Bo jeśli tylko w rozmowie telefonicznej pada nazwisko (Mateusza) Piskorskiego to…


Terror AMERYKAŃSKI w Polsce: Bo jeśli tylko w rozmowie telefonicznej pada nazwisko Piskorskiego, a chwilę po tym zjawią się u rozmówcy pracownicy ABW, to żyjemy już chyba w państwie policyjnym.

Dlaczego TERROR AMERYKAŃSKI? Bo w planach tak zwanego „Deep State USA”, reprezentowanego przez jej RYCERSTWO CHRYSTUSA (tj. US Army) jest eksterminacja na świecie wszelkich BEZBOŻNYCH PRZEJAWÓW KOLEKTYWIZMU NIE OPARTEGO O WŁADZĘ PIENIĄDZA. Z tego powodu zabito już w roku 1988 mego starszego kolegę Jana Strzeleckiego, potem w 2011 Andrzeja Leppera, a obecnie się więzi jego współpracownika M. S. A dlaczego AMERYKANIE chcą zlikwidować wszelkie nie-kapitalistyczne ustroje społeczne? Czytać więcej np. tutaj:

5191zxybt3l-_sx310_bo1204203200_

Wstęp tutaj: http://www.palgrave.com/de/book/9781349025268 . A oto co na temat smętnego losu Mateusza Piskorskiego, szefa „marzącej o jakimś powrocie do kolektywnej, wspólnej własności” partii „Zmiana” napisał „sputniknews”, a za nim kilka egzystujących w Polsce portali:

 

Za kilka dni kończy się okres, trwającego już 12 miesiecy, tymczasowego aresztowania Mateusza Piskorskiego. Wiemy już, że prowadząca sprawę prokurator otrzymała od swoich zwierzchników, z całkowicie kontrolowanej przez partię rządzącą Prokuratury Krajowej, zgodę na przedłużenie prowadzenia śledztwa w tej sprawie. W związku z tym, na najbliższej rozprawie, z całą pewnością będzie żądać od sądu dalszego przedłużenia aresztowania Piskorskiego. Rozprawa ma się odbyć 11 maja, prawdopodobnie w sądzie apelacyjnym.

Znalezione obrazy dla zapytania mateusz Piskorski

Dr Mateusz Piskorski

Polskie prawo, wysoce niedoskonałe w tym względzie i krytykowane przez różne międzynarodowe instytucje, przewiduje, że po 12 miesiącach aresztowania wniosek o jego przedłużenie musi złożyć już prokurator nadrzędny nad dotychczas występującą Anną Karlińską, do sądu wyższej instancji. Jeśli i tym razem sąd automatycznie uzna „racje” prokuratury, jak to od lat dzieje się w Polsce nagminnie, czy też zrobi to pod politycznym naciskiem, co jest normą w państwie PiS, sprawa wkroczy już w patologiczne obszary mrocznego polskiego wymiaru „sprawiedliwości”.

I tu już w Polsce zaczyna się istny horror. Po pierwszym rocznym okresie aresztowania w polskim prawie nie ma już praktycznie żadnych ograniczeń długości tymczasowego aresztowania, bo wystarczy, że prokurator powoła się na „szczególną zawiłość sprawy”, a ta pozostaje kwestią uznania i widzimisię sądu, i to wystarczy.

„Rekordziści” byli więzieni w areszcie nawet do 8 lat. Marek Dochnal był przetrzymywany w areszcie śledczym bez postawienia zarzutów 3,5 roku. Na kilkadziesiąt tysięcy wniosków prokuratury o zastosowanie aresztu polskie sądy uwzględniają aż 90% z nich. 20% osadzonych w areszcie przebywa w nim  ponad 2 lata.

Sejm RP
Państwo Polskie, my podatnicy, za to bezprawie wymiaru sprawiedliwości płacimy rocznie po kilkanaście milionów złotych odszkodowań, które niesłusznie aresztowanym zasądza Trybunał Sprawiedliwości w Strasburgu. Na polskie sądy oczywiście nie ma co liczyć. Tu ręka rękę myje i mamy do czynienia ze środowiskową „solidarnością” organów ścigania, prokuratury i sądów. Kolejna decyzja sądu na rękę pisowskiej prokuraturze, otwiera jednak w końcu drogę do Strasburga. Skarga na Polskie Państwo już tam od dawna leży i czeka na rozpatrzenie.
Chcesz pomóc? Licz się z utratą pracy!
Mając na uwadze te fakty i duże prawdopodobieństwo, że sąd znów przedłuży aresztowanie, adwokaci, przyjaciele i współpracownicy Piskorskiego, zbierają od jakiegoś czasu podpisy pod poręczeniami, by w ten sposób zastąpić areszt, który jest najcięższym środkiem zapobiegawczym, i który co do zasady powinien być stosowany wyjątkowo i bardzo ostrożnie. Niech się ta cała „sprawa” toczy dalej, ale niech i Piskorski bierze w niej udział z wolnej stopy.
Zbieranie podpisów wśród zwykłych ludzi szło całkiem dobrze. Pomysłodawcy zbierania podpisów słusznie jednak doszli do wniosku, że dobrze by było, gdyby wśród poręczycieli znalazły się jakieś osobistości, jacyś utytułowani ludzie ze świata kultury i nauki. W tym celu inicjatorzy skontaktowali się telefonicznie z uczelnią (Wyższą Szkołą Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki), na której wykładał Mateusz Piskorski. Otrzymali stamtąd obietnicę złożenia podpisu pod tym dokumentem przez rektora i innych pracowników uczelni. Kilka dni później jednak poręczenia odmówili. Otóż wkrótce po telefonicznej rozmowie przyszło na uczelnię wezwanie na przesłuchanie do ABW. Po tym przesłuchaniu, na którym nie wiadomo jakich gróźb i szantaży użyto, uczelnia wycofała się z poręczenia za Piskorskiego. Ostatnio straciła też budynek, w którym miała swoją siedzibę. Zburzono budynek „Uniwersalu” wraz z „Rotundą” i po szkole, w której Piskorski pracował, nie pozostał kamień na kamieniu. Czy ma to związek ze sprawą? Kto wie? Tu jest IV RP, a zemsta PiS nie zna granic logiki ani przyzwoitości.
Znalezione obrazy dla zapytania abw
Siedziba ABW w Warszawie
Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku jednego znanego polskiego profesora, który przed laty był promotorem pracy doktorskiej Piskorskiego. Ten również początkowo bardzo zdecydowanie potwierdził swoją gotowość do poręczenia. Jednak kilka dni później, mocno przestraszony przeprosił, że jednak tego podpisu złożyć nie może. Jego również, zaraz po telefonicznej rozmowie, odwiedzili smutni panowie z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. W tym samym czasie, jego szkoła, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie, gdzie wykłada politologię, zawiesiła  jego profesurę. Oczywiście nikt tego nie podał za powód zawieszenia, tylko po prostu zawieszenia się zdarzają w naszym kraju tak samo jak seryjni samobójcy.
Takich przypadków było zapewne więcej. Niestety nie o wszystkich się dowiemy. Strach o utratę możliwości zarobkowania ma paraliżującą siłę przekonywania. Przeraża też poziom stosowanej inwigilacji społeczeństwa przez tajne służby. Bo jeśli tylko w rozmowie telefonicznej pada nazwisko Piskorskiego, a chwilę po tym zjawią się u rozmówcy pracownicy ABW, to żyjemy już chyba w państwie policyjnym? Zastanawiać może też fakt, czy to sąd tak niefrasobliwie na prawo i lewo wydaje służbom zgodę na podsłuchiwanie rozmów obywateli, czy też służby te to już państwo w państwie i podsłuchują kogo chcą i kiedy chcą?
Piskorski ma się lepiej
Na pobicie Piskorskiego przez funkcjonariusza ABW, została złożona skarga. Skarga ma już status zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Piskorski czuje się lepiej, lekarz udzielił mu niezbędnej pomocy, ale nadal narzeka na ból pleców, które szczególnie ucierpiały podczas brutalnej próby przewrócenia go na ziemię przez funkcjonariusza ABW, który bił Piskorskiego przy głośnych protestach służby więziennej, przeciw stosowaniu zupełnie nieuzasadnionej przemocy. Miejmy nadzieję, że odpowie za swoje czyny. Nie teraz, to może, gdy PiS przeminie?
Ze strony służb można się spodziewać dalszych bezprawnych działań, także tych zagrażających zdrowiu i życiu aresztowanego. Materiały, które gromadzi Rzecznik Praw Obywatelskich czy Helsińska Fundacja Praw Człowieka od dawna pokazują rozmiary degeneracji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Ludzi więzi się do czasu, gdy przyznają się do bycia wielbłądem i dobrowolnie poddadzą się karze. Często stosuje się wobec nich szantaż i groźby. Groźba odebrania dzieci i oddania ich do domu dziecka, na niewielu nie zrobi wrażenia. A takie przypadki już były. Ostatnio, tygodnik „Polityka” przedstawił nawet raport o stosowaniu tortur na polskich komisariatach, które określił jako „polską codzienność”.
Napisał: Jarosław Augustyniak
A tak wygląda PROJEKT EURO-ASIAN HEARTHLAND made in  PEKING TODAY (14.05.2017)
Chinski NWO
Reklamy

66 uwag do wpisu “Bo jeśli tylko w rozmowie telefonicznej pada nazwisko (Mateusza) Piskorskiego to…

 1. Brawa filozof za umieszczenie tego tematu zresztą taki sam jest u konkurencji .
  Adminku ty moje kochanie pisowe ale przecież to wina Piskorskiego bo przecież bidulka nie zauważył że sojusze sie odwróciły i za często latał do Moskwy a podobno i spotykał się z niepewnymi ludzmi jak pisał tu niedawno imperialista proamerykanski Toronto – sancho pansa pewnego Kichota Edwarda tego samego co to od Bubla miał rzekomo pożyczać 3 stówki na dworcu na kanapeczkę i piwko bo grosika nie miał i straszne mu herezje opowiadał ( tak pisze Bubel u siebie na stronie ) .
  Oczywiście zdaniem pewnego Edwarda to potwarz a wszystko wymyślili pejsaci aby go ośmieszyć a Bubel zdaniem Edwarda tez pejsacz.
  TORONTO KTÓRY TU TAK GNOI OPOLCZYKA ZAPOMINA O KILKU FAKTACH A FAKTY SĄ TAKIE :
  TENŻE EDWARD ( ZDANIEM OPOLCZYKA ) ZAPROPONOWAŁ MU STAŁE MIEJSCE U SIEBIE NA SUWERENNOŚCI I PISANIE O SŁOWIANACH GWARANTUJĄC MU CAŁKOWITE ODSEPAROWANIE OD TORONTO VEL JPNZ VEL PWC VEL WARSZAWA VEL SZCZECIN VEL MARS VEL SNIKERS TAK ŻEBY MÓGŁ OPOLCZYK SPOKOJNIE PISAĆ .
  POMIMO TEGO TORONTO ZAWRACAŁ MU CIĄGLE NA SUWERENNOŚCI DUPĘ I DLATEGO OPOLCZYK DOBROWOLNIE ODSZEDŁ OD EDWARDA A NIE DLATEGO ŻE NIBY MIAŁ GO TORONTO ZDEMASKOWAĆ .
  CO ZAPOMNIAŁ MANIPULATOR TORONTO O FAKTACH ?.

  Polubienie

 2. Toronto tak na koniec bo juz deszcz przestaje i idę do roboty ale tak specjalnie dla filozofa mógłbyś tu na forum nagłośnić swój standardowy temat o żydzie Margulisie vel Jaruzelski APA juz nie ma także swobodnie możesz pisać . A że mamy maj to napisz troszkę o Fatimie i zamachu na Wojtyłę .Chętnie w niedzielę poczytam chyba że cię Kika ubiegnie fajny gość specjalista od wykopalisk sieciowych i niezły jajcarz tu na forum .
  kika podejmiesz wyzwanie polemiki z dziadkiem z miasta Toronto ? ale ostrzegm pakujesz się w niezłe szambo bo tego bezbabowego dziateczka juz obserwuje od lat w sieci co nie znaczy że czasami coś ciekawego nie napisze zwłaszcza o KRK czytaj życiorys Wyszyńskiego na suwerenności.

  Polubienie

 3. Pan Mateusz ,,lubi” mieć kłopoty!

  Podejrzane kontakty posła Piskorskiego

  https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/111510/Podejrzane-kontakty-posla-Piskorskiego.htm

  Mateusz Piskorski w służbie Kremla. Zachwala „wybory” i fotografuje się z terrorystami

  http://niezalezna.pl/61011-mateusz-piskorski-w-sluzbie-kremla-zachwala-wybory-i-fotografuje-sie-z-terrorystami

  ABW w mieszkaniach członków partii Zmiana. Newsbalt.ru: Piskorski zatrzymany. Miał szpiegować dla Rosji

  https://www.wprost.pl/kraj/10007275/ABW-w-mieszkaniach-czlonkow-partii-Zmiana-Newsbaltru-Piskorski-zatrzymany-Mial-szpiegowac-dla-Rosji.html

  ,,Przyjaciele” wrabiają ,,przyjaciela” w dziwne machloje! Może nie wiedzą, że jest ich fanem?

  Mateusz Piskorski dostał 21 tysięcy euro wyprowadzonych z Rosji.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/5971/mateusz-piskorski-dostal-21-tysiecy-euro-wyprowadz/

  Może wyjdzie na wolność po 40 miesiącach odsiadki w areszcie, bez wyroku skazującego.

  Maciej Dobrowolski, kibic Legii, wyszedł z aresztu po 40 miesiącach

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1518274,Maciej-Dobrowolski-kibic-Legii-wyszedl-z-aresztu-po-40-miesiacach

  Pozdrawiam

  Polubienie

 4. Jakby co zakup sobie paczkę cyfrową Polsatu . Tam jest za FREE TV Republika .To dopiero będziesz miał oglądania ha ha ha .
  TV Republika była dobra jak PISuar był w opozycji teraz gdy rządzi po co Republika ? wystarczy każdą niedzielę włączyć TVP i mamy południk Wildsteina . W inne dni tygodnia inne programy także PISuar na full Republika juz zbędna ale jakbys chciał idz do Carefoura tam ci sprzedadzą zestaw Polsatu w pakiecie plus CNN za free .

  Polubienie

 5. Ad Zygi

  … A że mamy maj to napisz troszkę o Fatimie i zamachu na Wojtyłę…

  13 maja 1981, podczas audiencji generalnej na placu św. Piotra w Rzymie o godzinie 17:19, ŚWIĘTA WADOWICKA KREMÓWKA, oberwała w paluszek i prawdopodobnie cztery litery…

  … TADAM, PRAWDA CZASU, PRAWDA EKRANU!

  Komentarz wrednego ateisty, nie wierzącego w watykańskie cuda na patyku.

  ,,Jest to scena z filmu, ale w rzeczywistości takiej rany na żadnym zdjęciu z zamachu nie było. Sceneria też jakby nie ta – jakiś parking, żadnych ludzi w tle, samochody też nie z 1981 r. Po oglądnięciu tego filmu (sam nie oglądałem i nie mam zamiaru) nikt z widzów nie będzie miał wątpliwości, że papa został postrzelony i stracił kilka litrów krwi.”

  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=216&postdays=0&postorder=asc&start=50

  Ale są tacy, którzy lubią powierzyć troszeczkę w ,,cudowne” ocalenie papy Lolka.

  Godzina zero – zamach na papieża Jana Pawła II. Rekonstrukcja zdarzeń, przyczyny i kontekst ataku

  http://www.fokus.tv/news/godzina-zero-zamach-na-papieza-jana-pawla-ii-rekonstrukcja-zdarzen-przyczyny-i-kontekst-ataku/371

  Nie wiedzą biedulki, że ŚWIĘTA KREMÓWKA była kiedyś aktorem i wykorzystał swoje umiejętności w słynnym na cały świat ,,ZAMACHU” w Santa Sedsie.

  Nasz papież

  http://www.brzesko.ws/_brzesko/documents/historia/wspomnienia/z_peters/zpm_papiez.html

  Na deser dla jajcarza taka ciekawostka. CO TUTAJ JEST GRANE W TYM TEATRZE – facet nie obawia się linczu?

  Turcja: Niedoszły zabójca Jana Pawła II chce zostać polskim obywatelem

  http://www.wspolczesna.pl/aktualnosci/art/5640132,turcja-niedoszly-zabojca-jana-pawla-ii-chce-zostac-polskim-obywatelem,id,t.html

  Bywaj Zygi

  Polubienie

 6. W podzięce dla Kikuni mojego wspaniałego kumpla w kwestii zamachu na Wojtyłę stary ale jary tekst Easy Rider naprawdę wysoki poziom .
  Ciebie niczym nie zaskoczę Kikunia ale kto wie może cię zaciekawi chyba że to ty Easy Rider ha ha :
  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=216&postdays=0&postorder=asc&start=0
  I to fragmencik co pisze Easy Rider .Stare ale jare :

  Strzały, rany i zamachowcy.
  cytat:

  „Agca strzelił 2 razy, co sam potwierdził, a trzeci raz mu pistolet nie wypalił . Jednocześnie, papież odniósł 3 rany: w brzuch, prawy łokieć i lewy palec wskazujący. Należałoby więc założyć, że ta sama kula, która przeszła przez brzuch, zraniła wcześniej łokieć lub palec, gdyż „W chwili gdy oddano strzały Jan Paweł II machał ręką do zebranych pielgrzymów” [1]. Spróbujmy teraz w wyobraźni przeprowadzić linię strzału od zamachowca stojącego na ziemi w kierunku brzucha papieża stojącego na samochodzie i odpowiedzmy sobie na pytanie, czy ręce wzniesione w geście pozdrowienia znalazłyby się na linii strzału? Jest to niemożliwe zarówno w odniesieniu do kciuka, który jest w tym momencie uniesiony wysoko, jak również łokcia, który jest co prawda niżej, ale za to odsunięty w bok od tułowia. „

  Polubienie

 7. A Kosiur sobie jajca robi i pisze oczywiście w cudzysłowiu ” Słowianka ” . Dobrze że tego Opolczyk nie widzi on dałby mu Słowiankę ha ha . Chociaż kto wie może i Słowianka .

  Polubienie

 8. Kikunia ty te zdjęcia od Easy Ridera wziąłeś bo on identyczne opublikował z zamachu . Ty Easy Rider? .Żartuję oczywiście przyjacielu .

  Polubienie

 9. Kikunia Ali chce zostać polskim obywatelem? .Co on znowu pod wpływem hipnozy jest czy spodobały mu się polskie kobiety ale to nie PRL dziś one wszystkie utuczone śmieciowym jedzeniem , hamburgerami i colą .
  Przecież obywatelstwo musiałby mu dać Duda .
  Niech by się mochery od ojczulka toruńskiego o tym dowiedziały zrobiłyby w Warszawie Sajgon a z dupy Turka jesień średniowiecza ale to Turka życie i jego sprawa.

  Polubienie

 10. Może Turek dostał taką pokutę że musi odpokutować za zamach tym że mochery sprawią mu ostre kopy w żopę w Polsce .No to co innego .Pokutę trzeba wykonać .

  Polubienie

 11. ,,Mateusz Piskorski dostał 21 tysięcy euro wyprowadzonych z Rosji.”

  Jeśli to prawda to jest to śmierdząca prawda i poważna sprawa.
  Partia finansowana przez Kreml? Jeśli tak to ma Piskorski przechlapane na kilka dobrych lat.
  Zyga a tobie napiszę, że władzę trzeba szanować, władzę trzeba popierać i wspierać.
  Lepiej trzymać z silniejszym.
  Mówią, mądrej głowie dość po słowie, to by wskazywało że można mieć na władzę także wpływ, ale trzeba mieć mądrą głowę a nie kapuściany łeb.

  Polubienie

 12. a jeśli nieprawda adminku to co ?
  Jeśli to prawda to jest to śmierdząca prawda i poważna sprawa.
  Partia finansowana przez Kreml? Jeśli tak to ma Piskorski przechlapane na kilka dobrych lat.

  Zyga a tobie napiszę, że władzę trzeba szanować, władzę trzeba popierać i wspierać.
  Lepiej trzymać z silniejszym.

  ADMINKU PODZIĘKOWANIA ZA DEFINICJĘ OPORTUNIZMU . ZA 2 LATA POWRÓCI RYZY DO WŁADZY ALBO PETRU I ADMINEK ZMIENI SWOJE POGLĄDY O 360 STOPNI BO TRZA TRZYMAĆ Z SILNIEJSZYM .
  A WTEDY TYM SILNYM BĘDZIE PETRU LUB TUSIO .
  NAWET SIĘ CIESZĘ ŻE PISUAR POPIERAJĄ W SIECI TACY LUDZIE JAK ADMINEK.
  MOŻE KIEDYŚ PREMIEREM ZOSTANIE PANI GRODZKA A ADMINEK JA W PIĘKNĄ DUPCIĘ POCAŁUJE BO ONA TERAZ RZĄDZI ONA MA SIŁĘ I Z NIĄ NALEŻY PRZYBIĆ PIĄTKĘ .

  Polubienie

 13. Jeśli to prawda to jest to śmierdząca prawda i poważna sprawa.
  Partia finansowana przez Kreml? Jeśli tak to ma Piskorski przechlapane na kilka dobrych lat.

  ADMINKU I SIĘ NIE PODNIECAJ BO CI CISNIENIE SKOCZY NA 190 / 110 I ZONA SIĘ PRZESTRASZY . W TO NIE WIERZĘ .

  Polubienie

 14. Mówią, mądrej głowie dość po słowie, to by wskazywało że można mieć na władzę także wpływ, ale trzeba mieć mądrą głowę a nie kapuściany łeb.

  NAPISZ ADMINECZKU JAKI TY MASZ WPŁYW NA WŁADZĘ RYBEŃKO TY MOJA . NAPISAŁEŚ LIST W SPRAWIE PISKORSKIEGO DO PREZESA ODPOWIEDZI NIE DOSTAŁEŚ BO TYM LISTEM TO SOBIE TYŁEK PODTARTO .
  CZŁOWIEKU CO TY PISZESZ? . WPŁYW NA WŁADZĘ ? GDZIE KTO WIDZIAŁ ?
  WPŁYW TO TY MOŻESZ MIEĆ NA SWOJEGO SIUSIAKA BO JAK CHCE CI SIĘ LAĆ TO WYCIĄGASZ WACKA I LEJESZ DO SEDESU .
  NA TO MASZ WPŁYW I TYLKO NA TO .
  NAWET NA WIELKOŚĆ SIUSIAKA NIE MASZ WPŁYWU BO JAK MASZ MAŁEGO TO CO ZROBISZ ? POZOSTANIE CI VIAGRA ZA 1 USD A TY TU MÓWISZ O JAKIMŚ WPŁYWIE NA RZĄDZĄCYCH .
  JAK MAWIAŁA MOJA ZONA 30 LAT TEMU JAK COŚ MI SIĘ ZACIĘŁO BO CHŁOP TO NIE MASZYNA :
  „ZYGMUŚ NIE MARTW SIĘ .NIE WAŻNA WIELKOŚĆ LECZ TECHNIKA HA HA HA .”
  A ADMINEK TU O WPŁYWIE NA RZĄDY PISZE SWOJE BAJANIA .

  Polubienie

 15. ILE BYŁO REFERENDUM GDZIE LUDZIE ZBIERALI PODPISY NP ABY NIE PCHAĆ 6 LATKÓW DO SZKOŁY I CO ? POPOPAPRAŃCY SOBIE TYM DUPĘ PODCIERALI ADMINECZKU SPOD ZNAKU BAJAŃ SZEHEREZADY .

  Polubienie

 16. TAM GDZIE ROZWINĘŁO SIĘ SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE GDZIE REFERENDA COŚ ZNACZĄ GDZIE KONSTYTUCJA NIE JEST MARTWYM PAPIERKIEM TAM NARÓD JAKIŚ WPŁYW NA WŁADZĘ MOŻE MIEĆ NP SZWAJCARIA .
  U NAS NIC TAKIEGO NIE MA .

  Polubienie

 17. Odnośnie skojarzenia (wg. mnie zamachów pozorowanych, strzelano za pomocą specjalnych kul – „placków” do obezwładniania terrorystów w samolotach) prawie identycznych, pod względem organizacji, zamachów na Ronalda Ragana i JPII, to https://prawda2.info/viewtopic.php?t=216&postdays=0&postorder=asc&start=50 donosi:

  10.03.1981 – zamach (nieudany) na Ron. Reagana
  13.05.1981 – zamach (nieudany) na Papieża

  przypadek? (Bo obaj poszkodowani „cudem” przeżyli kilkugodzinną ich „reanimację” w odpowiednich szpitalach).

  A praktyczny wynik tych „przyuczek” w języku MAFII BOŻEJ? Proszę popatrzeć – to z artykułu na „Belarus Segodnia” z roku 2007 pod tytułem „Nowi krzyżowcy”:

  a to już z Gdańska w 2012 roku, z napisem na kamieniu informującym, iż pomnik wystawił „Wdzięczny Naród”:

  Polubienie

 18. NO CÓŻ, SMUTNA TO PRAWDA, ALE PRAWDZIWA AŻ DO BÓLU.

  MĄDRY ZAWSZE WIE, ŻE CZYM PROŚCIEŚ TYM LEPIEJ ALE GŁUPEK ZAWSZE WIE LEPIEJ CO JEST LEPSZE.

  PARAGRAFÓW NIGDY NIE UBYWA, TYLKO ZAWSZE PRZYBYWA. CHYBA NIE MUSZĘ TŁUMACZYĆ KTO JE TWORZY I PO CO?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 19. „Jowram” (jow23@op.pl – czy to nie skrót od Jednomandatowe Okręgi Wyborcze?) napisał takzaczynającą się epistołę:

  Orędzie Jezusa Chrystusa 24 III 2017. Do słowianofilów odrzucających Jezusa Chrystusa
  Piątek 24 III 2017 Pisz dziecko Jest teraz czas trudniejszy, będzie łatwiejszy itd.

  MG – to wszystko są tak zwane PIERDOŁY BOŻE (czas trudniejszy względnie łatwiejszy zależy, m.in. od wieku, płci, znajomości, stanu zdrowia, majątku, dobrego się wyspania, etc.).

  A zatem JOWramowi-Chrystusowi pozwolę sobie przypomnieć krótki komentarz, jaki się pojawił na tym portalu w ub. sobotę. Był to komentarz do jakiegoś wpisu wiernipolsce, jeszcze z 2012 roku (nicku autora nie zapamiętałem) i głosił on coś w tym rodzaju:

  „RAK ŚWIATA TO MOJŻESZOWY BÓG I JEGO CHRYSTUS”

  A zatem, z Przekazanego Pismem Zalecenia tegoż „nieznanego komentatora” kasuję resztę NAMOLNEGO komentarza-kazania UMYSŁOWO RAKOPODOBNEGO JOWrama-Chrystusa.

  Amen.

  Polubienie

 20. Kika co to jest bo tego nie ponimaju .Trza się Opolczyka zapytać .
  a może za duzo gumisiowych jagód koledze zaszkodziło ?

  Polubienie

 21. BU BU HA HA HA .OTO MĄZ STANU ADMINKA :
  ”’Macierewicz chce popływać w środku nocy, więc oni zrywają się na równe nogi. Jak minister rządzi basenem”
  (…)
  Minister przychodzi na basen nawet o drugiej w nocy, co oznacza, że na równe nogi zerwać musi się kierownik pływalni i kilka innych osób, bo Macierewicz jest witany z honorami. Jak pisze Żemła, poprzedni szef żandarmerii, gen. Piotr Nidecki, nie witał ministra w drzwiach pływalni, ale to się zmieniło, gdy zastąpił go gen. Tomasz Połuch.

  Specjalnie dla ministra Antoniego Macierewicza na basenie zamontowano trampolinę wypożyczoną z sekcji pływackiej WAT.”
  http://natemat.pl/206533,macierewicz-chce-poplywac-w-srodku-nocy-wiec-oni-zrywaja-sie-na-rowne-nogi-jak-minister-rzadzi-basenem

  TO JEST SMIESZNIEJSZE OD BENNY HILLA . ADMINEK TO TWÓJ MĄŻ STANU

  Polubienie

 22. Coś ciekawego ta „Matka Polka” skompilowała na „Marucha-express”. Czytać komentarze 20-25 na https://marucha.wordpress.com/2017/05/06/kontrolowanie-przez-usa-rosyjskich-portow-bedzie-oznaczac-wypowiedzenie-wojny/#comments :

  2015 – w ostatnim tygodniu stycznia, w świecie prasy przemknęła informacja o tym, co prawdziwy właściciel amerykańskiej Rezerwy Federalnej, między innymi de jure lub są obywatelami imperium rosyjskiego, a nawet carska Rosja.
  Reakcja na publikację, wielokrotnie publikowane i nawiązuje do faktu, że jest to czas, w końcu, państwa i dzielić była natychmiastowa. Zarówno w Moskwie oraz w Nowym Jorku (co jest dokładnie gdzie przechowywać wszystkie dokumenty, które rzucają światło na prawdziwego pochodzenia Rezerwy Federalnej), w ciągu tygodnia – zerwanie z całego dnia! – pożary wybuchły.

  Od 30 do 31 stycznia 2015 r katastrofalne pożaru, INION noc. Wśród nich, jak donosi – zestaw do Zgromadzenia Ogólnego ONZ w języku rosyjskim, interna-rodzimy przewodników, Międzynarodowy Trybunał materiałów, dokumentów NATO, część biblioteki Instytutu światowej literatury w językach obcych i slavyanovedeniya.Uscherb Instytutu okazało się, że porównywalne do wypadku w Czarnobylu NPP.
  Następnego dnia, spalony i przechowywanie dokumentów w Nowym Jorku.
  Zgadzam się – dziwnym zbiegiem okoliczności do realiów tej wielkości. Było to przypadkowe zniszczenie chóru papierów po obu stronach oceanu?

  Obecnie 88,8% od Systemu Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych należy do Rosji.

  Ponadto między USA i Rosja podpisały porozumienie w sprawie transferu naszego złota nie jako dar, i do wynajęcia na okres 100 lat, która wygasła w 2013 r.
  Umowy podkreślając punkt, że stopa procentowa za korzystanie z 48,6 ton rosyjskiego złota rezerwa w wysokości 4% rocznie. Jednakże ten interes nigdy nie został zapłacony.

  Podobna sytuacja jest z rosyjskim Alasce.

  2015-2017 – kontynuuje działanie. W trak

  Polubienie

 23. ta Matka Polka straszne pierdiszewa pisze .U PAZIA w sobotę tak nawaliła pierdół że bardziej capiło jak gówienko krowy na pastwisku .

  Polubienie

 24. WIELKIE BRAWA TOMEK WALIGÓRSKI PATRIOTA .OTO FRAGMENT . RESZTA TUTAJ :
  http://www.waligorski.art.pl/liryka.php?litera=c&nazwa=42
  BRAWA PANIE TOMASZU !!!!!!!!!!!!
  O KIM WIERSZ . O WIELKIM GOŚCIU KTÓREGO MOCHERY ZALICZAJĄ DO SPOKREWNIONYCH Z CHROBRYM U LA LA !!!!!!!!!!!!

  Cysorz
  Cysorz to ma klawe życie
  Oraz wyżywienie klawe!
  Przede wszystkim już o świcie
  Dają mu do łóżka kawę,
  A do kawy jajecznicę,
  A jak już podeżre zdrowo,
  To przynoszą mu w lektyce
  Bardzo fajną cysorzową.
  Słychać bębny i fanfary,
  Prezentują broń ułani:
  – Posuń no się trochę, stary!
  Mówi Najjaśniejsza Pani.
  Potem ruch się robi w izbach,
  Cysorz z łóżka wstaje letko,
  Siada sobie w złoty zycbad,
  Złotą goli się żyletką
  I świeżutki, ogolony,
  Rześko czując się i zdrowo
  Wkłada ciepłe kalesony
  I koszulkę flanelową.
  A tu przyjemności same
  Oraz niespodzianek wiele:
  Przynoszą mu „Panoramę”,
  „WTK” i „Karuzelę”,
  „Filipinkę” i „Sportowca”
  I skrapiają perfumami
  I może grać w salonowca
  z Marszałkiem i Ministrami.
  Salonowiec sport to miły,

  Polubienie

 25. A dziś w Moskwie była znów defilada parada i były tanki i taczanki

  a wieczorem po paradzie
  bella dance

  Polubienie

 26. Przeszkadza ci parada zwycięstwa u naszych braci Słowian w Moskwie to było jechać na pogrzeb Perskiego .Oj admineczku Duda do Izraela nie zaprosił .Oj jak mi przykro jaka szkoda .

  Polubienie

 27. Adminek to piękne słowiańskie kobiety .Sama słowiańska słodycz .
  Salma Hayek do nich ? To jakbyś porównywał armię rosyjską do papuasów gwinejskich .
  Wiwat rosyjskie kobiety – 9 cud świata !!!!!!!!!

  Polubienie

 28. Bardzo mi się ta piosenka niemiecka podoba znanej pary Hertel -Mross bo pokazuje jak funkcjonuje polska służba zdrowia po 30 latach rządów chazarów .
  OCZYWISCIE GDY JESTEŚ DZIADEM I GROSZA PRZY DUPIE NIE MASZ .
  PIOSENKA NIE DOTYCZY BOGATYCH TAKICH JAK ZYGA :

  Polubienie

 29. zyga napisał
  …ILE BYŁO REFERENDUM GDZIE LUDZIE ZBIERALI PODPISY NP ABY NIE PCHAĆ 6 LATKÓW DO SZKOŁY I CO ? POPOPAPRAŃCY SOBIE TYM DUPĘ PODCIERALI ADMINECZKU….
  a ja napisałem i podtrzymuję
  Mówią, mądrej głowie dość po słowie, to by wskazywało że można mieć na władzę także wpływ, ale trzeba mieć mądrą głowę a nie kapuściany łeb.

  No i wyszło, że durnie, (bez głowy, mądrej głowy) dla których Polska to była kamieni kupa, władzę stracili i poszli w odstawkę.
  zyga ty tego nie dostrzegłeś, nie masz zdolności kojarzenia jednego z drugim.
  powtórzę
  Mówią, mądrej głowie dość po słowie.
  Czy poprzednia władza miała mądrą głowę.
  Nie miała żyga, nie miała i przegrała

  Polubienie

 30. Admin nie żryj tyle ptasiego mleczka z Biedronki po 7 pln za paczkę bo już głupiejesz całkiem .
  Po pierwsze podaj konkrety jaki ty masz wpływ na władzę pisowy fanie a nie pierd…. jakieś farmazony w stylu białego misia :
  cytat:
  Mówią, mądrej głowie dość po słowie, to by wskazywało że można mieć na władzę także wpływ, ale trzeba mieć mądrą głowę a nie kapuściany łeb.

  Wychodząc z twojego durnowatego myślenia Kalkstein vel Chrobry oddał władzę w sojuszu z przystawkami bo był głupi może się wypalił bo w ten sposób piszesz o Ryżym .
  Wiem że ty tutaj robisz loda o smaku waniliowym PISuarowi ale bądż przynajmniej w stopniu dostatecznym uczciwym w ocenie .
  cytat:
  „Mówią, mądrej głowie dość po słowie.
  Czy poprzednia władza miała mądrą głowę.
  Nie miała żyga, nie miała i przegrała”

  ADMIINEK POWIEDZ SZCZERZE Z KOGO TY WARIATA ROBISZ ZE MNIE Z KIKI . PRZECIEŻ MY SIĘ NA TO NIE NABIERZEMY.
  CZŁOWIEKU GDZIE TY WIDZISZ MĄDROŚC TEJ WŁADZY ? MOŻE W TYM :

  Specjalnie dla ministra Antoniego Macierewicza na basenie zamontowano trampolinę wypożyczoną z sekcji pływackiej WAT.”
  http://natemat.pl/206533,macierewicz-chce-poplywac-w-srodku-nocy-wiec-oni-zrywaja-sie-na-rowne-nogi-jak-minister-rzadzi-basenem
  MOŻE W TYM WIDZISZ MĄDROŚĆ :

  MOŻE W TYM WIDZISZ MĄDROŚĆ :

  MOŻE W TYM WIDZISZ MĄDROŚC :

  ADMIN MI CIEBIE SZKODA ALE ROZUMIEM TWOJE POSTEPOWANIE . JESTEŚ PO PROSTU OPRTUNISTĄ NIHIL NOVI .

  Polubienie

 31. Dzieki admin jak dasz odpowiesz to w niedziele przeczytam ale nie pierd…. tylko konkrety jaki ty masz wpływ na pisuarową władzunię .

  Polubienie

 32. No to te przekomarzania się Zygi z Adm wskazują, że i w starszym pokoleniu ludziom NORMALNYM, po 27 latach Życia bez SOCJALIZMU, pozostało już tylko SIANO W GŁOWACH.

  Ale przynajmniej nasz MSK zrozumiał, za co siedzi młody dr Piskorski i dlaczego jego szef Andrej Lepper został „poproszony” by popełnić samobójstwo na worku bokserskim, przy pomocy sznurka od snopowiązałki. Oto co mi napisał w osobistym e-liście:

  WSPÓLNA WŁASNOŚĆ może mieć różne konotacje,np.NICZYJA.
  Z doświadczenia : FASZYZMU,czy KOMUNIZMU to fundament budowy takiego systemu.W spadku zostały odziedziczone Spółdzielnie Mieszkaniowe MOLOCHY,w których statutowe organy nie uwzględniają podmiotowości NIERUCHOMOŚCI jako podstawowej jednostki rozliczeniowej.

  A to w związku z mą uwagą, że na wstępie do opisu „przykładnej pracy ABW” nad likwidacją post-samoobronnej Partii „Zmiana”, napisałem coś takiego:

  Dlaczego (mamy w Polsce) TERROR AMERYKAŃSKI? Bo w planach tak zwanego „Deep State USA”, reprezentowanego przez jej RYCERSTWO CHRYSTUSA (tj. US Army) jest eksterminacja na świecie wszelkich BEZBOŻNYCH PRZEJAWÓW KOLEKTYWIZMU NIE OPARTEGO O WŁADZĘ PIENIĄDZA.

  Z porównania tych dwóch (MG i MSK) wpisów dość wyraźnie wynika, że poznany przeze mnie osobiście (u ks. ppboszcza Jana Kurdybelskiego) MSK — chcąc aby wszelka WSPÓLNA WŁASNOŚĆ BYŁA ROZLICZANA (numerycznie, a zatem z konieczności finansowo) — JEST CZCICIELEM BOGA O NAZWIE MAMON, którego wierzyciele (czyli weń wierzący) dążą do tego, aby wszystko na świecie miało swą MIARĘ I LICZBĘ (to zalecał „żydo-pitagoreista” Philo Judeaus z Aleksandrii, przed 2 tysiącami laty).

  A zatem i głoszona przez kapłaństwo CHRYSTUSOWE Agape, bezwzględna Miłość Boża do swego Ludu (Wybranego przezeń oczywiście) ma charakter WYRACHOWANIA podobny do miłości jaką darzą PROSTYTUTKI swego Klienta Pana („Klient nasz Pan” tak się w PRL-u z nadzieją, na nadejście lepszych czasów, mawiało.

  Tyle uwag starego belfra, m.in logiki, będącej podstawą LOGOSU czyli ROZUMU rządzącego poczynaniami Urbi et Orbi (Miasta i Okolic, jakby ktoś nie wiedział co te magiczne papieskie słowa oznaczają).

  Polubienie

 33. No to nas ładnie filozof podsumował mnie i adminka ja czuje się usprawiedliwiony bo codziennie po 10 butelek Erdingera ale adminek no cóż na trzeżwo głupiutki .
  Teraz Opolczyk dostał robotę i pracuję w Reichu ( do września ma urlop z siecią ) ale niech tylko wróci trza go będzie trochę na filozofa podpuścić aby mu trochę główkę zmył bo widzę filozof nam tu bryka strasznie ha ha ha .
  Ale filozofowi rację przyznaję . Ja który odwalił wojsko Gomułki fan PRL te 30 letnie rządy kapitalizmu pejsatego strasznie mnie ogłupiły ( ale ja był od wielu lat w Reichu ) byłbym zapomniał tam wszak także pejsaty kapitalizm .

  Polubienie

 34. A gdzie tam jakie siano w głowie. U mnie to ono w żłobie i to już od co najmniej lat czterdziestu paru, bo ja jeszcze za socjalizmu przeszedłem na kapitalizm i nic tylko o sianko biegałem.
  Można by rzec serce miałem po stronie socjalizmu ale głowę i ręce po stronie kapitału i tak jest po dzień dzisiejszy.
  Dobrze, że mamy darmową edukację i darmowe leczenie i ZUS, ale gospodarka prywatna też jest dobra a nawet dużo lepsza. Nie ma w niej pijaków i obiboków.

  Polubienie

 35. Ad ???????

  … A zatem i głoszona przez kapłaństwo CHRYSTUSOWE Agape, bezwzględna Miłość Boża do swego Ludu (Wybranego przezeń oczywiście) ma charakter WYRACHOWANIA podobny do miłości jaką darzą PROSTYTUTKI swego Klienta Pana („Klient nasz Pan” tak się w PRL-u z nadzieją, na nadejście lepszych czasów, mawiało…

  A JA TYLE CZASU SIĘ GŁOWIŁEM SKĄD TO POWIEDZONKO POCHODZI… I TERAZ WSZYSTKO JEST JASNE ,,KLIENT NASZ PAN”.

  BÓG PAN PLUS KOZA, ZWANA DALEJ PROSTYTUTKĄ

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_(mitologia)

  Jestem ciekaw, jaki to wesołek napiętnował nas nazwą pogańskiego bożka, że w życiu codziennym musimy sobie PANOWAĆ, przecież monarchowie też na tronach PANUJĄ. Widocznie wesoła mądrala pracowała w Polskiej Akademii Nauk (PAN) i tam to wymyśliła?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 36. Ja pierd. facet bierze z ZUS 1300 pln przelewają mu to na konto żeby nie to że coś tam w USsrace zarobił pogrzebie coś w garażu zrobi jakąś rzeżbę namaluje rysunek sprzeda i tak dorobi do emeryturki .Baba mu jeszcze tam parę stówek zarobi bo w odróżnieniu od mojej nie jest leniem patentowanym i nie wydaje jego siana w carefourach i innych przybytkach i jakoś ten admin żyje robiąc loda PIsuarowi .
  Jakbyś miał tylko te 1300 pln to byś dawno za to zdechł z głodu cwaniaczku pisowy .
  Tak chwalisz darmową służbę zdrowia adminku pisuarowy .Zachoruj zobaczymy jak ci ten NFZ pomoże jak będziesz rok czasu czekał na badanie darmowe cwaniaczku a jak ci zaśpiewają 5 stówek za badanie kręgosłupa prywatnie to zobaczymy jak będziesz pierdział adminku pisowy .
  Edukacja darmowa .Gdzieś ty widział darmową edukację za rządów chazarstwa .Wiesz jakie grube tysiące kosztują studia np na KUL nie piszę o dziennych a zapłać za akademik , żarcie dla studentów , panienki luksusowe bo raz na miesiąc trza sobie pociupciać dla zdrowotności .Wiesz ile to kosztuje? .To nie dawne czasy facet.
  CZŁOWIEKU O CZYM TY PISZESZ .
  TOBIE TO PTASIE MLECZKO CAŁKIEM MÓZG WYŻARŁO !!!!!!!!!!!!!!!!
  to mój komentarz do wpisu adminka :
  cytat adminek :
  Dobrze, że mamy darmową edukację i darmowe leczenie i ZUS, ale gospodarka prywatna też jest dobra a nawet dużo lepsza. Nie ma w niej pijaków i obiboków.

  Polubienie

 37. „Nie ma w niej pijaków i obiboków”.- cytat adminek

  Człowieku gdzie ty zyjesz ? Ty wiesz ile jest teraz pijaków i obiboków . Właśnie jeden taki podpierdo…. mi wczoraj łopatę z podwórka . Już mu 5 stówek nie wystarcza jakie kasuje na dziecko. Trza zajeb… łopatę i ją na ryneczku pewnie sprzedać .Będzie na flaszkę .
  Przykład obiboctwa w III i IV żydoRP
  drukowane :
  ROBI FACET BABIE DZIECI NP KILKA ŚLUBU NIE BIORĄ ABY BABA MOGŁA BRAĆ ZAPOMOGĘ JAKO SAMOTNA MATKA . FACET GDZIEŚ SIĘ UKRYWA ALBO ZARABIA W ANGLII NA ZMYWAKU BABIE PODSYŁAJĄC PIENIĄDZE :
  OTO PRZYKŁAD NIERÓBSTWA I KOMBINATORSTWA W III ZYDORP
  1. BABA DOSTAJE KASE BO NIBY SAMOTNA MATKA .
  2. CHŁOP ROBI GDZIEŚ PO CICHU JEJ KASĘ DAJE .
  3. BABINKA JESZCZE NIEŻLE KASUJE SZMALEC ZA 500 PLUS .

  MAŁO JEST TAKICH PRZYPADKÓW ADMINKU NIEBOŻĄTKO . GŁUPIUTKI TY !!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 38. Ale się porobiło na Sycylii! Mafia won na drzewo, bo teraz my tu PANY! Podejrzewam, że tak będzie w całej Jewropie, NASZE KAMIENICE, WASZE ULICE!

  Odzyskane miasto Żydów

  http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/odzyskane-miasto-zydow/teneefh

  OPUSZCZONY PRZEZ WIERNYCH, KOŚCIÓŁEK SOBOTNIEJ ŻYDÓWKI, PRZEROBIMY NA SOBOTNIĄ SYNAGOGĘ – PRZECIEŻ TO TAKIE PROSTE!

  Santa Maria del Sabato

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=it&u=http://www.ilsussidiario.net/News/Cronaca/2017/1/11/SANTA-MARIA-DEL-SABATO-Palermo-la-chiesa-diventa-sinagoga-dopo-la-cacciata-degli-ebrei-nel-1492-oggi-11-gennaio-2017-/742000/&prev=search

  Pozdrawiam

  Polubienie

 39. zyga…. Edukacja darmowa .Gdzieś ty widział darmową edukację za rządów chazarstwa…
  zyguś czy ty na prawdę masz siano w głowie czy tylko piana z butelki po piwie?
  Masz Internet, czy nie masz?
  potrzebujesz edukacji ?
  Masz ją poniżej

  Polubienie

 40. Adminku pianę słodką to ty masz ale w mózgu z tego ptasiego mleczka co je kilogramami jadasz .
  Piana z piwa nie dochodzi do mózgu bo ulega destrukcji.
  drukowane :
  WAŻNA WIADOMOŚĆ DLA ADMINKA :
  JUTRO W CAREFOUR PROMOCJA :
  PTASIE MLECZKO PO 11 PLN ZA PACZKĘ HA HA .

  Polubienie

 41. Uwag kilka.

  cyt.: „Bo jeśli tylko w rozmowie telefonicznej pada… ”

  No i właśnie po to była ta ustawa o obowiązku dostarczenia (chyba do końca lutego tego roku) danych personalnych przez posiadaczy telefonów na kartę operatorom sieci komórkowych.
  Lud zapracowany miast i wsi, naturalnie, uwierzył że wszystko to dla jego bezpieczeństwa przed terrorystami, zapewne pochodzącym z Rosji i krajów arabskich.

  cyt.
  „10.03.1981 – zamach (nieudany) na Ron. Reagana
  13.05.1981 – zamach (nieudany) na Papieża”

  Z tego co pamiętam, to obaj kończyli szkoły aktorskie. I jak pokazała historia, wiedza ta im się przydała. Zagrali wyśmienicie.
  A lud jak to lud, połknął te inscenizacji `czuwającej bożej opatrzności` nad odtwórcami owych ról życia, niczym przysłowiowy młody rekin.

  I na koniec cytuję adm-ina:

  „Można by rzec serce miałem po stronie socjalizmu ale głowę i ręce po stronie kapitału i tak jest po dzień dzisiejszy.”

  Takiego synkretycznego (sprzecznego) łączenia socjalizmu z kapitalizmem, innymi słowy faszyzmu w Europie w wieku XX, próbowali m.in. Mussolini, Hitler czy Franco.
  Zaś po wojnie, czegoś w rodzaju miękkiego faszyzmu, praktykuje od dziesiątek lat cała Europa Zachodnia. Z końcem rządów M. Thatcher, także dumni synowie Albionu.
  Polsce przedwojennej, sanacyjnej, w praktyce było daleko szczególnie do tego pierwszego członu z ów faszystowskiego zakalca.
  Natomiast obecne, mówiąc językiem Zygi – PiS-uary, będący kontynuacją przedwojennej sanacji, zmuszone okolicznościami systematycznego od lat ubywania Narodu, po prostu z niemałymi bólami, zaczęli li tylko w sposób symboliczny odwoływać się do pogardzanego uprzednio socjalizmu.
  Ale taka jest widać po prostu paląca potrzeba. Narodu ubywa, zatem aby wspierany przez konserwatywny rząd (spod znaku Krzyża i Mamony) tzw. `polskojęzyczny KAPITAŁ` nie musiał za niedługo zacząć poważnie odczuwać braki bydła roboczego w miastach i wsiach, pomyślano m.in te 500+ jako rodzaj rzuconej ludowi paszy do jego skalkulowanego namnażania.

  I mając powyższe na uwadze, uznaję za zbyteczne dodawać jakiego to światopoglądu reprezentantem jest nasz adm-in

  Polubienie

 42. „13.05.1981 – zamach (nieudany) na Papieża”

  Z tego co pamiętam, to obaj kończyli szkoły aktorskie. I jak pokazała historia, wiedza ta im się przydała. Zagrali wyśmienicie.
  A lud jak to lud, połknął te inscenizacji `czuwającej bożej opatrzności` nad odtwórcami owych ról życia, niczym przysłowiowy młody rekin.”

  Nawet do aktora da się strzelić, nawet sztukmistrz może broczyć prawdziwą krwią. Temat jednak ciekawy, spiskowy co prawda, ale wart rozwinięcia. Kiedyś zapytałem się twojego guru, dlaczego uważa, że zamach na JP2 był sfingowany, poprosiłem o dowody. Niestety wiedzę tą postanowił zachowac w całości dla siebie.

  Polubienie

 43. KAPITAŁ` nie musiał za niedługo zacząć poważnie odczuwać braki bydła roboczego w miastach i wsiach, pomyślano m.in te 500+ jako rodzaj rzuconej ludowi paszy do jego skalkulowanego namnażania…..

  I tu wyłazi socjalistyczna szkoła myślenia, że Kapitałowi potrzebna jest duża ilość bydła roboczego, albo jak to twierdzą postkomunistyczne elity że mamy (to znaczy Polska) wysoko wykwalifikowane kadry które tenże Kapitał miałby niby potrzebować.
  Otóż nie, ani duża ilość bydełka nie jest potrzebna ani wysoko wykwalifikowane kadry. Wszak akademickie czy jakiekolwiek inne wykształcenie jest absolutnie zbędne by zdzierać oryginalne naklejki z butelek importowanego z Afryki trunku by w ich miejsce nakleić szkockie
  To samo ma się przy produkcji.
  Robotnik ma wiedzieć jedynie że włącza się daną maszynę guzikiem zielonym i wyłącza czerwonym.
  Bydło robocze hurtowo nawet w Chinach zastępowane jest coraz częściej robotami. Zrobotyzowane linie technologiczne zastępują pracę setek dotychczasowych mało wydajnych skorych do strajku i do kradzieży robotników.
  I tenże kapitalizm niedługo będzie musiał pomyśleć o całkiem socjalistycznych rozwiązaniach. Znaczne skrócenie godzin i dni pracy dla ,,bydła roboczego”, budowa kurortów i miasteczek rozrywki i uciech, a wszystko by utrzymać tak potrzebny spokój i stabilność polityczną i jednak utrzymać duży rynek zbytu dla produkowanych towarów.
  Nic nie jest takie jak nam się zdaje.
  Świat się zmienia w niebywałym tempie, idzie do przodu i ktoś o dniu jutrzejszym musi myśleć na serio i od tego są elity przez niektórych określane jako NWO, grupa Bilberga, iluminaci, masoni itd.

  dla tego i ja buduję sobie maszynę która gdy ja będę leżakował w słoneczne letnie dzionki będzie pracowała na mnie wytrwale i bezawaryjnie.
  A zyga niech sobie pije swoje piwko po 20 zł z przeklejoną naklejką.

  Polubienie

 44. On 10 May 2017, Jew Henry Kissinger and Donald Trump met to discuss Syria.

  „The United States, the United Kingdom, and Jordan are mobilizing their troops along the border between Syria and Jordan.”

  Trump is going to topple Assad, save ISIS and help create a Greater Israel?

  Jew Henry Kissinger helped to organise the deaths of at least one third of the population of East Timor

  Kissinger is now advising Donald Trump.

  Towards the end of World War II, Jew Kissinger was in US military intelligence, and reportedly had the job of protecting and recruiting top Nazis. ASCII text – http://www.ratical.org.

  Donald Trump, ‚who is German Jewish in origin’, is the Deep State.
  (Trump’s Older Brother Fred Joined a Jewish Fraternity / Trump proclaims May ‚Jewish American Heritage Month’)

  Polubienie

 45. COSIK MUSZĘ ODŚWIERZYĆ, ,,ZAKURZONĄ” PAMIĘĆ SZANOWNYCH PANÓW!

  http://www.przeglad-socjalistyczny.pl/aziemski/814-1980

  21 postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego z 17 sierpnia 1980 r.

  Żądania strajkujących załóg reprezentowanych przez Międzyzakładowy Komitet Strajkowy były następujące:
  1.Akceptacja niezależnych od partii i pracodawców wolnych związków zawodowych, wynikająca z ratyfikowanej przez PRL Konwencji nr 87 Międzynarodowej Organizacji Pracy dotyczącej wolności związkowych.
  2.Zagwarantowanie prawa do strajku oraz bezpieczeństwa strajkującym i osobom wspomagającym.
  3.Przestrzegać zagwarantowaną w Konstytucji PRL wolność słowa, druku, publikacji, a tym samym nie represjonować niezależnych wydawnictw oraz udostępnić środki masowego przekazu dla przedstawicieli wszystkich wyznań.
  4.a) przywrócić do poprzednich praw: – ludzi zwolnionych z pracy po strajkach w 1970 i 1976, – studentów wydalonych z uczelni za przekonania.
  b) zwolnić wszystkich więźniów politycznych (w tym Edmunda Zadrożyńskiego, Jana Kozłowskiego, Marka Kozłowskiego),
  c) znieść represje za przekonania.
  5.Podać w środkach masowego przekazu informację o utworzeniu Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego oraz publikować jego żądania.
  6.Podjąć realne działania mające na celu wyprowadzenie kraju z sytuacji kryzysowej poprzez: a) podawanie do publicznej wiadomości pełnej informacji o sytuacji społeczno-gospodarczej,b) umożliwienie wszystkim środowiskom i warstwom społecznym uczestniczenie w dyskusji nad programem reform.
  7.Wypłacić wszystkim pracownikom biorącym udział w strajku wynagrodzenie za okres strajku jak za urlop wypoczynkowy z funduszu CRZZ.
  8.Podnieść wynagrodzenie zasadnicze każdego pracownika o 2000 zł na miesiąc jako rekompensatę dotychczasowego wzrostu cen.
  9.Zagwarantować automatyczny wzrost płac równolegle do wzrostu cen i spadku wartości pieniądza.
  10.Realizować pełne zaopatrzenie rynku wewnętrznego w artykuły żywnościowe, a eksportować tylko i wyłącznie nadwyżki.
  11.Wprowadzić na mięso i przetwory kartki – bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).
  12.Znieść ceny komercyjne i sprzedaż za dewizy w tzw. eksporcie wewnętrznym.
  13.Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej, oraz znieść przywileje MO, SB i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych, zlikwidowanie specjalnej sprzedaży itp.
  14.Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55 lub (zaliczyć) przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 lat dla mężczyzn bez względu na wiek.
  15.Zrównać renty i emerytury starego portfela do poziomu aktualnie wypłacanych.
  16.Poprawić warunki pracy służby zdrowia, co zapewni pełną opiekę medyczną osobom pracującym.
  17.Zapewnić odpowiednią liczbę miejsc w żłobkach i przedszkolach dla dzieci kobiet pracujących.
  18.Wprowadzić urlop macierzyński płatny przez okres trzech lat na wychowanie dziecka.
  19.Skrócić czas oczekiwania na mieszkanie.
  20.Podnieść diety z 40 zł do 100 zł i dodatek za rozłąkę.
  21.Wprowadzić wszystkie soboty wolne od pracy. Pracownikom w ruchu ciągłym i systemie 4-brygadowym brak wolnych sobót zrekompensować zwiększonym wymiarem urlopu wypoczynkowego lub innymi płatnymi dniami wolnymi od pracy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/21_postulat%C3%B3w_MKS

  A DLA MŁODZIANKÓW I NIE TYLKO, MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH, CODZIENNE ŻYCIE W SOCJALISTYCZNYM PRL-u:

  Człowiek z M-3 (1968) Film Polski

  https://www.cda.pl/video/179052bd

  Dzięcioł 1970

  https://www.cda.pl/video/688681a4

  Pozdrawiam

  Polubienie

 46. ….I mając powyższe na uwadze, uznaję za zbyteczne dodawać jakiego to światopoglądu reprezentantem jest nasz adm-in….napisał dyl
  To zdanie skłoniło mnie do zastanowienia się nad tymi wszystkimi dość znaczącymi przypadkami z mojego życia jakie miały miejsce w okresie PRL.
  Konkluzja końcowa.
  Socjalizm był faktycznie jednym wielkim gównem przetykanym komuchami.
  I to jest wykrystalizowany na koniec pogląd odnoszący się do socjalistycznego PRL–u
  Jak pamiętamy Gomułka tak czule wspominany przez Zygę, po paru latach rządzenia, dostał od klasy robotniczej wielkiego kopa.

  Polubienie

 47. W Korei Południowej zmienił się ostatnio prezydent. Być może ma bardziej trzeźwy ogląd na sprawy wojny i pokoju, zagrożenia jakie płyną ze strony polityki amerykańskiej i korzyści jakie można odnieść z e współpracy i handlu z Chinami.
  Półwysep Koreański to nie miejsce w którym USA mogłaby odnieść zwycięstwo w starciu militarnym z Rosją i Chinami.
  Takim miejscem wydaje się być natomiast Syria całkowicie otoczona przez kraje zależne i współpracujące z USA. Rosja czy Chiny nie mają z nią ani granicy ani faktycznie dostępu innego jak przez kontrolowane przez zachód cieśniny morskie.
  Tu Ameryka może sobie pozwolić na długą i wyczerpującą wojnę, szczególnie, że chce jej Izrael i Arabia Saudyjska a i samej Ameryce wojna jakby pasowała.
  Można się spodziewać także ,,drażnienia” Rosji ze strony Ukrainy i krajów bałtyckich.
  Tak czy inaczej może być ciekawie i niewesoło.
  Kika, dobrze że przypomniałeś gdańskie postulaty.
  Te właśnie postulaty to negatywna cenzurka dla ówczesnych władz.
  Z resztą od czasów Jana Zamojskiego nie trafił nam się żaden prawdziwie wielki mąż stanu, ani król ani polityk. Za to w nadmiarze mieliśmy miernot i przygłupów.

  Polubienie

 48. Adminek jak masz tak pisać to może załatw sobie miesięczny pobyt w Tworkach oczywiście będę ci tam wysyłał piwo Erdinger na mój koszt .
  Gdy czytam twoje brednie admin to tak się zastanawiam czy ty jesteś normalny czy ciebie faktycznie jak pisał filozof ogłupiono przez te prawie 30 lat tym wedlowskim ptasim mleczkiem czy ty naprawdę jesteś takim oportunistą że każdej władzuni jaka by nie była będziesz robił laskę .
  Ty sam najlepiej wierz co z ciebie za typ .
  „Jak pamiętamy Gomułka tak czule wspominany przez Zygę, po paru latach rządzenia, dostał od klasy robotniczej wielkiego kopa.”
  drukowane
  TY SIĘ KOZIOŁKU MATOŁKU ADMINIE ZASTANÓW GDZIE CI JUŻ ZARAZA PISUAROWA MÓZG WYŻARŁA KOMU WTEDY NAJBARDZIEJ ZALEŻAŁO NA ROZRUCHACH I ROZLEWIE KRWI I KOMU BYŁO TO NA RĘKĘ I KOGO CHCIAŁO SIĘ W TEN SPOSÓB POZBYĆ TY MÓJ CUDOWNY DURNY ADMINECZKU .
  KTO WTEDY ROBIŁ NAJWIĘCEJ PROWOKACJI .
  NIE MÓWIĘ ŻE GOMUŁKA TO IDEAŁ ALE DOBRZE PRZYSŁUŻYŁ SIĘ KRAJOWI I ŻADNE SZCZEKANIE BE ZMÓZGOWEGO ADMINKA PISOWEGO RENCIARZA ZA 1300 PLN NIC TU NIE ZMIENI .
  CYTAT ADMINEK :
  I JESZCZE RAZ CI POWTÓRZĘ PISOWY DYZMO . NIKT GOMUŁCE ŻADNEGO KOPA NIE DAŁ . GARBATE NOSY SZUKAŁY ZEMSTY I NIESTETY RÓZNYMI MACHLOJKAMI , PROWOKACJAMI SUPER IM SIĘ TO UDAŁO .
  NIE ZASTANAWIAŁO CIĘ TY PTASIOMLECZKOWY ADMINIE DLACZEGO DZIŚ GOMUŁKI NIENAWIDZĄ WSZYSCY CHAZARZY OD PO DO PIS TY MOJA RYBIEŃKO .OJ MÓZG BY CI ZACZĄŁ PAROWAĆ JAK BYS NAD TYM POMYŚLAŁ PISOWY ADMINECZKU .
  ZADAJ SOBIE PYTANIE KTO WYDAŁ ROZKAZ STRZELANIA .CZYZBY TA JEB…. KREATURA NAJBARDZIEJ NIE MIESZAŁA ABY GOMUŁKĘ WYSADZIĆ W POWIETRZE . MIESZAŁA TA PODŁOTA ŻYDOWSKA POD NAZWĄ JÓZIO CYRANKIEWICZ I JAK TO ŻYD DŁUGO ŻYŁ AŻ DO 89 ROKU .
  GOMUŁKA BYŁ SKROMNYM CZŁOWIEKIEM PATRIOTĄ I TYLE MAM CI W TYM TEMACIE DO POWIEDZENIA OPORTUNISTO PISOWCZYKU .
  A ŻE MASZ MÓZG SPACZONY PTASIM MLECZKIEM TAKĄ LEKTURĘ CI POLECAM.
  CZYTAJ I GŁUPIEJ DALEJ ADMINECZKU : ABY JESZCZE RESZTKI TEGO MÓZGU TĄ TWOJĄ GŁUPIZNĘ WYTRZYMAŁY :
  http://allegro.pl/historia-polski-1914-1990-albert-roszkowski-opis-i6813781094.html

  SŁUCHAJ I GŁUPIEJ CORAZ BARDZIEJ . TYLKO NA SŁUCHANIE TAKICH BREDNI ZASŁUGUJESZ BO OPORTUNISTA NIE ZASŁUGUJE NA NIC INNEGO .

  ZEGNAM SIĘ OSTATECZNIE BO TYM PORTALU GDZIE SIĘ OPLUWA PRL , SOCJALIZM I GOMUŁKĘ DLA MNIE MIEJSCA NIE MA .
  POZDRAWIAM SZCZEGÓLNIE KIKĘ I DYLA . JEDYNYCH NORMALNYCH TUTAJ KTÓRYCH BYM NIE WYSŁAŁ DO TWOREK W TRYBIE PILNYM .

  Polubienie

 49. Zyga, żeby ci za dużo siana w mózgownicy nie robić napiszę krótko.
  Gdyby Gomułka miał głowę gospodarza, to by wiedział, że pierwsza rzecz to bydło napoić i nakarmić. Bez tego koń nie pociągnie, krowa mleka nie da.
  Tym czasem towarzysz Wiesław, co chłop zebrał z pola, co robotnik wyprodukował w fabryce, to wszystko na zachód za centy opylał, a ceny w kraju podniósł aż o pięć razy.
  Gdyby zrobił odwrotnie, ceny na zachód pięć razy w górę w górę a w kraju pełne półki i ceny w dół, rządziłby sobie i żaden żydek by mu nie zamącił.
  A że był głupi i zrobił jak zrobił, to dostał końskiego kopa, bo naród głodny do roboty iść nie chciał.
  Kolejnego kopa klasa robotnicza przy współudziale żydków dała ekipie Gierka.
  I tak poszła władza w ręce JerUSAlemskiego co się z Rockefelerem dogadywał, a później w rece Giermanka

  Polubienie

 50. To ci dopiero heca, Ukraińcy przypominają nam, że Konstytucję to my już mieliśmy w 1649 r. uchwaloną w sześć niedziel przez Sejm Koronny w miejscowości Warszawa. Nie jest to jakaś cieniutka broszurka, sklecona w pośpiechu na kolanach, jak to miało miejsce w 1997 r., tylko książeczka o sporej objętości stronic.

  Конституція Варшавського сейму від 22 листопада 1649 р., на якому було ратифіковано Зборівський мирний договір, укладений між гетьманом України Богданом Хмельницьким і польським королем Яном-Казимиром у м. Зборів (тепер Тернопільська обл.) після перемоги

  Tłumaczenie

  Konstytucja sejmu w Warszawie 22 listopada 1649 roku, który został ratyfikowany przez Zborowskiego traktatu pokojowego zawartego między Ukraina hetmana Bohdana Chmielnickiego i polskiego króla Jana Kazimierza w hotelu. Zgromadzenie (obecnie Tarnopolski). Po wygranej

  http://dazo.gov.ua/index.php?id=ex&t=4&p=ku

  Czy to miało jakiś związek z UNIĄ HADZIACKĄ?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_hadziacka

  Pozdrawiam

  Polubienie

 51. Ale czy był to oryginał. Czy znacznie późniejsze wydanie?
  Kiedy to u nas zaczęto stosować druk zamiast pisma odręcznego?

  Ciekawe co tam w tej pierwszej konstytucji zostało zapisane.
  Co było faktyczną przyczyną buntu kozaków i jaja rola była w jego wywołaniu księcia Jaremy Wiśniowieckiego.

  Polubienie

 52. Wiesz Zyga, niektórzy ludzie żyją z tego że opowiadają publice pierdoły.
  To komentarz do filmu (Nazizm i stalinizm – podobieństwa i różnice) którego nie oglądałem, raz że za długi, dwa, że już w samym tytule zawarty jest fałsz

  Polubienie

 53. Ten drugi film…
  Ile Herod mógł mieć dzieci z nałożnic, pobocznych gwałtów albo uciech z kucharkami i pokojówkami? Ile dzieciarni zrodziło się z żołnierzy rzymskiego legionu stacjonującego w Jerozolimie?
  Zyguś może i ja mam siano w głowie, ale nie aż tyle, by takie bzdety słuchać jakie mi podsuwasz do oglądania i słuchania

  Polubienie

 54. Adminku moja ty kochana rybeńko ptasiomleczkowa ty sama nie wiesz czego chcesz .Wchodzisz tu w zopę PIsuarowi kreujesz tu Kalksteina i szydło na mężów stanu piszesz że Piskorski sam sobie winny bo często latał do Moskwy a tak się tym ptasiomleczkowcu oburzasz jak ci Zygus podsyła histeryka o wdzięcznym pseudonimie ANDRZEJ ALBERT .
  ADMINECZKU PTASIOMLECZKOWY NAPISZ GDZIE TU LOGIKA CHŁOPIE ?
  JAKBYM CI PODESLAŁ WYKŁAD ZYZAKA – TEN CO KARIERĘ ZROBIŁ KSIĄŻKU O BOLKU ALBO TEGO DRUGIEGO CO TO JEST IKONĄ NA NIEZALEZNEJ HISTERYKA CO TO TEZ O BOLKU COŚ NAPISAŁ I JEZDZIŁ PO CAŁYM KRAJU OPOWIADAJĄC O AGENCIE BOLKU .
  ADMINKU NAPiSZ GDZIE TU LOGIKA ? O CO CI CHODZI ?
  Rybeńko ptasiomleczkowa przecież Andrzej Albert czy ten doktorek Cenckiewicz ups juz profesorek to powinni byc twoi idole a ty się na zygusia obrażasz jak ci filmiki podesłał a zygus tak ci chcial dobrze tymi materiałami zrobić pisowy adminku bo tak cię kocha ha ha .

  Polubienie

 55. to jest ewenement w skali globalnej . Adminek robiący loda PISuarowi na tym portalu nie lubi Cenckiewicza czy Zyzaka .Po prostu niebywałe cud .

  Polubienie

 56. Ad Adm-inka

  Ale czy był to oryginał. Czy znacznie późniejsze wydanie?

  Szanowny Adm-inku, w naszej historii dziejowej nic nie ma pewnego. Miałem to szczęście, że w swoim życiu przeczytałem kilka książek, które pozwoliły zacząć wątpić w całą prawdziwość historii Polski, a internet przekonuje mnie coraz bardziej, że dotychczasowa pisana historia Polski to jest jedna wielka fikcja.

  Polskojęzyczna Wikipedia nazywa Konstytucję z 1649 r. UGODĄ ZBOROWSKĄ i nie rozumiem tego pokrętnego tłumaczenia, jak jej oficjalnie nie akceptowano, to po co ją uchwalano i drukowano.

  ,,W listopadzie 1649 sejm ratyfikował tę ugodę, jednak niezaakceptowana przez polskich senatorów duchownych, magnatów, a także poruszoną powstaniem ludność ukraińską, nigdy nie weszła w życie.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ugoda_zborowska

  Rejestr kozacki

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rejestr_kozacki

  Czy kozie syny nie robiły przypadkiem za ,,legię cudzoziemską” I RP?

  Lista hetmanów kozackich

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_hetman%C3%B3w_kozackich

  Pismo Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV (mistyfikacja, fałszywka?)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pismo_Kozak%C3%B3w_zaporoskich_do_su%C5%82tana_Mehmeda_IV

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s