By była dobra zmiana


Zdymisjonować Antoniego Macierewicza

Na konferencji w Monachium, Minister Macierewicz – oskarżył Rosję o „zamordowanie dwóch polskich prezydentów”. Analiza jego wystąpienia jest jednoznaczna: Pan Minister Macierewicz szkodzi w najwyższym stopniu interesom Polski.

List Otwarty – Zdymisjonować Antoniego Macierewicza
Pani Beata Szydło
Premier Rządu RP

Pan Jarosław Kaczyński
Prezes PiS

Wielce Szanowna Pani Premier!
Wielce Szanowny Panie Prezesie!

Jako poseł niezrzeszony – o czym Państwo doskonale wiedzą – w większości sejmowych spraw wspieram inicjatywy Prawa i Sprawiedliwości oraz Rządu RP zmierzające do naprawy Rzeczypospolitej.
Leży mi bowiem na sercu los mojej Ojczyzny jej rozwój i dobro.

Pozwalam sobie zwrócić się do Pani Premier i do Pana Prezesa – osób w największym stopniu kształtujących dzisiaj politykę Rzeczpospolitej, w formie publicznego listu w sprawie Pana Antoniego Macierewicza – Ministra Obrony Narodowej, jako że uważam iż jego działania w najwyższym stopniu szkodzą interesowi Polski.

Mam na myśli nie tylko kwestie wizerunkowe związane z obsadzeniem Pana Bartłomieja Misiewcza na stanowisku, do którego w sposób oczywisty nie miał kwalifikacji i doświadczenia, co świadczy o braku elementarnej odpowiedzialności i szacunku do opinii obywateli.

Już za to jawne lekceważenie opinii publicznej Pan Antoni Macierewicz powinien zostać odwołany ze stanowiska. Polacy bowiem odrzucili w wyborach obóz Platformy Obywatelskiej i wybrali PiS, mając nadzieję że skończy się arogancja władzy, że słowa takie jak uczciwość i odpowiedzialność będą wreszcie pasowały do polityków występujących z Białym Orłem na piersi.

Nie chodziło przecież o zamianę jednej ekipy na inną.

Jednak niestety nie tylko kwestie wizerunkowe w polityce Pana Ministra Macierewicza dyskwalifikują go do pełnienia tak ważnej funkcji jak minister obrony.

Chodzi o jego skrajnie antyrosyjskie wypowiedzi, zwłaszcza na ostatniej konferencji w Monachium, w których – bez żadnych na to dowodów – oskarża Rosję o „zamordowanie dwóch polskich prezydentów”, wymieniając katastrofę smoleńską jako jeden z etapów „rosyjskiej agresji”.

Twierdzenia takie – całkowicie pozbawione podstaw w faktach – wygłoszone na forum międzynarodowym, w stopniu najwyższym kompromitują ich autora, ale z nim kompromitują także Polskę nad czym nikt, komu los i pozycja naszego państwa jest droga, nie może przejść obojętnie.

Co więcej nie idzie tu tylko o kompromitujący brak podstaw materialnych do wygłaszania tego typu oskarżeń wobec sąsiedniego państwa, z którym relacje mają ogromne znaczenie dla pozycji i losu Polski. Ale również o to, że ustawienie polskiej polityki dzisiaj na pozycjach skrajnie antyrosyjskich bez żadnych ku temu powodów – oprócz wymyślonych przez pana Ministra Macierewicza – prowadzi do izolacji Polski i osłabienia naszej pozycji na polu międzynarodowym, nie tylko wobec Rosji, (gdzie już narobiliśmy sobie dostatecznie dużo szkód) ale również w relacjach z innymi uczestnikami międzynarodowej globalnej gry.

Każde uzależnienie osłabia bowiem pozycję negocjacyjną państwa – co jest elementarną zasadą nie tylko w polityce ale i gospodarce. Skrajna antyrosyjska polityka w jaką wpędza nas Pan Minister Macierewicz jest także uzależnieniem tym razem od państw, które mogłyby nas w tej pozycji wesprzeć i przed Rosją obronić.

W ten sposób KONIECZNE staje się dla nas wzmacnianie NATO, konieczne – przyjmowanie amerykańskich żołnierzy, konieczne wspieranie Ukrainy z jej nieodpowiedzialną polityką i odradzającym się banderyzmem.

Jest więc oczywiste, że takie samouzależnienie wiąże się z ogromnymi kosztami politycznymi i gospodarczymi, za które musi płacić Polska.

Jest jasne, że taka polityka byłaby uzasadniona w sytuacji zagrożenia realną agresją. Ale także jest oczywiste, że obecnie takiego realnego zagrożenia ze strony Rosji nie dostrzegają w zasadzie nie tylko przywódcy państw europejskich (vide Victor Orban), ale także nowa ekipa rządząca Stanami Zjednoczonymi, która wyraźnie zmierza w kierunku zawarcia z Rosją porozumienia i utworzenia wspólnego frontu, który mógłby przeciwstawić się zagrożeniu ze strony islamskiego ekstremizmu.

Nie widać także żadnych realnych podstaw do stwierdzenia iż Polsce i Europie miałaby grozić militarna agresja rosyjska. Nie wiadomo bowiem po co Rosja miałaby militarnie zajmować Tbilisi, Kijów czy Warszawę?

Po doświadczeniach XX wieku, porażce cywilizacyjnej, politycznej i rozpadzie ZSRR wysuwanie takich pomysłów i straszenie Polaków „rosyjskimi czołgami” wydaje się raczej bliższe jakiejś formie paranoi, a nie ocenami kompetentnego polityka.

Tak więc, agresywne wobec Rosji, wypowiedzi Ministra Macierewicza nie tylko nie mają – w mojej ocenie – żadnego związku z rzeczywistością, ale realnie szkodzą Polsce na wiele sposobów.

I nie idzie tu tylko o kompromitację, ale o prowadzenie do izolacji naszego kraju i uzależnienia nas od innych uczestników globalnej gry politycznej. To – w pewnym sensie – również na skutek tej nieodpowiedzialnej polityki Ministra Macierewicza, przedstawiciele Komisji Europejskiej pozwalają sobie na publiczne łajanie naszego ministra spraw zagranicznych i wtrącanie się w nasze wewnętrzne sprawy.

Jest oczywiste, że tak dalece rozbieżne z rzeczywistością wypowiedzi polityka tej miary co minister obrony Rzeczypospolitej Polskiej, w tak oczywisty sposób niosące szkodliwe konsekwencje, muszą prowadzić do pytań o jego zdolność do oceny sytuacji, albo do pytań o jego intencje. W obu przypadkach nasuwające się odpowiedzi są dla Pana Ministra Macierewicza dyskwalifikujące.

Ponieważ jako poseł (i jako obywatel) mam obowiązek troszczyć się o przyszłość Ojczyzny, nie mogę nad tymi pytaniami przejść do porządku.

Analiza sytuacji prowadzi bowiem do diagnozy mówiącej jednoznacznie, że Pan Minister Antoni Macierewicz szkodzi w najwyższym stopniu interesowi Polski i kompromituje nasz kraj. Uważam zatem, że zarówno Pani Premier jak i Pan Prezes jaki lider rządzącej partii powinni rozważyć pilne zdymisjonowanie go z zajmowanego stanowiska.

Łączę wyrazy szacunku

Janusz Sanocki
Poseł na Sejm RP

Nysa dnia 20 lutego 2017 r.

Reklamy

60 uwag do wpisu “By była dobra zmiana

 1. Wiadomo nie od dziś, że pan Antoni pracuje na rzecz Izraela i USA. W tym jego szaleństwie jest metoda.

  Это не Эстония, Литва, Польша, Украина окружают Русь,
  To nie Estonia, Litwa, Polska, Ukraina okrążają Ruś

  это Израиль окружает Русь.
  To Izrael okrąża Ruś

  Все зло в мире – это жиды США – Израиля
  Wszystko zło w świecie to Żydzi z USA i Izraela

  Polubienie

 2. Brawo Julius , ale nie pisz tak ostro bo adminkowi propisowskiemu cisnienie skoczy i co będzie ?

  Polubienie

 3. Szewczenko: Izrael pożąda południe Rosji
  Teheran jest gotowy do strategicznego partnerstwa z Rosją, ale jest to utrudnione przez sprzeczności wewnątrz rosyjskich elit, jest tego pewien znany propagandzista. Putin nie w pełni kontroluje sytuację a Izrael ma na oku Chazarię.

  Teheran jest gotowy do strategicznego partnerstwa z Rosją, ale jest to utrudnione przez sprzeczności wsród rosyjskiej elity, twierdzi słynny rosyjski bojownik przeciwko syjonizmowi Maksym Szewczenko (vpk-news.ru). Według niego, Iran ze zrozumieniem i zrazem niepokojem obserwuje zderzenie interesów w Rosji, gdzie antykolonizatorzy starli się z izraelskim lobby.
  „Część państwowego przywództwa, która znajduje się na pozycji dekolonizacyjnej – to Putin, Patruszew i ich wewnętrzny krąg, nie zarządza w pełnym wymiarze całą tą sytuację – powiedział Szewczenko. – Izrael, i nie wykluczam również Arabii Saudyjskiej, może wpływać na rosyjską politykę zagraniczną. Pieniądze rosyjskiej elity przechodzą do świata zachodniego poprzez izraelskie kanały. Oznacza to, że dla naszej części elity Izrael jest przyjacielem i partnerem, a Rosja jako całość – dużym problemem „.
  „Nasze rynki są zapełnione ich produktami rolnymi – w dalszym ciągu stwierdza – Izrael próbuje dostać się do łańcucha dostaw naszych przedstawicieli przemysłu obronnego. W izraelskich mediach bardzo poważnie rozważa się Rosję jako rodzaj lenna a nawet wysuwa się roszczenia do częsci kraju na południu Rosji – obszaru w przeszłości nazywającym się Chazarią”
  „Iran jest tym bardzo zmartwiony, pomimo faktu, że rozumie, że nie wszyscy Żydzi są ich wrogami. Oni są bronią w rękach Stanów Zjednoczonych, a nie ma wątpliwości, że na Zachodzie poświęcą Żydów i Izrael, jeśli stanie się to opłacalne – rozgłasza Szewczenko. . – Teheran czeka odwetowych kroków od Moskwy, obawiając się, że rosyjskie elity mogą dokonać zdrady – co już w przeszłości bywało „.

  http://izrus.co.il/strana_i_mir/article/2017-02-23/34598.html#ixzz4ZhtHd38p

  Pomimo nakładania różnych sankcji na Federacje Rosyjską w tym na urzędników, pieniądze i towary swobodnie przepływają przez izraelskie kanały – Teraz wiadomo, dlaczego Rosselchoznadzor na czele którego stoi Żyd Dankwert próbuje niszczyć wszystko co białoruskie!

  Polubienie

 4. ….obawiając się, że rosyjskie elity mogą dokonać zdrady – co już w przeszłości bywało „…..

  zyga pytanie
  Czy Putin do tych zdradzieckich elit należy czy nie należy?
  A może on dobry, tylko jego podkomendni są źli?
  Co ty zyga myślisz, jest Putin wielkim szachistą i strategiem czy tylko mały zdradliwym ciołkiem?
  Przy okazji, jak chcesz wkleić kilka filmów to wklejaj je w jednym komentarzu a nie w kilku, bo przecież ja nie płacę od ilości komentarzy.
  A może ty stosujesz taką metodę samo nagradzania, jeden komentarz jedno piwko za 20 zł

  Polubienie

 5. Admin dawaj kur… na dwa palce .Dziś natrafiłem na najnowsze odcinki .
  Jakim cudem nie wywalono go z youtube . Póki co trzeba oglądać póki jeszcze jest w sieci :

  Polubienie

 6. „Komentarz w Anglii awansował bo on był gońcem a teraz nazwali go robakiem i wielkie podniecenie ” To pan Pastuszka mówi .Brawo tak jest .Mam sąsiadkę jej córka już dawno spierd… do USA ( wykorzystała chwilę studentka anglistyki jakieś 12 lat temu wyjechała na praktyki do USA i już nie wróciła .Poderwała tam usmańca bogatego .
  Prawie codziennie spotykam sąsiadkę i pierwsze jej słowa to ” moja córka jest w USA a jak jej tam dobrze ” .Słyszałem to już milion razy od tej kobity i ciągle to powtarza no idiotka totalna .
  Wielka nobilitacja mieszkać w USA . Szkoda że babina nie dostaje ze 100 orgazmów jak o tym mówi chociaż kto wie może robi się mokra bo córeczka mieszka w USA .
  I jak tu garbate nosy mają nie rządzić ?
  Brawa Pastuszka !!!!!!!!!!!!!!!! . bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 7. Inny przypadek : To już znajoma mojej żony od czasu do czasu do niech przychodzi . Jej gatka ” Mój synuś w Londynie pracuje w firmie komputerowej oj jak mu dobrze .” I pewnie zaraz robi się mokra bo synuś w Londynie .
  Tak się zlożyło ze znam jej syna .Przyjechał na 24 grudnia i go pytam się :” to jak Robert ci w tej Anglii . Podobno masz super pracę i dobrze zarabiasz .”
  On do mnie :
  „Kto panie Zygmuncie panu takich głupot naopowiadał .
  Ciężko jak cholera w tej Anglii . Pracuję w byle jakiej restauracji i codziennie rano już od piątej zmywam tam podłogi potem sprzedaje kanapki obok sklepów ” .
  I jak tu pejsacz ma nie rządzić .
  Brawo Pastuszka !!!!!!!!!!

  Polubienie

 8. Ten pan Pastuszka faktycznie Opolczyk przy nim to chłopak z lizakiem . Opolczyka ścigała parę tygodni temu policja niemiecka na wniosek polskiej za obrażę uczuć religijnych jak się nie mylę .
  A tu takie obelgi na krystowierców i nic ? aż dziwne .
  Panowie Opolczyk i Pastuszka mogliby stworzyć jakiś triumwirat tylko jeszcze brakuje trzeciej osoby .bu bu ha ha ha .
  Pastuszka King !!!!!!!!!!

  Polubienie

 9. Mam jeszcze inne wytłumaczenie :
  Dwóch moich kolegów uniknęło służby wojskowej za Gomułki z prostego powodu . Znali jeden numer którego nie znała komisja wojskowa :
  Idą na tą komisję i pytają się ich ” czym się pan zajmuje ? co pan robi ”
  Kolega odpowiada :
  Pracuję w teatrze :
  komisja : co pan tam robi? :
  kolega :
  ” stoję i patrzę ”
  Udało się to dwóm moim kolegom .Wzięto ich za wariatów , którym broni nie można dać do ręki i mieli armię z głowy ”
  Może podobnie jest z tym panem Pastuszką .Pejsy wzięli go za wariata i dali mi spokój bu bu ha ha ha .
  Cyrk!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 10. Admin ty się w Putinie zakochałeś ? to weg do PAZIU taka moja odpowiedz bu bu ha ha ha :
  zyga pytanie
  Czy Putin do tych zdradzieckich elit należy czy nie należy?
  A może on dobry, tylko jego podkomendni są źli?
  Co ty zyga myślisz, jest Putin wielkim szachistą i strategiem czy tylko mały zdradliwym ciołkiem?
  Przy okazji, jak chcesz wkleić kilka filmów to wklejaj je w jednym komentarzu a nie w kilku, bo przecież ja nie płacę od ilości komentarzy.
  A może ty stosujesz taką metodę samo nagradzania, jeden komentarz jedno piwko za 20 zł

  Polubienie

 11. ……Panowie Opolczyk i Pastuszka mogliby stworzyć jakiś triumwirat tylko jeszcze brakuje trzeciej osoby .bu bu ha …..

  Mogliby i to jest świetna myśl.
  Zyga, koniecznie musisz do nich dołączyć. Tylko żeby jednak nie być gorszym i dorównać Kingowi Pastuszkowi to koniecznie kup sobie małą kamerkę internetową, potrenuj w stylu ,,gadał dziad do obrazu a obraz ani razu” i jak już będziesz wytrenowany i wytresowany dawaj swoje filmy na you tube i na naszą stronę.
  To będą hity i przeboje w całym Internecie.
  A jaka wspaniała pamiątka dla potomnych i przyszłych pokoleń.
  Z tym ściganie opolczyka przez policję to nie wierz w jego bajki, on tak co jakiś czas puszcza takie ploty by pokazać jaki on ważny i jak go tropią i nie mogą wytropić.
  Bo przecież każdy wie, że gdyby go niemiecka policja chciała namierzyć i zgarnąć to nic i nikt by im w tym nie przeszkodził.
  A z tym opowiadaniem jak to mojej córce, mojemu synowi się powodzi w Anglii czy w Stanach to każdy wie jak faktycznie jest, jak się tam haruje i za jakie nędzne wynagrodzenie.
  Panie rzecz jasna wychodzą za mąż za osiemdziesięcioletnich dziadków i d …y im podcierają do końca ich długiego życia, a gdy dziadek umiera zjawiają się jego potomkowie po spadek i pieniądze i koniec radochy ,,wakacjuszki” i stypendystki

  Polubienie

 12. Adminku kochanie ty moje ty myślisz że ja jestem debil żeby gadać sam do siebie po jakiego hu… ?odpowiedz. Jestem człowiek zapracowany całą wiosnę aż do pażdziernika a nawet listopada bo jak wiesz skarbeczku ja nawet w listopadzie mam na ogrodzie świeżutki szczypiorek i rzodkiew .
  A w zimowe wieczory odkryłem twoje śmieci PISowskie i dopóki pozwolisz będę sobie u ciebie robił jajca i uczył dzieci niemieckiego – dziś o 18.30 przychodzi czwórka i jak wiesz robię to za darmo .Dziś idą czasowniki mocne niemieckie i idiomy .
  Sam musisz adminku przyznać , ze to lepsze rozwiązanie niż pierdol…. do PC także po co mi kamerka .
  Facet się nudzi na emeryturze trochę łepski gość widać kupił sobie kamerkę to pierd…. co innego ma do roboty .
  Co nie znaczy że w wielu kwestiach nie ma racji bo ma ponadto może z 10 osób go słucha i tyle to widać po jego kanale zazwyczaj tylko kilka łap w górę i odsłon zazwyczaj sto czyli faktycznie nikt go nie słucha to co nim żyd będzie sobie głowę zawracał .
  Prośba taka .
  Moim zdaniem lepiej by się nadał na trzeciego doktor który u ciebie pisuje i kasuje moje wpisy jak to doktor równając kroku PAZIU w tym względzie .
  Szanowny pan Pastuszka w wielu sprawach ma rację w innych coś pierd… bez sensu no bo po jakiego hu… najpierw atakować pejsy a potem chwalić się znajomością z Wierzbickim tym z Gazety Polskiej i innymi .Tłumaczy to tym ,że musiał dojrzeć do pewnych spraw .Niech mu będzie .
  co do Opolczyka .
  Adminku kochanie ty moje Opolczyk przedstawił skan wezwania na policję a że znam niemiecki potwierdzam że wyglądało autentycznie ale mi zaraz odpiszesz że mając PC jakiś program graficzny i skaner można płodzić cuda bu bu ha ha ha . Pewnie że można .

  Polubienie

 13. Admniku jak chcesz to myslisz .Zgoda:
  Cytat:
  „A z tym opowiadaniem jak to mojej córce, mojemu synowi się powodzi w Anglii czy w Stanach to każdy wie jak faktycznie jest, jak się tam haruje i za jakie nędzne wynagrodzenie.
  Panie rzecz jasna wychodzą za mąż za osiemdziesięcioletnich dziadków i d …y im podcierają do końca ich długiego życia, a gdy dziadek umiera zjawiają się jego potomkowie po spadek i pieniądze i koniec radochy ,,wakacjuszki” i stypendystki”

  Polubienie

 14. Adminku kochanie ty moje .
  Mam przerwę w nauce dzieci niemieckiego .Piją sobie herbatkę i zagryzają ciasteczka to ci wstawię skan Opolczyka w całek okazałości :
  Nie mam czasu na tłumaczenie wszystkiego i nie zastosuje pisowni niemieckiej ale już pierwsze zdanie proszę :
  na Polski :
  śledztwo z powodu obrazy czy zranienia uczuć religijnych . Takie moje tłumaczenie .

  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/25/w-kleszczach-katodebili-i-departamentu-inkwizycji/wezwanie-na-przesluchanie20170122_09395681/#main

  Polubienie

 15. Jestem mężczyzną jak to się mówi w sile wieku. Nie stukam w klawiaturę za oceanem ale jeszcze w kraju nazywanym Polską, na pięknym Mazowszu. Podobnie jak Szanowni Admin i Zyga jestem piwoszem ale nie smakoszem piwa biedronkowego. A Szanownego Kika22 zachęcam do spożywania tego trunku.

  Umiarkowane spożycie piwa może przedłużyć życie.

  Według ekspertów Virginia Tech umiarkowane spożycie piwa ,co dowiodły długoletnie badania, w rzeczywistości może przedłużyć życie. Naukowcy sugerują, że cała tajemnica tkwi w korzystnym działaniu chmielu i słodu na serce. Miłośnicy piwa żyją dłużej niż ci, którzy wolą pozostać z dala od piwa – i jest to udowodnione.

  Najlepsza dieta
  Profesor King College London Timothy Spector twierdzi, że spożywanie jasnego piwa prowadzi do utraty wagi.

  Zwalczanie nowotworów
  Okazuje się, że piwo jest przydatne i w poważniejszych problemach. Chmiel znany z wysokiej zawartości flawonoidu(ksantohumol), służy jako inhibitor enzymów powodujących raka.

  Wieczna młodość
  Ten sam flawonoid (ksantohumol) chroni nasz mózg przed chorobą Alzheimera, a także ratuje od Parkinsona. Naukowcy z Oxford zalecają każdej osobie, spożywać co najmniej pół litra lekkiego piwa dziennie. Oczywiście najlepiej z beczki.

  Zestaw witamin
  Piwo zawiera ogromną ilość witamin. Stefan Domening z austriackiego oddziału WHO po dokładniejszej analizie składu chemicznego świeżego piwa: Witamin tutaj więcej niż w lekach aptecznych.

  Niskokaloryczny posiłek
  Nawet ciemne piwo zawiera mniej kalorii niż sok pomarańczowy.

  Mocne kości
  Krzysztof Kisletski, czeski lekarz, opublikował w Journal of the Science of Food and Agriculture artykuł, zgodnie z którym piwo jest do picia dla wszystkich, którzy chcą chronić swoje kości przed starzeniem. Duża zawartość krzemu w piwie wzmocni nasze kości lepiej niż wapń z mleka.

  Piwny brzuch
  Potocznie nazywany „piwny brzuch” nie powstaje w efekcie spożywania piwa. Rośnie tylko u tych, którzy nie znają umiaru w przekąskach. Piwo bez chipsów tłuszczowych, frytek i innych tego typu dodatków w żaden sposób nie przyniesie tego skutku.

  Polubienie

 16. PANA ADOLFA KUDLIŃSKIEGO SKAZALI NA TRZY LATA POZBAWIENIA WOLNOŚCI, ZA NIELEGALNE POSIADANIE BRONI! 40 INNYCH LEŚNYCH DZIADKÓW TEŻ DOSTAŁO WYROK!

  Leśne dziadki – Pożegnanie

  Pozdrawiam

  Polubienie

 17. KTO SZUKA TEN ZNAJDUJE, ZWŁASZCZA PO NOCACH, KIEDY INNI SOBIE SMACHNIE CHRAPIĄ!

  Znalazłem ciekawy stary obraz, przedstawiający paruzję, a może odlot Jezusa Chrystusa! Czy to nie jest przypadkiem tzw. UFO? Może ucieka przed rozkoszami rozpinania na krzyżyku?

  Albo to jest BOSKA MERKABA?

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Merkabah_mysticism&prev=search

  A TO CI DOPIERO NIESPODZIANKA! LACHUS I! TO OD NIEGO POCHODZĄ WSZYSTKIE LACHY?

  WSZYSTKIE ŚPIOCHY POBUDKA! NAJWYŻSZY CZAS JUŻ WSTAWAĆ! KONIEC SPANIA!

  Tajne Archiwum Watykańskie, czyli Wielka Pobudka Słowian

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/05/25/biskupi-polscy-dlaczego-ukrywacie-przed-polakami-historyczne-fakty-dotyczace-prawdziwych-korzeni-naszego-narodu/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 18. Julius kochasz piwo ale nie biedronkowe za 1.70 pomyje jesteś mi bratem przyjacielu .
  Piwo cudny napój kocham piwo ale nie biedronkowe .
  Julius jeszcze ma złudzenia i nazywa kraj Polską . Dla mnie ona po upadku Gierka już tylko zwykła żydowska Polin .
  Julius gdzie ty w 2017 roku widzisz tu Polin ? w żydowskich bankach czy lichwach gdzie pożyczysz tysiaka a oddajesz trzy .Gdzie ci jakiś oszust goj wezmie pożyczkę w parabanku bo znajdzie ID które zgubiłeś a debil szabasgoj da złodziejowi pożyczkę na twoje dane .
  Tu widzisz twoją Polskę ?
  A może Polskę widzisz w Biedronkach czy carefourach gdzie goje układają towary rozmawiając między sobą o dupie maryni aby czas szybko zleciał albo siedzą na kasie za 1800 czy 2 kawałki .
  Może Polskę widzisz w urzędach pracy gdzie usilnie tam namawiają aby goj wyjeżdzał do Niemiec podcierać stare żopy niemieckie kłamiąc przy tym że można 1500 euro na miesiąc wyciągać .
  Kto gdzie tyle dostanie euro ?
  Poznałem Polaków którzy Niemcom dupę podcierali bo sam tam byłem wiele lat . Z tych niby zarobków rżeli jak konie że śmiechu
  Więcej to już mi się pisać nie chce bo ty Julius sam dobrze wszystko wiesz .
  Posłuchaj Pastuszki jeden więcej słuchacz mu przybędzie i nie będzie chłopina gadał do ściany i admin sobie z niego jajec nie będzie robił bu bu ha ha .

  Polubienie

 19. Poporawka :
  Julius gdzie ty w 2017 roku widzisz tu Polin ? nie Polin a Polskę bo Julius ma omamy i jeszcze w 2107 widzi tu swoją Ojczyznę .

  Polubienie

 20. Tak to jest błedy nie oczywiście 2107 a 2017 .Szósta rano forsowny bieg do siódmej .Człowiek troszki zmęczony .

  Polubienie

 21. Pamiętam jak ze 7 lat temu przyjechałem na urlop do Polin ( żonka się stęskniła ja chyba aż tak się nie stęskniłem za tą zołzą radiomaryjno – rydzykową bardziej za dziećmi czy moją wtedy 2 letnią wnuczką ) .
  Patrzę a tu sobie listonosz zapierd… na moją posesję i zostawia jakiś polinowy syf ( reklamy marketów hipermarketów i tym podobne szambo .
  Podbiegłem dałem kopa w dupę a ten Brieftrager do mnie ” Panie Zygmuncie za co ? .Nie mam wyjścia muszę to gówno rozrzucać . Jak panu w tych Niemczech ? .Może by pan jakąś robótkę mi tam by załatwił” . Oczywiście załatwiłem no i listonosz wyjechał w pizd…. z Polin z uśmiechem na ustach po pół roku .
  Wczoraj sobie przyjechał na urlopek i od razu do mnie z całą reklamówką dobrego piweczka a godzina pózna bo 21.00 . Po wypiciu 7 butelek zaczął krzyczeć ” Panie Zygmusiu ja pana kocham . W tej cukierni fajnie mi się pracuje . Robota nie ciężka w miarę dobrze płatna w niemieckim ogromne postępy zrobiłem.”
  Widzisz adminku trzeba być dobrym dla ludzi .
  W międzyczasie się chyba w Polin przepisy zmieniły bo ulotki teraz tylko roznoszą jakieś dzieciaki ale im odpuściłem .
  Niech sobie w tym Polin zarobią na ptasie mleczko bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 22. Specjalnie do Juliusa o PISdzielcach .
  Julius daj łapkę i subę tak jak ja i będzie więcej słuchaczy .Adminek się śmieje ze facet mówi do ściany a sam adminek u siebie na śmieciach PISdzielczych ma może ze 20 czytelników bu bu ha ha ha :

  Polubienie

 23. U bukmacherów oczywiście tych z polską licencją bo reszta to be ( nie płaci podatku na ośmiorniczki i winko ) powinien być zakład dobrze płatny o treści :
  Kiedy garbate nosy stracą do pana Pastuszki cierpliwość i dołączy on do szefa Zmiany :
  1. w przeciągu dwóch miesięcy – kurs. X 3,80
  2. W przeciągu 6 miesięcy kurs X 100 no i tu oczywiście za każde 2PLN można zarobić 200 PLN
  Bukmacherzy do dzieła .Oczywiście tylko z polską licencją od MF bo ten Kalkstein tylko toleruje bu bubu ha ha ha .
  A Benny HILL patrzy się z góry na Polin i sika ze śmiechu bu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 24. Adminku ty kochany chazarowy pisowczyku .Jeszcze ciekawy kabaret ci zyga napisze który jedzie z głupotą gojów gównomózgowych w tym bennyhillowym Polin .
  Wiesz już mój admineczku że zbliża się wiosna i baba zapędziła mnie razem z nią do parchatego hipermarketu po ciuszki wiosenne do działu kobiecego oczywiście w piątek a sponsorem zachcianek swojej baby oczywiście jest mąż Zyga , który wydał na fatałaszki typowo na wiosnę prawie 700 stówek no i oczywiście byłem tam na zasadzie eksperta typu ” kochanie dobrze mi w tym? ” a ze mnie ekspert jak z koziej dupy trąba . Gdy baba zrobiła swoje zakupy po prawie 50 minutach ufffffff zapytała mnie Zygmuś kochanie może ci kupić piwo .Faktycznie za moje pieniążki .
  Ale do rzeczy przymuszony przez babę musiałem pójść do parchatego biznesu .Co ja widzę gdy tylko wchodzę do środka . Po prostu już miałem kabaret:
  Na początku na przodzie kas gdy się bierze koszyki stoi trzech czterech grożnych facetów ( zyga się przestraszył pomimo że wiele lat boks trenował a zaczął w wojsku Gomułki ) . Co widzi stoi czterech facetów grożne miny ta sama odległość od siebie , oczy błędne skierowane do przodu gęba do góry skierowana pełna poczucia własnej wartości grożna mina w czarnych pięknych garniturkach , a że Zyga nie chodzi po takich przybytkach i jest jajcarz pyta się przypadkowego klienta ? ” Panie co to za kołki z tymi garniturkami ? ” .Facet odpowiada ” Panie a bo ja wiem może ochrona a może świadkowie Jehowy i facet się smieje”. Nic i zyga czyli ja już sika ze śmiechu .
  Tak sobie myślę robota u żyda na posadzie kapciowego w jego biznesie potwornie zwiększa poczucie własnej wartości co przecież zalecają pejsaci psychologowie jako rzecz niezbędnie dla człowieka potrzebną .Taki facet pracujący jako zwykły ochroniarz w biznesie garbatego nosa zaraz sobie wyobraża ,ze wielki z niego paw a nawet ochrona samego Trumpa czy Papy wielebnego z Watykanu a tymczasem prawda jest taka , że pracuje w biznesie żyda jako kapciowy za parę groszy i tak naprawdę 20 letni dzieciak po rocznym trenowaniu boksu może go unieszkodliwić za 20 sekund i gdzie wtedy będzie poczucie własnej wartości czy głowa w górze jak u pawia . Zniknie szybko i wizyty u pejsatych psychologów po 2 stówki za godzinę już nic nie zdziałają .Taka naga prawda.
  I tutaj jest klasyczny przykład na to ,ż e szanowny pan Pastuszka ma rację , że to jest wszystko gówno przykryte białym śniegem albo gnojówka popryskana perfumami .
  Rada dla pana Pastuszki .
  Panie Pastuszka daj sobie pan spokój .Wypie… pan te kamerki przez okno . Nikt pana nie słucha mają pana za durnia .Idzie wiosna weż pan łopatę do ręki skop pan ziemię zasadż ogóreczków . Pożytek z tego będzie większy niż cotygodniowe pierd… do baranów , które nic z tego nie rozumieją co pan mówi i się z pana śmieją .
  Pozdrawiam adminka . I ty tez się weż adminku się za robotę a nie tam będziesz pierd.. o Żydłach czy Kalksteinach . Z tego chleba mieć nie będziesz .
  Na początku zyga sobie pomyślał że to ochrona samego Kalksteina albo Maliniaka a gdzie tam oni by robili zakupy w mieście Zygi bu bu ha ha ha . A może to był Mossad ale raczej nie cieciom w hipermarkecie zabrakło czarnych okularów na łbie bu bu bu ha ha ha .
  Motto:
  a Benny Hill patrzy na Polin z góry i sika ze śmiechu bu bu b u ha ha .
  Ps Kikuniu mój drogi tobie także pozostawiam wolne pole abyś z takiej ochrony biznesu pejsatego trochę się pośmiał .Zyga kikę jajcarza serdecznie zaprasza do kabaretu.
  Doktor nie kasować .Wpis jest do admina . Chyba nie chcesz równać do kolegi .

  Polubienie

 25. Zygmuś jak tą stronę by czytało dwadzieścia osób to ty byś tu nie pisał.
  Co do ostatniego filmu Pastuszki to widzę że było 154 wyświetleń (ale na dzień dzisiejszy) to mniej niż ja mam subskrybentów na moim kanale, bo ja mam ich 173, ale moje filmy rzecz jasna tylko niektóre mają oglądalność, poczekaj niech sprawdzę…
  Wyjazd po prawdziwki –( ot taki sobie mały filmik) ponad 12 tysięcy

  ale zawodowe, np. Grzegorz Kozioł studnie wiercone – ponad 121 tysięcy widzów którzy obejrzeli ten film

  sprawdź jak nie wierzysz.

  Co do poczytności strony zależy od tematu i od nazwy strony. Rekordem była jedna ze stron która osiągnęła poczytność 67 tyś. odsłon w ciągu jednego dnia
  Rekord strony Wierni Polsce wynosił ponad 11 tyś odsłon dziennie.
  No więc Zygmuś uważaj co piszesz bo jak cię jakiś poseł z PiS namierzy, (a oni też siedzą w Internecie i czytają, z może nawet niektórzy i piszą) i zacznie ścigać policyjnymi wezwaniami o obrazę jego uczuć patriotyczno– polityczno– religijnymi to będzie dopiero bucha chacha
  Piwo w nadmiarze, jak każdy alkohol szkodzi.
  Od piwa głowa się kiwa.

  Polubienie

 26. A tak już jak jesteśmy przy poczytności stron, oglądalności filmów i o piwie, to wiesz zyga, jak bym tam do ciebie pojechał zrobił ze dwa filmy, jeden o tym jak się pracuje w Niemczech, a drugi o tym jakie piwa i ile pić by zdrowym być, to te dwa filmy właśnie ze względu na nośność tematów mogłyby osiągnąć oglądalność w ciągu dwóch, trzech lat nawet i milion odsłon.

  Polubienie

 27. Adminku ale niech mnie namierzą nawet dziś Bardzo cię proszę możesz iść nawet dziś że skargą do PIsdzielców możesz robić za kapustę spokojnie . Kto wie może może ci świadczenia podwyższą . Chociaż wolałbym aby była inna pora roku a nie moja ukochana wiosna .
  Nie zapomnij u pisdzielców poskarzyć się na kikę i juliusa a może ty już zbierasz o nas dane ? bo tak każdego prosisz aby coś o sobie napisał .
  Kika i Julius zwariowaliście!!!! .Po co pisaliście tutaj na forum o swoim życiu barany .Macie najazd ABW pewny o szóstej rano za obrazę PIS !!!!!!!!!! bu bu ha ha ha . Dołączycie na spacerniak do lidera Zmiany . Macie jeszcze czas aby się spakować i wyjechać do Rosji bu bu bu ha ha ha :
  Oj adminku .Ty zygę chcesz przestraszyć .Lepiej zadzwoń do jakiegoś pisdzielca w swoim mieście i donieś na Pastuszkę .On dużo grożniejszy niż jakiś zyga i Julius z Mazowsza lubiący piwko jak ja ( widzisz julius ile już wiem o tobie bu bu ha ha ha .)
  Bu bu ha ha po prostu kabaret :
  cytat adminka :
  No więc Zygmuś uważaj co piszesz bo jak cię jakiś poseł z PiS namierzy, (a oni też siedzą w Internecie i czytają, z może nawet niektórzy i piszą) i zacznie ścigać policyjnymi wezwaniami o obrazę jego uczuć patriotyczno– polityczno– religijnymi to będzie dopiero bucha chacha
  Piwo w nadmiarze, jak każdy alkohol szkodzi.
  Od piwa głowa się kiwa.
  ZDROWO ADMIN JUŻ WNERWIONY JAK MNIE TU JUŻ PIS-DĄ STRASZY BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 28. Adminku zapamiętaj taka uwaga .Nie piszę nigdy po spożyciu dobrych browarków .Piję zazwyczaj póżnym wieczorkiem około 21.00 ( aby wytrzymać jakoś pierd… Maciara o 20.50 a potem Anioł pański który na cały regulator słucha moja żona i nawet zamknięcie drzwi nic nie pomaga . Po czterech browarkach można to łatwiej wytrzymać .To była pierwsza uwaga .
  Druga uwaga :
  Admineczku jak już się zdecydujesz na tą skargę bo wrogowie PISdy strasznie hasają po twoim portalu to ja cię błagam mój skarbeńku jak już wydrukujesz moje wpisy to błagam dołącz te materiały bo chciałbym strasznie wyjechać do Guantanamo i tam odpokutować za to że nie jestem oportunistą i że władzuni dupy nie liżę :
  Oto te materiały :
  1. Od takich samych idiotów KODowych jak rządząca władzunia a może nawet i gorszych :

  2. Materiał od kabaretu trzeciej żydoRP .
  Ten bohater , który gra Kalksteina gdy Tusk wyjeżdzał do Brukseli to sie panowie razem spotkali podali sobie rąsie dali buziaka a jak ten satyryk orgazmu dostawał gdy mu Ryży rączkę podał :

  3. No i na deser coś z WPS:
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/02/27/dynamiczna-inflacja-prawa-i-korupcji-atrybuty-iiizydo-rp/

  ADMINKU JAK MYŚLISZ CZY TE MATERIAŁY WYSTARCZĄ ABY MNIE SKAZAĆ PRZEZ PIS- de NA GUANTANAMO ? .OCZYWIŚCIE TYLE LAT JAK MANDELA SIEDZIEĆ NIE BĘDĘ W ZAMKNIĘCIU BO SWOJE LATA MAM . PAMIĘTAJ TYLKO ADMINKU ŻE MANDELA TO BYŁ GOŚĆ I POTEM ZOSTAŁ PREZYDENTEM ALE GDZIE TOBIE DO NIEGO .
  POZDRAWIAM TY MÓJ ADMINECZKU .

  Polubienie

 29. bo jak cię jakiś poseł z PiS namierzy,
  nikogo nie straszę. warto jednak wiedzieć, że różni ludzie żyją na tym świecie
  Warto zachować pewien umiar i rozsądek a nie grać bohatera.
  Ja też różne rzeczy piszę, ale uważam, że mniej można podpaść pisząc, że polityka uprawiana przez pana X jest do d…., niż pisać, że pan X jest do d…
  Jedno i drugie jest krytyką pana X ale w tym drugim przypadku można być oskarżonym o znieważenie pana X co podpada pod paragraf jakiś tam, a w tym pierwszym nie, bo kto znajdzie paragraf na krytykę opinii czy działania. Jak na razie brak jest takich paragrafów za wyjątkiem tz. uczuć religijnych. A tu kościół zadbał już skutecznie o to by takie paragrafy politycy zapisali w kodeksie.
  Masz przykład ,,opolczyka”

  Polubienie

 30. Adminku bardzo fajnie zrobiłbym wielką karierę zarobił pieniążki i nawet został prezydentem bo skoro jakiś Bolek był to czemu nie ja ?
  Pastuszka od razu byłby premierem tylko już nie uzurpatorem a prawdziwym bu bu ha ha ha .
  Adminku przyjeżdzaj rób o mnie film a moja osoba za 3 lata zostaje prezydentem przecież Judę 3 lata temu także nikt nie znał .Był kompletnie anonimowy a został prezydentem to czemu nie ja .
  Jak najszybciej do mnie przyjeżdzaj bo tu nikt normalny nie ma szans aby karierę w polityce zrobić .
  Masz kamerkę i aparat fotograficzny .Przydadzą ci się bu bu ha ha ha :
  cytat adminka :
  A tak już jak jesteśmy przy poczytności stron, oglądalności filmów i o piwie, to wiesz zyga, jak bym tam do ciebie pojechał zrobił ze dwa filmy, jeden o tym jak się pracuje w Niemczech, a drugi o tym jakie piwa i ile pić by zdrowym być, to te dwa filmy właśnie ze względu na nośność tematów mogłyby osiągnąć oglądalność w ciągu dwóch, trzech lat nawet i milion odsłon.

  Polubienie

 31. Adminku ty jesteś normalny jajcarz .Benny Hill mógłby u ciebie korepetycje pobierać poważnie .

  Polubienie

 32. Adminku zapamiętaj taka uwaga .Nie piszę nigdy po spożyciu dobrych browarków .Piję zazwyczaj póżnym wieczorkiem około 21.00 ( aby wytrzymać jakoś pierd… Maciara o 20.50 a potem Anioł pański który na cały regulator słucha moja żona i nawet zamknięcie drzwi nic nie pomaga . Po czterech browarkach można to łatwiej wytrzymać .To była pierwsza uwaga .
  Druga uwaga :
  Admineczku jak już się zdecydujesz na tą skargę bo wrogowie PISdy strasznie hasają po twoim portalu to ja cię błagam mój skarbeńku jak już wydrukujesz moje wpisy to błagam dołącz te materiały bo chciałbym strasznie wyjechać do Guantanamo i tam odpokutować za to że nie jestem oportunistą i że władzuni dupy nie liżę :
  Oto te materiały :
  1. Od takich samych idiotów KODowych jak rządząca władzunia a może nawet i gorszych :

  2. Materiał od kabaretu trzeciej żydoRP .
  Ten bohater , który gra Kalksteina gdy Tusk wyjeżdzał do Brukseli to sie panowie razem spotkali podali sobie rąsie dali buziaka a jak ten satyryk orgazmu dostawał gdy mu Ryży rączkę podał :

  3. No i na deser coś z WPS:
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/02/27/dynamiczna-inflacja-prawa-i-korupcji-atrybuty-iiizydo-rp/

  ADMINKU JAK MYŚLISZ CZY TE MATERIAŁY WYSTARCZĄ ABY MNIE SKAZAĆ PRZEZ PIS- de NA GUANTANAMO ? .OCZYWIŚCIE TYLE LAT JAK MANDELA SIEDZIEĆ NIE BĘDĘ W ZAMKNIĘCIU BO SWOJE LATA MAM . PAMIĘTAJ TYLKO ADMINKU ŻE MANDELA TO BYŁ GOŚĆ I POTEM ZOSTAŁ PREZYDENTEM ALE GDZIE TOBIE DO NIEGO .
  POZDRAWIAM TY MÓJ ADMINECZKU .

  Polubienie

 33. A ponad to rzeczywiście uważam, że PiS zrobił dobrą zmianę.
  Skrócenie wieku emerytalnego,
  500 plus,
  Dyscyplinowanie sędziów,
  Zmiany w edukacji
  Postawienie na rozwój gospodarki,
  Większa suwerenność w stosunku do Brukseli
  Obniżenie emerytur tym co na nie, nie zasłużyli
  ustawa Szyszki o wycięciu drzew bez decyzji urzędnika
  itd
  dla tego chwalę PiS

  Polubienie

 34. zyga na prawdę chcesz robić polityczną karierę?
  To da się zrobić.
  Ale czy naprawdę chcesz zostać, no może nie koniecznie prezydentem, bo tu PiS ma większe możliwości i środki na lans swojego kandydata, ale na posła do sejmu?
  Jest miejsc 360 z hakiem wiec szanse są spore.
  Ale czy chcesz być posłem w kraju zwanym przez ciebie Polin za jedyne marne 10 tyś. zł miesięcznie?
  Dodam, że kamery, aparaty, mikrofony, ekrany, posiadam.

  Polubienie

 35. Adminku powiedz co mi innego pozostaje na twój bełkot .Swoją drogą widzę ze mnie blokujesz bo ostatni dłuższy wpis chcę zamieścić i za nic nie można :
  Adminku moja odpowiedz na twój bełkot no i kika mnie na pewno wesprze :

  No i kolejna moja odpowiedz na twój bełkot adminku :

  PAMIĘTAJ ADMINKU TY BĘDZIESZ BEŁKOTAŁ O PIS -DZIE MOJE ODPOWIEDZI ZAWSZE BĘDĄ TAKIE .

  Polubienie

 36. Jedziemy z niskim IQ gojów oprócz Juliusa
  jak jakiś komentarz nie przejdzie, to zgłoś.
  wyciagnę go wówczas ze spamów i puszczę do opublikowanych

  Polubienie

 37. JEDEN NIE PRZESZEDŁ WYCIĄGNIJ GO I OPUBLIKUJ BO CHCIAŁBYM ABY TO JUŻ BYM MÓJ OSTATNI KOMENTARZ .PRÓBOWAŁEM KILKA RAZY NIE PUBLIKUJE SIĘ .
  ADMINKU MAM NADZIEJĘ ZE TWOJE ZDRÓWKO SIĘ NIE POGORSZYŁO OD POCZĄTKU MOJEJ BYTNOŚCI TUTAJ . TY MASZ SWOJE ZDANIE JA SWOJE . KTO MA RACJE POKAŻE PRZYSZLOŚC.
  BYŁO MI MIŁO .
  POZDRAWIAM . TRZYMAJ SIĘ ADMINKU . JEZELI NIE OPUBLIKUJESZ SPROBUJE JESZCZE ZA PARĘ GODZIN GO ZAMIEŚCIĆ .
  SKORO TY MI OSTRO DOWALILEŚ TO MUSIAŁEM TEZ COŚ ODPOWIEDZIEĆ .

  Polubienie

 38. Adminku zapamiętaj taka uwaga .Nie piszę nigdy po spożyciu dobrych browarków .Piję zazwyczaj póżnym wieczorkiem około 21.00 ( aby wytrzymać jakoś pierd… Maciara o 20.50 a potem Anioł pański który na cały regulator słucha moja żona i nawet zamknięcie drzwi nic nie pomaga . Po czterech browarkach można to łatwiej wytrzymać .To była pierwsza uwaga .
  Druga uwaga :
  Admineczku jak już się zdecydujesz na tą skargę bo wrogowie PISdy strasznie hasają po twoim portalu to ja cię błagam mój skarbeńku jak już wydrukujesz moje wpisy to błagam dołącz te materiały bo chciałbym strasznie wyjechać do Guantanamo i tam odpokutować za to że nie jestem oportunistą i że władzuni dupy nie liżę :
  Oto te materiały :
  1. Od takich samych idiotów KODowych jak rządząca władzunia a może nawet i gorszych :

  2. Materiał od kabaretu trzeciej żydoRP .
  Ten bohater , który gra Kalksteina gdy Tusk wyjeżdzał do Brukseli to sie panowie razem spotkali podali sobie rąsie dali buziaka a jak ten satyryk orgazmu dostawał gdy mu Ryży rączkę podał :

  3. No i na deser coś z WPS:
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/02/27/dynamiczna-inflacja-prawa-i-korupcji-atrybuty-iiizydo-rp/

  ADMINKU JAK MYŚLISZ CZY TE MATERIAŁY WYSTARCZĄ ABY MNIE SKAZAĆ PRZEZ PIS- de NA GUANTANAMO ? .OCZYWIŚCIE TYLE LAT JAK MANDELA SIEDZIEĆ NIE BĘDĘ W ZAMKNIĘCIU BO SWOJE LATA MAM . PAMIĘTAJ TYLKO ADMINKU ŻE MANDELA TO BYŁ GOŚĆ I POTEM ZOSTAŁ PREZYDENTEM ALE GDZIE TOBIE DO NIEGO .
  Pozdrawiam adminka.

  Polubienie

 39. Adminku już nie trzeba własnie się opublikował po 20 próbach . Adminku pooglądaj ucho prezesa kabaretu IV żydoRP pośmiej się z tego co płodzą konkurencyjni idioci z KOD w postaci wklejek .
  Nie bój się nie drżyj .Wizyty ABW o szóstej rano mieć nie będziesz nie ty za takie chwalenie PIS bu bu ha ha ha .
  Trzymaj się adminku bo dziś moja aktywność się kończy i zniknę jak APA .
  Pozdrawiam i trzymaj się .

  Polubienie

 40. Jeszcze jedno adminku .Można pogratulować 12 tys to sporo . Tak trzymaj :
  Zygmuś jak tą stronę by czytało dwadzieścia osób to ty byś tu nie pisał.
  Co do ostatniego filmu Pastuszki to widzę że było 154 wyświetleń (ale na dzień dzisiejszy) to mniej niż ja mam subskrybentów na moim kanale, bo ja mam ich 173, ale moje filmy rzecz jasna tylko niektóre mają oglądalność, poczekaj niech sprawdzę…
  Wyjazd po prawdziwki –( ot taki sobie mały filmik) ponad 12 tysięcy

  Polubienie

 41. No zobacz adminku nie mogę skończyć :
  Sprostuje jednak jeszcze to co napisałeś do mnie :
  Adminku gdzie ja tam gram bohatera . To ty myślisz ,że nie wiem ze oni to monitorują . Przypominam sobie jak z rok temu od Wybiórczej do PAZIA przyszło pismo że mają zaprzestać u siebie podawania info z ich strony gazeta w przeciwnym razie podadzą WPS do sądu .
  PAZIU to olał i dalej tam z Kosiurem jakieś linki wstawiają z gazety czasami . Minęło tyle miesięcy i gdzie ten sąd .
  i co wsadzą mnie bo Pastuszki filmy wkleiłem ? . Jakby oni takimi płotkami sobie dupę zawracali to by musieli z 5 mln ludzi wsadzić do ciupy a zaczynając od Pastuszki czy PAZIA , a gdzie na to miejsce ?
  Mnie jedno tylko interesuje kiedy oni pokażą co mają na tego Piskorskiego . Facet prawie rok siedzi w ciupie a nikt tak naprawdę nie wie dla kogo on szpiegował .Wiecznie przecież go trzymać w pierdlu nie będą .
  Masz swoje zdanie na ten temat .Napiszesz coś . Może lepiej nie pisz bo będziesz miał problemy prawda ?

  Polubienie

 42. Adminku podniosłeś temat ostrożności i tu masz rację ale idąc twoim tropem to już dawno taki Pastuszka czy Kosiur , Paziu i inni powinni siedzieć . Przecież oni tam tak napier….. na żydowładzę , że to twoje podwórko razem z doktorem co to ma zbieżne poglądy z Opolczykiem czy Pastuszką w kwestii Kościoła i coś tam nieładnie narobi na Kościół u ciebie na portalu czyli to twoje podwóreczko to pensja dla grzecznych dziewczynek .
  Admineczku tak szczerze nie boisz się że jakiś biskup bądż proboszcz albo pingwin przeczyta wpisy doktora u ciebie na portalu i pójdzie z tym do prokuratury .
  Do głowy ci to nie przyszło ? . Może sam się tego obawiasz i dla równowagi basujesz tu rządzącej władzuni . Jeżeli tak to masz główkę na karku .
  Po drugie .
  Najbardziej znamy mi przykład gdzie rządzący skazali faceta w zawieszeniu za rzekomy antysemityzm to ta sprawa z Białegostoku .
  Nie wiem czy to prawda ale ten człowiek znany jest trochę w sieci i podobno trochę mu odbiło i wydrukował sobie jakieś niby antysemickie treści z sieci i udał się w kierunku szkoły i rozdawał je dzieciom wychodzącym ze szkoły .
  Tłumaczenie że materiały miał z internetu nic nie pomogło . Dostał wyrok w zawieszeniu .
  Jeżeli tak zrobił to jest to szczyt głupoty totalnej i tutaj zabrakło trochę logicznego myślenia ale facet widać narwany papista to gdzie u niego logiczne myślenie .
  Widzisz adminku zawsze pisałem u ciebie co myślałem nigdy nic nie grałem . Nie znoszę PIS-dy jak i tego całego układu po 89 roku plus czasami zagrają emocje i problemy mogą być gotowe przez swoją głupotę .Do PC nigdy nie siadam po nawet jednym piwie bo wiadomo różnie może być coś człowiek skrajnie głupiego napisze i problemy w zydopolin gotowe .
  Zasada taka : Hazard zawsze na trzeżwo i pisanie na forum u ciebie ( dziś ostatni dzień tez zawsze bez promili ) .Promile wskazane tylko przy oglądaniu skoków .
  Zapraszam adminka na czwartek na skoki .
  Chodzi o programy tego człowieka :

  Myślałem że tak to tylko się biskupów i kardynałów wita . Okazuje się że nie . Tak dla humoru od KODowców:

  A filmiki jak chcesz to wykasuj , które ci tu zaserwowałem .W końcu ty tu gospodarz i żeby ciebie za dupę nie wzięli bo ten Pastuszka to naprawdę ostra żyleta .
  PS – Z jednej strony ja rozumiem władzunię ze sobie takimi pupy nie zawraca z drugiej jednak strony zawsze mnie zastanawiało ,że tyle lat taki Pastuszka działa czy nawet WPS a władzunia tak się temu przygląda a żadnych konsekwencji niet a tego Pochylskiego czepili się za duperelę jakąś .
  Adminek się wypowie co o tym myśli i przepraszam że już nie odpowiem ale tak jak pisałem kończę tu już moje pisanko dziś ostatni dzień .
  Adminek w końcu odetchnie i podziękuje żydowskiemu Bogu że mnie już tu nie ma .
  Pozdrawiam.
  I dziękuję za dobre rady adminka .

  Polubienie

 43. Swoją drogą jeszcze dodam do tego KODowego pierdziszewa którego zdjęcie zamieściłem u adminka .Dla tej pani byłoby lepiej gdyby Kalkstein po wyjściu z toalety umył porządnie ręce dobrym mydełkiem Palmolive zakupionym w Rossmanie .W przeciwnym razie u tej pani mogą się pojawić krostki na ustach bu bu ha ha .
  co kikunia o tym myśli ?

  Polubienie

 44. Zyga jak wszystkie twoje komentarze wyrwałem ze spamu to się one potroiły.
  Czy mi się zdrowie pogorszyło odkąd tu piszesz?
  Przeciwnie, polepszyło mi się bo – śmiech to zdrowie.

  Niby jest zakaz ranienia uczuć religijnych i mowy nienawiści.
  Ale jakby co to w KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ stoi jak wół że nie wolno prześladować nikogo z przyczyn religijnych, a wolność słowa jest gwarantowana KONSTYTUCJĄ RP i jest nawet ustawa o tym, że można dostać do 3 lat więzienia za NĘKANIE, to jest jak by cię ksiądz po kolędzie nękał albo policjant.
  A Konstytucja RP ponad wszelkie inne prawa stoi i nam gwarantuje wolności osobiste
  Trzeba tylko o tym wiedzieć i pamiętać jak by cię kto nękał, to ty go Konstytucją
  Opolczyka chcą z przyczyn religijnych prześladować i nekają wezwaniami,….
  wiecej nie napiszę bo jeszcze i mnie zaczną nękać

  Polubienie

 45. Jeszcze odpowiem adminku :
  Chwała ci że z mojego powodu zdrówko ci się polepszyło . Żyj chłopie 100 lat czego ci życzę a może jeszcze kiedyś na końcówce roku 2017 popisze jeżeli to ma ci życie przedłużyć . Zapunktuje tym nawet u twojej żony , której zdjęcie tu wklejałeś bo przecież ona cię musi bardzo kochać skoro tak się martwi o twoje zdrówko i nawet ci ciśnienie mierzy i ptasie mleczko kupuje jak sam pisałeś .
  Adminku druga sprawa .
  Pamiętaj adminku każda miłość przemija i jeżeli jakaś baba całuję cię dziś w rączkę lub jest chętna na małe bara bara lub na twój widok staje się mokra że tak napisze brutalnie jutro może cię zdradzić z innym bądż kopnąć porządnie w dupę . Zawsze trzeba to mieć na uwadze także w polityce . I ty tego adminku podstawowych spraw nie rozumiesz ? .Nie udawaj wiesz dobrze o czym pisze .
  Może Kikunia którego szanuje jako jajcarza na tym forum wytłumaczy adminkowi jak ksiądz Kaśce przy spowiedzi jak zdradliwa może być miłość w polityce też .
  Oto kilka przykładów dla adminka żeby się tak nie cieszył ,że jego kochanego prezesa tak kochają kobity też pewnie z PIS pochodzące :
  Adminku prośba . Pooglądaj to i błagam cię wysuwaj dla ciebie z tego wnioski :
  Podam ci tu jeszcze przykład niejakiego Lewartowa , który krzyczał po śmierci Stalina :
  ” Wodzu jak ja bez ciebie będę żył na tym świecie ” . Ktoś to usłyszał i mu krzyknął ” to się powieś na sznurze”
  Admineczku ty robaczku wiele lat nie minęło jak Lewartow znienawidził Stalina a tak go kochał w 53 i wcześniej .
  Tak to się mówi admineczku : miłość na pstrym koniu jeżdzi?
  A teraz ptaszynko tego portalu admineczku oglądaj wyciągaj wnioski i konfrontuj to z kobietą , która liże rączkę twojemu wodzowi ( ty też masz ochotę na lizanie rączki wodza . Przyznaj się bez bicia chciałbyś mu ta rączkę polizać . Przecież to twoje marzenie . Bardziej by to cię podnieciło niż piękna 20 letnia baba prawda?
  Przyznaj się bez bicia .
  Pamiętasz admineczku taką scenę z serialu Dom jak młody Talar się chwali bo mu Bierut rączkę uścisnął i krzyczy ze sto razy :” Wiesz kto ta rękę ściskał „.
  To samo jestem w stanie sobie wyobrazić w stosunku do ciebie gdyby to tobie Kalkstein rączunie uściskał . Latał byś jak ten młody Talar po wszystkich sąsiadach i krzyczał : ” Wiecie kto tą rączkę uściskał ? : nie wiecie to wam powiem : nasz kochany prezes Jarosław ” .
  Wszystko by było ładnie pięknie adminku dopóki byś nie trafił na KODOWCA i od niego za taką gatkę nie dostał po buzi bu bu ha ha .
  Pożartowaliśmy trochę a teraz adminku oglądaj .Ich też kochano i całowano w ręce i jak to się mówi miłość na pstrym koniu jeżdzi :

  Zobacz jak ich kochano a jak dziś ci sami ich nienawidzą bo trzeba innych całować w dupę tych którzy rządzą .To się nazywa oportunizm mój admineczku kochany .
  Myślisz że mało ich jest w tych pejsatych partiach które powstały po 1989 roku . Wcześniej ci sami bili brawo Gierkowi , Breżniewowi czy Gomułce a może i adminek bił ? a może nie ?
  Kikuniu wypowiedz się w tej kwestii .
  I co ty na to adminku skarbeczku twojego portalu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 46. To zdanie adminku wysyłam do Benny Hilla niech tam sobie w niebie się pośmieję .
  cytat admin
  „Tak się wita Pana
  A no widzisz zyga jak ludzie szczerze kochają naszego prezesa.”
  Adminku drogi cały czas mam wrażenie że ty dobrze wiesz o co chodzi ( cwany lis z ciebie ) i z tego PISu robisz sobie na portalu takie ukryte zakamuflowane jaja bu bu u ha ha ha .

  Polubienie

 47. Jeszcze taki jeden przykładzik fajny .Super Showman nie ma co odpierd…. fajny show dla Jaruzela i Gorbiego . Dziś w 2017 stały gość toruńskich medyjów ojca toruńskiego .
  Adminku na czym jeżdzi miłość ? wiesz już skarbeńku .
  Co robi ten fajny artysta nie moja sprawa . Niech sobie robi co chce . Pokazuje tylko mechanizm ty mój skarbeńku :

  I specjalnie dla twojej zony . Pamiętaj niedługo 8 marca :

  Polubienie

 48. Zyga myślałem że mi napiszesz wprost
  –A co ma kobita nie całować, jak dostała na swoje dzieciaki cztery razy po pięć stówek miesięcznie.
  Też bym raz cmoknął w pana prezesa rączkę jak by mi tak dwa patyki dołożył do mojej renty co mam 1300 zł a nie osiem jak te ważne ubeki i inne uprzywilejowane.
  W rączkę pana prezesa, czyli we własny kciuk.

  Polubienie

 49. Ad Juliusa

  A Szanownego Kika22 zachęcam do spożywania tego trunku.

  Szanowny Juliusie, w swoim życiu troszeczkę wypiłem tego złocistego napoju o właściwościach moczopędnych, a także w odpowiednich ilościach innych ogłupiaczy ludzkości. Z perspektywy przeżytych lat, mogę stwierdzić, że to był raczej proces ,,naukowo/badawczy” umożliwiający zrozumienie mechanizmu działania i mocy tego świństwa, który powoduje u ludzi niemoc, a u niektórych osobników wyzwala wielkie pokłady pierwotnych instynktów, doprowadzających do wielkich tragedii. W moim przypadku, picie alkoholu w jakiejkolwiek postaci, po stwierdzeniu co to jest i jak to działa, do niczego więcej nie było mnie potrzebne.

  Badając przyczyny upadku pierwszej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, uważam, że wprowadzona umyślnie przez króla i magnatów PROPINACJA rozpijająca chłopów, przyczyniła się m.in. do ,,upadku” naszego (k)RAJU. Obecnie historycy próbują celowo, całą winę zwalić na szlachtę, że to oni budowali pierwsze browary i gorzelnie aby upić i upodlić polskiego chłopa, a szmul zawsze występował w roli ,,bezinteresownego” pośrednika, który prowadził wyszynk tego g… w karczmie. I coś w tej bajeczce nie pasuje! Szlachcic (szlachetne trunki, trinki, drinki) miałby rozpijać własnego chłopa przy pomocy szmula? W jakim celu i po co miał to robić? Przecież mógł to robić bezpośrednio w ,,swoim” browarze czy w gorzelni! A co z wykonaniem tzw. planem pańszczyzny wieśniaka: u pana magnata, plebana, szlachcica i w końcu u siebie na spłachetku ziemi jak on od rana do wieczora, chodził nawalony jak stodoła. Częste spożywanie alkoholu powoduje alkoholizm, który nie pozwala myśleć o wykonaniu jakiejkolwiek pracy. Gdzie w tym sen i logika?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Propinacja

  http://sjp.pl/propinacja

  W naszym kraju są kombinatorzy historyczni, którzy próbują rozmydlić ten ważny temat w naszych pokrętnych dziejach i posuwają się do takich absurdów twierdząc, że I RP miała KONSTYTUCJĘ już w XVI w. Może Konstytucja albo tylko Statut o wykupie sołtysów!? Chi, chi, chi…

  ,,Już w 1564 roku została uchwalona konstytucja o wykupie sołectw i likwidacji ich dziedziczenia.”

  Rzeczpospolita gorzelniana. Historia produkcji alkoholu w Polsce

  http://www.forbes.pl/rzeczpospolita-gorzelniana-historia-produkcji-alkoholu-w-polsce,artykuly,203735,1,3.html

  Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, kto rozpijał i rozpija nie tylko Polaków po dziś dzień, niech raczy zerknąć na etykietę, która przedstawia rzeczywistych sprawców i datę jej rozpoczęcia, tej haniebnej procedury!

  Z bardzo wielkiej odwagi słyną, że wolą prowadzić swoje koszmarne biznesy anonimowo!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tyskie_Browary_Ksi%C4%85%C5%BC%C4%99ce

  P.S. Szlachta była za szlachetna, aby tworzyć browary czy gorzelnie szlacheckie! TO BYLI JAŚNIE PANIE I PANOWIE!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 50. Admineczku kochanie ty moje wiem dobrze , że ty będziesz te 500 plus ciągle wyciągał no bo jakie możesz mieć inne argumenty . Przecież nie napiszesz prawdy jak PIsdzielce zadłużają Polsce jakie mamy teraz długi.
  Admineczku jestem na 1000% sorry nie ma czegoś takiego na 100% pewny że PISdzielcze już za rok zlikwidują 500 plus powód brak pieniędzy .Będziesz miał wtedy odwagę ich krytykować ? wątpię .
  Napiszę jeszcze raz : propagandzistą jesteś cudownym pierwsza klasa .
  Żeby ci jeszcze raz udowodnić że miłość na pstrym koniu jeżdzi w kontekście tej kobitki liżącej dłoń cysorza dam ci jeszcze jeden filmik do oglądnięcia : Zauważ na nim znanych dziś pejsaci mówią celebrytów .
  Kazika chodż nie z mojej bajki ale trochę szanować trzeba bo to facet mający jeszcze jakiś kręgosłup moralny .
  Po teledysku grożono mu mnóstwem procesów . Do żadnego nie doszło bu bu ha ha .
  Oglądaj adminku w kontekście twojego podniecenia kobitką liżącą dłoń wodza .
  Oglądaj wyciągaj wnioski mądrzej i nie podniecaj się takimi zdjęciami . Nie odpowiesz nic albo odpowiesz w stylu polskiej kroniki filmowej
  Czemu ? bo nie masz żadnych argumentów i ty sam dobrze o tym wiesz robaczku .
  Buzek dawał co miesiąc pożyczki dla studentów biednych . Brali głównie bogaci bo ci biedni nie mieli zabezpieczenia .
  Co z tego wyszło ? pejsata h…. dupa i kamieni kupa no bo co mogło wyjść robaczku adminku kochany . I z tego 500 plus też będzie h… dupa i kamieni kupa .
  WSPMNISZ ADMINKU MOJE SŁOWA ZA 12 MIESIĘCY GDY PIENIĄŻKÓW ZABRAKNIE :
  A na razie sobie posłuchaj . Taka prośba od zygi na koniec jego obecności na twoich pisowskich śmieciach.

  Polubienie

 51. A TERAZ COŚ NA WESOŁO DLA PIWOŻŁOPÓW!

  GUSTLIK – FÜNF BEERS BITTE! Chi, chi, chi…

  Szlagier Maszyna – Piwożłop walc (Paulek stowio nom bier)

  P.S. OD PIWA GŁOWA SIĘ KIWA, A OD WÓDKI ROZUMEK KRÓTKI! Cha, cha, cha…

  Pozdrawiam klub jajcarzy

  Polubienie

 52. Cichy powrót Żyda Sorosa

  Soros ‘came’ when Trump gave Steven Mnuchin, former Goldman Sachs exec the keys to Ft Knox… …..and IMF
  Soros „przyszedł”, gdy Trump dał „Mnuchinowi byłemu dyrektorowi Goldman Sachs” klucze do Ft Knox … … ..i MFW

  Sec’y of Treasury is Governor of IMF..!!
  Sekretarz Skarbu jest gubernatorem MFW .. !!

  Goldman is starting to live up to its former nickname, Government Sachs.

  Tylko patrzeć jak Kazio Marcinkiewicz zostanie namaszczony na premiera, w końcu jest człowiekiem Goldmana a premier Szydło jest z namaszczenia innego żydowskiego gangu.

  Polubienie

 53. Tutaj coś intersującego: „nasz” Antoś Maciarewicz na szczycie Eurpbezpieczeństwa w Monachium rozprawia o tym, że Ruskie zamordowały 2 polskich prezydentów. A poniżej można sobie poczytać o tym, że ambasador Rosji przy ONZ Vitalij Czurkin został po prostu OTRUTY, czego ślady znaleziono w jego nerkach – i to utrzymują lekarze amerykańscy, którzy dokonali autopsji jego zwłok:

  http://abs.cbn-tv.com/autopsy-report-reveals-russias-un-envoy-churkin-was-poisoned/#respond

  No jak widać, moje kochane USraki NA CAŁEGO zabawiają się z dyplomatami Rosji (7 zabitych w niecałe 3 miesiące! I ta Rosyjska Superpotęga, niestety może się tylko temu przyglądać. Żadnej reakcji wobec „partniorów” nie należy się spodziewać.

  Skadinąd dobry znak to to, że IS (Islamic State) znowu został wypchnięty, przez Syrię + FR, z Palmiry, którą zająl 1,5 miesiąca temu.

  Polubienie

 54. Szanowny doktor za PRL było w h… docentów teraz jest w h… doktorów mających na łbie napis delete jak czyjeś posty nie pasują .
  nie rozumiesz doktor Putina nie ponimajesz jak to bat na syjonistów w sumie mało wiesz na temat Rosji ale jak to doktor zawsze musi być najmądrzejszy – najwybitniejszy – cały czas się chwalić iile to ksiązek nie napisał a nie potrafi zrozumieć prostej rzeczy ze Rosja to bat na syjonistów .Dziecku 5 letniemu to kur… by wytłumaczyć a taki uczony doktor co to zwiedził pół świata dalej nie ponimaje .

  Polubienie

 55. nie wiem czy Putin taki cierpliwy czy taki tchórzliwy, w sensie, że czeka do ostatniej chwili kiedy będzie miał pewność, że rosyjskie wojska będą w stanie przejść w momencie większej prowokacji do skutecznej i bolesnej dla amerykanów kontrakcji.
  Jak wiemy bierność i brak reakcji zawsze ośmiela przeciwnika do kolejnych ataków i prowokacji. Zdecydowany i silny odpór wali prowokatora na łopatki, jak chociażby w tym filmie

  Tak czy inaczej obecne zagrywki są wielce ryzykowne dla całego świata.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s