„Luciferic investigation” Genetycznego Pochodzenia (Świętej?) Rodziny Trumpa-Drumpfa & Christa


No to coś ciekawego do poczytania, zanim starszy2491@gamail.com rozpocznie swe ZAWODOWE PIERDZENIE NA ŚMIETNIKU WIER-POLSCE. Może w końcu Adm go UCISZY.

To na podstawie info od JULIUSA, że Trump to ambasador boga BAALA:

Luciferic investigation” Genetycznego Pochodzenia (Świętej?) Rodziny Trumpa-Drumpfa & Christa (tak!) oraz „Sleazy Democracy” made in USA

po angielsku to tak wygląda:

Donald Trump is really Donald Drumpf, and his real name reveals some of the true secrets behind his character. … His grandparents, Friedrich (Fred) Drumpf and Elizabeth Christ were from Kallstadt, Pfalz, Germany. … In the Pacific Northwest, Fred (Drummpf) ran sleazy and illegal operations, the White Horse Restaurant and Inn, and the New Arctic Restaurant and Hotel in Bennett, British Columbia. His business interests catered to the “deprived,” and shared space with opium dens and brothels.[9] … (From USA) Fred returned to Kallstadt, Germany and married his former neighbor, Elizabeth Christ… . it appears that Elizabeth (born 10/10/1880) was really the daughter of Christ Christ and Anna Maria Rathon. Christ Christ was Fred’s uncle, Marriage between an uncle and niece is a vunculate marriage. In some societies, avunculate marriage is prohibited as a form of incest, [13] In the meanwhile, Fred changed his surname to Trump. Was Fred Drumpf running from the law?

From: https://mindcontrolblackassassins.com/2015/08/19/donald-trump-the-devils-run-for-the-white-house/

A na polski tak to się przekłada:

Donald Trump jest naprawdę Donaldem Drumpf, i jego prawdziwe nazwisko odsłania pewne istotne tajemnice ukryte za jego charakterem. Jego dziadkowie, Friedrich (Fred) Drumpf oraz Elizabeth Christ pochodzili z Kallstadt, Pfalz, Niemcy. Dziadek Fred (Drumpf) zajmował się (w okresie pierwszej emigracji do USA) szemranymi i nielegalnymiprzedsięwzięciami w branży hotelowo-restauracyjnej (stąd jego przydomek „Sleazy Fred”), jego operacje biznesowe polegały na zaspokajaniu potrzeb półświatka, i koncentrowały się w melinach opium oraz burdelach. (Z USA) Fred powrócił do rodzinnego Kallstadt i ożenił się ze swą byłą sąsiadką Elizabeth Christ… . Okazuje się, że Elizabeth (urodzona 10/10/1880) była naprawdę córką Christ Christ oraz Anny Marii Rathon. Christ Christ byłFred’a wujem, tak bliskie pokrewieństwo określa się jako małżeństwo avunculate i w pewnych społecznościach jest traktowane jako kaziorodstwo [13] W międzyczasie Fred zmienił swe nazwisko na Trump. Czy przypadkiem Fred Drumpf nie uciekał przed prawem?

No cóż, jest to klasyczna historia powstawania Wielkich Fortun Nowego Świata, rodzina Kennedych zarobiła przecież miliony na szmuglu alkoholu w okresie Prohibicji.

Ale mnie, jako specjaliście od Genetycznego Pochodzenia Wyjątkowych Narodów (w tym Słowian), nasunęła się bardzo wyrazista analogia kariery „Sleazy Fred’a” – czyli szemranego, podłego dziadka przyszłego 45 prezydenta USA – z Abrahamem, biblijnym Ojcem Wybranych przez Boga Narodów.

Mianowicie:

Po pierwsze. Abraham też pierwotnie nazywał się tylko Abram – i zapewne by się odciąć od swej niezbyt chlubnej przeszłości, podobnie jak później św. Paweł /Szaweł/, zmienił nazwisko na bardziej szlachetne, wyraźnie podprowadzone od hinduskiego Brahmy – Kontrolera Wszechświata. A Drumpf, który nazwał się Trumpem, podprowadził swe nazwisko od „biorącej (wszystko) karty”, atutu po polsku.

Po drugie. Abram/Abraham żył w związku kaziorodczym, avunculate, seksualnie traktując jako żonę, swoją… siostrę Sarę. W podobnie avunculate związku żył Fred Drumpf/Trumpf z babką Donalda Trumpa o panieńskim nazwisku Christus – czyli „namaszczony(a) przez Boga”.

Po trzecie. Abram/Abraham wyruszył z rodzinnego Ur w Mezopotamii na „wezwanie Boga”, podobnie jak Drumpf/Trump wyruszył, z rodzinnego Kallstadt, na wezwanie „boga” o nazwie Dolar, by go szukać w Nowym Świecie, to Znamię Boga drukującym.

Po czwarte. Tutaj ciekawostka. Czytałem w napisanej przez Stanisława Krajewskiego książce „Żydzi, judaizm, Polska” (1996) midrasz w którym opisuje on jak to biblijny Abraham założył, na rozstaju uczęszczanych dróg, hotel-restaurację, w którym to pomieszczeniu ludzie sobie obcy mieli okazję do „łączenia się”, nawiązywania bliskich stosunków ze sobą. Według Krajewskiego jr. biblijny Abraham to był „łączyciel”, po niemiecku „der Kuppler”, co na polski tłumaczy się także jak stręczyciel, rajfur. No i amerykański „Sleasy Fred”, podobnie jak i jego wnuk Donald, zrobili gigantyczne fortuny na budowie hoteli, restauracji oraz kasyn zaspakajających podłe „potrzeby życiowe” półświatka, w tym organizacji „sleazy” (w sensie „śliskich”) konkursów Miss Universum!

(A tak przy okazji, ojciec propagującego dziś „sleazy” judaizm Stanisława Krajewskiego, to był znany marksistowski filozof nauki, Władysław Krajewski, który w 1982 roku „ze strachem w oczach” oddał mi mój „Open Letter to Biologists”, twierdząc, że „tego nie chcemy wiedzieć” – czyżby Chabad Lubawicz już wtedy kontrolował kierownika Instytutu Filozofii UW? W przeciwieństwie do profesora Krajewskiego, Leszkowi Kołakowskiemu me prace na ten temat się podobały, ale on był „uwięziony” w odległym All Souls College w Oxfordzie.)

Ale wróćmy do poznawczo owocnej analogii postępowania Rodziny Abramo-Abrahama, Ojca Wybranych Narodów przed ok. 4 tysiącami lat, do postępowania Familii przyszłego „Ojca” (prezydenta) Wyjątkowego (exceptional) Narodu USA, Donalda Drumpfo-Trumpa „biorącego wszystko”, jak przysłowiowy karciany atut. Otóż w ANEKSIE do wpisu “Genetyczne pochodzenie kultury Słowian”, opierając się na tekście Zbigniewa JankowskiegoAmerykanizm – to ideologia intelektualnej prostytucji”, zauważyłem iż „Ten  tekst wskazuje kim jest bóg Jahwe, który stał się Bogiem Świata (to właśnie do niego modlą się klechy w Sanktuarium w Łagiewnikach, klęcząc przed Globusem i Mojżeszowym Krzakiem): po prostu ten BÓG to WIELKA CIOTA, sprawdzająca czy wszyscy – od najniższego robola do najwyższego Prezydenta – się w swej pracy przykładnie prostytuują.”

No i w rzeczy samej, przedsiębiorczy biblijny Abramo-Abraham przybrał imię „zapożyczone” od hinduskiego BrahmyKontrolera Wszechświata – a jego potomek ze „sleazy”, czyli „podłej, szemranej” familii Drumpfo-Trumpa, zagarnął całą Pulę, jak atutowa karta w kasynie jego imienia. Zdobywając pierwsze miejsce w Uniwersalnym Konkursie Piękności na WIELKĄ CIOTĘ ŚWIATA. Ze wszystkimi przyszłymi skutkami tego przejawu SLEAZY DEMOCRACYmade in USA.

Tak trzymaj Chryste – Zbawicielu Kryminału!

(by the way, Christus to też nazwisko z rodziny Trumpa-Drumpfa)

This entry was posted in Ad PODHALAŃSKA AKADEMIA NAUK, polityka globalizmu, POLSKIE TEKS

44 uwagi do wpisu “„Luciferic investigation” Genetycznego Pochodzenia (Świętej?) Rodziny Trumpa-Drumpfa & Christa

 1. Ad Marka

  … Ale mnie, jako specjaliście od Genetycznego Pochodzenia Wyjątkowych Narodów (w tym Słowian), nasunęła się bardzo wyrazista analogia kariery „Sleazy Fred’a” – czyli szemranego, podłego dziadka przyszłego 45 prezydenta USA – z Abrahamem, biblijnym Ojcem Wybranych przez Boga Narodów…

  Zaraz, zaraz, wszystkie US-rajskie wróble ćwierkają, że to jest 44 prezio US-raju, a nie 45!

  http://innemedium.pl/wiadomosc/proroctwo-o-44-prezydencie-stanow-zjednoczonych-czy-barack-obama-jest-ostatni

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trump-44-prezydentem-a-45-calkowita-kontrola-satanistycznej-sekty-chabad-lubavitch-2016-11

  MASONI TAK UZGODNILI, ŻE 45 PREZIO US-raju TO JEST SAM BÓG?

  Sprawa wygląda podobnie jak z ostatnim czarnym papieżem, same krętactwa!

  http://www.zjawiskaniewyjasnione.pl/2016/11/09/baba-wanga-przewidziala-zamach-na-donalda-trumpa-barack-obama-to-ostatni-prezydent-ameryki/#

  P.S. Dlaczego ostatni papież, ostatni prezio US-raju, bo co, FILM SIĘ ZARAZ URWIE…?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 2. Od nieżyjącego już, specjalisty od gematrii, prof. Andrzeja Wiercińskiego wiem, że w języku gematrii (liczbowego kodowania znaczeń) 44 oznacza ADAM – i stąd ta tajemnicza liczba „A imię jego 44” pojawia się w mickiewiczowskich Dziadach.

  Polubienie

 3. Nabieram przekonania, że Kilary i spółka są mocno niezadowoleni ze zwycięstwa Trumpa.
  Dla czego, bo jak mi się zdaje, nigdy tak wcześnie żadnemu z poprzednich prezydentów tak tyłka nie obrabiali jak właśnie Trumpowi.
  Ja sam o swoich dziadkach wiem nie wiele, ze strony matki jedno dziadka zdjęcie z wycieczki do Częstochowy. O dziadku ze strony ojca nie słyszałem ani słowa.
  I popatrzcie, a tu aż tyle mogę się dowiedzieć o dziadku Trumpa Drumfa z Niemiec i z Ameryki że zajmował się szemranymi i nielegalnymi przedsięwzięciami w branży hotelowo-restauracyjnej
  Albo to on jeden.
  Powiedziałbym, że każda knajpa ma swoje towarzystwo, swoje szemrane interesy, stałe ,,panie” z opiekunami lub bez. Ile takich knajp, hoteli, moteli, melin, spelun, zajazdów i burdeli jest na świecie?
  Z drugiej strony o Trumpie jedno można powiedzieć, że jest Amerykaninem i będzie prowadził politykę amerykańską, a ta jak jest każdy wie i widzi.

  Polubienie

 4. cyt.:
  ” Władysław Krajewski, który w 1982 roku „ze strachem w oczach” oddał mi mój „Open Letter to Biologists”, twierdząc, że „tego nie chcemy wiedzieć” ”

  Ponoć gen. Sikorski, kiedy informował rząd Stanów Zjednoczonych o masowo mordowanych przez Niemców w Polsce Żydów, miał usłyszeć mniej więcej takie o to od vice-prezydent USA słowa:

  ‚to nie jest tak, że my Panu nie WIERZYMY – my po prostu NIE MOŻEMY w to ‚UWIERZYĆ’

  No ale, że historia nie znosi próżni, zatem w kilkadziesiąt lat po wojnie, kiedy większość Żydów przeżywszy II WŚ zdążyła już powymierać, zapewne tylko przez PRZYPADEK, pojawili się współziomkowie (wyczuwający możliwość zarobku) którym w końcu udało się UWIERZYĆ.

  Polubienie

 5. cyt. „Powiedziałbym, że każda knajpa ma swoje towarzystwo, swoje szemrane interesy, stałe ,,panie” z opiekunami lub bez. Ile takich knajp, hoteli, moteli, melin, spelun, zajazdów i burdeli jest na świecie?”

  Dużo w tym racji. Wystarczy spojrzeć na Daleki Wschód. Tajlandia, Filipiny, Wietnam. Przecież to istny RAJ dla PEDOFILII…

  Polubienie

 6. cytat admin”
  Z drugiej strony o Trumpie jedno można powiedzieć, że jest Amerykaninem i będzie prowadził politykę amerykańską, a ta jak jest każdy wie i widzi.”
  Cóż brednie piszesz adminku…

  – za pisanie bzdur czytelnik@wp.pl – do kąta!

  Polubienie

 7. Kushner is an extremely dangerous jew of the worst talmudic kind as his address of 666 Fifth Avenue demonstrates in no uncertain terms.

  Korupcja: SECRET SERVICE wynajmie pokoje(2 piętra) w wieżowcu Trumpa
  To tylko jeden z wielu sposobów jak Trump skorzysta z bycia prezydentem.
  Secret Service could be forced to pay millions to rent space in Trump Tower http://hill.cm/QQnbeby

  Polubienie

 8. Re: grzanek

  Link z anglojęzycznego portalu

  “The only [candidate] that’s going to give real support to Israel is me,” said Donald Drumpf. “The rest of them are all talk, no action. They’re politicians. I’ve been loyal to Israel from the day I was born. My father, Fred Trump, was loyal to Israel before me.”

  Trump was in bed with Bunny Lindenbaum an orthodox and fanatical Zionist Jew. He was president of the Brooklyn Jewish Community Council, and the Brooklyn Jewish Center (BJC). The BJC is connected directly to United Synagogue of America, the World Zionist Congress, United Jewish Appeal, National Jewish Welfare Board, and the Mossad…..

  Big Time NY Real Estate Super Tower Lawyers, Bunny Lindenbaum, and his son, Sandy Lindenbaum were high priests of the secret ultra orthodox Lubavitch Movement and the Educational Institute Oholei Torah, the Flagship school of Chabad – Lubavitch……

  Basically, the Chabad Lubavitch Movement is connected with the Ancient Babylonian Talmudic Pharisaic Universal Noahide Laws of Nimrodic God Baal…..

  https://mindcontrolblackassassins.com/2015/08/19/donald-trump-the-devils-run-for-the-white-house/

  So Trump is a messiah…..of Baal….

  Pozdrawiam

  Polubienie

 9. Nie z a DO anglojęzycznego portalu. Zgadza się, ale w polskojęzycznej blogosferze pierwotnie zamieszczony przeze mnie.
  W dobrym tonie (eufemizm) jest podawanie źródeł materiałów, których samemu się nie odkryło. W przypisach bibliograficznych najczęściej odzwierciedla się to za pomocą zapisu „cyt. za: [autor i tytuł cytowanej pozycji].

  Polubienie

 10. Ponieważ na artykuł natknąlem się przeglądając anglojęzyczną blogosferę gdzie link został umieszczony wewnątrz tekstu przytoczonego powyżej przez nie autora więc użycie „z” jest jak najbardziej prawidłowe

  Polubienie

 11. adm
  25 Listopad 2016 o 18:09

  Nabieram przekonania, że Kilary i spółka są mocno niezadowoleni ze zwycięstwa Trumpa.

  >> tak,tak, niedarmo kilary odstawiala te jaselka przed kamerkami , a spec-sluzby wymaichiwaly za pomoca mediuf teczkami zlodziejskim rodziny klintonuf, tak samo jak nasz Bredzislaw Bul zapracowal ciezko na swoj tytul podkladajac pod ostatnie wybory. Kochani, tylko „prawicowe i szczeronarowe” rzondy sa wstanie popchnac masy na wojne krwawa, ktora wybuchnie niebawem, wszelkie znaki na niebie na to wskazuja..
  Ps. Mowienie uczciwy miliarder ma taki sam wydzwiek jak dobroduszny lotr albo sprawiedliwy oszust. Mozna mowic o uczciwym murarzu, mechaniku czy lekarzu, ale na pewno nie o zadnym miliarderze…

  Polubienie

 12. czytelnik
  To Trump nie jest Amerykaninem?

  Zarty się skończyły.

  Brytyjski „Daily Mail” poważnie potraktował żart Władimira Putina, że Rosja nie ma granic. Dziennik podkreśla, że rosyjski prezydent pozwolił sobie na taką uwagę w czasie eskalacji napięcie między NATO a Rosją.

  W trakcie ceremonii nagrodzenia laureatów nagrody Rosyjskiego Towarzystwa Geograficznego Putin zapytał 9-letniego Mirosława Oskirko, gdzie kończą się granice Rosji. Chłopiec odpowiedział, że na Cieśnienie Beringa, gdzie zaczynają się USA. Odpowiedź rozbawiła rosyjskiego prezydenta, który powiedział: „Granica Rosji nie kończy się”. Dodał, że to był żart.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201611254299188-zart-putin-granica-rosji/

  komentarz ze Sputnika

  Tu – 154M
  To całkiem tak samo jak w tym żarcie – kawale : – Gdzie Rosja ma swoje granice ??? – Gdzie chce !!!

  Rewolucjonista

  Słusznie . Niech usmani srają w pory . Albo znikają z Europy. Brawo P. Putin.
  ————
  I mój komentarz do powyzszego.
  O w mordę jeża, a kto nas bedzie bronił przed ruskimi

  Polubienie

 13. czytelnik
  Ja jak otwieram butelkę z piwem to piję ją przez kilka dni, a nie rzadko po kilku dniach to co zostaje wylewam. Taki mam ciąg do piwa.
  No chyba że mam bardzo ciżką robotę to wówczas wypijam od razu 2/3 szklanki, ale to też nie zawsze

  Polubienie

 14. „czyżby Chabad Lubawicz już wtedy kontrolował kierownika Instytutu Filozofii UW?”

  Oni kontrolują wszystko: Od globalnych finansów zaczynając, na spłuczkach w toaletach kierowników instytutów filozofii kończąc.

  Polubienie

 15. Ten z kolei, mowa o Duginie, wierzy w cuda .

  Aleksander Dugin: Zwycięstwo Donalda Trumpa

  Przekład z języka angielskiego:

  W tych dniach ciężko mówić o czymś innym niż zaskakujące zwycięstwo Donalda Trumpa i miażdżąca porażka protegowanej globalistów, Hillary Clinton w amerykańskich wyborach. To wydarzenie jest niezwykle ważne dla całego porządku światowego i może być analizowane z różnych punktów widzenia. Nie wiadomo, od czego zacząć.

  Zwycięstwo Donalda Trumpa przede wszystkim stanowi koniec jednobiegunowego świata. Trump odrzucił koncepcję amerykańskiej hegemonii, zarówno w formie umiarkowanej, promowanej przez Radę Stosunków Zagranicznych (Council on Foreign Relations) oraz w skrajnej formie promowanej przez neokonserwatystów. W tych wyborach dwa główne intelektualne ośrodki globalistów postawiły na Clinton i poniosły porażkę. Oznacza to likwidację jednobiegunowego świata nie tylko w wyniku presji innych państw, lecz również ze względu na nacisk z samej Ameryki. Narody ziemi mogą wziąć głęboki oddech. Ekspansja globalizmu zatrzymała się w jego mateczniku. Nowy świat wielobiegunowy oznacza, że Stany Zjednoczone będą jednym z jego biegunów, potężnym i ważnym ale nie jedynym, oraz pozbawionym prawa do promowania własnej wyjątkowości.

  Doprowadził do tego Władimir Putin, stojący w awangardzie walki o wielobiegunowość świata. Wybory 8 listopada 2016 roku to wielkie zwycięstwo Rosji i Putina. Nie ma alternatywy dla wielobiegunowego świata i teraz możemy zacząć budować jego architekturę, nie za pomocą wojny, ale pokoju. Taką możliwość przyniosło zwycięstwo Trumpa.

  Zwycięstwo Trumpa pokazuje istnienie dwóch Ameryk, czy raczej dwóch wersji Stanów Zjednoczonych: Ameryki Clinton i Ameryki Trumpa. Ameryka Trumpa jest tradycyjna i konserwatywna, zdrowa i zasługująca na szacunek. Ta Ameryka powiedziała ‚NIE’ globalizmowi i ekspansji ideologii liberalnej. To prawdziwa Ameryka, która nie uległa fałszywej propagandzie globalistycznych mediów. Oznacza to coś więcej niż tylko całkowitą porażkę prawie wszystkich sieci telewizyjnych i korporacji informacyjnych oprócz Los Angeles Times, który wbrew wszystkim przewidział zwycięstwo Trumpa. Oznacza to wyłonienie się nowych mediów, symbolem których jest Infowars Alexa Jonesa, która okazała się najważniejszym źródłem prawdziwych informacji w Stanach Zjednoczonych i której widownia wzrosła do 20 milionów w ciągu kilku dni i przerosła widownię wielkobudżetowych telewizji. To nie tylko siła wiary, ale również siła prawdy. Twierdząc, że prawda się liczy, Alex Jones wyrażał opinię prawdziwej Ameryki, tej, która widziała swojego reprezentanta w Trumpie. Ponad połowa populacji w Ameryce wierzy tylko sobie, a nie kłamliwej globalistycznej propagandzie transnacjonalnych elit. To wspaniała wiadomość. Z tą Ameryką można rozmawiać. Symbolem tej Ameryki są takie media jak Los Angeles Times i telewizja Alexa Jonesa.

  Alex Jones wyraża się jasno: zwycięstwo Trumpa to początek amerykańskiej rewolucji. Naród obali transnacjonalną elitę. To początek narodowego powstania. Uścisk światowego rządu osłabł i Ameryka wraz z innymi krajami będzie zaangażowana w walkę narodów, kultur i tradycji z ogarniętą manią liberalną sektą globalistów. Dzisiaj solidaryzujemy się z amerykańskim narodem.

  Po tych wyborach powinniśmy porzucić prosty anty-amerykanizm, całkowicie zasadny w czasach panowania w Stanach Zjednoczonych globalistów, lecz teraz pozbawiony podstaw. Jeśli Ameryka, jak obiecał Trump, skoncentruje się na problemach wewnętrznych i zostawi ludzkość w spokoju, to nie ma powodu, aby jej nienawidzić.

  Poza tym to nie Ameryka, a jej elity agresywnie narzuciły ludzkości nienaturalne, odpychające i destrukcyjne wartości, podporządkowały sobie państwa, siały terror i chaos pod hasłem ‚demokracji’, przelały oceany krwi, napadły na niepodległe państwa. Trump nie należy do tych elit. Oznacza to, że będzie wspierał inne wartości – konserwatywne, amerykańskie, chrześcijańskie. Jego polityka zagraniczna będzie inna.

  Europejscy liberałowie stracili swojego doradcę. Kiedyś potulnie pytali Waszyngton, gdzie zorganizować następną gej-paradę, teraz Merkel i Hollande otrzymają prostą amerykańską odpowiedź: ‚idź do diabła!’

  Globalistyczna siatka niezliczonych organizacji pozarządowych w Rosji straci nawet więcej poparcia. Jeśli chcą pomóc Ameryce Trumpa, to powinni pojechać do Stanów Zjednoczonych i zacząć ciężko pracować. Więcej funduszy nie będzie już alokowane na oczernianie i degradowanie obcych kultur i tradycji. W przeciwieństwie do Clinton, Trump nie uważa LGBT, feminizmu, postmodernizmu za najwyższe osiągnięcie postępu, lecz za chorobę. Teraz Ameryka co najwyżej zafunduje im leczenie i rehabilitację z tych zboczeń. Fundacja Sorosa, organizacja zakazana w Rosji, najprawdopodobniej zostanie uznana za ekstremistyczną w Stanach Zjednoczonych. To będzie zasługa Donalda Trumpa.

  Są tacy którzy replikują, iż przeceniamy znaczenie Trumpa [oczywiście, że przeceniają, a Dugin dopuszcza się tu manipulacji – przypis ZB]. Wczoraj drwili z nas, kiedy przewidywaliśmy jego zwycięstwo. Dzisiaj nadszedł nasz czas. Pojawiła się doskonała okazja, jeśli jej nie wykorzystamy, to tylko do siebie możemy mieć o to pretensję.

  Aleksander Dugin

  Przetłumaczył: Metro

  Polubienie

 16. We currently are under subjugation of the Jew. In fact, we have been, well here in the UK since 1649, when Cromwell was funded by the Dutch Jews, to commit regicide and allow them in to create their banking empire.
  The next King of the UK, William is the son of Diana, whose mother was a Jewess, making her a Jew and her sons William and Harry. William’s wife, Kate Middleton is a Sephardi Jew, making their son a Jew also.
  As for America, well, it’s not just a case of the Fed. The war of independence wasn’t won by the Americans, for the losers, don’t give surrender deals. The Crown Corporation of the City of London owns the USA and the rest of the Commonwealth. And the Jew is in control of that.
  The American Congress is overwhelmingly Zionist and over represented by Jews. Trump is a Zionist. His children are married to Jews, The Judiciary is also over represented by Jews…..

  Polubienie

 17. Wczoraj moje merytoryczne wpisy zostały wykasowane i pozmieniane przez idiotę dzieciaka , który powinien sobie kupić nożyki GILLETTE ogolić jaja i pójść do przedszkola .
  Wspominał o tym idiocie pan dr we wstępie do swojego wpisu .
  Admin nic z tym nie robisz .
  Czasami trzeba równać poziomem z kretynami . to ich odstrasza.
  To była moja odpowiedz dla tego psychola .
  Oto email który używa .
  Oto email który używa .
  Żegnam bo to jest smietnik nie forum . Niech dziadki APA sobie tu piszą .
  Szkoda mi czasu tu być skoro moje merytoryczne wpisy usuwa jakiś debil bez żadnej reakcji ze strony admina .
  Podziękował Oto jego email;
  starszy2491@gamail.com
  Podejrzewam ,że to jest Zenek zenobiusz od APA , ale głowy nie dam .
  I MOZESZ MNIE ADM BLOKOWAC TYLKO ZE SZKODA ZE NIE BLOKUJESZ IDIOTOW TUTAJ JAK TEN POWYZEJ TYLKO LUDZI JAK JA KTORZY COS WNOSILI MERYTORTYCZNIE DO PORTALU .
  NIE JEST MILO JAK CI JAKIS KRETYN WYKASOWUJE POSTY BEZ REAKCJI ZE STRONY ADMINA .
  ZEGNAM.
  NIECH TU SIE PRODUKUJE APA I JEGO WPISY I APELE NA BERDYCZOW . ZARAZ BEDZIE ZA TO CHWALIL PORTAL BO ADMIN ZMĄDRZAŁ I BLOKUJE SZMULI . ŻENADA.

  Polubienie

 18. POLEMIZOWALISMY W SPRAWIE ROSJI I PUTINA NA ARGUMENTY ADM Z GODZINĘ I TO BYLA DOBRA DYSKUSJA . NIESTETY ZAWSZE JAKIS IDIOTA W INTERNECIE SIE ZNAJDZIE I WSZYSTKO ZEPSUJE.

  Polubienie

 19. No przyznaję, nie przypuszczałem, że ten Dugin jest aż tak GŁUPI. Cytuję:

  Ameryka Trumpa jest tradycyjna i konserwatywna, zdrowa i zasługująca na szacunek. Ta Ameryka powiedziała ‚NIE’ globalizmowi i ekspansji ideologii liberalnej. … Trump nie należy do tych elit. Oznacza to, że będzie wspierał inne wartości – konserwatywne, amerykańskie, chrześcijańskie. Jego polityka zagraniczna będzie inna. …

  Czyżby Dugin „zdrowy, konserwatywny rosyjski polityk chrześcijański” zaprzągł se już do pracy przy budowie, wzorowanego na IMPERIUM TRUMPA Słowiańskiego Prawosławnego Imperium pod ochroną Niepokalanej Dziewicy? Imperium złożonego z gigantycznych hoteli, kasyn oraz burdeli i korporacji wyspecjalizowanych w organizacji Światowych Konkursów Piękności? W tym bowiem kierunku bardzo wyraźnie poszła Władza FR na odzyskanym przez nią Krymie, gdzie już dwa lata temu zabrano nad Morzem Czarnym aż 10 km2 najpiękniejszych, dziewiczych jeszcze terenów by zbudować tam gigantyczny hotel-kasyno, zapewne pod nazwą „Putin’s Friendly Europa”. Przez grzeczność nie będę przypominał z jakim to „odwiecznym” zawodem kojarzy mi się nazwisko Put(a)in’a – i niewątpliwie ma on, w porównaniu z „sleazy Trupem-Drumpfem” więcej estetycznych atutów w przygotowanym, przez tego ostatniego, Światowym Konkursie na NAJPIĘKNIEJSZĄ CIOTĘ ŚWIATA!

  Polubienie

 20. Burdele w USA też bankrutują.
  The Trump Plaza casino in Atlantic City plans to close. It joins Showboat and The Atlantic Club, which are also shutting their doors.
  A Dugin (?) no cóż, starzeje się to i głupieje.

  Polubienie

 21. Ad markglogg
  Szanowny panie dr po tym pana wpisie u góry to by PAZIEM panu nieżle dupsko skopał na WPS . Rozumiem już dlaczego doszło do podziału i pana bodajże z WPS wywalono .
  Ależ by pan PAZIEMA wkur…. gdyby ten wpis ukazał się na WPS.
  Jednak bardzo pana lubię , bo lubię z zasady mądrych i inteligentnych ludzi.
  Panie dr bardzo proszę nawet błagam o ban dla świra APA . Pan nie widzi , że ci durnole robią tu syf .
  Serdecznie pozdrawiam . Życzę zdrowia.

  Polubienie

 22. Może to nie moja sprawa, ale to:

  „JEDNAK bardzo pana lubię , bo lubię z zasady mądrych i inteligentnych ludzi.” – robi cholernie wielką różnicę.

  Czyżby nasz kolejny natręt na forum WP o ksywce – ‚zyga(ć)’

  (słownik języka polskiego: ‚zygać’ – czyli umyślnie wyprowadzać kogoś z równowagi, swoim zachowaniem lub obecnością wywoływać u kogoś negatywne emocje, drażnić się z kimś)

  najzwyklej przestał (lub nie chciał) zauważać, że tzw. ‚elity’ zarządzającą obecnie Rosją od czasów ‚pierestrojki’, to co najwyżej konsekwentnie ostro poszły w kierunku naśladowania swego dotychczasowego systemowego zaoceanicznego wroga i robienia mu jedynie za konkurencję w wojnie o palmę pierwszeństwa w prostytuowaniu świata. (?)

  Polubienie

 23. No to niewesoło.
  Starsi bracia w wierze płoną.
  Ja też mam teorie spiskowe. Przecież te pożary wybuchły zaraz po wizycie w Izraelu naszych z panią premier na czele
  Wszystko na to wskazuje, że to zemsta za ten wypadek drogowy w drodze do Jerozolimy kiedy to premier i ministrowie o mały włos a by zginęli (gdyby jechali z tyłu a nie z przodu) albo odnieśli lekkie obrażenia.
  A Zbyszek pytał co tam uradzili, zemstę Zbyszek, zemstę uradzili.

  A tak na poważnie, kopci się tam jak można się zorientować z filmu ( na YT) niesamowicie.
  A piszą, że takich pożarów jest więcej, czyżby rzeczywiście zaczęli wojować ogniem a nie kamieniami

  ale jeśli to pozar po wybuchu rakiety to sami sobie podpalili podwórko
  Urgent -lhoudh industrial explosion of an Israeli missile – Aamoh 6

  Polubienie

 24. P.Dyl :”tzw. ‚elity’ zarządzającą obecnie Rosją od czasów ‚pierestrojki’, to co najwyżej konsekwentnie ostro poszły w kierunku naśladowania swego dotychczasowego systemowego zaoceanicznego wroga i robienia mu jedynie za konkurencję w wojnie o palmę pierwszeństwa w prostytuowaniu świata. (?)”

  Dokladnie, albowiem Mesjasz moze byc jeden. Choc co niektorzy uwaznie czytajacy ewangelie twierdza ze Jezusow bylo co najmniej kilkunastu …

  Polubienie

 25. Ad Adm-ina

  Szanowny Adm-inku, moja przesyłka leży w ,,przechowalni bagaży”. Uwolnij ją z niewoli!

  Serdeczne pozdrowienia

  Polubienie

 26. kika22
  wpis został przez automat wordpress potrakt owany jako spam, zapewne z tej racji że było mniej treści za to długie odnośniki, ale udało mi się go odnaleźć, odfajkować, że to nie jest spam i jest już widoczny.
  A tak odnośnie Trumpa, nadzieje niektórych zapewne już zaczynają się rozwiewać

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s