Premier RP p. B Szydło uległa wypadkowi drogowemu


To nie był zamach na panią premier.

7 lutego kanclerz Niemiec p. Merkel w godzinach wieczornych spotkała się z opozycją parlamentarną naszego kraju. Trzy dni później w godzinach wieczornych pani premier polskiego rządu ulega wypadkowi drogowemu.

Kolumna samochodów rządowych, z panią premier w jednym z pojazdów jadąc na sygnale dźwiękowymi świetlnym uczestniczyła w kolizji drogowej, a w szczegółach pech chciał, że to właśnie samochód, w którym jechała pani premier by uniknąć zderzenia z samochodem marki Fiat zjeżdża na pobocze i wali w przydrożne drzewo.

Trzy osoby poszkodowane przewiezione do szpitala.

Jak by tak na szybko policzyć, to po wypadku drogowym prezydenta Andrzeja Dudy, ministra Macierewicza, jest to trzeci wypadek.

Wniosek ?

Polskie drogi są niebezpieczne, szczególnie dla władz państwowych z ramienia partii PiS.

Kierowca Fiata przepuszcza pierwszy samochód z kolumny rządowej lecz jak podaje TV nie zauważył samochodu drugiego z tej kolumny.

No może i tak być jak mówią.

Pani premier podobno  przytomna i przechodzi badania.


W Oświęcimiu doszło do wypadku samochodowej kolumny rządowej z udziałem premier Beaty Szydło – poinformowało RMF FM. Według stacji, są osoby ranne.

Jak podaje rozgłośnia, kolumna jechała drogą główną. W pewnym momencie z drogi podporządkowanej wyjechał inny samochód, który uderzył w drugie auto kolumny. Limuzyna, w której podróżowała premier Szydło, zjechała z drogi.

Według informacji RMF FM, jeden z funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu ma obrażenia nogi. Sama prezesa Rady Ministrów ma potłuczenia i została przewieziona do jednego z małopolskich szpitali.

Jak dowiedział się portal Niezalezna.pl, nic poważnego jej się nie stało, ale konieczne były rutynowe badania. Potwierdził to również rzecznik rządu Rafał Bochenek.

W internecie pojawiło się krótkie nagranie z miejsca wypadku.

http://m.niezalezna.pl/93718-wypadek-kolumny-rzadowej-z-premier-beata-szydlo-sa-ranni


Po premier przyleciał śmigłowiec LPR, który zabrał ją z Oświęcimia do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Prawdopodobnie Beata Szydło będzie wymagać dalszej hospitalizacji. Okoliczności wypadku badają prokuratura i ABW.

0006dxleocm4qdly-c122-f4

Reklamy

36 uwag do wpisu “Premier RP p. B Szydło uległa wypadkowi drogowemu

 1. Admin propisowskiego portalu .Nie becz dzieciaku jak krowa gdy zje zepsutą trawę .Premierzyca dochodzi do siebie będzie dobrze . Powracający Tusk ręciny ci nie zabierze .Będzie fein .

  Polubienie

 2. „Seryjny wypadek”.
  Czy to pewna wersja „startegii żaby”?

  Oby jednak to wszystko były jednak przypadki, które zmuszą do radykalnych działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa najwyższych władz RP.

  Być może pewne wydarzenia dzieją się przypadkowo i to w każdej sferze życia indywidualnego oraz zbiorowego. Z pewnością tak jest, ale jeżeli tak się dzieje, że mało prawdopodobne do wystąpienia fakty jednak się zdarzają i to nawet cyklicznie to już nie można mówić o przypadku. A tak jest z tzw. stłuczkami samochodowymi najważniejszych osób w państwie, m.in. prezydenta, premier (też w Izraelu!) czy szefa MON.

  Oczywiście można dalej się upierać, że ów „seryjny wypadek” limuzyn rządowych to jakieś fatum, „prawo serii”, brak wyszkolenia i brawura BOR-owców, niedouczeni polscy kierowcy czy tam wyszukiwać innych przyczyn, w tym losowych.

  Ale sprawa staje się na tyle poważna, że trzeba zakładać wykreowanie owej cykliczności „seryjnego wypadku”. Tym bardziej, że w całej historii II PRL (III RP) jak i I PRL mieliśmy do czynienia z bardzo częstym grasowaniem „seryjnego samobójcy” czy też „nieszczęśliwego wypadku”. To standard postępowania zmierzającego do wyeliminowania niewygodnych dla komuny, poskomuny i elit III RP ludzi, którzy zagrażali (i zagrażają) ustalonym w Magdalence i OS zdradliwym i antypolskim porozumieniom.

  Objęcie władzy przez prezydenta A. Dudę i PiS (ZP) a szczególnie to, że rządzą naprawdę realizując swoje obietnice wyborcze od samego początku było szokiem dla II PRL i od pierwszego dnia rządów (a nawet wcześniej) nastąpił zmasowany atak na nowe władze, atak zjednoczonej totalnej opozycji, współczesnej Targowicy. Trwa on do dzisiaj, mimo, że wszystkie próby obalenia prezydenta czy rządu premier B. Szydło spełzły na niczym. Nie udało się wciągnąć rządzących w „bieżące pyskówki”, nie udało się doprowadzić do krwawych rozruchów Polaków na ulicach, nie była w stanie pomóc brukselsko-niemiecka zagranica ani lewacko-demoliberalne światowe elity, nie udał się grudniowy i dobrze przygotowany pucz „totalnej opozycji” ani żadne prowokacje uliczne i parlamentarne. Rząd rządzi coraz skuteczniej i – o zgrozo – zaczął powoli rozbijać antypolską, rządzącą niemal od 27 lat mafię elit III RP. Zagrożone zostały podstawy jej funkcjonowania, począwszy od finansów, czyli swobodnego okradania Polski na miliardy złotych a skończywszy na śledztwach, aresztowaniach, procesach karnych, zmianach kadrowych (np. w armii) czy rozbijaniu bezkarnych korporacji zawodowych, w tym w wymiarze sprawiedliwości i w środowisku dawnych SB-ków czy WSI-oków. Całej tej sitwie dosłownie zaczął „palić się grunt pod nogami” a wizja świata zza krat jest dla tej wyższej kasty ludzi nie do przyjęcia, tak samo jak oderwanie ich od koryta władzy i apanaży z nią zawiązanych.

  Wielokrotnie to powtarzałem i powtórzę jeszcze raz – oni są zdolni do wszystkiego, największej podłości i zdrady. Są w stanie doprowadzić Polaków do rozlewu polskiej krwi na ulicach, ale też są w stanie dokonywać mordów politycznych, tak jak to było i w czasie komuny i postkomuny. A te mordy w postaci właśnie „seryjnego samobójcy” lub „nieszczęśliwego wypadku” były częste i cyklicznie a ich i ich ofiary opisałem w ciągle uzupełnianym swoim tekście: „Seryjny samobójca” i „nieszczęśliwy wypadek” – efekty degrengolady państwa polskiego!” [1]. Sądzę też, że z dużą dozą prawdopodobieństwa ową listę uzupełnić można też niedawną śmiercią w wypadku samochodowych posła Kukiz’15 Rafała Wójcikowskiego.

  Te dziwne wypadki samochodowe mogą nic nie znaczyć, ale też mogą stanowić operacyjne realizowanie pewnej strategii zbliżonej do tzw. „strategii żaby”, która to ta żaba włożona do wrzątku od razu wyskakuje i ucieka, ale jeżeli włoży się ją do zimnej wody i będzie tę wodę stopniowo się podgrzewać to żaba będzie – sukcesywnie w czasie – przyzwyczajać się do coraz bardziej gorącej wody, nie ucieknie i zginie w końcu ugotowana przez wrzątek. I właśnie może te dziwne wypadki mają na celu właśnie stopniowe przyzwyczajanie nas do ewentualnego „ostatecznego rozwiązania” kwestii prezesa, prezydenta, pani premier czy niektórych ministrów, którzy w końcu mogą naprawdę zginąć w jakimś wypadku samochodowym a wtedy totalniacy i ich „elity” różnej maści – jak zwykle szyderczo i lekceważąco a wewnętrznie radośnie – rozłożą ręce i powiedzą: „No już było kilka wypadków a ten akurat okazał się śmiertelny, bo PiS zniszczył służbę BOR i nie wyciągnął wniosków z poprzednich zdarzeń. Ten wypadek akurat skończył się nieszczęśliwie, ale można się było w końcu tego spodziewać”.

  Chciałbym się mylić, ale podobnie korzystano z elementów tej strategii w przypadku „polityki nienawiści” wobec ś.p. prezydenta L. Kaczyńskiego, gdzie wcześniej pojawił się jakiś „ślepy, ruski snajper”, potem B. Komorowski stwierdził mnie więcej, że „prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni” a później była tragedia smoleńska. Wcześniej zaś była katastrofa Casy a nawet możliwość katastrofy śmigłowca z L. Millerem. Został też wykreowany Cyba a przez całe ostatnie 1,5 roku próbuje się wykreować pokłady chorej nienawiści wśród odmóżdżonych lemingów… bo może któryś w końcu stanie się tym kolejnym Cybą….

  Jedno zaś jest pewne. Najwyższym przedstawicielom polskich władz grozi niebezpieczeństwo i to tym większe, że A. Merkel zrozumiała, że musi liczyć się ze zdaniem Polski a dla niej to też zapewne jest nie do zniesienia. I tym bardziej, że „totalna opozycja” wraz z jej elitami traci na znaczeniu w badaniach sondażowych a podstawy jej szpetnej egzystencji zaczynają być podcinane skutecznymi działaniami nowych władz.

  Oby jednak to wszystko były jednak przypadki, które zmuszą do radykalnych działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa najwyższych władz RP.

  [1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/11/seryjny-samobojca-i-nieszczesliwy.html

  P.S.

  Nie będę tutaj cytował, ale szydercze reakcje na wypadek pani premier takich Wrońskich czy Giertychów tylko świadczą o ich totalnej zgniliźnie i skundleniu oraz jakiejś chorej antyludzkiej nienawiści. Oni naprawdę by się cieszyli ze śmierci przedstawicieli nowych władz…

  Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad…

  http://krzysztofjaw.blogspot.com/

  kjahog@gmail.com

  Polubienie

 3. Komentarze na Sputniku po informacją o wypadku pani premier, żenujące, wulgarne, wyjątkowo chamskie.
  A przecież wypadek, każdy wypadek i każde nieszczęśliwe zdarzenie powinien budzić współczucie.

  Przed chwilą wysłuchałem wystąpienia ministra Błaszczaka z którego można było dowiedzieć się, że samopoczucie pani premier jest dobre, ale dalej nie wiemy jakie odniosła obrażenia.

  Z wygraną PiS w ostatnich wyborach dostaliśmy na stanowisko premiera, osobę która realizowała program wyborczy PiS, program pro społeczny i pro rodzinny. Pani Beata Szydło okazała się znakomitym politykiem i doskonałym premierem, broniącym polskich interesów także w starciu z brukselską biurokracją.
  Życzę pan premier powrotu do zdrowia i szybkiego powrotu do pracy na czele rządu RP

  Polubienie

 4. Z DROGI ŚLEDZIE, BO NAM PANUJĄCY CESORZ JEDZIE!!!

  Alarmowo kolumna BOR i Policji z prezydentem RP przez Łańcut

  ZNALEŹLI SIĘ TEŻ ,,WIELCY OBROŃCY” CIEMIĘŻONEGO NARODU PRZEZ OBECNY REŻIM! W PRZYSZŁYCH WYBORACH, OTRZYMAJĄ PEWNIKIEM 100% POPARCIA SPOŁECZEŃSTWA ZA BARDZO ,,WIELKĄ TROSKLIWOŚĆ!”

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/czy-to-rozgrywka-polityczna-budka-i-sowa-spotkali-si%c4%99-z-kierowc%c4%85-fiata-seicento/ar-AAmPLhx?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  Pozdrawiam

  Polubienie

 5. Nie jest wykluczone, że minister Macierewicz podczas swoich licznych wyjazdów do zamorskiego imperium brał udział w orgiach seksualnych z udziałem dzieci oraz Mossad i CIA podstawiali mu młodociane prostytutki płci obojga. Teraz jest szantażowany i musi robić to co mu zaoceaniczni mocodawcy każą. A wszystkie jego działania noszą znamiona szkodliwości dla rdzennego narodu polskiego. Przy czym muszą być i haki na Prezesa tylko kto je trzyma.

  Polubienie

 6. Pamiętam jak przyjeżdżał do nas towarzysz Gierek zamykali nam połowę miasta dla ruchu samochodowego, z tym , że tych samochodów było tyle co kot napłakał.
  Jak jechał premier Cyrankiewicz to jechał sam i bez obstawy. Były to czasy kiedy była żelazna kurtyna i żadna agentura się po naszych podwórkach nie pałętała.
  Ale Cyrankiewicz też miał kolizję. Jego samochód marki ,,warszawa” rozjechała bodaj pod Pasymiem na Warmi i Mazurach chłopu cielaka czu jałówkę, już nie pamietam. Żeby nie robić checy i ,,zatuszować” sprawę wyjął z kieszeni 18 tyś. zł i zapłacił chłopu za stratę. Miał facet przy sobie niezły szmal.
  Ta kwota pieniężna to była chyba przez miejscową społecznośc mocno zawyżona bo jak teściowa kilka lat póżniej odstawiła krowę do rzeżni to dostała tylko 11 tyś.

  julius
  co masz na myśli?

  Polubienie

 7. Ad Adm-ina

  Szanowny Adm-inku, zauważ, że to nie jest droga dwupasmowa tylko dwukierunkowa, po jednym pasie w obu kierunkach. Samochód BOR-u powinien jechać prawym pasem jezdni, a nie lewym. Na skrzyżowaniu bez oznakowania obowiązuje reguła lewej ręki czyli co porusza się z lewej strony, ma pierwszeństwo przejazdu. Według mnie młodzian z fiata wykonywał manewr skrętu prawidłowo, zapewne włączył lewy kierunkowskaz, zwalniając zjechał do lewej osi jezdni i zaczął manewr skrętu w lewo. To kierowca z BOR-u powinien uważać co się dzieje z przodu samochodu.

  P.S. Rysujący infografikę słowo PRAWIDŁOWO oznaczył ironicznie w cudzysłowie! Chi, chi, chi, lewą stroną prawidłowo, cha, cha, cha…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 8. NOT FAKE NEWS – Press Conference on arresting 474 pedophiles in California.

  Los Angeles County Sheriff – Jim McDonald – and 15 law enforcement agents from FBI, Homeland Security and other sheriffs report on….

  Operation Reclaim Rebuild

  More than 30 agencies involved.
  California #Pizzagate 474 Arrests Made As Global Pedo Rings Are Exposed

  Polubienie

 9. julius
  co masz na myśli?

  Panowie nie wiem! Ale coś mnie tutaj śmierdzi! Nie podejrzewam, żeby Antek chorował na przewlekłe choroby weneryczne i musiał się zaprzyjaźnić z małżeństwem dermatologów i ich cudownym bobaskiem o ilorazie inteligencji przekraczającej ,,1000” IQ. Zobaczcie sami.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_A._Schwartz

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://biographies.wikia.com/wiki/Camila_Janniger_MD&prev=search

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Edmund_Janniger&prev=search

  http://jastrzabpost.pl/newsy/edmund-janniger-robi-kariere-w-ameryce-przedstawiaja-go-jako-polskiego-polityka-i-stratega_234587.html

  A TO TEŻ RODZINKA?

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 10. kika22
  Masz rację, to droga dwukierunkowa a nie dwupasmowa, dla tego mój wpis szybko wylądował w koszu.
  Generalnie można zrozumieć, że ,,rządowi” się spieszą, ale jak chcą unikać wypadków to jednak muszą zwolnić.
  Ja dla przykładu zażyczyłbym sobie jazdę nie szybszą jak 80 km na godzinę, a tam gdzie są ograniczenia prędkości zawsze poniżej limitu. Każdego kierowcę który by tego nie przestrzegał wymieniałbym natychmiast na innego. No i poza tym siedziałbym na du…e i się nie wychylał z gabinetu ministra, premiera czy z pałacu prezydenta. A jadałbym tylko to co sam bym ugotował i usmażył, a pierwszy talerz zupy i kotlecika z ziemniakami zawsze musiała by zjeść najpierw sekretarka, dopiero później ja.

  julius
  Podobno w Australii wielki pedofilski skandal w tamtejszym kościele. Setki księży pójdzie siedzieć za molestowanie dzieci.
  Kościół będzie miał nowy rodzaj męczenników, (meczących seksualnie małe dzieci)

  Polubienie

 11. Odnośnie zachowania się Antosia Maciarewicza, jako rodzaju „nadwładcy” marionetki o nazwisku Jarosłw Kaczyński (Fundacja Sorosa/Batorego + zaoceaniczny Winsor/Heritage wg. danych niemieckiej, filokomunistycznej FundacjiSchillera) to na poprzednim wpisie prztaczałem zdanie kpt. komanosów PRL Michała Jarzyńskiego + moje/S.Kosiwskiego/L.Wałęsy insynuacje nt. „haka śmierci 96 osób” jaki wisi nad Jarkaczką. Powtarzam:

  (Michał) Jarzyński napisał we wczorajszym e-liście, rozesłanym do kilkunastu, w znacznej mierze znanych mi osobiście osób co następuje:

  Oznajmiam wszem i wobec !

  To Antoni Macierewicz jest wrogiem Narodu Polskiego , a nie Rosja

  i dołączył do tego 7 minutowy filmik z 9 lutego br, w którym minister Maciarewicz dumnie zawiadamia, że literalnie „dekapituje” dotychczasowe dowództwo sił zbrojnych RP – zapewne za zdradę interesów Ojczyzny:

  Minister Antoś Maciarewicz jest znany – i to już od ponad 6 lat – z „psychicznych” prób wmówienia polskiej publiczności kolejnych bzdur na temat katastrofy prezydenckiej „tutki” pod Smoleńskiem. Był też znany polskim służbom kontrwywiadu z roztajnienia listy agentów polskiego wywiadu zatrudnionych w Afganistanie przed 10 laty z okazji wsparcia Wojska Polskiego dla amerykańskiej inwazji tego super-zacofanego kraju. Na filmie „Służby Specjalne”, polskiej produkcji przed kilku laty, pokazano nawet OSOBIŚCIE Antoniego Maciarewicza jako odpowiedzialnego za zabicie, przez Talibów, kilku polskich agentów w tym, kolonizowanym przez USA biednym kraju. MACIAREWICZ ZATEM TO MORDERCA POLAKÓW, wiedzący co robi.

  Niedawno tenże „głupek do wynajęcia” celowo poniżał oficerów polskiej armii, każąc im salutować przed jakimś dwudziestokilkulletnim chłystkiem o nazwisku Misiewicz, a nieco wcześniej dobrał sobie jeszcze młodszego, kilkunastoletniego bodajże, importowanego z Kanady chłoptasia za dobrze płatnego asystenta. Jak widać, armię prawie czterdziestomilionowego państwa da się skompromitować i praktycznie rozwalić za pomocą jednego „wesołego” faceta, który się rozbija (dosłownie) po Polsce drogimi służbowymi samochodami .

  Skąd minister Antoś M. ma takie wpływy w rządzie RP? Dlaczego Jaroslaw Kaczyński bez zmrużenia oka akceptuje te KOMPROMITUJĄCE POLSKĘ EKSCESY wiceprezesa PIS?
  Ja podejrzewam, że ten bilbord, opracowany przed kilku laty przez Stefana Kosiewskiego, właściciela portalu „Sowa” w Frankfurcie a/M., tłumaczy to nieustające przebywanie obecnego Ministra Obrony u boku Jarosława Kaczyńskiego:

  Otóż na 20 minut przed katastrofą pod Smoleńskiem, wiedząc już, że warunki na lotnisku są bardzo niesprzyjające do lądowania, prezydent Lech Kaczyński zadzwonił. przez telefon satelitarny do brata w Polsce. I kopia tej rozmowy z pewnością tkwi w „nadsłużbach” sterujących – z Waszyngtonu oczywiście – „nawą” Rzeczypospolitej Polskiej. I Mr. Antoś ma zarówno dobre krycie z zewnątrz, jak i dobrego „haka” na swojego prezesa, który posłusznie godzi się na wszystko, co jego vice-prezes wyprawia – oczywiście w imieniu swych przełożonych, w imieniu których przyjmował godnie US Army na polskiej ziemi. Likwidując jednocześnie w naszej (?) ojczyźnie polskie dowództwo, które mogło by robić jakieś kłopoty „wyzwolicielom” RP. I tyle i nie ma co robić z TOTALNEJ LIKWIDACJI POLSKIEJ SUWERENNOŚCI jakiegoś ai waj. Jak to robi kpt. komandosów PRL Michał Jarzyński w stanie spoczynku. Oby nie wiecznego w najbliższej przyszłości.

  A odnośnie tej afery pizzagate, czyli wzorowanej na zachowaniu się wielu „czynowników” KK dość masowej obecnie w USA pedofilii, to przed niespełna dwoma tygodniami, przy okazji tekstu o „Jasnej Stronie Mocy”, przytoczyłem taki oto filmik z życia ZARZĄDU ŚWIATA W USA:

  Oczywiście nasz, zawsze dobrze poinformowany Luk szybko zaświadczył, iż są to całkowicie zmyślone bzdury.

  Polubienie

 12. Im mocniej coś się napręży,
  tym mocniej się odpręży
  tak w narodzie jak i w kulcie.
  To dynamika wahadła,
  raz w lewo raz w prawo.
  Im więcej kościoła w państwie dziś,
  tym mniej go będzie jutro.

  Bo nic nie może przecież wiecznie trwać
  Za miłość też kiedyś przyjdzie nam zapłacić.

  Bo nic nie może przecież wiecznie trwać
  Za miłość też kiedyś przyjdzie nam zapłacić.

  ( i tu można wkleić odpowiedni obrazek)

  Polubienie

 13. Ad Waszmości

  … to zyga po pooperacyjnych powikłaniach czy zyga klon?

  Pisząc o PAWIACH i ich pasożytniczym trybie życia, pewne fakty przemilczałem. Nie do końca jest prawdą, że Pawie są pasożytami i do niczego się nie nadają poza funkcjami ozdobnymi. W XVIII w. pawie były hodowane po polskich dworach i to dlatego ten ptak został dworzaninem a Polska… chi, chi, chi…

  http://okres-prl.blog.onet.pl/2014/03/08/polsko-pawiem-narodow-bylas-i-papuga-dalej-jestes/

  Ale znaleźli się ,, Jacy tacy… i wyskubali PAWI KUPER”

  I powstały PAWIE CZAPECZKI zwane KRAKUSKAMI, na ubogo…

  … i na bogato

  Był to pierwszy sojusz wieśniaczo/dworski. A PAW i jego rola w tym wszystkim? No cóż, został poświęcony na ołtarzu ofiarnym i bez piór w kuprze został PAW-ianem.

  ZYGA TO TY?

  P.S. Rola papugi dopisywana do dziejów Polski jest kłamstwem. Ukryte fakty historyczne na co innego wskazują, że to cały świat przyjeżdżał do Polski po nauki aby później ją naśladować, a nie odwrotnie.

  Serdecznie pozdrawiam jajcarzy

  Polubienie

 14. „Ukryte fakty historyczne na co innego wskazują, że to cały świat przyjeżdżał do Polski po nauki aby później ją naśladować, a nie odwrotnie.”

  Zgadza się. Anglicy na przykład skopiowali swój Ustrój Bużuazyjnej Demokracji z polskiej Demokracji Szlacheckiej. Z tą bodajże różnicą, że w Rzeczpospolitej głos na Sejmikach był przywiązany do „komina” (czyli posiadłości ziemskiej, niezależnie od jej wielkości, żonom szlachciców wolno było nawet brać udział w tych sejmikach pod nieobecność mężów i ich głos się liczył. Szlachta w Polsce stanowiła aż 10-15 procent ludności.)

  A w Anglii od razu wprowadzono ostry cenzus majątkowy, kto bogatszy len lepszy – co poskutkowało natychmiastowymi rządami mafii „arystokratycznej” oligarchii.

  Polubienie

 15. …A w Anglii od razu wprowadzono ostry cenzus majątkowy, kto bogatszy len lepszy….

  W zasadzie to dobrze na tym wyszli, bo u nas zrobiło się warcholstwo i ,,nic o nas bez nas” i jeden sprzedajny szaraczek mógł zerwać każdy sejm.
  A jak to się skończyło, wszyscy wiemy.
  Teraz władza też boi się zrobić porządek z gardłującą opozycją

  Polubienie

 16. Ad vocem PAWI

  Jak już tyle wiemy na temat PAWI, to jeszcze musimy przeprowadzić malutkie dochodzenie, skąd się wzięły u krzyżaków na hełmach PAWIE CZUBY, które zawzięcie kolekcjonował Zbyszko z Bogdańca.

  W którym to zamku krzyżackim odchodziła masowa hodowla PAWI? Może w: Malborku, Toruniu, Grudziądzu… sporo tych zameczków pobudowali!

  Eureka, już wiem! Masowa hodowla PAW-ianów na światową skalę, odbywała się na zamku w Allenstein! Chi, chi, ale pawie jaja, cha, cha, cha…

  BITWA POD GRUNWALDEM, SPOJRZENIE NA OBRAZEK CHŁODNYM OCZKIEM!

  ŚWIATOWEJ SŁAWY ,,POLSKI” MALARZ! Chi, chi, chi, Czy był malarzem? cha, cha, cha…

  http://culture.pl/pl/artykul/czy-matejko-byl-malarzem

  DOŚĆ!!! Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  Serdecznie pozdrawiam. Chi, chi, chi, cha, cha, cha…

  Polubienie

 17. Allenstein


  Zamek od frontu, od głównego wejścia do zamku i na dziedziniec zamkowy

  Ten zamek jaki wkleił kika 22 nie jest olsztyńskim zamkiem ( choć w internecie podają go jako zamek w Olsztynie).
  Można to sprawdzić wpisując w Google maps Olsztyn ul. Okopowa z której to ulicy widać zamek

  Polubienie

 18. Ad Adm-ina

  Szanowny Adm-inku, paw jest z rodziny kurowatych, tak samo jak bażant. Samica to kura, a samiec to kogut.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Paw_indyjski

  Prawdopodobnie inspiracją dla bajkopisarza Henryka Sienkiewicza przy tworzeniu ,,Krzyżaków” byli Prusacy, którzy w pickelhaube nosili pióra. Pisząc powieść, nie miał pojęcia jak wyglądał krzyżak on ją dopiero musiał stworzyć m.in oglądając obraz Jana Matejki i przeglądając stare kroniki, gdzie nie było obrazków czy zdjęć krzyżaków.

  XIX-XX wieczni KRZYŻACY, sorry PRUSACY z piórkami w ,,myckach”!

  I ,,PAW”, dawca szlachetnych piórek na główki szlachetnie urodzonych.

  http://www.ptakiozdobne.pl/277_Kochin_olbrzymi.html

  Cesarz Wilhelm II też był inspiratorem symbolu, który przejęła organizacja przestępcza chodząca w czarnych mundurach.

  Symbol SS wywodzi się z hebrajskiej litery LAMED, po naszemu EL co w hebrajskim oznacza BOGA i jest w kształcie błyskawicy. W Grece gromowładny Zeus.

  HEBRAJSKA LITERA LAMED

  I GRAFICZNY SYMBOL BŁYSKAWICY

  P.S. Prawda jakie to wszystko proste, łatwe i przyjemne! Chi, chi, chi, bardzo przyjemne, cha, cha, cha…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 19. „Proszę o odpowiedz co się dzieję z panem Zygą.”

  Miał mieć przerwę spowodowaną operacją, ale być może jest już po zabiegu i stał się: Gorylą Magilla.

  Polubienie

 20. Gorylą Magillą
  i
  Jedziemy z głupotą gojów
  Witaj zyduś,
  Lubilismy cie czytać.
  Jak po operacji?
  Napisz serdeńko, umieramy z ciekawości.

  Polubienie

 21. Ad Anny z Podlasia

  Szanowna Pani Aniu, a czy na pewno mieszkasz na PODLASIU, a nie na PODLACHI i nam robisz zamęt w umysłach? No bo wiesz, LACHY, STRACHY, LACHICI, LACHISTAN i PODLACHY etc.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Podlachia

  I PO PRZETŁUMACZENIU NA NASZ JĘZYK TEGO SAMEGO TEKSTU, NASTĘPUJĄ JAKIEŚ DZIWNE CZARY MARY, TŁUMACZĄCE TE DZIWNE ZJAWISKO ŁACINĄ?

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Podlachia&prev=search

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Podlasie

  P.S. Z tego co wiem, ostatni raz widziano Szanownego Zygusia jak rozglądał się po swojej posesji, przymierzając się do kapitalnego remontu hacjendy i dlatego nie ma czasu usiąść przed kompem.

  Serdecznie pozdrawiam Paniusię, całując Jej cudne Rąsie i Stópki

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s