Prezydent Trump


CIA kontra Trump, czyli pojedynek do ostatniej kropli krwi

„Mamy do czynienia z pojedynkiem do ostatniej kropli krwi i bez możliwości jakichkolwiek kompromisów, natomiast z obustronnymi obwinieniami, które mogą jedną lub drugą stronę postawić przed sądem z oskarżeniem o zdradę stanu”.

CIA w sposób otwarty grozi Białemu Domowi. Czuje się wystarczająco silna?

La Cia minaccia apertamente la Casa Bianca. Perché si sente forte?
Maurizio Blondet      7 styczeń 2017        tłum. RAM
 
 (…)  W USA trwa wojna domowa. Nie jest to (jeszcze) wojna „od dołu” – jest to walka szczytów – bardzo niebezpieczna, oczywiście nie tylko dla Amerykanów, ale również i dla nas, amerykańskich wasali, ponieważ zadecyduje ona o tym, czy znajdziemy sie w mocy superpotęgi zbrodniczej w części lub zbrodniczej w całości.
Jest to wojna domowa, w której przeciwnikiem prezydenta elekta jest CIA. Oczywiście sam wyraz „CIA” jest uproszczeniem i oznacza całą galaktykę tzw. służb działających potajemnie, które  od 11 Września zostały przez administrację Busha juniora upoważnione do realizacji wszystkich możliwych operacji kryminalnych, tortur, zabójstw, false flag, dezinformacji, werbunku terrorystów islamskich, itd.
Podczas 8 lat prezydentury Obamy, agencje te uzyskały autonomię i władzę na bezprecedensową wprost skalę. Obecnie wygląda na to, że opozycja, jaką reprezentują czuje się wystarczajaco silna by zniszczyć Donalda Trumpa. Tutaj należy zauważyć, że użycie nazwiska „Donald Trump” również jest uproszczeniem. Trump jest osobą, na której skoncentrowały się – nazwijmy je – zdrowe sektory wywiadów i aparatu wojskowego, chcące neutralizacji swych frakcji działających od wielu lat w sposób odmienny od prawidłowego.
5 stycznia, w amerykańskim senacie,  James Clapper po raz kolejny stwierdził, że Rosja – wraz ze swymi hackerami – wpłynęła na wynik wyborów w USA, choć jak wyraził się –  „nie jesteśmy w stanie ocenić w jakim stopniu odnosi się to wyborców”.  Zdefiniował także Rosję jako  „podstawowe zagrożenie dla Ameryki” – zajmując tym samym stanowisko jawnie sprzeciwiające się politycznym zamiarom przyszłego prezydenta.
Clapper, mający 75 lat jest podającym się do dymisji szefem DNI – Director of National Intelligence. Jego biuro – ODNI łączy 17 różnych wywiadowczych służb amerykańskich -cywilnych, wojskowych, krajowych i zagranicznych z Białym Domem. W praktyce, ODNI jest środkiem, przy pomocy którego wszystkie wyżej wymienione organy jednogłośnie porozumiewają sie z prezydentem USA.
James Clapper
Director of National Intelligence
Office of the Director of National Intelligence
James Clapper jest także tym, który w charakterze DNI – i z pewnością w imieniu Obamy – wyrzucił  z DIA (Defense Intelligence Agency)  generała Michaela Flynn’a, który kierował wywiadem wojskowym do roku 2013, przeszkadzając w podejrzanych poczynaniach tak CIA jak i Departamentowi Stanu (zarządzanemu przez Hillary Clinton) w Libii i w Syrii, oraz zbrojeniu ISIS.
Obecnie Clapper ma przed sobą Flynn’a jako doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego w ekipie Trumpa, który powierzył mu także w sposób otwarty zadanie reorganizacji CIA i innych służb. Jak potwierdziła anonimowa osoba z team’u Trumpa, wypowiadająca się dla  Wall Street Journal –  „otoczenie prezydenta uważa, że środowiska wywiadów za bardzo się upolityczniły – dlatego wszystkie służby zostaną ‚odchudzone’. Istotą sprawy będzie tak przebudowa samych agencji jak i ich współpracy”.
Generał Flynn, pochodzący ze środowiska wywiadowczego, dokładnie wie gdzie powinno się obciąć, gdzie przeprowadzić reorganizację i w jakich innych „chorych” miejscach należy zainterweniować.  Skutkiem tego rodzaju zapowiedzi jest dobrze wyczuwalna wściekłość i strach w zainteresowanych kręgach, oraz – co robi jeszcze większe wrażenie – gotowość rzucenia wyzwania prezydentowi, który za kilka dni obejmie swój urząd. Jest to rebelia nie posiadająca precedensów (wykluczając być może jedynie zabójstwo prezydenta Kennedy). Wcześniej służby udawały lojalność, dziś zrzuciły maskę. (…)
Jest rzeczą niezwykle pouczającą przyglądnięcie się jak  Carnegie Endowment for  International Peace – historyczny już think tank pracujący nad „eksportem demokracji”, co tylko upłakiwał – w osobie swego wiceprezydenta Thomasa Carothers’a – iż „kiedy przyjdzie do władzy Trump –  zanikną możliwości dalszego rozpowszechniania demokracji”. Wymienił z tej okazji „brutalnego Duterte – dyktatora Filipin” i węgierskiego Orbana, dodając, że obydwa te kraje potrzebujące demokracji, będą musiały teraz zaczekać.
 
Thomas Carothers
Carnegie Endowment for International Peace
Prospects for U.S. Democracy Promotion Under Trump
 
 
Komisja Obrony Senatu, przed którą Clapper powtarzał oskarżenia przeciwko Putinowi (a w rzeczywistości przeciwko Trumpowi) jest kierowana przez senatora Arizony, Johna McCaina, który przez lata wyśpiewywał  „bomb, bomb, bomb Iran” – chcąc w ten sposób przypodobać się swym przyjaciołom neocon’om. To ten sam McCain, który brał udział w tworzeniu Kalifatu. Zanim jeszcze zaczęło się przesłuchanie Clappera, McCain powiedział: „Każdy Amerykanin powinien być przerażony możliwością agresji Rosji na USA”.
 
McCain powraca na Ukrainę
 
Czy wiecie gdzie senator McCain – wraz  ze swym starym wspólnikiem i podwładnym, senatorem Lindsey’em Graham’em – spędzili Święta Bożego Narodzenia?
Na wschodniej Ukrainie,  w strefie walk, w okolicach Szyrokina, gdzie wygłaszali przemówienia do neo-nazistowskich milicji i skąpej ilości regularnych żołnierzy (zajmujących się prowokacjami wobec separatystycznego Donbasu), tak, że ci po ich zachętach zaciągnęli na front ciężką artylerię, lekceważąc  porozumienia Mińsk 2. Senatorowie skrytykowali także otwarcie politykę Trumpa, dotyczącą zbliżenia z Moskwą.(…)
 
Osoby wrogie Trumpowi dysponują ogromnymi środkami umożliwiającymi zahamowanie zmian , także dzięki współpracy ze środowiskiem, które określiliśmy mianem „CIA”. W maju ubiegłego roku, senator Graham zdobył się nawet na „proroctwo” (groźbę) zaistnienia „następnego 11 Września”, w przypadku wygranej Trumpa w miejsce Teda Cruz’a. Dodał wtedy, że „ma miejsce wojna wewnętrzna w GOP” (Grand Old Party).
Graham: Trump would lead to ‚another 9/11’
 W Senacie, republikanie będą głosować przeciwko Trumpowi – ilu ich będzie, zobaczymy. Ale ich sprzeciw może nieograniczyć się jedynie do głosowania przeciw. 4 grudnia senator demokratów – Chuck Schumer (Żyd z Wall Street) skomentował zamiary Trumpa co do reorganizacji CIA w ten oto sposób: „Pozwólcie mi na szczerość: jeżeli zaczniesz drzeć koty z Intelligence Community – oni mają ‚six ways to Sunday’ byś im za to zapłacił”, po czym tak Schumer jak i dziennikarka przeprowadzająca z nim wywiad – Rachel Maddow, aktywistka lesbijka (na podstawie czego ma się za „postępową”) i gwiazda MSNBC zachichotaliporozumiewawczo.
Wywiad Rachel Maddow z Chuck’iem Schumer’em
Chuck Schumer
Rachel Maddow
Did Chuck Schumer Just Threaten Donald Trump?
Wall Street Journal relacjonuje anonimowe żale osoby, która mówi:„To, co sie dzieje jest straszne. Żaden prezydent nie szkalował tak CIA i żaden nie rzucał jej podobnych wyzwań, mając nadzieję, że robi to bezkarnie”. Dochodzą do tego jeszcze operacje końcowe, jakie przeprowadza Barack Hussein Obama,  których być może nie należy interpretować jako podłego ciosu w plecy zadanego przez przegrywającego, ale jako możliwość przygotowywania jakiegoś bardzo groźnego w skutkach zajścia.
Mam na myśli dozbrojenie na dużą skalę NATO, z koncentracją wojsk i uzbrojenia u granic Rosji – od wyładowania w Bremerhaven 2 500 pojazdów wojskowych i ich wysyłki do Polski, do których należy doliczyć 84 helikoptery bojowe (12 helikopterów klasy CH-47 (Chinook), 24 sztuki AH-64 (Apache), 30 sztuk OH-58 (Kiowa) i 50 sztuk UH-60 (Blackhawk)) – (służacych do gigantycznych ćwiczeń in extremis, nazwanych Atlantic Resolve) – po zagadkowe wycofanie wszystkich 10 amerykańskich lotniskowców (razem z towarzyszącymi im grupami morskich jednostek wspierających) ze wszystkich mórz.
Coś podobnego wydarzyło się jedynie w roku 1945. Fakt jest tak dziwny, że popularny blogger Alex Jones obawia się, iż być może na inaugurację prezydentury Trumpa przygotowuje sie false flag. Wydaje się także, że zdenerwowany przyszły minister obrony, generał Mattis nie został o niczym poinformowany.
Na koniec,  cały aparat  wyborczy (zaczynając od komputerowych list wyborców) Obama uznał za infrastrukturę krytyczną i oddał go pod kontrolę departamentu bezpieczeństwa wewnetrznego – co można tłumaczyć chęcią chronienia go przed rzekomymi hackerami Putina, lub potrzebą zwołania nowych wyborów w krótkim czasie. (…)
Trump wyrzuca ze swej ekipy neocon’a Woolsey’a  
 
 Jednakże ani Trump, ani jego ludzie nie wyglądaja na przestraszonych. (…) Z obecności w team’ie Trumpa zrezygnował były szef CIA – James Woolsey – jeden z najgoźniejszych neocon’ów, zamieszanych w wydarzenia z 11Września. Woolsey był bowiem jednym z sygnatariuszy dokumentu „Rebuilding of American Defense” (opracowanego przez  Project for a New American Century),w którym przepowiadano „nowy Pearl Harbor” jako pretekst do napaści na Irak – a co zamach na wieże WTC w pełni zrealizował. Razem z Woolsey’em projekt podpisali Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Paul Wolfowitz (supersyjonista, uczeń Leo Strauss’a), Richard Armitage, Michael Leeden i inni.
 
Project for the New American Century (PNAC)
Wprowadzenie do ekipy Trumpa tego rodzaju osobistości jak Woolsey groziło trzecią amerykańską prezydenturą w rękach izraelskich neocon’ów. Obecnie Woolsey, lub źródło jemu bliskie żali się gazecie  Washington Post, że wprawiało go w zakłopotanie udzielanie  „jego imienia i jego wiarygodności ekipie, która nigdy się z nim nie konsultowała”. Jednym słowem – nie zapraszano go do dyskusji, nie pytano go o zdanie – ekipa Trumpa nie zwracała na Woolsey’a uwagi.
Former CIA director James Woolsey quits Trump transition team
Steve Pieczenik natomiast udzielił wywiadu Alexowi Jones’owi i mówił w nim o „homoseksualizmie mulata”, o tym, że Obama był „tworem CIA”, i że „nie wie co robić z faktem, ze pomógł wymordować pół miliona ludzi w Syrii”, a także o „patetycznym Żydzie Johnie Kerry i zaangażowaniu klanu Hillary Clinton i CIA  w wydarzenia z 11 Września”.
 
Wszystko, co powiedział można określić jako błyskawiczne aluzje do brudnych spraw, które ekipa Trumpa – gdyby zaszła tego potrzeba – może ujawnić na szkodę przeciwników.
 
Pieczenik wezwał także do „oczyszczenia całej strefy neocon”, jak również CIA, która „stworzyła tak Al Qaedę jak i ISIS”. Pogróżka odkopania prawdy na temat 11 Września jest tak poważna, że w przypadku otworzenia procesów może doprowadzić do wyroków śmierci.
 
Steve R. Pieczenik
Podsumowując, wydaje się, że mamy do czynienia z pojedynkiem do ostatniej kropli krwi i bez możliwości jakichkolwiek kompromisów, natomiast z obustronnymi obwinieniami, które mogą jedną lub drugą stronę postawić przed sądem z oskarżeniem o zdradę stanu. (…)

RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

Reklamy

44 uwagi do wpisu “Prezydent Trump

 1. Będzie płacz w żydowskich mediach duzo większy niż gdy wielki bohatyr złamał rączkę .
  Gdyby rządziła PO czy SLD dwudniowa żałoba narodowa pewna na bank , ale chyba Kalkstein się na to nie zdecyduje .

  Polubienie

 2. Trump is in business with Rupert Murdock too deep to be assassinated.
  At 3:17 AM – 9 Jan 2017 on Twitter:
  Trump praised Murdock…. a Pharisee-Jew…. who controls much of the GLOBAL MSM..!!
  “Rupert Murdoch is a great guy who likes me much better as a very successful candidate than he ever did as a very successful developer!”
  Trump is playing ball with London’s Pharisee-Jew Bankers… NO assassination.

  Polubienie

 3. Alibaba executive Chairman Jack Ma met with Donald Trump on Monday to discuss plans to create 1 million new U.S. jobs over the next five years. At the same time, Toyota said it plans to invest $10 billion in the US over the next 5 years.

  Chińczycy utworzą jeden milion nowych miejsc pracy w USA. Czy to jest dalsze przejmowanie Stanów Zjednoczonych przez Chiny.

  Polubienie

 4. julius
  Tylko że ten przewodniczący rady wykonawczej Alibaby, jeśli stworzy w USA milion miejsc pracy to Ameryka wykoziołkuje do reszty.
  Bo Alibaba jest największym na świecie dystrybutorem azjatyckich, głównie chińskich towarów, a ja jako że chińszczyzną nie gardzę też założyłem sobie konto na http://www.alibaba.com, by przeglądać co i za co, za ile, Chińczycy sprzedają, a może nawet coś sobie kupić.
  ( jak ktoś dla przykładu chce nabyć nowiutki elektryczny samochodzik za 2000 $ to tylko na Alibabie)
  Tak więc Chiny za pośrednictwem Alibaby i ich rozbójników jak przejmą cały handel w USA to będą mieli usia siusia amerykańców pod butem
  Co cwańszy i bardziej obrotny Polak może sobie zrobić u siebie magazynek z chińszczyzną i też handlować i zarabiać na tych mniej obrotnych

  Polubienie

 5. Ja sobie np kupuję kawę , herbatę , skarpety nike , bokserki , oraz inny towar z amerykańskich sklepów .
  koszty dostawy to 55 usd , ale warto .towar super.

  Polubienie

 6. Kitajce nie tylko się zajmują handlem badziewiem ale po cichu ziemię z domami w US-raju wykupują.

  http://wyborcza.biz/biznes/1,148286,16388104,Chinczycy_na_potege_wykupuja_Ameryke.html?disableRedirects=true

  Ekonomiczna wędrówka żółtego ludu do ,,ziemi obiecanej”?

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/chinczycy-przenosza-produkcje-do-usa-bo-tam,102,0,2024294.html

  Na świecie zdarzają się jeszcze ,,oporniki”, które blokują wolny przepływ kapitału ale jak poczują u siebie kryzys gospodarczy, to od razu im się wszystko odblokuje.

  http://www.pch24.pl/australijski-rzad-zablokowal-sprzedaz-gruntow-chinskiej-spolce-wykupujacej-ziemie-w-wielu-krajach-swiata,42991,i.html

  Nawet osły są zagrożone wyginięciem, bo żółty człowiek jak ma za dużo pieniędzy, nie zna pojęcia co to jest umiar.

  https://losyziemi.pl/chiny-wykupuja-osly-z-calego-swiata-z-ich-skory-produkuja-tradycyjny-medykament-o-nazwie-ejiao

  Pozdrawiam

  Polubienie

 7. Jutro znowu zbiera się sejm.
  Czy będzie dalszy ciąg blokady czy też zaczną się porządki?
  Ja bym proponował tym którym zechce się blokować mównicę, zabrać immunitet poselski, zawiadomić wybranego kolesia z prokuratury by postawił im zarzut zamachu na demokratycznie wybrane władze i areszt do końca śledztwa.
  Po czym wznowienie obrad już bez zakłóceń.
  Formą delikatniejszą byłoby ogłoszenie jednodniowej przerwy, z zaznaczeniem że w kolejnym dniu już zaczną się sankcje, kary pieniężne, odebranie immunitetu, areszt.

  Proponuję ankietę zgadywankę co się zdarzy jutro
  1. protest i niemoc PiS
  2. rozwiązanie takie jak napisał adm
  3. straż marszałkowska usunie protestujących z sali
  4. inne rozwiazanie

  Polubienie

 8. a najlepszym rozwiązaniem byłoby nasrać i naszczeć na ten cały burdel i przestać ten syf oglądać i podniecać sie idiotami jak robi to admin tego portalu ?
  Adm ile ci płacą za propagowanie dzumy ?

  Polubienie

 9. I zamiast oglądac jutrzejszych kretynów w sejmie . Polecam pooglądać to .
  Przynajmniej jest na co popatrzeć .
  Piekno kobiety .Piekne tyłeczki .

  Polubienie

 10. No i moja ulubiona Sami Fox – lata 80 . Ależ kobita .Palce lizać .
  To oglądać a nie idiotow dłubiących w nosie i w dupie podczas obrad sejmu albo wpierd… sałatki .
  Po hu . wam to ogladać .
  Polecam Sami Fox .to się ogląda.

  Polubienie

 11. Porównaj to teraz adminku z brzydkimi Ukrainkami z którymi nigdy bym się nie przespał , bo wolałbym chłopa i masz odpowiedz .

  Polubienie

 12. Widać na zdjęciu : cycki kiepskie nie ma za co złapać ani possać , chude to jak patyki z twarzy brzydkie i dupa i kamieni kupa .
  Gdzie im do sami Fox .
  Koncze bo wkurzę banderowców których w polin juz na potęgę .

  Polubienie

 13. Ad Adm-ina

  Czy będzie dalszy ciąg blokady czy też zaczną się porządki?

  Oj, Szanowny Adm-inku, dajesz się nabrać na gierki sitwy, która rządzi Polską od lat. Oni to wszystko robią pod publiczkę na zasadzie dziel i rządź, a głupi naród myśli, że to jest WALKA POLITYCZNA O ICH PRZYSZŁY DOBROBYT! Pierwszy sekretarz Edward Gierek, pokazał ile czasu potrzeba aby stworzyć dobro dla narodu. W przypadku (nie)rządów solidaruchów upłynęło długich 27 lat i co? Ano jedno wielkie G…!

  http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/170109205-Kaczynski-uczestnicy-spotkania-zgodzili-sie—zaczynamy-posiedzenie-na-sali-plenarnej-Sejmu.html#ap-1

  P.S. Myślisz, że Jaruś i towarzysze partyjni byli na spowiedzi u plebanka, przyjęli sakramenty i teraz w Polsce nastanie WIECZNY RAJ, a Polacy jak gołąbki pokoju, będą sobie jedli z dzióbków? Chi, chi, chi, cha, gołębica pokoju, cha, cha, cha…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 14. kika 22 pełna zgoda przyjacielu . Pisałem o tym wiele razy , ale tego adminka wnuki dostają po 5 stówek i takie brednie tu pisze .

  Polubienie

 15. odp kia
  Po prawie 30 latach rządów złodziej Polin to hu… dupa i kamieni jak mówią żydki po wypiciu winka za 500 pln na koszt głupiego gojostwa .
  Zapomniałbym szczyty osiągnięc garbatych nosów to po 30 latach rządów to :
  1. Biedronka = tam admi sobie kupuje piwko za 1.50
  2.Lidl
  3. carefour
  4. Mcdonald z pysznymi udkami i hamburgerami
  5. Masa kościółków.
  6. wojaki hameryckie
  7 . fajne kina
  kanały TV z erotycznymi filmami patrz płatny kanał paczki polsatowskiej .
  8. klan pierdoły , które się kręci prawie 15 lat .
  9. M jak miłość . Podobne barachło .
  I TO KONIEC OSIĄGNIĘĆ ZYDOREZIMU .
  GDZIE IM TAM DO GOMUŁKI CZY GIERKA ( MASA PRZEDSZKOLI , POLSKI PRZEMYSŁ , BRAK BEZROBOCIA , PRACA DLA KAŻDEGO , URLOPY , WCZASY , OPIEKA LEKARSKA , DARMOWE LEKI .

  Polubienie

 16. swietny wpis kolegi antka
  antek.wariat
  10 Styczeń 2017 o 16:06
  Kilka faktów:
  1. Kilka miesięcy temu podczas przejazdu wojsk amerykańskich w Polsce doszło do kolizji, podczas której zginął Polak. Nie było wtedy żadnego szturmu na ambasadę USA.
  2. Kto trzyma z Izraelem? USA.
  3. Kto walczy z Izraelem? Arabowie.
  Wniosek: pan Albin Siwak ma rację mówiąc, że „tu co krok to niby-Polak ale wcześniej czy później wyjdzie z niego żyd”

  Polubienie

 17. „Adm ile ci płacą za propagowanie dzumy ?”

  A tobie za te głupoty? Nie przejmuj się Polską, w końcu już dawno temu ją olałeś, bo taka strasznie „zażydzona” ci się wydawała. Pilnuj lepiej interesów swojej nowej ojczyzny i podciągaj „uchodźców” w niemieckim.

  No i na TiRy też uważaj, nie daj się trafić.

  pozd

  Polubienie

 18. Zyguś
  …Adm ile ci płacą za propagowanie dzumy ?….

  Przepisujesz stare teksty APA?
  A te z fotek,…. zwykłe ku…wy, a ja takimi się nie podniecam.
  Czasy Gomułki i Gierka miały swoje dobre strony, ale też i złe.
  Skończyły się katastrofą gospodarczą i polityczną.
  Czasy dzisiejsze mają swoje złe strony ale też mają strony dobre.
  Temu się nie da zaprzeczyć.
  Do tych dobrych Zyguś może sobie pić piwko zagraniczne za dwie dychy

  Polubienie

 19. Nie trzeba byc geniuszem coby wiedziec ze tylko rzady prawicowych populistow sa wstanie narod wyprawic na wojne, a te +500 to nic innego jak przyslowiowa marchewka na zachete. Tlusta i egoistyczna zach europa nie ma ochoty umierac za demonkracje, wiec trza ja urabiac,dlatego te medialne szopki z islamistami .
  Ps. Uwazajcie na tiry – sluszna uwaga – ale przedewszystkim uwazajta (zwracam sie do tzw targetu prawicowego i nie tylko) zebyscie nie zamarzli w okopach pod Uralem. Milego dnia. U mnie tera -23°C

  Polubienie

 20. odp ktosiu
  Pełna zgoda , ale do kogo to pisać jakiś luk czy adminów szkoda czasu .
  akurat dochodzi 9.00 a nawet po 9 .00 otwieram piwko ( zakupione wczoraj w sklepie z zagranicznymi alkoholami ) jem pyszna kielbaskę zrobioną przez mnie potem meczyk na kanale Eleven sports – dziś puchar Anglii Święci – Liverpool ( wykupilem sobie abonament na stronie tego kanału – polecam adminku tylko 15 PLN na miesiąc,
  I zycie ject piekne .
  A żeby się nie denerwować to idąc sladem APA daję sobie spokój z czytaniem tych pierdół które tu wypisuje Admin i ten Luk . Takie prawo daje mi pejsata demokracja .
  Czasami tu wejdę aby poczytać wpisy Kika22 bo widac chłop ma super poukladane w głowie ale niepotrzebnie wchodzi tu w dupę temu pookrągłostołowemu adminowi pisdzielcowi .
  Adm zaraz zwykłe kur….. Po prostu piekne kobiety ty stary zgredziku .
  do zobaczenia w lepszych czasach bez PIS- dy , kODU i innego szamba i bez takich durnych adminów
  TYLKO PRAWDZIWA PARTIA NARODOWA !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 21. Plusem tego admina jest ,że nie banuje nikogo ale jak go dobrze zaatakujesz bidulka się denerwuje i plecie .
  Adm jak kobieta pokaże swoją piekną dupkę w necie wcale nie znaczy ,że kur…..

  Polubienie

 22. A ty stary zgredziku adminku zazdrościsz ,że takiej kobitki nie masz przyrodzenie tez już pewnie masz mikruskowate to obrażasz piękne kobitki .

  Polubienie

 23. Dziś 11 stycznia w sejmie zapowiada się dalszy ciąg patu.
  Opozycja totalna nie ustępuje, ale PSL już w tolalu być nie chce i jest to pewien wyłom w tym środowisku.
  Przedłożenie głosowania w senacie nad budżetem wskazuje na pewne wahania liderów PiS i wydaje się, że kierownictwo tej partii nie chce iść na szybkie konkretne i stanowcze działania by kryzys w Sejmie rozwiązać.
  Być może Kaczyński obierając taktykę powolnej gry na zmęczenie i przeczekanie obiera właściwą drogę, choć bardziej zapalczywym pasowałoby zakończenie tego cyrku i zajęcie się innymi sprawami.
  Czy my zwykli zjadacze chleba i bierni widzowie politycznych spektakli winniśmy je obserwować i w taki lub inny sposób im kibicować, czy nie, to wybór każdego z nas.
  Czy to co się dzieje w polityce, kto nami i jak rządzi ma dla nas znaczenie?
  Niektórzy mogą powiedzieć żadne. Olać ich wszystkich to nie nasza bajka, ale czy słusznie?
  Czy nie ma znaczenia dla nas czy będziemy pracować na swoje emerytury do 65 lat a nie do lat 67?
  Czy nasze dzieci lub wnuki otrzymają 500 zł dodatku rodzinnego czy nie, też wydaje się mieć znaczenie, tak jak i to czy pójdą do szkoły w wieku sześciu czy siedmiu lat.
  Oczywiście są w społeczeństwie i tacy którym jest to obojętnie. Tym wystarczy dwa piwka, pół literka i wszystko mają w d….e, nawet i to czy ich dzieci mają co jeść.
  Dla mnie to ma znaczenie, dla mnie ma znaczenie kto i jak rządzi, czy nasza gospodarka jest rozwalana czy też są próby jej odbudowy, po to, bym miał zapewnioną stałą wypłatę mojej emerytury, po to by mój sąsiad miał pracę, on i jego dzieci, po to bym na ulicach nie widział bezrobotnych, żebraków czy bandziorów.
  To wszystko ma dla mnie znaczenie, ma także znaczenie dla większości społeczeństwa.
  A że nie mamy rządów naszych marzę, a czy jako całość społeczeństwa na to zasługujemy, czy to społeczeństwo jest w całej swojej masie, pracowite, zaradne, uczciwe, mądre?
  Mamy rząd taki jaki mamy, mamy polityków takich jakich mamy i mamy też takie wybory.
  Na lepsze rządzy i lepszą polityk, jeśli chcemy takiej, musimy zapracować. A zacząć musimy od siebie. Bo jeśli się uważa że”
  ,,a najlepszym rozwiązaniem byłoby nasrać i naszczeć na ten cały burdel i przestać ten syf oglądać i podniecać sie idiotami jak robi to admin tego portalu ?
  To rzecz jasna niczego pozytywnego nigdy nie osiągniemy.
  Jeszcze gorzej ma się rzecz z tymi który twierdzą, że Polski już nie ma, że jest Polin.
  Tak twierdzą wrogowie Polski, ci co jej źle życzą i ci którym wystarczy dwa piwka by myśleć tymi kategoriami albo nie myśleć wcale, wystarczy powtarzać jak mantra zasłyszane bzdety.
  A przecież Polska to nasza ojczyzna, to nasz dom . Polska to nasza matka, a o matce źle mówić nie wolno. Mamy jej bronić, szanować, kochać.
  I o tym nie wolno nam zapominać.

  Polubienie

 24. Sejm jest najwyższym organem ustawodawczym państwa.
  Atak na sejm tym samym jest atakiem na państwo.
  W tym układzie należałoby odebrać posłom uniemożliwiającą pracę sejmu immunitety poselskie, następnie aresztować i skazać, w tym także na utratę praw obywatelskich.
  To by oznaczało jednocześnie utratę mandatu posła.
  Kolejno zarządzić wybory uzupełniające i po sprawie.
  Obecni liderzy PO i Nowoczesnej byliby poza sejmem.

  Polubienie

 25. Miałem już nie pisać ale jeszcze jeden komentarz :
  1. Adminku nie pij tego dyskontowego piwa po 1.60 PLN bo juz brednie wypisujesz totalne .
  2. Adminku a może ty coś wąchasz ?
  cytat wpis admina

  „a najlepszym rozwiązaniem byłoby nasrać i naszczeć na ten cały burdel i przestać ten syf oglądać i podniecać sie idiotami jak robi to admin tego portalu ?
  To rzecz jasna niczego pozytywnego nigdy nie osiągniemy.
  Jeszcze gorzej ma się rzecz z tymi który twierdzą, że Polski już nie ma, że jest Polin.
  Tak twierdzą wrogowie Polski, ci co jej źle życzą i ci którym wystarczy dwa piwka by myśleć tymi kategoriami albo nie myśleć wcale, wystarczy powtarzać jak mantra zasłyszane bzdety.
  A przecież Polska to nasza ojczyzna, to nasz dom . Polska to nasza matka, a o matce źle mówić nie wolno. Mamy jej bronić, szanować, kochać.
  I o tym nie wolno nam zapominać.”

  DOBRA RADA DLA ADMINA
  NIE PIJ DYSKONTOWEGO PIJA . ONA ROZPIER…. TWÓJ MÓZG !!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 26. Dziś już jestem po Krombacher Weizer i Erdinger – pycha .Reszta się chłodzi na mecz Święci – Liverpool dziś w Eleven sports .
  Kaźdy maniak piłki nożnej – ogladać tylko tam mecze !!!!!!!!!!!!!
  Admin ale z ciebie to zgred . Chłopie zabaw się wyluzuj się trochę a ty tylko o tym Kalkskeinie , KODZIE i tym całym bajzlu .
  CHŁOPIE ZYCIA SZKODA .!!!!!!!!!!!!!.
  Weż babę do kina do restauracji chłopie a ty na tym twoim portalu tylko pierdzielisz o jednym .Życia ci zabraknie na wychwalanie pejsatych rządów i anglosaskich żydów .
  Co oni ci za to dali ? 1300 PLN na miesiąc a ty kużwa zadowolony jak by się na ciebie połakomiła 100 letnia kobita .
  Kabareciarz z ciebie !!!!!!!!!!! dlatego ciebie lubię .

  Polubienie

 27. Gdybys mial tyle co ja siana nawet bym cię zrozumiał , ale lizac rowek żydom bo dali ci 1300 pln / m jakieś grosze to jest nienormalne jakieś chore . Dlatego cięzko zrozumieć takich zaczadzonych jak ty , ktorzy ulegli garbatonosowej propagandzie i ja wychwalają . To tak jakby w Afryce cześć oddawano Ebola .
  Człowieku sprawdz ile ludzi popełniło sepuku po 89 roku z powodów ekonomicznych a potem będziesz tutaj wychwalał chazarskie rządy i pisał idiotyzmy .
  Jednak nie wiem czemu ale cię lubię może dlatego ze z ciebie takie ciepłe kluchy co to chwalą okupanta za 1300 pln ./ m
  Pozdrawiam adminku i sie nie denerwuj bo cisnienie ci skoczy . Po co żonke denerwować twoim cisnieniem.

  Polubienie

 28. Ostatnie zdanie
  WBIJ TO SOBIE DO ŁBA . NIE MA ŻADNEJ POLSKI . POLSKA SKONCZYLA SIĘ PO UPADKU BOHATERA NARODOWEGO EDWARDA GIERKA .
  PO 30 LATACH RZĄDZENIA ŻYDÓW TERAZ JEST :
  1. POLIN
  2. jUDEOPOLONIA .
  3. ZAMORSKA KOLONIA USREALA.
  JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ . TE TZRY NAZWY SĄ PRAWIDŁOWE .
  ADMIN ALE TOBIE TŁUMACZYĆ TO TAK JAK W TYM SKECZU TAKIŚ ZACZADZONY : admin oglądaj ten skecz . ty jesteś taki wlasnie malo pojętny .

  Polubienie

 29. W pożegnalnym przemówieniu Obama miał powiedzieć, że ,,–walka z terroryzmem będzie kontynuowana”
  Miejmy nadzieję, że nie metodami ,,Obalobamy” obalania kolejnych legalnych rządów i bombardowania kolejnych suwerennych państw świata.
  Ustępujący prezydenta zdaje się nie rozumieć, że polityką zagraniczną będzie kierował nowy prezydent.

  Polubienie

 30. To wszystko ma dla mnie znaczenie, ma także znaczenie dla większości społeczeństwa. cytat : TO NAPISAŁ ADMIN

  Co za brednie piszesz chłopie . Ty chyba sexu dawno nie uprawiałeś .
  Jaka jest frekwencja do tego domu wariatów co 4 lata :
  Było raz tak , że było 47 % potem ledwo ponad 50 % a więc frekwencja słaba

  PODS.. POLACY MAJĄ W DUPIE TEN ZAKLAD PSYCHIATRYCZNY POD NAZWĄ KNESEJM A DOWÓD TO NISKIE FREKWENCJE KTÓRE SAM ŻYD PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI .

  O CZYM TY ADMIN PISZESZ? . Z KOGO CHCESZ DURNIÓW ROBIĆ TĄ SWOJĄ ZYDOWSKĄ PROPAGANDĄ .?

  Polubienie

 31. Ostatnia rzecz admin propagandzisto :
  Polskę będę kochał jak będą nią rządzić uczciwi moralni ludzie patrioci a nie oszuści i złodzieje , którzy odsuną kler od władzy a będzie to prawdziwa polska partia narodowa nie koncesjonowana w postaci różnych pajaców ewangelików i hu.. wie kogo jeszcze .
  Wtedy to będzie prawdziwa Polska godna szacunku ,a nie polin rządzone przez żydów i szabesgojów bo dla takiego polin nie mozna miec szacunku .Szacunek ma do polin tylko szabasgoj i zdrajca za srebrniki np rózne dziennikarzyny , politycy , połmózgi na dole itp .
  PISAŁEM JUZ TAKA POLSKA POWSTANIE ZA LAT 50 , ALE JA JUŻ NIE DOŻYJĘ ZEBY MIEC DO NIEJ SZACUNEK CHYBA ZE POZAGROBOWO .
  pOLIN PISAC Z MAŁEJ LITERY .

  TYLE I ŻEGNAM .

  Polubienie

 32. Ad Zygusia

  No i moja ulubiona Sami Fox – lata 80 . Ależ kobita .Palce lizać

  Wybacz stary jajcarzu, ale muszę, bo śmiech to zdrowie!

  SAMANTA LISICA PO LATACH, ,,PALUSZKI LIZAĆ!”. Chi, chi, chi, ,,ale kobita”, cha, cha, cha…

  JEJ WAGA TO JEDYNE ,,MALUTKIE” 400 FUNTÓW! LEPIEJ TAKIE COŚ, UBIERAĆ NIŻ ŻYWIĆ! Chi, chi, chi, ale ciałko, cha, cha, cha…

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://fatworld.wikia.com/wiki/Samantha_Fox&prev=search

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 33. Jarosław Kaczyński – Jeśli PO będzie dalej blokowała sejm, będą podjęte odpowiednie działania, to przestępstwo
  Podejmiemy kroki wobec nielegalnych działań Platformy.

  Budżet państwa został uchwalony. Senat bez poprawek przyjął uchwałę budżetową.

  Mam nadzieję, że prezydent Duda ustawę budżetową podpisze, z tej choćby racji, że to na niej opiera się praca rządu, wypłaty pracownikom budżetówki, w tym wynagrodzenie również samego prezydenta, emerytury, renty, pensie nauczycieli, lekarzy a nawet posłów PO i Nowoczesnej
  Jednym słowem Kaczyński górą.

  kika22

  Ale posuwają się do takich chwytów jak twierdzenia, że Putin ma kompromitujące Trumpa materiały i może nimi szantażować przyszłego prezydenta USA, czyli jakby starają się dowieść, że Trump jednak nie może zostać zaprzysiężony.

  Stacja telewizyjna CNN twierdzi, powołując się na anonimowych amerykańskich urzędników, że służby specjalne USA poinformowały odchodzącego prezydenta kraju Baracka Obamę i prezydenta elekta Donalda Trumpa o swoich podejrzeniach co do tego, że niejacy „rosyjscy agenci” rzekomo posiadają kompromitujące informacje o miliarderze, przy czym amerykański wywiad nie ma dokładnych dowodów tych przypuszczeń.

  Według informacji stacji te przypuszczenia były zawarte w krótkim dwustronicowym podsumowaniu, które zostało załączone do raportu amerykańskich służb specjalnych. W dyspozycji stacji znalazły się zapisy, składające się z 35 stron, na podstawie których sporządzono to podsumowanie, w którym nie przytoczono szczegółów czy informacji o źródłach. Według urzędników tak zwani „agenci” z Federacji Rosyjskiej posiadają osobiste i finansowe informacje o Trumpie.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201701114585628-cnn-usa-trump-rosja/

  Polubienie

 34. Ad Kika
  wiesz ,ze starość nie radość .
  zobacz jak wyglądała Romina
  Kobita malina w latach 80 .Schrupałbym ją od razu .
  Naprawdę piekna kobieta .
  Oto Romina 2015 rok.
  Grube babsko , brzydkie w ogóle dramat :

  A to romina lata 80
  widzisz rózniće . To jest jakbyś gówno do banana porównywał .
  Lata 80 Romina . Na sam jej widok człowiek mial orgazm .
  Starość nie radość .Baby jak stare to już hu… warte.
  dlatego przy Sami fox napisałem lata 80 , bo dziś jej wygląd raczej słabo .
  A o to piekna Romina . Lata 80 :
  Baba jak stara to juz hu… warta dlatego Kika 22 szukaj młódki .

  Polubienie

 35. nie ma darmo zmarły Łapicki aktor mial babę 50 lat młodszą moze przesadziłem 40 lat . Teraz rozumiesz dlaczego ?
  odp prosta :
  Bo stare baby jezeli chodzi o wygląd to juz hu….. dupa i kamieni kupa .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s