Ruski idut….?


15:32 18.01.2017

Prokurator generalny Ukrainy Jurij Łucenko poinformował na Facebooku, że Kijów otrzymał od Sekretariatu ONZ kopię listu byłego prezydenta Wiktora Janukowycza z prośbą o wprowadzenie rosyjskich sił zbrojnych.

Łucenko opublikował list towarzyszący Sekretariatu ONZ. W dokumencie czytamy, że stałe przedstawicielstwo Ukrainy przy ONZ poprosiło o kopię listu rosyjskiego stałego przedstawiciela Witalija Czurkina z 3 marca 2014 roku oraz kopię wniosku Wiktora Janukowycza do sekretarza generalnego ONZ.

Według niego te dokumenty zawierają prośbę Janukowycza z dnia 1 marca 2014 roku o wprowadzenie do Ukrainy rosyjskich wojsk. Ten wniosek prokurator generalny uważa za „niezaprzeczalny dowód na zdradę stanu popełnioną przez byłego prezydenta”.

Stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Witalij Czurkin 3 marca 2014 roku zacytował prośbę Wiktora Janukowycza o wykorzystanie rosyjskich sił zbrojnych do ochrony mieszkańców Ukrainy. W pisemnym wniosku Janukowycz oznajmił, że w wyniku nielegalnego przejęcia władzy w Kijowie Ukraina znalazła się na krawędzi wojny domowej, w kraju panują „chaos i anarchia”.

„W związku z tym zwracam się do prezydenta Rosji Władimira Putina z prośbą o wykorzystanie sił zbrojnych Federacji Rosyjskiej do przywrócenia praworządności, pokoju, porządku, stabilności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców Ukrainy.

Wiktor Janukowycz, 1 marca 2014 roku” — zacytował Czurkin list Janukowycza.

ONZ przekazało Ukrainie wniosek Janukowycza o wprowadzenie rosyjskich wojsk

https://pl.sputniknews.com/swiat/201701184638151-ONZ-przekazalo-Ukrainie-wniosek-Janukowycza/


A czemu dopiero teraz o tym się pisze na Sputniku?

Acha, bo 20 stycznia Trump zacznie prezesować,

Reklamy

13 uwag do wpisu “Ruski idut….?

 1. To jest taka prawda a świstak zawija w sreberka . Prędzej admin zobaczysz faceta z dwumetrowym kut…. jak to jest prawda .
  O tych majdaniarzach i Majdanie nie ma co pisać . Ile to już razy się wałkuje ,że Janukowycz był legalnym prezydentem wiadomo przez kogo obalonym .
  Przedstawiam tu hipokryzję syjonistów w Polin :
  drukowane :
  MAJDANIARZE Z KODU SĄ ZLI BO WYSTĘPUJĄ PRZECIWKO LEGALNEMU RZĄDOWI . CAŁY CZAS TAK KRZYCZĄ JADACZKI ZYDZI I SZABASGOJE ZWIĄZANE Z ZYDOPIS .

  JEDNAK MAJDAN GDZIE WYSTĄPIONO MASOWO PRZECIWKO LEGALNEJ WŁADZY I JĄ OBALONO . (SAM MICHALKIEWICZ PISAŁ ,ŻE MAJDANIARZOM ZA JEDEN DZIEN STÓJKI PŁACONO RÓWNOWARTOŚĆ 100 – 150 PLN ) A WIĘC DUZO JAK DLA MAJDANIARZA ).
  MAJDANIARZE WYSTEPUJĄCY PRZECIWKO LEGALNEJ WŁADZY BYLI SUPER TRZEBA ICH BYŁO WSPIERAĆ I TAM JEZDZIĆ WYKRZYKIWAĆ DURNOTY . TUTAJ WSZYSTKO BYŁO W PORZĄDKU .
  ALE JAK W POLIN KODZIARZE WYSTEPUJĄ PRZECIW ZYDO PIS TO TRAGEDIA I PUCZ ORGANIZUJĄ PRZECIW PIS – DZIE .
  TO JEST KLASYCZNY PRZYKŁAD OBŁUDY I PODWÓJNEJ MORALNOŚCI ZYDOSTWA .
  TAKIE SĄ FAKTY .
  DLA PRZYPOMNIENIA :BO TAKIE RZECZY TRZEBA PRZYPOMINAĆ ABY NASZE WNUKI TO OGLĄDAŁY. ZA 50 LAT MOZE BEDĄ MĄDRZEJSZE OD TEGO POKOLENIA POLAKÓW CO TERAZ ZYJE :

  Polubienie

 2. Ukrainę żydzi trzymają w swoich łapskach a tymczasem w Rosji

  Słowianie odzyskują władzę w świecie przestępczym w Rosji.

  Szefem „worów w zakonie”(złodziej z honorem) przypuszczalnie zostanie 60-letni Wiaczesław Shestakov (Plum), pochodzący z regionu Moskwy. Pierwszym szefem rosyjskiej przestępczości zorganizowanej zostanie po raz pierwszy Słowianin. W tej kwestii, były negocjacje 12 stycznia między grupą kaukaską, która nie była w stanie wyłonić swojego kandydata, a Słowianami w restauracji w Moskwie „Batoni”, która została najechana przez policję.
  http://rusimperia-inf.ru/news/id29580.html

  Polubienie

 3. dobry wpis pana Szuberta .W końcu cała prawda o tym Makowie .Lepiej go podsumować nie było można .Brawa ogromne brawa panie Szubert:
  @Easy Rider

  I po co cytujesz dezinformatora Makowa? Akurat go znam. Nie osobiście, ale korenspondencyjnie. Miałem z nim kilka polemik mailowych. Jest głupi, nawiedzony i zaślepiony. Strasznie np. wychwalał L. Kalksteina. Nazywał go polskim narodowcem i patriotą, którego w Smoleńsku zabił Putin, bo Kalkstein rzekomo był dla Rosji zagrożeniem. Ten debil w to naprawdę wierzył. Strasznie też szczuł na Putina za „aneksję” Krymu. I użalał się nad losem „biednych” Tatarów, których teraz Rosjanie będą gnębić. I domagał się, aby Krym oddać banderowcom kijowskim albo Tatarom i – uwaga – Turcji. Musiałem gamoniowi wyjaśniać, że Krym Tatarzy, jako część złotej ordy podbili, słowiańską ludność wymordowali lub sprzedali w niewolę, że potem przez wieki napadali na słowiańskie kraje niszcząc je i uprowadzając w niewolę na handel i do haremów setki tysięcy Słowian i Słowianek. I że dopiero Rosja zrobiła z nimi porządek, zdobyła Krym i wreszcie ludność słowiańska odetchęła od tatarskiego koszmaru. I że Ukrainie Krym podarował Chruszczow w 1954 roku. Ten debil nie miał zielonego pojęcia o historii Krymu, a pyszczył i pyszczył.
  Atakował też ostro prezydenta Boliwii Moralesa, Indianina socjalistę. Morales wywalił z Boliwii usraelitów z McDonald’sem i coca-colą na czele, upaństwowił większość gospodarki, zwłaszcza usraelskie koncerny, mocno rozbudował państowy system opieki socjalnej. I o to zły był Markow bo nienawidzi socjalizmu. Ale czemu się dziwić – jest to usraelski Żyd udający „niezależnego” publicystę, który albo jest użytecznym idiotą, albo którego zadaniem jest siać zamęt i dezinformacje!

  Jego ocena Castro jest idiotyczna. Podobnie szczuto na Kadddafiego (że jest agentem Rothschilda) i na Putina (że to marionetka lubawiczerów). Tylko ktoś niepoważny bierze te brednie na poważne.
  Przecież to Batisza był marionetką banksterów i zadłużał Kubę w żydowskich bankach prywatnych. Banki na Kubie Castro upaństwowił i uczynił Kubę niezależną od żydo-banksterów. A dureń Makow pisze na odwrót.
  A za to że tak szczuje na zmarłego Castro zasługuje Markow na solidnego kopa w du…

  A co się tyczy wojny w Wietnamie – usrael dlatego się w nią wtrącił, bo front ludowy i Wietkom parły na Sajgon, aby wypędzić z Wietnamu południowego usraelski marionetkowy „rząd”. Usrael nie chciał stracić swej kolonii militarnej, sfabrykował incydent w zatoce Tonkijskiej i włączył się do wojny otwarcie. Ale dostał w dupę i potem tak spieprzali z dachu ambasady aż sią kurzyło. Gdyby Kuba była jak Wietnam podzielona na dwie części – ludową i prousraelską, to i tam usraelici zrobiliby wojnę. Ale nie dali rady, bo cała Kuba była anty-usraelska. I była militarnym sojusznikiem ZSRR.

  Ciekawi mnie dlaczego wklejasz takie brednie, kłamstwa i dezinformacje? Robisz to tylko z głupoty, czy masz inny cel?

  Lubię

  opolczykpl
  20 Styczeń 2017 o 00:47
  PS

  I jeszcze jedna sprawa – gdy Batista po zamachu stanu przejął władzę, usrael uznał jego rząd za legalny i utrzymywał z Kubą stosunki dyplomatyczne i handlowe. Gdy do władzy doszedł Castro usrael ogłosił całkowite embargo na Kubę, później zerwał stosunki dyplomatyczne z Kubą na 54 lata, a rządu Castro nigdy nie uznał za legalne władze Kuby. Henry Makow albo jest na tyle durny, że o tym nie wie, albo na tyle załgany, że wie, ale odwraca kota ogonem. Zresztą, w międzyczasie ujawniono wiele ściśle tajnych usraelskich dokumentów (cia, pentagonu i białego domu) dotyczących wielu prób obalenia Castro przez usrael. Odszukać je może każdy w sieci. Pokazują one, ile wysiłku i dolarów usraelici zainwestowali, choć bezskutecznie, w próby obalenia Castro. Więc tylko skończony dureń albo kłamca może wypisywać bzdury, że zimna wojna była fikcją, a Castro agentem banksterów i zainstalowanym przez usrael „faszystą”.

  Polubienie

 4. A w gazecie.pl krzyk i orgazm : Zyd załatwił 2000 miejsc pracy od wielkiego koncernu .Zobaczymy czy te mijesca pracy faktycznie będą .
  Póki co żyd rozpierd… cały polski przemysł .Doprowadził miliony ludzi do sepuku z powodu braku pracy .zmarnował im zycie , 5 mln wyjechało i myje kible i żygi pijanych Anglików w Londynie . Część Polaków obciera starym Niemcom obsrane dupy ( oglądałem o tym program z 5 lat temu w TV niemieckiej ) .
  A tu wielka radość bo żyd na górze załatwił dla jakiś niedobitków robotę i cieszy się Szechter w swojej gazecie a to przecież konkurencja .
  Poznaj żyda jego obłudę i fałszywość .
  Szalom Adminku !!!!!!!!!!

  PS – oczywiście wszystkiemu winien Gierek bo nabrał kredytów i płotki , które wyciągały z zakładów pracy tutaj żyd podaje najczęsciej zakłady mięsne po kilo kiełbasy i boczku .
  Także zyd niewinny a winne płotki i Gierek upadku przemysłu .
  No to jeszcze raz szalom adminku .

  Polubienie

 5. a jeszcze są na tyle bezczelni , że wszędzie reklamują włącznie z pośredniakami czy banerami w centrach miast wyjazdy do Niemiec do opieki nad starszymi Niemcami .Co dzień przychodzi mi na email podobne ogłoszenie .
  Gdyby być uczciwym należało by napisać wyjazdy do obcierania zasranych dup starym Niemcom .Byłoby uczciwie .
  Jeżeli ktoś nie obrzydliwy może jechać . Dobrze ,że miałem farta przynajmniej ja tyle lat tam pracując nie obcierałem im zasranych dup a trafiła mi się dobra praca w cukierni . Ciasteczka pyszne niemieckie .

  Polubienie

 6. No to czas przedstawić bohatera narodowego i gieroja ŻydoRP Morawieckiego . To on zdaniem gazety.pl załatwił heroicznie dla gojów 2000 miejsc pracy .Ależ łaskawca i gieroj .
  Niedługo postawią mu w Judeopolonii więcej pomników niż Wojtyle , bo jak on ten kraj z ruiny wyciągnał a jego programik gospodarczy to już poziom Leonarda da Vinci . Juda już szykuje się aby dać mu order Orła Białego jak parę dni temu Szewachowi .
  Za trzy lata plan Morawieckiego pójdzie w piz…. u bo okaże się ,że to była hu… dupa i kamieni kupa a kolejnym zbawcą Judeopolonii będzie Petru z jego cudownym planem .
  Mam nadzieję ,że ja już kolejnego zbawcy żydowskiego z jego planem gospodarczym już nie dożyję bo umrę aby juz tego kabareciarstwa nie oglądać .
  Póki co duma rozpiera tego Pana Morawieckiego
  O la Boga żydowskiego .Nawet sam Clonney się z nim spotkał . Nie do wiary :
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mateusz-morawiecki-george-clooney-davos-forum,61,0,2238269.html
  No to juz takie spotkanie musiał Rotschild załatwiać ewentualnie jego konkurencja Rockefeler .
  Clonney ma w ogóle pojęcie co to Morawiecki i gdzie leży jakaś Judeopolonia . Wątpię .
  Dla żyda z usraela nie ma rzeczy niemożliwych . Każde spotkanie załatwi . Nawet ministra swojej kolonii zamorskiej z gwiazdorem Hollywood Clooneyem ha ha ha .
  Byłeś adminku w USA usraju .Gdybyś pojawił się obok willi Clonneya i chciał z nim pogadać to od razu byś został poszczuty psami i wezwana byłaby policja ponadto Clooney dałby ci w ryj .
  A wiesz ty czemu mój robaczku ?
  bo twoje spotkanie nie byłoby załatwiane przez zyda i nie jesteś ministrem zamorskiej kolonii usraela pod nazwą polin czy judeopolonia .
  judeopolonia to Benny Hill .
  Póki co niech się pan minister cieszy . Dokonał wielkiej rzeczy .Załatwij robotę dla 2000 gojów w potęznym koncernie bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 7. Odnosnie Gierka .Ostatnia sprawa .
  A kto mu te kredyty tak ochoczo dawał licząc na szybsze rozpierd…. się PRL i uruchomienie po jego upadku złodziejstwa na szeroką skalę . To pytanie dla myslących .
  Przypominam ,że było spotkanie Rockefeller – Gierek .

  Polubienie

 8. Autor pisze z pozycji lewicowej. Nie uwzględnia odrzucenia i osądzenia całego układ postmagdalenkowego.

  W bardziej poważnej, politycznej i historycznej interpretacji kwestii polskiej suwerenności i niewolniczemu poddaniu się Polski polityce zagranicznej Stanów Zjednoczonych, występuje wpływ na rzeczywistość europejską, co nie może być ignorowane.
  …………………………………………………………………………………………………
  Amerykańscy, Europejscy i polscy reakcjoniści(czytaj żydowscy) są zainteresowani w utrzymaniu ich status quo na bazie gospodarki kapitalistycznej w Polsce. Ci oligarchowie i neoliberalni tzw. „mężowie stanu” starają się zapewnić sobie, że Polacy znajdują się w stanie służebności wobec NATO i amerykańskich imperialistów. Obawiają się oni nie tylko siły Rosji, ale również pełnego wyzwolenia Polski i Niemiec, które mogłoby zniszczyć ich hegemoniczne aspiracje.
  …………………………………………………………………………………………………
  Będziemy obserwować, czy Polacy mają inteligencję i odwagę, by pozbyć się Andrzeja Dudy z partii konserwatywnej, partii Prawo i Sprawiedliwość z jego premierem, Beatą Szydło, którzy są zarówno narzędziem politycznym dla NATO i rządu amerykańskiego jak również korzystają w pełni z korzyści wynikających z władzy kosztem coraz bardziej pauperyzującej się klasy średniej.
  http://katehon.com/article/poland-political-swingers-united-states

  Polubienie

 9. PRIORITIES : TRUMP STARTS MOVING U S EMBASSY TO JERUSALEM

  No arrest of Henry Kissinger or David Rockefeller.

  No audit of the Federal Reserve.

  No re-investigation of 9/11.

  In his first week Trump is starting to move the U S Embassy to Jerusalem, a move guaranteed to detonate the Middle East.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s