Wyjdziemy na ulicę


W obronie demokracji i ….no i tego co nam qudwa zabrał PiS, nasze było koryto i nam się należało, trzeba je odebrać choćby siłą. Przegraliśmy wybory przy urnie to wygramy na ulicy.

Wyjdziemy i będziemy się domagać, choćby się krew miała polać, (byle nie nasza).

Lis na antenie należącego do Agory Radia Tok Fm  słuchaczom:

,,To nie jest sprawowanie władzy. To jest zamach stanu. Legalnie przeprowadzany zamach stanu. Jak obywatele, którzy w ciągu 25 lat żyli w państwie demokratycznym, powinni odpowiedzieć na zamach stanu? Inteligentni słuchacze radia TOK FM powinni znać odpowiedź na to pytanie.”

No jak legalny to nie zamach, a raczej zmiana, na ten przykład dobra zmiana, może zauważyć poniektóry inteligentny słuchać.

Lis, do czego ty kurza twarz ludzi namawiasz? Do rewolty?

Szef MSWiA ostro o planowanych manifestacjach

„To ponowna próba wyprowadzenia ludzi na ulice”.

Zapowiadane na 10 i 13 grudnia demonstracje Obywateli RP i KOD-u to ponowna próba wyprowadzenia ludzi na ulice – uważa szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

Zdaniem ministra organizatorzy tych protestów zmierzają ku „awanturom i burdom”.

Obywatele RP organizują 10 grudnia w Warszawie demonstrację m.in. przeciw ograniczaniu prawa do zgromadzeń, a KOD współorganizuje protesty 13 grudnia pod hasłem „stop dewastacji Polski” – poinformowali liderzy obu organizacji w niedzielę na wspólnej konferencji prasowej.

Podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość „odbiera wolności obywatelskie”. – My tych ich zakazów przestrzegać nie będziemy – dodał.

Jak tłumaczył, termin i miejsce demonstracji zostały wybrane nieprzypadkowo – chodzi bowiem o kontrmanifestację do obchodzonych 10. dnia każdego miesiąca tzw. miesięcznic smoleńskich, upamiętniających katastrofę samolotu z 10 kwietnia 2010 r.

prawda : Napiszę tak: to wszystko co wyprawia obecnie PO obróci się przeciwko niej, a tym bardziej nawoływanie ludzi do wojny domowej jest bardzo niebezpieczne bo jeśli ludzie się naprawdę wkurzą ,to ten cały KOD,SB=PO nie będą wiedzieli w którą stronę mają uciekać.

~tuli pank : Zagrożona demokracja? Prawa człowieka? Sami siebie ośmieszacie KOD-oraści glosząc takie hasla. W tak prymitywny sposób lżycie, opluwacie polski demokratyczny rząd i prezydenta, nawołujecie wręcz do puczu, do rozlewu krwi. Sprzymierzyliście sie nawet z katami z zomo i ubecją w swoich intrygach. Maski wam opadły ! To wy jesteście oszalali z nienawiści. I nie powołujcie się do ogółu OBYWATELI, nie macie do tego prawa!
A nawoływanie do nieposłuszeństwa i przemocy podlega odpowiednim paragrafom KK

~EGO : Polska nie jest krajem prawa. Wszyscy, którzy grożą wojną domową już dawno powinni być aresztowani i powinno się im postawić zarzuty wynikające z Kodeksu Karnego. Wsadcie do ciupy prowodyrów aby nie doszło do rozlewu krwi! Skorumpowane sądownictwo obchodzi się z nimi jak z jajkiem. Z nimi trzeba „po piułsudskiemu” i będzie spokój

Wydaje się że będzie spokój dopiero jak zrobią z KOD–owanymi zadymiarzami porządek.

Na razie przed nami 10 i 13 grudnia.

Reklamy

64 uwagi do wpisu “Wyjdziemy na ulicę

 1. Komedia : świnie których żydzi anglosascy usunęli z koryta brakuje im pysznych gotowanych kartofli silnie kwiczą bo zgłodniały chudzinki ,a nowe świnie pasą się ile mogą i mają korytko .
  Dla mnie możecie się prosiaki z KOD , PO czy PIS zagryżć .
  Płakać po was nie będę .Mniej będzie pasożytów .

  Polubienie

 2. Cała ta kłótnia jest całkowicie sfabrykowana , aby jeszcze bardziej ogłupiać ptasie móżdzki gojów , bo to większości są ptasie mózdzki jak to niby Szechter mial powiedzieć w wywiadzie dla kanadyjskiej pejsatej TV . Budujemy dalej Polin . Sukces już bardzo bliski .

  Polubienie

 3. Na koniec : miło patrzeć na ten cyrk i jak się prosiaki nawzajem gryzą . Widać do czego zdolny jest wieprzek z KOD i PO , który od roku jest na diecie i brakuje mu świeżutkich gotowanych kartofelków , które codziennie dostawał od swojego pana żyda europejskiego .
  Dajcie trochę teraz pojeść prosiakom z PIS . W końcu 8 lat byli na diecie jedynie na jogurcikach beztłuszczowych . Strasznie schudli bidulki . Im tez coś się należy .

  Polubienie

 4. „legalny zamach stanu” 😀 😀 Niech ten Lis weźmie się wreszcie pierwszy raz w życiu za jakąś uczciwą robotę, np za prowadzenie kabaretu, ostatnio stało się to modne.

  Polubienie

 5. …. miło patrzeć na ten cyrk i jak się prosiaki nawzajem gryzą …..

  Jakiekolwiek zadymy, bójki, rewolty nigdy nie służą narodowi. Myślę, że nie ma się z czego cieszyć.
  Lepiej jest budować niż burzyć, a w tych demonstracjach i sporach chodzi raczej o burzenie, nie o nasze interesy.
  Być może PiS któregoś dnia pośle za kraty całe to towarzystwo i zrobi spokój, w innym przypadku stanie przed groźbą utraty władzy jeśli nie przed wyborami to po wyborach.

  Polubienie

 6. Ad admin
  DRUKOWANE :
  Być może PiS któregoś dnia pośle za kraty całe to towarzystwo i zrobi spokój, w innym przypadku stanie przed groźbą utraty władzy jeśli nie przed wyborami to po wyborach.
  A KTO POSLE ZA KRATY PIS ADMINKU PISOWCU . A RADYJA MARYJA JUZ DZIŚ SŁUCHAŁ ?

  Polubienie

 7. ad LUK
  „legalny zamach stanu” 😀😀 Niech ten Lis weźmie się wreszcie pierwszy raz w życiu za jakąś uczciwą robotę, np za prowadzenie kabaretu, ostatnio stało się to modne.

  PRĘDZEJ KALKSTEIN ZNAJDZIE BABĘ JAK TEN LIS WEZMIE SIE ZA POŻYTECZNĄ ROBOTĘ .ZRESZTĄ PO HU… MU PRACOWAĆ .
  TY WIESZ JAKĄ ON KASĘ TRZEPAŁ JAK PRACOWAŁ TYLE LAT I PLÓTŁ DYRDYMAŁY NA PEJSATEJ TV W KAŻDY PONIEDZIALEK OKOLO 22.00
  TY BYS ROBIŁ JAKBYŚ BYL MILIONEREM ? PO HU….. ?

  Polubienie

 8. A ŻE FACETOWI SIĘ NUDZI BO MA CZAS TO SIE ZAKODOWAŁ . ZRESZTĄ ON JAKIS PROGRAMIK W TV PROWADZI . PARCHATE MEDIA OSTRO REKLAMUJĄ JEGO WYWIAD JAKI MA BYĆ Z RYŻYM .

  Polubienie

 9. AD Dariusz
  A wystarczy zdelegalizować Fundację Batorego i jej zarząd wsadzić za kratki. Tam jest źródło tego zamętu.
  Prędzej mikołaj 6 grudnia cię zgwałci jak żydowładza to zrobi .Fantasta z ciebie.

  Polubienie

 10. Ad Dariusz
  A wystarczy zdelegalizować Fundację Batorego i jej zarząd wsadzić za kratki. Tam jest źródło tego zamętu.

  Prędzej mikołaj 6 grudnia cię zgwałci jak żydowładza to zrobi .Fantasta z ciebie.
  i kto daje kasę na ta Fundację ? czyli co żyd żyda będzie wsadzał za kratki ? . Juz to widzę .Prędzej mojej zonie wielkie jaja urosną .

  Polubienie

 11. PRLowiec
  …A KTO POSLE ZA KRATY PIS ADMINKU PISOWCU…

  A kto nami głupolami będzie rządził?
  Nie pomyślałeś?
  Ponoć banki nam nacionalizują czy też wykupują dla narodu.
  PiS je dobra zmiana, zapamietajta to sobie, jescze trocha i bedzie PRL jak tak damy mu dalej rzadzić

  Polubienie

 12. Zyga przyznaje sie do PRL-u ?
  No,no,no ,dobra zmiana.
  Na szczescie admin wie co to za niemiecki prlowiec i blazna podpuszcza .
  Zygus poczwarko nieudolna ,dzialaj,dzialaj ,siej zamet przeciez za to ci placa ale majdanu w Polsce i tak nie bedzie.

  Polubienie

 13. A kto nami głupolami będzie rządził?
  Nie pomyślałeś?
  Ponoć banki nam nacionalizują czy też wykupują dla narodu.
  PiS je dobra zmiana, zapamietajta to sobie, jescze trocha i bedzie PRL jak tak damy mu dalej rzadzić

  odp ADM
  Polacy za 50 lat zmądrzeją usuną żydów z rządów ,a rządzić będzie prawdziwa narodowa polska partia . Oczywiście nie będzie to żaden Piskorski bo to nie jest jego czas i żydostwo jest dziś za potężne . W dodatku opiera władzę o USA a gdy preziem będzie Trump to za podpalenie kukły Sorosa dostaniesz nie 10 miesięcy a kulkę w łep ku uciesze parszywych szabesgojów , bo jakoś na paliwo do BMW i domek z basenem trza zarobić .Rozumie to admin rydzykowy ?

  Polubienie

 14. odp czytelnik
  nie wiem kto to zyga i o co ci chodzi człowieku tez nie wiem . Zyga to mój wujek Zygmunt .Więcej zyg nie znam . A ty kto jesteś ?

  Polubienie

 15. A już myślałem, że czytelnik nam zaginął, lub może w drodze do Polski.

  Ci którzy piszą, że PiS PO jedno zło, a takie komentarze można znaleźć na różnych strona netu, zdają się nie zauważać, że braciom Kaczyńskim jakoś od samego początku nie układały się stosunki z Lechem Wałęsą i jego poplecznikami. Że od początku zamierzali iść swoimi drogami. Wprawdzie nie wypadli ze sceny politycznej jak to się wielu przytrafiało, ale to raczej dowodzi iż umieli lepiej sterować swoją łódką.
  Nie wyszła im w swoim czasie zapowiadana i spodziewana koalicja rządowa z PO, z jakich przyczyn tego się nie dowiemy, ale chyba głównie z tej przyczyny, że to Jarek zamierzał sterować i prowadzić po swojej a nie Tuska linii.
  Dziś już z całą pewności można powiedzieć, że polityka Jarosława Kaczyńskiego znacznie odbiega od tej jaką prowadzili jego poprzednicy zarówno ci z tak zwanej prawicy jak i z niby lewicy.
  Nie ma prywatyzacji, jest natomiast zamiar odbudowy polskiego przemysłu, polskich banków, poluzowania i to znacznego gorsetu Unii Europejskiej, bratania się z niepokornym Orbanem i stawianie się komisarzom i komisjom z Brukseli.
  Zdaje się też zmierzać do porządkowania Trybunału Konstytucyjnego i nie szczędzi krytyki wymiarowi sprawiedliwości.
  Być może robi to zbyt ostrożnie i zbyt małymi kroczkami ale to robi.
  Obniżył wiek emerytalny, dał na dzieci pieniądze, robi reformę edukacji, zmienia kwoty wolne od podatku i przycina poniektórym zbyt wysokie emerytury.
  Coś się dzieje i to dzieje się we właściwym kierunku.
  A że komuś się to nie podoba, głównie tym co to mieli Polskę za kamieni kupę, to tylko potwierdza, że jest to rząd nasz polski, inny niż dotychczasowe i warto go wspomagać.

  Polubienie

 16. Adm co ty chłopie za brednie piszesz .Powiedz tak szczerze ktoś ci za pisanie takich bredni płaci ? Może twoje wnusie mają ciepłą posadkę dzięki PIS.
  Powiem szczerze adm jeżeli Kalksteinowi uda się tylko jedna rzecz : odbudowa przemysłu , który zrujnowali jego kumple chazarzy , z którymi jego brat siedzial razem przy okrągłym żłobie to odszczekam wszystko a ciebie adm pocaluję w tyłek w same rupie .
  chociaż wiem ,ze to nigdy nie nastąpi , bo Kalkstein podpadłby banksterom . Łatwo było rujnowac Polskę ,a cięzko będzie naprawić i nie zrobi tego Kalkstein tylko przyszła partia narodowa , ktor kiedys powstanie .
  Póki co PIS rozdał wszystkie dobre fuchy pociotkom .
  Kto płaci na jego osobista ochronę miliony czy aby nie goj ?
  i tyle by było na razie osiągnieć Kalksteina a mamy ponad rok rządzenia .
  Hu… dupa i kamieni kupa jest dalej .Zobaczymy za 3 lata .
  Admin tak szczerze jak czekista czekiście co zyskaleś po dojsciu do władzy żydów z PIS ? dobra fuchę dla siebie ? może dla synów albo wnusiów ?

  Polubienie

 17. Uzupelnienie ,a ty nie wiesz admin nieboraku ,ze Orban ma cała masę żydów w rodzinie i tak on niepokorny wobec garbatych nosów jak ja wobec własnej żony a muszę byc pokorny bo inaczej czeka mnie spanie na kanapie . To samo z Orbanem . Niechby coś spróbował robić przeciw zydom …………….

  Polubienie

 18. To są dzieci biedne ofiary zydowskiego kapitalizmu . Ich rodzice nie dostali dobrej fuchy polegającej na pierdzeniu w krzesło za 6000pln/ msc ( ,żeby to byli jeszcze mądrzy ludzie ,a to są kretyni ) :

  Polubienie

 19. Trump has picked a very ‚anti-Russia’ team.

  Gen. James Mattis says that among world threats „in the near term, I think the most dangerous might be Russia.”
  Mattis told The Heritage Foundation: „I would just tell you that as you look at the Russia situation, I think it is much more severe and much more serious than we have acknowledged.”

  Hitler pretended to be friends with Russia, and then invaded Russia.

  Trump supporters are often very, very naive people.

  Trump is part of the Goldman Sachs gang.

  Polubienie

 20. PRLowiec 8 Grudzień 2016 o 19:52
  Adm co ty chłopie za brednie piszesz .Powiedz tak szczerze ktoś ci za pisanie takich bredni płaci ? Może twoje wnusie mają ciepłą posadkę dzięki PIS.

  Ależ kochanieńki PRLowcu, piszesz wczesnymi tekstami drużyny APA. On też pytał kto ci admin za twoje bzdury płaci.
  Odpowiadałem mu wówczas – Szmule i szwaby.
  No cóż, tobie odpowiem – Płaci Kalstein
  Dzieciaki sprzedające jagody z zamieszczonego przez ciebie obrazka, dobrze, tak powinno być, uczą się kapitalizmu, uczą się jak zarabiać, uczą się, że nic nie ma za darmo.
  Dzieci w wolnej Polsce?
  Proszę bardzo obejrzyj moje filmiki o dzieciach w wolnej Polsce
  Nauka pływania

  w szkole

  dzień dziecka

  mam jeszcze w opracowaniu film kręcony podczas letniego kursu żeglarskiego swojego wnuczka czwartoklasisty na jeziorze Krzywym.
  To co mnie zaskoczyło podczas nagrywania video to, ilość dzieci jaka brała tam udział, zajęcia po zajęciach, jedna grupa kończyła, zaczynała następna i tak przez cały dzień.
  Jakie koszty takiego kursu?
  Dosyć znikome, sto trzydzieści zł.
  Pamiętam gdy ja robiłem w PRL kurs na sternika morskiego w LOK płaciłem po 5000 zł od osoby, ja i moich dwóch synów. Razem 15 000 zł.
  Pięć patyków wówczas to była miesięczna pensja urzędnika.
  Jako rzemieślnika stać mnie było na to. Innych nie i to był jeden kurs w całym sezonie letnim.

  Polubienie

 21. Zyga ,ten z PRL-u i ORMO pojac nie moze,ze w kapitalizmie nie ma nic za damoche ,wprost przeciwnie -plac i mozesz plakac.
  Kazdy kapitalista to taka osoba,ktora widzi tylko swoj ynteres.
  W socjalizmie bylo i jest kazdemu wg.potrzeb,a ze potrzeby rozne ludzie maja to i teraz wychodza na ulice ,pospaceruja sobie,pokrzycza ,popierdza ,w czyms sie tam utwierdza i zycie plynie .
  Jutro tez wyjda przeciez miesiecznica ,do tego groza ,ze znowu kogos do grobu zloza, a za kilka dni wojna stajenna rozruchana ma byc, bo KOD nie ma z czego zyc a PiS na to jak na lato pewnie wezmie wzorce z roku 1981.
  Pozyjemy zobaczymy .

  Polubienie

 22. Ad Admin :
  Dzieciaki sprzedające jagody z zamieszczonego przez ciebie obrazka, dobrze, tak powinno być, uczą się kapitalizmu, uczą się jak zarabiać, uczą się, że nic nie ma za darmo.
  Dzieci w wolnej Polsce?
  Proszę bardzo obejrzyj moje filmiki o dzieciach w wolnej Polsce
  Nauka pływania

  Cwaniakujesz adminie jak cholera . Tylko nie daj Bóg , aby twoje dzieci aby zarobić na kawałek chleba musiały stać cały dzień w upale aby sprzedać trochę jagód . inaczej byś wtedy piał cwaniaczku .
  Adm bądz konsekwentny bo kompromitujesz się niesamowicie :
  Z jednej strony wychwalasz 500 pln Kalksteina gdzie za moje i nie tylko moje podatki rodzice dzieciaków uczą się lenistwa , bo 500 im spada z nieba i na co wydać ? wycieczki , pizze colę i słodycze . Nie wszyscy tak robią , ale spora grupa rodziców .
  Z drugiej strony wychwalasz parchaty kapitalizm i prace 10 letnich ab zarobić na chleb . Cwaniaczku wyslij swojego wnuka do zbierania jagód całymi dniami i stania na ulicy godzinami aby je potem sprzedawał . Inaczej byś piał jak pisałem mądralo wyznawco żydowskiego kapitalizmu .
  skoro ten żydowski kapitalizm taki dobry to czemu zepsuł młodzież i dzieci do szpiku kości i psuje dalej darmowym 500 plus ( dostaje wielu ludzi , którym to nie jest potrzebne ) .
  Dzieci w PRL były nie zepsute i dobrze wychowane .
  Przykładów jest mnóstwo na moja tezę . Niebawem podam te przykłady .
  Póki co adminku idz Kalksteinowi polizać trochę pupcię . On potrzebuje pieszczot wszak baby u niego niet ,a kot to nie człowiek .

  Polubienie

 23. Ad admina :
  Proszę bardzo obejrzyj moje filmiki o dzieciach w wolnej Polsce
  Nauka pływania
  jaką ty tu wolna Polskę widzisz chłopie ? gdzie ? . Człowieku co ty wypisujesz .
  1. Wybory żaden wybór między kiłą PO a rzeżączką PIS . Kiedyś prawdziwa partia narodowa powstanie , ale nie nie ten czas jeszcze .
  2. Wybory to jedynie żydowski cyrk podobnie jak w Usraelu wybory między Trumpem a Killary .
  3. Przemysl rozpierdzielony całkowicie . Nie ma stoczni , hut ,a ty jak naćpany wczoraj piszesz ,że Kalkstein odbuduje przemysł . Jakim cudem . Banksterzy by go zatłukli .
  Admin co ty ćpasz do diabła ? .
  4. Banków nie ma wysprzedali za grosze .
  5. Polskiego handlu nie ma tylko parchate markety i super i hipermarkety gdzie głupi goj pracuje tam za 500 euro na miesiąc .
  i tak dalej i tak dalej
  6. Gminy zadłuzone w prywatnych bankach .
  7. dług wewnętrzny największy jaki tylko może być . Na razie bez konsekwencji , ale niebawem konsekwencje będą surowe .
  8. Dzieci mają popsute zęby . za 10 lat te zęby i będą bardziej popsute niż dzieci wietnamskich . Brak całkowity opieki stomatologicznej dla dzieci . W PRL była .
  TE ZDJĘCIA DZIECI KTORE ADMIN ZAMIESZCZASZ NA 100% TO DZIECI BOGACZY JUDEOPOLONIJNYCH Z PRYWATNYCH LUKSUSOWYCH SZKÓŁ . MOGĘ CI PODESLAC SETKI TAKICH ZE SZKÓL BIEDNYCH MĄDRALO I CO WTEDY POWIESZ .
  i ty adm piszesz o wolnej Polsce
  ADM PROSBA . PRZESTAN OGLĄDAĆ PARCHATĄ TV I BŁAGAM NIE ĆPAJ . TAKA MOJA PROŚBA .

  Polubienie

 24. Adm chcesz uczyć dzieci zydowskiego kapitalizmu ?
  Niebawem będziesz miał okazję .
  Idą swięta wyslij ich po domach niech robią za szczudraki, spiewają koledy . Zarobią po stówce jezeli ktos im kopa w dupę nie da .
  zobaczymy czy wyslesz wnuki i zobaczymy czy twoje wnuki tak ochoczą pójdą . W zasadzie to po co ? jak dziadziuś da pod choinkę drogie prezenty ,a tutaj na forum wychwala prace 10 letnich dzieciaków , bo tak się nauczą parchatego kapitalizmu . Żenada do potegi drugiej .

  Polubienie

 25. BRAWA dla PRL-owca !
  No i jak sie teraz admin obroni ,zapewne razem wszyscy „za i przeciw” wyjda napewno na ulice i zaczna majdanice.
  A potem powtorka z Ukrainy i spiew jak dawniej bywalo – „my ze spalonych wsi ,my z glodujacych miast ….”.
  Moze tez byc „Boj to bedzie ostatni ….”.
  Zyga ,ty masz glowe do rewolucji .
  Co na to filozof MG ?
  Zakopane gotowe do swietownia i powitania Nowego 2017 Roku ???
  Lenin wiecznie zywy,Marks i Engels odstawieni,zas Putin konczyc ma z polityka.

  Polubienie

 26. Początek grudnia i jak co roku sukienkowi zaczynają strzyc owieczki . Strzyżenie potrwa do lutego ( wliczam wizyty domowe ) .
  No to się przyznaj adminku ile dałem za opłatek? .
  Taki zwolennik Kalksteina to pewnie ze stówkę . Stać cię bu bu ha ha .

  Polubienie

 27. pop nie dałem a dałeś no to ile adminku ? 5 dyszek daleś daleś na cos co jest warte z piątaka ( woda i mąka ) bu bu ha ha ha

  Polubienie

 28. Dedykuje opasłym prosiakom tym wychudzonym w opozycji PO , Petru , KOD i tym opasłym z PIS wspaniały utwór . Miłego słuchania :

  Polubienie

 29. Te wspaniałe powyższe utwory są z okazji 13 grudnia . Manifestacja zakodowanych kretynów przeciwko kretynom , ale nie zakodowanym .

  Polubienie

 30. PRLowiec …i ty adm piszesz o wolnej Polsce

  zyga ja ten napis ,,w wolnnej Polsce” zaczerpnąłem ze zdjęcia dzieci z jagodami jakie zamieściłeś powyżej.
  Więc czemu mnie łajesz, czemu mnie smucisz.

  Muszę ci wyznać, że my wszyscy i ja w szczególności kochaliśmy PRL bo byliśmy młodzi, piękni i bogaci i tego nam nikt nie zaprzeczy i nie odbierze.
  Bogaci duchowo, młodzi, zatem i piękni i to jest fakt.
  Ale kapitalizm też kochamy,
  bo dobrą kasę zarabiamy,
  żeby zarymować jak nasz poeta Zenek zza oceanu
  Na tacę nie daję, nie uczęszczam, nie klękam, taka moja sztywna natura że karku nie zginam.
  Dziś miałem dobry dzień, zarobiłem kasę, trzy dyszki za moździerz z drewna z tłuczkiem też z drewna. Dodatkowo dostałem zamówienie na tłuczek do kiszenia kapusty i na drewnianą solnicę. Więc kolejny tydzień też będzie dobry.
  Podobno sól dobrze się przechowuje w drewnianej solnicy.

  Polubienie

 31. Ciekawe jak zareaguje na to Putin?

  Dostanie się przenośnych przeciwlotniczych zestawów rakietowych w ręce terrorystów na Bliskim Wschodzie byłoby najgorszym skutkiem decyzji USA o zniesieniu ograniczeń na dostawy broni do Syrii: to stanowi zagrożenie dla regionu i całego świata, powiedział dziennikarzom rzecznik prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow.

  USA zniosły ograniczenia na dostawy broni do Syrii Prezydent USA Barack Obama w czwartek zniósł formalne ograniczenia na dostawy broni, amunicji i sprzętu wojskowego sojusznikom USA w walce z terroryzmem w Syrii. Służba prasowa Białego Domu opublikowała odpowiednie memorandum skierowane do sekretarza stanu i sekretarza obrony USA.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polityka/201612094391865-kreml-usa-syria/

  A ja już rok temu pisałem, że Putin wdepnął w Syryjskie gówno i skończy się to tym, że amerykance dadzą terrorystom zestawy rakietowe by strącali Migi i Su.

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2016/03/14/putin-zwyciezca/#comment-110862

  Co mógły zrobić ten zafajdany strateg z Kremla na taką zagrywkę Obamy?
  Dać talibom to samo w afganistanie, ale Putin szachista za miękki w d……e

  Polubienie

 32. O TEMPORA, O MORES!
  Ad Kika22
  KTO NIE PRACUJE, TEN NIE JE – WIĘC NA JAGODY CZAS!

  Powiedz to Kika chazarom i ich dzieciom , ktorzy tu już w Judeopolonii pasożytują na maxa od 89 roku . na kim pasożytują – na głupich gojach .
  I wyslij na jagody dzieci Chazarów . Tylko Chazar nie debil na jagody dzieci swoich nie wysyła jak juz to do spólek skarbu panstwa i innych fuch , aby sobie tam po zjedzeniu drugiego śniadania zdrowo w krzesło popierdzieli i za 30 dni pracy odebrali 7 tys wypłaty , bo jak powiedziała pewna kobieta tylko idioci pracuja w Polsce za 6 tysi na miesiąc . To ta samo co mówiła w zimie ” taki mamy klimat ” bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 33. Ad adm
  Muszę ci wyznać, że my wszyscy i ja w szczególności kochaliśmy PRL bo byliśmy młodzi, piękni i bogaci i tego nam nikt nie zaprzeczy i nie odbierze.
  Bogaci duchowo, młodzi, zatem i piękni i to jest fakt.
  Ale kapitalizm też kochamy,
  PO CZESCI MASZ RACJĘ ADM . BYŁEM MLODY TY TEZ . ZA GOMUŁKI BYLEM W WOJSKU . BYLA SILA BYŁ POWER. BABY SIE CIUPCIALO ILE WLEZIE . SAME DO ŁOZKA WLAZIŁY . BYLY GORĄCE JAK CHOLERA A JAKIE POTRAFIŁY ROBIĆ WYGIBASY GŁOWA MAŁA .
  W DODATKU ĆWICZYŁEM BOKS . FACET ZE MNIE BYŁ PRZYSTOJNY TO KOBITY SAME DO ŁOZKA WSKAKIWAŁY MIMO ZE SIANA ZA DUZO NIE BYLO , ALE NIE O SIANO CHODZILO PRZYNAJMNIEJ WTEDY KOBIETOM .
  KIEDYS TRZEBA SIE W KONCU USTATKOWAC .
  ALE PRL KOCHAM ZA CO INNEGO .
  1. ZA PRACĘ . DOBRZE ZARABIAŁEM
  2. DARMOWE WCZASY .
  DLA DZIECI MOICH KOLONIE
  DARMOWE WYKSZTAŁCENIE
  DARMOWĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA
  DARMOWE LEKI .
  CAŁKOWITY BRAK KORUPCJI I SUROWE KARY ZA KORUPCJE . TANIE ZLODZIEJSTWO JAK DZIS JEST ZA PRL NIE DO WYOBRAŻENIA .
  ZA POBUDOWANIE MASY PRZEDSZKOLI DLA DZIECI .
  ZA DARMOWEGO STOMATOLOGA DLA DZIECI
  I TAK DALEJ .
  DZIŚ CO MASZ ZA PIS . PRZYJDZIE CI JAKAS BABSKO STARA I W TV PEJSATEJ PIERDZIELI ILE ZAWDZIĘCZA SZYDLO BO ONA JEJ DALA DARMOWE LEKI I STAC JĄ TERAZ NA SZYNECZKĘ .
  WIDZISZ PROPAGANDA GORSZA NIZ ZA PRL
  FAKTY JAKIE SĄ . KUPUJE LEKI TO WIEM.
  RZECZYWISCIE DARMOWE LEKI SĄ TYLKO TANIE PRZEDZIAŁ 10 – 14 PLN I GÓ…. WARTE
  NATOMIAST DROGIE LEKI PRZEDZIAŁ NP 150 – 300 NIC NIE POTANIAŁY A NAWET PODROŻAŁY .
  ROZUMIESZ TERAZ ADMIN KŁAMSTWA CHAZARSTWA .
  POJMUJESZ TO W KONCU CZY ZYJESZW MATRIXIE , BO CI ZYD DA ZAROBIC 200 STÓWKI NA MIESIĄC I ZA TO CAŁUJESZ GO W DUPĘ I CHWALISZ PEJSATY KAPITALIZM .
  PONJAŁ ?

  Polubienie

 34. PRLowiec …PONJAŁ ?….

  Poniał PRLowiec, admin w koncu poniał.
  Ale żyć z czegoś trzeba, a narzekać(?), baby naryekają to wystarczy.

  Ech, pojechało by się na Bahama, albo na jakąś inną Florydę. APA by zaprosił bo u nas teaz zima a tam podobno słonko i plaża i napoje chłodzone z limonką
  APA jaki adres twojego domku na Florydzie, możesz podać, bo ja szukam przez google map i tak mi coś wychodzi nie za bardzo
  Raz mi wychodzi że mieszkasz w tym domku

  a innym razem że w takim jak ten niżej

  Polubienie

 35. Ad admin
  Ech, pojechało by się na Bahama, albo na jakąś inną Florydę. APA by zaprosił bo u nas teaz zima a tam podobno słonko i plaża i napoje chłodzone z limonką
  APA jaki adres twojego domku na Florydzie, możesz podać, bo ja szukam przez google map i tak mi coś wychodzi nie za bardzo
  Raz mi wychodzi że mieszkasz w tym domku

  widzę adm ,ze chcialbys zyć jak soros czy Rotschild albo Trump . Niestety to tylko marzenia . Pieniądze szczęscia nie dają tak kiedyś powiedzialem swojej zonie to powiedziała żebym wytrzeżwiał i w końcu przyznałem jej rację a na zgodę zabrałem ją do Lublina do sklepów z ciuchami gdzie wydała 1500 pln . Oj te zony . Ona sama ma tyle renty na miesiąc , ale od czego ma się męza .

  Polubienie

 36. Adm APA zaprosi cię na Florydę zapomnij . Bierz zonę jedz do zakopca mozna miło spędzić dziś . Byłem w lecie przez 2 tygodnie w Krościenku było super ( blisko zakopca ) . Wieczorami gdyby człowiek byl młodszy to bo całodziennym chodzeniu po gorach człowiek by z kobitą pobaraszkował ,a tak zona wiekowa ja wiekowy gdzie tam do baraszkowania .Zapomnij . mlodosc PRL se ne vrati !!!!!!!!!!

  Polubienie

 37. Adm APA mieszka w takim domu . dane FSBR :
  Ich dom nazywa się szopa a na zdjęciu widizsz jak członkowie druzyny APA codziennie ćwiczą , aby skutecznie w Polsce walczyć ze szmulami i szwabami gdy zrobia tu 1 stycznia 2017 roku desant:

  Polubienie

 38. Ano szkoda, że PRL upadł, bo jednak miał pewne plusy… 1. Nic nie było, 2. Nikt nikomu niczego nie zazdrościł, bo nikt nic nie miał, 3. Nie było internetu, a co za tym idzie trolli i spamerów, 4. Nikt nie grzebał po śmietnikach bo nic tam nie było, 5. Nie było tych j***nych TIRów na drogach, 6. Polityczny kurs partii rządzącej był słuszny, więc MG nie miał powodu, by się produkować (ach, co za czasy…). Pamięta ktoś jeszcze jakieś plusy?

  Polubienie

 39. Ad Luk – dziecko jak nie pamiętasz :
  1. Towar był całkiem dobry za patrioty Polaka E. Gierka . Kupiłem wtedy swój pierwszy czarno – biały telewizor ametyst .Towaru było sporo . Pyszne były słodycze z Wedla np bomboniery naprawdę klasa światowa .To nie to dzisiejsze badziewie .
  2. a kto dziś coś ma ? . Stare auto sprowadzone z Niemiec powypadkowe i to jest juz luksus ? . Dzis mają jedynie złodzieje , kanciarze , oszuści i pociotki czy to PIS czy PO lub SLD zaleznie kto jest przy korycie .
  3. Miej pretensję do hameryckich żydów np Gates to oni wynależli sieć oraz WINDOWS nie PRL i to oni głównie są świetnie opłacanymi hejterami w sieci .
  3. Po smietnikach nie grzebano bo nie było biedy . Żydowładza wmówiła głupim gojom po 89 roku ,że PRL maskował biedę co jest bzdurą , ale głupi debil goj to kupił .
  4. o prawo jazdy było duzo prościej .Dziś żydowładza wymyśla rózne cuda i jajca z tym prawem jazdy .
  5. a dziś polityczne kursy rządzących partii żydowskich nie są słuszne ? Są i to bardzo . PZPR przy nich to dzidziuś .
  Zreszta nie chce juz mi się pisać . Szkoda czasu .

  Polubienie

 40. Uzup : zydowładza także wmówiła głupolom gojom ,że Gierek potwornie zadłuzył kraj i doprowadzil go do ruiny . Oczywiście głupi goj to kupił , a fakty są takie :
  1. Gierek wziął 20 mld usd z tego naleciało 20 mld odsetek . Żydlaki typu Rockefellery chętnie się z nim spotykały i dawały pieniądze , czemu? liczyło zydostwo ,że Gierek pieniądze zmarnotrawili i szybciej ten system szlak trafi .Przeliczyli się bidulki , bo większośc kasy Gierek dobrze wykorzystał . Część – malą część przepiepszono ze względu na wady ustrojowe .
  Niestety zyd po 89 roku wmówił idiotom gojom ,że Gierek wszystkie pieniądze przepiepszył .
  Dlaczego żyd atakujac Gierka nie mówi o swoich osiągnięciach w 2016 roku :
  1. potworne zadłużenie wewnętrzne
  2 zadłużenie gmin potworne w niepolskich bankach .
  Ale wszystko to pisałem wczesniej.

  Polubienie

 41. Jeszcze jedno tak żydowładza wysmiewa się z PRL , bo czekało się na mieszkanie latami w kolejce i były one kiepskiej jakości :
  Zdam proste pytanie :
  Obecnie ktoś z was gdy rządzą Chazarzy dziś dysponuje gotówką ( swoje pieniądze – nie pomoc rodziców ) dysponuje gotówką rzędu :
  1. 250 – 300 tysięcy PLN – tyle kosztuje 2 pokojowe mieszkanie w Lublinie plus kuchnia łazienka itp .
  2. od miliona złotych powyżej – 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie .
  Macie takie siano ?
  Pewnie macie jeżeli jesteście :
  kur… szbasagojami medialnymi ewentualnie celebryci , bądz pierdzicie w stołek – jakas dobrze płatna fucha , bo tatuś ma znajomośc iw w PIS i załatwił pracę , która polega na pierdzeniu w stołek po drugim śniadaniu .
  Na razie kończę tu pisanie .Brak czasu .
  Dziś do mnie przychodzi pięcioro dzieci których będę uczyl co to jest strona bierna i czynna w niemieckim .
  APA już brygada zarzucała mi germanizację polskich dzieci .
  Tak germanizuję polskie dzieci juz od 2 lat . Tyle jestem w Polsce .
  Zastanawia mnie tylko jedno APA brygado dlaczego ta szmulo – szwabska władza jeszcze mnie za to nie nagrodziła jakąs nagrodą finansową .
  Nawet taka tramwajarka co ma krzywy nos bu bu ha ha dostała od Ryzego świadczenia specjalne żywe gotówka co miesiąc .
  szmulo – szwaby – mieszańcy ja tez chcę pieniązki .zobaczcie jak germanizuje polskie dzieci .
  Trzy razy w tygodniu po 2 godziny .

  Polubienie

 42. Niby te PRL mieszkania były kiepskie , a jakie dzis są jak kupicie? . Chcecie ładnie mieszkać to trzeba kupić farbę na malowanie ścian , w terakotę itp – nic za free nie ma .Żydowładza tez nic nie da za FREE.

  Polubienie

 43. LuK
  z plusów…w PRL
  Były elegancke Pewexy, a dziś co?
  Ciucholandy

  PRLowiec
  …no to ty się na polskich dzieciach dorabiasz, oj nieładnie, nieładnie, a ja cię za takiego porządnego faceta miałem

  Polubienie

 44. PRLowiec
  …no to ty się na polskich dzieciach dorabiasz, oj nieładnie, nieładnie, a ja cię za takiego porządnego faceta miałem
  AD ADMIN
  Gdybyś czytał moje wczesniejsze posty wiedziałbyś , że pisałem ze uczę za darmo dzieci niemieckiego . Grosza nie biorę , a nawet herbatką Lipton wersja niemiecka poczęstuje . Ponjał admin ?
  Zresztą pieniądze nie są mi potrzebne . Emeryturka niemiecka wystarcza i abym miał co drugi dzień na piwko irlandzkie i jest super .
  I coś się ym Pewexów uczepił .
  Kupowałem tam sporo rzeczy np piwko , Malboro dla moich dzieci gumy donald , piekne dywany do pokoju – Pamiętam jak dziś jeden kosztował 60 dolarów , Telewizor sony dałem 500 USD duży piekny chodził ponad 20 lat bez żadnej naprawy – prawdziwy japończyk na japońskich częściach .
  Idz adminie cwaniaku dziś do pejsatego hipermarketu na RTV – kupisz sony telewizor za 1000PLN . Tylko czy on Sony przypomina może tylko z nazwy . Pięć lat i wyrzucasz na śmietnik .
  Ponjał to zaczadzony mediami pejsatymi adminie ?
  Nie mam juz czasu także żegnam .
  Z tym adminem to jak bić się z koniem.
  DRUKOWANE
  MOJA OJCZYZNA PRL TEZ MIALA KORZYSC BO WYCIĄGALA ODE MNIE DOLARY , KTORE BYLY POTRZEBNE PRLOWI . PONJAŁ TO ? I PO TO TE PEWEXY BYLY .
  DAJĄC USD PRLOWI MOJEJ OJCZYZNIE KUPUJĄC W PEWEXACH TEZ BYLEM PATRIOTĄ .

  Polubienie

 45. Zapytasz się skąd mialem pieniądze ? ziemia – cięzka harówka i robota na etat dopóki od twoich ukochanych żydlaków nie dostałem kopa w dupę w latach 90 .
  Mój tyton a miałem go duzo zawsze mial pierwszą klasę i pieniądzę na tym były spore przy sprzedaży .
  Pojedz ty adminie żydofilu na wieś w pole w czasie lata i pokaż mi chociaż jedna plantację tytoniu teraz cwaniaczku za 5 groszy . Czemu nie ma ? . Zadales sobie takie pytanie ? a polskie pole to dziś h…. dupa i kamieni kupa mądralo żydofilska .

  Polubienie

 46. uzupel : nigdy nie dawałem w łapę , aby tytoń mial pierwszą klasę . Miał bo na to zasługiwał cwaniaczku żydofilski .

  Polubienie

 47. Teraz masz co adminie cwaniaczku w tym zydostanie .?
  Kupę ciuchlandów gdzie za 5 pln od 1 kg możesz sobie kupić zapierdziane spodnie i gatki Anglików czy Niemców .Idz na zakupy i cos sobie tam kup adminku żydofilu – przecież te ciuchlandy to wynalazek pejsatych .
  Żona Kiepskiego kupowała mu tam zapierdziane gatki od Pażdziocha . Ty też poproś żonę . Może coś tam ci kupi . Tylko poproś zanim to ubierzesz niech kupi dobry pejsaty proszek do prania w Rossmanie i chociaż dwa razy wypierze te zapierdzane gatki w dobrej pralce , bo jak tego nie upierzesz to ci na jajeczkach krosty wyskoczą .
  Zegnam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s