PiS –Dobra zmiana


Rząd pani Beaty Szydło zdaje się nie próżnować. Mamy kolejne dobre zmiany w tym zmianę wysokości wypłacanych emerytur dla tza katów i oprawców  ,,demokratycznej opozycji” czasów PRL. To akurat nie dla każdego dobra zmiana, zważywszy że po tej zmianie pewna grupa osób dostanie po kieszeni i to zapewne dosyć mocno. Zatem tz grupka osób na takie dobre zmiany zgrzytnie zębami, zaklnie i przeklnie pisowskie rządy.

Ale mniejsza o to.

Kolejna dobra zmiana to podwyższenie kwoty wolnej od podatku i tą dobrą zmianą i radosną nowiną podzieliłem się z moją żoną. i tu dostałem mały prysznic bo jak mi małżonka wytłumaczyła ja na tym mnie skorzystam gdyż wspomniane kwoty wolne od podatku otrzymają jedynie najmniej zarabiający to jest ci co mają mniej niż około 900 zł miesięcznie.

Pozostałym z to znaczy tym co zarabiają więcej kwota będzie się zmniejszała, czyli nie 6000 zł a mniejsza.

A jak zarabiasz ponad 7 tys. zł na rękę? Stracisz kwotę wolną od podatku. To by oznaczało że też będziesz miał dobrą zmianę, bo pieniądze jak wiemy szczęścia nie dają.

Rząd jak widać pracuje intensywnie i nie pauzuje a to może oznaczać, że wszystkie dobre zmiany mogą rządzącym skończyć się już w pierwszej kadencji. A co w drugiej. Tego nie wiemy i tego zapewne nie wie także naczalstwo PiS. Ale z pewnością coś wymyślą inaczej ludziom zachce się znowu jakiejś zmiany i wybiorą nowoczesną albo inną partię a może nawet jakiegoś polskiego Trumpa który w miedzy czasie dopiero się pokaże i wskaże nową mapę drogową albo lepszą zmianę.

Nie jest łatwo rządzić krajem. Polakami też nie jest łatwo rządzić.

Czasami tak się zastanawiam co ja bym zrobił jak bym został premierem, to znaczy jak by mnie ktoś uczynił premierem, bo z moim programem to nikt by na mnie nie zagłosował.

Tylko czy ja mam jakiś program, spójny logiczny i skuteczny, to jest taki który by zapewnił narodowi dobrobyt czyli dużo pieniędzy, stabilność czyli lenistwo i bezpieczeństwo, czyli na przykład także i seks bez ryzyka syfu, rzeżączki, czy alimentów, nie mówiąc już o pomówienie o gwałt czy molestowanie.

Jeśli chodzi o dobrobyt i duże zarobki. Jest to niemożliwe gdyż każdy pracujący (pracujący a nie urzędujący) ma ściągane ze swoich zarobków chyba więcej niż połowę zarobionych pieniędzy na to by płacić, bezrobotnym zasiłki, biurokracji by przeszkadzała we wszystkim i tym co niby są potrzebni jak naukowcy, wykładowcy, uczeni, politolodzy i psycholodzy a także senatorzy, posłowie, ministrowie, marszałkowie i straż miejska. Wszystkich nie wymieniam z braku czasu. Choćby księży , zakonników i zakonnice, o więżniach nie wspominając.

Chętnych do pracy w urzędach i na stanowiskach nigdy nie brakowało i trzeba powiedzieć, że jakaś ich ilość jest ich potrzebna, ale by tłoku na te etaty nie było, wynagrodzenie urzędnika według dzisiejszych cen powinno nie przekraczać w żadnym wypadku kwoty 2000zł.

Mało?

Jeśli komuś mało niech się zwolni i albo zatrudni w produkcji, albo założy własny biznes.

Za moich młodych i nie bardzo dobrych czasów było tak, że brygadzista na budowie dostawał dodatek 10% do wynagrodzenia. To dobry wskaźnik i tak powinien być stosowany na kierowniczych i ważniejszych stanowiskach. Kierownik działu z minimum pięciu osobami w dziale miałby zarobki o 10 % większe. A jak jest dzisiaj. Kierownik nie pracuje wcale, on jedynie od czasu do czasu coś podpisze co mu zredaguje i pod nos podsunie podległy pracownik. Dyrektor niech by miał o 10% więcej niż jego kierownicy działów i główna księgowa. A pan minister 10 % więcej niż dyrektorzy a pan premier bez wyjątków też tylko 10% więcej niż panowie ministrowie.

Panowie posłowie i senatorzy? A tych by w ogóle nie było, wszak mamy Konstytucję i kodeks karny i cywilny i nawet administracyjny.

Po co więcej regulacji prawnych. Jeśli mamy kodeks drogowy i znaki drogowe to czy trzeba coś więcej dodawać i mnożyć. Kto to spamięta i komu to potrzebne?

Było dziesięć przykazań i też ludzkość sobie radziła. Jeśli już trzeba coś zrobić, to raczej usuwać i redukować wszelkie przepisy i rozporządzenia do minimum, do absolutnego minimum Na przykład Konstytucja w dwóch zdaniach. – Rządz rządzi mądrze i sprawiedliwie a naród pracuje rzetelnie i uczciwie i do tego wspomniane wyżej dziesięć przykazań. I to by była właśnie Konstytucja.

W takim państwie jak Polska etaty nieprodukcyjne powinny być jedynie w służbie zdrowia i nigdzie indziej, no może jeszcze nieco w klasach pierwszych szkoły podstawowej.

Powie ktoś bez szkół, bez gimnazjów, bez uniwerków będziemy mieli głupi naród i głupich ludzi. Analfabetów, nieuków, prostaków, chamów.

Zaraz, zaraz a nie mamy?

A skoro mamy, oj mamy, mamy.

Po co uniwersytety i akademie skoro mamy komputery Internet a nawet You Tube?

Chcesz wiedzieć, ucz się. Wszystko masz na kliknięcie w klawiaturę komputera

Temat jest oczywiście do dyskusji.

Co nasz czeka w najbliższej przyszłości?

Czy lekturą szkolną będzie dalej ,,Doktor Judym” i ,,Lalka” Prusa czy film z You Tube

Czy Uniwersytet Warmińsko Mazurski dalej będzie produkował magistrów o specjalności jak niżej

(proponowane tematy prac magisterskich)

KATEDRA BIOTECHNOLOGII W OCHRONIE ŚRODOWISKA

rok akademicki 2015/2016 (obrona pracy – czerwiec 2017)

Stabilizacja tlenowa i beztlenowa odpadów komunalnych

Efektywność systemów do oczyszczania ścieków

Kompostowanie odpadów z przemysłu rolno-spożywczego (praca eksperymentalna)

Zastosowanie substancji humusowych w remediacji gleb zanieczyszczonych metalami ciężkimi (praca eksperymentalna

Stabilizacja beztlenowa frakcji organicznej wymywanej z odpadów komunalnych

Katedra żywienia mała tematy równie tajemnicze i innowacyjne które przekładając na język dla nas zrozumiały odnosiły się do

Smażenia kiełbasy zwyczajnej,

Robienia pierogów z farszem

Kiszenia kapusty

Zmiany zachodzące w procesie gotowania buraka czerwonego.

Tu nie byłem w stanie rozszyfrować, czy burak miał być gotowany na ćwikłę, czy buraczki zasmażane, czy też może jako barszcz czerwony z grzybami.

Za moich czasów była w Olsztynie szkoła zasadnicza gastronomiczna dwu może trzy letnia która kształciła nie tyle kucharki i garkotłuki co kierowniczki barów i stołówek przyzakładowych.

Ale dziś nie po to się kształci by były kadry do pracy, bo pracy akurat w tych magisterskich specjalnościach nie ma, a jedynie po to byśmy mieli dobrze wykształconą młodzież. (Do pracy w supermarketach)

Przy okazji, czy ktoś może wie co znaczy słowo ,,remediacji gleb”

Tylko proszę nie zaglądać do Wiki

Nie znalazłem tematu pracy magisterskiej na temat nalewek czy chociażby ,,zapalanki”, za to jak ją zrobić znalazłem na You Tube i tu mamy wyższość nowoczesnych technik kształcenia nad technikami tradycyjnymi.

https://www.youtube.com/watch?v=6fwCmxWbPbQ

Reklamy

109 uwag do wpisu “PiS –Dobra zmiana

 1. Zmiany ,oj zmiany byly ,sa i beda .
  Tak bylo i byc musi ,bo przeciez wszystko plynie i zmienia sie i to kazdego dnia.
  Ciekawe co teraz zmieni sie po ostatnich naradach i ustaleniach w tym miesiacu rzadow Polski i Izraela.
  Bedzie to dobra zmiana ?
  Wie cos na ten temat admin ?

  Polubienie

 2. Dobrali się jedna płaczka jako premier ,a drugi Maliniak oglądający gołą dupę Dody – elektrody . APA wierzący człowieku zapytaj się Boga jak będziesz miał wizję dlaczego Judeopolonię pokarał takimi rządzącymi wierzący w Boga agresywny człeku z usraela .
  Czy naród prawie 40 mln nie stać na lepszych rządzących tylko 44 letniego dzieciaka i premier płaczkę ( gdzie to uczą ciekawe mówić tak płaczliwym głosem ( na kursach w Faszingtonie czy to jest wrodzone ) .
  Jak powiedział kiedyś cwaniak pewien po wypiciu super winka na koszt gojów to jest wszystko ” h… dupa i kamieni kupa” . Miał rację na 100% .

  Polubienie

 3. Zbyszek
  ….Wie cos na ten temat admin ?…
  A jak myślisz, jeśli wizyta zaczyna się od wypadku drogowego, to jakie można mieć odczucia i podejrzenia a także obawy, jaki stosunek do gospodarzy do których się przyjechało?

  Polubienie

 4. adm
  27 Listopad 2016 o 19:00

  Zbyszek
  ….Wie cos na ten temat admin ?…
  A jak myślisz, jeśli wizyta zaczyna się od wypadku drogowego, to jakie można mieć odczucia i podejrzenia a także obawy, jaki stosunek do gospodarzy do których się przyjechało?

  Lubię

  polacy juz tak maja, gdzie sie nie udadza to zaraz zamachy…
  Hahaha

  Polubienie

 5. U góry przedstawiłem tylko 0,0001 % dobrobytu jaki został tu wprowadzony przez Chazarów razem z sukienkami po 1989 roku w tzw nowej III RP.
  Serdeczne pozdrowienia z okazji zbliżających się świąt dla różnej maści kanciarzy , złodziei , oszustów , cwaniaków przez których odbierali sobie życie uczciwi i wartościowi ludzie w Polandii , a inni wyjeżdzali na zmywak w UK .
  PAMIĘTAJCIE ZYCIE NIE TRWA WIECZNIE . KAŻDY CZŁOWIEK UMRZE , ALE NA WAS KANALIE ROBACZKI NA CMENTARZU BĘDĄ MIEĆ NASILONY APETYT.
  PÓKI CO ŚWIĘTUJCIE SZTUCZNE ŚWIĘTA . JAK TO MÓWIŁ KIEPSKI ZABAWA HULANKI I ŚPIEW I KONIECZNIE WPIEPRZYĆ DWANAŚCIE POTRAW ,NASTĘPNIE KUPOWAĆ LEKI OB BÓLU BRZUSIA , ABY ŻYDOM DAWAĆ ZARABIAĆ . W EKSTREMALNEJ SYTUACJI ZDROWA SRACZKA I PO ŚWIĘTACH TAK NAPISAŁ BRODATY .

  Polubienie

 6. Ty @brodaty a co by było, gdybyś zamiast w kraju nad Wisłą urodził się na ten przykład nad Jordanem i to w rodzinie ortodoksyjnego syjonisty? Pewnie nic by się nie zmieniło, poza jednym, za wszystko winilbys Palestyńczyków i spisek międzynarodowego goja. :)))
  Zacznijcie myśleć

  Polubienie

 7. Osama nie używaj takich nicków , bo będziesz miał najazd miśków z rana ,a z nimi żartów nie ma . Oni i tak wszyscy w swoich biurach mają obowiązkowo portrety płaczki , Maliniaka i Kalksteina ,a śmieli się z PRLowskich portretów Gomułki czy Cyrankiewicza .
  Po drugie gdzie ja winię żydów? Osamo . Przecież jam brodaty .
  Główni winowajcy to :
  cykliści
  pedały
  i brudne powietrze .
  Osama myślę więc jestem .

  Polubienie

 8. No cóż zawsze można zagłosować na Ryszarda Petru. Chłop dobrą dykcję ma, do tego jakiś kredyt w dobrej walucie doradzić potrafi…

  Polubienie

 9. Brodaty
  A czemuś ty mnie po koleżeńsku nie poinformował, że w Lidlu ,,rzucili” towar po przecenie, też bym pobiegł powalczyć, z tłumem się zbratać, swoje, nie swoje odzyskać, szczęśliwego trafu posmakować.

  Polubienie

 10. Mój błąd adminku ale jak jak żydzi niebawem rzucą do Lidla karpie po 2 PLN za kilo nie omieszkam cię poinformować .Masz słowo brodatego a moje słowo droższe niz złoto .
  Jutro w biedronce adminku świeza promocja . Kup towar i zbieraj do książeczki naklejki gdy nazbierasz komplet naklejek dostaniesz pluszowego misia dla wnusia .
  DZIŚ W BIEDRONCE POTANIAŁO PIWO W PUSZCE Z 1.83 PLN NA 1.80 PLN . BIEGNIJ ADMINKU KUPUJ . WIDZISZ JAKI ZE MNIE DOBRY BRODATY.
  JABLUSZKA SA TEZ W SUPER CENIE TYLKO ZE NA KAZDYM MALA NAKLEJKA NAKLEJONA . TROSZKE PALUSZKI CI SPUCHNA PRZY ODKLEJANIU .

  Polubienie

 11. Chi, chi, chi, za darmochę, robienie z siebie pazernego pajaca, cha, cha, cha…

  Wyścig po darmowe zakupy w Lidlu

  P.S. ,,W ŻYCIU NIC NIE MA ZA DARMO”. TEGO SIĘ TRZYMAJMY, ALBOWIEM WTEDY NIE STRACIMY WŁASNEJ TWARZY! AMEN.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 12. pycha było adminku? czekoladka za 1pln super!!!! . Taka czekoladopodobna jak za komuny i bez kartek ważne ze za FREE .Pycha . Admin czai się na wszystkie promo w dyskontach bububuhahaha .

  Polubienie

 13. …..czekoladka za 1pln…..

  No w mordę jeża, ale pech, taka okazja, a mnie zasypało. Już chciałem lecieć, już kapcie zmieniłem na buty wyjściowe made in China, już za czapkę uszatkę się brałem, patrzę przez okno a tam śnieg, zawiało, zasypało ani wyjść ani przejść, jak żyć panie premierze….bez czekolady za 1 pln czyli złoty polski.
  Mówię do żony może odśnieżymy, a ona –poczekamy do wiosny aż stopnieje.
  No i po ptakach, czyli po czekoladzie.
  Na kapuście kiszonej się skończyło przygotowanej na okoliczność jak wyżej, śnieżyc i zawieruchy. Mrozy przed nami, a pomyśleć, że w takim Izraelu cieplutko i jeszcze się podgrzewają ogniska paląc.

  Polubienie

 14. Organizacje pozarządowe – „popis” wicepremiera P. Glińskiego

  Na dobrą opinię trzeba pracować latami, a stracić ją można w jednej chwili. Wczoraj takiej chwili doczekał niestety wicepremier prof. P. Gliński. Szkoda, ale dymisja musi być jak najszybciej.

  Kto nie oglądał wczorajszych Wiadomości TVP oraz TVP Info i nie słyszał rozmowy redaktora P. Adamczyka z wicepremierem prof. P. Glińskim ten winien jak najszybciej nadrobić ten błąd i obejrzeć sztandarowy program TVP w internecie.

  Dyskusja w studio dotyczyła ostatnich słów wicepremiera, który był raczył stwierdzić publicznie m.in.:

  „To, że ktoś jest z kimś spokrewniony, nie oznacza, że działania danej organizacji pozarządowej są naganne. (…) Jestem gotowy przeprosić panią Zofię Komorowską, Jakuba Wygnańskiego czy Różę Rzeplińską za to, że były stawiane w krytycznym świetle” [1].

  Słowa te wicepremier wypowiedział po wyemitowanych przez Wiadomości kilku materiałach na temat tzw. NGO-sów, które wskazywały na wpływ koneksji rodzinnych na udzielanie określonych środków publicznych na działanie poszczególnych organizacji pozarządowych oraz strukturę ich wydatków. W tym kontekście wskazano na kilka fundacji, w których zasiadają pociotkowie tzw. elit III RP (w tym osoby wymienione przez wicepremiera) oraz podano właśnie dokładnie o jakie osoby chodzi i ujawniono (w sumie jawną) informację jaki procent przychodów owe fundacje przeznaczały (przeznaczają) na wynagrodzenia oraz działalność statutową. Dodatkowo też wyszczególniono niektóre przedsięwzięcia owych fundacji, które – najogólniej rzecz biorąc – były lub są społecznie absurdalne.

  Powyższe słowa wicepremier wypowiedział – co dodaje im „smaczku” – po tym jak medialnie powszechna stała się informacja, iż 42 letnia żona wicepremiera prof. P. Glińskiego zasiada w Radzie Fundacji kierowanej przez Zofię Komorowską.

  Tak naprawdę sam fakt zasiadania żony wicepremiera w radzie jakiejś fundacji wcale mnie nie wprowadziła w stan jakiejś konsternacji i dyskomfortu poznawczego. W normalnym państwie, gdzie publiczne środki przeznaczane na działalność danych organizacji pozarządowych wydawane są w sposób transparentny taka informacja nie powinna nikogo dziwić a nawet budzić sympatię.

  Problem jednak w tym, że Polska stworzona przez III RP była i nadal jest „państwem teoretycznym”, gdzie jest tylko „chuj, dupa i kamieni kupa” – jak to raczyły stwierdzić elity w czasie słynnych rozmów m.in. u Sowy a ocena niektórych fundacji dokonana przez zespół Wiadomości dotyczy właśnie minionego okresu, kiedy tylko przez ostatnie 8 lat koalicja PO-PSL zawłaszczyła nasze państwo i dotyczy to także rozdziału środków publicznych na tzw. NGO-sy oraz osoby w nich zasiadające.

  I może nawet bym nie napisał o tym aspekcie naszego życia społeczno-politycznego, gdyby nie wczorajszy – dla mnie skandaliczny w formie i treści – wywiad wicepremiera P. Glińskiego w Wiadomościach TVP kontynuowany w TVP Info.

  Nasz wicepremier raczył w nim powiedzieć m.in. :

  „W swoim wystąpieniu wyjaśniłem precyzyjnie – w Polsce jest bardzo ostry spór polityczny, nawet wojna polityczna. Obóz, do którego ja należę, opowiada się za inną wizją Polski i jej rozwoju. Ten rozwój opiera się na większym zakresie suwerenności, odwołaniu do naszej tożsamości kulturowej, na większej dozie sprawiedliwości społecznej.To bardzo ostry spór, widoczny także w mediach – nie sądzę, by ten spór mógł być rozwiązany przez sięganie do argumentów dotyczących koneksji rodzinnych. To jest wojna, w której biorę udział od wielu lat. Zaryzykowałem całe życie i dorobek, bo uważam, że mamy rację. Ale nie godzę się, by nie brać jeńców i w niewolę brać czyjeś dzieci (…) Wychowałem całe pokolenia działaczy pozarządowych i zawsze wskazywałem krytyczne zjawiska. Ale ten sektor nie działa źle dlatego, że takie czy inne osoby z kimś spokrewnione w nim działają (…) Przepraszałem w imieniu własnym oraz w imieniu osoby, która jest w polskim rządzie odpowiedzialna za sektor pozarządowy. Wie Pan doskonale, o co chodzi. W państwa stacji, w TVP, od pewnego czasu próbuje się zupełnie niepotrzebnie prowadzić krucjatę przeciw sektorowi pozarządowemu (…) O ile wiem, ta fundacja (w której zasiada żona – dop.kj) zwróciła się również z innymi wnioskami – one nie były rozstrzygnięte pozytywne. Zarzucanie mi, że daję swoje żonie 50 tys. złotych… Mogę się tylko roześmiać. Przykro mi, że w TVP – po zmianie, na którą harowałem tyle lat – jest taki dom wariatów. Państwo oszaleliście, to nieprofesjonalne. Państwo żeście oszaleli z tym materiałami o organizacjach pozarządowych; z tymi grafami jakby organizacji przestępczych [2].

  Aż przykro było patrzeć na prymitywną ekwilibrystykę słowną wicepremiera i jego agresję zarówno w słowach, jak i po stronie tzw. mowy ciała.

  Po obejrzeniu tegoż wywiadu przez kilka minut siedziałem z kamienną twarzą a potem przyszła refleksja… Nie przez przypadek ten człowiek niegdyś był w antypolskiej Unii Wolności a może i był zwolennikiem koalicji ‚PO-PiS” oraz nie po raz pierwszy Jarosław Kaczyński pomylił się w doborze kadr… Wcześniej za rządów PiS-S-LPR takimi pomyłkami byli np. premier K. Marcinkiewicz czy minister spraw wewnętrznych i administracji J. Kaczmarek.

  Wierzę, że pani premier B. Szydło, ale też nauczony doświadczeniem J. Kaczyński zobaczyli dzisiaj człowieka niegodnego zasiadania w obecnym – jakby sie wydawało propolskim – rządzie… niezależnie jakie zasługi ów człowiek ma dla PiS.

  Na dobrą opinię trzeba pracować latami, a stracić ją można w jednej chwili. Wczoraj takiej chwili doczekał niestety wicepremier prof. P. Gliński. Szkoda, ale dymisja musi być jak najszybciej.

  Pozdrawiam

  [1] http://wpolityce.pl/polityka/316929-przeprosiny-wicepremiera-gest-szlachetny-i-godny-szacunku-i-calkowicie-niezrozumialy-za-co-i-w-czyim-imieniu-przepraszal-piotr-glinski

  [2] http://wpolityce.pl/polityka/317102-mocny-wywiad-wicepremiera-glinskiego-w-tvp-probuje-sie-zupelnie-niepotrzebnie-prowadzic-krucjate-przeciw-sektorowi-pozarzadowemu

  http://krzysztofjaw.blogspot.com/

  kjahog@gmail.com

  Ja ogladalem:-))))
  I nasunely mi sie dwa pytania:
  – KTO?
  -zrobil tego ciemniaka Profesorem,,obojetnei czego….
  – zobil z niego ministra kultiry i dziedzictwa kulturowego?????
  CO mozna powieziec o kulturze narodu , ktorego reprezentuje minister o poziomie parobka kradnacego gospodarza
  FUndacje…to sa wszy na kozuchu dziada, jedne z wielu…innymi sa tzw wyzsze uczelnie prywatne z dofinasowanuiem z budzetu panstwa produkujace talie wlasnei kadry nalukowe….
  To zaprawde wizytowka rzeczypospolitej przepitej i przesranej….

  RomanKa

  I oczywiscie
  nie uwazam w odroznieniu od pana Autora ,ze to jest wyjatek..niechlubny wyjatatek i zyd:-0))))
  Taka nasz Polska cala
  Bufon , ciemniak i zakala!

  RomanKa

  Polubienie

 15. No, tenże powyższy filmik z okazji otwarcia 2000 Biedronki w Polsce (nt. w mym rodzinnym Słupsku taka to nawet powstała w zamkniętym przed kilku laty Kinie Millenium, co ciekawe kinie powstałym jeszcze w PRL-u lat 60-tych, mającym tym samym podkreślić 1000-lecie powstania państwa Polskiego) przypomniał mnie polemikę z przed kilku dni ze znajomym mojej kuzynki. Oto jej króciutki fragment:

  D… S… Od 9 lat mieszkam w Skandynawii to państwo policyjne nowoczesny socjalizm chcesz aby to wrocilo

  D… S… Żyje sue tam dobrze leki na wszystko Cię stać, ale nie pasuje mi kontrola mojego prywatnego życia

  Dyl W krajach zachodnich, powtórzę, fetyszyzujących kult DUPY, wszystko co jest czynione przez tych krajów obywateli – pokrywa się li tylko z tych DUP wygodą. Tam NIE ma SOCJALIZMU, lecz doskonale maskowany MIĘKKI FASZYZM, a który to po doświadczeniach II WŚ po prostu nieco odbił na lewo zamieniając przy tej okazji własnych obywateli w ‚KONSUMOLCÓW’. Ot tyle.

  ps. jak zapewne czytelnicy szybko zauważyli, moja odpowiedz z grubsza pokrywa się treściami tekstów pana M.G.
  Jednakże my w przeciwieństwie od swych zachodnich sąsiadów, na bycie „KONSUMOLCAMI” jak na załączonym filmiku, musieliśmy poczekać jeszcze blisko pół wieku.
  Na marginesie, ten filmik przypomina mnie zachowanie mych współlokatorów z Glasgow, którzy na tego rodzaju ‚AKCJE’, zawsze raz w tygodniu, w Tesco, stawali w szranki wspólnie z Murzynami i ciapatymi do walki o przecenione czasami o 80% produkty.

  Polubienie

 16. Adm jak masz wnuki kur…. nie wysyłaj ich w styczniu , aby żebrały do puszki owsiakowej na orkiestryje . Bo co niby nazbierają ledwo 50 baniek .Co to jest dla państwa jedno wielkie gów… , a ile głupich dzieciaków zmanipulowanych przez żydków dostanie przeziębienia po takiej bezsensownej całodniowej stójce , a kto zapłaci za leczenie tych dzieci przecież nie owsiaczek a rodzice tacy sami durni jak ich dzieci .
  Garbate nosy co roku wydawały u nas 200 mln na najemników , którzy strzegli interesów usmanców w Afganistanie . I na to siano było , a na chore dzieci nie ma i trzeba żebrać od i tak biednych i głupich gojów o czym świadczą ich zachowania na promocjach w żydowskich super i hipermarketach .
  I dziwić się ,że żydki mają ubaw w Polin z gojów .

  Polubienie

 17. Adm ad
  To ten pryk stary Gliński ma taką młodą żonkę 42 lata . To przecież w sam sam raz dojrzała kobitka i jeszcze młódka . Pobaraszkować można ,że cho cho .
  Gliński – rocznik 54 , a więc potężna różnica wieku .
  Ale to i tak nie jest rekord , bo zmarły Łapiński miał jeszcze młodszą .
  Ten kraj to kabaret pod rządami chazarów . bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 18. Te zdjęcia są naprawdę świetne , bo na 100% mówią jaki kraj stworzyli garbate nosy przez 30 lat swoich rządów . Skrzyzowanie Benny Hill z Monthy Python to określenie light.

  Polubienie

 19. Wierzę, że pani premier B. Szydło, ale też nauczony doświadczeniem J. Kaczyński zobaczyli dzisiaj człowieka niegodnego zasiadania w obecnym – jakby sie wydawało propolskim – rządzie… niezależnie jakie zasługi ów człowiek ma dla PiS.
  moja odp :
  Mniej pić usmańskiej coli i mniej żreć hamburgerów to mądrość powróci . Póki co zostaje czytanie takiego syfu .

  Polubienie

 20. Założę się ,że będzie h…. , a nie dymisja Glińskiego . Tylko debil może myśleć ,że Kalkstein zdymisjonuje Glińskiego o Szydło nie wspominam , bo to jest tylko pacynka w tym Kalksteinowym cyrku .

  Polubienie

 21. Był kiedyś taki wspaniały zespół PRLowski 2+ 1 .
  Oni chyba byli Nostradamusami , bo pięknie zaśpiewali utwór o przyszłym gieroju Kalksteinie , który stal po przeciwnej stronie ZOMO i w czasie stanu wojennego oglądał Kobrę kochając się z kotem ( nie kojarzyć z sexem tylko platoniczną miłością człowieka do kota ) – dziwny to typ jak mawiał podsłuchany Orban po zabawie na Węgrzech ( rewizyta ) . Wcześniej bawił się z Kalksteinem w Polsce ( według internautów – koszt imprezy około 15 tys – oczywiście na koszt debili gojów podobnie jak i chyba jego ochrona , chodz tu pewny nie jestem
  Utwór 2 + 1 w głównej roli Kalkstein:
  Jajcarz ze mnie to i robię sobie jaja z baranów . Chociaż tyle :

  Polubienie

 22. Uzupł : na początku utworu widzimy maskotkę sterowaną sznurkami . To można powiedzieć taki Kalkstein sterowany przez żydostwo anglosaskie .

  Polubienie

 23. DOBRA ZMIANA .
  Faktycznie ,dla przybyszow migrujacych do Polski to nie tylko zmiana ale zapewniony BYT .
  Teraz zaczyna sie wylaniac dla kogo bylo te uchwalone 500+,kto i jak sie rozradza,rozwija,dla kogo przeznaczone sa pustostany.
  Po ostatnich porozumieniach polsko-izraelskich beda zapewne kolejne uchwaly
  dla bytu nie-Polakow.

  Co dla POLAKOW ?

  Ten co spalil kukle zyda juz sie przekonal , a mogl zwyczajnie pojsc z zazaleniem do Chrystusa Krola .
  Wzglednie zorganizowac pielgrzymke do Czestochowy i tam matenka by go pocieszyla.

  Polubienie

 24. Chcę podziękować pani premier za 500 plus . Mojemu dziecku się zdało . Kocham PIS kocham panią premier i Brudzińskiego ( taki przystojniak )

  Polubienie

 25. Brodaty
  Są ludzie którzy w każdym widzieli lub widzą komucha, masona, Żyda, iluminata czy szatana.
  Mają takie swoje odbicia i nic ich nie przekona że jest inaczej.
  Ze ktoś produkuje takie obrazki jak ten z prezydentem Dudą który jakoby ma być Żydem, to tylko można się zapytać, a w jakim celu?
  Czy chodzi o to by podczas następnych wyborów co głupszy wierząc w to co mu na tym obrazku pokazali, uwierzył i zagłosował na R. Petru, lub Tuska?
  Jest to niewykluczone.
  To się określa jako brudna cyniczna gra polityczna, fałsz i obłuda, kłamstwo i oczernianie.
  Jak to mówią wszystkie chwyty są dozwolone, nawet te brzydkie i do tych zaliczam produkowanie takich obrazków.
  Jaki jest i jaki będzie A. Duda jako prezydent dopiero zobaczymy w kolejnych latach. Dziś można powiedzieć, że nie błaźni się ani jako pijak jak chociażby Jelcyn, czy Kwaśniewski, nie robi z siebie pośmiewiska jak Komorowski w Londynie czy w Tokio i nie jest bufonem jak Wałęsa.

  Kobieta teraz czwarty raz w ciąży . Będzie kolejne 500coolll

  Życzę pani dużo zdrowia, szczęścia, dużo radości z dzieci.

  Polubienie

 26. Adminku adminku głupiś ty bardziej niż ustawa przewiduje i ja ci powiem Gdzie Duda się blazni tylko czy tak swoją głowę uciąc ,że Budosław to nie jest faktycznie żyd ,a Bolek to nie Kohne .Żebyś tego łba kiedyś nie stracił jak do władzy dojdą prawdziwi Polacy . Kiedy to będzie może za 30 – 50 lat ,a le będzie .
  To ja ci teraz napiszę kompromitacje Dudy mój ty durny robaczku
  Zaczynamy :
  Głowa państwa :
  1. Serfuje po internecie gadając z dzieciakami i używając nicków np Pimpuś Sadełko . To przystoi preziowi tak ? nieboraczku adminku .
  2. Brał dział w obradach Knesetu w Krakowie obok starej panny tej co wpieprza sałatkiw sejmir .
  3. Świętuje z Chabad Hanukę .
  4. Incydent z gołą dupą Dody .
  5. Całkowicie uzalezniony od Kalksteina .
  6. Facet bez jaj i charyzmy.
  7. Związany z UW
  8. Typowy oportunista i karierowicz ( to się odnosi do wszystkich z tego obozu ) .
  9. Bez więzów rodzinnych z żydami byłby nikim . Dzięki nim był eurodeputowanym . To Kalkstein wystawił jego kandydaturę na prezia . Podsumowując : bez pomocy żydów uczyłby historii w gimnazjum , a jego zona niemieckiego . Zresztą uczyła wcześniej zanim nie nadano jej tytułu pierwsza dama . Kojarzy mi sie to z pierwszym sekretarzem jeżeli chodzi o nazwę .
  Nie chce mi się juz pisać , bo ty admin jesteś dziecko we mgle odurzony żarciem zydowskim i usmańską colą.

  Polubienie

 27. Adminku adminku głupiś ty bardziej niż ustawa przewiduje i ja ci powiem Gdzie Duda się blazni tylko czy dasz swoją głowę uciąc ,że Dudosław to nie jest faktycznie żyd ,a Bolek to nie Kohne .Żebyś tego łba kiedyś nie stracił jak do władzy dojdą prawdziwi Polacy . Kiedy to będzie może za 30 – 50 lat ,a le będzie .
  To ja ci teraz napiszę kompromitacje Dudy mój ty durny robaczku
  Zaczynamy :
  Głowa państwa :
  1. Serfuje po internecie gadając z dzieciakami i używając nicków np Pimpuś Sadełko . To przystoi preziowi tak ? nieboraczku adminku .
  2. Brał dział w obradach Knesetu w Krakowie obok starej panny tej co wpieprza sałatkiw sejmir .
  3. Świętuje z Chabad Hanukę .
  4. Incydent z gołą dupą Dody .
  5. Całkowicie uzalezniony od Kalksteina .
  6. Facet bez jaj i charyzmy.
  7. Związany z UW
  8. Typowy oportunista i karierowicz ( to się odnosi do wszystkich z tego obozu ) .
  9. Bez więzów rodzinnych z żydami byłby nikim . Dzięki nim był eurodeputowanym . To Kalkstein wystawił jego kandydaturę na prezia . Podsumowując : bez pomocy żydów uczyłby historii w gimnazjum , a jego zona niemieckiego . Zresztą uczyła wcześniej zanim nie nadano jej tytułu pierwsza dama . Kojarzy mi sie to z pierwszym sekretarzem jeżeli chodzi o nazwę .
  Nie chce mi się juz pisać , bo ty admin jesteś dziecko we mgle odurzony żarciem zydowskim i usmańską colą.

  Polubienie

 28. I jeszcze ci cos adminku robaczku dzieciątko we mgle odurzone dopisze jak ci mało .
  To są fakty adminku :
  LISTA HAŃBY I KOMPROMITACJI – zapraszam do uzupełniania :
  aktywność internetowa- ruchadło leśne,pimpuś sadełko…
  żenujące imprezowanie wraz z PiS w absurdystanie
  zapalanie menory w Pałacu Prezydenckim
  wypowiedzi gloryfikujące zbrodniczy reżim Izraela i jego naród wy..rany
  brak pomocy humanitarnej dla Palestyńczyków oraz najuboższych Polaków-bezdomnych,rencistów,emerytów
  kwota minimum egzystencji -500 zł, kto dostaje jałmużnę wyższą o złotówkę nie ma prawa do wsparcia finansowego z opieki społecznej /z wyjątkiem meneli /
  aktywne wspieranie żydowskiej okupacji Polski przez agentów jawnych i ukrytych
  brak aktywności w ściganiu i rozliczaniu aferzystów oraz naprawie państwa =przywróceniu ładu i sprawiedliwości
  brak ułaskawień dla więźniów politycznych
  ustawy wzmacniające terroryzm rządowy,inwigilację
  prowokacje antyrosyjskie zmierzające do wywołania wojny o nieobliczalnych skutkach i zrujnowania Polski /śmierci tysięcy Polaków
  bezmyślne podpisywanie z automatu wszystkiego,co podsunie partia i jej nadzorcy wiadomego pochodzenia

  TAM CI ZNAĆ JAK W LIDLU BEDĄ KARPIE PO 2PLN ZA KILO .
  MIMO TO POZDRAWAIM BO W SUMIE DZIECKO JESTES WE MGLE , ALE FAJNY CHŁOP

  Polubienie

 29. Zyga-brodaczu od kiedy nosisz brode ? Goje musza sie golic i byle czego nie pier…lic .

  Ty ciagle jak osiol uparty
  z adminem chcesz wygrac w karty ?

  Admin to czlowiek z doswiadczeniem
  uciekl z USA przed zzydzeniem .

  Wczesniej zrobil to drugi admin , bedac mlody
  gdy wpadl do amerykanskiej zagrody .

  Ty zas biedaku po komunie
  harowales na niemieckim zagonie.

  Dzisiaj ci wszystko nie pasuje
  i kazdy portal psujesz .

  Do tego widzisz doszlo,
  ze ludzie nie wierza oslom !

  Polubienie

 30. Brawo APA . Dobra była wczorajsza kaszanka za talony żydowskie ? pyszna .
  Mam propozycję :
  ćpaj dalej wtedy wierszyki wychodzą ci coraz lepsze i moja osoba oraz PAZIEM nie potrzebują jasia fasoli , aby się pośmiać .
  Powodzenia . dawaj dalej .

  Polubienie

 31. Żeby Zbysio pisał tak cudne wierszyki uprawiał taką piękną poezjemusi byc jeden spełniony warunek .
  ZBYSZEK KONIECZNIE MUSI MIEĆ PALIWO .
  INACZEJ ANI RUSZ
  OTO TO PALIWO .
  W KINGSAJZ MACHULSKIEGO KRASNALE POTRZEBOWALI COLI , ABY SOBIE POCIUPCIAĆ Z BABĄ A ZBYSZEK POTRZEBUJE TROCHĘ MOCNIEJSZEGO NAPOJU , ABY PISAĆ WIERSZYKI . INACZEJ ANI RUSZ

  Polubienie

 32. 2. Brał dział w obradach Knesetu w Krakowie obok starej panny tej co wpieprza sałatki w sejmie .
  3. Świętuje z Chabad Hanukę .
  4. Incydent z gołą dupą Dody .
  5. Całkowicie uzalezniony od Kalksteina .
  6. Facet bez jaj i charyzmy.
  7. Związany z UW
  ————————-

  Chylę czółko przed wiedzą brodatego i już wyjaśniam

  Ad 2 brał udział, to wie co się tam gadało, radziło, czego oczekiwali, żądali, chcieli.
  Ad3 świętuje Hanukę tak jak Obama, Hollande, Merkel, królowa brytyjska i ….Putin
  Ad 5 uzależniony, czy też jedzie na Kaczyńskim? Bo można i tak i tak. I chyba bardziej jedzie niż uzależniony. Prezydent to nie premier że szef PiS–u może go odwołać.
  Ad 6 A po czym to wnosisz, że nie ma jaj, przeciąż żonaty i dzieciaty, a charyzmy ma tyle ile potrzebował, by wygrać wybory.
  Ad 7 Był w UW, lecz nie jest, obecnie związany z PiS
  Ad 9. Bez więzów rodzinnych z Żydami byłby nikim, ale jest kimś i to się liczy. Dziś nie ma takich co by się z Żydami nie liczyli.
  To chyba wiesz przyjacielu.

  Polubienie

 33. Brednie adm totalne , ale to są skutki pejsatych mediów .
  1. Człowieku o sam nic nie jest w stanie zrobić bez zgody Kalksteina . Podobnie jest z Szydło . Do ciebie to nie dociera ? . Anglicy kiedyś wymyślili coś mądrego , że lider partyjny po wygranych wyborach zostaje z automatu premierem . U nas Kalkstein pierwszy raz się skompromitował , gdy spłodził na premiera półgłówka yesy yes yes . Potem go odwołał , a tamten ,żeby za bardzo nie beczeć dostał posadkę do banku Goldmana , aby sobie trochę zarobić . Odbiło mu podobno rzucił żonę , ale jak wrócił i pieniązki się rozeszły od Goldmana to i podobno nowa baba go w dupę kopnęła . Taki to był premier .
  Podobnie dziś jest z Szydło .
  2. Masz rację nie odwołasz go , ale nie miałby szans na kolejne 5 lat i zadarłby z całym PIS . dziś juz się mówi , że kolejnym kandydatem na prezia może być Morawiecki .
  3ad Bez więzów rodzinnych z Żydami byłby nikim, ale jest kimś i to się liczy. Dziś nie ma takich co by się z Żydami nie liczyli.
  To chyba wiesz przyjacielu.
  Skoro tak jest adm to nie każ się wnukom uczyć . Niech wyrosną debile . Idz do żydów jak wnuki będą dorosłe to żydki jakąś fuchę im załatwią w spółce skarbu państwa . Oni do tego mają talent .
  Ad 6
  Adm wiesz co to jest przenośnia ? Chodzi mi ,że nie ma charyzmy ,a preziem został tylko dzięki PIS i Kalksteinowi . Powtarzam : to Kalkstein go wybrał na ten urząd . Ciężko to pojąc ? .
  Ad3
  Hollande jest karakanem żydem .
  Putin zgadza się , ale zauważ mądralo co robi Putin :
  1. W tym roku ostatecznie wywala żydów z rosyjskiego ministerstwa oświaty , żeby nie psuli rosyjskiej młodzieży .
  2. Pięknie wyru….. parcharnie w Syrii dzięki temu Assad jest dalej preziem , a każdy Syryjczyk kocha Putina .
  3. Wszystkie resorty siłowe w Rosji są wolne od parcharnii .
  Gorzej jest z mediami .
  Mając takiego męża stanu jak sobie zapali Chanukę raz w roku to żadna szkoda . Duda przy Putinie to trampkarz dlatego wspominałem o tej Chanuce .
  4. Królowa brytyjska – gów.. mnie obchodzi tak jak i to ile ma prawnuków o czym parcharnia żydowska piała kilka lat temu jak jej się prawnuczek urodził . Mnie to gów…. obchodzi .
  Adm twoje odp są na tak niskim poziomie ,że aż żal du… ściska ,ze tak ta Judeopolonia cię ogłupiła . szkoda mi ciebie autentycznie przyjacielu .
  Nie masz argumentów to wymyslasz idiotyczne cuda wianki .

  Polubienie

 34. To jest polemika między mna a adm , którą już zakończyłem i nie zycze sobie , aby tu się wcinal między wódkę a zakąskę jakiś przedstawiciel 7 szwejków z kamandy APA z usraela w przerwie , gdy któryś z nich ma dyżur przy PC , bo mu pielęgniarz udostępnił komputer na parę godzin w wariatkowie , a drugi w tym czasie żre pozywienie za talony , a trzeci siedzi w WC bo od tego pozywienia dostal sraczki .

  Polubienie

 35. Trochę już przysypiałem przy komputerze, ale jeszcze odpowiem.

  Mamy w końcu męża stanu. Jest nim Kaczyński, niby bez stanowiska w rządzie a rządzi, stworzył sobie zgrany zespół, Duda, Szydło i Morawiecki. Wystarczy by trzymać wszystko w garści i niedać się ostrzelić. I to jest sztuka rządzenia. Przy tym każdy wie co ma robić i za co przed prezesem odpowiada. i to jest dobra zmiana w stosunku do Donalda co miał dziadka w Wermachcie i ministrów przyjaciół u Sowy.
  Idę się zdrzemnąć, a później nieco pomajsterkować. Wieczorem wrócę do kompa

  Polubienie

 36. Takie brednie to tylko po jakimś ćpaniu można pisać . Cpaj dalej admin .
  Tak na koniec , bo chyba mam do czynienia z jakimś matołkiem od ojczulka toruńskiego .
  Kim byl ojciec Kalksteina i za co dostal od władz fajny domek i fuchę na uczelni .
  Szkoda mojego czasu .
  adm idz pomajsterkować . Moze ci rozum wróci .

  Polubienie

 37. To zdanie to jest największa brednia roku napisana na tym portalu w 2016 roku ”
  Mamy w końcu męża stanu. Jest nim Kaczyński, niby bez stanowiska w rządzie a rządzi, stworzył sobie zgrany zespół, Duda, Szydło i Morawiecki. Wystarczy by trzymać wszystko w garści i niedać się ostrzelić. I to jest sztuka rządzenia.

  widzę tu dwa wyjścia albo robisz sobie jaja takim pisaniem , albo faktycznie gdzieś przylecialeś z księzyca do Judeopolonii i jesteś kosmitą .

  Polubienie

 38. Ty kto/co za jeden „brodaty” ,ze wszystkich po katach „rozstawiasz” ,nawet admin ci sie „poddal” ?
  Posluchaj medrku-pepku internetowy z przydzialu do uslug gotowy.
  Wez swoja stara na zapiecek i potrzymaj sie niecek .
  Pozniej idz sie odlej ,moze rozum ci wroci ,moze wtedy twych bredni juz nic nie zakloci !
  Wygladasz nam na skolowanego „opolczyka” i jego pastuchow.
  Dlczego tak nie fikasz u bolszewikow z Lodzi ?
  Przyznaj sie ,kopneli cie w zopu ???
  W morde szwaba !

  Polubienie

 39. Przecież to PAZIEM was kopnął w żopu i to juz z 20 razy w ciągu jednego tylko roku , a wy ciągle tam wracacie kamando ? Po co ? Dalej pisać tam wasze brednie z których jasiek z Toronto tarzał się ze smiechu .Zołnierze PRL nie wstyd wam ?
  I od kiedy to bolszewik kopie w dupę zyda głupi idioto z usmanii .
  widzę ,że dobrego mamrota wypiłeś za talony , bo w formie jesteś robienia z siebie coraz większego debila ,a PAZIEM odblokuje mnie od 1 stycznia , bo mu wytłumaczyłem ,że te kłótnie były z waszej parchatej prowokacji .
  Debile
  pocieszna nacirema bywaj i pisz dalej , ja juz czasu nie mam na idiotę obojętnie jak się nazywa Zenek APA , zbyszek czy inaczej .

  Polubienie

 40. Tajne dane CIA :
  Zenus od portalowych usług . zobacz jaki ci bandzioch wyrósł od picia usmańskiego piwa za talony i siedzenia 24 / 24 przy PC . nie wstyd ci ?

  Polubienie

 41. Ad Zygi

  Sorry Zygi ale o tym też musisz wiedzieć, że Wołodia został zainfekowany globalistyczną sracz….!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-przewrotne-plemie-2016-11

  POCZYTAJ NAM TATE!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oto-czyich-lapach-dzisiaj-tkwi-rus-2016-11

  MOTTO TEJ INTERNETOWEJ STRONY: ,,Pamiętajcie, że główną bronią we współczesnym świecie jest WIEDZA”.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/na-kozla-ofiarnego-wybrano-rosje-znamie-antychrysta-w-logo-partii-jedinaja-rossija-2015-12

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 42. Zabawni są ci „łowcy żydów”. Wystarczy, że jakiś polityk pokaże się (i pozwoli zrobić fotkę) razem z przedstawicielem jakiejś gminy judaistycznej w Rosji, Polsce, gdziekolwiek i już mamy wysyp teorii. A gdyby tak się spotkał z jakims imamem z meczetu w Kazaniu to jakie by wtedy miał pochodzenie, ewentualnie czyim byłby agentem, tłuki ?

  Polubienie

 43. Znam wszystkie zdjęcia parcharni z Putinem . Adm , który poszedł pić wódeczkę do garażu tez mnie nie zaskoczył pisaniem ,że Putin z Chabad Lubawicz świętuje Chanukę .
  Znam wpływowego żyda , którego Putin odznaczył i wiele innych rzeczy.
  Z faktami nie ma co polemizować .
  Jeżeli przyjrzymy się jakim Putin jest mężem stanu porównując go do maliniaka to jakby porównywać harcerza z cesarzem.
  Dla mnie Putin jest jedynym materiałem na pogromcę syjonistów . Nikogo innego nie ma i powtórzę :
  1. Wszystkie resorty siłowe Putin oczyścił z żydlactwa.
  2. Oczyścił w tym roku edukację od parchów , aby nie niszczyła młodziezy rosyjskiej .
  3. Uratował dupę Assadowi nie patrząc na szczekanie szczekaczek np w Judeopolonii .
  4. Świetnie anschluss Krym.
  5. To ,że jest krytykowany przez syjonistów np szczekaczki typu Singer – Kalkstein tez dla mnie dużo znaczy .
  Póki co nie ma na świecie nikogo lepszego . Moze kiedyś się pojawi .
  Jeszcze prezydent Rosji zlikwidował fundacje sponosorowane przez Sorosów itp .
  To duzo .
  Pozdrawiam kika22.

  Polubienie

 44. POSŁUCHAĆ SOBIE TEGO GŁUPIE CYMBAŁY Z APA LIZĄCE ROWEK OD WIELU TYGODNI TRUMPOWI . NIE PRZESZKADZA WAM WYCHWALANIE SZMULI I ZE DZIADZIUŚ TRUMPKA BYŁ SZWABEM WY PODŁE GŁUPIE DZIATECZKI Z USRAELA .
  ON WAM OD STYCZNIA ZABIERZE TALONY MA ZYDOWSKIE ŻARCIE :
  SŁUCHAĆ Z UWAGĄ – TO AUTENTYCZNA WYPOWIEDZ :

  Polubienie

 45. EXCELLENT NEWS : RUSSIA WILL TAKE ALEPPO WITHOUT TRUMP
  Do not trust Trump.
  Doskonałe wieści: Rosja zdobędzie Aleppo bez Trumpa. Nie ufajcie Trumpowi.
  He is a Rothschild snake.
  Jest wężem Rothschilda.
  His job is to finish off the plan that 9/11 was done for and destroy Iran one way or another.
  Jego zadaniem jest dokończyć plan, który 9/11 rozpoczął proces zniszczenia Iranu w ten czy inny sposób.
  Allowing Trump to take any credit for destroying the US-backed Syrian rebels would only give him credibility to attack Iran.
  Umożliwienie Trump podejmowanie jakichkolwiek działąń do zniszczenia syryjskich rebeliantów popieranych przez USA dałoby mu tylko wiarygodność do ataku na Iran.

  Polubienie

 46. i JAK WYSŁUCHAŁA GŁUPIZNA Z APA ?
  OT DURNOWATE DZIATECZKI MYSLELI ,ŻE IM TRUMP UZDROWI USRAEL A, TU SIE OKAZUJE , ZE TO ZYDOWSKI LIZUS , ALE CZEMU TO SIE DZIWIC WSZAK DZIADZIUS TO SZWAB .
  I TAKIEGO LIZUSA SZMULSKIEGO I SZWABA APA POPIERALA A PYRYT ZARAZ PO ZWYCIESTWIE TRUMPA PODNIECAL SIE TU NA FORUM PISZĄC I BAJDURZĄC O POKOJU .
  IRAN NIKOGO NIE NAPADL O 1000 LAT A TRUMP SZYKUJE WOJNE W TYM KIERUNKU . NIE CHCE KRAKAĆ , ALE MOZE BYC HOLOCAUST PALESTYNCZYKOW ,A DZIATECZKI PO WYGRANEJ TRUMPA PIALI O POKOJU .
  CO WY KUZ….. W TYM ZEPSUTYM USRAELU CPACIE ? JAKIES ZIELE INDYJSKIE ?

  Polubienie

 47. Zyga co jezorem debilnym fryga daj sobie na zwolnienie,bo cie oskarza o sianie mowy nienawisci a przypieczetuja antysemityzmem.
  Przy okazji i adminow zamkna na dziesiec miesiecy .
  Zygus miernoto ty taki oblatany ale nie wiesz co to kto to szmul,szwab czy bolszewik .
  Jak tam malzonka ,nie odeszla jeszcze od takiego durnia ,co to zapadl na chorobe komputerowa .
  Zygus komputer cie wykonczy i nie doczekasz zwyciestwa „slowian” pod Olsztynem.
  Likwidujesz wps olsztynski i chcesz spier…lac na lodzki ?
  Paziem cie nie zniesie a wice-prezio przez ciebie do pierdla pojdzie .
  Czekam na twe odzywki z nory rywki.

  Polubienie

 48. Skończ już głupi idioto . Weż leki od pielęgniarza popij herbatką i paszoł spać . Jutro promocja na śledzie za twoje talony żydowskie .Nie zapomnij kupić .
  PAZIEMOWI to ty krwi napsułeś przez ostatni rok na WPS swoimi debilizmami . On cię banował , a ty cwaniaczku na bramkach zmieniałeś IP ale i na to jest rada ćwoku . Więcej na WPS już nic nie napiszesz .
  Co się mojej żony kochanej uczepił . Zazdrościsz ,że ty nie masz .
  A ty w ogóle pipkę na oczy widział? . Gdzie tam . Kupił sobie Zbysio na talony dużą lalę i to była w jego życiu jedyna przygoda z kobietami tak tak – taka prawda stary pryku :
  Dane KGB
  Taka wygląda dmuchana lala Zbyszka . Jedyna kobieta w jego zyciu :

  Polubienie

 49. Zbysiu od której masz dyżur na PC dziś ? siedzisz facet przy PC 24/24 a twoja tłusta dupa woła ” Zbysiu daj mi odetchnąć idz na spacer ” .
  Ja dziś zrobiłem 5 kilometrów , a ty posłuchałeś błagań swojej dupy i poszleś z kijaskami na spacer . Inaczej dupa ci ducha wyzionie od tego szlęczenia i pisania bzdur po polskich portalach sorry portalu , bo w pozostałych masz bany miernoto .

  Polubienie

 50. To odnośnie sytuacji w polsce i na świecie
  STALINg –
  RZEPIÓRECZKA
  (Czyli optymistyczna piosenka niewolnika)

  Służyłem u pana przez 1 lato
  2x Dał cimi cimi dał cimi cimi przepiórkę za to

  …..

  Polubienie

 51. Oj mieszancu ,ciebie juz nikt nie moze uratowac z ludzi ale masz szanse nawrocic sie ze zlej drogi,zlozyc raczki do bozi i PROSIC :

  Ty Jezusku kochany dla nas przez moznych dany, zlituj sie nade mna .
  Ty najwyzszy BOZE ,nie zostawiaj mnie glupiego na szmuloszwabskim dworze .

  Wy ludzie o rety ,dajcie troche podniety ,by na nogach dzis stac.
  Dajcie pomoc i reke ,skonczcie moja udreke ja nie moge juz grac.

  Sluga bylem u Niemca ,Marks ,Engels ,Lenin to jak prawie moj brat
  w sobie dzis mam tasiemca ,dano w reke mi bat.

  Polecono bym chlostal ludzi ,ktorych nie dane mi znac
  Za co ja tu pracuje ,WASZA QRWA MAC ???

  Polubienie

 52. Tym razem ,żeby APA + Zenek na dluzszy czas,by na swiecie zaistnial POKOJ napisac taki wierszyk i swoje mądrości musiał z takiego druta pociągnąć :
  i to aż dwie butelki wina na jeden łep .Inaczej by nie spłodził tak cudnego wierszyka i nie napisał swoich mądrości :
  on stąd bierze paliwo :

  Polubienie

 53. Brodaty napisał: „Osama myślę więc jestem .”

  Kto niby jest?
  Gdybys faktycznie myslal a nie powtarzal bezmyslnie za innymi, to bys zauwazyl, ze myslenie to tylko proces i nie ma w nim zadnego trwalego niezmiennego”jestem”. Poczucie „ja” jest wlasnie procesem i niczym wiecej.

  Polubienie

 54. Kazdy jest jaki jest to przeciez widac .
  Co innego z tym co ma w glowie i w brzuchu.
  Jakie jedzenie taki rozum ,a gdy do tego jeszcze doliczyc to co pije ,
  to wychodza z tego swinskie ryje.
  Nawet radio ma ryja i rozne kwiki z tego ryja sie wydobywaja ,tak tez papugi maja .
  Wezmy chocby takiego prawnika obojetnie w jakiej jest todze to przeciez nic innego jak popis i wyklepane na pamiec formulki .
  Wezmy matematyka takiemu to czasem calkiem rozum zanika ,podtwierdzi to chocby tutejsza kika i klika.
  Najwazniejsze dzis w swiecie „byc,miec i zaistniec”.
  I jak sie taki dorwie chocby do wladzy soltysa ,to pelny wzorzec malysza.
  Inna sprawa z prezesami ,ktorzy ciagle nawoluja „kto z nami”.
  Warto wspomniec i o dusz pasterzach ,przewodnikach i pielgrzymach
  i tak to sie wszystko kupy trzyma.

  Co do dobrej zmiany ,to zalezy od trzezwych czy pijanych.
  Powiadaja „pijak pije,pijak ma,pijakowi Pan Bog da” choc nie zawsze ,bo jak juz podpisze cyrograf z diablem ,to wtedy zartow nie ma i zaczyna sciema.
  Teraz Polakom dano premiera w spodnicy,choc mowia ze czesciej widac ja w spodnaich ,tak jak i te Niemke anielska,bo cos tam,cos tam z nogami maja i w portkach skrywaja ale tak juz jest jak w domu chlopa nie ma to tez sciema.

  Dumal nie dumal zyc trzeba i na koniec isc do nieba z ta czy inna zmiana .
  Zazwyczaj rocznikami to sie sortuje i juz nikt tym swiatem sie nie przejmuje.
  No chyba,ze Zyga ,bo ten chce zawsze byc jak Lenin – wiecznie zywy .

  Obudzilem go ,by dolozyl cos na forum i powalczyl jako emeryt polski na niemieckiej emeryturze o przyszlosc slowianska ,husarska i panska.
  Pozniej jak wroci Zenek z nocnej zmiany to zapewne obaj sobie podyskutuja i narody na wojne zrychtuja.

  Dzien Dobry w grudniu,tak rano jak i po poludniu !
  U nas w Stanach powiadaja „milego dnia” ,o nocy nie wpominaja ,bo po robocie wszystko w du..pie maja i ida do baru .
  Cieszcie sie zyciem , a jezeli juz plakac to skrycie.

  Polubienie

 55. ad osama binladenowicz
  Po nikim nic nie powtarzam , co najwyżej popieram osoby , ktore mają takie samo zdanie jak moje i jeszcze raz powtórzę :
  myslę więc jestem , gdybym nie myslał to by mnie nie było jak APA.

  Polubienie

 56. Taka jeszcze refleksja… Misiewicza zostawmy w spokoju, to inny kaliber i bardziej w sferze etyki i moralności…

  Natomiast ten małolat od Macierewicza i teraz ten Grey od Waszczykowskiego to chyba poważny kaliber, szczególnie w przypadku aż wiceministra R. Grey’a (tamten małolat był tylko doradcą MON).

  Toczy się jakaś dziwna gra, coś wewnętrznie w rządzie trzeszczy i związane jest to mocno ze służbami specjalnymi i polityką obronną i zagraniczną Polski.

  Nie wiem faktograficznie do końca o co chodzi, muszę poszperać. Natomiast nowomowa polityczna jest zawsze taka sama, wszędzie. Ale z Grey’em to naprawdę grubszy kaliber.

  Tylko jedno z przypuszczeń (o reszcie po „poszperaniu”). Ostatnio MSZ trochę zintensyfikował wymianę polskich kadr dyplomatycznych… może chciał usunąć „przeszkodę”? Poza tym cały czas nawiązuję do naszych kontaktów z Chinami. One nie mogą się podobać USA a sądzę, że właśnie R. Grey miał „pilnować” tych kontaktów.

  I jeszcze jedno… wybory w USA. R. Grey – jeżeli był „nadzorczą wtyką” USA w rządzie PiS – to była to wtyka administracji Obamy i przyszłej administracji Clinton. Sytuacja się zmieniła po wyborach. Będzie nowa wtyczka z nowej administracji Trumpa… chyba…

  Ale ogólnie wydźwięk tej decyzji może być tylko pozytywny.

  Musimy śledzić ruchy kadrowe…

  Pozdrawiam
  nadużycie link skomentuj
  krzysztofjaw

  Polubienie

 57. to jest doradca , który wygra nam wojnę z Rosiją . To chazarstwo od wódki i hamburgerów juz głupieje .
  Te doradca singera . Pobawisz się z moja wnuczką w berka bu bu bu ha ha.
  Gdzie im do wojska Gomułki . Jakby porównać gówno APA do banana

  Polubienie

 58. Sprawa jest prosta jak budowa cepa . Chazarstwo idzie naprzód byc może przewidując szybki upadek Usraela , byc może zdaje sobie sprawę z dobrych kontaktów jakie będą łączyć Trumpa z Putinem sstąd ta dymisja . U nich jak się im dupa gotuje to zawsze tak robią . To są bohaterowie , ale tylko wtedy jak nic im nie grozi . gdy im się dupa gotuje pozbywają się najlepszych kumpli , aby ratować płonącą dupę .
  Jak to się mówi moralnośc poziom :
  hu…. dupa i kamieni kupa jak to u chazarstwa .

  Polubienie

 59. Brodaty :”eszcze raz powtórzę :
  myslę więc jestem , gdybym nie myslał to by mnie nie było jak APA.”

  Jest całkowicie na odwrót, im bardziej ktoś nie myśli, to tym bardziej wydaje mu się ze JEST. Dowodem są tu zwierzęta (i nietylko ), które walczą i rywalizują pomiędzy sobą , często w bardzo okrutny sposób.

  Polubienie

 60. Admin to przeciez nie mlody lis i wie co pisze i co pisac mu wolno ,inaczej by nie dozyl sedziwych lat.

  Mnie i mojej druzynie admin nie tylko „pasuje” ale czasem zaskakuje swa lisia natura.
  To co sie w partyjnych szereagch dzieje to nie nowosc lecz zwykla sztaefeta do koryta ale o tym to sie w innych mediach czyta .

  Szmule i szwaby ostatnio stawiaja na BABY !
  A baba jak to baba.
  Baba prawdy ci nie powie
  moze i zawrocic w glowie .

  W partiach jednak sa zasady
  prezesury nie dla baby.

  O tym wiedza szmule,szwaby
  mozna ubrac w spodnie baby.

  Baba w spodniach to jak chlop
  skoczyc moze takze w bok.

  A po skoku roznie bywa,
  czasem dzieci nam przybywa.

  Dobra zmiana dzis od rana
  Zyga dawaj ludziom siana.

  Ty emeryt ,ty rencista ,
  Polak,Niemiec i dwa trzysta .

  Dobrze sie na swiecie dzieje
  goj zapieprza Zyd sie smieje !

  Polubienie

 61. Zyga co cie tak suszy ?
  Glodnemu chleb na mysli.
  Podaj zyga adres a nasi w Polsce podrzuca ci jakas butelczyne.
  Poznasz co to dusza slowianska ,a nie jakies scierwo pijanskie rodow mieszanych.

  Polubienie

 62. Madrzy Polacy szmulowskiej hary i szwabskich beltow NIE PIJA !
  Slusznie Zbyszek twierdzi,ze w POLSCE PIJACY to NIE POLACY .
  To obca mieszanina krwi ,w ich zylach plynie berbelucha z zawladnietych na terenie Polski browarow .
  W Polsce nie ma juz polskiego monopolu spirytusowego .
  Zreszta co w Polsce jest poskie ?

  Polubienie

 63. APA ZA TO TACY TRUMPKARZE JAK WY KUPUJĄ CO DZIEŃ ZA TALONY W ZYDOWSKICH MARKETACH TAKIE PRODUKTY : KASZANECZKA , MASEŁKO , ŚMIETANA , GUMA DONALD , MROZONY HAMBURGER , CHLEBEK SŁODKI , MASLO ORZECHOWE ITP .
  PYCHA ZYDOWSKIE TALONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PYCHA JEDZONKO CZYTELNIKU !!!!!!!

  Polubienie

 64. Troska o resortowe dzieci

  Szanowni Państwo!
  Po zmianie władzy w 2015 zdawać by się mogło, że najłatwiej będzie z kulturą. Wystarczy zamknąć kurek z pieniędzmi dla teatrów i filmów szkalujących dobre imię Polski. Dopuszczenie nowych twórców było oczekiwane i na wyciągnięcie ręki. Nic jednak takiego przez ostatni rok się nie wydarzyło, a chyba powinno? Umniejszenie darowizn z kasy państwa na teatry Jandy tylko ją rozwścieczyło. Zastanawiający jest brak jakichś zdecydowanych działań na rzecz nowych przedsięwzięć.
  Wydarzenie ostatniego tygodnia może przybliży nas do rozwiązania tej zagadki. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyszedł z cienia, by… by wziąć w obronę resortowe dzieci, którym dzieje się krzywda! Córki takich „wybitnych” osobistości jak Komorowski czy Rzepliński nie mogą być przecież nękane pytaniami, co robią z dużymi pieniędzmi obficie spływającymi do ich fundacji ze skarbu państwa. To jest niedopuszczalne, wręcz oburzające! Przyparty do muru przez dziennikarza minister zeznał, iż dba nie tylko o resortowe dzieci, ale też i o kulturę, zwłaszcza ludową, jak należałoby się domyślać. Dofinansowaniem bowiem zostaną objęte nie tylko fundacje zajmujące się głównie sobą, ale i Koła Gospodyń Wiejskich.
  Odetchnęliśmy z ulgą na tę deklarację wicepremiera – męża stanu.

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 65. Bo Judeopolonia słowami klasyka to hu…. dupa i kamieni kupa niezależnie od tego kogo ogłupieni goje wybiorą czy żydów z PIS czy żydów z PO czy inną cholerę .
  Finał zawsze ten sam :
  Rzucanie się świń do koryta , które to koryto załatwił Lucyfer w Usraelu .
  NIEZŁĄ ROBOTĘ ROBI TU APA OGŁUPIAJĄC NA FORACH JESZCZE BARDZIEJ GOJÓW I TO JUZ OD 7 LAT . MA CHŁOP ZDROWIE .
  POSZEDŁBY CHŁOP NA KOLACJĘ ZE SWOJĄ BABĄ . POCIUPCIAŁ TROCHĘ , ALE CZY ON MA BABĘ ?
  RACZEJ NIE CHYBA ŻE Z GUMY ZA 200 USD , KTÓRĄ KUPIŁ NA TALONY ZYDOWSKIE .

  Polubienie

 66. Zyga pisze swoj profil na WPS olsztynskim – patrz przy kazdym temacie gdzie zabiera „swoj glos” .
  Warto zapamietac wszystkie szczegoly z jego zyciorysu ,ktory nam tu przedstawia ,jak i wszelkie zamilowania i przysmaki jego w tym chora zone na lasce „pana germana”.
  Pisz zygus pisz,to wszystko dotyczy ciebie – dobra robota na twoj mlyn i tartak.
  Druzyny APA z tego portalu nie wykurzysz,bo tutejszy admin to nie twoj przelozony paziem ,ktory jak piszesz ma cie przywrocic do lask po nowym roku ,jezeli obaj dozyjecie do tej apokalipsy roku 2017 .
  Daj zyga na msze w Czestochowie,to moze cie matenka uchroni przed potopem islamskim lub rezunami z ukrow.

  Polubienie

 67. Dane KGB :
  Zbysiu KGB udostępniło twoje zdjęcie .
  Błagam cię Zbyszek nie pij tyle takiego alkoholu .Błagam .
  Zobacz co ten alkohol z ciebie zrobił .
  O la Boga :
  Zbyszek opamiętaj się .Zapisz się na AA .
  bo nie dość ze rozumu już nie masz to i wyglądasz jak najgorszy rezun .
  tobie juź i Częstochowa i Licheń razem wzięte na ten wygląd nic nie pomoże .
  Cloneyem już nie będziesz !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 68. Nie nasmiewaj sie DURNIU z chorych ludzi ,idz do nich z pomocna reka !
  Przyjdzie czas,ze i ty bedziesz tak wygladal jak ten,czy inny ,ktorych tu powielasz ,w tym alkoholikow i wszystkich bladzacych w tym zaklamanym perfidnym swiecie .
  Jestes JUDASZEM wspolczesnym ,za to Bog ci w odpowiednim czasie rachunki wyrowna !
  Co dobrego uczyniles lub czynisz dla POLSKI i POLAKOW ?
  Jakie sa twoje PATRIOTYCZNE zaslugi ?
  Na kogo podnosisz swoj glos i komu szkodzisz ?
  I ty masz jeszcze tupet nazywac siebie „slowianinem” ???
  Zlikwidowales chociaz jednego wroga Polski i Polakow jakich masz w poblizu siebie ???
  Jezeli nie to ZAMILCZ DURNIU !!!

  Polubienie

 69. Ty durniu APA nie wysmiewam się z chorych ludzi , a wyśmiewam się z ciebiie skończony idioto bo jesteś idiota . czytaj dobrze co pisze .
  Pytasz się co ja robię dla Polski już ci odpowiadam :
  1. Pomagam charytatywnie 400 pln na miesiąc ( stać mnie ) .
  2. Uczę od piątku do czwartku prawie 7 dni całkowicie za FREE nie biorę nawet zlotówki 30 dzieci języka niemieckiego , których nie stać na korepetycje ,a którzy mają problem z tym językiem w szkole .
  3. Za FREE przywoziłem ludziom biednym wegiel pod dom nie biorąc za transport nawet grosza .
  4. Dwa razy do roku chociaż ja nie wierze w bajki zanoszę do księży słodycze i inne łakocie – koszt około 500 pln na prezenty pod choinkę dla dzieci .
  5. Oddałem swój dobry TV , wieżę RTV sony , pralkę , lodówkę wszystko na chodzie za FREE biednym rodzinom kiedy AGD wymieniałem u siebie na nowe .
  Ty cholerny gnoju pierdzący w lózko w Usraelu . Napisz co ty zrobiłeś dobrego dla Polaków pierdząc od wielu lat i zatruwając Usmanskie powietrze twoimi piernięciami miernoto .
  Z twojego 7 letniego pisania bzdur tutaj na tym forum Polacy nie mają nic i daja temu wyraz wszedzie cię banując ty gnido usmańska popierająca Trumpka lizącego rowek zydom .

  Polubienie

 70. To wy jesteście 100% Judaszami APA mieszkając w Lucyferiańskim Usraelu żrąc żarcie za talony zydowskie i jednocześnie wyzywając masę ludzi na forach od szmuli i szwabów .
  To jest wlasnie klasyczny przyklad byca JUDASZEM .
  Jesteście klasycznym przykładem JUDASZA .
  Módlcie się ,aby jak najdłuzej żyć , po bo smierci pojdziecie na straszne męki do piekiełka durnie.

  Polubienie

 71. Popieracie Lucyfera Trumpa , którego dziadek byl szwabem , a jednocześnie plujecie i wyzywacie innych od szwabów i szmuli . To jest klasyczny przykład Judasza idioci skończeni .
  Będziecie w piekle . to wam mówię .!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 72. Dawaj ,dawaj wiecej GERMANIZACJI POLSKICH dzieci durniu o nicku Zyga.
  TY PADALCU GERMANSKI ,napisz jeszcze wiecej o twej szczodrosci „dla polakow” .
  Czy ty BEZMOZGOWCU jestes az tak durny ,ze wciskasz czytelnikom tu na forum wypunktowany kit (patrz wyzej) ?
  Byles dzis w kosciele ,zlozyles raczki do Bozi ,uderzyles sie we wlasne piersi „polskie”,przeprosiles Boga za klamstwa i FARYZEJSTWO ?
  A moze ty ateista za czterysta na miesiac.
  Sa,sa,teraz i tacy w Polsce,SLUDZY SLUG, co to ogarek i swieczki pala a do tego robia sobie zdjecia i bardzo sie chwala .
  W jakiej ty parafii mieszkasz ,kto u ciebie proboszczem z rodow szmulowskich czy szwabskich ?
  Czekaj ,a moze ty od niemieckich Redemtorystow jestes ,te wyklady to gdzie prowadzisz w Toruniu u o.Rydzyka na jego uczelni ?
  Tam tez pachnie niemiaszkami ,wystarczy spojrzec na studentow,no i obowiazkowo na ich wykladowcow i dziennikarzy – wypisz,wymaluj GERMANIA .

  Polubienie

 73. Ty człowieku jesteś całkowicie pieprznięty na łep dlatego dyskusja z tobą nie ma sensu .
  Ty skończony debilu : jaka germanizacja? . Nauka języka to jest germanizacja ? . Ty jesteś debil to potęgi nie trzeciej a duzo duzo wiekszej .
  Idz do psychiatry człowieku to ci na dobre tylko wyjdzie .
  a ty w kościółku był? chyba takim co lucyfera czczą . Tam się nadajesz .
  Mam swoje lata , ale takich idiotów na swojej drodze jeszcze nie spotkałem . Po prostu szaleńcy .
  Nauka jezyka to dla nich germanizacja .
  Ty stary ćwoku w okresie twojego boga jaruzela wiesz ile było szkół uczących dzieci niemieckiego? . Masa masa głupi bezmyślny kundlu .

  Polubienie

 74. Wasz Zygusiu to ma „lep”
  wprost wylazi z niego kiep.

  Bylo to to na robotach
  tam dostalo swego kota .

  Dzis on „lepa” pewnie nie ma
  za to dreczy go migrena .

  To rencista czy emeryt
  Niemiec go wprowadzil w niebyt .

  Nauczyli go tam szprechac
  dzisiaj z niego jest uciecha.

  Patrzcie ludzie,co wyprawia
  na portalu pelna szwabia !

  Polubienie

 75. widzę Zenek ,że butelka denaturatu była juz w robocie bo mamy wierszyk .Pij dalej wierszyki bedą lepsze.

  Polubienie

 76. PiS ,jaka to zmiana ?
  To zmiana nijaka ,na dodatek dzialajaca przeciwko Polakom .
  Szczepienia niewiniatek ,zakaz kupowania zywnosci u polskiego rolnika,obca farmacja ,zabijajace procedury w szpitalach i wiele,wiele innych szkodliwych dzialan jak chcby zgoda na GMO.
  Warto przy tym zauwazyc ile Polakow jest w obecnie dzialajach partiach politycznych.
  Nie mylic obywateli polskich z Polakami.

  Polubienie

 77. Widzisz APA pięknie piszesz . Pełna zgoda .
  PiS ,jaka to zmiana ?
  To zmiana nijaka ,na dodatek dzialajaca przeciwko Polakom .
  Szczepienia niewiniatek ,zakaz kupowania zywnosci u polskiego rolnika,obca farmacja ,zabijajace procedury w szpitalach i wiele,wiele innych szkodliwych dzialan jak chcby zgoda na GMO.
  Warto przy tym zauwazyc ile Polakow jest w obecnie dzialajach partiach politycznych.
  Nie mylic obywateli polskich z Polakami.

  Polubienie

 78. Zyga !
  Pytamy powaznie :
  Jestes z nami czy przeciwko nam ?
  Ty z lubelskiego czy podkarpackiego wojewodztwa ??
  Oczywiscie,ze nie musisz odpowiadac z takich czy innych przyczyn ale dobrze bedzie jak zaczniesz jednoczyc sie z innymi Polakami i dasz swoj jakis wyklad na jednym ze spotkan jakie teraz zaczynaja sie odbywac w calej Polsce ,gdzie ludziom wyjasnia sie kim sa Zydzi i Niemcy nie tylko zagniezdzeni w Polsce z polskim obywatelstwem ale jak ich odsunac od wladzy chocby soltysa na wsi czy z probostwa na parafiach .
  Akcja lustracji rozpoczeta .

  Polubienie

 79. Umowmy sie kochani pod jakims bankiem , koniecznie z dowodzikami.
  Ja wezme na was odpowiedniej wielkosciz kredyt z torego zobowiaze sie wyplacac waszym dzieciakom badz wnukom co miesiac regularnie po 600 PLN na glowke
  Ps. Chyba nie odmowicie swoim najblizszym pociecha takiej nadazajacej sie i nalezacej im sie slusznie okazji?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s