czyli zajrzeć do ziarenka gorczycy:

  ,,Królestwo niebieskie podobne jest do ziarnka gorczycy, które ktoś wziął i posiał na swej roli”

  W tym przypadku nie chodzi o nasionka roślinki wysiewanej na polu…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gorczyca_bia%C5%82a

  … tylko o drzewo gorczycy…,

  którego nasiona wyglądają w przybliżeniu jak nasiona maku.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Salvadora_persica

  PODSTAWOWA BUDOWA DRZEWA: KORZEŃ, PIEŃ OTOCZOY KORĄ I KORONA – summa sumMARum wychodzi TRZY!

  Wszystko spakowane w takim małym ziarenku jak duże pliki komputerowe wysyłane w świat! Ludzie, cuda nad cudami i nikt tego nie widzi!

  Szczytem ignorancji naukowej jest to, że Szanowny Pan jako fizyk, nie zajrzał do FIZYKI KWANTOWEJ, żeby zobaczyć takie maleństwo, które sobie ,,fika” w ATOMACH!

  KWARK/QUARK i tu też są TORJACZKI!

  Pozdrawia ten, co mu rozum zanika

  Polubienie

 27. Ad Marka

  … Mianowicie w marcu 2014 został porwany – i zmuszony do lądowania w tajnej bazie USA na wyspie Diego Garcia – malezyjski Boeing 777-200ER z prawie 300, głownie Azjatami, osobami na pokładzie…

  Zawartość na pokładzie samolotu, ,,startującego z Holandii” była zupełnie inna i o tą głównie część naukową, chodziło zainteresowanym, żeby w przyszłości nie psuli ,,dobrej roboty” światowym laboratoriom, pracującym pełną parą, produkując nieuleczalne wirusy oczywiście dla ,,dobra” ludzkości!

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16343999,W_katastrofie_na_Ukrainie_zgineli_naukowcy_zajmujacy.html

  Nie ma nic lepszego jak DO-RO, (DO-bra RO-bota) promowana przez towarzysza Wiesława w czasach PRL-u!

  JEDNI STWORZYLI, A INNI ODKRYLI I JEST RUCH W INTERESIE NAUKOWYM!

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15045581,Naukowcy_odkryli_nowa_mutacje_wirusa_HIV___Szybciej.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 28. Trump jest będzie narzedziem żydowskim w kolejnym etapie wprowadzania żydowskiego Tikkun olam.

  Tikkun olam (‫תיקון עולם‬‎) is a Hebrew phrase that means „repairing the world” (or „healing and restoring the world”) which suggests humanity’s shared responsibility (with the Creator) „to heal, repair and transform the world.” In Judaism, the concept of tikkun olam originated in the early rabbinic period. The concept was given new meanings in the kabbalah of the medieval period and further connotations in modern Judaism.

  According to this spiritual concept, God created the world by forming vessels of light to hold the Divine Light. But as God poured the Light into the vessels, they catastrophically shattered, tumbling down toward the realm of matter. Thus, our world consists of countless shards of the original vessels entrapping sparks of the Divine Light. Humanity’s great task involves helping God by freeing and reuniting the scattered Light, raising the sparks back to Divinity and restoring the broken world.

  Polubienie

 29. Zyga
  …Adminku czemu ty tak Rosji nie lubisz chłopie….

  A gdzie ty zyga wyczytałeś, że jej nie lubię, wręcz przeciwnie zapewniam cię, że lubię i podziwiam, te przestrzenie od Bałtyku po Pacyfik i morze Japońskie, od Pregoły po Jenisej i Bajkał,a nawet po samą Alaskę, góry stepy, lasy i doliny i ruskie dziewczyny szczególnie,

  a nawet filmy niektóre zbójnickie.

  Rassija to wielki kraj, tylko Putina ma małego

  Polubienie

 30. Wrogow da sie pokonac nie tylko wszelaka bronia ale i rozumem.
  Bywa tez ,ze i bronia samego wroga .
  BOG dal ludziom rozum i wolna wole , wiec jezeli chcesz byc niewolnikiem, to nim jestes,

  Polubienie

 31. Ad Juliusa

  Szanowny Juliusie, fajny temacik poruszyłeś – szmulowski TIKKUN OLAM.

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Tikkun_olam&prev=search

  NAJPIERW TOTALNIE ROZWALAJĄ WSZYSTKO NA ZIEMI…

  … A PÓŻNIEJ CHCĄ GORLIWIE WSZYSTKO NAPRAWIAĆ!

  http://tikkunot.blox.pl/2009/10/Tikkun-Olam.html

  A tak w ogóle, ortodoksyjne szmule jakoś ostatnio dziwnie się zachowują, tak jakby ktoś im pieprzu pod ogon zadał, palą izraelskie flagi, w NY na Manhattanie jakieś brednie wygadują… To już koniec świata?

  SAM ZOBACZ I PRZECIERAJ OCZY ZE ZDZIWIENIA.

  Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi.

  http://ewidentnyoszust.blogspot.com/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 32. Kika 22
  O co tu chodzi .U nas za spalenie kukły sorosa gościu zapierd… na 10 miesięcy do ciupy , gdyby spalił flagę Irzaela poszedłby na 10 lat ,a tu jacyś pejsacze palą flage Izraela ,a cwaniak zydek Natanjahu nic ?
  Może pan dr cos napisze .
  wpisy dzisiejsze z WPS kamandy aPa wykasowane przez PAZIEM o 21: 00 .APA grabicie sobie na wPS coraz bardziej . Jutro nie zapomnieć kupic na talony kaszanki w usraelu .

  Polubienie

 33. Co juz wchodzisz wilku w owcza skore i przebarwiasz sie ?

  Rozumiesz cos z protestu wszystkich ludzi ,nie tylko zydow ortodoksyjnych MILUJACYCH POKOJ ???

  Nic nie wskorasz GLUPKU podszywajacy sie juz pod wszystkich i wszystko celem wywolania majdanu w Polsce .
  Jednak to wam sie nie uda prowokatorzy ,trolle i bolszewicy !
  Plemieniu zmijowemu i dzieciom diabla nic juz nie pomoze ,bowiem ludzi MILUJACYCH POKOJ BOG ZAWSZE POMOZE .

  Zostaniecie KLAMCY,ZDRAJCY i FARYZEUSZE Z N I S Z C Z E N I !!!

  Polubienie

 34. Wy chcecie z MASONERIA portalami internetowymi wygrac ?

  Zalozyliscie chociaz JEDNA POLSKA MILIONOWA ORGANIZACJE skladajaca sie z POLAKOW SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA ???

  Wy jestescie wierni Polsce i Polakom PRZYBLEDY i MIESZANCY poczawszy od bolszewikow po tych zakonspirowanych w Kosciele polskim ???

  Jak dlugo bedziecie jeszcze podszywac sie pod POLAKOW zmieniajac wszystko dla pozoru wlacznie z przyjmowaniem nazwisk polskich ???

  I ty jeden z drugim cepie potrafisz odroznic KTO JEST KTO ?

  Nie, bo ty jestes DURNYM NIEWOLNIKIEM !!!

  Do niczego innego sie nie nadajesz ,nie potrafisz nawet obronic wlasnych dzieci przed ludobojczym szczepieniem wlasnych dzieci i usmiercaniem ludzi w szpitalach zagarnietych przez wrogow naszych .

  Jestescie SLUGAMI SLUG !!!
  IDIOTAMI ,ktorzy nie potrafia sie bronic !

  Polubienie

 35. Obroniliscie chociaz jeden polski zaklad pracy,fabryke,stocznie,hute,kopalnie czy chocby cukrownie lub mleczarnie czy polski handel ?
  NIE !!!
  Jestescie szara glina ,z ktorej wrog lepi co tylko chce !!!

  Nie potrafiliscie obronic wlasnych pol po ojcach i dziadkach,zatraciliscie je,zaniedbaliscie je i idziecie po trucizne i napoje do wrogow naszych .

  ROZKRADZIONO WAM WSZYSTKO i palcem w bucie nie kiwneliscie by DOBRO NARODOWE WYPRACOWANE przez przodkow dla siebie zatrzymac !
  Teraz wam beda porcjowac wode ,bo wodociagi sa juz w ich rekach,szpitale i apteki nie do was naleza.
  To tacy sa z was „polacy”?
  Nie ,takich mozna tylko nazywac DURNIAMI polskimi ,ktorzy nie potrafia zadabc o swoj byt i dach nad glowa !!!
  Co osiagneliscie bajdurzeniem na forach LENIWCE i to niektorzy z doktoratami !
  To,ze potrafisz kogos,kto pisze prawde zablokowac na forum i ocenzurowac ?
  Wzglednie dac namiar wrogom naszym i to czyni polak POLAKOWI ???
  Zdechniecie razem z wrogami POLSKI i POLAKOW !!!
  Sam Bog wymierzy wam odpowiednia kare ,co zreszta juz czyni .

  Dzis sie polozysz do snu a jutro nie wstaniesz „bohaterze komputerowy” czy inna gojowska ciemnoto !

  Polubienie

 36. Ad Zygi

  O co tu chodzi .U nas za spalenie kukły sorosa gościu zapierd… na 10 miesięcy do ciupy, gdyby spalił flagę Izraela poszedłby na 10 lat ,a tu jacyś pejsacze palą flagę Izraela ,a cwaniak żydek Natanjahu nic?

  Widzisz Szanowny Zygusiu, jak Polak, Polakowi wilkiem lub jadowitą żmiją (vide supra) i nikt nie może tego zrozumieć, dlaczego tak się dzieje…

  http://www.naszswiat.net/zyc-we-wloszech/zyc-we-wloszech/nasze-sprawy/polak-polakowi-wilkiem-prawda-czy-stereotyp.html

  http://blog.onet.pl/42163,archiwum_goracy.html

  http://szturm.com.pl/index.php/miesiecznik/item/232-polak-polakowi-wilkiem

  … tak samo jest u pejsatych, że szmul, szmulowi nie jest równy!

  http://www.tokfm.pl/blogi/minimalizm/2012/06/zyd_zydowi_nie_rowny__czyli_przyczyny_polskiego_antysemityzmu_odcinek_i/1

  http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3143240,zyd-zydowi-nierowny,id,t.html

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 37. to jest własnie zydowski kapitalizm wprowadzany przez szechterów , Kalsksteinów , ktorych się chowa na Wawelu . Mają żydki ubaw i po co im Benny Hill kur……

  Polubienie

 38. Da sie i otworzyc oczy wszelkim trollom kiedy zabraknie im chlebodawcow .
  Wszystko wskazuje na to ,ze glod sie zbliza.
  Biblie zostawcie w spokoju ,czytaja ja ci co chca sie z niej czegos nauczyc i doswiadczyc w swym zyciu ,nie czytaja ci,ktorzy czytac nie potrafia ze zrozumieniem.
  Mesjanizm jest w kazdym czlowieku i wszystko zalezy od tego jak wypelnia on swoja misje zyciowa.
  Oczywiscie,ze inaczej to czyni ateista a inaczej wierzacy.
  Propozycja :
  Badzcie ludzmi !

  Polubienie

 39. Ty głupi idioto i ta drużyna APA jesteście zwykłymi psycholami tyle mającymi wspólnego ze Słowianami jak zmarły wielki człowiek Castro z Usraelem tam gdzie mieszkacie .
  Polski internet już się na was poznał dając wam bany i wyrzucając na zbity pysk ze 100% forów jakie są w Polsce . Oni tam dobrze wiedzą ,że wy psychole jesteście pełni nienawiści i agresji dlatego was blokuja niedojdy usmanskie . Od PAZIEM jutro dostaniecie oficjalne ostrzeżenie za trollowanie i pouczenie ,że jeżeli nie przestaniecie trollować NA WPS zgłosi się tą waszą działalność do odpowiednich organów .
  Jasiek z Toronto w Gajówce nazywa was trollami . Edward was wyrzucił niedojdy . Wszystkie fora żydowskie was wywaliły tylko tu znależliście azyl i bawicie się jak 5 letnie dzieci w kasowanie czyichś postów i zmienianie ich treści .
  Wykasowaleś wszystkie wczorajsze moje posty . Wykasuj teraz tez kretynie i kup sobie GILLETTE ogól jajeczka i paszoł do starszaków .
  Piszcie sobie tu na Berdyczów . Nikt was tu nie czyta , a ja tu raz na miesiąc wejdę i poczytam sobie jak KIKa22 robi sobie z was jaja .
  Jesteście prawdziwymi Lucyferami z piekła rodem pełni nienawiści i piszcie dalej na Berdyczów . Moich postów już kasowac nie bedziecie .
  Admin kiedyś straci cierpliwość i wywali was z tego forum . tylko co wy wtedy dziadki w ty usraelu będziecie robić z nudów? . Chyba tylko pierdzieć w tapczan , bo do niczego innego się nie nadajecie a i do brania talonów zywnościowych od żydów .
  Pocieszna nacirema.
  PISAC NA BERDYCZÓW APA . !!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 40. I po co to powieliles ?
  Tyle tylko potrafisz .
  Odniosles chociaz jedno zdanie do tematu w ktorym dajesz swoj chory i nawiedzony belkot ?
  Co ty myslisz ,ze ludzie w Polsce sa juz wszyscy glupcami i nie potrafia odroznic czlowieka madrego od glupiego ???
  W zwiazku z tym,ze temat „biblijny” to nam napisz co najlepiej utknelo ci w glowie z biblijnych przypowiesci ?
  Zreszta czy ty wogole w cos wierzysz ,uwazasz ,ze Bog istnieje i wszystkim rzadzi ???
  Napisz nam cos o tym,moze pod tym wzgledem bedziemy wiedziec czy belzebub juz calkiem zawladnal twa msciwa dusza.

  Polubienie

 41. Czy ty Zyga wiesz jak od siebie odganiac diabla ?
  Dam ci wiec kolejna rade niczym znowu zabelkoczesz w sieci wraz ze swym czarnym i rogatym przyjacielem ;
  Chyba wiesz ,ze dzis niedziela czyli DZIEN PANSKI i ludzie ten dzien poswiecaja Bogu ,tak wiec i ty zamiast siedziec na dyzurze przy kompie ,wstan na proste nogi ,zwroc glowe ku gorze ,wyciagnij swe rece przed siebie ,z dlonmi zwroconym do sufitu i pros :
  BOZE DAJ MI ROZUM ,bo internet mnie ZNIEWALA i rozum ten psuje !
  BLAGAJ PANA !

  Polubienie

 42. Widzisz tobie idioto z APA pisać prawdę to ty dalej swoje . To jest bicie się z koniem . Człowieku pisałem ci już tysiące razy . Ciebie ze 100% forów w Polsce wykopano mnie z jednego , bo mnie prowokowałeś .
  Jesteś podłym złym człowiekiem . Każdy to wie kto miał z tobą w internecie jakąś styczność . wie to jasiek z Toronto wie to wielu innych ludzi .
  Pisz na Berdyczów swoje idiotyzmy . Wiem jedno .Masz Lucyfera w sercu a jak z koniem się nie będę kopał . Mam ciekawsze zajęcia do roboty chociażby pójście na 17: 30 do restauracji z żoną , która wróciła już z sanatorium ,a ty pisz tu dalej sam do siebie albo na Berdyczów idioto skończony .
  Bez odbioru juzz mojej strony dupku usmanski . Szukaj klechy zapłać mu 4500pln za egzorcyzmy . Może diabła wygoni od ciebie stary solfernusie .

  Polubienie

 43. Komu i w czym pomaga religia a komu szkodzi ?
  Czy czlowiek musi wierzyc w to co mu przekazuja w domu,w szkole,w mediach,kosciele,na ulicy ?
  Kto ma racje wierzacy czy niewierzacy ?
  Dlaczego Papieza jedni uwazaja za Ojca swietego a inni nawet nie toleruja jako czlowieka ?
  Czy marksista,ateista to zdrowo myslacy czlowiek ?
  Czy nawiedzony chrzescijanin czyni tylko dobro ?
  Islamiste mozna zaszeregowac do madrych ludzi ?

  Prosze sobie studenci odpowiedziec na powyzsze pytania.
  Zapraszam do dyskusji.

  Polubienie

 44. Ad Zbyszka

  BOZE DAJ MI ROZUM ,bo internet mnie ZNIEWALA i rozum ten psuje!
  BLAGAJ PANA!

  Zbyszek, w twoim przypadku to pomaga? Chi, chi, chi, DAJ MI…, cha, cha, cha…

  Bywaj pocieszna nacirema

  Polubienie

 45. Zbyszek 27 Listopad 2016 o 14:27
  Czy ty Zyga wiesz jak od siebie odganiac diabla ?”

  Co prawda nie jestem @Zyga ale postaram się odpowiedzieć na to pytanie.
  Tu jest arcy ciekawy artykuł o „egoistycznych neuronach”, ba jest nawet link (wewnątrz art) jak wyhodować w sobie taki niezależny byt – wedle woli – kumpla, diabla, lucyfera, anioła a nawet boga(!)
  Slowo klucz to: tulpa
  Zatem miłej lektury

  https://mysloforma.pl/neurony-ktore-wyszly-z-siebie-neurobiologiczne-podstawy-istnienia-zjawiska-tulpy/

  Polubienie

 46. Observatore APA ósmy szwejku daj przepis ja ci w zamian znajdę prawdziwą kobietę zamiast dmuchanej lali , która kupiłes na talony w promocji .

  Polubienie

 47. Przecie dałem link, nie wyświetlił się ?
  Stoi tam jak byk – zaglodzic dziada, znaczy neurona i jego szalonych kumpli :))
  No chyba że ty zatwardziały tradycyjny mistyk , no to wtedy do ks.prof. od diabełkologi

  Polubienie

 48. Привет всем участникам форума! Класный у вас сайт!

  Нашёл интересные новости про политику:
  http://mybioplanet.ru/news/3947-lukoyl-ne-sobiraetsya-samostoyatelno-torgovat-gazom-v-rf.html
  Немцы назвали преемника Путина в 2018-м году.
  [b] МОЭСК включила в работу новое силовое оборудование на ПС 110 кВ Лаговская в Подольском районе Подмосковья [/b] http://mybioplanet.ru/news/2566-moesk-vklyuchila-v-rabotu-novoe-silovoe-oborudovanie-na-ps-110-kv-lagovskaya-v-podolskom-rayone-podmoskovya.html
  [b] Олигархи испытывают Новороссию на прочность [/b] http://mybioplanet.ru/news/8622-oligarhi-ispytyvayut-novorossiyu-na-prochnost.html
  [b] ВКС РФ одним ударом убили людей в Дамаске и Алеппо, — СМИ Эрдогана запутались во лжи [/b] http://mybioplanet.ru/news/22814-vks-rf-odnim-udarom-ubili-lyudey-v-damaske-i-aleppo-smi-erdogana-zaputalis-vo-lzhi.html
  Ополченцы Безлера уничтожили колонну бронетехники противника
  И тут: [b] военные действия в новороссии сегодня [/b] [url=”http://mybioplanet.ru/”]http://mybioplanet.ru/[/url]

  Polubienie

 49. Всем привет! Класный у вас сайт!
  Нашёл интересные новости про политику:
  http://energysmi.ru/news/8335-zhena-pavla-gubareva-rasskazala-neizvestnye-ranee-podrobnosti-pokusheniya-na-nego.html
  [url=http://energysmi.ru/news/24243-eto-ukraina-nachalnik-zastrelil-podchinennogo-chtoby-ne-vydavat-zarplatu.html] Это Украина: начальник застрелил подчиненного, чтобы не выдавать зарплату [/url]
  [b] На “Западной Курне-2″ на 1-м этапе будет добываться около 10 млн т нефти в год [/b] http://energysmi.ru/news/4551-na-zapadnoy-kurne-28243-na-1-m-etape-budet-dobyvatsya-okolo-10-mln-t-nefti-v-god.html
  [b] ВКС РФ примут на вооружение 200 самолетов и вертолетов [/b] http://energysmi.ru/news/15107-vks-rf-primut-na-vooruzhenie-200-samoletov-i-vertoletov.html
  [b] Украинская армия терпит крупнейшее поражение со времен Илловайского котла [/b] http://energysmi.ru/news/9480-ukrainskaya-armiya-terpit-krupneyshee-porazhenie-so-vremen-illovayskogo-kotla.html
  Ещё тут интересно: [b] Новости политики, Россия США Украина Белоруссия Новороссия Донбасс ЛНР ДНР [/b] [url=”http://energysmi.ru/”]http://energysmi.ru/[/url]
  [b] донбасский фронт новости новороссии [/b] http://energysmi.ru/
  [b] видео жесть война украина [/b] [url=”http://energysmi.ru/”] смотреть новости новороссия тв [/url]
  [b] новости донбасса [/b] [url=”http://energysmi.ru/”] вести из новороссии сейчас [/url]

  Polubienie

 50. Рекомендуют врачи
  Высочайшее качество лекарств

  [b]Сравнение оригиналов и дженериков противоопухолевых
  средств: в чем разница и принцип действия?[/b]

  Онкология – это не приговор, и ведущие специалисты не устают твердить об этом. Самое
  главное – своевременно распознанная патология, а также пройденная терапия с применением
  современных и эффективных лекарственных средств. Но далеко не у всех есть возможно покупать
  дорогие оригинальные препараты. В таком случае на помощь придут аналоги – рассмотрим самые
  эффективные лекарственные средства, в чем отличие оригиналов от дженериков и прочую
  интересную и актуальную информацию о препаратах.
  [b]Olanib (Олапариб 50мг) – Оланиб (Olaparib 50mg) – аналог Липраза[/b]
  Оланиб – современное средство, предназначенное для проведения терапии пациенток, у
  которых был обнаружен рак яичников. Аналогом данного препарата выступает Линпраза, это
  эффективное средство с идентичным составом. Оригинальный препарат производит компания
  Everest pharma, приблизительная стоимость его составляет 1490 у.е. Линпраза стоит в несколько
  раз дешевле оригинального фармсредства, при этом показания к применению имеет идентичные:
  ? актуально применять в качестве поддерживающей монотерапии, если произошел
  рецидив рака яичников;
  ? при онкологии маточных труб;
  ? перитонеальный рак.
  Все специалисты утверждают, что дженерик ничуть не хуже оригинала, он производится
  проверенной фармацевтической компанией, является альтернативным вариантом, если у
  пациентки была установлена неоперабельная форма рака, с наличием метастаз.
  [b]Olanib (Олапариб 50мг) – Оланиб (Olaparib 50mg) – аналог Липраза купить[/b] необходимо в тех
  случая, если женщине противопоказано повторное прохождение химиотерапии из-за плохих
  результатов анализов. Линпраза не токсичен, не оказывает негативного воздействия на печень.
  У двух вышеуказанных препаратов идентичный состав, а также одинаковая концентрация
  основного действующего вещества. При этом на Olanib (Олапариб 50мг) – Оланиб (Olaparib 50mg) – аналог Липраза цена гораздо ниже – на нашем сайте вы можете приобрести качественные
  дженерики, которые ничем не отличаются от оригинальных лекарств.

  [b]Osimert (Осимертиниб 80мг) – Осимерт (Osimertinib 80mg) – аналог Тагриссо[/b]
  Фармакологическое средство было создано для терапии людей, у которых был установлен
  немелкоклеточный рак легких. Среди показаний присутствуют такие патологии:
  ? новообразования злокачественного характера, которые сдержат мутацию T790M;
  ? если заболевание продолжает прогрессировать, несмотря на проведенное ранее
  лечение.
  Тагриссо – проверенное учеными лекарственное средство, благодаря которому можно
  существенно улучшить общее самочувствие пациента, продлить жизнь, а при своевременно
  начатой терапии – излечиться от недуга полностью. На Osimert (Осимертиниб 80мг) – Осимерт (Osimertinib 80mg) – аналог Тагриссо цена ниже, чем на оригинальный препарат в несколько раз,
  именно по этой причине большинство пациентов, которые проходят лечение от рака, выбирают
  именно аналог. Производителем выступает проверенная компания, которая изготавливает
  медицинские средства в строгом соответствии с установленными нормативами. Способ
  применения лекарств также идентичен, но сперва нужно проконсультироваться с врачом ввиду
  того, что капсулы выпускаются в двух дозировках – 40 и 80 мг. Перед тем, как Osimert (Осимертиниб 80мг) – Осимерт (Osimertinib 80mg) – аналог Тагриссо купить, также читайте
  инструкцию – оба лекарства имеют свойство вызывать побочные эффекты.

  [b]Ibrutinix (Ибрутиниб) – Ибрутиникс (Ibrutinib) – аналог Имбрувика[/b]
  Довольно популярный препарат, который выпускается в США и имеет баснословную цену –
  далеко не каждому фармакологическое средство придется по карману, особенно, если учитывать
  тот факт, что терапия должна проводиться в течение длительного времени.
  На Ibrutinix (Ибрутиниб) – Ибрутиникс (Ibrutinib) – аналог Имбрувика цена гораздо ниже
  ввиду того, что средство выступает в качестве дженерика. При этом у него идентичный состав,
  одинаковые показания, рассмотрим их подробно:
  ? лимфома;
  ? макроглобулинемия;
  ? лейкоз.
  Принцип лечения тоже идентичен – пить капсулу нужно в одно и то же время, один раз в
  сутки. Примечательно, что многие пациенты Имбрувика переносят даже легче, чем оригинальный
  препарат. Производится средство в Бангладеш, выпуском занимается проверенная фирма, которая
  функционирует уже в течение длительного времени и дорожит своей репутацией, поэтому
  выпускает только эффективные противоопухолевые лекарства.
  Если вы заинтересованы в том, чтобы Ibrutinix (Ибрутиниб) – Ибрутиникс (Ibrutinib) – аналог Имбрувика купить, сделать это можно на нашем сайте. Мы готовы предоставить сертификаты
  качества на все лекарства, которые вы видите на сайте, при этом можете быть уверены:
  эффективное, безопасное лекарство продается по низкой цене – дешевле не найти. Перед лечением
  нужно проконсультироваться с онкологом: оба лекарства имеют противопоказания к
  использованию.
  [b]Alecnib (Алектиниб) – Алекниб (Alectinib) – аналог Алесенса[/b];
  Если у пациента был диагностирован анапластический ALK-позитивный рак легкого, при
  этом терапия с применением кризотиниба оказалась неэффективной, в таком случае больному
  рекомендуют использование Алектиниба – оригинальный препарат, которые показал хорошие
  результаты при лечении пациентов с онкологией. Стоимость оригинала очень высокая –
  приблизительно 10 000 у.е., далеко не каждый пациент может позволить себе приобрести такие
  фармпрепараты, особенно учитывая длительность терапии.
  Схема лечения в обоих случаях должна быть рассчитана доктором-онкологом, стандартный
  вариант предполагает применение 600 мг лекарства дважды в сутки, в одно и то же время. Alecnib (Алектиниб) – Алекниб (Alectinib) – аналог Алесенса купить рекомендовано пациентам, у которых
  была диагностирована онкология, но предварительно необходимо внимательно изучить
  инструкцию по применению препарата.
  Разница между оригиналом и дженериком заключается только в ценовой политике. Оба
  препарата выпускаются проверенными производителями, которые тщательно соблюдают все
  нормы при изготовлении лекарственных средств. Стоит отметить, что у дженерика отличное
  качество, в некоторых случаях, судя по отзывам, аналогичные препараты переносятся пациентами
  даже лучше, чем оригинальные. Изучайте инструкцию, также важно консультироваться с
  доктором перед началом лечения во избежание появления негативных последствий из-за
  индивидуальной непереносимости активного действующего вещества лекарства. Узнать, какая у
  Alecnib (Алектиниб) – Алекниб (Alectinib) – аналог Алесенса цена вы можете у консультантов
  компании.

  [b][u]Почему даже ведущие онкологи рекомендуют приобретать
  дженереки[/u][/b]?

  Все лекарства-дженерики, которые имеют противораковое воздействие на организм,
  производятся в Бангладеше. У них имеется государственная регистрация, которая гарантирует:
  лечение будет не только эффективным, но и безопасным. Завод работает в соответствии со
  стандартами GMP. Лекарства поставляются в Китай, Азию, Индию – и вот совсем недавно
  уникальная возможность приобрести противоопухолевые препараты появилась у россиян, а также
  жителей всех стран бывшего СНГ.
  Хотите сотрудничать с надежным, проверенным поставщиком – обращайтесь на
  официальный сайт представительства в России velpanex.ru. Все дженерики обладают
  превосходным качеством, по воздействию на организм ничем не отличаются от дорогостоящих
  оригинальных лекарств.
  Приемлемая ценовая политика связана с тем, что бренд не раскручен, доставка препаратов
  выходит дешевле. При этом все вышеописанные лекарственные средства против онкологических
  патологий обладают схожим воздействием на организм, позволяют избавиться от злокачественных
  процессов, а в запущенных стадиях – существенно улучшить качество жизни пациента, продлить
  ее. Обращайтесь на официальный сайт, если заинтересованы в покупке качественных, безопасных,
  эффективных противораковых средств по адекватной стоимости.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s