Po co Polakom amerykańska soldateska?


Nasi politycy, nasza elita polityczna i najbardziej światli obywatele III i IV i pół RP z pewnością nie są głupcami, wiedzą więcej niż my, choćby z tej racji że stykają się także z innymi politykami z Rosji Niemiec USA, rozumieją więcej niż my i są w stanie przewidywać więcej niż my.

Bo co możemy my wiedzieć, skromny ludek, to oczywiście co nam ci światli powiedzą, co napiszą nam w mediach, albo co wydumają ci co próbują coś wydumać. Ci ostatni działają za pośrednictwem internetowego przekazu i ich wydumanie najczęściej sprowadza się do tego że stwierdzają, że rządzą Żydy, że Polski już nie ma, że mamy Polin.

Ale wróćmy do naszych politycznych elit.

Mówią nam że mamy zagrożenie ze strony Rosji, że Rosja odbudowuje swoją imperialną potęgę i nabiera imperialnych apetytów nie tylko na dawne republiki ZSSR ale także na Polskę. Mamy zatem według nich zagrożenie ze strony Rosji. Stąd potrzeba nam obecności amerykańskiej armii, amerykańskich żołnierzy i amerykańskich czołgów.

Tylko czy oni w to wierzą, w to ruskie zagrożenie?

Coś mi się zdaje że nie wierzą, że raczej żywią obawy i to potężne w stosunku do naszego najbliższego i najnowszego sojusznika zza Odry i Nysy Łużyckiej. Te obawy żywią oczywiście nie wszyscy i nie w jednakowym stopniu, bo taki Tusk czy Schetyna, czy ci wszyscy co mieli dziadków w Wermachcie, a takich w Polsce może być co najmniej kilka jeśli nie kilkanaście milionów.

Gdyby wierzyli w zagrożenie ze strony Rosji, a konkretnie ze strony Kaliningradu no to by oczywiście powiększyli stan osobowy polskiej armii, jej szybkie dozbrojenie i po strachu. Mamy przecież pod bronią jak nam mówią i piszą 150 tysięcy doskonale wyszkolonych ( już chyba zawodowych ) żołnierzy wiec jesteśmy w stanie odeprzeć ewentualny atak ruskich.

Mamy 150 tysięcy, tylko tak mi się zdaje że na papierze, na wykresach w MON w Warszawie bo kto wie czy faktycznie nie ma ich wiecej lub może mniej niż 15 tysięcy chłopa.

Czemu tak myślę? Otóż było dawno temu w Olsztynie sześć jednostek wojskowych i sztab piętnastej DZ (dywizji zmechanizowanej) ( jako dzieciak chodziłem tam na filmy radzieckie jakie wyświetlano dla oficerów tego sztabu). Była też oficerska szkoła.

To na terenie tej szkoły była hala sportowa gdzie miałem okazję startować w zawodach miedzy szkolnych bodaj w klasie siódmej i także grywać w zawodach w koszykówkę, także w okresie mego do szkoły podstawowej uczęszczania.

Tak więc było sześć jednostek wojskowych, sztab DZ i wyższa szkoła oficerska.

Gdyby polska armia liczyła jak podają 150 tysięcy żołnierzy to z poprzedniej trzystutysięcznej armii, połowa, to znaczy co najmniej trzy jednostki mielibyśmy dalej na terenie miasta, a faktycznie nie ma ani jednej.

Przy budynku administracyjnym wyższej szkoły wojskowej widuje się kilkanaście samochodów osobowych, co by oznaczało że jednak kilkanaście osób tam jednak pracuje, pełni służbę.

W okresie rządów Tuska pojawiały się informacje, że ma tam powstać szkoła NATo–wska dla Bundeswery, ale są jakieś sprzeciwy, wątpliwości….na razie jeszcze nie powstała.

Wyobraźcie sobie państwo 500 uzbrojonych niemieckich żołdaków z zapleczem na którym są niby do ćwiczeń czołgi, moździerze, rakietnice, miotacze ognia, ciężkie karabiny maszynowe.

No i jak pisałem mamy tu sporo tych co mieli dziadków w Wermachcie, bo trzeba wiedzieć, że o ile z miast dawnych Prus wschodnich Niemcy w większości wyjechali, to już na terenach wiejskich w większości pozostali.

Kiedy po ślubie zamieszkałem z teściami na wsi, ale bardzo blisko miasta, to jadąc do pracy w autobusie słyszałem jak sobie miejscowi tak zwani chłopo robotnicy szprechają po niemiecku. I to było normą.

500 żołdaków niemieckich w dawnej szkole wojskowej i na urzędzie miasta taki potomek co miał dziadka w Wermachcie czy w gestapo i mamy znowu Prusy wschodnie.

Ponoć w Szczecinie są już jednostki mieszane polsko Niemieckie.

I tego zapewne się obawiają polscy politycy, a nie inwazji Putina.

Stąd amerykańscy żołnierze to jakby zamknięcie furtki dla dalszego posuwania się Niemiec na tereny rzekomo w tymczasowej administracji Polski.

W takim układzie pomysł Macierewicza na stworzenie oddziałów obrony terytorialnej wydaje się być także na czasie.

Bo dziś Mamy Kaczyńskiego niechętnego Niemcom ale Tuska i tusko podobnych na zapleczu, aż się rwą by obalić obecne rządy i powrócić do władzy.

A tak na marginesie. Mamy szczęście, że Niemcy bez przerwy mają jakieś problemy, a to z integracją Unii, a to z jej traktatami, a to z kryzysem w Grecji, a to znowu z falą emigrantów z z krajów arabskich.

To nam dało czas na dotarcie się w nowych warunkach po katastrofie transformacji.

 

Reklamy

65 uwag do wpisu “Po co Polakom amerykańska soldateska?

 1. Julius
  Albo mając amerykanów za plecami wezmą się za totalną opozycję (niemiecką)
  Teraz nowy Trybunał Konstytucyjny orzeknie że wybrani przez poprzedni rząd PO sędziowie do TK zostali wybrani niezgodnie z prawem, czyli że są nikim.

  Polubienie

 2. Panie Ziemiński tylko niech pan namówi do przeczytania tego ebooka tych ogłupionych tumanów .
  Pan podaje go na tacy a ile osób go przeczyta ? Gwarantuję promil.
  Teraz królują :
  M jak Ljubow
  Tańce z gwiazdami
  Barwy szczęścia .
  itp
  Panie Ziemiński nie wiem czy pan mi odpowie może jest większa szansa , że odpowie Opolczyk
  Proszę się nie obrażać ale takie pytanie :
  My jako naród byliśmy od zawsze durniami czy nas po prostu żydzi ogłupili , bo jak pan Ziemiński pisze witać obcą armię chlebem i solą robić sobie z nią sweet focie to już jest wariactwo totalne .Tutaj nawet psychiatra nie pomoże .

  Polubienie

 3. Oto adminku głos człowieka którego uważam za patriotę .
  Znasz go na pewno może nawet osobiście to nic o nim nie pisze .
  Jego wpis ostatni .Wielkie brawa:
  Cezary Tarkowski
  13 Styczeń 2017 o 20:49
  Nie będzie żadnej ustawy antylichwiarskiej w państwie rządzonym przez lichwiarzy, zdrajców i złodziei. Jeśli w Polin, jak publicznie nazywa moją Ojczyznę niejeden ważny zdrajca zniosą lichwę, to ja przysięgam, że się sam obrzezam przed budynkiem izby najniższej Knesetu na Wiejskiej. Zostaliśmy już tylko bardzo biedną kolonią, bogatą jeszcze w głupich, potulnych niewolników, dających się dymać garstce syjonistów. Debili potrafiących sprzedać rodaka za pogłaskanie po durnym łbie. Tak, tak, za zwykłą pochwałą od żyda. Wjazd do Polski wojsk okupacyjnych położył całkowicie kres resztek naszej państwowości, dlatego ja też po 20 latach zakończyłem swoją pracę publicystyczną w prasie i na forach internetowych z poczuciem poniesionej klęski. Wielkiej życiowej przegranej. 20 lat pracy za darmo, nędzy, często głodu, prześladowań, inwigilacji, fizycznych napaści, głuchych telefonów, zastraszania, oczerniania, opluwania w całej żydowskiej prasie, zoologicznej nienawiści różnych Macierewiczów i innej żydowskiej hołoty, sądów itd. Zastanawiam się, czy kurwa warto było dla tego narody, który nie chce znać podstaw własnej historii. Młodzi, nie wchodźcie w to gówno, bo nie warto. Szkoda życia dla narodu, który przestał istnieć.

  Polubienie

 4. Jedna uwaga : Dla mnie Polska to Polin a dlatego nazywam ją Polin ponieważ dla mnie jest to państwo – kabaret – żydowski kraik , który ukształtował się po 89 roku i z Polską nie ma nic wspólnego.
  Maliniak podczas wizyty w Izraelu ( dzis miał spotkanie z żydami ) odznaczy orderem Orła Białego Szewacha Weissa .
  Ależ ja się zawiodłem na Maliniaku myślałem ,że on ten order da temu panu .
  Cóż za straszne rozczarowanie .
  Temu panu Order Orła Białego należał się bardziej .
  Ależ zawód panie Maliniak :
  Bardzo przystojny zyd i czemu jemu Polin nie dał Orła Białego ? warum ?

  Polubienie

 5. Kto to Cezary Tarkowski . nie ma co pisać każdy wie .Tylko dal szabasgojów to idiota natomiast dla patriotów abtyparchaczy to ikona ( np moja skromna osoba ) .
  Oto odpowiedz Opolczyka dla pana Tarkowskiego .Ciekawa . Dlatego warto poczytać :

  opolczykpl
  13 Styczeń 2017 o 23:32
  Cezary Tarkowski,

  rozumiem Pańskie rozgoryczenie. Mnie też nachodziły i nachodzą wątpliwości, czy jest sens wypruwać z siebie żyły, pisać, tumaczyć i komentować, skoro to nic nie daje, gdyż ogromna większość interesujących się polityką Polaków (ok 50 %) to po prostu ludzie ogłupieni i zaczadzeni. Tyle, że ja nigdy nie prowadziłem działalności publicystycznej „dla narodu” (bo naród czyli 99,999999% Polaków nawet nie wie, że istnieję), a tylko dlatego, abym przed samym sobą nie wstydził się, że milczałem, gdy należało krzyczeć.
  Naród jeszcze istnieje i garstka usraelickich bandytów stacjonujących w Polsce tego nie zmieniła. Inna rzecz, i tu się zgadzamy, że w swej masie jest to naród po prostu durny. Wyjątki naturalnie istnieją, ale niestety tylko wyjątki.
  Sprowadzenie do Polski us-bandytów w sumie tak naprawdę niewiele zmieniło. Polska jest wasalem usraela i NATO od lat, a suwerenności nie ma już ani grama od 1989 roku. Tyle, że początkowo było to trudne do zauważenia. Teraz jest to oczywiste – ale tylko dla myślących. Nawet „polski” złoty jest w żydowskich łapskach – oni go emitują jako dług – a jego wartością manipulują żydowskie giełdy. Sprowadzenie us-bandytów ma znaczenie wyłącznie symboliczne – wasalem Usraela, militarnym i politycznym Polska jest od tzw. „transformacji”. Tyle że jest to dla Polski po prostu jawną, a nie ukrywaną hańbą. W sumie raczej dziwię się, że tę swołocz ściągnięto do Polski tak późno.
  To co wyrabia obecnie usrael to prężenie więdnących bicepsów zdychającego powoli kolosa. Im więcej baz Pentagon musi utrzymywać, tym prędzej zbankrutują. Przyjdzie dzień, że ta swołosz będzie wiała z Europy, z Polski też, jak z Sajgonu w 1975 roku.

  Polubienie

 6. dodam taki komenatrzyk ,ze mi się najbardziej podobało jak wietnamskie krety ruchały te wypasione dupska tej bandzie usmańskich bandziorów i brawa panie Opolczyk .Brawa. !!!!!!!!!!!!!!!
  Fajne było to jak Opolczyk razem z Beinem u Opolczyka w Niemczech popili się i zalożyli mycki aby porobić sobie jaja z żydków i umieścili to w necie .
  Idioci typu ten Toronto i inni syjoniści pisali ,że to zakamuflowany niemiecki żyd i jeszcze to jego nazwisko .
  I czy z takimi Benny hillami coś tu można zbudować jak ten Toronto od Edzia i jego forum chyba tylko w sieci spłodzić forum inazwac go suwerenność .

  Polubienie

 7. cytat tygodnia . Nagroda zestaw papieru dupnego o zapachu pomarańczy :
  zydozerca
  14 Styczeń 2017 o 06:58
  Ogromnie cieszy mnie to, że kultura żydowska w Polsce odradza się i że wspiera to tak wielu Polaków – mówił prezydent Andrzej Duda w piątek /13/ na noworocznym spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce.
  pap

  Polubienie

 8. DZIŚ OD SAMEGO RANA SZECHTER PIEJE W SWOIM GAZETA.PL ZE PIS – DA ROBI POTEZNE PROBLEMY ORKIESTRZE OWSIAKOWEJ : MA NIE BYĆ TRANSMISJI W TVP ZYDOWSKIEJ I MAJA BYĆ OGRANIZOWANE W TYM CZASIE JAKIES PIKNIKI .
  WALKA MIEDZY ZYDAMI EUROPEJSKIMI A ANGLOSASKIMI TRWA W NAJLEPSZE A RACZEJ WALKA POZOROWANA ABY SKŁOCAĆ GŁUPIZNĘ GOJOWSKA .

  SWOJEJ WNUCZCE ZABRONIŁEM ŁAŻENIA Z PUSZKAMI PRZEZ CALĄ NIEDZIELĘ W PRZECIWNYM RAZIE POWIEDZIAŁEM ZE JUZ ODE MNIE ANI GROSIKA NIE DOSTANIE JAK BEDZIE ŁAZIĆ Z TYMI PUSZKAMI W DODATKU NA ZIMNIE .
  MOJA CÓRKA COŚ ZACZĘŁA MNIE ZA TO ATAKOWAĆ BO NIBY MAM SERCE Z KAMIENIA .
  TO JA JEJ NA TO ”
  A NIE PAMIĘTASZ JAK CI DUPĘ PODCIERAŁEM GDY BYŁAŚ MALUTKA , A KTO CIĘ WYCHOWAŁ ? . SKORO NIE MASZ ROZUMKU DLACZEGO JA DZIECKU ZAKAZUJE CHODZENIA Z PUSZKĄ CALY DZIEN NA ZIMNIE TO JAK WEZMĘ PASA JAK CI DAM PO DUPIE TO MOŻE JESZCZE ROZUMKU NABIERZESZ A SILE JESZCZE MAM .
  NIC SIE NIE ODEZWALA A WNUCZKA NIE CHODZI I NIE POJDZIE Z PUSZKĄ .

  Polubienie

 9. Zyguś

  « Cezary Piotr Tarkowski – Dyżurny Satyryk Kraju:

  http://niezaleznemediapodlasia.pl/cezary-piotr-tarkowski-dyzurny-satyryk-kraju-apel/cezary-piotr-tarkowski-2/

  Jego wpis ostatni .Wielkie brawa:
  Cezary Tarkowski
  13 Styczeń 2017 o 20:49
  …..20 lat pracy za darmo, nędzy, często głodu, prześladowań, inwigilacji, fizycznych napaśc…..

  Zyguś

  Nie daj się nabierać na różne patriotyczne niby teksty i opisy cierpień i prześladowań.
  Popatrz uważnie na zamieszczone zdjęcie, facet na nim na balkonie ładnego domku z balkonami z dużą działką.
  To raczej spora wila niż domek jednorodzinny i w otoczeniu raczej parku niż małej przydomowej działki.
  Czy on wygląda na takiego co ma za sobą …20 lat pracy za darmo, nędzy, często głodu… prześladowań.

  Polubienie

 10. „Idioci typu ten Toronto i inni syjoniści pisali ,że to zakamuflowany niemiecki żyd i jeszcze to jego nazwisko ”

  Hmmm… to może być prawda. Wg moich wnikliwych badań, które prowadziłem przez lata mimo nieustających fizycznych napaści i głuchych telefonów prawdziwych rdzennych Słowian Polaków jest na świecie tylko czterech. W Polsce: P. Ziemiński, D. Kosiur, w USA: APA, w Niemczech: Zyguś. Cała reszta to w najlepszym razie żydopolskie mieszańce. Jedynym wyjątkiem nie dającym się w taki sposób zaklasyfikować jest dr MG, który wygląda na efekt ingerencji inteligencji pozaziemskiej w ludzki genom.

  Polubienie

 11. Adminku wiem kto to jest Cezary Tarkowski dosyć dobrze . Życiorys jego znam jak również jego list który miał odwagę napisać i przeczytać podczas pewnej żydowskiej uroczystości ( nie piszę jakiej przecież wiesz ) .Ten list zrobił na mnie cholerne wrażenie , ale nie tylko .
  Jeżeli ten człowiek pisze , że go żydoreżim prześladuję . Nie daje mu wydawać bajek , które pisze to ja mu wierzę a za cholerę nie wierzę żydowskim mediom i co tam oni o panu Tarkowskim piszą .
  Opolczyka z Beinem tez zrobili żydkiem bo po pijaku zalożył myckę i co gó…. prawda i jeszcze przypiepszali się jego nazwiska po brzmi po szwabsku .
  Dziś każdy garbaty nos w Polin ma nazwiska kończące się na ski tak ładnie brzmią prawda po polskiemu .Wielu takich jest żydowskich medyjach .
  Mamy wybór : albo wierzy się Tarkowskiemu albo medyjom .
  Moja osoba wierzy Tarkowskiemu i go szanuje .

  Polubienie

 12. Chciałbym się mylić.

  Po upływie pewnego czasu od nieudanej próby zakłócenia obrad parlamentu nadszedł dobry moment na pewne podsumowania.

  Po upływie pewnego czasu od nieudanej próby zakłócenia obrad parlamentu nadszedł dobry moment na pewne podsumowania. Z perspektywy widać wyraźnie, że była to zaplanowana z góry próba obalenia legalnej władzy, pod pozorem troski o wolne media i obronę demokracji.
  Totalna opozycja przeprowadziła działania mające na celu przejęcie władzy. Z kilkudniowym wyprzedzeniem zgłoszono manifestacje przed Sejmem.
  Zgromadzono odpowiednie środki techniczne, takie jak podwyższenie dla mówców i nagłośnienie. Później opozycja doprowadziła do awantury w parlamencie, a w tym czasie zwołani pod sejm działacze PO, Nowoczesnej i KOD-u już byli w drodze na „spontaniczną” demonstrację. Przynajmniej niektórzy! Wśród „spontanicznych” demonstrantów największą grupę stanowili działacze opozycji. Równie przypadkowo wszystko zostało zgrane w czasie z przyjazdem do Polski Donalda Tuska. Najzupełniej przypadkowo (!?) w czasie tej awantury doszło do zaniku sygnału TV na trzech czwartych obszaru Polski, co uniemożliwiło oglądanie telewizji państwowej, skazując większość Polaków na TVN i Polsat!
  Jeśli jeszcze dziś ktoś daje wiarę twierdzeniu, że to wszystko wina obu stron sceny politycznej, to proszę o rozsądne rozważenie faktów. Skoro cała akcja była zaplanowana, to jest oczywiste, że opozycja doprowadziłaby do zamieszania zupełnie niezależnie od tego, co zrobiłby marszałek Kuchciński.

  Oskarżanie PiS-u o współudział, a nawet tylko o bycie winnym czemukolwiek, jest nieporozumieniem. To jest jak oskarżanie zgwałconej kobiety, że – głupia – poszła wieczorem do parku, a przecież wiadomo, że tam czasem gwałcą. Właściwie to, żeby analogia była pełna, trzeba by jeszcze dodać, że na tę zgwałconą kobietę gwałciciel czekał na każdej z możliwych dróg. Czegokolwiek by politycy PiS-u nie zrobili, do tego co się stało, doszło by i tak. Politycy Prawa i Sprawiedliwości popełniają masę błędów, bo są ludźmi! Ale to co robią, to tylko błędy. Często głupie, spowodowane różnymi przyczynami. Ale błędy.
  Natomiast to, co robi totalna opozycja to zdrada stanu. Działanie na szkodę państwa polskiego i Polaków. Nasuwa się jednakże pytanie: czy byli aż tak naiwni, żeby myśleć, iż są w stanie w ten sposób coś zdziałać? Przyjrzyjmy się jeszcze innemu wydarzeniu: zamachowi terrorystycznemu w Berlinie, w którym w niejasnych okolicznościach zginął polski kierowca.

  Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że zamachowiec odpowiedzialny za zamach w Berlinie nie działał sam. Należy uznać, że była to akcja zaplanowana, przygotowana. A jeśli tak, to niech mi ktoś wyjaśni dlaczego porywacz musiał się uczyć prowadzić porwanego TIR-a?! A tak wynika – według doniesień medialnych – z zapisów GPS. Każdy organizator takiej akcji albo wybrałby zamachowca, który umie prowadzić TIR-y, albo do zamachu wybrałby samochód łatwy w prowadzeniu. Żaden zamachowiec nie ryzykowałby obecności kierowcy w kabinie ciężarówki. Jeżeli nie zabił go od razu – musiał mieć po temu dobry powód!

  A jeżeli potrzebny był i ten konkretny samochód i jego kierowca, to prawdopodobieństwo, że to wszystko jest dziełem przypadku maleje. Możemy z dużym prawdopodobieństwem założyć, że chcieli porwać ciężarówkę z polskimi tablicami, kierowaną przez Polaka. Kolejny dziwny zbieg okoliczności: teren targów był tak źle zabezpieczony, że nie tylko dało się wjechać TIRem na miejsce jarmarku, ale jeszcze ochrona tam była tak kiepska, że pozwoliła uciec terroryście. I to pomimo tego, że służby niemieckie były ostrzegane o możliwości zamachu! Pomimo tego, że w innych krajach, jak Francja, Belgia, czy Wielka Brytania podobne miejsca ochraniane były znacznie lepiej! Trzeci zbieg okoliczności? Wątpię.

  Moim zdaniem wszystko wskazuje na to, że komuś chodziło o tak zwaną „operację pod fałszywą flagą”, czyli przeprowadzenie akcji terrorystycznej i zwalenie winy na Polaka! Ale po co? Myślicie Szanowni Czytelnicy, że mam paranoję? Poczekajcie chwilę. Jedziemy dalej!
  Moment zamachu wydaje się nieprzypadkowy. Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, w którym narażenie na ataki terrorystyczne ze strony islamistów jest większe. Oczywiście! Tak by było, gdyby to miał być istotnie zamach organizowany przez islamistów, a to nie jest już takie pewne, prawda? Przecież, jeżeli w tym wypadku chodziło o zwalenie winy na Polaków, to może chodziło nie o to, co działo się w Niemczech, a o to, co działo się w tym czasie w Polsce?
  A w Polsce w tym czasie przygotowano zamach stanu…
  Na szczęście coś się nie udało. Dzięki dwójce posłów z Kukiz’15 udało się zebrać quorum i dokończyć głosowanie nad budżetem i ustawą dezubekizacyjną.
  Nie udało się zwołać pod parlament wystarczającej ilości manifestantów. Dzięki powściągliwości i rozsądnym reakcjom władzy w stosowaniu przymusu bezpośredniego (nawet w obliczu ataków na posłów) nie doszło do jakichś dramatycznych, albo tragicznych wydarzeń przed sejmem.
  Wszystko skończyło się na jednym pajacu, który sam położył się na asfalcie, ale go nagrano komórką. Zapewne dzięki odwadze i heroicznej walce z napastnikiem i dzięki temu, że ktoś ze świadków widział, jak złapał za kierownicę i zmienił trasę TIR-a, nie udało się zwalić winy za zamach terrorystyczny na Polaka!! Nie udało się tym samym zwrócić międzynarodowej opinii przeciw Polsce! W USA wybory przegrała zdecydowanie antypolska Hillary Clinton, co nie jest bez znaczenia, a było trudne do przewidzenia w momencie planowania operacji w Polce i zamachu w Berlinie! Mieliśmy naprawdę bardzo dużo szczęścia.

  Moim zdaniem, nie jest wykluczone, że były takie siły – poza Polską, które korzystając z pomocy obywateli polskich, bo przecież nie można ich nazwać Polakami, a także osób innych narodowości, a kto wie czy nie służb i agentury innych krajów, zaplanowały i przeprowadziły próbę obalenia rządu PiS-u.
  Nieprzypadkowo został wybrany taki termin. Gdyby cała akcja się udała, to wtedy politycy partii rządzącej znaleźli by się w sytuacji, że w okresie świątecznym muszą atakować i próbować poruszyć opinię publiczną w obronie utraconej władzy! Ze względu na „awarię” przekaźników, legalny rząd Polski nie mógłby zwrócić się do Polaków za pośrednictwem państwowej telewizji! Gdyby udało się wszcząć na tyle duże zamieszki na ulicach, że polała by się jakaś krew, gdyby w tym czasie w sejmie znajdowali się posłowie opozycji, gdyby udało się jednocześnie wrobić Polaka w zamach w Berlinie, żeby skompromitować nas na arenie międzynarodowej, gdyby prezydentem przejmującym władzę w USA nie był Trump, tylko Clinton…
  Całą sprawą niewątpliwie powinien zająć sie kontrwywiad.

  Powinno się sprawdzić źródła finansowania, ustalić międzynarodowe powiązania i to skąd idzie inspiracja do wszczynania rokoszy przeciw demokratycznie wybranej władzy! Polskie służby powinny dotrzeć do wszystkich możliwych danych dotyczących zamachu w Berlinie. Obawiam się, że jeśli we wszystko były zamieszane służby niemieckie, a musiało tak być, to sekcja zwłok wykonana w Niemczech zatarła pewnie mnóstwo śladów. Ale należy zrobić wszystko, by ustalić najwięcej jak się tylko da. Trzeba znaleźć winnych zaniku sygnału TV!
  Należy też wyjaśnić, którzy z polskich polityków spotkali się z Donaldem Tuskiem, w czasie jego wizyty we Wrocławiu i jaki był temat ich rozmów!

  Jeżeli ktoś z Szanownych Czytelników nadal uważa, że mam paranoję, odpowiem: chciałbym. Wolałbym, żeby moją reputację psi zjedli. Bo jeśli to wszystko nie było zbiegiem okoliczności, to zabawa dopiero się zaczyna.

  Lech Mucha

  P.S.
  Blokada trybuny sejmowej i fotela marszałka dobiegła końca. Harcownicy spod znaku totalnej opozycji, zrozumiawszy, że są już tylko śmieszni, poszli do domów. Ale nie wierzmy w to, że na tym koniec. Nie dajmy się zwieść. Oni – a mam tu na myśli nie tę grupę pajaców, których wystawiono na pierwszą linię, ale tych, którzy nimi sterują – nie odpuszczą.
  I już na sam koniec chciałbym ostatnie słowa skierować do lidera Platformy Obywatelskiej, Grzegorza Schetyny. A będzie to parafraza znanego fragmentu z Wesela Wyspiańskiego.
  Miałeś, chamie, złoty róg,
  miałeś, chamie, czapkę z piór:
  chciałeś, chamie, wygrać z PiS-em,
  ostał ci się Michnik z Lisem.

  Tekst ukazał się drukiem w tygodniku Polska Niepodległa

  Polubienie

 13. Ciąg zdarzeń układa się w logiczną całość, która każdemu powinna dawać do myślenia
  Moim zdaniem, bardzo wymowna była także obecność pod Sejmem gen. Marka Dukaczewskiego.
  Kto jak kto, ale on nie znalazł się tam przypadkiem.
  Zapewne liczył na to, że PiS podejmie desperacką próbę odbicia sali posiedzeń, aby uratować przegłosowanie ustawy budżetowej i w związku z tym w Sejmie wybuchnie ogólne mordobicie.
  W takim przypadku łatwo byłoby tam wkroczyć za Strażą Marszałkowską, aby „zaprowadzić porządek”.
  Kaczyński pokazał, że jest rasowym graczem i ograł wszystkich, przenosząc posiedzenie do Sali Kolumnowej.
  Pisze Pan o Kontrwywiadzie, ale ja się obawiam, że jest tam wciąż sporo ludzi generała Marka. Tutaj potrzeba małej i niezależnej, a przede wszystkim – sprawdzonej – ekipy, która zostałaby wyposażona w uprawnienia śledcze i postawiona ponad istniejącymi służbami przez samego Prezydenta.
  Wszyscy są podejrzani, łącznie ze Strażą Marszałkowską, która musiała mieć zadanie wpuszczenia KOD na teren Sejmu.
  Inaczej bez sensu byłoby się zbierać w jego okolicy.
  Wszystkim tym, którzy chcieliby te dywagacje podsumować słowami – teoria spiskowa, dedykuję cytat z F. D. Roosevelta:
  „In politics, nothing happens by accident. If it happens, you can bet it was planned that way”.
  (W polityce nic nie dzieje się przypadkiem. Jeśli tak, możesz być pewny, że właśnie tak zostało zaplanowane)
  nadużycie link skomentuj
  alek.san

  Polubienie

 14. Czy on wygląda na takiego co ma za sobą …20 lat pracy za darmo, nędzy, często głodu… prześladowań.”

  Drogi Adm, ten pan Tarkowski wygląda na znacznie więcej lat pracy. 20 lat pracy za darmo to pewnie działalność patriotyczna za którą ten Pan nie wziął grosza przysłowiowego, w przeciwieństwie do różnego sortu patryotow zasilanych systematycznie przez fundacje . Tak ja to odczytuje

  Polubienie

 15. A ile solidaruchów drogi pani pobrało nie twierdzę zgodnie z prawem ( sąd III żydoRP ) przyznał odszkodowania za niby to jak po dupie dostawali od Jaruzela i Kiszczaka . Pobrali ogromne siano i to jest patriotyzm ? .Mój owczarek podhalański o mało nie umarł że śmiechu jak o tym usłyszał .
  Prawdziwy patriota walczy o Ojczyznę za FREE a nie potem wydębia od niej odszkodowania aby sobie ładny domek wybudować .
  Pan Tarkowski to bohater i taka jest prawda a że żydki go opluwają to jeszcze bardziej to potwierdza .

  Polubienie

 16. Adminku co do tego zdjecia :
  co ty tu zauwazyłeś ? pan Tarkowski w jakieś brudnej koszuli , fryzura do dupy , spodnie tez jakies szare – widac troszku .
  nie pokazano wnętrza jego domu to przeciez nie wiesz jak mieszka .

  Kilka lat temu zydzi anglosascy opublikowali info o Owsiaku ( Owsiak miał ich wpuścić do domu ) i co oni tam zobaczyli np :
  Ręcznik , który wyceniono na 400 pln – to nie żart .Jedna sztuka ręcznika do rączek .
  jeżeli to prawda . To taki sobie pożyje .co tam pan Tarkowski z jakimiś szarymi zapierdzianymi spodniami i koszulą z epoki brązu ha ha ha .

  Polubienie

 17. Jak chcesz podam zrodło skąd to wiem ale nietrudno sie domyslić .znajdz w sieci naczelny organ prasowy żydów anglosaskich kochających Maliniaka . Wiesz przecież jaki to organ prasowy adminku .

  Polubienie

 18. Ot, po angielsku znalazłem taki uroczy portal: http://www.fort-russ.com/

  (Przypominam, Fort Russ to najdalej na południe Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych militarna placówka Carskiej Rosji, około 50 mil na północ od San Francisko. Oglądałem ten drewniany Fort przy okazji wycieczki niedzielnej z U.C. Berkeley na początku lat 1970. Potem, jeszcze w trakcie mej bytności w Berkeley, pochodzący z początku XIX wieku Fort Russ został spalony, ale – chyba dopiero niedawno – jego kopię odbudowano.

  Ot, tutaj z tyłu w środku (o dziwo z ciemnymi jeszcze włosami!) w okularach i szarym swetrze to zdaje się ja jestem, na takim oto zebraniu „Grunwaldu”:

  https://syncreticstudies.com/2016/12/15/css-participates-in-conference-history-and-perspectives-of-cooperation-between-slavic-countries/#more-2892

  Polubienie

 19. Adminku kochanie ty moje . Ty mój wspaniały filosemito . Błagam odpowiedz mi tylko na jedno pytanie :
  Napisz imię i nazwisko jednego tylko garbatego nosa , który uratował życie Polakowi tylko jednemu Polakowi .Okres : druga wojna światowa :
  Podejmiesz wyzwanie?
  Tylko nie ocieraj się o Berka Joselewicza bo on ci dupy nie uratuje .Ten żyd to inna bajka .

  Polubienie

 20. A swoja drogą doktor ma stalowe nerwy . Olewa całkowicie wpisy LuKa , który tutaj codziennie robi sobie z niego jaja .
  doktor coś ty temu Luk zrobił ,że on z ciebie z poważnego człowieka jajca sobie tu robi oj i ciebie doktorze nie lubi a ja ciebie lubię za co ? za wiedzę .

  Polubienie

 21. Odnosząc to do Polski w dniach obecnych budynek na zdjęciu może reprezentować połączenie Watykanu, Waszyngtonu i Tel Avivu

  Polubienie

 22. Zyguś
  ….Napisz imię i nazwisko jednego tylko garbatego nosa , który uratował życie Polakowi tylko jednemu Polakowi .Okres : druga wojna światowa :….

  A co ty się mnie Zyguś pytasz, ty się Żyda zapytaj ile oni milionów Polaków uratowali.

  Polubienie

 23. patrz Zyga jakie piękne piszą listy poniektórzy internauci (Aleksander Szumański)

  Wielce Szanowny Pan Prezes Prawa i Sprawiedliwości

  Dr Jarosław Kaczyński

  W imieniu własnym oraz światowej prasy polonijnej, jako niezależny dziennikarz składam Panu najserdeczniejsze gratulacje za umiejętne, pełne zrozumienia i doświadczenia politycznego zmuszenie współczesnej Konfederacji targowickiej do zakończenie okupacji Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, a tym samym Rzeczypospolitej Polskiej.

  Nie była to żadna groteska, ani też kabaret, jak twierdzili niektórzy dziennikarze. Była to poważna destrukcyjna działalność, zagrażająca Narodowi Polskiemu i polskiej racji stanu, jak potwierdził to publicznie Marszałek Senatu dr Stanisław Karczewski…..
  http://aleszuma.neon24.pl/post/136364,list-do-pana-prezesa-pis

  Gdzie ty Zyguś wyczytałeś, że ja jestem żydofilem?

  A Rosja znów sięga po czołgi

  Polubienie

 24. WAS TRUMP LAUNDERING MONEY FOR THE RUSSIAN JEWISH MAFIA AT TRUMP TAJ MAHAL?
  (Czy Trump prał pieniądze gangowi żydów rosyjskich)
  Trump was laundering money for someone.

  Infowhores refuse to find out who, or know but will not say.

  Trump Taj Mahal was fined $10 million in 2015 for willful, significant and long standing violations of anti-money laundering legislation, thus placing the security of the United States at risk (and to think he will be Prez in a weeks time?!).

  So let’s have a think.

  The two nations that stand to benefit from Trump are Israel and Russia.

  We know that Trump Tower was the base for a Russian money laundering scheme, though whether Trump was aware of this is unclear. Trump also denied knowing Felix Sater when he was well aware of who Sater is.

  And we know that Trump is very, very, very, very, very pro-Israel.

  And one entity that links both is the Russian Jewish Mafia.

  Just thinking out loud…

  But again: Infowhores could find out and tell us.

  But they won’t.

  Polubienie

 25. Ad. @Julius :”Można założyć, że polskojęzyczne kundle łańcuchowe wzmogą ujadanie w kierunku wschodnim. Z amerykańskim militarnym zaapleczem przyjdzie im to łatwo.”

  Dokładnie. Wczoraj słuchałem RM wykładu na temat polittyki energetycznej polski i tam zaproszeni prelegenci z ministerstwa bez owijania w sreberko mówili wprost ze zrobia wszystko aby zamknąć, ewentualnie ograniczyć do minimum tranzyt rosyjskiego gazu do UE. Byli tak ujarani tymi wytycznymi, że nie zdążyli, ba zignorowali pytanie słuchacza na temat pana Sorosa, o jego realne wpływy na polityke w europie centr, i czy w związku ztym polskie agencje bezpieczenstwa będą coś robić.
  Przypominam, w tym roku rocznica objawień fatimskich,

  Polubienie

 26. Adminku juz odpowiadam .Jesteś zydofilem bo basujesz u siebie PIS-dzie ,Żydło i Judzie a to zalicza cię do kręgu żydofili .Taka prawda.
  Kolejny komentarz pana Cezarego .Czytać :
  Cezary Tarkowski
  15 Styczeń 2017 o 01:01
  Kiedyś, kiedy byłem małolatem, byłem dumny z tego, że mój Ojciec był od 1944 do 1947 r. w armii amerykańskiej. Przechwalałem się tym gdzie mogłem. Obecnie ta armia podjęła okupację Polski, a ja muszę się wstydzić, za swego Ojca. W miarę dojrzewania i nabierania rozumu, uświadomiłem sobie, że ta armia, to zbrojne ramię żydostwa, które z urodzenia jest ludobójcze. Wstydzę się tego, że mój Ojciec służył tym skurwysynom. Oni dziś Polskę okupują i nie przyjechali by bronic polski przed Rosją, która nam nie zagraża. Oni przybyli tu po to, by w imię żydowskich interesów strzelać do nas, Polaków. Inaczej by ich tu nie było. I jeszcze my będziemy tych satanistycznych barbarzyńców opłacać z własnej kieszeni. Rozumiem, że cieszą się wszystkie kurwy z okolic, gdzie bandyci będą skoszarowani, ale dla mnie jest niepojęte, że normalny człowiek może cieszyć się z obecności okupanta. Polacy już tak nisko upadli, niestety.

  Polubienie

 27. a tam adminku pierdzielisz .Takis uczony a Talmudu nie znasz . Oni stoją znacznie wyżej od człowieka .
  Ty goj to co najwyżej dla nich świnia jesteś .

  Polubienie

 28. Zygus
  My się żydów nie boimy
  bo my sobie z nimi poradzimy

  Kiedyś moja żona zapytała wnuczka czy się nie boi w szkole, bo tam przemoc.
  Najpierw nie wiedział o co babci chodzi, gdy zrozumiał odparł krótko
  –To mnie się boją.

  Polubienie

 29. Mamy dziś 15 stycznia 2017 r. o godzinie 20:20 film pod tytułem ,,Pucz”
  Zapewne chodzi o uświadomienie opinii publicznej do czego dopuściła się opozycja PO i Nowoczesna blokując mównicę sejmu, uniemożliwiając tym samym pracę najważniejszego organu ustawodawczego państwa, oraz szeregu innych działań mających na celu obalenie legalnie wybranych władz Polski
  Czy puczyści zostaną ukarani?

  Polubienie

 30. W normalnym kraju jawna żydowska i niemiecka agentura robiąca publiczne rozróby zostałaby szybko wyłapana, osądzona i posadzona lub powieszona. PiS nie zrobi nic bo jest to po prostu ustawka dla głupich gojów. Walka w żydowskiej rodzinie może być rozstrzygnięta przez rabina a ten ma zdaje się teraz ważniejsze sprawy niż zajmowanie się sporami trwjącymi w Polsce.

  Polubienie

 31. „Czy puczyści zostaną ukarani?”

  Wszyscy liberałowie powinni zostać ukarani za samo bycie liberałami, a liberalizm w Polsce powinien zostać zaorany. Osobiście wisi mi to, czy zostanie on zlikwidowany przez „żydowskiego kurdupla”, czy przez wyemancypowaną od tradycyjnie chrześcijańskiego rozumienia płci (gender) Anię Grodzką. Liberalizm, zarówno ten gospodarczy, jak i obyczajowy, powinien zostać spakowany do rakiety i wysłany na Marsa, by tam sobie „rozkwitał”, amen, inshallach.

  Polubienie

 32. Film, a pod nim wypowiedź typowego liberała (ta najobszerniejsza). Bycie kompletnym debilem jest dziś w modzie. Jak długo jeszcze?

  Polubienie

 33. h…. z puczystami ja i ich i tego Kalksteina mam w dupie a ten pucz niech sobie oglądają idioci , którzy zamiast mózgu mają gówno a w tym kraju to jakieś 80 % ludzi .
  Adminku ty mi tu słowiańskich mięśniaków nie pokazuj bo oni z ich kurzym rozumkiem mogą co najwyżej żydowi szambo wywozić a jak któremu taka robota nie pasuje to żyd wyciągnie szekle i zatrudni takiego osiłka jako ochronę : patrz wszystkie Żydowskie hipermarkety , markety i zydowskie interesy w Polin . Tam takie osiłki słowiańskie robią za 600 euro ma miesiąc dla zyda a tym mi tutaj z jakimś osiłkiem Słowianinem wyjezdzasz.
  Po drugie adminku nie obrażaj tu u siebie garbatych nosów na forum bo będziesz miał najazd ABW stronkę ci zamkną i nie dorobisz do głodowej emeryturki czy renty .

  Tu masz przykład żydowskiego biznesu rodzinnego w Detroit , które jest teraz hu… dupa i kamieni kupą .Zobacz jakie tutaj garbate nosy mają ochronę .Chłopy po 200 kg wagi po kursach sztuk walki a ty mi tu pokazujesz jakiegoś Słowianina osiłka co to ma zatrzymać garbate nosy ha ha ha .

  ADMINKU NA KONIEC . ILE DAŁEŚ ADMINECZKU OWSIACZYZNIE .PEWNIE STÓWKĘ . BOG ZYDOWSKI CI WYNAGRODZI I WSZYSCY ŚWIĘCI .

  Polubienie

 34. Hej Zygus, czym tu sie jarać. Takiego hamburgera każdy nawet największa łamaga może sobie wyhodować. Wystarczy odpowiednia suplementacja + wspomagacze. Dla mnie wciąż niedoścignionym ideałem sprawności fizycznej jest gwiazda filmów kungfu lat 70ych Bruce Lee. Hehehe nawet nasz aktor pan Zelnik w roli faraona też całkiem nieźle (naturalnie) wyglądał

  Polubienie

 35. Nie wygrywa sie masa czy wzrostem ale sprawnoscia psychofizyczną (szybkość, zręczność, odwaga) Nieraz bylem swiadkiem jak zreczny chlopak bez wiekszej trudnosci dawal sobie rade z ciezszymi i duzo wyszszymi przeciwnikami. Sama siła fizyczna tez niewiele ma wspolnego z wygladem hamburgera.

  Polubienie

 36. Adm ma racię .
  Chudy wygrywa tylko z tłuściochem tylko w amerykańskim idiotycznym wrestlingu który już całkowicie ma ogłupiać tych usmańców

  Admina który chwali się niską emeryturką i rentą czy wiem co on tam ma czy to czy tamto i cieszy się ,że mu się dobrze żyje – takiego gościa pierwszy raz spotykam w swoim długim życiu – rocznik 1945
  i dlatego go lubię bo ja lubię kosmitów

  Polubienie

 37. Zygus
  Gruby, chudy, mały, duży, to są mało istotne sprawy.
  Chodzi o to by samemu się nie otłuścić, mieć zdrowie i formę.
  A na tą chwilę właśnie udało mi się rozebrać starą drukarkę atramentową, zaraz zabiorę się za stary skaner i patrzę jakby tak dokupić jeszcze na olx kolejną drukarkę laserową.

  https://www.olx.pl/oferta/biurowy-faks-z-drukarka-laserowa-brother-CID99-IDcnU3b.html#92b61548ed

  A po co?
  Bo widzisz Zygus drukarka 3d o średnim stole to koszt 10 tyś zł.
  Moja emerytura to tylko 1300 zł i jest na dodatek w całości zabierana prze małżonkę.
  Więc nie mam szans na tą drukarkę za 10 tyś. zł. ale jak by tak dokupić za 20 do 50 zł jeszcze jedną starą drukarkę laserową to wykorzystując elementy takie jak silniki krokowe, trybiki, paski klionowe i inne detale to można by zrobić sobie samemu drukareczkę 3d i to aż 5 osiową.
  A sama rama z żelaza czy z aluminium też z różnych kątowników ze złomu. Do tego sterownik za 135 zł i po krzyku


  Tylko jeszcze G-kode, nauka oprogramowania

  Polubienie

 38. Adminku kochanie ty moje podziwiam cie naprawdę ,że dajesz radę mając 1300 pln i jeszcze jesteś zadowolony .Gdybym ja miał tyle szukałbym już dobrego drzewa i sznur .
  Płacę co miesiąc po 1200 pln za same opłaty : gaz , prąd , paliwo do auta , kablówka itp plus do tego słodycze dla wnuków i na kino plus jeszcze daję na Macdonalda dla nich plus zachcianki baby .
  Gdybym ja miał 1300 pln na miesiąc moja baba by mi jaja urwała a nie gotowała rosołki i kurczaczki .

  Polubienie

 39. Adminku ty moje kochanie .za te twoje propisdzielcze i antyputinowskie wpisy porobię sobie z ciebie jeszcze trochę jajec .
  Opis zdjęcia na dole :
  1. – Symbol baby to jest nasz adminek propisdzielczy .
  2- dziecko to symbol pejsatych i szabasgojów :

  Polubienie

 40. No to wielki szacunek adminku .
  „A po co? cytat admin
  Bo widzisz Zygus drukarka 3d o średnim stole to koszt 10 tyś zł.
  Moja emerytura to tylko 1300 zł i jest na dodatek w całości zabierana prze małżonkę.
  Więc nie mam szans na tą drukarkę za 10 tyś. zł. ale jak by tak dokupić za 20 do 50 zł jeszcze jedną starą drukarkę laserową to wykorzystując elementy takie jak silniki krokowe, trybiki, paski klionowe i inne detale to można by zrobić sobie samemu drukareczkę 3d i to aż 5 osiową.
  A sama rama z żelaza czy z aluminium też z różnych kątowników ze złomu. Do tego sterownik za 135 zł i po krzyku”

  Polubienie

 41. Adminku jak ty masz taki talent to zrób mi jakąś sztuczną babę , która będzie tańsza w utrzymaniu , wypierze mi gatki , uprasuje koszule , ugotuje rosołek i nie będzie wpierd… 70% mojej emerytury .
  Ozłocę cię wtedy adminku kochany.

  Polubienie

 42. Wpis Opolczyka jeden z lepszych jakie od roku czytałem .
  Opolczyk pisze z dużej litery ze względu na szacunek do niego :

  „opolczykpl
  16 Styczeń 2017 o 12:18
  „…jedynym sensownym procesem – bezwzględnie koniecznym, który uzdrowiłby życie polityczne i gospodarcze w Polsce byłaby dejudaizacja całej przestrzeni życia społeczno-politycznego.”

  O tym piszę od lat, tyle że nazwywam to odżydzeniem. Także kultury i przestrzeni publicznej z wszystkich żydowskich i żydogennych wpływów i symboli. Schody zaczynają się zawsze wtedy, gdy pojawia się sprawa żydo-katolicyzmu. Bo wielu katolików psioczy na „starszych braci w wierze”, ale za Chiny nie chcą zrezygnować z kultu żyda Joszeu i żydówki Miriam. W tym miejscu należy koniecznie zaznaczyć, że zażydzanie świadomości, tożsamości, kultury, przestrzeni publicznej i życia społecznego naszych przodków zaczęło się właśnie od narzucenia im siłą (po buntach pogańskich) krystowierstwa. Gdyby nie ono, Żydzi nie byliby w stanie ogłupić Polaków do tego stopnia, jaki widać dzisiaj gołym okiem. Np. przy „intronizacji” jakiegoś żydowskiego nieboszczyka. I nie byliby w stanie zdobyć dominacji nad Polską. A tak za sprawą krystowierstwa pchali Polaków przez wieki do „obrony wiary”, później do samobójczych powstań, poprzez przechtów zdominowali nasze elity i dzisiaj robią z Polską co chcą. Nie wystarczy uwolnić Polskę od szumowin jak Szechter/Michnik i jemu podobni. Polska nieżydowska musi być bez Szechtera/Michnika i rebe Rydzyka. Bo inaczej nadal będzie infiltrowana i ogłupiana przez żydogenny katolicyzm. Z całej przestrzeni życia społeczno-politycznego należy usunąć całe żydowskie spektrum, a nie tylko jego kawałki.”

  Lubię

  Odpowiedz

  Polubienie

 43. Szanowny Adminie dlaczego te wozy pancerne przybyłe do polski są w kolorze ukraińsko-rosyjskiego stepu a nie w deseń naszych lasów i łąk? całkiem tak samo jak czołgi Wehrmachtu za czasów synnej operacji Barbarossa – według internautów .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s