Europa, Polska, Ukraina


Parlament Europejski na swojej sesji w Strasburgu przegłosował postanowienie o zniesieniu wiz dla obywateli Ukrainy i Gruzji.

No i ładnie.

O to by chodziło.

Przywitamy braci Ukraińców i Banderowców. Zatrudnimy u siebie co zdolniejszych resztę wyprawimy dalej na zgniły zachód. Niech się tam męczą i dorabiają tych co tam byli przed nimi, czyli Niemiaszków, arabów i Polaczków.

Bo podróże kształcą i uczą przez stres i poniewierkę.

Problem co zrobić z samą Ukrainą gdy już całkiem się wyludni.

Gruzja podobno też ładny kraj i winnice, ale Ukraina bliżej.

Można by ją ponownie zasiedlić kozakami z mniej urodzajnych, piaszczystych terenów Mazowsza, z okolic Myszyńca i Przasnysza. Ukraina ma ziemie żyzne, ma Zaporoże gdzie znowu można by założyć stanice i sioła i pohulać. A jakie stada koni można by tam hodować, a jaką pszenicę zbierać.

Domek nad morzem Czarnym też dobra rzecz na lato.

Po tych schodach w Odessie pochodzić, pamiętacie je z filmu jak się po nich toczył wózek z niemowlakiem w czasie jakiejś tam rewolty bolszewickiej? Właśnie po tych historycznych schodach pochodzić a później jeszcze obejrzeć na falach morza Czarnego znikający  ,,Samotny biały żagiel” i powspominać młode szkolne lata kiedy chodziło się na poranki filmowe.

Przyłączymy wyludnioną Ukrainę, zasiedlimy i znów będziemy pierwszą Rzeczypospolitą Narodów, przedmurzem chrześcijańskim przed turecką, ruską, albo chińsko– mongolską nawałą ponoć już idącą jedwabnym szlakiem.

Tak czy inaczej zaczyna się nowy rozdział w historii Polski , Europy i Świata.

Ukraińcy zaczną wędrówkę ludów i nie wiadomo czym i kiedy się to skończy.

 

Reklamy

165 uwag do wpisu “Europa, Polska, Ukraina

 1. u mnie w lubelskiem juz jest Ukraińców do h….. Po co czekać na specjalne prawa , ale skoro gojom się podoba ? . Swoja drogą te baby ukraińskie mogłyby być trochę ładniejsze .

  Polubienie

 2. Tp efekt uznania procesu od ŻYDBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
  Ma swoją historię,żydowski,bandycki rewolucjonizm.

  Polubienie

 3. Szef Republiki Donieckiej, Aleksander Zacharczenko powiedział, że złoto Scytów zostanie przeniesione na Krym jak tylko siły zbrojne Donbasu zdobędą Kijów. Powiedział to na konferencji prasowej w Doniecku. „Jestem przekonany, że kiedy weźmiemy Kijów,to zmieni sytuację i zwrócimy złoto Scytów Krymowi. Jeśli tylko Jaceniuk z Semenczenko do tego czasu go nie ukradną „- powiedział Zacharczenko.

  http://kolokolrussia.ru/novosti/zaharchenko-poobeschal-zahvatit-kiev-radi-zolota-skifov#hcq=t1Oxy5q

  Polubienie

 4. Co na to Czesi?
  — Ludność zachodnich regionów Ukrainy, jak i z centrum kraju, na pewno zacznie szukać szczęścia w UE, a konkretnie w Europie Środkowej i Zachodniej. Tutaj, oczywiście, pojawia się niebezpieczeństwo przeniknięcia do tej ludzkiej fali różnej maści awanturników. I pierwszymi, kto przyjmie tych ludzi, narażając się na potencjalne zagrożenie, będą sąsiadujące z Ukrainą Polska, Czechy i Słowacja. Należy to uwzględnić. A Ukraińcom życzyłbym, aby nie dali się uwieść temu „prezentowi” Parlamentu Europejskiego, tylko postarali się ułożyć sobie życie wewnątrz kraju – dodał Zdeněk Ondráček.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/opinie/201612164440850-ukraina-ue-wizy/

  No panowie, teraz jest nas podobno 38 milionów obywateli, na wiosnę ta liczba może nam urosnąc o dodatkowe 45 milionów . Ile wówczas nas będzie?.

  julius
  może powiedział, a może tylko ktoś na blogu bzdury pisze.

  Mieczysław Sylwester Kazimierzak
  ….trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.

  sereńko, nie ma żadnej wojny o pieniądz. Pieniądze rozdają za darmo. Wystarczy złożyć wniosek o dofinansowanie na taki czy inny projekt innowacyjny, rolny czy środowiskowy i rzad daje kasę i to grubą kasę.

  PRLowiec ….Swoja drogą te baby ukraińskie mogłyby być trochę ładniejsze .

  A czy chociaż młode?

  Polubienie

 5. ad Adm
  Oni młode czy stare to brzydkie jak skurw…… Gdybym był młodszy juz byl wolał z Chłopem iść do łóżka .
  Niemki są naprawdę piękne kobiety i świetne .Faceta w łózku mogą na śmierć zamęczyć i ciągle im mało , ale nie ma to jak Polki :

  Polubienie

 6. Ad admin
  Dalej pijesz biedronkowe piwo w puszce za1.80 pln.
  Gdzie ty rybieńko widział zeby ci żydlak dawał za darmo siano . Po tym piwie z bionki masz zajawki .
  Przytoczę słowa Lenina ” Kapitalista sprzeda ci nawet sznur na którym go powiesisz ”
  cyt admin
  sereńko, nie ma żadnej wojny o pieniądz. Pieniądze rozdają za darmo. Wystarczy złożyć wniosek o dofinansowanie na taki czy inny projekt innowacyjny, rolny czy środowiskowy i rzad daje kasę i to grubą kasę.

  Polubienie

 7. Rybeńko grubą kasę ? a ty wiesz jakie są obostrzenia jakie parchacz robi aby dal ci ta kasę .Już bezrobotnym dawali pożyczkę na rozkręcenie biznesu , to sobie bezrobociacz kupywał PC wydal na pierdoły siano i musial jakos kręcić biznes aby siana zydowskiego nie oddawać ,a potem biznes kaputt
  Moja znajoma tak miala z zakladem fryzjerskim :
  czyli PEJSATE GÓWNO – A DAMIN PIJE BIEDRONKOWE PIWO I MA ZAJAWKI .

  Polubienie

 8. Na zachodzie żydów już kompletnie po..ło, za seksualnymi atakami w ostatnią noc sylwestrową w Niemczech stoi Putin i Assad. Rosjanie ironizują, że niedługo Putina oskarżą o spowodowanie upadku Cesarstwa Rzymskiego.

  Daily Mail:

  Russian and Syrian secret services may be encouraging refugees in Germany to carry out orchestrated sex attacks, in a bid to oust Angela Merkel from office, it is claimed.

  W świetle ruchu bezwizowego dla Ukraińców całkiem możliwe wydaje się przyłączenie Kijowa do Republik Donbaskich, ukraińskie mięso armatnie może nie być skłonne do walki obronnej a wybierze emigrację, Oczywiście proces ten nie nastąpi tak szybko.

  Polubienie

 9. PRLowiec
  Podejrzewam, że pijemy piwko z tej samej beczki, z tym tylko, że przy rozlewaniu na jedne butelki naklejają naklejkę ,,Perła” a na inną ,,full Gold tratyatata”. To pierwsze sprzedają po dwa pięćdziesiąt, a to drugie sprzedają po dwie dyszki.
  Jak wiesz APA pisze nieodmiennie o szmulach i szwabach a pan MS Kazimierzak dla odmiany o trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ ( w każdym wpisie)
  i to w obu przypadkach jest świadectwem o stałości i niezmienności ludzkich zapatrywań na otaczającą nas rzeczywistość.

  Polubienie

 10. julius
  łodlaboga, to mówisz że o wszystko oskarżają Putina?
  Niech zgadnę dla czego tak się dzieje.
  Otóż Juliusie Cezariusie, tam też działa i pisze drużyna APA, APA –bis.
  Rzecz jasna wersja odwrotna, czyli za wszystkim stoją szmule i szwaby znaczy się dwa w jednym czyli Putin.

  Zacharczenko mówisz ma chrapkę na Kijew, a jak by tu skompletować jaką bojową drużynę i go uprzedzić. Przecież też mamy prawo do Kijowa i to historyczne. Mamy w naszych szeregach majora, mam po sąsiedzku na działce emerytowanego pułkownika, mam od niego nawet hełm w prezencie. Może nawet wsparłby nas sam minister Antoni Macierewicz z formacją OTK.
  Trzeba by było o tym na trzeźwo pomyśleć.
  Oby tylko nam się Putin nie wpiepszył.

  Polubienie

 11. British nationalist movement National Action have been banned under terrorism laws. Dubbed neo-nazis by the Home secretary for what’s been described as racist, anti-semitic and homophobic rhetoric, they have been compared to Muslim extremists. It is also being proposed to make it a criminal offense to hold the views that Nation Action espouse.

  Zaczyna działać przyjęta do prawa brytyjskiego definicja antysemityzmu. Zdaje się, że ukaranie Piotra Rybaka jest przedsmakiem tego co żydowskie szumowiny zamierzają w Polsce na wzór anglosaski zaprowadzić. Panuje opinia, że tylko ruchy nacjonalistyczne niechrześcijańskie a pogańskie ale zjednoczone z całego świata razem są w stanie obalić żydowską tyranię.

  Polubienie

 12. adm ODPOWIEDZ
  nie z tej samej beczki pijemy piwo .
  Moje irlandzkie piwko naprawdę jest pyszne ,a twoje dyskontowe za 1.80 pln to hu…. dupa i kamieni kupa .
  A żebys ty wiedział jaki pyszny jest SZAMPAN KRYMSKI .

  Polubienie

 13. Pyszne jest też Krombacher . Palce lizać . i ty porównujesz to z piwkiem z dyskontowego gówna za 1.80pln ? widzę ,że białe misie juz widzisz .

  Polubienie

 14. Z ostatniej chwili .
  Idioci z Polin .
  Wczoraj opozycja ( idioci ) zablokowala salę obrad Knesejmu , aby uniemożliwić uchwlanie prawa przez innych szaleńców ( PIS- da ) .
  To ci ostatni kretyni z PIS-dy przeszli do innej sali , aby bawić się w swoje przedszkole przy okazji biorąc na łep po 15 tysięcy PLN za swoje idiotyzmy .
  Drukowane:
  RADA PSYCHIATRY – KOSZT WIZYTY 200 PLN
  ZAKUPIĆ W ROSSMANIE CI IDIOCI Z KNESEJMU POWINNI NOŻYKI FIRMY GILLETTE POTEM BALSAM PO GOLENIU I OGOLIĆ SOBIE JAJECZKA I KIERUNEK PRZEDSZKOLE .
  JAK W TYM KRAJU BEDZIE DOBRZE JAK RZĄDZĄ IDIOCI , KTORZY JAJA SOBIE OGOLILI GILLETTE I KTÓRYCH MIEJSCE JEST W ŻŁOBKU .
  NIE MA CUDÓW . NIE MA BATA . DOBRZE NIE BEDZIE .

  Polubienie

 15. Ad adm
  APA bardzo mądrze piszą jeżeli piszą szczerze , a że im czasami odbija ? cóz zrobić baby niet tylko żarcie za talony . Także ich czasowe kuku na muniu . Nico nowego :
  cytat adm
  julius
  łodlaboga, to mówisz że o wszystko oskarżają Putina?
  Niech zgadnę dla czego tak się dzieje.
  Otóż Juliusie Cezariusie, tam też działa i pisze drużyna APA, APA –bis.
  Rzecz jasna wersja odwrotna, czyli za wszystkim stoją szmule i szwaby znaczy się dwa w jednym czyli Putin.

  Polubienie

 16. PRLowiec
  Ja tak bardzo za piwem nie przepadam, ogólnie nie lubuję się w trunkach, ale też miałem w życiu okazję poznać smaki różnych trunków i w Dani w tamtejszym browarze w Kopenhadze i w Wiedniu i w obu częściach Niemiec i w dwudziestu innych krajach świata także i w Kalifornii w Sacramento i w San Francisco i w Nowym Jorku i w Waszyngtonie i w Filadelfii gdzie miałem biznes w ostatnim roku swego tam w USA pobytu ( światowy ze mnie człowiek) i na tej podstawie mogę ci powiedzieć, że to piwo jakie od czasu do czasu obecnie piję to jest. ,,Perła” wcale nie jest gorsze od innych. Ile ono kosztuje, nie wiem, bo zakupy to działka mojej żony. Już kiedyś pisałem, że my tu w Polsce mamy najlepszy, najsmaczniejszy chleb na świecie, doskonałe szynki, kiełbasy, salcesony, jabłuszka, gruszki, śliwki, maliny, grzyby. Domowy bigos z dużą ilością mięsa, pierogi z farszem z kapusty i grzybami, makaron z grzybami i kiszoną kapustą ( ta ostatnia potrawa to mój wymysł, mój syn o niej kiedyś powiedział, że nie wiedział że to takie smaczne).
  Na koniec mała uwaga. To nam smakuje najbardziej do czego jesteśmy przyzwyczajeni i stąc italian bred ( chleb włoski) czy pieczywa francuskie, czy portugalskie nigdy mi tak nie pasowały jak nasz chleb polski zwyczajny lub razowy ze smalcem przetapianym ze słoniny, z cebulą i z czosnkiem do tego grzybki marynowane w occie z podgrzybków. My tu na Warmii i Mazurach mamy świetne produkty żywnościowe, dobre piwo, dobre wódki i np. ser żółty z receptury dawnej Akademii Rolniczo Technicznej w Kortowie też czołówka klasy światowej.

  a co do tego cyrku w sejmie i przed hotelem mam nadzieję, że Kaczyński szybko sobie z tym poradzi i tego sobie i jemu życzę.
  Nam majdanu w wykonaniu KOD i Nowoczesnej nie potrzeba.
  A że do tego ta awantura zmierza nie trudno się domyśleć.

  Polubienie

 17. Opozycja bolszewicka szykuje zamach stanu
  … Cała ta bolszewia robiąca za opozycję pokazała wyraźnie po której stronie stoi i o co jej chodzi. To jest faktycznie gorszy sort. To, oprócz typowych ubeków, esbeków, i innej menel arni żywiącej się naszą krwią, pasożyty demokracji i wolności, to polityczni rozrabiacy i faktyczni zdrajcy. To jest ta cała (niemała trzeba przyznać) grupa opowiadająca się po stronie Gazety Wyborczej, a tym samym michnikowszczyznie, to są te łże elity wywodzące się spod tefałenów i polsatowskiej pralni mózgów.

  Kilka słów podsumowania.

  Jak osobiście nie lubię Jarosława, tak w tym przypadku byłbym skłonny puścić w niepamięć wiele jego sprawek, ale wpierw musi doprowadzić temat (dezubekizacji i pokrewnych) do samego końca.
  Jeśli Polska ma się liczyć w Europie, to musi być silna państwowo i gospodarczo. Wiem, że Polskę stać nie tylko na 500+ ale nawet na 1500+ pod jednym warunkiem, że władza, obojętnie jaka, odbierze nienależne przywileje wszystkim ubekom, esbekom i ich bliskim i pociotkom. Że zlikwiduje mafijną działalność hulającą pod przykrywką owej „opozycji”, że rozliczy i usunie nie tylko skorumpowanych i skompromitowanych sędziów, prokuratorów i wysoko postawionych urzędników, ale też odbierze im to co ukradli. A jeśli mają w swoich szeregach takie zakały jak Misiewicz (chyba mamusia, pardon, dupą jemu załatwiła taką pozycję) Piotrowicz i im podobne postąpią jak postąpić należy.

  Opozycja bolszewicka zapomniała, że Rewolucja Radziecka już dawno się skończyła, że nowe czasy określają na nowo działania wobec legalnie wybranych władz (choćby tylko jednym ważnym głosem więcej), że te działania bolszewi pałętającej się po Sejmie, przed Sejmem i po naszych ulicach ci, którzy reprezentują dziś aparat ucisku i przymusu mogą uznać te działania za działalność stricte terrorystyczną i postępować wg ustalonych norm w Brukseli, Londynie, Waszyngtonie, czy choćby w Tel Awiwie.

  http://wiktor-smol.neon24.pl/post/135727,opozycja-bolszewicka-szykuje-zamach-stanu

  Polubienie

 18. Adm ad
  Zgadzam się adminku .
  To ty światowy człowiek a się nic nie chwalisz .
  Gdy byłem w Reichu . Był tam taki ser żólty ze za 1kg kosztował 100 euro .Nie kłamie .
  Gdy masz kasę to i w Reichu zdrowo podjesz .
  Baba mnie wczoraj wyslała po jajka . Fakt stoją babcie z jajkami i serkiem i śmietanką .
  Znam dobrze te stare cipy często sprzedają jajka fermowe a mowią ze swoje . Obrzydliwy jestem więc od starej aby smietany ani serka nie kupię
  Hu… wie może najpierw sobie grzebala w dupie ,a potem ten ser robila .
  Babę trzeba znać na rynku ,aby kupować u niej towar ,a akurat ten które znam zachorowały .
  Kupiłem jajeczka w sklepie . zapłaciłem 8 pln za 10 sztuk bez GMO. naprawdę dobre smaczne .
  Natomiast hu…. inne jajeczka za 10 sztuk koszt 4.50 .
  KASA KASA MISIU KASA JAK TO SIĘ MÓWI .
  POZDRAWIAM ADMINA I MAM NADZIEJE ZE SIE NA MNIE NIE OBRAZIŁEŚ .
  baba mnie opier…. ze nawet jaj nie potrafię załatwić , ale jak spróbowała te drogie to je chwaliła , ale przeprosin zadnych jak to u baby .

  Polubienie

 19. Opozycji zaczęły puszczać nerwy. Jeden z posłów Platformy Obywatelskiej zaatakował posła Prawa i Sprawiedliwości powalając go na ziemię.
  Grupa posłów Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej otoczyła w nocy posłów Prawa i Sprawiedliwości, w towarzystwie których premier Beata Szydło i Jarosław Kaczyński opuszczali Sejm.
  Posłowi Platformy Obywatelskiej Michałowi Szczerbie puściły nerwy i powalił na ziemię posła PiS Marka Suskiego.
  Zajście zostało zarejestrowane przez posłankę Nowoczesnej Elżbietę Stępień, która prowadziła w internecie transmisję na żywo.
  Na nagraniu wyraźnie widać jak niczego niespodziewający się poseł Suski został złapany od tyłu przez posła PO i powalony na ziemię.
  ZOBACZ WIDEO Z TEGO ZAJŚCIA

  Polubienie

 20. PRLowiec
  po świeże jajeczka, szczypiorek na wiosnę, buraczki, maliny, ogórki, czystą wodę ze studni głębinowo wierconej zapraszam do małego kurnika na Dajtkach.

  tak sobie myślę, czy by nie zabrać się za wykonanie czegoś takiego jak na filmie poniżej

  Polubienie

 21. ROZWIAZAC NATYCHMIAST POLSKI CYRK ZWANY SEJEM RP.
  Kim jest ten Kuchcinski ,czy aby nie z rodow ukrainskich ?
  Jaroslaw dalej igra ze smiercia ,zapewne pachnie mu miejsce na Wawelu przy bracie i bratowej ???
  Jak dlugo Polacy bedziecie znosic cyrkowe popisy,szmuli,szwabow ,bolszewi i innych ras mieszanych
  Polski Sejm RP obecnej kandencji ROZWIAZAC !
  PARTIE POLITYCZNE DZIAKAJACE w POLSCE WON OD RZADZENIA WIEKSZOSCIA BEZPARTYJNYCH POLAKOW !!!
  DO DZIELA BEZ ZWLOKI !
  Te pazerne rasy sie nie zmienia,to hieny na wladze i cudza wlasnosc !!!
  PRECZ Z NIMI !

  Polubienie

 22. Teraz poogladajcie sobie posluchajcie co wyczynia sie z Polakami w obliczu szmulo-szwabskich praw w Polsce :

  http://www.knurowski.cba.pl

  Jak antypolski system moze latwo zniszczyc czlowieka – Wlodzimierza Knurowskiego i innych Polakow wraz z rodzinami.

  POLACY TWORZCIE SAMOOBRONE – BRONCIE SIE !!!

  Na co czekacie ?

  Polubienie

 23. Oooot lubelski rolnik ,ktory nawet paru wlasnych kur nie ma i po jaja chodzi do supermarketu
  I ty masz czelnosc chwalic sie niemiecka emerytura szmuloszwabskiego jewrokolchozu ?
  Ty parobek niemiecki !
  Polski dziad na garnuszku SZWABA !

  Polubienie

 24. Kochani ,nie denerwujcie sie,oni ten okraglak wkrotce tak rozwala,ze zostanie sterta gruzu i w pinicach resztki zarcia z alkoholowymi beltami.
  Potem wine zrzuca na „polskich terrorystow”.

  Polubienie

 25. Dzis PiSdzielcy mysla ,ze sa gora i ze maja za soba obalamuconych gruszkami na wierzbie przy wsparciu sukienkowych przebierancow .
  Wschodni wiatr na mycki zaczyna juz wiac .
  POLKI i POLACY POWSTANCIE Z KOLAN !

  Polubienie

 26. Tsunami sejmowe
  prawie juz gotowe.

  Zacznie sie dziac
  qrwa wasza mac.

  A wy tchorze i zlodzieje
  nawet obcy z was sie smieje .

  Ty do sejmu czy senatu
  obca mendo do kwadratu ?

  Tobie dzis kamienie tluc,
  to potrafi kazdy buc !

  Ty chcesz rzadzic POLSKIM LUDEM ?
  faryzejstwo siac, oblude ?

  Juz sie zbliza taki czas
  ze nie bedzie w Polsce was !

  Polubienie

 27. odp zbysiu i jagienka
  Ty kacapie jaka Jagienka .Nazwij swoją towarzyszkę życia Lateksowa lala będziesz uczciwy . Jagienkę to ty chyba widział ostatnio w Krzyżakach żyda Forda . Byłes młody było korzystać śmierdzielu usmański .
  Kuz… na lateksowa lalę mówić Jagienka . Szczyt hipokryzji .
  Gdy byłem młodszy miałem (pokrako usmańska wyhodowana na żarciach talonowych zydowskich ) mnóstwo kur , indyków , liliputek .
  Dziś jestem w takim wieku ,że już mi się nie chce kurami zajmować a jedynie codziennie piję sobie piwko i szampan krymski i pokrako i tak jadam zdrowiej jak ty .
  Zobacz pokrakę sam wpiepsza najgorszy syf z hipermarketów a kogoś wyzywa od szwaba .
  Zbysiu idz z tą lala lateksową kup sobie kilo szynki z kupą wody za te talony żydowskie i żryj . Na to cię tylko stać hipokryto znad wielkiego bajora .

  Polubienie

 28. Ad admin
  Adminku fajny z ciebie chłop , ale miej litość nad nami i tym portalem .
  Po jaką cholerę proponujesz nam oglądanie bandy wariatów z wariatkowa ? Miej litość adminku .
  Nie wiem jeżeli masz jeszcze zdrowie i fajna żonkę pobaraszkuj trochę na zdrowie ci to wyjdzie a nie oglądasz paru ćwierć mózgów czy to z PIS- dy czy PO .
  Oni dziś rwą sobie jaja do kamery ,a za parę dni będą się łamać w sejmie opłatkiem razem z wyższym koszernym sukienkowym potem pójda na wódkę i będą się smiać z takich jak ty bajwołów

  Polubienie

 29. DRUŻYNA APA OGLOSZENIE DRUKOWANE
  MACIE ODDAĆ PC KOMPUTERY PIELĘGNIARCE W DOMU WARIATÓW . ZAWIRUSOWALISCIE KOMPUTERY TROJANAMI OGLĄDAJĄC AMERYKANSKIE PORNO .
  MACIE SZLABAN NA KOMPUTER DO 1 STYCZNIA 2017 ROKU .

  Polubienie

 30. Jest,jest niemiecki PRLowiec i dalej sie osmiesza piszac to co mu slina na jezyk przyniesie .
  Chlopaki ,a moze to sam Kowalski z ..ujeckim ?
  Ale zeby az tylu durnych protestantow do Polski przybylo ,to az sie wierzyc nie chce.
  Ty durak za Buga ciagle ci sie w glowie pier…li ?
  Ty naprawde jestes cmok nad cmokami chelpiacy sie pierdolami i niemiecka emerytura ,ty chcesz admina obiezyswiata przegadac gdy ty tylko niemieckie wychodki ogladal ?
  Hermenegilda w glowie ci poprzewracala i to tak,ze juz calkiem wali ci sie powala !
  Odczep sie od nas i nie osmieszaj sie zarodowy buhaju,bo z taka glupota nie dostaniesz sie do raju !
  Smierc ci juz dzis do oczu zaglada po tym szwabskim piwie ,lada dzien zycie ci sie kiwnie.
  Szukaj dalej zaczepki jak ten co nie ma piatej klepki .
  Ciebie szwaby calkiem wyzuli z rozumu i masz kuku na muniu .
  Bywaj i w swej durnocie plywaj az padniesz na pysk i juz sie wiecej nie podniesiesz .
  Juz dzis zamow sobie u proboszcza spowiedz generalna.

  Polubienie

 31. PRLowiec i szlabany ?
  Czy ty Zyga od rana jestes pijany ???
  Ty kup sobie pas cnoty ,bo Hermenegilde calkiem rozkalibrujesz .
  Ot znaalzl sie jebak jak ukrainski byk czy zrebak zarodowy co to bral sie do polskiej krowy.
  Czekaj, a moze ty ryzawy ogier ,co to jak uwidzi kobyle rwie wszystkie bariery aby tylko ja dopasc i potryskac sobie ?
  Ale sie adminowi przytrafil rozplodnik !

  Polubienie

 32. Adminie jestem pewny na 100% ,że ten APA to jakiś świr z domu wariatów , który cierpi na szmuloszwabską fobię . Dają mu tam pielęgniarki leki i za dobre sprawowanie dostaje komputer do popisania .
  Sprawdz IP zobaczysz ,że to IP wariatkowa .
  Pisał mi o tym Opolczyk . U niego też byli i się produkowali .
  U niego wariat posługiwał się 10 nickami z jednego IP . Podobnie adminie jest u ciebie .
  Z treści jego wpisów widać ,że to świr . Niewykluczone , że jakiś szwab lub szmul zrobił mu jakąś przykrość i dostał fobii na ich punkcie .
  Do tego dochodzi zero kobiet mam tu na myśli głównie real . Facet jestem pewny gołej baby na oczy jeszcze nie widział a stąd już droga bliska do pomieszania się w mózgu .
  Analiza jego postów wskazuje na głupiznę totalną . Gdy weżmie leki to nawet zdarza się , że mnie pochwali jak parę dni temu , ale jak leków niet agresja kipi od niego czego dowodem dzisiejsze wpisy .
  Strach się bać takiego świra .
  Na pewno człowiek myślący nie pisałby tu przez 7 lat swoje pierdziszewa w dodatku na Berdyczów . Facet ma zdrowo w głowie pomerdane nie ulega to najmniejszej wątpliwości .
  W dodatku facet ma kompleksy w stosunku do kobiet ( co widać w jego powyższym wpisie ) ,ale to wynika z faktów które tu przedstawiłem.

  Polubienie

 33. cytat APA
  To jest zdanie roku 2016 na tym portalu :
  Ty naprawde jestes cmok nad cmokami chelpiacy sie pierdolami i niemiecka emerytura ,ty chcesz admina obiezyswiata przegadac gdy ty tylko niemieckie wychodki ogladal ?

  odp :
  WIDZISZ APA WOLĘ OGLĄDAĆ SZWABSKIE WYCHODKI SĄ NA WYSOKIM POZIOMIE I ZADBANE . PEŁEŃ FULL NIŻ ROBIC CODZIENNIE LODA SZMULOM W USRAELU W ZAMIAN ZA TALONY NA SMALEC I SZYNECZKĘ .
  APA TY JESTEŚ LEPSZYM SPECJALISTĄ W ROBIENIU LODÓW NIZ NAJWIĘKSI LODZIARZE NA ŚWIECIE . MASZ JUŻ WPRAWĘ TYLE LAT TE LODY O SMAKU SMIETANKOWYM ROBISZ W USRAELU .
  MOZNA POWIEDZIEĆ ZAWODOWIEC W TYM FACHU .
  WY JESTEŚCIE SIEDMIU WSPANIAŁYCH DO ROBIENIA LODOW GARBATYM NOCHALOM W USRAELU I POPIERANIU TRUMPA A W ZAMIAN ZA TO OPIEKA SPOLECZNA DAJE WAM TALONY .
  APA W 2017 ROKU BEDZIE ŚWIĘTOWAŁ ZROBIENIE 100 TYSIĘCZNEGO LODA W USRAELU SZMULOM ZA CO DOSTANIE TALONY JUZ DO KOŃCA ZYCIA .

  Polubienie

 34. Jutro może być mocno pracowity dzień dla stołecznej policji
  Bo Kodziarze się zberają pod pałacem prezydenckim a :

  kibice Legii na jutro po meczu się skrzykują.
  Oto ich wpis: Nadszedł wreszcie czas wpierdolić mącicielom z PO, Nowoczesnej, KOD i innym potomkom ubeckiego plemienia!!!
  BÓG HONOR i OJCZYZNA jutro po meczu Legii wszyscy idziemy wspomóc Rząd i PiS!!! Pamięć o Pileckim, Ince, Łupaszce czy Zagończyku nas zobowiązuje!!
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66

  Giertych na wiecu KOD
  – W ciągu roku Kaczyński doprowadził do paraliżu najważniejszych organów państwa – tak Roman Giertych skomentował wczorajsze wydarzenia w Sejmie. Jego zdaniem „następnym krokiem będzie broń gładkolufowa w rękach policji i rozlew krwi”.

  — Roześmiana twarz Jarosława Kaczyńskiego, który uciekał wczoraj w rządowej limuzynie, świadczy tylko o jego chorobie psychicznej. Kto w tak poważnej sytuacji, którą mamy obecnie w Polsce, ma ochotę na śmiech?— powiedział polityk w wywiadzie dla jednego z polskich portali.

  Polubienie

 35. Żydowskie gangi walczą o prawo kto ma łupić polskich gojów a masy ogłupionej ludności tubylczej staje po jednej bądź po drugiej stronie zamiast wspólnie zewrzeć szyki i zlikwidować jewrejskie ścierwa. Ale żeby do tego nie doszło to na tym polu propagandy działają wspólnie hebrajski kościół katolicki i takież same liberalne media.
  A co do kibiców Legii z ich wyświechtanym patriotyzmem to pewnie niejeden z nich jest wnukiem czy też prawnukiem pracownika UB czy żołnierza KBW który z ich idolami walczył czy też chłopa folwarcznego który ziemię z reformy rolnej otrzymał.

  Polubienie

 36. odp admin
  cytat”
  — Roześmiana twarz Jarosława Kaczyńskiego, który uciekał wczoraj w rządowej limuzynie, świadczy tylko o jego chorobie psychicznej. Kto w tak poważnej sytuacji, którą mamy obecnie w Polsce, ma ochotę na śmiech?— powiedział polityk w wywiadzie dla jednego z polskich portali.

  Mi tez się wydaje ,że Kalkstein ma coś z rycerza chodz psychiatrą nie jestem , ale ja wiem o tym od dawna . Wiecej juz nic nie pisze bo mnie admin swoim mosadowskim sprzętem namierzy i mam najazd misków jak nic bubu ha haha. tym bardziej ze dziś IP ustali 4 letnie dziecko .

  Polubienie

 37. nie mieć baby tylko kota to juz daje do myslenia , ale więcej już nic nie pisze bo będę jadł śniadania z Piskorskim .

  Polubienie

 38. AD JULIUSZ CALKOWITA ZGODA DLATEGO PISALEM ZE Z TYM POKOLENIEM POLAKOW NIC SIE JUZ NIE DA ZROBIC . BEZSTRESOWE WYCHOWANIE LEWARTOWA I OGLUPIENIE MEDIALNE SIEGNELO ZENITU I SYFU NAJWIEKSZEGO DLATEGO PISALEM ZE MOZE ZA 30 – 50 LAT COS SIE ZMIENI POD RZADAMI PARTII NARODOWEJ – PRAWDZIWEJ A NIE KONCESJONOWANEJ PRZEZ ZYDOW
  JESZCZE APA ROBI TU KRECIĄ ROBOTE W ZAMIAN ZA TALONY NA SALCESON JUZ OD 7 LAT.
  Żydowskie gangi walczą o prawo kto ma łupić polskich gojów a masy ogłupionej ludności tubylczej staje po jednej bądź po drugiej stronie zamiast wspólnie zewrzeć szyki i zlikwidować jewrejskie ścierwa. Ale żeby do tego nie doszło to na tym polu propagandy działają wspólnie hebrajski kościół katolicki i takież same liberalne media.
  A co do kibiców Legii z ich wyświechtanym patriotyzmem to pewnie niejeden z nich jest wnukiem czy też prawnukiem pracownika UB czy żołnierza KBW który z ich idolami walczył czy też chłopa folwarcznego który ziemię z reformy rolnej otrzymał.

  Polubienie

 39. SWIETE SLOWA JULIUSZ . JESTES WIELKI NO I JESZCZE APA MAJA DO POMOCY BO ON WSZEDZIE ROBI ZAMET KAZDEGO NAZYWAJAC SZMULEM I SZWABEM.

  Polubienie

 40. Jestem pewny ze APA robi na tym portalu krecią robotę .
  Pewnie kobity są różne , ale przecież jest miłość , rodzina a facet ma kota i jeszcze w latach 70 razem z nim w łózku podobno Kobrę oglądał , a normalny chłop powinien mieć kobitę . Bez sexu nikt przecież nie wytrzyma .
  To jest normalne ?

  Polubienie

 41. PRLowiec
  Z tym namierzaniem przeze mnie APA to był zwykły blef.
  Nie można nikogo namierzyć stojąc w garażu przy tokarce do drewna.
  Tego co pisałem o namierzaniu, APA się nie wystraszył, ale niespodziewanie wystraszył się PRLowiec który służył w LWP za czasów Gomółki.
  Przepraszam jeśli straszak zakłócił spokój ducha i piwka za 20 zł.
  adm nikomu krzywdy nie zamierza robić.

  Polubienie

 42. PRLowiec,Zyga,brodacz nadal odkrywa swe „specjalnosci”,czyzby swoj zyciorys przed smiercia pisal.
  Nie byl nigdy w USA , a pierdzieli o talonach na smalec ,czy inne zaslyszane bzdety.
  Zygus,popros swych chlebodawcow by ci choc 1% prawdy zafundowali jak to sie w USA Polakom zyje.
  Pieprzy o jakis lodach,sztucznych babach i tak mu zamieszali w glowie,ze wszystko to co pisze to belkot nad belkotami z wtraceniami kibli niemieckich gdzie wypracowal swa niemiecka emeryture 1500 jewrejow.
  Gdzie ty Zyga podziejesz sie po smierci z takim lgarstwem ,ciebie lucek do piekla nie przyjmie,bo w klamstwach nawet pieklo blaznisz.
  Pisz nadal Zyga odkrywaj swe talenty ale wiedz,ze juz nie bedziesz swiety.
  Nie chwal sie zes z rodow slowianskich,bowiem zaden SLOWIANIN nigdy nie byl parobkiem u Niemca,tylko w morde lal tak szwaba jak i szmula gdy mu wszedl na podworko.
  Ty szwab tak durny ,ze jeszcze lody ci sie marza z pierdzacym prochnem !
  Blaznij sie dalej to twoj wzor na zycie.

  Polubienie

 43. RAM

  500 milionów dolarów za bułgarską broń dla ISIS-u

  „Od początku wojny w Syrii przeciwko Assadowi – rząd USA zakupił w Bułgarii – w celu uzbrojenia „umiarkowanych opozycjonistów” – broń posowiecką za 500 milionów dolarów”.

  Aleppo: bułgarska broń odnaleziona w magazynie Al-Nusry. Wystarczyłaby na dwa lata walk

  http://www.pch24.pl/aleppo–bulgarska-bron-odnaleziona-w-magazynie-al-nusry–wystarczylaby-na-dwa-lata-walk,48137,i.html#ixzz4T83IdJCF

  17 grudzień 2016

  Od dziesięcioleci Bułgaria jest znaczącym graczem na rynku produkcji broni. Dziś znalazła sposób, by swoją broń – nie znanymi na razie kanałami – wywieźć do Syrii. Jak wynika z reportażu bułgarskiej telewizji, w porzuconym magazynie broni islamistów z „Al-Nusra” znaleziono rakiety Grad, amunicję do dział przeciwpancernych oraz pociski do ręcznego granatnika przeciwpancernego. Specjaliści wskazują, że znaleziona broń pozwoliłaby na prowadzenie działań zbrojnych przez kolejne dwa lata.

  W reportażu wyemitowanym przez jedną z prywatnych bułgarskich telewizji wynika, że jest to dość „świeża” broń. Jednej z bułgarskich dziennikarek udało się wejść do magazynu z bronią islamistów z ugrupowania „Al-Nusra” znajdującym się w Starym Mieście w Aleppo. Inni bułgarscy dziennikarzy z kolei trafili na tajne składowisko bułgarskiej broni w jednym z opuszczonych domów w doszczętnie zniszczonym już mieście. „Al-Nusra” przez swoje związki z „Al-Kaida” jest uznawane przez Radę Bezpieczeństwa ONZ za ugrupowanie o charakterze terrorystycznym.

  Wśród niemałego arsenału pokazano m.in. 122-milimetrowe rakiety Grad wykorzystywane we wschodnim Aleppo, amunicję kaliber 73 mm do dział przeciwpancernych oraz pociski kaliber 40 mm do ręcznego granatnika przeciwpancernego. Na opakowaniach z bronią widnieje m.in. nazwa prywatnej firmy produkującej broń oraz data przygotowania jej do eksportu (lipiec 2015).

  Zdaniem specjalistów wojskowych, broń którą porzucili wycofujący się bojownicy „Al-Nusra” wystarczyłaby na prowadzenie działań wojskowych przez co najmniej dwa lata.

  Moskwa będzie się domagać, by na Radzie Rosja-NATO ustalono, jak broń z jednego z krajów sojuszu trafiła do „Al-Nusry”. Rosjanie oświadczyli ponadto, że będą się domagać specjalnej sesji Rady Bezpieczeństwa ONZ. Jednym z pytań, jakie zdaniem Rosjan powinno się tam pojawić to kwestia związana ze sposobem dotarcia broni do Syrii. Tak wielka jej ilość mogła trafić do Syrii zarówno bezpośrednio z Bułgarii, jak i na zasadzie reeksportu z jednego z krajów postsowieckich. (…)

  „Al Baghdadi grozi Izraelowi!” Wszystko to prawda, jakżeby mogło być inaczej.

  Al Baghdadi minaccia Israele!”. Come no, è tutto vero.
  http://www.maurizioblondet.it/2689-2/

  Maurizio Blondet 27 grudzień 2015 tłum. RAM

  (…) Jak wiadomo Zjednoczone Emiraty Arabskie posiadają prestiżowe linie lotnicze Etihad, które dysponują również flotę cargo.

  Oto jeden z jej samolotów:

  Etihad w Bułgarii po ładunek broni

  Otóż samolot, który widzicie na zdjęciu, został sfotografowany po wylądowaniu w Burgas (Bułgaria) – 19 października 2015, jednakże był on już wcześniej w Bułgarii, w czerwcu i w sierpniu – co najmniej 5 razy.

  Również samoloty cargo, należące do Arabii Saudyjskiej – Saudi Arabian Cargo – lądowały w Bułgarii, tym razem na lotnisku w Sofii i to już od października 2014 roku. Na jumbo-jety saudyjskie ładowano towar niezidentyfikowany – pod ścisłym nadzorem. Ładowano go 80 ton na każdy samolot.

  Pozwolenia na przebywanie w bułgarskiej przestrzeni powietrznej i na lądowanie tych samolotów zostały wydane przez ministerstwo obrony Bułgarii, a nie przez lotnictwo cywilne.

  Na podstawie Konwencji z Chicago, dotyczącej lotnictwa cywilnego (dokument 9284, sub-art. 18) – pozwolenie ministerstwa obrony jest konieczne wtedy, kiedy na samolot cargo są załadowywane substancje niebezpieczne, takie jak materiały wybuchowe, broń i amunicja.

  https://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2015/12/bullgari-1024×683.jpg?resize=300%2C200
  Saudyjskie samoloty cargo w Sofii

  Ostatnio wychodzi na jaw, że od początku wojny w Syrii przeciwko Assadowi – rząd USA zakupił w Bułgarii w celu uzbrojenia „umiarkowanych opozycjonistów” – broń posowiecką za 500 milionów dolarów .

  Mówi się o 1 000 sztuk granatników przeciwpancernych na ramię i o 700 sztukach przeciwpancernych systemów rakietowych Konkurs.

  „Jak na nieszczęście” – broń ta trafiła jednak w ręce ISIS, ponieważ „umiarkowani opozycjoniści” – gdy tylko zostali uzbrojeni, opłaceni i wyszkoleni przez CIA w Turcji i w Jordanii – zaraz potem zadeklarowali swą wierność „Kalifowi”.

  Okazuje się więc – co za pech – że Washington – „wbrew swojej woli” – uzbroił ISIS – płacąc 500 milionów dolarów za bułgarską broń i podobnie rzecz miała się z Emiratami i z Arabią Saudyjską.

  Historia samolotów cargo jest wynikiem śledztwa przeprowadzonego przez Balkan Investigative Reporting Network (BIRN), podpisanego przez Marię Petkową. (…)

  Balkan Investigative Reporting Network (BIRN)
  http://birn.eu.com/en/page/home
  https://en.wikipedia.org/wiki/Balkan_Insight

  Jest rzeczą oczywistą, że wojska Arabii Saudyjskiej i Emiratów dysponują uzbrojeniem zachodnim i amerykańskim. Broń posowiecką sprowadza się jedynie dla ISIS.

  Raport ONZ-u zrekonstruował nawet jeden z załadunków na jumbo należący do Saudi Arabian Cargo w Bułgarii:

  – 827 karabinów maszynowych z systemami do zamontowania ich na pick-up Toyota i 120 systemów przeciwpancernych SPG-9. (…)

  Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

  Polubienie

 44. Z Polski też wysyłano
  Znane przecieki informacji jak to zD- radek i PO brała udział w destabilizacji Libii i innych krajów zaopatrując terrorystów w gotówkę i broń.

  Rosomak S.A. zakończył dostawę kołowych transporterów opancerzonych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich – poinformował we wtorek rzecznik siemianowickiej spółki Michał Rumin.

  W czerwcu hale produkcyjne zakładów Rosomak S.A. w Siemianowicach Śląskich opuściły ostatnie z 40 wozów wyprodukowanych na zamówienie zagranicznego kontrahenta – podał rzecznik.

  http://forsal.pl/artykuly/953729,rosomaki-z-polski-dla-zjednoczonych-emiratow-arabskich-zakonczono-dostawe-40-wozow.html
  ————————–
  oficerowie NATO schwytani w bunkrze w Aleppo przez Syryjczyków- w piątek na tajnym posiedzeniu zebrała sie Rada Bezpieczeństwa ONZ.

  http://21stcenturywire.com/2016/12/16/reports-at-least-10-nato-military-officers-captured-by-syrian-special-forces-this-morning-in-east-aleppo-bunker/

  Rada Bezpieczeństwa obraduje za zamkniętymi drzwiami po zatrzymaniu oficerów NATO w Aleppo

  j

  [Sieć Voltaire] na dziś, piątek 16. grudnia 2016, na godzinę 17. czasu uniwersalnego zwołano nadzwyczajne, zamknięte zebranie Rady Bezpieczeństwa ONZ w związku z tym, że dziś rano w jednym z bunkrów we wschodniej części Aleppo syryjskie siły specjalne dokonały zatrzymania kilku oficerów NATO.

  Polubienie

 45. How Israel won the US election.
  Certain top Israelis, the supporters of Netanyahu, persuaded the majority of the Evangelicals in the USA to vote for Trump.
  Most American Evangelicans believe that the Jews are God’s chosen people, and that ‚the Temple will rise again at the time of Armageddon’.
  In the USA, reform and secular Jews do not like the Evangelicals’ beliefs.
  Most American Jews are liberals, and support the Democratic Party and liberal causes generally.
  However, the Jews who control the Deep State are happy to manipulate the Evangelicals and get them to support Trump.
  It is Trump who will help Israel to create its Greater Israel.
  And it is Trump who will help the Jewish billionaires to grow even richer.
  Czyli w wielkim skrócie. Izrael wygrał wybory w USA w dużej mierze dzięki syjonistycznym chrześcijanom zmanipulowanym przez żydów. Większość amerykańskich żydów to liberałowie. Trump pomoże Izraelowi w utworzeniu Wielkiego Izraela a bogatych żydów uczyni bardziej bogatymi.
  http://aanirfan.blogspot.com/2016/12/kosher-nostra-got-trump-elected.html

  Polubienie

 46. Ad czytelnika – starego piernika

  Nie był nigdy w USA, a pierdzieli o talonach na smalec ,czy inne zasłyszane bzdety.

  Ty, Szoszon w SIÓDEMCE JEDYNY, gdzie ty pomieszkujesz, że ty nic nie kapujesz, co się dzieje w US-raju? Zamknęli ciebie w indiańskim rezerwacie za twoje wredne szmulowsko-szwabskie pochodzenie? No wiesz, mame Salcia, a tate Hans i udajesz przed nami Greka, że ty jesteś Słowianin/mieszaniec. Oj nieładnie Szoszon, oj nieładnie, wypierać się czcigodnych rodzicieli. Przecież, gdzieś jest napisane, że „Czcij ojca swego i matkę swoją”, choćby nawet jak by byli z piekła rodem. To jest zapisane w gwiazdach i nie ma przed tym żadnego wymigiwania się żołnierzu!

  Szanowny Zygi ma lepsze od ciebie rozpoznanie, co się dzieje w US-raju. Oczywiście ty jak ta ostatnia oferma, zawsze w ogonie, a nie w szpicy.

  http://www.biztok.pl/gospodarka/40-mln-amerykanow-dostaje-kartki-na-zywnosc_a1068

  http://dziennikzwiazkowy.com/spoleczenstwo/40-mln-amerykanow-na-bonach-zywnosciowych/

  http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/stany-zjednoczone/20131117/dymek-smieciowe-jedzenie-na-kartki

  ZA JEDNEGO BARAKA NIE KUPISZ KURCZAKA! Chi, chi, chi, kukuryku na patyku, cha, cha, cha…

  http://www.cenynaswiecie.pl/cena-filetu-z-kurczaka-w-stanach-zjednoczonych,193,32/

  Bywaj pocieszna nacirema

  Polubienie

 47. Ty mi APA w każdym poście przepowiadasz i życzysz mi śmierci ,a skąd wiesz , że to ty trupem nie śmierdzisz i że pierwszy nie zdechniesz .
  I nie każ mi iść do spowiedzi do jakiegoś koszernego sukienkowego klechy , bo ja chce po mojej śmierci zagrać z Belzebubem w rozbieranego pokerka i zobaczyć streaptease diablic w piekiełku .
  Boga żadnego nigdy nie było i nie ma . Boga sobie wymyślili ludzie już od czasów Sumerów .
  Ty APA czytelnik dla ciebie też jest dobrze ,że Boga nie ma , bo jakby był po śmierci byś poszedł na największe męki na najgorszy poziom piekła za to ,że twoje życie przeżyłeś będąc pełnym nienawiści do ludzi i plując w nich jadem , bo ty APA czytelnik jesteś podła bestia . tobie nawet by egzorcyzmy by nie pomogły bestio . Akysz poczwaro !!!!!!!!!!!!!!!.

  Polubienie

 48. Ad adm
  ja się wystraszyłem? chłopie gdzie ja bym się wystraszył no chyba że Kalksteina i pisałem ze się Kalksteina wystraszyłem , bo fakt boje się nieobliczalnych typów w dodatku takich bez baby i szaleńców jak Kamanda APA bo to są po prostu psychole leczące swoje kompleksy w sieci .
  Adm ty się takich typów nie boisz ? boisz boisz .
  Czyż żyda Lennona nie zabił szaleniec , któremu nie spodobał się autograf , który mu Lennon dał ?
  Teraz rozumiesz dlaczego boję się ludzi , którzy w każdym poście życzą mi śmierci jak ta talonowa boczkowo – szynkowa kamanda APA czy Kalksteina bez kobity .

  Polubienie

 49. Ad adm
  Dziś piję Krombachera i Oettingera . Po prostu pycha !!!!!!!!!!!!! przy okazji śmiejąc się z postów APA no i kolejne bokserki ze śmiechu idą do prania .
  Idiota ma jakieś ale do kibli niemieckich może też następna fobia jego obok szmuli i szwabów . Pewnie mamusia go w jakimś kibelku niemieckim urodziła przy pomocy jakiegoś szmulo-szwaba a on tak ich nie lubi .
  Natomiast ja pracował na nocą myjąc maszyny do produkcji lodów i pysznych ciasteczek a jak zacząłem mówić w pięknym języku niemieckim sprzedawałem pyszne ciasteczka w cukierni .
  Niemcy Niemcy ponad wszystko , bo to ten kraj uratował mi dupę uchronił od dziadowania i dał pracę .

  Polubienie

 50. Ad admin
  Adminie jeżeli piszesz nazwisko Gomułka to chociaż pisz bez błędu .Gomółka to jest taki jeden prof i z towarzyszem „wiesławem” nic nie ma wspólnego adminku .
  Takiś uczony a nazwisko pierwszego nie potrafisz bez byka napisać .Może ty bul ?

  Polubienie

 51. Popatrz sobie adminku u góry jak wygląda potężny kraj rządzony przez prawdziwego męża stanu ( a nie jakąs na bani pipę ) .
  To nie jest kraj gdzie mln ludzi bierze talony z opieki społecznej , aby nie zdechnąć z głodu . To nie jest kraj gdzie są zrujnowane miasta Detroit i fabryki ( Chrysler ) w kolejce Chicago .
  to nie jest kraj bezrobotnych , ktorzy stracili pracę i do zydowskich lombardów przynoszą swoje ostatnie kosztowności aby zrobic opłaty
  lombard w Detroit
  Oni najwięcej zyskali na upadku tego miasta : rodzina własciciele tego lombardu etnicznie wiesz kim są adminku wielce uczony .
  Domyśl się :

  Polubienie

 52. ci Amerykanie z tej biedy wariują a klasycznym przykładem jest tu Detroit oczywiście wyłączając Beverly Hills czy Hollywood zamieszkałe przez przygłupich celebrytów .

  Polubienie

 53. Podsumowanie ;żyd jest odważny jak ma wokół siebie sowicie opłacaną ochronę . Z drugiej strony ten Amerykanin mocno przesadził pierd… ze ta Ashley to dziwka i ją przeleci .Należałoby mu się ostre lanie włacznie z mordobiciem , ale to jest efekt biedy Amerykanów .Oni z tej biedy i braku pracy wariują , ale kto do tego doprowadził to powszechnie wiadomo .

  Polubienie

 54. Durnoto prlowska ,kiedy ty sie zmienisz ?
  Ta ty typowa pluskwa szmulo-szwabska ,ty admina pouczasz jak ma zyc i myslec .
  Ty parobku niemiecki ,diably z toba tancza ,pieklo masz zagwarantowane !

  Polubienie

 55. Z drugiej strony sporo jest tam patentowanych leni zwłaszcza jak ten bohater tego filmiku podobnie zresztą jest w Niemczech .Patentowanych leni do groma .

  Polubienie

 56. Widzę czytelnik idzie trzecia butelka denaturatu .Pij dalej za moje zdrowie .
  cytat:
  Durnoto prlowska ,kiedy ty sie zmienisz ?
  Ta ty typowa pluskwa szmulo-szwabska ,ty admina pouczasz jak ma zyc i myslec .
  Ty parobku niemiecki ,diably z toba tancza ,pieklo masz zagwarantowane !

  Polubienie

 57. Czytelnik ty talonowa miernoto to ty tak Boga żydowskiego kochasz a nie znasz jego 10 przykazań ty Lucyferze z samego dna piekieł .
  To ateista przypomnę ci jedno z nich :
  Szanuj blizniego swego jak siebie samego ty prosiaku talonowy wierzący w Boga .
  Widzisz jak niby szwab , ale loda jak ty Trumpowi ze szwabskim dziadkiem nie robiłem .Już za samo poparcie Trumpa będziesz się talonowy prosiaku wędził jak dobra kiełbasa wędzarce w tym waszym piekiełku .
  Masz tutaj od ateisty przykazania twojego Boga i wykuj je na blachę .Wtedy kto wie może zanim pójdziesz do nieba zatrudnią do do czyszczenia mebli w czyścu .
  APA kuj to na blache kuj podły człeku :

  Polubienie

 58. Jeszcze zyjesz szwabiku na polskim nocniku ?
  Ty lachudro ,ty mordo rasowa ,zyjesz jako zdychajaca krowa !
  Ty szwancu ,ty krogulczy nosie ,co tu siejesz ,diabelskie poklosie ?

  Idz precz i przepadnij ,niech cie pieklo pochlonie ,
  wkrotce zdechniesz na polskim zagonie .
  Czy ty wiesz co dzisiejsze swinie jedza ,truja wszystko i wszystkich,
  kazdy krok twoj sledza !

  Zdedchniesz knurze ,buhaju ogierze
  niech no tylko dopadna cie polscy zolnierze.
  Zegar smierci odmierza ci czas ,
  wiec sie ratuj,nie zaczepiaj nas.

  Polubienie

 59. PRLowiec
  Żeby otworzyć sklep jubilerski w USA nie trzeba wnosić żadnych opłat.
  Wystarczy druczek za 85 centów, taki druk można kupić w jakimś tam sklepiku np. z cukierkami, druk wypełnić zanieść do clarka (urzędnikowi) w miejscowym ratuszu (town hall) i jeśli nie żądasz kopi ( kopia to 10$) żadnych opłat, otwierasz sklep.
  Później się rejestrujesz jeszcze w innym urzędzie jako że bedziesz płacił tax (VAT). To też cię nic nie kosztuje.
  Ale już jeśli chcesz w tym sklepie prowadzić oprócz sprzedaży, złota diamentów, platyny, zegarków itp skup w stylu Pawn shop no to musisz wpłacić 2000$ kaucji przynajmniej w stanie CT
  Dla odmiany w stanie New Jersey skupując złoto musiałeś mieć zgodę miejscowego szefa policji, koszt 10$ i składać u niego co miesiąc pisemnie wykaz osób od których kupiłeś .
  Wyglądało to tak
  Jerry Whiteman -sygnet 14K gold & diamonds
  Joe Black –bransoleta (bracelet) gold 14 K
  Ho Hi Peng –kolczyki (earing) 14K gold
  I tak dalej.
  Tylko że kurza twarz, zdarzało się też i tak, że właził ci do sklepu typowy amerykański łach, nie ważne czy czarny czy biały i wyciągał z plastikowej torebki gana (pistolet) i pytał czy chcesz go kupić za 20 $. Przy czym tak ci tym ganem, wywijał, że raz lufę miałeś skierowaną w brzuch innym razem w klatę, a jeszcze za chwilę w łeb, a zawsze ten łach trzymał palec na spuście.
  Wynajem sklepu 1000 do 2500 dolarów, mieszkanie 700 do 1000 dolarów i weź się w takiej zafajdanej Ameryce dorób kokosów.
  Tak duży sklep jak ten na podanym przez ciebie filmie to zapewne koszt wynajęcia ok.10 tyś $

  A w Polsce, raj na ziemi, emeryturka 1300 zł co miesiąc, spanie (dziś do 10:00) śniadanko jajecznica na kiełbasie, kawka z mleczkiem, chlebek z masełkiem, pomidorek, cisza spokój żadnych stresów, raj na ziemi.
  Raj na ziemi !!!!

  Polubienie

 60. Adm u mnie tak samo plus dobry browar
  odp adm;
  A w Polsce, raj na ziemi, emeryturka 1300 zł co miesiąc, spanie (dziś do 10:00) śniadanko jajecznica na kiełbasie, kawka z mleczkiem, chlebek z masełkiem, pomidorek, cisza spokój żadnych stresów, raj na ziemi.
  Raj na ziemi !!!!
  Tyle ze ja mam ponad 6000pln równowartośc 1500 euro nie to ze się chwalę ,ale jak zaspokoję zony zachcianki , wnuków , dzieci to gów… mi zostanie ,a oni myslą ,że dziadek sra pieniędzmi .
  W sumie jak pisalem takie zycie jak u ciebie plus moj cudowny browarek i hu…. tam z KOD , PO czy Kalksteinem plus dobry kryminał na ZDF i ARD . Porządne filmiki tam nadają głównie kryminały.
  A na wiosnę mój ukochany potęzny ogród gdzie mam wszystko – każdy owoc każde warzywo .

  Polubienie

 61. odp Zenek:
  Zmien płytę w tym twoim ptasim móżdzku bo nudzisz jak 100 letnia baba mająca sraczkę .

  Ty lachudro ,ty mordo rasowa ,zyjesz jako zdychajaca krowa !
  Ty szwancu ,ty krogulczy nosie ,co tu siejesz ,diabelskie poklosie ?

  Idz precz i przepadnij ,niech cie pieklo pochlonie ,
  wkrotce zdechniesz na polskim zagonie .
  Czy ty wiesz co dzisiejsze swinie jedza ,truja wszystko i wszystkich,
  kazdy krok twoj sledza !

  Zdedchniesz knurze ,buhaju ogierze
  niech no tylko dopadna cie polscy zolnierze.
  Zegar smierci odmierza ci czas ,
  wiec sie ratuj,nie zaczepiaj nas.

  Polubienie

 62. A w Polsce, raj na ziemi, emeryturka 1300 zł co miesiąc, spanie (dziś do 10:00) śniadanko jajecznica na kiełbasie, kawka z mleczkiem, chlebek z masełkiem, pomidorek, cisza spokój żadnych stresów, raj na ziemi.
  Raj na ziemi !!!!

  odp adm
  Adm uważaj na cholesterol ( chlebek z masełkiem ) .
  Pomidorka pewnie jadłeś kupionego w żydowskim markecie – kraj pochodzenia Espania.
  Niestety z moja babą to ma stresów do hu… , bo jak mozna nie mieć stresów jak baba 24 / 24 h ogląda trwam i słucha maryja ,że ja jeszcze w wariatkowie nie wylądowałem to mój sukces.

  Polubienie

 63. Zyga ma ogrod baba jego prace i zmartwienie z takim chwalipieta.
  Ale jezeli korzysta z mediow oo.Redemtorystow,jest wiecej niz pewne ,ze koniec Zygi bliski,wkrotce ujdzie z niego ostatnie zespute powietrze.

  Polubienie

 64. Takich jak Admin cholesterolem straszyc sie nie da ani tez zachwalac margaryne .
  Natomiast parobkow niemieckich juz za Adolfa Hitlera na margarynie odsylano na tamten swiat.
  Oj Zyga na nic twoje tumanienie.
  Czy ty Zyga wiesz,ze takich jak ty teraz piwskiem truja ,widac to po twoim rozumie.
  Zenek nam opowiadal po powrocie z Polski,ze takich jak Zyga jest juz pol Polski oglupionych.
  Zobaczcie jak wszystkim partyjniakom na mozg sie rzucila jakas dziwna choroba,ktorej wstepne objawy to szczekanie wzajemne jakoby psiarni.
  Moze chociaz w Wigile przemowia te zwierzeta partyjne ludzkim glosem .
  Polozy sie taki na ulicy i udaje ze go pobili – kto,za co ?

  Polubienie

 65. Chętnie zasponsoruje nie tylko zbysiowi , ale całej kamandzie wizytę u psychiatry takiego najlepszego .
  Mnie tak bardzo dziwuje ,ze to żarcie talonowe zydowskie , które codziennie żrecie tak szybko robi z was idiotów . Myślałem ,że ono trochę wolniej działa , ale GMO widać robi postępy .
  a piweczko jest najlepsze na świecie plus oczywiście dobry sex , ale tutaj trzeba być najlepiej młodym , ale co ty zbysiu o tym wiesz jak ty korzystasz tylko z lateksowej laluni .
  Wy APA macie lateksową lalunię ,a Kalkstein kota i to was łączy wy kochani syjoniści .

  Polubienie

 66. Komentarz do filmiku
  Może i nawet temu Stonodze trochę współczuje .Coś tam chłopina chciał zadziałać w tej pejsatej Polin .Troszkę zwolenników miał , ale wiadomo od początku było , że w kraju rządzonym przez żydów gdzie oni wszystko w 100% kontrolują wyjdzie z tego gów..
  Poradzić by można panu Stonodze , żeby odłożył drogie alkohole na bok w przeciwnym razie żydoreżim skieruje go na długie wakacje w pewne miejsce gdzie będzie przechadzał się razem z Piskorskim po spacerniaku .
  Zakładam , że nie jest to kolejny pajac , którego żydoreżim chciał wykreować .

  Polubienie

 67. Zamach w Turcji na życie ambasadora rosyjskiego, nie żyje

  Nie jest jasne, w jaki sposób Rosja może odpowiedzieć. Ale biorąc pod uwagę napięte stosunki między Ankarą i Moskwą w ciągu ostatniego roku, wieki historycznej rywalizacji i wrogości i zderzające się polityki zagraniczne w sprawie syryjskiej wojny domowej, istnieje kilka potencjalnych scenariuszy rozwoju sytuacji w najbliższej przyszłości.
  Rosyjscy hakerzy uderzą w Turcję.
  Już kruche stosunki między Rosją i Turcją mogą się rozpaść, co doprowadzi do ponownego nacisku ekonomicznego na Turcję.
  Zabójstwo zostanie wykorzystane jako pretekst do dalszych represji w stosunku do ugrupowań demokratycznych zarówno w Turcji i Rosji.
  Zawieszenie broni w Aleppo całowicie wykluczone.
  Rosja rozegra kurdyjską kartę.
  http://foreignpolicy.com/2016/12/19/five-things-to-worry-about-after-the-assassination-of-russias-ambassador-to-turkey/
  Nie można wykluczyć, że za zamachem stoi NATO które chce wbić klina między Rosję a Turcję.

  Polubienie

 68. To są jakieś ostatnie podrygiwania bestii , która boi się sojuszu Trump – Putin i tyle w tym temacie . Putin nie powinien dać się sprowokować do jakiś ostrych reakcji bo o to chodzi tym cwaniakom , którzy widzieli na stolcu Killary
  Wracając jeszcze do pana Stonogi .
  Gdyby przenieść pana Stonogę w czasie do roku np 1947 ( apogeum rządów żydostwa ) i gdyby szanowny pan Stonoga wykonał taki telefon do UB dostałby kulkę od Bermana w ciągu sekundy .
  Dzisiejsi żydzi ci roku 2016 to już zachodni demokraci ( szybko się przepoczwarzyli ) .Oni za takie poalkoholowe durnoty co najwyżej wsadzają do kicia na 10 miesięcy bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 69. Oj goje goje za PRL Polaków Gomułki i Gierka zatęsknicie i jeszcze będziecie na tego listonosza satyryka , który tak wyśmiewał się z PRL narzekać . Teraz macie lepiej rządy żydostwa i żarcie z GMO .
  A wy durnowaci głosujący na żydowskie partie pamiętacie jak smakuje prawdziwy chlebek jaki powstawał za Gomułki czy Gierka . Zapach unosił się kilometrami .
  Wasz chlebek , który teraz kupujecie upieczony przez sztucznych piekarzy w żydowskich marketach tak pachnie gó…. pachnie .Na drugi dzień twardy jak kamień .
  Chleb sprzedawany na kiermaszach tez niewiele lepszy .
  O owocach i warzywach nie pisze szkoda pisać .
  O Jaruzelskim nie wspominam , bo to żyd Margulis . Zaraz będzie atak szwejków .

  Polubienie

 70. Patrzcie,patrzcie ludziska ,zyga raz za zydami innym razem przeciw !
  Zyga za kim pojdziesz jak zlikwiduja ci niemiecka emeryture ?

  Polubienie

 71. Apa napisał:”Takich jak Admin cholesterolem straszyc sie nie da ani tez zachwalac margaryne .
  Natomiast parobkow niemieckich juz za Adolfa Hitlera na margarynie odsylano na tamten swiat.”

  No raczej nie margaryną, a jej brakiem wyprawiano na tamten świat. Pan Major naczytał się Germanische Heilkunde (internetowej durnoty szwabskiej) i już przestał się bać cholesterolu, a szkoda , bo pamięć po maselku najwyraźniej nie najlepsza i pan major niepamieta jak go za mlodu w szkole pdst dokarmiali chlebkiem z margaryną (drewnianym masłem) albo pan majorek nie taki znów stary na jakiego pozuje….

  Polubienie

 72. Szanowna kamando APA chcecie zarobić parę groszy .
  Zapraszam do mnie w kwietniu dokładnie połowa kwietnia . Przyjedzcie w siedmiu rozdam wam łopaty i zatrudnię do kopania mojego ogromnego ogrodu .
  Niech stracę .Za dzień roboty każdemu płacę po 50 euro .
  Jesteście 7 wspaniałych za dzień się uwiniecie z robotą i każdemu wpadnie po 50 euro .
  Tylko czy wy wytrzymacie mając cały dzień łopatę w ręku ? Oto jest pytanie jak mawiał filozof .
  1. Po 5 minutach pracy zaczniecie cięzko oddychać .
  2. Po 10 minutach pracy zaczniecie charczeć nieprzeciętnie i pluć flegmą .
  3. Po 10 minutach będę musiał dzwonić po pejsate pogotowie ratunkowe . To ja podziękuję takim robotnikom .
  Jeżeli podejmiecie wyzwanie pracy dla szwaba to po przyjeżdzie do Polin pierwsze kroki zróbcie do pejsatego Kuronia zarejestrujcie się to dadzą wam dziateczki ubezpieczenie zdrowotne tak na wszelki wypadek jakbyście przy robocie z łopatą w ręku omdleli nieboraki . Inaczej pejsaci wam tyle policzą za pobyt w szpitalu ,że się do końca życia nie wypłacicie wy żołnierze LWP czasów Jaruzelskiego .

  Polubienie

 73. APA kamando mam nadzieję ,że wy w tym usraelu ubezpieczeni na zdrowie jeżeli nie to natychmiast się ubezpieczać .
  Kilka lat temu był przypadek ,że Polak mieszkający wiele lat w Usraju ciężko zachorował – wylew . Nie miał ubezpieczenia .
  To ty myślisz , że go usmańcy za darmo leczyli? błąd . Jak worek kartofli wrzucili go do samolotu i na koszt Polin wrócił do Polin . Tu się nim zajęli bo nie mieli wyjścia nieboraku ty jeden .
  Co o ty mówiono w mediach Polin ?
  A no cisza jak makiem zasiał .
  Wyobrażasz sobie gdyby tak w Usraelu potraktowano żyda . Jaki byłby aj waj w usraelu z tego powodu . Gwarantuje ci byłby potężny aj waj nawet poza granice usraela np w Polin .
  A tu goja potraktowano jak worek kartofli i cisza jak makiem zasiał .
  Inny przykład :
  Pewien policjant usmański obraził żydów . Reakcja żydów natychmiastowa konkretnie pewnej organizacji żydowskiej , która czuwa nad tym aby żadnego żyda w Usraelu nie obrażano .
  Po kilku dniach ten policjant amerykański kajał się publicznie i prosił żydów o wybaczenie .
  Podobna sytuacja z Marlonem Brando gdzie obraził żydów a potem błagał ich o wybaczenie . Wiesz ty czemu robaczku ? To pomyśl czemu .
  ale wy żabenki kochacie Mela Gibsona . Przecież to katolik . Jeden z niewielu . Prawda ?

  Polubienie

 74. Takiego szczęścia nie miał mój kolega który zapił się na śmierć po stracie pracy w latach 90 . Zmarł w szpitalu niestety zero ubezpieczenia . Na szczęście miał kolegów , którzy się złożyli aby 2000 pln zapłacić inaczej dalej by do dziś w lodówce szpitalnej leżał .

  Polubienie

 75. Póki ci co już tak na poważnie ( nie wiem jeszcze jak długo bo to wiek ) , ale sam sobie kopię ogród i sam go pielęgnuje nikogo nie wynajmując do pomocy .
  Niejednego jeszcze osiłka 20 letniego bym pokonał w szybkości kopania mojego ogródka . Oczywiście oprócz sexu , bo tutaj stare dziady już niczym 20 letnim dzieciakom – osiłkom nie zaimponują .

  Polubienie

 76. julius 19
  1914 Sarajewo – WW1
  2016 Ankara – ?

  j

  zamachowiec w chwili ataku na ambasadora krzyczał:- Nie zapomnij Aleppo! Syria!

  Nie przy Putinie.
  Ten położy po sobie uszy i przyjmie kondolencjie
  A poza tym ambasador to nie książę i nie członek rodziny cesarskiej Q-mać

  Polubienie

 77. Znalazłem w swoich starych notatkach taki oto wierszyk, piosenkę. Nierzadko i mnie zdarza się zarymować.

  Żadna fala nam nie straszna
  Kiedy wicher w żagle dmucha
  Gdy panienki na pokładzie
  Każdą chętnie bym wyr…ał
  Ster mam w dłoni
  Słońce w górze
  Czasem chmurka robi burzę
  Czasem z boku wiatr uderzy
  Boczna fala w burtę bije
  Nikt mi przecież nie uwierzy
  Że pod żaglem też się pije

  Czy ktoś ma ochotę dopisać jedną czy dwie zwrotki?

  Polubienie

 78. A co ma się unieść dumą i wywołać gargamiedon :)) Kto na tym zyska?
  Spoko Adminku, putin znajdzie sposób by się okrutnie zemścić. Albowiem KGB nie sieje frajerów

  Polubienie

 79. Jednak to wszystko wydaje mi się dosyć ,,dziwne” by nie napisać ustawione.
  Zamachowiec podobno zlikwidowany.
  A czy nie można było go potraktować kulką powodującą jego tymczasowe uśpienie, tak jak to się robi ze zwierzętami które uciekły z klatki czy z cyrku?
  Potraktować na przykład gazem obezwładniającym, tak by następnie przycisnąć zamachowca i wydusić z niego informacje kto mu pomagał, kto go inspirował, gdzie i jakie przechodził przeszkolenia, skąd miał pistolet. Itd.
  To jest po prostu za duża sprawa i zbyt kojarząca się z zestrzeleniem przez Turków rosyjskiego wojskowego samolotu.
  Pytanie jakie można by postawić, czy sto turecka zagrywka turecki gambit, czy są tam odciski łap Mosadu, CIA czy samego Baraka Obamy.
  Na na koniec, czy zlikwidowanie zamachowca to jego rzeczywista śmierć, czy tylko hollywódzka inscenizacja taka sama jak w filmie ,,Żądło” Najpierw ostra strzelanina ślepakami, krew na krawacie i , krwawa ślina z gęby, a jak już po wszystkim, to rzekomy denat wstaje i idzie za kurtynę, albo też wyłazi z czarnego foliowego worka i pyta się – I jak, dobrze zagrałem?

  Polubienie

 80. Glosy elekcyjne policzone .
  TRUMP DO DZIELA !
  Wszystko uklada sie w calosc.
  To jest America …
  PRAWDA ZWYCIEZA ,KLAMCY DO PIEKIEL !!!

  Polubienie

 81. Komu na mysli sex i fale morskie,
  alkohol i inne badziewie,
  rozpusta ,swintuszenie i nawyki dworskie
  zazwyczaj konczy swe zycie na drzewie.

  Polubienie

 82. Po pierwsze APA szwejku to stary to nie moj nick , ale dobrze ten pan pisze .Po drugie APA jak widac żarcie talonowe z mózgu robi fekalia .Takie brednie pisać to juz trzeba ostro coś popalać :
  cytat APA
  Glosy elekcyjne policzone .
  TRUMP DO DZIELA !
  Wszystko uklada sie w calosc.
  To jest America …
  PRAWDA ZWYCIEZA ,KLAMCY DO PIEKIEL !!!

  Pisz dalej APA tylko błagam przez ciebie padnę ze śmiechu .

  Polubienie

 83. Napisz APA ile dostajesz zielone siana za pisanie tych bredni wtedy będziesz uczciwy zakłamana istotko .
  Jak z takimi wojakami PRLowskimi czasów Jaruzela można było wygrać z syjonistami .
  Ich idol sprzedał się syjonistom w zamian za wygodny żywot i wysoką emeryturkę .
  A oni sami byłe wojaki z PRL tylko już tego śmierdzącego syjonizmem tak wychwalają usrael .
  Z takimi bajwołami można było coś ugrać z walce z syjonistami ?
  Nic dosłownie nic.
  Wyjechali do tego Belzebuba światowego gdzie kupa szmuli , szwabów i mieszańców . Wychwalają grubasa i nadętego ćwoka co wykorzystując swą pozycję próbował dobierać się do pięknych kobiet vide niedawnego ujawnione nagrania . Sam się przyznał po fakcie .
  Dziadziuś tego bufona to szwab , a APACZE tak mu na tym forum robią loda jednocześnie wyzywając tutaj kogo popadnie od szmuli i szwabów sami siebie kreując na bóg wie jakich patriotów na odległość znad wielkiego bajora przy okazji każdemu życząc śmierci kto ma inne zdanie jak oni .
  W dodatku jak nawąchają się zielska indyjskiego pisują tu wierszyki w których h… wie o co chodzi ni pies to ni wydra .
  Ta APA to klasyczny przykład bajwołów z niskim poczuciem wartości , którą chcą sobie za pomocą sieci zwiekszyć .Nie tędy droga kamando APA .
  Dlugo żyję na tym świecie , ale z takimi hipokrytami styczności jeszcze nie miałem . Nie aż do takiego stopnia hipokryzji .

  Polubienie

 84. Tak APA on tu z nimi się spotykał aby rozpracowywać swoich wrogów . Pisz dalej bajeczki szwejku i dalej się odżywiaj talonowo .
  A może dlatego się spotkał bo sponsorował karierę polityczną Killary głupia istotko i na urodzinach Trumpa Clintony się pojawili , aby mu podziękować co ? matołku , który ciągle szuka Pacanowa w usraelu .

  Polubienie

 85. Zaraz mi tu APA wyjedziesz z błędem temat zamydlisz to niech ci będzie , że to zdjęcie ze ślubu Trumpa a nie z urodzin. I niech ci bedzie ,ze Trump tu opowiada dowcip wojaku .

  Polubienie

 86. Słowa waszego Trumpa z 2013 roku matołkowa kamando APA :
  „Jestem wielkim fanem Izraela, i szerze, silny premier to silny Izrael. Macie naprawdę wielkiego premiera w osobie Benjamina Netanyahu. Nie ma nikogo takiego, jak on. Jest zwycięzcą, jest mocno szanowany, a także jest bardzo dobrze przez wszystkich postrzegany”.

  Polubienie

 87. Dziwne ,ze ty Zyga parobkujac u niemca nie zauwayles ,ze Zyd nie ma tyle sprytu co Niemiec chodzacy paragraf i zdyscyplinowany szwab.
  Malo tego,jestes tak biedny na wypalonym piwskiem rozumie,ze nie widzisz kto swoj a kto obcy.
  Teraz gdy Prezydent Trump doszedl na tak wysokie progi SZMULE zorientowali sie ,ze im grozi powtorka z historii ,wiec beda robic wszystko by dwa narody przebrane stoczyly ostateczna walke i zawyly najwiekszym holokaustem jakiego do tej pory nie bylo.
  Posuneli sie juz do tego stopnia ,ze robia „polowania” na ambasadorow aby tylko do 20 stycznia zrobic zadyme swiatowa i to gdzie ?
  Wlasnie na wlasnych podworkach szmuloszwabskich ,
  no i koniec marzen o wielkim Izraelu.
  Zamiast wesela bedzie wielka stypa i porachunkow KWITA !!!
  Zyga ucz sie zycia ,rozum potrzebny jest nawet parobkowi.
  Naszego plutonu nie ruszaj,szukaj blizej siebie wroga.
  USA i ROSJA dadza przyklad innym jak zwyciezac wroga ,a do tego potrzebna jest PRAWDA !

  Polubienie

 88. Między rokiem 2002 – 2007 wspierał wasz opasły Trumpek pieniązkami senator z NY . Wiesz kim była ta senator matołku szukający Pacanowa . Tylko Pacanów nie w usraelu za daleko szwejku zaszedłeś .

  Polubienie

 89. Zyga,otumaniony parobku niemiecki przyjmij i to do wiadomosci ,ze w przyszlej Polsce zarowno szwab jak i szmul nie bedzie goscil !

  Polubienie

 90. A wiesz ty bajwole , że twój Trump próbował wiele lat temu rozpier…… kampanię Buchanana , który reprezentował antyglobalistów . Trump sypał róznymi inwektywami pod jego adresem .
  Ponjał coś ty ćwoku z usraela odurzony talonowym żarciem?

  Polubienie

 91. cytat APA
  Zyga ucz sie zycia ,rozum potrzebny jest nawet parobkowi.
  I to taki APACZ każe mi się uczyć zycia , który zdechłby bez talonowego żarcia w dodatku sam przez tyle lat robiąc za parobka w usraelu u szmuli . Po prostu żenada dziadku .

  Polubienie

 92. Zyga jak mozesz tak zyc we wspolczesnym swiecie ?
  Idziesz w zaparte we wszystkim,tak cie nasycili wszelkimi instrukcjami,ze nie potrafisz myslec samodzielnie,na dodatek liczysz,ze jeszcze ktos ci wiosna ogrodek skopie.
  Takiego cyborga jak ty trudno dzis ze swieca znalezc.

  Polubienie

 93. odp do APA
  Jak grożne potrafi być GMO to widać po twoim wpisie .
  Bajki APA piszesz w które nawet 5 letnie dziecko by nie uwierzyło .
  Napisz : ty tak na poważnie czy ty w te idiotyzmy wierzysz , które tu piszesz ?
  Cytat:
  „Dziwne ,ze ty Zyga parobkujac u niemca nie zauwayles ,ze Zyd nie ma tyle sprytu co Niemiec chodzacy paragraf i zdyscyplinowany szwab.
  Malo tego,jestes tak biedny na wypalonym piwskiem rozumie,ze nie widzisz kto swoj a kto obcy.
  Teraz gdy Prezydent Trump doszedl na tak wysokie progi SZMULE zorientowali sie ,ze im grozi powtorka z historii ,wiec beda robic wszystko by dwa narody przebrane stoczyly ostateczna walke i zawyly najwiekszym holokaustem jakiego do tej pory nie bylo.
  Posuneli sie juz do tego stopnia ,ze robia „polowania” na ambasadorow aby tylko do 20 stycznia zrobic zadyme swiatowa i to gdzie ?
  Wlasnie na wlasnych podworkach szmuloszwabskich ,
  no i koniec marzen o wielkim Izraelu.
  Zamiast wesela bedzie wielka stypa i porachunkow KWITA !!!
  Zyga ucz sie zycia ,rozum potrzebny jest nawet parobkowi.
  Naszego plutonu nie ruszaj,szukaj blizej siebie wroga.
  USA i ROSJA dadza przyklad innym jak zwyciezac wroga ,a do tego potrzebna jest PRAWDA !”

  Polubienie

 94. odp
  Durnowaty szwejku .Nawet nie chce ci się całego mojego wpisu przeczytać .
  Ty nie ponimajesz co to jest żart , poczucie humoru wojaku znad wielkiego bajora :
  Cytat:
  Zyga jak mozesz tak zyc we wspolczesnym swiecie ?
  Idziesz w zaparte we wszystkim,tak cie nasycili wszelkimi instrukcjami,ze nie potrafisz myslec samodzielnie,na dodatek liczysz,ze jeszcze ktos ci wiosna ogrodek skopie.
  Takiego cyborga jak ty trudno dzis ze swieca znalezc.

  Polubienie

 95. Odp APA
  Widzisz szwejku APA moge byc cyborgiem , ale ty po tym talonowym żarciu i potwornych ilościach GMO jakie spozywasz już od dawna jesteś taką właśnie bestią .
  Lepiej byc cyborgiem niż taką mechagodzillą jak ty jesteś i twoja szóstka pozostałej kamandy
  Ten usrael . To jego żarcie talonowe i lizanie rowka Trumpa zamieniło cię w takiego potwora wojaku APA :

  Polubienie

 96. Ty APA jak trafisz do tego nieba to wszystkich aniolków , archaniołów i cherubinów wystraszysz ,a te ostatnie to podobno potężne nadprzyrodzone istoty .

  Polubienie

 97. Zyga ,ta ty dzieciak ,zabaweczki cie jeszcze neca ?
  My ciebie juz nie czytamy ,bo powielasz jedno i to samo , chcesz by ludzie uwierzyli w twe bajania .
  Czy aby ciebie kiedys kon nie kopnal ?
  Tak wystraszyles tu wchodzacych,ze nikt juz nie zabiera glosu w temacie widzac upartego durnia zwacego sie PRLowiec.
  Zawsze licz na nasza odpowiedz szmulku,srulku i szwabiku.

  Polubienie

 98. Hi czytelnik
  widzę idzie pierwsza butelka denaturatu .Gdy wypijesz trzecią napisz wierszyk chętnie się pośmieje . Was pajace z każdego forum usunięto tylko tutaj admin was lubi to jeszcze ws trzyma . Chociaż pewnie was tu trzyma bo też jak ja lubi się pośmiać .

  Polubienie

 99. Zmieńcie płytę , bo ciągle to samo piszecie . Zmieniacie nicki jak ostatni durnie jak pisał opolczyk wielokrotnie . Doszło nawet do tego ,że zmieniacie sobie nick na całkiem nowy , aby mnie sprowokować bo nikt tu na forum takich matołów jak wy nie popiera .
  APA niedawno apelował do czytelników , aby mnie stąd usunięto i żeby czytelnicy portalu APA kamandę poparli . Odzew był? żaden .
  Póki co przejrzałem dużo wczesniejsze wasze wpisy i zauważyłem ,że większość czytelników robi sobie z was tu komedię a najbardziej Kika22 , którego serdecznie pozdrawiam .
  Po drugie gdy trafi się czytelnik , ktory w jednym krótkim wpisie was skrytykuje i pokaże waszą durnotę to zaraz muszę to być ja ,a to akurat nieprawda , bo pan o nicku Stary to nie jest moja osoba
  APA chcecie sobie zwiększyć poczucie waszej wartości .Nie tędy droga .

  Polubienie

 100. Ad APA-cza

  MAJOR, TO TY? Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  P.S. Gdzie pogubiłeś belki i gwiazdki na pagonach? ,,Wypasionego” laptopa, bez polskich znaków, znalazłeś na wysypisku śmieci? Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  Bywaj pocieszna nacirema

  Polubienie

 101. kika22
  jeśli to z drużyny APA, to zauważ, że już go wcześniej internauci rozszyfrowali

  – Ten facet właśnie dokonuje na giełdzie milionowych transakcji.

  A może jedynie przeglada e-maile Kilary Clinton?

  Polubienie

 102. No i widzicie niemieckiego parobke z jego tym samym belkotem ?
  Do tego z jakim administracyjnym wsparciem wprost z Zakopanego starego szwaba marksistowskiego .
  Ty.PRLowiec na nic sie zda twoje miauczenie ,my caly czas bedziemy was demaskowac ,kim jestescie i komu sluzycie.
  Wspomniales nam opolczyka szwabika ,ktory sie wpisal na liste do Moskwy,dlaczego ciebie tam Zyga nie ma,a noz by ci dali troche kartofelkow oraz konsomolska prawde.
  Wejdz i czytaj pomiot bolszewicki wiernych Moskwie na WPS1
  Zyga gon tam moze sie zalapiesz na szwabsko bolszewicka rure po dnie .
  Tylko uwazaj by cie jakis turek nie dopadl po drodze.bo co wowczas z olsztynsko-zakopianskim portalem i hitlerowska swastyka ?!

  Polubienie

 103. Kicia-micia wdzial ty kiedys majora WP z broda ?
  Nie dosc,ze cie garb juz zwija i twa torba dluzsza od kija,to jeszcze zwidy masz.
  Obchodz WP z daleka !
  Kostucha juz na ciebie czeka.

  Polubienie

 104. I kto to pisze . Idioci , którzy codziennie piszą swoje idiotyzmy u Ziemińskiego . Ostatni wpis ledwo sprzed dwóch dni w temacie Jaruzela . Cholerna gnojowica z usraela mimo dziesiątków banów u prezesa ciągle u niego pisze pierdziszewa ,a mi to zarzuca i wyzywa od bolszewii .
  Patrz jak oni wszystkich do kostuchy wysyłają nie zauważając ,że może sami trupem śmierdzą .
  Wy durnowata kamando wam na starość już na mózg całkowicie padło . Wszędzie dookoła widzicie szmuli , szwabów a na szwaba głosujecie .
  Ten opolczyk w merytorycznej dyskusji wyje….. was sto razy w dupę aż wióry szły dlatego tak go nienawidzicie .
  Gdy wasze posty się czyta to od razu przychodzi mi na myśl Hitchcock i jego ” Psychoza ” . Przecież to jest film o was . Wypisz – wymaluj z ich fobią szmulo-szwabską , życzeniu każdemu śmierci psychole na 100% . Bardzo grożni .

  Polubienie

 105. Ad Zbyszka vel opryszka

  Kicia-micia wdział ty kiedyś majora WP z broda?

  PYTASZ – MASZ!

  MAJOR EDEK ŚMIGŁY-RYDZ, MUSIAŁ BARDZO DŁUGO SZUKAĆ ŻYRANTÓW ABY MU PODŻYROWALI NA NOWĄ BRZYTWĘ!

  Major Edward Rydz ok. 1914 r.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_%C5%9Amig%C5%82y-Rydz

  MAJOR HENRYK DOBRZAŃSKI ,,HUBAL” – PIERWSZY PARTYZANT BYŁEJ II RP, W ZAWIERUSZE WOJENNEJ TEŻ ZGUBIŁ BRZYTWĘ.

  Major ,,Hubal” stoi w środku z szalikiem na szyi.

  http://www.polskieradio.pl/39/247/Artykul/832272,Major-Hubal-legendarny-rycerz-kampanii-wrzesniowej

  Aktor Ryszard Filipski odtwarzający postać majora ,,Hubala” w filmie, też musiał zapuścić brodę.

  Bywaj pocieszna nacirema

  Polubienie

 106. Zyga ,kto komu w droge wchodzi ten sam sobie smrodzi.
  PRLowiec to jak zydowski makowiec .
  Przymila sie do kazego i co ?
  Na nic twe zaloty parobku niemiecki osmieszyles sie pod kazdym wzgledem swym gojowski pedem !
  Jedz do szwabow i wesprzyj opolczyka ,jemu tez juz rozum zanika , a co bedzie gdy ruszy islamska panika ?

  Polubienie

 107. No psychole jak nic .Teraz nick brodacz .Druzyna APA i nick brodacz . Przecież wy brody nie cierpicie . Najgorzej jak Trump sobie zapuści bródkę jak wy mu będziecie wtedy lizać zasrany rowek . Będziecie , będziecie dacie radę .
  Adminku ty tak APA nie atakuj , bo zadzwoni do ciebie wściekły mjr.
  Była taka sytuacja ,że dzwonił do forum suwerenność do Edwarda , bo dlaczego niby tam tak go atakują biednego majora .
  Bana i tak dostał .
  Zalęgło się u Edwarda dwóch pierdzieli . Jeden za LWP Jaruzela , drugi idiota Toronto opluwający Jaruzela udowadniający ,że to żyd Margulis .
  Dwóch dziadków pierd…. tam swoje idiotyzmy aż do momentu gdy Edward się wkurwił i wywalił to tałatajstwo na zbity pysk .
  Kika po co mu te przykłady podajesz . Przeciez on odpisze ,że to szmule .

  Polubienie

 108. „…drugi idiota Toronto opluwający Jaruzela udowadniający ,że to żyd Margulis .”

  Zakopiański „lenin” kiedyś dowodził żydowskiego pochodzenia Jaruzela na podstawie jego nazwiska (Jerozolimski?).

  Polubienie

 109. Zyga brodacz,slowianin ,przeciez to wszystko dotyczy ciebie .
  Przejelismy twoja bron i oporzadzenie.
  Jeszcze tego nie pomiarkowales ?
  Faktycznie jestes cofniety w rozwoju ,choc Zenek nasz ma na ciebie inna bron.
  Wspominasz jakis portalowcow salonowcow co to nawet Moskala chcieli wykonczyc ,bredzisz o jakis telefonach ale nasi wodzowie dobrze sie orientuja kto jest kto ,za jakie pieniadze i dla kogo pracuje.
  Dzis tacy chca pod skrzydelka Kremla,kondolencje skladaja ,nie wiedzac nawet kto kogo i jak u bolszewikow wykancza.
  PRLowiec zdurniales do reszty,nawet roli papugi nie potrafisz juz grac .
  Pisz jednak pisz ,bo inaczej portal padnie,my ci pomozemy.
  do tematu dorzucamy :

  http://gazeta warszawska.com/judaizm-islam/2986-witold-jedlicki-chamy-i-zydy

  Polubienie

 110. Ad Adm-ina

  – Ten facet właśnie dokonuje na giełdzie milionowych transakcji.

  Szanowny Adm-inku uważasz, że AP-cz z bystrością umysłu jak woda w klozecie, może dokonywać milionowych transakcji na giełdzie? Oj, wielki z Ciebie szutnik, oj, wielki! Ja myślę, że dyskretne oko aparatu fotograficznego, przyłapało naszego pociesznego, US-rajskiego pieczeniarza na pisaniu kolejnego paszkwilu, opluwającego któregoś z nas.

  A może jedynie przegląda e-maile Kilary Clinton?

  No cóż, po takich wykładach jakie dostało APA-czątko na forum ,,Wierni Polsce” w temacie trampeczka, musiało biedaczysko przekierować swoje uczucia i sympatie w stronę Kilary, żeby nie zostać ostatnią fujarą.

  TYLKO KROWY PASĄCE SIĘ NA ŁĄCE NIE ZMIENIAJĄ POGLĄDÓW NA SKRZECZĄCĄ RZECZYWISTOŚĆ W POLITYCE!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 111. APA powiem wam coś tak od serca , bo się największe święto katolickie zbliża i krowy za parę dni pogadają ludzkim głosem .
  Wam już z tego nieróbstwa w tym usraelu z tego zasyfionego talonowego żarcia plus GMO całkowicie już odbiło co widać po waszych wpisach .
  Nie macie już gdzie pisać , bo wszędzie na forum wam jaja urwano to już cudujecie jakieś fanaberie cudaki jakieś strategie i h… wie co jeszcze .
  Wam już baby nie trza bo wy stare pierdziele i macie Wacka mikruska .
  Wam trzeba jakiejkolwiek roboty jakiejkolwiek , która by was od całkowitego obłędu uchroniła .
  Bez pracy wy po prostu zwariujecie , bo każdy by bzika dostał pisując na forum od prawie 8 lat o dupie Maryni i o tym co płynie , a żaden Polak nie jest wam wdzięczny . Tylko was bidulki banują i robią sobie z kozła matołka komedie , który aż zaszedł do usraela szukając swojego Pacanowa , ale jeszcze go nie znalazł .

  Polubienie

 112. Ad czytelnka

  Widzę, że czytatiel z US-raju ma ogromne braki wiedzy na temat jak się przeprowadza zamachy np. w Nicei lub w Berlinie, etc,! Nic nie szkodzi czytelnik, że nie wiesz takich prostych rzeczy. Od czego jest kika powielacz, który ,,ocipiałych” przez rzeczywistość, doprowadza do ,,zaczarowanych” źródeł wiedzy!

  Something Strange Happened After Bombing In Iraq – Fake, Staged, Hoax

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/falszywy-zamach-w-iraku-potwierdza-ze-wojna-z-terroryzmem-oszustwo

  Bywaj pocieszna nacirema

  Polubienie

 113. I co zadowolony prowokacyjny duet PRLowiec i kika22 z siania dezinformacji ?
  Siejcie dalej a doczekacie sie swej zaplaty parobki szmuloszwabskie !
  Jakos nikt wiecej do was sie nie przylacza ,poproscie tych co wokol Sejmu robia zadyme ,moze wam udziela pomocy.
  Bezbozniki o swietach sobie przypomnieli , o oplateczku tez ?
  Trucizna w swiatecznych paczkach dla gojow rozprowadzona ?
  Limit szczepionek rozdysponowany,leki za darmoche rozprowadzone,czas pobytu w hospicjum skrocony ,biznes pogrzebowy kreci sie ?
  Oto goje z PRL-u w calej okazalosci.
  Nawet admin na was splunal a filozof dogorywa.
  Zyga bedziesz belzebubie ryczal w swieta a kika cie poglaszcze ,juz nadstawiaj swa paszcze ,holenderskie belty cie dobija.

  Polubienie

 114. Prezes PiS Jarosław Kaczyński (67 l.) nie ma zamiaru iść na ustępstwa wobec opozycji. Taki wniosek płynie z wczorajszego spotkania w Pałacu Prezydenckim z Andrzejem Dudą (44 l.), które miało zażegnać sejmowy kryzys. Nie będzie więc powtórki głosowań z piątku ani odwołania Marka Kuchcińskiego (61 l.), mimo że działania marszałka Sejmu nie podobają się niektórym kluczowym politykom rządu.
  Poniedziałek. Godz. 13.00. Do Pałacu Prezydenckiego przyjeżdżają prezes PiS Jarosław Kaczyński i marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Ich spotkanie z Andrzejem Dudą trwa prawie dwie godziny. Pytany o spotkanie rzecznik prezydenta Marek Magierowski (45 l.) nie chciał ujawnić szczegółów. Kilka godzin później Kuchciński wyjawił, że jest gotowy pójść na ustępstwa, ale tylko w kwestii pracy dziennikarzy. „Podczas spotkania zapewniłem prezydenta, że sprawa funkcjonowania przedstawicieli środków przekazu w gmachu parlamentu pozostaje otwarta. Przekazałem także prezydentowi szczegóły związane z piątkowymi obradami Sejmu, a w szczególności z okolicznościami uchwalenia budżetu państwa. Ustawa ta została uchwalona z pełnym poszanowaniem konstytucji i regulaminu Sejmu. Poinformowałem też prezydenta o łamaniu prawa przez określonych posłów opozycji w trakcie i po zakończeniu posiedzenia Sejmu” – napisał marszałek na Facebooku.
  Po spotkaniu u prezydenta Kaczyński ruszył do biura PiS, gdzie wkrótce pojawili się przedstawiciele rządu, m.in. premier Beata Szydło (53 l.) i szef MON Antoni Macierewicz (68 l.). Na spotkaniu prezes miał stwierdzić, że żadnych ustępstw wobec opozycji nie będzie. – Nie ma mowy o odwołaniu Kuchcińskiego ze stanowiska marszałka Sejmu. To lojalny człowiek Kaczyńskiego. Winą za konflikt PiS ma obarczać opozycję – mówi nam osoba z otoczenia prezesa.
  Jak wynika z naszych informacji, to właśnie Szydło wraz z wicepremierem Jarosławem Gowinem (55 l.) w piątek wieczorem, po tym jak wybuchł sejmowy kryzys, próbowali przekonać prezesa, by wrócić do sali posiedzeń i głosować, idąc na lekkie ustępstwa. – Usłyszeli stanowczą odmowę – mówi nasz informator. Potwierdzają to wczorajsze słowa Gowina w TVN24. – Mówiąc szczerze, nie znam nikogo spośród członków rządu ani parlamentarzystów PiS czy partii koalicyjnych, komu propozycje pana marszałka Kuchcińskiego by się podobały, dlatego trzeba w tej sprawie uderzyć się w piersi i zrobić krok wstecz – powiedział Gowin.
  Przypomnijmy, że wojna między partią rządzącą a opozycją wybuchła w piątek. Przyczyniły się do tego aroganckie decyzje marszałka Sejmu wobec dziennikarzy. W efekcie politycy opozycji zablokowali sejmową mównicę (i blokują nadal), w parlamencie doszło do przepychanek, a pod Sejmem miała miejsce demonstracja zakończona interwencją policji.
  ————————-
  Ja bym powiedział, że dziennikarskie hulanki w sejmie powinny być ukrócone.
  Kącik dziennikarski TAK, cały sejm do ich dyspozycji NIE
  ——————————-
  Czesław • 16 godzin temu
  Brawo PIS Brawo panie Kaczyński i tak trzymać i ani kroku w tył bo gdy pękniecie przed Platfusami to ta Platformiana hołota wejdzie wam na głowę

  Polubienie

 115. „(Nie)godne milczenie Kościoła”

  Jakby ci płacili przez tyle lat za milczenie to też byś trzymał gadacza/pisacza na smyczy 😀

  Polubienie

 116. Zbysiu Lucyfer serdecznie cię pozdrawia z okazji świąt i nie może się ciebie doczekać u siebie .Całym swoim życiem zasłużyłeś na to .
  Kika i ty się dziwisz ,że sukienki milczą . Przecież to ten sam sort co rządzący .
  Z okazji świąt za pośrednictwem sieci Lucyfer przesłał kamandzie APA świąteczne zyczenia , w których gorąco im życzył aby w nadchodzącym 2017 roku równie sprawnie dla niego pracowali plując jadem i nienawiścią .
  Nagroda na ostatnim poziomie piekła od lucyfera jest dla kamandy APA naprawdę imponująca . Nie każdy dostaje takie nagrody za agenturalną współpracę na ziemi na największego zwierzchnika piekieł :

  Polubienie

 117. Kika 22 przecież dobrze wiesz ,że potężne modły do żydowskiego boga i Maryja dziewica szły lawinowo przed 1989 rokiem , bo żydowski Bóg miał jeden cel rozwalić PRL , który dawał pracę , darmowe leki i służbę zdrowia , kolonie dla dzieci , darmowe urlopy i wiele innych udogodnień . Niestety ogłupionej gawiędzi było żle to wymodlili u zydowskiego Boga żydowski kapitalizm , a ja się z tego wszystkiego dziś śmieje zwłaszcza z takich ludzi jak admin , który 1300pln / m i jest potężnie z tego zadowolony i wychwala PIS . Ogłupienie sięgnęło zenitu .
  Modlitwy się kończą wtedy jeżeli jedna strona ta mądrzejsza mająca przewagę intelektualną nad większością głupizny osiąga swoje cele no i modlitwy sukienek zakończyły się po okrągłym stole gdy dostali się do potężnego bogatego koryta .
  Żeby gojostwo nie połapało się w tym szwindlu to zrobiono taki pic na wodę i fotomontaż w postaci comiesięcznych modlitw za ojczyżnę w Kościółkach .
  Osiągnięcia żydowskiego kapitalizmu w Polsce od 89 roku są potworne . Cała rzesza ludzi popełniła samobójstwa z powodu braku pracy , wielu żyje jak ten admin za 1300pln i robi dobrą minę do złej gry .
  Ponad pięć milionów a może nawet 7 mln młodych byczków inteligentnych wyjechało zamiast tutaj na miejscu pracować dla Polski .
  Znam to z autopsji chociaż ja nie korzystałem , ale mnóstwo jest w Niemczech polskich dziwek , które za kase zrobią wszystko .
  Jakieś 5 lat temu nie pamiętam ZDF czy ARD zrobił długi reportaż o zyciu Polaków w Niemczech .
  Pokazano Polkę zatrudnioną u bogatych Niemców jako sprzątaczkę czy gospodyni domu . Coś tam juz nawet nieżle szprechała bo już długo tam siedzi .
  Opowiadała ona o swojej pracy po prostu w tym czasie pracując .
  W pewnym momencie ona ściele łóżko tych Niemców i bierze w ręce zużyte przez nich prezerwatywy .
  Az mi się niedobrze zrobiło .
  Ale kto temu winny ? może zydowski kapitalizm wymodlony przez idiotów.

  Polubienie

 118. Fragment ze strony podanej przez kika22
  …A więc obóz rządzący niszczy polski parlamentaryzm i dobre obyczaje. Knebluje usta mediom. Używa siły przeciw demonstrantom…

  Komedia.
  Niszczy parlament, bo gdy antypolska swołocz zablokowała mównicę to się (obóz rządzący) przenieśli do innej salki by uchwalić budżet i uporządkować pracę dziennikarzy likwidując ich dotychczasową samowolę.
  I … Knebluje usta mediom. A widział ty Kargul chociaż jednego dziennikarza z zakneblowaną gębą? Bo ja nie.
  No i na dodatek … Używa siły przeciw demonstrantom.
  Bo jak się taki wariat z KODdomitów opłacany przez Sorosa rzucił pod koła służbowej rządowej limuzyny, to go policjant wyciągnął spod tych kół i …i szkoda że nie dołożył ze dwa razy pałą po nerach.
  Ja jestem spokojny człowiek, zawsze ustępuję z drogi i nigdy nie szukam zaczepki, ale nie aż tak cierpliwy i spokojny jak Jarek Kaczyński.
  Nie dałbym sobie tak na nosie zagrywać, już bym kazał to towarzystwo spałować i za działania na szkodę i bezpieczeństwo państwa wsadzić na … no powiedzmy do końca kadencji, czyli aż po wygranych bezkonkurencyjnie (bez konkurencji bo ta by siedziała za kratami) wyborach.
  A te media którym rzekomo tak się gęby knebluje? Ustawowo ograniczył zagraniczny kapitał do 10%, innymi słowy media polskie, to media polskie a nie niemieckie i morda w kubeł jak mawiał kolega satyryk

  Nie bardzo wiem kiedy te święta, ale na wszelki wypadek i ja składam, życzenia, zdrowia, spokoju, dobrego, smacznego i zdrowego jedzonka i odpoczynku.

  Polubienie

 119. a na końcu po tych wyżerkach można życzyć kupowania Espumisanu , aby ograniczyć potęzne pierdzenie . Coś mi się wydaje ze ta firma sporo zarobi po tych świętach .

  Polubienie

 120. Bo w tych świętach chodzi głównie o to aby się dobrze nażreć ,a wcześniej dwa dni spędzić na zakupach w żydowskich marketach potem oglądanie TV . Potem może Kościółek gdzie po mszy już nikt nie pamięta o czym ten sukienkowy pierdzielił .
  A na koniec Szczepana oj jak boli brzuch oj jak ja strasznie puszczam gazy i wtorek rano w podskokach do apteki po Espumisan ale jak żre się bez opamiętania i zero ruchu to tak się to kończy .
  Oczywiście nie wszyscy katolicy , bo są tacy którzy naprawdę mają Boga w sercu , ale to jest zdecydowana mniejszość .
  To co napisałem wynika z moich obserwacji katolików już od wielu wielu lat .

  Polubienie

 121. …..wielu żyje jak ten admin za 1300pln i robi dobrą minę do złej gry….
  PRLowiec
  admin z tymi 1300pln żyje sobie jak król i żadnej dobrej miny do złej gry nie robi
  Bo widzisz, twoje 1500 euro w Niemczech to tyle samo co 1300 zł w Polsce i dla tego by żyć w miarę luksusowo zrobiłeś come back to Polen.
  Ja też mógłbym przenieść się do Wietnamu i z tą moją kasą w wysokości 1300 zł (300$) mieć pięć razy tyle co przeciętny Wietnamczyk.
  Ale po kiego diabła, tu mi dobrze, tu mam raj. Kasa co miesiąc z ZUS zapewniona a że jeszcze mogę klikać w Internet no to i z Internetu kasa leci.
  Jest bosko a nawet dwa razy lepiej.
  Ty narzekasz że musiałeś wyjeżdżać do Niemiec bo ci pracę zabrali.
  Uprawiałeś ponoć tytoń pierwszej klasy. No to po kiego diabła jechałeś szukać gdzie indziej robotę. Trzeba było z liści tytoniu skręcać cygara i wysyłać na eksport do Niemiec do USA ( USA z Kuby cygar nie sprowadzali z uwagi na blokadę) Miałbyś kasy jak lodu i papieroski też byś produkował i ludzi byś zatrudniał i podatek do budżetu płacił.
  Ci co się nie wieszali, ci co nie wyjechali, pozakładali firmy i dziś są milionerami i tak sobie mieszkają

  i ludzie mają robotę

  i to są zwykli ludzie nie szwaby i nie szmule, klasa średnia, pracowita. Sąsiedzi, znajomi, przyjaciele.

  Polubienie

 122. Powiedz adm czy ty jesteś normalny wypisując takie idiotyzmy bo mi się wydaje ,że ty żyjesz na innej planecie .
  Masz ty w ogóle pojęcie jak potraktowano plantatorów tytoniu po 89 roku . Chłopie poszukaj trochę w internecie informacji o tym a nie piszesz idiotyzmy .
  Nie masz człowieku wiedzy w tym temacie . Nie wiesz co się działo a pierniczysz jak potłuczony .
  Co ty piszesz 1500 euro to jest to samo co twoje 1300 PLN .
  Wkleiłeś jakiś parę domków i na tej podstawie oceniasz rządy żydowskie w Polin.
  Pogadamy jak biedronkowe piwo z ciebie wywieje .
  Mądry człowiek kiedyś powiedział :
  jeżeli nie masz wiedzy na jakiś nie zabieraj głosu bo zrobisz z siebie wariata .
  Wytrzeżwiejesz to pogadamy . Może jutro .

  Polubienie

 123. Sprawdz podam ci jeden przykład :
  za 800 euro kupisz w Niemczech dobrego japonczyka telewizor w Polsce za 1300 pln badziewne gówno a nie TV .

  Polubienie

 124. Admin po tych twoich wpisach zapisz się do Petru – Swetru . Na pewno będziesz szychą w tej partii , ale więcej pisz takich bredni mam większy wtedy ubaw niż przy czytaniu postów APA .
  Póki co jadę sobie dziś do Krościenka powdychać fajnego powietrza i po górach pochodzić . Pogoda wymarzona ,a moja kobita niech się zajmuje świętowaniem aż do poniedziałku .
  Pewnie tu jeszcze wpadnę pod koniec stycznia jak mi bana nie dasz adminku .
  Laptopa z sobą nie biorę i ty tez adminku zrób sobie przerwę od sieci może mniej bredni będziesz wypisywał.

  Polubienie

 125. Przyjedz do Krościenka adminku wypijemy tam razem dobre piwo , połazimy po górach zahaczymy o Szczawnicę . Mam w planach być tam 3 tygodnie .

  Polubienie

 126. PRLowiec
  ja za 1300 to mam monitor do PC a nie TV.
  Napisz mi jak tych plantatorów tytoniu potraktowano, bo ja też miałem pod górkę i to dwa razy większą, bo musiałem do ministerstwa w Warszawie aż po dwie licencie jechać, a obie były płatne. A pani w tym inisterstwie jak się dowiedziała, że ja z głuchej prowincji gdzieś tam na północy Polski to tak na mnie popatrzała jak ty w tym wpisie że ja mam tylko te 1300pln

  Polubienie

 127. PRLowiec
  w góry ?
  a w życiu.
  Byłem w górach 10 lat temu, zimno, mokro, śliskie ścieżki, że nic tylko nogi łamać.
  Mam tu jeszcze niezamarznięte jezioro, ogrzewane szatnie, są żaglówki, łódki jest las, ścieżki z oświetleniem. Po co mi jechać na drugi koniec świata jak mam to co lubię na miejscu, pięć minut od domu.

  Polubienie

 128. Przechwalali sie dwaj goje
  jego zycie ,zycie moje.

  Obaj byli parobkami,
  moze nawet robolami.

  Wyksztalcenie jak widzenie
  po jedzeniu bigpierdzenie.

  Znali sie na wszystkim prawie ,
  potrafili zrobic grabie .

  Wzajemnie sie podpuszczali,
  na portalach ciagle trwali.

  Jeden z nich troche glupawy ,
  drugi jezdzil do Warszawy.

  Rozne ynteresa ich laczyly ,
  baby dla nich jak kobyly.

  Orac mialy ,kurze scierac
  i bron Boze cos tam gderac.

  W koncu jedna nie wytrzymala
  do Kroscienka go wyslala.

  A tam gory ogromniaste
  i paniusie dosc przyciasne.

  Tak sie szwabem swym zajela ,
  ze ten skonczyl z podniecenia !

  Drugi rozne dzieci ma ,
  zyje sobie na 102.

  Polubienie

 129. PRLowiec ateista
  Lenin jemu aktywista.

  Od malego jego tata
  to czerwona byla szmata.

  Uczyc jemu sie nie chcialo
  ZMP-owcem zapachnialo.

  Wiec rodzice uradzili
  i zygusia urzadzili.

  Dali mu co tylko chcial
  nawet juz WSK-e mial

  Wygadany jak Walesa ,
  dobra waga,bryla miesa .

  Jedna tylko wade mial,
  ciagle wciaz pod siebie sral.

  Gdy komuna sie walila
  i tytoniu sie pozbyla .

  Partia wszystko uradzila
  szmuloszwabia znow jest sila.

  Wraca PRLowiec ze swych saksow
  wiozac z soba kilka baksow.

  Dzis emeryt to niemiecki,
  nie rosyjski,nie sowiecki.

  Duzy ogrod przeciez ma ,
  to jest polityczna gra !

  Polubienie

 130. Ad LuK

  Jakby ci płacili przez tyle lat za milczenie to też byś trzymał gadacza/pisacza na smyczy

  Oj, tak, LuK, oj tak, milczałbym jak grób, jak ciemna mogiła, jak wszystkie piramidy świata, skrywające tajemnice przed wścibskimi oczętami. Nawet mógłbym zostać SKRZYPKIEM NA DACHU…

  ,,Gdybym był bogaty/bogaczem/ Dejdel didel dejdel/ Digu digu didel, dejdel dum/ Cały dzień bym biddy, biddy bum/ Gdybym ja był wielki pan./ Pracy bym się brzydził…”

  If I were a rich man / Gdybym był bogaty

  Pastuchy/pasibrzuchy Kościoła Rzymsko Katolickiego i przedstawiciele innych kościołów, są zwykłymi oszustami i pasożytami, którzy żerują na naiwnych owieczkach i baranach. Dobrze znają psychologię stada i wiedzą, że najlepiej indoktrynuje się dzieci, które później wyrastają na obrońców wiary i kościoła. Jeszcze tylko ,,mały” bajer, że oni wszystko mogą załatwić u Boga/Bogów ale muszą mieć małe co nieco na tacy, które pozwoli im na ,,skromne”, bogobojne życie i kręć się szalona karuzelo z codziennymi hipnotycznymi seansami w kościele, z takimi samymi magicznymi sztuczkami jakie pokazywane są w cyrku!

  MAŁE CO NIECO, WYMUSZONE PRZEZ OBOWIĄZUJĄCY KOŃKORDAT (łac. concordatum: uzgodniony)

  Kościół wysysa miliardy z kieszeni podatników. Ile? Oficjalnie się nie dowiemy

  http://kkpp.blox.pl/2015/03/Kosciol-wysysa-miliardy-z-kieszeni-podatnikow-Ile.html

  Zaraz, zaraz LuK, coś mnie tutaj nie pasuje! Ja i mój wrodzony minimalizm, mocno się gryzie z bogactwem! Wiedz LuK, mamona przysłania rzeczywistość i nie pozwala dojrzeć rzeczy schowanych, dobrze ukrytych lub zamaskowanych przez zainteresowanych! Biblia też przestrzega przed wziątkami, (czytaj łapówkami) bo one też nie pozwalają człowiekowi spojrzeć obiektywnie na rzeczywistość. Sorry LuK, nie ze mną te numery na bogato!

  P.S. Coś mnie się wydaje, że LuK to jest ,,niegrzeczna” dziewczynka np. LuKrecja, która podszywa się pod chłopczyka. Prawda to LuK?

  Serdeczne pozdrowienia dla słodkiej LuKrecji

  Polubienie

 131. Jedyne co chciałem dowieść to to że gdyby pompowano w ciebie mamone to byś miał zwyczajnie w****ane na tą „ukrytą” rzeczywistość, którą zajmujesz się tylko i wyłacznie z powodu nadmiaru wolnego czasu, jak wszystkie net-trolle zresztą.

  „Coś mnie się wydaje, że LuK to jest ,,niegrzeczna” dziewczynka”

  Zabawne, bo ja myślałem dokładnie to samo o tobie.

  Polubienie

 132. My tu wszyscy wiemy wiemy ,że pan LuK to wspaniały pracuś , chłoporobotnik i pracuje na wysokie wskażniki gospodarcze np PKB .
  Boże drogi serdecznie panu dziękujemy za tak potężną pracę dla kraju . Tylko jak pan znajduje czas , aby u tego admina coś jeszcze napisać .
  Niestety pozostali co tu piszą to lenie , nieroby i mają pełno wolnego czasu oczywiście oprócz pana LuK , który wielkim pracusiem .
  Chwała panu Lukowi , chwała stachanowcom i do roboty lenie zamiast trollować . Pan LuK czuwa .

  Polubienie

 133. Ukraincy mieli zloto ,choc by to co w zebach ale jak im wymyslono majdan to zloto postradali ,wywiezli je noca po za Ukraine ,jeszcze paru przy tym postradali zeby i po co im to bylo.
  Padl Krym,padnie i Rzym !
  Inna sprawa z Polska ,mozna swieta odbyc w Parlamencie i to na koszt podatnika.
  To sa dopiero glowy do interesu.
  Co bedzie gdy im prad wylacza a swieczek zabraknie ?
  Pewnie zaczna fotele i mownice palic biedactwa z zapalkami.
  Strasznie porobilo sie w tym swiecie ,no i ciagle ludzi za duzp.

  Polubienie


 134. A Pegida rally.

  Lutz Bachmann is the leader of Germany’s far-right, pro Israel, Pegida party.

  Lutz Bachmann the leader of PEGIDA has said that Germany should remain ‚Jewish-Christian’.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s