Pedzio, Pedo- Gate


Donald Trump-bierze-sie-za-cia-i-mossad

Zanim sytuacja się poprawi możemy jednak oczekiwać aktów terroru i fałszywych flag. Zbrodniarze bowiem wiedzą, że czeka ich kara śmierci, zatem pójdą na całego. Co zresztą już widać po tym co się dzieje w „ich” mediach i jaką retoryką się posługują.

Pytanie: Jak chaotyczna jest sytuacja w środowisku służb?

Odpowiedź: W ciągu 34 lat mojej pracy dla rządu nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Jest to podział całego aparatu służb wywiadowczych.

Pytanie: Uwzięli się na Trumpa, czy nie tak to wyczuwasz?

Odpowiedź: W FBI jest wielu zwolenników Trumpa. CIA jest jednak przeciwko Trumpowi, ponieważ zagraża ich rozgrywkom na Bliskim Wschodzie.

Pytanie: Możesz to rozwinąć?

Odpowiedź: CIA i Mossad działają w tandemie ze służbami brytyjskimi. Celem CIA była wymiana Assada na marionetkę, a także przewrót w Iranie by przejąć ich ropę naftową. Izrael działa wspólnie z ich „siostrą” Arabią Saudyjską w osiągnięciu ich mrocznych celów.

Pytanie: Tak więc wygląda na to, że uwzięto się na Trumpa. Jak on może się zabezpieczyć?

Odpowiedź: Trump ma tu niesamowitą okazję, ale musi zewrzeć szyki. Zakaz wjazdu obejmuje 7 krajów wybranych przez Jareda Kushnera i Rudy’ego (Giulianiego). Dlaczego nie wliczone są w to kraje takie jak Arabia Saudyjska, Pakistan, Turcja, czy inne gdzie nas nienawidzą? Te 7 krajów zostało wybranych przez Izrael, oto dlaczego. Sojusz Arabii Saudyjskiej z Izraelem, o którym się nie mówi, powinien zostać ujawniony. Te kraje są jak brat i siostra. Jared Kushner musi uważać co mówi i do kogo.
Ale największą rzeczą, którą Trump może zrobić jest ujawnienie PedoGate (zw. inaczej Pizzagate) przez prokuratora generalnego Sessions’a. Wielkie nazwiska zostaną utrącone z hukiem i krwiopijcy zostaną usunięci z tego bagna. Zarówno po stronie Republikanów jak i Demokratów jest tak samo wielu pedofilów, ale Trump ma unikalną pozycję by to posprzątać. Mogę ci powiedzieć, że to co jest na dysku Anthony Weinera i nagrania wideo do jakich dotarto przez Jeffrey Epsteina przyniesie zmasowane aresztowania w odpowiednim czasie. Trump może po sobie zostawić wielkie dziedzictwo jeśli wyczyści CIA, zatrzyma wymuszenia, rozliczy pedofilów i doprowadzi do przywrócenia kary śmierci dla pedofilów złapanych powtórnie. PedoGate jest jego drogą do wielkości.

Pytanie: Jak w tym wszystkim wpisuje się Rosja?

Odpowiedź: CIA i Izrael są odpowiedzialni za utworzenie ISIS. ISIS został stworzony specjalnie w celu osłabienia Iranu i destabilizacji Syrii. To przynosiło efekty, ale tylko do momentu gdy Putin wspomógł Assada i wzmocnił irańskie siły Qud. Prawdziwą przyczyną antyrosyjskiej gorączki ze strony McCaina, Grehama i Feinstein jest to, że ich cała operacja się rozwaliła.

Pytanie: Czy za antyrosyjską retoryką stoi Izrael?

Odpowiedź: Imperium Zła (Deep State) prowadzi wojnę zarówno z Putinem jak i Trumpem. Należy zrozumieć, że jeśli wywiad Izraela słyszy coś takiego z ust Trumpa jak „Ameryka najważniejsza” (America first), to dostają szału. Izrael przekupił, wymuszał i zastraszał polityków przez dekady i nagle ten miliarder-dorobkiewicz zagraża zrujnowaniem tego wszystkiego.

Pytanie: Wspomniałeś o wymuszeniach. Czy ma to związek z Pizzagate?

Odpowiedź: Pizzagate jest tylko nowym określeniem na długą historię pedo-szantażu powiązanego z Izraelem i służbami. Są olbrzymie naciski sądowe na to by jak najmniej mówiono o Pedogate, gdyż jeśli by się społeczeństwo dowiedziało co stoi za tą epidemią pedofilii, to doszło by do znacznie więcej niż tylko marszu na Waszyngton. Mogło by to rozpocząć autentyczną rewolucję, której iskrą byli by amerykańscy rodzice, którzy dbają o swoje dzieci. Nasi politycy są skompromitowani (tzn. są uzależnieni przez szantaż, łapówki itd.) (…)

Pytanie: Co oznacza „skompromitowani”?

Odpowiedź: Zauważyłeś jakie są dwa główne tematy w mediach głównego nurtu (MSM) ostatnio? Zgrożenie Rosją i to, że Pizzagate to są „fałszywe informacje”. Oba tropy prowadzą do tego samego celu.

Pytanie: Tak więc PedoGate jest prawdziwa i „oni” dążą do tego by Amerykanie uwierzyli, że tak nie jest?

Odpowiedź: Wytłumaczę ci jak groźna jest PedoGate… Kto wygra? Trump. Putin. Amerykanie. Rosjanie. Świat. Kto przegra? Izrael, gdyż nie będzie już mógł szantażować naszych polityków, to samo dotyczy CIA. Rząd Cieni (Shadow Government) przegra. Ale ludzie wygrają.

Pytanie: Czy możesz podać kilka nazwisk polityków będących w rękach Izraela?

Odpowiedź: Pewnie. Wyspa – Lolita Island. Jeffrey Epstein, miliarder skazany za pedofilię, który otrzymał łagodny wyrok. Jego wyspa była naszpikowana kamerami wideo. Wielu polityków jest skompromitowanych. To była operacja CIA i Mossadu. Skontaktuj się z byłym CIA CCS (Central Security Service), Robertem Davidem Steele. Bob wie i nawet to ujawniał wielu dziennikarzom.

Pytanie: Tak więc były pracownik CIA wysokiego szczebla Bob Steele mówi wprost, że wyspa Epsteina była pułapką dla polityków by ich później poddawać wymuszeniom?

Odpowiedź: Są nagrania najważniejszych graczy politycznych w bardzo poniżających pozycjach. Jeśli to wyjdzie, to nie tylko ci politycy będą skończeni, ale będzie koniec z wymuszeniami oraz z wpływem CIA i Mossadu na Waszyngton.

[po chwili]

Pytanie: Skontaktowałem się z Bobem Steele, wspominał o Chucku Shummer, który był na wyspie Lolita Island. To samo mówi anonim (Anon) z FBI. To dlatego Schummer atakuje ludzi, których Trump wybrał do swojego gabinetu?

Odpowiedź: Skojarz fakty.

Pytanie: Jak wielu innych polityków jest w ukryciu poddawanych wymuszeniom?

Odpowiedź: W przybliżeniu jeden na trzech. To nie tylko jest to co się działo na wyspie, to cała ich aktywność. Dlatego Pedogate przeraża media, CIA i lobby Izraela, bo oni stanowią część tego „ciemnego bagna”.

Pytanie: Były agent CIA Robert Steele twierdzi, że Mossad działał na wyspie Lolita i CIA z nim współpracowała. To jest zdrada na wszystkich szczeblach.

Odpowiedź: Tak, to jest szpiegostwo. Tak jak wycieki ze służb odnośnie Flynna. Oczekuję, że Trump za jakiś czas opublikuje te nagrania wideo.

Pytanie: Chwila! Trump ma nagrania polityków w tych „delikatnych” sytuacjach?

Odpowiedź: Nie, ale służby to mają, a Trump ma silne poparcie wśród pewnych graczy. Trump powiedział, że „chce puścić reflektor na karaluchy”.

Pytanie: Ale Trump dopiero co się spotkał z Netanyahu i potwierdził zwykłą nierozerwalną więź z Izraelem.

Odpowiedź: To jest teatr. Netanyahu jest zdesperowany by rozegrać Trumpa tak by zaatakował Syrię i znienawidził Putina, a także by uznał PedoGate za teorię konspiracji.

Pytanie: To samo mówi Robert Steele. Ujawnienie pedofilów zmniejszy rolę Izraela w amerykańskiej polityce, a także zmieni mapę poprzez masę krytyczną.

Odpowiedź: Te same media krzyczą „Rosjanie nadchodzą” co ostrzegają, że Pizzagate to fałszywe informacje. To robota Mossadu i CIA.

Pytanie: Jak takie giganty jak Facebook i Google się w to wpisują?

Odpowiedź: Facebook i Google są z tej samej próbówki. Google stał się organem Imperium Zła dzięki Ericowi Schmidtowi.

Pytanie: Wracając do spraw pedofilii, anonim FBI powiedział w lipcu ub. roku, że Fundacja Clintonów sprzedała tajne informacje obcym państwom. Czy oni również są wmieszani w Pizzagate?

Odpowiedź: Są nagrania WJC (Billa Clintona) które go zniszczą. Anonim z FBI miał cel w ujawnieniu tych informacji.

Pytanie: Ok, Anonim FBI podał inicjały Schummera, Barneta Franka i innych, ale jak dotąd doszło tylko do aresztowań ludzi niskiego szczebla.

Odpowiedź: Anonim z FBI dokonał strzału z odbicia (bank shot). To jest termin jaki używamy na sali bilardowej. Spytaj się o to Boba. Anonim FBI potrząsnął jego klatkami, podczas gdy DHS (Departament of Homeland Security, Departament Bezpieczeństwa Narodowego) wraz z władzami lokalnymi pozamykały handlarzy ludźmi najniższego poziomu. Wielkie aresztowania nadejdą, ale najpierw muszą być przesłuchane płotki, które zaprowadzą do większych ryb. Anonim wystrzelił po łuku, podobnie jak się wstrząsa ul by rozwścieczyć pszczoły. Zauważyłeś jak rażąco wrodzy stali się McCain, Schummer, Graham i inni?
To jest to co my nazywamy ukierunkowanym wyzwalaniem.

To zadziałało. Poprzez zasztyletowanie Flynna ujawnili swoje ręce. Teraz Trump ma pełne uprawnienia by prowadzić dochodzenie przeciwko CIA i Mossadowi. Zauważyłeś jak głośno się mówi o „rosyjskim wpływie” i jak cicho jest o wpływie Mossadu w naszych strukturach władzy?

Gdy nastąpił wyciek anonima w lipcu ubiegłego roku, celem było ujawnienie przekrętów Fundacji Clintonów i wskazanie na sprzedaż ludzi tj. PedoGate. Przeglądnij jego dyskusję na 4chan. On jest uzdolnionym analitykiem i wie jakim kamieniem rzucić w Goliata. Poprzez wyzwolenie Rządu Cieni, pomógł niezależnym dziennikarzom w zadawaniu właściwych pytań i pójście właściwym śladem, a nie wchodzenie w doły jakie szumowin z elit chcą byście weszli.

Teraz już ofiary PedoGate zaczynają opowiadać o tym co doświadczyli. Niedawno pewna kobieta opowiedziała o tym jak ją rodzina maltretowała przez terroryzm sponsorowany przez Imperium Zła w Kalifornii. Jeśli ludzie by wiedzieli, że CPS (Child Protective Services, amerykańska opieka społeczna nad dziećmi) w Kalifornii jest powiązany z wielkim gangiem który porywa dzieci rodzicom, to by się zorientowali jak to wszystko jest chore. Domy zastępcze, CPS, itp. dobrze płacą za to by aresztować rodziców i porwać ich dzieci. Te dzieci są poddawane przemocy i utrwalają rosnącego raka zwanego pedogate. Politycy, którzy przejawiają skłonności pedofilskie są przygotowywane na wysokie stanowiska, bowiem później można prowadzić na nich wymuszenia i ich kontrolować. W międzyczasie ofiary nie miały głosu – aż do teraz. Nagle mamy dziennikarstwo obywatelskie i zakończy się to uratowaniem całego społeczeństwa. (…)

Za: https://theinternationalreporter.org/2017/02/17/pizzagate-upates-17th-february/Całość na:https://www.monitor-polski.pl/pizzagate-pedogate-zakonczy-imperium-zla-wkrotce-aresztowania-trump-bierze-sie-za-cia-i-mossad/

Reklamy

35 uwag do wpisu “Pedzio, Pedo- Gate

 1. Adm słuchaj i zmądrzej chłopie i co ty tylko o tym Trumpie opasłym grubasie .Zakochałeś się w nim .Każdy temat to opasły chamski Trump .Ot autorytet h… dupa i kamieni kupa . Amerykański Kaligula na koniu .

  Polubienie

 2. Artykuł przeczytałem a oto mój komentarz do tego zdania :
  „To zadziałało. Poprzez zasztyletowanie Flynna ujawnili swoje ręce. Teraz Trump ma pełne uprawnienia by prowadzić dochodzenie przeciwko CIA i Mossadowi. Zauważyłeś jak głośno się mówi o „rosyjskim wpływie” i jak cicho jest o wpływie Mossadu w naszych strukturach władzy?”
  Zobacz jak krowa po przeczytaniu tego artykułu się śmieje a to tylko krowa :

  Polubienie

 3. Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa
  Popatrz na prawo od krowy, poczytaj i….
  pozostawiam do przemyślenia, a bedziesz wiedział kto płaci adminowi za jego brednie

  Polubienie

 4. szalona krowa lubi się śmiać . I adminku nie obrażaj się .Przecież ty sam wiesz dobrze ze piszesz banialuki i dlatego to cię wkurza ale to twoje podwórko .Nie będę ci juz smiecił bo to nieładnie .

  Polubienie

 5. Naprawdę adminku bardzo cię lubię dlatego daję słowo honoru kończę pisanie bo czuję że cię tak wkurzam ze cisnienie ci skacze do 190 / 110 a to niezdrowe i również stresuje twoją kobitkę .
  Pozdrawiam co złego to nie ja .

  Polubienie

 6. TA CZERWONA KROWA STOI PRZED ŻYDOWSKĄ ŚCIANĄ PŁACZU I ,,RYCZY”, ŻE ALLAH-U AKBAR, A MOŻE JHWH JEST WIELKI! TO JEST PRAWDOPODOBNIE WYMARŁY JĘZYK ARAMEJSKI I TRUDNO JĄ ZROZUMIEĆ CO CHCE PRZEKAZAĆ ŚWIATU.

  Przezorny zawsze ubezpieczony czyli rzecz o Sanhedrynie, arcykapłanie, ofiarach i III Świątyni

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/przezorny-zawsze-ubezpieczony-czyli-rzecz-o-sanhedrynie-arcykaplanie-ofiarach-i-iii-swiatyni-2016-08

  Narodziła się czerwona jałówka, Wkrótce pojawi się Mesjasz według Żydów

  https://gloria.tv/article/39pF13ypwyznCpzJ1n3xR6vmx

  WIELCY BUDOWNICZOWIE ŻYDOWSKIEJ TEMP(EL) NUMER III

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/136305,co-zrobi-putin

  P.S. Widzicie Szanowni Panowie, że losy świata zależą od CZERWONEJ KROWY i proszę nie robić sobie jaj, z tego sympatycznego zwierzątka.

  Pozdrawiam sympatyczny klub jajcarzy

  Polubienie

 7. ALTERNATIVE MEDIA – KOSHER NOSTRA
  Michel Chossudovsky, boss of globalresearch.ca, is the son of a Russian Jew.
  The paternal ancestors of Michael Rivero, boss of What Really Happened, are Jews.
  Stefan Molyneux, of Freedomain Radio, has a Jewish mother.
  Alex Jones had a Jewish wife.
  Larry Solov, who runs Breitbart, is Jewish.
  Henry Makow, of Henry Makow, is Jewish.
  Gordon Duff (aka Bob Foote) has an Ashkenazi Jewish grandmother from Poland.
  Michael Savage, aka Michael Weiner, is a Jew.
  Matt Drudge is Jewish.
  Dan Ivandjiiski, the founder of Zero Hedge, is Bulgarian-Jewish in origin.
  You can expect most of the above people to be keeping quiet about Donald Trump being part of the Kosher Nostra?

  Ten wywiad bodajże opublikował Zero Hedge. Trump nie zrobi porządku z Mossadem I CIA bo sam jest człowiekiem Mossadu. Coś tam musi zadziałać żeby plebsowi amerykańskiemu w większośći chrześcijańskim syjonistom którzy na niego głosowali rzucić jakiś ochłap. Jeśli weźmie się za Pizzaagate to pasadzą jakąś tam ilość degeneratów którzy dla dalszych planów są nie przydatni a plebs dostanie swoje igrzyska.

  Polubienie

 8. Adminku fanie PIS-dy jezeli nie zapadniesz przez to na zdrowie mogę u ciebie jeżeli pozwolisz .
  Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa
  A gdzie teraz będziesz pisał?
  Dokąd cię klawiatura zaprowadzi?

  Polubienie

 9. Brawo Julius adminku czytaj Juliusza a ty wierzysz bredniom . Chłopie adminku za te 500 plus dla wnusiów i emeryturkę liżesz PIS – dę w dupę a tu trzeba czytać Juliusa :
  A że krowa szalona fajnie się smieje z twoich wpisów adminku masz tu przykład :
  Adminku fajny z ciebie chłop ale błagam zmądrzej .
  NIE ZYJ W MATRIXIE BO NAWET KROWA NA RZĄDZENIE PIS-DY NIE DAJE SIĘ NABIERAĆ A TY TAKI OBLATANY W SPRAWACH MIĘDZYNARODOWYCH WIERZYSZ W BREDNIE ZYDOWSKIE .
  ADMINKU TYLKO SPOKOJNIE BO CIE CISNIENIE SKOCZY :

  TO CO POZWOLISZ PISAC TUTAJ ADMINKU ?

  Polubienie

 10. jULIUS BRAWA :
  CYTAT :
  Ten wywiad bodajże opublikował Zero Hedge. Trump nie zrobi porządku z Mossadem I CIA bo sam jest człowiekiem Mossadu. Coś tam musi zadziałać żeby plebsowi amerykańskiemu w większośći chrześcijańskim syjonistom którzy na niego głosowali rzucić jakiś ochłap. Jeśli weźmie się za Pizzaagate to pasadzą jakąś tam ilość degeneratów którzy dla dalszych planów są nie przydatni a plebs dostanie swoje igrzyska.

  Polubienie

 11. julius
  Być może masz rację, ale zauważ jak to działa.
  Jest banda opryszków i ktoś o tym doskonale wie. Całą bandę zlikwidować to czasem zajęcie zbyt trudne do wykonania, bo to z bandą / z bandami tak jest, że jak ją zlikwidujesz to zaraz powstaje druga i trzecia i w tej drugiej czy trzeciej są nowi nieznani ludzi na których nie ma haków, o których nic się nie wie i nie wie się nawet kto w nowej bandzie jest a kogo nie ma. A jak jest taka banda, taka mafia stara, spróchniała, dobrze znana w której każdy z każdym jest ściśle powiązany i zależny, no to sytuacja jest klarowna i pod kontrolą. Bierzesz jednego czy dwóch takich bandziorów za łeb i pozostałych masz w garści, bo każdy z tych jeszcze na wolności wie że w każdej chwili może zostać zgarnięty. Co się w takich chwilach dzieje?
  A no nic, strach paraliż i każdy siedzi cicho i liczy na przeczekanie i na to że akurat jemu się uda przeżyć. Oczywiście są też jakieś wewnętrzne bunty, szemrania, odgrażania się, pragnienia dokonania zamachu, ale strach jest silniejszy i paraliżuje. Ponad to podświadomość podpowiada, że nawet jak by takiego Trumpa ustrzelić, to jednak są już na stołkach jego ludzie i będzie śledztwo i nowe kłopoty i nowe lęki a nie wykluczone że i wpadka i gilotyna i śmierć.
  Właśnie dla tego czasem nie warto całej bandy likwidować, bo zła nie da się wyplenić,… nigdy.
  Makiaweli to zauważył pisząc, ,,ludzie, że nikczemną mają naturę….”
  Dziś zapewne by dodał ,,szczególnie amerykance, Anglosasi”

  Podobnie rzecz ma się także w Polsce
  Ostatnio była w TV dyskusja na temat sądów i sędziów.
  Słuchacze różne rzeczy pisali na ich temat, na przykład że to mafia, że trzeba by ich wszystkich pozamykać itp.
  Pytanie, czy tylko sędziów?
  A ilu polityków?
  Ilu burmistrzów i prezydentów miast, ilu urzędników, biznesmenów krętaczy?
  Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

  Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa
  Mam z ciebie niezły ubaw, ale nie żałuj, że biedne dzieci dostały na batonika i picę. Bo to nasze polskie dzieci. Niech mają.

  Polubienie

 12. Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa

  Zapomniałem dodać.
  Wesz zyga, z władzą to jest tak że lepiej żyć z nią w zgodzie niż z nią wojować.
  Pamiętasz Leppera?
  A wiesz kto to jest Mateusz Piskorski i co się z nim obecnie dzieje?
  No to teraz już wiesz, że z władzą nie należy wojować, jak coś władza robi dobrze to warto jej bić brawa, a jak robi źle to siedzieć cicho i nie podskakiwać.
  Każdy aktor lubi jak mu się bije brawa. To działa tak jak marchewka na osła. Na polityka też.
  A to oznacza, że wyczuwając kiedy dostaje brawa, a kiedy nie, będzie w przyszłości starał się tak robić by znowu dostać brawa… i głos podczas kolejnych wyborów.
  Zyguś to proste jak drut i mam nadzieję że z twoim IQ to pojmiesz

  Polubienie

 13. Adminku teraz ty mnie obrażasz niepotrzebnie . Moje IQ w normie .
  Adminku twój oportunizm naprawdę rozumiem . Takich oportunistów w Polin jak ty są miliony może tylko większego kalibru jak twoja osoba bo tym grubszym oportunistom potrzeba zarobić na paliwo do BMW czy Benza albo utrzymać willę z basenem a ty jesteś taki cieniutki oportunista .
  Pisałeś że znałeś pana Leppera osobiście .Gratuluję . Niestety takiego zaszczytu nie dostąpiłem .
  Wiem jedno ,że ci ludzi jak Lepper może i Piskorski za 30 lat będą bohaterami w prawdziwej Polsce i ludzie im będą stawiać pomniki a o tobie co powiedzą ?
  a był taki oportunista co to prowadził w 2017 roku portal WPS i lizał dupę władzy bo tak trzeba bo władzuni podpaść nie można .
  Piskorski dopóki zydorezim nie udowodni mu czarno na białym ,że współpracował z innymi wywiadami ( dowody mają być nie sfabrykowane ) dla mnie już jest bohaterem a bohaterem prawdziwym będzie za 30 lat..
  Adminku i tak cię lubię bo ty jesteś równy chłop i uważasz całkiem inaczej jak piszesz .Wiem to przyjacielu .
  Teraz idż i zjedż obiadek bo zona zrobiła gołąbki z kartofelkami i na deser masz szarlotkę .
  Pozdrawiam .
  Adminek traci nerwy bo już troszku mnie zaczyna obrażać .

  Polubienie

 14. Admin czemu ty ze mnie durnia robisz i czemu z siebie przy okazji .
  Nie żałuję biednym polskim dzieciom pomocy . W Polin jest ich ponad 500 tysięcy głodnych i cała masa płacze z bolu zębów bo rodziców nie stać na dentystę potwornie drogiego w Polin ( i przestań pierd… o pomocy NFZ bo jak zachorujesz też cię tam wyślę ) .
  Powiem ci na moim przykładzie
  Choroba na NFZ badanie :
  kręgosłup lędzwiowy ( na NFZ czekanie 12 miesięcy rezonans ) .Zapłaciłem 500 pln badanie w 7 dni zrobione . Wizyta u neurochirurga na NFZ czekanie 3 miesiące – wizyta prywatna czekanie 2 tygodnie .W kwestii stomatologii mają limity i jest podobnie .
  CO TY MI ADMINKU BĘDZIESZ TU PIERD… I WYSYŁAŁ DZIECI DO NFZ .
  GDY ZACHORUJESZ CWANIACZKU JEDEN TEŻ CIĘ TAM WYśLĘ . ZOBACZYMY JAK BĘDZIESZ PIAł Z BÓLU NA KRĘGOSŁUP ROK I CZEKAŁ NA badanie 12 MIESIĘCY SPONSOROWANĄ PRZEZ NFZ CWANIACZKU JEDEN .

  Podobnie jest z 500 plus .Pomagajmy biednym dzieciom bo to również ofiary żydorezimu ale pomagajmy z głową tym naprawdę potrzebującym a nie każdemu nawet dzieciom bogaczy .
  Potem dochodzi do takiej sytuacji że Ziobro kreuje się na gieroja w mediach bo osobiście zrezygnował z 500 plus dla swojego dziecka .
  Adminku czy ty rozumiesz czy udajesz wariata .? tak szczerze odpowiedz .
  Doktor nie kasować moich wpisów .Są do admina .
  Żyjesz admin w Matrixie .Tylko kto ci pŁaci za pisanie bredni . ? Oto jest pytanie do ciebie .
  ŻYJ DALEJ W MATRIXIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK NAJDŁUŻEJ ŻYCZY ZYGA .
  nie kasować moich wpisów !!!!!!!!!!!
  PRAWDA W OCZY KOLE!!!!!!!!!!!!!!!?

  Polubienie

 15. Prosty człoweik ze mnie a nie żydło czy Kalkstein a więc swoje na skalpel muszę odczekać adminku kochanie ty moje .

  Polubienie

 16. Ad Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa

  … POJAWIASZ SIĘ I ZNIKASZ, I ZNIKASZ, I ZNIKASZ, MASZ NA PUNKCIE PORTALU ,,WIERNI POLSCE” BZIKA, MASZ BZIKA, MASZ BZIKA, CHCESZ SIĘ NIM NACIESZYĆ, NACIESZYĆ, NACIESZYĆ, I SIEDEM RAZY ZGRZESZYĆ, I ZGRZESZYĆ, I ZGRZESZYĆ… ZYGI – NIE DARUJĄ CI TEJ NOCY! HEJ!

  Bywaj jajcarzu

  Polubienie

 17. CO TO SIĘ POROBIŁO, SAMI ROGACI Z POD ZNAKU 666 RZĄDZĄ ŚWIATEM!

  Donald Trump & Satan – Devil & t-RUMP together again!

  Polubienie

 18. Słuchaj adminku trochę prawdy i o bezrobociu prognozowanym przez żydoGUS i o 500 plus i rządach PIS -dy .
  Daję ci taki właśnie zastrzyk przeciwko twojej głupiznie którą tu wypisujesz .
  Propagandzista z ciebie GREAT adminku .
  ale posłuchaj trochę słów prawdy Ziemińskiego i chłopie zmądrzej .Stary chłop z ciebie doświadczony a tak durnia z siebie robisz tymi twoimi propisowskimi bajdurzeniami .
  Admin bierz szczepionkę na twoją głupiznę i słuchaj słuchaj .
  Zmądrzej !!!!!!!!!!!!!!! chłopie !!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 19. Robert Konrad
  22 Luty 2017 o 00:58
  W sposób niezauważalny niemal, Rosjanie pod przywództwem Putina zamknęli przestrzeń jaka ich dzieliła od amerykańskiego potencjału militarnego.

  Po raz pierwszy zacząłem monitorować nowoczesną rosyjska technologie militarną kilka lat temu podczas kryzysu irańskiego. Wtedy to ukazał się artykuł amerykańskiego analityka militarnego, który uzasadnił, ze obecność w Iranie rosyjskich superszybkich i wręcz wtedy niezniszczalnych pocisków antyokretowych „Sunburn” prawdopodobnie zniechęci jankesowskich jastrzębi wojennych do ataku, bo mogłoby to się zakończyć katastrofalnie dla amerykańskich 5. Floty w Zatoce Perskiej.

  Zaraz potem świat dowiedział się o niezrównanej technologii rosyjskich rakietowych systemów obronnych S-300 i S-400. Te pierwsze zostały zainstalowane w Syrii do obrony rosyjskiej bazy morskiej i praktycznie zamknęły przestrzeń powietrzną w tym rejonie.

  Następnie była mowa o pociskach Iskander (które sa jedne z najlepszych w tej kategorii na świecie) po tym jak Rosja, odpowiadając na agresywne poczynania NATO w Polsce i innych krajach Europy Wschodniej, zainstalowała te pociski (które mogą przenosić głowice nuklearne) w Kaliningradzie. (Pociski Toczki, który poprzedzily Iskandery, są ciagle używane przez neofaszystów ukraińskich w ich ludobójczym ataku na Donbas.)

  Potem mieliśmy okazję dowiedzieć się o nowym superczołgu Armata. Ostatnio natomiast pojawiły się artykuły o najnowszym systemie wczesnego ostrzegania, który się nazywa Woroneż i który swym zasięgiem ma objąć cale terytorium Rosji i zamknąć ja przed jakimkolwiek atakiem rakietowym z zewnątrz.

  Noi oczywiście należy przynajmniej wspomnieć o samolocie 5. generacji T-50, który jest tak imponujący technicznie jak amerykański F-22.
  I tak dalej …

  I tak – na nowo – Rosja stała się niezniszczalną potęgą militarną na świecie.

  Polubienie

 20. Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa

  ….Aresztować Kaczyńskiego. Obalić „porządek” okrągłego stołu…..

  Jednym słowem zróbmy w Warszawie majdan.
  Obalimy obecną władzę, i ….
  i co dalej?
  Kto zacznie nami rządzić, dwuosobowe WPS?
  Zyguś nie rozśmieszaj mnie.
  Zaraz po obaleniu Kaczyńskiego władzę przejmą ci co są zorganizowani, mają kasę i poparcie w Brukseli i Berlinie, jednym słowem KOD–omici, tacy ludzie jak Kijowski, Petru Szchetyna.
  Tego żyga chcesz?
  Bo ja nie.

  To co pisze Robert Konrad to prawda, ale politycznie Rosja dalej przegrywa. Straciła Ukrainę, ugrzęzła w Syrii, poddawana jest presjom i sankcjom. Na jej przygranicznych terenach powstają kolejne amerykańskie bazy wojskowe. We wnętrz samej Rosji też różnie się dzieje, elity biznesowe i finansowe to element bardzo niepewny i kto wie czy nie wrogi władzom na Kremlu.
  Tego Putin albo nie dostrzega, albo nie potrafi sobie z tym poradzić.

  … tak – na nowo – Rosja stała się niezniszczalną potęgą militarną na świecie…..

  ZSSR też była potęgą…. i się rozpadła.

  Polubienie

 21. adminku napiszę ci tak Ziemińskiego poniosło . Ziemiński czy Kosiur nic tu już nie zdziałają bo raz żydoreżim traktuje ich jak pajaców z których niezły ma ubaw w przeciwnym wypadku od prawie roku chodziliby z Piskorskim po spacerniaku .
  Dodatkowo taki Bubel robi sobie z nich jaja na jego stronce w temacie który im poświęca a już kompletnie sika z guru WPS Maciejczyka bez satysfakcji pisząc że pożyczył mu 3 stówki na dworcu i tyle go kosztowało kumplowanie z Maciejczykiem .Pisałem o tym ale doktorek post wykasował . Teraz nie kasuje bo nie wchodzi do sieci .Pewnie gdzieś ma wykłady .
  Ziemiński czy Kosiur może Zmiana piszą i mówią jednak jak jest całą prawdę o tym żydoreżimie i budują ścieżkę dla jakieś patriotycznej partii narodowej która mam nadzieję powstanie nie wiem może za lat 20 czy nawet 30 na gruzach rządów żydoreżimu . Co innego pozostaje jak w to wierzyć .Nikt z nas tego jednak już nie doczeka ani ty adminku ani moja skromna osoba czy Kosiur , Ziemiński lub Piskorski .
  Pewnie nie słuchałeś Ziemińskiego i nie ustosunkowałeś się do tego co mówi o 500 plus czy bezrobociu w Polin ora o rządach PIS-dy .
  Rozumiem brak adminku argumentów bo jakie możesz mieć argumenty na prawdę .Chyba takie jak mi wczoraj napisałeś ,że my z Ziemińskim to skąpe istoty i nie chcemy dla dzieci po 5 stówek na pizze , batony czy wycieczki .
  Szybko zripostowałem twoja wczorajszą wypowiedz , ale tez odpowiedzi bak z twojej strony a jak doktor skończy wykłady zaraz mój wpis wykasuje .
  Nawet ciebie admnku rozumiem no cię lubię .
  Pozdrawiam .
  PS – nie jestem idiotą i wiem że Ziemiński czy Kosiur nic nie znaczą ale trzeba ich postawę docenić choćby w przygotowaniu szlaku dla nowej Polski naszej Ojczyzny a nie Polin .

  Polubienie

 22. Poprawka co do Rosji :
  1. Putinowi żaden śmierdzący banderyzm z Kijowem nie jest do niczego potrzebny . Na wschodzie trwają walki i tu śmierdziele z Kijowa są bezradni tym bardziej teraz będą skomleć po zwycięstwie opasłego Trumpa.
  Pozostaje banderowcom ze wschodu tylko skamlanie i pisanie bredni ,że interwencja rosyjska kosztowala życie ponad 10 tys ludzi a parchate media w Polsce zaraz to powtarzają ( wczorajsze info w telegazecie ) . Właśnie tyle im pozostaje .
  Syria :
  Putin w Syrii utknął ale na krótko . Korzyści z interwencji w Syrii :
  1. Uratowanie dupy Assadowi .
  2. Powstrzymanie dalszych podbojów syjonistów .
  3. Utarcie nosa takim spaślakom jak Mccain , któremu teraz pozostaje tylko pianie na Rosję jak kogut o czwartej rano i więcej nic ten spaślak syjonistyczny nie ma do gadania .
  za cenę chwilowego ugrzężnięcia w Syrii korzyści dla Rosji ogromne .
  4. Sankcje :
  Dla Rosji te syjonistyczne sankcje okazały się dużym wybawieniem bo dzięki temu nastąpił wzrost gospodarczy . Rosja postawiła na swoje produkty . Problemem i to dużym były dla Polaków ot jabłuszek nie było gdzie sprzedać i nie tylko jabłuszek . Dobrze że byłej premierzycy smakowały jabłuszka z biedronki pycha ha ha ha .

  Polubienie

 23. Rząd PiS dał dzieciom 500 zł
  Nie mógł tych dzieciaków (rodzin) podzielić na biedne i na zamożne, dając tylko tym biednym bo zaraz opozycja a może nawet i Bruksela zaczęła by krzyk, że została złamana konstytucja gwarantująca równe prawa dla wszystkich.
  Rząd PiS przywrócił Polakom prawo do emerytury według wcześniejszych zasad.
  Rząd PiS obecnie zmniejszył składkę ZUS do 600 zł dla tych którzy nie osiągają zbyt dużych dochodów
  Rząd PiS podniósł nam kwotę wolną od podatku, co mnie szczególnie cieszy, jako że mam pewne niewielkie dochody.
  Rząd PiS upraszcza przepisy budowlane
  Rząd PiS itd. itp. dobra zmiana jak dotąd.
  Póki co lepszego rządu mieć nie będziemy. Po prostu brak mądrych ludzi., a głupszych czy oszołomów nie chcemy.

  Polubienie

 24. Adminku wielkie podziękowania za ten wpis i na koniec ( bo polemika to kopanie się z koniem ) jakbym słyszał TV Republika czy czytał Niezależną :
  Adminku szczególna dedykacja dla ciebie .
  Jesteś od Polskiej Kroniki filmowej dużo lepszy .
  A twój program będzie w przyszłości tak się nazywał
  POLSKA KRONIKA FILMOWA ŻYDOPISU :
  Posłuchaj :

  Polubienie

 25. So what does Trump do?

  US President Donald Trump called Prime Minister Benjamin Netanyahu on Monday to discuss the Iranian nuclear deal and the regime’s recent belligerent acts.

  The two leaders talked “at length” about the “dangers emanating from Iran and Iranian aggression in the region and the need to work together to deal with these threats,” according to a readout from the Prime Minister’s Office.

  During the phone call, Netanyahu thanked Trump for the warm welcome he received last month in the White House.

  The prime minister also expressed his gratitude to the US president for his “forceful statement against anti-Semitism,” during his speech last week to a joint meeting of the US Congress.

  Polubienie

 26. Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji to mogą sobie pogadać, zrobić mądre miny do kamer TV i wypić po drinku. Chociaż zapewne mieli by ochotę nawet na wojnę nuklearną, ale powiedziałbym tak –Niecnota z ochotą razem noc przespały, ochoty nie było kiedy rano wstały.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s