Co się dzieje na świecie?


Izraelskie lotnictwo zaatakowało pozycje syryjskich wojsk w odpowiedzi na kolejny pocisk, który spadły na żydowską część Wzgórz Golan – poinformowała służba prasowa armii.

Ostrzał z terytorium sąsiedniego państwa Izraelczycy znowu uznali za przypadkowy, ale traktują go jako niedopuszczalną ingerencję w suwerenność państwa żydowskiego.

— Siły Powietrzne Izraela atakowały pozycje syryjskiej armii, skąd został wystrzelony pocisk, który spał w północnej części Wzgórz Golan – czytamy w komunikacie prasowym.

To już czwarty taki przypadek od soboty.

Sputnik

Ciekawe są komentarze do podanej informacji

Piotr Barburski

to po h ..j jest tam Rosja jak każdy robi tam co chce Rosja widocznie tylko do kozichsynów może startować Widocznie każdy Rosję olewa Putin jak chce to tak ma. Słabiutki jednak ten Putin..Wodza trzeba a nie troki od kalesonów

Artur Sz

A może lepiej powiedz, na podstawie jakiego prawa w Syrii operują jankescy i żydowscy terroryści??? Bo na pewno nie Prawa Międzynarodowego!?!?!

Zbigniew Sekulski

Coraz więcej ludzi dostrzega kto się kryje za ta maską „twardziela”. Wydmuszka.

Adrian Korski

Z Izraelemm jest to dobre ze zna sie ich reakcje. Pracują jak maszyny , oko za oko. Nie trudno wiec zrobić na nich pułapkę.

Waldemar Panas

Najpierw sprawdźcie pochodzenie ,, Putina ” potem dopiero narzekajcie  🙂

Jan Paweł ·

Chazarzy domagają się bata. Reagują tylko na bat jak to udowodniła wojna 2006.

Karol Bartosiewicz

Odrażający bełkot Semitnika, który jak zwykle jest tubą i to bezczelną propagandy izraelskiej. Każde zdanie tej szczekaczki urąga przyzwoitości. Russrael jest już na równi pochyłej stając się masą upadłościową Rosji.

Jan Paweł ·

Trzeba Chazarom przyznać wielką sprawność w realizacji powstania ISIS. Teraz są już zdesperowani skoro atakują bez żadnej przykrywki.

Lech Biegalski ·

Oczywista prowokacja ze strony Izraela. Syria nie ma nic do zyskania wysyłając prymitywne „pociski” na teren Izraela. Wręcz odwrotnie, może to spowodować kłopoty, których Syria chce uniknąć. Wniosek stąd taki, że to Izrael, rękami swoich służb specjalnych lub sponsorowanych przez siebie terrorystów, wystrzeliwuje te „pociski” po to aby uzyskać pretekst do atakowania armii syryjskiej na terytorium Syrii. Najzwyklejsza operacja false-flag. Izrael stosuje operacje false-flag nie od dziś.

—————————————-

Wynika z nich jednoznacznie, że Putin nie cieszy się uznaniem komentujących.

Reklamy

51 uwag do wpisu “Co się dzieje na świecie?

 1. Już niebawem Trampek zawita do kraju rządzonego przez najbardziej antyrosyjskich polityków w Europie.

  Zbliżająca się wizyta amerykańskiego prezydenta w Polsce wzbudza wiele emocji. Jakie są prawdziwe powody, dla których Donald Trump odwiedzi Warszawę?

  W związku z tym , że to nie brytoli, nie goebbelsów , nie żabojadów odwiedzi trampek, lecz właśnie Polskę , podnieta mediów bliska jest ejakulacji. Pomińmy to czym zachwyca się populacja lemingów i zadajmy sobie pytanie:
  Czego chce od Nas Trump?

  Czy odwiedzając najbardziej antyrosyjski kraj w Europie Trampek próbuje udowodnić przed swoimi wyborcami w USA, że oskarżenia o powiązania z rosyjskimi służbami są konfabulacją?

  Czy przyjeżdża do Polski aby jeszcze mocniej wbić klina między Rosję a Europę Zachodnią – w szczególności Niemcy , czy wręcz przeciwnie jedzie wytłumaczyć po dobroci kaczystom, że syjonistyczni mocodawcy oczekują wyciszenia antyrosyjskiego kwiku i teraz, to do rządzących nad Wisłą zależy, czy w związku z tym będą musiały się odbyć nowe wybory, jeśli pisowcy się nie dostosują do nowych realiów ?

  A może Donald przyjeżdża przyklepać odszkodowania dla Żydów? Skoro on syjonista a kaczorek ma potajemne konotacje zB’nai B’rith,to powinno pójść łatwiutko jak nigdzie indziej …

  A może po prostu przyjeżdża poinformować marionetkowy gabinet w Polsce, że ma plany sprowadzenia do swojej kolonii więcej jankeskich okupantów, a przy okazji opchnięcia trochę starzejącego się militarnego złomu?

  A może przyjeżdża tylko poklepać po ramieniu wykonawców rozkazów zza oceanu i pogratulować Polsce bycia wzorową marionetką Waszyngtonu ?

  A jak Wam , Szanowni Czytelnicy się wydaje?
  ———————–
  Trump – prawdziwy cel wizytacji
  Raczej nie przyjedzie żeby podrzucić nam więcej żołnierzy i upchnąć sprzęt.
  Takie rzeczy to on mógłby załatwić przez telefon albo przez posłańca.
  Również ta ostatnia ewentualność odpada (poklepywanie „guru z Żoliborza i jego ekipy). Oni i bez tego oddani są Imperium bezgranicznie; za darmo, w ciemno i w każdej pozycji.
  Powiedzmy sobie szczerze: jeśli już miałby kogoś „klepać” to z pewnością wolałby Melanię a jeśli się znudziła to inną kandydatkę na Miss Universe – no bo przecież nie Maliniaka…
  Moim zdaniem cele są dwa: ten ukryty o którym Polacy nawet się nie dowiedzą (roszczenia) i jawny – przygotowania gruntu pod zbliżającą się wojnę z Rosją, czyli podgrzanie temperatury nienawiści wobec Rosji z jednoczesnym uwielbieniem Imperium Dobra.
  nadużycie link skomentuj
  Robik

  Jak to po co przyjedzie?
  Podobno pod ambasada rosyjska bedzie rozdawac wizy Polakom.
  Te, ktore obiecal w kampanii wyborczej.
  nadużycie link skomentuj
  Tiamat

  Polubienie

 2. Jezus z twarzą uchodźcy.

  Przy okazji Bożego Ciała rzecznik KEP, ks. Paweł Rytel-Andrianik stwierdził, że „Jezus ma twarz uchodźcy”. Czyli Jezus domagał się od Rzymian „socjalu”, napastował kobiety i rozjeżdżał przechodniów rydwanem? Nie wiem jakich Ewangelii uczono księdza Pawła w seminarium, ale w moim egzemplarzu wygląda to wszystko nieco inaczej.

  (za http://podgrzybem.blogspot.co.uk/ )

  Polubienie

 3. No to mamy przyczyny, pozorowanych ataków militarnych na Korę Północną!

  Korea Północna ma złoża warte 10 bilionów dolarów. Ale za mało sprzętu i prądu, by je wydobyć

  http://www.msn.com/pl-pl/finanse/gospodarka/korea-p%c3%b3%c5%82nocna-ma-z%c5%82o%c5%bca-warte-10-bilion%c3%b3w-dolar%c3%b3w-ale-za-ma%c5%82o-sprz%c4%99tu-i-pr%c4%85du-by-je-wydoby%c4%87/ar-BBDv9Pv?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  Panowie życia i śmierci (ONZ) wiedzą zawsze najlepiej jak powinna wyglądać na świecie ich GLOBALNA DEMOKRACJA!

  Rada Bezpieczeństw ONZ rozszerzyła ,,czarną listę” wobec Korei Płn.

  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-06-03/rada-bezpieczenstw-onz-rozszerzyla-czarna-liste-wobec-korei-pln/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 4. Putin rzucając wyzwanie Stanom musiał mieć świadomość, że jednocześnie dotyczy to również Żydów, których i nie mało ma w kręgach władzy i biznesu w Rosji. Jednak zdecydował się na ten krok. Jaki ma cel to tylko on i jego najbliższe grono zufanych współpracowników posiada tą wiedzę. Dziwnym jest to, że w przypadku ataków amerykańskich w Syrii, sprawy są momentalnie nagłaśniane i następuje gra słów Rosji i USA i wzajemne oskarżenia natomiast po atakach izraelskich na pozycje syryjskie nie ma praktycznie żadnej reakcji Rosji czy to słownej czy militarnej. Pytanie jest czy Putin próbuje wygrywać Izrael przeciwko Stanom, czy Stany przeciwko Izraelowi czy przyświeca mu zupełnie coś innego.

  Polubienie

 5. Albo Trump nie od zyda albo między zydowstwem aktualnie napierdzielanie o wladzę nad światem. Trump zatrzymuje się na pięc godzin w Warszawie w drodze na przetargi z zydem brukselkim i moskiewskim, by zydowskim pomniejszym posługaczom wcisnąć gaza antyruskiego i antybrukselskiego oraz zapewne równiez złom wojenny, o czym by świadczyło skrzeczenie maliniaka dniu przedwczorajszym. Jakby na to nie patrzeć, jest to dalszy ciąg zawirowania w dotychczasowym algorytmie podbijania świata, zawirowania związanego z niewybraniem starej chazarzycy na prezydenta, prawdopodobnie przypadkowego.

  Polubienie

 6. Zbigniew Sekulski
  „kontrolowana przez państwo żydowskie część Wzgórz Golan”- oto jak wyglada propaganda, tego żydowskiego medium określanego mianem „sputnika”. Izrael „odpowiada”. Dzisiaj tylko nie ma in ekstenso cytowanych komunikatów IDF Podgotowka „rosyjska” pod napad Izraela na Liban. Ma się rozumieć kremlowskie żuliki już mają przygotowane „ubolewania”, że izraelska „operacja” jest ” bezproduktywna i nie pomoże rozwiązaniu problemów”.

  Polubienie

 7. Naród, któy kurduplowatego tchórza, samozwańczego marszala za bohatera dal se wcisnąć a zydowskiego posługacza za swiętego, naród, który w swej historii nie umiał nigdy z sąsiadami współzyć po sąsiedzku, sprzymierzeńców w dalekich, cynicznych bandytach i oszustach mając nadzieję znalezć, naród, który szkaluje swoich rodaków, którzy go od wroga wewnętrznego uwolnić chcieli i miejsce wśród równiejszch zbudować marzyli. zawsze będzie popychłem i wieczną płaczką, jak go to wszyscy krzywdzą.

  Polubienie

 8. przykra prawda
  Aż tak źle to nie jest. Idzie na poprawę, ponad to nie każdy daje się tumanić bohaterami ostatnich lat i tz. świętymi

  Serbia chce zbudować u siebie fabrykę samochodów ciężarowych „KAMAZ” dla potrzeb obronnych i oczekuje decyzji od Rosji, powiedział RIA Novosti prezydent republiki Aleksander Vučić.

  „Nie możemy na razie stworzyć dla armii samochodu z napędem na wszystkie koła z niezależnym zawieszeniem, a jest to ważne dla mobilności, to jak «KAMAZ». Gdyby oni chcieli otworzyć tutaj fabrykę, zapłacilibyśmy i dalibyśmy wszystko, co jest potrzebne”- powiedział głowa państwa.

  Vučić zaznaczył, że „wielokrotnie” starał się przyciągnąć uwagę strony rosyjskiej do tej inicjatywy.

  Może i my byśmy zaczęli produkować Kamazy, albo znowu Jelcze

  Polubienie

 9. Hr. Lasocki z pod Kutna – osobisty wróg Polski

  Z Warszawy donosi (Pm): W sobotę dn. 25 b. m. odbędzie się w warszawskim sądzie okr. sprawa, jakiej jeszcze w sądach polskich nie było.
  Obywatel polski oskarżony o zelżenie własnego narodu. Smutnym bohaterem tej sprawy jest ziemianin z pod Kutna hr. Lasocki. Dnia 26 lutego br. Lasocki przybył w towarzystwie znajomego do kawiarni Hotelu Europejskiego, jak sie później okazało, również ziemianina p. Żelichowskiego. P. Lasocki rozmawiał po niemiecku i w tym języku zwrócił sie również do kelnera. Kiedy kelner oznajmił, że nie rozumie po niemiecku, Lasocki odezwał się dalej w języku niemieckim: „Wy polskie świnie, jeżeli nie będziecie mówić po niemiecku, to będziecie dostawać w mordę!”
  Powiedzenie to usłyszeli inni goście, przebywający w kawiarni, którzy rzucili się w kierunku aroganta. Obecny jednak na miejscu przypadkowo wiceprokurator Grabowski wmieszał się w tę sprawę i zapobiegł wielkiej awanturze, oddając Lasockiego w ręce policjanta.
  W areszcie Lasocki rzucił się na policjanta i urwał mu rękaw.
  Obrona uzyskała zezwolenie na sprowadzenie do sprawy świadków, którzy mają dowieść, że hr. Lasocki był lojalnie i patrjotycznie usposobiony do Polski. Dowiadujemy się jednak, że również i urząd prokuratorski powołał świadków, którzy maja stwierdzić coś wręcz przeciwnego, a mianowicie, że Lasocki, przebywając zagranicą, wypierał się polskości.
  Oskarżony hr. Lasocki od dnia zajścia przebywa w areszcie. Od decyzji prokuratora, który jako środek prewencyjny zastosował bezwględny areszt, Lasocki odwołał się do sądu okręgowego. Sąd jednak na rozprawie niejawnej odwołanie to odrzucił i decyzję o bezwzględnym areszcie utrzymał w mocy.
  Na rozprawie będzie rozstrzygnięta interesująca kwestja prawna, a mianowicie,
  czy odezwanie się Lasockiego do kelnera jest obrazą całego narodu polskiego – czy nie.
  Oskarżenie stanęło na gruncie, że ponieważ art. 152, z którego Lasocki jest oskarżony, mówi: o obrazie narodu polskiego, idzie wiec nie tyle o sam naród, ile o uczucie patriotyczne społeczeństwa. Urząd prokuratorski stanął więc na stanowisku, że używanie słów, które choćby pośrednio poniżyły naród polski, podlegają art. 152 k. k.
  Artykuł ten przewiduje karę aresztu lub więzienia do lat trzech. Jeżeli wina Lasockiego w tym względzie zostanie udowodniona, to należy się spodziewać utraty przezeń obywatelskich praw publicznych i honorowych, wobec charakteru przestępstwa.
  Sam oskarżony hr. Lasocki tłumaczy się tem, że w krytycznym momencie był pijany. Ogółem do sprawy wezwano 12 świadków. Sprawa ta ze względu na jej charakter budzi olbrzymie zainteresowanie.
  http://retropress.pl/ilustrowany-kuryer-codzienny/hr-lasocki-kutna-osobisty-wrog-polski/

  Polubienie

 10. ŚMIECIOWE WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ, ŚMIECIOWE NAPOJE, ARTYKUŁY ŻYWNOŚCIOWE, ŚRODKI CZYSTOŚCI, ŚMIECIOWE ŻYCIE OBYWATELI WSCHODNIEJ EUROPY. TYLKO CENY NIE SĄ ŚMIECIOWE, SĄ TAKIE SAME JAK W EUROPIE ZACHODNIEJ ALBO I WYŻSZE.

  Do Polski trafiają produkty drugiej kategorii? Jesteśmy śmietnikiem Europy!

  http://natemat.pl/85241,do-polski-trafiaja-produkty-drugiej-kategorii-nie-jestesmy-smietnikiem-europy

  Węgrzy i Słowacy: Nie chcemy gorszej żywności niż w Europie Zachodniej! Nie jesteśmy koszem na śmieci!

  http://wyborcza.pl/7,155287,21428485,wegrzy-i-slowacy-nie-chcemy-gorszej-zywnosci-niz-w-zachodniej.html

  ,,Rasizm jedzeniowy!” Do krajów Europy Wschodniej trafiają produkty gorszej jakości

  http://www.polishexpress.co.uk/rasizm-jedzeniowy-do-krajow-europy-wschodniej-trafiaja-produkty-gorszej-jakosci

  Polak czy Czech gorsi od Niemca, to mogą jeść śmieci

  http://pl.blastingnews.com/spoleczenstwo/2016/11/polak-czy-czech-gorsi-od-niemca-to-moga-jesc-smieci-001250683.html

  CZY TO JEST CELOWE DZIAŁANIE GLOBALNYCH SQR….? MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH?

  Czy gorszej jakości produkty z zachodnich supermarketów w Europie Wschodniej mogą być częścią planu depopulacji?

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/gorszej-jakosci-produkty-zachodnich-supermarketow-europie-wschodniej-moga-byc-czescia-planu-depopulacji-2017-03

  Pozdrawiam

  Polubienie

 11. Właśnie jestem dopiero co po kolacji. Szklanka mleka i kromka chleba. Chleb najlepszy na świecie, mleko nie gorsze.
  Ech te śmieciowe artykuły, bazgraki nie mają co pisać, to piszą durnoty.
  W niedzielę na miejscowy pchli targ dwóch facetów przywozi w furgonetce z Kaliningradu ryby, różne gatunki i świeże i wędzone i co mnie zastanawia to kolejka do tych ryb.
  Z samiutkiego rana wyjeżdżają z Kaliningradu by być na miejscu nie później jak o godzinie dziewiątej.
  Nieco wcześniej był popyt na ikrę, (czyli kawior) czerwoną i czarną, ale jakoś w niej nie zasmakowałem. Są też soki z granatu i z winogron z Kazachstanu via Kaliningrad.
  W Dywitach pod Olsztynem w soboty żona dosyć często kupuje dużego świeżo uwędzonego pstrąga. Smakowo i jakościowo niesamowicie dobry. Po prostu ktoś umie naprawdę dobrze wędzić te rybki.
  Kiełbasy mamy znakomite, zarówno te typu szynkowa, krakowska podsuszana, czy inne z lepszych gatunków. Dobra jest też kiełbasa biała którą używam jeśli gotuję żurek.
  Sery i twarogi białe, znakomite, to samo z serami żółtymi, to najwyższa światowa jakość i smak.
  Truskawki mamy tu w sklepach i na bazarach liche, zbyt nafaszerowane chemią, to samo z ziemniakami, ale jabłuszka, śliwki, gruszki, najwyższa jakość i smak, wozimy od sadowników z Bark, tak coś do 20 km od miasta. Maliny, ogórki z własnego gospodarstwa rolnego, pełna ekologia na naturalnym oborniku, w tym roku już pierwsze zbory borówki amerykańskiej i jagody kamczatki. Jajeczka własne z własnego kurnika. Kury są nie w klatkach a na wybiegu. Po jajeczka kolejka zapisy na dwa tygodnie.
  A ci co piszą, że mamy złą żywność, że śmieciowe jedzenie, …może żywią się niemieckimi batonikami.
  Zapomniałem napisać o wódce.
  Dobra jest ,,Dębowa”
  Ale też doby jest Bolz zmieszany z około 25 do 30 % Gorzką Złotą.
  Proporcję dobiera się do własnych gustów smakowych.
  Polecam. Plaster pieczonej karkówki, plaster pieczonego boczku, gruba pajda chleba, ogórek kiszony, albo korniszon i 100 gram Bolza ze Złotą Gorzką w proporcji jak wyżej.
  Człowiek wówczas jest silny, zdrowy i ma ochotę do roboty.
  Spróbuj Kika a sam się przekonasz, ile jest warte nasze polskie jedzenie i jak smakuje

  Polubienie

 12. Wizyta Truma czyli przyjazd pana do swojego wasala w celu zapoznania się ze swoimi zamorskimi włościami i odpowiedniego ustawienia namiestników ma na celu wymuszenie pewnych zachowań w przyszłości. Oprócz już słynnego gazu, w który ma być zaopatrywana Polska i pozostałe kraje Środkowo Wschodniej Europy, chodzą słuchy,że mianowicie Ukraina i Rumunia będą kupowały amerykański węgiel. Polski Węglokoks dostał zgodę na import węgla z Rosji ale po wizycie może się to zmienić. Trump faktycznie dba o interesy amerykańskiego biznesu i pewnie wymuszeń kupna różnych towarów i usług będzie wiecej.

  Polubienie

 13. Polska – wojskowy lumpeks Stanów Zjednoczonych

  W Polsce przekonuje się społeczeństwo, że w związku z rzekomo rosnącym zagrożeniem ze strony Rosji potrzebne jest zwiększenie wydatków na armię. Wydatki te wcale nie idą jednak na modernizację polskiej armii, lecz na zakup przestarzałego amerykańskiego sprzętu, którego sami Amerykanie już nie używają.

  Rozmowa Leonida Sigana z ekspertem z Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych Tomaszem Jankowskim.

  — O tym, że lobby koncernów zbrojeniowych USA mają wielki wpływ na polityków, ćwierkają nawet wróble na dachu. Fakt ten znalazł nowy wyraz na ostatnim przesłuchaniu w podkomisji spraw zagranicznych Izby Reprezentantów. Kongresman Paul Cook wyraził niepokój z tego powodu, że niektórzy członkowie NATO wciąż używają rosyjskiego sprzętu wojskowego, co według Cooka powoduje, że USA trudniej jest polegać na takich sojusznikach. Więc nalegał, żeby administracja prezydenta Donalda Trumpa zaczęła sprzedawać sojusznikom z Europy Wschodniej amerykański sprzęt wojskowy. Więc, może nie o zagrożenie ze strony Rosji chodzi, nie o jej wpływy, lecz o pozbycie się przestarzałego sprzętu z przepełnionych magazynów?

  — Od dłuższego czasu, przy okazji wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych funkcjonuje taka tajemnica poliszynela, że każdy prezydent USA musi być namaszczony przez koncerny zbrojeniowe. W wypadku NATO i wszystkich innych sojuszów Stanów Zjednoczonych one są przede wszystkim podyktowane koniecznością sprzedawania sprzętu.

  To, że już dzisiaj oficjalne koła amerykańskie naciskają na sprzedaż sprzętu swoim sojusznikom, być może oznacza jakiś kryzys w samym przemyśle zbrojeniowym USA. Do tej pory było to jednak robione nieoficjalnie. Zawsze to były przetargi, kontrakty i odbywało się to bardziej na zasadach wolnego rynku.

  Natomiast w tym wypadku mamy do czynienia z bezpośrednim naciskiem, jeśli takie słowa padają z ust prominentnych przedstawicieli państwa.

  Jeśli chodzi o Polskę, to z rozczarowaniem, ale z takim dowcipem mogę powiedzieć, że w naszym przypadku to niewiele zmienia, bo my i tak już od dłuższego czasu funkcjonujemy jako dostawca dochodów dla amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego. Przykładem są F-16 czy też rakiety „Patriot”, na które Polska ma wydawać ogromne miliardy. Niestety, większość krajów NATO będzie musiała pójść polską drogą.

  Chciałbym też zauważyć, że nie ma oczywiście żadnego rosyjskiego zagrożenia, dlatego, że nie jesteśmy w stanie wskazać żadnego miejsca, w którym by Rosjanie faktycznie zagrażali Ameryce czy jej sojusznikom. Wręcz przeciwnie, świadczy o tym ostatnie wydarzenie – zestrzelenie syryjskiego samolotu, czyli samolotu państwa sprzymierzonego z Rosją. Dokonali tego Amerykanie, i to nie Rosja jest tą stroną prowokującą, stroną agresywną. Propaganda antyrosyjska służy stworzeniu takiego wrażenia, że Rosja jest zagrożeniem dla państw NATO i też jako argument na rzecz zakupu amerykańskiego sprzętu.

  – No i te sławetne 2%, na które nalega prezydent Donald Trump. To chyba też forma nacisku na zakup broni „made in USA”?

  — Oczywiście. W Polsce, na przykład, przekonuje się społeczeństwo, że właśnie w związku z rzekomo rosnącym zagrożeniem ze strony Rosji potrzebne jest zwiększenie wydatków na armię. Natomiast ogromna część tych wydatków wcale nie idzie na modernizację polskiej armii, lecz na zakup właśnie amerykańskiego sprzętu, który zresztą jest przestarzały i bardzo często jest to sprzęt, i na to warto zwrócić uwagę, którego sami Amerykanie już nie używają. Akurat rakiety „Patriot” są sprzętem, z którego amerykańskie wojsko przestało już korzystać. A koncernom zbrojeniowym opłaca się to komuś sprzedać.

  źródło: https://sptnkne.ws/eFuR

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/donald-trump/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 14. Dziennik Poranny – 15.06.1935 – Poznań – Rok 1, Nr 88

  Amerykański Hitler w sutannie

  Charles Coughlin, zdjęcie portretowe 1933 rok

  Obok „dzikusa z Luiziany”, senatora Huey Longa, zabiegającego coraz usilniej o względy wyborców w roli szampjona sprawiedliwości społecznej, kryzys amerykański wyniósł na widownię życia politycznego i społecznego Stanów Zjednoczonych postać kapłana katolickiego, którego rozgłos przekroczył już granice jego własnego kraju. Jest to ksiądz Coughlin z Detroit.
  Z racji szat duchownych, które nosi i kaznodziejskich wskazań, które głosi, niektórzy nazywają go amerykańskim Savonarolą. Gdyby przyjąć, że jest nim w istocie, byłby to w każdym razie Savonarola w nowoczesnem ujęciu. Nie nosi zgrzebnej włosiennicy, jak jego florencki poprzednik, a małomiasteczkowy rynek nie starczy mu już za kazalnicę i trybunę. Zgodnie z duchem nowych czasów wygłasza kazania, a raczej przemówienia polityczne przez radjo do wielu miljonów słuchaczy i stara się oprzeć swoja akcję o szerokie fundusze, wiedząc, że nerwem wszelkich poczynań, zwłaszcza w Ameryce jest pieniądz.

  Błyskotliwa karjera

  Pochodzenia kanadyjskiego, ks. Coughlin jest synem zakrystjana z małego miasteczka Hamilton w Ontario. Studjował teologję i filozofję na uniwersytecie w Toronto.
  Po powrocie z Europy, mając 25 lat, został wyświęcony na księdza, poczem osiedla się w Royal-Oak, małem przedmieściu stolicy Forda – Detroit. Zawiaduje jedną z najmniejszych parafji. Karjera jego jest istotnie zadziwiająca, nawet na tle stosunków powojennych, które przyzwyczaiły nas do błyskotliwych i zawrotnych sukcesów ludzi, idących drogą socjalnej i politycznej demagogji.

  Najpierw objawia się u niego finansista, który w nim drzemie. Parafja jego zadłużona jest po uszy, ale on nietylko równoważy jej budżet, lecz zdobywa także fundusze na założenie małej radjostacji nadawczej, uzyskawszy od swego zwierzchnika i protektora, biskupa Galagher’a, zezwolenie na transmitowanie swoich kazań.

  Na wzór „Führera”

  Pierwsze kazania niedzielne ks. Coughlin’a są dość neutralne. Tymczasem jednak wybucha kryzys i pogłębia się z każdym miesiącem. I teraz skolei budzi się w nim ekonomista, polityki i socjolog. Z niebywałą gwałtownością, i posługując się taktyką, która spokrewnia go z Hitlerem, atakuje jednocześnie komunistów bankierów i… traktat wersalski. Z tą samą dezynwolturą wyraża się o prohibicji, Fordzie czy Hooverze i nawołuje do dewaluacji dolara.

  Rzecz jednak dziwna, ten ksiądz katolicki, który nawrócił na wiarę rzymską „czterech jeźdźców Apokalipsy”, potentatów finansowych Morgana, Mellona, Ogden Millsa i Eug. Meyera, znajduje początkowo znacznie więcej zwolenników wśród ludności protestanckiej, niż pomiędzy katolikami.

  Żale przed mikrofonem

  Oprócz uznania, przychodzą wszakże i protesty. Do kurji biskupiej napływają skargi, ale biskup Gallagher nie godzi się na zdezawuowanie przedsiębiorczego kapłana. Próbuje się skolei cenzury, by zmusić go do milczenia. Ks. Coughlin pozornie godzi się na to ale stanąwszy przed mikrofonem, woła na cały świat, jaka krzywda go spotkała i kontynuuje swoją kampanję w najlepsze.

  Program jego, który od niedawna propaguje pod firmą „Związku sprawiedliwości społecznej”, zawarty jest w szesnastu artykułach i pokrywa się mniej więcej z pierwotnym programem niemieckiego narodowego socjalizmu. Jest to, krótko mówiąc, odnowienie socjalne w ramach porządku państwowego i nacjonalizmu ekonomicznego. Polityki Roosevelta ks. Coughlin nie potępia całkowicie, ale uważa, że powinna być pogłębiona i skorygowana.

  Nowoczesny kościół

  Kampanji amerykańskiego Savonaroli dopisało nadzwyczajne powodzenie. Na jego ręce sypać się zaczęły listy ze wszystkich stron Ameryki, jak również popłynął strumień dolarów. Prędko też okazało się, że trzeba całą akcję zorganizować i że mała kapliczka nie wystarczy już na potrzeby rozszerzonej na całe Stany Zjednoczone parafji, toteż ks. Coughlin kosztem jednego miljona dolarów zbudował sobie 7-piętrowy building z krzyżem na szczycie.

  Oprócz nowej kaplicy i stacji radjowej, gmach ten mieści liczne biura, gdzie 160 sekretarzy otwiera, czyta, segreguje i odpowiada na 140.000 listów, przychodzących co tydzień. Pomaga im w tej pracy cała armja stenotypistek.

  Na najwyższym piętrze gmachu znajduje się sanktuarjum, skąd co niedzieli ks. Coughlin, otoczony sztabem specjalistów od finansów, polityki i ekonomji, przemawia przez radjo, licząc sobie, jak mówią, po 14.000 dolarów za godzinę.

  „Związek sprawiedliwości społecznej”

  Po dwu latach istnienia „Związek sprawiedliwości społecznej” ks. Coughlin’a, liczy 2 i pół miljona członków i do końca bieżącego roku powinien zwiększyć się w dwójnasób, jak tego spodziewa się przynajmniej sam jego twórca. W każdym razie wpływ jego daje się już poważnie odczuć, ponieważ senator Thomas, promotor ruchu inflacyjnego, pozostaje z nim w bliskim kontakcie, a nawet sam minister finansów wzywał ks. Coughlin’a na konsultację. Gdyby nie obywatelstwo kanadyjskie i związany z niem brak prawa wyboru, należałoby przypuścić, że ks. Coughlin mógłby przy najbliższych wyborach postawić swoją kandydaturę na prezydenta Stanów z szansami powodzenia.

  http://retropress.pl/dziennik-poranny/amerykanski-hitler-sutannie/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 15. ,,Amerykański Hitler w sutannie”

  Girolamo Savonarola

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Girolamo_Savonarola

  TO CO JEST ,,NAJLEPSZE”, PROCES GRILLOWANIA NIEGRZECZNEGO GIROLAMO…

  … NAPISANE PRZEZ NIEGO KSIĄŻECZKI, TEŻ BYŁY ,,NIEGRZECZNE” I ZROBIONO Z NICH OGNISKO ALE JAKOŚ TEN PROCES PRZEPROWADZONO NIECHLUJNIE I WIELE ICH POZOSTAŁO W KLASZTORACH/BIBIOTEKACH, GDZIE DZISIAJ MOŻNA JE PODZIWIAĆ.

  http://www.smu.edu/Bridwell/SpecialCollectionsandArchives/Exhibitions/HighlightsTheology/Savonarola

  ,,Szumi dokoła las,/ czy to jawa, czy sen?/ Co ci przypomina,/ co ci przypomina/ widok znajomy ten?…”

  POLSKI GRZYB ,,SZATAN” Z MIASTA TORUNIA, WIELKI CZCICIEL BOŻKA MAMMONA

  Setki tysięcy złotych z MSZ dla księdza Rydzyka

  http://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BBBjorm.img?

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/setki-tysi%C4%99cy-z%C5%82otych-z-msz-dla-ksi%C4%99dza-rydzyka/ar-BBBjxjb?ocid=DELLDHP

  Pozdrawiam

  Polubienie

 16. Tuż przed spotkaniem grupy G–20 Putin spotyka się z prezydentem Chin a chińska flota wpływa na Bałtyk.
  Donald Trump z kolei spotyka się w Warszawie z szefami państw tz. trój morza.
  Czy chodzi o zablokowanie jedwabnego szlaku? Czy projekt jedwabnego szlaku będzie najważniejszym tematem spotkań grupy G–20?
  Inne gorące tematy to sytuacja w Syrii i na Ukrainie
  ———————
  Przewodniczący ChRL Xi Jinping podczas rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem powiedział, że ze wszystkich krajów najbliższe kontakty Chiny utrzymują z Federacją Rosyjską i wyraził przekonanie, że jego wizyta zostanie uwieńczona „pełnym sukcesem”.

  Prezydent Rosji Władimir Putin i prezydent Chin Xi Jinping w Pekinie
  Przewodniczący ChRL przebywa w Rosji z wizytą na zaproszenie Putina. We wtorek podczas rozmów Putina i Xi Jinpinga planowane jest omówienie strategicznej współpracy obu krajów i problemów międzynarodowych, a także podpisanie poważnego pakietu dwustronnych dokumentów.

  Polubienie

 17. Też tą informację zauważyłem. Przypłynie na Bałtyk komitet powitalny trampeczka. Syrię sobie już odpuścili?

  http://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BBDLgjk.img

  Okręty Chin i Rosji na Bałtyku. Zostaną tam przez całą wizytę Trumpa

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/okr%c4%99ty-chin-i-rosji-na-ba%c5%82tyku-zostan%c4%85-tam-przez-ca%c5%82%c4%85-wizyt%c4%99-trumpa/ar-BBDKSab?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  Będą chronić trampeczka, przed polskimi terrorystami, gorszymi niż ISIS?

  Polacy i Węgrzy gorsi niż Państwo Islamskie – twierdzą Niemcy

  http://www.polishexpress.co.uk/polacy-wegrzy-gorsi-niz-panstwo-islamskie-pisza-niemcy

  Pozdrawiam

  Polubienie

 18. Meet the First Family of Molossia, a nation within Nevada: 40-year ‚dictator,’ President Kevin Baugh, rules over 33 citizens (including dogs) of the micronation he established, complete with its own rules, border control, traditions and currency

  President Kevin Baugh has been the dictator of Molossia – his very own micronation in Nevada – for 40 years. He’s written the governing rules and built up a ‚sovereign’ state that includes its own buildings, passport control, currency (inset) and traditions. Together with his First Lady, daughter (main), other family members and citizens – including a few dogs – he happily hosts visitors curious to see what life is like in a micronation within the United States

  Polubienie

 19. Z. Wrzodak opluwa
  —————————————-
  Casting skundlonych agentów z nad Wisły

  Agenci banksterów nad Wisłą walczą jak lwy, kto ma być bliżej, dłużej przy swoim mocodawcy Trumpie, raczej jego służb. Każdy z nich na kolanach zapewnia, że będzie lepszym, nadzorcą niewolników w ,,polin” od swego konkurenta politycznego.

  Trwa casting obleśnych durni z tzw. klasy politycznej w Polsce oraz parszywych dziennikarzynów przed wizytą w Polsce D. Trumpa. Takiej poddańczej propagandy nie było za czasów okupacji sowieckiej w Polsce. To Breżniew miał mniejszą oprawę propagandową od drugiego okupanta z usraela. Troche naiwnie wierzyłem,: Traump zmieni świat w kierunku pokoju a nie ludobójczych zbrodni swoich wojsk w świecie. Niestety ale okazał się takim samym popychadłem służb specjalnych w usraelu, które to służby opanowane są przez światową mafie finansową oraz masonerie. Agenciki mówią i piszą, że to będzie przełomowa wizyta i tak wiele skorzystamy na tej wizycie. To prostacy i szmaglownicy tak sądzą.

  Partia sześcioramienna zarządzająca upadłą Polską wraz z swoimi mafią zdemoralizowanych mediów, wciskają nam kit, że USA nas wyżywi i obroni.

  To propaganda rodem z pzpr-u. USA traktuje nas jak podbitą kolonie, a nas jak niewolników, których zadaniem jest jątrzenie przeciw Rosji, tej Rosji, która wyłazi z parszywych łap sześcioramiennych czyli spuścizny sowieckiej. Oni chcą mieć Rosję sowiecką a wiec tą na której czele są osoby z Izraela. Rolą USA jest prowadzenie wojen po za swoimi granicami. Interesem mafii swiatowej z usraela jest rozprawienie się z Rosja na terenie Polski i krwią polaków. To jest główne przesłanie partii sześcioramiennej w Polsce.

  Interesem Trumpa w Polsce oprócz pilnowania intersów lichwiarzy bankowych, będzie załatwienie odbioru gazu katarskiego przez Polskę od firm związanych z Exon Mobil czyli od Rostchilda i Rokeffelera, którzy kontrolują tą firmę. Interesem Trumpa u niewolników będzie odbiór zdezelowanej broni po zawyżonych cenach bez offsetu.

  Czyli wizyta Trumpa ma byc wielkim sukcesem światowej mafii finansowej oraz światowej mafii od prywatyzacji wojen. Do takich zadań mają polityków w środkowej Europie, którzy pilnują interesów mafii światowych. Tylko obecnie chorągiewki czerwone z sierpem i młotem zamienią na chorągiewki z gwiazdkami szescioramiennymi.

  Taka tam polityka, takie tam sobie podlizywanie się niewolnków do swoich okupantów.
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/139159,casting-skundlonych-agentow-z-nad-wisly
  ——————————
  Może nasze media i nasi politycy nieco przesadzają z tą wizytą Donalda Trumpa, ale żeby posuwać się do takich słów i określeń jak to robi Z. Wrzodak to już może tylko ktoś chory na umyśle.
  Cytuję tylko mały fragment:
  Trwa casting obleśnych durni z tzw. klasy politycznej w Polsce oraz parszywych dziennikarzynów…
  Albo inny fragment:
  Partia sześcioramienna zarządzająca upadłą Polską.
  Mniejsza o tą sześcioramienną partię, ale gdzie ty widzisz upadłą Polskę? Kto cię qurwa mać upoważnił do poniżania mojej Ojczyzny Polski
  Jest takie powiedzenie – zły to ptak który kala własne gniazdo, a Z. Wrzodak to robi w najobrZYDliwszy sposób.
  Z. Wrzodak do dziś nie może odreagować, że na kolejne kadencje do sejmu się nie załapał.

  Polubienie

 20. Panie Wrzodak jesteśmy z panem i wielki aplauz dla pana .
  Prosimy nie obrażać pana Wrzodaka skończony idioto . Najpierw zbadaj sam siebie ile tym masz rozumu w głowie niedorajdo .
  Może jesteś żydem ?.

  Polubienie

 21. My tego nie wiemy ale kto wie czy to nie kolejny szabesgoj opluwa pana Wrzodaka . Nie masz żadnego prawa lżyć Zygmunta Wrzodaka . Nie umieszczaj tego co on pisze i nie komentuj jego tekstów twoim obleśnym jężykiem a ty masz tyle kultury co te twoje Dudy i prezesy włącznie z Szydłami razem wzięte .Przyjedzie Trump zrób mu dobrze jak Radosław kiedyś mawiał tylko że w temacie Obamy a od Zygmunta Wrzodaka odpiurnij się . Zrozumiał przekaz ?.

  Polubienie

 22. Z. Wrzodak do dziś nie może odreagować, że na kolejne kadencje do sejmu się nie załapał
  Zdanie powyższe jest obrażliwe nie mające nic wspólnego z faktami i podejmiemy próbę drogą internetową o ile będzie to możliwe poinformowania pana Wrzodaka o tym fakcie . Powinien domagać się przeprosin .
  Sympatycy pana Wrzodaka .

  Polubienie

 23. Ad Sympatyków Zygmunta Wrzodaka.

  Panie Wrzodak jesteśmy z panem i wielki aplauz dla pana.

  Panie diabeł, jesteśmy z panem, panie Lucyferek, kibicujemy panu, Ogromny Majestacie Belzebubie, wielki aplauz dla pana!

  Tak dzisiaj wygląda Fabryczka Ursus, dawna kolebka pana Zygmunta Wrzodaka.

  … o ile będzie to możliwe poinformowania pana Wrzodaka o tym fakcie…

  Oooooooo, widzę, że pracujecie w firmie kurierskiej ,,BOLEK”!!!!!!!!!

  Polubienie

 24. WŁADZUNIA ZAWSZE ,,SAMA” SIĘ WYŻYWI!

  Utrzymanie prezydenta Mościckiego oraz jego świty pochłaniało prawdziwe krocie (źródło: domena publiczna).

  CZEMU PO WOJNIE, PRZY UL. WIEJSKIEJ, ROSZERZONO KORYTO DLA DARMOZJADÓW?

  … Parlamentarzyści też nie mieli powodów do narzekań. Na mocy konstytucji kwietniowej (1935) zasiadało na Wiejskiej 208 posłów i 96 senatorów…

  Obecnie Sejm:
  – liczba posłów to 460

  Senat:
  – liczba senatorów 100

  Dojenie Niepodległej. Ile naprawdę zarabiali ludzie władzy w przedwojennej Polsce?

  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/07/13/dojenie-niepodleglej-ile-naprawde-zarabiali-ludzie-wladzy-w-przedwojennej-polsce/3/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 25. jeśli Z. Wrzodak pisze:
  ….że będzie lepszym, nadzorcą niewolników w ,,polin” ….to pisze to nie trylko o mnie, o tych wszystkich którzy głosowali na PiS, o tych wszystkich którzy głosowali na inne partie, bądź nie głosowali wcale, pisze to także o sobie, choć tego zapewne nie pojmuje i pisze także o:
  Sympatycy Zygmunta Wrzodaka
  panach
  Żyto.
  Więc albo to pojmiecie, albo dalej będziecie wychwalać tego który was ma widocznie za niewolników skoro tak o was pisze.
  W kodeksie karnym jest obecnie paragraf na tych którzy znieważają państwo Polskie. Można domniemywać, że określając Polskę jako ,,polin” dopuścił się przestępstwa.

  Sympatycy Zygmunta Wrzodaka

  Jeśli chodzi o przepraszanie, to najpierw Z. Wrzodak powinien przeprosić wszystkich polityków i dziennikarzy za:
  .. obleśnych durni z tzw. klasy politycznej w Polsce oraz parszywych dziennikarzynów ….
  I nas wszystkich za nazwanie nas niewolnikami.

  Z. Wrzodaka poznałem parę lat temu na jednym z zebrań WPS.
  Człowiek dosyć nerwowy i obraźliwy, obruszył się za jakieś słowa na swój temat i tylko dzięki Bohdanowi Porębie który zapewnił go że wszyscy szanują jego dokonania dał się uspokoić.
  Ale w ostatnim artykule zamieszczonym na Neon24 przekroczył pewne dopuszczalne normy w publicystyce internetowej i warto to zauważyć i napiętnować.

  Polubienie

 26. Człowiek dosyć nerwowy i obraźliwy, obruszył się za jakieś słowa na swój temat i tylko dzięki Bohdanowi Porębie który zapewnił go że wszyscy szanują jego dokonania dał się uspokoić.
  Natomiast myślę analizując pana wpis że to pan wykazuje cechy mocno nerwowego człowieka obrażając bohatera narodowego . Proszę się hamować i ludzi nie obrażać . Zygmunt Wrzodak wykazuje cechy nieco znerwicowanego tylko wtedy gdy jest bezczelnie obrażany i poniewierany przez takich jak pan .

  Polubienie

 27. Panie adm-inie, nie lepiej byłoby zacytować to w ten sposób:

  „Każdy z nich na kolanach zapewnia, że będzie lepszym, nadzorcą niewolników w ,,polin” od swego konkurenta politycznego.”

  a nie:

  „jeśli Z. Wrzodak pisze:
  ….że będzie lepszym, nadzorcą niewolników w ,,polin””

  A tak na marginesie, ja w sposób świadomy nie biorę udziału w żadnych „wyborach”. Niemniej nie oznacza to, że jestem osobą apolityczną. Po prostu przestał mnie zajmować świat sceny aktorskiej, jednocześnie nie mając żadnego wpływ na zmiany tego co dzieje się za kulisami.
  Co zaś tyczy się „szlachetnej” idei członkostwa w PiS-ie (lub gdziekolwiek), i co o tym wszystkim myślę, to najlepiej ujął to nie tak dawno mój 50-letni znajomy, od lat członek nomen omen partii …PiS:
  „gdybym nie działał w PiS-ie – to byś mnie dzisiaj widział co najwyżej na kasie w Biedronce…”

  Ok?

  Polubienie

 28. Panie adm-inie, nie lepiej byłoby zacytować to w ten sposób:

  „Każdy z nich na kolanach zapewnia, że będzie lepszym, nadzorcą niewolników w ,,pol.n” od swego konkurenta politycznego.”

  a nie:

  „jeśli Z. Wrzodak pisze:
  ….że będzie lepszym, nadzorcą niewolników w ,,pol.n””

  A tak przy okazji, ja w sposób świadomy nie biorę udziału w żadnych „wyborach”, zatem tego rodzaju wypowiedziami nie mogę czuć się w żaden sposób urażony.
  Niemniej nie oznacza to, że pozostaję osobą apolityczną. Po prostu przestał mnie zajmować świat sceny aktorskiej, jednocześnie nie mając żadnego wpływu na zmiany tego co dzieje się w kulisach.
  Co zaś się tyczy „szlachetnej”, pro-narodowej, pro-społecznej, idei członkostwa w PiS-ie (jak zresztą gdziekolwiek), i co o tym wszystkim myślę, to najlepiej ujął to nie tak dawno mój 50-letni znajomy, od lat członek nomen omen partii …PiS:

  „gdybym nie działał w PiS-ie – to byś mnie dzisiaj zobaczył co najwyżej na kasie w Biedronce…”

  Ok ?

  Polubienie

 29. „gdybym nie działał w PiS-ie – to byś mnie dzisiaj zobaczył co najwyżej na kasie w Biedronce…”

  Ok ?
  Niestety w PIS nie jestem dlatego jeżdzę na szambiarce poza tym dyl nie można było tego lepiej ująć .

  Polubienie

 30. Ta cała scena polityczna to jest hu… i kamieni kupa od 28 lat . Nie widać żadnych pozytywów a że jakiś kretyn roztacza tu bajeczne widoki i pisze tu o dobrobycie .Też bym tak mógł opowiadać gdybym sobie , swoim dzieciom i żonie załatwił fajna fuchę polegającą na pierdzeniu w stołek od ósmej do szesnastej i nie za mniej jak za 6 tysięcy miesięcznie bo jak mówiła pewna pani minister tylko idiota pracuje za mniej no i że taki mamy klimat w tej naszej biednej i skonanej Ojczyżnie rządzonej przez totalnych idiotów wybieranych przez 50% ptasich mózdzków .
  Pozdrowienia panie dyl .

  Polubienie

 31. dyl
  …„gdybym nie działał w PiS-ie – to byś mnie dzisiaj zobaczył co najwyżej na kasie w Biedronce…”….
  Podobnie było w PRL.
  Tacy jak ten pana znajomy też się pchali do partii (PZPR) my mieć lepszą fuchę.
  Zaraz po wojnie dostawali stanowiska dyrektorskie i kierownicze.
  Niestety partia dawała, partia zabierała i obsadzała nowymi kadrami po studiach, preferując oczywiście tych którzy wstępowali w szeregi partii.

  Szambiarz, ale chyba zauważyłeś, że nie wszyscy jeżdżą na szambiarce i nie wszyscy są członkami takiej czy innej partii .

  Polubienie

 32. Fałsz czy prawda

  Putin ostrzega Trumpa: „Ujawnij pedofilów wśród elity albo ja rozpocznę wymienianie nazwisk”

  Prezydent Rosji postawił ultimatum przed historycznym spotkaniem

  Ahead of this historic rendezvous, Russian President Putin has made one thing clear; that Trump must „expose pedophiles in Washington D.C.” otherwise Russia will begin „naming names”.

  Read more at: http://www.neonnettle.com/news/2349-putin-warns-trump-expose-elite-pedophiles-or-i-will-begin-naming-names-

  Polubienie

 33. Szambiarz, ale chyba zauważyłeś, że nie wszyscy jeżdżą na szambiarce i nie wszyscy są członkami takiej czy innej partii .
  Niestety drogi panie nie zauważyłem natomiast zauważyłem mnóstwo bydlaków którzy za dobra fuchę i parę kochanek czy bycie na górze jakiejkolwiek partii rządzącej sprzedaliby bez zastanowienia swoja matkę i ojca.Problem w tym że takich w tym kraju są miliony a praca żadna nie hańbi może oprócz dziwki która daje dupy za 200 zloty czy tzw zawodu polityka a w naszych warunkach czytaj pasożyta niezależnie z jakiej opcji . Znam wielu z PIS ludzi pomimo że na razie jeżdzę na szambiarce i mówię z całą stanowczością wielu z nich to tępe podłoty rozsłuchane w radiu maryja i mające pewnego zakonnika w sercu włącznie z oddaniem za niego życia . Pozdrawiam i żegnam .

  Polubienie

 34. Dodam jeszcze że wszyscy oni gdy wygra Petru a wygra na 100% przejdą do Petru aby utrzymać swoją miskę czy mieć codziennie swoje wiadro z gotowanymi kartoflami w chlewie o PIS szybko zapominając .

  Polubienie

 35. Podobnie było w PRL.
  Na zakończenie .Drogi panie ale co nas obchodzi PRL który umarł prawie 30 lat temu . Zostaw już pan ten PRL .Teraz mamy rok 2017 a władza którą pan popiera miała dawać przykład dobrego i uczciwego rządzenia budowania drugiej Japonii .
  Co jednak z tego wyszło ? Jeszcze większe kolesiostwo niż za tego PRL i 1000% większe złodziejstwo niż za PRL chyba że policzymy kradzież kilograma kaszanki faceta który za PRL wtedy pracował w zakładach mięsnych . Potworny złodziej nie ma co . Za to wszystkie afery jak telegraf po 1989 roku wszystkie służyły rozwojowi kraju i umacnianiu jego pozycji na świecie .Serdecznie dziękujemy .

  Polubienie

 36. Szambiarz
  Znam wielu z PIS ludzi pomimo że na razie jeżdzę na szambiarce i…
  na razie…
  No to jesteś w dużo lepszej sytuacji niż ja, skromny emeryt z emeryturą 1300 zł i żadnych kolesi w PiS.
  Nie mogę też powiedzieć, że emerytem jestem tylko … na razie.

  Polubienie

 37. PRL nie charakteryzował się jakimś poważnym złodziejstwem wśród rządzących nie licząc płotek . Funkcjonował element odstraszania w postaci kar . Gomułka zwłaszcza doprowadził do tego że złodziejstwo było na niskim poziomie poprzez złapanie za jaja paru złodziejaszków i był to świetny element odstraszający . Oczywiście nowa władzunia nie byłaby sobą gdyby nie opluła za to Władysława Gomułki w postaci wyprodukowania teatru telewizji gdy już sprawowała pełnię władzy . Jaki ten Gomułka to potwór bo skazał na śmierć tak dla przykładu aferzystę i złodzieja który okradał Polskę . Gomułka dobrze wiedział co robi .
  Gdyby dziś zastosować tak ostre kryteria to prawdopodobnie z połowę tego narodu trzeba by było powiesić za jaja za jakieś oszustwa , złodziejstwa czy kanciarstwa i przynajmniej 95 % tzw nowej klasy politycznej głównie tych co pozamieniali kufajki robotnicze takie jak moja na luksusowe garnitury .Przecież z tego nie mogło wyjść nic dobrego .
  Młodzież jeżeli nie ma pojęcia o czym mówię niech zobaczy ten teatr ale z dużą dozą krytycyzmu .Link u dołu.
  Proszę mi nie odpisywać ponieważ czytać nie będę .Wyjątkowo napisałem parę wpisów tutaj aby pewne sprawy naprostować.
  Sprawa mocno nie była nagłaśniana gdy rządził PIS z oczywistych względów bo mieli tam u siebie w rządzie pewnego sędziego a jednocześnie budowali IV RP .
  Dosyć tej płazenady i szaleństw .Szkoda już na to czasu .
  Serdecznie pozdrawiam .
  PS .nie znalazłem tego teatru Tv w internecie ale był nadawany niedawno w TV .

  Polubienie

 38. Ad Szambiarza

  Niestety w PIS nie jestem dlatego jeżdżę na szambiarce poza tym dyl nie można było tego lepiej ująć.

  Przy sobocie, po robocie… Chi, chi, chi…

  … W niedzielę, spotykamy się w kościele.

  A w przyszłości. Cha, cha, cha…

  Polubienie

 39. Ad głupiego Kiki bądż Kika :
  Nie jestem katolikiem i nigdy swoich grzechów katabasom nie mówiłem . Zrozumiał to jezuita bądż zakonnica o szaleńczym nicku Kika .
  Dobrze że od wczoraj mam urlop to szaleńcom katolickim mogę odpowiedzieć . Ważne że swoją pracę się dobrze wykonuje a takim idiotom jak ty pozostaje jedynie się śmiać natomiast jestem z siebie dumny bo lepiej wąchać smrody ssaków ludzi niż wchodzić w dupę także potwornie śmierdzącą bo nie mytą radnym bezradnym niezależnie z jakiej złodziejskiej opcji . Problem w tym że szanowny pan / pani tego nie rozumie .
  Jeszcze jedno w kwestii ludzkim odchodów bo mam w tym doświadczenie .Mogę się zapewnić że ludzkie gówno dużo bardziej śmierdzi intensywnie niż gówno małpy czy goryla o innych zwierzętach nie wspominając bo dla przykładu kał konia w ogóle nie śmierdzi także śmiej się dalej idioto profesorku z ludzkiej pracy i liż dupę twoim żydowskim korporacjom . Oni ci za to wypłacą ci 5 tysięcy miesięcznie i dwa razy do roku na wigilię i na wielki piątek dadzą bon do supermarketu na kwotę 200 złotych .
  Udanych zakupów idioto . Do grudnia już nie daleko .Zapchaj bandzioch kiełbasą i boczkiem tylko nie spożywaj zbyt dużo bo dostaniesz sraczki i zasrasz sobie cały kibel i coca – coli nie kupuj bo ci z zębów zostanie WTC po zamachu skończony debilu .

  Polubienie

 40. Szambiarz
  Zupełnie niepotrzebnie się sierdzisz, Kika jest w porządku gość, lubi nas uraczać zabawnymi obrazkami i w jego intencjach nie ma chęci obrażania kogokolwiek. On ani zakonnik ani zakonnica i na dodatek według mnie także człowiek nie wierzący. Kika da się lubić, z czasem jak się do niego przyzwyczaisz przyznasz mi rację. No chyba, że więcej nie raczysz tej strony odwiedzać.
  Przy okazji muszę ci powiedzieć, że szambiarz to jest figura, w USA mówią ,,sanitary enginers”, inżynier sanitarny.

  Polubienie

 41. Przepraszam ale odniosłem wrażenie że on się śmieje z pracy jaką wykonuję a to nie jest lekka praca . Nie raz człowiek zwraca czy rzyga po robocie od tych smrodów plus ból głowy a takie żarty naprawdę bolą i dobijają tym bardziej nic złego nie zrobiłem temu człowiekowi . Napisałem tylko swoje zdanie a mam chyba jakieś prawo do własnej opinii bo jeżeli nie to piszcie tu panowie we własnym gronie .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s