My się KODu nie boimy


My złodziei pogonimy.

Cała Polska z was się śmieje

….komuniści i złodzieje

 

Nie wiem do końca jak planują liderowi zdrajcy spod znaku zjednoczonej opozycji skupionej wokół ideowo postkomunistycznych i demoliberalno-lewackich: PO, Nowoczesnej, PSL-u i KOD-u doprowadzić Polaków do skrajnych ulicznych emocji w dniu 13 grudnia, ale możemy spodziewać się jakiejś prowokacji. Niezbyt mnie to interesuje, choć obserwuję wydarzenia uważnie i zauważam, iż negatywne emocje są cały czas podgrzewane przez media III RP, z GW i TVN-em na czele.

Dodatkowo, co jest normą u partii i organizacji antypolskich, mamy ponowne upadlające wołanie na pomoc UE. Dowiadujemy się bowiem, że to R. Petru z Nowoczesnej zabiegał o debatę o Polsce 13 grudnia w PE! Decyzja została podjęta w dniach 1-3 grudnia podczas kongresu ALDE (Porozumienie Liberałów i Demokratów na rzecz Europy), który odbywał się w Warszawie w dniach 1-3 grudnia. Decyzja europarlamentu w tej sprawie zapadła wczoraj wieczorem. I jakoś tak przypadkiem (sic!) już po tym kongresie KOD nagle zainicjował napisanie haniebnej odezwy do Polaków wzywającej nas do wyjście na ulice właśnie 13 grudnia… aby demonstrować przeciw legalnie wybranym władzom a może też doprowadzić do rozlewu polskiej krwi i np. wezwania zagranicy na pomoc. Wybór tej daty jest tak hipokrytyczny i absurdalny, że brakuje mi słów, aby wyrazić swoją dezaprobującą opinię.

Wiem, że eskalacja złych emocji może zakończyć się zamieszkami, co byłoby najgorszym rozwiązaniem dla naszego kraju, dla wszystkich Polaków. Ale dla antypolskiej współczesnej Targowicy wszystko jest lepsze niż obecne władze, nawet to, że na ulicach może przelać się polska krew: „Wolę zamieszki na ulicach, niż ten rząd” – raczył był powiedzieć chory z nienawiści Stefan Niesiołowski.

Chyba nietrudno zauważyć, że z demokratyczną w powszechnych wyborach przegraną dawna władza nie może się pogodzić i robi wszystko, aby doprowadzić do ulicznego przesilenia dającego jej możliwość ponownego objęcia rządów.

Przykre i smutne jest to, że dla dzisiejszej opozycji nie jest ważna Polska ani Polacy a jedynie jej własny partykularny interes i jest zdolna do każdej nikczemności: od zdrady targowickiej aż do doprowadzenia do bratobójczej wojny domowej. Nasza wolność, suwerenność i niepodległość nie mają dla niej żadnego znaczenia a dobro Polaków jest dla niej pojęciem obcym. Ale nietrudno jej w sumie za to winić, bo dla nich Polska nie jest po prostu ich ojczyzną, nie jest ich domem, a jej interesy i priorytety są im obce, co wyraźnie zresztą onegdaj powiedział G. Schetyna:„Jesteśmy częścią wspólnoty europejskiej, w Brukseli czujemy się jak u siebie, to jest też nasz dom i tam będziemy informować o tym, co dzieje się w Polsce. To jest też kwestia rezolucji, którą będziemy chcieli, żeby przyjął Parlament Europejski”.

Czyż można mieć większy dowód, że dla opozycji stolicą nie jest Warszawa a Bruksela i że nie reprezentuje interesów polskich a brukselskie?

To ludzie nam obcy i nam wrodzy.

krzysztofjaw

Neon24

Reklamy

35 uwag do wpisu “My się KODu nie boimy

 1. C to,kto to w koncu jest ta OPOZYCJA ?
  Kto lewica kto prawica ?
  Przeciez oto szmuloszwabia,
  ktora na wszystkim zarabia !

  Ciagle szmulom wszedzie malo,
  cos z warszawki by sie zdalo,
  Hania dobrze rezyduje,
  okradaja nas wciaz ..uje !

  Kto dzis Polske zamieszkuje
  kto nawzajem siebie szczuje ,
  czy nastanie w koncu lad ,
  zdecyduje zwiazek rad ?

  Rada miejska ,rada gminna
  wszystko dawac nam powinna
  lecz niestety gow.o ma
  bo tam rzadzi byle wsza !

  Polska jest juz podzielona
  i do reszty oglupiona ,
  szmul ze szwabem Polska rzadza
  goje ciagle w dzungli bladza .

  Co wiec zrobic ,co wiec czynic
  da sie w Polsce rzady zmienic ?
  Oj napewno i po cichu
  nigdy jednak przy kielichu.

  Trzeba ludziom wici slac
  i zakrzyknac QRWA MAC !
  WON ZLODZIEJE z POLSKI JUZ ,
  zobaczycie po nich kurz .

  Polubienie

 2. A ktoz by sie KOD- bal przeciez to same szumowiny MIESZANKA RASOWA ,
  lucyferianska od lewa do prawa wiec trwa polityczna zabawa i wymiana pokoleniowa.
  Zenku z tym wykurzeniem szmuli i szwabow z Polski zima nie bedzie latwe ,bo te cholery maja wszelkie ciche bronie lacznie z tymi ,ktore oddzialywuja na ludzkie mozgi .
  W kazdej chwili puszcza na tlumy taka wiazke promieni i czestotliwosci ,ze rozumy sie zlasuja jak przedwojenne wapno .
  Do tego zaprogramuja odpowiednia temperature ,opady deszczu czy sniegu z odpowiednimi wiatrami, zapiszcza w uszach ,stworza epidemiczna zacme oczna i bole kregoslupow,przymusowe szczepienia i nagle omdlenia.
  Wszystko juz zostalo przetestowane a teraz bedzie zgrywane na polskich gojach.
  Grudzien 13-ty roku 2016 juz blisko zacznie sie szmulo-szwabskie widowisko i WSZYSTKO !
  Wszystko co z bolem zwiazane az po bialej rasy KONANIE !!!

  Polubienie

 3. Z zyczeniami dla wychudzonych prosiaków z KOD jednej strony i z drugiej strony już przybyłych na wadze ( przez rok można się dobrze się zatyć ) kochanej pisowskiej władzuni i matołków ją popierających .
  13 grudnia Kodziarze będzie to wasz bój ostatni o koryto ? chyba nie .
  W 2017 tych bojów będzie jeszcze cała masa . Wiecej niz macie rupii w dupie

  Polubienie

 4. Zyga,Zyga hamuj bo wdupisz z tym szwargotem na leninowska nute .
  A dzieci ucz jezyka polskiego a nie niemieckiego ,to im na zdrowie wyjdzie .
  Czy aby ciebie Dudowa nie sponsoruje ?
  To taki z ciebie slowianin rodu szwabskiego ???

  Polubienie

 5. Podstawowym warunkiem jakiejkolwiek próby naprawy naszego kraju jest usunięcie Żydów z wszelkich obszarów działalności człowieka. Bez spełnienia tego warunku nic w Polsce się nie uda. Żyd nawet mieszkający w Polsce od kilku pokoleń posługujący się językiem polskim i noszącym polskie nazwisko zawsze będzie myślał po żydowsku a interesy żydów i Słowian są sprzeczne. Manipulują Polakami Słowianami żeby tylko osiągnąć swoje cele bez względu na to którą opcję polityczną reprezentują.

  Polubienie

 6. Trafiles „julius” w sedno ale dodaj do tego jak rozpoznawac pokoleniowych z rodow zydowskich a nastepnie gdzie ich wyslac .
  Moze by tak nimi ugory orac ?

  Polubienie

 7. Zyga,Zyga hamuj bo wdupisz z tym szwargotem na leninowska nute .
  A dzieci ucz jezyka polskiego a nie niemieckiego ,to im na zdrowie wyjdzie .
  Czy aby ciebie Dudowa nie sponsoruje ?
  To taki z ciebie slowianin rodu szwabskiego ???
  odp Zenkowi :
  widzisz Zenusiu ty mój słowiańska ptaszkU i dupeczko . Mnie sponsoruje Makrela . Mam za zadanie germanizować polskie dzieci .
  zobacz co dziś ich uczyłem od 11 do 13 .
  Vater unser im Himmel, Geheiligt werde Dein Name. Dein Reich komme. Dein Wille geschehe, wie im Himmel so auf Erden. Unser tägliches Brot gib uns heute. Und vergib uns unsere Schuld, wie auch wir vergeben unseren Schuldigern. Und führe uns nicht in Versuchung, sondern erlöse uns von dem Bösen. Amen.
  Ich glaube an Gott, den Vater, den Allmächtigen, den Schöpfer des Himmels und der Erde, und an Jesus Christus, seinen eingeborenen Sohn, unsern Herrn, empfangen durch den Heiligen Geist, geboren von der Jungfrau Maria, gelitten unter Pontius Pilatus, gekreuzigt, gestorben und begraben, hinabgestiegen in das Reich des Todes, am dritten Tage auferstanden von den Toten, aufgefahren in den Himmel; er sitzt zur Rechten Gottes, des Vaters; von dort wird er wiederkommen zu richten die Lebenden und die Toten. Ich glaube an den Heiligen Geist, die heilige katholische Kirche, Gemeinschaft der Heiligen, Vergebung der Sünden, Auferstehung der Toten und das ewige Leben. Amen.
  ZBYSIU GERMANIZACJA IDZIE PELNĄ PARĄ . U MAKRELI JUZ 100 EURO DZIS ZAROBIŁEM
  BU BU HAHAHA .

  Polubienie

 8. Zbysiu APA ty moja piękna słowiańska pipunko ( bo ty ptaszka słowiańskiego nie posiadasz ) zobacz co będę dzieci uczył we wtorek od 17.00 do 19.00.
  Ten materiał przyswoję dzieciom za dwie godziny . Także widzisz germanizacja idzie ostro i znowu makrela mi zapłaci 100 euro bu bu ha ha ha .
  Widzicie APA jak germanizuje ostro .

  Polubienie

 9. Ad Zbysiu
  Trafiles „julius” w sedno ale dodaj do tego jak rozpoznawac pokoleniowych z rodow zydowskich a nastepnie gdzie ich wyslac .
  Moze by tak nimi ugory orac ?
  TY ZBYSIU APA CO TAK CHWALISZ JULIUSA . NIE WIDZISZ ZE TO SZWAB MIESZANIEC BO PODPISUJE SIE JULIUS . SLOWIANIN PODPISALBY SIE JULIUSZ A NIE JULIUS PONJAŁ APA ZBYSIO.
  APA ZBYSIO NAJPIERW GLOSUJECIE NA SZWABA TRUMPA – DZIADEK SZWAB , TERAZ CHWALICIE MIESZANCA JULIUS BO SLOWIANIN BYLBY JULIUSZ BO JULIUSZ BRZMI SWOJSKO .

  PS JULIUS WYBACZ ZNAM CIE Z WPS , ALE NA TYM PORTALU ROBIE SOBIE KOMEDIE Z APA . CHYBA ROZUMIESZ ZARTY . POZDRAWIAM .

  Polubienie

 10. „Polska nie jest własnością tego czy innego Polaka, tego czy innego obozu ani nawet jednego pokolenia. Należy ona do całego łańcucha pokoleń, wszystkich tych, które były i które będą”. Nie wiem dlaczego obecne elity chcą przerwać ciągłość Państwa Polskiego i uznać PRL za nie byłe. Mogą tylko tak robić zdrajcy Polski, mafie, świat przestępczy, przewracając polakom i robiąc nam mętlik w głowie Każde państwo jest reżimem. PRL był reżimem dla rządzących, bo nie pozwalał rozkradać złodziejom dobra narodowego, ale się budował i tworzył dobra Narodowe. Trzecia RP jest reżimem dla Narodu Polskiego i państwa jako całości, których aparat represji syjonistyczny pozbawił dorobku wielu pokoleń Polaków i dorobku II RP i dorobek PRL-u. Tak się domyślam, że pozbawiając przywilejów ludzi aparatu tamtych z PRL, chcą się zemścić, ze tego demontażu nie udało się dokonać wcześniej w latach 1956,1968, 1970 i 1980. Udało im się to dokonać 1989 przez Okrągły Stół i magdalenkę przy pomocy Bolka, który zdradził 21 postulatów i zdradził robotników, podpisanych ze stroną rządową. Zrobił Wałęsa za wielkie pieniądze z Zachodu, pisała o tym Anna Walentynowicz w rękopisie, który dostał się do środków przekazu. Co robić? Aby Polska była Polską i odzyskała utraconą suwerenność. Należy pozbyć trucizny „Okrągłego Stołu” który zatruwa nas i oddać władzę prawdziwym Polakom, którzy mają dobrą metrykę urodzenia. Najlepiej dać wojskowym, bo mundur zobowiązuje i robi wrażenie na Narodzie. Uwierzyć we własne siły, tak ja w latach 80-tych i wyzbyć się naiwności, ze brukselskie partie PO, PIS, SLD, KOD i nam coś dadzą. Nic nie dały i nie dadzą , tylko jeszcze więcej ukradną. Ta kłótnia ich, to jest gra na naszych sentymentach, naiwnościach. Obecna Polska stoi przed plutonem egzekucyjnym judo-germańskiej Unii – ruchy wojsk germańskich w Prusach i wizyta wszystkich członków Rady Ministrów z Panią Premier do Izraela, powinna nam coś podpowiadać i uświadamiać, ze to nie jest rząd Polski tylko Izraelski i to jest mój niepokój. Myślę ze nadszedł czas, byśmy my Polacy wyciągnęli wnioski z przeszłości jak i obecnej rzeczywistości, i jeszcze raz podjęli próbę ratowania Polski. Wszystkie kłótnie i podziały nie rozwiążą Polskich problemów. Tylko w ramach prawa i demokracji dokonajmy takich zmian politycznych, które skupić ludzi szlachetnych, dal których Polska będzie Polską. Polacy! Dlatego zwracam się do Was jako poseł IV kad. do wszystkich, całego pokolenia Polaków, którzy podzielają mój nasz niepokój o włączenie się do walki o Prawdziwą, Wolna i Sprawiedliwą Polskę. Bez naszego czynnego udziału, zostanie ona wymazana z mapy Europy i Świata czego w naszych dziejach doświadczaliśmy dwukrotnie.

  Zdzisław Jankowski

  W dniu 2016-12-10 o 10:46, WIERNI POLSCE pisze:
  Adm posted: „My złodziei pogonimy. Cała Polska z was się śmieje ….komuniści i złodzieje Nie wiem do końca jak planują liderowi zdrajcy spod znaku zjednoczonej opozycji skupionej wokół ideowo postkomunistycznych i demoliberalno-lewackich: PO, Nowoczesnej, „

  Polubienie

 11. Nazwiska i herby szlachty pochodzenia żydowskiego
  Ryszard T. Komorowski Źródło: „Genealogia i heraldyka” Nr 4, 2001r.
  Prezentujemy wykaz nazwisk szlachty polskiej pochodzenia żydowskiego i ich herby za Ludwikiem Piotrowskim (Korwinem), opierać się na jego pracy pt. „Szlachta polska pochodzenia żydowskiego” Kraków 1933, uzupełniony o źródła wymienione w załączonej bibliografii. Podajemy również w ślad za wymienionymi źródłami wykaz nazwisk szlachty pochodzenia żydowskiego bez podania herbu, których nie udało się autorowi ustalić i zwracamy się do Czytelników o pomoc w ich odnalezieniu.

  Rodziny szlacheckie pochodzenia żydowskiego i ich herby.
  Abramowicz h. Lubicz odm., Bartoszewicz h. Nowina Nowa, Bloch h. Ogończyk odm., Boessner h. włas., Brunstein – Brunicki h. włas., Ignacy tyt. Barona 1813 indygenat w 1847 w Austrii, Chrzanowski h. Poraj, Dąbrowski h. włas., Dobrowolski h. Nowina, Dobrowolski h. Odyniec, Dobrowolski h. Pocisk, Dobrowolski h. Nieczuja, Dobrzyński h. Kandor, Dziokowski h. Trąby, Epstein h. włas., Felczyński h. Nałęcz odm. Fischel v. Powidzki h. Korab, Frejberg – Rosenfeld h. włas. Antoni, Edward, tyt. barona 1854, rosyjski, Górski v. Gurski h. Łaska, Grabowski h. Dołęga odm, Hauke h. Bosak Henryk Maurycy, indygenat w 1825 polski tyt. Hrabiego 1829 rosyjski, Jakubowski h. Kopacz odm., Jakupowski h. Rokowiec, Jakubowski h. Topór odm., Jakubowski h. Okrza odm., Wincenty tyt. Barona 1808 austriacki, Jarmund h. Kierdeja, Jasiński h. Złowowąż, Jeleński h. Korczak, Jeziorański herbu Jeziora, Józefowicz – Hlebicki v. Ezofowicz Abraham, h. Leliwa odm., Ezofowicz v. Józefowicz Michel h. Leliwa, Kazimirski h. Łaska, Konderski h. włas., Koźliński h. Bodziec, Krasnowojski h. Wdzięczność, Kronenberg h. Strugi, Leopold tyt. Barona 1897 rosyjski, Krysiński h. Leliwa, Krzyżanowski h. Dąb, Krzyżanowski h. Krucynia, Krzyżanowski h. Jasna Góra, Laski h. Włas., Lesser h. włas. Zygmunt tyt. Hrabiego 1871 papieski, Stanisław tyt. Barona 1876 saskomiejningeński, Lipiński h. Strzala, Lipski h. Kościesza-Kuszaba, Lipski h. Kuszaba, Łabędzki v. Łabęcki h. Łabędziogród, Łyżyński – Abramowicz h. Lubicz odm., Majewski h. Dziób, Michałowski h. Orłowski, Narębski h. Dołęga odm., Niedzielski h. Szeliga odm., Niemira h. Mięszaniec, Nizielski h. Szeliga, Nowakowski h. Trzy Księżyce, Orłowski h. włas., Osiecimski h. Lubicz odm., Oszejko h. Merany, Pawłowicz h. Rogala, Pełka h. Mięszaniec, Piotrowski h. Tęczyc, Porębski v. Porembski, h. Kornic odm., Poznański h. Boża Wola odm., Przewłocki h. Przestrzał, Schabicki h. Jastrzębiec odm., Simolin – Bathory h. włas. Karol Gustaw Aleksander oraz Jan Maciej indygenat 1768 polski, tyt. Barona polskiego w 1776, Stuliński h. Wdzięczność, Światecki h. Nowina Nowa odm., Świątowski h. Nowina Nowa, Roza-Szarski h. włas. – Marcin Szrski adoptowany przez barona Roze w 1918, potwierdzony przez cesarza Franciszka Józefa II, Techlowicz v. Techlewicz h. Jastrzębiec odm., Techlowski h. Jastrzębiec, Trojanowski h. Łaska, Urbanowski h. Prus, II odm., Wolańki h. Nałęcz odm., Wolff h. Postęp, Wolski h. Niedźwiedź Biały, Wołowski h. Bawół, Wołowski h. Na Kaskach, Zawojski h. Jastrzębiec, Zbitniewski h. Niedźwiedź Czarny.

  Rodziny szlacheckie pochodzenia żydowskiego, których herby nie są znane.
  Abramowicz, Adamoski, Baczewski ze Lwowa, Bergin, Bielski, Biliński, Brzeziński, Ciechanowski, Dessaw v. Dessau, Dobrowolski z Oszmian, Dobrowolski w Filundach, Dobrowolski na Litwie, Frenk, Janowski, Krzyżanowski, Kwieciński, Lutyński, Majewski, Mańkowski, Matuszewski, Niewiarowski, Nizielski, Nowakowski, Nowicki, Pawłowicz, Pawlowski, Podoski, Poziomkowski, Rosenthal – Haskiel z Warszawy, Rudnicki, Szpaczkiewicz, Sobotnicki, Szymanowski, Wierzchowski, Zilkiewicz.

  Polubienie

 12. Bardzo mądry wpis pana posła . Tylko z tego nic nie będzie dopóki nie powstanie autentyczna partia narodowa , która będzie się trzymała z daleka od KRK .
  Kiedy to nastąpi ? może za 50 lat , może za 100 lat , ale nastąpi .
  W najbliższym czasie nie ma na to szans dlatego chazarzy robią co dusza luba . Skoro jest wina i nie ma kary to można hasać jak owsik w dupie .
  Pozdrawiam pana Jankowskiego .

  Polubienie

 13. Zyga uwaza ,ze bezpartyjnie nie da sie rzadzic .
  Zygus,da sie nie tylko rzadzic POLSKA i POLAKAMI ale tez zajac sie szmuloszwabskimi partyjkami.
  WSZYSTKIE PARTIE WON OD RZADZENIA !
  Upartyjniac sie po pracy w prywatnych domkach za swoje pieniazki a nie za pieniadze podatnikow.
  Tworzyc kolka partyjne na wzor kolek rozancowych i klepac swoje programy .
  MY BEZPARTYJNI WAM SZUJOM PARTYJNYM SIE NIE DAMY !!!

  Polubienie

 14. Zbysiu kochany Selman próbował swojego BBWR . Potem Bolek też próbował swojego BBWR ku uciesze parchów i co z tego wyszło ? gówno.
  Partia bądz partie mogą rządzić jeżeli reprezentują Polski interes czyli narodowy i kopną w tłusty tyłek KRK . Kiedy taka partia powstanie ?
  Może może 30 lat , może za 50 może za 100 nie wiem ale powstanie . My już tego jednak nie doczekamy sami wzajemnie nazywając siebie szmulami i mieszańcami jak ty to robisz Zbysiu .
  Zapisz się do anarchistów umyj jajeczka mydełkiem FA i spać .

  Polubienie

 15. Zbysiu ty chłopie powtarzasz hasła garbatych nosów . Ty wiesz Zbysiu ile razy od powiedzmy 96 żydlaki proponowali Polakom rządy bezpartyjnych fachowców – wiele razy . Gówno z tego wyszło , bo oni byliby tacy bezpartyjni jak historycy ( wystarczy posłuchać pisdzielca – tego co napisał książkę o Bolku ) – ale przecież on jest bezpartyjny .

  Polubienie

 16. W jednej rzeczy masz rację szmuloszwabskie partyjki należałoby pogonić z Kalksteinami ( czy nie goje płacą miliony na jego osobista ochronę ? i wygodne życie . Gdzie on przepracował jeden dzień w swoim życiu ? ) , Ryżymi , Millerami , Dornami i całą ta ferajną ?
  Tylko kto to zrobi ? Ogłupieni goje przez KRK , którzy robią z Jezusa króla . Daj chłopie spokój jak pisałem to nie w tej epoce . Może za 50 lat gdy będzie inne pokolenie Polaków i takich , którzy nie będą wszędzie wokół siebie widzieć szmuli i szwabów i niewinnych ludzi obrażać . Na szczęście ty Zbysiu umrzesz ja również . Robaków nasze kłótnie nie będą nic obchodzić zjedzą nas tak samo ze smakiem , a nowe pokolenie Polaków , kto wie może będzie mądrzejsze i zrobi tu porządek ,ale my już tego nie zobaczymy .

  Polubienie

 17. Podam ci przykład tego Dorna :
  Facet zakładał PC razem z Kalksteinami . Po wielu latach Kalkstein dał mu kopa ( cóż Dorn nie lubi jak w partii rządzi cesarz , bo sam chciałby nim być ) Następnie próbował się zwąchać z matołkami ziobrystami a na końcu startował w wyborach z list PO . Mylę się ?
  Durni goje nie rozumieją , że najważniejsze jest korytko – misiu korytko w szmulowskich partyjkach . APA to jednak rozumie .

  Polubienie

 18. No,no, nabiera sensu twoje pisanie Zyga ale w zab nie mozesz pojac co to za ludzie te szmule i szwaby .
  Czy ty slszal cos o DWUZYDZIANIE POLAKOW ?
  Wpisz sobie w google.pl i tam znajdziesz wyklad jednej pani na ten temat ,warto posluchac i przemyslec sobie by do konca sie nie zeszmulic,a tobie to grozi jak kazda szczepionka aplikowana dziecku goja.
  Co do zeszwabienia ,to wie o tym kazda Gienia ,ktora na robotach u Niemca byla i wrocila jak przepracowana kobyla.
  Jak mozna swe dzieci zostawic i sie w Niemczech szwabic ?
  Ty tez Zygus byles i tam „mniod” szwabski piles ,a w tym czasie ziemia po ojcach chwastem ci zarosla ,takich to ma gospodarzy gojowska Polska.

  Polubienie

 19. Zbysienku Zbysieńku czy to ja oddał władzę szmulom? . Co ty się mnie uczepiłeś .Wiesz co miałem do gadania . Tyle co żyd za okupacji jak się u nas mówi rybeńko ty moja .
  Gdy były warunki byłem dobrym gospodarzem . Miałem jak pisałem do cholery tytoniu zawsze pierwsza klasa uczciwie dana mojemu tytoniowi a nie przez znajomości i kombinację jak w PRL skupach bywało . Takie drobne przekręty PRLowskie mające się do dzisiejszego złodziejstwa jak Dawid do Goliata .
  Ty by kiedy na wsi ? zapierd…. w polu od rana do wieczora od wiosny do listopada . Ty tygodniami łaził za kombajnem , aby przyjechał do ciebie na pole , ty miał trzy krowy , ty miał 4 fajne świnki , ty robił w życiu kiełbasę , szynki , ty bił w życiu świnkę , ty wiesz jak się wędzi ? . gówno widziałeś , gówno wiesz .
  Wyjechałeś na Florydę i żresz ohydne żarcie żydowskie za zydowskie talony z zydowskich marketów Zbysiu . Potrafisz tylko szczekać i wyzywać ludzi od nieudaczników .
  Gdy rządy żydowskie wszystko na wsi rozpiepszyły straciło się robotę to trzeba było wyjechać , aby żonie i moje dzieci żyły w dobrobycie i wyjechałem . A ty Zbysiu gówno wiesz jaka była sytuacja jakie bezrobocie , bo dupę opalałeś na Florydzie jak Boluś – tłustą dupkę , ale do szczekania i wyzwisk to ty pierwszy .
  dlaczego ty zwialeś do usraela cwaniaczku ? Tam w tym twoim raju są miliony szmuli mieszanców i Twój Trump miał dziadka Szwaba , ale przecież to druzynie APA nie przeszkadza .
  Druzyna APA prezentuje podwójną morlaność i podwójne standardy . Tak Zbysiu taka prawda .
  Gdy drużyna APA argumentów nie ma to wyciąga ostateczną bron i pisze ,że nie potrafię zauwazyć szmuli i szwabów .APA błagam wyciągnij lepsze argumenty bo powtarzasz się jak papuga.
  Dzięki mojemu wyjazdowi moim dzieciom nic nie brakowało . Moją żonę było stać na wszystko . Żyli w luksusowo a ja zapierd…. bo byłem odpowiedzialny za rodzinę . Ty masz zonę ( chyba gumową ? , dzieci masz ? , gdzie gumowej lalce za 200 usd dzieci byś nie zrobił ) .
  Zdajesz sobie sprawę ,że żydlaki po 89 mieli wszystko .twój kochany Jaruzel i pierwszy bezpieczniak oddali im wszystko , aby ratować własne dupska . Ty zwialeś na Florydę . W dupie zeście nas mieli wszyscy i teraz po tylu latach ty śmiesz mi i nie tylko mi rady jakieś dawać .
  Przez wiele lat pobytu żadnemu szwabom i dupy nie lizałem tylko jak miliony Polaków cięzko pracowałem ,aby zapewnić byt rodzinie cwaniaczku ,a ty śmiesz wyzywać miliony Polaków od nieudaczników , bo próbowali jakoś zarobić na chleb .
  Masz jednak w jednym rację .
  Większość gojów jest całkowicie ogłupiona przez sukienkowych . Robią a to królową Polski a to króla Polski odmawiają zdrowaśki , litanie , różance , a żyd się śmieje i okrada Polskę .
  Chłop nie był nigdy leniem jak piszesz a cięzko pracował . Po prostu został ogłupiony przez żydorezim i faktycznie jak piszesz to żydoreżim nauczył go lenistwa , bo po co pracować jak można dostać unijne dopłaty. Dziś ten chłop nie jest w stanie nic już stworzyć ( wielu jest patentowanych leni kombinatorów ) .
  Tego nie było za PRL .
  Raz wycyckali Gierka gdzie ten dawał im ogromne kredyty za co oni kupowali fajne autka i stawiali domy . do dziś te domy są na wsiach – ładne domki . Spłacili to 10 kurami i 20 jajkami , ale Gierek porządny – jakoś chciał pomóc .
  To był ostatni post . dalsza dyskusja nie ma sensu i jest stratą czasu .

  Polubienie

 20. Zbyszek, czy to prawda co pisze PRLowiec że ty dogadzasz gumowej lalce za 200 usd?
  A co z twoją Białorusinką?
  Uciekła, ty ją pogoniłeś?
  Jak to się skończyło?
  A może spróbujesz z Ukrainką, teraz one tłumnie do Polski zjeżdżają

  Polubienie

 21. W mieście Uyo na południu Nigerii (stan Akwa Ibom) zawalił się dach kościoła. Zginęło co najmniej 160 osób – podaje agencja Associated Presse, powołując się na lekarza w miejscowym szpitalu.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612114403656-Nigeria-zawalenie-dachu/

  Trastamara11

  16:15 11.12.2016 | 2 Widać to jedna z form opieki boskiej nad korzystającymi z przybytków religijnych.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612114403656-Nigeria-zawalenie-dachu/

  widać za mało na tacę dawali

  Polubienie

 22. Zbyszek, czy to prawda co pisze PRLowiec że ty dogadzasz gumowej lalce za 200 usd?
  A co z twoją Białorusinką?
  Uciekła, ty ją pogoniłeś?
  Jak to się skończyło?
  A może spróbujesz z Ukrainką, teraz one tłumnie do Polski zjeżdżają

  od Adm
  z jaką Ukrainką? . One brzydkie mocno . Człowiek był w Reichu to miał pokusę na Niemki ,a podobno jak mówili mi moi koledzy to one w łóżku buzi daj , ale ja kocham żonę i nigdy się z Niemką nie gziłem , a czasami to ściany się gryzło tak się chciało bzyknąć ,a ja dałem radę . Zadnej Niemki nie bzyknąłem .
  APA proszę pochwal mnie za to .
  ja Polak , zona Polka = 3 polskich dzieci = zero u mnie mieszańców .
  APA pochwalisz mnie za to ? . Zaproś mnie na ta Florydę . Postawisz mi browara . Pójdziemy na streaptease wsunę laluni do majteczek 10 usd . Będzie fajna zabawa .

  Polubienie

 23. W mieście Uyo na południu Nigerii (stan Akwa Ibom) zawalił się dach kościoła. Zginęło co najmniej 160 osób – podaje agencja Associated Presse, powołując się na lekarza w miejscowym szpitalu.

  Sprawdz czy to prawda adminku . bo np w USA dzieją się takie cuda ,że jak przechodzi tornado przez Kościół te najgorsze z filmu Twister to nawet wierni o tym nie wiedzą dalej się modlą a Kościół nienaruszony .
  coś ta Nigeria podpadła komus na górze .

  Polubienie

 24. widać za mało na tacę dawali
  odp Admin
  Adminku a ile kuz… mieli dawać . To Afryka . Bidota sama .Nie to co u nas . Za oplatek 30pln a za chodzenie po domach w kopertkach min 50pln , ale przecież w Polin wszyscy bogaci .

  Polubienie

 25. Cholera czepili sie Zbyszka i to 2 na 1 !
  Wylozyl im co w Polsce sie dzieje a ci nic ida w zaparte ,czy was naprawde belzebub opetal ?
  Zyga chwali PRL ,to i dobrze, mial to co chcial i robil to co mu sie oplacalo chocby uprawa tytoniu.
  Dzis nikomu juz sie nic nie oplaca i dalej tkwia w bezsilnosci .
  Czy dzis za chlopa polskiego zyd w polu bedzie robil ?
  Albo niemiec przyjdzie kosic siano na polska wies ?
  Stare pierdoly ,tak juz gledzicie ,ze tego czytac sie nie daje .
  Malo tego uczepili sie tez religii chrzescijanskiej ,wiec szybko przejdzcie na islam .
  Co ci PRLowiec przeszkadza ,ze ksiadz bedzie po koledzie chodzil i razem modlil sie z twa rodzina czy inna ?
  Do kosciola tez cie nikt za osle uszy nie ciagnie i jak chcesz to wierz lub nie chocby w Lucyfera .
  Caly czas sie zarzekasz,ze tu juz koniec twego pisania ale caly czas powracasz i ludziom w glowach macisz.
  Ty zas adminie pierdoly powielasz i jeszcze masz z tego satysfakcje ,
  wstydz sie stary chocby swojej baby,ze o jakis lalkach piszesz i durne pytania zadajesz i to komu Walesie na Florydzie ?
  „Nie chce ale musze,jestem za a nawet przeciw !”.
  Tak juz wam w glowach poprzewracano .

  Polubienie

 26. czytelnik powiedz szczerze ile flaszek denaturatu obaliłeś ? dwie a może więcej . Przyjedz popracuj trochę jak uczciwy człowieku w polu chociaż 2 godziny to pogadamy . Chętnie bym cię u mnie zatrudnił do kopania i nawlekania mleczu i kozła bo mam trochę i troszkę dorabiam na tym .
  Tylko czy ty człowieku masz pojecie jak się kopie mlecz czy kozioł . wiesz ty jak sie nawleka mlecz czy kozioł , wiesz ty jak się go suszy . Gówno wiesz tylko szczekasz szczekaczko z usraela.
  Gdybym dał ci lopatę i kazal kopac mlecz i kozioł po godzinie byś zemdlał wierchuszko internetowa z usraela .Wiesz co ty umiesz ?
  Kupywać jedynie codziennie żarcie na talony w marketach żreć a potem raz dziennie się wysrać pod warunkiem , że po tym żydowskim żarciu z GMO nie dostaniesz zatwardzenia jak Pazdzioch po zjedzeniu ogórków kwaszonych własnej roboty .

  Polubienie

 27. Czytelniku nie narzekaj, już cię Zyga tak polubił, że się na piwko wprasza i na jakieś uciechy chce z tobą się wybrać, gdzie ponoć w babskie majtki trzeba po 10 $ wtykać.
  A ja o twoją lalkę z gumy za 200$ zapytałem jedynie z troski o twoje dobre samopoczucie.
  Więc jak, masz dobre samopoczucie czy nie?
  Przecież wiesz, że masz u mnie fory i fuchę darmowego dyskutanta na stałe.
  A na Zygę uważaj, wiesz przecież że to plantator tytoniowy, kto wie co i jakie ziółka teraz uprawia, jakieś legendy głosi o mleczu i koziołku a pod postacią niby mleczu i koziołka….?.
  Jedna nieostrożność z twojej strony, zaciągniesz się takim koziołkiem i koziołka wywiniesz… na tamten świat i po tobie i twojej drużynie.
  Szkoda byłaby takiego wojownika i pogromcy szmulów i szwabów.

  Polubienie

 28. adm żabeńko
  to nie legendy tylko prawda . A towar wyschnięty idzie do Austrii i szmuli bo oni tam mają małe wacki ,a te zioła silne je zwiększają . Legendy to ty piszesz o jakiś obrazach i wytworach , które sprzedajesz .
  Adm widzisz ja nie pierdzę w stołek ,a ni nie łażę po garażach , aby majsterkować i grzebać się w starych autach poniemieckich i złopać tam piwo .
  Cos robić trzeba nawet jak człowiek nie musi już nic robić stąd mój piękny ogromny ogródek stąd mój cały loch przetworów od ogóreczków po pyszne drzemy ,aby nie być zmuszonym kupować tego towaru w żydowskich hipermarketach .
  Stąd mała uprawa ziół jak pisałem przydatnych dla Niemców i Austriaków skoro podobno tak ostro to kupują od Polin . Po co to robię ? dla zabicia czasu , aby nie zwariować siedząc w domu . Dodatkowo ku niezadowoleniu APA germanizuje polskie dzieci .
  Dziś będą u mnie od 17- 19 i z rozkazu makreli mam przerobić z nimi następujący materiał jako następny etap germanizacji :

  A ciebie adminie popędziłbym do jakieś konkretnej roboty w pole . Popracowałbyś fizycznie w polu leniuszku zamiast bawić się w Słodowego popijając biedronkowy browar wtedy odechciało by ci się głupich żartów z ciężkiej pracy .

  Polubienie

 29. Tak już na koniec bo mój czas na robienie sobie jajec z idiotów się zakończył .
  Drużyno APA o tobie już pisali piosenki gdy rządził wasz gieroj Jaruzelski wraz z pierwszym bezpieczniakiem .
  Posłuchajcie wkleje link . To o was
  Inny dziadek taki sam matoł jak wy nie powiedziałby Jaruzelski a żyd Margulis podstawiony przez bolszewię i znowu obaj dziadki skoczyliby sobie do łbów .
  A nieco mądrzejszy od nich Edward z forum suwerenność obu kopnąłby w tłuste wypasione żarciem z GMO zadki . Jeden zadek z usraela . Drugi dziadkowy tłusty zadek z Kanady – nick Toronto .
  Bidaczki moje . Nawet osobisty telefon majora , który wyraził z tego powodu swoje niezadowolenie rozmawiając z Edwardem nic nie pomógł .kop w dupę . To kop w dupę .
  Przez kilka tygodni robiłem tu sobie jaja z nawiedzonych dziadków ,a że wszystko ma swój koniec to i ja koncżę swoja satyryczną działalność .
  APA to o was . Posłuchajcie . No i pozdrawiam admina . Żegnam wariatkowo .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s