Polak Węgier…


W stolicy Węgier trwają wielotysięczne akcje poparcia założonego przez George’a Sorosa Central European University, który może zostać zamknięty z powodu decyzji parlamentu.

Uczestnicy wiecu żądali od prezydenta kraju, aby nie podpisywał nowej ustawy o edukacji, która pozwoli zamknąć Central European University (CEU) należący do funduszu amerykańskiego miliardera George’a Sorosa.

Odpowiednie zmiany w prawie wcześniej przyjął węgierski parlament „ze względów bezpieczeństwa narodowego”: mowa o zaostrzeniu wymagań stawianych uczelniom wyższym akredytowanym poza UE.

Jak donoszą media, zastępca przewodniczącego rządzącej na Węgrzech partii „Fidesz” Németh Szilárd powiedział, że Budapeszt będzie „wykorzystywać wszelkie narzędzia będące w jego dyspozycji”, aby „wykurzyć” z Węgier powiązane z miliarderem pozarządowe organizacje, które „otrzymują pieniądze za to, że służą interesom globalnego kapitalizmu

George’a Soros był wcześniej wielokrotnie oskarżany o organizację zmiany władzy w wielu krajach w tym na Ukrainie

Dla odmiany w Polsce rząd PiS ,,chodzi” przy pieniądzach jakie otrzymują organizacje przeciwrządowe zwane dla zmyłki i kamuflażu organizacjami  pozarządowymi.

Innymi słowy chce te organizacje zlikwidować przejmując kontrolę nad kasą jaka płynie dla nich z zagranicy.

Można się w związku z tym także i u nas spodziewać protestów obcej agrntury


A wojnę z Rrosją możemy oczywiście wygrać

.dr Philip A. Petersen z Potomac Foundation

Polska może wygrać wojnę z Rosją

Nie uważam, by obrona państw bałtyckich była niemożliwa. Wręcz przeciwnie, ale to wymaga strategii wysuniętej obrony ( … )

Nie zamierzam się spierać, przyznaje: mamy między Warszawą a Tallinnem linię komunikacji, długą na 1000 kilometrów. Jest ona narażona na atak, bez dwóch zdań, a jej najwęższy punkt znajduje się w miejscu przesmyku suwalskiego.Niemniej jednak jest to teren łatwy do obrony ( … )

Pomysł ministra Macierewicza, by stworzyć coś w rodzaju Gwardii Narodowej, jeśli będzie ona oczywiście dobrze wyposażona i wyszkolona, jest dobry. Może ona bowiem zamienić te miasta [Toruń i Płock – red.], po ewakuacji ludności, w twierdze, bronione bez problemu przez wiele tygodni – o wiele dłużej, niż są w stanie wytrzymać Rosjanie.

——————————-

Z innych niepokojących informacji to ta o użyciu broni chemicznej w syryjskim Idlibie

Co z pewnością będzie chciał wykorzystać zachód do po pierwsze oskarżenia o tą zbrodnie Asada, a po wtóre do wywierania presji na Rosję, czy nawet wprowadzenia na teren Syrii wojsk NATO.

Doradca polityczny ministra informacji Syrii i politolog Ali Ahmad w ekskluzywnym wywiadzie dla agencji wypowiedział opinię, że Damaszek nie pozwoli Zachodowi bez własnej zgody na przeprowadzenie dochodzenia w sprawie użycia broni chemicznej w prowincji Idlib. Ale stworzenie niezależnej komisji przy udziale Rosji, Iranu i Chin nie jest wykluczone.

Ali Ahmad uważa, że umożliwienie zachodnim krajom przeprowadzenia niezależnego śledztwa jest powtórzeniem „błędów z przeszłości” na przykładzie tego, co wydarzyło się w Iraku, „kiedy oni oskarżyli Irak o obecność broni masowego rażenia. Pracowały duże komisje i ostatecznie zniszczyły ten kraj, a okazało się, że tam niczego nie ma. I przyznali się, że się mylili” — powiedział syryjski ekspert.

Reklamy

23 uwagi do wpisu “Polak Węgier…

 1. Chodzą plotki, że tym razem Bruksela postawi Polsce i Węgrom twarde warunki, albo przyjmujecie wyznaczone wam kwoty imigrantów albo wyciągamy konsekwencje finansowe i polityczne do usunięcia z Unii włącznie.

  Polubienie

 2. DC DEVOURS TRUMP : CLINTON RISING WHILE BANNON SINKING
  Trump removes Steve Bannon from the National Security Council
  Now the coup against Trump is fully completed. And Bloomberg celebrates “Intelligence director, Joint Chiefs chairman elevated”. Yeah, no kidding! It’s over folks, the Neocons have totally crushed Trump. And he did not even given them a halfway decent fight

  where does he get the authority to remove the most trusted man of the President from an important position?
  Is Kushner involved in this?
  How could he not be?

  And why right now?
  Does this have to do with the Assad gassing hoax? Is Bannon speaking up about the fact that this is obviously fake, or at the very least irrelevant, and others on the team are protesting?
  Is Kushner involved?

  he President needs to remember his base.
  His base is made-up of Bannon people.

  We are Bannon people, the American working class are Bannon people. Bannon is the one we want as the closest and most listened to person in the White House. We do not want Kushner, we do not want Ivanka, we do not want Preibus, we do not want some neocon warhawk general.
  We want Steve Bannon.
  No ifs ands or buts there.

  Polubienie

 3. There is absolutely no way in hell Assad bombed his own people with gas.
  It is absolutely nonsensical to even suggest that.
  The only way he would do that is if he was actually clinically insane, and if that were the case, he couldn’t have successfully fought this “civil war” for the last five years.

  Unlike the “he gassed his own people because he’s a mean person” theory, the theory that an ISIS chemical weapons plant was hit and this released the gas makes absolute sense.

  Occam’s razor over 9000.

  But here’s the real talk: who cares if he did gas his own people?

  Why is that all of the sudden our responsibility?

  There’s people all over the world doing all sorts of nasty things.

  Trump pledged that we would not be the world police anymore, and he needs to get this stupid bitch Randhawa out of the UN.

  The dumb streetshitting slag is threatening Russia, openly, while threatening to invade Syria.

  This is the exact opposite of what we voted for.

  Literally.

  The exact opposite.

  We need a statement from Trump that we’re not going to war unless Assad starts gassing Americans in America.

  Polubienie

 4. Amerykański atak na syryjską bazę. Kreml: agresja pod wymyślonym pretekstem (http://www.tvn24.pl)
  Armia amerykańska w piątek na ranem przeprowadziła ostrzał powietrzny z dwóch okrętów w okolicach syryjskiego miasta Homs. Celem była baza sił powietrznych prezydenta Syrii Baszara el-Asada, z której reżim przeprowadził atak chemiczny. Prezydent Donald Trump podkreślił, że „nie ma wątpliwości, iż Syria użyła zakazanej broni chemicznej”. Syryjska telewizja państwowa nazwała ostrzał bazy „amerykańską agresją”. Wydanie specjalne w TVN24 BiS. 09:02 Syryjska opozycja wzywa do nalotów na wszystkie lotniska Wysoki rangą w hierarchii syryjskich przedstawiciel rebeliantów wezwał do międzynarodowych nalotów na wszystkie reżimowe lotniska w Syrii. 08:59 (http://www.tvn24.pl)

  MSZ Francji: uprzedzono nas o ataku Stany Zjednoczone poinformowały Francję z wyprzedzeniem o ataku rakietowym, jaki przeprowadziły w nocy z czwartku na piątek na bazę syryjskich wojsk rządowych – oświadczył w piątek francuski minister spraw zagranicznych Jean-Marc Ayrault. (http://www.tvn24.pl)

  Syryjski minister informacji: Atak ograniczony i oczekiwany. Nie oczekujemy eskalacji. 08:46 Amerykański atak na bazę Szajrat spowodował „znaczące” zniszczenia – podaje agencja RIA Nowosti, powołując się na anonimowego pracownika bazy. Informator ten powiedział, że „wszystkie samoloty w bazie zostały zniszczone”. – Można powiedzieć, że są zupełnie zniszczone – dodał. Rosyjska agencja, powołując się na syryjską telewizję, podaje, że w baza płonie. 08:40 Turcja: pozytywne posunięcie Wicepremier Turcji Numan Kurtulmus ocenił w piątek, że atak rakietowy USA na bazę wojskową Szajrat w syryjskiej prowincji Hims to pozytywne posunięcie. Podkreślił, że społeczność międzynarodowa powinna utrzymać sprzeciw wobec „barbarzyństwa” syryjskiego rządu. W wywiadzie dla tureckiej telewizji Fox TV wicepremier zaznaczył, że syryjski rząd „powinien być ukarany na arenie międzynarodowej”. Kurtulmus oświadczył również, że ma nadzieję, iż amerykańska operacja przyczyni się do osiągnięcia pokoju, dodając, że proces pokojowy w ogarniętej wojną Syrii powinien przyspieszyć. (http://www.tvn24.pl)

  CO WIEMY DO TEJ PORY? 1. Prezydent Donald Trump wydał rozkaz ataku na syryjską bazę al-Szajrat w prowincji Homs w Syrii. To baza, z której syryjski reżim we wtorek przeprowadził atak chemiczny w Chan Szajchun, w którym zginęło co najmniej 86 osób. 2. Atak z użyciem 59 pocisków manewrujących Tomahawk został przeprowadzony o godzinie 20.45 czasu waszyngtońskiego w czwartek (2.45 czasu polskiego w piątek) w samym środku nocy w Syrii, aby zminimalizować ofiary w ludziach. 3. Atak ma być jednorazowy (Reuters za wypowiadającym się anonimowo przedstawicielem Pentagonu). 4. Ostrzał przeprowadzono z dwóch amerykańskich niszczycieli USS Porter i USS Ross, znajdujących się we wschodnim rejonie Morza Śródziemnego. 5. Zginęło 5 osób, a 7 zostało rannych (gubernator Homs). 6. Syryjska telewizja państwowa nazwała atak „amerykańską agresją”. (http://www.tvn24.pl)

  Polubienie

 5. No to jest tak jak przewidywałem w zamieszczonym poście że :

  ,,Z innych niepokojących informacji to ta o użyciu broni chemicznej w syryjskim Idlibie

  Co z pewnością będzie chciał wykorzystać zachód do po pierwsze oskarżenia o tą zbrodnie Asada, a po wtóre do wywierania presji na Rosję, czy nawet wprowadzenia na teren Syrii wojsk NATO.:

  Innymi słowy najpierw sami użyli broni chemicznej a później oskarżając o jej użycie Assada zaczęli bombardowanie jego armii.
  A co na to sojusznik Putin?
  Kolejny raz podkuli ogon pod siebie?

  Kreml: agresja przeciwko niepodległemu państwu Rosyjskie agencje piszą w piątek, że prezydent Rosji Władimir Putin uważa amerykański atak za agresję na niepodległe państwo. Kreml oświadczył, że interwencja to naruszenie prawa międzynarodowego i została przeprowadzona pod „wymyślonym pretekstem”. Kreml oświadczył także, że Putin uważa atak za poważną przeszkodę w stworzeniu międzynarodowej koalicji do walki z terroryzmem oraz poważny uszczerbek w relacji łączącej USA i Rosję. Administracja rosyjskiego prezydenta oświadczyła także, że rząd Syrii nie dysponuje bronią chemiczną. (http://www.tvn24.pl)

  Polubienie

 6. Rosja i Boliwia chcą zwołania Rady Bezpieczeństwa ONZ. Władze Syrii określiły działania USA jako „agresję” i potwierdziły, że w ataku zginęli ludzie, nie podano jednak liczby Głos zabrały także Arabia Saudyjska i Iran. Rzecznik polskiego rządu Rafał Bochenek powiedział w TVP Info, że w świetle ataku chemicznego w Idlib, decyzja USA jest w pełni zrozumiała. W podobnym tonie wypowiadała się Beata Kempa. Wielka Brytania zadeklarowała pełne poparcie dla działań USA.
  Dziś w nocy Stany Zjednoczone dokonały ataku odwetowego na bazę lotniczą wojsk rządowych w okolicy miasta Homs w Syrii. Bazę ostrzelano z dwóch okrętów wojennych, które wystrzeliły 59 pocisków samosterujących Tomahawk.

  Szef komisji spraw zagranicznych Rady Federacji Rosyjskiej Konstantin Kosaczow podkreślił, że w opinii Moskwy to nie rząd Asada jest odpowiedzialny za atak chemiczny z użyciem gazu bojowego sarin. Kosaczow poinformował również, że Rosja będzie dążyła do zwołania posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ. Postulat Moskwy poparła Boliwia – obecnie niestały członek Rady – która dodatkowo wniosła o odbycie rozmów za zamkniętymi drzwiami.

  Z kolei rząd Izraela poinformował o „pełnym poparciu” dla akcji odwetowej USA, nazywając go „mocnym przesłaniem” Trumpa.

  Rosyjscy politycy: atak wpłynie na współpracę z USA
  Szefowie dwóch komisji w wyższej izbie parlamentu Rosji ocenili, że atak amerykański na syryjską bazę lotniczą może przekreślić współpracę wojskowych Rosji i USA w Syrii i stawia pod znakiem zapytania stworzenie koalicji z udziałem obu krajów.

  Przewodniczący komisji ds. obrony i bezpieczeństwa w Radzie Federacji Wiktor Ozierow ocenił, że atak może przekreślić współpracę w Syrii wojskowych Rosji i USA, ponieważ – jego zdaniem – Waszyngton nie kontaktował się z Moskwą przed dokonaniem ataku.

  Zdaniem Konstantina Kosaczowa bardzo wątpliwa jest teraz perspektywa stworzenia koalicji z udziałem Rosji i USA w sprawie Syrii. MSZ Rosji wyda w najbliższym czasie oświadczenie w sprawie amerykańskiego ataku – zapowiedziała rzeczniczka resortu dyplomacji Maria Zacharowa.

  Wcześniej rzecznik Pentagonu Jeff Davis oświadczył, że Rosja była uprzedzona o ataku, a amerykańskie pociski nie uderzyły w ten rejon bazy, w którym mogły znajdować się wojska rosyjskie.

  USA zaatakowały bazę lotniczą wojsk Asada w Syrii

  Zobacz więcej
  W dniach 11-12 kwietnia Moskwę ma odwiedzić sekretarz stanu USA Rex Tillerson; zapowiedziano jego rozmowy z ministrem spraw zagranicznych Siergiejem Ławrowem m.in. na temat walki z Państwem Islamskim (IS) w Syrii. Prezydent Rosji Władimir Putin mówił w zeszłym tygodniu, że spotka się z Tillersonem, jeśli odwiedzi on Moskwę.

  Pisałem wcześniej kiedy niektórym zdawało się, że Donald Tramp zmieni politykę amerykańską, ze Trampek to amerykan i ma ,,obowiązki amerykańskie’
  Jednym słowem, qurwa amerykańska jak każda inna Q USA i dziś to się potwierdziło

  Polubienie

 7. Jak komentują to na Neon24?

  Jako entuzjasta i wyborca Trumpa zaczynam czuc sie oszukany.
  Nie dostarcza tego co obiecywal.Nic nigdy sie nie zmienia.

  staszek kieliszek 07.04.2017 03:09:27
  @
  Dwa lata temu jako neutralny obserwator z boku napisałem co Putin powinien zrobić aby nie wpaść w szpony czarnego kruka.
  Przypomnę. Powinien Bezwzględnie i błyskawicznie zaatakować cala Ukrainę przy czym najważniejszym punktem strategii powinno być zdetonowanie 1~2 najmniejszych taktycznych ładunków atomowych przy granicy z Polska. Ulokowanie ich w takim miejscu aby nie wyrządziły najmniejszej krzywdy ludności cywilnej ani żołnierzom. Dlaczego – nie muszę chyba mówić. Zabrać tereny od 2~3 wieków zasiedlonych etnicznie przez Rosjan i wcielić do Rosji. W środkowej części stworzyć Ukrainę, na razie pod władzą Moskwy. Na zachodniej Ukrainie przeprowadzić jawny i prawdziwy plebiscyt w którym zwykli ludzie zadecydowali by czy chcą połączyć ziemie z Polska czy z Ukraina pod rosyjskim butem. Dla – czego także nie będę tego komentował gdyż jest
  to oczywiste. Nie zrobił tego a swoimi posunięciami ukazał swoja słabość. Tak wiec zachód wchłania i otacza Rosję małymi kaskami opanowując sytuacje i wdrażając własną strategie. Rosja przy takim scenariuszu nie ma szans. Następnym ruchem w niedługim czasie będzie wywołanie w Rosji przy pomocy żydowskich oligarchów domowej burdy aby całkowicie ja osłabić i zmienić władzę.

  Oczywiście większość ludzi kazała mi się pukać w czoło. Wiem co mowie.
  Rosja poprzez swoja słabość przy własnych granicach traci swoje atuty.

  Stara Baba 07.04.2017 04:56:46
  @
  Magazynu broni chemicznej w Chan Szejkun już nie ma.
  Trump zbombardował.
  nadużycie link skomentuj
  Zdzich 07.04.2017 06:45:23
  Mnie się D. Tramp nie podobał
  Mnie się D. Tramp od początku nie podobał. Oceniam ludzi po twarzach i w tym przypadku miałem i mam jednoznacznie złe odczucia. To bufon. Za ją twarzą kryje się coś diabelskiego.

  H. Clinton nie była lepsza, to jednak nie zmienia faktu, że mamy do czynienia z bufonem. Chciał naprawić relacje z Rosją, zatrzymać wojny prowadzone nie w interesie USA, ale ponieważ się nie dało, poszedł na ugodę z lobby wojennym i realizuje ich politykę. Tak jak każdy biznesmen, czyli człowiek giętki.

  Cały czas mam w pamięci przepowiednię niewidomej Wangi. Na pytanie, kiedy wybuchnie III wojna światowa, odpowiedziała: Jeszcze nie teraz, jeszcze Syria nie upadała.
  nadużycie link skomentuj
  PiotrZW 07.04.2017 07:25:10

  czysta jak łza prowokacja.
  pozdr

  Zorion 07.04.2017 07:44:45

  Polubienie

 8. Now that Trump has gone full Zionist, Dailystormer & Infostormer members are leaving the traitorous Trump and his train behind. Israel (via the rebels) gasses Syrians and Assad gets the blame. I expect we’ll soon be dropping nukes on Syria, Iran, Lebanon, & Gaza for the Israelis while they sit in their lawn chairs and cheer the carnage. Russia will have no choice but to wipe America off the map, there’s just no saving us from the Zionists and their bankster buddies.

  Well, the carnage seems to have begun. I just turned on BBC news and was shocked to learn that the US, on Trump’s orders, had wiped out a Syrian air base earlier this morning with 59 cruise missiles.
  The news report made clear there was NO PROOF Syria had used chemical weapons against its own people. This was probably done on bogus Israeli allegations.
  I bet Netanyahu is punching the air with delight, and Trump’s Jewish son-in-law Jared Kushner is all smiles this morning.
  The Jews certainly seem to be getting their way under this hugely admired Zionist puppet of a president.

  TRUMP = JUDAS ISCARIOT

  Looks like Trump has now started WWIII. My prior support for him was always provisional, and had been slowing slipping since Day 1. If he started a new war, which he now has, my support would be gone for good. I hope those on the Left, who hated him from the start, don’t get suckered in by the MSM CIA-controlled war hawks. Many on the new Right, the Trump voters, will now join them. Instead of the country rallying for yet another false flag war, as always seems to happen, I hope Trump’s popularity drops to single digits. Bibi and the Jewish supremacists are laughing their asses off at how stupid the goyem are. I’m done with him. G-d damn America!

  The reaction of Putin, is way way too restrained. It means that there is an agreed deal between putin and trump, both jews. There will be a war, but a limited staged war, like the so-called war on terrorism, to get the final jew order.

  Polubienie

 9. To ciekawe. Powyższy filmk na „firefox nie otwiera się, i wyskakuje napis:

  Strona uważana za niebezpiecznś

  Także na „marucha express” otwierane prz firefox w poniższym wkomentarzu się coś takiego wyświetliło:

  maasteer said
  2017-04-03 (poniedziałek) @ 21:31:00

  Korupcja w państwie Putina – emitowane w TVP

  Strona uważana za niebezpiecznś

  Jeżeli ktoś zna rosyjskie realia i będzie miał czas to niech obejrzy i się wypowie – czy przedstawione w filmie zdarzenia są prawdziwe, czy to tylko wytwór zachodniej propagandy i element antyrosyjskiej wścieklizny.
  Po obejrzeniu tego mam teraz takie mieszane uczucia, i jeżeli to prawda co pokazali to przyszłość Rosji będzie nie zaciekawa.

  zaraz sprawdzę, czy przy otwarciu przez Google Chrome to hasło

  Strona uważana za niebezpiecznś

  też się wyświetla.

  Polubienie

 10. Szanowni Panowie, zapominacie o takim kraju z piramidami, leżącym nad rzeką Nil, gdzie pewnego razu zabłąkała się pewna pani, którą dla zgrywy nazwali WIOSNĄ RADOSNĄ dla krajów arabskich. Ach, och, jak będzie cudnie i wspaniale w waszym kraju, tylko musicie usunąć ,,krwawych” dyktatorów, którzy wami rządzą.

  Pamiętacie cyrk z dowożeniem byłego egipskiego dyktatora ,,zapakowanego” na szpitalnym łożu, któremu sąd miał wymierzyć ,,sprawiedliwy” wyrok za popełnione zbrodnie?

  Mubarak w klatce i na łóżku szpitalnym na swoim procesie

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raporty/raport-zamieszki-w-egipcie/fakty/news-mubarak-w-klatce-i-na-lozku-szpitalnym-na-swoim-procesie,nId,352876#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

  Krwawy dyktator został ,,sprawiedliwie” osądzony i odsiaduje dożywotni wyrok w kazamatach o kromce chleba i kubku zimnej wody dziennie?

  Sąd zdecydował: Mubarak niewinny

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/byly-prezydent-egiptu-uniewinniony,720019.html

  Były prezydent Mubarak na wolności

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/byly-prezydent-hosni-mubarak-na-wolnosci,726283.html

  ISSIS, rozprzestrzenia się jak US-rajska stonka ziemniaczana, zrzucana na spadochronach w odpowiednie miejsca, przyszłych konfliktów zbrojnych.

  Zalecają opuszczenie egipskich kurortów. ,,Bardzo wysokie zagrożenie” zamachami

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/izrael-zaleca-opuszczenie-egipskich-kurortow-na-synaju,727039.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 11. Rosyjskie ministerstwo obrony zapowiedziało w piątek, że syryjska obrona powietrzna zostanie wzmocniona po amerykańskim ataku rakietowym na bazę lotniczą sił rządowych Szajrat w zachodniej Syrii.

  Media rosyjskie podają, że w opinii tego resortu skuteczność amerykańskiego ataku była „wyjątkowo mała” – 23 pociski rakietowe uderzyły w cel, a nie wiadomo, gdzie spadło 36 innych. Według rosyjskiego resortu obrony w ataku zginęło czterech żołnierzy syryjskich, dwóch jest zaginionych, a sześciu zostało rannych. Zniszczonych zostało sześć syryjskich samolotów wojskowych; pas startowy bazy lotniczej w Szajrat nie ucierpiał.

  Polubienie

 12. Adm się pyta retorycznie o 8:25 dzisiaj:

  A co na to (bombardowanie przez Amerykańców sojuszniczej Syrii) Putin?
  Czy znowu podkuli ogon?

  Mamy już oficjalną odpowiedź Armii FR – czyli zgodnie z wytrenowaną od kilku lat „prywyczką” Putin posłuszne podkulił ogon, oczywiście „poszczekując” dla zasady:

  — Россия находится в Сирии исключительно для борьбы с терроризмом. У нас нет ни договора с сирийским правительством о защите Сирии от третьих стран, ни каких-либо союзнических обязательств друг перед другом.

  Czyli po polsku:

  – Rosja znajduje się w Syrii WYŁĄCZNIE dla walki z terroryzmen. U nas nie ma umowy z rządem syryjskim o obronie Syrii od trzecich stron, czy jakichś sojuszniczych zobowiązań między nami.

  Читать полностью: http://www.km.ru/world/2017/04/07/siriiskii-krizis/800203-nash-kompleks-s-400-ne-mog-sbit-tomagavki-vypushchennye-po-

  Pozwolę sobie przypomnieć, że rząd Assada zlikwidował posiadane zapasy broni chemicznej po tym, ja rząd Rosji dał mu gwarancje, że Syria nie zostanie zaatakowana – z powietrza – w szczególności przez samoloty USA, które już wtedy zamierzały zrobić to, czego dokonały dziś rano.

  I jak tu nie powiedzieć, za ukraińskim ministrem obrony (a obecnie ambasadorem w Polsce) Andrijem Deszczycą, ŻE PUTIN TO HUJŁO!

  Bardzo już wyraźnie wygląda na to, że Rosja zaangażowała się militarnie w Syrii li tylko po to, aby doszczętnie wykrwawić syryjski naród na przedpolach WIELKIEGO IZRAELA.

  Polubienie

 13. widok z drona pokazany przez Rosjan

  Российские военные показали последствия ударов США по базе Шайрат: кадры с воздуха

  Zirynowski o ataku

  Polubienie

 14. AJ WAJ!

  RUSKA OGROMNA ELEKTRONICZNA BAŃKA PRZESTAŁA DZIAŁAĆ? ŚLEPA BYŁA GDY JAKIEŚ PODEJRZANE BOMBY CHEMICZNE SPADAŁY NA CHAN SZAJCHUN I BYŁA CAŁKOWICIE SPARALIŻOWANA ZE STRACHU, GDY US-rajce WYSŁALI RAKIETOWE ,,PREZENTY” DO SHAYRAT KOŁO HOMS.

  NATO: Gigantyczna radioelektroniczna bańka w Syrii nie pozwala nam latać

  http://www.gazetawarszawska.com/scientia-et-arte/2557-nato-gigantyczna-radioelektroniczna-banka-w-syrii-nie-pozwala-nam-latac

  P.S. Jak tak cholernie nienawidzą prezia Syrii, Baszszara al-Asada, to czemu mu nie wyślą ,,zaprzyjaźnionego” DRONA, który zrobiłby porządek z ,,dyktatorem”? Widocznie KÓŁECZKOM RÓŻAŃCOWYM, sorry MILI-tarystycznym, bardzo zleży aby konflikt wiecznie trwał, bo oni jak coś robią, to są zawsze tacy MILI!

  AJ WAJ…

  Polubienie

 15. No to jeszcze raz spróbuję wprowadzić info, które „nie przeszło” gdy wysyłałem je, po południu, z kompa w zakopiańskiej czytelni. Po rosyjsku ono brzmi:

  полковник запаса, член Экспертного совета коллегии Военно-промышленной комиссии РФ Виктор Мураховский.отвечает на етой вопрос :

  — Как обстоит ситуация с военно-политической точки зрения, мы обязаны предоставить Дамаску военную помощь?

  — Россия находится в Сирии исключительно для борьбы с терроризмом. У нас нет ни договора с сирийским правительством о защите Сирии от третьих стран, ни каких-либо союзнических обязательств друг перед другом. И Москва не собирается подобные договоры подписывать.

  Читать полностью: http://www.km.ru/world/2017/04/07/siriiskii-krizis/800203-nash-kompleks-s-400-ne-mog-sbit-tomagavki-vypushchennye-po-

  a po polsku:

  pułkownik rezerwy i członek rady ekspertów kolegium wojenno-przemyslowej komisji FR, Wuiktor Murachowski odpowiada na następujace pytanie:

  – Jak wygląda sytuacja z wojenno-politycznego punktu widzenia, czy my jesteśmy zobowiązani dostarczyć dla Damaszku pomoc wojskową?

  Odp. – Rosja znajduje się w Syrii tylko dla walki z terroryzmem (czyli zgodnie z planem USA-NWO tej „walki z cieniem” MG). U nas nie ma porozumień z syryjskimi władzami o obronie Syrii od państw trzecich, ani jakichś tam sojuszniczych zobowiązań jednych przed drugimi. I Moskwa nie zamierza podpisywać podobnych zobowiązań.

  Z jakiego zatem powodu, już 3 lata temu Syria „spontanicznie” się zrzekła posiadania broni chemicznej? Czy przypadkiem to nie Rosja dała jej gwarancję, że zabezpieczy Syrię przed bombardowaniem przez „państwa trzecie”czym podówczas groziły Stany Zjednoczone?

  I czy przypadkiem Rosja pod wodzą Putina, w ramach „walki z terroryzmem” nie bierze, po cichu, udziału w PLANIE USA-NWO oczyszczenia przedpola Izraela z jakichkolwiek śladów ludzkiego, nie-żydowskiego życia?

  To, zdaje się, jest odpowiedź na pytanie Adm, czy Putin i tym razem nie podkuli ogona?

  Polubienie

 16. Już mi tak koledzy swoimi komentarzami pogmatwali w głowie, że absolutnie nie wiem co o tym mam myśleć.
  Jedynie co, to przypomniał mi się film, a właściwie jedna z niego sekwencja ,,szoł mas goł on” innymi słowy przedstawienie musi trwać. A jak trup ściele się gęsto i często to tym lepszy ten szoł.
  Ale co będzie jak aktorzy tego przedstawieni się pokłócą nie na żarty i chwycą się za łby?

  Polubienie

 17. COŚ MNIE ,,GŁUPIEGO” PRZYSZŁO DO GŁOWY W KWESTII FLAG, MOŻE FAŁSZYWYCH, KTO TO WIE?

  CO JE ŁĄCZY, ŻE MAJĄ TAKIE SAME BARWY, CHOĆ SĄ ROZMIESZCZONE W RÓŻNYCH CZĘŚCIACH ŚWIATA?

  EGIPT

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Egipt

  IRAK

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Irak

  SYRIA

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Syria

  JEMEN

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jemen

  W TYM KRAJU TEŻ ARABSKA WIOSNA DAJE SIĘ WE ZNAKI, O KTÓRYCH MEDIA MILCZĄ!

  Rozruchy pchają Jemen do zapaści gospodarczej

  http://wolnemedia.net/rozruchy-w-jemenie-pchaja-kraj-w-strone-zapasci-gospodarczej/

  Wojna domowa w Jemenie (od 2015)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Jemenie_(od_2015)

  P.S. Jak prezio Baszszar al-Asad dostanie w cztery litery i zostanie odsunięty od władzy, to powstanie WIELKA A-SYRIA/AS-SYRIA/MAT-ASHUR (czytaj Wielki Izrael)?

  https://aratta.wordpress.com/assyria/

  Pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s