Przymiarki do puczu w III RP?


Niezalezna.pl:  W sobotę na konferencji w Sali Kolumnowej miały się pojawić m.in. Dukaczewski, Puchała, czy Stańczyk – ten sam, który nie wiedział jak ma „wyżyć za 2 tys. zł”. Sama śmietanka… Zaplanowali w Sejmie w sobotnie południe konferencję „Ochrona Praw Funkcjonariuszy i Żołnierzy w demokratycznym państwie”, którą organizowała Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych (FSSM) oraz europosłowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Na szczęście konferencja została odwołana.  Przeciwko jej organizacji bardzo mocno protestowała posłanka Krystyna Pawłowicz.

W tej konkretnej sprawie Kancelaria Sejmu jest zmuszona cofnąć zgodę na przeprowadzenie konferencji. Decyzja została podjęta z przyczyn organizacyjnych i bezpieczeństwa – organizator zgłosił do uczestnictwa w niej niemalże 700 osób. Dodatkowo, podkreślam, że zarówno liczba gości, jak i rzeczywista tematyka konferencji, nie była ujęta we wstępnym wniosku organizatorów.

– czytamy w oświadczeniu Kancelarii Sejmu, która cofnęła zgodę.

 

Nie czekajmy biernie, walczmy o honor i demokratyczne państwo prawa”– napisało Stowarzyszenie Generałów Policji RP, które wspiera FSSM. Załączono zaproszenie i podano nazwiska gości.

M.in. oni będą radzić jak chronić swoje prawa:

– gen. Marek Dukaczewski – były szef WSI, oficer wywiadu wojskowego PRL i uczestnik moskiewskich kursów GRU (sowiecki wywiad wojskowy);

– gen. Franciszek Puchała – jeden z głównych planistów stanu wojennego, autor paszkwili atakujących płk. Ryszarda Kuklińskiego;

– gen. Henryk Jasik – były szef Departamentu I Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Służby Bezpieczeństwa. Po roku 1990 pełnił funkcje szefa Zarządu Wywiadu Urzędu Ochrony Państwa oraz wiceministra spraw wewnętrznych;

– gen. Jerzy Stańczyk – swoją służbę w MO zaczynał jeszcze w roku 1959, niedawno zastanawiał się, jak ma „wyżyć za 2 tys. zł”;

Andrzej Anklewicz – zatrudniony w MSW od 1982 r., w PZPR od 1974 r., zasłużony funkcjonariusz komunistycznego kontrwywiadu Służby Bezpieczeństwa oraz Komendy Głównej Milicji Obywatelskiej. Już po przełomie roku 1989 Anklewicz został zastępcą dyrektora gabinetu Andrzeja Milczanowskiego, szefa UOP;

Andrzeja Kapkowski – były szef UOP;

Jednym z organizatorów jest Janusz Zemke – europoseł SLD, były wiceminister obrony. Zemke w PRL pełnił funkcję I sekretarza Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Bydgoszczy, a w stanie wojennym – sekretarza do spraw propagandy tegoż Komitetu

Reklamy

92 uwagi do wpisu “Przymiarki do puczu w III RP?

 1. Mówią, że do trzech razy sztuka.
  Pierwsze puczu, puczu się nie udał, drugi jak widać profesorka udaremniła, ale jak trzeci się uda to od razu mówię, że jestem ZA.
  Lubię generałów. Świetnie się prezentują, ładnie salutują, maja wzięcie u kobiet, a ponad to, to znam kilku wyższej rangi wojskowych i jakby potrzebowali cywila ( żadna armia i żadne wojsko bez cywilów nie może się obejść) to ja chętnie, jestem do dyspozycji.
  Mam niewysoką emeryturę 1300 zł, wiec niewiele mam do stracenia, a za to wiele do zyskania. Wiec panowie emerytowani generałowie, zauważcie że ja też emeryt, a mam głowę i pomysłów mam bez liku. Mogę się przydać. Tyle tylko żeby jeden warunek był spełniony. Pani premier musi pozostać na stanowisku, 500 plus dla naszych dzieci i wnuków musi być zachowane, Jarkowi włos z głowy spaść nie może. No a resztę towarzystwa można rozpędzić na cztery wiatry, albo w kamasze i do koszar. Acha, i reforma oświaty i edukacji musi być przeprowadzona, służba zdrowia i leczenie dalej musi być darmowe.
  To tyle co do moich warunków wstępnych. Inaczej nie poprę.

  Polubienie

 2. Wystarczy popatrzeć na symbolikę w zaproszeniu: niebieska szmata z 12 gwiazdami czy lewackie SLD, FSSM. Obrona nabytych praw służb mundurowych powinna być realizowana w obliczu tego, co robi syjonistyczny rząd PiS, rozliczając zbiorowo. A generałowie??? To właśnie ich rękoma dokonywano rozkładu SZ RP czy Policji. Przyszli tylko walczyć o swoje a nie o Polskę. Obrona partykularnych interesów określonej grupy społecznej nie prowadzi do finału, tylko dalszego rozkładu państwa. Jedni widać chcieli zachować swoje przywileje, inni robić politykę. Jak by na to nie patrzeć – zdegenerowane towarzystwo. Szkoda tylko, że FSSM nie potrafi sama, bez polityków, zająć się sprawami emerytur.

  Polubienie

 3. Jeszcze dopiszę .Świetny wpis panie Dariuszu . Zgoda na 100% a pucz to będzie u adminka w tyłku jak zje suszone śliwki i popije mlekiem . Pucz będzie w postaci potężnych wiatrów w slipki za 2.50pln kupione na targu że aż żona smrodu nie wytrzyma i ucieknie z domu .

  Polubienie

 4. cytat adminek :
  Pani premier musi pozostać na stanowisku, 500 plus dla naszych dzieci i wnuków musi być zachowane, Jarkowi włos z głowy spaść nie może spaść No a resztę towarzystwa można rozpędzić na cztery wiatry, albo w kamasze i do koszar.

  No jak może być inaczej? .Przecież wnusie adminka muszą mieć sianko na Liony , Snikersy , pizze i coca – colę a jarek to spokrewniony z Chrobrym taki skarb trzeba chronić .
  O ile dobrze zrozumiałem adminka zostawić Jarka i Szydło a reszta co?
  Adminku zostaw jeszcze największych bonzów PISU – Czarneckiego i tego prokuratora z okresu PRL .
  NIE BĄDZ TAKI SUROWY !!!!!!!!!!!! .
  Adminku przecież ty mas żonę nawet niczego sobie jak ze zdjęcia wynika sam je tu publikowałeś to chyba ty w jarku się nie zakochał co ?

  Polubienie

 5. Jeszcze jedno : bidulko adminku co ty zrobisz jak twoja miłość odejdzie z polityki przecież Jarosław ma już blisko chyba 70 i raczej niebawem będzie emeryt polityczny . Będziesz płakał co ? ale nie bój się żona adminka wtedy przytuli do swojej piersi i pogłaska po główce mówiąc ” nie płacz kochanie przecież Jarek w końcu musiał odejść na emeryturkę ale ma fajnego następce w PIS Czarneckiego tez go polubisz ty mój kochanieńki „.

  Polubienie

 6. Pucz mogą przeprowadzić jeśli dostaną poparcie zydoamerykanów decydujących o tym co ma być w Krajach Europy Srodkowo Wschodniej. Na razie chyba tego nie uzyskają. Te qurwy żydoamerykańskie zaczynają coraz bardziej się u nas panoszyć. To oni decydują bez pytania się już nawet syjonistycznego okupacyjnego rządu „ludzkiego pana” co do przyszłych losów Polski.

  Polubienie

 7. Pewnie że nie uzyskają Julius no bo co jest robione wbrew ich interesom zydoamerykanow ? nic totalnie nic a zapomniałbym wkurw… się bo wnuki adminka dostali na rękę po 5 stówek na coca – colę i chipsy ale żeby ich udobruchać to PIS nie dał na pierwsze dziecko i jakoś to przełknęli .

  Polubienie

 8. Zyga, mój ukochany wnuk od dwuch lat nie żyje. Nigdy go nie zapomnę.
  13 lutego 2015 r, został pochowany na cmentarzu miejskim w Olsztynie

  Polubienie

 9. Przecież wiem adminku zdjęcie takie samo opublikowałeś mi parę miesięcy temu nawet ci kondolencje żlożyłem i pewnie ich nie czytałeś szkoda .
  Strata wnuka to na pewno wielkie cierpienie .
  Wielu ludzi ma trochę więcej wnuków niż jeden zazwyczaj chociaż możesz być wyjątkiem .
  Jeżeli pisze o tym 500 plus pisze to ogólnie pokazując schemat durnoty takiej pomocy gdzie dostają ją wszyscy a wielu funduje za to dzieciom wycieczki czy batony lub coca – colę .
  Pomagajmy najbiedniejszym dajmy im nawet i1000 czy 1500 pln na miesiąc ale na żydowskiego pustynnego Boga nie dawajmy takim którzy te 5 stówek wydadzą na pierdoły .
  Jejku cały dzień zamiast pracować to tu tracę czas przed PC ale jutro wyłączam to i do roboty ostrej .

  Polubienie

 10. Zyga gdyby miał na to wpływ ofiarom kapitalizmu i złodziejstwa oraz bezrobocia będącego wynikiem okrągłego żłoba takim dzieciom dałby nawet i 1500 na miesiąc i wycieczkę do francuskiego Disneylandu fundnął i to by było można zrobić odbierając te 5 stówek cwaniakom a dając tylko biednym płaczącym z głodu dzieciom a takich było za rządów Pinokia około 500 tysięcy .
  Inny typ cwaniactwa w III żydo RP to taki myk :
  Przykładowo baba ma trójkę dzieci bez ojca bierze na to sianko bo samotna matka . Oczywiście chłop pochowany gdzieś na pustyni lub pracuje na zmywaku W Great Britain . Oczywiście ślubu nie mają bo gdyby ślub był to by ta cała cwana układanka poszła w piz…..
  Teraz baba bierze zapomogę , Chłop be ślubu oczywiście wysyła babie pieniążki z Anglii bo tam pracuje i do tego jeszcze dochodzi cudne 500 plus .
  I co adminku fajna kombinacja .
  Tak goje sami podkopują swój kraj a potem jejku bo kraj się wali !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 11. Jako taki dodatek do kondolencji Zyga jeszcze raz specjalnie dla adminka utwór Sinatry .To jest utwór skierowany głównie do tych co przeżyli w życiu potworną tragedię : śmierć bliskiej osoby np :

  Polubienie

 12. „M.in. oni będą radzić jak chronić swoje prawa:”

  To wszystko na serio? Niektórzy z tych ludzi w latach 90tych stworzyli najpotężniejszą służbospecjalną organizację przestępczą w Polsce, przy których Wołomin i Pruszków to było przedszkole. Przekręty paliwowe, mataczenie w śledztwach, ochrona gangsterów, nielegalny handel bronią i prochami oraz ich specjalność – „samobójstwa”. Rozumiem, że to na takich działaniach polega prawdziwie demokratyczne rządzenie państwem oraz wierność konstytucji.

  Polubienie

 13. Dziś 3 maja a wiec krótki fragmencik .kto zainteresowany sam znajdzie całość :

  za: https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/05/wroga-postawa-kosciola-wobec-konstytucji-3-maja-i-reform-sejmu-czteroletniego/

  05/05/2014r.

  Wroga postawa Kościoła wobec Konstytucji 3 Maja i Reform Sejmu Czteroletniego

  Andrzej Szubert – komentarz wstępny
  Tekst o konstytucji 3 maja jest kompletnie ahistoryczny. Zero zrozumienia do tamtego okresu i motywów działań choćby Targowiczan. To byli Litwini i Rusini, którzy nie chcieli likwidacji wielonarodowej Rzeczypospolitej i przerobienia jej w Królestwo Polskie. Nie chcieli być obywatelami polskimi. Byli Litwinami, Rusinami i mieli prawo protestować. Tm bardziej, że konstytucję uchwalono nielegalnie.
  Przede wszystkim była ona fatalna, oddawała tron po śmierci Poniatowskiego w dziedziczne władanie Niemcom.
  Dla chłopów nie zrobiła nic. Odsunęła od wpływów polską, litewską i ruską drobnicę szlachecką, za to umożliwiła bogatemu niemieckiemu i żydowskiemu mieszczaństwu awans społeczny i wpływy polityczne.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/03/3-maja-swieto-dla-katolikow-niemcow-i-zydow/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/03/co-nam-dala-konstytucja-3-maja/

  KK krytykował ją przede wszystkim dlatego, że nałożono na niego podatek – 20 %. To przez zwykłe skąpstwo i chciwość kleru była ta krytyka. A w sumie należało klechom odebrać wszystkie majątki i przeznaczyć je na budżet państwa i wojsko.
  Jeszcze wtedy Rzeczypospolita była do uratowania. Miała jednak zapewnić równouprawnienie narodowe Rusinom i Litwinom (zrobiono odwrotnie), równouprawnienie religijne (zrobiono odwrotnie) i maksymalną poprawę sytuacji prawnej i majątkowej chłopstwa – a w tym kierunku nie zrobiono nic!

  Polubienie

 14. Warto tutaj dodać że za poparcie rozbiorów został skazany ważny klecha Skarszewski na śmierć .Przeżył – ułaskawienie przez Kościuszkę .

  Polubienie

 15. Zyga. Posunięcie Beaty Szydło i J. Kaczyńskiego w sprawie 500 plus w takim kształcie jak to zostało zrobione było najlepsze z możliwych.
  Piszesz, że obejmuje także tych b. bogatych, co nie powinno mieć miejsce.
  Otóż projekt 500 plus faktycznie wyklucza bogatych.
  Bogate ,,nowoczesne” ,,wykształcone z wielkich miast” faktycznie fundują sobie jedno dziecko i zakładają na cipkę sprężynki lub podwiązują jajniki. To je eliminuje z programu pomocy gdyż ten zakłada 500 zł jedynie na drugie i następne dzieci Rodziny normalne wielodzietne, biedniejsze otrzymują wsparcie.
  Gdyby uchwalono ustawę pomoc 500 zł dla każdego dziecka z wyłączenie bogaczy, Trybunał Konstytucyjny powołując się na konstytucyjny zapis równości wszystkich względem prawa Ustawę tą by unieważnił i byłoby po programie.
  W takim kształcie w jakim Ustawa weszła w życie opozycja może jedynie zgrzytać zębami i pluć sobie w brodę i nic ponad to.
  PiS wygrał, ma poparcie wielu polskich rodzin teraz i w kolejnych wyborach. Dzieci biedne przestały być głodne, a co do batoników, picy, wczasów, też im się to należy, bo to polskie dzieci. One głodne chodzić nie mogą. Muszą mieć co jeść, muszą mieć ubrania, buty, ciepłą odzież na zimę. Był czas, że ty chodziłeś głodny, ja chodziłem głodny i wiele innych dzieci z naszego rocznika, ale to był czas zaraz po wojnie. Dziś głodne i niedożywione dzieci byłyby hańbą dla każdego rządu w kraju tak bogatym jak Polska.
  Mam nadzieję, że to rozumiesz i uznasz program 500 plus za słuszny i potrzebny.

  Polubienie

 16. Konstytucja 3 maja, gdy ją kilka lat temu miałem możność przeczytać w kilku punktach mocno mi się nie spodobała. Głównie jednak ponieważ wybierali sobie na tron jakiegoś niemieckiego księcia, tak jakby obecny król Poniatowski zmarł albo abdykował. Było to zatem niczym innym jak zamachem stanu.
  Stanowisko kościoła nie dziwiło bo kościół stał po stronie legalnej istniejącej królewskiej władzy, a opodatkowanie KK słuszne i potrzebne, rzecz jasna purpuratom się nie podobało.
  Zwiększenie liczebności armii było potrzebne.
  Pisze opolczyk także bzdury …. ,,za to umożliwiła bogatemu niemieckiemu i żydowskiemu mieszczaństwu awans społeczny i wpływy polityczne”
  Miasta były polskie nie niemieckie i nie żydowskie. Warszawa nie była Krakowem z czasów króla Łokietka i wójta Alberta. Dominował w nich żywioł czysto polski, nie brakowało Litwinów i Rusinów. Chłopi w życiu politycznym nie brali udziału w żadnym ówczesnym kraju europejskim. Nie wiem co kryło się pod pojęciem ,,gmin” w Anglii, ale wydaje mi się że była to drobna szlachta

  Polubienie

 17. Adminku dziekuję za odpowiedz . Faktycznie nieco mnie przekonałeś do 500 plus .Co do Opolczyka ten fragment o którym piszesz tez jakoś wydał mi się podejrzany .

  Polubienie

 18. Co można by jeszcze napisać kontrowersyjnego w temacie Konstytucji 3 maja.
  Hetman Branicki i Targowica postrzegani są jako zdrajcy, ale…
  Jeśli ulica warszawska i kilku czy kilkudziesięciu zapaleńców (majdaniarzy?) zapewne pod wpływem, prądów zmian politycznych we Francji pisze Konstytucję i obiera sobie na przyszłego króla Rzeczypospolitej Obojga Narodów Niemca, to hetman Branicki i jakaś zapewne nie wcale mała ilość polskiej i litewskiej szlachty może być z tego faktu niezadowolona i przeciwna.
  Piszą, że wielu magnatów i biskupów brało złote ruble od Katarzyny carycy Rosji.
  Z pewnością i brali.
  Ja zapytałbym jednak od kogo brali złote dukaty ci co robili Konstytucję (a może tylko rokosz, majdan jak w Kijowie na Ukrainie obecnie)
  Czy przypadkiem nie były to dukaty od Prus i Austrii, skoro królem miał być ich ziomek książe niemiecki?
  Na koniec trzeba też zauważyć, że króla ( elekcyjnego) tradycyjnie obierała jeśli nie cała szlachta, to przynajmniej jej przedstawiciele zjeżdżający się do Warszawy w czasie elekcji. Tym czasem, tym razem króla nam chciało narzucić mieszczaństwo i to Niemca. Szewce, krawcy, jarmarczni kramarze, piwowary cieśle i młynarze.
  Branicki na to się nie godził.
  Pamiętamy że i Jan Zamojski po śmierci króla Batorego nie godził się na wybór Maksymiliana III Habsburga, którego wojska pobił pod Byczyną.
  Branicki można powiedzieć szedł śladem Jana Zamojskiego nie godząc się niemieckiego kandydata na króla I RP.
  Targowicy zapewne by nie było gdyby Konstytucję pisano do spółki ze szlachtą polską i litewska, gdyby na dziedziczny tron Polski i WKL zamiast Niemca wysunięto hetmana Branickiego, lub któregoś z wielkich magnatów czy to Polski czy Litwy, a takich wówczas jeszcze mieliśmy, Radziwiłłów, Sapiehów, Potockich Wiśniowieckich potomków Sobieskiego, Koniecpolskiego, i kilku innych.
  Przy takim rozumieniu sprawy wątpliwym staje się świętowanie konstytucji 3 Maja jako przyczyny nie tyle odrodzenia co zagłady królestwa.

  Polubienie

 19. Wczoraj podała nam TV informację, że prezydent Duda chce zmiany Konstytucji w drodze referendum.
  I bardzo słusznie, potrzebujemy nowej konstytucji, ale narodowej nie PiSowskiej.
  Niech tam będzie zapisane że Polska jest krajem niepodległym i suwerennym, że Naród jest najwyższą i jedyną władzą, że wszyscy obywatele są równi wobec praw, że sędzia naruszając prawo czy wydając wyrok niezgodnie z prawem jest karany tak jak kierowca naruszający przepisy drogowe, grzywną, utratą prawa wykonywania zawodu czy więzieniem. Że sędzia w każdej chwili może być odwołany z urzędu.
  Że nie ma immunitetów dla posłów i urzędników administracji państwowej. Że kadencja posłów ma być ograniczona do dwóch.
  Że wynagrodzenie w budżetówce sumarycznie nie może być wyższe jak trzykrotność średniej krajowej.
  Że głównym bankiem w Polsce jest bank w całości Polski a banki zagraniczne nie mogą stosować wyższego oprocentowania i kosztów dodatkowych jak polski bank.
  Hierarchia kościelna i KK jest podległa w całości Sejmowi RP
  Że media w Polsce mogą być jedynie w rękach polskich
  Ze gospodarka narodowa w co najmniej 80% ma być oparta o polskie zakłady pracy, państwowe, spółdzielcze i prywatne na równych zasadach.
  Edukacja i lecznictwo darmowe
  Że prawo stanowione przez sejm jest prawem zwierzchnim nad wszelkimi innymi prawami w tym ponad prawem międzynarodowym
  Ze lichwa jest zabroniona i karana więzieniem.
  Ze stacjonowanie lub przebywanie obcych wojsk na terenie Polski jest zabronione.
  Podobnie z innymi organizmami i organizacjami
  Itd.

  Polubienie

 20. świętowanie konstytucji 3 Maja jako przyczyny nie tyle odrodzenia co zagłady królestwa.

  – To podpowiada mi i mój system asocjacyjny IRSA. Gdyby nie ta, robiona pod wpływem ówczesnych, wywołanych rozwojem ekonomicznym, „prądów burżuazyjnych”, głównie we Francji, Konstytucja 3 M., to RP by ponoć przetrwała – choć w bardzo okrojonej formie. Czytałem, że 3 Rozbiór to było jej następstwo. A teraz mamy mieć – już mamy – następstwo następstwa Kon. 3 Maja w formie Kon. „Stulecia 1918-2018” mającej odtworzyć Rzeczpospolitą Obojga Narodów pod opieka Boga Ojca (ang. Godfather) Ukrzyżowanego Chrystusa oraz jego Matki Zawsze Dziewicy.

  Polubienie

 21. ADMINKU MOJA ODOWIEDZ DO CIEBIE W SPAMIE – WYCIĄGNIJ JĄ .W KWESTII KONSTYTUCJI NIE CHCIALO OPUBLIKOWAĆ .

  Polubienie

 22. Adminku powiedz szczerze czy ty naprawdę taki głupiutki jesteś czy tobie za to płacą . Naprawdę ciebie szanuję masz wiedzę ale czemu taki głupiutki jesteś .
  Napisz szczerze jak czekista czekiscie : ty coś pisowi zawdzięczasz ? komuś z twojej dali fuchę dwa lata temu może twoja córka pierdzi w jakims urzędzie na pisowym stołku bo jak inaczej można cię wytłumaczyć .
  PISuar ci dał te 1300 pln emerytury :
  drukowane fakty :
  KONSTYTUCJA ZOSTAŁA UCHWALONA PRZEZ CHAZARSTWO KTÓRE DORWAŁO SIĘ DO WŁADZY PO 89 ROKU TYPU STOLZMAN .
  TERAZ ZYDZĄ CCA JĄ DOSTOSOWAĆ DO NWO I ZMIENIAJACYCH SIĘ WARUNKÓW STAD POSTULAT GRZEBANIA W KONSTYTUCJI
  A JASNIEJ ZEBY DO ADMINKA DOTARŁA
  ADMINKU CHŁOPIE WSPÓLCZUJE CIE PRZEŻYŁEŚ TRAGEDIĘ .ALE POWIEDZ ILE I CO DOSTAŁES OD PIS ZE PISZESZ TAKIE HEREZJE
  ADMIN ZROZUM ZA 15 – 20 LAT ZMIANA PZREJMIE WŁADZĘ I TY TO WSZYSTKO ODSZCZEKASZ A W ZAMIAN ZMIANA PODWYŻSZY CI EMERYTURKĘ NA 2000 PLN . CO TY NA TO ?
  GŁUPIĆ TY I NAIWNY ADMINKU ALE JESTEM NA 100% PEWNY ŻE TY PISZESZ TO DLA JAJ NIE POWAZNIE .
  dZIĘKUJE ZA WPISY O KONSTYTUCJI
  DLA ADMINKA .ADMINEK CZYTAJ .
  PISZE PO RAZ SETNY NIE MANIPULUJ . SWOJA DROGĄ TY U TYMOCHOWICZA LEKCJE PŁATNE BRAŁ ?
  TYLKO TAK PYTAM . TO TYLKO PYTANIE :

  Polubienie

 23. Prezydent mówił podczas uroczystości na Placu Zamkowym, że chce, aby w sprawie Konstytucji RP odbyło się w naszym kraju w przyszłym roku, roku 100-lecia niepodległości, referendum. Według prezydenta w 2018 r. naród polski i powinien się wypowiedzieć, co do przyszłości ustrojowej swojego państwa. Jak dodał, naród powinien się wypowiedzieć na temat m.in. roli prezydenta, Sejmu, Senatu.

  Rozpoczęła się dyskusja o zmianie obowiązującego prawa państwowego/konstytucyjnego. Prezydent w wystąpieniu pominął zagadnienie pieniądza i instrumentów polityki pieniężnej jako kategorii prawa konstytucyjnego. Zastanawia mnie czy obecna gra PAD jest nakierowana faktycznie na zmianę ustawy zasadniczej, czy może na utrzymanie aktualnego stanu rzeczy. Obecny akt, przy całym swoim negatywnym bagażu, blokuje możliwość wprowadzenia znaków pieniężnych UE w Polsce, jako obowiązującej waluty.

  Rozumiejąc, że obowiązująca konstytucja o masońsko-burżuazyjnym charakterze wymaga zmiany, można apelować w czekającej nas debacie, o wzmocnienie kontrolnych uprawnień suwerena nad administracją, dyskutować o karnoprawnych aspektach zdrady państwa, zabezpieczyć ochronę praw fundamentalnych dla rozwoju narodu. Założeniem tego typu dokumentów jest uregulowanie życia społeczno-gospodarczego. Pamiętajmy, że dla przedstawicieli cywilizacji bizantyjskiej status ustrojowy staje się wyznacznikiem dobra i prawdy.
  mgrabas
  3 maja 2017 o 16:26
  żydostwu już przestała pasować nawet ta „konstytucja” IIIżydoRP narzucona nam w podobnym pseudoreferendum przez polskojęzycznego żyda Stolzmana vel Kwaśniewskiego, muszą ją jeszcze bardziej dostosować do NWO, dlatego ich obecny rezydent okrągłymi kłamstwami już oficjalnie zapowiada kolejne pseudoreferendum w sprawie nowej=jeszcze bardziej prożydowskiej „kontytucji” dla tubylców Polin

  Polubienie

 24. Rozpoczęła się dyskusja o zmianie obowiązującego prawa państwowego/konstytucyjnego. Prezydent w wystąpieniu pominął zagadnienie pieniądza i instrumentów polityki pieniężnej jako kategorii prawa konstytucyjnego. Zastanawia mnie czy obecna gra PAD jest nakierowana faktycznie na zmianę ustawy zasadniczej, czy może na utrzymanie aktualnego stanu rzeczy. Obecny akt, przy całym swoim negatywnym bagażu, blokuje możliwość wprowadzenia znaków pieniężnych UE w Polsce, jako obowiązującej waluty.

  Rozumiejąc, że obowiązująca konstytucja o masońsko-burżuazyjnym charakterze wymaga zmiany, można apelować w czekającej nas debacie, o wzmocnienie kontrolnych uprawnień suwerena nad administracją, dyskutować o karnoprawnych aspektach zdrady państwa, zabezpieczyć ochronę praw fundamentalnych dla rozwoju narodu. Założeniem tego typu dokumentów jest uregulowanie życia społeczno-gospodarczego. Pamiętajmy, że dla przedstawicieli cywilizacji bizantyjskiej status ustrojowy staje się wyznacznikiem dobra i prawdy.
  mgrabas

  Polubienie

 25. żydostwu już przestała pasować nawet ta „konstytucja” IIIżydoRP narzucona nam w podobnym pseudoreferendum przez polskojęzycznego żyda Stolzmana , muszą ją jeszcze bardziej dostosować do NWO, dlatego ich obecny rezydent okrągłymi kłamstwami już oficjalnie zapowiada kolejne pseudoreferendum w sprawie nowej=jeszcze bardziej prożydowskiej „kontytucji” dla tubylców Polin

  Polubienie

 26. ODRZUCA MI KONCÓWKE WPISU PANA MG GRABAS ZACZYNA SIĘ OD SŁOWA ŻYDOSTWU NIE PASUJE WKLEJ JA JEST W SPAMIE.

  Polubienie

 27. żydostwu już przestała pasować nawet ta „konstytucja” IIIżydoRP narzucona nam w podobnym pseudoreferendum przez polskojęzycznego żyda Stolzmana , muszą ją jeszcze bardziej dostosować do NWO, dlatego ich obecny rezydent okrągłymi kłamstwami już oficjalnie zapowiada kolejne pseudoreferendum w sprawie nowej=jeszcze bardziej prożydowskiej „kontytucji” dla tubylców W Polsce.

  Polubienie

 28. Adminuk ja pierd….. ale bzdury piszesz:

  Wczoraj podała nam TV informację, że prezydent Duda chce zmiany Konstytucji w drodze referendum.
  I bardzo słusznie, potrzebujemy nowej konstytucji, ale narodowej nie PiSowskiej.
  Niech tam będzie zapisane że Polska jest krajem niepodległym i suwerennym, że Naród jest najwyższą i jedyną władzą, że wszyscy obywatele są równi wobec praw, że sędzia naruszając prawo czy wydając wyrok niezgodnie z prawem jest karany tak jak kierowca naruszający przepisy drogowe, grzywną, utratą prawa wykonywania zawodu czy więzieniem. Że sędzia w każdej chwili może być odwołany z urzędu.
  Że nie ma immunitetów dla posłów i urzędników administracji państwowej. Że kadencja posłów ma być ograniczona do dwóch.
  Że wynagrodzenie w budżetówce sumarycznie nie może być wyższe jak trzykrotność średniej krajowej.
  Że głównym bankiem w Polsce jest bank w całości Polski a banki zagraniczne nie mogą stosować wyższego oprocentowania i kosztów dodatkowych jak polski bank.
  Hierarchia kościelna i KK jest podległa w całości Sejmowi RP
  Że media w Polsce mogą być jedynie w rękach polskich
  Ze gospodarka narodowa w co najmniej 80% ma być oparta o polskie zakłady pracy, państwowe, spółdzielcze i prywatne na równych zasadach.
  Edukacja i lecznictwo darmowe
  Że prawo stanowione przez sejm jest prawem zwierzchnim nad wszelkimi innymi prawami w tym ponad prawem międzynarodowym
  Ze lichwa jest zabroniona i karana więzieniem.
  Ze stacjonowanie lub przebywanie obcych wojsk na terenie Polski jest zabronione.
  Podobnie z innymi organizmami i organizacjami
  Itd.

  Polubienie

 29. I to ma PIsz robić ? to zrobi Zmiana za lat 20 admineczku żadne inne partie
  Adminku wąchałeś coś ? jakąs przyprawde do zup albo warzachę jakąs piłeś ( taka herbata dla więzniów )

  Polubienie

 30. Na koniec : adminku nie obrażaj się na mnie .Szanuje cię ale twojej głupoty za hu…. nie mogę zrozumieć wybacz mi pomimo sympatii .

  Polubienie

 31. ADMINKU PRAWDA JEST BANALNA TY POPIERASZ RZĄDZĄCE OD 1989 ROKU CHAZARSTWO NATOMIAST JA GO NIE POPIERAM NATOMIAST POPIERAM ZMIANĘ BO TO PÓKI CO JEDYNA ALTERNATYWA DLA CHAZARSTWA .
  TY WIERZYSZ W BAJKI SZEHEREZADY ZE PISUAR MOŻE DOBRZE RZĄDZIĆ NATOMIAST JA IM NIE UFAM NAWET NA 1% BO JA TO TOWARZYCHO WZAJEMNEJ ADORACJI OBSERWUJĘ OD WIELU LAT I TYLKO LICZĄ SIĘ DLA NICH STOŁKI I KASA ZRESZTĄ JAK U WSZYSTKICH CHAZARÓW NIEZALEŻNIE W JAKIEJ PARTII SĄ OD PO DO SLD KONCZĄC NA PIS. UWAŻAM ICH ZA WROGÓW MOJEJ OJCZYZNY I DO TAKIEJ OCENY MAM PRAWO TAK SAMO JAK TY MASZ PRAWO DO WCHODZENIA IM W DUPĘ I KREOWANIA ICH NA BOHATERÓW .
  WIERZ DALEJ W BAJKI SZEHEREZADY . NIKT JUŻ CIEBIE NIE PRZEKONA ZE TWOJA WIARA TO BAŚNIE CZY RACZEJ BAJANIE :

  Z TEGO SAMEGO POWODU NIE ZNOSISZ GOMUŁKI U MNIE BUDZI SYMPATIE .

  IDĘ NA OPERACJĘ ALBO WOZ I JESZCZE POŻYJĘ ALBO ROBAKI .TRZYMAJ KCIUKI ADMINKU .
  KOGO OBRAZIŁEM TO PRZEPRASZAM W RAZIE CZEGO GDYBY SIĘ OPERACJA NIE UDAŁA .
  NA RAZIE ZEGNAM .

  Polubienie

 32. jpnz
  jak twój komentarz nie przejdzie to napisz o tym w następnym komentarzu

  Zyga czy tobie się nie podoba że napisałem aby w konstytucji było:
  – Ze lichwa jest zabroniona i karana więzieniem. itd

  Bo widzisz ja uważam, że musimy pisać i żądać co ma być, a co nie być w konstytucji, a nie siedzieć cicho, czy jedynie pisać, że nam się Chazarstwo nie podoba
  Chcecie zmienić konstytucję(?), dobrze zmieniajcie, ale nie pod siebie i nie pod USA czy Berlin.
  Stańmy się aktywni, a nie bierni.
  Ten kto nie chodzi na wybory daje do zrozumienia, że godzi się z wyborami innych, że albo jest za głupi aby wybierać, albo jest mu wszystko jedno.

  Zyga, po udanej operacji, czego ci szczerze życzę, wracaj cały i zdrowy.

  Polubienie

 33. Admineczku ty moja pipunieczko naiwna chazarzy ( obojetnie z jakiej partii czy SLD , PO lub PIS cała scena polityczna chazarsko – szabasgojska ) knesejm rządzą prawie 30 lat a ty dalej masz nadzieję że oni ci takie zapisy do konstytucji wprowadzą .Ty chcesz ich naciskać ? pipuńko ty moja naiwna w pierdlu za sekundę wylądujesz a wcześniej będziesz miał najazd ABW do domu -szósta rano i tyle się skończą twoje naciski na chazarstwo .
  Nacisnąć to ty możesz ptaszka aby próbować siku zrobić jak cierpisz na prostatę .
  Chazarstwo rządzi 30 lat .rozwaliło ten kraj całkowicie .Nie ma przemysłu armagedon w postaci wyjazdu na zmywaki 5 mln inteligentnych Polaków a ty moja naiwna pipuńko masz nadzieję na jakieś zmiany jeszcze po 30 latach .
  Chłopie dziś ci co rządzą nie są samodzielni .Ileż to ci można razy pisać jak dziecku 100 razy i dalej będzie mało ty moja naiwna pipuńko .
  Gdyby nawet chazarstwo taki zapis wprowadziło metropolia w Faszyngtonie w ciągu minuty zrobiła by z twojego PISUaru budyń czekoladowy czytaj żydoameryka czy ściślej żydostwo anglosaskie .
  Oj ty moja pipuńko naiwna .
  Twój Kalkstein rządzi w sumie liczę wcześniejsze przystawki ponad 4 lata . Dostajesz orgazmu na te 500 plus a poza tym osiągnął : próbuje odbudować przemysł ? nie , próbuje polepszyć funkcjonowanie służby zdrowia nie ma żadnych zmian jestem pacjentem to wiem . Dalej jak nie masz kasy na lekarzy a zachorujesz po prostu zdechniesz , miliardy idą dalej na Kościół ? idą , miliony poszły na toruńskiego ojczulka? poszły , bezrobocie dalej z ukrytym w granicach 14 % ? dalej . Zmniejszono liczbę urzędasów ? nic a tylko doszło do zmiany pierdzących z Po zastąpili pierdzący z PISuaru .
  Adminku spójrz na zdjęcia w sieci i zobacz jak twój mąż stanu przytyła od momentu gdy została panią premier .
  Chłopie o jakich ty zmianach piszesz ? całkowicie cię zaczadziło ?
  Owszem doszło do zmian : pasożytów z PO zastąpili pasożyci z PIsuaru i nie uprawiaj propagandy ani nie manipuluj bo to ci nic nie da .
  Jeżeli jednak konstytucja chazarów m.in Stolzmana zostanie nieco zmieniona i dadzą ten zapis i będzie jeszcze taki warunek że nie będzie to zapis martwy bo cała konstytucja uchwalona przez chazarów jeżeli chodzi o przestrzeganie jej jest martwa to nie ulega wątpliwości .
  Ale jeżeli ten zapis wprowadzą i nie będzie on martwy nie żartuję zobowiązuję sie wyslać ci bokserki za 60 pln podasz mi swój rozmiar i 10 piw Erdingera podasz mi swój adres zamieszkania .
  wysyłam natychmiast gdy cazarzy wprowadzą ten zapis do stolzmanwej konstytucji jeżeli potem nie będzie zamachu stanu i jeżeli zapis nie będzie martwy to znaczy musi byc przestrzegany .
  Ponjal adminek – taka naiwna pipuńka .

  no i może to .Prezent dla adminka :

  Polubienie

 34. Jeszcze jedno adminku ale bez propagandy ty moja naiwna pisowa pipunko sprawdz jak szybko PISuar zadłuża kraj .Podaj fakty a nie manipuluj jeżeli nie ty może kika poda dane .
  I jeszcze raz cię proszę jeżeli ten zapis wejdzie przyjmij te małe prezenciki ode mnie o których wcześniej pisałem dobrze .Taka moja prośba .

  Polubienie

 35. Wydaje się, że Prezydent Łukaszenka również z małym się na głowy powoli zamienia.

  MINSK, 2 May (BelTA) – Belarus President Alexander Lukashenko has sent greetings to Israel President Reuven Rivlin as the country celebrates Independence Day, BelTA learned from the press service of the Belarusian leader. “The relations between our countries rely on a solid foundation of the centuries-long good neighborly co-existence of Belarusians and Jews on the Belarusian soil,” the message of greetings reads. The head of state remarked that he hopes for the expansion of the bilateral dialogue and active development of all-round cooperation in the best interests of Belarus and Israel.
  Read full text at: http://eng.belta.by/president/view/belarus-hopes-to-develop-all-round-cooperation-with-israel-100898-2017/
  If you use BelTA’s materials, you must credit us with a hyperlink to eng.belta.by.

  Polubienie

 36. BRAWO CEZARY TARKOWSKI . UCZ SIĘ ADMIN JAK BYĆ PRAWDZIWYM POLAKIEM PATRIOTĄ A NIE OPORTUNISTĄ .
  W KWESTII REFERENDUM W SPRAWIE GMO :
  CEZARY TARKOWSKI – BOHATER NARODOWY :

  Cezary Tarkowski
  4 maja 2017 o 22:37
  Co prawda rządząca zorganizowana, zakłamana grupa przestępcza (jak wszystkie wcześniejsze) będzie miała gdzieś to referendum, ale inicjatywa jest wspaniała. Należy tę inicjatywę rozpowszechniać. Niech pójdzie za tym cała Polska! Wiedzcie jedno: te kurwy, zdrajcy, szubrawcy nie będą się chcieli ze swojego zbrodniczego zobowiązania wobec satanistyczno – syjonistycznego rządu światowego wycofać i się nie wycofają. Ale Naród może sobie wreszcie uświadomi, jacy kryminaliści, ludobójcy nam rządzą. Brawo Świdwin!

  Polubienie

 37. TAK OSTRO JAK CEZARY TO BYM NIE NAPISAŁ ZBYT BLUZGA ALE TO JEST PATRIOTA – POLAK WYMIERAJĄCY GATUNEK LUDZI W TYM KRAJU .

  Polubienie

 38. Fragment .
  Reszta do poczytania U PAZIA .Warto .Lepsze to niż czytanie jak tutejszy adminek składa hołdy PISuarowi a poityków PIsuaru nazywa mężami stanu .
  ale robi za wazelinę !!!!!!!!!!!
  Referendum zostało zgłoszone i od dzisiaj rozpoczynamy zbiórkę podpisów od mieszkańców uprawnionych do głosowania w naszej gminie. Pozostawieni bez wyboru, zdecydowaliśmy się zapoczątkować działania – prareferendum, którego wynikiem będzie program przekazywany innym zainteresowanym gminom na terenie całej Polski.

  Źródło: Zachodniopomorski Oddział Stowarzyszenia EKOLAND
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/05/04/pierwsze-lokalne-referendum-w-sprawie-gmo/#comments

  Polubienie

 39. Po co jakieś znowelizowane szmulowskie Konstytucje, komu są potrzebne jakieś referenda, jak większość Polaków dobrze wie, że to wszystko jest zdatne jak psu na budę i zawsze jest od nowa po staremu czyli SYJONISTYCZNY SOCJALIZM Z ,,(NIE)LUDZKĄ” MORDĄ DALEJ RZĄDZI!

  Według prawa, obecna Konstytucja III RP powinna być nieważna, bo nie poparło jej przeszło 24 mln Polaków, uprawnionych do głosowania w referendum. Na TAK zagłosowało tylko 6,4 mln obywateli. Wiadomo było od samego początku, że ta śmieszna broszurka, listek figowy ,,demokratycznej” władzuni, musi być uchwalona i referendum nie miało żadnego wpływu na te machloje.

  30,5 mln Polaków uprawnionych do głosowania

  http://www.rp.pl/artykul/1203434-30-5-mln-Polakow-uprawnionych-do-glosowania.html#ap-1

  WYNIKI GŁOSOWANIA W REFERENDUM Z 25 MAJA 1997 R.

  TAK 6 396 641 53,45%
  NIE 5 570 493 46,55%
  Głosy ważne 11 967 134 98,60%
  Głosy nieważne 170 002 1,40%
  Razem 12 137 136 100,00%
  Frekwencja 42,86%

  PICU, PICU, BLE, BLE, BLE…

  ,,Zgodnie z Ustawą Konstytucyjną z dnia 23 kwietnia 1992 r. o trybie przygotowania i uchwalenia Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, konstytucja zatwierdzona przez Zgromadzenie Narodowe miała być przyjęta w referendum niezależnie od frekwencji. Natomiast sama Ustawa o referendum z 29 czerwca 1995 r. w art. 9, ust. 1 stanowiła, iż referendum w sprawie istotnej dla państwa (inna kategoria referendum od referendum konstytucyjnego) jest wiążące, gdy bierze w nim udział więcej niż połowa uprawnionych do głosowania. W związku z nadrzędnością ustaw konstytucyjnych nad zwykłymi ustawami Konstytucja została więc przyjęta. Ważność referendum stwierdziło orzeczenie Sądu Najwyższego – Izby Administracyjnej, Pracy i Ubezpieczeń Społecznych z 15 lipca 1997 r. (sygn. III SW 435/97):

  Referendum konstytucyjne przeprowadzone w dniu 25 maja 1997 r. na podstawie zarządzenia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz.U. 1997 nr 31 poz. 174) jest ważne.

  Konstytucja ta, dotychczas z dwiema nowelizacjami i ze sprostowaniem, obowiązuje do dziś.”

  Referendum w Polsce w 1997 roku

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_1997_roku

  KU ROZWADZE!

  Szanowni Panowie, a ile razy w swoim długim życiu, napisaliście KONSTYTUCJI DOMOWYCH, OBOWIĄZUJĄCYCH W WASZYCH RODZINNYCH DOMACH? WASI PRZODKOWIE TEŻ SIĘ W TO BAWILI? A może jakiś KODEKS albo REGULAMIN RODZINNY ,,w szalonych zwidach” skrobnęliście? Podejrzewam, że nie było takiego przypadku w Waszym życiorysie? Więc po jasną cholerę, domagacie się, żeby obca swołocz na Wasze karki SWOJE PRAWA NARZUCAŁA, które są bardzo korzystne dla nich, a dla Was zniewalającym ciężarem! Dla mnie też!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 40. Obca swołocz będzie swoje prawa narzucała dopóty dopóki w narodzie polskim ogromną większość będą stanowili katodebile i liberałodebile. Obawiam się jednak, że są to przypadłości nieuleczalne w najbliższym czasie.

  Podobno grube kobiety powodują zboczenia u mężczyzn.
  Rosyjska gazeta nazywa Manchester miastem „pełnym tłustych kobiet, które zmieniają mężczyzn w homoseksualistów”.
  Rosyjski publicysta również twierdzi, że ludzie stają się gejami, gdy „ich matki nie biły ich wystarczająco”, gdy byli dziećmi.
  http://www.gaystarnews.com/article/russian-newspaper-calls-manchester-full-fat-women-turn-men-gay/

  Polubienie

 41. Niekoniecznie Julius bo nasz adminek niewierzący pasibrzucha wyrzucił po kolędzie za co od żony nie dostał obiadu i promocyjnego ptasiego mleczka z Biedronki a robi tu loda PIsuarowi w sposób niesamowity PISUar np Szydło i Kalksteina nazywając mężami stanu i opatrznościowymi . Nawet w Republice nikt tak PISuarowi dupy nie lizę jak on tej partii na tym portalu .Żenada z jego strony . Totalna . Mi go szkoda bo to równy chłopisko w dodatku przeżył osobista tragedię .
  Także tylko julius tylko na 50% masz rację .
  cytat Julius :
  „Obca swołocz będzie swoje prawa narzucała dopóty dopóki w narodzie polskim ogromną większość będą stanowili katodebile i liberałodebile. Obawiam się jednak, że są to przypadłości nieuleczalne w najbliższym czasie.”

  Polubienie

 42. Julius że grube dupy babskie budzą obrzydzenie to prawda .Nieraz jak widzę otyłą babę mającą dupę jak moja szopa jeszcze w takich spodniach że spodnie jej do dupy włażą w dodatku gdy żre jeszcze hamburgera za 8 pln z budki miejskiej zachlapie gębę keczupem to budzi obrzydzenie .Tu masz rację .
  Wielokrotnie widziałem takie baby na ulicach .
  Ale cóż . Tak kobiety się zmieniły gdy władzę objęło 2 89 roku chazarstwo .Wtedy zaczęło się picie coli i totalne hamburgerowe obżarstwo .
  i jako mowi Waldi Pastuszka baby zmieniły się w grube dupy czy kaszaloty .
  W PRL nie do pomyślenia .Były chudziutkie zgrabniutkie palce lizać ,ale to był PRL a nie III czy IV RP .

  Polubienie

 43. Cytat Julius :
  „Podobno grube kobiety powodują zboczenia u mężczyzn.
  Rosyjska gazeta nazywa Manchester miastem „pełnym tłustych kobiet, które zmieniają mężczyzn w homoseksualistów”.”
  Julius że grube dupy babskie budzą obrzydzenie to prawda .Nieraz jak widzę otyłą babę mającą dupę jak moja szopa jeszcze w takich spodniach że spodnie jej do dupy włażą w dodatku gdy żre jeszcze hamburgera za 8 pln z budki miejskiej zachlapie gębę keczupem to budzi obrzydzenie .Tu masz rację .
  Wielokrotnie widziałem takie baby na ulicach .
  Ale cóż . Tak kobiety się zmieniły gdy władzę objęło 2 89 roku chazarstwo .Wtedy zaczęło się picie coli i totalne hamburgerowe obżarstwo .
  i jako mowi Waldi Pastuszka baby zmieniły się w grube dupy czy kaszaloty .
  W PRL nie do pomyślenia .Były chudziutkie zgrabniutkie palce lizać ,ale to był PRL a nie III czy IV RP .

  Polubienie

 44. Kika brawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szacunek !!!!!!!!!!!!!!!
  Zyga brawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szacunek !!!!!!!!!!!!!!!

  Ja już wcześniej pisałem , że nie to, że żadnej konstytucji ma nie być, tylko żeby w dwóch słowach ją zapisać, na przykład tak króciutko i zwięźle.
  ,,Władca ma być mądry i sprawiedliwy
  a lud pracowity w pokoju
  i dzielny w boju”
  i to by wystarczyło.

  Znajomy Amerykanin mówił mi, że grube nie tyle odpychają co odbijają mężczyzn, ale nie w naszym polskim rozumieniu odbić mężczyznę innej kobiecie, tylko dosłownie.
  Popchniesz taką, to cię trzy razy odbije.

  Polubienie

 45. no to tak adminku :
  ,,Władca ma być mądry i sprawiedliwy – zdaniem adminka najlepiej chazarzy .
  „a lud pracowity w pokoju” – na umowach śmieciowych ,w Biedronkach za 1800 pln na miesiąc zapier.. albo u kapitalisty za free najlepiej .
  i dzielny w boju” – idoim na Maskwu pod wodzą Antka policmajstra uzbrojeni w zabytkowe F – 16 .

  cytat adminek :
  Władca ma być mądry i sprawiedliwy
  a lud pracowity w pokoju
  i dzielny w boju”
  i to by wystarczyło.

  Polubienie

 46. 1 maja durnie przeklinają bo im się z PRL kojarzy proponuję w to miejsce ustanowić święto kapitalisty . Zobaczyliście ile by przyszło gojów przez kapitalistów dymanych . Miliony byłoby na pochodzie z okazji dnia kapitalisty .

  Polubienie

 47. Ot jaką siurpryzę ,,wysmażył” konfrater papieża Franeczka! Jezus nie używał magnetofonu. Nie mógł sobie wyczarować, tak jak: chlebuś, rybki czy winko? Chyba był kiepskim magikiem!

  Jezus nie używał magnetofonu. Kardynał zszokowany po słowach zakonnika

  http://wiadomosci.wp.pl/jezus-nie-uzywal-magnetofonu-kardynal-zszokowany-po-slowach-zakonnika-6111196072961665a

  Papa Franio też ma niezłe odloty! Ciekawe co on bierze?!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 48. USA chcą kontrolować rosyjskie i Chińskie porty nad Morzem Japońskim

  Picu picu mój księżycu.
  To do USA

  Kontrolowanie przez USA rosyjskich portów nad Morzem Japońskim nie wpisuje się w ogólną koncepcję zachowania bezpieczeństwa międzynarodowego – powiedział wiceprzewodniczący Komisji ds. Obrony Dumy Państwowej Andriej Krasow. Jak podkreślił, ani jeden amerykański okręt nie wpłynie na wody terytorialne Rosji.

  — (Kontrola) nie tylko jest niemożliwa, ale nie wpisuje się w ogólną koncepcję zachowania bezpieczeństwa międzynarodowego. Jakim prawem Amerykanie wzięli na siebie ten obowiązek, kto dał im takie uprawnienia w zakresie przeprowadzania kontroli w naszych portach morskich? Nie prosiliśmy, a organizacje międzynarodowe nie dawały – powiedział w rozmowie z RIA Novosti Krasow.

  — Odpowiedź może być tylko jedna: na wszelkie nieprzyjazne kroki w stosunku do Rosji i naszych sojuszników administracja USA otrzyma odpowiednią odpowiedź. W każdym razie ani jeden amerykański okręt nie wpłynie na nasze wody. Nasze siły zbrojne i nasza flota posiadają wszelkie środki, by surowo ukarać tych, którzy odważyli się wpłynąć na nasze wody terytorialne – zapewnił deputowany.
  Jak dodał, „stanowisko administracji USA sprowadza się znowu do pobrzękiwania szabelką”. – Pobrzękują w Europie, pobrzękują szabelką na Bliskim Wschodzie, teraz zaczynają pobrzękiwać w regionie Azji i Pacyfiku”.

  Wdrożenie amerykańskiego projektu ustawy ws. kontrolowania przez Stany Zjednoczone rosyjskich portów na Dalekim Wschodzie zapowiada siłowy scenariusz, co jest równoznaczne z wypowiedzeniem wojny, twierdzi szef Komisji Spraw Zagranicznych Rady Federacji Konstantin Kosaczow.

  — Ten projekt ustawy, mam nadzieję, nigdy nie wejdzie w życie, bo jego wdrożenie przewiduje siłowy scenariusz z przymusową kontrolą przez amerykańskie okręty wojenne wszystkich statków. Takie siłowe scenariusze nie mieszczą się w głowie, bo oznaczają wypowiedzenie wojny – podkreślił Kosaczew.

  komentarze
  Silvio Pepperoni
  Towarzysze zanim zaczniecie wygłaszać gromkie oświadczenia chciałbym przypomnieć jak wygląda stan rosyjskiej floty.
  Nie dotyczy sił lądowych ale na morzu jesteście krajem drugorzednym.
  Państwo z 12 grupami uderzeniowymi lotniskowców może szachować wasze porty w każdej konfiguracji. Nic nie zrobicie, jesli naprawdę zechca was przycisnąc.
  Stanisław Kowalski · Rentier w firmie WBE
  hahahaha….Mykoła wystarczy 12 rakiet i yankeskie złomy z samolotami stworzą kolejne sztuczne rafy!
  ——————————-
  Może się wydawać, że amerykańscy politycy i wojskowi tracą rozum, mylą Rosję i Chiny z San Marino czy księstwem Lichtenstein, chcą odparować w kosmos, albo po prostu piszą bajki dla zgrzybiałych staruszków.
  To jest nie tyle straszne co śmieszne.
  Gdyby Putin do tego dopuścił bardzo szybko straciłby władzę jeśli nie życie.

  Polubienie

 49. Waldemar Panas
  Słabą ma wyobraznie pan Krasow , ja sobie wszystko wyobrażam . Widziałem bestialsko bąbardowaną Jugosławię . Nie będą kontrolować na wodach terytotialnych , tylko w licznych cieśninach i na pełnym morzu , gdzie mają przewagę , tak zmua się FR i CHRL , do wykonania ruchu obronnego , co propaganda ,, światowa ” okrzyknie ,, agresją ” Tak zdławili w 41r Japonię , tak teraz mogą sparaliżować Chiński eksport , a ile by znalezli kontrabandy , podrubek , kradzieży intelekyualnej , patentowej . Statki zaczełyby płynąć dwa razy dłużej i Chiny leżą . To jest zmuszenie przeciwnika do przyjęcia konfrontacji na nie sprzyjającym mu teatrze . Teraz widzimy po co CHRL był ,, Jedwabny szlak”

  Stefan Byrcza
  Lotniskowce były dobre naście lat wstecz, dziś sprawdzają się jedynie wobec państw nie posiadających odpowiedniego lotnicwa, marynarki i wojsk rakietowych.
  Dla USA lotniskowce są niezastąpione, to dzieki nim sprawują okupację nad Japonią, kilkoma wyspami na Pacyfiku, to dzięki nim operują na Bliskim Wschodzie.
  Ale już Iran jest poza zasięgiem i lotniskowce się wycofaja w przyadku konfliktu z Iranem.

  Polubienie

 50. Rebelia, rebelia: większość młodzieży UE gotowa jest na masowe powstanie


  Those are… pretty encouraging numbers.
  To są … bardzo zachęcające liczby.
  So as it turns out, a majority of EU youth are ready for an uprising, according to a new poll by GENERATION-WHAT.EU.
  Jak się okazuje, większość młodych ludzi UE jest gotowa na powstanie, według nowej ankiety przeprowadzonej przez GENERATION-WHAT.EU.
  Nie ujęto jak wygląda ta sytuacja w Polsce. Ankietę przeprowadzono w 13 krajach europejskich. Biorąc pod uwagę nasz kościółkowy naród można podejrzewać, że liczba chętnych oscylowałby pewnie przy minimach.

  Polubienie

 51. Ubeckie żądania

  Szanowni Państwo!
  Póki nie obowiązywała poprawność polityczna, kłamstwo było postrzegane jako coś nagannego, czego należało się wstydzić. Ale „nowoczesnemu człowiekowi” udało się już wmówić, że w kłamstwie nie ma nic zdrożnego, podobnie jak w kradzieży, czy nawet morderstwie, zwłaszcza takim „zgodnym z prawem”. Ubecy mają czelność manifestować swoje żądania do przywilejów! Uzasadniają to prosto: skoro nie potraficie wpakować nas do więzień, to byliśmy i jesteśmy lepsi od was i musicie nas sowicie wynagradzać!
  Według nich, to prawica zakłamuje historię PRL-u twierdzeniem, jakoby był to czas zniewolenia i obcego panowania. A przecież był to okres prosperity resortowych klanów, które przy okrągłym stole zapewniły sobie nietykalność. Dla dzisiejszego lewactwa kłamać w żywe oczy i innych oskarżać o kłamstwo, to właśnie normalność. Zastanawiająca jest jeszcze jedna „normalność”. Jak to się dzieje, że w „totalnej opozycji” przypada rekordowa ilość idiotów na metr kwadratowy? Czy możliwe, żeby sama negatywna selekcja dała aż taki imponujący wynik? Podejrzewam, że co znamienitsi przedstawiciele gatunku „opozycji totalnej” wspierają się jeszcze nowoczesną farmakologią, pospolicie nazywaną dopalaczami. To zapewne standard, bez którego okrzyki typu „precz z dyktaturą kobiet” trudno sobie wyobrazić.

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 52. Pani Todd mniej jeść schabowych i frytek plus mniej pić coli przestanie pani pisać brednie no i więcej ćwiczeń aby nie na pejsatych dwóch kijkach w parku :
  „A przecież był to okres prosperity resortowych klanów, które przy okrągłym stole zapewniły sobie nietykalność. ”
  Rządy PRL szanowna pani skończyły się po upadku Gierka i przejęciu władzy przez juntę Jaruzel – Kiszczak i były przygotowaniem już do objęcia rządów przez chazarów w 89 roku co cię świetnie udało .
  PRL prawdziwy nasz = rządy Polaków czyli zwolniony z więzienia Gomułka i Gierek . Reszta to była kła mogiła .Pij kobieto jogurty beztłuszczowe jedz grachanki mniej bzdetów będziesz pisać .

  Polubienie

 53. Stary ale naiwny, jezeli nie sluga. namawia nas glosowac na zydow, na listy, ktore Polakowi pod nos podsuwaja.

  Polubienie

 54. julius
  Ochota zatem do rewolucji spora, ale tak się składa, że rewolucje wybuchały zazwyczaj gdy obce siły rzucały iskrę, finansowały, judziły, wysyłały swoich agentów.
  Tym czasem ci co te rewolucje organizowali nie są zainteresowani robić rewolty przeciw sobie.
  A taki dajmy na to Putin za mały, za głupi, lub może za strachliwy żeby na zachodzie zamącić.
  Tym czasem jak wiemy rewolucje, to dobry biznes, jeden z lepszych. Ile złota i wszelkich bogactw wyjechało z Francji do Anglii i USA podczas rewolucji Francuskiej, ile bogactw przeniosło się z Rosji po obaleniu cara do USA.
  Gdzie powędrowało złoto z Libii, czy Iraku, dokąd płynie rzeka ropy z wymienionych krajów?

  Pani Tood to osoba szczuplutka i nie utuczona na schabowych.

  Polubienie

 55. Nawiązując do tego co napisał pan Panas.
  Jeśli by Amerykanie chcieli kontrolować statki chińskie czy rosyjskie to jak się zachowają, gdy te nie wpuszczą amerykanów na swój pokład.
  Strzał ostrzegawczy i co dalej?
  Zatopienie okrętu?
  A jak wejdą siłą na pokład, to zaczną przetrząsać kontener po kontenerze, przeładowywać je w portach by zobaczyć co w środku?
  A co jeśli statki zaczną pływać w konwojach i pod eskortą rosyjskiej czy chińskiej floty nawodnej i podwodnej.
  Srali Amerykanie w gacie na Donald Cook na morzu Czarnym gdy tylko jeden rosyjski samolot kilka razy przeleciał im nad głową, a jak się posrają ( przepraszam za dosadność) gdy przeleci im cała eskadra, lub z morza Kaspijskiego nadlecą ruskie kolibry?
  Jeśli ta informacja o ustawie jest prawdziwa to można przypuszczać, że niedługo politycy z Białego Domu i ci z Pentagonu zaczną puszczać banki mydlane nosem i wierzyć, że to prawo międzynarodowe?

  Polubienie

 56. Re Adm
  Cały czas podtrzymuję swoją hipotezę, która powoli zaczyna przeistaczać się w pewnik, że żydowskie gangi walczą między sobą o prawa do łupienia goji na określonym terytorium. Ponieważ gojowski plebs nie kuma charakteru zjawisk społecznych , gospodarczych, geopolitycznych i etc. łupienie to przychodzi bardzo łatwo.

  Polubienie

 57. Wykorzystywanie głupoty plebsu jest ponadczasowe. Robotników polskich w latach 1989- 1995 przekonywano do systemu kapitalistycznego, że po 25-30 latach osiągną poziom zarobków państw zachodniouropejskich. I nic z tego. Minęło tyle lat i znowu wmawia się ludziom, że muszą pracować kolejne lata aby wyrównać poziomy płac. Do tych tępaków nie dociera, że jest to nie osiągalne, mają pracować na rzecz gospodarki niemieckiej Jeśli 10% z populacji chce wyszarpać dla siebie jak najwięcej z przyrostu PKB to pozostała część będzie tylko ubożała. I żeby nie było niedomówień, lokuje siebie w tych 10 procentach.

  Polubienie

 58. Dla adminka kochającego PIS – gorace informacje .Zaczyna brakować pieniędzy na batony dla dzieci .zobaczymy jak wyżyjes za te twoje 1300pln miesiecznie .
  Niebawem :
  1Podatek katastralny (do 2% od wartości np. lokalu)
  2 zamiana aktów notarialnych gdzie się wykreśli słowo „właściciel” a wstawi „dzierżawca”.
  3.praca po 10 godzin obowiązkowo
  4.wielki podatek od używania wody.
  zobaczymy adminku jak bedziesz cienko pierdział za te twoje zusowskie 13 stówek .

  Polubienie

 59. Julius jesteś wielki .Admin propisowaty na śmietnik historii . admin to zgred pisowski :

  julius 6 maja 2017 o 11:08 PM
  Re Adm
  Cały czas podtrzymuję swoją hipotezę, która powoli zaczyna przeistaczać się w pewnik, że żydowskie gangi walczą między sobą o prawa do łupienia goji na określonym terytorium. Ponieważ gojowski plebs nie kuma charakteru zjawisk społecznych , gospodarczych, geopolitycznych i etc. łupienie to przychodzi bardzo łatwo.

  Polubienie

 60. Ad Zygiego (to chyba pochodzi od Sieg-mud (Sigismundus) – ZWYCIĘSKIE USTECZKA, chi, chi, chi…)

  … 1Podatek katastralny (do 2% od wartości np. lokalu)…

  Q… (przepraszam) nareszcie coś się będzie działo! Rybia partyjka bez łusek, chce wprowadzić bardzo ciekawy, starożytny, koci podatek od gwiazdek.

  PiSces

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Pisces_(astrology)&prev=search

  KAT-ASTRAL, CAT-ASTRAL, także może być CAD-ASTRE

  CAT

  https://pl.wiktionary.org/wiki/cat

  ASTRA (pozycja 149)

  Pochodzenia greckiego, oznacza: gwiazda, konstelacja gwiezdna. Może również stanowić skrót imienia Astryda.

  http://leksykony.interia.pl/imiona?nr_strony=0&nr_paczki=15

  Drugi raz q…, (przepraszam) mamy XXI w. a te partyjno-prawnicze gnojki, powołują się na jakieś stęchłe prawa starożytnego Rzymu, że tam to zmyślone g… istniało, to tu i teraz, też musi być! Ciekawym zjawiskiem jest to, że w starożytnym Rzymie posługiwali się greką, a nie łaciną (gr. κατάστιχον „zarejestrować”) i ani słowa o kotach i gwiazdach.

  CATASTRO – wersja po hiszpańsku

  https://es.wikipedia.org/wiki/Catastro

  I po przetłumaczeniu

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=es&u=https://es.wikipedia.org/wiki/Catastro&prev=search

  Polska wersja wikipedyczna podatku katastralnego, bardzo ubożuchna w wątki historyczne ale są zrobione głupkowate wyliczanki za i przeciw. Więcej dla urzędasów jest pozytywów, niż negatywów, czyli następny podatek zostanie ,,klepnięty (bez)prawnie” przez (nie)rząd III RP na garb suwerena.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Podatek_katastralny

  Wiel-BŁĄD, (WIELKI-BŁĄD) to jest takie zwierzątko, które potrafi wiele unieść ciężarów wrzuconych mu na garb ale jak ktoś przeholuje z obciążeniem, to tylko pierdnie z wysiłku i się rozkraczy.

  P.S. Wszystko zmierza do KAT-ASTRO-FY, później do K-ASTRA-CJI, a może i do KASACJI. KASACJA to jest inna bajeczka.

  Pozdrawiam Zwycięskie Usteczka. Cha, cha, cha…

  Polubienie

 61. Zyga co ty się tak o mnie martwisz.
  Admin póki żyje jest niezniszczalny.
  Ma studnię głębinowo wierconą z bardzo dobrą wodą, jak by co, zacznie sprzedać tą wodę po złotówce za galon. Osiedle liczy 7.7 tyś mieszkańców wiec, mój zarobek zawsze będzie powyżej pięciu patyków DZIENNIE
  A jeszcze są dopłaty dla rolników (moja żona to rolnik)
  Na bieżące potrzeby adminowi wystarczy.
  Na płatki owsiane na mleku, kaszkę manną, jedno piwko tygodniowo za 1.50 zł i pudełeczko ptasiego mleczka, wystarczy.
  Przeżyję!
  Julius jak z tego widać też przeżyje, a goje niby czemu mają mieć lepiej niż mają?

  Polubienie

 62. Brawa dr Kękus .Adminek słuchać to twoja ostatnia szansa na zmniejszenie pisowych odchodów w mózgu .One cię ogłupiają :
  Dr Kękus – the best :

  Polubienie

 63. Julius jak z tego widać też przeżyje, a goje niby czemu mają mieć lepiej niż mają? cytat adminek.
  odp od zygi :
  a no dlatego goje mają mieć lepiej bo to ich prastara słowiańska ojczyzna .
  ty głupkowaty adminie ogłupiony pisowszczyzną kompletnie .
  Pojedz teraz cwaniaku do Izraela i zadaj takie pytanie Netanjahu albo w Knesecie dlatego Izraelczycy mają mieć lepiej w Izraelu od pozostałych tubylców .
  Wiesz jaka byłaby odpowiedz Netanjahu ogłupiony pisuarem adminku .
  Jeden telefon przyszłoby dwóch agentów pewnej służby jaja by ci w ciągu sekundy urwali i tak byś śpiewał admineczku ogłupiony kreujący tu Szydło bezczelnie na męża stanu .
  a więc po wizycie agentów tak być śpiewał :

  Polubienie

 64. BÓJ SIĘ KACZOR, BÓJ SIĘ BOGA, CO TY WYPRAWIASZ Z KRZYŻYKIEM! W OCZACH PRYMASA POLSKI, JESTEŚ ZWYKŁYM BLUŹNIERCĄ!

  Przy okazji wyszło szydełko z woreczka, że w Kalwarii Pakoskiej jest ukrywany największy fragment z historycznych patyków. Przez tyle wieków, korniki nie miały czasu się nim zająć? Kołatki domowe też były czymś innym zajęte?

  ,,Prymas Polski arcybiskup Wojciech Polak celebrował mszę świętą w Kalwarii Pakoskiej, gdzie przechowywany od XVII wieku jest największy w Polsce fragment krzyża, na którym skonać miał Jezus. Święto odnalezienia Krzyża zostało zniesione po Soborze Waryńskim II, jednak poszczególnie parafie mogą je obchodzić.”

  Ważne ostrzeżenie prymasa dla polityków. Wykorzystywanie krzyża przeciw komukolwiek jest „bluźnierstwem”

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/wa%c5%bcne-ostrze%c5%bcenie-prymasa-dla-polityk%c3%b3w-wykorzystywanie-krzy%c5%bca-przeciw-komukolwiek-jest-%e2%80%9eblu%c5%banierstwem%e2%80%9d/ar-BBAQk7i?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  Inne ,,korniki”, nazywane przez KK sektą, dowodzą naukowo, że był tylko jeden patyk, a nie dwa! Przy okazji ,,wydłubują i wytykają” takie heretyckie perełki z pism ojczulków KK:

  ,,Jednak w tym miejscu Ireneusz już przebił wszystkich i przeszedł samego siebie:

  (…) Przeszedł (Jezus) przez każdy wiek, i doczekał się starości, dożył do wieku czterdziestu, pięćdziesięciu lat (…).” Against Heresies, II., xxii. 4-5

  Grecki termin στaυρος – stauros

  http://swiadkowiejehowy.com.pl/grecki-termin-stauros/

  Ireneusz z Lyonu

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ireneusz_z_Lyonu

  Pozdrawiam

  Polubienie

 65. Gorączkowa wiadomość od totalnej opozycji
  1Podatek katastralny (do 2% od wartości np. lokalu)
  2 zamiana aktów notarialnych gdzie się wykreśli słowo „właściciel” a wstawi „dzierżawca”.
  3.praca po 10 godzin obowiązkowo
  4.wielki podatek od używania wody.

  Co jest totalnym fałszerstwem grandziarzy z partii Swetru i platformy podtopionej.

  Z ostatnich chwili
  Totalna opozycja kaput!!!.

  Her Zygfryd, ksywa zyga, wpisuje się swą propagandą w działania równoległe i równo padłe (na glebę) w KODomitów

  Polska gospodarka się rozwija, zdrowe polskie kobiety zachodzą w ciąże, PiS odnotowuje kolejne sukcesy, Forsy starcza nie tylko na program 500 plus ale także na nowe inwestycje i porty.
  Województwo Warmińsko Mazurskie z dostępem do otwartego morza poprzez kanał suesko – elbląski.
  Dalej nie piszę, muszę skończyć już na jutro ekskluzywne zamówienie dla dwóch bogatych klientów.
  Następnie złożyć zamówienie na ostatnie już elementy do potężnej obrabiarki sterowanej numerycznie zwanej w skrócie CNC (center numerical control)

  Polubienie

 66. Jak zwykle moja odpowiedz na durnoty które można tylko porównać z czeską bajką z mchu i paproci bo odpowiedz na herezje tego admina może być tylko jedna .

  Poczekajmy zobaczymy czy to co napisałeś prawdą nie będzie cwaniaczku jeden bo jak będzie to powinieneś dostać takiego kopa w tą twoją pisowską dupę że wylądowałbyś w mieszkaniu prezesa i jego kota .
  Nie obrażaj mnie pisząc Her Zygfryd bo nic o mnie nie wiesz mądralo obywatelu pisowczyku .
  Nie wciskaj mnie do KOD bo nie każdy kto nie robi loda PISuarowi musi być z KOD.
  Dla mnie KOD to gówno i tyle w tym temacie .
  Szkoda na jakąkolwiek polemikę z facetem który jedynie obraża i ma pisowy mózg .
  Złóż CV do TV Republiki . Admin robotę na bank dostaniesz i tyle zarobisz że w garażu nie będziesz musiał malować obrazów ani sprzedawać wody z twojej studni aby ci na ptasie mleczko starczyło . W Republice chyba gaże są wysokie .
  Chłopie ty prowadzisz jakiś portalik co go czyta 30 osób na krzyż zamiast pracować w Republice .Nie dziwne to ?
  Jeszcze lepiej mógłbyś w TVP1 prowadzić południk z Wildsteinem codziennie w niedzielę tylko najpierw byś musiał skorzystać z sesji psychoterapeutycznej aby na jego widok orgazmów nie dostawać .
  ZEGNAM .

  Polubienie

 67. Do wiadomości adminka który ma tak małą emeryturkę ledwo 13 stówek że mu wnusie sponsorują ptasie mleczko z promocji biedronki po 8 pln za opakowanie bo to droższe Wedel już kosztuje 13 pln i adminka na niego nie stać .
  A więc według wczorajszych informacji PEŁO goni goni i już ma tylko straty 5 punktów do Jarka . No niech za 2 lata PEŁO wymieni się z PISuarem pierdzeniem w rządowe stołki zlikwiduje batony i pizzę dla dzieci które tego nie potrzebują a jedynie tyją od tych słodyczy i płaczą u dentysty dając mu zarobek .
  Oj admin za 2 lata PO weżmie koński bat i będzie cię lać za to że popierałeś PISuar .
  Mam jednak radę dla ciebie : zmień za dwa lata swoje sympatię znając ciebie to przejdziesz do PO poliżesz dupę trochę Tusiowi to ci darują tą pisową miłość gatek ci nie ściągną i lać cię po gołej dupie batem końskim nie będą .
  Dobre rozwiązanie ? ty pisowa rybeńko .

  Polubienie

 68. Oj zyga wybacz, zapomniałem że to tylko ty masz prawo do obrażania tutejszego admina, a już ciebie tykać nie wolno. A już jak bym napisał coś w twoim stylu, tylko podmienił admin na zyga i PiS na KOD lub Platfusów to by dopiero były zgrzytanie zębów.
  Zyguś, mógłbyś pojąc jedną prostą rzecz, że ani PiS ani Kukiz ani PO ani Nowoczesna nie uchwalą podatku katastralnego bo przecież nie będą się obciążać podatkami, siebie i tych domków czy lokali które posiadają, a posiadają niektórzy jak mówią po kilka kilkanaście na głowę swoją, swoich synów i córek, żon i kochanek.
  A atakując PiS chciał nie chciał stajesz po stronie totalnej opozycji. Innej opcji nie ma.
  Polska dzięki zaradności Polaków jednak się rozwija i bogaci widać to na każdym kroku.na ulicy i na podwórkach po ilości samochodów, w sklepach po ilości klientów i tego co wynoszą w koszykach, po ilości wyjeżdżających na wczasy krajowe i zagraniczne, a nawet po takich aferach jak Amber Gold w którym ulokowali kupę ( zaoszczędzonego czytaj zbędnego) szmalu.
  PełO w następnych wyborach będzie leżało na progu wyborczym.

  Polubienie

 69. Adminek czytać czytać .To jest kostenlose recepta dla ciebie od Zygi na pisowskie gówno jakie masz w mózgu .Czytaj czytaj i zmniejszaj ilość tego gówna taka prosba zygi do ciebie .
  KIEDYŚ MI ZA TO PODZIĘKUJESZ .
  ZYGA SIĘ ZGŁOSI NA PORTAL JAK TO CO NAPISAŁ WEJDZIE W ZYCIE . POCZEKAJMY JESZCZE TROCHĘ ADMINKU .
  ADMINEK CZYTAĆ :
  POSTY NIE MOJEGO AUTORSTWA ALE ZNAKOMITE :

  Darek Siwek
  8 maja 2017 o 10:00
  Hanna Elzbieta Trochimiuk pisze:
  O LOŻY B’NAI B’RITH TRZEBA PISAĆ CORAZ GŁOŚNIEJ I GŁOŚNIEJ I GŁOŚNIEJ I DOBITNIEJ I DOBITNIEJ I DOBITNIEJ oraz o kłamliwych komżastych

  KSIĘŻA NA KSIĘŻYC – WON OD BEŁKOTU I POLITYKI

  Nasz niepolski rząd, a głównie PIS jako jedna z najniebezpieczniejszych partii jaka istniała w historii narodu polskiego OD NIEPAMIĘTNYCH CZASÓW, sprowadziła do Polski w 2007 roku po 70 latach banicji, jedną z najniebezpieczniejszych lóż masońskch.

  Dość, że loża ta jest masońska, to na dodatek zarezerwowana jest ona dla tylko dla żydów.

  Rzekomo załgana sekta katolickich oszustów od wieków ponoć nic biedna nie robiła tylko walczyŁa z masonerią, a to jedno wielkie GÓWNO PRAWDA.

  Po raz kolejny zwracam uwagę tych, którzy nadal maja klapki na oczach i są mocno zaprogramowani jak roboty, aby przestali patrzeć na tych załganych klechów, odwiecznych oprawców ludzkości jako na świętych i jakiś wydumanych zastępców Chrystusa na ziemi, tylko na zwykłych śmiertelników, niejednokrotnie mających krew na swoich łapach.
  (…)

  https://www.facebook.com/trochimiuk?fref=nf

  Darek Siwek
  8 maja 2017 o 10:06
  SZYDŁO ZACHĘCA, ABY CZYTAĆ BIBLIĘ. ZAREAGOWAŁ INTERNET…

  Premier Beata Szydło pochwaliła się czytaniem Biblii. Zareagowali internauci:
  ”TA PISOWSKA CHAZARSKA BANDA ZŁODZIEI OKRĄGŁOSTOŁOWYCH PODPIERA SIĘ BIBLIĄ

  CZYLI NASTĘPNA SEKTA CHAZARÓW !!

  TAKA SAMA JAK HERETYK PASTOR CHOJECKI & ŁYSY MARIAN KOWALSKI!”
  http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/4069-szydlo-zacheca-aby-czytac-biblie-internauci-zachecamy-najpierw-przeczytac-konstytucje

  CZYTAJ CHŁOPIE PISOWY I MĄDRZEJ . WYRZUĆ Z MÓZGU PISOWY HEREZJE .

  Polubienie

 70. CAŁKOWITE BREDNIE . BAJKI Z MCHU I PAPROCI .
  A atakując PiS chciał nie chciał stajesz po stronie totalnej opozycji. Innej opcji nie ma.
  Polska dzięki zaradności Polaków jednak się rozwija i bogaci widać to na każdym kroku.na ulicy i na podwórkach po ilości samochodów, w sklepach po ilości klientów i tego co wynoszą w koszykach, po ilości wyjeżdżających na wczasy krajowe i zagraniczne, a nawet po takich aferach jak Amber Gold w którym ulokowali kupę ( zaoszczędzonego czytaj zbędnego) szmalu.
  PełO w następnych wyborach będzie leżało na progu wyborczym.

  JAKBY CI SIĘ CHCIAŁO ADMINEK FILOZOFA POCZYTAĆ PARĘ DNI TEMU TO BYŚ ZAUWAŻYŁ W JEGO WPISIE JAK PORÓWNAŁ KRAJ DO SMIETNIKA GDZIE CORAZ WIĘCEJ SMIECI SIĘ WALA W TYM JAK TO PISZESZ CUDNYM KRAJU POD RZĄDAMI PISUARU .
  CÓŻ ADMINEK TYLKO NA TO ZASŁUGUJESZ . MIŁEGO OGLĄDANIA . OGLĄDAJ I BAJAJ DALEJ :

  Polubienie

 71. JESZCZE JEDNO ADMINEK CZYTAĆ BIBLIĘ WSZAK TWOJA MIŁOŚĆ POLITYCZNA MĄŻ STANU SZYDŁO TAK BARDZO DO TEGO ZACHĘCA .Darek Siwek
  8 maja 2017 o 10:06
  SZYDŁO ZACHĘCA, ABY CZYTAĆ BIBLIĘ. ZAREAGOWAŁ INTERNET…

  Premier Beata Szydło pochwaliła się czytaniem Biblii. Zareagowali internauci:
  ”TA PISOWSKA CHAZARSKA BANDA ZŁODZIEI OKRĄGŁOSTOŁOWYCH PODPIERA SIĘ BIBLIĄ

  CZYLI NASTĘPNA SEKTA CHAZARÓW !!

  TAKA SAMA JAK HERETYK PASTOR CHOJECKI & ŁYSY MARIAN KOWALSKI!”
  http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/4069-szydlo-zacheca-aby-czytac-biblie-internauci-zachecamy-najpierw-przeczytac-konstytucje

  CZYTAJ CHŁOPIE PISOWY I MĄDRZEJ . WYRZUĆ Z MÓZGU PISOWY HEREZJE .

  ADMINEK DZIŚ PONIEDZIAŁEK . ZACZYNAJ OD DZIŚ CZYTANIE BIBLII . MIŁEGO CZYTANIA HA HA HA .
  TWOJA MĄŻ STANU SZYDŁO NIEBAWEM SPRAWDZI TWOJE POSTĘPY HA HA HA . KOMEDIA .

  Polubienie

 72. Może adminku razem posłuchamy biblii .Deszcz leje no i pracować nie mogę . Posłuchamy razem . u góry włączaj .

  Polubienie

 73. Swoją drogą kobita swoje lata już ma .Wygląda na 56 – 57 lat i dopiero teraz gdy została plemielem doszła do wniosku że warto czytać i pochwalić się czytaniem Biblii na cała Polskę .
  a gdzie ona była jak miała 30 lat czy 40 lat z czytaniem tej Biblii . Wtedy nie czytała ? może Biblii nie było .
  Kika to dla ciebie wyzwanie rozpracować to z psychologicznego punktu widzenia .
  Skąd akurat teraz pociąg do Biblii ?
  Kika nie zawiedż mnie w odpowiedzi .

  Polubienie

 74. Brawa kibice . Szacunek dla was :
  JESZCZE RAZ SZACUNEK DLA KIBICÓW :
  BRAWA DRUGI SORT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Darek Siwek
  8 maja 2017 o 10:12

  ”Prezydent jednoczy Polaków. Kibice Legii i Lecha zgodnie wygwizdali prezydenta Andrzeja Dudę”
  Andrzej Duda w czasie kampanii obiecywał, że będzie prezydentem wszystkich Polaków. Już udało mu się na chwilę zjednoczyć kibiców Legii i Lecha.”

  Na meczu finału Pucharu Polski doszło do nietypowej sytuacji. Kibice Legii i Lecha, którzy tradycyjnie nie przepadają za sobą, na chwilę zapomnieli o waśniach i sporach. Solidarnie i w pełnej zgodzie wygwizdali prezydenta.”
  https://www.facebook.com/tomek.wilson

  Polubienie

 75. Zyga
  Ja czytałem biblię kiedy miałem dwadzieścia parę lat.
  Żona nawet pochwaliła się księdzu podczas jego odwiedzin po kolędzie, że jej mąż, czyli ja czytam biblię.
  Ksiądz, taka wiejska mało inteligentna klecha na to, że to nie dobrze, bo mogę ją źle zrozumieć.
  No i zrozumiałem, że to nie pismo święte tylko kronika zbrodni i łajdactw pewnego plemienia wywodzącego się od Abrama, pastucha kóz i baranów
  Czytanie biblii zyga to jest bardzo dobry pomysł. Tu się też zgadzam z panią premier.
  Poczytaj a zobaczysz i zmienisz zdanie.

  Polubienie

 76. ha ha ha jajcarz admin . Zyga jeżeli już to z chęcią poczyta Playboya Hugh Hefnera . To zyga lubi najbardziej i po 89 roku i u nas pismo aktualne .
  Brawo Hefner .Miał facet łep . Z jakimś marnych kilku tysięcy USD zrobić tak cudowną rzecz .
  Hefner półbóg heros grecki
  Admin oglądać .Zyga poleca .
  W Usa jak trafisz na numer Playboya z Monroe nawet i 20 tysi USD można skasować .

  Polubienie

 77. Niestety w PRL za Gierka i Gomułki jak zobaczyłeś kawałeczek kobiecego piersiątka czy kobietę w majteczkach to było święto na wsi .
  Na ostatniej stronie czasopisma Razem było kolorowe zdjęcie gołej panienki i to niekompletne ledwo piersi w staniczku a szkoda że władze były takie purytańskie bo jakby Gierek pozwolił na Playboya to co by się takiego stało ?
  Chyba że na pewnym stadionie w Warszawie byłeś to mogłeś kupić co chcesz ale było drogo . Przyznaj się admin ile tym tam po cichu playboyów kupił .

  Polubienie

 78. Adminku wierze wierze .Nie bój się żony .Adminek kupował Zarzewie i Nową wieś .Gdzie go tam piękne kobiece ciała interesowały . Nowa wieś dla adminka to było coooooooooolllllllllll ha ha .

  Polubienie

 79. Ad Juliusa

  Szanowny Juliusie, a ta forma Israel jest poprawna gramatycznie? Od kilku lat obserwuję nowy trend, który jest lansowany w szmulowskich książeczkach. W szmulowskim alfabecie nie ma samogłosek i prawdopodobnie chcąc oswoić czytającą gawiedź z nową rzeczywistością, doklejając spółgłoski ,,J/Y” przed samogłoskę ,,I”, a w przyszłości chcą wyrzucić samogłoskę ,,I” z obiegu.

  Szema Jisrael

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szema_Jisrael

  DOBRA RADA DLA PANI PREMIER, BO CHYBA SZYBKO ZAPOMNIAŁA PO CO ZOSTAŁA PREMIEREM!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 80. Pisałem o tym wczoraj to admin to pochwalił ale czemu tu się dziwić .Szczegółowy mój opis w innym temacie .Zresztą cóz szkodzi się pomodlić jak ptasiego mleka nie brakuje prawda oportunisto adminku ?

  Polubienie

 81. Dać adminowi podwyżkę jego ręciny na 2000 pln z jego 1300pln to codziennie by jezdził do Lichenia bu bu ha ha ha .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s