FILMIK Z „JASNEJ STRONY MOCY”


Aby sobie „Zygus” oraz „Adm” odpoczęli od przekomarzania się na temat zalet/wad rządów PIS-dzielców, proponuję filmik o pracach NADRZĄDU II/IV RP. Tam (w Waszyngtonie i w jego metastazach, rozsianych po całym świecie) przecież wszystko się ustala, o czym PIS-prezes będzie w najbliższych miesiącach SUWERENNIE decydował:

A oto ten adres filmiku o najnowszych wyborach „Miss(ter) Świata Zachodu”:

Przypominam:

Częścią Imperium Brytyjskiego, o którym mówi Helga Zepp-LaRouche (tu więcej: http://bueso.de/empire), jest w Polsce Aleksander Smolar/ Fundacja Batorego i Jarosław Kaczyński jako SŁUP terrorystycznej, spiskowej organizacji…

A to, według Stefana Kosiewskiego (portal „Sowa” zarejestrowany w Frankfurcie a/M.) największe życiowe osiągniecie obecnego Władcy Polski Post Socjalistycznej:

kaczynski-smolensk

 

Reklamy

87 uwag do wpisu “FILMIK Z „JASNEJ STRONY MOCY”

 1. Policja (PiSowska) „napadła” antypolskie lewactwo w Warszawie.
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Donosząca na Polskę agenda „antyrasistowskich” lewaków znana pod nazwą „Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” została o 6:00 odwiedzona przez Policję

  Antypolskie media niemieckie nie tracą żadnej okazji aby nam przypiąć łatkę. Tym razem wysila się Deutche Welle które staje niby w obronie naszych rodzimych czerwonoarmistów walczących o demokrację. Redakcja leje łzy nad losem działającego pod niemieckim nadzorem „„Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych”

  Deutche Welle donosi (donosi to właściwe określenie): ” In Berlin on Friday, the German branch of the international press freedom group Reporters Without Borders (RSF) accused Poland’s authorities of attempting to suppress media.”

  Co jakieś zdziczałe lewactwo ma wspólnego z wolnością mediów nie wiadomo.

  Wiadomo jednak że interwencja polskiej policji ma związek ze śledztwem dotyczącym działania grupy którą organizował Rafał Gaweł któremu białostocka prokuratura postawiła kilkanaście zarzutów dotyczących oszustw i wyłudzeń dużych kwot.

  W lipcu zeszłego roku założyciel i inspirator lewackiego OMZRK został skazany na cztery lata więzienia.

  Donosząca na Polskę agenda „antyrasistowskich” lewaków znana pod nazwą „Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” została o 6:00 odwiedzona przez Policję bez wcześniejszych zapowiedzi. Jak płacze lewactwo, „Trwa przeszukanie, nie mamy kontaktu z osobami które były w środku. Ośrodek mieści się i pracuje przy ulicy Suzina 6 w Warszawie. Ze szczatkowych informacji, wiemy że policja na zlecenie prokuratury zabezpiecza i wynosi komputery, laptopy, wszelkie nośniki danych. (…) Z naszych informacji wynika też że inne grupy policjantów weszły w tym samym czasie do prywatnych mieszkań członków zarządu stowarzyszenia, siłą odbierano tam komputery i telefony nawet dzieciom które tam mieszkają.”

  Jak wiadomo zawsze gdy lewackie środowiska za swoje machlojki i nadużycia przyciskane są przez służby państwowe , głośno płaczą o „politycznych represjach”… Tak było gdy policja wdrożyła dochodzenie wobec przestępczych działań aktywistów KOD którzy też uznali się za ‚prześladowanych ze względów politycznych’ choć dokonali zwykłego chuligaństwa.

  Prokuratura Okręgowa w Białymstoku ujawniła powody policyjnej akcji.

  – Mogę potwierdzić, że faktycznie miały miejsce takie przeszukania. Były przeprowadzone na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, która prowadzi śledztwo od kwietnia 2016 roku

  Śledztwo ostało zainicjowane w wyniku ujawnienia danych w sprawie, która toczyła się przed sądem przeciwko jednemu z pracowników OMZRiK.

  – Śledztwo dotyczy, ogólnie rzecz biorąc, podrobienia kilkudziesięciu dokumentów, oszustw, usiłowań oszustw, udaremniania egzekucji komorniczych. To było postępowanie, które toczyło się w sądzie i w trakcie tego postępowania wyszło na jaw, że oprócz tych zarzucanych, dochodziło jeszcze do innych czynów. — Zresztą sam sąd na to zwracał uwagę

  W Prokuraturze Okręgowej w Białymstoku toczy się – wszczęte w dniu 18 kwietnia 2016 r. – śledztwo PO I Ds. 5.2016 dotyczące podrobienia kilkudziesięciu dokumentów, dokonania szeregu wyłudzeń i usiłowań wyłudzeń, a także udaremniania zaspokojenia należności wierzycieli, które to czyny miały miejsce w związku z działalnością Stowarzyszenia Teatralnego Dom na Młynowej „Teatr Trzyrzecze” z siedzibą w Warszawie (wcześniej z siedzibą w Białymstoku) oraz innych podmiotów gospodarczych – poinformował Łukasz Janyst, Rzecznik Prasowy

  Taka jest brutalna prawda.

  Deutche Welle tak się zagalopowało w swojej zaciekłości że podpina pod bzdurną informacje wizytę Angeli Merkel w Warszawie, nie zapomina krytyce Jarosława Kaczyńskiego oraz wywleka wygłupy totalnie oszalałej opozycji z 16 grudnia ubiegłego roku. To stara szkoła Goebbelsa która każe obrzucać błotem przy byle okazji. Może się coś przyklei.

  Nathaniel

  Polubienie

 2. POLSKI RZĄD NIE CHCE PRZYJĄĆ OSIEROCONYCH DZIECI Z ALEPPO
  ( Bardzo słusznie adm)

  To miał być dobry gest. Władze Sopotu jeszcze przed świętami wysłały do premier Beaty Szydło prośbę o zgodę na sprowadzenie dziesiątki dzieci, których rodzice zginęli w Syrii. Rząd Prawa i Sprawiedliwości jednak odmówił. Powołano się na problemy z ustaleniem tożsamości małych uchodźców oraz zagrożenie terrorystycznego, które miałyby stworzyć kilkulatki.

  W odpowiedzi, która przyszła do Sopotu z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji podkreślono, że obecnie „nie ma możliwości prowadzenia ewakuacji z tego miasta znajdującego się już pod kontrolą armii rządowej, ani też bezpośrednio z terenów dotkniętych konfliktem”.
  ——-
  Otwieranie puszki Pandory. Nikt nie wie ile rodziny mają te „sieroty” która w ślad za nimi wdarła by się do Polski. Przecież wystawią im dokumenty jakich tylko bedą potrzebowali.

  Tak Hindusi zalewaja Amerykę. Tam 40% nosi nazwisko Patel i wszystkie Patele jadą do USA. Jeden z nich kiedyś mi opowiadał jak to robią. Jemu wystawili metryke urodzenia i zrobiono o 15 lat starszym dzieki czemu mógł przejść na emeryturę 15 lat wczesniej i zrabia dalej bo jest młody i ma siły
  nadużycie link skomentuj
  Nathanel
  —————————-
  skurwysyny na wszelkie możliwe sposoby chcą zapaskudzić Polską
  jaś i małgosia

  Polubienie

 3. Ot, trafiłem na ślad – niestety po rosyjsku – aż 7-godzinnej, publicznej rozmowy prezydenta łukaszenki nie tylko z dziennikarzami, ale i z lokalną, kulturalno-naukowo-przemysłową elitą.

  A to co on powiedział, gdy zauważył, że jego młodszy syn wkuwa na pamięć jakieś prawosławne modlitwy:

  Jest to sztuka (piękna) czy też coś innego. I to zapełnia pół książki. To jest przykład. Ja nie jestem przeciw prawosławiu, wy o tym wiecie i znacie moją pozycję. Tam gdzie wy, tam i ja. Ja nie przeciw islamowi, ja absolutnie nie przeciw Koranowi. Ale dzieciak ma 12 lat. Czego wy, panowie uczeni, w tej książce jemu napisali? Do czego mu to jest potrzebne?

  Niech mi księża wybaczą za ten przykład. Ja jeszcze raz podkreślam: ja w żadnym razie nie występuję przeciw religii. Ale dlaczego wy wciągacie 10 letnie dzieci w to, czego one nie rozumią i nie chcą rozumieć (воспринимать)? My mamy szkolnictwo świeckie. Jeśli wy przychodzicie, to przyjdźcie. Przyjdźcie raz w roku się pomodlić, my nie zamkniemy przed wami drzwi. I to będzie o wiele wartościowsze, jeśli wy będziecie opowiadać o wartościach, o chrześcijańskich i innych, o tym co to jest radykalny islam dzisiaj, i pomodlicie się z dziećmi, ja wam powiem dziękuję. Ale co wy tworzycie? co wy tworzycie, DLACZEGO ŁAMIECIE DZIECI?

  (То ли искусство, то ли еще что-то. И полкнижки. Это как пример. Я не против православия, вы же знаете мою позицию. Там где вы, там и я. Я не против мусульманства, я абсолютно не против Корана. Но ребенок, 12 лет. Что вы в этой книжке, господа ученые, ему написали? Зачем это ученику нужно?..

  Пусть меня священнослужители простят за этот пример. Я еще раз подчеркиваю: я ни в коем случае не выступаю против религии. Ну зачем же вы тащите 10-летним детям то, что они не воспринимают, да и не хотят воспринимать? У нас светское образование. Но если вы захотите, придите. Прийти раз в год помолиться, мы дверь не закроем. И это будет гораздо ценнее, когда вы скажете о ценностях, о христианских, других, о том, что такое радикальный исламизм сегодня, и помолитесь с детьми, я вам спасибо скажу. Но что же вы творите? Что вы творите, зачем вы ломаете детей?)
  https://www.sb.by/articles/litsom-k-strane-04022017.html

  Z własnych wspomnień pamiętam, że gdy za Stalina do mej podstawówki przychodził na lekcje ksiądz i opowiadał jak to dobrze być księdzem, to ja – nie pamiętam już czy jako 10 letni dzieciak czy nieco starszy – wieczorem się modliłem o to, by księdzem nie zostać! Naprawdę tak było.

  Brawo Łukaszenka! Na pohybel tym wszystkim masonom, iluminatom, chrześcijanom i żydom, którzy z ręka na Biblii, swą prezydenturę zaczynają. TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG!

  Polubienie

 4. Adm nie kasuj .
  Odpowiadam także tutaj PISdzielczemu adminowi bo może w innym temacie już nie przeczyta .
  Piszę fakty .On bajdurzenia garbatych nosów .
  Niech się nikt na jego propagandę nie nabiera .
  Doktorze nie kasuj :
  Admin ty normalny jesteś ?
  Odpowiadam : Ad 1
  Na NFZ możesz leczyć krowie i bykowi zęby a nie ludziom . Tam są zresztą limity ,a spróbuj wyleczyć sobie ząbka na jeba… NFZ to po miesiącu plomba ci wypadnie i będziesz jęczał z bólu jak baba podczas największego orgazmu .
  Swoje wnuki wysylaj i niech sobie leczą zęby w tym gównie .
  Moje leczą prywatnie i dzięki temu będą mieć ładne ząbki .

  Ad 2 punkt .
  Dla ciebie są to skrajne przypadki . Dla mnie takich przypadków w Polin jest cała masa i są one charakterystycznym obrazem rządzenia parchatych od 89 roku . Do tego doprowadziła parcharnia w wyniku prawie 30 letnich swoich parchatych rządów .
  Nie zauważasz tego ?
  cóż twój wybór .
  Dziś niedziela .
  zonka adminowi zrobiła rosołek na kurczaczku .Na drugie pieczony kurczaczek potem ptasie mleczko i na masowe przykłady ubóstwa spowodowanego parchatym żydowskim kapitalizmem można mówić skrajność .
  Tylko adminku po tym jedzeniu sraczki nie dostań .
  Dziś niedziela .Parchate apteki zamknięte .Stoperanu nie kupisz.

  Polubienie

 5. Polak Słowianin
  5 Luty 2017 o 11:54
  W nawiązaniu do rzytofskiego kapitalizmu polecam ten artykuł

  https://miziaforum.wordpress.com/2017/02/02/a-v-1700-ile-jest-cukru-w-1-kilogramie-cukru-to-nie-zart-z-filmu-barei-to-prawda-i-do-tego-smiertelnie-powazna-sprawa-smiertelnie

  Cały przemysł jest przejęty, a zwłaszcza spożywczy – czyli trucie gojów na potęgę idzie pełną parą. Na dokładkę rockefellerowska pejsata medycyna oczywiście nas „leczy” na choroby wywoływane przez samych zainteresowanych. Praktycznie cała żywność jest zatruta w tych wszystkich wielkopowierzchniowych zagonach „spożywczych”.
  Ciewkawe kwiatki odnośnie tego, kiedy to ten „cukier” zadomowił się na naszych półkach – dziwnie po „odzykaniu wolności” 89′. Jeszcze ciekwasze jest to, że już w okresie międzywojennym to właśnie krasnale z pejsami sprowadzali (przemycali) nam to g.wno z Niemiec.
  A w pejsatych mediach nic o zatrutym żarciu, ale za to same reklamy czosnkowej big pharmy. A jej mottem jest – nie wyleczymy ciebie z niczego (chyba, że z wydrukowanej przez krasnali kasy), ale za to będziemy ciebie leczyć przez całe życie przez 365 dni w roku.

  Polubienie

 6. przemex
  5 Luty 2017 o 12:19
  Odnośnie w większości ateistycznych Czech od dawna słyszę od polskich katolików(nawet u mnie w domu powtarzane są tego typu głupoty) jacy to Czesi są źli bo w boga nie wierzą i jaka to rzekoma straszna kara boska ich za to spotka. 😉 Czechy są solą w oku katolików, ponieważ nie służą watykańskiemu molochowi i mają w dupie kult demona pustynnego. I wcale się im nie dziwię. Wielowiekowa ideologiczna i polityczna dominacja katolicka oznaczająca również w praktyce dominację niemiecką, wojny husyckie, wojna trzydziestoletnia(kompletnie spustoszyła Czechy) czy kilkusetletnie absolutne panowanie katolickich Habsburgów, tradycyjnych sojuszników kościoła zrobiło swoje. Czesi zmądrzeli i odrzucili dżumę w większości jej odmian i dlatego mimo że sam raczej nie określiłbym się ateistą to mam do nich dużo większy szacunek niż do bezmyślnie służących Watykanowi polakatolików. Czesi w ogóle są dużo bardziej pragmatycznym narodem niż Polacy. W czasie ostatniej wojny zamiast zgrywać gierojów tak jak Polacy(walczący bezmyślnie na dwa fronty) a będąc w sytuacji opuszczenia przez zachód i sprzedania Niemcom w Monachium, zamiast w pojedynkę i osamotnieniu walczyć bez szans na zwycięstwo(szansa byłaby tylko w przypadku dużo realniejszego i bezpieczniejszego sojuszu Polski, Czechosłowacji i ZSRR) po prostu się poddali. Można powiedzieć teraz że są kolaborantami bo nie dali się jak kaczki wystrzelać w wojnie partyzanckiej, która potęgowała tylko odwetowe i krwawe działania okupanta, ale dzięki temu Czesi mieli dużo mniej ofiar śmiertelnych wśród ludności cywilnej niż Polska i dużo mniejsze były zniszczenia materialne. Ale widać Czesi nauczeni historią nie lubią zgrywać bohaterów i zbytnio wywijać szabelką tak jak Polacy a częściej ruszają mózgownicą. Przez to wiedzie się im lepiej i są na ogół na uboczu wydarzeń mając świadomości tego że będąc małym krajem o małej populacji po prostu niewiele mogą a za to mogą bardzo dużo stracić.

  Polubienie

 7. Brawo doktor pełna zgoda !!!!!!
  cytat doktor :
  Tam (w Waszyngtonie i w jego metastazach, rozsianych po całym świecie) przecież wszystko się ustala, o czym PIS-prezes będzie w najbliższych miesiącach SUWERENNIE decydował:

  Polubienie

 8. Pisałem już dawno , że bez zgody parchatych admina wnuki nie miałyby 500 plus i wyjazdów na wycieczki plus pizza i batony .
  Po 8 latach dymania gojów przez Ryżego coś trzeba było zrobić , aby gojom dupa od dymania się trochę zagoiła i tutaj np :
  500 plus
  czy likwidacja kur….. pod nazwą NFZ.
  Taka prawda pisdzielczy adminku .

  Polubienie

 9. Zyga nie kasuj .
  Odpowiadam także tutaj antyPISdzielczemu zygusiowi bo może w innym temacie już nie przeczyta .
  Piszę fakty .Ty bajdurzenia garbatych nosów .
  Gdybyś ty zyga całe życie piwkiem się doprawiał, wódę chlał, obijał, roboty unikał, dziś byś jak ta stara baba spod kołdry swoje głupoty o biedzie z nędzą bredził.
  Ale pracowałeś więc masz.
  Jednego nie mogę wszak pojąć. Ja z emeryturą 1300 zł sobie chwalę i ptasiego mleczka mi nie brakuje, a ty masz szwabskie 6000 zł i narzekasz i stękasz i wydziwiasz i Polskę szkalujesz i opluwasz. Ni w ząb tego nie pojmuję, kto ci tak w mózgownicy namieszał.
  Łukszenka niewielkie brawa.
  Wielkie brawa byś dostał, jakbyś dopilnował by ci syna na głupka nie urabiali, jak byś popędził z Białorusi tych darmozjadów i pasożytów w kibini matry.
  Masz władzę, czemu tego nie zrobisz?

  Polubienie

 10. Słuchaj zyga uważnie i wnioski prawidłowe wyciągaj.
  Pan prezes mówi do ciebie

  Jarosław Kaczyński -WYSTĄPIENIE na konferencji „Odpowiedzialność przedsiębiorców za Polskę” 04.02.17

  Toruń 04.02.17 Konferencja gospodarcza – MOCNE przemówienie i WYKŁAD prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas konferencji gospodarczej – Odpowiedzialność przedsiębiorców za Polskę – na zjeździe w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

  Wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki przedstawi referat „Polityka rozwoju – koniec z podziałem na Polskę A i Polskę B”, a przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów, minister Henryk Kowalczyk zaprezentuje wystąpienie „Budowa majątku narodowego przez spółki Skarbu Państwa”.

  Polubienie

 11. Uchylanie zamkniętych drzwi na sierotkę.
  „Nasi folksdojcze” wpadli na pomysł uchylenie drzwi dla imigracji na „sierotkę”

  Aż serce się łamie jak patrzy się na te małe, biedne sierotki.

  Polubienie

 12. Odpowiem ci adminku tak już na zakończenie , bo jak wiesz żywot mój dalszy zaleŻy od tych co mnie będą ciąć na stole operacyjnyM bo jak wiesz w pustynnego boga żydowskiego nie wierzę . Jeżeli mi tam nie zaszyją w środku jakiegoś różańca to kto wie może przeŻyję .
  Co do ciebie admin mam dwie teorie :
  1. Jesteś totalnie zadżumiony .
  . Udajesz wariata taką pisaniną za te 1300 PLN i 500 pln dla wnuków .
  Jaka jest prawda ty sam wiesz , bo nie wierzę aby człowiek myślący jak ty pisał takie idiotyzmy z wklejaniem propagandowych zdjęć podobnych do tych jakie w parchatej TVPejs wklejano przed ME 2012 czy przed rocznicą wstąpienia do jewrounii .
  Naga prawda pojawiała się dopiero gdy gdy kibice zagraniczni oglądali Polskę podczas euro 2012 i pytali ludzie jak wy w takim gównie możecie żyć .
  Tego w parchatych mediach nie usłyszysz .
  Dalej .
  Nie masz obowiązku czytania moich wpisów ale jakbyś czytał głupich pytań byś nie zadawał ani głupio nie pisał .
  Po kolei napiszę jeszcze raz :
  1. Nic Polin nie Polsce tylko Polin nie zawdzięczam kompletnie nic .To co mam zawdzięczam tylko mym dwu rękom . Moja Ojczyzna skończyła się po upadku Gierka i od tej pory nie uważam tego kraju pod nazwą Polin za swoją Ojczyznę , a pisze o władzy żydowskiej prawdę i tylko prawdę i wcale nie muszę posiłkować się Kosiurem czy Ziemińskim a wiem to z własnego doświadczenia .
  To jest całkowicie kraj upadły moralnie z cała rzeszą szabasgojów rządzący przez garbate nosy .Tu już nic nie ma i pełna zgoda z pijakiem , który zresztą na koszt durnego gojostwa mówił o Polin hu… dupa i kamieni kupa .Prawdę powiedział .
  Ty to interpretujesz jako obraża twojej Ojczyzny Polin i szczekasz na mnie za to .Masz prawo do własnej interpretacji .
  Kiedyś przypomniałem ci nagą prawdę i masie ludzi , którzy skończyli z sobą z powodu braku pracy w tym parchatym systemie .
  Twoja odpowiedz była podła i tak brzmiała :
  Ci co mieli się zabić to się zabili .Teraz Polska ładnie się rozwija i wkleiłeś te swoje propagandowe zdjęcia .
  Też masz prawo do takiej opinii .
  Kolejna sprawa :
  Nie jestem człowiekiem marudnym .Nigdy nie byłem . Nie mam powodów do marudzenia .
  I znowu napisałem ci fakty ,że nie każdy przystosował się w Polin do Sachsa i jego terapii i jak sobie nie poradził wcale nie oznacza ,że był patentowanym leniem co już od dawna próbujesz wmawiać na tym portalu równając tym samym kroku sprzed… kur…. celebrytom , których zaprzęgnięto do opowiadania takich pierdół w TV Pejs ,aby usprawiedliwić żydowski kapitalizm .
  Właśnie o tym pisze a ty mi pokrętnie zarzucasz ,ze marudzę i że niby mam jakąś władze w tym Polin .

  NIE WIEM KTO CIĘ SZKOLIŁ , ALE PROPAGANDZISTĄ JESTEŚ ŚWIETNYM .

  POZDRAWIAM ADMINKU .

  Polubienie

 13. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 14. Dwa tygodnie Trumpa… Dynamika wprowadzanych przez niego zmian jest powalająca . W Ameryce rośnie nadzieja, chaos i histeria. Czy Ameryka jest w stanie przeorientować globalizm na lokalny patriotyzm?

  Trump pozostał jednak sobą, nie jest czyjąś kukiełką, przypomina prezydentów jak Ronald Reagan, czy JFK, ale to dopiero początek. Zwolennicy prezydenta Trumpa po dwóch tygodniach jego rządów są nim zachwyceni, jego przeciwnicy, już mają dość, są wprost przerażeni. Szybkość wprowadzanych przez Trumpa zmian jest oszałamiająca, obserwatorów najbardziej bulwersuje to, że on rzeczywiście robi to co zapowiadał w kampanii wyborczej

  . W stosunku do krytyków prezydent nie przebiera w słowach, nie odpuszcza, atakuje, kosi, ironizuje, miażdży. Dla konserwatystów i ludzi wyznających zasady zdrowego rozsądku, Trump jest czymś tak oczywistym i pewnym, jak zapowiadane przez lewicę globalne ocieplenie, według ostatnich badań notowania nowego prezydenta podskoczyły już do 59%! Tyle, że Trump globalne ocieplenie uważa za chiński przekręt posklejany przez ośrodki globalistyczne, którego celem jest deindustrializacja Ameryki.

  Zorion
  ——————
  No i kurza twarz ,,zapomniał” wspomnieć przy żydowskim święcie o holohauście, a tak im naobiecywał w kampani wyborczej….

  Polubienie

 15. Brawa bracia Rumuni .Lejcie po dupach tych waszych syjonistów , których jedynym celem jest was okradać .
  Brawo naród rumuński !!!!!!!!!!!!!
  zydozerca
  5 Luty 2017 o 16:18
  Rząd Rumunii ugiął się pod naciskiem tłumów. Nie będzie legalizacji korupcji – Money.pl
  http://www.money.pl › wiadomosci › artykul
  8 minut temu – Korupcja w Rumunii pozostanie nielegalna. To wcale nie takie oczywiste, bo jeszcze kilka dni temu tamtejszy rząd rozważał zniesienie kar za to …
  Rumunia: Rząd wycofuje się z przepisów ws. korupcji – Polityka – rp.pl – …
  http://www.rp.pl › Świat › Polityka
  22 godziny temu – Rząd Rumunii zamierza wycofać swe kontrowersyjne rozporządzenie
  ……tylko pozazdrościć skuteczności -w Polsce nierealne ani masowe przebudzenie+protesty ani rezygnacja z psucia prawa przez rządzących bandytów pod presją

  Polubienie

 16. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 17. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 18. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 19. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 20. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 21. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG
  Pan prezes mówi do ciebie

  Polubienie

 22. U nas wiec przeciw psuciu prawa ( w obronie niejakiego sędziego Rzeplinskiego) już się odbył i naród KODokradów nie poparł.
  W Rumuni tak naprawdę jeszcze nie wiadomo kto i przeciw czemu ludzi podburzył. Te informacje jakie podaje prasa, że to niby przeciw korupcji i amnestii dla więźniów mogą być kłamliwe.
  Wątpię w to by przeciw amnestii dla kilkudziesięciu czy kilkuset więźniów takie masy ludzi wyszły na ulicę. Może tu chodzi o obalenie rządu który zaczyna się stawiać bankierom i światowej oligarchii tak jak to miało miejsce w Kijowie.
  Musimy trochę poczekać, może ktoś się wygada jaka jest prawdziwa przyczyna demonstracji i kto za nią stoi.

  Polubienie

 23. Puste mundrosci a zadnego dzialania na pogonienie zyda, czyli bezsilonsc.
  Gdyby Trump byl w pelni ich, to by go teraz tak nie gnoili.

  Polubienie

 24. Gdyby Trump nie miał poparcia parchatych to by nigdy nie wygrał cyrku dla idiotów w Usraju a to gnojenie Trumpa to jest takie jak gnojenie Szechtera przez Kalksteina lub na odwrót .
  JEDNA WIELKA MISTYFIKACJA SPŁODZONA DLA GOJÓW .TAK SAMO JAK KUTA….. KODOWSKIE CZY PIPASY PISDZIELCZE :
  CYTAT :
  Puste mundrosci a zadnego dzialania na pogonienie zyda, czyli bezsilonsc.
  Gdyby Trump byl w pelni ich, to by go teraz tak nie gnoili.

  Polubienie

 25. Ad. Artykul.Panie szanowny Autorze, mysli pan, ze oni tam na tej gorze bawia sie w te zabobony?
  Rytualy i mistycyzm sa dobre dla ciemnych dolow. Ci na gorze nie zajmuja sie pierdolami, oni tam maja wieeeeellkieee grabie i grabia. Ale byc moze sie myle , bo ci na gorze tez nie sa specjalnie madrzy. Oni (wladza) sa jedynie duzo bardziej chciwi i pazerni i to ich winduje na szczyty tej piramidki.

  Polubienie

 26. Myslisz ,że łatwo tak żyda pogonić jak on tu rządzi od upadku patrioty Gierka czyli od 80 roku .Policz ile to lat a panoszy się na słowiańskich ziemiach od setek lat .
  Łatwo powiedzieć pomysłu żadnego . Kosiur , Ziemiński jakieś pomysły mają , ale co można zrobić przy ogłupionym do szpiku kości narodzie przy zydzie , który kontroluje każdą dziedzinę zycia mając poparcie najpotęzniejszych trgo świata : Rotschilda , Rockefellera czy Sorosa o Warburgu nie wspominając .
  Proszę bardzo pan może sam coś wymyśli i pogoni zyda ? wymyśli pan coś .
  Jeżeli o mnie chodzi .Stary juz jestem nie muszę myśleć .
  Niech młodzi główkują co z tym pasztetem chazarskim zrobić :
  Żeby nie być gołosłownym .
  Przykład durnoty Polaków w Białymstoku a tak jest wszędzie .
  Proszę obejrzeć .
  Adminek jest w tym samym szeregu:
  i jak tu zyd ma nie rządzić? :
  Zresztą Białystok to już takie zydowskie miasteczko :
  szalom .
  Pozdrowienia dla gojowskiej głupizny .

  Polubienie

 27. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 28. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 29. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 30. Komentarz wart wytluszczenia:

  To przygnębiające jak ludzie dali się nabrać na ZMIANĘ…firmowaną przez Trumpa
  Wiara w to ,że globaliści pozwolili przejąć stery komuś kto OBALI SYSTEM albo inaczej ,że sztab Trumpa wydymał cały establishment i TERAZ ZROBI PORZĄDEK..jest zwyczajnie naiwna…
  Świat dokonał technologicznego skoku, zmienił się obieg informacji w sieci przez co zniewolona ludzkość (lemingi) – nawet w USA- nie jest już tak naiwna jak jeszcze dekadę temu.
  Naturalne jest więc w mym przekonaniu, że i techniki manipulacji i zarządzania ludźmi także poszły do przodu…
  w NOWEJ O WIELE BARDZIEJ SKOMPLIKOWANEJ RZECZYWISTOŚCI z nowymi problemami (w większości sztucznie wykreowanymi) zaszła potrzeba zastosowania nowych strategii HIPNOTYZOWANIA MAS LUDZKICH. Chodzi o nowe wymyślne formy antagonizowania grup społecznych ( np zwolenników i przeciwników Trumpa) i kanalizowania NIEZADOWOLENIA SPOŁECZNEGO.
  SPEKTAKL PT. AMERICA FIRST Z TRUMPEM W ROLI GŁÓWNEJ TO STARANNIE WYREŻYSEROWANA NARRACJA.
  Postawienie na Trumpa przy jednoczesnym kreowaniu jego wizerunku jako „CZŁOWIEKA Z POZA UKŁADU” to zręcznie utkana fabuła i jest odpowiedzią na oczekiwania wyborców, których świadomość społeczna gwałtownie rośnie.

  Paulus.Aquarius – 05.02.2017 – 16:22:54

  Polubienie

 31. Adminek trzyma się ostatniej deski ratunku .
  Świetne protesty Rumunów porównał do kodowego gówna w Polin przeciwko cysorzowi Polin Narodu Watykańskiego . Masz adminku poczucie humoru .
  Sprawdż jeszcze adminku w którym roku wziął chrzest i stał się gorliwym wyznawcą katolikiem niejaki Singer .
  To nikt inny jak najlepszy kucharz III żydo RP Maciej niestety zmarły pilnował mu dzieci gdy Singer w pocie czoła organizował z kumplem Szechterem protesty glodowe w parafiach pasibrzuchów .
  Wykorzystując dobrotliwego Gierka hasali jak koty syjoniści spiskując przeciwko PRL .
  teraz drukowane
  TAK SOBIE MYŚLĘ ADMINKU CZY TY ABY NIE RAZEM Z ZYDŁO BRAŁ UDZIAL W FASZYGTOŃSKICH SZKOLENIACH OCZYWIŚCIE KU CHWALE OJCZYZNY POLIN I GOJÓW TAKICH JAK NP W BIAŁYMSTOKU .
  TO BY SIĘ ZGADZAŁO BO ŚWIETNY Z CIEBIE PROPAGANDZISTA I PPROPAGATOR RZĄDZĄCYCH ZYDÓW W POLIN OCZYWISCIE TYCH DOBRYCH POLICJANTÓW Z PIS-DY CO TO LECZĄ OBOLAŁĄ DUPĘ PO DYMANIU ZYDÓW EUROPEJSKICH Z RYŻYM NA CZELE .

  CO DO TRUMPA PANIE MISTYKA NIE DAŁEM SIĘ NA NIEGO NABRAĆ .
  NABRAĆ DALI SIĘ :
  1PEWIEM EDWARD Z SUWERENNOSCI NA CZELE ZE SWOICH SANCHO PANSĄ SYJONISTĄ TORONTO .
  2. PAZIU PISZĄC DO NIEGO BUMAGĘ – NAZEWNICTWO OPOLCZYKA.
  I WIELU INNYCH
  NP MAJOR SZEF APA , KTORY WCHODZIŁ TRUMPOWI W DUPĘ W LISTOPADZIE I ZASZCZYCIŁ SWOIM LISTEM PODWÓRKO ADMINA .
  TYLE ODE MNIE .

  Polubienie

 32. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 33. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 34. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 35. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 36. Aby zapełnić „zapaść intelektualną” po zbanowaniu pismotoku „zygusia”, przytaczam taką oto opinię, co się dzieje w USA, skopiowaną z http://www.neon24.pl (Po tym moim wpisie Zyguś – na sali operacyjnej, jak wczoraj to zapowiadał – może się znowu 1 RAZ odezwać.)

  Co się dzieje w USA – 05.02.2017 – całość tekstu:
  Co się dzieje w USA? – Nic nowego. Ciągle ta sama głupota i otumanienie ludzi – pisze pani Tiamat. – Mają jankesi teraz innego prezydenta – innego pod względem fryzury.

  Nowy prezydent USA zabrał się z wielką werwą do roboty. Zablokował 221 milionów dolarów przeznaczonych na pomoc Palestynie, mianował bankierów Goldman Sachs do prowadzenia ekonomii USA i wprowadził zakaz wpuszczania do Stanów Zjednoczonych obywateli z wybranej listy. Ta „wybrana” lista krąży po świecie i Bliskim Wschodzie już od… 1997 roku, kiedy to soldateska USA obiecała na te kraje napaść: Irak, Iran, Jemen, Somalia, Syria, Sudan, Liban.

  Według 4-gwiazdkowego generała USA, Wesley Clarka, zaraz po napadzie na wieżowce w Nowym Jorku w 9/11, Pentagon przygotował plan zlikwidowania rządów siedmiu państw: Iraku, Libii, Libanu, Syrii, Somalii, Sudanu i Iranu. Ta lista nie jest przypadkowa. Wszystkie te państwa są ofiarami amerykańskiej interwencji przez ponad dekadę:

  W 2016 roku Obama bombardował Syrię. W 2011 roku Libia została zniszczona jako państwo. Obama bombardował Somalię w ciągu 8 lat swojej prezydentury i nie tylko niestrudzenie bombardował cywilną ludność Jemenu „w koalicji” z Arabią Saudyjską. Rozwalenie Sudanu było też planowane z góry. Po zbombardowaniu kraju za poprzednich prezydentów armia amerykańska dalej stacjonuje w Sudanie. No i mieliśmy już ataki na Liban, a Iranowi cały czas Amerykanie wysyłają „listy z pogróżkami”. Z tego wynika, że polityka USA nie zmienia się wraz ze zmianą na stołku prezydenckim.

  The U.S. Plan To Topple All 7 Countries On Trump’s Refugee Ban List,
  http://www.blacklistednews.com/The_U.S._Plan_To_Topple_All_7_Countries_On_Trump’s_Refugee_Ban_List/56638/0/38/38/Y/M.html

  Pewnie zupełnie nieprzypadkowo nowy prezydent Stanów urządził obławę na obywateli tych państw z czarnej listy. Otóż jednym pociągnięciem pióra Trump wydał „rozkaz prezydencki”, zakazujący wjazdu do USA obywatelom tych państw, łącznie z obywatelami innych państw, którzy mają podwójne obywatelstwo i nawet nie są mieszkańcami zakazanych terytoriów. Pierwszą ofiarą był niemiecki poseł, wyslany do USA służbowo.

  Media: ustawa Trumpa zakazuje wjazdu do USA politykowi z Niemiec,
  https://pl.sputniknews.com/polityka/201701294711663-Trump-USA-Niemcy-Sputnik/

  Następne ofiary to na przykład uczniowie z Melbourne, którzy wybierali się na szkolną wycieczkę do USA. Wśród nich są dzieci urodzone w Australii z australijskich obywateli, ktorzy wyemigrowali kiedyś z Iranu do Australii. Ofiarami tego prezydenckiego pędzla, którym podpisano ten „blanket ban – calkowity zakaz – zero tolerancji”, padli posiadacze tzw. ‚green card’, obywatele amerykańscy z Iraku, Iranu, Libii, Libanu, Sudanu i Jemenu, którzy mają paszporty USA. Ofiarami były też i Stany Zjednoczone. Okazalo sie bowiem – ku wielkiej niewiedzy nowego prezydenta – że wiele uczelni, instytutów naukowych czy laboratoriów badawczych zatrudnia obywateli zakazanych państw i całkowicie polega na ich wiedzy i ekspertyzie.

  Ponieważ rozkaz prezydencki miał działać ‚od zaraz’ – wiele konferencji nie mogło dojść do skutku, wielu naukowców, polityków delegacji państwowych dostało zakaz wjazdu do USA, nawet jeśli reprezentowali np. państwa europejskie. Pędzel prezydenta spowodował zamieszanie w liniach lotniczych, zmuszając niektórych przewoźników do wymiany pilotów, którzy mieli trefne obywatelstwo. Dotyczylo to nie tylko linii lotniczych Kataru czy Kuwejtu, ale także innych państw, które śmiały zatrudnić emigrantów albo ich dzieci. A do tego wszystkiego zrobiło się zamieszanie w mieszanych małżeństwach itp. Jednym slowem: balanga.

  Zagadką też okazała się awantura w Kalifornii na uniwersytecie w Berkeley, gdzie studenci na znak protestu przeciwko wykładom na temat emigracji postanowili zniszczyć… uniwersytet, podpalając i niszcząc budynki uczelni. Ku zdumieniu wielu pracowników uniwersytetu i aktualnych studentów – buntownicy i wandale rodem z majdanu – nie są znani jako studenci tej uczelni. Ameryka bawi się u siebie – prawie tak jak kiedyś na kijowskim majdanie, a wcześniej w Belgradzie.

  Nie wiem, jakie uprawnienia ma polski czy amerykanski prezydent, bo jakoś ostatnio role się im zdrowo mieszają. Ale wiem, że w USA prezydent może wydawać decyzje prezydenckie, pod warunkiem, że nie łamie konstytucji. Naturalnie, prezydenci USA już dawno wpadli na to, żeby tę konstytucję naginać, przeginać, i żeby to ciągle nazywało się demokracją. Klasycznym przykładem jest sprawa Billa Clintona i jego afera z Moniką Lewinsky. Prezydent okłamał i Senat, i Kongres, więc żeby nie dostać po głowie, kazał zbombardować Serbię, by zatuszować kłamstwo jeszcze większym kłamstwem: że Serbia zagrażała Europie i światu.

  No więc – zgodnie z moimi przewidywaniami na paru blogach – pan prezydent albo nie wiedział, albo wywołał celowo prowokację. Tego nie wiemy. Ale nie tylko, że dostał pozwy (okolo 50) do wydziału sprawiedliwości, ale wtrącił się Sąd Federalny i oskarżył prezydenta o złamanie Konstytucji. Naturalnie sędziowie zostali poparci przez tłumy, które nie wiadomo przez kogo są tak naprawdę opłacane i kogo reprezentują. Cynicy podejrzewają, że obie strony wojujące działają zgodnie z planem.

  Dość, że w kraju zrobiło się ciepło i gorąco: nagle wśród bezdusznych, bezrozumnych, bestialskich amerykańskich tłumów, które popieraly mordowanie narodów Bliskiego Wschodu i popieraly mordowanie Serbów, bombardowanie Syrii i Afganistanu – rozwinęła się atmosfera humanizmu, praw czlowieka, pełne zrozumienie dla historii Stanów Zjednoczonych, powstalych dzięki emigrantom, w większości nielegalnym emigrantom. Tłum kwestionuje tę idiotyczną listę państw, które podobno produkują terrorystów. Bo na tej liście wyraźnie brakuje np. Arabii Saudyjskiej, Izraela i… USA.

  Jacy to sławni terroryści z Jemenu czy Somali zagrażają USA? – Na razie Sąd Federalny zablokował radosną dzialaność Trumpa na polu emigracji. Ale żałosne jest i to, że te same – walczące o demokrację tlumy – popierają budowę ‚muru berlińskiego’ na granicy z Meksykiem.

  Popatrzcie tylko, jakie durne są jankesy. Reagują na słowa- hasła; niczym psy Pawłowa dostają ślinotoku na haslo: Rosja). Jak w Farmie Zwierząt Orwella: 4 nogi dobre, dwie nogi zle. Zwierzyniec USA – dobry, a reszta swiata …be. Na słowo „Rosja” Amerykanin reaguje „prawidlowo” – zgodnie z polityką Stanów Zjednoczonych Rosja potrzebuje parcelacji, zmiany reżimu, a ofiary Rosji zasługują na współczucie.

  Chodził dziennikarz po Nowym Jorku i zagadywał jankesów o państwo, które nie istnieje – Amerykanie zażądali, by Rosja zaprzestała okupacji fikcyjnego kraju.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201702044752753-sputnik-amerykanie-rosyjska-agresja-na-fikcyjne-panstwo/

  Napisała: Tiamat

  Polubienie

 37. I tak już na koniec :
  Zyguś ma bana za zbytnie ZAŚMIECANIE tego portalu. Będzie mu wolno odpowiedzieć dopiero gdy ktoś inny tutaj swój pogląd wyłuszczy – MG

  Polubienie

 38. Ja się tylko powtórzę w tym co już napisałem
  Trump to amerykaniec i należy się po nim spodziewać tylko tyle co po każdym amerykance.
  Trump to amerykan i ma obowiązki amerykańskie.
  Przecież pies nie będzie grał na fujarce, a kot nie za szczeka.
  Ameryka żeby żyć i dalej ciągnąć, musu ciągnąc soki z całego świata. Kiedy im się to skończy, skończy się imperium americanym i zacznie się bidota Newada Dżoł.
  No fut, no gazolin, no cigaret.
  I dalej po omacku. Chiny czy Rosja, wojna czy upadek?

  Być może Trunp to pojmuje i stąd jego hasło Nie wojny lecz gospodarka.
  Tylko jak znowu przenieść przedsiębiorstwa amerykańskie z Chin i reszty świata do Ameryki.
  Korporacje i globaliści mu w tym nie pomogą

  Polubienie

 39. Na stolicę Arabii Saudyjskiej Rijad dokonano ataku rakietowego. O tym informuje gazeta „Al-Masdar”, która znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, powołując się na jemeńskiego korespondenta.

  Według doniesień pocisk „Borkan-1” uderzył w bazę wojskową Mazahimiya na zachód od miasta. Na razie nie ma informacji o ofiarach i zniszczeniach. Saudyjskie władze wydały sprostowanie, mówiąc, że zgiełk i wybuchy są konsekwencją lokalnego trzęsienia ziemi lub upadku meteorytu. Według niektórych danych w stolicy Arabii Saudyjskiej ogłoszono stan wyjątkowy.

  Według rebeliantów Huti rakieta, która jest modyfikacją wersji eksportowej radzieckiej R-17, została wystrzelona przez jemeńskich wojskowych wiernych byłemu prezydentowi Ali Abd Allah Salihowi. Nie jest to pierwszy atak na Arabię Saudyjską: we wrześniu 2016 roku „Borkan-1” już trafił w cel w saudyjskim mieście Taif w południowo-zachodniej części kraju. Następnie rebelianci Huti zapowiedzieli, że następnym celem będzie Rijad.
  Arabia Saudyjska stoi na czele koalicji, która stara się przywrócić do władzy w Jemenie sunnickiego prezydenta Abd Rabbo Mansour Hadiego. Sprzeciwia się jej zbrojne skrzydło bojówek Huti — szyicki ruch „Ansar Allah” i lojalna wobec byłego prezydenta Ali Abd Allah Saliha armia. W kraju działa również kilka grup terrorystycznych, w tym zakazane w Rosji Państwo Islamskie i Al-Kaida na Półwyspie Arabskim.
  ————————
  No to ładnie, nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka….

  Polubienie

 40. z wyglądu można by pomyśleć zwykły żul, a jaki piękny ma warsztat

  Idę i ja sobie potoczyć drewienka, to znakomite relaksowe zajęcie

  Polubienie

 41. Steve Bannon „Główny Strateg” Administracji prezydenta Trumpa, już 2,5 roku temu zdefiniował zadania białego Domu na najbliższe dziesięciolecie. Oto ono:

  Intervento di Steve Bannon (Stratega n.1 di Trump) nel 2014 ad una Conferenza in Vaticano
  https://www.buzzfeed.com/lesterfeder/this-is-how-steve-bannon-sees-the-entire-world?utm_term=.slo284AlB#.gk54GoYdz

  (…)Jeśli spojrzymy na przywódców kapitalizmu w czasie kiedy to kapitalizm był, jak w to wierzę, w trakcie jego największego rozkwitu i rozprzestrzeniał swe dobrodziejstwa wśród większości ludzkości, prawie wszyscy ówcześni kapitaliści silnie wierzyli w Żydo-Chrześcijański Zachód. Oni byli czy to uczestnikami wiary żydowskiej, czy też wiary chrześcijańskiej i wytyczne tej wiary manifestowały się w pracy którą wykonywali.
  I to się dzieje i teraz, i zobaczycie, że my jesteśmy w wojnie o gigantycznych proporcjach. To jest łatwo ulegać naszym niskim instynktom, ale nie powinniśmy tego robić, podobnie jak to było w wypadku naszych przodków. Oni byli w stanie odsunąć je na bok i pokonać je, i byli w stanie przekazać nam i kościół i cywilizację, która naprawdę jest kwiatem ludzkości. Tak że myślę, że to jest to co jest nam zadane i co ja określam jako dobry wybór w bitwie, która stoi przed nami.(…)”

  Bannon: One thing I want to make sure of, if you look at the leaders of capitalism at that time, when capitalism was I believe at its highest flower and spreading its benefits to most of mankind, almost all of those capitalists were strong believers in the Judeo-Christian West. They were either active participants in the Jewish faith, they were active participants in the Christians’ faith, and they took their beliefs, and the underpinnings of their beliefs was manifested in the work they did.
  … See what’s happening, and you will see we’re in a war of immense proportions. It’s very easy to play to our baser instincts, and we can’t do that. But our forefathers didn’t do it either. And they were able to stave this off, and they were able to defeat it, and they were able to bequeath to us a church and a civilization that really is the flower of mankind, so I think it’s incumbent on all of us to do what I call a gut check, to really think about what our role is in this battle that’s before us.

  A zatem „Trump & Co.” mają kontynuować to zadanie bojowe, które zostało sformułowane już na samym początku żydo-chrześcijańskiej Biblii „panujcie nad ziemią” jak to pięknie przykazał Polakom papież J-P II. Jeśli jednak przypomnimy sobie, że ten bóg Jahve, na którego Czarny Testament prezydent Trump składał swą przysięgę (patrz tytułowy filmik) to był/jest CHIMERĄ, UROJENIEM żydowskich biznesmenów, którzy mieli OMAMY SŁUCHOWE kontaktu z tym SZTUCZNYM BOGIEM (Mojżesz na pustyni przy gorejącym krzaku, św. Paweł na drodze koło Damaszku) to ewidentnym jest, że AMERYKANIE RUSZYLI NA BÓJ OSTATECZNY MAJĄCY ZAMIENIĆ ŚWIAT W (NOWO)TWÓR CAŁKOWICIE SZTUCZNY, podporządkowany ich Panu Jedynemu o greckiej nazwie MISOLOGOS.

  W szczególe chodzi im obecnie o TOTALNĄ LIKWIDACJĘ HEREZJI ISLAMU i o PONIŻENIE BEZBOŻNYCH CHIN opartych o starszą od żydo-chrześcijaństwa, filozofię konfucjańską. Rosja „putinowskich kleptokratów” (to Bannona opinia) ma oczywiście im w tym pomóc.

  I to jest PLAN BOGA MISOLOGOS, który będziemy realizować w najbliższych latach, także w Polsce.

  Polubienie

 42. RUMOURS AND WHISPERS : ELIOT ABRAMS TO BE DEPUTY SECRETARY OF STATE

  Game over if this is confirmed.

  Abrams was one of the original signatories of the PNAC(plan for new american century) Statement of Principles.

  Polubienie

 43. No ciekawe czy Putin będzie chciał Trumpowi pomoc w zdołowaniu, bądź zniszczeniu Chin, czy będzie głównie jak dotąd dbać o własną duszę.
  Chyba wie, że po Chinach, Rosja byłaby już łatwym celem do rozwalenia na kawałki i połknięcia przez amerykańskie korporacje.
  W Internecie wciąż można poczytać, jak to Chiny Rosji zagrażają, a szczególnie jej azjatyckiej syberyjskiej części, a mnie się wydaje, że Chinom i Chińczykom wcale nie spieszno pchać się na mroźną północ.
  Syberia w wiekach poprzednich była raczej zasiedlana przez koczownicze plemiona tatarsko mongolskie a nie chińskie.
  Dla Chin łatwiejszym i bardziej łakomym kaskiem może być Afryka posiadająca niemniejsze bogactwa naturalne dostępne do eksploatacji przez cały okrągły rok. W tamtym kierunku też szła chińska ekspansja w ciągu ostatnich kilku lat.

  Polubienie

 44. Amerykański samolot bezzałogowy zdolny do przeprowadzania rozpoznania w promieniu 300 km krążył przez ok. dziesięć godzin nad linią rozgraniczającą strony konfliktu w Donbasie.

  Amerykański wywiad podliczył ilość ofiar amerykańskich dronów
  Ruch amerykańskiego drona wzdłuż granic Donieckiej i Ługańskiej Republik Ludowych został utrwalony przez źródła zajmujące się monitoringiem ruchu zachodnich samolotów wojskowych
  ———————-
  może w planie jest wiosenna ofensywa na Donbas?

  Polubienie

 45. Nie jestem pewien, czy to co sugeruje ten facet na filmiku poniżej jest prawdą, ale „Pizzagate – afera pedofilska” w Waszyngtonie ponoć obejmuje JEDNĄ TRZECIĄ SFER RZĄDOWYCH USA! Facet sugeruje, że ta cała banda wyprawia jakieś obrzędy, które frankiści polscy imputowali ortodoksyjnym żydom przez 250 laty – miedzy innymi picie krwi pobranej z dzieci! I on o tym otwarcie mówi! I że w najbliższym tygodniu mają być aresztowania także w kręgach FBI!

  Polubienie

 46. Super ten filmik z „jasnej strony mocy”. Wszechpotężna supertajna organizacja, która niszczy planetę, robi perfidne spiski i … celowo zostawia wskazówki w filmach i kreskówkach, które mają te własnie spiski demaskować…. Film logiczny aż do bUlu 😀

  pozdro dla normalnych

  Polubienie

 47. Jest taka uwaga hitlerowskiego propagandzisty Goebbelsa — wg. mnie skopiowana z mądrości „Listów” św. Pawła — że im bardziej jakiś PRAWDZIWY message wydaje się być POTWORNYM, tym mniej jest prawdopodobnym, ze ludzie przyzwyczajeni do małych kłamstw, weń uwierzą. Przecież właśnie na wykorzystaniu tego zjawiska psychologicznego polega sukces RZĄDOWEJ PROPAGANDY USA, że WTC zburzyli islamiści uzbrojeni w plastikowe noże do rozcinania kartonu. (A tak przy okazji, tenże Donald Trump ponoć już publicznie powiedział, że od pracujących u niego architektów, którzy w latach 1970 budowali WTC się dowiedział, że żaden samolot nie był w stanie przebić stalowej konstrukcji tych budynków. I że sądzi że przyczyna ich zawalenia się była inna, niż to co oficjalnie podano do wiadomości. I ilu Prawdziwych Amerykanów w ten PRAWDZIWY message ich prezydenta uwierzyło?)

  A odnośnie WIARY ludzi w Polsce. Ponad rok temu oglądałem film „Służby specjalne” gdzie zilustrowano – na podstawie informacji otrzymanych od tych służb – jak dokładnie wyglądały „samobójstwa” Barbary Blidy i Andrzeja Leppera. Autorzy filmu w wywiadzie dla jakiejś szerokonakładowej gazety utrzymywali, że oficerowie tychże służb im powiedzieli, że śmiało mogą publikować te materiały, bo i tak WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW nie będzie w to wierzyć.

  Polubienie

 48. NO PROSZĘ, BYŁA ,,CELOWA” PROWOKACJA I OD RAZU JEST PIORUNUJĄCA REAKCJA! WYGLĄDA NA TO, ŻE TO US-raj JEST JEDYNYM ŚWIATOWYM MORDERCĄ – TAK PRZED KAMERAMI WYGADAŁ SIĘ PREZIO US-raju! ALE JAJA! ALE JAZDA! ALE CYRK!

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/dziennikarz-nazwa%C5%82-putina-%E2%80%9Ezab%C3%B3jc%C4%85%E2%80%9D-kreml-domaga-si%C4%99-przeprosin/ar-AAmEYHB?srcref=rss&utm_source=taboola&utm_medium=exchange&OCID=MSNRIW

  Pozdrawiam

  Polubienie

 49. Bez pana Zygusia i pana APA to tutaj są same nudy .To były barwne osoby dobrze piszący .Zyguś był w porządku .

  Polubienie

 50. Nana
  Czy to ta Nana ,,bezbożnica” z Neon24?
  Ta co pisała, że Boga nie można odrzucić, bo nie można odrzucić czegoś czego nie ma?

  APA nie ma, Zyga też nie wiadomo czy wróci, a tu benc i pojawiła się ,,bezbożnica”
  Może nam zastąpi ich obu?
  Wszak strona Wierni Polsce, to strona narodowa i często się tu pisze o Pawle Szawle co pisywał listy do Koruntianm
  A przecież wystarczy zwykły słoik by udowodnić nie do udowodnienia

  Polubienie

 51. Tak odnośnie tego filmiku, że każda rzecz materialna (w tym wszechświat) musiała powstać z czegoś co było wcześniej. MG ma na to argument – wszechświat jest wieczny, bez początku i końca, i bach, szach mat św Pawle 😀

  Polubienie

 52. Panie dr Głogoczowski, a co pan sądzi o teori „egoistycznych neuronów”?
  Moim skromnym zdaniem laika, bardzo dobrze tłumaczy przyczyny powstawania tego typu wynaturzeń (artykuł) i nie tylko, bo także wyjaśnia czym jest świadomość, jaźń.

  https://mysloforma.pl/neurony-ktore-wyszly-z-siebie-neurobiologiczne-podstawy-istnienia-zjawiska-tulpy/
  Tu próbka:

  Idąc tropem Denetta, natrafiamy na Sebastiana Seung’a, neurologa obliczeniowego. Według Seung’a i Denetta właśnie dzięki egoizmowi neuronów mózg jest w stanie “spontanicznie zareagować na uraz lub nowe doświadczenie”. Na przykład:

  Mike Merzenich zszył dwa palce małpy, tak, żeby przestały reprezentować dwie osobne wartości w korze mózgowej, scaliły się w jedną. W efekcie, dość szybko, wspomniana przestrzeń operacyjna dla palców skurczyła się, pozostawiając nieużywane rejony gotowe do zagospodarowania. Gdy szwy z palców zostały usunięte – teraz już – dwa palce odzyskały swoją pełną przestrzeń operacyjną, a tym samym przestrzeń mózgowa odzyskała swoje pierwotne przeznaczenie. Natomiast Alvaro Pascual-Leone odkrył, że gdy chodzi się przez osiem tygodni z zawiązanymi oczami, kora wzrokowa powoli przystosowuje się do percepcji dotyku, do czytania alfabetu Braille’a.

  Dlaczego te [bezczynne] neurony miałyby być tak chętne do zmiany swojego statusu? Cóż, bo straciły pracę. Są bezrobotne, a kiedy są tak się dzieje, nie otrzymują swoich neuromodulatorów, więc ich receptory zanikają, co powoduje jeszcze większe bezrobocie, w efekcie którego umierają.

  Innymi słowy, samolubność neuronów zachęca je do bycia przydatnymi. Do podłączenia się do właściwej sieci innych neuronów, która, z kolei, jest podłączona do innych sieci (zarówno w charakterze odbiorcy, jak i nadawcy). Dzięki temu zachowują swój udział w pobieraniu energii i innych surowców potrzebnych do przeżycia.

  Tak więc mamy do czynienia z wewnętrzną gospodarką mózgu, która zmusza neurony do konkurowania między sobą o zasoby. W sprzeczności stoi idea Von Neumanna, postulującego architekturę iście komputerową, w której żadna z części tworzących system nie musi martwić się o źródło odżywienia. Bez walki o zasoby, nie ma potrzeby egoizmu. Jest to również powód, dla którego komputery są gorsze w przystosowaniu się do nowych warunków – są mniej plastyczne, niż mózgi. Plastyczność, jak mówi Denett:

  …to jedna z najbardziej niesamowitych właściwości mózgu. Jeśli opis architektury mózgu, jaki postulujesz, jej nie uwzględnia, twój model jest poważnie wybrakowany. Uważam, że neurony trzeba traktować jako mikro-interesantów i zadać pytanie: co oni z tego będą mieli?
  (…)

  Hodowla interesantów

  Sam nie wiem, dlaczego się zdziwiłem. Okazuje się, że istnieje społeczność – w internecie (gdzieżby indziej?) – która zajmuje się celowym hodowaniem dodatkowych interesantów-jaźni w mózgu. W przeciwieństwie do innych społeczności o podobnym celu, ta jest ugruntowana w świecie realnym. Do swoich wyjaśnień, czy dyskusji, nie dodaje żadnego spirytualistycznego bełkotu. Jej wysiłki są w pełni zgodne z materialistycznym podejściem do świata. Interesantów, których próbują wyhodować, nazywają tulpami. Z ich FAQ: https://www.reddit.com/r/Tulpas/wiki/faq

  Tulpy można opisać jako wyimaginowanych przyjaciół, mających własne myśli i emocje, z którymi można wejść w interakcję. Można je też nazwać halucynacjami zdolnymi do myślenia i działania na własną rękę.

  Inna definicja, z tulpa.info:

  Tulpę uważa się za autonomiczną świadomość, istniejącą równolegle do świadomości twórcy – wewnątrz tego samego mózgu, często z formą (ciałem mentalnym) własnego pomysłu. Tulpa jest w pełni świadoma i kontroluje swoje uczucia, opinie, ruchy i formę. Są one dobrowolnie tworzone przez ludzi z zastosowaniem odpowiednich technik.

  Jeszcze sześć miesięcy temu uważałem to za wytwór dziecinnej wyobraźni, ale dzisiaj nie jestem już tak tego pewien. Nie mogę w pełni potwierdzić istnienia tulp, ale materiał przygotowany przez tę społeczność czyta się jak podręcznik, przygotowany w dobrej wierze i ze skrupulatnością inżyniera, o wyhodowaniu i trenowaniu nowego nawyku w mózgu. Ich praktyki są w pełni zgodne z ideą grup interesów odziedziczonych po samolubnych neuronach. Dla przykładu, aby wyhodować tulpę potrzeba spędzić nad tym wiele godzin – a konkretnie 100, zgodnie z zaleceniami [podejście 100 godzin zostało odrzucone jako przestarzałe i ograniczające. Ilość czasu potrzebna na wyhodowanie tulpy różni się zależnie od głowy, która ma jej hostować. Jednak myśl przewodnia Simlera: “tulpy potrzebują czasu i wysiłku hosta, by powstać i się rozwijać”, jest jak najbardziej poprawna – przyp. tłum.]. Aby tulpa powstała, należy o niej myśleć, wyobrażać ją sobie, rozmawiać z nią i wizualizować ją – innymi słowami, karmić ją swoją uwagą. W FAQ-u znalazłem też sposób na pozbycie się takiego interesanta:

  Pytanie: Jak trwale pozbyć się tulpy?

  Odpowiedź: Ignoruj ją, odmawiaj jej uwagi, aż całkowicie się rozproszy. Nie jest to przyjemne doświadczenie dla tulpy. Jeśli pracowałeś nad nią dłuższy czas, i zdążyła się dobrze ugruntować, może to być również emocjonalnie wyczerpujące dla ciebie. Nie jest to szybki i łatwy proces.

  Brzmi to zupełnie jak sposób na pozbycie się nawyku lub uzależnienia.”

  Polubienie

 53. Aż klocki zechcą zaistnieć.
  Z tym słoikiem to wcale nie jest taka głupia, czy prosta sprawa.
  Bo słoik dowiódł nam niezbicie że:
  – Musi istnieć ,,Programista” który stworzył system umożliwiający atomom tworzenie kodu.
  i tu się trzeba z tym bezwzględnie zgodzić.
  Dalej słoi nam pisze / mówi że”
  Musi istnieć genialny pokory Bóg.
  i tu żadnego dowodu.
  Bo jak wiemy – Musi na Rusi a w Polsce jak kto chce.
  Ale….. no nie wiem, pozostaje więc to Ale….
  Tylko przy okazji nasuwa mi się pytanie.
  Kto ,,Programistę” nauczył programować?
  Kto napisał pierwszy program dla ,,Programisty”
  Czy najpierw był program, słoik, czy ,,Programista”?

  Polubienie

 54. Dziś rano w rezultacie zamachu terrorystycznego zginął dowódca batalionu „Somali” Michaił Tołstych znany jako Giwi – poinformowało MO proklamowanej w trybie jednostronnym DRL.

  Arsen Pawłow, znany pod pseudonimem „Motorola” zginął w windzie swojego domu, gdzie eksplodowała bomba

  Atak terrorystyczny miał miejsce około 6 rano, oświadczył resort. Według źródeł pułkownik zginął w wybuchu u siebie w biurze……
  —–
  Zbigniew Sekulski
  To Putin czyści Donbas banerowskimi rękoma bo Donbas to zadra w planach tego sprzedawczyka. W samej Rosji idea Noworosji staje się coraz bardziej nielegalna i tępiona przez kosmopolityczną żulię. Międzynarodówka oligarchów z Rosji i Ukrainy zwiera szeregi pod sztandarem kaganatu chazarskiego.

  HSV Fan

  Destabilizacje robi tylko Kreml i to Kreml stoi prawdopodobnie za tym morderstwem inaczej jak ty bylo by mozliwe, ze w biurze Giwi zostala podlozona bomba?
  Przeciez to miejsce ktore jest strzezone przez ochrone FSB i ochrone z LNR.
  Tam nie moza wejsc z plecakiem pelnym trotylu , zostawic go pod biurkiem Giwiego, wyjsc poczekac az on tam pojdzie i zdetonowac ladunek.
  Dla racjonalnie myslacego to jest po prostu malo prawdopodobne, to morderstwo jest wykonane reka „swoich” a nie wrogow.

  Sasza Tritankistov ·
  Ja powiem tak. Na Białoruś pojedzie niedługo 4 tys. wagonów z wojskiem. (Zapad 2017) Z Białorusi do Kijowa – prosta daroga

  Polubienie

 55. Nie doczytałem do tej tulpy, ale autor artykułu ma ZASADNICZE TRUDNOŚCI Z LOGIKĄ ELEMENTARNĄ. Napisał:

  Innymi słowy, samolubność neuronów zachęca je do bycia przydatnymi. Do podłączenia się do właściwej sieci innych neuronów, która, z kolei, jest podłączona do innych sieci (zarówno w charakterze odbiorcy, jak i nadawcy). Dzięki temu zachowują swój udział w pobieraniu energii i innych surowców potrzebnych do przeżycia.
  Tak więc mamy do czynienia z wewnętrzną gospodarką mózgu, która zmusza neurony do konkurowania między sobą o zasoby.

  Przecież jak neurony spontanicznie dołączają do tych, które „pracują” to robią to po to, aby z nimi KOLABOROWAĆ, wspólnie dzieląc otrzymane zasoby, a nie KONKUROWAĆ o te zasoby (które automatycznie się wtedy powiększają – jest to nieznane wśród przedmiotów nieożywionych zjawisko NADREGENERACJI – gdy neurony pracują, one elektrostatycznie bardziej intensywnie „zasysają” pokarm, którego energię wydatkują na swą „pracę”; natomiast neurony „nie pracujące” mają elektrostatycznie mniejszą chęć „jedzenia” i ulegają atrofii, ewentualnie nawet wymierają, tak jak to się dość często zdarza zdesperowanym bezrobotnym.).

  To przecież te powyższe zdania napisał jakiś TOTALNY BĘCWAŁ (INTELEKTUALNA TULPA? – jeszcze nie doczytałem co to słowo oznacza) nie potrafiący rozróżnić między KOLABORACJĄ a KONKURENCJĄ.

  PS. Jeszcze nie doczytałem do końca tej „tulpy”, ale czy przypadkiem nie chodzi tutaj o DWUTYSIĘCZNOLETNIĄ HISTORIĘ „CHRYSTUSOWEGO” KOŚCIOŁA (a wcześniej JUDAIZMU)?

  Polubienie

 56. Właśnie otrzymałem e-list od „Bronka” z Florydy (jednego z pięciu członków założycieli PAN w Z-nem).
  Ogłądnął on filmik z Jasnej Strony Mocy i skomentował go krótko WIELKIMI LITERAMI:

  Marku, Czy to nie bylo to samo jest korwa Hillary Clinton?

  Nie bardzo początkowo rozumiałem o co mu chodzi. Co ma H. Clinton do „satanistycznego”zaprzysiężenia Donalda Trumpa? I znalazłem. Otóż Melania Trump celowo przywdziała na ta uroczystość NIEBIESKĄ SUKNIĘ, bo to ponoć jest kolor SATANISTYCZNYCH CELEBRACJI.

  A kandydatka na prezydenturę Hilary Clinton prawie cały czas swej kampanii wyborczej paradowała w ubraniu w takim właśnie SATANISTYCZNYM KOLORZE!

  Intersting. Isn’t it Mr. Luk?

  Polubienie

 57. Przecież jak neurony spontanicznie dołączają do tych, które „pracują” to robią to po to, aby z nimi KOLABOROWAĆ, wspólnie dzieląc otrzymane zasoby, a nie KONKUROWAĆ o te zasoby (które automatycznie się wtedy powiększają – jest to nieznane wśród przedmiotów nieożywionych zjawisko NADREGENERACJI – gdy neurony pracują, one elektrostatycznie bardziej intensywnie „zasysają” pokarm, którego energię wydatkują na swą „pracę”; natomiast neurony „nie pracujące” mają elektrostatycznie mniejszą chęć „jedzenia” i ulegają atrofii, ewentualnie nawet wymierają, tak jak to się dość często zdarza zdesperowanym bezrobotnym.).”

  Dzięki za odpowiedź. Jak Kierownik rzucił nieco światła, to faktycznie wygląda to trochę dziwnie.

  PS. Jeszcze nie doczytałem do końca tej „tulpy”, ale czy przypadkiem nie chodzi tutaj o DWUTYSIĘCZNOLETNIĄ HISTORIĘ „CHRYSTUSOWEGO” KOŚCIOŁA (a wcześniej JUDAIZMU)?

  Nieskromnie powiem iż tez tak sobie pomyślałem. Czlowiek jest zwierzęciem stadnym i taki mnich w celi, eremita na pustyni , poza modlitwa musiał sobie czasem z kimś pogadać, a taki „przyjaciel” w głowie jest idealny….
  Ta tulpa to ciekawa sprawa..
  jak wyhodować sobie tulpe FAQ: https://www.reddit.com/r/Tulpa/wiki/faq

  Polubienie

 58. Zdaniem amerykańskiego białego nacjonalisty, jednego z wielu w świecie:

  The U.S. government is actively enforcing a comprehensive array of policies that all have one thing in common: War. Even social WAR.

  Regarding the list of the U.S. government’s wars on social problems. Here is a list of some of the U.S. government’s “undeclared” wars on Americans:

  The war on constitutionally- secured and protected rights, freedoms and civil liberties.
  The war on private property rights.
  The war on private property owners.
  The war on non-corporate family farms.
  The war on small businesses.
  The war on citizen solvency.
  The war on American ingenuity.
  The war on the souls, brains and bodies of infants, children, adults and seniors.
  The war on families.
  The war on historical/scientific truth.
  The war on water and air quality.
  The war on the natural order and thereby the natural right of all mankind.
  The war on ( —- ) fill in the blank.

  The U.S. government is actively enforcing a comprehensive array of policies that all have one thing in common: War.

  War is raging against just about everything that moves or stands still—both temporal and spiritual. The war is transgenerational, multi-directional and unilateral:
  Air, land and sea, young and old, rich and poor, black/white/brown/yellow and red, plants and animals, microscopic life, molecules, atoms and subatomic particles. The war is also raging against the peoples of other countries.

  The U.S. government is even plotting the fighting of wars from and in space.

  Polubienie

 59. „Intersting. Isn’t it Mr. Luk?”

  Tak szczerze, to nawet chciałbym, żeby tak było. Życie na jednej planecie z UFO, reptilianami i ich illuminatystycznymi sługusami byłoby na pewno BARDZO CIEKAWE. Niestety, świat jest tak na prawdę nudny i banalny, w niczym nie przypomina ten z filmów. Jakieś rewolucje, przewroty, wojny… wszystko to ma jedną banalną przyczynę – ktoś się chce wzbogacić kosztem kogoś innego i tyle, nic więcej. Jakieś masońskie satanistyczne i magiczne obrzędy? Wszytko to pic na wodę, który ma przysłonić główny i jedyny motyw – obławianie się czyimś kosztem.

  Pamiętam, że kiedyś byłem zwolennikiem teorii, że JFK wykończyła CIA i Pentagon do spółki z przemysłem zbrojeniowym, bo JFK był sceptyczny wobec zaangażowania USA w Indochinach. Brzmi logicznie, prawda? Tylko czemu ci spiskowcy porwali się na tak ekstremalnie ryzykowną operację jak zamach na najwyższy urząd w państwie, zamiast użyć swoich wpływów i skompromitować JFK, wrabiając go w dziwki, narkotyki, czy kontakty z mafią? Znając słabostki Kennedy’ego to ostatnie rozwiązanie było o wiele łatwiejsze i gwarantowało bezkrwawe przejęcie przywództwa. Ale takie pragmatyczne podejście raczej nie interesuje wyalienowanych świrów pokroju Oswalda, dlatego: cel – pal.

  „A kandydatka na prezydenturę Hilary Clinton prawie cały czas swej kampanii wyborczej paradowała w ubraniu w takim właśnie SATANISTYCZNYM KOLORZE!”

  Od kiedy niebieski to kolor szatana? Kolorem satanistów jest czerń. A tak na serio to nikt nie jest w stanie zgłębić kobiecej logiki, dlaczego ta pani woli chodzić w takim kolorze, a druga w innym.

  Każda kultura przyjmuje inne znaczenia kolorów.

  https://zwykla.wordpress.com/2008/04/09/kolory-a-nasze-zycie-%E2%80%93-symbolika-i-znaczenie-kolorow/

  Polubienie

 60. Ad Julius.

  To ten Steve Bannon (patrz powyżej) powiedział o co IM chodzi. O to co „BÓG” przykazał na pierwszych stronach Biblii „Panujcie nad Ziemią i nad wszystkim co się na niej poruszyć odważy. Panujcie nad ptakami niebios i nad rybami w morzu i nad wszystkim co po ziemi pełza…. Ja daję WAM wszystko” (Izrael Szamir mi napisał, że Bannon jest ortodoksyjnym żydem).

  Polubienie

 61. No, czerń to KOLOR ŚMIERCI W NASZEJ „KULTURZE” (U Egipcjan to był kolor BIAŁY, zachowany w kolorze tunik kleru żydowskiego oraz chrześcijańskiego w czasie mszy.) A ci z „jasnej strony mocy” sugerują, że niebieski to kolor satanistów (a przynajmniej judaistów)! Ja tylko mogę przypomnieć, że na mapach wojskowych niebieskim się oznacza pozycje wroga stąd może ten MISOLOGOS – wróg Rozumu:

  Polubienie

 62. Luk napisał:

  Ale takie pragmatyczne podejście raczej nie interesuje wyalienowanych świrów pokroju Oswalda, dlatego: cel – pal.

  Luk znowu się nam popisuje swoją IGNORANCJĄ.

  Według tego co czytałem przed kilku laty w polskiej prasie (bodajże „Przegląd”) do Kennedy’ego strzelało SYMULTANICZNIE kilku strzelców z przeciwnych kierunków. Oswald był tylko „patsy”, którego zabił Jack Ruby, którego zabił itd. Naliczono aż 130 nagłych zgonów osób, które mogły być świadkami w tym zamachu. Prawdziwymi wykonawcami zamachu była mafia korsykańska (tak zwany „French Connection” – może Luk’owi coś ten termin mówi), która była zainteresowana odzyskaniem dochodów z narkotyków sprowadzanych z utraconych, na rzecz komunistów, Indochin. A i Izrael bardzo nie lubił zarządzonej przez Kennedy’ego kontroli „pokojowego” reaktora atomowego w Diamona. Potem jeszcze zabito dwóch braci Kennedych, aby ta RODZINA nie przejęła władzy w USA na kolejne 24 lata (3 x po 8 lat prezydentury; proszę popatrzyć jak w USA rządzą kolejne RODZINY – Bushów, miały być Clintony, etc.).

  Polubienie

 63. …Sprawiedliwy porządek społeczeństwa i państwa jest centralnym zadaniem polityki. Państwo, które nie kierowałoby się sprawiedliwością zredukowałoby się do wielkiej bandy złodziei.(…) Sprawiedliwość jest celem, a więc również wewnętrzną miarą każdej polityki…”pisanie ,gadanie i powtarzanie ze obecna odmiana „demokracj” jest zlodziejska ,zbrodnicza czy zdegenerowana i zaklaman ! to tak samo jest oczywiste jak gdyby glosic ze woda jest mokra a ogien goracy.kazdy czlowiek posiadajacy slady mozgu i slady zdrowego rozsadku ? widzie ze osaczanie Rosji jest juz koncowka palnow wymoordowania wszystkich Plemion Slowianskich. Te mord Slowian zaczal sie stosunkowo nie dawno ! bo od revolucji Francuskiej ,potem I sa wojna swiatowa ,liczne Powstania glownie w Polsce , 2 ga wojna miala za zadanie eliminacje wszystkich plemion Slowianskich . Jesli chodzi o Putina ! to najlepiej opisuje o nim Alfred Siwak w ksiazce „syndrom gotowanej zaby”:) .otoz w dzisiejszych czasach (od dywanowych nalotow babowych i rakietowych na Slowianska Jugoslawie do obecnej inawazji na Rosje) ….jesli chce sie zgnoic/zdyskredytowac! jakiegos wielkiego i oddanego patriote swojego narodu ? to …juz nie wystarczy oczerniac tego patriote/przywodce itp ze jest :tyranem ,katem,satrapa ! zbrodniarzem ! agresorem ,diablem wcielonym,:) mas zbrodniarzem ,opetanym ! itp ….to zdecydowanie nie wystarczy! ale ! wystarczy tylko napomknac ze taki Putin:) sprubowal kiedys …mace:):)

  do przemysleń dla cymbałów tego portalu .

  Polubienie

 64. I to jest bardzo słuszne, bo po kiego diabła próbował mace? (czy Nana też delektowała się macą?)

  A jak ją już wziął do gęby, to powinien splunąć z obrzydzeniem i najlepiej publicznie, by każdy wiedział, że do niego lepiej nie podchodzić, a nie łasi się jak podwórkowy kundel do każdego, kto go chwilowo chce pod włosi pogłaskać, a później kopnąć w d…

  Co do Słowian, sprawa ma się też podobnie. Potulne, głupie, leniwe, do odstrzału tak jak amerykańskie bizony trawożerne. A przecież życie jest takie jak to w oceanie. ,, A rekiny w oceanie zębów mają pełen pysk. Meki majchra ma w kieszeni i…” i tak dalej. Jakby nie Gruzin na Kremlu to pewnie byłoby już po Rosji, Polsce, Jugosławii, Bułgarii, Czechach.

  Pamiętacie wyprawę wiedeńską Sobieskiego?
  Sobieski zamiast wypełniać polecenia Watykanu powinien skorzystać z okazji i dogadawszy się z Turkami zając całe Czechy na południu, a następnie zrobić gruntowny i całkowity porządek z Prusami na północy, osadzając tam na książęcych stołkach swoich dwóch synów.
  Ale pierdoła poszedł ratować Niemców.

  To samo było z Napoleonem, który na Moskwę poszedł w sojuszu z Niemcami, zamiast w odpowiednim momencie, najlepsze miejsce i czas byłoby pod Borodino, uderzyć od tyłu na oddziały niemieckie, Rosjanom zostawiając do rozbicia Francuzów i samego cesarza, biorąc w zamian w nagrodę to co Prusaki i Austriaki nam w rozbiorach zabrali.
  Głupia polityka to takie samo nieszczęście jak bakterie tyfusu.

  Dziś trzeba by szukać sojuszu z Francją Le Pen i Orbanem, by osłabić Niemcy, kolejno wspierać Łukaszenkę i rozwijać współpracę z krajami na południu, Czechy Słowacja, Bułgaria, może wkrótce także Rumunia.

  do przemysleń dla cymbałów z innych portali tu zaglądających

  Polubienie

 65. Opis jak ma działać DOBRZE ZORGANIZOWANA BANDA ZŁODZIEI znajduje się w „księgach mojżeszowych” Starego Testamentu. Oczywiście Dekalog został wymyślony jako TARCZA OCHRONNA zasłaniająca dokładnie odwrotne od tych Zasad, Praktyki Narodu Do Żłoba Wybranego. Stany Zjednoczone są dumne z tego, że realizują Plan Podboju Świata zarysowany zarówno w Starym jak i Nowym Testamencie. A zatem w przyszłości nie ma być żadnych Słowian, zgodnie z planem św. Pawła iż „Nie będzie już ani Żyda ani Greka, ani mężczyzny ani kobiety, ani pana ani niewolnika wszyscy będziecie JEDNO GÓWNO” (W tekście oryginalnym zasłonięte eufemizmem chimery „Chrystus Jezus”)

  I ten „plan boży” jest obecnie realizowany NA CAŁEGO. Pretensje o to, że Słowianie – w znacznym stopniu dzięki osobistym wysiłkom Michaiła Gorbaczowa oraz Karola Wojtyły – są spychani do roli PACHOŁKÓW WIELKIEGO IZRAELA, należy kierować do lokalnych instytucji ten PLAN GLOBALIZACJI realizujących.

  (A jak komuś się ten PLAN BOŻY nie podoba, to jak nie lubi „Manifestu Komunistycznego” Niemców Marksa oraz Engelsa, to ma jeszcze możliwość przejścia na ISLAM, tak jak to zrobił Roger Garaudy pod koniec swego długiego życia. Trzeciej Drogi nie widzę, konfucjanizm pod naszą długością geograficzną jest zbyt mało znany – i ponoć zbyt materialistyczny jak na słowiańską duszę, jak to twierdzi ekonomista o nazwisku Katanosow z Moskwy.)

  Polubienie

 66. A jak w tej tak zwanej Noworosji będą pozwalać na wybijanie swoich liderów, no to wkrótce Noworosja zakończy żywot.
  Chyba, że posłuchają to co mówił mądry król Hammurabi – ,,Oko za oko, ząb za ząb” i też zaczną likwidować tych tam w Kijowie, Laszkę, Turczynowa, Jaceniuka, Timoszenkę, może nawet jak by się udało to i Poroszenkę.
  A jakby za śmiercią Giwiego stały rosyjskie służby, no to jakiegoś generała z tych służb, by Putin wiedział, że z gównem też można sobie poradzić.

  Polubienie

 67. Ad LuK

  kolejne info o niebieskim kolorze… i znowu bez fajerwerków;

  Ooooooo, widzę, że Szanowny LuK ma problemy wizualne z kolorem niebieskim i domaga się oszołamiających fajerwerków!

  Może Szanowny LuK, w dzieciństwie naoglądał się filmików o ,,niebieskich paskudztwach” (cytat jegomościa Gargamela) i dlatego ma abominację do niebieskiego koloru?

  Wyobraź sobie LuK, że nie tylko Ty masz ,,problemy” z BLUE KOLOREM! W przeciwieństwie do Ciebie, oni próbują w jakiś logiczny sposób, wyjaśnić przedziwną tajemnicę tego dziwnego koloru, który robi w TĘCZY za ostatni, a może pierwszy, patrząc od środka! Błękitna krew – niebieskie żyły, żylaki i te błękitne niebo, które się przemienia w ciemno granatowe lub czarne! Chi, chi, chi…

  Ojciec Niebieski czy Niebiański?

  https://dmr44blog.wordpress.com/2012/11/23/ojciec-niebieski-czy-niebianski/

  P.S. Gargamel jest to klasyczny przykład szmula, który jest: podły, podstępny, chytry, przebiegły etc. i ma doklejony szmulowski sufiks EL, który pozwala rozpoznać przedstawicieli tego wrednego gatunku, (IzraEL) zdrobniale Garguś! LuK, jak wyłączymy światełko, to problem identyfikacji kolorów mamy z główki, wtedy dominuje jedyny kolor BLACK, który jest nazywany CIEMNOTĄ!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 68. Ad Juliusa

  Szanowny Juliusie, a czemu ta gwiazdeczka na tej ,,szmacie” jest żółta? W ten ,,wredny” sposób, ruskie pierogi chcą przypomnieć szmulom, że to jest pierwotny kolor gwiazdeczki, który dostali w prezencie od szwabów i musieli to nosić na różnych częściach garderoby!

  Myślę sobie, że ta niebieska gwiazdka jest prawidłowa, ona symbolizuje zdegenerowane niebieskie gwiazdki neutronowe – PULSARY. GWIAZDKA DEKADENCKA ALBO RENEGACKA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_neutronowa

  http://sjp.pl/dekadencki

  http://sjp.pl/renegat

  P.S. Symboliki gwiazdki i jak to działa na szmuli nie muszę tłumaczyć, każdy może to sobie dośpiewać! Jeszcze trzeba wyjaśnić znaczenie symboliczne pierwotnej gwiazdy KRÓLA DAWIDA…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 69. W skrócie:
  żydowskie ścierwo snuje wizje Niebiańskego Izraela na terytorium Ukrainy. Wg niego projekt cieszy się dużym poparciem międzynarodowego żydostwa. Putin, Trump, Merkel, May i inne środowiska żydowskie nie sprzeciwią się temu a nawet przyklasną.

  Polubienie

 70. Ad Juliusa

  Szanowny Juliusie, ONE NIE TYLKO U UKRÓW CHCĄ MIESZKAĆ, U NAS OD PARU ŁADNYCH LAT WIJĄ SWOJE PARCHATE GNIAZDECZKA, ROZWALAJĄC EKONOMICZNIE NASZE GNIAZDA I ZMUSZAJĄC W TEN SPOSÓB NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ DO EMIGRACJI!

  http://www.ekspedyt.org/trybeus/2013/06/14/14824_czy-to-jeszcze-polska-czesc-druga.html

  http://niszczsyjonizm.blogspot.com/2012/06/zydzi-wracajcie-do-polski-fotorelacja-z.html#more

  IDIOTA, PROWOKATOR CZY Z WIADOMEGO SZCZEPU?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awomir_Sierakowski

  I NASTĄPIŁA REAKCJA!

  Jeszcze jest coś, jeden z zapomnianych, szmulowskich szczepów, który chce się przytulić do KOŁA Piasta Kołodzieja oczywiście w Polsce!

  http://www.polin.pl/pl/wydarzenie/warsztaty-romowie-w-polsce-wyobrazenia-spotkania-postawy

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 71. Ad LuK

  Specjalnie dla LuK-a, niebieskie fajerwerki w kolorze BLUE!

  Eiff(EL) 65 – widzisz LuK, co jest w nawiasie?

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 72. Ad Adm-ina

  A kto to taki ,,niebieski ptaszek” i jakie są jego zalety?

  No to, Szanowny Adm-inek zadał klina w mój czerep, aż omamy w kolorze blue zobaczyłem ale to nic, w nanosekundę pomyślałem i chyba wiem jak odpowiedzieć.

  TO JEST NIEBIESKI PTASZEK

  Sypiesz takiemu darmozjadowi ziarno pod dziób, przez całe jego zas… życie, a on nawet kukuryku nie potrafi, tylko przeraźliwie wrzeszczy o kolejną porcję. Taka ludzka fanaberia, która pełni funkcje estetyczne albo ozdobne, prawdopodobnie stworzona ,,PRZYPADKOWO” przez Lolka Darwina w Wielkiej Procesji Kościelnej, zwanej dla zmyłyki Ewolucyjną.

  Oczywiście musi być analogia do tego niebieskiego pasożyta w kolorze ,,błękitnej krwi”. Oto ona w całej okazałości, nawet z niebieską tasiemką.

  Powinna jako królowa rządzić, lecz nie rządzi tylko spełnia funkcje ozdobne albo reprezentacyjne (czytaj pasożytnicze). Poddani muszą obficie sypać ziarenka pod królewski dziób w postaci mamony, żeby cudactwo nie sczezło. Wymyśliła sobie, że Syjoniści będą za nią rządzić światem, bo ona ma wstręt do rządzenia. a w ostatecznym rozrachunku, za jej (nie)rządy, to Syjoniści dostaną po durnych łbach, że weszli z nią w taki układ. Bardzo cwane – no nie?

  Na koniec trzeba przypomnieć, gdzie się zaczęło WIELKIE Q… NIEBIESKIEJ WSTĄŻECZKI, A RACZEJ SKROMNY POCZĄTEK JEJ KOŃCA.

  http://dzieje.pl/sites/default/files/styles/open_article_750x0_/public/201204/stanisaw_szczsny_pot.jpg?itok=MUm3BXO7

  P.S. Nie podpisuję obrazów, bo dla zdrajców NASZEJ NAJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ, nie mam szacunku!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 73. „” Luk napisał:

  Ale takie pragmatyczne podejście raczej nie interesuje wyalienowanych świrów pokroju Oswalda, dlatego: cel – pal.

  Luk znowu się nam popisuje swoją IGNORANCJĄ. „”

  W rzeczy samej. Błysnął nam tu szanowny LuK, że nie ma co.

  W 1991 roku powstał na ten temat ciekawy film wyreżyserowany przez Oliviera Stone`a – JFK. Warto obejrzeć.
  Gorąco polecam wszystkim `tulpopodobnym`, a już szczególnie panu – panie LuK. Może wówczas w końcu zerwie się pan odrobinę z krótkiej smyczy swemu równolegle istniejącemu `twórcy` własnych autonomicznych myśli.

  Polubienie

 74. „Luk znowu się nam popisuje swoją IGNORANCJĄ.

  Według tego co czytałem przed kilku laty w polskiej prasie (bodajże „Przegląd”) do Kennedy’ego strzelało SYMULTANICZNIE kilku strzelców z przeciwnych kierunków. Oswald był tylko „patsy”, którego zabił Jack Ruby, którego zabił itd. ”

  Za to „doc” symultanicznie przeoczył pewne badania na ten temat. Teoria kilku zamachowców bazowała na tym, że Oswald nie był w stanie oddać kilku strzałów ze swojej pukawki (Carcano M91/38) w tak krótkim odstępie czasu i w dodatku celnych, zwłaszcza że był ponoć słabym strzelcem. Zrobiono eksperyment w takich samych warunkach (strzelec był zawodowy) i sku8tecznie trafiono w poruszającego się odkrytym samochodem „prezydencki” fantom. Prawda że tester był dobrze wyszkolony, ale Oswald mógł mieć po prostu szczęście.

  „Wyobraź sobie LuK, że nie tylko Ty masz ,,problemy” z BLUE KOLOREM! W przeciwieństwie do Ciebie, oni próbują w jakiś logiczny sposób”

  Ta „logika” poraża zwoje mózgowe.

  „P.S. Gargamel jest to klasyczny przykład szmula, który jest: podły, podstępny, chytry, przebiegły etc. i ma doklejony szmulowski sufiks EL, który pozwala rozpoznać przedstawicieli tego wrednego gatunku, (IzraEL) zdrobniale Garguś! LuK, jak wyłączymy światełko, to problem identyfikacji kolorów mamy z główki, wtedy dominuje jedyny kolor BLACK, który jest nazywany CIEMNOTĄ!”

  Gargamel jak RommEL, albo SpiegEL, ewidentny Szwab i faszysta, który wraz z Hansem Klakierem (obozowym katem) nienawidzi każdej odmienności.

  „W 1991 roku powstał na ten temat ciekawy film wyreżyserowany przez Oliviera Stone`a – JFK. Warto obejrzeć.
  Gorąco polecam wszystkim `tulpopodobnym`, a już szczególnie panu – panie LuK. Może wówczas w końcu zerwie się pan odrobinę z krótkiej smyczy swemu równolegle istniejącemu `twórcy` własnych autonomicznych myśli.”

  Oglądałem, bardzo dobry film… no właśnie -> film. Ale jak na samym początku pisałem, rzeczywistość, w przeciwieństwie do filmu prawie zawsze jest nudna i banalna, ale prawdziwa. Bo jeżeli ona nie jest prawdziwa to nic nie jest prawdziwe i wszystko jest dozwolone, jak to przed wiekami ujął pewien przywódca organizacji ujaranych killerów z Bliskiego Wschodu.

  Polubienie

 75. Ad LuK

  Ta „logika” poraża zwoje mózgowe.

  LuK wieczny malkontent, za każdym razem chce fajerwerków w kolorze BLUE. Podrzucam kolejny niebieski problem w postaci ,,Papy Smerfa”. Masz ogromnego pecha LuK, ,,Papa Smerf” już nie żyje! Niech MU ziemia lekką będzie. Amen.

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/amerykanin-o-niebieskim-kolorze-skory-zmarl-w-waszyngtonie/gdcpv8y

  Ad vocem J.F.K.

  W ub.r. znalazłem w necie mało znane fakty, dotyczące przyczyn konfliktu w Wietnamie. Podejrzewam, że Watykan na początku konfliktu, też maczał swoje brudne paluchy, chcąc ,,podmienić” religię Wietnamczykom.

  http://joemonster.org/art/34112

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s