Kreml się usztywnia i grozi


Prezydent Rosji Władimir Putin zatwierdził nową koncepcję polityki zagranicznej. Z tekstem dekretu można zapoznać się na oficjalnym portalu informacji prawnej.

Orędzie Prezydenta Rosji Władimira Putina do Zgromadzenia Federalnego Redukcja zbrojeń Rosja uważa za priorytet wzmocnienie praworządności w skali międzynarodowej — czytamy w dokumencie. Moskwa ściśle przestrzega zobowiązań z zakresu kontroli zbrojeń i domaga się tego samego od swoich partnerów. W tekście czytamy, że Rosja jest gotowa do dalszych rozmów na temat stopniowej redukcji potencjału broni nuklearnej. Moskwa opowiada się także za porozumieniem w zakresie zapobiegania wyścigowi zbrojeń w Kosmosie. USA i NATO Oddzielne miejsce w dokumencie zajmują relacje z USA i NATO. Rosja negatywnie odnosi się do rozszerzenia NATO, rozbudowywania natowskiej infrastruktury przy granicy z Rosją i aktywizacji działalności wojskowej Sojuszu.

Rosja rozpatruje utworzenie globalnego systemu amerykańskiej obrony przeciwlotniczej jako zagrożenie i pozostawia sobie prawo podjęcia stosownych kroków. Jednocześnie Moskwa jest świadoma, jak ważne znaczenie ma realizacja porozumienia z Waszyngtonem o redukcji zbrojeń strategicznych, i oczekuje, że USA będą przestrzegać norm prawa międzynarodowego w swoich działaniach na światowej arenie. Rosja jest zainteresowana budową obopólnie korzystnych relacji z USA, mając na uwadze szczególną odpowiedzialność obydwu krajów za bezpieczeństwo międzynarodowe.

Ponadto Moskwa opowiada się za uregulowaniem sytuacji w Syrii, za jednością, niezależnością i integralnością terytorialną kraju. Co się tyczy walki z terroryzmem, to kluczowym elementem powinno stać się utworzenie szerokiej koalicji międzynarodowej. W koncepcji czytamy, że główną tendencją na obecnym etapie rozwoju świata staje się walka o dominację, w związku z czym podkreśla się bezalternatywność ONZ jako partnera uregulowania stosunków międzynarodowych. Rosja ze swej strony będzie działać na rzecz doskonalenia mechanizmu stosowania sankcji ONZ. W koncepcji czytamy, że Rosja będzie rozwijać swoją obecność na Antarktydzie i dążyć do zmniejszenia napięcia na Półwyspie Koreańskim. Rosja pozostawia sobie prawo stanowczej reakcji na wrogie posunięcia innych krajów

Rosja nie pozwoli sobie, by wywierano na nią presję, i pozostawia za sobą prawo do ostrej reakcji na wrogie wobec niej działania — czytamy w nowej koncepcji polityki zagranicznej. Poprzednia koncepcja została przyjęta w lutym 2013 roku. Od tego czasu utraciła aktualność. „Rosja nie uznaje rozszerzania przez USA swojej jurysdykcji na inne kraje, nie dopuszcza prób wywierania na nią presji wojskowej, politycznej i gospodarczej, i pozostawia sobie prawo do ostrej reakcji na wrogie działania, w tym drogą umacniania systemu obrony narodowej i podejmowania symetrycznych bądź asymetrycznych kroków” — czytamy w dokumencie.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polityka/201612014337415-putin-zatwierdzil-nowa-koncepcje-polityki-zagranicznej-Rosji/

Reklamy

28 uwag do wpisu “Kreml się usztywnia i grozi

 1. Z frontem globalnej WOJNY O PIENIĄDZ na PACYFIK!!!Po jednej stronie kaolicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROOWA,bazujaca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko jeszcze bardziej globalnie jak to analizował w swoim czasie Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.
  Chińczyk Song Hongbing na przykładzie historii bankowości od czasów wojen napoleońskich pokazał jak kreuje się kryzysy,aby na nich zarabiać.Jak w każdej wonie to i o pieniądz trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!
  Na polską politykę historyczna znaczący wpływ ma ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Nie został zrealizowany projekt polityczny JUDEOPOLONIA,to nie można wykluczyć nowego JUDEORZECZPOSPOLITA po rozpadzie Ukrainy.

  Polubienie

 2. Prosze zwrocic uwage na odbicie sie od dna dolara USA po wyborze na Prezydenta D.Trumpa ,dzis podaja,
  ze za jednego $ trzeba zaplacic w Polsce 4,21 zl,co swiadczy o wzroscie sily nabywczej waluty amerykanskiej.
  Pod prezydentura Trumpa ,dolar ten jeszcze bardziej sie umocni.
  W planach jest rowniez powstanie Unii Ameryki Polniocnej z jedna waluta
  USA – KANADA – MEKSYK (Amero) i co wowczas z walutami reszty swiata ???
  Jezeli do tego Rosja,Chiny,Japonia pojda swoja droga ekonomiczna ,Unia amerykanska swoja ,to na swiecie zapanuje POKOJ – daj Boze.

  Polubienie

 3. Brawa prezydent Rosji . Wielki bat na syjonistów . Brawa . Lać banderowców ile wlezie po gołych tłustych dupach nie żałować bata na ukraińskich banderowców – swołocz , a te ich ćwiczenia wojskowe to poziom Flipa i Flapa . Putin robił wczoraj w portki ze śmiechu i podobnie robi w portki , że śmiechu gdy ćwiczenia organizuje Judeopolonia . Jak najwięcej takich ćwiczeń wtedy prezydent Rosji nie będzie musiał w TV oglądać komedii , aby się pośmiać , bo śmiech to zdrowie każdy to wie .
  Uzupełnienie : Szojgu gdy oglądał wczoraj banderowskie manewry dostał ataku sraczki ze śmiechu . nic nie pomaga , bo ciągle się śmieje i puszcza olbrzymie pawie .Na pomoc wezwano wybitnych niemieckich chirurgów .

  Polubienie

 4. Clinton kombinuje jak osiągnąć Biały Dom tylnymi drzwiami. Stare babsko i jej neokońskie zaplecze nie poddało się jeszcze. Mają następujący plan. Kaptowanie przeciwników Trumpa spośród elektorów głosujacych 19 grudnia nad wyborem prezydenta,ponowne przeliczanie głosów w trzech stanach aby odebrać Trumpowi 46 głosów elektorskich co sprowadzi go poniżej wymaganej liczby 270 aby zostać prezydentem, a następnie werdykt Sądu Najwyższego o wyborze Killary na prezydenta.
  https://richardedmondson.net/2016/12/02/clinton-scheming-to-gain-white-house-through-back-door/#more-11852

  Polubienie

 5. I niech kombinuje jego prawo , a niby dlaczego to jest wielkim grzechem przeliczenie jeszcze raz głosów . Niech liczą .
  Swoją czy preziem tego imperium zła będzie Trump liżący rowek żydom , czy ta diablica dla mnie to jeden hu…. czy ganz Egal . On i ona to jeden hu…..

  Polubienie

 6. napisałem niech kombinuje , bo i tak za tym wszystkim stoi męzuś diablicy , co to kiedyś palił , ale nie zaciągał i gmerał cygarem tak gdzie nie powinien gmerać .

  Polubienie

 7. W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE w imię obrony DEMOKRACJI.
  Z frontem globalnej WOJNY O PIENIĄDZ na PACYFIK!!!Po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROOWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko jeszcze bardziej globalnie jak to analizował w swoim czasie Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.
  Chińczyk Song Hongbing na przykładzie historii bankowości od czasów wojen napoleońskich pokazał jak kreuje się kryzysy,aby na nich zarabiać.Jak w każdej wonie to i o pieniądz trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!
  Na polską politykę historyczna znaczący wpływ ma ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Stąd proces od żydolszewizmu,który przejał wdziałaniu rsyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojna i pokojem. Nie został zrealizowany projekt polityczny JUDEOPOLONIA,to nie można wykluczyć nowego JUDEORZECZPOSPOLITA po rozpadzie Ukrainy.

  Polubienie

 8. A jakze byl i jest .
  W Polinie nie jednemu zycie minie.

  Nie po to Slowian chrzczono,do kosciola popedzono,
  by teraz teraz od nowa stare bogy odzywaly i za biskupow sie braly.

  Podobnie na Kremlu cerkiew byla jest i bedzie
  jak dlugo Putin bedzie siedzial na grzedzie.

  Miedwiediewa po to dali ,
  by sie ruskie pomieszali .

  Polubienie

 9. Wlasnie,tak to bywa gdy plemie zmijowe oraz dzieci diabla mieszaja sie z innymi narodami tworzac krzyzowki rasowe .
  Teraz by ponownie PANSTWA NARODOWE POWSTALY nalezy dokonac
  LUSTRACJI NARODOWYCH !
  Nastepnie w stosunku poszczegolnych ras i powstalych z nich MIESZANCOW stworzyc samorzady,rzady a nawet gminy i powiaty .
  Niech bedzie dla przykladu GMINA ZYDOWSKA a takze GMINA POLSKA , a znich powiaty i wojewodztwa,
  Zobaczycie,ktorych bedzie wiecej,z nich wylonic przedstawicieli do Sejmu,Senatu proporcjonalnie,z nich wybrac rzad i prezydenta zachowujac uczciwy stosunek ilosciowy.
  Jezeli chce sie zachowac rzady partyjne to prosze bardzo ,niech powstana partie ,
  POLSKIE ,ZYDOWSKIE czy nawet NIEMIECKIE w POLSCE i zobaczymy czyja jest wiekszosc, a nie jak obecnie naplodzono partyjek z nazwy ni to pies ni wydra ,a we wszystkich nich palme maja mniejsza czy wieksza ZYDZI i NIEMCY ,zas POLAKOW ze swieca w nich szukac ,co najwyzej spotkasz slugi mieszane urodzone w Polsce z rodzicow wywodzacych sie z rodow zydowskich,niemeickich i innych czyli POLSKA MIESZANINA ,ktora jak powiada nasz Znek za grosz rozumu NI MA !
  Jasne wam POLACY ?
  KTO MA POLSKA i WAMI RZADZIC i STANOWIC PRAWA ???
  POLAK/POLKA , ZYD czy NIEMIEC z obywtelstwem polskim ???

  Polubienie


 10. Donald Trump and Roy Cohn.
  Roy Cohn was reportedly „a Meyer Lansky organized crime syndicate operative who served on the Permindex board, which is believed to have been Mossad’s key operating front in the conspiracy to assassinate John F. Kennedy.”
  Cohn is believed to have used child prostitutes to blackmail politicians.

  Polubienie

 11. Zyga juz ci w innym miejscu pisalem kim jest i jak dziala APA jako druzyna a my w niej indywidualnie,wiec jeszcze raz powtorze :
  Przyszlosc POLSKI lezy w rekach MLODYCH PATRIOTOW POLSKICH w przedziale wieku PRODUKCYJNEGO a nie emerytalnego .
  Jezeli Zyga do nich nalezysz do dlaczego nic nie dzialasz aby POLSKA byla dla POLAKOW ???
  Nasi pokoleniowi w Polsce juz dzialaja KONSPIRACYJNIE ,wyniki tej dzialnosci beda znane i odczuwalne .

  Czy ty wiesz Zyga ile lat liczy obecny Prezydent Polski i dopiero uczy sie prezydentury ?
  Czy wiesz dlaczego w Polsce kobieta jest premierem ?

  Ad1 To mlody czlowiek ,z bardzo slaba znajomoscia tego co naprawde w Polsce sie dzieje.
  Ad2. Kobieta premierem zostala ,bo w Polsce nie ma juz prawdziwych mezczyzn !

  Polubienie

 12. Ad profesora APA-cza

  KTO MA POLSKA i WAMI RZADZIC i STANOWIC PRAWA???
  POLAK/POLKA, ZYD czy NIEMIEC z obywtelstwem polskim???

  Panie psorze APA-cz, POLACY jako SŁOWIANIE, nie nadają się do rządzenia, jak sama nazwa wskazuje są oni niewolnikami. Słyszał psor, żeby niewolnik rządził w jakimś kraju? Niewolnicy do rządzenia zawsze mieli sługusów/pomocników czyli ministrów:

  SŁOWO MINISTER POCHODZI OD ŁAC. MINISTER – SŁUGA, POMOCNIK.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Minister

  Widzi psor, co się porobiło, po obróceniu kota ogonem, szmulowskie i szwabskie sługusy w Polin, WIELKIMI PANAMI SIĘ STALI i prześladują cały czas NIEWOLNIKÓW!

  Pan psor jest WIELKIM SPECJALISTĄ w obracaniu kocią ,,kitą” i może coś zaradzi w tym temacie, żeby na powrót szmule i szwaby stały się SŁUGUSAMI NIEWOLNIKÓW, a nie udawanymi PANAMI!

  Z wyrazami szacuneczu dla psora, pozdrawia kika co ma notorycznego bzika. HEJ!

  Polubienie

 13. Przeciez to proste jak Wisla do Gdanska :
  Szanuj Zyda jak on ciebie !
  Gdy w danym panstwie wiekszosc stanowic beda ludzie jednej rasy i nikt sie im nie bedzie wtracal do niczego ,zycie bedzie im uplywac jak w raju na ziemi .

  Dlatego wlanczajac sie w temat powyzszy trzeba dodac ,ze na Kremlu juz sie krystalizuje JEDNA RASA .
  Ta rasa sa Rosjanie a Kreml ,takze i Krym do nich nalezy .

  W Polsce zas do Polakow nie naley juz nawet powietrze i woda,sa one trute na rozne sposoby .
  Cale szczescie,ze jeszcze Polacy ziemie posiadaja ,a ta ich wyzwi przy madrym i skutecznym gospodarowaniu.

  Polubienie

 14. Ad psora APA-cza

  Przecież to proste jak Wisła do Gdańska:

  No, nie wiem psorze, mnie w szkole uczyli, że Wisła się WIJE i nie jest prosta:

  Węże też się WIJĄ albo WYJĄ po małopolsku…,

  … aż się WIJE skręcają ze śmiechu!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wije

  To dopiero pani Janina Kłopocka ,,wyprostowała” Wisłę w znaku RODŁA na potrzeby Polonusów pomieszkujących u szwabów.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Janina_K%C5%82opocka

  P.S. Nie wszystko jest takie PROSTE jak to ,,malują” przemądrzałe psorki…

  Bywaj psorku

  Polubienie

 15. Ad Juliusa

  Lista agentów Putina którym rząd amerykański chce wypowiedzieć wojnę.

  Szanowny Juliusie, coś w tym stwierdzeniu logika szwankuje! To po jasną cholerę, globaliści opletli kuleczkę (czytaj Ziemię) internetową pajęczyną? Oni są bardzo ciekawi co ludzie wiedzą i jakie wyciągają logiczne wnioski z ogromnej ilości informacji, które każdego dnia, są wrzucane do netu. Tego nie robią krasnoludki, tylko wysokiej klasy specjaliści! Dlaczego to robią? Gdzieś jest napisane, że w CZASACH OSTATECZNYCH, ma być wszystko ujawnione – no to zbudowali net i serwują to co trzeba, bo boją się gwiazdek rozstawionych na orbitach wokół Ziemi, które czekają na rozwój wydarzeń! Nazywają to UFO… Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  P.S. Szmule dobrze wiedzą co to jest STRACH, (gr. (A)STRA – GWIAZDA plus makabryczna litera (C)H) bo to zawsze z gwiazd przychodzi i nie ma przed tym żadnego ratunku. Amen.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 16. Re kika22
  Z pomocą swoich zachodnich agentów wymienionych na liście, Putinowi udało się wypromować Donalda Trumpa na prezydenta. Z użyciem subtelnej czarnej propagandy Putin zniszczył reputację jednej z najlepszych kobiet w historii Ameryki, a mianowicie, Hillary Clinton. A te 200 stron internetowych wymienionych na liście było narzędziami w ręku Putina we wprowadzaniu tych nowych okropności w życie. Taka opinia panuje w sieci. Ma to być zemsta.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 17. Ad Juliusa

  Widzę, że Szanownego Juliusa mocno wciąga globalna ,,czarna propaganda” ale na mnie, nie robi to żadnego wrażenia, bo to są partyjne pajace, które pajacują na arenie międzynarodowej i wciągają do tej makabreski, zwyczajny ciemny lud. Za długo żyję na tym świecie, żebym mógł się nabrać na kolejny odstawiany cyrk. W US-raju tak mają, że dwie partie socjalistyczne kręcą całym interesem i wmawiają ludziom, że to jest ateńska demokracja.

  OTO KUMPLE DWA… Chi, chi, cha, cha…

  Pani Kilary też miała rodziców jajcarzy, którzy nazwali ją męskim imieniem HILARY (pan Hilary zgubił okulary), a powinna się ,,wabić” jako kobieta:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hilaria

  I TERAZ MA PRZECHLAPANE! HILARIA, NIE HILARY, Q…, (wyraz niecenzuralny) HILARIA, NIE HILARY…

  I TAK SIĘ PLECIE NA TYM ŚWIECIE, ŻE NAJBEZPIECZNIEJ JEST W MAFII – SORRY, W GLOBALNEJ FAMILII!

  http://thehypebuzz.com/2016/07/29/obama-clintons-hug-perfect-internet-trolls/

  P. S. UWAGA! KATEHON.ORG Z LISTY 200, PRÓBUJE TEŻ NAS W COŚ WROBIĆ, ŻERUJĄC NA NASZYCH NARODOWYCH SENTYMENTACH!

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://katehon.com/article/poland-jagiellonian-alternative&prev=search

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 18. W polsce ruska zima? Hehehe ile tam u was w Olsztynku -1c (w nocy rzecz jasna)?
  Deadhorse (alaska) jest w tej chwili -30, a w takim ruskim Tiksi -40, tam to dopiero morsy majä używanie

  Polubienie

 19. Ps. W tym roku meteo przewiduje sroga zimę, a więc uwaga Polki i Polacy przygotujcie na jakieś dwie noce z rzędu z temp przy gruncie, uwaga, – 30°C!
  xD

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s