PiS –bądźmy obiektywni.


Wrogom Polski została wraża propaganda.

Nam obiektywna ocena, krytyka ale i dostrzeganie pozytywów.

Pisał Zyga:

Adminku abyś sprawdził jak PISuar zadłuża kraj .

Ta banda która rzeczywiście zadłużyła kraj, krzyczy dziś, że to PiS kraj zadłuża, gdy tym czasem PiS spłaca odsetki od zaciągniętych przez rząd Tuska i jego poprzedników kredyty.

Nie ma żadnych wiarygodnych dowodów na to by rząd p. Szydło brał jakiekolwiek nowe kredyty

Dali tym twoim wnukom po 5 stówek na gumy , pizze , kurczaki z rożna i wycieczki.

Mam tylko jednego wnuka i on żadnych pięciu stówek nie dostaje, ale osobiście bardzo mnie cieszy, że inne dzieci z rodzin wielodzietnych a niezamożnych dostają pieniądze na wycieczki, kurczaki, cukierki, pomarańcze itp.

Przetrzymują człowieka rok czasu nie wiadomo za co ( dla kogo szpiegował ? wiesz bo ja nie bo sobie Piskorski latał często do Moskwy .

To że przetrzymują, więzią Piskorskiego jest haniebne, ale być może ratują mu w ten sposób życie, bo wiemy i mamy świadomość, że liderzy i politycy o poglądach zbliżonych do tych jakie miał Piskorski byli w przeszłości mordowani w bardzo wielu krajach świata. Ogólnie rzec można iż przeciwników politycznych morduje się bez litości. Tak było z Trockim, Tuchaczewskim, z Lumumbą, z Aliende, z Olafem Palmą i dziesiątkami jeśli nie setkami innych ofiar.

Chłopie płaci ci ten ZUS pejsaty 1200 pln na miesiąc . Umarł byś za to z głodu

Zyga, nie umieram i mam się dobrze. Zapracowałem na te 1200 zł i je dostaje. Tak naprawdę chodzi o to, że emeryt, człowiek który już przestał pracować i stał się niejako zbędnym dla społeczeństwa ( rzecz jasna nie do końca) otrzymywać powinien tyle by mieć na trzy skromne posiłki dziennie i bieżące opłaty komunalne. Emeryt nie musi się bogacić, dorabiać, kupować sobie luksusowych bokserków po 130 zł za sztukę

Może jeszcze jedziesz na tych usd coś w Ussrace zarobił chociaż te zielone i tak potężnie straciły na wartości i śmiesz jeszcze wyśmiewać PRL Gierka czy Gomułkę ?

US$ potężnie stracił?

Ano stracił i to jest dobra wiadomość, bo oznacza ni mniej ni więcej że złotówka zyskała.

CO CI TA SZYDŁO DAŁA ? W CZYM CI ZYCIE ULEPSZYŁA ŻE PISZESZ TU CODZIENNIE ŻE JA TAK KOCHASZ .

Czy pani premier ma jakikolwiek obowiązek cokolwiek mi dawać?

Nie, absolutnie nie. Ani mnie, ani nikomu innemu. Każdy dorosły ma dbać o siebie, o swoją rodzinę i o swój kraj. To nasz obowiązek

PYTAM SIĘ ;
1. GDZIE ODBUDOWA PRZEMYSŁU ?
Naród polski wybrał sobie kapitalizm, wolny, złodziejski i szachrajski rynek, w którym państwowe to złe i niewydajne. Naród zażyczył sobie wstąpienie do UE gdzie państwo nie buduje przemysłu.

Inna sprawa, że obecna ekipa nie ma jasnego poglądu na sprawy przemysłu i gospodarki. Chciała by coś zmienić poprawić, tyle tylko, że nie za bardzo wie jak.

 1. GDZIE JEST POPRAWA W SŁUZBIE ZDROWIA . GÓWNO JEST NIE POPRAWA . ZACHORUJESZ . NIE MASZ PIENIEDZY NA PRYWATNE DROGIE BADANIA ZDYCHASZ.

Ja też korzystam z polskiej służby zdrowia, też się leczę, aktualnie biorę leki i widzę, że mi się poprawia. Za leki płacę, badania i wizyty u lekarza w szpitalu mam darmowe i na wysokim poziomie. Cztery lata temu byłem przez dwa tygodnie na tak zwanym dziennym pobycie w szpitalu na oddziale rehabilitacji. Wsio za darmo.

Czy mam powód do narzekania?

Nie, nie mam. Chwalę sobie służbę zdrowia. Chwalę sobie darmowe wizyty u dentysty, czy u lekarza rodzinnego

GDZIE PIS POPRAWIŁ STAN UZĘBIENIA DZIECI KTÓRY JEST TRAGICZNY . ZA 10 LAT DOGANIAMY W TYM TEMACIE MONGOLIĘ I WIETNAM .

Polskie dzieci mają ząbki jak perełki. Jeśli rodzice dbają to i ząbki u dzieci są piękne i równe. Mój wnuczek nosi jakieś tam metalowe foremki by miał zęby równe i zdrowe, mama za to płaci, ale stać ja na to.

NIE MA CO PISAĆ BO TY NIC NIE PONIMAJESZ . DALI WNUCZKOM PO 5 STÓWEK NA SNIKERSY I LIONY CZY HAMBURGERA TO JUŻ SZYDŁO CAŁUJESZ DUPĘ .

Oj Zyga, Zyga jak cię to boli, że dzieci polskie nie chodzą głodne i obdarte.

CZŁOWIEKU ZADAJ SOBIE PYTANIE SKĄD ONI MAJĄ NA TO PIENIĄDZE I CZY TE 500 PLUS NIE POCHODZI Z PIENIĘDZY POŻYCZONYCH KTORE BEDZIE JUŻ SPŁACAĆ NASTĘPNE POKOLENIE POLAKÓW .
Pieniążki pochodzą z podatku VAT który przy poprzednich rządach był po złodziejsku wyciągany z kasy państwowej.

Chwalę obecny rząd za zamknięcie Polski dla uchodźców z krajów arabskich, chwalę za zablokowanie dalszego przejmowania, warszawskich nieruchomości przez ,,bufetową” i jej środowisko, chwalę za ,,dociskanie” kasty ludzi wyjątkowych w wymiarze niesprawiedliwości. Popieram budowę kanału przez mierzeję wiślańską, za działania ministra Szyszki, który dał prawo właścicielom do porządkowania ich prywatnych posesji.

PiS idzie w dobrym kierunku, może nieco wolno, chętnie widziałbym szybszą i ostrzejszą akcję w stosunku do tych którzy rządząc rujnowali nam kraj i skazywali ludzi na bezrobocie i emigrację.

 

Reklamy

45 uwag do wpisu “PiS –bądźmy obiektywni.

 1. Tradycyjnie już moja odpowiedz na szaleństwa tego adminka . Polemizować szkoda czasu bo on ciągle swoje herezje . Tłumacz mu przez rok czasu oczywistą prawdę to on dalej . Prędzej Mance stanie jak jego ktoś przekona że popierając ferajnę która wywodzi się z okrągłostowego żłoba działa w interesie kraju .
  MAMY ROK 2017 DZIŚ NA TWOJE IDIOTYZMY JUŻ NIKOGO ADMINKU NIE NABIERZESZ I NIE PŁÓDZ TUTAJ NOWEJ WOLNEJ EUROPY TO JUŻ W 2017 ROKU NIE DZIAŁA ZA TO TO TY SIĘ OŚMIESZAĆ BO WCHODZIĆ NA POZIOM KLOAKI I TAKICH FAJNYCH FILMIKÓW .

  Polubienie

 2. Cytat adminka :
  „Polskie dzieci mają ząbki jak perełki. Jeśli rodzice dbają to i ząbki u dzieci są piękne i równe. Mój wnuczek nosi jakieś tam metalowe foremki by miał zęby równe i zdrowe, mama za to płaci, ale stać ja na to.”

  WIESZ CO ADMIN JAK TY JUŻ TAKIE HEREZJE WYPISUJESZ TO ZNACZY ŻE W PROPAGANDZIE PRZEBIŁEŚ POZIOM TYCH CO OBJĘLI WŁADZĘ PO 89 ROKU I OBIECYWALI TUTAJ DRUGĄ JAPONIĘ CZY ZIELONĄ WYSPĘ .
  ROK CZASU TU PISAŁEM PRAWDĘ O RZĄDACH PO 89 ROKU I DO TEJ SAMEJ FERAJNY NALEŻĄ PISUARY . KTO CHCE MOŻE WIERZYĆ ADMINKOWI I JEGO BAJANIU O ŻWIRKU I MUCHOMORKU NATOMIAST KTO CHCE ZNAĆ PRAWDĘ I NIE CHCE ŻYĆ W KLOACE I FAŁSZYWEJ LIBERII PROSZĘ CZYTAĆ TEKSTY KOSIURA NA WPS OGLĄDAĆ TV ZMIANĘ I INNE OSOBY KTÓRE MAJĄ ODWAGĘ MÓWIĆ PRAWDĘ W TEJ KLOACE I FAŁSZYWEJ LIBERII JAKA DOMINUJE OD PRAWIE 30 LAT .
  TYLE .
  NA POLEMIKĘ SZKODA MI CZASU BO POLEMIZOWAŁEM Z ADMINKIEM ROK CZASU A ON CIĄGLE JEDZIE TA SAMĄ ZDARTĄ PŁYTĄ MÓZG MA ZACZADZONY I PRACUJE U NIEGO JEDNA PÓŁKULA MÓZGOWA TYLKO TA ODPOWIEDZIALNA ZA BAJANIE I WYOBRAŻNIĘ BO TO CO ON PISZE TO TYLKO BAJANIE I JEGO WYOBRAŻENIA .
  MAMY ALTERNATYWĘ NIE MUSIMY SŁUCHAĆ DURNOT JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ .

  Polubienie

 3. ZGODA DZIECI MAJĄ ZĄBKI JAK PEREŁKI ALE JAK TATUŚ I MAMUSIA NA TYLE ZARABIA SUPER ŻE TATUSIA I MAMUSIĘ STAĆ NA POTWORNIE DROGIEGO STOMATOLOGA W IV RP BO PRAWDA JEST TAKA ZE WŁADZA PO 89 ROKU CAŁKOWICIE ZLIKWIDOWAŁA OPIEKĘ STOMATOLOGICZNĄ DLA DZIECI.
  CENY TAKIEGO STOMATOLOGA PRYWATNEGO – WOJ LUBELSKIE :
  1. WYLECZENIE ZĘBA W GRANICACH – 120 – 150 PLN .
  DLA DOROSŁYCH – LECZENIE KANAŁOWE JEDNEGO ZĄBKA PLUS ZDJĘCIE TO KOSZT 340 PLN . ZYGA NIEDAWNO TYLE ZAPŁACIŁ .
  I TERAZ TY DURNOWATY ADMINKU ILU BEZROBOTNYCH OFIAR PEJSATEGO KAPITALIZMU LIBERALNEGO CZY TAKICH CO TO PRACUJĄ W HIPER I SUPER MARKETACH ZA 550 EURO STAĆ NA TAKI WYDATEK CWANIACZKU JEDEN .
  I TO CO PISZĘ U GÓRY TO OCZYWISTA PRAWDA A NIE BAJANIA SZEHEREZADY ADMINKA .

  Polubienie

 4. ILE GABINETÓW STOMATOLOGICZNYCH PRYWATNYCH ŚWIECI PUSTKAMI Z NAJNOWOCZESNIEJSZYM SPRZĘTEM BO LUDZI NIE STAĆ NA TAK DROGIE USŁUGI .
  ZNASZ ODPOWIEDZ WOLNA EUROPA – ADMINKU . TOBIE SIĘ CZAS HISTORYCZNY POMYLIŁ . W 2017 ROKU TYCH BAJAŃ TWOICH JUŻ ADMINKU NIKT NIE KUPI . TO NIE 1980 ROK I BOLEK Z MARYJĄ W KLAPIE .

  Polubienie

 5. I PRZESTAŃ JUZ PISAC O TYCH NFZ BO SAM Z SIEBIE ROBISZ PAJACA NAWET NIE WIEDZĄC JAK TO FUNKCJONUJE TO MOMENTU AZ NIE ZACHORUJESZ I NIE PRZYJDZIE CI CZEKAĆ ROK CZASU NA BADANIE NP MÓZGU CZY KRĘGOSŁUPA ZA FREE Z PULI NFZ .
  PRYWATNIE SZYBCIUTKO TYLKO WTEDY :
  1. REZONANS KRĘGOSŁUPA – 500 PLN
  2. REZONANS MÓZGU 1100 PLN
  ZYGĘ STAĆ ALE CZY CIEBIE BĘDZIE STAĆ ZA TE GROSZE KTÓRE CI PŁACI TWÓJ KOCHANY PISUAR . CHYBA ZE WYRZEŻBISZ JAKĄS RZEŻBE ALBO NAMALUJESZ OBRAZECZEK . W KOŃCU ZDOLNY Z CIEBIE GOŚĆ
  TY ADMINEK NAWET LEPSZY JESTEŚ OD TESLI !!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 6. JA PIERD…. ADMIN COŚ TY KUR….. DZIŚ PIŁ . ZNOWU SIĘ PTASIEGO MLECZKA NAJADŁEŚ . CHŁOPIE RZUĆ TO W CHOLERĘ BO CI TO PTASIE MLECZKO MÓZG WYŻRE .
  WIĘKSZEGO IDIOTYZMU TO JUŻ NIE CZYTAŁEM I NOMINUJĘ TĄ WYPOWIEDZ DO NAJWIĘKSZEJ GŁUPOTY TEGO PORTALU W 2017 ROKU COŚ W STYLU CZERWONEJ MALINY .
  ZDANIEM ADMINKA PISKORSKI POWINIEN JESZCZE DZIĘKOWAĆ ZA OSADZENIE GO JUŻ ROK W ARESZCIE BO DZIĘKI TEMU WŁADZUNIA URATOWAŁA MU ZYCIE .
  CHŁOPIE NIE KOMPROMITUJ SIĘ . TY MASZ 5 LAT ŻE TAKIE SZALEŃSTWA WYPISUJESZ .

  CYTAT ADMINEK : TE WYPOWIEDZI SĄ JUŻ PONIŻEJ JAKIEKOLWIEK KRYTYKI . TO JEST DRAMAT TEGO CZŁOWIEKA KTÓRY JEST JUŻ OGŁUPIONY DO GRANIC MOZLIWOŚCI I WYPISUJE TAKIE HEREZJE .
  CYTAT:
  „To że przetrzymują, więzią Piskorskiego jest haniebne, ale być może ratują mu w ten sposób życie, bo wiemy i mamy świadomość, że liderzy i politycy o poglądach zbliżonych do tych jakie miał Piskorski byli w przeszłości mordowani w bardzo wielu krajach świata. Ogólnie rzec można iż przeciwników politycznych morduje się bez litości. Tak było z Trockim, Tuchaczewskim, z Lumumbą, z Aliende, z Olafem Palmą i dziesiątkami jeśli nie setkami innych ofiar.”

  Polubienie

 7. I OSTATNI CYTAT ADMINKA .
  ADMINEK TAK POWIEDZ SZCZERZE CZY TY W TE PIERDZISZEWA NAPRAWDĘ CO PISZESZ WIERZYSZ CZY UDAJESZ TYLKO WARIATA .
  NIE OBRAŻ SIĘ NA MNIE WIESZ ZE CIĘ LUBIE ALE MIESIĘCZNY POBYT W TAKIM ZAKŁADZIE JAK TEN NA PEWNO BY CI NIE ZASZKODZIŁ A BARDZO POMÓGŁ BO TY JESTEŚ TAKIM PONIMIRSKIM KTÓREMU TROSZKI NA ŁEP ODPIER… GDY CZYTA SIĘ TWOJE PROPISOWSKIE WPISY . NAWET PISUAROWI TAK W TV REPUBLIKA CZY NIEZALEZNEJ W DUPĘ NIE WCHODZĄ JAK TY TUTAJ PISUAROWI NA TYM PORTALU .

  CYTAT ADMINEK :
  „Chwalę obecny rząd za zamknięcie Polski dla uchodźców z krajów arabskich, chwalę za zablokowanie dalszego przejmowania, warszawskich nieruchomości przez ,,bufetową” i jej środowisko, chwalę za ,,dociskanie” kasty ludzi wyjątkowych w wymiarze niesprawiedliwości. Popieram budowę kanału przez mierzeję wiślańską, za działania ministra Szyszki, który dał prawo właścicielom do porządkowania ich prywatnych posesji.

  PiS idzie w dobrym kierunku, może nieco wolno, chętnie widziałbym szybszą i ostrzejszą akcję w stosunku do tych którzy rządząc rujnowali nam kraj i skazywali ludzi na bezrobocie i emigrację.”

  Polubienie

 8. cyt. adm:
  „PiS idzie w dobrym kierunku, może nieco wolno, chętnie widziałbym szybszą i ostrzejszą akcję w stosunku do tych którzy rządząc rujnowali nam kraj i skazywali ludzi na bezrobocie i emigrację.”

  Panie adm-inie, hm… obiektywnie rzecz ujmując, to cała ta wielbiona pod niebiosa przez Pana jak i lud boży polityka PISS-u, to jest tylko i wyłącznie …KOSMETYKA, MYDLENIE OCZEK, PUDROWANIE TRUPA…
  Kraj nasz to już dawno REZERWAT dla CYWILIZOWANYCH (przy kasie) jak i DZIKICH (bez kasy) STWORZEŃ…
  Jak to już gdzieś wspominałem, te `500+` to nic innego, jak tylko rodzaj paszy rzuconej bezzębnych TUBYLCOM, by się mogli płodzić dla potrzeb ich w niedalekiej przyszłości – PANÓW z `perełkowym` uzębieniem.
  Takie właśnie obrazki można zobaczyć np. w Szkocji, w której to trochę miałem okazję pomieszkiwać.
  Przypominam, że za lat mej młodości, jeszcze w schyłkowym PRL-u, w każdej szkole znajdował się gabinet stomatologiczny, była też higienistka, były okresowe, obowiązkowe przeglądy jamy ustnej.

  No i ta nieszczęsna emigracja. Napiszę krótko. Ci co mieli wyjechać, a jest ich tylko… kilka milionów, nie licząc na godziwe życie swoje jak i własnych rodzin w kraju, już dawno wyjechali.
  Reszta liczona w setki tysięcy obywateli, jeśli nie miliony, pierdol.c się miesiąc w miesiąc za `kieszonkowe` pensje, aby właśnie mieć, M.IN. na dentystę, wycieczkę, snikersa i tym podobne od święta dla dziecka `delicje` – zmuszona jest wykorzystywać i poświęcać swoje urlopy na dodatkowe prace ewentualnie wyjazdy na zbiory za granicę…

  A komu powodzi się pod rządami neo-sanacyjnego PISS-u ?

  Myślę, że całej tej kaście urzędniczej oraz ‚mundurówce’. Ci jak zaobserwowałem, jakoś nie narzekają, nawet mimo tego, że jest ich więcej niż tego ustawa wymaga. Z łatwością biorą i …jeszcze większą dostają kredyty na domki i mieszkania. A przy tym jacy płodni się stali ostatnimi laty… Z nimi Polska na pewno nie zginie.

  Polubienie

 9. cyt. Zygę:
  „A Z TYMI UCHODZCAMI TO JESZCZE ZOBACZYMY PÓKI CO KLECHY WYZSZE NIC NIE MAJĄ PRZECIWKO UCHODZCOM .”

  Te nasze ‚klechy’ to nie mają nic przeciwko ‚uchodźcom’ pochodzącym WYŁĄCZNIE z Izraela względnie poprzebieranym, jak rodzina prezydencka z USraela na audiencji u Papy, w żałobne stroje.
  A to, że nasz ”Rząd” jest przeciwny arabskim uchodźcom, podyktowane jest jedynie tym, że ci w niedalekiej przeszłości mogli by dać zły przykład rdzennym nad-pracowitym, wypróżniającym się z życia dla swych Panów Biznesmenów i Panów Bankierów, polskojęzycznym tubylcom.

  Polubienie

 10. Odp do dyla :
  Drogi dylu przecież to wiadomo że ci niby Syryjczycy którym mamy pomagać bo tak każe żydowski Bóg pustynny niebawem u nas zamienią się w żydów .
  To będzie taki cud Arab Syryjczyk zamieni się w żyda bu bu ha ha !!!!!!!!!
  cytat dyl:
  Te nasze ‚klechy’ to nie mają nic przeciwko ‚uchodźcom’ pochodzącym WYŁĄCZNIE z Izraela względnie poprzebieranym, jak rodzina prezydencka z USraela na audiencji u Papy, w żałobne stroje.
  A to, że nasz ”Rząd” jest przeciwny arabskim uchodźcom, podyktowane jest jedynie tym, że ci w niedalekiej przeszłości mogli by dać zły przykład rdzennym nad-pracowitym, wypróżniającym się z życia dla swych Panów Biznesmenów i Panów Bankierów, polskojęzycznym tubylcom.

  Polubienie

 11. cyt.:
  „To będzie taki cud Arab Syryjczyk zamieni się w żyda bu bu ha ha !!!!!!!!!”

  Przyznaję, o tym nie pomyślałem. Kto wie, może o to w tym planie właśnie chodzi.
  Wpierw rękoma USraela zniszczyć ‚bandyckie’ bo socjalistyczne kraje na Bliskim Wschodzie (tj. Irak, Syria) czy w Afryce Północnej (jak Libia), by następnie móc ich ludność wysłać na niezbędną „PRZYUCZKĘ” do krajów zachodnioeuropejskich względnie jak Polska – zjudaizowanych.
  Jak pamiętam ze Szkocji, to w końcu wszystkie te ‚ciapate’ żyją niczym Żydzi przed wiekami w swych gettach, trzymając się razem, robiąc interesy, handlując itd.

  Polubienie

 12. ZNOWU NA TAPECIE SOCJALISTYCZNO/PARTYJNIACKA ,,DOBRA” Z(A)MIANA Z NIELUDZKĄ MORDĄ, KTÓRA KONTYNUUJE RZĄDY PO-PSL POD PŁASZCZYKIEM GLOBALISTYCZNEGO EUROKOŁCHOZU!

  Nawet państwowe urzędy nie płacą minimalnych 13 zł na godzinę?

  http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/nawet-panstwowe-urzedy-nie-placa-minimalnego-13-zl-na-godzine_997101.html

  EUROPEJSKIE GIGANCIKI? Chi, chi, chi…

  Pod tym względem jesteśmy najwięksi w Europie!

  http://www.fakt.pl/pieniadze/biznes/polscy-przewoznicy-od-lat-sa-najwieksza-grupa-w-unii-europejskiej/z7y5q76

  NIE MARTWCIE SIĘ CHŁOPAKI/SZOFERAKI, ,,BARDZO DOBRA Z(A)MIANA” BARDZO SZYBKO WAS DOPIEŚCI! NA BEZROBOCIU BĘDZIECIE MIELI DUŻO WOLNEGO CZASU NA ROZMYŚLANIA, KTO WAM TO ZAŁATWIŁ! Cha, cha, cha…

  Polski transport stoi w korku zatorów płatniczych

  https://krd.pl/Centrum-prasowe/Informacje-prasowe/2017/Polski-transport-stoi-w-korku-zatorow-platniczych

  PRZYMUSOWY EKSPORT NA ZACHÓD TANIEJ POLSKIEJ SIŁY ROBOCZEJ TRWA W NAJLEPSZE! DO POSKI NAPŁYNIE Z IMPORTU, W MILIONOWYCH ROZMIARACH, O WIELE, WIELE TAŃSZA!

  Mamy milion Ukraińców, a potrzeba ich pięć

  http://www.rp.pl/Debaty-ekonomiczne/311209923-Mamy-milion-Ukraincow-a-potrzeba-ich-piec.html#ap-1

  Wicepremier Morawiecki chce ściągnąć do Polski kilkaset tys. pracowników z Ukrainy

  http://kresy.pl/wydarzenia/wicepremier-morawiecki-chce-sciagnac-do-polski-kilkaset-tys-pracownikow-z-ukrainy/

  NIE PŁACZ EMERYCIE, W NIEBIE DOSTANIESZ Z ZUS-u O WIELE WIĘCEJ MAMONY I DARMOWE LEKI!

  Tak niskich emerytur jeszcze nie było. Będzie jeszcze gorzej

  http://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/emerytury-dwa-razy-nizsze-niz-te-liczone-wedlug-starych-zasad/6lzrddn

  Reforma zdrowia i wprowadzenie sieci szpitali. Nawet politycy PiS krytykują rządowy pomysł. Dlaczego?

  http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/ustawa-o-szpitalach-i-sieci-szpitali-nawet-gowin-jest-przeciwko,artykuly,405378,1.html

  JAKBY KTOŚ MIAŁ JAKIEŚ OBIEKCJE I WĄTPLIWOŚCI, KTO DE FACTO RZĄDZI POLSKĄ, TO TUTAJ MA NIEZBITY DOWÓD JAK TO WYGLĄDA W REALU.

  Bruksela każe Polakom podnieść ceny i dłużej pracować

  http://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/podwyzszenie-wieku-emerytalnego-w-polsce-domaga-sie-tego-komisja-europejska/lv7mn59

  Pozdrawiam bardzo naiwnych i łatwowiernych

  Polubienie

 13. KIKUNIA to w pierwszej kolejności pozdrawiaj adminka bo to taki łatwowierny i naiwny wierzący a bajki gość emeryt za 1200 pln które w pocie czoła wypracował w pejsatym ZUS że się zastanawiam czy on ma w ogóle owłosione jajka bo coś mi się wydaje że ma jajka łyse jak kolano coś w stylu przedszkolaka z zerówki jak czytuję jego idiotyzmy w kwestii PISUARU .
  cytat Kika :
  Pozdrawiam bardzo naiwnych i łatwowiernych.

  Polubienie

 14. „A Z TYMI UCHODZCAMI TO JESZCZE ZOBACZYMY PÓKI CO KLECHY WYZSZE NIC NIE MAJĄ PRZECIWKO UCHODZCOM .”

  Jak taki ,,autorytet moralny” daje wskazówki jak postępować, to przypadkiem władzuni nie zwiędną uszy, nie podkuli ogona i nie wpuści do Polski milionów uchodźców?

  Pieronek o PiS: To żałosne. ,,Straszy się uchodźcami, a potem cynicznie to wykorzystuje.”

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pieronek-o-pis-to-%c5%bca%c5%82osne-straszy-si%c4%99-uchod%c5%bacami-a-potem-cynicznie-to-wykorzystuje/ar-BBBFkAD?li=BBr5CAq&ocid=DELLDHP

  Zobaczmy ile to jest/było chrześcijan w Syrii, o których tak się fałszywie troszczy hierarchia kościelna.

  Wyznania religijne w Syrii

  islam – 92,8% (w tym: sunnici, alawici, druzowie, imamici i ismailici)
  chrześcijaństwo – 5,2% (prawosławie – 2,9%, katolicyzm – 2,1%, protestantyzm – 0,2%)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Syria

  Przy okazji, jakoś nie słychać żadnych głosów oburzenia, sprzeciwu, potępienia ze strony tak ,,mocno zatroskanych” katabasów o losy Syryjczyków, które zmusiłyby możnych tego świata do zakończenia wojny w Syrii. Nie jest to dziwne?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 15. Bo katabas Kikuniu ma swoje biznesy i lubi wygodne życie dlatego też waży 150 kg i tyje dalej cóz a gosposia kur… codziennie schabowe , mielone , bigos .Gatki wypierze- koszule wyprasuje . Każdy lubi wygodne życie katabas też .

  Polubienie

 16. A do tego jak któryś sobie na boku porucha płeć piękną ( 300 km od parafii ) to życie wtedy jest już cudne !!!!!!!!

  Polubienie

 17. Pamiętam gdy Franciszek został papieżem to jedną z pierwszych rzeczy było to że dostał list od pięknych Włoszek które sypiały z książami katolickimi .
  W tym liście a konkretnie jego treść zawierała błaganie kobitek włoskich aby papa uchylił celibat bo piękne Włoszki tak kochają swoich facetów w sutannach że w końcu chcieliby ba – bara i riki – tiki -tak robić bez nerwów bez stresu .
  Kika tropiciel . Może temat rozszerzy .

  Polubienie

 18. Oczywiście list pozostał bez odpowiedzi . ależ mi tych kobitek włoskich szkoda !!!!!!!!!!!! , ale może następny papa ich uszczęśliwi . Kto wie .

  Polubienie

 19. Przyznam się, że jak skończyłem pisać i zamieściłem na stronie ,,PiS– bądźmy obiekt” to zaraz tak się nażarłem czekolady, ptasiego mleczka i czekoladek ,,Magmetic” dziesięć różnych smaków, że aż mi się niedobrze zrobiło. Te wszystkie pyszności dostałem od żony, a ona dostała je na dzień matki od swoich synowych.
  No więc tak mi się niedobrze zrobiło, że ….z resztą, nie będę wchodził w szczegóły. Dopiero wróciłem do normy jak poczytałem komentarze Zygi, dyla i Kiki.
  Panowie , przywróciliście mi zdrowie i dobre samopoczucie.
  Co dalej?
  Bez Dobrej Zmiany, życie w PRLu ludowo demokratycznym z prawami człowieka byłoby nudne, a tak widzimy jak się sędziowie miotają, jak prokuratorzy majtkami trzęsą, jak bufetowa jeszcze trochę a na parapet okna ,,wlizie” i w dół spojrzy tęsknym okiem po raz ostatni.
  Ciekawie też było na Sycylii, gdzie Trump z Merkel sobie pogadali. Trump swoje, Merkel swoje, aż się rozjechali i Merkelowa się obraziła. Została sama, sam na sam z Putinem i jedwabnym szlakiem, jakby ją ten szlak trafił to bym do wieńca 3 grosze dołożył z własnej emerytury. 1200 zł to kawał kasy. Można żyć i z dołu na słonko spoglądać. Na deser były truskawki po 8 zł za kilogram. Ale niedługo będą taniej. W Polsce w końcu mamy dobrobyt.
  Kto pracuje ten sobie nie żałuje
  a kto nie pracuje
  ten z niemieckiej emerytury
  bokserki kupuje.

  Zagadka ze sputnika

  Rosyjskie samoloty śledzą natowskie myśliwce?

  Kto kogo śledził a kto był śledzony?

  Polubienie

 20. Adminku trochę sprostowań :
  1. To twój Kalkstein ( nie wierzysz szukaj w sieci ) że najlepszą opcją jest Merkel jako kanclerz chyba ze sieć kłamie a ty życzysz Merkelowej wieńca ? Oj misiaczku podpadniesz PISUAROWI .Nie boisz się ?
  U mnie truskaweczki po 15 pln za kilo .Dziś mojej kochanej wnuczce kupiłem 2 kilogramy za moje ciężko zarobione pieniądze a nie za żadne 500 plus .
  Admineczku chętnie kupię ci takie bokserki bawiąc się w sponsora . Zobaczysz ty mój zwolenniku PISUARU jaka to wygoda nosić takie przewiewne ze znakomitego materiału bokserki zwłaszcza dziś w takim upale . Poużywasz luksusu .
  Ty nosisz bokserki za 3 pln kupione na rynku i naprawdę chodząc w nich strasznie się męczysz nawet jak sobie pierniesz bo zjedzeniu śmieciowych produktów z Biedronki zwłaszcza po tych słodyczach to czujesz dyskomfort w takich takich gatkach .
  Co innego zyga gdy ma takie super bokserki .Naprawdę wielki komfort .

  Polubienie

 21. Kto pracuje ten żyje za 1200 pln z pejsatego ZUS – ha ha ha bu bu bu ha ha .Dobre . Dajesz adminek dajesz więcej kabaretu w tej dobrej zmianie nam trza !!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 22. Właściwie to emerytura nie 1200 zł a 1300 zł plus dziś 30 zł za moździerz z drewna bukowego i plus 80 zł za dwa podręczniki.
  Razem wpadło do portfela dodatkowo 110 zł.
  Ja zyga nie narzekam, jakoś się żyje, słonko świeci, wiosna, maj.

  Polubienie

 23. Ad Zygi

  Zyga, pamiętasz MISIA Z OKIENKA?

  To też jest do czegoś podobne ale sam nie wiem do czego!

  Czyżby TV-Kurs nakręciła nowe odcinki dobranocki!?

  Bywaj jajcarzu

  Polubienie

 24. „Naród zażyczył sobie wstąpienie do UE gdzie państwo nie buduje przemysłu.”

  Pamiętam gdy w pierwszej połowie lat 90 tych chodziłem do podstawówki to „zafundowano” nam podręczniki z WOSu (wiedza o spoleczeństwie). Były w nich diagramy procentowe, które pokazywały procent udziału różnych działów gospodarki w ogólnej gosp. narodowej. Wtedy pamiętam przemysł był rozrysowany tak na 35-40% (jeszcze), a następnie pokazane zostały diagramy, jakie powinny być, byśmy mogli nazywać siebie krajem „rozwiniętym”. W tym drugim rzecz jasna przemysł zmniejszył się do kilkunastu procent, rolnictwo chyba do dwudziestu, a resztę diagramu zajęły usługi. Już wtedy gorączkowo projektowano nam kraj pomywaczy i handlarzy.

  Polubienie

 25. Kika pamietam oczywiście .Pamiętam też gąskę Balbinkę .To były bajki dla dzieci ale dzikie chazarstwo i to rozjebało nawet likwidując dobranockę o 19.00

  Polubienie

 26. BRAWA LUK ZGADZA SIĘ I CHAZARSTWO MOŻE SOBIE GRATULOWAĆ . KRAJ MOŻE FUNKCJONOWAĆ TAKŻE BEZ PRZEMYSŁU ALE CO TO ZA KRAJ HU… DUPA I KAMIENI KUPA ALE TO ZAFUNDOWAŁO NAM CHAZARSTWO PRZY POPARCIU WIEKSZOŚCI AMEB I PANTOFELKÓW UMYSŁOWYCH PLUS POPARCIE TAKICH PRAGMATYKÓW JAK ADMINEK .

  „Pamiętam gdy w pierwszej połowie lat 90 tych chodziłem do podstawówki to „zafundowano” nam podręczniki z WOSu (wiedza o spoleczeństwie). Były w nich diagramy procentowe, które pokazywały procent udziału różnych działów gospodarki w ogólnej gosp. narodowej. Wtedy pamiętam przemysł był rozrysowany tak na 35-40% (jeszcze), a następnie pokazane zostały diagramy, jakie powinny być, byśmy mogli nazywać siebie krajem „rozwiniętym”. W tym drugim rzecz jasna przemysł zmniejszył się do kilkunastu procent, rolnictwo chyba do dwudziestu, a resztę diagramu zajęły usługi. Już wtedy gorączkowo projektowano nam kraj pomywaczy i handlarzy.”

  Polubienie

 27. 5 Groszy Dziennik Narodowy
  29.08.1935
  Poznań
  Rok 1, Nr 59

  Za obrazę Hitlera

  Władze prokuratorskie zakończyły dochodzenie i sporządziły akt oskarżenią w sprawie o zniewagę kanclerza Rzeszy Niemieckiej przez użycie zwrotów obraźliwych. Do odpowiedzialności karnej za powyższe przestępstwo pociągnięto Nuchima Halberstadta, właściciela składu wyrobów aptecznych w Warszawie.
  Halbersladt był zasypywany co pewien czas ofertami ze strony firm niemieckich, które ofiarowywały mu dostawę różnych artykułów. M. in. otrzymywał listy od znanej fabryki niemieckiej p.n. „Elektrodental-Fischer”. Gdy pewnego dnia firma powyższa znów nadesłała ofertę, Halberszladt nie otwierając listu, napisał na kopercie w języku niemieckim: “Niezliczoną ilość razy prosiłem panów, aby mnie nie niepokoili swemi pismami. Ponieważ istnieje ustrój hitlerowski, nie będę przyjmował żadnych ofert tak długo, póki Hitler ze swoja hołotą będą rządzili w Niemczech, a żaden porządny człowiek nie będzie utrzymywał z wami stosunków”. Dopisawszy jeszcze do tego słowo ‘zwrot’ wrzucił Halberstadt list do skrzynki i o sprawie zapomniał.

  Urząd pocztowy w Niemczech zainteresował się tym napisem. Przeczytawszy jego treść, skierował list do ministerstwa poczt i telegrafów Rzeszy Niemieckiej. Sprawa ta narobiła wiele wrzawy. Za pośrednictwem władz niemieckich list otrzymało nasze ministerstwo poczt i telegrafów. Wszczęte dochodzenie ustaliło, iż właśnie Halberstadt umieścił na liście wymieniony napis.

  Prokuratura pociągnęła Halberstadta do odpowiedzialności karnej z art. 111 k.k., który przewiduje karę do 3 lat więzienia.

  Polubienie

 28. Adminku tak na koniec .Nie wpierd… mnie do jednego kotła z Ryżym czy z syfilisowato – rzeżączkowym kodem bo mnie obrażasz .
  Ze tobie jeszcze nie dali etatu w TV Republika czy Niezależnej to się bardzo dziwię . Tam bys się nadał do pierd…. głodnych kawałków .
  Teraz drukowane żeby była jasność :
  JESTEM ZWOLENNIKIEM ZMIANY . pONJAŁ TO KURZY MÓZDZEK PISUARWOEGO ADMINKA ?

  Polubienie

 29. Adminek zakładając ten nowy temat i pisząc w nim takie brednie skompromitowałeś się całkowicie . Idz do Rosmanna kup sobie maszynkę oraz piankę GILETTE ( twoja ulubiena jak mawia Kiepski ) ogól dokładnie jaja i marsz do przedszkola .Specjalnie dla ciebie jakieś dodatkowe przedszkole Kalkstein wybuduje .

  Polubienie

 30. Komentarz do filmików Zmiany .
  Na filmikach widoczny jest dobry glina ( Ikonowicz ) cóż grający rolę dobrego gliny w IV RP bodajże spokrewniony z najlepszą kucharką świata co to uczy gojów w TVNach klepać schabowe i robić bigos oraz utrzymywać czystość w knajpie .
  Może to tylko takie przypadkowe przyssanie się Ikonowicza do Zmiany .Zobaczymy .

  Polubienie

 31. Zyga a czy ty wiesz że dr P. Ziemiński jest w Moskwie na słowiańskim zjeździe?
  Kto wie czy ,,sużby” nie zaczną snuć podejrzenia o szpiegowanie na rzecz obcego wrogiego mocarstwa
  Ciekawe czy nie ma tam także pana Marka.

  Polubienie

 32. odpowiedzi :
  dali jazda :
  ” to rusz tą swoją młodą dupę i coś rób cokolwiek nawet pojedz jak zmiana zorganizuje protest przeciwko uwięzieniu Piskorskiego . Tutaj nie trzeba walczyć z miśkami czy z władzą wystarczy zrozumieć otaczającą rzeczywistość spojrzeć inaczej na historię poczytać takich autorów jak Furry czy Mario Sousa . Przestać wierzyć w fałszywe autorytety kult liberii i kloaki olać kościół i katabasów .Reszta sama przyjdzie
  a nie wymagacie walki od nas już dziadków z rocznika 1945.

  Odp Adminek :
  Oczywiście adminku że wiem ale to już szanowny doktor pojechał na własne ryzyko dobrze wiedząc jaki element teraz rządzi .Zresztą co działa na jego niekorzyść to zdaje się nie jest pierwszy jego wyjazd a jeżdzi on na takie zjazdy regularnie . Pogratulować odwagi . Tylko tyle .

  Polubienie

 33. Swoją drogą dawno mi to przyszło do głowy że gdyby Ziemiński miał najazd miśków wcale by mnie to nie zdziwiło tym bardziej że kilka miesięcy temu ostro zaatakowany został on i całe WPS ogólnie wiadomo przez jakie towarzystwo .Wszystko dostępne w sieci . Można poczytać .

  Polubienie

 34. Marksisty Głogoczowskiego filozofa dawno już nie widziano u ciebie na portalu adminku . Może zrobił sobie wycieczkę na Florydę i opala na słońcu tam swoją dupę jak niegdyś Bolek .Kto wie .

  Polubienie

 35. No to mamy pierwszego adminku .Wykrakaliśmy :
  „Redakcja WPS w: „W Moskwie trwają obrady XIII Soboru Słowiańskiego” podaje:

  „Otrzymaliśmy także informację, że nasz kolega, redaktor Edward Maciejczyk, który był gościem XIII Soboru Słowiańskiego jako przedstawiciel Wschodniego Kościoła Katolickiego w Ameryce z misją koordynacji działań medialnych Kościołów Katolickich Rytu Wschodniego, został po powrocie z Moskwy aresztowany na lotnisku w NY.”

  Nie wiadomo pod jakim zarzutem, ale potrafili z toronciarzem jechać ostro po bandzie.”

  Mój komentarz : to jest może kolega i gieroj oraz ikona WPS na pewno nie moja razem z tym jego przydupasem Toronto vel jpnz .
  Za opluwanie Gomułki za nazywanie matki Gomułki Sucz i bladz nie żałuję zasrańca .Hu….. z nim !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeden wart drugiego a Edzio niedawno wchodził w żopę Trumpowi i się chwalił że jest z nim spokrewniony jakoś mu się niedawno odwidziało .

  JEŻELI WIERZYĆ BUBLOWI TO NAJŚMIESNIEJSZE BYŁO TO JAK BUBEL U SIEBIE PISZE JAK TO EDZIO ZNANY PATRIOTA PIERDOL….. MU NA DWORCU GODZINAMI JAKIEŚ HEREZJE A POTEM PROSIŁ GO POŻYCZKĘ 3 STÓWEK NA KANAPKĘ I PIWKO BO GROSZA PRZY DUPIE NIE MIAŁ .
  TO SĄ GIEROJE WPS HA HA HA !!!!!!!!!
  BUBLA NIE TRAWIĘ ALE ZAWSZE MOŻNA SIĘ POŚMIAĆ BO I BUBEL COŚ FAJNEGO NAPISZE NIEPRAWDAŻ ADMINKU ?

  Polubienie

 36. Edzio ależ z to ofiara losu .!!!!!!!!!!
  Jeszcze parę miesięcy temu wchodził w żopu Trumpa chwalił się że jest z rodziną Trumpa spokrewniony a tu za prezydentury Trumpka zostaje w Usraju aresztowany przecież to nawet za kadencji Obamy Edward ikona miał spokój żył w Usraju spokojnie a tu Trumpek robi mu taki zonk !!!!!!!!!!!!
  SPRAWA SIĘ RYPŁA DLA EDWARDA A TRUMPEK NA NIEGO NASRAŁ BU BU HA HA !!!!!!!!!
  ZAKŁADAM ŻE INFORMACJA O ARESZTOWANIU JEST PRAWDZIWA .
  CZEKAM AZ TU WEJDZIE NA FORUM SANCHO PANSA STARA DZIADYGA BEZ BABY TORONTO ABY BRONIĆ SWOJEGO KICHOTA HA HA HA i!!!
  CYRK I KOMEDIA W JEDNYM . PO CO MI BENNY HILL .

  Polubienie

 37. Zyga, dobrze że zakładasz, że to (nie)prawda, bo Ed Moisiejszyk lubi podawać takie fałszywki wierząc, że zrobią z niego bohatera, wojownika, ,,menczenika”
  W Polsce też miał być aresztowany, wypuszczany, ukrywany.
  Niektórzy tak mają z urodzenia, może z urojenia.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s