CIAmajdaniec kijowski


Zapytała mnie żona – Co to będzie 11 stycznia w sejmie.

Odparłem – Nic.

Zrobią obrady w innej sali i to wszystko.

Mogliby oczywiście zawołać policję by usunęła posłów z pod mównicy, ale wówczas cały świat i wszystkie telewizje pokazały by jak to w Polsce łamie się demokrację i wprowadza totalitaryzm. A tego rządzący nie chcą.

Ja słyszałam – odparła żona, że mają wprowadzić kary pieniężne.

No i to by chyba była właściwa droga, pomyślałem. Albo też wykluczyć ich z obrad na dwa miesiące, zabrać na ten czas przepustki do sejmu, obciąć wynagrodzenie.

Coś w rodzaju jak w piłce nożnej.

Czerwona kartka i won z boiska.

A skoro takie mamy przypadki to wprowadzić to do regulaminu sejmu odpowiednie zapisy i kary porządkowe.

Blokujesz mównicę, rzucasz kamieniami, ( też może się zdarzyć), wnosisz ostre przedmioty lub pałki bejsbolowe, czy broń palną, lub białą, pijesz na sali trunki, czerwona kartka i urlop bezpłatny.

Mamy w tej chwili kodeks karny chyba zawieszony bo nie działa, a tym czasem politycy się ośmielają i ośmieszają. i tal leci gadka na całego:

Władysław Frasyniuk:
Mamy w Polsce stan wojenny. Jest zupełnie tak, jak po 13 grudnia 1981 roku. Ten stan wojenny wprowadził Jarosław Kaczyński. I teraz tylko od nas zależy, jak się zmobilizujemy, jak potrafimy być radykalni w ciągu najbliższego roku.
Mateusz Kijowski:
Obecna władza dokonuje czegoś na kształt rewolucji faszystowskiej.
Radosław Sikorski:
Dla mnie to już nie jest władza demokratyczna.
Lech Wałęsa:
Nie lubię mówić źle o Polsce, ale nie mam już wyboru (…) Utrata prawa głosu w UE to za mało. Muszą nas wyrzucić!
Kiedy przestanie działać populizm, wtedy jest wasz koniec. I to koniec albo demokratyczny, przez referendum poddajecie się, albo będziecie po prostu z okien wyskakiwać.

Krystyna Janda:
Kiedy patrzę na kobiety służące partii PiS, to odechciewa mi się wszelkiej do kobiet miłości.
Kiedy słyszę, że ktoś jest katolikiem, to myślę: „Oj…”

Jacek Żakowski:
Jest ryzyko, że gdybym np. ja nosił przy sobie pistolet, wiele osób bym już pewnie zastrzelił w przypływie emocji.
Dziś rodzice wracają ze sklepu, żony wracają z pracy, dzieci wracają ze studiów albo szkoły. Jak się czują? A za wieloma rodzinami oraz ich nazwiskami to się będzie ciągnęło na pokolenia. (…) Teściowie wnuków będą sobie mówili: „Wyszła za wnuka tego (tej) z PiS. Ale on jest porządny. Nie wdał się w dziadka (babcię)”. Albo będą mówili przeciwnie: „Ty się lepiej z tym (tą) nie zadawaj. Z oczu mu patrzy jak dziadkowi (babci)”. Albo: „Jak kochasz, to się pobierzcie, jedynie nazwiska nie przyjmuj. Szkoda dzieci.

Bronisław Komorowski:
Trzeba czasami mieć odwagę i lać się dechą z takimi ludźmi.
Miałem wczoraj satysfakcję, oglądając jedną ze znanych pań posłanek partii rządzącej, gdy czmychała z polskiego Sejmu pod eskortą policji.

Stefan Niesiołowski:
Dopóki PiS (…) nie zabije nikogo, to myślę, że ta granica nie pęknie. Natomiast jeśli PiS posunie się do przemocy, jeśli te bojówki Macierewicza lub inne bojówki użyją siły, to mam nadzieję, że wtedy coś pęknie — być może święta będą smutne, ale po świętach Nowy Rok może być już radosny.
Wojciech Czuchnowski („Gazeta Wyborcza”):
Chciałbym dołączyć do tych, którzy namawiają żołnierzy do nieposłuszeństwa. (…) Sprzeciw wobec rozkazów wydawanych przez Macierewicza i jego ludzi jest obowiązkiem przyzwoitego Polaka i żołnierza. Namawiam do tego. Mam nadzieję, że w Wojsku Polskim znajdą się ludzie z charakterem.

Może jednak warto przypomnieć tym śmiałkom kodeks karny i jego paragrafy

148293149814671491354

Głupia sprawa – kolejny motor, wyjazdy, ciuchy warte więcej niż roczna pensja. I to wszystko u bezrobotnego faceta z alimentami i kolejną żoną z dzieckiem na głowie – napisała na Facebooku była koordynatorka KOD-u z Warmii i Mazur.

„Według oficjalnych danych KOD jest finansowany ze zbiórek publicznych. Z dokumentów złożonych w MSWiA wynika, że KOD zebrał od anonimowych darczyńców 1 094 754,70 zł. Inną zbiórką publiczną przeprowadzoną przez KOD była zbiórka komitetu obrony przed PiS, podczas której zgromadzono ponad 22 tys. zł” – pisała „Gazeta Polska” w listopadzie tego roku.

http://niezalezna.pl/91354-kolejny-motor-wyjazdy-nowe-ciuchy-o-wartosci-rocznej-pensji-walka-o-kase-w-kod-trwa

 

Reklamy

69 uwag do wpisu “CIAmajdaniec kijowski

 1. Adminka zonkazapytała co to będzie 11 stycznia ? oj la boga dupa będzie .
  Moje motto :
  KOD to hu…
  PIS to hu….
  Jedni warci drugich .
  Dwóch żydków łapie się za łby i wielki aj waj a goj się pyta co to bedzie 11 stycznia . Normalny dzien będzie a ty admin zagoń zonę do roboty bo widac ze się strasznie nudzi .
  Niech ci jakiś rosół zrobi , kurczaka podpiecze to się nie będzie przejmować jak jeden garbaty nos będzie lał drugiego garbatego nosa w dupę 11 stycznia .

  Polubienie

 2. Ludzie drodzy 340 tys płacić bolesławowi za jego pierd….. Świat oszalał .To ja już bym wolał APA za jego pierdo… przez 7 lat na tym portalu zapłacić mu 340 tys .APA się przynajmniej naharował .

  Polubienie

 3. Pewna pani powiedziała, że różnica pomiędzy PO i PiS jest ogromna.
  PO podniósł jej wiek emerytalny do 67 lat, PiS przywrócił do 60.
  PO dawał swoim kolesiom miliony przez pseudo fundacje, PiS dało te miliony rodzinom. Obniżył tz. esbekom emerytury, bierze się za lichwę, chciał wprowadzić podatek supermarketom, bierze się za sędziów i ich lewe przekręty i kilka innych spraw idących pod prąd poprzednikom.
  Poczekajmy zatem z oceną rządów jeszcze ze dwa trzy lata

  Polubienie

 4. Stefan Niesiołowski:
  „Dopóki PiS (…) nie zabije nikogo, to myślę, że ta granica nie pęknie. Natomiast jeśli PiS posunie się do przemocy, jeśli te bojówki Macierewicza lub inne bojówki użyją siły, to mam nadzieję, że wtedy coś pęknie ”

  I o to właśnie tym szumowinom chodzi – sprowokować władze do użycia przemocy za pomocą coraz to bardziej wyszukanych prowokacji, a jeżeli to się nie powiedzie, to sami coś spróbują zainscenizować. Ścierwa potrafiłyby posunąć się nawet do czegoś na kształt prowokacji gliwickiej.

  Polubienie

 5. Odp admin:
  Róznica między PO a PIS jest taka ,że PO reprezentuje żydów europejskich a PIS-da anglosaskich .
  Ryży zniszczył Polskę dokumentnie .Groził wybuch społeczny to żydki postanowili poluzować głupiemu gojostwu stąd np 500 plus i wygrana PIS
  Syjoniści bawią się w dobrego i złego glinę a adminek zaczadzony daje się na to nabierać ,a żydki mają ubaw . W ogóle im się nie dziwie . Z durnych gojów trzeba się śmiać i robić sobie z nich jajca , bo goj był jest i będzie zawsze głupi oprócz nielicznych wyjątków .

  Polubienie

 6. cytat admin
  chciał wprowadzić podatek supermarketom
  ale jakoś nie wprowadził , bo koledzy z UE europejscy zydzi powiedzieli weto .
  A o mówieniu bzdur typu ,że wolnośc Polski zalezy od wolnej Ukrainy . Tych idiotyzmów pisdzielczych to juz nawet się komentować nie chce .

  Polubienie

 7. Tutaj jest przykład dbania o interes Polski , a goj bije brawo i chowa na Wawelu . Brawo bis .To bohater narodowy działał w KOR .
  Również bije brawo i niech ktoś powie złe słowo o naszym bohaterze od razu do kicia na 10 lat .

  Polubienie

 8. Zygi
  A jakiego ty byś wybrał policjanta, tego co każe pracować kobietom do 67 r. życia czy tego który daje emeryturę już po 60 r?
  A kobieta która ma troje dzieci i nie pracuje wybrała by Kijowskiego czy Swetru co nic nie daje czy Szydło która dała po 500 zł na każde dziecko?
  L. K nie żyje, a kto wie czy on wówczas Żydom nie zaśpiewał ,,myśliweczku kochaneczku dałabym ci chleba z masłem alem go zjadła”.
  Przy czym zauważ że dziś Żydom każdy się kłania i Trump i Putin i król Arabii Saudyjskiej.
  Kadafi się nie kłaniał Sadam Husein się nie kłaniał, ale tych odważnych już się Żydzi pozbyli.
  Zyga dziś trzeba albo z PiS bo jeśli jesteś przeciw PiS, to automatycznie jesteś za CIAmajdanem, za tymi, co nas mieli za kamieni kupę.
  Innej opcji nie ma.

  …Różnica między PO a PIS jest taka ,że PO reprezentuje żydów europejskich a PIS-da anglosaskich …
  Widzę, Zyga że się naczytałeś na WPS głupawych sloganów i uwierzyłeś, że to niby prawda bo niby co na Putinie ma się oprzeć Jarosław Kaczyński? ( jak by to sobie życzyli z WPS?)

  Janukowycz liczył na Putina i jak skończył?
  Jak zwykły durak
  A jak wyszła na tym Ukraina i Ukraińcy?
  Dopisz sobie sam

  Polubienie

 9. W normalnym kraju jawna żydowska i niemiecka agentura robiąca publiczne rozróby zostałaby szybko wyłapana, osądzona i posadzona lub powieszona. PiS nie może tego uczynić bo raz, że sam jest agenturą wpływu a po drugie jakakolwiek próba uczynienia porządku z eurożydomajdaniarzami spotkałaby się z bolesną karą wymierzoną przez międzynarodowe środowiska żydowskie. A tego PiS nie chce.

  Polubienie

 10. Adminku to nie są głupie slogany a taka jest prawda . Radzę poczytać Pająka .Przeczytałem jego wszystkie książki jemu nie podskoczysz .Wiem co pisze .
  Ty mówisz pusty slogan ,a Pająk ci na to przedstawia dziesiątki książeczek gdzie udowadnia , że to nie pusty slogan , cóż a , że on już trochę stary to od dłuższego czasu wyplata brednie o Putinie , ale starość nie radość .
  Nawet gdyby Pająka nie było to po obserwacji psychologicznej rządzących garbatych nosów w Polsce można stwierdzić ,że ten podział to fakt a kwestionują go jedynie szabasgoje bo przecież pieniążki na paliwo do BMW i utrzymanie willi z basenem kosztuje jak mawiał pewien syjonistyczny dziennikarzyna .
  No i oczywiście tacy zaczadzeni jak ty adminku .
  Oczywiście co do tych glin hameryckich . Nie chcę ani dobrego gliny ani złego .Wiesz czemu? , bo to dla tych glin tylko zabawa pulp-fiction mająca na celu realizację ich wspólnego interesu mówiąc drobiazgowo w sumie chodzi o takie ogłupienie podejrzanego aby ten przyznał się do wszystkiego .
  Zabawa znana i stara jak świat nieudolnie ale wprowadzana w Polin .
  Gliny to tylko przykład .Taką zabawę można przeszczepić wszędzie nawet i do polityki .
  W polityce w Polin to się super udaje no bo mamy :
  Świetną zabawę żydków w dobrego i złego glinę ( PIS dobry – PO plus KOD inny syf to oczywiście zły glina ).
  no i całe masy idiotów , które albo popierają KOD – PO , albo jeszcze więksi kretyni popierający rządzących .
  Głupkowate kluby pewnej gazetki jako kontruderzenie dla KOD .
  Tak naprawdę z jednej strony stoją żydzi i z drugiej strony stoją żydzi . Jedni rządzą drudzy w opozycji a po środku cała masa idiotów , którzy dają się manipulować jak nie jednym cwaniakom żydowskim z opozycji to drugim jeszcze większym cwaniakom z władzy .
  Żydom by z tych manipulacji nic jednak nie wyszło gdyby nie udało im się ogłupić i zmanipulować gojostwa a zaczęli od 1989 roku , a więc czasu mieli do cholery na ogłupianie narodu ( dorwanie się do mediów itp ) .
  Kiedy żydostwo z KOD i PIS oraz szabasgojstwo się zjednoczy ?
  Proste . Wtedy gdy obaj odłamy żydostwa poczują się zagrożone bo nie wykluczone ,że ten naród kiedyś zmądrzeje ? a kiedy pewnie za 50 lat kiedy powstanie w Polin prawdziwa partia narodowa reprezentująca Polskę naszą Ojczyznę i naród Polski .
  Nikt z nas już tego nie dożyje jednak .
  I wtedy nasza Ojczyzna nie będzie Polin a będzie Polską tą prawdziwą a nie spłodzoną przez żydów przy okrągłym żłobie z niewielką pomocą szabasgojów ( prawie ich nie było przy tym syfie zdaje się kilku szabasgojów i oczywiście sukienki , które walczyły o dostęp do koryta i które go dostały) .

  Polubienie

 11. Stare ale jare .Każdy to zna ale tak dla przypomnienia dwa filmiki .
  Co do WPS od dwóch miesięcy rzadko wklepuję tą stronę i czytam chyba , że naprawdę umieszczą coś ciekawego .

  Polubienie

 12. Widzisz Zyga to jest tak, że jak się jakieś kłamstwo powtarza tysiąc razy, to w końcu dla większości staje się to prawdą.
  Tą metodę stosuje kościół od 2 tyś. lat.
  Tą metodę stosują ci którzy wykupili właśnie w tym celu media, tą metodę stosują politycy i rządzący, a nawet koledzy z WPS. W ich wykonaniu to jest zdanie – Żydy rządzą.
  I w to pokraczne stwierdzenie ty mój kochanieńki uwierzyłeś bezkrytycznie tak samo jak i w to zę między PO i PiS nie ma różnicy innej jak tylko że jedni są Żydami pro UE czyli Niemieckimi a drudzy pro USA.
  Jedni oświeceni za guru i mędrca z Olimpu mają Staniszkis, Grzegorza Brauna i Michalkiewicza a drudzy Henryka Pająka i Olszańskiego, gdy tym czasem każdy trąbi swoją śpiewkę.
  Nie jest tu wyjątkiem mędrzec z brodą niejaki Dugim, ani wypasiony Aleks John, ani Max Kolonko.
  Wszyscy oni są po to byśmy myśleli według ich wzorców.
  Są oczywiście i pomniejsze gatunki nawiedzonych internetowo, ci ostatni jeśli nie przyjmujesz ich sposobu rozumowania to ci piszą, żeś głupi goj, troll, albo dureń.
  Jeśli pokazujesz takiemu że nie ma racji przedstawiając taki czy inny dowód jaki im nie pasuje i jakiego nie chcą uwzględnić w swoim rozumowaniu, to wówczas jesteś dla nich już nie głupcem a Żydem, ruską onucą, albo bolszewikiem.
  Rzecz jasna można uwierzyć że Po i PiS to jedno, czemu nie, szczególnie jak nie chce się samemu myśleć, obserwować i wyciągać właściwe
  Jakbym przez siedem lat pisał, że APA i Zyga to jedno, że to tylko kłótnia w rodzinie, że jeden z Florydy a drugi z Polski ale niczym się nie różnią, to ci co dziś wierzą i powtarzają jak mantra że PO i PiS to samo, to uwierzyliby że APA i Zyga to też to samo.
  No więc napiszmy jak niżej.
  Zyga i APA to, to samo. I jeden i drugi pisali komentarze na WPS i jeden i drugi wyrzuceni zostali z WPS i jeden i drugi przenieśli swoje pisanie na WP, no kurza twarz, gdzie miedzy nimi jaka różnica?
  Żadnej.
  Prawda Zyga, że nie ma żadnej różnicy?

  Polubienie

 13. Powiem ci trochę prawdy jak można .
  Prawda jest taka ,że teraz WPS wywala każdego kto nieco inaczej myśli lub nie daj żydowski troszku skrytykuje Putina . PAZIEM używa Delete i cię nie ma ,a potem ban .
  Mnie z WPS wyrzucono bo dałem się sprowokować APA do pyskówek chociaż jak wiesz adminku to on pierwszy niemal każdego wyzywa od szmuli , szwabów i mieszańców oraz nieudaczników , którzy oddali zakłady garbatym nosom .
  Zapytałem się on prostu .Gdzie on był w latach 90 ? .Odpowiedz nie padła a powinna była być wygrzewał tłustą dupę na Florydzie jak Bolek .
  Ban był za pyskówki i tyle .
  WPS uważam za całkiem niezły portal .Naprawdę publikują mnóstwo ciekawych rzeczy . Jedyną wadą trgo portalu jest to ,że PAZIEM to straszny nerwus .
  Adminku ani ty mnie nie przekonasz do swoich poglądów ani ty się do mnie nie przekonasz chociaż uważam , że Ziemiński i Kosiur mają 100% racji . Kiedyś wszyscy się o tym przekonają , ale jak pisałem nie wcześniej jak za 50 lat , ale wtedy ich także już wsród nie będzie .
  Wierzę Ziemińskiemu , Kosiurowi oraz Pająkowi ( oprócz poglądu na Putina ) bezapelacyjnie .

  Widzisz adminku . Znasz na pewno takiego Amerykanina ,antysyjonistę byłego polityka , który demaskuje rządy żydów w Usraelu . Mnóstwo jest jego filmów na YOUTUBE .Ma też swoją stroną internetową . Znasz angielski poczytaj . Na YOUTUBE sporo jego filmików jest tłumaczona na polski .
  Wiesz za co szanuję tego Amerykanina antysyjonistę .
  Za odwagę w mówieniu prawdy .
  Przecież to on wyrażnie pisze u siebie na stronie i mówi na filmikach w 100% to udowadniając dlaczego zydz skłócają wszystkie narody . Wyjaśnia jak krowie na rowie jaki mają w tym cel .
  Wystarczy nie być ogłupionym tylko słuchać tego Amerykanina .Tylko ile w Polin to potrafi go słuchać i rozumieć – 5 – 10% gojostwa i to wszystko . Reszta ogłupiona totalnie nic nie ponimaju co ten Amerykanin mówi .
  Kolejna rzecz . w Usraelu powstał taki ruch zwany herbacianym . Kto wie może to jest jakaś nadzieja na przyszłość ?.
  Nie tak dawno tragicznie zginęła jedna z liderek tego ruchu .
  Śmierć jej została wyśmiana a takim programiku ( nadawanym również przez polskie żydowskie media ) . Tytuł dokładnie nie pamiętam , ale jakoś tak ” 1000 dziwnym śmierci „.

  ps adminku . Nazwiska tego Amerykanina nie podaję aby nie obrażać twojej inteligencji , ale jak nie wiesz o kogo chodzi podeślę linki z Youtube i słuchaj adminku mądrych ludzi .Widzę

  Widzę ,że adminka wkurzyłem to robie sobie przerwę i dziś totalna zabawa . Właśnie chłodzi mi się 3 butelki szampana krymskiego i mnóstwo browarów i zabawa aż do niedzieli .
  Szczęśliwego nowego roku i super zabawy .

  Polubienie

 14. Jeszcze jedno adminku wejdz na Niezalezną i napisz coś zle o banderowcach . Jaka reakcja :
  1. Strażnik na 80 % nie przepuści wpisu .
  2. Jeżeli przepuści zaraz masz atak : ty trolu putinowski ? ile ci Putin płaci ?
  Teraz rozumiesz dlaczego piszę o ogłupieniu totalnym gojów ?

  Polubienie

 15. Także w porównaniu z tymi portalami WPS ziemińskiego zle nie wypada , ale ty adminku to juz jesteś ideał .Żadnego bana u ciebie można normalnie pisać .

  Polubienie

 16. Na koniec adminku . Twój portal fajny można ciekawych rzeczy się dowiedzieć pod warunkiem ,ze nie piszsesz pierdzieluch o pisdzielcach a jacy oni wspaniali bo dali każdemu po 500 plus i bedzie na colę i pizzę z kiełbaską i batony dla dzieci .
  Adminku twoje wnuczki tez z tego 500 plus korzystają stąd prawie twój orgazm w zachwalaniu PIS , ale co będzie gdy siana zabraknie albo za 3 lata Petru będzie premierem i skonczy się 500 plus .Co wtedy ?

  Polubienie

 17. I to jest rzeczy sedno.
  Jednemu napisałeś coś nie po jego myśli, to ci Delate, innemu się nie spodobałeś, to cię wyzwał od szmulki i szwabów.
  Dla czego?
  Bo masz myśleć i pisać tak jak myślą i piszą Oni.
  Innej alternatywy nie dopuszczają.
  A już szczególnie tej, że ktoś może myśleć inaczej, inaczej niż myślą Oni.
  Bo Oni wiedzą najlepiej.
  I tak masz przyjmować, że żydy rządzą, że Polski już nie ma, że jest Polin, że Kowalski to nie Kowalski tylko żyd Mendelsztajn i tak dalej . A tam gdzie spojrzysz tam wszędzie żydy.

  Polubienie

 18. Adminku wierzę na 100% w zydowskie rządy jestem o nich przekonany , ale ty adminku masz inne zdanie i oczywiście twoje zdanie szanuję ,a w sumie to równy z ciebie chłop i cie lubię bo lubie porządnych ludzi nawet jak basują PIS- dzie . Baw się dobrze dziś adminku .

  Polubienie

 19. Jeden piękny fragmencik z tego świetnego tekstu :
  „Dalej, patrząc na tarcia między tymi dwoma potęgami militarnymi za rządów Baracka Obamy, możemy łatwo zrozumieć jak to się stało, że polski system lansowany twarzą Donalda Tuska zdołano tak łatwo obalić i zastąpić pozorną dobrą zmianą. Jarosław Kaczyński wygląda na człowieka który wiedział, że prędzej czy później władzę odzyska, i nie będzie w tym wyzwaniu osamotniony. Nie chodzi w tym przypadku tylko o głosy wyborców.”

  Polubienie

 20. No to żegnamy stary Rok i witamy Nowy.
  najpierw śpiewa Stary Rok

  po nim Nowy Rok

  nieco greskiego wina

  i meksykanskich sombreros

  a tu walczyk na wzgórzach Mandźuri

  I Caruzo

  I na koniec Słowianka (Pożegnanie Słowianki

  Szczęśliwego Nowego Roku

  Polubienie

 21. Jeszcze adminku taka rzecz z WPS
  wiadomo powszechnie ,że WPs Ziemińskiego gorąco popiera i stawia za wzór Gomułkę i Gierka .Zgadzam się z tym na 100% bo to byli prawdziwi patrioci stojący u sterów PRL .
  Oczywiście dla WPS wielkim guru i bohaterem jest antysyjonistyczny rezyser filmowy pewien pan Edward.
  Pisuje on na forum u siebie tzw forum suwerenność razem z jego dupnym owsikiem zwanym Toronto opluwającym PRL .
  Niespodziewanie sławny rezyser Edward popiera swojego Owsika w jego bajaniach i pisze coś takiego potwornie obraża Gomułkę na swoim forum oraz cała rodzinę Gomułki nazywając go pieprzonym blać również opluwa matkę Gomułki w podły sposób.
  Natychmiast wklejam link na WPS z tymi podłymi kalumniami .
  Jaka reakcja WPS? natychmiastowe delete moich pięciu postów , bo wiadomo krytyka rezysera Edwarda ikony WPS nie wchodzi w rachubę .
  Przypomina sie piekne powiedzenie ” co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ”
  Dlatego też WPS czytuję już rzadko .
  Podałbym link do tego wpisu szanownego Edzia , ale jego forum suwerenność nie działa już od kilku dni w sieci .

  Polubienie

 22. Ziemiński zamiescił z Neon24 jeden świetny wpis tamtejszego komentatora .
  Czytaj admin może zmądrzejesz :

  A czy ja mówię że temat jest nudny? przeciwnie-jest fascynujący a gdyby Polacy do tego jeszcze wiedzieli jak bardzo związany z tzw transformacją,studiowali by go dzień i noc.Niestety nie wiedzą dlatego wciąż i wciąż zadają głupie pytania w rodzaju „kiedy PIS rozliczy złodziei”
  NIE ROZLICZY.Albowiem jest dokładnie tak jak miało być.A to jak będzie, decydowało się właśnie wtedy-październiku 1993.
  Bo o co de facto był ten konflikt? o formę i kierunek PRYWATYZACJI.
  Wedle projektu przygotowanego przez „stronę parlamentarną” prywatyzacja wzorowała się na chaebol https://en.wikipedia.org/wiki/Chaebol
  i do tego zamorscy kuratorzy w żadnym wypadku nie mogli dopuścić.Potrzebny był ktoś kto zagwarantuje bezpieczny rabunek czyli B.Jelcyn.
  Na szalę jelcynowego zwycięstw rzucili wszystko:
  -rozstrzelali legalny parlament
  -bez skrępowania zainstalowali się w strukturach państwa.Michael McFaul https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_McFaul zupełnie otwarcie pracował w sztabie wyborczym Jelcyna http://amdn.news/makfolu-napomnili-chiem-on-zanimalsia-v-rossii-v-1996-ghodu w każdym ministerstwie w tym ministerstwie d/s prywatyzacji, pracowało najmniej kilku kadrowych pracowników CIA https://www.youtube.com/watch?v=Za4-hR0Cmbc
  – a kiedy w 1996 mimo usilnych starań Jelcyn i tak przerżnął prezydenckie wybory -sfałszowano wyniki. https://www.youtube.com/watch?v=BwVIyqPI5wQ
  Jak długo jeszcze nasze POPIS-owskie obszymurki będą nam mydlić oczy jakimiś „resortowymi dziećmi” i innymi pierdami.Niech mówią jak na świetej spowiedzi jak to było.I niech zaczną od źródeł finansowania Solidarności bo myślę że to wiele wyjaśni.

  ikulalibal

  za:http://wps.neon24.pl/post/136050,pazdziernik-1993-geneza-sojuszu-antyliberalnego-w-rosji komentarze.

  Polubienie

 23. Ten niby sławny reżyser może wcale nie jest tym za kogo się podaje.

  Transformacja ustrojowa zarówno w ZSSR jaki i w Polsce zostały wykonane w najgorszy z możliwych sposobów i była to zasługa takich ludzi jak Gorbaczow i Jaruzelski.
  A że złodziei tego okresu nikt nie ściga i nie aresztuje?
  Zyga, a wyobrażasz sobie że to jest możliwe?
  Trzeba by zamknąć że dwa trzy, a może nawet pięć milionów osób. Polityków, biznesmenów, prawników, sędziów, lekarzy, urzędników, cinkciarzy, bankowców.
  Każdy kto chciałby tego dokonać, spotkałby na swej drodze seryjnego samobójcę.
  W ZSSR były siły które to złodziejstwo chciało powstrzymać. U nas byli tylko tacy co się rwali do złodziejstwa na wyścigi.

  Polubienie

 24. to na pewno on . Na forum suwerenność pisał z jego owsikiem Toronto . Strona od kilku dni nie wyświetla się.
  Pewny nie jestem ale były na forum takze wpisy szanownego pana doktora co pisuje u ciebie adminku Markglog.
  Nie ma znaczenia nawet jak trzeba by zamknąć i 10 mln oszustów to trzeba ale tego Kalkstein nie zrobi .
  PIS-da rządzi ponad rok . Pokaż mi jednego ukaranego oszusta z byłej ekipy . Za to u Kurskiego w TV pokazują cały czas swoje spasione mordy i grdyki 8 letnim rządzeniem .
  Jeżdzą do Brukseli tak tak nowa władzunia przybijają piątkę Ryżemu i jest OK np Maliniak .
  Ty adminku mówisz aresztować 5 mln i znalazłby sie seryjny zabójca
  Twój Kalkstein rządzi ponad rok i nie aresztował nawet jednego złodzieja i nie aresztuje do końca kadencji . Moja głowę na to stawiam .
  W sprawie tego co piszesz o transformacji zgoda .
  Pisałem ci już skład okrągłego żłoba
  1. 90 % garbate nosy i sukienki
  2. 10% szabasgoje .
  To ty myślisz ,że żyd w polin czy zyd w ZSRR , który kontrolował Jelcyna miał przeprowadzać transformację zgodnie z interesem gojostwa ? Marzysz adminku o sprawach niemozliwych

  Polubienie

 25. Przed lokalem gastronomicznym w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim, gdzie w noc sylwestrową zginął 21-latek, doszło do zamieszek. Bar został zniszczony. Policja zatrzymała kilkanaście osób.

  W związku ze śmiercią 21-latka w wyniku ataku z użyciem noża, policja zatrzymała cztery osoby podejrzewane o udział w napaści. Wśród nich są obcokrajowcy.

  Komentarzespot24on

  22:19 01.01.2017 | 1 zarznac tych smierdziuchow ODPOWIEDZ Buzz_ 22:41 01.01.2017 | 2 CHWDP i tyle na temat. Szputniczek boi sie podac narodowosc tych bydlakow…, to ja przypomne-Algierczyk, Marokaniec i Tunezyjczyk, a mowi sie tez o turasach-po naszemu brudasy. A nic Szputniczek nie pisze tez o Zielonej Gorze, wczoraj najeba..y 27 letni ukrainiec z dwoma promilami wody rozjechal na chodniku jezdni 2 mlode nastolatki w sylwestra-byly bez szans. Zatrzymala go dopiero barierka. W srodku jeppa Cherokee byla tez nawalona mloda ukrainka do bolcowania, i tu podobnie- 1.5 promila we krwii. Tego nie podaly zydowskie stacje, to pisali ludzie na szwabskiej interii.. TVP o Elku dala ciala-casus Kolonii, a co z pijanym ukrem?…, podobnie cisza…

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polska/201701014546824-polska-elk-zamieszki/

  Polubienie

 26. to nie mój wpis ale pani zydożercy z WPS
  Czytać , czytać czytać :
  zydozerca
  2 Styczeń 2017 o 05:13
  …ABY ZOSTALI ROZLICZENI I POWSADZANI ZA KRATY WSZYSCY ZŁODZIEJE,ZDRAJCY,AFERZYŚCI A ICH MAJĄTKI SKONFISKOWANO I ZNACJONALIZOWANO POD NADZOREM KUKIZ’15 I ORGANIZACJI SPOŁECZNYCH
  W czasie gdy funkcjonował Telegraf Jarosław K. był szefem kancelarii prezydenta Wałesy, a Maciej Z. sekretarzem stanu w tejże, wówczas we władzach Telegrafu zasiadali również Lech K. i Andrzej U., były poseł KLD, obecny szek kancelarii Lecha K. Do kasy Telegrafu spływały pieniądze z różnych źródeł miedzy innymi: państwowego Banku Przemysłowo-Handlowego, centrali handlu zagranicznego Budimex, firmy prywatnych Pol-Kaufring czy RDS Bankier. Wszystkie te inwestycje nie wzbudziły takich kontrowersji jak trzy najgłośniejsze sprawy:
  1) podpisanie przez ówczesnego ministra Adma G. (PC) listu intencyjnego popierającego staranie włoskiego inwestora Itelco, który miał za 80 mln dolarów pożyczonych we włoskich bankach wybudować 7 regionalnych stacji TV, w uzyskaniu kredytu miało być pomocne wsparcie polskiego rządu. Nigdy do realizacji projektu nie doszło
  Adam Glapiński, członek PC, minister w rządzie Krzysztofa Bieleckiego, minister w rządzie Olszewskiego, bliski znajomy Marka Dochnala, zasłynął na początku lat 90 kilkoma patologicznymi decyzjami:
  a) wprowadzenie koncesji na import paliw, które zapoczątkowały serie afer paliwowych i wyrwały z budżetu państwa wiele miliardów złotych.
  b) tak zwane `ustawy Glapińskiego’, pozwoliły oddać za bezcen spółkom developerskim działki budowlane co w ułamku sekundy doprowadziło do powstania kolejnych lewych fortun.
  Dziś pan Glapiński z nadania patii Jarosława Kaczyńskiego jest od czerwca 2016 prezesem NBP na miejscu Marka Belki ,a był przez lata szefem Polkomtela u Zygmunta Solorza-Żaka-Kroka
  2) Powiązania spółki Telegraf z Art-B poprzez kontakty Macieja Z. z prezesami Bagsikiem i Gasiorowskim.
  3) Powiązania afery FOZZ ze spółka Telegraf, przekazywanie kwot uzyskanych z nielegalnego procederu FOZZ na rzecz Telegrafu.

  Polubienie

 27. Następny post pani zydożerca z WPS
  zydozerca
  zydozerca
  31 Grudzień 2016 o 19:31
  Raz sierpem raz młotem pisowską hołotę
  30 grudnia 2016 Wiesław Trąmpczyński
  Jeden z najordynarniejszych przekrętów rządu PiS pod pręgierzem.
  Za pół miliarda ministerstwo kupiło kolekcję dzieł sztuki, które de facto były niesprzedawalne. Przejęte po II Wojnie Światowej zasoby z kolekcji Czartoryskich zostały przekazane po 1989 roku specjalnie w tym celu powołanej fundacji Czartoryskich. Nie po to by arystokraci cieszyli się swoją własnością, ale, by zgodnie z intencją pierwszych twórców kolekcji, dzieła sztuki należały do narodu. Teraz potomek Czartoryskich dostał kasę za to, co na rynku było warte 0 złotych (słownie zero złotych). Dlaczego? Bowiem nie można było tej kolekcji sprzedać bez zgody państwa, a państwo w żadnym razie nigdy nie powinno na to zgody wyrażać.
  Transakcja zapoczątkowała nowy program PiS – arystokraci+.
  Gliński powinien powędrować za to do więzienia. I miejmy nadzieję, że kiedyś zostanie jeszcze osądzony i osadzony za ten przekręt. Cała akcja przypomina sytuację, gdy złodzieje kradną ci samochód, a potem sprzedają ci go łaskawie za pewien procent wartości.

  Polubienie

 28. Powtarzam nie moje tylko pani zydożerca z WPS aby niw posądzono mnie o plagiat .Poczytać je warto zwłaszcza tu gdzie PIs-dzie się basuje .

  Polubienie

 29. A więc po kilku dniach przerwy forum Edwarda wraca do sieci a wpisu opluwającego Gomułkę i cała jego rodzine w temacie poświęconym WPS nima zanikł jak kamfora i tematu WPS nie ma tez znikł jak gówno w przeręblu .Forum wygląda na zapuszczone widac jedynie wpisy owsika pana Edzia .
  Admin powyzsze wpisy wykasuj bo będzie cię czkeać niebawem najazd pewnych misków
  Oni tam podobno w każdym gabinecie mają zdjecie Kalksteina , Szydło i prezia .
  Także kasuj adminku wszak ty wzorowy gość , który basuje tu PIS-dzie .
  Pani zydożercy łatwo tak pisać na WPS wszak on mieszka w Usraju gdzie macki pis-dy nie dochodzą .

  Polubienie

 30. Swoją drogą jak to się żydzi wysmiewali z tego ,że w Polsce jest cała masa portretów Wiesława niemalże w każdym urzędzie i panuje kult jednostki Gomułki
  Tak to się chyba MÓWI ” nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku bo sam to też będziesz praktykował ”
  A TO NIE JEST KULT JEDNOSTKI .
  ZA GOMUŁKI CZY GIERKA NIKT IM TAKICH IDIOTYZMÓW NIE WYPISYWAŁ
  PRZYPOMINA TO KULT JEDNOSTKI PEWNEGO SŁONCA KARPAT Z RUMUNII O TEJ KOREI PŁN NIE WSPOMINAJĄC
  DO POCZYTANIA
  KULT PEWNEGO PREZESA:
  NA PODSTAWIE NEWSWEEK
  Oda dla Jarosława Kaczyńskiego, przywódcy narodu, zwycięzcy w wyborach

  Niby zwycięski Chrobry wzmacniasz państwo nasze,

  Ty , który od nowa polską godność wskrzeszasz,

  Jak orzeł ponad skałą wzlatujesz i zawsze,

  To Ty masz rację, Ty na pomoc spieszysz.

  Tyle dróg przejść musiałeś, wodzu nasz zwycięski,

  Tyle klęsk przejść musiałeś by podnieść się z klęski,

  Tyle lat musiałeś czekać by teraz już w chwale,

  Rządzić Polską, by zmieniać nasz kraj stale

  W kierunku mocarstwa od morza do morza,

  By wszystkie narody od Bałkanów po Bałtyk

  A nawet ptaki co krążą w przestworzach,

  Wielbiły Polskę i wielbiły jej wodza.

  O Jarosławie Wielki, władco dusz Polaków,

  Który nasz naród wyprowadzisz z klęski,

  Który zdobędziesz imperium Lechitów,

  I znów odrodzisz Warszawę i Kraków.

  Niech będzie pamięć Twego brata Lecha

  Na zawsze w kraju świętego Wojciecha

  Łączyć a nie dzielić naród nasz wybrany
  Selim Chazbijewicz to polski politolog, pisarz, publicysta i nauczyciel akademicki. Jest znanym działaczem społeczności tatarskiej. Był współzałożycielem i prezesem Związku Tatarów RP, pełnił też funkcję imama gminy muzułmańskiej w Gdańsku.

  Bezskutecznie startował z list PiS do Senatu, a następnie Sejmu.

  Polubienie

 31. DLA MNIE OSOBIŚCIE TEN FRAGMENT JEST COOOL .SIKAŁEM ZE SMIECHU GDY GO CZYTAŁEM:
  „O Jarosławie Wielki, władco dusz Polaków,
  Który nasz naród wyprowadzisz z klęski,

  Polubienie

 32. Pięć lat temu jeden z blogerów opisywał to co się zdarzyło i co się działo w Polsce. To był któryś tam z rzędu tego typu artykuł. Pod artykułem pojawiać się zaczęły komentarze i opinie. Jeden z komentujących napisał tak:
  – My to wszystko już wiemy.
  Pytanie jak z tego wybrnąć jak z tym skończyć.
  Na ten komentarz nie było mądrych.
  Dziś można by napisać”
  Mamy to wszystko już za sobą.
  Ci co się mieli nakraść, to się nakradli, ci co mieli wyemigrować za chlebem to wyemigrowali ( niektórzy już nawet wrócili) ci co się mieli powiesić to się powiesili. Reszta sobie poradziła lepiej lub gorzej i pod górkę ale posuwa się do przodu.
  Jednym słowem sytuacja się wyklarowała, uspokoiła i mamy kapitalistyczny socjalizm.
  Mamy zatem taką sytuację w której:

  Polska się rozwija ( możemy o tym dowiedzieć się z mediów i od polityków w danym momencie rządzących).

  Mamy dobrą zmianę.( o czym niemal codziennie dowiadujemy się od pani premier i od polityków PiS).

  Pytanie jakie zatem należy postawić jest:
  Czy jesteśmy zadowoleni z tej sytuacji, czy jest dobrze, czy źle?
  Ja nie narzekam.
  A ty Zyga?

  Polubienie

 33. Zauważ Zyga, że każde grabie grabią do siebie.
  No wiec co się dziwić, że jedni potrafią grabić, a drudzy tego nie potrafią, albo że zamiast aktywnie w tym uczestniczyć, czyli ,,uczestniczyć w życiu publicznym”, wolą swoje pijackie meliny.
  Każdy jest kowalem swego losu.
  Przy czym jednemu jakby szczęście sprzyja a innemu nie.

  Polubienie

 34. Z Neon24
  to kłamstwa lewackiego portalu Ełk24, było inaczej, piszę o tym poniżej.
  Brawo Ełk! Arabska KNAJPA / KEBAB DOSZCZĘTNIE ZDEMOLOWANA! Niepokorni „goście” muszą się przekonać, że Polacy nie będą kredą czy kredkami rysowali kwiatków na deptakach po masakrach, tak jak to robią zniewieściali Niemcy czy Francuzi! Naprawdę miło oglądać społeczeństwo z funkcjonującym układem odpornościowym. To nie jest jeszcze tak źle. Jednak sarmackiego ducha Polaków, ani żydobolszewicka zaraza, ani żydolewacka i lewacka agitacja nie zniszczyła. Podobno jedząc w lokalu, obsługa zauważyła na szyi złoty krzyżyk na łańcuszku – i go zadźgali bo nie chciał w lokalu go zdjąć. Oni zwyczajnie nie szanują osób mających inną religię i poglądy. Czekałem na Tele Ekspres i o „afro” ani słowa! Więc się pytam czy to jest rzetelny przekaz, do jakiego Polacy mają niezbywalne PRAWO..No i jakim to cudem ta islamska dzicz znalazła się w Polsce? Kto im dał prawo pobytu i na jakiej podstawie gdy w ich krajach wojen nie ma? Ta dzicz przyjeżdża do naszego kraju i stosuje swoje zasady. U nas nawet za morderstwo nie ma kary śmierci a co dopiero za uszkodzenie czyjegoś mienia. Myślę, że Polacy dadzą sygnał władzy, że nie należy ulgowo traktować cudzoziemców a cudzoziemcom, że albo dostosują się do naszego prawa i zasad życia albo precz z naszego kraju. Nie dajmy się zmanipulować. Także tych brudasów ściągają do Polski dziwki polskie, wychodzą za nich i rodzą małych terrorystów ! Chyba sami z własnej woli by do Polski nie przyjechali !! To dzicz wiecznie chodząca z nożami. Nie wierzę, że sam kebab może utrzymać liczne rodziny ciapatych. Jest drugie dno, a pod nim pewnikiem jeszcze słychać: puk-puk! Jakoś Polacy nie mogą się utrzymać z knyszy, czy innej bułki, a tu ta obca dzicz żyje, jak w raju? Coś tu jest nie tak…A może najwyższy już czas pomyśleć, że w przeważającej większości te wszystkie „kebaby”, to miejsca handlu narkotykami, prania pieniędzy i punkty werbunkowe wrogich nam organizacji przestępczych? Nawet jak nikt nie kupi (a nie powinien!) tam kebaba, czy sałatki, to te lokale i tak będą funkcjonować, bo to są pralki i punkty werbunkowe. Wszystko w temacie! Mordercom najwyższa kara i niech poniosą wszelkie koszty, łącznie ze swoim utrzymaniem! Potem natychmiastowy deport, byle gdzie. Dla nas to nieistotne! Ale już, dla profilaktyki deportować wszystkich obcych fanatyków. Meczety i wszystko co z tym związane, to nie nasza tradycja itd. Jakim prawem toto u nas istnieje!? Dlatego właśnie !!! Wolę zacofany PiS z jego nacjonalizmem niż postępową PO i Nowoczesną z ich liberalizmem. To ja kształtuję kim jestem i co robię i nie potrzebuję do tego żadnych specjalnych praw i pseudo wolności. Potrzebuję tylko żyć w kraju, w którym nie będę obawiał się, że za chwilę mój sąsiad o ciemnej karnacji wysadzi się w powietrze z okrzykiem Allah Akbar. Jedynym gwarantem tego obecnie jest PiS. Kiedy opozycja wygra to się skończy. W imię poprawności i liberalnej polityki sprowadzą do Polski tabuny muslimów i już nikt nie będzie wychodził na ulice w obronie demokracji. Niestety do tego doprowadziła samobójcza polityczna poprawność w Europie. To Merkelowa powinna zostać surowo osądzona za bezprawne, łamiące prawo UE sprowadzenie zagrożenia, obecny szantaż i skutki jej działania rozwalające całą Europę. Natomiast w samej Polsce każdy ciapaty musi wiedzieć od samego początku, zanim rozwinie tutaj swój barbarzyński dżihad i szariat, że w Polsce te numery nie przejdą ! Teraz oczekuję wysokich wyroków dla sprawców tego muzułmańskiego samosądu. Zamieszki i demolka lokalu jest jak najbardziej zrozumiałą reakcją. W odróżnieniu od „demokracji” niemieckiej, francuskiej czy belgijskiej uważamy, że Polska jest naszym krajem. I obcokrajowiec jest tu gościem, który musi przestrzegać naszych reguł, a nie narzucać swoje. Za tego zabitego na pewno zapłacą dziesiątki czy setki Arabów, którzy mieszkają w naszym kraju. To w pewnym sensie barbarzyństwo, ale każdy następny zanim coś „wywinie” będzie wiedział, że odpowiedzialność spadnie również na jego niewinnych rodaków. Którzy również będą – we własnym interesie – pilnować żeby pobratymcy zachowywali się poprawnie. A poniżej ciekawostka: Ponoć jest już porozumienie Merkel – Putin. Putin ma zabrać wszystkich uchodźców z Niemiec. Bilet w jedną stronę, czyli SYBERIA do zasiedlenia. Socjal na poziomie zapałek, siekiery oraz piły do drewna, aby mogli sobie pobudować coś do mieszkania. Jeszcze dostaną po świni na rodzinę, jak nie będzie smakować świnia to ją zjedzą niedźwiedzie Jeśli porozumienie się sprawdzi Putin bierze wszystkich uchodźców z Europy. Niedźwiedzie już głodne nie będą. Pozdrawiam Was bracia Rosjanie!
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66

  Polubienie

 35. Od Admin
  Oczywiście ,że tak adminku .Jednemu szczęscie sprzyja bo mamusia i tatuś mając znajomych w PIS- dzie załatwili córci i synusiowi dobrą fuchę polegającą na pierdzeniu w stołek od 8 do 16 i braniu 5 tysi na koniec miesiąca .
  Inni mają pecha bo mamusia i tatuś nic nie znaczą i bidaki muszą chodzić do pośredniaka raz na 2 miesiące aby żłozyć parafkę ( mówię o wschodzie Polski i nie tylko ) . I tak do usranej śmierci bo pracy niet .
  Wiem coś o tym bo sam trójce osób załatwiłem robotę w Niemczech . Jeden z nich przyjechał na święta był u mnie i ze łzami w oczach mi dziękował , że go z tego syfu wyrwałem bo on teraz ma robotę i żyję jak człowiek i jeszcze żonie euro podsyła . Gdyby nie ja tylko sznur by mu został i kwękająca żona narzekająca na brak siana . Wypiliśmy parę butelek dobrej wódki i facet taki mi dziękował aż się rozbeczał .
  Adm a ty myślisz że po co ja uczę prawie 30 dzieci niemieckiego – biednych dzieci . Przecież nie po to aby ich germanizować jak pisze debil APA tylko po to , aby jak dorosną jak najszybciej dawali stąd dyla do Niemiec bo znając język będą tam na dużym plusie nawet jeżeli chodzi o znalezienie pracy .
  Póki co o 17.00 dziś przychodzi do mnie 6 dzieci . Będę im pakował niemiecki do głowy . I tutaj robię dobra robotę .
  Te dzieci ratuję od sznura w przyszłości ucząc ich niemieckiego .

  Polubienie

 36. a baba jak to baba narzeka bo nie biorę ani grosza nawet w naturze . Tydzień temu jeden dzieciak taki Tomek przynióśł mi sernik domowy podobno mamusia piekła , ale tez nie wziąłem , bo po co mi ? a baba moja zła .
  Mało jej moje 1500 euro na miesiąc , ale baba to baba sam rozumiesz adminku .

  Polubienie

 37. to kłamstwa lewackiego portalu Ełk24.
  Petarda wybucha po odpaleniu 3-5-sekund – ukradnij dwa napoje, odpal petardę, i ucieknij z lokalu razem w 3-5-sekund – z przekazów widać, że szyby i drzwi w lokalu były całe – ukraść odpalić i uciec – to tylko HIMEN w 3-5 sekund potrafi – albo przekaz dla tłuków.
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66

  Polubienie

 38. cytuję:

  „Transformacja ustrojowa zarówno w ZSSR jaki i w Polsce zostały wykonane w najgorszy z możliwych sposobów i była to zasługa takich ludzi jak Gorbaczow i Jaruzelski.
  A że złodziei tego okresu nikt nie ściga i nie aresztuje?
  Zyga, a wyobrażasz sobie że to jest możliwe?
  Trzeba by zamknąć że dwa trzy, a może nawet pięć milionów osób. Polityków, biznesmenów, prawników, sędziów, lekarzy, urzędników, cinkciarzy, bankowców.
  Każdy kto chciałby tego dokonać, spotkałby na swej drodze seryjnego samobójcę.
  W ZSSR były siły które to złodziejstwo chciało powstrzymać. U nas byli tylko tacy co się rwali do złodziejstwa na wyścigi.

  Jakoś się ochoczo dzisiaj zapomina, że 27 lat już temu w NARODZIE POLSKIM — tak, tak, w Narodzie jak najbardziej w Boga wierzącym i (po cichu) ŻYDOSTWO UWIELBIAJĄCYM — od czasów już Późnego Gierka, z jego hasłem „bogaćcie się w PRL-u” rozkwitło hasło, namolnie propagowane przez „Najwyższy Czas” i jego wydawców Janusza Korwina-Mikke oraz oraz przez jego kolegę Stana Michalkiewicza.

  A to, bardzo wyraźnie importowane z USA hasło brzmiało, że ABY WEJŚĆ W KAPITALIZM PIERWSZY MILION NALEŻY UKRAŚĆ. I ta ETYKA NOWO-CHRZEŚCIJAŃSKA (jak ją dumnie nazywał nie żyjący już od 27 lat kolega ze studiów dr Mirosław Dzielski, szef ówczesnego krakowskiego „Towarzystwa Gospodarczego”) to była – i nadal jest – podstawa ideowa ówczesnej (wciąż obecnej) TRÓJWŁADZY REFORMATORZY PZPR – SOLIDARNOŚĆ – KOŚCIÓŁ PRZENAJŚWIĘTSZY.

  I mamy to, co mamy, i dzięki temu TPD (Technika-Pieniądz-Dupa) BOGU we wciąż rosnącej KUPIE ŚMIECIA – przez Lud Bogactwem zwanej – z samozatrucia Ekonomicznymi Osiągnięciami Ludzkości powoli skonamy. Amen.

  Polubienie

 39. Adm a ty myślisz że po co ja uczę prawie 30 dzieci niemieckiego – biednych dzieci . Przecież nie po to aby ich germanizować jak pisze debil APA tylko po to , aby jak dorosną jak najszybciej dawali stąd dyla do Niemiec bo znając język będą tam na dużym plusie nawet jeżeli chodzi o znalezienie pracy .

  A w Niemczech (na razie) całkiem dobrze sobie poczynają, bynajmniej nie ci, którzy „do szkopskiego (jeśli chodzi o jakość jedzenia, dość smętnego) żłoba” chcieli by – pracowicie – swój ryj przyłożyć. Wpuszczono tam z milion innych, „niemieckigo nie ponimajuszczich, ale smartfony majuszczich”, którzy sie w tej nadreńskiej satrapii USA rozgościli i na ich potrzeby (także seksualne) nieźle sobie poczynajut, mówiąc z ruska. (Ruscy „islamiści” od Kadyrowa też ponoć całkiem dobrze sobie żyją w „zdobytym przez FR” Groznym; aż zwykłych Ruskich zazdrość bierze). I tak – na dalszą metę – będzie z satrapią, totalnie zbęcwalonego USA, pod nazwą Polska pod opieką Chrystusa Króla w krakowskich Łagiewnikach. Chyba że zbiorowo przejdziemy na „religię przyszłości” pod nazwą islam. Co wszystkim chcącym wierzyć w jakiegoś boga gorąco – jako „pitagorejski filozof” – polecam.

  Polubienie

 40. Pan dr fajnie pisze , ale jak sam wie po niemiecku nie tylko w Niemczech godają ,ale także w innych krajach i trzeba próbować szczęścia nie tylko w Niemczech a znasz język masz małą przewagę .
  Dziś mi się chłopak rozbeczał bo on nie ponimaju niemieckich rodzajników . Wszystko mu jednak wytłumaczyłem a on mi na to ” proszę pana to jednak nie takie trudne ” .
  Jedzenie w Niemczech to jedna hujnia , ale w Polsce to jedzenie to tez jeden h… zwłaszcza to śmieciowe. Chociaż wszystko jak wiadomo jest kwestią siana .
  W Niemczech kupisz ser żółty 100 euro za 1 kg . Pycha i zdrowy robiony specjalną techniką , ale ta cena !!!!!!!

  Polubienie

 41. „– jako „pitagorejski filozof” – polecam.”

  I jako filozof zachwycający się politeizmem starożytnej Grecji i opluwającym monoteistycznych proroków (Jezus, Abraham, Mojżesz) czczonych również przez Islam miałbyś w państwie szariatu życie bardzo ciekawe i krótkie zarazem.

  Polubienie

 42. Nie jest tak źle w tym islamie. Mieszkałem przez kilka miesięcy w Marokku oraz Indiach (głównie islamski Kaszmir), mój wujek pracował przez kilka lat w krajach islamu (Marokko, Algeria), w dobrze znanej mi Francji już z 10 procent ludności to muzułmanie i jakoś da się żyć.

  Ale mój ukochany św. Paweł – założyciel religii pod nazwą chrystianizm – u proroka Mahometa kariery nie zrobił. I za to Mahometa cenię. Allah akbar. Amen

  Polubienie

 43. widzę ,że szanowny pan Luk strasznie pana dr nie lubi natomiast ja go lubię bo fajnie pisze ,zna języki i równy z niego chłop o dużej wiedzy .
  Dziwne ,ze pan Luk nie nazywał dziś w swoim wpisie ludzi , którzy tu piszą trolami i nie zapędzał ich do roboty zamiast siedzieć przed PC

  Polubienie

 44. widzę ,że szanowny pan Luk strasznie pana dr nie lubi natomiast ja go lubię bo fajnie pisze ,zna języki i równy z niego chłop o dużej wiedzy .
  Dziwne ,ze pan Luk nie nazywał dziś w swoim wpisie ludzi , którzy tu piszą trolami i nie zapędzał ich do roboty zamiast siedzieć przed PC

  Polubienie

 45. „Mieszkałem przez kilka miesięcy w Marokku oraz Indiach (głównie islamski Kaszmir)”
  A wśród chrześcijańskich potworów udało ci się dociągnąć do emerytury.

  „w dobrze znanej mi Francji już z 10 procent ludności to muzułmanie i jakoś da się żyć.”
  Pod warunkiem że nie chodzi się na dyskoteki i nie wpada pod TIRy…

  „założyciel religii pod nazwą chrystianizm – u proroka Mahometa kariery nie zrobił. ”
  Bo urodził się 500 lat przed nim.

  Polubienie

 46. „widzę ,że szanowny pan Luk strasznie pana dr nie lubi”
  Tu nie chodzi o jakieś lubienie, tylko o kompatybilność tego co się pisze z namacalną rzeczywistością. Gdyby wśród tych muslimów w Maroku czy Indiach dr zaczął by głosić te swoje ewangelie wg św Marka z Zakopanego to szybko musiałby się stamtąd ewakuować.

  Polubienie

 47. Pan Prezydent Putin w jednym ze swoich publicznych wystąpień przyrównał chrześcijaństwo do komunizmu. Stwierdził, że skoro upadł Związek Radziecki a wraz z nim komunizm to żeby naród dalej prawidłowo funkcjonował, musi mieć jakiś system wartości a tym najbliższym i pokrewnym komunizmowi jest chrześcijaństwo.

  Polubienie

 48. ile Putin mial promili jak to mówił ? pewnie dużo bo wygaduje brednie .
  Oj Lenin i bolszewicy dostają orgazmu w grobie z wściekłości .
  żyd Lenin twórca komunizmu , NEP , Dzierżyński = chrześcijaństwo .
  Niech Putin do Polski nie przyjeżdza bo mu krystowiercy urwą jaja tak sobie żartując pisze .

  Polubienie

 49. Chociaż NEP kto wie może jakiś zalązek chrześcijaństwa to był ( wielu przestało umierać z głodu ) , ale Stalin szybko to wyprorstował i powrócił na łono Belzebuba ha ha ha .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s