Chiny szykują się do wojny?


Pekin liczy się z tym, że relacje między Chinami i USA ulegną zaostrzeniu, i nie wyklucza bezpośredniego konfliktu na Morzu Południowochińskim – mówi urzędnik Centralnej Rady Wojskowej ChRL. Jego słowa przywołuje rosyjska „Niezawisimaja gazeta”.

Dziennik Komunistycznej Partii Chin pisze, że chińska flota wojenna nie zaprzestanie manewrów z dala od rodzimych brzegów, nie bacząc na prowokacje Waszyngtonu i stosowane przeń groźby utrudnienia dostępu do sztucznych wysp, na których zostały utworzone bazy. Zdaniem eksperta, konflikt pomiędzy mocarstwami narasta, ale oba kraje chcą uniknąć starcia.Sytuacja w regionie Azji i Pacyfiku ulega komplikacji. Ryzyko wybuchu wojny jest coraz większe. Przerzucenie amerykańskich sił wojskowych na Morza Wschodniochińskie i Południowochińskie oraz rozmieszczenie systemu przeciwrakietowego THAAD w Korei Południowej tylko komplikuje sytuację.

Chińska prasa nie przestaje tymczasem publikować gniewnych replik pod adresem kandydata na urząd sekretarza stanu USA Rexa Tillersona i przedstawiciela Białego Domu Seana Spicera. Ten ostatni oświadczył w czasie konferencji prasowej, że USA nie dopuszczą Chin do zajęcia terytoriów na Morzu Południowochińskim. Rzecznik chińskiego MSZ poradził Waszyngtonowi „większą ostrożność w słowach i czynach. W przeciwnym razie ucierpi na tym pokój w regionie”.

 

afp_chiny_czolgi_680W rozmowie z rosyjską gazetą, pracownik naukowy Instytutu Dalekiego Wschodu RAN Aleksander Łarin zauważył: „Trump prowadzi znacznie ostrzejszą politykę wobec Chin niż jego poprzednik Barack Obama. Dotyczy to także relacji gospodarczych i problemów natury wojskowo-politycznej. Konflikt wojskowy między Chinami i USA nie należy już do sfery fantastyki. Dotyczy to przede wszystkim problemów na Morzu Południowochińskim, gdzie Chiny zbudowały wyspy, tworząc na nich bazę wojskową”.

Dowódca Floty Pacyfiku Stanów Zjednoczonych admirał Harry Harris oświadczył w środę, że Ameryka jest gotowa przeciwstawić się Chinom na Morzu Południowochińskim, jeśli Pekin będzie nadal rościć sobie „nieuzasadnione prawa do morskich terytoriów”.

Okręty amerykańskie w Zatoce Perskiej
Oświadczenie padające z ust tak wysokiej rangi wojskowego to nie przelewki. Flota Pacyfiku to największe i najpotężniejsze zgrupowanie amerykańskich sił zbrojnych, integrujące trzy floty operacyjne, pięć dywizji atomowych okrętów podwodnych (38 jednostek) i dwa korpusy ekspedycyjne piechoty morskiej (o ponad 100-tysięcznej liczebności).To oświadczenie jest tym bardziej znamienne, że wybrzmiało od razu po tym, jak prezydent elekt Donald Trump znieważył Chiny.

Ian Story, starszy pracownik naukowy Instytutu Yusofa Ishaka w Singapurze także mówi, że w nadchodzących czterech latach USA mogą zaostrzyć politykę wobec Pekinu. „Mało prawdopodobne, aby pod naciskiem USA Chiny poszły na ustępstwa w swoich roszczeniach do wysp, w związku z czym możemy być pewni, że spór nabierze ostrzejszy charakter” — prognozuje Story. 

Trzeba też mieć na uwadze że  ostatnich latach zwiększa się też skala wspólnych chińsko-rosyjskich ćwiczeń zarówno z udziałem wojsk lądowych, jak i marynarek wojennych Rosji i ChRL.
Reklamy

179 uwag do wpisu “Chiny szykują się do wojny?

 1. konik
  30 Styczeń 2017 o 22:20
  Ten raport CIA nie spodoba się wyznawcom mitu żołnierzy wyklętych. „Bezsensowny rozlew krwi”
  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2017/01/30/ten-raport-cia-nie-spodoba-sie-wyznawcom-mitu-zolnierzy-wykletych-bezsensowny-rozlew-krwi/

  Liked by 2 people

  Odpowiedz
  opolczykpl
  31 Styczeń 2017 o 01:00
  Aż się uśmiałem! Ale oni mają u siebie burdel – żydo-PiS włazi im do doopy bez mydła, a CIA tymczasem bezmyślnie sama ośmiesza swoich agentów z Macierewiczem na czele.

  Tak dalej bandyci – sami się ze wszystkim sypniecie…

  Lubię

  Odpowiedz

  Polubienie

 2. antek.wariat
  28 Styczeń 2017 o 13:21
  Turecki parlamentarzysta Şamil Tayyar z rządzącej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju w wywiadzie dla dziennika obwieścił, że Turcja może zerwać więzi współpracy wojskowej z USA. Dotyczy to również jej członkostwa w NATO.

  – W Turcji dochodziło do zamachów stanu od czasu, gdy wstąpiła do NATO. NATO było zawsze zaangażowane w brudne i krwawe spiski w naszym kraju. W 1960 r. wojskowy pucz został zaplanowany przez Brytyjczyków, w 1971 r. – przez CIA, a w 1980 r. przez NATO. Według nowego planu NATO Turcja z prezydentem Recepem Tayyipem Erdoganem nie powinna istnieć. (…). NATO stało się zagrożeniem, które rozsiewa organizacje terrorystyczne w całym regionie. Można wymieniać NATO w jednym szeregu z Daesz, Partią Pracujących Kurdystanu czy FETÖ*. (…). NATO to pozostałość po czasach zimnej wojny. Nie musimy w nim pozostawać, skoro zmieniło się w strukturę, która bardziej zagraża Turcji, niż jej chroni. – mówił Tayyar.

  Turecki polityk stwierdził również, że Ankara może „w ramach środków ostrożności” zamknąć bazę lotniczą Incirlik dla samolotów NATO, a w razie odrzucenia przez administrację Donalda Trumpa wniosku o wydanie przebywającego w USA Fetullaha Gülena – zdecydować się na wyprowadzenie kraju z NATO

  (Na podstawie rp.pl opracował A.D.)

  * Mianem FETÖ, czyli „Organizacji Terrorystycznej Fetullaha”, tureckie władze określają ruch Fetullaha Gülena, któremu przypisują odpowiedzialność za próbę zamachu stanu w 2016 r.
  http://xportal.pl/?p=28212

  Polubienie

 3. Raport CIA oczywiście dedykuję syjoniście Syjoniście jpnz vel Toronto vel autobahn vel szczecin vel warszawa vel mars vel prawda nas wyzwoli ( takie nicki na forach przyjmuje ) .Powinien się z nim zapoznać jak najszybciej .
  Po premierze PISzdzielczego filmu o Smoleńsku to nikt inny jak fachowcy z Usraju zakwalifikowali go do kategorii fantastyka .
  Wielu przydupasów pisdzielczych zwłaszcza szabesgojstwo dziennikarskie ten filmik musiało zaliczyć z oczywistych powodów .
  Adminek tego portalu tez oglądał i bił brawo temu filmowi .super .

  Polubienie

 4. To jest fragment .Całość na :
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/136681,od-urbana-do-rydzyka-czyli-jak-likwidowano-polski-narod
  Autor : drnowopolskiblog
  Polecam do poczytania :

  Od Urbana do Rydzyka, czyli jak likwidowano Polski Naród
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Niegdysiejsze marzenie czerwonych kremlowskich Żydów, o światowej rewolucji, o tym by sprzedawać takie same walonki w domach towarowych od Moskwy do Lizbony, Los Angeles i Władywostoku, spełniło się dopiero teraz.

  Zmiany jakościowe zachodzące w Waszyngtonie powodują „wstrząsy tektoniczne” na całym obszarze imperium. W samych Stanach na światło dzienne zaczyna się przebijać ich autentyczny wizerunek, a nie jak dotąd wirtualna fikcja „najwspanialszego państwa świata”.

  Paul Street, autor „The Empire’s New Clothes”[i], w swym najnowszym artykule zatytułowanym: „Nagie Imperium”,[ii] wymienia szereg „osiągnięć” ostatnich dziesięcioleci. Zacytuję tylko kilka najważniejszych:

  -jawnie plutokratyczny system wyborów i sprawowania rządów, charakterystyczny dla „oligarchii” a nie „demokracji”;
  -militaryzacja polityki zagranicznej za pomocą ponad tysiąca baz wojennych na terytoriach stu „suwerennych” państw;
  -budżet wojenny równy sumie militarnych wydatków wszystkich pozostałych państw świata
  -rynek zatrudnienia, na którym 94% tworzonych miejsc pracy, to stanowiska tymczasowe, lub na cząstkę etatu;
  -zależność co siódmego obywatele tego „najbogatszego państwa świata” od darowizn żywności (tzw. food stamps).

  Powyżej zacytowane przykłady materialnych „osiągnięć” Ameryki stanowią tylko cząstkę prawdy. Steve Turley[iii] opisuje jej kulturowe „sukcesy”:

  „Nasze galerie handlowe są wszędzie identyczne. Nie sprzedają towarów specyficznych dla regionu, ale produkty globalnych korporacji. Podobnie jest z kinami, które obowiązkowo się w nich znajdują. Wszystkie oferują jedynie hollywoodzką produkcję. I to właśnie jest globalizacja.”

  Polubienie

 5. to się tyczy APA , który od miesiąca zamilkł na wszystkich forach ?
  Czyżby Trump zabrał talony ?
  „-zależność co siódmego obywatele tego „najbogatszego państwa świata” od darowizn żywności (tzw. food stamps).”

  Polubienie

 6. Zasłyszane wczoraj .Program gwiazdy lombardu – pejsata TV .
  Właściclel lombardu kupił sobie lunch : kanapka z tuńczykiem , jakiś owoc , coca – cola , kiełbasa , kilka batoników itp .
  Gdy mu mówią , że do zapłaty 16 USD naprawdę się wkurwia i mówi :
  To jest szaleństwo , żeby za lunch płacić aż 16 dolców . Ktoś tu zwariował .

  TO CO TERAZ MAJĄ POWIEDZIEĆ MIESZKANCY PEJSATEGO POLIN Z MAJĄ EMERYTURKĄ GDZIE KILO SZYNKI DOBREJ KOSZTUJE 11 EURO , A GDZIE W POLIN DO ZAROBKÓW 10 USD ZA GODZINĘ PRACY .
  HA HA HA .
  PODZIEKUJMY ZYDOM OKRAGŁOSTOLOWYM . HA HA HA .

  Polubienie

 7. Filmu nie oglądałem. Jakoś ominęła mnie ta przyjemność. Nie oglądałem też filmu Inka, ale czytałem recenzję, zdaje się że autorstwa zygusia. Dziwne są te twoje fascynacje ,,opolczykiem”, on o tobie z pogardą ,,polactffo” a ty go z wielkiej litery dla szacunku. Miej zyguś honor.

  Polubienie

 8. zyga…Z MAJĄ EMERYTURKĄ GDZIE KILO SZYNKI DOBREJ KOSZTUJE 11 EURO …
  po prostu nie jedzą szynki.
  jedzą baleron
  i obywają się bez food stamps

  Polubienie

 9. Adminku co do Opolczyka nie całuję go w dupę ( w dupę całowałem tylko piękne kobietki jak miałem lat 20 a może troszkę więcej ) a jakie to były piękne dupeczki . Nie ma to jak pupcia młodej 20 letniej kobiety .
  Opolczyka szanuję za kawał roboty dla przybliżenia nam historii Słowian jak również pisanie prawdy o żydoreżimie od wielu lat . Tutaj dla niego trzeba mieć szacunek .
  Pozostała rzecz kwestia wiary .
  Jeżeli ktoś chce wierzyć w idiotyzmy Toronto ,że to zakamuflowany niemiecki żyd o czym może świadczyć tez jego nazwisko jak pisze Toronto pokazując jako dowód zdjęcia Opolczyka z Beinem , ktore sam Opolczyk umieścił w sieci niech w to wierzy .Jego sprawa .
  Natomiast ja wierzę w tłumaczenia Opolczyka bo są racjonalne . Zakamuflowany żyd sam umieszczałby swoje zdjęcia aby się zdekonspirować ? .To się dupy nie trzyma .
  Pozdrawiam adminka .

  Polubienie

 10. E tam adminku jedzą kiełbasę z dyskontu za 6 PLN / kg , której nawet mój owczarek podhalański nie chce jeść bo gdy mu kiedyś kupiłem i podstawiałem pod pysk to skomlał ,ale tego pejsatego dobrodziejstwa z dyskontu jeść nie chciał , a który się oferuje ludziom biednym .
  cytat adminek :

  jedzą baleron
  i obywają się bez food stamps

  Szalom adminku i podziękowania dla żydów za dobrobyt jaki jest teraz po upadku tak podłego PRL .

  Polubienie

 11. A jeszcze lepsze kilo parówek po 3.99 PLN z kości kurzych .przysmak pycha . Z dyskontu .
  Bo teraz jest żydowski dobrobyt i nie ma już pysznej kiełbaski z PRL .Przepraszam jest , ale za 35pln / kg .Na szczęście mnie stać i kupuję moim wnuczkom .

  Polubienie

 12. zyguś
  Adminku polactffo to do katolików i ogłupionych zydowskimi partiami .Mnie to nie dotyczy …

  Ale twoją żonę i zapewne dzieci i wnuki są katolikami
  Moją żonę i moje dzieci i wnuki także, więc każdy kto obraża moją rodzinę jest dla mnie pospolitą mendą.

  Polubienie

 13. zyga …Natomiast ja wierzę w tłumaczenia Opolczyka bo są racjonalne . Zakamuflowany żyd sam umieszczałby swoje zdjęcia aby się zdekonspirować ? .To się dupy nie trzyma ….

  Czy wiesz co to jest wpadka?
  a tłumaczenie, że to był żart przy wódce włóż miedzy bajki, bo tam nie było ani wódki ani zakąski. Bein to tłumaczył inaczej, że to nie mycki tylko czapeczki narciarskie.
  Jakby w kącie stały narty i kijki to można by było jeszcze się zastanawiać. Ale księgi i wpisy o mędrcu i mądrości. Zyga tobie z uprawą tytoniu lepiej wychodziło.
  ale chcesz wierzyć, to wierz, nie moja sprawa

  Polubienie

 14. Po rozmowach w Astanie, które odbyły się 23-24 stycznia, zostało przyjęte wspólne oświadczenie Rosji, Iranu i Turcji, w którym strony poinformowały o stworzeniu trójstronnego mechanizmu przestrzegania rozejmu.

  Sojusz sił opozycji zbrojnej „Demokratyczne Siły Syrii” (SDF) poinformował, że koalicja antyterrorystyczna pod przywództwem Stanów Zjednoczonych po objęciu przez Donalda Trumpa stanowiska prezydenta rozszerzyła wsparcie dla swoich sojuszników w Syrii i po raz pierwszy zaczęła dostarczać pojazdy opancerzone, informuje agencja Reuters, powołując się na przedstawiciela SDF.

  Widać dobrze wykorzystali rozejm by się dozbroić

  Oj Putin, Putin wdepnąłeś w syryjskie gówno, a konca walk nie widać.

  A na Ukrainie zaczynają sie potyczki i strzelania. Poroszenko wraca z Niemiec pilnie na Ukrainę (na front?)

  Polubienie

 15. Adminku podam ci jeszcze jeden argument .Wpadkę brałem pod uwagę .
  To jest argument , którego nie da się przebić i przemawia za Opolczykiem .Nawet syjonista Toronto tego nie obali .
  Przyglądałem się jak będzie reagował na te zdjęcia Edward Maciejczyk gdzie u niego na forum Toronto jest Sancho Pansą .Taką rolę pełni .
  Co na te zdjęcia Maciejczyk ? . Wyśmiał Toronto z jego zdjęciami .
  Kilka miesięcy temu może to Maciejczyk podejrzewam , że tak podpis Edward mogę się mylić bo Edziów jest dużo ( ale podejrzewam osobę Maciejczyka ) gorąco dziękował na WPS PAZIEM za to , że go Opolczyk swoją publicystyką wyrwał z pętów kościelnych .
  Gdyby Opolczyk był niemieckim żydem Maciejczyk zaruchał….. by mu dupę na swoim forum a nie śmiał się z Toronto i jego zdjęć .
  Przecież każdy wie , że Maciejczyk wszędzie widzi parchatych . Kto nie popierał Trumpa to tez parchaty .

  odp admin :
  Czy wiesz co to jest wpadka?
  a tłumaczenie, że to był żart przy wódce włóż miedzy bajki, bo tam nie było ani wódki ani zakąski. Bein to tłumaczył inaczej, że to nie mycki tylko czapeczki narciarskie.
  Jakby w kącie stały narty i kijki to można by było jeszcze się zastanawiać. Ale księgi i wpisy o mędrcu i mądrości. Zyga tobie z uprawą tytoniu lepiej wychodziło.
  ale chcesz wierzyć, to wierz, nie moja sprawa.

  Poparcie Maciejczyka dla Opolczyka ostatecznie mnie przekonało do Opolczyka .

  Polubienie

 16. Adm Admin
  To jest decyzja żony i moich dzieci i wnuków . Chcą niech wierzą nie chcą niech nie wierzą . Wnuki chodzą do Kościoła w maju komunia mi to nie przeszkadza bo to są dzieci .Będą starsze może zmądrzeją to odejdą od tej religii a jak nie odejdą to ich decyzja .
  Nie raz mnie żona nazywała podłym bezbożnikiem : czy to nie jest obrażanie ? Jaka różnica ? ( wystarczyło zamknąć kurek z moimi pieniążkami i po trzech dniach przepraszała płaczliwych , bo przecież żaden sukienkowy ja na utrzymanie nie wezmie i nie będzie sponsorował szaleństw w parchatych supermarketach )
  Opolczyk sam mówi , że go jahwiści obrażali niemiłosiernie .
  Tutaj jego wypowiedz :orginalne :

  „Gdybyś wiedział ile zablokowałem u siebie komentarzy z obelgami, wyzwiskami a nawet groźbami i wściekłą agresją to nie dziwiłbyś się, że z nadjordańczykami nie cackam się. Mnie nie obowiązuje przykazanie nadstawniania drugiego policzka. Ich tak, a mimo to są znacznie bardziej agresywni niż ja. Oczywiście nie wszyscy, ale ci wojujący już tak. Obiecywali mi wielokrotnie, że przywrócą karę śmierci za bluźnierstwo i usmażą mnie na stosie. I wyzywali od szmat, gnid, kurw, skurwysynów, dzikusów, bluźnierców, zdrajców, renegatów, odszczepieńców, zaprzańców, bolszewików, szatańskiego pomiotu, antykrystów, talmudystów, żydowskich agentów, masonów, szwabów, goebelsów, hitlerowców, heken-kreuców itd…
  Szkoda gadać – to tylko może 1/10 ich „chrześcijańskich” wyzwisk, jakimi mnie obrzucano.

  Więc nie dziw się, że ich nie głaszczę po ich obrzezanych łepetynach.”

  Jeszcze jedna:
  u mnie na blogu nie było ataków falowych a ciągły szturm – przez kilka lat. Nawet teraz, gdy tylku na kilku wpisach z panelu górnego można jeszcze kometarze wrzucać, też od czasu do czasu wypisują wyzwiska, tyle że je zawsze wywalam do spamu. Bo w pyskówki u siebie nigdy nie dałem się krystowiercom wciągać. I przede wszystkim – ja ich nie „obrażam”. Owszem, piszę ostro, ale dla nich każda uwaga o ich dżumie jest „obrazą”. Także wtedy, gdy jest prawdą. Zresztą początkowo wcale tak ostro nie pisałem – i też wyzywali mnie od najgorszych.

  Mam inne zdanie na to, jak z nimi postępować – im trzeba pokazywać na każdym kroku, że nie zamierzamy się z nimi cackać i udawać że ich szanujemy. Im trzeba pokazać, że są zakałą tej ziemi, tego narodu czy społeczeństwa, że ich czas ogłupiania i odmóżdżania ludzi dobiega końca. I tak właśnie postępuję. A ich wściekość czy debilne hucpy jak ta z intronizacją nieboszczyka pokazują, że oni sami to podświadomie czują – i dlatego tak wściekle reagują.
  Teraz role się odwracają – to nie te czasy, gdy nadjordańska dżuma wspierana przez niemieckie cesarstwo i papiestwo na zachodzie oraz Bizancjum na Wschodzie parły na słowiańskie ziemie grożąc mieczem, paląc i niszcząc, a opór Słowian słabł, bo coraz to inny renegat przyjmował krzest. Obecnie ich siły słabną a nasze rosną.

  Wojna z tą zarazą trwa nadal – od ponad tysiąca lat. A ja mam naturę wojownika a nie owieczki. I nie zamierzam ustępować.

  I tutaj na temat obrażania ,ze niby on obraża katoli .Takiego języka jak on bym nie użył , ale trochę go rozumiem .Stracił cierpliwość bo ile można byc wyzywanym od kur….. przez katoli .

  odp admin :
  Ale twoją żonę i zapewne dzieci i wnuki są katolikami
  Moją żonę i moje dzieci i wnuki także, więc każdy kto obraża moją rodzinę jest dla mnie pospolitą mendą.

  Polubienie

 17. Na koniec słowa Opolczyka :
  Z forum Maciejczyka odeszłem na własne życzenie nie chcąc nic mieć do czynienia z takimi typami jak Toronto , pomimo tego ,że Edward przekonywaŁ mnie abym został i się udzielał .
  to mnie ostatecznie przekonało do Opolczyka . W innym wypadku taki antysyjonista JAK Edward gdyby Opolczyk był obrzezany zaruchał by mu dupę na forum suwerenność .

  FINITO.

  Polubienie

 18. Starość nie radość , ale wydaje mi się , że również Opolczyk się przysięgał , że to nie były mycki .
  Swoją drogą Opolczyk i Bein to przyjaciele i Trump ich trochę poróżnił żartując sobie .
  Opolczyk napluł i nazwał bumagą list do Trumpa od WPS .Trochę szalał – miał prawo ( jego autograf umieszczono pod tym listem bez jego wiedzy .)
  Zagorzały antysyjonista Wilk tak się wkurwił ty listem , że zaczął wyzywać WPS od żydów . Na reakcję PAZ nie trzeba było długo czekać .Wilk wypier..z WPS .
  A Bein zdaje się list WPS poparł o ile się nie mylę .Ot niespodzianka .

  Polubienie

 19. Adminku ty sobie nie rób jaj z uprawy mojego tytoniu .Myślisz ,że tak łatwo było mieć najlepszy tytoń bez znajomości nawet w PRL , a ty sobie z mojego zajęcia jajka robisz .
  Adminku a ty umiesz tytoń nawlekać ? suszyć ?
  Naprawdę na tym dobre siano było w PRL pod warunkiem ,że miałeś ten tytoń najlepszy .

  Polubienie

 20. „to się tyczy APA , który od miesiąca zamilkł na wszystkich forach ?
  Czyżby Trump zabrał talony ?”

  US Army instaluje się w Polsce, pewnie bardzo jest zajęty.

  Polubienie

 21. Szczególnie zapraszam do lektury Toronto bo tam jest mowa o metodach turańsko – moskiewskich a Toronto vel autobahn żydowska autostrada do nieba strasznie nie cierpi Jabłonowskiego i oczywiście jest pochwała dla bohatyra Zebrowskiego – wspaniały historyk wprost palce lizać .
  Toronto tylko się spuść się jak to będziesz czytać bo bokserki poplamisz ?
  Ma tam w tej syjonistycznej Kanadzie dobrą pralkę ?
  http://www.dzienniknarodowy.pl/5111/oswiadczenie-zwiazku-zolnierzy-nsz-ws-wojciecha-ol/

  Polubienie

 22. Ja kochać świetnych aktorów dlatego kochać pana z mundurem . Proszę jednak mundur uprać i wyprasować a najlepiej zagonić babę ,a by to zrobiła .Moja kobita by nie chciała cholera babiszon za leniwy chyba ,że by chodziło o upranie zapierdzianych gatek sukienkowego .Wtedy by była chętna ze ho ho !!!!!!!!!

  Polubienie

 23. Ad spór Jabłońskiego z bohatyrem Żebrowskim. Bardzo dobrze, że Olszański od tej, podobnej do UPA bandy, po roku 1990 się odciął. Kilka miesięcy temu płk. Tad. Kowalczyk mnie alarmował, że aktywiści NSZ-tu zdemolowali jakiś pomnik Batalionów Chłopskich – a ponoć to była najskuteczniejsza organizacja partyzancka pod koniec II Wojny – i mordowaniem komunistów się nie zajmowała. Bojowcy „nowego NSZ” zostawili nawet po sobie „pamiątkę” w formie namalowanej, na zdezelowanym pomniku, jaszczurki. Okazuje się, że Olszański od 26 z działalnością pogrobowców NSZ nie ma nic wspólnego. Ale i powinien o tym fakcie kiedyś publicznie coś powiedzieć.

  Polubienie

 24. LuK
  „to się tyczy APA , który od miesiąca zamilkł na wszystkich forach ?

  Kiedyś APA się wygadał że ma pracę polegającą na dokarmianiu krokodyli kurczakami.
  No i ktoś zamieścił taki filmik jak to Polak ( być może APA) dokarmia aligatora.
  Po głosie trudno poznać, a twarzy też nie pokazał.

  nie byłoby do śmiechu jakby miał APA podczas dokarmiania wywrotkę swojego kajaku i sam został zjedzony.
  Szkoda mi trochę APA bo chłop w sumie choć nieco nerwowy to jednak był w porządku.

  Polubienie

 25. opolczykiem”, on o tobie z pogardą ,,polactffo” a ty go z wielkiej litery dla szacunku.”

  Heh a jak ma inaczej się zwracać, może tak jak koncesjonowani patrioci – masz tu niuniuś pistolecik i idź się pobaw nim w piaskownicy z kolegami , tylko uważajcie bo naładowany (3 razy zgodnie z talmudem coby grzechu nie było)

  Pan Wojciech Olszański mówi o niewygodnych dla władzy sprawach (ostrzega przed wojna, mówi o zasobach i kopalinach bedących własnością Narodu Polskiego …)nic dziwnego że go atakują. Tego trza się było spodziewać . Wczoraj plk.Rydzyk grzmial ze swojej tuby ze najwyzszy czas coś zrobić z tymi opluwaczami jedyniesłusznych wartości
  Ech strach się bać…

  Polubienie

 26. re: rzygu

  Bein i Schubert to dwa ZYDY i maja to wypisane na twarzy – vide cechy charakterystyczne zyda, z ta roznica, ze Bein jest czlowiekiem, a Schubert to bydle.

  Propaganda podawana przez Schuberta polega na tym, ze wybieral sobie to co lubi lub to co pasuje do jego pogladow/ideologii , a nastepnie tworzyl swoja wlasna wersje opowiadan upodobnionych do historii i ty bolszewicki smierdzielu „rzygu” robisz to samo.
  Ateista Schubert spierdolil z forum E.Maciejczyka, bo mu udowodnilem, ze manipuluje informacjami i klamie na temat Jezusa i chrzescijanstwa i tym samym Schubert sam wyszedl na durnia i to pierdolnietego durnia tak samo jak ty „rzygu”.

  Polubienie

 27. re: rzygu

  W/g moich spostrzezen z ubieglego roku, A.Jablonowski ma cechy charakterystyczne zyda i udaje polskiego narodowca, a w rzeczywistosci jest zwolennikiem Moskwy i picerem, ktory wybiera to co lubi z historii Polski i tworzy swoja wlasna wersje opowiadan, ktorymi oglupia Polakow.
  Na stronie Zieminskiego i Kosiura, A.Jablonowski uchodzi za wielkiego „autoryteta” i tamtejsza strona jest rowniez moskiewsko-lewacko-sowiecka.
  Buldoga Zieminskiego z Lodzi to az chuj strzelal, gdy L.Zebrowski w swoich wykladach prezentowanych na YOUTUBE nie oszczedzil suchej nitki na komunistycznych bandytach z KPP/PPR, GL-AL i armii czerwonej, ktorych z kolei popiera buldog Zieminski.

  Polubienie

 28. Do kogo ta mowa toronto?
  Jaki rzygu?
  Zamiast politykierstwa zajmnij się tym co naprawdę potrafisz, czyli asfaltowaniem jankeskich dachów.. papa, palnik i wesoło naprzód
  Ps. Spójrz lepiej na swoją wykrzywioną grymasem „rozkoszy ” twarz „aryjczyka”

  Polubienie

 29. re: markglogg

  Okolo 40% bylych zolnierzy BCH poszlo na wspolprace z komunistami i wstepowali do nowych organow komunistycznych utworzonych przez NKWD w 1945r i wraz z sowietami i komunistami zaprowadzali terror komunistyczny w Polsce.
  Czytelnikom nalezy wyjasnic, ze organizacje komunistyczne jakimi byly KPP i PPR byly agenturami Moskwy, powstaly na terenie ZSRR i skladaly sie glownie z ZYDOW, a tacy znani komunisci jak B.Bierut i W.Gomulka byli agentami NKWD.
  Zwalczanie zydo-moskiewskiej agentury (KPP/PPR) i agentow komunistycznych na obszarze panstwa polskiego przez zolnierzy NSZ jest w pelni uzasadnione i jak najbardziej sluszne.
  Zas Olszanski vel Jablonowski to blazen i picer.

  Polubienie

 30. Ad Toronto :
  Chłopie syjonistyczny ile ty tych nicków masz .Ten PWC to już chyba z dziesiąty :
  Dla przypomnienia nicki używane przez syjonistę u PAZIA i w hubalblog :
  1. Prawda zawsze zwycięża
  2. Snickers
  3. Mars .
  4. Autobahn – żydowska autostrada do nieba .
  5 pwc
  6. Toronto
  7.Szczecin
  8. Warszawa .
  9 jpnz
  Na razie tyle .
  Toronto naprawdę się dziwię , że ciebie twój boss czytaj Don – Kichot Edward jeszcze trzyma na jego forum .Za takie obrażanie Opolczyka powinien ci twoją syjonistyczną wypasioną dupę na hamburgerach i frytkach w gratisie chessburgery obruchać już 1000 razy ,a on cię tam trzyma .
  Nawet APA i majora wypier …. a ciebie trzyma . To jest istny fenomen psychologiczny . Gdyby Edward był gejem powiedziałbym ,że się w tobie zakochał , ale on ma żonę i przecież Edward szanuje Opolczyka .
  Wiesz co Toronto czytaj dalej histeryków syjonistycznych , ale nie katuj na forach ludzi ich idiotyzmami . Miłej lektury .

  Polubienie

 31. Podobno Toronto już na 2 / 3 silnika w swoim BMW zarobiłeś także już niedługo przynajmniej zakończysz swoje pierdole. na forum .
  A kiedy córka będzie brała ślub i robisz jej wesela .
  Daj znać żebym mógł wyłączyć PC jak zaczniesz znowu pierd…..

  Polubienie

 32. Z ostatniej chwili .
  Wyjaśniła się absencja APA na portalu u adminka i na inncyh portalach w Polin.
  Drużyna APA dostała zaszczytną funkcję ochrony nowego prezydenta Usraju Trumpka jego i jego całej rodziny żydowskiej .

  Opis po lewej to Zenek . Po prawej Zbyszek . Na przodzie sam kamandir drużyny APA .
  a więc wszystko się da wyjaśnić.

  Polubienie

 33. Hahaha Adminie byłoby śmieszne, tyle ze ja to nie Zyguś . Poza tym każdą pracę się szanuje, prawda?

  Polubienie

 34. Adminku nie ponimaju o co chodzi?
  Piwka kupuje w sklepie z zagranicznymi alkoholami głównie z Reichu a jak najdzie mnie chęć to także polski harnaś :
  Z dyskontu piwa nie chcę za darmo . Szanuję zdrowie i juz wolałbym siki wypić :
  cytat admin:
  zyguś , to teraz robisz za ciecia z biedronki?
  za kasę, czy jedynie za dziesięć piwek po 1.50 za butelkę?

  Polubienie

 35. Dziwaczne publikacje poszczególnych chińskich mediów internetowych zawierające hipotetyczne rozważania na temat umiejscowienia broni atomowej na Kubie wywołały nieoczekiwanie poważną reakcję w tajwańskim i amerykańskim internecie.

  Oczywiście możliwość, że Chiny zdecydują się na taki krok jest na tyle fantastyczna, że biorąc pod uwagę osobliwości obecnej chińskiej polityki zagranicznej nie ma w ogóle o czym mówić. Jednak w przyszłości sytuacja może się zmienić, uważa ekspert Centrum Analizy Strategii i Technologii Wasylij Kaszyn.

  Nowy kryzys karaibski jest możliwy za 10-15 lat, kiedy klimat polityczny zmieni się i sprzeczności pomiędzy Chinami i USA staną się na tyle poważne, że ich wzajemne atomowe powstrzymywanie będzie centralnym tematem polityki światowej, jak to miało miejsce w okresie zimnej wojny.
  Już teraz Chiny to rosnąca gospodarka, realizująca aktywną handlowo-ekonomiczną ekspansję. Dziś w Ameryce Łacińskiej są reżimy zainteresowane stosunkami z Chinami i Rosją i opierające się przed naciskiem Stanów Zjednoczonych. USA stale mówią o rozmieszczeniu dodatkowej broni i wojsk w otaczających Chiny państwach Azji Wschodniej.

  Amerykańscy specjaliści piszą artykuły o możliwości wykorzystania tych sił w celu realizacji niszczącej blokady morskiej Chin. W innych pracach rozpatruje się warianty rozmieszczenia na wyspach „pierwszego łańcucha” amerykańskich wojsk lądowych, a także rakiet zenitowych i rakiet „powierzchnia-powierzchnia”.
  A co się wydarzy, jeśli w przyszłości Chiny zdecydują się odpowiedzieć na to symetrycznie? W tej chwili nie miałoby to sensu. Chiński arsenał jądrowy jest zbyt mały i liczy, według większości szacunków, około 250 gotowych głowic. Chiny w okresie pokoju przetrzymują swój niewielki arsenał jądrowy w chronionych podziemnych kryjówkach w głębi swojego terytorium, co daje pewną szansę na przeżycie pierwszego uderzenia.

  Jednak w przyszłości liczba chińskich głowic wzrośnie. Na korzyść tego przemawiają takie fakty jak pojawienie się w Chinach pierwszych międzykontynentalnych rakiet z oddzielającymi się częściami głowicowymi, wprowadzenie do użytku nowych atomowych rakietowych okrętów podwodnych oraz trwające opracowanie nowych typów rakiet balistycznych.
  A wówczas może się pojawić sens stworzenia chińskich baz pod nosem Stanów Zjednoczonych. Pojawi się on dlatego, że w odróżnieniu od Stanów Zjednoczonych Chiny dysponują silną produkcją rakiet balistycznych średniego zasięgu dwóch typów (DF-21 i DF-26) o zasięgu ponad 1700 i ponad 3000 km. Poza tym, produkowana jest rakieta DF-16 o zasięgu od 1000 km i pociski manewrujące naziemnego bazowania.

  Chiny nie są ograniczone żadnymi zobowiązaniami odnośnie redukcji produkcji i rozmieszczenia tych systemów broni. Produkcja jest unormowana i działa stabilnie. Jeśli USA, idąc za wezwaniem niektórych amerykańskich polityków, wystąpi z umowy z Rosją o rakietach średniego zasięgu i zacznie opracowywać takie rakiety, to miną długie lata, zanim zostaną one wyprodukowane i przetestowane, a nawet potem one będą o wiele droższe od swoich chińskich odpowiedników.
  Czy USA mogą zareagować w przyszłości na takie działania tak samo, jak podczas kryzysu karaibskiego w 1962 roku? Przede wszystkim, należy wspomnieć o wszystkich okolicznościach kryzysu karaibskiego; w rzeczywistości on był wszystkim, tylko nie strategicznym zwycięstwem Stanów Zjednoczonych (choć mógł być uważany za osobisty sukces prezydenta Kennedy’ego w umocnieniu swojego prestiżu).

  Strategiczne położenie Związku Radzieckiego i obozu komunistycznego po zakończeniu kryzysu karaibskiego, na przekór rozpowszechnionym mitom, było lepsze, niż w momencie rozpoczęcia operacji radzieckiej „Anadyr” dotyczącej rozmieszczenia rakiet na Kubie.

  W ramach tajnej transakcji zawartej po rozwiązaniu kryzysu, USA w zamian za wycofanie rosyjskich rakiet z Kuby, zabrały ponad 100 rakiet balistycznych Jupiter z Turcji i Włoch.

  Te rakiety stanowiły dla Moskwy realne zagrożenie. Ponadto, nawet po kryzysie, na Kubie pozostała brygada radzieckich wojsk lądowych. Pytanie o możliwość amerykańskiego wtargnięcia na Kubę nie pojawiało się już nigdy później. W ten sposób Moskwa odstąpiła Kubę w zamian za symetryczne ustępstwa Stanów Zjednoczonych, a niektórzy amerykańscy wojskowi, w tym generał Curtis Le May, rozpatrywali ten wynik jako „klęskę”.
  Czy zobaczymy powtórkę tej historii, tym razem z udziałem Stanów Zjednoczonych i Chin? W pewnych okolicznościach wydaje się to całkiem możliwe.

  Polubienie

 36. No to przykłady szabasgojstwa z państwa Polin .
  Wczorajsze napisy na dole na pejsatych telewizjach a przynajmniej na tych , które utrzymują durni goje z abonamentu :
  ” Wielkie rozczarowanie ” .Wałęsa to jednak agent Bolek ” po ustaleniach biegłych .
  Wywiady z tymi , których Bolus zniszczył .
  Następny cytat ” Upadek legendy „.
  Najzabawniejsze jest to jednak ,że to dziadostwo jeszcze kilka lat temu oklaskiwało gniot Wajdy no ale przecież na utrzymanie willi i paliwo do mercedesa trzeba mieć skądś sianko .
  Nieprawdaż ?

  Polubienie

 37. Zawiadamiam ,że pan o nicku Cieć z biedronki to nie jestem ja , ale lubię tego pana mądrze pisze .Adminku sprawdzaj IP a potem wypisuj durnoty , ale lubię tego pana .

  Polubienie

 38. Zawiadamiam ,adminka ze pan o nicku Cieć z biedronki to nie jest moja osoba , ale lubie tego pana mądrze pisze .Pozdrawiam.

  Polubienie

 39. Ad Toronto
  Chłopie czy ty się szaleju najadłeś? .Gdzie PAZ popiera tego gościa w brudnym mundurze ? To , że Franz zamieszcza jego błazenadę na WPS nie znaczy że PAZ to popiera .
  Toronto zalecam mniej coli usmańskiej i jajek z GMO .
  cytat Toronto :
  Na stronie Zieminskiego i Kosiura, A.Jablonowski uchodzi za wielkiego „autoryteta” i tamtejsza strona jest rowniez moskiewsko-lewacko-sowiecka.

  Polubienie

 40. zyguś
  Ale ceny z Biedronki znasz na pamięć, po ile kiełbaski, po ile serdelki, po ile piwo, chyba jednak musiałeś robić i ty za ciecia w Biedronce, albo może i dalej robisz na drugiej zmianie.

  Biedroneczki są w kropeczki
  Zyguś je malował
  Takie małe takie śliczne
  Zyguś je pilnował

  Zyguś, a widzę że TVP którą nazywasz pejsatą oglądasz na okrągło a ,,Wczorajsze napisy na dole na pejsatych telewizjach” wykułeś na pamięć.

  Polubienie

 41. Cieć z biedronki

  A jak tam płacą?
  Bo widzisz ja też mam sporo wolnego czasu, jestem na emeryturze, więc mogę sobie dorobić jak bym się gdzieś zatrudnił, a jest taka Biedronka niedaleko na osiedlu, to sobie pomyślałem że może i ja….

  Pozdrawiam nowego komentatora

  Polubienie

 42. konik
  31 Styczeń 2017 o 22:56
  Ja to nie wiem o co chodzi w ogóle z tą nagonką IPN-u na Lecha Wałęsę, że niby był jakimś Tajnym Współpracownikiem Władz PRL w latach 70tych. Akurat ten epizod w życiu tego „skromnego” elektryka jak najbardziej dobrze o nim świadczy. Otóż wtedy to Pachoł przynajmniej służył Socjalistycznej Ojczyźnie, gdzie mieliśmy kilka potężnych stoczni, wielkie fabryki przemysłu ciężkiego oraz niezliczone zakłady gwarantujące milionom ludzi stabilną pracę w godnych warunkach. O skoku cywilizacyjnym, który dokonał się na oczach naszych rodziców nawet nie wspominam. Trzeba powiedzieć jasno i stanowczo, że to Władza Ludowa – Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej wybudowała miliony mieszkań, tysiące szkół, setki fabryk i wiele obszernych inwestycji, dzięki którym polskie produkty – takie jak turbiny, samochody, ciągniki, radiotechnika, broń i wszelkie maszyny były znane i cenione na całym świecie. Polak nie musiał wyjeżdżać za robotą do Anglii czy Niemiec. Niestety wszelkie warcholstwo, które niegdyś wywoływało targowicę, wtedy wybrało lokajstwo względem struktur zachodniego kapitalizmu w postaci NATO i UE(to Ci sami wspaniali alianci, którzy wystawili nas w 1939 roku Niemcom).

  Jeżeli czegoś Wałęsa ma się wstydzić to tylko tego, że nabrał się na obietnice CIA i wywalczył tak zwaną IIIRP, gdzie obcy kapitał pustoszy gospodarkę narodową zbudowaną parami milionami par rąk robotników. Gdzie polskie zakłady zostały sprzedane za grosze. Gdzie każdy żyje na kredyt. Gdzie dysproporcje społeczne stałe rosną.

  ->> https://www.facebook.com/PolskiFrontPracy/photos/a.1490341514599784.1073741827.1490338061266796/1666439470323320/?type=3&theater

  Polubienie

 43. Komentarz do wpisu :
  Podobno PIS-da chce równać do PRL .Planują wybudować 12 tys przedszkoli .Nie wierzę ,że te nieroby to potrafią ale i pasożytom trzeba dać szansę .
  Pozywiom uwidim .

  Polubienie

 44. jasna
  31 Styczeń 2017 o 23:06
  Amerykanie na polskim „poligonie”: Rosja może spać spokojnie

  Na polskim „poligonie” nie obowiązują zasady ruchu drogowego. Jadą tu z trudem. Od miejsca rozładunku w niemieckich portach amerykańskie wojsko straciło już kilkanaście samochodów. Są też ranni i ofiary śmiertelne ….

  http://sptnkne.ws/dycu

  Polubienie

 45. Jaki tam pan. Zygi mów mi cieciu.
  Ps. Ten historyk Żebrowski to jakiś pozer. Dumny trochę jak paw, trochę jak wielki męczennik katolicki. Raczej zimny typ. No i ta jego pobłażliwość do jankesów …
  Typowy systemowiec.

  Polubienie

 46. Fragment wpisu Opolczyka .Komentarz do artykułu na Neon24:
  „Urzeczywistnili tą ideę trockiści, oponenci stalinizmu, którzy dziś pod mianem „neokonserwatystów” niszczą świat, ze swej waszyngtońskiej centrali.”

  Nie mam zamiaru bronić Trockiego, jednego z twórców czerwonego żydo-bolszewickiego terroru, ale nazywanie żydo-banksterskich neokonów trockistami to idiotyzm. Wszyscy komuniści, bolszewicy, marksiści, leniniści, trockiści, staliniści i maoiści jako jeden z najważniejszych priorytetów uznawali nacjonalizację – upaństwowienie banków i gospodarki, przejęcie przez państwo kreacji pieniądza wolnego od długu i likwidację własności prywatnej. Także Trocki, obok permamentnej rewolucji chciał wszystko upaństwawiać i likwidować własność prywatną. Czyli chciał czegoś dokładnie odwrotnego od tego, co robią żydo-kapitalistyczni podkomendni banksterów – neokoni. Nazywanie ich trockistami jest po prostu idiotyczne.

  „Czyżby liczyli na datki od polskich prostytutek związanych z muzułmanami?”

  A to już niewyibrażalny szczyt prymitywizmu i chamstwa. Niejeden muzułmanin może być o wiele lepszym mężem od niejednego polskiego katolika, notorycznego alkoholika, tłuczącego żonę przy każdej okazji i zdradzającego ją z polskimi kurwami na kolejnej libacji. Przebija z tej wypowiedzi szowinizm i krańcowa nietolerancja – typowo zresztą katolicka.

  Serce nie sługa. Każda kobieta w Polsce ma prawo wybrać sobie męża, jakiego chce. Nazywanie jej prostytutką tylko dlatego że nie chciała np. polskiego katola to już szczyt chamstwa i prymitywizmu!

  Polubienie

 47. Masz rację cieniu .Zresztą nie on jeden .Inny to np histeryk Andrzej Albert JEGO PSEUDO bohatyr wolnej Polin stworzonej przez żydów przy okrągłym gnojowsiku i wódeczce , a zęby Szechtera masakra . On wie co to jest szczotka i pasta do zębów ?
  Gdybym miaŁ takie ząbki to bym się nie śmiał podczas chlania wódki w magdalence .
  takie jednak histeryki to dla syjonisty Toronto bohatyry .Naczyta się ich a potem pierd…. na portalach takich jak ten:
  cytat :Jaki tam pan. Zygi mów mi cieciu.
  Ps. Ten historyk Żebrowski to jakiś pozer. Dumny trochę jak paw, trochę jak wielki męczennik katolicki. Raczej zimny typ. No i ta jego pobłażliwość do jankesów …
  Typowy systemowiec.

  POZDRAWIAM.

  Polubienie

 48. adm 1 Luty 2017 o 8:43
  Cieć z biedronki

  A jak tam płacą?
  Bo widzisz ja też mam sporo wolnego czasu, jestem na emeryturze, więc mogę sobie dorobić jak bym się gdzieś zatrudnił, a jest taka Biedronka niedaleko na osiedlu, to sobie pomyślałem że może i ja….

  Pozdrawiam nowego komentatora
  ————————

  Jo, jo, lepiej Adminie nie pytaj. W xuj kasy.

  Polubienie

 49. A wiesz czemu adminku znam ceny biedronkowe ? Raz z różnych ulotek , które mi listonosz przynosi pocztą tych dyskontów czasami przejrzę a czasami dam listonoszowi kopa w dupę ,że mi to gów… wyrzuca obok drzwi zwłaszcza jak jestem po piwku . Teraz roznoszą dzieci . Ich mi szkoda bo zarabiają biedne na kino czy chipsy to te ulotki wezmę kiedyś roznosił listonosz
  Po drugie . wiesz ile ja babek spotykam co robią zakupy w biedronce tam gdzie mieszkam .Kuzwa tylko wyjdę z domu napatoczę się na jakąś znajomą babcię a ta zaraz zaczyna :
  ” Panie zygmusiu zobacz pan jaką kiełbaskę w promocji kupiłam w Biedronce tylko po 5 pln za kilo a jaka pyszna ,a tutaj mam bananki z promocji po 3pln za kilo a tutaj jeszcze mandarynki kupiłam kilo też z promocji po 3.50 PLN .
  Moze pan się poczęstuje mandarynką ?
  A MNIE NORMALNIE KURWICA BIERZE .
  STAD ZNAM BIEDRONKOWE CENY
  CHYBA MNIE ROZUMIESZ ?

  CYTAT ADMIN :
  zyguś
  Ale ceny z Biedronki znasz na pamięć, po ile kiełbaski, po ile serdelki, po ile piwo, chyba jednak musiałeś robić i ty za ciecia w Biedronce, albo może i dalej robisz na drugiej zmianie.

  Biedroneczki są w kropeczki

  Polubienie

 50. Ad adminku
  Emeryturka dobra i robiłbym tam na drugiej zmianie a moj rocznik urodzenia 45 rok . Adminku chcesz mnie obrażić ? Wolałbym juz umrzeć .

  Polubienie

 51. Adminku co ma w zimie robić ?
  Czasami się włączy to gówno pejsate jak baba tłustej dupy ojczulka nie ogląda i pije sobie ona kawusię .
  od cytat admin;
  Zyguś, a widzę że TVP którą nazywasz pejsatą oglądasz na okrągło a ,,Wczorajsze napisy na dole na pejsatych telewizjach” wykułeś na pamięć.

  Polubienie

 52. No to o Wałęsie słów kilka.ad konik
  Co piszą inni.

  To, co powszechnie znane znalazło dziś potwierdzenia w wynikach ekspertyz Instytutu Sehna: jakkolwiek by się Lech Pyszny a Próżny zarzekał i nogami zapierał, że może co najwyżej był jakimś „Niebolkiem” – ale „Bolkiem” – to nigdy w życiu – mleko się wylało. Stoi Lechu z spuszczonymi portkami i gołą dupą przed przez tyle lat oszukiwanym Narodem. Rzecz nie w tym, o tym wszyscy dawno wiedzieli. Chwilowy brak środków płatniczych na waciki Pani Generałowej jedynie przyspieszył fakty.

  „Ktokolwiek sądzi, że notoryczny kłamca i kabotyn podkuli ogon, ten nie zna, ani życia, ani „Bolka”. ”

  są plusy dodatnie i plusy ujemne, ….był zawsze „wrzodem na dupie” Solidarności. Nikt w Związku Wałęsie nie ufał” , Kapuś sprzedający ludzi za pieniądze i ścigający (ich) po sądach .

  Każde publiczne wystąpienie tego dziś już raczej dość karykaturalnego solidarnościowego emeryta z bardzo wybiórczą pamięcią to doskonały materiał kabaretowy.

  Bolek nie zaczynał ubeckiej kariery w 1970r. On ją zaczął już w wojsku w latach 60 tych, bo służył w WSW. A w roku 1967, był już w Gdańsku zwykłym ulicznym tajniakiem o ps. sierżant Kobrzyński. W 1968 r już śledził ludzi mu wskazanych, podczas wydarzeń marcowych w Gdańsku. Bolek ciągle boi się ludzi, którzy wiedzą o jego zdradzieckiej zbrodni założycielskiej. On w Stoczni znalazł pracę, jako wtyka bezpieki, bo już w 1968 r bezpieka organizowała stoczniowy tzw. „aktyw robotniczy” przeciw studentom i wszelkim próbom buntu robotniczego. Wdepnął w to ubeckie gówno i doślizgał się na tym gównie do stanowiska prezydenta, to taki awans nie jest dziełem przypadku. Niemożliwością jest, żeby w tej drodze do kariery, kiedykolwiek ubecja odpuściła…oni go ulepili na swój użytek i wykreowali na prezydenta.

  Okazało się, że szef kontrwywiadu i wywiadu wojskowego Kiszczak, jako wyszkolony agent NKWD bardzo dobrze wiedział jakie cechy charakteru ma kanalia, ma być pozbawiony honoru i empatii i najlepiej jakby był surowym i podatnym do ulepienia nieukiem, ale nie debilem. W Wałęsie znalazł ideał na „Bolka”, który poczytywał sobie za honor publiczne chwalenie się, że nigdy w życiu nie przeczytał żadnej książki, był ideałem, potrzebował tylko kursu w Arłamowie i dla pewności kapitana SB Wachowskiego, który z nim nawet zamieszkał aby robić z niego agenta takiego, który nie tylko uratuje mafijne struktury III RP ale nawet je wzmocni o nowy związkowy narybek. Słucham dziś wypowiedzi wielu durni, którzy dopatrują się w jego życiorysie okresów bez skazy, to bezzasadne, nielogiczne myślenie, bo „Bolek” wykonywał tylko polecenia i nadzorował to kpt. SB Wachowski
  itd, itp

  Polubienie

 53. Niedługo dowiemy się że Wałęsa nazywał się naprawdę Iwan rabinowicz i pochodził z rodziny handlarzy opium z ZSRR z miasta Tuvy przywiezion do RP na ruskim T-34 w 45r
  Napewno znajdą się historycy którzy to potwierdzą swoją aryjską gąbkom.

  Jeżeli władze naprawdę interesuje sprawiedliwość to powinna się zabrać za resztę towarzystwa arcyszkodników :bieleckich, balcerowiczów, frasyniuków, michników itp itd

  Podejrzewam że cała wierchuszka solidarności była mocno umoczona (z dzisiejszym pisem na czele) najsapierw przez wsch a potem zach specsłużby(albo i na odwrót) . Tu nie trzeba bić , wystarczy pokazać bicie a potem czek i obiecać spokojny żywot. Jeszcze inni zgodzą się za samą kasę
  Toronto pisze że prawda wywala człowieka i ma racje gościu, bo gdyby tylko Polacy poznali prawdę o sobie , o swojej prawdziwej histori, to by ich dosłownie wywaliło z butuf ))

  Polubienie

 54. Ad Toronto vel autobahna :
  Znam tą twoja pisaninę od dawna o złym żydzie Opolczyku i w miarę dobrym Beinie .
  ZAdam ci teraz konkretne pytanie i albo odpowiesz konkretnie albo przestań już pierd…. w tym temacie .
  Dlaczego największy antysyjonista Edward na suwerenności twój boss nigdy złego słowa nie powiedział u siebie na Opolczyka wyśmiał twoje rewelacje a nawet się nigdy do nich nie odniósł przynajmniej na początku.
  a nawet Edward Opolczyka szanuje .
  Nie potrafisz odpowiedzieć wklej tu odpowiedz Maciejczyka , że popiera twoje idiotyzmy na temat Opolczyka wtedy pocałuję cię osobiście w dupę w ramach przeprosin i możesz mieć nawet obsraną .
  Jeżeli nie odpowiesz lub nie będziesz miał takiego oświadczenia Maciejczyka gdzie będzie czarno na białym napisane , że Opolczyk to żyd niemiecki niebezpieczny dla Słowian i że Maciejczyk nim gardzi i pluje na niego .
  Wtedy spierd…. i przestań pierd…. już w tym temacie .
  Na WPS Opolczyk to ikona , ale to żaden argument bo twoje kontruderzenie byłoby dla mnie zabójcze z wyzywaniem Ziemińskiego od łódzkich bolszewików dlatego tego nawet nie podnoszę .
  Ważne jest dla mnie poparcie dla ciebie w kwestii Opolczyka twojego szefa Edwarda.
  No i kombinuj bracie :
  W KWESTII WYGLĄDU JAKI PODNOSISZ W KWESTII SZUBERTA .
  MAM BYĆ SZCZERY TO JEGO GĘBA OD DAWNA BUDZI MOJE WĄTPLIWOŚCI JEJ WYGLĄD ALE TO NIE ARGUMENT .
  MOJA BABCIA TEZ BYŁA PODOBNA DO ŻYDÓWKI I Z TEGO POWODU MAŁO BRAKOWAŁO I DOSTAŁA BY KULKĘ W ŁEP .MIAŁA JUŻ PRZYSTAWIONĄ BROŃ DO GŁOWY A ŻYDÓWKĄ NIE BYŁA I PRZED WOJNĄ OD NIEJEDNEGO ŻYDA NASŁUCHAŁA SIĘ ŻE JEST PODŁĄ SUKĄ GOJEM , KTÓRĄ NALEZY TĘPIĆ JAK RÓWNIEŻ INNYCH GOJÓW .
  TO MI OPOWIADAŁA GDY ŻYŁA DLATEGO TAK PARCHÓW NIENAWIDZIŁA . JEJ SYN WTEDY DZIECIAK O MAŁO NIE ZOSTAŁ ZAKATOWANY PRZEZ ZYDA ZA URWANIE JEDNEGO JABŁKA Z SADU PODCZAS BURZY BO JAK MOJA BABCIA MAWIALA ZYD BAŁ SIĘ BURZY I DZIECIAKI TE BIEDNE Z TEGO KORZYSTAŁY WCHODZĄC MU DO SADU .
  W TYM PRZYPADKU BYŁA TO FORMA ZABAWY BO TEN WTEDY DZIECIAK MIAŁ SWOJE JABŁUSZKA .
  WIESZ KTO URATOWAL MOJA BABCIĘ ?
  A NO VOLKSDEUTSCH , KTÓRY TO WIDZĄC PODBIEGŁ DO SZWABA I JAKIMS CUDEM PRZEKONAŁ GO ,ŻE MOJA BABCIA TO NIE ZYDÓWKA .
  TAKZE JAK WIDZISZ WYGLĄD TO NIE ARGUMENT .

  Polubienie

 55. W sprawie Bolka sprawa jasna :
  Międzynarodowy żyd doszedł do wniosku , że tu trzeba zastosować zasadę umarł król niech żyje król . Bolek żydowi w 2017 roku nie jest już do niczego potrzebny , a więc można wsadzić go do obsranego kibla tą jego legendę jako niezłomnego co się kulom nie kłaniał .
  Cieniu nie ma żadnych szans , aby ktoś jeszcze z Bolkiem popłynął .Reszta jest nietykalna .
  Kiedyś z rok temu w sieci natknąłem się na ogromny tekst pewnego człowieka , który pisał jak to Kalkstein płakał i smarkał gile w chusteczkę gdy był przez SB przesłuchiwany .Na koniec zawsze jakiś SB dawał kopa w żopę Kalksteinowi pisząc w notatkach ,że to jest tchórz , który w żaden sposób PRL nie może zaszkodzić .
  Nie wiem czy to prawda , ale tekst był naprawdę dobry .Spróbuje go znaleśc go w sieci .
  W wolnej Polsce zobacz jakiego Kalkstein gra gieroja z jego hasłami tu staliśmy my a tam stało ZOMO .
  To by pasowało do jego portretu psychologicznego bo tacy ludzie kreują się na gierojów , gdy nie ma żadnego zagrożenia .Gdy jest zagrożenie ich decyzja uciekać co jest z punktu psychologii zrozumiałe , bo gdy człowiek widzi zagrożenie , co robi :
  1. Unik – tak robią ludzie zalęknieni
  2. Walczy z zagrożeniem próbuje mu się przeciwstawić tak robią ludzie odważni .

  Polubienie

 56. Adminku naczytaleś sie pewnego histeryka co to napisał ksiązkę o Bolku i wcale nie chodzi mi o Zyzaka . Tu punkt mimo wszystko dla ciebie .
  wiedza to potegi klucz adminku pamiętaj ha ha ha .

  Polubienie

 57. Adminku zapomniałeś jeszcze dopisać ,że niby jaruzelvel zyd Margulis zdaniem Toronto dysponował na zasadzie wyłączności świetnymi pornosami z Bolkiem i miał go tym szantażować a spotkania z kurw….. najlepszego sortu miał organizować były kapciowy a SB wszystko filmowało .
  I to nie są rewelacje a raczej odgrzewane kotlety pewnego histeryka . jakiego ? wejdż na stronę Niezależnej .On tam ikona bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 58. przemex
  1 Luty 2017 o 11:18
  Widz
  Dokładnie. Wałęsa zrobił swoje więc jest już niepotrzebny to można go zniszczyć. Nie może być dwóch „bohaterskich” patryjotóf. Więc albo Wałęsa albo Kaczor. Kaczyński ma kompleks kurdupla, w czasach solidurności miał znaczenie znikome. Więc kiedy elita solidurności zaprosiła go do Magdalenki, okrągłego stołu i dała mu władzę i wypromowała to „mści” się teraz na Wałęsie próbując wypromować swoją osobę na miejsce Wałęsy. Spór o Wałęsę jest typowym tematem zastępczym. Winna zniszczenia Polski jest cała elita solidurności z Kaczorem i jego kompanami włącznie a nie tylko Wałęsa. Ciekawi mnie co stało się z teczką Jarosława Kaczyńskiego? A co z resztą solidaruchowej hołoty? Gdzie ich teczki? Choć tak naprawdę cała afera teczkowa i przerzucanie się oskarżeniami o agenturalność wobec SB jest sama w sobie tematem zastępczym, który sugerować ma jakoby Polską dalej rządziła rzekoma komunistyczna(ruska) agentura i PRL dalej niby istniał, że trzeba go dalej likwidować i że wszystkie problemy wynikają z rzekomych rządów komuny. Przy czym owe spory na linii, Wałęsa-Kaczyński czy Tusk-Kaczyński to w dużej mierze inscenizacja na potrzeby manipulacji społeczeństwem. Przy okazji Wałęsa jest dobitnym przykładem tego jak kończy się służba dla okupanta…

  Polubienie

 59. „Kaczyński ma kompleks kurdupla, w czasach solidurności miał znaczenie znikome. Więc kiedy elita solidurności zaprosiła go do Magdalenki, okrągłego stołu i dała mu władzę i wypromowała to „mści” się teraz na Wałęsie próbując wypromować swoją osobę na miejsce Wałęsy. ”

  Guzik prawda. Prezes „kalkstein” nie jest typem celebryty, który lubi opalać się w blasku fleszy, pajacować na różnych „sympozjach” czy wymądrzać się w telewizorni, w przeciwieństwie do „bolka”. To polityk gabinetowy, a nie polityczny showman. Czytałem niejeden wywiad z nim i wielokrotnie sam przyznawał się do popełniania błędów, które zawsze przyjmował na klatę, a nie przerzucał odpowiedzialność na innych, czy chował się za „dziejową koniecznością” tak, jak to robi nagminnie Balcerowicz, gdy usprawiedliwia bandycką prywatyzację na początku lat 90tych. A o „kompleksie kurdupla” wiele razy czytałem i zawsze była to probalcerowiczowska liberalna prasa, więc widać jak na dłoni, kto układa „tok myślenia” wielu postujących rzekomo „antywolnorynkowców” na WPSie.

  Polubienie

 60. nie Luk
  Jego zachowanie wynika z jego charakteru .Po prostu to jest mruk nie mający pojęcia jakie są między ludżmi relacje stąd np brak baby i zamiast tego kot pod pierzyną .Lepsze to niż nic .
  Po prostu to jest dziwak antyshowmen a ty to zaraz przekuwasz w zalety .
  co w tym złego jak człowiek się czasami zabawi ? Ważne żeby nie przesadzać . a ty Luk z fiksacji charakteru robisz zaletę .
  Popieraj Kalksteina twoja sprawa , ale nie wymyślaj cudów i nie mów na gówno ,że jest bananem .
  Mi się najbardziej podobała kobieta od zmarłego Andrzeja .
  Fajna babka rozrywkowa brylowała w pejsatej TV nawet Kalksteina by rozruszała a jej powiedzenie kurwiki w oczach to majstersztyk .
  Takie babki to cudo .
  Kalksteinowi nawet jak byś dał litr wódki to on by żaden baby po pijaku nie poderwał ani nie potrafiłby się zabawić .Taka prawda . i jak on miał sobie znaleść babę ?
  Jakieś 10 lat temu żydzi próbowali go swatać tak słyszałem gdy byłem w Reichu i czytałem w necie z tą oto kobitką . Są artykuły na ten temat .
  Nawet ładna trza było brać a nie się pierdzielić :

  Polubienie

 61. nie dopisałem więc pisze ta kobieta bliska kolezanka zmarłego Andrzeja Leppera .To dopiero kobieta klekajcie narody i jaki showmanka
  Szacunek :
  Jej chłop to szczęsciarz :

  Trzeba się Luk umieć bawić !!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 62. Jeśli Kalkstein nie umie sie bawić to jego strata, mnie nie obchodzi, dlaczego tak jest, nie obchodzi mnie jego profil psychologiczny, ani dlaczego nie ma baby a ma kota. Dla mnie to po prostu osoba publiczna. Tak samo nie obchodzi mnie życie prywatne Balcerowicza i Bolka, czy też życie seksualne obecnego prezydenta Słupska. Petru dla mnie może się bzykać z Joasią, ile tylko chce, inteligencje posiada szczątkową, ale gust do kobiet, jak widac, całkiem niezły. W ogóle mi to nie przeszkadza. Natomiast gdy zacznie bzykać swój kraj i bawić się jego kosztem, jak Balcerek i Bolek (ponoć daleki potomek jakiegoś cesarza rzymskiego, może Kaliguli?) to już nie będzie to dobra zabawa, przynajmniej dla nas.

  Polubienie

 63. Fakty są takie w sprawie przyznawania się Kalksteina do błędów . Gdy oddał władzę razem ze swym bratem prezydentem piał jak kogut o 4 rano ,że przez te dwa lata jego rządzenia Polska to już prawie tygrys Europy wszystko funkcjonuje cudownie i ludziom żyje się wspaniałe .
  Wywiady dostępne na youtube .Proszę słuchać .
  I faktycznie przed kolejnymi wyborami ze względów czysto wizerunkowych i politycznych pewnie za podpowiedzią swoich spin doktorów powiedział parę razy przepraszam za swe dwuletnie rządzenie . Szkoda ,że tak póżno to sorry było . I tyle było przepraszania a facet funkcjonuje w polityce od wielu lat .
  Nie chcę mi się wymieniać jego błędów ale tylko dwa personalne .
  1. Wypierd…. z rządu kobitkę , która chciała opodatkować żydowskie biznesy i zrobić całościowo z tym porządek .
  2. Wsadził na ministra finansów zmarłą Zytę , którą wcześniej wypierd…. z PO przed samymi wyborami Ryzy podobno za zatrudnianie w u siebie syna bądz jego zony dokładnie nie pamiętam a więc nepotyzm .

  ALE KTO BY O TYM PAMIĘTAŁ PRAWDA LUK ?
  MOŻE ZA TO KALKSTEIN Z TAK OPÓZNIONYM ZAPŁONEM PRZEPRASZAŁ .
  A O CBA ZA JEGO RZĄDÓW JAK DOPIER…. SIE DO DUPY LEPPERA TO JUZ PISAĆ NIE BĘDĘ . ALE JAK MAWIAJĄ GRBATE NOSY GOJ MA KRÓTKĄ PAMIEĆ .
  MAM NADZIEJĘ LUK ,ŻE ZA 2, 5 ROKU JAK KALKSTEIN BĘDZIE KOŃCZYŁ KADENCJE CESARZA W POLIN BĘDZIE TU DRUGIE MONACO CZEGO TOBIE ŻYCZĘ SERDECZNIE .

  Polubienie

 64. Ad Luk
  Nawet twoje myślenie rozumiem .
  A Bolek to potomek cysorza rzymskiego ale raczej nie Kaliguli jakiś póżniejszy cysorz chyba taki jak już chrześcijanie coś znaczyli .
  Tak dla przypomnienia słowa o cysarzu Bolek powiedział podczas jego rozmowy z bratem na potwornym zesłaniu gdzie go zły Jaruzelski osadził .
  Oj SBecy mieli pełne pory ze śmiechu gdy nagrywali i słuchali idiotyzmów Bolka . I on był prezydentem . Szok .

  Polubienie

 65. I tutaj pełna zgoda ;
  cytat Luk :
  Petru dla mnie może się bzykać z Joasią, ile tylko chce, inteligencje posiada szczątkową, ale gust do kobiet, jak widac, całkiem niezły. W ogóle mi to nie przeszkadza. Natomiast gdy zacznie bzykać swój kraj i bawić się jego kosztem, jak Balcerek i Bolek (ponoć daleki potomek jakiegoś cesarza rzymskiego, może Kaliguli?) to już nie będzie to dobra zabawa, przynajmniej dla nas.

  Polubienie

 66. Jeżeli Kalkstein na zasadzie mniejszego zła zamiast dżumy czy cholery Petru – swetru to nie ma między nami sporu . Popieram .

  Polubienie

 67. W czym się różni zyguś od Toronto?
  Toronto twierdzi, że Jaruzelski to Margulis
  Zyguś zaś twierdzi że Kaczyński to Kalstein
  Tak sobie myślę, jak oni się ładnie różnią.

  Polubienie

 68. Z tym ze ja adminku piszę prawdę a toronto wyniósł swoje bajki z Tworek . I tu jest róznica adminku .

  szalom

  cyt admin:
  W czym się różni zyguś od Toronto?
  Toronto twierdzi, że Jaruzelski to Margulis
  Zyguś zaś twierdzi że Kaczyński to Kalstein
  Tak sobie myślę, jak oni się ładnie różnią.

  Polubienie

 69. No dobrze zyguś, ale gdzie ty tą prawdę wyczytałeś o Kalsteinie.
  Niech zgadnę, na WPS, u Maciejczyka, na niezależnej.pl, na monitorze polskim (niby polskim), od tego w mundurze i w furażerce vel Jabłonowskiego, od Grzegorza Brauna, no bo na pewno nie z telewizji ,,Trwam”.
  Podaj wiarygodne źródło swojej informacji.

  Polubienie

 70. Ad LuK

  … Bolek (ponoć daleki potomek jakiegoś cesarza rzymskiego, może Kaliguli?)…

  CESORZ BOLEK KAPUCHA I W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/byly-prezydent-lech-walesa-krolem-pil-piwo/rqy7vef

  I WTEDY MU POWIEDZIAŁEM – ZOSTAŃ CESORZEM!

  http://www.pudelek.pl/artykul/100427/walesa_chwali_sie_zdjeciem_z_trumpem_to_moja_historia_byla_dla_niego_inspiracja/

  I TAK POWSTAŁA NOWA US-rajska DYNASTIA, WAŁĘSAJĄCYCH SIĘ WŁÓCZĘGÓW…

  … Z CHRYSUSOWEGO RODU DRAUMPÓW. AMEN!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 71. Oj adminku i ty takie głupie pytania zadajesz chłopie .Dobrze podam ci moje bardzo wiarygodne żródła informacji po kolei .
  Ich nie obalisz :
  Proszę bardzo adminku . jakieś 70 % z tych pozycji już zaliczona u mnie i mam piękną biblioteczkę :
  Henryk Pająk Apokalipsa bliżej niż sądzicie. Publikacje autorów miedzynarodowych 45.00 zł
  Henryk Pająk Bestie końca czasu 42.30 zł
  Henryk Pająk Burta kontra UB 39.60 zł
  Henryk Pająk Chazarska dzicz panem świata, tom I: Zagłada Rosji 41.40 zł
  Henryk Pająk Chazarska dzicz panem świata, tom II: Zagłada Polski 43.20 zł
  Henryk Pająk Chazarska dzicz panem świata, tom III: Czas skorpionów 44.10 zł
  Henryk Pająk Chazarska dzicz panem świata, tom IV: Od Kaina do Lenina 44.10 zł
  Henryk Pająk Dwa pogrzeby jeden wstyd 43.20 zł
  Henryk Pająk Dwa wieki polskiej Golgoty 40.50 zł
  Henryk Pająk Dwa wieki polskiej Golgoty 27.00 zł
  Henryk Pająk Grabarze polskiej nadziei 1980—2005 42.30 zł
  Henryk Pająk Jastrząb kontra UB 39.60 zł
  Henryk Pająk Kundlizm znów wygrał 43.20 zł
  Henryk Pająk Niemieckie ludobójstwo na polskim narodzie 39.60 zł
  Henryk Pająk Okupacja dziesięciu pokoleń 1750-2050? 44.10 zł
  Henryk Pająk Oni się nigdy nie poddali 43.20 zł
  Henryk Pająk Ostatni transport do Katynia 41.40 zł
  Henryk Pająk Ostoje i plagi masonerii 36.00 zł
  Henryk Pająk Piąty rozbiór Polski 1990—2000 43.20 zł
  Henryk Pająk Polska hańba w Afganistanie. Zabijałem, aby żyć 28.80 zł
  Henryk Pająk Polsko twoja zguba wszędzie 45.00 zł
  Henryk Pająk Ponura prawda o Piłsudskim 44.10 zł
  Henryk Pająk Prosto w ślepia 39.60 zł
  Henryk Pająk, Stanisław Żochowski Rządy zbirów 1940-1990 37.80 zł
  Henryk Pająk Sąsiedzi! Płacić za ludobójstwa 44.10 zł
  Henryk Pająk Strach być Polakiem 19.80 zł
  Henryk Pająk Ukraińska recydywa faszyzmu, banderyzmu, syjonizmu 44.10 zł
  Henryk Pająk Uskok kontra UB 39.60 zł
  Henryk Pająk Żelazny kontra UB

  Zwykły mgr a jaki zdolny . Co do Putina plecie androny ale nawet pan Pająk doskonały nie jest . Polecam adminku poczytaj kochanie ty moje może ci przejdzie erekcja na widok Kalksteina , Żydło i Judy .

  Polubienie

 72. Zgadza się kika, bez Lecha Trump by tak daleko nie zaszedł. W ogóle nie tylko Polacy, ale cała ludzkość wiele (jak nie wszystko) zawdzięcza temu Wielkiemu Demokracie. Kiedyś opuścimy Ziemię i ruszymy na podbój innych światów, to przy kontaktach z obcymi formami życia będziemy kolportować zapisane elektronicznie mądrości Wielkiego Człowieka. Mam tylko nadzieję, że nas za to nie zjedzą.

  Polubienie

 73. No i się zaczyna kłótnia i wszystko przez tego Trumpa . Wilk dla mnie w porządku ( zawsze bronił Szuberta ) PAZ niepotrzebnie robi takie komedie i go wykasowuje :

  Tomasz Wykuty
  1 Luty 2017 o 18:50
  Panie Paziem.

  Mogę zapytać dlaczego wykasowałeś mój post pod wpisem „Oli z Podola”?
  Czyżbym był za mało koszerny, jak na pańskie wymagania?

  Lubię

  Odpowiedz
  Tomasz Wykuty
  1 Luty 2017 o 18:52
  Opolczyku Drogi!

  Nie pisuj tuż już!
  Nie uwiarygadniaj swoim ciężko wypracowanym autorytetem tego parcha Ziemińskiego!!!

  Lubię

  Odpowiedz
  Tomasz Wykuty
  1 Luty 2017 o 18:54
  Po liście/bumadze „WPS” do Trumpa ześ się Ziemiński zdekonspirował, skurwysynie żydowski!
  Jebiesz CZOSNKIEM, jak Białczyński, Krakauer, Marcha. Wszysczyście pijecie pejakówkę w readakcji na Czerskiej, pustynne skurwysyny!

  Polubienie

 74. Chociaż wykutemu też poszło na nerwy , ale tak to się kończy jak się kasuje posty ,a PAZ trochę tego nadużywa .Tutejszy adminek palce lizać .Mnie mógł dawno wywalić a jednak mnie trzyma a ja go krytykuje .

  Polubienie

 75. Do toronto syjonisty .
  Widzisz Toronto po tym jak PAZ napisał to gówno do Trumpa miałeś okazję trochę zyskać choćby przez obiektywizm ,ale gdzie u syjonisty kanadyjskiego szukać obiektywizmu ?
  Należało odwiedzić WPS po tym jak PAZ opublikował swój liścik do tego otyłego gościa i mu pogratulować tej bumagi jak nazwał ją Opolczyk .
  Przecież PAZ całkowicie ciebie poparł w tej kwestii . Widzisz ty go nazywasz bolszewikiem łódzkim a on taki piękny list wysyła do White House po zaprzysiężeniu .
  A ty Toronto nic ? milczysz zamiast gratulować PAZIEM .
  Zobacz jak wkur… tą bumagą najbardziej zatwardziałych antysyjonistów jak wilk ?

  DRUKOWANE
  MNIE INTERESUJE NATOMIAST JEDNO :
  CZY LIST PAZIEM DOTARŁ JUŻ DO WHITE HOUSE ? PEWNIE TAK BO PAZIEM WYSYLAL PAR AVION , ALE CIEKAWSZA JEST DRUGA RZECZ :
  JAKA SPRZĄTACZKA WYTARŁA NIM SOBIE DUPĘ W WHITE HOUSE ? OCZYWIŚCIE WCZEŚNIEJ DOSTAJĄC SRACZKI PO ZJEDZENIU 4 USMAŃSKICH JAJEK NA MIĘKKO Z GMO PLUS CHESSBURGER , KTÓRY OD MOMENTU WYTWORZENIA JEST ŚWIEŻY PRZEZ MIESIĄC W USRAJU .
  ISTNY CUD !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 76. Odp Luk
  Myślę , że jednak cywilizacja obca nas wpierdo….. na obiad za opowiadanie takich hu……. przez naszego gieroja XX wieku .
  Oni nie będą mieć litości bo nie lubią jak się z nich robi idiotów odpłatnie :
  cytat Luk :
  „ale cała ludzkość wiele (jak nie wszystko) zawdzięcza temu Wielkiemu Demokracie. Kiedyś opuścimy Ziemię i ruszymy na podbój innych światów, to przy kontaktach z obcymi formami życia będziemy kolportować zapisane elektronicznie mądrości Wielkiego Człowieka. Mam tylko nadzieję, że nas za to nie zjedzą.”

  Ten filmik polecam mojemu owczarkowi podhalańskiemu i to pod warunkiem , że nie wygryzie mi penisa po oglądnięciu tego filmidła , ale obiecał , że mnie oszczędzi jak mu jutro moja baba kupi dobrą karmę w carefour oczywiście za moje siano :

  Polubienie

 77. Henryk Pająk , to twoje źródło wiedzy o braciach Kaczyńskich?
  Henry Spajder ?
  Nie żartuj.
  A ja myślałem że opolczyk

  Polubienie

 78. Właśnie Pająk i ty adminku posłuchaj i nie zyj w Matrixie chłopie

  Admin słuchaj i przestań dostawać orgazmu na slowo PIS
  Nie wklejam tu lepszego spotkania bo Toronto się zaraz wpierd…. i wypomni pyskówkę PAZIA z Pająkiem na temat Putina i zacznie pierd…. że Pająk od razu przejrzał PAZIA .
  I po hu…. mi to jutrzejsze pierd….. Toronto potrzebne dlatego daję słabsze spotkanie .

  BRAWO HENRYK PAJĄK . KAWAŁ ROBOTY WYKONAŁ DLA POLAKÓW , KTORZY MAJĄ JESZCZE MÓZGI ZAMIAST GÓWNA W GŁOWIE .

  Polubienie

 79. Ad Adm-ina

  A na jakim źródle opiera się Pająk?

  Szanowny Adm-inku, odpowiedź jest bardzo prosta, źródłem informacji Spidermena jest Ironman!

  OD LEWEJ, IRONMAN I SPIDERMEN

  P.S. Podejrzewam, że Supermen też bierze w tym udział! Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 80. Czołem panowie jajcarze. Adminie mam pytanie: Formalnie (zapisem w konstytucji)do kogo powinny należeć zasoby i kopaliny znajdujące na terenie Polski – Rzondu czy Narodu Polskiego – zdaniem obiektywnej nauki taki jeszcze istnieje w kraju nad wisłą?
  No i przyokazji ,apropos kopalin : co się dzieje ze złotem – ok 300 kg/rok jako produkt uboczny wydobycia miedzi)?
  Ps. Przyznaje, przy zadawaniu pytania sugerowałem się wypowiedzią tego gościa w furazerce.
  Narka i bez urazy. Prosty człek ze mnie

  Polubienie

 81. Ps. Ja wiem ze to są duperele. Priorytety na dzisiaj to skond wydebic kase na +500
  Jak zwrócić krym ukrainie, czy , uwaga, number one, jak zaczopować na stałe ruską rure gazową.

  Polubienie

 82. Adminku to jest kwestia wiary i skąd ma Pająk materiały proszę pytać Pająka .
  Moja wiara w informacje pana Pająka jest ogromna wierzę mu bezgranicznie i czytałem większość jego książek .
  Ty adminku wierzysz chazarstwu piszdzielczemu w zamian za 500 plus na pizze i batony dla twoich wnusiów i ręcinę w wysokości 1300 PLN dopóki chazarski ZUS nie padnie ,a że ty Słodowy III żydoRP to ze złomu zrobisz smartfon w garażu i nie musisz mieć ZUS .
  Gdybyś jednak zechciał poszperać poczytać pewne strony internetowe wiedziałbyś skąd Pająk ma materiały , ale to było pytanie na odczepnego bo już nie wiedziałeś co mi odpowiedzieć .
  Trzeba wejść na pewną stronę internetową poczytać jego książki i wtedy krytykować albo chwalić ,a nie krytykować dla samej zasady , bo mi tu Kalkstein Cysorz państwa Polin po objęciu władzy dał wnusiom 5 stówek na marsa , snickersa , pizze , hamburgera i lody dla wnusiów mnie 1300 pln za które żona kupuje mi ptasie mleczko i życie jest cooolllll i bedę z tego powodu chwalił chazarów pisdzielczych ile wlezie a z Pająka będziemy robić sobie komedie bo skąd on ma materiały .
  A zapytał ty sie może adminku skąd mają materiały historycy przepraszam histerycy III żydoRP do pisania swoich bredni .

  Po tym moim wpisie blokada na 100% od adminka , ale miło było tu sobie trochę popisać .
  Pozdrawiam .

  Polubienie

 83. Adminku ZUS w tej III żydoRP pada a że padnie to jest kwestia czasu z oczywistych przyczyn , która ma swoje zródło w polityce chazarskiej od 89 roku .
  Powoli szykuj się do tej roli , bo inaczej żona schabowych ani ptasiego mleczka w Biedronce w promocji po 7 PLN już nie kupi .
  Ty zdolny chłop poradzisz sobie

  Polubienie

 84. Tutaj pan Pająk wyrażnie mówi skąd ma materiały .Trzeba tylko chcieć słuchać a nie pierd…. o nieomylności chazarstwa :
  Proszę słuchać dyspozycje dla Kalksteinów .
  Stare , ale jare :

  Polubienie

 85. kika22
  spiderman i wszystko jasne, tego się nie da podważyć.

  Cieć z biedronki
  Złoto? 300 kg.
  Wiem tyle co i ty, ale…
  Wiem, że w Polsce jest na dzień dzisiejszy ponad 4,5 tysiąca zakładów złotniczych. To się da sprawdzić bo każdy ze złotników ma swój znaczek w formie tak zwanego ,,imiennika” zarejestrowanego w Urzędzie Probierczym i każdy zakład przerabia takie surowce jak złoto czy srebro.
  Za czasów PRL ci co robili w srebrze dostawali przydział 2 kg srebra na rok i taką ilość mogli kupić po urzędowych cenach.
  Ze złotem było nieco inaczej ale pewne ilości też się kupowało lecz jedynie na tak zwane dodatki do złota klienta.
  Dziś takich przydziałów nie ma i można kupować zarówno złoto jak i srebro skolko godno, także prowadzić skup.
  Złoto można też kupować w formie numizmatów, monet czy to z mennicy państwowej czy w banku. Widziałem złote monety z królem Zygmuntem Wazą i oczywiście z JPII
  A pro po, te 300 kg rocznie to nie tak dużo zważywszy na ilość zakładów złotniczych i sklepów jubilerskich.

  bursztyn, srebro, cyrkonia

  Polubienie

 86. Pewne rzeczy to są już nieaktualne :
  1. Dziś w 2017 roku to co mówi Pająk o ojczulku toruńskim to bajki o żwirku i muchomorku .
  2. Koń już przeszedł na złą stronę mocy o ile zawsze w niej nie był .
  Gdy się słucha takich materiałów zawsze trzeba patrzeć jak są stare ile mają lat .
  Pozostała informacje bez zastrzeżeń .

  Polubienie

 87. Zyguś się pyta: „Adminku to jest kwestia wiary i skąd ma Pająk materiały proszę pytać Pająka .
  Moja wiara w informacje pana Pająka jest ogromna wierzę mu bezgranicznie i czytałem większość jego książek .”

  Otóż kiedyś pan Roman Kafel (od 35 lat w Teksasie) internetowo mi się przyznał, że to ON PODSYŁAL MATERIAŁY DO KSIĄŻEK HENRYKA PAJĄKA.

  A skąd RomanK miał te materiały? Oczywiście z USraela, czyli Nowej Wielkiej Chazarii Świata. Jak ona wyprodukowała MIT HLODOMORU na Ukrainie (też 6 mln ofiar, jak w Holokauście Świętym) można sobie poczytać np. tutaj:

  W przetłumaczonym na język polski skrócie książki Mario Sousa – “Kłamstwa o historii ZSRR” jej autor pisze:

  – Artykuły stwierdzające śmierć milionów mieszkańców radzieckiej Ukrainy – rzekomo zagłodzonych przez komunistów – obfitowały w zdjęcia i drastyczne szczegóły. Prasa Hearsta (magnata prasowego w USA lat 1930) zwykła używać wszystkich dostępnych środków, by jej łgarstwa uznano za prawdę. I dopięła swego, nastrajając opinię publiczną państw kapitalistycznych przeciwko ZSRR. Takie było pochodzenie pierwszego wielkiego mitu, który wykreował miliony domniemanych ofiar głodu w ZSRR. … Kanadyjski dziennikarz Douglass Tottle skrupulatnie naświetlił te kłamstwa w pracy “Oszustwa, głód i faszyzm – mit ukraińskiego ludobójstwa od Hitlera po Harvard” opublikowanej w 1987 w Toronto. … Tottle udowadnia, że dziennikarz, który napisał reportaże z rzekomo dotkniętej głodem Ukrainy – “Thomas Walker” – tak naprawdę nazywał się Robert Green i był poszukiwanym zbiegiem z więzienia stanowego w Kolorado! Ów Walker (vel Green) został po powrocie do USA aresztowany i doprowadzony przed oblicze sądu, gdzie przyznał, że nigdy nie był na Ukrainie. Wszystkie kłamstwa o milionach zmarłych w wyniku wywołanego przez Stalina głodu w latach 30., zostały zdemaskowane dopiero w 1987 roku!

  Poczytać całość np. tutaj: http://markglogg.eu/?p=1298

  Polubienie

 88. A na przykład zdjęcia rzekomo umierających z głodu ludzi na ulicach ukraińskich miast były robione w miastach USA w czasie wielkiego kryzysu.
  W okresie kiedy USA bombardowały Serbię ukazał się reportaż niby z Serbii w którym nowojorskie prostytutki o wygładzie słowiańskim ,,robiły” za prostytutki w Belgradzie.
  Oglądałem ten reportaż mieszkając wówczas w New Haven w stanie CT i myślałem sobie no kurza twarz, ,,Jugosłowianki” a mówią po angielsku z Brooklynskim akcentem.
  Nie ma co się dziwić, reporterzy, dziennikarze, robią za pajaców dla kasy i nie liczą się z prawdą. Dla nich prawda to, to co napiszą, zmanipulują, zainscenizują. Byle był news i sensacja.

  Polubienie

 89. Cieć z biedronki
  Złoto? 300 kg.
  Wiem tyle co i ty, ale…”

  Hehe jak nie ma właściciela w domyśle- nikt się tym nie interesuje, nikt nie pyta o to, to sie to cichaczem …prywatyzuje

  Ten pan w furazerce powołuje się na ekspertów w tej dziedzinie: TERESE ADAMSKĄ I ZBIGNIEWA TYNENSKIEGO (warto posłuchać prelekcji tego państwa)
  Adminie xuj z tym złotem,. Wody geotermalne to jest skarb prawdziwy polski i jeżeli wejdzie specustawa węglowodorowa to ten skarb (nie tylko ten zresztą) sprzatną nam sprzed nosa megakoncerny np z Teksasu w formie darmowej zakąski podanej na tacy przez rzond. A nas najzwyczajniej w świecie wywłaszczą bez możliwości odwałania się gdziekolwiek . Pani Adamska twierdzi iż wyniki badań 3d i rdzenie z odwiertów z całej Polski zostały wywiezione na zachód .
  Proszę mi nie wierzyć. Proszę samemu sprawdzać. Włos się na głowie jeży – to słowa p.Zbigniewa Tynenskiego który raczej panikarzem nie jest.

  Polubienie

 90. Proszę państwa może ktoś wie z czytelników tej strony kiedy w Lidlu będą podwyżki bo chciałbym kupić Forda z 1990 roku .

  Polubienie

 91. Teresa Adamska ekspertem???

  Wody termalne to jest pic na wodę znanego profesora z Krakowa, który bajerował ludzi, że będzie startował na prezydenta Polsk,i a kiedy się bractwo zjechało do Krakowa by go poprzeć, na trzy dni przed terminem zgłoszeń na kandydata, oznajmił że startować nie będzie.
  Kochany Cieciu, dwa czy może już trzy lata temu robiłem studnię na działce, spec mi robił, a ja się przyglądałem jak wierci ze swoją brygadą głębinowo metr po metrze.
  Chciałem mieć wodę ekstra więc wiercili 30 metrów poniżej poziomu dna jeziora odległego od miejsca wiercenia o około 100 m. i wiesz Cieciu woda znakomita ponoć z epoki kredy, ale jaką pompę trzeba było wstawić by tą wodę podała na górę. A moc przekłada się na pobór energii elektrycznej, a ta z kolei na rachunek i kasę jaką trzeba płacić.
  A teraz pomyśl ile trzeba kasy wydać by dowiercić się tak ze trzy cztery tysiące metrów w głąb ziemi, ile i jakich pomp zainstalować na trasie tego wiercenia potrzeba, bo trzeba ci wiedzieć, że pompa w górę to pompuje sporo, ale zasysać z dołu to już słabiutko.
  A jak z tych trzech tysięcy metrów wyciągniesz wodę z temperaturą 35stopni Celsjusza to i tak mieszkań tą wodą nie ogrzejesz, co najwyżej możesz rączki umyć.
  Wiec całe to pieprzenie o wodach termalnych to jak na wstępie pic na wodę.
  Nie słychać by w Yellowstone czy w Islandii korzystano z wód termalnych, a u nas ma się to robić? Nie ma frajerów, nie wśród zagranicznych biznesmenów.
  Lepiej hodować świnki, hamburgera każdy spożyje.
  Była też moda na plantacje wierzby opałowej i też ci co ją założyli plują sobie w brodę,

  Można i do Rosji na Daleki Wschód jechać, szczęścia i kasy szukać, gdzie Putin za darmo daje po 1 ha ziemi.
  Też na to niewielu się nabiera.

  Polubienie

 92. Cieć z Lidla
  Kurz twarz, same ciecie, czy już wszystkie etaty zajęte i nie ma co tam roboty szukać?
  A podwyżki(?) już były, kolejne będą za lat dwadzieścia
  A może mam i ja jakąś szansę na robotę ciecia?
  A ten ford to w jakiej cenie?

  Dla tych cieci co chcą więcej zabraniać.
  Będą etaty w nowej bazie wojennej USArmy w Orzyszu.
  Robota dla dwóch cieci na pełen etat, pilnowanie amerykańców przed ruskimi

  Polubienie

 93. julius

  U nas na osiedlu to takich prymitywnych barierek nie zobaczysz
  Murek z betonu też zaczyna pękać. Sciany nieotynkowane, ledwie pomalowane farbą. Coś ta Ameryka niebogata.

  Polubienie

 94. Również chciałbym kupić samochód tylko Golf z 1998 roku . Też mam pytanie czy szefostwo planuje podwyżki w E . Leclerc . Kolego z Biedronki jak tam u ciebie z poborami ?

  Polubienie

 95. Po pierwsze primo drogi Adminie nie jest żadną tajemnicą że na Islandii geotermią grzeje się domy a nawet szklarnie, ba, produkuje prąd.
  Po drugie primo . Swiat nie stoi w miejscu i za 10 , 20 lat może się okazać że dzięki nowym technologia geotermalne źródła energii staną b. ważną galezia przemysłu, być może tą najważniejszą.
  Po trzecie primo, mowienie że nie musimy się o nic martwić bo mamy super rzond i super polityków wcale mnie nie uspokaja, wrecz przeciwnie. Ustawa spec sobie tam gdzieś wisi i czeka na dogodny moment by zaistnieć sobie …

  Cieciu z lidla , chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze to kup se rower. Hhe taka moja rada

  Polubienie

 96. Czy tak trudno zrobić wpis do konstytucji gwarantujący Narodowi Polskiemu niezbywalne prawo do własnosci wszelkich zasobów łacznie z wodą pitną (bycia prawowitym właścicielem) ponoć w rzondzie od zatrzęsiena Polaków. Zatem czekamy

  Polubienie

 97. Ad cieciu z biedronki .
  To byłoby możliwe gdyby tutaj nie było Polin a Polska i gdyby tu rządziła prawdziwa partia narodowa a nie żydowskie partyjki powstałe po okrągłym żłobie największym syfie jaki nawiedził Polsce w całej jej historii .
  Sam dobrze wiesz co jest od prawie 30 lat a piszesz taką dziecinadę :
  cytat”
  ponoć w rzondzie od zatrzęsiena Polaków. Zatem czekamy”

  Chcesz równać do adminka w wychwalaniu PIS- dy i Kalksteina twoja sprawa .Twoje dzieci też dostały 500 plus na pizze , batony , coca – colę .
  Pisaninę wiernopoddanczą w stosunku do rządzących garbatych nosów adminka tego portalu rozumiem , ale twoją postawę nie za bardzo .Każdy ma prawo kochać kogo chce nawet Chazarów .
  Pozdrowionka przyjacielu ze wschodniej Polin a nie Polski .Polska skończyła się po upadku Edwarda Gierka .

  Polubienie

 98. Tutaj nawet nie możesz jego nazwać Kalkstein bo obraża wielka cysorza Polin i jak się ciebie przypier… to jak rzep psiego ogona ten adminek i dawaj mu dowody na oczywiste fakty .
  Dałem mu Pająka na tacy to ten się śmieje jak głupi do sera i w odpowiedzi tak pisze :
  Spider , nie myślałem ze na niego się powołasz .
  Po jego zachowaniu myślę , że adminek tego portalu może być koszerny ale to tylko przypuszczenie bez dowodów .
  jeżeli nie czytałeś to poczytaj .
  Prawda o Kalksteinach :
  https://hubalblog.wordpress.com/2016/06/09/lech-i-jaroslaw-kalksten-vel-kaczynski/

  Polubienie

 99. Napisz adminku tyle książek co Pająk . Miej tyle spotkań z ludżmi dopiero nabierzesz praw aby się śmiać z człowieka , który coś chce Polakom jeszcze mającym mózgi i nie zepsutym przez żydostwo przez 30 lat . przekazać .
  Ale jak to w Polin .
  Smichy chichy i lizanie dupy żydom .

  Polubienie

 100. Ad Cieciów

  Po pierwsze primo… Po drugie primo…

  Specjalnie dla Cieciów, wyliczanka PRYMULKOWA (pierwiosnek, może pierwszy wiosnek albo pierwotny pierwotniak)! HEJ!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pierwiosnek_(ro%C5%9Blina)

  A TUTAJ COŚ BARDZO WYBITNIE NAUKOWEGO I WYMAGA OD UCZĄCEGO SIĘ OGROMNEGO WYSIŁKU INTELEKTUALNEGO! HEJ!

  http://www.btb.termiumplus.gc.ca/redac-chap?lang=eng&lettr=chapsect1&info0=1.1.20

  Pozdrawiam Cieciów jajcarzy

  Polubienie

 101. Ad kika ” po pierwsze primo” to nie jest mojego autorstwa, to cytat z filmu.
  Po drugie primo co sądzisz kika o specustawie weglowodorowej?
  Po trzecie primo czy rząd ma prawo dysponować koncesjami na wydobycie zasobów wedle własnego widzimisie ?
  Po czwarte primo czy woda pitna należy jeszcze do narodu Polskiego?
  Po piąte primo będę dalej wyliczał bo tak właśnie mi się podoba. Ament

  Polubienie

 102. Po szóste primo co sądzisz o proteście mieszkańców Żurawlowa?
  Po siudme primo nie kradnij
  Po usme primo nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu
  Po dziewiąte primo nie pożadaj zony blizniego swego ani zadnej rzeczy która jego jest
  Po dziesiate primo ja nie robie sobie jaj. Ja tak całkiem na poważnie

  Polubienie

 103. Ad Zygusia

  Napisz adminku tyle książek co Pająk… Ale jak to w Polin. Smichy chichy i lizanie d… żydom.

  Jak tu pomóc Szanownemu Zygusiowi, żeby Go wyplątać z sieci zarzuconych przez cwanego SPIDERMANA? Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  NA POCZĄTEK, MOŻE TO, ŻE PAJĘCZAK NALEŻAŁ DO PZPR-u i był tzw. CZERWONYM PAJĄCZKIEM!

  KARIERA ZAWODOWA: WIERSZOKLETA, KTÓRY PRZEKWALIFIKOWAŁ SIĘ NA BARDZO PŁODNEGO BAJKOPISARZA! Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Paj%C4%85k

  ZYGUSIU PRZYJACIELU, NIE SMUĆ SIĘ, KAŻY W ŻYCIU POPEŁNIA BŁĘDY PRZY WYBORACH FAŁSZYWYCH AUTORYTETÓW, A MOŻE JAK SOBIE POCZYTASZ O SZALONEJ ZAKONICY, TO CI SIĘ HUMOR POPRAWI…

  http://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/nowoczesne-zycie/zakonnica-twierdzi-%c5%bce-maryja-nie-by%c5%82a-dziewic%c4%85-%e2%80%9ebyli-normaln%c4%85-par%c4%85-a-zatem-uprawiali-seks%e2%80%9d/ar-AAmx2ye?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  … ALBO O FRUWAJĄCYCH KAMIENIACH NAD GŁOWĄ SZANOWNEGO ADM-inka, O KTÓRYCH ON NIC NIE WIE.

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/nauka-i-technika/mo%c5%bce-pami%c4%99ta%c4%87-pocz%c4%85tki-uk%c5%82adu-s%c5%82onecznego-spad%c5%82-na-mazurach-naukowcy-szukaj%c4%85-cennego-meteorytu/ar-AAmw4U1?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  P.S. Mam pytanie! Zygi, czy też posiadasz w zbiorach książkowych ,,malutką” kolekcję radosnej twórczości Bogusława Wołoszańskiego, vel TW Ben i Rewo, notabene kumpla ze studiów, prezia Jareczka, vel TW Balbina?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogus%C5%82aw_Wo%C5%82osza%C5%84ski

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5%82aw_Kaczy%C5%84ski

  Serdecznie pozdrawiam. Uszy do góry

  Polubienie

 104. Przecież wcale nie jest źle
  Chleb i wóda w sklepie jest
  A więc jak?
  No dobrze jest

  Śpiewał przed laty fort bs
  Ja powiem wiecej

  Polubienie

 105. która godzina cieciu?
  Ciecia.
  No to czas na naukę Inscape

  Piwko stawiam dla ciecia, kiki,lub zygusia jak mi podpowie jak wygenerować w Inscape z obrazu jpg albo z bmp tak by CAMotic przyjął go z kodem Gcode i wyrysował jako obiekt 3 d

  Polubienie

 106. zydozerca
  2 Luty 2017 o 16:25
  Zerohedge.com
  IRAN OFICJALNIE REZYGNUJE Z OBROTU DOLAREM – 1.02.2017
  Following President Donald Trump’s ban on travelers from seven predominantly Muslim countries, the Iranian government announced it would stop using the U.S. dollar “as its currency of choice in its financial and foreign exchange reports,” the local Financial Tribune reported.

  Iran governor Valiollah Seif’s central bank announced the decision in a television interview on January 29. The change will take effect on March 21, and it will impact all official financial and foreign exchange reports.

  Polubienie

 107. Kika równy z ciebie chłop .
  Pająka przeszłość znam .
  Wołoszańskiego nigdy nie oglądałem .Przysięgam nawet jednego odcinka jego gówna pod nazwą Sensacje XX wieku .Przysięgam na Swarożyca .
  Balbinka Balbince nierówna . Jeżeli ktoś lubi koty i kreskówki to sobie wybiera takie pseudo .
  Nihil novi :
  Gąska jest bliska kotu pod pierzyną :

  Polubienie

 108. Ad Kika
  Kikuniu ja wolę oglądać takie zakonnice , które mocno suszy . Żebym wiedział ze taka spragniona to bym piwko jej postawił :

  cytat Kika :
  A MOŻE JAK SOBIE POCZYTASZ O SZALONEJ ZAKONICY, TO CI SIĘ HUMOR POPRAWI…

  Polubienie

 109. Kikuniu jaki ty byś miał humor jak by ci baba od 7 rano do 22 oglądała TRWAM i słuchała maryja . Na szczęscie do wiosny już niedaleko ( mam potęzny ogród – cała wiosna lato i piwko w ogrodzie oraz dbanie o moje warzywa i owoce z dala od baby i jej zakonników w mediach ojczulka .
  Wtedy odżyje i humorek będzie gut .

  Polubienie

 110. Ad Ciecia z biedronki

  Po dziesiate primo ja nie robie sobie jaj. Ja tak całkiem na poważnie

  PO OCHNASTE PRIMO, JA TEŻ NIE ROBIĘ SOBIE JAJ Z POGRZEBU ALE POZWOLĘ SOBIE NA UJAWNIENIE TWOJEJ OSZAŁAMIAJĄCEJ I PORAŻAJĄCEJ ZE SKUTKIEM NATYCHMIASTOWYM, WIEDZY FILMOWEJ!

  Poranek Kojota – Człowiek Małpa

  P.S. PRIMO. Po MILENIJNE PRIMO, może to czas najwyższy, żeby się zapisać na nocne kursy dokształcające z języka klasycznego, którym jest Łacina! Na naukę nigdy nie jest za późno! CAŁKIEM SERIO!

  P.S. SECUNDO. LATINA JEST JĘZYKIEM PÓŁNOCNYCH SŁOWIAN! Chi, chi, chi, BIEDRONECZKI SĄ W KROPECZKI, cha, cha, cha… Ale jaja!

  http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/%C5%81acina

  Bywaj sklepowa biedroneczko

  Polubienie

 111. Prawda czy fałsz

  Kazda obywatelka Rosji może zostać zapłodniona in vitro materiałem genetycznym prezydenta Rosji i urodzić dziacko. Takie matki będą pod specjalną ochroną państwa. Dzieci zrodzone z nasienia prezydenta będą w przyszłości stanowiły wojskową i polityczną elitę państwa.


  Może Jarek weźmie przykład z Władymira jeśli jest w stanie coś z siebie wykrzesać.
  Wtedy Kaczyńskiego będzie można spotkać na każdym decyzyjnym stołku w Polsce. Stan zdrowia takiego osobnika nie bedzie miał najmniejszego znaczenia jesli gen rusofoba bedzie dosłownie wszędzie i to ten najbardziej zaufany bo po ojcu.

  Polubienie

 112. Jeszcze o pewnym wojaku

  MacGregor

  Leszek Żebrowski kontra Wojciech Olszański.

  Nie ukrywam, że ze sporym niesmakiem śledzę najnowszy cykl artykułów na portalu „Dziennika narodowego” mających „zdemaskować ruskiego agenta” Wojciecha Olszańskiego.

  Swego czasu G.K.Chesterton przestrzegał przed niszczeniem języka na przykładzie słowa „gentleman”. Tradycyjnie słowo to oznaczało członka określonej klasy społecznej ( szlachetnie urodzony, związany z dworem królewskim ). Przeniesienie tego znaczenia na cechę charakteru sprawiło, iż zakres znaczeniowy tego słowa stopniowo rozciagnął sie jak guma od gaci ( to juz nie Czestertona, ale moje prymitywne porównanie ) – język na tym stracił, bo wyrazów określających przymioty charakteru i tak było pod dostatkiem, „gentleman” w tym znaczeniu jest nieprecyzyjne i przypomina wytrych, zaś tradycyjne znaczenie zostało zapoznane albo wymaga dopowiedzenia.

  Podobnie dzisiaj w języku polskim – dzięki szalbierstwu intelektualnemu środowisk giedroyciowskich ( Gazeta Wyborcza ręka w rękę z Gazetą Polską ), „ruski agent” równie dobrze może oznaczać, zgodnie z pierwotnym znaczeniem „rosyjskiego agenta wpływu, lobbystę”, szpiega, jak i przeciwnika zabójczej dla polskości „doktryny Giedroycia”

  ( tak naprawdę nie jest to nawet jakakolwiek doktryna, zaś jej autor zasługuje na Lem-owski tytuł „ujemnego geniusza kretynizmu” – jedynie lenistwo umysłowe i wyjątkowa ociężałość sprawia, że wciąż są ludzie traktujący giedroycizm poważnie, który intelektualnie jest chyba poniżej genderyzmu ).

  Pojawia się zatem niebezpieczeństwo, że przyzwyczajeni przez gazety Wyborczą i Polską do faktu, że każdy, kto nie popiera banderowców to ruski agent, nie zauważymy prawdziwych ruskich agentów ( bo w to, że Polska jest spenetrowana na trzy metry w głąb przez wywiady obcych państw, szczególnie niemiecki, rosyjski, amerykański i izraelski, chyba nikt nie wątpi ). Bladzi Angielczykowie nazywają sprawcę takiej niebezpiecznej sytuacji „the boy who cried wolf”, co jest tytułem bajki Ezopa o chłopcu, który wołał ‘wilk!’ Co więcej, któż z nas uwierzyłby dzis jednemu z takich chłopców ( np. red. Sakiewiczowi ), nawet jeśliby się przysięgał, że widział ruskie tanki jadące na Warszawę? ( znudzony chłopczyk z bajki Ezopa nabrał okolicznych wieśniaków dwa razy, zaś redaktor Sakiewicz robi to dwa razy … ale dziennie! ) Tak to głupota jednego może nas wszystkich drogo kosztować.

  Wracając wszelako do sprawy Wojciecha Olszańskiego ps. Aleksander Jabłonowski ( patrz Wojciech Olszański ), oglądałem jego wspólne wystąpienie z panem Leszkiem Żebrowskim i odniosłem wrazenie, że od samego początku pan Leszek byl nastawiony do swojego rozmówcy dość negatywnie. O ile ten ostatni jest wybitnym historykiem o nieposzlakowanym warsztacie naukowym, ten pierwszy jest raczej trybunem ludowym, choć słuchając go nigdy nie zauważyłem w jego wypowiedziach czegoś, co uragałoby prawdzie historycznej czy zdrowemu rozsądkowi.

  [ Np. podczas wspomnianego wystąpienia p. Olszański określil Jacka Kuronia jako Żyda, czemu zaoponował p.Żebrowski twierdząc, iż nie ma na to dowodów i że Kuroń nie pochodzil wcale z „braci strasznych” – w świetle bolszewickiego i antypolskiego zaangażowania Jacka Kuronia osobiście uważam to za mało istotne „technikalia” ].

  Tymczasem okazuje się, iż z jakichś powodów panom nerwy puściły, ze strony bardziej krewkiego Olszańskiego doszło to jakichs bluzgów, co poskutkowało nie do końca merytoryczną ripostą drugiego oraz małym cyklem denuncjacji i demaskacji w Dzienniku Narodowym (por. najnowszy: Żebrowski: Myślącym ku rozwadze. ).

  Rozumiem emocje Autora, który pisze o „przebierańcu dwojga imion i nazwisk” ( mimo, że p. Olszewski bodaj sto razy tłumaczył, że Aleksander Jabłonowski to pseudonim nawiązujący do historyka i powstańca styczniowego ). Moge się tez zgodzić co do zasadności zarzutu, że p. Olszański jest w polityce człowiekiem znikąd – mówi o sobie, że w wieku 16 lat został wtajemniczony i wstąpił do tajemniczego Związku Jaszczurczego prowadzonego w konspirze przez byłych żołnierzy NSZ, której to informacji p. Żebrowski, zawodowo zajmujący się historią NSZ nie jest w stanie zweryfikować. Jeśli w tej sprawie p. Olszański kłamie, to rzeczywiście jego wiarygodność spada do zera, a więc uważam, że dla dobra sprawy powinien umożliwić jej weryfikację.

  Większość pozostałych zarzutów formułowanych wobec niego przez p. Żebrowskiego jest uważam dyskusyjna.

  Ogranicze się może do jednego fragmentu, który uważam spada poniżej właściwego dla profesjonalisty poziomu:

  Człowiek, który sławi „dobre imię” zaborców rosyjskich, bo nam rzekomo uniwersytet zbudowali, wodociągi itp. i walczy równocześnie, z maniakalnym uporem godnym lepszej sprawy, z rzekomym „genem” vel „wirusem” rusofobii w Polsce, którego Polacy w sobie nie mają (bo to nie jest sprawa biologii) po prostu ma bardzo ograniczone pojęcie o polskiej historii.
  Budowali nam Rosjanie, budowali, i to jak. Więzienia i areszty (tiurmy), szubienice, cytadele. Gnali zakutych w łańcuchy Polaków na Sybir, na zatracenie. Były „branki” do carskiego wojska, duża część nieszczęśników już nie wracała po latach do domu. Rugowali polskość nie tylko na dalekich Kresach jeszcze przed bolszewikami, którzy zaraz po zdobyciu władzy dokończyli dzieła. Zawłaszczali polski stan posiadania… A kim byliby bolszewicy bez carskich oficerów, bez carskiej Ochrany, bez carskiej administracji? Rosja zrosła się z bolszewizmem, do dziś mamy symbiozę tych dwóch czynników.

  Słuchałem akurat tej wypowiedzi Olszewskiego, do której złośliwie pije pan Żebrowski i innych i nigdy nie słyszałem, by sławił zaborców ( niejednokrotnie słyszałem za to, jak metrykalnie polscy politycy i Umiłowani Przy-wódce sławili dobre imię banderowskich zbrodniarzy ). Zwracał jedynie uwagę na zapomniany fakt, że Uniwersytet Warszawski został założony w 1816 roku ( cztery lata po przegranej przez nas „Wojnie polskiej” 1812 ) przez … cara Aleksandra I.

  Panie Leszku, prawda to jest czy propaganda bolszewickich „wydwiżeńców”?

  Napoleon nigdy nie ośmielił się złamać postanowień rozbiorowych 1795 wymazujących imię Polski z mapy Europy, dlatego nawet utworzone przez niego w 1807 roku karłowate księstwo nie nazwał polskim, jeno warszawskim, a potem długo opierał się przed uznaniem polskich nabytków po wojnie austriacko-polskiej 1809, przekazując część z nich … Rosji. Tymczasem Aleksander I, wbrew wszystkim wymusił podczas kongresu utworzenie nie księstwa, ale Krolestwa i nie warszawskiego, a Polskiego ( por. MacG: ironia polskiego losu ). Co więcej, w roku 1830 była szansa na rozbicie Prus i odebranie im ziem Polsce zagrabionych i zjednoczenie ich pod berłem Konstantego Pawłowicza … No ale dlatego też trzeba było wszystko spier … wszak odbudowa Krolestwa Polskiego zagrażała interesom handlowym Anglii, politycznym Francji i stanowiła śmiertelne zagrożenie dla samego istnienia Prus. Była alternatywa: albo odbudować docelowo zupełnie niepodległe Królestwo Polskie pod berłem Romanowych, albo zrobić wszystko, by Rosjanie zbudowali nam tiurmy i cytadele. Z podszeptu fałszywych przyjaciół wybraliśmy to drugie.

  I jeszcze końcowe zdanie:

  „A kim byliby bolszewicy bez carskich oficerów, bez carskiej Ochrany, bez carskiej administracji?”

  Historykiem nie jestem, ale czy chodzi o carskich oficerów takich jak Bułak-Bałachowicz, Denikin, Judenicz, Kołczak, Korniłow, Wrangel? Czy może o wcześniejszych, takich jak kandydat na ołtarze, Romuald Traugutt? Czym byliby bolszewicy bez Romulada Traugutta???

  Polubienie

 113. Iran governor śmiało sobie poczyna.
  Rosja Putina na to nie może się odważyć od lat, a taki Iran kopa w d….e dolara i do przodu.
  Ciekaw czy będą jedynie amerykańskie sankcje czy coś znacznie więcej.
  Secundo, czy inni pójdą w ślady Iranu?
  Tercio, czy posypie się worek z inną walutą?
  Kwadro, czy Chiny odrzucą dolara?

  Polubienie

 114. Ależ dziś wielkie wydarzenie w TV PEJS .
  W końcu jeden żyd postanowił innemu żydowi zmniejszyć uposażenia ( chodzi o UB ) .
  Pytam się grzecznie dlaczego żyd rządzący Polin nie zrobił tego na początku lat 90 , gdy ci UBecy byli jeszcze w sile wieku i miało to jakiś sens ,a pyskacz Humer tak pyskował w sądzie jakby był na folwarku .Jejku jak on się przestraszył nowej władzy pod rządami Szechtera , Kalksteina czy Buzka .
  Tylko grzecznie pytam:
  Czy tam kobitka Umer to , aby kiedyś nie była Humer ? .
  żyd rządzący Polin ma naprawdę refleks . Zmniejsza starym dziadom świadczenia jak wiadomo , że stare dziady lada chwilą umrą .
  Ale jak śpiewał Freddy Mercury „show must go on” dla gojów musi trwać dlatego też dziś szanowny minister Błaszczak pieje na całego we wszystkich PEJS TV jaka to komuna była zbrodniczym systemem i w końcu tym UB trzeba okroić świadczenia .
  Koń by się uśmiał .

  Polubienie

 115. Adminku ty się nic nie bój Olszański ma gorące poparcia Beina ( coś się złego dzieje super kumple mają coraz częściej różne zdania Opolczyk na list do Trumpa Bumaga , Bein popiera , Opolczyk wali w dupę Olszańskiego , Bein popiera ) wygra na pewno .
  A toronto będzie beczał bo jego ulubiony histeryk dostał w jaja i to od kogo ? od kolesia którego Toronto nie znosi .

  Polubienie

 116. Ad Admin
  Z pewnością niebawem Trump wyda rozkaz do ataku jak niegdyś mason od czaszki i kości Bush tylko , że wtedy był Irak teraz będzie Iran i koniec Ajatollahów :
  cytat adminka :
  Iran governor śmiało sobie poczyna.
  Rosja Putina na to nie może się odważyć od lat, a taki Iran kopa w d….e dolara i do przodu.
  Ciekaw czy będą jedynie amerykańskie sankcje czy coś znacznie więcej.
  Secundo, czy inni pójdą w ślady Iranu?
  Tercio, czy posypie się worek z inną walutą?
  Kwadro, czy Chiny odrzucą dolara?

  Polubienie

 117. Nie wiem o co się kłócą Żebrowski z Olszańskim, ale „Nowy NZS” zachowuje się dość podle. Mam nadzieję, że Olszański nie ma ztym nic wspólnego. Cytuję:

  Czołem MARKU!

  Kopę lat… W pierwszych sławach serdeczne Ci dzięki za systematyczne maile, które wzbogacają mnie i mych przyjaciół w wiedzę i argumenty! Dziękuję!
  Ale teraz prośba wielka do Ciebie. Otóż od 2014 roku nasze Stowarzyszenie Spadkobierców Polskich kombatantów II Wojny Światowej jest opiekunem pomnika w wiosce Rząbiec, w powiecie Włoszczowa. W 1944r. rozegrała się tam walka bratobójcza Brygady Świętokrzyskiej NSZ ze zgrupowaniem partyzantów polskich AL i partyzantów radzieckich. Walka była zwycięska dla NSZ. Po walce ok. 70 radzieckich + kilkunastu Polaków – już jako jeńców – rozstrzelano. Władza Polski Ludowej postawiła tam pomnik, który od 2013 jest przedmiotem dokonywanych dewastacji i próby likwidacji. Temu sprzeciwiła się wieś i właściciel gruntu, na którym pomnik postawiono. My jesteśmy w jednym szeregu z wioską. W tym roku rozpoczęła się ostra walka o byt pomnika. Nakręcany jest film o „prawdziwej historii bitwy w Rząbcu”. Robi to oficjalnie „Fundacja Odzyskajmy Naszą Historię”. Analogicznie jak film „Smoleńsk” – fałsz, tak o Rząbcu władza film nakręci. Nasza siła sprzeciwu jest społeczna i nie ma realnej mocy zastopowania takich działań. Pozostaje najważniejsze – dawać świadectwo prawdzie innej niż apologetów tej formacji. I oto kolega Adaś Śmiech (redaktor „Myśli Polskiej”) przysłał mi tekst napisany przez pracownika Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Pana Dra Hab. RAFAŁA WNUKA pl.: „Brygada Świętokrzyska. Zakłamana legenda”. W kontekście problemu – tekst rewelacyjny. Ponadto poinformowany zostałem o świeżej, po polsku, edycji książki Czecha Jiżego Friedla nt. tej Brygady z periodu czeskiego, edycji jakiej podjęło się Muzeum II Wojny.
  Drogi MARKU!
  I tu prośba do Ciebie o pomoc w kontakcie z pp. R.Wnukiem i J.Friedlem. Ślad czeski w historii tej Brygady także wskazuje na zakłamania.. Może czescy przyjaciele mogliby pomóc? Poszukujemy wszelkich uwierzytelnionych informacji o Brygadzie Świętokrzyskiej. Także prośba osobista do Ciebie – czy jako autorytet naukowy podjąłbyś taki temat? Szukamy LUDZI takich jak TY… Trzeba o tym mówić, pisać gdzie tylko się da. W załącznikach przesyłam foto pomnika przed dewastacją + po dewastacji (barbarzyńcy nie dość, że wyrwali z głazu orła, to również wyrwali zabetonowany krzyż i rzucili do zarośli pobliskiego lasu) + 2 publikacje + przypomnienie opinii nt. NSZ Dowódcy Okręgu Kieleckiego AK.

  Polubienie

 118. Zyguś
  List do Trumpa, był, nie był, jakie on ma znaczenie.
  Każdy może dziś pisać do prezydenta z gratulacjami, z prośbą, z sugestią. Przecież mamy wolny kraj i demokrację. Nie zalecane jest pisanie takiego listu do Putina, bo może wezmą i zamkną w jednej celi ze ,,szpiegiem” M. Piskorskim.
  Demokracja i prawa człowieka nie są dla ruskich czy chińskich ,,szpiegów”
  Ja na przykład nie pisałbym Boże błogosław Ameryce tylko fucki americanos, czy jak się to tam poprawnie pisze, albo banditos terroristos americanos na pohybel.
  Ale sam Trump mi się podoba, taki basileus bizantyjski dzikiego zachodu w Białym Domu po Baraku, a jeszcze bardziej podoba mi się jego żona, choć na swoją bym jej nie zamienił.

  Polubienie

 119. Zyguś napisał:

  Pytam się grzecznie dlaczego żyd rządzący Polin nie zrobił tego na początku lat 90 , gdy ci UBecy byli jeszcze w sile wieku i miało to jakiś sens

  To Zyguś, wymachujący jakimś ŻYDEM ZMYŚLONYM, w ogóle nie zauważył co ok. 30 lat temu się stało? A mianowicie że to UBECJA, OTRZYMAWSZY TAKI ROZKAZ ZARÓWNO Z MOSKWY JAK I OD JARUZELSKIEGO POKORNIE, CHCĄC NIE CHCĄC, ZMIANĘ USTROJU W POLSCE, W SPOSÓB POKOJOWY, DO SPÓŁKI Z CIA PRZYGOTOWAŁA I WYKONAŁA! W Jugosławii komuniści nie chcieli się podporządkować temu Z MOSKWY ROZKAZOWI i przez całe 10 lat trwała tam WOJNA Z SOCJALIZMEM, wsparta wielomiesięcznymi nalotami NATO. A w Rumuni zabito Caucescu z rozkazu Gorbaczowa.

  I co, esbecja nie zrobiła by wtedy buntu przeciw Jaruzelskiemu (i Kiszczakowi), gdyby nie została zapewniona, przede wszystkim przez CIA, że za POWRÓT DO KAPITALIZMU zostanie odpowiednio wynagrodzona? O tym opowiadał mi Marek Barański (wyższy pracownik SB jak mi się przyznał) już lat 25 temu.No ale po ponad ćwierćwieczu ten DEAL Z CIA najwyraźniej się przedawnił, zwłaszcza że i CIA dzisiaj w opalach w samym USA.

  A tak na marginesie tych wspomnień o SOCJALIZMIE, który nawet za życia naszych dzieci nad Wisłę nie ma prawa powrócić. O ileż sympatyczniej – i ideowo wyraźniej – byłby odczytywany skrót WPS, gdyby on oznaczał WIERNI POLSCE SOCJALISTYCZNEJ. Bo z tą SUWERENNOŚCIĄ stowarzyszenia WPS to czysta HIPOKRYZJA. Tak się nasi koledzy przymilają do Rosji, a zwłaszcza do Putina, jakby jakiejś odważniejszej – niż WIERNOPODDAŃSTWO ROSJI KAPITALISTYCZNEJ – idei nie potrafili sformułować (Białoruś Łukaszenki z Kremlem ma bardzo wyraźnie na pieńku – po zniesieniu przez nią wiz dla obywateli aż 80 krajów, Rosja na gwałt ustawia punkty kontroli granicznej na wszystkich z Białorusią przejściach; i nie inaczej byłoby z Polską, gdyby jakiś stopień suwerenności uzyskała.) Rozmawialiśmy nawet o konieczności wpisania do statutu WPS programu renacjonalizacji wielkich przedsiębiorstw w Polsce w maju 2010, gdy w Częstochowie, w mieszkaniu Wiktora Dmuchowskiego wraz Pawłem Ziemińskim kłóciliśmy się o to. No ale przecież za wzmiankę w statucie partii „Zmiana”, o konieczności RENACJONALIZACJI PRZEMYSŁU, jej przywódcę już prawie przez 9 miesięcy władze RP trzymają w pierdlu. (A szefa Samoobrony właśnie za takie intencje zgładzono 6.5 roku temu, do czego i prezes Kaczka i jego minister bezpieki Kamiński osobiście przyłożyli rękę, organizując nań obżydliwy spisek w 2007 roku.)

  O tę LIKWIDACJĘ SCHIZMY SOCJALIZMU przecież idzie „na całego” walka na arenie światowej (a nie o jakieś głupie żydowładztwo, którego w PRL-u, mieszkając w nim przez całe lat 35, ja w ogóle nie odczuwałem). Gdyby Izrael przeszedł na socjalizm, to też szybko by go zgnojono.

  Polubienie

 120. No i zgadza się panie doktorze a mój wpis był prowokacyjny aby wydębić taką pana odpowiedz i sie udało .Może jakiś przedszkolak to poczyta i pewne rzeczy zrozumie .
  nic dodać nic ując do pana wypowiedzi .
  Pozdrawiam .
  100% prawdy .

  Polubienie

 121. Jeszcze do tego tematu pisałem tygodni temu , że robotę w Niemczech zawdzięczam pewnemu znajomemu UBekowi , który mi ją załatwił i kazał abym tu za cholerę juz nie wracam .
  Wypisz wymaluj powiedział mi to samo co szanowny pan doktor toczka w toczkę jak siedzielismy w dobrej knajpie i jedliśmy obiad i piliśmy dobrą wódkę i to on mi stawiał .
  W końcu mówi do mnie .
  Wiesz Zygmuś dla mnie pracują trzy kobity i stać mnie aby je zatrudniać :
  Jedna mi pierze robi przepierkę , druga gotuje obiady a trzecia przychodzi tylko na odpłatne bzykanie dwa razy w tygodniu i jeszcze stać mnie , aby tu przychodzić codziennie zamówić super obiad i setkę wódki i jeszcze tobie postawić i jeszcze ci robotę załatwię w Niemczech .
  Tak dobrze mi się w tej nowej Polsce żyje , aby jak najdłużej .
  Po roku umarł , ale chociaż sobie pobzykał przed śmiercią .
  Zeby było zabawniej tak kobita którą bzykał i płacił jej za jeden numerek 250 PLN ( tak mi mówił ) czyli w tygodniu baba zarabiała 500 pln w miesiącu 2000 pln czyli niezłe siano była córką solidarnościowca wielkiego antykomunisty ha ha ha .

  Polubienie

 122. W sumie to miał niezły apetyt ( dwa obiady wpierd…. na dzień ) no ale zycie mu uratował od egzystowania za parę stówek no i wieniec co roku obowiązkowo na jego grobie a nawet się grób wysprząta jak juz w Polin jestem bo jego rodzna bliższa wymarła .
  Zasłuzył na to ode mnie .

  Polubienie

 123. Ponoć,
  ————————————–
  …..Aktualnie Jabłonowski pracuje za prowokatora, co najlepiej oddaje ten oto film :


  i mój pod nim komentarz :

  W dniu 30 stycznia 2017 r o godzinie 21, 39 wysłałem emaile do MON na adresy ministra i jego rzecznika tj .

  comon.sekretariat@mon.gov.pl ;

  comon.media@mon.gov.pl :

  o następującej treści :

  Panie Macierewicz słuchaj Pan , co ja do Pana mówię : My nie chcemy się bić , My się chcemy całować ……Pan to chyba rozumie ….co ? Na wszelki słuczaj pytanie to kieruję również do Miśka

  Łódź , dnia 30 stycznia 2017 r. komandos , kapitan Michał Jarzyński

  PS. co do wystąpienia Pana Olszańskiego :

  akceptuję je w dużej części poza końcówką , która jest prowokacją.

  Manifest / odezwa dysydenta komandosa Michała Jarzyńskiego do Polaków

  pkt 4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami’.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

  co do tego zwrotu , cytuję :

  I zastanawiam się nad tymi krzywdami, których doznali od Ruskich Polacy, tymi faktycznymi, a nie zmitologizowanymi krzywdami.

  Moja odpowiedź pod tym filmem :

  Cytuję :

  W historii było wiele trudnych relacji polsko-rosyjskich. Sądzę, iż w tej chwili jest lepiej . Naród rosyjski cieszy się wśród prawdziwych Polaków -Słowian autentycznym , coraz większym poparciem.
  nadużycie link skomentuj

  detektywmjarzynski
  Z Neon24

  Polubienie

 124. „o następującej treści :

  Panie Macierewicz słuchaj Pan , co ja do Pana mówię : My nie chcemy się bić , My się chcemy całować ……Pan to chyba rozumie ….co ? Na wszelki słuczaj pytanie to kieruję również do Miśka”

  Czekam teraz na list Zygusia do Macierewicza. Zygi masz adresy emailów do MONu, dajesz 😀

  Polubienie

 125. Jak się słucha tego prezydenta Poroszenkę/Watzmana, to bardzo wyraźnie się wyczuwa, że ukraińska „mowa” to niestety JĘZYK CHAMÓW. A jak następnie się słucha tego senatora McCaina, to też słychać, że jego amerykański to też JĘZYK CHAMÓW zza Oceanu. No cóż ciągnie swój do swego, a świat z tego powodu tylko bŻYDnie.

  Polubienie

 126. Wczoraj mieliśmy do czynienia z kolejnym szaleństwem w Polin.
  Otóż cudowny wspaniały moralny prezio Juda niespełna 40 -kilku letni dzieciak apelował za pośrednictwem żydowskich mediów w Polin do Rosji i Putina aby ten nie łamał prawa .
  A tymczasem w Usraju komedie Trump sra na Arnolda po pięciu minutach Arnold sra na Trumpa i show mus go on trwa dalej w ogłupianiu Usmanćów.
  Gdy Usraj łamie prawo . Gdy dwa debile na bardzo wysokich stanowiskach robią z siebie błaznów tu apelów pana Judy nie ma .
  ale czemu się dziwić jest preziem kraju , który jest całkowitym dnem moralnym od 1989 roku i to dno ciągle się pogłębia :
  Podsumowanie :
  A Benny Hill patrzy się z góry na Judeopolonię i sika ze śmiechu w bokserki i ma wielki ubaw . W niebie mu się nie nudzi .

  Ad doktor :
  Hu… mnie obchodzi spaślak Mccain a tym bardziej Walzman co to do Polin przyjechał z dziurawymi skarpetkami . Chętnie mu zasponsoruje Nike a zydka nie stać .
  Do Adminka:
  Adminku idz do pierwszego PSS społem weż parę groszy co to twoje wnuki dostają z 500 plus od twoich rządzących zydów i kup im słodyczy prezydenta Poroszenki np krówki , batoniki itp firmy Roshen .
  UUFFFFFF ale biznes żydka zareklamowałem .
  Brawo ja ha ha ha jak to rok temu krzyczano w pewnej debilnej reklamce .
  hahaha
  POLIN TO BENNY HILL I MONTHY PYTHON W 100 % . TAKA PRAWDA .

  Polubienie

 127. Adminku jak kupisz słodycze dla wnuczków żydowskie pyszne firmy ROSHEN żyda ukraińskiego z pieniędzy żydowskich od żydów z Polin to powstrzymasz zestaw naczyń połączonych .Nieprawdaż kochany robaczku żyjacy w Matrixie?
  A Benny Hill się śmieje z Polin .
  Gdy Zyga czyli ja wczoraj zobaczył ,że mu durny jego synuś kupił te słodycze dla ukochanej wnuczki ani to słodycze te latały wszystkie przez okno włącznie z krówkami a mój syn dostał kopa w dupę .Silę jeszcze mam a i synowa jakby była kopa by dostała .
  i mają się mnie słuchać bo jak umrę i mnie zdenerwują to gówno dostaną .

  Polubienie

 128. Podsumowań nadszedł czas a więc i moje podsumowanie .
  Mój pseudonim od imienia Zygmunt .Przyniosło mnie tu w pogoni za APA i ich wodzem mjr .
  Byłem tu gościem od grudnia .
  W sumie było miło przebywać na śmieciach adminka propagandzisty sukcesu PIS-dy na tym portalu . Pierwszy raz spotkałem człowieka zadowolonego z 1300 PLN na miesiąc a żyję już długo plus pewnie to ,że jego wnukom parcharnia płaci 500 plus na wycieczki , batony , pizze , ale mniejsza z tym .

  Na koniec chciałbym zwrócić pewną uwagę na pewnego aktorzynę PRL dziś rozmodlonego u ojczulka toruńskiego ( taki mój ostatni dowód na Bennyhillizm jego kraju pod nazwą Polin .
  A więc ten aktorzyna nazywający się Zelnik ( Zygmunt August ) cudowna rola Dr Murka tak wyjeb…. przez II RP – film 1980 roku ) kumpel Kaksteina takiego orgazmu radości dostawał po zwycięstwie PIS-dy ,że chciał swoich kumpli po fachu sprzyjających Szogunowi powypier….. na renty czy tam emerytury lub w ogóle z TV Pejs .
  (Dlaczego piszę o Zelniku gdyż to on najbardziej chyba mówił o tym jaki Bolek to zły człowiek) .
  Na to mocno obruszył się Kaczor i jego kumple np Kiepski ( nie mylić z Kalksteinem ) z Janka Serce kochający Szoguna i zdrowo opier…. w telewizorni , która była jeszcze wtedy pod władaniem PO Zelnika .
  Dodatkowo na to mocno się wkurwił Szechter i on także w swoich medyjach opublikował dokumenty na Zelnika ,że niech się Zelnik odpier… od Bolka bo on sam nie lepszy .
  No i wyszło ,że Zelnik od bolka nie lepszy bo siedział w latach 60 w takim samych gównie . robi się huczek.
  PEJS TV natychmiast jedzie do rancha Zelnika a tam Zelnik im się wypłakuje w rękaw ,że chętnie by przeprosił na tych na których donosił , ale on już sam nie wie na kogo donosił .
  Żeby było zabawniej elektorat z PIS-dy , ktory tak opluwał Bolka w bierze Zelnika w obronę i wymyśla usprawiedliwienia cuda wianki a bo Zelnik był młody i głupi .
  Kika wiesz wszystko podasz pseudonim Zelnika ?
  I czy ten kraj Polin to nie jest Benny Hill .
  to jest tylko jeden przykład .
  to się nigdy nie starzeje :

  niedługo mam operację .Jeżeli przeżyję może się jeszcze odezwę aby adminka doprowadzać do furii .Szanse 50 % .
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 129. Patrząc na ten dość niesmaczny obrazek powyżej przypomniał mi się jeden z moich już nieżyjących znajomych, który miał zwyczaj o co głupszych i biedniejszych kolegach mawiać
  –Ten to w dupie był, gówno widział gówno ma.
  albo
  – Robotę masz do dupy, to w gównie robisz i gówno masz.

  Tym czasem pani Małgorzata w kolejnym swoim e-maillu napisała

  Skowyt ubekistanu

  Szanowni Państwo!

  Komitet Obalenia Demokracji skompromitował się po raz kolejny, ale kompromitacja to dla takich ludzi chleb powszedni. Zawsze znajdą się chętni na jakieś darmowe gadżety, za które zrobią każde świństwo. Nie brak też naiwnych. Dla tych z kolei TW Bolek pozostanie bohaterem niezależnie od liczby oczywistych dowodów jego draństwa, ani bełkotliwych kłamstw mających je zacierać. Pewnej aktorce zdawało się, że po przypięciu znaczka KOD-u rozentuzjazmowany tłum będzie nosił ją na rękach, a zamiast tego ludzie popatrywali na nią jak na przygłupa.
  Obecny rząd zabrał się za czyszczenie finansów państwa, co więcej, również za sądownictwo. Taka akcja musiała spowodować reakcję. Na ratunek miała pospieszyć ulica i zagranica wespół w zespół, co wyglądało może trochę śmiesznie, ale i groźnie. Nic dziwnego, że rząd obchodzi się z tą „totalną opozycją” jak ze śmierdzącym jajkiem.
  Unijni uzurpatorzy już przebierali niecierpliwie nogami czekając na odpowiedni pretekst wkroczenia tu z bratnią pomocą.
  Mam nadzieję, że ujawnienie apelu, jaki zdrajcy przygotowali, jest wystarczającym powodem do pociągnięcia ich do odpowiedzialności, bez względu na ubekistański skowyt, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 130. opolczykpl
  4 Luty 2017 o 00:52
  Tomasz – ja to widzę znacznie gorzej! Wzbudzanie u Polaków resentymentów w sprawie Lwowa i Wilna ma usprawiedliwiać resentymenty prusactfa wobec „niemieckich” miast Stettin, Danzing, Breslau, Opelln, Katowitz i wielu innych… Na wielu stronach niemieckich narodofcuf czytałem o odrodzeniu Niemiec z odzyskanymi „ziemiami utraconymi” po II wojnie. To jest grane!
  I to, aby goje kłócili się między sobą o granice w sytuacji gdy ich kraje i tak są zniewolone i pod żydowską władzą.

  Polubienie

 131. Tomasz Wykuty
  4 Luty 2017 o 19:01
  Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna także się parchom nie podoba. Nie tak miał wyglądać pustynny komunizm…
  http://www.prawica.net/6481

  I pomyśleć, że Polska mogłaby być taką KRDL, czy Białorusią.
  Mogłaby. Gdyby nie ogłupiony pewexami i westernami motłoch z Solidurności. Motłoch oddał Ojczyznę parchom, i jeszcze się cieszy, że jest „wolny” i demokraturowy…
  —————————————————————-
  Rok 2098.
  Mosze przyjechał z Israhella do Polin na polowanie i idzie do leśniczego po pozwolenie. Leśniczy bierze go na stronę i mówi:
  – Drogi rebe, tu już nie ma na co polować… zające pozdychały, lisy też pozdychały, bo nie miały co jeść… Ale mogę panu dać pozwolenie na Polaka.
  – Na „Polaka”??
  – No tak, na Polaka.
  – No dobra, to wezmę – Mosze wziął, idzie sobie, nagle patrzy, a w osiedlowym śmietniku grzebie Polak. Wyjął strzelbę i go zastrzelił. Natychmiast zjawia się policja. Rabi Mosze zdziwiony wyjmuje papier:
  – Wszystko jest w porządku bracia syjoniści, ja mam tutaj pozwolenie na odstrzał Polaków!
  – No tak… ale przy paśniku nie wolno!
  ——————————————————————-
  P.S. Ogólnie gorąco polecam publikacje Pana Piotra Badury:
  http://www.prawica.net/user/324/publikacje

  Polubienie

 132. zyga
  Czy nie uważasz że takie obrżydliwe żydowskie kawałki nie maja na celu poniżenie Polaków?
  Za takie pi..doły jedynie powinno się lać po pysku, każdego co to opowiada i każdego co takie rzeczy wypisuje

  Polubienie

 133. Takiego napięcia na linii Mińsk – Moskwa jeszcze nie było. Po załamaniu się rozmów o cenie rosyjskiego gazu dla Białorusi i wstrzymaniu dostaw rosyjskiej ropy, prezydent Aleksander Łukaszenka raz po raz w czasie swojej piątkowej 7-godzinnej konferencji prasowej wracał do tematu konfliktu z Rosją.

  „Poradzimy sobie bez rosyjskiej ropy. Tak, będzie ciężko i drogo. Ale wolności nie mierzy się żadnymi pieniędzmi. Poradzimy sobie. W Rosji tego nie rozumieją. Myślą, że nie mamy wyjścia. Białoruś przeżyje bez Rosji, jestem o tym przekonany. Ale jeśli się rozejdziemy to na zasypanie potem tego rowu będą potrzebne dziesięciolecia” – ostrzegł Łukaszenka.

  „W kierownictwie Rosji są różne siły. To bardzo źle, że niektóre rzeczy są sprzeczne z opinią samego prezydenta. Taka sytuacja jest do niczego. To zaostrzenie z Rosją – to już nie pierwszy raz. Rosja często już sięgała po gazową rurę i to samo robi teraz. Czemu chcecie ścisnąć nas za gardło?” – pytał władze na Kremlu białoruski prezydent.

  „Nastąpiło zaostrzenie, gdyż Rosji wydaje się, że Białoruś od niej odejdzie, że nasz szef MSZ Makiej to główny wróg, który prowadzi Białoruś na Zachód. Ale żaden Makiej nie prowadzi rozmów w Brukseli, Berlinie, ani Waszyngtonie bez mojej zgody. Przecież sam Putin mi mówił: nie żryj się z Zachodem, a to ciągle mnie pytają: dlaczego wspieram dyktatora?” – argumentuje Łukaszenka.

  „Po co oni to robią?” – zastanawiał się białoruski prezydent nad przyczynami zaostrzenia polityki Rosji wobec Białorusi. I sam sobie odpowiedział: „Bo mam zbyt wysokie notowania w rosyjskich regionach, trzeba je obniżyć. Ale przecież nikt w Rosji nie uwierzy, że Łukaszenka to wróg i wasze kierownictwo się na tym sparzy” – ostrzegł Moskwę białoruski prezydent.
  —————————–
  Był taki czas, że Łukaszenko dążył do połączenia Białorusi z Rosją, ale Putinowi to bardzo nie odpowiadało.
  Po prostu wiedział, że żadnych wyborów prezydenckich po połączeniu obu tych państw z Łukaszenką nie wygra.
  Pamiętne są też słowa Miedwiediewa po działaniach ministra Kudrinaw w wyniku których Białoruś zmagała się z kryzysem gospodarczym. – My z Białorusią pierogami handlować nie będziemy.
  Jak to mówią, mała ku…..wa, to też ku…wa

  Polubienie

 134. No i już pisałem, uwielbiana przez kierownictwo WPS „putanowska Rosja” się doczekała tego, że dziś na gwałt musi stawiać budki graniczne na wszystkich drogach wjazdowych z Białorusi (tych budek granicznych, a w nich nie tylko celników ale głównie pograniczników, przez ostatnie 20 lat nie było).

  Bo Białoruś, zapewne w podziękowaniu za znaczną podwyżkę cen ropy z Rosji, zniosła wizy aż dla 80 krajów świata. Elegancko widać jak NOWA ROSJA pragnąc podporządkować sobie całkowicie Białoruś, za pomocą wzorowanych na praktykach USA sankcji ekonomicznych, potrafi sobie robić wrogów na własnym przedpolu.

  A tak przy okazji, mój korespondent z Kanady, inż. Andrew Chronowski (ostro zwalczajacy wśród tamtejszej Polonii Antosia Maciarewicza) zaproponował, w emailach zaadresowanych do Najwyższych Władz III RP, by rząd PIS-dzielców, aby sobie poprawić społeczny „rating”, nakazał ekshumację i wyrzucenie z Powązek zwlłk takich ZBRODNIARZY KOMUNISTYCZNYCH jak Bolesław Bierut i Władysław Gomułka.

  Ja do tego pomysłu dołąćzyłem pomysł jeszcze jednego POMNIKA WDZIĘCZNOŚCI za wyzwolenie z pęt komuny. Otóż w Gdańsku już mamy taki jeden:

  Ja bym proponował dostawić doń drugi pomnik wdzięczności, upamiętniający niemniej ważne zdarzenie, które zaowocowało Upadkiem Komuny. Mianowicie Deal prezydenta Reagana z prezydentem Gorbaczowem w Rejkiavikiu w roku 1986. Ich posagi mogą być odlane z brązu według na przykład tej fotografii. (I ustawione przed otwartym 2 lata temu gigantycznym, utrzymanym w kolorze okrętowej zardzewiałej stali, Muzeum Likwidacji, przez Solidarność, Stoczni Gdańskiej):

  Polubienie

 135. Ja uważam ,że mają otrzeżwić Polaków i dobrze służą polskim patriotom :ty jesteś szabasgoj to dla ciebie jest to obrzydliwe .
  cyt admin:
  zyga
  Czy nie uważasz że takie obrżydliwe żydowskie kawałki nie maja na celu poniżenie Polaków?
  Za takie pi..doły jedynie powinno się lać po pysku, każdego co to opowiada i każdego co takie rzeczy wypisuje

  Polubienie

 136. Rozumiem ,że ty admin z chęcią lałbyś po pysku polskich bohaterów .Z takimi szabasgojami jak ty zawsze tu będzie Polin .
  Tomasz Wykuty brawa!!!!!!!!!!!
  cyt admin:
  zyga
  Czy nie uważasz że takie obrżydliwe żydowskie kawałki nie maja na celu poniżenie Polaków?
  Za takie pi..doły jedynie powinno się lać po pysku, każdego co to opowiada i każdego co takie rzeczy wypisuje

  Polubienie

 137. Tekst Tomasz Wykutego Wilka zamieściłem prowokacyjnie i zgadłem odpowiedz adminka tego forum na 100% , bo ona po prostu nie mogła być inna .
  Tymczasem Wilk dostał polubienia na WPS i taka jest różnica , a mianowicie tu chcą lać za prawdę po pysku a tam nagradzają polubieniami za patriotyzm .
  Dobra wiadomość dla adminka :

  Jutro idę na operację adminku , która zadecyduje czy mnie jeszcze w tym tygodniu pochowają czy jeszcze trochę pożyję może z 10 lat .
  Także adminku masz mnie z głowy .

  Polubienie

 138. Dariusz Kosiur
  4 Luty 2017 o 19:24
  Śmieszne jest faktycznie, ale ponure.

  Liked by 1 osoba

  Odpowiedz
  Tomasz Wykuty
  4 Luty 2017 o 19:38
  Owszem, ponure. Tak jak nasza obecna rzeczywistość.
  Dożyliśmy czasów, że dane nam jest obserwować, jak na naszych oczach Polska umiera. Na własne życzenie Polaków, niestety.

  Liked by 1 osoba

  opolczykpl
  4 Luty 2017 o 23:26
  Tomasz,
  o Korei płn opublikowałem w grudniu 2014 obszerny tekst Stephana Gowansa z własnym komentarzem pt: „Jak to jest naprawdę z tą Koreą Północną…”
  Demonizuje się Koreę na wszelkie sposoby, a tu takie kwiatki. Socjalizm górą. Tyle że mi jeszcze bardziej odpowiada socjalizm boliwijskiego prezydenta Indianina Moralesa. Na zbity wysk wywalił z Boliwii wszystko, co usraelskie, znacjonalizował wiele gałęzi gospodarki, radykalnie rozbudował system państwowej opieki społecznej, ale, co najważniejsze , wprowadził Prawo Matki Ziemi. Czyli mówiąc po prostu – na pierwszym miejscu, przyroda, natura, a dopiero potem reszta.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/18/zrobmy-u-nas-slowianska-druga-boliwie/

  Taki właśnie system polityczny to moje marzenie…

  Polubienie

 139. zyga
  Ponizać Polaka, nawet takimi głupimi kawałami to tylko najgorsza menda i najgorszy wróg Polski potrafi a co głupsi i zidiociałe cioty widzą w tym dowcip i potrafią z tego rechotać.
  Zyga życzę udanej operacji i szybkiego powrotu. Przy okazji niech ci trochę mózg naprostują na polską ścieżkę, bo on tam w tych Niemczech jakby został nieco skrzywiony.
  ….jak na naszych oczach Polska umiera…
  Tomaszowi wykuto ze łba rozum. Wiecie (Zyga i Wykuty z rozumu ) jak wygląda kraj który umiera, popatrzcie na obrazek poniżej.

  Syria
  albo miasto które umiera?

  Detroit, miasto widmo

  A tak wyglada Polska ( podobno Polska B)

  Polubienie

 140. konik
  4 Luty 2017 o 20:55
  -ZMIANA-

  Do kolejnej hucpy odnosić się nie będziemy. Chcemy tylko byście państwo pamiętali, że to cały czas ta sama, postsolidarnościowa, rodzina.

  Polubienie

 141. Brawa Canassatego !!!!!!!!!!!
  canassatego
  5 Luty 2017 o 02:38
  „Biedne Pepiki, 100% wierzy w NIC! Chciałbym skromnie przypomnieć, że wiara w WIELKIE NIC, TO TEŻ JEST WIARA!”

  Niestety, Waćpan, nie rozumiesz ateizmu i ateistów. Ateista nie „wierzy” w nic: ateista nie wierzy w to, w co wierzą Ci, którzy wierzą w „boga”. To teista musi udowodnić, że „bóg” istnieje. Ateista nie musi udawadniac, że „bóg” nie istnieje, bo teista nie jest w stanie udowodnić, że „bóg” istnieje.

  Tzw. dowody na istnienie „boga” to żałosna bzdura. Dam jeden tylko przykład: teiści twierdza, że wszystko w naturze musi mieć swą ostateczną przyczynę i dlatego właśnie „bog” jest tą ostateczną przyczyną. Nie jest … bo jeżeli wszystko ma mieć swą ostateczną przyczynę, no to „bóg” również musi mieć przyczynę. I w tym momencie teista wraca do punktu wyjściowego.

  Twój argument to stara, naiwna pseudo-teza, że „trzeba w coś wierzyć.” Jeżeli tak, to ja i tak wolę wierzyć w Wielką Mamę Geś, niż w jahwistycznego czy innego boga.

  Pepiki nie są „biedne” w żadnym sensie. Ich kraj jest na wyższym poziomie intelektualnym i ekonomicznym (wskaźniki sobie możesz sam poszukać) niż zadłużona coraz bardziej, skatoliczona (czyli totalnie ogłupiała) Polska Pisowska.

  Polubienie

 142. Admin publikujac te zdjęcia pokazaleś ,że jestes świetny propagandzista pisowski . gratuluję .
  Z mózgiem u mnie w porządku jak i z patriotyzmem .To ty masz problem ze swoim patriotyzmem , bo żaden apologeta PIS-dy jak ty nigdy patriotą nie będzie . wbij to sobie do głowy .
  Życzę ci aby dali ci taką podwyzkę z 1300 pln na 6000 pln jak ja biorę . Zasłużyłeś na 100% .
  Adminku życze zdrówka i dalszego udanego pierdo….. o sukcesach PIS- dy i złym Putinie na tym portalu no i oczywiście podwyżki ogromnej bo zaslużyłeś swoja cięzką robota propagandową .
  Ty jesteś lepszy nawet od tej zydowskiej propagandy przyjacielu adminku :

  Zycze ci takze aby ci zona wiecej ptasich mleczek i schaobowych robiła .Zasłużyłeś kolego propagandzisto szabasgojski zydowskiej partii PIS- dy .

  Polubienie

 143. zyga i gdzie w tym propaganda, to jest samo życie

  Mój wnuczek ostatnie wakacje spędził w Ustce, mam już zmontowany film z tych wczasów ale zabronili mi jego wstawianie na You Tube
  To też Polska i Polacy

  Polubienie

 144. Czytelnicy tego portalu .
  To jest własnie klasyczny przykład żydowskiej propagandy XXI wieku jaką żydzi stosują w Polin od wielu lat . Nie dajcię się na to nabierać .
  Te zdjęcia to matrix .
  Prawda jest bardzo bolesna i okrutna dla rządów żydowskich w Polin , ale to wy musicie zdecydować jaka prawdę wybieracie :
  matrix , który oferuje wam tu adin apologeta rządów zydowskich w Polin czy rzeczywistość najprawdziwszą .
  Wasz wybór .

  Polubienie

 145. Na razie tylko jeden fakt z sukcesów chazarów w Polin od 89 roku .
  Mniej więcej za 10 lat polskie dzieci dogonią w ilości zepsutych zębów swoich rówieśników z Wietnamu . Z czego to wynika .
  chazar po objęciu władzy zlikwidował opiekę stomatologiczną dla dzieci .
  Stomatolodzy Polin żydowskiego kraju są bardzo drodzy .
  Przykładowe ceny – wschodnia Polska :
  1.usunięcie zęba – przedział 100 – 150 pln .
  Wyleczenie zęba między 150 – 200 pln , a nawet do 350 PLN razem ze zdjęciem tzw leczenie kanałowe .
  Ilu Polaków wynędzniałych żydowskim kapitalizmem stać na stomatologa w Polin ?
  Niewielu .
  Wielu bierze pożyczki w lichwie tylko na stomatologa .
  Miesiąc temu sam pożyczyłem 600 pln sąsiadce na dentystę dla jej dzieci .
  Hu…. dupa i kamieni kupa .To kraj tutaj stworzony przez garbate nosy .
  I to jest rzeczywistość a nie zdjecia z gównianego matrixa , które admin tu wkleja .
  Zyjcie w prawdzie nie w matrixie !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 146. Admin a te wakacje wnuczek nie spędził za 500 pln plus? Tylko grzecznie pytam .
  Bo znajoma mojej zony ma wnuczkę fajne dziecko Kasia .
  Za 500 plus pojechała z rodzicami na wycieczkę do Szczyrku i fajnie się bawili :
  odp do adminka
  cytat”
  Mój wnuczek ostatnie wakacje spędził w Ustce, mam już zmontowany film z tych wczasów ale zabronili mi jego wstawianie na You Tube
  To też Polska i Polacy”

  Polubienie

 147. zyga
  Pokazujesz skrajne przypadki, no to i ja pokaże.

  A czy takim ludziom z tego filmu na starość będzie się żyło w dostatku?
  Tak, czy Nie
  Takich skrajnych przykładów nie brak w żadnym kraju świata.
  A u dentysty leczymy ząbki za darmo w ramach NFZ
  zyga
  Nie siej szwabskiej i żydowskiej propagandy, bo w tym zaczynasz przewyższać APA–cza

  Polubienie

 148. Admin ty normalny jesteś ?
  Odpowiadam : Ad 1
  Na NFZ możesz leczyć krowie i bykowi zęby a nie ludziom . Tam są zresztą limity ,a spróbuj wyleczyć sobie ząbka na jeba… NFZ to po miesiącu plomba ci wypadnie i będziesz jęczał z bólu jak baba podczas największego orgazmu .
  Swoje wnuki wysylaj i niech sobie leczą zęby w tym gównie .
  Moje leczą prywatnie i dzięki temu będą mieć ładne ząbki .

  Ad 2 punkt .
  Dla ciebie są to skrajne przypadki . Dla mnie takich przypadków w Polin jest cała masa i są one charakterystycznym obrazem rządzenia parchatych od 89 roku . Do tego doprowadziła parcharnia w wyniku prawie 30 letnich swoich parchatych rządów .
  Nie zauważasz tego ?
  cóż twój wybór .
  Dziś niedziela .
  zonka adminowi zrobiła rosołek na kurczaczku .Na drugie pieczony kurczaczek potem ptasie mleczko i na masowe przykłady ubóstwa spowodowanego parchatym żydowskim kapitalizmem można mówić skrajność .
  Tylko adminku po tym jedzeniu sraczki nie dostań .
  Dziś niedziela .Parchate apteki zamknięte .Stoperanu nie kupisz.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s