Korea w przededniu wojny?


Czy koreański atom zapali świat? Chcesz pokoju, szykuj się na wojnę.

Kim przygotował już ładunek nuklearny. „Odpalimy go w sobotę”. Demonstracja siły czy realna groźba przeciw flocie USA? Kim Dzong Un poinformował, że jeśli statki USA zbliżą się do wybrzeży Korei Północnej choćby o metr, odpowie wystrzeleniem pocisku nuklearnego. Ładunek jądrowy jest gotowy. W sobotę może dojść do jego detonacji w specjalnym tunelu.

Premier Japonii obawia się też, że Pjongjang ma zdolność do instalacji broni chemicznej na głowicach rakiet. W razie agresji ze strony Waszyngtonu Korea Północna zaatakuje amerykańskie bazy wojskowe i rezydencję prezydenta w Seulu – głosi oświadczenie przedstawiciela sztabu generalnego Koreańskiej Armii Ludowej. Podkreśla się, że Korea Północna uderzy atakiem odwetowym na USA w razie „politycznej, ekonomicznej i wojskowej prowokacji”. W ramach ewentualnych obiektów ataku wymieniono bazy wojskowe Stanów Zjednoczonych w Osanie, Kunsanie i Pchjontcheku, a także rezydencję prezydencką „Błękitny Dom”, które szef sztabu generalnego grozi „obrócić w popiół w ciągu kilku minut”. Także przedstawiciel sztabu generalnego przypomniał, że rakiety Korei Północnej są wycelowane w bazy Stanów Zjednoczonych w Japonii oraz na terytorium USA. Sztab Generalny Korei Północnej oświadczył także o gotowości uderzyć w amerykański lotniskowiec Carl Vinson w razie agresji ze strony Stanów Zjednoczonych.

Wcześniej media informowały, że USA mogą prewencyjnie uderzyć w Koreę Północną, aby zapobiec kolejnej próbie broni jądrowej. Podkreśla się, że USA już przerzuciły dwa niszczyciele bliżej brzegów Korei Północnej – okręty z pociskami manewrującymi Tomahawk znajdują się 300 mil od miejsca ewentualnych testów. Chińskie wojska na terenie całego kraju zostały postawione w stan gotowości w związku z sytuacją wokół Korei Północnej.

Tymczasem prezydent Chin, Xi Jinping powiedział Donaldowi Trumpowi, że kwestia Pjongjangu powinna zostać rozstrzygnięta pokojowo. Zdaje się, że prezydent Państwa Środka postępuje zgodnie z maksymą rzymskiego historyka Tytusa Liwiusza, który jeszcze przez narodzeniem Chrystusa powiedział: „jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny”. Sprzeczne sygnały płyną z Pekinu. Z jednej strony armia została postawiona w stan gotowości. Z drugiej Xi apeluje o pokojowe rozwiązanie kwestii Korei Płn. Stan gotowości został ogłoszony we wszystkich okręgach wojskowych – podała pozarządowa organizacja z Hongkongu „Center for Human Rights and Democracy”.

Alarm w pierwszej kolejności objął jednostki pancerne i zmechanizowane z prowincji Shandong, Zhejiang i Junan. Oddziały z 47 Grupy Armijnej miały dostać rozkaz przemieszczenia w stronę granicy z Koreą Północną. Według wcześniejszych doniesień przy granicy z Pjonjangiem jest już 150 tysięcy żołnierzy. Gotowe do szybkiej reakcji mają być rozmieszczone w tym regionie jednostki rakiet balistycznych – to informacje tajwańskiego dziennika „China Post”. Jak podaje „China Daily” Xi miał powiedzieć Trumpowi, że kwestia Półwyspu Koreańskiego powinna zostać rozstrzygnięta środkami pokojowymi, a Pekin chce kontynuować dialog z Waszyngtonem w tej sprawie. Prezydenci obu krajów odbyli rozmowę telefoniczna zaledwie kilka dni po ich spotkaniu w USA na Florydzie (6 i 7 kwietnia). Xi podkreślił, że Pekin jest za zażegnaniem problemu nuklearnego na Półwyspie Koreańskim i czuje się odpowiedzialny za pokój w regionie. „Chiny twierdzą, że kwestia ta powinna zostać rozwiązana w sposób pokojowy i są gotowe utrzymać komunikację i koordynację ze Stanami Zjednoczonymi w tej sprawie” – napisano w oświadczeniu chińskiego MZS.

Wykorzystano fragmenty komentarzy Pana Kula Lis

Źródła: China Daily, konflikty.pl http://wolnosc24.pl/2017/04/13/kim-przygotowal-juz-ladunek-nuklearny-odpalimy-go-w-sobote-demonstracja-sily-czy-realna-grozba-przeciw-flocie-usa/

http://wolnosc24.pl/2017/04/13/chiny-postawily-cala-armie-w-stan-gotowosci-i-apeluja-o-pokojowe-rozwiazanie-kwestii-korei-polnocnej-chcesz-pokoju-szykuj-sie-na-wojne

Reklamy

96 uwag do wpisu “Korea w przededniu wojny?

 1. To jest super ciekawa sprawa. Można by rzec doskonały moment na początek końca….….
  Ciekawi mnie jednak z której strony lotniskowiec podpłynie, z lewej czy z prawej strony półwyspu, bo chodzi o to, że jak patrzeć na mapę, to jakby podpłynęli z lewej na morze Chińskie to mieli by bliżej do ostrzelania stolicy i pałaców Kim Dzon Una ( krócej Kim Una, a po naszemu Kom Una, komuna?), ale jakby jakaś rakieta nie chciała spaść na czas tylko poszybowała dalej to może by ,,wydzwoniła” we Władywostok. No i co wówczas z ruskami?
  Natomiast jak popłyną na morze Japońskie to rakiety będą musiały lecieć przez całą szerokość półwyspu i będą łatwiejsze do zestrzelenia.

  Polubienie

 2. Nie to żebym czuł jakąś sympatię do tego małego tłustego KOMUCHA, ale chyba bardziej niż jego upadek cieszyłby mnie scenariusz, w którym wszyscy sojusznicy USA w regionie oddają ciepły mocz na Trumpa nie przyłączając się w żaden sposób do jego potencjalnej akcji militarnej przeciw KrPłn. Totalny bojkot. Wtedy nawet po obaleniu pulpeta USA zostałyby samotne, odizolowane w regionie i nawet wsparcie Australii nic by im nie pomogło. Koniec końców ameryka musiałaby się wycofać z powrotem na Hawaje, a ich strefa wpływów skurczyłaby się do obszaru sprzed japońskiego ataku na Perl Harbor.

  Polubienie

 3. Kon­stantin Kosachev, a se­nior Rus­sian law­maker, said yes­ter­day that the US is a greater threat to global peace than North Korea.
  Stany są większym zagrożeniem dla świata niż Korea

  The head of the for­eign af­fairs com­mit­tee added that ‘ the en­tire world is scared and left guessing if it strikes or not’.
  można tylko zgadywać czy będzie uderzenie cz nie

  Mr Kosachev said there was a ‘small hope’ that Pres­i­dent Trump’s ad­min­is­tra­tion would lis­ten to warn­ings from Rus­sia and China not to use mil­i­tary force against nu­clear-armed Py­ongyang.
  była tylko mała nadzieja, że trump będzie słuchał ostrzeżeń Rosji i Chin

  AMERICAN PSYCHO? Amerykański psychol czyli Donald Trump
  According to Oxford research psychologist Dr Kevin Dutton, who has studied psychopaths for many years, Donald Trump is a definite psychopath. If he hadn’t been a billionaire and the President of the United States, he would probably have been a serial killer. This obviously follows if Trump is indeed a psychopath. (See the article in the Guardian, Is Trump a Psychopath?)
  Według badań Trump jest psychopatą, który jeśli nie byłby miliarderem byłby seryjnym mordercą.

  Polubienie

 4. Ad Adm-inka

  Szanowny Adm-inku, na filmiku fajne są dwa Mercedesy, wożące kupry koreańskich generałów, może marszałków, które zostały zdiełane u Kitajców.

  Milion Mercedesów z Chin

  http://projectautomotive.pl/great-news/milion-mercedesow-z-chin/

  Wpadłem też na trop ,,złotego” Kim-a, przyrodniego brata byłego dyktatora Korei Północnej, który był ambasadorem w Polsce, a obecnie rezyduje w czeskiej stolicy.

  Syn koreańskiego dyktatora żyje w Polsce

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/82103,syn-koreanskiego-dyktatora-zyje-w-polsce.html

  Kim P’yŏng Il

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kim_P%27y%C5%8Fng_Il

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 5. Ad LuK

  Nie to żebym czuł jakąś sympatię do tego małego tłustego KOMUCHA…

  LuK – litości, ,,tłuścioch” nie jest KOMUCHEM tylko SOCJALISTĄ! Korea Północna jest REPUBLIKĄ SOCJALISTYCZNĄ, a nie KOMUNISTYCZNĄ!

  Korea Północna (kor. 조선민주주의인민공화국, hancha 朝鮮民主主義人民共和國, MCR. Chosŏn Minjujuŭi Inmin Konghwaguk, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, w skrócie KRLD) – państwo w Azji Wschodniej, powstałe w północnej części Półwyspu Koreańskiego po II wojnie światowej, na terenach zajętych przez Armię Czerwoną.

  Oficjalnie, według konstytucji, Korea Północna jest REPUBLIKĄ SOCJALISTYCZNĄ.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Korea_P%C3%B3%C5%82nocna

  … cieszyłby mnie scenariusz, w którym wszyscy sojusznicy USA w regionie oddają ciepły mocz na Trumpa nie przyłączając się w żaden sposób do jego potencjalnej akcji militarnej przeciw KrPłn…

  Spoko Luczek, nie bój żaby, jest już grupa socjalistycznych ,,cwaniaków”, która kombinuje jak puścić w samych skarpetkach, miliardera Trampeczka i ośmiu US-rajskich złodziei, zawłaszczających 50% bogactw globu, a DOLARA chcą zamienić na ,,bardzo wartościowy” papier toaletowy, bez którego trudno się obejść w życiu codziennym.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/BRICS

  LuK, ale nie daj się nabrać na te nowo/stare bajery, bo to jest kolejny etap globalizmu spod znaku NWO!

  BRICS – kolejny krok naprzód

  http://przeglad-socjalistyczny.pl/opinie/sprawy-midzynarodowe/1054-brics

  BRICS – za dużo różnic na sukces?

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/BRICS-za-duzo-roznic-na-sukces-3166069.html

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 6. „LuK – litości, ,,tłuścioch” nie jest KOMUCHEM tylko SOCJALISTĄ! Korea Północna jest REPUBLIKĄ SOCJALISTYCZNĄ, a nie KOMUNISTYCZNĄ!”

  Nazewnictwo nazewnictwem, ale trzeba patrzyć jak się sprawy przejawiają w rzeczywistości, a przejawiają się tak, że w korei płn żyje się o wiele gorzej niż w takim PRLu pod rządami (narodowego) socjalisty Gomułki.

  „LuK, ale nie daj się nabrać na te nowo/stare bajery, bo to jest kolejny etap globalizmu spod znaku NWO!

  BRICS – kolejny krok naprzód”

  Zawsze to jakaś alternatywa dla układu, który obecnie rządzi. Dobrze by było, gdyby oba systemy działały oddzielnie równolegle, wtedy ludzie mieliby porównanie, który jest bardziej „fair”. Jeżeli każdy pomysł będziemy traktowali jako kolejną „aktualizację” NWO to wtedy nic się nie zmieni.

  Polubienie

 7. Mark, a co tu komentować. Są ważni i są ważniejsi. Ten ubrany na biało wie że jest mniej ważny od tych ubranych na czarno.
  Reszta to tylko kwestia karku, jeden ma kark gibki inny ma kark sztywny.
  Jest jeszcze taka nauka
  – Pokorne ciele dwie matki ssie.
  albo – Ciszej jedziesz dalsze budziesz.
  Z resztą dziś to się wszystko tak zazębia że nie wiadomo kto kogo za łeb trzyma.
  To co napisałem wyżej: Reszta to tylko kwestia karku, jeden ma kark gibki inny ma kark sztywny.
  Najlepiej widać na przykładzie gdy się także pokaże Kima Dzuma Una
  Jeden to pokorny drugi to buta pewność siebie i arogancja

  Polubienie

 8. JEŚLI NIE WIADOMO, O CO CHODZI, TO CHODZI O PIENIĄDZE.

  Bogactwa naturalne Korei Północnej

  Surowce i zagospodarowanie przestrzeni

  W Korei Północnej znajdują się następujące zasoby naturalne: węgiel, ropa naftowa, ołów, wolfram, cynk, grafit, magnezyt, rudy żelaza, miedzi, złota, pirytu, sól, fluoryt i energia wodna.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Geografia_Korei_P%C3%B3%C5%82nocnej

  ,,Bardzo biedniutka” Korea Północna

  Korea Północna śpi na 6 bln dol. Ogromne bogactwa tylko przedłużą trwanie reżimu

  http://wiadomosci.wp.pl/korea-polnocna-spi-na-6-bln-dol-ogromne-bogactwa-tylko-przedluza-trwanie-rezimu-6025262991844481a

  Stek bzdur o Korei Północnej napisany na czyjeś zlecenie

  Sieć restauracji Kim Dzong Una dociera do Europy. Co w menu? Gulasz z psa, handel ludźmi i podsłuchy

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18799333,siec-restauracji-kim-dzong-una-dociera-do-europy-co-w-menu.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 9. Odnośnie tego co będzie dalej, Pan Marek (to nie ja) na portalu „marucha” „po amerykańsku” zawyrokował:

  PanMarek said

  2017-04-16 (niedziela) @ 19:03:57
  Można by rzec, że on jest już: Kim Dzong TRUP.
  Tę jego milionową armię Jankesi zmiotą jak w Iraku zmietli milionową armię Saddama. W 24 h.
  Ta cała jego broń to końcówka lat ’50 a rakiety mają problem ze startem

  Sądząc po tym co podano do wiadomości publicznej, po ostatnich „rzutach Tomahawkami” w Syrię, to Amerykanie maja problemy nie tyle ze startem ich rakiet (na 60 tylko jedna ponoć nie odpaliła) ale z LĄDOWANIEM. Jeśli jest to prawda co podają media, to ponad połowa z nich „zaniknęła po drodze” (w morzu?), a precyzyjnie w cel trafiło zaledwie kilka – być może to była sprawa „przedatowania” ich elektroniki jeszcze z czasów „rzucania Tomahawkami” w Jugosławię (trwało to 77 dni a nie 24 hr jak planowano, Panu Markowi przypominam).

  A jak oficjalnie podała Korea Płn., ten „nieudany start” rakiety na 105 urodziny Kim-Ir-Sena to być może specjalnie „dla Amerykanów” przygotowana blaga. Fakt jest ze Korea Północna ma już aż dwa satelity zwiadowcze. A Chińczycy dzisiaj, jak podała Rossija24, wstrzymali loty pasażerskie do Phenianu.

  A oto co na ten temat napisał Konrad Rękas z partii „Zmiana”, której lidera Mateusza Piskorskiego AMERYKAŃSKI Rząd RP trzyma w więzieniu bez sądu już od roku:

  Amerykanie od co najmniej dwóch i pół dekady zachowują się, jak sportretowani przez nich samym Marsjanie z filmu Tima Burtona, biegający po świecie i strzelający do wszystkiego, do wtóru okrzyków: „We come in Peace!”. Obama miał równać się pokój, „bo przecież to typowo amerykański soc-demo-liberał”. Jeszcze wczoraj niektórzy równie uparcie wierzyli, że „Trump = pokój, bo przecież to typowo amerykański paleo-patriota” (zabawne, lecz nadal są tacy, którzy w to wierzą, znowu – jak niektóre postaci wyśmiane w „Marsjanie atakują”). A tymczasem „typowo amerykańskie” – to są: Wall Street, kompleks wojenno-przemysłowy i skłonności imperialistyczne. Reszta – to dekoracje, jak indyk, botki i goła baba w prześcieradle ze zniczem. Przyglądając się sytuacji geopolitycznej warto też jednak pamiętać, że poprzednie prawdziwie globalne imperium – brytyjskie, zakończyło swe istnienie dzięki całej serii ZWYCIĘSKICH wojen…

  Itd. czytać więcej http://chart.neon24.pl/post/138018,mars-napada

  Polubienie

 10. Proszę poczytać, co donosi poniższy webste:

  https://theconservativetreehouse.com/2017/04/15/president-trump-realigning-geo-political-alliances-and-few-paying-attention/
  or http://tinyurl.com/mjdqkml

  Otóż prezydent Trump spotkał się 6 i 7 kwietnia br. z przezydentem Chin Xi Jinping. I jakie to poczynania PREZYDENTA CHIN obserwujemy w następstwie tego spotkania:

  (What actions has President Trump taken, other than ‘not’ doing something, and what actions has President Xi Jinping taken:)

  ♦ Po raz pierwszy w historii Chiny nie poparły Rosji w veto w Radzie Bezpieczeństwa odnośnie (ataku USA) w Syrii. Chiny tylko wstrzymały się od głosu.

  ♦ Chiny zawróciły około 12 statków z ładunkiem importowanego z Koreri Północnej 400 tysiącami ton metrycznych węgla imporotwanego z Korei Północnej. Chiny rozpoczęły embargo na węgiel z Korei Północnej. Chiny rozpoczęły import węgla do wytopu stali z kopalń USA.

  ♦ Dodatkowo, w ramach sznkcji ekonomicznych Chiny wstrzymały eksport ropy naftowej do Korei Północnej.

  ♦ Co więcej w ramach politycznej izolacji – Chiny wstrzymały loty między Pekinem i Phenianem.

  ♦ A w najbardziej uderzającym sejsmiscznym wstrząsie w sojuszach geopolitycznych, Chiny stały się otwarte na na dyskusję o zdenuklearyzowanej Korei Północnej – co oznacza pozbawienie tej KRLD broni atomowej. Co więcej, Korea Północna nie ma być włączona do tych rozmów. A zatem Chiny, Stany Zjednoczone, Rosja i Korea Północna będą dyskutować jak pozbawić KRLD broni atomowej.(Jest to rodzaj nowego Planu Marshalla).

  Piękne to wszystko?

  W dodatku w kierunku Korei Północnej płyną aktualnie dodatkowe dwa amerykańskie lotniskowce, a jakiś główny generał USA na BBC powiedział, z godzinę temu, że nareszcie zrobimy coś z tą GNIDĄ (lub słowo w tym rodzaju) PRZY POMOCY CHIN LUDOWYCH.

  Czyż nie pięknie zaczyna wyglądać świat w pierwszej połowie XXI wierku? Patrząc wczoraj na defiladę w Phenianie pomyślałem sobie, że to „łabędzi śpiew” (przed)ostatniego reżymu komunistycznego na świecie. Ale przynajmniej był to piękny, dla oka, pokaz.

  What affirmative action did President Trump have to take in order to get China to move toward the position of mutual benefit?
  Answer: None!…”
  More at link site

  Polubienie

 11. Widocznie rynek amerykański jest więcej wart niż sojusz z Kimem.
  Trump wcześniej wspominał, że nałoży na towary z Chin cło w wysokości 45 % i jak widać to podziałało.
  Zatem many, many, many i jeszcze raz many.
  Są dwie możliwości
  Pierwsza to ta jak wyżej czyli Chiny dały się kupić i Kim znajdzie się oko w oko z potęga amerykańską i prawdopodobieństwem przegrania wojny i własnego życia i możliwość druga (zapewne znacznie mniej prawdopodobna) Chiny zastawiły pułapkę na Trumpa i USA Army.
  Na czym ta pułapka miałaby polegać?
  Po prostu wessanie USA w wojnę z Koreą.
  USA pewna, że Chiny pozostaną neutralne, a Rosja już zbyt zajęta na Ukrainie i w Syrii, uderzą na Koreę Północną i dostaną adekwatną odpowiedź. Ponieważ uznają militarną odpowiedź za szczyt tego na co stać Kima, nie chcąc kończyć ze sporymi stratami własnymi posuną się dalej w swych działaniach militarnych. Wówczas aby nie doszło do upadku Korei Północnej i instalacji tam amerykanów, Chiny i Rosja zaczną sprzętem a z czasem i ,,ochotnikami wspierać Koreańczyków tak jak to miało miejsce w czasie pierwszej wojny Koreańskiej.
  A czemu miałyby Chiny zachować się tak jak w wariancie drugim?
  Bo pamiętają że za czasów Teng siao pinga, USA już próbowała raz Chiny zdestabilizować. Pamiętają także kolonialną politykę jaką zachód uprawiał w poprzednich wiekach w całych Indochinach i wiedzą że USA tą politykę przejęło i kontynuuje w równie bezwzględny i agresywny sposób.
  Obserwują zapewne uważnie co się działo w Jugosławii, Libii, Iraku Syrii i kilku innych miejscach gdzie USA destabilizowało i obalało legalne rządy. Zatem Chiny a Rosja to samo, wiedzą, że albo Ameryka albo one.
  Innymi słowy Ameryka musi zostać zniszczona, albo zniszczone zostaną wcześniej czy później Rosja i Chiny.
  Jeśli tego Chinczyki nie wiedzą to są po prostu dupki a nie polityki, straganowe kupczyki a nie stratedzy.
  Pozwolą Chinczyki zniszczyć dziś Koreę, to USA będzie o jeden krok do przodu w kierunku zniszczeniu Rosji i Chin jutro.
  Natomiast Korea to doskonałe miejsce na osłabienie sił i potęgi amerykańskiej. To kraj na granicy zarówno Chin jak i Rosji, zatem można go zaopatrywać drogą lądową i w sposób ciągły z baz surowcowych zlokalizowanych tuż przy granicy.
  Natomiast dla USA Korea jest o cały Pacyfik.
  Przerzucanie sił amerykańskich, sprzęt i zaopatrzenie przez cały ocean trwa długo i siły te mogą być stosunkowo łatwo namierzone i zniszczone. Wielkie lotniskowce na obecnym polu działań militarnych są zbyt wielkie, zbyt powolne i zbyt łatwe do namierzenia i zniszczenia. Można w nie strzelać w nieskończoność, aż do zatopienia. Można w nie odpalać rakiety z lądu, z morza i spod wody z łodzi podwodnych.
  Jeśli Rosja i Chiny chcą przetrwać, jeśli chcą by świat znów był wielobiegunowy i w miarę stabilny to teraz mają okazję. Wystarczy podpuścić Amerykanów do ataku na Koreę Północną i pozwolić jej tam ugrzęznąć na dobre. Jeśli…..
  Albo pozostać biernym i czekać na swoją kolej.

  Polubienie

 12. „Wystarczy podpuścić Amerykanów do ataku na Koreę Północną i pozwolić jej tam ugrzęznąć na dobre.”

  Korea to nie Wietnam

  „Wielkie lotniskowce na obecnym polu działań militarnych są zbyt wielkie, zbyt powolne i zbyt łatwe do namierzenia i zniszczenia. Można w nie strzelać w nieskończoność, aż do zatopienia. ”

  Ta, tylko trzeba mieć jeszcze czym w nie strzelać.

  Chiny mnie rozczarowały, myślalem, że swoje geopolityczne interesy w regionie cenią bardziej niż gospodarcze deal’e.

  Polubienie

 13. Ad LuK

  Zawsze to jakaś alternatywa dla układu, który obecnie rządzi. Dobrze by było, gdyby oba systemy działały oddzielnie równolegle, wtedy ludzie mieliby porównanie, który jest bardziej „fair”. Jeżeli każdy pomysł będziemy traktowali jako kolejną „aktualizację” NWO to wtedy nic się nie zmieni.

  Hej, LuK, znalazłem trzecią ścieżkę globalizmu (może to jest ochnasta?) robiąca ludziom papkę z mózgu i prowadząca na manowce czyli donikąd!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/APEC

  Konflikt, współpraca, trzecia droga? Idzie nowe na linii USA – Chiny

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/konflikt-wspolpraca-trzecia-droga-idzie-nowe-na-linii-usa-chiny,491043.html

  CORAZ WIĘCEJ JEST NAS DO PIECZENIA GLOBALNEGO CHLEBA Z ZAKALCEM!

  Chiny na szczycie APEC

  http://www.biuropomorskie.pl/pl/wiadomosci/2016/chiny-na-szczycie-apec,p1396251094

  P.S. Zwróć uwagę na jednakowe mundurki, uczestników globalnych spędów. To jest moda rodem z SOCJALIZMU, że wszyscy się tak samo ubierają nie wyróżniając się w tłumie.

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 14. LuK
  …Ta, tylko trzeba mieć jeszcze czym w nie strzelać….

  Może mają czym.
  Chiny i Rosja mają na pewno, mogli by pożyczyć, podarować, sprzedać.
  Ciekawie by wyglądało jak by tak lotniskowiec za lotniskowcem szedł na dno.
  To jest cholernie duża kupa żelaza.
  Kilak razy widziałem takiego złoma na nabrzeżu rzeki Hudson w Nowym Jorku
  Jeśli ktoś chce zobaczyć niech wpisze w Google maps
  Pier 86, W 46th St & 12th Ave, New York, NY 10036,
  Albo
  Intrepid Sea, Air & Space Museum New Jork

  Polubienie

 15. „P.S. Zwróć uwagę na jednakowe mundurki, uczestników globalnych spędów. To jest moda rodem z SOCJALIZMU, że wszyscy się tak samo ubierają nie wyróżniając się w tłumie.”

  Socjalizm socjalizmowi nie jest równy. Państwo powinno być socjalne, bo z definicji ma charakter wspólnotowy (lub przynajmniej powinien taki mieć),ale to w jaki sposób wdraża się taki system w danym kraju powinny decydować suwerennie narody w nim mieszkające, jak np w Jugosławii, gdzie Tito poszedł własną drogą, za co Stalin go nienawidził. A to że dzisiejsza globalna finansjera chce najpierw „sprywatyzować” (rozgrabić) świat, by na końcu połączyć go w jeden GIGA KONCERN, gdzie ludzie (wybrani) bedą żyć w prawdziwym KOMUNIZMIE (kosztem 99% ludzkości, dla których dostatku zasobów już nie wystarczy, a którzy mają na ten przyszły EDEN niewolniczo zapierdalać). To jest właśnie hiperniewolniczy projekt Marksa, o który tak żarliwie walczyli Lenin i Trocki. Sam konflikt między zachodnim kapitalizmem, a wschodnim komunizmem jest tylko teatrem mającym zaciemnić sprawę i ukryć wspólny projekt globalistów.

  „Może mają czym.
  Chiny i Rosja mają na pewno, mogli by pożyczyć, podarować, sprzedać”.

  O ile się odważą… Rosja żeby tak zrobić musiałaby coś Trumpowi oddać w zamian (Syrię, Ukrainę?) bo na pójście na całość ten kraj jest jeszcze za słaby.

  Polubienie

 16. Pewien facet który w wojsku zajmował bardzo wysokie stanowisko mówi mi, ze polskie rakiety robione w całości przez polski przemysł latały tak jak chciały. Dopiero kiedy kilku inżynierów poleciało do Hong Kongu i zakupiło cały worek produkowanej tam elektroniki dało się zrobić te rakiety tak by latały do celu.
  Myślę, że Kim ma trochę rakiet i myślę, że czy z komponentami koreańskimi czy chińskimi z Hong Kongu to jednak mogą trafić w Amerykanów. Ma przy tym ładunki nuklearne a te mogą zatopić amerykańską flotę i rozwalić amerykańskie bazy. Można by założyć, że kto pierwszy zdecyduje się pociągnąć za spust ten będzie lepszy.
  Jeśli Amerykanie zdecydują się na atak z dużej odległości i trafią to wygrają. Jeśli nie trafią lub podpłyną zbyt blisko, no to mogą mieć spore straty.
  Węgiel.
  Chiny nie będą kupować węgla od Korei Północnej, Chiny kupią ten węgiel od amerykańskiego Żyda.
  Chiny wstrzymały eksport ropy naftowej do Korei Północnej.
  Ta wiadomość wydaje się być nieprawdziwa.
  Chiny przecież importują ropę także z Iranu
  Z tego samego Iranu importuje ropę Korea Północna i to podobno za technologie atomową i rakietową.

  Polubienie

 17. NAUKOWY ZAWRÓT GŁOWY!

  Dzisiejszy dzionek, zacząłem jak zwykle od kubka czarnej kawy, włączenia kompa i sobie pomyślałem – co tam jakaś North Korea, czarny węgiel kupowany od chińskiego szmula w US-raju, tekturowe rakiety wożone na traktorach przez zółtków. Dawno nie odwiedzałem Szanownej Zochy (czytaj mądrej Sofii) i postanowiłem zapytać, co u niej dobrego słychać. Ona w swojej ,,dobroci” podsunęła mnie taki świeżutki wywiad, po którym socjalistyczny rozum zanika, a się pojawia absurdalne kapitalistyczne myślenie i ostatni włosek wypada albo się jeży na głowie. Wywiad przeprowadzał redaktor Sebastian Stodolak u psorka filozofii Andrew Bernsteina, wiadomego pochodzenia.

  https://www.obserwatorfinansowy.pl/kontakt/sebastian-stodolak/

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Bernstein&prev=search

  Amerykański filozof o programach typu 500+: Dają sygnał, że pieniądze spadają z nieba

  http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/547544,500-andrew-bernstein-500-plus.html

  Psorek, filozof/idiota przekreślił cały dorobek Lolka Marksa, Frycka Engelsa, Włodzia Lenina etc. posiłkując się teoriami zapomnianej nauce, socjalistycznej, nawiedzonej, szmulowskiej lafiryndzie Ayn Rand.

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Bernstein&prev=search

  Według psorka, wszystko jest proste jak budowa cepa. To KAPITALISTA i jego przecudnej urody KAPITAŁ jest najważniejszy, bo on nim obracając, ryzykuje całe swoje dostatnie życie. Dobrodusznie przyjął do pracy w fabryce ROBOTNIKA aby ten jak pijawka, wysysał jego krew zwaną KAPITAŁEM i musi być za to dozgonnie wdzięczny, całując go po nóżkach za doznane dobrodziejstwa.

  NAJWYŻA PORA STWORZYĆ COŚ IDIOTYCZNEGO I ABSURDALNEGO ABY ,,ZADZIWIĆ” ŚWIAT!

  Fin de siècle

  MANIFEST KAPITALISTYCZNY

  Kapitalizm jest największym dobrodziejstwem ludzkości. Nadszedł czas, aby ludzie myślący, każdej narodowości, pojęli tę prawdę i w pełni przyjęli ten system, jako stan umysłu i praw jednostek.

  http://www.filmweb.pl/user/Maras72/blog/551138-%3E%3E+MANIFEST+KAPITALISTYCZNY+%3C%3C

  To naukowa użyteczna idiota nie wie, czy udaje durnia, że w US-raju obowiązuje system polityczny, dobrze ukrytego socjalizmu, a nie jawnego systemu gospodarki kapitalistycznej?

  Ukryty socjalizm USA

  http://www.uwazamrze.pl/artykul/1122719/ukryty-socjalizm-usa

  Pozdrawiam

  Polubienie

 18. Russia to Develop Nuclear Round for T-14 Main Battle Tank

  Russia is purportedly mulling fitting its newest battle tank with a 152 millimeter gun capable of firing nuclear rounds.
  http://thediplomat.com/2017/04/russia-to-develop-nuclear-round-for-t-14-main-battle-tank/
  Rosja rozwija technologię produkcji czołgów zdolnych odpalać pociski z ładunkiem nuklearnym.

  Jedna z teorii spiskowych mówi, że USA chcą sprowokować Koree Północną do uderzenia na Południową w celu zniszczenia koreańskiego przemysłu elektronicznego.

  Polubienie

 19. Ad Juliusa

  Oj, Szanowny Juliusie, czego to Ruskie nie wymyślają, aż strach się bać!

  Rosyjscy naukowcy stworzyli broń mikrofalową

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosyjscy-naukowcy-stworzyli-bron-mikrofalowa

  W Rosji odbyły się testy działa elektromagnetycznego railgun

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-rosji-odbyly-sie-testy-dziala-elektromagnetycznego-railgun

  Rosyjska armia testuje mobilne działo elektromagnetyczne

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosyjska-armia-testuje-mobilne-dzialo-elektromagnetyczne

  Rosja testuje pociski wydrukowane w drukarce 3D

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-testuje-pociski-wydrukowane-w-drukarce-3d

  NOWY WSZECHSTRONNY T-34 BEZ LUFY?

  Rosyjska fabryka ZIŁ rozwija nowy futurystyczny pojazd dla armii

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosyjska-fabryka-zil-rozwija-nowy-futurystyczny-pojazd-dla-armii

  Rosja opracowała system walki umożliwiający odcięcie broni wroga od satelitów

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-opracowala-system-walki-umozliwiajacy-odciecie-broni-wroga-satelitow

  P.S. Już mam pełne majtki ze strachu, że będą do mnie strzelać, kulami wykonanymi na drukarce 3D!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 20. Może jednak prawdą jest, że Rosjanie zbili Tomahawki w Syrii przy użyciu broni elektromagnetycznej jak twierdzą niektórzy rosyjscy internetowi eksperci.Chyba że pod przykrywką ataku Tomahawki tafiły tam gdzie oficjalnie nie można ich było sprzedać.

  Polubienie

 21. Komentuje:
  Francesco Mortadella
  Dobra sowiecka szkoła. Zamiast piec chleb, kręcą propagandowe filmiki.
  Kretyn koala zagłodził cały naród żeby wypierdzieć w powietrze kilka prymitywnych pseudo-rakiet.
  Tymczasem mieszkańcy tego „raju” oddali by nerkę by otrzymac na godzinę dostep choćby do Południowo-Koreańskiego wyspiska śmieci.
  A tymczasem nażarci zachodnim żarciem i dobrobytem pożyteczniaki wychwalają kraj gdzie 3 miliny ludzi umarło z głodu.
  Bo rozumiecie, nie wpuścili do siebie „żydów” z Wall Street 🙂
  Proponuję długi rozbieg i uderzenie „barankiem” w mur.

  Polubienie

 22. No to mamy po wojnie.
  USA poddała się walkowerem.
  —————-
  Hej, sluchajcie
  Zakrztusilam sie dzis przy sniadaniu ogladjac chinskie wiadomosci. Malo mnie smiech nie zadusil.

  Amerykanska armada (flotylla) skirerowala sie na Ocean Indyjski gdzie ma sie spotkac z australijska flota celem towarzyskiego spotkania w czasie wspolnych manewrow.
  I podobno chodzi o to, ze wcale nie mieli zamiaru napasc na Koree!

  Mysle, ze stara chinska szkola metody lagodnej perswazji i tym razem zadzialala.
  Sprobuje znalezc te informacje w zachodnich mediach a kto moze, niech szuka u Chinczykow: CGTV – China

  Trumpion podpisal nowy „executive order” ustawe prezydencka o nowych wizach pracowniczych dla gastarbeiterow.
  Widac brakuje im wykwalifikowanych robotnikow o czym powszechnie wiadomo.
  Sprobuje poszukac, czy Polakom sie cos poszczesci z tymi wizami. Na razie wszyscy maja mieszane uczucia bo szczegolow brak.
  Pozdrawiam
  nadużycie link skomentuj
  Tiamat 19.04.2017 03:59:14
  @Tiamat 03:59:14
  To co znalazlam w New York Times: na razie inne media nie ruszaja tematu:

  Aircraft Carrier Wasn’t Sailing to Deter North Korea, as U.S. Suggested – The New York Times

  Ten wielki okret USA, USSCarl Vinson plynal przez Ciesnine Sundajska tysiace mil od Korei Polnocnej.
  Carl Vinson i trzy inne okrety w czasie gdy media sie nimi podniecaly – plynely w zupelnie innym kierunku, mianowicie zeby wziac udzial w australisjko- amerykanskich manewrach na Oceanie Indyjskim, 3500 mil od Korei Polnocnej
  nadużycie link skomentuj
  Tiamat 19.04.2017 05:26:03
  @Tiamat 05:26:03
  Ja czytałam dzisiaj, że The New York Times podał też taką informację (pisała o tym osoba z USA).
  Najbardziej obrzydliwe jest to, że chyba tylko w Polsce tyle kłamliwych, niepotwierdzonych informacji się podaje. Po zdemaskowaniu oszuści albo osoby pozbawione reflleksji szybko to usuwają. Poza tym same nieistotne śmieci na rozmaitych portalach „informacyjnych”. Takiego Kima nam potrzeba, aby zrobił porządek.-:))
  nadużycie link skomentuj
  wercia

  Polubienie

 23. A swoją drogą ten koreański Kim wygląda – wypisz, wymaluj – jak BUDDA, którego to GRUBASKA posążki można nabyć na kązdym rynku w Indiach lub Nepalu. Czyżby to znak boży? Co ciekawsze, te posążki są często przyozdobione znakiem SWASTYKI, ponoć przynoszącej szczęście Narodom Nie Wybranym.

  Polubienie

 24. ZNALAZŁEM KOLEJNĄ GLOBALISTYCZNĄ ORGANIZACJĘ TWORZĄCĄ KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/NASSCOM

  TEGO NIE MIAŁEM W PLANACH ALE PRAWIE WSZYSTKO MOŻNA ZNALEŚĆ W INTERNETOWYM ,,ŚMIETNIKU”. TYM RAZEM JEST TO ,,ŚMIETNIK” RUMUŃSKI.

  Kanclerz Angela Merkel (pusty)goła. Kto by pomyślał? (czasy nudystów w byłym NRD)

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ro&u=http://petrumihaisacu.blogspot.com/2013/03/cancelarul-angela-merkel-goala-cine-ar.html&prev=search

  PROSTY PRZYKŁAD JAK ,,PO CICHU” ROBI SIĘ DOBRE INTERESY.

  Indo-niemiecka Bonhomie

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.myind.net/indo-german-bonhomie&prev=search

  PRÓBA ANALIZY JAK DZIAŁAJĄ ŚWIATOWE ELITY.

  Największe sekrety: Euphoria – Joker Game

  http://foxmulder2.blogspot.com/2016/08/najwieksze-sekrety-euphoria-joker-game.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 25. Ostatnio głośno było o bombce niechoinkowej zrzuconej jakoby na Talibów operujących na pograniczu Afganistanu i Pakistanu. Bombka owa oficjalnie zwie się MOAB, który to akronim odcyfrowuje się jako Massive Ordnance Air Blast. Nieoficjalnie, skrótowiec MOAB rozwijają też jako Mother of All Bombs, czyli „matka wszystkich bomb”.
  Mnie zastanawia, dlaczego nikt dotychczas nie zwrócił uwagi na fakt, że nazwa tego piekielnego urządzenia w sposób jaskrawy nawiązuje do biblijnej, krainy Moab, której lud Jahwe obiecał wytracić swojemu wybranemu plemieniu.
  Ześlę więc ogień na Moab
  i strawi pałace Keriotu2,
  zginie podczas wrzawy wojennej Moab,
  podczas okrzyków, przy dźwięku rogu

  Am, 2:2
  Czy zatem owa bomba zrzucana na wrogów domu judy przez Nowy („dowodzony” jednakowoż przez ten pierwotny) naród wybrany nie ma przypadkiem symbolizować „czynienia Ziemi narodowi wybranemu poddaną”?

  Polubienie

 26. Ad grzanek

  Grzanek, z tą bombeczką choinkową są jakieś dziwne wielkanocne jajeczka! Jak jest duża mamuśka to też musi być koniecznie ogromny ojczulek – i to gdzie!

  GBU-43/B MOAB

  https://pl.wikipedia.org/wiki/GBU-43/B_MOAB

  Ojciec wszystkich bomb

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ojciec_wszystkich_bomb

  MEGA MAMUSIA…

  … I OJCZULEK ,,BOLSZEWIK” SPADAJĄCY Z NIEBA?

  Afganistan i Syria to współczesne poligony doświadczalne mocarzy?

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://in24.org/technology/19019&prev=search

  http://in24.org/technology/19019

  Zawsze papcio musi być silniejszy od mamuśki!

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://nnm.me/blogs/mrarmaged/ni-russkiy-papa-pomenshe-no-posilnee-amerikanskoy-mamy-budet/&prev=search

  http://nnm.me/blogs/mrarmaged/ni-russkiy-papa-pomenshe-no-posilnee-amerikanskoy-mamy-budet/

  Jak są gorsze od bombeczek z jąderkami, to po jasną cholerę, te ogromne dziadostwo produkują!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 27. Dzisiaj amerykańska marynarka wojenna wysłała w kierunku Półwyspu Koreańskiego samolot WC-135 Constant Phoenix zdolny do wykrywania i identyfikacji w atmosferze cząstek sygnalizujących o próbach jądrowych – podaje Life.

  Kudźwa, niedawno wysłali lotniskowiec i flotę towarzyszącą, później wysłali w ślad łódź podwodną, bardzo potężną, teraz samolot Constant Phoenix, też bardzo niezwykły.
  Kiedy wyślą Iwankę Trumpową?

  Polubienie

 28. Dawać Iwankę do Kima będzie bara bara na całego . Ciekawe czy ptaszek Kima po zażyciu viagry będzie miał metr długości w końcu Kim viagrę bierze na 100% i to w promocji po 1 USD kupuje internecie . To USA to już całkowity pajac światowy a jak Kaligula rządzi to już klaun światowy .
  Ależ Kim by miał ruchańsko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 29. Koleś ma złote pałace , złote klampki , złote szyby a w kraju którym jest preziem 50 mln biedoty która bez talonów żywnościowych zdechła by z głodu .To jest własnie polityka idiotów jeszcze jak naród niezbyt mądry i mamy katastrofę .
  Pewien kolega który mieszka w USA tak mi powiedział :
  ” Siłę i potęgę USA stworzyli Żydzi i tylko Żydzi .Bez nich tutaj dalej by była tylko pustynia ” .

  Polubienie

 30. Admin i filozofie Mareczku Głogoczowski może wykasujcie moje wpisy bo sobie jajca robię z pierwszej damy Usraela a tego w kolonii zamorskiej Usraela nie można robić bo tutaj Usrael czci się tak jak papę – pomnik papy i Reagana . Także kasujcie moje wpisy bo możecie mieć problemy .
  Na moje usprawiedliwienie również sobie jajca robię z Kima ale to jest jak najbardziej wskazane w tej naszej kolonii rządzonej z metropolii faszyngtonskiej . Za to mogę nawet dostać order i jak ta z krzywym nosem przekręconym o 360 stopni tramwajarka od siedmiu boleści specjalną emeryturkę .

  Polubienie

 31. „A swoją drogą ten koreański Kim wygląda – wypisz, wymaluj – jak BUDDA, ”

  Kto wie, może i Kim doczeka się swoich figurek na całym świecie – Kim medytujący na czołgu z rakietą.

  Polubienie

 32. Rosja twierdzi, że może zniszczyć całą marynarkę USA bez oddania żadnego strzałuj i już raz sparaliżowała amerykański niszczyciel.

  Propagandowy film wideo przedstawia, że z użyciem potężnego elektronicznego sygnału zakłócającego Rosja może zneutralizować największe siły morskie na świecie, co sprawia, że samoloty, okręty i pociski są zupełnie bezużyteczne
  http://www.mirror.co.uk/news/world-news/russia-claims-can-wipe-out-10253265

  Polubienie

 33. Te filozof nie rób sobie jaj z Buddy .Poćwicz vipassanę – medytację to zaczniesz trzeźwiej myśleć w łóżeczku będziesz jak młody Bóg i zona będzie zadowolona . Tylko vipassana filozofie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo inaczej zgłupiejesz !!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 34. To sam tyczy się tego Luka . Odwalcie się od Buddy . Brakuje wam vipassany i głupiejecie w zawrotnym tempie . Tylko medytacja zakute łby tej upadającej cywilizacji !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 35. Ad Pawelka

  … Tylko medytacja zakute łby tej upadającej cywilizacji !!!!!!!!!!!!

  Tak, tak Pawelek, masz świętą rację! Tylko medytacja do martwej kukły jest sposobem na upadającą cywilizację! Ale musi to być wielka kukła – co ja piszę, jaka wielka? Ogromna, po byku, o monstrualnych rozmiarach i koniecznie o nichilo/ateisto/socjalistyczno/komunistycznym pochodzeniu!

  PAWELEK, TO MUSI BYĆ COŚ NA WZÓR GIGANTOMANI SOCREALISTYCZNEJ!

  Gigantomania

  https://en.wikipedia.org/wiki/Gigantomania

  Projekt nowej Statuy Wolności

  Z tą ,,wolnością” to może jest lekka przesada… ale ten pomniczek jest wymiarowo w sam raz dla Pawelka!

  Wielki Budda z Lushan

  http://gadzetomania.pl/2362,najwieksze-pomniki-swiata-korea-polnocna-afryka-i-mongolia-zawstydzily-statue-wolnosci,all

  P.S Jak chcesz mieć kopię kukiełki w skali 1:1 do przydomowego ogródka, to sobie zamów na Allegro. Jest tania jak barszczyk ukraiński, kosztuje tylko około 55 milionów dolarów.

  http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,17719658,wielki-budda-z-lushan,,24.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 36. https://www.google.pl/search?q=budda+ze+swastyk%C4%85&rlz=1C2KMZB_enPL586PL586&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi-2J_Gt7TTAhUF2SwKHbYrBYkQ7AkIRQ&biw=931&bih=449&dpr=1.1#imgrc=Owr7HNU4ly-DAM:

  No i co? Nie podobny ten Budda ze Swastyką na piersi, do młodego grubaska Kim-Dżong-Una? Wyraz twarzy dokładnie taki sam jak u wnuka Kim-Ir-Sena, choć uszy trochę za długie (ale to licencja poetica rzeźbiarza). A przecież kolejne Buddy wciąż się rodzą, w Tybecie nawet lokalne klechy, zwane lamami, odpowiednio przystojnych młodych chłopaczków do roli kolejnych wcieleń Buddy dobierają. A zatem wszystko w zgodzie z Nie Znającą Dekalogu Mojżesza Wielką Religio-Filozofią Wschodu. Stan Tymiński kiedyś pisał, że po ożenieniu się z Chinką to się na buddyzm nawrócił.

  Polubienie

 37. Adminku część roboty wykonana ta najważniejsza a więc znalazłem pięc minut aby po miesiacu przerwy znowu porobić sobie tutaj jajeczka .
  w maju sadzę pomidorki ogóreczki i tym podobne a więc znowu długo mnie nie będzie bo i troche innej roboty mam ale z tydzień czasu na robienie sobie jajec pewnie znajdę jak adminek pisowy pozwoli .

  Polubienie

 38. No i wyjasnila się sprawa nieobecnosci APA . Major umarł w grudniu . Taką informację zamieścili na WPS ale żadnego odzewu nie było nikt kondolencji nie złozył .Tak to jest jak się komuś zyczy śmierci to mozna samemu trafić do trumny .Taka prawda i dlatego nie zyczyć nikomu smierci bo nie wiadomo za kogo pierwsze się robaczki wezmą .Prawda adminku ?

  Polubienie

 39. Kika jak widze dalej w formie . takiej błyskotliwej odpowiedzi profesora zwyczajnego się spodziewałem . Brawo Kika brawo on jak mówią pewne matołki w głupkowatej reklamie pewnego telefonu .

  Polubienie

 40. Admin odpowiadam lubię kobiety są one cudne , ale musi być kilka warunków spełnione :
  1. Zdrowe uzębienie aby im z mordy syfem nie śmierdziało .
  2. Cudowna w łóżku musi być . Orgazmów chociaż minimum trzy .
  3. Musi używać najlepszych kosmetyków .
  4. Musi używać najlepszych płynów do higieny intymnej po sexie .
  Tyle .Duże wymagania adminku ?

  Polubienie

 41. Ad Adm-inka

  Mama, tata, a dzieci, a wnuki?

  Szanowny Adm-inku, jest rebionok, dieti i bękarty w postaci latających, indiańskich siekierek. Ruskie szpiony mają jakieś tajemnicze CARTE BLANCHE, przed którymi US-rajskie sejfy z ,,tajnymi planami” są bezradne, chociaż są zamknięte na cztery spusty albo i więcej. To pewnikiem działa na zasadzie SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ i wchodzą bez żadnych przeszkód do US-rajskiej ,,jaskini” wypełnionej po brzegi ,,tajną dokumentacją techniczną”, nowiutkich technologii wojskowych. Oto przykłady:

  INDIAŃSKI LATAJĄCY TOPOREK TOMAHAWK

  BGM-109 Tomahawk

  https://pl.wikipedia.org/wiki/BGM-109_Tomahawk

  NOWSZA GENERACJA US-rajskiej ,,SIEKIERY”, AGM-129 ACM

  https://en.wikipedia.org/wiki/AGM-129_ACM

  RUSKI LATAJĄCY ,,BĘKARCIK” JAKO X-55 albo RADUGA CH-55

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Raduga_Ch-55

  NOWIUTKA SIEKIERKA W RUSKIM WYDANIU, X-101 I X-102

  https://ru.wikipedia.org/wiki/Х-101

  P.S. Jak już się posiada tyle ,,pięknych” zabawek do zabijania, burzenia i niszczenia, to mocarni wyimaginowani wrogowie, muszą tylko wybrać na globusie ..piaskownice”, (czytaj poligony) na których pysznie się będą bawić np. w ,,DZIKICH” INDIAN.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 42. grzanek
  Powierzchnia działki
  5 400 m2
  Szerokość
  108 m
  Długość
  102 m
  No jak im wyszła ta powierzchnia działki?

  kika22
  NOWSZA GENERACJA US-rajskiej ,,SIEKIERY”, AGM-129 ACM,

  widzi mi się, że to wirtualny model zrobiony w Sculptris
  Tego nie da się zestrzelić inaczej jak tylko klikając na Delate

  zyga
  3. Musi używać najlepszych kosmetyków.

  No to musi być jakaś pudernica.
  Weźmiesz taką pod prysznic i wyłazi straszydło albo ropucha

  Polubienie

 43. „No i wyjasnila się sprawa nieobecnosci APA . Major umarł w grudniu . Taką informację zamieścili na WPS”

  Pod jakim tematem konkretnie? Nigdzie tego nie widzę.

  Polubienie

 44. To byś musiał szukać wiadomości ze stycznia lub lutego nie pamietam dokładnie ale taka informacja była zresztą ukazała się tutaj również ale bez komentarzy i tyle .

  Polubienie

 45. Musiał umrzeć tak gdzieś w polowie grudnia ponieważ ich wpisy aPA wtedy się całkowicie urwały i to na wszystkich mozliwych forach .

  Polubienie

 46. Jeśli umarł (?), to cześć jego pamięci. To był Polak, żołnierz i patriota zatroskany o sprawy polskie.
  Cieszył się, jak przypuszczam, w miarę dobrym zdrowiem do końca.
  Szkoda że odszedł. Wiernie nam towarzyszył od samego początku istnienia strony.
  Będziemy o Nim pamiętali.

  Polubienie

 47. No nie wiem! Coś mnie tutaj nie gra, że ,,wredny tetryk”, PRL-owski majorek, w stanie spoczynku, uganiający się za US-rajskim chlebusiem, ,,zwinął kopytka” do ,,trumny czy urny” jak nam wielokrotnie po starej znajomości życzył. Mądrzy ludzie powiadają ,,Złego licho nie bierze, a diabły też go nie chcą”.

  Czy informacja Zenusia-sralusia, która się ukazał na portalu ,,Wierni Polsce”, 11 Marca 2017 r. o 3:46 PM jest jakąś makabryczną fałszywką?

  Zenek 11 Marzec 2017 o 3:46 PM

  Ooo widze tutaj wszystko po staremu… czyli szmulo-szwabska propaganda tapetuje ostro.
  Nasz Major pozdrawia z dalekich antypodow gdzie wybral sie na rodzinny zjazd ale jak wroci to obiecuje wam szmulki srulki kocowe. A to dowod ze nie klamie:
  ¡ɔıןɐdod ɯɐp ɯɐʍ oʇ ‚nɔsɾǝıɯ ɯʎʍou ɐu ǝuɹɐƃo ǝıs oʞןʎʇ ʞɐɾ ǝɔʇoɹʞʍ ¿ɯǝɹoɾɐɯ ɐz ǝıs ǝıɔsıןıuʞsǝʇs ǝɾoƃsǝqɐzs ı ʎqɐʍzs ‚ǝןnɯzs ǝıʞɔıʍǝzsןoq oɔ

  I Komentarz Zygi

  Zenobiusz coś ty robił czorny baranie z komandą APA od połowy grudnia . Znikłeś jak kamfora i wracasz dopiero na wiosnę .
  Oj chyba wam Mossad dupy w grudniu wydymał ale jak to kamanda APA podniosła się i od wiosny z nową energią będzie tu działać .
  Póki co PAZIU wasze dwa wpisy z tego tygodnia DELETE bu bu ha ha .
  Kikunia będziesz miał znowu robotę z APA.
  Także APA wiosna idzie a więc macie nowa energię do tropienia szmuli szwabów bu bu ha ha .
  cytat zenek :
  Ooo widze tutaj wszystko po staremu… czyli szmulo-szwabska propaganda tapetuje ostro.
  Nasz Major pozdrawia z dalekich antypodow gdzie wybral sie na rodzinny zjazd ale jak wroci to obiecuje wam szmulki srulki kocowe. A to dowod ze nie klamie:
  ¡ɔıןɐdod ɯɐp ɯɐʍ oʇ ‚nɔsɾǝıɯ ɯʎʍou ɐu ǝuɹɐƃo ǝıs oʞןʎʇ ʞɐɾ ǝɔʇoɹʞʍ ¿ɯǝɹoɾɐɯ ɐz ǝıs ǝıɔsıןıuʞsǝʇs ǝɾoƃsǝqɐzs ı ʎqɐʍzs ‚ǝןnɯzs ǝıʞɔıʍǝzsןoq oɔ

  APA wyjaśnisz co to za pismo ? może tych ludów co Cejrowski je odwiedza ? a może to twój wynalazek .Uważaj bo zrobisz konkurencję dla Erilo bu bu ha ha !!!!!!!!

  II Komentarz Zygi

  A ponieważ Zenek z kamandy APA to specjalista w pisaniu wierszy to teraz ja chcąc uczcić comeback APA jego cudnego powrotu na forum adminka napisałem wierszyk .
  drukowane :
  APA GDZIE ZEŚ TY BYWAŁ OD GRUDNIA CZARNY BARANIE
  DYMAŁ MNIE MOSSAD DYMAŁ MNIE MOSSAD ZA PRZEŚLADOWANIE SZMULI WIELMOŻNY PANIE
  Podoba się?

  Powitanie Zenusia-sralusia przez Szanownego Adm-inka

  Zenek witaj bracie
  Zyga wali w gacie
  bokserki drogie za 60 złociszy
  więc pierze w ciszy

  Zenek stanął na głowie i ….
  walił w klawiaturę słowo po słowie
  jak niżej:

  ¡ɔıןɐdod ɯɐp ɯɐʍ oʇ ‚nɔsɾǝıɯ ɯʎʍou ɐu ǝuɹɐƃo ǝıs oʞןʎʇ ʞɐɾ ǝɔʇoɹʞʍ ¿ɯǝɹoɾɐɯ ɐz ǝıs ǝıɔsıןıuʞsǝʇs ǝɾoƃsǝqɐzs ı ʎqɐʍzs ‚ǝןnɯzs ǝıʞɔıʍǝzsןoq oɔ

  Zenek lubi się chwalić
  więc pisze, że da nam popalić

  co bolszewickie szmule, szwaby i szabasgoje
  Właściwie nic Zenuś, my ruskie gieroje

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2017/03/08/dobra-robota-dobrej-zmiany/

  Pozdrawiam ,,żałobników w nieutulonym bólu”

  Polubienie

 48. kika22
  Tak bywa ze niby po, chorobie, zawale, czy po wylewie zdrowie się poprawia na tydzień lub czasem na dwa dni a później fik i do trumny.
  Zenek, Władek, APA z drużyną gdyby żył, tak długo bez komentowania by nie wytrzymał, no chyba że żyje, ale sparaliżowany do tego stopnia że siedzi na wózku przywiązany na stałe i karmiony jak małe dziecko łyżeczką.
  Ten wpis z marca trochę mnie zaskoczył. Zenek nie był mocny z posługiwaniu się polską czcionką, nie radził sobie z ustawieniem klawiatury, a tu takie teksty do góry nogami, do niego zupełnie niepodobne.
  Zenek miał swoje lata, a w tym wieku wszystko jest możliwe.

  Polubienie

 49. Adminku na WPS u PAZIA ukazało się 2 miesiące temu ogłoszenie :
  ” W grudniu umarł major Augustyn Pyryt .Cześć jego pamięci” .Żadnego odzewu nie było . Sam czytałem .
  A ja adminkowi z niedzieli gratuluje kochania prezesa kotem .Trzymaj tak dalej adminku :

  Polubienie

 50. miało być i kota prezesa . Swoją drogą facet lider Zmiany siedzi prawie już rok w pierdlu i nikt nie wie o co tu zacz chodzi .Dla kogo on szpiegował ? dla papuasów z Nowej Gwinei sam nie wiem . Może kiedyś się dowiemy ale gdyby okazało się że facet jest niewinny to kto ukaże ludzi którzy wsadzili go do pierdla : Schetyna szykujący się na urząd premiera za 2 lata a może lider Nowoczesnej który będzie premierem za 6 lat .
  Biedny ten nasz kraj ale to my żeśmy przez setki lat naszą głupizną na to zapracowali no to cierpmy .
  No i czekamy w końcu na jakieś wieści dla kogo szpiegował lider Zmiany .
  Póki co jak takich wieści nie ma i nikt nic nie wie ja go nie potępiam a nawet kto wie może zapisze się do zmiany bo chyba zapisać się tam można i płacić im składki też chyba wolno .

  Polubienie

 51. Kika bardzo proszę o twój komentarz w kwestii lidera zmiany . Prosiłem o komentarz znanego w całej sieci antyżyda – przepoczwarzenie od bronienia krzyża na żwirowisku ze Świtoniem do Swarożycy ale odpisał mi że hu… go lider Zmiany obchodzi . Dziwne to trochę że największego szczekacza antyzyda youtubowego nic Lider Zmiany nie obchodzi . Oj nieładnie panie Waldi .!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 52. Płynie dla drużyny ważna lekcja : NIE ZYCZ NIKOMU SMIERCI W KAŻDYM POŚCIE BO SAM MOŻESZ KOPNĄĆ W KALENDARZ ZNACZNIE SZYBCIEJ .TAK APA ZYGIEMU ŻYCZYLI SMIERCI A ZYGA ZYJE JAK DŁUGO JESZCZE TEGO NIKT NIE WIE .

  Polubienie

 53. Jeszcze jedno ten mój wpis przytoczony przez Kikę ja adresowałem do APA a nie do majora no bo przecież zakładam że major i APA to nie jest ta sama osoba . Myślałem że druzyna APA już po żałobie i będą tu znowu wywijać fikołki póki co cisza także niewykluczone że pod tyloma nickami pisała jedna osoba .

  Polubienie

 54. Pjongjang jest gotów zatopić amerykański lotniskowiec „USS Carl Vinson”, aby zademonstrować swoją potęgę wojskową – przekazuje agencja Reuters powołując się na gazetę rządzącej Partii Pracy Korei.

  Wcześniej poinformowano, że Morskie Siły Samoobrony Japonii ogłosiły w niedzielę rozpoczęcie wspólnych manewrów z lotniskowcem atomowym Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych „USS Carl Vinson” na Oceanie Spokojnym.
  „Nasze siły rewolucyjne są w stanie gotowości bojowej, aby zatopić atomowy lotniskowiec USA jednym uderzeniem” — cytuje agencja gazetę Partii Pracy Korei „Rodong Sinmun”. Autor artykułu porównał lotniskowiec do „zwierzęcia przeznaczonego na ubój” i oświadczył, że atak na niego będzie „naocznym przykładem demonstrującym potęgę sił zbrojnych” Korei Północnej.
  ————————————
  Jednak amerykanie pływają lotniskowo….z dala od Korei
  inni komentują to tak:

  Jan Janeczek Janeczek
  KRLD do dzieła, a zrobicie wielką przysługę dla świata.
  Jan Janeczek Janeczek
  Nigdy tak wielu nie zawdzięcza tak wiele tak nielicznym
  Lucjan Krueger · Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  Jeśli się nie opamiętają wszyscy to będzie tragedia !!!
  Krzysztof Babrych
  ciekawe co jaki czas na tym okrecie zmieniaja pampersy

  Polubienie

 55. W US-raju, elektory wybrali szajbusa na prezia?

  Amerykańscy psychiatrzy: Trump cierpi na poważną chorobę psychiczną

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/ameryka%c5%84scy-psychiatrzy-trump-cierpi-na-powa%c5%bcn%c4%85-chorob%c4%99-psychiczn%c4%85/ar-BBAdbRR?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  I już dzisiaj, zrobi im wielkie buuuuuuuuuuuuuuuuum na Manhattanie!

  TO LOGO JEST Z JAKIEGOŚ GŁUPKOWATEGO TV-SERIALU

  A TO JEST Z MATRIX-owego REALU?

  Operacja Gotham Shield: amerykański rząd przeprowadza ćwiczenia wybuchu nuklearnego na Manhattanie

  http://www.koniec-swiata.org/operacja-gotham-shield-amerykanski-rzad-przeprowadza-cwiczenia-wybuchu-nuklearnego-manhattanie/

  Operacja Gotham Shield: amerykański rząd przeprowadza ćwiczenia wybuchu nuklearnego na Manhattanie.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/operacja_gotham_shield,p575506361

  CO ZA SZCZĘŚCIE, CO ZA RADOŚĆ!!!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 56. ZMODYFIKOWANA WERSJA OPERACJI GOTHAM SHIELD 2017, PRZEPROWADZONA PRZEZ KIM-a!

  Zaatakujemy tekturowymi rakietkami NY z wyrzutni traktorowych!

  Koniecznie trzeba to obejrzeć na żywo, co tam się porobiło…

  … i w gronie towarzyszy, oglądamy w necie jak zareagował świat na atomowego grzybka.

  Później będą nagrody, medale, ordery, przypinane na plecy, za wykonaną dobrą robotę.

  Ooooooooooooo, coś takiego!

  http://onecitizenspeaking.typepad.com/.a/6a00d83451d3b569e2017c3890d33f970b-pi

  GOOD JOB KIM-i!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 57. Ad Pawełka

  Kika bardzo proszę o twój komentarz w kwestii lidera zmiany.

  Pawełek, a Ty przypadkiem nie masz innych zmartwień, no wiesz, tego typu jak: rodzina, ogródeczek, bokserki, 600 zet za sztukę, piwko 200 zet za flaszeczkę, TV-TRWAM i radio co ma-ryja? Na stare lata zgubiłeś resztki rozsądku i chcesz się do partii zapisać!? Co Ty w tej partii masz zamiar robić? Będziesz towarzyszom biegał do sklepu po piwo i wódeczkę?

  Z Mateuszem Piskorskim jest bardzo nieciekawie. Zabrali się za jego syryjskiego zastępcę Al Malazi Nabili i próbują mu dorzucić do szpiegowania na rzecz Rosji, bardzo modny i na czasie, światowy arabski terroryzm.

  Rosyjska V kolumna w Polsce

  https://pl-pl.facebook.com/permalink.php?story_fbid=249759461860927&id=218251225011751

  Partia Zmiana, Falanga i tajemnicze powiązania z islamskim dżihadem.

  http://niezalezna.pl/93696-partia-zmiana-falanga-i-tajemnicze-powiazania-z-islamskim-dzihadem-zobacz-zdjecia

  Podejrzewam, że Mateusz ma jakiś stary zatarg z kurduplem, który wystąpił w latach 2005-2007, kiedy koalicja PiS-Samoobrona-LPR rządziła Polską i teraz się stara mu to ,,wynagrodzić.” Trzeba pamiętać, że małe dupelki są bardzo pamiętliwe i nie potrafią wybaczać zniewag i obelg!

  Może też wchodzić w grę, wiedza o kontrowersyjnej ,,samobójczej” śmierci, śp. Andrzeja Leppera, którą posiada, a komuś to jest nie na rękę i wrabiają go w wyimaginowane idiotyzmy.

  P.S. Zyga, żadnych partii! Bierz przykład ze mnie! Ja przez swoje ,,marne” życie, potrafiłem się obyć, bez tego dziadostwa i dziadowania!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 58. Podziękowania za odpowiedz Kika i powiem ci szczerze w zyciu do zadnej partyj nie należałem nawet PZPR sorry ZSL bo ja ze wsi a do zmiany bym się zapisał bo mi jej lidera szkoda trochę . Na profesjonalizm doktora KIki zawsze można liczyć bo podejrzewam że taki masz tytuł Kikuniu .

  Polubienie

 59. wiesz czemu do ZSL nie należałem ? bo jakby się mój ojciec dowiedział o tym to by mi urwał jaja z korzeniami albo jeszcze gorzej .

  Polubienie

 60. Po „tajnym” zebraniu Senatorów USA na briefingu w Bialym Domu, w dniu wczorajszym, rząd USa wydal oświadczenie, że się będzie bronił, wraz ze swymi aliantami (zdobytymi przez USA w latach 1945 i 1953 Koreą Południowa i Japonią) przed agresja ze strony KRLD:

  Media Note

  Office of the Spokesperson

  Washington, DC

  April 26, 2017

  Past efforts have failed to halt North Korea’s unlawful weapons programs and nuclear and ballistic missile tests. With each provocation, North Korea jeopardizes stability in Northeast Asia and poses a growing threat to our Allies and the U.S. homeland.

  North Korea’s pursuit of nuclear weapons is an urgent national security threat and top foreign policy priority. Upon assuming office, President Trump ordered a thorough review of U.S. policy pertaining to the Democratic People’s Republic of Korea (D.P.R.K.).

  Today, along with Chairman of the Joint Chiefs of Staff Gen. Joe Dunford, we briefed Members of Congress on the review. The President’s approach aims to pressure North Korea into dismantling its nuclear, ballistic missile, and proliferation programs by tightening economic sanctions and pursuing diplomatic measures with our Allies and regional partners.

  We are engaging responsible members of the international community to increase pressure on the D.P.R.K. in order to convince the regime to de-escalate and return to the path of dialogue. We will maintain our close coordination and cooperation with our Allies, especially the Republic of Korea and Japan, as we work together to preserve stability and prosperity in the region.

  The United States seeks stability and the peaceful denuclearization of the Korean peninsula. We remain open to negotiations towards that goal. However, we remain prepared to defend ourselves and our Allies.

  Polubienie

 61. Panie Marku pan podobno to marksista wyjeb.. pan z zasyfionego USA chyba w 82 roku jak pan pisał i nie szkoda czasu grzebać się w tym usmańskim gnoju i syfie ? Po co panu ten kurzy usrajski nawóz ?

  Polubienie

 62. cyt.: „Korea PŁN = lit złoża = elektronika = atak amerykańskich kuta…… ów . Proste ?”

  Ot cała PRAWDA o wojnach i konfliktach, tych z przeszłości, aktualnych, jak i tych, które dopiero nastąpią.
  Wystarczy wziąć mapę świata do rąk, rozłożyć ją, zaznaczyć na niej najważniejsze miejsca najcenniejszych złóż, i przekonamy się, że wszystkie ważniejsze konflikty NIGDY nie były, są, dziełem PRZYPADKU.
  W zeszłym roku słyszałem podobną historię nt. Afganistanu. Ponoć ten również „leży” na jakimś ważnym pierwiastku, równie ważnym dla przemysłu elektronicznego

  cyt.:
  „Widocznie rynek amerykański jest więcej wart niż sojusz z Kimem.
  Trump wcześniej wspominał, że nałoży na towary z Chin cło w wysokości 45 % i jak widać to podziałało.
  Zatem many, many, many i jeszcze raz many.”

  Jakoś nie bardzo chce mnie się w to uwierzyć.
  Czyżby Tru(a)mpek miałby być tak ograniczony, że nie wiedział, iż zdecydowana większość amerykańskich (jak i europejskich) korporacji sprzedających na świecie po zawyżonych cenach jedynie swe loga, symbole marek, całą swą produkcję już dawno dla zysku eksportowały do Chin.
  Przecież tego rodzaju szantaż to strzał we własną stopę.

  cyt.:
  Chiny mnie rozczarowały, myślalem, że swoje geopolityczne interesy w regionie cenią bardziej niż gospodarcze deal’e.

  Chiny doskonale wiedzą, że paradoksalnie, to właśnie chęć czerpania zysków przez zachodnie korporacje (kapitalistów), innymi słowy ich deal`e, decydują o geopolitycznej stabilizacji ich kraju jak i całego regionu.

  ps. a`propos deal`i.
  pamiętam, jak w zeszłym roku przez prawie cały boży dzień roboczy, w jednej z rozlewni alkoholi pod Glasgow, za psie pensy zdzierałem naklejki z butelek whisky importowanej z Egiptu.
  Zapewne taniej tam wyprodukowanej i rozlewanej przez tubylców.
  A tylko po to, aby nasze dziewczyny, za równie psie pensy, następnie równiutko naklejały na nie już nowe naklejki, naturalnie szkockie, informującymi o macierzystym kraju ich pochodzenia – Szkocji.

  Polubienie

 63. „Później Zyga nam się cieszy, że płaci po 20 zł. za butelkę, za ,,pyszne” markowe piwo.”

  Albo nosi gacie za 60 dych uszyte przez jakiegoś vipassana z Bangladeszu.

  Polubienie

 64. Drogi kochany mój luczku zyga ci mówi a ma juz ponad 70 lat ze jak będziesz ćwiczył vipassanę dożyjesz setki a porównywanie ją z bokserkami za 60 pln to potężna obraza .Nie powinno się tego robić .
  A co do tych bokserek naprawdę są cudowne i warte tych pieniędzy w lecie przewiewne cudny materiał przy upale ponad 30 stopni ani dupa ani ptak ci się nie poci .Po prostu komfort .Jeżeli chcesz zakupić na lato podam chętnie link :
  I specjalnie dla Luka cos na temat vipassany :
  http://www.astraldynamics.pl/upload/Vipassana.pdf
  Czytaj luk i stosuj naprawdę warto .
  Młody z ciebie chłop .Po kilku miesiącach ćwiczeń zobaczysz jak twoja baba będzie piszczeć w łózku .To działa również na potencję czy ogólnie na znakomity sex ale nie tylko .
  http://www.astraldynamics.pl/upload/Vipassana.pdf
  cytat Luk:
  Albo nosi gacie za 60 dych uszyte przez jakiegoś vipassana z Bangladeszu.

  Polubienie

 65. No, Amerykańcy wyraźnie „na zmyłę” podali, 12 dni temu, że ten lotniskowiec „Karl Wilson” popłynął na bezpieczne wody Oceanu Indyjskiego. A dzisiaj km.ru podaje, że jest on już w pobliżu wód koreańskich i tam będzie stacjonować. A i atomowy okręt podwodny „Michigan”, stoi w porcie południowokreańskim Pusan:

  Власти Северной Кореи пригрозили уничтожить атомную подводную лодку ВМС США «Мичиган», которая пришла в южнокорейский порт Пусан.
  …..
  Накануне завершились совместные американские и южнокорейские учения, которые КНДР рассматривает как провокацию. В маневрах был задействован атомный авианосец США «Карл Винсон». В ближайшее время его присутствие в акватории Корейского полуострова будет сохранено.

  Читать полностью: http://www.km.ru/world/2017/04/30/konflikt-na-koreiskom-poluostrove/802244-kndr-prigrozila-potopit-amerikanskuyu-atom

  A co więcej, Sztab Generalny US Army oficjalnie zagroził, że w przypadku jakiejkolwiek prowokacji ze strony KRLD, Phenian i jego „bożek” Kim Dżong Un zamienią się w popiół – czyli Amerykanów na nic więcej już nie stać, jak na grożenie temu mikro-krajowi (wielkość i ludność ok. 1/2 Polski) dokładnie takim samym losem, jak ten „kraik” grozi… przede wszyskim koreańskim „szabesgojom” USA. A jak pokazał to Adm, ma on czym grozić i jednym „dmuchnięciem” nie da się chyba go zgasić.

  A jak się zbliży nieopatrznie dwie masy krytyczne to może być duże BUM nie tylko w okolicach Morza Japońskiego…

  A skądinąd, skąd KRLD miała tak gigantyczną FORTUNĘ by pobudować te wszystkie żelazne ZABAWKI oraz FAJWERKI? Przecież okrętów podwodnych z tektury lub plastyku techniką 3D zrobić się nie da, podobnie z samolotami i armadą północnokoreańskich „tomahawków”.

  Polubienie

 66. Można by wyrokować, że na dwoje babka wróżyła. Pierwszy scenariusz to jednak Kim przegrywa w starciu z południem i z USA
  Drugi scenariusz Kim skutecznie się opiera, wojna się przeciąga i wciąga (tak jak w Wietnamie) coraz większe siły USA z jednej strony i ,,ochotników” albo zielonych ludzików z Chin z drugiej strony, co przeradza się w kilkuletnią wojnę z której USA się na koniec wycofują i południe zajmują komuniści.
  I trzecia możliwość, chyba najmniej prawdopodobna, to Amerykanie nie mając dostatecznie dużo sił, a nie chcąc wchodzić w długotrwały konflikt uderzają w Kima bronią atomową. Ale tej broni musieliby użyć w kilku, może nawet w kilkunastu miejscach na raz.
  Czy Kim byłby zdolny zestrzelić takie rakiety z bronią atomową? A może byłby w stanie odpowiedzieć takim samym uderzeniem w Amerykanów?
  Czy Kim nie ma przypadkiem okrętów podwodnych z bronią atomową u wybrzeży amerykańskich? A przy okazji, Kim sam się tak uzbroił, czy to Chiny go tak uzbroiły, by usunąć Amerykanów z półwyspu?
  No i oczywiście opcja najbardziej prawdopodobna, ciągłe straszenie się nawzajem i nic ponad to aż do błazenady w tym przypadku, błazenady Trumpa i USA

  Polubienie

 67. RT
  Russia warns US against ‘Syria-style’ actions in N. Korea
  RT
  French helicopter carrier with 2 British rotorcraft arrives in Japan

  Polubienie

 68. Korea Północna nazwała manewry amerykańskich strategicznych samolotów bombowych w ramach ćwiczeń z Koreą Południową „bezmyślną prowokacją” – podaje agencja Reuters, powołując się na Koreańską Centralną Agencję Prasową (KCNA).

  „Ta bezmyślna prowokacja wojskowa popycha sytuację na Półwyspie Koreańskim ku krawędzi wojny jądrowej” — czytamy w oświadczeniu KCNA.

  Wcześniej amerykańskie siły powietrzne poinformowały o starcie dwóch samolotów bombowych B-1B Lancer z bazy na wyspie Guam w ramach wspólnych ćwiczeń z Koreą Południową. Seul oznajmił, że manewry mają na celu „powstrzymywanie prowokacji” strony północnokoreańskiej. Pjongjang nazwał wspólne ćwiczenia USA i Korei Południowej „przećwiczeniem zrzutu bomby jądrowej” na kluczowe obiekty kraju.
  ————————
  W przypadku rozpoczęcia działań bojowych przeciwko Korei Północnej Stany Zjednoczone będą musiały stawić czoła wielu poważnym trudnościom, pisze felietonista gazety Foreign Policy Thomas Ricks.

  Możliwość wybuchu konfliktu zbrojnego z Koreą Północną była rozważana przez amerykańskich wojskowych przez wiele lat, co doprowadziło do powstania różnego rodzaju planów operacyjnych. Na przykład plan pod numerem 5027 rozważa rozmieszczenie w teatrze działań wojskowych setek tysięcy żołnierzy, około połowy amerykańskiej floty i ponad tysiąca samolotów w ciągu 90 dni, czytamy w artykule.
  ————————–

  Ariel Kiełbasa
  Gdyby to mogli zrobić to już zrzucaliby bomby. Skoro nie zrzucają to nie mogą. KRLD przygotowuje się dawno do obrony. Na pewno mają kilka niespodzianek w zanadrzu.
  ————————-
  A jeśli Kim nie da się zaskoczyć o odpali swoje rakiety z bronią atomową?
  Albo jeśli dotrze do niego niewłaściwy sygnał, fałszywy alarm i wyda rozkaz do uderzenia na bazy amerykańskie, to czy biorąc powyższe pod uwagę, warto ryzykować?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s