TU SIĘ MUSI ZMIENIĆ SYSTEM, ABY MOŻNA BYŁO (W POLSCE) COKOLWIEK POZYTYWNEGO ZROBIĆ


 

To, co ja bym sam napisał, patrząc w TV na tłumy dziś wieczór w głównych miastach Polski, to napisał cytowany ponizej, nie znany mi pan Ślężak.

A jaka jest rada na to, co się dzieje i będzie dziać coraz groźniej? Zacytuję słowa – bez żadnej przesady wpędzonego do grobu przez prezesa PIS, Jarosława Kaczyńskiego – Andrzeja Leppera, na konferencji nt. industrialnych metod hodowli świń (sponsorowanej przez hodowców z USA, walczących z hodowlą zwierząt zamkniętych w „przedziałkach o szerokości ok. 80 cm). Siedząc obok niego, jako jego tłumacz, miałem okazję z nim szerzej porozmawiać. I ten zawodowy rolnik, za „komuny” zwycięzca rozmaitych konkursów nt. wiedzy rolniczej, powiedział mi rzecz prostą TU SIĘ MUSI ZMIENIĆ SYSTEM (na ten znowu „komunistyczny”) ABY W POLSCE MOŻNA BYŁO COKOLWIEK POZYTYWNEGO ZROBIĆ. Proszę potraktować te słowa, jako głos z zaświatów „samozabitego” 6 lat temu vice-premiera III RP.

MG

Polskie sądownictwo działa źle. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Wiem aż za dobrze co to niedotrzymanie terminów, brak rozstrzygnięć i kompletna niemoc w dochodzeniu swoich praw.

Mam więc osobiście ugruntowaną świadomość konieczności zmian. Zatem nie ma czego bronić, choć jest kogo bronić, bo znam również świetnych sędziów zarówno pod względem fachowości jak i etyki zawodowej.

Patrząc na to co się dzieje w Sejmie mam poczucie, że za łeb wzięły się dwie strony, które moje problemy i nie tylko moje, mają gdzieś, czyli nie chodzi im o to, żeby sądownictwo działało lepiej, ale żeby utrzymać albo zdobyć polityczną kontrolę nad tą częścią machiny państwa.

Te dwie strony, gryzące się coraz wścieklej, pędzą nie wiadomo dokąd, wciągają po drodze jak trąba powietrzna wszystkich, którzy choć trochę uwierzą w przekaz jednej albo drugiej z nich.

Poziom złych emocji zbliża się do miejsca w którym nikt nie będzie się mógł cofnąć. Jeżeli PiS odpuści choćby w niewielkim stopniu, to przegra cała sprawę i nie opanuje zarówno struktur, jak i mechanizmów funkcjonowania sądownictwa. Jeżeli wygra, to i tak trzeba zapomnieć o zmianach koniecznych do normalnego funkcjonowania sądów.

Tak jak we wszystkich dotychczasowych działaniach PiS-owi nie chodzi o zmianę zasad i mechanizmów, ale o obsadę stanowisk “swoimi ludźmi”.

Jeżeli wygra dotychczasowy system, to zemsta, a nawet wściekła zemsta na PiS jest nieuchronna i co gorsza, wszystko co dotychczas było złe, jeszcze bardziej się umocni . Przede wszystkim z całego tego zamieszania i harmideru nie wyjdzie nic dobrego dla tych, którzy na co dzień doświadczają złego funkcjonowania sądów.

Ta całkowita klęska państwa jako dobra wspólnego jest najważniejszym efektem tej awantury pod hasłem reformy sądownictwa.

A Państwo już dali się wciągnąć w tę trąbę powietrzną?

Andrzej Szlęzak
https://konserwatyzm.pl

 

POST SCRIPTUM do mych komentarzy poniżej, 2017-07-24
Szanowni Państwo,
 
Oczywiście w obecnym, formalnym projekcie “Trójmorza” znajduje się tylko 12 (11 post-socjalistycznych republik + Austria, którą dołączono aby było 12) państw. Ale to jest tak, jak z tą historią tych 12 apostołów Jezusa z Nazaretu – NAJWAŻNIEJSZYM Z NICH okazał się ten 13, “nowonarodzony chrześcijanin” Szaweł alias Paweł, który założył Kościół na ofierze z zamordowanego młodego Jezusa jako Baranka Bożego, grzechy Ojców Założycieli Chrześcijaństwa odkupującego.
 
Poniżej:
 
– Sugerująca liczbę 13 tablica reklamowa spotkania rządów państw Trójmorza w Dubrowniku w 2016 roku (na tego rodzaju sugestię i ja się “nabrałem” rozsyłając wczoraj tekst Walk plemiennych na Przedmurzu Cywilizacji TPD):
 

# Seas Initiative

 
Zestaw 13 Apostołów (prezydentów lub ich reprezentantów) Trójmorza sfotografowany w Warszawie 6 lipca 2017. (czyżby OFIARĄ ZAŁOŻYCIELSKĄ tego Nowotworu Geopolitycznego była POZABIJANA, W TRAKCIE POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, POLSKA MŁODZIEŻ , pod której pomnikiem prezydent Trump, wzywając na pomoc BOGA, wygłosił swą MOWĘ ZAŁOŻYCIELSKĄ US-Bis w formie Trójmorza?
 

Zestaw 13 prezydentów (lub ich zastępców) państw Trójmorza

 
Reklamy

69 uwag do wpisu “TU SIĘ MUSI ZMIENIĆ SYSTEM, ABY MOŻNA BYŁO (W POLSCE) COKOLWIEK POZYTYWNEGO ZROBIĆ

 1. PiS sobie na wiele pozwala bo stoi za nim protektor, któremu wiernie służą. Na spotkaniu w Budapeszcie Bibi przywoływał Europę do porządku bo inaczej upadnie(ma zdecydowanie popierać Izrael). Wymiana złych rabinów na swoich bez gruntownej reformy całego systemu, dla zwykłego zjadacza chleba nic nie zmieni. Jedynie Kaczyński bedzie mógł sprawniej swoje gierki prowadzić.

  Polubienie

 2. Sytuacja przypomina tę z 1980 roku. Po jednej stronie ewidentnie żyd, po drugiej mieszanina żydowsko-polska. Wtedy nie mielismy zupełnie rozeznania, kto nami steruje w proteście, co chce uzysklać wyslugując sie nami oraz czyim pachołem sam jest. Szkoda, ze po gorzkiej nauczce po magdalenkowym przestępstwie ukradzenia i okradzenia Polakowi Polski dalej wielu Polakow daje sobą na podobny sposób maniüpulować
  jak wtedy. Jeżeli teraz pisy przegrają, będzie tylko gorzej, jezeli utrzymają się, jest jakaś szansa na lepsze.

  Polubienie

 3. Zapisz się do PIS to będziesz miał szansę na lepsze w innym razie byłeś i będziesz zwykłym gównem niezależnie kto tu rządzi .
  Piszesz :
  „Szkoda, ze po gorzkiej nauczce po magdalenkowym przestępstwie ukradzenia i okradzenia Polakowi Polski dalej wielu Polakow daje sobą na podobny sposób maniüpulować”
  A sam się dajesz manipulować jak dzieci . Ta cała walka dwóch formacji żydów to tylko po to aby teraz twój PIS wszystko kontrolował może nawet tworzył coś na wizerunek Berezy Kartuskiej dla opozycji pod płaszczykiem jakieś tam naprawy sądów .
  Chłopie gdzie ty żyjesz ?
  Dasz swoją głowę że Piskorski to rzeczywiście szpieg i siedzi słusznie ?
  Twój nędzny żywot i milionów ludzi w tym kraju się polepszy bo ta cała PIS ugra coś dla siebie i w swoim interesie bo tu nic nie jest w twoim interesie .
  Może dostaniesz podwyżkę do emerytury nie 4 PLN a 8 PLN ? .Istny sukces kolego .
  Śnij i bajaj dalej .
  Szkoda mi tych ludzi autentycznie bo dziś jak to bezmyślne goje wydają te 5 stówek na wycieczki zakupy w marketach na pierdoły ale niebawem gdy 500 plus się skończy będzie znowu płacz i szlochanie .
  Pamiętam jak za Buzka dawano na rękę studentom jako taka pomoc na naukę po 450 pln na rękę .Oczywiście brali głównie ci co mieli bogatych rodziców ( trzeba było mieć dobre zabezpieczenie np dom ) .Znałem wielu takich co gdy tylko kaska przyszła na konto szli do bankomatu wyciągali wszystko i hurra na wódkę imprezy i dziwki .
  Gdy trzeba było spłacać dług zaciągnięty ryczeli jak barany bo mamusia sianka nie chciała dać mimo ze obrzydliwie bogata .
  Przecież można było oszczędzać te pieniądze i jeszcze zarobić ( nie trzeba było oddawać z procentem zdaje się ) .
  Teraz rozumiesz dlaczego żyd ma z goja ubaw i robi takie jajca jak przez parę dni obok sejmu .Miesza on tymi głupkowatymi gojami aż do bólu ale cóż skoro nie mamy rozumku jak mawia bohater Maryja i Trwam Stasiu Michalkiewicz a przynajmniej tak mawiał jak jeszcze nie pierd…. w TRWAM swoich duperel .

  Tak to widzę :
  Sytuacja przypomina tę z 1980 roku. Po jednej stronie ewidentnie żyd, po drugiej mieszanina żydowsko-polska. Wtedy nie mielismy zupełnie rozeznania, kto nami steruje w proteście, co chce uzysklać wyslugując sie nami oraz czyim pachołem sam jest. Szkoda, ze po gorzkiej nauczce po magdalenkowym przestępstwie ukradzenia i okradzenia Polakowi Polski dalej wielu Polakow daje sobą na podobny sposób maniüpulować
  jak wtedy. Jeżeli teraz pisy przegrają, będzie tylko gorzej, jezeli utrzymają się, jest jakaś szansa na lepsze.

  Polubienie

 4. To jest zdanie klucz . Julius podziwiam bo ty tu tylko tak naprawdę wiesz o co tu w tym rozpierdołku chodzi i w takich jak ty Polakach przyszłość . Napawa to optymizmem .
  Stare dziady w rodzaju adm tego portalu mogą tu agitować spuszczać się jak Etna czy Wezuwiusz na widok Chrobrego .Nic im to nie da . Oni są już na śmietniku historii tylko sami o tym nie wiedzą podobnie jak ich idol Chrobry też skończy na śmietniku tejże historii .
  Natomiast takich ludzi jak LuK też można szanować . Facet wybrał mniejsze zło i popiera na razie PIS nie widząc innej alternatywy ale to inteligentny gość i jak tylko stworzy się jakaś alternatywa dla partyjek pookrągłostołowych szybciutko kopnie w zadek PIS.
  Wierzę że kiedyś taka alternatywa skupiająca patriotów polskich zakwitnie w Polsce .Kiedy ? nie wiem .
  Jeszcze raz zdanie Juliusa bo trzeba je czytać nawet i tysiąc razy :

  PiS sobie na wiele pozwala bo stoi za nim protektor, któremu wiernie służą. Na spotkaniu w Budapeszcie Bibi przywoływał Europę do porządku bo inaczej upadnie(ma zdecydowanie popierać Izrael). Wymiana złych rabinów na swoich bez gruntownej reformy całego systemu, dla zwykłego zjadacza chleba nic nie zmieni. Jedynie Kaczyński bedzie mógł sprawniej swoje gierki prowadzić.

  JULIUS MÓJ SZACUNEK PRZYJACIELU .

  Polubienie

 5. Obyś się do końca pustosłowiem nie zaplul, zapuść węża swojej pięknej 30-letniej żonie, czyli w realu wybranzluj się, bo ci uszy sterczą,.Dla mnie jesteś za bardzo agresywnym w twoim ględzeniiu i często chamskim

  Polubienie

 6. Zapuszczać węza nie będę bo nie chcę 500 plus .Argumentów nie masz to plujesz .Pluj dalej i się użalaj nad sobą i płacz w poduszkę Kalkstein się ulituje i da ci fuchę dobrze płatną najlepiej za 7 tys / miesiąc bo za 6 tys pracują tylko debile .
  Ja pracuję za 15 tys / miesiąc a więc według byłej minister idiotą nie jestem . Użalaj się dalej nad sobą frajerze .

  Obyś się do końca pustosłowiem nie zaplul, zapuść węża swojej pięknej 30-letniej żonie, czyli w realu wybranzluj się, bo ci uszy sterczą,.Dla mnie jesteś za bardzo agresywnym w twoim ględzeniiu i często chamskim

  Polubienie

 7. Problem w tym, że o ile za czasów stalinizmu się nie patyczkowano i zbytnio się nie ukrywano z tym, że sądy służą władzy do niszczenia przeciwników politycznych, to o tyle dziś sprzedaje się „reformy” sądownictwa i pełzające przekształcenie go w partyjne ramię do niszczenia opozycji(tej rzeczywistej) w coś dla nas dobrego i zbawczego. A ludzie uśpieni i kupieni, kosztownym, pseudosocjalizmem pisowskim to kupują. Dziś sytuacja jest o wiele niebezpieczniejsza niż wtedy, społeczeństwo(ta mniej inteligentna jego część) nie dość, że nie stawia oporu, to jeszcze przyklaskuje władzy na każdym kroku. Co poniektórzy się cieszą, że PIS robi porządek i usuwa zgniły system „liberalnej demokracji”, ale prawda jest taka, że minęły już czasy kiedy musieli się przed ludźmi ukrywać z pewnymi działaniami. Owa „liberalna demokracja” nie jest im na dłuższą metę do niczego potrzebna, to był tylko etap uśpienia społeczeństwa, coś musieli ludziom zaoferować w zamian za zniszczenie gospodarki, wojska, uczynienia z Polski neokolonii, toteż dali im złudę wolności i wolnego wyboru. Teraz będą przechodzili do konkretów. Podejrzewam zatem, że przejdą powoli do systemu otwartego totalitaryzmu, a uwięzienie Piskorskiego jest takim testem na ile sobie mogą pozwolić i chyba widać, że na dość dużo.

  Polubienie

 8. Zgadzam się z „nagą prawdą”, że chodzi o coś, czego jeszcze Polacy – także w okresie Otwartej Okupacji przez Niemcy hitlerowskie – nie zaznali: właśnie na którymś z rosyjskich kanałów oglądałem zakończenie tow. – pardon, prezydenta Putina – z młodzieżą (wyraźnie dobraną, aby były to sympatyczne twarze, ponoć powygrywali jakieś konkursy młodzieżowe). I tow. – pardon, prezydent Putin – na zakończenie im powiedział, jak wyglądała w Rosji, pardon, w ZSRR, PIERESTROJKA. Otóż za Gorbaczowa nagle zaczęto wszelkimi siłami zwalczać korupcję w Kraju Rad, obiecywano, że NOWE CO PRZYJDZIE to będzie BARDZO UCZCIWY RAJ. A jak „nowe” przyszło, to – już w Rosji, bo ZSRR od tej „walki z korupcją” się doszczetnie rozleciał – KORUPCJA ZWIEKSZYŁA SIĘ WIELOKROTNIE.

  Oby podobnego efektu nie było w Polsce, po obecnej „gruntownej sanacji” systemu praworządności, łącznie z likwidacją RP, zaplanowaną przecież przez Deep State USA (tow. Geremek już 20 lat temu publicznie stwierdził, że „planowane jest ujęcie w nawias całej historii Europy między latami 1918-1991”). Nie tylko zmiany słownictwa (Dąbrowski na Sobieski) w hymnie narodowym, ale i brak chorągiewek białoczerwonych w trakcie zwiedzania tego miasta przez parę wkrótce królewską (były tylko chorągiewki GB i „wolnego miasta” Gdańska) są tych nadchodzących gruntownych przemian symptomami.

  Polubienie

 9. Podobno admina widziano w pobliżu Sejmu i słyszano jak krzyczał ” Jarosław kocham cię wielbię cię i jestem cały twój ” .

  Polubienie

 10. Tylko czy „Naród” tak na prawdę chce tych zmian… ?

  Niżej, nie bez powodu, wkleiłem rzeźbę autorstwa Pablo Picassa z początków lat 50-tych XX wieku, zatytułowanej: ‚Małpa i jej małe’.
  Ta rzeźba przedstawiająca małpę z głową przypominającą samochód, jest zapowiedzią nowych, konsumpcyjnych czasów w Europie Zachodniej, gdzie posiadanie własnego środka transportu staje się przysłowiowym oczkiem w głowie każdego szanującego wygodę własnej dupy – obywatela.
  Przez kilkadziesiąt lat po wojnie, Polacy żyjący w ascetycznym PRL-u, z nieukrywaną zazdrością spoglądali za zachodnią granicę na swych cieszących się nimi dwunożnych pobratymców.
  Kiedy w końcu z ‚Bożą’ pomocą i jego ziemskim namiestnikiem JP2, opadła z hukiem żelazna kurtyna, nastąpił istny pęd Narodu do technicznych zdobyczy cywilizacyjnych Zachodu.
  Dziś, tak ci H(Monkey)-GMO urodzeni w latach 50-tych i wyhodowani za rozwojowego Gierka jak i te nowe, zrodzone z nich pokolenia, w swej większości nie wyobraża sobie życia bez tych technicznych, ułatwiającym im egzystencję, licznych protez – nawet za cenę długów.
  Myślę, że prędzej dali by się publicznie ogolić poniżej pasa, aniżeli odebrać sobie wymarzone zabawki…

  Polubienie

 11. TRUMP APPLIES FOR 70 FOREIGN WORKERS FOR MAR-A-LAGO

  So, Ivanka’s stuff is made in cheap Communist Chinese sweatshops because nobody in America can make a dress or a skirt.

  And now Trump’s Mar-A-Lago has applied for 70, repeat 70, permits for foreign workers because apparently nobody in America can cook, wait or clean.

  President Trump’s Mar-a-Lago Club in Florida has asked permission to hire 70 foreign workers this fall, attesting — in the middle of the White House’s “Made in America Week” — that it cannot find qualified Americans to serve as cooks, waiters and housekeepers.

  Those requests were made to the Department of Labor in recent days and posted online Thursday. The for-profit club, where Trump spent numerous weekends this spring, asked permission to hire 15 housekeepers, 20 cooks and 35 waiters.

  Polubienie

 12. Polacy chętnie wyjadą, żeby pracować dla Trumpa. Jest tylko jeden problem, uzyskanie pozwolenia na wjazd do macierzy z departamentu zamorskiego USA.

  Polubienie

 13. Ot, coś ciekawego, czytając numer 28 „Warszawskiej Gazety” przyszło mi do glowy. Mianowicie w Starym Testamencie określenie „Bóg w dom” oznaczało pożar, śmierć pierworodnych i inne nieszczęścia jakie na taki, „nawiedzony przez Boga” dom spadły (historyk Tadeusz Zieliński w książce „Hellenizm i judaizm” z roku 1927)

  Spójrzmy na to, co się obecnie w Polsce dzieje z tego, znanego historyka Antyku punktu widzenia.

  Otóż swe tytułowe sprawozdanie z wizyty prezydenta Donalda Trumpa w Warszawie, „Warszawska Gazeta” rozpoczeła wielkimi literami MY CHCEMY BOGA! wziętymi z tegoż prezydenta przemówienia – przemówienia wygłoszonego symbolicznie na placu Krasińskich, pod pomnikiem ofiar NIESZCZĘŚCIA jakie spadło na Polskę w roku 1944, w formie Powstania Warszawskiego. Jeśli zestawimy ze sobą dwa fakty, czyli to, że przysięgający na Biblię Prezydent USA jest przedstawicielem Narodu Wybranego w którym, jak zauważył to Karol Marks przed 170 laty, „duch chrześcijański został całkowicie przytłamszony przez komercyjny duch żydowski”, z zauważonym przez znawcę Biblii Tadeusza Zielińskiego faktem, że hasło „bóg w dom” w judaizmie oznacza nadejście wszystkich możliwych, dla tego domu nieszczęść, to ta wizyta przysięgającego na Biblię prezydenta zapowiada dla Polski większe nieszczęścia niż to, symbolizowane przez pomnik, pod którym „prezio USA” przemawiał 7 lipca br.

  Bowiem jak za skinieniem magicznej różdżki czarodzieja, już w 10 dni po tym „historycznym” wydarzeniu (na które, wg partii „Zmiana”, wynajęte przez Ambasadę USA autobusy dowoziły uczestników), nie tylko w Warszawie wielotysięczne tłumy zaczęły się zbierać na ulicach złorzecząc rządowi partii o biblijnej, żydowskiej nazwie Prawo i Sprawiedliwość. Jaki bowiem dobry „news” przywiózł do Polski prezio USA ze swą, importowaną ze Słowenii żoną, przystrojona w spódnicę imitującą ubiory ulicznych Cyganek i ze swa córką, które oficjalnie przeszła na judaizm? Otóż zgodnie z planami kół wojskowych USA, teren Polski ma się stać Centrum uzbrojonego w amerykańskie tarcze antyrakietowe w Polsce i Rumunii Trójmorza, wbitego jako KLIN między Niemcy i Rosję, rodzaju bastionu ultrareligijnych Okopów Świętej Trójcy ze sztuki Zygmunta Krasińskiego „Nieboska Komedia”. Czyli jest to, rozszerzony na całą Środkową Europę plan „Londynu” z roku 1944 wbicia „polskiego klina” między wojska niemieckie i radzieckie w Warszawie latem owego roku.
  Co się wtedy skończyło dla Warszawy i Polski tragicznie – i obyśmy nie powtórzyli, w 80 lat później, tego samego pomysłu tym razem pochodzącego „od naszych” nie z Londynu, ale z Waszyngtonu. Obecna akcja niszczenia pomników Armii Czerwonej w Polsce sugeruje, iż o właśnie taki „plan dla Europy” USrańcom chodzi i po to, przy okazji relacji z wizyty „BOGA USA” w Warszawie, lokalna Warszawska Gazeta już na drugiej swej stronie wypisywała entuzjastyczne artykuły na temat instalacji – oczywiście pomyślanej jako antyrosyjska – tarczy atomowej w Rędzikowie koło Słupska.
  .

  Aldona Zaorska na https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/4957-tylko-u-nas-donald-trump-czlowiek-ktory-doprowadza-lewakow-do-wscieklosci

  Polubienie

 14. Czyli także ty :
  System w Polsce pioniersko się nie zmieni, bo Polak zakompleksiony i z zakompleksienia głupi.

  Polubienie

 15. P.S. Pisząc „okopy Świętej Trójcy” miałem oczywiście na myśli „świętą trójcę TPD – Technika-Pieniądz-Dupa” dominującą na Zachodzie a w szczególności w USA.

  Polubienie

 16. Myślę że ona w USA a także w Polsce dominuje .Naprawdę już nie spotykam albo rzadko zgrabne kobiece pupy .Większość wypasiona niesamowicie .Grube dupska . Po prostu żal .
  P.S. Pisząc „okopy Świętej Trójcy” miałem oczywiście na myśli „świętą trójcę TPD – Technika-Pieniądz-Dupa” dominującą na Zachodzie a w szczególności w USA.

  Polubienie

 17. Pan Marek napisał „Obecna akcja niszczenia pomników Armii Czerwonej w Polsce sugeruje, iż o właśnie taki „plan dla Europy” USrańcom chodzi i po to, przy okazji relacji z wizyty „BOGA USA” w Warszawie, lokalna Warszawska Gazeta już na drugiej swej stronie wypisywała entuzjastyczne artykuły na temat instalacji – oczywiście pomyślanej jako antyrosyjska – tarczy atomowej w Rędzikowie koło Słupska.”

  Czy Rosja, w obecnych warunkach, ma okazję, aby odpowiedzieć zdecydowanie Polsce za jej ostatnie posunięcia tym bardziej, że ostatnio otwarcie ingerują w niej Amerykanie? Wicedyrektor Instytutu Wspólnoty Niepodległych Państw Igor Szyszkin uważa, że za ostatnie działania ​​Polski nadszedł czas, aby wprowadzić w życie specjalne środki. Zaproponował konkretne rozwiązania:
  – wycofać ambasadora z Warszawy, czyli zmniejszenia poziomu stosunków dyplomatycznych; ..
  – zakazać wpuszczania do Rosji polskich polityków, artystów i dziennikarzy, którzy popierali niszczenie zabytków;
  – nałożyć sankcje gospodarcze, aż do całkowitego embarga na wszystkie polskie towary;

  – oficjalnie wyrazić wątpliwości co do zasadności polskiej granicy zachodniej;

  – przeprowadzić badanie autentyczności „dokumentów katyńskich” pod kontrolą Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej i partii komunistycznej, a następnie osądzić winnych fałszowania dokumentów;
  – aktywnie realizować własną politykę historyczną
  https://cont.ws/@serjio-nuevo/659768

  Polubienie

 18. Takie rozwiązania powinny być dawno wprowadzone w odpowiedzi na bandytyzm , ale nie sądzę aby wiele dały do myślenia pejsatym .Przecież im o to chodzi aby stosunki z Rosją zaogniać do granic absurdu .
  Gawiędz będzie klaskać dopóki dostawaje po 5 stówek na batoniki , hamburgery , pizze z dostawą do domu i coca – colę ale jak to u nas za 2 lata 500 plus się zakończy debil obudzi się w rękami w nocniku i zacznie kwękać bo znowu bieda a trzeba wydawać pieniądze na dentystę bo dzieciakom popsuły się zęby z coli kupowanej wcześniej za 500 plus , hamburgerów i drozdzówek kupowanych w potężnych ilościach w pejsatych biznesach .
  Durnota Polaków jest ponadprzeciętna i ponadczasowa .

  Czy Rosja, w obecnych warunkach, ma okazję, aby odpowiedzieć zdecydowanie Polsce za jej ostatnie posunięcia tym bardziej, że ostatnio otwarcie ingerują w niej Amerykanie? Wicedyrektor Instytutu Wspólnoty Niepodległych Państw Igor Szyszkin uważa, że za ostatnie działania ​​Polski nadszedł czas, aby wprowadzić w życie specjalne środki. Zaproponował konkretne rozwiązania:
  – wycofać ambasadora z Warszawy, czyli zmniejszenia poziomu stosunków dyplomatycznych; ..
  – zakazać wpuszczania do Rosji polskich polityków, artystów i dziennikarzy, którzy popierali niszczenie zabytków;
  – nałożyć sankcje gospodarcze, aż do całkowitego embarga na wszystkie polskie towary;

  – oficjalnie wyrazić wątpliwości co do zasadności polskiej granicy zachodniej;

  – przeprowadzić badanie autentyczności „dokumentów katyńskich” pod kontrolą Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej i partii komunistycznej, a następnie osądzić winnych fałszowania dokumentów;
  – aktywnie realizować własną politykę historyczną
  https://cont.ws/@serjio-nuevo/659768

  Polubienie

 19. … MY CHCEMY BOGA!…

  A wiemy dokładnie jakiego my chcemy BOGA?

  Może my chcemy Jezusa Chrystusa, w ub.r. koronowanego na króla Polski?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jezus_Chrystus

  SZMULE WIELKIE PSUJE, A POLSKIE KATOLE BAWIĄ SIĘ W NAPRAWIACZY. Chi, chi, chi, mechanicy kwantowi, psia ich mać, cha, cha, cha…

  Jezus Chrystus Król Polski + INTRONIZACJA czysto i klarownie, bez domysłów i dogmatów.

  ,,… Ponieważ Pan Jezus był wyśmiany, znieważony, opluty, umęczony, ubiczowany, ukrzyżowany i męczeńską śmiercią umarł na krzyżu PUBLICZNIE, to my teraz PUBLICZNIE musimy to naprawić. Nauczycielski Urząd Kościoła Katolickiego naucza i jest nieomylny, w tej kwestii również, jeśli coś komuś ukradliśmy to musimy oddać, jeśli kogoś fałszywie oskarżyliśmy musimy to naprawić. Mam nadzieję, że wszyscy o tym wiecie…”

  Jedyny ratunek dla Polski – CHRYSTUS KRÓL POLSKI

  Słowa skierowane do Rozalii Celakówny:

  ,,Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeśli się podpo­rządkuje pod Prawo Boże, pod prawo Jego miłości. Inaczej, moje dziecko, nie ostoi się…”

  http://www.apokalipsa.info.pl/top/chrystus_krol.htm

  CHWILA, CHWILA, NA RAZIE TO MY BĘDZIEY MUSIELI SIĘ PODPORZĄDKOWAĆ ,,BEZPRAWIU” KACZUSI I JEGO SITWY?

  ALE CO TO? PROPAGANDA IPN-u W NATARCIU? KACZUSIA KRÓLEM POLSKI I Q…, SORRKI, KRÓLEWSKIE PiS DWOREM KRÓLA?

  NA SZCZĘŚCIE SĄ SCEPTYCY, KTÓRZY NIE WIERZĄ W KRÓLA ,,WYMYLONEGO” PRZEZ IPN! Chi, chi, chi, KRÓL ,,KOCIOJEB” PIERWSZY, cha, cha, cha…

  ,,Rewelacje lubelskiego historyka spotkały się poza Prawem i Sprawiedliwością ze sceptycznym przyjęciem. – Żarynowi ten Bernard z ch… chyba wyskoczył. Jak pierd… kociojeb zostanie królem, trzeba będzie wezwać Amerykanów, żeby zrobili drugie Drezno i zrzucili na Polskę parę bomb atomowych, tak, by z tego kraju nie została nawet jedna grządka szczawiu – stwierdził z właściwą sobie inteligentną ironią Stefan Niesiołowski.”

  JAROSŁAW KACZYŃSKI MA W SOBIE KRÓLEWSKĄ KREW

  http://medialnefakty.blogspot.com/2013/03/jarosaw-kaczynski-ma-w-sobie-krolewska.html

  Pozdrawiam. Chi, chi, chi, ,,by z tego kraju nie została nawet jedna grządka szczawiu”, cha, cha, cha…

  Polubienie

 20. Na śrubki i obwody jedynego i jedynie słusznego boga TPD, toż to zbliża się prawdziwa łapokalipsa !!!
  Tylko czekać jak Trump z Putinem zrobią sobie z naszego kraju poligon nuklearny ! A wszystko przez zdalnie sterowaną z Faszyngtonu kaczkę oraz rzeszę głupców, którym zachciało się zmieniać najlepszy z możliwych ustrojów, jakie kiedykolwiek wymyślono (liberalna demokracja).

  No ale co poradzić, wagonik PiSowskiej kolejki górskiej mknie pomimo wrzasków i histerii prosto do żydowskiego piekła !!

  Szkoda tylko tych wszystkich płaczek markowo-dylowo-kikowych, bo się bezproduktywnie męczą. Jako człowiek empatyczny postanowiłem wam pomóc i znalazłem organizację, do której dalibyście radę się wpasować bez większych trudności, i tam przemienić łzy i gorycz w siłę sprawczą!

  http://xportal.pl/?p=29950

  Polubienie

 21. Dla Luka proponuję Tworki oraz kupno kota i oglądanie oczywiście po dobrym sexie TV Republika . Lepsze to niż palenie papierosów czy popicie soku z brzozy po stosunku .
  A szanowny LuK to żonę ma ? bo może idąc za przykładem swojego idola Chrobrego nie ma bo to podobno baby teraz tylko przy wyborze chłopa patrzą na siano a LuK chyba za bogaty nie jest i pozostanie mu jedynie oglądanie codziennie Ojca Mateusza rozwiązującego zagadki kryminalne jedynie w kołderce z kotem.
  Żałuj Luk żałuj bo nie wiesz co to zakochana kobieta z ogromnym temperamentem . Tobie jak twojemu prezesowi jedynie kot plus śierć kota i kotek pod pościelą i poduszkami pozostaje pod warunkiem mój Luczku że ci mamusia pościel upierze i wyprasuje .Prawda? No i jeszcze dziś schabowych nasmaży aby luk miał siłę popierać PIS kochany.

  postanowiłem wam pomóc i znalazłem organizację, do której dalibyście radę się wpasować bez większych trudności, i tam przemienić łzy i gorycz w siłę sprawczą!

  Polubienie

 22. kika22 zacytował „JAROSŁAW KACZYŃSKI MA W SOBIE KRÓLEWSKĄ KREW ”
  Rodzina Kaczyńskiego pochodzi spod Odessy. On sam powiedział ileś lat temu, że spędził ulop u swojej rodziny.Odessa i okolice to kiedyś były duże skupiska ludności żydowskiej więc istniej duże prawdopodobieństwo, że strateg z Żoliborza ma krew żydowską. Już jednego Zyda królem Polski zrobili więc nic nie stoi na przeszkodzie aby kolejny Żyd nam panował.

  Polubienie

 23. Wężu, mi do szczęścia wystarczy dobry browar i luksusowe bokserki, a żona nie przeszkadza, bo TV Trwam ogląda. A tak poważnie to powinieneś się zająć jakimiś tematami bardziej pod siebie: celebryci, ich romanse, zdrady, problemy w zyciu osobistym, sukcesy, porażki… Takie tematy widać najbardziej cię absorbują, bo mnie np osobiste samopoczucie lidera PiS ani ziębi ani grzeje. Ale czy rzeczywiście trzeba mieć życie osobiste takie jak prezes, by nie lubić „systemu 89”? Mnie wystarczy świadomość, że ten system od czasu swoich narodzin wpędził przedwcześnie do grobu kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a wypędził za granicę na zmywak kilka milionów, czyli chyba nawet więcej niż ruscy carowie po upadku dwóch powstań narodowych.

  PS. Kto to jest Ojciec Mateusz? Twój idol z kucykiem?

  Polubienie

 24. LuCzku nie udawaj wariata przecież co tydzień oglądasz . Ten z kucykiem to nie mój idol bo ani ja nie mam tyle dzieci ani nie wiem co to alimenty .
  Z żoną mamy jedno dziecko i tyle nam wystarczy .
  Piwa nie lubię . Czasami dobre wino . W bokserkach nie chodzę tylko slipki także o co tutaj chodzi Luczkowi nie wiem .
  Przyznaj się Luczku .To twoja ulubiona produkcja . W końcu ty stałeś gdzie twój prezes a ja stałem tam gdzie ZOMO .

  Polubienie

 25. Jeszcze jedno Luczku czyli twoim zdaniem PC potem PIS to czysta partyjka cherubinek która za nic nie odpowiada i nie jest winna wygnania 5 mln ludzi na poniewierkę i mycie kiblów i stołów z rzygów po pijanych Anglikach w pubach .
  Jeżeli tak myślisz to twoje poczucie humoru sięga Himalajów .
  Radzę sobie poszukać w sieci i przypomnieć jaką odzywką skwitował Polaków tam pracujących twój idol z PC gdy był w Anglii .
  O odzywce „spieprzaj dziadu ” nawet nie będę pisał bo to niby miała być prowokacja tego dziadka . Tylko ciekawe kto mu za ta prowokację zapłacił bo jak dobrze się orientuję to Ryży w sejmie potem wielokrotnie gratulował idolowi twojemu takiego zachowania i nawet sobie grabulkę dali .
  Mam gdzieś całe to tałatajstwo ale w odróżnieniu od ciebie wszystkich winię równo za syf który tu zrobili i nie wierzę i nawet na 1% nie wierzę Chrobremu a dlaczego ? bo to najzwyczajniej w świecie podły i fałszywy człowiek .
  Czołem Luczku .

  Polubienie

 26. Widzę że adminka wywiało z forum .Czyżby pojechał na wycieczkę do Izraela ? .To piękny kraj hi hi hi .

  Polubienie

 27. „O odzywce „spieprzaj dziadu ” nawet nie będę pisał bo to niby miała być prowokacja tego dziadka ”

  Nie tyle celowa prowokacja co „zwyczajnie” zaczął prezydenta na mieście opier>>>>> z góry na dół tak, jak pewnie i ty byś zrobił, a Lech też człowiek i wyprowadzony z równowagi na odczepnego powiedział mu to co powiedział.

  „Mam gdzieś całe to tałatajstwo ale w odróżnieniu od ciebie wszystkich winię równo za syf który tu zrobili i nie wierzę i nawet na 1% nie wierzę Chrobremu a dlaczego ? bo to najzwyczajniej w świecie podły i fałszywy człowiek.”

  Zobaczymy po następnych wyborach, jeśli PiS nie wygra a za to do władzy dojdą „przywracacze demokracji” to okaże się czy będziesz wtedy tak samo podskakiwał na forum jak teraz, skoro niby oni wszyscy są tak samo winni. Już to słyszałem, czytałem milion razy od takich cwaniaczków jak ty, że niby wszyscy żydzi, wszyscy tak samo źli, ale gdy rządziły partie inne niż PiS to tacy jak ty byli jakoś tak bardziej „stonowani”, że nawet w 1/4 tak nie kozaczyli na ulicach czy internecie jak obecnie. Czas pokaże ale na dzisiaj to takim jak ty nie wierzę nawet na 1% Zresztą wierzyć komuś, kto nickuje się „wężem” (żmija?) ??

  pozdro snejku

  Polubienie

 28. Odpiszę jeszcze raz naszemu Luczkowi
  Podchmielony facet nie wytrzymał to powiedział trochę słownie jak to żuliki a prokuratorowi generalnemu w rządzie Buzka czy czym on tam był nie wypadają takie chamskie odżywki .Wszak to kwiat naszej inteligencji .
  Chyba nieco póżniej była „małpa w czerwonym ” ale cóż taką mamy inteligencję .

  Luku drogi już nie rób z tego Ryżego takie Odoakera . Gdy rządziło PO nawalałeś na nich ile wlezie i co włosuś ci z głowy spadł ? Chyba nie .
  Oni naprawdę takimi pierdołami i takimi portalami się nie przejmują bo inaczej za takie bluzganie na PO gdy rządził Ryży już byś dawno siedział jak dr Piskorski a sam cwaniakujesz ile wlezie w sieci i jajeczka jeszcze między nogami masz nieprawdaż ?
  Także spokojnie chłopie .
  Za 6 lat będzie premierem Petru i vice Schetyna i sobie tu będziesz na nich razem z adm szczekał i jajeczek nie stracisz .Nie bój żaby .

  Na forum nie podskakuje .Nie cwaniakuję .Po prostu piszę prawdę jaka jest . Więcej podskakuje Kika ale to kabareciarz i tez jego wpisy całkiem niezłe .

  Podsumowując :
  Luk zluzuj majty . Twój idol słońce Zakopanego i Giewontu będzie jeszcze minimum rządził 6 lat zanim sianko na 500 plus się nie skończy a w związku z tym pieniążki na wycieczki , ciasteczka i inne batony oraz do momentu aż nie zrobi z tego kraju pustyni .
  Ci co przyjdą po nim pewnie będą na Jarosławie I Mądrym się politycznie mścić ale to już nie mój biznes i nie mój interes .
  Także zluzuj majty Luk .Nie płódz Armagedonu jak babcie po niedzielnej mszy . Kto będzie rządził to będzie rządził a szczekaczek czy to po jednej frakcji żydowskiej czy to po drugiej zawsze będzie multum .
  Mnie to jedynie bawi bo dla mnie to oni nawzajem mogą się po łbach walić czy to kłócąc się o trybunał czy sądy .
  Mój wielki Wacek ma tylko z tego ubaw .

  O odzywce „spieprzaj dziadu ” nawet nie będę pisał bo to niby miała być prowokacja tego dziadka ”

  Nie tyle celowa prowokacja co „zwyczajnie” zaczął prezydenta na mieście opier>>>>> z góry na dół tak, jak pewnie i ty byś zrobił, a Lech też człowiek i wyprowadzony z równowagi na odczepnego powiedział mu to co powiedział.

  „Mam gdzieś całe to tałatajstwo ale w odróżnieniu od ciebie wszystkich winię równo za syf który tu zrobili i nie wierzę i nawet na 1% nie wierzę Chrobremu a dlaczego ? bo to najzwyczajniej w świecie podły i fałszywy człowiek.”

  Zobaczymy po następnych wyborach, jeśli PiS nie wygra a za to do władzy dojdą „przywracacze demokracji” to okaże się czy będziesz wtedy tak samo podskakiwał na forum jak teraz, skoro niby oni wszyscy są tak samo winni. Już to słyszałem, czytałem milion razy od takich cwaniaczków jak ty, że niby wszyscy żydzi, wszyscy tak samo źli, ale gdy rządziły partie inne niż PiS to tacy jak ty byli jakoś tak bardziej „stonowani”, że nawet w 1/4 tak nie kozaczyli na ulicach czy internecie jak obecnie. Czas pokaże ale na dzisiaj to takim jak ty nie wierzę nawet na 1% Zresztą wierzyć komuś, kto nickuje się „wężem” (żmija?) ??

  pozdro snejku

  Polubienie

 29. Rzecz niespotykana .Drugi dzień nie ma admin na forum .Pewnie gdyby był on by tu już w obronie Chrobrego pisał kolejne swoje dyrdymały a tu nic już drugi dzień .
  Na bank musiał pojechać na wycieczkę do Izraela .
  Adm wyślij pocztówkę .Ścianę płaczu ty już widział ? no pochwal się .

  Polubienie

 30. A może by tak cudownie odmłodniały ‚zyga’, który pod postacią zadziornego ‚węża’ nam się tu objawił, zamiast popisywać się swą wiedzą wszystkim znaną, zaproponował w końcu coś konstruktywnego? Choć kilka złotych myśli, idei, jak żyć? Co robić, by w kraju żyło nam się wszystkim lepiej?
  Parafrazując słowa znanej powieści Andre Malraux pt. „Dola człowiecza” – idee nie są po to aby się nimi bezproduktywnie popisywać, wyznawać, ale po to aby móc je skutecznie realizować w praktyce…

  A może wówczas, i ‚płaczek’ (cyt. za LuKiem) dyl, i inni, by cosik na tym skorzystali.
  Zatem Panie ‚wąż’, do dzieła.
  Opowiedz nam o tym. Czekamy

  Polubienie

 31. Świetna uwaga Luk’a: Ale czy rzeczywiście trzeba mieć życie osobiste takie jak prezes, by nie lubić „systemu 89”? Mnie wystarczy świadomość, że ten system od czasu swoich narodzin wpędził przedwcześnie do grobu kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a wypędził za granicę na zmywak kilka milionów, czyli chyba nawet więcej niż ruscy carowie po upadku dwóch powstań narodowych.

  Z moich bliskich i dalszych znajomych na pewno wpędził przedwcześnie do grobu co najmniej kilka zacnych, niestety wmieszanych w tzw. politykę, osób…

  Ale z kolei ja sam, przez to, że od roku 1990 przestałem jeździć na wyprawy w Himalaje to do dzisiaj – pomimo przygody z chłoniakiem – po prostu żyję (Ale możliwości publikacji mych „anty globalistycznych uwag” to się, od około lat 10-12 lat – m.in. wskutek śmierci Daniela Podrzyckiego, szefa „Sierpnia 80” ze Śląska – praktycznie skończyły).

  A tak przy okazji. Zaprojektowany przez Departament Stanu – i ogłoszony przez prezydenta Trumpa pod pomnikiem nieletnich Powstańców Warszawy – projekt „Trójmorza” składa się dokładnie z 13 państw Europy Środkowej. Czyżby jest to celowe nawiązanie do 13 ZAŁOŻYCIELSKICH STANÓW ZJEDNOCZONYCH A.P. ok. 240 lat temu? Jak się ma wystarczającą ilość pieniędzy, to można sobie układać nie tylko małe ale i większe kraiki w dowolne kompozycje na GLOBALNEJ SZACHOWNICY. (Przypominam, z 13 punktów można ułożyć bardzo wyraźna Gwiazdę Dawida, widoczną na herbie Stanów Zjednoczonych A.P.)

  Polubienie

 32. Dyl nie jestem żadnym Zygą .O co wam chodzi nie wiem . Czytałem kilka wpisów tego rolnika .Tyle .
  Dyl chcesz konstruktywnych porad jak żyć w kraju pejsatkowym . Oto one i podziękujesz mi panie dyl mam nadzieję .
  Waszego życia nie zmienię bo to wy jesteście jego kreatorami i władzy też wam nowej nie dam bo to wy nie ja wymodliliście ją sobie to ją macie .
  Tej władzy nigdy nie wierzyłem i dlatego nie traciłem czasu na pierdoły i się nie użalałem nad sobą a robiłem konstruktywne rzeczy dzięki czemu fajnie dziś sobie żyję czyli robiłem swoje omijając pejsatkowy kabaret .
  Panie dyl wszystkie rady dla pana . Uporządkowane w punktach .
  Psychologiczne :
  1. Być z dala od żydowskiego cyrku i głupot jakie płodzą ( kłótnie o jakieś trybunały czy sądy ) . Jeżeli będziecie w tym uczestniczyć tylko stracicie zdrowie i nerwy a nic konstruktywnego nie zyskacie . Po prostu trzeba iść swoją własną wytyczoną drogą i nie patrzeć na idiotów którzy robią z tego kraju chlew .Bądż dyl ponad to .Odseparuj się od tego . Żaden z tych na górze nie jest ani twoim bratem ani chwatem i dobrze nikt z nich ci nie życzy ( sławetne słowa – głupi ludek to kupi ) .
  Pytanie jak to zrobić ? Nic prostszego :
  1. Nauczyć się oddychania przeponą bo żaden z was tego nie umie ( świetna sprawa dla dobrego humoru i zdrowia ) . Wystarczy 10 oddechów i czujecie się świetnie .
  2. Uprawiać ćwiczenia z Fondą codziennie ( youtube ) a nie żadna tam pejsatkowa siłownia czy inny pejsatkowy wynalazek kijki .To wam w niczym nie pomoże .
  3. Poznawać techniki budowania ogromnej pewności siebie .Takie techniki są .Można je opanować w ciągu dwóch miesięcy .
  4. Pracować ( też są techniki ) aby odeprzeć od siebie złe myśli i zastąpić je konstruktywnymi i wcale nie trzeba chodzić do pejsatkowych psychologów i płacić im za wizytę po dwie stówki .Sami to potraficie zrobić .
  5.Znależć swoją drugą połówkę i przestać pierd…. że każda tutaj kobieta leci na wasze siano bo tak nie jest . Na tym świecie jest jeszcze miłość i cudny sex ale to ty dyl zacznij tak myśleć bo jak ciągle będziesz się użalał nad sobą z powodu braku kobiety bo jesteś biedny nigdy nikogo nie znajdziesz i będziesz sam .
  Zobacz jak zachowują się ludzie którzy nie kochają i nie mają żon , mężów .Zauważ jaka agresja .Przykłady proszę :
  6. Kilka dni temu miałeś niesamowity popis agresji w Knessejmie Chrobrego .Pluł agresją lub jego koleżanka (zobacz i obserwuj agresję tej która żre sałatki w czasie obrad Knessejmu ).
  Rada jest bardzo prosta .
  Pozwól sobie być kochanym i sam kochaj . Dawaj więcej innym miłości niż sam dajesz i rozwalaj żle myśli .
  zastępując je dobrymi konstruktywnymi .
  7. Mieć cel w życiu i uparcie go realizować .Wiele lat temu założyłem sobie że opanuje trzy języki obce .Cel osiągnąłem dostałem dobrą pracę i jestem szczęśliwy .Mam jak pisałem fajną żonę z którą jest super plus jedno dziecko w dodatku dobrą dobrze płatną pracę .

  Widzisz dyl zaaplikuj te rady do swojego życia a zobaczysz jak się odmieni .Nie bądż zgorzkniały .

  Na koniec . Podaj mi emaila wyślę ci moje ID gdzie będziesz miał napisane kim jestem gdzie mieszkam a nazywam się Piotr . Wciskanie mi tożsamości niejakiego Zygi zakrawa o kpinę .

  Kończę moją obecność tutaj i mam nadzieję że moje rady dylowi pomogą .
  Jak żyć ?
  Tak żyć panie dyl jak ja żyję wtedy żadne pejsatki nie straszne ani idiotyzmy które tu wyczyniają od 30 lat .

  dyl potraktuj te rady poważnie .

  A może by tak cudownie odmłodniały ‚zyga’, który pod postacią zadziornego ‚węża’ nam się tu objawił, zamiast popisywać się swą wiedzą wszystkim znaną, zaproponował w końcu coś konstruktywnego? Choć kilka złotych myśli, idei, jak żyć? Co robić, by w kraju żyło nam się wszystkim lepiej?

  Polubienie

 33. POST SCRIPTUM do mych komentarzy powyżej, 2017-07-24
  Szanowni Państwo,

  Oczywiście w obecnym, formalnym projekcie “Trójmorza” znajduje się tylko 12 (11 post-socjalistycznych republik + Austria, którą dołączono aby było 12) państw. Ale to jest tak, jak z tą historią tych 12 apostołów Jezusa z Nazaretu – NAJWAŻNIEJSZYM Z NICH okazał się ten 13, “nowonarodzony chrześcijanin” Szaweł alias Paweł, który założył Kościół na ofierze z zamordowanego młodego Jezusa jako Baranka Bożego, grzechy Ojców Założycieli Chrześcijaństwa odkupującego.

  Poniżej:

  Sugerująca liczbę 13 tablica reklamowa spotkania rządów państw Trójmorza w Dubrowniku w 2016 roku (na tego rodzaju sugestię i ja się “nabrałem” rozsyłając wczoraj tekst Walk plemiennych na Przedmurzu Cywilizacji TPD):

  Zestaw 13 Apostołów (prezydentów lub ich reprezentantów) Trójmorza sfotografowany w Warszawie 6 lipca 2017. (czyżby OFIARĄ ZAŁOŻYCIELSKĄ tego Nowotworu Geopolitycznego była POZABIJANA, W TRAKCIE POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, POLSKA MŁODZIEŻ , pod której pomnikiem prezydent Trump, wzywając na pomoc BOGA, wygłosił swą MOWĘ ZAŁOŻYCIELSKĄ US-Bis w formie Trójmorza?

  patrz także: https://www.monitor-polski.pl/marek-glogoczowski-z-walk-plemiennych-na-przedmurzu-cywilizacji-tpd/

  Polubienie

 34. Bardzo celny komentarz do sprawy, czy w planowanym TRÓJMORZU” będzie 12 czy 13 państw. Z portalu https://www.monitor-polski.pl/marek-glogoczowski-z-walk-plemiennych-na-przedmurzu-cywilizacji-tpd/

  Xellos
  24 lipca 2017 at 12:27 · Odpowiedz

  „projekt „Trójmorza” składa się dokładnie z 13 państw Europy Środkowej. Czy nie jest to celowe nawiązanie do 13 ZAŁOŻYCIELSKICH STANÓW ZJEDNOCZONYCH”

  — jest to celowe nawiązanie do 12’tu PLEMION IZRAELA + 13’go KAPŁAŃSKIEGO

  innymi słowy trampek agitował za POLIN (JUDEOPOLONIĄ) w nowym rozleglejszym terytorialnie wymiarze…. z jakiego zamierzają WYMORDOWAĆ AUTOCHTONÓW w zbliżającej się 3 wojnie światowej

  TAK SIĘ GOIM ROBI W BALONA….. MARCHEWKĄ znaną jako CHCIWOŚĆ…..

  MG dodaje: może nie wszystkich wymordować, część zamienić w „swoich” a resztę w „bydło do pracy dla WYBRAŃCÓW BOGA TPD”. Cytuję na ten temat odpowiednie wersety i z Talmudu (w tłumaczeniu Izraela Szamira) i z Księgi Powtórzonego Prawa:

  Mój „comrade in arms” Izrael Szamir (wiek lat 70) w tekście, po angielsku, pt. „Czy nie żydzi są ludźmi?” cytuje uczonych rabinów, zarówno tych z XVII wieku, jak i tych z wieku XX:

  Goje (nie-żydzi) są w swej istocie nie ludźmi, ale zwierzętami stworzonymi by służyć ludziom. Mają oni ludzki kształt z dwóch bardzo odmiennych przyczyn. Jedną z nich jest to, że jest to przyjemniej i dostojniej dla Żyda być obsługiwanym przez zwierzę w ludzkim kształcie, niż przez zwierzę w zwierzęcym kształcie. A drugą to to, że nie-żyd może przyłączyć się do Żydów, natomiast gdyby był w kształcie zwierzęcia, to by tego nie mógł zrobić.

  Istotę tego, dokonanego przez Boga, podziału przedstawił w następujący sposób … pierwszy Syjonistyczny Rabin Palestyny (zm. 1935), opisany jako najsławniejszy i najbardziej wpływowy z rabinów XX wieku napisał: „Różnica między duszą żydowską (ha-neshama), w jej istocie itd., a duszą gojów (ha-neshama) – na wszystkich jej p[oziomach – jest wieksza niż różnica między duchem (nefesh) ludzkim (ha-adam), a duchem (nefesh) zwierzęcia (behema).
  Z tekstu: http://www.unz.com/ishamir/are-non-jews-human/

  MG interpretuje Talmud: W tych kilku krótkich zdaniach bardzo wyraźnie została podana differentia specifica między Nie-Żydami (Gojami) a Żydami. Otóż „nie-żyd może się przyłączyć do Żydów” – ale w jaki sposób to może zrobić? W starożytności tego zabiegu dokonywano poprzez RYTUALNE OBRZEZANIE, także w wieku dorosłym, nie zawsze z „błogosławionymi’ dla nowo-obrzezanych tego zabiegu skutkami. Ale już w Starym Testamencie zostało bardzo wyraźnie wskazane, iż nawet bardziej niż o napletek, „Bogu” chodzi tu także o „obrzezkę serca”, aby ktoś przynależący do Izraela nie śmiał szerzej spojrzeć na świat i przypadkiem nie zakwestionował PRAWA, ustanowionego przez samego BOGA. Bowiem, cytuję Księgę Powtórzonego Prawa:

  „ Do Pana, Boga twojego, należą niebiosa, niebiosa najwyższe, ziemia i wszystko, co jest na niej. Tylko do twoich przodków skłonił się Pan, miłując ich; po nich spośród wszystkich narodów wybrał ich potomstwo, czyli was, jak jest dzisiaj.  Dokonajcie więc obrzezania waszego serca, nie bądźcie nadal [ludem] o twardym karku, … byś się bał Pana, Boga swojego, chodził wszystkimi Jego drogami, miłował Go, służył Panu, Bogu twemu, z całego swojego serca i z całej swej duszy,  strzegł poleceń Pana i Jego praw, które ja ci podaję dzisiaj dla twego dobra.
  – Ks. Powtórzonego Prawa rozdz. 10; a w rozdziale 30:6, to już sam Bóg dokonuje tej specyficznej „KASTRACJI EMOCJONALNEGO ROZUMU”:
  Pan, Bóg twój, dokona obrzezania twego serca i serca twych potomków, żebyś miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, po to, abyś żył.

  MG tłumaczy ten tekst z Księgi Powt. Prawa: Wysiłek Nie-Widzenia rzeczy banalnych, dostrzeganych przez Zwierzęta, zwłaszcza te żyjące w stanie dzikim, jest rodzajem KASTRACJI UMYSŁOWEJ, jakiej dokonują na sobie samych OSOBY NABOŻNE, chcące być członkami czy to Starego, czy to Nowego Izraela – tym drugim terminem katoliccy papieże oraz protestanccy pastorzy określają wymarzone przez nich Państwo Globalne. Co bowiem dostrzegają – i czym się bżydzą – zarówno obdarzone dobrym wzrokiem zwierzęta, jak i nie-żydzi (goje), którzy nie dali się poznawczo wykastrować? Mój kolega, szwajcarski socjolog Willy Dietrich z którym zwykłem się wspinać w skałkach Salève koło Genewy, zwykł powtarzać z niesmakiem „człowiek to najgłupsze ze zwierząt, nie dość, że sam wchodzi do klatki, to się jeszcze w niej na klucz zamyka”.

  I to jest resumé PROGRAMU GLOBALIZACJI, który ruszył za spotęgowaną siłą, po likwidacji Insurekcji Marksistowskiej w Europie Wschodniej.

  Cóż to zatem jest ten – wrogi Żyjącym na Wolności Zwierzętom oraz Ludziom – BÓG, który systematycznie, od blisko już 3 tysięcy lat, usiłuje zamknąć swych „wybranych” w otoczonej wysokim murem ZAGRODZIE, zwanej shetl – czy to w formie starożytnego Jeruzalem, czy w formie nieco większego nowoczesnego Izraela otoczonego wysokim na 8 metrów betonowym murem?

  Jakby ktoś jeszcze się nie domyślił o co „Bogu Izraela” chodzi, to przypominam. Chodzi o wycięcie z ludzkiego organu zwanego INTELEKT wszelkich myśli, że ISTNIEJE PRAWO STOJĄCE PONAD BOGIEM IZRAELA. Jest to Dwustopniowe Prawo Zoologii Lamarcka, które dyktuje, że jak ktoś uporczywie stara się nie widzieć rzeczy nieprzyjemnych, dla jego poczucia dumy z powodu jego „wybraństwa” (predestynacji w naukach św. Pawła), to z czasem staje się on w tym aspekcie ślepy – które to upośledzenie umysłowe jego dzieci zaczynają z czasem dziedziczyć, podobnie jak dziedziczą autyzm, otyłość, krótkowzroczność i inne cechy „anty 666 ha-neshama”, czyli OBŁĄKANEJ ANTYZOOLOGIZMEM żydowskiej, poznawczo martwej, duszy.

  Polubienie

 35. A tak wygląda, rozszerzony, aż na 15 (Austrię potrzebną do „12” wycięto) obecnych republik środkowo-europejskich PLAN USA dla Trójmorza pod zarządem „Jagiellońskim”:

  Intersting, isn’t it?

  z artykułu https://cont.ws/@serjio-nuevo/659768, w którym jest i piękne zdjęcie, prezydenta Trumpa, przemawiającego zza szyby kuloodpornej, pod pomnikiem WOJOWNICZYCH, ODKUPICIELSKO-ZAŁOŻYCIELSKICH MŁODOCIANYCH, BEZ SKAZY OFIAR (w języku religijnym „baranków bożych”) POWSTANIA WARSZAWSKIEGO:

  Polubienie

 36. „A tak wygląda, rozszerzony, aż na 15 (Austrię potrzebną do „12” wycięto) obecnych republik środkowo-europejskich PLAN USA dla Trójmorza pod zarządem „Jagiellońskim”:”

  „projekt „Trójmorza” składa się dokładnie z 13 państw Europy Środkowej. Czy nie jest to celowe nawiązanie do 13 ZAŁOŻYCIELSKICH STANÓW ZJEDNOCZONYCH”

  — jest to celowe nawiązanie do 12’tu PLEMION IZRAELA + 13’go KAPŁAŃSKIEGO”

  Tylko że bez Austrii na mapce widać 15 państw 😛 Ale pal licho liczbę, 12,13 czy 15 to i tak nie ma prawa się udać skoro są w nim Litwa i Ukraina. No i jeszcze Baćka, który aż się rwie do tego projektu 😀 NadFantazja internetu i nic więcej.

  Polubienie

 37. No, tego chyba jeszcze nie puszczałem na „Wiernipolsce”, ale warto przeczytać poniższe opracowanie Aleksandra Kwaśniewskiego (ponoć to autentyczne imię i nazwisko kogoś z partii „Zmiana”, której szef siedzi — od ponad roku bez wyroku — w „Prawym i Sprawiedliwym” pierdlu w Wa-wie, ponoć za podobną do tej Andrzeja Leppera znajomość ZBRODNI – chociażby to podpuszczenie bliźniaczego brata by lądował w Smoleńsku – oraz PODŁYCH PRZEKRĘTÓW szefa PiS-u). Może Adm trochę otrzeźwieje od miłości do PiSu, który kilka miesięcy temu – zapewne na zlecenie „Boga Świata” – zabronił prezydentowi Gdańska, Pawłowi Adamowiczowi (z PO) w tym roku obchodzić coroczne, 30 marca, uroczystości wyzwolenia tego miasta spod okupacji hitlerowskiej przez Armię Czerwoną. Jak tak dalej pójdzie, to może ADM jeszcze dożyje powrotu jego Allenstein (obecnie przejściowo Olsztyn) do Niemieckiej Macierzy.

  Oto jest jedno z PROROCTW w stylu tych wygłaszanych przez Andrzeja Leppera, przewidującego – w roku 2007 – że szef PIS-u, wraz z „przybocznymi” Ziobro oraz kryminalistą Kamińskim, będzie chciał przejąć kontrolę na CAŁOŚCIĄ polskiego sądownictwa, łącznie z Sądem Najwyższym. Po to aby ukryć własne ZBRODNIE oraz SZWINDLE.

  Jak się przeczyta poniższe PROROCTWO to zaczyna się rozumieć, dlaczego PIS tak pracowicie BURZY W POLSCE POMNIKI ARMII CZERWONEJ – aby nie było już komu chronić Polski gdy się pojawią NIEMIECKIE ROSZCZENIA ODSZKODOWAŃ za bezprawnie zagarnięte przez Polskę Ziemie Zachodnie oraz Północne. Z poniższego wpisu bardzo wyraźnie widać, że to nawet bardziej niż PO, PIS PODCINA GAŁĄŹ NA KTÓREJ SIEDZĄ WSZYSCY MIESZKAJĄCY NA TYCH „ZAGARNIĘTYCH” ZIEMIACH, łącznie z Adm „wiernipolsce”.

  Cytuję Aleksandra Kwaśniewskiego na https://pl.sputniknews.com/blogs

  Kopią, mając Nas za mniej ważnych ze swojej perspektywy, to znaczy robią to samo, co my z taką lubością robimy wobec podobnych z naszej perspektywy. Oni mają poczucie własnej wielkości, a nasze poczucie wynika z tego że „stoi za nami” ktoś większy.

  Tak za kilka lat będzie wyglądała oficjalna wersja, jeśli nadal w Polsce będzie się pisać historię od nowa. Wielu zaangażowanych w „politykę historyczną” naiwnie uważało i uważa, że zabawy historyczno – polityczne określane obrzydliwym mianem polityki historycznej to gra do jednej bramki.

  Napiszemy historię od nowa. Trzeba było się przyłączyć do Hitlera i iść na Moskwę, to jeden z kretynizmów polityków/historyków, który zrobił bałagan w głowach młodych ludzi, którym nie chce się czytać, a wolą poznawać historię z haseł i bryków. Drugi kretynizm to wmawiane, że Hitler bardziej chciał zniszczyć Ruskich niż Polaków, który to kretynizm w zawoalowany sposób ma podkreślać wyższość Polaków nad Ruskimi. Trzeci kretynizm to opinia, że Amerykanie wyzwolili Polskę, mający podkreślić wiekowe związki obu narodów.

  Ten jednowymiarowy pogląd, mający coraz większe „powodzenie” wśród pewnej części Polaków, przez znaczną część niezauważany, a przez większość bagatelizowany zaczyna przybierać bardzo nieprzyjemny wymiar dla wszystkich Polaków.

  Ponoć bardzo poważne pismo The Guardian /średni nakład 400 tysięcy/ pozwala sobie zamieścić opinię, w jawny sposób szkalujący Polskę i Polaków w okresie dotyczącym II wojny światowej.

  Przyczynkiem do ataku okazała się w gruncie rzeczy „towarzyska wizyta” Pary Książęcej w Polsce. Posiłkując się programem wizyty, Pani Kate Maltby postanowiła rozprawić się z udziałem Polaków w mordowaniu Żydów oraz relatywizować śmierć Polaków w okresie II wojny światowej:

  „W szkolnych podręcznikach nie ma już żadnych odniesień do polskiego udziału w morderstwie Żydów i innych mniejszości”- The Guardian

  „Odwiedzili były obóz koncentracyjny w Stutthoffie, który powstał głównie z myślą o polskiej inteligencji, a nie Auschwitz-Birkenau znany powszechnie na świecie jako miejsce zagłady przede wszystkim Żydów” — The Guardian.

  Kwestii relatywizacji śmierci nie skomentuję, aby nie wpisywać się w chór troglodytów emocjonalnych, których w Polsce jest aż nadto wielu, okazuje się, że nie tylko w Polsce.
  Kolejny zarzut Pani Kate Maltby: „sponsorowanie przez Państwo Polskie zaprzeczania Holokaustowi”.

  Mam nadzieję, że owi troglodyci emocjonalni „pójdą po rozum do głowy”, /jeśli mają jeszcze zdrowe nogi a w głowach coś, co może być celem tej wyprawy/ że tekst w zaprzyjaźnionej angielskiej gazecie to tylko przedsmak na co możemy być narażeni. Rewizjonistów historycznych nie rodzi tylko ziemia nad Wisłą. „Polskie Obozy Śmierci” padały już z tak zacnych dla Polaków ust jak szef CIA i równie zacnych gazet amerykańskich. Jeśli ktoś myśli, że to wszystko przez pomyłkę, jest głupszy niż definicja tego stanu umysłu.

  Można udawać, że Oświęcim wyzwolili Ukraińcy, a Polakom w PRL wiodło się gorzej niż w Generalnej Guberni. Można pisać głupoty, bo papier wszystko przyjmie, można mówić głupoty szczególnie, że więcej teraz mówiących niż słuchających, ale można obudzić się w nowej rzeczywistości historycznej, w której Niemcy zażyczą sobie rekompensat za tzw. ziemie zachodnie, /ich ziemie wschodnie/ a potomkowie ofiar ulokowanych na ziemiach polskich — obozów niemieckich, odszkodowań za śmierć swoich przodków.

  A wyrzucając wszystkie pomniki żołnierzy radzieckich i szczątki poległych z cmentarzy nie będzie można wykopaliskami udowodnić, zaprzeczyć koszmarowi opisanemu powyżej jako niezgodnemu z prawdą historyczną, a to próbuje się osiągnąć „ohydną polityką historyczną”.

  Na tym tle działania – list na Twitterze — polskiego ambasadora, jakkolwiek uzasadnione i konieczne, w perspektywie i w innych przypadkach mogą okazać się przysłowiową „walką z wiatrakami”. Szczególnie jeśli porównamy, Pan Ambasador ma 1800 obserwujących na Twitterze, a „The Guardian” 400 tysięcy nakładu. Polski i Polaków nie stać /rzecz nie w pieniądzach/ na bieganie po sądach i wyjaśnianie, że nie jesteśmy wielbłądami.

  Zdanie z listu ambasadora RP w Londynie, Arkadego Rzegockiego, do redakcji „The Guardian”, powinno być czymś w rodzaju memento dla wszystkich poprawiaczy historii:

  „Szanuję prawo każdego do wypowiadania własnych opinii politycznych, ale nie mogę zaakceptować, kiedy ktoś posługuje się historycznymi przeinaczeniami i dowolnie interpretuje fakty, aby udowodnić tezy, które nie są prawdziwie”. Dotyczy to także nas — Polaków i naszego mieszania faktami historycznymi. Kolejną część wypowiedzi że „program wizyty został opracowany przez stronę brytyjską, a z Polską był jedynie konsultowany” uważam, za zwykły przejaw braku godności.

  Czy należy rozumieć, że Polacy nie przyczynili się do programu wizyty, to znaczy nie jesteśmy winni, co poparłoby tezę zawartą w artykule. A może jako Polacy nie mamy prawa organizować wizyt bez akceptacji The Guardian czy jak jej tam Pani Kate Maltby?

  Kopią, mając Nas za mniej ważnych ze swojej perspektywy, to znaczy robią to samo co my z taką lubością robimy wobec podobnych z naszej perspektywy. Oni mają poczucie własnej wielkości, a nasze poczucie wynika z tego że „stoi za nami” ktoś większy.

  Oby nie okazało się, że po odwróceniu się nikogo za swoimi placami nie zobaczymy. Wystarczy tylko niedbale spojrzeć na karty historii, nie trzeba się zagłębiać aby zobaczyć, że machaliśmy szabelką w poczuciu, że mamy za placami sojuszników, a potem okazywało się, że jesteśmy sami.

  Aleksander Kwaśniewski
  https://pl.sputniknews.com/blogs

  Całość proroctwa Andrzeja Leppera z roku 2007:

  https://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2017/07/przepowiednia-nie-fatimska-andrzeja.html

  Polubienie

 38. Lepper zginął, bo za dużo wiedział o gazowych przekrętach Millera, Pawlaka i Tuska? Nowe tropy w sprawie śmierci lidera Samoobrony mogą pogrążyć polityków

  http://wolnosc24.pl/2017/02/23/lepper-zginal-bo-za-duzo-wiedzial-o-gazowych-przekretach-millera-pawlaka-i-tuska-nowe-tropy-w-sprawie-smierci-lidera-samoobrony-moga-pograzyc-politykow/

  Śmierć Leppera. Nowe sensacyjne informacje, w tle Gazprom

  http://www.fronda.pl/a/smierc-leppera-nowe-sensacyjne-informacje-w-tle-gazprom,93481.html

  Kara śmierci dla Leppera /1/ MORD NA LEPPERZE TO BYŁA EGZEKUCJA!

  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1506

  Kara śmierci dla Leppera /2/ HANDLARZE ŚMIERCIĄ LEPPERA – Kontratak J. Kaczyńskiego

  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=0&Itemid=158&limit=9&limitstart=234

  Coś dziennikarz Wojciech Sumliński kręci, twierdząc że ,,przekręty gazowe” się odbyły za rządów premierów, Leszka Millera i Waldemara Pawlaka, przemilczając rządy premiera Jarosława Kaczyńskiego.

  Te zeznania wstrząsną Polską?! Nowe fakty ws. śmierci Leppera

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/samobojstwo-andrzeja-leppera-szokujace-informacje/n443hwx

  Przez PiS musimy dopłacać miliardy złotych do rosyjskiego gazu

  https://finanse.wp.pl/przez-pis-musimy-doplacac-miliardy-zlotych-do-rosyjskiego-gazu-6114825554376833a

  Pozdrawiam

  Polubienie

 39. Panie Głogoczowski uważaj pan bo wczoraj Bolek za podobne wpisy w sieci dostał pozew sądowy od kociarza także żeby i panu coś się nie oberwało bo skończysz pan na spacerniaku razem z panem dr Piskorskim hi hi hi .

  ZBRODNI – chociażby to podpuszczenie bliźniaczego brata by lądował w Smoleńsku – oraz PODŁYCH PRZEKRĘTÓW szefa PiS-u)

  Polubienie

 40. …Trzeba było się przyłączyć do Hitlera i iść na Moskwę, to jeden z kretynizmów polityków/historyków….

  To nie tylko polityków historyków, w Internecie roi się od przygłupów jak papugi powtarzających po kimś co chlapnął jęzorem co mu w pustym i głupim łbie zaświtało.
  Takim bęcwałom nigdy do głowy nie przyjdzie żadna myśl własna, żadne spostrzeżenie, a przecież my w tej wojnie światowej przeciw Rosji zwanej Sowiecką jak najbardziej uczestniliśmy i to już od 30 września 1939 r.
  W pierwszej fazie oczywiście w formie jedynie przygotowania do agresji.
  Mówią mądrej głowie dość po słowie, ale aby nie było wątpliwości nieco rozwinę jakie było to nasze polskie uczestnictwo.
  Otóż każdy dowódca, wódz, każdy sztabowiec i polityk wie, że armia to kilka członów.
  Z grubsza można by powiedzieć dwa człony. Jeden to oddziały frontowe zaangażowane w bezpośredniej walce i drugi to kwatermistrzostwo.
  Piechota, lotnictwo, marynarka, czołgi karabiny, amunicja, buty i kufajki, konserwy i chleb to wszystko znajduje się na polu walki, ale aby tam to było i nie brakowało, musi być kwatermistrzostwo.
  Ci wszyscy, także żołnierze w mundurach którzy tą amunicję, te konserwy, chleb i buty tam dowożą najpierw zgromadziwszy to wszystko w magazynach, to nieodłączna i spora część każdej armii świata.
  Tylko by to wszystko mogło znaleźć się w tych wojskowych magazynach na zapleczu frontów, musi być zorganizowana jeszcze jedna, równie liczna armia robotników.
  Ktoś musi zaprojektować i wyprodukować czołgi, armaty, samoloty, karabiny, amunicję różnego kalibru, ale także chleb i konserwy.
  – Ja cię kurwa twoja mać każę skrócić o głowę – wrzasnął rozwścieczony Juliusz Cezar do oficera którego wyznaczył do gromadzenia i dostarczania żywności dla IX legionu podczas walk z Wercyngetoryksem,– wodzem powstania Galów, kiedy jego legioniści drugi dzień z rzędu nie mieli co do gęby włożyć i podnieśli bunt.
  Bo żołnierz bez chleba walczyć nie będzie, podobnie armata nie wystrzeli bez amunicji.
  Polska i Polacy pracowali jako ta trzecia armia wspierająca tą pierwszą i drugą na froncie i na jego zapleczu i to pracowała (walczyła) zarówno na obszarze Polski jak i Niemiec gdzie po łapankach w Warszawie i nie tylko, Polacy, mężczyźni i kobiety byli wywożeni na roboty do fabryk i na rolę w głąb Niemiec.
  W tym układzie udział Polaków z karabinem na froncie pod Stalingradem czy w obozowej fabryce produkującej karabiny i amunicję, dla Hitlera nie miało znaczenia.
  Dla Polaka miało, bo była mimo wszystko większa szansa na przeżycie.
  Przygłupy historyki, niech to przyjmą do wiadomości.
  Formalny udział Polaków w wojnie przeciw ZSSR tak czy inaczej nie miałby żadnego wpływu na jej przebieg. Co najwyżej nasze wojenne straty w ludziach byłyby o kilka milionów większe.

  … Trzeba było się przyłączyć do Hitlera i iść na Moskwę, to jeden z kretynizmów polityków/historyków…….
  Nie musieliśmy się przyłączać.
  Hitler nas i tak przyłączył.

  Polubienie

 41. Kaczyński a Lepper.
  Jest taki wieloodcinkowy film ,,Gra o tron”
  Oglądałem kilkanaście jego odcinków już chyba ponad rok temu. Dokładnie nie pamiętam jego treści, w każdym razie w filmie trwają bez przerwy walki, mordy wojny, intrygi.
  To jest właśnie polityka, walka o władzę, o tron, gra wyrachowana, przebiegła, okrutna nierzadko przeplatana mordami.
  Tak jest na całym świecie, bez różnicy.
  Pamiętacie jak usunięto Gomółkę? A Gierka? A o Moczarze słyszeliście?
  Kennedi nie był pierwszym zamordowanym prezydentem, a Chruszczow nie odszedł z Kremla na własną prośbę.
  Komorowski wywalił rywalizującego z nim Szeremietiewa robiąc mu koło d….. zarzucając rzekome przekręty czy rzekome łapówki przy przetargach na sprzęt wojskowy likwidowanej dla armii.
  J. Kaczyński to zawodowy polityk, przebiegły gracz. Tusk kiedyś powiedział o nim ,,główny macher całego tego zamieszania”
  Lepper to tylko rolni który chciał uprawiać cepem politykę.
  Rolnik którego wnerwiła do najwyższego stopnia bandycka, niszczycielska polityka Balcerowicza, nie tylko wnerwiła co i mocno uderzyła po kościach.
  Lepper gdyby miał lepszy zmysł polityczny, lub dobrych doradców mógł zając pierwsze miejsce w państwie odbierając to miejsce Kaczyńskiemu.
  I o to poszło. O to pierwsze miejsce.
  Każdy chce zwyciężać, każdy chce wygrywać, tak w sporcie, polityce, jak i w życiu prywatnym czy zawodowym.
  To nic innego jak gra na przetrwanie, jak gra o tron.
  Kaczyński był w tych gierkach lepszy, sprytniejszy, bardziej przewidujący i przebiegły.
  Lepper, głupszy, otwarty, grożący, a przez to niebezpieczny dla wielu złodziei i szabrowników z obecnych elit.
  Zmontowana afera gruntowa nie wypaliła, z Anitą K. też jakoś nie poszło, ale że w polityce rządu Kaczyńskiego, Leppera i Gertycha zabrakło polityki Balcerowicza to i chłopom Lepper przestał być potrzebny. To właśnie utrąciło, Leppera w kolejnych wyborach, jego wynik wyborczy poniżej 2% ( jeśli dobrze pamiętam) usunął go z Sejmu.
  Tym samym Lepper przestał się liczyć jako polityk i na dobrą sprawę przestał zagrażać komukolwiek.
  Dla czego zginął?
  Kaczyński chciał go jedynie jako rywala wyeliminować z polityki i być może osadzić za kratami.
  Lepper zginął gdy służby specjalne już ani Kaczyńskiemu ani jego ludziom nie podlegały.
  Nie widzę J. K. świętym, ale wolę go niż Tuska, Schetynę, czy Swetru.
  Kaczyński i jego partia zaczęła prowadzić politykę prospołeczną i propolską. Chcą zrobić porządek z wymiarem niesprawiedliwości. To dla mnie się liczy i to mnie przekonuje.
  Pani premier Beata Szydło jest bez wątpienia polską premier na jaką czekaliśmy.
  A USA army (?) w Polsce, może to tama przeciw soldaten z za Odry, dopóki nie stworzymy własnej siły obronnej.
  Tu w Olsztynie już się szykowali Niemiaszki otwierać szkołę oficerską dla swoich niby NATOwskich oficerów ( była tu za PRL oficerska szkoła uzbrojenia, pozostały po niej budynki, teren, strzelnica, hale sportowe). Ale Kaczyński jest antyniemiecki i szkółki okupantów nie będzie.
  Olsztyn pozostaje Polski.

  Polubienie

 42. Admin błagam mniej pij wódki bo pociskasz takie głupoty jakbyś naprawdę dał drapaka z Tworek . Melisę juz dzis piłeś ? nie ? To niech ci żona zaparzy .

  Polubienie

 43. Za to jest proamerykański to mamy Zagań cymbale . Adm ile ty kosisz za pisanie tych bzdur ( jeżeli tak ze stówkę za jeden wpis ) błagam weż mnie do biznesu .Też bym trochę chciał dorobić .

  Kaczyński jest antyniemiecki i szkółki okupantów nie będzie.
  Olsztyn pozostaje Polski.

  Polubienie

 44. Adm tak szczerze .Wąchałeś dziś jakieś ziele indyjskie albo coś popalałeś lub żona coś ci nieświeżego dała żreć bo masz totalne zajawki chłopie .Niesamowity odlot .Chłopie wyluzuj bo niebawem białe myszki zobaczysz jak Ferdek Kiepski

  Pani premier Beata Szydło jest bez wątpienia polską premier na jaką czekaliśmy.

  Polubienie

 45. Jeszcze jedno .Pisz czekałeś agitatorku a nie czekaliśmy bo obrażasz inteligentnych ludzi bo że ty jesteś amebą pisową to wiadomo od dawna .
  Agitatorku . Powtarzam .Twoja premier .Nie moja . Ona nie jest moim premierem .Zrozumiał to agitatorek ?

  Pani premier Beata Szydło jest bez wątpienia polską premier na jaką czekaliśmy.

  Polubienie

 46. Agitatorku Lepper nie żyje i daj mu spokój .Nie uczyli cię że o zmarłych w ogóle się nie pisze albo pisze się dobrze .
  Człowieku ty Lepperowi ani teraz dr Piskorskiemu do pięt nie dorastałeś i nie dorastasz pisowska amebo i wężykiem to agitatorze .
  Zostaw A.Leppera w spokoju .Oni nie żyje .

  Lepper, głupszy, otwarty, grożący, a przez to niebezpieczny dla wielu złodziei i szabrowników z obecnych elit.

  Polubienie

 47. …Trzeba było się przyłączyć do Hitlera i iść na Moskwę, to jeden z kretynizmów polityków/historyków….

  POLSKA PRAWDA HISTORYCZNA XX w., AŻ SAM NÓŻ SIĘ OTWIERA W KIESZENI…

  http://sciaga.pl/slowniki-tematyczne/14635/noz-sie-komus-w-kieszeni-otwiera/

  http://www.1939.pl/uzbrojenie/porownanie.htm

  WE WRZEŚNIU 1939 r. BYŁO 400-600 SAMOLOTÓW BOJOWYCH DLA 10.000-17.000 WYSZKOLONYCH POLSKICH PILOTÓW! HISTORYCY MILCZĄ ILE OSÓB SIĘ ZNALAZŁO NA ZACHODZIE, Z NAZIEMNEGO PERSONELU LOTNICZEGO, OBSŁUGUJĄCYCH WE FRANCJI I ANGLII SAMOLOTY BOJOWE.

  http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?t=5448

  ,,Lista Krzystka”

  http://www.polishairforce.pl/lista.html

  Żołnierze wyklęci

  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBo%C5%82nierze_wykl%C4%99ci

  MOŻE OBECNI ,, ŁASKAWI WŁADCY” TEŻ BY ZNALEŹLI NAZWĘ DLA TEJ GARSTKI WYKLĘTYCH, POLSKICH BOHATERÓW, PRZEBYWAJĄCYCH NA ZACHODZIE, KTÓRZY PO WOJNIE NIE STRZELALI DO POLAKÓW, TYLKO ZDJĘLI MUNDURY I ,,TYRALI” NA OBCZYŹNIE, BO Z PRZYCZYN POLITYCZNYCH NIE MOGLI POWRÓCIĆ DO KRAJU!

  Powojenne losy polskich bohaterów. Generałowie pracowali jako barmani i magazynierzy

  https://opinie.wp.pl/powojenne-losy-polskich-bohaterow-generalowie-pracowali-jako-barmani-i-magazynierzy-6126018531100801a

  Pozdrawiam

  Polubienie

 48. ,,,BO Z PRZYCZYN POLITYCZNYCH NIE MOGLI POWRÓCIĆ DO KRAJU!”

  Bajki i mity.
  Mój wujek, dowódca czołgu w pancernej dywizji generała Maczka wrócił i mieszkał w Warszawie. Jego syn wyemigrował do USA i tam zmarł na raka krtani na miesiąc przed moim tam przybyciem ( rok 1986).
  Jego przyszła żona w 1945 roku wyzwolona z obozu w Niemczech przez Amerykanów wróciła do Polski i zaraz wyjechała z powrotem, bo jak mi powiedziała w Warszawie nie było nie tylko amerykańskiej czekolady ale nawet mydła. Po powrocie do Niemiec zapisała się na wyjazd do USA i tam poznała syna mojego wuja.

  Z tymi z Solidarności było to samo, rwało towarzystwo na zachód jak opętani.
  Co cwańsi żydkowie zostali by przejąć władzę.
  Pewna ilość prywaciarzy wyjechała na zachód i do USA, rozejrzała się, załapała technologie, umiejętności i maszyny i z tak zwanym mieniem przesiedleńczym powróciła do Polski i żyje w Polsce jak króle.

  Wężu, zyga, szambiarz dalej pracujesz na ściekach?

  Polubienie

 49. kika
  co do sił zbrojnych na początku wojny
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_Niemiec_na_ZSRR

  III Rzesza:
  4 733 990 żołnierzy
  3612 czołgów
  12 686 dział i moździerzy
  2937 samolotów

  ZSSR
  na początku operacji:
  2 517 054 żołnierzy po mobilizacji: 5 000 000 żołnierzy
  23 197 czołgów
  18 000 samolotów

  Gdyby Hitlerowi podawano takie cyferki z sufitu pewnie by nigdy wojny nie rozpoczynał.
  Niejaki Wiktor Suworow (Ukrainiec) pisał w swych powieściach , ze ZSSR miało więcej czołgów niż USA, Francja, Niemcy, Anglia i Japonia razem wzięte.

  Marszałek Żukow w swych pisanych po wojnie pamiętnikach podawał, że Niemcy na kierunkach natarcia mieli cztery do pięciu razy liczebną przewagę zarówno z ludziach jak i w sprzęcie.
  Co zważywszy na sukcesy w początkowej fazie wojny wydaje się być jak najbardziej prawdą.
  Dopiero pełna mobilizacja, przeniesienie fabryk za Ural i nastawienie ich na produkcję broni i sprzętu pozwoliło Rosjanom Niemców zatrzymać i z czasem odnosić sukcesy na froncie.

  Że Rosjanie umieli walczyć pokazali to w starciu z Japończykami w bitwie pod Chałchin Goł
  Bitwa nad Chałchin-Goł – bitwa stoczona nad rzeką Chałchin-Goł w 1939 pomiędzy wojskami japońskimi (Armia Kwantuńska) a Armią Czerwoną na pograniczu Mandżukuo i Mongolii, które było granicą stref wpływów Cesarstwa Japonii i ZSRR na kontynencie azjatyckim.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_nad_Cha%C5%82chin-Go%C5%82

  Siły
  ZSSR pocz. września:
  57 000 żołnierzy
  542 działa
  498 czołgów
  385 samochodów pancernych
  515 samolotów

  Japonia pocz. września:
  75 000 żołnierzy
  500 dział
  182 czołgi
  300 samolotów

  Polubienie

 50. Wężu, zyga, szambiarz dalej pracujesz na ściekach?
  Admin gdzie ześ ty bywał na tej wycieczce czorny pisowy baranie ? w Izraelu ? . Zwiedziłeś ścianę płaczu ? Podobała się ?
  Wężu, zyga, szambiarz dalej pracujesz na ściekach?

  Polubienie

 51. Bo twoja Dulcynea Szydło co rusz do Izraela lata .Ostatnio tam ją zawiało kilka dni temu w dodatku razem z Orbanem pisowczyku ty gorszy być nie możesz .Też pewnie często tam latasz na wycieczki hi hi hi .

  Polubienie

 52. Jak ktoś chce się zareklamować to proszę bardzo, ale niech nam nie pokazuje swoich jajców bo taki wpis wyląduje w koszu.
  Ja ci przetłumaczyłem poniżej”
  PIS is aunt and adm is a nice boy bu ha ha ha

  Polubienie

 53. Ad tlumaczprzysieglyuk

  TO TEŻ POTRAFICIE PRZETŁUMACZYĆ?

  Język średnioangielski – zarys historyczny

  http://kochamszeryfa.vot.pl/2011/10/jezyk-srednioangielski-zarys-historyczny/

  Our First 100 Polonsky Pre-1200 Manuscripts Are Now Online

  http://blogs.bl.uk/digitisedmanuscripts/2017/03/our-first-100-polonsky-pre-1200-manuscripts-are-now-online.html

  I przetłumaczona strona, prawie za darmo (koszty energii elektrycznej, plus mój stracony czas)

  Nasze pierwsze 100 Polonsky Pre-1200 Rękopisy są teraz online

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://blogs.bl.uk/digitisedmanuscripts/2017/03/our-first-100-polonsky-pre-1200-manuscripts-are-now-online.html&prev=search

  Mało tego, że (za)pożyczyli sobie alfabet od łacinników, to jeszcze pozmieniali pierwotny sens samogłosek i udają Greków! ŻAŁOSNE ALFONSY!

  Good luck in the further translations of the Alphons language

  Polubienie

 54. Dobry jesteś kika22, podziwiam, ale to ja odkryłem, / odkrywam, że najbardziej genialny alfabet na świecie opracowali moi pra przodkowie Polacy.
  A jak to zrobili?
  Tylko ja to wiem, ale na razie nie powiem.
  Więcej szczegółów i skromne uzasadnienie podam jak ktoś odważy się podważć moje słowa.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s