Prawo i Sprawiedliwość a niezależne sądy w RP


Podjęta przez PiS reforma wymiaru sprawiedliwości jak niemal wszyscy twierdzą konieczna zdaje się za sprawą pana Dudy i jego prezydenckiego weta utknęła w martwym punkcie.

Tylko można by zapytać po co ta reforma, wszak sądy Rzeczypospolitej jako niezależne sądziły, wydawały wyroki i miały się całkiem dobrze. Kasta ludzi wyjątkowych dobre upasionych i wynagradzanych ani się nie przepracowała, ani jako niezależna nie musiała trzymać się paragrafów i przepisów prawnych, za to nie wyobrażała sobie by za marne dziesięć tysięcy złotych miesięcznie dało się w Polsce w dużym mieście żyć godnie i przeżyć.

Reforma sądom nie była według samych sędziów potrzebna. Według nich, niech będzie jak było. Bo nie może być by ktoś nad nimi stał wyżej, kontrolował, ustawiał, nominował odwoływał. Wszak oni sami potrafią się wybierać i doceniać. Sędzia złodziej czy przestępca to człowiek bez winy, kastowy, nadzwyczajny, niepodlegający żadnej ocenie, karze, wymiarowi. Jemu wolno spowodować wypadek samochodowy, ukraść w sklepie, wydać wyrok uniewinniający temu co ukradł miliony lub doprowadził do ruiny upatrzonego przez siebie naiwniaka i skazać na karę więzienia za kradzież batonika.

PiS–owi się to nie podobało?

A może PiS ma jakiś interes by to zmienić?

Może PiS chce podporządkować sobie sędziów i całą ich dotychczasową (nie)sprawiedliwość dla własnych celów politycznych, na przykład, by siebie samych uczynić nietykalnych i bezkarnych?

Napisał pan Marek w jednym z komentarzy.

Otóż na przechwyceniu kontroli nad Sądem Najwyższym w Polsce najbardziej zależy trzem Wybitnym Politykom III RP:

1 – ministrowi Antoniemu Maciarewiczowi, który został, w filmie „Służby Specjalne”, OTWARCIE OSKARŻONY PRZEZ TE SŁUŻBY o przyczynienie się, poprzez ujawnienie nazwisk agentów WSI w Afganistanie, do ZABICIA kilku funkcjonariuszy Państwa Polskiego przez Talibów, walczących z niczym nie usprawiedliwionym najazdem USA + „sojusznicy” na ten dumny i niepodległy kraj. nie mówiąc już o tym, że „minister Antoś” przez lata całe organizował, za państwowe pieniądze, PODŁE komisje, mające zasłonić fakt, że katastrofa pod Smoleńskiem była wynikiem próby lądowania, w gęstej mgle, na lotnisku nie wyposażonym w oprzyrządowanie ułatwiającym taką ryzykowna próbę. Już chociażby za organizowanie takich „komisji” za państwowe pieniądze, Macia winien iść do pierdla.

2 – ministrowi Mariuszowi Kamińskiemu, który zorganizował, wbrew obowiązującemu w Polsce prawu, PODŁĄ PROWOKACJĘ przeciw vice-premierowi Andrzejowi Lepperowi, itd. Sąd w Polsce już go nawet za to skazał.

3 – premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu,, który wbrew ZASADOM DYPLOMATYCZNYM zorganizował wylot swego brata Prezydenta do Katynia, aby – wyraźnie po żydowsku (to utrzymywał, jeszcze przed wojną, Antoni Słonimski) – „robić biznes polityczny na trupach”. Co nadal premier Kaczyński usiłuje robić, wykorzystując do tego trupa swego brata i zabitej wraz z nim około setki najważniejszych podówczas w Polsce osób. O jego ewidentnym udziale zarówno w doprowadzeniu do fizycznej likwidacji Andrzeja Leppera i udziale w przetrzymywaniu w więzieniu bez wyroku dr Mateusza Piskorskiego, już nie wspomnę.

Może rzeczywiście w tych zablokowanych reformach o chodzi, by chronić własne tyłki.

Tylko, że przecież i tak chroni ich immunitet poselski.

Ale przyjrzyjmy się punkt po punkcie.

Macierewicz, że ujawnił nazwiska agentów WSI przez co ich Talibowie zabili.

No ale czy Macierewicz opublikował tą informację wraz ze zdjęciami w/w agentów w prasie krajowej Afganistanu, a może w tamtejszej TV?

Z pewnością nie. No ale u nas w Polsce opublikował.

No to trzeba było, jeśli to tym agentom stwarzało zagrożenie dać rozkaz powrotu do kraju.

Inna sprawa, czy przypadkiem każdy europejczyk, każda obca morda w Afganistanie nie jest dla Talików tarczą celowniczą, wrogiem do likwidacji, niezależnie czy jest agentem, czy może tylko kolekcjonerem motylków, albo hodowcą kanarków?

Minister Kamiński, fakt, dopuścił się przestępstwa kopiąc chociażby dołki pod Lepperem o posłance PO z agentem Tomkiem i kopertą z grubą kasą nie wspominając. Tylko, że został skazany ( chyba bardziej za posłankę PO niż za Leppera), ale ułaskawiony przez prezydenta i nic mu więcej nie grozi.

Posadzić Jarosława Kaczyńskiego za kraty za to że zorganizował wbrew ZASADOM DYPLOMATYCZNYM wylot swego brata Prezydenta do Katynia, chyba by się nie dało, bo po pierwsze lot organizowała kancelaria i niejaki Arabski, a po wtóre obsługa lotniska tegoż lotniska z powodu mgły nie zamknęła a pilot wbrew nadawanym komendom/ ostrzeżeniom pul up, pul up samolotu nie poderwał do góry.

A za więzienie bez sądu Mateusza Piskorskiego?

To służby i niezależne sądy go przetrzymują nie pan poseł JK

Jeśli zatem nie chodzi o tyłki tych wyżej wymienionych polityków, to o co chodzi z reformowaniem niezależnych sędziów?

Wiecie państwo, ja jakoś zupełnie nie rozumiem pojęcia niezależny, nieusuwalny.

A jak się w takie niezależne , nieusuwalne i bezkarne towarzystwo dostanie kanalia, mendzior i złoczyńca, to też ma być do końca swoich dni nietykalny, niezależny od tych których pokrzywdzi?

Niestety tych pokrzywdzonych w Rp (Republice patologii) są już setki tysięcy osób i one wołają o reformę sądownictwa

Zdarzyło mi się być na jednym ze spotkań ,,Oburzonych” i słuchać przez ponad dwie godziny ludzi których wymiar niesprawiedliwości mocno pokrzywdził, wielu zrujnował.

Nie będzie w Polsce dobrze dopóki sądy nie będą sądami. Tak długo jak układy mafijne i przestępcze będą miały opiekę polityczną czy tak zwanego wymiaru sprawiedliwości, tak długo w Polsce nie będzie można mówić o państwie prawa w którym dominuje sprawiedliwość.

PiS jeśli chce mieć poparcie społeczne musi prowadzić politykę prospołeczną i to stara się robić, musi także zlikwidować obecną mafie sędziowską, musi przywrócić sądy sprawiedliwe wydające wyroki ściśle z ustanowionym prawem. Musi zlikwidować niezależność sądów zgodnie z naszą konstytucją w której najwyższą władzą w RP jest Naród sprawujący swą władzę przez wybranych przez siebie przedstawicieli.

Konstytucja RP wyraźnie w tym zapisie wskazuje iż sędziów należy tak wybierać jak i usuwać ze stanowisk gdy ten Naród przestają reprezentować.

Reklamy

125 uwag do wpisu “Prawo i Sprawiedliwość a niezależne sądy w RP

 1. Kociarz w pełnej krasie .Kużwa czy jego nie stać aby sobie kupić porządny trymer i wygolić włosy w nosie . Strasznie to obrzydliwie wygląda .
  Głogoczowski z małą emeryturką jak sam pisał potrafi wyglądać jak człowiek . Żadnych włosków w nosie u niego nie zauważyłem a facet który trzęsie polską polityką wraz ze sforą włazidupów nie ma pieniążków na trymer a zarabia jako poseł ze 14 banieczek na miesiąc .Wstyd .

  Polubienie

 2. Oj zyga, kiedyś to przynajmniej ci się chciało jakoś argumentować, a teraz… Teraz to tylko ludziom w dziury byś zaglądał. Miejmy nadzieję, że na dziurkach nosowych się skończy.

  Polubienie

 3. Luk nie wiem kto to zyga ale o skłonności miłosne do facetów raczej cię nie podejrzewam .Jeżeli zakochałeś się jednak w jakim Zyga jedz do Holandii i weż z nim ślub bo raczej kociarz w Polsce ci takiego ślubu wżiąść nie pozwoli .
  Uwaga do twojego pryncypała natomiast była jak najbardziej z dobrego serca bo chyba lepiej użyć trymer i chodzić jak gość niż mieć wystające z nosa włoski .To naprawdę jest obrzydliwe ( może jeszcze do strawienia u menela ale nie u takiego patrioty – męża stanu ) .
  Luk ty też chyba wolisz chodzić bez włosów w nosie i mieć wszystkie zdrowe ząbki bez dziur prawda ?
  To gdzie moja uwaga była nie na miejscu ?
  Chyba że ty Luku nie dbasz o to żeby ładnie wyglądać . Nie dbasz o piękne zęby . Nie używasz dezodorantów czy kremów do rąk czy nóg .
  To się nie dziw że jak twój pryncypał z PIS nie możesz sobie znależć baby .
  Luk inwestuj w siebie . Słuchaj węża bo inaczej jak twojemu luby z PIS zostanie ci kot i pierzyna .Tylko że jemu gosposia zrobi pranie , kolacyjkę i obiadek koszule uprasuje a tobie Luk kto to zrobi ?
  Pardon zapomniałem że Lukowi robi to jego mama .Wybacz Luk .

  Polubienie

 4. wklejam coś co zostało zablokowane jako spam:
  MichaeltAb
  salepassportsfake.ccx
  pinitronsamoi@gmail.com
  178.159.37.56
  Our team is a unique producer of quality fake documents.
  We offer only original high-quality fake passports, driver’s licenses,
  ID cards, stamps, VISAs and other products for a number of countries
  like:
  USA, Australia, Belgium, Brazil, Canada, Italy, Finland, France,
  Germany, Netherlands, Spain, United Kingdom. This list is not full.

  To get the additional information and place the order just visit our website:

  http://www.salepassportsfake.cc www. salepassportsfake.cc

  >> Contact e-mails:

  General support: support@salepassportsfake.cc

  Technical support: admin@salepassportsfake.cc

  —————————–
  Keywords:

  obtain fake passports,
  obtain false passports,
  obtain novelty passports,
  obtain fake driver license,
  obtain false driver license,
  obtain novelty driver license,
  obtain Diplomatic passports,
  purchase fake passports,
  purchase false passports,
  purchase novelty passports,
  purchase fake driver license,
  purchase false driver license,
  purchase novelty driver license,
  purchase Diplomatic passports,
  sell fake passports,
  sell false passports,
  sell novelty passports,
  sell fake driver license,
  sell false driver license,
  sell novelty driver license,
  get fake passports,
  get false passports,
  get novelty passports,
  get fake driving license,
  get false driving license,
  get novelty driver license,
  get Diplomatic passports

  ta strona to ;
  http://www.salepassportsfake.cc/

  Jednym słowem za many można mieć wszystko, w tym także fałszywe dokumenty

  Polubienie

 5. Zyga, vel wąż antycejrowski który leżysz w szeregu KODomitów? W środku, czy bliżej pana prezydenta?

  Bo nie mów że ciebie tam nie ma.
  Pleców sobie nie odleżałeś, pięt nie poodbijałeś?

  Polubienie

 6. Adminku cipataczku jeden czemuś się tak czepił naszego pierdzidenta ? Przecież to fajne chłopisko jest . Wróciłeś niedawno z urlopu i koniecznie się prosisz żeby tym razem pojechać na dłuższą wycieczkę do Guantanamo co ? . Niech no tylko nasz pan pierdzident równy gość się na ciebie zdenerwuje za te memy .

  Polubienie

 7. Adm ty nie pytaj się mnie gdzie ja leżę tylko opowiadaj jak ci się podobało w Izraelu ? Zwiedziłeś przez te kilka dni ścianę płaczu ? . Nie wstydż się opowiadaj fajnie było ? jakie koszerne jedzonko jadłeś ? no pochwal się ?
  Twoja Dulcynea Szydło lata jak na sraczkę do Izraela parę razy do roku to ty też pewnie postanowiłeś spróbować jej śladem . Kochasz ty swoją Dulcyneę nieprawdaż ?

  Polubienie

 8. Na kogo zagłosował(a)byś w wyborach do Sejmu gdyby były dzisiaj?

  http://superklaster.pl/na-kogo-zaglosowalabys-w-wyborach-do-sejmu-gdyby-byly-dzisiaj

  Kukiz’15
  4% (167 głosów)
  Nowoczesna
  1% (60 głosów)
  Partia Razem
  1% (27 głosów)
  Platforma Obywatelska
  2% (99 głosów)
  Polskie Stronnictwo Ludowe
  0% (5 głosów)

  Prawo i Sprawiedliwość
  85% (3429 głosów)

  Sojusz Lewicy Demokratycznej
  0% (20 głosów)
  „Szczęść Boże!” Grzegorza Brauna
  2% (82 głosy)
  Wolność
  2% (65 głosów)
  Inna partia
  1% (45 głosów)
  Nie będę brał udziału w wyborach/nie wiem
  1% (49 głosów)
  Razem głosów: 4048
  ————————
  sprawdzaj zyga jakie mają kochane przez ciebie KODomy poparcie

  Polubienie

 9. Adm nie bój żaby . Za rok się skończy 500 plus odejdą ci co teraz wydają pieniążki na batony i pizze wtedy pogadamy o poparciu dla księżniczki PISdolonej .

  sprawdzaj zyga jakie mają kochane przez ciebie KODomy poparcie

  Polubienie

 10. „Luk nie wiem kto to zyga ale o skłonności miłosne do facetów raczej cię nie podejrzewam .Jeżeli zakochałeś się jednak w jakim Zyga jedz do Holandii i weż z nim ślub bo raczej kociarz w Polsce ci takiego ślubu wżiąść nie pozwoli .
  Uwaga do twojego pryncypała natomiast była jak najbardziej z dobrego serca bo chyba lepiej użyć trymer i chodzić jak gość niż mieć wystające z nosa włoski .To naprawdę jest obrzydliwe ( może jeszcze do strawienia u menela ale nie u takiego patrioty – męża stanu ) .
  Luk ty też chyba wolisz chodzić bez włosów w nosie i mieć wszystkie zdrowe ząbki bez dziur prawda ?
  To gdzie moja uwaga była nie na miejscu ?
  Chyba że ty Luku nie dbasz o to żeby ładnie wyglądać . Nie dbasz o piękne zęby . Nie używasz dezodorantów czy kremów do rąk czy nóg .
  To się nie dziw że jak twój pryncypał z PIS nie możesz sobie znależć baby .
  Luk inwestuj w siebie . Słuchaj węża bo inaczej jak twojemu luby z PIS zostanie ci kot i pierzyna .Tylko że jemu gosposia zrobi pranie , kolacyjkę i obiadek koszule uprasuje a tobie Luk kto to zrobi ?
  Pardon zapomniałem że Lukowi robi to jego mama .Wybacz Luk .”

  http://www.pudelek.pl/

  Polubienie

 11. Adm, nie daj się prowokować. I wybacz im, bo nie wiedzą, co czynią.

  Ja nie jestem zwolenniczką PiS, jestem zwolenniczką Polski.

  I jeżeli to właśnie PiS uszczelnił podatki i w naszym kraju pozostają miliardy złotych na cele socjalne czy na spłatę zadłużenia – to ja takie działania PiS pochwalam.

  Jeżeli kobiety dostając na każde dziecko 500 zł mogą się za to utrzymać, a więc nie są zmuszone widmem głodu jechać do rajchu zmieniać gestapowcom pampersy – to ja działanie PiS w formie 500+ popieram.

  Jeżeli PiS jako partia sprawująca władzę w naszym kraju chce mieć kontrolę nad sądami – to jest to jej prawo, jako partii sprawującej władzę. Bez takiej kontroli rządzenie naszym krajem jest mocno utrudnione, ale wszelkie błędy spadają przecież na karb PiS. To nielogiczne i niesprawiedliwe.

  Jeżeli PiS ma odważne kobiety, zdolne przeciwstawić się unijnym naciskom i zdolne pod presją wyrazić niezależne zdanie – to takie działanie PiS ja też popieram. Obowiązkiem partii rządzącej jest działanie w interesie naszego kraju, a nie jakiejś uni europejskiej. My, Polacy, nie wybieramy nikogo do zarządu tej unii, natomiast mamy w kraju wybory, w których przynajmniej teoretycznie wybieramy nasz, polski rząd.

  Jeżeli PiS wyraża stanowisko, że polski rząd ma prawo organizować w Polsce życie polityczne i kształtować polską administrację zgodnie z polską racja stanu, a unia chce nas za to ukarać, no to ja wówczas również popieram PiS.

  Tak się składa, że ludzie z PO po spełnieniu „misji” w naszym kraju dostawali w nagrodę wysokie stanowiska w unii. I wówczas działali nie w interesie Polski a w interesie unii. Cóż więc takiego dobrego dla Polski zrobili ci ludzie z PO, że unia ich za to aż tak bardzo nagradzała? Wiemy, że unia to głównie Niemcy i ich interesy gospodarcze i geopolityczne.
  Czy interesy Niemiec są zbieżne z interesami Polski?

  A czy w interesie Polski jest, by młode Polki zmuszone biedą wyjeżdżały do rajchu na dwa miesiące – co dwa miesiące pozostawiając w tym czasie własne dzieci pod opieka babć albo wręcz osób obcych i tam dzień i noc były do dyspozycji obłożnie chorych, starych Niemców?

  Czy w interesie Polski jest, że na Dolnym Śląsku przeprowadzana jest jawna już germanizacja i osoby urodzone w naszym, prasłowiańskim Wrocławiu mówią o sobie, że nie czują się Polakami lecz „breslauerami”??!??

  Czy wreszcie w naszym, polskim interesie jest utrata Ziem Zachodnich na rzecz Niemiec?

  Czy w naszym, polskim interesie jest, że Polska jest dla Niemiec dojną krową, pełniącą także rolę utylizatora starych aut wyrzucanych przez Niemców na złom, ale kupowanych przez biednych Polaków z braku środków na nowe samochody?

  I najważniejsze: w czyim interesie jest likwidacja Pomników Braterstwa Broni Żołnierzy Radzieckich i Polskich, jeżeli te Pomniki ustawiono dla uczczenie chwały zwycięstwa nad Niemcami w 1944 roku?
  Pomniki te stoją u nas pół wieku i doprawdy, z tego powodu żadnemu Polakowi żadna krzywda się nie stała.
  Natomiast w przypadku przejmowania naszej, polskiej ziemi przez Niemców, Pomniki te byłyby Niemcom nie na rękę.

  Dlaczego my, Polacy, godzimy się na niszczenie śladów naszej chlubnej przeszłości w postaci Pomników Chwały Żołnierzy Radzieckich i Polskich i to tylko dlatego, że te pomniki, stojące na naszej, polskiej ziemi, przeszkadzają właśnie Niemcom?

  Dlaczego Polacy przyjęli wersję „wypędzonych” Niemców? Czy byliby oni „wypędzani”, gdyby nie napadli na Polskę, nie wymordowali 6 milionów Polaków i nie zrujnowali nam kraju?
  Niemcy za pozbawienie życia milionów Polaków zostali co najwyżej pozbawieni dorobku materialnego. Czy można zrównoważyć zabicie kogoś pozostawieniem jego rodzinie własnych mebli czy nawet domu?

  Wobec Niemców nie zastosowano odpowiedzialności zbiorowej za tragedie II. wojny. W
  związku z czym Niemcy ochoczo ustawili się w szeregu z ofiarami ich zbrodni i chcą od Polaków zadośćuczynień. Taka postawa Niemców to coś więcej niż bezczelność.
  To jasno wyrażona groźba pod naszym adresem, groźba mówiąca, że Niemcy uważają Polaków w dalszym ciągu za „untermenszów” (podludzi) i zarówno traktowali nas zgodnie z tą doktryną, jak i traktują nas tak obecnie i zamierzają tak nas traktować w przyszłości, co będzie miało wymierne, katastrofalne dla nas skutki.

  Durni Polacy zamiast szukać w Opolu śladów naszej prasłowiańskiej historii, odnawiają za nasze, polskie pieniądze jakieś budowle z niemieckimi, gotyckimi napisami na ścianach. Toż to hańba dla nas!

  Gdyby Niemcy byli dla nas przyjaciółmi, jak to się czasem w mediach słyszy, to by nas w 1939 roku nie napadli, nie wymordowali by tylu Polaków i nie zrujnowali by nam naszego kraju.
  A jeżeli już by zrujnowali, to po wojnie tacy Niemcy-przyjaciele by do nas przyjeżdżali pracować za darmo przy odbudowie naszego kraju. Ale przecież nic takiego się nie stało, prawda?

  To Polki jeżdżą do rajchu masować starym Niemcom odleżyny i zmieniać im pampersy. Tym samym Niemcom, którzy jako okupanci rabowali Polskę i zabijali Polaków.
  I mimo to są tacy Polacy, którzy twierdzą, że to w porządku !!!

  Nie ma u nas innej partii niż PiS, która by się sprzeciwiała temu bezczelnemu działaniu Niemców. PO to była niemiecka frakcja w Polsce i Po realizowała w Polsce interesy Niemiec na wielką skalę. Czy wszyscy członkowie PO popierali taką linię działania, nie ma znaczenia, ponieważ tak postępował zarząd tej partii i było to na szkodę Polski

  Co do śmierci Lecha Kaczyńskiego, to nie można za to winić Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ Lech Kaczyński był dorosłym człowiekiem i miał prawo podejmować samodzielnie decyzje, oraz naturalnie ponieść ich konskwencje.

  Według mojego rozeznania, wszystko, co krytykują Niemcy w działaniu PiS jest dla Polski korzystne.
  Dlaczego więc miałabym się ustawić z Niemcami w opozycji do PiS?
  Ja jestem zwolenniczką Polski.

  Polubienie

 12. Pani nana a kim pani jest ? . Od ojczulkowych mediów toruńskich może ? Kto wie może to ta z tych co bierze 5 stówek i kupuje dzieciom marsy , lody i pizze albo jakaś baba ci się w domu mocno nudzi z jakegoś większego miasta .
  Niech tylko kociarzowi zabraknie kaski . Zobaczymy co wtedy napiszecie .
  Druga opcja baba od wczoraj nic nie jadła i dostaje zajawek bo bredzi niesamowicie .
  Jedynie Głogoczowski ma tu rozum i mózg , Kika , Juliusz natomiast adm i niejaka nana to kosmici .
  Dr Głogoczowski thanks za miłe słowa o Zmianie i A . Lepperze .
  https://www.youtube.com/channel/UClkaKbAVvD8N3E4Wjk50kjw

  Polubienie

 13. Głogoczowski już od momentu gdy wrócił z Moskwy ze zjazdu pisze jak krowie na rowie o historii PIS , PC i szkodliwości tej partii opisując już jak tej durnej krowie na rowie same fakty jeszcze raz to powiedzonko powtarzając ale czy do odmóżdżonych coś dociera .
  Zazwyczaj jego posty nikt nie komentuje bo argumentów na prawdę brak albo adm wchodzi w polemikę i pisze idiotyzmy .
  Dla mnie ten wasz PIS to jest zwykłe szambo i tak traktuję tą partyjkę a że sobie rządzą niech sobie rządzą . Nikt wiecznie nie rządzi a siano na 500 plus musi się w końcu skończyć a gdy skończą się pieniążki na marsy , lody , pizze , wycieczki i inne pierdoły poparcie waszego Bezprawia i Niesprawiedliwości zejdzie do 20 % czyli tyle ile jest moherów .
  Tylko ZMIANA .
  Zwolennik Mateusza Piskorskiego i Zmiany .

  Polubienie

 14. Piskorski siedzi 14 miesięcy a my nie wiemy za co siedzi i dla kogo szpiegował . Miał dla Rosji szpiegować . Parę dni temu okazało ze dla Chin w sierpniu się pewnie okaże że dla Kima .
  Jakby tobie tak głupia babo aresztowali męża znienacka i trzymali tyle miesięcy i sama byś nie wiedziała za co to co byś zrobiła a jakby jeszcze mąż tylko pracował na chleb .
  Przyszło takie myślenie do rozumku ?
  A może by tak wpłacić parę złotych dla niego . Numer konta i dane były podawane wielokrotnie w sieci .
  Póki co bawcie się i róbcie dzieci bo dostajecie 500 plus . Długofalowo niczego to nie załatwi bo to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę .
  Dobre rozwiązanie na przyszłość :
  Zabrać 500 plus ludziom którym to nie jest potrzebne ( Ziobro przy fleszach kamer ) sam zrezygnował .
  Natomiast ofiarom żydowskiego kapitalizmu wprowadzanego od 89 roku dzieciom tych ofiar dać 1000 plus czyli tysiak na rękę .
  To by było sprawiedliwe .
  Czy tym głąbom na górze taki pomysł by do głowy przyszedł? . Raczej nie .
  Proszę nie odpisywać . Jutro wyjeżdzam do Hamburga ale wrócę tu ze zdwojoną siłą w grudniu aby lać po wypasionych pisowych dupskach adminów . Luków , nanów .

  Polubienie

 15. Ty się wężu nie wysilaj z tymi twoimi komentarzami. Ilość u ciebie znaczy marna jakość.
  Pani Nana jest cenioną i znaną blogerką. Wyłuszczyła ci szczegółowo i klarownie dla czego Polak i Polka popierają PiS i to ci powinno wystarczyć, rzecz jasna gdybyś był Polakiem a nie z pustaków.
  Nie czaruj, że popierasz Zmianę Piskorskiego bo nie tak dawno pod zmienionym Nickiem pisałeś natrętnie i wielokrotnie ,,Wszyscy kochamy Komitet Obrony Demokracji”
  Dziś, kto jest przeciw PiS jest przeciw polskim dzieciom, jest przeciw polskiej rodzinie, jest przeciw Polsce.
  To są KODziarze, KODomici, POlszewicy, POpaprańcy, totalna histeryczna opozycja finansowana z zagranicy ( dziś o tych finansach było sporo w naszej TVP 1)
  Zyga musisz oglądać TVP 1
  Przejdź na stronę polską bo to polska ziemia cię karmi i polski jesz chleb, chociaż piwo pijesz niemieckie, jak pisałeś 8 puszek dziennie, skąd ta twoja nienawiść do polskich dzieci.

  Polubienie

 16. „Przejdź na stronę polską bo to polska ziemia cię karmi i polski jesz chleb, chociaż piwo pijesz niemieckie, jak pisałeś 8 puszek dziennie, skąd ta twoja nienawiść do polskich dzieci .”

  Dziwne to trochę nie? Niby wielkie wołania o Polskę Narodową, wolną od obcych wpływów, dumną i niezależną, ale jak już znajdzie się partia która np programowo zaczyna walczyć z przekłamaniami nt „polskich” obozów zagłady, to ci rzekomo niby patrioci zapluwają się tak wściekle, że ich monitory muszą być chyba zaopatrzone w wycieraczki. I do tego ciągle o tych żydach, żydowskich przodkach, a sami koniec końców okazują się bardziej antypolscy niż Jan T. Gross.

  „Proszę nie odpisywać . Jutro wyjeżdzam do Hamburga ale wrócę tu ze zdwojoną siłą w grudniu aby lać po wypasionych pisowych dupskach adminów . Luków , nanów .”

  Jasne, zjeżdżaj do swoich, wielki patryoto.

  Polubienie

 17. To co wyprawia PiS z Sądownictwem nie ma na celu poprawy funkcjonowania sądów, normalny Polak tego nie odczuje ale nie wygodni dla PiS-u ludzie będą mogli zapełniać areszty wydobywcze. Powtórzę po raz kolejny,tzw. 500+ to nic innego jak kupowanie poparcia za pieniądze ukradzione innym lub pożyczone u międzynarodowych lichwiarzy, kiedyś przyjdzie za to zapłacić. To, że ogromna większość Polaków to ludzie nie posiadający umiejętności logicznego myślenia a prowadzeni przez szkodników i zaprzańców,, spowoduje, że Polska zostanie wykreślona z mapy świata. Program PiS-u idealnie wpisuje się w zalecenia Rady Atlantyckiej, która potrzebuje Polaków jako mięso armatnie dla zrealizowania celów wiadomych ośrodków zaoceanicznych.

  Polubienie

 18. Dodam jeszcze, że za kraty nie trafią na pewno jawni zdrajcy i agentura żydowska i niemiecka w Polsce z PO, KOD-u, Nowoczesnej, Krytyki Politycznej etc. etc. zresztą zgodnie z powiedzeniem qurwa qurwie łba nie urwie. Trafią tam podobnie zresztą jak ma to miejsce w Rosji prawdziwi nacjonaliści niewygodni dla PiS . Strateg z Żoliborza nie nawidzi prezydenta Putina ale traktuje go jak wzorzec dla własnych zachowań. Coś w tym jest.

  Polubienie

 19. Dobrze że jeszcze z rana jestem w Polsce .
  w kwestii pana zdań jeszcze dziś będę się kontaktował z moim adwokatem . Wydrukowałem aby był dowód .
  Oczywiście te zdania będzie pan musiał udowodnić jeżeli w ciągu 24 godzin nie będzie przeprosin .
  Mój adwokat będzie się kontaktował z portalem w tej sprawie .
  W sądzie będzie pan miał okazję udowodnić to co pan napisał i niebawem się pan przekona że to nie żarty .
  Czekam na przeprosiny dziś do godz 22.00 chociaż mnie już w Polsce nie będzie .
  Zresztą zobaczę co dziś powie adwokat .
  Jeżeli przeprosin nie będzie będzie musiał pan w sądzie udowodnić że polska ziemia mnie karmi
  Dziś jestem za godzinę umówiony na spotkanie z adwokatem i zobaczę co on powie .
  Nie chodzi o mnie bo szanowny panie na mnie możesz pan pluć ile wlezie .Mam twardą skórę . Muszę jednak bronić honoru mojej rodziny . Mojego ojca który siedział w więzieniu po 45 , mojej czy mojej matki .
  Czekam na przeprosiny dziś do 22.00 inaczej będzie musiał pan udowodnić swoje podle kalumnie w sądzie .
  Cytuję pana :
  „Przejdź na stronę polską bo to polska ziemia cię karmi i polski jesz chleb, chociaż piwo pijesz niemieckie, jak pisałeś 8 puszek dziennie, stąd ta twoja nienawiść do polskich dzieci ”

  Także liczę że pan udowodni w sądzie że moja rodzina i matka , ojciec ) pochodzą spod znaku swastyki .

  Natomiast swoje poglądy w kwestii 500 plus jak również PIS miałem prawo napisać i mam z Juliusem w tej kwestii takie same poglądy .
  Liczę na przeprosiny do 22.00 inaczej te obelgi pod adresem moim i mojej rodziny udowodni pan w sądzie .Jeżeli pan myśli ze to żart to niebawem się pan przekona ze to nie żart .
  Wolność w sieci tez ma swoje granice .
  Czekam do 22.00 na przeprosiny od pana w sprawie tych podłych obelg :

  „Przejdź na stronę polską bo to polska ziemia cię karmi i polski jesz chleb, chociaż piwo pijesz niemieckie, jak pisałeś 8 puszek dziennie, stąd ta twoja nienawiść do polskich dzieci, albo masz to po przodkach spod znaku hitlerowskiej swastyki.”

  Jeżeli będzie taka konieczność mój adwokat będzie się kontaktował z portalem . Myśli pan żarty sobie robię .
  Okaże się to niebawem bo co innego żarty a co innego podłe kalumnie pod adresem rodziny czy moim .

  Polubienie

 20. Taka ona ceniona że już wszędzie ma bana .Tylko pisanie tutaj jej pozostało .

  Pani Nana jest cenioną i znaną blogerką. Wyłuszczyła ci szczegółowo i klarownie dla czego Polak i Polka popierają PiS i to ci powinno wystarczyć, rzecz jasna gdybyś był Polakiem a nie z prusaków.
  Nie czaruj, że popierasz Zmianę Piskorskiego bo nie tak dawno pod zmienionym Nickiem pisałeś natrętnie i wielokrotnie ,,Wszyscy kochamy Komitet Obrony Demokracji”

  Polubienie

 21. Ad NANA i jej pobożny komentarz:

  Jeżeli PiS wyraża stanowisko, że polski rząd ma prawo organizować w Polsce życie polityczne i kształtować polską administrację zgodnie z polską racja stanu, a unia chce nas za to ukarać, no to ja wówczas również popieram PiS.

  Przypominam „nanie”, że ŻYCIE POLITYCZNE w wydaniu PIS polega głównie na ŚCIĄGANIU DO POLSKI US ARMY, budowy TARCZY (a ściślej agresywnej WYRZUTNI) ATOMOWEJ wycelowanej w Rosję, niszczeniu pomników Armii Czerwonej oraz likwidacji nazw przypominających 45 lat istnienia POLSKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ LUDOWEJ.

  Co dokładnie potwierdza mą tezę, że PIS = PODŁOŚĆ I SOLIDARNOŚĆ z MAMONEM w formie Deep State USA. I nic więcej, żadnej innej idei twórczej” ten ochoczo zgadzający się na dostawy DROGIEGO GAZU, WĘGLA (sic!) oraz BRONI (sic!) z USA PIS nie reprezentuje. I to ten PIS przygotowuje ZMIANĘ Polski w rodzaj używającej angielskiego jako oficjalnego języka, RAKOWEJ METASTAZY agresywnie Zkretynizowanego USA między Wschodem i Zachodem Europy

  Przypominam:

  Poniżej zestaw 13 Apostołów (prezydentów lub ich reprezentantów) Trójmorza sfotografowany w Warszawie 6 lipca 2017. (czyżby OFIARĄ ZAŁOŻYCIELSKĄ tego Nowotworu Geopolitycznego była POZABIJANA, W TRAKCIE POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, POLSKA MŁODZIEŻ , pod której pomnikiem prezydent Trump, wzywając na pomoc BOGA, wygłosił swą MOWĘ ZAŁOŻYCIELSKĄ US-Bis w formie Trójmorza?)

  Polubienie

 22. Ad NANA i jej pobożny komentarz:

  Jeżeli PiS wyraża stanowisko, że polski rząd ma prawo organizować w Polsce życie polityczne i kształtować polską administrację zgodnie z polską racja stanu, a unia chce nas za to ukarać, no to ja wówczas również popieram PiS.

  Ta nana sama nie wie czego chcę .z nudów bajdurzy w internecie już od wielu lat . Wszyscy po jakimś czasie mają już jej po prostu dość może nie tyle jej dość co jej strasznego marudzenia .
  Raz pochwala chrzest żeby za kilka miesięcy go krytykować .Wytknął jej to kilka tygodni temu jeden z czytelników Wierni Polsce Suwerennej umieszczając jej wpisy czarno na białym .
  Rok temu na Wiernych Polsce Suwerennej napisała coś o jakimś wybuchu bomby atomowej jeżeli Rosja straci cierpliwość i durni Polaczkowie nie przestaną ją opluwać . Dostała like od Kosiura a gdy ludzie zaczęli co niektórzy ją za wpis krytykować zwłaszcza Jagienka nana w swoim stylu zwyzywała ją od dziwek amerykańskich i się obrażiła na WPS . Nie było ją z rok czasu .
  Niedawno wróciła i zaczęła w swoim stylu ewangelizować . Paweł Ziemiński ostrzegł ją że jeżeli tego nie zaprzestanie zostanie wyrzucona z forum . Potem skrytykowała Ziemińskiego bo ten napisał że z żydami można czasami dobry biznes robić powiedzmy z niektórymi .
  Nana w odpowiedzi zaczęła bredzić aby nie kupować od Polaków używanych aut bo niby ona kupiła czy jakiś znajomy kupił i okazało się że Polak ich oszukał .
  Bredzi kobieta także każdy ma ją dość po paru minutach gdzie się tylko pojawi na forum i zabiera głos i kończy się to banem dla niej .

  Polubienie

 23. tylko zapytam grzecznie kto bedzie pozywał adm-ina , czy :
  wąż antycejrowski
  antynanowy wąż antycejrowski (szwagier?, kuzyn? brat bliźniak?
  zyga
  Wszyscy kochamy Komitet Obrony Demokracji
  Dorota
  brodaty
  szambiarz

  są jeszcze inne nicki które można znaleźć w panelu administratora
  i wszystkie obelgi pod adreswm polskiej pani premier Beaty Szydło, pana Jarosława Kaczyńskiego i ogólnie PiS-u, także pod adresem tutejszego admina

  więc proszę serdńko nie strasz, nie strasz bo się zesrasz.

  Polubienie

 24. Jeżeli ktoś jest ciekawy proszę poszukać na WPS tekst nany o wybuchu bomby atomowej gdyby Rosja straciła cierpliwość do Polaków i nie tylko którzy ją opluwają .
  Tekst jest na WPS
  Dziś chwali PIS . Rozdwojenie jażni .Kto nanę zna dla niego to żadna nowość a zwłaszcza dla Jagienki czy mojego przyjaciela Toronto którego wyzywała od żydów . Mój przyjaciel jej standardowo odpisał na WPS ale odpowiedzi nie było ze strony nany ale jak się nie ma argumentów .Prawda nana .

  Polubienie

 25. Proszę się nie wtrącać bo ta sprawa pana nie dotyczy .Pojawił się problem na osi człowiek o nicku LuK a moja osoba .
  Ten pan napisał wyrażnie publicznie na pana portalu że moja rodzina służyła nazistom i będzie to musiał udowodnić prawdopodobnie przed sądem . Mam spotkanie o 13.00 z adwokatem i zobaczymy co on na to powie bo w tym temacie nie mam wiedzy co mówi w tej sprawie prawo .
  Pana szanownego wpisy i memy obrażające Dudę po wecie tez są na portalu .Ostatni z wczoraj . Także dobrze radzę nie wciskać się miedzy wódkę a zakąskę .
  Dodam ze wpisów z obelgami obrażających KOD tez na pana portalu jest multum .
  Nic się takiego nie dzieje .
  Chodzi tylko o to żeby pan o nicku Luk udowodnił przed sądem że moja rodzina: matka , ojciec wysługiwała się nazistom czy była volksdeutschami . Tylko tyle .
  Proszę jeszcze raz aby pan się w to nie wtrącał .To nie jest pana sprawa . Chociaż może o tyle że pan takie podłe wpisy toleruje .
  Jeżeli natomiast twierdzi pan że swoimi żartami obrażałem Szydło czy Kalksteina bardzo proszę iść z tym na policję . Swój wyjazd przełożę o parę dni .
  Jeżeli nie chce pan tego robić bardzo proszę o nie wtrącanie się do tego . Pana czytelnik napisał wyrażnie publicznie że moja rodzina wysługiwała się nazistom i będzie to musiał udowodnić chyba że mój adwokat uzna ze włóczenie się po sądach nie ma sensu .
  Jeszcze raz proszę o spokój z pana strony .

  Polubienie

 26. Zareagowałem bo opluto podle moją rodzinę i to nic wspólnego nie ma z polityką a straszyć pan możesz to głównie Głogoczowskiego bo jego wpisy są dużo bardziej radykalne w kwestii PIS niż moje .
  Jednak mam już przygotowane mydło , szczotkę i pastę do zębów bo żyjemy w takim kraju że nic nigdy nie wiadomo . Zapomniałbym donieś pan jeszcze na WPS . Tam to dopiero krytykują pana primadonnę premierzycę waszą świętą krowę PIS .
  Jeszcze raz pana proszę niech pan się do tego nie wtrąca .

  Polubienie

 27. Własnie znalazłem kilka obelg szanownego admina pod moim adresem sprzed kilku miesięcy także drogi panie spokojnie .Mnie można wyzywać jak się chce od świń , wieprzy i tym podobne .Na takie rzeczy nie reaguję .Natomiast jeżeli ktoś na portalu publicznie pisze nawet nie dając znaku zapytania że moja rodzina wysługiwała się nazistom to jest już inny ciężar gatunkowy .
  I proszę do mnie nie mówić serdeńko i nie używać knajackiego języka bo to tylko pan się kompromituje .Na razie żegnam .

  Polubienie

 28. Ad NA NA NANA

  POLSKIE GOD-ło W LATACH 1989-2015…

  … OBECNIE 2015-2017: COŚ TAM, COŚ TAM I KOŚCI KUPA…

  … ALE OBCIACH! Chi, chi, chi…

  … W PRZYSZŁOŚCI, NASZE GOD-ło BĘDZIE WYGLĄDAŁO TAK…

  … PRAWDZIWY KRÓLEWSKI PTAK, NOSZĄCY NATURALNĄ KORONĘ W WERSII 2D (może to jest grzebień pochodzący od grzeb-ania np. zmarłych?)

  MÓWIĄ, ŻE WRÓB-EL TO TEŻ PTAK, KOŃCÓWKA SZMULOWSKA ,,EL” WSKAZUJE, ŻE TO JEST BOSKI PTAK! Cha, cha, cha…

  Polska przystąpiła do wojny z Chinami po stronie Ameryki

  http://niepoprawni.pl/blog/marek-mojsiewicz/polska-przystapila-do-wojny-z-chinami-po-stronie-ameryki

  Bywaj NA NA NANA

  Polubienie

 29. wąż antycejrowski
  Wężu nie masz innych problemów, że szukasz sobie nowych.
  Twoja rodzina nie służyła nazistom….a moja służyła i miliony innych polskich rodzin służyły. Mój ojciec przez jakiś czas pracował jako kierowca i woził niemieckiego dyrektora właściciela fabryki która zatrudniała samych Polaków.
  Innym razem został zgarnięty w łapance w Warszawie i udało mu się ucięć z transportu do Niemiec. Innym się to nie udało i pracowali u nazistów w Niemczech na polach i w fabrykach.
  Twoja rodzina nie pracowała? No to mieli szczęście, wyjątkowe szczęście.
  Gazety polskie po wojnie pewnemu popularnemu artyście filmowemu zarzucały że śpiewał w kawiarniach niemieckim oficerom piosenki niemieckie. A co miał bidula robić by zarobić na kawałek chleba.
  WEŹ SOBIE WĘŻU NA WSTRZYMANIE ALBO COŚ NA PRZECZYSZCZENIE i DAJ SOBIE SPOKÓJ
  Wyskoczyły mi duże litery

  Polubienie

 30. Głupawe zmyłki Sputnika.
  Sputnik podaje w nagłówku:
  Bombowce USA przeleciały nad Koreą Północną

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201707305985766-bombowce-USA-Korea/

  a w treści poniżej pisze:

  Dwa bombowce B-1B ВВС Stanów Zjednoczonych przeleciały nad terytorium Półwyspu Koreańskiego w odpowiedzi na niedawne północnokoreańskie testy rakietowe.

  No to można podejrzewać, że jak przeleciały to tylko nad Koreą Południową a to jest bardzo zasadnicza różnica

  Tak to skomentował
  Thomas Bradley · Cork College of Commerce
  Wleciały w strefę powietrzną KRLD? Kim by się z nimi nie cackał.

  Polubienie

 31. Ad markglogg i jego bluźnierczy komentarz – pasuje? 🙂

  – no to ja „markglogg” przypominam, że nikt nie może prowadzić innej polityki niż ją może prowadzić. A więc to, co robi PiS jest robieniem tego, co jest w obecnych warunkach geopolitycznych możliwe. A wymądrzanie się co poniektórych, potrafiących co prawda obsługiwać komputerową klawiaturę, ale mieszkających za granicą i posiadających obce obywatelstwa – by takie otrzymać konieczne było zrzec się obywatelstwa polskiego! – jest dla tych niegdysiejszych Polaków zwykłym zabiciem czasu.

  – Zarabiają oni na obczyźnie za mało, by móc sobie czas sensownie zorganizować, no to kompensują sobie to politykierowaniem na blogach noszących znamiona blogów polskich. Są to jednakże w większości blogi obce, choć prowadzone przez osoby posługujące się językiem polskim.

  – Osobniki, które zrezygnowały z polskiego obywatelstwa by się na zachodzie móc lepiej urządzić nie są już Polakami i ich wtrącanie się w politykę prowadzoną przez rząd w Polsce jest mieszaniem się osób obcych w wewnętrzne sprawy Polski.

  – Jeżeli tym „patriotom” tak bardzo zależało na Polsce, to dlaczego się na Polskę wypięli składając jednocześnie pokłon zachodniej mamonie?

  – Siedząc w Berlinie czy innym Sztokholmie i ciesząc się z korzyści czerpanych z posiadania obywatelstwa niemieckiego czy szwedzkiego, nie ma się prawa do wtrącania się w wewnętrzne sprawy Polski, nawet wówczas, jeżeli ma się rzekome propolskie sentymenty.
  – Konieczność „ściągnięcia’ do Polski ussarmy nie ulega wątpliwości, ponieważ gdyby Polacy tego nie zrobili, to już od dawna pracowalibyśmy jako parobki u niemieckiego bauera panoszącego się na ziemiach między Odrą i Bugiem – w najlepszym razie. W tym gorszym razie aż po Bug.

  Więc nie było to niczyim widzi mi się, lecz koniecznością.
  – Rosja była za słaba, by jeszcze dodatkowo do własnych problemów zajmować się Polakami stojącymi w dodatku w blokach gotowymi do startu by wejść w dupę zachodowi. Coś należało zrobić i wybrano to, czyli ussarmy. I to przygotować to musieli jeszcze drobiazgowo, osadzając w Słupsku na urzędzie sodomitę, bo inaczej by numer z tym Radzikowem nie przeszedł, a szkody mogły by być nieodwracalne.

  – Wygląda na to, że ussa się rozpada, cóż więc w takiej sytuacji ta ussarmy może nam podskoczyć? Szczególnie, jeśli w Narodzie nie umarł Duch?

  – Wycelowanie „tarczy rakietowej” w Rosję to raczej zabieg taktyczny dla Rosji niegroźny, ale za to sprawdzian dla rozumu Polaków. W pierwszym rzędzie my za to dostaniemy bombę atomową. I słusznie. Nie należało wpatrywać się w odbyt krajów zachodnich w nadziei, że stamtąd wypadnie dla nas co prawda i tak gówno, ale za to jakie ŁADNE! Nie wiemy, co to tak naprawdę był ten „okrągły stół”, a wszelkie domysły i spekulacje na ten temat zależne są głównie od zdolności do fantazjowania osób piszących i mówiących o tym.

  – Jeżeli wszyscy wszystkich tam chcieli wymanewrować, oszukać i wykorzystać, no to dobrze. Była wszak równowaga. A Polacy? A Polacy sami i to ochotnie strajkowali, dewastowali mienie społeczne bo to „komusze”, a gdy mądrzy ludzie podjęli próby uwłaszczenia Polaków na polskim majątku przemysłowym dając każdemu Polakowi ŚWIADECTWA UDZIAŁOWE, no to sami Polacy pędzili przed pierwszy lepszy bank, przed którym stali również Polacy, skupujący dla Niemców i innych Francuzów owe świadectwa udziałowe. Za 100 – 120 zł za sztukę, w sytuacji, gdy Polacy nabywali je za 20 złotych. Cóż to był za zysk!!! A to, że majątek Polacy oddawali w ręce obcych? Przecież miano nadzieję na pracę na zachodzie – za dolary! (Pan Głogoczowski też musiał mieć dewizy by choć móc wyjechać na zachód, nieprawdaż? A skąd się one brały? Jak Pan Głogoczowski myśli?) oraz było niemal pewne, że WSZYSCY POLACY DOSTANĄ PASZPORTY tak wymarzone, uczynione tak smakowitym i pożądanym kąskiem przez radio wolna europa i głos ameryki. Co się wówczas stanie w Polsce, gdy Polacy będą masowo wyjeżdżać mając te paszporty – tym sobie żaden Polak łasy na dolary i pracę na zachodzie już głowy nie zawracał.
  – O CO WIĘC DZIŚ TEN PŁACZ?

  Co do Pomników Chwały Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej i Armii Polskich – to w czym problem?

  Można to rozwiązać praktycznie z dnia na dzień.

  Wystarczy, by Polacy masowo i często zanosili pod te Pomniki kwiaty i wieńce.

  Jeżeli Polacy tego nie robią, to znaczy, że tych Pomników nie chcą, a więc PiS (?) usuwając te Pomniki działa zgodnie w WOLĄ NARODU.

  W Polakach w kraju jest więcej siły niż im się wydaje, ale Polakom nie chce się podnieść dupy z kanapy i iść pielęgnować Pomniki Chwały zwycięstwa oręża polskiego nad niemieckim okupantem. No to będzie tak, jak musi być i PiS nie jest tu niczemu winien.

  Polacy godzą się płacić więcej za amerykański gaz, no to PiS mógł iść z amerykanami na takie układy.

  Wola Narodu po potęga, ale Naród musi być tej woli świadom.

  Gaz amerykański pochodzi z tzw. łupków. Pozyskiwanie gazu w taki sposób dewastuje środowisko naturalne nieodwracalnie i to na wieki. Czym więc martwią się tu Polacy? Czy tym, że ussamerykanie nie będą mieć ujęć wody pitnej, bo zatruta będzie ona chemikaliami z łupków?

  Czy martwią się Polacy tym, że ziemia bez wody o odpowiedniej jakości jest ziemią martwą, jałową, nie dającą żadnych, ale to żadnych plonów?

  Czy mam się martwić tym, że ussamerykanie są zbyt słabi by pogonić zbrodniarzy i niszczycieli, bo hołdują wyłącznie mamonie? W ussa wszystko jest na sprzedaż – także ludzkie życie.

  My powinniśmy martwić się o to, żeby nasz kraj nie został zdewastowany i zatruty.

  Więc niechże ussmani wiercą i trują u siebie, jeżeli im taka polityka ich rządu pasuje. W najgorszym razie my, Polacy, stracimy tylko pieniądze. A co to są tak naprawdę te pieniądze? Czy da się je jeść? Indianie od zawsze wiedzieli, że nie da się jeść pieniędzy i dlatego szanowali Matkę Ziemię.

  A więc chciwe łapska won od naszej, odwiecznie słowiańskiej, polskiej ziemi!

  Co do „rakowej metastazy” to jeżeli tego raka nie ma w polskim Narodzie, to nic nam nie grozi. Natomiast jeżeli jesteśmy nim porażeni, to i tak nic nas nie uratuje. Po co więc uderzać w wielkie, ale puste tony?

  Trójmorze, czy wręcz „czwórmorze” to co najwyżej „być może” i nic poza tym.

  Ziemie te zamieszkują ludzie, posiadający od Boga wolną wolę i to od nich zależy, czy zechcą się z Polakami bratać. Rosja bratając się z Polakami dobrze na tym nie wyszła, więc wszyscy inni są ostrożni i słusznie nieufni wobec nas.

  Nie ma żadnych absolutnie podstaw, by Polacy niczym nawiedzeni misjonarze dzielili Europę i resztę świata według polskiego widzi mi się.

  Czy Trump wzywał Boga? Tego nie wiem. Ale wiem, że dobrze jest wzywać Boga i prosić Go o pomoc w słusznej sprawie.

  Dla Polaków słuszną sprawą jest stabilizować nasz kraj tak, by powstrzymać emigrację zarobkową.
  W interesie Polaków jest pobudzić rozwój gospodarczy tak, żeby emigranci zarobkowi wracali do Polski bogatsi nie tyle w pieniądze, co doświadczenie mówiące im, co można ale czego w żadnym razie nie powinniśmy robić.
  Te wszystkie kłopoty, jakie Polacy mieli i mają pracując poza granicami uczyniły ich silniejszymi. I to jest bardzo ważny aspekt, który byłby przydatny w odbudowie naszej ojczyzny.

  Kto, z kim i dlaczego się gdzieś ustawia, pod jakimiś flagami czy obrazami, to nie jest rzecz przypadku, lecz wynik często drobiazgowej i trudnej pracy dyplomatycznej. I tak jest dobrze.

  Gdyby PiS powiedział oficjalnie, jakie ma plany, co i przy pomocy kogo oraz czego chce zrobić, to w sekundę byłby „unieszkodliwiony”, a nasz kraj przejęty do ostatniego grosza i obywatela przez obcych.

  Tyle rozumu Polacy powinni mieć i dlatego wszelkie dzikie spekulacje nie podparte niczym są dla Polski szkodliwe. My możemy wiedzieć dopiero po fakcie – inaczej się po prostu zrobić nie da. I dlatego możemy taki na przykład PiS oceniać również tylko i wyłączni na bazie faktów.

  Faktem jest 500+ i tu należało by zapytać kobiety z dziećmi o to, czy jest to dla nich korzystne. Jakiś mężczyzna, siedzący z piwkiem na kanapie w jakimś Monachium nie podstaw ani prawa się na ten temat wypowiadać. Jest to zwyczajnie śmieszne, bo robi z takiego zapiwionego mężczyzny zrzędliwą ciotę.

  Czy konieczne jest zreformować sądy? A no konieczne, ponieważ w sądach obsadzeni są ludzie PO, która jest w opozycji do PiS, a więc sędziowie idąc po partyjnej linii będą podkładać PiSowi zdechłe szczury w postaci wyroków wynikających z nadużywania prawa w interesie rozgrywek politycznych.

  Obwinianie PiSu za to, co robią sędziowie i prokuratorzy obsadzeni przez PO jest głupotą. Dlatego PiS nie ma innej możliwości, niż wprowadzić tam swoich ludzi. I wówczas Polacy mieli by podstawy by za to PiS rozliczać, co robią ludzie wyznaczeni dla sądów z ramienia PiS. To przecież łatwe do zrozumienia, jeżeli się komuś chce nad tym zastanowić.

  Żadne państwo nie może dobrze funkcjonować, jeżeli sadownictwo robi krecią robotę rządowi, a armia na przykład krecią robotę policji itd. Organizacja państwa musi być logicznie sformatowana, by mogło ono funkcjonować.

  I ponieważ nie ma u nas żadnej innej partii, która byłaby zdolna podjąć się tego zadania, no to ja wspieram te działania PiS, które uważam za korzystne dla Polski.

  PS
  Panowie Polacy, zwykle mężczyzn cechował chłodny, racjonalny tok myślenia.

  Kto i co spowodowało, że z was, panowie, zrobiły się emocjonalne cioty, wymieniające na forach internetowych sensacyjne ploty i kuriozalne pomówienia?

  Jeżeli potraficie lepiej, no to co stoi na przeszkodzie, byście założyli własne partie, by was ludzie wybrali i byście w Polsce rządzili?

  Ale tak długo, jak siedzicie na kanapach pijąc piwsko i politykierując, nie macie prawa moralnego wtrącać się do rządów w Polsce. Takim postępowaniem nie robicie nikomu żadnej przysługi, a z siebie robicie cioty, którym estrogeny z chmielu stosowanego w produkcji piwa odebrały zdolność do racjonalnego myślenia.

  Polubienie

 32. Rano był ten wpis o tym że niby moja rodzina miała współpracować z hitlerowcami bo go dwa razy czytałem natomiast w tej chwili już znikł . Został usunięty . I o to mi chodziło .
  Uważać proszę na słowa . Tylko tyle .

  Polubienie

 33. Proszę jeszcze usunąć do dziś do 22.00 to ostatnie zdanie które jest dla mnie oszczercze . To nie są moi ani Niemcy to nie moja Ojczyzna .
  Proszę o usunięcie tego oszczerstwa skierowanego pod moim adresem które napisał człowiek o nicku LuK :
  Cytat :
  „Jasne, zjeżdżaj do swoich, wielki patryoto.”

  Wtedy uznaję sprawą za niebyłą .

  Polubienie

 34. Ad. adm
  30 lipca 2017 o 11:11 AM

  bardzo słusznie piszesz, że Polacy pod niemiecką okupacją zmuszeni byli pracować dla Niemców. W tym celu Niemcy nas napadli, przemocą nas zniewolili po to, by zrobić z nas dla siebie niewolników.
  I jeżeli ktoś nie pracował pod niemiecką okupacją dla Niemców, to był zwykłym pasożytem, jak i w czasach niepodległości, gdy żerując na pracy innych udaje patriotę.

  Po to, by Polacy mogli pracować u siebie i dla siebie, Związek Radziecki poświęcił życie 600.000 Czerwonoarmistów, którzy padli w boju wyzwalając ziemie, przekazane następnie Polsce w wyniku układu jałtańskiego. Ceną, jaką zapłacił „aliantom” Stalin było zakłamanie historii i przedstawienie aliantów jako wrogów III. Rzeszy a nie jej twórców i promotorów. Kiedyś Polacy to zrozumieją i przestaną się ekscytować tym, że „Ruscy” nam nie powiedzieli prawdy. Dla „Ruskich” prawda jest korzystna, dla zachodu korzystna nie jest. I dlatego takie naciski na usuwanie Miejsc Pamięci Chwały Armii Czerwonej, a i tym samym Chwały I. i II. Armii Wojska Polskiego.

  Niemcy, którzy podważali i podważają ustalenia z Jałty w tym też celu posługują się ogłupionymi Polakami wylewającymi żale, że „zachód nas Ruskim sprzedał”.

  By nas zachód mógł w ogóle sprzedawać, musielibyśmy być własnością tegoż zachodu.

  Czy byliśmy?

  I czy gdybyśmy byli to czy to byłoby dla nas korzystne?

  Czy teraz, gdy pod względem politycznym – na szczęście tylko politycznym! – jesteśmy własnością zachodu, to czy nam powodzi się teraz lepiej?

  Czy porównanie z czasami „okupacji sowieckiej” w latach 1944- 1980” świadczy o korzyściach dla nas w wyniku podległości unii europejskiej?

  Więc dla przypomnienia:
  W Polsce Ludowej pracę miał każdy, nie było bezrobotnych i bezdomnych, liczba szpitali o 2/3 wyższa niż dziś, specjaliści medyczni dostępni od ręki, książki tanie jak bułki, woda bezpłatna dla każdego Polaka, tania energia elektryczna…

  Nie było emigracji zarobkowej, a jeżeli ktoś chciał wyjechać bo miał rodzinę na zachodzie, to nie było z tym problemu. Po powrocie tacy polscy „patrioci” przemycali do Polski dolary, by zasilać tym czarny rynek destabilizujący socjalistyczną gospodarkę.

  W celu zapobieżenia tej destabilizacji mądrzy ekonomiści socjalistycznej szkoły zorganizowali sieć Pewexów, w których nielegalne waluty można było zamienić legalnie na towary.

  Dla uczciwych Polaków dostępne były bony dolarowe i tym samym towary z Pewexów.

  Czyli władza ludowa zapobiegła penalizacji przemytników i zamiast stawiać ich przed sądem – zgodnie z polskim prawem (takież prawo było i w każdym innym kraju, ponieważ chodziło o ochronę narodowej waluty) i potem utrzymywać tych przestępców w więzieniach, wchodziła nasza ludowa władza w posiadanie tych nielegalnych dolarów legalnie, nie musząc ich konfiskować – legalnie! I nie musząc w tym celu angażować milicji obywatelskiej do przeprowadzania rewizji – legalnych! w mieszkaniach podejrzanych osób. To byli mądrzy ludzie, właściwi ludzie na właściwych stanowiskach.

  A pieniądze były na spłatę zadłużenia zagranicznego i spłatę „zobowiązań wobec przedwojennych właścicieli nieruchomości przejętych przez władzę ludową”. Zobowiązania te spłacono co do grosza, a oszacowanie tych nieruchomości dokonane było przez zachodnich ekspertów i zatwierdzone przez władze Polski Ludowej. Więc dzisiejsze roszczenia różnych „spadkobierców” wobec Polski i Polaków są łamaniem prawa polskiego i międzynarodowego.

  Dziś, przy swobodnym przepływie pieniądza przez granice konieczne było niewąsko się nagłówkować, by Polacy mogli mieć choć trochę korzyści służąc jako rynek spekulacji walutowych.

  Każda polska rodzina w PRLu wyjeżdżała co roku na wczasy albo do ośrodka wczasowego macierzystego zakładu pracy, albo indywidualnie. Prywatna inicjatywa – jak badylarze czy tym podobni wyjeżdżali na wczasy do Złotych Piasków, do Bułgarii. Dziś jeżdżą tam co biedniejsi Niemcy, ale sobie chwalą. I naturalnie hotele tam należą już do Niemców albo innych Francuzów i Bułgarzy są u siebie w kraju tylko służącymi dla obcych panów.

  Gdy dwadzieścia lat temu – w czasach zaawansowanej „transformacji” pojechaliśmy nad nasze polskie morze i to w sezonie, to płakać mi się chciało z rozpaczy: wszędzie pusto, resztki zdewastowanych niegdysiejszych restauracji, kilka tylko smażalni ryb, sprzedających nieświeży – z braku klientów – towar.

  A dziś? A dziś stanęliśmy na nogi i to jak!

  W takim Mielnie tłumy, na plażach tłumy jak za czasów Polski Ludowej. I co z tego, że za dużo ludzi? Lepiej, niż te ponure pustki. A poza tym to się stopniowo ustabilizuje.

  Oni chcieli nas rzucić na kolana. I my na te kolana padliśmy. Z tym, że przed oszustami i okupantami politycznymi. Dziś, gdy już rozumiemy zasadę ich działania, możemy stopniowo odzyskiwać obszary wpływu i to się widzi.
  Dlatego każda próba pro polskich działań jest tak zawzięcie przez unię zwalczana i dyskredytowana.

  Ale przecież unia jest związkiem, do którego rzekomo dobrowolnie wstąpiliśmy. Na tym bazujmy w naszych protestach, starając się „nie wylać dziecka z kąpielą”. Oni obiecali nam dobrobyt no i tego się od nich domagajmy. A jeżeli nie mogą oni nam tego dobrobytu zapewnić, no to niech nam oddadzą to, co nam po 1980 roku zabrali. Przecież to proste.

  Adm, ja już się wyłączam, bo pogoda wspaniała a ja po wielu deszczowych dniach mam zaległe prace domowe. Trzymaj się!

  Polubienie

 35. Ad Adm-inka

  Nie propaguj i nie wklejaj takich obrazków, bo to jak opluwanie samego siebie.

  Szanowny Adm-inku, muszę zrobić szybciutki wykładzik z ornitologii.

  Ornitologia

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ornitologia

  JASTRZĄB BIELIK, BIRKUT, ROBIĄCY ZA ORŁA I DO TEGO ZWYCZAJNY.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bielik_zwyczajny

  POCHODZI Z RODU JASTRZĘBI ALE W US-raju TEŻ ROBI ZA ORŁA – CZY TO PRZYPADEK!?

  Haliaeetus

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Haliaeetus

  POLSKA WIKIPEDIA ROBIĄCA UNIKI, ŻEBY GO BROŃ BOŻE NIE NAZWAĆ ORŁANEM!?

  Bielik olbrzymi

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bielik_olbrzymi

  Jaki znak twój? Orłan szary!

  http://historia-za-pan-brat.blog.pl/2014/09/01/jaki-znak-twoj-orlan-szary/

  Orłan w koronie

  https://www.nowiny.pl/66887-orlan-w-koronie.html

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 36. Adm, ja już się wyłączam, bo pogoda wspaniała a ja po wielu deszczowych dniach mam zaległe prace domowe. Trzymaj się!

  I CHWAŁA BOGU ŻYDOWSKIEMU BOGU. iDZ NANA NA SPACER . JAK GŁOGOCZOWSKI NANE POCZYTA ZAWAŁ PEWNY TAKIE DURNOTY NAPISAŁA .
  DR GŁOGOCZOWSKI MA PAN UBEZPIECZENIE ? .TAK TYLKO PYTAM.

  Polubienie

 37. Ad Adm-inka

  CZY KIEDYŚ POLSKIE GRANICE BYŁY NAD PACYFIKIEM, BO OBECNIE TEN PTASZEK TAM PRZEBYWA I NA RYBKI POLUJE?

  Orłan, bielik olbrzymi (Haliaeetus pelagicus)

  https://www.medianauka.pl/orlan

  Polskie GODŁO i masońskie symbole?

  RUSKA ARMIA TEŻ ,,STROIT” SWOJE LATAJĄCE ORŁANY!

  Szefowie Państwowego Centrum Samolotów Bezzałogowych Ministerstwa Obrony podczas przygotowań do uruchomienia bezzałogowego samolotu Orlan-10 na polu szkoleniowym w rejonie Moskwy. Źródło: RIA Novosti / Evgeny Biyatov

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.rbth.com/defence/2015/11/30/eye-in-the-sky-rusian-drones-join-the-ranks-of-the-worlds-unmanned-craft_546019&prev=search

  UKRAIŃSKIE ,,BIAŁE” JASTRZĄBKI…

  … WIDZIANE OCZAMI SPOŁECZEŃSTWA.

  https://kresy24.pl/berkut-go-widza-ukraincy-zdjecia/

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 38. NOWA PYSZNA ZABAWA SOCJALISTÓW/GLOBALISTÓW W BUDOWANIE NA GLOBUSIE I NIE TYLKO, HANDLOWYCH ,,SZLACZKÓW”.

  Prawdziwe znaczenie Nowego Jedwabnego Szlaku

  http://www.wyszperane.info/2015/11/21/prawdziwe-znaczenie-nowego-jedwabnego-szlaku/

  KOREA PÓŁNOCNA TEŻ BĘDZIE BRAŁA UDZIAŁ W TYM ,,SZLACZKOWYM” SZALEŃSTWIE? PRZY OKAZJI ZMIENIONO NAZWĘ JEDWABNEGO SZLAKU NA LEPIEJ BRZMIĄCY – ,,PAS I SZLAK”! NIE CHCĘ KRAKAĆ ALE CZY EURO-AZJATYCKI SZLAK, SZYBKO NIE TRAFI SZLAG…?

  Pjongjang wyśle dyplomatów na szczyt ,,Pasa i Szlaku”

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/chiny-zaprosily-koree-polnocna-na-szczyt-pasa-i-szlaku,738306.html

  Jeden pas i jedna droga

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeden_pas_i_jedna_droga

  https://pl.wiktionary.org/wiki/szlag

  Pozdrawiam

  Polubienie

 39. Ostatnio modny ztał się temat pani Ogórek.

  Marek Borowski: „Muszę podziękować Magdalenie Ogórek za jej wpisy! – napisał na Twitterze. Od dawna nie dostałem tylu tysięcy wyrazów sympatii! Bardzo proszę nie atakować już pani Magdy, ona teraz potrzebuje, ciepła i troski!”

  Michał Bilewicz, kierownik Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW. „Nasi przodkowie zmieniali nazwiska, żeby nie dać się pociąć żyletkami i spalić w stodołach ideologicznym pobratymcom”

  Jak piszą media, cały „internet” (za internet uważa się dowolnie wybrane komentarze z portali społecznościowych) „aż huczy od zarzutów antysemickiego nastawienia Magdaleny Ogórek”.

  Wypowiedzi, komentarze i nastawienie części społecznosći internetowej pokazuje ile zakamuflowanych Żydów mamy w Polsce i przyjaciół Izraelczyków spośród tubylczej ludności. Rozmiar V kolumny żydowskiej w Polsce jest porażający.

  Polubienie

 40. No to ześ odkrył proch Julius .Dostaniesz Nobla . Z tego co tu widzę to jedyni Julius i kika nie biorą 500 plus bo jako jedyni nie robią laski PIS . Byłbym zapomniał o dr Głogoczowskim ale on już za stary na robienie dzieci .
  Może nanie się jakiś drugi – trzeci – bądż czwarty wnuczek urodził serdecznie gratuluje niech zdrowo się chowa bo zaczęła kochać PIS . Kto wie .Hipotezy można stawiać .

  Wypowiedzi, komentarze i nastawienie części społecznosći internetowej pokazuje ile zakamuflowanych Żydów mamy w Polsce i przyjaciół Izraelczyków spośród tubylczej ludności. Rozmiar V kolumny żydowskiej w Polsce jest porażający.

  Julius pisać o pani Ogórek ( pewnie już dziewczyna żałuje i płacze w poduszkę bo cosik mi się wydaje że niedługo straci super fuchę i własny program w TV no chyba że się pokaja i grzecznie przeprosi to ma szansę wrócić do łask ) na tym portalu propisowym to gorzej niż głupota . Mnie już dziś tutaj straszono że za moje negatywne nastawienie do PIS mogę kto wie trafić za kratki . Jakby co mydło i pastę do zębów spakowałem :
  Cyt adm :
  „są jeszcze inne nicki które można znaleźć w panelu administratora
  i wszystkie obelgi pod adreswm polskiej pani premier Beaty Szydło, pana Jarosława Kaczyńskiego i ogólnie PiS-u, także pod adresem tutejszego admina”

  Dla przypomnienia dla pani Ogórek bo chyba o tym zapomniała .
  Nie warto zadzierać z ” Olek mordo ty nasza ” oj nie warto zadzierać .
  i przypominać inne nazwiska . Pani Ogórek się chyba zapomniała .

  https://wiadomosci.wp.pl/borowski-na-konwencji-lid-olek-mordo-ty-nasza-6032726764229761a

  Polubienie

 41. Chciałbym przypomnieć że ten cytat adminka przypomnę jeszcze raz dotyczy również Kiki , Juliusa , Głogoczowskiego i dyla .
  „są jeszcze inne nicki które można znaleźć w panelu administratora
  i wszystkie obelgi pod adreswm polskiej pani premier Beaty Szydło, pana Jarosława Kaczyńskiego i ogólnie PiS-u, także pod adresem tutejszego admina”
  Panowie szykujcie środki higieny po niebawem trafimy tam gdzie Piskorski za obrazę świętej krowy PIS .
  Admin tego portalu czuwa . On nie pozwoli aby jego Dulcynee Szydło i pana prezesa kociarza ktoś krytykował .
  Adm czuwa na posterunku :
  Cosik mi się jednak wydaje że adm nasz strażnik propisowy ma IQ i inteligencję tego strażnika miejskiego .Mylę się adminie ?

  Świetna wiadomość dla admina .Wąż się żegna na stałe .Zaraz ma wyjazd . Pozdrowienia z Hamburga pisowskie matołki .

  Polubienie

 42. BARDZO TAJEMNICZE, SOCJALISTYCZNO/GLOBALISTYCZNE CZARY-MARY!

  WSZYSCY SIĘ ZASTANAWIAJĄ I GŁÓWKUJĄ, PO JASNĄ CHOLERĘ JEST POTRZEBNE EUROKOŁCHOZOWI ,,TRÓJMORZE”.

  Międzymorze czy Izrael bis – ?

  New York Times: Trójmorze będzie najdynamiczniejszym blokiem ekonomicznym świata

  http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=1525&start=50

  JAK POWIADA PRZYSŁOWIE, ,,GŁUPI ZAWSZE MA SZCZĘCIE” I COŚ WYKUKA/WYGOOGLUJE W INTERNECIE, WIĘC…

  SZWARC, MYDŁO, POWIDŁO I KADZIDŁO – CZY TO JEST REAKTYWACJA STAREGO HANDLOWEGO SZLAKU, PRZEBIEGAJĄCEGO Z PÓŁNOCY NA POŁUDNIE, PRZECINAJĄCY NA KRZYŻ, SZLAK ZE WSCHODU NA ZACHÓD (JEDWABNY), A-KURA-T W POLSCE?

  Szlak kadzidlany

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szlak_kadzidlany

  OD 2005 r. NASTĄPIŁA JAKAŚ BARDZO DZIWNA TROSKLIWOŚĆ UNESCO O TEN BARDZO STARY SZLACZEK!

  Dziedzictwo UNESCO

  http://dziedzictwounesco.blogspot.com/2016/12/szlak-kadzidlany-i-miasta-na-pustyni.html

  Zapach kadzidła

  http://planetescape.pl/inspiracja/zapach-kadzidla/

  P.S. Jeszcze trzeba chwileczkę poczekać, aż globaliści reaktywują nam bursztynowo/jantarowy szlaczek! Chi, chi, chi…

  Szlak bursztynowy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szlak_bursztynowy

  Pozdrawiam

  Polubienie

 43. Jeszcze raz oddajmy głos neonówce śmiejącej się z pisowskich matołków . Adm donieś jeszcze na neonówkę i z ludzi którzy sikają ze śmiechu z twoich bohaterów .
  Będziesz miał dużo roboty . Tylko żeby ktoś na ciebie nie doniósł za opluwanie kodziarzy bo jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie no i nie daj Boże żydowski jak kiedyś tam wygra Petru i PO to masz Sajgon i kociarz ci nie pomoże czy inny mąż stanu jak twoja Dulcynee Szydło .

  Wyślij żonę do Kościoła niech da na mszę aby Jarek rządził jak najdłużej znając katabasa będzie żarliwa modlitwa kto wie może i ty się nawrócisz i przyjmiesz księdza w grudniu chlebem i solą zamiast go wypraszać nie dając nawet kopertki z kaską . Jeżeli wygra KOD i PO z Petru masz 25 lat więzienia za tak potworne obrażanie KOD .Także módl się braciszku aby twój Jarek był jak najdłużej cysorzem .

  Polubienie

 44. Kurna chata, dajcie żyć, dziś jest niedziela a ja jeszcze w okresie poszpitalnym i nie jestem w stanie wszystkiego czytać, a na dworze gorąco i ciężko mi się oddycha, ciężka zadyszka.

  Polubienie

 45. Na zakończenie wąż antycejrowski z czystej sympatii dla adm daje mu za darmo radę psychologiczną z której nasz adm powinien skorzystać jak najszybciej dodatkowo sprawdzając czy żonka jego nie jest zazdrosna .
  OTO RADA ZA FREE.
  NIECH ADMINEK ZNAJDZIE NAJBARDZIEJ INTYMNE MIEJSCE W SWOJEJ WILLI UMIEŚCI TAM OBRAZ SZYDŁO I TRZY RAZY DZIENNIE SPIEWA Z UCZUCIEM , MIŁOŚCIĄ I POZYTYWNYMI MYŚLAMI TĄ OTO PIEŚŃ :
  ADM SŁÓW PROSZĘ NAUCZYĆ SIĘ NA PAMIEĆ .TEGO WYMAGA SZACUNEK DLA TWOJEJ DULCYNEA PISOWEJ SZYDŁO .
  ADMINKU ZACZYNAJ OD DZIŚ WIECZORA :

  Zegna się z głupizną pisową wąż antycejrowski .

  Polubienie

 46. Mniej żreć schabowych , bigosu oraz słoniny adm

  Kurna chata, dajcie żyć, dziś jest niedziela a ja jeszcze w okresie poszpitalnym i nie jestem w stanie wszystkiego czytać, a na dworze gorąco i ciężko mi się oddycha, ciężka zadyszka.

  Polubienie

 47. Ad Adm-inka

  Szanowny Adm-inku, mam mały rebusik do rozwiązania – co Ty na to?

  Są na mapie dwa stare miasta FRANKÓW i dwie furty/furtki, może bramy, leżą nad różnymi rzekami, posiadają też herby miast, które są…:

  Frankfurt nad Menem

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Frankfurt_nad_Menem

  Frankfurt nad Odrą

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Frankfurt_nad_Odr%C4%85

  Miasto Franków nad Odrą, zostało podzielone po wojnie na niemiecki Frankfurt i polskie Słubice.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_S%C5%82ubic

  Słubice

  https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82ubice

  MOJE PYTANKO JEST BARDZO PROSTE – ORZEŁEK CZY RESZKA, A MOŻE KOGUCIK I RESZKA?

  Serdeczne pozdrawiam

  Polubienie

 48. Były dwa orły, bracia bliźniaki, pech chciał, że mieli dwa różne charaktery.
  Jeden był arogancki, bandziorski, rozbójniczy i głupi. Drugi towarzyski, z dobrym sercem, kochliwy, zaradny i niegłupi.
  Ten pierwszy zbójnik, był mięsożerny i jadł wszystko co mu w szpony wpadło, a to królika, a to mysz polną, a to gołąbka. Ten drugi z dobrym sercem i towarzyskim usposobieniem zadawalał się na śniadanie koniczynką, prosem marchewką, jabłuszkiem, robaczkiem.
  Kiedyś ten pierwszy zobaczył tego drugiego jak spaceruje z kurą więc pyta – a co ty z nią tak na poważnie.
  Drugi zaskoczony pytaniem odparł– wiesz braciszku może nie koniecznie tak na poważnie co dla jaj.
  No i tak zostało.
  Oba ptaki wspaniałe, piękne duże, ale ten kogut jakby bliższy podniebieniu.

  Polubienie

 49. Adm tylko powiedz twojej babie aby nie robiła ci z nich rosołu bo nie dożyjesz do wieczora .Obaj mają w sobie jad i truciznę .

  Polubienie

 50. O tym, że Powstanie Warszawskie miało być WOJSKOWYM KLINEM, wbitym między armie dwóch totalitaryzmów, narodowo-socjalistycznych Niemiec oraz (ponadnarodowego) ZSRR, już pisałem. Jego Tragedia została spowodowana BYLEJAKOŚCIĄ DOŃ PRZYGOTOWAŃ londyńskich ANTYKOMUNISTYCZNYCH polskich władz na uchodźctwie. A zatem od strony „technicznej” Tragedia Powstania Warszawskiego jest nieco podobna do katastrofy prezydenckiej „tutki” 10 kwietnia 2010 spowodowanej – jak to zauważył prezydent Andrzej Duda – BYLEJAKOŚCIĄ przygotowań – oraz zabezpieczeń – lotu do Smoleńska. Przypominam w powyższym kontekście, że w swym niedawnym wystąpieniu, wetujacym dwie ustawy o Sądzie Najwyższym oraz KRS, prezydent Andrzej Duda wskazał na BYLEJAKOŚĆ ich przygotowania, ustawy zostały zrobione „na zakładkę” czego w Szanującym się Prawie nie wolno robić!)

  A więc powtarzam jeszcze raz. Należy się strzec przywódców partii PODŁOŚĆ I SOLIDARNOŚĆ z Deep State USA. Polityczne ambicje jej przywódców mogą się zrealizować – w dobrej ewentualności – tak jak katastrofa Smoleńska, a w tej gorszej, tak jak szykująca się kolejna wersja Warszawskiego Powstania.

  I dlatego, otwarcie sympatyzujący ze skazanymi przez Deep State USA na zagładę SOCJALISTAMI, „gajowy marucha” z miejscowości Solna w Szwecji, gdy przeczytał, że Jarosław Kaczyński, obiecał Ojcu Dyrektorowi, iż „Obronimy Polskę. Traktujemy to jak naszą misję.”, to ostrzegł czytelników jego portalu, że TRZEBA BYĆ PRZYGOTOWANYM NA NAJGORSZE. Co i ja sądzę w przeddzień rocznicy Powstania Warszawskiego z lat 1940.

  Polubienie

 51. cyt.:
  „Jarosław Kaczyński, obiecał Ojcu Dyrektorowi, iż „Obronimy Polskę. Traktujemy to jak naszą misję.””

  Cóż, skoro od wczesnej młodości ideowym mentorem Jarosława Kaczyńskiego był mason Jan Józef Lipski, zaś w wiele lat później, już jako premier, pośmiertnie przyznaje mu Krzyż Wielkiego Orderu Odrodzenia Polski, oraz przypomina zebranym podczas uroczystości, że dla Lipskiego:

  „wrogiem był nacjonalizm, przy czym on polski komunizm uznawał za nacjonalizm”,

  to stąd logicznie musi wynikać, że całe to rok rocznie kultywowanie rebelii pod nazwą ‚Powstania Warszawskiego’ (rebelii będącej może nie tyle ‚klinem’ co raczej odpowiedzią ‚londyńskich męskich ciot’ {mówiąc językiem ‚nany’} na ogłoszony 22 lipca Manifestu Komunistycznego przez PKWN 1944 roku) jest li tylko uwspółcześnioną kontynuacją antykomunistycznych pseudo-narodowych haseł głoszonych przez judeo-chrześcijańską ‚konserwę’,
  i nic ponadto.
  k.f.

  Polubienie

 52. Cytuję nanę
  ,, Faktem jest 500+ i tu należało by zapytać kobiety z dziećmi o to, czy jest to dla nich korzystne. Jakiś mężczyzna, siedzący z piwkiem na kanapie w jakimś Monachium nie podstaw ani prawa się na ten temat wypowiadać. Jest to zwyczajnie śmieszne, bo robi z takiego zapiwionego mężczyzny zrzędliwą ciotę.”

  To był cytat jak ulał pasujący do zygi

  Czy konieczne jest zreformować sądy? A no konieczne, ponieważ w sądach obsadzeni są ludzie PO, która jest w opozycji do PiS, a więc sędziowie idąc po partyjnej linii będą podkładać PiSowi zdechłe szczury w postaci wyroków wynikających z nadużywania prawa w interesie rozgrywek politycznych.
  Obwinianie PiSu za to, co robią sędziowie i prokuratorzy obsadzeni przez PO jest głupotą. Dlatego PiS nie ma innej możliwości, niż wprowadzić tam swoich ludzi. …..
  Żadne państwo nie może dobrze funkcjonować, jeżeli sadownictwo robi krecią robotę rządowi, a armia na przykład krecią robotę policji itd. Organizacja państwa musi być logicznie sformatowana, by mogło ono funkcjonować.
  I ponieważ nie ma u nas żadnej innej partii, która byłaby zdolna podjąć się tego zadania, no to ja wspieram te działania PiS, które uważam za korzystne dla Polski.
  Koniec cytatu.

  To jest racjonalne myślenie, szanowni czytelnicy WP.
  Wspierajmy PIS bo nic lepszego na polskiej scenie politycznej nie ma i długo nie będzie.

  Kolejny cytat z nany;

  Ale tak długo, jak siedzicie na kanapach pijąc piwsko i politykierując, nie macie prawa moralnego wtrącać się do rządów w Polsce. Takim postępowaniem nie robicie nikomu żadnej przysługi, a z siebie robicie cioty, którym estrogeny z chmielu stosowanego w produkcji piwa odebrały zdolność do racjonalnego myślenia.

  Nie dziwota że takie kanapowe cioty blokują nanę i jej komentarze

  Polubienie

 53. ….W takim Mielnie tłumy, na plażach tłumy jak za czasów Polski Ludowej. I co z tego, że za dużo ludzi? Lepiej, niż te ponure pustki. A poza tym to się stopniowo ustabilizuje….
  nana

  Wczoraj małżonka zawiozła mnie na miejską plaże, siadłem sobie na krzesełeczku w cieniu pod brzózkami i z lekkiego wzniesienia spoglądałem na jezioro, na żaglówki i motorówki na kąpiących się plażowiczów. Był tłum ludzi, było tłoczno, dużo dzieciarni, kilka kobiet z dużym brzuszkiem. Słonecznie, gorąco, nieco dla mnie za parno, ale mamy lato.
  Woda ciepła ale że był przypływ więc zielona i z zielskiem.
  Kilka parkingów przy plaży całkowicie wypełnionych samochodami.
  Polakom zaczyna się powodzić.
  Powodu do narzekania nie mają ( o ile nie są urodzonymi pesymistami)

  Początek sezonu plażowego, film zamieszczono na YT 4 cze 2016

  OLSZTYN- MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2017 ( kilka dni wcześniej)

  Polubienie

 54. Cytuję cytowaną przez ‚admina’ – feminizującą ‚nanę’
  ,, Faktem jest 500+ i tu należało by zapytać kobiety z dziećmi o to, czy jest to dla nich korzystne.”

  Ja tam za alkoholem specjalnie nie przepadam, zatem bez żadnych podtekstów, na trzeźwo, jako że przez lata słyszałem wpierw o matkach samotnie wychowujących dzieci, dziś zaś o tych biorących kolejne 5 stów,
  grzecznie się zapytuję:
  czy te wszystkie nasze bidulki miały w życiu jakiegoś potwornego pecha, że akurat z szeroko rozchylonymi nogami siedziały względnie leżały tam, gdzie akurat w pobliżu sikali pod wiatr zupełnie przypadkowi …mężczyźni ?
  Ponoć od blisko już 30 lat żyjemy w demokratycznym, nieustannie się rozwijającym ‚wolnym kraju’.
  Ba (!), więcej, katolicko – narodowym kraju…
  Skąd zatem u nas wpierw te tabuny samotnych matek? Czyżby z powodu złych i wiecznie rozpijaczonych mężczyzn, którzy pozalewali im formy i sobie od nich pouciekali… Czy może żyją sobie razem przez lata w konkubinacie biorąc na dzieciaki od państwa pieniądze, a teraz jeszcze dodatkowo zmotywowani przez PiS, płodzą kolejne sztuki, którym za jakiś czas i tak przyjdzie się samo-wyeksportować za granicę na roboty (?)

  W tym miejscu aż chciałoby się zapytać instytucje kościelne, jak i te wszystkie pro-narodowe organizacje, czy takie bezbożne życie owieczek im nie przeszkadza ?

  Na koniec cytuję admina:
  „Kilka parkingów przy plaży całkowicie wypełnionych samochodami.
  Polakom zaczyna się powodzić.”

  Przypomniało mnie się jak oglądałem przed kilku laty taki jeden dokument, którego głównym bohaterem był nasz wielki reformator finansów – dr Leszek Balcerowicz. Jadąc (a właściwie co chwila stając) w samochodzie z dziennikarką przez zakorkowaną Warszawę, zaczął w pewnym momencie, wskazując jej na ilość samochodów dookoła, coś BREDZIĆ o tym jak to się Polakom …zaczęło POWODZIĆ…

  Może następnym razem panie adminie, gdyby zaczęło co nieco nudzić nad wodą, zrobiłby dla siebie, dla nas wszystkich rachunek, ile z tytułu tylko tegoż ‚obcego pochodzenia kołowego powodzenia rodaków’ ucieka z krwiobiegu naszej gospodarki – pieniędzy (?)

  Polubienie

 55. cyt. siebie:
  „Skąd zatem u nas wpierw te tabuny samotnych matek? Czyżby z powodu złych i wiecznie rozpijaczonych mężczyzn, którzy pozalewali im formy i sobie od nich pouciekali… Czy może żyją sobie razem przez lata w konkubinacie biorąc na dzieciaki od państwa pieniądze (…)”

  A może po prostu, zgodnie z duchem czasów, naczytały się WYSOKICH OBCASÓW i tym podobnych ‚różanych lewicowych mądrości’ serwowanych im od blisko 30 lat w „BABSKIM wolnorynkowym SYSTEMIE”, dzięki czemu stały się bardziej ‚niezależne’, w facecie zaś widząc jedynie okazjonalną maskotkę, zamiennie z kotem czy pieskiem…
  Jaki system – tacy ludzie

  Polubienie

 56. Oto jeszcze jeden cytat z nany :
  „Polscy mężczyżni jedynie co robią to tylko pierdzą i dłubią w nosie kozy wyrzucając na podłogę . Potwornie są otyli śmierdzą im nogi a myją się raz do roku .”

  Polubienie

 57. Do dyl .
  W Polsce rzeczywiscie wizualnie jest niby lepiej, nowe drogi, odmalowane i odremontowane budynki, nowe chodniki, wodociągi i kanalizacja, itp. Ale to wszystko jest wybudowane za długi i unijne „dotacje”. Państwo i samorządy są przez to niewyplacalnie zadłużone. W dodatku wiele z tego nie jest nasze, przyszłe pokolenia będą musiały to wszystko oddać, ale z czego to nie wiem.
  Nie wspominam już o tym, że Polska się po prostu wyludnia, są zapuszczone obszary, gdzie żywej duszy nie ma lub mieszkańców jest na palcach jednej ręki policz i dosłownie nic się tam nie dzieje. Nikt kto nie chce biedy klepać i żyć na jakimś poziomie a ma możliwość ucieka stąd gdzie pieprz rośnie.
  Mam znajomego, niedawno był w Polsce na odwiedzinach i bardzo mu się podobała Warszawa, Wrocław i Gdańsk, bo je zwiedzał. Mówił, że wszystko ładnie odremontowne, eleganckie, nowoczesne. A gdy go zapytałem, kto jest właścicielem tych odremontowanych i nowoczesnych budynków, sklepów i handlowych deptaków, nie wiedział. Nie wiedział też ilu bezrobotnych, bezdomnych i żyjących poniżej minimum socjalnego jest w Polsce.
  To wszystko to pic na pokaz

  Polubienie

 58. W tym wypadku to jest tak .Mąż narobił dzieci . Szanowni państwo żyją beż ślubu . Kobieta oczywiście samotna matka wyciąga z budżetu państwa pieniądze a mąż pracuje w Anglii wysyłając swojej Luby pieniążki na konto bankowe w Polsce . Takie coś możliwe tylko w Polsce i tak to się kręci niestety :
  „Skąd zatem u nas wpierw te tabuny samotnych matek? Czyżby z powodu złych i wiecznie rozpijaczonych mężczyzn, którzy pozalewali im formy i sobie od nich pouciekali… Czy może żyją sobie razem przez lata w konkubinacie biorąc na dzieciaki od państwa pieniądze, a teraz jeszcze dodatkowo zmotywowani przez PiS, płodzą kolejne sztuki, którym za jakiś czas i tak przyjdzie się samo-wyeksportować za granicę na roboty (?)”

  Polubienie

 59. Z poprawką nie mąż bo ślubu nie ma ale jakie to ma znaczenie jeżeli okradanie swojego kraju idzie pełną parą .

  Polubienie

 60. No dobra wężu, niech będzie że teraz jesteś w siną dal.
  ….że Polska się po prostu wyludnia,….
  A mnie się kurza twarz nie podoba, że fajne miasto Olsztyn zrobiło się dwa razy większe niż było w czasach mojej młodości. Co gorsza gdzie bym nie pojechał za miasto tam nowe domy, posesje.
  Pytam się gdzie się podziały dawne urokliwe wioski ze strzechami krytymi słomą.
  Na wiosce w której zamieszkałem zaraz po ślubie było może ze trzydzieści niedużych domków i dwieście osób, z czego większa połowa szwabiątka które wyjechały w czasach Gierka.
  Mimo to dziś to już nie wiocha z wygódkami za stodołą, z kilkoma studniami na korbę, dziś to osiedle 6,5 może 7 tyś mieszkańców.
  Niektóre domy, domki, po cztery kondygnacje, piwnica, dwa pięterka i strych, wszystkie pomieszczenia minimum po 2,5 m wysokie.
  Na podwórkach gdzie kiedyś rosły drzewka owocowe dziś po pięć samochodów. Reszta na ulicach.
  Nawet typowych żuli jakby mniej. Może wyjechali pić za granicę.
  ….że Polska się po prostu wyludnia,….z żuli.

  Polubienie

 61. …Mam znajomego, niedawno był w Polsce na odwiedzinach i bardzo mu się podobała

  to z tego wynika, że ty ,,w siną dal” piszesz zza granicy a nie z Rzeszowskiego (Jan z Rzeszowskiego )

  Polubienie

 62. Szanowny pan nie ma pojęcia o czym pan szanowny pisze ale to już nie moja wina a problem pana umysłu , mózgu i nie znajomości podstawowych praw gospodarczych i społecznych .
  Mnie tylko jedna zastanawia i nurtuje takie pytanie :
  Czy w Polsce nie ma już bardzo dobrych propagandzistów to wykonywania swojej pracy czyżby powymierali jak ci żule ( jakoś umierania żuli w Polsce nie widzę bo nie mogę wrócić spokojnie do domu bez zaczepki trzech czy czterech żulików z tekstem ” panie daj fajkę albo na bułeczkę ”
  i pozostał tylko pan propagandzista numer 1 tak jak kiedyś był agent numer 1.
  Chcę pan mogę być wężem nawet kobrą a co mi tam .
  Miłej pracki w dalszym płodzeniu propagandy . Niewielką wprawę ale pan ma . Proszę dalej tak ciężko pracować a poziom pana pracy wzrośnie niepomiernie wprost odwrotnie proporcjonalnie do pana rozumu i rozwoju umysłowego .

  Polubienie

 63. Zdaniem komentatora o nicku dyl pani nana ma typowe ciągotki feministyczne .
  Chciałbym tutaj wcisnąć taką małą dygresję i powiedzieć pani nanie że twórcą ruchu feministycznego jest drogie panie feministki facet tak facet . To facet spłodził ruch feministyczny .
  Dlaczego drogie panie feministki o tym nie mówią ? . Brak odwagi a może niewiedza drogie panie .
  O ciągotkach feministycznych nany świadczy jej długi wpis jaki umieściła na WPS dr Ziemińskiego . Oto krótki jego fragmencik . Po całość zapraszam na WPS .
  Wpis był z okazji 8 marca 2017 roku .
  „Polscy mężczyżni jedynie co robią to tylko pierdzą i dłubią w nosie kozy wyrzucając na podłogę . Potwornie są otyli śmierdzą im nogi a myją się raz do roku .”

  Mnie tylko jedno zastanawia jak nana w młodości kochała ze swoim obecnym mężem .
  Może procedura była taka :
  Kochanie zaraz zaraz najpierw higiena a potem przyjemność a więc :
  1. Umyj ptaszątko żelem do higieny intymnej for men firmy biały jeleń .Taki posiadam .
  2. Umyj nóżki mydełkiem Palmolive następnie posmaruj pięty pachnącym antyperspirantem aby ci pachniały.
  Tez to posiadam .
  Popsikaj się pod pachami antyperspirantem for men firmy ziaja ( też posiadam ) .
  Czyli ?.
  Wszystkie wymagania spełnione gdybym był mężem nany ( dziękować Bogu żydowskiemu nie jestem ) moglibyśmy się kochać bo warunki nany spełnione .
  Moja żona gdy czytała jej wpis 8 marca na WPS naprawdę śmiała się jak szalona i pytała a co to za babsztyl?

  Polubienie

 64. A wyzwiska nany pod adresem Jagienki wyzywające ją od ” amerykańskich kure…… też o wychowaniu nany dobrze nie świadczą . Skutecznie wypłoszyła Jagienkę z WPS chociaż Jagienka pisze teraz pod zmienionym nickiem .Dobrze że nana nie wie jakim bo od początku byłoby znowu aj waj .
  Dodatkowo bardzo mnie zastanawia jedna rzecz :
  Toronto od Maciejczyka ( tego niedawno aresztowanego w USA jak wracał ze zjazdu w Rosji . Potem się okazało że chyba nie był aresztowany tak czytałem ) w długich wpisach tu trzeba przyznać całkowicie nanę pogrążył merytorycznie dodatkowo wielokrotnie nazywając nanę zakamuflowaną żydówką .
  Na te obelgi Toronto na WPS . Powtarzam wielokrotne obelgi Toronto pod adresem nany który nazywaŁ ją żydówką nana taka wyszczekana pisząca powieści bo jej wpisy mają taką objętość ani razu na te obelgi Toronto pod swoim adresem nie odpowiedziała a nie wierzę żeby nie czytała .
  Powstaje pytanie przypadek ?.
  Zresztą i na WPS pan Paweł też już jej ma dość bo ona tam głównie ewangelizuje .
  Kiedyś krytykowała chrzest żeby po paru miesiącach być jego gorącą zwolenniczką co wytknął jej merytorycznie jeden z komentatorów WPS wklejając jej wpisy które sama pisała .
  WNIOSEK : ZAŁATWIĆ NANĘ MERYTORYCZNIE MOŻNA BARDZO PROSTO PISZĄC JEDYNIE PRAWDĘ I TO NAWET KRÓTKIMI WPISAMI A NIE TAKIMI POWIEŚCIAMI JAK ONA PISZE I NANA WYPAROWUJE .
  TAKA JEST PRAWDA O NANIE BO OBSERWUJE JĄ W SIECI BARDZO BARDZO DŁUGO .

  Polubienie

 65. Dodam jeszcze jak nana ewangelizuje a czytałem jej mnóstwo wpisów to wszystko polewa sosem NEW AGE . Przynajmniej takie odnoszę wrażenie .

  Polubienie

 66. Ja chcę koniecznie coś jeszcze dodać. Mianowicie, siedzę sobie dziś przy maszynie i robię drobne przeróbki patrząc jednym okiem w telewizor. Akurat leciało „brisant”, czyli taki niemiecki magazyn plotkarski, czy coś w tym guście. I co słyszą nagle moje uszy? One słyszą, że Niemcy sprowadzają do opieki nad starymi ludźmi osoby z byłej Jugosławii oraz – mam nadzieję, że dobrze usłyszałam, bo maszyna warczała – z Filipin. I na Filipinach mają już uruchomiony program nauczania jez. niemieckiego specjalnie w celu dostarczania pracownic do opieki nad starymi Niemcami. Kilkadziesiąt lat temu to Austria ściągała do siebie filipińskie pielęgniarki.
  Więc co to dla nas oznacza?
  Oznacza to dla nas, że 500+ spełniło swoją rolę i Polki już nie jeżdżą tak masowo pracować u Niemców jako pomoc przy ludziach starych.
  W tej sytuacji mogę przestać już pisać, że Polki zostawiają swoje dzieci i jeżdżą do rajchu masować odleżyny gestapowcom.

  Miła perspektywa, bo ja chętnie bywam przyjazna ludziom. Nasze, polskie kobiety odzyskują godność i to tylko się liczy.

  Co prawda kobiety z byłej Jugosławii też zostawiają swoje rodziny na dwa miesiące – co dwa miesiące, by opiekować się starymi Niemcami, ale i u nich się to zmieni, to znaczy, w byłej Jugosławii.
  Pokazali Filipinkę mówiącą całkiem nieźle po niemiecku i dano do tego komentarz, że jest to dla tych Filipinek bardzo korzystne. No, Niemcy mają taki swoisty punkt widzenia, ale może samo życie ich skoryguje i kto wie? Może nawet nadadzą się wówczas na sąsiadów?

  Adm, widzę, że muszę wyjaśnić pewną sprawę. Otóż, o dłubaniu w nosie owszem, kiedyś napisałam, ale nie z własnej inicjatywy – i w pewnym kontekście – lecz powołując się na rozmowy kobiet w sieci, które opisywały przywary swoich mężów („o czym rozmawiają kobiety”? jakoś tak to się nazywało). Jedna napisała, że on dłubie w nosie i rzuca to za łóżko i że ona kazała mu wziąć odkurzacz i to posprzątać – czy jakoś tak. Inna z kolei pisała, że jej mąż nosi wygodne bokserki w domu i lubi siedzieć szeroko, w związku z czym świeci klejnotami, a bokserek nie daje prać zbyt często. Rzecz była potraktowana raczej humorystycznie, a nie poważnie.

  Odnośnie feministek to z reguły występowałam przeciw nim, ponieważ ich działanie jest dla kobiet szkodliwe.

  Ale z tego co widać, to znowu jakiś fredonanista się uaktywnił i uruchomił swoją zboczoną wyobraźnię.

  Zadziwiające jest jedynie, że osoby rzekomo mnie zwalczające tak dokładnie czytają co napisałam wyszukując moich postów w sieci i pamiętają nawet daty moich wpisów. I tak się składa, ze ilekroć napiszę coś negatywnego o Niemcach, to oni natychmiast chcą zaglądać mi w majtki, zajmują się moim Starym i ogólnie produkują się od pasa w dół. Zboczone świntuchy!

  Zaś niejaka „jagienka” przyczepiła się do mnie i to tak długo, aż zaniechałam pisania. I wówczas już ona przestała być patriotką chcącą zbawiać Polskę. A od kur to ja nikogo w życiu nie wyzwałam, bo mi to pewnie choćby w przypadku takiej „jagienki” nawet do głowy nie przyszło. Po prostu operuję w innych regionach.

  Tak to wygląda i pomału zaczynam mieć wrażenie, że jestem kimś ważnym biorąc pod uwagę ilość moich wrogów i ich aktywność.

  Trzymaj się więc, Adm, zdrowo, bo ja lubię świeże powietrze i w związku z tym unikam cuchnących fredonanistów. Jeżeli atmosfera się oczyści, to może tu zajrzę.

  Polubienie

 67. To żyd siedzi na banku, dlatego wszystko zaczyna się i kończy na żydzie, reszta to pozory.
  Próba podbicia Rosji Hitlerem nie powiodła się, żyd wymyślił następne gówno w celu zniewolenia sobie ludzi, zniszczenie gospodarek narodowych. W globalizmie żaden naród rodzimy, równiez polski nie ma szans decydowania o porządku społecznym u siebie w domu, czyli państwie, rządy są pod feudałem.
  .W tym kontekście odnośnie sporu o jakieśtam sądy w Polsce nie zabieram w ogóle głosu.
  O Chinach nie mądrzę się, nie znam mentalności Chińczykow i mechanizmów w Chinach.
  Ale jeżeli wor ruski, te jelcynowskie popłuczyny, poczuje się w swojej symbiozie z żydem zagrożony, zmuszony zostanie zwrócic się ku narodowi i renacjonalizować ukradzione. Wtedy jest szynsa na wyhamowanie zapędow żydowskiego globalisty-.feudala, może nawet bez następnej wojny światowej.

  Polubienie

 68. ….że jej mąż nosi wygodne bokserki w domu i lubi siedzieć szeroko, w związku z czym świeci klejnotami, a bokserek nie daje prać zbyt często. ….

  jak nic zyga

  Polubienie

 69. Jeżeli się nie ma argumentów to się pisze idiotyzmy .Tak bywa .adm ogolić jaja aby były łyse i do żłobka .Twój Kalkstein będzie złobków dużo budował to problemów nie będzie aby cie przyjęli .

  że jej mąż nosi wygodne bokserki w domu i lubi siedzieć szeroko, w związku z czym świeci klejnotami, a bokserek nie daje prać zbyt często. ….

  jak nic zyga

  Polubienie

 70. Nana ty się nie tłumacz bo zaraz napuszczę tutaj na ciebie mojego kolegę Toronto od Maciejczyka .On cię szybko utęperuje .
  Nana jak tam ogórki u ciebie w ogrodzie ? dobre ? a pomidorki ?

  Polubienie

 71. Nana umiesz super kisić ogórki ? bo Pażdzioch nie umiał i zobacz co mu się stało .Nana ty tak tu nie pierdziel bo wszędzie już masz bany tylko to niszowe forum ci pozostało . Jutro 1 sierpnia czep się kiszenia ogórków tylko nie metodą Pazdziocha Mariana bo zobacz co mu się stało . Z pisania twoich pierdół twój mąż nawet ogóra nie posmakuje jak Kiepski bo ty siedzisz i piszesz w sieci .

  PS co jest Fredonanista ? Jakiś twój kolega z PRL .

  Polubienie

 72. Oj Nana bardzo mnie prosisz i prowokujesz aby cały twój tekst wkleić z 8 marca 2017 roku jaki umieściłaś na WPS i okaże się że kłamiesz bo przecież twoja pisanina jest u pana Pawła dostępna .Tylko poszukać .
  Nie chcę tego robić z jednego powodu .
  To forum czyta dr Głogoczowski i jak by nie daj żydowski Boże umarł ze śmiechu z czytania twoich idiotyzmów byłaby wielka szkoda tak mądrego człowieka którego ty nana twoimi debilnymi i długimi jak powieść postami próbowałaś kilka dni temu zakrzyczeć (jego bardzo dobre wpisy o PIS .)

  Chyba jednak skontaktuję się z Toronto od Maciejczyka aby naszej nanie tak samo pupę wybatożył jak zrobił to na WPS u pana Pawła .

  Cytat nany :
  „Adm, widzę, że muszę wyjaśnić pewną sprawę. Otóż, o dłubaniu w nosie owszem, kiedyś napisałam, ale nie z własnej inicjatywy – i w pewnym kontekście – lecz powołując się na rozmowy kobiet w sieci, które opisywały przywary swoich mężów („o czym rozmawiają kobiety”? jakoś tak to się nazywało). Jedna napisała, że on dłubie w nosie i rzuca to za łóżko i że ona kazała mu wziąć odkurzacz i to posprzątać – czy jakoś tak. Inna z kolei pisała, że jej mąż nosi wygodne bokserki w domu i lubi siedzieć szeroko, w związku z czym świeci klejnotami, a bokserek nie daje prać zbyt często. Rzecz była potraktowana raczej humorystycznie, a nie poważnie.”

  Polubienie

 73. cyt. adm-ina:
  „A mnie się kurza twarz nie podoba, że fajne miasto Olsztyn zrobiło się dwa razy większe niż było w czasach mojej młodości.”

  Bo w czasach Pana młodości, przypominam, gospodarka narodowa była CENTRALNIE PLANOWANA. Państwo robiło wszystko, by cały kraj rozwijał się w miarę równomiernie, a nie tylko jego poszczególne części.
  W czasach PRL-u wiele miast, miasteczek miało swoje sztandarowe zakłady pracy z których znane były w całym kraju. A do tego była oczywiście wieś ze swoimi PGR-ami.
  Ludzie mieli w nich zapewnione na lata stabilne życie.
  Zmieniło się to wraz z zastosowaniem reguł gospodarki wolnorynkowej, gdzie WIĘKSZY zawsze pożera MNIEJSZEGO.
  Kapitał, czy ‚polski’ czy ten zagraniczny, działając od lat na dogodnych warunkach w tzw. zamiejskich strefach ekonomicznych większych miast, działa jak system pomp zasysających ludność z innych miejscowości pozbawionych uprzednio miejsc pracy w swych rodzinnych stronach.
  A niestety, w ramach życia w ów „kurwo-systemie” wiecznej, celowo podsycanej rywalizacji o lepszy byt od przysłowiowego i równie egoistycznego sąsiada, takie stłoczenie na dłuższą metę nikomu dobrze służyć nie może.

  Polubienie

 74. Też kłamiesz nana bo wyzywałaś Jagienkę . W kilku wpisach sprzed dwóch lat nazwałaś ją amerykańską kurw….ale nawet na to Jagienka odpowiedziała ci kulturalnie . Ona była kulturalna niszczyła cię argumentami udowadniała ci merytorycznie że gówno znasz się na wsi swoimi krótkimi wpisami na twoje wpisy o objętości powieści Sienkiewicza .
  Co wyróżniało cię od Jagienki . Że byłaś podła i chamska . Ona kulturalna i rzeczowa .
  Przestań kłamać i łgać jak pies bo kilka razy nazwałaś ją amerykańską kur… ( Jagienka mieszka w USA ) po tym jak cię obnażyła w kwestii problemów wiejskich .
  Będę szukał twoje wpisy . Jeżeli nie znajdę poproszę Jagienkę aby potwierdziła że nazwałaś ją amerykańską kurw… .Te twoje wypowiedzi czytałem kilka razy .
  Może i pan Paweł pamięta bo on te wasze kłótnie też czytał ale raczej pobieżnie .
  Tak nana . Taka prawda i takie fakty .
  Podobnie było z chrztem . Najpierw byłaś przeciw potem popierałaś .Przestałaś szczekać jak ktoś w końcu jakiś komentator na WPS znalazł twoje wpisy i wydrukował .Tak nana .
  Potem coś zaczęłaś pierdzielić o Polakach oszustach którzy swoim ziomalom sprzedają stare auta i ich oszukują pokłóciłaś się z Pawłem Ziemińskim w tym temacie .Dostałaś ostzrezenie że możesz dostać baba i się z WPS wyniosłaś .
  Nie bój nic jednak . To niszowe forum cię przygarnie bidulko z banami w końcu adm się w tobie zakochał .Łączy was miłość do cysorza chociaż nana raczej tez kiedyś PIS nie lubiała .
  Tylko co na to żona adm na jego miłość do nany .Miłość platoniczną internetową .Kto wie może z tej mąki będzie chleb tak czule się witają i żegnają na forum hi hi hi.

  Polubienie

 75. Wielkie brawa . To jest wpis mądrego człowieka a nie kretyna . Tak trzymać dyl

  Bo w czasach Pana młodości, przypominam, gospodarka narodowa była CENTRALNIE PLANOWANA. Państwo robiło wszystko, by cały kraj rozwijał się w miarę równomiernie, a nie tylko jego poszczególne części.
  W czasach PRL-u wiele miast, miasteczek miało swoje sztandarowe zakłady pracy z których znane były w całym kraju. A do tego była oczywiście wieś ze swoimi PGR-ami.
  Ludzie mieli w nich zapewnione na lata stabilne życie.
  Zmieniło się to wraz z zastosowaniem reguł gospodarki wolnorynkowej, gdzie WIĘKSZY zawsze pożera MNIEJSZEGO.
  Kapitał, czy ‚polski’ czy ten zagraniczny, działając od lat na dogodnych warunkach w tzw. zamiejskich strefach ekonomicznych większych miast, działa jak system pomp zasysających ludność z innych miejscowości pozbawionych uprzednio miejsc pracy w swych rodzinnych stronach.
  A niestety, w ramach życia w ów „kurwo-systemie” wiecznej, celowo podsycanej rywalizacji o lepszy byt od przysłowiowego i równie egoistycznego sąsiada, takie stłoczenie na dłuższą metę nikomu dobrze służyć nie może.

  Polubienie

 76. Prezydent Boliwii deklaruje totalną niezależność od Banku Świarowego i MFW
  Morales Declares ‚Total Independence’ from World Bank and IMF

  http://www.telesurtv.net/english/news/Morales-Declares-Total-Independence-from-World-Bank-and-IMF–20170722-0020.html

  To jest przykład jak zachowuje się suwerenne państwo. Unia robi dużo szumu koło Polski ale wiadomym jest, że ani Brukseli ani PiS-owi nie zależy na opuszczeniu tej organizacji.Także zmierzamy powoli do rozmiaru Księstwa Warszawskiego. Proces ten pewnie zajmie jeszcze 20-30 lat. Dlaczego tyle, jeszcze jedno pokolenie musi mieć odpowiednio urobione mózgownice. Oczywiście zakładamy, że nie będzie IIIWW co raczej jest pewne.

  Polubienie

 77. Moich jeszzce kilka uwag do wielkiej Nany do moich wpisów z wczorajszego dnia .
  Dokłandie sprawdziłem wpisy do nany do Jagienki . Nana nie użyła słowa kurw…… ale dziwka co na jedno wychodzi ponieważ oba słowa są potwornie obrazliwe dla kobiet i uzywane głównie przez żulików i w patlologicznych rodzinach .
  Druga rzecz : Na Nanę jest jedyny sposób a mianowicie uderzanie w nią prawdą i tylko prawdą .Wobec prawdy jest bezbronna jeżeli jeszcze do tego znam jej mm po mm działalność w sieci a ściślej jej wpsiy nana wyparowuje w ciągu sekund a jak jeszcze do tego udowodnimy jej niekonsekwencję gdzie zmienia zdanie co kilka tygodni nana ucieka z prędkością światła obrażając adwersarzy . Tak było z Jagienką .Tak było wczoraj ze mną gdzie mnie obrażała nazywając jakimś fredonistą .skąd ona ta chorą nazwę wzieła w swoim umysle nie wiem .Trzeba ją pytać .
  Znam nane od wielu lat sieci dlatego takie jej chamskie zachowanie dla mnie to nie nowość .
  Trzecia sprawa . Nana taka jest niby antyniemiecka . Tworzy w swojej głowie brednie że niby jak coś napisze w sieci antyniemieckiego to zaraz jest na nią atak . Kobieto nie bzdurz .
  Z drugiej strony nana włada podobno świetnie niemieckim i ciągle się chwali że ogląda programy ambitne w ZDF czy ARD .
  Wczorajszy jej wpis .
  Czy jednak Brisant na ZDF to taki ambitny program . Bardziej kontrowersyjny .
  Jeszcze dziś wkleję wpis nany i jej poglądy na temat mężczyzn jaki umieściła u Pawła Ziemińskiego na dzień kobiet 8 marca .
  Dr Głogoczowski się trochę pośmieje .

  Żeby nie być gołosłownym .Cytat z nana :
  Ja chcę koniecznie coś jeszcze dodać. Mianowicie, siedzę sobie dziś przy maszynie i robię drobne przeróbki patrząc jednym okiem w telewizor. Akurat leciało „brisant”, czyli taki niemiecki magazyn plotkarski, czy coś w tym guście. I co słyszą nagle moje uszy? One słyszą, że Niemcy sprowadzają do opieki nad starymi ludźmi osoby z byłej Jugosławii oraz – mam nadzieję, że dobrze usłyszałam, bo maszyna warczała – z Filipin. I na Filipinach mają już uruchomiony program nauczania jez. niemieckiego specjalnie w celu dostarczania pracownic do opieki nad starymi Niemcami. Kilkadziesiąt lat temu to Austria ściągała do siebie filipińskie pielęgniarki.

  I tutaj mój specjalnie prezent dla nany .
  W akcji pani Rybińska .
  Nana słuchaj i ucz się :

  Polubienie

 78. Żeby nie być gołosłownym wklejam tu całą wypowiedz nany a ściślej jej opinię na temat polskich mężczyzn jaki umieściła u pana Pawła Ziemińskiego na WPS z okazji święta kobiet 8 marca .
  Proszę o opinię komenatora dyl co o tym sądzi bo jego komentarze są wysokiej jakości i zgodne z prawdą .
  Oddajmy głos pani Nanie :
  Cytat :
  Tylko fragment bo na całość nie mam nerwów :
  To dłubanie w nosie i skręcanie z tego kulek – w przekonaniu, że nikt nie widzi.

  To przywiązanie do wypierdzianych spodni i awantury, że żona chce je wyprać – a spodnie przecież „jeszcze całkiem czyste” itd. itd.

  Te zesztywniałe skarpetki, chowane po kątach, żeby ich żona nie wyprała zbyt szybko.

  Do kobiet się wtrącacie? ich tyłki wam nie pasują? a wy co? same Adonisy jesteście?

  Ilu z was ma zdrowe zęby i nie cuchnie z rana im z ust?

  Ilu z was pali papierochy i śmierdzi jak popielniczki?

  Czy jesteście świadomi, jak śmierdzi mężczyzna po wypiciu piwa?!?

  Ilu z was piecze zgaga i śmierdzi wam z ust jak z kanalizacji, ale bekacie z lubością?

  Ilu z was nie myje rąk po skorzystaniu z toalety?

  Ilu z was ma łupież i nie chce nic zrobić, by się go pozbyć?

  Ilu z was wybiera po myciu włosy z kratki prysznicowej czy wanny?

  Ilu z was ma zawsze czyste i umyte paznokcie?

  Nie podobają się wam tyłki kobiet, bo za tłuste? a wy, z obwisłymi brzuchami to cud urody, czy co?

  Ktoś, kto wydaje 500zł na leczenie kręgosłupa nie jest doprawdy żadnym okazem zdrowia, nie powinien więc się oglądać na kobiece tyłki, lecz zająć się pracą nad własną sylwetką.

  „Kobiety się zdegenerowały”???? ależ nie! one się dostosowały do obecnych kreatur, uważanych powszechnie za mężczyzn!

  Zrobiły to, by podtrzymać gatunek ludzki, ponieważ nie obcując z materiałem męskim, jaki obecnie jest do dyspozycji – nie miały by w ogóle żadnego potomstwa.

  Kobiety poświęciły się dla ludzkości i w imię ludzkości.

  Ale o tym mogą nie wiedzieć podstarzałe lowelasy – z obwisłymi brzuchami, chorymi kręgosłupami, dziurawymi zębami i śmierdzącymi piwskiem.

  Życzenia od mężczyzn na Dzień Kobiet? ależ tak!

  Ale nie od nędznych imitacji mężczyzn, którzy za punkt honoru uznali osrać płeć piękną by w kontekście wypaść nieco lepiej. Daremne wysiłki. Mężczyzna to nieudany prototyp i dopiero Ewa została zrobiona bezbłędnie.

  Jeszcze jeden fragment :

  Najgorsze jednak ze strony mężczyzn nie jest to, że są zniewieściali, kłótliwi niczym baby, upierdliwi zupełnie bez sensu, ale to, że wtrącają się do kobiet zupełnie obcych, zaglądają im w tyłki i w zęby, oceniają je i po chamsku krytykują.

  Nie macie takiego prawa, wy, ciamasy dupasy.

  Kobiety nie są wasza własnością i nie dla waszej parszywej przyjemności będą się one pod wasze gusta ubierać i zachowywać.

  TAK JAK PISAŁEM WCZORAJ . MOJA ZONA SKOMENTOWAŁA TO KRÓTKO ” CO ZA BABSZTYL „.

  Polubienie

 79. I ZABAWNY KOMENTARZ PANA PAWŁA ZIEMIŃSKIEGO DO WPISU NANY :
  CYTAT :
  paziem
  9 marca 2017 o 12:11
  Nana, z jakimi chłopami ty się zadajesz, a fe !
  i KOLEJNA ODPOWIEDZ NANY DO PAWŁA :
  nana
  9 marca 2017 o 12:35
  Ja się w ogóle z żadnymi chłopami nie zadaję.

  Żyję jednak już dość długo na tym świecie by móc zgromadzić prawdziwe informacje na temat tzw. płci brzydkiej. A to co napisałam, to łagodniejsza forma niekorzystnej dla panów rzeczywistości.

  Mnie za to winić przecież nie można.

  Lubię to

  I ODPOWIEDZ PANA PAWŁA ZIEMIŃSKIEGO

  Odpowiedz
  paziem
  9 marca 2017 o 14:41
  To teź źle, bo sprzeczne z naturą, której szanowna pani jest taką wielbicielką 😃

  TAK WŁAŚNIE NANE SIĘ OSMIESZA .
  WYŁĄCZAM SIĘ NA DŁUŻEJ .

  Polubienie

 80. SWOJĄ DROGĄ NANA POWINNA WIEDZIEĆ ZE PŁEĆ PIĘKNA POWINNA DBAĆ O SIEBIE MIEĆ ŁADNE ZĄBKI ITP A CHŁOPY ? A HU…. Z NIMI PRAWDA NANA ? HI HI HI .

  Polubienie

 81. grzecznie, logicznie i stanowczo pani Rybińska wyjaśniła czemu Polacy nie chcą uchodźców, kończąc, że p. Merkel nie używa swego mózgu
  brawo pani Rybińska
  w siną dal, dzięki za film

  Polubienie

 82. Dyl proszę teraz z uwagą przeczytać te fragment nany z lutego .Czy to nie jest feminizm albo ogromne do niego ciągotki a wczoraj nana tak pisała że feminizmu nie popiera .
  TERAZ DRUKOWANE :
  POWTARZAM JESZCZE RAZ. FEMINIZM WYMYŚLIŁ FACET . TAK DROGA NANO FACET . ZDZIWIONA ?
  CYTAT NANA :

  „Kobiety się zdegenerowały”???? ależ nie! one się dostosowały do obecnych kreatur, uważanych powszechnie za mężczyzn!

  Zrobiły to, by podtrzymać gatunek ludzki, ponieważ nie obcując z materiałem męskim, jaki obecnie jest do dyspozycji – nie miały by w ogóle żadnego potomstwa.

  Kobiety poświęciły się dla ludzkości i w imię ludzkości.

  Ale o tym mogą nie wiedzieć podstarzałe lowelasy – z obwisłymi brzuchami, chorymi kręgosłupami, dziurawymi zębami i śmierdzącymi piwskiem.

  Polubienie

 83. Na dobrą sprawę nana dobrze że moja żona cię w życiu nie spotka podobnie jak żony innych facetów bo byś kobieto od naszych żon zdrowo oberwała oj zdrowo a przynajmniej byś włosy miała wytargane hi hi hi .

  Polubienie

 84. Nana jakie ty masz braki .Przecież dla pejsatków pewnego generała który wykopał Gierka życie bez faceta było bardzo realne już w latach 80 .
  Nana na Boga żydowskiego jakie ty masz braki .
  Masz tu film szkoleniowy :
  Cytat nana :
  „Kobiety się zdegenerowały”???? ależ nie! one się dostosowały do obecnych kreatur, uważanych powszechnie za mężczyzn!

  Zrobiły to, by podtrzymać gatunek ludzki, ponieważ nie obcując z materiałem męskim, jaki obecnie jest do dyspozycji – nie miały by w ogóle żadnego potomstwa.

  Kobiety poświęciły się dla ludzkości i w imię ludzkości.

  Mnie zastanawia jedno czy ty nana aby w tym pejsatkowym serialiku z lat 80 jakiejś głównej roli kobiecej nie grałaś? .Tylko pytam :

  Polubienie

 85. Mam sporo materiałów pani Rybińskiej .Jakby co mogę czasami wklejać : wszystko głównie z niemieckiej TV :

  grzecznie, logicznie i stanowczo pani Rybińska wyjaśniła czemu Polacy nie chcą uchodźców, kończąc, że p. Merkel nie używa swego mózgu
  brawo pani Rybińska
  w siną dal, dzięki za film

  Polubienie

 86. Ad w siną dal

  Oczywiście wszystko mam w ulubionych zapisane z You tube.

  Ja też mam zapisane małe co nieco na ,,moim” ulubionym serwerze… Chi, chi, chi, w siną dal, cha, cha, cha…

  Iga Cembrzyńska i Bohdan Łazuka W siną dal Opole 79)

  Polubienie

 87. CO TAM PANIE-T-P-D, SŁYCHAĆ W SPRAWIE TRÓJMORZA?

  Europa Środkowa powołała Inicjatywę Trójmorza pod patronatem Chin i USA

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,10032

  Dzisiaj nie ma żadnych problemów w sprawie KORYTARZY jak to miało miejsce w 1939 r.!

  VIA CARPATHIA – JAK TO BRZMI DUMNIE I CHYBA PO STAROPOLSKU!

  9 państw godzi się na wspólną drogę Północ-Południe Via Carpathia

  http://namzalezy.pl/9-panstw-godzi-sie-na-wspolna-droge-polnoc-poludnie-via-carpathia/

  NOWY BURSZTYNOWY SZLACZEK, TO NIE JEST PRIMA APRILIS!

  Nowy Bursztynowy Szlak

  http://www.nakolei.pl/nowy-bursztynowy-szlak/

  Korytarz Północ-Południe: PKP Cargo na forum państw Trójmorza w Dubrowniku

  http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/korytarz-polnocpoludnie-pkp-cargo-na-forum-panstw-trojmorza-w-dubrowniku-77927.html

  ,,PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!” TO SOCJALISTYCZNE HASEŁKO, NADAL JEST AKTUALNE! TERAZ TOWARZYSZE ŁĄCZĄ SIĘ NA SZLACZKACH! Chi, chi, chi…

  Pozdrawiam

  Polubienie

 88. UWAGA, UWAGA, NADCIĄGA WĄŻ ANTYCEJROWSKI!…

  … E TAM, TO TYLKO NIEGROŹNY CHIŃSKI SMOCZEK! Chi, chi, chi…

  Pozdrawiam

  Polubienie

 89. Kika a co ty się w nanie zakochał ? masz w razie co żel do higieny intymnej aby jajka umyć bo inaczej nie jesteś facet . Polecam :
  Zakup sobie ten .

  Kika węża nie tykaj bo cię w dupę ugryzie emerycie :
  UWAGA, UWAGA, NADCIĄGA WĄŻ ANTYCEJROWSKI!…

  Polubienie

 90. „9 państw godzi się na wspólną drogę Północ-Południe Via Carpathia”

  Miało być państw 15, potem 13, 12, a teraz 9 albo 7 ? Skończy się na 1, i zgadnijcie, co to będzie za państwo :]

  Polubienie

 91. O w mordę jeża, via Carpatia nie przez Olsztyn a przez Białystok?
  To nie przejdzie, musi być przez Olsztyn

  Litwa może tam z boczku dołączyć, ale prawdziwa Via Carpatai będzie się zaczynała z Gdańska przez Elbląg, Olsztyn, Warszawę i dalej przez Kraków jedna nitka, przez Lublin Rzeszów druga.
  Aż do Istambułu
  Wiceminister infrastruktury jest mój kolega z Olsztyna. On odpowiednio trasami pokieruje, spokojna głowa

  Polubienie

 92. Nawet propagandzista się odkryje . To już wiadomo skąd taka miłość do PIS .Gdy się ma koleżków w rządzie.
  Oj ty bidulko a tobie takiemu mądralińskiemu nie mogli jakieś fuchy w rządzie załatwić choćby jakiś dyrektor departamentu . Oni zazwyczaj są mądrzejsi od ministrów .
  Tylko bidulko prowadzisz ten niszowy portal i wzdychasz do Dulcynee Szydło .
  Słabo .
  Kumpli masz w rządzie a tylko niszowy portal prowadzisz hi hi hi .

  Jak twój vice pokieruje to zamiast spokojnej będzie głowa z padaczką i ślinotokiem .

  „Wiceminister infrastruktury jest mój kolega z Olsztyna. On odpowiednio trasami pokieruje, spokojna głowa”

  Polubienie

 93. Aktualna pensja miesięczna dyrektora departamentu to około 20 tysięcy na miesiąc jakiegokolwiek ministerstwa a ty bidulko ledwo emeryturka z ZUS za 1200 pln jak sam pisałeś i niszowy portal plus wzdychanie do Dulcynee Szydło .
  Niech mi Wacuś na stare lata stanie mieć kumpli w rządzie i żadnej fajnej fuchy nie mieć .Wprost niebywałe .
  Chyba pokocham PIS hi hi hi .

  Polubienie

 94. Ad ???????? – już zapomniałem do kogo!

  Przypominam:

  … Poniżej zestaw 13 Apostołów (prezydentów lub ich reprezentantów) Trójmorza sfotografowany w Warszawie 6 lipca 2017…

  Miało być państw 15, potem 13, 12, a teraz 9 albo 7 ? Skończy się na 1, i zgadnijcie, co to będzie za państwo :]

  Ja tam nic nie wiem, bo mnie często, gęsto rozum zanika i do tego w szkole, miałem problemy z obsługą bardzo wyrafinowanego, elektronicznego urządzenia liczącego.

  Kiedyś coś bardzo durnego przeczytałem i nie wiem do dziś ile rzeczywiście było ,,przyspawanych” do koryta, żłobu czy (Apo)-STOŁÓW.

  SPORO BYŁO DARMOZJADÓW DO STOLICZKA, KTÓRY NA WYPOWIEDZIANE HASŁO ,,STOLICZKU NAKRYJ SIĘ”, WYPEŁNIAŁ SIĘ NP. CHLEBEM, RYBAMI, WINEM etc.

  Siedemdziesięciu dwóch

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Siedemdziesi%C4%99ciu_dw%C3%B3ch

  Tekst Ewangelii

  http://www.orygenes.pl/poslani-przez-pana-lk-10-1-12/

  KTO UMIE LICZYĆ, NIECH SOBIE POLICZY NA RUSKIEJ IKONIE.

  SĄ TACY, KTÓRZY CAŁY CZAS KOMBINUJĄ, MNOŻĄC APOSTOŁÓW JAK KRÓLIKI.

  Ilu było apostołów?

  http://slawomirsadowski.blogspot.com/2015/05/ilu-byo-apostoow.html

  Ala ja nic nie wiem i nie chcę wiedzieć! BASTA!

  Polubienie

 95. Pamiętam jak pewna pani z Samoobrony wielka szycha kurwiki w oczach starała się na taką fuchę ( sławetne nagrane taśmy ) to jej odpowiedziano ale na dyrektora w ministerstwie potrzebujemy fachowca a ty nic nie umiesz .
  Czy to nie komedia .
  Gdzie za PRL taki cyrk był . Tam tez byli debile ale nie w takich ilościach i objętości hi hi hi.

  Polubienie

 96. Panie ‚w siną dal’,
  jeszcze nie urodził się taki co by każdej KOBIECIE we wszystkim dogodził.

  Mnie najbardziej spodobało się następujące zdanie, cyt.:

  „Kobiety poświęciły się dla ludzkości i w imię ludzkości.”

  Gdyby dokonać w powyższym zdaniu kilku podstawień – to tak jakbym słyszał wieczne pretensje mej rodzicielki pod adresem mego ojca.
  A najzabawniejsze jest to, że często miewa rację…
  Dzięki czemu zaczynam sobie nawet uzmysławiać, co stanowi praprzyczynę mego kompleksu wspólnego zamieszkania z obcą kobiet, ha ha…

  Polubienie

 97. Dyl rozumiem ale można tobie pomóc chłopie . Każdy kompleks można wyleczyć . Kobieta tak samo sika jak facet robi kopę jak facet tak samo śmierdzi gdy się spoci. Gdy wypije wódki jest nawet głupsza od faceta . Pierdzi po spożyciu produktów z Biedronki identycznie jak chłop .
  To jakie ma pan kompleksy w stosunku do kobiet panie dyl ? . To pan masz fallusa a nie ona . Jeżeli pan masz małego daję link do szkolenia i gwarantuję ze bez żadnej viagry na receptę po 30 pln za tabletkę nabierzesz pan takiego poczucia własnej wartości i będziesz takiego miał Wacka że na sam widok kobieta oszaleje .
  Naucz się pan prać swoje rzeczy , gotować , prasować i jakie pan może mieć kompleksy mieszkając razem z kobietą .
  Szukaj dyl baby .zobacz co to znaczy super sex i nie narzekaj a zwłaszcza miej wspaniały dzień .
  Chłopie do dzieła !!!!!!!!!!!

  dyl:
  Dzięki czemu zaczynam sobie nawet uzmysławiać, co stanowi praprzyczynę mego kompleksu wspólnego zamieszkania z obcą kobiet, ha ha…

  Polubienie

 98. I olej nanę z jej gadaniem o facetach dłubiących w nosie bo czytałeś co wkleiłem to widzisz jakie brednie pisała 8 marca na WPS nawet Paweł Ziemiński miał pełne portki ze śmiechu .

  Polubienie

 99. wąż
  …Kumpli masz w rządzie a tylko niszowy portal prowadzisz hi hi hi ….

  No nie pomyślałem.
  Etat w rządzie,…. dobrze płatny…
  To jest myśl.
  Tylko wężu, w życiu tak bywa, że zawsze jest coś za coś.
  Być podwładnym kogoś tam, jakoś mi nie leży i nie pasuje, nawet w ministerstwie.
  Być szefem?
  Już byłem, też podła fucha. Taki szef połowę życia ma zmarnowanego przez tych pracowników nierobów, obiboków, pijaczków i cwaniaków, a te panie z różnych działów ciągle skłócone i skarżące jedne na drugie.
  Wiesz wężu, chyba z tej znajomości nie skorzystam.
  Wystarczy mi moja wspaniała małżonka, pracująca na mnie i na wspólne dzieci.
  Czasem sobie jakąś ładną miseczkę z drewna zrobię i sprzedam ( Niemcy kupują) i bez troski i bez zmartwień sobie żyję z dnia na dzień.
  Poczytam sobie jak ładnie piszesz, ostatnio ten w ,,siną dal”, to z taką kulturą i wysokim poziomem pisał, że aż było mi miło czytać jego wpisy.
  I tak leci

  Dziś poszła taka mniej więcej jak na tym obrazku/
  Moda na miski z korą.

  Więc zaraz zabrałem się za robienie drugiej podobnej. Bym ją skończył, ale w jednym miejscu muszę wypełnić to co spróchniało, dokończę jutro, gdy żywica stwardnieje

  Polubienie

 100. A zwłaszcza uprawiaj pan sporty .Dużo biegania .Praca nad sylwetką plus zdrowe odżywianie i dyl twoje kompleksy w stosunku do kobitek znikają .
  Panie dyl pan w umyśle masz jakąś blokadę dlatego do tej pory nie masz fajnej kobity .

  Polubienie

 101. Adm kochanieńki ty mój .To ty tak żle oceniasz rządy PIS . Gdzie ta twoja dobra zmiana ?
  Przecież gdy rządzi pan Kalkstein do takich sytuacji nie może już dochodzić :
  cyt:
  Być szefem?
  Już byłem, też podła fucha. Taki szef połowę życia ma zmarnowanego przez tych pracowników nierobów, obiboków, pijaczków i cwaniaków, a te panie z różnych działów ciągle skłócone i skarżące jedne na drugie.
  Wiesz wężu, chyba z tej znajomości nie skorzystam.

  Tak jak pisałem dyr departamentu w ministerstwie za rządów PIS ( były podwyżki wyciąga ponad 20 tysięcy.złotych ) Dyrektorem nie musiałbyś być ale jakbyś dobrą miał tam fuchę to byś tyle zarobił że żona by wokół ciebie skakała jak włazidupy w sejmie obok Kalksteina ścigające się który pierwszy paproch mu z garnitura strzepnie . Ptasich mleczek byś miał całe tony .Sanatoria , uzdrowiska, wycieczki zagraniczne i nie musiałbyś niemiaszkom strugać łyżeczek aby zarobić 200 pln .
  To jest perspektywa adminku .

  Polubienie

 102. Jakoś ta perspektywa mnie nie pociąga

  …Sanatoria , uzdrowiska, wycieczki zagraniczne….
  To już mam za sobą.
  Te wycieczki, cały dzień siedzisz na d…w autobusie, samolocie czy samochodzie i wszystko po to by zobaczyć jakiś kościółek, czy poleżeć na kamieniach nad Adriatykiem.
  W Olszynie kościołów nie brakuje, plaża też jest fajna i z piaseczkiem.
  Sanatoria, mały pokoik, kiepskie żarcie, nieciekawe stare towarzystwo, nuda

  Kościół serca jezusowego w Olsztynie

  katedra w Olsztynie

  Polubienie

 103. Antoni Macierewicz rozwinął swoją myśl. Według szefa MON powstanie miało ogromne znaczenie dla ostatnich miesięcy II wojny światowej i ładu jaki zapanował w Europie po 1945 r. Jak przekonywał minister obrony, Powstanie Warszawskie powstrzymało marsz Armii Czerwonej na zachód.
  – Powstanie Warszawskie sprawiło, że Sowieci zajęli mniej terenów, mniej ludzi znalazło się pod ich rządami – powiedział Antoni Macierewicz.

  Ten żydowski sługus i psychopata bezczelnie wprowadza w błąd słuchaczy, robiąc znowu z Warszawiaków męczenników, którzy rzekomo oddali życie po to żeby uratować państwa zachodnie. Widać, że jak nadarzy się okazja to psychopaci i syjoniści z PiS gotowi są złożyć w ofierze życie Polaków dla swoich szemranych żydowskich interesów.

  Polubienie

 104. Mnie tylko jedno zastanawia czy kiedykolwiek syjonistom znudzi się to pierd… bo oni sami wiedzą że pierd… bez sensu ale dopóki 80% gojów bije im brawa dopóty pierdo… będą bo to ich praca po prostu którą muszą wykonywać tak jak babcia klozetowa pobierać opłaty za sranie czy lanie albo kobitka zarabiająca tańczeniem na róże .
  Każdy na swój kawałek chleba musi zarobić .Nie ma bata .Chyba że jesteś bezrobotny to mamusia da papu , upierze gatki i uprasuje koszule jak krzyczał Jabłonowski do tych którzy mu dali w papę minutkę po tym jak dawali sobie znak pokoju w Kościółku .

  Na dalsze pierd… pana Singera zapraszam już niedługo bo 17 sierpnia .Będzie dużo o cudzie i to jak najświętsza panienka uratowała Polskę przed złym żydem Leninem , Kobą i Michaiłem Tuchaczewskim .
  Admin tyle zdjęć kościółków nawklejał że z pewnością 17 sierpnia pójdzie do takiego Kościółka się pomodlić i dziękować Matce Bożej za cud .
  Adm nie zapomnij zmówić litanii .

  Ad Adm .
  Swoją drogą musisz być strasznie zdesperowany wklejając u siebie zdjęcia Kościółków i woląc modlitwę niż super wycieczki .
  Czyżbyś się nawrócił jak Gustaw Husak na stare lata wołający księdza przed śmiercią . Adm marzysz o niebie żydowskim . Staraj się staraj wklejaj dalej Kościoły u siebie zawsze tam kilka punktów u pana Singera i PIZ zyskasz .

  Swoją drogą . Zawsze mnie zastanawiała jedna rzecz . Głogoczowski mógłby odpowiedzieć a mianowicie .
  Gdy powstawała PRL i rządy obejmowali komuniści w Polsce jak grzyby po deszczu płodziły się cuda jak to na obrazie Najświętsza Panienka płacze gdyż Polska cierpi z powodu objęcia rządów przez podłych antychrystów komunistów . Po 90 roku sam znałem człowieka który pisał pracę magisterską o tym . Nieważna była odbudowa Warszawy , walka z analfabetyzmem to że kraj się rodził ważny był płacz i łzy na obrazach najświętszej panienki .

  Tak się teraz zastanawiam . Kraj od 30 lat niszczony po 89 roku kapitalizmem żydowskim .Nie mający już przemysłu z bezrobociem w latach 90 wynoszącym 30 % ( dziś to jest 12 % z ukrytym – gdyby wróciło tych 5 mln na poniewierce byłoby blisko 35 % bezrobocia ) . Masa ludzi popełniła samobójstwa z powodu braku czy utraty pracy .
  I ŻADNA MATKA BOŻA NIE PŁACZE . NA OBRAZACH Z MATKĄ BOŻĄ ŁZY SIĘ NIE POJAWIAJĄ . WSZYSTKO JEST COOOLLL JAK MAWIAJĄ AMERYKANIE .
  Pszipadek jak mawiał jeden z kabareciarzy ?

  Adm .
  Kościoły to nie moje klimaty ale jak chcesz zebrać parę punktów i mieć sympatię kociarza może lepiej zostać posłem i w Knesejmie wygrać wyścig o to kto pierwszy paproch mu usunie z garniturka .To by było dopiero coś ale zdjęcia Kościołów też OK .Parę punktów sympatii za to w PIS zbierzesz .
  Kierunek dobry.

  Polubienie

 105. Sanatoria, mały pokoik, kiepskie żarcie, nieciekawe stare towarzystwo, nuda

  Tu się mylisz adm . Czasami można tam poznać gorącą kobitkę ładną , dojrzałą , zadbaną , wyposzczoną a takie w łóżku to prima sort .
  Taka niezobowiązująca przygoda .Czemu nie ?

  Polubienie

 106. Bywałem w Czechach kilka razy w młodości ale też póżniej znacznie póżniej .Na Słowacji byłem dwa lata temu .
  Tutaj muszę napisać .Czeszki to wspaniałe kobiety .Po prostu są niesamowite . Gdzie tam one patrzą tak jak nana na obrzydliwych facetów dłubiących w nosie czy ze śmierdzącymi nogami .
  Czeszki po prostu kochają facetów i w te klocki są cudowne .
  Inne sprawy .
  Oni czyli Czesi już dawno przestali wierzyć w niebo czy piekło żydowskie a w związku z tym pejsatki które tam rządzą też i nie niszczą tak na maxa tych Czech obawiając się racjonalnego myślenia Czechów nie wierzących w cuda . Zupełna odwrotność niż u nas niestety . Proszę pojechać i przekonać się samemu .

  Na Słowacji .
  Katolicyzm tam osłabł na potęgę . W tej kwestii idą w kierunku Czech .
  Jeżeli porównamy słowacką klasę polityczną do pisowskich tłumoków to wychodzi to na niekorzyść pisiorów bo to jest potężna przepaść intelektualna , umysłowa czy rozumowa .
  Tutaj wszelkie porównania są nie na miejscu bo to jakby porównywać pitekatropa do robota XXI wieku .
  Na Słowacji jest sporo sklepów ze zdrową żywnością .Do wyboru do koloru .
  Żyd powie ale one i tak nalezą do Jewrounijnego baraku i szaleńczego NATO .

  Na razie tak ale czy za rok czy pięć będą jeszcze należeć .Wątpię .

  Polubienie

 107. Co nie znaczy że na Słowacji jest Eldorado . Nie trzeba długo szukać aby znależć przykłady potężnej biedy i kraju zrujnowanego przez pejsatkowe rządy ale to jak wszędzie żydzi skutecznie ukrywają .
  Proponuję również pojechać na Północ Anglii i zobaczyć jaki tam jest dobrobyt po likwidacji kopalń przez gieroja pejsatków Margaret .
  Widok może być porażający .

  Polubienie

 108. ąż antycejrowski, twoja piosenka

  Gdybym był bogaty
  Łojda dojda da
  To bym kupił kościół
  Łojda dojda da
  Zrobił z niecho burdel
  Łojda dojda da
  Albo mały sklepik
  Łojda dojda da
  I sprzedawał whiski (miski)
  Łojda dojda da
  Gdybym był bogaty
  Łojda dojda da
  Albo wygrał w karty
  Łojda dojda da
  Miałbym kupę szmalu
  Łojda dojda da
  I chłopaczków paru
  Łojda dojda da
  Gdybym był bogaty
  Łojda dojda da

  Polubienie

 109. Onyx bardzo dobra stacja muzyczna w Niemczech .Moja ulubiona . Pamiętam 11 może z 10 lat temu przy muzyce z tej stacji a zwłaszcza bloku niemieckich starych muzycznych kawałków baraszkowało się z Niemką Helgą oj baraszkowało .
  Pózniej były takie hity :
  Niezpomniana Helene Fischer :

  No i jak dla mnie najlepszy hit .
  Parodia pisowej służby zdrowia bo właśnie tak to wygląda pod rządami PIS.

  Dzięki adm za przypomnienie ONYX TV .Ta stacja kojarzy mi się z fajnym sexem .

  Widzę adm tak na koniec że dostałeś dżumy zenkowej w pisaniu wierszy . Dobry to przykład dla ciebie sam oceń .

  Żegnam się na dłużej .

  Polubienie

 110. Jak przekonywał minister obrony, Powstanie Warszawskie powstrzymało marsz Armii Czerwonej na zachód.
  – Powstanie Warszawskie sprawiło, że Sowieci zajęli mniej terenów, mniej ludzi znalazło się pod ich rządami – powiedział Antoni Macierewicz.
  Z okazji rocznicy powstania różni ludzie plotą różne rzeczy, tak ministrowie jak i publicyści Internetowi.
  Co do tego powstrzymania czy zajęcia mniej terenów przez Związek Radziecki.
  Droga na zachód wiodła nie tylko przez Warszawę. Front szedł od Bałtyku po Morze Czarne

  Powstanie wybuchło 1sierpnia 1944 r. tym czasem Kaliningrad –Koeningsberg został zdobyty dopiero 9 kwietnia 1945

  Za Wikipedią:
  operacja wschodniopruska (1945).
  13 stycznia wojska 2. i 3. Frontu Białoruskiego oraz 1. Frontu Nadbałtyckiego przeszły do natarcia na Prusy Wschodnie. Zadaniem 2. Frontu Białoruskiego było m.in. osłanianie prawej flanki wojsk 1. Frontu Białoruskiego podczas jego natarcia w głąb Polski[214]. Napotykając początkowo twardy opór 23 stycznia wojska 2. Frontu Białoruskiego prawie całkowicie odcięły Prusy Wschodnie od reszty wojsk niemieckich po dotarciu do Zalewu Wiślanego na północ od Elbląga[215]. Na początku lutego otoczone zostały siły niemieckie w kilku kotłach w rejonie Zatoki Gdańskiej[214]. Główny punkt oporu w Prusach Wschodnich, Königsberg, został zdobyty przez wojska 3. Frontu Białoruskiego 9 kwietnia 1945 roku po kilku dniach ciężkich i krwawych walk ulicznych

  Tak więc wygląda na to że Polacy mocno pospieszyli się z powstaniem.

  Polubienie

 111. Jak przekonywał minister obrony, Powstanie Warszawskie powstrzymało marsz Armii Czerwonej na zachód.
  – Powstanie Warszawskie sprawiło, że Sowieci zajęli mniej terenów, mniej ludzi znalazło się pod ich rządami – powiedział Antoni Macierewicz.

  Z szanownego pana Singera to się nawet dzieci śmieją i z adm tez który te bzdury powiela :

  I pozostałe śmiechy :

  Polubienie

 112. Adm ty pisowe niebożątko cipuńko pisowa nasz agitatorku kochany , propagandzisto .
  Gdyby takie słowa powiedział dajmy na to jakiś minister obrony PO czy kodomita to ty byś wiedział ptaszeńko pisowa jak go opluwać 400 ml śliny byś wypluł na niego . Byś się tu tarzał i rzucał obelgi cipciuńko pisowa na tego ministra z PO .

  Niiestety powiedział to pan Antoni to adminek jedynie bardzo lightowa krytyka w stylu :
  ” A bo różni politycy rożne rzeczy opowiadają podczas uroczystości ” .

  Adminku pisowy daj sobie spokój z tą maskaradą i zasłoną dymną . Przyznaj się cipciuńieczko że kochasz PIS i dam ci spokój .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s