Kilka PROROCZYCH ostrzeżeń Andrzeja Leppera przed partią Podłość i Sprawiedliwość Kaczyńskiego: „to taki zbiorowy baca piłujący gałąź (pod Polską)”


Gdy ponownie czyta się wywiad z Andrzejem Lepperem z 2007 roku można powiedzieć, że wyborcy PiS to taki zbiorowy baca piłujący gałąź.

Poniżej kilka ostrzeżeń Andrzeja Leppera :
„””
….PiS będzie miał swojego prezesa Trybunału Konstytucyjnego.Czyli będzie miał takie składy orzekające, jakie mu będą na rękę. Bo prezes Trybunału ustala skład sądzący. Ich prezes już dopilnuje, żeby w ważnych sprawach orzekali sędziowie, którzy nie zawiodą PiS. I kolejność rozpatrywania wniosków też od prezesa zależy. Jak im jakaś sprawa będzie nie na rękę, to może czekać latami.
(…)
A kiedy pan głosował za nową ustawą o sądach, nie myślał pan, że ona daje ministrowi Ziobrze prawo wyboru sędziego, który pana skaże?

Do głowy mi nie przyszło.

A kiedy pan zaczął mieć wrażenie, że przyjdzie kolej na Andrzeja L.?

Po taśmach Beger. Jak mnie Kaczyński pierwszy raz wyrzucił z rządu, rzuciłem wszystko i pojechałem z Łyżwińskim do Grecji. Mam tam kolegę. Zamożny człowiek, ma piękną posiadłość, bywałem u niego, chociaż mieszkaliśmy w hotelu. Mam rachunki, więc tu nic się na mnie nie znajdzie… A zaraz po mnie pojechała tam duża grupa z PiS. Też się z nim spotkali. To było krótko po słynnych taśmach Beger. I on im mówi, że niedawno był u niego Lepper. Piwko piliśmy – mówi – jedliśmy baraninę i Lepper przy tej baraninie mówi mi: zaraz zobaczysz, co teraz będzie z PiS, włącz TVN, zobaczysz taśmy Beger. Oni to Kaczyńskiemu powtórzyli. A potem temu mojemu znajomemu przekazali, jak zareagował Kaczyński.
A jak zareagował?Powiedział, że ze mną koniec. I ten znajomy mi oczywiście powtórzył. Będziesz skończony – powiedział – on ci tego nie wybaczy! Nigdy. Bo on nigdy nie wybacza. Wiedziałem, że teraz muszę mieć oczy dookoła głowy. Musiałbym być kompletnym wariatem, żeby znając tę reakcję premiera chociażby pomyśleć o takim numerze, w jaki CBA próbowało mnie wrobić. Wiedziałem, że on nie spocznie, dopóki mnie nie zniszczy. Ale że tak daleko się posunie, żeby mi wymyślić przestępstwo, to się nie spodziewałem. A wymyślił. Dlatego tak panicznie boi się komisji śledczej. Przecież to by wyszło. Boi się oddać władzę, bo ci oficerowie zaczęliby mówić. To przecież są ludzie. Nie będą za niego ginęli. W każdym razie tu już o żadnym zaufaniu nie mogło być mowy.„””
Całość proroctwa nie-fatimskiego poniżej lub pod linkiem http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/225840,1,jak-uwodzi-jaroslaw-kaczynski.read
Reklamy

49 uwag do wpisu “Kilka PROROCZYCH ostrzeżeń Andrzeja Leppera przed partią Podłość i Sprawiedliwość Kaczyńskiego: „to taki zbiorowy baca piłujący gałąź (pod Polską)”

 1. Kompendium wiedzy na temat odbierania sobie życia zawarł Brunon Hołyst w „suicydologia”.Mogą być sprawcy motywów,których działanie podlega pod art.207 kodeksu karnego.
  Osobiście doświadczam jak KOŚCIELNIE i CYWILNIE można wejść na korupcyjną ścieżkę na przykładzie tragicznej śmierci mojego brata Janusza.

  Polubienie

 2. Coś mnie się wydaje, że śp. Andrzej Lepper ,,zatruł się” ogromnymi ilościami gazu płynącymi ze Wschodu. Inny bohater ,,gazowego przekrętu” nie miał tyle szczęścia i umierał przez lata w męczarniach.

  ZAWYŻAJĄ CENY GAZU, PRZY OKAZJI OSKARŻAJĄC O TO RUSKICH I PRZEJMUJĄ WPŁYWY NAD GAZOWĄ RURKĄ.

  WOJCIECH JASIŃSKI z PiS: Przez niego mamy najdroższy gaz w Europie

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/wojciech-jasinski-z-pis-przez-niego-mamy-najdrozszy-gaz-w-europie_246790.html

  TAJEMNICA GONI TAJEMNICĘ I NIE MA WINNYCH!

  W sprawie cen gazu z Rosji, NIK ustalił to co wiemy od dawna

  http://kuzmiuk.blog.onet.pl/2013/10/29/w-sprawie-cen-gazu-z-rosji-nik-ustalil-to-co-wiemy-od-dawna/

  WIELKI PRZEGRANY TEGO PRZEKĘTU! CZY ANDRZEJ LEPPER JAKO WICEPREMIER W ÓWCZESNYM RZĄDZIE, PRÓBOWAŁ MU POMÓC, WIDZĄC PiS-owskie ,,ŁAJDACTWA” GOSPODARCZE?

  Aleksander Gudzowaty

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Gudzowaty

  RMF FM: Sensacyjne wyznanie Gudzowatego

  http://fakty.interia.pl/wywiady/news-rmf-fm-sensacyjne-wyznanie-gudzowatego,nId,826262

  Na co chorował zmarły milioner? W szpitalu zarazili go…

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/gudzowaty-mial-gronkowca-lekarze-zarazili-gudzowatego-gronkowcem/ck94zks

  PRAWNIK, KTÓRY NIE MIAŁ CZASU NA PRZECZYTANIE UMOWY Z GAZPROMEM W NAGRODĘ NADAL ,,MAJSTRUJE” PRZY GAZIE!

  Wojciech Jasiński

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Jasi%C5%84ski

  OGÓLNE PRZESŁANIE ,,MEMENTO MORI?”

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/niespodziewane-smierci-bogatych-polakow/nms5f5s

  Śmierć Blidy ostrzeżeniem dla Gudzowatego

  http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/recenzje-ksiazek/smierc-blidy-ostrzezeniem-dla-gudzowatego/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 3. Spisek przeciwko własnemu obozowi,

  w oparciu o błędne kalkulacje, przesadne nadzieje i oczekiwania,

  kończący się wielkim rozczarowaniem i skandalem niszczącym reputację.

  A wszystko to podlane sosem kapryśnego ego i umiejętnie rozhuśtanymi emocjami…

  I wygląda na to, że”komuś” tam – oby chwilowo – po prostu „rozum odjęło”…

  A odpowiednim służbom radziłbym też zwrócić uwagę na przepływy pieniężne, przede wszystkim wokół ludzi związanych z„Dużym pałacem”… bo to kwestie finansowe, ekstrawagancja, hazard? i niespotykana rozrzutność ułatwiły tę zdradę…

  Polubienie

 4. Świetny obrazek Juliusa – to jest dokładnie to ZOOLOGICZNE zjawisko, które ja już blisko 48 lat temu zauważyłem, w szczególności w USraju.

  emerycki pozdrav, MG

  Polubienie

 5. W domu wszyscy zdrowi ? Może coś wąchasz ? Tylko pytam.

  Spisek przeciwko własnemu obozowi,

  w oparciu o błędne kalkulacje, przesadne nadzieje i oczekiwania,

  kończący się wielkim rozczarowaniem i skandalem niszczącym reputację.

  A wszystko to podlane sosem kapryśnego ego i umiejętnie rozhuśtanymi emocjami…

  I wygląda na to, że”komuś” tam – oby chwilowo – po prostu „rozum odjęło”…

  A odpowiednim służbom radziłbym też zwrócić uwagę na przepływy pieniężne, przede wszystkim wokół ludzi związanych z„Dużym pałacem”… bo to kwestie finansowe, ekstrawagancja, hazard? i niespotykana rozrzutność ułatwiły tę zdradę…

  Polubienie

 6. Oto jest jedno z PROROCTW w stylu tych wygłaszanych przez Andrzeja Leppera, przewidującego – w roku 2007 – że szef PIS-u, wraz z „przybocznymi” Ziobro oraz kryminalistą Kamińskim, będzie chciał przejąć kontrolę na CAŁOŚCIĄ polskiego sądownictwa, łącznie z Sądem Najwyższym. Po to aby ukryć własne ZBRODNIE oraz SZWINDLE. Poniższy tekst opublikował ktoś podpisujący się Aleksander Kwaśniewski, na https://pl.sputniknews.com/blogs.

  Jak się przeczyta to PROROCTWO to zaczyna się rozumieć, dlaczego PIS tak pracowicie BURZY W POLSCE POMNIKI ARMII CZERWONEJ – aby nie było już komu chronić Polski gdy się pojawią NIEMIECKIE ROSZCZENIA ODSZKODOWAŃ za bezprawnie zagarnięte przez Polskę Ziemie Zachodnie oraz Północne. Jak z poniższego wpisu bardzo wyraźnie widać, PIS PODCINA GAŁĄŹ NA KTÓREJ SIEDZĄ WSZYSCY MIESZKAJĄCY NA TYCH „ZAGARNIĘTYCH” ZIEMIACH, ŁĄCZNIE Z „ADM” TEGO PORTALU.

  Cytuję:

  Kopią, mając Nas za mniej ważnych ze swojej perspektywy, to znaczy robią to samo, co my z taką lubością robimy wobec podobnych z naszej perspektywy. Oni mają poczucie własnej wielkości, a nasze poczucie wynika z tego że „stoi za nami” ktoś większy.

  Tak za kilka lat będzie wyglądała oficjalna wersja, jeśli nadal w Polsce będzie się pisać historię od nowa. Wielu zaangażowanych w „politykę historyczną” naiwnie uważało i uważa, że zabawy historyczno – polityczne określane obrzydliwym mianem polityki historycznej to gra do jednej bramki.

  Napiszemy historię od nowa. Trzeba było się przyłączyć do Hitlera i iść na Moskwę, to jeden z kretynizmów polityków/historyków, który zrobił bałagan w głowach młodych ludzi, którym nie chce się czytać, a wolą poznawać historię z haseł i bryków. Drugi kretynizm to wmawiane, że Hitler bardziej chciał zniszczyć Ruskich niż Polaków, który to kretynizm w zawoalowany sposób ma podkreślać wyższość Polaków nad Ruskimi. Trzeci kretynizm to opinia, że Amerykanie wyzwolili Polskę, mający podkreślić wiekowe związki obu narodów.

  Ten jednowymiarowy pogląd, mający coraz większe „powodzenie” wśród pewnej części Polaków, przez znaczną część niezauważany, a przez większość bagatelizowany zaczyna przybierać bardzo nieprzyjemny wymiar dla wszystkich Polaków.

  Ponoć bardzo poważne pismo The Guardian /średni nakład 400 tysięcy/ pozwala sobie zamieścić opinię, w jawny sposób szkalujący Polskę i Polaków w okresie dotyczącym II wojny światowej.

  Przyczynkiem do ataku okazała się w gruncie rzeczy „towarzyska wizyta” Pary Książęcej w Polsce. Posiłkując się programem wizyty, Pani Kate Maltby postanowiła rozprawić się z udziałem Polaków w mordowaniu Żydów oraz relatywizować śmierć Polaków w okresie II wojny światowej:

  „W szkolnych podręcznikach nie ma już żadnych odniesień do polskiego udziału w morderstwie Żydów i innych mniejszości”- The Guardian

  „Odwiedzili były obóz koncentracyjny w Stutthoffie, który powstał głównie z myślą o polskiej inteligencji, a nie Auschwitz-Birkenau znany powszechnie na świecie jako miejsce zagłady przede wszystkim Żydów” — The Guardian.

  Kwestii relatywizacji śmierci nie skomentuję, aby nie wpisywać się w chór troglodytów emocjonalnych, których w Polsce jest aż nadto wielu, okazuje się, że nie tylko w Polsce.
  Kolejny zarzut Pani Kate Maltby: „sponsorowanie przez Państwo Polskie zaprzeczania Holokaustowi”.

  Mam nadzieję, że owi troglodyci emocjonalni „pójdą po rozum do głowy”, /jeśli mają jeszcze zdrowe nogi a w głowach coś, co może być celem tej wyprawy/ że tekst w zaprzyjaźnionej angielskiej gazecie to tylko przedsmak na co możemy być narażeni. Rewizjonistów historycznych nie rodzi tylko ziemia nad Wisłą. „Polskie Obozy Śmierci” padały już z tak zacnych dla Polaków ust jak szef CIA i równie zacnych gazet amerykańskich. Jeśli ktoś myśli, że to wszystko przez pomyłkę, jest głupszy niż definicja tego stanu umysłu.

  Można udawać, że Oświęcim wyzwolili Ukraińcy, a Polakom w PRL wiodło się gorzej niż w Generalnej Guberni. Można pisać głupoty, bo papier wszystko przyjmie, można mówić głupoty szczególnie, że więcej teraz mówiących niż słuchających, ale można obudzić się w nowej rzeczywistości historycznej, w której Niemcy zażyczą sobie rekompensat za tzw. ziemie zachodnie, /ich ziemie wschodnie/ a potomkowie ofiar ulokowanych na ziemiach polskich — obozów niemieckich, odszkodowań za śmierć swoich przodków.

  A wyrzucając wszystkie pomniki żołnierzy radzieckich i szczątki poległych z cmentarzy nie będzie można wykopaliskami udowodnić, zaprzeczyć koszmarowi opisanemu powyżej jako niezgodnemu z prawdą historyczną, a to próbuje się osiągnąć „ohydną polityką historyczną”.

  Na tym tle działania – list na Twitterze — polskiego ambasadora, jakkolwiek uzasadnione i konieczne, w perspektywie i w innych przypadkach mogą okazać się przysłowiową „walką z wiatrakami”. Szczególnie jeśli porównamy, Pan Ambasador ma 1800 obserwujących na Twitterze, a „The Guardian” 400 tysięcy nakładu. Polski i Polaków nie stać /rzecz nie w pieniądzach/ na bieganie po sądach i wyjaśnianie, że nie jesteśmy wielbłądami.

  Zdanie z listu ambasadora RP w Londynie, Arkadego Rzegockiego, do redakcji „The Guardian”, powinno być czymś w rodzaju memento dla wszystkich poprawiaczy historii:

  „Szanuję prawo każdego do wypowiadania własnych opinii politycznych, ale nie mogę zaakceptować, kiedy ktoś posługuje się historycznymi przeinaczeniami i dowolnie interpretuje fakty, aby udowodnić tezy, które nie są prawdziwie”. Dotyczy to także nas — Polaków i naszego mieszania faktami historycznymi. Kolejną część wypowiedzi że „program wizyty został opracowany przez stronę brytyjską, a z Polską był jedynie konsultowany” uważam, za zwykły przejaw braku godności.

  Czy należy rozumieć, że Polacy nie przyczynili się do programu wizyty, to znaczy nie jesteśmy winni, co poparłoby tezę zawartą w artykule. A może jako Polacy nie mamy prawa organizować wizyt bez akceptacji The Guardian czy jak jej tam Pani Kate Maltby?

  Kopią, mając Nas za mniej ważnych ze swojej perspektywy, to znaczy robią to samo co my z taką lubością robimy wobec podobnych z naszej perspektywy. Oni mają poczucie własnej wielkości, a nasze poczucie wynika z tego że „stoi za nami” ktoś większy.

  Oby nie okazało się, że po odwróceniu się nikogo za swoimi placami nie zobaczymy. Wystarczy tylko niedbale spojrzeć na karty historii, nie trzeba się zagłębiać aby zobaczyć, że machaliśmy szabelką w poczuciu, że mamy za placami sojuszników, a potem okazywało się, że jesteśmy sami.

  Aleksander Kwaśniewski

  Polubienie

 7. Dekomunizacyjny szał trwa. Sopot chce zmienić nazwę ul. 23 Marca na… 23 Marca

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/dekomunizacyjny-sza%c5%82-trwa-sopot-chce-zmieni%c4%87-nazw%c4%99-ul-23-marca-na%e2%80%a6-23-marca/ar-AAoT1cF?li=BBr5MK7&ocid=DELLDHP

  A wszystko się dzieje za sprawą PiS-owskiej USTAWKI z dnia 1 kwietnia 2016 r.

  USTAWA z dnia 1 kwietnia 2016 r.

  o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej

  https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/polityka/zmiany-nazw-ulic/ustawa-z-1-kwietnia-201/37970,Ustawa-z-1-kwietnia-2016.html

  A mnie w szkole uczyli, że SOCJALIZM jest ustrojem przejściowym w drodze do KOMUNIZMU. Sprytne psorki nie podały ram czasowych istnienia PRZEJŚCIOWEGO SOCJALIZMU! PiS zakazując propagowania KOMUNIZMU przyznaje się, że SOCJALIZM Z (NIE)LUDZKĄ MORDĄ nadal musi trwać i nie ma innych dróg jak…

  „Trzecia droga” socjalizmu prowadzi do komunizmu!

  http://3obieg.pl/trzecia-droga-socjalizmu-prowadzi-do-komunizmu

  P.S. Czy ustrój FEUDALNY nie był tym prawdziwym KOMUNIZMEM, przerobionym na SOCJALIZM i na powrót znów się stanie KOMUNIZMEM? Odwieczne prawa Uroborosa znowu zadziałają?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 8. Witam panów, wszystkich czytelników i komentatorów.
  Właśnie wróciłem po kilku dniach pobytu w pięknym, luksusowym, polskim szpitalu położonym w starym parku za miastem a za płotem parku, las sosnowy i dziki.
  Mam zapas leków na jeden miesiąc leczenia ( musiałem za leki zapłacić, leczenie i wyżerka całkiem przyzwoita w szpitalu darmowe, czyli ze składek moich, twoich, waszych.
  Co do tego katowania ruskimi książkami. Mnie katowano jak pamiętam takim dobrym wrażliwym ,,doktorem Judymem”.
  Juda = Żyd
  Kika a może znasz jakąś powieść Nikołaja Dworcowa dostępną w internecie po polsku, chętnie poczytam, niech ma dusza się katuje.
  Katuje rymuje się z raduje.

  Polubienie

 9. Bym zapomniał, mamy w mieście także ulicę Dworową.
  Poprzednia nazwa to była ul. Kaliningradzka, obecnie ul. Dworcowa.
  A pan Prezydent wetuje się na leżaku

  Polubienie

 10. Drugi wariant taki .Kociarz przestraszył się skali protestów ( strachliwy to on był zawsze ) i veto Judy to wyjście z całej tej sytuacji z twarzą dla kociarza .
  Nie ma takiej opcji aby Juda tak bezpośrednio wystąpił przeciwko pryncypałowi który go stworzył i któremu zawdzięcza urząd . To jest człowiek bez charyzmy i polotu .Na to nie byłoby by go stać dlatego to jest ustawka dla takich matołków jak ty adm .Podniecaj się dalej a może na wycieczkę na kanary za rok pojedziesz .

  Polubienie

 11. „Teraz się czepił specjalista od polityki Dudy a adm przygłupku nie zauważyłeś że to jest ustawka . ”

  Sądząc po tym jak Kaczora autentycznie krew zalała po tej aferze…

  …to raczej o tej ustawce nic nie wiedział.

  Polubienie

 12. Co to ma wspólnego z sądami .?
  Tu piana mu cieknie z powodu 10 kwietnia .
  Sądząc po tym jak Kaczora autentycznie krew zalała po tej aferze…

  Polubienie

 13. 10 kwietnia owszem, ale zawsze jakoś znosił te antymiesięcznicowe protesty opozycji, a veto Dudy przelało czarę, wkurzyło go na maksa.

  Polubienie

 14. Wąż widzę, że puszczają ci nerwy.
  Jest weto na dwie ustawy więc jako ten co wypisywał ,,Wszyscy kochamy komitet obrony demokracji” powinieneś się cieszyć.
  Wróć lepiej do swojego pierwotnego nicku zyga, ponoć prostego chłopa z pod Lublina i nie zgrywaj mędrka i eksperta od polityki. No możesz oczywiście także pisać pod nickiem szambiarz ( z dyplomem magistra historii) albo jako Dorota.
  Ciekawe czy w tym ostatnim przypadku będziesz nosił bokserki czy damskie majteczki z koronką i bez rozporka.
  KODziarzu, smętna twoja perspektywa, samotny pan z kotkiem ogrywa was tak jak chce i kiedy chce.
  To co wam KODomitom zostało to nucić cichutko pod nosem ,,puczu, pucziu” dopóki was nie wsadzą w kiciu.
  Już niektórzy na Neon 24 pisali, że zdrajców w Polsce się wiesza.
  Tak więc samotny pan z kotkiem, nasz prezes wszystkich prezesów, może wam uratować tyłki dając schronienie w pilnie strzeżonych, okratowanych i zaryglowanych pomieszczeniach.

  danie z węża
  smacznego

  Polubienie

 15. bu bu bu bu . Adm Tworki czekają na ciebie z szeroko otwartymi drzwiami kto wie może tam spotkasz Waldiego i pogracie sobie tam razem w szachy .
  Będziesz lepszy od Fischera Jamesa czy Judith Polgar nie wspominając Korcznoja .
  Pisz tak dalej .Dostarczasz mi śmiechu a ponoć pośmiać się z takiego jak ty zawsze na zdrowie wychodzi i pisz dalej brednie a za rok będziesz opalał pupcię na kanarach .

  KODziarzu, smętna twoja perspektywa, samotny pan z kotkiem ogrywa was tak jak chce i kiedy chce.
  To co wam KODomitom zostało to nucić cichutko pod nosem ,,puczu, pucziu” dopóki was nie wsadzą w kiciu.
  Już niektórzy na Neon 24 pisali, że zdrajców w Polsce się wiesza.

  Polubienie

 16. Adminku nie było cię kilka dni i był spokój z durnot pisowych na forum i było fajnie .Po co ty z tych Tworek uciekałeś ? Było zostać tam dłużej chłopie chociaż do 24 grudnia byłby spokój z twoimi pisowymi debilizmami.

  nosem ,,puczu, pucziu” dopóki was nie wsadzą w kiciu.
  Już niektórzy na Neon 24 pisali, że zdrajców w Polsce się wiesza.

  Polubienie

 17. widzę to jednak adm nerwy ci puściły zwłaszcza po tym jak go dr Głogoczowski objechał w innym temacie za miłość do kociarza . Adm zalecam melisę bo wiesz że takim obrazkiem grozisz mi śmiercią a to przyjemne nie jest .Także zalecam melisę i uspokojenie się . Nie moja wina ze w łóżku jesteś do bani .
  Pracuj nad sobą .

  danie z węża
  smacznego

  Polubienie

 18. No, coś ciekawego, dziś nad ranem przyszło mi do mej MEGALOPSYCHOS głowy. Otóż na przechwyceniu kontroli nad Sądem Najwyższym w Polsce najbardziej zależy trzem Wybitnym Politykom III RP:

  1 – ministrowi Antoniemu Maciarewiczowi, który został, w filmie „Służby Specjalne”, OTWARCIE OSKARŻONY PRZEZ TE SŁUŻBY o przyczynienie się, poprzez ujawnienie nazwisk agentów WSI w Afganistanie, do ZABICIA kilku funkcjonariuszy Państwa Polskiego przez Talibów, walczących z niczym nie usprawiedliwionym najazdem USA + „sojusznicy” na ten dumny i niepodległy kraj. nie mówiąc już o tym, że „minister Antoś” przez lata całe organizował, za państwowe pieniądze, PODŁE komisje, mające zasłonić fakt, że katastrofa pod Smoleńskiem była wynikiem próby lądowania, w gęstej mgle, na lotnisku nie wyposażonym w oprzyrządowanie ułatwiającym taką ryzykowna próbę. Już chociażby za organizowanie takich „komisji” za państwowe pieniądze, Macia winien iść do pierdla.

  2 – ministrowi Mariuszowi Kamińskiemu, który zorganizował, wbrew obowiązującemu w Polsce prawu, PODŁĄ PROWOKACJĘ przeciw vice-premierowi Andrzejowi Lepperowi, itd. Sąd w Polsce już go nawet za to skazał.

  3 – premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu,, który wbrew ZASADOM DYPLOMATYCZNYM zorganizował wylot swego brata Prezydenta do Katynia, aby – wyraźnie po żydowsku (to utrzymywał, jeszcze przed wojną, Antoni Słonimski) – „robić biznes polityczny na trupach”. Co nadal premier Kaczyński usiłuje robić, wykorzystując do tego trupa swego brata i zabitej wraz z nim około setki najważniejszych podówczas w Polsce osób. O jego ewidentnym udziale zarówno w doprowadzeniu do fizycznej likwidacji Andrzeja Leppera i udziale w przetrzymywaniu w więzieniu bez wyroku dr Mateusza Piskorskiego, już nie wspomnę.

  I takie TRZY NAJWIĘKSZE PODŁE KANALIE, które Ziemia (wciąż jeszcze) Polska nosi, chcą obecnie przejąć totalną władzę nad Polakami. Ja twierdzę, że chociażby z tego powodu partia PiS zasługuje na ODKRYCIE żydowskiego znaczenia jej nazwy PODŁOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ – bo tak to biblijne określenie należy odczytywać. (Abram/Abraham został na przykład „sprawiedliwym” jak dla BOGA – już wtedy oczywiście TPD! – próbował zabić i usmażyć na wolnym ogniu swego pierworodnego syna).

  Polubienie

 19. Duda uniewinnił ale przecież to dwaj kolesie .
  2 – ministrowi Mariuszowi Kamińskiemu, który zorganizował, wbrew obowiązującemu w Polsce prawu, PODŁĄ PROWOKACJĘ przeciw vice-premierowi Andrzejowi Lepperowi, itd. Sąd w Polsce już go nawet za to skazał.

  Polubienie

 20. To już nie w tym życiu .Tutaj nic mu nie grozi ale po naturalnej śmierci która kiedyś nastąpi z racji wieku ( dobiega 70 ) też raczej kary w żydowskim niebie nie będzie bo go pasibrzuch wyspowiada.
  Już chociażby za organizowanie takich „komisji” za państwowe pieniądze, Macia winien iść do pierdla.

  Polubienie

 21. cyt. końcowy, puentujący całość, fragment tekstu Aleksandra Kwaśniewskiego:

  „Wystarczy tylko niedbale spojrzeć na karty historii, nie trzeba się zagłębiać aby zobaczyć, że machaliśmy szabelką w poczuciu, że mamy za placami sojuszników, a potem okazywało się, że jesteśmy sami.”

  I dlatego nie znający prawdy historycznej skazani są na jej wieczne powtarzanie.

  I o tę nieznajomość, zaszczepianej szczególnie młodym pokoleniom, od blisko już 30 lat właśnie tutaj chodzi.
  Dzisiejsze rządy PiS-u to nic innego jak kontynuacja przedwojennej sanacji, władzy równie kompradorskiej, i równie anty-komunistycznej.
  I jak na ironię, tak jak Naród, wbrew opinii wygłoszonej przez brytyjskiego premiera w kuluarach, w Wersalu 1919 roku, że:
  dla Europy (czytaj Wielkiej Brytanii) najlepiej by było, gdyby granica między ZSRR a Niemcami przebiegała na linii rzeki Bugu,
  ten wówczas potrafił się zmobilizować i jej przeciwstawić odzyskując dla Polski upragnioną niepodległość – tak dziś, w 100 lat później ( jakoby tę ‚wolność’ po pół wiecznej komunistycznej niewoli zdaniem ‚pisopodobnych’ ponownie w 1989 roku odzyskawszy) z dekady na dekadę systematycznie …tracić.

  Zaś te wszystkie ‚rewizjonizmy’ z niemieckim na cele, jako ukryty cel polityki anglosasów, stanowią być może rodzaj ponownej próby, taktycznego przesuwania granicy zachodniej ku wschodowi, ku Rosji – bo jak pokazała Polska w 1939 roku – ta potrafi być nieobliczalna.
  A dopiero wtenczas, w najlepszej do tego okazji, następnie szybkiej likwidacji stworzonego przez się (anglosasów) ‚klina’, celem poróżnienia ze sobą Niemiec z dzisiejszą Rosją, i w dalszej perspektywie, kto wie (?), być może stworzenia kolejnego w tej części świata konfliktu na większą skalę.

  I stąd, tak sobie luźno myślę, zapewne te ostatnie wizyty Trumpa, czy pary książęcej, które być może są tylko rodzajem doglądania swych wiernych polskojęzycznych wasali.

  Polubienie

 22. Dylu bez kobiety .Brawa :
  I o tę nieznajomość, zaszczepianej szczególnie młodym pokoleniom, od blisko już 30 lat właśnie tutaj chodzi.
  Dzisiejsze rządy PiS-u to nic innego jak kontynuacja przedwojennej sanacji, władzy równie kompradorskiej, i równie anty-komunistycznej.

  Polubienie

 23. Panowie, co się dzieje, że tyle w was pesymizmu?
  O jakim konflikcie wy mówicie, a może marzycie?
  Niemców z Rosją, czy Amerykanów z Rosją?
  O konflikcie nuklearnym, w którym cały anglosaski świat łącznie z ich elitami spłonąłby na atomowym stosie.
  U nas durniów nie brakuje, patrz wąż, ale uważać za durniów tych co się rozsiedli na City of London, Wall Strett, w Białym Domu czy brytyjskim parlamencie, to już spora przesada.
  Dziś wojny wschód zachód nie da się wygrać.
  Każda wojna niezależnie od tego która strona by ją rozpoczęła będzie wojną przegraną.
  Oni to doskonale rozumią, tylko szara tłuszcza się taką opcją podnieca i straszy jednocześnie.

  Polubienie

 24. Panie Marku
  Ten telefon Jarka do Lecha czy odwrotnie w drodze do Smoleńska.
  Tak by można było przedstawić, że to Jarosław był sprawcą śmierci brata Lecha.
  Żeby to ocenić trzeba by się postawić na ich miejscu.
  Załóżmy że to ja lecę jako prezydent tym samolotem i dostaję informację, że na lotnisku może być mgła. Co robię w takiej sytuacji?
  Nawet mi do głowy nie przychodzi by dzwonić do brata i pytać, tylko mówię – a no zapytajcie pilota czy lądowanie może być ryzykowne we mgle?
  Tak?!
  A jak jest na lotnisku w Leningradzie?
  Dobra pogoda?
  No to lecimy do Leningradu. Dajcie znak Tuskowi by w naszym imieniu palnął okolicznościową mówkę. A my zwiedzimy galerię Trietiakowską.
  A poza tym to na żadne tego typu imprezy bym się nigdy nie wybierał, ani na Monte Casino, ani do Tobruku, ani do Smoleńska, ale do Luwru, czemu nie, albo galeria Uffizich we Włoszech, albo ta w Leningradzie.
  Wszelkie te dente tradycje, po prostu bym zlikwidował, co najwyżej posyłałbym tam jakiego młodzika by sobie pozwiedzał miejsca historyczne.
  Jakby ktoś się uparł i podczas wizyty w Rzymie chciał koniecznie bym się spotkał z Franciszkiem papieżem no to bym przy tej okazji po prostu po ludzku powiedział
  – Wiesz Franek, ale masz fuchę, nic tylko pozazdrościć. Tylko czemu przy tej okazji robisz z siebie takiego błazna?
  I to by była cała moja w Watykanie wizyta.
  Pani poseł Pawłowicz zjadła sobie w sejmie sałatkę i to było fajnie i zwyczajnie. Puszczać głośno bąki, bekać, no to by nie przystroiło, ale smaczna sałatka, czy kieliszek wina, jak najbardziej.

  Najlepsze wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego w sejmie RP

  Tylko żal, że zaraz po tym wystąpieniu nie poddał pod głosowanie wniosku o delegalizację takich partii jak PO i Nowoczesnej i rozpisaniu dodatkowych wyborów na wakujące fotele poselskie

  Polubienie

 25. Rosyjski ambasador w Mołdawii : władze rumuńskie nie pozwoliły na przelot samolotu z wicepremierem Rogozinem do Mołdawii; Rogozin: „Czekajcie na odpowiedź, dranie”

  https://aftershock.news/?q=node/547212

  Rządy Polski i Rumunii, może jeszcze Litwy, najwierniejsze pachołki Stanów Zjednoczonych prawdopodobnie na całym świecie.

  Polubienie

 26. A adm znowu pierdzieli swoje .Po tym odpoczniku zyskał nową energię do pisania debilizmów .
  Dr Głogoczowski brawa za pana wpisy w kwestii Leppera i Kociarza oraz Żydło .Nic dodać nic ująć .
  A adm ?
  On też jest potrzebny .Swoimi wpisami robi tu za kabaret Dudek , Benny Hilla czy Chaplina .Kabaret też potrzebny także panie adm pisz dalej bo dla mnie jak ciebie czytam mam ubaw a śmiech to zdrowie psychiczne .Także pisz swoje debilizmy jak najczęściej .

  Polubienie

 27. Adm tak na serio co ty wąchasz ? Może żona ci dziś zupę przypaliła albo dawno się nie kochałeś .Człowieku jakie ty brednie piszesz . Już nawet stali bywalce z Tworek mają z ciebie ubaw :

  Najlepsze wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego w sejmie RP
  Tylko żal, że zaraz po tym wystąpieniu nie poddał pod głosowanie wniosku o delegalizację takich partii jak PO i Nowoczesnej i rozpisaniu dodatkowych wyborów na wakujące fotele poselskie

  Polubienie

 28. Boże żydowski pustynny ależ ten admin herezje płodzi .Żal człowieka naprawdę bo chyba zgłupiał totalnie .

  Polubienie

 29. „Bez obawy można jej pokazać środkowy palec”
  Wydaje się, że po uchwaleniu ostatnich sankcji cierpliwość Kremla powoli dobiega końca.
  Na początek zażądali od Amerykanów wycofania części personelu dyplomatycznego i zajęli nieruchomosci użytkowane przez Amerykanów. Mają być następne kroki.
  Choć ja cały czas uważam, że dopóki Rosjanie nie zrobią definitywnego porzadku z własnymi Żydami to na bardziej zdecydowane kroki nie ma co liczyć. Jeśli zaczęli by to czynić to będzie to również znaczący sygnał dla nacjonalistów amerykańskich do podjęcia
  działań antyżydowskich. I tylko taka kooperacja może doprowadzić do zachowania białego świata we względnym stanie równowagi.

  Polubienie

 30. cyt.:
  „U nas durniów nie brakuje, patrz wąż, ale uważać za durniów tych co się rozsiedli na City of London, Wall Strett, w Białym Domu czy brytyjskim parlamencie, to już spora przesada.
  Dziś wojny wschód zachód nie da się wygrać.
  Każda wojna niezależnie od tego która strona by ją rozpoczęła będzie wojną przegraną.”

  Otóż to (odmieniony co do formy i stylu) panie Adm-inie ! Otóż to !

  Te oczytane i dosłownie biorące za prawdę w Starym Piśmie objawioną anglosascy macherzy o tym doskonale fakcie wiedzą, i dlatego podstępnie i bezpiecznie osadzeni na w/w miejscach, szerzą od kilku już stuleci innym narodom, cywilizacją czy kulturą biblijny ‚pokój w domu’, czyli wieczny POŻAR i POŻOGĘ… (za M.G. wspominającym Zielińskiego i jego pracę pt. Hellenizm a judaizm”)
  A dopiero, właściwie kiedy pył bitewny ma się blisko ziemi, wówczas w/w zaczynają się mobilizować. No chyba że interes chwili wymaga inaczej – wtenczas robi się akcje pod ‚fałszywą flagą’, by wymienić tylko: statek Main w wojnie z Hiszpanią, statek pasażerski Luisitianę podczas IWŚ, Pearl Harbour – IIWŚ, czy te 2(+1) wieże z Nowego Jorku sprzed kilkunastu lat już temu.
  I dlatego ot cały SŁAWIEŃSKI GENIUSZ winien polegać na tym, aby anglosaski MACHINATOR (wraz z kompradorami) zginął z rąk własnej maszyny…

  czego sobie i Państwu życzę

  Polubienie

 31. Adm napisał:
  dostaję informację, że na lotnisku może być mgła. Co robię w takiej sytuacji? Nawet mi do głowy nie przychodzi by dzwonić do brata i pytać, tylko mówię …itd.

  Ale w kilka minut po tym, jak prezydent Lech Kaczyński dostał z kabiny pilotów informację, że NA LOTNISKU JEST MGŁA, to akurat wtedy DO GŁOWY MU PRZYSZŁO, ŻEBY PRZEZ TELEFON SATELITARNY ZADZWONIĆ DO BRATA I ZAPYTAĆ O ZDRÓWKO MAMUSI, KTÓRA ZAPEWNE WTEDY JESZCZE W SZPITALU PO PROSTU SPAŁA, NIE NIEPOKOJONA O GODZ. 8.40 RANO PRZEZ CZUŁEGO BRATA JAROSŁAWA…

  A z kolei mnie, po wymyśleniu dziś wczesnym rankiem, jeszcze w łóżku, unacześnionej nazwy dla PiSu „PODŁOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ”, to koło godz. 11, już jadąc na rowerze nad niewiarygodnie zapchanym samochodami (cywilizacja TPD w rozkwicie!) Zakopanem, w głowie zaczęło mi natretnie buszować określenie „PODŁOŚĆ I SOLIDARNOŚĆ”, w skrócie PiS, zamiast bardziej pospolitej „Podłości i (żydowskiej) Sprawiedliwości”. Skąd takie określenie Ruchu Solidarności – skądinąd w bardzo elegancki sposób podsumowujące prawie już 30 lat historii „wolności od komunizmu” w kraju nad Wisłą?

  Przecież idea Solidarności – łącznie z samą tą nazwą, skopiowaną z XIX-wiecznej organizacji kupców żydowskich we Francji – powstała w think tankach związanych z CIA, Departamentem Stanu USA, a także we Francji gdzie na stypendium był mój kolega profesor historii Andrzej Paczkowski oraz Aleksander Smolar, z którym w 1979 roku jadałem wspólnie obiady w stołówce CNRS przy bulwarze Raspail. I od samego swego początku ZZ Solidarność to był Związek Uczuciowo-Finansowy z „Bogiem Zachodu” o nazwie Mamon. Zarówno Bronisław Geremek (którego poznałem w 1989 roku) jaki i alpinista Milewski (którego nie poznałem) przywozili do Polski, podówczas nielegalnie, miliony dolarów „dla Sprawy Solidarności”. Nie było by Solidarności bez tych Łapówek Podłości. (Zaledwie 30 mln dolarów, jak to p. Bernstein, w książce „Victory” podliczył).

  A jeśli chodzi o KATASTROFĘ SMOLEŃSKĄ i obchody jej MIESIĘCZNIC, to mam takie oto ich wytłumaczenie, oparte na solidnej znajomości Biblii i informacji zawartej w książce „Ostatnie Westchnienie Maura” Salmana Rushdiego (nagroda Unii Europejskiej roku 1985).

  Otóż Rushdie opowiada w swej książce STRASZNY SEN matki bohatera, hinduskiej katoliczki z arystokratycznego portugalskiego rodu, której się śniło, że jak wyrzuci z pędzącego pociągu swe ukochane, trzymane na rękach dziecię, to będzie Nietykalna i Błogosławiona do końca dni swoich. Dla znających islam to jest „zfeminizowana” historia Ojca Założyciela ich plemienia, Szlachetnego Abrahama, któremu się ŚNIŁO, że jak zabije i usmaży swego kochanego syna Izaaka, to Bóg bedzie go miał w swej szczególnej opiece i mu wybaczy wszystkie jego zbrodnie.

  Otóż w Polsce ze dwadzieścia lat temu była znana historia zwyrodniałej matki, która „załatwiła” utopienie swego dziecka, a potem przez pewien czas chodziła w aureoli „nieszczęsnej matki” która straciła ukochane dziecko, ciągnąc z tego faktu wymierne profity – aż się wydało, ze to ona zaaranżowała jego śmierć z pomocą kochanka, nie chcącego utrzymywać bękarta. I coś smoleńska „ofiara z ukochanego brata” bardzo mi się kojarzy z podobną „biblijną” aranżacją, zwłaszcza w kontekście kolejnych „miesięcznic” 10 kwietnia. Niewątpliwe z tragedii smoleńskiej, z utraty ukochanego brata, zarówno Jarosław Kaczyński jak i jego „nadzorca” Antoś Maciarewicz jak dotąd potrafią wyciągać iście „abrahamiczbne” profity. (W „Ostatnim westchnieniu Maura” Salman Rushdie sugeruje iż „Abraham – ten żydowski – to był najbardziej zły człowiek jaki kiedykolwiek istniał”. Interesujące isn’t it?)

  Polubienie

 32. PODŁOŚĆ I SOLIDARNOŚĆ
  Wąż na takie dictum będzie Piękny i Szczesliwy
  a może Potrącony i Stukniety
  ale do rzeczy.
  W polityce wszystko jest możliwe. Podobnie jak w religii.
  Z ofiary robi się bohatera czy nawet świętego.
  Mniejsza z tym.
  Jesteśmy prawdopodobnie w przededniu starcia.
  Kto kogo?
  Albo Jarek albo KODziarek
  Nowe wybory nie wchodzą w grę, więc albo majdan albo internowanie KODziarzy i ich popleczników politycznych.
  Wygląda na to że i Duda im nie pomoże.
  Inna opcja to zamach na Kaczyńskiego.

  Polubienie

 33. „(…)wyraźnie po żydowsku (to utrzymywał, jeszcze przed wojną, Antoni Słonimski) – „robić biznes polityczny na trupach”.

  Jak Stalin na Kirowie. Dobry przykład peysatego biznesu.

  Polubienie

 34. Po co to komu?

  Szanowni Państwo!

  Pan prezydent zawetował dwie ustawy o sądownictwie, czym narobił ambarasu wszystkim, z wyjątkiem aferzystów, których procesy się odwleką, jeśli do nich w ogóle dojdzie.
  Taki obrót spraw martwi obywateli popierających dobrą zmianę rządu. Martwi też opozycję, bo co zrobić z tym niespodziewanym „zwycięstwem”? Miny mają kiepskie, trzeba bowiem wymyślić następny pretekst, a z myśleniem u nich nie tęgo. Podpowiadam zatem hasło NA BARYKADY, które nigdy nie straci aktualności: „Za paskudną pogodę odpowiada PiS!”. Gdyby znalazł się dociekliwy, szukający uzasadnienia, to może powołać się na Trumpa, który nie zgodził się na pakiet klimatyczny.
  Najmniej zmartwili się unijni dygnitarze. Skoro raz już stwierdzili, że polski rząd zamierza naruszyć demokrację, to tak łatwo z grożenia sankcjami nie zrezygnują. Żadne fakty nie mają tu nic do rzeczy.
  Publicyści polskiej TVP próbują pocieszać widzów, ale bez większego przekonania. Wcale nie lepszą sytuację ma niemiecka TVN, bo jak tu wytłumaczyć folksdojczom, że nie ma po co jutro iść na barykady? Soros płaci, więc wymaga. Druk samych transparentów kosztował krocie. No, może świeczki się przydadzą, gdyby udało się zrobić jakąś poważniejszą awarię prądu.
  Tak więc z odroczenia sprawy nikt nie jest zadowolony, chyba że są jakieś siły, które przewidziały taki właśnie scenariusz destrukcji naszego państwa. Załóżmy jednak, że pani kanclerz do pana prezydenta dzwoniła tylko, żeby porozmawiać o pogodzie.

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 35. Odnośnie uwagi Luk’a „robić biznes polityczny na trupach”, Jak Stalin na Kirowie. Dobry przykład peysatego biznesu”.

  Ani Stalin ani Kirow nie byli Żydami. Wikipedia nt. Kirowa podaje coś takiego:

  Według relacji m.in. Nikity Chruszczowa w 1934 na XVII Zjeździe WKP(b) zwrócili się do niego niektórzy wpływowi delegaci z propozycją zastąpienia Stalina na stanowisku sekretarza generalnego partii. Kirow odmówił i poinformował Stalina o tej propozycji. Podczas głosowania władz partyjnych otrzymał więcej głosów niż Stalin. Podobno bardzo zazdrosnego o swoją pozycję Stalina zdenerwowało to, że przemówienie Kirowa podczas XVII Zjazdu WKP(b) poprzedziła 10-minutowa owacja (zamiast zwyczajowej 5-minutowej), która przysługiwała Stalinowi. Na zjeździe wybrany członkiem Biura Organizacyjnego i sekretarzem KC, ale 1 grudnia 1934 został zastrzelony przez bolszewika Leonida Nikołajewa. Wielu historyków uważa, że zabójstwo Kirowa było zlecone przez Stalina i zorganizowane przez NKWD. Zarzut uczestnictwa w spisku postawiono wielu dawnym działaczom podczas wielkiej czystki. Pochowany w murze Kremla, jego nazwiskiem nazwano liczne przedsiębiorstwa i miasta (Kirow w Rosji, Kirowabad w Azerbejdżanie, Kirowohrad na Ukrainie).

  Zabójca Kirowa Leonid Nikołajew – sądząc po jego fotografii – wyglądał na Żyda, związanego, poprzez żonę o nazwisku Milda Draule (też rozstrzelaną w marcu 1935 roku), z trockistowską międzynarodówką:

  (Potwierdzenie, ze Nikolajew był „zatwardziałym trockistą” tutaj: https://pl.wikiquote.org/wiki/Leonid_Niko%C5%82ajew )

  Wg. wikipedii „polityczną odpowiedzialność za zamach na Kirowa” przyjął na siebie inny, związany z Trockim, Żyd Grigorij Jewsiejewicz Zinowjew właśc. Owsiej-Gerszen Aronowicz Radomyslski, także Hirsz Apfelbaum:

  cytuję „(Zinowiew) Prowadził podwójną grę ze Stalinem, o której ten doskonale wiedział, zręcznie wykorzystując go do swych celów. Po zabójstwie Siergieja Kirowa, w styczniu 1935 aresztowany przez NKWD, przyjął „odpowiedzialność polityczną” za zamach i został skazany na 10 lat więzienia. Czyli już w 1934 zaczynał dojrzewać „trockistowski” spisek przeciw Stalinowi (patrz: https://pl.wikipedia.org/wiki/I_proces_moskiewski ) – i jak w każdej szanującej się mafii, POWOLNĄ EGZEKUCJĘ głównego przeciwnika rozpoczyna się od likwidacji najbliższych mu osób: w wypadku Andrzeja Leppera, to najpierw wsadzono do więzienia jego przyjaciela Łyżwińskiego, potem prawie na śmierć otruto jego syna, a na koniec „sam on się powiesił” na worku bokserskim, dokładnie wg. scenariusza z amerykańskiego filmu o gangsterach (ta scena też została szczegółowo odtworzona na filmie „Służby Specjalne” – https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82u%C5%BCby_specjalne_(film).

  A Stalin, po zabójstwie Kirowa zorientował się dobrze co się święci i wykończył „spisek trockistowski” w sławnych czystkach końca lat 1930.

  Polubienie

 36. Panie Głogoczowski oczywiście że tak ale komu pan to tłumaczysz dzieciakowi 30 letniemu co to naoglądał się Wołoszańskiego i jego sensacyjek o Kirowie i Stalinie .
  Doktorze nudzisz się ? Idż na jakieś baby do burdelu .Rozerwij się trochę chyba że chcesz podbudować pewność siebie dzieciom urodzonym na początku lat 80 . Można i tak .
  Naczyta to się grom wie czego poogląda sensacyjek Wołosza posłucha swojego kociarza zrobi lekturę pejsatego Neonu24 i myśli że zajedzie Głogoczowskiego .
  Synku tobie do Głogoczowskiego tak daleko jak daleko jest kociarzowi do znalezienia sobie baby . Przepaść.
  Głogoczowskiemu się nudzi to się wdaje w polemiki z dziećmi zamiast się zabawić .

  Polubienie

 37. Mamy zapisane zdanie Chruszczowa że wygadał się że Stalin miał ojca Polaka niejakiego Przewalskiego zesłańca na Sybir .

  Polubienie

 38. Kto najbardziej zyskał na śmierci Kirowa? Właściwie to kto jako jedyny na tym zyskał? Nie trzeba Wołoszańskiego żeby wiedzieć kto, zyga. A odnośnie śmierci A. Leppera, to w filmie „Służby Specjalne”, którym podpiera się MG zabójcy podlegali WSI (które były na wojennej ścieżce z PiS) a nie sojusznicze ABW. Nawet śmierć Blidy była pokazana jako zagrywka WSI, które wprowadziło do ABW tą swoją wygoloną agentkę. I chyba o to chodziło, żeby za śmierć Leppera obarczyć PiS, któremu w zupełności wystarczyłoby że umarł politycznie.

  Polubienie

 39. A świstak zawija w te sreberka .Ty panie Luk to chyba baby dawno nie miał bo już ci na mózg poszło całkowicie . Chłopie co ty wąchasz jakieś ziele indyjskie ? Rzuć to bo to niezdrowe .
  Brednie niesamowite .
  Ty historii uczysz w szkole ? Pewnie tak .To mamy jasność .

  Kto najbardziej zyskał na śmierci Kirowa? Właściwie to kto jako jedyny na tym zyskał? Nie trzeba Wołoszańskiego żeby wiedzieć kto, zyga. A odnośnie śmierci A. Leppera, to w filmie „Służby Specjalne”, którym podpiera się MG zabójcy podlegali WSI (które były na wojennej ścieżce z PiS) a nie sojusznicze ABW. Nawet śmierć Blidy była pokazana jako zagrywka WSI, które wprowadziło do ABW tą swoją wygoloną agentkę. I chyba o to chodziło, żeby za śmierć Leppera obarczyć PiS, któremu w zupełności wystarczyłoby że umarł politycznie.

  Polubienie

 40. Luczku skoro na takich filmidłach Vegi się opierasz to Waldi by ci powiedział ” ogól jaja i do żłobka ” .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s