(AMERYKAŃSKA) WŁADZA OKUPACYJNA ZAŁOŻYŁA POLAKOM SZNUR NA SZYJĘ.


No ciekawe, co Jurek Truchlewski napisał. W sumie to jest to, co zaprogramowano, w amerykańsko-brytyjskich Think-Tankach na przełomie XIX i XX wieku, inspirując się sławnymi „Protokołami”, wyprodukowanymi we Francji w tymże okresie (działalność kontrolującą zachowanie się Narodu poprzez „od spodu” kontrolowany Watykan, tam też zaprogramowano, wzorując się na metodach rządów Napoleona III we Francji). To, że leninowscy komuniści „podebrali”, prawie na całe XX stulecie, żydomasonom znaczną część tego programu, uratowało nas przed jego realizacją o całe stulecie wcześniej. Dlatego tak zaciekle się zwalcza wszelkie próby nawiązywania do wypróbowanych praktyk socjalistycznych, przede wszystkim nacjonalizacji przemysłu, komunikacji (także tej elektronicznej) oraz banków. Niestety bez jakiegoś INTERNACJONALIZMU w tej Dziejowej Sprawie, żaden Zorro nic nie pomoże. (SS, czyli Seryjny Samobójca czuwa, także w Rosji i na jej obrzeżach.)

MG

WŁADZA OKUPACYJNA W POLSCE

ZAŁOŻYŁA POLAKOM SZNUR NA SZYJĘ.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/09/wladza-okupacyjna-w-polsce-zalozyla-polakom-sznur-na-szyje/

zorro

   Sprowadzenie do Polski wojsk amerykańskich jest niczym innym jak założeniem sznura na szyję polskiemu społeczeństwu.

Podstępne przejęcie władzy przez okrągłostołowców w 1989 roku zapoczątkowało systematyczną kolonizację polski przez ponadnarodowe korporacje, w których dominuje kapitał amerykański. Tzw. władza w Polsce jest niczym innym jak delegatura tychże korporacji, posłusznie wykonująca każde ich polecenie. Gdyby było inaczej to będąc nawet największym tumanem nie wyprzedaliby niemalże całego majątku narodowego za przysłowiową czapkę śliwek. Nie wpisaliby do Konstytucji zakazu finansowania rozwoju polski poprzez Bank Polski. Nie wygoniliby z kraju ponad 3 mln Polaków biorąc w to miejsce Czeczenów, Ukraińców i czort wie kogo jeszcze. Nie wspieraliby banderowców w zbrojnym zamachu stanu na Ukrainie na polecenie jastrzębi wojny z USA. I wreszcie nie przygotowywaliby Polaków na wojnę z Federacją Rosyjską na polecenie międzynarodowej bandy finansowo korporacyjnej z siedzibą w Waszyngtonie, na Wall Street i w londyńskim city. 

   Czy założony Polakom sznur zdążymy odciąć przed jego zaciśnięciem i zagładą narodu polskiego? Czy znajdzie się jakiś ZORRO na koniu i odetnie ten sznur zanim nie będzie za późno? Władza okupacyjna w Polsce od lat prowokuje Rosję i prowadzi antyrosyjską propagandę urastającą do wojny propagandowej, której celem jest zdyskredytowanie Federacji Rosyjskiej i jej władz oraz sianie nienawiści pomiędzy naszymi narodami. Minister obrony z nadania okupanta otwartym tekstem mówi, że dozbraja Polskę na wojnę z Rosją. Pomimo tego, że powinien nim zająć się psychiatra to nie oznacza, że nie stwarza zagrożenia dla Polski i Polaków. Właśnie tym bardziej jako człowiek niezrównoważony i niespełna rozumu, całkowicie zależny od amerykańskiej mafii wojennej i jest wyjątkowo niebezpiecznym typem. Można nawet się zastanowić kto tak naprawdę gra pierwsze skrzypce we władzach okupacyjnych, Jarosław Kaczyński (Kalkstein) czy raczej psychopata Antoni Macierewicz (Singer), który ośmiesza nie tylko siebie ale całą Polskę.

   Nie będę porównywał okresu PRL-u z obecnym bo to oddzielny temat, jak również tamtych władz z obecnymi przybłędami ale należy zaznaczyć, zwłaszcza dla uświadomienia młodych Polaków, że całkowite dyskredytowanie tamtego okresu przez okrągłostołowych zdrajców podyktowane jest próbą zatarcia swojej zdrady oraz wymazanie z pamięci Polaków to, że wszystko co Polacy zbudowali w tamtym okresie ta banda wyprzedała dla swoich protektorów – dyktatorów finansowo korporacyjnych. Okrzyknęli się elitą narodu a w rzeczywistości są największym szambem w historii Polski.  Na najważniejsze stanowiska we władzach okupacyjnych w Polsce są dobierane osoby, które przeszły szkolenie w Waszyngtonie, Londynie i w Berlinie.  To właśnie stamtąd  pociąga się za sznurki marionetek w Polsce. Marionetki te realizują politykę na rzecz i na polecenie grupy decyzyjnej (bandy ludobójczej) w USA. Wszystko ustawione jest dla realizacji celów hegemona (USA) a konkretniej, dla wąskiej grupy przestępczej, dla której nic się nie liczy poza ich własnym dobrem i zdobyciem władzy nad światem.

   DLACZEGO ROSJA MIAŁABY ZAATAKOWAĆ POLSKĘ ?

– dla powiększenia swojej powierzchni ? Całkowicie niedorzeczne

– w celu karmienia Polaków? Jeszcze bardziej niedorzeczne, chociaż zrobiliby to gdyby była taka potrzeba humanitarna ale nie rusofobów zionących nienawiścią do wszystkiego co rosyjskie. Ta rusofobia wypaliła im te móżdżki tak bardzo, że zapomnieli o milionach Rosjan, którzy przelali krew w czasie II wojny światowej, w tym i na ziemiach polskich. Ich przyjaciółmi są teraz ukraińscy zbrodniarze, kontynuujący tradycje i zachowania banderowców, którzy nadal odgrażają się Polakom i wzorują się na S. Banderze – wyjątkowo okrutnej kanalii. Samo to, że bez żadnej żenady jechali na Majdan wspierać banderowców jest zbrodnią przeciwko narodowi polskiemu, której żaden Polak nie powinien im nigdy wybaczyć.

– a może Rosjanie zaatakują Polskę za szczekanie Macierewicza, Kaczyńskiego, Fotygi lub im podobnych? Nie, nie – takimi beznadziejnymi przypadkami Rosjanie się nie zajmują.  

– pewnie chcieliby przybliżyć Rosję do baz NATO-wskich (czytaj amerykańskich). Chyba jednak nie, bo mogliby mieć je jeszcze bliżej – na Ukrainie. A jakoś nie zabiegają o to.  

KOMU ZATEM POTRZEBNA JEST WOJNA?

Polakom? Z pewnością nie. Polacy mają dość walki ,,za wolność waszą i naszą”, zwłaszcza za tzw. ,,wolność waszą”. Polacy zbyt często walczyli w nie swoich wojnach i w nie swoich interesach. Zbyt często szli na śmierć ratując innych a w nagrodę otrzymywali jedynie pogardę. Taką pogardę jaką teraz raczą Rosjan władze okupacyjne w Polsce i zamulona, zmanipulowana część społeczeństwa polskiego –(chociaż z tą polskością to różnie bywa). To, co szykuje nam władza okupacyjna w Polsce, będąca na smyczy zachodu a zwłaszcza USA, jest niczym innym jak powtórką z historii i to wcale nie tak dalekiej. To ma być wojna w interesach obrzydliwie bogatych człekopodobnych, chcących utrzymać hegemonię, chcących władać światem, chcących posiąść wszystkie zasoby ziemi i tym samym zniewolić ludzkość, którą mordują nieustannie od zakończenia II wojny światowej. I zgadnijcie teraz gdzie tu jest nasze dobro, po co i za kogo mamy iść na rzeź? A tak w ogóle, dlaczego ludzie się mordują – czy zwierzęta tego samego gatunku mordują się tak jak ludzie? Czy ludzie nie są gorsi od zwierząt?

POLACY! CZY W ICH INTERESIE CHCECIE MORDOWAĆ ROSJAN LUB JAKIKOLWIEK INNY NARÓD ??? POLACY! CZY W ICH INTERESIE CHCECIE BYĆ MIĘSEM ARMATNIM I ZOSTAĆ UNICESTWIONYM NARODEM ??? Chętni na nasze tereny przebierają nogami od setek lat – i wcale nie są to Rosjanie.

CZY 4,5 TYŚ. ŻOŁNIERZY OKUPACYJNYCH PRZYJEŻDŻA DO POLSKI ABY NAS BRONIĆ PRZED WROGIEM UROJONYM, CZY MOŻE SPROWOKOWAĆ ROSJAN A JEDNOCZEŚNIE STAĆ ZA PLECAMI POLAKÓW I STRZELAĆ W TYŁ GŁOWY OPORNYM POLAKOM, KTÓRZY NIE ZECHCĄ MORDOWAĆ INNYCH SŁOWIAN. Dzisiejsi podżegacze wojenni to ta sama banda, która mordowała Polaków w Katyniu i innych miejscowościach na terenach ZSRR. To ta sama banda, która finansowała Hitlera. Tak, tak, nie pomyliłem się – to ta sama zbrodnicza banda kieruje dzisiaj wojnami i ludobójstwem co wówczas, mając innych podwykonawców. Wówczas byli to Niemcy teraz są międzynarodowi terroryści a i z Polaków chcą zrobić następców hitlerowców. Na tamtych świat mówi hitlerowcy a jak będzie mówił na Polaków – Kaczyści czy też nazwa będzie pochodziła od generalissimusa Macierewicza. Polski nie będzie a zleceniodawcy będą liczyli dolary lub szekle.

Polacy, czy jeszcze nie zapaliła się Wam czerwona lampka, komu potrzebna była wojna na Ukrainie, w Syrii, Iraku, Jugosławii, Libii, Afganistanie i w dziesiątkach innych krajów? Czy jeszcze nie zapaliła się Wam bardzo czerwona lampka po co i w czyim interesie macie zostać mięsem armatnim. Nie łudźcie się, że tu chodzi o Polskę, o Polaków. W tym wszystkim chodzi o interesy  hegemona i władzę nad resztką niewolników jaka pozostanie. Odpowiednią rolę odgrywają w tym akcie muzułmanie zalewający Europę. To również szczegółowo zaplanowana akcja.   

Czy chcecie aby cały świat zmienił powiedzenie, że Polak nie tylko przed szkodą ale i po szkodzie głupi. Mało to już razy Polacy zostali wymanewrowani przez ,,sojuszników,,  Działo i dzieje się tak dlatego, że Polacy są zaczadzeni, zmanipulowani, zapatrzeni na zdegenerowany, satanistyczny zachód i szukający wroga na wschodzie. Naród polski woli oddać władzę dla zdrajców, wszelkiej maści przybłędów aniżeli samym rządzić się we własnym kraju.

POLACY! Nie należy robić sobie wrogów wśród sąsiadów, zwłaszcza tych słowiańskich a przyjaciół czy sojuszników szukać tam,  gdzie ich nie ma i nigdy nie było.

POLACY! Czy nie nadeszła właśnie ta chwila, że należy podjąć zdecydowane działania w sprawie pokoju? Czy nie należy uruchomić w pierwszej kolejności ZORO? ZJEDNOCZONE ODDZIAŁY  RUCHU OPORU a jak i to nie pomoże to rozszerzymy na ZORRO. Czy mamy czekać aż okupant wraz ze swoimi przedstawicielami w Polsce zrobi z nas mięso armatnie?

Nie namawiam nikogo do krwawej rewolucji bo to samobójstwo (patrz Ukraina). Namawiam jednak do zjednoczenia się narodu dla najistotniejszych spraw. Dla obrony Polski przed największym naszym wrogiem, którym jest kasta polityczna działająca na szkodę narodu polskiego.

Zamanifestujmy naszą niezgodę na SPROWADZANIE WOJSK OKUPACYJNYCH DO POLSKI I PROWADZENIE POLITYKI ANTYPOLSKIEJ przez fałszywe elity. Manifestacja odbędzie się w dniu 21.01.2017 r. o godz. 12.00 w Warszawie przed gmachem Sejmu. Zamanifestujemy w sprawie pokoju dla Polski, Europy i świata. Zażądamy uwolnienia Mateusza Piskorskiego. Zażądamy uniewinnienia Piotra Rybaka. Przeciwstawimy się jastrzębiom wojny i władzy okupacyjnej w Polsce.

Jeżeli będzie nas tylko garstka to też warto. Będziemy powtarzać naszą akcję do skutku aż będzie nas setki tysięcy a może i miliony. Na manifestacji utworzymy komitet zarządzający i dalszy program działania, który opublikujemy we wszystkich dostępnych nam mediach – w kraju i zagranicą. ZOR(R)O ZWYCIĘŻY !

NIE DAJMY SIĘ UNICESTWIĆ LUDOBÓJCOM !!!

                                                                                                                                            Jerzy Truchlewski

 

Reklamy

211 uwag do wpisu “(AMERYKAŃSKA) WŁADZA OKUPACYJNA ZAŁOŻYŁA POLAKOM SZNUR NA SZYJĘ.

 1. Jest takie porzekadło, że Polak syty to leniwy, głodny to zły, inne mówi nam że Polak mądry po szkodzie.
  Ciekawe ile osób zjawi się na manifestację? Bo dziś Polak jest syty, może nawet więcej, nażarty, zatem i leniwy.
  …aż będzie nas setki tysięcy a może i miliony….

  zabrzmiało naiwnie

  Polubienie

 2. Świetny artykuł pana Truchlewskiego .
  BRAWA BIĆ I TO GODZINAMI . Facet ma jaja , oby więcej takich patriotów .Brawa !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 3. h.. dupa i kamieni kupa – OTO POLSKA WŁAŚNIE! (MG; a wcześniej któryś z bohaterów „Wesela” przedwcześnie zmarłego Stanisława Wyspiańskigo)
  (wycięte – MG)
  CYTAT CO PISZE ADMIN:
  Ciekawe ile osób zjawi się na manifestację? Bo dziś Polak jest syty, może nawet więcej, nażarty, zatem i leniwy.
  …aż będzie nas setki tysięcy a może i miliony….

  zabrzmiało naiwnie

  Polubienie

 4. tYLKO ADMIN KIEDYŚ DOJDZIE DO TEGO ZE TEN ZUS W PANSTWIE POLIN PADNIE I JUZ ZA 10 LAT SIANA MU ZABRAKNIE ADMIN PIENIĄZKÓW NIE DOSTANIE BABA ZASTRAJKUJE PRZESTANIE ROBIĆ SCHABOWE A ZACZNIE TLUCZKIEM LAĆ ADMINKA PO ŁBIE I CO BĘDZIE WTEDY ADMIN ?.
  BEDZIESZ BECZAŁ I KRZYCZAŁ GLUPI BYLEM TRZA BYLO ISC NA MANIFESTACJE .
  ALE MADRY POLAK PO SZKODZIE – PRAWDA ADMIN ?

  Polubienie

 5. NO TO ADMIN MA ZASTĘPCE APA . APA MU DUPE TU TRUŁ PRZEZ 7 LAT A TERAZ ZYGA ZE WSCHODNIEJ POLIN , ALE OBIECUJE ZE NAPRAWDE DZIS KONCZE .
  APA PISAL TU 7 LAT I CHYBA KOSZTOWALO GO TO UTRATĘ ZDROWIA POLEMIZUJĄC Z PISDZIELCZYM ADMINEM I CHLOPINA ZACHOROWAL BO NIE PISZE OD 22 GRUDNIA W DODATKU MIAL TU 10 NICKOW .
  JEGO BLEDU NA PEWNO NIE POPEŁNIĘ .

  Polubienie

 6. Adminku tak już naprawdę na koniec z mojej strony .
  Nie obrazaj się , ale naprawdę za cholerę cięzko zrozumieć potencjal bredni jakie tu wypisujesz , ale korzystasz z żydowskiej demokracji i ja to rozumiem .
  Trzymaj się i zmądrzej .Nie badz skończonym debilem .Nie warto .

  Polubienie

 7. ZO(R)RO – BARDZO FAJNA I ZABAWNA NAZWA, NOWEJ POLSKIEJ ORGANIZACJI, NAWIĄZUJĄCEJ DO HISTORYCZNEJ, FIKCYJNEJ POSTACI!

  Oczywiście pan Jureczek nie zna języka hiszpańskiego i nie wie ,,biedaczysko”, że tą nazwą jest napiętnowane zwierzątko, które jest od urodzenia: podstępne, chytre, cwane, przebiegłe i od czasu do czasu lubi się ,,zabawić” z drobiem w kurniku jak nie jest odpowiednio zabezpieczony!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zorro

  Wszystko można wybaczyć temu sympatycznemu stworzonku, nawet poduszone ,,rosoły” w kurniku, tłumacząc to, jego wrodzonymi skłonnościami do mordowania ale jest u niego jeden ,,feler”, który u ludzi wywołuje różne stany emocjonalne. Tym czymś jest umaszczenie futrzaka, które się kojarzy tylko z jedną nacją.

  P.S. Dziwnym wyjątkiem jest wiewiórka, która też jest ruda i nikt jej nie prześladuje z powodu koloru sierści.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 8. Zaczyna coś się w końcu robić ciekawie

  1. US President-elect Donald Trump says he thinks Russia was behind hacking of Democratic National Committee
  2. Trump’s pick for U.S. secretary of state calls Russia a „danger”

  Polubienie

 9. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Jerzego Truchlewskiego wspaniałego patrioty . Tacy ludzie w Polin to już dinozaury za to mnóstwo jest takich włazidupów adminów pisdzielców jak na tym forum i wielu innych .
  Polska powstanie – w pył pójdzie Polin gdy :
  1. Wymrą śmiercią naturalną zwykła naturalną wszyscy twórcy żydowskich partyjek po 89 roku .
  2. Wymrą śmiercią naturalną tacy ludzie jak ten admin sługus Polin i nazywający żydowskie Polin Polską .
  3. Wymrą takie doktorki co to bawią się w cenzorów i wycinają wpisy ( wczoraj wyciął mój wpis chociaż nie był skierowany do niego ) .
  WIWAT POLSKA Z PRAWDZIWĄ PARTIĄ NARODOWĄ . WIWAT POLSKA BEZ PASIBRZUCHÓW . KIEDYŚ TAKA POLSKA POWSTANIE .

  Od dawna APA drużyna majora w każdym poście życzyła mi szybkiej śmierci .
  Tutaj sprawdza się stare porzekadło : nie życz komus smierci bo sam może trupem śmierdzisz .
  JAK WIDAĆ JA JESZCZE ZYJE A APA ALBO ZACHOROWAŁ ALBO UMARŁ BO PRAWIE MIESIĄC SIE NIE ODZYWA ANI TUTAJ ANI UK KOSIURA A ON BY TYLE BEZ FORUM NIE WYTRZYMAŁ .
  PODSUMOWANIE :
  GDYBY TEN CZŁOWIEK BYŁ MĄDRZEJSZY MOGLIBYŚMY BYĆ SOJUSZNIKAMI W WALCE O WOLNA POLSKĘ SPOD PEJSATEJ DOMINACJI A TAK CÓŻ SPRAWA SIĘ RYPŁA CHYBA ,ŻE TO BYL PROWOKATOR ZWYKŁY .
  APEL DO ADMINA :
  ZMĄDRZEJ CZŁOWIEKU .

  Polubienie

 10. Tylko Żydzi o Polsce mówią Polin
  Ten Zyguś musi być od nich , to nie może być młody Żyduś, to jest stary parchaty Żyd

  Polubienie

 11. Pomyłka niestety długoletni pobyt w Reichu powoduje , że się pisze okolicznikami więc się poprawiam i piszę nie płacić a zapłacisz , bo taka Chasbara zaraz będzie miał powód aby wyzywać ludzi od żydów .To są cwaniacy pierwszej klasy .

  Polubienie

 12. Blokada w sejmie zakończona.
  Można z tego wnosić, że Jarosław Kaczyński bez nerwów i bez pośpiechu ograł Platformę, Nowoczesną i KODziarzy.
  Nie było bijatyki, przepychanek sensacji i wrzawy w Brukseli
  Z tego wniosek że polityk z niego o klasę lepszy od pozostałych.
  Sejm wznowi obrady 25 stycznia, a to oznacza, że większość posłów może jechać na Bermudy.
  A pan poseł JK. zastanowi się nad dalszą strategią, a może nawet nad tym jak ukarać wichrzycieli i awanturników.
  25 stycznia będzie już Donald Trump i zapewne budżet podpisany przez prezydenta Dudę.

  Polubienie

 13. A ty admin na koniec zrobisz loda loda Kalksteinowi i oddasz hołd temu gierojowi !V RP co w stanie wojennym sobie razem z kotem oglądał kobrę i wspaniały był z niego strateg pod pierzyną .Całuj go dalej w dupę może ci podwyższą na 1500 pln .

  Polubienie

 14. Dziś o 17.00 widziano silny dym nad Knesejmem . To Jarosław Wielki vel Chrobry zastanawia się nad strategią aż mu z mózgu paruje .

  Polubienie

 15. Admin a może bys mu jeszcze jakieś baby poszukał ? Może wtedy by się ustatkował i to dzięki tobie ty mój pisdaczy włazidupku .
  Pomożesz wielkiemu prezesowi ?

  Polubienie

 16. Zyguś, dobrym zwyczajem jest, że jak się wchodzi do cudzego domu, to buty się wyciera by nie nanieść błota, nie pluje się na podłogę, nie śmieci, nie obraża się gospodarza, bo ten może wyrzucić za drzwi.
  Jednym słowem trzeba zachowywać się w miarę przyzwoicie.
  Nie sądzisz?

  Polubienie

 17. A gdzie ja gospodarza obraziłem ? .
  Rozumiem już .Definicja obrazy według zydoIVRP.
  Obraza = mówienie prawdy w oczy i adm poczuł się urażony . Oj żydowski boze co to będzie albomnie zablokuje a góral jak skończy swój wykład to delete mój wpis .
  Adm mam dla ciebie dobrą message .
  Od dziś od 19.00 kończę pisanie .
  Pozdrawiam adminka .

  Polubienie

 18. Z Trumpem, czy bez niego Stany Zjednoczone są skończone i jedyne co pozostało do zrobienia, to prawidłowo zarządzać procesem likwidacji Imperium, tak by nie doprowadzić do najgorszego, czyli nuklearnej anihilacji Matki Ziemi.

  W Ameryce trwają zmagania zwolenników i przeciwników prezydenta-elekta i nie zakończą się one w chwili inauguracji. Jednakowoż z Trumpem, czy bez niego Stany Zjednoczone są skończone i jedyne co pozostało do zrobienia, to prawidłowo zarządzać procesem likwidacji Imperium, tak by nie doprowadzić do najgorszego, czyli nuklearnej anihilacji Matki Ziemi. Ale nawet jeśli to się uda, to i tak bóle agonalne będą znacznie poważniejsze niż w przypadku ZSRR.

  Amerykański niezależny publicysta, David Lemire w swym najnowszym artykule zatytułowanym: „Potęga, która nie istnieje” omawia problemy z tym związane. Twierdzi on, że wybór Trumpa na prezydenta może być wynikiem walk amerykańskich „elit”, z których część zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z kursem dotychczasowej neokonserwatywnej ekipy i pragnie zyskać na czasie w tym likwidacyjnym procesie. Jakby jednak nie było, amerykańska strategia polegająca na atakowaniu (militarnym, finansowym, czy innym) bezbronnych państw i rabowaniu ich zasobów finansowych, materialnych, czy ludzkich dobiegła końca w momencie oporu okazanego USA przez Rosję i Chiny. Brak ciągłego dopływu zrabowanych środków do Ameryki powoduje jej bankructwo. Jak wyraża się autor: „Dolarów Trumpa niedługo nikt nie będzie chciał”.

  Zostawiając amerykańskie problemy samym Amerykanom, warto się przyjrzeć sytuacji III RP, która została zniszczona miękkimi ekonomicznymi i ideologicznymi metodami przez amerykańskiego wasala Unię Europejską.

  Z imperium sowieckiego Polska wychodziła w fatalnym stanie gospodarczym i kiepskim demograficznym. Obecnie znajduje się w agonalnym stanie w odniesieniu do wszystkich możliwych aspektów ewaluacji.

  Jej „elity” składają się wyłącznie z agentów neokonserwatywnego skrzydła amerykańskiej administracji (PiS), oraz niemiecko-unijnych (PO) z niewielką domieszką domorosłych „polityków”, którzy przypadkowo znaleźli się w Sejmie w wyniku wyborczych „podrygów” zdezorientowanego społeczeństwa.

  Kolonialna gospodarka zdolna jest jedynie zapewnić nieliczne niskotechnologiczne wyroby, których nie opłaca się sprowadzać z Chin. Wszystkie produkty techniczne są w całości importowane z rozwiniętych krajów Unii Europejskiej.

  Społeczeństwo jest w pełni zdeprawowane i w stanie daleko posuniętej patologii. Aby nie rozwodzić się w tym wielkim aspekcie, posłużę się tylko jednym przykładem niekończącej się niekontrolowanej emigracji, której delikwenci uzyskują na Zachodzie jedynie iluzoryczne korzyści w postaci numerycznego wzrostu wynagrodzenia, zniwelowanego znacząco wyższymi kosztami utrzymania, oraz poniżający status społeczny, w ogonie, za Turkami, Arabami, czy murzynami. Nie zniechęca ich to do kontynuowania tej wytresowanej rutyny, co kolonialna administracja IIIRP skwapliwie wykorzystuje dla niwelowania powstającej demograficznej próżni za pomocą największego zagrożenia, w postaci ukraińskiej banderowskiej imigracji.

  W momencie rozpadu zachodnich struktur imperialnych, pozbawiona autentycznych kierowniczych elit, zdrowego intelektualnie i moralnie społeczeństwa, oraz nowoczesnej gospodarki, IIIRP będzie całkowicie bezbronna w obliczu ogromnych wyzwań związanych z powstałym chaosem.

  Będzie łatwym łupem każdego i wszystkich i tylko cud może ją z tej sytuacji wybawić.
  dr nowopolski
  z Neon 24
  ———————
  Na szczęście mamy Kukiza.
  Nie no bez żartów.
  A Kaczyński?

  Polubienie

 19. Z obcymi żołdakami to jest tak, że dzisiaj są a jutro się wynoszą. Nie wierzę w trwałość zakotwiczenia USarmy w Polsce. To decyzja jeszcze administracji Obamy, a jeśli Trump rzeczywiście zrewiduje politykę swojego poprzednika to nici będzie z baz amerykańskich w Polsce. Sorry, Antek, taki mamy obecnie międzynarodowy klimat.

  Lepiej może zająć się już tępieniem liberalnych szkodników wewnątrz organizmu państwowego.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wegry-rozprawia-sie-z-Sorosem-Okazja-prezydentura-Donalda-Trumpa,wid,18672777,wiadomosc.html?ticaid=1186ef

  Polubienie

 20. Jeżeli chodzi o kobiety = zołnierzy niech sobie tu siedzą i niech Singer ich sprowadza na potęgę .Cudowne , piękne kobity na sam widok przyrodzenie staje na 50 cm .

  Polubienie

 21. Z takimi kobitkami przy kości , piekne piersiątka , pupeczka jak dzieło sztuki rozpier… … Putina za 5 minut .
  Idziem na Moskwę Chazarzy bierim Maskwu .
  Zrobim znowu ” Wielką Smutę ” i żadna tam Maryna córka magnata nie będzie nam potrzebna ani prowokacja w rodzaju Dymitra Samozwańca .
  Z takimi piersiastymi kobitkami idut na Maskwy !!!!!!!!!!!!!!
  Chazarzy zaden tam Kużma Minin nas z Moskwy nie wypędzat !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 22. Jedna dla Zygusia(do pielęgnacji niemieckiego ogrodu) a druga dla doktorka żeby ją na barana na Giewont wnosił (taki test na kondycję).

  Polubienie

 23. Adminku mi chodziło o Amerykanki z Us Army bo Wacek szaleje jak je się widzi a ty mi jakąś tu chlewnie z Usraela wklejasz karmioną na bananach a nie na gotowanych kartofelkach w parniku jak u nas .
  I ty się nie smiej z Usmanek Polki juz są na dobrej drodze , aby tak za 5 lat wyglądać . Żydzi juz mocno nad tym pracują :
  Hamburgerki , frytki , śmieciowe żarcie i Polski będą większymi tłuściochami niz Usmanki .
  Nie smiej się dziadku z czyjegoś wypadku … Prawda admin ty moj PISowcu .

  Polubienie

 24. Widzisz Luk takie ogródki to głównie pielegnuja Polki w Reichu piorąc brudne zapierdziane gacie starym Niemcom .Taka prawda kolego.

  Polubienie

 25. wpis Opolczyka ale nie dla idiotów .Czytać :
  opolczykpl
  13 Styczeń 2017 o 12:50
  Nikt tu nie szerzy nienawiści do Polski, a jedynie demaskuje okupanta Polski i marionetki polityczne wysługujące się Izraelowi, Faszyngtonowi i żydo-banksterom. Czy żydo-PiS i żydo- PO to Polska? Proszę nie obrażać mojej inteligencji.

  Okres PRL należy wyraźnie dzielić na dwa podokresy – na okres żydo-komuny (1944-1956) i na PRL po tzw. „destalinizacji”.

  Owszem, w okresie żydokomuny władza mordowała Polaków, zwłaszcza tzw. „wyklętych”. Ale i oni nie byli świętoszkami. Mordowali np. chłopów, którzy przyjmowali od władzy ziemię w ramach reformy rolnej. Kontynuowali szaloną i skazaną na klęskę walkę drażniąc niepotrzebnie żydo-UB. Gdyby po wojnie tzw. „podziemie zbrojne” walki, zamachów i zasadzek nie kontynuowało, terror żydo-UB byłby zapewne mniejszy. Mocodawców żydo-UB należy szukać w Gruzji (Stalin był Gruzinem) i w Izraelu – NKWD była żydowską tajną policją terroru. A tymczasem obecne władze kochają Gruzję, kochają Izrael, a żydowsko-gruzińskie zbrodnie zwalają na Rosjan. Których NKWD mordowała milionami.

  Jeśli porównamy PRL (z wyłączeniem lat żydokomuny) z okresu lat 1956-1989, a więc i ze stanem wojennym włącznie, z okresem sanacji (1926-1939), tak bardzo obecnie czczonej i gloryfikowanej, to PRL góruje nad sanacją pod każdym względem w sensie pozytywnym. Owszem podczas kilku zakrętów historii i po 1956 roku ginęli z rąk władzy Polacy. Ale zawsze był to efekt prowokacji żydowskiej frakcji w PZPR i żydowskiej opozycji, które wyprowadzały Polaków na ulice, aby obalić rękami głupich Polaków niewygodnych im sekretarzy (1968, 1970, 1976 i lata 1980/81). Ale i tak, licząc wszystkie ofiary władzy w latach 1956-89 jest ich znacznie mniej mniej niż ofiar sanacji. Porównajmy:

  PRL – stan wojenny i lata aż do „transformacji” (1981-1989) – dotychczas naliczono ok. 100 ofiar.

  sanacja – zamach majowy – 378 ofiar śmiertelnych w ciągu 3 dni

  PRL – największą masakrą w PRL po „destalinizacji” był grudzień 1970 (prowokacja mająca obalić Gomułkę). Łącznie w kilku miastach (Gdańsk, Gdynia, Szczecin) zginęło 44 obywateli.

  sanacja – pacyfikacja robotników we Lwowie 16 kwietnia 1936 podczas pogrzebu dwóch zabitych wcześniej przez policję robotników – 49 ofiar.

  PRL – zabijania chłopów przez władze w latach 1956 – 1989 nie odnotowano.

  sanacja – strajki chłopskie w latach 1932-37 – zabitych 107 chłopów.

  PRL – obozy internowanych (było ich ok. 40) w latach 1981-82 – ofiar śmiertelnych nie odnotowano, przy ok 20 tysiącach internowanych.

  sanacja – obóz internowanych w Berezie Kartuskiej – co najmniej 14 ofiar. (Norman Davies pisał w „Igrzysku bożym” o co najmniej 17 przypadkach niewyjaśnionej śmierci więzionych). W sumie więziono tam 3-4 tys. osób.

  PRL – bezrobocie – termin nieznany

  sanacja – masowe bezrobocie sięgające wielu milionów, zwłaszcza tzw. ukryte bezrobocie na wygłodzonej i biednej wsi.

  Na tym kończę to porównanie. Wynik jest jednoznaczny. Dlaczego więc obecnie sanacja jest czczona i hołubiona, a PRL opluwana?

  Okres żydokomuny chluby PRL naturalnie nie przynosi. Ale wtedy obok zbrodni budowano także fabryki a poziom życia zwykłego szarego Polaka powoli ale podnosił się. Obecnie z gospodarczego dorobku PRL zniszczono większość zakładów przemysłowych, resztę oddano za grosze obcym. Bezrobocie mamy obecnie iście sanacyjne (może dlatego m.in. sanacja jest tak kochana) a poziom życia zamiast się poprawiać pogarsza się. Za komuny w latach 1945 -1988 liczba ludności, mimo „sowieckiej okupacji” wzrosła z 23 do 38 milionów (prawie o 60%). W „wolnej” Polsce od „transformacji” utrzymuje się na poziomie roku 1988 roku. Polaków przybywa wyłącznie na emigracji zarobkowej i wśród samobójców. Owszem w PRL ludzie też popełniali samobójstwa. Ale nie przybierało to rozmiarów epidemii, jak po „transformacji”.

  Gdyby wyliczyć ofiary III Rzydopospolitej od 1989 – nie tylko samobójstwa spowodowane nędzą i beznadzieją, ale i ofiary paraliżu tzw. „służby zdrowia” – tych którzy umierają czekając latami na operację czy wręcz tylko na wizytę u specjalisty, oraz tych umierających po prostu z nędzy i niedożywienia (ponad 3 miliony Polaków żyje poniżej minimum biologicznego) to kto wie, czy Polacy nie są obecnie eksterminowani bardziej niż za żydo-komuny, tyle że w sposób zakamuflowany.
  Inna rzecz, że liczba dziwnych przypadków zgonów – „samobójstw”, „wypadków samochodowych”, „zawałów”, „wylewów” – spotykających niewygodnych dla okupanta obywateli, to jest tych ofiar już więcej, niż tych którzy zginęli z rąk władzy w latach 1956-89 w czasach PRL.

  Polubione przez 1 osoba

 26. I TO ADMINIE NAUCZ SIĘ NA PAMIĘĆ I CZYTAJ 10 RAZY DZIENNIE MOŻE ZMĄDRZEJESZ A NIE BEDZIESZ UPRAWIAŁ PROPAGANDĘ PROPISOWSKĄ .
  CIEKAWE CZY SZANOWNY GÓRAL WYKASUJE POST OPOLCZYKA PEWNIE TAK A JEDYNY ARGUMENT GÓRALA NA MOJE NAWET WCZEŚNIEJSZE WPISY TO TAKI ,ZE W IV RP ZYDO JAKOŚ SIE ZYJE .

  TO BYŁ MOJ OSTATNI POST NA TYM FORUM I SUPER ZE TO FORUM CZYTA 10 OSÓB BO BREDNIE TU ADMIN TEGO FORUM PISZE NIESAMOWITE .
  PROPAGANDA NIEZALEZNEJ CZY OJCZULKA TO MAŁE PIWO PRZY TYM ADMINKU .
  I NIE PISZ ADMINKU ZE CIĘ OBRAZIŁEM
  ZEGNAM

  Polubienie

 27. Zyguś, wczoraj żegnałeś, dzisiaj żegnasz.
  Ostatnim wpisem absolutnie mnie nie obraziłeś.
  Ale wcześniej kilka razy pisałeś rzeczy, dosyć obelżywe np. Z PISDZIELCZYM ADMINEM, albo …włazidupów adminów pisdzielców …i dalej …Wymrą śmiercią naturalną tacy ludzie jak ten admin sługus Polin, …admin na koniec zrobisz loda loda Kalksteinowi….Całuj go dalej w dupę….i to dzięki tobie ty mój pisdaczy włazidupku .

  A gdzie ja gospodarza obraziłem ? .

  Co do opolczyka, pisze rzeczy które znamy. Nie dodał, że nie wszyscy wyjeżdżali bo musieli. Chłopy rwali na zachód jak mucha do g….na,. nie dodał, że w końcówce PRL nie był w stanie zaspokoić minimalnych potrzeb społeczeństwa.
  No i wiemy, że później mieliśmy złodziejskie i zdradzieckie elity. Dowiedz się, że obecnie wygląda na to że J. Kaczyński i Szydło chcą z tym zerwać, a może już zerwali, że obietnice wyborcze PiS są jednak realizowane w przeciwieństwie do obietnic poprzednich rządów.

  Polubienie

 28. Cóż adminku trochę mnie wczoraj poniosło . Siedem piwek zrobiło swoje . Jeszcze raz przepraszam alkohol nie usprawiedliwienie ale ogłupi.
  Sporo nas dzieli ale forum będę czytał jak wypije z 10 piw może sobie jaja tu porobię .Doceniam ,że nie dajesz banów .
  Opolczyka popieram na 100% .Dzięki jemu wyrzuciłem sukienki i mam sporą wiedze o Słowiańszczyznie z jego blogu .Chłop ma dobrze poukładane w głowie .
  Dziś mam dramat .Baba mnie wczoraj opierd…. za chlanie piwa no i jeszcze mi cholera wylała do zlewu 10 butelek piwa jak byłem u lekarza .Co za babsztyl .
  W sumie 200pln poszło w błoto .Butelka piwa to prawie 20pln ( w sklepie z alkoholami zagranicznymi ) . W Polin są takie .
  Adminku przepraszam cóz bywa browar uderza do łba .

  Polubienie

 29. no i ciśnienie mi się podniosło gdy się dowiedziałem ,że mi baba 10 butelek browara wylała .Sama mi powiedziała .Ta cholera mnie do grobu wpędzi .Cholerna zima nie ma ogrodu , ale niedługo wyjeżdzam z wnuczką w góry ( ferie zimowe ) .

  Polubienie

 30. Zyguś ja bynajmniej się nie obraziłem.
  Ty miałeś awanturę za piwko, ja być może miałem znacznie gorzej.
  Wczora z wieczora dzwonek do drzwi, myślałem że syn, a tu jakiś chłopak na biało ubrany, w komży czy jakoś tak i się pyta czy księdza przyjmę?
  Do roboty to może bym i przyjął, z tym że roboty akurat nie było, bo żona odśnieżyła co miała odśnieżyć.
  Po Kolendzie?
  –Nie dzisiaj– odparłem
  i chłopak w komży poszedł sobie.
  Zona na górze w tym czasie była swoją TV oglądała i nic nie słyszała.
  Ale dziś ktoś jej o tym doniósł więc przyszła do mnie i
  – ty Hitlerze.
  O w morde jeża, ja Hitler ?
  i zaczęło się na dobre. Ale na szczęście krótko.
  Zrozumiała, że ja nie Hitler i dała spokój. Pojechała do sklepu po zakupy, moją kiełbaskę ulubioną kupiła, dwa serdelki, kapustę kiszoną, ptasie mleczko.
  Wszystko wróciło do normy.
  Rosołek ugotowała na jutro.
  Zyguś, a piwko też mi kupuje, tak ze dwie, trzy buteleczki na miesiąc.
  To mi wystarcza.

  Polubienie

 31. Miło adminku ,ze nie czujesz urazy .
  Kużwa u mnie jutro sukienka chodzi o 9 rano . U mnie się nikogo nie pyta wchodzi bez pytania .
  Co roku po 9.00 wychodzę z domu do pubu mam komórkę i baba mi dzwoni kiedyś już wyjdzie sukienka wtedy wracam do domku .
  Dziś zapowiedziałem ,że niech wkłada 50 PLN do koperty bo stówki za cholerę nie dam . Pofukała się ale się zgodziła . Ona i tak sobie zachomikowała i da stówkę , ale juz nie mam siły bić się z koniem.
  Kiedy wychodzę z domku po 9.00 widzę jak w sąsiednich domach towarzycho na zewnątrz wypatruje klechy . Debilizm totalny .
  Gdyby o mnie chodziło klechę bym pognał i by więcej nie przyszedł , ale z babą nie będę zaczynał .

  Polubienie

 32. Zapowiedziałem jej , że po mojej śmierci ( bo chłop umiera pierwszy umęczony przez babę przynajmniej na wsi ) ma nie być żadnej sukienki na moim pogrzebie ,a jak zatrudni sukienkę na mój pogrzeb i zapłaci jej z tysiąca to będę cholerę straszył po nocach .
  1.chrzest u mnie zaliczony
  2. Bierzmowanie też to by sukienka mogła przyjść na mój pogrzeb jakby się baba uparła .

  Polubienie

 33. Swoją droga masz adminku super babę .Gdybym ja swojej babie taki numer wykręcił to na wyzwisku Hitler by się nie skończyło .
  Wzięła by moja baba nożyczki i jakbym spał uciełaby mi nimi jaja i tak zresztą niezbyt okazałe cóz taki wiek taka zapatrzona w ojczulka .
  cytat admin:
  „Ale dziś ktoś jej o tym doniósł więc przyszła do mnie i
  – ty Hitlerze.
  O w morde jeża, ja Hitler ?
  i zaczęło się na dobre. Ale na szczęście krótko.”

  Polubienie

 34. Wklejam tekst pana Tarkowskiego równiez tutaj .Pana praca nie poszla na marne .W przyszlosci będą owoce :
  Oto adminku głos człowieka którego uważam za patriotę .
  Znasz go na pewno może nawet osobiście to nic o nim nie pisze .
  Jego wpis ostatni .Wielkie brawa:
  Cezary Tarkowski
  13 Styczeń 2017 o 20:49
  Nie będzie żadnej ustawy antylichwiarskiej w państwie rządzonym przez lichwiarzy, zdrajców i złodziei. Jeśli w Polin, jak publicznie nazywa moją Ojczyznę niejeden ważny zdrajca zniosą lichwę, to ja przysięgam, że się sam obrzezam przed budynkiem izby najniższej Knesetu na Wiejskiej. Zostaliśmy już tylko bardzo biedną kolonią, bogatą jeszcze w głupich, potulnych niewolników, dających się dymać garstce syjonistów. Debili potrafiących sprzedać rodaka za pogłaskanie po durnym łbie. Tak, tak, za zwykłą pochwałą od żyda. Wjazd do Polski wojsk okupacyjnych położył całkowicie kres resztek naszej państwowości, dlatego ja też po 20 latach zakończyłem swoją pracę publicystyczną w prasie i na forach internetowych z poczuciem poniesionej klęski. Wielkiej życiowej przegranej. 20 lat pracy za darmo, nędzy, często głodu, prześladowań, inwigilacji, fizycznych napaści, głuchych telefonów, zastraszania, oczerniania, opluwania w całej żydowskiej prasie, zoologicznej nienawiści różnych Macierewiczów i innej żydowskiej hołoty, sądów itd. Zastanawiam się, czy kurwa warto było dla tego narody, który nie chce znać podstaw własnej historii. Młodzi, nie wchodźcie w to gówno, bo nie warto. Szkoda życia dla narodu, który przestał istnieć.

  Polubienie

 35. Z dedykacją dla Gąsienicy od wiernego marksisty-głogoczysty© materiał (polecam cały kanał) wikińskiego muzyka black-metalowego Varga Vikernesa, w którym mowa jest lamarckistowskich implikacjach „udomowienia” homo sapiens, z którego to leitmotivu słynie publicystyka p. Marka.

  Polubienie

 36. grzanek
  Jeśli chcesz zamieścić film z YT to pamiętaj umieść link do niego ( adres URL) w oddzielnej linijce, inaczej się nie wyświetli.
  Zatem tekst albo nad, albo pod linkiem do filmu
  Z obrazkami, adres musi się kończyć na jpg, wszystko co jest dalej trzeba usunąć

  Polubienie

 37. re: list J.T.

  Z tresci listu wynika, ze autor J.T. pomija bardzo istotne szczegoly, a mianowicie sama wyprzedaz polskiego majatku narodowego do czego doszlo juz w roku 1988 , a ktorego glownymi nabywcami byli przedstawiciele NOMENKLATURY KOMUNISTYCZNEJ i KOMUNISTYCZNYCH SPEC SLUZB.
  Autor listu J.T. pomija rowniez wyprowadzenie z Polski kilkunastu miliardow dolarow amerykanskich pod szyldem FOZZ, ktory stworzyl wywiad cywilny (SB) na poczatku 1989r, czyli jeszcze w okresie istnienia PRL, a nastepnie wyprowadzaniem pieniedzy z FOZZ zajeli sie agenci wywiadu wojskowego PRL, ktorzy wystawili pozniej na pozarcie drobne rybki, jak: G.Zemka (dyrektor generalny FOZZ i agent WSI ps. „Dik”) , J.Chim (zastepczyni G.Zemka) oraz innych – G.Zemek jest juz na wolnosci od 2013r, a pozostali wyszli o wiele wczesniej i nikt oczywiscie nie odnalazl kilkunastu miliardow dolarow amerykanskich, ktore po prostu wyparowaly.
  Okragly stol (1989r) byl wyrezyserowany przez C.Kiszczaka (gen. spec sluzb PRL) , ktory w porozumieniu z tzw. „opozycja” (zydzi, tajni wspolpracownicy spec sluzb PRL, byli czlonkowie PZPR, KOR i Solidarnosci) zalatwil nietykalnosc sobie oraz pozostalym komunistycznym bandytom i zlodziejom okresu PRL.

  W roku 1991 za rzadow premiera J.K.Bieleckiego nastapila druga faza grabiezy polskiego majatku narodowego (ministrem finansow byl wowczas L.Balcerowicz – czlonek PZPR i wykladowca marksizu/leninizmu, ktory rozpetal inflacje i doprowadzil do upadku finansowego polskie fabryki i zaklady) tym razem za przyslowiowy bezcen dzieki dzialaniom L.Balcerowicza i ta wyprzedaz za bezcen trwala przez kolejne prawie 20 lat w co umaczane sa wszystkie ekipy rzadzace, wlacznie z bylymi komunistami (Kwasniewski, Miller, Oleksy, Cimoszewicz etc) za wyjatkiem rzadu premiera J.Olszewskiego, ktory przetrwal okolo 6 miesiecy, poniewaz wyszlo na jaw, ze L.Walesa byl „Bolkiem”, a to zagrazalo Walesie jak i calemu ukladowi prominentow, ktorzy zmajstrowali „okragly stol” i wydymali Narod. Wiec, zeby utrzymac sie przy wladzy musieli odwolac rzad premiera J.Olszewskiego w czerwcu 1992r.

  W dalszej czesci swojego listu, J.T. nadal uprawia demagogie, kiedy wspomina wylacznie o wyprzedazy polskiego majatku narodowego po 1990r i nie podaje informacji kto to robil, tylko pisze, ze robila to „banda” i dodaje, ze majatek w PRL byl zbudowany przez Polakow.
  Ale autor listu J.T. nic nie pisze o tym, ze majatek PRL byl rozkradany przez armie czerwona po 1945r i przez ZSRR w latach nastepnych, a polscy robotnicy i rolnicy stanowili tania sile robocza i utrzymywali „czerwona burzuazje” , ktora jako grupa uprzywilejowana oplywala w dostatkach i to trwalo przez dziesiatki lat.
  Rok w rok po kilkanascie razy rocznie byly organizowane huczne i suto zakrapiane czerwone imprezy z okazji rocznic komunistycznych i czerwoni przyznawali sobie wysokie premie pieniezne, talony na zakup niedostepnych dla przecietnego Polaka dobr materialnych, ordery i medale za swoje „osiagniecia”, a pieniadze na to wszystko pochodzily z budzetu panstwa, a na budzet panstwa skladaly sie pieniadze zrabowane polskim robotnikom i chlopom.
  Wreszcie Polska miala 40 miliardow dolarow dlugu zagranicznego i trzeba bylo placic odsetki od dlugu.

  Autor listu J.T. nie ma pojecia co znaczy wyraz „okupacja”, poniewaz obecnosc wojsk amerykanskich w Polsce nie nosi znamion okupacji i wyjasnienie tego wyrazu/pojecia znajduje sie w slowniku j.polskiego oraz w Konwencji Haskiej (z 1907r) i w Konwencji Genewskiej (z 1949r).
  W zwiazku z tym autor listu J.T. uprawia BELKOT PROPAGANDOWY w stylu Wandy Wasilewskiej i W.Gomulki – agentow Moskwy i KOMINTERNU (miedzynarodowki komunistycznej).

  Dzisiejsza „Rosja” to ZSRR”bis”, poniewaz rzadzi dawny uklad KGB-FSB kontrolowany przez zydobolszewika W.Putina, ktory jest odpowiedzialny za zbrodnie na dziennikarzach sledczych, przeciwnikach politycznych oraz kadrze wojskowej i agentach spec sluzb, ktorzy zaczeli mowic glosno o korupcji we wladzach panstwowych i o zbrodniach popelnianych na rozkaz W.Putina, w tym m.inn. o wysadzaniu budynkow mieszkalnych przez FSB w celu oskarzenia Czeczenow o terroryzm co mialo posluzyc jako powod do inwazji na Czeczenie – wojna i okupacja w Czeczenii trwawla 10 lat i wojska rosyjskie zabily 200-250 tysiecy ludnosci cywilnej.

  Autor listu J.T. zadaje glupie pytanie – cytat:
  „DLACZEGO ROSJA MIALABY ZAATAKOWAC POLSKE ?
  – dla powiekszenia swojej powierzchni ? Calkowicie niedorzeczne
  – w celu karmienia Polaków? Jeszcze bardziej niedorzeczne, chociaz zrobiliby to gdyby byla taka potrzeba humanitarna…”
  Otoz skieruje autora listu do HISTORII, zeby mogl zapoznac sie z tematem PODBOJU AZJI I EUROPY PRZEZ CAROW ROSJI.
  A w odpowiedzi napisze, ze to autor listu J.T. sam opowiada niedorzecznosci i zamiast przysylac Polakom pomoc humanitarna z „Rosji” to niech W.Putin najpierw nakarmi Rosjan, ktorzy bardziej potrzebuja pomocy niz Polacy.

  Polubienie

 38. Witamy pana Toronto od Edwarda . Nawet kur…. tutaj wpełzłeś aby pierd…swoje idiotyzmy .Ku…. znikł jeden stary dziad APA to przylazł drugi stary dziad sancho pansa Edwarda Toronciarz z Kanady i teraz on tu będzie pierd….. Powodzenia .
  Pozostałe nicki toronto dzisiejszy wawa , ale jeszcze :
  warszawa
  szczecin
  mars
  snickers
  jpng
  i tak dalej

  Polubienie

 39. re: rzygu (25 Styczeń 2017 o 6:59)

  Putin marionetka w lapach sekty Chabad Lubawicz…..
  Glówne figury w rzadzie Putina, to niemal wylacznie krypto-Zydzi. Rdzeniem tej piatej kolumny sa Zydzi ortodoksyjni, czesto zwani chasydami. Istnieje szereg nurtów chasydyzmu, ale dominujacym jest sekta Chabad Lubawich /Lubawicz/. Jej istota jest agresywny, wojowniczy ekstremizm na rzecz zydostwa oparty na podstawach talmudyzmu, co mozna nazwac szczególnym rodzajem geopolityki. Dobitnie o tym pisze rabin Eduard Hodos – zwierzchnik charkowskiej spolecznosci zydowskiej, nieprzejednany /rzekomo’ przeciwnik sekty Chabad Lubawicz. Ujawnia on niedostepna dla gojów wewnetrzna sytuacje w tej sekcie, rozpoznana przez niego juz w latach dziewiecdziesiatych, kiedy Chabad rozpoczal energiczna penetracje Rosji.

  Zwierzchnikiem Chabadu w Rosji jest Berl Lazar.
  Juz za pierwszej prezydentury Wladimira Putina zostal on glównym rabinem Rosji /w 2000 roku/, zastepujac na tym stanowisku zmarlego Adolfa Szajewicza. Zmiana nastapila w dziwnych okolicznosciach, przypominajacych operacje specjalna. Z dwudziestu rabinów glosujacych na Berla Lazara, osiemnastu nie zapowiadalo takiego wyniku, ale Kreml podjal interwencje i Berl Lazar wygral wybory.
  Putin natychmiast nadal Berlowi Lazarowi rosyjskie obywatelstwo, tym samym naruszajac obowiazujace prawo. Wczesniej Berl Lazar posiadal obywatelstwa izraelskie i amerykanskie.
  To wlasnie Wladimir Putin, byly funkcjonariusz sluzb specjalnych Rosji (KGB-FSB), juz pierwszego roku swej prezydentury, swoimi decyzjami otworzyl Chabadowi szeroka droge do penetracji Rosji.

  Berl Lazar o Putnie:
  Nigdy dotad zaden przywódca Rosji albo ZSRR nie uczynil tak wiele dla Zydów, jak Wladimir Putin.
  Pod kazdym wzgledem jest to bezprecedensowe. Ariel Szaron w rozmowach ze mna niejednokrotnie podkreslal, ze dla Zydów i dla Izraela, na Kremlu jest to najwiekszy przyjaciel.
  Teraz wielu burmistrzów miast Rosji, szefów prowincji i ministrów, jest Zydami. Stalo sie to juz norma.
  Dzisiaj do naszego Centrum w Marijnoj Roszcze czesto przychodza najwyzsi przywódcy Rosji, stalo sie to juz rutyna.
  Dmitrij Miedwiediew na trzy dni przed ogloszeniem go nastepca prezydenta, równiez przybyl do naszego Centrum, gdzie obiecal, ze dla nas przyszlosc bedzie jeszcze bardziej pomyslna. Otrzymamy nawet wiecej niz mozemy oczekiwac. Powtarzam: to mialo miejsce trzy dni przed ogloszeniem go nastepca Putina.

  Polubienie

 40. Ludzie światli zdają sobie z tego sprawę, że żydostwo w Rosji ma duże wpływy i stopień zażydzenia władzy, gospodarki, kultury a nawet armii jest bardzo znaczny. Ale prawdą też jest, ze odżydzanie może nadejść tylko z tamtego kraju. Amerykanie uzbrojeni po zęby nie są w stanie zrobić porządku u siebie w kraju a co dopiero w Rosji mogą na to poradzić Ruscy. Polscy Słowianie powinni trzymać z Ruskimi(nie mylić z Rosjanami) bo gdy nadejdzie odpowiedni wiatr to żydostwo może być również wyplenione w Polsce. Sztama z zachodem do dalsze zniewalanie i brak jakiejkolwiek szansy na pozbycie się tego tałatajstwa.

  Polubienie

 41. Julius zgadza się .
  toronto czy ja mówię ,że w kwestii zażydzenia Rosji piszesz nieprawdę . Tu masz dużo racji tylko debilku mały nie zauważasz ,że Putin po śmierci pijaka zrobił porządek ze złodziejstwem żydowskim w Rosji .
  Ty mialbyś odwagę powsadzać wielu żydów do paki albo wywieść na Sybir gdzie w zimie – 40 a w lecie + 40 .

  Polubienie

 42. Czemu debilku mały nie zauważyłeś i nie pisałem u swego don kichota Edwarda jak kilka miesięcy temu Putin powypierd…. wszystkich żydów z ministerstwa edukacji , aby nie psuły rosyjskiej młodzieży . Polikwidował adopcję rosyjskich dzieci przez Amerykanów .
  Czy w Polin znalazlbyś człowieka , który miałby odwagę odżydzić i zacząć uczyć prawdy historycznej dzieci i młodzież .
  Chyba nie myślisz o Judzie i Żydło .

  Polubienie

 43. Zygi daj se siana. Toronto to taki typ co se przez dłuuuugie dekady hodował w głowie „guza” rusofobicznego. Teraz nie ma lekko chlopina , musi go karmić.

  Polubienie

 44. re: julius (26 Styczeń 2017 o 0:28)

  Ja szanuje opinie kazdego komentatora, ale to co napisales jest jedynie poboznym zyczeniem, poniewaz Putin usadzil rosyjskich narodowowcow wprowadzajac prawo zakazujace dyskryminacji z powodu pochodzenia i od kilkunastu lat nie slychac w „Rosji” protestu rosyjskich narodowcow, ani atakow rosyjskich narodowcow na mniejszosci etniczne zamieszkujace w „Rosji”.
  Kolejna sprawa to w 2016r zostalo wprowadzone nowe prawo w „Rosji” zakazujace krytykowania cytatow z talmudu, co jest ewenementem na skale swiatowa, pomimo, ze talmud zawiera rasistowskie sformulowania, takie jak:
  1. nie zyd, czyli goj to bydle i zwierze.
  2. zyd moze oszukac, okrasc lub zabic goja i nie ma za to kary.
  3. goje musza sluzyc zydom.
  4. dzieci gojow to zwierzeta.
  Nastepna sprawa….. otoz w „Rosji” rzadzi FSB (dawne KGB), ktore podlega pod Putina i sily FSB wynosza ponad 1.2 miliona czlonkow – FSB ma nawet wladze nad armia, GRU (wywiad wojskowy) , policja etc, czyli takie same przywileje jakie miala NKWD w okresie istnienia ZSRR.
  W Putin powolal nawet specjalna komorke „W5” wewnatrz FSB do zabijania przeciwnikow politycznych – te sprawy ujawnili byli czlonkowie komorki „W5”.
  Byl nawet taki plk Kwaczkow z GRU, ktory krytykowal Putina za to, ze zydzi rzadza w „Rosji” i maja wiecej przywilejow niz Rosjanie i oczywiscie plk Kwaczkow mial swoich zwolennikow posrod bylej kadry wojskowej.
  Sprawa skonczyla sie na tym, ze plk Kwaczkow zostal oskarzony o spisek przeciw wladzy i skazany na 13 lat lagru o zaostrzonym rygorze.
  Tak wygladaja realia w „Rosji”.
  Owszem, teoretycznie wszystko jest mozliwe, ale bez uzycia wojska przeciw klice rzadzacej w „Rosji” szansa na zmiany jest niewielka.
  Ale taka zmiane jest latwo zrobic w malym panstwie jak Islandia pod warunkiem, ze ma swiadomych obywateli.
  W Polsce jest troche trudniej przeprowadzic zmiany, poniewaz Polacy sa podzieleni ideologicznie i jedna polowa wyborcow nie idzie na glosowanie, a druga polowa wyborcow glosuje na zydow, ktorzy rzadza przez ostatnie 27 lat.
  Istnieje rowniez taki problem, ze nie wszyscy Polacy uwazaja polski interes narodowy jako sprawe priorytetowa i wazniejsza niz interesy KK i wielokrotnie dochodzi do konfliktu wewnetrzego w Polakach miedzy religia, a interesem narodowym.
  Z kolei w USA mentalnosc Amerykanow jest inna i wygrana D.Trumpa pokazala, ze amerykanscy wyborcy postawili na interes narodowy i dlatego D.Trump wygral wybory prezydenckie i chce rowniez dodac, ze Amerykanie maja dostep do broni, ale nie chwycili za bron, zeby zmienic bieg historii tylko poszli na glosowanie i zrobili to w cywilizowany sposob.
  Przyklad Islandii i USA pokazuje, ze te narody sa bardziej uswiadomione narodowo niz Polacy, wiec doprowadzili do zmian w swoich krajach.
  Tak wygladaja realia zyciowe i trzeba pracowac nad uswiadomieniem Polakow bez ogladania sie na kogokolwiek.

  Polubienie

 45. „Faszyzm i komunizm zostały wyhodowane w Europie. Europa – to matka wszystkich wojen i wszystkich rewolucji. Udławić ją, skręcić jej kark, zniszczyć! To zgnilizna i paskudztwo. Zachodnia Europa, Berlin, Paryż, Londyn, Madryt to są wszystko nieroby. Wiszą całe życie na szyi u nas Rosjan i u Amerykanów” – oświadczył Władimir Żyrinowski.

  Trump to amerykański ja

  Polubienie

 46. Admin cytuje zyda Zyrinowskiego ha ha ha dobre .Zyd to takie stworzenie ze moze byc ewangelikiem , katolikiem , prawoslawnym i hu… wie kim jeszcze nawet Zyrinowskim opluwającym garbate nosy w Rosji .dobre .

  Polubienie

 47. konik
  26 Styczeń 2017 o 11:27
  Kolejna odsłona „dekomunizacji” ulic na zlecenie IPN. W Tarnowie (woj. małopolskie), komisja do spraw nazewnictwa ulic i placów publicznych wyznaczyła 14 nazw ulic, które mają zostać zmienione. Wśród nich znalazła się ulica Batalionów Chłopskich, czyli największej formacji Polskiego Państwa Podziemnego z czasów II wojny światowej.
  Czym naraziły się Bataliony Chłopskie inkwizytorom z IPN-u pod przywództwem „niezawodnego” Sławomira Cenckiewicza, amerykańskiego stypendysty? Społecznym radykalizmem? Racjonalnym podejściem do ZSRR? A może jednym i drugim?
  Ręce precz od Batalionów Chłopskich fałszerze historii! Chwała bohaterom!

  https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/a.351694158355758.1073741828.350858821772625/639955416196296/?type=3&theater

  Polubienie

 48. WAWA napisał(a):

  Z kolei w USA mentalnosc Amerykanow jest inna i wygrana D.Trumpa pokazala, ze amerykanscy wyborcy postawili na interes narodowy i dlatego D.Trump wygral wybory prezydenckie i chce rowniez dodac, ze Amerykanie maja dostep do broni, ale nie chwycili za bron, zeby zmienic bieg historii tylko poszli na glosowanie i zrobili to w cywilizowany sposob.
  Przyklad Islandii i USA pokazuje, ze te narody sa bardziej uswiadomione narodowo niz Polacy, wiec doprowadzili do zmian w swoich krajach.

  No niech sobie WAWA popatrzy na tą krótka scenkę z „intronizacji” donka trumpa, własciciela Światowej Sieci burdeli (przepraszam hoteli) oraz kasyn.

  Oficjalnie wszyscy się radośnie uśmiechają z tej okazji, takze Melania Trump (urodzona bodajże Krauss i wychowana w komunistycznej jeszcze Słowenii). Ale w momencie kiedy jej małżonek odwrócil od niej swą radośnie usmiechniętąa „amerykanską gębę” nagle twarz (wychowanej w Słowenii, gdzie ludzie nie zwykli taić swych uczuć) Melanii się zmienia, jakby nie mogla się powstrzymać o myśli o… ŚMIERCI. (Tak ktoś w internecie skomentował tenwyraz jej twarzy).

  No i muszę przyznać, że i ja w „średniej młodości”, przez 3 lata mieszkając w USA, w całkiem uprzywilejowanej sytuacji (nie musiałem zarabiać „na życie”) też, patrząc na „zwykłych, ciągle się uśmiechających” Amerykanów, o tej ich „śmierci wewnętrznej” sobie myślałem – i dlatego z USA po prostu zwiałem. Na zewnątrz SZCZĘŚCIE a wewnątrz CHODZĄCY TRUP – wot i AMERYKAŃSKI NARÓD, zyjacy dla TPD/XP idoli (ponoć w USA aż 70 procent ludności jest wierząca, w Kanadzie o połowę mniej).

  Polubienie

 49. Cholera, na USmańskim tronie zasiadł prawdziwy Antychryst. Minęły fajne czasy, kiedy na tronie siedział wiecznie uśmiechnięty i żartujący luzak, który nocami oglądał streamowane „gry” video, w których dronami rozwalało się Jemeńczyków i Pakistańczykow. Po wyborach przyszło ZUO w czystej postaci, to już koniec świata, ludzie wypatrujcie znakow.

  Polubienie

 50. re: rzygu (26 Styczeń 2017 o 7:14 , 26 Styczeń 2017 o 7:18 , 26 Styczeń 2017 o 11:09)

  ad 7:14
  Moje wszystkie poprzednie komentarze sa oparte na faktach, wiec nie chodzi tylko o zazydzenie w ZSRR”bis” (potocznie: „Rosji” w cudzyslowiu), ale rowniez o dyktature i zbrodnie W.Putina, jak:
  1. mordowanie dziennikarzy sledczych starajacych sie wykryc korupcje we wladzach oraz powiazania Putina z zydowskimi oligarchami.
  2. mordowanie generalow i wyzszych oficerow, ktorzy krytykowali dzialania Putina i zaczeli o tym glosno mowic.
  3. mordowanie przeciwnikow politycznych przez wydzial „W5” utworzony wewnatrz FSB.
  4. wysadzanie blokow mieszkalnych przez FSB, a nastepnie oskarzanie Czeczenow o terroryzm, zeby stworzyc powod do inwazji na Czeczenie, ktora dazyla do oderwania sie od „Rosji” i utworzenia kalifatu.

  W.Putin zwalczal tylko tych zydowskich oligarchow, ktorzy nie chcieli podporzadkowac sie Putinowi lub nie chcieli dzielic sie swoim majatkiem z Putinem i wywozili pieniadze zagranice – vide Berezowski oraz Chodorkowski i jego otoczenie.
  W/g informacji sprzed ponad 2 lat, oligarchowie posiadali ponad 500 miliardow dolarow na kontach w bankach zachodnich, czyli poza „Rosja” i sam Putin domagal sie od nich, zeby sprowadzili te pieniadze do „Rosji” – znany jest przypadek R.Abramowicza, ktory posiadal 50 miliardow dolarow w banku w Nowym Jorku oraz przypadek upadku banku na Cyprze (raj podatkowy), w ktorym Rosjanie trzymali swoje pieniadze.
  Za prezydentury B.Jelcyna kraj byl pograzony w chaosie i korupcji i nawet W.Putin byla zamieszany w korupcje w St.Petersburgu. A gdy Putin przejmowal wladze po Jelcynie to zapewnil nietykalnosc Jelcynowi i jego rodzinie, ktorzy tez byli uwiklani w korupcje.
  W „Rosji” dziala kilkaset grup mafijnych powiazanych z FSB i nawet Hiszpania posiada dowody na mafijna dzialalnosc agentow FSB w Hiszpanii, ktorzy sa powiazani z wladzami na Kremlu.
  Rosyjska mafia dziala rowniez w Polsce i wystarczy przejrzec kroniki policyjne.
  Tych informacji nigdy nie podawali zwolennicy Putina i „Rosji” i milcza na te tematy, poniewaz te informacje kompromituja W.Putina i demaskuja korupcje w „Rosji”.

  ad 7:18
  Wspomniane przez ciebie dzialania Putina to przyslowiowy „zabieg kosmetyczny”, ktory nie ma nic wspolnego z odzydzaniem Rosji, ale z wyeliminowaniem pradow libertynskich w szkolach.
  Obecnosc sierot w „Rosji” swiadczy o patologiach wsrod tamtejszego spoleczenstwa i tamtejszym systemie, ktory wymaga doglebnej analizy i naprawy.
  Natomiast jest mnostwo dowodow na pro-zydowska polityke Putina i zazydzanie Rosji:
  1. Putin wydal pozwolenie na budowe szkoly zydowskiej w Moskwie nie majac do tego uprawnien.
  2. Putin odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w „Rosji”.
  3. Putin utrzymuje scisle kontakty z zydowskimi ortodoksami z Chabad-Lubawicz.
  4. Putinowi towarzyszy lider Chabad-Lubawicz, B.Lazar we wszystkich powaznych imprezach w „Rosji”.
  5. Putin zapalal menore w moskiewskiej synagodze i wydal pozwoleni na instalowanie menory we wszystkich miastach „Rosji”.
  6. Na poczatku 2016r Putin zapraszal do „Rosji” wszystkich zydow, ktorzy czuja sie niebezpiecznie z powodu wzrastajacego antysemityzmu w Europie.
  7. W 2016r Duma zatwierdzila prawo zakazujace krytykowania zapisow w talmudzie, ktore zniewazaja gojow i chrzescijanstwo.
  Miej odwage o tym napisac sieczkobrzeku.

  ad 11:09
  Ja jestem wolnym czlowiekiem i nikt zyjacy na ziemi nie ma wladzy nade mna.
  Natomiast ty sieczkobrzeku jestes niedorozwojem i poslugujesz sie klamstwem, ktorego ojcem jest diabel i jego dzieci – zydostwo i postepujesz doslownie jak oni.

  Polubienie

 51. re: Słuchacz RM (26 Styczeń 2017 o 8:15)

  Rosja to „cywilizacja” turanska, czyli dzicz azjatycka i ten temat opisal prof.F.Koneczny (polski filozof i historyk) w oparciu o fakty historyczne.
  Ponadto istnieje czaly szereg faktow historycznych odnosnie bandytyzmu Rosji wobec Rzeczpospolitej na przestrzeni kilkunastu wiekow i twoja opinia na moj temat swiadczy o twojej tepocie umyslowej.

  Z kolei krypto-zyd T.Rydzyk uzyl podobnego podstepu co „Bolek” Walesa z wizerunkiem M.B. w klapie i oglupia Polakow pod szyldem „Radia Maryja”.

  Dzisiejsza „Rosja” to ZSRR”bis”, a zarazem siedlisko rosyjskiego zydostwa z Putinem na czele, ktorzy trzymaja wladze w „Rosji”.
  A do tego co napisalem do „rzyga” dodam, ze Putin ustanowil swieto panstwowe w Rosji w rocznice wymordowania Polakow na Kremlu w 1612r.
  Rowniez w 2009r w 70-ta rocznice wybuchu II w.s. na uroczystosciach w Gdansku, Putin powiedzial, ze 17 wrzesnia 1939r ZSRR bronil mniejszosci narodowych – powtorzyl ta sama propagande, ktorej zawsze uzywal Stalin, zeby usprawiedliwic napasc zbrojna na Polske.
  Ale faktycznie byl to IV ROZBIOR POLSKI – vide Pakt Ribbentrop-Molotow z 23 sierpnia 1939r. Stalin rozkazal rowniez wywiezc Polakow z Kresow Wschodnich II RP na Syberie (okolo 1.8 miliona) i zasiedlil te tereny Rosjanami z glebi ZSRR oraz dokonal masowego ludobojstwa (ponad 25 tysiecy) polskiej inteligencji i oficerow Wojska Polskiego w latach 1940-1941.
  Putin jest spadkobierca odebranych Polsce przez Stalina Kresow Wschodnich oraz Putin jest spadkobierca zrabowanych przez Stalina dobr polskiej kultury narodowej (obrazow, dziel sztuki, zbiorow bibliotecznych etc) oraz dokumentow panstwowych IIRP, w tym dokumentow polskiego wywiadu dotyczacych dzialalnosci agentur bolszewickich w IIRP – np. Moskwa przekazala do Kijowa dokumenty dotyczace polskiej wlasnosci ziemi, ktore zajmuje obecnie UPA-ina.
  Nawet przez sam wzglad na ROZBIORY POLSKI (1772-1795) , 123 LATA NIEWOLI , ZBRODNIE ROSYJSKIE NA POLAKACH I RUSYFIKACJA, automatycznie wyzwalaja w Polakach wrogosc do tego panstwa, podobnie jak do Niemiec.

  Dlatego nie przynudzaj tylko wez sie na nauke prawdziwej historii Polski, zebys nie wypisywal bzdetow.

  Polubienie

 52. No to kur…. mamy . Gąsienico nie odpisuj Toronto bo jak tu wlazie to gorzej jak APA.
  On już te swoje pierdziszewa pisze :
  1. forum Edwarda . forum to po zmianach jak widać zdycha .
  2. Na WPS Ziemińskiego nie wejdzie , bo go PAZIEM zaraz dyma po gołej dupie.
  I widzę , że sobie tutaj zrobił przystań .Ten Toronto jest gorszy od APA.
  Pierd… całą masą tych swoich farmazonów o Konecznym i jego cywilizacjach .Potem zaczyna swoje pierdol. o Putinie a , że to żyd następnie przypier.. się prawdziwych patriotów jak Gomułka .
  Gdyby był APA byłaby kłótnia , bo APA by napisał ,że Jaruzel to gieroj ,a Toronto by mu na to ,ze to żyd Margulis i obaj stare dziady by sobie jaja urwały .
  Zycie nie lubi prózni portal opuścił jeden idiota to go teraz zastąpił inny nawiedzony debil tym razem z Kanady .
  Dwa stare pierdziele APA + Toronto = hu… dupa i kamieni kupa + szambo całkowite .

  Polubienie

 53. Odp
  I bardzo dobrze ,ze to święto ustanowił . Wielki szacunek dla Kuzmy Minina za wypędzenie polskich łotrów i bandziorów z Kremla .
  Brawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  A do tego co napisalem do „rzyga” dodam, ze Putin ustanowil swieto panstwowe w Rosji w rocznice wymordowania Polakow na Kremlu w 1612r.

  Polubienie

 54. Napisz mi pajacu od Edwarda jedno :
  Skoro Putin tak kocha żydów czemu kilka miesięcy temu razem z innymi owsikami z Europy nie pojechał do Izraela na pogrzeb Perskiego ?
  Tak kocha tych żydów tak Toronto ten Putin robi im loda , a pogrzeb Perskiego olał ?
  Dziwne ?
  Mi zarzucasz brak odwagi syjonisto plujący na PRL ale sam zmilczyłeś temat braku Putina na pogrzebie Perskiego
  Niewygodna prawda dla Toronto .
  Tyle twój Don Kichot Edward pisze o swojej milości do Putina ,że by można z tego 10 książek napisać .Przedstawia argumenty mocne a Toronto nic do główki nie chce sobie z tego wbić :
  Ty toronto to jestes taki Bolek z tego skeczu listonosza laskowika
  Odporny na wiedzę :

  Polubienie

 55. re: julius (26 Styczeń 2017 o 19:37)

  To, ze ty napisales ze Putin nie wspolpracowal z syjonistami z USA i Izraela nie jest zadnym gwarantem twojej rzetelnosci i jest wrecz odwrotnie, poniewaz byla taka wspolpraca – przyklady:
  1. Putin podpisal tajny uklad wojskowy z Netanyahu na zakup dronow od Izraela.
  2. Putin latal do USA na prywatne spotkania z G.Bushem Jr.
  3. Na prosbe B.Obamy, W.Putin zerwal kontrakt z Iranem dla dostawe rakiet obronnych S300 dla Iranu, a Iran zaskarzyl Rosje do sadu miedzynarodowego.
  4. Putin razem z USA i Izraelem zwalczali islamskich terrorystow i toczyly sie rowniez rozmowy miedzy Putinem a Obama o wejscie Rosji do NATO – Putin nawet podpisal zezwolenie na uzycie lotniska w ULJANOWSKU dla potrzeb NATO, ktore prowadzilo swoje operacje w Afganistanie.
  5. Putin wraz z USA, W.Brytania, Chinami i Francja poparli zaostrzone sankcje na Iran – vide rezolucja ONZ numer 1929.
  6. CIA i FSB wspolpracowaly ze soba przeciwko S.Hussejnowi.
  7. Od okolo 2 lat Putin utrzymuje bardzo przyjazni stosunki z Netanyahu co nawet zdenerwowalo Waszyngton.

  WPS Zieminskiego i Kosiura usuwaly tego typu informacje ze swojej strony internetowej i blokowaly mi dostep do zamieszczania komentarzy.

  Polubienie

 56. Melania Knavs is the wife of Donald Trump.
  Melania Knavs’ father, Viktor Knavs, is a Communist.
  Melania’s mother, Amalija Ulcnik, has a Jewish name.

  Polubienie

 57. re: markglogg (26 Styczeń 2017 o 14:36)

  Kazdy czlowiek jest kowalem swojego zycia i bez znajomosci lub lapowki nic nie mozna bylo zalatwic w skorumpowanym PRL, ktory byl rajem dla rzadzacych komunistow, ktorzy stanowili grupe uprzywilejowana w panstwie i mieli w dupie reszte narodu.
  Mnie nie podobala sie okupacja komunistyczna i rola niewolnika w Polsce i wyjechalem z tamtego „raju” w tym co mialem na sobie – w ubraniu letnim i bielizna na zmiane i tak wygladal moj caly „majatek” w PRL, wiec mialem niewiele do stracenia, a duzo do zyskania.
  Ty placzesz „markglogg”, bo nie powiodlo sie tobie w USA i tak sprawa wyglada.
  Tymczasem z Polski wyjezdzaly miliony Polakow i rzadko kto wracal do Polski.
  Nawet „rzyg” , ktory tak wrzeszczy na zydow dorobil sie majatku w Kanadzie i wrocil na starosc do Polski.
  A dlaczego nie do „Rosji” , w ktorej jest niby tak dobrze i oczywiscie bedzie mial blizej do swojego idola Putina.
  Wiem o tym, ze D.Trump koleguje sie z zydami i nawet jego corka wyszla za zyda i przeszla na judaizm, ale to jej wybor do czego ma przeciez prawo – uwazam, ze chodzilo glownie o pieniadze.

  Tymczasem ja zyje swoim wlasnym zyciem, mam swoj wlasny dach nad glowa, niczego mi nie brakuje i zyje na luzie.

  Polubienie

 58. re: julius (26 Styczeń 2017 o 21:18)

  Widze, ze chciales sie zrewanzowac, poniewaz zmoczyles dupsko swoimi opowiadaniami o Putinie.
  Ale czy nie zauwazyles, ze to D.Trump dokonal takiego wyboru, ze przygruchal sobie modelke, zamiast krowy pociagowej ?
  Ja osobiscie wole polskie blondynki.

  Polubienie

 59. re: rzygu (26 Styczeń 2017 o 19:58 , 26 Styczeń 2017 o 20:19)

  ad 19:58
  Wiesiek G-ie byl czlonkiem zydowskiej KPP (polskiej z nazwy), ktora powstala w Moskwie, zagorzalym komunista, agentem Moskwy i Kominternu (miedzynarodowki komunistycznej) i dzialal na szkode niepodleglego panstwa polskiego (IIRP) i wraz ze swoimi towarzyszami zydami byl za odlaczeniem Slaska i Pomorza od Polski.
  Wiesiek G-ie pozwolil uciec z Polski okolo 40 tysiacom zydowskich zbrodniarzy stalinowskich w 1956r.
  Wiesiek G-ie na wyrazne polecenie Moskwy usunal w okresie 1967-1968 ponad 1000 zydow ze stanowisk w LWP i tysiace zydow, ze szkol, uczelni, stanowisk panstwowych etc , ktorzy przejawiali poparcie dla Izraela w wojnie izraelsko-egipskiej w 1967r, czyli krotko mowiac usunal tylko zydow-syjonistow.
  Polske opuscilo ponad 15 tysiecy zydow, ale mogli bez problemu wywiezc swoj majatek z Polski.
  Ale reszta zydow-komunistow pozostala w Polsce i wspolrzadzili w PRL razem w Wieskiem G-ie.

  W 1970r Wiesiek G-ie uzyl wojska, milicji, ZOMO i agentow spec sluzb PRL do tlumienia strajkow na Wybrzezu w grudniu 1970r, bo robotnicy protestowali przeciwko drastycznym podwyzkom cen.
  W wyniku uzycia ostrej amunicji przeciw robotnikom zginelo ponad 100 osob, a setki zostalo rannnych.
  Komunisci zastosowali rowniez represje wobec strajkujacych.

  Nazywanie Wieska G-ie „bohaterem” to wymysl propagandy komunistycznej i kazdy wsiarz bedzie go tak nazywal.

  ad 20:19
  Zapytaj W.Putina dlaczego nie byl na pogrzebie Perskiego (Peresa).
  E.Maciejczyk ma swoje forum i moze pisac co chce, ale nie usuwa moich rzeczowych komentarzy, bo nie jest swinia jak Zieminski i Kosiur, ktorzy zaklamuja historie o Putinie, Gomulce, okupacji sowieckiej, zbrodniach i terrorze sowieckim etc i oglupiaja Polakow jak za czasow propagandy komunistycznej w PRL.

  Polubienie

 60. re: rzygu (26 Styczeń 2017 o 11:14)

  Krypto-zyd Andreas Schubert „Opolczyk” to pojeb jak ty.
  A spierdolil ze strony E.Maciejczyka, gdy mu udowodnilem, ze najpierw podwazyl ewangelie kanoniczne, a pozniej udowadnial zydowskie pochodzenie Jezusa w oparciu o podwazona przez sibie ewangelie Mateusza (ewangelia kanoniczna).
  Podobnie bylo z zydowskim „jhw” , ktorego zydzi sobie przywlaszczyli od Kananejczykow, a „jhw” byl z kolei drewniana figurka z duzym kutasem, ktora zostala znaleziona w Ras-Shamra na poczatku XX wieku w Egipcie, zwazywszy na fakt, ze zydzi oddawali czesc kilkunastu swoim bozkom i w ogole nie identyfikwoali sie z postacia Jezusa.
  Krypto-zyd Andreas Schubert „Opolczyk” pisal rowniez, ze Jezus nigdy nie istnial, a ja mu udowodnilem, ze istnial i podalem kilkanascie niezaleznych od siebie zrodel informacji – zrodla nie zwiazane z KK.

  KK z kolei jest zydowska sekta religijna dzialajaca na zasadach biznesu i od 4-go wieku zatruwa umysly koscielnych owieczek i baranow zydowska mitologia ST wytrzepana z zydowskich obrzezanych kutasow – vide opinie archeologow i historykow: J.Strugnell, J.Costello, Z.Herzog, S.Sand etc.

  Polubienie

 61. Poprawki dla wariata Toronto vel Autobahn vel Wawa vel warszawa vel szczecin vel mars vel snickers
  Zdjęcia syjonisto , które umieszczałeś u twojego Kichota ty robisz tam za Pansę zrobił sam Opolczyk z Beinem po pijaku i sam umieścił na fejsie .
  Zastanów się syjonisto czy kryptożyd niemiecki sam by siebie dekonspirował .
  a ty durny złamańcu tak się tym podnieciłeś ,że u Edzia te focie umieszczałeś i pisałeś durnoty .
  Dziwne to bo twój guru Kichot szanuje Opolczyka i wielokrotnie mu dziękował u Ziemińskiego za to , że ten wyrwał go spod władzy pasibrzuchów .
  Dla ciebie Toronto Szubert to pojeb bo wkopał cię w ziemię w merytorycznej dyskusji .Tego samego języka używa APA w stosunku do niego i z tych samych powodów .
  Toronto nie bajaj . Opolczyk odszedł od Maciejczyka na własną prośbę gdzie Maciejczyka informuje ,że odchodzi z forum . Na pewno ty go nie wypędziłeś .

  Drukowane bo fakty .
  PUTIN ZDANIEM SYJONISTY TORONTO ROBIĄCY LASKĘ ŻYDOM W ROSJI DOPIERA SIĘ DO DUPY I LIKWIDUJE FUNDACJE SOROSA .
  PYTANIE :
  NASZYCH OWSIKÓW BYŁOBY NA TO STAĆ .
  TYLE FAKTÓW A U GÓRY BAJANIA SYJONISTY TORONTO .

  Polubienie

 62. Toronto odpowiedz mi na pytanie :
  co ty chcesz od Ziemińskiego? . Przecież powinieneś go w dupę całować .Widzę , że już PAZIA nie czytujesz bo oni tam kilka dni temu wysmażyli loda dla Trumpa po zaprzysiężeniu .
  Przecież to zgodne z twoimi poglądami . Nawet Opolczyka wkur…. bo opluł tą bumagę .
  Widzisz Toronto ciebie z Ziemińskim łączy teraz robienie loda Trumpowi , a więc przybij sobie z nim piątkę pocałuj w dupę na zgodę i będziesz mógł tam pisać ile chcesz tym bardziej , że forum twego Kichota coś cieniutko po zmianach .

  Polubienie

 63. Żeby pochwalić Toronto tak na koniec pomimo , że to stary niewyparzony dziadek to Toronto ma dużo racji a nawet 100% w kwestii ojczulka toruńskiego i kleru katolickiego . Tutaj przybijam z nim piątkę . I dobrze . Jakaś zgoda na parę procent potrzebna .
  Nawet u Maciejczyka wszystkie jego wpisy przeczytałem te co pisał o Kościele i Wyszyńskim a więc pomimo różnic jak Everest szanuje go za wiedzę .
  Niestety po zmianach to forum Edzia to jakieś hu… dupa i kamieni kupa .

  Polubienie

 64. Zobacz syjonisto Autobahn z Usmanii jak wyglądało prawdziwe ludowe wojsko polskie w którym miałem zaszczyt służyć .
  Gomułka dawał nam na obiad codziennie śledzie , ale z tego powodu były z nas zdrowe jurne chłopaki gotowe do obrony Ojczyzny .
  Popatrz dzisiaj jak te najemniki chroniące interesów twojego kochanego usraju mają spasione dupy po schabowych i bigosie .
  Nam Gomułka jedzonko dawał w normalnych talerzach ludzkich a nie w psich foremkach jak to banksterzy dziś robią .

  Polubienie

 65. Z takim Maciora idut na Moskwu . To lepiej niech wezmie mojego wnuka .
  Oto prawdziwe LWP . Miałem zaszczyt w nim służyć Ojczyżnie tak jak miliony Polaków :

  Polubienie

 66. julius
  26 Styczeń 2017 o 21:18 napisał:

  Melania Knavs is the wife of Donald Trump.

  I całkiem ładna dziewczyna ta Melania Knavs, w istocie nic w tej nagiej postaci nie widzę z porno (oby wszystkie takie kobitki były – w byłej Jugosławii to był ich istny wyrój, chłopy podobnie, mnie w Paryżu brano kilka razy za „żigolo jugoslav”). Przed ok. 20 laty ja miałem żonę o podobnej posturze – niestety z jej głową nie za bardzo. I jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu, gdy po trzech latach „pożycia małżeńskiego” otrzymałem rozwód! (to info dla Sz. Kolegów, w moim wieku, którzy się skarżą, że nie jest jak być powinno).

  Polubienie

 67. A tam Gąsienico piszesz głodne kawałki .
  Piękniutką żonę miał Chruszczow palce lizać . Gdzie jej tam do Trumpowej.
  Adminkowi na widok zony Nikity ptaszek tańczy lambadę .Taka prawda .
  To dopiero była kobieta ładna przy kości .

  Gąsienica to ty cienias jesteś . Z durną zoną tylko 3 lata wytrzymałeś .Zobacz ile ja ze swoją megakatoliczką wytrzymuje oczywiście z przerwami na urlopy jak byłem w Reichu , ale lata się liczą .
  A miałem 23 na ślubnym kobiercu .
  Brawa dla mnie .!!!!!!!!!

  Polubienie

 68. zyga
  Widocznie Wawa (Toronto?) cię tak polubił, ze za tobą krok w krok.
  Gdzie ty tam i on.
  Dobrze mieć takiego przyjaciela.
  A to że za jego wpisy o Putinie nie wpuszczają go na WPS to się nie dziwię, bo dla nich Putin to mąż stanu, mistrz i szachista. Taki szach in szach Moskwy, Rosji i świata.
  Faktem jest i to dosyć haniebnym dla Putina, że kiedy Izrael i USA były niemal gotowe zaatakować Iran, Rosja zamroziła podpisany już kontrakt na dostawę systemów S300 do Iranu.
  O Gomułce.
  Do dziś nie mogę zrozumieć jak mógł w ciągu jednego dna podnieść ceny na artykuły spożywcze bodaj aż o kilka razy w górę. To był czysty debilizm z jego strony i słusznie że szurnięto go ze stanowiska I sekretarza.

  Polubienie

 69. Administracja amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa przygotowała dokumenty niezbędne do zniesienia antyrosyjskich sankcji.

  Taką informację przekazał na swoim profilu na Twitterze pracownik naukowy amerykańskiego think tanku Atlantic Council Fabrice Pothier.

  Ten facet po prostu mi się podoba.
  Robi co chce i jak chce nie ogladając się na resztę ferajny. W końcu to on jest prezydentem.
  ———-
  raven
  Gdy Trump zniesie sankcje, państwa UE znajdą się w beznadziejnej sytuacji. Gdy w ślad za Trumpem zrobią to samo, ich przywódcy okażą się przydupasami Jankesów. Gdy tego nie zrobią, ich miejsce na rynkach zbytu w Rosji zajmą Jankesi.
  Poza tym, Putin jakiś czas temu powiedział, że nie będzie się spieszył ze zniesieniem kontrsankcji. Obawiam się, że w przypadku jednego z państw UE będzie to trwało bardzo, ale to bardzo długo.
  ————-

  Polubienie

 70. Adminku witam
  Nie wpuszczają go na WPS za chamstwo tak myślę . Z drugiej jednak strony Ziemiński to nerwus i banuje kogo chce .Mnie też wywalił , ale ja zgadzam się z nimi z tym co głoszą .
  Nie podzielam zachwytów Toronto usraelem i nie wierzę w jego brednie o Putinie .Za długo w tym siedzę aby na syjonistyczne gówno się nabierać .
  Gomułka zgoda trochę za uszami , ale był patriotą inaczej dziś syjoniści by go nie opluwali w swoich historycznych propagandowych programikach . Co spłodzą film to zaraz wyśmiewajki z Gomułki ,że był staroświecki pokazuja od razu jego głupie minki podczas przemówień .
  W rzeczywistości był to skromny człowiek żyjacy w skromnym mieszkaniu , który niczego swojej Ojczyznie nigdy nie ukradł . To są fakty .
  Porównaj go teraz ze złodziejami czy kanaliami , którzy objęli rządy po 89 roku i masz odpowiedz ,że piszę prawdę .Podobnie było z Gierkiem .
  Adminku ty się dziwisz Gomułce , że popełnił taki debilizm .Adminku to ty nie wiesz , że na dole ryli pod Gomułką odsunięci od władzy parchaci . Nie wiesz tego i dlatego się dziwisz .
  Myślisz ,że komu najbardziej zależało na podwyżce , aby wywołać rozruchy przecież oczywiście parcharni , ale ty adminku udajesz zdziwionego .
  Co do Putina .
  Przecież nigdy nie mówiłem że to ideał , ale póki co innej alternatywy dla przynajmniej , aby dać im małego kopa np Syrii nie ma . I te opowiesci Toronto o związkach Putina z żydami na mnie wrażenia nie robią .
  Dla mnie liczą się fakty i to co robi Putin faktycznie a że zapala menory w Moskwie czy zna Pewznera i co z tego ?
  Gdyby Maliniak prowadził inną politykę w życiu nie nazwał by go Juda i nie miał bym mu za złe Hanuki , ale jak jest każdy wie bo zna fakty .

  Typowe powiedzenie toronto syjonisty zaczerpnięte od parcharni .
  ” Każdy jest kowalem swojego losu ” . To samo pisze APA .
  Durny syjonisto Toronto czy ty nie rozumiesz ,że nie każdy był w stanie się przystosować do złodziejskiego kapitalizmu żydowskiego po 89 roku . Wielu ludzi nie dało rady z powodów psychologicznych i popełniło samobójstwa z powodu braku pracy . Wśród nich był mój kolega , który popełnił samobójstwo po stracie pracy dodatkowo był nieubezpieczony i robiliśmy składkę , aby zapłacić szpitalowi , aby wydali jego zwłoki z lodówki razem bodajże 2000 pln – na tyle szpital wyliczył koszty , a były to lata 90 .
  I ty kanalio syjonistyczna śmiesz pisać ,że każdy jest kowalem własnego losu .
  Daj w spokoju odpoczywać mojemu koledze i innym ofiarom żydowskiego kapitalizmu , którzy nie z własnej winy nie potrafili sobie poradzić w nowych warunkach ,a żadnymi lumpami ani pijaczkami nie byli jak dziś przedstawia je parcharnia ty bydlaku syjonistyczny .
  Mi się udało po stracie pracy wyjechać do Niemieć dzięki czemu dziś mam emeryturę niemiecką i dobre życie ty Toronto wyjechałeś do USA masz tam domek i dupę za to liżesz syjonistom .twój wybór .
  Zrozum ty hamerycki bajwole ,że nie każdy się przystosował do żydowskiego kapitalizmu choćby z czysto psychologicznych powodów , ale gdzie ty byś to zrozumiał bajwole hamerycki za kilo kaszanki .

  Polubienie

 71. Oczywiście błąd toronto vel Autobahn vel szczecin vel warszawa vel wawa vel mars vel snickers mieszka w Kanadzie .To inny dziadek APA w Usraju , ale to jeden hu…. w sumie .

  Polubienie

 72. Wspominałem już toronto , że w kwestii Trumpa masz identyczne poglądy jak PAZ , więc wspomnij mu o tym pocałuj w dupę to cię może na WPS odblokuje i sobie będziesz mógł popisać .

  Polubienie

 73. To jest twoja kultura toronciarzu , w której nigdy PRL nie było za to PRL inwestował w prawdziwą kulturę .Gierek dał wory pieniędzy na remont starówki w Zamościu .Pamięta ktoś o tym? , a gdzie tam .
  Masz toronto twoja hamerycka kultura :
  [audio src="http://n-0-21.dcs.redcdn.pl/file/o2/Eurozet/audio/50/09782ecabc76e7a52b26220b1122c13a/b526a688a84dbe575280e81f20f1d682.mp3" /]

  Drugi przykład :
  Kultura anglosaska :

  Polubienie

 74. [audio src="http://n-4-5.dcs.redcdn.pl/file/o2/Eurozet/audio/52/7b24e5fa4a3449469cbddb9b1727168c/57d08d47f5ba581dadba87a7e25e4437.mp3" /]

  Polubienie

 75. JEST NA SWIECIE MAŁY KRAJ-KRAJ LUDZI MĄDRYCH.Z TEGO KRAJU NIE WYSZEDŁ ŻADEN ŚWIĄTEK -ANI TEŻ ŻADEN PAPA.W TYM KRAJU PRAWIE WCALE NIE MA ŻYDOSTWA-ALE W KRAJU TYM JEST WIELU PATRIOTÓW,A MIESZKAŃCY WZAJEMNIE SIĘ SZANUJĄ.TEN KRAJ NAZYWA SIĘ ISLANDIA.TO ISLANDCZYCY DALI ŚWIATU PRZYKŁAD-KIEDY ŻYDOWSKA LICHWA WPĘDZIŁA ICH W KŁOPOTY JAK POZBYĆ SIĘ ZYDOWSKICH LICHWIARSKICH BANKÓW.TEN KRAJ DAŁ PRZYKŁAD JAK NIE WPUSCIĆ DO SIEBIE ŻYDOWSKICH MARKETÓW ANI ŻYDOWSKIEGO BAGNA.TEN MĄDRY KRAJ ,MĄDRYCH LUDZI STWIERDZIŁ-ŻE ONI NIE POTRZEBUJĄ BYĆ W ŻADNEJ UNII EUROPEJSKIEJ-BO CHOĆ ONI MALI ,TO JEDNAK WOLNI, I TAKIMI POZOSTAĆ CHCĄ.BOLKA W POLSCE SPŁODZILI ŻYDZI, I ONI ZROBILI I ROBIĄ WOKÓŁ NIEGO IMAGE-NIKT INNY.

  Polubienie

 76. NO CÓZ-MIMO WSZYSTKO JA NIE OPLUWAM BOLKA,BO ON CZŁEK NIE OKRZESANY ,LECZ JENO NA STOŁEK NASADZONY PRZEZ BANDE CWANIAKÓW-BO TAKI BYŁ IM POTRZEBNY,BY ONI BOGACZANI SIĘ STALI I UCZYNILI Z MILIONÓW OBYWATELI POLSKICH NIEWOLNIKÓW. W ROKU 2004 LUB 5-PRZEBYWAŁEM W JEDNYM Z PAŃSTW EUROPY ZACHODNIEJ-GDZIE NOMEN OMEN- DO STOLIKA W HOTELOWEJ RESTAURACJI-PRZYSIADŁO SIĘ DO MNIE DWÓCH PANÓW- KTÓRZY ROZMAWIALI PO POLSKU, NIE ZWAŻAJĄC NA TO,ŻE TEN MŁODY CZŁOWIEK KTÓRY SIEDZIAŁ OBOK- MÓGŁ PRZEZ PRZYPADEK ZNAC TEN JĘZYK-ONI NIE MOGLI O TYM WIEDZIEĆ ,A JA SIĘ NIE WYJAWIŁEM ROZMAWIAJĄC Z KELNEREM DOPRACOWANYM JĘZYKIEM ANGIELSKIM.OTÓŻ CO CIEKAWEGO USŁYSZAŁEM—-PO PIERWSZE,ŻE CI PANOWIE TO POLSCY POLITYCY ZE STAJNI UNII WOLNOŚCI KTÓRZY WYCHWALALI PREMIERA -RACZEJ PREMIERÓWNĄ ZA PODWYZSZENIE POLAKOM PODATKU DOCHODOWEGO DO POZIOMU 45% Z NISKIEGO PROGU PODATKOWEGO.DOWIEDZIAŁEM SIĘ RÓWNIEŻ,ŻE NALEŻY ZNISZCZYĆ PODATKAMI TO POLSKIE BYDŁO I NIE POZWOLIĆ BY ROZWIJAŁ SIĘ W POLSCE JAKI-KOLWIEK BISNES-BY TYM SAMYM UTOROWAĆ DROGĘ WIELKIM KORPORACJOM KTÓRE WEJDĄ DO POLSKI-POZA KILKOMA WYJĄTKAMI.USŁYSZAŁEM TEŻ,ŻE POLAK TO GŁUPI NARÓD I KUPI KAZDE KŁAMSTWO JAKIE MU SIĘ WCIŚNIE…..WYSZŁO NA TO,ŻE ŻADEN UCZCIWY CZŁOWIEK W POLSCE NIE MA PRAWA BYTU JESLI NIE JEST W FERAJNIE.DOWIEDZIAŁEM SIĘ TEŻ,ŻEPODSTAWIONE OSOBY DOSTANĄ POŻYCZKĘ BANKOWĄ Z NORDEA BANK W KTÓRYM MAJĄ UKŁADY BY ZA GROSZE KUPIĆ DOBRE POLSKIE ZAKŁADY KTÓRE WPIERW NALEŻY DOPROWADZIĆ DO UPADŁOŚCI.KIEDY TO USŁYSZAŁEM-TO POMYSLAŁEM SOBIE,ŻE TA BANDA ŁOBUZÓW TO MAFIA.WNIOSEK JEST JEDEN-UNIA WOLNOSCI TO MATKA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ KTÓRA OD 1989 RUJNUJE NARÓD POLSKI.CZEGO SIĘ JESZCZE DOWIEDZIAŁEM Z TEJ ROZMOWY-ŻE NALEZY DOBRZE DO PEWNEGO MOMENTU ŻYĆ Z KOSCIOŁEM BY GŁUPI POLAK MYSLAŁ,ŻE MAMY JEGO POPARCIE I MY GO POPIERAMY ORAZ BY POLACY MYSLELI O NAS JAKO O UCZCIWYCH I PRAWYCH LUDZIACH….NO CÓZ-BYŁA TO NAJPRAWDZIWSZA Z PRAWD.Z JEDNEJ STRONY WRÓG ZYDOWSKI W POLSKIM RZĄDZIE Z INNEJ GŁEBOKA KORUPCJA-ZŁODZIEJSTWO BEZ UMIARU-KLIK- NA KTÓRE NIE BYŁO BATA GDYZ WSZYSTKO BYŁO W TYM KRAJU SKORUMPOWANE,ŁĄCZNIE Z SĄDAMI I URZĘDAMI SKARBOWYMI,A URZĘDNIK ZA SOWITĄ OPŁATĄ MÓGŁ W SOBIE ZNANY SPOSÓB ZNISZCZYĆ KONKURENCJĘ TEGO KTÓRY GO OPŁACIŁ.POLSKA TO MORALNE BAGNO Z ZABAGNIONĄ WŁADZĄ KTÓRA JAK NISZCZYŁA TAK POLAKÓW NISZCZY,ZAS PSEUDO DEMOKRACJA DOPROWADZIŁA DO RODZINNYCH ZWIĄZKÓW NIEMAL W KAZDYM URZĘDZIE.JEST TAKI KRAJ W EUROPIE KTÓRY NAZYWA SIĘ ALBANIA-JEST TO KRAJ ZŁA-ALE MYLIŁ BY SIĘ TEN KTÓRY BY POWIEDZIAŁ,ŻE W POLSCE JEST LEPIEJ-BO JEST JESZCZE GORZEJ. NADCHODZĄCA WOJNA O KTÓREJ JUŻ PISAŁEM TO WYBAWIENIE DLA SWIATA BO ZEBY NARODZIŁO SIĘ NOWE MUSI UMRZEĆ STARE,A POLSKI NIE JEST W STANIE NIC NAPRAWIĆ JAK REWOLUCJA ALBO WOJNA.AMEN NA KONIEC POWIEM,ŻE SZKODA MI PANA OLEKSEGO KTÓRY BYŁ BARDZO SZCZERYM CZŁOWIEKIEM I MÓWIŁ PRAWDĘ ORAZ JEGO ZADUMA NAD POLSKĄ KIEDY PRAWIŁ O NIE POLSKICH BANKACH,NIE POLSKICH MEDIACH,ZNISZCENIU PRZEMYSŁU KOŃCZĄC STWIERDZENIEM ,ŻE POLSKA JUŻ NIE JEST POLSKĄ KTÓRA JEST KRAJEM WOLNYM I SUWERENNYM.

  Polubienie

 77. Powyższe wpisy pochodzą ze wspomnień Liberte człowieka , który po upadku Gierka i przejęciu władzy przez juntę Jaruzel – Kiszczak wyjechał za granicę .
  To tylko 1% z jego zapatrywań na Polin po 89 roku .

  Polubienie

 78. I kolejne, z vloga dzielnego Varga Vikernesa pochodzące potwierdzenie tez Gąsienicy, że okaleczanie siusiaków niemowlakom prowadzi do ich w dorosłym życiu społecznego niedostosowania, z zachowaniami psychopatycznymi włącznie. Ale Gąsienica pewnie swoim zwyczajem oleje te ciekawe informacje ciepłym podhalańskim moczem. :/

  Polubienie

 79. wawa pisze
  Mnie nie podobala sie okupacja komunistyczna i rola niewolnika w Polsce i wyjechalem z tamtego „raju” w tym co mialem na sobie – w ubraniu letnim i bielizna na zmiane i tak wygladal moj caly „majatek” w PRL, …..

  by zakonczyć….

  Tymczasem ja zyje swoim wlasnym zyciem, mam swoj wlasny dach nad glowa, niczego mi nie brakuje i zyje na luzie.

  Wawa, to prawie jak ja.
  Ja też z jedną małą walizeczką i w jednych skarpetkach wyjechałem ( autobusem) z domu rodzinnego w PRL (na wieś za miasto) i mam dach nad głową i niczego mi nie brakuje i żyje na luzie….i ja zyje swoim wlasnym źyciem.

  Polubienie

 80. Ty głupi syjonistyczny zasrańcu jakim ty byłeś niewolnikiem w PRL ? . Była praca pracowałeś jak byłeś leniem nie pracowałeś , długo się czekało , ale jednak PRL mieszkania dawał – dziś w żydowskiej Polsce dwupokojowe mieszkanie ponad 300 tys PLN Lublin .Ile osób na to stać tą biedaczyznę co robi za 1700 PLN dla żyda . PRL dawał darmowe studia ( pyta się gdzie Kalkstein zrobił doktorat ? na Księżycu ? ) , gdzie ta banda wykształciuchów pejsatych zrobiła studia za FREE nie w PRL ?
  PRL oddawał pieniądze za wyjazdy zaoczne wieśniaków na studia np Warszawa , Kraków .
  Finansował kolonie dla dzieci , darmowe wczasy , kro chciał brał talony na wysokiej klasy encyklopedię czy malucha , za Gierka były w sprzedaży już pierwsze telewizory czarne .
  Chłopi mieli ziemię , pole na wsi tętniło życiem .Gdy pieczono chleb pachniało z piekarni kilometrami .
  co masz w tej pejsatej żydopolsce ?
  GMO najwyżej .
  Ty gnoju tobie się w PRL robić nie chciało dlatego uciekłeś w jednej koszuli . Czemu ja w PRL miałem wszystko włącznie z dużym fiatem i ładnym domem .
  Bo ja w odróżnieniu od ciebie syjonistyczny nierobie zapierdalałem całe lato w polu .
  Dzięki kredytom Gierka cała masa chłopów wybudowała sobie piękne domki i pokupowała samochody spłacając te kredyty umownie trzema kurami i 10 jajkami .
  Ny nierobie uciekłeś z jedną koszulą z PRL do pejsatej Kanady .
  Jaką ty półgłówku masz tam wolność ? Te ich wybory do cyrk dla idiotów podobnie w usraelu .
  Jedyna wolnośc w tej Kanadzie to taka ,że jak chce ci się srać to idziesz z własnej woli do kibla a i tak cały czas masz syjonisto sraczkę po tych pejsatych hamburgerach pizzy nie wliczając do żarcia z GMO .

  cytat:
  Mnie nie podobala sie okupacja komunistyczna i rola niewolnika w Polsce i wyjechalem z tamtego „raju” w tym co mialem na sobie – w ubraniu letnim i bielizna na zmiane i tak wygladal moj caly „majatek” w PRL, …..

  NIEWOLNIKIEM SPARTAKUSA TO TY JESTEŚ ALE W TEJ KANADZIE SYJONISTO .

  Polubienie

 81. OGLĄDNĄŁEM WCZORAJ FILM NAKRĘCONY W POLSCE-PODOBNO PRZEZ POLSKIEGO LUB MÓWIĄCEGO PO POLSKU REZYSERA.FILMIDŁO TO PRZEDSTAWIONE JEST W OBRAZIE CZARNO BIAŁYM, I NIE PRZEDSTAWIA ŻADNYCH WALORÓW ARTYSTYCZNYCH- JAK TYLKO KRZEWI NIENAWIŚĆ DO NARODU POLSKIEGO-PRZEDSTAWIAJĄC POLAKÓW JAKO MORDERCÓW ŻYDÓW ,I ZŁODZIEI ICH MAJĄTKÓW-TYCH KTÓRZY NAJPIERW W CZASIE II WOJNY SWIATOWEJ POLACY UKRYWALI ,A POTEM WSADZALI IM TOPÓR MIĘDZY OCZY, BY ZAGARNĄĆ ICH MIENIE.AKCJA FILMU ZACZYNA SIĘ W KLASZTORZE SIÓSTR KATOLICKICH,W KTÓRYM MŁODA NOWICJUSZKA PRZED ZBLIŻAJĄCYM SIĘ CZASEM ZŁOŻENIA SLUBÓW ZAKONNYCH ZOSTAJE ZAWEZWANA DO PRZEORYSZY,GDZIE TA PROSI JĄ BY POZNAŁA ONA JEDYNĄ ŻYJĄCĄ JEJ KREWNĄ,O KTÓREJ TA NIGDY NIE SŁYSZAŁA I JEJ NIE WIDZIAŁA..-DAJE JEJ ADRES, I PIENIĄDZE NA PODRÓZ.PO PRZYBYCIU DO CELU-MŁODEJ ZAKONNICY OTWIERA DRZWI MIESZKANIA KOBIETA, O SEMICKICH RYSACH TWARZY,Z USZMINKOWANYMI NA KRWISTY CZERWIĘŃ USTAMI,UBRANA W SZLAFROK, Z PAPIEROSEM W USTACH I SZKLANKĄ WÓDKI W RĘCE.JUŻ NA WSTĘPIE POWIADAMIA JĄ,ŻE JEST ŻYDÓWKĄ-SIOSTRĄ JEJ MAMY,A CAŁA ICH RODZINA ZOSTAŁA WYMORDOWANA PRZEZ POLAKÓW.RAZEM WYBIERAJĄ SIĘ SAMOCHODEM W PODRÓŻ-W STRONY GDZIE URODZIŁA SIĘ MŁODA ZAKONNICA BY TAM ZOBACZYŁA TWARZE POLSKICH OPRAWCÓW KTÓRZY ZABILI JEJ MAMĘ,TATĘ I MALENKIEGO BRATA ,A JEDYNIE JEJ JAKO NIEMOWLĘCIU OCALILI ŻYCIE/W ZASADZIE TO NONSENS/.PODCZAS JAZDY SAMOCHODEM- CIOTKA WYZNAJE IDZIE- BO TAKIEJEST ZYDOWSKIE IMIĘ ZAKONNICY,ZE W LATACH POWOJENNYCH BYŁA ONA PROKURATOREM WOJSKOWYM I WYDAWAŁA WYROKI SMIERCI NA POLAKACH,A TERAZ JEST ŚĘDZIĄ.PO PRZYBYCIU DO CELU PODRÓZY,CIOTKA IDY WYMUSZA NA MORDERCY JEJ KREWNYCH BY WSKAZAŁ MIEJSCE POCHÓWKU CIAŁ ZABITYCH ORAZ WYKOPAŁ ICH DOCZESNE SZCZĄTKI- BY ZAPAKOWĆ JE W KOCE , ZAWIEZĆ NA LUBELSKI CMENTARZ ŻYDOWSKI I ZAKOPAĆ PRZY MACEWIE GROBU RODZINNEGO.DRAMATYZMU FILMU DODAJE FAKT SAMOBÓJCZEJ SMIERCI CIOTKI IDY ORAZ POWRÓT TEJ DO KLASZTORU BY ODDAĆ ŻYCIE BOGU.NIE OPISAŁEM TU MOMENTU ZAUROCZENIA IDY PEWNYM MŁODYM MUZYKIEM I JEJ SEKSUALNEJ PRZYGODY,ORAZ ROZPUSTNEGO PODEJSCIA DO ZYCIA PANI SĘDZINY.FILM TEN NA KAŻDYM FESTIWALU OBSYPYWANY JEST WSZYSTKIMI NAGRODAMI I PRETENDUJE DO NAGRODY OSKARA. Z TEGO WYNIKA,ŻE ŻADEN POLAK BEZINTERESOWNIE NIE RATOWAŁ ŻYDA-RACZEJ CZYCHAŁ NA JEGO ŚMIERC.ZYJE W POLSCE PAN ADAM MICHNIK-SYN OZJASZA SZECHTERA I HELENY MICHNIK-KTÓRY JEST WYDAWCĄ I NACZELNYM REDAKTOREM GAZETY WYBORCZEJ…TEJ Z SOLIDARNOSCI KTÓRA KRZEWIŁA I KRZEWI WOLNOŚĆ W POLSCE ORAZ PONAD WSZYSTKO AGITUJE KOLEJNE RZĄDY BRACI SANCHEDRYNU Z POD ZNAKU UD,UW,AWS,KLD TERAZ PO.KIM BYŁ OJCIEC ADAMA MICHNIKA-OZJASZ.PRZED II WOJNĄ ŚWIATOWĄ JAKO ZYDOWSKI KOMUNISTA NA ZIEMIACH UKRAINY ZACHODNIEJ DOMAGAŁ SIĘ ODŁĄCZENIA TYCH ZIEM OD POLSKI I PRZYŁĄCZENIA ICH DO KRAJU RAD-ZA CO ZOSTAŁ SKAZANY W PROCESIE ŁÓDZKIM II RZECZYPOSPOLITEJ.MAMA MŁODEGO AARONA -HELENA-JAKO KOMUNISTKA BYŁA AUTORKĄ POWOJENNYCH PODRĘCZNIKÓW DLA MŁODZIEŻY W KTÓRYCH CAŁYM SERCEM WYCHWALAŁA STALINA.MA JESZCZE ADAŚ BRATA STEFANA-KTÓRY BYŁ STALINOWSKIM SIEPACZEM I NICZYM CIOTKA IDY SKAZAŁ WIELU POLAKÓW NA ŚMIERĆ-WSZYSTKIE WYROKI WYKONANO. BYLI JESZCZE …..WOLIŃSKA,RADKIEWICZ,HUMER,CHIMCZAK,BERMAN,JAGODA I SPORO JESZCZE. DZISIAJ ZNOWU PRZY KORYCIE A GAZETA WYBORCZA TO GAZETA NIE POLSKA-TO GAZETA PEŁNA JADU I NIENAWISCI DO POLSKI I UCZCIWYCH POLAKÓW.W POLSCE WRÓCIŁY CZASY LAT 1945-1956.CZY OTAKIE POLSKIE PANIE BOLEK-PODOBNO LEJBA KONE

  Polubienie

 82. Admin jak z powodu tych wpisow będziesz miał problemy wykasuj .Pochodzą one od człowieka , ktory z niejednego pieca chleb jadł i zna się na rzeczy.

  Polubienie

 83. re: (adm 27 Styczeń 2017 o 18:41)

  Ja znalem malzenstwo, ktore tez wyjechalo z miasta na wies w tym co mieli na sobie i nawet z pusta torba, i tez mieli dach nad glowa, czyli prawie tak ja ty „adm”……………… ale robili to systematycznie co tydzien.

  Takie byly zabawne czasy w PRL, bo jak mowil zyd i komunista J.Urban: „rzad sie sam wyzywi”.

  Polubienie

 84. re: rzygu (27 Styczeń 2017 o 20:00)

  Moze powinienem przywitac cie pozdrowieniem, takim jak….. ty w kurwe jebany orczyku !…. poniewaz nie rozumiesz jak sie do ciebie mowi kulturalnie po polsku, buraczany lbie.

  Mialem tescia, ktory zapierdalal na wsi ze swoim synem, ale nie byl w PZPR, wiec pomunistyczne sqrwysyny zanizali mu klase odstawianej trzody i zboza na skup i nigdy nie mogl kupic nowego ciagnika, kombajnu, ani nawozow, bo mu nie chcieli sprzedac komunistyczne sqrwysyny, wiec roboty mieli do cholery.
  Chcac nie chcac pozyczal maszyny od innych, dawal lapowki, stawial butelke wodki etc etc ale musial za to slono placic.
  Wreszcie wqrwil sie i zapisal sie do PZPR wbrew swoim przekonaniom i od tego momentu nie bylo problemu kupic ciagnik, a gdy dal lapowke lub butelke wodki na skupie to trzoda i zboze mialo I-sza klase.

  Moral: pierdolic taki system !

  Sprawa z mieszkaniami w PRL wygladala nastepujaco…..
  Mieszkalem w miescie w hotelu robotniczym, pracowalem z zakladzie panstwowym na 3 zmiany plus w soboty na dyzurze i chuj z tego, bo byla kolejka na mieszkanie zakladowe, a okres wyczekiwania wynosil 5-7 lat.
  Po woju zmienilem zaklad, bo nie chcialem wracac do tego samego zakladu ze wzgledu na dlugie oczekiwanie na mieszkanie, ale w nowym zakladzie tez nie wiedzieli kiedy beda mieszkania dla pracownikow.
  Po kilku miesiacach zwolnilem sie z pracy i pojechalem do Katowic, a w Katowicach widok byl ograniczony do pol kilometra, bo takie bylo zajebiste zapylenie.
  Oczywiscie nie mialem problemu ze znalezieniem pracy, ale spoznilem sie o 1 dzien jak powiedzial kierownik dzialu, poniewaz dzien wczesniej przydzielali swoim pracownikom mieszkania zakladowe.
  Ale to byl Slask, ktory byl przyslowiowym oczkiem w glowie towarzysza Gierka, sklepy byly pelne miesa i wedlin i o dziwo nie bylo kolejek, jak w innych czesciach Polski, gdzie byl niedobor artykulow spozywczych etc za wyjatkiem Warszawy oczywiscie, bo to byla stolica.
  Mimo tego nie zostalem w Katowicach ze wzgledu na wysokie zanieczyszczenie powietrza.

  Nastepnie pojechalem do Szczecina i tez nie mialem problemu ze znalezieniem pracy, ale problemem bylo mieszkanie i mieszkalem tymczasowo u znajomych.
  Po miesiacu znalazlem prace w innym zakladzie, ktory wynajmowal kwatery dla swoich pracownikow u osob prywatnych, a w miedzyczasie dowiedzialem sie, ze moge wplacic na mieszkanie spoldzielcze – przedplata na M4 kosztowala 42 tysiace zl (8 miesiecy pracy i musialbym oszczedzic cala pensje, a przeciez czlowiek nie chodzi na powietrze i trzeba cos jesc). W miedzyczasie dowiedzialem sie, ze mieszkania spoldzielcze beda gotowe dopiero za jakies 10 lat.
  Zonka tez nie miala szans na mieszkanie, bo nie byla partyjna, pomimo, ze dyrektor szkoly (oczywiscie partyjniak) dysponowal wolnymi mieszkaniami, ale trzymal tylko dla swoich partyjniakow.
  Ale z czasem komunisci zaczeli dociskac srube i rozpoczeli tresuje Polakow, czyli mieso na kartki, dlugie kolejki przed sklepami i braki towarow spozywczych i tak bylo przez rok, a pozniej mnie nie obchodzilo co dzieje sie w PRL, bo mnie tam nie bylo.
  Wyjechalem po nowe zycie i skonczyly sie dni pelne stresow w PRL.

  Moral: pierdolic taki system !

  A te swoje opowiadania o splacaniu kredytow „3 kurami i 10 jajkmi” to wloz miedzy bajki, psi kutasie.

  Polubienie

 85. Rozumiem syjonisto ,że po dluzszej przerwie zarabiasz na nowy samochód u swoich i szukasz każdego forum aby pierdo…. swoje idiotyzmy tylko gdzie
  Wszędzie bany za krytykę Papy podobnie jak APA
  forum Maciejczyka pies z kulawą nogą nie czyta .
  Ziemiński wczoraj ci tłustą dupę faktami wydymał i cię ten doktorek z łodzi dyma ile wlezie faktami podły syjonisto .
  Oto ostatnie dymanie PAZIEM gołej dupy syjonisty Toronto :

  Oto odpowiedz Ziemińskiego dla syjonisty Toronto :
  „Jurek, nie denerwuj się. Ten „tropiciel komuny” jpnz, to odmóżdżony na hamburgerach Toronto, co to „siedział pod łóżkiem” W.Putina, a teraz będzie nam zachwalał D.Trumpa. Toronto to legendziarz raju za oceanem, neokonserwatywny WUMLowiec. Trochę go nie było, ale znowu chłop dostał zadanie i będzie Cie maniakalnie drażnił. Ulubione glindzenie Toronto vel autobahna, to dezawuowanie wszystkiego, co na wschód od Wisły. Z zaborów, to oczywiście najgorszy rosyjski, a ciemnota, to oczywiście tam największa. Nie przekona tego glindy fakt, że to właśnie w zaborze rosyjskim urodził się i zdobył wykształcenie R.Dmowski, że wielu naukowców, inżynierów,generałów, odkrywców itd przeszło przez rosyjskie uniwersytety i politechniki, a potem ( wprawdzie jako zesłańcy, bo polska dusza rwała się do powstań i rewolucji – zarządzanych przez żydostwo, masonerię i Watykan) cywilizowała i odkkrywała Syberię..Nie przekona tego matołka zaprogramowanego na waśnienie Polaków z Rosjanami np. fakt, że najgorsza z zaborczych była bieda galicyjska, a więc cesarsko-austriacka pod nadzorem i akceptacją Watykanu.”

  A Toronto gdy ktoś mu tłustą dziadkową dupe wydyma odpowiada tak :
  „Chamy i bydlaki, jestescie komunistyczne gowno, a nie Polaki.”
  Albo tak :
  albo jak do mnie : psi kutasie .
  No bo jakie ten syjonista może mieć argumenty .

  Wszystko co napisałem włącznie jakie Gierek dawał chłopom , które potem były umownie spłacane za parę kurek i jajek to prawda .
  Wystarczy pojechać do starych i prawdomównych ludzi i się popytać jak było czy nawet mnie .

  Syjonisto weż się za uczciwą robotę np za mycie kibelków w Kanadzie . Na twojej prosyjonistycznej propagandzie na forach w Polsce już nic nie zyskasz .
  Nie te czasy małpo syjonistyczna .

  Polubienie

 86. Pierdo…. głupoty syjonisto .Jakoś mój brat w partii nigdy nie był ja też nie byłem a w PRL był naszą matką . Mój brat bez legitymacji czerwonej dostał mieszkanie w bloku i miał dobrą posadę na państwowym . siostra nauczycielka też bezpartyjna .
  wielkie podziękowania za twój syjonistyczny życiorys . Może na stare lata napiszę magisterkę na podstawie twojego życiorysu .
  Promotor – Juda .

  Polubienie

 87. Rozumiem syjonisto ,że po dluzszej przerwie zarabiasz na nowy samochód u swoich i szukasz każdego forum aby pierdo…. swoje idiotyzmy tylko gdzie
  Wszędzie bany za krytykę Papy podobnie jak APA
  forum Maciejczyka pies z kulawą nogą nie czyta .
  Ziemiński wczoraj ci tłustą dupę faktami wydymał i cię ten doktorek z łodzi dyma ile wlezie faktami podły syjonisto .
  Oto ostatnie dymanie PAZIEM gołej dupy syjonisty Toronto :

  Oto odpowiedz Ziemińskiego dla syjonisty Toronto :
  „Jurek, nie denerwuj się. Ten „tropiciel komuny” jpnz, to odmóżdżony na hamburgerach Toronto, co to „siedział pod łóżkiem” W.Putina, a teraz będzie nam zachwalał D.Trumpa. Toronto to legendziarz raju za oceanem, neokonserwatywny WUMLowiec. Trochę go nie było, ale znowu chłop dostał zadanie i będzie Cie maniakalnie drażnił. Ulubione glindzenie Toronto vel autobahna, to dezawuowanie wszystkiego, co na wschód od Wisły. Z zaborów, to oczywiście najgorszy rosyjski, a ciemnota, to oczywiście tam największa. Nie przekona tego glindy fakt, że to właśnie w zaborze rosyjskim urodził się i zdobył wykształcenie R.Dmowski, że wielu naukowców, inżynierów,generałów, odkrywców itd przeszło przez rosyjskie uniwersytety i politechniki, a potem ( wprawdzie jako zesłańcy, bo polska dusza rwała się do powstań i rewolucji – zarządzanych przez żydostwo, masonerię i Watykan) cywilizowała i odkkrywała Syberię..Nie przekona tego matołka zaprogramowanego na waśnienie Polaków z Rosjanami np. fakt, że najgorsza z zaborczych była bieda galicyjska, a więc cesarsko-austriacka pod nadzorem i akceptacją Watykanu.”

  A Toronto gdy ktoś mu tłustą dziadkową dupe wydyma odpowiada tak :
  „Chamy i bydlaki, jestescie komunistyczne gowno, a nie Polaki.”
  Albo tak :
  albo jak do mnie : psi kutasie .
  No bo jakie ten syjonista może mieć argumenty .

  Wszystko co napisałem włącznie jakie Gierek dawał chłopom , które potem były umownie spłacane za parę kurek i jajek to prawda .
  Wystarczy pojechać do starych i prawdomównych ludzi i się popytać jak było czy nawet mnie .

  Syjonisto weż się za uczciwą robotę np za mycie kibelków w Kanadzie . Na twojej prosyjonistycznej propagandzie na forach w Polsce już nic nie zyskasz .
  Nie te czasy małpo syjonistyczna .

  Polubienie

 88. Od wczoraj tu nie mogę umieścić dłuższej wypowiedzi w odpowiedzi na post kanadyjskiego syjonisty .mój komentarz się nie wyświetla . Adminku juz mnie zablokowałeś ?

  Polubienie

 89. Oto odpowiedz Ziemińskiego dla syjonisty Toronto :
  „Jurek, nie denerwuj się. Ten „tropiciel komuny” jpnz, to odmóżdżony na hamburgerach Toronto, co to siedział pod łóżkiem” W.Putina, a teraz będzie nam zachwalał D.Trumpa. Toronto to legendziarz raju za oceanem, neokonserwatywny WUMLowiec. Trochę go nie było, ale znowu chłop dostał zadanie i będzie Cie maniakalnie drażnił. Ulubione glindzenie Toronto vel autobahna, to dezawuowanie wszystkiego, co na wschód od Wisły. Z zaborów, to oczywiście najgorszy rosyjski, a ciemnota, to oczywiście tam największa. Nie przekona tego glindy fakt, że to właśnie w zaborze rosyjskim urodził się i zdobył wykształcenie R.Dmowski, że wielu naukowców, inżynierów,generałów, odkrywców itd przeszło przez rosyjskie uniwersytety i politechniki, a potem ( wprawdzie jako zesłańcy, bo polska dusza rwała się do powstań i rewolucji – zarządzanych przez żydostwo, masonerię i Watykan) cywilizowała i odkkrywała Syberię..Nie przekona tego matołka zaprogramowanego na waśnienie Polaków z Rosjanami np. fakt, że najgorsza z zaborczych była bieda galicyjska, a więc cesarsko-austriacka pod nadzorem i akceptacją Watykanu.

  A Toronto gdy ktoś mu tłustą dziadkową dupe wydyma odpowiada tak :
  „Chamy i bydlaki, jestescie komunistyczne gowno, a nie Polaki.”
  Albo tak :
  albo jak do mnie : psi kutasie .
  No bo jakie ten syjonista może mieć argumenty .

  Wszystko co napisałem włącznie jakie Gierek dawał chłopom kredyty , które potem były umownie spłacane za parę kurek i jajek to prawda .
  Wystarczy pojechać do starych i prawdomównych ludzi i się popytać jak było czy nawet mnie .

  Syjonisto weż się za uczciwą robotę np za mycie kibelków w Kanadzie . Na twojej prosyjonistycznej propagandzie na forach w Polsce już nic nie zyskasz .
  Nie te czasy małpo syjonistyczna .

  Polubienie

 90. Mogę nadmienić tylko tyle , że w czasach gdy w PRL rządzili żydzi przed Gomułką moja cioteczna siostra faktycznie nie dostała się na medycynę bo nie chciała się zapisać do PZPR .
  Zaoferowano jej za to studia na Politechnice .
  Natomiast syjonistyczny zasrańcu ja w partii nigdy nie byłem nie był mój ojciec namiętny słuchacz skurwysynów z wolnej europy przeklinający czerwonych bo mu w nocy radio radio zagłuszali .
  Bardzo szybko jednak zrozumiał swój błąd .
  Bez legitymacji partyjnej miałem ziemię , zawsze pierwsza klasa tytoniu , była praca , fajna baba nie rozmodlona wtedy jeszcze w radiu Maryja i Trwam i dzięki temu wtedy zdrowa na umyślę kochająca dobry sex .Żyć nie umierać .
  A ty bydlaku syjonistyczny na opluwaniu PRL nic nie zarobisz . Szukaj gdzie indziej zarobku .

  Polubienie

 91. zyguś.
  ….mój komentarz się nie wyświetla . Adminku juz mnie zablokowałeś ?

  to automat wordpress potraktował twój koment jako spam, Komentarze są już widoczne.
  Proszę zgłaszać każdorazowo jakby coś blokowało.

  Polubienie

 92. @Toronto : „Moral: pierdolic taki system !

  A te swoje opowiadania o splacaniu kredytow „3 kurami i 10 jajkmi” to wloz miedzy bajki, psi kutasie.”

  Wyhodowałeś sobie nienawiścią „guza ” rusofobicznego i to jest fakt, Fakt który będzie ci jeszcze długo uprzykrzał życie.
  Drugi fakt jest natomiast taki , że nie masz kontaktu z rzeczywistością , bo inaczej nie napisałbyś tego co powyżej. Zygi miał racje pisząc o kredytach spłacanych paroma kurami. mój wujek (nie on jeden z resztą) spłacił w ten sposób nową obore na kilkadziesiąt krów i dom (piętrówkę) Morał był taki, że jak kto miał głowę na karku to mógł się ustawić bez wyjeżdżania za granice czy wchodzenia w podejrzane układy

  Polubienie

 93. Święte słowa anonim . Cały raj się jednak skończył po dojściu do władzy masonerii żydowskiej .Piszę jeszcze raz
  drukowane :
  DLA MNIE PRL BYŁ MATKĄ NAWET GDY NIE MIAŁEM CZERWONEJ LEGITYMACJI .
  Pozdrawiam bo pisałeś ,że jesteś z Zamojszczyzny czyli jestem niedaleko od ciebie .

  Polubienie

 94. Uzupełn : oczywiście głwa na karku i cięzka praca w polu od świtu do nocy wtedy coś miałeś , cóz Toronciarz syjonista tylko spiskował przeciwko swojej Ojczyznie to wyjezdzał do kanadyjskich syjonistów w jednej koszuli . Normalne . Teraz ma tam gówniany domek z czteremi ścianami i jest syjonistom za to wdzięczny .

  Polubienie

 95. No dobra, dobra, spłacaliśmy kredyty pobrane na dom czy oborę, czy na szklarnię „3 kurami i 10 jajkmi” ale jak to było możliwe.
  Może ktoś wyjaśni tym urodzonym w stanie wojennym czy w III RP by nie myśleli że to bajki

  Polubienie

 96. Korupcja w PRL całkowite minimum zwłaszcza za Gierka czy Gomułki .
  Gomułka nawet powiesił za jaja za zwykłą kradzież . Może trochę przesadził , ale to świadczyło o jego uczciwości . Jednego złodzieja mniej .
  Dziś takich złodziej są miliony a żadnemu włos z głowy nie spadł ,a gieroje adminka już rządzą w sumie 3, 5 roku .
  Jaki złodziej trafił do aresztu od 1989 roku ?
  W PRL jak byłeś złodziejem od razu po wykryciu kierunek długoletnie więzienie . Teraz jak jest w Polin ?
  Oczywiście aresztują cię adminku jak podpierd…. lizaka z Biedronki . Taka prawda.
  Syjoniści w swoich parchatych mediach nagłaśniają kradzieże w PRL zakładach pierdo… , że dlatego one upadły bo jakiś goj podpierd…. kilo kiełbasy jak pracował w zakładach mięsnych .
  Debilizm syjonistów nie zna granic!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 97. Admin ty jesteś naprawdę głupszy niż ustawa przewiduje .
  Napisałem 10 jajkami , ale wyraz na przodzie umownie ma znaczenie kluczowe . 10 jajek użyte jako symbol faktycznie chłopi kredyty , które pobrali i inwestowali w obory , domy czy nowe auto spłacili groszami .
  Było to możliwe bo Gierek brał kredyty i dawał chłopom podobnie wtedy wyasygnował potężne pieniądze na remont Zamościa konkretnie starówki .
  Było siano to dawał .
  Syjon po opanowaniu TV opluwał go za to ,że niby niszczył Polskę a fakty takie .
  Gierek wziął 20 mld – 20 mld kolejnych to odsetki z grubsza a syjon tego nie powiedział tylko piał w parchatych mediach , że Gierek wziął 40 mld kredytów .
  A czemu mu tak chętnie te pieniążki dawano ? To też już syjon nie mówi a po prostu był plan ,aby PRL tymi pożyczkami rozpierd…
  I to są fakty .
  Gierek goj był za dobry dla idiotów dlatego głową za to zapłacił .

  Polubienie

 98. zyguś
  O jakim ty złodziejstwie piszesz?
  Nie wiesz, ze złodziejstwo to nie złodziejstwo tylko bizne?.
  A tych złodziei co okradają państwo z VAT już za parę dni będą sadzać na 25 lat do mamra.
  Innych nie posadzą, bo by się budżet załamał z braku podatników, a przecież emerytury trzeba wypłacać.

  Polubienie

 99. Taki PRL był zły ? nie trzeba było brać pieniędzy od Gierka .Obowiązku nie było . Jakoś dziś po rządach żydowskich masonów jakoś żadnego dobrobytu na wsi nie widzę za to w każdej małej wsi stoi Biedronka , gdzie zatrudnieni tam goje za 1700 PLN/ miesiąc pracują na kasie albo przy układaniu towaru .

  Polubienie

 100. Admin ciebie wsadzą za picie piwa po 1.80 . Poważnie pożyjemy zobaczymy ;
  cytat admin :
  tych złodziei co okradają państwo z VAT już za parę dni będą sadzać na 25 lat do mamra.

  Polubienie

 101. zyguś napisał …Admin ty jesteś naprawdę głupszy niż ustawa przewiduje…

  Nie ja zyguś nie ja, ja mądry chłop i wiem co było z tymi jajami i kurami.
  Myślałem że i ty wiesz ale widocznie nie wiesz. Wiec ci napiszę.
  Otrzymałem w 1968 r. 80 tyś kredytu na dom na 1% odsetek rocznie ze spłatą w ciągu 25 lat. Całość jaką miałem spłacić z odsetkami to było coś około 117 tysięcy zł.
  Raty wychodziły po ponad 900 zł, ale nie pamiętam czy była to kwota spłaty miesięcznej czy kwartalnej. Zarabiałem w chwili brania kredytu 1950 zł. ale dziesięć lat później moje zarobki wynosiły 6000 zł a raty były takie same. Piętnaście lat później licząc od daty otrzymania kredytu zarabiałem miesięcznie 150 tyś. zł a raty dalej były po 900 zł. Ostatnią ratę za dom zapłacił mój syn którego zarobki wynosiły 3 miliony zł. Taka była inflacja i takie były wówczas pieniądze. Ja w tym czasie miałem biznes w USA więc nie wiem ile kosztowało w Polsce jajko, być może 1000zł, zatem tyle co ostatnia rata kredytu. I stąd można było mówić, że zaciągnięte na budowę domu kredyty można było spłacić „3 kurami i 10 jajkami” co oczywiście jest pewnego rodzaju przenośnią, ale opierającą się na tym, że spłacane kredyty nie uwzględniały stopnia bardzo wysokiej inflacji Było to bardzo widoczne w latach końcówki PRL i bardzo korzystne dla pożyczkobiorców.

  Polubienie

 102. Adminku a co ja ci przez cały czas próbuję pisać .
  Jestem ze wsi i byłbym tam żył całe życie gdyby nie rządy parcharni .
  O faktach ci już napisał Anonim .
  Ludzie brali szmal budowali domy , kupowali samochody póżniej jeszcze nie raz po pijaku wysłuchiwałem od znajomych chłopów , że ten Gierek to wariat bo sobie zainwestowałem w ładne autko a spłacę to groszami . Nasłuchałem się tego wielokrotnie .
  Jeżeli o mnie chodzi pieniędzy od Gierka nie brałem bo :
  1. Nie lubię się zapożyczać nawet na dogodne warunki .
  2. Nigdy w swoim życiu czy to od banku czy od jakieś parchatej lichwy nie pożyczyłem nawet złotówki .
  3. Nie potrzebne mi to było bo miałem już dom i fajnego fiacika .

  Polubienie

 103. A świnek miałem 4 , kur ze 100 plus liliputki z cudownymi malutkimi jajkami zdrowymi bo bez cholesterolu . Inwestycje nie byly mi potrzebne .

  Polubienie

 104. The Trump regime is preparing an executive order that will allow the C.I.A. to reopen overseas ‚black site’ prisons.
  Reżim Trump przygotowuje dekret, który pozwoli C.I.A. na ponowne otwarcie zagranicznych „tajnych więzień „.
  Trump’s three-page draft order, obtained by The New York Times, would also undo restrictions on handling detainees that Obama put in place in response to policies of the George W. Bush regime.
  Trzy-stronicowy projekt rozporządzenia Trumpa, otrzymany przez New York Times, obejmuje również cofnięcie ograniczeń dotyczących przenoszenia więźniów, które były wprowadzone przez Obamę w odpowiedzi na politykę reżimu George W. Bush.
  There have been C.I.A. ‚Black Sites’ in Stare Kiejkuty Poland, Vilnius Lithuania, Bucharest Romania, Guantánamo Bay Cuba, Chiang Mai Thailand, Kabul Afghanistan…

  Polubienie

 105. Julius czym ty się przejmujesz ? Reaktywują Stare Kiejkuty .CIA zażąda kamerek . Polak spryciarz powie ,że takie kamerki kosztują 300 tys USD gdy na ebay koszt kamerek to 100 USD . CIA zapłaci 300 tys baksów i życie jak w Madrycie ( nie mylić z pewnymi PIS.- dami ) .
  O tych kamerkach mówił Michalkiewicz – kumpel Ozjasza .

  Polubienie

 106. Fajna się toczy tutaj dyskusja na temat ,,wyższości” PRL-owskiej socjalistycznej ekonomii! Szanowni Panowie, a może przypadkiem się zastanowiliście dlaczego jednym kurczakiem, trzema jajeczkami i gęsim puchem, nie udało się spłacić, gierkowskich petrodolarowych kredytów, zaciągniętych na DZIKIM ZACHODZIE?

  P.S. Zachęcam do ,,burzliwej” dyskusji w tym temacie! Chi, chi, chi, cip, cip, cip, ko, ko, ko, cha, cha, cha…

  Pozdrawiam wszystkich jajcarzy ,,robiących” przy drobiu niezłe jaja – KUKURYKU

  Polubienie

 107. Kikuniu odpowiem :
  nie trza było brać jak słońce Karpat z Rumunii od żydów siana ( spotkania Gierka z Rockefellerem ) długów by nie było .
  A czemu nie spłacono ich 5 jajkami . Kikuniu i ty zadajesz takie pytania . Adminkowi pisdzielczemu bym się nie dziwił ale ty ?
  Kikuniu a czy ktokolowiek kiedykolwiek spłacił długi , które brał od parcharni ? Nigdy . Jeszcze gdy parcharnia chciała go wykończyć długami .
  Zobacz dziś ile gojostwa bierze w lichwie parchatej pożyczki np 2000 PLN do spłacena 10 razy tyle .Widziałeś goja , który by to spłacił .
  Do Gierka mam żal za to ,że : ( chociaż rozumiem jego postępowanie bo sam był biedny i walczył o przetrwanie )
  1. Spotykanie się z Rockefellerem .
  2. Branie bezsensownych kredytów , które przybliżyły upadek PRL .
  3. Był za dobry dla ludzi .Miał gołębie serce i za to zapłacił .
  4. Zbytnie zaufanie do Kani , który póżniej wydymał mu dupę .
  To był dobry chłop , ale bez charakteru bez charyzmy otoczony wrogami wewnątrz PZPR i skończył jak skończył .
  W parchatych mediach przepraszam , że popierał Gomułkę w 68 i mówił wprost , że z niego była dupa a nie pierwszy .On się niby do tego nie nadawał .
  Te jego wypowiedzi w parchatych mediach też świadczyły o braku charyzmy i słabości .
  Ale już go nie krytykuje , bo najłatwiej krytykować przed PC.

  Polubienie

 108. Kikuniu jeszcze jedno
  Napisz jak parchaty żyd zadłużył na jaką kwotę Polin od 89 roku i oblicz tak mniej więcej kiedy ten dług zacznie gojom w Polin dymać dupę , bo na razie jest uśpiony , ale ptak mu ciągle rośnie nawet za rządów adminkowych pisdzielców i będzie potężna erekcja gotowa do dymania .
  Kikuniu obliczysz kiedy ta erekcja nastąpi .Masz nawet margines błędu jak chcesz.

  Polubienie

 109. Adminku przecież to prawda to z jakiego powodu takie nerwy? .Jesteś PISdzielcem racjonalistą , wyśmiewasz Leppera bo wojował z motyką przeciwko słońcu .
  To czemu tak się oburzasz ? . Przecież jesteś PISdzielcem nawet twoje wpisy na to wskazują .
  Krótka twoja charakterystyka to :
  Adm – racjonalista PISdzielec , bo się przekonał , że z żydami nie wygra , chociaż sam kiedyś lata temu im nie sprzyjał .
  Adminku chcesz mnie zablokować ? blokuj . Tylko nie szantażuj kartkami o to cię proszę .

  Polubienie

 110. Zresztą co miałem napisać to napisałem .Dziś sprawdziłem na trzech forach bryluje oprócz twojego Toronto jak zwykle wyzwał Ziemińskiego od bolszewików za delete jego wczorajsze wpisy .
  APA też nie ma .
  Także Toronto mnie tu zastąpi na pewno z sukcesami .
  Pozdrawiam

  Polubienie

 111. Admin interesował się sportem tak długo jak długo sporty uprawiał. Siedzenie na ławce to nie sport, a strata czasu. Jak mówią niektórzy sport jest dla sportowców którzy maja z tego niezłą kasę, kibicowanie jest dla kiboli.
  Admin nie jest pisowcem tym bardziej nie jest pisdzielcem.
  Co dobre chwalę, co mi się nie podoba albo omijam albo krytykuję
  Zyga natomiast jest idealnym facetem dla gorszego sortu polityków.
  Szczególnie tych co chcieli w całości rozwalić Polskę.
  Pozbawiony pracy wyjechał pracować na Niemiaszków, a zarobione pieniądze przesyłał do Polski gdzie w drodze okrężnej trafiały tam gdzie miały trafić i pozwalały utrzymywać polityków przy żłobie.
  Na emeryturze 23% otrzymywanej z zagranicy emerytury w formie VAT przy zakupach ląduje w kasie państwowej z której to przez ostatnie osiem lat czerpała PO, obecnie zaś ta kasa idzie w zdecydowanej większości na PiS. Tak, tak zyga, ostro finansujesz swoją partię u złoba i nawet o tym nie wiesz.
  Twoje opowiadanie, że może za 50 lat się zmieni, bardzo podoba się rządzącym politykom, bo daje im poczucie że pogodziłeś się ze swoim losem a piwko ci w tym znakomicie pomaga.
  Pij piwko i ogladaj skoczków

  Polubienie

 112. Adminku dzieki za rady .Tu mnie ubodłeś całkowicie mnie przejrzałeś i masz rację było piwko i skoki przecież mając tyle lat co ja trzeba się jeszcze trochę zabawić , bo każdego dnia można umrzeć .Taki wiek .
  Niech tam sobie chłopaki zarabiają jak tak skaczą pięknie .Stochowi pejsy nawet za olimpiadę pozwolili się przelecieć F – 16 ,a Adam leć Adaś leć ma wspanialą fuchę może niezle płatną .
  Tak cos czuję ,że adminkowi kobita na obiad zrobiła zupę szczawiową dzis z soboty ( tym samym chcial karmić polskie dzieci pewien potworny agresywny typ ) dlatego adminek ma dziś taki zły humor .
  Adminku luzu więcej . Prosi o to Zyga .

  Polubienie

 113. Adminku nawet jak się z babą pokłociłeś to nie denerwuj się .Akurat w parchatym polszmacie pokazują sami swoi oglądniesz po raz tysięczny ten film to ci się humor poprawi gwarantuję jak mogę napisać przyjacielu adminku .

  Polubienie

 114. re: rzygu (28 Styczeń 2017 o 10:49)

  Faktem jest to, ze masz we lbie TROCINY, co widac po twoim BELKOCIE i jeszcze prychasz gnojem na „adm”, ktory zapytal, zebys mu wyjasnil swoja „logike talmudyczna”, orczyku i tepaku – patrz ponizej co napisales, cytat:
  „Admin ty jesteś naprawdę głupszy niż ustawa przewiduje .
  Napisałem 10 jajkami , ale wyraz na przodzie umownie ma znaczenie kluczowe . 10 jajek użyte jako symbol faktycznie chłopi kredyty , które pobrali i inwestowali w obory , domy czy nowe auto spłacili groszami”.

  Ty sqrwysynski glabie kapusciany piszesz jak twoj idol i analfabeta Wiesiek G-ie (Gowno komunistyczne) i tacy wlasnie analfebeci rzadzili w PRL przy pomocy armii czerwonej, NKWD, MBP-UB, KBW, MO etc – vide analfabeci w resortach silowych (rzadko, ktory skonczyl szkole podstawowa).
  Czego mozna oczekiwac od takich analfabetow komunistycznych ?
  Ci analfabeci komunistyczni u wladzy to najgorsi bandyci i mordercy polskiej inteligencji – Polakow z wyzszym wyksztalceniem (nauczycieli, inzynierow, specjalistow w roznych dziedzinach, lekarzy, profesorow etc).

  Towarzysz Gierek nabral pozyczek na rozwoj przemyslu ciezkiego, a pozniej nie mial gdzie sprzedac wyprodukowanych elementow ze stali, poniewaz rynek w Europie byl zarzucony nadprodukcja co spowodowalo ogolny spadek cen ponizej kosztow produkcji, czyli byly to pieniadze wyrzucone w bloto.
  Ale tak przeciez zaplanowali towarzysze z PZPR, ktorzy nie mieli zbytnio pojecia o ekonomii i uwarunkowaniach rynkowych.

  Pamietam z tamtych lat, ze w budownictwie mieszkaniowym bylo zapotrzebowanie na mieszkania dla ponad 1 milion polskich rodzin, co jest liczba przeogromna i w praktyce oznacza okres dziasiatkow lat wyczekiwawnia na wlasne mieszkanie.
  W stoczni w Szczecinie bylo nawet tak, ze na 3 wyprodukowane statki, jeden szedl za darmo do ZSRR i sowieci zadali, zeby sprzet elektryczny i elektroniczny oraz meble pochodzily z zachodu – Polska placila za to w dolarach, a kacapy placili Polsce w rublach w stosunku 2 do 1, czyli na 1 rubla wchodzilo 2 dolary i Polska byla dymana od tylca przez „przyjaciol sowieckich”.

  Polska kupila rowniez przestarzala technologie od Wlochow na produkcje Fiata 125P, podczas gdy japonska Honda chciala budowac nowoczesna fabryke samochodow w Polsce i tym sposobem Polska bylaby eksporterem nowoczesnych samochodow na cala Europie (wschod i zachod) , ale komuchy kupili licencje Fiata i produkowali zlom na rynek wewnetrzny – kacapy dostali pozniej od Polski dokumentacje Fiata 125P i sami budowali samochody pod nazwa Lada, ktory wygladal identycznie jak Fiat 125P.

  Strajk w 1976r (Radom, Plock etc) z powodu drastycznych podwyzek cen zywnosci byl sygnalem, ze dzieje sie cos niedobrego w PRL.
  Faktem rowniez jest, ze gdy byly niedobory zywnosci pod koniec lat 1970-tych, to polscy kolejarze na znak protestu wstrzymali pociagi towarowe w kierunku ZSRR i znalezli w wagonach duze puszki pelne miesa, na ktorych byly naklejki mowiace, ze to „farba”.
  Zreszta co tu duzo wymagac od komunistycznych qrew i zlodziei, ktorzy okradali Polske i Polakow, a glowny propagandysta PRL zyd J.Urban (naczelny Trybuny Ludu) mowil, ze „rzad wyzywi sie sam”.

  Pod koniec 1979r kacapy napadli na Afganistan, bo ich agent komunistyczny u wladzy w Afganistanie utracil wladze i zawezwal pomocy ZSRR i z polski szlo zaopatrzenie dla „bratniej” ZSRR, oczywiscie kosztem Polakow, ktorzy tez ponosili koszty sowieckiej inwazji na Afganistan.

  W czerwcu 1980r komuchy oglosili drastyczne podwyzki cen zywnosci i artykulow domowego uzytku doprowadzajac narod do jeszcze wiekszej nedzy, szczegolnie polskich robotnikow w miastach i to byl poczatek konca komunistycznych lobuzow i zlodziei.

  Powyzsze przyklady z zycia wziete sa dowodem na dziadostwo i squrwysynstwo komunistycznych wladcow Polski, ktorzy nie posiadali nawet odpowiedniego wyksztalcenia na rzadzenie panstwem i narodem i robili to wylacznie pod katem ideologii komunistycznej.
  Kazdy Polak o zdrowych zmyslach widzial co dzieje sie w PRL pod rzadami komunistow, ktorzy mysleli, ze przy pomocy bata zmusza Polakow do posluszenstwa i milczenia.
  Nikt o zdrowych zmyslach nie chcial nad soba rzadow TEPAKOW KOMUNISTYCZNYCH, ktorzy swoja tepota umyslowa doprowadzili panstwo i narod na skraj nedzy i bialego niewolnictwa.

  Kto chce moze zapoznac sie z informacjami jak tepaki komunistyczne z nieukonczonym wyksztalceniem podstawowym (przewaznie samo zydostwo) ale za to „u wadzy” , zdobywali dyplomy wyzszych uczelni i tytuly profesorskie w PRL.
  Zas prawdziwa POLSKA INTELIGENCJA z okresu miedzywojennego, skazana byla na banicje i przebywala w krajach zachodnich, i rzadzacy komunisci okrzykneli ich wrogami ludu i wrogami ustroju komunistycznego.

  Polubienie

 115. IPNZ czy jak cię zwać mars vel autobahn vel warszawa vel szczecin .
  Za duzo tu energii straciłem na APA takim samym wariatem jak ty zrby z toba tracić czas .
  ziemiński wyje…. ci wczoraj dupę argumentami a ciebie było stać na odpowiedz
  bolszewik łódzki tyle .
  Pierdo.. głupoty i tyle syjonisto . Pół roku był z tobą spokój ale znowu ci chlebka z szynką brakujei zaczynasz harce u ziemińskiego wpierd… się jeszcze na inny portal gdzie masz taki sam nick jpnz i tam tez pierd…. swoje idiotyzmy i jeszcze na ten portal wpelzłeś .
  Pisz tutaj bajki jakie zasłyszysz od tych twoich syjonistycznych histeryków .Sam nic nie wymyslisz . Powtarzasz kropka w kropkę ich idiotyzmy .
  Zarabiaj sobie dalej na kanapkę z szynką w syjonistycznej Kanadzie .
  TWOJE PISANIE JEST NA BERDYCZÓW .
  MOJA OSOBA REAGOWAĆ NIE BĘDZIE .
  MOŻE W AUCIE POPSUŁ SIĘ SILNIK I ZARABAISZ NA NOWY ?

  Polubienie

 116. ipnz TORONTO proszę napisz jeszcze twoje standardowe hasło :
  Generał Jaruzelski to żyd Margulis matrioszka podrzucona przez ZSRR . Prawdziwy generał to byŁ porządny wierzący umarł na Syberii .
  Margulisa podrzucili Ruscy jako Jaruzelskiego .
  Są na to dowody : najblizsi w Polsce go nie poznawali . ZachowywaŁ się inaczej .
  TORONTO TY DAWNO ZEŚ BYL NA BADANIACH PSYCHIATRYCZNYCH W TWORKACH ? MOZE CZAS JE POWTORZYĆ ?
  CHYBA TEN MACIEJCZYK TEZ MA CIEBIE DOŚĆ ZE HARCUJESZ PO INNYCH FORACH .

  Polubienie

 117. W POLSCE BARDZO WIELU LUDZI PRZYZWYCZAJONYCH BYŁO DO ZŁODZIEJSTWA I KOMBINATORSTWA,ALE NIE PRZYPUSZCZALI,ŻE JEST NACJA TEGO ŚWIATA ,KTÓRA NIE ZAJMUJE SIĘ DROBNICĄ I WOLI WSZYSTKO CO NAJWIĘKSZE I NAJLEPSZE.TO NACJA KTÓRA JUŻ W STOCZNI GDAŃSKIEJ JAKO PSEUDO INTELEKTUALIŚCI BARDZO SIĘ UAKTYWNIŁA.BIEDNY GUMUŁKA CHCIAŁ ZROBIĆ Z NIMI PORZĄDEK-ALE MU SIĘ TO NIE UDAŁO.STWORZYLI ONI KOR I INNE DZIADOSTWA.JEDNI PRZYCZAILI SIĘ W KOŚCIELNYCH KRYPTACH.A INNI W PZPR -JAKO NIBY IDEOWCY I SEKRETARZE TEJ PARTII-KRYPTO-ZYDZI TACY JAK GEREMEK CZY BALCEROWICZ-ZWIĄZANI Z INTER-NACJONALNYM ZYDOSTWEM SWIATA.PO 1989 ROKU NIEWIADOMO SKĄD ,NICZYM FILIPOSTWO Z KONOPII WYSKOCZYŁ PSEUDO PROFESOR BARTOSZEWSKI, JACYŚ INNI PSEUDO FILOZOFOWIE ZYDOWSCY, A DAWNIEJSI SIEPACZE UB ,JAKIEŚ NIKOMU NIE ZNANE GRONKIEWICZE,BONI,BIELECKIE,LEWANDOWSKIE I ETC ETC-WSZYSCY JAKO BOLEK -MĄDRZEJSI OD TELEWIZORA ,A WOKÓŁ NICH BIEGALI JAK OSZALAŁE MUCHY W BUTELCE Z KROPIDŁAMI I KADZIDŁAMI -DUCHOWNI KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO .

  Polubienie

 118. NO CÓŻ-POLSKA TO BARDZO DZIWNY KRAJ….NIBY KATOLICKI,ALE LUDZISKA POCHWALAJĄ ZŁO,OSZUSTWO,ZŁODZIEJSTWO,KANCIARSTWO,KŁAMSTWO I HIPOKRYZJĘ.WARCZYCIE POLACY,ŻE WASI DUCHOWNI SĄ BE-ALE PRZECIEŻ ONI POCHODZĄ Z WASZYCH POLSKICH RODZIN,ZOSTALI WYCHOWANI W POLSCE I PRZEDSTAWIAJĄ TAKĄ MORALNOŚĆ JAKĄ IM WPOJONO PRZY WYCHOWANIU-NIE W CHINSKICH ANI AFRYKAŃSKICH RODZINACH ALE POLSKICH.MÓWICIE POLACY,ŻE NIE LUBICIE ŻYDÓW-ALE OD 25 LAT NA NICH CIĄGLE ODDAJECIE SWOJE GŁOSY-BO PRZECIEŻ PO TO DAWNIEJSZA UNIA WOLNOŚCI ORAZ WCZESNIEJSZA UNIA DEMOKRATYCZNA. WSZYSTKO TO NIC ,ŻE JESTEŚCIE MURZYNAMI WE WŁASNYM KRAJU,ŻE UKRADZIONO WAM WASZE FABRYKI,ŻE ZNISZCZONO WASZE ZAKŁADY PRACY ORAZ ZABRANO NAWET NADZIEJĘ NA URUCHOMIENIE WŁASNEGO SKLEPU-BO ZYD POSTAWIŁ GALERIE ORAZ GDZIE SIĘ DAŁO SUPER I HIPER MARKETY.TO NIC,ŻE PRZEDŁUŻONO WAM WIEK EMERYTALNY DO 67 ROKU ŻYCIA I ROZKRADZIONO ORAZ ZNISZCZONO WYPRACOWANĄ PRZEZ KILKA POKOLEŃ SŁUŻBĘ ZDROWIA.KIEDYŚ TO NIKT INNY TYLKO WY POLACY WYBRALIŚCIE PROSTEGO BOLKA NA PREZYDENTA KRAJU KTÓRY NIE UKOŃCZYŁ ŻADNYCH SZKÓŁ ,A I MIAŁ PROBLEMY Z WYSŁAWIANIEM.TO NIC ,ŻE RZĄDZI WAMI BANDA MENELI,LUMPÓW,OBSZCZYMURKÓW I NIE MORALNYCH CWANIACZKÓW.TO NIC,ŻE NIE MACIE W POLSCE ŻADNEJ PRZYSZŁOŚCI,I ŻYJECIE Z DNIA NA DZIEŃ.WAŻNE JEST TO,ŻE WYBRALIŚCIE ALBO I NIE- TYCH KTÓRZY OD 25 LAT WAS BIJĄ,UCISKAJĄ,OKŁAMUJĄ,PRZYPRAWIAJĄ O ŚMIERĆ—–ALBO JESTEŚCIE GŁUPI -ALBO JESTEŚCIE MASOCHISTAMI, ALBO RODZICIE SIĘ Z CHOROBĄ DOWNA.OSOBNIK KTÓRY WAS OKŁAMYWAŁ I NIGDY NIE POWIEDZIAŁ PRAWDY-KTÓRY ZADŁUŻYŁ POLSKĘ NA BILIONY I FAKTYCZNIE JĄ SPRZEDAŁ -DOSTAŁ W BRUKSELI, JAKO NAGRODĘ -BARDZO WYSOKIE STANOWISKO.JA WIEM,ŻE WYBORY BYŁY OSZUKANE TAK JAK I POPRZEDNIE-JA WIEM,ŻE RZĄDZI SZARAŃCZ -DZIECI BYŁYCH UBEKÓW,SBEKÓW,SYJOKANCIARZY.ALE WASZA BIERNOŚĆ WAS ZABIJE I NIE DOCZEKACIE ANI SWOICH WNUKÓW ANI PRAWNUKÓW.PAMIĘTAJ SOBIE POLAKU MAŁY—ŻE BIERNOŚĆ WOBEC OSZUSTÓW,BEZPRAWIA,KŁAMSTWA,ZŁODZIEJSTWA—ZABIJE CIEBIE TAK SAMO JAK KIEDYŚ NIEMCY ZABIJALI- NIE TYLKO ZYDÓW W OBOZACH ZAGŁADY.BO POLSKA TO PALESTYNA EUROPY KTÓRA ,JEST ZYDOWSKIM OBOZEM KONCENRACYJNYM DLA PALESTYNCZYKÓW.NIE SMIEJ SIĘ POLAKU Z MOICH SŁÓW-BO TA KOMUNA KTÓRĄ BOLEK BYŁA O WIELE LEPSZYM I SPRAWIEDLIWSZYM SYSTEMEM, NIŻ TO CO BOLEK I PRZYJACIELE TOBIE STWORZYLI.W TEJ KOMUNIE TYLE TYSIĘCY LUDZI W POLSCE ROCZNIE NIE POPEŁNIAŁO SAMOBÓJSTWA, Z POWODÓW EKONOMICZNYCH ,JAK TO JEST W STYROPIAN LANDZIE.W POLSCE WSZYSTEK JEST DO DUPY,A POLAK KIM JEST….OTWARŁEM DZISIAJ GAZETĘ I CZYTAM……TRZECH LUDZI WŁAMAŁO SIĘ DO MIESZKANIA SZANOWANEGO PROFESORA UNIWERSYTETU, I BY OBRABOWAĆ MIESZKANIE WCZESNIEJ GO ZABILI, I TU TRZY POLSKIE NAZWISKA -MÓGŁBYM PRZYTACZAĆ WIELE PODOBNYCH PRZYKŁADÓW-Z BARDZO WIELOMA POLSKIMI NAZWISKAMI-BA,NAWET W MONACO POLAK ZABIŁ SWOJĄ TESCIOWĄ MILIARDERKĘ DLA KASY KTÓREJ MIAŁ ILE CHCIAŁ.TEN SWIĘTY WASZ TATUS JPII-NIC, A NIC WAS NIE ZMIENIŁ.W TEJ POLSCE JESTESCIE NARODEM BEZ IKRY, I MORALNOSCI DLATEGO WASI WYBRANCY-TACY JAK WY-WAS ZNISZCZĄ-AMEN

  Polubienie

 119. POLSKA PO 1989 ROKU TO KSIĄZKOWY PRZYKŁAD BANTUSTANU Z KACYKAMI MIĘDZYNARODOWEJ ZYDOWSKIEJ FINANSJERY.W ZASADZIE WSZYSTKO CO MOŻNA BYŁO POLAKOM ZABRAĆ TZN.UKRAŚĆ JUŻ UKRADZIONO.DORADZCĄ PANI KOPACZ Z PLATFORMY OSZUSTÓW ZOSTAŁ STARY ŻYD Z GRUPY BILDERBERAGA O PSEUDONIMIE ARTYSTYCZNYM -ROSTOWSKI-FAKTYCZNIE JEGO NAZWISKO ZYDOWSKIE TO ROTHFELD,A JEST ON WNUKIEM ZYDOWSKIEGO RABINA KTÓRY URODZIŁ SIĘ W LONDYNIE,A CELEM JEGO JEST TOTALNE ZADEPTANIE AGONALNEJ POLSKI.OD 1989 KAZDY SYJONISTYCZNY RZĄD W POLSCE NISZCZY TEN NARÓD-PIERWSZYM BYŁ ZYD BALCEROWICZ BYŁY I SEKRETARZ PO PZPR NA SGPIS-PROFESOR OD EKONOMI SOCJALISTYCZNEJ.TEN ZYD Z PRZESZŁOSCIĄ LENINOWSKĄ NA USŁUGACH ZYDA SOROSA ORAZ GOLDMANA PRZEPROWADZIŁ W POILSCE WYNISZCZAJĄCĄ REFORMĘ-MIĘDZY INNYMI WYTRANSFEROWAŁ Z POLSKI CAŁE ZASOBY ZŁOTA DO BANKU GOLDMANA-SPRZEDAŁ ZA JEDNĄ SETNĄ FAKTYCZNEJ WARTOSCI-POTEM NA SIŁE WSADZIŁ POLAKÓW W OFE GDZIE PIENIĄDZE TE PRACOWAŁY DLA FIRM NOWO-BOGACKICH ZE STAJNI SYJONU-POLAK JAK ZWYKLE ZOSTAŁ OSZUKANY I W EFEKCIE ZYD ROSTOVSKI POZBAWIŁ POLAKA EMERYTURY-PRACUJ DO 67 ROKU ZYCIA BO I TAK NIE DOZYJESZ-JUZ MY CIĘ WYKOŃCZYMY.PO TO TYPOWA SYJONISTYCZNA MAFIA-GANG.JESLI KTOS ZNA HISTORIĘ MAFII W USA TO STWIERDZI,ŻE NAJGROZNIEJSZĄ MAFIĄ W USA NIE BYŁA TA WŁOSKA Z ALEM CAPONE ALE ZYDOWSKA-GDZIE PRAWIE W 100% ZYDZI POCHODZILI Z TERENÓW DAWNIEJSZEJ POLSKI.POLSKA MAFIA KTÓRA OD 25 LAT RZĄDZI TYM KRAJEM TEŻ JEST MAFIĄ ZYDOWSKĄ KTÓRA KRADNIE ,NISZCZY I ZABIJA NARÓD POLSKI SPRYTNIE ZMIENIAJĄC NAZWY SWOICH BANDYCKICH UGRUPOWAŃ-RAZ NAZYWA SIĘ UD,KLD POTEM UW LUB AWS-BY TERAZ ZWAĆ SIĘ PO.CZŁONKOWIE TEJ MAFII W SPOSÓB ZORGANIZOWANY KRADNĄ-JEDNOCZESNIE NASADZAJĄC I WYNAGRADZAJĄC SWOICH NAJLEPSZYCH BANDYTÓW STOŁKAMI W PAŃSTWOWYCH FIRMACH TYPU KGHM,ORLEN,KOPALNIE I KOLEJE PAŃSTWOWE.ZAROBKI TYCH PANÓW-NIE LICZĄC TEGO CO UKRADNĄ I ZAKOMBINUJĄ-WYNOSZĄ SERDNIO 30 TYSIĘCY DOLARÓW NA ŁEB-MIESIĘCZNIE.NAJWIĘKSZY ZŁODZIEJ W CZASACH KOMUNY MÓGŁ TYLKO SNIĆ O TAKICH PIENIĄDZACH.DYREKTOR NOWEJ HUTY W KRAKOWIE W LATACH 70 TYCH ZAEABIAŁ OK 130 TYS MIESIĘCZNIE-TYLE KOSZTOWAŁA FABRYCZNIE NOWA SKODA 100S.DZISIAJ ZA PRZECIĘTNĄ WYPŁATĘ STYROPIANOWEGO ZŁODZIEJA MOZNA SOBIE KUPIC 3 SKODY FABIE-ALE TYLKO Z DOCHODÓW UJAWNIONYCH-BO Z TYCH INNYCH TO CHYBA ROLS ROYSA.PO CZY SLD TO JEDNA MAFIA-KULCZYK JAKO NAJBOGATSZY CZŁOWIEK STAŁ SIĘ MILIARDEREM PRZ POMOCY PIJACZKA-ZYDA KWACHA.DZISIAJ KWACH TEŻ MULTI-MILIONER.NAWET BOLUS CHOC NIE CZYTATY I PISATY TEZ MILIONER I WYKŁADOWCA NA AMERYKANSKICH UCZELNIACH-MA NAWET APARTAMENT NA FLORYDZIE.OTAKIE TE POLSKIE SZŁO.PRZY OKRĄGŁYM STOLE SIEDZIELI SOBIE SAMI ZYDZI I KLER KATOLICKI-TAK POKROILI TĘ POLSKIE JAK BY POWIEDZIAŁ BOLEK,ZE BIEDNYCH I UCZCIWYCH POLAKÓW ZE SKÓRY OBDARLI-ZABRALI IM PRACĘ,OSŁONĘ SOCJALNĄ,SŁUŻBĘ ZDROWIA NIE RAZ WYRZUCILI NA BRUK Z ICH MIESZKAŃ I DOMÓW A DONALD TUSK,JAK WCZESNIEJ BUZEK,LEWANDOWSKI DOSTALI W NAGRODĘ MIEJSCE W PE LUB JAK MARCINKIEWICZ I WALTZ STOŁE W BANKU GOLDMANA W LONDYNIE GDZIE WYNIESLI WSZYSTKIE TAJEMNICE PAŃSTWA POLSKIEGO KTÓRE NIE ISTNIEJE.JESLI POLACY NIE ZROBIĄ REWOLUCJI I NIE WYBIJĄ TEJ SZARAŃCZY TO JUŻ DZISIAJ MOGĄ WZIĄŚĆ SOBIE BIAŁE PRZESCIERADŁO ISC DO LASU WYKOPAĆ SOBIE GRÓB A POTEM ZAKOPAĆ-BO ZA MIEJCE NA CMENTARZU TRZEBA ZAPŁACIĆ-A POLAK BIEDNY.OTAKIE TE POLSKIE JAM CHCIAŁ JAKO AGENT BOLEK-OKAZAŁO SIĘ,ŻE WYSZKOWSKI MIAŁ RACJĘ.

  Polubienie

 120. Ad Zygusia

  Kikuniu a czy ktokolwiek kiedykolwiek spłacił długi, które brał od parcharni? Nigdy.

  Szanowny Zygusiu, wyobraź sobie, że był taki jeden ,,SŁONECZNIK” Z RUMUŃSKICH KARPAT, któremu ta sztuka się udała. Widocznie nie lubił się kłaniać w pas szmulom i gorzko tego pożałował. Z tekstu wynika, że sam Misza Gorbaczow maczał w tym palce. Autor tekstu ma też problemy ze słowami socjalizm i komunizm, których używa bezrozumnie jak vava, vel Toronto.

  http://www.komsomol.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2113:epoka-czauczesku-zoty-wiek-rumunii&catid=74:przeszlosc&Itemid=37

  1. Spotykanie się z Rockefellerem.

  Nie tylko Edward Gierek latał na schadzki za wielkie bajoro do… Hundeschwanza albo Schweineschwanza, z którym uzgadniano jak na Polsce socjalistycznej, można dokonać hot-striptease, a później doprowadzić do zbiorowego gwałtu przez światowych kapitalistów!

  http://polmedia.pl/pakt-jaruzelski-rockefeller-2/

  http://www.videofact.com/jaruzelnyc3.html

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 121. Kikuniu dziękuje za jak zwykle świetna odpowiedz .
  A we wczesniejszym poscie chwaliłem za to słońce Karpat i mówiłem ze to wyjątek , ale babe to juz mu mogli oszczędzić .

  Polubienie

 122. canassatego
  29 Styczeń 2017 o 04:22
  Jako amerykanista, chciałbym dorzucić swoje 3 grosze do dyskusji o prawdopodobnym zniesieniu sankcji przeciw Rosji.

  Jestem przekonany, że Putin zdaje sobie sprawę, jakie są prawdziwe powody, dla których nagle Waszyngton chce lepszych układów z Moskwą. „Ameryki nie odkryję” jak powiem, że podstawowym celem Ameryki nie jest demokracja, sprawiedliwość społeczna, współpraca międzynarodowa, a już na pewno nie pokój, tylko mówiąc krótko: szmal.

  Ale wiele osób w Polsce (nie mówiąc o infantylnie politycznej Polonii amerykańskiej), ciągle ma naiwne przekonania o „demokracji amerykańskiej”, choć oczywiście takich przekonań na pewno nie ma redakcja WPS, Partia Zmiana, Opolczyk, Przemex i kilku tu innych blogerów.
  Putin oczywiście wie, że sankcje przeciw Rosji pomogły głównie … Rosji! Trudno, żeby tego nie zauważył.

  Przykład: “Last season, Russia topped the U.S. in wheat exports for the first time in decades and is expected to extend those gains to displace the EU from the top spot this year, according to the U.S. Department of Agriculture.”
  Czyli: Według amerykańskiego departamentu rolnictwa, w ostatnim sezonie [2015], Rosja wyprzedziła USA w eksporcie pszenicy for raz pierwszy od dziesięcioleci i oczekuje się, że zwiększy tę przewagę detronizując w tym roku [2016] UE z czołowego miejsca. (źródło: Anatoli Medetski, Bloomberg)

  Nie mówię tu o rosnącej potędze militarnej Rosji: o najlepszych na świecie rakietowych systemach obronnych S-400 (wkrótce S-500), rakietach Iskander z głowicami nuklearnymi (jedne z najlepszych rakiet średniego zasięgu na świecie, zainstalowane obecnie w Kaliningradzie w związku z prowokacyjnym rozmieszczeniem baz NATO w Europie Wschodniej) czy najlepszymi na świecie (przynajmniej do niedawna), superszybkimi pociskami Sunburn do zwalczania okrętów wojennych. Kilka tygodni temu, Rosjanie z sukcesem przeprowadzili testowanie międzykontynentalnej rakiety balistycznej Topol-M. Rosja obecnie buduje nową, największą rakietę typu ICBM na świecie.

  W wyniku sankcji, Rosja stała się bardziej niezależna ekonomicznie i ma coraz lepsze relacje ekonomiczno-polityczne z Chinami i państwami azjatyckimi w ogóle. Już teraz istnieje korzystna dla Rosji sieć alternatywnych rynków, poza Azją również Ameryka Południowa, szczególnie Brazylia. Ostatnio nawet Turcja stała się na nowo partnerem ekonomiczno-politycznym Rosji dzięki ogólnie mądrej, kontrolowanej reakcji Putina po zestrzeleniu rosyjskiego bombowca Su-24 przez turecki myśliwiec przy granicy turecko-syryjskiej.

  Niektórzy niezależni amerykańscy obserwatorzy, których jest ciągle mało, już argumentują, że zniesienie sankcji wobec Rosji przez Trumpa będzie z pewnością dobre dla stosunków amerykańsko-rosyjskich, ale niekoniecznie dobre dla rosyjskiej ekonomii i suwerenności. Drapieżne amerykańskie korporacje tylko czyhają żeby dostać się na rynek rosyjski i dopaść rosyjskie gigantyczne bogactwa naturalne. Sankcje przeciw Rosji były, jak mówi Paul Craig Roberts, naturalną tarczą ochronną przed takimi machinacjami korporatyzmu jankesowskiego.

  Ale jej już nie będzie jak sankcje zostaną zniesione, a Rosjanie nie zablokują masowego napływu kapitału amerykańskiego, który wpędzi wcześniej czy później w paraliżujące Rosję długi. Choć Putin jest znakomitym politykiem, to nie jest jednak zawodowym ekonomistą i musi teraz polegać na tych Rosjanach, którzy są. W tej najważniejszej grze politycznej o suwerenność Rosji, Rosjanie nie mogą absolutnie uważać Amerykanów za „partnerów”.

  Byłoby to taką sama katastrofą polityczną i ekonomiczną (lub większą), jak ta, która wydarzyła się za czasów Jelcyna.

  Polubienie

 123. grypa666
  29 Styczeń 2017 o 06:52
  Szumnie zapowiadane i nagłaśnieane w ścierwomediach, „dekrety” Trampka okazują się pipą w laczkach, np.
  – w ramach cięcia pomocy dla zagranicy, Trampek odebrał pareset mln $ dotacji dla P. Palestyńskiego, ale ani grosza Izraelowi
  – „poparcie” dla antyaborcjonistów to „likwidacja” dotacji USA na aborcje (ludobójstwo) w nieokreślonych krajach… w to miejsce ż-lokaj Trudeau wziął to samo na rachunek kanadyjskich obywateli
  – budowa dewastującej środowisko rury Keystone dla ż-magnata Kocha, „utworzy” 28 tys. miejsc pracy i popyt na stal z USA — a inaczej jak miało być? — rury i spawacze z Chin?
  – ograniczenie napływu muślimów: tylko na 35 dni i tylko z krajów objętych restrykcjami, tych samych co ż-wojny najbardziej skrzywdziły: Afganistan, Irak, Sudan…
  – mur graniczny — a ż-suszpy będą zwozić samolotami i autobusami swoich bandytów, jak dotąd.

  Ścierwomedia montują do tego odpowienią euforię „dobrego” Trampka, np. guvnonjusy o niewpuszczeniu kilku muślimów na lot do USraela z Kairu. Jak tamci zaskarżą władze co im wydały pozwolenie na imigrację do USA, to się Trampkowi odmieni, ale już się niedowiemy z ż-mediów.

  „Sankcje” buhaha — czemu nie objęły ruskich silników rakietowych dla USraela buhaha
  A to z VoltaireNet, długo zanim Trampek zaczął podpisywać dekreta prezydęckie od syjo-administracji:
  – Rosnieft otrzyma dostęp do zasobów ropy w Zatoce Meksykańskiej
  – Rosja sprzedaje 19,5 % Rosniefti spółce Glencore i Katarowi
  – Rosnieft i ExxonMobil odkryły gigantyczne zasoby ropy naftowej

  Zobaczymy jak Putin wykorzysta szacha „sankcji”… Na pewno nie oszczędzi popisdzielcuf. Jeśli byłaby zmiana, to jednych lokajów na drugich. Putin wojny z ż-NATO zaczynać dla durnego narodu nad Wisłą nie będzie.
  Polacy znów zostaną z ręcamy i nogamy w ogromnym, zasranym przez siebie już nie nocniku a szambie. A jeśli jakieś geszefty odnowią się, to z ż-firmami w Polin. Ruskie i żydy pozostaną najbardziej znienawidzeni w Polin. Michałkiewicz, Braun, prosory-rusofoby i domorośli „geostratedzy” będą rozchwytywani…

  Polubienie

 124. konik
  28 Styczeń 2017 o 19:44
  Nędza z bidą w Polskę idą?
  Nędza z bidą w Polskę idą?

  Rosjanie mają prawdopodobnie inne przewody pokarmowe niż Polacy. Co i rusz ktoś z naszych dziennikarzy, a nawet ekspertów, okazuje swe wielkie zatrwożenie faktem, że jakoby na półki rosyjskich sklepów trafia fałszywy nabiał, niekorzystny dla zdrowia. Ten fałszywy rosyjski nabiał to wszelkie wyroby seropodobne czy śmietanopodobne. Ich fałszywość polega na tym, że część tłuszczu mlecznego zastąpiono w nich olejami roślinnymi, najczęściej palmowym. Tymczasem Polakom taki fałszywy nabiał, którego od lat zatrzęsienie w polskich sklepach, nie szkodzi nic a nic.
  Przypomnę w tym miejscu, że już ponad dwa lata temu zwracałem uwagę użytkowników Prawicy.net na rewelacyjną „śmietanę 18%” firmy JAGR. Zawiera ona 18% tłuszczu roślinnego. Z tego wynika, że tłuszczu mlecznego nie ma w niej wcale. Ta rewelacyjna „śmietana” dostała nawet w 2006 roku złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich:

  Czy szkodliwy produkt spożywczy mógłby dostać złoty medal? Wykluczone! Skoro w Poznaniu „śmietana” wyłącznie z tłuszczu roślinnego dostała złoty medal, to musi ona być absolutnie zdrowa dla Polaków. Rosjanie mają po prostu beznadziejne przewody pokarmowe.

  Wracam po raz kolejny do sprawy „roślinnego nabiału” …..

  Dalej….. http://www.prawica.net/6385

  Polubienie

 125. Toronto może to wynik działań nowego prezia Trumpa ? Pomarzyć można . Marzenia są za darmo tak jak Toronto może pomarzyć ,że ma ptaka 2 metrowego .

  Polubienie

 126. Sankcje i kontr-sankcje. Po tym, jak USA zakazały wjazdu na swe terytorium obywatelom krajów na które, w ostatnim 15-leciu napadły (Somalia, Irak, Jemen, Libia oraz Syria) względnie zamierzają napaść (Iran), to wczoraj wieczór usłyszałem w polskim radio, że IRAN OGŁOSIŁ SANKCJE WOBEC USA, zakazując wjazdu na jego terytorium obywatelom tego „chcącego znowu być Wielkim” supermocarstwa. To przecież jak policzek w MORDĘ HEGEMONA. Zobaczymy, jak ta sprawa sankcji przeciw USA się dalej potoczy. Iran to przecież nie błahostka – także w sensie militarnym (własne satelity zwiadowcze, przechwytywanie amerykańskich dronów, etc.) na Globalnej Szachownicy (ta nazwa pochodzi przecież z Persji!).

  Myślę, że zamysł USA obecnie polega na tym, by oddzielić ZSRR – przepraszam Nową Kapitalistyczną Rosję – od jej azjatyckich sojuszników, zwłaszcza Iranu oraz Chin Ludowych. Zobaczymy, czy „wiernie pro-zachodni Putin” w tę pułapkę da się wpuścić – sądząc po entuzjazmie dla Trumpa ze strony chociażby „prawosławnego mocarstwowowca” Aleksandra Duguina, to może być realne.

  A kolei zadekretowana budowa MURU na granicy z Meksykiem jako żywo przypomina historię MURU jakim otoczył się, w ostatnich latach, Izrael. Pogorszenie relacji USA z Meksykiem (i automatycznie, z całą Ameryką Południową) też może się odbić Hegemonowi czkawką.v Tak jak obecnie w Izraelu, tak i w USA będzie się mieszkać jak w GIGANTYCZNYM KOMFORTOWYM PIERDLU:

  Polubienie

 127. antek.wariat
  28 Styczeń 2017 o 13:21
  Turecki parlamentarzysta Şamil Tayyar z rządzącej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju w wywiadzie dla dziennika obwieścił, że Turcja może zerwać więzi współpracy wojskowej z USA. Dotyczy to również jej członkostwa w NATO.

  – W Turcji dochodziło do zamachów stanu od czasu, gdy wstąpiła do NATO. NATO było zawsze zaangażowane w brudne i krwawe spiski w naszym kraju. W 1960 r. wojskowy pucz został zaplanowany przez Brytyjczyków, w 1971 r. – przez CIA, a w 1980 r. przez NATO. Według nowego planu NATO Turcja z prezydentem Recepem Tayyipem Erdoganem nie powinna istnieć. (…). NATO stało się zagrożeniem, które rozsiewa organizacje terrorystyczne w całym regionie. Można wymieniać NATO w jednym szeregu z Daesz, Partią Pracujących Kurdystanu czy FETÖ*. (…). NATO to pozostałość po czasach zimnej wojny. Nie musimy w nim pozostawać, skoro zmieniło się w strukturę, która bardziej zagraża Turcji, niż jej chroni. – mówił Tayyar.

  Turecki polityk stwierdził również, że Ankara może „w ramach środków ostrożności” zamknąć bazę lotniczą Incirlik dla samolotów NATO, a w razie odrzucenia przez administrację Donalda Trumpa wniosku o wydanie przebywającego w USA Fetullaha Gülena – zdecydować się na wyprowadzenie kraju z NATO

  (Na podstawie rp.pl opracował A.D.)

  * Mianem FETÖ, czyli „Organizacji Terrorystycznej Fetullaha”, tureckie władze określają ruch Fetullaha Gülena, któremu przypisują odpowiedzialność za próbę zamachu stanu w 2016 r.
  http://xportal.pl/?p=28212

  Polubienie

 128. No więc ostatnio starła się i pokazała swoje oblicze dobra PRL i zła PRL. Szkoda jedynie, że nie oszczędzono sobie epitetów i wyzwisk, bo przecież można pisać i bez nich elegancko i z kulturą jak chociażby to robi Kika 22, zawsze z pozdrowieniem.
  Ale zygę muszę mimo to pochwalić za kilka ciekawych tekstów tu zamieszczonych, za chociażby wstawkę od canassatego
  Co do grypy 666 i jej uwag….– budowa dewastującej środowisko rury Keystone dla ż-magnata Kocha, „utworzy” 28 tys. miejsc pracy i popyt na stal z USA — a inaczej jak miało być? — rury i spawacze z Chin?
  To muszę zauważyć że gryp666 zawsze czarno widzi i czarno kracze, a przecież w tej rurze na 28 tyś miejsc pracy są same słodkości bo spawacze z Chin zaraz zarobione pieniądze wydadzą na piccę we włoskich piceriach Italiańców, na hamburgery u potomków SSmanów, na kurczaki amerykańskich farmerów po od 25 lat magazynowanych w chłodniach na tą okazję, a chińskie dzieci dostaną batoniki i Dunkin donats i Kentaki chicken, a to czego chińskie spawarki nie wydadzą trafi do żydowskich banków. Rząd też swoje w formie podatków ściągnie, więc jak widzimy same korzyści i sam miód

  Polubienie

 129. Adminku jeżeli cie obraziłem to przepraszam .
  Dziś skoki i 10 piwek przyszykowanych , ale już na twoją stronkę nie wejdę , bo znowu coś chlapnę .Dziś polski harnaś sztuk 11 .
  Adminku tu wielokrotnie u ciebie ,że PRL kochałem jak własną matkę .Wiesz w czym tkwi paradoks a no w tym :
  1. Mój ojciec zawsze opluwał PRL .Po wojnie po 45 roku był wielokrotnie aresztowany ( krótko bo krótko szabasgoj zazwyczaj go wypuszczał po 48 godzinach ) za handel świńmi i zbożem na targu .
  2. Nigdy nie zapisałem się do ZSL ( wiadomo ja chłop ) , bo by mi ojciec wszystkie zęby powybijał .
  3. Mój ojciec namiętny słuchacz kutasów z Wolnej Europy przeklinający PRL bo mu w nocy zagłuszali to gówno .
  . Również czytający ich papier toaletowy jak to się wtedy nazywało Tygodnik Solidarność już nawet nie pamiętam .
  4. Traktował Bolka jak Boga . A propo we wtorek biegli sądowi mają potwierdzić jego agenturalną działalność – informacja żydomedia czyli Bolek idzie do szamba po tylu latach gierojstwa .
  5 Moja stryjeczna siostra . Zablokowano jej za żydopolski przed 56 rokiem dostęp na medycynę za odmowę bodajże członkostwa w ZMP tak to się nazywa jak dobrze pamiętam .
  Mój ojciec dopiero po wielu latach zorientował się jak mu Bolek i żydostwo razem z solidaruchami dupę wydymało poprosił na rozmowę i szczerze przepraszał za wyzwiska pod moim adresem od czerwonych , komuchów itp .
  Na koniec zapytał :
  Skąd wiedziałaś ,że to taki pasztet ?
  Odpowiedziałem krótko :
  Nie wiedziałem , ale nie miałem do tych kuta….. zaufania za grosz . Wszystko to za pięknie wyglądało .
  Rozmowa odbyła się gdy byłem na urlopie w Polsce .
  Tej rozmowy nigdy nie zapomnę .
  Mam przeczucie ,że juz mi niewiele zostało tego życia . Obym się mylił .Ważne ,że swoja najbliższą rodzinę zabezpieczyłem finansowo w tym dzikim żydowskim kapitalizmie pod nazwą Polin .
  Jeszcze raz przepraszam adminku i trzymaj się .
  Tym tygodnikiem Solidarność próbowałem podcierać sobie dupę .Jednak się nie dało . Za sztywny był .Dobrze ,ze mój ojciec tego nie widział .
  Pozdrawiam adminku i jeszcze raz przepraszam.

  Polubienie

 130. Poprawka buteleczek Harnasia mam oczywiscie 11 zle policzylem i wyszlo mi wczesniej 10 . skoki i piwko dobra rzecz . Życz mi adminku dobrej zabawy .

  Polubienie

 131. No przykro widzieć, że się Gąsienicy na powrót rozwinęła w oku ta sarkoma (?)… Wzrok mu wyraźnie leci na łeb na szyję, skoro po n-tym wpisie grzanka go nie zauważył. A może to już początki jaskry?

  Polubienie

 132. Wczoraj zdobyli mistrzostwo świata a dziś znowu skaczą?
  Nienasycone chłopaki. Ale jak lubią to niech skaczą. Mnie ucieszyło, że Niemcy zostali w tyle, innymi słowy przegrali z naszymi.

  Grzanek
  Ale o co pytałeś bo i ja zapomniałem

  Trump ma jak się wydaje dobry wpływ także na polskich do niedawna przyjaciół Ukrainy.

  J. Kaczyński
  – Mamy w tej chwili do czynienia z takimi posunięciami strony ukraińskiej, które nakazują się nam zastanawiać, w którą stronę skręca Ukraina – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla TVP Rzeszów.
  Kaczyński odniósł się do kwestii wydanego w ubiegłym tygodniu zakazu wjazdu na Ukrainę dla prezydent Przemyśla, Roberta Chomy. Cofnięto go w piątek. — Być może jest to niefortunna – z punkty widzenia Ukrainy – reakcja, a może jakieś inne czynniki zdecydowały – powiedział prezes PiS.
  Polityk wspomniał też o grudniowych rozmowach z prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką w Warszawie. Jego zdaniem miały one „taki przebieg, że pan prezydent Ukrainy nie może mieć wątpliwości, iż Polska na taką sytuację, w której oprawcy, masowi mordercy czy ludobójcy są na Ukrainie bohaterami, się nie zgadza; że promowanie takich postaw jest niedopuszczalne w cywilizowanym świecie”. — Ja rozmawiałem dosyć długo z prezydentem Poroszenką w sposób całkowicie jednoznaczny – dodał.
  — My w każdym razie na pewno nie zejdziemy z tej linii i będziemy interesów Polski bronić; bo to jest interes. Jeżeli jakiś kraj by uznał, że mordowanie jego obywateli, masowe, wyjątkowo okrutne jest w jakimś szczególnym kontekście dopuszczalne, to można powiedzieć wyrzekłby się swoich najbardziej elementarnych praw – zapewnił Kaczyński.
  a tak to skomentował:

  Trastamara11
  16:16 29.01.2017 | 1
  Ten oszołom Kaczyński z siebie samego , publicznymi wypowiedziami , robi głupka , choć w istocie nim jest. Nie dociera do niego , czy tylko udaje , że Ukraina czyniąc oprawców , masowych morderców , czy ludobójców bohaterami , czerpie pełnymi garściami przykłady z Polski. Nie kto innych jak ta banda pisowska , przy niemal zerowym sprzeciwie partii i organizacji lewicowych w Polsce , doprowadziła do gloryfikacji zbrodniarzy , masowych morderców , wręcz ludobójców z Armii Krajowej , Narodowych Sił Zbrojnych , WiN-u i ONR-u i innych pomniejszych paramilitarnych band afiszujących się ryngrafami i orzełkami w koronie. Między innymi , Nadaje się placom , ulicą i organizuje uroczyste pochówki dla upamiętnienia oprawców okradających , torturujących i mordujących już po wojnie bezbronną ludność cywilną , w tym dzieci i kobiety , bestialsko mordujących resztki cudem ocalałych z holokaustu żydów i to wyłącznie w imię jakiś bredni pseudopatriotycznych i idiotycznych mrzonek o wybuchu trzeciej wojny światowej. Skoro Polacy mogą swojskich oprawców , na przykład z AK czynić bohaterami , to dlaczego Ukraina nie może za bohaterów uznawać banderowców , na przykład z UPA.

  Polubienie

 133. Oto przyczyn zmiany postępowania Kalksteina .Może to dziwić chyba tylko małpy z ZOO wrocławskiego a takich w Polin dużo :
  przemex
  29 Styczeń 2017 o 18:25
  Nie dziwi taka postawa Kaczora, w PiSie jest frakcja zarówno pro jak i antybanderowska(a raczej perfidnie wykorzystująca rzez wołyńską do swoich celów). Do głosu w danym momencie dochodzi taka frakcja której cele są zgodne z aktualnym interesem partii. A że polityka USA wobec Ukrainy powoli zaczyna się zmieniać(takie sygnały były jeszcze za poprzedniej administracji w Faszingtonie) toteż zapewne uaktywniać się powoli będą ci drudzy. PiS samodzielnie wspierać Upadliny nie da rady a nie będzie tego robił wbrew woli swoich pracodawców. I przekaz medialny powoli też będzie dostosowywany do zmiany kursu, ludzie będą powoli urabiani a że mają amnezję toteż stare przewiny PiSu plus troszkę zamieszania na ulicach(KOD) i nieco tematów zastępczych(na przykład aborcja) i szybko zapomną. Do głosu pewnie dojdą jeszcze środowiska kresowe i rewizjoniści, których w PiSie a przede wszystkim w elektoracie pisowskim pełno. Trump ponoć „obiecywał” Polsce „zwrot” Lwowa co jest wodą na młyn dla tych środowisk a co może być po linii partii. Do tego dochodzą imigranci z Ukrainy a wśród nich banderowcy, nie muszę mówić że rząd może uaktywnić tych drugich przeciwstawić im środowiska antyukraińskie i rewizjonistyczne w Polsce. Efekt? Troszkę zamieszania na ulicach, trochę zdemolowanych przystanków, pobitych policjantów, może jakieś ofiary śmiertelne i jest świetny pretekst do zmiany polityki wobec Ukrainy, a może nawet interwencji zbrojnej? Skoro porzucona Ukraina będzie się rozpadać coś muszą z tego dla siebie uszczknąć a Rosji zachód Ukrainy niepotrzebny…
  W przypadku Białorusi już dużo wcześniej zmienili kurs na dziwnie „przyjacielski”. Ciekawe co wymyślą w przypadku Rosji. Sądzę że i ta „miękka” wersja polityki wschodniej nie przyniesie nam korzyści, żydzi z Rosjanami się dogadają ponad głowami Polaków a my pozostaniem z ręką w nocniku…

  Polubienie

 134. przemex
  29 Styczeń 2017 o 18:25
  Nie dziwi taka postawa Kaczora, w PiSie jest frakcja zarówno pro jak i antybanderowska(a raczej perfidnie wykorzystująca rzez wołyńską do swoich celów). Do głosu w danym momencie dochodzi taka frakcja której cele są zgodne z aktualnym interesem partii. A że polityka USA wobec Ukrainy powoli zaczyna się zmieniać(takie sygnały były jeszcze za poprzedniej administracji w Faszingtonie) toteż zapewne uaktywniać się powoli będą ci drudzy. PiS samodzielnie wspierać Upadliny nie da rady a nie będzie tego robił wbrew woli swoich pracodawców. I przekaz medialny powoli też będzie dostosowywany do zmiany kursu, ludzie będą powoli urabiani a że mają amnezję toteż stare przewiny PiSu plus troszkę zamieszania na ulicach(KOD) i nieco tematów zastępczych(na przykład aborcja) i szybko zapomną. Do głosu pewnie dojdą jeszcze środowiska kresowe i rewizjoniści, których w PiSie a przede wszystkim w elektoracie pisowskim pełno. Trump ponoć „obiecywał” Polsce „zwrot” Lwowa co jest wodą na młyn dla tych środowisk a co może być po linii partii. Do tego dochodzą imigranci z Ukrainy a wśród nich banderowcy, nie muszę mówić że rząd może uaktywnić tych drugich przeciwstawić im środowiska antyukraińskie i rewizjonistyczne w Polsce. Efekt? Troszkę zamieszania na ulicach, trochę zdemolowanych przystanków, pobitych policjantów, może jakieś ofiary śmiertelne i jest świetny pretekst do zmiany polityki wobec Ukrainy, a może nawet interwencji zbrojnej? Skoro porzucona Ukraina będzie się rozpadać coś muszą z tego dla siebie uszczknąć a Rosji zachód Ukrainy niepotrzebny…
  W przypadku Białorusi już dużo wcześniej zmienili kurs na dziwnie „przyjacielski”. Ciekawe co wymyślą w przypadku Rosji. Sądzę że i ta „miękka” wersja polityki wschodniej nie przyniesie nam korzyści, żydzi z Rosjanami się dogadają ponad głowami Polaków a my pozostaniem z ręką w nocniku…

  Polubienie

 135. Ad Grzanek i jego celna uwaga:

  „Nadaje się placom , ulicą i organizuje uroczyste pochówki dla upamiętnienia oprawców okradających , torturujących i mordujących już po wojnie bezbronną ludność cywilną , w tym dzieci i kobiety , bestialsko mordujących resztki cudem ocalałych z holokaustu żydów i to wyłącznie w imię jakiś bredni pseudopatriotycznych i idiotycznych mrzonek o wybuchu trzeciej wojny światowej. Skoro Polacy mogą swojskich oprawców , na przykład z AK czynić bohaterami , to dlaczego Ukraina nie może za bohaterów uznawać banderowców , na przykład z UPA.”

  To wszystko robi się – nie tylko w Polsce i na Ukrainie (tam „na potęgę”) ale także w Rosji (tak!) – po to, aby NIKT I NIC nie zagroziło GLOBALISTYCZNEJ MAFII, która w latach 1989-1993 przejęła WŁADZĘ ORAZ MAJĄTEK państw byłego Obozu Socjalistycznego. Według zmarłego przed 11 laty Aleksandra Zinowiewa (autor „Rosyjskiej tragedii” w 2002 roku) to może trwać i stulecia, zanim kolejny bunt przeciw USTROJOWI MAMONA (TPD/XP jak ja ten BINARNY NOWOTWÓR LUDZKOŚCI w skrócie nazywam) będzie znów skuteczny, przynajmniej na kilka dekad, jak to miało miejsce, w Europie Wschodniej, w wieku XX.

  Polubienie

 136. ciekawa wypowiedz prezesa do Toronto syjonistyczny .
  mi się bardzo podoba . Brawa !!!!!!!!!!!!
  paziem
  29 Styczeń 2017 o 17:18
  Toronto, autostrado do syjonistycznego nieba,

  wyrzucam twoje dyrdymały dlatego, że na uprawianie neokonserwatywnego WUMLu waszyngtońskiego nie ma miejsca na naszym portalu. Ty ewangelizuj swoimi „wizjami historycznymi” niedouczonych słuchaczy RM, ale nie daj boże równie niedouczoną przez takich jak ty „antykomunistycznych” WUMLowców – młodzież narodową. Ona wprawdzie ma dosyć pusto w głowach i potrafi tylko mamrotać ” raz sierpem, raz młotem w czerwona chołotę”, ale już z trudem jej przychodzi, co ci „antykomuniści” tak przez 30 już lat ciągle „sprzedają” i „prywatyzują” ( jako paserzy mienia narodowego stworzonego w czasie PRLu przez ich rodziców i dziadków) skoro wówczas zdaniem takich ignorantów historycznych ( a w zasadzie płatnych sługusów propagandy syjonistycznej) jak ty, Braun, Michalkiewicz, Kowalski, Chojecki, Żaryn, A.Nowak, itd. i takich „narodowych polityków” jak Kaczyński, Macierewicz, Zawisza, Giertych, Bosak, Winnicki itd. – PRL, to była pustynia, skansen, ocet i musztarda. Młodzieży wspomnianej przeze mnie należy nałożyć do głowy łopatą, żeby broniła resztek tego co stworzyli ich dziadkowie i ojcowie oraz nie dawała się manipulować w kierunku antyrosyjskiego mięsa armatniego, ale patrzyła na wschód jako a partnerów i na rynek gospodarczy, a nie jako miejsce swoich niechybnych grobów. Niech ta młodzież zatrzyma bezmyslnie uruchomiony potok tak samo zmanipulowanej młodzieży ukraińskiej i niech jej wybije rezunowe pomysły i wespól przegoni syjonistycznych okupantów. Niech jedni drugim nie zabierają miejsc pracy w „wyścigu za jałmużną na bajecznym zachodzie” oferowaną im przez anglosasko-syjonistycznych „panów świata”.

  Polubienie

 137. jpnz 30 (Styczen 2017 o 04:54)

  re: paziem

  Na swoim forum mozesz robic co chcesz i zdaje sobie sprawe, ze moje komentarze nie odpowiadaja waszej lewackiej linii ideologicznej, o czym swiadczy nawet usuniety przez was moj komentarz na temat komunisty, agenta Moskwy i zdrajcy Polski W.Gomulki – wiecej informacji jest na stronie: POLSKIE FORUM NARODOWE E.Maciejczyka.

  Z kolei wymiana handlowa Polski z „Rosja” (ZSRR”bis”) przynosi Polsce straty w wysokosci srednio 15 miliardow dolarow rocznie, z Chinami 20 miliardow dolarow rocznie strat, z USA okolo 2 miliardy dolarow strat, a z krajami UE po raz pierwszy w 2016r Polska odnotowala niewielki zysk, przy czym handel Polski z krajami UE obejmuje 80% polskiego eksportu, podczas gdy z „Rosja” okolo 5%, z Chinami okolo 5% i z USA okolo 4%, wiec handel z „Rosja” , Chinami i USA nie ma wiekszego znaczenia, poniewaz bazuje glownie na krajach UE (80%).
  Wiec ze wzgledu na wysokie straty Polski w handlu z „Rosja” i Chinami, taki handel nie jest oplacalny dla Polski, poniewaz oslabia i niszczy potencjal Polski.
  Z kolei calkowite uzaleznienie sie Polski od takich surowcow jak gaz ziemny i ropa naftowa z „Rosji” pozwala „Rosji” na kontrolowanie sektora energetyczno-paliwowego w Polsce i w przeszlosci Rosja kilkakrotnie szantazowala Polske i ta lekcja historii powinna byc nauczka dla Polski i Polakow, ze „Rosja” nie jest przyjacielem Polski i Polakow i nigdy nim nie byla – vide historia od cara Iwana IV „groznego” (II polowa XVI wieku) do okresu rozbiorow, zaborow i niewoli, az do 1918r.

  Z kolei bandyckie ZSRR to okres totalitaryzmu stalinowskiego i komunistycznego, ktory oddzialywal rowniez na Polske i Polska znalazla sie w strefie okupacyjnej ZSRR po II w.s.
  ZSRR dokonywal rabunku materialnego i kulturowego Polski na rozkaz Stalina poczawszy od 1945r, a armia czerwona masowo gwalcila Polki w przedziale wiekowym 10 – 75 lat po kilkadziesiat razy jedna Polke na raz – Polki, ktore stawialy opor sowieckiej dziczy byly potwornie bite lub mordowane.

  Wy obywatelu „paziem” i spolka jestescie LEWACKIE PLEMIE, ktore ma niewiele wspolnego z polskoscia i prawde mowiac jestescie TUBA PROPAGANDOWA MOSKWY i taka sama jest wasza pseudo-organizacja WPS.

  p.s.
  Kopia mojego komentarza bedzie zamieszczona na Polskim Forum Narodowym E.Maciejczyka, zeby wszyscy Polacy wiedzieli kim jestescie.
  A przy okazji wyjdzie na jaw chamstwo i zbydlecenie „paziem” i pozostalych burakow z WPS.

  Polubienie

 138. Przestań juz pierd… syjonisto .ciebie twoją prawdę wyzwala Theodor Herzl to na pewno .Tyle masz wspólnego z prawdą tyle co admin tego portalu z Danuską Lato .

  Polubienie

 139. Jeszcze jeden film od Varga Vikernesa dla Gąsienicy (powyżej w komentarzach pełno, wystarczy wyszukać „grzanek”) nt. domestykacji homo sapiens. A tamten komentarz, który Gąsienica cytował to nie mój, jakaś pomyłka musiała zajść.

  Polubienie

 140. zygus

  mówią, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  To się aż nadto sprawdza w twoim przypadku.
  Za PRL miałeś tytoń pierwsza klasa, 4 świnki i 100 kurek, zatem żyło ci się dobrze i miałeś sporo kasy. Gdy się skończył PRL skończył się tytoń i zaczęło się zapierdalanie u szkopa za najniższą stawkę i w warunkach daleko odbiegających od tego co miałeś w pobudowanym w PRL domku.
  Po latach przy piwku kojarzysz tylko jedno, że PRL to były dobre złote czasy i to jest cała twoja optyka, sięgająca nie dalej jak czubek własnego nosa.
  Przy czym starasz się na siłę dowieść że admin tego portalu to pisdzielec rozmijający się dalekim łukiem z prawdą (Tyle masz wspólnego z prawdą tyle co admin tego portalu z Danuską Lato .)

  Toronto miał z tego co napisał, zupełnie inne doświadczenia. Ciężką robotę, kiepskie warunki zakwaterowania, kiepskie stołówkowe żarcie, brak perspektyw na lepsze życie i na to by się ustawić w tym życiu.
  Stąd u niego uraz do PRL i takie a nie inne komentarze.
  Ja miałem z kolei inne doświadczenie.
  Też ciężko pracowałem.

  My Polska, dziesiąta potęga gospodarcza świata mieliśmy gówno a nie towar na półkach a właściwie to tylko półki na towar.
  Ale mieliśmy darmową opiekę lekarską, darmową edukację i elity które nie dorastały do rządzenia państwem. Były zalety PRL i były jego wady i nie ma co się tu w tym względzie spierać.
  PRL upadł nie tylko dla tego że był spisek na zachodzie, upadł bo ludzie mieli go dosyć i to jest fakt i to się nie wróci.
  A że kurwy i złodzieje przejęły władzę to też fakt.
  Czy teraz jest lepiej czy gorzej?
  Kiedyś jeździłem w zatłoczonym do granic możliwości autobusem, teraz mam do dyspozycji dobre japońskie w miarę duże auto
  Sklepy dobrze zaopatrzone, łatwe zakupy przez Internet, olbrzymie możliwości rozwoju.
  Mam powód do narzekań?
  Nie mam.
  Więc zyga nie pieprz głupot że piszę jakąś nieprawdę.
  Że rząd mógłby być lepszy?
  Może i mógłby.
  Oby nie był jednak gorszy
  Że mógłby prowadzić inną politykę?
  Raczej wątpię.
  Bo co by nam dało zwrócenie się w stronę Rosji?
  Sankcje zachodu, atak na polską złotówkę i znaczne obniżenie jej wartości, załamanie eksportu, wzrost bezrobocia, znacznie wyższe ceny w sklepach.
  Tego ci co tak chcą do Putina nie przewidują, nie są w stanie sobie wyobrazić.
  Przeflancowanie na wschód byłoby dla nas katastrofą taką jak transformacja ustrojowa albo jeszcze większą.
  Zmieni się polityka amerykańska w stosunku do Rosji to zmieni się i nasza.
  Powoli, stopniowo i bez wypadania na zakręcie.
  Kaczyński jak można zauważyć gwałtownych ruchów nie wykonuje.
  A na dzień dzisiejszy lepszego polityka nie mamy i to jest fakt nie do podważenia.

  Polubienie

 141. Swoje na temat PRL napisałem i jeszcze raz dodam PRL szanowałem . Nie zamierzam już się ustosunkowywać do podłego żydowskiego opluwania PRL jakie admin tego portalu tu stosuje . Swoje w temacie napisałem .Każdy może sobie zdanie wyrobić .
  Ustosunkuję się jednak do jednego podle admin tego portalu pisze podobnie robią syjoniści i oskarżają rządzących PRL ,że to byli niedojrzali idioci .
  Zadam proste pytanie to jakimi idiotami byli ci co objęli rządy po 89 roku z ramienia żydowskich partyjek . Wystarczy porównać obrady sejmu PRL a knesejmu w Polin , aby się przekonać , że ci którzy pozamieniali kufajki na garnitury po 89 roku są totalnymi idiotami nawet do potęgi trzeciej gdzie im z rozumiem do Gomułki czy Gierka .To jest przepaść .
  Po drugie syjoniści po 89 roku po objęciu władzy w mediach zarzucali władzom PRL pijaństwo .
  Czyżby była amnezja i zapomniano o tych zdjęciach ?

  nie , ale przecież nowa władza oni wódki nie piją .Gierek przynajmniej miał ładne zęby nie takie pobojowisko jak szechter widać to w Magdalence .
  Ostatnia rzecz : i co się admin śmiejesz z rosyjskiego kina ? Rosjanie od dawna kręcą filmy i to całkiem dobre .
  Wolę rosyjskie niż to gówno usmanskie , którego pełno po 89 roku a ma to na celu dalsze ogłupianie gojów :

  Polubienie

 142. Dodam na koniec .Mnie interesuje okres lat ( 56 – 80 ) . Rządy parcharni po 45 i od 80 roku junty Jaruzel – Kiszczak juz mnie nie interesują .

  Polubienie

 143. Następna świetna wypowiedz pana prezesa na idiotyzmy wypisywane przez syjonistycznego gada z Kanady :
  paziem
  30 Styczeń 2017 o 16:49
  Toronto, trollu z hamburgerowym rozmiękczeniem mózgu,

  tak jak ci napisałem już, normalnie takie brednie jak twoje wyrzucam do kosza- i będzie to trwały zwyczaj na tym portalu. Krótko jednak skomentuje twoje wypociny.

  Co do rzekomych masowych gwałtów żołnierzy Armii Czerwonej na Polkach w czasie II wojny światowej, to łżesz, jak typowy transatlantycki kundel. Jest faktem, że gwałty się zdarzały, ale w przypadku przemieszczania się wielomilionowej armii składającej się niemal w zupełności z mężczyzn poddanych wieloletniej rozłące z kobietami oraz stresom wojennym- gwałtów nie da się uniknąć. Były one jednak regulaminowo karane włącznie z karami śmierci i nigdy nie przybierały te gwałty skali masowej, ani nie były akceptowane przez dowódców. Żeńska część mojej rodziny ( prababcie, babcie, mama, ciotki, kuzynki itd), która przeżyła koszmar II wojny światowej, albo w rejonie Łodzi, albo na wysiedleniu, na Lubelszczyźnie oczywiście , że przekazywała informacje, że gwałty się zdarzały, ale one same, a była to próbka kilkunastu kobiet, nie padły ofiarą gwałtów.
  A teraz obrońco humanitaryzmu jankesowskiego i zachodniej kultury – skomentuj bestialstwo żołnierzy niemieckich ( także nie powszechne, co trzeba zaznaczyć) na terenie Polski, Białorusi, Ukrainy i Rosji, wobec kobiet, starców i dzieci. Skomentuj bestialstwo Anglików w wojnie burskiej, bestialstwo i ludobójstwo żołnierzy US Army w Korei, Wietnamie, Laosie, Kambodży, Iraku, Afganistanie, nie wspomnę już o zwyrodnialcach i najemnych żołdakach opłacanych i dowodzonych przez Amerykanów w puczach, przewrotach, „rewolucjach”, przewrotach w kilkudziesięciu krajach na świecie na przestrzeni ostatniego stulecia.

  Co do oceny W.Gomułki i E.Gierka, to nawet nie będę się trudził w sprostowaniu twoich wymysłów ( zastanawiam się nawet, czy u ciebie nie jest to stres pourazowy, i ty jesteś narodzony w następstwie gwałtu ? Co tłumaczyło by twoje fobie i było powodem do osobistego współczucia, ale nie dla akceptacji twojego intelektualnego skrzywienia!). Wystarczy zrobić historyczny bilans osiągnięć materialnych, socjalnych, kulturalnych – w sumie cywilizacyjnego awansu szerokich rzesz społeczeństwa polskiego za czasów rządów Gomułki i Gierka, i zestawić to ze skalą dewastacji Polski w okresie tzw. transformacji wolnorynkowej i anglosasko-syjonistyczno demokratycznej, aby komentarz był zbędny.
  Twoje popisy jako „analityka ekonomicznego”, to już zupełna kupa śmiechu. Rabunek materialny i kulturowy na rozkaz Stalina sprowadzał się do odzyskania przez Polskę dostępu do morza nie na długości 70 km tylko 440 oraz odzyskania tak ważnych obszarów jak Pomorze, Sląsk, zachodnia Wielkopolska, Warmia i Mazury. Do przejęcia części potencjału gospodarczego Niemiec oraz do zbudowania nowych ośrodków przemysłowych, odbudowy substancji miejskiej, do włqczenia wsi i mechanizm polskiej gospodarki i awansu cywilizacyjnego, do rewolucji oświatowej oraz upowszechnienia dostępu do kultury, do zbudowania silnych podstaw polskiej industrializacji i samowystarczalności gospodarczej.

  Wskaźników bilansu handlowego nie chce mi się prostowac, bo są one nierzetelne i ( szczególnie w odniesieniu do Rosji i Chin) oraz wskazują na dyletanctwo wiedzy ekonomicznej, gdyż matołek ekonomiczny Toronto myli produkcje wyeksportowaną z Polski ( beneficjent w dużym stopniu kapitał zachodni ) od eksportu firm z polskim kapitałem i efekty z czego przeznaczane są na cele rozwojowe w Polsce.

  Wskażniki energetyczne , to już całkowita porażka „statystyka” Toronto, gdyż Rosja nie jest w stanie nas „zniewolić” dostawani ropy i gazu, gdyż polska produkcja energii elektrycznej np. opiera się w ponad 80 % na węglu ( głownie krajowym, i to na szczęście) . Zapotrzebowanie surowcowe polskiej gospodarki( produkcja energii elektrycznej i cieplnej, transport oraz przetwórstwo przemysłu chemicznego – największy odbiorca to Grupa Azoty) na surowce energetyczne w blidko 56- 58% pokrywa węgiel , w ok. 11-13 % gaz ziemny, w 19-20% ropa naftowa, w 10-12 % żródła odnawialne).

  Matołkowi Toronto trzeba by długo tłumaczyć, ale jak chce wysłuchać wykładów na temat polskiej gospodarki i energetyki ( zamiast raczyć nas anglosasko- syjonistyczną propagandą neoliberalnego sukcesu he, he ), to niech wpłaci na konto WPS 500$ za godzinę wykładu. Cykl 2 wykładów godzinnych w tygodniu w cyklu 3 miesięcznym pozwoli matołkowi i jego zwolennikom uzupełnić niedostatki wiedzy bądź wypełnić obszary całkowitej niewiedzy.

  Polubienie

 144. re: rzygu (30 Styczeń 2017 o 14:00)

  Stalinowski proces biskupa Czesława Kaczmarka

  – Ci zdrajcy narodu polskiego, posłuszne narzędzia Watykanu i imperializmu amerykańskiego usiłują sprowadzić na Polskę pożogę nowej wojny i wyzyskać teren naszego kraju dla celów agresji przeciwko Związkowi Radzieckiemu – mówił oskarżyciel ppłk. Mieczysław Widaj.

  ==========
  Po tym wstepie odnioslem wrazenie jakbym sluchal P.Zieminskiego i D.Kosiura z ich stalinowskiego WPS (wierne pacholki sowieckie) – dodal 401
  ==========

  Bezpieka aresztowała biskupa Czesława Kaczmarka 20 stycznia 1951. Proces rozpoczął się 14 września 1953. Oprócz biskupa diecezji kieleckiej Czesława Kaczmarka, na ławie oskarżonych znaleźli się też księża: Jan Danilewicz – były skarbnik kurii kieleckiej, Józef Dąbrowski, były kapelan biskupa Kaczmarka, Władysław Widłak, były prokurator seminarium duchownego w Kielcach i siostra zakonna – Waleria Niklewska. Władzom komunistycznym zależało na jak największym nagłośnieniu tego wydarzenia.

  W „Trybunie Ludu” z 14 września 1953 ukazał się artykuł pt. „Na zlecenie Watykanu – na usługach USA i neohitlerowców dywersanci i szpiedzy w szatach kapłańskich działali na szkodę narodu i państwa polskiego”. Specjalna redakcja w Polskim Radiu – Polityczne Nagrania Archiwalne rejestrowała cały proces. Relacje opatrzone były propagandowym komentarzem:

  – Dziś przed Wojskowym Sądem Rejonowym w Warszawie rozpoczął się proces członków antypaństwowego i antyludowego ośrodka – słyszymy w radiowym sprawozdaniu.

  Walka z Kościołem

  Proces był farsą, a przydzielony z urzędu obrońca działał na rzecz prokuratury, a nie oskarżonego. Oskarżycielem był ppłk. Mieczysław Widaj. Poza nim w składzie Wojskowego Sądu Rejonowego znaleźli się: ppłk. Kazimierz Stojanowski, ppłk. Jan Radwański. Pretekstem do aresztowania biskupa Kaczmarka było oskarżenie o znajomość i kontakty z ambasadorem USA w Polsce, Arthurem Bliss Lane`em. Śledztwo prowadził osobiście płk Józef Różański, dyrektor Departamentu Śledczego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. W piśmie z 10 września 1953 roku minister Stanisław Radkiewicz stwierdził, że będzie to jeden z najważniejszych procesów politycznych, jakie dotąd odbyły się w Polsce i będzie zarazem ”silnym uderzeniem w reakcyjną część hierarchii kościelnej, w jej watykańskich inspiratorów i ich mocodawców anglo-amerykańskich”. Zbiegły na Zachód ppłk. bezpieki Józef Światło twierdził na antenie Rozgłośni Polskiej RWE, że decyzja o aresztowaniu biskupa Kaczmarka zapadła w Moskwie jeszcze za życia Stalina. Poprzez ten pokazowy proces komuniści chcieli rozpętać propagandową wojnę z Kościołem i wpłynąć na prymasa Polski, kard. Stefana Wyszyńskiego, którego ostatecznie aresztowano 25 września, w kilka dni po wyroku na ordynariusza kieleckiego.

  Przyznanie się do winy

  Biskup Czesław Kaczmarek w czasie pobytu w areszcie był poddawany licznym torturom, co miało wpływ na jego postawę podczas procesu i przyznanie się do winy.

  – Próby siania zamętu w społeczeństwie i osłabienie jego spójni z rządem realizowałem głównie przez krytykę naczelnych postulatów politycznych i gospodarczych państwa – mówił na sali sądowej. W końcowej części swego wystąpienia stwierdził m.in.:

  – Akt oskarżenia skierowany jest nie tylko przeciwko mnie. Na ławie współoskarżonych widzę tu bardzo bliskie mi osoby, których kolizje z ustawodawstwem spowodowane zostały w znacznej mierze przez moje na nich oddziaływanie. Sprowadziłem ich na manowce i to sprawia mi głęboką przykrość. (…) Dla zrealizowania zamierzeń i interesów zagranicznych autorów mej myśli politycznej, starałem się wciągnąć kościół polski w przykry i brzemienny dla niego konflikt z władzą ludową, wbrew dobru wierzących łączyłem się z propagandą Zachodu – zeznawał biskup Kaczmarek.

  W archiwach Polskiego Radia zachowało się wystąpienie ks. biskupa Czesława Kaczmarka, jakie odczytał na sali sądowej.

  Wyrok

  Proces, który rozpoczął się 14 września 1953 r. trwał zaledwie 8 dni. 22 września wydano wyrok. Hierarcha został skazany na 12 lat więzienia za działalność na niekorzyść Związku Radzieckiego, szpiegostwo na rzecz Stanów Zjednoczonych i Watykanu, dywersję oraz kontakty z podziemiem. Pozostali oskarżeni otrzymali kary od 5 do 10 lat pozbawienia wolności.

  Biskup Czesław Kaczmarek został zwolniony z więzienia w 1956 r. na mocy amnestii, a rok później postępowanie w jego sprawie umorzono z powodu braku dowodów. Schorowany kapłan zmarł w 1963 r. Do końca był prześladowany i szykanowany przez władze komunistyczne. Uniewinnienie i rehabilitacja nastąpiły dopiero w 1990 r.

  Polubienie

 145. jpnz 30 Styczen 2017 o 04:54

  re: paziem (P.Zieminski)

  Na swoim forum mozesz robic co chcesz i zdaje sobie sprawe, ze moje komentarze nie odpowiadaja waszej lewackiej linii ideologicznej, o czym swiadczy nawet usuniety przez was moj komentarz na temat komunisty, agenta Moskwy i zdrajcy Polski W.Gomulki – wiecej informacji jest na stronie: POLSKIE FORUM NARODOWE E.Maciejczyka.

  Z kolei wymiana handlowa Polski z „Rosja” (ZSRR”bis”) przynosi Polsce straty w wysokosci srednio 15 miliardow dolarow rocznie, z Chinami 20 miliardow dolarow rocznie strat, z USA okolo 2 miliardy dolarow strat, a z krajami UE po raz pierwszy w 2016r Polska odnotowala niewielki zysk, przy czym handel Polski z krajami UE obejmuje 80% polskiego eksportu, podczas gdy z „Rosja” okolo 5%, z Chinami okolo 5% i z USA okolo 4%, wiec handel z „Rosja” , Chinami i USA nie ma wiekszego znaczenia, poniewaz bazuje glownie na krajach UE (80%).
  Wiec ze wzgledu na wysokie straty Polski w handlu z „Rosja” i Chinami, taki handel nie jest oplacalny dla Polski, poniewaz oslabia i niszczy potencjal Polski.
  Z kolei calkowite uzaleznienie sie Polski od takich surowcow jak gaz ziemny i ropa naftowa z „Rosji” pozwala „Rosji” na kontrolowanie sektora energetyczno-paliwowego w Polsce i w przeszlosci Rosja kilkakrotnie szantazowala Polske i ta lekcja historii powinna byc nauczka dla Polski i Polakow, ze „Rosja” nie jest przyjacielem Polski i Polakow i nigdy nim nie byla – vide historia od cara Iwana IV „groznego” (II polowa XVI wieku) do okresu rozbiorow, zaborow i niewoli, az do 1918r.

  Z kolei bandyckie ZSRR to okres totalitaryzmu stalinowskiego i komunistycznego, ktory oddzialywal rowniez na Polske i Polska znalazla sie w strefie okupacyjnej ZSRR po II w.s.
  ZSRR dokonywal rabunku materialnego i kulturowego Polski na rozkaz Stalina poczawszy od 1945r, a armia czerwona masowo gwalcila Polki w przedziale wiekowym 10 – 75 lat po kilkadziesiat razy jedna Polke na raz – Polki, ktore stawialy opor sowieckiej dziczy byly potwornie bite lub mordowane.

  Wy obywatelu „paziem” i spolka jestescie LEWACKIE PLEMIE, ktore ma niewiele wspolnego z polskoscia i prawde mowiac jestescie TUBA PROPAGANDOWA MOSKWY i taka sama jest wasza pseudo-organizacja WPS.
  p.s.
  Kopia mojego komentarza bedzie zamieszczona na Polskim Forum Narodowym E.Maciejczyka, zeby wszyscy Polacy wiedzieli kim jestescie.
  A przy okazji wyjdzie na jaw chamstwo i zbydlecenie „paziem” i pozostalych burakow z WPS.

  Polubienie

 146. rzygu (30 Styczeń 2017 o 16:24)

  Jestes idiota do kwadratu, poniewaz powtarzasz bzdety po idiocie z tytulem „doktora nauk ekonomicznych” P.Zieminskiego z Lodzi , a zarazem obroncy komunizmu i bandytow komunistycznych.

  A wiec zaczynamy….

  Masowe gwalty sowieckiej dziczy na Polkach
  Na masową skalę gwałty na Polkach zaczęły się po rozpoczęciu ofensywy zimowej. Zdarzały się już w Krakowie w styczniu 1945 r. i podczas zdobywania twierdzy Poznań. W tym ostatnim mieście były wypadki, że żołnierze radzieccy prosili młode kobiety o rzekomą pomoc przy opatrywaniu rannych, w rzeczywistości gwałcili je. Jednak fala gwałtów, jaka przeszła wiosną i latem, była przede wszystkim falą odbitą, przeniesieniem brutalnego zachowania wobec niemieckich kobiet na Polki. Przyszła od morza, z Prus Wschodnich oraz ze Śląska. W liście wysłanym 17 kwietnia 1945 r. z Gdańska, Polka, prawdopodobnie ubiegająca się o pracę w otoczeniu radzieckiego garnizonu, skarżyła się, że została zgwałcona siedem razy: „Chciano nas chętnie, bo my mówiliśmy po polsku. Gdy jednak już słyszałam, że wszystkie te kobiety po 15 razy gwałcono, przestraszyłam się bardzo i poszłam z powrotem. (…) Raz tej nocy zostałam zgwałcona, ta hańba odbyła się na oczach ojca. (…) Mnie zgwałcono 7 razy, to było straszne”.

  Podobną gehennę przeżyły kobiety na Warmii i Mazurach. Nawet po odsunięciu się frontu Niemki i Polki były tam regularnie gwałcone. Jak donoszono z Olsztyna w marcu 1945 r.: „nie uchowała się prawie żadna kobieta” i – jak podkreślano – bez względu na wiek. „A najważniejsze – zauważył ktoś w prywatnym liście – że kobiety są kobietami podobno od 9 lat do 80, a nawet był wypadek 82”.
  Zdarzało się, że ofiarą gwałtu padały równocześnie babka, matka i wnuczka.
  Bardzo często dochodziło do gwałtów zbiorowych, których sprawcami było kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu żołnierzy.

  Masowo gwałcone były Polki wywiezione do Niemiec na roboty.
  Na konferencji delegatów urzędów repatriacyjnych, która odbyła się w maju 1945 r., stwierdzono: „Szlakiem przez Stargard na wschód w kierunku od Szczecina przepływają masy powracających z Niemiec, którzy są przedmiotem ustawicznych napaści ze strony pojedynczych i zorganizowanych grup żołnierzy sowieckich. Ludzie ci na przestrzeni całej niemal drogi są ustawicznie napadani, rabowani, a kobiety gwałcone. Na pytanie postawione delegacji, czy gwałty na kobietach należy uważać za oderwane wypadki, kierownictwo miejscowego etapu na podstawie stałej styczności z powracającymi z Niemiec oświadczyło, że raczej zachodzą nieliczne wyjątki, kiedy kobiety unikają napaści gwałtownych”.

  Samotne spacery kobietom odradzał szef komendy MO w Trzebiatowie, w Zachodniopomorskiem. Bezpieczeństwa nie zapewniało zresztą im ani towarzystwo mężczyzny, ani nawet uzbrojonego milicjanta. Nagminnie dochodziło tam bowiem do rozbrajania milicjantów przez żołnierzy radzieckich. Bywało, że mężczyźni usiłujący stanąć w obronie napastowanych kobiet ginęli zastrzeleni przez napastników… „Zanotowano liczne wypadki śmierci na skutek masowych gwałtów. Pod tym względem szczególnie ciężkie chwile przeżyły północne powiaty Pomorza, gdzie bolszewicy urządzili formalne orgie”. Na dworcu w Bydgoszczy żołnierz usiłował zgwałcić 20-letnią dziewczynę, gdy ta się broniła, zasztyletował ją bagnetem na oczach matki. W Bydgoszczy „według niepotwierdzonych danych, mają niektóre z nich przebywać na komendanturach jako nałożnice”.

  Sytuację na Śląsku, podobnie jak na Pomorzu, można opisać – ze względu na liczbę gwałtów – jako stan klęski żywiołowej. Tylko do końca czerwca 1945 r. w samej Dębskiej Kuźni w powiecie opolskim zanotowano 268 gwałtów. Tam także żołnierze organizowali obławy na kobiety. W marcu 1945 r. do przędzalni lnu położonej w jednej z miejscowości pod Raciborzem wtargnęło kilkunastu pijanych Rosjan. Napastnicy uprowadzili stamtąd około trzydziestu pracownic i zabrali je do pobliskiej wsi Makowo. Jak zeznała jedna z kobiet, „tam żołnierze zamknęli nas do jednego domu i pod groźbą zastrzelenia dopuścili się na nas gwałtu. Ja zgwałcona zostałam przez czterech żołnierzy”.

  Mieszkanka Katowic powracająca do domu w czerwcu 1945 r. zeznała, że kiedy pociąg zatrzymał się na jakiejś stacji i zapadała noc, „żołnierze rosyjscy zaczęli uganiać się za kobietami. Zostałam pochwycona przez trzech żołnierzy, którzy wszyscy dopuścili się na mnie gwałtu”. Na Śląsku mieszkające tam kobiety praktycznie nigdzie i o żadnej porze nie mogły czuć się bezpiecznie. Radzieccy żołnierze gwałcili w przydrożnych rowach, na polach i w lasach, okradając i bijąc, a czasem mordując. Porywali także kobiety w biały dzień z ulic Katowic, Zabrza czy Chorzowa. „16 czerwca [19]45 r. wracałam w towarzystwie koleżanki tramwajem z Bytomia do Katowic. Za Chorzowem tramwaj popsuł się i wraz z koleżanką udałam się w dalszą drogę pieszo w kierunku Katowic. Koło stadionu chorzowskiego zatrzymało nas czterech żołnierzy radzieckich będących w stanie pijanym. Żołnierze ci zmusili nas do udania się z nimi na pobliskie pola. Gdy się broniłam, zostałam uderzona jakimś twardym narzędziem w szczękę. Żołnierze powalili mnie na ziemię i dopuścili się na mnie gwałtu”.

  (…) Raporty milicyjne odnotowują też liczne porwania i gwałty na dziewczynkach, a także morderstwa o charakterze seksualnym. Kilka suchych doniesień tylko z czerwca 1945 r.: „Dnia 25 VI br. o godz. 2-ej dwaj nieznani osobnicy w mundurach wojsk radzieckich uzbrojeni w broń automatyczną zamordowali przez zastrzelenie B. Ludwika, córkę Helenę lat 3 oraz zgwałcili jego żonę B. Agnieszkę, poczem pobili ją, wybijając jej oczy. Osobnicy poza tym zrabowali garderobę i zbiegli” (woj. krakowskie).

  (…) Najwięcej porwań oraz gwałtów na dziewczynkach miało miejsce wiosną i latem 1945 r. Zdarzały się jednak również w 1946, a nawet 1947 r.

  To nie wszystkie konsekwencje fali gwałtów, która przelała się wówczas przez Polskę. Nastąpiła pandemia chorób wenerycznych, którą przypisywać trzeba zresztą nie tylko nadaktywności seksualnej radzieckich mężczyzn. Na Pomorzu i Śląsku miały być powiaty, w których większość kobiet została zakażona wenerycznie.

  Ciag dalszy nastapi

  p.s.
  Przekaz te informacje idiocie P.Zieminskiemu z Lodzi z tytulem „doktora nauk ekonomicznych”.

  Polubienie

 147. Gwalty zolnierzy radzieckich na terenie woj.lodzkiego (tam gdzie mieszka buldog Zieminski), o ktorych nie slyszal buldog Zieminski …. bo nie bylo go jeszcze na swiecie.

  (…) plagą były gwałty popełniane przez sowieckich maruderów, przede

  wszystkim ofiarami były Niemki, ale gwałcono także Polki. W sierpniu 1945 r. właściciel majątku Kotliska w Kutnowskiem skarżył się, iż żołnierze sowieccy z koszar w Skleczkach „co noc, a nieraz i w dzień włamują się na teren folwarku i gwałcą zatrudnione tam Niemki, próbowali także zgwałcić jego żonę. Poza jednostkowymi

  aktami gwałtów, zdarzały się ekscesy na skalę masową. Starosta powiatu

  łódzkiego informował wojewodę, iż 3 lipca 1945 r. „żołnierze sowieccy z transportu

  stacjonującego w 2-ch pociągach na stacji Olechów dokonali większymi

  grupami napadu z bronią w ręku na wsie: Zalesie, Olechów, Feliksin i Hutę

  Szklaną, rabując gospodarzom ich dobytek i dopuszczając się gwałtów na kobietach

  polskich. W obozie dla Niemców w Olechowie zgwałcono 50 kobiet

  Niemek. Ludność w panicznym strachu uciekała z domów, porzucając wszystko na

  pastwę losu”. Konieczna była interwencja polskich sił bezpieczeństwa z okolicznych

  miejscowości i z Łodzi, ale na niewiele się to zdało, skoro następnego dnia

  żołnierze sowieccy zaatakowali inne wsie, gdzie znowu dopuścili się gwałtów

  i rabunków.

  Nierzadko napady dokonywane przez żołnierzy sowieckich kończyły się strzelaniną. Podczas napadu rabunkowego w gm. Radogoszcz, w końcu lipca 1945 r., żołnierze sowieccy postrzelili dziecko. W miesiąc później w podłódzkich Łagiewnikach

  znaleziono zamordowaną bestialsko kobietę. Dochodzenie wykazało, iż zabili ją żołnierze sowieccy.

  ZRODLO:
  (Janusz Wróbel, Wyzwoliciele czy okupanci? Żołnierze sowieccy w Łódzkiem 1945-1946, Biuletyn Instytutu Pamięci Narodowej, nr 7/2001, str.41)

  Polubienie

 148. Buldogu Zieminski z Lodzi…..
  Szczekasz jak pies komunistyczny w obronie komunizmu i bandytow z armii czerwonej, NKWD, GL-AL, KPP/PPR etc i pomimo, ze chcesz mnie ugryzc to juz ci zapowiadam, ze polamiesz sobie na mnie zeby i bedziesz wygladal bez zebow jak odbyt.

  PRZYKLADY

  Zeznanie starosty powiatowego w Suszu Edmunda Ligockiego w Urzędzie Pełnomocnika Rządu RP na Okręg Mazurski, 31 października 1945 r., Archiwum Akt Nowych, MZO 60 k. 6

  Stacja Iława jest węzłem kolejowym, przez który przechodzą transporty radzieckich oddziałów wojskowych powracających do ojczyzny. W czasie postoju tych transportów, zwłaszcza w porze nocnej, całe grupy żołnierzy radzieckich wysiadają z pociągu i dokonują grabieży przy użyciu broni. Dochodzą wypadki, że ograbiane osoby pozostają jedynie tylko w bieliźnie. […] Przestępcze grupy żołnierzy radzieckich zachęcone swoją przewagą dopuszczają się nie tylko grabieży, ale również dokonywują gwałtów nad kobietami, przy czym niejednokrotnie zabijają ofiary swoich gwałtów. W niektórych wypadkach przestępcze grupy żołnierzy radzieckich udają się na miasto Iława, gdzie dokonywują włamań do mieszkań obywateli miasta, rabując ich mienie i gwałcąc spotykane kobiety, a nawet te grupy udają się na szosy celem dalszych grabieży. Dnia 27 X 1945 r. miał miejsce wypadek na szosie zgwałcenia kobiety i zamordowania tej kobiety i 2 mężczyzn, którzy stawili się w jej obronie. Fakty gwałcenia kobiet na dworcu są na porządku dziennym od miesiąca.

  Wniosek nauczycielki o urlop i zapomogę – Szprotawa, 12 stycznia 1946 r., AAN, MZO 60 k. 114

  W dniu 8 stycznia o godz. 1-ej w nocy w czasie powrotu mego z ferii świątecznych z Radomia do Szprotawy do wagonu, w którym jechałam, jak również i do innych wagonów wkroczyły masy bolszewików, zaczęli torturować i bić mężczyzn, rabować walizki i gwałcić kobiety, z których ani jedna nie uszła tej hańby i gwałtu. Bestialstwo ich i rozbestwienie dochodziło do niebywałych granic, także po kilku, a nawet kilkunastu rzucało się jak dzikie bestie na swe ofiary-kobiety. W pewnym momencie, wśród zamieszania i tumultu, wprawdzie po nasyceniu się bestii, udało mi się wyrwać i wyskoczyć oknem z pociągu. Bolszewicy w tej chwili zatrzymali pociąg i urządzili na nas obławę. Tak pokaleczona, ranna, zbita, po odjeździe tego pociągu dowlokłam się do najbliższej stacji i dopiero następnego dnia przyjechałam do Szprotawy. Walizka moja wartości 6000 zł została mi zrabowana, ubranie podarte, a sama jestem chora i niezdolna na razie do pracy, ze względu na to, że leczenie moje potrwa czas dłuższy, gdyż ogólne obrażenia, a zwłaszcza zaraźliwa choroba nie pozwala mi przebywać wśród otoczenia.

  Zeznanie starosty powiatowego w Suszu Edmunda Ligockiego w Urzędzie Pełnomocnika Rządu RP na Okręg Mazurski, 31 października 1945 r., Archiwum Akt Nowych, MZO 60 k. 6

  Stacja Iława jest węzłem kolejowym, przez który przechodzą transporty radzieckich oddziałów wojskowych powracających do ojczyzny. W czasie postoju tych transportów, zwłaszcza w porze nocnej, całe grupy żołnierzy radzieckich wysiadają z pociągu i dokonują grabieży przy użyciu broni. Dochodzą wypadki, że ograbiane osoby pozostają jedynie tylko w bieliźnie. […] Przestępcze grupy żołnierzy radzieckich zachęcone swoją przewagą dopuszczają się nie tylko grabieży, ale również dokonywują gwałtów nad kobietami, przy czym niejednokrotnie zabijają ofiary swoich gwałtów. W niektórych wypadkach przestępcze grupy żołnierzy radzieckich udają się na miasto Iława, gdzie dokonywują włamań do mieszkań obywateli miasta, rabując ich mienie i gwałcąc spotykane kobiety, a nawet te grupy udają się na szosy celem dalszych grabieży. Dnia 27 X 1945 r. miał miejsce wypadek na szosie zgwałcenia kobiety i zamordowania tej kobiety i 2 mężczyzn, którzy stawili się w jej obronie. Fakty gwałcenia kobiet na dworcu są na porządku dziennym od miesiąca.

  401
  https://wiernipolsce1.wordpress com/2017/01/21/17-stycznia-zapomniana-rocznica-zapomniane-pomniki/comment-page-1/#comment-25619
  https://wiernipolsce1.wordpress com/2017/01/21/17-stycznia-zapomniana-rocznica-zapomniane-pomniki/comment-page-1/#comment-25620

  p.s.
  Mimo dwukrotnej proby zamieszczenia komentarza, komentarz nie ukazal sie na stronie buldoga P.Zieminskiego z Lodzi.

  Polubienie

 149. Za to tutaj kanacapie syjonistyczny mozesz umieszczać co chcesz .Masz taką możliwość bo wklejam odpowiedzi prezesa .
  Skalmesz syjonisto bo nie umieścil twojego syjonistycznego gówna u siebie .I bardzo dobrze zrobił .
  To jest portal propisowski także tutaj możesz pisać swoje wynaturzenia .
  Niech ktoś wytłumaczy jak to z tymi syjonistami jest ?
  Gdy ktoś pokazuje czarno na białym bandytyzm tych co służyli żydom londyńskim to są to fałszywki ubeckie , a jak oni powołują się na jakieś żródła to jest prawda objawiona .
  Jeżeli Ziemiński to buldog to ty Toronto vel autobahn vel mars vel warszawa vel szczecin vel jpzn jesteś wypasioną syjonistyczną maciorą , którą przygarnął Edzio z suwerenności i sobie ta maciora syjonistyczna tam pisuje .

  NA POŁOWĘ SILNIKA DO SWOJEGO SAMOCHODU SYJONISTYCZNA WYPASIONA MACIORO Z SYJONISTYCZNEJ KANADY JUŻ ZAROBIŁEŚ .
  ZOSATO CI JESZCZE ZAPRACOWAĆ NA NASTĘPNĄ POŁOWĘ SILNIKA I ZAMKNIESZ SWÓJ SYJONISTYCZNY RYJ NA PARĘ MIESIĘCY DOPÓKI CÓRCIA NIE BĘDZIE POTRZEBOWAŁA PIENIĄZKÓW NA WESELE .
  WTEDY POWRÓT PEWNY .
  NA RAZIE PISZ NA BERDYCZÓW I OPLUWAJ PRL . NA TYM CIĄGLE MOŻNA U TWOICH PANÓW ZAROBIĆ .

  Polubienie

 150. Jeszcze jedna ksywka syjonistycznej maciory z Kanady to
  401
  Szkoda ,że nie ma APA bo byście tu razem sojusz stworzyli przeciwko prezesowi Ziemińskiemu dopóki nie zacząłby sie temat Jaruzelskiego , bo APA zacząłby pierd…. swoje ,ze to bohater narodowy , a autobahn zacząłby pierd…. swoje idiotyzmy zasłyszane w Tworkach ( gdy był w Polsce ) od histeryków syjonistycznych ,że prawdziwe nazwisko Jaruzelskiego to żyd Margulis i że podstawili go Rosjanie .
  Wtedy przyjażń obu dziadków by się zakończyła od razu i nawzajem urwali by sobie jaja .
  to jest portal typowo propisowski także pisz sobie tutaj toronto , bo z hybalblogu tez cię wywalą niechybnie .

  TUTAJ JEDNAK BĘDZIESZ SOBIE PISAŁ TYLKO NA BERDYCZÓW BO TEN PORTAL PRORZĄDOWY I PROPISOWSKI JAK MA 10 CZYTELNIKÓW TO JEST WSZYSTKO . OTO ONI :
  1. JULIUS , ALE ON NA CIEBIE NALEJE MOCZEM .
  2 . KIKA ZROBI TO SAMO Z TOBĄ CO ZROBIŁ Z APA .
  3. GĄSIENICA – JEGO POGLĄDY TO PRZEPAŚĆ DO TWOICH .
  4. ANONIM TEZ CIĘ WYŚMIEJE .
  MACIORO SYJONISTYCZNA ZNAJĄC CIEBIE NIENAWISTNY DZIADKU DZIADKU JAK WYTRZYMASZ NA TYM PORTALU MIESIĄC TO BĘDZIE SUKCES .

  Polubienie

 151. A jeszcze jeden nick :
  Prawda wyzwala człowieka .
  Syjonisto to chyba prawda syjonistyczna w twoim wydaniu człowieka wyzwala . Faktycznie tak wyzwoliła 5 mln Polaków , że zapierd…. teraz na wyspach i sprzątają rzygi po pijanych Anglikach .
  Mnie ta twoja prawda syjonistyczna tak wyzwoliła , że musiałem latami nieopodal Hamburga zapierd… dla Niemca od 6 rano do 7 wieczorem od poniedziałku do soboty .
  Twoja prawda toronto to może wyzwolić jedynie takich idiotów jak ty .

  ZGADZAM SIĘ JEDYNIE Z TOBĄ W SPRAWIE OCENY ŚWIĄTKA WOJTYŁY . TUTAJ BRAWA .

  Polubienie

 152. Ostatnia rzecz Toronto : miłej lektury ksiązek histeryka Andrzeja Alberta . Tomów jest trzy . Myslę ,że już ze dwa przeczytałeś .Czytaj dalej !!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 153. Uzupel : Andrzej Albert to pseudonim tego bohatera narodowego nowej Polin . Prawdziwego nazwiska nie podaję , bo dostanę sraczki a akurat stoperanu nie mam w domu .

  Polubienie

 154. Toronto juz tego nie wklejaj . czytałem to dawno u Maciejczyka gdzie tam z tym syfem brylujesz .Mam to do siebie ,że nawet poglądy idiotów czytam .

  Polubienie

 155. re: rzygu (Zygus 13 Styczeń 2017 o 11:52)

  Ty jestes wart zydownika Andreasa Schuberta „Opolczyka”, a on ciebie….. i niech was pies obydwoch wyjebie.

  Polubienie

 156. p.s. do (jpnz 17 Luty 2017 o 21:46)
  A tutaj sa informacje jak lewactwo opluwa „zolnierzy wykletych” korzystajac z UB-ckich zrodel dezinformacji i propagandy – vide strona:
  http://www.kresy.pl/?forum/zmarl-ostatni-zolnierz-jozefa-kurasia-ognia-,0,1,24987
  A z jakich zrodel korzystal niemiecki zydlak A.Schubert „Opolczyk” ???

  Np. bolszewik P.Zieminski oskarzal w jednym ze swoich komentarzy, ze AK mordowala Rosjan.
  Otoz postanowilem to sprawdzic i okazalo sie, ze ci Rosjanie sluzyli w Wehrmachtcie przeciwko komunistom sowieckim, a gdy zostali przechwyceni przez sowietow to sowieci utworzyli z nich jednostke karna do walki z AK i w jednej z potyczek z AK zostali pozabijani w walce.
  Tak wyglada propaganda bolszewika P.Zieminskiego, ktory swoim komentarzem probowal oglupic Polakow i napluc na AK.

  Polubienie

 157. Toronto vel autobahn vel mars vel szczecin vel warszawa koniec karnawału blisko w Reichu będzie ogromna impreza dlatego też aby zeszło z ciebie powietrze abyś się tak nie denerwował nie wyzywał ludzi podsyłam ci tą piękną panią w skąpym stroju .Takiego widoku pewnie nie widziałeś od 30 lat .
  Wyluzujesz się na pewno i będziesz dobry i patrz na tą piękność :

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s