Jakie piękne samobójstwo „Europy” (i to już we wrześniu)


„Bruksela” właśnie strzeliła sobie efektownego „samobója”, pogrążając przy okazji targowicę.

Pragnę przypomnieć, że historyczny demontaż i upadek Unii Europejskiej

(i to dokonywany własnymi europejskimi rękoma)

przebiega wedle własnej dynamiki:

od lata 2015 roku (potop migracyjny)

poprzez zimę 2017

aż po jesień roku 2018

bo wg prognozy z czerwca 2016 – => To nie Brexit zniszczy „Europę”

A dziś totalni wreszcie doigrali się – „Europa”  uruchamia wobec nas swą „broń atomową”, czyli „sankcje”!

A tego upokorzenia Polacy totalnym nie zapomną – brawo, jakie piękne samozaoranie.

Tylko z ostatniego tygodna:

1) – => Niemcy mordują wspólną Europę

2) – => Berlin i Bruksela wspólnie demontują Unię Europejską

3) – => „Sankcje” i protekcjonizm reakcją „Zachodu” na nasz rozwój

image

„Sankcją” może tu być co najwyżej odebranie nam prawa głosu w Radzie Europy – ale tylko po jednogłośnej decyzji wszystkich państw członkowskich – co dziś jest niemożliwe do uzyskania, to po pierwsze.

A po drugie – „Europa” właśnie popełniła samobójstwo,

brutalnie i bezprawnie wtrącając się w kwestie,

leżące poza jej mandatem i kompetencjami –

bo

Komisja nie ma żadnych podstaw prawnych do takiej decyzji,

jako że organizacja wymiaru sprawiedliwości państw członkowskich

jest ich suwerenną sprawą

– jak wcześniej orzekł Europejski Trybunał Sprawiedliwości.

A gdy polityka zaczyna „w Brukseli” dominować nad prawem – o co właśnie my jesteśmy przez nich oskarżani 😉 – to komisarze brukselscy po prostu zrzucają maski i stają się „ludowi”– a tego to Europa na pewno nie będzie tolerować.

Bo każdy kraj członkowski musi dziś zdawać sobie sprawę z tego,

że w każdej chwili i w każdej sprawie może paść ofiarą

równie absurdalnego,

równie arbitralnego

i równie bezprawnego

ataku „brukselczyków”, co Polska tej zimy.

Ale już wrzesień roku 2018 pokaże komisarzom, gdzie raki zimują…

(a gdyby znali Wyspiańskiego, to mogliby by sobie wtedy smętnie zanucić:

,,Miałeś chamie…..”

Ale wygląda na to, że nikt im tam w Brukseli, jak na razie, nie powiedział, że zwykle po użyciu „broni atomowej” to nie ma ani przegranych, ani zwycięzców … a w końcowym rachunku to może też i nie być dzisiejszej Unii Europejskiej.

image

P.S Na łączenie kwestii dotacji unijnych z polityką nie pozwalają unijne traktaty – ale gdyby „brukselczycy„odważyli się zamachnąć także i na ten fundament unijnej solidarności i spójności, to wtedy do rozpadu Unii może dojść jeszcze szybciej, niż to się im wszystkim dzisiaj wydaje…

Totalni i „Bruksela” mogą sobie dziś spokojnie „przybić piątkę” – bo ich wielomiesięczna praca na pewno nie pójdzie na marne…

– => „Sanckcij nie budiet”, tow. Siemoniak, a i fundusze unijne są bezpieczne

P.S. 2 A tak prywatnie,

to ja bym poprosił szanownych towarzyszy komisarzy o wykładnię,

jak zróżnicowany wiek emerytalny (60 i 65 lat) „dyskryminuje z uwagi na płeć”.

Bo skoro potrafili uznać marchewkę za owoc oraz ślimaka za rybę sródlądową,

to powinni podołać i temu zadaniu:

to kto tu jest dyskryminowany – kobiety, czy mężczyźni?

Docent zza morza

http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/141577,jakie-piekne-samobojstwo-europy-i-to-juz-we-wrzesniu

 

Reklamy

44 uwagi do wpisu “Jakie piękne samobójstwo „Europy” (i to już we wrześniu)

 1. Jarosław Wielki wychędożył Komisarzy Ludowych EU

  Nieprawdopodobna sytuacja niemożliwa jeszcze dziś rano a jednak stało się. Jarosław Kaczyński dokonał niemożliwego – wychędożył całą komisję.

  Generalnie z takiego obrotu sprawy zadowolony jest pan Gej Verhofstadt (1) który chwali decyzję KE w sprawie art. 7 wobec Polski. Przypomnijmy w dniu dzisiejszym KE zdecydowała o uruchomieniu procedury art. 7.1 traktatu unijnego wobec Polski. Skierowała również do Trybunału Sprawiedliwości UE sprawę wobec Polski w związku z ustawą o sądach powszechnych.
  To zaś zbiesiło naszego kochanego Prezydenta Andrzeja Dudę.(2) Wodził on przecież za nos większość parlamentarną w sprawie reformy sądownictwa przez kilka miesięcy tylko po to żeby nie było zadymy w Brukseli. Nic to – stary poczciwy komisarz ludowy, jak piecyk gazowy – Junkers dał pretekst do tego aby w Polsce reforma sądownictwa ruszyła z kopyta. No i Duda – PODPISAŁ! A niech mu teraz cała ludowa komisyja skoczy!

  Mało tego, Włochy chcą wyjścia ze strefy euro, Austria skręca na prawo. Przyznam że nie wierzyłem w to że ryży rozwali Kartaginę, przecież tylko Korwin to do znudzenia powtarzał. Proszę bardzo: „Tusku musisz!” – i się udało. Tyle nasz przecudowny Donaldu Tusku rzygał na Polskę że w końcu Polska nie tylko wyrzyga targowicką totalną opozycję ale i EU samą siebie.

  Banalna sprawa – skoro cysorzowa Angela kwestionuje polską praworządność łamiąc przy tym praworządność europejską, łamiąc traktaty i dobry obyczaj któż zagwarantuje że za rok nie zrobi tego samego z Hiszpanią czy Rumunią?

  Dostrzega to niemiecka opozycja. Postępowanie Komisji Europejskiej wobec Polski ostro skrytykowała Alternatywa dla Niemiec. Joerg Meuthen zarzucił wiceszefowi KE Fransowi Timmermansowi „prywatną wojnę” przeciwko polskiemu rządowi. Powiedział że Polska zawsze angażowała się na rzecz Europy. „Przez stulecia broniła się przed obcym wpływem, czy to muzułmańskim, sowieckim, czy – jak obecnie – próbami regulacji z Brukseli”.(3)

  Tak oto pycha kroczy przed upadkiem a pani Merkel nie dość że falandyzuje europejskie regulacje to jeszcze zochydziła własną partię wszystkim potencjalnym koalicjantom. Oj kręci się bicz na carycę i to w najgroźniejszym obozie dla liberalno lewackiego kołchozu…..
  …..

  Wielkie i małe roszady Jarosława Wielkiego są nieprawdopodobne. Scenariusze rozgrywane na 14 posunięć do przodu. Po prostu nie wierzę że on to wszystko układa we własnej głowie.
  norwid

  Timmermans zrzuca bombę atomową na PiS i nie rozumie, że ani Polsce, ani PiS ona nie zaszkodzi, za to do reszty spopieli „proeuropejskie”, liberalne” elity w naszym kraju. No coż, Grzegorz Dyndała sam tego chciał
  Za kilka dni sondaz
  PIS 55%
  PO 10%
  nadużycie link skomentuj
  Husky
  Neon24

  Polubienie

 2. Oj Tadzio zachowujesz się jak dziecko .Moja to wina że przy nowym rozdaniu nie dostałeś żadnej fuchy za twoją ciężka robotę .nie martw się za 2 lata będzie nowe rozdanie i cos ci tam w URM dadzą .
  Tym logowaniem sprawiłeś że nikt ciebie juz czytac nie będzie także i moja osoba .
  Trzymaj się Tadzii i nie nerwujsia się złość .Złóść szkodzi na cisnienie .

  Polubienie

 3. (http://thenowypolskishow.co.uk), który słusznie poirytowany tym ciągłym kąsaniem i poszturchiwaniem Polski przez różne „owczarki niemieckie” i belgijskie Guje (Belgia, Belgia, zaraz, zaraz … a! pedofilia, czekoladki i ludobójstwo w Kongo) pisze:

  „Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz …” – czas pomyśleć o wyjsciu z tej Unii!

  Reasumując. Merkel i reszta zrobi wszystko, by nas podporządkować. Posunie się do każdego ruchu, by tylko Polska była pod jej wpływem. Cała ta gadanina o braku praworządności i łamaniu demokracji, to tylko zasłona dymna przed prawdziwymi powodami złości zachodnich polityków na nasz kraj. Po prostu rozwój Polski jest wbrew interesom Niemiec. Ja osobiście już mam dosyć i zachęcam nas wszystkim do debaty o tym kiedy i jak mamy wyjść z Unii Europejskiej. Polexit wcale nie musi być czymś niemożliwym i niebezpiecznym, a słusznym i stawiającym nasz kraj na nowej pozycji w Europie.

  Słuchałem niedanwo kilku wykładów pana Krzysztofa Karonia, więc pewnie będę momentami podświadomie parafrazował. Te wszystkie Guje, Luje, Timmermansy z półprzytomnym pijaczyną Junckersem na kupę to jedna wielka kupa wiadomo czego, bynajmniej nie twarogu, o poziomie intelektualnym ameby i moralnym kryminalisty-recydywisty, więc za samą konieczność znoszenia się z nimi za każdy dzień jest dzień odpustu jak nie więcej.
  z Neon 24

  Polubienie

 4. Tadzio nie wiem czy tobie kiedyś jak Niemiec dupę wyruchał w młodości że ty ich tak nie lubisz nie wiem .Może ty masz jakieś kompleksy albo poczucie niskiej wartości jak kociarz .Chyba tak .

  „Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz …” – czas pomyśleć o wyjsciu z tej Unii!

  Tadzio ty idz do Koscioła i jeszcze Rotę zaspiewaj razem z tymi od ojczulka bo ty naprawdę do nich pasujesz .
  Specjalnie dla Tadzia .

  jesteś Tadzio na poziomie średniowiecza jak twoi idole pisowscy .Tylko uważaj bo to średniowiecze zrobi ci z tyłka jesień średniowiecza bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 5. Tadzio zapomina niestety jak to może nie członkowie PISdy a jej zwolennicy wyrażają swoje niezadowolenie z powodu Jałty czy Poczdamu i naszych granic pierdol…. że ziemie które po wojnie weszły w skład Polski bardziej nalezą się Niemcom niż nam .
  Tadzio agitatorek udaje że tego nie słyszy i kreuje pisdzielców na antyniemiaszków .

  Tadzio zmien taktykę bo robisz z siebie juz kompletnego durnia .Zresztą u siebie na portalu piszesz sam do siebie może jeszcze do nany na na na .

  Polubienie

 6. jednemu z KODomitów już się kończy piękne życie, wiec zgrzyta zębami i tragizuje co to będzie, jakie klęski i tragedie
  A no bedziecie mieli …uj, dupę i kamieni kupę, na własne życzen i zabiorą wam paszporty i nie tylko i oby jak najszybciej.

  Polubienie

 7. PiS bierze się za przestępców

  Prokuratorzy Prokuratury Krajowej z Wydziału Zamiejscowego ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Szczecinie oraz funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego wkroczyli do mieszkania sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej Stanisława Gawłowskiego w Warszawie. Prokuratorzy zamierzają mu postawić aż pięć zarzutów. Trzy z nich mają charakter korupcyjny.

  Drogie zegarki i 200 tys. łapówki

  Pierwszy z zarzutów dotyczy przyjęcia przez Gawłowskiego jako łapówki dwóch zegarków marki Tag Heuer model Carrera 16. Cała sprawa miała miejsce w 2011 roku. Gawłowski był wówczas wiceministrem Ochrony Środowiska i podlegał mu Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Na jego czele stał wówczas Mieczysław O., który ustanowił zastępcą Łukasza L. Stanisław Gawłowski wyraził zgodę na tę nominację. Wicedyrektor wraz ze swoim przełożonym udali się do Genewy na kongres Światowej Organizacji Meteorologicznej.

  Kolejny zarzut dotyczy przyjęcia przez Gawłowskiego korzyści majątkowej w wysokości 200 tys. zł oraz podżegania innych osób do przyjęcia korzyści majątkowej. Ostatni zarzut jaki chce postawić Gawłowskiemu prokuratura dotyczy plagiatu pracy doktorskiej. O plagiacie tym pisał w 2013 r. tygodnik „W sieci”. W maju tego roku prokuratura w Łodzi skierowała wniosek o uchylenie mu immunitetu w tej sprawie. Jednak teraz postanowiono go dołączyć do innych zarzutów, gdyż śledczy ustalili, że praca nie tylko zawierała liczne zapożyczenia, ale w dodatku była napisana niesamodzielnie.
  źródło: PORTAL TVP.INFO

  Polubienie

 8. Wąż ma przerwę, wakacje zimowe. Nie było wpisu by nie próbował mnie poniżyć, wyśmiać, obrazić, wyzwać od durów, debili itp.
  Żaden komentarz węża nie zostanie przepuszczony w tym czasie.
  Wąż musi zrozumieć, że administratora czy założyciela strony się nie traktuje w taki sposób. Jak wchodzi się do cudzego domu, to nie pluje się tam po katach, nie obsrywa, nie ubliza gospodarzowi bo reakcja w takim przypadku jest gospodarza tylko jedna. Wyprasza taką osobę za drzwi, a jak to nie pomaga to go po prostu wyrzuca.
  Ja wężowi pobłażałem przez prawie rok, znosiłem jego kpiny i obelgi w nadziei ze gdy się już wyżyje, wyszumi stanie się zwyczajnym czytelnikiem i komentatorem. Ale tak się nie stało więc wężyk dostaje bana co najmniej do wiosny, a jak trafię na jakikolwiek jego wpis odnoszący się do mojej osoby na jakimkolwiek innym forum to wąż już tu nie zaistnieje nigdy i pod żadnym Nickiem

  Pytał wąż czemu nie lubię Niemców.
  Jak można lubić naród który napadł na moją ojczyznę, który mordował moich rodaków, więził w obozach, palił wioski i burzył miasta? Jak można lubić naród, który wymordował kilkadziesiąt milionów ludzi w całej Europie? Jak można lubić Niemców, którzy przejmowali za grosze polskie fabryki by je później doprowadzać do dewastacji i ruiny a ludzi wyrzucać na bruk.

  Polubienie

 9. Szanowny Adminie,
  dostosowałam się do wymogów sytuacji i użyłam ćwitera, czy jak to się z angielska nazywa.
  Na Klubie Inteligencji Polskiej zamieszczono jednak mój komentarz, a jest on o Niemcach w formie dzisiejszej.
  Dodam tu jeszcze, że jeżeli pani Jola uznaje, że Frau Mross została „wypędzona” to na czyjej ziemi w takim razie pani Jola urządziła „swoje” gospodarstwo? Kto jest w takim przypadku gospodarzem a kto gościem? Czy Polakom stała się obca nawet podstawowa logika?

  nanna says:
  21/12/2017 at 12:29

  Na Bayerisches FS Sued od 11.10h do 11.55, 21.12.17r leci film dokumentalny o życiu Frau Dora Mross, Niemki, która wyjechała z Polski po wojnie uciekając przed sprawiedliwością wymierzaną niemieckim przestępcom przez Bohaterską Armię Czerwoną.

  Frau Morss ponoć odkupiła 17 lat temu istniejący wciąż „jej” dom od Polaków. Ma teraz hodowlę owiec (rozumie się, dopłaty na nią z unii).

  Frau Mross przed kamerą oglądała „pożółkły album ze zdjęciami z czasów szczęśliwego dzieciństwa”. Na zdjęciach wyglądał ten dom raczej na biedny, stojący przed nim ludzie na niezamożnych, ale sugerowane było co innego: raj utracony.

  Równolegle pokazywana jest posiadłość Polki, mieszkającej w zgodzie z niemieckim sąsiadem. Że to niby tak nam teraz łatwo żyć obok Niemca bo wojna to już historia.

  No właśnie, jeżeli wojna to historia, to jakim prawem rości sobie Frau Mross prawo do „utraconej w wyniku wypędzenia” posiadłości???

  Czyżby wszystkie trupy, Polacy i Słowianie zabici przez Niemców byli nieważnym epizodem, a „wypędzenie” takiej Frau Mross jakąś wielką niesprawiedliwością, która ją dotknęła zupełnie niesłusznie?

  Gdyby Niemcy byli w stanie przywrócić życie Polakom zabitym przez nich bestialsko, to można by ewentualnie rozważać jakieś „dobrosąsiedztwo”. Ale w sytuacji, gdy jest to niemożliwe, wszelkie „wypędzenia” i próby unieważnienia geopolitycznych wyników II. wojny światowej są absolutnie niedopuszczalne!!!
  Niemcy nie odbudowali nam ani jednego domu, który nam w czasie napaści i okupacji zniszczyli.

  Spiker nie używa słowa „Mazury” ale wyłącznie „ostpreussen”!!!

  Frau Mross nawiedziła także jej rodzina, synowie mieszkający w Niemczech; przyjechali jak do siebie.

  Polka, pani Jola koleguje się z tą Niemką przed niemieckimi kamerami jakby nie dzieliła nas agresja Niemiec na Polskę i wymordowanie przez Niemców 6 milionów Polaków!!!

  Nie chodzi o to, żeby ciągać Niemców po sądach, ale przecież należy zachować jakąś przyzwoitość; Polacy są zobowiązani do pamięci o ofiarach II. wojny, o zamordowanych przez Niemców Rodakach.

  Polacy mogą zachowywać się poprawnie, ale nie włazić Niemcom w dupę i to bez mydła! Bo to bezcześci Polaków zamordowanych przez Niemców.

  Zarówno Mazury jak i Śląsk Górny i Dolny oraz Pomorze to były prasłowiańskie ziemie, podbite przez niemieckich bandytów i brutalnie zgermanizowane.
  Podaje tak encyklopedia gutenberga, ta sprzed wojny:
  Encyklopedia Powszechna Wydawnictwa Gutenberga pochodzi z okresu międzywojennego i prezentuje ówczesny stan wiedzy. Zachowano również oryginalną pisownię.

  Łaba tworzyła w starożytności najdalszy na płn.–wsch. kres podbojów rzymskich (Druzus, 9 przed Chr.). W okresie wędrówek ludów osiedlili się nad Ł. Słowianie, wypierani jednak systematycznie od VIII. w. na prawy brzeg Ł. i Sali, a po 1.000 r. spychani dalej ku wsch. po Odrę i Sprewę. Ze wsch. próbował zjednoczyć rozliczne plemiona połabskie (Serbów, Łużyczan, Hawelan, Lutyków, Obotrytów i i.) i zmobilizować je do walki z zalewem germańskim Bolesław Chrobry, co jednak mu się nie udało z powodu przewagi Niemców, opora pogańskich plemion połabskich i rywalizacji ze strony Czechów, choć istnieje podanie, że kazał wbijać słupy graniczne w korycie Ł. i Sali. Ostatecznie Niemcom udało się sforsować linję Ł. i w paruwiekowych walkach (X.— XIII. w.) wytępić i zgermanizować Słowian, osiedlonych w dorzeczu średniej i dolnej Ł.

  Frau Mross mówi, że dla niej jest takim wielkim szczęściem, że mogła powrócić do rodzinnego domu.

  Ale miliony Polaków zamordowanych brutalnie przez Niemców do żadnych domów wrócić nie mogą!!!

  Oni nie żyją, ich domy Niemcy zrównali z ziemią albo splądrowali i spalili.

  A więc Niemcy nie mają moralnego prawa udawać nawet pokrzywdzonych, ponieważ to oni byli krzywdzicielami, a my, Polacy i Słowianie, byliśmy ich ofiarami.

  Wybaczyć nie znaczy zapomnieć.

  Niemcy nie mają prawa do ziem odwiecznie słowiańskich: Mazur, Śląska Dolnego i Górnego oraz Pomorza.
  Ziemie te po II. wojnie rozpętanej przez Niemców wróciły dzięki Bohaterskim Żołnierzom Armii Czerwonej do Macierzy.

  Frau Mross weszła nielegalnie w posiadanie polskiej ziemi, które umożliwiło Niemcom skolonizowanie Polski po 1989 roku a z Polaków uczyniło parobków dla unii.

  Pani Jola ze swoją rodziną świętując z Frau Mross mit ihrer Familie święta Bożego Narodzenia nie praktykuje miłosierdzia, wybaczania i pojednania.

  Pani Jola pluje na zamordowanych przez Niemców Polaków bratając się z agresorem i okupantem.

  A chodzi tu o małą? rzecz: spiker ani razu nie użył nazwy „Mazury” czy ziemie polskie, natomiast gdzie tylko było możliwe używał słowa „ostpreussen”.

  I to należy odpowiednio rozumieć i być czujnym.

  Zaprzyjaźnić się to my możemy i powinniśmy z Braćmi Słowianami. Z Rosjanami. Oni poświęcili życie swoich Ludzi, by uratować Polaków przed zagładą z rąk Niemców.

  Natomiast z Niemcami to my możemy wypracować co najwyżej poprawne relacje. Wykluczają one jednak nazywanie polskich odwiecznie ziem mianem ziem niemieckich i to w dodatku „utraconych”.

  Prawda historyczna wygląda bowiem tak, że Niemcy skolonizowali ziemie słowiańskie od Łaby na Wschód, Słowian albo wymordowali albo zgermanizowali i uczynili z nich dla siebie niewolników.

  Powrót Polaków na ziemie Śląska, Mazur i Pomorza był dla Słowian sprawiedliwością historyczną.

  Utrata tych ziem przez Niemców była również sprawiedliwością historyczną, jako że te ziemie nie były nigdy ziemiami niemieckimi, a jedynie skolonizowanymi przez nich ziemiami słowiańskimi.

  W rajchu urzędy do spraw dzieci i młodzieży zabraniają mówić Polakom po polsku do ich polskich dzieci, a gdy to nie skutkuje, to urzędy te odbierają nasze, polskie, słowiańskie dzieci ich słowiańskim rodzicom i dają je na wychowanie Niemcom, by ci nasze, słowiańskie dzieci zgermanizowali.

  W czasie okupacji Zamojszczyzny Niemcy zrabowali Polakom 70 tysięcy polskich dzieci. Wywieziono je do rajchu i tam poddano wynarodowieniu i germanizacji. Po wojnie udało się odnaleźć jedynie kilka procent tych zrabowanych nam, polskich, słowiańskich dzieci.

  Dziś Frau Mross szarogęsi się na polskiej ziemi, odwiecznie słowiańskiej, sprasza „do siebie” swoją familie, uważa, że jest to moralnie i etycznie uzasadnione. A przecież wiemy, że w ramach „transformacji” Niemcy przyznawali duże kredyty chętnym Niemcom (kredyty do umorzenia), chcącym wykupić ziemię z Polsce; na Mazurach, na Śląsku czy Pomorzu.

  Pomocni w tym byli polscy włazidupcy, którzy za parę złotych sprzedawali polską ziemię Okupioną Krwią Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej.

  A pani Jola świętuje Boże Narodzenie z Niemcami, tak jakby nie było w tej wsi polskich sąsiadów!!!
  Czy w tej sytuacji może być Polakom groźny jakiś „żyd”?

  Wesołych Świąt, Ludzie, Polacy! dopóki jeszcze może być nam wesoło.

  Polubienie

 10. no i skoro już jestem tu czynna (ja, nana) no to słów parę na temat „unii” czy „komitetu olimpijskiego”.

  Otóż, my odbieramy wiadomości tak, że to rzekomo jakaś „unia” czegoś nam zabrania lub do czegoś zmusza.

  ALE TAK NIE JEST!!!!

  Za słowem „unia” ukryte są konkretne osoby, mające jakieś nazwiska i jakieś pochodzenie etniczne, a także jakieś przekonania polityczne i te osoby realizują swoje plany chowając się za „pluralis majestatis” czyli rozmywając własny ślad tak, byśmy „decyzji unii” nie kojarzyli z ich osobami.

  A więc prezydenta Polski nie atakuje żadna „unia” ale jakieś „cimernamsy” (ach! jakże trudne są te obce nazwiska, nie do zapamiętania dla prostej, wiejskiej kobiety :)))))))))))) i jego koledzy, którzy się umówili co do tego, jak będą Polskę i Polaków atakować. A wszystko to w ramach „prawa unijnego”, czyli według wizji świata a’la cimermansy.

  Dlaczego miałoby być dla mnie wiążące, jak sobie dany cimermans wyobraża wygląd ogórka?

  Dlaczego organizacja życia politycznego w Polsce według wyobrażeń pani Merkel miała by być dla mnie ważna, a nie to, co sama chciałabym w naszym kraju widzieć?

  Jakim prawem różne cimermansy krytykują POLSKI RZĄD? Nie mamy innego i nie wygląda na to, żebyśmy mogli inny mieć, jako że Polacy w obecnym wydaniu nie są w stanie mieć innego rządu niż mają i nie pomogą tu żadne zaklęcia. Rząd w Polsce jest wypadkową tego, co Polacy reprezentują sobą jako Naród i Wspólnota społeczna.

  Co do komitetu olimpijskiego to przecież zadekowane są tam osoby/kreatury również posiadające nazwiska, przynależność etniczną oraz przekonania polityczne i te osoby/kreatury realizują przy pomocy innych osób/kreatur SWOJE własne formy oddziaływania a to w zależności od zasięgu ich wpływów.

  Więc blokowanie Rosyjskich Sportowców nie ma nic wspólnego z domniemanym stosowaniem przez nich jakiegoś dopingu, a jest jedynie wyrazem niechęci „MKOl” do Rosjan czy wręcz chęci szkodzenia Federacji Rosyjskiej w ramach realizacji planu destabilizacji Europy i Azji.

  Jak wiemy, zgniły i śmierdzący zachód dostarcza „swoim sportowcom” środków dopingujących w takiej postaci, że nie są one wykrywalne przy pomocy testów – testów ustalonych i wymyślonych przez ów zachód do kontroli „sportowców”. Po prostu dają tym „zachodnim sportowcom” coś, na co nie ma odczynników w testach i po sprawie.

  A Rosja szkalowana jest politycznie jako jedyna pozwalająca sportowcom na stosowanie dopingu.

  Na przykład taka skandynawka biegająca na nartach to ogłosiła, że ma ona astmę czy coś w tym rodzaju i że stosuje ona „leki” i to tak skuteczne, że może jako astmatyczka wygrywać od lat wszelkie zawody „sportowe”. CZLI KPINY Z LUDZKIEGO ROZUMU i to w biały dzień oraz przez lata!

  No to raz jeszcze: w unii są osobniki realizujące „swoje” porachunki z Polską i Polakami, a wyraża się to oczernianiem naszego kraju na forum międzynarodowym i wygłaszaniem pod adresem Polski i Polaków gróźb wszelakich, których realizacja ze strony owej unii zdestabilizowała by nasz kraj poważnie.

  Czyli Polacy mieli by problemy z gospodarką, zbytem towarów, ale przede wszystkim z używaniem „pieniądza elektronicznego”, czyli wyłączyli by bankomaty i Polacy nie mieli by dostępu do własnych pieniędzy zdeponowanych w bankach zachodnich, prowadzących działalność na naszym, polskim terenie.
  Wyłączanie bankomatów zachód przećwiczył już np. w Argentynie albo Grecji zakłócając w jedną chwilę funkcjonowanie całego kraju.

  I co ważne, Polacy powinni sobie przypomnieć, że aby unia coś nam „dała” to najpierw my musimy do tej unii pieniądze wpłacić.
  Problem więc byłby żaden, gdyby Polacy nic unii nie wpłacali a pieniądze przeznaczone na te wpłaty do unii Polacy zagospodarowali by bezpośrednio u nas w kraju, zgodnie z naszymi potrzebami a nie według unijnych, bzdurnych wytycznych.

  Unia grożąc nam „sankcjami finansowymi” musiała by mieć możliwość zmusić nas, byśmy do unii pieniądze wpłacali w ramach „unijnych zobowiązań”, ale nic by nam nie oddawała w ramach „dopłat unijnych” np. do ścieżek rowerowych.

  Nacisk mogła by na nas wywierać albo „międzynarodowa finansjera” albo nato.

  Ale gdyby stać nas było na to, żeby nic do unii nie wpłacić, no to ta cała unia mogła by nam nakukać.

  A więc nie żadna unia podejmuje jakieś szkodliwe dla nas decyzje ale różne cimermansy i ich koledzy.

  Polubienie

 11. Rosja mocarstwo atomowe z armią liczącą chyba coś tak około milina żołnierzy, ze sprzętem bojowym który podziwia świat, a tak daje się poniżać eMkaolom.
  Trochę to niepojęte.
  Przecież każdy kij ma dwa końce. Czemu rosyjski rząd nie znajdzie tego drugiego końca i nie grzmotnie nim w kogo potrzeba.

  Polubienie

 12. Szanowny Adminie,

  „Czemu rosyjski rząd nie znajdzie tego drugiego końca i nie grzmotnie nim w kogo potrzeba.”
  – a no dlatego, że nie jest to dobra metoda.
  – To, co przemocą zdobędziesz możesz utrzymać tylko przemocą – ponoć tak powiedział Mahatma Gandhi.

  No to teraz rozbierzmy to na części:
  1. napaść katolickiej hordy na Moskwę nazywana zdobyciem Moskwy przez Polaków. Nic z tego nie wyszło i Rosjanie nie musieli nadmiernie się wysilać.
  2. napaść napoleonka na Rosję. Baty dostał i to nie od Rosjan, ale od rosyjskiego Dieda Moroza. I Rosjanie też nie musieli nadmiernie się wysilać.
  3. napaść hyclera na ZSRR. Baty dostali pod Stalingradem a dlatego dopiero tam, że Rosja była wycieńczona dwoma rewolucjami zrobionymi przez zachodnie bojówki (coś jak dziś w Syrii, Iraku czy Libii) oraz wojną domową, na której zachód miał nadzieję wzbogacić się poważnie, werbując i wysyłając „oddziały interwencyjne” z krajów posłusznych Niemcom (coś jak my dziś – jeżdżąc na „misje” czyli mordować niewinnych ludzi w ich krajach na zlecenie ussa. Dlaczego tak robimy? Uważam że dlatego, iż w 1980 roku bandyckiej międzynarodówce – cokolwiek by to było – udało się zapędzić Polskę w sidła zależności i to tak skutecznie, że następstwem mogły być tylko rozwiązania złe albo bardzo złe, co widzimy aktualnie u nas w kraju).

  W wojnie domowej w Rosji uczestniczyły praktycznie wszystkie kraje Europy wysyłając swoje bandy morderców. Polacy się nie załapali, bo nie było polskiej armii, ale gdy tylko ta polska armia powstała to natychmiast Polska nadrobiła to i napadła ZSRR w 1920 roku. Po to, by należeć do „państw demokratycznych” coś jak dziś też mamy.

  To, co robili „bolszewicy” to było usuwanie najemnych bandytów wysłanych do Rosji przez kraje zachodnie i to dlatego kraje te do dziś szkalują „bolszewików” i opowiadają, jak to oni „mordowali Rosjan”. Nie może się przecież zachód przyznać do tego, że wywołał swoim sponsoringiem dodatkowo (do rewolucji) wojnę domową w Rosji w celu jej zdestabilizowania i skolonizowania i że Rosjanie tych bandytów likwidowali. Dziś takie próby są kontynuowane, stąd napór na usuwanie Pomników Chwały Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej, którzy bestię zachodnią pokonali.
  Ogłupieni Polacy zamiast świętować z Polakami święta to uczą się niemieckich kolęd i się popisują przed okupantem.

  Po co mieliby Rosjanie wzajemnie się zabijać? Oni nie są tak głupi jak Polacy, skaczący sobie wzajemnie do gardeł na każde polecenie zachodniego pana.

  No więc czas gra na korzyść Rosji, dokładnie tak, jak było to już od zawsze; zachód nie ma szans, ponieważ Duch jest ponad materią i żadne szatany mniej lub bardziej zjednoczone nie mogą go pokonać.
  Dlatego, mimo iż ten drugi koniec kija niemal sam pcha się w ręce by bandytom przywalić, to jednak należy uzbroić się w cierpliwość i poczekać, bo sprawa i tak załatwi się sama.

  Jeżeli ludzie na zachodzie mają jeszcze instynkt samozachowawczy to zrozumieją, iż idą niewłaściwą drogą i zechcą to zmienić. Jeżeli się to im uda, będzie to trwałe zwycięstwo Rosji bez żadnych specjalnych działań z jej strony.

  W niemieckiej tv widzę, że „niemcy” to degeneraci w przeważającej części, a przynajmniej w tej pokazywanej w niemieckich mediach. Babony brzydkie, wytatuowane, włosy farbowne na zielono albo różowo, pierdzingi w nosie, uszach i tam, gdzie nie widać na pierwszy rzut oka, i wyglądają one jak zakolczykowane bydło. Tak zwane twarze mają te babony wyszprycowane botoksem albo tak chirurgicznie poprawione, że niektóre z nich nie mogą zamknąć oczu gdy śpią, bo „chirurg kosmetyczny” usunął aż tyle powieki górnej oka.
  Wszystko, co tam można zobaczyć jest wynaturzone, koślawe, brzydkie, choć naturalnie udające cud urody i nowoczesność.
  Ładne w Niemczech są tylko cudzoziemki, także te z niemieckim obywatelstwem i mówiące bez obcego akcentu. Albo potomkinie słowiańskich kobiet nieskażonych wielowiekową germanizacją.

  Ubrania noszą takie, by wyglądało niechlujnie; spodnie wiszą chłopom na tyłkach tak, jakby mieli oni zbyt luźne i za duże pampersy zamiast gaci. No i to pedalstwo wychwalane wszędzie oraz promocje lesbijstwa w różnych wydaniach.

  „Niemcy” są skończeni i jeżeli nie uda im się skrzyżować z niezepsutymi wyznawcami islamu, to kolejne pokolenia dzieci „niemieckich” będą do tego stopnia wynaturzone, że Matka Natura któregoś dnia unicestwi je tak, że ślad po nich nie zostanie.

  Ja uważam, że przywództwo niemieckie wie o tym wszystkim ale jest bezradne, ponieważ są zbyt silne naciski z zewnątrz i nie można temu skutecznie przeciwdziałać.
  Wydaje się, że niemiecki rząd całą uwagę kieruje na to, by nie dać się wciągnąć w kolejną wojnę.
  „niemcy” mają wgraną fałszywą tożsamość, ale nie do końca. Oni, gdy się spotkają np. w ramach jakiegoś programu tv to mówią o sobie, że są „szwabami”, „bawarczykami” itp. a „hochdeutsch” to dla nich język obcy.
  Oznaczałoby to, że zjednoczenie księstewek niemieckich przed dwustu laty nie dało oczekiwanych rezultatów i Niemcy wcale nie widzą się jako jakaś jedna, jednorodna całość. Owszem, mają coś w rodzaju „niemieckiej świadomości”, ale wydaje się to czymś sztucznym, narzuconym na to „szwabskie”, na to „bawarskie”.
  Może główny problem polegać na tym, że nie jest możliwe powiedzenie „niemcom” kim oni są naprawdę.

  My, Polacy, dzięki wynikowi II. wojny światowej, wynikowi dla nas korzystnemu, mieliśmy niemal pół wieku czasu na rekonstrukcję naszej narodowej substancji, co dziś pod wpływem katolickiego kościoła jest likwidowane zawzięcie wszędzie, gdzie mogą oni to zrobić. Zacierane są ślady naszej wspólnoty plemiennej, naszej świadomości narodowej a zastępowane jest to czymś koślawym, dziwacznym rodzajem patriotyzmu polegającym na samozagładzie.

  Polacy zamiast myśleć: mój dziadek i mój ojciec pracowali w Polsce Ludowej w polskiej fabryce/hucie i zamiast być z tego dumni, zgodzili się na zniszczenie dorobku Polskiego Narodu w zamian za bajkę o „komunizmie”, który Polaków „zniewalał” i który Polacy „obalili”.
  Czy to nie śmieszne, że obalając „komunizm” Polacy obalili także i własny kraj? Własny przemysł? Własne wojsko? Własną Kulturę i Tradycję?
  Zastąpione zostało to odpadami wyrzucanymi przez „niemców” na śmietnik a przez Polaków kupowane jako „niemiecka jakość”.
  Ale jak miało być inaczej, jeżeli Polak nie wolał jeść suchego, ale polskiego chleba a wybrał niemieckie, przeterminowane jogurciki w wymionkach?
  Gdyby Polacy kochali swój kraj – a mieli przecież swój kraj i to wspaniały, zasobny, dobrze zorganizowany kraj! – nie byłoby dziś problemu z zależnością kolonialną od unii.
  Nie ma sensu robić rewolucji, obalać „nie polskie rządy” i wprowadzać w kraju chaos i zamieszanie. Nie tędy droga.
  Polacy powinni brać przykład z Rosjan, mieć cierpliwość i odzyskiwać swój kraj krok po kroku. To byłoby najskuteczniejsze i trwałe na długie lata.
  W tym celu Polacy powinni przestać powielać bezmyślnie historię/historyjkę wymyśloną dla nas przez naszych wrogów i zacząć podchodzić do życia racjonalnie.
  Usuwanie śladów naszej świetności z czasów Polski Ludowej jest dowodem, iż udało nam się, nam, Polakom, Słowianom, pokonać wspólnego, odwiecznego wroga i zjednoczyć się dla odbudowy Ojczyzny.
  To, co mamy teraz to rozbijanie jedności Polaków, wszczepianie nam fałszywej tożsamości i oddzielanie nas od Braci Słowian.
  Oni mogą próbować to robić, ale my nie musimy się temu poddawać, nie musimy tego akceptować. Wynik będzie taki, na jaki zgodzą się Polacy.
  Pan Kaczyński ma trudno, bo w Polsce każdy ma trudno i tym trudniej, im wyżej jest w hierarchii administracji naszego kraju (wyjątek czarni sukienkowi).
  Z jednej strony musi układać się z ussameryką, z drugiej z „niemcami”, z trzeciej z „braćmi w wierze” a z czwartej nie brać tego drugiego końca kija by dowalić czarnej szarańczy panoszącej się wszędzie i to za przyzwoleniem samych Polaków.

  Pomocna Polakom mogła by być wiara w BOGA, ale bez żadnych pośredników. W przeciwnym razie dreptać będziemy w kółko a oni będą nam wymyślać nowe religie tak skutecznie, że w Imię Boga staniemy się mordercami Bliźnich.

  Boże Narodzenie to święto Tego, Który Narodził się z Ducha. On jest Prawdą zakłamywaną katolickimi rytuałami. Ludzie czują swoimi Duszami, że Jezus to Prawda, Jezus to Światło, Jezus to Droga do Zbawienia w wyniku którego człowiek może „ponownie narodzić się z Ducha”, czyli dostać oświecenie.

  Prawda ta jest dostępna każdemu człowiekowi i tylko od jego wolnej woli – danej mu przez Boga Wszechmogącego – zależy, czy człowiek zwróci się ku Prawdzie czy będzie trwał w okowach fałszywej religii.

  Celebrowanie Męki Pańskiej to bluźnierstwo. Misterium ukrzyżowania Jezusa miało pokazać ludziom, iż ich Dusza jest nieśmiertelna, a sam Syn Boży nie posiada ciała fizycznego a więc nie można było Go faktycznie ukrzyżować, jako że On zmartwychwstał.

  Jezus naprawdę zbawił ludzkość. Problemem jest jednakże to, że ludzie w to nie wierzą i trwają w ciemnocie cierpiąc i męcząc się z życiem.

  Gdyby ludzie uwierzyli w to, że Jezus ich zbawił i to już 2 tys. lat temu wówczas w ludziach uruchomił by się algorytm umożliwiający zrozumienie tego Wydarzenia i ludzie mogli by zobaczyć rzeczywistość taką, jaka ona jest i przestali by żyć w ułudzie grzechu i niemocy.

  Jesteś tym, kim myślisz że jesteś.

  Ktoś, kto wie jak to zastosować zniewolił ludzi i trzyma ich w niewoli niewiedzy.
  Uwierz, że Jezus to Prawda, że Jezus to Światło, że Jezus to Zbawienie. Da ci to szansę zmienić kąt widzenia i otworzy na Prawdę.

  Wówczas siadanie do kolacji wigilijnej będzie miało prawdziwy sens, śpiewanie kolęd też będzie miało sens i miłość do Bliźniego nie będzie pustym sloganem katolickim, lecz zostanie wypełniona treścią objawioną ludziom przez Jezusa.
  „Ach, witaj Zbawco z dawna żądany, CZTERY TYSIĄCE LAT WYGLĄDANY”
  a więc mamy tu w ludowych przekazach ustnych ślad Prawdy. Nie wszystko mogli z naszej zbiorowej świadomości wyrugować, ponieważ ich kłamstwa wyszły by szybko na jaw.
  Ludzie wiedzieli, że także przed przyjściem Jezusa na Ziemię był już inny Zbawca, wskazujący ludziom właściwą drogę do moralnego i etycznego życia. I że przez te cztery tysiące lat ludzie ponownie odstąpili od ścieżki prowadzącej ich do Boga, do oświecenia i zbawienia.
  Jezus powiedział, że na Ziemię przyjdzie po Nim inny Zbawca.
  Czy On już był?
  Czym ludzie mogli by Go rozpoznać nie mając wiary w Boga?
  Ciemne pomieszczenie można rozświetlić nawet tylko jedną świeczką.
  Ale nie jest możliwe zaciemnienie jasnego pomieszczenia. Chyba, że zasłoni się skutecznie wszelki dopływ światła albo zbuduje pomieszczenie bez okien i drzwi. . Ludzie boją się wyjrzeć poza ciemność, a więc w niej trwają.
  Boże Narodzenie to coroczna szansa na wyjście z ciemności w Światło.
  Jezus powiedział: Ja jestem Światłem…

  Polubienie

 13. no i proszę! Dostałam właśnie bana na Klubie Inteligencji Polskiej! czyż to nie wspaniały wyraz wolności słowa? I jakie świetlane perspektywy dla naszej Ojczyzny, gdy już ta inteligencja w końcu przejmie władzę, uprzednio „usuwając żydów” i to wszystkich nie tylko z administracji ale z całej Polski!
  Brawo, brawo, brawooooo!

  No to teraz załączę, co się tak Redakcji KIP nie podobało:

  >„Jonny Daniels syndyk masy upadłościowej po ojcu Rydzyku
  …a może nawet po Jarosławie Kaczyńskim.”
  W jakim celu KIP zamieszcza takie bzdury? Z tekstu pana Maciejewskiego nie wynika zupełnie nic. Nie ma tam żadnej wskazówki, jak należałoby postępować ani nie ma możliwości zrozumieć, co chce pan Maciejewski czytelnikowi powiedzieć ponad to, co czytelnik i tak już wie. No więc może raczej chodzić o utrwalenie wszczepianych ludziom przez media treści, a to na zasadzie powtórzenia.
  Radio Maryja nie jest tym, za co uważają je ludzie, a więc musi być czymś innym. Czym? Tego pan Maciejewski nie mówi.
  Jak wiemy z nowszej historii, tak zwane „mohery” to były osoby urodzone tuż przed wojną albo w jej trakcie i parę lat po wojnie.
  Osoby te pracowały przy odbudowie Polski, a więc to one „budowały socjalizm”. Znały one mechanizmy rządzące naszym państwem, ale miały jeszcze „ojcowską spuściznę” w postaci bogoojczyźnianego patriotyzmu opartego na katolickich rytuałach.
  To można było zagospodarować i to zostało zagospodarowane. Gdyby nie zostało zagospodarowane, to osoby te broniły by socjalizmu i własnego dorobku. A więc ta cała „transformacja” napotykałaby na poważne przeszkody i by się zwyczajnie nie udała.
  W tym to celu wepchnięto tych ludzi w histerię katolicką i oni zaczęli „bronić wiary” ponoć zakazywanej przez „komunę”; co było nieprawdą, jako że kościoły były finansowane z państwowych funduszy. Ale kto miałby to na trzeźwo rozumieć, jeżeli w ludziach obudzono histerię „w obronie Boga”?
  Te starsze już przecież osoby cieszyły się, że mają emerytury i „transformacja” im ich nie zabrała, choć mogła, ale przecież nie to było jej zadaniem.
  Te mohery miały być narzędziem i konieczne było dać im pieniądze i wolny czas, umiejętnie zagospodarowany przez katolickich mAcherów. W postaci radia Maryja.
  Próby zorganizowania partii emerytów były pacyfikowane brutalnie i skutecznie, i to ich własnymi rękami. A przecież taka partia emerytów już na starcie miałaby kilka milionów członków a temu mAcherzy musieli za wszelką cenę zapobiec i stąd to radio i zapędzanie starszych ludzi do kościołów nagonkami ludzi młodszych szkalujących właśnie ludzi starszych za moherostwo. Skuteczny podział nie tylko społeczeństwa ale nawet każdej rodziny na moherów i rocznik młodszy.
  Młodsi ludzie mając problemy ze znalezieniem pracy byli dodatkowo szczuci na swoje babki i swoich dziadków, którym ponoć pieniądze nie były potrzebne, bo są starzy i powinni umierać a nie przejadać emerytury, czyli pieniądze należne młodym. Wyjątkowo chamski chwyt, ale zadziałał.
  Jak wiemy, samym kłamstwem daleko się nie zajedzie, więc konieczne jest posłużenie się elementami prawdy zgrabnie okrojonymi tak, by korelowały z kłamstwem beztarciowo.
  No więc mohery zostały zagospodarowane i można było zająć się innymi warstwami naszego społeczeństwa.
  W tym celu wypromowano „młodych i zdolnych”, którzy rugowali ze stanowisk ludzi związanych z Polską wieloletnią pracą w danym zakładzie. Ludzie ci byli ośmieszani, robiono prowokacje by ich zniesławić i na ich miejsce wstawiano tych dupków spolegliwych, którym w dodatku dawano pieniądze większe niż by to wynikało ze zwykłego rachunku ekonomicznego i zajmowanego stanowiska.
  Niemal każdy z nas miał w rodzinie takiego „młodego i zdolnego” a to w tym celu, żeby zapobiec ewentualnym protestom; kto chciałby, by jego syn/córka była bezrobotna i biedna?
  No więc tolerowano rabunek i niesprawiedliwą obsadę kierowniczych stanowisk, a ci „młodzi i zdolni” wiedzieli, komu winni lojalność i nie była tym ich rodzina ani tym bardziej Polska.
  Przemysł nasz i tak był przeznaczony do likwidacji a więc czy taki „młody i zdolny” nadawał się do czegokolwiek nie miało znaczenia. Oni w swoim czasie też poszli w odstawkę i po prostu jeżeli nie wykończyli się narkotykami to wyjechali za granicę.
  Jako straszak posłużyli ci „mniej zaradni” – czyli uczciwi Polacy wyrzucani na bruk bez możliwości wyjścia z takiej sytuacji. Reszta naszej populacji chętnie udawała, że nie widzi o co chodzi, a poza tym to przecież i tak „nic się nie dało zmienić”. Na dodatek do rozwalenia Polski Ludowej – czyli POLSKI SOLIDARNEJ, POLSKI DLA WSZYSTKICH! posłużono się słowem „solidarność” pozbawiając go jego treści.
  Nic – to nie da zmienić się właśnie teraz, bo nie jest to możliwe.
  Teraz konieczne jest wypracowywanie wszystkiego od początku, ale Polacy nie mają potencjału, by mogli być panami sytuacji, nawet gdybyśmy jak tuż po wojnie zaczynali od mieszkania w ruinach i skrobania cegieł na nowe domy. Inny czas i inni ludzie.
  No więc musi być inaczej.
  Wcale nie jest tak, że „żydzi”, których przedstawia się jako pasożytów, mają w czymkolwiek lepiej.
  Gra jest o całość i „żydzi” są w niej tylko małym elementem. I oni o tym wiedzą. To znaczy, wiedzą ci „żydzi” którzy wiedzą, a ci co nie wiedzą to nie wiedzą. Tak samo jest z Polakami i każdym innym narodem.
  Dlatego narody są szczute na siebie nawzajem, bo to je osłabia i dzieli wewnętrznie.
  To, co robią „żydzi” to jedno, a to, co robią Polacy to drugie.
  Wrogom ludzkości będzie trudno, jeżeli ludzie zachowają się jak ludzie i będą współpracować rezygnując z bezrozumnej konkurencji każdego z każdym i o wszystko.
  Dziś jest czas próby dla całej ludzkości i nie ma sensu analizować co robi czy czego nie robi Kaczyński, bo nie mamy wystarczającej ilości danych koniecznych do takiej analizy, a w dodatku ona nie jest nam do niczego potrzebna. No i tych danych mieć nie będziemy, jako że każda docierająca do nas informacja jest zniekształcona celowo bądź przypadkowo, a nawet jeśli jest rzetelna to nie każdy ma potencjał by ją właściwie zrozumieć.
  Na pewno pomocny będzie wzajemny szacunek człowieka do człowieka.
  Na pewno pomocne będzie samoograniczanie potrzeb własnych na rzecz tych, którzy mają gorzej i trudniej.
  Na pewno pomocne będzie zaniechanie stawiania idiotycznych prognoz politycznych i zajęcie się rzetelną pracą czy to w domu czy własnym środowisku.
  Co ustali czy czego nie ustali sejm czy inne instytucje nie ma dla nas w praktyce żadnego znaczenia, bo nie mamy na to i tak żadnego wpływu.
  Szkodliwa ustawa nie wprowadzona w życie nie wyrządza szkód. Ci, którzy takie ustawy uchwalają nie mają możliwości wprowadzenia ich w życie. To od ludzi zależy, czy i na ile się takim ustawom podporządkują.
  Ale należy tu baczyć, by nie kiwnęło się w stronę przeciwną i nie nastała anarchia, bo ona może być gorsza od tyranii. O ile w tyranii tyran musi mieć włazidupców wykonujących jego rozkazy, o tyle w czasie panowania anarchii ludzie wykańczają własnoręcznie i dobrowolnie sami siebie i siebie nawzajem.
  Widzimy, że są prowadzone próby zagospodarowania Polski na nowo, bądź nie jest już możliwe czy konieczne ukrywanie przed Polakami, że wprowadzane są zmiany.
  Czy dobre zmiany? Czy złe zmiany?
  To zależy.
  Dla jednych będą dobre, dla innych złe. Zawsze tak jest gdy mamy do czynienia z likwidacją średniości i wprowadzeniem skrajności.
  Spryciarze będą badać, z której strony wiatr wieje i będą chcieli się możliwie najlepiej ustawić.
  Co do „żydów” to im Polska bez Polaków do niczego nie będzie mogła być potrzebna. Więc znowu będą tacy, co skorzystają na „żydach” i będą z nimi współpracować, no i będą i tacy, którzy z „żydami” współpracować nie będą chcieli albo mogli i oni zasilą szeregi tych niezadowolonych.
  Nie wiadomo, czy Polacy w ogóle jeszcze nadawaliby się, by współpracować ze Słowianami. Być może zaszczepianie Polakom „przynależności do zachodniej cywilizacji” osiągnęło poziom oczekiwany przez kraje zachodnie i przechodzą one do realizacji następnego punktu programu. Na ile będą mieć w tym swój udział „żydzi” to już odrębna kwestia.
  Faktem jest, że Polacy nie obronili swojego kraju – Polski Ludowej.
  Faktem jest, że Polacy zdradzili swój kraj – Polskę Ludową.
  Faktem jest, że Polacy byli zbyt głupi by rozumieć, o co toczy się gra i dali się oszukać.
  Nie ma takiej instancji na świecie, która mogła by Polakom pomóc odzyskać utracone państwo. A więc rozwiązanie musi być inne i jeżeli faktycznie jest ktoś tacy jak Polacy i jeżeli faktycznie są oni chętni ponieść ofiary by mieć swoje państwo, no to pewnie kiedyś ono będzie.
  Na razie jest jak jest i należy ograniczać straty i w ludziach i materiale.<
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/12/jonny-daniels-syndyk-masy-upadlosciowej-po-ojcu-rydzyku/#comments

  – w szczególności to o „żydach”. Ban był po to, żebym nie mogła przedstawić żadnych argumentów, jako że obowiązuje jedynie słuszna wykładnia wszystkiego oraz tak zwana kultura, wykluczająca jakąkolwiek możliwość przedstawiania własnego zdania bez autocenzury.

  Ponoć „deprecjonuję Prezentera”, który choć jest człowiekiem wiarołomnym to jednak zdolność honorową ponoć posiada. Cuda, ludzie, cuda się dzieją.
  Wylewanie pomyj i rzucanie obelg na Polskę Ludową, niewybredne atakowanie rządu w Polsce to sprawa jak najbardziej właściwa według norm kultury KIP. Co tam premier! Co tam minister! Co tam sejm! Im się należy – winni czy nie. Co innego wiarołomny Prezenter, o! Ten to jest wrażliwy i należy go oszczędzać, bo może być mu przykro. W końcu ładnie kłamać jest milsze dla ucha niż powiedzieć przykrą prawdę.
  Ach! kosmici nas napadną!
  Och! I „żydzi” im w tym pomogą!
  Oj! Biedni Polacy! po co mieliby pracować dla kraju jeżeli można tak łatwo wszystko zrzucić na „żyda”? Wysiłek to żaden ale za to jaki poklask się zbierze.
  Ale najważniejsze, że mamy polską inteligencję. Ona poprowadzi tu, gdzie trzeba : )))))))) ciekawe tylko, dlaczego tak niewielu się na to chce załapać… może są głupi..? ale przecież gdy się im wszystkim głos odbierze, to będzie jednomyślnie. Jeden człowiek – jeden głos a reszta won! I milczeć.

  Polubienie

 14. Niejaki bezmetka na Neonie 24 tak sobie z góry zastrzega:

  INFORMACJA!
  Osoby, zamierzające wypowiadać się na moim blogu, proszę o dostosowanie się do następujących reguł:
  1. Komentarze, proszę zamieszczać, wyłącznie na temat tekstu wiodącego, wg poniższego wzoru:
  a. opinia (pogląd,komentarz); np. „sądzę, że…”
  b. uzasadnienie; np. „uważam tak, ponieważ….”
  c. konkluzja; np.”reasumując powyższe….”
  Wpisy, nie spełniające powyższych kryteriów, jak: uwagi i epitety ad personam, trolling, dygresje bez związku z tektem wiodącym, grafikę, bez uzasadnienia; będę usuwał.

  I jednocześnie sam siebie ocenia i zachwala jak niżej:

  Publikowane przeze mnie teksty, są rezultatem solidnej pracy, wymagającej czasu i dedykacji. Przez szacunek dla czytelnika, niezależnie od własnych sympatii, przedstawiam teksty poważne, na przyzwoitym poziomie, choć niejednokrotnie kontrowersyjne, w intencji, poszerzenia pola widzenia, przez udostępnianie informacji, niedostępnych w „main stream’ie”. Informuję przy tym, że publikowane teksty mogą, lecz nie muszą, wyrażać moje własne przekonania..

  No i na koniec podaje swoje oczekiwania:

  Ze swojej strony, oczekuję interesującej, wzbogacającej interakcji z czytelnikami. Jestem otwarty na argumentację i deklaruję szacunek, dla opinii innych niż moje, jeśli przyzwoicie podane i spełniające – jak wyżej- kryteria.
  nadużycie link skomentuj
  1abezmetki

  a. opinia (pogląd,komentarz); np. „sądzę, że…”
  b. uzasadnienie; np. „uważam tak, ponieważ….”
  c. konkluzja;

  ….że ktoś może skrytykować autora lub tekst…(?)
  Nie, tego 1abezmetka nie przewiduje.

  widocznie z redakcją KIP jest podobnie

  Polubienie

 15. Marszałek sejmu Kornel Morawiecki
  „Zaproponujmy im naszą kulturę. Powinniśmy z uchodźców czynić nas. Tylko powinniśmy przybyszom postawić wymagania, zmusić ich do wysiłku, sami podjąć działania, które „ich” przerobią na „nas” – powiedział Kornel Morawiecki
  Powiedział także że „te 7 tysięcy (uchodźców – PAP) na 40-milionowy kraj, na które zgodził się poprzedni rząd, nie powinno być problemem”.

  Na co zareagowała posłanka PiS

  Polubienie

 16. ,,… Panie Marszałku, proszę nie utrudniać już na początku i TAK TRUDNEJ MISJI PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO, KTÓRY MA REALIZOWAĆ PRZECIEŻ WYBORCZE OBIETNICE PiS, a nie grupy sejmowej Wolni i Solidarni.”

  MISSION IMPOSSIBLE?

  Morawiecki dał nogę z Brukseli

  https://koduj24.pl/morawiecki-dal-noge-z-brukseli/

  ,,Biedny” Mati, w Brukseli dali po łapkach i nakopali w cztery litery, to teraz będzie robił za prymasa albo nawet za samego papę Franka.

  Mateusz Morawiecki ma ambitny cel. ,,Chcemy rechrystianizować Europę. To moje marzenie”

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22758869,mateusz-morawiecki-ma-ambitny-cel-chcemy-rechrystianizowac.html

  Jest już jeden przerażony…

  Dominikanin przerażony słowami Morawieckiego. ,,Niech politycy się odczepią”

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/51211/Dominikanin-przerazony-slowami-Morawieckiego-Niech-politycy-sie-odczepia.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 17. Niektóre tytuły z niezależnej prasy swiatowej angielskojęzycznej.
  Poland’s new prime minister Mateusz Morawiecki has Jewish roots.
  Nowy premier Polski Mateusz Morawiecki ma żydowskie korzenie.

  Mateusz Morawiecki wants an alliance of right-wing Jews and right-wing Christians.
  Mateusz Morawiecki chce sojuszu prawicowych Żydów i prawicowych chrześcijan.

  The Polish government is very pro-Israel. / Poland appoints ex-banker with Jewish roots as prime minister
  Polski rząd jest bardzo proizraelski. / Polska powołuje byłego bankiera o żydowskich korzeniach jako premiera

  Polubienie

 18. No więc dzieje się wiele na poziomie subtelnym, jest więc nadzieja na to, że wszystko jakoś wypracuje i będzie możliwe spokojnie żyć.
  Właśnie przed chwilą na arte (17.10-18.40h) leciał program ]
  Unsere geheimnisvollen Vorfahren – NASI TAJEMNICZY PRZODKOWIE, program był oczywiście na arte niemieckim.
  Zapisałam co się dało, bo dla nas jako Słowian to bardzo, bardzo ważne. No i się tym dzielę.

  Długi czas Słowianie mogli stawiać skuteczny opór Frankom (możliwe, że po polsku nazywają się oni nieco inaczej, ale piszę tak, a kto chce, to sobie skoryguje). Przywódcą tych Franków był Karol Wielki
  [za wikipedią:
  Karol I Wielki (łac. Carolus Magnus, fr. Charlemagne, niem. Karl der Große; ur. 2 kwietnia742 lub 747, zm. 28 stycznia 814 w Akwizgranie) – król Franków i Longobardów, Święty cesarz rzymski od 25 grudnia 800. Wnuk Karola Młota, syn Pepina Krótkiego z dynastii Karolingów i Bertrady z Laon – córki Heriberta, hrabiego Laon. Błogosławiony Kościoła Katolickiego.
  Stworzył pierwsze europejskie imperium od czasu upadku cesarstwa rzymskiego w 476 roku ]

  Słowianie prowadzili przeciw temu bandycie walki partyzanckie i to długi czas skutecznie.
  Powiedzieli, że Słowianie czterdzieści godzin wypalali w dymarce rudę żelaza, łąkową i z niej robili byle jaką broń. Ale to oczywiście bzdury, piszę to tylko tak, żeby zachować klimat filmu.

  W związku z tym Słowianie robili wypady przemytnicze do jakichś sąsiednich osad nie słowiańskich i tam za skóry czy inne wyroby kupowali przemycaną potem broń (pokazali średnio duży toporek na długim trzonku).

  Ale po tym Wielkim Karolu nastąpił ponoć Heinrich 1. i on również „skierował swój wzrok na Słowian”. W miejscu obozu wojskowego założył on zamek Meissen (Miśnia) będący centralą władzy Sasów.

  Właściwym wojskiem tegoż Heinricha i to pierwszego byli BENEDYKTYNI (tak tak, ci sami, ci od „świętej inkwizycji”!!!), co jest nazwą odwrotnych wartości, bo nie byli oni dobrzy a przeciwnie: niezwykle bezwzględni i brutalni. Mordowali na zlecenie i skrytobójczo Słowian, zakładając klasztory i kościoły w miejscach dla Słowian świętych.

  Twierdzą w tym filmie, że Słowianie nie znali pisma, ale za to ufali Bogom, którzy byli Bogami przyjaznymi.
  Piszę po kolei, co zapisałam.

  Na wyspie Rugii było centrum duchowe Słowian, centralne święte miejsce, o zabudowie 300x360m, które miało także władzę polityczną.

  Padło też zdanie, że „chrześcijanie” (ale przecież chodzi tu o katolików, zupełnie nie tożsamych z chrześcijanami!!!) wymieniali się swoją wiedzą przy pomocy klasztorów. (Wiedzą pewnie też przy ich pomocy, ale przecież każdy katolicki klasztor to twierdza i nie bez powodu, i nie dla spokojnych modlitw mnichów do Boga.)
  Heinrich I. pokonał Węgrów (czytałam wcześniej, że Węgrzy dlatego nie pasują to tamtejszego otoczenia ani językiem ani zwyczajami, ponieważ katolicy zaflancowali ich tam po to, żeby wziąć Słowian w „dwa ognie” i pokonać ich w ten sposób, jako że sama agresja z zachodu napotykała na trudności).

  Padło imię GERO też numer 1. Ów Heinrich ustanowił go namiestnikiem upoważnionym do pobierania od Słowian (tych między Łabą a Odrą) podatków. Tenże Gero robił to niezwykle brutalnie i bezwzględnie. Zorganizował też spotkanie słowiańskich przywódców niby w celach pokojowych, ale Słowianom podali napój usypiający i wymordowali śpiących Słowian.

  Utrata elit złamała opór Słowian i stopniowo tracili oni swoje ziemie na rzecz Sasów, a podbici Słowianie zmuszani byli do przyjęcia „chrztu”.
  Słowianie, którzy nie chcieli się temu podporządkować przenosili się w okolice Brandenburgii i Meklemburga Przedpomorza.

  Ale katolicy nie popuszczali i szli za Słowianami napadając ich, mordując i przejmując ich ziemie.

  W 1157 roku istniały jeszcze jakieś słowiańskie grody/twierdze, ale na nie napadały hordy bandyckie Sasów i Franków, zmuszając Słowian do „przyjęcia chrztu”.

  Po Przemysławie-Henryku(?) zamek brandenburski przejął Albrecht I. (Albrecht der Baer – niedźwiedź, czy co?) czyli książę saksoński.

  Wydał on rozporządzenie pozbawiające władzy kapłanów słowiańskich.

  Słowiański książę Jaksza(?), krewny Przemysława, przejął władzę i stawił opór Albrechtowi; Jaksza miał siedzibę w Kopenik (dzisiejsza dzielnica Berlina Koepenick). Pogonił on Albrechta z zamku Brandenburg.

  Lecz rok 1157 to już była końcówka walk Słowian z bandytami saskimi i francowatymi.
  Zdobycie zamku w Brandenburgii było ostatnim zwycięstwem Słowian nad Sasami i Frankami.

  Albrecht odbił zamek Brandenburg, a na jego miejscu Sasy zbudowali katedrę katolicką.
  W ogóle powszechnie stosowanym przez katolickie hordy zwyczajem było budowanie katolickich kościołów i klasztorów dokładnie w świętych miejscach czczonych przez Słowian.

  Nie tylko słowiańskie elity ale i zwykli ludzie poddali się katolickiej nawale.

  Co zostało po Słowianach?

  W filmie powiedziano, że Słowianie nie tylko „zasymilowali” się z Sasami, Brandenburczykami i z Berlińczykami, ale że z tego powstało COŚ NOWEGO, COŚ WSPÓLNEGO.

  Jako słowiańska enklawa wśród „germańskich ziem” pozostały ziemie Serbołużyczan, pielęgnujących do dziś słowiańskie tradycje i słowiańską kulturę.
  Powiedziano na koniec: przed 1300 laty na ziemie niemal bezludne między Odrą i Łabą przyszli Słowianie.

  To jest niezwykle istotne, że Niemcy wracają do swoich korzeni, które w efekcie okazują się być w części słowiańskie.
  Wygląda więc na to, że „Niemcom” wszczepiono fałszywą tożsamość i uczyniono z nich zbrojne ramię katolickich macherów, dążących do całkowitego podboju Słowian.
  Rzymskie Cesarstwo Narodu Niemieckiego oznacza, że ów niemiecki naród ma nie niemieckiego, ale rzymskiego cesarza, czyli „Niemcami” włada jakiś rzymski władca.

  Ten Karol wielki panował 40 lat.
  Prowadził 54 wojny.
  Podbił Italię na rozkaz papieża.
  Zwierzchnictwo Karola uznać musiały również plemiona słowiańskie znad Łaby i Soławy (w latach 781 i 789).
  W latach 791-796 wojska Karola rozbiły chanat Awarski, który ponoć zagrażał zarówno Frankom, jak i Słowianom.

  Jak by tego nie odwracał, mordowanie odbywało się z inicjatywy papieża i pod jego egidą, firmował je Karol wielki, „błogosławiony” przez administrację katolicką za „szerzenie chrześcijaństwa”, które było zwyczajnymi podbojami suwerennych państw, księstw i plemion nie chcących uznać zwierzchności papieża. Organizacją przedsięwzięć zajmowali się mnisi „benedyktyni” zmuszający potem podbitą ludność do budowania klasztorów-twierdz na słowiańskich grodach i miastach jako katolickich przyczółków władzy papieskiej, a ludziom opowiadano o zbawieniu przez wiarę w Jezusa.

  Czyli 5% prawdy umieszczonej niczym diamenty w wielkiej kupie łajna torowało drogę do podbojów i tak zostało do dziś.

  Na szczęście Bóg istnieje i On kieruje Ewolucją. Jeżeli ludzie poproszą Go o pomoc, to On ludziom pomoże.

  Prawda istnieje sama z siebie i nie można jej zmienić. Nie można jej wymyślić. I nie można jej zniszczyć. Można Prawdę odkryć. Już czas najwyższy, by ludzie się na to zdecydowali i odstąpili od fałszywych wyobrażeń o sobie i świecie.

  Polubienie

 19. ,, Polska powołuje byłego bankiera o żydowskich korzeniach jako premiera”

  No i kto odważy się taki rząd krytykować (dajmy na to jakieś fircyk z Berlina czy Brukseli) to od razu podpada ,,społeczności międzynarodowej” jako syjonista, ksenofob, rasista, faszysta, szowinista albo jeszcze coś gorszego.

  Polubienie

 20. „Niektóre tytuły z niezależnej prasy swiatowej angielskojęzycznej”

  czyli kpiny z ludzkiej inteligencji, jako że sami „angielskojęzyczni” dziennikarze przyznali, że są preSStytutkami.
  A więc ich wiarygodność jest równa zeru.

  I jaki mają nagle w tym interes ci „angielskojęzyczni” dziennikarze, żeby nam w Polsce powodziło się lepiej?

  Skąd to ich dbanie o nasz dobrobyt? skąd ta potrzeba rzetelnego informowania Polaków?

  Kiedyś radio wolna europa wiedziało lepiej, co się w Polsce Ludowej dzieje i wiedziało o tym to radio z dużym wyprzedzeniem.

  Tu widzimy, że wypróbowany schemat jest powielany.

  Polacy mają dobrą pamięć i nie ma co naiwnie liczyć na to, że damy się wielokrotnie nabrać na ten sam numer.

  Polubienie

 21. Akurat nie poprawna politycznie prasa angielskojęzyczna przedstawia sytuację w Polsce w jak najbardziej prawdziwym świetle. Stwierdza nie zaprzeczalny fakt, ze w Polsce faktyczna władza jest w rękach Żydów i filosemitów a nie nacjonalistów jak podają to media głownego nurtu, chyba że nacjonalistów żydowskich. Prasa izraelska nie może nachwalić się nowego premiera, uważa go za swojego człowieka w Polsce.

  Polubienie

 22. Podsumowywując wywód Nany: (Zachodnie Chrześcijaństwo) to coraz bardziej agresywny kult TECHNIKA – PIENIĄDZ – DUPA i tak do Końca Świata.

  Według niejakiego „filozofa nowopolskiego” Karonia (którego aktualnie słucham) GENDERYZM ZOSTAŁ WYMYŚLONY PRZEZ KAROLA MARKSA.

  A ja się pytam, gdzie coś na ten temat Karol Marks, Fryderyk Engels oraz Lenin i Stalin pisali lub realizowali? Powielany przez tego, kolejnego Polskiego Półgłówka do Wynajęcia, bełkot totalny wymyślony przez Deep State USA, a ściślej USraela (grający rolę BOGA WSZECHMOGĄCEGO).

  Uściślam. Genderyzm to pomysł „hebrajczyka z hebrajczyków, według prawa faryzeusza”, który zrobił największą na świecie literacką karierę (obok Mahometa oczywiście) pod ksywą Św. PAWŁA: „NIE BĘDZIE JUŻ ANI MĘŻCZYZNY ANI KOBIETY, ANI ŻYDA ANI GOJA, ANI PANA ANI SŁUGI, WSZYSCY BĘDZIECIE JEDNO GÓWNO W CHRYSTUSIE JEZUSIE (oczywiście na wszelki wypadek UKRZYŻOWANYM, aby nie mógł się bronić, że ten AMBITNY ŻYDOWSKI MIKROCEFAL zrobił z niego takiego SPOLEGLIWEGO DURNIA).

  Jak ktoś zna język USraelitów, to polecam zapis niedawnej internetowej dyskusji, „kółka antyróżańcowego”, niestety nie zupełnie polskojęzycznego, pod tytułem:

  M.G. PAN w Z-nem (29 – 3 Discussions): on “Jewish Origin of Communism” and of “G-d of Israel as eine Attrappe of Brahma” http://markglogg.eu/?p=2100

  Polubienie

 23. No to nich nas chwalą pod niebiosa albo jeszcze wyżej, a my róbmy swoje, nie wpuszczajmy kolorowych z Afryki do kraju, ignorujmy tych z Brukseli i Berlina i zacznijmy odbudowę polskiego przemysłu.

  Polubienie

 24. Adminowi naszemu z okazji Nowego roku życzę zdrowia a przedewszystkim tego aby zmniejszył żarcie golonki i boczku oraz słoniny dla dobra własnego zdrowia .

  Również zyczę adminowi aby za swoją cięzką pracę dochrapał się w końcu jakiejs super płatnej fuchy bo administrowanie portalem który czyta 5 minut to nie jest szczyt jego marzeń .
  Najlepszego adm ty nasz 100% pisowczyku ha ha ha .
  ( komentarz po cenzurze)

  Polubienie

 25. Szanowny Adminie,

  z okazji Nowego Roku życzę Panu, by golonka smakowała, boczki oraz słoniny także były przysmakiem i zdrowie się do tego samo dostosowało.

  Życzę Panu Adminowi, by żadne internetowe gw’no się Pana nie czepiało i by gorzałka cieszyła zmysły na pohybel ścierwom parchastym.

  (Sama wolę kaszę gryczaną z lekką omastą i jestem nietrunkowa, jednak nie jest to żadnym powodem by inni nie korzystali ze swojego życia w sposób uważany przez nich za dla nich najwłaściwszy.)

  Wszelkiej pomyślności i Do Siego Roku, Szanowny Adminie i wszyscy Ludzie!

  Polubienie

 26. Póki co nanka to ty w sieci jesteś juz wszedzie banowana na maxa włącznie z tym że cię PAZIO z 100 razy zablokował a ty ciągle tam wracasz .
  Czyli odpowiedz sobie na pytanie kto jest tym internetowym pejsatym gównem może jednak ty a nie moja osoba co ? chyba tak .
  zresztą toronto pisal elaboraty na temat twojej koszerności a ty mu ani razu nanunia bie odpowiedzialaś .
  no i jeszcze taka wierząca w Joszue a taki knajacki pełen nienawiści język używa .
  gorzej jak słuchacze ojczulka toruńskiego .
  Nanka popraw się po poziomej juz jestes u słuchaczy Rydzola ha ha ha .
  y żadne internetowe gw’no się Pana nie czepiało i by gorzałka cieszyła zmysły na pohybel ścierwom parchastym.

  Polubienie

 27. Nanka oj bo podepną to pod mowę nienawiści i bedziesz miała najazd ABW twego ukochanego PIslandu za takie obelgi ha ha ha
  Nanka dopiero 15.00 a ty juz pijana ?
  nie za szybko?
  ha ha ha .
  Nanka już wali ukrainski szampan za 5 złotych a dopiero 15.00 .Nanka zwolnij bo do 24 wyzioniesz ducha ha ha ha .
  Adm nie kasuj .
  to odpowiedz do nany bo po pijaku juz mnie obraża .

  Polubienie

 28. Nanka podepną to pod mowę nienawiści oj prosisz się o problemy obrażając na promilach starszych braci w wierze .
  Pójdę na skargę po nowym roku do PIS .Niech cię ukarzą za antysemityzm ha ha ha .

  cytat nana :
  y żadne internetowe gw’no się Pana nie czepiało i by gorzałka cieszyła zmysły na pohybel ścierwom parchastym.

  Polubienie

 29. nanka wytrzewiej i juz nic nie pisz bo jeszcze adm jako wlascicielowi portalu przez takie zdania narobisz problemów .Chyba tego nie chcesz .
  Takze weż kocyk połóż się spać i juz nic więcej nie pisz u Tadzia na promilach bo jak widzę strasznie po szampanie ukrainskim jestes agresywna .admina
  (cenzurowane)

  Polubienie

 30. Oto zywy dowód jak nana szanuje naszych braci ha ha ha .

  i by gorzałka cieszyła zmysły na pohybel ścierwom parchastym.

  Polubienie

 31. SZANOWNI PAŃSTWO, DUŻO SZCZĘŚCIA I SŁODYCZY W NOWYM ROKU (BEZ WYJĄTKU) KIKUŚ-PSIKUŚ ŻYCZY!

  I SPECJALNE ŻYCZENIA DLA NA NA NA…

  Wszystkich serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 32. KIKA,
  bądź uprzejmy ile dasz radę, potem możesz śmiało być sobą – powodzenia w Nowym Roku!

  PS
  człowiek chciałby się ucieszyć i wzruszyć, ale czasy nie te, więc zostawiam to bo nie wiem, co z takim zrobić.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s