Polityka, premier, nazywam się Morawiecki


Nigdy nie ukrywałem – nie widziałem powodu – swojej niechęci do wszystkich prezesów i tzw. elit politycznych, co to ledwo potrafią się wysłowić, że o zdaniu egzaminu gimnazjalisty nie wspomnę.

Owszem, jest kilku takich którzy jakoś sobie radzą ze „sztuką” mówienia. To zazwyczaj ci, którzy w tej „złotej klatce” opluwanej z lewa i prawa przez niewdzięczny naród siedzą miej więcej tyle ile zostało młodemu pokoleniu do spłacenia kredytu jaki wzięli u kolegów bangsterów nowej kukiełki Prezesa.

W cyrku przedstawienie dają wytresowane zwierzęta. Można? Można. Jest też kilku klanów mniej lub bardziej śmiesznych.

A teraz czytamy między wierszami: Skończyła się Dobra Zmiana, nastała nowa – jeszcze lepsza, tyle, że nie wiemy dla kogo.

Jak by nie spojrzeć, jest to wielki sukces Donalda Tuska. Namaścił nam kolejnego premiera, który wszak był jego doradcą, przez długi czas. Przy okazji – zniknie wreszcie głupawy argument o ośmiorniczkach, przecież Morawiecki kilka razy był U Sowy nagrany, w dokładnie takim świetle, jak inni uczestnicy

Teraz sobie pospekulujmy. Prezes rozdaje karty i znaczy je po swojemu. Teraz proszę zadać sobie odrobinę trudu i opowiedzieć na pytanie: skąd – od kogo Prezes otrzymuje karty? Kto jest nad Prezesem? Przecież nie jego kot. A zadał sobie ktoś tyle fatygi i sprawdził, czy Prezes jeszcze ma tego kota – a może tamten wykorzystał już siedem swoich żyć i Prezesowi został tylko jeden kot, w głowie.

Oczyma wyobraźni widzę jak na Nowogrodzką niepostrzeżenie wchodzi dwóch niepozornych na pierwszy rzut oka ludzi i spotykają się z Prezesem składając jemu propozycję nie do odrzucenia. Ci dwaj działają w imieniu powiedzmy to bardzo delikatnie – szarej strefy; mają dość uszczelnień VAT-u, kontroli skarbowych  Morawickiego.

Nie chcę być złym prorokiem, ale mocno mi się wydaje że idzie nowe, że nowe będzie miało gębę poprzedniej władzy, że tzw. totalna opozycja otrzyma nowe dyrektywy – wiadomo skąd – i nowy zastrzyk aby wziąć się ostro do roboty.  No, chyba, że nam Prezes zejdzie na grypę, która głównie szaleje w województwie mazowieckim.

Gdyby się tak stało, to odbędzie się wielki spektakl z głównym ośrodkiem w Toruniu: msza, przemówienia, całowanie po rękach Tadeusza, który przeszedł transformację wewnętrzną i z gorliwego antysemity stanął po stronie Judasza. Gdyby wierni patrząc widzieli słuchając słyszeli, ale wierni są ślepi, głusi i głupi; im w głowie tylko jedno: ucałować rękę wielebnego – Tadzio „szybka ręka” i wcisnąć kopertę, oddać ostatni wdowi grosz.

I to będzie koniec ,nie będzie już nic – PiS się rozpadnie w przeciągu nowych zdarzeń. Reformy – zwłaszcza sądownictwa – polegną niczym Petru i wszystko wróci do normy, aby ci, którym zależy mogli zanucić Wilkami: nie stało się nic…

I wróci z „wygania” Tusk i znów nam zaświeci słońce Peru. A w Toruniu? Nic się nie zmieni, dalej będą pierniki i ten stary judaszowy piernik otoczony „głuchymi, ślepimy i głupimi”.

Mógłbym napisać, że zwyczajnie, po ludzku, żal mi pani Szydło, ale tego nie uczynię bowiem w politykę bawią się ludzie, którzy współczucie traktują zgoła inaczej niż reszta ludzi. polityka, to brudna gra różnej maści hochsztaplerów, których od hochsztaplerów z poza polityki różni tylko jedno – immunitet.

Wiktor Smol


Wkrótce przekonamy się czy pan Morawiecki to Polak, bankier czy tylko międzynarodowy Żyd.

Reklamy

79 uwag do wpisu “Polityka, premier, nazywam się Morawiecki

 1. Powtórka z 2007 ? PiS się przejedzie na zmianie PBS na żydowskiego bankiera Mateusza Morawieckiego!. W tej sytuacji, trzeba się zastanowić, do kogo pani premier kierowała dziś swoje słowa: „Za co chcecie mnie odwołać? Za to, że Polacy dobrze żyją? To was boli?” W ogóle jak to możliwe, że o losie premier Polski i to tak dobrej, silnej premier, decydują za jej plecami inne osoby. Kim oni są i czyje interesy realizują? Jeżeli prezes J.Kaczyński poważy się na odebranie pani premier stanowiska to popełni straszliwy błąd! Ludzie go jeszcze bardziej będą opluwać! Wczoraj w TV Trwam ludzie dzwonili i niemal błagali, żeby zostawić panią premier. Jeżeli Kaczyński nie posłucha ludzi,to wyborcy się odsuną od PiS bez względu na to jak genialny jest żyd Morawiecki!
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 67 07.12.2017 19:06:12

  Miałem ważenie, że PBS mówiła nie tylko do opozycji… podczas przemówienia dostawała gromkie brawa od kolegów a nawet JK zaszedł do ławy rządowej i dał jej buzi w rękę. ..a teraz chcą ją wywalić .. to po pierwsze wpadka wizerunkowa bo z kobietami w naszej kulturze tak się nie pogrywa a po drugie to ona była twarzą kampanii PAD a potem PiSu jako kandydat na premiera. Czyli murzyn zrobił swoje a teraz murzyn ma odejść, no nieładnie ….Obyście panowie pod wpływem doradców i naciskających ( chyba już każdy to wie) nie przekierowali się na 2007 bis! Przykre to ale teraz sami urządzacie spektakl! Pogrywacie z wyborcami raz PAD podkręca atmosferę, raz wy – głupim uporem zmiany lubianej i cenionej przez wyborców pani premier! ( opozycja nigdy na was nie zagłosuje)! Ogarnijcie wszystkich ministrów a nie czepiacie się tylko Szyszki i Macierewicza. Pamiętam jak na początku lat 90 Gazeta Polska pisała, że kłody pod nogi ministrów kładą głównie pracownicy departamentów, pytanie czy to się zmieniło czy może minister sobie a zasiedziała sitwa w departamentach sobie! Panie Kaczyński, jeśli odwoła pan panią premier i najlepszych ministrów tego rządu, będziecie mieć na ulicach nie totalną opozycję, a własny dotychczasowy elektorat. To zdanie większości z nas, którzy z panem szli po zwycięstwo i to zwycięstwo PiS dali. Zacznijcie szanować zdanie swoich wyborców. Wiemy, że pan p.rezydent nie jest z nami, ale i bez niego damy radę, nie trzeba a nawet nie wolno ustępować. Kraków dobrze zna Dudę i Gowina, tak jak Wrocław zna Morawieckich i ich poglądy. Wyborcy patrzyli im na ręce do tej pory, a jeśli odwołana zostanie pani premier Szydło, będziemy wszyscy tym bardziej z wielką uwagą się im przyglądać i oceniać każdy ich ruch. Nie damy się znowu oszukać.
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 67 07.12.2017 19:10:27

  Wkurw i emocje minęły.
  Dajmy szansę PMM,(Morawieckiemu) bo gospodarczo dzięki niemu PIS i Polska ma sukcesy.
  A może PBS (Szydło) powalczy o Wa-wę?
  Gdyby tak było to PO ma problem,a nawet big problem!!!
  Emocje na bok i wspierajmy PIS żeby nie dopuścić do władzy złodziei z PO,N,PSL…
  nadużycie link skomentuj
  Husky 08.12.2017 06:39:25

  Polubienie

 2. W CO ONI GRAJĄ? PRZECIEŻ ŁAMIĄ NA KAŻDYM KROKU KONSTYTUCJĘ III RP, KTÓRĄ KIEDYŚ SAMI UCHWALALI! CAŁY TEN PiC POWINIEN BYĆ ZAWLECZONY W KAJDANACH PRZED TRYBUNAŁ STANU ZA NARUSZANIE PROCEDUR KONSTYTUCJI III RP.

  PANI MĘŻYNA STANU, KTÓRA NIE WIE KOMU SIĘ SKŁADA DYMISJĘ Z FNUNKCJI PREMIERA I RZĄDU – SZOK!

  Kulisy odwołania Szydło. Tak Kaczyński tłumaczył swoim ludziom konieczność zmian

  ,,Beata Szydło złożyła rezygnację z funkcji premiera na ręce Komitetu Politycznego PiS. Rezygnacja została przyjęta w tajnym głosowaniu, a na stanowisko szefa rządu Komitet rekomendował dotychczasowego wicepremiera – Mateusza Morawieckiego. Beata Szydło ma objąć w rządzie „ważną i eksponowaną funkcję”.

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kulisy-odwo%C5%82ania-szyd%C5%82o-tak-kaczy%C5%84ski-t%C5%82umaczy%C5%82-swoim-ludziom-konieczno%C5%9B%C4%87-zmian/ar-BBGnEfr?li=AAaGjkQ&ocid=ientp

  OD KIEDY TO PARTIA PRZAŚNO-BURACZANA MA PRAWO DO POWOŁYWANIA NOWEGO PREMIERA, BEZ ZGODY SEJMU I PREZYDENTA?

  WŁADZA WYKONAWCZA

  ,,… Wówczas prezes Rady Ministrów składa dymisję swojego rządu na ręce prezydenta. Prezydent powołuje nowego premiera, wskazanego przez Sejm…”

  http://www.wosna5.pl/odwolanie_rady_ministrow

  Pozdrawiam

  Polubienie

 3. kika
  Widocznie prezydent to nie prezydent, a prezes to nie prezes tylko prezydent
  Coś mi to wygląda na jakiś wielki pośpiech i bałagan, w którym się pogubiły role i osoby.
  Jak mawiał wujek Antoni –Ten cyrk to nie cyrk, to burdel.
  Ale jak zaszedł któregoś dnia do burdelu to wykrzyknął oburzony
  – Co za burdel, toż to cyrk nie burdel.
  Ale co się dziwić, to są zwyczajne rzeczy pospolite.

  Polubienie

 4. Roszady można robić na szachownicy, ale nie gra się w ten sposób naszymi uczuciami.

  Pani Beato,
  Muszę na wstępie wyrazić na Pani ręce wyrazy współczucia z powodu tego, jak układ obszedł się z Panią w dniu wczorajszym. Wymuszona przez nadrzędne czynniki dymisja w sytuacji, kiedy my Polacy oddychamy z ulgą, dzięki dobrej organizacji prac rządu pod Pani kierownictwem, była trudna do przełknięcia dla wszystkich. Ja rozumiem, że w grę wchodziły czynniki o zasięgu daleko przekraczającym granice Polski i z takimi argumentami trudno dyskutować. Jednak dokonanie zamiany na stanowiskach Pani z Morawieckim, jest już upokorzeniem. To upokorzenie uderza przede wszystkim w Panią, ale i w nas wszystkich, bo ktoś potraktował Polskę jak szachownicę, a nas Polaków jak pionki. Pomijam już zupełnie fakt, że dotychczasowy układ funkcjonował całkiem dobrze.
  Myślę, że to upokorzenie w krótkim czasie dotrze do naszej świadomości (póki co gotuje się w podświadomości) i wtedy notowania partii PiS rozpoczną mocny zjazd w dół. Podejrzewam, że bezkompromisowy (w znaczeniu uparty i zapatrzony w swoje wizje) charakter nowego premiera, w połączeniu z brakiem politycznego zaplecza, doprowadzi w krótkim czasie do poważnej dezorganizacji prac rządu. Pani, jako wicepremier, przyjmie niestety też na siebie dużą dawkę społecznej niechęci i tym samym straci ogromny polityczny kapitał, który w obecnej chwili posiada.
  Mając to na uwadze, proponuję wykonanie odważnego i zdecydowanego ruchu. Proszę wypiąć się na „łaskę” układu, trzasnąć papierami, a potem drzwiami Rady Ministrów. Proszę zerwać wszelkie układy z Jarosławem Kaczyńskim. I najważniejsze:
  Proszę założyć nową partię polityczną!

  Od kilku miesięcy wskazuję na pojawiającą się na rynku politycznego poparcia w Polsce głęboką niszę po upadku wiarygodności „totalnej opozycji”. Od dzisiaj, ta niszą będzie się jeszcze bardziej pogłębiać o zawiedzionych i wściekłych wyborców partii PiS. Za pół roku to będzie ogromne pole leżące odłogiem. Potrzebny jest tylko ktoś, kto ma autorytet, kto sprawdził się jako dobry organizator, kto ma doskonały przegląd tego, kto nadaje się do poważnej pracy w rządzie. Te wszystkie cechy ogniskują się w Pani osobie i jest jeszcze coś, chyba najważniejsze, czujemy do Pani ogromną sympatię. Tak więc pojawia się niezwykła szansa na wywrócenie powiedzmy to szczerze, chorego systemu rządzenia w Polsce i przywrócenie choćby zrębów normalności.

  Jako zadeklarowany zwolennik teorii spiskowych, domyślam się że mogą zaistnieć następujące przypadki
  Jest Pani żołnierzem układu, który ślepo wykonuje jego rozkazy. W takim przypadku przepraszam za zamieszanie, ale chyba pomyliłem adres.
  Układ ma stricte mafijny charakter i poważne utrudnienie jego działań przez kogokolwiek, jest równoważne zleceniu dokonania egzekucji przez zawodowego samobójcę, lub ciężarówkę ze żwirem. W takim przypadku proszę zapomnieć o mojej propozycji. Nadchodzą czasy solidnego zamieszania z których jeszcze nie wiadomo co wyniknie. Możliwe że będzie trzeba tworzyć od nowa zręby Polskiej Państwowości, na zupełnie innych warunkach. Wówczas Pani doświadczenie będzie niezwykle cenne i przydatne dla nas wszystkich.
  Układ ma ostre zęby, ale przy ogromnym poparciu społecznym do jakiejś idei, spuszcza z tonu, bo realizacja jego planów, odbywa się poprzez nasze ręce, a wojna o świadomość, o wolę działania jest jedyną walką jaka się toczy. W takim przypadku proszę o głębokie przemyślenie mojej propozycji.
  Z wyrazami szacunku
  Krzysztof Szotowicz Neon24

  Polubienie

 5. Ostatnio w Niemczech z ust czołowych polityków padły dość znaczące słowa. Gabriel stwierdził wprost, że nadszedł już czas aby Niemcy uwolniły się od amerykańskiej okupacji
  i wezwał inne kraje aby były mniej spolegliwe wobec USA. Shulz stanowczo stwierdził, że do roku 2023 muszą powstać Stany Zjednoczone Europy. Czy Morawiecki wpisuje się w tą politykę czy też bardziej będzie pilnował interesów żydowskiej finansjery amerykańskiej w nowych warunkach.

  Polubienie

 6. „Czy Morawiecki wpisuje się w tą politykę czy też bardziej będzie pilnował interesów żydowskiej finansjery amerykańskiej w nowych warunkach.”

  Stany Zjednoczone Europy (USE) mają być alternatywą dla USA? To jak wybor między AIDS a rakiem.

  Polubienie

 7. Ad Adm-inka

  Szanowny Adm-inku, a kto rządzi tą instytucją cyrkową, nadrzędną wobec cyrko/burdelu przy ul. Wiejskiej w wiadomym polis – szalona kaczuszka kwa, kwa?

  Parlament Europejski

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Parlament_Europejski

  https://sjp.pl/nadrz%C4%99dny

  https://sjp.pl/eurokracja

  Upłynęły dwa lata (nie)rządów kaczystów i może ktoś słyszał jakieś przeraźliwe kwa, kwa, że my już nie chcemy się bawić ze światowo/mafijną organizacją złodziei i oszustów? Ja nie słyszałem – chyba głuchnę na stare lata!

  Międzynarodowy Fundusz Walutowy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowy_Fundusz_Walutowy

  Po co nam US-rajskie kredyty i gotowość ,,bojowa” za dwa miliardy PLN, jak cały czas Unia Jewropejska, ,,słodzi” nam herbatę mamoną – naszą mamoną z podatku VAT?

  Polska zapłaciła dwa miliardy złotych za coś, z czego nie korzystała. Morawiecki podjął decyzję

  NIE WZIĄŁ KREDYTU ALE ZA GOTOWOŚ, TRZEBA NADAL SŁONO PŁACIĆ?

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/elastyczna-linia-kredytowa-mfw-fcl-mateusz,105,0,2377577.html

  Polska rezygnuje z linii kredytowej MFW

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-rezygnuje-z-linii-kredytowej-MFW-4020793.html

  Niechciani zbawiciele. Krytyka działań MFW i Banku Światowego ma zaskakująco mocne podstawy

  http://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/515373,bank-swiatowy-mfw-pieniadze-finanse-gospodarka-instytucja.html

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 8. Poland appoints ex-banker with Jewish roots as prime minister
  Polska powołuje byłego bankiera o żydowskich korzeniach jako premiera.

  Two aunts of Mateusz Morawiecki were rescued by non-Jews during the Holocaust; one of them lives in Israel
  Dwie ciotki Mateusza Morawieckiego zostały uratowane przez nie-Żydów podczas Holocaustu; jedna z nich mieszka w Izraelu.

  Ciotka, o imieniu Roma, mieszka teraz w Izraelu – powiedział Morawiecki. Przeżyła Holocaust, bo uciekła na wschód, przypuszczalnie na tereny rosyjskie, podczas gdy reszta jej rodziny zmarła.
  https://www.timesofisrael.com/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister/

  Polubienie

 9. za: https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827475,wiem-kim-pan-jest-panie-morawiecki
  .
  Wczoraj napisałem krótka notkę o tym, jak Morawiecki:
  – miał zostać ministrem PO lub PIS niezależnie od wyniku wyborów,
  – w pierwszym roku przygotował pokaz slajdów, co pozwoliło mu na wygryzienie ministra finansów, który uszczelnił VAT i zwalczył mafię paliwową,
  – w drugim roku wygryzł premier, która wygrała dla Dudy wybory prezydenckie i wybory parlamentarne, wprowadziła 500+ oraz cieszy się poparciem wyższym niż poparcie własnej partii.

  Nie wyjaśniłem, dlaczego tak się stało. Dlaczego pokaz slajdów ma moc większą niż naprawa finansów publicznych, 500+ i wygrane wybory.

  Jaką MOC ma pokaz slajdów? Niezależnie od sympatii politycznych-rozumiecie coś z tego?

  Korpo – kultura
  Pokazów slajdów z wykresami finansowymi nie kieruje się zwykle do wyborców, oni żyją czym innym, mają realne problemy i nierealne emocje. Interesuje ich wysokość emerytury, dokopanie sąsiadowi, Euro 2012, pokazanie języka Niemcom, wina Tuska, kot Kaczyńskiego, pochód listopadowy, pochód tęczowy itp.

  Pokazów slajdów z wykresami finansowymi nie kieruje się też do polityków, ich interesują wpływy, stanowiska, spółki, miejsca na listach, rozliczenie poprzedników, czasem zadowolenie wyborców, skrócenie kolejek do lekarza itp… Który polityk w Polsce rozumie różnicę między OFE a TFI?

  Pokazy slajdów kieruje się do inwestorów. Wchodząca na rynek akcji spółka publikuje prospekt emisyjny. Mówi – to jest mój plan, zarobię tyle, przeleje tyle, kup mnie. Prezesi banków inwestycyjnych, funduszy equity, finansowa śmietanka operuje slajdami.

  Celem slajdów jest więc przekonanie inwestora. To wygenerowany w power poincie krzyk KUP MNIE lub POŻYCZ MI PIENIĄDZE. Slajdy nie były więc kierowane do nikogo w Polsce. Były kierowane na zewnątrz.

  Plan Morawieckiego
  Co jest więc na tych slajdach? Na pierwszy rzut oka kilka ogólników. Pieniędzy własnych mamy tyle, tyle da nam Unia, tyle warte są nasze spółki. Potrzebujemy gotówki na realizację Wielkich Inwestycji. O samych inwestycjach nie ma tam nic. Nie wiadomo czy inwestować będziemy w elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, wielkie lotnisko w każdej gminie, boiska piłkarskie i baseny… Nic nie wiadomo.

  Wiadomo, że mamy:
  1. Spółki Skarbu Państwa o wartości jakiejś tam,
  2. Ileś tam „środków w OFE”,
  3. Możliwość „uzyskania” jakichś środków od podatników,
  4. Dotacje unijne.

  Mamy też cele:
  1. wzrost inwestycji do poziomu ponad 25 proc. PKB,
  2. wzrost udziału nakładów na B+R do poziomu 2 proc. PKB,
  3. wzrost liczby średnich i dużych przedsiębiorstw do ponad 22 tys.,
  4. więcej polskich bezpośrednich inwestycji zagranicznych (wzrost o 70 proc.),
  5. wzrost produkcji przemysłowej wyższy od wzrostu PKB,
  6. PKB per capita Polski na poziomie 79 proc. średniej unijnej.

  Co wiadomo o sposobie realizacji tych celów przy pomocy wymienionych środków? Niewiele. Ale coś wiadomo.

  Wiadomo, że potrzebujemy biliona lub dwóch bilionów złotych.

  Skąd wziąć dwa biliony złotych?
  Od inwestorów.
  Jak je uzyskać?

  Przygotowanie gruntu:

  1. Od ponad roku spółki Skarbu Państwa nie inwestują właściwie w nic. Wykazują więc spore zyski.
  2. Państwo samo z siebie też nie inwestuje, uszczelnia VAT, pokazuje więc dobre wyniki budżetowe.
  3. Mimo rosnącej inflacji stopy procentowe pozostają bez zmian.
  4. Po likwidacji MS i przejęciu przez Morawieckiego MF ma on w ręku większość spółek.
  5. Nadzór nad PZU (więc również Aliorem i PEKAO) przejęła Beata Szydło… I nie ma Beaty.
  6. Sakiewicz krzyczy o odsuwaniu Macierewicza… Boi się o wpływy w PGZ. Jeżeli Macierewicz zachowa stanowisko, PGZ trafi w ręce… wiadomo kogo.
  7. Ministerstwo Energii jest tak pasywne, że wykona każde polecenie.
  8. Coraz więcej mówi się o zmianach w OFE. Konkretów większość ludzi nie rozumie, rozumieją, tylko że środki, czyli zgromadzone w OFE akcje polskich przedsiębiorstw będą „pracować dla państwa”.

  Morawiecki przejął lub zaraz przejmie WSZYSTKIE liczące się spółki Skarbu Państwa i PRAWIE WSZYSTKIE liczące się spółki prywatne notowane na GPW.

  Teraz pytanie brzmi: skąd wziąć dwa biliony złotych kontrolując 70% dużych firm Polskich?

  Dług korporacyjny
  Większość Polaków myśli, że kapitał zachodni czyha tylko na przejęcie Polskich firm. A to przecież czysta głupota. Czy kapitał Polski czyha na przejęcie firm na Ukrainie i Białorusi? Niby po co?

  Kapitał zachodni w udziały inwestuje, ale w bardzo małym stopniu. To, co dało się łatwo sprzedać, zostało już dawno sprzedane.
  Dług państwowy ma za to ograniczenia konstytucyjne i unijne. Rostowski kreatywną księgowość rozbudował do tego stopnia, że więcej już się po prostu nie da pożyczyć.

  Kapitał zachodni inwestuje przede wszystkim w obligacje korporacyjne i produkty pochodne. Pożycza pieniądze firmom i spekuluje na CDSach. Zarabia, nie musząc płacić górnikom szesnastek i barbórek. Na zachodzie natomiast nie ma już w co inwestować. Na obligacjach łupkowych w USA jest bańka większa niż mieszkaniowa w 2008r, sam Deutche Bank zapakowany jest w CDSy o wartości 35 bilionów dolarów, rentowność obligacji jest na zachodzie ujemna… Nawet dziwolągi jak Bitcoin kosztują pięciokrotnie więcej niż złoto.

  W Polsce ten rynek praktycznie nie istnieje.

  O co tu chodzi?
  Notkę zacząłem od pytania, jaką MOC ma pokaz slajdów, że pozwala na dymisję premiera i ministra finansów.

  Otóż Morawiecki zaproponował inwestorom umowę:

  70% dużych Polskich firm wyemituje obligacje.
  Spółki Skarbu Państwa wyemitują obligacje, kontrolowane przez państwowe TFI spółki giełdowe wyemitują obligacje, wszyscy się zadłużą.

  Polska zostanie dosłownie zalana pieniędzmi. Pożyczy dwa biliony złotych i je szybko wyda.

  Od kogo pożyczy? Od zapraszanego do Polski Goldmana, JP Morgana, Santandera… Te banki dostały już zaliczkę, od zeszłego roku emitują w imieniu Skarbu Państwa obligacje skarbowe.

  Na co wyda? Na cokolwiek. Na elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, megalotnisko w każdym powiecie, startupy… Miś… Ważne, że wyda.

  Jakaś część z tych inwestycji może się nawet okazać trafiona. Większość nie, bo efektywność inwestycji nie będzie celem. Celem będzie szybkie wydanie ogromnych pieniędzy. Pieniędzy dwa razy większych niż nasz obecny dług publiczny.

  Pieniądze te trafią częściowo do Niemiec, częściowo do Chin, częściowo do USA. Sporo zostanie w Polsce.
  Do realizacji mega inwestycji potrzebne będzie jakieś 5 milionów pracowników z Ukrainy.
  Wzrost PKB będzie szalony. Jak za Gierka. Przez 5 lat. Później będzie jak w Grecji.

  Dlaczego za rządów PO nagrany u Sowy minister mówi, że Fogelman twierdzi, że Morawiecki ma zostać Ministrem Skarbu?
  Bo kancelaria Fogelmana pośredniczy w praktycznie wszystkich emisjach obligacji Polskich firm. I chwali się tym na własnej stronie.Można to łatwo sprawdzić.

  Dlaczego po wygranych przez PiS wyborach Morawiecki wygryza Szałamachę i Szydło?
  Bo Szałamacha likwidując Ministerstwo Skarbu, rozproszył nadzór nad spółkami i teraz tylko premier może zebrać w ręku całość.

  autor” trez

  Opublikowano: 07.12.2017 11:10.
  ————————————
  Dwa biliony złotych na inwestycje.
  To dobrze czy źle?
  Dla przypomnienia.
  Za Gierka Polska dostała na inwestycje 20 miliardów dolarów.

  Polubienie

 10. Mateusz Morawiecki kolejny bankster zrzucony na spadochronie przez globalną korporację z piekła rodem, który bezkarnie będzie dalej łupił, ogłupiałe społeczeństwo w postaci kolejnych nakładanych podatków!

  Czy dostał od społeczeństwa w wyborach powszechnych mandat poselski na sprawowanie władzy? On nie musiał brać udziału w żadnych powszechnych wyborach, jego wybrali inni ,,wyborcy”! Demokratyczne wybory to jest ściema dla frajerów!

  NAJPIERW ZOSTAJE WICEPREMIEREM RZĄDU, A PÓŹNIEJ SIĘ ZAPISUJE DO PARTII.

  ,,9 listopada 2015 zrezygnował z funkcji prezesa zarządu Banku Zachodniego WBK, pozostając nadal akcjonariuszem BZ WBK (posiadającym blisko 14 tysięcy akcji). 16 listopada objął urzędy wicepremiera i ministra rozwoju w rządzie Beaty Szydło. W marcu 2016 wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości.”

  Informacja za Wikipedia.

  DOTYCHCZASOWA DZIAŁALNOŚĆ BANKSTERA.

  Morawiecki planuje opodatkowanie Polaków pracujących za granicą! Będą płacić haracz jak niewolnicy rządu?

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/morawiecki-planuje-opodatkowanie-polakow-pracujacych-za-granica-beda-placic-haracz-jak

  HMM, JEDNAK CAŁY CZAS SOCJALIZM – CHYBA O TYM GDZIEŚ, KIEDYŚ, PISAŁEM!

  Pazerny socjalistyczny rząd planuje masowe obniżki wypłat w Polsce i nazywa to ,,troską” o obywateli

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pazerny-socjalistyczny-rzad-planuje-masowe-obnizki-wyplat-w-polsce-i-nazywa-troska-o

  WŁADZA ZAWSZE WIE LEPIEJ, CZEGO CHCE GŁUPIE SPOŁECZEŃSTWO!

  Czarny Piątek w Polsce. Seria antywolnościowych ustaw w Sejmie!

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czarny-piatek-w-polsce-seria-antywolnosciowych-ustaw-w-sejmie

  DLA GŁUPCÓW KAŻDY BAJER JEST DOBRY, WIĘC MOCY PRZYBYWAJ I MOC NIECH BĘDZIE ZAWSZE Z WAMI, A DLA NAS BĘDĄ PIENIĄDZE Z WASZEJ NIEMOCY, BO G… MOŻECIE NAM ZROBIĆ!

  Sejm przyjął ustawę o rynku mocy. Od 2021 r. konsumenci w rachunkach będą płacić specjalną opłatę

  http://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/1090014,ustawa-o-rynku-mocy-oplata-mocowa.html

  BITKONIE TEŻ TRZEBA KONIECZNIE OPODATKOWAĆ, PRZECIEŻ TO JEST NIE DO POMYŚLENIA, ŻEBY KOŃSKIE TABUNY HASAŁY SOBIE PO SIECI NIEOPODATKOWANE!

  Fiskus za handel bitcoinami może chcieć nawet 32 proc. podatku

  https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/bitcoin-jaki-podatek-od-kryptowalut-w-polsce/n880ly6

  TO CHYBA PEJSATE (NIE)RZĄDY UCHWALAJĄ KOLEJNE HARACZE, A PAŃSTWO TO JESTEŚMY MY, OBYWATELE TEGO PAŃSTWA?

  Jak państwo ściąga haracz z Polaków?

  http://info.peritusnet.eu/index.php/2017/11/15/jak-panstwo-sciaga-haracz-z-polakow/

  GLOBALNE KORPORACJE ZBRODNI, MORDUJĄCE POTAJEMNIE POPULACJĘ LUDZKOŚCI!

  Korporacje z piekła rodem

  http://fakty.interia.pl/autor/michal-michalak/news-korporacje-z-piekla-rodem,nId,2367892

  Wystarczy blubrania!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 11. – Polska będzie albo wielka, albo nie będzie jej wcale – ten cytat z Józefa Piłsudskiego widnieje na stronie tytułowej Planu Morawieckiego. Pokazuje on, że Strategia na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju – bo tak nazywa się dokument – traktowana jest przez rząd jako instrument do podkreślenia gospodarczej wagi Polski w regionie.

  Ja osobiście skłaniam się ku drugiemu członowi cytatu marszałka. Kooperacja Żydów i Kościoła w sprawowaniu władzy w Polsce, czy też wpływaniu na decyzje rządzących jak pokazuje historia niczym dobrym dla naszego kraju nie kończyła się.

  Polubienie

 12. W Polsce żyje się coraz lepiej.
  Widać to na ulicach, w sklepach, po sąsiadach
  Mamy znacznie lepszą sytuację niż obecnie obywatele Niemiec czy Francji w swoich krajach.
  Mamy dostatek, spokój i bezpieczeństwo.
  Czego chcieć więcej?
  Może lepszego samopoczucia?
  A jeśli są tacy co narzekają, niech spróbują pomieszkać w Afganistanie czy Syrii.
  Nic tak nie leczy z pesymizmu i czarnowidztwa jak stracić to co się ma, a co się nie doceniało.
  Panowie, mniej czytać internetowych nawiedzonych ciemno widzów zapowiadających koniec świata i jeszcze większe katastrofy.

  Polubienie

 13. W Polsce żyje się coraz lepiej.
  Widać to na ulicach, w sklepach, po sąsiadach…

  Oooooooooooooo, o jej! Znów RADIO EREWAŃ NADAJE! Chi, chi, chi, PROPAGANDA SUKCESU, Cha, cha, cha…

  Radio Erewań

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Radio_Erewa%C5%84

  Kawały na temat Radia Erewań

  http://polki.pl/rodzina/uroczystosci-rodzinne,kawaly-na-temat-radia-erewan,10302545,artykul.html

  Propaganda sukcesu

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Propaganda_sukcesu

  Podobieństwa są uderzające. ,,Newsweek” pokazuje, co w Polsce PiS jest prawie takie jak za Gierka i ostrzega, co dalej

  http://natemat.pl/215989,podobienstwa-sa-uderzajace-newsweek-demaskuje-co-w-polsce-pis-jest-prawie-takie-jak-za-gierka

  TO DLA TYCH, CO NIE WIERZĄ W SOCJALIZM!

  Pozdrawiam

  Polubienie

 14. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/12/skazani-na-marazm/

  DAM PONIŻSZY WPIS POD RÓŻNYMI, BO MOŻE KOSIUR NIE PUŚCIĆ POD SWOIM.
  ZAMIESZCZĘ TEŻ NA wiernipolsce.wordpress.com, bo tam nie blokują moich komentarzy.

  czy wy, ludzie, w ogóle nie macie rozumu?!?

  miałam tu już nic nie pisać, ale obowiązek moralny i patriotyczny wzywa, więc cóż…

  Jeżeli u nas „wszędzie są żydzi”, no to jak to sobie pan Kosiur wyobraża, że co? że przyjdzie pan Kosiur do „żyda”, powie do niego „won” i „żyd” przestraszony ucieknie?

  Jak można być takim idiotą, żeby kompletnie zatracić poczucie rzeczywistości???
  Mogły by się zbierać grupki bandyckie, napadające na „żydów” i ich mordujące i okradające, co już Polacy przerobili dając się nabrać na prowokacje.

  Ale dziś czas już inny, „żydzi” zorganizowani o wiele lepiej niż przed wojną i tuż po wojnie, więc numer „gonić żyda” w ogóle nie przejdzie.

  Już pomijając anty ludzkie aspekty takiego działania, to niby dlaczego z ziem zajmowanych przez Polaków mieli by odchodzić „żydzi” a zostać „Polacy”?

  Ci właśnie „Polacy”, którzy zmienili „bieg historii” zakłamując ją i odbierają cześć Bohaterskim Żołnierzom Armii Czerwonej niszcząc Pomniki Chwały i Braterstwa Broni?????????????

  Nie Polacy ziemie między Bugiem i Odrą wyzwolili, nie Polacy odbili je z rąk Niemców i nie Polacy mają do nich jakieś wyjątkowe prawa!!!!!!!!!!

  Zostawiając jednak historię, spójrzmy na czas obecny.

  Gdyby Polacy – obojętnie z jakiego powodu i z czyjej inicjatywy!!! – zaczęli „wyganiać żydów z Polski” to wówczas do Polski weszły by oddziały interwencyjne wszystkich krajów, w których „żydzi” mają znaczenie polityczne. Pytanie: w jakich nie mają?

  Polacy zostali by pozbawieni nawet namiastki posiadania własnego kraju, na Polskę nałożono by sankcje i wyznaczono by Polakom międzynarodową kuratelę. I kto wie, czy tylko na „stanie wojennym” by się skończyło? Bo może ogłupieni Polacy dali by się wciągnąć w wojnę domową? I to taką bez końca, do „ostatniego Polaka”?

  Czy o to panu Kosiurowi chodzi?

  Polityka to nie jest coś dla chłopców z piaskownicy, ale sprawa niezwykle poważna, wielowymiarowa i należy dobrze się przygotować zanim będzie się chciało w nią mieszać. Polityka to przede wszystkim odpowiedzialność za kraj i ludzi.

  Ja nie chcę, by premierem w Polsce był pan Kosiur, a prezydentem jego kolega Paziem. Według mnie obaj panowie z jakiegoś powodu grają na narodowych emocjach ale nie interesuje ich, co z tego może wyniknąć. Albo udają patriotów. Wyrachowanie? Głupota? Kto to może wiedzieć?

  Polacy „od zawsze” żyli równolegle do „żydów” i tak musi pozostać. Polacy powinni nauczyć się żyć w zgodzie z każdym i pozostawić pseudo narodowe mrzonki o „wielkiej Polsce” „tylko dla Polaków” i tym podobnych bzdurach.

  Państwa i ich granice to rzecz umowna. Ziemia nie była, nie jest i nie będzie niczyją własnością, ponieważ żaden człowiek na świecie nie jest w stanie sobie tej „ziemi” zrobić. Zajmuje taki człowiek co najwyżej to, co stworzył dla ludzi, DLA WSZYSTKICH LUDZI!!! Bóg, ale jest to działanie niezgodne z naturą rzeczy.

  Ludzkość znalazła się z punkcie, że albo ludzie znajdą wspólny język, będą wzajemnie się respektować, albo wszystko diabli wezmą i to dosłownie, ponieważ sens istnienia człowieka na Matce Ziemi straci rację bytu.

  Nie walką z „żydami” powinni Polacy się zająć, ale wypracowaniem koncepcji takiej, by możliwe było spokojne życie i żeby Polacy nie stanowili zarzewia do nowej wojny światowej.

  Dobry człowiek to dobry Polak i dobry patriota.
  Nie było, nie jest i nie będzie możliwe, żeby zły człowiek był dobrym Polakiem i dobrym patriotą.

  Patriotyzm to mądrość.
  Mądrość to rozwaga.
  Rozwaga to dystans do wszelkich spraw pozwalający znaleźć optymalne rozwiązanie.
  Optymalne rozwiązanie to takie, które umożliwi WSZYSTKIM LUDZIOM spokojnie żyć na naszej jedynej, unikalnej, ukochanej Ziemi Matce.

  Polubienie

 15. kika
  W Polsce żyje się coraz lepiej.
  a czy żyje się gorzej?
  Czy w 1945 r żyło się lepiej?
  Czy lepiej żyło się w 1956r, w 1980r, lub 1990r, lub w roku 2000?

  No może niektórym żyło się lepiej, na przykład może mnie się żyło lepiej, zarabiałem wielokrotność przeciętnego inżyniera, pracowałem średnio po dwanaście godzin dziennie, wczasy spędzałem we Włoszech, Jugosławii, w Bułgarii w Turcji, w Hiszpanii, ale dziś pracuje, jedynie dla przyjemności, dla rozrywki i tylko dwie do czterech godzin dziennie, mam pieniądze, mam dużo lepszy wybór towarów w sklepie, zatem smaczniej jem i piję. Nie wyjeżdżam na wczasy bo mam je dziesięć minut od domu na plaży, zatem nie mam jakichkolwiek niewygód związanych z podróżami. Żaden hotel nie zapewnia mi ani tyle przestrzeni mieszkalnej jak mój dom ani tylu wygód. Baseny też mamy w formie akwaparków, sauny suche i parowe, naświetlania, prysznice, kaskady, a wszystko za parę złotych.
  Kiedyś miałem polskiego poloneza teraz mam osobowego japońskiego i francuskiego dostawczego.
  Żyje się po prostu lepiej, wygodniej. Bomby na łeb nie lecą. Czego chcieć więcej, czego narzekać?
  Kika nie dołączaj do idiotów, oni i tak mają przewagę liczebną, jak na załączonym onegdaj przez ciebie obrazku.
  A może ty jesteś tą wiecznie niezadowoloną żoną rybaka co złapał złotą rybkę?

  Polubienie

 16. Szanowny Adminie,

  Życie to nie jest nic trwałego i niezmiennego, a więc jest oczywiste, że 100 lat temu ludzie mając dane okoliczności życiowe żyli w dostępny im sposób, tak samo dziś też każdy żyje na miarę własnych możliwości choć oczywiście o wielu można powiedzieć – za Wańkowiczem: wyżej piał niż usta miał, co tłumacząc na język dziś obowiązujący brzmi: wyżej sra niż dupę ma.

  Byle brudas i łachmyta powołując się na swoje „ludzkie prawa” żąda, by mieć „jak każdy” ale nie chce żadnego egalitaryzmu, ponieważ to „jak każdy” rozumie taki brudas i leń, że jemu należy się więcej niż innym z racji jego wyjątkowości.

  Ludzkie mózgi przestały spełniać swoje funkcje i są one poważnie zakłócone fałszywymi algorytmami skutecznie blokującymi zarówno postrzeganie rzeczywistości jak i logikę. Na przykład dla Polaka jest najważniejsze, by mógł się wypowiedzieć bez względu na to, co on mówi. Przykład: taki kika czy jak on się podpisuje, albo ten własnegównojedzącywąż. Kreatury te za wszelką cenę ściągają na siebie uwagę i kradną w ten sposób czas ludziom, jednocześnie jojcząc na swój los. Zwykłe parchasy.

  Czy się to komuś podoba, czy nie, to w dalszym ciągu jest tak, że każdy człowiek sam kształtuje otaczającą go rzeczywistość.
  Jednemu wszędzie jest źle i wszystko jako ofierze losu mu się należy.
  Natomiast inny potrafi znaleźć się w każdych okolicznościach i pracuje by mieć wpływ na własne życie.

  Ja w Polsce Ludowej zarabiałam najniższą średnią przewidzianą dla „pracowników umysłowych”.
  A mieszkałam w mieszkaniu kwaterunkowym mając dla siebie 48m2, CO i balkon, oraz oczywiście kuchnię, łazienkę i dwa pokoje jakoś na tym metrażu wykrojone. Nie czułam się wcale biedna.
  Nie miałam samochodu i nawet nie chciałam go mieć; nie miałam ambicji zrobić prawa jazdy co musiałam nadrobić potem, bo dziś samochód jest mi zwyczajnie niezbędny do normalnego funkcjonowania.
  Nie mam zamiaru być bogata, bo każda nabyta rzecz nie tyle jest własnością właściciela, co właściciel musi pracować na to, by taką nabytą przez niego rzecz utrzymać.

  A więc samochód niesprawny technicznie to nie samochód.
  Także samochód z pustym bakiem to też nie samochód.
  Sprawny i zatankowany samochód musi mieć przegląd techniczny = czyli zjada pieniądze na jego wykonanie oraz korzystanie z samochodu to nieustanne uzupełnianie paliwa = czas na dojazd do CPN – tak to ładnie brzmi, choć już tego nie ma – czas na zatankowanie, czas na stanie w kolejce do kasy oraz czas poświęcony na zarobienie pieniędzy, by mieć czym zapłacić za benzynę.

  Czyli posiadanie samochodu to dostosowanie się do wymogów, jakie ten samochód stawia. My nic takiemu samochodowi dyktować nie możemy, bo to on stawia nam warunki: wymiana pasków, oleju, płynu hamulcowego, opon, klocków hamulcowych czy podzespołów hamujących, konserwacja podwozia i nadwozia no i oczywiście regularne tankowanie, kupowanie płynu do mycia szyb itd.

  Podobnie z lodówką: zasilanie jej prądem, a więc konieczne pieniądze na opłaty za prąd, kupowanie środków do mycia lodówki, ściereczek, oraz opłata za wodę używaną do mycia tego sprzętu.

  Identycznie z telewizorem, który dodatkowo zaśmieca nam uwagę reklamami środków na przeczyszczenie pokazując zagłodzone baby albo widzimy panów na oko zdrowych ale nie mogących nawet się bezboleśnie wysikać. Oni o nas nic nie wiedzą, ale my ich znamy bo ich w tv widzimy i to setki razy na tydzień choć nikt nas o to nie pyta, czy chcemy coś wiedzieć na temat ich prostat i zatwardzenia.

  Więc bycie bogatym to nie tylko komfort, ale i przymus utrzymania tego wszystkiego, co człowiek zdobył „swoją pracą”. Piszę to w cudzysłowie, ponieważ pracą można dojść do dobrobytu, a ten każdy może samodzielnie jakoś ogarnąć.
  Bogatym można być wyłącznie wykorzystując innych ludzi i płacąc im mniej niż ich praca jest warta. A potem jeszcze taki bogacz musi stawiać płoty i instalować alarmy przeciwwłamaniowe, bo boi się, że go okradną : )))))))))))))))))))))))))))))))) !!!!!!!!!!!!!!
  Zabawne w stopniu najwyższym.

  Łatwe życie można mieć wyłącznie wówczas, gdy nie ma się nic za mało ani za dużo.
  Chciwość pcha człowieka do posiadania możliwe największej ilości dóbr materialnych, ale Stwórca tak to doskonale zrobił, że w takim przypadku człowiek staje się jednocześnie i niewolnikiem i zakładnikiem materii.

  Więc ja, żeby być człowiekiem wolnym, ograniczam się w każdy sensowny sposób tak, by móc w każdej chwili „wszystko zostawić” i żeby mi nie było niczego żal, oraz żeby w „razie co” móc zacząć wszystko na nowo nie będąc zniewolona przeszłością.

  Człowiek jest tym, co mu się wydaje, że jest.
  Oszust udaje kogoś innego, niż jest ale wówczas musi zapłacić cenę za to, by inni zaakceptowali to jego wyobrażenie o sobie i taki oszust wchodzi w układy go uzależniające.
  Na przykład młode i skądinąd nawet ładne dziewczyny pacykują się natychmiast po wstaniu z łóżka, żeby utrzymać przed samymi sobą mit o tym, jak one wyglądają. Jest to oszustwo, ale chłopy na to idą nie wiadomo czemu. A potem płacz, że po kilku latach ich baba wygląda staro, bo mają w oczach jej wymakijażowaną twarz i ta naturalna jest im zwyczajnie obca.
  Macherzy podpowiedzieli ludziom jak mają ludzie wyglądać i ludzie się temu bezwzględnie podporządkowali rozwijając przemysł kosmetyczny na niespotykaną skalę.
  I tak – chłop leci na zdzirę, ale umiejętnie wymalowaną.
  Jak w takiej sytuacji ma funkcjonować związek, jeżeli nie jest on oparty na wartościach wewnętrznych, wyższych, ale wyłącznie na chemii kosmetycznej?

  „Bomby na łeb nie lecą” – I TO W DZISIEJSZYM CZASIE JEST NAJWAŻNIEJSZE.

  Po równo i tak nie da się wszystkim zrobić, jako że nie każdy potrzebuje tego samego. To, co państwo powinno mieć obowiązek zapewnić ludziom to WARUNKI DO ROZWOJU OSOBNICZEGO. A więc możliwość zarobienia pieniędzy na utrzymanie siebie i rodziny, ale przede wszystkim spokój społeczny, umożliwiający funkcjonowanie państwa.

  Nie każdy może być artystą malarzem ale każdy może być artystą w swoim fachu, choć i bycie dobrym rzemieślnikiem też jest nie do pogardzenia.

  Dobrze żyje człowiek, potrafiący określić swoje cele życiowe i stopniowo je realizujący.
  A więc musi być plan na lata, czasami odległe, potem w tym planie zawarty plan na miesiące, w nim plan na tygodnie, a w tym planie tygodniowym plan dzienny. Zrozumienie tej zasady pozwala znaleźć się w życiu codziennym i człowiek nie dryfuje bezsensownie zabijając czas.

  My zabijamy czas, a on zabija nas” to jest fraszka chyba Sztaudyngera. I trafia ona w sedno.

  Doceniając własny czas i respektując własne życie można realizować swoje życiowe zadanie i wówczas człowiek posiada własną tożsamość, czyli jest niezależny od innych, jako że zwyczajnie sobie ze swoim życiem radzi.
  Nie jest wówczas taki człowiek frustratem, wyżywającym się na ofiarach zastępczych.

  Szanowny Panie Adminie – życzę pięknego dnia, dobrego zdrowia i niech się Panu wiedzie tak, jak Pan chce.

  Polubienie

 17. Ad Na Na Na Na Na….

  ,,czy wy, ludzie, w ogóle nie macie rozumu?!?”

  A przepraszam, czy Nanusia posiada tzw. rozumek, bo kolejny raz się popisuje w oracjach jak nakręcona stara katarynka i nic z tego nie wynika? Według mnie to jest MOWA-TRAWA i nic więcej!

  Nanusia, to jest katarynka i wyobraź sobie, że ona nie posiada tzw. rozumu, a jednak potrafi coś niecoś zagrać, tylko wystarczy zakręcić korbą!

  Katarynka

  https://sjp.pwn.pl/sjp/mowa-trawa;2484851.html

  Czego Na Na Na Na… nie wie o władzy i rządach, które z ludzi robią totalnych idiotów i bezmózgowców. Tego oficjalnie w szkołach nie nauczają i dlatego Na Na Na Na… ma mocne iskrzenie w rozumie.

  SOCJOTECHNIKA ZWANA INŻYNIERJĄ SPOŁECZNĄ ALBO MANIPULACJĄ, STOSOWANA Z WYRACHOWANIEM PRZEZ GLOBALNE RZĄDY SOCJALISTÓW.

  Inżynieria społeczna (politologia)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/In%C5%BCynieria_spo%C5%82eczna_(politologia)

  Manipulacja (psychologia)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Manipulacja_(psychologia)

  Fake news

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fake_news

  „10 sposobów na manipulację społeczeństwem”, za Noamem Chomskym

  http://www.autonom.pl/?p=1400

  P.S. Mądrzy ludzie powiadają, że kobiety są bardziej inteligentniejsze od mężczyzn i teraz mam dylemat czy to jest prawda czy fałsz, czytając teksty ,,nakręcane korbą” przez Na Na Na Na…

  Wystarczy blubrania, bo Nanusi do reszty się przepalą zwoje mózgowe! Chi, chi, chi…

  Tradycyjnie przesyłam słodziutkie buziaczki dla Na Na Na Na… oraz coś na Na Na.

  Trey Songz – Na Na

  Hej!

  Polubienie

 18. KOLEJNE PODPOWIEDZI DLA NANUSI CO JEST GRANE!

  Pranie mózgu

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pranie_m%C3%B3zgu

  Indoktrynacja

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Indoktrynacja

  Propaganda

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Propaganda

  Spin (socjotechnika)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Spin_(socjotechnika)

  Marketing polityczny (czyli sprzedajemy kartofle i buraki dla ciemniaków)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_polityczny

  Manipulacja mediami

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Manipulacja_mediami

  Na Na Na Na Na Na… Hej!

  Polubienie

 19. wąż musi jeszcze coś dopisać bo ma pełne portki czytając nanę i Tadzia .
  nanka ma WPS masz szlaban bo tym jak cię PAZ królowej wywalił za z nim kłótnie .

  Po drugie .Plan idzie zgodnie z planem .
  Koszerni kołczowie usilnie namawiają gojów do teorii uważności i hołdowaniu zasadzie tu i teraz a sami myślą na przód 10 a nawet 20 lat jak kociarz .
  Szydło plan wypełniła pora na Morawieckiego i będzie teraz sądowanie na ile można po dwóch latach rządów płaczki Szydło na nowo przykręcić gojom śrubę do dupy .
  Za dwa lata po wyborach kociarz zostanie premierem i będzie dymanie ile wlezie .Teraz jedynie trzeba wysądować na ile goj jest ogłupiony aby dawać tyłka a na ile ma jeszcze trochę rozumu bo budowa Judeopolonii musi iść pełną parą .

  Nana z ciebie taka patriotka jak z koziej dupy trąba .
  Toronto od Maciejczyka pisał potężne elaboraty udowadniając że ty żydówka .Słowem się nie odezwałaś .Wgniótł się w ziemie w polemice totalnie .
  Rozumiem grudzień nie masz roboty na ogrodzie .Ludziom włosy nie rosną . Nudzi ci się jak cholera to może się zajmij robieniem mężowi obiadków bo jak będziesz się u Tadzia tak produkować to mąż ci schudnie i co będzie ? Chcesz mieć szkieleta w domu bo nana zamiast chłopu ukochanemu gotować obiady i kolacyjki pyszne traci czas na produkcje elaboratów u Tadzia .
  Tadzio jest w lepszej sytuacji .On może sobie pozwolić na pierdzenie na swoim portalu i stratę czasu bo mu żonka w zamian za koszerną emeryturkę zusowską zrobi dobry obiad ,kupi ptasie mleczko , koszule i zapierdziane gatki upierze .
  Czego chcieć więcej prawda Tadzio .
  Tadzio żyjesz jakoś bez Dulcynei .Nie płaczesz już bu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 20. Za dwa lata pożytek z premierowania kociarza będzie taki że w końcu zaczną monitorować dokładnie 500 plus tak aby pomoc tę dostały jedynie dzieci rodziców którzy stali się ofiarami żydowskiego kapitalizmu natomiast odetnie się od 500 plus ludziom którzy tego nie potrzebują np .
  Facet zarabia 4000 pln jego kobieta 2000 pln siedząc w biedronce na kasie razem mają 6000pln dwoje dzieci i jeszcze dostają 500 plus z tytułu drugiego dziecka .
  To jest po prostu zgroza i dawanie takim rodzicom dodatkowych pieniędzy na piwo i wycieczki a ta pomoc jest im niepotrzebna .

  Polubienie

 21. Ponieważ we wtorek expose nowego premiera muszą być także życzenia dla premiera Morawieckiego .

  Długiego i udanego premierowania życzę ku chwale Ojczyzny .Wąż się cieszy bo :

  wiwat Forex

  wiwat kryptowlauty

  wiwat największa giełda kryptowalut jaka jest w Polsce wiwat .

  Dobrego premierowania .

  PS dziękujemy ze w Polsce otwiera swój oddział wspaniały i bogaty człowiek pan Morgan bu bu bu ha ha .

  Wąż także dziękuję panu prezesowi Kaczyńskiego za wybranie tak wspaniałego kandydata który kocha Polskę i Polaków oraz ojca toruńskiego .

  Dziekujemy panie prezesie za tak wspaniałego prezesa – męża stanu bu bu bu ha ha ha ha .

  Była mężyca teraz może być mąż stanu .

  Tadzio przyłączysz się do życzeń

  bu bu ha ha ha .

  I jeszcze kwiatuszki dla naszego wspaniałego nowego premiera .

  Polubienie

 22. Panie prezesie Kaczyński jest pan wielki .Dziękuję za Morawieckiego .Wiwat dobra Zmiana do potęgi trzeciej bu bu ha ha ha .
  Niech nam żyje prezes Kaczyński na wieczność

  Polubienie

 23. BRAWA KIKA .ŚWIETNIE PODSUMOWAŁEŚ NANĘ .
  KOBIECINA SIĘ NUDZI . ROBOTY NIE MA W ZIMIE TO PRZYSSAŁA SIĘ DO TADZIA I PISZE ELABORATY .NA WPS NIE MOŻE BO PYSKATEJ NANIE PAŻ KRÓLOWEJ DAŁ KOPA W ZOPĘ
  BU BU BU HA HA HA .

  CYTAT KIKA :
  A przepraszam, czy Nanusia posiada tzw. rozumek, bo kolejny raz się popisuje w oracjach jak nakręcona stara katarynka i nic z tego nie wynika? Według mnie to jest MOWA-TRAWA i nic więcej!

  Nanusia, to jest katarynka i wyobraź sobie, że ona nie posiada tzw. rozumu, a jednak potrafi coś niecoś zagrać, tylko wystarczy zakręcić korbą!

  Katarynka
  BU BU BU HA HA .
  PISZ NANA DALEJ WĄZ PADA ZE SMIECHU .

  Polubienie

 24. OD KIEDY TO NASZ TADZIO GIERKA POLUBIŁ . JESZCZE ROK TEMU GO OPLUWAŁEŚ . NIEWAZNE CZY CYTUJESZ KOGOŚ Z KOSZERNEGO NEONU CZY NIE BU BU HA HA HA .

  Dwa biliony złotych na inwestycje.
  To dobrze czy źle?
  Dla przypomnienia.
  Za Gierka Polska dostała na inwestycje 20 miliardów dolarów.

  Polubienie

 25. http://dziupla-blotniaka.blogspot.com/2017/10/bal-wampirow.html
  BAL WAMPIRÓW
  To mój najkrótszy felieton, bowiem opisywanie ostatnich tchnień Rzplitej – konającej w medialnych fanfarach i umysłowych fuszerkach – wymaga szczególnej odporności. Nie da się z tymi głosami dyskutować o odwiecznej naprawie Rzeczypospolitej. Albowiem znikł Naród (jeśli był – przemocą zlepiony katolicyzmem), a pojawiła się bogobojna tłuszcza – czyli (demoniczna) tzw. „większa mniejszość”. Motłoch ten zamorduje wszystko, ażeby się nażreć, paciorek zmówić i kiszki wypełnić sloganami. Motłoch ten za pięćset PLN na drugiego potomka gotów jest na wszystko. Motłoch ten wyżre i wydali ze swoich trzewi serce Rzplitej, bo rachunek sumienia nie jest przewidziany. Motłoch powiesi Psa sąsiada w stodole i oderżnie głowę żyjącego jeszcze Jelenia dla pozyskania trofeum. Motłoch w dzień Świąt katolickiego (ukradzionego) Bożego Narodzenia, po sutej libacji, podejdzie skrycie pod wasz Dom i wystrzeli do waszej klaczki (powszechny dostęp do broni sakramentalnie wskazany). Motłoch żywemu nie przepuści, ale sam domaga się łaski dla swego zgniłego żywota. – Tedy zgiń i przepadnij (to mówię) i w proch się obróć, bo stanowisz Motłochu obrazę dla wszelkiego Aktu Stworzenia!

  Polubienie

 26. Już przestańcie pierd..i udawać patriotów jak Tadzio który na potęgę wkleja tu koszernego Husky z pejsatkowego Neonu i pozostali .
  Co wy kur… nie wiecie kim jest kociarz że teraz takie wielkie zdziwienie że premierem został ulubieniec banskterów .
  Wiedziałem że tak będzie już 2 lata temu na jesieni bo wszystko było i jest ustalone z 5 – 10 letnim wyprzedzeniem jak scenariusz dla głupich gojów .
  Stawiam obiad w porządnej restauracji i 50 sztuk piwa jeżeli kociarz w nowym rozdaniu po wyborach za 2 lata nie zostanie premierem a jeżeli zostanie to ten z którym zawrę zakład mi stawia te frykasy .
  Ręczę słowem honoru że jeżeli przegram stawiam obiad w luksusowej restauracji i 50 sztuk piwa .

  TERAZ WĘZYKIEM .
  NAJWIĘKSZEGO DURNIA TO ZROBIŁ Z SIEBIE TADZIO WYSMIEWAJĄC MNIE JAK MU PISAŁEM W LISTOPADZIE ZE SZYDŁO JEGO DULCYNEA NA WYLOCIE .
  GŁUPEK JEDEN JESZCZE KILKA DNI TEMU WKLEJAŁ BUKIETU KWIATÓW DLA SZYDŁO BO NIBY KOCIARZ TAK JĄ LUBI I JA WYBRONIŁ I SZYDŁO BĘDZIE DŁUGO PANOWAĆ .

  GDY FAKTYCZNIE WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA NASZ TADZIO RATOWAŁ SIĘ WPISAMI KOSZERNYCH Z NEONU 24 I NA POTĘGĘ JE TUTAJ WKLEJAŁ A NA KOŃCU NAPISAŁ NIEŚMIAŁO ŻE KAŻDY SIĘ MOŻE POMYLIĆ .

  TAK TADZIO NIE STAĆ CIĘ NAWET NA TO ŻE TWÓJ KOCIARZ I TWÓJ PIS OŚMIESZYŁY CIĘ DO TEGO STOPNIA ŻE WĄŻ LAŁ ZE ŚMIECHU I LEJE DALEJ CO WIDAĆ PO WĘŻA DZISIEJSZYCH WPISACH .

  TADZIO TAKIE FAKTY NIEBORAKU I ŻEBYŚ SWÓJ PORTALIK OBKLEIŁ I MILIONEM WPISÓW PEJSATKÓW Z NEONU KTÓRY CELEM JEST JEDYNIE DALSZE OGŁUPIANIE GOJÓW NAJPIERW KRYTYKUJĄC KOCIARZA ZA USUNIĘCIE SZYDŁO A POTEM ZARAZ NA DRUGI DZIEŃ PEJSATKI Z NEONU WKLEJAJĄ ŻE MOŻE TEN MORAWIECKI NIE BĘDZIE TAKI ZŁY CAŁĄ WINĘ ZWALAJĄC NA TUSKA ŻE TO ON NIBY WINIEN DYMISJI TADZIA DULCYNEI .

  TADZIO TY JUŻ SIĘ TAK SKOMPROMITOWAŁEŚ ŻE JUŻ BARDZIEJ NIE MOŻNA .
  IDZ LEP TE MISKI I SPRZEDAWAJ NIEMCOM W WOLNEJ CHWILI ZJEDZ BIGOS , SCHABOWEGO POPIERDZ SOBIE TROCHĘ .ZONA CI PRANIE ZROBI , PTASIE MLECZKO W BIEDRONCE W PROMOCJI KUPI POCIUPCIASZ SOBIE TROCHĘ ZONĘ A DO WIELKIEJ POLITYKI SIĘ NIE BIERZ ANI JEJ NIE KOMENTUJ BO ROBISZ Z SIEBIE DEBILA W DODATKU NIE UMIEJĄC SIĘ PRZYZNAĆ DO SWOJEGO DEBILIZMU .

  TRZYMAJ SIĘ NAIWNIAKU Z ŁYSYMI JAJAMI JAK 5 LETNIE DZIECKO .

  Polubienie

 27. Ad nana
  10 grudnia 2017 o 10:44 AM

  Całkiem mi się to podobało co Sz. Pan(i) napisał(a) – bo w ulubionej ostatnio (tj. od ćwierćwiecza) manii anonimowości to nigdy nie wiadomo z kim się człowiek (obowiązkowo bezpłciowy) kontaktuje e-mailowo.

  A to, że powtarza jak katarynka? Repetitio mater studiorum est. To dla Węża zjadającego produkty swego odwłoku i dla Kika której (któremu?) Rozum znika.

  A tak przy okazji. W Tatrach gigantyczne – jak na tę porę roku – ilości śniegu, z czego wciąż jeszcze profituję, używając do dojazdów nieswojego samochodu.

  Tak trzymać Nano.

  A jakby ktoś coś kapował w BEZPŁCIOWYM języku PANÓW GENITALIANÓW to polecam:
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2017/12/mozg-w-genitaliach.bmp

  PAN w Z-nem (29 Ang A): 2 Comments + Addenda + Conclusions to „ Is God of Israel eine ATRAPPE of Hindu BRAHMA? (http://markglogg.eu/?p=2054)
  Invocation:

  Trees of Thy sacred groves resound with songs of exultation,

  all elephants and humans, dancing at murals of Thy temples, sing Alleluia!

  Let blessed be the Brahma/Eros the Creator of Everlasting Universe!

  And the blessed (with bio-potency) are blessing the name of their Creator,

  for ever and ever cursed be the Thy Atrappe, the G-d of Israel, in Trinity of Technics, Money and Ass. Amen

  Polubienie

 28. No to będzie teraz miłość nany do doktora znając tylko zmienność nany nie potrwa ta miłość długa ale nie o tym na nanę szkoda mi czasu .
  Mamy grudzień taki mamy klimat że w grudniu rzodkiewka ani cebula na ogrodzie nie rośnie to niech się nana z nudów produkuje u Tadzia a jej chłop niech chudnie z powodu braku obiadków bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 29. Do Grzanka i tu wężykiem .

  GRZANEK NA WPS SZCZYPIOR NAPISAŁ ŻE TY NIEJAKI AARON Z SANHEDRYNU ROBIĄCY ZA NIEZŁE SIANKO .
  KOSIUR JUZ CIĘ OD MIESIĘCY NIE LAJKUJE . WIDAĆ ŻE JESTEŚ TAM PERSONA NON GRATA A SZCZYPIORKA POST ZALAJKOWANY NIEMALŻE KAŻDY .
  MOŻE JAKOŚ USTALICIE SOBIE ZE SZCZYPIOREM KTÓRY W KOŃCU Z WAS JEST OBRZEZANY NA DOWÓD UMIEŚCICIE SCREENY SWOICH WACKÓW CZY TO U TADZIA CZY NA WPS I BĘDZIE JASNOŚĆ .
  CHYBA DOBRZE ŻYCZYSZ WĘZOWI I NIE CHCESZ ABY ZMARŁ ZE SMIECHU .

  POZDRAWIAM .

  Polubienie

 30. A SKĄD WIE SZANOWNY DOKTOR ZE NANA TO NIE CHŁOP Z WACKIEM . TAKI DOKTOR PEWNY HA HA HA .

  Ad nana
  10 grudnia 2017 o 10:44 AM

  Całkiem mi się to podobało co Sz. Pan(i) napisał(a) – bo w ulubionej ostatnio (tj. od ćwierćwiecza) manii anonimowości to nigdy nie wiadomo z kim się człowiek (obowiązkowo bezpłciowy) kontaktuje e-mailowo.

  Polubienie

 31. Do:

  markglogg
  10 grudnia 2017 o 10:13 PM

  [Ad nana
  10 grudnia 2017 o 10:44 AM]

  Najpiękniej Panu dziękuję za życzliwe słowa. Balsam to dla mojej duszy, szczególnie że się od lat uszczelniam na wszelkie pochwały, żeby stać mocno na ziemi no i nie od każdego pochwałę chciało by się przyjąć.

  Byłam 40 lat temu w Zakopanem, na Tatrzańskiej Jesieni – o ile dobrze pamiętam nazwę imprezy.
  Ludzie Gór to gatunek szczególny, są jakby „bliżej Boga”, a serca mają na właściwym miejscu jeżeli kogoś w zasięg swojej aury dopuszczą. Dla ludzi z geograficznych nizin Ludzie Gór nie są łatwi do zrozumienia, jako że ukształtowały ich diametralnie różne warunki życiowe.

  Na nizinie nie da się tak „zachłysnąć powietrzem” jak możliwe to jest w górach. Są inne zalety mieszkania na nizinach i nie można ich porównywać z mieszkańcami Gór. Nic nie jest lepsze ani gorsze, jest inne i to stanowi bogactwo Matki Ziemi.

  Proszę wybaczyć, Szanowny Panie Głogoczowski, że nie zawsze się zgadzam z Pana stanowiskiem. Jestem uczciwa wobec Szlachetnych Przeciwników i nie kadzę im fałszywie, gdy myślę inaczej niż oni. Ja rozumiem, że jestem „nikim” ale jestem „nikim z własną tożsamością” i chcę ją zachować.
  Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za życzliwość.

  PS.
  pseudonim „nana” przyszedł mi do głowy w związku z imieniem mojej Matki: Anna, i ja przestawiłam tylko litery. Chciałam mieć coś prostego, a poza tym nie wiedziałam, że będę się udzielać w internecie i to przez lata. Los spłatał mi figla – a to ci łobuz!

  Polubienie

 32. ha ha ha .Doktor tylko broń pejsaty boże jakakolwiek krytyka nanuni bo zgnoi cię jak onegdaj bywało z PZ .Tam też był romans na początku i wzajemne dziubasy zanim nana nie przypierdzieliła PZ na WPS co skończyło się banem .
  Miałem szanownego pana doktora gąsienice za bardziej rozgarniętego a tu widzę tytuł doktora nie chroni od głupoty .
  Grzanek dobrze wie na co stać nanę .
  Nie chcę już gąsienicy wklejać cytatów jak to był szanowny gąsienica nie tak dawno gnojony przez nanę .

  A Z RESZTĄ CO MNIE TO OBCHODZI NIE MÓJ CYRK NIE MOJE MAŁPY GĄSIENICY .

  TERAZ JEDNAK GĄSIENICO NIE WAŻ SIĘ KRYTYKOWAć NANY BO TY JUŻ DO JEJ KAMANDY NALEŻYSZ . JEŻELI SKRYTYKUJESZ NANĘ PYSKATA NANA URWIE CI JAJA TEGO BĄDZ PEWNY .

  GŁUPIŚ DOKTORKU JAK WSZYSCY GOJE O ILE TY GOJ BO APA I MAJOR TWIERDZIŁ ZE JESTEŚ KOSZERNY .

  PIĄTECZKA GĄSIENICO .
  HA HA HA !!!!!!!!!

  Polubienie

 33. DOKTORKU KOCHANY JAK UŻYWASZ ŻELU DO HIGIENY INTYMNEJ FOR MEN , MYJESZ BUZIE MYDEŁKIEM PALMOLIVE , NIE BEKASZ PO WYPICIU PIWA ANI NIE DŁUBIESZ W NOSIE PO ZJEDZENIU OBIADU SPEŁNIASZ WSZELKIE WARUNKI ABY BYĆ LUBY NANY
  BU BU BU HA HA HA .

  PROSZĘ CZYTAĆ TEKST NANY NA WPS Z 8 MARCA 2017 ROKU .
  OTO JAKIE WARUNKI MUSI SPEŁNIAĆ FACET ABY NANA GO ZAAKCEPTOWAŁA :
  1. NIE DŁUBAĆ W NOSIE I NIE RZUCAĆ KÓŻ NA DYWAN.
  2. NIE BEKAĆ PO WYPICIU PIWA.
  3. MYĆ SIĘ POD PACHAMI MYDEŁKIEM PALMOLIVE .
  4. UŻYWAĆ DEZODORANTU .
  5. UŻYWAĆ ŻELY DO HIGIENY INTYMNEJ FOR MEN ABY FACETOWI PACHNIAŁ WACEK .

  I CO DOKTORKU SPEŁNIASZ TE WARUNKI .

  OBAWIAM SIĘ ŻE NIE BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 34. obudzony
  11 grudnia 2017 o 14:18
  Niepokoi mnie ta kosmetyka w rządzie!
  O ile podyktowana jest osobistymi kalkulacjami nadpremiera Kalksteina(Kaczyńskiego) to – OK, gorzej jeżeli ta szopka ma przykryć gruby geszeft dalszego zadłużania Polski, a wiele na to wskazuje.
  Rzygam tym Morawieckim tak jak i Polką-katoliczką Szydło jak i całym tym żydo-rządom po 1989 roku. Rodak Kaczyńskiego niejaki Hartman z Krakowa zwany profesorem dał wywiad gdzieś na Youtube i pół-żartem pół-serio stwierdził, że Kaczyński męczy się w kościele za każdym razem kiedy tam przebywa.
  Tak samo mnie męczą udawane zawody żydów po 89 roku na wyścigi kto pierwszy do kościoła, bo wierzą, że tam jest głupota Polaków, a ich władza.
  Takim oszustem jest Morawiecki, Kaczyński, Maciarewicz i wielu innych Chazarów, którzy za możliwość sprawowania władzy zawrą pakt z samym diabłem.
  Jak można się dowiedzieć z książki pana Albina Siwaka pamiętne obrady Knessetu na Wawelu w Krakowie były sponsorowane przez ukraińskiego oligarchę pochodzenia żydowskiego, który życzy sobie dosłownego zniszczenia Polski. Słowa te pochodzą od żyda, który na te obrady był zaproszony, a był nim wuj Michała Boniego(Jakuba Bauera) z Izraela, które wypowiedział do swojej rodzonej siostry Marii Kwiatkowskiej, a matki M. Boniego, a ta przed swoją śmiercią potwierdziła to A. Siwakowi.
  Dwa miliony Ukrów przebywających obecnie w Polsce to spora siła, a jeżeli żydzi dobrze napuszczą narody polski i ukraiński na siebie to kolejna jatka gotowa – mamy drugi Wołyń.
  Problem polega na tym, że zarówno w Polsce jak i na Ukrainie rządzą żydzi, którzy słuchają bezpośrednio Rotszyldów, Rockefelerów, Sorosów i innych psychopatów.

  Polubienie

 35. Repetitio mater studiorum est.

  No cóż, w Tatrach białe szaleństwo, duje sobie halny, a najstarsi górale nie pamiętają co to był SOCJALIZM, bo im rozum zanikł! Tak to już w życiu bywa i nie ma na to rady!

  Huraganowy wiatr Kasprowy Wierch 10-12-2017

  Tatry: Halny hula, że hej!

  https://twoje-podhale.pl/tatry-halny-hula-ze-hej,a2243

  Na na na na – no co, tylko sobie pod nosem nucę!

  Hej!

  Polubienie

 36. „Zestawiwszy to cośmy powiedzieli o istocie świadomości narodowej, o istocie naszego nacjonalizmu, z tym co współcześnie bluźnierczo miano „polskości” nosi, wyciągnąć możemy jeden nieodparty wniosek: naród polski jest pozbawiony świadomości narodowej. To co „świadomość narodową polską” według fasonu „odwiecznych prawd” przed naszymi oczyma udaje, z nacjonalizmem nie ma nic wspólnego. Może tylko szalbierczo używaną nazwę. Ale tym samym stwierdzamy grozę położenia. Skoro bowiem naród jest pozbawiony świadomości narodowej, skoro duszę jego wypełnia i o jej istocie stanowi to co jest zaprzeczeniem nacjonalizmu, tym samym jesteśmy zepchnięci już nie na bezdroża nawet, lecz na szlak diametralnie przeciwny temu kierunkowi, który wielkość nadchodzącej epoki oznacza.”

  NS Zadruga
  Słowa wktualne i dzisiaj

  Polubienie

 37. Oczywiście pewnie to przypadek ale on mi troszku Hilarego Minca Z wyglądu przypomina pomimo tego że Minc był starszy .
  Tamten dostał dużo orderów ten też dostanie .
  POLSKA BEZ ŻYDÓW ŻYĆ NIE MOŻE . ONI SĄ NASZĄ KROPLÓWKĄ I ZBAWIENIEM . DZIEKUJEMY CI PANIE ZA STARSZYCH BRACI W WIERZE .CO BY BEZ NICH BYSMY ZROBILI
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 38. WALDIEMU CAŁKIEM PALMA ODWALA . NAJWIEKSZY ANTYPEJSACZ W SIECI POPIERA CAŁYM SERCEM NOWEGO PREMIERA BO OBIECAŁ ROBIĆ ELEKTRYCZNE SAMOCHODZIKI CHOLERNIE DROGIE W EKSPLOATACJI
  WALDI PIAŁ DZIŚ Z ZACHWYTU CHWALĄC MORAWIECKIEGO BO NIBY TEN GDZIEŚ MIAŁ ZAPOWIEDZIEĆ WPROWADZENIE SZYBKO BIOCHIPU KTÓRY BĘDZIE INSTALOWANY W POLSKICH ZOPACH
  BU BU BU HA HA .
  SZKODA MI TEGO WALDIEGO .

  Polubienie

 39. Morawiecki chce również chrystianizować Europę. Jako Żyd swietnie się do tego nadaje.
  PiS wpisuje się wyjątkowo w budowę Nowego Izraela.

  Przede wszystkim, jako katolicy, musimy uznać, że Kościół katolicki jest Nowym Izraelem. W rzeczywistości, Katechizm Kościoła Katolickiego, powołując się na dekret Vaticanum II zatytułowany Ad Gentes, odnosi się do Kościoła w ten sposób, stwierdzając, że Jezus ustanowił Dwunastu Apostołów jako nasiona Nowego Izraela i początku świętej hierarchii(Pkt 877). Podobnie, w swoim pierwszym liście, Święty Piotr definiuje warunki dawniej zarezerwowane dla narodu żydowskiego a teraz odnoszące się do wyznawców Chrystusa, a więc wyraźnie wskazując kościół katolicki jako Nowy Izrael. Jesteś narodem wybranym, królewskim kapłaństwem , narodem świętym odkupionych ludzi (1 Piotra 2: 9). Wyraźnie widać, że tradycyjny katolik dostał do zrozumienia, że ten tytuł, Nowego Izraela należy do Kościoła.
  http://www.dcdave.com/article4/031206.html

  Polubienie

 40. WALDI KARZĄCĄ RĘKĄ TAK MÓWI :

  NU PAGADI MORAWIECKI JEŻELI NIE SPEŁNISZ OBIETNICY I NIE ZAINSTALUJESZ W SŁOWIAŃSKICH TŁUSTYCH ŻOPACH WYPASIONYCH NA COCA – COLI , FRYTKACH I HAMBURGERACH BIOCHIPA

  NU PAGADI

  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 41. TO JUŻ WALDI NIE NAZYWA MORAWIECKIEGO MORAWIEW I NIE TOCZY PIANY TERAZ TO DLA NIEGO PAN PREMIER MORAWIECKI BO WEDŁUG WALDIEGO MORAWIECKI CHCE ELEKTRYCZNYCH SAMOCHODZIKÓW I BIOCHIPA .

  I JAK WALDIEGO MOŻNA ŁATWO UDOBRUCHAĆ . WALDI NAWET ZYDA POLUBI .

  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 42. Na na na na, jeszcze raz na na na na!

  Okno Overtona

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Okno_Overtona

  Okno Overtona i kontrola ludzkiego umysłu

  https://panlogika.wordpress.com/2017/04/04/okno-overtona-i-kontrola-ludzkiego-umyslu/

  Na na na na, co mi tam, na na na na…

  Neuroekonomia

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Neuroekonomia

  Neuromarketing

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Neuromarketing

  Zainstalujemy kilkanaście chińskich kamerek w każdym domu/mieszkaniu, bo WIELKI BRAT JEST BARDZO CIEKAWY CO ROBIMY W WOLNYCH CHWILACH!

  Oko Wielkiego Brata. Chińczycy zbudowali niesamowity system monitoringu

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/oko-wielkiego-brata-chi%c5%84czycy-zbudowali-niesamowity-system-monitoringu/ar-BBGB2xQ?ocid=ientp

  O czym bardzo uczone górale w Zakopanem nie wiedzą i niepotrzebnie stroją fochy!

  Dekodowanie języka inżynierów neosocjalizmu

  http://www.naszdziennik.pl/mysl/68806,dekodowanie-jezyka-inzynierow-neosocjalizmu.html

  Na na na na, wszyscy razem, na na na na, niech wiecznie trwa NEO I SOCJALIZM!

  Hej!

  Polubienie

 43. Już Tadzio zaczyna słodzić bu bu ha ha .

  Kika ty się odczep halnego w górach bo jak ty po smieciowym jedzeniu z Biedronki pierniesz to ma moc większą jak halny
  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 44. Mogę i słodzić.
  Niedługo opublikuję kilka słów na temat planu Morawieckiego, ale dopiero jak wysłucham jego expose.
  A wczoraj z rana otrzymałem konkretne zamówienie na nakręcenie filmu reklamowego z branży rolnej.
  Początek zdjęć w kwietniu, koniec chyba w lipcu.
  Cały cykl od momentu wywożenia obornika, przekopywanie z nim gleby, kultywacji, sadzenia nasion, wzrost pierwszych listków (to się chyba nazywa time lapse), no i moment jak zbiera się najpierw małe korniszonki, później średnio wyrośnięte ogóreczki, dalej przyrządzanie sałatki z ogóreczków i kolejno ogórek małosolny i jego konsumpcja z kanapką chleb Graham smarowany przetopiona słoninka z cebulką.
  Na koniec kiszenie ogórków.
  Ogórki w pełni ekologiczne, w super kategorii smakowej i z ceną też dla wybranych smakoszy. Bo popyt na nie większy niż podaż.
  A ty waz już kręcisz i nagrywasz swoje kursy w j. niemieckim , bo 2 styczeń, zapowiadany przez ciebie termin premiery pierwszej lekcji już blisko.

  Polubienie

 45. Tadzio nie pierdzlel tylko włącz kanał youtube 2 stycznia to zobaczysz . Póki co skup się na lizaniu dupy twojego nowego pana wszak trzeba z Dulcynei przestawić się na rolę owsika u nowego premiera .
  Powodzenia Tadzio
  bu bu ha ha .
  Zapraszam 2 stycznia do oglądania i dawania mi subów .Lekcji będzie 70 zaczynając od rzeczownika a kończąc na tłumaczeniu jaka funkcję pełni np nun w niemieckim .

  Zapraszam.

  A ty Tadzio rób za owsika u nowego pana i przestawiaj się jak najszybciej i porównuj czyje gówno smaczniejsze czy Dulcynei czy Morawieckiego
  bu bu ha ha ha .

  A ty waz już kręcisz i nagrywasz swoje kursy w j. niemieckim , bo 2 styczeń, zapowiadany przez ciebie termin premiery pierwszej lekcji już blisko.

  Polubienie

 46. Obecny premier Mateusz Morawiecki miał odwagę, żeby przyznać się do żydowskich korzeni. Osoby, które poprzednio piastowały najwyższe urzędy a nie uczyniły tego:
  Mazowiecki
  Olszewski
  Bielecki
  Tuski
  Kwaśniewski – prezydent

  Czy jest to między innymi próba wysondowania jak większość polska zareaguje na Żyda na najwyższym stanowisku państwowym i czy oficjalnie w niedalekiej przyszłości będzie już można bez żadnej zasłony powoływać Żydów na najwyższe stanowiska w państwie.

  Polubienie

 47. Tadzio nie płacz po Szydło .Ona wezmie spory grosz na waciki jej wystarczy Biedy u nie nie budiet .
  Zagadka dla Tadzia
  Węzykiem .
  ILE BY MUSIAŁ SPRZEDAĆ NIEMCOM MISEK I ŁYZEK ABY SKOSIĆ TYLE ILE JEGO DULCYNEA ODPRAWY .
  ODPOWIE TADZIO
  BU BU BU HA HA HA .
  TADZIO NIE RÓB UNIKÓW . PYTANIE CI ZADAŁEM . LICZĘ NA ODPOWIEDZ BU BU HA HA HA .

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22770864,ministrowie-dostana-wysokie-odprawy-za-dymisje-choc-zostali.html#MT2

  Polubienie

 48. Właśnie jeden z brokerów gdzie gram na forex poinformował mnie w info że po expose Morawieckiego bardzo znacznie spadł złoty .Pytają się co się dzieje do cholery.
  bu bu bu ha ha ha .
  Co się ma dziać .
  Tadzio najadł się gołąbków kupionych w promocji w Biedronce w słoiczku zdrowo Tadzio piernął po spożyciu to i złoty spadł .
  Tak Tadzio brokerowi odpisać bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 49. Poczytaj sobie Tadzio .

  Grudzień 12, 2017 o 4:55 pm
  http://www.ekspedyt.org/2017/09/29/czy-wicepremier-morawiecki-uwaza-polakow-za-cwiercinteligentow/

  Zaproszenie do Polski mającego opinię największego oszusta spośród bankowych oszustów, wielokrotnie karanego za bankowe przekręty i ogłoszenie tego sukcesem, jest niczym innym jak propagandą dla „ciemnego ludu”.

  Przypomnijmy:

  Rok 2013

  Bank JP Morgan zgodził się wypłacić odszkodowania na sumę 13 mld dolarów, aby zadośćuczynić wprowadzonym w błąd inwestorom w latach 2005-2007. Chodziło głównie o „toksyczne papiery wartościowe zabezpieczone hipoteką”. Odbyło się to w ramach ugody z amerykańską Federalną Agencją Finansowania Nieruchomości (FHFA).

  Gigantyczna kara dla JP Morgan za „Londyńskiego Wieloryba” Największy bank w Stanach Zjednoczonych doszedł do porozumienia z amerykańskimi i brytyjskimi regulatorami rynku w sprawie afery „London Whale”. Kara jaką zapłaci w ramach ugody to blisko miliard dolarów. /bankier.pl/

  Rok 2016

  Bank JPMorgan zgodził się zapłacić władzom federalnym USA grzywny wysokości 264,4 mln USD za korumpowanie Chińczyków polegające na zatrudnianiu dzieci i przyjaciół wpływowych Chińczyków, by zdobywać lukratywne kontrakty w Chinach. / biznes.onet.pl/

  Grudzień 2016 roku

  Komisja Europejska nałożyła w środę 485 mln euro kary na trzy banki: Credit Agricole, HSBC i JPMorgan Chase za sprzeczną z prawem UE wymianę poufnych informacji i zmowę kartelową /wPolityce.pl/

  Dlaczego rząd PiS ułatwia otwarcie banksterskich faktorii w Polsce?

  Kilka dni temu wicepremier Morawiecki odtrąbił sukces ogłaszając rychłe otwarcie siedziby JP Morgan w Polsce. W centrum korporacyjnym banku, w przyszłym roku w Warszawie znajdzie pracę… 3 tys. osób. 3 tys. osób pracujących dla zagranicznego bankstera jest liczbą żałośnie małą w porównaniu do ilości miejsc pracy, które mogłyby powstać po uwolnieniu polskiego potencjału blokowanego złodziejską polityką fiskalną. Nasuwają się pytania:

  Czy celem strategicznym Polski nie powinno być odtworzenie polskiego potencjału przemysłowego – uruchomienie polskiej produkcji?
  Dlaczego zamiast zdjęcia z szyi pętli podatkowej polskim przedsiębiorstwom (małym i średnim) oferuje się im możliwość zaciągnięcia kolejnego kredytu u zagranicznego bankstera?
  Co to ma wspólnego z deklarowaną repolonizacją polskiego sektora bankowego?
  Dlaczego polskich przedsiębiorców nie może kredytować wspomniany polski sektor bankowy?

  Wicepremier Morawiecki mówi o tym wprost: „Polska umacnia się jako hub bankowy”. Dorzucę jeszcze to, cytując i jednocześnie parafrazując wypowiedź przedstawiciela JP Morgan, czyli oddając rzeczywisty sens jego wypowiedzi: „JP Morgan widzi w Polsce silny kapitał niewolniczy, przygotowany do wyzwań przyszłości”.

  Niezorientowanych w temacie informuję, że Morawiecki zwierzył się dziennikarzom, że „prowadzi rozmowy także z następnymi bankami”, przypominając, że „Goldman Sachs rozbudowuje mocno swoje centrum w Polsce”./ gazetaprawna.pl/

  „Sam bank JP Morgan zadeklarował chęć ścisłej współpracy z uczelniami w Polsce. Mają na nich powstać kierunki, kształcące osoby wyspecjalizowane w świadczeniu nowoczesnych usług finansowych” /polskieradio.pl/

  ______________________________________________________________________________________________________________

  Idea Hub – co-working polega m.in. na udostępnieniu powierzchni biura klientom na spotkania biznesowe i kawiarniane pogaduszki, a także na możliwości używaniu adresu Hubu jako adresu firmy w celu korespondencyjnym.

  Polubienie

 50. Jonny Daniels‏ @MrJonnyDaniels
  3 min.3 minuty temu

  Jonny Daniels podał/a dalej Mariusz Błaszczak
  A big thank you to Poland’s Minister of Interior @mblaszczak for your wishes on #Chanukah
  Jonny Daniels dodał/a,

  Mariusz Błaszczak‏ @mblaszczak
  Jako minister odpowiedzialny za mniejszości życzę Żydowskiej społeczności w Polsce i Żydom na całym świecie Szczęśliwej Chanuki!

  Polubienie

 51. grzanek tak sie cieszyłeś a twoje wpisy co do joty zostały delete przez PZ .Zatkało cacao ?
  znaczy się uwierzyli szczypiorowi że ty niejaki Aaron z Sanhedrynu .

  Polubienie

 52. Tadzio napisz jak u ciebie przygotowania do świąt .Uczysz się kolęd .Ucz się ucz bu bu ha ha ha .jeżeli ładnie zaśpiewasz lulaj ze Jezuniu w następnych rozdaniu jestes dyrektorem departamentu w ministerstwie

  bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 53. Oficer prowadzacy dumny jest ze swojego podopiecznego

  Jonny Daniels‏ @MrJonnyDaniels
  Proud to be watching Poland’s Prime Minister Mateusz Morawiecki in his first major speech as Prime Minister speak of “unity with our Jewish brothers” and the importance of Holocaust memory and memorial. He will truly help improve Poland’s image around the world.
  Dumą napawa mnie obserwowanie premiera Polski Mateusza Morawieckiego w swoim pierwszym ważnym przemówieniu, gdy premier mówi o „jedności z naszymi braćmi żydowskimi” i znaczeniu pamięci i wspomnień o Holokauście. Naprawdę przyczyni się on do poprawy wizerunku Polski na całym świecie.

  Polubienie

 54. Co w tym dziwnego ? Żyd żyda pochwalił .wielka mi mecyja bu bu ha ha ha . Trafił się pejsatkom raj na ziemi pod nazwą Polska i fajny klimat i super powietrze nic tylko odpoczywać po robocie tylko po jakiej może takiej w rodzaju pracy Ferdka Kiepskiego .
  bu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 55. Oni jak jadą się pomodlić do tej ściany płaczu to muszą bardzo gorąco dziekować swojemu Bogu za taki kraj jak Polska .

  Uwaga teraz autentyk .Opowiadała mi to pewna baba taka moja znajoma .
  Miejsce zdarzenia : Polska .
  Gdzie : nieważne jakas pipidówka w lubelskim

  Przyjeżdzają sobie żydzi na wycieczkę między innymi pójscie na Kirkut zwiedzanie i tym podobne sprawy . Wchodzą do jednego z pomieszczeń na modlitwę tam w środku drą jakieś kartki papieru na mniejsze kartki i się modlą następnie idą na zwiedzanie .

  Pech ze baba goj tam sprząta i podczas ich nieobecności zbiera te kartki do śmieci .
  Zydzi w międzyczasie wracają tam i wielki aj waj cos po angielsku do tej baby z mordą . Kobita goj cięzko przestraszona bo nic nie rozumieć co zydzi po angielsku barmaczą .
  W końcu żydzi się zbierają razem i idą na skargę do proboszcza . Proboszcz ostro wkurwiony z nadwagą i ogromnym bandziochem przybiega tam szybciutko opierdal .. nie wiedzącą o co chodzi cięzko przestraszoną starą babę .

  Taką opowieść usłyszałem od ciezko przestraszonej baby która nawet gdy mi to opowiadała piła nerwosol .

  Okazało się że te papierki które ta sprzątaczka wysprzątała i wyrzuciła do smieci symbolizowały ludzkie dusze zmarłych
  Baba zdrowo dostala opierd… od katabasa ale nie bójmy się .
  była już u spowiedzi żydowskiego Boga przeprosiła a więc wszystko jest ok .

  Polubienie

 56. DOBRA PODMIANA SŁODZI SOBIE HERBATĘ CUDZYM CUKREM! WSZYSTKO CO KRADZIONE OD GOJA LEPIEJ SMAKUJE! KRADZIEŻY NIE WIDAĆ KOŃCA!

  Jarosław Kaczyński: Nie mamy planu podwyższenia podatków

  Piątek, 16 grudnia 2016 (06:37)

  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/jaroslaw-kaczynski-nie-mamy-planu-podwyzszenia-podatkow,2440977,4199

  Podatkowe tornado. Wszystkie zmiany PiS-u. Zobacz, ile zapłacisz więcej

  14 lipca 2017

  http://wolnosc24.pl/2017/07/14/podatkowe-tornado-wszystkie-zmiany-pis-u-zobacz-za-co-zaplacisz-wiecej/

  Podatki: Ponad 25 mld zł na daniny PiS.

  Publikacja: 13.07.2017

  http://www.rp.pl/Budzet-i-Podatki/307139845-Podatki-Ponad-25-mld-zl-na-daniny-PiS.html

  Jarosław Kaczyński: PiS sprzeciwia się podatkowi katastralnemu

  29-06-2012 (12:30)

  https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-pis-sprzeciwia-sie-podatkowi-katastralnemu-6036812967400577a

  Kaczyński: PO chce wprowadzić podatek katastralny. „Dorobek życia starszego pokolenia będzie podważony”

  22.10.2015, 09:02

  http://www.tvp.info/22298722/kaczynski-po-chce-wprowadzic-podatek-katastralny-dorobek-zycia-starszego-pokolenia-bedzie-podwazony-relacja

  Podatek katastralny może zostać wprowadzony do 2020 r.

  http://ksiegowosc.infor.pl/podatki/podatki-osobiste/podatek-od-nieruchomosci/726984,Podatek-katastralny-moze-zostac-wprowadzony-do-2020-r.html

  Będzie podatek katastralny w Polsce! Kto zapłaci?

  http://www.fakt.pl/pieniadze/nieruchomosci/podatek-od-wartosci-nieruchomosci-podatek-katastralny/0gh3qh8

  Pozdrawiam wszystkich optymistów, którzy uważają, że jutro będzie lepiej.

  Hej!

  Polubienie

 57. ~Adm – „mam pieniądze, mam dużo lepszy wybór towarów w sklepie, zatem smaczniej jem i piję. Nie wyjeżdżam na wczasy bo mam je dziesięć minut od domu na plaży, zatem nie mam jakichkolwiek niewygód związanych z podróżami. Żaden hotel..”

  Ludzie generalnie dzielą się na tych co czytają etykiety na opakowaniach [skład chem] i na tych co nie czytają .
  Ekologiczna żywność- hehehe dobra socjotechnika to dzisiaj podstawa handlu

  Polubienie

 58. Dlatego admin Tadzio ma wysokie cisnienie i mdleje od tych pysznych jabłuszek z dyskontów bu bu ha ha ha plus promocyjne ptasie mleczko
  bu bu ha ha .
  Brawo siddop

  Polubienie

 59. I TO WĘZYKIEM NO I OCZYWIŚCIE ZOSTAWMY TADZIA . NIECH WIERZY W SWÓJ MATRIX I DOBRE ODŻYWANIE PO KTÓRYM NA CISNIENIE 180 / 115 I MDLEJE

  Ekologiczna żywność- hehehe dobra socjotechnika to dzisiaj podstawa handlu

  PS TADZIA LĄCZY Z BYŁĄ PANIĄ PREMIER KOPACZ ZE OBJE ZAKOCHALI SIĘ W SUPER JABŁUSZKACH Z BIEDRONKI BU BU HA HA .
  TADZIO TYLKO UWAŻAJ ABY TWOI SZEFOWIE Z PIS SIĘ O TYM NIE DOWIEDZIELI BO PRZY NOWYM ROZDANIU ZA 2 LATA FUCHY DLA CIEBIE W MINISTERSTWIE NIE BUDIET BU BU BU HA HA HA

  Polubienie

 60. Pięknie, pan Mateuszek Wielki Kłamczuszek zaczyna swoje rządy od kłamstw! To co miało zostać wycięte, zostało usunięte i teraz będziemy przestrzegać nadrzędnych praw parchatej unii i jak będzie trzeba, to nawet zapłacimy ogromne kary, nałożone przez niebieskich komisarzy ludowych.

  Morawiecki o Puszczy Białowieskiej: postąpimy zgodnie z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości UE

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/morawiecki-o-puszczy-bia%C5%82owieskiej-post%C4%85pimy-zgodnie-z-wyrokiem-trybuna%C5%82u-sprawiedliwo%C5%9Bci-ue/ar-BBGFCyJ?li=AAaGjkQ&ocid=ientp

  Pełen entuzjazm i poparcie na Litwie w sprawie budowy autostrady przez Karpaty!

  Litwa popiera budowę trasy Via Carpatia w Polsce.

  http://www.rp.pl/Transport-drogowy/170719495-Litwa-popiera-budowe-trasy-Via-Carpatia-w-Polsce.html

  Astronomiczne koszty budowy ,,drogi przez las”, to też głupie goje muszą zapłacić ogromne ,,gwiezdne” haracze/podatki, przeznaczone na ten szczytny cel!

  Via Carpatia. Najdroższa droga w Polsce jednak powstanie

  ,,Kłopot jednak w tym, że nie na całą trasę zagwarantowane są pieniądze, a koszty inwestycji astronomiczne.”

  http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-budowa-autostrad/budowa-autostrad/news-via-carpatia-najdrozsza-droga-w-polsce-jednak-powstanie,nId,2377525

  Fajnie mieć i realizować marzenia za nie swoje pieniądze, o których niby pejsata unia ,,nic nie wie”.

  Via Carpatia – nowa droga przez wschodnią Polskę. ,,Marzenia się zmieniają w czyn”

  ,,Przedstawiciele rządów Litwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Turcji, Węgier i Ukrainy podpisali deklarację w sprawie wspierania budowy tego nowego szlaku transportowego oraz wspierania zabiegów o wpisanie przez Komisję Europejską Via Carpatia na listę TEN-T, czyli połączeń komunikacyjnych ważnych dla całej Europy.

  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19715883,nowa-droga-przez-wschodnia-polske-marzenia-sie-zmieniaja-w.html?disableRedirects=true

  Unijna komisarz ds. transportu Violeta Bulc, która nic nie wiedziała o wycince drzew w puszczy?

  Eurokomisarz: Via Carpatia to całkiem dojrzały projekt

  http://zw.lt/gospodarka/eurokomisarz-via-carpatia-calkiem-dojrzaly-projekt/

  Manipulacja medialna i pismak, któremu się pomyliły drogi ale to nieważne liczy się dobry piar o potajemnej inwestycji rządowej i parchatej unii!

  Via Carpatia. Droga życia dla Polski Wschodniej w 2025 roku?

  http://www.suwalki24.pl/article/3,via-carpatia-droga-zycia-dla-polski-wschodniej-w-2025-roku#

  Droga Życia

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_%C5%BBycia

  Pozdrawiam

  Polubienie

 61. A grzanek szaleje u PAZIA królowej bo mu PAZ Putina nie chce zamieszczać komów .
  Grzanek to ty nie wiesz że według Szczypiora ( jego wpis ) to ty jesteś niejaki Aaron i pracujesz dla Sanhedrynu z tego względu jesteś tam persona non grata tak grzanku a już Kosiur może z pół roku cię nie zalajkował bu bu ha ha ha .
  Miej chłopie trochę godności i honoru .

  grzanek
  11 grudnia 2017 o 19:51
  Panie Darku, proszę o publikację powyższego komentarza (mam nadzieję, że jest widoczny na liście oczekujących i że żydy nadzorujące WordPress niczego nie namieszały).

  Polubienie

  Odpowiedz
  grzanek
  12 grudnia 2017 o 09:13
  Panie Darku? Albo Pawle?

  Polubienie

  Odpowiedz
  grzanek
  12 grudnia 2017 o 15:25
  Odbiór, jak mnie widać?

  Polubienie

  grzanek
  13 grudnia 2017 o 10:28
  To był komentarz od prof. Hudsonie. Na pewno się znajdzie.

  Polubienie

  grzanek
  13 grudnia 2017 o 12:37
  Po raz kolejny (widzę że w międzyczasie p. Paweł dodał 2 komentarze) proszę o zatwierdzenie mojego komentarza „oczekującego na moderację”.

  Polubienie

  grzanek
  13 grudnia 2017 o 13:53
  muszę trochę naspamować żeby

  Polubienie

  grzanek
  13 grudnia 2017 o 13:53
  mieć pewnoś że

  Polubienie

  grzanek
  13 grudnia 2017 o 13:54
  nikt tego nie przeoczy

  Polubienie

  grzanek
  13 grudnia 2017 o 13:54
  i że nie będę musiał czekać

  Polubienie

  grzanek
  13 grudnia 2017 o 13:55
  kolejny dzień (dni?) na akceptację komentarza

  Polubienie

  grzanek
  13 grudnia 2017 o 13:53
  No niestety ale

  Polubienie

  Odpowiedz

  Polubienie

 62. Chwała chwała Swarożyca
  Boga słońca, boga życia

  Chwała chwała Perunwica
  Boga gromu, boga życia

  I Welesa kosmatego
  W oku magii ukrytego

  Chwała chwała dla Mokoszy
  Niech nas Mokosz żywych nosi

  Niech brat bratu bracie woła
  Dajcie zwierza naszym borom

  Niech brat bratu bracie rzecze
  Dajcie rybów naszej rzece

  Niech brat bratu mówi bracie
  Dajcie pokój naszej chacie

  A kto wam to palcem wytknie
  Niechaj zginie w pierwszej bitwie

  A kto was to chce się wyrzec
  Niech go zgubi wołchw i żyrzec

  Wołchw i żyrzec, wróż i kapłan
  Taką tu przysięgę składam:

  Strzec prastarej wiary będę
  Kłaść obiatę pod waszym dębem

  W gaju świętej wierzenicy
  Wiary przodków nic nie zniszczy
  Wiary przodków nic nie zniszczy

  Polubienie

 63. grzanek szaleje .Grzanek to ty nie wiesz ze tam nie ma miejsca dla Aarona z Sanhedrynu jak naisał Metro .Twoje wpisy kasują jak zauważyłem .PAZ wykasował .
  Grzanek no to z ciebie Aaron .

  grzanek
  13 grudnia 2017 o 15:04
  Co z moim komentarzem „oczekującym na moderację”, p. Pawle? Czekam już trzeci dzień, aż go „wypuścicie” z „poczekalni”.

  Polubienie

 64. Aj waj, aj waj, dwa mocarze jeżdżą po PiS jak po burej suce albo łysej kobyle… Aj waj, aj waj…

  MSZ: nałożenie kary na TVN to decyzja autonomicznego organu

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/msz-o-decyzji-krrit-o-karze-dla-tvn,798277.html

  Amerykanie grożą palcem PiS w sprawie TVN. I nie żartują

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/amerykanie-gro%C5%BC%C4%85-palcem-pis-w-sprawie-tvn-i-nie-%C5%BCartuj%C4%85/ar-BBGIUJ2?li=AAaGjkQ&ocid=ientp

  Doroczna konferencja Putina. Pada pytanie o Smoleńsk. ,,To polityczne śledztwo. Dorośnijcie”

  ,,… – Jesteśmy zmęczeni tym blefem. Mamy dosyć tych bzdur. Byłem wtedy premierem i nie miałem nic wspólnego z agencjami bezpieczeństwa i spraw zagranicznych. Skoro miała być eksplozja na pokładzie, to powiedzcie, skąd oni wylecieli. Z Moskwy? Nie, z Warszawy! Rosyjscy agenci mieli podłożyć bombę? Raczej powinniście spojrzeć na swoich ludzi – stwierdził Putin…”

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/doroczna-konferencja-putina-pada-pytanie-o-smole%C5%84sk-to-polityczne-%C5%9Bledztwo-doro%C5%9Bnijcie/ar-BBGJhfA?li=AAaGjkQ&ocid=ientp

  Pozdrawiam

  Polubienie

 65. Podtrzymuję tezę, że cały czas żydowsko-koscielne grupy(bez względu na wyznanie)walczą o prawa do łupienia goji na na danym terytorium.Jeśli założymy, że Syria jest początkiem walki o zniesienie tego prawidła, to następstwa wyboru prezydenta Putina na następną kadencję pokażą o co tak na prawdę w tym wszystkim chodzi, czy o rzeczywistą chęć złamania dominacji żydoamerykańskiej czy też uśpienie gojów na kolejne lata.
  Putin, żeby coś zmienić może liczyć tylko na armię. Wojskowi potrzebują sukcesów i wiedzą, że zwycięstwo w Syrii było możliwe. Jeśli będą chcieli to przełożyć na sukces w wewnętrznej polityce to będzie to pierwszy krok do uwalniania świata od dominacji sojuszu żydowsko wtykańskiego arystokratycznego. Są już w miarę wirygodne pogłoski, że Putin chce po swoim zycięstwie zaszczepić idee odtworzenia cesarstwa bizantyjskiego z tym, że poszerzonego o Rosję, która miałaby pełnić przywódczą rolę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s