Minister Szyszko, brawo


W końcu trafił nam się jeden mądry i śmiało działający minister

Od 1 stycznia 2017 roku wycinka drzew na prywatnej posesji bez zezwolenia

Masz działkę, możesz wycinać na niej drzewa

Ale znaleźli się zaraz ludzie którym się nie podoba że właściciel działki jest jednocześnie właścicielem drzew na niej rosnących i jako taki ma prawo je nie tylko sadzić, przesadzać ale i wycinać.

Skutek taki, że pan J. Kaczyński, który zapewne nie ma problemu z drzewami na działce , chyba nie ma działki, postanowił, że nowelizację pana ministra trzeba zmienić na ,,lepszą”

Jan Szyszko broni ustawy dot. wycinki drzew

– Proszę zwrócić uwagę na to, ile tysięcy spraw było załatwianych po to, by urzędnik miał pracę – mówił dziś minister środowiska w TVP Info, odnosząc się do ustawy zmieniającej prawo dot. wycinki drzew. – Popieram i popierałem ten projekt, który jest bardzo dobry z punktu widzenia przestrzegania prawa własności – powiedział Jan Szyszko.

Twierdził m.in. że wcześniejsze obostrzenia były utrapieniem dla obywateli, zwłaszcza na obszarach wiejskich, gdzie wiele działek rolnych zarosło, bo ich właściciele nie mogli wyciąć drzew.

Minister środowiska przytaczał kontrowersyjne przykłady wysokich kar, jakie nakładano za wycinkę bez zezwolenia. Podkreślał również, że w Polsce nie można mówić o wycince na masową skalę. – Mniej więcej w ciągu roku wycinamy ok. 200 mln drzew, sadzimy dwa razy tyle – powiedział minister.

Pytany o kondycję Puszczy Białowieskiej, Szyszko stwierdził: – Puszcza Białowieska ma się dobrze. Szum medialny toczący się wokół niej jest bezzasadny. Minister mówił o zarzutach formułowanych pod jego adresem za granicą. – Oskarżają, że wycinamy ostatnie takie lasy. To ja się pytam, gdzie są te poprzednie. Skoro te są ostatnie, to wy musieliście wyciąć dużo dawniej – argumentował.

———————

Od siebie dodam, że stare drzewa to ogromne zagrożenie dla człowieka. Widziałem w swoim życiu nie tylko samochody porozbijane o przydrożne drzewa, ale także takie, na które zwaliło się drzewo i przypadek gdzie złamany podmuchem wiatru konar spadł na człowieka robiąc go kalekim do końca życia.

Muszę się pochwalić, że sam doprowadziłem do wycinki starych wierzb rosnących przy płocie mojej działki, a na swojej działce przydomowej też zlikwidowałem trzy stare modrzewie. No może nie trzy, bo jeden szlak trafił od uderzenia piorunem, po którym to musiałem naprawiać obróbki dekarskie i kłaść kawałek nowej papy.

Inna burza medialna to sztuka wystawiana w jednym z warszawskich teatrów. Ma obrażać uczucia religijne, bo był drewniany krzyżyk pasujący do karabinu maszynowego bo było ponoć podcieranie się watykańską flagą i coś tam jeszcze.

Nie oglądałem sztuki nie wiem czy jej tytuł to ,,Klątwa” czy inaczej, wiem natomiast, że ludzie masowo szli do kina i także oglądali w TV film Mela Gipsona ,,Pasja” gdzie Jezusa z Nazaretu w sposób okrutny i krwawy biczowali, ponizali i na koniec powiesili na krzyżu i nikogo to dzieło nie oburzało. Także nie oburzało to, że papież i biskupi niemieccy i włoscy błogosławili i poświęcali sztandary faszystów i nazistów wyprawianych na fronty by mordowały narody nie tylko w Europie. Kroniki filmowe z tymi obrazkami błogosławiących  były wyświetlane w kilka lat po wojnie

Takie niemiecki żołdactwo jak mi wiadomo miało na klamrach swych pasów napis –Bóg jest z nami.

To też tradycja chrześcijańskiej Europy.

Reklamy

145 uwag do wpisu “Minister Szyszko, brawo

 1. Moje odpowiedzi na wpisy adminka w kwestii PIS-dy będą takie . Pewnie będą kasowane , ale innych odpowiedzi być nie może :

  Polubienie

 2. To zdjęcie z tego samego spotkania i z tym mi się pan minister kojarzy i chyba z dużą nadwagą , ale zazwyczaj na fotelu ministerialnym dostaje się nadwagi ( brak ruchu i frykasy na obiad ) bu bu ha ha ha . To niezdrowe .

  Polubienie

 3. No brawo, owacje na stojąco, viwat żond, viwat szyszko,cmok cmokkkkkkk!
  Dzisiaj drzewa, jutro każdy ciężko pracujący żyd w tym kraju będzie mógł sobie bez żadnego zezwolenia kupić piłe spalinową i urznąć barani ,pardon gojski łeb polakowi.

  Polubienie

 4. Zgadza się . A adminek hurra PIS – da . Ogólnie fajny to chłopisko tylko ogłupiony ale według mnie udaje głupiego a tak naprawdę to wie o co chodzi .

  Polubienie

 5. Co my tu mamy? Ooooo, SZYSZKI NA WIRZBIE, a może to było inaczej – nie pamiętam? Pan NĘDZNA STODOŁA ZA 500 TYS. KOŁA!

  http://www.o2.pl/artykul/szyszko-i-jego-stodola-za-pol-miliona-zlotych-6001547903279745a

  Co tam jakieś ,,suche patyki” w Puszczy Białowieskiej, które są przeznaczone do wyrżnięcia, a w przyszłości cała puszcza. Oprócz tego, są bardzo wredni ludzie na tym świecie, że pomawiają świętobliwego ministra o mordowanie żubrów. Ale to nie jest prawda, tylko pomówienia, kłamstwa i oszczerstwa, bo żubry były od zawsze zabijane za ,,niewielką” opłatą i pan minister nie ma na to żadnego wpływu.

  http://okiemprzyrodnika.blog.pl/2016/02/14/odstrzal-zubrow-wyjasnienie/

  SZYSZKO SPADAJ CZYLI ,,MARSZ W OBRONIE POLSKIEJ PRZYRODY”

  http://r-scale-67.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p2/i/375c71349b295fbe2dcdca9206f20a06/fa6f4209-a8ad-447b-9d70-611c51e24654.jpg?type=1&quality=95&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=616&srch=429&dstw=616&dsth=429

  Nie tylko biskup ,,OPAS” Antek Dydycz ma ministra pod swoją obroną/ochroną ale padre z Torunia, też macza w tym swoje ,,słodziutko/słone” paluszki.

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/pis-poprawi-ustawe-o-wycince-drzew-ojciec-rydzyk-uratuje-szyszke/wqkrnf4

  NAD WSZYSTKIM ,,CZUWA” PAŃSKIE OKO, KTÓRE SZYSZKĘ TUCZY, MOŻE KONIA – KTO TO WIE! ALE Z TEJ SZYSZKI CHLEBA NIE BĘDZIE, TYLKO ZAKALEC!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 6. Od dzisiaj Jarosław nie tylko jest Wielki dla swoich wyznawców ale również ludzki pan. I tak w końcu po kilkudziesięciu latach plebs polski doczekał się ludzkiego pana, który chojną ręka rzuca mu ochłapy z pańskiego stołu zadłużając się u Żyda i łupiąc resztę gojów nie będących jego sługami.

  Polubienie

 7. bu bu bu ha ha ha . Tak trzymać !!!!!!!!!!!!!
  cytat Kika :
  NAD WSZYSTKIM ,,CZUWA” PAŃSKIE OKO, KTÓRE SZYSZKĘ TUCZY, MOŻE KONIA – KTO TO WIE! ALE Z TEJ SZYSZKI CHLEBA NIE BĘDZIE, TYLKO ZAKALEC!

  Polubienie

 8. O Kikunia tu mnie zaskoczyleś .Poznałeś tego z potęzną nadwagą gościa .Szysce niewiele brakuje jak się nie wezmie za biegi i porządną dietę bu bu ha ha ha :
  cytat kika

  Nie tylko biskup ,,OPAS” Antek Dydycz ma ministra pod swoją obroną/ochroną ale padre z Torunia, też macza w tym swoje ,,słodziutko/słone” paluszki.

  bu bu ha ha ha . Dobre . Przez ciebie Kikunia kiedyś umrę ze śmiechu .

  Polubienie

 9. No i wystarczyło wrzucić tytuł ,,Minister Szyszko, brawo”
  I kilka zdań i mam co czytać, i oglądać na cały wieczór
  Proszę o więcej.
  a przy okazji

  Polubienie

 10. Widzisz adminku kochanie a wiesz czemu masz czytania tyle na wieczór .Bo ludzi myslących takie zdania mocno wkurzają .
  Adminku proszę o odpowiedz na jedno pytanko :
  Nie myślałeś aby wysłać swoje CV do telewizji Republika lu bo Niezależnej ewentualnie do mediów ojca Rydzola .Sporo byś tam zarobił na pianiu propagandy byś miał więcej siana ode mnie .Adminku ty się tutaj marnujesz .
  Chciało by się zaśpiewać .
  Chodz adminku chodż adminku do Republiki . Oni ciebie tam potrzebują .
  Adminku zobacz jak ci pejsaci krzyczą do ciebie z Republiki a ty nic ?

  Polubienie

 11. Gdzieś czytałem, że w USA jest taka sekta CHRZEŚCIJAN, która utrzymuje, że cytuję JAK SIĘ WYTNIE OSTATNIE DRZEWO TO CHRYSTUS POWRÓCI Ponieważ zaś w planach RZĄDU ŚWIATOWEGO jest prywatyzacja wszelkiej własności – i to przede wszystkim WŁASNOŚCI ZIEMSKIEJ, to projekt ministra Szyszko.może bardzo wydajnie przybliżyć powrót na Ziemię CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI.

  Ale do faktów. Na własnej posesji rok temu wyciąłem świerczka o średnicy pnia więcej niż 20 cm, a więc o zezwolenie na którego wycięcie winienem był sie postarać – czego nie zrobiłem, a ślad po nim ziemią i gałęziami zamaskowałem. Tego, zasłaniajacego memu kuzynowi światło w domu świerczka sam sadziłem dokładnie 25 lat temu.

  Polubienie

 12. zydozerca
  20 Luty 2017 o 11:06
  Dlaczego Zachód nienawidzi Korei Północnej?

  Posted by Marucha w dniu 2016-03-13 (niedziela)
  Nowe sankcje, kolejne ćwiczenia wojskowe z udziałem USA i Korei Południowej tuż pod nosem Korei Północnej oraz dalszy ciąg zastraszania i znieważania. Wszystko to wyłącznie dlatego, że kraj, który nigdy nikogo nie zaatakował, nadal jest zdecydowany bronić się przed oburzającymi prowokacjami – wojskowymi, ekonomicznymi i propagandowymi.
  Ile jeszcze może znieść jeden kraj?
  Ponad 60 lat temu na północ od 38 równoleżnika zginęły miliony ludzi. Zostali dosłownie zmasakrowani przez koalicję, na czele której stały Stany Zjednoczone.
  Po zwycięstwie Korei Północnej nigdy nie zostawiono jej w spokoju. Od tego czasu Zachód prowokował ją, groził jej, narzucał surowe sankcje i, oczywiście, manipulował światową opinią społeczną na jej temat.
  Dlaczego? Można odpowiedzieć na kilka sposobów. Najprostsze wytłumaczenie jest takie, że to kraj komunistyczny, który w dodatku chce sam decydować o swoim losie. Tak jak od kilkudziesięciu lat robiła to Kuba i jak ostatnio robi kilka państw Ameryki Łacińskiej.
  Poza tym istnieje inna, dużo bardziej złożona odpowiedź: ponieważ Korea Północna (KRLD) walczyła o swoje prawa u siebie i walczyła z zachodnim imperializmem za granicą. Pomogła wyswobodzić skolonizowane i uciskane kraje. I, jak Kuba, robiła to bezinteresownie, jak przystało na prawdziwie internacjonalistyczne państwo.
  Najwięcej na tej pomocy skorzystała Afryka – m.in. Namibia i Angola, kiedy cierpiały z powodu strasznego reżimu apartheidu, narzuconego im przez RPA. Rozumie się samo przez się, że te reżimy były w pełni sponsorowane przez Zachód, tak samo jak rasistowski obłęd, przychodzący z Pretorii (pamiętajmy również, że faszystowska, apartheidowa RPA była jednym z państw, które walczyły u boku Zachodu w czasie wojny koreańskiej).
  Zachód nigdy nie zapomniał i „nie przebaczył” internacjonalistom z Korei Północnej pomocy udzielonej wielu afrykańskim krajom. Piloci z Korei Północnej latali egipskimi myśliwcami w trakcie wojny izraelsko-arabskiej w 1973 roku. Korea Północna brała udział w wyzwoleńczej walce Angoli (uczestniczyła w operacjach bojowych, walcząc u boku Ludowych Sił Zbrojnych Wyzwolenia Angoli, FAPLA), walczyła w Rodezji, Lesoto, Namibii (twardo wspierając SWAPO – Organizację Ludu Afryki Południowo-Zachodniej) i na Seszelach. Wspierała Afrykański Kongres Narodowy i jego walkę z apartheidem w RPA. W przeszłości pomagała wtedy jeszcze rozwijającym się krajom afrykańskim, w tym Gwinei, Etiopii, Zimbabwe, Mali i Tanzanii.
  Przelewanie swojej krwi przez ludność Korei Północnej za wolność najbardziej zniszczonego (przez zachodni imperializm) kontynentu na ziemi – Afryki – to jeden z głównych powodów, dla których Zachód gotów jest „pójść na całość”, starając się „ukarać”, systematycznie dyskredytować, a nawet zlikwidować ten dumny naród. Zachód ma obsesję na punkcie zaszkodzenia Korei Północnej, taką samą obsesję, jaką przejawiał przez dziesiątki lat w stosunku do Kuby, niszcząc ją.
  Zachód plądrował Afrykę – potężny kontynent bogaty w zasoby naturalne – od stuleci. Solidnie się na tym wzbogacił. Każdego, kto starał się powstrzymać tę chciwą maszynę, należało zlikwidować.
  Koreę Północną stawiano pod ścianą, nękano i prowokowano. Kiedy rząd w Pjongjangu reagował, zdecydowany bronić się, Zachód deklarował te działania „nielegalnymi” i utrzymywał, że stanowią prawdziwe „zagrożenie dla świata”.
  Korea Północna odmówiła oddania swojej niepodległości i zejścia z obranej ścieżki i kontynuowała rozwój swojego programu obrony jądrowej. Aparat zachodniej propagandy wskakiwał na coraz wyższe obroty, rozpowszechniając toksyczne fabrykacje i zatruwając nimi całą planetę. W rezultacie cały świat jest przekonany, że „Korea Północna jest zła”, ale nie ma pojęcia dlaczego. Cała ta szarada zbudowana jest na stereotypach, ale nikt ich nie kwestionuje.

  Wybitny specjalista w zakresie prawa międzynarodowego Christopher Black z Toronto uważa nowo nałożone na Koreę Północną sankcje za prawdziwe zagrożenie dla pokoju na świecie:

  „W VII rozdziale Karty Narodów Zjednoczonych czytamy, że w razie zaistnienia zagrożenia dla pokoju Rada Bezpieczeństwa ONZ może zastosować odpowiednie środki wobec danego kraju. Artykuł ten wykorzystywany jest jako usprawiedliwienie dla nałożenia sankcji. Jednak to nie Korea Północna stanowi zagrożenie dla pokoju, a Stany Zjednoczone, które militarnie grożą unicestwieniem Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej. KRLD wyraźnie oświadczyła, że posiadany arsenał jądrowy służy jedynie do powstrzymania ataku ze strony Ameryki, która zagraża pokojowi na świecie.

  Fakt, że Stany Zjednoczone, jako członek Rady Bezpieczeństwa ONZ, nakładają sankcje na ten kraj, stanowi zagrożenie, jest hipokryzją i działaniem niesprawiedliwym. To wstyd, że Rosja i Chiny dołączyły w tym do Stanów Zjednoczonych, zamiast zażądać narzucenia sankcji na USA za zagrażanie KRLD i prowadzenie nowych ćwiczeń wojskowych, które stanowią oczywiste zagrożenie dla Korei Północnej. Jeśli Rosjanie i Chińczycy są uczciwi, to dlaczego nie naciskają na Stany Zjednoczone, żeby te wycofały swoje wojska, żeby Korea Północna poczuła się mniej zagrożona, i dlaczego nie podejmą kroków, by zagwarantować bezpieczeństwo KRLD? Żaden z tych krajów nie wyjaśnia swoich decyzji, ale ich działania czynią je wspólnikami USA przeciwko Korei”.

  Polubienie

 13. konik
  22 Luty 2017 o 18:45
  Wiek XXI. Jak mówi pewien rosyjski pisarz i opozycjonista, nie ma dziś prawicy i lewicy, jest tylko system i jego wrogowie. Tak samo jak rozmyte są w epoce globalizmu dwa pierwsze pojęcia, tak jest również w przypadku różnych słów kończących się na ‚-izm’. Ile osób, tyle interpretacji, a zarazem nieporozumień, co widać w sposób szczególny na rozmaitych g*wno-grupach, a w sposób ogólny w szeroko pojmowanej dyskusji środowiskowej.
  W celu jasnego rozgraniczenia na my-oni należy formułować konkretne postulaty oraz popierać konkretne działania. Wśród najbardziej sztandarowych haseł wartych aprobaty i jasnego artykułowania można wymienić chociażby: nacjonalizacja sektora bankowego, odbudowa polskiego przemysłu w oparciu o sektor państwowy, promowanie spółdzielczości jako alternatywy wobec pośrednictwa handlowego, stymulowanie popytu wewnętrznego poprzez odpowiednią redystrybucję dochodu narodowego (poparcie dla rządowego programu 500+ oraz dla minimalnej stawki godzinowej), budowa tanich mieszkań komunalnych pod wynajem, zwiększenie nakładów na oświatę, służbę zdrowia oraz kulturę, ograniczenie działalności usług typu pasożytniczego (zbyt rozbudowany sektor reklamowy, który jest w dużej mierze pochodną gospodarki zdominowanej przez prywatną własność środków produkcji, a ponadto eliminacja modnych bzdur typu coaching). Oprócz postulatów ekonomicznych należy podkreślać również postulaty z zakresu szeroko rozumianej geopolityki: uniezależnienie Polski od struktur UE oraz NATO, a oparcie bezpieczeństwa na odbudowie polskiej armii oraz polskiego przemysłu zbrojeniowego (często pojawiające się hasło militaryzacji narodu). Ponadto oparcie współpracy na państwach regionu Europy Środkowo-Wschodniej (np. Białoruś, Czechy), a także w miarę możliwości nawiązywanie przyjaznych relacji z państwami mogącymi w bliskiej przyszłości stanowić zagrożenie dla świata jednobiegunowego oraz hegemonii Stanów Zjednoczonych – tu należy w pierwszej kolejności wymienić Chiny, Rosję oraz Iran. Ważny jest również sprzeciw wobec masowej migracji ludności. Należy jednak przy tym przenieść punkt ciężkości na właściwą przyczynę zjawiska, jakim jest agresywna polityka imperialna państw zachodnich na czele ze Stanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią oraz Francją. Potępiać należy natomiast postawy antyislamskie wśród szerokich mas społeczeństwa, które to postawy są w zaistniałej sytuacji wygodnym narzędziem klas posiadających do przysłowiowego odwracania kota ogonem.
  – Paweł Wieczyński

  https://www.facebook.com/PolskiFrontPracy/photos/a.1490341514599784.1073741827.1490338061266796/1674526416181292/?type=3

  Polubienie

 14. markglogg
  JAK SIĘ WYTNIE OSTATNIE DRZEWO TO CHRYSTUS POWRÓCI

  No to kurza twarz, zmieniam front i idę sadzić drzewa.
  A muszę się pochwalić, że ja w tym to mam doświadczenie i jestem fachman nie lada, znacznie lepszy od mojej żony, bo ona co krzaczki posadzi to je pięć lat później wykopuje, wyrzuca albo sąsiadom odda i wsadza nowe.
  Wspomniałem już kiedyś, że po teściach dostało mi się sporo z ich gospodarstwa rolnego a także żonę, obecnie rolniczkę zarejestrowaną w odpowiednich agencjach rolnych gdzie dają dopłaty.
  Ale do rzeczy.
  Jak tylko wróciłem z wakacji w Ameryce, to żeby mi po tej spadkowej roli obcy element się nie szwędał, trawki nie deptał, śliwek nie zrywał, wraz z małżonką zasadziłem coś tak około 2 tyś sadzonek jodły, w tym także i tych srebrnych w dwóch rzędach tuż po granicy pola, a od drogi to i w pięciu rzędach. Wyrosło to to duże, iglaste, a tak zwarte, że i pies nie przelezie, ale lis tak, lisa już ganiałem.
  Tak sobie myślę, że jak bym jeszcze tam dosadził może grabów albo jesion albo takie genetycznie modyfikowane drzewa co się nazywają oxi tree, to jak to mówią Czesi – to się nie wrati, to jest, to ponowne przyjście mesjasza bo drzewa będą.
  JAK SIĘ WYTNIE OSTATNIE DRZEWO TO CHRYSTUS POWRÓCI
  Zatem trzeba drzewka sadzić, podlewać, pielęgnować, nie wycinać, a tego ministra Szyszko z rządu zwolnić i więcej nie zatrudniać.

  Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa
  Mam zyga rację czy nie mam?

  Polubienie

 15. KOLEJNE PRZYKŁADY ,,BARDZO DOBRYCH” RZĄDÓW DOBREJ ZAMIANY.

  Morawiecki łupi przedsiębiorców, a bankom odpuszcza! Pod okiem wicepremiera banksterzy unikają podatków, wymyślają nowe opłaty i liczą rekordowe zyski

  PRAWDOPODOBNIE CHODZI O ,,ŁUPIENIE” POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, BO NA SKUBANIE ZAGRANICZNYCH, TO ON JEST ZA CIENIUTKI BOLEK!

  http://wolnosc24.pl/2017/02/09/morawiecki-lupi-przedsiebiorcow-a-bankom-odpuszcza-pod-okiem-wicepremiera-sektor-unika-podatkow-wymysla-nowe-oplaty-i-liczy-rekordowe-zyski/

  Szczyt absurdu! Morawiecki każe płacić podatek nowym spółkom zanim osiągną jakikolwiek zysk. Doradcy podatkowi łapią się za głowy

  http://wolnosc24.pl/2017/02/12/szczyt-absurdu-morawiecki-kaze-placic-podatek-nowym-spolkom-zanim-osiagna-jakikolwiek-zysk-doradcy-podatkowi-lapia-sie-za-glowy/

  Tak się bawi, tak się bawi PiS! Nowym prezesem Energi został były wójt Pcimia z zarzutami prokuratorskimi. Poprzedni nie pełnił tej funkcji nawet przez miesiąc

  http://wolnosc24.pl/2017/02/11/tak-sie-bawi-tak-sie-bawi-pis-nowym-prezesem-energi-zostal-byly-wojt-pcimia-z-zarzutami-prokuratorskimi-poprzedni-nie-pelnil-tej-funkcji-nawet-przez-miesiac/

  Morawiecki oszalał: 32 tysiące warszawiaków musi zapłacić podatki od umorzonych długów. Także najbiedniejsi, którzy nie mają z czego. A państwo zarobi na tym grosze

  http://wolnosc24.pl/2017/02/12/morawiecki-oszalal-32-tysiace-warszawiakow-musi-zaplacic-podatki-od-umorzonych-dlugow-takze-najbiedniejsi-ktorzy-nie-maja-z-czego-gdzie-sa-granice-absurdu/

  Starczy tego dobrego, bo z tego wszystkiego, to można puścić ,,pawika” kolorowego!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 16. Ad Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa

  W Korei Południowej lepsze jaja się dzieją, chcą od Japońców odszkodowań za ,,dziewice”, które zostały zniewolone i wykorzystane w czasie II Wojny Światowej! Te z Korei Północnej nie brały udziału w tym haniebnym procederze i odszkodowań nie dostaną?

  Powraca spór Japonii z Koreą o zbrodnie japońskie podczas II wojny światowej

  http://wolnosc24.pl/2017/01/06/powraca-spor-japonii-z-korea-o-zbrodnie-japonskie-podczas-ii-wojny-swiatowej/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 17. Adminku twój wczorajszy post do mnie nominuje do największych jajec na tym portalu . Adminku wczoraj drugie bokserki poszły do automatu z powodu czytania twojego Benny Hilla :
  Twoja wczorajsza odpowiedz :
  „PIS z 500 plus inaczej nie mógł zrobić ponieważ byłyby kary z UE ”
  Ja pierd…. ale się wczoraj z tej twojej odpowiedzi śmiałem .
  Nurtuje mnie jedno czy ty tak na poważnie adminku piszesz te bajdurzenia czy naprawdę wierzysz w te brednie .
  Jajka jak berety z ciebie a przecież jesteś inteligentny chłop . Pisz tak dalej a masz etat w TV Republika pewny .
  Adminku powiedz kiedy masz imieniny wykupię ci abonament do tej TV ,a co stać mnie napisz tylko kiedy masz imieniny a abonamencik roczny 12 miesięcy od razu ci wykupuję .
  Widzisz jaki Zyga hojny :
  https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw

  Polubienie

 18. i jeszcze adminku misia tobie dedykuje wszak to wielki znawca wojska aptekarz bu bu ha ha ha

  Polubienie

 19. Kużwa ten Miskiewicz ma jeszcze trądzik bu bu ha ha ha .coś pejsatego na odkażenie by się zdało bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 20. No i będziesz adminku komentował i opluwał Putina z takimi komentatorami .Toż to dla ciebie zaszczyt bu bu ha ha ha :

  Polubienie

 21. Tam w powyzszych komentarzach zapomniano dodać, ze pan nadSZYSZKOwnik nabył za symboliczna sume (100zeta/ha) 170 ha w bliskiej okolicy tej „stodoły „. tereny te nalezały do projektu natura 2000, teraz sa już tylko prywatnym folwrkiem pana ministra.

  Polubienie

 22. Pod warunkiem ze to prawda bo jeżeli nie to minister wzywa swoich łapaczy masz proces o pomówienie i zaraz dołączasz do Piskorskiego bu bu ha ha ha .
  Tak na poważnie ? adminek na takie rzeczy ma amnezję , ale to dobry chłopina tylko pod wpływem pisdzielczych mediów i kocha pejsatych cóż wielkie dal niego współczucie .

  Polubienie

 23. ♧♧♧♧♧
  Każdy orze jak może.
  Ja piwko za 1.50 zł a Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa za 20 zł.
  Bo mamy wolny rynek i wolną wolę…wyboru

  Polubienie

 24. dobrze powiedziane adminku . W biedronce najtańsze piweczko po 1.88 a więc adminku ceny nieaktualne masz . Na pewno zonka ci lepsze kupuje np perłe już nie przesadzaj kochanienki .

  Polubienie

 25. Admin jak będziesz już pracował w TV Republika zobowiązuje cię do przeczytania tam tego tekstu autorstwa znawczyni wsi baby nany .
  Masz odwagę po przeczytaniu tego tekstu trafić tam gdzie jest Piskorski ? ha ha ha bu bu ha ha ”
  nana
  23 Luty 2017 o 14:52

  No, panie Paziem, widzę, że zaczyna Pan myśleć logicznie. Ale proszę, nie od dupy strony – mówiąc bezpośrednio.

  Problem Polski to wcale nie „PGRy” czy „obowiązkowe dostawy” za czasów Polski Ludowej.
  Jak wszędzie, problem stanowi poziom świadomości danej grupy ludzi, ich jakość.

  Jeżeli mieszkańcy wsi dali się przekonać, że powinni mieszkać tak, jak ci w mieście i pracować tak, jak ci z miasta, no to przecież sprawa z miejsca przegrana.

  Na wsi nie tylko można, ale i należy sobie „ubrudzić ręce”. Inaczej się nie da pracować na wsi. Mechanizacja to zabijanie wszelkich istot żywych, chemia także.

  Jeżeli ludzie na wsi narzekają, że jest błoto, a błoto to po prostu mokra ziemia, no to o czym tu jeszcze mówić? W takim „błocie” mieszkają miliardy wszelakich bakterii, robaczków większych i mniejszych oraz ich zjadacze.

  Wybetonowanie „błota” to zabicie całej mikroflory. Co skutkuje śmiercią zwierząt od niej zależnych.

  Na zachodzie mają co prawda „ochronę lanszaftu” ale są to tereny może i dla oka jakoś miłe, choć nie wiem jak, ale za to totalnie martwe. Dlatego Niemcy na przykład tak masowo jeżdżą na urlopy do krajów tzw. trzeciego świata, gdzie co prawda chcą mieszkać w luksusowych hotelach, ale za to robią wycieczki „do dżungli” czyli w nie skultywowane obszary.

  Podobnie ma się rzecz z pracą.
  Jeżeli wziąć pod uwagę, że stojąc przy taśmie w fabryce osiem godzin nie można bez poproszenia o zmianę nawet się wysikać, a rolnik sika kiedy chce i gdzie chce, no to życie rolnika jest jednak łatwiejsze. Może on sam sobie robić przerwy kiedy uważa, oraz może sam u siebie być kierownikiem.

  Z tym, że nie każdy ma żyłkę do bycia kierownikiem i jeżeli ktoś ma mentalność parobka to nawet mając własną ziemię nie będzie na niej pracował należycie.

  Te wywody z artykułu głównego to dmuchanie w bambus, czyli ględzenie mieszczucha o sprawach znanych teoretycznie. I nie ma to nic wspólnego z tzw. prozą życia wiejskiego, czyli praktyką.

  Polscy rolnicy chcieli dopłat.
  I tu należy się zastanowić, co to są te dopłaty i czemu tak naprawdę służą.
  Według tego, co ja widzę na własne oczy, to służą one do demoralizacji polskiego chłopa.
  Ma on dochody ale nie musi nic sprzedawać i nic produkować. Wystarczy, że ma ziemię. Toż to jest chore! Jak można dopłacać z puli państwowej komuś do czegoś, co ktoś ma???:

  Gdyby rolnik w zamian za dopłaty miał obowiązek dostarczenia reszcie nie wiejskiej ludności jakiejś tam ilości plonów z własnego gospodarstwa, no to jeszcze można by to było zrozumieć.
  Tak samo dopłaty do sadów.
  Ale w sytuacji, gdy państwo dopłaca z publicznych pieniędzy a rolnik w dalszym ciągu jest jedynym właścicielem nie tylko ziemi ale i zboża, jakie na niej urosło oraz bierze za to publiczne pieniądze, to to jest chore, a ludzie w miastach są frajerami dopłacającymi do cudzego.

  Jeżeli właściciel sadu bierze dopłaty z publicznych pieniędzy, to część jego zbiorów powinna być przekazana bezpłatnie do użytku tych, którzy na te dopłaty się składają poprzez podatki. Ale dopłacanie do sadowników po to, żeby oni potem ludziom – tym samym, którzy finansują dopłaty do sadów! – sprzedawali jabłka też jest totalnie chore!!!

  Rolnik został przez dopłaty zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności za to, co robi.
  Jeden taki posiał groch, bo mu unia tak doradziła, a potem tym grochem palił w piecu. To jest fakt, niestety!

  Wielu trzyma zboże do wiosny, by sprzedać drożej. W tym celu stawiają silosy – kto ma z tego kasę? nie rolnik przecież, lecz producent blachy i producent silosów. I potem na wiosnę i tak sprzedają po cenie, jaką chcą im zapłacić, bo muszą zwolnić te silosy i w sumie są frajerami bo zysk był żaden.

  To wszystko jest chore.

  A rozwiązanie?

  Nie dawać rolnikom dopłat, lecz pieniądze te rozprowadzić wśród mieszczuchów i zobowiązać ich do kupowania produktów od wyznaczonych rolników.
  To by było rozwiązanie konkretne, bo rolnik musiałby się starać, by mieć dobry towar, a zbyt miałby zapewniony. I sprawa odbywała by się bez pośredników i to obcych pośredników, którzy żerują zarówno na polskich podatnikach jak i na polskim chłopie.

  Dodatkowo należało by zobowiązać baby na wsi do zachowania gatunków zwierząt i roślin użytkowych, ponieważ tylko na wsi możliwe jest uchronienie ginących gatunków przed bezpowrotnym wymarciem.
  A więc taka baba mogła by brać kury z wylęgarni, ale powinna być zobowiązana do utrzymania na przykład stadka 20 kur „nierasowych”, by zachować pulę genów.
  Tak samo z roślinami. Bo to nie są żarty lecz sprawy życia i śmierci.

  Innym, albo raczej dodatkowym rozwiązaniem byłoby rozparcelowanie ziemi należącej do państwa polskiego na zasadzie dzierżawy wieczystej – jak to było dotąd – z zastrzeżeniem, że jeśli ktoś nie chce tej ziemi uprawiać, no to musi ją zwrócić państwu polskiemu.
  I wówczas możliwe byłoby zakładanie osad wiejskich i wsi, co by pobudziło przemysł budowlany, a także przemysł meblowy i każdy inny, jako że wyposażenie tych domów na wsi stymulowało by właśnie te gałęzie przemysłu. A praktycznie wszystkie gałęzie przemysłu. I jednocześnie zlikwidowało by bezrobocie i bezdomność, bo ludzie mając szansę utrzymać się z pracy na własnej ziemi stali by się niezależni. A bardziej pracowici jeszcze by sprzedawali plony własnej pracy.

  Ale jak wiemy, Polacy chcą wszyscy i to gremialnie – pracować za biurkiem, bo na wsi jest „błoto” i ma się „brudne ręce”.
  No to w takiej sytuacji nasze państwo musi przejść w obce ręce, bo nasze, polskie ręce nie chcą pracować na krajowy dobrobyt i na całą, polską wspólnotę.

  I zaznaczam, że nie jest to ani komunistyczne ani żadne inne, ponieważ ziemia jest wieczna i ona rządzi się od zawsze tylko swoimi prawami.
  Jeżeli człowiek działa zgodnie z nimi, to ma co jeść i w co się ubrać oraz gdzie mieszkać.
  Natomiast jeśli człowiek działa wbrew odwiecznym prawom ziemi i powodowany chciwością i lenistwem nie chce sobie „rąk pobrudzić”, no to musi wegetować w mieście, spożywać trujące żarło i chorować.

  Tylko ziemia daje możliwość przeżycia, a nie jakieś „technologie” i inne dyrdymały wygłaszane przez wykształciuchów.

  Chore, ludzkie mózgi wyrządziły Matce Ziemi wiele szkód.
  Należy wrócić do korzeni, do pracy z ziemią i na ziemi. To jest jedyne rozwiązanie i jedyny ratunek dla sponiewieranej cywilizacją ludzkości.

  A rolnik? rolnik to taki sam człowiek jak wszyscy inni i nie ma powodu traktować go jako czegoś wyjątkowego. Wśród rolników są osoby pracowite i odpowiedzialne – tak samo jak są takie osoby w miastach; wśród rolników są lenie i lawiranci dokładnie tak samo, jak można ich spotkać w mieście.
  Wiara, że rolnik to coś wyjątkowego i należy mu się więcej niż innym ludziom spowodowała na wsi demoralizację dopłatami i to należy skończyć.

  Albo nauczymy się wszyscy ze sobą współpracować bez przywilejów dla jakichś grup zawodowych, albo będzie dalsza część wyścigu szczurów, a polski rolnik po sprzedaniu ziemi obcym zasili rzesze bezrobotnych w mieście i stanie się materiałem na przestępcę.

  Matka Ziemia i wszystko co na niej, to JEDNA WIELKA CAŁOŚĆ.

  Takie podejście pozwoli ludziom nawiązać do dobrych i sprawdzonych wzorców i zapobiec ogólnoludzkiej katastrofie.
  Albo każdy z nas jest jednakowo ważny, albo życie nie ma wartości i wzajemne pozabijanie się stanie się jedynym wyjściem z tej pozbawionej logiki sytuacji.

  Nana się odezwała bo PAZIU powiedział ,że trzeba walczyć bo można wiele zmienić .Na baby to bardziej działa niż pigułka gwałtu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 26. Mnie jedno zastanawia czemu minister rolnictwa lub szanowny pan Szyszko nie zatrudnili jeszcze takiej ekspertki Nany u siebie chociażby na tym stanowisku o które ubiegała się w ministerstwie rolnictwa pani od kurwików w oczach ( pamiętamy nagrane rozmowy )
  toz Nana od niej dużo lepsza .
  Pewnie by tak było gdyby w kraju nie rządzili garbate nosy a tak sprawa się rypła .
  Nana może tylko popisać na pejsatym Neon24 i u pana PAZIEM .
  Swoją drogą PAZIU chyba sobie browarka wychylił bo już dawno tak patriotycznie nie pisał na WPS
  Brawa bu bu bu ha ha ha .
  minister Szyszko zatrudnij pan Nane u siebie w ministerstwie .

  Polubienie

 27. no i pani nana zna niemiecki .Po prostu tylko do ministerstwa rolnictwa :
  nana
  23 Luty 2017 o 15:10
  Słyszę właśnie w dzienniku tv na ZDF (15h), że Niemcy mają Überschuss – czyli nadmiar kasy! O ile dobrze usłyszałam, to jest tego u nich w tym momencie 23 mld euro.

  No to wypada zapytać, skąd się im to wzięło?

  – bo Polska jęczy pod jarzmem kredytów i odsetek i o żadnej nadwyżce u nas mowy być nie może. Tak się u nas Niemcy rządzą.

  No to czas na zmianę przyjaciół, bo za Polski Ludowej pod przywództwem Władysława Gomułki nadwyżek może i nie było, ale też nie było żadnych długów i Niemcy nie mogli żerując na nas tych nadwyżek mieć.

  Jest to dowodem, iż ZSRR był dla Polski prawdziwym sojusznikiem.

  słowo Überschuss tłumaczył bym jako czysty zysk czyli nadwyżka .Nana niemiecki zna .Wot uczona baba .

  Polubienie

 28. Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa
  ….minister Szyszko zatrudnij pan Nane u siebie w ministerstwie…..

  Jeździec, to ty nie wiesz serdeńko, że Nana to osoba niewierząca, heretyczka?
  Jak później miałby się tłumaczyć pan minister Szyszko swoim przełożonym biskupom Dydyczom? Że co, że nie wiedział?
  A przy okazji też można zauważyć, że głupoty ta pani Nana pisze, cytuję:
  …Nie dawać rolnikom dopłat, lecz pieniądze te rozprowadzić wśród mieszczuchów i zobowiązać ich do kupowania produktów od wyznaczonych rolników…..
  No fajnie, ja mieszczuch przyjmę każdą kasę i zobowiązanie, na słowo honoru a nawet na ,,jak babcię kocham”, albo na ,,bum cyk cyk”

  Polubienie

 29. Adminku toś ona by ci za takie słowa jaja urwała i je zjadła .Nana wierzy w Boga tylko nie wierzy w pasibrzuchów .Byś babie podpadł adminku .
  Adminku pochwal się ile to ci baba dziś pączków kupiła .
  Mi przynosi dziś 6 sztuk moja baba zapomniałem o tłustym czwartku i pytam się jej .
  Kobieto po h…j mi tyle pączków przyniosłaś ? .Ona mi na to :
  Kochanie Zygmuś przecież dziś tłusty czwartek . Jak to się mówi dla baby jesteś kochanie jak cię opierd…. z 90% emeryturki .
  Spróbowałem te pączki .W sumie jeden wielki h….. jak to w Polin parchate pączki .Niedobre i mało dżemiku a mam doświadczenie bo w Niemczech tyle lat w cukierni je sprzedawałem .
  To ile adminku baba twoja dziś ci pączusiów kupiła bo jak żadnego to wyciągać pasa i lać ja po dupie bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 30. Adminku i tu pełna zgoda i dlatego sobie z Nany jajca robię . Zaraz przeczyta ją PAZIU opierd…. za głupoty a pani nana powie że PAZIU to cham i już tam pisać więcej nie będzie .
  Nieraz tak było bu bu bu ha ha ha .
  Tutaj pełna zgoda adminku .
  cytat adminka :
  „A przy okazji też można zauważyć, że głupoty ta pani Nana pisze, cytuję:
  …Nie dawać rolnikom dopłat, lecz pieniądze te rozprowadzić wśród mieszczuchów i zobowiązać ich do kupowania produktów od wyznaczonych rolników…..
  No fajnie, ja mieszczuch przyjmę każdą kasę i zobowiązanie, na słowo honoru a nawet na ,,jak babcię kocham”, albo na ,,bum cyk cyk”

  Polubienie

 31. Adminku dziś mamy luty do kwietnia jeszcze trochę czasu . (Dajesz mi do zrozumienia ze masz mnie dość żle ci działam na ciśnienie .Jak to się mówi ? dobrze na razie dam ci spokój z moimi wpisami ).
  No i nie trza było czekać na odpowiedz PAZIU do Nany . Mamy początek kłótni i nana zaczyna obrywać za chwilę wejdzie nana i będzie riposta potem PAZIU znowu leciutko stuknie ją po główce potem nana powie ze WPS to badziewie i ona tu już pisać nie będzie .
  Masz rację adminku aby szybciej do kwietnia ( wtedy zaczynam robotę w ogromnym ogrodzie ) bo jakbym dłużej czytał to wariatkowo internetowe sam bym zbzikował .
  Liczę dni już do kwietnia a na razie opuszczam czytanie forów bo naprawdę zgłupieje .

  I odpowiedz PAZIA : miałem rację ze kłótnia gotowa.? Miałem . ha ha ha .
  paziem
  23 Luty 2017 o 18:07
  Szanowna Pani,

  ja w ogóle jestem zwolennikiem wyłącznie logicznego myślenia ( jak eufemistycznie stara się to pani we we mnie „odkryć”). Przypominam sobie nawet, że ileś tam czasu temu na tle pani ocen specyfiki i potrzeb polskiego rolnictwa i cech polskiego rolnika ( czy jak kto woli chłopa) doszło miedzy nami do poważnych różnicy zdań. Jak widzę pani nie mija takie zupełnie „teoretyczno – mieszczańskie” myślenie o tym „niewdzięcznym, leniwym polskim chłopie”. Ja bynajmniej nie cierpię na chłopomanię, ale najpierw trzeba zdać sobie sprawę z całej inżynierii socjotechniczno-finansowej i politycznego gangsteryzmu jakie zastosowano wobec tak chłopa, jak i w innym wymiarze wobec polskiego robotnika i tzw. inteligenta wielkomiejskiego – aby formułować „dobre rady dla leniwego i pazernego chłopa”. Zatem proponuje wyzbyć się taniej dydaktyki, a bardziej mówić o twardych polityczno-gospodarczych realiach.

  Polubienie

 32. DZIWNE, ZNOWU ,,CZRNOBYL?” NAJWIĘKSZE STĘŻENIE JODU NAD POLSKĄ! ZNOWU JAKAŚ DZIWNA CHMURKA JODOWA ZABŁĄKAŁA SIĘ NAD POLSKĄ! SAME DZIWY NIESŁYCHANE!

  Radioaktywny jod nad Polską. Najwyższy stopień w Europie

  http://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/AAnfByi.img

  http://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/radioaktywny-jod-nad-polsk%c4%85-najwy%c5%bcszy-stopie%c5%84-w-europie/ar-AAnfByl?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  Pozdrawiam

  Polubienie

 33. Proszę przewidziałem wszystko w 100 % .Nana już wkurw….. odpowiada szybko PAZIU .Następnie PAZIU ją opierdzieli a nana znowu odpisze , że WPS to barachło i tu już nie będzie pisać .
  No i po co mi Monthy Python czy Benny Hill .
  W zimie jak nie ma roboty w pięknym ogrodzie w sieci mam Benny Hilla .
  Nie nie adminku ty taki Benny Hill nie jesteś
  Odpowiedz Nany :
  nana
  23 Luty 2017 o 20:26
  Panie Paziem, jak był pan oderwany od rzeczywistości tak pan pozostał. Ja mieszkam na wsi i to wszystko widzę, choć akurat tego nie jest pan w stanie zrozumieć. Nie wymagam tego od pana, bo nie każdy ma konieczną do tego zdolność poznawczą.

  Problemem jest jedynie, że takie „elity” i „doktory” jak pan uzurpują sobie, że działają w interesie ojczyzny, choć jest to ich własny interes i nic poza tym. To dlatego nie macie szerszego wsparcia i zamiast zmienić podejście do ludzi to się trzymacie mrzonek.

  Nic pan w Polsce nie naprawił i nie ma pan żadnych szans tego zrobić, a jedynie zawraca pan ludziom głowę licząc na ich wsparcie i dorwanie się do koryta.

  I co? ocenzuruje pan ten wpis bo nie pasuje do pańskiego wizerunku własnego? Niech pan nie zapomni skrytykować PiSu za zamykanie ludziom ust, jak to ma pan w zwyczaju.

  Nie ma pan pomysłu i to żadnego, jak naprawić Polskę.
  Polska się rozleciała, bo dawała wykształcenie i tytuły byle komu. I teraz są to „elity”. Miałeś chamie złoty róg – czy tak to było?

  Szkoda na was czasu, bo jesteście zarozumiali i nudni.

  A zwalanie wszytkiego na „żyda” to już wam przeszlo, jak widać. Szukacie czegoś zastępczego, czy co?

  Polubienie

 34. a Kilka godzin temu nana pisała , że PAZIU zmądrzał i że patriota bu bu bu ha ha ha . Sieć to super rozrywka jednak jest !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 35. Nana też mieszkam na wsi i pisze pani brednie kobieto . Tak ode mnie na koniec ..

  Polubienie

 36. No nana pojechała po doktorze .Zobaczymy co odpowie szanowny pan doktor niewykluczone , że oleje post nany ciepłym moczem albo i coś skubnie .Odpowiedz wkleję .
  Niech ten nasz adminek naburmuszony od kilku dni ma trochę śmiechu . Jeżeli ja mam taki ubaw to jaki żyd ma ubaw gdy to czyta ? bu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 37. Tak na koniec .Może szanowny Gąsienica doktor odpowie chociaż wątpię .
  Nana pisząc to :
  „Problemem jest jedynie, że takie „elity” i „doktory” jak pan uzurpują sobie, że działają w interesie ojczyzny, choć jest to ich własny interes i nic poza tym.

  Polska się rozleciała, bo dawała wykształcenie i tytuły byle komu. I teraz są to „elity”. Miałeś chamie złoty róg – czy tak to było?”

  TO SIĘ TYCZY DR GŁOGOCZOWSKIEGO TEŻ ? CZY TO TYLKO PAZIU DOSTAŁ OD PANI ROLNICZKI W DUPĘ ?
  A MOŻE NANA SPIEWA W TYM ZESPOLE? .KTO WIE BU BU HA HA HA .

  OJ DOKTORY ZEBY TAKIE BABCIE WAS PO DUPACH LAŁY .WSTYD BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 38. Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa

  A wierzysz ty że nana mieszka na wsi?
  Bo ja nie.
  Gdyby tam mieszkała i brała dopłaty do roli to by nie pisała żeby nie dawać kasy rolnikom bo się lenią tylko dla tych z miasta. Pisała by natomiast, że dopłaty są za małe, bo nawozy podrożały i odsetki bankowe wyższe na kredyty jakie zaciągnęli rolnicy na ciągniki i inny sprzęt.
  No chyba że to była sklepowa z GS bez roli i bez dopłat
  A przy okazji , nie czekaj na kwiecień bo cię lato zaskoczy. Już trzeba gnój z obory wywozić na pole, na grządki roztrząsać. Stare konary na wierzbach ciąć, słonka na niebie wyglądać i patrzeć czy bociany nie przylatują. Ja już na sobotę z synami się umówiłem do pomocy i żeby mi tam czego nie wycieli i nie zniszczyli.
  Pączków zyga to ja dzisiaj aż trzy zjadłem, pyszne były, sto razy lepsze od tych jakie ty w Niemczech serwowałeś, bo to z najlepszej cukierni pani Basi z ul. Kołłątaja, do tego faworków kilka. Dostałem też paczkę ptasiego mleczka i dwa piwka z naklejką ,,Perła”
  Do końca miesiąca mam piwko i ptasie mleczko zapewnione.

  Polubienie

 39. Adminku to nie jest tak że w Reichu jest samo śmieciowe żarcie .Masz kasę jesz zdrowo . Sprzedawałem pączki ale naprawdę pyszne . Tam jest tak z każdym towarem .Masz siano jesz zdrowo nie masz to jesz gówno .
  Z naną gdy byłem już blisko wyjazdu z Reichu korespondowałem dłużej i ona mi zawsze pisała jak ciężka jest praca na wsi ( jakbym tego nie wiedział ) i że też ma piękny ogródek jak ja .
  Baba z niej ostra potrafi dopierd… inwektywami .
  Kiedyś na WPS pisała kobita z USA niejaka Jagienka .Wystarczy ,że parę razy objechała nanę ale kulturalnie to nana ją zaraz wyzwiska od amerykańskich dziwek itp .
  Ostra babeczka trzeba przyznać .
  PAZIU miał wczoraj zły dzień bo nie dość ze go nana wydymała to jeszcze oberwało mu się od jakiegoś nowego komentatora :
  Wklejam tu polemikę PAZIU z komentatorem który go zdrowo objechał .
  znajdziesz czas adminku 5 minut na komentarz :

  defaut
  23 Luty 2017 o 18:58
  Paziem, wyluzuj z opowiastkami, co nalezy czynic. Polak sam z siebie nie wykaze zadnej inicjatywy, bo Polak ma mentalnosc niewolnika, nabywana sukcesywnie na przestrzeni swoich dziejow. Polak jest tylko w stanie jako narwaniec dac sie zydowi w maliny wpuscic.
  Paziem, czytaj uwaznie, co napisane zostalo a napisane zostalo o lawinie.
  Ona rowniez Polaka za soba porwie. Bez niej niech sie Polak nie wychyla, bo zostanie spacyfikowany na cacy i na dlugo.

  paziu odpowiedz :
  paziem
  23 Luty 2017 o 19:19
  Panie szanowny,

  wyluzowanie to dobrze robi na stoku narciarskim, albo w przypadku innej potrzeby fizjologicznej w pozycji na narciarza :))) Żadnej wielkiej lawiny nie będzie, a nawet nie jest pewne, czy przemieleni tolerancją Francuzi nie wystraszą się na dzień przed … „zwycięstwem Le Pen”. A nawet gdyby do tego doszło, to i tak lawina tych wyłącznie wyluzowanych przyciśnie do ziemi i nawet nie pisną jak będą robić dla innego rozdania. Zatem jeśli nie chce się być niewolnikiem, albo wyrobnikiem, to liczyć trzeba wyłącznie na siebie i nie robić za prymusa, ale absolutnie nie czepiać się cudzej kapoty, bo można być wydymanym bez skrupułów nawet przez tzw. „przyjaciół”. Zmiana układu musi być okazją do wykorzystania własnymi silami szansy, która nie często się powtarza. Do tego konieczne są kadry i organizacja. Bez tego ani rusz.

  Paziu dalej :
  paziem
  23 Luty 2017 o 19:40
  Jak chcemy poznać realny wymiar „narodowego myślenia” Francuzów, Niemców, Duńczyków, Portugalczyków albo Anglików oraz ich „rozczarowanie” UE, to spróbujmy pozamykać Auchan, Carrefour, Castoramę, Lidla, Kaufland, Rossmanna, Tesco, Biedronkę, „polskie wędliny” Sokołów, kilkanascie lichwiarskich firm parabankowo -pożyczkowych: Providenty, Vivusy, Bociany, itd.
  Zatem nie licz pan na lawinę tylko na konsekwentną, uporczywą walkę na śmierć i życie.

  odpowiedz komentator :
  defaut@wp.pl
  24 Luty 2017 o 07:56
  Paziem, ani nie ma kadr, ani organizacji. Powod tegoz stanu wypisal powyzej Robert Konrad: podsuniecie Polakowi, falszywych autorytetow, wrogow narodu polskiego, robiacych za jego zbawcow. Popierajac zdanie Roberta Konrada nalezy sie cofnac w czasie do „ruchawek” szpiega obcych na Ukrainie , zakompleksionego karakana Zelmanna , bo od nich sie zaczelo dostawanie w dupe po odzyskaniu niepodleglosci panstwowej i one byly powodem pozniejszej agresji sowieckiej w 1920 roku, poprzez karakanowy przewrot w 1926 roku, samobojcze Powstanie Warszawskie
  w 1944 roku, „zolnierzy wykletych”, wypuszczonych w maliny poprzez londynskich fotelowych pierdziuchow, z ktorych to „zolnierzy” czesc zwykla bandytke uprawialo w powojennej zawierusze i nas, wspolczesnych, oszukanych zydowska sciema o nazwie „Solidarnosc”, z „naszym” bolkiem, proznym przymulem, akceptujacym nazwe lotniska wlasnym imieniem
  za doczesnego zycia.i obecnie gloryfikowanym konusem starszym z zasluga wspoludupienia prawdy o Jedwabnem, jako punkt wyjscia do uczynienia
  z Polaka mordercy a zamiecienia pod dywan winy bylych „nadpanow” poprzez wprowadzenie pozbawionego glebszej identyfikacji okreslenia „nazisci”.
  Wbrew ogolnemu mniemaniu, na takim samym wozku jak Polak jada juz obecnie inne narodowosci rodzime Europy, bo sukcesywme rownanie w dol
  nastepowalo od wielu lat. Narodowosci te rowniez zostaly pozbawione wlasnosci wytworczej i staja sie wyrobnikami-niewolnikami w lapach zydowskiego bankierstwa. Ludzie to czuja i zmiany nastapia ale nie
  „konsekwentna, uporczywa walka na smierc i zycie”, na ktora szczuje Polaka administrator wzorem niejakiego majora LWP, wieszcza od paly
  juz za czasow portalu ProPolonia.
  We wszelakich zawieruchach traci zycie ten podszczuty a szczujacy przechodzi najczesciej „do innego rozdania”.

  Polubienie

 40. Poprawka
  Komentator się chyba myli bo nie chodzi mu żadnego Zelmanna bo ja nie wiem kto to jest a o Selmana czyli czytaj ten marszałek przedwojenny gieroj III żydoRP i pana profesora Jerzego Roberta Nowaka apologety radyja toruńskiego :
  Jego słowa :
  „Marszałek to nasz bohater patriota tylko po co tyle żydów sprowadził ?”
  A ja prosty chłop mówię panie sorku ” cyrk i kabaret w jednym ” .

  Polubienie

 41. Przy okazji dostało się też majorowi z kamandy APA chodz on już od grudnia nie pisze . Według mnie to była jedna osoba używająca z 10 nicków aktywna na każdym forum i ciągle w każdym poście życząca mi szybkiej śmierci .
  A prawda może być banalna :
  APA zamilkł tutaj i na każdym innym forum od polowy grudnia bo człowiek się tak podpisujący po prostu umarł chociaż ja mu nigdy śmierci nie życzyłem .
  cytat komentatora WPS:
  „Ludzie to czuja i zmiany nastapia ale nie
  „konsekwentna, uporczywa walka na smierc i zycie”, na ktora szczuje Polaka administrator wzorem niejakiego majora LWP, wieszcza od paly
  juz za czasow portalu ProPolonia.
  We wszelakich zawieruchach traci zycie ten podszczuty a szczujacy przechodzi najczesciej „do innego rozdania”.

  Polubienie

 42. uzupełnienie : słowo administrator odnosi się do PAZIU a wpisy tego komentatora wkleiłem bo wydają się ciekawe .

  Polubienie

 43. Ha ha ha .
  nie obrażaj się :
  Dopóki zydoZUS ci będzie emeryturkę płacił na konto adminku to pyszne pączusie i ptasie mleczko z Wedla po 13 PLN zapewnione także módl się do boga żydowskiego pustynnego aby ZUS nie padł bo jak padnie to bądż pewny że ani ci Żydło ani Kalkstein nie pomoże .
  Adminku ziemi już u mnie niet . Tylko ogród przy domu ale potężny .Rozrzucić kurzy gnój na ogród i go skopać .Adminku kochanie ty moje ja takie rzeczy robię na jesieni w pażdzierniku a nie na wiosnę .
  Na wiosnę drugi raz go skopię i schluss .
  A kopanie ogródka w lutym ? chyba cię adminku pogięło jakby powiedziała moja wnuczka .
  Ogródek zawsze kopię w kwietniu . Ogóreczki ogromnie sadzę dużo w maju i finito plus do tego dużo bobru inaczej bób , groch , pomidorki pod folią , rzodkieweczka i mam fajne kwiatuszki co świecą nocą .
  Pozdrawiam admineczku .

  Polubienie

 44. Paziem ma rację.
  Jednakże towarzystwo internetowe jest tak skłócone, że nie da się go posklejać w jedną całość.
  Każdy ma swoją rację, każdy każdego krytykuje.
  Nierzadko dochodzi do wyzwisk i pomówień, nikt nie chce ustąpić, do nikogo nie przemawiają argumenty strony przeciwnej.
  W takiej sytuacji trzeba szukać innych dróg do realizacji swoich zamierzeń, ale to spostrzeżenie też do nikogo nie dociera. Nie dociera także do paziem.
  W swoim czasie delikatnie sugerowałem zmianę, pójście na inną ścieżkę, włączenie się w istniejący nurt polityczny, niejako popłynięcie z prądem, a nie tak jak do tych czas pod prąd.
  Ale moje sugestie zostały przyjęte milczeniem ( chyba niechętnym milczeniem).
  Jedynie Roman K. z Dallas, dosyć dobrze znany internetowy komentator napisał mi na moją skrzynkę e–mail ,,Panie X z prądem to płynie jedynie gówno”
  Nic na to nie odpisałem, ale pomyślałem sobie – No dobra, to wskocz na highway (autostradę) i jedź pod prąd, a zobaczysz jak daleko pojedziesz.
  Rydzyk ma tą samą śpiewkę ,,Tylko śnięte ryby płyną z prądem”
  Ale w praktyce to ojczulek toruński jedzie dokładnie w PiSowskim smrodku, czyli dokładnie z prądem polityki antyrosyjskiej i pro amerykańskiej jaką uprawia PiS i oczywiście wspiera PiS swoimi mediami.
  Czy WPS powinien w związku z tym zmienić taktykę?
  Była taka szansa gdy powstawał ruch Kukiza, być może z nim można było załapać się do sejmu.
  Ale zamiast pójść z Kukizem, zaczęto go krytykować i wzywać do bojkotu wyborów.
  Skutek.
  Minęło siedem lat a WPS nie posunął się ani krok do przodu.
  Ale to już nie moja sprawa.

  Polubienie

 45. Widzisz adminku mądrze piszesz i nawet na jakieś 70% się z tobą zgadzam . Dziś od od 10 do 11.15 ostra przebieszka wczorajsze parchate pączki wyrzucone z organizmu i od razu lepiej . Adminku kiedyś razem musimy pobiegać zobaczymy kto lepszy .

  Polubienie

 46. Adminku w sprawie Kukiza PAZIEM go gorąco poparł na początku i ku niezadowoleniu gawędzi WPS zaczął pisać o identycznych argumentach jakie ty przedstawiasz oczywiście powoływał się na Dmowskiego bo trzeba działać w polityce jak cwany lis .
  Sprawa poparcia dla Kukiza szybko na WPS ucichła . Podejrzewam , że Kukiz kopnął w dupę WPS i sprawę poparcia dla ruchu olano a zaczęto po Kukizie ostro jechać np wypowiedzi Kosiura w audycjach radiowych podobna krytyka w stosunku do Bubla , który już na swojej stronie śmieje się jak stara szkapa z tego WPS .
  Pisałem wiem adminku że WPS nic nie znaczy . To jest jedynie jakiś polityczny plankton .
  Dla mnie jednak wazne dwie rzeczy :
  1. Piszą prawdę o żydoreżimie walcząc z wiatrakami
  2. Są odważni .
  3. Przecierają szlak dla patriotów , którzy w przyszłości obejmą władzę .
  Myślę ze się adminek ze mną zgodzi .

  Na koniec jeszcze o Kukizie :
  Jakiś czas temu wypierd…. ich z jego spotkania konkretnie chyba Kosiura gdzie on tam wypowiadał się o JOW . Kukizowi coś się nie spodobało ( Kosiur ostro tam pojechał na JOW ) to śpiewak po prostu wypierd… ich ze spotkania co mu WPS pewnie nigdy nie wybaczy ale śpiewak ma to w dupie bo dostał się do koryta i kasuje po 15 tysi miesięcznie .Po hu…. mu jakiś WPS bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 47. Można napisać , że WPS toi w miejscu .Być może tak jest , ale dlaczego nie chcesz np u PAZIA i Kosiura szerzej całego WPS docenić jego dobrej roboty :
  1. Protestował w lecie w sprawie Wołynia .Zrobił materiał na WPS aby powiedzieć całą prawdę i demaskował pejsaczy , którzy starali się podłączyć pod ten protest przeciwko PIS-dzie .Kwestia wołyńska .Wiesz adminku o co chodzi nie rozpisuję się .
  2. Miał odwagę razem ze Zmianą protestować przeciwko aresztowaniu Piskorskiego .
  3. Jeżdzi do Rosji na zjazdy słowiańskie i głosi prawdę o tym kraju .
  4. Unaocznia cały fałsz i obłudę rządów żydoreżimu od 1989 roku .
  i wiele innych rzeczy .
  Do cholery adminku doceńmy to tą jego robotę a ty przyjąłeś taktykę basowania PISdzie i napisz tak szczerze co na tym zyskałeś ? nie obraż się ale świadczenia twoje nie za wysokie pisałeś nawet kiedyś że boisz się zapytać dlaczego Żydło tak ci mało płaci .
  Zyskałeś 500 PLN na wnuków na pizze dla nich nich czy batony mars i tyle .
  Przecież musiałeś słyszeć że pieniędzy zaczyna powoli brakować na pizze dla dzieci i chcą ściągać sano od hazardzistów ( nowa ustawa wchodzi w życie za 30 dni ) .
  A co będzie jak od hazardzistów skończą się pieniążki .
  Naprawdę warto tak wchodzić w dupę PISdzie ? . Trzeba popierać swoich . Tak tak adminku znam twoją taktykę .
  PAZIU napisał ciekawy wpis to wkleję :
  paziem
  24 Luty 2017 o 13:02
  Panie Konrad,

  oczywiście, pełna zgoda, że największa słabość ruchu ludowego i chłopskich partii polega na tym, że w swej naiwności uważają KK za element pro polski. Natomiast KK ze względu na siłę oddziaływania na środowiska na wsi ponosi szczególna odpowiedzialność za proces niszczenia polskiego rolnictwa i polskiej wsi w okresie przedakcesyjnym i po wejściu Polski do UE. Dlatego wypowiedzenie konkordatu musi być jednym z priorytetów suwerennego rządu polskiego.
  Działacze ludowi powołują się na JP II z taką naiwnością i zaufaniem, jak szanują kapliczki przydrożne. Trzeba zatem mieć tego świadomość i nie przewartościowywać symboliki, ale zarazem dostrzegać siedlisko raka.

  Tak jak się spodziewałem odpowiedz także do nany :
  paziem
  24 Luty 2017 o 12:50
  Pani nano,
  to,że pani mieszka na wsi, to jeszcze nie znaczy, że pani rozumie czym jest wieś, czym jest tradycja i kultura ludowa, a jeszcze mniej może rozumie pani na czym polegały błędy w polityce rolnej, nie mówiąc już o z pełną premedytacją prowadzonym niszczeniu polskiego rolnictwa i polskiej wsi, jako jednym z naczelnych zadań w dziele przejmowania Polski przez syjonistyczne korporacje.
  Te pani cudzysłowy i „zjadliwe” epitety, to śmieci, na dyskusje z którymi szkoda czasu.
  Zbliża się wiosna więc lepiej proszę się zająć dłubaniem w ziemi, której pani w rzeczywistości jest nienawistna.

  I tak jak przewidziałem kilka dni temu teraz nana mu ostro przypier… i skończy się dyskusja .

  No i odp do anonima , który go wczoraj ostro zaatakował .
  Swoją drogą chyba PAZIU ma urlop bo mnóstwo ostatnio jego wpisów na WPS

  paziem
  24 Luty 2017 o 12:28
  Szanowny Panie,

  łatwiej byłoby mi dyskutować z kimś nie anonimowym – zwłaszcza, że taki „wieszcz” jak pan ma poważne braki w rozumieniu napisanych przeze mnie treści, albo ma po prostu złą wolę.
  Moja aktywność polityczna ma swoje początki kilka lat wcześniej niż wspomniany przez pana okres publikowania przeze mnie na portalu Pro Polonia.
  Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek wzywał Polaków do walki zbrojnej „na śmierć i życie”. Żeby to postulować, to po pierwsze trzeba mieć armaty, a po drugie wojsko. Polacy obecnie nie mają ani jednego, ani drugiego więc bezsensem byłoby popierać samospalenie z lubością gloryfikowane przez sanacyjne miernoty i solidarnościowo – PiSdzielskie popłuczyny.
  Mając tego świadomość starałem się i staram wybić z głowy Polakom, zwłaszcza młodym, podbijanie im bębenka bohaterszczyzny insurekcyjno-powstańczej przez różnych gabinetowych wodzów i pastwiskowych „marszałków”, czy żoliborskich ” naczelników”.
  Konsekwentną walkę na śmierć i życie rozumiem jako walkę o godne trwanie we własnym kraju i rządzenie się w nim suwerennie zgodnie z własnymi możliwościami i ambicjami i nie pozwalanie na traktowanie siebie-rdzennego narodu, jak niewolniczej , nie mającej nic do powiedzenia masy. Tak rozumianą walkę można i należy prowadzić konsekwentnie, wytrwale, rozumnie i z wolą zwycięstwa – używając stosownych sposobów i narzędzi.
  Proszę sobie obejrzeć chociażby film ” Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy” o zwycięskim zmaganiu się Wielkopolan o polskość, a być może zrozumie pan co mam na myśli ( http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=123487).
  Pańskie insynuacje i „mądrości” proszę zachować na własny użytek i „bohaterów zza płota”, albo zza wielkiej wody jakich najwięcej na internetowym froncie walki o polskość.

  Polubienie

 48. Ostatnie zdanie to już kop w dupę w stronę syjonisty Toronto czy APA tym bardziej ,że APA może już po prostu nie żyje chociaż dobrze by było abym się mylił w tej kwestii .
  Po co prowokować Toronto wlezie na WPS i kłótnia gotowa.

  Polubienie

 49. Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa
  Byłem jednym z założycieli WPS, byłem z zarządzie, ale ja mam zasadę, że jak coś robię to muszą być wymierne efekty, jak ich nie ma, to znaczy, że główne założenia są błędne, że trzeba zmienić taktykę, przewodniczącego, albo zrezygnować i odejść.
  Poniżej dla czego nie zawiązała się współpraca pomiedzy WPS i Kukizem

  Polubienie

 50. Widziałem ten film pokazywali go wiele razy na WPS .
  Wiem adminku że działałeś tam przecież nie jesteś anonimową osobą i stąd mój szacuneczek do ciebie . Zresztą gdzie mi do ciebie ja prosty chłop tylko a pieniądze hu…. tam z pieniędzmi nigdy dla mnie najważniejsze nie były a jak jednak parę złotych mam to zamknąłem dziób babie że ze mnie nieudacznik bo takimi słowami mnie przywitała gdy straciłem robotę .
  Za chwilę skoki plus dobre piwo i trza korzystać póki jeszcze żyję i ograniczyć hasanie na twoim podwórku adminku żeby cię nie denerwować .
  I pójść z wnusią na lodowisko takie sztuczne bo już mnie męczy od paru dni .

  Polubienie

 51. Może się mylę ale pisze tu Kongres Polski Suwerennej gdzie to wszystko zdaje się Ziemiński organizował .Według Bubla był tam obecny Gwiazda i on sam i na końcu jak Bubel pisze wyszło z tego to już moje słowa ale Bubel do tego zmierza : hu…. dupa i kamieni kupa .

  Polubienie

 52. Według mnie ten filmik ma 2 spotkania :
  1. Kosiur o tym pisałem jego wystapienie u Kukiza gdzie on został wykopany jak widać .
  2. Kongres o którym pisałem..

  Polubienie

 53. Rosja miała być wolna od GMO a tymczasem

  Monsanto otwiera swoją pierwszą fabrykę w Rosji. Żydzi będą zatruwać Ruskich swoim GMO.

  Dzisiaj został oficjalnie otwarty w pobliżu wsi powiatu Oktyabrsky Zujewo regionu Kirow pierwszy w Rosji zakład produkcji nasion amerykańskiej firmy „Monsanto”, światowego lidera w dziedzinie uprawy organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Dla owocnej pracy administracja regionu Kirow wydzierżawiła na preferencyjnych warunkach 63 tys. ha ziemi.
  Nadzieję na długą i owocną współpracę wyraził szef firmy „Monsanto Rosja” Isaac Loewenstein.
  http://wowavostok.livejournal.com/5077709.html

  Narodowość szefa nie jest niczym dziwnym. Wszak gojów trzeba łupić wszędzie i na wszystkie sposoby.

  Polubienie

 54. A gdzie Putka ? Pozwala na to wszystko .Skoro żarł macę to co mu tam zależy .
  Julius każdy jest kowalem swojego losu .
  W Polin np idiota truje się gównem z hiper i super wiadomo czego a ja świnkę kupuję u dobrego znajomego czyściutką jutro idę do wędzarni i będę wędził pyszne kiełbaski , szyneczki robię też cudną kaszaneczkę .
  W lochu mam mnóstwo pysznych soków , drzemików , ogóreczków kiszonych , soków pomidorowych , kompot z wiśni , drzem z moich pysznych malin .
  Zakupów w syfie nie robię i nie truję się GMO .
  ale to trzeba myśleć Julius a nie pierdzieć w krzesło i narzekać .Jednym słowem do roboty zapierd… i chronić się przed GMO .
  Jeżeli Rosjanie mądrzy to dadzą temu odpór a jak durni jak Polacy to się będą truć . Chyba Julius poniałeś o co chodzi .
  nie chcesz mieć GMO . Prosta sprawa . Kup sobie działkę i zapierd…. tam całą wiosnę lato do tego wędzarka kup sobie dobrą świnkę zrób sobie pycha kiełbasę , szyneczki , kaszaneczki i nie masz GMO .Z pierdzenia w fotel po zjedzeniu gówna hipermarketowego nic nie będzie .

  Polubienie

 55. Pejsaci codziennie mnie na siłę wyrzucają z Polin dając nowe oferty pracy .Moja osoba w Reichu już była ale może admin skorzysta aby zarobić podcierając zopy Niemcom dlatego wklejam .

  Praca czeka na Ciebie!
  Zarobki nawet do 1250 EURO na rękę

  Legalna praca, pewna wypłata!
  Zostań opiekunką osób starszych w Niemczech:
  szybki i pewny zarobek, nawet do 1250 EUR/m-c na rękę
  wyjeżdżasz kiedy chcesz
  sama określasz długość wyjazdu

  Zapewniamy:
  bezpłatny dojazd do podopiecznego firmowym busem
  zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  szkolenia językowe i opiekuńcze
  całodobową pomoc i wsparcie opiekuna kontraktu

  Polubienie

 56. bu bu ha ha adminku skorzystasz w końcu 1300 pln od Żydło to hu….a nie pieniądz bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 57. Adminku jakie ordery .To mu szykuje ale on nie taki głupi aby to jeść .
  Rosjanie miłego jedzonka .
  To już kwestia czasu kiedy Rosjanki będą mieć tak tłuste dupy jak Polki .
  Po upadku komuny w Rosji po taki rarytas stało się cały dzień w 10 km kolejce bu bu ha ha .
  Dziś niedziela a więc życzę adminkowi smacznego mniam mniam pycha !!!!!!!!!!!!
  bu bu ha ha ha !!!!!!!!!!!!
  Co do Putki mój szacuneczek dla niego topnieje w oczach niestety :
  jeszcze raz miłego jedzonka bu bu ha ha :

  Polubienie

 58. Julius jak cie znam to tĄ twoją sensacyjną informację ( nie wiedziałem o niej ) umieściłeś u PAZIA .Szkoda twojego czasu bo nikt jej tam nie skomentuje a jak PAZIU zaraz wstanie umyje ząbki zrobi siku włączy sieĆ to wciśnie delete czy DELETE .
  JULIUS DRUKOWANE :
  SZKODA CZASU JULIUS A TY CIAGLE UMIESZCZASZ TAM SWOJE INFORMACJE .
  OBSERWUJE TE TWOJE WPISY NAPRAWDĘ DOBRE ALE OD PARU MIESIĘCY NIKT JE NAWET TAM NIE SKOMENTOWAŁ . PO PROSTU NO COMMENTS BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 59. Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa
  A wiesz dla czego tam Juliusa nie komentują?
  Bo tam same narodowce, a Julius często wstawia info w języku angielskim, a to jest wyłącznie dla ludzi obytych w świecie
  Mnie natomiast interesuje dla czego Zygmuś nie wstąpił do stowarzyszenia WPS, przecież nienawidzi PiS–u i kocha Putina

  Polubienie

 60. Adminku połóż się i odpoczywaj bo ciężko wczoraj pracowałeś u syna a dziś napisałem pod tekstem Juliusa ze moja miłość do Putki mocno się skurczyła .
  Odpowiedz pytanie drugie . Czemu nie należę do WPS . Odpowiedz prosta :
  bo PAZIU to straszny nerwus narwaniec a pan Kosiur to znowu ciepłe kluchy ale z nimi sympatyzuje bo piszą prawdę i nie basują PISdzie .
  Adminku odpoczywaj .Wczoraj za dużo u syna pracowałeś i pewnie za dużo drzew wyciąłeś .Korzystaj bo jak Kalkstein zwolni ministra znowu może być po staremu vide ta pani minister , która została wyj… z rządu podczas pierwszego rządzenia bo chciała zrobić porządek z hiper i super marketami
  bu bu ha ha ha .
  A Benny Hill z góry obserwuje Polin i sika ze śmiechu !!!!!!!!!!

  cytat adminka :
  Mnie natomiast interesuje dla czego Zygmuś nie wstąpił do stowarzyszenia WPS, przecież nienawidzi PiS–u i kocha Putina

  Adminku dla twojej informacji : PAZIU mówi biegle po rosyjsku .Wkleję materiał z YOUTUBE jak nie wierzysz i niech Julius ppisze tam po rusku to zrobi u PAZIA furrore bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 61. Kto wie być może zmienię swoje zapatrywania i zacznę słuchać tego pana . On wyrażnie mówi aby olać ziemińskich , kosiurów , bublów i ciebia adminku itp i myśleć własnym mózgiem .
  Bardzo ciekawe i wiwat pan Pastuszka bu bu ha ha .
  Jego relacje z WPS chyba są kiepskie .On im nie ufa .On ufa tylko sobie bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 62. Może jeszcze jeden filmik .Może adminka przekonam do tego pana ale on tego pana na pewno dobrze zna bu bu ha ha .

  Polubienie

 63. Adminku a kto ci bronił się chwalić? .Trza się chwalić .Psychologowie żydowscy ( po 200 stówki za 30 minut wizyty dla gojów ) przecież im zalecają chwalenie się i pewność siebie .
  A ty mój robaczku zwolennik chazarskiego rządzenia nie stosujesz się do tego ? oj dostaniesz ty za to opieprz .
  Natomiast ja się nie chwaliłem tylko napisałem o sobie prawdę a od żydoZUSU trzymam się z daleka na szczęście nie muszę tam latać jak mucha do gówna .
  No a ten pan kabaretu moralnego niepokoju chyba żydowskiego ? tak mocno ZUS – U nienawidzi że nawet chciał go wysadzić bu bu ha ha gdzie ? w powietrze .
  Posłuchaj adminku satyryków trzeciej żydoRP nawet oni srają na ZUS . Pytanie kto im na to pozwolił skarbeczku ty mój .

  A ZONECZKĘ MASZ PIĘKNIUTKĄ .WIELKI BEIFALL DLA CIEBIE KOCHANIENKI .

  Polubienie

 64. Dziś adminku z niedzieli żeby cię już z powodu nerwów na mnie nie doprowadzić do trumienki kończę moje wpisy bo zależy mi abyś długo żył . Było adminku fajnie jajca tu sobie trochę porobić bo wesoły ze mnie chłop .Pozdrawiam serdecznie .

  Polubienie

 65. Adminku tak już na koniec moja dobra rada dla ciebie :
  Ty nie siedż tyle w tym garażu i nie szprycuj się piwem biedronkowym i nie wymyślaj jakiś nowości cuda wianki w stylu otwieranie drzwi przez dotknięcie nóżki bo podpadniesz temu panu a to jest naprawdę ostra żyleta .
  Faceta słucham od dawna . Widać z niego też nerwusek i jak się wkur…. to idą wyrazy łacińskie ze ho ho .
  Także uważaj adminku i słuchaj tego pana .
  To jest dla ciebie zadanie domowe od Zygi , który dziś kończy swój udział na twoich pisowskich śmieciach .
  Posłuchasz ? Taka ostatnia prośba od zygi .Może troszkę zmądrzejesz .
  Pozdrawiam adminku o daję link do tej ostrej żylety :

  Polubienie

 66. Dwa zdania do powyższej audycji :
  1. Dostało się Opolczykowi bo to żydek i Putinowi bo to kur….. ( i tu cieszy się Toronto ) ale również oberwał kilka lat temu Kosiur Dariusz na jego facebooku od tego pana można się domyślać wpisy na ku… h… i tym podobne .Sam Kosiur o tym pisał na WPS .
  Podsumowując WPS ani Opolczyk z tym panem na piwo biedronkowe nie pójdą .
  Ludzie z kim wy chcecie walczyć ? Przecież garbate nosy jeżeli to monitorują to mają z tego niezły kabaret Monthy Pythona .
  A czemu temu panu odpuścili ? On myśli dlatego że taki inteligenciak z wysokim IQ i znowu po tej wypowiedzi prałem moje bokserki w automacie .
  Odpuścili bo co im przyjdzie z tego że go wsadzą ? .W czym on im zagraża ?
  Włączą sobie YOUTUBE i mają fajny kabaret .
  Żegnam i pozdrawiam nawet adminka .

  Polubienie

 67. zyga obejrzyj i porównaj czy Chojecki nie macha rączkami podobnie jak Pastusiak.
  Czy to nie ta sama szkoła mędrców i proroków?

  ,,Idź pod prąd”…. namawiają panowie Kowalski i Chojecki….no to może na krzesło elektryczne, tam prąd zapewniony.

  Polubienie

 68. Telewizji tych pajaców nie oglądam ( nie mój cyrk nie moje małpy a komu to odpowiada wolna wola może nawet przelewać im pieniążki na TV sieciową ) . Podobnie babcie mogą przelewać pieniążki na ojczulka medyja toruńskie . Ich ręncinka ich sprawa .
  Tydzień temu obiło mi się o uszy , że ojczulek jest na 88 miejscu wśród najbogatszych Polaków . Ktoś link na WPS umieścił w tej kwestii .
  Bodajże kilka miesięcy temu może to Julius nie pamiętam dał ogromne zbliżenie uszów Chojeckiego sugerując że to uszy typowe pejsacza bo potwornie rozciągnięte z góry na dół .
  Osobiście już boję się kogokolwiek nazywać pejsaczem bo można trafić za to do sądu ( sprawa pewnego celebryty o którym pisano że to żyd ) .
  I co wezmę suwmarkę i będę mierzył uszy tego osobnika udowadniając że to pejsacz .Nic nie udowodnię a wywózkę do Guantanamo mam pewną tak sobie jajca z tego Polin robię .
  Adminku jestem od grudnia i ty myślałeś że się na taką gatkę szmatkę nabiorę . Przecież sobie jaja robiłem wklejając filmiki Pastuszki . Za cwany jestem lis aby się na takie coś nabrać .
  Pastuszka nie ufa nikomu a ja nie ufam także Pastuszce .
  Kto za bardzo mordę wydziera nigdy nie budzi u mnie zaufania stąd robienie sobie jajec z jego filmików a adminka już zna zygę od grudnia i nie załapał nic że zyga to jajcarz .
  Kika już dawno to zrozumiał po moim drugim wpisie na tym forum .
  Pozdrawiam adminka .

  Polubienie

 69. Przepraszam w kwestii bogactwa ojczulka to sam Kikunia tutaj link umieścił .Wybacz przyjacielu ze zapomniałem.

  Polubienie

 70. do tego filmiku : No to się kur… dobrali jeden narodowiec a drugi a hu… szkoda pisać i jak zawsze:
  A Benny Hill patrzy się z góry i sika ze śmiechu z Polin .

  Polubienie

 71. Tak se pierd… dwa chłopy na tym filmiku jeszcze tylko dać im tam wódki albo piwo biedronkowe i by się zaczęli po setce miżić do siebie bu bu ha ha .
  Oczywiście nic złego nie mam na myśli tylko takie słowa po setce jak ” przyjacielu ja cię kocham to ja ciebie tak samo kocham ” , ale jak mówię trza by im w tym programie chociaż setkę wódki zasponsorować .
  Na pewno ja tym sponosrem nie będę bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 72. Wiceprezydent USA Pence pomaga sprzątać cmentarz żydowski po zniszczeniu.
  Jakim czynem w najbliższej przyszłości wykaże sie wobec Żydów „ludzki pan”

  Polubienie

 73. Julius podniecasz się jak stara 90 letnia baba , która zobaczyła kut….. Banderasa .Co w tym takiego dziwnego chłopie ?
  U nas też jak ktoś zaświnił budyneczek obok Knesejmu antypejsatymi napisami była premierzyca ścierała to aż miło i jeszcze wzięła do pomocy koleżanki z Knesejmu .
  Poszukaj odpowiednie zdjęcia na YOUTUBE .

  To wydarzenie wszyscy pamiętamy .
  Teraz po zmianie władzuni w siedzibie zła w Faszyngtonie ( to nazwę wymyślił osobiście Opolczyk ) Kalkstein zmienił melodie i teraz pieje ” Ukraińcy z Banderą do UE nie wejdziecie ” – informacja szechterowe media sprzed dwóch tygodni ku niezadowoleniu Szechtera pianie Kalksteina chyba mu nie w smak .
  Moje motto:
  Benny Hill patrzy się z góry na Polin i sika ze śmiechu .

  Polubienie

 74. Jak nas widzą w Rosji

  Поляки на Майдан не поехали. Зато приехали дружные польские евреи
  Polacy nie pojechali na Majdan. Ale przyjechali zaprzyjaznieni polscy Żydzi

  Там позади маленького Ярека – Кальштейна находится тоже еврей Чарнецкий, рожденый в Лондоне в еврейском квартале
  Tam za plecami malutkiego Jarka – Kalsteina stoi Żyd Czarnecki, urodzony w Londynie w dzielnicy żydowskiej

  Polubienie

 75. A gdzie ten Czarnecki nie był zaczynając od ZCHN po Leppera kończąc na Jarkaczu .Zajebiście nieprzyjemny typ . Tam na Juliusa zdjęciu to same żydy stoją a już ten zydek najpiękniejszy to ten z pinglami bu bu ha ha . Przyłączył się Kliczko jako ochrona na wypadek gdyby ktoś chciał żydkom gęby obić .
  Ja pierd…. i jak z takimi politykami w Polin ma nie być szamba ?
  Ale nic więcej nie pisze bo adminkowi cisnienie skoczy na 180 / 110 wszak jemu daje zydoZUS 1300 pln miesiąc i dzieci mają za 5 stówek batoniki i pizze bu bu ha ha .
  Adminku nie denerwuj się tylko na Zygmusia .

  Polubienie

 76. Adminku może ty tez jesteś na tym zdjęciu Juliusza? . Nie wstydż się idziesz gdzieś obok mlaskacza a może obok tego Czarneckiego ze słabą znajomością angielskiego . Powiedz adminku która to twoja facjata na tym zdjęciu . Może to ty obok tego łysego pisowca taki w okularkach ? mylę się ?

  Polubienie

 77. Adminku jutro w pejsatych marketach w Polin będzie potężna promocja krówek , batoników i innych frykasów Patroszenki firmy Roshen . Idż z samego rana i kup wnukom po parę kilo słodyczy pochodzących z jego firmy . Mniam mniam pycha krówki i batoniki bu bu ha ha ha .
  TYLKO FIRMA ROSHEN !!!!!!!!!!!!!!! BU BU HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 78. Polakom tez smakują krówki firmy Roshen .Oto jedna z opinii Polaka :
  krówki

  trochę zaklejają, jak takie prawdziwe mordoklejki

  I jak w tym kraju o nazwie Polin nie pęknąć ze śmiechu .To się nie da .

  Polubienie

 79. Ad Juliusa

  Arka Noego – Święty uśmiechnięty (Taki duży, taki mały)

  P.S. Bez komentarza. Chi, chi, chi, Taki duży, taki mały, cha, cha, cha…

  Serdecznie pozdrawiam klub jajcarzy

  Polubienie

 80. Musiałem poprawić strefę czasową strony, gdyż nie wyświetlała prawidłowo godziny zamieszczania komentarzy.
  Po co ?
  By lepiej się orientować, kto o której godzinie chodzi spać, o której rano wstaje.
  Jeszcze interesuje mnie z jakiego kraju pisze tajemniczy Julius? Z USA, czy z Polski, bo dużo informacji podaje na temat Trumpa i w j. angielskim? Może nam to Julius podasz, rzecz jasne jeśli nie jest to tajemnica zawodowa.

  Polubienie

 81. Ad Juliusa

  Rosja miała być wolna od GMO a tymczasem

  Szanowny Juliusie, to już chyba Bayer sprzedaje Ruskim chemiczne smakołyki. Firma Monsanto została kupiona właśnie przez szwabów.

  Bayer przejmuje Monsanto za 66 mld dol. Powstanie biotechnologiczny gigant

  http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/do-trzech-razu-sztuka-bayer-przejmuje-monsanto-za-66-mld-dolarow,676137.html

  Jest jeszcze jeden szaraczek chemiczny, który po cichu urzęduje w Szwajcarii i rozsiewa zarazę po całej Europie.

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Syngenta&prev=search

  Na chemiczne delicje z Szwajcarii, mają wielką chrapkę Chiny, które prawdopodobnie kupią koncern.

  http://tradebeat.pl/Najwieksze-chinskie-przejecie-w-historii/

  W Polsce zainstalował się Australijski Nufarm.

  http://nufarm.pl/

  P.S. Może z tymi ,,zakupami” to jest jeden wielki pic! Pod przykrywką sprzedaży firmy, zmieniają tylko miejsce lokalizacji swoich g… interesów.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 82. By lepiej się orientować, kto o której godzinie chodzi spać, o której rano wstaje.
  Jeszcze interesuje mnie z jakiego kraju pisze tajemniczy Julius? Z USA, czy z Polski, bo dużo informacji podaje na temat Trumpa i w j. angielskim? Może nam to Julius podasz, rzecz jasne jeśli nie jest to tajemnica zawodowa.

  Julius pisze z bora bora albo tonga a adminku ciekawość to zło .Co ty dla mossadu robisz że tak ciekawości adminku jesteś

  Polubienie

 83. Jedziemy….
  popatrz co się dzieje
  kika22 27 Luty 2017 o 1:54 AM
  i już wiemy ze kika 22 pisze ze słonecznej Kalifornii, pisze w samo południe, siedząc pod parasolem, pijąc chłodzone drinki, a my tu w słocie, błocie, w deszczu i śniegu, pod wiatr a nawet z wiatrem i nikt nam chłodzonych drinków nie przynosi, za to łamią nam demokrację i depczą prawa człowieka i walą kamieni kupę.
  O stresie, że nam Putin wjedzie w przesmyk suwalski nie wspomnając.
  Jak żyć panie ….Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa

  Polubienie

 84. z internetu

  Pomyłką jest to, że przez tyle lat Polacy nie mieli prawa (i dalej mieć też nie będą, bo jak się okazuje to chwilowa odwilż) wyciąć drzewa na własnej posesji, będzie to uzależnione od pana władzy – czy pozwoli, czy nie. Ale już dziecko ze swojego brzucha można wyrżnąć nie pytając nikogo o zgodę na zabójstwo przed narodzinami. Co niektórzy mają niestety długotrwale nieleczoną alergię na logikę. Bo jak można biadolić o losie drzew, a jednocześnie popierać skrobanie nienarodzonych. Czyli moje ciało – moja sprawa, ale moja działka to już niekoniecznie moja sprawa, tylko pana władzy.
  Władza, która w ten sposób różnicuje standardy jest niegodziwa, niezależnie z którego nadania pochodzi, zaś tego rodzaju zakazy są brakiem poszanowania własności prywatnej.
  Jak informują serwisy ekonomiczne uwolnienie przepisów spowodowało lawinowy przyrost zleceń pośród firm, które usługowo wycinają drzewa. Dzięki temu firmy same zarabiają i mogą dać pracę innym, nie radząc sobie z natłokiem zleceń. Ale pan władza woli „robić gospodarkę” nie poprzez uwolnienie potencjału ekonomicznego Polaków a poprzez stosowanie nakazów i zakazów, czyli uzależniając wykonywanie danej pracy nie od chęci i umiejętności, tylko od urzędniczych decyzji. Przecież niemożliwym jest aby urzędnik nie był potrzebny i został pominięty w zbiurokratyzowanym, łajdackim postkomunistycznym systemie.
  Czyli dobre zmiany dobrymi zmianami, ale dalej trzymamy w ryzach Polaków jako chłopów pańszczyźnianych przywiązanych do kredytów na wszystkich możliwych poziomach – osobistym, gminnym, centralnym.
  Funkcjonariusze w postPRLowskich antypolskich mediach bełkoczą jako „starsi i mądrzejsi” czy to słusznie, że Polaczkom pozwolono łaskawie ścinać drzewa, czy to aby nie za dużo swobody dla tych niewolników. To tylko pokazuje stany umysłów tych ludzi i kierunki wiatrów historii, jak bowiem daleko nam do PRAWDZIWEJ WOLNOŚCI, wszak jak mawiał klasyk „wolność to niewola”.

  Polubienie

 85. A hu… tam z własnością prywatną jak mawia pan Pastuszka . U nas żydzi gojom zrobili z tego kabaret . Mój kolega stary dziadu ale jeszcze robiący pomiary śmieje się z tego .
  Wystarczy że ci jedna babcia radiomaryjna zaprotestuje i nie wejdziesz na jej podwórko aby zrobić pomiary niwelatorem i całą inwestycję trafia szlak lub jest wstrzymywana na wiele lat bo sprawa trafia do sądu a tam wiadomo jak w pejsatym sądzie biegli i inne duperele i jaka strata czasu .
  Inna babcia też radiomaryjna napier… na swojego sąsiada bo niby wodę która leci z jego rynny zatapia jej dom idzie na skargę i zapier… mierzysz robisz pomiary czy babcia nie ma racji bo akurat wójt też radiomaryjny .Tak mawia mój kolega a łepski facet to on jest .
  Tacy są właśnie Polacy .Taka jest Polska jak mawia mój znajomy .
  Ludzie w większości całkowici idioci .Jeden drugiego by zabił a żydowi w to tylko graj .
  Pastuszka jak Pastuszka ostry .Niepotrzebnie tą religię tak gnoi bo to jest człowieka sprawa w co wierzy .Jeden wierzy w Chrystusa jeden w mech leśny .
  O Islandii mądrze prawi . Można posłuchać .Tam gdzie klnie można wyciszyć .
  Komuś na odcisk pan Waldemar zalazł wiadomo komu bo już jego programów w sieci niet .
  A czemu tych żydzi nie usunęli .Brak czasu zajmować się pierdołami i Pastuszką bu bu ha ha ha .
  Admin słuchaj :

  Polubienie

 86. Ad Adm-inka

  kika22 27 Luty 2017 o 1:54 AM

  Oho, Szanowny Adm-inek bawi się w Sherlock’a Holmes’a, chce wiedzieć kto mu portal zaśmieca ,,durnymi” informacjami. Jeśli chodzi o moją skromną osobę to mam głęboko w d… wyliczanki alfonsów AM i PM, bo szczęśliwi nie liczą godzin i lat.

  Na stare lata jakoś tak się dziwnie porobiło, że zostałem EREMITĄ i w dodatku ŚMIECIARZEM, który się szwenda i grzebie po internetowym śmietniku, szukając ,,smakowitych” kąsków. Zawód śmieciarza jest wstydliwym zajęciem, więc uprawiam go często w ciemnościach nocy z którymi nie mam żadnych problemów, bo jak sięgam pamięcią od zawsze byłem NOCNYM MARKIEM. Wiecie, rozumiecie:

  ,,Niech z bólu ryczy ranny łoś. Zwierz zdrów przemierza knieje. KTOŚ NIE ŚPI, ŻEBY SPAC MÓGŁ KTOŚ. To są zwyczajne dzieje”. (William Shakespeare z książki Hamlet).

  Drinków nie ,,wciągam” i innych dopalaczy też nie, wolę boskie nektary, chociaż w młodości robiłem eksperymenty z alkoholem, na własnym organizmie ale nigdy mnie to nie smakowało i na drugi dzień ten ogromny kac, który przepalał wszystkie obwody w serwerze, którego nigdy nie mogłem zrozumieć. Pamiętam z ogólniaka jak na lekcji psorek od chemii wypowiedział takie śmieszne zdanie: ALKOHOL JEST WIELKĄ TRUCIZNĄ, a cała klasa wybuchła śmiechem i nie mogli się doczekać, kiedy zacznie wykład z budowy i działania aparatury do produkcji bimbru. Ja miałem nad nimi przewagę naukową, bo takich psorskich wykładów udzieliła mi kilka lat wcześniej moja śp. psor babcia, która zajmowała się w czasie wojny i krótko po wojnie, destylacją zamieniającą zacier w bimber. W owym czasie bimber był najlepszą walutą, za którą można było kupić wszystko, a także uratował życie mojej rodzinie ze strony matki przed powojenną sowiecką soldateską.

  Co to jeszcze Szanowny Adm-inek mi insynuuje? KALIFORNIA, tam gdzie na masową skalę produkują KALIFÓW, a później tworzą KALIFATY – tfu, a kysz, sio siło nieczysta? To słowo też szmulem śmierdzi, sylaby KA-LIF czytane wspak pokazują FI-LAK dodając TERIA, mamy śmieszne pudełeczka, wiązane rzemykami na czółkach i lewych rąsiach szmuli – FILAKTERIA. Tajemne siły czy moce piekielne, też musiały podmienić ten śmierdzący wyraz na TEFILIN, łudząc się, że się zatuszuje starą nazwę wyrazu!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Filakterie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tefilin

  Moje miejsce urodzenia? Kiedy to było i gdzie to się stało – muszę pomyśleć? Już wiem, to było bardzo dawno temu, w ten dzień, kiedy nawalony bociek jak malutki messerschmitt, spuścił mnie na spadochronie na jakiś pagórek czy górkę i mam przez ten fakt ogromny dylemat czy jestem GÓRALEM czy nie! Pieprzony żabojad w dodatku alkoholik!

  A tak ogólnie to się boję spojrzeć w lustro! STRACH SIĘ BAĆ jak się zobaczy takie swoje odbicie!

  UWAGA, WARNING, ATTENTIO, ВНЕМАНИЕ!

  Mały rebusik, zagadka dla Szanownego Adm-inka, Zegarmistrza, Złotnika etc., a pytanie brzmi:

  Dlaczego w zeg-ARKA-ch w ich werkach jest ukryta szmulowska ARKA? Chi, chi, chi… Tylko proszę, bez pokrętnych odpowiedzi w kształcie sprężynki balansowej zwanej włosem, cha, cha, cha…

  Serdeczne pozdrowienia

  Polubienie

 87. No to udało mi się sprowokować kikę 22 do napisania coś o sobie.
  A Julius co gorszy?
  Julius walnij w klawiaturę parę słów o sobie

  Polubienie

 88. Adminku kochanie ty moje .
  Mam przerwę w nauce dzieci niemieckiego .Piją sobie herbatkę i zagryzają ciasteczka to ci wstawię skan Opolczyka w całek okazałości :
  Nie mam czasu na tłumaczenie wszystkiego i nie zastosuje pisowni niemieckiej ale już pierwsze zdanie proszę :
  na Polski :
  śledztwo z powodu obrazy czy zranienia uczuć religijnych . Takie moje tłumaczenie .

  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/25/w-kleszczach-katodebili-i-departamentu-inkwizycji/wezwanie-na-przesluchanie20170122_09395681/#main

  Polubienie

 89. Ostatnio mamy wielkie użalanie się nad wiewiórką która jakoby stała się ofiarą ministra Szyszki i jego zgodzie na wycince drzew na prywatnych posesjach.

  Zdjęcie martwej wiewiórki w pniu drzewa szybko zostało uznane za symbol „Lex Szyszko”

  Tym czasem wiewiórka to zawodowy wielokrotny zabójca ptaków.
  Wiewiórki szczególnie cenią sobie posiłki z młodych nieopierzonych i całkowicie bezbronnych piskląt, ale starszymi ptaszkami też nie gardzą.
  Stąd tam wszędzie gdzie jest gromadka wiewiórek tam w okolicy nie ma ptaków

  przy czym okazało się, że wiewiórka reklamowana na zdjęciu to ofiara zwalonego przez wichurę drzewa.

  Polubienie

 90. wiesz co adminku ci powiem wiewiórka to piekne stworzonko i mam nadzieję że za tą twoją gatkę jakas wiewióreczka kiedyś pięknie ci jajeczka ogryzie i w zyciu juz nie będzie u ciebie bara – bara . To by była kara dla ciebie .
  Po drugie adminku juz przestań tak wchodzić w zopę temu ministrowi bo jeszcze uwierzę że go niebawem w owłosiony tyłek pocałujesz , kto wie

  Polubienie

 91. Zyga
  Piękna ale żarłoczna. To zabójca piskląt, bardzo pięknych ptaszków i ptaków, skowronków, słowików, wróbelków, kosów, dzięciołów ( bardzo pożyteczne są nasze dzięcioły bo chronią lasy od szkodników i owadów)
  Stare spróchniałe drzewa trzeba wycinać, bo stają się zagrożeniem dla ludzi i sadzić nowe

  Polubienie

 92. Che, che, che… Dobre sobie, pilarka spalinowa z epoki kamienia łupanego. Chi, chi, chi…
  Dzisiaj na salonach, sorry w lasach wśród patyków, buszuje techniczny mastodont, geniusz ludzkiego umysłu.

  NAZYWAJĄ TO MONSTRUM HARVESTEREM I PATYKI/SZKODNIKI SĄ USUWANE Z ZAWROTNĄ ,,PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA.”

  Ponsse Ergo 8w Harvester im Starkholz

  TEREZ DZIELNY DRWALU MASZ DWIE MOŻLIWOŚCI: MOŻESZ U WIELKIEGO MINISTRA OD PATYKÓW, ZBIERAĆ PO LASACH SZYSZKI ALBO UDAĆ SIĘ DO POŚREDNIAKA PO ZSIŁEK DLA BEZROBOTNYCH.

  P.S. ,,Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.” Cha, cha, cha, co za durnota to wymyśliła?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 93. Ad. Administr. Jaki sens ma to porownywanie naszej spokojnej rudej wiewióry (arystokratki) z tą hamerykańską szarą,która bardziej zachowaniem przypomina małpe – jezeli ktoś był w tropikach to wie o czym pisze, a jeżeli nie, to prosze sie rozejzec sie po rodzinie, znajomych, albo jeszcze lepiej, włączyć tivi i oglądnąć występ pana z rzedu naczelnych – Szyszko, targalski, maciar etc..
  Ps. Jeszcze z dzieciństwa (lata 80te) pamiętam sosny ,ktore w kilku trzymając sie za rece próbowaliśmy nieudolnie obejmować
  w dziuplach których wylęgały się nie tylko wiewiorki ale także sowy i wszelkie inne ptactwo napełniające spiewem leśne ostępy. Dzisiaj sosny jak patyki śred fi-20cm i cisza jak makiem zasiał, tylko od czasu do czasu przerywana rykiem pił albo kładuf.
  No coz, cieszmy tym co mamy, bo za rok (optymista) i tego moze zabraknąć, znając bezmyślność cywili,apetyt korporacji i filozofie chrześcijańsķą na ktorej opiera sie światogląd większości rządzących: Pan stworzył drzewa by je człowiek ścinał, zas zwierzęta aby je zabijał…. tak w skrocie wielgim
  Ps. Sorki za błędy. Mam tylko wyższe podstawowe :^_^

  Polubienie

 94. Kućwa mać, tego się nie da wytępić, to jest lasu.
  Po sąsiedzku spalił się mały stary domek. Rodzina dostała lokum zastępcze, pogorzelisko sprzedała administracja miejska komuś kto miał na nią ochotę ( duża działka, dobra lokalizacja, jezioro, plaża, las, Biedronka, nowy kościół, szkoły i biblioteki) no że Szyszko pozwolił, to nowy właściciel wynajął ludzi i ci powycinali stare drzewa. Dziś wynajęta przez moją żonę za moją wysoką emeryturą (1300 zł) brygada tnie zwalone drzewa na kawałki a ja je ( te klocki i kloce po 50 i 60 kg ładuję na syna samochód i na własne podwórko pod wiatę. Ale kurza twarz przez ten krótki okres czasu pomiędzy pożarem domu a sprzedażą całe podwórko zarosło nowymi klonami do wysokości średnio 1.50 metra.
  Więc jak by tak nas, ludzi zabrakło, to znów będzie las, puszcza, knieja, bagna i moczary, wilki, niedźwiedzie i czarownice, a może nawet i krasnoludki.

  kika22
  Zasiłek dla bezrobotnych nie jest zły. Powinien jednak nazywać się nieco inaczej np. Fundusz Wczasowo Wypoczynkowy.
  W skrócie FWW i powinien on byś na tyle wysoki by można było wraz z rodziną i dodatkiem 500 plus spędzać czas w zagranicznym kurorcie na Malcie, Cyprze, lub Lazurowym Wybrzeżu.

  Polubienie

 95. >nowymi klonami do wysokości średnio 1.50 metra.
  >Więc jak by tak nas, ludzi zabrakło, to znów będzie las, puszcza, knieja, bagna i moczary, wilki, >niedźwiedzie i czarownice, a może nawet i krasnoludki.

  No i krwiozercze okrutne wiewiorki, zwlaszcza te nasze polskie – dodatkowo jeszcze falszywe bo rude.

  Polubienie

 96. Ad Adm-inka, aż Mu całkiem zrzednie minka

  Kućwa mać, tego się nie da wytępić, to jest lasu.

  No niestety, Szanowny Ad-minku i w tym przypadku mam złe wieści! Na krzaki i głupiutkie samosiejki też są wredne sposoby, żeby to całe tałatajstwo w trymiga unicestwić! Sam zobacz do czego to doszło! W tym przypadku ARMEGEDON albo HOLOCAUST to jest mały Pikuś! Jakby co, to Pan Pikuś!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 97. Nie wiem adminku ale wydaję mi się że to jeszcze żaden garbaty nos porządnie dupy nie wydymał bo byś sobie zdał sprawę admineczku co to znaczy żydowski kapitalizm .
  Tobie napisac że ludzie wieszali się po 89 roku bo stracili robotę to ty odpisujesz ”
  „ci co sie mieli powiesić to się powiesili ”
  Teraz sobie jajca robesz z tego nędznego zasiłku dla bezrobotnych .Jaja sobie porób z tej zupki co Kuroń ją durnowatym gojom dawał . Tutaj buzia w kubeł i adminek cisza .
  ciekawy z ciebie przypadek ,ale dla kogo pracujesz . Oto jest pytanie .
  cytat adminek :
  Zasiłek dla bezrobotnych nie jest zły. Powinien jednak nazywać się nieco inaczej np. Fundusz Wczasowo Wypoczynkowy.
  W skrócie FWW i powinien on byś na tyle wysoki by można było wraz z rodziną i dodatkiem 500 plus spędzać czas w zagranicznym kurorcie na Malcie, Cyprze, lub Lazurowym Wybrzeżu.

  Polubienie

 98. Prosciej roundupem z samolotu, tak jak to czynili nasi Panowie we Wietnamie (mieszanka pomaranczowa)
  Ale i tak za pozno, bo wkrotce rozdziobia nas kruki,sowy , dziecioly, komary…wiewiorki..

  Polubienie

 99. Słuchaj adminku kochany za tą krytykę wiewiórek już się szykuje na ciebie brygada CIA w składzie .
  Głowny cel tej brygady – obgryzienie twoich jajeczek a one to potrafią .
  Adminku uważaj nie chodz do lasu bo ci piękne wiewiórki przyrodzenie obgryzą zobaczysz :
  Oto ta brygada :

  Ewentualnie złapie cię taka wiewióreczka w lesie i cię zgwałci na całego zobaczysz bu bu ha ha ha :

  Polubienie

 100. mamy tu tajemnicze dwie belki i gwiazdkę, pardą, gwiazdkę i dwie belki
  ☆||
  co to, kto to może być?
  Tajny agent Putina?
  Tajny agent Trumpa?
  Mosad?
  Major ludowego wojska polskiego?

  tak czy inaczej witaj ☆|| w klubie jajcarzy,
  niech Ci się darzy.

  Polubienie

 101. Wściekłość okupantów

  Pewnie nie pamiętacie czasów, gdy to pod prusakami nie można było postawić domu bez pozwolenia, i swój, Michał Drzymała, dla hecy i z potrzeby, zamieszkał na własnej działce w wozie cyrkowym.

  Prusacy bezwzględnie wykorzystywali prawo do celów germanizacji, głównie rozumianej jako przetrzebienie polactwa.

  W 3 niby rzeczypospolitej też wymyślono prawo – nie można ściąć drzewa bez pozwolenia. Zamysł był prosty – wyprzeć polactwo z ich pradawnych ziem przy pomocy „lasu Birnamskiego”. Jak któryś przegapi samosiejkę, i ta mu trochę urośnie, to już jej nie zetnie. Bez grubej kasy. Rosnące dzikie lasy, choćby pojedyncze drzewa, wygryzą z ziemi, no bo co zrobić z ziemią, którą użytkują drzewa, a nie właściciel? A podatek płacić trzeba. Okupantom to nie przeszkadzało, mieli dość kasy, aby na przejętej ziemi gospodarować według swojej woli.

  No i masz babo placek. Pisuary pozwoliły ciąć. Ciąć wszystko. Jesteś właścicielem, to tniesz według swego uznania. Tu zetniesz, tam posadzisz, jeśli masz taki kaprys. To się w głowach nie mieści, aby polactwo tak się samo rządziło na swoich własnych działkach.

  No i te wiewiórki, które teraz zostaną bezdomne!

  Okupant chce oddychać. Chce mieć drzewa. Oczywiście, nie na swoim. Ze swojego, to musi mieć kasiorę. Drzewa niech rosną u polactwa. No i trzeba jeszcze wprowadzić zakaz, aby z głodu polactwo kory nie obgryzało.

  Czy polactwo się okupantom postawiło? Nie! Podniósł się raban. Całe polactwo protestuje, że dano mu wolną wolę, co ciąć, a co nie ciąć. Toć to zdecydować się nie można, pomnąc tego osła, co też mu dano, w jeden owies, w drugi siano.
  nadużycie link skomentuj
  interesariusz z PL z Neon24

  Polubienie

 102. adminku od poniedziałku zalecma mniej chlać biedronkowego piwa a jak żona ci kupi z okazji 8 marca wziąć pasa zedrzeć z żopy jej majteczki i lać po gołej dupie .
  Gdy pijesz to piwo piszesz brednie zajebiste . Pastuszka by ci dupę wydy…. za to . Jednak ciebie z Pastuszką łączy jedno : nie lubicie Opolczyka bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 103. Adminku napisz dla kogo ty pracujesz? .Chłopie czy ciebie już ta władza tak ogłupiła przecież inteligentnego przez te 30 lat .
  Człowieku pomyśl przestań do ku…. nędzy kreować na bogów jakiś wypasionych od schabowych i bigosu plus golonka ministrów z cholerną nadwagą .
  Jeżeli wyrośnie a raczej rośnie wartościowe piękne drzewo wysokie wieloletnie na twojej posesji i ty dostając orgazmu je zetniesz bo ci jakiś minister zezwolił to działasz w interesie swojej ojczyzny Polski ? Człowieku myśleć !!!!!!!! a nie pierd…. herezje .

  Polubienie

 104. Piotr a czytałeś notkę?
  Nie?
  no to masz jej fragment

  Od siebie dodam, że stare drzewa to ogromne zagrożenie dla człowieka. Widziałem w swoim życiu nie tylko samochody porozbijane o przydrożne drzewa, ale także takie, na które zwaliło się drzewo i przypadek gdzie złamany podmuchem wiatru konar spadł na człowieka robiąc go kalekim do końca życia.

  Muszę się pochwalić, że sam doprowadziłem do wycinki starych wierzb rosnących przy płocie mojej działki, a na swojej działce przydomowej też zlikwidowałem trzy stare modrzewie. No może nie trzy, bo jeden szlak trafił od uderzenia piorunem, po którym to musiałem naprawiać obróbki dekarskie i kłaść kawałek nowej papy.

  Polubienie

 105. Chłopie nie musisz ścinać od razu całego wartościowego drzewa .Na przykład załatwiasz u wójta pomoc drogowców oni przyjeżdzają z odpowiednim sprzętem ucinają ci te niebezpieczne gałęzie z tego zabytkowego drzewa a drzewo ci piękne zostanie i rośnie i żadna gałąż ci na makówkę nie spadnie . Chłopie mam piękne może 100 letnie drzewo obok domu nigdy w nie piorun nie pierdyknął i cały czas żyję .
  Zapłacisz tym ludziom z tysiąca i masz do tego drewno na opał i piękne drzewko zostaje .
  O czym ty chłopie piszesz .Tylko trzeba myśleć makówką .
  Tak czytam ciebie i widzę że straszny z ciebie panikarz zajebis…. panikarz .

  Polubienie

 106. Świetny tekst pana Dariusza Kosiura .Panie Dariuszu wielkie brawa !!!!!!!!!!
  Wklejam fragment
  Całośc na :
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/03/05/zydowska-warszawa-zydowska-polska/#respond

  To co widać na zdjęciach to nie rezultat ustawy Żydo-PiS zezwalającej na wycinkę drzew, to jest rezultat zaprowadzania żydowskiego kapitalizmu i funkcjonowania żydowskich reżimowych władz w administracji publicznej.

  Po co gojom zieleń w miastach -? Goje mają przede wszystkim widzieć reklamy żydowskich korporacji – drzewa tylko je zasłaniały.

  O urbanizacyjnych planach, o projektowaniu przestrzennym, gospodarczym, w żydowskiej Polsce mówić nawet nie warto.

  .

  Wyburzanie hal odlewni żeliwa ZM Ursus. Hale powstały w 1928r. Od 2009r. są wpisywane do rejestru zabytków – teraz nie będą już nawet zabytkiem. Polacy nie muszą wiedzieć, że w tym okropnym PRL mieli przemysł.

  Nie muszą też wiedzieć, że ta okrutna komuna – „precz z komuną” – gwarantowała całkowite bezpieczeństwo socjalne.

  I z pewnością nie wszyscy wiedzą, że powstałe w 1918 r. Państwo Polskie zostało zmuszone tzw. „Małym traktatem wersalskim” do finansowania żydowskiej kultury, oświaty, szkolnictwa. Postanowienia te dotyczyły zresztą wszystkich państw Europy Środkowo-wschodniej.

  Dzisiaj w IIIŻydo-RP przydałoby się Polakom analogiczne prawo zobowiązujące żydowski reżim do finansowania polskiej, słowiańskiej kultury, polskich mediów.

  I uwaga!

  W międzywojennej Polsce żydowskich właścicieli nowych domów zwolniono z płacenia wszelkich podatków i od ograniczeń w eksmisji lokatorów (A. Doboszyński – „Gospodarka Narodowa”, wyd. II, s. 298). Mogli więc wyrzucać Polaków na bruk nawet w zimie.

  Warszawa – bezdomni śpią w bankomacie – śpią na pieniądzach żydowskiego kapitalizmu

  Żydo-rząd PiS – Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa –, popierany przez Kościół, wrócił do praktyk z lat 1990. i zlikwidował w 2016r. ochronę przed eksmisją dla kobiet w ciąży, emerytów, niepełnosprawnych i dzieci, zlikwidował także okres ochronny (od 1 listopada do 31 marca). – Na początku 2017r., po fali krytyki, Żydo-PiS projekt zawiesił.

  Ale przecież bezpieczeństwo socjalne to takie niekatolickie traktowanie bliźniego. Czyż nie lepiej wspomóc go jałmużną? Wtedy i potrzebujący i darczyńca staną się bliżsi Niebiosom.

  Za to warsztaty dla przedszkoli funkcjonują już od połowy lutego 2015r. w Muzeum POLIN!

  Polubienie

 107. I jak admin masz u góry nagą prawdę a nie twoje bajanie i matrix :
  Adminku ty mieszkasz w matrixie przyjacielu :

  Polubienie

 108. zyga ty wklejasz to i ja również

  @Husky 19:13:16
  Cóź należy robić z prowokatorami twojego rodzaju cyniczny kundlu? Wybór jest prosty- wyłapać i utylizować. Tego wymaga polska racja stanu. Bez
  źadnej wątpliwości i bez źadnych skrupułow.
  nadużycie link skomentuj
  stanislav 01.03.2017 22:06:50
  @stanislav 22:06:50
  Cóź należy robić z prowokatorami twojego rodzaju cyniczny aj waju z WPS-u
  Gnoje z Wiernych Polsce Syjonistycznej
  Wybór jest prosty- ta wszy to wyłapać i utylizować.
  EOT
  nadużycie link skomentuj
  Husky 01.03.2017 22:10:07

  2) „Żołnierze wyklęci” byli KATOLIKAMI, więc dlatego byli przeklęci przez takich SBbeków jak Goldberg „Różański” i żydo-Kosiur.
  3) Polskie narodowe przywództwo było, tylko że w Londynie.

  PS: Husky: Zabralo to Pawłowi „stanislav” Ziemińskiemu aż 6 godzin, aby napisac „inteligentny” komentarz do Ciebie; tylko że nie na temat.
  A życiorysu żydo-Kosiura jak nie było, tak i nie ma!
  nadużycie link skomentuj
  Zdzich

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/137278,przeklety-los-zolnierzy-wykletych

  Jak widzisz różni ludzie różne mają opinie

  Polubienie

 109. Adminku kochanie a to ześ armatę wypierd…. Naprawdę ja zwykły prosty chłop żaden tam doktor III żydo RP czy debil docent z PRL a dam ci trochę wykładów abyś nieboraczku nie zachowywał się jak dziecię we mgle :
  Adminku to ty wiesz co to jest neon i kto tam pisuje taki stary chłop a daje się nabierać na ten cyrk ?
  To masz :
  Masz tu kilka wpisów u ucz się chłopie .Wszystkiego nie chce mi się szukać .
  Mnie interesuje tylko jedno : czy ty tak naprawdę tak myślisz czy robisz sobie tutaj jajca :
  Czytaj :
  slawek
  26 Luty 2017 o 00:02
  Administracja na żydo-parcharni neo24 przyznała że żyd „pejs-zbójnicki” aka „Husky” aka żyd „ranger” „talbot” czy SL dziesiątki ich kont to administracja
  pejs -trollni NEON.

  @Rzeczpospolita 23:30:03
  W dupie mam odsłony zdobyte w taki prostacki i chamski sposób jak ty to robisz
  Cieszysz się jak debil latarką
  Blogerom a nie oszustom wystarczy taka ilość jaką dostaną
  A ty widac Rabinie ze poza viagrą musisz mieć jeszcze inne wspomaganie
  To koniec bara-bara
  paciorek, siusiu i nynać

  żyd „Husky” … http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/137198,gdy-teatr-przestaje-byc-sztuka#comment_1369495

  pablo
  26 Luty 2017 o 00:25
  portal neon24 jest martwy już całkowicie i to od dawna , funkcjonuje teraz tylko jako trollnia pejsata (widać jak na dłoni co promują kogo banują/zbanowali i za co płacą)

  Ale bawmy się dalej,kolejny raz SL Ruszk..przyjaciel żydków talbotów teraz udaje że un nowy:) , żyd „astra” się nie odzywa ale cały czas tam jest banuje i daje na czołówkę co jej przykaż.

  Polubienie

 110. Opolczyk umieścił świetny wpis .Na jego miejscu wziąłbym relanium bo szkoda jego nerwów a mŁody chłop to już nie jest .
  Czemu wklejam ten wpis? .Bo tyczy się naszego cudownego adminka którego PIS-da ogłupiła 500 plus na batoniki i pizze dla wnusiów , emeryturką 1300 PLN i ostatnio nasz adminek się zakochał w pewnym ministrze troszku z nadwagą co mu łaskawca pozwolił wyciąć parę drzewek .
  A BENNY HILL PATRZY SIĘ Z GÓRY I ŚMIEJE SIĘ Z POLIN
  WPIS OPOLCZYKA :
  opolczykpl
  6 Marzec 2017 o 10:14
  U „majora” Kudlińskiego umieściłem komentarz:

  „Sam durniu głosowałeś na PiSraelitów, to co się pienisz! Byłeś ślepy? Mieszkałeś na Księżycu? Nie widziałeś kim są PiSraelici? Nie widziałeś komu służą? Ogłupili Polaczków obiecanką 500+ i teraz zbierają na te 500+ pieniądze. A ty durniu na nich głosowałeś. I jeszcze dwa lata temu straszyłeś na YT rosyjskimi rakietami, zgodnie z pisraelską antyrosyjską propagandą.
  Masz na co zasłużyłeś…

  I gdzie masz mundur „majorze”? Nagle z majora stałeś się chłopem.

  Ponadto nie podszywaj się pod Swarożycę! Na bocznej ścianie masz ryngraf z rzymską szubienicą oplecioną białoczerwoną flagą (widać go na innych filmach). Pasuje ona do Swarożycy jak kat do skazańca. A za Swarożycą masz portret watykańskiego wasala Sobieskiego. Który zamiast na Prusaków uderzyć pod Wiedeń pociągnął na odsiecz na rozkaz papiestwa. W podzięce Wiedeń 89 lat później przyłączył się do rozbiorów. Takie było jego katolickie „bóg zapłać”.

  Taki z ciebie Słowianin jak ze mnie chiński cesarz.

  Choć co do bezprawia PiSraelitów – w pełni się zgadzam. Tyle, że Polakom okupant już dawno złamał kręgosłup. Głównie przy pomocy żydo-katolicyzmu z jednej i poprawności politycznej (tego samego żydowskiego chowu) z drugiej strony.

  Ej, major major…

  Polubienie

 111. i WPIS PAZIU Z PONIEDZIAŁKU TEŻ PALCE LIZAĆ :
  a NA RAZIE ZYGA SIĘ ŻEGNA BO ADMINEK DOSTANIE CISNIENIE 190 / 110 PRZEZ PRAWDĘ KTÓRA MU ZYGA PISZE .
  POZDRAWIAM ADMINKA
  WPIS PAZIU :
  „paziem
  6 Marzec 2017 o 10:43
  Bardzo proszę nie wstawiać tutaj błaznów. Opolczyk powiedział niemal wszystko o tym „kombatancie”.
  jest naprawdę wiele ważniejszych kwestii niż epatowanie groteskowymi kabotynami upstrzonymi duszeszczypiaszczymi gadżetami – jak czerwony beret, mieczyk Chrobrego, czy uniform moro.”

  Polubienie

 112. Admineczku kochanie ty moje pisdzielcze .
  Pięknie żeś pupkę całował pięknie wyrzeżbioną i grubiutką pewnego ministra w sprawie drzew ale adminek cicho siedzi jak PIS próbuje wprowadzić zakaz bicia świń .
  Gdzie adminku jesteś kochanie ty moje .Czemu nie krytykujesz głupizny . Buzię zamknąłeś na skobel . Napisz teraz coś o świnkach i głupiznie pisowskiej , ale gdzie tam adminek ich jeszcze za to pochwali .
  Chodzi konkretnie o ten filmik a odpowiedz powyższą Opolczyka wkleiłem u góry aby adminek miał pojęcie z czym to jeść bo on o tych nieszczęsnych prosiaczkach to może jeszcze nic nie wie bidulka .

  Polubienie

 113. Uzupełnienie : Piękna odpowiedz Opolczyka do tego typa . Zmądrzał troszkę w końcu ale jak to powiedział kiedyś twórca trenów i nie tylko :
  „Polak mądry po szkodzie”;Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,Nową przypowieść Polak sobie kupi,Że i przed szkodą i po szkodzie głupi .”
  A żyd co ? śmieje się z głupiego goja i czemu mu się dziwić bu bu ha ha ha .
  A zyga świnek już nie ma .Nie to zdrowie . bu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 114. Bo zygus sobie kupi piękną zdrową świnkę i robi sam kiełbaski , kaszaneczki , szyneczki i je pięknie wędzi w swojej wędzarni , ale jak mu Ziobro zabroni razem z ziobrystami bo będzie za to grozić wyjazd na wycieczkę do Guantanamo na trzy lata to zyguś nie będzie mógł wędzić pysznej kiełbaski i powie :
  SPRAWA SIĘ RYPŁA !!!!!!! BU BU HA HA HA JAJCA !!!!!!!!!! KUR…. JAJCA !!!!!!!!! w tej III RP.

  Polubienie

 115. Facet drze mordę .Cisnienie dostał 190 / 130 dobrze ze na filmiku nie padł na wylew a sprawa jest prosta
  PISDZIELCE SZUKAJĄ KASY NA 500 PLUS BO DLA DZIECI ZACZYNA BRAKOWAĆ NA PIZZE I BATONIKI MARS BU BU HA HA HA .KOMEDIA .

  Polubienie

 116. widzę że doktor jest w sieci bo coś nam nabazgrał .Nie kasuj doktor moich wpisów nie włączaj na czole przycisku delete bo to moje odpowiedzi skierowane do adminka .
  Napisze doktor co sądzi o projekcie świń Ziobry tylko błagam po ludzku bez naukowego bełkotu .

  Polubienie

 117. Pewne jest jedno .Ten facet nawet samego Waldi Pastuszkę pobił jeżeli chodzi o wkurwienie się na kochaną władzunię , której nie tak dawno bił brawa .
  Pastuszka pokonany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bu bu ha ha ha .Cyrk .

  Polubienie

 118. Jeżeli chodzi o słówka typu na kur… to Pastuszka też mniej łaciny używa .Waldi Pastuszka bierz się pan do roboty bo konkurencja panu rośnie a z chłopami nie ma żartów .
  Przeboleli że jabłuszek nie mogli sprzedać Putinowi jak również innych frykasów . Złość w nich kipiała .
  Świni jednak już nie podarują .
  No to teraz brać świńskie ryje i wzorem Palikota ( tylko że on z tym lazł do TV PEJS nie licząc penisa ) i jechać do Warszawy i protestować pod ministerstwem aby Ziobro się wycofał .
  Tylko pytanie czy ojczulek toruński wspomoże te protesty bu bu bu ha ha ha .Cyrk i komedia .

  Polubienie

 119. i jeszcze tak na koniec osiągnięcia PIS ci zyga napiszę .Adminku czytaj i dostawaj orgazmu .Viagry ci nie trzeba :

  – dalsze zadłużanie Polski [i to jeszcze szybciej];
  – podpisanie, a nawet rozszerzenie ustawy 1066.;
  – wprowadzenie żydohamerykanskich baz wojskowych w Polsce;
  – podpisanie CETA;
  – ustawa o obowiązkowych szczepieniach;
  – zmiana polityki otwierająca Polskę na uprawy GMO;
  – ustawa wykupu ziemi rolnej przez gm. wyznaniowe [np. żydowskie, muzułmańskie];
  – koniec tajemnicy bankowej i skarbowej;
  – nowelizacja ustawy inwigilacyjnej – znacząco zwiększono poziom inwigilacji obywateli;
  – utrzymanie skandalicznie niskiej kwoty wolnej od podatku;
  – wroga nowelizacja prawa geologicznego i górniczego, prawa wodnego;
  To tylko kilka pozycji. Jest tego znacznie więcej…

  Tak w ogóle, proszę sobie przypomnieć, jak głosowali polsko-języczni posłowie w sprawie roszczeń żydowskich (nr 79 dnia 24-01-2014).

  admin nieprawda prostuj tylko błagam nie pierd… juz o 500 plus bo się rzygać chce .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s