Niemcy, zapłaćcie za swoje zbrodnie


Jarosław Kaczyński straty wojenne, jakie poniosła Polska po drugiej wojnie światowej są tak poważne, że nasz kraj do dzisiaj mocno odczuwa tego skutki. Przypomniał też dobitnie, że Polska nigdy nie wyrzekła się należnych odszkodowań za II wojnę światową.

Można zadać pytanie czy Niemcy powinny zapłacić za atak na Polskę, za bombardowania i za morowania ludności polskiej, za wywózki i za obozy zagłady, za eksploatację Polaków i naszego kraju, za kilkuletnią okupację.

Jeśli była zbrodnia musi być i kara. Jeśli były szkody musi być i odszkodowanie.

W innym przypadku każda agresja, każda zbrodnia która nie zostanie ukarana, której straty nie zostaną z nawiązką wyrównane będzie zachętą do kolejnych zbrodni.

Ponieśliśmy znaczące straty w ludziach i w majątku i w związku z tym należy nam się w pełni odszkodowanie. Tu nie działa okres przebaczenia, darowania, zapomnienia, przedawnienia.

 

Co więcej winny być naliczane odsetki i dodatkowe napiętnowanie za uchylanie się od odpowiedzialności i od kary.

Powie ktoś nasze żądania nie da się wyegzekwować, bo po prostu Niemcy ich nie uznają, nie zapłacą. Są od nas silniejsze gospodarczo i politycznie. Ale są jeszcze organizacje międzynarodowe w tym ONZ. Gdybyśmy jednak i tam nie mogli się doprosić o sprawiedliwość i zadośćuczynienie wówczas mamy inną możliwośc.

To taka sztuczka ze świata biznesu, sztuczka ale często skuteczna. Tak zwane odsprzedawanie długów.

W naszym przypadku mogłoby to wygladać następująco.

Niemcy nam winni za straty wojenne 800 miliardów dolarów. Doliczamy odsetki co w sumie dawałoby coś tak nie mniej jak 1500 miliardów dolarów, co jest jak mi się wydaje jeden trylion 500 miliardów i tą kwotę w formie weksla sprzedajemy, no w praktyce wysyłamy bankom światowym u których jesteśmy ( z winy tychże banków ) zadłużenie. Niech sobie te banki teraz tą kwotę ściągają z Niemiec. My nie mogliśmy po dobroci, ale banki chętnie się za Niemiaszków wezmą i z kasy wcześniej czy później ogolą.

To dla Niemców jest i tak jedynie niewielka kara za ich wojenne zbrodnie, bo jak by nie patrzeć i nie sięgać do historii to za napady i wojny nierzadko były znacznie bardziej dotkliwe sankcje.

Dla przykładu weźmy taką Złotą Ordę, czyli Tatarów Batu chana, napadał i palił Moskwę, hordy tatarskie niewoliły przez dwa wieki Ruś i za te wszystkie zbrodnie gdy Ruś okrzepła i się obroniła, w kolejnym rozdaniu podbiła i włączyła do swojego państwa Krym. To samo stało się z Mongołami z Kazachstanu, Kirgistanu, Uzbekistanu.

 

Nawet z Wielkim Księstwem Litewskim i częścią Rzeczypospolitej która jak pamiętamy też Moskwę najeżdżała, a później była pokuta i 123 lata rozbiorów

Gdyby tą drogą chciały iść inne państwa to dziś Wielka Brytania byłaby częścią Indii, Austria prowincją Węgier, a Niemcy podzielone na kilka części i włączone do krajów na które napadły.

Reklamy

23 uwagi do wpisu “Niemcy, zapłaćcie za swoje zbrodnie

 1. Zgadzam się, że Niemcy powinni wypłacić Polsce odszkodowanie za zniszczenia wojenne. Lecz „ludzki pan” robi wszystko zeby do tego nie doszło. Zwycięzca bieże łupy od pokonanego a w swietle ostatnio prowadzonej polityki historycznej, Polski nie uznaje się jako państwa zwycięskiego a jedynie jako ponownie okupowanego po roku 1945 tym razem przez sąsiada ze Wschodu. Jeszcze tragiczniejszą farsą jest próba wynajęcia kancelarii żydowskich do pomocy. Żydzi z Niemców ciągną cały czas i nie potrzebują wspólnika do dzielenia łupów. Jeśli już to wezmą to akonto urojonych 65 mld dolarów plus paskarskie odsetki.

  Polubienie

 2. Pisowcy bardzo liczą na parasol ochronny USA ale mogą się srodze zawieść. W końcu Trump jest z pochodzenia Niemcem a najliczniejszą mniejszośćią w Stanach są Niemcy . Najbogatszą natomiast Żydzi. A te dwie nacje przez stulecia knuły przeciwko Polsce i na pewno nie zmieniło się to w dzisiejszych czasach. Jest duże prawdopodobieństwo, że obecna polityka Tumpa wobec Unii jest zasłoną dymną do odbudowania niezależności Niemiec spod buta zamorskiego mocarstwa.

  Polubienie

 3. Chyba że z jakiś nam niewiadomych przyczyn Trump czuje awersję do Niemców i chętnie by im dokopał, czytaj umniejszył ich wpływy w Europie i osłabił gospodarczo.
  Warto dodać, że co rusz Amerykanie pozywają niemieckie firmy za takie czy inne przewinienia (prawdopodobnie zmyślone i nieprawdziwe) i zasądza milionowe odszkodowania.
  Jego pomysł z Międzymorzem także ni z gruszki ni z pietruszki nie jest po myśli Niemców i ich ekspansji na ten kierunek

  Polubienie

 4. Docent zza morza z NEON24
  Reparacje wojenne i geniusz Kaczyńskiego

  Rzucenie hasła „Ządajmy reparacji wojennych od Niemiec” – okaże się wielkim polskim sukcesem.


  „jerraz21

  Jeżeli zajdzie taka potrzeba, konieczne będzie ogłoszenie referendum w sprawie reparacji wojennych.
  Niech suweren się wypowie…..

  Rzadko kiedy udaje się politykowi manewr tak „skazany na sukces”, jak lipcowa inicjatywa Jarosława Kaczyńskiego.

  Bo prl-owska”gazetowa rezygnacja” z 1953 roku nie pociągała za sobą żadnych skutków prawnych (bo stosownej umowy międzynarodowej nie zawarto i dlatego nie ma jej w archiwach ONZ), a ponadto już wyszło na jaw, że sejm RP jeszcze w 2004 roku domagał się należnych nam reparacji od państwa niemieckiego:

  Zaś logiczną konsekwencją ubiegania się o reparacje wojenne będzie w końcu ogłoszenie referendum w tej sprawie – by zneutralizować niemieckie obiekcje podnoszone przez niemiecką agenturę oraz kłody rzucane nam przez nią pod nogi – co słusznie zauważył min. Waszczykowski – „Bardzo trudno będzie podjąć rozmowę z Niemcami, mając tego typu opozycję we własnym kraju, ponieważ Niemcy będą mogli wykorzystać tę opozycję do pewnych rozgrywek politycznych przeciwko tym, którzy będą chcieli podjąć rzeczowe negocjacje prawno-polityczne na temat ewentualnych reparacji.”

  Kwestia domagania się reparacji niewątpliwie zostanie poparta przez 80-90% głosujących – a cóż mogą wtedy uczynić partie nowoczesnej targowicy – wzywać do głosowania przeciw? A tego przecież będzie od nich wymagał „główny płatnik”…

  Z tej pułapki to one się już raczej nie wywiną… co pozwoli wreszcie oczyścić naszą scenę polityczną. I wtedy zaczną ze sobą u nas rywalizować głównie partie przede wszystkim mające różne pomysły na promowanie polskiej racji stanu, a znaczenie partii zagranicy po prostu osłabnie…

  Inicjatywa J. Kaczyńskiego już zaowocowała szeregiem korzyści dla Polski i Polaków…

  Bo już samo podniesienie kwestii należnych nam reparacji wojennych od razu wypłoszyło z nor całą niemiecką agenturę zmuszając ją do „dania głosu” – zapamiętajcie więc, którzy politycy i które redakcje stanęły teraz po stronie Niemiec oraz którzy dziennikarze, komentatorzy i blogerzy zajęli proniemieckie stanowisko.

  A co powiedzieć o „polskim” MSZ? Jak nigdy dotąd kwestia suwerenności oraz konieczności promowania przez instytucje „naszego”? państwa polskiej – a nie obcej!!! – racji stanu, nie została tak drastycznie uwypuklona…(pamiętajmy też, że to”nasze” MSZ długo ukrywało fakt zawarcia w roku 1960 umowy z rządem USA regulującej i zamykającej kwestię roszczeń żydowskich, gdy głównie przy pomocy „sprawy Jedwabnego” nastąpił zmasowany atak w tamtej kwestii)

  => Dlaczego aż dziesięć lat zwłoki?

  Cóż, wygląda na to, że w tej szacownej instytucji nadal gnieździ się zbyt wielu „Europejczyków”, a stanowczo za mało jest tam po prostu Polaków…

  A jak jest w innych instytucjach państwowych…?

  Nie ulega wątpliwości, że do uzyskania faktycznych rekompensat od Niemiec jeszcze ba-a-a-a-a-a-a-r-dzo daleka droga – bo dopiero po fiasku negocjacji politycznych oraz działań dyplomatycznych na gruncie prawa międzynarodowego przyjdzie czas na procesy przed nowojorskimi sądami, gdzie już stosowne kancelarie prawne wyduszą z nich maksimum tego, co będzie możliwe do uzyskania.

  Niestety – cena za takie usługi jest wysoka – bo zwykle jest to 30% zasądzonej sumy – ale chyba lepsze 70 procent z kilku bilionów dolarów (zależy jak wyliczyć spowodowane nam przez państwo niemieckie straty i szkody), niż 100 procent od symbolicznej kwoty bliskiej zeru?

  Ponadto, polski nacisk umiejętnie spychający Niemców do defensywy, zaowocuje w końcu ich coraz powszechniejszą rejteradą… Bo taki to już jest nasz polski los, że sąsiednie mocarstwa gardzą słabością i rozumieją jedynie język siły.

  Już zaczęły się pojawiać w Niemczech artykuły nagle „rozumiejące polskie stanowisko w kwestii nieprzyjmowania uchodźców” – => Podwójne standarty wobec Polski

  A biorąc pod uwagą ton płynących dotąd z Berlina (czy też z Brukseli w imieniu Berlina) połajanek, to teksty takie były nie do pomyślenia jeszcze kilka tygodni temu…

  A spodziewanej ofensywie politycznej będziemy też pewnie zawdzięczać wygaszenie „wojny polsko-polskiej” (rozpętanej przez ich Tuska pod koniec 2005 roku) – prognozowane przez mnie na wiosnę przyszłego roku:

  Nadchodzi kres antypolskiej histerii

  Bo przecież nikt inny tylko „pan” może odwołać swoją sforę z polowania…

  Ale też w przyszłym roku będziemy się mogli cieszyć otwarciem na 12 lat okienka wielkich geopolitycznych sposobności.

  Cieszmy się tą nadchodzącą ZŁOTA POLSKA DEKADA i maksymalnie wykorzystajmy tę niepowtarzalną szansę – dla dobra kraju, dla dobra naszych rodzin oraz dla dobra przyszłych pokoleń.

  Bo relatywna słabość Niemiec i Rosji nie będzie przecież trwała wiecznie…

  P.S. To państwu niemieckiemu zawdzięczamy też – oprócz strat i zniszczeń wojennych – ponad cztery dekady okupacji sowieckiej, skutkującej strasznym zapóźnieniem cywilizacyjnym naszego kraju, czyniącym z nas „europejskich bidoków”.

  I to dlatego godzina pracy w Niemczech nadal jest 4-5 razy więcej warta, niż w Polsce…

  I na jaką kwotę wyceniamy tę pozycję…?

  Przykładowo, sowieci w okresie PRL zmusili nas do wydania ca 1000 mld dolarów na zupełnie nam niepotrzebne zbrojenia…

  Polubienie

 5. Ad Adm-inka

  Reparacje wojenne i geniusz Kaczyńskiego

  Geniusz Kaczyńskiego? Wolne żarty! Może w jego główce, kalkulatorek albo koci wibratorek wyliczyłby straty jakie poniósł polski naród przy tzw. ,,transformacjach” solidaruchów w latach 1989-2017, w których on i jego braciszek, też brali czynny udział! W tej sprawie, która trwała i nadal trwa, (dłużej niż ostatnia wojna światowa) jakoś nie widać wielkiego geniuszu kaczorka, woli szukać wirtualnego szmalu u szwaba w kieszeni!

  Gospodarczy rozbiór Polski. Łupieska transformacja lat 1989-2014

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/gospodarczy-rozbior-polski-lupieska-transformacja-lat-1989-2014/

  Za 2 mld dolarów sprzedali polskie banki wraz z 66 mld dolarów w tych bankach, a nikt nie ściga tych bandytów…

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/28/za-2-mld-dolarow-sprzedali-polskie-banki-wraz-z-66-mld-dolarow-w-tych-bankach-a-nikt-nie-sciga-tych-bandytow/

  ZŁODZIEJSKA PRYWATYZACJA GOSPODARKI i PRZEMYSŁU PO 1989 roku!

  http://forum.pomorska.pl/zlodziejska-prywatyzacja-gospodarki-i-przemyslu-po-1989-roku-t199384/

  Sprywatyzowaliśmy za ponad 100 miliardów złotych

  https://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/sprywatyzowalismy;za;ponad;100;miliardow;zlotych,112,0,574832.html

  GENIUSZ KACZYŃSKIEGO!? Chi, chi, chi, I DO TEGO WIELKI, cha, cha, cha. Raczej występuje jako temat zastępczy w sezonie ogórkowym!

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 6. Brawa Kika . Całkowita zgoda . Z drugiej strony adm dziś zapił albo leczy kaca po 2 dniach nieobecności także niech tworzy nową historię . Takiemu to tylko współczuć .
  Admineczku pycha . Pracuj dalej bu bu ha ha .

  Polubienie

 7. NOWE LOGO PIS…!? A JEDNAK, NIECH ŻYJE, STARY, ,,DOBRY” SOCJALIZM! JUŻ NIE PAMIĘTAM (mam częste zaniki pamięci), ALE TO CHYBA JA PIS-AŁEM O TYM BADZIEWIU OGARNIAJĄCYM LUDZKI RÓD!

  PiS i SLD chcą uczczenia 120. rocznicy powstania Polskiej Partii Socjalistycznej

  http://historia.org.pl/2012/12/08/pis-i-sld-chca-uczczenia-120-rocznice-powstania-polskiej-partii-socjalistycznej/

  Jest projekt uchwały ws. rocznicy powstania PPS

  http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/jest-projekt-uchwaly-ws-rocznicy-powstania-pps/10170997

  WIELKI POWRÓT DO SPRÓCHNIAŁYCH KORZONKÓW, UCHWALONY PRAWIE PRZEZ CAŁY SEJM?

  Sejm upamiętnił 120. rocznicę powstania PPS

  http://dzieje.pl/aktualnosci/sejm-upamietnil-120-rocznice-powstania-pps

  AUTOR TEGO MEMU NIE WIE, ŻE WSZYSTKIE PARTIE MAJĄ RODOWÓD SOCJALISTYCZNY, BO WYRAZ ,,PARTIA” ZAISTNIAŁ DZIĘKI SOCJALISTOM – SOCJUSY = TOWARZYSZE PARTYJNI, A PRZY OKAZJI POWSTAŁY TOWARZYSTWA RÓŻNEJ MAŚCI, RZESZAJĄCE SOCIUSÓW, ,,TOWARZYSZY NIEDOLI” NP. HIGH SOCIETY!

  https://pl.wiktionary.org/wiki/socius

  Pozdrawiam

  Polubienie

 8. Kika nie pierd… i nie wklejaj tu memów Miłosza bo ten gościu miał dwie lewe ręce nic nie umiał robić tylko coś tam pisał .
  Gdy wyjechał do USA zobaczył że wcale nie jest łatwo tam na chlebek zarobić i pisanina może nie wystarczyć a trzeba coś więcej mieć w zanadrzu niż poezja aby na chlebek w US raju zarobić bu bu ha ha ha .
  Oni wszyscy za PRL mieli miodzio i wklejaj takie memy Ważyka korwinowcu .
  kika bierze za przykład Miłosza
  bu bu bu ha ha ha .
  Tak jak ci żydzi co wyjeżdzali do Izraela a potem po kilku latach wracali z podkulonym ogonem do Polski bo gdzie im będzie lepiej jak nie u gojów nad Wisłą .
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 9. Kika to wszystko co na obrazkach to w mniejszym lub większym stopniu brednie i nieprawda.
  Po pierwsze to nie Miłosz miał socjalizm d …
  To socjalizm miał Miłosza i jego ,,twórczość” w d….
  Rząd bierze 2415 zł…
  Ale daje za te pieniądze edukacje, opiekę zdrowotną, bezpieczeństwo, a nawet jak w przypadku ostatnich nawałnic i szkód jakie one wyrządziły, także pomoc, w tym pomoc finansową na rękę.
  Gdyby nie to, każdy, kto trafiłby do szpitala otrzymywałby następnie rachunek tak jak w USA 150 tyś zł do zapłacenia,…. co najmniej.
  Taka jest prawda o socjalizmie z ludzką twarzą.
  Złodziejstwu i qurestwu to oczywiście się nie podoba, stąd tworzą takie obrazki i taką propagandę.
  Kika nie daj się na to nabierać, bo to dla zwykłego człowieka jest jak sznur na szyję, a ja myślę, że ty jesteś zwykłym człowiekiem, a nie kimś w rodzaju Rockefelera, czy Kulczyka.

  Polubienie

 10. wąż …bu bu ha ha ha
  Kika nie pierd… i nie wklejaj tu memów Miłosza bo ten gościu miał dwie lewe ręce nic nie umiał robić tylko coś tam pisał .

  Na dodatek kiepsko pisał
  Tak kiepsko, że nikt go nie chciał czytać.

  Polubienie

 11. Eureka zgadzamy się z adminek .Mamy postęp .
  Za ten wpis adminku wielkie brawa od węża .
  Zgadzam się na 100% .
  Jednak znając fana Ozjasza Goldberga riposta będzie porażająca
  bu bu bu ha ha ha .

  Na dodatek kiepsko pisał
  Tak kiepsko, że nikt go nie chciał czytać.

  Polubienie

 12. Brawa admin chociaż według mnie dali za mało . Co to jest ledwo 34 bańki w dodatku pomoc była spóżniona jak na Afganistan to co roku 200 mln USD szybciej załatwiali nie licząc miliardzika euro co roku dla katabasów .

  Kika to wszystko co na obrazkach to w mniejszym lub większym stopniu brednie i nieprawda.
  Po pierwsze to nie Miłosz miał socjalizm d …
  To socjalizm miał Miłosza i jego ,,twórczość” w d….
  Rząd bierze 2415 zł…
  Ale daje za te pieniądze edukacje, opiekę zdrowotną, bezpieczeństwo, a nawet jak w przypadku ostatnich nawałnic i szkód jakie one wyrządziły, także pomoc, w tym pomoc finansową na rękę.
  Gdyby nie to, każdy, kto trafiłby do szpitala otrzymywałby następnie rachunek tak jak w USA 150 tyś zł do zapłacenia,…. co najmniej.
  Taka jest prawda o socjalizmie z ludzką twarzą.
  Złodziejstwu i qurestwu to oczywiście się nie podoba, stąd tworzą takie obrazki i taką propagandę.
  Kika nie daj się na to nabierać, bo to dla zwykłego człowieka jest jak sznur na szyję, a ja myślę, że ty jesteś zwykłym człowiekiem, a nie kimś w rodzaju Rockefelera, czy Kulczyka.

  Polubienie

 13. Kikuńka ozjaszowa zadam ci jedno pytanie a jednocześnie zadanie .
  Drukowane:

  JESTEŚ TAKIM SZUKACZEM SIECIOWYM ZNAJDZ MI W SIECI JEDEN FRAGMENT WYPOWIEDZI GDZIE TWÓJ RADYKALNY KAPITALISTA KRYTYKUJE PRAWO DO KREACJI NARODOWEGO PIENIĄDZA PRZEZ PRYWATNY KARTEL BANKOWY .
  ZNAJDZIESZ MI CHOCIAŻ JEDNĄ WYPOWIEDZ OZJASZA GDZIE ON NAWET NIE KRYTYKUJE A DO TEGO SIĘ USTOSUNKOWUJE .
  NIE ZNAJDZIESZ .
  KAPITALISTA ZA KILO PASZTETOWEJ BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 14. ZDAJE SIĘ ŻE ON BRAŁ UDZIAŁ W REBELII MARCOWEJ PRZECIWKO GOMUŁCE POTEM COŚ GO TROCHĘ ZAMKNĘLI ZDAJĘ SIĘ ŻE TROCHĘ PRACOWAŁ NA UNIWERKU PO 89 ZAŁAPAŁ SIĘ DO POLITYKI I TAM PAJACOWAŁ NASTĘPNIE JAKIEŚ ARTYKULIKI W NAJWYŻSZYM CZASIE . Z KOLEI OSTATNIO ZOSTAŁ EURODEPUTOWANYM PIERDZĄCYM W FOTEL ZA 50 TYS MIESIĘCZNIE I TEŻ TAM PAJACUJE .
  GDZIE ON CIĘŻKO PRACOWAŁ ?
  BODAJŻE TERA JAK SIĘ NIE MYLE MA DO GROMA ZIEMI . LEPPER PRZYNAJMNIEJ BYŁ DOBRY CHŁOP BO U SIEBIE NA RANCHO BIEDAKOM DAWAŁ ZAROBIĆ I DWA RAZY DO ROKU NA SWIĘTA KAŻDEMU DAWAŁ CAŁEGO WIEPRZKA .
  A KORWIN CO DAJE ?
  SAM PEWNIE GÓWNO PRACOWAŁ W ŻYCIU ALE NA INNYCH UJADAĆ TO PIERWSZY .
  PODOBNO ZALICZYŁ TRZY BABY I MA SPORO DZIECI .NIE CHCE MI SIĘ SPRAWDZAĆ CZY MU PRZYSŁUGUJE 500 PLUS ALE MOZE KIKA SPRAWDZI NACZELNY SZUKACZ W SIECI .

  LUK BIERZ PRZYKŁAD Z OZJASZA . FACET ZALICZYŁ TRZY BABY I MA PEWNIE FULL DZIECI A TY LUKU ?
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 15. W SUMIE KORWIN MA OSMIORO DZIECI .
  LUK PRZYJACIELU JAK GO POBIJESZ W TYM TEMACIE STAWIAM CI KRYMSKIEGO SZAMPANA . DO DZIEŁA LUK !!!!!!!!!! BUBU HA HA HA .

  Polubienie

 16. No cóż, siła złego na jednego, to nic mnie innego nie pozostaje jak tylko – HIP, HIP, HURRA, NIECH WIECZNIE TRWA, NIEZNISZCZALNY, NIEZATAPIALNY, UKRYTY JAK ZBRODNIARZ I ZŁODZIEJ PRZED WŚCIBSKĄ GAWIEDZIĄ, SUPER USTRÓJ JAKIM JEST SOCJALIZM, BO…

  http://www.polskatradycja.pl/folklor/przyslowia/jesli-wejdziesz-miedzy-wrony-musisz-krakac-jak-i-one.html

  AMEN!

  Socjalizm ujawniony: cz. 1 – Przegniły korzeń, czyli do Marksa

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/socjalizm-ujawniony-cz-1-przegnily-korzen-czyli-do-marksa-2015-07

  Socjalizm Ujawniony cz. 2 – Niewidzialna Ręka Komuny

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/socjalizm-ujawniony-cz-2-niewidzialna-reka-komuny-2015-07

  ON TEŻ PRZEWIDZIAŁ TO Q…, CHOĆ SIĘ NIE NAZYWAŁ CZESŁAW MIŁOSZ!

  http://i0.wp.com/odbudowarp.pl/wp-content/uploads/2016/04/900-z%C5%82.png?fit=712%2C374

  PiS król socjalizmu: chce dopłacać 900 zł do oszczędności Polaków

  http://odbudowarp.pl/pis-krol-socjalizmu-chce-doplacac-900-zl-do-oszczednosci-polakow/

  WIELKI CZARODZIEJU I MAGU, PROSIMY O WIĘCEJ SOCJALISTYCZNYCH SZTUCZEK, GŁUPI, NAWIEDZONY LUDEK WSZYSTKO KUPI, MYŚLĄC, ŻE TO JEST JEDYNA OBJAWIONA PRAWDA ZA ICH PIENIĄDZE.

  Pozdrawiam TOWARZYSZY SOCJALISTÓW, jedynego, słusznego, globalnego ustroju

  Polubienie

 17. Mnie kapitalizm nie pasi bo gdzie żydowski pejsatkowy kapitalizm jak w USA czy Polsce po 89 roku tam hu… dupa i kamieni kupa .
  Nie na darmo Usmańcy wysprzedają teraz wszystko na gwałt w lombardach to co zakupili za prosperity cygara który tam sobie lubił nim pogrzebać w pewnej muszli nie chcąc USD a wybierając złoto
  a mechanizm prosty własciciel lombardu daje USD za luksusowy towar klientowi a sekundę potem klient za te zielone kupuje złoto bo nie może od razu dać mu bezpośrednio sztabek .
  Sprytne prawda.
  Moze kapitalizm taki jak w Szwecji onegdaj bywało z ludzką twarzą byłby dobry a i Szwecja wtedy żyła w dobrobycie jednak to były stare czasy gdy pejsatki jeszcze tam nie byli tak wpływowi .
  Póki co najlepsza Islandia tak wysmiewana przez pejsatki bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 18. Ad Snake

  Kika nie pierd… i nie wklejaj tu memów Miłosza bo ten gościu miał dwie lewe ręce nic nie umiał robić tylko coś tam pisał.

  Oho, wężyk nie docenia wielkich Polaków, ze szmulowską nagrodą Nobla! A wężyk potrafiłby zrobić coś takiego jak był młodym ,,zielonym” wężykiem? Chi, chi, chi, Czesio oprócz ,,dwóch lewych rączek”, jeszcze coś miał schowane w zanadrzu, cha, cha, cha…

  … Inicjację seksualną przeżył w wieku 15 lub 16 lat, podczas wakacji w Krasnogrudzie, z urodziwą mężatką Ireną, która nudząc się na letnisku spędzała z nim dużo czasu, a wieczorami uczyła tańczyć tango. W okresie studiów romansował m.in. ze studentką polonistyki Klementyną Sołonowicz (później matką Daniela Olbrychskiego), Tolą (którą poznał podczas wakacji przygotowując się do jesiennej sesji poprawkowej), Niką Kłosowską (starszą o dwa lata mężatką, z której powodu gospodyni wypowiedziała mu mieszkanie) oraz studentką Wileńskiego Studium Teatralnego Ireną Górską (później matką aktorów Macieja i Damiana Damięckich)…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czes%C5%82aw_Mi%C5%82osz

  DOROBEK LITERACKI POLSKIEGO NOBLISTY, NIC NIE JEST WART I POSZEDŁ WON, ZE SPISÓW SZKOLNYCH LEKTUR!

  Młodzież z liceów nie pozna wierszy Miłosza? Nazwisko noblisty zniknęło nagle ze spisu lektur

  http://bondy.blog.pl/7-2/mystkowski-blaszczak-22-06-2017/mystkowski-kaczynski-09-08-2017/

  Bywaj wężyku ogrodowy

  Polubienie

 19. Widzisz fanie ozjaszka a za złego socjalistycznego PRL jak go opluwał tak go kochano chociaż tak jak pisał adminek jego pisanina to badziewie .
  Teraz za wolnej Polski młodzież nie pozna twórczości Miłosza .To i dobrze dla młodzieży .Chociaż tyle dobrego . Jeszcze powinni tego Ferdydurke na zbity ryj wywalić . Może wywalili bu bu ha ha .
  PRL ich pieścić tak namiętnie jak ja swoja zonę a ci tak mu się odpłacili bu bu bu ha ha ha .
  Tałatajstwo .

  Polubienie

 20. Kikusieńku kochanie jeszcze nam tu zareklamuj Kosińskiego i w podzięce pejsatki zafundują ci wycieczkę do Florydy i Order Orła Białego .Wszak Kosiński to wielki Polak i tak kochał Polaków .
  Bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 21. I twarz typowa słowiańska bu bu ha ha ha . Szubert powinien go w swoim blogu umieścić i jego rysy słowiańskie bu bu ha ha ha .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s