Kto wygrywa kto przegrywa


W nawiązaniu do zamieszczonego przez pana Zdzisława Jankowskiego wpisu pod poprzednim postem

Nie da się czegokolwiek w sensie politycznym zbudować strasząc, że jak się nie ruszymy, nie zaczniemy myśleć, nie stworzymy ruchy, partii, czy kółka narodowego to Polska zniknie z mapy Europy.

Jeszcze gorzej gdy cały tabun publicystów, blogerów i komentatorów wypisuje, że Polski już nie ma, że dzisiejsza Polska to Polin, lub co najwyżej Judeopolonia, że polskie elity wymordowano w Katryniu, że rządzą nami zdrajcy i agenci. Bo z tego wniosek, że skoro nie ma polskich elit, skoro rządzą nami zdrajcy, skoro Polski już nie ma, bo jest Polin to sprawa jest przegrana i nie do odzyskania.

Nie ma elit, nie ma Polski, dupa zimna.

Ci co nie czytają tych bzdur, o tym nie wiedzą, są przekonani, że mamy i Polskę i walczące ze sobą dwie grupy polityczne o władzę i o podziały profitów jakie tej władzy towarzyszą. Poprzednio, mam na myśli tych co nie wierzą, w żadne Polin, zagłosowali za Tuskiem bo obiecał podatek liniowy, a to wielu, szczególnie przedsiębiorcom bardzo się podobało. Kaczyński w tym samym czasie przegrał wybory bo wystraszył ludzi. Ludziska żeby żyć trochę muszą kombinować, a tu Kaczyński tak jakby się za tych małych i średnich przedsiębiorczych kombinatorów chciał wziąć i posadzić.

Ale gdy Tusk obietnicy nie dotrzymał, gdy podniósł jeszcze podatek VAT i wiek emerytalny, gdy sięgnął po kasę z OFE, gdy ulokował się na dobrej fusze w Brukseli a jego kumple otwartym tekstem oznajmili że dla nich POowców, Polska to h…dupa i kamieni kupa a Kaczyński całkiem logicznie i politycznie przesunął się nieco do tyłu, ale z tego tylnego siedzenia opracował plan dobrej zmiany, obniżenia wieku emerytalnego, 500 plus dla dzieciaków, podwyższenia kwoty wolnej od podatku i odbudowy gospodarczej musiał wygrać i wygrał.

Pan i kilka innych o pańskim stylu myślenia osób chcących wejść do polityki nie ma nic do zaoferowania Polakom oprócz straszenia że Polski już niedługo nie będzie, plus informacji, że rządzą nami czy to złodzieje czy agencji.

To za mało, stanowczo za mało by zaistnieć na scenie politycznej.

To co piszę można traktować jako krytykę ale też i wskazówkę, że trzeba zmienić tok rozumowania, że czas pojąc iż hasłami, pustosłowiem, czy straszeniem utraty państwowości niczego się nie osiągnie.

Społeczeństwo dziś jest w innym położeniu niż piętnaście lat temu. Jest pewna stabilizacja, pewien poziom dobrobytu, pewien dostatek i przekonanie że dalszy pozytywny rozwój społeczny i gospodarczy także z obecnymi elitami politycznymi jest możliwy.

Ci co utracili władzę i profity dziś wychodzą na ulicę, być może wyjdą jakieś szumowiny, jakieś elementy szukające okazji do rozróby, ale społeczeństwo jako całość na ulicę nie wyjdzie, nie ma takiej potrzeby. Społeczeństwo w swej masie ma pełne lodówki, samochody, kolorowe telewizory, wczasy nad morzem lub za granicą i w dupie hasła i wezwania jakie kierują do nich tz narodowcy. Z resztą hasła te są niesłyszalne gdyż ci tz. narodowcy nie posiadają zadnych środków masowego przekazu.

Jaki z tego można wyciągnąć wniosek?

Zapomnieć o tym co się kiedyś głosiło, widzieć rzeczywistość taką jaka ona jest faktycznie i wchodzić w istniejące struktury i w nich się przebijać do przodu.

Ostatnio była nawet taka okazja, był nią ruch Kukiz 15. Kto był na tyle przewidujący że widział w nim jakąś szansę, ten dołączył do niego i wygrał.

Kto ograniczył się do jego krytyki i negacji dalej pozostał na marginesie.

Jest jeszcze jedna uwaga.

Ci co mają nieco w głowie, potrafią się zorganizować, popracować w trakcie kampanii wyborczej, ci są w polityce.

Reszta to ci, co nie potrafią.

Tak to jest w życiu, że głupszy nie będzie rządził cwańszym czy mądrzejszym.

ustka

 

ustka-2

Reklamy

155 uwag do wpisu “Kto wygrywa kto przegrywa

 1. Słownie i propagandą nie jesteśmy w stanie dotrzeć do świadomości przeciętnego Polaka. Dla polskiego plebsu bycie dumnym Słowianinem nic nie znaczy, większość chce być parobkami a nie wojownikami. Ciężko jest skatoliczonemu plebsowi wytłumaczyć, że mogą być ludźmi na prawdę wolnymi i elity narodu mają dbać o interesy swoich pobratymców dla siły narodu i wyzwolenia jego twórczych możliwości w celu osiągnięcia rzeczywistego dobrobytu i potęgi państwa, W Polsce plebs chce być najwyraźniej okradany i zniewalany byle by mieć poczucie iluzorycznej wolnosci i możliwości nieograniczonej konsumpcji najczęściej na kredyt bez wnikania kto decyduje o ich losach.

  Polubienie

 2. śpieszę donieść ,że druzyna APA awansowała na brygadę i planuję desant na polin 1 stycznia 2017 roku .
  Po prawej czytelnik . Po lewej Zbyszek . W środku ich szefowa z usraela :

  Polubienie

 3. Ad admin
  Ale gdy Tusk obietnicy nie dotrzymał, gdy podniósł jeszcze podatek VAT i wiek emerytalny, gdy sięgnął po kasę z OFE, gdy ulokował się na dobrej fusze w Brukseli a jego kumple otwartym tekstem oznajmili że dla nich POowców, Polska to h…dupa i kamieni kupa a Kaczyński całkiem logicznie i politycznie przesunął się nieco do tyłu, ale z tego tylnego siedzenia opracował plan dobrej zmiany, obniżenia wieku emerytalnego, 500 plus dla dzieciaków, podwyższenia kwoty wolnej od podatku i odbudowy gospodarczej musiał wygrać i wygrał.
  ludzie drodzy . takie brednie to pisać jedynie można po wypiciu piwa z Biedronki tego najgorszego sortu po 1.80 pln za puszkę .
  Idiotyzm do potęgi trzeciej . Tu juz mózgu w głowie nie ma .

  Polubienie

 4. Adm odpowiedz mi na pytanie mądralo :
  Rządzi twój PIS :
  1. dlaczego Tusk jeszcze nie siedzi w Kiciu ?
  2. dlaczego PIsdzielce ci z pierwszej ligi czuje tam jeżdzą i przybijają mu w Brukseli piątkę? .
  3. Założysz się ,że poprą go na drugą kadencję . Jestem pewny na 100 % ,że go poprą .Argumentacja , bo to Polak . W tej chwili to ich kręcenie nosem to tylko zmyłka , aby durnowaci goje , którzy ich popierają nie stracili do nich zaufania . Muszą trochę być antytuskowi .
  4. Dobra zmiana polega na tym ,że pasożytów z PO zastąpili pasożyci z PIS . Tyle dobrej zmiany .
  Żyd zorientował się ,że Ryży przeholował . Prędzej czy pózniej groził po 8 latach rządów wybuch społeczny to pozwolił Kalksteinowi zrobić jakieś iluzoryczne zmiany , aby gojów udobruchać . Stąd mamy :
  1. Pasozytnicze 500 pln dla każdego . Nawet dla tych co tego nie potrzebują . Oni pieniądze te 5 stówek zostawiają w zydowskich geszeftach kupując colę , hamburgery , słodycze w żydowskich hipermarketach .
  2 . Od 1 stycznia likwidacja zarazy NFZ . Według żyda swoje zdanie to ścierwo wykonało .Można go teraz w Polin zlikwidować .
  3. Reforma Lewartowa w szkolnictwie polegająca na bezstresowym wychowaniu tak pięknie propagowana przez dydaktyków na uczelniach i w szkołach jest juz nie do utrzymania stąd wyrywkowe rozwiązanie likwidacji gimnazjów , które były siedliskami zepsutej do szpiku kości młodzieży ( zakładanie smietnika odurzonych narkotykami gimnazjalistów na łep nauczycielom patrz jeszcze raz reforma Lewartowa bezstresowego wychowania dzieci i młodzieży ) . pytanie za 100% . Czemu niektórzy wyżsi koszerni z KRK protestują przeciwko likwidacji gimnazjów ?
  i tak nikt nie odpowie .
  4. Liczba urzędasów za PISdzielców się wcale nie zmniejsza .
  5. W wojsku pod rządami Singera totalna dzieciarnia ( powrót Miskiewicza do funkcji rzecznika prasowego ) o doradcy dzieciaku z usraela do parzenia Singerowi kawy nie wspominam już bo to cyrk.
  A dalej juz nie chcę mi się pisać . Oszczędzam klawiaturę , bo to i tak bicie z koniem a koń to ten zaczadzony admin piszący brednie zaczadzony PISem
  DRUKOWANE NA KONIEC :
  PIS RZĄDZI PONAD ROK . DURNOWATY ADMINKU POMYSL DLACZEGO NIKOMU Z PO -JEBÓW WLOS Z GLOWY NIE SPADŁ PO TYCH ZLODZIEJSKICH RZĄDACH . PIS DOKONUJE JAKIS ROZLICZEŃ ? KOGO POSADZILI W KICIU ?
  WLACZ PEJSATA TV NP TV INFO A TAM CZAS NAJLEPSZA OGLĄDALNOŚĆ – SIEDZĄ SOBIE POLITYCY PO I PIS OBOK SIEBIE PIJA KAWKĘ I PIERDZIELĄ GŁUPOTY .

  Polubienie

 5. ADMINKU TY ZACZADZONY PISEM PTASZKU ,A PAMIETASZ TY SKOKI ?. MASZ PROFESJONALNĄ WIEDZĘ? TO COS O TYM NAPISZ I NIE WIERZ W BAJANIE PISZDZIELCÓW ZE NIBY TO ONI POLSKĘ UZDROWIĄ , BO JESZCZE ŻADEN ŻYD POLSKI NIE UZDROWIL A BARDZIEJ JĄ RUJNOWAL
  UZDROWI POLSKIE PRAWDZIWA POLSKA PARTIA NARODOWA . MOZE ZA 50 LAT . TYLE I ZEGNAM .

  Polubienie

 6. Jeszcze jedno madralo :
  1. Sprawdz dokładnie zasady tego obniżenia wieku emerytalnego i kto na tym skorzysta ?
  2. Sprawdz jakie pisdzielce chcą wprowadzić zasady w sprawie podniesienia kwoty wolnej od podatku .
  Napisz o tym prawdę i przestan pierdzielić duby smalone .

  Polubienie

 7. Ostatnia rzecz wbij sobie do głowy .
  Polska skończyła się za Gierka po tym jak go ohydnie usunięto z funkcji pierwszego . Jaruzel budował juz tylko grunt pod budowę Judeopolonii .
  Od 89 roku gdy władzę przejęła masoneria żydowska jest :
  1. Polin lub
  2. Judeopolonia
  Zrozum to człowieku . Nie widzisz tego naprawdę ? . Od 80 roku byłeś na księzycu .?
  Tobie wystarczy cos tam wystrugać z drewienka sprzedac to za 2 stówki i jesteś zadowolony pisząc brednie .
  MOZESZ JUZ NIE ODPISYWAC . CZYTAC JUZ NIE BEDE .TYLE .

  Polubienie

 8. julius
  ….poczucie iluzorycznej wolności….

  powinno się zapytać co to jest wolność? Co przez nią rozumiemy?
  Ile wolności potrzebuje człowiek?
  W którym kraju, w jakim społeczeństwie mamy prawdziwą wolność?
  Czy istnieje coś takiego jak wolność iluzoryczna?
  Co sam Julius przez wolność iluzoryczną uważa?
  Czy ja sam mam prawo uważać się za człowieka całkowicie wolnego?
  Czy jeśli teraz w III RP mamy tylko wolność iluzoryczną, to czy w PRL mieliśmy ja faktyczną?

  Ciekawe jak ta ,,prawdziwa” wolność według Juliusa wygląda?

  Polubienie

 9. Jodan niby wiesz ale nie wiesz kto jest kto ,na dodatek zapodajesz bajeczki .
  Czy ty aby nie uciekl z oswiecimskiej wycieczki ?
  Nauczyli cie o Polin ,przyslali po kamienice i co teraz ,chcesz juz cale dzielnice w Polsce sobie przywlaszczyc ?
  To sie nie uda ,bo Prezydent Duda uczyni cuda.
  Zas prezes Kaczynski ,choc malego wzrostu przemowi z pomostu,chyba ze spocznie przy bracie na Wawelu gdy juz bedzie po „majdanskim weselu”.

  Polubienie

 10. PRLowiec
  …Idiotyzm do potęgi trzeciej . Tu juz mózgu w głowie nie ma ….

  Nie komentuję, komentarz niemerytoryczny.
  Do wieczora robię od komputera przerwę, idę sobie pomajsterkować.

  Polubienie

 11. Wolnosc to jest to to i wtedy gdy szmul kradnie a goj idzie za niego do pierdla siedziec .
  Wolnosc jest i taka,ze chcesz to idziesz do kosciolka i sie modlisz o niebo po smierci ,zas szmul cie wyslucha przy spowiedzi i niebo ma na ziemi.
  Mowiac o wolnosci nalezy wspomniec o pracy – chcesz prace miec to ja masz ,nie chce ci sie pracowac to i pracy nie masz.
  Madry wolny czlowiek wie jak zyc w kazdych warunkach , glupi bez bata ani kroku nie zrobi i twierdzi ,ze jest wolny.
  Zreszta sam Bog dal czlowiekowi wolna wole i dzis ma to co ma.

  Polubienie

 12. Admin i ty sie Boga nie boisz pracujac w niedziele ,w dodatku na emeryturze i lada dzien przed smiercia ?
  Kto ci grzechy odpusci ???
  No chyba ,ze filozof MG.

  Polubienie

 13. Zyga nie dokuczaj adminowi ,kazali mu tak a nie inaczej pisac wiec pisze i „majsterkuje”,to co zarobi nie odbiora mu nawet zboje ,bowiem dobrze ma schowane pieniadze ,srebra i zloto.
  A ty co masz na stare lata miernoto ,niemiecka emeryture ?

  Polubienie

 14. Masz racje PRLowiec. Polska skonczyla sie za Gierka, bo potem polskie stalo sie zydowskim, co zreszta bylo i jest regula i w innych krajach, z malymi wyjatkami. Proces zagarniania swiata poprzez grupe zydowskich bankierow zaczal sie bardzo dawno, bo juz w 1914 roku a stworzenie zydowskiej nadbudowy w Europie to pierwsze spotkanie w Bilderberg w 1954 roku. Swiatopoglad wlasciciela tej strony to mentalnosc rzemiechy-zlotnika za komundy, gdzie nauczyl sie „kombinowac” i „kombinacje” myli z przedsiebiorczoscia, skad bardzo niedaleko do zlodziejstwa. W czasach dyktatu bankiersko-korporacyjnego moralnosc zostala wywrocona do gory nogami. Moze rozpocznie sie proces powrotu do normalnosci i panstw narodowach
  (najbardziej naturalny twor administracyjny, bo w obrebie jednej kultury, czyli tradycji i historii) po wyborach w USA, jesli Trump zostanie prezydentem, co nie jest wcale pewne.
  Polska jest w bardzo zlej sytuacj, jest bezsilna z dlugiem u zyda a srodki wytworcze na jej terenie zostaly
  w okresie wylacznosci zydowskich rzadow zlikwidowane. Czeka wiec Polaka bardzo ciezka praca i wiele wyrzeczen w procesie odbudowy Polskiej Ojczyzny.

  Polubienie

 15. Wolnosc to jest to to i wtedy gdy szmul kradnie a goj idzie za niego do pierdla siedziec .
  Wolnosc jest i taka,ze chcesz to idziesz do kosciolka i sie modlisz o niebo po smierci ,zas szmul cie wyslucha przy spowiedzi i niebo ma na ziemi.
  Mowiac o wolnosci nalezy wspomniec o pracy – chcesz prace miec to ja masz ,nie chce ci sie pracowac to i pracy nie masz.
  Madry wolny czlowiek wie jak zyc w kazdych warunkach , glupi bez bata ani kroku nie zrobi i twierdzi ,ze jest wolny.
  Zreszta sam Bog dal czlowiekowi wolna wole i dzis ma to co ma.

  odp czytelnik
  Powiedz to czytelniku ludziom , ktorzy po 89 roku stracili robotę potem bezrobocie 20% i pracy nigdzie nie było . Cwaniackujesz jak diabli , ale to twoja sprawa .

  Polubienie

 16. odp Mały Polak DRUKOWANE ; TU SIĘ CALKOWICIE ZGADZAM . NIE LEPSZA ZGODA TYLKO KŁÓTNIE . MY NAPRAWDE JEDZIEMY NA TYM SAMYM WÓZKU :

  „Masz racje PRLowiec. Polska skonczyla sie za Gierka, bo potem polskie stalo sie zydowskim, co zreszta bylo i jest regula i w innych krajach, z malymi wyjatkami. Proces zagarniania swiata poprzez grupe zydowskich bankierow zaczal sie bardzo dawno, bo juz w 1914 roku a stworzenie zydowskiej nadbudowy w Europie to pierwsze spotkanie w Bilderberg w 1954 roku. Swiatopoglad wlasciciela tej strony to mentalnosc rzemiechy-zlotnika za komundy, gdzie nauczyl sie „kombinowac” i „kombinacje” myli z przedsiebiorczoscia, skad bardzo niedaleko do zlodziejstwa. W czasach dyktatu bankiersko-korporacyjnego moralnosc zostala wywrocona do gory nogami. Moze rozpocznie sie proces powrotu do normalnosci i panstw narodowach
  (najbardziej naturalny twor administracyjny, bo w obrebie jednej kultury, czyli tradycji i historii) po wyborach w USA, jesli Trump zostanie prezydentem, co nie jest wcale pewne.
  Polska jest w bardzo zlej sytuacj, jest bezsilna z dlugiem u zyda a srodki wytworcze na jej terenie zostaly
  w okresie wylacznosci zydowskich rzadow zlikwidowane. Czeka wiec Polaka bardzo ciezka praca i wiele wyrzeczen w procesie odbudowy Polskiej Ojczyzny.”

  Polubienie

 17. ODP ADMIN:
  ADMIN NIE FILOZOFUJ JAK LEWARTOW PRZY OKRĄGŁYM ŻŁOBIE . DOKTORKÓW I PROFESORKÓW SKRETYNIAŁYCH JEST DOŚĆ NA UNIWERSYTETACH W POLIN
  PRZECIEZ CZŁOWIEKU CZY TY MYSLISZ? . PRZECIEZ NIKT NIE PISZE ,ZE PRL BYL PAŃSTWEM DEMOKRATYCZNYM BO NIE BYŁ . TAK SAMO ZRESZTĄ JAK TERAZ NIE MA ŻADNEJ DEMOKRACJI W USRAELU I JEGO SATELITACH .
  ADMINIE PRL MIAL JEDNAK PRZEWAGĘ NA JUDEOPOLONIĄ VEL POLIN . BRONIŁ POLSKICH INTERESÓW NA KAŻDYM POLU ZACZYNAJĄC OD GOSPODARKI KOŃCZĄC NA WOJSKU .
  PORÓWNAJ DO POLIN 2016 ROKU – WEZ TYLKO TEN ROK .
  1JAKI INTERES MA POLAK GDY ZYDOREZIM W POLIN PIEŚCI BANDEROWCÓW KIJOWSKICH A kALKSTEIN COS TAM W KIJOWIE WYKRZYKUJE . CO NA TYM SKORZYSTAŁEŚ CWANIAKU ?
  2. JAKI MASZ INTERES NA TYM I CO ZYSKALEŚ , ZE MALINIAK WIEZIE DO KIJOWA POTEŻNE PIENIĄDZE NA POMOC DLA BANDEROWCÓW ( Z PODATKÓW GOJÓW ) .
  CO TY CZŁOWIEKU . Z TEGO MASZ ? TWOJE DZIECI I WNUKI NA TYM SKORZYSTAŁY ?
  ODPOWIEDZ . MIAŁEŚ Z TEGO KORZYŚĆ ? JAKĄ ?
  WIECEJ NIE PISZE SZKODA CZASU .
  CYTAT ”
  powinno się zapytać co to jest wolność? Co przez nią rozumiemy?
  Ile wolności potrzebuje człowiek?
  W którym kraju, w jakim społeczeństwie mamy prawdziwą wolność?
  Czy istnieje coś takiego jak wolność iluzoryczna?
  Co sam Julius przez wolność iluzoryczną uważa?
  Czy ja sam mam prawo uważać się za człowieka całkowicie wolnego?
  Czy jeśli teraz w III RP mamy tylko wolność iluzoryczną, to czy w PRL mieliśmy ja faktyczną?”

  Polubienie

 18. WKLEJE CI DWA MATERIAŁY STARE I JARE OGOLNIE ZNANE . POSŁUCHAJ I ZOBACZ JAK CI PISDZIELCE BRONIĄ TWOICH INTERESÓW .
  POSŁUCHAJ TO PO RAZ SETNY I TROCHĘ MYŚL CZŁOWIEKU :
  TO CO ON MÓWI JEST W TWOIM INTERESIE . JEZELI UWAZASZ ZE ON W TYM KRÓTKIM PRZEMÓWIENIU REPREZENTUJE TWOJ INTERES JAKO POLAKA . UZASADNIJ TO DOGŁEBNIE :

  TU NASTĘPNY PRZYKŁAD ? TUTAJ BRACISZEK TEZ REPREZENTUJE TWÓJ INTERES? . jEŻELI TAK TO UZASADNIJ TO DOGŁEBNIE
  TYLKO BLAGAM NIE POWTARZAJ ARGUMENTÓW Z PISDZIELCZYCH MEDIÓW : ZE SOJUSZ Z BANDEROWCAMI UCHRONI NAS PRZED AGRESJĄ ROSYJSKĄ BO JEDNAK MAM CIĘ ZA FACETA INTELIGENTNEGO I MAM NADZIEJE ZE TAKICH BREDNI NIE BEDZIESZ POWTARZAŁ WYPISZ WYMALUJ Z ZYDOWSKICH MEDIÓW ;

  Polubienie

 19. Ad czytelnika :
  miernotO jedna . Nic mi Niemiec za darmoszkę nie dał . Pytasz mnie co mam odpowiem:
  Na pewno nie kupuję jedzonka w judeopolonii na talony jak ty to robisz na Florydzie . Bez tych żydowskich talonów to byś nawet dwa dni nie przeżył w Usraelu miernoto bez baby .
  Włączysz ten internet i tylko cwaniakujesz pisząc idiotyzmy :” że jak ktoś chce znajdzie robotę” . Było to powiedzieć miernoto ludziom zwalnianym z zakładów za rządów żydowskich masonów gdzie bezrobocie doszło do 30% razem z ukrytym . Gdzie wtedy byłeś internetowy trollu cwaniaczku ? Spakowałeś walizki i uciekłeś jak ten szczur z palącego się okrętu .
  Jedynie co teraz robisz to włączysz na tej Florydzie internet . Piszesz obrażliwe teksty . Wyzywasz ludzi od nieudaczników bo nic nie zrobili , aby uchronić swoje miejsca pracy :
  drukowane zapytam jeszcze raz :
  GDZIE WTEDY BYłES ? DLACZEGO NIC NIE POMOGŁEŚ ? TYLKO KŁapiesz JADACZKĄ ZNAD WIELKIEGO BAJORA .
  POWIEM CI GDZIE BYŁEŚ ?
  GDY MYŚMY ZDYCHALI Z GŁODU W POLIN PO 89 ROKU TY WYGRZEWAŁEŚ DUPSKO NA FLORYDZIE I W TYŁKU NAS MIAŁEŚ PATRIOTO ZA 5 GROSZY .
  MASA POLAKÓW WYJECHALA . ROWNIEZ MOJA OSOBA . NIKT NAM NIC W ZYDO-ZACHODZIE ZA DARMO NIE DAŁ . ZAPRACOWALEM SOBIE CIĘZKĄ HARÓWKĄ TO TERAZ MAM I MOGĘ SIE BYCZYĆ I PIC CODZIENNIE PIWO PO 20 PLN ZA BUTELKE . STAC MNIE , A NA TWOJEJ MISCE NIE JESTEM .
  TWOICH GŁUPOT NIE MUSZĘ CZYTAĆ . EWENTUALNEJ JUZ MOJEJ ODPOWIEDZI NIE UZYSKASZ .
  BEZ ODBIORU JUZ Z MOJEJ STRONY .

  Polubienie

 20. Ojojoj Zyga z PRL-u miarkuj choc troche i nie krzyc wielgachnymi literami a jezeli juz to po niemiecku ,przeciez z ciebie nauczyciel szwabski .
  Ciagle glupio piszesz i zadajesz glupie pytania dyskwalifikujace cie w calej okazalosci chocby nawet z tym piciem piwa za 20 zl paplajac o jakis PLN ,co to za grajcary !?
  Ta chlopie my ludek wojskowy a nie taki jak ty oborowy z treningiem niemieckich ogierow i bykow .
  My 35 lat temu durnote za kolnierze potrzymali by sobie do oczu nie skakali ,bo im bolki solidarne niebo obiecali.
  I wiesz co z tego wyszlo ?
  Obylo sie bez majdanow na wzor ukrainski.
  Prowodyrow szmuloszwabskich za wsiarz i do schowka .
  Inna sprawa z naczelnym bolkiem ,bowiem potomni bolszewikow z rodow diabelskich przechytrzyli nawet samego Wojtka generala ale tu juz najwyzsza gora Syjonu zadzialala i nastapilo rozbrojenie ,wojska „uziemienie”.
  Ty nie zadawaj nam pytan wiecej gdzie bylismy i co robilismy ale zadaj sobie i innym pytanie dlaczego nawet zadnej mleczarni,cukrowni,piekarni nie obroniliscie a co dopiero innych miejsc pracy.
  Tacy to byliscie silni,zwarci gotowi odac nawet wlasna babe szmulowi czy szwabowi .
  Potem was wzieto na jewrojunie i poszliscie jak ostatnie osly i barany za marchewka czy rzepka ,bo wam wmowiono,ze juz nic sie nie oplaci co najwyzej brac unijne ochlapy jako doplaty.
  Leniliscie sie nawet w uprawie ziemi po ojcach i dziadkach ,lepiej brac za ha ugorow i samosiejek .
  Wiec do kogo dzis pretensje ,do dzieci proboszcza ?

  Polubienie

 21. Zyga nie umieraj ,badz wiecznie zywy jak Marks,Engels,Lenin ,wroc dyskutuj ,doradzaj ludziom jak zyc,co pic ,co zrec by nie zemrzec.
  Napisz nam jak zdrowko zony,czy we wsi krow przybylo,czy sie jeszcze mleczko polskie bedzie pilo ?
  Nie opuszczaj nas ,ciotka ratuj nas.

  Polubienie

 22. No to drużyna APA górą, Zbyszek wygrał, PRLowiec oddał pole walkowerem.
  A już myślałem że to APAcze padną w boju pierwsi

  Zyga, że J. Kaczyński w Kijowie dał głos.
  Widzisz, to są ludzie wychowani w PRLu, wiec mają prawo się mylic, robic głupstwa.
  No bady perfekt, jak mawia ciocia Ola

  Polubienie

 23. no i zaczynali od występu w głupkowatym filmie a z tej dziecięcej głupizny coś zawsze na starość zostaje ha ha ha

  Polubienie

 24. Zbyszek ,
  Zyga PRLowiec moze byc tym z Wolynia po przemieszczeniu sie jego przodkow na lubelszczyzne ,tam faktycznie duzo tytoniu uprawiano a pozniej truto ludziom pluca .
  Dzis nawet tego nie czynia bo im szmul ze szwabem zabronil byc gospodarzami na swoim ,wiec jak im jewrokolchoz granice otwarl rwali do niemiaszkow gdzie ich przygotowano do wspolczesnej kolonizacji polskich ziem.
  Zyga juz nawet edukuje dzieci gojowskie by niemieckim gospodarzom na ziemiach polskich sluzyli ,pelne niewolnictwo zbliza sie .
  Jeszcze tylko polski majdan stworzyc na wzor ukrainski i polskie euroregiony wschodni i zachodni gotowe do zasiedlenia przez muzulmanow .
  Zacznie sie tym razem „rzez lubelska” od wschodu i rzez „muzulmanska od zachodu.
  Wszystko zgodnie z planem moznych tego swiata .

  Polubienie

 25. czytelnik bajaj dalej baju baju . widzę ,że już trzecią flaszkę denaturatu rozpiłeś bo masz totalne zajawki czytelnik . Nie pij więcej , bo ci się Trump 20 stycznia zamieni w Hillary i sepuku popełnisz bidulko , bo preziem nie zostanie facet , który miał dziadka szwaba .
  Co do tytoniu , czy ja ci każę palić papierosy . Nie pal będziesz zdrowy ,a tytoń za komuny był dobrym biznesem pod warunkiem ,że miałeś go duzo i był zakwalifikowany do pierwszej klasy .
  ale czy ty miernoto w życiu widział liście tytoniu ? , jak ty gołej baby w życiu nie widział niezaleznie czy słowianki czy germanki . Ty żadnej nie widział .
  A ty w ogóle to był kiedykolwiek z kobietą ? ale taką prawdziwą a nie laleczką z lateksu , ktorą kupiłeś za talony .Taka się nie liczy .

  Polubienie

 26. ad czytelnik :
  Zyga PRLowiec moze byc tym z Wolynia po przemieszczeniu sie jego przodkow na lubelszczyzne ,tam faktycznie duzo tytoniu uprawiano a pozniej truto ludziom pluca .

  jeżeli ja pochodzę w Wołynia to ty z stąd . poznajesz swoje ziemie rodzinne ? poznajesz poznajesz , ale taka z ciebie ciota ,że nawet sobie żadnej Ryfki nie przygruchałeś , a ktora by cię chciała ?

  Polubienie

 27. „UZDROWI POLSKIE PRAWDZIWA POLSKA PARTIA NARODOWA . MOZE ZA 50 LAT . TYLE I ZEGNAM”

  A może za 100, albo za 200 lat. I żeby nie było wątpliwości ,co do czystości rasowej uzdrowicieli – będzie to partia elitarna, co najwyżej cztery osoby na krzyż…tfu…czworobok znaczy się. Cosik jak dzisiejsza „Zmiana”.

  Polubienie

 28. Prezes PiS Mówił:
  — Szanowni państwo, dzisiaj 80. miesięcznica, można powiedzieć, jubileusz działalności dla pamięci, dla prawdy. Dzisiaj po raz pierwszy mamy taką bezpośrednią próbę zakłócenia naszych uroczystości. Ci, którzy jej dokonują, mówią: „Działamy legalnie”. Tak, w sensie formalnym. Ale zapytajmy, czy legalne są cele, które sobie stawiają? Czy legalne jest odbieranie innym prawa do tego, by demonstrować, by się modlić. Czy legalna jest próba wyszarpania, zaniechania czynności procesowych, które są niezbędne w śledztwie smoleńskim. To wszystko jest nielegalne i trzeba to jasno powiedzieć. Ale to, co mówią ci ludzie, to przykład czegoś szerszego, co jest charakterystyczne dla tego wszystkiego, co mówią nasi polityczni przeciwnicy. O co chodzi, że jedni mogą innym przeszkadzać w realizacji prawa od demonstracji. To nic innego niż przyjęcie zasady, że kto silniejszy, ten lepszy. Ta zasada towarzyszyła całej III RP. Mówiono o liberalnej demokracji, a to był prymitywny darwinizm społeczny. My tę zasadę odrzucamy i będziemy odrzucać. W imię tego prowadzimy śledztwo i uczcimy pamięć tych, którzy zginęli. Wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej. Idziemy tą drogą. Zmienimy prawo tak, by każdy miał prawo do demonstracji i nie można ich było zakłócać. Możecie sobie państwo krzyczeć, co chcą, ale to oszustwo. My reprezentujemy prawdę, demokrację i wolność. Polska jest dzięki nam krajem wolności, jednym z niewielu w Europie.

  Prezes PiS uzdrowi Polskę juz teraz, od zaraz.

  l

  j

  Zapamiętajcie twarz najemniczki z filmu 4.40 minuta. W sądzie wręczała różę ze służalczym uśmiechem sędziemu, który wydał wyrok w imieniu Rzeczypospolitej i w argumentacji swojej użył sformułowania, które brzmiało tak: „w polskiej tradycji antysemickiej’ , według niego „polska tradycja antysemicka” miała wpływ na Piotra Rybaka, który spalił kukłę Sorosza.

  10 miesięcy więzienia za spalenie kukły Sorosa.

  ewinia

  Polubienie

 29. Ale Zyga przydupil z tym lalkami ,czyby tylko z takimi mial do czynienia jako parobek niemiecki ?
  Ciagle o tym samym nawija jak dziad pacierze na schodach w Lezajsku.
  Zyga jak dlugo bedziesz sie tak kompromitowal i to pod kazdym wzgledem ?
  Ty masz mieszana krew w sobie , a tacy najbardziej sie zeszwabili i zeszmulili dzis tylko im du.a na mysli ,przy tym uwazajac ,ze juz tak kazdy goj ma ,oczy cipa im zarosly,stara tez go pewno od cyca odstawila jak koza starego capa.
  A jakie to samochwaly te mieszance,zostalo im to od podstwowki gdy w kacie staly za gadulstwo.
  Zyga ty nic do tematu nie wnosisz ,tylko durny jazgot czynisz.

  Polubienie

 30. No dobra,obchodzcie miesiecznice,demonstrujcie ,przekrzykujcie jeden drugiego po zydowsku i juz wam powietrze ujdzie chocby jutro kiedy znowu „was podgrzeja” i nawzajem na siebie napuszcza .
  Ale Polska nadal jest niewolona i skubana z czego tylko sie da i to przez kogo,czym was karmia a czym truja ,wciaz dajecie sie tym zbojom ?!
  Na jutro zgotuja wam siarczysty mroz z wiatrem ,zalozycie sobie ogromiaste szale ,zawijajac nimi szyje i lud sobie znowu powyje az po Wilkowyje .
  Partie sie posprzeczaja i po wylaczeniu kamer zaczna klepac sie po plecach.
  Kto wygrywa,kto przegrywa wszystko jedno i na tym polega demokracji sedno.

  Polubienie

 31. Zyga przespales dyzrur ,nas juz jest PLUTON .
  2 i 3 druzyna (po za 1-sza lesnych dziadkow) to druzyny MLODYCH przygotujacych DESANT na wybrane pozycje wroga .
  Wiec co,ciebie tez bierze trwoga ???
  Wlasnie ogladalismy twoj filmek z Tel Awiwu ,kiedy i po co ty tam byl z rodzinka,odebrales premie ,czy 13-tke ?
  Zonka nie wyglada nam na zydowke ,choc mozliwe,ze na wspolczesnym foodzie moze miec taka figure.
  Zyga juz calkiem sie odslaniasz.

  Polubienie

 32. APA mlody przypominam dzis w poniedziałek jesteście zapisani na wizytę u psychiatry na Florydzie . Potem o 12.00 macie psychoterapię . Nie zapomnijcie wykupić leków , bo ostatnio coraz bardziej wam odbija .

  Polubienie

 33. PRIORYTETOWY CEL PSYCHOTERAPEUTY : PRZYWRÓCIĆ MIŁOŚĆ ARMII JUŻ ARMII – APA DO
  I1. SZMULI
  2. MIESZAŃCÓW
  3. SZWABÓW
  4. kALKSTEINA
  5. RYŻEGO
  6. WYŻSZEGO DUCHOWNEGO POLAKA .
  DŁUGOŚĆ TERAPII OKOLO 12 MIESIĘCY .
  OSTATECZNY CEL TERAPII – MUSI ZAKOŃCZYĆ SIĘ SUKCESEM KU CHWALE WIELKIEGO IZRAELA I MOSSADU .
  7. KOSZTY TERAPII – JEDNA WIZYTA I JEDEN SEANS – 50 USD .
  APA JAK CIE NIE STAĆ , DAJ TYLKO SYGNAŁ . WYSLĘ CI NA SKRILL LUB NETELLERA NA POCZĄTEK 200 USD . NA CZTERY SEANSE CI WYSTARCZY .

  Polubienie

 34. Admn jeszcze jedno :
  żeby takie brednie pisać to ile ty takich jointów wypalileś podczas majsterkowania . Przyznaj się bez bicia ha ha bu bu ha ha ha .

  cytat :
  „Społeczeństwo w swej masie ma pełne lodówki, samochody, kolorowe telewizory, wczasy nad morzem lub za granicą i w dupie hasła i wezwania jakie kierują do nich tz narodowcy. Z resztą hasła te są niesłyszalne gdyż ci tz. narodowcy nie posiadają zadnych środków masowego przekazu.”

  Polubienie

 35. Ad młodego – trzy ćwierci do śmierci

  Zyga przespałeś dyżur, nas już jest PLUTON.

  Ty major, zacznij hodować króliki albo kozy, w krótkim czasie uzyskasz stan posiadania szweja w wymiarze pułków, baonów, brygad, dywizji, armii i możesz wtedy wyruszyć na odsiecz Polsce, wyzwalając ją z rąk, okrutnych szmuli, szwabów i wszelkich mieszańców. Ty sam w szpicy, oczywiście na białym koniku, w randze marszałka albo generalissimusa, będziesz prowadził ,,żołnierzy” do boju! Naród polski będzie Ci dozgonnie wdzięczny za ten chwalebny czyn i ufunduje dla Ciebie specjalną nagrodę, dwa złote na loda.

  Oczywiście nasz pocieszny US-rajec, nie wie co oznacza słowo PLUTON, żyjący na co dzień z talonów, wyżebranych w miejscowej opiece społecznej. Kika kolejny raz, musi podszkolić majorka, żeby nie odstawał od najlepszych.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pluton_(mitologia_rzymska)

  Bywaj pocieszna nacirema

  Polubienie

 36. Zaproponowałbym także APA hodowlę królików . W piątek kupowałem dla mojego wnuczka I wnusi pysznego królika świeżutki świeżo ubity dałem 40 PLN .
  Ale czy ten APA ma pojęcie o hodowli królików ? Gdzie tam .
  Jego osiągnięcia to :
  1. Sex z lateksową lalą za 200 usd .
  2. Tropienie szmuli , szwabów i mieszańców .
  3. Awans z drużyny na brygadę dziadziusiów .
  4. Kupno jedzonka za talony .
  5. Lizanie rowka Trumpa ( nie przeszkadza ,że dziadziuś jego to zydek ) .
  6. Pisanie pierdół i odezw na tym forum od 7 lat .
  cóż za osiągnięcia!!!! . Żydowski nobel się należy !!!!!!!!!!
  APA złe wieści .
  Dziś Duda w tym roku 2016 bodajże juz po raz trzeci bądz czwarty w ciągu niecałego roku pojechal do Reichu . Przybije tam piątkę i da całusa Makrelowej . Jego żona uczyła przed prezydenturą niemieckiego w szkole !!!!!!!!!!!
  ATY CO APA NIC NIE ROBISZ ?
  DO BOJU !!!!!!!!!!! WSTAŃ MASZ JUZ BRYGADĘ .!!!!!!!!!!!!!
  RATUJ OJCZYZNĘ !!!!!!!!!!!!!!!!
  PATRZYSZ SIE TYLKO JAK POLSKI PREZYDENT JEZDZI DO SZWABÓW . A TY NIC ? GDZIE JESTEŚ ? RATUJ NAS . POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 37. To juz wszystko medrcy z doliny lubelskiej,mroznego Olsztyna i zakopianskiego komina ?
  Jezeli juz cala instrukcje trollowania wyczerpaliscie i smrod po was ostal sie ,kilka rymow ,w tym dla adminow ,wlacznie z kicia-micia,zyga fryga ,fajtulapa i ociapa:

  PRLowiec szwab z przydzialu
  chce pieniazkow do podzialu.

  Wiec kazdego juz poranka
  weszy,niucha i lapanka .

  Wlasnie rano uradzili
  by wojskowych wykurzyli.

  Z wojskowymi trudna sprawa
  w ich plecakach jest bulawa.

  Zolnierz to nie cywil banda
  nawet o tym wie juz Janda.

  Gdy zolnierza w drodze spotkasz
  szmula,szwaba bierze rozpacz.

  W gacie wali ,wlos sie jezy
  z czym podejdziesz do zolnierzy ?

  Zolnierz to kondycha wielka
  to nie szmata ,nie petelka.

  Z zolnierzami nie ma zartow
  oni sie nie boja parchow !

  Polubienie

 38. Kika22 gdzie ty tu majorow widzisz ,ty juz oslepl calkiem ,grzej sie przy zakopianskim kominku i puszczaj ostatnie gazy cieplarniane zgarbiony czlowieku.
  Nie strugaj wariata ,bo od tego jest w Olsztynie tata.

  Czarne wygrywa,biale przegrywa
  gra w trzy karty i portfel obdarty.

  Na naradach uradzili ,
  ze sie jutro beda bili .

  O co znowu ,co was gnebi ?
  czy brakuje wam golebi ???

  Macie nawet i jastrzebie
  sily u was tylko w gebie .

  Narod poznal was do kosci
  dzis to widac jak sie zlosci.

  Wy lysale,gole paly
  kitki sie wam juz ostaly.

  Wyjdzie taki na ambone
  wierzy w szmulowska mamone !

  Jutro wlasnie TRZYNASTEGO
  chcecie zginac do jednego ?

  Na nic partie i zrzeszenia
  Polska nie ma swego mienia !

  Ostala sie tylko ziemia ,lasy pola i ugory
  stawaj leniu,stawaj z nory.

  Wkrotce takze glod zawita
  leb zaleje okowita .

  POLSKA DZIS NIERZADEM STOI
  gardla muslim wam okroi !

  Polubienie

 39. Czy tą wojnę Rosja jest w stanie wygrać, czy przegrać?

  „Ubolewamy, że na razie nie możemy w pełni zapobiegać takim natarciom” — powiedział Pieskow zapewniając, że Rosja będzie kontynuowała walkę z terroryzmem międzynarodowym a także pomagać w tym syryjskim siłom zbrojnym.

  Gubernator Homs: Syryjska armia ewakuowała 80% mieszkańców Palmiry Dodał on, że „wypieranie” terrorystów z Iraku prowadzi do tego, że zaczynają tworzyć liczne ugrupowania i przechodzą do ofensywy w Syrii. Wcześniej źródło zaznajomione z sytuacją na miejscu poinformowało RIA Novosti, że z Palmiry ewakuowano mieszkańców, armia rządowa prowadzi zaciekłe walki na obrzeżach z terrorystami, którzy ponownie zajęli miasto.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612124409701-Pieskow-terrorysci-PI-Palmira/

  Polubienie

 40. Adm – Rosja jest wielka i zrobi z tych terrorystów syryjskich wiadomo przez kogo sponsorowanych z ich dup jesień średniowiecza . Putin to wielki mąż stanu ,a Rosja to potęga . Poczekajmy jeszcze troszkę .
  Trump o tyle dobry ,że będzie sojusznikiem Putina w Syrii i nasra wielkim gównem na banderowców kijowskich , skończą się pokrzykiwania Kalksteina w Kijowie i mordy pozamykają Chazarzy w Polin . Zobacz jak pozamykali ryje po wyborach . Tylko było ich stać na utarte schematy w stylu ” Mamy nadzieję na dobre stosunki z USA i ktoś tam Trumpowi podpowiedział ,żeby na odczepnego szczeknął ,że żydowski reżim w Polin to sojusznik USA .
  Prawda jest taka ,że Trump nawet nie wie co to Polin i gdzie coś takiego leży .
  Tutaj jakis plus dla Trumpa .
  Minus taki ,że będą mieć przesrane Palestyńczycy gdy Trump będzie budował wielki Izrael i go umacniał . Niestety coś za coś .
  W każdym to lepszy wybór niż Killary .
  Powitać od 20 stycznia . Scisły sojusz USrael – Rosja mam nadzieję . Gdyby Polin spłodzone przez żydów było normalnym krajem do natychmiastowej dymisji singer , Pacynka i Dudosław I Wspaniały , a że to nie normalny kraj to mamy to co mamy .
  Ważne 500 plus i napchać sobie mordy za to colą , drożdzówkami , czekoladkami , hamburgerami i jakoś będzie szło dalej .

  Polubienie

 41. Najbardziej smieszy mnie miarczenie i kwiki prosiaków z Kijowa i tych malutkich krajów jak Litwa czy Estonia jak im Rosja zagraża , a Trump ma z tego niezłą zabawę .
  Jego ostatnia wypowiedz :
  ” jeżeli Rosja wam tak zagraża to przenieście się do Afryki ” – Tutaj brawo Trump .
  A najbardziej kwiczała ta banderówka Nadija Sawczenko . Tak tak ta sama co to na zaproszenie żydorezimu miała wystąpienie w knesejmie , a potem żydorezim postawił jej dobry obiadek i pewnie pyszne winko .
  Zagadka :
  Na czyj koszt chazarzy robią takie poczęstunki ?

  Polubienie

 42. Podaje dane internetowe – Prawda nie wiem tak pisali internauci na wielu stronach .
  Gdy Orban był w Polsce pierwszy raz ( był też w Krakowie kilka dni temu , ale nie o tą wizytę chodzi ) obliczono , że balanga z Kalksteinem poczęstunek , alkohole kosztowały podatnika goja około 15 tys PLN . Warto wiedzieć ile podatnik zapłacił węgierski za podobną balangę na Węgrzech ( rewizyta Kalksteina ) . Warto by było wiedzieć , bo gdyby mniej zapłacił byłby mądrzejszy od gojów w Polsce , gdyby więcej były jeszcze głupszy od gojów w Polsce .
  Znane powiedzenie Polak , Węgier dwa bratanki wiadomo do czego ? tylko który bratanek mądrzejszy ,a który głupszy . Oto jest pytanie.

  Polubienie

 43. Zaraz pomór , a może smierc naturalna . Każdego to spotka ,a tu zaraz spiskowe teorie dziejów . Robaki każdego kiedyś zeżrą . Normalna rzecz .
  Facet umarł czy kilku . Moze za duzo wpierd…. słoninki , masełka , mięska czy ponad miarę bzykał w pewnym wieku to już niezdrowe . A w Polin żeby dowalić Rosji zaraz Syjon pisze ” dziwny pomór ” .

  Polubienie

 44. PRLowiec ….. Putin to wielki mąż stanu ,a Rosja to potęga…..

  A ja pisałem rok temu, że Putin wdepnął w syryjskie gówno i nie będzie wiedział jak z tego gówna wybrnąć.
  i popatrz jaki pech, wielki mąż stanu i wielka potęga się trudziła i po wielu miesiącach Palmyrę wyzwoliła.
  A ile to było hałasu, jaki sukces, jakie zwycięstwo i nagle klapa, dwa dni wystarczyło rebeliantom by rusków z Palmyry wykurzyć.
  To samo będzie z Aleppo. Po trzech miesiącach walk nastąpi wielka wygrana wielkiego Putina, a za jakiś czas znowu klapa i znów Aleppo wpadnie w łapy Ali baby i czterdziestu rozbójników i tak w kółko Macieja.
  Amerykance będą drukować dolary i opłacać frajerów którzy kochają strzelać. Na koniec kamień na kamieniu nie pozostanie i zapanuje błogi spokój, czyli ogłosi się zakończenie konfliktu bez wskazania na to kto wygrał a kto przegrał. Czyli ruski wrócą do siebie na tarczy jak z Afganistanu a amerykance ogłoszą, że wychodzą… jedną nogą.

  Polubienie

 45. „Dobra zmiana” przybliża nas do celu, wymienionego poniżej tylko czy chcącym ostać się przy polskim obywatelstwie zostanie to umożliwione przynajmniej na jakiejś wykrojonej części naszego kraju.

  Przede wszystkim, jako katolicy, musimy uznać, że Kościół katolicki jest Nowym Izraelem. W rzeczywistości, Katechizm Kościoła Katolickiego, powołując się na dekret Vaticanum II zatytułowany Ad Gentes, odnosi się do Kościoła w ten sposób, stwierdzając, że Jezus ustanowił Dwunastu Apostołów jako nasiona Nowego Izraela i początku świętej hierarchii(Pkt 877). Podobnie, w swoim pierwszym liście, Święty Piotr definiuje warunki dawniej zarezerwowane dla narodu żydowskiego a teraz odnoszące się do wyznawców Chrystusa, a więc wyraźnie wskazując kościół katolicki jako Nowy Izrael. Jesteś narodem wybranym, królewskim kapłaństwem , narodem świętym odkupionych ludzi (1 Piotra 2: 9). Wyraźnie widać, że tradycyjny katolik dostał do zrozumienia, że ten tytuł, Nowego Izraela należy do Kościoła.

  Całość tutaj
  http://www.dcdave.com/article4/031206.html

  Polubienie

 46. Kreml: „Żałujemy, że nie udaje nam się w pełni zapobiegać takim natarciom”

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612124409701-Pieskow-terrorysci-PI-Palmira/
  grylij

  16:06 12.12.2016 | -2 Ta porażka to hańba dla armii syryjskiej i rosyjskiej. Oni po prostu uciekali w panice, zostawiając w Palmirze czołgi syryjskie i rosyjskie samochody. Pamiętając o tym, że terroryści nie mają lotnictwa, widzimy, że dali oni tęgie lanie syryjskiej i rosyjskiej armii.

  ODPOWIEDZ grylijw odpowiedzi na Amos Harel(Pokaż komentarz) 16:08 12.12.2016 | -1 Amos Harel, Jak by nie była, to jeżeli Rosjanie i Syryjczycy dysponują lotnictwem i dają się zaskoczyć, nie po raz pierwszy, atakiem terrorystów, to oznacza, że armia syryjska jest tragicznie słaba, a rosyjska nie lepsza.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612124409701-Pieskow-terrorysci-PI-Palmira/

  Polubienie

 47. Kuż Adm to ty Nostradam jesteś .
  Chłopie Putin to miecz na Syjon , który po pijaku Jelcynie sprawił ,że Rosja to siła – potężna siła . Czego ty admin pleciesz jak papuga żydowską propagandę .Napisz ile ci płacą za pisanie bredni .Bądz obiektywny .
  Przypomnę ci jeszcze raz :
  drukowane . Bo ty admin nic nie ponimaju . Propagandę uprawiasz .
  Przypomnę ci fakty :
  1. Putin w 2016 roku wypierd… żydów z ministerstwa edukacji .Zmiana na stanowisku ministra . Żydzi już nie psują rosyjskich dzieci i młodzieży .
  2. Uratował zadek Assadowi i Syrię oraz Syryjczyków od zagłady .Gdyby nie interwencja Putina w Syrii syjoniści rozpieprzyli by ją jak Irak czy patriotę Kadafiego .
  3. Każdy Syryjczyk patriota kocha Putina .
  4. Putin nie mógł za 5 minut zrobić tam porządku mając przeciwko sobie syjonistów anglosaskich .
  Po wyborach w usraelu wszystko się zmieni . Za 5 minut rozpieprzy terrorystów i nie tylko w Syrii .
  5. Mamy świetny sojusz Chiny – Rosja . Syjoniści srają ze strachu przed nim . Trump coś zaczyna pierdzieć przeciwko Chinom , ale na razie tylko puszcza bąki . Zobaczymy co dalej będzie .
  6. Putin rozprawił się ze wszystkimi złodziejami żydowskimi , którzy okradali i niszczyli Rosję za życia pijaczynki Jelcyna , który przed śmiercią zrozumiał swój błąd.
  Mam wymieniać nazwiska tych żydów . Po co adm chyba głupi nie jesteś .Sam wiesz .
  I ty śmiesz śmiać się z Putina .
  Człowieku wbij sonie do głowy fakt : to jest polityk XXI wieku . Ponjał ?
  Jeszcze jedno . cudnie usunął banderowców jebanych z Krymu . Oni tylko mocni z siekierami w rękach .
  I co powstały tam bazy natowskie syjonistyczne – gówno powstały .
  NIECH ZYJE PREZYDENT ROSJI PUTIN 100 LAT
  PS – ILE RAZY OSMIESZAŁ NA KONFERENCJACH PRASOWYCH SYJONISTYCZNE SZCZEKACZKI – DZIENNIKARZYNY TO JUZ NAWET NIE ZLICZĘ .
  TO POLITYK XXI WIEKU . I DOBRZE ZE SZYKUJE SIE SOJUSZ TRUMP – PUTIN .
  SOJUSZ TRUMP – PUTIN – BARDZO DOBRA WIADOMOSC .
  TRUMP LUBI PUTINA – TO TEŻ DOBRE WIADOMOŚCI .

  Polubienie

 48. Zyga co wiedzial powiedzial .
  Admin go jurga do upadlego.
  I co z tego ?
  Ano to,ze obaj w ..uja leca.
  Sa za a nawet przeciw .
  Obaj posiedli szkoly bolka.
  Dla ozdoby maja kicio-lka.

  Polubienie

 49. Ad Juliusa

  „Dobra zmiana” przybliża nas do celu, wymienionego poniżej tylko czy chcącym ostać się przy polskim obywatelstwie zostanie to umożliwione przynajmniej na jakiejś wykrojonej części naszego kraju.

  Szanowny Juliusie, ten ,,ostatni” proces totalnego kłamstwa na Ziemi, trwa już od 36 lat (1980-2016 r.) realizowany przez globalistyczne rządy. Ale o tym napiszę innym razem jak mnie wena dopadnie.

  Co do szmuli, wygląda na to, że od kilkunastu lat, przeczuwając jakiś kataklizm, szczury uciekają z tonącego okrętu i m.in polskie (nie)rządy, bardzo ułatwiają im ten proceder.

  http://telewizjarepublika.pl/quotrozdajemy-izraelskim-zydom-obywatelstwa-jak-ulotkiquot,16442.html

  https://prawy.pl/5415-coraz-wiecej-zydow-z-polskimi-paszportami/

  http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html

  Naszych młodych obywateli (nie)rządy solidaruchów rozgoniły po całym świecie, (perfidny przymus ekonomiczny) a tu proszę, 3-2,5 mln mieszkań w 13 lat – pytanie, dla kogo!?

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-tym-razem-wybuduje-3-miliony-mieszkan-7474764.html

  W polskim prawie obrotem ziemią ,,hamulce” już zostały założone, czyżby pod przykrywką powrotu kołchoźników z kibuców i moszaw do Polin?

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 50. z zamieszczonego poniżej artykułu ze Sputnika można wnioskować, że po rocznej obecności Rosjan w Syrii zamiast wygranej szykuje się klęska i kompromitacja.
  Można by napisać Hitler kaput. (polityka Putina w Syrii)

  Syryjska armia opuściła pozycje w Palmirze, wycofując się na obrzeża miasta zajętego przez ugrupowanie terrorystyczne PI.
  Sukces terrorystów w punkcie szczytowym walk o Aleppo może poważnie wpłynąć na przebieg całej operacji – pisze portal lenta.ru.

  Islamiści rozpoczęli ofensywę w okolicach Palmiry na początku ubiegłego tygodnia. Pod koniec tygodnia zajęli pozycje na wschód, południe i północ od miasta, otaczając je półkolem. 10 grudnia terroryści zaatakowali miasto, lecz zostali wyparci, między innymi dzięki działaniom Sił Powietrzno-Kosmicznych Rosji. Był to jednak tymczasowy sukces: 11 grudnia syryjskie wojska wycofały się na zachodnie obrzeża Palmiry.

  Utracono także kontrolę nad znaczną częścią złóż ropy naftowej, będących obecnie podstawą potencjału energetycznego Syrii.

  Liderzy PI skutecznie wykorzystały skierowanie głównych sił rządowych do walki w Aleppo.

  Zajęcie Palmiry przez terrorystów to szkoda dla całej ludzkości Dla PI działania w Palmirze są sposobem na przypomnienie o swoim istnieniu na arenie politycznej, poprawę wizerunku w oczach sponsorów i złupienie sprzętu i broni.
  Ofensywa na Palmirę nie byłaby możliwa bez osłabienia presji na PI ze strony koalicji zachodniej.
  Z tego punktu widzenia natarcie irackiej armii na Mosul przy wsparciu Amerykanów zostało wstrzymane w odpowiednim momencie. Teraz już nie da się ustalić, co dokładnie przyczyniło się do podobnego rozwoju sytuacji wokół Palmiry — niepowodzenia wywiadu, który nie był w stanie wyjawić przemieszczeń terrorystów czy też brak reakcji Damaszku na informacje wywiadu, o ile takowe istniały.
  W ciągu doby setki terrorystów złożyły broń (WIDEO) Jest oczywiście, że o Palmirę trzeba będzie walczyć. Po pierwsze brak kontroli nad okolicami Palmiry bardzo uzależnia Syrię od importu ropy naftowej; ten ciężar spadnie na rosyjski i irański budżety. Po drugie, Palmira jest ważnym węzłem transportowym, łączącym zachód i wschód Syrii; kontrola terrorystów nad miastem ułatwi działanie formacji PI na zachodnim kierunku i będzie wymagała zwiększenia sił na zapewnienie bezpieczeństwa sieci dróg. Jednak obecnie najważniejsze jest odzyskanie kontroli nad Aleppo. Klęska ofensywy na Aleppo, jeśli teraz uwaga zostanie odciągnięta na Palmirę, może wyrządzić ogromne szkody. Natomiast przejęcie kontroli nad Aleppo pozwoli na zebranie większych sił wojsk rządowych niż grupa, którą dałoby się utworzyć teraz. Obserwując sytuację ze strony Rosji ważne jest uświadomienie sobie, że wojnę „na ziemi” w pierwszej kolejności prowadzi syryjska armia i lojalne wobec niej formacje, w tych warunkach pomoc ze strony rosyjskie grupy lotniczej nie może zadecydować o wyniku wojny. Zwycięstwa i porażki w wojnach zależą od działań piechoty, fizycznie kontrolującej miejscowość.

  Rijad apeluje o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego ONZ ws. Syrii Należy także zdawać sobie sprawę z tego, że syryjska armia to typowa armia arabskiego wschodu (aczkolwiek jedna z najlepszych) — ze wszystkimi wypływającymi z tego konsekwencjami. Sukces czy porażka dalszych działań zależy od tego, na ile Rosja jest gotowa nacisnąć na Damaszek. Trzeba zmienić sytuację, kiedy poważne reformy i szkolenie syryjskich wojsk lądowych aktywnie hamują realia procesu politycznego w kraju. Ta kwestia jest omawiana od samego początku kampanii. Potrzebne są zmiany również w rosyjskim podejściu do walki z PI i jego aktywnymi zwolennikami. Biorąc pod uwagę zależność stanu gotowości bojowej PI od ograniczonej liczby „specjalistów wojskowych”, położenie nacisku na likwidacji liderów przeciwnika, jak robią to amerykańskie i izraelskie służby specjalne może okazać się skuteczną taktyką. Do tego trzeba będzie się pogodzić z myślą, że nie należy spodziewać się partnerstwa z zachodnią koalicją (przynajmniej przed odejściem z Białego Domu obecnej administracji). W trwającej wojnie na Bliskim Wschodzie każdy może oszukać lub zostać oszukanym.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612124411976-Syria-Palmira-PI/

  Polubienie

 51. Jedno jest pewne, wojny w Syrii tymi środkami i metodami jakie są obecnie stosowane wygrać się nie da.
  Ale Putin jest zbyt miernym politykiem, żeby to pojąc.
  Utrata Palmyry, miasta w środkowej Syrii i podstawowej bazy zaopatrzenia w ropę, jest nie tylko porażką, jest kompromitacją sił zbrojnych Rosji, jej strategii, możliwości przewidywania i jej wywiadu.

  Z resztą ruski kompromitują się tam na całego, amerykancy i ich sprzymierzeni latają gdzie chcą i jak chcą, bombardują kogo chcą w tym nawet wojska syryjskie, ruski jak chcą gdzieś polecieć muszą najpierw poinformować o tym amerykańców a i tak dali się Turkom zestrzelić, bez żadnych konsekwencji czy odwetu.

  Polubienie

 52. Израильские аналитики считают, что российская сторона была недовольна недавним ударом по складу вооружения под Дамаском, и по колонне, которая якобы перевозила вооружение „Хезболле”. Это было две недели назад, израильская сторона не призналась в его осуществлении. Считаю, что такие вопросы должны подниматься после каждого удара, который израильская сторона не признает. Наверняка россиянам есть, что предъявить израильской стороне в связи с такими акциями. Возможно, в связи с этим и было сделано заявление.
  Читайте больше на http://www.pravda.ru/news/world/asia/middleeast/12-12-2016/1320093-gor-0/

  Izraelskie lotnictwol atakuje syryjskie składy broni pod Damaszkiem a ruskie S400 co? Nam strzelać zakazano?

  Polubienie

 53. Adm
  Idz pomajsterkować i nie trup dupy .
  Na przykładzie tego admina można stwierdzić jak demoluje mózg ludzki Polin i jego propaganda .
  Adm a kupił juz w parchatych marketach jedzonko na świeta
  nie ?
  to idz kup będziesz jeszcze wieksze brednie pisał .

  Polubienie

 54. Wczoraj usrael dokonał kolejnego darowania swojemu kumplowi Izraelowi najnowoczesniejszego uzbrojenia .
  Wiadomo do czego . Szkoda pisać .

  Polubienie

 55. PRLowiec
  Adm
  Idz pomajsterkować i nie trup dupy ….

  Ech dzisiaj nie mam jakoś ochoty na majsterkowanie. Muszę w końcu zrobić film z nagranego przez syna materiału filmowego z jego rodziną wczasów w Ustce, a jest tego na minimum 45 minut filmu
  No i zima się zaczyna i mróz na dworze więc czas pomyśleć o wiośnie. Co by tu na wiosnę wymyśleć?
  Może jakieś kółko dyskusyjne, albo filmowe.
  Wynajęłoby się małą salkę, kilka osób mogłoby się co najmniej raz w tygodniu w niej spotykać, o bieżących sprawach w polityce podyskutować przy włączonej kamerze, a później film na YT i na stronę WP.
  Może Kowalski i Chojecki dyskutować, moglibyśmy i my d…ę potruć.
  Ale czy są jacyś chętni do partycypacji w kosztach, zresztą niewielkich bo około 10 zł na pokrycie kosztów wynajęcie sali, chętni i odważni by coś do kamery powiedzieć co się w dobrej zmianie PiS podoba lub nie podoba, co się o KODziarzach myśli dobrego lub złego?
  No nie wiem, czy w narodzie jest jakaś siła, energia , chęć działania, czy tylko biadolenie, narzekanie, że brak mediów, że żydy rządzą ( bo jak Polak nie potraci to co się dziwić).

  kadr z video

  k

  albo w takim odcieniu

  b

  mają taką atrakcję w Ustce w postaci żaglowca

  Polubienie

 56. Adminie ,ty masz pomysly ,no i jestes wladca portalu medialnego lepszego niz jakies tam „sputniki” .
  W zwiazku z tym wesprzyj Adolfa Kudlinskiego w organizowaniu „armii cieni” ,wowczas i nasz juz powstaly z malej druzyny pluton wesprze was by Polske i Polakow dozbrajac i bronic Polski i Polakow.
  Minister Obrony Narodowej Antoni Maciarewicz obywatel polski pracuje nad tym jak zdegradowac generalow Jaruzelskiego i Kiszczaka (dobitnie to zapowiedzial,jest jego wypowiedz w scierwomediach),wiec adminie daj temat na poczaetek chocby taki :
  „Genralowie Jaruzelski i Kiszczak winni czy niewinni wprowadzajac tame rozlewu POLSKIEJ krwi ?”
  Podyskutujemy ,dostosujemy strategie,taktyke obronna do swych mozliwosci ,wesprzemy Adolfa na ktorego wydano wyroki.
  Czas nagli.

  Polubienie

 57. PRLowiec i inni ,staniecie w obronie Polski i Polakow przed nacierajacym wrogiem ?
  Piszecie sie do AC (Armia Cieni) ?
  POWSTAN POLSKO !

  Polubienie

 58. APA kogo masz na myśli? Tego co się bawi w przygotowywanie się na wojnę?

  komentarz z YT
  Właśnie żydopaństwo w Polsce skazało naszego preppersa na więzienie w sfingowanym procesie jak za starych stalinowskich czasów z żydobolszewią w tle.

  Polubienie

 59. APA Kudliński to dziwak i dzieciak.
  Chcesz Polskę odzyskać to pomyśl jak ją rozwinąć gospodarczo, jakie gałęzie przemysłu odbudować w pierwszym rzędzie, jak zrobić z naszego kraju fabrykę Europy, taką fabrykę która mogłaby konkurować z przemysłem niemieckim, francuskim, brytyjskim, jak nie wychodząc z UE prowadzić suwerenną politykę zagraniczną i gospodarczą. Zarabiać na handlu z Rosją i Niemcami.
  Jak odtworzyć polską armię uzbrajając ją nie w przeżytki typu czołg czy armatę, lecz naramienne wyrzutnie rakietowe.
  Na przykład partia ,,Kukiz 15” zgłosiła projekt by każdy obywatel miał prawo do posiadania broni.
  Zatem każdy Polak z kałachem pod łóżkiem i z wyrzutnią rakietową w piwnicy, a nie scyzoryki i siekiery jak to proponuje Kudlinski.
  Ale pierwsze to mądrzy gospodarni ludzie w sejmie i w rządzie Polskim i o tym możemy dyskutować przy kamerze w wynajętej sali.
  Jeśli są tacy którzy chcą i potrafią o tym rozmawiać.

  Polubienie

 60. Ad admina :
  DRUKOWANE:
  KTO NARZEKA ADM JA ? MAJĄC 1500 EURO NA MIESIĄC – NIEMIECKA EMERYTURA .
  PO DRUGIE ZROZUM WBIJ SOBIE DO ŁBA RZADZĄ GARBATE NOSY . zROZUMIEĆ CI TO CIĘZKO ?
  TY CHCESZ O PIS CZY KOD DYSKUTOWAĆ ?
  GDYBYS BYŁ MŁODSZY POWIEDZMY DO 40 – LEPIEJ BYS ZROBIŁ JAK BYS Z ZONĄ SIE BZYKNĄŁ I ONA BY BYLA ZADOWOLONA
  A DYSKUSJA O PIS CZY KOD O ŻYDACH ANGLOSASKICH CZY EUROPEJSKICH PO HU….JAKI SENS TO MA ? ONI O GOJACH DYSKUTUJĄ ? CHYBA TYLKO O TYM JAK ICH SKUTECZNIE OKRADAĆ ?
  WIESZ NA CZYM POLEGAŁA DZIAŁALNOŚĆ MATKI PEWNEGO WYSOKO POSTAWIONEGO ZYDA – BYLA PATRIOTKĄ I TO CO USŁYSZAŁA PODCZAS ROZMÓW W JEJ DOMU ŻYDÓW BYLO BARDZO CIEKAWE I WSZYSTKO TO SPISAŁA W PAMIETNIKACH I PRZEKAZAŁA GOJOM.
  JEDYNA ŻYDÓWKA PATRIOTKA I NIECH SPOCZYWA W POKOJU
  WIESZ KOGO TO BYLA MATKA ? JAKIEGO ŻYDA ? WIESZ WIESZ.
  zYDY DZIŚ DZIECIAKÓW UCZĄ JESZCZE O bERKU JOSELEWICZU . NIECH IM TAM BĘDZIE JEDEN ZYDEK NA MILON .

  Polubienie

 61. ad Adm
  Adminku co ty piszesz? . Żydy wszystko rozjebały a APA i jego drużynie każesz to wszystko naprawiać . Co on może adminie .
  To wszystko naprawi Polska Partia Narodowa za 30 – 50 lat . Patrioci przejma władzę i będą rządzić . Żadne Mossadowskie czy przebierańce w brudnych mundurach , żadne półmózki z ONR tylko prawdziwa partia narodowa , którą żyd nie będzie kontrolował .
  Ty od APA żądasz cudów .
  Nie rozumiem tych APA . Najpierw wyzwiska ,a teraz mnie wzywają do walki o Polskę w Armii cieni .
  APA szmula prosicie germanizujacego polskie dzieci o walkę o Ojczyznę ? Rozdwojenie jażni macie ?
  Najpierw przeproście brygado za podłe wyzwiska potem możemy mówić o pojednaniu majorze.

  Polubienie

 62. Ad admin
  Adm powiedz tak szczerze ile dziś browarów z Biedronki wypilesz ?
  człowieku nie pij tego .
  Chłopie myslisz ,że Chazar pozwoli mieć Polakowi broń ? co ty piszesz ?
  Przecież oni rozje… polską armię , bo bali się jedynie stamtąd jakiegoś zagrożenia gdyby to byla taka armia jak za Gomułki czy Gierka ( armia polska – ludowa ) .Dziś co to jest? najemnicy broniący interesów zydostwa anglosaskiego z daleka od Polski . Uzbrojenie : złomy F -16 , które dostarczono za Kalksteina i które juz wtedy się psuły podczas lotu do Polski . W dodatku nimi nie pofruniesz , bo kody mają Amerykanie .
  Benny Hill byl jedynie wtedy jak żydzi pozwolili się na tym przejechać Stochowi ,a ten dostawał orgazmu z tego powodu . Kabaret .

  Polubienie

 63. Popatrz na armię w której słuzyłem ja i mln Polaków i porównaj do dzisiejszych najemników gdzie generałami są sukienki klepiące razemz wojakami zdrowaśki i litanie .
  Pooglądaj i zrozum dlaczego chazarstwo nie chciało takiej armii :

  Polubienie

 64. Ad adm .
  gdzie ty chłopie zyjesz ? 10 BROWARÓW Z BIEDRONKI ZA 1.70 DZIŚ WYDOILEŚ NIE MA CO .
  Żyd ci takich gojów dopuści do władzy ?
  Jeżeli taki Polak się trafia ma na liście pozycję nr 10 i przejebany od razu jest na starcie .
  Chcesz cos dziś osiągnąc w polityce albo miec ciepłą posadkę polegającą na pierdzeniu w krzesło po drugim sniadaniu musisz byc szabesgojem .
  NIE MA INNEJ DROGI .
  CYTAT:
  „Ale pierwsze to mądrzy gospodarni ludzie w sejmie i w rządzie Polskim i o tym możemy dyskutować przy kamerze w wynajętej sali.
  Jeśli są tacy którzy chcą i potrafią o tym rozmawiać.”

  Polubienie

 65. Genralowie Jaruzelski i Kiszczak winni czy niewinni wprowadzajac tame rozlewu POLSKIEJ krwi ?”
  Podyskutujemy ,dostosujemy strategie,taktyke obronna do swych mozliwosci ,wesprzemy Adolfa na ktorego wydano wyroki.
  Czas nagli.
  APA DAJ SPOKÓJ . TYCH DWÓCH CWANIAKOW ODDAŁO WLADZĘ MASONERII ZYDOWSKIEJ , ABY RATOWAĆ SWOJE WLASNE TLUSTE DUPSKA .
  ZYLI W LUKSUSACH DO KONCA SWOICH DNI MAJAC WYSOKIE EMERYTURKI .
  OSTATNIM PRAWDZIWYM PATRIOTĄ BYŁ GIEREK I POTEM FINITO .
  A JARUZEL ZEBY BYLO SMIESZNIEJ JAK UMIERAL PROSIL O KSIEDZA . BIDULKA PEKŁ JAK GUSTAW HUSAK I NIETSCHE A TAK CWANIAKOWAŁ PRZEZ CALE SWOJE ZYCIE ,TAKI TWARDZIEL MIAL BYĆ . SZKODA COKOLWIEK PISAĆ .

  Polubienie

 66. APA nie zadawaj głupich pytań .Ty dobrze wiesz kto jest winny rozlewowi polskiej krwi . Dobrze wiesz . Podłota z ciebie , ale jednak patriota i inteligentny chłop .

  Polubienie

 67. Chlopcy ,dobrze sie zaczelo ,admin bez posilkow padl (zapewne filozof zaniemogl).
  PRLowiec zmiarkowal co jest grane na YT z co raz to „podstawianymi patriotami” i mozna mu przyznac racje ze z taka niemiecka emerytura zyje mu sie calkiem ,calkiem ale co Adolfa to sie potknal i to na obie nogi , malo co nie przydupil w sosne lub brzoze.
  O generalach Jaruzelskim i Kiszczaku pokolenie urodzone w tym czasie jak Stonoga i pozniej ma znikoma wiadomosc komu sluzyli i komu byli wierni,wiec teraz wszystko mozna dorobic w przestrajaniu zydowsko-niemeickim ,tym bardziej,ze obecnie zapanowala przyjaz polsko-izraelska z widocznym celem i osiagnieciami.
  Antek od obrony jak nie padnie na polu boju moze jeszcze duzo sobie zaskarbic u sw. Jaroslawa ale inna sprawa z Szydlowa,bo to prawie swieta za zycia ,no i jej ten placzliwy glos.
  Prezydent Duda ma ponoc dokonac cuda ale na to jeszcze jak Zyga twierdzi trzeba zaczekac pare dziesiatek lat.
  Dyskusja zaczyna sie rozwijac i zapewne potrwa .
  cdn

  Polubienie

 68. PRLowiec
  Mówią, że nie ma tego co by na dobre nie wyszło.
  I to się sprawdziło w twoim przypadku.
  Żeby ci roboty przy tytoniu nie odebrali, pracy i dochodów nie pozbawili, z polski za chlebem nie wygonili, to ty byś dzisiaj na emeryturze z KRUSu za 800 zł miesięcznie z biedą i nędzą tańcował, a tak popatrz jaką masz niemiecką EUroemeryturkę, że palce lizać i po rączkach całować tych co ci robotę przy tytoniu zabrali.
  Już bardziej skrzywdzili APA któremu ostatnimi dniami minister Błaszczak komunistyczne i agenturalne emerytalne kokosy obciął, znaczy się majorowską wysoką emeryturę otrzymywaną do tej pory za walkę z prawdziwą demokracją obecnych przy władzy. Ale on i tak doi i Amerykę i IIIRP i jeszcze pewnie dorabia przy szmulach i szwabach, wiec też nie narzeka.

  Polubienie

 69. Adm troszkę racji masz , ale powiem ci tak gdyby byłem zaczynałem tam robić były jeszcze mareczki . Po tym jak weszły parchate euro – bilderberg .Debil – kierowca byle jaki powiedzmy jakiegoś autobusiku miał minimum 1200 euro ( gdy ta parchata waluta tam weszła ) i beczał jak baran bo niby zdychał za to z głodu i na miesiąc nie starczyło .
  niemiecki Bild – pamiętam jak dziś czytywałem go ( badziew jak Fakt ) wyliczył mu wszystkie wydatki i oplaty i okazało się ,że bidulce jeszcze na czysto 100 euro zostało z tych 1200 Euro -a to minimum jak pisałem
  Potem były podwyżki .
  Admin sprytnie żeś to sobie wykombinował .
  To ja dzisiejszy dobrobyt zawdzięczam garbatym nosiarzom , który budując tu Judeopolonię zmusili mnie do wyjazdu , aby zapierd… w Reichu po 14 godzin na dobę , zero sexu a człowiek w sile wieku był . Zdrada zony u mnie nie wchodziła w rachubę chociaż ja ateista ,a kilku moich kumpli – katolików bzykało się tam na potęgę mając zony w Polsce . Nawet do tego doszło ,ze im na dziwki pożyczałem tak się wypszytaki z peniędzy ,a żeby było smieszniej to te dziwki nie wszystkie ,ale trochę ich było były Polkami . Pewnie tez mezusiów w Polsce zostawili ( ofiary zydowskiego kapitalizmu ).
  Przepraszam za język , ale nie chcę używac niemieckiego .APA wsciekły do mnie pisał wyraz określając po niemiecku bzykanie i dwa bledy w jednym wyrazie zrobił . Zle mu google przetłumaczyło .
  Bzykanie to słowo umiarkowane , bo język Polski jest strasznie brutalny jeżeli chodzi o te słownictwo .
  Dzis pod koniec dnia zadaleś mi lewy prosty tym postem .
  Jesteś górą .

  Polubienie

 70. A to ześ APA adminie dopierd……. miej litość adm . Nowe bokserki na allegro kupiłem i juz je ze śmiechu zalałem . Dobrze ze są pralki automatyczne .
  nie dziw sile . Stary facet a chodzi w bokserkach za 50 dych i jeszcze z allegro . A co ja gorszy niż młodzi .
  cytat”
  Już bardziej skrzywdzili APA któremu ostatnimi dniami minister Błaszczak komunistyczne i agenturalne emerytalne kokosy obciął, znaczy się majorowską wysoką emeryturę otrzymywaną do tej pory za walkę z prawdziwą demokracją obecnych przy władzy. Ale on i tak doi i Amerykę i IIIRP i jeszcze pewnie dorabia przy szmulach i szwabach, wiec też nie narzeka.”

  Polubienie

 71. Dziś adminku nie ma żadnej demokracji .To co jest to jest atrapa demokracji . Na Jaruzelskiego nie będę pisał ,że to żyd Margulis bo mnie tu zaraz APA rozpier….
  jak syjonistę z Kanady z forum Edwarda.
  UB , SB to produkt żydów czyli żyd żydowi teraz odbiera uposażenia .
  PRL mimo tego to było państwo , które broniło polskich interesów narodowych ( np rozwinięty przemysł ) i tego nic PRL nie odbierze .
  Za 30 lat ile ten Błaszczak będzie miał lat? . Powiedzmy 70 .
  Wtedy to jemu rządząca partia narodowa będzie zmniejszać wysoka emeryturkę .
  Podsumowanie :
  głupizny końca nie widać czy kwadratura koła ? oto jest pytanie .

  Polubienie

 72. To samo pomyślałem, że tych różnych Balcerowiczów, Busków, Kwaśniewskich, Tusków na stare lata będą po sądach ciągali za zniszczenia jakich dokonali. Tuska z pewnością już wcześniej za Smoleńsk.

  Polubienie

 73. APA w kwestii Jaruzela .Mi się kojarzy ze Smiersz . Daj mi teraz w ryj i napisz ,że powielam parchate bzdury .Słowo honoru leję na TV Historia i Szechtera , który tam pali fajkę i opowiada jaki ten PRL był zły i jakim on był bohaterem on i jego koledzy jako komandosi i jak ich Gomułka lał po dupach .
  daję słowo . wole oglądać koziołka matołka jak babka kiepska niż Szechtera .
  znalezli jeden filmik jak napierdo… Brezniew pijany pierd…. cos w Sejmie i tak to Szechter pokazywał .
  Widzisz Brezniew mial przynajmniej piekne żabki , a pan Szechter gieroj pił wódkę w Magdalence to chociaż kuz…. było się nie smiał ,bo było widac stan twoich ząbków panie Szechter . po prostu brrrrrrrrrrrrrrrr. dramat jak WTC po zamachu Bin Ladena i tu znak zapytania ?

  Polubienie

 74. odp Za 30 lat lat ich juz wtedy nie będzie na tym padole – naturalna smierć .im sie upiecze :

  To samo pomyślałem, że tych różnych Balcerowiczów, Busków, Kwaśniewskich, Tusków na stare lata będą po sądach ciągali za zniszczenia jakich dokonali. Tuska z pewnością już wcześniej za Smoleńsk.

  Polubienie

 75. Ad adm
  Kara dla Buzka – na dziś musi wystarczyć pokazanie mu przez Skibę wiele lat temu gołej dupy z zaschniętymi rupiami ( aby było smieszniej nie jestem pewny , ale Skiba chyba dostał order za swą dzialalność opozycyjną od Bula razem z Konio ) .
  Podobno Buzek nie wiem na pewno po tym zdarzeniu nie chodzil przez miesiąc na obiadki do najlepszej kucharki świata spokrewnionej z Ikonowiczem ( to ten grający rolę dobrego gliny ) , bo zli gliniarze to Balcerowicz np .

  Polubienie

 76. Ad APA-cza

  Piszecie się do AC (Armia Cieni)?
  POWSTAN POLSKO!

  Ty, APA-cz CIENIASIE, (sowo pochodzi od cień, cienie) wybierasz się z motyką na Słońce? Powodzenia ślepa Gienia… A słyszał ty, co to jest HYDRA LERNEJSKA i kto ją załatwił na cacy?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hydra_lernejska

  Oczywiście Hydra lernejska jest to tyko symbolika, przenośnia ale nie bój żaby, głupie współczesne ludziska, na przestrzeni lat, pozwoliły sobie wyhodować takie samo zwierzątko (czytaj bestię) jak starożytni idioci, które ssie krew i wypija wszystkie płyny ustrojowe z człowieka. Ich rozum nie pozwala zidentyfikować potwora, który ich ru… (wyraz niecenzuralny) aż do bólu, więc powstają takie idiotyczne pomysły jak np. Armia Cieni, które mają niby coś zmienić.

  OTO WSPÓŁCZESNA HYDRA LERNEJSKA I JEJ OBSZAR DZIAŁANIA, ZAZNACZONY KOLOREM ZIELONYM

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowy_Fundusz_Walutowy

  No to co APA-czyku, chcesz robić za Heraklesa/Herkulesa i masz w sobie tyle power-a, żeby to definitywnie zniszczyć?

  P.S. Warto sobie przypomnieć jak działa bestia.

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=406

  Bywaj pocieszna nacirema. Buziaczki i całuski dla ślepej Gieni

  Polubienie

 77. Ad vocem Hydry lernejskiej

  Jakby kto nie wiedział, głowami Hydry są światowe banki.

  P.S. Na mapce kolorem szarym są zaznaczone kraje, które się oparły przemocy bestii i dlatego mają przechlapane do kwadratu. Krajami tymi są: Korea Północna, Sahara Zachodnia i Kuba.

  Pozdrawiam

  Polubienie

 78. Kika 22 co by wart był człowiek bez marzeń
  Kikuniu nie chciałbyś mieć Haremu a strażnikiem tego Haremu byłby wykastrowany APA.
  Przecież to twoje marzenie .
  Starożytni Grecy wierzyli w Zeusa , który jako łabędz bzyknął piękną Europę .
  Dzisiejsi ludzie wierzą w Niepokalane poczęcie . nawet światli lekarze , którym powinno się za to zabierać dyplomy .
  APA wierzy w Armię cieni .
  Ja wierzę w partię narodową , ale za lat 30 .
  Trzeba mieć marzenia . Kto wie moze się spełnią .

  Polubienie

 79. Kikuniu nie chcialbyś miec teraz 20 lat i taką piekną pupeczkę w łóżeczku jak poniżej .Przecież chciałbyś. Także pozwólmy APA marzyć o Armii cienia .Najgorsze jest to jednak ,że Soros gdyby się dowiedzial o tym cieniu umarłby ze smiechu on i tak stary :

  Polubienie

 80. Adm poprawka :
  Dziś emerytura z KRUS na pewno większa niż 800 stówek .
  Niedawno pożyczałem pieniądze znaczy niedawno w lecie babci , którą ma taką emeryturkę KRUS . Powiedziała mi ,że ma na miesiąc 1150 pln i jest sama ( jak to naw wsi chłop dawno wykorkował , bo z reguły chłopy szybko umierają , a baby żyją że ho ho nawet do 90 , ale jak chłopa opierd…. co drugi dzien to nie dziwota ) .
  a jak ona narzeka ,że jej na nic nie starcza . Wyzywa wszystkich od skurw….. , a najbardziej Ryżego .
  1150 kużwa na jedną gębę i mało . Dla nich i milion byłoby mało . Marudy babskie .
  Wczoraj moja mi zapowiedziała ,że mam z nią jechać na grube zakupy , bo ona już się do świąt przygotowuje ( po co tak wczesnie to nie wiem ) potem juz mi kazała szybko zasuwać po nowy odkurzacz po jej się po 4 latach uzywania popsuł , potem kobita całymi dniami słucha Maryja i Tv Trwam .
  no to ile ja mogę jeszcze pożyć ? – 5 – 10 lat? , a moja kobita do 90 dojedzie .
  Do wiosny daleko ,zeby się wyrwać z domu do pracy na ogrodzie . Im starsza kobita tym bardziej marudna ględzi i ględzi , ale ty admin coś o tym wiesz .
  Babie za dobrze .Wszystko ma to i ględzi , ale jak kurek zakręcę to mnie wtedy już zamęczy na amen .

  Polubienie

 81. Adm poprawka :
  Dziś emerytura z KRUS na pewno większa niż 800 stówek .
  Niedawno pożyczałem pieniądze znaczy niedawno w lecie babci , którą ma taką emeryturkę KRUS . Powiedziała mi ,że ma na miesiąc 1150 pln i jest sama ( jak to naw wsi chłop dawno wykorkował , bo z reguły chłopy szybko umierają , a baby żyją że ho ho nawet do 90 , ale jak chłopa opierd…. co drugi dzien to nie dziwota ) .
  a jak ona narzeka ,że jej na nic nie starcza . Wyzywa wszystkich od skurw….. , a najbardziej Ryżego .
  1150 kużwa na jedną gębę i mało . Dla nich i milion byłoby mało . Marudy babskie . Wczoraj moja mi zapowiedziała ,że mam z nią jechać na grube zakupy , bo ona już się do świąt przygotowuje ( po co tak wczesnie to nie wiem ) potem juz mi kazała szybko zasuwać po nowy odkurzacz po jej się po 4 latach uzywania popsuł , potem kobita całymi dniami słucha Maryja i Tv Trwam .
  no to ile ja mogę jeszcze pożyć ? – 5 – 10 lat , a moja kobita do 90 dojedzie .
  Do wiosny daleko ,zeby się wyrwać z domu do pracy na ogrodzie . Im starsza kobita tym bardziej marudna ględzi i ględzi , ale tym admin coś o tym wiesz .
  Babie za dobrze .Wszystko ma to i ględzi .

  Polubienie

 82. „Ja wierzę w partię narodową , ale za lat 30 .”

  Za 30 lat wyłoni się na pewno partia narodowa. Pytanie tylko, którego narodu, bo jeżeli liberalizm w tym kraju się utrzyma (o co zabiega gorliwie taki KOD) to za 30 lat nie będzie już narodu polskiego. Wejdzie jakiś inny, bardziej żywy i dynamiczny etnos (śniady, czarny, żółty, niepotrzebne skreślić), a przyszli nieliczni „polacy” będą im służyć jako nawóz. Adm, dziadku, szczęściarz z ciebie, bo za 30 lat to Ty pewnie będziesz gryzł już ziemię i nie będziesz musiał tego wszystkiego oglądać. No chyba że z góry – z Nieba, razem ze
  św Pawłem i Markgloggiem.

  Polubienie

 83. Na poprawę humoru
  Auschwitz, kolejka pod prysznic, tłoczno, duszno, słowem… ścisk jak
  ch*j.
  Nagle jakiś żyd nie wytrzymuje, odwraca się i krzyczy:
  -Przestańcie tak napierać, bo się tu k***a wszyscy podusimy!!!

  Polubienie

 84. ad Juliusa :
  za PRL miałem fajną książeczkę pt ” Przy szabasowych świecach ” – tam dopiero były żarciki o zydach .
  W 1990 roku spaliłem , bo bałem się ,że mnie żydy za to posadzą .
  dobrze zrobiłem , bo dziś w 2016 dostałbym jak nic 10 miesięcy za czytanie tej książeczki .
  A od 20 stycznia ( zaprzysiężenie w usrael ) gdyby mnie na tym przyłapią będę sądzony w Izraelu Adolf Eichmann .
  Na szczęscie książeczkę spaliłem w 1990 roku . do kicia mi nie spieszno .

  Polubienie

 85. mogę polecić odwaznym hardkorowcom , ale nie wezmę odpowiedzialności za to jak was ABW złapie a jakiś zydowski sędzia dopierdzieli wam 10 miesięcy paki .
  Czytacie na własną odpowiedzialność .
  Polecam tą lekturę APA .
  http://allegro.pl/przy-szabasowych-swiecach-wieczor-drugi-i6644596073.html
  http://allegro.pl/przy-szabasowych-swiecach-horacy-safrin-i6646093974.html
  http://allegro.pl/przy-szabasowych-swiecach-humor-zydowski-zydzi-i6635687600.html

  Polubienie

 86. Rozmawiam z ludzmi , których znam i może to i dobrze ,że żyd rządzi takimi tłumokami drogi Juliusu .
  Powiedzmy sobie parę lat temu leciał sobie taki serialik ( babcie dostawały orgazmu jak go ogladały w tym moja zona .)
  Tytuł serialiku ” Plebania ” – codziennie od pn do pt .
  Zniknął szybko z anteny ,ale to juz mnie gówno obchodzi z jakich powodów .
  Pamiętam jak dziś jak mnie te babcie zaczepiały i płakały , bo im plebanię zabrano .
  Rozmawiałem z takimi babciami . Mniej więcej taka oto treść ”
  ” A jaki to był dobry ksiądz . taki wspaniały . Widzisz ty jakich my mamy wspaniałych księży ” .
  Tłumaczyłem to tym durnowatym babciom jak ksiądz Kaśce , że ten aktor grający księdza nazywa się Włodzimierz Matuszak i jak mu zapłacą to on nawet bandziora zagra , bo to aktor do wynajęcia .
  Na nic się to zdało , bo one mi na to durnowate babcie gadały :
  „Przecież on odprawiał msze . Dawał komunie ”
  Po tych argumentach zakończyłem dyskusję , bo dyskusja z idiotkami nie ma sensu żadnego .
  I DZIWIĆ SIĘ ZE TU ZYD RZĄDZI ?
  MOZE TO I DOBRZE . IDIOTAMI TRZEBA RZĄDZIĆ TWARDĄ RĘKĄ .

  Polubienie

 87. odp LUk
  Mylisz się Luk . ja będę oglądał z góry z piekiełka grając z diabełkami w rozbieranego pokerka a diablice będą nam robić streaptease . Mam nadzieję jednak że twój scenariusz się nie sprawdzi chociaż jest mozliwy .
  cytat”
  Za 30 lat wyłoni się na pewno partia narodowa. Pytanie tylko, którego narodu, bo jeżeli liberalizm w tym kraju się utrzyma (o co zabiega gorliwie taki KOD) to za 30 lat nie będzie już narodu polskiego. Wejdzie jakiś inny, bardziej żywy i dynamiczny etnos (śniady, czarny, żółty, niepotrzebne skreślić), a przyszli nieliczni „polacy” będą im służyć jako nawóz. Adm, dziadku, szczęściarz z ciebie, bo za 30 lat to Ty pewnie będziesz gryzł już ziemię i nie będziesz musiał tego wszystkiego oglądać. No chyba że z góry – z Nieba, razem ze
  św Pawłem i Markgloggiem.”

  Polubienie

 88. Wygra napewno kot prezesa.
  To zaczarowany kot.
  Natomiast KOD tego lysego z kitka ma juz przegrane ,bo ludziom przeszkadza w modlitwach.

  Polubienie

 89. Armia z ludu nigdy nie przegra ,bo zludu jest i lud broni .
  Co zas sie tyczy najemnikow to kazdy bez wyjatku dostanie w d.pe i zle skonczy .
  Tak wiec ludu roboczy glowa do gory ,ZWYCIESTWO NASTAPI !

  Polubienie

 90. odp czytelnik :
  O rety ale ten admin silacz !
  A moze to Zyga z lubelskiego ?

  pewnie ze Zyga . Tak się zyje chłopie jak się spozywa jedzonko ze swojego ogrodu chlebek z własnego pieca , a nie kupuje jak ty kaszanki za zydowskie talony w pejsatych hipermarketach czytelniku
  Ile ty masz lat ?
  60 , 65
  Przez to żarcie nawet swojej lateksowej lali nie dogodzisz , a ja jeszcze dam radę realnej ludzkiej nie zbudowanej z latexu ?
  Ponjał talonowa wyżerko

  Polubienie

 91. APA JEST PROPOZYCJA PRACY DLA CIEBIE NATYCHMIAST WRACAJ Z FLORYDY BO MIEJSC NIE BĘDZIE :
  do formacji Singera ( obrona terytorialna ma liczyć blisko 50 tys luda gojów ) zgłaszają się głównie bezrobotni – ofiary żydowskiego kapitalizmu .
  Ciągną do tej formacji masowo licząc na poprawę swojego parszywego losu zgotowanego im prawie 30 lat temu przez Jaruzela i żydów .
  Formacja powinna się nazywać i może w przyszłości będzie miała nazwę :
  FORMACJA OBRONY TERYTORIALNEJ SKŁADAJĄCA SIĘ Z BEROBOTNYCH OFIAR ZYDOWSKIEGO KAPITALIZMU – W SKRÓCIE FOTSSZBOŻ .
  APA SPIESZCIE SIĘ
  ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA .
  TO JEST KLASYCZNY PRZYKŁAD DLACZEGO TEN KRAJ POLIN TO BENNY HILL
  UWAGA : PRZYJMOWANI SĄ DO NOWEJ FORMACJI BEZROBOTNI NAWET JAK NIE MAJĄ ODPOWIEDNICH KWALIFIKACJI
  APA PRZYJEŻDZAJ MAJORZE .
  SINGER DA CI ZLECENIE , ABYS ICH UCZYŁ STRZELAĆ DO TARCZY Z KBKS .
  BUBUHAHAHA .

  Polubienie

 92. Hasło „500+ karabin” ma wielką moc. Jak się okazuje, do WOT zgłaszają się bezrobotni i ci, którzy zarabiają mało. Chętnych w ogóle nie ma jakoś szczególnie dużo.

  500+ karabin minus przyzwoitość — Wielkiej lawiny chętnych nie ma. Zgłosiło się około 100 kandydatów, z których większość to bezrobotni — mówi major Cezary Pązik z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Oświęcimiu. W innych regionach jest podobnie.
  Chętni nie ustawiają się w kolejkach. Eksperci krytykują MON, że przyjmuje do nowej formacji „na ślepo”, nie zważając na to, że kryteriów przyjęcia nie ma już praktycznie żadnych. Antoni Macierewicz postawił sobie za cel zebranie 35 tysięcy rekrutów do końca roku, a docelowo ponad 50 tys. do końca 2018. Kwalifikacje zdają się nie być przy tym jakoś szczególnie istotne.
  Dr Grzegorz Kwaśniak, pełnomocnik MON do spraw formowania wojsk Obrony Terytorialnej, mówi, że „zgłosić się może każdy obywatel, który przejdzie kwalifikację wojskową, która w 2009 r. zastąpiła pobór wobec zawieszenia obowiązkowej służby wojskowej i przejścia na armię zawodową”. Czyli każdy, kto nie ma problemów zdrowotnych uniemożliwiających służbę w wojsku, może zgłosić się na ochotnika do „prywatnej armii Macierewicza”.
  Na pytanie mediów, jacy kandydaci są przez WOT najbardziej pożądani, dr Kwaśniak odpowiadał: „Chodzi przede wszystkim o ludzi, którzy do tej pory interesowali się obroną terytorialną, są członkami różnych organizacji proobronnych lub harcerstwa i wszystkich ludzi aktywnych, patriotów, którym leży na sercu bezpieczeństwo Polski i chcą w jakiś sposób pomóc w trosce o siebie, swoją rodzinę i o Polskę”.

  Minister Macierewicz ma więc, co chciał — statystyki pokazują, że „w kamasze” wyłącznie ideowcy pragnący bronić ojczyzny. Szef MON płaci swoim ochotnikom 300 zł za samą gotowość bojową i 200 zł za ćwiczenia odbywające się w jeden weekend w miesiącu. To niezła gratka dla wszystkich bezrobotnych i wykonujących słabo płatne prace. Na razie nowemu rodzajowi sił zbrojnych grozi, że będzie składać się po prostu z życiowych nieudaczników.
  Tymczasem szef MON co do WOT ma wielkie plany: w czasie klęsk żywiołowych mają być do dyspozycji samorządowców, a podczas kryzysów militarnych mogą np. zwalczać grupy dywersyjne albo terrorystyczne.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polska/201612144424740-wobrona-terytrorialna-antoni-macierewicz/

  Chyba się zgłoszę na ochotnika, na wiosnę, wprawdzie mam zadyszkę, kaszel i astmę oraz kilka innych doligliwych dodatków ale 5 stów piechotą nie chodzi, a emerytura niewielka.

  Polubienie

 93. To z nich w większości będzie się składała nowa formacja Singera pod nazwą obrony terytorialnej ,a Putin gdy się o tym dowiedział to dostał sraczki ze śmiechu i Pieskow wołał wracza , aby przyniósł mu STOPERAN

  Polubienie

 94. ad adm
  Faktycznie juz w tym wieku zonie bachorow nie namachasz , aby się na 500 plus załapać do Maciory tez nie przyjmą . Przesrane masz admin.

  Chyba się zgłoszę na ochotnika, na wiosnę, wprawdzie mam zadyszkę, kaszel i astmę oraz kilka innych doligliwych dodatków ale 5 stów piechotą nie chodzi, a emerytura niewielka.

  Polubienie

 95. Co mają nie przyjąć, przyjmą, każdego ochotnika przyjmują, byle miał wigor i ochotę. Jednego takiego kowboja przyjęli co nawet obu rąk nie miał.
  Pyta go dowódca jednostki
  – Chłopie, a jak ty będziesz strzelał jak ty łap nie masz?
  A tamten mu
  – Z biodra
  No i przyjęli

  Polubienie

 96. A w kazdym pododdziale OT nie zabraknie klech, którzy przeczyczczą kieszenie ochotników z 200 zł. stosując stare sprawdzone zwyczaje jak ten z Nowej Soli.

  W kościele gminnym w pow. nowosolskim co środę rozdają wodę, za
  pomocą której można się oczyścić z szatana lub stosować ją
  profilaktycznie. Pod kościołem i w okolicy nie zaparkujesz wtedy
  samochodu, ludzie przyjeżdżają z całej okolicy.

  Polubienie

 97. Dlatego Julius tu rządzą zydzi , bo głupolami najłatwiej się rządzi i biznesy się na nich robi ,że hej .
  i daję głowę ,że większość to z wiadomej TV i radyja po ta wodę tam przyjechała.
  Ale mojej zonie o tym nie powiem , bo miałbym tak przesrane ,że musiałbym wsiadać w moje autko i zapierda…z nią po tą wodę i moze za to płacić ?
  a do tego koszta na benzynę niepotrzebne , strata czasu i sił .
  Jak ja z ta baba tyle lat wytrzymałem? , cóz miłośc to potęga .

  Polubienie

 98. Podobne rzeczy nie tylko w katolickim . Moja kobita oglądała z tydzień temu programik potem mi to opowiadała ze 100 razy jak to prawosławni tez rozdają jakąs wodę i pomaga ona jak człowiek silnie uwierzy ,ze pomoże . Potem mi pierdzieliła jaki slub jest piekny u prawosławnych i jak pieknie są tam panny młode ubrane .
  moja kobita chce mnie chyba wykończyć tymi opowiastkami , oj cięzko . Tylko się wódki napić .

  Polubienie

 99. Zyga ,kiedy ty sporzadniejesz,ciagle mu w glowie kobity i picie wodki.
  Zyga od wodki rozum krotki.
  Ty wiesz po co zyd na calym swiecie karczmy zakladal i zaklada ?

  Polubienie

 100. Ad czytelnika – szweja od siedmiu boleści

  Armia z ludu nigdy nie przegra, bo z ludu jest i lud broni.

  Wystarczyło 71 lat, które minęły jak jeden dzień i taka po ,,byku” amnezja, u PLUTONA z AP-palachów, że aż strach! Mejdżer-ek, czy ty wiesz co to jest LECYTYNA? To są takie specjalne delicje dla zmurszałych tetryków! Czemu tego nie zażywasz? Daj se siana z viagrą i gumowymi ,,SŁDKIMI” LOLITKAMI, bo ta droga prowadzi na manowce, a później do bram piekieł. Jakby co, to ja ciebie wcale nie straszę tylko udzielam dobrych rad po ,,starej’ znajomości!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lecytyny

  POWIADASZ WAŚĆ, ŻE ARMIA Z LUDU!

  Na przestrzeni wieków wiele takich pseudo-militarnych potworków powstawało i zawsze wielkie G z tego wychodziło! Weźmy taką pierwszą z brzegu, szwabską BURZĘ LUDU, znaną u nas pod bardziej swojską nazwą VOLKSSTURMU – i co z tego wyszło, jajco.

  1945: Das letzte Aufgebot: Der ,,Volkssturm”

  A taki Tadzio Kościuszek w randze naczelnika, który się ,,bawił” KOSAMI z wieśniakami pod Racławicami – i co, drugie jajco! Bardziej się przydał jako pożyteczny idiota, budując od podstaw US-rajską regularną armię wraz z drugim idiotą, gen. Kazimierzem Puławskim.
  Przypomniałem pokrótce skąd się wzięła wielka potęga militarna US-raiu, z którą ówczesny świat ma same problemy.

  P.S. Czytelnik, czy jak ci tam, weź na tapetę słowo ŻOŁNIERZ i zakręć pierwszymi trzema literami jak to robisz z kotem czyli kita na przodzie i powinno się ukazać diabelskie ZŁO, tak jak w słowach ZŁOto, ZŁOtówka, ZŁOdziej, ŻŁObek. Co do słowa LUDZIKI pisałem o tym w jednym z moich komentarzy, że pochodzi od łacińskiego słowa LUDUS i oznacza zabawę, grę. Po odjęciu przyrostka US zostaje LUD, LUDzie, LUDowy, LUDność, czyli zabawki w rękach rządzących. Mesjasz też się lubi pobawić zabawkami, schodząc z nieba do swojego LUDu – zBAWIciel.

  https://pl.wiktionary.org/wiki/ludus

  Bywaj pocieszna nacirema

  Polubienie

 101. Film jest zablokowany ale wystarczy skopiować adres, wrzucić do googla i zobaczyć na YouTube jak szwabskie dziadki odpalają panzerrurę (czytaj panzerfausta).

  1945: Das letzte Aufgebot: Der ,,Volkssturm”

  Pozdrawiam

  Polubienie

 102. kika22
  Ad czytelnika – szweja od siedmiu boleści

  Armia z ludu nigdy nie przegra, bo z ludu jest i lud broni.

  Tak sobie na stare lata myślę, że wszystkie powstania w tym tz. ludowe, tak naprawdę miały miejsce nie dla tego że lud tak chciał, czy dana grupa społeczna sobie zażyczyła buntu, ale że zawsze były planowane i inspirowane przez czynniki z zewnątrz, zatem przez obce rządy. Nawet w przypadku buntu kozaków pod wodzą Chmielnickiego jak można było wyczytać w ,,Ogniem i mieczem” był oddział niemieckich najemników. Zatem można domniemywać, że bunt był wspomagany przez dwór wiedeński bo przecież to nie Chmielnicki im płacił z własnej kieszeni. Czy inspiracja tego buntu także nie wyszła ze strony Wiednia?
  Że był tam han krymski i Tuhaj bej to wiadomo, też była obca ręka ( turecka) wspomagająca ten bunt.
  Zbuntowane kolonie brytyjskie w Ameryce Północnej były wspierane bronią i ochotnikami z Francji i z carskiej Rosji i różnego rodzaju awanturnikami w tym i z Polski ( Kościuszko i Puławski).
  Że Lenin robił za niemieckie marki a Trocki za dolary tak zwaną rewolucję październikową to wszyscy wiedzą.
  A nasza Solidarność opłacana dolarami?
  Zapewne tylko te rewolty i bunty się udawały które miały silne wsparcie i sponsorów z zewnątrz.

  Polubienie

 103. Panowie kiedyś ksiądz tłumaczył Kaśce jak pewne rzeczy się robi a ona nic nie ponimaju tak samo z wami .
  Mylicie Armię Ludową z pospolitym ruszeniem a to nie to samo .
  Armia ludowa była za PRL , ponieważ reprezentowała interesy ludu i państwa . Była złożona z prostego patriotycznego ludu . Gomułka wypier… z niej po 56 roku wszystkich żydów .
  Za Gierka podobnie , ale to skończyło się w sierpniu 80 roku .
  Jaka dziś jest armia w Polin ?
  Najemnicy odmawiający zdrowaśki pod generałami sukienkami , reprezentują interesy USA i żydobanksterów .( Patrz atak na Irak i przemówienie Kalksteina w sejmie ) .
  Tworzy się jakieś śmieszne formacje złozone z bezrobotnych ( a oni widzieli na oczy KBKS? ) .
  Armia ludowa reprezentuje interesy ludu swojej ojczyzny , a najemnicy interesy żydobanksterów pod wzniosłymi hasłami patriotyzmu za grubą kasę .
  Porównajcie teraz tą armię ludową sprzed 50 lat ,a dzisiejszymi najemnikami ze złomami F16 i formacją złożoną z bezrobotnych ofiar żydowskiego kapitalizmu w dodatku z gównianym nasieniem zepsutym od żarcia w żydowskich hipermarketach , bo nawet bachora nie potrafią zrobić , aby urwać garbatym nosom chociaż 5 stówek .

  Polubienie

 104. I znowu kika22 filozoficznie sie „wyMONdrza” i sieje wszelka dezinformacje posilkujac sie szmuloszwabska filozofia bytu.
  Wiec teraz filozofie i uczniu w jednej postaci napisze ci ,ze nie tylko durnote siejesz i ja poglebiasz ale stajesz sie zywym PSYCHOTROPEM i poltrupem.
  Wiec nie zalecaj gowna tego co sam bierzesz lub ci bez twej wiedzy aplikuja w starcze zwiotczale cielsko zas mozg lasuja ci juz na calego nawet w uniwersyteckich akademiach medycznych ZABOJCZEJ MEDYCYNY WSZECHSWIATOWEJ na zlecenie WHO .
  Takich to dzis doktorow wszelkiej masci naprodukowano na zydowskich i niemieckich uczelniach !
  Po to by wybic ludzi madrych rasy bialej i pozostawic przy zyciu rase panow .

  Polubienie

 105. LUDOWE WOJSKO POLSKIE z POBORU POWSZECHNEGO moze zapewnic OBRONNOSC SWEGO LUDU .
  Zadna inna naplywowa cholota KRWI MIESZANEJ ,ktora z kazdym dniem ZALUDNIA POLSKE nie da gwarancji POKOJU !
  Antki z rodow wiadomych i nieogolonych WOJSKA POLSKIEGO nigdy nie odnowia poniewaz obawiaja sie o swoja du.e.
  Oni szykuja oddzialy najemnikow w dodatku wg.poronionych planow jakis tam przeszkolonych w trzymaniu paly i tarczy z gazami i paralizatorami w drugiej lapie ,czyli nowe ZOMO zydopodobne.
  Do regularnego wojska szkolonego JEDEN ROK ,skoszarowanego i musztrowanego nalezy wcielac ZDROWYCH i SILNYCH POLAKOW !
  TO ONI MOGA ZAPEWNIC OBRONNOSC tak wewnetrzna jak i zewnetrzna w przypadku napasci na nas przez odwiecznych wrogow jakimi zawsze byli,sa ale juz nie powinni byc ZYDZI i NIEMCY .

  Czy Polacy na Zydow i Niemcow napadali i napadaja ???
  NIE !
  To zyd z niemcem zawsze szuka zaczepki i tworzy ,majdany,rewolucje az po wojny swiatowe.
  Tego juz tylko glupi nie dostrzega .
  SZMULU i SZWABIE WYNOS SIE Z POLSKI !
  Zyj gdzie chcesz ale po za Polska i tam sobie nawzajem do oczu skaczcie .
  POLSKA TO KRAJ i LUDZIE SPOKOJU i POKOJU !!!

  Polubienie

 106. Zgoda czytelniku .Ten Zyga się z tobą zgadza , a nie rok a półtora . Byłem 2 lata ale to jak dla mnie ciut za dużo .
  Widzisz czytelnik ja fajnie piszesz .

  Polubienie

 107. Czytelniku jeden z niewielu.
  Miej odwagę i napisz nam prawdę, piszesz z Florydy, z wigwamu Apaczów, czy z Polski, tylko nie ściemniaj.

  Polubienie

 108. czytelniku nie dopoweidziałeś o 40 tysiącach agentury Mosadowskiej i oni tu żadnego ZOMO nowego nie szykują . Ono juz jet od dawna ?
  A słyszał ty o takim prawie ,że na terenie Polin np ktoś z Mosadu czy Bundeswehry może dać ci w czapę i to zgodnie z prawem ? a znasz ty robaczku język Mosadu zeby zrozumieć takiego żyda jak bedzie krzyczał do ciebie w Polin ręce do góry .Nie zrozumiesz nie podniesiesz rączek i juz jesteś u świętego Piotrusia ty mój robaczku usraelski grubiutki z kaszaneczki na żydowskie talony .
  A goje co ? zadowoleni .
  Słyszał ty żeby jakiś agent Polin goj hasał po Izraelu uzbrojony po zęby ? słyszał ty żeby Kneset uchwalił takie prawo ,że gojowski agent może dać w czapę żydowi bez konsekwencji kiedy uzna to za stosowne na terenie Izraela ?
  Za Trumpa będzie jeszcze gorzej ty mój robaczku .
  A słyszał ty ,że parę dni temu dotarł do Izraela nowy najnowoczesniejszy sprzęt ( nie nie złomy F16 nie , które możesz zwiedzać w muzeach izraelskich .Coś znacznie lepszego coś takiego co tylko ma jedynie Izrael na zasadzie wyłączności .Żadne inne państwo ty moj robaczku .Chcesz wiedzieć jaki to sprzęt poczytaj robaczku niektóre internetowe portale nawet szwabskie niekoniecznie te z Usraela robaczku ty mój .

  Polubienie

 109. Admin nieważne skad pisze .Jak pisze mądrze to go pochwalę . Pewnie pisze on z Polski ale iP zmienił na usmańskie i cala tajemnica czytelnika .

  Polubienie

 110. Mnie chodzi o to czy ma odwagę napisać, że pisze z Polski, czy też w obawie że go szmule i szwaby namierzą udaje czytelnika z za oceanu.
  Co do …. parę dni temu dotarł do Izraela nowy najnowocześniejszy sprzęt…
  Są takie opinie jak niżej

  Gdy pada – ósmy cud świata – nie lata…

  F-35 – gdy pada, nie lata. Czy Trumpowi uda się go wyeliminować?
  Netanyahu jest wniebowzięty, a prezydent Izraela – Reuven Rivlin, uskrzydlony tym, co się dzieje, stwierdza: – „Samolot, który tu wkrótce wyląduje jest w stanie zmienić reguły gry. W naszym regione Izrael nie powinien dać się nikomu wyprzedzić”.
  6 godzin opóźnienia

  Rozlegają się oklaski, po czym wszyscy zaczynają wpatrywać się w niebo, w oczekiwaniu na dwójkę wspaniałych myśliwców, będących zdolnymi „zmienić reguły gry”. Mija jednakże 20 minut i wspaniałych mysliwców nie widać.

  Babione staje się nerwowy i zaczyna telefonować na wszystkie strony. Następuje niespokojna wymiana zdań pomiędzy nim i jedną z baz w południowych Włoszech (być może chodzi o bazę w Sigonelli), z której 2 śmiercionośne klejnoty powinny były wystartować.

  „We Włoszech jest mgła” – informuje Babione oczekujących. Wydzwania dalej i dodaje: -„We Włoszech pada”.

  Należy więc czekać, aż we Włoszech przestanie padać.
  W końcu – dwa F-35 przylatują do Izraela z 6-godzinnym opóźnieniem.
  ….Wojny wygrywa się – dyktując warunki, w jakich ma odbyć się konflikt. Tak więc należy zadbać o dobrą pogodę i porozumieć się z wrogiem, by pozwolił maszynie F-35 strzelać jako pierwszej (…), po tym jak – opalona izraelskim słońcem – zdołała wystartować”.

  State-of-the-art F-35 jets bound for Israel grounded by bad weather
  http://edition.cnn.com/2016/12/12/politics/f-35-jets-delayed-israel-ceremony/index.html

  Tu należy dodać – pod warunkiem, że F-35 nie będzie miał do czynienia z S-400. Jako że – jak oceniły samolot australijskie siły lotnicze – „niewidzialny” myśliwiec bombardujący, o którym mowa, jest w stanie dolecieć do miejsca, gdzie ma bombardować, „ale nie ma zdolności do szybkiej ucieczki z tego miejsca – ze względu na ograniczenia dotyczące jego prędkości. Natomiast znakomicie nadaje się do tego F-22”.(…)

  F-35 to nie myśliwiec. To obraz upadku Zachodu.

  F 35 non è un caccia. E’ il Tramonto dell’Occidente
  http://www.maurizioblondet.it/f-35-non-e-un-caccia-e-il-tramonto-delloccidente
  Podczas prób, w lecie 2015 – F-35 okazał się być słabszy od podstarzałego już F-16, a więc od samolotu, który F-35 powinien zastąpić.
  Natomiast zapalenie się w roku 2014 jedynego silnika, jakim dysponuje F-35 – Pratt&Withney – spowodowało, że Pentagon odroczył wszystko w oczekiwaniu na ulepszenia….do „wad odziedziczonych ” z powodu „software Block 3i”, dołączyły „nowe problemy ze stabilnością” samolotu.

  A ruskie hulają w obłokach

  Polubienie

 111. Adm dziękuję za info , coz ja się bidak opieram tylko na syjonistach z Reichu to takie info podałem . Dziękuje za twoje informacje .

  Polubienie

 112. Na spec.zyczenie admina odpowiadamy :
  Kiedys pisalismy z Florydy ale ta jest juz dla nas minionym echem,tym bardziej,ze przeznaczona na „podtopienia”
  Obecnie piszemy skad tylko nam sie daje i korzystajac z odpowiedniego sprzetu i korzysci danego servera.
  Dla nas waznym jest przekazanie PRAWDY prostym jezykiem dla „dwuzydzianu polakow” ale nie tylko , a przy tym dajemy odpowiedzi na wszelkie pytania ,w tym dotyczace „kto kim jest” tak w sieci jak i w realu.
  Nasze rozpoznanie jak dotad jest trafne w 80%.
  Znamy kazdy portal polsko-jezyczny ,znamy gospodarzy tych portali ,jak i cala sluzbe danego portalu.
  Prosze nie zapominac,ze nadal jestesmy WOJSKIEM POLSKIM choc w roznych stanach – czynnym ,w rezerwie i spoczynku.
  Dzialamy na rzecz POLSKI i POLAKOW !
  Wrogow sie nie obawiamy ,mamy wielu „aniolow strozy” ,wspiera nas BOG STWORCA,posilki sle KOSMOS i DUCHY SWIETE .

  Polubienie

 113. No APA, żebym był przy komputerze jak to pisałeś to już bym wiedział gdzie jesteś i z jakiego domku czy bloku piszesz.
  Mam takiego ,,szperacza’ program, który potrafi namierzyć zarówno komputer jak i laptopa.
  To mnie co nieco kosztuje , już drugi dzień z rzędu za niego płacę, ale swoją ciekawość wkrótce zaspokoję. Bez obaw, nie podam namiarów na ciebie i twoją drużynę, co najwyżej obejrzę sobie jak mieszkasz , może nawet co robisz jak wyjdziesz na zewnątrz ( to dodatkowy koszt)

  Polubienie

 114. Przeciez juz sam wyzej znalazles dowod i zapodales ,ze nasz owczesny przelozony gen .W.Jaruzelski stal sie ofiara tych ,ktorym prawda zawsze obca byla .
  Dobrze wysluchales tego co doc.Kossecki mowil ,posluchaj jeszcze raz.
  Moze zrozumiesz kim byli tacy patrioci jak Gomulka ,Jaruzelski i inni,czego dokonali a czego dokonac nie mogli.
  Do obu bramek grasz ?
  Uwazasz ,ze LWP bylo jakas hasbara ?
  Zdrowy jestes na umysle ?
  Wygladasz na wyszkolonego prowokatora ,myslisz,ze ktos wpadnie w twoje sidla .
  Nie doczekasz sie tego tak ty jak i admini pseudopolskich portali.
  Wiesz przeciez o tym ,ze w partiach politycznych jest najwiecej zlodzieji .
  W PRL tych partii bylo tylko trzy z czolowa PZPR a obecnie jest ich trzykrotnie wiecej i zlodziej na zlodzieju jedzie ,a gdy mu sie pod ogonem pali sypie jeden drugiego .
  Szkoda ,ze Polakow nie stac na to aby te partie rozgonic na cztery strony swiata !

  Polubienie

 115. Czy ty PRLowiec Zyga i inni wiesz,ze w LWP bylo TRZY PROCENT kadry bezpartyjnej ,ktora nie dala sie zlamac POLITRUKOM ?
  Czy ty wiesz,ze tacy jak my w APA w rece nie wzielismy po dzis dzien zadnej legitymacji partyjnej ?
  A moze o tym cie sluchy doszly,ze zdejmowalismy w stanie wyjatkowym zwanym niefortunnie stanem wojennym, czerwonych komuchow w pewnycch rejonach ze stanowisk sekretarzy partyjnych ?
  Takze innych prowodyrow z SD i ZSL ?
  To zrobili ZOLNIERZE LWP pod d-twem gen.W.Jaruzelskiego ,dlatego jeszcze nawet na pogrzebie generala te hieny darli psyski nawet na cmentarzu,a dzis chca generala degradowac antki brodate.
  Jeszcze na trupie chca zemsty ZDRAJCY ,ZLODZIEJE ,SZUBRAWCY PARTYJNI !!!
  Zapamietajcie :
  GENERAL WOJCIECH JARUZELSKI BEDZIE MIAL W POLSCE stawiane POMNIKI ,
  choc swietym jak inny zdrajca narodu polskiego z rodow przebranych nie zostanie.
  Czesc i chwala gen.W.Jaruzelskiemu i LUDOWEMU WOJSKU POLSKIEMU,
  ktorzy zapobiegli przelaniu POLSKIEJ a takze zydowskiej krwi w latach 80-tych ubieglego wieku !!!

  Polubienie

 116. Tak tak Zyga służył w armii Gomułki potem został zwerbowany przez Mossad
  Jaruzel to jest śmietnik historii – dobry kumpel Szechtera . on i jego kumpel pierwszy bezpieczniak ratując swoje dupska sprzedali Polskę bandziorom a najpierw w podły sposób Gierka usunął w przewrocie .
  Ten twój jaruzel tak był mocno umocowany w ZSRR ,że nawet Gomułka popuszczał na jego widok , bo armią rządził Jaruzel na polecenie Moskwy .
  Gomułka armii nie kontrolował .
  Pierwszy w PRL rządził tak samo jak dziś Maliniak , który lada chwila będzie świętował chanukę przy pięknym uśmiechu zony żydówki oraz koszernym wyższych duchownym i żydków .
  Gomułka dostał zielone światło w 56 na tyle co mógł co je wykorzystał aby osłabić żydostwo w Polsce . Gierek to już był ciota . Dzieła Gomułki nie dokończył zresztą on sam mówił ,że się na pierwszego nie nadaje i po 90 roku kajał się w żydowskim mediach ,że on tak naprawdę w 68 roku nie chciał obrażać syjonistów na wiecach i powtarzać słowa Gomułki , ale tak mu jakoś wyszło .
  Pomimo to jednak Gierek sporo zrobił dobrego za co dla niego szacunek a że to była pipka to Kania pod nim kopał dołki i tak się skończyło jak się skończyło dla niego .
  Zresztą Gierek przestał cokolwiek kontrolować już pod koniec lat 70 . Dupa mu się gotuje a on sobie jedzie na urlop do Soczi a Kani tylko w to graj .
  Niech chce pisać ,że jaruzel to zyd Margunis bo APA orgazmu dostaniesz ze złości , a bajki to niech sobie opowiada Toronto u Edwarda bo to bajkopisarz .
  Jaruzel dzialał w Smiersz a Kossecki na to bo Jaruzel wtedy nic nie znaczył i był młody .Baju baju będziem w raju .
  Dla mnie jaruzel to zwykły zdrajca zaprzyjażniony z Szechterem .
  Gdy twój jaruzel APA tylko trochę żle się poczuł piernął zaraz wiezli go do luksusowego szpitala z wygodami i pieści go tam jak dziecko
  Jak myślisz kto pierwszy odwiedzał Jaruzela w szpitalu i dawał mu dziubka ?
  BOLEK APA OCZYWIŚCIE . TO BOLUŚ BYL PIERWSZYM , KTORY GENERALA W SZPITALU ODWIEDZAŁ GŁUPOLU JEDEN . ZAPOMNIALEŚ O TYM APA ŻABEŃKO TY MOJA .
  Gdy jaruzel umierał wołał księdza jak Husak bo bidulka chciał się wyspowiadać . Jak myślisz czemu . Dobrze wiedział ,że wpierd…. Polskę w gów… oddając piątej kolumnie władzę i jest odpowiedzialny za masę ludzi , która sobie odebrała życie z powodu braku pracy i ogólnej ruiny kraju . On do tego ręce przyłożył .
  Zobacz APA ile było wyższych koszernych na pogrzebie jaruzela . Tyle samo a nawet więcej niż podczas pogrzebu Lewartowa .
  Jak myslisz czemu ich tyle było na pogrzebie Jaruzela . Kto najbardziej skorzystał na sojuszu władzy z piątą kolumną? aby nie sukienki . Mieli za co dziękować generałowi .
  Dla mnie jaruzel to zdrajca i h… z nim .

  Polubienie

 117. A pomniki jaruzelowi bedą stawiać dzieci z tej piątej kolumny zydowskiej co to za Gomułki organizowała sobie głodówki w Kosciolach .
  no i słowa szechtera
  ODPIEPSZCIE SIE OD GENERAŁA PODCZAS POBYTU OBU GAGATKÓW WE FRANCJI .
  APA ODPOWIEDZ DLA KOGO TY PRACUJESZ I KTO CI PLACI ZA ROBIENIE ZAMĘTU .

  Polubienie

 118. 7 LAT SIĘ TU PRODUKUJESZ – PIERD…. O DUPIE MARYNI I JA MAM UWIERZYĆ ,ŻE TY TO ROBISZ ZA DARMO ? ZA FREE ? KTO CI PLACI ? ILE WYCIĄGASZ ?

  Polubienie

 119. „Że Lenin robił za niemieckie marki a Trocki za dolary tak zwaną rewolucję październikową to wszyscy wiedzą.”

  Jacie, toż to obraza uczuć religijnych niektórych osób tutaj piszących.

  Polubienie

 120. LuK
  ale robili w dobrej sprawie i wierze
  …dla dobra ludzkości
  ….i rodziny cara Mikołaja

  Podobnie i Jaruzelski
  ….oddał władzę Rokefffflerowi i papieżowi JPII
  ….też dla dobra ludzkości

  Polubienie

 121. Żałosne wypociny-bździny politycznego ignoranta-dyletanta. „Przebić się do polityki” – już jeden taki był, co chciał funkcjonować w systemie, w którym to Srul rozdaje karty. Też chciał zmieniać na lepsze. Nazywał się Lepper. A drugi, co chciał założyć partię polityczną w ramach tzw. „demokracji” już 7 miesięcy gnije w lochu. Nazywa się Mateusz Piskorski. Coś jeszcze admin nam napierdzi, żeby tracić nasz czas?

  Polubienie

 122. to APA daj mu stoperan . Wuju po czym ty tak charczesz ? Nie liż lateksowej lali tam gdzie nie trza i nie bedziesz charczał .

  Polubienie

 123. Swoją ścieżką to nawet fajny obraz – to przecież jest, bardzo wyraźnie rysująca się koalicja antyUSraelska w Europie (Do której nasza „kaczka” została, „z przyczyn wiadomych tylko dla dla „Wprost” dorysowana).

  Powyższy obrazek warto porównać z obrazkiem medalu jaki w USA w roku 1932 wybito na cześć pokonania Wielkiej Depresji, spowodowanej przez Żydo-anksterię kontrolującą nowojorską giełdę:

  czyli w Europie, tej Zachodniej, zapaliło się – no nie powiem, że czerwone, bo mnie zaraz posądzą (i słusznie), żem komunista – światełko dla ustroju społecznego mniej uzależnionego od Raka Nowego US(Iz)raela:

  A przy okazji, warto sobie poczytać, co ta pani Irina Caesar (o 19 lat młodsza ode mnie) wypisuje na temat SWASTYKI, którą koniecznie PRAWOSŁAWNI winni zrehabilitować:

  КРЕСТ ГАММАТИЧЕСКИЙ — ЭТО ТЕТРАГРАММАТОН / CRUX GAMMATA IS TETRAGRAMMATON

  Essay is written in English and in Russian / Эссе написано по-английски и по-русски

  English translation is below each chapter

  https://irenecaesar.wordpress.com/tag/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B2-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B8/

  A to znak na automobilu cara Mikołaja II:

  Przynajmniej symbolicznie możemy się pobawić – w naszym zaawansowanym wieku – z okazji obecnych Antyhellenistycznych (czyli PrzeciwRozumowych – MISOLOGOS) Świąt Hanuka:

  Polubienie

 124. KAŻDA SZANUJĄCA SIĘ GWIAZDECZKA NIE MOŻE BEZ KOŃCA, SAMOTNIE SIĘ SZLAJAĆ PO NIEBOSKŁONIE, MUSI KONIECZNIE DOŁĄCZYĆ DO INNEGO GWIAZDOZBIORU ABY UTWORZYĆ JEDNOŚĆ!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 125. Jest i taka ocena tego, co się dzieje w Syrii. Jakby za Putinem stał jakiś „hamulcowy”, pilnujący aby się zbyt daleko „nie wychylił” Panu Świata (hebr. Adon Olam):

  (kopiuję za „marucha ekspress):

  banaco said
  2016-12-15 (czwartek) @ 20:25:40

  Wpisów trochę przybyło, a niektóre wprost odnoszą się do mojego – zatem czuję się w obowiązku trochę go uzupełnić. Swoją ocenę bieżącej sytuacji geopolitycznej (chociaż na przykładzie Syrii i niedawnego wyzwolenia Aleppo) przedstawiłem bez satysfakcji – jeśli ktoś odniósł odmienne wrażenie, to sam sobie winien… Niewiele sobie z tego robię, gdyż już bywało, że po jednym „nieortodoksyjnym” wpisie widziano we mnie prawosławnego -teraz imputuje mi się zamiłowanie do westernów (czyli mordobicia?) i takie tam…
  Wyjaśniam więc: Rosja wkraczając do Syrii przyjęła na siebie rolę siły wspierającej legalną władzę państwową (prez. Asad), oraz obrońcy jedności i niepodzielności państwa. Po incydencie z SU-24 wzmocniła obronę terytorialną Syrii tak, że miała pod kontrolą ponad 60% powierzchni kraju i zajmowała dwie bazy wojskowe: Tartus i Hmeimim. W tym czasie „przyjaciele Syrii” oficjalnie na terenie kraju nie byli obecni… Do końca marca br. postęp sił rządowych był sukcesywny, a adwersarze się odgrażali, klęli, chcięli negocjować itp. Po oswobodzeniu Palmiry moglismy nawet oglądać (i słuchać) koncertu filharmoników ze starozytnych ruin. I ku zdumieniu wielu Rosja wycofuje swoje wojska (lwią ich część)… i co teraz mamy?
  Tak jak w tym pierwszym okresie można było niemal na bieżąco oglądać infografikę na Sputniku (RiaNovosti) z postępami w oswobodzaniu kraju, tak teraz ostatnia jest z października – dodać sobie całą niemal prowincję Homs i Palmirę (po ostatnich wydarzeniach) i mamy kraj podzielony na trzy niemal części: cała wschodnio-centralana jest w rękach bandziorów, półnpocna w rękach Kurdów i Turków, a rządowa… Po ataku na Palmirę Syria została bez własnej ropy… A z kim Rosja negocjuje ewakuację bandziorów z Aleppo? z Turcją… czyli Erdogan wysunął się na pierwsze miejsce spośród „przyjaciół Syrii” mimo wielu przyjacielskich uścisków dłoni z Putinem i obietnic o przyjaźni i współpracy… A ile teraz w Syrii jest baz NATO, USA, Turcji mimo wielu rosyjskich ostrzeżeń ? Przestali się bać…
  Jeśli moje obawy są słuszne, to z „Tureckiego Potoku” też nic nie będzie – Zachód prowadzi przeciw Rosji „polowanie z nagonką”, jak to uprzednio nazwałem, czyli najbardziej brutalny i pozbawiony wszelkich zasad etycznych… wszystkie chwyty dozwolone. Układanie się z takim przeciwnikiem jest obarczone sporym ryzykiem.
  Ktoś mądrze kiedyś powiedział (chyba któryś Car): Rosja albo będzie światowym mocarstwem, albo nie będzie jej wcale…
  To wszysko, co mam do powiedzenia w tym wątku.

  Polubienie

 126. To co Adolfek wam sie marzy ?
  Niedoczekanie wasze ,to se ne wrati.
  Teraz bedzie inna rzeznia .
  W pierwszej kolejnosci pojda tluste podgardla ,cos jak u „bolkow zdrajcow”.

  Polubienie

 127. Ad czytelnika

  Oooooo, odezwał się ,,MĘDRZEC” z US-raju, a raczej ,,przemądrzała” US-rajska MANTYKA!

  http://sjp.pl/mantyka

  Niedoczekanie wasze ,to se ne wrati.

  Powiadasz WAŚĆ, że to wszystko ne wrati, a mnie się wydaje, že se vrací a zpět jebnie i wszyscy się bardzo zdziwią!

  Czytelnik, chcesz podyskutować o SYMBOLICE jak ty nie masz o niej bladego pojęcia? Tego przedmiotu nie uczą w żadnych szkołach i tutaj musisz się zdać na własne siły, a przede wszystkim na własną wiedzę i wyobraźnię.

  Czytelnik, Kohelet też wyraźnie mówi o tym KÓŁECZKU, które cały czas się powtarza i nic nie ma nowego pod słońcem!

  PRZEDSTAWIA TO SŁOWNIE, A NIE SYMBOLICZNIE CZYLI RYSUJĄC KÓŁECZKO!

  9 To, co było, jest tym, co będzie,
  a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie:
  więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem.
  10 Jeśli jest coś, o czym by się rzekło:
  ,,Patrz, to coś nowego” –
  to już to było w czasach,
  które były przed nami.

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Koh/

  P.S. Prawda, jakie to proste czytelnik? To jest tylko jeden z wielu przykładów ukrytej wiedzy przed ciekawską gawiedzią! My wszyscy wpadamy i spadamy z tego kręcącego się kółeczka – REINKARNACJA! ODWIECZNA, ZAKRĘCONA KARUZELA I WSZYSTKO W TYM TEMACIE!

  Bywaj pocieszna nacirema

  Polubienie

 128. Powyzsze brednie filozoficzne to juz ostatnie lasowanie mozgow tych ,ktorzy poddali sie filozoficznym rozwazaniom „mysle wiec jestem” ,co zawsze konczy sie „wiem,ze nic nie wiem ” i fikniecie w kalendarz.
  Zal mi wszelkich filozofow,a wystarczy wypowiedziec :
  Boze czemus mnie opuscil .
  Czlowieku prochu marny ,z Bogiem Stworca wszystkich i wszystkiego chcesz isc na pojedynek i wygrac ?
  W kazdej sekundzie BOG JEST W STANIE KAZDEGO POKONAC !

  Polubienie

 129. Ty mi APA czytelnik w każdym poście przepowiadasz i życzysz mi śmierci ,a skąd wiesz , że to ty trupem nie śmierdzisz i że pierwszy nie zdechniesz .
  I nie każ mi iść do spowiedzi do jakiegoś koszernego sukienkowego klechy , bo ja chce po mojej śmierci zagrać z Belzebubem w rozbieranego pokerka i zobaczyć streaptease diablic w piekiełku .
  Boga żadnego nigdy nie było i nie ma . Boga sobie wymyślili ludzie już od czasów Sumerów .
  Ty APA czytelnik dla ciebie też jest dobrze ,że Boga nie ma , bo jakby był po śmierci byś poszedł na największe męki na najgorszy poziom piekła za to ,że twoje życie przeżyłeś będąc pełnym nienawiści do ludzi i plując w nich jadem , bo ty APA czytelnik jesteś podła bestia . Tobie nawet by egzorcyzmy by nie pomogły bestio . Akysz poczwaro !!!!!!!!!!!!!!!.

  Polubienie

 130. I wylazl z PRLowca BELZEBUB w calej okazalosci ,wiec wszystko jasne kto go tu naslal .
  Ty stary smierdzielu pieklem jedziesz na odleglos,jak narazie lucek ci pomaga,nawet niemiecka emeryture ci dal,w glowie twej caly czas maluje ci niebo na ziemi ale wiedz,ze to juz blizej niz dalej do twojego bytu po smierci w czelusciach piekielnych .
  Co nie znaczy,ze w diabelskich zwidach skonczysz ziemski zywot, jeszcze mozesz sie diablom z ich sieci wyrwac.
  Jak chcesz mozemy ci w tym pomoc ,damy ci pomocna reke i wskazemy droge do pojednania sie z Bogiem.
  Na kolana slugo diabla i pros Boga o litosc ,a ludzi o wybaczenie .
  My ci wybaczymy gdy zmienisz sie w zyciu slugo diabla.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s