Przegrana wojna Putina


 

Jakiś czas temu pan Putin ogłosił wygraną wojnę z państwem islamskim i nakazał wycofać wojska rosyjskie z Syri. Bazy rosyjskie jedna stara jedna nowa chyba zostały.

Rosja z Syri zatem niby wyszła niby trochę została. Zostali też amerykanie i ich podopieczni terroryści demokratyczni i umiarkowani.

No cóż mister Putin, gratulujemy efektownego zwycięstwa. Asad ocalony, Syria wyzwolona, Putin zwycięski.

A tu nagle kilka dni p[o tym Bagdad ostrzelany, dwa czy trzy dni później ruska baza lotnicza ostrzelana z moździerzy. Musieli być cholernie blisko skoro z moździerzy do ruskich samolotów strzelali. Na tym seria się nie kończy. Zestrzelili rosyjski cud techniki Su 25 i zabili pilota. To nie pełna lista, bo kolejno znów rąbnęli w Damaszek, tym razem z przedstawicielstwo handlowe Rosjan. I na koniec tym razem amerykanie z powietrza zbombardowali Syryjką armię. Na szczęcie nie całą, a tylko część, zabito stu syryjskich żołnierzy, strona zbombardowana mówi że tylko trzydziestu poranionych

W komentarzach na stronie Sputnika ludzie piszą:

Andrzej Korycinski ·

Politechnika Łódzka

Cza Syria nie ma obrony powietrznej żeby zestrzelić samoloty agresora jakim jest USA.

Odpowiem, może ma ale albo nie w tym miejscu co potrzeba, albo boją się strzelać do amerykanców

Piotr Barburski

Rosja przyjęła to z pokorą Co oni tam robią Wygląda na to że przyjaźń Putina z Syrią to wielka lipa SS 400 i takie tam inne bzdety ..jak tego nie używają to wstawić to do muzeum

Odpowiem, a może to się nawet do muzeum nie nadaje wiec pokora wskazana.


Tomasz Tomek
 ·

Porównaj wielkość Syrii do ilości rakiet które posiadają. Na ich miejscu pilnował byś starej fabryki czy miejsc strategicznych ?

Piotr Barburski

Tomasz Tomek człowieku tu chodzi o prestiż też i pokazanie że system jest gotowy do zgniecenia przeciwnika A słyszy sie ciągle nasi partnerzy nasi to nasi tamto USA robi co chce A Rosja robi okrągłe oczy i słówka Coś jest nie tak

To ostatnie tak bym skomentował. Nie sposób podskakiwać , jak się trzęsą nogi ze strachu.


Janko Buszewski

Piotr Barburski
To bardziej skomplikowana gra niż się wydaje. Są ustalenia dotyczące rozgraniczenia działań między Rosją a Stanami w celu uniknięcia bezpośrednich walk które miałyby fatalny wpływ na wzajemną politykę. Zdaje się że działania sił prorządowych miały miejsce już poza tą linią bo rząd syryjski takich ustaleń nie podpisał. Także np. Chazarzy ostrzeliwują Damaszek spoza granic Syrii a Putin opuszcza Afrin (ale zostawia Kurdom broń) baaaardzo cwanie konfrontując Turcję ze Stanami kosztem Kurdów itd. To rozgrywka wielopłaszczyznowa w której ważne jest zachowanie kontroli. Stąd też natychmiastowe oświadczenie Pentagonu że Su-25 nie został zestrzelony amerykańskim sprzętem rakietowym.

Olga Piatkowska

Teraz jest jasne. Najpierw USA używały rożnych terrorystów, którzy zostali osłabieni teraz weszły w akcje osobiście ale to jest raczej wojna z Rosja.

————————-

Kiedy Putin zastartował do Syrii ja pisałem, że wdepnął w syryjskie gówno.

Teraz mogę napisać, że z tego gówna próbuje wyjść, ale gówno dalej do niego przylega.

Putinie, takich wojen się nie wygrywa w normalnym stylu.

Żeby wygrać, trzeba by przerzucić wojnę do Arabii Saudyjskiej i wszystkich tych co tam w okolicy finansują, zbroją, werbują i przerzucają do Syrii terrorystów. A także nie zapomnieć zrobić kolorową rewolucję w samych Stanach Zjednoczonych. Tam by ona nieźle wypadła bo kolorowych w USA nie brakuje.

A do tego trzeba by podnieść z grobu Stalina bo Putin taki mały, taki szachista, taki singer.

 

 

Reklamy

38 uwag do wpisu “Przegrana wojna Putina

 1. Zauważyliście, jak wiele śmigłowców NATO nagle zaczęło spadać na całym świecie? „Nie ma żadnej straty”. Istnieje opinia, że ​​po zbiciu Su-25, nasi zaczęli jechać po Jankesach i ich poplecznikach:

  1. Dzisiaj, 6 lutego, o godzinie 9.00 czasu lokalnego, zderzyły się dwa wojskowe śmigłowce NATO Black Hawk. W rezultacie zginęło co najmniej pięć osób, pisze Reuters, odnosząc się do Le Figaro. Oba śmigłowce wpadły do ​​jeziora.

  2. Amerykański wojskowy helikopter AH-64 Apache rozbił się w Kalifornii, zabijając dwóch członków załogi, donosi Fox News na bazie doniesień od przedstawiciela Pentagonu.

  3. Śmigłowiec AH-64 siły (Apache) USA spadł na prywatny dom w południowo-zachodniej prefekturze Saga, obaj piloci zginęli, powiedział minister obrony Itsunori Onodera.
  https://wowavostok.livejournal.com/?skip=60

  Polubienie

 2. Obecna polityka jest trudna do zrozumienia. W telewizji walą na całego, już nawet wzmianka o amerykańskiej ustawie 47 dot. odszkodowań po zmarłych Żydach, o Nataniachu, że łapówkarz i ciążą na nim zarzuty korupcyjne, a w Internecie rozpala się nienawiść do Żydów na całego. W Izraelu podobno też to samo, tylko nienawiść Żydów do Polaków.
  Lech Kaczyński w swoim czasie zapewniał, że niezależnie jaka opcja będzie w Polsce rządziła to sojusz polsko żydowski będzie stał murem, a tu wygląda jakby Jarosław chciał ten mur rozwalić.
  A może mają dosyć obecnych sojuszy i przyjaźni z USA, z Unią, z Niemcami i oglądają się na Chiny, Koreę, może i Rosię.

  Polubienie

 3. No nie, kolejny raz globalistyczny pozer!

  Dobra, dobra panie P., w tym roku są u was kolejne pseudodemokratyczne wybory i mistrzostwa świata w piłeczkę kopaną, a jak wiadomo na takie dzikie igry jest potrzebna ogromna góra pieniędzy.

  Władimir Putin apeluje do przedsiębiorców. Mają być gotowi na produkcję dla wojska

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wladimir-putin-armia-rosja-biznes,150,0,2391446.html

  Znamy kandydatów w wyborach na prezydenta Rosji. Kto rzucił wyzwanie Putinowi?

  https://www.wprost.pl/polityka/10103130/znamy-kandydatow-w-wyborach-na-prezydenta-rosji-kto-rzucil-wyzwanie-putinowi.html

  Nie znalazłem w necie, żadnych statystyk mówiących o ponoszonych kosztach przez Rosjan w prezydenckich wyborach, ale co tam jakieś koszty jak zawsze jest wiadomo kto je wygra.

  Rosyjskie wybory prezydenckie – live

  https://www.cda.pl/video/2769183

  Jest też smaczna kiełbaska wyborcza, za którą każdy durny pobiegnie do urny! Po wyborach ceny produktów spożywczych pójdą w górę, a wyborcom znów pozostaną marzenia o kiełbasie.

  Za dwa miesiące wybory w Rosji. Putin ma nowy prezent dla rodaków

  http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22880829,za-dwa-miesiace-wybory-w-rosji-putin-ma-nowy-prezent-dla-rodakow.html

  https://synonim.net/synonim/pozer

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/124629-wybory-prezydenckie-w-marcu-2018-r-wygral-putin

  Pozdrawiam

  Polubienie

 4. Wielkiej klasy mąż stanu trafia się raz na sto lat albo i rzadziej a i to okazuje się, że albo wielki bandzior, albo tyran, albo satrapa.
  Znasz kika takiego co byłby wielkim, a nie wzniecił żadnej wojny, nie robił podbojów. nie gnębił lud podatkami, nie otaczał się przepychem i metresami?

  Polubienie

 5. Adm za to zdanie masz już kilo kaszanki z Biedronki .
  Truj dalej a zarobisz na zgrzewkę piwa

  Lech Kaczyński w swoim czasie zapewniał, że niezależnie jaka opcja będzie w Polsce rządziła to sojusz polsko żydowski będzie stał murem, a tu wygląda jakby Jarosław chciał ten mur rozwalić.
  A może mają dosyć obecnych sojuszy i przyjaźni z USA, z Unią, z Niemcami i oglądają się na Chiny, Koreę, może i Rosię.

  ciekawi mnie kto ciebie szkolił bo naprawdę widać że masz talent do tej roboty .

  Polubienie

 6. dusiciel boa
  …ciekawi mnie kto ciebie szkolił..(?)…

  Samouk boa, samouk.
  Bez papierów, dyplomów, tytułów.
  Bezrobotny talent.
  Jak mawia Ferdynand Kiepski – Dla ludzi z moim wykształceniem nie ma w tym kraju roboty.

  Polubienie

 7. Krótko mówiąc, Amerykanie rozpoczęli sezon polowań na siebie samych. Sami sobie na to pozwolili, dokonując bezpośredniego ataku na rządową armię. Naturalnie ataki z jej strony nie odbędą się natychmiast . Być może nie będzie ich w ogóle. Ale są różnego rodzaju siły „niekontrolowane”- Pro-irańscy „strażnicy”, „Hezbollah”, „fetimijanie” Afgańczycy. Sporo, jak sądzę, istnieje wśród Kurdów rozsądnych ludzi, którzy chcieliby poskromić apetyty USA w tym kraju …
  I jak publiczność będzie śledzić tę cichą walkę z Amerykanami? A jako następny element- wypadki, które zdarzają się amerykańskim śmigłowcom ze względu na pogarszającą się sytuację w Syrii. I ofiary, które zdarzają się w takich katastrofach.
  https://tsargrad.tv/articles/sirija-amerikanskaja-okkupacija-voshla-v-otkrytuju-fazu_109883

  Polubienie

 8. Ad Juliusa

  Julius, te krwawe globalistyczne sq…, od dłuższego czasu coś majstrują przy Tadżykistanie! Chcą kolejne państwo islamskie zdestabilizować, wprowadzając q… demokrację?

  Rosyjski ekspert: USA zdestabilizują Tadżykistan w odwecie za sukcesy Rosji w Syrii

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjski-ekspert-usa-zdestabilizuja-tadzykistan-w-odwecie-za-sukcesy-rosji-w-syrii/6t26x23

  Bieda, walka z religią i opozycją. Prorosyjski prezydent może rozpętać nową wojnę

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/tadzykistan-emomali-rachmon-moze-rozpetac-nowa-wojne,575291.html

  Tadżykistan u progu wojny domowej

  http://studium.uw.edu.pl/tadzykistan-u-progu-wojny-domowej/

  Do Polski płynie coraz większa fala uchodźców. Nie z Syrii, ale z Tadżykistanu

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/526202,do-polski-plynie-coraz-wieksza-fala-uchodzcow-nie-z-syrii-ale-z-tadzykistanu.html

  Tadżykistan – Podstawowe informacje

  http://podroze.onet.pl/tadzykistan-podstawowe-informacje/ptqgw

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 9. Szef Komitetu ds. Obrony i Bezpieczeństwa Rady Federacji Wiktor Bondariew uważa, że Amerykanie z premedytacją prowokują ożywienie konfliktu w Syrii. Dlaczego?

  — Atak sił koalicji na wojska rządowe w Syrii był spowodowany dążeniem Stanów Zjednoczonych do ponownego ożywienia konfliktu w tym kraju i zdyskredytowania przed nadchodzącymi wyborami prezydenckimi w Rosji Władimira Putina, który w grudniu ubiegłego roku ogłosił pokonanie terrorytów w Syrii — powiedział RIA Novosti szef Komitetu ds. Obrony i Bezpieczeństwa Rady Federacji Wiktor Bondariew.

  „Do poprzednich motywacji rozpalenia ognia wojny Amerykanom doszedł jeszcze jeden powód: zwierzchnik Sił Zbrojnych Rosji Władimir Putin w grudniu 2017 roku ogłosił pokonanie najsilniejszego ugrupowania terrorystów. Stany Zjednoczone starają się zaprzeczyć temu, ponieważ wierzą, że to pozwoliłoby zdyskredytować… Putina w przededniu wyborów prezydenckich w Rosji”- powiedział Bondariew.
  ——————-
  Jak w tytule-Przegrana wojna Putina, i tyle.

  Polubienie

 10. z e-maila:
  Drodzy Państwo,

  W niedzielę, 11-tego lutego, w godzinach od 10-tej do 14-tej w Szarotce (3400 West Adams Blvd., Los Angeles, CA 90018) jest organizowana akcja podpisywania listow protestacyjnych do członków Izby Reprezentantów Kongresu USA. W tych listach Polonia protestuje przeciwko proponowanej ustawie HR1226 umożliwiającej wywieranie nacisków na Polskę do zapłacenia organizacjom żydowskim sumy szacowanej na przynajmniej 65 miliardów dolarów tytułem rekompensaty za tzw. bezspadkowe mienie żydowskie z okresu Holokaustu.

  Bardzo prosimy o liczne poparcie tej akcji. Jest to ogromnie ważne abysmy zademonstrowali głos Polonii w w tej sprawie i pomogli Polsce.

  Mogą Państwo również wysłać swój list bezpośrednio do Państwa reprezentanta w Kongresie – wzór listu po angielsku podajemy poniżej. Na stronie http://www.GovTrack.us, na podstawie adresu zamieszkania, mogą Państwo znaleźć dane kontaktowe polityka, który Państwa reprezentuje w Waszyngtonie.

  Dodatkowe informacje na temat proponowanej ustawy HR1226 znajdziemy na stronie internetowej http://www.stopactHR1226.org

  Edward Wojciech Jeśman
  President & National Director
  Polish American Congress
  of Southern California

  Wzór listu

  The Honorable Member of Congress

  ………………………………………….

  Dear Member of the House of Representatives,

  I am your constituent residing at ……………………….. ………………………………..
  I would like to urge you to vote against Bill H.R.1226 for the proposed Bill disregards historical truths and goes against the existing laws.

  1. Restitution for heirless property, a misnomer in this case, is against the Western legal tradition and against the existing law. In all Western countries, the USA included, heirless property escheats to the state.

  2. The Bill HR1226 leaves out other racial, ethnic, and religious groups who were killed by Germans during WWII and who left behind heirless properties.

  3. Due to the fact that before WWII Poland had the largest Jewish community in Europe, a lot of properties belonging to the Jews who perished in the WWII were located in Poland. As a result, Poland is the main target of that Bill.

  4. According to the 1960 Treaty between the communist government of Poland and the USA, Poland agreed to compensate American nationals whose assets had been nationalized by the Polish communist government. The USA completed its administration of the Polish Claims Program on March 31, 1966. The program involved a total of 10,169 claims. Of the 10,169 claims filed, awards were granted in 5,022 claims, which totaled $100,737,681.63 in the principal amount, plus interest in the amount of $51,051,825.01. The treaty included an indemnification clause (Article 4), which was intended to shield Poland from any additional claims and compensation demands. Signing into law and the actual enforcement of the reconciled Bills S447 and HR1226 would violate the terms of the 1960 Treaty between the United States and Poland.

  5. Poland has resorted to various means in order to return properties to their rightful owners.
  a) Thousands of people with legitimate title claims – regardless of their ethnic origin-have recovered and are still recovering their properties through the court system pursuant to the private property law.
  b) Jewish religious and communal properties in Poland have been returned or compensated for by now, pursuant to the 1997 law.

  6. The Bill treats Poland and her citizens as perpetrators of the Jewish Holocaust rather than another victim of WWII German atrocities. Poland suffered the most of all countries during WWII. Poland lost 3 million ethnic Poles and 3 million Polish Jews and experienced physical destruction like no other European country. After the war Poland was placed under the Soviet devastating occupation and oppression for over forty years after the end of WWII. In this Bill one victim goes after another victim for compensation. That’s not justice.

  7. The international pressures that might result from the passage of the two Bills, S447 and HR1226, would be detrimental to Poland, to the U.S., and to the relationship between the two good allies. This legislation would, no doubt, have a financially devastating effect on Poland. Not only doesn’t Poland, a strong ally of the United States, deserve this hostile treatment, but the severely weakened Poland would not be in the interest of the U.S.

  I strongly urge you to vote against this grossly flawed Bill.

  Sincerely,

  ……………

  Polubienie

 11. Ad Adm-inka

  Jak w tytule-Przegrana wojna Putina, i tyle.

  Eeeee tam, to tylko pozory Szanowny Adm-inku. Putana, a może Puttana, (chyba lepiej brzmi) w lepsze gierki sobie pogrywa z Trampeczkiem.

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Putana&prev=search

  https://pl.wiktionary.org/wiki/puttana

  CO JEST GRANE? NA TAKIE ,,ŁATWE” PYTANIE MOŻNA DOSTAĆ ODPOWIEDŹ TYLKO W TWORKACH ALBO W INNYCH LECZNICACH DLA OBŁĄKANYCH, ROZSIANYCH PO CAŁYM KRAJU.

  Czy to możliwe? Rosja handluje gazem z USA

  http://www.dw.com/pl/czy-to-mo%C5%BCliwe-rosja-handluje-gazem-z-usa/a-42085940

  KTO KOMU SPRZEDAŁ I ZA ILE? A ILE PRZY OKAZJI PODATECZU VAT NATWORZYLI? TO WSZYSTKO SIĘ STAŁO PRZEZ DIEDA MAROZA, KTÓRY NAWIEDZIŁ BOSTON I OKOLICE!

  Zaskakująca transakcja. Rosyjski gaz płynie do USA

  https://www.tvp.info/35531504/zaskakujaca-transakcja-rosyjski-gaz-plynie-do-usa

  WIĘC JAKI GAZ US-raj EKSPORTUJE? MOŻE DWUPIERDZIAN GROCHU ALBO NADCEBULAN FASOLI?

  Który tańszy, amerykański czy rosyjski?

  ,,… Niestety o konkretach – cenach, warunkach sprzedaży – nie mówi się u nas nic. Wszelkie informacje są przykrywane polityczną retoryką, i to już od 2006 roku, gdy pod kierownictwem pełnomocnika Piotra Naimskiego Polska przegrała negocjacje z Gazpromem i ukraińskim RosUkrEnergo (co nas kosztowało przez wiele lat bardzo drogo), ceny gazu objęto tajemnicą statystyczną…”

  http://www.szczesniak.pl/aap

  Media: USA dostarczają do Belgii skroplony gaz kupiony w Rosji

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201711066644806-sputnik-usa-rosja-gaz/

  ,,Amerykański gaz” trafił do Europy z Rosji. W aferę wplątany jest minister Trumpa

  https://businessinsider.com.pl/finanse/paradise-papers-amerykanski-gaz-z-rosji/9wj8bdv

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 12. Q…, q… i jeszcze raz q… (sorry Hallahu) jakie odszkodowania dla szmuli?

  Oto jeden z przykładów jak głupie hanysy, w trzech powstaniach walczyli o ,,swój” Śląsk, a później parch i jego towarzysze czerpali z tego ogromne korzyści. Rodzinom poległych w powstaniach Ślązaków, nikt nie wypłacił odszkodowań, a czosnkowemu potomstwu i owszem. Oczywiście parch i jego rodzinka nie trafili do szwabskiej gazowni i na grill, bo mieli rządowe koneksje, byli obrzydliwie bogaci i w odpowiednim momencie czmychnęli jak szczury do US-raju, pozostawiając swoich pobratymców na łasce i niełasce szwabskich katów.

  Alfred Falter

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Falter

  Związek Kopalń Górnośląskich Robur

  ,,… Po zakończeniu wojny, wobec nieobecności w kraju właścicieli, decyzją Prokuratorii Generalnej RP wyznaczono spółce kuratora, który przeniósł jej siedzibę z powrotem do Katowic. Tu też w 1950 r. sąd otworzył likwidację spółki, która ostatecznie 17 lipca 1951 r. została przejęta przez rząd polski. W 1960 r. córki Faltera, Aniela i Maria, na podstawie umowy odszkodowawczej, tzw. indemnizacyjnej, zawartej między rządami Polski i USA, otrzymały odszkodowanie za majątki ojca przejęte przez Państwo Polskie, w tym za samego Robura w wysokości blisko 697 tys. dolarów plus należne odsetki…”

  PEJSATE RZĄDY, CZOSNKOWE SĄDY, PARCHATE PRAWO I MOŻNA ŁUPIĆ GOJÓW W NIESKOŃCZONOŚĆ!

  ,,… Z niewiadomych powodów likwidacja Robura nigdy nie została zakończona, zaś ponieważ umowy indemnizacyjne nie weszły do oficjalnego obiegu prawnego, brak jest jakichkolwiek zapisów w rejestrach sądowych, księgach wieczystych itp., mogących świadczyć o formalnym zakończeniu funkcjonowania spółki. To dało podstawę do podjęcia w 2006 r. próby przejęcia przez spadkobierczynię J. Kramsztyka niektórych dawnych elementów majątku spółki, w tym nieruchomości w centrum Warszawy…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_Kopal%C5%84_G%C3%B3rno%C5%9Bl%C4%85skich_Robur

  https://pl.wiktionary.org/wiki/robur

  W ZWIĄZKU Z NIEWYPŁACALNOŚCIĄ POLSKIEGO WIERZYCIELA, PRZEJMUJEMY WEDŁUG PEJSATEGO PRAWA, AKTYWA I PASYWA W PO—–LIN NA WŁASNOŚĆ!

  Zamknięty wyrokiem sądu w USA temat restytucji mienia Żydów wrócił w rozmowach rządu, ale media o tym milczą

  http://blogmedia24.pl/node/62536

  Pozdrawiam

  Polubienie

 13. Rumunia otwiera puszkę Pandory

  Powojenne terytorialne zdobycia Ukrainy są znaczące – ale sąsiedzi są już gotowi do wysuwania wobec niej roszczeń.
  Nowoczesny system bezpieczeństwa międzynarodowego opierał się na zasadzie nienaruszalności granic ustanowionych po II wojnie światowej. System ten jednak zaczął się rozpadać po upadku ZSRR. NATO zaczęło stopniowo przemieszczać się na wschód, a Rosja w odpowiedzi, pokonała Gruzję, zaanektowała Krym i pomogła rozpętać wojnę domową w Donbasie.
  Po tym jak okazało się, że USA nie mogą zmusić Rosji do przywrócenia poupadkowego status quo, stało się jasne, że system bezpieczeństwa upadł, a Europę czeka w przyszłosci nowy proces redystrybucji granic. Było też jasne, że to tylko kwestia czasu, kiedy ktoś będzie musiał podnieść kwestię paktu Ribbentrop-Mołotow i sprawiedliwości ustanowionych powojennych granic.
  I w końcu ta kwesti została podniesiona! Kto? USA! A dokładniej, ich najbardziej oddany, po Polsce sojusznik czyli Rumunia, która w polityce zagranicznej nie może nic zrobić wbrew woli Ameryki.
  Były prezydent Rumunii Traian Basescu powiedział, że przedstawi Parlamentowi projekt oświadczenia o nieważnosci paktu Ribbentrop-Mołotow, który według niego, doprowadził do przejęcia Mołdawii przez Związek Radziecki.
  Proces, jak powiedział klasyk, rozpoczął się. Można go spowolnić, ale nie da się go zatrzymać. Ukraina musi się napiąć, ponieważ jej powojenne przejęcia terytorialne są znaczące, ale ostatecznie zostaną objęte roszczeniami jej sąsiadów. Kiedy Polska przyjmie ustawę o niedopuszczalności gloryfikacji ideologii Bandery, przygotowuje się już do zmian granic- że tak powiem, tworzy niezbędne tło kulturowe i historyczne.
  Próby wypowiedzenie paktu Ribbentrop-Mołotow i rewizji powojennych granic z pewnością doprowadzą do wojen i konfliktów zbrojnych na terytorium Mołdawii, Naddniestrza, Ukrainy, Polski, Rumunii, Węgier i ewentualnie byłej Jugosławii. To na tych terytoriach rywalizują Rosja i Stany Zjednoczone.
  W rzeczywistości było to nieuniknione, ponieważ USA oskarżyły Rosję i Chiny o próbę przełamania istniejącego jednopolarnego porządku międzynarodowego i są zdeterminowane by utrzymać swoją hegemonię. Bezpośredni konflikt między Stanami Zjednoczonymi a Rosją jest niemożliwy ze zrozumiałych powodów. Pozostaje zatem do zmierzenia się siłami na terytoriach krajów trzecich. Na przykład USA nie mogą wybaczyć Rosji aneksji Krymu. Więc musi być kara. Z tego powodu Rumunia, na wniosek Stanów Zjednoczonych, podejmuje inicjatywę rewizji paktu Ribbentrop-Mołotow.
  To zaproszenie do wojny.
  http://geo-politica.info/rumyniya-otkryvaet-yaschik-pandory.html

  Polubienie

 14. Wypowiedzenie paktu Ribentrop Mołotow.
  A czy on obowiązuje?
  Czy ma odniesienie do obecnych granic?

  Plan podziału Polski między ZSSR i Niemcy

  Polubienie

 15. Jeśli Ameryka i amerykańscy żydzi koniecznie chcą wydusić kolejne miliardy z Polski to może to tłumaczyć dla czego obecnie w polskiej TV tak wiele mówi się o holokauście z podtekstem, niechęci do żydów którzy chcą naszą historię tamtego okresu na siłę zakłamywać.
  Ponieważ koszula bliższa ciału, to kto wie, czy w związku z tym nie zaczniemy szukać gdzie indziej sojuszy.
  Niemcy już dają nam do zrozumienia, że chcą trzymać sztamę z nami, bo i ich ustawa o mieniu pospadkowym pomordowanych żydów także dotknie i to w znacznie większych kwotach.
  Tym razem żydki mogą ,,przedobrzyć”.

  Polubienie

 16. Jakby co, to warto pamiętać że Żytomierz, Winnica, Stanisławów i Biała Cerkiew, Krzywy Róg, Kamieniec Podolski, Zaporoże były onegdaj w granicach Rzeczypospolitej.
  Jednym słowem sporo by się nam należąło.

  Polubienie

 17. Generał Iwaszow(Przewodniczący Akademii Problemów Geopolitycznych w Rosji): Rosja jest na krawędzi rewolucji trzeciej generacji

  Fragmenty

  Generał- pułkownik Leonid Iwaszow: jestem pewien, że rok 2018 może stać się punktem zwrotnym dla całego rosyjskiego społeczeństwa.
  Rewolucja jest nieunikniona, ponieważ krajowi trudno jest przetrwać w obecnej sytuacji. Ale rewolucja może się zdarzyć nie tylko z dołu lub z góry, ale także według trzeciej drogi, kiedy prezydent zaczyna oczyszczać kraj od góry, a ludzie od dołu. Najważniejsze, żeby to wszystko nie przekształciło się w wojnę domową. Wierzę, że to będzie rok 2018, który będzie punktem zwrotnym.Albo zaczniemy spokojnie przekształcać kraj i oczyszczać go od wszelkiego brudu, albo ludzie sami wezmą go dla siebie.

  Może warto zainteresować się trudnym chińskim modelem walki z korupcją?
  Byłem kiedyś w Szanghaju i postanowiłem zobaczyć, co transmitują w telewizji. Włączyłem jeden kanał, który najpierw pokazał proces sądowy nad łapownikami, a potem zobaczyłem kadry ze strzałami oddanymi do sześciu osób. Następnie, podczas spotkania z szefem okręgu tego miasta, sekretarzem partii, zapytałem o to co było pokazywane dzień wcześniej w telewizji? Odpowiedział, że sześciu przywódców Szanghaju zostało zastrzelonych z powodu korupcji. Kiedy wróciłem do Pekinu, powiedziałem towarzyszowi Chi Haotianowi, a potem ministrowi obrony: „Nie za drastyczne srodki stosujecie wobec korupcjonerów?” A on odpowiedział: „Rozumiecie, my mamy 200 milionów ludzi żyjących na granicy ubóstwa, azeby nie umrzeć, potrzebują co najmniej filiżanki ryżu dziennie, którą władze dostarczają. Ale gdy jeden z urzędników kradnie, tym samym pozbawia wielu ludzi tej szklanki ryżu i skazuje wielu ubogich na śmierć. ” Po prostu polubiłem to uzasadnienie.
  https://eadaily.com/ru/news/2018/02/09/general-ivashov-rossiya-stoit-na-poroge-revolyucii-tretey-modeli?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 18. Wujek Antoni już 50 lat temu zauważył, że Polska jest najbogatszym krajem świata.
  Wszyscy kradną i nie mogą rozkraść.
  A jak któregoś chcą pozbawić immunitetu, to inni złodzieje stają za nim murem i nie dadzą go skrzywdzić, czyli ukarać.
  Taka bufetowa warszawska nawet na zaproszenie do komisji sejmowe nie raczy przyjść, a co tu o rozstrzeliwaniu mówić.

  Polubienie

 19. Ad Adm-inka

  ,,Jakby co, to warto pamiętać że Żytomierz, Winnica, Stanisławów i Biała Cerkiew, Krzywy Róg, Kamieniec Podolski, Zaporoże były onegdaj w granicach Rzeczypospolitej.”

  Szanowny Adm-inku, trzeba pamiętać, że to były inne czasy, kiedy Polska posiadała te ziemie. Wtedy nie było globalistów, pejsatych, partyjnych socjalistów, krwiożerczych, czosnkowych kapitalistów, tylko byli królowa/król i RODY, które tworzyły prawdziwą KOMUNĘ RODOWĄ zwaną POSPOLITĄ albo NA-RODEM. W I RP, wszystko było oparte na zasadzie ULA czy MROWISKA, gdzie pierwotny porządek obowiązuje po dziś dzień. W ulu nikt nie pisze żadnych PRAW, nie chodzą do ogłupiających szkół, wszyscy pracują, (prócz królowej i kilku trutni) więc nie znają co to jest nędza czy bieda, bo w ulu panuje zawsze dostatek.

  Fleur-de-lis, fleur-de-lys

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fleur-de-lis

  ,,Jednym słowem sporo by się nam należało.”

  IM TEŻ SIĘ NALEŻAŁO…

  Niemcy wschodnie: Zamiast kwitnących krajobrazów, zabite dechami ruiny

  http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/niemcy-wschodnie-zamiast-kwitnacych-krajobrazow-zabite,2055687,4206

  Ruiny opuszczonej fabryki we wschodnich Niemczech

  http://www.palicki.com/urb-ex/ruiny-opuszczonej-fabryki-we-wschodnich-niemczech/

  Opuszczone miasta byłej NRD przekleństwem Merkel. ,,Przed zjednoczeniem Niemiec nasze miasto kwitło”

  http://www.polskatimes.pl/artykul/988593,opuszczone-miasta-bylej-nrd-przeklenstwem-merkel-przed-zjednoczeniem-niemiec-nasze-miasto-kwitlo,id,t.html

  PO TAK ,,BOLESNYCH” DOŚWIADCZENIACH SZWABÓW, CHYBA OBIE KOREE NIGDY SIĘ NIE ZDECYDUJĄ NA ZJEDNOCZENIE.

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 20. Globaliści i banksterzy byli od zawsze.
  Jak nie król królów Dariusz w Persji to Aleksander Macedoński, jak nie Aleksander to Cezar i jego następcy, albo królowa Wiktoria gdzie jej słoneczko nigdy nie zachodziło.
  A taki Adolf chciał mieć od Paryża do Władywostoku.

  Polubienie

 21. Wężu Beato, napisz Waldkowi żeby tyle nie kopcił bo ma bardzo brzydki kaszel w każdym nagraniu i jak tak dalej pójdzie to dostanie raka płuc.

  Polubienie

 22. zrobione grzanek
  Beata Kozak1 sekundę temu
  Waldek jest niedziela .Sąsiadka spragniona .Idz do niej poruchaj sobie trochę w pozycji kwiat lotosu ( daje do wiwatu ta pozycja ) od razu złość ci przejdzie .
  I weż sobie syrop bo strasznie kaszlesz .

  Polubienie

 23. grzanek widzę ze słuchasz Waldka . Ostatnio na mnie znowu napierd… za krytykę Sikorskiego .Masz mokre gatki ze smiechu po zakończeniu nagrania co ?

  Polubienie

 24. No coś wczoraj Izrael, ustami swego Premiera Ne-Ten-Yahoo uroczyście ogłosił, że został ZAATAKOWANY przez Iran jakimś bezpilotnikiem (którym bawiły się dzieci?) na wzgórzach Golan, w zemście wysłał nad Syrię kilkanaście F-16, które zbombardowały syryjskie baterie p-lot, 3 jakieś domki, w których ponoć były bazy Iranu i praktycznym efekcie utracił jednego F-16 (załadowanego jakąś substancją trującą bądź radioaktywną, bo na miejscu katastrofy jej intensywnie szukali jacyś faceci poubierani jak w elektrowni atomowej), z załogą która się katapultowała już „w domu”, ale jeden z pilotów zmarł w szpitalu – czy przypadkiem nie od tego samo-zatrucia?

  Trochę to wygląda na „wojnę operetkową” w stylu strzelania „66 tomahawkami” przez Trampa w Syrię, bodajże już blisko rok temu. Ale oglosić stan wojny Izraela z Iranem na „neutralnym terytorium” Syrii Ne Ten Yahoo się udało.

  A tak to na youtube się słucha i ogląda:

  Polubienie

 25. Ad Adm-inka

  ,,Globaliści i banksterzy byli od zawsze.”

  Szanowny Adm-inku, a w której książęce zostało to napisane? W tej co na ROGACH ma pejsy i się nazywa HISTORIĄ ŚWIATA?

  Mnie się wydaje, że to było troszeczkę inaczej. Pejsatych banksterów, literki, pisanie, książeczki, naukę. wojenki krzyżowe i podjazdowe, katedry, kościoły, śmierdzący sedes czyli Watykan etc., wymyślili ci sami braciszkowie, co ,,stworzyli” i ,,urodzili” Jezuska Chrystuska!

  JEZUICI – XVI w. (data założenia zakonu 1534 r.).

  ,,… Było i jest najpotężniejszym oraz najbardziej liberalnym zgromadzeniem zakonnym…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jezuici

  BANK POBOŻNY (łac. ławeczka pobożnych) LUB MONTES PIETATIS (łac. góra pobożności).

  ,,… Banki były wspierane uchwałami synodalnymi i wsparciem możnych. Ich propagatorami byli głównie jezuici…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bank_pobo%C5%BCny

  https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/banki-poboznych;3874110.html

  POLSKI ,,PEJSATY” BANKSTER

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Skarga

  https://pl.wikisource.org/wiki/Encyklopedia_staropolska/Bank_pobo%C5%BCny_w_Krakowie

  Bank księdza Skargi

  http://www.stefczyk.info/publicystyka/historia/bank-ksiedza-skargi,10086851577

  P.S. A czy Szanowny Adm-inek pamięta, ile osób w ówczesnej Europie, umiało czytać, pisać i liczyć? Trzeba o tym zawsze pamiętać, jak się czyta HISTERYCZNE pierdoły.

  ,,… W średniowiecznej Polsce podobnie jak w innych krajach Europy analfabetyzm obejmował przytłaczającą większość ludności. Pisać i czytać potrafili jedynie przedstawiciele duchowieństwa, urzędnicy dworscy i Żydzi. Pierwszym władcą Polski potrafiącym czytać i pisać był Mieszko II a ostatnim nie posiadającym tej umiejętności Kazimierz Jagiellończyk. W Rzeczypospolitej Obojga Narodów analfabetami w połowie XVIII w. było jeszcze ponad 90% społeczeństwa. Nieznaczna poprawa nastąpiła w okresie zaborów. W Królestwie Polskim i w Galicji około 1870 r. analfabeci stanowili około 80% ogółu ludności, a w zaborze pruskim już tylko 30%…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Analfabetyzm

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 26. Ja pierdziu ale odlot!

  Jezus nie był Żydem. Był Aryjczykiem!

  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/06/13/jezus-chrystus-nie-byl-zydem-byl-aryjczykiem/#2

  Ukraińcy oszaleli: Jezus był Ukraińcem, wymyśliliśmy koło i pierwszą cywilizację

  http://pikio.pl/ukraincy-oszaleli-jezus-byl-ukraincem-wymyslilismy-kolo-i-pierwsza-cywilizacje/

  „Chrystus był Ukraińcem. Na krzyżu mówił gwarą łemkowską”. Kolejna porcja rewelacji Rostysława Nowożeńca

  http://wolnosc24.pl/2018/01/08/chrystus-byl-ukraincem-na-krzyzu-mowil-gwara-lemkowska-kolejna-porcja-rewelacji-rostyslawa-nowozenca/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 27. Pismo oczywiście wymyślili łacinniki, najpierw to były bazgroły, albo tajemnicze znaki i zaklęcia, wiadome tylko wtajemniczonym, czyli kapłanom, świętym i uczonym w piśmie.
  A jak były tajemnicze znaki to i musiały być palcówki, czyli sztuka liczenia na palcach, bo trzeba było jakoś policzyć ile zgarniało się worków ze zbożem, zabierało chłopom wołów i baranów no i złota i szlachetnych kamieni.
  Z czasem faraon i jego kapłani wymyślili miary od łokcia i od dzbana (wypitego wina, piwa). Nasza cywilizacja już zakwitłą na drzewach.
  To pan Bóg pierwszy doszukał się manka na jabłonce, na której brakowało mu jednego jabłka. A było to możliwe dzięki znajomości sztuki liczenia, dodawania i odejmowania.

  Polubienie

 28. Syryjskie p–lot musi być z czasów II WŚ skoro tak skutecznie prowadzało strzelanie do samolotów Ne ten Yahoo, albo może chłopaki przespali.
  Już lepiej radzą sobie terroryści. Jeden strzał, jeden zestrzelony Su.
  Jakby im amerykanie dali wcześniej i więcej takich strzelb to powietrzna armia Putina po trzech dniach byłaby zlikwidowana w całości.

  Obecnie Syryjczycy posiadają około 50 wyrzutni.

  Ze Związku Radzieckiego w latach 1984-1988 zostało dostarczonych ponad 140 rakiet W-880E.

  Taka rakieta waży ponad 7 ton i jest zdolna do przenoszenia głowicy bojowej o wadze około 200 kg. Nawet jak na obecne warunki ma rekordowy zasięg rażenia — prawie 240 km, wysokość — od 300 m do 35 km.

  Wega jest w stanie zniszczyć zarówno ciężki samolot bombowy typu B-1B, jak i najnowszy myśliwiec bombowy F-35.
  ——————————
  Powinno być podobno jest w stanie zniszczyć…

  Polubienie

 29. Grzanek waldek Pastuszka chce cię wziąść do brygady antypejsatkowej Caleiba .Preferujesz ?
  Wczoraj Waldek był u sąsiadki na obiedzie i menu było takie :
  Pulpety wieprzowe – waldek zjadł 10 sztuk .
  kartofle z Francji Waldek zjadł cały garnek .
  surówka pekińska Waldek zjadł 5 talerzy .
  kompot Waldek wypił 3 litry .
  deser : waldek zjadł kilo sernika .
  teraz juz wiadomo dlaczego wygląda jak wypasiony pulpecik na filmikach .
  jego sąsiadka powiedziała :
  Dobrze ze to nie mój chłop bo my mi renty na żarcie nie starczyło a jeszcze Rydzolowi raz na miesiąc trza wysłać parę stówek na medyja bu bu ha ha ha

  Polubienie

 30. Ad Adm-inka

  Pismo oczywiście wymyślili łacinniki, najpierw to były bazgroły, albo tajemnicze znaki i zaklęcia, wiadome tylko wtajemniczonym, czyli kapłanom, świętym i uczonym w piśmie.

  Hola, hola, Mocium Panie! Aby powstało pismo, muszą powstać literki, najpierw jedna, druga, trzecia…, samogłoski, spółgłoski, później sylaby, dopiero z sylab można tworzyć słowa, z wyrazów powstają zdania, a ze zdań książki. Jeszcze są znaki diakrytyczne i interpunkcyjne, bez których kiepsko się czyta każdą książeczkę oraz ligatury tworzące dwuznaki. Dla nie wtajemniczonego laika, to jest czarna magia, więc musiały powstać PRZYMUSOWE SZKOŁY, najpierw klasztorne później powszechne, też pod przymusem, w których objaśniają czary-mary, stworzone przez gości chodzących na co dzień w kieckach. Żeby łacinę bezbłędnie się pisało i czytało, musiał powstać słowniczek gramatyczny, oczywiście stworzony przez JEZUITĘ.

  Encyklopedia staropolska/Alwar

  https://pl.wikisource.org/wiki/Encyklopedia_staropolska/Alwar

  Emmanuel Alvarez

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Emanuel_Alvarez

  WYMYŚLILI I ,,URODZILI” JEZUSKA I ZARAZ MUSIELI O NIM NAPISAĆ BAJECZKĘ W PRZEŁADZIE NA NIEDOROBIONY JĘZYK POLSKI – CHYBA TO BYŁ KLASZTORNY PROTOTYP JĘZYKOWY, KTÓRYCH W OWYM CZASIE BYŁO WIELE, PRZEZNACZONY DLA NIELICZNYCH! BRAK JEST LITER: J (I, Y), U (V)!

  Biblia Jakuba Wujka (Iakvba Wvyka)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Biblia_Jakuba_Wujka

  DOBR SZKOŁA, TO ZAMKNIĘTA NA CZTERY SPUSTY SZKOŁA, KTÓRA NIE PRODUKUJE ĆWIERĆINTELIGENTÓW!

  https://dolny-slask.org.pl/606893,foto.html

  A CO TO? KTO TO WYMYŚLIŁ? JEZUICI NA SIEBIE SAMYCH NAPISALI EPITETY?

  https://synonim.net/synonim/jezuita

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 31. boa dusiciel . 12 lutego 2018 o 1:27 PM
  Grzanek waldek Pastuszka chce cię wziąść do brygady antypejsatkowej Caleiba .Preferujesz ?
  Wczoraj Waldek był u sąsiadki na obiedzie i menu było takie :
  Pulpety wieprzowe – waldek zjadł 10 sztuk .
  kartofle z Francji Waldek zjadł cały garnek .
  surówka pekińska Waldek zjadł 5 talerzy .
  kompot Waldek wypił 3 litry .
  deser : waldek zjadł kilo sernika .
  teraz juz wiadomo dlaczego wygląda jak wypasiony pulpecik na filmikach .
  jego sąsiadka powiedziała :
  Dobrze ze to nie mój chłop bo my mi renty na żarcie nie starczyło a jeszcze Rydzolowi raz na miesiąc trza wysłać parę stówek na medyja bu bu ha ha ha

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s