Koniec demokracji w Polsce.


Czyli cyrk w wykonaniu Frasyniuka na Krakowskim Przedmieściu, z burdelem w tle.

Mieliśmy przyjemność obejrzeć w naszej polskiej TVp1 jak ,,bohatera” naszych czasów niejakiego Frasyniuka policja wzięła za fraki i poniosła. Ponoć pan Frasyniuk ,,obronca” demokracji i wszelkich złodziejskich swobód, czynnie jakiegoś policjanta coś tan coś tam za co może dostać do 3 lat więzienia.

z21943783qzatrzymanie-wladyslawa-frasyniuka

A niechby dostał za sam cyrk i pięć lat pierdla i za wszystkie inne zasługi przy rozwalaniu PRL–u i złodziejskiej prywatyzacji dołożono trzy razy po trzy i jeszcze piętnaście. Mielibyśmy święto dziękczynienia i radochy. A popatrzcie jak to Frasyniuk sprawdzał czy go kamera ujmuje i filmuje jak go reżim Kaczyńskiego prześladuje i torturuje.

Jarek chyba w zmowie z Putinem, tamten Nawalnego Kaczyński swojego, kolegę Frasyniuka.

No i zaczęło się już krajowe KOnDonowe totalne towarzystwo się rozpisuje na forach internetowych jak niżej

widziane_z_ryczki

Koszmarna morda pisobolszewickiego reżimu wychyliła się zza zasłony gobbelsowskiej propagandy. PiS = PRL bis. Szemrana zbieranina sbeków, ubeków, komuchów, przestępców różnego typu, złodziei i zaburzonych. Frasyniuk i prawdziwa Solidarność odspawała ich w ’89, to teraz się mszczą. Mamy reżim w XXI wieku w środku Europy. Na co czekasz UE? Trzeba wszarzy z kaczej szajki odciąć od kasy, bo nie cofną się przed niczym.

 • aaz1

!!!!!!!! P (ogarda) i S (ekciarstwo) !!!!!!!!!!!!!!!!!!
wstyd mi mieszkać w tym kraju jak nigdy wcześniej
🙂 PANIE FRASYNIUK JEST PAN WIELKI 🙂
tylko teraz państwo skarlało

 • drukarz10

W.Frasyniuk jest twardy-siedział w pudle za komuny-obecnych zomo się nie boi.
Władek my z Tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114883,21943772.html?i=1

nawet się Jureczek wypowiedział w tej sprawie

Jurek Owsiak do Pawła Kukiza o aresztowaniach podczas miesięcznicy Smoleńska: „Byliśmy świadkami niemalże STANU WOJENNEGO”

http://www.pudelek.pl/artykul/110311/jurek_owsiak_do_pawla_kukiza_o_aresztowaniach_podczas_miesiecznicy_smolenska_bylismy_swiadkami_niemalze_stanu_wojennego/

Mieliśmy też i inne ciekawostki z dobrodziejem przyjacielem księżulem w sutannie co z politykami wieczerzował, dyskutował a nazywał się ksiądz Sowa, jak to się można było nachapać gdy się to i owo z narodowego majątku posypie

No i mamy rezim Kaczyńskiego i prawdziwą demokrację zwana po swojsku demosracją

Panie Jarosławie, jak pan nie zrobi raz a dobrze porządku z tymi totalnymi opozycjonistami to będzie panu trudno wygrać kolejne wybory. Po prostu dla dobra Polski trzeba zlikwidować ten burdel. Dobra zmiana musi być zachowana.

Reklamy

26 uwag do wpisu “Koniec demokracji w Polsce.

 1. Ma swoją historię żydowski rewolucjonizm.Jego wpływ na historię świata opisał również Michael Jones.
  W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski brakiem lojalności wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ była RZEŹ WOŁYŃSKA.
  Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.Rządzi się on swoimi wojennymi prawami.Trwa WOJNA O PIENIĄDZ,ze sztuką wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać,którą opisał Song Hongbing.
  Jak w każdej wojnie ,to i o pieniądz trzeba mieć strategię,a jaka jest i jaka powinna być POLSKA?!

  Polubienie

 2. ADMINEK NIE MÓJ CYRK NIE MOJE MAŁPY NIEZALEZNIE Z JAKIEGO PNIA CHAZARSKIEGO TE MAŁPY BIORĄ SWÓJ POCZĄTEK .
  JAK W TYM KRAJU MA BYĆ DOBRZE JAK PO 89 ROKU WŁADZĘ W NIM OBJĘŁY TAKIE PAJACE JAK FRASYNIUK , KALKSTEIN , NIESIOŁ OD MIRABELEK I CAŁA TA HOŁOTA .
  NIECH CI CO TAKIE ZDROWAŚKI ZANOSILI DO MARYJI I ZYDOWSKIEGO PUSTYNNEGO BOGA ABY ROZPIER….. PRL NIECH DZIŚ MU W 2O17 ROKU PODZIĘKUJĄ ZA TAKICH FRASYNIUKÓW , KALKSTEINÓW , ŻYDŁÓW PROŚBA ZOSTAŁA SPEŁNIONA PRL NIET ZA TO RZĄDZĄ PAJACE CHAZARSCY NIEZALEZNIE Z JAKIEJ OPCJI .
  OJ ODNOWIŁ NAM WOJTYŁA TĄ ZIEMIĘ ODNOWIŁ NA SPÓŁKĘ ZE SWOIM DOBRYM KUMPLEM BRZEZIŃSKIM !!!!!!!!!!!!
  ABY TAK DALEJ !!!!!!!!!!! JA JUŻ MAM TO W DUPIE BO NIC MI NIE BRAKUJE .
  NIECH TERAZ Z CHAZARAMI MĘCZĄ SIĘ MŁODZI A JAK SIĘ NIE CHCĄ MĘCZYĆ W TYM CHAZARSKIM KRAJU TO WYPIER…. NA ZMYWAK DO GREAT BRITAIN !!!!!!!!!!!!

  DZIĘKUJE PANI DOROCIE ZA MILE SŁOWA .
  BYŁBYM ZAPOMNIAŁ W CZWARTEK WIELKIE ŚWIĘTO KATOLICKIE . NIE ZAPOMNIJ ADMINKU IŚĆ W PIERWSZYM SZEREGU PROCESJI BO INACZEJ PIS- DA CI RECINKĘ W WYSOKOŚCI 1300 PLN ZABIERZE I NIE BĘDZIESZ MIAŁ NA WACIKI .

  Polubienie

 3. NO TO PODZIĘKOWAŁ OBLICZE TEJ ZIEMI ZOSTAŁO ODNOWIONE .LABUDA ŻONA FRASYNIUKA SPŁODZIŁA ANIOŁKI I ZROBIŁA Z LUDZI PAJACÓW TAK JAKBY DZIECKO 11 LETNIE NIE POTRAFIŁO PRZEJŚĆ NA DRUGĄ STRONĘ ULICY , ROZPIERD… PRZEMYSŁ , BEZROBOCIE Z UKRYTYM PONAD 10 % – OFICJALNIE 8, 5 % .
  HANDEL POLSKI ROZPIERD… W OKOŁO SAME PEJSATE SUPERMARKETY ZE ŚMIECIOWYM ŻARCIEM . BABOM ROSNĄ DUPSKA OD COCA – COLI I HAMBURGERÓW Z FRYTKAMI , PIJAŃSTWO I NARKOTYKI U MŁODZIEŻY JUZ NA PORZĄDKU DZIENNYM
  W SUMIE DANKE ZA ODNOWIENIE OBLICZA TEJ ZIEMI BO PRL KTÓRY DAWAŁ PRACĘ , ODCINAŁ MŁODZIEŻ OD PORNOGRAFII BYŁ OCZYWIŚCIE ZŁY .
  NO TO ZYJTA DALEJ LUDZISKA W TYM ODNOWIONYM OBLICZU TEJ ZIEMI BEZ DOBRZE PŁATNEJ ROBOTY I BEZ PRZYSZŁOŚCI I WEGETUJCIE DALEJ . TYLKO CO BEDZIE JAK kALKSTEINOWI ZABRAKNIE SIANKA NA 500 PLUS ? CHYBA TYLKO SZNUR I DRZEWO DLA WAS W TYM ODNIOWIONYM OBLICZU TEJ ZIEMI .

  Polubienie

 4. OCZYWIŚCIE SĄ WYJĄTKI OD REGUŁY BO NA NIEKTÓRYCH TEN DUCH WSTĄPIŁ I FAKTYCZNIE ODMIENIŁ IM ZYCIE NA LEPSZE I OBLICZE TEJ ZIEMI NA LEPSZE ALE TYLKO DLA NICH .
  BO CZY ZYCIE NIE MOŻE BYĆ LEPSZE JAK SIĘ ZAMIENIŁO KUFAJKI ROBOTNICZE NA GARNITURKI . WTEDY TO I OBLICZE TEJ ZIEMI TEŻ SIĘ ZMIENIA :

  Polubienie

 5. Aby nie było, ze te wszystkie „pozorowane rozróby” tylko w Polsce, to poniżej…
  .. po czesku i angielsku, opowiadają i pokazują, jak londyńscy policjanci, ukryci za swoimi samochodami, zmieniają swe uniformy na cywilne, by odegrać role zarówno zamachowców jak i ich ofiar, w czasie niedawnego ataku terrorystycznego na London Bridge.

  Czyli MIHIL NOVI SUB SOLE, po „islamskim” ataku na TRZY WIEŻE WTC 11 września 2001, ilość „islamskich” ataków zarówno w USA (Boston, etc.) jak i we Francji (Paryż, Nicea, etc.) wyraźnie „na zamówienie” wzrosła, przyszła kolej na Wlk. Brytanię, Niemcy, coraz bliżej do polskich granic – czy m in. Mariusz Kamiński już przygotował odpowiedni „cykl” antyislamskich prowokacji – w wypadku usunięcia szefa „Samoobrony” to mu się udało, w wypadku likwidacji szefa partii „Zmiana” idzie mu to jak po grudzie, ale „Bóg Izraela z Waszyngtonu D.C.” zapewne go do tego nadal ponagla?

  http://aeronet.cz/news/video-a-je-to-venku-sokujici-video-odhaluje-jak-se-londynsti-policiste-behem-utoku-na-london-bridge-prevlekaji-do-civilu-a-do-roli-krizovych-hercu-utocniku-a-obeti-utoku-cz-titulky/

  Polubienie

 6. O JEJKU FILOZOF – DOKTOR – MARKSISTA – ZABAWIŁ SIĘ W KOLUMBA CZY TESLĘ I ODKRYŁ BIDAK ŻE TO WSZYSTKO JEST POZOROWANE .
  ALEŻ ODKRYCIE !!!!!!!!! . PANIE MARKU NA BANK DOSTANIESZ PAN PEJSATEGO NOBLA . PRZYDA SIĘ PANU .

  Polubienie

 7. Zyga co z ciebie za chłop, jaj nie masz czy co?
  Podziękowałeś pani Dorocie i na tym koniec?
  Żadnej propozycji spotkania, wspólnej kolacji z szampanem i, no wiesz, kolejno może jakieś małe boogie woogie, bunga bunga jak mawiał senior Berlusconi
  Yes sir i can boogi

  Polubienie

 8. Odpowiem adminku ci jak w pejsatym ” Kingsajz ” Machulskiego z lat 80 odpowiadają krasnale :
  Adminku ty chyba dawno już nie ciurlał bo tylko ci dupy w głowie . Pobaraszkuj trochę to ci chcica przejdzie a jak nie masz maczugi to sobie kup pejsatą viagrę za 2 dolce tylko sprawdz przed zażyciem czy masz serducho zdrowe .

  Polubienie

 9. SOCJALIZM JAK RUSKA WAŃKA WSTAŃKA, OBALA SIĘ, OBALA I NIE MOŻE SIĘ OBALIĆ!

  KACZA DEMOKRACJA

  CZY KTOŚ WIDZI JAKIEŚ RÓŻNICE, POZA MARKAMI SAMOCHODÓW I UPŁYWEM LAT?

  Obalanie tzw. komuny, będącej de facto socjalizmem.

  Obalanie tzw. demokracji będącej de facto ukrytym socjalizmem.

  BĘDĘ SIEDZIAŁA NA BRUKU, AŻ DOSTANĘ ,,DEMOKRATYCZNEGO” WILKA!

  Siedziałam za wolnością

  http://siedlecka.blog.polityka.pl/2017/06/11/pozbawieni-wolnosci-ale-nie-zatrzymani/

  http://www.poznan.pl/mim/slownik/words.html?co=word&word=dosta%C4%87+wilka

  Pozdrawiam

  Polubienie

 10. Pierwsza różnica to taka, że MO miało do dyspozycji samochody marki Star i Nysa z polskiej produkcji, obecnie policja ma niemieckie drogie mercedesy. A ludzie i tak durne. Z dobrobytu im się w głowach przewraca.
  Takim przydałby się obóz pracy.
  Kiedyś wychodzili na ulicę by mieć co do miski włożyć.
  Teraz już chodzi o całe koryto, dla tych, co od koryta zostali odsunięci.

  Polubienie

 11. A najbardziej to się adminkowi z dobrobytu we łbie przewróciło taki dobrobyt stworzyła mu PIS – da za 1300 PLN z pejsatego ZUSU .
  Ale takiemu to wystarczy jak mu żonka zapierdziane gatki upierze , uprasuje spodnie , ugotuje obiad w zimie napali aby sobie dupę ogrzewał .Co go obchodzi że chazarstwo od 30 lat niszczy Polskę i że 5 mln ludzi stąd wyjechało w piz…. na poniewierkę .
  WAZNE ABY SZANOWNY ADMINEK MIAŁ TU PORTALIK W KTÓRYM BĘDZIE PIERD… O SWOJEJ MIŁOSCI DO PIS – DY ZYDŁO I KALKSTEINA I DLA NIEGO JEST COOOLLL – WUNDERBAR !!!!!!!!
  A TACY CO PROTESTUJĄ TO ALBO KODZIARZE ALBO ICH W PIZ… NA SYBIR DAĆ TAKI TU MAJĄ DOBROBYT ZAPIERD…. ZA 500 EURO NA MIESIĄC Z ZEPSUTYMI ZĘBAMI Z JAP KTRYCH SMIERDZI NIESAMOWICIE NO I JEST COOLLLL PO PROSTU CHAZARSKI DOBROBYT . JESZCZE TYLKO COCA – COLA , HAMBURGER , CHIPSY I DO KINA A RUCHU ZERO DUPY BABOM ROSNĄ I JEST COOLLL .

  Polubienie

 12. JAKIŚ TY BIEDAKU ADMINKU BIEDNY ZA PRL TY BIDULKO NIE MIAŁEŚ CO ŻRYĆ TAK MUSIAŁEŚ PROTESTOWAĆ .
  ZA TO TERAZ LEĆ DO PEJSATEGO HIPERMARKETU NAŻRYJ SIĘ ŚMIECIOWEGO JEDZONKA Z HU… WIE JAKIMI KONSERWANTAMI BĘDZIESZ ZDROWO PIERDZIAŁ JAK KIEPSKA PO ZJEDZENIU JAJEK Z PEJSATEGO HIPERMARKETU .
  TYLKO UWAŻAJ NIE ŚPIJ Z ZONĄ BO CI ŻONA OD TWEGO PIERDZENIA ZACZADZIEJE .
  TO TAK ADMINEK PIERDZI PO ZJEDZENIU JEDZONKA Z PEJSATYCH HIPERMARKETÓW .
  ZA PRL TY NIEBOŻĄTKO BYŚ TAK NIE SRAŁ W GATKI BO JEDZONKO BYŁO ZDROWE – PYSZNE :

  Polubienie

 13. A ZE PEJSATE BIZNESY TO NACZYNIA POŁĄCZONE TO I NA TWOJE PIERDZENIE ADMINKU JEST RADA:
  KUP SOBIE ESPUMISAN W APTECE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMEDIA WTEDY TWOJA KOBITA NIE ZACZADZIEJE !!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 14. Tasiemce Polski, czyli pasożyty z taśm Sowy
  za Neon 24
  wawel
  http://wawel.neon24.pl/post/138888,tasiemce-polski-czyli-pasozyty-z-tasm-sowy

  Wśród okrzyków „Żyjemy, panowie, k****, żyjemy!” toczyła się dysputa tasiemców z polskich (j)elit. Wśród więziennej gwary było mnóstwo perełek i cennych informacji dla wnikliwego badacza.

  ihttp://m.salon24.pl/30d8b1ce6a092f45c1d08e52690e6db1,750,0,0,0.jpg

  Oto bohaterowie drugiej odsłony upublicznienia nagrań z Restauracji Sowa i Przyjaciele trwających 4 godziny, która to prezentacja miała miejsce w TVP Info w godz. 23:15 – 3:00. Paweł Graś, Prawa Ręka Kierownika, ksiądz Kaziemierz Sowa, członek rady nadzorczej „Krakchemii”, Szara Eminencja Drugiego Szeregu i menedżer werbowania eminencji Kościoła „do gry w jednej drużynie”, Jerzy Mazgaj, TW „Barbara” (pół)miliarder, przewodniczący rady nadzorczej „Krakchemii”(jego żona wiceprzewodnicząca), minister skarbu Włodzimierz Karpiński, szef BOR gen. Marian Janicki, Rafał Baniak podsekretarz stanu w Ministerstwie Polityki Społecznej, Zbigniew Rynasiewicz sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, pełnomocnik rządu ds. zarządzania infrastrukturą drogową. Oraz kilka osób, które dzwoniły do naszych bohaterów na komórkę.

  Zakres tematów z grubsza podzielić możemy następująco:

  – portrety psychologiczne (tzn. kto, ze względu na „predyspozycje” nada się do naszych, czyli do robienia dealów i kto nie jest „typem, który cię jakoś tam obróci”

  – projektowanie i rozdzielanie stanowisk,

  – proponowanie swoich usług w dojściach

  – monitoring i wyszukiwanie mediów, które za bardzo sobie pozwalają i które trzeba będzie za to „zniszczyć” (czyżby podawanie na tacy Hajdarowiczowi tytułów prasy do… „kupienia”, czyli reorganizacji, czyli – w słowniku ks.Sowy – zniszczenia?)

  – chwalenie się „zalinkowaniem” (posiadaniem dojść do wyprowadzania kasy)

  – opowieści o swoich i cudzych porschakach i volvikach, czyli jak to jeden z nich nazwał „o realizacji dziecięcych marzeń”
  – podlizywanie się posiadaczom mocy (w tym przypadku P.Grasiowi, dopóki… nie wyszedł)

  – opowieści gimbazowe o własnych pijaństwach i wyczynach podczas tych pijaństw

  – opowieści o własnych misjach „uczenia ludu luksusu”

  – opowieści o wielkich schizmatykach (Palikot)

  Kosztem snu wysłuchałem 4 godziny kontynuacji taśm Ojca Sowy. Pisać, że żenujące, kompromitujące, infantylne, odsłaniające prymitywizm i kosmiczną prywatę, prezentujące osobowości na stopniu rozwoju rozwydrzonego, prostackiego gimnazjalisty parającego się dilerką – to mało.

  Właściwie to trudno znaleźć słowa do nazwania marnego światka tych ludzi. Zwłaszcza wtedy, gdy weźmie się pod uwagę, jak większość z nich napycha sobie pulchne policzki umoralniającymi słówkami symulującymi troskę o dobro wyborcy i… Polski. Słowo „Polska” pojawia się w ich pijackim (ale mimo to trzymającym się ziemi) bełkocie b.rzadko. Właściwie występuje ono zawsze tylko w kpiarskim kontekście: przy okazji pijackich przygód i przy podziękowaniu za „lewe” załatwienie czegoś (Kiedy „ksiądz” Sowa zarysowuje Mazgajowi pomoc jakiej mu udzieli, ten wznosi toast za „wsparcie” „księdza”, który kpiarsko dziękuje: „I to jest miłe jak Polska pamięta ludzi”).

  W tym światku, w tym bagnie nie ma miejsca na ani jedną osobę nie pasującą „profilowo” do reszty. Jeden normalny (tzn. niepewny) byłby zagrożeniem dla wszystkich pozostałych, dokładnie tak, jak niepijący w socjalizmie był podejrzewany o to, że kabluje (i do tego przykładu nawiązuje zresztą Graś w jednym ze swoich „dowcipów”).

  Cztery godziny nagrań stanowią bezcenny portret degrengolady kręgu Tuska i zblatowania Kościoła z gangiem PO. Taśmy te wymagają jednak analizy stenogramów przez fachowców, przez dziennikarzy, bo multum tekstów jest niezrozumiałych bez komentarza i naświetlenia tła, zwłaszcza, że gdy chodzi o sprawy „delikatne” – biesiadnicy rozmawiają… półsłówkami i swego rodzaju kryptoprzestępczym slangiem. Zawierają mnóstwo smaczków i perełek (o Donaldzie, o Palikocie, o Grasiu, o Schetynie etc.). Niektóre są… zastanawiające, np. gdy Graś opowiada: „Rzuciłem papiery na stół”, „do drugiego pokolenia”. O jakich drzewkach genealogicznych się tu mówi? Gdy padają zwroty: „stanowisko antypolskie”, gdy ks.Sowa uwiarygadniając się źródłowo mówi: „Wywodzę się z Ruchu Stu, Graś też jest z Ruchu Stu, w AWS nigdy nie byłem, to ciało o b c e. Z tą niejawną strukturą hierarchii klanów wiąże się słówko w i a r y g o d n y . Jeden z panów mówi zagadkowo: „Nie jestem tak wiarygodny jak Graś”? Czyżby nawiązywał on do wcześniejszej o kwadrans opowieści Grasia o papierach „aż do drugiego pokolenia”? Oprócz najsilniejszego klanu rodem z Ruchu Stu (ci legitymizujący się pochodzeniem do drugiego pokolenia?) dostrzegamy kilka razy sprzymierzony klan „ewangelicki” (Buzek itd.) no i twór „ekumeniczny” (wspólna platforma PO, założona przez Olechowskiego z Ruchu Stu). A… Polacy, mógłby ktoś zapytać? Cóż, wydaje się że w tym gronie biesiadników Polactwo reprezentuje Mazgaj, wyraźnie traktowany protekcjonistycznie, taka… tituszka polska do bojów biznesowych dla pozostałych klanów. Tituszka godna zaufania, gdyż sprawdziła się w boju, tzn. była… TW. Z braku danych i żeby nie popaść w antysemityzm i ksenofobię ;), tu trzeba urwać te rozważania, nie wątpię jednak, że pozostałe zasoby taśm przybliżą nas do rozpoznania meandrów niejawnej struktury klanowej samozwańczych elit.

  Tematu pseudoksiędza Sowy nie zamierzam rozwijać, zrobią to z pewnością inni. Jednak jeśli chodzi o stosunki, powiązania i wejścia Kościoła w deale z drużyną PO – materiał zawiera sporo ciekawego i być może mocnego materiału. Materiału, który wyjaśnia dzisiejsze rozchodzenie się oczekiwań społeczeństwa z wypowiedziami hierachów (choćby względem przyjmowania migrantów). Z rozwiniętych i b.szczegółowych relacji Sowy wynika, iż Kościół wybrał zdecydowanie grę w jednej, określonej i posiadającej moc drużynie.

  O języku i słownictwie nie będę pisał, wystarczy podsumować, że słuchacz czuje się, jakby zatrzymał się pod jedną z celi więziennych. Kiedyś PO (a ściślej: Kierownik) pod przymusem jedyne co miała do powiedzenia społeczeństwu o poprzednich taśmach, było to, że przeprasza i potępia język. To jest bzdura oczywiście, takie przeprosiny. Nie przepraszajcie już za to tym razem. Język jest ściśle związany z horyzontami danego człowieka i jego osobowością, z tym k i m jest. A tego w tym wieku już się nie zmieni, więc i nie ma za co przepraszać faryzejsko. Przeproście nas za to, że w ogóle istniejecie i że tacy jak wy wepchali się na długie lata aż na sam szczyt.

  Skoro o języku nie warto pisać, to godne zauważenia są słowa-klucze i specyficzny slang:

  – deal (słówko najczęściej występujące na taśmach, poza słowem „wódka”)

  – obrócić kogoś

  – nie ruszać kogoś („ciebie nie ruszą”)

  – wyprowadzanie kasy

  – linkowanie (udostępnianie dojść do wyprowadzania kasy)

  – k***y j***ne = niewdzięczny naród

  – wiarygodny

  – układ

  – luksus

  – strata

  – debeściak

  – impreza

  – rada (rada nadzorcza)

  – nasi

  Pada trochę zdań, przypuszczam, że cennych, o dealach robionych na autostradach. Ale to zadanie dla dziennikarzy, żeby rozwikłać te dane, aluzje i informacje „autostradowo-infrastrukturalne” (biesiaduje wszak Rynasiewicz, a infrastruktura i autostrady to jego działka). Pada zdanie o 400 tys. corocznie od Palikota dla bpa Życińskiego na fundusz stypendialny. Występuje dość często kard.Nycz, kard. Dziwisz. Pada zdanie o… misji specjalnego znaczenia rodem chyba z… westernów: „Graś wiózł Brzezińskiemu pismo od Buzka”. Jest i nawiązanie do… wielkiej kinematografii, gdy opisującemu swoją ucieczkę po pijaku z komisariatu w Kętach Grasiowi i perspektywę jego ujęcia przez policję – Mazgaj puentuje, że mało co, a byłoby tak, że „Paweł Wiśniewski padł”. Taak. Prawidłowy bieg skojarzeń. Jesteśmy tu w tym samym kręgu „ludzi”, który podczas pijackiej imprezy parodiował piosenkę „Janek Wiśniewski padł”…

  Charakterystyczne i wielce mówiące są zdania: „Lepiej mieć gościa, który gdy coś mówi, to zrobi to, a nie takich, którzy tylko obiecują”. Albo to zdanie, pychota: „Ja go poznałem bardzo dobrze, w sensie prywatnie, w s e n s i e u k ł a d u”. Albo ta wymiana zdań: „Mówi, że nie można być drugi raz [mowa o kadencjach w radach nadzorczych]”. Na to Sowa odpowiada: „Same ograniczenia…”. Piękne jest zdanie: „Graś jest Brzezińskim Tuska”. Biesiadnicy mający większą moc lubią do swych protegowanych mówić: „Będziesz mógł się wybić, będziesz się cieszyć”, lubią chwalić się swoistym zacięciem edukacyjnym: „Lubię ludzi uczyć luksusu”.

  Jakie motto można by wybrać na opisanie tego towarzystwa spod ciemnej gwiazdy? Było kilka nadających się wypowiedzi. Ja bym jednak wybrał zdanie Sowy: „chodzi o to, że wszystko jest za darmo i że jesteś p o z a.” Czyż można celniej ująć istotę, sens i cel istnienia tych pasożytów żerujących na ciele państwa polskiego. Brawo ojcze Sowo!

  PS Nawiasem mówiąc, świetnie byłoby w maturach pisemnych dać do wyboru temat: Degrengolada i mafijność polskiej klasy politycznej na przykładzie taśm z restauracji „Sowa i Przyjaciele”.

  http://wawel.salon24.pl/769745,fenomen-tuska-i-polskie-dziedzictwo-jego-misji

  http://wawel.salon24.pl/759210,kiedy-polska-przestala-byc-czysta-czyli-rok-1988-1997-i-dalsze-zanurzanie

  Tus(z)ki z makreli

  =========================================

  Przypisy:

  Politycy RUCHU STU

  B

  Czesław Bielecki
  Ryszard Adam Bobrowski

  C

  Franciszka Cegielska

  G

  Wojciech Gęsiak
  Aleksander Grad
  Andrzej Grajewski
  Paweł Graś
  Jerzy Grohman

  H

  Jerzy Hardie-Douglas
  Paweł Huelle

  J

  Paweł Jaros
  Mirosław Jasiński
  Tomasz Jastrun

  K

  Marek Karp
  Michał Kleiber
  Bartłomiej Kołodziej
  Tadeusz Kopacz
  Wiktor Kulerski (młodszy)
  Michał Kulesza (prawnik)
  Andrzej Kunert

  L

  Arkadiusz Litwiński

  M

  Paweł Moczydłowski

  N

  Sławomir Neumann
  Jerzy Marek Nowakowski

  O

  Andrzej Olechowski

  P

  Krzysztof Piesiewicz
  Paweł Poncyljusz

  S

  Marek Sowa
  Wiesław Suchowiejko
  Wojciech Szczurek
  Grzegorz Szpyrka

  T

  Teresa Torańska

  U

  Andrzej Urbański

  W

  Jan Waszkiewicz
  Jan Winiecki

  Z

  Andrzej Zakrzewski (1941–2000)
  Krzysztof Zaremba
  ==================

  Polubienie

 15. Admin już przestań pierd… o tych zgranych płytach . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Przyszłość tego narodu to ZMIANA i te 25 mln daunów umysłowych które wspierają PISuar bądz syf KODOWY muszą kiedyś to w końcu zrozumieć .
  Podejrzewają u mnie nowotwór płuc jak wynika z wczorajszej mojej rozmowy z lekarzem . Także jakbym się miał już nie odezwać to znaczy że już mnie wśród żywych nie ma .
  ADMIN PISZĘ TAK JUŻ BYĆ MOŻE NA KILKA CHWIL PRZED ŚMIERCIĄ BO NOWOTWÓR DZIAŁA SZYBKO.
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  xxxxxxxxxxxxxxx
  . PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO POLSKICH PATRIOTÓW I TO SOBIE ZAPAMIĘTAJ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx .
  ZEGNAM .

  Polubienie

 16. bujajta sie
  14 czerwca 2017 o 09:28
  Zyd nie jest problemem polskim tylko światowym. Polska to tylko odprysk dominacji zydowskiej w świecie, dla Polaka i Ukraińca badzo niebezpiecznym ze względu na realizowane zamierzenia chazara stworzenia zydonii wschodnoieuropejskiej (kurduple od ksiezca), zwanej Międzymorzem, jako odskocznia dla zyda na wypadek, gdyby ekspansja zydowska na Bliskim Wschodzie spełzła na panewce. Trzeba miec kuku na muniu wyplakując się dekadami w zydowski rekaw i naiwnie marząc, ze zydu łaskę okaze, gdy Polska Kraina od 1981 totalnie pod zydem, w gospodarce i polityce, zydowskiej wyłączności na przesuwanie sily roboczej i urojonych pieniedzy na zorganizowanie tejze w produkcj sluzącej. Takie wypłakiwanie gówno da, ludzie ruszą dupę, gdy poczują biologiczne zagrozenie swej egzystencji a narazie dalej bedą naśladować zyda w obłudnym okradaniu społeczności na swoja korzyść, z nadzieją na obłaskawienie w słuzeniu. Wała, patrz: mechanizm zarzadzania i likwidacji gett (judenraty a pozostała społeczność).

  Polubienie

 17. …JESTEŚ ZWYKŁYM PISUAROWYM SZAMBEM I SKOŃCZYSZ NA ŚMIETNIKU HISTORII …

  Zyga, czep się płota, masz go bliżej
  Raka według moich podejrzeń to masz w głowie. napisałbym w mózgu, ale musiałbym mieć pewność że ten mózg masz
  zdrówka życzę

  Polubienie

 18. …. dla Polaka i Ukraińca badzo niebezpiecznym ze względu na realizowane zamierzenia chazara stworzenia zydonii wschodnoieuropejskiej ….., zwanej Międzymorzem,….

  zyga powtarzasz durnoty które ci wcisnęli ci co mieli dziadków w Wermachcie.

  A wiesz ty zyga dla czego idee międzymorza tak usilnie chcą Polakom obZYDdzić?
  Nie wiesz, to poczytaj na stronie:
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2012/02/06/narodowa-republika-slowianska-slowiania/

  Polubienie

 19. tyle w temacie
  jedynie od lat emeryt, poprzednio prywaciarz, rzemieślnik.

  Zyga następne twoje komentarze w stylu jak ten o splunięciu będą kasowane w całości
  Ja jestem tu gospodarzem ty jedynie gościem.
  Gość gospodarza nie opluwa.
  Jeśli tego nie zrozumiesz to znajdziesz się za progiem.

  Polubienie

 20. „O JEJKU FILOZOF – DOKTOR – MARKSISTA – ZABAWIŁ SIĘ W KOLUMBA CZY TESLĘ I ODKRYŁ BIDAK ŻE TO WSZYSTKO JEST POZOROWANE .
  ALEŻ ODKRYCIE !!!!!!!!! . PANIE MARKU NA BANK DOSTANIESZ PAN PEJSATEGO NOBLA . PRZYDA SIĘ PANU .”

  Co za brak szacunku i chamstwo, ciekawe dlaczego doktor marksista wciąż odpowiada temu emerytowanemu dzieciakowi, czyżby nie miał ciekawszych zajęć? Na hawaje niech doktor leci opalać się, zamiast tracić czas z takimi dzieciakami jak Zyga 😛

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s