Pomidory a Unia Europejska


Zazwyczaj gdzieś w kwietniu zamieszczałem notki na temat sadzonek pomidorów. Informacyjnie, ale też zawsze można mówić o kontekście reklamowym.

W tym roku jakoś temat umknął mi spod uwagi – może miałem za dużo pracy; pisać każdy może , a sadzonek  trzeba pilnować, bo tu nie ma dnia wolnego od pracy – trzeba podlewać, sprawdzać, czy nie pojawiają się jakieś nieprawidłowości. Wiadomo – „pańskie oko konia tuczy”. A produkowaliśmy tych sadzonek sporo, w zasadzie nieco ponad nasze możliwości, przy tegorocznym układzie pogodowym. Kilkadziesiąt odmian zarówno koktajlowych, jak i o dużych owocach, w kolorach białe, żółte, zielone, różowe, czerwone, malinowe i czarne. Te na pewno, a mogą być odcienie;-)))
Jednym słowem, mogę powiedzieć, że pewne doświadczenie w przygotowaniu sadzonek posiadam, a chyba ich nabywcy są zadowoleni, bo otrzymałem zapytanie o dostarczanie ich poza Warszawę. Fakt, że sprawdzamy jak zachowuję się rośliny i wysadzamy je też u nas na działce w warunkach porównawczych; te, które nie mają „dobrych” rokowań – są usuwane z doboru. Tak np. było z jedną z odmian, która, co prawda, charakteryzowała się dużym wigorem i smacznymi owocami, ale były one miękkie i łatwo się psuły, nawet jeszcze na krzaku.
 
Ale ta notka ma dotyczyć innych kwestii.
Jedna, to polityka supermarketów, którym bardziej opłaca się sprowadzać rośliny z Holandii niż brać je od lokalnych producentów. Wynika to z polityki sprzedaży, że wszystkie sklepy sieci muszą mieć ujednolicony towar. Tymczasem lokalny producent, nawet mając lepszy produkt jakościowo, nie jest w stanie dostarczyć go do odległych miejsc. Tracą na tym klienci, ale też supermarkety niszczą produkcję lokalną. Piszę tu o roślinach, jednak dotyczy to znacznie większego asortymentu towarów. Można mówić, że te markety są forpocztą NWO i globalizacji. Kupując w „Biedronce”, czy innym „Lidlu” – nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy – Czytelniku/Konsumencie.
Druga, to działanie Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin. To ewidentnie instytucja, która ma na celu niszczenie polskiego rolnictwa i poddanie go pod kontrolę i filtrację firm chcących wprowadzić GMO.
Dlaczego tak twierdzę? Może zamiast gołosłownych stwierdzeń opiszę moją „współpracę” z tą instytucją. Wnioski można wyciągnąć samemu.
Wspomnę tu jeszcze o przykładzie działania podobnej instytucji związanej z produkcją zwierzęcą, a gdzie kilka lat temu , na podstawie „znalezienia” ciał martwych dzików  (Afrykański Pomór Świń) przy granicy państwa, wprowadzono na blisko połowie kraju zakaz produkcji trzody chlewnej. To, że wg wszelkich danych te dziki zostały przetransportowane do Polski z Litwy – nie miał znaczenia. Państwowy inspektor mógł się wykazać – to się wykazał. (To było za PO).
Z racji zapytania o dostawę sadzonek pomidorów poza granice województwa, zgłosiłem do PIOR  taki zamiar – czyli wolę bycia producentem rozsad.
Zgodnie z przepisami, taki wymóg jest stawiany, a produkcja kontrolowana na okoliczność jakichś tam chorób.
Przepisy mówią, że  zgłoszenie powinno zostać przekazane do PIOR na minimum tydzień przed pierwszą dostawą produktu. W przypadku sadzonek pomidorów dla działkowiczów jest to czas od około 20 kwietnia do końca maja. Samego zgłoszenia dokonałem znacznie wcześniej, ale rzeczywiście  kontrola pojawiła się na początku kwietnia. Sprawdzono warunki produkcji i pobrano próbkę podłoża. Na moje stwierdzenie, że jest to czysty torf z nawozami i, że był on już badany – odpowiedź, że oni muszą to zrobić raz jeszcze. Cóż, może i takie wymogi.
Na tej podstawie, po badaniach, producent otrzymuje prawo do nabycia paszportów roślinnych, które powinny  być dołączane do każdej partii ekspediowanych roślin.
Koło 25 maja dostałem wiadomość, że badanie gleby zostało wykonane i mogę odebrać paszporty. Na moje stwierdzenie, że teraz ja już nie mam roślin – jest po sezonie, a te paszporty to mogą sobie urzędnicy użyć do podcierania d…, padło stwierdzenie, że będą kontrole w sklepach i za brak paszportów mogą być ich właściciele karani. A za badanie trzeba zapłacić – jest mój podpis na zleceniu.
Ciekawa sytuacja – nie wykonano na czas badań, ale za brak potwierdzenia ich wykonania – chcą karać. Czy to leży w interesie Polski? Czy właśnie na podstawie takich działań – nie eliminuje się polskich producentów?
Przy kontroli „na miejscu” dokładnie było sprawdzane pochodzenie nasion. Broń Boże, aby nie były to nasiona własnej produkcji (jeśli odmiana jest ustalona, czyli bez ingerencji w genetykę) można samemu  nasiona przygotować przy zachowaniu pewnych rygorów. Tą drogą łatwo wprowadzić rośliny GMO – będzie wyłączność sprzedaży, a  ogranicza  bogactwo lokalnych smaków – bo to właśnie lokalne mutacje odmian dają niepowtarzalny smak, a ludzie się o takie ciekawostki dopytują.
Inny mój kontakt z naszą antypolską działalnością urzędniczą miałem kilka lat temu. To czas, gdy Rosja wprowadziła zakaz sprowadzania cebul lilii z Holandii. Była to okazja do dobrego zarobku. Akurat miałem cebule lilii „z własnego chowu”, ale potrzebowałem świadectwo fitosanitarne. Zgodnie z prawem, kontroli może podlegać nawet do 10 % ilości towaru – badanie powoduje niszczenie cebuli. Zwykle wybiera się kilka cebul z partii i tylko jeśli są jakieś wątpliwości, poszerza się zakres badań. W moim przypadku po prostu zmielono 10 % towaru – bez badania, na zasadzie, że tyle mają prawo zabrać. Kiedy opowiedziałem o tym w Holandii – wzbudziło to „wielkie zdziwienie” działaniem państwowej instytucji.
Cóż, może bym to przebolał, ale wynik badania otrzymałem nie po tygodniu, ale po 2 miesiącach, kiedy sprawa eksportu stała się nieaktualna. Czyli – to działanie na szkodę polskiego producenta.
Podsumowując – Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin – to agencja obcego państwa, której celem jest kontrola i niszczenie polskiego rolnictwa.Wygląda na to, że takich instytucji mamy więcej. Czy, biorąc pod uwagę wtrącanie się „timmermansów” w sprawy polskie, nie powinna zostać przeprowadzona analiza systemowa korzyści związanych z przynależnością do UE?
Reklamy

155 uwag do wpisu “Pomidory a Unia Europejska

 1. Ty adminek nie ucz ojca dzieci robić bo zyga od lat ma pomidorki po prostu pyszne i swojskie .Smak i zapach prawdziwy pomidor a nie gówno z hipermarketów .
  Adminek ty się przyznaj ty pomidorki z Biedronki kupujesz w promocji . Pani była premierzyca lubiła pychota pyszne jabłka biedronkowe a ty kochasz pomidorki z Biedronki .
  Żabeńko pisuarowa .Przyznaj się .

  Polubienie

 2. Pomidory miałem z własne szklarni, ale w tym roku została ona rozebrana. Zatem jem pomidory z kombinatu ogrodniczego z Lęgajn, produkcja przemysłowa, bezsmakowa, bezzapachowa.
  Ale niedługo będą z własnej plantacji ogórki, maliny, lawenda


  Dziś widząc, że Łęgajny znów pracują pełną parą, trudno wyobrazić sobie, że zakład przeżywał niedawno takie problemy. W odbudowę kombinatu zainwestowali bracia Dariusz i Andrzej Strotowie, olsztyńscy przedsiębiorcy, którzy byli właścicielami sieci Rast. – Poprzedni prezes spółki zwrócił się do mnie z propozycją zainwestowania w zakład. Uznaliśmy z bratem, że warto to zrobić – mówi Dariusz Strot i dodaje: – Jeszcze niedawno zatrudnione w nim były dwie osoby: prezes i jego sekretarka, a samo gospodarstwo było w ruinie. Chcąc postawić przedsiębiorstwo na nogi, zainwestowaliśmy około 70 mln zł. Wszystko zbudowaliśmy od podstaw. Dzięki temu mamy dziś jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów w kraju, jeśli nie w Europie.

  Polubienie

 3. StartCzytaj „ZADRUGĘ”Numer 17 (marzec 1939)Naród bez świadomości narodowej
  Zestawiwszy to cośmy powiedzieli o istocie świadomości narodowej, o istocie naszego nacjonalizmu, z tym co współcześnie bluźnierczo miano „polskości” nosi, wyciągnąć możemy jeden nieodparty wniosek: naród polski jest pozbawiony świadomości narodowej. To co „świadomość narodową polską” według fasonu „odwiecznych prawd” przed naszymi oczyma udaje, z nacjonalizmem nie ma nic wspólnego. Może tylko szalbierczo używaną nazwę. Ale tym samym stwierdzamy grozę położenia. Skoro bowiem naród jest pozbawiony świadomości narodowej, skoro duszę jego wypełnia i o jej istocie stanowi to co jest zaprzeczeniem nacjonalizmu, tym samym jesteśmy zepchnięci już nie na bezdroża nawet, lecz na szlak diametralnie przeciwny temu kierunkowi, który wielkość nadchodzącej epoki oznacza. Mówi się nam, że Polska winna kroczyć drogą „własną”, drogą prawd chrześcijańskich, gdyż tylko to da jej moc, uchroni od wciągnięcia w łożysko innych cywilizacji. Przed dziesięciu laty jeszcze, wbijano nam w głowy, na ławie szkolnej, zasady historiozofii „wieszczów” narodowych, według których Polska upadła dlatego tylko, że rozwijała się według innych zasad, niż bezbożni, pohańscy sąsiedzi; Polska realizowała życie publiczne na zasadach chrześcijańskich, sąsiedzi zaś pohańskich, na przemocy opartych, a ponieważ wyprzedziła w chrześcijańskości Europę i sąsiadów musiała upaść. (A. Mickiewicz, Wykłady paryskie, r. 1842).

  Realizacja „katolickiego państwa narodu polskiego” ozdobiła więc nasze skronie koroną „Chrystusa Narodów” i błogością niewoli. Słodycze tego finału saskiego, dziś w okresie recydywy saskiej wymownie dziesiątki tysięcy ambon zachwala. Są to naturalne, nieubłagane konsekwencje pozbawienia narodu świadomości narodowej, z postawy heroicznej wobec bytu wysnutej.

  Cały nasz wysiłek musi zdążać w kierunku odzyskania swej własnej, nie z nazwy tylko polskiej, świadomości narodowej. Znaczy to, iż musimy sięgnąć do korzeni naszego bytu zbiorowego, do korzeni biologii, w ziemi polskiej tkwiących. Musimy zaczepić o ziemię w której leżą prochy niezliczonych naszych przodków, musimy wchłonąć w duszę nieme wołanie cieniów naszych praojców, rzucających nam nakaz czynienia życia rosnącej, potężniejącej lawinie podobnym.

  Dzieło to musi być tworzone od podstaw. Sięgamy więc do okresu naszych dziejów, kiedy to produkty duchowe skoncentrowanej małości judejskiej, nie zatruły ośrodków nerwowych duszy zbiorowej Lechitów. W jej prymitywnej, mocarnej postaci, szukamy tego tonu, który dziś coraz potężniej w naszych sercach rozbrzmiewa. Wola wielkości, wola stworzenia koncepcji życia narodowego, w którym postawa heroiczna człowieka wobec bytu, przestaje być intruzem, pustą ozdobą „szarzyzny” dnia codziennego, oto nasz najbliższy cel. Trzeba więc mieć wizję celu walki, plan akcji dziejowej. Fundamentem jej jest głos krwi, ten, który przed wiekami pchnął Słowian na podbój Europy. Dziś ta sama wola władcza każe nam tworzyć gmach kultury polskiej z pierwiastkowego wątku słowiańskości swój ciąg prowadzącej.

  Zarodki nowego wątku dziejów polskich, a jednocześnie Słowiańszczyzny począć musimy w naszych sercach w stanie największej ekskluzywności wobec atmosfery duchowych płazów, mrowiem nas otaczających. Dziś wytężamy się nad tworzeniem embrionu polskiej świadomości narodowej, której zadaniem będzie wyprowadzić Polskę z niewoli egipsko-judejskich karłów, ku słońcu Wielkości.
  1937 – 1939 © ZADRUGA Pismo Nacjonalistów Polskich

  Polubienie

 4. Powoli już się koncesjonowana szarańcza między sobą gryzie i obgryza sobie nawzajem koncesjonowane jajeczka .Mi w to graj :

  „Aleksander Jabłonowski napadnięty przez Obóz Narodowo Radykalny i Młodzież Wszechpolską” – jak podaje ‚Telewizja Narodowa’, youtube:

  „…Jabłonowski. Zostały mu zdarte dwa emblematy między innymi Związku Jaszczurczego jak i Falangi, a także zrzucono mu furażerkę i skradziono Orła.”

  Polubienie

 5. Nadchodzą wprost cudne wieści z mediów zachodniej Europy .Są duże szanse że nie otrzymamy pieniążków Z UE . Dla mnie super wieści bo to oznacza kop w dupę dla PIS i adminka pożal się Boże mężów stanu . Super .Oby tak dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 6. Ad Zygi

  Ty adminek nie ucz ojca dzieci robić bo zyga od lat ma pomidorki po prostu pyszne i swojskie .Smak i zapach prawdziwy pomidor a nie gówno z hipermarketów.

  Zyga, a przypadkiem nie miałbyś ,,smaka” na pomidorki zrobione z muzina. Chi, chi, chi… albo…?

  http://wielun.net.pl/ogloszenia/1-sprzedam/600-czarne-pomidory

  ?????????????????????????????????! Brak słów!

  A na deser truskaweczki ,,ulepione” z asfaltu w bitej śmietanie, obficie posypane cukrem? Cha, cha, cha…

  Czarna malinka też jest niczego sobie – nie mylić z jeżynami.

  W laboratoriach US-rajskich bardzo polubili zabawę w bogów i nic nie ujdzie ich uwadze aby czegoś nie pozmieniać, a później rozsiewać to badziewie po świecie!

  ,,Reuben” – nowa amerykańska odmiana jeżyny

  http://www.fresh-market.pl/owoce_i_warzywa/owoce/truskawki/reuben_nowa_amerykanska_odmiana_jezyny,p793662631

  Bywaj jajcarzu

  Polubienie

 7. ONR to jeszcze większa zaraza niż PiS, szkodnik który polskiemu nacjonalizmowi wyrzadza dużą szkodę. Odrzuca od nacjonalizmu szerokie rzesze Polaków którym to słowo kojarzy się z oszołomami katolickimi chcącymi wprowadzić rządy katotalibanu w Polsce. Nawet walenie codziennie pałami po zakutych katolickich łbach nie przyniesie żadnego rezultatu.

  Polubienie

 8. julius
  Zgadzam się Julius
  Zyga co z tym Jabłonowskim gdzie, kiedy, podaj link
  ..Nadchodzą wprost cudne wieści z mediów zachodniej Europy .Są duże szanse że nie otrzymamy pieniążków Z UE
  Ależ Zyga, to dobra wiadomość dla PiS i dla adm, bo będzie okazja pokazać Uni-Merkelowej gest Kozakiewicza
  Pod parasolem Trampka rozstaniemy się z Brukselą i Berlinem a jak wszystko dobrze pójdzie to wskoczymy na Jedwabny szlak i na koniec by, by america

  Polubienie

 9. Adminku link pózniej i się zdecyduj o co chodzi bo niedawno twój mąż stanu Kalkstein chwalił w pejsatych mediach że pani premier Angela Merkel jako kanclerz to najlepsze rozwiązanie dla Polski .
  Czyżbyś miał inne zdanie jak twój mąż stanu ?
  Nie jestem gołosłowny i przykłady z pejsatych mediów :
  http://www.newsweek.pl/polska/polityka/jaroslaw-kaczynski-o-angeli-merkel-i-niemczech-merkel-jest-numerem-jeden-w-europie,artykuly,404850,1.html
  http://natemat.pl/200999,kaczynski-chwali-merkel-w-faz-choc-wczesniej-ostro-ja-krytykowal-kanclerz-powinna-przeczytac-te-cytaty-z-prezesa
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/jaroslaw-kaczynski-chwali-merkel_871874.html

  ADMINKU KOCHANIE TY MOJE CHYBA TRZEBA DONIEŚĆ NA CIEBIE DO PISUARU ŻE TAK OPLUWASZ KOBIETĘ KTÓRĄ TAK LUBI PREZES – CYSORZ .

  Polubienie

 10. SWOJĄ DROGĄ ŻEBY SAMEMU SŁUCHAWKI NIE UMIEĆ ZAŁOZYĆ LUDZIE LUDZIE PRZECIEŻ WYBITNY UMYSŁ TESLA SRA ZE SMIECHU JAK PATRZY NA TO Z GÓRY . JA PIERD….!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 11. Przepraszam tak się uśmiałem z ostatniego filmiku że się pomyliłem oczywiście nie premier a kanclerz Niemiec .
  Adminku ty taki chłop zdolniacha tutaj coś namalujesz tutaj coś wyrzeżbisz tutaj komputerek złożysz taki Tesla z ciebie może byś nauczył swojego męża stanu słuchawki zakładać co ? Proszę .

  Polubienie

 12. Swoją drogą to ciekawe .Mam pytanie za 100 punktów .
  Jeżeli by się wielkiemu cysorzowi spaliła żarówka albo spalił korek to on by umiał przykręcić nowy koreczek aby mieć światło . Jeżeli trzeba by było wymienić uszczelkę w kranie to nasz wielki cysorz umiałby wymienić na nową aby mu woda z kranu nie ciekła ?
  Czy nasz wielki cysorz umie nastawić pralkę automatyczną ? wie ile trzeba wsypać proszku i jakiego aby uprać sobie gatki dla przykładu .
  Takie pytania mnie naszły po zobaczeniu filmu z mikrofonem .Tylko grzecznie pytam .
  Ale nie bójmy się . Jeden telefon do adminka i nasz adminek – Tesla we wszystkim Cysorzowi pomoże bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 13. I czy to nie jest Benny Hill pytam normalnych .Kwestia tylko taka czy to Benny Hill wynikający z głupoty czy tego Benny Hilla reżyseruje dla pantofelków i ameb umysłowych z tylnego siedzenia taki oto osobnik :
  Kto oglądał sagę wie o co chodzi ale głupi Usmaniec i tak z tego nic nie zrozumie :

  Polubienie

 14. Panie Jabłonowski jak jeszcze raz pana napadną dzwoń pan po zygę który w PRLowskim wojsku Gomułki zrobił prawo jazdy i nauczył się boksu świetnie się go nauczył jak Gołota
  Zyga rocznik 45 . We dwóch damy dzieciakom radę ha ha ha .
  Admin wybacz ale co ja poradzę jak już sikam ze śmiechu

  Polubienie

 15. Pytanie w badaniu brzmiało
  Bezpieczeństwo twojego kraju będzie bardziej chronione pozostajac neutralnym, raczej niż być przymuszanym do wyboru między NATO a Rosją.

  Polubienie

 16. Następny idiota , kretyn i debil w IV żydoRP.
  Ten mózg małpy który wpierdal……razem ze swoja koleżaneczką u dzikich ludów chyba całkiem zlasował mózg temu idiocie bo jak takiego świra nazwać .
  Ten Cejrowski cały to jest 1000 razy głupszy od tych dzikich ludów do których jeżdzi .
  Zresztą on coś miał z rycerza wiele late temu gdy prowadził ten WC kwadrans :
  Takie matoły zawsze u pustych gojów z rozumkiem aby robią największe kariery :

  Polubienie

 17. Na podstawie tej wypowiedzi krótkiej paru sekundowej debila idioty trzeba sobie w końcu zdać sprawę jak takie cymbały mogą być niebezpieczne . Przecież to jest debil nie do potęgi drugiej a co najmniej dziesiątej

  Polubienie

 18. Do tematu dodam świetną wypowiedz amerykanisty KAZA , który wykłada na uniwersytetach amerykańskich
  cytat:

  „kanassatego pisze:
  Czerwiec 1, 2017 o 2:47 am
  Cejrowski w swojej wypowiedzi dostarczył dowodu na to, że powinien być uznany za terrorystę – bo oficjalnie namawia do mordowania Rosjan. (W USA, ktokolwiek oficjalnie namawia do zbrodni jest uważany za terrorystę: 18 U.S. Code § 2331). Rząd rosyjski powinien zostać poinformowany. Cejrowski wyląduje na liście terrorystów międzynarodowych i może być zaaresztowany w każdej chwili. Z pewnością nie w Polsce (która jest najbardziej rusofobicznym krajem na świecie), ale w innych krajach i pójdzie do więzienia. Jak będzie miał nieco mniej szczęścia, to jego ciało zostanie znalezione gdzieś w lesie lub na łące albo w samochodzie i nikt nigdy nie dowie się, kto go zastrzelił.

  Dokładnie tak jak to robią Amerykanie, nigdy nie ujawniając nazwisk wykonawców takiego wyroku. Inni też tak robią, oczywiście.

  Mówiąc to, nie koniecznie się z tym zgadzam. Ale tak po prostu jest.”

  Polubienie

 19. https://marucha.wordpress.com/2017/05/30/cejrowski-blazen-czy-zdrajca/

  Wojciech Cejrowski, dawny kowboj z WC Kwadransa, propagator muzyki country, podróżnik i człowiek o jednoznacznych poglądach, jest osobą bardzo kontrowersyjną.

  Uwielbiany przez jednych, nienawidzony przez drugich, w odbiorze wolny praktycznie od szarego środka obojętnych. Zdeklarowany katolik, łączący na swój oryginalny sposób tradycję z nowoczesnością, równie zdeklarowany kapitalista i prawicowiec.

  Często w formie ocierający się niebezpiecznie o estetykę jaką na samym początku jego działalności publicznej sam sugerował skojarzeniem inicjałów WC z… wychodkiem. Megaloman całkowicie przekonany o tym, że za nim stoi autorytet Prawdy przez duże „P”.

  W wielu środowiskach bliskich ideowo temu, co mówi Cejrowski, jego egotyzm i sposób uzewnętrzniania treści raził i razi na tyle, że odbierany jest on, delikatnie mówiąc, niechętnie.

  Dla ludzi klasycznej tradycji endeckiej najtrudniejsze do przyjęcia są jednak takie poglądy Cejrowskiego, jak całkowita negacja Polski Ludowej 1944-89, traktowanej bezwzględnie i w bardzo ostrych słowach, jako sowiecka okupacja, czy nieprzytomna rusofobia, stawiająca znak równości między każdą formą państwa rosyjskiego, ze szczególną nienawiścią traktująca współczesną Rosję Putina (Car = ZSRR = Putin).

  Do tego dochodzi apoteoza Piłsudskiego, równie bezrefleksyjna jak nienawiść do Rosji. W przypadku przekreślania Polski Ludowej jest to o tyle zastanawiające, że śp. Stanisław Cejrowski, ojciec p. Wojciecha, jako wybitny i utalentowany działacz muzyczny, rozwinął szeroką i płodną działalność na polu kultury, głównie w latach 60-tych i 70-tych XX w., będąc animatorem festiwali, przeglądów, koncertów, zarówno jazzowych jak i bigbitowych a później rockowych. Jako szef Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego patronował światowej sławy festiwalowi Jazz Jamboree, pod jego auspicjami wydawano na płytach winylowych rarytasy pod szyldem Klubu Płytowego PSJ. Stanisław Cejrowski był także pomysłodawcą ludowego emploi, często wykorzystywanego przez władze (dożynki), wielce popularnego w swoim czasie zespołu No To Co, a także twórcą koncepcji muzycznego tryptyku olimpijskiego – potrójnego albumu nagranego specjalnie na Igrzyska Olimpijskie w Moskwie (!!!) przez trzy najważniejsze ówczesne zespoły polskie – Skaldów, Budkę Suflera i Breakout.

  Żeby było jasne – absolutnie nie czynię z tego powodu p. Stanisławowi Cejrowskiemu zarzutu. Przeciwnie, doceniam jego zaangażowanie i zasługi dla rozwoju kultury polskiej w latach PRL. Chodzi tylko o to, że przy takich dokonaniach ojca cokolwiek zaskakująco wygląda skala kontestacji tamtej Polski przez syna…

  Ale przejdźmy do istoty. 19 maja b.r. na You Tube, na otwartym, a więc publicznym kanale Wolność24.pl, ukazał się prawie dziesięciominutowy film z wypowiedzią Wojciecha Cejrowskiego dla mediów niemieckich, nagraną podczas Warszawskich Targów Książki (na których Niemcy były gościem honorowym).

  Osoba WC zapewniła popularność wystąpienia, obejrzanego do momentu napisania tego tekstu przez ponad 190 tys. osób. Cejrowski mówi w nim – w kontekście próby uzyskania przez niemieckiego dziennikarza odpowiedzi na pytanie o warunki zaistnienia poprawnych stosunków polsko-niemieckich – głównie o zagrabionych przez Niemców w czasie II w. św. dobrach kultury polskiej i konieczności ich zwrotu, i o konieczności zapłaty kontrybucji za straty wojenne.

  W zasadzie przez prawie 9 minut mówi słusznie. Większość komentujących gorąco popiera tą słuszną większość i w tym tkwi niebezpieczeństwo pozytywnego przyjęcia przez odbiorców całości wypowiedzi WC. Pozostała minuta tymczasem jest na tyle poważnym zgrzytem, że konieczne jest przybliżenie Czytelnikom jej treści i komentarz.

  Ni mniej ni więcej, ale Wojciech Cejrowski w pewnej chwili stwierdza, że: „ja na przykład, proszę pana (…) natychmiast oddałbym Szczecin Niemcom, bo Szczecin nie jest polskim miastem. Jak się pan przespaceruje po cmentarzu w Szczecinie, tam są same niemieckie groby, milion niemieckich grobów. Szczecin trzeba oddać z powrotem Niemcom (…)” [Niemiec w tle – „ale Niemcy nie chcą Szczecina”].

  Cóż na to odpowiedzieć? Zaiste, ręce opadają! Jest to wypowiedź bardzo niebezpieczna z punktu widzenia interesów Polski. Oto Niemcy otrzymali sygnał – pierwszy raz publicznie – że bardzo popularna w Polsce osobowość, guru [sruru – admin] szeroko rozumianej prawicy, gotowa jest podważać fundamentalne i nienaruszalne rezultaty II wojny światowej.

  I to z powodu zwyczajnie głupiego uzasadnienia o niemieckości Szczecina niemieckimi grobami. Głupiego, ale jednocześnie takiego, które mogą podchwycić Niemcy w stosunku do setek innych miejscowości. Czy w Gorzowie, Zielonej i Jeleniej Górze, tytułem przykładu, nie znajdziemy podobnych cmentarzy? Cmentarze, jakimi je znamy dzisiaj, zaczęły powstawać na przełomie XVIII i XIX wieku, a w większości przypadków to kwestia dopiero połowy i później XIX wieku, wobec czego ich niemieckość na tych ziemiach jest, także z tej przyczyny, naturalna.

  Nie jednak charakter cmentarzy decydował o włączeniu tych ziem do Polski w 1945 r. W najżywszym interesie Polski tracącej ziemie wschodnie było uzyskać jak najwięcej na zachodzie i sprawa Szczecina, wobec niemożności zrealizowania projektu inkorporacji Rugii, miała zasadnicze znaczenie ze względów polityczno-strategicznych.

  To, że uzyskaliśmy linię Odry i Nysy ze Szczecinem dzięki silnemu wsparciu Stalina, który widział w tym także zabezpieczenie interesów ZSRR, nie jest żadnym powodem do wstydu, tak jak nie jest powodem do wstydu uzyskanie w Wersalu granic z poparciem i z zapewnieniem interesów francuskich.

  Uważam wypowiedź Cejrowskiego za wyjątkowo naganną i niebezpieczną. Nie wiadomo, czy było to po prostu nieprzemyślane „chlapnięcie”, uzewnętrznienie prywatnych przemyśleń Cejrowskiego, czy uchylenie rąbka jakiejś koncepcji politycznej, którą być może ktoś we współczesnej Polsce dyskutuje w jakichś gremiach.

  To, że w kręgach takiej prawicy, jakiej guru jest Cejrowski kpi się (na forach, na ogół pod pseudonimami) z Ziem Odzyskanych i traktuje je z lekkomyślnym lekceważeniem, jako niechciany przez Polaków prezent od Stalina (!?), to wiem od dawna. Jeszcze w XX wieku, jeden z dyskutantów ogłosił, że nie tylko na froncie wschodnim, ale i pod Monte Cassino, Niemcy bronili cywilizacji chrześcijańskiej Europy – na wschodzie przed azjatycką dziczą, we Włoszech przed masonami.

  Okładka broszury Lecha Neymana, działacza Związku Jaszczurczego i NSZ, wydanej w konspiracji w 1941 roku. Postulował w niej powrót Szczecina do Polski. W 1948 roku został skazany na śmierć przez sąd stalinowski. Dzisiaj tacy ludzie jak Cejrowski uwłaczają pamięci takich ludzi, jak Lech Neyman.

  To te kręgi głoszą tezę o konieczności pójścia Polski z III Rzeszą przeciwko ZSRR, to z tych kręgów krzyczy się o gwałtach na Niemkach i Polkach w 1945 r., to tam, jak mogliśmy ostatnio zobaczyć, przerabia się goebbelsowskie plakaty, aby wpisać się w teraźniejszość i uzasadnić nienawiść do Rosji Putina.

  Pojawiają się też głosy uznające prawa niemieckie do Prus. Jest w tym swego rodzaju masochizm, który fałszywie rozumiane racje moralne przedkłada ponad interes dziejowy własnego narodu i państwa.

  Cejrowski jednak jako pierwszy wyartykułował gotowość zwrotu Szczecina bez pseudonimu i maski, publicznie i to wobec niemieckiego dziennikarza.

  Podstawą ideową tego typu poglądów jest stanowisko m.in. niemiecko-polskiego prof. Bogdana Musiała, który od lat głosi tezę o niechcianym Szczecinie, niechcianych, oczywiście „tzw. ziemiach odzyskanych”, a przy okazji rozczula się nad niemieckimi ofiarami gwałtów Armii Czerwonej, robiąc z tego najistotniejsze wydarzenie lat 1944-45.

  Tymczasem, każdy, ale to każdy Polak myślący po polsku w 1945 r., poza marginesem szaleńców w Polsce i na emigracji, popierał przyłączenie do naszego kraju jak największej ilości ziem niemieckich. Przede wszystkim jednak, wcześniej ich przyłączenie i to jeszcze dalej idące na Zachód (wspomniana Rugia) znajdowało się w planach wielu polskich sił politycznych, z narodowymi na czele, zaś zwrócenie się ku zachodowi i ku tradycji piastowskiej datuje się już na koniec XIX w. (Popławski, Wysłouch).

  Polska w 1945 r. wiele przegrywając, odniosła jednocześnie wiekopomne zwycięstwo nad Niemcami, które zostały cofnięte o tysiąc lat swych podbojów i kolonizacji.

  To bardzo smutne, że dzisiaj pojawiają się w polskim stanowisku w tej sprawie wyłomy i zapowiedzi rewizji rezultatów II w. św. Ciekawe, że Cejrowski mówi o tym także w kontekście traktatu pokojowego. Dla mnie to brzmi jak oferta, że sprawa Szczecina mogłaby być przedmiotem dyskusji traktatowych i jego scedowanie na rzecz Niemiec mogłoby być elementem tego traktatu. To bardzo groźne otwieranie zamkniętego tematu. I zupełnie niebywałe!

  Szczecin dla Pana Cejrowskiego nie jest polski. Dla niego to nic, że był polski w dawnych wiekach. Że był pomorsko-słowiański i polski, i że to, oprócz względów strategicznych, uzasadnia jego powrót do Polski. Nie ważne też, że był później i duński i szwedzki, a nie tylko niemiecki. Nie jest to niczym innym, jak przyjmowaniem optyki i argumentacji rewizjonistów niemieckich.

  A przecież, to wszystko, co powiedzieliśmy wyżej o historii jest tylko w niewielkim stopniu ważne. Szczecin jest polski przede wszystkim dlatego, że od 72 lat jest w Polsce, został zasiedlony, odbudowany, rozbudowany w pocie czoła przez polskich wygnańców i nie-wygnańców, którzy dziś już nie są kresowiakami, czy kongresowiakami, ale szczecinianami – Polakami z polskiego Szczecina, który po polsku mówi, oddycha i czuje, który jest POLSKI.

  Wojciech Cejrowski poszedł o jeden krok za daleko. Doszła do jego wizerunku rysa, dla mnie osobiście mająca większą wagę, niż nic nie kosztujące wyzywanie Putina i PRL.

  Jestem ciekaw, jak Cejrowski wyobraża sobie w praktyce to oddawanie Szczecina? Dmowski w „Świecie powojennym i Polsce” w ten sposób ostrzegał przed politycznym handlem polską ziemią: „[Niemcy] wiedzą też, że gdyby się znalazł w Polsce polityk, któryby chciał traktować o ustąpienie Pomorza, dostałby kulę w łeb, jak amen w pacierzu. Podobnie skończyłby każdy, któryby, idąc wbrew woli narodu, na jakiejkolwiek drodze wystawił Polskę na zmarnowanie tego, co po wojnie światowej odzyskała”.

  Nie wyobrażam sobie, aby współcześni Polacy mogliby rozumować inaczej.

  Adam Śmiech
  Myśl Polska, nr 23-24 (4-11.06.2017)
  http://mysl-polska.pl

  Polubienie

 20. KAZ miał rację wiele lat temu pisząc jak sprytnie skłóca się nas Słowian .Wypowiedzi idioty
  Cejrowskiego to klasyczny przykład .

  Polubienie

 21. TAK NA KONIEC PODSUMOWANIE WYPOWIEDZI DEBILA :
  NAWET W CZASACH PRL PO 56 ROKU WCZESNIEJ NIE PAMIETAM NIE PRZYPOMINAM SOBIE ABY JAKIŚ DEBIL W RADIU CZY POTEM W TV CHODZĄCY BOSOZ ZE SLOMKĄ I SZKLANKĄ YERBY W MORDZIE NAMAWIAŁ I KRZYCZAŁ ABYŚMY ZABIJALI AMERYKANOW CZY NAWET NIEMCÓW .
  CZEGOŚ TAKIEGO NIE BYŁO MÓWIE PO 56 BO COS PAMIĘTAM .

  Polubienie

 22. A JABŁONOWSKI JESZCZE NIE OCHŁONĄŁ . PEWNIE MU ZAPOMNIELI DAĆ RELANIUM ALBO NERVOSOL I DALEJ GDACZE .
  PROSTE PYTANIE : PO CO TY CZŁOWIEKU TAM LAZŁEŚ ? NUDZIŁEŚ SIĘ ? WIDZIAŁEŚ PARU DZIECIAKÓW Z RÓŻANCAMI I MODLITWĄ DO ŻYDOWSKIEGO BOGA BYŁO ODPUŚCIĆ I PÓJŚĆ DO DOMU ZABRAĆ ZONĘ DO LUKSUSOWEJ RESTAURACJI ALBO BARA BARA JAK CIĘ NUDY OPĘTAŁY I NIC BY NIE BYŁO ŻADNEJ AFERY .
  DLA MNIE OSOBIŚCIE TO WYGLĄDA JAK WYREŻYSEROWANY SPEKTAKL DLA IDIOTÓW I NIC POZA TYM OT ZWYKŁY BENNY HILL CZY MONTHY PYTHON TAKA GŁUPIZNA KTÓRA TU KRÓLUJE OD 1989 ROKU .
  CÓZ BAREI NIE MA ABY SIĘ POŚMIAĆ Z IDIOTÓW . BAREJA GUSTOWAŁ TYLKO W PRL . NAJNOWSZY JEGO FILMIK .

  Polubienie

 23. Pan Jarosław mówił, że wygrana Merkel w wyborach byłaby dla nas lepsza?
  Ma rację, ja też tak uważam, przecież widać że ostatnio robi z Niemiec imigracyjny burdel.

  Zyga masz tu p. Adama Śmiecha .
  Nagrałem go na spotkaniu wŁodzi

  Polubienie

 24. Fragment

  W ten sposób przy pomocy policji zakończyła się jedna z wielu prób fabrykacji cudów.

  Wypadki w Słupi stwierdzają przedewszystkiem dwie rzeczy: primo niski poziom umysłowy duchowieństwa wielkopolskiego, gdyż nie da się zaprzeczyć, że wielu czołowych przedstawicieli tegoż duchowieństwa wierzyło przez długi czas w charakter nadprzyrodzony objawień dzieci. Secundo – niezwykłą łatwowierność ludu polskiego (a po części i tak zw. inteligencji). Lud ten jest wychowany niemal od pierwszych chwil życia we wszelkiego rodzaju „cudach”, to też nic dziwnego, że reaguje bardzo żywo na każdy pozór interwencji nadprzyrodzonej. I mniejsza o to, że nie powiodła się sprawa w jednym przypadku: można zawsze znaleźć drugi… Wizje dzieci ze Słupi zostały uznane za zjawisko patologiczne, a przynajmniej ekstrafizjologiczne 2), więc szuka się cudowności u Teresy Neumann z Konnersreuthu i t. d. i t. d. Niektórzy katecheci już nawet uświadamiają młodziez szkół średnich w tym kierunku… Nieskończenie mądry i wszechmocny Bóg stworzył świat bardzo niedoskonały, musi zatem ciągle poprawiać swe dzieło: raz naskutek modlitwy kapłana, oczywiście suto wynagrodzonej, drugim razem – samorzutnie, ale też koniec końców dla powiększenia dóbr materjalnych kasty duchownej. Można sobie wyobrazić, jaki to byłby dobry interes dla niektórych osób mieć cudowną figurkę w swej parafji…

  Chorobliwa wprost skłonność społeczeństwa polskiego do wszelkiego rodzaju mistycyzmu, zasilana, jak powiedziałem, przez duchowieństwo naiwną wiarą w ciągłą interwencję Bóstwa nawet do spraw błahych, jest w dalszych konsekwencjach dla naszego Państwa niezmiernie szkodliwa. Otaczające nas bowiem wrogie narody wierzą w twardą, nieubłaganą rzeczywistość, którą przezwyciężyć można tylko wysiłkiem rozumu i woli. Nastawieniu takiemu odpowiada z naszej strony wiara, że, pomimo słabości, jeżeli tylko będziemy potrzebowali, Bóg nam przyjdzie z pomocą cudownym sposobem.

  Ciekawem jest tylko, jakby wyglądał „cud” nad Wisłą, gdyby dowództwo nasze liczyło więcej na pomoc nadprzyrodzoną, niż na własne siły. Z pewnością kościoły polskie byłyby zamienione na kina, a jedni obrońcy porządku nadprzyrodzonego uciekliby zagranicę, inni – porzucili wiarę ojców.

  Rozwój umysłowy narodów cechuje stałe zmniejszanie się wiary w siły nadnaturalne. Im kultura wyższa, tem mniej pozostawia miejsca dla cudowności.

  Wypadki w Słupi nie świadczą korzystnie o poziomie intelektualnym szerszych mas i ich przywódców religijnych.

  Racjonalista
  I 1932
  Warszawa
  Rok 3, Nr 1

  Historja jednego cudu

  Polubienie

 25. Patrząc na Cejrowskiego to jest to ewidentny przykład szlachcica jerozolimskiego. Ta zaraza rozpleniła się w Polsce niesamowicie. Szlachta jerozolimska staje się powoli warstwą zwierzchnią w Polsce. Trzeba często i gdzie się da przedstawiać różnice pomiędzy Słowianami a szlachtą jerozolimską. Nie można dopuścić, żeby te kreatury miały wpływ na dusze Słowian.

  Polubienie

 26. W NORMALNYM KRAJU CEJROWSKI GNIDA ZOSTAJE W CIĄGU MINUTY UBRANY W KAFTAN I PRZEWIEZIONY DO ZAKŁADU ZAMKNIĘTEGO .
  PYTANIE TYLKO CZY MĘZOWIE STANU ADMINKA TEGO PORTALU STWORZYLI TU NORMALNY KRAJ CZY CYRK I BENNY HILLA ?
  ODPOWIEDZ POZOSTAWIAM CZYTELNIKOM JEGO PORTALU .

  Polubienie

 27. Swietny wpis Darka Kosiura .Trzeba zacytować .

  Dariusz Kosiur
  1 czerwca 2017 o 10:24
  W latach 1970. najpierw jako licealista, potem jako student, należałem do „Klubu Płytowego” PSJ, który to Klub powołał do życia tete znanego szwendały WC Kwadransa i stypendysty Sorosa, Stanisław Cejrowski. Pamiętam tego obiboka, Stanisława, gdy przychodziłem do siedziby Klubu na rogu Chmielnej (d. H.Rutkowskiego) i Szpitalnej – kto w czasach PRL mógł mieć niezobowiązującą robotę za niezłą kasę z naszych kieszeni – ? – dzisiaj to wiem.
  Pod koniec lat 1970., a może już na początku 1980. Klub Płytowy zakończył działalność – wpłacone na płyty pieniądze przepadły.
  Żyłka do każdego geszeftu to widać sprawa genetyczna.

  Polubienie

 28. Obrady XIII Soboru Słowiańskiego w Moskwie? ( wg Neonu24)
  Nigdzie nie mogę znaleźć jakiejkolwiek informacji by się taki odbył.
  Także brak jest o nim wzmianki na Sputniku i na stronach rosyjskojęzycznych.

  Zyga dałeś brawa dla Adama Śmiecha a dla mnie, że go nagrałem i umieściłem w Internecie to braw już nie starczyło?

  Zyga, dali jazda pojechał po tobie jak po łysej kobyle.

  Polubienie

 29. Adminku kochanie ty moje odpowiedz sobie na pytanie kiedy ty jesteś dr Jekyll a kiedy pan Hyde w stosunku do tych zasrańców PISowych a jak wiesz Cejrowski raczej zwolennik PISuaru który nawołuje głośno do zabijania każdego Rosjanina w normalnym kraju po minucie trafia do Tworek ale czy ta twoja Polska chazarska z twoimi mężami stanu to normalny kraj czy raczej Bantustan? .
  Sam sobie odpowiedz na to pytanie .
  Adam Śmiech młody inteligentny ma 100 % racji dlatego biję mu brawa aby więcej takich ludzi i wychodzimy z chazarstwa bardzo szybko .Tacy jak Adam Śmiech to nadzieja na przyszłość podobnie Zmiana .To są dobre znaki dla mnie już jako starego dziadka .
  Umieściłeś i nagrałeś pana Adama brawa adminku dla ciebie tylko pamiętaj jak PISuar monitoruje twój portal to kto wie przysłowiowego kopa w żopę możesz dostać bo to również Śmiech kilka miesięcy temu został mocno zaatakowany oprócz Kosiura i Ziemińskiego wiadomo przez jakie elementy .
  Prawda nadchodzi a chazarstwo i tak upadnie .
  Co do tego zjazdu .
  Znaczenia politycznego on żadnego nie ma nikogo znaczącego tam nie ma to po co Sputnik o tym ma pisać ale ogólnie dobrze że WPS tam pojechał i reprezentował naszą Ojczyznę .
  Natomiast tego zdania nie rozumiem :
  „Zyga, dali jazda pojechał po tobie jak po łysej kobyle.”

  Pozdrowionka i do przodu adminku i zdecyduj się z kim jesteś i kto jesteś bo jednocześnie ptaszka i cipki nie możesz łapać .To niezdrowe .

  Polubienie

 30. Już rozumiem ten człowiek o tym nicku w ogóle po mnie nie pojechał to ja mu odpowiedziałem jadąc po tym młodym człowieku ale jego odpowiedzi już nie było . Walczą niech młodzi głównie intelektem i ośmieszaniem głupoty chazarskiej a można to zrobić przy minimalnej wiedzy i inteligencji .
  Mam 72 lata i na to już jestem za stary .Mi jedynie się szykować na granie z pięknymi diablicami w rozbieranego pokerka w piekle a potem cudny sex z tymi pięknymi diablicami z piekiełka mniam mniam .

  Polubienie

 31. Ad Juliusa

  Patrząc na Cejrowskiego to jest to ewidentny przykład szlachcica jerozolimskiego.

  Szanowny Juliusie, jaki z niego szlachcic i jeszcze do tego jerozolimski? Przecież to jest POŻYTECZNY/UŻYTECZNY IDIOTA, który ,,dzielnie tyra” na rzecz GLOBALISTYCZNEGO SOCJALIZMU, który poprzez swój pseudonaukowy bełkot, wprowadza celowo w błąd, setki tysięcy niemyślących ludzi. Na świecie są ich miliony, wykreowanych przez system aby go chronić przed demaskacją.

  Pożyteczny idiota

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyteczny_idiota

  ,,WUJASZEK DOBRA RADA” Z TYTUŁAMI PRZED IMIENIEM I NAZWISKIEM, POTRAFIĄCY ZALEDWIE ZIDENTYFIKOWAĆ ,,SYMPTOMY CHOROBY”, A NIE JEJ PRZYCZYNY. Czy on też nie robi za UŻYTECZNEGO IDIOTĘ, celowo myląc pojęcia – SOCJALIZM nazywa KOMUNIZMEM?

  YouTube POLSKA BEZ POLSKI

  À propos miasta Jerozolima, ona miała w przeszłości wiele nazw np. taki przepiękny JEBUS.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nazwy_Jerozolimy

  Oczywiście Wikipedia twierdzi, że Jerozolima to jest to samo, co Jeruzalem. Jest to nieprawdą, bo istniały dwa miasta o tych różnych nazwach.

  OTO PROSTY PRZYKŁAD JAK ZOSTAĆ ,,MĄDRYM IDIOTĄ” I SIĘ WYMĄDRZAĆ, ŻE WIEM, ŻE NIC NIE WIEM, PO PRZECZYTANIU I PRZYSWOJENIU TAKICH RZECZY!

  JERUZALEM, A MOŻE JEDNAK JEROZOLIMA!?

  https://pl.wiktionary.org/wiki/Jeruzalem

  HIEROSOLYMA I IERUSALEM – DWA W JEDNYM I TA PISOWNIA, Q… MAĆ (przepraszam) I BĄDŹ TU CZŁOWIEKU MĄDRYM!

  P.S. Czy to jest normalne, że szmule nie pamiętają jak naprawdę się nazywała ich ,,boska stolica?”

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 32. Odp ale jazda :
  Zyga, Pyryt, czyli przemadrzalek.lokalny. Wyluzuj z pouczeniani. Nudne juz one.

  Słuchaj żydku mjr Pyrytem na pieńku ale mjr Pyryt umarł w grudniu i daj mu żydku spokój .
  Po drugie .To nie jest mój portal i ja tu nikogo nie pouczam a tylko polemizuje z propisowskim adminem tego portalu gdy pisze totalne idiotyzmy .
  Od pouczania do masz swoich nauczycieli w szkole . Idż dziecko jutro do szkółki i słuchaj o bohaterstwie Selmana . W niedziele ruszaj do Kościółka i słuchaj katabasa jak ci będzie mówił że trzeba przyjąć do Polski uchodzców bo tego wymaga żydowski pustynny Bóg i jego miłość bliżniego .
  Kto wie może ze dwóch Syryjczykow weżmiesz chociaż to ty nie odpowiadasz za ich cierpienie i krzywdę .
  w pejsatym serialu : Barwy szczęścia ” dwóch Syryjczyków zaadoptowali więc super masz przykład .
  A propisowski adminek ma radość bo jakiś żydek opluł Zygę . Adminku tylko nie spuść się z radości .
  I tu drukowane :
  OD POUCZANIA TO SĄ PEJSACI PROFESOROWIE NA PEJSATYCH UCZELNIACH A NIE ZYGA I TO ŻYDKU WĘŻYKIEM JAK MAWIAŁ KOBUSZEWSKI . BEZ ODBIORU JUŻ ZYGI .
  NIE PASUJE ?
  NIE CZYTAĆ MOICH WPISÓW W KOŃCU MASZ PEJSATO – SZECHTEROWĄ DEMOKRACJĘ !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 33. PRZY KOMENTARZU MOIM NAPIS : TWOJ KOMENTARZ CZEKA NA MODERACJĘ CZYLI ZYGĘ JUŻ MODERUJĄ .KOMEDIA . MODERUJCIE – MODERUJCIE W WASZEJ DEMOKRACJI .

  Polubienie

 34. „Trzeba często i gdzie się da przedstawiać różnice pomiędzy Słowianami a szlachtą jerozolimską. ”

  No właśnie, od czasu do czasu przydały by się jakieś argumenty, dowody… A tak to ten żyd, tamten żyd, ta żydówka. W zasadzie w Polsce to już 99,99% ogólnej populacji to jacyś „żydzi”. Pozostała wydestylowana z tego całego aj waju cząstka to same genetyczne czyściochy, czyli czytelnicy WP i WPS (z wyjątkiem mnie i admina oczywiście).

  Polubienie

 35. Zyga,
  już twoja odpowiedź przeszła. Tylko kurza twarz dla mnie to dodatkowa robota, szukać w spamie czy w oczekujących na zatwierdzenie. Tak się zastanawiam, bo poprzednio takich do modernizacji nie było. Czy nie wstawiono tu nam na wordpress kogoś ze służb do podpatrywania przez dziurkę od klucza z uprawnieniami większymi niż ma ten co stronę założył.
  LuK
  W zasadzie w Polsce to już 99,99% ogólnej populacji to jacyś „żydzi”….
  Trafnie to zauważyłeś. Wprawdzie mnie tylko zaliczyli do ,,w jednym szeregu ze syjonistycznymi…ale to tak jakby na jedno wychodziło.
  Na szczęście ostatnio jestem tylko pisuarem, ale bez przymiotnika ,,żydowskim”.
  Zyga jak by nie było, jak jest taki zjazd Wszech Słowiański i to w Moskwie więc wydawało mi się, że ruski Sputnik cos tam o tym bąknie, a tu nic.
  Putina też nie zaprosili?
  A może zaprosili ale Putin zjazd Wszech Słowiański olał.
  Może nie tyle olał co w kalendarzu miał na ten czas oznaczone ważniejsze spotkanie z kimś z rady gminy żydowskiej i wybrał po ważności sprawy.

  Polubienie

 36. Admin co ty się tak dziwisz .Ty myślisz że oni nie mają oko na twój portal .
  Mnie jedno dziwi .Waldi od dawna od lat uprawia taki hardkor antypejsaty i go nie ruszają .
  Przez myśl mi przeszło że facet może mieć żółte papiery stąd jeszcze go tolerują .
  Adminku po drugie co ty się dziwisz : tolerujesz Zygę antypisuara , nagrywasz Śmiecha to się dziwisz że jesteś pod lupą .Mnie to nie dziwi .
  Nie bój nic .My dla nich jesteśmy plankton polityczny również WPS także jakieś najazdy , blokady stron specjalnie im się nie opłacają a bo i to dużo szumu i zaraz oskarżenia że łamią pejsata demokrację . Lepiej taki plankton jak ty , WPS , czy Waldi Pastuszka utrzymywać a co im to szkodzi ?

  Polubienie

 37. W końcu żaden z nas szpiegiem nie jest . Informacji Papuasom z Nowei Gwinei , Mamajom , Borabora o potężnym wojsku polskim Maciara nie przekazujemy także co im szkodzi jak sobie popiszemy .Tylko w majty ze strachu nie zrób !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 38. Adminku a dużo ty masz dziś promili po puszkowym piwie biedronkowym 1.60PLN za puszeczkę . Chłopie nie pij tego bo to piwo niedobre jak hu………….
  Jeszcze przyjdą takie czasy że Putin będzie na takim zjeżdzie . Póki co to należy się cieszyć że taki zjazd w ogóle się odbył i
  drukowane :
  NIE OD RAZU ANNA GRODZKA STAŁA SIĘ PIĘKNĄ KOBIETĄ . WSZYSTKO WYMAGA CZASU I CIĘZKIEJ HARÓWKI ALE PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY ADMINECZKU PISUAROWY .

  Polubienie

 39. Luk tak na poważnie .Pejsatych w Polsce na dziś jest około mniej więcej 6 – 10 mln oczywiście dobrze zakamuflowanych i ukrytych pod zmienionymi nazwiskami w tym w tą liczbę wchodzą służby specjalne różnej maści .
  Przynajmniej tak twierdzi i wielokrotnie to powtarza na youtube Waldek Pastuszka .

  Polubienie

 40. Zyga,
  ,,Oni” też są ciekawi co się pisze, ze zwykłej ciekawości. Jedni są za PiS–em inni za KOD –em, czy PO, lub za Nowoczesną. Miedzy sobą czasami o tym pogadają, częściej nie bo boją się że ,,kolega” podkabluje.
  Wiesz, pracę stracić łatwo, a taka praca to zawsze lepsza fucha niż ochroniarz w Lidl czy w Biedronce.
  Ja to bym nawet chciał poszpiegować, ale nie naszych tylko takiego Trumpa, co robi w wolnych chwilach, albo jego Melanię, albo takiego Kim Dżon Una, odpali czy nie odpali w lotniskowiec na horyzoncie. Miałbym o czym pisać.

  Ponoc pali się koło Watykanu

  Polubienie

 41. Admineczku kochany to ty nie wiesz co robi Trumpek tylko musisz szpiegować .To ja ci napisze bez szpiegowania a Nostradamem nie jestem .Oto plan dnia Trumpka :
  6.00 – podubka Melanie go budzi i poranny 10 minutowy szybki cudowny sexik ale najpierw trza poczekać aż viagra zadziała .
  7.00 – Poranna toaleta . Mycie ząbków oraz jajeczek płynem do higieny intymnej o zapachu cytrynowym .Jajeczka muszą ładnie pachnieć .
  8. – 12 .00 – oglądanie Oprah Winfrey Show .
  12.00 – 14 .00 – ćwiczenia aerobik na schudnięcie tłustej dupy razem z Jane Fondą . Na youtube ćwiczenia dostępne .
  14.00 – 20 – podziwianie swoich złotych okien , drzwi i pałaców .
  21- 23.00 Narada z Jastrzębiami . Może bym tam znowu na lotnisko w Syrii jakieś bombki zrzucić .
  23.00 – 0.00 – palulu .
  I widzisz adminku żaden wywiad nie potrzebny abym znał jego plan dnia .

  cytat adminek :
  „Ponoc pali się koło Watykanu”
  a hu…. mnie to obchodzi . Niech wzywają pejsatą straż pożarną z Rzymu . Oni przecież bardzo się lubią i jadą na tym samym wózku :

  Polubienie

 42. „Luk tak na poważnie .Pejsatych w Polsce na dziś jest około mniej więcej 6 – 10 mln oczywiście dobrze zakamuflowanych i ukrytych pod zmienionymi nazwiskami w tym w tą liczbę wchodzą służby specjalne różnej maści .”

  Wierzysz w te bzdury? Ten kraj został zliberalizowany, sam spotkałem wielu Polaków, którzy zachowywali się jak żydzi (pazerność, egoizm, kombinatorstwo), ale to jeszcze nie oznacza, że etnicznie są pejsami. Są to po prostu lumpenliberałowie.

  Polubienie

 43. Przykład jak powstają mity różnych objawień i cudów. W tym przypadku nie dopuścili do biznesu klechów i skończyło się eldorado.

  Tydzień Robotnika
  22.09.1935
  Warszawa
  Rok 3, Nr 62 (38)

  Kartel cudotwórców
  „CUD NA SMUGU”.

  Pantoflową pocztą runęła w świat wiadomość, że w przysiółku Przygoda, koło wsi Suchożebry zdarzyła się .. przygoda. Przygoda ta spotkała dwie dziewczynki pasące krowy na torfowisku za wsią. Przygoda ta wyglądała tak: 14-letnia Marysia Dymowska i 12-letnia Helenka Parapurówna śpiewały ze strachu litanję. I nagle ukazała im się „bielutka pani, białą szarfą przepasana”. „Bielutka pani” w tych okolicach, gdzie bielenie się (czyli zwykłe mycie) za pomocą mydła uchodzi za luksus, byłaby sama przez się sensacyjnem zjawiskiem.

  Ale owa „pani” przedstawiła się dziewczynkom jako Matka Boska, pogawędziła z niemi (wedle opowiadań dziewcząt gwarą ludową) i znikła, zostawiając dziewczęta niemal oszalałe ze strachu.

  Na drugi dzień cała wieś wyległa wieczorem na torfowisko, gdzie Parapurówna i Dymowska zaczęły trząść się, jak w febrze ze strachu i pokazywać palcami, skąd podąża ku nim Matka Boska. Wieśniacy padli na kolana i poczęli śpiewać litanję, niektórych zaś chwycił szloch spazmatyczny.

  Wieść o owym „cudzie” pobiegła jak strzała poprzez otumanione systematycznie przez klechów wioski. Sznurami po wszystkich drogach ruszyły wozy, tłumami szli pielgrzymi. O „cudzie” zaczęły pisać gazety. Na smugu codziennie trzęsły się dwie „obdarzone łaską” dziewczynki oraz jeszcze dwoje dzieci, którym, jakby dla spotęgowania wrażenia pokazała się również „biała pani”.
  Niektórzy sarkali nabożnie, że „cud” okazuje się jedynie dzieciom, ale i ci przycichli, gdy Matka Boska objawiła się w nocy… żydowi, sadownikowi, do którego mówiła przez „starozakonny” i kazała mu iść spać, obiecując pilnować ogrodu przed złodziejami.
  SUCHOŻEBRY ZARABIAJĄ.

  W Suchożebrach tymczasem zapanował przedziwny dobrobyt. Chaty natłoczone były pielgrzymami, którzy płacili po 2 i 3 złote za nocleg na podłodze w „świętem miejscu”, żywność podrożała natychmiast do poziomu cen jakiegoś modnego uzdrowiska. Miejscowy sklepik robił olbrzymie obroty, a jego właściciel chował codziennie do 400 zł. czystego zysku i pięcioma wozami sprowadzał jadło dla przybywających wciąż tłumów.

  „Łaski” doświadczył również i Żyd-sadownik, gdyż – niewiadomo czy za wskazówką owej zjawy nocnej czy z własnego konceptu – sprzedawał owe pilnowane przez Matkę Boską śliwki, gruszki i jabłka po takich cenach jakby to były ananasy.

  A ludzie kupowali i chowali jak świętość.

  Również brzęcząca srebrna „łaska” płynęła do kieszeni chłopa Jakimiaka, właściciela owego smugu, na którym trzęsły się dzieci. Sprzedawał on gałązki rosnącej na smugu wikliny po złotówce, obstawiwszy to źródło dochodu gwoli szacunku prawa własności własną gwardją czterech parobków z kłonicami.

  „Albo płać, albo figa zamiast gałązki i kłonicą po łbie”.

  A gałązki „uzdrawiały”, więc ludzie płacili. A Jakimiak musiał nocami znosić całe naręcza gałęzi z lasu, by uzupełnić zapas cudotwórczego materjału.
  KARTEL CUDOTWÓRCÓW.

  Ale władze duchowne pokrzywdzone w swym monopolu wyciągania forsy ze wszelkiego rodzaju religijne machłajki, poleciły konkurencyjny „chałupniczy” warsztat cudów, działający bez papieskiej koncesji czujnej opiece policji.

  Policja zaś obliczywszy pobieżnie zyski owych kilku obdarzonych „łaską” (i złotówkami) zaczęła coś podejrzewać.

  I „biała pani” strzegąca sadu przed złodziejami nie ustrzegła sadownika przed policją. Pewnego ranka aresztowano i jego i sklepikarza i właściciela „cudownego miejsca” – Jakimiaka i parę jeszcze „godnych łaski” osób.

  A na posterunku wykryło się, że całą hecę z cudami spreparowała dla własnego zysku spółka złożona właśnie z Jakimiaka, żyda sadownika, sklepikarza i jeszcze dwóch dowcipnisiów. Jakimiak wmówił owym dwóm pastuszkom, że objawi im się Matka Boska, a gdy udał mu się ten kawał i dziewczęta shisteryzowane coś tam ujrzały, a resztę dopowiedziały – począł z kapitalnego pomysłu ciągnąć złotówki.

  Również ów sadownik zeznał, że o widzeniu swem opowiadał z porady wspólników, ponieważ kiedy Matka Boska objawiała się tylko dzieciom, dorośli poczęli rezygnować z ujrzenia cudu i odjeżdżać, zawracając z drogi innych. Aby podtrzymać interes, a także móc podnieść ceny na owoce, sadownik… doświadczył cudu.

  A niegrzeczna policja powiedziała: „Do.. luftu z cudami, – tu się forsę grandzi” i cały kartel posadziła za kratę, kładąc kres „cudom” w Suchożebrach.

  Polubienie

 44. Ad LuK-a

  Wierzysz w te bzdury?

  I oto właśnie chodzi Luczek, abyś zaczął być wierzącym, a zwłaszcza wobec ,,najjaśniejszej” władzuni, która zawsze PRAWDĘ I TYLKO SAMĄ PRAWDĘ TOBIE OBJAWI.

  Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne

  Jarosław Kaczyński – Smoleńskie strzały

  Jarosław

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 45. „dlatego Luk powinny być obowiązkowe badania DNA .To by wiele wyjaśniło .”

  I tu się mylisz. Na człowieka większy wpływ ma środowisko niż jego geny. To prawda, że nawet w idealnej kulturze występowałyby zachowania złe, naganne, ale byłyby to bardzo nieliczne incydenty. Odwrotnie jest gdy kultura a raczej jej brak faworyzują takie właśnie zachowania (jak nie ukradniesz, to nie masz, itd).

  „I oto właśnie chodzi Luczek, abyś zaczął być wierzącym, a zwłaszcza wobec ,,najjaśniejszej” władzuni, która zawsze PRAWDĘ I TYLKO SAMĄ PRAWDĘ TOBIE OBJAWI.”

  Tak tak. Gdy pisałem że bojkot Tuska w UE był błędem i głupotą to na pewno tak mówił Jarosław, który poprzez TVPiS zaszczepił mi tę myśl. Cóż, jestem tylko bezwolną marionetką wszechmocnego boga-prezesa 😀 No i jeszcze Rydzyka, obowiązkowo 😛

  Polubienie

 46. Kolejne bardzo ciekawe wpisy mojego kolegi amerykanisty KAZA w kwestii Wielkiego a jednocześnie sucharca Zbiga .

  kanassatego pisze:
  Maj 30, 2017 o 3:51 pm
  Russia Insider opublikował artykuł (po angielsku, oczywiście) o Brzezińskim. Zaczyna się tak:

  „Jeżeli kiedykolwiek był facet, który swoim wyglądem manifestował zło swego umysłu (zobacz zdjęcia), to był to Zbigniew Brzeziński, który zmarł w szpitalu w zeszłym tygodniu.”

  http://russia-insider.com/en/politics/zbigniew-brzezinski-svengali-jimmy-carters-presidency-dead-evil-lives/ri19981

  No, a ja myślałem, że może byłem troszeczkę za krytyczny wobec „naszego Wielkiego Zbiga” w moim tu poście. Nie ma to jak być dyplomatą i polegać na niedomówieniu—jak ja tu skromnie zrobiłem. Jeżeli sądzicie bowiem po moim poście, że chyba nie bardzo lubię Zbiga, to przeczytajcie ten artykuł w RI.

  Ha, ha, Panowie: You ain’t seen nothing yet! (że tak się z angielska wyrażę). Ten artykuł w RI warto by było przetłumaczyć na polski i rozpowszechnić jak się da.

  Polubienie

 47. Jeszcze jeden:
  kanassatego pisze:
  Czerwiec 2, 2017 o 3:27 am
  Czy wiedzieliście, Panowie, że podobno to właśnie nasz „Wielki Polski Dyplomata”, Zbig Brzeziński, jako pierwszy oficjalnie nazwał Putina Hitlerem?

  Napisał tak w swoim felietonie opublikowanym w „Washington Post” w marcu 2014. Według amerykańskiej dziennikarki Natylie Baldwin, zaraz po tak szkaradnym, szokującym oświadczeniu w wykonaniu wściekłego polskiego rusofoba, durni amerykańscy politycy, jak Hillary Clinton (histerycznie rusofobiczna), John McCain (najohydniejszy, rusofobiczny jankesowski polityk według wielu dziennikarzy, nawet amerykańskich), czy Marco Rubio (kolejny głupkowaty jankesowski rusofob) zaczęli jak papugi powtarzać bezmyślnie za Zbigiem, że Putin to Hitler.

  Nie mam zamiaru kończyć jeszcze ze Zbigiem. Bo teraz dopiero w całej pełni można dowiedzieć się, jak koszmarne są konsekwencje patologicznej nienawiści Zbiga do Rosji, którą to nienawiść udało mu się na wielkie nieszczęście przełożyć na tragiczne decyzje Administracji Cartera wobec Rosji. Ale te konsekwencje nie kończą się tylko na Afganistanie, oczywiście. Ten o szatańskim wyglądzie i szatańskiej duszy facet, wyrządził więcej jeszcze szkody, niż oficjalnie się mówi.

  Polubienie

 48. Rozumiem Luka że on popiera PISuar bo zawsze lepiej ciurlać się z kobietą ładniejszą używającą lepszych kosmetyków i nie śmierdzącą potem a jeszcze płacącą za te ciurlanie 500 plus niż z brudną babą nic nie płacącą sianka za wyborcze ciurlanie i nawet nic nie kwękającą podczas orgazmu .
  Wybór całkowicie zgodny z psychologią .
  Tylko że nasz szanowny Luk nie zauważa ze obie kobitki pochodzą z tego samego pnia chazarskiego i stanowią dla niego jednakowe zagrożenie :
  cytat Luk:
  „Tak tak. Gdy pisałem że bojkot Tuska w UE był błędem i głupotą to na pewno tak mówił Jarosław, który poprzez TVPiS zaszczepił mi tę myśl. Cóż, jestem tylko bezwolną marionetką wszechmocnego boga-prezesa 😀 No i jeszcze Rydzyka, obowiązkowo 😛”

  Polubienie

 49. Unia Europejska w swoich działaniach na przestrzeni kilku ostatnich lat zaczyna przypominać raczej Rzeszę Europejską – mówił młody poseł podczas posiedzenia Sejmu Dzieci i Młodzieży.

  – Dziś komuniści już nie są czerwoni, dziś komuniści są niebiescy. Poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona – przekonywał inny uczestnik. Jeden z uczestników Dnia Dziecka w Sejmie podczas swojego wystąpienia na mównicy podarł flagę Unii Europejskiej twierdząc, że musi ona zostać zniszczona.

  – Znajdujemy się w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, w miejscu, w którym na co dzień obradują ludzie odpowiedzialni za funkcjonowanie naszego państwa. W miejscu, w którym na co dzień siedzą ludzie krzyczący o rządach sprawiedliwości i demokracji, a którzy przez 25 lat nie potrafi osądzić prawdziwych morderców Popiełuszki, Adamowicza czy Przemyka – powiedział.

  – Siedzimy w miejscu, w którym siedzą ludzie mówiący o zwracaniu państwa obywatelom, a którzy jeszcze w ten sam dzień głosują za nowymi podatkami, za ograniczaniem obywatelskiej wolności czy za interwencją państwa w wolny rynek – wymieniał.

  – Siedzimy w miejscu, w którym siedzą ludzie, którzy wyprowadzili nas spod czerwonego sztandaru Związku Sowieckiego, a wprowadzili nas pod niebieski sztandar Unii Europejskiej, gdzie pod dyktaturą poprawności politycznej setki ludzi giną rozjeżdżani ciężarówkami, rozsadzani ładunkami wybuchowymi czy rozstrzeliwani przez muzułmańskich ekstremistów – kontynuował.

  – Musimy sobie jasno powiedzieć: dziś komuniści już nie są czerwoni, dziś komuniści są niebiescy. Poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona – podsumował niszcząc flagę Unii Europejskiej (http://www.tvn24.pl)
  ——————————————-
  Co te dzieciaki wygadują?
  A skąd będziemy kupowali pomidory?
  A kto nam będzie dawał fundusze strukturalne i dopłaty?
  A kto nam będzie groził karami?

  Polubienie

 50. „Prawdziwa zmiana, a nie dobra zmiana”
  Inny uczestnik ocenił, że „Polska potrzebuje prawdziwej zmiany, a nie dobrej zmiany”.

  – Zmiany, która zwróci nam Polaków prawdziwą wolność. Wierzymy, że Polacy zasługują na dumną, bogatą i solidarną Polskę, dlatego sądzę, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona – stwierdził. „Żeby miłość i przyjaźń nigdy was nie opuszczały”.

  Kolejny młody poseł powiedział: – Da się zauważyć, że posłowie, którzy na tej sali wielokrotnie mówią o patriotyzmie, rozmieniają wolność i suwerenność Rzeczpospolitej na drobne monety zaprzedając się w Brukseli. Padły mocne słowa, w których uczestnik nazwał Unię „żałosnym tworem, który jak przystało na państwo totalitarne reguluje absolutnie wszystko i odbiera Polsce prawo podejmowania decyzji w sprawie przyjmowania nielegalnym imigrantów”.
  – Dzisiaj Europa nie radzi sobie ze swoimi problemami. Podczas napływu islamskich imigrantów stanęła nad przepaścią i znajdując się w takiej sytuacji poszła na niefortunny kompromis, czego skutki widzimy dzisiaj w Paryżu, Brukseli i innych europejskich miastach. Czy takiej przyszłości chcemy dla Polski? – pytał uczestnik. – My jako nowe pokolenie Polaków mówimy stanowcze „nie”.
  „Nie” dla islamskich imigrantów, „nie” dla płaszczenia się przed brukselskimi elitami.
  Chcemy silnej i suwerennej Polski w bezpiecznej Europie – dodał.
  (http://www.tvn24.pl)
  ————————————————–
  No i popatrzcie,jakie to nam pokolenie wyrasta.

  Polubienie

 51. Adminku żebyś ty miał tyle rozumku w twoim pustym propisowym łbie jak ma moja 10 letnia wnuczka to Kalkstein robił by przy czyszczeniu gówien w Toy toyach a nie rządził tym nieszczęsnym krajem głuptaku jeden . Ty admin jesteś szambo historii podobnie jak twój Kalkstein czy Żydło a naszymi bohaterami będą Mateusz Piskorski .
  Mateuszu Piskorski – zwolennicy Zmiany są z tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 52. ADMIN TEGO PORTALU SKOMPROMITOWAŁEŚ SIĘ TOTALNIE WCHODZĄC W DUPĘ PIS- DZIE I NAZYWAJĄC POLITYKÓW PIS – DY MĘŻAMI STANU .
  REPREZENTUJESZ POLITYCZNE SZAMBO I OPLUWASZ SAM SIEBIE .
  TYLKO ZMIANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ŻADEN SYF POOKRĄGŁOSTOŁOWY .
  ADMIN TEGO PORTALU DO TWOREK !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 53. I NA KONIEC .ADMIN MASZ WEEKEND . NUDZI CI SIĘ? . POKOCHAJ SIĘ ZE SWOJĄ ŻONĄ NAPIJ SIĘ WÓDKI ZAMIAST TU PIERDOL… O PEJSATYCH HEREZJACH KTÓRE ONI WYMYŚLAJĄ POD TYTUŁEM 1 CZERWCA DZIECI W SEJMIE BO TE DZIECI TO TYLKO PIERD… FARMAZONY I NIC PONAD TO .
  DZIECIAKI WYPIERD…. DO PIASKOWNICY ROBIĆ BABKI ZA NAUKĘ SIĘ BRAĆ UCZYĆ SIĘ PRAWDZIWEJ HISTORII ABY KOMPROMITOWAĆ LIBERIĘ I GÓWNO A NIE W WYREŻYSEROWANYCH PRZEDSTAWIENIACH PRZEZ PEJSATYCH W KNESEJMIE 1 CZERWCA OPOWIADAĆ HEREZJE PO PRZESŁUCHANIU KTÓRYCH ADMIN TEGO PORTALU DOSTAJE ORGAZMU Z WRAŻENIA .

  Polubienie

 54. Zyga Ja jestem oportunista i mam odwagę do tego się przyznać.
  Zyga dziś jest wyjątkowo nerwowy, zapewne z braku piwa po 20 zł za butelkę.

  Nie wiem czy te wystąpienia dzieciaków w sejmie były wyreżyserowane czy nie.
  Były jednak ciekawe i jak można wnosić szykuje się pokoleniowa zmiana, oczywiście nie zmiana w stylu Piskorskiego..
  Odrzucenie tego wszystkiego co wiąże się z okrągłym stołem, być może odrzucenie zapatrzenia się na zachód i początek polityki polskiej.

  Kika, dziś czerwoną hołotą nazywa się jak przypuszczam elity post okrągłostołowe

  Polubienie

 55. Adminku na ciebie nerwowy nigdy jeżeli już to na babę bo mi cipa jedna wylała 6 butelek Budweisera i trzy butelki Harnasia do zlewu ale tak się wkurwiłem że od dziś tama na moje pieniązki . Jeszcze mi to piwo w zębach przyniesie babsztyl ogłupiony przez toruńskie medyja zakonnika . Grosza nie dam a babę nauczę że moje ulubionego piwa się nie wylewa . Kupi sobie nastepne pyszne browarki ale baba przez to nowego ciuszka luksusowego Nie dostanie .Ni hu……………..

  Polubienie

 56. Ten cały 1 czerwca i ta dzieciarnia w sejmie wszystko reżyserują pejsaci ale adminek mądra głowa daje się na to nabierać .
  Mamy co roku a nawet od lat 1 czerwca sejm złożony z dzieciarni która zamiast pierd…. głodne kawałki w Knesejmie powinna bawić się w dwa ognie na podwórku .
  Jakiś tam dzieciak coś powie skrytykuje władzę sam nie wie co gada a za trzy dni na Youtube wielkie tytuły :
  MACIUŚ MASAKRUJE PIS , MACIUŚ MASAKRUJE PO .
  A pejsaci srają ze śmiechu jak to czytają i tak co roku .
  Adminek tak szczerze . Ty masz jeszcze mózg ?

  Polubienie

 57. Admin i ty w ten cyrk wierzysz chłopie chłopie .Pejsaci robią sobie co roku fajny spektakl a admin orgazmu dostaje i jak tu żyd od 30 lat ma nie rządzić tymi głupolami :
  cytat admin :
  Były jednak ciekawe i jak można wnosić szykuje się pokoleniowa zmiana, oczywiście nie zmiana w stylu Piskorskiego..
  Odrzucenie tego wszystkiego co wiąże się z okrągłym stołem, być może odrzucenie zapatrzenia się na zachód i początek polityki polskiej.

  Polubienie

 58. Zyga, wiedziałem, że twoja kobieta dała ci wycisk i stąd twoje nerwy. Nie martw, się z czasem wszystko dojdzie do normy, kupisz małżonce ładny ciuszek to ci piwko pozwoli wypić. Jedno jest pewne, z kobietą jeszcze nikt nie wygrał.
  A z tym młodzieżowym sejmem też fajna sprawa, bo jak mówią amerykanie ,,show mast go on” spektakl musi trwać i o to w tym wszystkim chodzi. Rodzice są dumni ze swoich latorośli, czasem przestraszeni, co ta ich pociecha powiedziała z trybuny sejmowej, nowy narybek też ochoty na rządzenie nabiera i wsio w pariadku.

  Czy ja mam mózg?
  Mam Zyga mózg, ale do wymiany.

  Polubienie

 59. No i takie wpisy mi się podobają a pytanie o mózg nieco nie na miejscu , ale jak baba wkur…. sam zresztą adminku wiesz jak jest .

  Polubienie

 60. „Tylko że nasz szanowny Luk nie zauważa ze obie kobitki pochodzą z tego samego pnia chazarskiego i stanowią dla niego jednakowe zagrożenie”

  Jakie zagrożenie stanowi dla mnie PiS?

  Polubienie

 61. Po 30 latach rządów chazarstwa zadawać jeszcze takie pytania . Zapraszam do szczegółowej analizy rządów PC ale szczegółowej polecam także posłuchać nawet Pastuszki a właściwie to już szkoda słów .
  Mam nadzieję że Luków będzie coraz mniej no i takich głupich pytań będzie coraz mniej a będzie więcej Śmiechów będzie rosła liczba zwolenników Zmiany nawet i ten Jabłonowski zdarzy mu się niegłupio gadać .
  Nie mam siły ani już ochoty na takie dziecinne pytania odpowiadać .Luk włącz sobie Youtube tam jak każdego roku chazarstwo zapędziło dzieci do polityki i knesejmu zamiast na podwórek czy do kina tam 13 letnie dziecko masakrujące PIS z mównicy odpowie ci na twoje pytanie .
  Oczywiście to dziecko już jako dorosły facet za lat 15 zostanie viceprezesem PISuaru ale dzis ma swoje 5 minut w sieci bo zmasakrowało PIS .
  Wejdz na Youtube zaloguj się i zadaj w komentarzach temu 13 letniemu dziecku twoje pytanie Luk :
  Jakie zagrożenie stanowi dla mnie PiS?
  Pewnie uzyskasz odpowiedz ze szczegółami .Ja stary dziad mi już szkoda czasu na odpowiedzi na tak debilne pytania .Bez obrazy .

  Polubienie

 62. Wiem że to jest stare ale jare i ciągle o tym należy przypominać jak mantrę nawet i milion sam Śmiech tez pewnie o tym mówił setki a nawet tysiące razy ale trzeba to ciągle tłuc jak PISuarowiec będzie zadawal pytania w stylu :
  w czym mi PIS zagraża ?
  Pomijam tu już Rosję i fanatyczne próby skłócania Słowian ( kilka dni temu wklejałem tu link świra Cejrowskiego nawołującego jawnie do mordowania każdego Rosjanina jaki wpadnie w ręce .Cejrowski gad raczej trzyma stronę PIsuaru . Komentarza Luka nie było ).
  Skupię się tylko na starych rzeczach znanych już gimnazjalistom a może jak Kika znajdzie czas coś napisze w kwestii krajowego bałaganu odpowiadając na dziecinne pytanie Luka
  Czyli jedziemy . Tylko dwie wklejki wystarczy :

  I ZAPRASZAM PANIE LUK DO SŁUCHANIA MĄDRYCH LUDZI I CZYTANIA TEGO CO PISZĄ NP ŚMIECH , KOSIUR – ŚWIETNE MA TEKSTY ODNOSNIE DESTRUKCYJNEJ DZIAŁALNOŚCI PISU NIE TYLKO NA WPS ALE INNE STRONY TAKZE NAWET I JABŁONOWSKI I JESZCZE KILKU INNYCH .
  PO TAKIEJ EDUKACJI LUK NIE PRZYJDZIE CI JUZ DO GŁOWY ZADAWAĆ TAKIE DAUNOWE PYTANIA .

  Polubienie

 63. KONIECZNIE ODWIEDZ LUK BLOG OPOLCZYKA TAM MASZ JUŻ TYLE ARTYKUŁÓW O SZKODLIWOŚCI PISU ZE ZEJDZIE CI Z CZYTANIEM DO ZIMOWEGO KATOLICKIEGO WIELKIEGO ŚWIĘTA .

  Polubienie

 64. ZEBY NIE BYC GOŁOSŁOWNYM NAPRAWDĘ BARDZO KRÓTKI FRAGMENT KOMENTARZA OPOLCZYKA DO POWYŻSZYCH FILMIKÓW JAKIE WYŻEJ ZAMIESCIŁEM :

  opolczykpl pisze:
  Maj 25, 2017 o 9:14 pm
  Dokładnie o tym mówił Kalkstein w Izraelu – służenie izraelskim interesom, także militarne będzie kontynuowane bez wzglądu na to, kto w III Rzydopospolitej wygra farsę wyborczą.

  A jako że PiSrael jest otwarcie najbardziej proizraelski, to wysłanie „polskiego” złomu made in usrael (F-16) do walk przeciwko wojsku syryjskiemu – w interesie Izraela – jest w sumie logiczną konsekwencją gorliwej służby izraelskim interesom przez „patryjotyczny” PiSrael.

  Polubienie

 65. I POTWIERDZENIE TEGO CO PISZE OPOLCZYK :

  http://xportal.pl/?p=29375

  Bliski Wschód: Polskie lotnictwo zaangażowane przeciwko Assadowi?

  Czasopismo „Polska Zbrojna” opublikowało na swojej stronie internetowej reportaż pt. „Polscy lotnicy na misji przeciw Daesz”. Poświęcony jest on udziałowi żołnierzy WP w międzynarodowej operacji „Inherent Resolve” skierowanej oficjalnie przeciwko Państwu Islamskiemu. W jej ramach do bazy lotniczej w Kuwejcie oddelegowano 4 myśliwce F-16 polskich Sił Powietrznych, której mają tam pełnić rolę rozpoznawczą. Opracowany przez dziennikarzy materiał dokumentuje życie polskich wojskowych oraz ich działalność. W tekście pojawiają się jednak znamienne informacje:

  Nasze samoloty często są namierzane przez obronę przeciwlotniczą nieprzyjaciela. Zdarzały się także, na szczęście nieskuteczne, przypadki ostrzału z ziemi – opisuje sytuacje nad Irakiem jeden z polskich pilotów F-16.

  czy:

  Zdarza się, że w obszarze naszego działania pojawiają się także maszyny wojskowe, które nie należą do koalicjantów.

  Takie oświadczenia muszą zastanawiać. Państwo Islamskie nie dysponuje bowiem rozwinięta obroną przeciwlotniczą ani tym bardziej samolotami wojskowymi. Natomiast posiadają je jak najbardziej Siły Zbrojne Syrii, wspierane przez Federację Rosyjską. Czyżby więc polskie myśliwce uczestniczyły nie tylko w działaniach skierowanych przeciwko skrajnym islamistom na terenie Iraku, ale również prowadziły misje na terenie Syrii i to wymierzone w jej legalny rząd?

  Informacje te są zwłaszcza niepokojące w świetle ostatnich nalotów koalicji pod wodzą USA na antyislamistyczne siły syryjskie i irackie.

  O sprawie niejasności zaangażowania Sił Zbrojnych RP na Bliskim Wschodzie pisaliśmy już wielokrotnie na łamach naszego portalu:

  Raport Xportal.pl: Co ma Jordania do Wojska Polskiego, czyli przygotowania MON do wsparcia dżihadystów w Syrii
  GROM szkoli „umiarkowanych” dżihadystów w Jordanii?

  Syria: Siły lądowe USA i Jordanii nacierają od południa

  Na podst. http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/22687?t=Polscy-lotnicy-na-misji-przeciw-Daesz, inf. własnych

  Polubienie

 66. TAK NA KONIEC JUŻ LUK . WIDZISZ JA JESTEM PROSTY CHLOP ZE WSI 72 LATA PO ROLNICZAKU KTÓREGO WIELE LAT W KRAJU NIE BYLO ALE W REICHU SIEC TEZ JEST , ALE ZEBY MIEĆ JAKĄS WIEDZĘ I NIE BYĆ IDIOTĄ KTÓREGO BĘDĄ OSZUKIWAC NA KAZDYM KROKU RÓZNEGO RODZAJU KATABASY KALKSTEINY , ŻYDŁO CZY RYŻE OD DAWNA JUZ CZYTUJĘ STACHNIUKA , WACYKA , REGULARNIE BLOG OPOLCZYKA , WPS KOSIURA I ZIEMIŃSKIEGO , SMIECHA NP POLAK SŁOWIANIN POLECIL MI MIT POLSKI – ZADRUGA Z KTÓRYM SIĘ ZAPOZNAŁEM .
  PRZEROBIŁEM WIĘKSZOŚĆ TEGO CO POLECA PASTUSZKA A TO SĄ ŚWIETNE POZYCJE HISTORYCZNE . TEGO NIE DOSTANIESZ OFICJALNIE CHOCIAŻ SAMEGO PASTUSZKĘ UWAŻAM ZA LEKKIEGO ŚWIRA .
  TERAZ ZABIERAM SIĘ ZA FURRA I MARIO SOUSĘ .
  NIE ZAŁUJĘ ZE SPORO CZASU SIEDZĘ W SIECI CZYTAJĄC TE MATERIAŁY BO MOŻE TO MNIE UCHRONIŁO OD ZADAWANIA TAKICH PYTAN JAK TY ZADAJESZ LUK :
  W CZYM MI PIS ZAGRAŻA ?

  ALE LUK TO JEST TWOJE ZYCIE TY SAM SWOJE ZYCIE KREUJESZ SAM WYBIERASZ AUTORYTETY NIKT CI NICZEGO NIE NARZUCA A ZADALES PYTANIE TO NA NIE ODPOWIEDZIAŁEM.
  RESZTE JAK KIKA ZECHCE TO UZUPEŁNI BO JEGO WPISY TO MIODZIO JEZELI CHODZI O WIEDZĘ I CIEKAWOSTKI .
  KIKA TO NIESAMOWITY FACET. PEWNIE JAKIS DOKTOR CO TO GO Z PEJSATEGO UNIWERKU WYKOPALI .

  Polubienie

 67. Ad Adm-inka

  Kika, dziś czerwoną hołotą nazywa się jak przypuszczam elity post okrągłostołowe

  Szanowny Adm-inku, jakby co, to ja nic ale to nic nie wiem!

  Autorowi tekstu, tak w szkołach wyprali mózg, że już nie potrafi odróżnić komunizmu od socjalizmu. No cóż, przykre to ale prawdziwe.

  Komunistyczne korzenie Unii Europejskiej…Altiero Spinelli, założyciel Eurokołchozu…

  http://trybeus.blogspot.com/2016/05/komunistyczne-korzenie-unii.html

  Czajniki jeszcze potrafią nazywać rzeczy po imieniu.

  Jakie tu mamy różnice?

  Inne wizje tego samego…

  Wystarczy pozmieniać szyldy, barwy, nazwy i robić wszystko od ,,nowa” po staremu…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 68. – Myśmy ich, k***wa, po-ko-na-li – dla gazety ,,wyborowej”, powiedział pewien MITOMAN! Tak się tworzy nową historię byłej opozycji.

  Szef SLD przypomina, że opozycja „dogadała” się z komunistami przy Okrągłym Stole

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/szef-sld-przypomina-%c5%bce-opozycja-%e2%80%9edogada%c5%82a%e2%80%9d-si%c4%99-z-komunistami-przy-okr%c4%85g%c5%82ym-stole/ar-BBBPAoj?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  Pozdrawiam

  Polubienie

 69. Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych wybrało w piątek w tajnym głosowaniu Polskę na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ na lata 2018-19. Polska była jedynym kandydatem z grupy państw Europy Wschodniej (EEG) ubiegającym się o to miejsce.

  Polska, która otrzymała 190 głosów (dwa państwa się wstrzymały) Kampanię wyborczą prowadziła pod hasłem „Solidarność-Odpowiedzialność-Zaangażowanie”. Od grudnia 2016 roku, kiedy Bułgaria wycofała się z batalii o niestałe miejsce w RB, Polska była jedynym kandydatem grupy EEG.

  Premier: historyczny sukces polskiej dyplomacji w RB ONZ

  Historyczny sukces polskiej dyplomacji w RB ONZ – napisała premier Beata Szydło na Twitterze po wyborze Polski na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa. Polska staje się silnym, szanowanym i bezpiecznym krajem – podkreśliła szefowa rządu.

  „Historyczny sukces polskiej dyplomacji w RB ONZ. Polska staje się silnym, szanowanym i bezpiecznym krajem. Kolejny krok w dobrym kierunku”- napisała premier na swoim profilu na Twitterze.

  (PAP)
  —————————-
  A Timersona szlag trafił
  dla PO Polska to była .uj, dupa i kamieni kupa
  Tym czasem okazuje się , że na świecie traktowani jesteśmy jako normalne, poważne, jak mówi nasza pani premier, państwo. Dostaliśmy 190 głosów od reszty świata.

  Polubienie

 70. BU BU BU HA HA HA .
  i JAK ZWYKLE MOJA ODPOWIEDZ NA PISUAROWE BREDNIE KTÓRYCH JUŻ MÓJ KOTEK NAWET NIE KUPUJE .

  ADMIN TY JUŻ POPRZEZ PISANIE TAKICH BREDNI JESTEŚ ŚMIESZNIEJSZY OD TEGO PANA BO TEN PAN TO PRZY TOBIE PROF ZWYCZAJNY .
  ADMINEK TWOJA PROPISOWSKA PROPAGANDA SKOMPROMITOWAŁA CIĘ TOTALNIE W SIECI . JESTEŚ MONTHY PYTHON I BENNY HILL W JEDNYM :

  TO JEST ADMINKU TWOJA PRYWATNA SPRAWA . CHCESZ SIĘ KREOWAĆ NA BENNY HILLA I PYTHONA TAKIMI CYTATAMI TWOJA SPRAWA I TWOJE ZYCIE .
  NIE WIEM GDZIE TY BYŁ NA SZKOLENIU MOŻE JAKIEŚ MEDIALNE KTO CI ZA TO PŁACI BO CZŁOWIEK NORMALNY UŻYWAJĄCY MÓZGU NIE MA PRAWA TAKICH BREDNI OPOWIADAĆ .
  ADMINKU TWOJE ZYCIE TY JE KREUJESZ . RÓB DALEJ Z SIEBIE DEBILA PROPISOWSKIEGO TYLKO PAMIETAJ KTOŚ KIEDYŚ ZA LAT 20 CZY 30 WYCIĄGNIE TEN TWÓJ SYF I GDY BĘDZIE TO CZYTAŁ UMRZE PO PROSTU ZE SMIECHU .
  SWOJA DROGĄ TEZ MNIE ZASTANAWIA CZEMU CIEBIE JESZCZE NIE WZIĘLI DO TV REPUBLIKA TAM BYS SOBIE PREZESOWI I ŻYDŁO WCHODZIŁ W DUPĘ NIEPRZECIĘTNIE ROBILBYS ZA WAZELINĘ 24 / 24 I ŻADEN JAKIŚ TAM ZYGA BY NIE OSMIESZAŁ TWOJEJ GŁUPIZNY NA JAKIMS TAM MAŁO ZNACZACYM PORTALIKU .
  WIDZISZ ADMINEK TY PEWNOŚCI SIEBIE NIE MASZ ZA GROSZ BO GDYBYŚ JA MIAŁ Z TA TWOJĄ PISOWSKĄ WAZELINĘ NIE TYLKO BYŚ W TEJ TV REPUBLICE PRACOWAŁ ALE BYS JEJ SZEFOWAŁ .
  A PRAWDA RZECZYWISTA ŻE TEN CAŁY PIS MA CIEBIE ADMINKU W SWOJEJ SZEROKIEJ PIZ….. I TO SĄ FAKTY A TERAZ WĘZYKIEM ADMINKU JAK MAWIAŁ KOBUSZEWSKI .

  Polubienie

 71. KONCZĄC ZA PRL BYŁ TAKI ZWANY RZEP KLUB GDZIE UMIESZCZANO RÓZNE DOWCIPY I JAJCA .
  TE ZDANIA ŚWIETNIE BY SIĘ TAM NADAWAŁY :
  CYTAT ADMINKA :
  Tym czasem okazuje się , że na świecie traktowani jesteśmy jako normalne, poważne, jak mówi nasza pani premier, państwo. Dostaliśmy 190 głosów od reszty świata.
  Pozostałe cytaty cytuję tak juz dla jaj no bo to po prostu są jaja :

  Historyczny sukces polskiej dyplomacji w RB ONZ – napisała premier Beata Szydło na Twitterze po wyborze Polski na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa. Polska staje się silnym, szanowanym i bezpiecznym krajem – podkreśliła szefowa rządu.

  „Historyczny sukces polskiej dyplomacji w RB ONZ. Polska staje się silnym, szanowanym i bezpiecznym krajem. Kolejny krok w dobrym kierunku”- napisała premier na swoim profilu na Twitterze.

  Polubienie

 72. MOJA JUZ TYSIĘCZNA UWAGA DO TEGO ZACZADZONEGO PROPISOWSKIEGO ADMINKA .
  PISZE JUZ DO NIEGO W TEJ SPRAWIE I DRUKOWANE I WĘZYKIEM KOBUSZEWSKIEGO ALE TO ZACZADZONEGO MÓZGU PROPISOWSKIEGO ADMINKA TO NIE DOCIERA .
  I WLASNIE PO TYM MOZNA POZNAC PISOWCÓW DO NICH NIC NIE DOCIERA NAWET OCZYWISTE PRAWDY.

  SPROBUJE JESZCZE RAZ PO RAZ OSTATNI;
  ADMINTEK TEGO PORTALU JEZELI COS PISZESZ O SZYDŁO TO ZAWSZE PISZ TWOJA PANI PREMIER PISZĄC NASZA SUGERUJESZ ZE JEST TO RÓWNIEŻ MOJA PANI PREMIER A JA NIE ZYCZĘ SOBIE ABYŚ MNIE DO SZAMBA POD NAZWĄ PISUAR WRZUCAŁ .
  ZROZUM TO W KONCU CHŁOPIE ZE MNIE I WIELU ANTYPISUAROWCÓW W TEN SPOSÓB OBRAŻASZ BO MY Z PISOWYM SZAMBEM NIE MAMY NIC WSPÓLNEGO .
  NIE GŁOSOWAŁEM NA PIS NIE GŁOSOWAŁEM NA DUDĘ .
  JESTEM DRUGI SORT ANTYPISUAROWY BO TO ICH SŁOWNICTWO .
  NIE MAM TAKŻE NIC WSPÓLNEGO Z KIŁĄ KODOWĄ I NIE WCISKAJ MNIE TAM STOSUJĄC PROSTY ZABIEG SOCJOTECHNICZNY .
  JESTEM ZWOLENNIKIEM ZMIANY .
  ROZUMIEM ZE DLA OPORTUNISTY ADMINIKA MOŻE BYC OGROMNYM ZASKOCZENIEM ŻE NA TYM ŚWIECIE ZYJE JESZCZE WYMIERAJĄCY GATUNEK LUDZI KTÓRZY NIE SĄ OPORTUNISTAMI .

  Polubienie

 73. UZUPEŁNIENIE:
  BARDZO DOBRYM OKRESLENIEM JEST PANI SZYDŁO PREMIER POLSKI I TUTAJ JEST GUT BO TRZEBA AKCEPTOWAĆ TE PEJSATE FARSY WYBORCZE NATOMIAST PISANIE W STYLU NASZA PANI PREMIER JEST DLA MNIE UPODLENIEM I OBRAŻANIEM JESZCZE WIELU NORMALNYCH LUDZI W TYM KRAJU .
  ZROZUM TO ADMINEK.
  NIE WSTYDZ CI ZE POUCZA CIĘ ZWYKŁY CHLOP PO PRLOWSKIM ROLNICZAKU .

  Polubienie

 74. ALE TAKIE JEST INTELEKTUALNE ZAPLECZE PISUARU JAK TEN ADMINEK . WSZYSTKO OPARTE NA GÓWNIE I WYSOKIEJ LIBERII A WPISY TEGO ADMINKA TO KLASYCZNY TEN PRZYKŁAD .
  ALE ZOSTAWMY JUZ TEGO ADMINKA W SPOKOJU BO TU HUBALBLOG MA CIEKAWY WPIS .
  WARTO SIĘ ZAPOZNAĆ :

  hubalblog
  2 czerwca 2017 o 20:28
  Ta informacja jest ważna i powinna być przestrogą dla Polaków: „Przykładowymi organizacjami tego typu które są sponsorowane również przez „Jewish Defense” i ściśle z nią wspólpracują są: ” Hejt Stop „, „Nigdy Więcej”, „Stop Mowie Nienawiści”, „Miłość nie Wyklucza”, „Otwarta Rzeczpospolita”, „Bez Nienawiści”, „Fundacja Dialog”, „Mowa Miłości”
  organizacje te pełnią rolę nieformalnej „prokuratury” czyli są ramieniem „Jewish Defense” które realizuje na podstawie zebranych informacji wywiadowczych fizyczne sprawy karne”.
  ” Jej powstanie jest odpowiedzią na realne zagrożenia w Polsce które bagatelizują zarówno polscy obywatele polskiego pochodzenia jak i służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo wewnętrzne w R.P .
  P.S NIESTETY RACJA ANI SŁUŻBY ANI OBYWATELE NIE ZRZESZAJĄ SIĘ W PODOBNYCH ORGANIZACJACH , BYĆ MOŻE JEST TAK DLA TEGO ŻE POLACY RZECZYWIŚCIE NIE ODCZUWAJĄ ZAGROŻENIA TAK MOCNO JAK ŻYDZI , KTÓRZY CZERPIĄ SWOJE DOŚWIADCZENIA Z KILKUDZIESIĘCIU LAT BLISKIEGO SĄSIEDZTWA Z ARABAMI I MAJĄ SZEROKIE SPOJRZENIE NA ZAGROŻENIA ISTNIEJĄCE DLA ŻYDÓW W KRAJACH GDZIE OD ZAWSZE BYŁY DUŻE SKUPISKA ŻYDOWSKIE.
  ja również uważam że zagrożenie islamskie w Polsce narasta i nie powinno być przez Polaków bagatelizowane w formie beztroski i braku jakichkolwiek struktur strikte obronnych , paramilitarnych a nawet wywiadowczych działających na rzecz rdzennej Polskiej ludności .. TAK JAK ROBIĄ TO ŻYDZI W NIŻEJ OPISANYM DZIAŁANIU .
  Na początek troszkę informacji na temat korzeni Jewish Defense organizacji legalnie działającej aktualnie w Polsce ,jej protoplastą była organizacja „Jewish Defense League” w zasadzie której cele w 90% przejęła aktualnie działająca Jewish Defense na całym swiecie i od niedawna w Polsce.
  nie mylić obu nazw !
  ——————————————————————
  Jewish Defense League (pol. Żydowska Liga Obrony) – prawicowa paramilitarna organizacja żydowska działająca w USA, uważająca się za kontynuację ruchu Betar. Utworzona w 1968 dla samoobrony Żydów na Brooklynie przed antyżydowskimi atakami (głównie Afroamerykanów), w styczniu 1971 przeprowadziła pierwszy zamach bombowy na radziecki ośrodek kultury w Waszyngtonie. Potem dokonywała ataków na przedstawicielstwa ZSRR, a także niektórych krajów zachodnioeuropejskich i arabskich
  pl.wikipedia.org/wiki/Jewish_Defense_League
  Aktualnie działająca organizacja w Polsce „Jewish Defense” posiada już legalnie i jawnie działające ośrodki szkoleniowe sztuk walki , i nauki technik obronnych wszelkiego typu z użyciem sprzętu militarnego.
  Ponadto w strukturach organizacji istnieją juz prężnie działające komórki , śledcze , wywiadowcze działające jawnie i w przykryciu , które zbierają niezbędne informacje na temat organizacji i poszczególnych osób działających na szkodę społeczności Żydowskiej w Polsce , głównym zagrożeniem wskazywanym występującym w Polsce i wskazywanym celem działań są islamskie organizacje .
  Ale również inne grupy narodowościowe prowadzące działalność antysemicką w różnej formie od politycznej poprzez fizyczną przemoc .
  Jak wyżej wspomniałem „Jewish Defense” prowadzi działalność wywiadowczą , kontrwywiadowczą inwigilacyjną , szkoleniową , śledczą propagandową i rekrutacyjną.
  Komórki wywiadu i kntrwywiadu swoje działania i zgromadzoną wiedzę materializują w postaci prokurowania doniesień o popełnionych przestępstwach na nie korzyść społeczności Żydowskiej w Polsce za pośrednictwem wszelkiego typu fundacji stowarzyszeń mających w statucie walkę z ksenofobią i rasizmem .
  Instytucje te są swego rodzaju „biurami” do realnej walki prawnej w Polsce które zawiadamiają organa ścigania sądy , prokuratury , policje , a następnie pilotują daną sprawę toczącą się przed polskimi organami ścigania do samego końca zapewniając opiekę prawną czyli prowadzenie jej przez wykwalifikowanego prawnika.
  Przykładowymi organizacjami tego typu które są sponsorowane również przez „Jewish Defense” i ściśle z nią wspólpracują są
  ” Hejt Stop „, „Nigdy Więcej”, „Stop Mowie Nienawiści”, „Miłość nie Wyklucza”, „Otwarta Rzeczpospolita”, „Bez Nienawiści”, „Fundacja Dialog”, „Mowa Miłości”
  organizacje te pełnią rolę nieformalnej „prokuratury” czyli są ramieniem „Jewish Defense” które realizuje na podstawie zebranych informacji wywiadowczych fizyczne sprawy karne.
  Poza działalności szkoleniowo rekrutacyjną prowadzi organizacja prowadzi również działalność propagandowo oświatową , która jest niezbędna w celu rozbudowy struktur o kolejne komórki w miastach polskich .
  Główną platformą realizacji polityki informacyjno rekrutacyjnej jest internet , ponieważ zespół prasowopropagandowy „Jewish Defense” jest młody i zdaje sobie sprawę iż najlepsze efekty przynosi właśnie taka forma propagacji , z pośród wielu współpracujących zarówno sponsorowanych jak i działających z przekonania o słuszności i potrzebie uzasadnionej istnienia w Polsce takiej organizacji jak „Jewish Defense” należy wskazać jako przykład Lubelską TV INTERNETOWĄ „IDŹPODPRĄD”
  Zapewne ma to związek z nowo powstałą komórką „Jewish Defense” w Lublinie której sukces opisałem ciut niżej a szerzej dodam w nagraniu A.V
  Ponieważ problem zagrożeń w/w nie jest już tylko problemem stolicy , dobrym przykładem jest n.p Lublin w którym ostatnio wywiadowcy „Jewish Defense” wykryli sprawców zbezczeszczenia cmentarza żydowskiego , a sprawę tą służby polskie próbowały zatuszować
  Materiał a.v znanego dziennikarza p. Witolda Gadowskiego który informuje iż został powiadomiony o tej sprawie przez członków grópy dochodzeniowo – sledczej „Jewish Defense”
  Aby tematu nie rozwlekać w formie pisemnej ząłaczam obszerne A.V
  I ZAPRASZAM DO KONTYNUACJI TEMATU W FORMIE AUDIOWIZUALNEJ
  materiał zrealizowany na podstawie informacji przekazanych przez członka , członków „Jewish Defense” p.l
  https://gloria.tv/article/RFrGbMjymnVy1BSGutxWe3w6i
  https://gloria.tv/article/RFrGbMjymnVy1BSGutxWe3w6i

  Polubienie

 75. Historyczny sukces polskiej dyplomacji w RB ONZ – napisała premier Beata Szydło na Twitterze po wyborze Polski na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa. Polska staje się silnym, szanowanym i bezpiecznym krajem – podkreśliła szefowa rządu.

  Zapominalska zapomniała napisać, że ,,histeryczny sukcesik” będzie trwał tylko przez dwa lata, do następnych wyborów. W globalistycznej wiosce, szczęście nie może wiecznie trwać, proszę ,,WIELKIEJ MĘŻYNY STANU!” Sorry, na świecie mamy taki wiejski klimacik, pani SOŁTYS z ul. Wiejskiej w Warszawce!

  Rada Bezpieczeństwa ONZ

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rada_Bezpiecze%C5%84stwa_ONZ

  https://pl.wikisource.org/wiki/M._Arcta_S%C5%82ownik_Staropolski/M%C4%99%C5%BCona

  Pozdrawiam

  Polubienie

 76. JA PIERD…. KIKA BRAWA . TY JESTEŚ JEDNAK WIELKI !!!!!!!!!!!
  ZRESZTĄ JAK SIĘ PATRZY NA JEJ TWARZ TO JEST TO TYPOWA WIEJSKA BABA COŚ W STYLU JARZĘBINY CO TO PO ALKOHOLU KILKU IDIOTÓW WYBRAŁO TO NA PRZEBÓJ EURO 2012 KOKO SPOKO EURO SPOKO .
  PAMIĘTAM ZE CAŁY NIEMIECKI INTERNET SRAŁ W INTERNECIE Z TEGO ZE ŚMIECHU . NIEMCY NA FORACH DOSTAWALI SRAKI ZE ŚMIECHU .
  BROŃ ŻYDOWSKI BOŻE TO NIE JEST ZARZUT DLA MĘŻUNI STANU WSZAK ZYGA RÓWNIEŻ ZE WSI .
  JEJKU JAK TEJ SZYDŁO SIĘ SŁUCHA . JAKI ONA MA GŁOS TAKI PŁACZLIWY PEŁEN BÓLU . NIE WIEM CZY TO WYUCZONE CZY ONA MA JUŻ TAKI STYL .
  BRAWA KIKA !!!!!!!!
  CYTAT KIKA :
  NO I POGRATULOWAĆ SYN PREMIERZYCY ZOSTAŁ KSIĘDZEM A ŻYDOWSKIE MEDYJA TAK O TYM PIAŁY ŻE NIE MA BATA KAŻDY GOJ MUSIAŁ SIĘ DOWIEDZIEĆ O TYM WIEKOPOMNYM WYDARZENIU .
  JAK ZNAM ŻYCIE NIEBAWEM TE SŁUCHACZKI OD OJCZULKA TORUŃSKIEGO WYJDĄ Z NOWYM ODKRYCIEM ŻE SYN SZYDŁO POCHODZI OD KAZIMIERZA WIELKIEGO TO ZNACZY JEST Z NIM SPOKREWNIONY W PROSTEJ LINII BU BU HA HA HA !!!!!!
  ADMINA MĘZOWIE STANU BU BU HA HA HA .
  CYTAT KIKA :

  „Zapominalska zapomniała napisać, że ,,histeryczny sukcesik” będzie trwał tylko przez dwa lata, do następnych wyborów. W globalistycznej wiosce, szczęście nie może wiecznie trwać, proszę ,,WIELKIEJ MĘŻYNY STANU!” Sorry, na świecie mamy taki wiejski klimacik, pani SOŁTYS z ul. Wiejskiej w Warszawce!

  Rada Bezpieczeństwa ONZ”

  Polubienie

 77. „NO I POGRATULOWAĆ SYN PREMIERZYCY ZOSTAŁ KSIĘDZEM A ŻYDOWSKIE MEDYJA TAK O TYM PIAŁY ŻE NIE MA BATA KAŻDY GOJ MUSIAŁ SIĘ DOWIEDZIEĆ O TYM WIEKOPOMNYM WYDARZENIU”.

  Ja się o tym dowiaduje właśnie teraz od ciebie. Jak to mozliwe w takim totalitarnym kraju rzadzonym przez żydo-pis? Od samego rana powinienem żyć tą wiadomością, a tak na prawdę nawet nie wiedziałem że premierzyca ma syna… Chyba czeka mnie jakiś obóz za to 😦

  Polubienie

 78. OD DAWNA JUZ CZYTUJĘ STACHNIUKA , WACYKA , REGULARNIE BLOG OPOLCZYKA , WPS KOSIURA I ZIEMIŃSKIEGO , SMIECHA NP POLAK SŁOWIANIN POLECIL MI MIT POLSKI – ZADRUGA Z KTÓRYM SIĘ ZAPOZNAŁEM .
  PRZEROBIŁEM WIĘKSZOŚĆ TEGO CO POLECA PASTUSZKA A TO SĄ ŚWIETNE POZYCJE HISTORYCZNE . …TERAZ ZABIERAM SIĘ ZA FURRA I MARIO SOUSĘ .
  NIE ZAŁUJĘ ZE SPORO CZASU SIEDZĘ W SIECI CZYTAJĄC TE MATERIAŁY BO MOŻE TO MNIE UCHRONIŁO OD ZADAWANIA TAKICH PYTAN JAK TY ZADAJESZ LUK :
  W CZYM MI PIS ZAGRAŻA ?

  Zyga, teraz wiem skąd biorą się twoje ,,mądrości” by nie powiedzieć głupota.
  Urodziłeś się jak piszesz w 1945 r., wiec nie możesz pamiętać, że zaraz po wojnie na przykład tu w Olsztynie szło się na halę targową gdzie można było dostać świeży twarożek zawinięty w białe płótno, jaja, śledzie z beczki, kury, kiełbasa, rąbanka.
  Zyga czy wiesz co to rąbanka?
  Na końskim rynku także w Olsztynie kupowało się prosiaczka, ziemniaki, zieloną kapustę, kury, gęsi indyki. Tam z moją matką chodziłem raczej rzadko, bałem się koni które tam stały, bałem się wielkich macior które spoglądały na mnie tak jak by chciały mnie zjeść.

  Ale tak było w 1945r roku i gdzieś tak do początku lat pięćdziesiątych.

  Później z każdym rokiem było jakby mniej, mniej mięsa, mniej serów, jaj, kur. Matka po mięso wychodziła o świcie stać w kolejce i już nie na hali targowej a do sklepu. Problem było dostać podrobów, czy nawet kości na zupę.
  Jak się skończyły rządy komunistów, chyba już pamiętasz.
  Kartki na cukier, totalny brak towarów w sklepach.
  Kolejki po wszystko.
  Kłótnie w kolejkach.
  Jeden wielki bardak.
  Jeszcze trochę a zacząłby się głód.
  Byliśmy dziesiątą potęgo gospodarczą świata.
  Jeszcze trochę a zacząłby się głód.

  Zyga w czym ci PiS zagraża?
  Nie piernicz o polskich pilotach którzy mają frajdę sobie polatać za kasę w Iraku czy Syrii. Napisz w czym tobie, personalnie, tobie, twojej kobiecie i wnuczce PiS zagraża?
  Nie da ci kupić bokserek za 130 zł?
  Nie da ci wypić twojego ulubionego piwa za 20 zł?
  A napisz mi w jakich ty bokserkach chodziłeś w PRL–u, czy tych kupowanych w Pewexsie?
  Nasza pani premier ci się nie podoba, to nie twoja premier?
  A masz inną?
  Pani Beata Szydło to premier rządu RP, premier każdego obywatela RP, no chyba że ty masz obywatelstwo Raichu.
  Możesz być za ,,Zmianą” Piskorskiego, możesz na ,,Zmianę” głosować, ale bluzgać na rząd polski i na naszą premier to już automatycznie stajesz, chciał nie chciał, po stronie KOnDoniarzy

  Żeby to zrozumieć, musisz jednak zacząć myśleć własnym rozumem a nie tekstami wymienionych przez ciebie
  STACHNIUKA , WACYKA, WPS KOSIURA I ZIEMIŃSKIEGO, SMIECHA Pastuszka.
  Zacznij myśleć. Mniej czytaj, więcej myśl.

  Bo widzisz są ludzie którzy zawsze i w każdym przypadku krytykują, opluwają, szczuję, judzą. To ostatnie słowo pochodzi od Juda– Żyd
  Był PRL i Związek Radziecki, krzyczeli że siermiężny socjalizm, zbrodnie komunizmu i sowiecka okupacja.
  Tylko Ameryka nas oswobodzi.
  Rosja tym czasem pomogła nam się odbudować z powojennych ruin i zabezpieczała nasze zachodnie granice.
  Jesteśmy w UE i w NATO. Ta sama gadka. Rządzą żydy, Polska jest rozkradana, jesteśmy coraz biedniejsi.
  Putin nas oswobodzi.
  Jednym słowem zawsze niedobrze, a tak naprawdę to pierdu, pierdu. Byle szczuć, byle siać niezadowolenie, byle skłócać, byle judzić.
  Najlepiej byśmy sami siebie pozabijali, zaczynając oczywiście od rządu.

  Z zachodu idą nowe technologie i wyższy standard życia.
  Ale tego ci twoi ulubieni blagierzy nie napiszą.
  Oni nie napiszą, a ty tego faktu sam nie dostrzeżesz i nie pojmiesz.

  Polubienie

 79. Widzisz Luku pilne potrzebne jest ci szkolenie w Faszyngtonie albo szybki zakup w carefour pakietu Polszmat Cyfrowy
  Pierwszego nie mogę ci załatwić ale drugie czemu nie .Wystarczy pójść do carefour kupić pejsaty Polszmat cyfrowy podpisać umowę i byś Luku wiedział że syn premierzycy został księdzem .
  Tylko podpisz taką umowę aby ci Solorz nie zakodował siatkówki jak znowu jakieś ME będą w Polsce bo będziesz płakał bo jak to rządzi PIS – da a mnie nawet siatkówkę kodują bu bu ha ha tak jak jeden z moich radiomaryjnych pisuarowych sąsiadów .
  Gdy będziesz miał już ten pakiecik wtedy tak wiekopomnego dzieła nie przegapisz .
  A może ty po prostu Luk za dużo pracujesz dla tego żyda w IV Pislandii i przeoczyłeś wiadomość 2017 roku .Na szczęscie ja już pracować nie muszę a jedynie piję piwko i grill chyba ze mi moja baba wyleje kochane piweczko wtedy cóż sprawa się rypła .
  Cóż jednak poradzić na radiomaryjną babę .Tutaj nawet sam John Rambo rozpierdal… wszystkie armie komunistyczne nie dałby rady.

  Polubienie

 80. kika
  To nie Polacy gwiżdżą na panią premier to gwiżdżą ci co mieli dziadków w Wermachcie, w gestapo w SS. Mamy tu w Polsce takich co nie wyjechali bo mieli nadzieję, że III Rzesza wróci na Śląsk i do Prus Wschodnich.

  Polubienie

 81. Adm napisał ” Mamy tu w Polsce takich co nie wyjechali bo mieli nadzieję, że III Rzesza wróci na Śląsk i do Prus Wschodnich.”
  Do Prus Wschodnich może nie wróci ale na Śląsk i na ziemie zachodnie na pewno wcześniej czy później zawita pod różną postacią i stanie się to dzięki rządzącym przez ostatnie naście lat którzy absolutnie nie mają żadnej wizji jak państwo polskie ma wyglądać. Winni temu nie tylko są „wszechmocni Żydzi” ale Polacy jako ogół, którzy nie potrafią wyłaniać spośród siebie tych najlepszych i im powierzać losy kraju. Dlaczego tak się dzieje przyczyn jest wiele. Z Polski nie wyjeżdżają wcale najlepsi tylko ci którzy zgodnie z teorią Stachniuka chcą zapewnić sobie minimum egzystencji.i nic ponadto.

  Polubienie

 82. julius brawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lać po dupie tego adminka ile wlezie najlepiej końskim batem za tą jego propagandę propisuarową .
  Julius jesteś wielki .Szacunek dla ciebie .

  Polubienie

 83. Ad Adm-inka

  To nie Polacy gwiżdżą na panią premier to gwiżdżą ci co mieli dziadków w Wermachcie, w gestapo w SS. Mamy tu w Polsce takich co nie wyjechali bo mieli nadzieję, że III Rzesza wróci na Śląsk i do Prus Wschodnich.

  ,,… Ich gwizdy mają inny akcent”. Chi, chi, chi, gwizdały ,,niemieckie” KOD-y smrody, cha, cha, cha…

  Szydło wygwizdana i wybuczana w Krakowie. Karnowski: To kibice zza Odry. Ich gwizdy mają inny akcent

  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/512081,michal-kaminski-beata-szydlo-pis-krakow-me-gwizdy-szydlo-wygwizdana-krakow-premier-rzad-gwizdy.html

  A O CHIŃSKIM SŁYSZAŁA…? O GERMAŃSKIM FAFNIRZE NIE MA BLADEGO POJĘCIA!

  Fafnir

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fafnir

  ALE JAJA! JA NIC NIE WIEM!

  Żółta garsonka Beaty Szydło na szczycie UE to modowa wpadka? ,,We Włoszech to kolor przypisany KURTYZANOM”

  http://www.pudelek.pl/artykul/107676/zolta_garsonka_beaty_szydlo_na_szczycie_ue_to_modowa_wpadka_we_wloszech_to_kolor_przypisany_kurtyzanom_s/foto_1#

  A TAK OGÓLNIE… Chi, chi, chi, kaczusia, cha, cha, cha…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 84. jaki tam zółty,.
  Popatrz kika jak wyglądają i jak się ubierają
  prostitute italiane

  Rambo do włoskiej prostytutki na pożegnanie
  – Bambina, dolaro falsyfikato
  Prostytutka na to
  – Rambo, syfiliso autentiko.

  Polubienie

 85. Bezstresowo

  Szanowni Państwo!
  Czy zastanawialiście się, skąd opozycja totalna, a zwłaszcza Nowoczesna, czerpie kadry? Taka ilość „inteligentnych inaczej” na metr kwadratowy nie może być dziełem przypadku. Mam pewną hipotezę, którą się zaraz podzielę, ale najpierw zastanówmy się, po co komu tylu pajaców kompromitujących się każdego dnia? Ten fakt najłatwiej wytłumaczyć potrzebą odwracania uwagi obywateli od spraw dla nich istotnych.
  A zatem ta potrzeba musiała zostać zaspokojona nowoczesną kadrą, która żadnej śmieszności się nie boi. Skąd wzięły się te nieuki z dyplomami? To akurat proste – z uczelni na odpowiednim poziomie. Ale jak udało się wyhodować „nowego człowieka” pozbawionego wstydu? Myślę, że jest to pokolenie wychowane bezstresowo, na takiej oto zasadzie: Jesteś cudowny i co byś nie zrobił, czy powiedział – nic tej cudowności nie jest w stanie zachwiać. Oczywiście, jednostki inteligentne już w dzieciństwie spostrzegają fałsz, ale bezmyślnych głupków jest więcej i to z nich formują się opozycyjne młodzieżówki.
  Dla ułatwienia im życia dorzucono jeszcze poprawność polityczną, która z powodzeniem zastąpiła trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość, wrażliwość i dobre maniery.

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 86. LuK zapytał
  Jakie zagrożenie stanowi dla mnie PiS?

  A ja zapytam Zygę i kikę
  Czy za rządów PiS pogorszyło się szanownym panów choć odrobinkę?
  Czy obecnie wasz status materialny pogorszył się w stosunku do tego z czasów końcówki PRL, czy poprawił?
  Już nie chcę pytać kiedy więcej mieliście w lodówce, bo może Zyga nie miał lodówki.

  Polubienie

 87. „Już nie chcę pytać kiedy więcej mieliście w lodówce, bo może Zyga nie miał lodówki.”

  Zyga chłodził browary w studni, chi,chi,cha,cha

  Polubienie

 88. JA PIERDZIELĘ Z TEGO ZDJĘCIA KIKI WYNIKA ŻE SZANOWNY MĄZ STANU ADMINKA W OSOBIE PANI PREMIER STRASZNIE PRZYTYŁ OD MOMENTU GDY ZOSTAŁA PLEMIELEM .
  CZYZBY TO BRAK RUCHU ? A MOŻE ZA DUZO FRYKASÓW Z KALORIAMI NP SCHABOWY Z BIGOSEM CZY BIG HAMBURGERY LUB PYSZNY Z WLASNEJ ŚWINKI BOCZUŚ BU BU HA HA .
  KIKA TY TU NIE WKLEJAJ FOTOMONTAŻY ZROBIONYCH PRZEZ KOD – KUTA….. W BO W PONIEDZIAŁEK Z RANA 6 RANO BĘDZIESZ MIAŁ NAJAZD MIŚKÓW ZA OBRAZĘ PANI PREMIER .
  BOISZ SIĘ KIKUNIU ?

  Polubienie

 89. SZANOWNY LUKU ZYGA PIWA NIGDY NIE CHŁODZIŁ W STUDNI ALE ZE STUDNI KORZYSTAŁ BO MIAŁ STUDNIĘ NA PODWÓRKU ZA PRL I WODA BYŁA PYCHA . DZIŚ TEZ JEST ALE JUZ ZAKRYTA I ZYGA NIE UZYWA SZANOWNY LUKU .
  ZA PRL ZYGA MIAŁ BARDZO DOBRĄ LODÓWKĘ I TAM CHŁODZIŁ PIWA A LODÓWECZKA SPRAWOWAŁA SIĘ SUPER MIAL TAKŻE PIĘKNY SYFON I NABOJE KTÓRY ROBIŁ PYSZNĄ GAZOWANĄ WODĘ .
  DZIŚ ZYGA MA LUKSUSOWĄ LODÓWKĘ ZA 5 TYSIĘCY PLN ZE WSZYSTKIMI BAJERAMI WŁĄCZNIE Z ROBIENIEM LODÓW ( NIE MYLIĆ SEXU DAMSKO – MĘSKIEGO TA LODOWKA JESZCZE TEGO NIE POTRAFI ) .
  GDY WRÓCIŁEM Z NIEMIEC JUZ NA STALE MOJA BABA SOBIE TAKIEJ LODÓWKI ZAZYCZYŁA BO JAK TO BABA LUBI BAJERY I LIBERIĘ .
  NA MOJE PYTANIE WANDZIU MOŻE COŚ TAŃSZEGO PO CHOLERĘ NAM TAKA LODÓWKA ?
  A MOJA KOBITA NA TO :
  ZYGMUŚ PRZECIEŻ MAMY PIENIĄZKI I STAĆ NAS NA LUKSUS .
  OCZYWIŚCIE MAMY PIENIĄZKI TYLKO KTO JE WYPRACOWAŁ NA STAŁE I ZAROBIŁ BĘDĄC TYLE LAT NA PONIEWIERCE TO JUŻ MAŁO WAŻNE ALE TAKIE SĄ KOBIETY WAŻNE ŚWIECIDEŁKA I LIBERIA .
  I WLASNIE DO TAKIEJ LODÓWKI WSADZAM MOJE UKOCHANE PIWA A WDZIĘCZNOŚĆ BABY TAKA ZE MI KLIKA DNI TEMU WYLAŁA PRAWIE 10 BUTELEK PIWA DO ZLEWU CHŁODNEGO ZIMNIUTKIEGO .
  LUK CHŁOPIE NIE SZUKAJ BABY BO BĘDZIESZ MIAŁ GORZEJ JAK W GUANTANAMO . UWIERZ STAREMU DOŚWIADCZONEGO FACETOWI :

  Polubienie

 90. Ad Adm-inka

  jaki tam zółty…

  Szanowny Adm-inku, dlatego napisałem, że nie wiem, bo Włoszki zawsze mnie się kojarzyły z czarnymi halkami, biegające po sypialniach, w filmach ,,pornograficznych” (dozwolonych od 16-18 lat) wyświetlanych w polskich kinach w latach 60-70 ub.w.

  Może w tym przypadku, chodzi o włoskie KUPLERKI ubrane w żakiety w kolorze kanarka?

  Przedstawienie kuplerki. Obraz Vermeera

  Kuplerstwo

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kuplerstwo

  Nie podejrzewam WIELKIEJ MĘŻYNY STANU o kuplerstwo ale te ,,cesarskie szaty” z Wielkiego Domu Mody w Paradyżu…

  No comment – skądże, jakbym śmiał!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 91. U góry klasyczny przykład PISuarowych kadr czyli zasada BMW w 100% okazałości bu bu ha ha ha . Pociotki , znajome – znajomych na multum stanowisk urzędniczych tzw pierdzistołki nie umiejące ani słowa po angielsku niemiecku nie mówiąc o Erilo języku Waldka Pastuszki bu bu ha ha !!!!
  PISuar uczyć się Erilo od Pastuszki jak już głowy do języków anglosaskich kumpli nie macie bu bu ha ha .
  Jak zapewnia Pastuszka nawet największy tuman o IQ mniej niż 80 w ciągu 5 tygodni biegle się jego języka nauczy bu bu ha ha .

  Polubienie

 92. No to może jeszcze pan hrabia ma głos . Panie hrabio brawo ale zły message taki że prędzej zyga będzie kochał PIS jak hrabia zostanie preziem a widać pan hrabia mocno napalony na tą fuchę nr 1 stworzoną po 89 roku ale czemu się dziwić hrabiemu co tydzień latałby do innego kraju w zimie na narty full zabawa żyć nie umierać .
  Inwestycja w kampanię wyborcza mała .Wystarczyłoby by wstać o 6 rano z pyszną zaparzona kawką i przykładem Dudy rozdawać ją przechodniom na ulicy a pejsatkowe jeszcze medyja by pochwaliłyby go jaki ten hrabia pracowity wstaje o 6 rano aby o 7 rozdawać wyborcom kubek pysznej kawusi .
  Panie hrabio po co to panu .Pana stać na to i bez podatków od gojów nieprawdaż ?

  Polubienie

 93. Admin muszę cie poinformować że mój skecz o PISuarze został wykasowany a na jego miejsce wstawiono po raz drugi hrabiego .Ładną adminku masz wolność słowa . Przynajmniej u mnie na PC nie widzę tego skeczu tylko na jego miejscu jest hrabia .

  Polubienie

 94. Ad Adm-inka

  A ja zapytam Zygę i kikę
  Czy za rządów PiS pogorszyło się szanownym panów choć odrobinkę?

  Szanowny Adm-inku, mnie osobiście, od 2004 r. jak Polska przystąpiła do Eurokołchozu, żyje się z roku na rok coraz gorzej i nie ma to znaczenia, która z opcji partyjniackich rządzi przy świńskim korycie. Wiem o wielu rzeczach, które rzutują na nasz pogarszający się standard życia codziennego i wiem też, że to nie jest przypadek, tylko celowe działanie globalistów, którzy kreują ten zwariowany stan rzeczy, bardzo odbiegający od tego normalnego, o którym zagonieni ludzie w kieracie dnia codziennego, nie mają pojęcia, że kiedyś coś innego istniało o wiele bardziej prostego i przyjemnego w życiu. Cała tajemnica życia na Ziemi jest ukryta w prostocie, a nie w gigantycznych naukowych matactwach i kombinacjach stworzonych przez szarlatanów. Ale ja o niebie, a Szanowny Adm-inek o PiS-owskim chlebie dnia powszedniego.

  JA NIE MAM ŻADNYCH ZŁUDZEŃ, OMAMÓW ALBO PZEWIDZEŃ, BO BARDZO DAWNO TEMU ZGUBIŁEM OKULARY Z RÓŻOWYMI SZKIEŁKAMI, A NA NOWE MNIE NIE STAĆ.

  Sondaż o „dobrej zmianie”. Kiedy Polakom żyło się lepiej – za rządów PiS czy PO?

  http://wolnosc24.pl/2017/05/28/sondaz-o-dobrej-zmianie-kiedy-polakom-zylo-sie-lepiej-za-rzadow-pis-czy-po/

  CZEKAJ TATKA LATKA, PRZEKONUJE PSOREK KAZIMIERZ KIK! (proszę nie mylić psorka z kika22)

  https://pl.wiktionary.org/wiki/czekaj_tatka_latka

  Lepsze rządy PiS czy PO? Prawie połowa Polaków nie widzi różnicy (SONDAŻ)

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/30826/Lepsze-rzady-PiS-czy-PO-Prawie-polowa-Polakow-nie-widzi-roznicy-SONDAZ.html

  NO CÓŻ, LUDZIE MAJĄ KRÓTKĄ PAMIĘĆ, NIE MOJA TO WINA I ZASŁUGA.

  Dlaczego PiS przegrało wybory? (2007 r.)

  Wszyscy zastanawiają się, dlaczego PiS przegrało wybory. Nawet w wewnątrz partii chcą dyskutować na ten temat (co nie za bardzo podoba się prezesowi Kaczyńskiemu). Prawda okazuje się bardzo gorzka i brutalna. PiS przegrało wybory na własne życzenie i w zasadzie od początku poprzedniej kadencji wiadomo było, że taki los spotka tę partię. I gdyby rządy Jarosława Kaczyńskiego trwały jeszcze dwa lata, prawdopodobnie nie mówilibyśmy już o porażce, ale o wielkiej tragedii PiS.

  Prawo i Sprawiedliwość od pierwszych dni swoich rządów bardzo zbrutalizowało życie polityczne. Począwszy od źle przyjętego triumfalizmu, poprzez niesmaczne wypowiedzi Kurskiego, a skończywszy na aroganckim lekceważeniu ludzi przez premiera Kaczyńskiego. PiS poszedł na wojnę ze wszystkimi. Lekarzy chciał brać w kamasze, ludzi nauki nazwał wykształciuchami, o związkach zawodowych nauczycieli mówił, że to pozostałość dawnej epoki, a media nazywał częścią układu. O prostackich i uwłaczających godności atakach na opozycję już nawet nie chcę wspominać. To nie jest więc tak, jak mówi Jarosław Kaczyński, że PiS było bezsilne wobec ataku nań ze wszystkich stron. To PiS atakowało wszystkich, to PiS zawsze pierwsze wypowiadało wojnę. Wojnę tę prowadzili na wszystkich frontach i w pewnym momencie obóz Kaczyńskiego zrozumiał, że tak naprawdę nie ma sojusznika. A bez sojuszników, bez zaplecza społecznego, wyborów wygrać nie można.

  PiS oczywiście miało szansę odrobić tę stratę i jeśli nie wygrać, to przynajmniej zmniejszyć dystans do PO. Szansę tę jednak zmarnowali fatalnie prowadzoną kampanią. Stratedzy PiS naiwnie wierzyli, że znów chwyci kolejny podział Polski. Tym razem był to podział na białe i czarne. Czarnym miała być korupcja trawiąca naszą gospodarkę. A oręż czystości i bieli nieść mieli Ziobro z Kamińskim. Na szczęście lud nie jest tak ciemny, jak twierdził kiedyś Kurski i tego nie kupił. Ludzie doskonale zdają sobie sprawę, że korupcja jest złem i trzeba z nią walczyć. Ale wiedzą też, że nie tylko od tego zależy rozwój naszej gospodarki. Przecież każdy potrafi dostrzec nasze zapóźnienia w dziedzinie infrastrukturalno-komunikacyjnej, oburzamy się też na biurokrację i zbyt duży fiskalizm. To nie walka z układem, a usuwanie barier w codziennym działaniu interesuje dziś opinię publiczną. Dlatego właśnie PiS przegrało tę kampanię: bo nie potrafiło odpowiedzieć w niej na postulaty przeciętnego Kowalskiego.

  PiS, gdy szło do wyborów w 2005 roku, chciało być partią wszystkich ludzi, partią mas. Ktoś jednak chyba nie zwrócił uwagi Jarosławowi Kaczyńskiemu, że zwykli ludzie to też biznesmeni, naukowcy, studenci, nauczyciele, lekarze. Kiedyś ustępujący premier powiedział, że tam, gdzie zbierają się rodziny Radia Maryja, jest Polska. Dlatego między innymi przegrał. Bo Polska jest tam, gdzie w pocie czoła codziennie pracują ludzie, gdzie dokonuje się myśl intelektualna, gdzie na co dzień ludzie ryzykują własnym kapitałem, by dawać nowe miejsca pracy. Polska jest też poza naszymi granicami, wszędzie tam gdzie są Polacy.

  http://www.e-polityka.pl/a.11323.d.36.Dlaczego_PiS_przegralo_wybory_.html

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 95. No to z komentarzy wynika, że za rządów PiS się pogorszyło. Nie wiem dla czego dla Kiki, ale dla Zygi, bo dziesięć butelek piwa zostało wylanych do zlewu.
  Mnie się też pogorszyło, bo za PRL miałem pracę, własny zakład, biznes, a teraz pracy nie mam, wiec siedzę na emeryturze i zbijam bąki.
  Wczoraj synowie zapraszali mnie na kąpiel w jeziorze, ale po całym dniu harówy przy maszynach stolarskich jakoś nie miałem na to ochoty.
  Wnuczek za 2 stówki ma co miesiąc kolejne kursy pływania. Skutek tego taki, że w wyścigu na 100 m żaden z jego rówieśników na basenie nie może z nim wygrać.
  Żona wczoraj do mnie przy obiedzie mówi – nie musimy sobie na nic żałować, stać nas na to. A ja na to – Zapomnij że kupisz sobie nowe auto. Masz suzuki i renaulta, wystarczy. No i się zamknęła… w swoim pokoju.
  Teraz wiem dla czego ostatnio przestała kupować mi ptasie mleczko, zbierała na nowego volkswagena Polo. Ale nic z tego. Na niemieckie samochody mam uraz. Na małe samochody też mam uraz. Natomiast nie mam urazu na piękne i duże maszyny stolarskie.
  Ale czy kobieta umie to zrozumieć?

  Polubienie

 96. Za PRL miałem malucha potem dużego fiata i całkiem to fajne samochody były przez trzy miesiące miałem też poloneza ale to był raczej hu .. dupa i kamieni kupa to sprzedałem .
  Gdy wróciłem z Niemiec kupiłem Volvo i muszę powiedzieć to są świetne szwedzkie autka – poezja .
  Adminowi że nie patrzę jedynie na PIS przy ocenie rządów chazarstwa tylko na prawie 30 lat rządów tej swołoczy i bilans porównując do PRL wygląda dla dzikich chazarów zatrważająco .
  Od 89 roku spieprzyli wszystko co można było spieprzyć przy poparciu ponad 50% umysłowych ameb i pantofelków ( liczę tych chodzących na wybory np pantofelki umyslowe od toruńskich medyjów ) .
  Od roku tu w szczegółach piszę o ich rządów także dalej nie sensu cokolwiek pisać . W najbliższych 20 – 30 latach nie ma szans na jakiekolwiek zmiany i dojście patriotów do władzy jak pisze patriota polski Tarkowski będzie na zmianę przez kolejne lata PO czy PIS może Petru jak się weżmie za robotę .
  Dlatego tez rosną jak bakterie w żółtym serze dzisiaj u nas oportuniści tak naprawdę są ich miliony wysługują się PISuarowi bo on akurat teraz rządzi .Gdzie są ulokowani wszyscy dobrze wiemy .
  Klasycznym przykładem jest adminek tego portalu .
  Co mu do życia potrzeba niewiele .Napiszę w punktach :
  1. Wezmie z konta pieniążki co miesiąc co mu pejsaty ZUS wysyła na konto w sumie 1300 pln .
  2. Do tego dorobi sobie jeszcze coś tam dłubiąc w warsztacie .Obrazek jakiś namaluje .
  3. Żona porobi opłaty : światło , gaz , woda .Także on nawet nie wie jak zdrożał ten luksus za rządów jego mężów stanu i czy aby wodociągi nie kupił Izrael .
  4. żona mu uprasuje koszule , spodnie , skarpetki i slipy za 3 pln które kupił na targu .
  5. Żona mu ugotuje obiad .
  6. W zimie napali aby mu było ciepło .
  7. Od czasu do czasu może małe bara – bara jak w ogóle ma jeszcze jakąś maczugę .
  NO I CZY TEN ADMINEK NIE BĘDZIE CHWALIŁ PISU – PRZECIEZ ON ZA PISU MA WSZYSTKO I ZYJE SOBIE JAK NIEWOLNIK .

  Polubienie

 97. Podziękowania dla Kiki za świetne wpisy oparte na faktach a nie na gównie i liberii pisowskiej którą uprawia tutaj adminek ale co mu do życia potrzeba papu co miesiąc od ZUS ( w końcu zapracował ) , parę dolców co to je trzyma pod łóżkiem na czarną godzinę z czasów gdy był w Ussrace no i to w zasadzie wszystko .

  Polubienie

 98. „Szanowny Adm-inku, mnie osobiście, od 2004 r. jak Polska przystąpiła do Eurokołchozu, żyje się z roku na rok coraz gorzej i nie ma to znaczenia, która z opcji partyjniackich rządzi przy świńskim korycie. ”

  Jesteś korwinistą? To by wiele wyjaśniało, on też jest zdania, że to system jest chory, a jakakolwiek partia wpisująca się w obecny system (lewicowa, czy prawicowa) nie zmieni sytuacji na lepsze.

  Polubienie

 99. W Polsce nie ma lewicy ani prawicy a partie chazarskie uformowane po 89 roku z lewicą czy prawicą mają tyle wspólnego co gówno z bananem . Ot robią te partyjki chazarskie sobie jaja z ameb gojowych już prawie 30 lat wymieniają się tylko władzą dzięki czemu ? Patrz dobry i zły glina . Mają tam masę oportunistów no i cóż można dobrze żyć bez przepracowania choćby jednego dnia w sowim życiu .
  O Ozjaszu Goldbergu szkoda cokolwiek pisać . Ten to już gojów rucha dokumentnie .

  Polubienie

 100. Ad LuKa

  Jesteś korwinistą? To by wiele wyjaśniało, on też jest zdania, że to system jest chory, a jakakolwiek partia wpisująca się w obecny system (lewicowa, czy prawicowa) nie zmieni sytuacji na lepsze.

  Luczek, nie jestem korwinistą! Jedyne co mogłoby nas połączyć z panem Januszem, to jest pomost zwany brydżem. On grywał w brydża dla pieniędzy, a ja tylko w celach rekreacyjno-sportowych, choć muszę się przyznać bez bicia, że miałem kilka przypadków w swojej karierze brydżowej, gdzie musiałem grać o kasę, bo pozostała trójka partnerów, uważała grę o nic za bezsensowną! Zawsze jakoś te gry dziwnie się kończyły, ja zawsze całą wygraną pulę, chowałem do swojej kieszonki, będąc zagorzałym przeciwnikiem takich zasad.

  Jeśli chodzi o moją skromną osobę, to nigdy nie należałem do żadnej partii, jedynie wciągnięto mnie do rozgrywek w tzw. pierwszej Solidarności, po długiej namowie koleżanek i kolegów z zakładu pracy. Nie pełniłem tam żadnych funkcji związkowych tylko bardzo subtelnie obserwowałem co wyprawia to ,,wesołe towarzystwo” i wyciągałem z tego wnioski na własne potrzeby. Taka bierna postawa w ,,ruchu związkowym” uchroniła mnie w stanie wojennym przed internowaniem, a co dziwniejsze miałem przepustkę wystawioną przez zakład pracy, upoważniającą do przemieszczania się po mieście w czasie godziny milicyjnej (jeszcze wtedy byli mili, później ich przerobili na poli). Przeczucia mnie nie myliły, że ta cała Solidarność, to jest od początku do końca cyrk, ukartowany przez ówczesną władzę. Po latach się okazało, że nasz zakład pracy miał specjalny ochronny parasol rozpięty przez SB (Służba Bezpieczeństwa), a przewodniczący związku, będący zarazem sekretarzem POP PZPR (Podstawowa Organizacja Partyjna PZPR) był kapusiem, który był zobligowany przez bezpieczniaków, do cotygodniowego raportowania co się dzieje w zakładzie pracy.

  Co jeszcze o mnie. Na co dzień staram się być pragmatykiem i w jakimś stopniu polihistorem, lubiącym wiedzę ukrytą, która jest niedostępna dla zwykłych ludzi, choć ją widzą codziennie, nie potrafią z niej korzystać, bo ich tego nikt nie nauczył.

  Pragmatyzm

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pragmatyzm

  http://sjp.pl/pragmatyk

  Polihistor

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polihistor

  Polecam też łacińską sentencję, która powinna pobudzić ludzi do myślenia i rozumienia otaczającej nas rzeczywistości.

  ,,Homo sum humani nihil a me alienum puto” – „Człowiekiem jestem i nic co ludzkie, nie jest mi obce”

  http://sciaga.pl/tekst/31288-32-jak_rozumiesz_slowa_terencjusza_czlowiekiem_jestem_i_nic_co_ludzkie_nie_jest

  Luczek, system SOCJALISTYCZNY nie jest chory, on jest zdrowy jak TORUŃSKI RYDZ! Odpowiednikiem do nazwania tego ogarniającego cały świat dziadostwa jest słowo PERFIDNY!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/perfidny

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 101. Luczek, system SOCJALISTYCZNY nie jest chory….
  Natomiast pewien facet z kręgu moich dawnych znajomych mawiał
  –Socjalizm nie jest zły, tylko ludzie qurwy.
  Machiavelli ujmował to inaczej
  –…ludzie, że nikczemną mają naturę….

  Polubienie

 102. „Luczek, system SOCJALISTYCZNY nie jest chory, on jest zdrowy jak TORUŃSKI RYDZ! Odpowiednikiem do nazwania tego ogarniającego cały świat dziadostwa jest słowo PERFIDNY!”

  Nie twierdzę że państwo powinno być socjalistyczne wg jakiegoś przepisu, ściśle okreslonych reguł, ale powinno spełniać pewne funkcje socjalne, bo jeśli nie to, to co, libertarianizm, wolna amerykanka? Tam faktycznie nie ma socjalizmu, tylko akwarium pełne piranii.

  Polubienie

 103. LuK
  W USA socjalizmu nie ma ale, socjalu jest sporo i to są nie tylko kartki żywnościowe.
  Oczywiście nie jest to socjal z dobroci serca, a jedynie by zachować spokój społeczny i nie dopuścić do buntów.

  Polubienie

 104. Ad LuKa

  Przedstawiam ,,bajeczkę” dla Szanownego Luczka, jak w Szwecji, system socjalistyczny skutecznie zaatakował NARÓD, niszcząc jej podstawową strukturę czyli RODZINĘ, tworząc nową rasę SZWEDZKIEGO HOMOSOVIETIKUSA, niewolnika kochającego własną niewolę, a więc niewolnika doskonałego. To wszystko zaistniało pod baczną uwagą panujących, królowej i króla Szwecji, wyznającej kult wielkiej miłującej się rodziny monarszej.

  Koniecznie trzeba przypomnieć, co to jest LEGITYMIZM!

  Uznaje się za nienaruszalne prawa dynastii panujących przed rewolucją francuską i Napoleonem do tronów europejskich. Przyjęto, że wszelkie wystąpienia ludów przeciwko władzy i dynastii są bezprawne, uznając wszystkich panujących za wielką rodzinę.

  ,,Szwedzka teoria miłości” czyli komuna w pigułce. Oto jak socjaliści zniszczyli rodzinę

  https://wpolityce.pl/kultura/339417-szwedzka-teoria-milosci-czyli-komuna-w-pigulce-oto-jak-socjalisci-zniszczyli-rodzine

  ,,Szwedzka teoria miłości”: ciemna strona skandynawskiego raju

  http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/szwedzka-teoria-milosci-ciemna-strona-skandynawskiego-raju/ftf9mt

  Całego filmu ,,Szwedzka teoria miłości” nie mogę znaleźć na YouTube (tylko są zajawki) ale jest filmik o PLASTIKOWYCH RODZICACH.

  Szwecja-efekt inżynierii społecznej socjalistów

  Proces niszczenia struktur rodzinnych przez socjalistów występuje na całym świecie. W Polsce rządzący poprzez przymus ekonomiczny, zmuszają ludzi do migracji zarobkowej. Wydłużając wiek emerytalny, ograniczają w ten sposób kontakt wnuczków z dziadkami. W ,,majestacie prawa”, zabieranie matkom samotnie wychowywujące dzieci, bo nie posiadają dość środków materialnych na ich utrzymanie ale po przekazaniu dzieci do rodzin zastępczych, pieniążki dziwnym zbiegiem okoliczności się znajdują na ich życie w zastępczym ,,rodzinnym dobrobycie”.

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 105. Za wikipedia.pl

  Partia Narodowych Socjalistów – założona 22 czerwca 1933 przez zwolenników Kazimierza Dagnana polska partia narodowo-socjalistyczna. Pierwszym prezesem został Fryderyk Fiałkiewicz. PNS powstała jako grupa secesyjna z Narodowego Stronnictwa Pracy. Później przyłączyła się do niej grupa bielskiego Stronnictwa Narodowo-Socjalistycznego oraz krakowscy działacze rozwiązanej po rozłamie Narodowo-Socjalistycznej Partii Robotniczej.

  W poszukiwaniu swoich protoplastów odwoływała się m.in. do dziewiętnastowiecznej Gminy Narodowo-Socjalistycznej i Adama Mickiewicza (m.in. Socjalizm, aby się kiedyś stać wszechludzkim, powinien wprzódy stać się narodowym”).

  Partia jako cel stawiała „zwycięstwo pracy nad zachłannym kapitalizmem”. W polityce wewnętrznej PNS domagała się „niepodzielnej władzy w państwie dla polskiej klasy pracującej”, co zapewnić miała reforma rolna, nacjonalizacja wielkiego przemysłu oraz demokracja parlamentarna. W stosunku do słowiańskich mniejszości narodowych postulowała tolerancję, natomiast problem żydowski chciała rozwiązać poprzez emigrację Żydów. W polityce zagranicznej postulowała powstanie bloku państw słowiańskich. W skali światowej postulowano powołanie powszechnego związku narodowosocjalistycznych republik gdzie w harmonii miała się dokonywać współpraca kulturalna i gospodarcza z zachowaniem odrębności narodowo-politycznej.

  Organem prasowym partii był „Narodowy Socjalista”. Dodatkowo wydawano „Zwycięstwo” w Krakowie, „Front Narodowego Socjalisty” w Wilnie, „Polską Błyskawicę” w Katowicach, „Wczoraj, Dziś i Jutro” we Lwowie i „Trybunę Ludu” w Łodzi. Statutowym umundurowaniem były stalowo-szare koszule. Symbolem oficjalnym partii były powiązane na tarczy biało-czerwonej miecz, sierp i młot. Grupa krakowska symbol ten odrzucała jako nawiązujący do marksizmu i posługiwała się symbolem białej trójramiennej jarzenicy (trójskręt) z krzyżem na czerwonym polu. Jarzenica miała wskazywać na przynależność do świata aryjskiego, poszanowanie tradycji pogańskich przodków, krzyż dodano tak jak dodawano krzyż w polskich herbach szlacheckich do przedchrześcijańskich symboli.

  PNS stworzyła własny wariant narodowego socjalizmu o charakterze antyniemieckim i (deklaratywnie) demokratycznym, nie czerpiącm inspiracji z nazizmu. Niektórzy działacze (np. Antoni Szadkowski, Roman Kuchciak) ponieśli już za okupacji śmierć z powodu swojej postawy patriotycznej przeciwko niemieckiemu agresorowi[

  Polubienie

 106. No to żeś kika dał przykład. W3ielokrotnie pisałem już że coś takiego jak szwedzki „socjalizm”, czy może już prędzej orwellowski komunizm nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby u siebie w kraju.

  Polubienie

 107. Dwa dni temu oglądałem film Stalingrad. Jak Niemcom było ciężko i strasznie pod Stalingradem, a jak sobie Niemcy poczynali w czasie całej wojny?

  Polubienie

 108. Admin to ty bidaku nie wiesz ze Niemcy to ofiary wojny ? oj niebożątko po oglądnięciu filmu w TV PEJS tak niebożątko adminek się zdziwił że Niemcy to ofiary wojny .
  A pokaż mi ty adminku ptaszeńko ty moja jednego tylko jednego pasibrzucha lub twoich mężów stanu którzy powiedzieli by takie zdanie :
  „Niemcy nas napadli ” . Nie będzie takiego zdania ty mój admineczku chodzący w dupę chazarom i robiący im loda o smaku śmietankowym będzie takie zdanie :
  „Naziści rozpętali wojnę ” .
  Gdzie to się Nałkowska podziała? .A są tam jeszcze te jej ” Medaliony ” w chazarskich szkołach . Oj pewnie nie ma albo jako lektura uzupełniająca .
  Nałkowska mogła bajać w kwestii tego mydła bo póki co dowodów niet ale adminek niech sprawdzi czy tam dzieciaczkom takim 15 letnim pani czyta ” Medaliony „.
  W gruncie rzeczy to i tak jest postęp bo za Ryżego uja takie filmiki pokazywano w czasie największej oglądalności w TV PEJS przy ogromnych brawach szabesgostwa ale cóż na paliwo do BMW i utrzymanie willi z basenem sianko musi być nieprawdaż ?
  No to mata dla przypomnienia :
  Oj ależ te Niemcy to ofiary wojny o la boga żydowskiego – pejsatego – pustynnego . A wszystkiemu winni Słowianie :

  Polubienie

 109. Alez ci Rosjanie to podłota . Tak szabesgojstwo gwizda na ich hymnie prowokuje wyzwiskami siatkarzy rosyjskich na ME bo opluwanie Rosjan to dziś cooolllll za to wchodzenie w dupę niemiaszkom to obowiązek to nowa moda .

  Polubienie

 110. Świetny wpis patrioty polskiego pana Piotra Marka .Brawa panie Piotrze .!!!!!!!!!!!!!!

  Piotr Marek
  6 czerwca 2017 o 08:51
  Z tego co pamiętam, po wojnie zostało z Berlina mniej niż z Warszawy po powstaniu, a New York i Washington zostały nietknięte. Jak kolega „dziobak” ma energię do działania, to niech ją skieruje na NATO-USA, a nie inne narody systematycznie wyniszczane przez syjonistów. Ja spotkałem w życiu potomka Franza Josefa, inni znali tych od rodu pruskiego, i walce nie w głowie im coś nam odbierać, a sami mają problemy wewnętrzne, i sami namawiali aby nie przyjmować kolorowego badziewia do siebie. Ten anektowany dla RFN Szczecin wcale nie służyłby narodowi niemieckiemu, ale ichniej syjonistycznej władzy. Po prostu talmudyści niemieccy wyrwaliby polskim. Jakby ktoś znał historię niemiecką, to znalazłby w niej tyle samo publicystów co u nas o spisku żydomasońskim przeciw ich krajowi. Problem stanowią nie narody, ale ich władze, które są tam tak samo „niemieckie”, jak u nas „polskie”.

  Polubienie

 111. Tak mi się wydaje ze ten facet raczej pojechał do Kima mając w portfelu do hu….. pejsatych baksów stąd taki luksus w postaci piwka czy chessburgera albo pizzy .
  Swoją drogą ciekawe czy Kim czyta playboy Hefnera? .

  Polubienie

 112. No to Zyga dowaliłeś z tym Piotrkiem Markiem który ci udowadnia, że Niemcy to są dobre, tylko żydzi nimi rządzą, znaczy się żydówka.
  Jeszcze trochę a ta lektura twoich wybranych autorytetów typu opolczyk zrobi z ciebie politologa.

  Polubienie

 113. Niemcy są pod żydoanglosaskim butem dopiero od 1945 roku. A wcześniej przez stulecia odbywał się nieustannie pod różnymi postaciami Drang nach Osten. Dlatego powinien nastąpić ruch wyprzedzający. Obecny ZOG sprawujący rządy w naszym kraju prędzej ponownie dopuści do najazdu hord żydowsko germańskich na Polskę co częściowo już się zrealizowało i jeśli nie zostanie to przerwane to w perspektywie najbliższych 20-30 lat zostaniemy sprowadzeni do dawnego Księstwa Warszawskiego lub w połączeniu z zachodnią częścią Ukrainy do Judeopolonii. Żeby najechać na Niemcy muszą być przede wszystkim spełnione dwa warunki, po pierwsze wyeliminowanie ZOG-u i jego popleczników i po drugie przekształcenie parobków, którymi w ogromnej większości są Polacy w wojowników. A to wymaga dużo czasu.

  Polubienie

 114. Ad Zygi

  Specjalnie dla Szanownego Zygusia, przekaz szwabów, którym do końca eurokołchoźnicy nie wyprali mózgów w proszku OMO NIE WIADOMO i okazują jeszcze szczątkowe myślenie.

  Wkurwiony Niemiec o masowych gwatach, imigrantach, Niemieckim rządzie ITD.

  Wkurzony Niemiec o uchodźcach

  DOWIEDZ SIĘ CO NAPRAWDĘ MÓWIĄ NIEMCY O POLAKACH

  Bywaj jajcarzu

  Polubienie

 115. Ty admin przestań pierd…. farmazony i atakować prawdziwych polskich patriotów piszących prawdę tylko napisz jak czekista czekiście ile ty sianka dostajesz za to pierd…. i ataki na prawdziwych Polaków bo że taka z ciebie darmowa ameba to nie uwierzę naprawdę nie uwierzę .
  A Gysi to aby nie niemiecki pejsatek ? sprawdz to adminku robiący loda 24 / 24 h chazarom :

  Polubienie

 116. Admin ty fanie chazarskich rządów a kto stał za Pegidą w Reichu ty niebożątko sługusie pisdzielczy .Odpowiedz ty prawy i sprawiedliwy kto stał za Pegidą w Niemczech? .
  Zobaczymy czy będzie odpowiedz .Pewnie jak w przypadku wariata Cejrowskiego zero odpowiedzi bo to dla adminka niewygodne ze zwolennik jego mężów stanu z PIS – dy nawołuje otwarcie do mordowania każdego Rosjanina .

  Polubienie

 117. …Odpowiedz ty prawy i sprawiedliwy kto stał za Pegidą w Niemczech? …
  Jak to kto, Zyga stał i piwo popijał.
  A kto stoi za KODniarzami w Polsce/
  Też Zyga!

  Polubienie

 118. julius
  Partia Narodowych Socjalistów – założona 22 czerwca 1933 przez zwolenników Kazimierza Dagnana….
  Bardzo mi odpowiada szczególnie z programem by wielki przemysł był znacjonalizowany, czyli państwowy, a cała reszta kapitalistyczna, prywatna, złodziejska, gdzie każdy każdego, gdzie Zyga pije piwko po 20 zł za butelkę, a sąsiad umiera z pragnienia.
  Ech, jaka ta nasza władza wspaniała,
  pani premier mówi cudnie,
  rano
  wieczór
  i w południe

  Polubienie

 119. Panowie czy wy naprawdę nie widzicie jak admin stosuje tutaj socjotechnikę jak manipuluje jakby jakieś szkolenie przeszedł .
  Gdy nie ma argumentów i walisz go po dupie to sobie jaja robi odpowiada na poziomie dziecka 5 letniego z łysymi jajkami .
  To jest wszystko widoczne jak na dłoni .
  To jest sofistyka , gówno i pisdzielcza liberia którą admin tutaj propaguje ;
  Cytaty:

  Odpowiedz ty prawy i sprawiedliwy kto stał za Pegidą w Niemczech? …
  Jak to kto, Zyga stał i piwo popijał.
  A kto stoi za KODniarzami w Polsce/
  Też Zyga!

  czyli państwowy, a cała reszta kapitalistyczna, prywatna, złodziejska, gdzie każdy każdego, gdzie Zyga pije piwko po 20 zł za butelkę, a sąsiad umiera z pragnienia.
  Ech, jaka ta nasza władza wspaniała,
  pani premier mówi cudnie,
  rano
  wieczór
  i w południe

  NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ NA TEGO ADMINA .

  Polubienie

 120. Ad Zygi

  NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ NA TEGO ADMINA.

  Szanowny Zygusiu, nie irytuj się zachowaniem Szanownego Adm-inka. Jest w posiadaniu portalu ,,Wierni Polsce” i może sobie pozwolić na odrobinę luksusu, bawiąc się w podpuszczacza albo prowokatora, a Ty to odbierasz na poważnie, zamiast z przymrużonym oczkiem.

  Podpuszczać

  http://sjp.pwn.pl/slowniki/podpuszcza%C4%87.html

  Prowokator

  http://sjp.pl/prowokator

  Z przymrużeniem oka

  https://pl.wiktionary.org/wiki/z_przymru%C5%BCeniem_oka

  Inni ten ,,cwany” proceder nazywają ROBIENIEM KOGOŚ W KONIKA.

  Proceder

  http://sjp.pl/proceder

  Robić w konia

  https://pl.wiktionary.org/wiki/robi%C4%87_w_konia

  Jak już wiesz co jest grane, to nie próbuj w drodze rewanżu, wpuścić Szanownego Adm-inka w tzw. malinki z gołymi pośladkami, bo to będzie bardzo niesmaczne, nieeleganckie i może też bardzo zaboleć.

  Wpuścić w maliny

  https://pl.wiktionary.org/wiki/wpu%C5%9Bci%C4%87_w_maliny

  Bywaj jajcarzu. ZAWSZE TRZYMAJ FASON!

  http://www.edupedia.pl/words/index/show/476507_slownik_frazeologiczny-trzymac_fason.html

  Polubienie

 121. Panie i Panowie
  NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ NA TEGO ….ZYGĘ

  Zyga ostatnio deklarował, że jest za Zmianą.
  Ponieważ wiemy, że ,,Zmiana” Mateusza Piskorskiego przeszła na garnuszek rządowy, pozostały do wyboru dwie Zmiany, jedna to DOBRA ZMIANA i druga to NOCNMA ZMIANA ( patrz wczorajsza TV)
  Zyga jest źle nastawiony do Dobrej Zmiany, więc wychodzi, że jest za Nocną Zmianą.
  Wiemy z historii że były noce:
  a – Krwawa Noc św. Bartłomieja
  b – Noc Długich Noży, też krwawa i zbrodnicza.
  Zatem należy zapytać jaka będzie Noc Zygi?
  Czy będzie to Noc Pustych Butelek (po piwie)?
  Czy może Noc Długich (aż po kolana) Bokserek?
  Tak czy inaczej trzeba na Zygę uważać, nocą.

  Polubienie

 122. Wczoraj w pejsatej Tv Histeria leciał filmik z 94 roku ” nocna Zmiana ” .Wyrosłem już z tego szamba lata temu tamu a adminek dalej cię podnieca pozorowaną wojną chazarstwa i ich szabesgojów dla ogłupienia totalnego gojów .
  Adminek nie wstydz cię .
  Adminek przecież twoja PIS – da jest cały czas na garnuszku rządowym . A o dotacjach dla partii politycznych żeś zapomniał a o wyjazdach do Madrytu już zapomniałeś .
  Masz odwagę . Kto opłaca l luksusową ochronę Kalksteina ( Kikunia podpowie ? ) . Ile wynoszą pensje twoich pierdzistołków pisowych w Knesejmie . Ile zatrudnia twój Duda ludzi w kancelarii . Co robi oprócz latania co tydzień za granicę i jeżdzenia na nartach ?
  I TY ŚMIESZ PISDZIELCZYKU ADMINECZKU PISAĆ ŻE ZMIANA COŚ DOSTAJE Z BUDŻETU BO PISKORSKI SIEDZI I KTOŚ MUSI OPŁACAĆ JEGO POBYT .
  STOSUJ DALEJ SOCJOTECHNIKĘ I KŁAMSTWA ORAZ PISDZIELCZĄ GÓWNO I LIBERIĘ .
  ADMINEK NIEDŁUGO BĘDĄ W TV HISTERIA NADAWAĆ SZECHTERA PALĄCEGO FAJKĘ I OPOWAIDAJACEGO NAJNOWSZĄ HISTORIE POLSKI .
  SERDECZNIE CI POLECAM .
  BYŁBYM ZAPOMNIAŁ .
  ZA PARĘ DNI WIELKIE KATOLICKIE ŚWIĘTO . NIE ZAPOMNIJ RAZEM ZE SWOIMI KOLEGAMI Z PISUARU W NIM UCZESTNICZYĆ ALE PAMIETAJ MASZ ZALICZYĆ CZTERY PRZYSTANKI NIE MOŻESZ ZWIAĆ PO JEDNYM .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s