Jadą goście jadą


Nie przyszła góra do Mahometa, przyszedł Mahomet do góry.  7 lutego wizytę Angeli Merkel w Warszawie.
.
Kanclerz Niemiec ma się spotkać z premier Beatą Szydło, prezydentem Andrzejem Dudą, przedstawicielami opozycji i Jarosławem Kaczyńskim, prezesem PiS.

Ostatni punkt programu jest zastanawiający. Kaczyński, choć rozdaje dziś karty w krajowej polityce, w hierarchii państwowej jest bowiem szeregowym posłem. Protokół dyplomatyczny przewiduje , że odwiedzających obcy kraj polityków przyjmują ich odpowiednicy. Głowę państwa – głowa państwa, szefa rządu – szef rządu, ministra – minister.

Do tej pory jedynymi premierami, którzy spotkali się z Jarosławem Kaczyńskim, byli Viktor Orban i David Cameron. Z premierem Węgier prezes PiS przypieczętował w styczniu 2016 r. sojusz polsko-węgierski. Wlutym 2016 r. z premierem Wielkiej Brytanii dobił targu w sprawie ograniczenia praw emigrantów z Europy Środkowej na Wyspach, co miało być ceną pozostania Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej.
To, że Merkel przyjeżdża do Warszawy i też chce się z Kaczyńskim spotkać, nie zwiastuje żadnej wielkiej zmiany w stosunkach polsko-niemieckich.

Powrotem do bliskiej współpracy obie strony Odry jakoś nie są zainteresowane. Skoro impasu nie udało się przełamać podczas poprzednich spotkań Merkel i Szydło, to nie uda się to z Kaczyńskim.

Jak na razie nic nie wiadomo o ofercie, jaką kanclerz Merkel miałaby przywieźć do Polski. Wygląda na to, że przyjeżdża do Warszawy, by po prostu Kaczyńskiego posłuchać.
Prezes PiS dla Zachodu jest bowiem postacią nieprzeniknioną. Powszechnie wiadomo, że to on, a nie premier Szydło ani prezydentDuda, pociąga w Polsce za sznurki. Ale jakie ma poglądy?

Kaczyński, w przeciwieństwie do Orbana, nie bywa na europejskich salonach.

W ogóle nie wyjeżdża za granicę.

Wywiady z nim niewiele o jego poglądach mówią, bo prezes udziela ich tylko pracownikom wspierających PiS mediów. A dyplomatów, z wyjątkiem ambasadora USA, nie przyjmuje. Niemiecki ambasador w Warszawie od lat bezskutecznie zabiegał o audiencję na Nowogrodzkiej. Bezskutecznie.
Żeby poznać plany polskich władz z pierwszej ręki, Merkel musi więc osobiście pofatygować się do prezesa. Spotkanie na pewno nie odbędzie się na Nowogrodzkiej, ale w jakimś neutralnym miejscu. Kanclerz będzie wypytywać Kaczyńskiego, co myśli o prezydencie Trumpie, Brexicie, przyszłości Unii Europejskiej, Rosji. I o przyszłości Polski.

Można się spodziewać, że potępi to, co PiS zrobił polskiej demokracji. Zamach na Trybunał Konstytucyjny, przejęcie wolnych mediów, wątpliwa ważność głosowania budżetu państwa – to rzeczy, które niemieckim politykom nie mieszczą się w głowach.
Angela Merkel ma doświadczenie w upominaniu autokratów. W prywatnych rozmowach robiła wyrzuty Putinowi czy Erdoganowi. Do serca ich sobie jednak nie wzięli. Nic nie wskazuje na to, że w przypadku Kaczyńskiego będzie inaczej.

merkel-spotka-sie-z-prezesem-pis_1086991

Czy Jarosław Kaczyński zechce przyjąć panią kanclerz Merkel?

Merkel na ,,dywaniku” u Kaczyńskiego.

————————————–

Domek z czasów PRL

chlopska-5

 

chlopska-2

chlopska-122

chlopska-14

Reklamy

177 uwag do wpisu “Jadą goście jadą

 1. Na dzień dzisiejszy Polska jest departamentem zamorskim Stanów Zjednoczonych podobnie zresztą jak i Niemcy. W pddaństwie do USA Merkel jeśli chodzi o rangę ważności zdecydowanie stoi wyzej od Kaczyńskiego. Spotkanie z Kaczyńskim nie ma dla niej najmniejszego znaczenia. Ona doskonale wie, że Kaczyński zrobi wszystko co sobie USA I Izrael zażyczą. Także ona jako ważniejsza persona wcześniej wie co się będzie działo w Polsce.

  Polubienie

 2. a hu…. z takimi gośćmi , a to czy Kalkstein spotka się z Makrelą czy nie spotka tyle mnie obchodzi co wczorajsza ekstrakcja .
  Ekstrakcja wiadomo co – czytaj stolec .
  Fachowy termin używany przez lekarzy .

  Polubienie

 3. Juliusz jak to nie ma znaczenia spotkanie Dla Merkel z Kaczyńskim ?
  Ma ogromne znaczenie .
  Kto wie może będzie mizi mizi Kalkstein się zakocha makrela rzuci swojego i będzie cooollll .
  Kalkstein będzie miał babę w końcu . Zejdzie z niego agresja i odejdzie w końcu ten typ z polityki i może zrobi się normalnie bez niego , bo najgorsze są stare kawalery podobnie jak stare panny.
  Piękna by była z nich para . Taka polsko – niemiecka .

  Polubienie

 4. Ponoć Merkel użyła szantażu, że jak jej JK nie przyjmie, to przestanie wypłacać Polakom emerytury, odszkodowania powypadkowe, zablokuje Polakom pieniądze trzymane w niemieckich bankach, nie wypłaci należności za zakupione towary, znaczy się polskim eksporterom
  Co ty na to Zygus?
  Nie pojedziesz witać Merkel?
  Powinieneś, bo to twój chlebodawca

  Polubienie

 5. julius
  Nie masz racji.
  To my jesteśmy dla USA ważni a nie Niemcy.
  Przecież Trump jako potomek Niemców doskonale wie, że Niemcom nigdy nie udało się zdobyć Moskwy, a Polakom za każdym razem jak tylko ruszali na Moskwę to urzędowali na Kremlu.
  Mamy w tym doświadczenie i narodową tradycję
  Nawet prosili nas byśmy im dali Władysława Zygmuntowicza na cara samodzierżcę Wsiejrusi
  Amerykanie jak chcą z Rosją wojować to tylko z nami, nigdy z Niemcami.

  Polubienie

 6. Naczelnik Polski rozzłościł się na panią kanclerz. Stwierdził, że jak już Angela Merkel, przyjedzie do Polski, to będzie musiał wziąć ją na dywanik i powiedzieć kilka słów prawdy.

  — Będę musiał powiedzieć kanclerz, że Niemcy powinni się zdecydować, co do charakteru stosunków z Polską, bo nie można naraz Polski atakować, od czci i wiary odsądzać, i jednocześnie liczyć na to, że te stosunki będą dobre — stwierdził Jarosław Kaczyński.

  Poruszy między innymi temat krytyki, z jaką spotyka się rząd PiS w niemieckich mediach:

  — Przypomina to sytuację z czasów Republiki Weimarskiej, kiedy Polska była niesłychanie wręcz atakowana. Później miało to ogromny wpływ na stosunek Niemców do Polski po 1939 r. Chciałbym, aby Angela Merkel uświadomiła sobie, że jest ona współodpowiedzialna za to, co dzieje się w niemieckich mediach — zapowiada Kaczyński.

  ….Nie wydaje się, żeby Unia Europejska mogła przetrwać bez jakiegoś ciężkiego kryzysu, bez daleko idącej reformy. My taką reformę proponujemy. Tutaj jest pewna różnica zdań z Niemcami, chociaż jakieś punkty styczne można też znaleźć…..

  .

  Polubienie

 7. Jaki chlebodawca ? Te emeryturka mi się uczciwie należy jak psu miska .Nikt mi tam za darmo nic nie dał a była jedynie harówka od świtu do nocy . Część moich kumpli w niedzielę się gziła z kur…. ja tego nie robiłem jak to się mówi szkoda kasy .
  Z drugiej strony wolę żeby moim chlebodawcą była Merkel .Fajna emeryturka niż twój kochamy Kalkstein , który ci płaci 1300 PLN / miesiąc jakieś kużwa marne grosze a ty zadowolony jak dziecko .Kużwa za grom nie rozumiem takich ludzi . Dać im gówno a oni się cieszą jak dzieci .
  Tak naprawdę to Niemcom zawdzięczam to , że się nauczyłem języka .Super kryminałki na ZDF i ARD nadają. Pierwszy sort bo ja w Polin drugi sort jak nazwał mnie Maliniak .
  Ty adminku jednak jesteś SORT PIERWSZY HAHAHA .
  Pozdrawiam adminka .

  cytat Admin:
  Co ty na to Zygus?
  Nie pojedziesz witać Merkel?
  Powinieneś, bo to twój chlebodawca

  Polubienie

 8. Serdecznie zapraszam adminka do potańcówki z mośkami .On bardzo lubi żydów rządzących w Polin bo bardzo ich chwali u siebie na portalu .
  Admin pokaz co potrafisz .Dasz radę !!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 9. Polacy powinni się zdecydować, co do charakteru stosunków z Rosją, bo nie można naraz Rosji atakować, od czci i wiary odsądzać, i jednocześnie liczyć na to, że te stosunki będą dobre

  Chciałbym, aby Jarosław Kaczyński uświadomił sobie, że jest on współodpowiedzialny za to, co dzieje się w polskich mediach — zapowiada P………ow

  Wydaje się, że Unia Europejska może przetrwać mimo ciężkiego kryzysu, nawe bez daleko idącej reformy. Mając całkowicie zindoktrynowanych mieszkańców nie jest to konieczne. Zwłaszcza Polacy niechętnie rozstaną się z Unią nawet wtedy kiedy zostałyby w niej same Niemcy.
  .

  Polubienie

 10. JADĄ GOŚCIE JADĄ! ANO JADĄ – NA CZELE PELETONU PEJSATE SZKODNIKI! Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  ,,… – Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci od 1989 r. obserwuję powrót na polską ziemię kultury żydowskiej. Gdy obserwuję, jak ona się rozwija, gdy obserwuję, jak z zainteresowaniem przyjmuje ją wielu ludzi mieszkających w Polsce, którzy wcześniej z racji tragedii historycznej, która spotkała naród żydowski, ale i naród polski w okresie drugiej wojny światowej, poprzez Holokaust, gdy kultura żydowska została de facto zniszczona na naszej ziemi, jak ona tutaj wraca, jak wraca do swojej tradycji, jak wraca do swoich korzeni, które w Polin, w tej ziemi, na której możesz odpocząć, rozwijały się przez tysiąc lat, to muszę powiedzieć, że moje serce napawa się radością – mówił do zebranych Prezydent Andrzej Duda…”

  ,,… MOJE SERCE NAPAWA SIĘ RADOŚCIĄ…”! Chi, chi, chi, mówi prezydent (kogo-czego?), cha, cha, cha…

  http://www.sztetl.org.pl/pl/cms/aktualnosci/5569,prezydent-rp-przyjal-polskich-zydow-moje-serce-napawa-sie-radoscia-/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 11. Kika22 przyjacielu lubię ci e ale kur….. jego mać nie wklejaj tu facjat Maliniaka bo juz z rana dostałem sraczki a po drugie adminek tego forum to filosemita kiedyś bardzo mnie odpierd…. jak nazwałem go Juda a jego kumpelę Żydło . Facet z wściekłości o mało zawału nie dostał także nie publikuj tu Maliniaka bo będziesz miał adminka na sumieniu .
  On od PIS- dy dostaje 1300 pln / miesiąc zona mu całe siano zapierd…. za to ma codziennie rosołek , schabowe , bigos , ptasie mleczko , baba mu rachunki płaci , pierze jego gacie ,prasuje koszule po prostu zyć nie umierać a takimi wklejkami Judy chłopinę wykończyć baba jego owdowieje a to taki fajny chłopina i sam monitorek do PC sobie zrobi i nowy PC w garażu wyklepie . Taki Słodowy . Lubię chłopa bo jak kocham kosmitów .
  Maliniak ma dac order Orła Białego Szewachowi . Adminku wysłałeś już do szewacha kongratulejszyn ha ha ha . Polin to jedne wielkie jajca .

  Polubienie

 12. Szewach siedzi jak wielkie panisko rozkraczył nogi jak sułtan , ale przecież to Polin my tu spoczywamy i mamy takich fajnych adminków jak tutaj .

  Polubienie

 13. Czary mary Trump je stary

  Trump w „Timesie”: „Myślę że ostatecznie Brexit to będzie wielka rzecz”…Brexit będzie „wielką rzeczą”, a jednym z priorytetów amerykańskiej polityki zagranicznej będzie wypracowanie nowego porozumienia handlowego z W. Brytanią – zapowiedział Donald Trump w wywiadzie dla dziennika „The Times”, opublikowanym w poniedziałek.
  W wywiadzie, którego prezydent elekt USA udzielił jednocześnie brytyjskiemu „Timesowi” i niemieckiemu „Bildowi”, Trump ocenił, że decyzja o wyjściu z Unii Europejskiej było związana z poczuciem zagrożenia brytyjskiej tożsamości, wywołanym przez europejski kryzys uchodźczy. Myślę że ostatecznie Brexit to będzie wielka rzecz podkreślił. Wierzę, że inne kraje też wyjdą (z UE). Utrzymanie tego razem nie będzie tak proste, jak wielu ludziom się wydaje, a jeśli uchodźcy dalej będą napływać do różnych części Europy, to będzie bardzo ciężko, bo ludzie się wściekli o to podkreślił Trump w rozmowie, którą dla „Timesa” prowadził Michael Gove, były minister edukacji i sprawiedliwości w rządach Davida Camerona, a obecnie komentator brytyjskiego dziennika. Trump ostrzegł, że w efekcie kryzysu migracyjnego może dojść do wzmocnienia kontroli granicznej wobec Europejczyków przyjeżdżających do Stanów Zjednoczonych. Zobaczymy: patrzymy na różne fragmenty Europy i świata, skąd przyjeżdżają ludzie i sprawiają kłopoty powiedział. Dodał, że jego zdaniem państwa zachodnie powinny zbudować bezpieczne strefy w Syrii, które byłyby opłacane przez kraje Zatoki Perskiej. Amerykański prezydent elekt skrytykował szerzej rolę Niemiec w Europie, podkreślając, że jego zdaniem Unia Europejska „to jeden wehikuł, który wspiera Niemcy, i dlatego Wielka Brytania postąpiła rozsądnie, wychodząc (ze wspólnoty)”. Ludzie i kraje chcą mieć swoją własną tożsamość, podobnie Wielka Brytania. Gdyby nie było konieczności przyjęcia uchodźców, z tyloma problemami, które się z tym wiążą, to do Brexitu by nie doszło. Myślę, że to było decydujące powiedział. Dodał, że wbrew wcześniejszym deklaracjom odchodzącego prezydenta Baracka Obamy jednym z priorytetów w polityce zagranicznej USA będzie wypracowanie nowego porozumienia regulującego stosunki handlowe Stanów Zjednoczonych z Wielką Brytanią.
  Jestem wielkim fanem Wielkiej Brytanii i będziemy pracowali ciężko, żeby to zrobić szybko i jak należy, z korzyścią dla obu stron zapewnił Trump. Trump skrytykował także poprzednie amerykańskie administracje, podkreślając, że atak na Irak był „jak rzucanie kamieniem w ul pełen os”, a brak decyzyjności w Syrii „bardzo zły”. Według prezydenta elekta była szansa, żeby coś zrobić, kiedy zapadła decyzja, ale „później do niczego nie doszło”. Teraz jest już dużo za późno. Aleppo było okropne: kiedy zobaczysz, jak strzelają do starych kobiet wychodzących z miasta, które ledwo idą… To wygląda prawie, jakby strzelali do nich dla sportu ocenił Trump. Komentując doniesienia amerykańskich mediów oparte na informacjach byłego agenta brytyjskiego wywiadu MI6 Christophera Steele’a, według których Rosja ma kompromitujące informacje o Trumpie, prezydent elekt powiedział, że „ten człowiek jest kimś, komu powinniście się przyjrzeć”. „Wszystko, co o mnie wymyślił, było fałszywe” – oświadczył. Pytany o swoje ekspresyjne komentarze na Twitterze, które kilkakrotnie wywołały reakcje na giełdach, Trump zaznaczył, że planuje dalej używać mediów społecznościowych także w trakcie prezydentury. Myślałem, że będę tweetował mniej, ale otacza mnie tyle nieszczerości i nieuczciwości ze strony prasy… Mogę napisać coś na Twitterze, a oni to podają dalej – tak, jak dzisiaj rano: ‘mamy pilną wiadomość, dotyczącą Donalda Trumpa’ powiedział. „Pilne wiadomości to z pewnością to, czego nie będzie nam brakowało z prezydentem Trumpem w Białym Domu” skomentował rozmowę Michael Gove, który określił Trumpa jako „mężczyznę, którego podłączyli do prądu dalece przekraczającego bezpieczne poziomy”. Mario Cuomo, były gubernator Nowego Jorku, powiedział kiedyś, że amerykańscy politycy prowadzą kampanie poezją, a rządzą prozą. Trump z kolei prowadził kampanię opartą na 140-znakowych wybuchach na Twitterze, a planuje rządzić arkuszem kalkulacyjnym ocenił Gove. Ps..Trump wypowiedział wojnę Niemcom czyli pedalskolewackiej, tęczowej, genderowej oraz goatfuckers JewUNII! Dlatego takie przerażenie. ja z tego bardzo cieszę się. JewUE musi zostać zniszczona!
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66

  kika
  dziękuję za fotkę, tak mi się spodobała, że chyba i ja sobie brodę ( może nawet i pejsy) zapuszczę

  Zygus
  jak Niemcy zrobią za Trumpa kaput to i emerytury nie wypłacą, wówczas zostanie ci J. Kaczyński jako ostatnia deska ratunku.

  Polubienie

 14. Adminku nie obraż się ale za to włażenie na tym portalu PIS-dzie do dupy jej niby reformom i wspaniałemu preziowi zasłużyłeś na dużą podwyżkę .
  PIS- dzielcom wystarczyło parę miesięcy aby wszędzie zainstalowali swoich BMW kończąc na TV gdzie prezesunio kocha disco – polo i podobno Polin miało go odwołać , ale potem się rozmyśliło a ty dalej za małe siano zyjesz .Zasłużyłeś na ogromną podwyżkę . Adminku nie obraż się ale podwyżka należy ci się .
  Chyba , że niezłe siano sciągasz z tego portalu .
  Szalom.

  Polubienie

 15. Adminku nie zapominaj ze Trump mial dziadka Szwaba i Niemcom kuku nie zrobi i po drugie nie doceniasz potencjału Niemiec .To nie Polin średniowieczny kraj gdzie nic nie ma bo wszystko zniszczono , a nawet jakby mam na czarną godzinę odlozone .
  Raczej bym się bał ,że ten twój zydowski ZUS padnie bo już jest na skraju bankructwa i kto ci wtedy przeleje te twoją czapkę drobnych na konto bankowe ?
  A zona jak nie bedzie siana to juz ci rosołku nie zrobi ani ptasiego mleczka nie kupi tylko weżmie tłuczek i bedzie cię lać po łbie i co wtedy bidulko ?
  cytat admin
  Zygus
  jak Niemcy zrobią za Trumpa kaput to i emerytury nie wypłacą, wówczas zostanie ci J. Kaczyński jako ostatnia deska ratunku.

  Polubienie

 16. A od Kalksteina grosza nie wezmę .Mam swoją godność !!!!!!!!!!!!!!! . Prędzej zdechnę ale i tak stary juz jestem i to co mam odlozone starczy mi mojej babie i wnukom bez pomocy żydostwa od którego bym nigdy nic nie wziął i dlatego jestem z siebie dumny .

  Polubienie

 17. konik
  16 Styczeń 2017 o 18:50
  Zmiana

  Pomimo trwającej w Polsce ponad 15 lat intensywnej propagandy, 36% Polaków w dalszym ciągu trzeźwo ocenia realny wpływ wojsk USA na nasze bezpieczeństwo.
  Wg sondażu IBRIS przeprowadzonego na początku stycznia dla Radia Zet „Nie” na pytanie o korzyści z obecności armii USA w naszym kraju odpowiedziało 36,1% (w tym „zdecydowanie nie” 16,5% ankietowanych).
  Równolegle w internetowej sondzie Wirtualnej Polski na pytanie, o to czy w związku z przyjazdem brygady armii USA czujesz się bezpieczniej, odpowiedź „nie” wybrało 60,4%. z ponad 23,5 tys. uczestników sondy.
  Tymczasem wszystkie siły polityczne poza partią Zmiana prześcigają się w poddańczych gestach wobec nowych najeźdźców….

  https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/pb.350858821772625.-2207520000.1484588922./635537969971374/?type=3&theater

  Polubienie

 18. No to mamy Jude w Izraelu . Na wchdzenie w dupę nie trzeba było długo czekać .
  Wypowiedz Judy :”
  Polska bardzo mocno sprzyja Izraelowi ” .
  Mam takie pytanko kiedy mamy wpłacić pierwszą ratę z 60 mld odszkodowań dla żydów bo chyba termin się zbliża .
  Z drugiej strony może faktycznie większość gojów w tym kraju kocha garbate nosy a 0,001 % nie .
  Tyle lat minęło a zmiany na lepsze żadnej a nawet jest gorzej .
  Proszę porównać jak dzisiejszy Juda w izraelu przypomina to wystąpienie .
  Toczka w toczkę a tyle wiosen minęło .
  Myślący człowiek jak pan Tarkowski ma prawo się załamać podobnie Opolczyk tez miał chwilę załamania i teraz ja już jestem kompletnie załamany.
  Pan Tarkowski ma rację . Dla mnie to wielki człowiek i h….. ,że wierzy w żydowskiego Boga jego prywatna sprawa .
  Dostosuję się do jego rad.
  Proszę porównać . Dzisiejsza wizyta Judy , a wizyta sprzed lat Kalksteina . To ta sama mąka z tego samego chleba .
  Powtórzę :
  TYLE LAT MINĘŁO A POLACY CORAZ GŁUPSI NIESTETY .

  Polubienie

 19. Była wizyta niedawno żydło w Izraelu .Proszę mi powiedzieć kiedy Benjaminek powiedział ,że sprzyja Polsce a według mediów i to tych parchatych zaledwie kilka dni po pobycie żydło powiedział ,że Polska ….. a zresztą po co pisać .Szkoda czasu .

  Polubienie

 20. ,,CZOSNKOWE NAMASZCZENIE” POSŁA, POZWOLIŁY WYGRAĆ WYBORY NA PREZIA W POLIN?

  https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/04/11/andrzej-duda-z-pis-kleczy-przed-mistyczka-myrna-nazzour/

  Kika22 przyjacielu lubię ci e ale kur….. jego mać nie wklejaj tu facjat Maliniaka bo już z rana dostałem sraczki…

  SPECJALNY KONCERT ŻYCZEŃ DLA SZANOWNEGO ZYGUSIA OD KIKUSIA/PSIKUSIA ABY JESZCZE BARDZIEJ WZMÓC JEGO PORANNE DOLEGLIWOŚCI ŻOŁĄDKOWE…

  http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,141,spotkanie-pary-prezydenckiej-z-przedstawicielami-spolecznosci-zydowskiej.html

  Bywaj stary jajcarzu

  Polubienie

 21. Kika 22 miej litość juz espumisam nie pomaga . gdy widzę tą gębę sraczka od razu normalnie az mi dupa pęka .Kika 22 nie wklejaj tej gęby więcej !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 22. Bede musial juro isc do jakiegos pejsatego chirurga tak mnie kikuniu wykonczyłeś tą gębą Judy .
  Koszt wizyty 200pln plus leki ze 150 pln . Miej litość chłopie bo mi dupa naprawdę pęknie jak tego Judę dłużej poglądam ha ha .

  Polubienie

 23. Kikuńku a jak inaczej . Gdyby namaszczenia nie było Juda uczyłby Ekonomii w Technikum Ekonomicznym i hu…. nawet bys nie wiedział kto to jest ha ha :
  od Kika cytat Kika :
  ,,CZOSNKOWE NAMASZCZENIE” POSŁA, POZWOLIŁY WYGRAĆ WYBORY NA PREZIA W POLIN?

  Polubienie

 24. to był wielki patriota , ale niestety w Judeopolonii po 89 roku zaczął srać ze strachu i przepraszam syjonistów za wiece gdzie w 68 roku popierał Gomułkę , a na końcu powiedział syjonistom po 89 ,że on się na pierwszego nie nadawał .
  Tu Edward miał rację . Pierwszy był z niego kiepski ( hasali sobie syjoniści po Kościółkach i urządzali głodówki za jego rządów ) , ale dla Polski wiele dobrego zrobił .
  http://fotowrzut.pl/KDJA486JFA

  Polubienie

 25. Tak się zastanawiam co by tu napisać na te wszystkie niegodziwości w komentarzach Zygi….
  Acha przypomniało mi się
  – CEL UŚWICA ŚRODKI.
  No i tyle w temacie. A już jak się osiągnie władzę to …
  No dajcie mi władzę to was usadzę.
  i do tego zapewne zmierza geniusz polityczny Jarosław I Mądry.
  Mianowicie, słyszałem dziś w telewizji (nie)pejsatej) że PO i Nowoczesna szykowały do Brukseli apel o bratnią pomoc celem obalenia dyktatury Jarosława I Mądrego i Wspaniałego, ale coś im nie wyszło, bo ani Kukiz 15 ani PSL nie chcieli apelu podpisać, a sami we dwójkę jakoś się nie odważyli.
  No to mi się widzi, że wkrótce zostaną okrzyknięci zdrajcami i albo lud oświecony tą informacją dokona samosądu, czyli linczu, czyli powieszenia, albo ….albo, bo sądy te powszechne jakby są z sędziami w zmowie przeciw dyktaturze J.K. I Mądrego.
  Ale coś się najwidoczniej nakręca, powoli, systematycznie i nieubłaganie. Więc drzyjcie wszyscy zaprzańcy, zdrajcy i wrogowie. KOD stracił lidera, lider niedługo straci dochody, a dochody stracą KODy bo Soroz widząc że są przegrani dalej wspierać nie będzie…na razie.
  No i w przerwie rozważań politycznych, jednak znalazłem na Alibabie taki oto ciekawy zestaw do obrabiarki 4 osiowej za jedyne 240 $ plus przesyłka w cenie 75$ co i tak wychodzi tylko około 1250 zł.

  i jak podłączyć

  reszta jak rama, (można zrobić samemu), prowadnice, łożyska, taśmy i motor z wiertełkiem, frezującym można dokupić na allegro. Zatem myślę ze w kwocie 3 tyś zł można by się zmieścić i mieć fajną zabawkę.
  Albo kombinować ze starymi drukarkami.

  Polubienie

 26. A jakby ktoś dalej głupio pytał –kiedy zaczniemy zarabiać tak jak Niemcy, to odpowiem
  Jak zaczniemy pracować także z głową i z techniką

  Polubienie

 27. W Izraelu są pewni, że mogą liczyć na prezydenta Dudę jak wiernego psa.

  W swoim uwielbieniu Żydów, Duda robi więcej niż tylko składanie gołosłownych deklaracji poparcia. Jego żona, Agata Kornhauser Duda, jest pochodzenia żydowskiego. Jej dziadek Jakub Kornhauser był Żydem a ojciec Julian Kornhauser, profesor na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz znany pisarz, tłumacz i krytyk literacki opisuje siebie jako polskiego Żyda.
  http://www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Jerusalem-Warsaw-seek-enhanced-ties-as-Polish-president-visits-Israel-478727

  Polubienie

 28. Deep State w większości złożony z żydów ma teraz ważniejsze sprawy niż nagradzanie i karanie żydowskich gangów grasujących w Polsce( zresztą za co miałby je karać, chyba tylko za brak profesjonalizmu w działaniu) a głupie goje niech się wzajemnie rzucają na siebie.

  Polubienie

 29. ale jakie niegodziwości adminku? .To sama prawda:
  cytat admin
  Tak się zastanawiam co by tu napisać na te wszystkie niegodziwości w komentarzach Zygi….
  Acha przypomniało mi się

  Polubienie

 30. No i adminek poczuł się urazony i pisanie prawdy przeplatane robieniem soBie jaj z idiotów na górze nazwał niegodziwościami .
  soros nie będzie wspierał? – adminku – będzie i to jeszcze długo .
  Tobie ciężko zrozumieć ,że żyd europejski i żyd anglosaski to jedność .Nie potrafisz zauważyć zagrożenia pejsatego dlatego ciebie żyd będzie ciupciał do końca już twojego życia i będziesz egzystował za te marne 1300 pln .
  Adminie co ty pierdzielisz . Ty wiesz ile jest w reichu nierobów i leni . Polacy są od nich duzo zdolniejsi i bardziej pracuja jak Niemiec ale jeżeli pracujesz w Polin rządzącym czy przez PIS – dę czy przez inna cholerę do niczego i tak nie dojdziesz chyba ze jak ty do marnej emeryturki czy renty i ci PIS – da raz w roku da podwyżkę 5 PLN a sobie kolesiom BMW podwyżki w tysiącach.
  Zapomniałbym w Polin można dojść wysoko , ale dzieciak musi mieć rodziców , którzy mają znajomości w PIS – dzie czy w innej partyjce która akurat rządzi .
  JEŻELI TWOI RODZICE NIC NIE ZNACZĄ DO NICZEGO W POLIN NIE DOJDZIESZ CHYBA ZE DASZ LODA KOMUS ZNACZNEMU CO AKURAT BARDZO LUBI LODY ZWLASZCZA SMIETANKOWE .

  KOŃCZĘ JUZ PISANIE BO WIDZE ZE JAK DŁUZEJ TU POBĘDĘ TO SIĘ ADMIN ROZBECZY I KTO WIE JESZCZE PODA MNIE DO SĄDU ZA OBRAZE A MI SPECJALNIE SZLAJAĆ SIE PO SĄDACH NIE CHCE.

  NIE PLACZ ADMINKU JUZ OPUSZCZAM TWOJE FAJNE PODWÓRKO . TYLKO NIE PLACZ Z POWODU MOICH WPISÓW .

  Polubienie

 31. Żydowska dyktatura PiS zatacza coraz szersze kręgi i … czyta mi w myślach. Oto co mi wyświetliło gdy wszedłem na YT:

  Ojcze Mateuszu od alimentów, ratatuj!

  Polubienie

 32. Dziś byłem w pejsatym sklepie a tu patrzę na pólkach wafelki czekoladowe napis wafelki ojca Mateusza i zdjęcie sukienki . I czy Polin to nie kabaret ?

  Polubienie

 33. Zygus słowa ,,niegodziwości” się przestraszyłeś.
  Coś musiałem napisać, nic innego do głowy mi nie przyszło. Ty piszesz jaki PiS, zły no to ja by było ciekawie piszę, że PiS jest dobry, chociaż nie, nie popieram PiS, popieram to co robi dobrze pani Szydło.
  Z tymi wyjazdami do Izraela, już kiedyś pisałem, że wszyscy uznają wpływy żydów w polityce, finansach, w mediach, na świecie.
  Trzeba się z tym liczyć i miedzy tym lawirować.
  Trzeba panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek. Takie jest życie, kto tego nie robi, spada w dół, kto się sprzeciwia USA i Izraelowi ginie tak jak Kadafi, czy Sadam Husejn, czy Slobodan Milasenowicza, czy Lumumba, Salwadore Alende i mnóstwo innych polityków.
  Po prostu nie można być idiotą samobójcą.
  Czas to Zyga zrozumieć

  Polubienie

 34. Adminku nie przestraszyłem się bo wiem ,że z ciebie to równy chłopisko . Ty widzisz wiele dobrego w tym co Żydło robi bo twoi wnusie mają z 500 plus pieniążki na fajne zabaweczki , pizze , colę i hamburgery natomiast moja osoba w tej zawodowej płaczce ( płaczliwy głosik nauczony na kursach w Usraelu ? znak zapytania ) nie widzi nic pozytywnego i nie widzi żadnych jej osiągnięć .
  Adminku napisz jedno : jakie osiągnięcia moze mieć człowiek całkowicie uzalezniony pełniący rolę pacynki ?
  Gdyby była niezależna mogłaby być inna rozmowa bo wtedy sama by podejmowała decyzje i mozna by ja było oceniać z punktu widzenia gospodarki czy polityki .
  Powiedz jak możesz oceniać pacynkę , która sama nic nie jest w stanie spłodzić tylko wykonuje rozkazy szefa nieformalnego ale szefa.
  co to napisałeś o wpływach żydostwa , ale każdy ma wybór .
  1. albo jesteś gojem , który liże im dupę i robi za owsika .
  2. Albo tak jak Kadafi świetny prezydent i inni oddaje życie bo nie po drodzę było mu z garbatymi nosami .
  Łatwo tak pisać w sieci , ale ja szanuję ludzi którzy wybrali to drugie rozwiązanie .Na naszym podwórku to :
  Kosiur
  ziemiński
  Opolczyk
  Wielu ich nie ma . 90 % poszło na wspólpracę z garbatymi nosami jak piszesz dla jakichś korzyści i w swoim interesie i dlatego jest to co jest w Polin – h… dupa i kamieni kupa i żadna propaganda pejsatych mediów tego nie zmieni .

  Polubienie

 35. Adminku nie przestraszyłem się bo wiem ,że z ciebie to równy chłopisko . Ty widzisz wiele dobrego w tym co Żydło robi bo twoi wnusie mają z 500 plus pieniążki na fajne zabaweczki , pizze , colę i hamburgery natomiast moja osoba w tej zawodowej płaczce ( płaczliwy głosik nauczony na kursach w Usraelu ? znak zapytania ) nie widzi nic pozytywnego i nie widzi żadnych jej osiągnięć .
  Adminku napisz jedno : jakie osiągnięcia moze mieć człowiek całkowicie uzalezniony pełniący rolę pacynki ?
  Gdyby była niezależna mogłaby być inna rozmowa bo wtedy sama by podejmowała decyzje i mozna by ja było oceniać z punktu widzenia gospodarki czy polityki .
  Powiedz jak możesz oceniać pacynkę , która sama nic nie jest w stanie spłodzić tylko wykonuje rozkazy szefa nieformalnego ale szefa.
  co to napisałeś o wpływach żydostwa , ale każdy ma wybór .
  1. albo jesteś gojem , który liże im dupę i robi za owsika .
  2. Albo tak jak Kadafi świetny prezydent i inni oddaje życie bo nie po drodzę było mu z garbatymi nosami .
  Łatwo tak pisać w sieci , ale ja szanuję ludzi którzy wybrali to drugie rozwiązanie .Na naszym podwórku to :
  Kosiur
  ziemiński
  Opolczyk
  Wielu ich nie ma . 90 % poszło na wspólpracę z garbatymi nosami jak piszesz dla jakichś korzyści i w swoim interesie i dlatego jest to co jest w Polin – dupa i kamieni kupa i żadna propaganda pejsatych mediów tego nie zmieni .

  Polubienie

 36. Adminku nie przestraszyłem się bo wiem ,że z ciebie to równy chłopisko . Ty widzisz wiele dobrego w tym co Żydło robi bo twoi wnusie mają z 500 plus pieniążki na fajne zabaweczki , pizze , colę i hamburgery natomiast moja osoba w tej zawodowej płaczce ( płaczliwy głosik nauczony na kursach w Usraelu ? znak zapytania ) nie widzi nic pozytywnego i nie widzi żadnych jej osiągnięć .
  Adminku napisz jedno : jakie osiągnięcia moze mieć człowiek całkowicie uzalezniony pełniący rolę pacynki ?
  Gdyby była niezależna mogłaby być inna rozmowa bo wtedy sama by podejmowała decyzje i mozna by ja było oceniać z punktu widzenia gospodarki czy polityki .
  Powiedz jak możesz oceniać pacynkę , która sama nic nie jest w stanie spłodzić tylko wykonuje rozkazy szefa nieformalnego ale szefa.
  co to napisałeś o wpływach żydostwa , ale każdy ma wybór .
  1. albo jesteś gojem , który liże im dupę i robi za owsika .
  2. Albo tak jak Kadafi świetny prezydent i inni oddaje życie bo nie po drodzę było mu z garbatymi nosami .
  Łatwo tak pisać w sieci , ale ja szanuję ludzi którzy wybrali to drugie rozwiązanie .Na naszym podwórku to :
  Kosiur
  ziemiński
  Opolczyk
  Wielu ich nie ma . 90 % poszło na wspólpracę z garbatymi nosami jak piszesz dla jakichś korzyści i w swoim interesie i dlatego jest to co jest w Polin – h… dupa i kamieni kupa i żadna propaganda pejsatych mediów tego nie zmieni .

  Polubienie

 37. QUICK REMINDER : WHO FROM THE FOLLOWING LIST HAS TREMENDOUS RESPECT FOR WAR CRIMINAL HENRY KISSINGER?
  1. Donald J Trump;
  2. Donald J Trump;
  3. Donald J Trump;
  4. Donald J Trump;
  5. All of the above.
  AND WAR WITH CHINA AND ALL FOR KISSINGER

  WOOHOO! JUST THREE DAYS TO GO BEFORE ISRAEL OWNS AMERICA!
  President Agent Trump.
  Nobody loves Israel more than Agent Trump.
  Z ostatnim powyższym niezupełnie się zgadzam. Ma mocnych konkurentów w osobach Andrzeja Dudy-Kornhausera I Jarosława Kaczyńskiego.

  Polubienie

 38. DZISIAJ W JEROZOLIMIE ODBYŁO SIĘ SZLOCHANIE PRZY WIELKIEJ ŚCIANIE! Chi, chi, chi, obowiązkowo w mycce, cha, cha, cha…

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1716735,Andrzej-Duda-w-Izraelu-nie-mozemy-sie-zgadzac-na-nienawisc-na-antysemityzm

  NIECH NAM LAMPA CHANUKOWA NIGDY NIE ZAGAŚNIE, A TEN KTÓRY BĘDZIE PRÓBOWAŁ ZDMUCHNĄĆ ,,ŚWIECZKI” NIECH GO PIORUN TRZAŚNIE! Chi, chi, chi, Piorun, do budy, cha, cha, cha…

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/andrzej-duda-niech-chanuka-promieniuje-cieplem-niech-bedzie-wielka-nadzieja-dla-narodu-wybranego-2015-12

  Pozdrawiam

  Polubienie

 39. Widzisz adminku ty moje kochanie ty widzisz w Szydło dobro natomiast moja osoba w tej płaczce wybitne osiągnięcia ( nauczono ja na kursach w Faszyngtonie ? ) bo twoim wnukom dała po 5 stówek na hamburgery , pizze i czekoladę i kreujesz ja na wielkiego męża stanu .
  Dla mnie ona jest tylko zwykłą płaczką taka pacynką siedzącą w kieszeni według jej opinii wielkiego Polaka Kalksteina .
  Zastanów się admin : czy pacynka może mieć jakieś osiągnięcia ? jakie?
  Co do oceny twojej garbatych nosów się zgadzam , ale i tu możliwe są dwie postawy :
  1. Albo im liżesz dupę bo uważasz ,że są tak potężni ,że każdy kto z nimi zadrze żle kończy . Właśnie ty do tej kategorii należysz.
  2. Ludzie , którzy mają odwagę mówić o nich prawdę i których nie kupili za żadne siano np : Kosiur , Ziemiński no i jeszcze paru by się znalazło wykluczając pajaców narodowców , jakiegoś ewangelika czy żołnierza w brudnym mundurze .
  Admin wejdż do tej pierwszej grupy wtedy będziesz miał szacunek .
  Adminku na koniec niczego się nie przestraszyłem .Pisałem ci już ja 45 rocznik to czego mam się bać ? mi juz blisko do grania z diabełkami w rozbieranego pokera .
  Pozdrawiam.
  Na tym konczę pisanie .
  GÓRAL MNIE BLOKUJE BO WCZORAJ MIMO USILNYCH STARAŃ MOJE TRZY WPISY NIE OPUBLIKOWANE OKOŁO 23.00 .

  MAM NADZIEJĘ ADMINKU ,ŻE PRZEJRZYSZ NA OCZY I ZOBACZYSZ POTWORNE ZŁO CAŁEJ PIS- DY ŻYDŁO , JUDY I INNYCH SZABASGOJÓW .
  pOZDRAWIAM I TRZYMAJ SIĘ .

  Polubienie

 40. adm 17 Styczeń 2017 o 19:05
  A jakby ktoś dalej głupio pytał –kiedy zaczniemy zarabiać tak jak Niemcy, to odpowiem
  – już niedługo … przestaniecie sobie zawracać głowy tego typu pytaniami

  Polubienie

 41. Adm napisał:

  „A jakby ktoś dalej głupio pytał –kiedy zaczniemy zarabiać tak jak Niemcy, to odpowiem
  Jak zaczniemy pracować także z głową i z techniką”

  Pytanie – a po co nam tak zarabiać jak Niemcy? Przecież oni przez tą wysokopłatną pracę są ewidentnie bardziej „upupieni” niż Polacy (przynajmniej ci w mym otoczeniu). Przypominam mą epikurejską zasadę „im mniej mamy, tym lepiej żyjamy”. (No, w te zakopiańskie mrozy codziennie się muszę trochę pomęczyć, rąbiąc drzewo bukowe by się nim ogrzać. A gdybym był bogatszy, to bym założył sobie geotermię i po 300-400 zl na miesiąc za wygodne grzanie dupy płacił.)

  Polubienie

 42. Zygusio
  …..Admin wejdż do tej pierwszej grupy wtedy będziesz miał szacunek …..

  Tą pieszą grupę to ja z kilkoma innymi osobami zakładałem, byłem w niej piec lat i nie widząc żadnych efektów i perspektyw na przyszłość, wyszedłem.
  Ja już mam tak, że albo osiągam cel, albo z niego rezygnuję i szukam innych.

  Polubienie

 43. Widzisz adminku całkowicie cie rozumie i nie wykluczam ,że mas rację . Żadnych efektów i perspektyw nie ma na najbliższe 50 lat . To jest walka z wiatrakami i podobnie jak tobie odechciewa mi się być Kichotem Nie ten wiek .

  Polubienie

 44. Swoje lata mam .Lepiej się nachlać piwka i nie mysleć o pejsatych i sobie gołe baby w sieci pooglądać póki stayr kawaler Kalkstein jeszcze za to nie wsadza do ciupy .
  Ważne ,ze przed śmiercią zabezpieczyłem moja babę finansowo , dzieci i wnukom odłozyłem na naukę – studia . Mnie to już wszystko wisi mając te lata . Ważne ze kiedyś człowiek umrze w spokoju mając zabezpieczoną finansowo rodzinę w tym dzikim Polin .

  Polubienie

 45. markglogg
  Adm napisał:
  „A jakby ktoś dalej głupio pytał –kiedy zaczniemy zarabiać tak jak Niemcy, ….

  Przyglądając się czasami swoim rodakom zauważam, że i przy obecnych zarobkach kondycję mają nietęgą, brzuszyska ponad miarę napchane i to zarówno panie jak i panowie tuczą się na potęgę.
  A ciągnąc rozważania w tytule, czemu nie zarabiamy tyle co Niemcy tak mi się wydaje, że pytanie to zadają zapewne pracownicy budżetówki i tym bym odpowiedział.
  Kiedy będzie was mniej o 75 procent co najmniej. Sam mógłbym postawić niejako przy okazji pytanie pokrewne.
  Pani premier czemu nie mam takiej emerytury jak chociażby Zygus?
  Ale nie postawię, nie zapytam.
  Bo to co mam w zupełności mi wystarcza.

  Polubienie

 46. Pastor John Hagee of Christians United for Israel leads a solidarity march in Jerusalem.
  Na taki marsz ze swoimi amerykańskimi kompanami ze zdjęcia może zaprosić prezes Merkelową.

  Polubienie

 47. Admin bez przesady .
  Polacy jeszcze wcale nie są tak mocni utuczeni jak usmańcy a nawet są chudsi od Niemców .Wielu widziałem Helmutów utuczonych jak prosiaki z potęznymi ubytkami zębowymi a śmierdziało im z Japy jak cholera i niby Niemcy – kultura i taka cudna słuzba zdrowia co w nią wpierd… tyle kasy ze hej a jakby ją odciąc od cycka byłaby gorsza on polskiej .
  W wojsku za Gomułki na obiad tylko sledz ale wojaki z nas były zdrowe , jurne byczki nikt z nas nie pierdzial ani espumisanu nie kupował .
  Popatrz na tych dzisiejszych najemników .
  nie wszyscy , ale sporo utuczeni jak wieprzki . Dupy grube jak szopa .
  Myślę ,że za jakieś `5 lat Polacy będą podobnie utuczeni jak Usmańcy z tego smieciowego żarcia z pejsatych marketów i żadne kijki głupim babom nie pomogą .
  Wezmie głupia rozwora dwa kijki połazi po parku godzine i mysli ze tłusta dupa będzie mniejsza . Przyjdzie do domu wpierdol….. 2 schabowe , kartofelki , pól kilo kiełbasy z Biedronki i mysli ze będzie OK .
  Polacy będą tucznikami za 15 lat jak pisałem z potęznymi dupami , ale niech w tym temacie mają do siebie pretensje .
  Równa do Usmanców również w szerokosci dup a pizze , hamburgery te dupy zwiększają .
  Szalom admin .

  Polubienie

 48. Moja baba też 83 kg zywej wagi a dupa gruba jak u słonia ale jeżeli kupi sobie baba słoninki przetopi i wpierda….. co dzien z chlebkiem i cebulką to jak ma grubej dupy nie mieć .
  Jeszcze przy tym zero ruchu i słuchanie wariactw toruńskiego ojczulka .
  Ale niech się tylko zacznie wiosna zagonie babę do roboty do ogródka . Moze parę kilo mniej dupa będzie jej wazyć .
  A gdy była młodziutka to była taka ładna chudziutka dupeczka ehhhhhhhhh gdzie te czasy .

  Polubienie

 49. Zeby babie dupa spadła chodzę do PSS kupuję najlepszy sort polędwicy chudziutkiej szyneczki chudziutkiej . Cena adminku za kg w granicach 37 – 38 pln . To juz najlepszy sort , ale ona nie bo ona lubi słoninkę topioną z cebulką i chlebem .
  Szlag by cię nie trafił ?
  Tylko do Korei Północnej ja wyslać .

  Polubienie

 50. Ad Juliusa

  Na taki marsz ze swoimi amerykańskimi kompanami ze zdjęcia może zaprosić prezes Merkelową.

  BUNDESKANZLERIN MAKRELA Z BYLE KIM NIE PARADUJE W POCHODACH!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 51. „Przyglądając się czasami swoim rodakom zauważam, że i przy obecnych zarobkach kondycję mają nietęgą, brzuszyska ponad miarę napchane i to zarówno panie jak i panowie tuczą się na potęgę.”

  Tylko co oni jedzą? Tyje się od najtańszych śmieciowych rzeczy made in biedronka. Chociaż w zasadzie nawet taki szajs można jeść, ale trzeba się przy tym sporo ruszać, żeby to spalić.

  Albo coś takiego:
  http://forum.przebudzenie.net/jeszcze-inne/surojedzenie-t4374.html

  Ale to już bardziej dla takich hardkorowców jak doc MG. O Zygusiu nie wspomnę, bo ten typ je tylko rzeczy koszerne (mięso z żyda). pozd

  Polubienie

 52. Ad. Luk i pozostali.
  Przypominam że czlowiek (homo sapiens) jest najbardziej obrzydliwa i żarłoczną bestią stąpającą po Ziemi. To że został obdarowany świadomością zakrawa na ponury żart :))
  Człowiek gdyby posiadał taką przemianę materi jaką mają np świnie , to zezarł by dosłownie wszystko i wszystkich dookoła łącznie z rodzicami.

  Ps. Wilki oraz inne miesożerne jadaja srednio raz na tydzień, przy tym dziennie robią jakieś kilkadziesiąt km (czasami ponad 100/24h) Krokodyle (o ile dobrze pamiętam ) raz na miesiąc (!) konsumują sporą porcje mięsa.

  Polubienie

 53. Luk idz do roboty do zyda i nie pierd….
  Panowie jak ważę 64 kg ale dziennie 6 – 10 km ruchu .
  Jogurty beztłuszczowe
  Ryby bez tłuszczu .
  Tuńczyk .
  Kefiry
  Grachanki
  chlebek razowy
  suróweczki własnej roboty ewentualnie chlebuś . Koszt 15 pln za jeden , ale pyszny w specjalnych sklepach.

  Jedynie wagę podwyższa mi browarek , ale ja browarek kocham po prostu .

  I się zyje jak człowiek a nie jak wieprzek .

  Polubienie

 54. Co jest najlepsze na świecie ? Browarek z polskich Okocim nie nie każdy ten w czarnych puszeczkach .U mnie puszeczka 5 pln i piwo niemieckie .Niebo w gębie .
  Godzina 9.00 a ja już po 4 browarkach i zycie jest piękne .

  Polubienie

 55. Jakoś mnie tu pan Luk do roboty nie goni . Panie Luk ja juz się narobiłem ,a zaczynałem pracę jeszcze za Gomułki ? pana poczęcie było wtedy już w planach ?
  Syn mi kupił Laptopa nowoczesnego ( nie prezent pieniązki oddałem ) to teraz komputerek , tutaj cos sobie napiszę , piweczko potem bieg dzis ze 6 km .
  a ty panie Luk pracuj pracuj
  Przecież ktos w tym kraju musi zapierd… aby Kalkstein mial super ochronę i aby cała żydowska scena polityczna plus urzednicze szabesgojstwo żyło jak w Cesarstwie rzymskim .
  Ja co miesiąc wezmę swoja emeryturkę i mam to wszystko w dupie .

  Polubienie

 56. opolczykpl
  18 Styczeń 2017 o 22:48
  UPAdliński koszmar – dosłownie – i w III Rzydopospolitej szykuje nam żydo-pis.

  http://www.tvp.info/28670023/imigranci-zapraszamy-wielka-zmiana-w-polskiej-polityce-migracyjnej

  Przeciwko garstce w sumie „islamistów”, mających przybyć nad Wisłę z rozdzielnika brukselskiego, różnej maści „narodowcy” (nie mam na myśli rzeczywistych narodowców) dziesiątkami tysięcy protestowali. Banderyzacja Polski na znacznie większą skalę jakoś im już nie przeszkadza. Ukrów jest w Polsce już ponad milion. I zachowują się jak u siebie. Niszczą, także w Polsce, pomniki ofiar UPA, a o ochronę samowolnie stawianych pomników ku czci zbrodniarzy UPA upominają się nawet na szczeblu knessejmu (Pomnik ofiar UPA w Polsce zniszczony! A władze naprawiają zniszczone pomniki banderowców).

  Oto Polska właśnie…

  Polubienie

 57. Wklejam kolejny dobry wpis pana Szuberta :

  Sprawa umowy antyterrorystycznej z usraelem – w grudniu 2016 Rosja i Kuba podpisały program współpracy technologicznej obu państw w dziedzinie obrony, który będzie obowiązywał do 2020 roku. Informmował o tym Sputnik. Tak więc spokojna głowa. Umowa z usraelem ma znikome znaczenie, a przy tym jest w pewnym sensie sukcesem propagandowym Kuby. Przez dziesięciolecia Kuba była izolowana przez usrael na arenie międzynarodowej jako „nie-państwo”. Zawarcie tej umowy jest uznaniem Kuby jako państwa, z którym zawiera się umowy.

  Easy rider

  Ogromna większość owych zamachów była fikcją – CIA nie chcąc być łączona z zamachami płaciła usraelskiej mafii kryminalnej miliony dolarów, a mafia kasę za frico kasowała i udawała, że zamachy robi. Fidela bandyci rzeczywiście chcieli sprzątnąć. Przeczytaj plan operacji Northwoods, ułożony i zatwierdzony przez dowództwo pentagonu. Zablokował go dopiero JFK, którego potem sprzątnęli. Fidel zdążył na szczęście nawiązać bliskie stosunki z Chruszczowem, Kuba była pod parasolem ZSRR, a ochrona osobista Fidela wspierana była przez wywiad i kontrwywiad KGB i GRU. Fidel był długi czas najlepiej chronionym przywódcą państwa na świecie – właśnie ze względu na symboliczne znaczenie Kuby.

  HKW

  Jego (Dódy Obłudy) do tej ściany nie przyprowadzili – on sam rwał się do niej z biciem jego parchatego serduszka jak na skrzydłach. Nie można go było powstrzymać.

  Tomasz,

  tekst o budownictwie słowiańskim opublikowałem 5 lat temu w lutym 2012. Wygogluj ” budownictwo słowiańskie blog polski”.

  Tekst „holokaust blokada” obok mądrych rzeczy zawiera mądre inaczej. Pewnie, że Słowianie stanowili najliczniejszą grupę ofiar III Rzeszy. Ich żydohitlerowcy eksterminowali w pierwszym rzędzie. Pisałem o tym (Ogarnia mnie złość gdy słyszę słowo „holokaust”…). Wywody etymologiczne są naciągane. Holokaust to nie słowiański termin a całopalenie jako ofiara, zwłaszcza mięsa, było u Słowian kompletnie nieznane. Byli zbyt mądrzy, aby niszczyć jedzenie. Za to Jahwe uwielbiał zapach palonego mięca, także ludzkiego (spalenie Sodomy i Gomory). W żydo-biblii znajdziesz opisy, jak palono gojów, ale i skazanych na śmierć swoich w ognisku, a nawet w piecach. No i nie było Rzeczypospolitan. To niepoważny wymysł. Należy uczciwie i otwarcie przyznać, że wiele ofiar żydo-hitlerowców z terenów wschodnich I i II Rzeczypospolitej nie było Polakami. Byli to Rusini, Białorusini, Litwini, a nawet Ukraińcy. Bo i ich też hitlerowska maszynka do mięsa mieliła – przynajmniej tych, którzy nie chcieli z III Rzeszą kolaborować.

  Hubal

  Nie wiem czy to rzeczywiście słowa Ławrowa. To wyśmienity dyplomata i używa zazwyczaj języka dyplomatycznego. Niemniej wszystko co w tej wypowiedzi (obojętne kto jest jej autorem) jest napisane to niestety prawda – jeśli ktokolwiek z terenu Polski sprowokuje Rosję, to ona będzie w stanie w kilka godzin zrobić w Polsce na kilka wieków atomową pustynię. Usraelska swołocz zwieje, a z Polaków pozostaną cienie na betonowych murach. O tym niebezpieczeństwie dla Polski wspominałem w kilku tekstach. Przy czym Rosja nie zrobi tego, bo Polaków nienawidzi, a po prostu w samoobronie. I dlatego w interesie Polski jest wywalić usraelską swołocz i żydowskich podżegaczy wojennych z Singerem, Kalksteinem i Dódą na czele. A zaraz za nimi Bula, Chyżego ruja i Sikorsky’ego applebaumowicza. A potem całą resztę.
  Tylko… jak to zrobić?

  Polubienie

 58. Sprawa umowy antyterrorystycznej z usraelem – w grudniu 2016 Rosja i Kuba podpisały program współpracy technologicznej obu państw w dziedzinie obrony, który będzie obowiązywał do 2020 roku. Informmował o tym Sputnik. Tak więc spokojna głowa. Umowa z usraelem ma znikome znaczenie, a przy tym jest w pewnym sensie sukcesem propagandowym Kuby. Przez dziesięciolecia Kuba była izolowana przez usrael na arenie międzynarodowej jako „nie-państwo”. Zawarcie tej umowy jest uznaniem Kuby jako państwa, z którym zawiera się umowy.

  Easy rider

  Ogromna większość owych zamachów była fikcją – CIA nie chcąc być łączona z zamachami płaciła usraelskiej mafii kryminalnej miliony dolarów, a mafia kasę za frico kasowała i udawała, że zamachy robi. Fidela bandyci rzeczywiście chcieli sprzątnąć. Przeczytaj plan operacji Northwoods, ułożony i zatwierdzony przez dowództwo pentagonu. Zablokował go dopiero JFK, którego potem sprzątnęli. Fidel zdążył na szczęście nawiązać bliskie stosunki z Chruszczowem, Kuba była pod parasolem ZSRR, a ochrona osobista Fidela wspierana była przez wywiad i kontrwywiad KGB i GRU. Fidel był długi czas najlepiej chronionym przywódcą państwa na świecie – właśnie ze względu na symboliczne znaczenie Kuby.

  HKW

  Jego (Dódy Obłudy) do tej ściany nie przyprowadzili – on sam rwał się do niej z biciem jego parchatego serduszka jak na skrzydłach. Nie można go było powstrzymać.

  Tomasz,

  tekst o budownictwie słowiańskim opublikowałem 5 lat temu w lutym 2012. Wygogluj ” budownictwo słowiańskie blog polski”.

  Tekst „holokaust blokada” obok mądrych rzeczy zawiera mądre inaczej. Pewnie, że Słowianie stanowili najliczniejszą grupę ofiar III Rzeszy. Ich żydohitlerowcy eksterminowali w pierwszym rzędzie. Pisałem o tym (Ogarnia mnie złość gdy słyszę słowo „holokaust”…). Wywody etymologiczne są naciągane. Holokaust to nie słowiański termin a całopalenie jako ofiara, zwłaszcza mięsa, było u Słowian kompletnie nieznane. Byli zbyt mądrzy, aby niszczyć jedzenie. Za to Jahwe uwielbiał zapach palonego mięca, także ludzkiego (spalenie Sodomy i Gomory). W żydo-biblii znajdziesz opisy, jak palono gojów, ale i skazanych na śmierć swoich w ognisku, a nawet w piecach. No i nie było Rzeczypospolitan. To niepoważny wymysł. Należy uczciwie i otwarcie przyznać, że wiele ofiar żydo-hitlerowców z terenów wschodnich I i II Rzeczypospolitej nie było Polakami. Byli to Rusini, Białorusini, Litwini, a nawet Ukraińcy. Bo i ich też hitlerowska maszynka do mięsa mieliła – przynajmniej tych, którzy nie chcieli z III Rzeszą kolaborować.

  Hubal

  Nie wiem czy to rzeczywiście słowa Ławrowa. To wyśmienity dyplomata i używa zazwyczaj języka dyplomatycznego. Niemniej wszystko co w tej wypowiedzi (obojętne kto jest jej autorem) jest napisane to niestety prawda – jeśli ktokolwiek z terenu Polski sprowokuje Rosję, to ona będzie w stanie w kilka godzin zrobić w Polsce na kilka wieków atomową pustynię. Usraelska swołocz zwieje, a z Polaków pozostaną cienie na betonowych murach. O tym niebezpieczeństwie dla Polski wspominałem w kilku tekstach. Przy czym Rosja nie zrobi tego, bo Polaków nienawidzi, a po prostu w samoobronie. I dlatego w interesie Polski jest wywalić usraelską swołocz i żydowskich podżegaczy wojennych z Singerem, Kalksteinem i Dódą na czele. A zaraz za nimi Bula, Chyżego ruja i Sikorsky’ego applebaumowicza. A potem całą resztę.
  Tylko… jak to zrobić?

  Polubienie

 59. I się zyje jak człowiek a nie jak wieprzek .

  Co ty możesz wiedziec biedaku o prawdziwym zyciu? Takie jak ty zarloki upodlili nature choćby zamykajac dzika swinie w chlewie. Ciekawe co bys ty zrobił na jej miejscu zdeterminowany tak potężną przemianą materi. Świnia potrzebuje zaledwie rok , by z niewielkiego prosięcia stać się ponad 100 kilowym wieprzem. Człowiek potrzebuje na to 18 lat albo i więcej !

  Polubienie

 60. „Jakoś mnie tu pan Luk do roboty nie goni . Panie Luk ja juz się narobiłem ,a zaczynałem pracę jeszcze za Gomułki ?

  I nie przeszkadzało Herr Zygusiowi, że jego żona była od garbatych nosów?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zofia_Gomu%C5%82kowa

  „Luk idz do roboty do zyda i nie pierd….”

  Wierz mi, że wolałbym robić za Gomułki, ale miałem dziejowy niefart urodzić się podczas stanu wojennego, gdy komuniści zdecydowali, że nie opłaca im się dłużej ciągnąć ten interes zwany PRL.

  Polubienie

 61. odp anonim
  No to chętnie posłucham kolego ze wschodniej Polski co ty wiesz o prawdziwym życiu .Może czegoś się nauczę . Proszę o wykład .
  Chłopie ja żarłok ? facet , który warzy 60 parę kilo. Z takimi tekstami to wyjezdzaj do Bolka i Kalksteina
  Zobacz jacy są tłusci i wypasieni dzięki twojemu tyraniu pracusiu .

  Odp Luk
  Panie Luk gówno mnie obchodzi żona Wiesława nawet jakby była żydówką czy facetem z dwumetrowymi jajami jak Grodzka . Mnie h…. obchodzi z kim on się tam bzykał w łożu .
  dla mnie ważne jest to ,że Gomułka to patriota , który próbował podjąć walkę z syjonistami . Pobudował masę przedszkoli dla każdego była praca bo był przemysł .
  Upadek Gierka kończy faktycznie rządy PRL a w 80 roku władzę obejmuje junta Jaruzel – Kiszczak , która już utorowała syjonistom drogę do władzy w 80 roku .
  Możesz się człowieku naśmiewać z PRL ,ale wtedy była armia służąca ludowi a nie najemnicy za USD służący największemu szatanowi na świecie .Nam dawano jeść w normalnych ludzkich talerzach a nie w psich kubeczkach jak jest teraz . Jedzenie nie było kaloryczne dlatego nikt z nas nie pierdział ani nie miał szerokiej dupy . Popatrz na najemników 2017 roku jakie mają wypasione dupy a zwłaszcza kadra dowódcza .
  nie do pomyślenia w PRL było aby np mjr czy pułkownik dał po ryju policjantowi ( poczytaj niedawno było głośno o takim wypadku w Judeopolonii ) .
  Ciekawe jaka kara spotkała tego pułkownika ? Nie wiem ale podejrzewam , że może być gówno nie kara a jedynie wyślą na wysoko płatna emeryturkę .
  Oczywiście PRL miał swoje wady , ale był krajem porządnym .
  Judeopolonia niezależnie jak ja nazwiesz to jest całkowicie zdegenerowany kraj pod względem moralnym i nie tylko .
  Więcej na głupie posty mnie obrażające nie odpowiadam .

  Polubienie

 62. Widzisz facet jak w armii Gomułki zrobiłem prawo jazdy i nauczyłem się boksu .
  Co ci może zaoferować Singer i jego formacja ? a no jedynie nienawiść do Putina i 500 pln talonu do żydowskiego marketu . Nic więcej .
  Chcesz dziś w judeopolonii zrobić prawo jazdy? .
  Nie wiem ile teraz ale z 1300 pln za sam kurs .Wymyślają jakieś idiotyzmy abyś nie zdał egzaminu aby z ciebie kasę doić . Ludzie zdają i po 15 razy i nie mogą takiego idiotycznego egzaminu zdać .
  Porównaj PRL choćby takie zdawanie prawo jazdy jak wtedy było dużo łatwiej.
  Ale komu to pisać .Szkoda czasu .

  Polubienie

 63. I jeszcze zdaj sobie trud i porównaj skalę korupcji w PRL i Judeopolonii .
  W PRL było mało złodziejstwa a jeżeli już było to na niskim poziomie no i syjoniści wyciągają jak to sobie jakiś pracownik zakładów mięsnych ukradł kilo schabu czy kiełbasy i skurw….. udowadniają ze to doprowadziło do upadku zakładów pracy . To trzeba mieć tupet chronić swoje grube ryby a atakować jakieś obsrane plotki .
  Podobnie z Gierkiem .Facet wział 20 mld USD pożyczki – dużą część wykorzystał błąd zrobił ze zainwestował w te szerokie tory jak w ZSRR w Polsce nieprzydatne .Pozostałe 20 mld to odsetki ale o tym syjon nie mówi . Oni gadają tylko o 40 mln , które Gierek pożyczył robiąc wodę z mózgu idiotom gojom .
  Za to syjoniści gdy objęli kontrolę nad mediami zaczęli Gierka opluwać za te długi ,a ile oni narobili długu wewnętrznego jak kraj zrujnowali to w porządku .
  Ten dług wewnętrzny niebawem nam tu nasra niezle .
  To nikt inny jak Gierek dawał chłopom kredyty za które stawiali piekne domy na wsiach i kupowali super samochody następnie kredyty te spłacili umownie 10 jajkami i kurami .
  O tym się jednak nie pamięta .
  Najlepiej jak zadzumiony admin porobić parę fotek willi na wsi i pierd….. jaki to na wsi teraz jest dobrobyt . Kto ma ten ma , a kto nie ma to bida jak cholera .

  Polubienie

 64. Szanowny anonimie zobacz jak wyglądają tłuściochy i ich ucz zycia .Mnie nie musisz .
  Zdjęcia Kalksteina nie chce mi się szukać , ale zapewniam ze ma bandzioch niewiele mniejszy od Bolka .

  Mozna by krzyczeć :
  Boluś a jaki ty byłeś chudy za Gierka . Taki piękny chudy hamerycki .

  Polubienie

 65. Easy Rider
  19 Styczeń 2017 o 16:05
  Ponieważ na wschodzie Polski (poza obszarem Mazur) nie ma żadnej infrastruktury wojskowej. Te wszystkie bazy, w których USrańcy się zainstalowali – to pozostałość po okresie PRL-u, gdyż istniejąca wówczas doktryna wojskowa zakładała agresję od strony zachodu. W Najjaśniejszej Pomrocznej, pomimo całej antyrosyjskiej retoryki, włącznie ze straszeniem agresją z tamtej strony – nie zbudowano na wschodzie żadnej infrastruktury wojskowej i teraz muszą korzystać z tego, co zostawił ten znienawidzony przez nich PRL.

  Polubienie

 66. …Najlepiej jak zadzumiony admin porobić parę fotek willi na wsi …
  napisał Zygusio

  No to zadżumiony admin wklei zaraz fotkę domu z okresu PRL i za kredyt udzielony w PRL, tylko poszukam…

  Polubienie

 67. Pamiętaj admin to były lata 70 , ale domy były całkiem fajne za kredyty które dawał chłopom Gierek .Przyjedz na zamojszczyznę czy lubelszczyznę mozesz zobaczyć .
  Pamiętaj na lata 70 domki super .
  Ty wklejasz jakieś wille cwaniaków wiejskich 50 lat potem i orgazmu dostajesz bo taka super willa .Nie uprawiaj propagandy jak pejsate media ….

  Polubienie

 68. No i jest domek z czasów PRL, domek jednorodzinny z wszelkimi wygodami z przybudówką i podpiwniczony w luksusowej dzielnicy podmiejskiej miasta nie byle jakiego bo wojewódzkiego

  Ta elegancka willa ma w nazwie, w herbie ,,Zemsta PRL”

  co ty na to Zygusio?

  Polubienie

 69. Admin przyjedz na Lubelszczyznę czy zamojszczyznę pokaże ci te domy .Naprawdę są dobre z wygodami .na lata 70 to byl luksus i Gierek dawał na nie kredyty potem spłacone przysłowiowym masłem , kurami czy świnką .
  Takie są fakty .
  Ty natomiast pojęcia o temacie nie masz a wklejaniem takich zdjęc sam z siebie robisz błazna .Adminku bądz poważny a nie uprawiaj błazenady .

  Polubienie

 70. No i mieszkańcy Zamościa powinni pamiętać jak potęzne pieniądze wydał Gierek na remont tego miasta np Starówka ,a le kto o tym pamięta bo PRL to zło .
  W Zamościu Gierkowi powinni postawić pomnik za to .
  Jednak czego oczekiwać od ogłupionego gojostwa ? .Jedynie opluwania PRL i robienia sobie z niego komedii jak tutejszy admin .
  Myślałem adminku ,że więcej masz rozumku .

  Polubienie

 71. …No to zadżumiony admin …..

  Musiałem ci się odwdzięczyć za określenie mnie zadżumionym.

  A teraz domy z tamtego Gierkowego okresu z tego samego osiedla budowane w latach 1970– tych z późniejszymi przeróbkami głównie dachów.

  Polubienie

 72. Nie obrażaj się adminku ,a domki jak sam widzisz piekne i przyjemne jak na lata gierkowskie . Wybudowane kosztem paru kur , świnki czy indyka , bo taki Gierek był dobry .
  Pochodził z biednej rodziny .Zapierd… na kawałek chleba żeby jakoś żyć i sam mógł być głodny a dzieciom zawsze jakieś jedzonko skołował .
  Tym pasibrzuchom i prosiakom które rządzą od 89 roku do Gierka oj sporo brakuje . W ogóle to nie ten poziom inteligencji .
  Gierek swojej Ojczyżnie nic nie ukradł . Syjoniści po 89 roku pluli na niego bo jego żona latała do Paryża ,aby sobie fryzurkę robić .
  I widzisz jakie to poczwary .Nawet zaglądają do czyjegoś portfela . Gierek za wyjazdy żony płacił z własnych pieniędzy .
  Pytanie :
  Jaki syjonista by tak honorowo się zachowywał ? odpowiedz żaden .
  Kto o tym pamięta . Nikt
  Adminku za zdjęcia duży plusik .

  Polubienie

 73. Oczywiście przeprosiny za zadzumionego adminka . Musze przystopowac z piwkiem .Dziś 7 butelek a adminkowi się dostaje ha ha .

  Polubienie

 74. „Panie Luk gówno mnie obchodzi żona Wiesława nawet jakby była żydówką czy facetem z dwumetrowymi jajami jak Grodzka . Mnie h…. obchodzi z kim on się tam bzykał w łożu .
  dla mnie ważne jest to ,że Gomułka to patriota , który próbował podjąć walkę z syjonistami”

  No to panie Zyguś używasz pan moich argumentów (z czystej przekory?). PiS też próbuje podjąć walkę z neoliberalizmem, w jednym miejscu im to wychodzi, a w innym nie, ale przynajmniej próbują… Że co, że przez rok Polska nie stała się na powrót przemysłowym krajem z wieloma miejscami pracy? A policzysz pan przez ile lat do niedawna niszczono polski przemysł? Da się to wszystko powetować w rok? Mnie też nie obchodzi, czy Kalkstein puka swojego kota, czy panią Basię, ma znieść kompratadorski, neokolonialny system w tym kraju i tyle.

  Polubienie

 75. Jadą goście jadą …

  Dla naszej Kasiuni (yaroslavy) dzielnej.
  Wszystka piękna jesteś przyjaciółko moja

  Do Ciebie Kasiuniu do Ciebie jedziemy
  na kowanym wózku trzewiczki wieziemy
  trzewiczki ze złota otwórz Kasiu wrota to Ci darujemy
  trzewiczki ze złota otwórz Kasiu wrota to Ci darujemy

  Do Ciebie Kasiuniu do Ciebie jedziemy
  na kowanym wózku sukienke wieziemy
  sukienke ze złota otwórz Kasiu wrota to Ci darujemy
  sukienke ze złota otwórz Kasiu wrota to Ci darujemy

  Do Ciebie Kasiuniu do Ciebie jedziemy
  na kowanym wózku pierśionki wieziemy
  pierścionki ze złota otwórz Kasiu wrota to Ci darujemy
  pierścionki ze złota otwórz Kasiu wrota to Ci darujemy

  Do Ciebie Kasiuniu do Ciebie jedziemy
  na kowanym wózku Jasieńka wieziemy
  Jasieńka ze złota otwórz Kasiu wrota to Ci darujemy
  Jasieńka ze złota otwórz Kasiu wrota to Ci darujemy

  Polubienie

 76. Panie Luk chciałbym ,żeby tak było jak pan pisze ale ja w Szecherezadę opowiadającą bajki nie wierzę .
  Jedna uwaga :
  Kalkstein rządzi już w sumie 3, 5 roku . Pierwsze rządzenie 2 lata teraz 1,5 roku . Widzi pan jakiegoś złodzieja za kratami już nie mówię ostatnich prawie 30 lat a tylko osmiu .
  Niech panu będzie panie Luk . Jeżeli dożyję to ocenimy go za 2, 5 roku .
  Plus jedynie za likwidację kur….. pod nazwą NFZ . Na razie tyle plusów .
  500 plus tez byłoby plusem gdyby dawano ludziom naprawdę potrzebującym a tak dostają wszyscy i część kasy zwraca się zydom bo goje wydają na pizze , hamburgery , frytki , czekoladki itp .
  Tutaj hu…. dupa i kamieni kupa .
  Zobaczymy za 2, 5 roku .

  Polubienie

 77. A w gazecie.pl krzyk i orgazm : Zyd załatwił 2000 mijesc pracy od wielkiego koncernu .Zobaczymy czy te mijesca pracy faktycznie będą .
  Póki co żyd rozpierd… cały polski przemysł .Doprowadził miliony ludzi do sepuku z powodu braku pracy .zmarnował im zycie , 5 mln wyjechało i myje kible i żygi pijanych Anglików w Londynie . Część Polaków obciera starym Niemcom obsrane dupy ( oglądałem o tym program z 5 lat temu w TV niemieckiej ) .
  A tu wielka radość bo żyd na górze załatwił dla jakiś niedobitków robotę i cieszy się Szechter w swojej gazecie a to przecież konkurencja .
  Poznaj żyda jego obłudę i fałszywość .
  Szalom Adminku !!!!!!!!!!

  PS – oczywiście wszystkiemu winien Gierek bo nabrał kredytów i płotki , które wyciągały z zakładów pracy tutaj żyd podaje najczęsciej zakłady mięsne po kilo kiełbasy i boczku .
  Także zyd niewinny a winne płotki i Gierek upadku przemysłu .
  No to jeszcze raz szalom adminku .

  Polubienie

 78. No widzę, że mam w LuK–u sojusznika.

  Odnośnie PiS, jak to mówią amerykanie –no bady perfect, co by się najlepiej przełożyło w tłumaczeniu na polski – nie ma ludzi idealnych, albo nikt nie jest idealny.

  To samo z PiS, nie wszyscy tam dorastają do poziomu p. Szydło i Jarosława Mądrego, ale coś się zmienia na lepsze, jest nadzieja, że jednak zaczniemy odbudowywać nasz polski przemysł. Z tym, że kto liczy na to, że mu Jarosław Mądry odbuduje, to kurza twarz niech puknie się w swoją pustą głowę.
  To mamy zrobić my, Polacy, całe społeczeństwo, każdy z nas na swoim przysłowiowym podwórku, niech zaczyna budować tak jak ten gość z kolejnego artykułu ,,CNC Czemu nie”
  To jest droga do odbudowy polskiego przemysłu i polskiej gospodarki, taką drogą tworzone będą nowe miejsca pracy i pożądany poziom stabilności życiowej.

  A tych co wyjechali i są dumni, że pracują na zmywaku, ale w Londynie czy w Berlinie bynajmniej mi nie żal. Mieli niezłe wykształcenie z PRL, ale zamiast z niego korzystać wybrali zachód, no to mają to co mają.
  Ci co zobaczyli co jest, czego było można się nauczyć, co można było ściągnąć z zachodu do Polski i wykorzystać na miejscu, mają się w większości dobrze i nie narzekają.

  Polubienie

 79. Admin człowieku jak ty nic nie rozumiesz .Chłopie ale ty pierdzielisz . Przyznaj się co ty wąchasz?
  Dla ciebie Żydło ma osiągnięcia człowieku jakie ? . Pisałem ci już jakie pacynka może mieć osiągnięcia ? . Chłopie czy ty nie rozumiesz ,że człowiek od którego nic nie zależy nie ma żadnych osiągnięć . Tylko jest pacynką .
  Dała Żydło twoim wnusiom po 5 stówek na lody pizze i hamburgery i tak jej kolego tutaj w dupę włazisz . Nie wstyd ci za 500 pln dla wnuków robić tutaj za owsika .
  Ty śmiesz pisać ,że ci nie żal ludzi , którzy wyjechali z Judeopolonii ,żeby zarobić na kawałek chleba .Człowieku nie rozumiesz ,że nie mieli wyjścia i muszą podcierać dupę Niemcom .Nie każdy ma tyle szczęścia co ja że udało mu się znaleść jakąś normalną robotę .
  Obrażasz Polaków i to już od dłuższego czasu te ofiary żydowskiego kapitalizmu , które musiały opuszczać swoja ojczyznę aby zarobic na kawałek chleba .
  wiesz co admin .Teraz ci napisze drukowane :
  TOBIE WYSTARCZY W TEJ ZYDOWSKIEJ KOLONII
  1. 1300 PLN I JESTEŚ ZADOWOLONY NAWET JESTES TAK UPODLONY ZE NIE DOMAGASZ SIE OD SWOJEGO IDOLA ZYDŁO PODWYSZKI . PIĘC ZLOTYCH PODWYZKI CO ROKU DO TEJ TWOJEJ EMERYTURKI CZY RENTY CI STARCZA .
  2. ZONA SKASUJE CI TE 1300 PLN CO MIESIĄC I ZA TO CI WYPIERZE ZAPIERDZIANE GATKI , ZROBI ZAKUPY , PYSZNY OBIADEK ,OPLACI RACHUNKI A TY ZYJESZ JAK PACZEK W MASLE .
  3. ZADALEM CI PYTANIE CO BEDZIE NIEBAWEM JAK TEN ZYDOWSKI ZUS UPADNIE A UPADNIE TO PEWNE , POMOZE CI TWOJA ZYDLO I KALKSTEIN ? JESZCZE TWOIM WNUSIOM 500 ZABIORĄ A ZONA PRZESTANIE ROBIC SCHABOWE A BEDZIE CIĘ LAC PO ŁBIE TLUCZKIEM .
  OSTATNIA RZECZ ADMIN O CZYM PISZESZ? :
  POLAKOW JEST CALA MASA ZDOLNYCH ALE PRZY RZADACH GARBATYCH NOSOW NIKT SIE NIE WYBIJE BO ZARAZ TAKIEGO GOJA ROZPIERD…. I WBIJĄ W SIEBIE I DOPÓKI TAK BEDZIE GDY TU BEDZIE RZĄDZIŁ ZYD .
  GDY OBEJMIE RZADY PRAWDZIWA PARTIA NARODOWA WTEDY MOZESZ TAK PISAĆ ZE POLAK POTRAFI I JEST ZDOLNY .
  MIELISMY W LATACH 80 LUDZI ZDOLNIEJSZYCH W KRAJU NIZ GATES . MYSLISZ TY TROCHĘ ? GDZIE ONI TERAZ SĄ DLACZEGO KARIERY NIE ZROBILI A ICH PRACA POSZLA W PIZ….
  POCZYTAJ JAK W CZASIE RZADU PO 89 ROKU ZARAZ ROZWALANO POLSKIE FABRYKI GDZIE ZACZYNANO ROBIĆ ŚWIETNE KOMPUTERY .
  DEMENCJI STARCZEJ DOSTALEŚ ? POCZYTAJ ZNAJDZIESZ ..WSZYSTKIEGO CI POD DUPĘ NIE BEDĘ PODKŁADAŁ .
  A O PRZYPADKU KLUSKI SŁYSZAŁ ?
  MASZ 1300 PLN PLUS Z TEGO PORTALU PEWNIE PARĘ ZLOTY WYCIĄGASZ JAK PISALEM ZONA CI OBIAD ZROBI , GACIE WYPIERZE A TY W DUPE WCHODZISZ ZYDOPISDZIELCOM .
  ZOBACZYMY ADMINKU JAK DLUGO .
  DOPÓKI ZYDOWSKI ZUS NIE PADNIE .

  SZALOM ADMINKU .

  Polubienie

 80. BĄDZ PEWNY ADMINKU ŻE TWOI WNUSIE JAK DOROSNĄ BĘDĄ UKLADAC TOWAR W BIEDRONKACH CAREFOURACH EWENTUALNIE BĘDĄ TAM SZYBY MYĆ ZA 200 TALON BO ROBOTY NIGDZIE NIE ZNAJDĄ BO NIE SADZĘ ABYŚ TY BYŁ WIELKĄ SZYCHĄ I MIAL ZNAJOMOŚCI JAKIEŚ WIELKIE CZY TWOJE DZIECI .
  MOJE WNUSIE TAKIEGO LOSU MIEĆ NIE BĘDĄ . POKI ZYJE ROBIE WSZYSTKO ABY NAUCZYLY SIE NIEMIECKIEGO – ICH UCZĘ – UCZĘ INNE DZIECIAKI .
  PO SMIERCI ZOSTAWIĘ GOTÓWKĘ Z PRZEZNACZENIEM NA ICH PORZĄDNE STUDIA NAWET ZA GRANICĄ .
  A TY ADMINKU DALEJ BASUJ TUTAJ ZYDLO I JUDZIE .

  Polubienie

 81. Taki stary chlop a wierzy Kalksteinowi ,że ten odbuduje przemysł czyli co banksterzy weta nie wnoszą ? super .
  Dedykuję to z piątku adminkowi .
  I addminku nie obrażaj się bo ty strasznie obrazliwy jesteś .
  To dla adminka i jego wiarę w zapowiedzi Kalksteina w odbudowę przemysłu :

  szalom adminku .

  Polubienie

 82. Przyjażń kwitnie na dobre i na złe aż do grobowej deski . Wielokrotnie WPS Ziemińskiego publikował zdjęcia Żydło w otoczeniu starszych braci w wierze .
  Mam takie pytanko do adminka żydofila : a widział adminek może czy kochany Benjaminek premier otacza się Polakami .Proszę o nazwiska .
  Niech by tylko spróbował . ha ha ha .

  Polubienie

 83. tym, że kto liczy na to, że mu Jarosław Mądry odbuduje, to kurza twarz niech puknie się w swoją pustą głowę.”

  Świetnie, ze mamy to już ustalone. Wiadomo nie od dzis ze madrzy niczego nie buduja. Madrzy jedynie handluja wojna badz pokojem, na ten przyklad imperium zrzuciło (sprzedało) w minionym roku ponad 25000 bombek lotniczych (należy uwzględnić tu ceny bombek lotniczych na giełdach NY i Walt street) Ciekawe czy dla nas polaków (stalych członkow organizacji OTAN) mają jakieś rabaty?

  Polubienie

 84. Tego pana doktora to zdaje się zydoreżim chciał osadzić w wariatkowie .Może już tam siedzi ,a może niebawem dołączy do Piskorskiego . Chłopina od maja siedzi w areszcie zwinięto go jak odbierał dzieci z przedszkola a ja jako mający dowód osobisty Judeopolonii dalej nie wiem dla jakiego kraju on szpiegował .
  Podobno są takie wersje :
  1. dla Rosji
  2. Dla Chin
  3. Wybrzeża Kości Słoniowej
  4. Kraju Papuasów .
  5. dla dzikich , których odwiedza Cejrowski .
  I bądz tu mądry człowieku .
  BRAWO PAN DR KĘKUS:

  Polubienie

 85. Zgadzam się z panem budyniem a to co popsuli żydzi ma naprawiać goj , bo Kalkstein nie da rady .
  Łatwo jej coś zniszczyć jak to zrobiono po okrągłym syfie niż coś zbudować .
  Oczywiście garbate nosy zniszczyły cały przemysł bo to było łatwe a odbudować według adminka zydofila mają Polacy cięzką swoja harówką , bo Kalkstein , który jest cesarzem rzymskim narodu niemieckiego w Polin od półtora roku tego nie potrafi .
  Oczywiście jego koledzy burzyć potrafili ( brat uczestnik okrągłego żłoba ) ,ale podnosić kraj ze zgliszczy to juz nie potrafią . To według adminka muszą robić sami Polacy cięzką harówką i każdy Polak musi być Słodowym , aby budować raj dla żydów w Polin .
  Głupoty płodzisz adminku i taka prawda.
  No ale przeciez PISdzielec powie . Tak nasz Lechu był przy okrągłym złobie ale wódki nie pił był porządny i rozpracowywał wrogów . Dobre żarty ha ha ha .

  Polubienie

 86. Adminku twój idol byl po kolei :
  ministrem sprawiedliwości za Buzka
  prezydentem Warszawy
  Prezydentem Polski .
  Napisz w 10 zdaniach jakie miał osiągnięcia .Tylko błagam nie katuj mnie i nie pisz o muzeum żydów czy muzeum powstania warszawskiego .

  TEGO JUŻ NIE DOCZEKAM ALE MAM NADZIEJĘ ,ŻE ZA LAT 40 – 50 WŁADZĘ OBEJMIE PRAWDZIWA POLSKA PARTIA NARODOWA NIE KONCESJONOWANA PRZEZ ZYDOSTWO I ONA BĘDZIE RZĄDZIĆ .WTEDY POLSKA BĘDZIE PRAWDZIWĄ OJCZYZNĄ LUDZI , KTÓRZY W TYM CZASIE BĘDĄ ŻYĆ BEZ NAZYWANIA JEJ POLIN CZY JUDEOPOLOINA CO MNIE DZIŚ NAPRAWDĘ BARDZO BOLI ALE TAKIE DZIS NA 2017 ROK SĄ FAKTY A Z FAKTAMI NIE MA DYSKUSJI .
  PRAWDZIWA POLSKA PARTIA NARODOWA BĘDZIE RZĄDZIĆ W INTERESIE NARODU I PAŃSTWA POLSKIEGO . TO TAK W SKRÓCIE I NIGDY JUZ W PRAWDZIWEJ POLSCE NIE BEDZIE TAKICH ADMINÓW JAK TUTAJ NA TYM PORTALU .
  BEZ OBRAZY ALE KAZDY MA PRAWO DO SWOJEJ OCENY . TY TEZ MOZESZ MNIE ZLE OCENIĆ ADMINKU
  NA TYM KONCZĘ MOJĄ TUTAJ OBECNOŚĆ .
  DO ZOBACZENIA W PRAWDZIWEJ POLSCE NASZEJ OJCZYZNIE A NIE W POLIN .

  PS MIMO TO TEGO ADMINKA NAWET POLUBILEM .

  Polubienie

 87. ….te ofiary żydowskiego kapitalizmu , które musiały opuszczać swoja ojczyznę aby zarobic na kawałek chleba …..
  tge ofiary obaliły komunizm i głosowały za kapitalizmem, za Kuroniem, Michnikiem, Wałęśą, Frasyniukiem i tp
  Czemu mam ich żałować. czemu mam się nad nimi litować?
  Wytłumacz mi Zygus, bo nie paniemajem

  Polubienie

 88. Ad Budynia Kapuścianego

  PIĘKNA ,,NASZA” YAROSLAVA I W DODATKU MĄDRA, A DLA MALKONTENTÓW TYLKO ZAROZUMIAŁA ALBO PRZEMĄDRZAŁA…

  … KTÓRA BRAŁA UDZIAŁ W POWSTANIU WARSZAWSKIM JAKO SANITARIUSZKA…

  … I BYŁA NA KSIŻYCU JAKO PIERWSZA KOBIETA NA ŚWIECIE WRAZ Z SIOSTRZYCZKĄ, PO WCZEŚNIEJSZYM PRZEPROWADZENIU ANSCHLUSSU SATELITY ZIEMI…

  … A TO WSZYSTKO, KIEDYŚ SIĘ ZACZĘŁO TAK NIEWINNIE I RODZINNIE BEZ POMOCY 500+ PLN!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 89. Dobrze adminku wytłumaczę chociaż były wyjątki . Do mojego miasta . Byłem z ciekawości chociaż mu nie ufałem ( bodajże to Fiszbach przed nimi przestrzegał podobno nawet miał podobno powiedzieć ” zobaczcie kto tam siedzi przy tym okrągłym stole . Polski już nie ma . ” . Nieważne to jednak .
  Byłem na tym spotkaniu początek lat 90 może nawet 90 rok .Szechter wygwizdany został szybciutko przez młodych ludzi i nie tylko . Nie ukrywał podbudowało mnie to , ale i tak miałem złe przeczucia sądząc ,że oni i tak przed długie lata władzy nie oddadzą a nawet komu by ta władzę oddać jak nie ma alternatywy skoro cała scena polityczna praktycznie pejsata . Nie myślałem tylko wtedy ,że będą w Polsce rządzić jak wygłodniała amerykańska szarańcza . Tego nikt wtedy nie wiedział . Młodzi mieli prawo mieć nadzieję na życie gdzie za godzinę roboty dostaną 10 USD i myśleli ,że Szechter i spółka im to zapewni . Stąd mile byłem zaskoczony buczeniem na Szechtera . Niczym mnie nie zaskoczył . Takie samo bajdurzenie jakie się słyszy od niego w pejsatej TV .
  Adminku przecież wiesz dobrze PRL miał wady , które wyłuszczył ci Bareja czy ten listonosz Laskowik chociaż przesadzili mocno w tym opluwaniu PRL .
  PRL dawał ludziom spokojne życie , osłonę socjalną , darmowe wczasy służbę zdrowia i leki za free , które aż dziadki na śmietnik wyrzucali tyle tych leków było .Dawał każdemu pracę ( ja robotę znalazłem zaraz po szkole tydzień po ukończeniu ) . Dziś to mi młodzi nie wierzą gdy im to mówię .
  Wczoraj ci pisałem tyle o Gierku . Sam wklejaleś ładne domki jakie sobie chłopy pobudowali za jego rządów a kredyt oddali 10 jajkami i paroma kurami mówiąc umownie .
  Docenili to ludzie .Nie . Oni chcieli jak pisałem zarabiać 10 USD od godziny jak w usraju , oni chcieli aby kilo szynki kosztowało 20 centów oni chcieli zarabiać po 2000 USD równowartość na miesiąc w PLN i tak dalej . Parcharnia im to wszystko obiecała stąd Bolek noszony na rękach i wcale nie mam tu na myśli agentów SB .Szechter uwielbiany .
  Można się dziwić ludziom ,że dali się nabrać paru cwanym żydom wspieranym przez Watykan , CIA . Nie mam żadnych pretensji do tych ludzi , że o mało od nich w mordę nie dostałem mówiąc im prosto w oczy ,że będą żałować żydowskich rządów . Nie jestem żadnym Nostradamem , ale było sporo ludzi , którzy ostrzegali przed nowymi panami nawet tzw solidaruchy jak żeśmy ich nazywali .
  Gierek jasno mówił gdy zył ( jego wywiady na youtube ) ,że Polacy bardzo szybko rozczarują się żydowskim kapitalizmem ,że ten system zrujnuje Polskę .
  Bardzo szybko okazało się jak można zrujnować kraj , który miał bardzo dobre wskażniki gospodarcze za rządów Gierka . Zaprzęgnięto histeryków , dziennikarzyny , publicystów , celebrytów i całe to nowo opłacane szabesgojstwo aby w żydowskich mediach opowiadało ,że ten system musiał pierd…. innego wyjścia nie było zwłaszcza gdy Gierek nabrał kredytów .
  Nie jestem ekonomistą . Może system był nie do utrzymania ,ale nie naprawia się kraju poprzez totalną demolkę i złodziejstwo a tak było po 89 roku . Nigdy bym nie przypuszczał ,że zabraknie mi pracy po 89 roku. Adminku nie potrafiło się przestawić na nowy złodziejski system i albo byli bez pracy i marnowali swoje życie albo sznur i drzwi w domu i wieszanie .Sprawdz i napisz ile ludzi poszło do żydowskiego Boga z powodu braku pracy od momentu gdy żydzi przejęli władzę ,a ty sobie z tego jajca robisz .
  Ludzie pomimo tego ,że PRL dużo im dawał nie docenili tego jak pisałem chcieli żyć jak na zachodzie ale się przeliczyli .
  Co im żyd oferuje po 30 lata rządzenia . Proszę bardzo . Chodzi o młodych ludzi takich którzy nie mają wpływowych rodziców :
  1. dostęp do gówno wartych studiów – politologia , historia , socjologia ,a potem ryzy w programie u Lisa zbiera cięgi bo jakiś dzieciak po politologii nie moze znaleść roboty .
  2. Na studia medyczne tylko dzieci lekarzy podobnie z prawem .Nawet jak ktoś znikąd te studia skończy zaliczy staż w szpitalu to jak nie ma szerokich pleców gwarantuję ,że szansę na dalszą konkretną naukę specjalizacja i praca jako lekarz bez szans .
  3. Powstało mnóstwo hipermarketów żydowskich gdzie młode goje pracują głównie na kasie i układaniu towaru za 400 euro na miesiąc .
  4. Umowy śmieciowe bez żadnego ubezpieczenia lekarskiego .
  Zresztą co ja tu będę pisał przeciez ty admin wszystko wiesz tylko wierzysz naiwnie ,że PIs-da ci wszystko naprawi .Tak nie będzie .
  Pamiętasz jak rządzili pierwszy raz i kto był ministrem finansów ( kobita z Lublina która już nie żyje a która biła brawo Tuskowi . Inna PISówka , która chciała opodatkować markety i hipermarkety od razu zdymisjonowana . To tak się robi jak chce się coś zmienić w kraju na lepsze?.
  Pamiętam kiedyś wracałem po pijaku . Piłem strasznie po stracie roboty ,zona opierdla….. na czym świat stoi wyzywała od nieudaczników . Spotkałem takiego znajomego byłego Ubeka , który w czasie wojny powybijał masę Niemców . Od rozmowy do rozmowy obiecał mi że uruchomi swoje kontakty i załatwi mi pracę w Niemczech , ale dodam nie wracaj tutaj za cholerę bo tu rządzą żydzi i masoni i oni stąd już przez długie lata nie wyjdą . To mu obiecałem pracę mi załatwił .Za miesiąc wyjechałem a po roku umarł .
  Widzisz adminku dzięki temu UB-ekowi nie jestem dziś dziadem w tej Judeopolonii . Mogę normalnie żyć .słowa dotrzymałem . Wróciłem na starość . Trójce osobom sam załatwiłem pracę w Niemczech . Uczę za free języka biedne dzieci bo skoro mi ktoś pomógł to ja też muszę komuś pomóc .
  Nie wierzcie żadnym Kalksteinom , Ryżym , Judom , żydło ,ze oni wam w czyms pomogą i sprawią ,że będziecie wam się tu dobrze żyło .
  Nigdy w swoim zyciu nie liczyłem na pomoc zydów bo dobrze wiem ,że zaden zyd nic mi nie da i nie polepszy losu niezaleznie czy bedzie z PIS-dy , PO , czy SLD czy innego szamba . Chyba ,że jestes zdolnym szabesgojem albo sam jesteś żydem wtedy możesz liczyć na ich jakąś pomoc .Tyle.

  Polubienie

 90. dokończenie : jest taki facecik nie z mojej bajki związany z Niezalezną wielce legendarny opozycjonista Wyszkowski .
  Kiedyś opowiadał jak to gdy był związany z KLD i Tuskiem był na takim spotkaniu tych obszczymurków i wtem Wyszkowski słyszy z detalami ze szczegółami jakimi metodami te cwaniaczki będą okradać nową Polskę . Sami o tym opowiadają w towarzystwie swoich pięknych żon .
  Co robi Wyszkowski? leci do Ryżego ze skargą co tu się wyprawia a Ryży co mu na to ” Chłopaki się popili i wygadują bzdury ” .
  Polecam tego Wyszkowskiego posłuchać . Czasami coś ciekawego powie .

  Polubienie

 91. Zygusio

  Pięknie to opisałeś i prawdziwie
  …chcieli jak pisałem zarabiać 10 USD od godziny jak w usraju…
  Ano chcieli, i chcieli dalej zarabiać na wysokich odsetkach i na lokacie w złoto w Amber Gold.
  Ale czy nad przegranymi ktoś się lituje, czy głupiemu ktoś współczuje? Czy pijaczek wart jest byśmy go wspomagali finansowo?
  Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.
  A popatrz dzisiaj, czy ludzie zmądrzeli?
  Czy w ogóle mamy ludzi mądrych którzy by potrafili utworzyć partię narodową i wygrać wybory?
  Nie mamy, mamy natomiast tych którzy twierdzą, że im nie dają, że ich rozgrywają, że Żyd ich do władzy nie dopuszcza. Tylko nie chcą zauważyć, że są fajtłapami, nieudacznikami, że nie mają pojęcia jak pozyskać wyborców.
  Lepper często domagał się by tym którzy są w biedzie nie z własnej winy pomagać.
  I co, ile w ostatnich wyborach w których startował dostał od nich głosów?
  Zagłosowało na niego 1.8 % wyborców z tych którzy uznali że trzeba iść i głosować.
  Zatem na tych ludzi stawiać nie warto.
  Widzisz Zygus ja jednak zaczynam wierzyć w Szydło i w Kaczyńskiego.
  Moje rozumowanie jest dosyć proste. Chcą rządzić, chcą być u władzy i już na tyle mają doświadczenia, że wiedzą, iż będzie to możliwe jedynie w przypadku gdy wyborcy będą widzieli że mają z tych ich rządów wymierne korzyści.
  Zatem Kaczyński i Szydło będą się starali prowadzić w miarę możliwości politykę prospołeczną i pro narodową, bo tylko taka zapewni im w kolejnych wyborach kolejne zwycięstwo.
  To jest proste jak drut.
  PO i Nowoczesna to partia banków i obcej dominacji, Pis swoimi uprzedzeniami do Merkelowej i Brukseli oparcia tam nie dostanie, jest zatem zmuszony szukać poparcia w narodzie.
  Kaczyński niejako zaczął naśladować Putina który na wszelkie możliwe sposoby starał się dogadzać wszystkim, Żydom, oligarchom, cerkwi, armii, zwykłym Rosjanom ( bo miał sporo kasy z ropy i gazu) a także zachodowi. Dzięki takiej polityce miał poparcie w wysokości 80%
  Że Kaczyński nie ma kasy z ropy i gazu więc może tylko liczyć na naród dając to co mógł dać zatem inicjując politykę prospołeczną i kupując sobie toruńską rozgłośnie, tą ostatnią oczywiście z kasy państwowej.
  Zatem jestem przekonany, że Kaczyński chce rządzić dwie kadencje i jestem przekonany że uda mu się to tylko z naszym poparciem, a to poparcie dostanie jedynie gdy będzie rządził w naszym a nie obcym interesie.
  On to rozumie i my to powinniśmy zrozumieć.
  Jeśli PiS przegra będziemy mieć PO i Nowoczesną i to będzie zła zmiana.
  Czy zatem warto stanąć po stronie PiS?
  Warto i trzeba.

  Polubienie

 92. Nawet rozumowanie twoje adminku rozumiem z jednym zastrzeżeniem PO żadnego nie będzie tylko Petru jako premier . Sytuacja jest jaka jest i nawet jeszcze dobrze to rozumiem co piszesz nawet nie wiesz jak dobrze . Nie będę już się rozpisywał bo wczoraj i tak za duzo marudziłeś ,a wnuczka jest od wczoraj i od samego rana mnie męczy bo ona chce do Mcdonalda na udka z kurczaka i fajna zabaweczkę jako prezencik dostać .
  No i co zrobię > Muszę iść .

  Dziś z rana kolejny email .Pisałem jestem 45 rocznik od lat 90 w Reichu a to dalej na silę mnie wygania i spokoju nie daj bombardując emailami .Dziś dwa.
  Gdybym nie był w Reichu i nie znał ludzi , którzy Niemcom dupę podcierają to nawet bym uwierzył w tte 7000PLN ./ miesiąc , no chyba że to chodzi o podcieranie dup wysoko postawionych Niemców .
  Oto fragment tego email:
  Zostań opiekunką osób starszych:
  szybki i pewny zarobek, nawet do 7.000 zł/m-c na rękę
  wyjeżdżasz kiedy chcesz
  sama określasz długość wyjazdu

  Zapewniamy:
  bezpłatny dojazd do podopiecznego firmowym busem
  zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
  szkolenia językowe i opiekuńćze

  Polubienie

 93. Forsa i farsa

  Szanowni Państwo!
  Na skrzyżowaniu ulicy Nowy Świat z Foksal w Warszawie stoją panienki z różowymi parasolkami i zapraszają panów do „klubu”. Nie trudno się domyśleć czym jest ten „przybytek”. Zapewne nie jest on kasynem gry, bo do szulerni wszyscy jesteśmy zapraszani natarczywymi reklamami, namolnymi telefonami i w każdy możliwy sposób. Trudno się od lichwiarzy opędzić. A może nie warto się opędzać, dać się ponieść fali?
  Zastanówmy się zatem, w jaki sposób można mieć więcej pieniędzy? Są dwie metody: więcej zarabiać, albo mniej wydawać. Wygląda jakby Polacy obecnej doby nigdy nie słyszeli o tym drugim sposobie. Zachowują się jak dzieci domagające się natychmiastowego zaspokojenia każdej zachcianki, bez względu na koszty. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że ten sam gadżet za miesiąc będzie tańszy, a cena luksusowego mieszkania kupionego na kredyt, trzykrotnie przekroczy jego wartość!
  Banksterska metoda zniewalania ofiar polega nie tylko na wmawianiu ludziom nierzeczywistych potrzeb. Najważniejszy jest fakt, że za wykreowane na papierze, czy wręcz komputerze pieniądze, musisz spłacić pracą ponad siły stając się niewolnikiem, który wierzy, że żyje tylko dzięki dobrodziejstwu korporacji, dla której tak haruje. Dobro korporacji najwyższym dobrem niewolnika w nim zatrudnionego!
  Wróćmy jeszcze raz na ulicę. W ubiegłą niedzielę byłam nagabywana przez „żebraka” z kolorową puszką. Kiedy wyraziłam opinię, że dokarmianie Owsiaka uważam za „obciach”, napadła mnie jakaś leciwa kodomitka. Skąd wiem, że to kodomitka? A no, zarzuciła mi, że bezprawnie popieram rząd! Do rozlewu krwi nie doszło, bo całe zajście nie było zaplanowaną farsą i moja krew kodziarstwu do niczego nie byłaby potrzebna.

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 94. Ta pani adminku u góry to jakaś twoja krewna ?
  Wracając jednak do rzeczy .
  Wczoraj piątek , a więc moja baba obowiązkowe zakupy w carefour . Oczywiście ja robię za taksówkarza , tragarza i dostarczyciela pieniędzy .
  Gdy baba cholera wejdzie tam to minimum siedzi 2 godziny a ja się nudzę .
  Tak sobie pomyślałem jak baba w tym przybytku robi zakupy pojadę sobie do pośrednika po tak wielu latach zobaczę jak tam jest . Stare tragiczne czasy się przypomną .
  Wchodzę do środka .Jestem w szoku .
  Elektronika nowoczesność .XXI wiek .
  Ludzie biorą jakieś karteczki i czekają jak ich jakiś piękny głos poprosi o wejście do pokoju .Elektronika pełen wypas . Pośredniak w Usraelu by się nie powstydził .
  Może to jednak dziwić .Urżędasy zawsze potrafili dbać o luksus swojej pracy ale w czym to pomaga tym ludziom bezrobotnym ?
  Udałem się w kierunku pokoju gdzie jest rejestracja .Kupa ludzi się rejestruje . Mają smutne ponure twarze . Od razu przypomniały mi się moje czasy .
  Oczywiście kupa ogłoszeń do pracy w Niemczech , ale trzeba znać język .
  Wróciłem .Czekałem jeszcze godzinę na babę z tego carefour . W końcu eureka wychodzi z 6 ogromnymi siatkami .Trzy razy robiłem podejście do samochodu z tymi siatkami .
  Pytam się ile zapłaciłaś .Baba mi odpowiada jakieś 550pln .
  Wkurzyłem się i mówię cz ty zgłupiałaś? , czy ja jestem Rockefeler ? a ona mi na to ” a tak jakoś wyszło , a po drugie to co nie stać cię drogi męzu ? chyba stać ?”
  Na takie zachciewaki to i mojej emerytury mało .
  Szlag by cię adminku nie trafił ? chyba by trafił .

  Polubienie

 95. Po miesięcznej przerwie pojawił się na WPS Ziemińskiego APA razem z drużyną oczywiście bluzgając na przeciwników Trumpa .
  Nie wykluczone ze niebawem pojawi się i u ciebie adminku po chorobie . Tylko nie wiadomo w jakiej sile 8 nicków a może już 1000 nicków .

  Polubienie

 96. No to przynajmniej raz pani (?) Małgorzata Todd wykazała się zwykłym pomyślunkiem.

  Przypomina się taka oto sentencja Epikura:

  Jeśli chcesz człowieka uszczęśli­wić, nie do­dawaj nic do te­go, co po­siada, ale uj­muj mu kil­ka z je­go życzeń.

  A zatem, aby „uszczęśliwić” Zygusia, proponuję mu odjęcie myśli o tym, że największą klęską Polaków – i nie tylko Polaków – jest to, że zaczęli rządzić żydzi, których koniecznie trzeba gdzieś usunąć.

  O ileż stanie się on szczęśliwszy, gdy mu ten „wrzód umysłu” spadnie z głowy, strona Wiernipolsce zrobi się przyjemniejsza do jej przeglądania — a zatem i zrobi się bardziej do rzeczy w sprawach istotnych.

  Polubienie

 97. Zygusio nie narzekaj na swoją małżonkę. Są od tego by kupować.
  …wychodzi z 6 ogromnymi siatkami….
  U mnie nie jest lepiej, ale ja że słabowity, jak podjeżdża od podwórka wożę z samochodu do domu zakupy taczką. Jak zajeżdża od ulicy sama nosi po schodach do domu.
  Z tym że na swoje zakupy sama potrafi zapracować.
  Ponad to przyjąłem takie rozwiązanie, że od czasu do czasu, coś tam coś tam , jak jej nie ma w domu wyciągam ukradkiem z szafy trochę ciuchów znoszę do piwnicy i do pieca.
  I nie ma śladu
  Czekamy na APA z wiarą, że w dobrym zdrowiu i żołnierskiej kondycji powróci i zacznie wojować.
  A z kim?
  Kto zgadnie?

  Polubienie

 98. odp Admin
  Widzisz adminku róznica taka ,że twoja baba wypierze ci gatki , uprasuje koszule , zrobi dobry obiadek a ja to muszę sam robić a nawet babie gotuje .
  A ta moja baba ma jedno w głowie : ojczulka toruńskiego wariactwa w Trwam i Maryja i 21.00 anioł pański . Ty masz z babą niebo a ja Sajgon , ale jak już pisałem za stary jestem na zmiany . Gdybym był młodszy ,,,, ale nie jestem.
  Z kim będzie wojował
  APA i jego szef major .
  Zacznie ode mnie nazywając mieszańcem . Potem przejdzie na doktorka nazywając go żydem a na końcu na ciebie adminku też będą baty .
  odp doktor .
  Panie dr jestem fajny chłop . Komedii sobie z pana nie robię jak pan LuK nie szukam u pana żydowskiego pochodzenia jak APA a nawet pana lubię tak samo jak i adminka i zazdroszczę mu trochę tej jego baby , która mu snieg odsnieża , mierzy mu cisnienie , gotuje mu rosołki , pierze mu gatki , prasuje koszule i to tylko za 1300 pln / miesiąc .
  Adminku żyć nie umierać tobie .!!!!!!!!!!! ha ha ha .

  Polubienie

 99. KOLEJNY RAZ SOCJOPACI ŚWIĘCĄ TRIUNF, DYMAJĄC NIE TYLKO US-RAJSKIE SPOŁECZEŃSTWO!

  DONALD TRUMP TO NASTĘPNA PUAPKA – NOWY PROJEKT ELIT

  ZNALAZŁ SIĘ TEŻ SZMULEK ,,MALKONTENT”, KTÓRY UDAJE NIEZADOWOLONEGO Z WYBORU REPUBLIKAŃSKICH ELEKTORÓW, WYBIERAJĄCYCH REPUBLIKAŃSKIEGO PREZIA! W SWOJEJ WYPOWIEDZI, NIE RACZYŁ SIĘ NAWET ZAJĄKNĄĆ, ŻE TRAMPEK JEST NAMASZCZONY I POBŁOGOSŁAWIONY JAKO (NOWO)TWÓR PRZEZ BANDĘ PARTYJNIACKĄ REPUBLIKANÓW!

  http://wolnemedia.net/trump-zagraza-nowemu-porzadkowi-swiata/

  TAK OGROMNIE JEST WZBURZONY, ŻE NAWET SPONSORUJE MARSZE SPRZECIWU KOBIET, PRZECIWKO TRAMPECZKOWI! WIADOMO O CO CHODZI, PRZECIEŻ KILARY JEST BABISZONEM I NIEDOSZŁYM PREZIEM US-RAJU, A ,,KURY DOMOWE” MUSZĄ SOBIE TROCHĘ POGDAKAĆ!

  https://prawy.pl/44635-george-soros-przekazal-90-mln-dolarow-na-zaplanowane-na-21-stycznia-protesty-przeciwko-donaldowi-trumpowi/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 100. Dodam parafrazując Dmowskiego, że Trampek jest Amerykaninem i ma obowiązki hamerykanskie.
  Normalka, zacznie zapewne od zwodzenia Putina ,,nową przyjazną polityką” a później będzie as jużli (as usual), czyli jak zwykle, w stylu wolna amerykanka, jak to ogłosił amerycka first.
  No to ciekawe jak długo Putin da się na to nabierać.
  Zajrzałem i ja na wps1 by sprawdzić czy prawdą jest to co Zygus napisał, że pojawił się tam APA, ale oprócz oburzającego się oplczyka, aj waj, ze go wpisali na listę podpisanych pod listem, APY nie znalazłem.

  Polubienie

 101. Ad Kika22
  Tak moja kikuniu masz rację .List wiernopoddańczy strasznie tam wzburzył czytających . Wczoraj tam wchodzę a tam wazelina całkowita w stosunku do tego Trumpa .
  Wzburzyło to pana Opolczyka bo umieszczono jego podpis pod tą wazeliną a on nic o tym nie wiedział . Naprawdę boksowanie było tam ostre .
  Czytam Opolczyka od wielu i nie wierzyłem ,że on by to podpisał tym bardziej ,że list kończył takie coś ” niech bóg żydowski błogosławi Amerykę .
  Opolczyk po analizie wpisów był zdrowo wkurw…. wczoraj .
  Podsumował to wszystko APA pisząc :
  „Panie Ziemiński współczuję ,że z takimi idiotami walczy pan o wolna Polskę „. Podpis czytelnik a więc mniemam ,że to członek kamandy APA chyba ,że to inny czytelnik Playboyów .
  Oj było gorąco wczoraj .
  w każdym razie ja po wczorajszej wazelinie bez mydła w kwestii wchodzenia w dupę Trumpowi zakończyłem swoja przygodę z WPS i wykasowałem stronę z ulubione .

  Polubienie

 102. Adminku – APA krótki wpis jest nick czytelnik czyli 99 % on i cytat w pierwszym moim poście . Jeżeli nie znalazłeś musiał Ziemiński wykasować bo on tam APA u siebie na portalu dyma niesamowicie i od razu delete . Pewnie za to , że go APA wszędzie wyzywa od bolszewików .
  Ale APA jak kali z Sienkiewicza ciągle tam włazi i jak Ziemiński czy WPS wysmażył piękny list Trampkowy to i APA przyjacielem Ziemińskiego jest . Ziemiński to już nie bolszewik dla niego a WPS to już nie bolszewia, a patrioci . Wystarczyło wysmażyć wazelinę w kwestii Trumpka .

  Polubienie

 103. Poprawka : łodzkich bolszewików . Tak dla ścisłości .
  Nie wiem ale mi od dłuższego czasu ta działalność WPS wydaje się irracjonalna .
  Wczoraj ta trumpowa wazelina. Wcześniej pisali list di Judy i zadawali mu trudne pytania .
  Najlepiej skomentował to Opolczyk :
  ” Po co wy te listy piszecie . Przecież go na śmietnik wywali jakiś podrzędny urzędniczyna w białym domu .” koniec cytatu .
  Podobnie rzecz się ma z ich listem do Judy , który wysyłali jakieś parę miesięcy temu .

  Polubienie

 104. Jednak nie delete . nie kasuje się popierających wpisów .
  Mniemam ze to członek kamandy APA , ale nie wykluczam ze tylko zbieżnosc nicków .
  Jednak po treści wpisu , charakter – 99 % APA:
  Czytelnik
  21 Styczeń 2017 o 06:36
  Jedyni tu normalni to p. Paweł Ziemiński i p. Dariusz Kosiur.
  Z kim Wam szanowni panowie przyszlo pracować i walczyć o suwerenna Polske.

  Polubienie

 105. Świetny wpis według mnie dlatego wklejam :
  przemex
  21 Styczeń 2017 o 17:07
  Owa Ameryka razem z jej „bogiem” czy to mamonem czy jahwe, dla mnie to jedno i to samo, powinna jak najszybciej zdechnąć. Szkoda tylko jej obywateli traktowanych jak bandę niewolników przez rasę panów, ale sami są sobie winni. Skoro kochają beznamiętnie największego wrzoda na dupie świata i wierzą we wciskaną im nachalnie propagandę o swojej rzekomej wyjątkowości i przeznaczeniu do rządzenia światem to mają za swoje. A odnośnie 10mln Polaków w USA, szkoda mi ich, ale w większości ci ludzie są jeszcze bardziej ogłupieni niż Polacy, którzy zostali w kraju. Poziom ich beznamiętnej wiary w Usrael i jego potęgę połączonej z wiarą w żydokatolicki bełkot jest nie do zniesienia.
  Pod powyższym listem bym się nie podpisał nawet po wypiciu dwóch 0,7l. Mało kiedy pod czymkolwiek się podpisuję, szkoda czasu, owe petycje czy listy i tak wylądują w koszu na śmieci czy spamie(jak kto woli), nikt tego nie czyta lub mało kto z decyzyjnych to czyta i się z tego zwyczajnie śmieje. Do nich takie działania nie przemawiają, odbierają to raczej jako objaw desperacji piszących nie mających już lepszego pomysłu. A odnośnie Trumpa, oby nie było z jego „przyjaźnią” z Putinem tak jak z „przyjaźnią” Hitlera ze Stalinem, jak Hitler na zachodzie zrobił swoje to owa pozorowana przyjaźń się skończyła i Rzesza wbiła nóż w plecy ZSRR i skończyło się 25mln zabitych obywateli Związku Radzieckiego. Oby i teraz owa szeroko nagłaśniana nadchodząca „odwilż” w stosunkach USA – Rosja nie zakończyła się czymś podobnym, czyli chwilą odpoczynku przed ostatecznym i rozstrzygającym atakiem… o ile ta „odwilż” w ogóle nadejdzie… obym się mylił…

  Polubienie

 106. i jeszcze jeden :
  przemex
  21 Styczeń 2017 o 17:41
  Obawiam się że już jest za późno, odmóżdżone oglądaniem rancza wilkowyje, m jak mdłości czy plebanii polactfo, zaangażowane w przepychanki uliczne za lub przeciw PiSowi lub KODowi czy za lub przeciw aborcji dodatkowo podbudowane na duchu z ambon przepastnych kościołów i katolickich łże mediów zaprzepaściło swoją szansę. Reżim nie sprowadził tej bandy homosiów tutaj dla obrony Polski przed rzekomą nadchodzącą „agresją” Rosji czy „rosyjskim imperializmem” a dla obrony spasionych dup przedstawicieli reżimu wchodzących w tyłek bez wazeliny jankesom i żydom oraz obrony interesów amerykańskich korporacji w Polsce i Europie Środkowej i Wschodniej. Polacy dopiero się opamiętają jak wychodząc na ulicę dostaną serią w plecy od niosących wolność, demokrację i bogowie wiedzą jeszcze jakie gówno naćpanych sołdatów jankeskich. Jak dojdzie do zbiorowych gwałtów, rabunków, zbrodni, wzrostu przestępczości wokół miejsc stacjonowania tych specjalistów od masowego mordowania będzie za późno. Płacz i zgrzytanie zębów, lemente tak charakterystyczne dla Polaków już nie pomoże, jankesi gdzie raz wejdą już nie wyjdą lub zostawią za sobą spaloną ziemię. Przyjdzie czas że Polacy będą na kolanach prosić znienawidzonych ruskich o wyzwolenie i z zarządzaniem krajem włącznie, ale obawiam się że wtedy przy życiu pozostanie już tylko garstka Polaków, tych którzy zdołają przetrwać nadchodzącą katastrofę…

  Polubienie

 107. opolczykpl pisze:
  Styczeń 18, 2016 o 11:28 pm
  Nie wiem, czy przeoczyłem w tekście, czy też autor o tym nie wspomniał. Otóż za rolę odegraną w puczu w Chile, podczas którego śmierć ponieśli także obywatele Hiszpanii i Francji, władze tych dwóch krajów wysłały za Kissingerem międzynarodowy list gończy z nakazem aresztowania go.
  Tyle, że bandytów tego kalibru nikt nigdy i nigdzie nie odważył się aresztować.
  Poniższa migawka nagrana została w Irlandii w 2010 roku podczas zlotu rockefellerowskiej Komisji Trójstronej, w której udział brał.m.in. zbrodniarz Kissinger. Policjantom pilnującym bezpieczeństwa banksterskiej sitwy aktywiści irlandzkiego ruchu antyglobalistycznego okazali kopię listu gończego nakazującego aresztowanie Kissingera. Policja nie zrobiła nic. Tłumaczyła się późnie, że nie była w stanie sprawdzić, czy nakaz jest aktualny, ponieważ MSZ Irlandii było akurat nieczynne, a ono musiałoby ten nakaz potwierdzić. Skończyło się tak, że Kissingera po zakończeniu zlotu KT policja irlandzka odeskortowała na lotnisko, skąd bez przeszkód odleciał do USraela.

  Polubienie

 108. Na koniec adminku nie obraz się wiesz ze cię lubię .
  Wczoraj było zaprzysiężenie pana świata . Wasza konkurencja zrobiła temacik wysłała specjalny liścik zrobiła loda o smaku trumpowym pycha tylko jakoś ten lód nikomu nie posmakował a zwłaszcza panu Szubertowi .
  A wy tu nic ? Tylko o Banderowcach piszecie .
  No to adminku jakaś hu…. nie konkurencja jesteście ha ha ha .

  Polubienie

 109. Mamy pierwszego rosyjskiego bukmachera , który przyjmuje zakłady na przebieg stosunku seksualnego .
  Obstawimy następujące rzeczy :
  Kolor skóry i włosów aktorki porno
  Obecność tatuażu na ciele aktorów
  Użycie prezerwatywy lub nie
  A także szereg innych znacznie bardziej intymnych szczegółów technicznych i fizjologicznych (pozwólcie, że nie będziemy ich przytaczać na naszych łamach…)

  Szerzej tutaj :
  http://www.surebety.pl/artykul/1xbet#last_comment

  Polubienie

 110. Proszę bardzo, ,,garbate nosy” zaczęły ryć pod znanym ,,szachistą”, przypominając jakie ma niechlubne korzonki i delikatnie sugerują, że ktoś mu zmienił dossier.

  „WOWA, WOŁODIA, WŁADIMIR”

  Tajne dzieciństwo Putina. Matka, której się wyparł i okrutny ojczym. „Bywało, że kijem przyłożył”

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/tajne-dzieci%c5%84stwo-putina-matka-kt%c3%b3rej-si%c4%99-wypar%c5%82-i-okrutny-ojczym-%e2%80%9ebywa%c5%82o-%c5%bce-kijem-przy%c5%82o%c5%bcy%c5%82%e2%80%9d/ar-AAm5YtD?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  Autorka książeczki/cegiełki, do poczytania na długie zimowe wieczory za jedyne ca. 32-33 PLN…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krystyna_Kurczab-Redlich

  … i jej tate.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Kurczab

  Pozdrawiam

  Polubienie

 111. W USA tak na prawdę rządzi tzw. „Deep State”, Pytanie jest jedno czy gang żydowski stojący za Trumpem zdobył w nim zdecydowaną większość.
  21.01 Trump spotkał się z przedstawicielami CIA i przeprosił agencję, stwierdził, że popiera ich działalność w 1000%.

  Polubienie

 112. Adminku trochę o irracjonalności waszej konkurencji i dlaczego wczoraj wykasowałem ją z ulubionych i PAZIA także .
  Co wasza konkurencja ma wspólnego z katolami czy szerzej z chrześcijaństwem . Na pewno nic . Moja baba by ich upiekła w piecu . Pierwsze skrzypce gra tam szanowany przeze mnie Opolczyk , Juliusz , D .Kosiur , który może kiedyś był katolem ale zmądrzał i już nim nie jest .
  Mamy 24 grudzień ukazują się życzenia Opolczyka Szczodrych godów .Super .
  Jednak zaraz po paru godzinach ukazują się chrześcijańskie życzenia dla katoli . Czytam to i czekam reakcji tzw komentatorów i tak :
  1. Mamy dwie reakcje ludzi tym oburzonych . Oczywiście zaraz PAZ interweniuje nazywa ich dzieciakami i że piszą dziecinadę jednak nie ma delete postów .
  2. Jangryko chyba się szczypie w dupę i udaje ,że nic się nie stało .
  3. Podobnie czyni juliusz .
  4. Opolczyk tez żadnej reakcji .
  Przeszły te życzenia dla katoli z niewielkimi protestami .
  Sens jaki ? żeby portal słowiański antykatolicki wchodził w dupę katolom 24 grudnia w dodatku oni sobie tymi życzeniami dupę podtarli .

  Teraz był lód zrobiony dla Trumpa i ostatnie zdanie ” Niech bóg błogosławi Amerykę ” i był podpis Opolczyka .
  Opolczyk miał prawo się wściec bo tego nie podpisywał zresztą gdzie on by podpisał żydowskie życzenia wiadomo chodzi o ostatnie zdanie .
  Pytanie : to jest racjonale działanie? .
  Nie wiem czy Opolczyk po takim numerze coś im tam jeszcze skrobnie a współpraca była dobra bo Opolczyk od dawna z nimi związany i wysyłają mu na jego emaila różne materiały linki itp jak sam pisał opolczyk.
  Masz troszkę inne zdanie to zaraz PAZ interwencja no i oczywiście wyzywanie od niedojrzałych dzieciaków .
  To i tak jednak sukces bo znany reżyser antypejsaty Edward gdzie działa na swoim forum razem ze swoim sanch Pansą Toronto to jak ktoś ma inne zdanie jak on w kwestii Trumpa – on Trumpa kocha i jego rodzina jest z Trumpem jakoś spokrewniona podobno musi być na 100% obrzezany .
  Kiedyś zapytałem się grzecznie czy to prawda co Bubel u siebie na stronie pisze , że temu Edwardowi kiedyś na dworcu pożyczył 3 stówki na piwo i kanapeczkę bo ten nie miał grosza przy dupie .
  Zapytałem się tylko niewinnie czy to prawda ?
  Na odpowiedz nie czekałem długo . Wyzwiska od parchatych na jego stronce pojawiły się szybko .
  Takze adieu WPS PAZIA .

  Polubienie

 113. Poprawka : oczywiście Sancho Pansą jest Toronto znienawidzony przez PAZ ( Toronto podobnie jak APA wyzywa pana PAZIEM od bolszewii na każdym kroku ) .
  Kichotem na swoim forum jest znany reżyser Edward ikona WPS .
  Ta ikona WPS kilka miesięcy temu niespodziewanie poparła swojego giermka i potwornie nasrała na Gomułkę i jego całą rodzinę .
  Zgłaszałem to na WPS .Reakcji żadnej a posty delete .
  Jakiś miesiąc temu sprawdzałem na jego forum i już za cholerę tego wpisu nie mogłem znaleść przy temacie WPS u niego na suwerenności .Może żle szukałem .
  Nadmieniam ,że nieco wcześniej była jakaś przerwa na forum Edwarda suwerenność bo za cholerę przez 2 dni strona się nie wyświetlała .
  Może Juliusz się wypowie ? ciekawe jakie ma zdanie .

  Polubienie

 114. Zygusio
  Jak byś zapytał opolczyka o jego zdjęcia w mycce ( są takie w necie) to też by cie wyzwał od gnid, jak byś miał inne zdanie na temat np. Ukraińców to jak wyżej.
  No ale to nie mój cyrk i nie żadna konkurencja.
  W poglądach też się różnimy. Dla mnie polski rząd to rząd polski z ludźmi o nastawieniu prozachodnim i pro amerykańskim, dla WPS rzydorządy. Dla nich polska TV to telavizja, dla mnie to jedna z najlepszych telewizji na świecie, oczywiście telewizja polska. W tej ostatniej opinii opieram się na tym co widziałem w TV w USA i w oparciu o to co oglądam na satelicie
  Całe rzesze Polaków jest proamerykańska i jest mnóstwo ale mniejszość narodu nastawiona wrogo czy nieprzychylnie do Ameryki i odnosząca się z sympatią do Rosji i Putina, tylko, że jest to na dzień dzisiejszy mniejszość.
  To się przekłada na naszą politykę zagraniczną i na skład rządu.
  Jeśli jednak ktoś ma przekonania proamerykańskie nie znaczy że jest Żydem
  Że mamy w Polsce takich co mieli dziadka w Wermachcie, też takich mamy i to całkiem sporo.

  A o Trumpie już napisem, jest amerykańcem i będzie uprawiał politykę amerykańską, a jaka to polityka, obserwujemy od zakończenia II WŚ.
  Na szersze komentarze czy dywagacje szkoda czasu.

  Polubienie

 115. Dzięki adminku za odpowiedz .
  Sprawa mycek znana od wieków .
  Po prostu Opolczyk z Beinem popili się w Niemczech u Opolczyka w chałupie po pijaku założyli mycki i zaczęli sobie robić jajka .
  Sami zresztą te zdjęcie w sieci umieścili i takie garbate nosy z nich .
  Rózni debile w stylu APA czy Toronto owsik Edwarda rezysera niby antypejsa wszędzie potem trąbili ,że opolczyk to żydowski Niemiec wyciągając brzmiące obco nazwisko .
  My adminku różnimy się potwornie . Dzieli nas przepaść . Ty uważasz ,że teraz jest Polska ja uważam ,że ten twór zydowski to nie żadna Polska a judeopolonia .
  W sumie równy z ciebie chłop . Kulturalny na poziomie w sumie tego mi brakuje i za to cię adminku szanuje .

  Polubienie

 116. Adminku Opolczyk to tłumaczył jako robienie sobie jajec a zdjęcia dokładnie widziałem dawno temu ale co mnie przekonało ,że Opolczyk ma rację :
  1. Zdjęcia spotkały się ze wściekłym atakiem takich person jak Toronto czy APA no i hasła zakamuflowany żyd niemiecki . Można by takie tłumaczenie kupić .
  Druga sprawa i tutaj Opolczyk przekona każdego .
  Jakieś pół roku temu APA i Toronto kanadyjczyk pisałem już Sancho Pansa Edwarda z forum suwerenność znowu pokazywali te zdjęcia .
  Opolczyk zbił to jednym argumentem .
  Jego słowa .
  ” Gdybym jak był tym zakamuflowanym niemieckim żydem jak twierdzą ci debile to zrobiłbym zdjęcia z Beinem i byśmy je umieścili w internecie , aby mnie rozpracowano w minutę ,a z tymi myckami robiliśmy sobie z Beinem komedię a barany wzięli nas za żydów ” .
  To mnie przekonało bo trzeba by było być idiotą skończonym będąc zakamuflowanym żydem porobić sobie fotek z myckami i umieścić to w sieci .
  Dupy by się to nie trzymało i to mnie przekonało .
  Zresztą jakiemu pejsaczowi chciałoby się tyle lat pisać o kulturze i historii Słowian . Chociaż mówię to mnie nie przekonało a przekonało to co pisałem wcześniej .
  sam widzisz adminku ,ze to by się dupy nie trzymało .

  Polubienie

 117. widzę adminku zdjęcia usunąłeś .Ktoś cię opierd… ? no i adminku twój wpis też usunięty przed zdjęciami .Dziwna sytuacja nieprawdaż ?

  Polubienie

 118. Na tym filmiku widzę góra 20 osób może 30 większość a może i wszyscy to stare pryki po 70ce jak ja . Adminek oglądając takie filmiki może być zadowolony bo wychodzi na jego myślenie .
  Ten starszy pan mówi o armii usraju fakty . Zgoda .
  Niestety , ale żeby być obiektywnym należało by wspomnieć jakie interesy polskie reprezentowała tu od 45 roku armia rosyjska zainstalowana przez żydów . Chyba żadne .
  Już pomińmy wyzwolenie Polski przez armię czerwoną to oczywista oczywistość .
  Tutaj oczywista oczywistość dlaczego szanuję Gomułkę :
  1. To jego parcharnia wsadziła do ciupy za odchylenia nacjonalistyczno – prawicowe .
  2. Gomułka tyle co mógł to zrobił może za mało ? być może , ale próbował ograniczyć władzę garbatych nosów w Polsce i za to powinien być dobrze pamiętamy .
  1.Niestety przyjdzie taki Sancho Pansa Toronto od Edwarda i wyciąga Gomułce przedwojenne sprawki .
  2. A pan Luk pisze bo Gomułka miał żonę żydówkę .
  Tu mnie pan Luk rozczarował bo myślałem ,że jeszcze napisze ,że siostra Gomułka spierd… do USA .

  Polubienie

 119. Może armia radziecka wspierała w Polsce takich takich bydlaków jak Hilary Minc nagradzany bodajże jakimiś tam orderami , ale czy to było w interesie Polski ? I to nie jest pytanie retoryczne .

  Polubienie

 120. My tutaj o obcej armii w Żaganiu, a w Zakopanem, w trakcie Światowego Konkursu Skoków ALARM SMOGOWY nr. 3. To prawda z tym SMOGIEM (i z jego, w znacznej mierze, zaoceaniczną genezą). Dzisiaj, 22 stycznia byłem w południe na bigówkach na Bachledzkim Wierchu (904 m npm, ok. 70 m ponad stacją kolejową Zakopane) i PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU ZATYKAŁO MNIE OD SMOGU! Coś niewiarygodnego, oglądać z tego wzniesienia śnieżną biel grani Lodowego Szczytu (2632 m) poprzez ŻÓŁTY FILTR w powietrzu!

  A co to ma wspólnego z przyjazdem do RP Armii USA? Po raz pierwszy żółtą zawiesinę nad Zatoką San Francisco (chmura o rozmiarach ok. 20 x 100 km) widziałem ze szczytu Grizzly Peak (ok. 600 m ponad U.C. Berkeley) w 1970 roku. No i ta gigantyczna chmura polucji (czyli nie trafionego produktu masturbacji) PRACĄ Narodu Amerykańskiego, po jego ZWYCIĘSTWIE NAD SOWIETAMI nareszcie obficie wlała się do Polski. (W Zakopanem już przed 10 laty były dwa samochody na DUPĘ mieszkańca, tak jak średnio w USA) I tak dalej będziemy trzymać, samozatruwając się wytworami PRACY (także dzisiaj made in China) aż do KOŃCA ŚWIATA, pod czułą OPIEKĄ — niemożebnie przecież zatruwającej środowisko — US Army.

  Polubienie

 121. Co prawda nie mieszkam w Zakopanem, jak Gąsienica, ale jak mu wiadomo, w każde wakacje jadę na jakiś tydzień odpocząć (sic!), i od paru lat obserwuję raz na jakiś czas takie zjawisko:
  blob:http://imgur.com/6966c593-deba-42f2-9dad-0aa0de60b9ea

  Kto to widział, żeby przy bezchmurnej pogodznie ze Skrajnego Granatu ledwo było widać Lodowy (2009r.), pamiętam że w 2015 r. w Zachodnich „widoki” (przy upalnej pogodzie) miałem b. podobne. Nie znam się, może to kwestia meteo, oba w/w wyjazdy to +/- druga połowa sierpnia. Być może to norma. Nie mądrzę się, bo nie ma mnie na miejscu przez 365 dni w roku. Jestem ciekaw zdania Gąsienicy.

  Polubienie

 122. Grzanku coś ciebie ani widu ani słychu na WPS PAZIEM . Awantura tam jak diabli .
  Nawet Tomasz Wykuty podobno bronił Opolczyka strasznie chyba nie wiem może jego kumpel został wyzwany od pochwy i przyjażń się skończyła .
  Nawet i wilka pognano stamtąd .PAZ szaleje !!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 123. „Tu mnie pan Luk rozczarował bo myślałem ,że jeszcze napisze ,że siostra Gomułka spierd… do USA ”

  Zyguś to córka Stalina Swietłana Alliłujewa nawiała do USA. W Sowietach było tak dobrze, że człowiek wytrzymać tam nie mógł.

  PS. Tak odnośnie tych ostatnich wpisów to kupiłbym sobie nowy samochód, ale proamerykański syjonistyczny reżim PiS dojebął akcyzę na auta zza granicy.

  http://superauto24.se.pl/porady/nowa-akcyza-2017-zalezna-od-pojemnosci-emisji-spalin-i-wieku-auta-tabela-i-wzor-jak-liczyc_921053.html

  Polubienie

 124. Zdzich 22 Styczeń 2017 o 19:57
  Grzanku coś ciebie ani widu ani słychu na WPS PAZIEM . Awantura tam jak diabli .
  Nawet Tomasz Wykuty podobno bronił Opolczyka strasznie chyba nie wiem może jego kumpel został wyzwany od pochwy i przyjażń się skończyła .
  Nawet i wilka pognano stamtąd .PAZ szaleje !!!!!!!!!!!!!!!!

  Ja na miejscu P.Pawła Zieminskiego pognał bym was już dawno na kopach z tego forum. Tępe kołtuństwo i tyle..

  Polubienie

 125. córka Stalina Swietłana Alliłujewa nawiała do USA.

  Ale syn Stalina w ZSRR pozostał. I pod nazwiskiem Dżugaszwili (jako lekarz z zawodu) za dziadkiem się bardzo wstawia na publicznych forach.

  Skądinąd poznałem w Genewie przez 30 laty wnuka Feliksa Dzierżyńskiego, też o nazwisku Dzierżyński. Mieszkał tam z żoną Angielką, poznaną w okresie, gdy przebywał w… Izraelu.

  Polubienie

 126. „Marsz Kobiet w Waszyngtonie: Protestowały przeciw Trumpowi”

  Ciekawe te kobiety, ale tak to już chyba jest, że feministkom zostają nie tylko włosy pod pachami, ale także wyrastają nowe jak tej w pomponiastej czapce w środku kadru.

  „Ale syn Stalina w ZSRR pozostał.”

  Jakow wolał się rzucić w więzieniu na faszystowskich klawiszy, żeby zginąć szybko i w miarę bezboleśnie niż dać się czule przytulić tatusiowi.

  „Mieszkał tam z żoną Angielką, poznaną w okresie, gdy przebywał w… Izraelu.”

  Dobre, i jak tu się w tym wszystkim połapać? Komuchy i zachodni liberałowie tak chyba cyklicznie wymieniają się kadrami niczym kluby piłkarskie piłkarzami. Jedna wielka rodzina, jedna globalna ośmiornica.

  Polubienie

 127. Luk młody chłopaku przecież to jest twoja decyzja .Siedz w Polin i licz na cuda Kalksteina i jego giermków żydło i judy . To jest twoja decyzja . rządzą juz 3, 5 roku z pierwszym podejściem .
  Osobiście mam to juz wszystko w dupie bo po pierwsze jak pisałem rocznik mój 45 po drugie moje ponad 6000 pln mi wystarcza pomimo tego ,że baba mi zabiera czy wysysa z tego 70% .
  Tak to się mówi pecunia nie śmierdzi nawet jak pochodzi od zatwardziałego ateisty nawet gdy sie słucha całymi dniami idiotyzmów toruńskich .
  Zapamiętaj sobie jedno:
  Babie każdej babie jedynie zależy na sianie to jest Bóg a nie jakieś toruńskie audycyjki .
  Moja rada :
  ZNASZ JĘZYK PAKUJ SIĘ I STAD SPIERD….. NIE LICZ NA ZADNE CUDA KALSTEINÓW I JEGO GIERMKÓW .INACZEJ SOBIE ZYCIE ZMARNUJESZ .
  TWOJA DECYZJA .

  Polubienie

 128. To tu nawet PAZ pisuje .Bo ten sam język .No to juz komedia : a po co ty tu chłopie wchodzisz tutaj .Przecież ten portal to przeciwieństwo WPS PAZIA . Tutaj sprzyja się PIS i żydom i ty tu piszesz.
  Zaraz poskarzę się PAZIOWI .
  PAZ juz każdego pogonił. nerwus z niego straszny .Myslę że za jakiś miesiąc będziesz na jego portalu pisał jedynie ty razem z panią zydożerca ha ha ha , bo nikt inny nawet opolczyk hu… juz tam napisze .Od soboty milczy .

  odp :
  Ja na miejscu P.Pawła Zieminskiego pognał bym was już dawno na kopach z tego forum. Tępe kołtuństwo i tyle.

  Polubienie

 129. grzanek
  22 Styczeń 2017 o 17:17

  Co prawda nie mieszkam w Zakopanem, jak Gąsienica, ale jak mu wiadomo, w każde wakacje jadę na jakiś tydzień odpocząć (sic!), i od paru lat obserwuję raz na jakiś czas takie zjawisko:
  blob:http://imgur.com/6966c593-deba-42f2-9dad-0aa0de60b9ea

  Kto to widział, żeby przy bezchmurnej pogodznie ze Skrajnego Granatu ledwo było widać Lodowy (2009r.), pamiętam że w 2015 r. w Zachodnich „widoki” (przy upalnej pogodzie) miałem b. podobne. Nie znam się, może to kwestia meteo, oba w/w wyjazdy to +/- druga połowa sierpnia. Być może to norma. Nie mądrzę się, bo nie ma mnie na miejscu przez 365 dni w roku. Jestem ciekaw zdania Gąsienicy.

  Polubienie

 130. Luk czy taki typ może sprawić ,że w Polin bedzie ci się dobrze żyło .Jemu samemu i jego rodzinie na pewno , ale czy tobie ? Nie rób tu Benny Hilla

  Polubienie

 131. Ad Zygi

  Luk czy taki typ może sprawić ,że w Polin będzie ci się dobrze żyło…

  JAK MAWIALI STAROŻYTNI RZYMIANIE.

  Chleba z roku na rok coraz mniej, (czytaj przez nakładane kolejne podatki) cyrk i gladiatorzy dawno temu zostali sprywatyzowani/skomercjalizowani! Zrozum prosty obywatelu, że nie dla psa jest kiełbasa, kiedy władza się obżera i dobrze się bawi twoim kosztem.

  Puentując ten cyrk, kolejny raz trzeba stwierdzić, że WSZYSTKO JUŻ BYŁO… i zmierza w dobrym kierunku czyli ku wielkiej katastrofie i ruinie ,,wspaniale” rządzących i ich wypasionych koloseów (czytaj stadionów). Amen.

  Serdecznie pozdrawiam jajcarza

  Polubienie

 132. Ad Adm-ina

  Szanowny Adm-inku, w spam-iarni leżą moje ,,chore” myśli do Szanownego Zygusia. Wiesz o co chodzi.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 133. „ZNASZ JĘZYK PAKUJ SIĘ I STAD SPIERD….. NIE LICZ NA ZADNE CUDA KALSTEINÓW I JEGO GIERMKÓW .INACZEJ SOBIE ZYCIE ZMARNUJESZ .”

  Znam niemiecki średnio na jeża, jak na mój gust trochę niewystarczająco, dlatego się doszkalam, żeby kiedyś dorwać robotę w Syr… znaczy się w Niemczech. Tylko że w moim przypadku nie jest to takie łatwe, bo nie wyobrażam sobie bym mógł tam zamieszkać (nawet zarabiając krocie i znając deutsche sprache perfekt). Po prostu człowiek urodził się i wychował w żydowskiej Polsce i za bardzo nasiąkł tą żydowskością, przez co czułby się za granicą (nie tylko w niemczech) po prostu obco i samotnie. Idealnym rozwiązaniem dla mnie (jako osoby mieszkającej na polsko-syry…niemieckim pograniczu) byłaby praca w Niemczech i życie w Pollin, a na taką koniunkcje zdarzeń jest trochę trudniej.

  „Luk czy taki typ może sprawić ,że w Polin bedzie ci się dobrze żyło”

  Zobaczymy, ogólnie prezydent w tym kraju gówno może, co najwyżej wetować głupie pomysły liberałów.
  Ale popatrz jak ta jego dziołcha pochodząca ze starożytnej ciepłolubnej bliskowschodniej rasy potrafi się fajnie gibać na słowiańskim mrozie.

  Polubienie

 134. Szanowny przyjacielu Luk jak mogę tak napisać :
  Zawsze mnie zastanawiało po co parcharnia stworzyła człowieka i urząd skoro on gówno może ?
  Aby nie po to , aby ten kraj gojów całkowicie już rozpierd .
  Luk jak mylę się w danych :
  Człowiek , który nic nie może kosztuje razem z jego obibokami w liczbie ponad 300 osób , którzy pierdzą w stołek w jego kancelarii kosztuje takich podatników jak ty rocznie jakieś 350 mln PLN .
  Mylę się ?
  A co może ten człowiek . Wymienię ci po kolei .
  1. Sezon na narty zaczął się od trzech królików . Wtedy pierwszy raz człowiek , który nic nie może jeżdził na nartach . W sobotę chyba też jeżdził a zimy jeszcze ze ho ho .
  2. W każdym tygodniu wyjazdy do innego kraju czy krajów .
  3. Ciągle przebywanie na imprezach sportowych aż kibice mówią ,że przynosi pecha .
  4. Wałęsanie się w to i we wto bez sensu .
  Luk odpowiedział mi jedno ?
  Po co ty płacisz swoje podatki na człowieka , który nic nie może ? zęby tylko on . Opłacasz także całą furę jego pierdzących w krzesło urzędasów .
  Po co go utrzymujesz jego modlitwy z pasibrzuchami czy wypady na narty .
  Ma to sens skoro on nic nie może .
  To nie lepiej wybrać sobie takiego pana i jego utrzymywać .Tańszy byłby w utrzymaniu niż Juda bo niereligijny mniej żre , mnie urzędasów itp ?
  Ma to sens ?

  KIKUNIA DZIĘKI JAK ZWYKLE NIEZLE JAJKA Z TWOICH WPISÓW.

  Polubienie

 135. to zeby nie być golosłownym i wkurwić adminka .
  Adminku poznajesz chorobę filipińską razem Judą ,Super się bawią za nasze pieniązki prawda ?

  Polubienie

 136. zyga
  Poszli na mecz, kupili bilety, na gapę nie weszli, w czym problem.
  Są ludźmi i z ludźmi, ze społeczeństwem. A tych trzysta osób z pałacu prezydenckiego, też ludzie, też chcą żyć, zarabiać, mają żony dzieci. A czy nas nie stać by ich utrzymywać, stać nas.
  Jak by to Zyga wyglądało jak by taki nasz prezydent przez nas wybrany, siedział sam i nie miał nikogo do pomocy, nawet i sekretarki co by mu kawy naparzyła (może ziółek) herbatkę podała i herbatniki. Pałac duży, trzeba go ludźmi wypełnić, kompetentnymi, dobrze wykształconymi, inteligentnymi i światowymi. Tylko tą klamkę w drzwiach trzeba niżej zamontować, bo jak wybierzemy jakiego małego na prezydenta, to do klamki nie sięgnie i ani wejdzie ani wyjdzie. A ordery trzeba rozdawać, generałów awansować, ministrów nominować albo odwoływać, biskupom dobre słowo powiedzieć i diabłu ogarek zapalić. Roboty ma prezydent po same uszy, a jaka odpowiedzialność.
  Zyga płać podatki i podziwiaj i nie narekaj

  LuK wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
  ale w domu najlepiej

  Polubienie

 137. Popłakał sobie prezydent pod scianą płaczu, rozczulił się nad przeszłym losem krewnych swojej żony, dostał namaszczenie od Natanyahu i pełen energii wrócił do kraju aby dalej wykonywać swoją pracę ku chwale Wielkiego Izraela za pieniądze łożone w formie podatków i zaciąganego długu przez nieświadomych niczego polskich gojów dla których najważniejszą rzeczą w życiu jest wieszanie się krzyza.

  Polubienie

 138. Juliis ni dodać nic ując szacunek od mnie .Adminka nie przekonasz , ale ja go lubię bo to świetny facet . Zyję juz ponad 70 lat , a pierwszy raz spotkałem się z facetem , który się cieszy bo mu żyd rzucił ochłap w wysokości 1300 pln .
  Szanuje adminka za skromność no i w ogóle równy chłop jest i niech tam wierzy w swoje bajki o Seherezadzie .
  Obudzenie się z Matrixa dla adminka będzie bolesne .Niech mu tylko za kilka lat ZUS zydowski 1300 pln nie przeleję bo zbankrutuje i baba kopnie w dupkę i zamiast ptasiego mleczka kupić w Biedronce i piwka raz na miesiąc adminka za łep wytarga .
  ale wtedy adminkowi pomoże Juda, Kalkstein i żydło .
  Juda znajdzie mu u siebie w kancelarii fuchę i będzie admin robił jako 351 osoba tam zatrudniony obibok chociaż może nie jak będzie tam ze złomu robić nowoczesne smartfony i PC jak PRL Słodowy .
  Czego adminkowi kochanemu życzę .

  Polubienie

 139. zyga
  ja doceniam to że mnie lubisz. Doceniam także twoją szczególną o mnie troskę, że jak ZUS za kilka lat przestanie wypłacać…
  ale zyga ja nie z tych co mają obie lewe ręce, ja swoje umiem i wiem że pieniądz leży na ziemi i wystarczy się po niego jedynie schylić. Zawsze te swoje kieszonkowe mi się trafia i to z różnych stron i bez specjalnego wysilenia.
  Więc możesz spokojnie popijać piwko i żyć sto lat i dłużej
  Teraz się zastanawiam czy składać na to moje cudeńko zwane CNC pieniążki czy majsterkować z części z komputerów drukarek i skanerów. Taka mała wprawka na początek myślę że nie zaszkodzi, w sumie za darmo.
  Problem z oprogramowaniem, bo program jest cholernie skomplikowany, a nie chodzi mi o proste kształty w osi x y z, a o rzeczy wysoce artystyczne, a bez znajomości programu CNC to jest tylko martwica, jak samochód bez kierowcy, jak samolot bez pilota, nie wystartuje i w obłoki nie wzleci.
  Tu jest problem.
  A nasze prezydenty, fajne chłopaki, ale lepszych w narodzie ani widu ani słychu.


  Polubienie

 140. adminku nie doczytałeś mnie i się nie obrażaj . Przeciez napisałem ,że jesteś Słodowy pamiętasz robił coś z niczego i nawet jak ZUS pierdiknie to sobie poradzisz . wiem ,że jesteś złota rączka . naprawdę czytam co potrafisz zrobić i naprawdę wielki mój szacunek poważnie .
  widzisz adminku mi się we łbie nie przewróciło z nadmiaru siana bo jak pisałem baba ze mnie większość wysysa jak pijawka ja w sumie mam dla siebie na czysto jakieś dwa tysiące z tego wszystko idzie na piwko i dla wnuków .
  Także mam niewiele więcej od ciebie i jeszcze babę taką , której rosołku się nie chce zrobić bo tylko słucha i słucha ………. wiesz czego . Także widzisz adminku w porównaniu do ciebie to ja mam cięzki zywot .
  Żeby nie moje ukochane piwko to nie wiem co bym zrobił .
  to jest nasz adminek w Polin
  Taki Słodowy !!!!!!!!!! brawa!!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s