Zmiany frontów?


Bardzo ciekawy artykuł norwida.

Czyżby to tylko zbieg okoliczności? Politologiem nie jestem a jednak..

10.02.2018 04:45 norwid:

Polityka historyczna staje się zatem zakładnikiem w interesach możnych tego świata. Działania cywilizacji turańskiej w Syrii która chce wykroić mocną pozycję w nowym ładzie światowym obliczone są na kwestionowanie mocarstwowej pozycji USA w regionie bliskowschodnim. Izrael jest miękkim podbrzuszem USA i o ile polityka przez. Obamy przekierowywała siły w stronę Morza Południowo-Chińskiego o tyle przez. Trump stara się podtrzymać państwo żydowskie. Służyły temu zarówno deklaracja o stolicy Izraela – Jerozolimie jak i rakietowy atak w Syrii na „rebeliancko” rosyjską bazę. Nie zmienia to faktu że potencjał USA się wyczerpuje i Izrael zmuszony jest do rewizji własnych gwarancji bezpieczeństwa.

Dlatego właśnie odsłonięcie pomnika Armii Czerwonej w Izraelu nie powinno dziwić nikogo.

Geopolityczne okienko jakie ma obecnie Polska to najlepszy możliwy czas aby jednostronnie aktem prawnym załatwić sprawę „polskich obozów zagłady”. Reorganizacja przestrzeni politycznej jaką obserwujemy w której blok żydowsko-amerykański wycofuje się zmusza polskie czynniki polityczne do zabezpieczenia własnego interesu narodowego wobec roszczeń nienasyconych żydowskich kłamców oświęcimskich. (1)

11.02.2018, godz. 12:22 niezalezna.pl: Morawiecki leci jutro do Libanu, dziś będzie tam Tillerson. Rozpoczyna się geopolityczna gra

Jutro premier Mateusz Morawiecki, gdzie spotka się z najważniejszymi politykami w tym państwie, dziś będzie tam sekretarz stanu USA Rex Tillerson. To o tyle istotne, że Tillerson w swoim bliskowschodnim tournee (Egipt, Kuwejt, Turcja, Jordania) całkowicie pominął Izrael, a Liban to jedno z najbardziej antyizraelskich państw na świecie. Tymczasem w obliczu konfliktu z Iranem Tel Awiw – na co wskazuje lektura tamtejszej prasy – coraz przychylniej patrzy na Moskwę.

 

Coraz ciekawiej robi się na Bliskim Wschodzie. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach dojdzie do geopolitycznych przetasowań w tym zapalnym regionie.

Rex Tillerson rozpoczyna dziś dyplomatyczny objazd po Bliskim Wschodzie. Odwiedzi Egipt, Liban, Kuwejt, Turcję i Jordanię. Izraelska prasa zauważyła, że sekretarz stanu USA pominął ich państwo.Będzie zaś w Libanie, do którego jutro poleci też polski premier Mateusz Morawiecki. Liban to chyba najbardziej antyizraelskie państwo w regionie(w sondażach opinii tylko 3 proc. mieszkańców Libanu ma pozytywne zdanie o Żydach), oficjalnie traktowane przez Tel Awiw jako „wróg”. Ale obecny liberalny premier Sad al-Hariri zajmuje też jednoznacznie anty-syryjskie i anty-irańskie stanowisko, wspierany jest również przez współpracującą z USA Arabię Saudyjską.

A militarne, gospodarcze i polityczne wpływy Iranu w Syrii po eliminacji Państwa Islamskiego rosną. Zjawiskiem tym zaniepokojony jest Izrael, gdzie poważnie mówi się o rozpoczęciu wojny. Niedawny, zakrojony na szeroką skalę atak z powietrza wymierzony w syryjski system obrony przeciwlotniczej oraz irańskie cele w Syrii tylko podgrzał sytuację w regionie. I choć oficjalnie Pentagon poparł „nieodłączne prawo Izraela do obrony przed zagrożeniami dla (izraelskiego) terytorium i ludności”, to wydaje się, iż jednocześnie jest zaniepokojony tym, że Izrael coraz przychylniej patrzy na Rosję.

Dlaczego Izrael wiąże nadzieję z Rosją, która przecież wspiera zarówno Iran, jak i reżim Asada w Syrii?Dziś w „Jerusalem Post” ukazał się artykuł, w którym wprost stwierdza się, że Rosja może „załagodzić” spór z Iranem – oczywiście pod pewnymi warunkami, które nie są znane opinii publicznej. Izraelska prasa zwraca też uwagę, że bombardowania przez Tel Awiw celów w Syrii nie byłyby możliwe bez przyzwolenia Moskwy. Podkreśla się też, że Rosja nie potępiła tych nalotów – co wcześniej nie byłoby do pomyślenia. Według autora tekstu w „Jerusalem Post” pewne zbliżenie izraelsko-rosyjskie może wynikać stąd, że Moskwa boi się rosnących wpływów Teheranu w Syrii. Iran – rozwijający się dotąd jako lokalne mocarstwo przy wsparciu Rosji – prowadzi bowiem coraz bardziej niezależną politykę i wkrótce może ją wyprzeć z regionu.

Czy USA faktycznie obawiają się zbliżenia izraelsko-rosyjskiego? Jak ewentualne przewartościowanie bliskowschodnich sojuszy wpłynie na dynamikę polsko-izraelskiego sporu o historię i o czym faktycznie będzie rozmawiał w Libanie premier Morawiecki? Na razie trudno nawet gdybać, choćby z tego względu, że wszystkich kart nie wyłożyło jeszcze kilku innych graczy, przede wszystkim Turcja. Warto jednak uważnie przyglądać się sytuacji w tym regionie, bo będzie ona miała znacznie większy wpływ na los Polski, niż się wydaje. (2)

 

http://norwid.neon24.pl/post/142393,altered-carbon-czyli-zydowski-syndrom-niesmiertelnosci

http://niezalezna.pl/216751-morawiecki-leci-jutro-do-libanu-dzis-bedzie-tam-tillerson-rozpoczyna-sie-geopolityczna-gra

Neon24

I komentarze pod nim.

 • Autor
  „11.02.2018, godz. 12:22 niezalezna.pl: Morawiecki leci jutro do Libanu, dziś będzie tam Tillerson. Rozpoczyna się geopolityczna gra”

  Gra się nie rozpoczyna tylko już się rozpoczęła. Taką oto wiadomość znalazłam na „xportalu”:

  „Rosyjskie media poinformowały we wtorek, że premier Miedwiediew nakazał ministerstwu obrony rozpoczęcie rozmów ze swoimi odpowiednikami w Libanie, celem sfinalizowania układu o współpracy wojskowej między oboma państwami. Jego projekt, wstępnie uzgodniony już przez dyplomację obu państw, zakłada, że rosyjskie okręty wojenne oraz transportowce wojskowe będą mogły korzystać z libańskich portów. Jest to bardzo ważna zmiana, zwłaszcza w kontekście wojny w Syrii i dostaw wojennych – gdyż jej główne porty wojskowe (Latakia i Tartous) znajdują się daleko od Damaszku. Dzięki wykorzystaniu libańskich portów, rosyjskie transporty wojskowe kierowane w okolice syryjskiej stolicy, będą mogły dotrzeć na miejsce znacznie szybciej.”

  USA biegnie do Libanu, aby bruździć w tej ewentualnej umowie. A do Izraela oni wcale jeździć nie muszą, przecież to jest „jedno ucho i jedno oko”.

 • @AgnieszkaS 19:55:42
  Jedno ucho i jedno oko – na pewno tak. Powiedziałbym raczej za prof. Ivo Pogonowskim że w osi USA-Izrael ogon wywija psem. Co za tym idzie ogon stwierdził że pies ma za dużo wszy i szuka nowego żywiciela. Wojenka żydowsko-żydowska nabiera rumieńców. Oczywiście mowa o Wielkim Sanhedrynie nowojorskim i stolicy świata Jeruzalem. Iran spycha Izrael do morza, Rosja dąży do zdjęcia sankcji USA/UE. Będzie niebawem nowa umowa międzynarodowa. Jak na tym wyjdzie Polska – oto jest pytanie.
 • Liban
  Ta chazarska sraczka spowodowana jest tym,że Ruskie już tam byli. Wielce prawdopodobne ,że będą montować w Libanie S-400.Tylko po co leci tam chazarek Moritz z PISrael-a? Chyba przez Telaviv,wyrazić zgodę na papierze o polskiej bytności 10 szt F-16.
 • izraelski F16 strącony nad Syrią
 • @norwid 20:08:42
  Panie Norwid, ogon, który kręci amerykańskim psem nie znajduje się w cale w Izraelu. Klimat na Bliskim Wschodzie jest dość nieszczególny i z powodu „przeciągów” nie zbyt bezpieczny. Dlatego ogon woli siedzieć w Nowym Jorku lub Waszyngtonie. Być może Bibi podejrzewa, że projekt pod nazwą Izrael zostanie zamknięty, ponieważ ogon tak wyeksploatował psa, iż ten nie ma już siły trzymać parasola ochronnego nad pewnym państwem w Palestynie i dlatego stara się o inne możliwości utrzymania przy życiu tego projektu. Jego starania może motywować to, że może nie mieć biletu na statek, który w razie czego ma zapewnić ewakuację za ocean. Zamknięcie projektu Izrael będzie miało tragiczne skutki dla Polski. Mówi o tym pan Braun.
 • @Jabo 22:31:43
  „Zamknięcie projektu Izrael będzie miało tragiczne skutki dla Polski.” I już wiemy poco premier RP leci do Libanu. Co tam nawet cała polska eskadra F16 skoro grozi nam lotniskowiec z Bliskiego Wschodu. Czy Niemcy humanitarnie przyjmą 6 mln żydów, czy może się podzielą i ci co zostali wymordowani w 2RP wrócą na „ziemie odzyskane”? Przecież Państwo Polskie ubolewa nad faktem holokaustu. Dlaczego miałoby protestować nad przyjęciem tak wartościowej części społeczeństwa? Każdy kto liznął historii szczególnie projektu „Lublinland” zrozumie.
  Właśnie dlatego nieobecność Tilersona w Izraelu bardzo wiele wyjaśnia. Wyjaśnia się też sprawa „polskich obozów zagłady”. Po prostu stanęliśmy bykiem wobec gotowej transformacji geopolitycznej. Pojawia się kluczowy element – co robią polscy narodowcy, czy są świadomi sytuacji?
 • @norwid 20:08:42
  „Izraelska prasa zwraca też uwagę, że bombardowania przez Tel Awiw celów w Syrii nie byłyby możliwe bez przyzwolenia Moskwy.”/Norwid/

  O ile było takie przyzwolenie, w co wątpię, to już go nie ma:

  „Prezydent Rosji Władimir Putin, po niedawnym ataku izraelskim na terytorium Syrii, upomniał władze Izraela aby unikały eskalacji sytuacji w regionie.

  Kreml przekazał w oświadczeniu w sobotę wieczorem, że podczas rozmowy telefonicznej z premierem Izraela, Putin wezwał Benjamina Netanjahu aby stronił od jakichkolwiek kroków, które mogłyby doprowadzić do nowego cyklu konfrontacji w regionie.

  W oświadczeniu napisano, że obie strony omawiały podczas rozmowy sytuację mającą związek z nalotami przeprowadzanymi przez izraelskie samoloty na terytorium Syrii.”

  /Syryjska Arabska Agencja Informacyjna/
  https://sana.sy/en/?p=126963

 • @kfakfa 20:31:24
  Chazarska sraczka to zbytnie uproszczenie. Ruskim wisi Liban, oni w kwestii bliskiej zagranicy Izraela nie robią nic innego jak to co wymyślił Brzeziński i robiło USA. Rosja stara się osaczyć Izrael tak żeby nie miał pola manewru. Izrael świadom braku własnej głębi strategicznej i posiadania olbrzymiej głębi jaką dysponuje Rosja próbuje dogadać się z katem własnej państwowości. Pomnik armii czerwonej w Izraelu to nic innego jak wstęp do nowego paktu Ribentrop-Mołotow. Przypuszczam że Polska leży na stole negocjacyjnym. Tutaj kluczową jest sytuacja w Niemczech które nie potrafią utworzyć stabilnych rządów. Wygląda mi to na robotę międzynarodówki która stara się Polskę wyciągnąć z niemieckiej orbity wpływów aby nasze terytorium było kartą przetargową wobec Rosji. Jak sobie wyobrażę jak olbrzymia roszada geopolityczna się szykuje to spać nie mogę. Materiał na baardzo tłusty tekst tak że nawet Bartosiakowi buty spadną.
 • @norwid 23:08:44
  Kazda wieksza zmiana na mapie geopolitycznej ma fatalne skutki dla Polski poniewaz Polska nie jest przygotowana na zadne zmiany.Politycy i sluzby polskie sa kontrolowane z zewnatrz ,czyli jak statek pozbawiony steru i napedu dryfujemy gdzie nas wiatr poniesie.
 • @mac 23:21:16
  „Politycy i sluzby polskie sa kontrolowane z zewnątrz” …
  Amerykańskie i niemieckie służby to może nie są sterowane z zewnątrz? USA przez dziesięciolecia sponsorowała bliskowschodni lotniskowiec wbrew własnym strategicznym celom geopolitycznym. USA inicjowało i realizowało wojny w rejonie złotego półksiężyca wbrew własnym interesom. Dzięki tym wojnom jak choćby iracka Stany traciły olbrzymie środki, destabilizowały własną walutę, wywoływały nienawiść regionu do swoich obywateli. O kontroli nad niemieckimi politykami i służbami mógłbym napisać 10x więcej. Zawsze zyskiwał tylko Izrael a nie tam jacyś amerykańscy żydzi n NY.

  Po raz chyba pierwszy po 89r. Polska nie dryfuje a płynie własnym kursem manewrując między arktycznym lodem a rafą koralową.

 • @AgnieszkaS 23:16:42
  ” Putin wezwał Benjamina Netanjahu aby stronił od jakichkolwiek kroków, które mogłyby doprowadzić do nowego cyklu konfrontacji w regionie.”

  Czyli wiąże Bibiemu ręce i kopie go po jajach. A Amerykanie nic nie mogą zrobić bo uwiązani są na morzu Południowochińskim. Klasyczna destabilizacja po rezygnacji hegemona z wpływów.
  Izrael tego jeszcze nie wie ale Niemcy i Rosja nie lubi ich bardziej niż bliskowschodni sąsiedzi.

 

Reklamy

104 uwagi do wpisu “Zmiany frontów?

 1. W niedzielę Biały Dom ogłosił poparcie dla „naszego zagorzałego sojusznika, Izraela” i jego prawa „do obrony przed popieranymi przez Iran siłami syryjskimi i milicyjnymi w południowej Syrii”.

  Działania Izraela są zawsze obliczane na podstawie sojuszu politycznego i militarnego z USA. Były ambasador w Waszyngtonie, a obecnie wiceminister w rządzie Netanyahu odpowiedzialny za dyplomację publiczną, Michael Oren, napisał w CNN na temat „Jak przywrócić wiarygodność USA na Bliskim Wschodzie”. To zadanie, powiedział, koncentruje się na przekonywaniu „arabskich dyplomatów, ministrów , dziennikarze i przedsiębiorcy z Egiptu, Jordanii i krajów Zatoki Perskiej „że nie mieli racji wierząc”, że Ameryka potajemnie sprzymierzyła się z Iranem … ”

  Sekretarz stanu USA Rex Tillerson i doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego, H.R. McMaster, odwiedzają w tym tygodniu Egipt, Kuwejt, Jordanię, Turcję i Liban, aby przedyskutować strategię Trumpa na Bliskim Wschodzie. Stany Zjednoczone spędziły miesiące na umacnianiu sojuszu antyirańskiego z państwami Zatoki Perskiej i Egiptem i chcą zapobiec dryfowaniu Turcji do sojuszu z Iranem i Rosją.

  Wizyta Tillersona w Libanie ma znaczenie, biorąc pod uwagę, że istnieją uzasadnione powody, by sądzić, że kolejna akcja przeciwko Iranowi może zostać przeprowadzona przeciwko Hezbollahowi. Standardowym uzasadnieniem Izraela dla działań w Syrii, w tym 100 ataków na domniemane konwoje z bronią od 2012 roku, jest przytoczenie obaw, że Iran dąży do stworzenia korytarza lądowego dla sił Hezbollahu w Libanie.
  http://www.wsws.org/en/articles/2018/02/12/syri-f12.html

  Polubienie

 2. Izraelskie „dziel i rządź” chyba się już skończyło, ale też nie wierzę, że Izrael jest w stanie „wymienić” sobie najważniejszego sojusznika z USA na Rosję. USA i Izrael są jak dwaj ohydni bracia – zroślaki, razem przez życie, razem do grobowej deski.

  Polubienie

 3. LuK
  Rzecz jest w czym innym.
  Rosja potencjalnie jest bogatsza od USA, a ponad to nie ma w Rosji takiej ilości wszelkiego rodzaju degeneratów, nie ma czarnych. Naród mniej więcej jest jednolity i jak to się w USA mawia, tam są nowe pieniądze, w USA są stare i wystarczy je jedynie przenieść i znowu zarabiać. A Żydzi są i w Rosji i w USA. Biedni Żydzi zostaną bogaci się przeniosą.

  Polubienie

 4. Bezczelność Żydów przechodzi wszelkie granice.

  Jonny Daniels
  ‏ @MrJonnyDaniels
  6 lut

  Polacy i Żydzi dzielą 1000 lat historii i jak w każdym związku czasem jest dobrze, a czasem źle. Ten trudny czas, w obliczu którego stajemy teraz, będzie miejmy nadzieję tylko małym epizodem w naszej długiej historii, kiedy żyjemy razem ramię w ramię.

  Ze słów sierżanta Danielsa wynika, że Żydzi chyba faktycznie zamierzają masowo zasiedlać Polskę aby w kolejnych latach pasożytować na aryjskim narodzie polskim. Pozostaje jeszcze dwu- trzy milionowa rzesza Żydów i kundli żydowskich zamieszkujących Polskę, mających obywatelstwo polskie i posługujących się językiem polskim z których część dominuje i stanowi zdecydowaną większość w tzw „elicie polskiej”. I to ci ludzie spowodują, że Polak Słowianin zostanie zepchnięty do ludzi gorszej kategorii.

  Polubienie

 5. Ad „olimpijskich zabaw” po drugiej stronie globu.

  Ten rzeczony Tilerson, który jutro ma być w Libanie z Moraw(-ickiem chciałem napisać, ale jego ojciec to mój kolega, więc piszę poprawnie)-ieckim, jeszcze wczoraj był w Korei na uroczystościach związanych z Otwarciem Olimpiady. W której to Olimpiadzie – jak się okazało – główną polityczną atrakcją stała się calkiem ładna i zgrabna siostra północno-koreańskiego dyktatora, podobnie jak i on swobodnie władająca i francuskim i angielskim, bo w młodości uczęszczała do międzynarodowego colleagu w Montreux w Szwajcarii. No i wszyscy oficjele z Korei Południowej zaczęli ją celebrować, bo z ładną trzydziestolatką warto sie publicznie sfotografować. Ku ponoć wścieklości pana ministra Tillersona z OKUPUJĄCEGO POŁUDNIOWĄ KOREĘ USA, który za dwa miesiące temu ogłosił że trzeba zwalczać propagandę KRLD. Pokazywano zdjęcia, jak w loży honorowej delegacja KRLD w pełni swobdnie koferuje z szefowstwem RK, a Tillerson zaraz obok obok siedzi smutny i izolowany i na ładną dziewczynę siedzącą tuż za nim obawia się nawet rzucić spojrzeniem — bo za publiczną propagandę wartości północno-koreańskich mógłby wylecieć z pracy…

  Wot, tak się kończą amerykańskie plany OSTATECZNEJ LIKWIDACJI (ŻYDO?)KOMUNIZMU w Azji…

  Polubienie

 6. KIM ONI SĄ, ŻE CAŁY CZAS NĘKAJĄ I PRZEŚLADUJĄ NAS? JĘZYK POLSKI MA KILKA ,,CIEPŁYCH” SŁÓW NA OKREŚLENIE POKRĘTNYCH KOZICH SYNÓW. CZY TO JUŻ NADESZŁA PORA, ŻEBY KAŻDEMU FRĘDZLOWI DAĆ KOZĘ W GARŚĆ I WYPAD NA PUSTYNIĘ? PUSTYNIA TO ICH ŻYWIOŁ, Z KTÓREJ WYWODZI SIĘ ICH PARCHATY RÓD I NAJWYŻSZY CZAS, ABY WRÓCIĆ DO KORZENI. TYLKO SZKODA KÓZ, ALE KOZA/KOZIOŁ ZAWSZE BYŁ ZWIERZĘCIEM OFIARNYM.

  https://synonim.net/synonim/kr%C4%99tacz

  CZY SYRIA TO NA PEWNO SYRIA?

  ,,… Nazwa Syria pochodzi od luwianskiego słowa, zapisanego VIII wieku p.n.e. jako „Sura/i” i starożytnej greki: Σύριοι, Sýrioi, lub Σύροι, Sýroi; oba pochodzą od jeszcze wcześniejszego słowa Aššūrāyu z północnej Mezopotamii…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Syria

  MOŻE TO JEST ASYRIA, AS-SYRIA, AS-SUR, AS-SYRIAN NEO-AS-SYRIAN?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Asyria

  PEJSATE DEBILE MAJĄ KRÓTKĄ PAMIĘĆ I NALEŻY IM PRZYPOMNIEĆ CO PRZED NAMI UKRYWAJĄ.

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Aram_(biblical_region)&prev=search

  Aramejczycy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Aramejczycy

  ABRAM/ABRAHAM I TEN CO GO NAZWALI JEZUS, TEŻ BYLI SYRYJCZYKAMI, BO ,,BEŁKOTALI” PO ARAMEJSKU!

  ,,… Izraelici, którzy w VI w. przed Chr. wrócili z niewoli babilońskiej, zapomnieli w mowie potocznej języka hebrajskiego. Na co dzień mówili właśnie po aramejsku. I tak było aż do czasów Pana Jezusa, który także posługiwał się tym językiem…”

  PO JASNĄ CHLERĘ BYŁ IM POTRZEBNY HEBRAJSKI, JAK BYLI ARAMEJCZYKAMI? TO CO – W BABILONIE WSZYSCY GAWORZYLI W JĘZYKU HEBRAJSKIM I JAK NAJSZYBCIEJ NALEŻAŁO ZAPOMNIEĆ O TYM WREDNYM JĘZYKU?

  http://biblia.wiara.pl/doc/1454949.Aramejczyk-bladzacy

  CZERWONA JAK SOCJALIZM FLAGA ARAMU.

  NO DOBRZE, JAK CI W SYRII TO ,,PRAWDZIWE” SZMULE, (w ich przypadku, nigdy nie ma 100% pewności, kto jest kto) TO KTO REZYDUJE W PARCHATYM IZRAELU?

  Pozdrawiam

  Polubienie

 7. UCIEKLI PRZED SZWABSKIM HOLOKAUSTEM, NIE POTRAFIĄ UCIEC PRZED SZMULOWSKĄ BIEDĄ.

  Głód, nędza, bezdomność. Oto jak Izrael ,,dba” o ocalonych z Holokaustu!

  https://reporters.pl/12574/glod-nedza-bezdomnosc-oto-jak-izrael-dba-o-ocalonych-z-holokaustu/

  Tak Izrael traktuje ocalonych z Holocaustu. Co czwarty żyje w nędzy i poniżeniu. Przyznają to sami Żydzi

  http://wolnosc24.pl/2018/02/07/tak-izrael-traktuje-ocalonych-z-holocaustu-co-czwarty-zyje-w-nedzy-i-ponizeniu-przyznaja-to-sami-zydzi/

  Trudna sytuacja ocalonych z Holokaustu w Izraelu

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/trudna-sytuacja-ocalonych-z-holokaustu-w-izraelu/ctq73

  Wstydliwy Holocaust. Żydzi z Izraela nazywali tych, którzy przeżyli Auschwitz ,,mydłem”

  https://www.wprost.pl/504217/Wstydliwy-Holocaust-Zydzi-z-Izraela-nazywali-tych-ktorzy-przezyli-Auschwitz-mydlem

  Koniec koszmarnych izraelskich wycieczek?

  http://www.blogmedia24.pl/node/79459

  Pozdrawiam

  Polubienie

 8. WYBORY TUŻ-TUŻ, A TUTAJ TAKA SIURPRYZA! PANIE PUTANA, W GLOBALNYM KOŁCHOZIE, KTÓRY TWORZYCIE OD LAT, NIC NIE MOŻNA UKRYĆ, NAWET IGŁY W STOGU SIANA!

  Prywatna wojna Władimira Putina

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/prywatna-wojna-w%C5%82adimira-putina/ar-BBJ651A?li=AAaGjkQ&ocid=ientp

  Prywatne armie Kremla walczą w Syrii i w ,,wojnach hybrydowych”

  https://wiadomosci.wp.pl/prywatne-armie-kremla-walcza-w-syrii-i-w-wojnach-hybrydowych-6027384861774465a

  Rosyjscy najemnicy z „grupy Wagnera” mają wiele na sumieniu. Znane są ich nazwiska

  http://niezalezna.pl/205298-rosyjscy-najemnicy-z-grupy-wagnera-maja-wiele-na-sumieniu-znane-sa-ich-nazwiska

  Coś się szykuje? Armia Rosji zamówiła 49 tys. trumiennych flag!

  https://reporters.pl/5942/cos-sie-szykuje-armia-rosji-zamowila-49-tys-trumiennych-flag-foto/

  Rosja: Tajemnicze pogrzeby żołnierzy zabitych na Ukrainie

  http://wmeritum.pl/rosja-tajemnicze-pogrzeby-zolnierzy-zabitych-ukrainie/66843

  Pozdrawiam

  Polubienie

 9. grzanek zapraszam do mnie na wiosnę .zdrowo popijemy .pójdziemy na fajne panienki .Zobaczysz moje rancho . Zapraszam kolego .

  Polubienie

 10. Waldek zapowiedział zakończenie kręcenia filmików dla debili Polaków ale ciągle pisze komy .Ciągnie wilka do lasu .
  Pamiętaj jak na jednym ze swoich filmików opierd… Głogoczowskiego nazywając go debilem i kuta…. em .Zabawa była po pachy .

  Polubienie

 11. kika
  Prywatna armia Putina istnieje jedynie w wyobraźni wielbicieli sensacji.
  To co robią nielegalnie na zachodzie to o to oskarżają Rosję.
  Amerykancy z niektórymi działaniami muszą się kryć, Putin samodzierżca ma większe kompetencje i władzę i jak chce kogoś powołać czy odwołać nie musi pytać ani senatu ani kongresu ani żadnego innego towarzystwa. Kieruje się własnymi kalkulacjami, własnym rozumem i własnymi lękami. Jego otoczenie może co najwyżej go straszyć, zachęcać lub zniechęcać do pewnych działań. Że jest ostrożny ponad miarę, to inna sprawa, dla tego amerykanie posuwają się krok po kroku coraz dalej i coraz bliżej Moskwy. Taki Petersburg mają właściwie tuz przed nosem.
  Jednakże któregoś dnia będzie musiał powiedzieć to co napisał Stalin w rozkazie 270 ( jeśli nr dobrze zapamiętałem) –Rosja jest wielka, ale cofać się nie ma gdzie.
  A media kłamią jak z nut, od lat i od stuleci i nic się tu nie zmieni.
  Obecnie ponoć Erdogan warknął na amerykanów, by mu nie wchodzili w drogę, jeśli nie chcą oberwać po ogonie. A ten Turek ma po przodkach bandyckie maniery i nie wydaje się by miał dla yankesów jakikolwiek szacunek.

  Polubienie

 12. wąż ss
  Co tam za Odrą i Nysą? Ponoć w Berlinie dalej nie mają rządu i ktoś tam zrezygnował z partyjnego przywództwa. Tylko patrzeć jak ci emeryturę przestaną wypłacać i znów będziesz musiał uprawiać tytoń. A może jakieś trawki?
  Twoich kilka komentarzy wylądowało ostatnio w koszu, chyba dla tego, że było tam mnóstwo wulgarnych słówek, które są na czarnej liście wordpress.

  Polubienie

 13. Ad Adm-inka

  ,,… To co robią nielegalnie na zachodzie to o to oskarżają Rosję…”

  NIGDY, ALE TO NIGDY NIE WIERZCIE POLITYKOM, BO TO KŁAMCY, OSZUŚCI, DWULICOWCY, KAMELEONY (przepraszam wszystkie kameleony w naturze) I WSZYSTKO CO NAJGORSZE!!!

  Czy można wierzyć politykom?

  http://natemat.pl/95647,czy-mozna-wierzyc-politykom

  PRZEZ TAKICH CWANIAKÓW, KAŻDY GŁUPEK PO ODPOWIEDNIEJ OBRÓBCE, STAJE SIĘ MĘDRCEM W OCZACH WYBORCZYCH IDIOTÓW!

  http://dickdobrowolski.com/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Tymochowicz

  Spin

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Spin_(socjotechnika)

  Doradca w wyborach. Doradca polityczny. PR-owiec. Spin doktor. Doradca wyborczy. Pasja, zawód, przyszłość

  http://drim-power.pl/blog/doradca-polityczny-spin-doktor-doradca-wyborczy-pr-owiec-pasja-zawod-przyszlosc/

  Techniki manipulacji (wszystko co jest zaznaczone na niebiesko, klikamy myszką i jak mamy ochotę to czytamy, czerwone jest dopiero tworzone przez ,,wielką” naukę).

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Techniki_manipulacji

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 14. Admineczku nie martw się o mnie .
  emeryturka przychodzi zgodnie z planem co miesiąc . Pieniądze na czarną godzinę mam odłozone .Teraz dziś własnie jadę do Lublina szukać sklepu które instaluje talerze do odbioru niemieckiej TV – paczka płatna . Kiedyś to było paczka Premiere .Nie wiem jak to teraz wygląda .
  Także widzisz u mnie wszystko OK .
  Ty uważaj adminku aby ci pejsaty ZUS nie upadł bo przyjedziesz do węża do lubelskiego po pożyczkę a o Niemcy i moja emeryturkę na którą sobie cięzko zapracowałem niech cię twoja rozczochrana nie boli .
  Pozdrawiam admineczka .

  ADMINECZKU ZA KRYTYKE NANY ZABLOKOWAŁ MNIE GLOGOCZOWSKI I JESZCZE W TAKI SPOSÓB GADZINA JEDNA ZE NAWET PRZEZ BRAMKĘ KOMA NIE MOGŁEM UMIEŚCIĆ .
  TE DOKTORY MAJĄ ZAJOBA NA TLE BLOKOWANIA CZY PAZIO CZY GĄSIENICA .

  Polubienie

 15. BoaCykcyk
  Masz odłożoną kasę na czarną godzinę?
  A kiedy ta godzina będzie?
  Ty dopiero kupujesz czachę satelitarną?
  A po co pakiet?
  Jak masz w telewizorze dziewięć różnych pakietów za darmo w tym Conten Store, My program, Film Box Live, ipla, Google play Movies & TV, You Tube, ipla film no i w satelicie coś około ponad dwa tysiące różnych kanałów.
  Satelity Hot Byrd i Astra
  Polecam rosyjski kanał 1 i kanał Planeta RTV, no i koniecznie CCTV (Chiny), włoski Ray, francuski France24 hiszpański jak chcesz oglądać walki byków itd., itp
  Oczywiście telewizor musi być w miarę nowej generacji z internetem a nie dwudziestolatek
  Moja żona ostatnio kupiła sobie Sony z rozdzielczością K4 z przekątną 49 cali za 2800 zł i jest zadowolona, kupiła sobie nie mnie, ona ma swoje na górze, ja mam swoj na dole.
  W końcu ma się tą polską emeryturę, więc stać człowieka na podstawowy standard emerycki.
  Jak masz kasę kup sobie taki.

  popatrz ile ładnych
  panienek w ruskiej TV

  Polubienie

 16. Admineczku w technicznych sprawach nie jestem dobry .
  Sprawa wygląda tak :
  Przez sieć żadnego niemieckiego kanału nie oglądniesz bo prawo zabrania z terenu Polski jedynie krótkie fragmenty filmów .
  W domu mam wywaloną czachę od samego początku gdy pojawiły się paczki cyfrowe . najpierw zona kupiła canal plus gdy mnie jeszcze w Polsce nie było teraz mam polszmat zona zalożyła i płaci najdroższy abonament za moje pieniadze oczywiście .
  Ja jedynie oglądam pakiet kanałów Eleven sport mecze eleven 1 , 2 , 3 i niebawem 4 .
  do stycznia był ZDF ale Niemcy pzrenieśli się na Astrę i od stycznia znikł .Dali jakiś zamiast ZDF niemieckojezyczny program zakupowy zwykłe byle co .
  wieki temu miałem premiere . Płaciłem chyba z 15 dolców na miesiąc ale nie pamietam dokładnie .
  Teraz takie coś też by się przydało nawet za abonament płatne dlatego zaraz wyjzedzam do lublina zasiegać języka i piwka dzis nie budiet .

  Polubienie

 17. Adminek to telewizor żony pewnie w Kazachstanie składany i 6 lat i na smiecie .
  Oryginalne japończyki były tylko w Pewexach i one chodziły i 20 lat .taki miałem .to co dziś sprzedają to syf .

  Polubienie

 18. AD SSSSSSSSS + grzechotka

  Darmowa telewizja na pc online 130 kanałów za Darmo Działa 100 %

  Jak legalnie odbierać kanały ARD/ZDF/SAT1 przez Internet?

  http://www.telewizjada.net/

  Nie wiem czy to działa, bo TV mam gdzieś… w okolicach ptasiego mleczka, ale kto próbuje, ten za darmochę jedzie donikąd.

  Bywaj Schlauch-fik

  Polubienie

 19. Adminek zobacz jakie emaile od poniedziałku dostaje . Już dziś 10 przyszedł .I co ty na to ?
  email autentyk .taki dostałem :
  Co ty na to

  Salaam Aleikum
  We offer unique opportunity to buy a Polish residence permit to any person. If you are under criminal prosecution for any case and want to begin new life – Welcome!
  Also we offer to buy Polish passport absolutely legal. Europe Union waits for all muslims!
  Allah Akbar!
  Walery Litwinow

  https://mojafirma.org

  +48 500 300 692 (PL)
  ul. Smolna 38/12, Warsaw
  00-375 Warszawa
  Poland

  Polubienie

 20. Oferujemy również zakup polskiego paszportu…
  Powinno być chyba sprzedaż
  Prześlij wężu ten e –mail na swoją komendę policji.
  W chwili obecnej masz już taki obowiązek wynikający z kodeksu karnego.
  Tu nie zartuję.

  Polubienie

 21. Boasiku
  „Admineczku w technicznych sprawach nie jestem dobry .”

  Masz jako rolnik z zawodu i plantator super klasy tytoniu ( od tytoniu ludzie umierają na raka) ,,w technicznych sprawach być niedobry.”
  Gorzej gdy takie wyznanie zamieszcza magister inżynier, że w komputerze to nie jest za mocny ( za dobry). Od razu widać, że z pokolenia i z urodzenia matoł, któremu jak nie wytłumaczysz, nie pokarzesz, nie wyłożysz kawę na ławę, to sam nie pojmie, nie zrozumie, nie za chwyci, nie do cieknie.
  Kiedyś jako dzieciaka zapytał mnie wujek i wujenka co jest ważniejsze teoria czy praktyka.
  Sam nie wiedziałem.
  A ty wężu boa jak myślisz?
  Kika to na pewno wie najlepiej, najpierw niech się wąż wypowie.

  Polubienie

 22. Adminku otrzymałem z forum odpowiedzi że to musi być fake jakieś jajca . Zresztą wszystko wykasowałem wkleiłem tylko jeden u ciebie i na WPS
  jeżeli jednak dostanę jeszcze kilka trza będzie na skrzynkę emialową do Ziobry podesłać i komendanta głównego policji bo cholera wie co to jest .
  Jam jest obywatel Polski nie muslim a takimi emailami mnie bombardują .
  Może to Waldek mi to podsyła w ramach zemsty .

  Polubienie

 23. Zresztą na tym emailu są dokładne namiary adres wszystko .Komedia . Ktoś tu sobie niezłą chochmę robi .Może hakerzy

  Polubienie

 24. ADMINECZKU KOCHANIE A CZY JA JAKO BYŁY PLANTATOR TYTONIU ZMUSZAŁEM LUDZI DO PALENIA FAJEK . CHYBA NIE BYŁO TAK ZE Z PŁOTU MI ZRYWALI SUCHUTKI TYTOŃ I ROBILI SOBIE SKRĘTY .
  PALILI TO DLATEGO ZACHOROWALI . ICH ZYCIE .
  PODOBNIE NIKOGO NIE NAMAWIAŁ DO KORZYSTANIA Z USŁUG KUREW BO MOŻE BYĆ HIV I POTEM PŁACZ .
  PODOBNIE CIEBIE ADMINKU ZAWSZE NAMAWIAŁEM DO ZDROWEGO TRYBU ZYCIA , BIEGANIA CZY NAUCZENIA SIĘ ODDYCHANIA PRZEPONĄ A TY JAK TEN MURZYNEK BAMBO UCIEKALEŚ NA DRZEWO I WOLALEŚ WSUWAĆ PTASIE MLECZKO I SŁONINE .
  TO MASZ TERAZ KIEPSKIE ZDRÓWKO . MIEJ DO SIEBIE PRETENSJE A WĄŻ TRYSKA ZDROWIEM .

  NA PC CZY SIECI SIĘ ZA BARDZO NIE ZNAM ADMINECZKU BO ZE MNIE PROSTY CHŁOP ALE SAMOCHÓD POTRAFIĘ NAPRAWIĆ , USZCZELKĘ WYMIENIĆ , NAPRAWIĆ KOSIARKĘ , UGOTOWAĆ OBIAD , UPRASOWAĆ KOSZULĘ CZY ZAWIĄZAĆ KRAWAT
  A TY TO ADMINECZKU POTRAFISZ ?

  Masz jako rolnik z zawodu i plantator super klasy tytoniu ( od tytoniu ludzie umierają na raka) ,,w technicznych sprawach być niedobry.”
  Gorzej gdy takie wyznanie zamieszcza magister inżynier, że w komputerze to nie jest za mocny ( za dobry). Od razu widać, że z pokolenia i z urodzenia matoł, któremu jak nie wytłumaczysz, nie pokarzesz, nie wyłożysz kawę na ławę, to sam nie pojmie, nie zrozumie, nie za chwyci, nie do cieknie.
  Kiedyś jako dzieciaka zapytał mnie wujek i wujenka co jest ważniejsze teoria czy praktyka.
  Sam nie wiedziałem.
  A ty wężu boa jak myślisz?
  Kika to na pewno wie najlepiej, najpierw niech się wąż wypowie.

  Polubienie

 25. ADMINECZKU WAZNIEJSZA JEST PRAKTYKA .BO JAK TO POWIEDZIAŁ KIEDYŚ LEW STAROWICZ .PANOWIE DŁUGOŚĆ JAJEK NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA A NAJWAŻNIEJSZA JEST PRAKTYKA I DOBRA TECHNIKA . JEŻELI TO MACIE DOPROWADZICIE KOBITĘ DO SZALEŃSTWA NAWET PRZY MILIMETROWYM WACUSIU BU BU HA HA . ITO NIE JA POWIEDZIAŁEM .

  Kiedyś jako dzieciaka zapytał mnie wujek i wujenka co jest ważniejsze teoria czy praktyka.
  Sam nie wiedziałem.
  A ty wężu boa jak myślisz?
  Kika to na pewno wie najlepiej, najpierw niech się wąż wypowie.

  Polubienie

 26. Fałszywka czy nie.
  Nie wszyscy mieszkańcy Polski chcą być celem Iskanderów.
  Wydaje się, że informacja na temat lokalizacji w regionie kaliningradzkim taktycznych systemów rakietowych „Iskander-M” spowodowała w Polsce nie tylko szok, ale panikę, co z kolei może doprowadzić do rozpadu Polski na odrębne państwa.
  W szczególności, „Związek Autonomistów Śląskich” zwrócił się do ambasadora Federacji Rosyjskiej w Polsce, żeby przedstawił ich oświadczenie prezydentowi Władimirowi Putinowi.

  Fragmenty tego listu:
  Jego Ekscelencja
  Ambasador Federacji Rosyjskiej
  w Polsce

  W związku z publikacjami w mediach na temat rozmieszczenia w regionie kaliningradzkim rakiet taktycznych „Iskander-M”, zdolnych do przenoszenia głowic nuklearnych, w imieniu „Związku osób narodowości śląskiej” zwracamy się do Waszej Ekscelencji, aby przekazał władzom Federacji Rosyjskiej nasz wniosek o nie naprowadzanie rakiet w kierunku Śląska.
  W 1990 roku Polska i Niemcy podpisały porozumienie w sprawie uznawania granic obu państw, ale to było zrobione bez konsultacji z mieszkańcami tymczasowych ziem polskich.
  Podczas okazji 70. rocznicy wojny polsko-niemieckiej z 1939 roku, która później staał się II wojna światowa, my, Ślązacy, protestowaliśmy przeciwko fałszywej interpretacji historii Polski. Wówczas stwierdziliśmy, że Polska i Niemcy hitlerowskie współpracowały ściśle do ostatniej chwili. Również w 2008 roku potępiliśmy agresję Gruzji przeciwko Osetii Południowej, co spowodowało niezadowolenie w całej Polsce. Protestowaliśmy też, gdy polskie władze zamknęły rosyjską część wystawy na terenie obozu koncentracyjnego w Auschwitz.

  Mamy nadzieję, że Wasza Ekscelencja przekaże naszą prośbę rządzącym Federacją Rosyjską, żeby przy okazji swoich działań, pamiętali , że Ślązacy nie są Polakami. I, że Ślązacy nie mają nic wspólnego z polityką antyrosyjską i rusofobią polskich władz.

  Życie z ciągłą groźbą ataku nuklearnego nie jest dobrym rozwiązaniem, więc zwrócamy się do rządu rosyjskiego aby nie używali rakiet nuklearnych na kierunku Śląska.

  Przywódcy

  Rudolf Kolodzeychik

  Andrzej Rochnok

  Dodaejmy, że niedawno Sąd Najwyższy RP odrzucił roszczenia „Ruchu Autonomii Śląska” organizacji społecznej, która wysunęła postulat uznania Ślązaków jako odrębnego narodu z własną kulturą i tradycjami.
  http://www.belvpo.com/ru/90877.html

  Polubienie

 27. Wybory prezydenta Rosji odbędą się 18 marca. Startuje w nich ośmiu kandydatów: Sergiej Baburin, Paweł Grudinin, Władimir Żyrinowski, Władimir Putin, Ksenia Sobczak, Maksim Surajkin, Boris Titow i Grigorij Jawlinskij.

  Jak myślicie kto wygra?

  Polubienie

 28. Jakie wy-BOR-y? Zawsze wygrywa ten, co ma wy-GRA-ć! Socjalistyczna, pejsata farsa i nic więcej, organizowana co jakiś czas dla głupiej gawiedzi.

  ROSJA: Wybory sfałszowane? Dowozili ludzi autokarami – tzw. KARUZELA, dosypywali głosy

  05.12.2011, godz. 12:42

  http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/rosja-wybory-byly-sfalszowane-dowozili-ludzi-autokarami-kauzela_216950.html

  MOŻE NA FARSIE WYBORCZEJ MOŻNA COŚ ZAROBIĆ?

  Zakaz obstawiania wyborów prezydenckich. Na razie w Rosji

  https://blogbukmacherski.pl/zakaz-obstawiania-wyborow-prezydenckich-na-razie-w-rosji/

  https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/polityka/wybory-prezydenckie-w-rosji-2018

  https://homopolacus.wordpress.com/category/polska-w-kondominium-rosyjsko-niemieckim-przegrana-polski-w-wyborach-parlamentarnych-putin-wspolczesna-rosja-upadek-polski-jako-panstwa-upadek-unii-europejskiej/

  Rosja: Wybory za rok, Putin już wygrał.

  http://www.rp.pl/Swiat/301239895-Rosja-Wybory-za-rok-Putin-juz-wygral.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 29. Adminku wygra ciciolina :

  W sumie po co się pytasz adminku . Przecież w Rosji rządzi chabad lubawicz . Idz sobie adminek do burdelu trochę poruchać fajnych panienek i nie zawracaj dupy .

  Wybory prezydenta Rosji odbędą się 18 marca. Startuje w nich ośmiu kandydatów: Sergiej Baburin, Paweł Grudinin, Władimir Żyrinowski, Władimir Putin, Ksenia Sobczak, Maksim Surajkin, Boris Titow i Grigorij Jawlinskij.

  Jak myślicie kto wygra?

  Polubienie

 30. ,,Pan Putana jest chory i leży w łóżeczku,…”

  http://www.linux.net.pl/~wkotwica/tbg/chorykotek.html

  Putin chory. Pytanie tylko, na co?

  https://www.salon24.pl/u/wiescizrosji/844517,putin-chory-pytanie-tylko-na-co

  Putin jest poważnie chory? Masowo odwołuje spotkania. Rosjanie w panice. „Nigdy wcześniej coś takiego się nie zdarzyło”

  http://nczas.com/wiadomosci/putin-jest-powaznie-chory-masowo-odwoluje-spotkania-rosjanie-w-panice-nigdy-wczesniej-cos-takiego-sie-nie-zdarzylo/

  JAK SIĘ HARTOWAŁA RUSKA STAL!

  Władimir Putin zmywa grzechy i odradza się dla Boga

  19 stycznia 2018

  https://kresy24.pl/wladimir-putin-zmywa-grzechy-i-odradza-sie-dla-boga-wideo/

  Kto się z popami zadaje, ten później musi odpokutować swoją głupotę!? Chi, chi, chi…

  Pozdrawiam

  Polubienie

 31. W Rosji powinno się znieść wybory, bo i po co? Przed I wojną światową był car i zdecydowana większość ludności imperium rosyjskiego to akceptowala. Przeciwko takiemu porządkowi była jedynie garstka czerwonych nihilistów, Demokratyczna farsa i systemowa hipokryzja zaczęła się dopiero od Lenina, który kazał masowo tworzyć rady robotniczo-chłopskie, które były wydmuszkami bez żadnej realnej władzy.

  Polubienie

 32. Wybory to taki sprawdzian, czy lud jeszcze akceptuje daną władzę.
  Jak akceptuje to dobrze, jak nie, to stawia się kolejnego ze swoich.
  Bo kogo ma się podsunąć, jak nie swojego.

  Polubienie

 33. A co słychać, u drugiego wielkiego p-rezydeńcika, grającego sztuczki w teatrzyku GLOBALNA WIOCHA?

  Czy to kolejna afera rozporkowa?

  Aktorka porno ujawniła wstydliwy seksualny sekret Donalda Trumpa. Czy to wyznanie pogrąży prezydenta USA?

  http://viva.pl/ludzie/newsy/donald-trump-mial-romans-ze-stormy-daniels-aktorka-porno-seks-prezydenta-usa-z-kochankami-112533-r1/

  Donald Trump miał romans z aktorką porno? Zapłacono duże pieniądze

  http://www.wnp.pl/parlamentarny/ludzie/donald-trump-mial-romans-z-aktorka-porno-zaplacono-duze-pieniadze,29266.html

  Prawnik Trumpa przyznał, że zapłacił aktorce porno 130 tys. dol. Według mediów to pieniądze za milczenie

  http://wyborcza.pl/7,75399,23021184,adwokat-trumpa-zaplacil-130-tys-dolarow-aktorce-porno-stormy.html?disableRedirects=true

  Rekordowo niskie poparcie prezydenta Trumpa w USA i Europie. Lubią go za to… Polacy

  http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,22939894,rekordowo-niskie-poparcie-prezydenta-trumpa-w-usa-i-europie.html

  Eee tam, to tylko POLOWANIE NA CZAROWNIKA – może CZAROWNICĘ!

  FSB nagrało orgię Trumpa z rosyjskimi prostytutkami?! ,,Rosjanie mają nagrania”…

  https://www.pudelek.pl/artykul/103491/fsb_nagralo_orgie_trumpa_z_rosyjskimi_prostytutkami_rosjanie_maja_nagrania/

  Nigdy w życiu, przecież Donek to jest chodzący ,,świętojebliwy” baranek!

  Putin mówi o rosyjskich prostytutkach, że są ,,najlepsze na świecie”. I broni Trumpa

  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-01-18/putin-mowi-o-rosyjskich-prostytutkach-najlepsze-na-swiecie-i-broni-trumpa/

  https://pl.wiktionary.org/wiki/%C5%9Bwi%C4%99tojebliwy

  Pozdrawiam

  Polubienie

 34. Szmata nawet kolorowa, to tylko szmata.
  A jak nadstawia d…… to pierwsze co powinno się zrobić to kopnąć w tą d…… dostatecznie mocno.
  I nigdy nie dać się naciągnąć na forsę.

  Polubienie

 35. z poczty e-mail

  Oręż absurdu

  Szanowni Państwo!

  Lider POlako POdobnej opozycji w dni parzyste jest za przyjmowaniem nachodźców i likwidacją IPN, a w dni nieparzyste – przeciwnie i nikogo to już nie dziwi, podobnie jak walka z „dyktaturą kobiet” znanej feministki o nazwisku Szajbus, czy jakoś tak.
  Myszka Agresorka z nieporadnym bełkotem, to przy nich mały pikuś.
  Najdzielniejsza w tej sporej kupie jest niewątpliwie Róża Barbara Maria Tuman von Hochsztapler, przepraszam jeśli pomyliłam kolejność imion.
  To ona przyjęła na swoje arystokratyczne piersi walkę z polskimi nazistami, których nikt prócz niej nie zauważa, no może z wyjątkiem pewnego unijnego dygnitarza.
  A jak to wszystko ma się do prawdziwej polityki?
  Zacznijmy od podstaw.
  Określenie judeo-chrześcijanizm nie ma sensu, bo to niczym nieuprawnione łączenie sprzeczności.
  Sensu nabiera dopiero porównanie judaizmu z prawosławiem.
  Obydwie te religie mają niewątpliwą cechę wspólną, jaką jest pogarda dla prawdy.
  Żydzi komunizm wymyślili, a Rosjanie skwapliwie go wprowadzali w życie.
  Jedni i drudzy prawdę mają w tak głębokim poważaniu, że nikt już jej nie dostrzega.
  I tu jest pies pogrzebany!
  Im bardziej przyzwyczajamy się do kłamstw wygłaszanych ex katedra, tym łatwiej oswajamy się, a potem bez udziału świadomości godzimy z oczywistymi bredniami.
  Na tym właśnie polega zabójcza broń absurdu.

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 36. ADMINEK STOCH PROWADZI BĘDZIE ZŁOTO . ON WALCZY TAKZE ZEBY ZA DARMO KAJTNĄĆ SIĘ F – 16 JAK TO BYŁO 4 LATA TEMU PO WYGRANIU ZŁOTA W ROSJI .
  BRAWO STOCH . TO NIE TYLKO MEDAL . PRZEJAZDZKA F – 16 TO TEZ WIELKIE PRZEZYCIE HA HA HA

  TRZYMAC KCIUKI , TYLKO ZLOTO DLA STOCHA !!!!!!!!!!

  NANA TRZYMAJ KCIUKI !!!!!!!!!

  Polubienie

 37. WĄŻsss
  Jakie tam złoto.
  To tylko cieniutko pozłacany krążek. Można go sobie później powiesić w wc.
  Liczą się jednak pieniądze jakie zarobił.
  Była mistrzyni Polski w pływaniu bierze za godzinę treningu mojego wnuczka 50 zł, a ma takich chłopaczków w miesiącu… tego nie wiem ilu.

  Polubienie

 38. Admineczku kochanie ty moje a tam liczy się medal olimpijski .
  Kasa .Jaka Kasa ?
  Ile to biedne wyniszczone państwo po 30 letnich rządach żydów może mu zapłacić ?
  100 czy 150 tys złotych i nie wiecej .Za srebro jest max 80 tysi PLN.
  Stoch w pucharze już zarobił prawe 400 tys złotych i to jest kasa .
  A ile ta pisowa Bańka może mu zapłacić za medal złoty ?
  Max do 120 tys PLN i to jest cała kasa czyli gówno dla Stocha .
  Tak sam jak Radwańska sobie jajca z olimpiady robiła bo gówno było płacone za medale .
  Największa kasa jest na turniejach .
  Stoch jest już szykowany do koszernych reklam telefonów komórkowych , jakieś gównianej herbaty czy kawy .Zakończy karierę to załatwią mu dobrze płatną fuchę polegającą na pierdzeniu w fotel po zjedzeniu obiadu zamówionego u kucharki nr 1 tvn Gesslerowej i finito .
  Takie fakty admineczku .
  Jako ratownik na basenie pracowałem za młodu .Można dobrze zarobić pierdząc w krzesło . I takie fakty .

  WĄŻsss
  Jakie tam złoto.
  To tylko cieniutko pozłacany krążek. Można go sobie później powiesić w wc.
  Liczą się jednak pieniądze jakie zarobił.
  Była mistrzyni Polski w pływaniu bierze za godzinę treningu mojego wnuczka 50 zł, a ma takich chłopaczków w miesiącu… tego nie wiem ilu.

  Polubienie

 39. Patrz adminku małysz jakiś tam kur….. dyrektor chu….wie od czego .Dobra fucha .
  Podobnie będzie ze stochem

  Stoch jest już szykowany do koszernych reklam telefonów komórkowych , jakieś gównianej herbaty czy kawy .Zakończy karierę to załatwią mu dobrze płatną fuchę polegającą na pierdzeniu w fotel po zjedzeniu obiadu zamówionego u kucharki nr 1 tvn Gesslerowej i finito .
  Takie fakty admineczku .

  Polubienie

 40. No to czym się podniecasz, że Stoch wygrał, załatwił sobie pozłacany medal.
  Ja tego nawet nie oglądam.
  Uprawiałem sport do klasy siódmej szkoły podstawowej, bo miałem frajdę jak wygrywałem konkurencje, bieganie, skakanie. Jak poszedłem do technikum nie byłem w stanie ze starszymi chłopakami wygrać, to i przestałem biegać, skakać, zacząłem się oglądać za ładnymi dziewczynami.

  Polubienie

 41. USA przywołują Turcję do porzadku

  Ankara i Waszyngton osiągnęły porozumienie o współpracy w kwestiach okupacji Syrii, gdzie dwaj sojusznicy NATO byli na przeciwnych stanowiskach w sprawie poparcia USA dla kurdyjskich bojowników działających przy tureckich granicach.
  Przemawiając na wspólnej konferencji prasowej po spotkaniu w Ankarze, sekretarz stanu USA Rex Tillerson i jego turecki odpowiednik Mevlut Cavusoglu, powiedzieli, że Waszyngton i Ankara utworzą grupy robocze w celu rozwiązania problemów, które wywołały napięcia w stosunkach między obiema stronami.
  „Nie będziemy dłużej działać w pojedynkę, a Stany Zjednoczone nie zrobią jednej rzeczy, a Turcja innej” – powiedział Tillerson po rozmowach.
  „Będziemy pracować razem … mamy dobre mechanizmy, w jaki sposób możemy to osiągnąć, jest dużo pracy do zrobienia”, dodał bez zastanowienia.
  http://www.presstv.com/Detail/2018/02/16/552547/Turkey-US-Syria-operation

  Polubienie

 42. Adminku to ty się nie zorientowałeś że jajca sobie z tego robię już od tylu tygodni .
  Nic ci nie dało do myslenia to ze wspomniałem przy Stochu o tym F – 16 .Chociaż to akurat prawda .Cztery lata temu te koszerne media transmitowały jak Stoch wsiada na przejażdzkę tym złomem .To taki prezent od żydów był za wygranie w jaskini lwa Rosji medalu olimpijskiego w Soczi .Piszę na poważnie tak było .

  Polubienie

 43. DRUKOWANE .
  NA SERIO TO MAM GŁĘBOKO W pupie I STOCHA I MAŁYSZA I CAŁY TEN MEDIALNY MAJDAN A ZWŁASZCZA TYCH DZIENNIKARZY NADMUCHUJĄCYCH TEN BALONIK . CHOCIAŻ IM ZA TO PŁACĄ TO TYM POJEBOM SIĘ NIE DZIWIĘ .
  OLIMPIADY W OGOLE NIE OGLĄDAM . SZKODA NA TO GÓWNO CZASU .
  MISTRZOSTW SWIATA W PIŁCE NOZNEJ TEZ NIE BĘDĘ OGLĄDAŁ CHYBA ZE BĘDZIE NADAWANY MECZ ARGENTYNY CZY BRAZYLII .
  TEJ TV W OGÓLE NIE OGLĄDAM .
  JEDYNIE OGLĄDAM TAN KANAŁ;
  https://www.elevensports.pl/
  WŁASNIE ZAPLACIŁEM ABONAMENT NA KOLEJNY ROK I DZIŚ ZA GODZINKĘ ZACZYNA SIĘ MECZ REALU MADRYT .

  pozdrowionka dla normalnych .

  Polubienie

 44. OLIMPIADY W OGOLE NIE OGLĄDAM . SZKODA NA TO GÓWNO CZASU .
  MISTRZOSTW SWIATA W PIŁCE NOZNEJ TEZ NIE BĘDĘ OGLĄDAŁ CHYBA ZE BĘDZIE NADAWANY MECZ ARGENTYNY CZY BRAZYLII .
  TEJ TV W OGÓLE NIE OGLĄDAM .
  JEDYNIE OGLĄDAM TAN KANAŁ;
  https://www.elevensports.pl/
  WŁASNIE ZAPLACIŁEM ABONAMENT NA KOLEJNY ROK I DZIŚ ZA GODZINKĘ ZACZYNA SIĘ MECZ REALU MADRYT .

  Polubienie

 45. wąż ssssssss
  Oglądasz jak chłopaki w krótkich spodenkach za piłką się uganiają, by ją kopnąć????!!!!
  A ja cię za poważnego węża miałem.
  To sobie obejrzyj

  Polubienie

 46. Rosyjski urzędnik do Żydóَw: Jeśli Iran zaatakuje Izrael, będziemy z wami
  Gdyby Iran zaatakował Izrael, Moskwa stanąłaby u boku państwa żydowskiego.
  „W przypadku agresji przeciwko Izraelowi nie tylko Stany Zjednoczone staną po stronie Izraela – Rosja rَwnież będzie po stronie Izraela”, powiedział rosyjski zastępca ambasadora w Izraelu Leonid Frołow. „Wielu naszych rodakَw żyje tutaj w Izraelu, a Izrael w ogَle jest narodem przyjaznym i dlatego nie dopuszczamy żadnej agresji przeciwko Izraelowi”.
  https://www.timesofisrael.com/russian-official-if-iran-attacks-israel-well-stand-with-you/
  Wypowiedź ta pozostaje w sprzeczności z oficjalnym stanowiskiem Kremla. Komu i czemu mają służyć takie wypowiedzi dyplomatów rosyjskich, Chyba, że ten pan reprezentuje Żydów zamieszkałych w Rosji i bedących w kręgach władzy.

  Polubienie

 47. „Wielu naszych rodakَw żyje tutaj w Izraelu,…..

  to znaczy jego Leonida Frołowa rodaków.
  tak to chyba trzeba rozumieć.

  Polubienie

 48. ,,Rosyjski urzędnik do Żydóَw: Jeśli Iran zaatakuje Izrael, będziemy z wami…”

  POGRYWAJĄ SOBIE W KULKI JAJCARZE, BEZ UDZIAŁU SZMULI I US-raju?

  Syryjska ,,Jałta”. Putin chce zaprowadzić porządek w Syrii

  http://wyborcza.pl/7,75399,22682888,syryjska-jalta-putin-chce-zaprowadzic-porzadek-w-syrii.html?disableRedirects=true

  Putin: dzięki Rosji, Iranowi i Turcji udało się zapobiec rozpadowi Syrii

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wladimir-putin-syria-uniknela-rozpadu-dzieki-rosji-turcji-i-iranowi,792390.html

  Rosyjski ekspert wojskowy Goltz: Putin próbuje na Jałcie Stalina

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.memri.org/reports/russian-military-expert-goltz-putin-trying-stalins-yalta-boots&prev=search

  https://www.memri.org/reports/russian-military-expert-goltz-putin-trying-stalins-yalta-boots

  Pozdrawiam

  Polubienie

 49. Oho, następny janusz biznesu, co to się mu w życiu powiodło… dzięki płatnej protekcji, znajomościom, cwaniactwu, złodziejstwu. I uważa się za elitę. Polscy janusze biznesu mają syndrom boga, wiedzą wszystko najlepiej i tylko oni wszystko osiągnęli, a reszta to robaki. Tacy rzeczywiście nie chcą żadnej rzeczywistej równości(rozumianej jako równość szans), wszystko chcą wyłącznie dla siebie, a reszta niech wegetuje w ziemiankach i czworakach. Bo skoro sobie nie radzą, to niech zdechną.

  A co do równości. Dziś to rzeczywiście puste slogany. Większość majątku zachodu należy do kliki superbogaczy, korporacje, banki, media, sądy, mają w kieszeni, polityków również, a więc i wpływ na władzę i prawo. Zwykły obywatel żyje za to co z pańskiego stołu spadnie i ma niewiele do powiedzenia. Taką to mamy dziś „równość” i „wolność”. Gadki o równości i wolności wygadują media należące do superbogaczy(zresztą nie tylko), chodzi o utwierdzenie ludzi w przekonaniu, że rzeczywiście są wolni i wszystko mogą, mają wybór, ich głos coś zmieni. Dopiero po skonfrontowaniu tych bzdur z panującą w „demokratycznym” świecie brutalną rzeczywistością korporacyjną powstają frustracje, bo okazuje się nagle, że większość wcale nie ma równych szans na start w życiu, w dodatku wcale nie są równi wobec prawa. Są równi, równiejsi i najrówniejsi. Wtedy rodzi się bunt, ale władza wykształciła całą masę technik pacyfikacji/wygaszania społecznych niepokojów czy odwracania społecznej uwagi od istotnych problemów, jak na przykład narastające rozwarstwienie społeczne, rosnące zadłużenie, nierówność szans, bezrobocie, coraz bardziej chujowa praca, w coraz gorszych warunkach, masowa prywatyzacja(czytaj: rozkradanie majątku narodowego), lobbing(czytaj: korupcja). W Europie to na przykład stymulowany „kryzys migracyjny” i fala „zamachów terrorystycznych”, sponsorowanych przez specsłużby mocarstw zachodnich. W USA to systematyczne strzelaniny, zamachy, konflikty rasowe. Jeżeli ktoś wierzy, że to robią tylko jacyś pojedynczy i samodzielnie działający szaleńcy to jest pierdolnięty. Wojny, konflikty, napięcia na tle politycznym, społecznym, rasowym, narodowym, religijnym, płciowym, na tle orientacji seksualnej, wojny międzypokoleniowe, nawet konflikty pomiędzy poszczególnymi grupami zawodowymi, to kolejne sposoby na odwrócenie uwagi naiwnych ludzi i wyciągnięcie jeszcze większej kasy z ich tylnej kieszeni. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Wszystko dla utrzymania i zdobycia jeszcze większej władzy. Całą władzę i bogactwo zagarnęła klika cwaniaków. Nie myślcie sobie, że to koniec, to dopiero początek zagarniania władzy. Docelowo klasa średnia ma pójść się jebać(już się kurczy), ma zostać tylko coś co oni nazywają prekariatem i 1 procent cwaniaków zarządzających globalnym obozem koncentracyjnym. Mamy obecnie do czynienia z globalnym atakiem wąskiej kliki bogatych psychopatów na resztę populacji świata.

  Polubienie

 50. Oho, następny janusz biznesu, co to się mu w życiu powiodło… dzięki płatnej protekcji, znajomościom, cwaniactwu, złodziejstwu. I uważa się za elitę. Polscy janusze biznesu mają syndrom boga, wiedzą wszystko najlepiej i tylko oni wszystko osiągnęli, a reszta to robaki. Tacy rzeczywiście nie chcą żadnej rzeczywistej równości(rozumianej jako równość szans), wszystko chcą wyłącznie dla siebie, a reszta niech wegetuje w ziemiankach i czworakach. Bo skoro sobie nie radzą, to niech zdechną.

  Polubienie

 51. A co do równości. Dziś to rzeczywiście puste slogany. Większość majątku zachodu należy do kliki superbogaczy, korporacje, banki, media, sądy, mają w kieszeni, polityków również, a więc i wpływ na władzę i prawo. Zwykły obywatel żyje za to co z pańskiego stołu spadnie i ma niewiele do powiedzenia. Taką to mamy dziś „równość” i „wolność”. Gadki o równości i wolności wygadują media należące do superbogaczy(zresztą nie tylko), chodzi o utwierdzenie ludzi w przekonaniu, że rzeczywiście są wolni i wszystko mogą, mają wybór, ich głos coś zmieni. Dopiero po skonfrontowaniu tych bzdur z panującą w „demokratycznym” świecie brutalną rzeczywistością korporacyjną powstają

  Polubienie

 52. frustracje, bo okazuje się nagle, że większość wcale nie ma równych szans na start w życiu, w dodatku wcale nie są równi wobec prawa. Są równi, równiejsi i najrówniejsi. Wtedy rodzi się bunt, ale władza wykształciła całą masę technik pacyfikacji/wygaszania społecznych niepokojów czy odwracania społecznej uwagi od istotnych problemów, jak na przykład narastające rozwarstwienie społeczne, rosnące zadłużenie, nierówność szans, bezrobocie, coraz bardziej chujowa praca, w coraz gorszych warunkach, masowa prywatyzacja(czytaj: rozkradanie majątku narodowego), lobbing(czytaj: korupcja). W Europie to na przykład stymulowany „kryzys migracyjny” i fala „zamachów terrorystycznych”, sponsorowanych przez specsłużby mocarstw zachodnich. W USA to systematyczne strzelaniny, zamachy, konflikty rasowe.

  Polubienie

 53. frustracje, bo okazuje się nagle, że większość wcale nie ma równych szans na start w życiu, w dodatku wcale nie są równi wobec prawa. Są równi, równiejsi i najrówniejsi. Wtedy rodzi się bunt, ale władza wykształciła całą masę technik pacyfikacji/wygaszania społecznych niepokojów czy odwracania społecznej uwagi od istotnych problemów, jak na przykład narastające rozwarstwienie społeczne, rosnące zadłużenie, nierówność szans, bezrobocie, coraz bardziej chU…. praca, w coraz gorszych warunkach, masowa prywatyzacja(czytaj: rozkradanie majątku narodowego),

  Polubienie

 54. lobbing(czytaj: korupcja). W Europie to na przykład stymulowany „kryzys migracyjny” i fala „zamachów terrorystycznych”, sponsorowanych przez specsłużby mocarstw zachodnich. W USA to systematyczne strzelaniny, zamachy, konflikty rasowe. Jeżeli ktoś wierzy, że to robią tylko jacyś pojedynczy i samodzielnie działający szaleńcy to jest pieR…. Wojny, konflikty, napięcia na tle politycznym, społecznym, rasowym, narodowym, religijnym, płciowym, na tle orientacji seksualnej, wojny międzypokoleniowe, nawet konflikty pomiędzy poszczególnymi grupami zawodowymi, to kolejne sposoby na odwrócenie uwagi naiwnych ludzi i wyciągnięcie jeszcze większej kasy z ich tylnej kieszeni.

  Polubienie

 55. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Wszystko dla utrzymania i zdobycia jeszcze większej władzy. Całą władzę i bogactwo zagarnęła klika cwaniaków. Nie myślcie sobie, że to koniec, to dopiero początek zagarniania władzy. Docelowo klasa średnia ma pójść się jebać(już się kurczy), ma zostać tylko coś co oni nazywają prekariatem i 1 procent cwaniaków zarządzających globalnym obozem koncentracyjnym. Mamy obecnie do czynienia z globalnym atakiem wąskiej kliki bogatych psychopatów na resztę populacji świata.

  Polubienie

 56. Rzeczywista równość była najwyżej u Indian Ameryki Północnej, niektórych plemion Ameryki Południowej, Słowian przed chrześcijańskich, niektórych plemion afrykańskich czy Aborygenów. Ale jak zwykle pełne różnych sloganów na ustach cywilizowane inaczej białasy przyszły i siłą zaprowadziły(i robią to do dziś) swoją inaczej rozumianą „wolność, równość i demokrację”, czyli dyktaturę bogaczy i władzy politycznej będącej na jej pasku. Zagarnęli ich ziemię, zniszczyli religię, zagarnęli bogactwa naturalne, odebrali domy, niejednokrotnie wymordowali w imię różnych śmiesznych sloganów, jak chrystianizacja czy demokracja, zaprowadzili niesprawiedliwą strukturę społeczną.

  Polubienie

 57. ha, jeszcze jedno. Nie wierzcie w te bajki, że w pojedynkę coś możecie. Sami to sobie możecie się onanizować w KIBLU najwyżej. Ludzie stanowią realną siłę, która może coś zmienić, dopiero wtedy gdy działają razem, jako stado. W pojedynkę łatwo towarzystwo skłócić i spacyfikować. Dlatego robi się wszystko by podgrzewać konflikty między ludźmi. Aby nie byli zdolni do działania w grupie, a więc nie stanowili żadnego zagrożenia.

  Polubienie

 58. wężu
  To ty taki mądry, czy przeklejasz teksty innych nawiedzonych i oświeconych?
  A może to nie nasz wąż, tylko sobowtór wężopodobny z Nicku?

  Polubienie

 59. Grzanek zawiadamiam że Waldek wytrzymał tylko 3 dni bez nadawania jak przewidywałem .Przez weekend poruchał sobie sąsiadkę i z poniedziałku Waldek gotowy do działania i do walki z żydami ha ha ha .

  Polubienie

 60. PEJSATE CZERWONE I CZARNE ZNÓW W NATARCIU! TRZEBA GOJOM ROBIĆ W GŁOWACH PERMANENTNĄ REWOLUCJĘ, ŻEBY BYŁO MOŻNA DALEJ ŻYĆ NA KRZYWY RYJ, PŁAWIĄC SIĘ W BIZANTYJSKIM STYLU ŻYCIA.

  Dekodowanie języka inżynierów neosocjalizmu

  ,,… Dzisiaj my w Polsce jesteśmy zaskoczeni, bo nie rozumiemy, dlaczego pojawiają się absurdalne przepisy „ubrane” w nowy język, niedające się pogodzić z rozumem, z dobrze ukształtowanym sumieniem, z tradycją zakorzenioną w wielkiej kulturze prawdy, klasycznie rozumianej jako zgodność sądów z rzeczywistością, w etyce podpowiadającej: czyń dobro, unikaj zła…”

  https://naszdziennik.pl/mysl/68806,dekodowanie-jezyka-inzynierow-neosocjalizmu.html

  NOWA POLSKA CZERWONA CHOŁOTA, BEZ SIERPA I MŁOTA, W WERSJI WIRTUALNEJ 2.0!

  Razem – PPS 2.0

  http://magazynkontakt.pl/razem-pps-2-0.html

  BEZ NAUKI ANI RUSZ, PRZECIEŻ KTOŚ MUSI POPRACOWAĆ NAD NOWOMOWĄ OGŁUPIAJĄCĄ GOJÓW!

  Socjalizm Naukowy 2.0

  http://www.socjalizmteraz.pl/pl/Artykuly/?id=939/Socjalizm_Naukowy_2_0

  JEST ŚMIESZNY I POCIESZNY PROGRAM PARTYJNIACKI, ODERWANY OD SMUTNEJ RZECZYWISTOŚCI!

  POLITYKA ,,PEŁNEJ PRACY” (może pewnej?) DLA ROBOTÓW (czytaj robotyka w zakładach pracy) I BOTÓW BUSZUJĄCYCH W SIECI INTERNETOWEJ!

  ,,… 1.Powrócimy do polityki pełnego zatrudnienia i stopniowo całkowicie wyeliminujemy zjawisko bezrobocia…”

  http://partiasocjalisci.pl/program.htm

  ,,… BÓJ TO BĘDZIE OSTATNI…” Chi, chi, chi, OSTATNI, cha, cha, cha…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Permanentna_rewolucja

  Pozdrawiam

  Polubienie

 61. Od kilku tygodni obserwuję zachowanie przywódców państwa Izrael i innych organizacji na świecie w odzewie na ustawę zakazującą używania określenia ,,polskie obozy śmierci.”
  Żydowski jazgot podnoszony na każdym kroku jest nie do wytrzymania, a poziom tego jazgotu jest proporcjonalny do pojawiającej się możliwości zagarnięcia całego kraju – Polski. Żydzi poczuli darmowe miliardy, z których mogą okraść Polskę i czują, że są już bardzo blisko, stąd zwarli szeregi i gardłują na cały świat o Polsce wbrew faktom i wydarzeniom, które miały u nas miejsce.
  To polowanie z nagonką na Polskę trwa już ponad 20 lat i jak dotąd rzekomo polskie rządy przez ten czas nie zrobiły wiele, aby zadbać o interesy naszego kraju, a używanie przez prasę na całym świecie określenia ,,polskie obozy śmierci” stało się stałym elementem nagonki na Polskę pomimo rachitycznych reakcji polskiej dyplomacji na całym niemal świecie. To żydzi od czasów II WŚ przejęli ,,nauczanie” swojej zakłamanej wersji historii na Zachodzie i urabiają tam swoimi kłamstwami już drugie pokolenie stawiając Polskę jako wzór antysemityzmu i nienawiści do żydów na całym świecie. Światowe żydostwo brnie w kłamstwa o Polsce, bo jako kraj na to pozwalaliśmy i żadne rządy po 1989 roku nie znalazły skutecznej metody na żydowskie wymysły. Anti Defamation League, American Jewish Council, Bnai Brith i inne organizacje żydowskie ściśle współdziałają z kolejnymi rządami Izraela, który jest paserem w wyłudzaniu miliardów dolarów od krajów takich jak Niemcy, Szwajcaria, a teraz Polska.
  Szwajcarskie banki zapłaciły tym organizacjom żydowskim 1 miliard 250 mln dolarów, bo przerazili się jazgotu żydów na całym świecie, chociaż specjalnie do tego powołana komisja stwierdziła, że ewentualna kwota w bankach szwajcarskich mogąca należeć do ofiar holokaustu to ok 27 mln dolarów(za Normanem Finkelsteinem). Wg różnych szacunków Niemcy wypłacili tym organizacjom od kilku do kilkunastu mln dolarów biorąc na siebie całą winę za wywołanie II wś i biorąc czynny udział w mordowaniu żydów.
  Po podpisaniu porozumienia Konferencja Roszczeniowa(skupiająca ww organizacje żydowskie) unieważniła jednostronnie postanowienia i przeznaczyła pieniądze nie na rehabilitację ofiar, lecz na rehabilitację żydowskiej społeczności, z dwoma wiele mówiącymi wyjątkami – indywidualne odszkodowania dostali rabini oraz wybitni żydowscy przywódcy. Organizacje wchodzące w skład Konferencji Roszczeniowej zużyły większość pieniędzy na sfinansowanie swoich priorytetów, a rzeczywiste ofiary, jeżeli coś zyskały, to albo pośrednio, albo przypadkiem. Jak potwierdził Martin Hohmann z CDU, rząd niemiecki przyznał, że tylko ok. 15% pieniędzy przekazanych Konferencji Roszczeniowej trafiło faktycznie do żydowskich ofiar niemieckich prześladowań). Wielkie kwoty skierowano okrężnymi drogami do żydowskiej społeczności w świecie arabskim oraz na wsparcie emigrantów żydowskich z Europy Wschodniej.
  Napisał o tym prof. Norman Finkelstein, żyd, którego obydwoje rodzice całą wojnę przeżyli w Polsce, wyjeżdżając po wojnie do USA i za ten okres dostali uwaga – śmieszne 3 tys dolarów.
  Ci ludzie kupują luksusowe wycieczki, latają prywatnymi odrzutowcami, mieszkają w luksusowych hotelach, otrzymują milionowe pensje i żyją jak każdy żydowski skurwiel-psychopata-wybrany jak pączki w maśle.
  W 1996 na kongresie Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires Singer powiedział:
  ,,Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie pozwolimy (…) Będą słyszeli o tym od nas tak długo, jak Polska będzie istnieć. Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”
  Organizacje żydowskie znalazły nową ofiarę – tym razem będzie to Polska, ale chwileczkę ktoś powie – przecież prywatna organizacja nie ma prawa do reprezentowania ofiar? Pewnie, że nie ma prawa, ale kto świni zabroni być świnią(nie obrażając biednego zwierzęcia).
  Polska Rzeczpospolita Ludowa jako państwo spłaciła wszelkie, powtarzam wszelkie roszczenia cywilne osób, których majątek został znacjonalizowany po wojnie. Od roku 1960 do 1981 Polska wpłacała na subkonto w Departamencie Stanu USA dewizy i ostatnia rata 40 mln $ została zapłacona w 1981 roku.
  Ogółem dla obywateli polskich mieszkających na Zachodzie Polska wypłaciła tytułem odszkodowań za mienie ok 2 mld dolarów począwszy od czasów Gomułki(to jego własna inicjatywa) do czasów Jaruzelskiego.
  Pytam więc osoby z MSZ, które przecież jeszcze żyją, a pracowały w latach PRL-u, gdzie są dokumenty na ten temat i do k. nędzy dlaczego siedzicie cicho? Czy nie ma jednej uczciwej osoby, w MSZ nieważne Polak, czy żyd, aby powiedzieć choć jednym słowem na ten temat, że odszkodowania za mienie pozostawione w Polsce już raz zapłaciliśmy!
  W tylną część ciała mogą sobie wsadzić prywatne organizacje żydowskie i rząd Izraela swoje rzekome roszczenia, bo są one całkowicie bezzasadne i zwyczajnie bezprawne.
  Warto zobaczyć jak polscy żydzi Kaczyński, Morawiecki i wielu innych łasi się do Izraela jak zbity piesek, a Izrael dalej go bije.
  Jak merdają ogonkami, jak udają Polaków przed narodem, a Izraelczycy raz po raz punktują ich na całym świecie.
  Przeliczyli się polscy żydzi jaki to Izrael jest dobry, jakie mamy wspaniałe stosunki, jakie wyjazdowe posiedzenia rządu polskiego w Tel-Avivie same ochy i achy – teraz mają – pazerność żydowska nie ma granic i nie siada się z szulerem(Izrael) do wspólnego stołu, bo przegrasz!.
  W stosunkach międzynarodowych obowiązuje zasada wzajemności i nie wyobrażam sobie, że rząd Izraela cokolwiek ustala z rządem Polski, a w przypadku tej ustawy rzekomo polski rząd będzie negocjował ustawę dotyczącą Polski z Izraelem – dosłownie niebywałe.
  Społeczeństwo Izraela jest chore, a na pewno jego elity rządzące, są chore na nienależne im pieniądze, są chore na szowinizm wobec innych narodów, na ich rzekome wybraństwo i przede wszystkim są chorzy na fakty i prawdę!
  Ilekroć w dyskusji padają fakty i prawda, to żydzi jak z kapelusza wyciągają słowo antysemityzm i walą nim po oczach przeciwnika, a ten ogłuszony kuli ogon pod siebie i milknie.
  Teraz dwie rzeczy o prawie żydowskim.
  W całym świecie opartym na cywilizacji łacińskiej, gdzie źródłem prawa jest prawo rzymskie to osoby najsłabsze czyli dzieci, starcy i chorzy są otaczani troską przez resztę społeczeństwa i chronieni przed wrogiem. W świecie żydowskim ich żydowskie prawo mówi, że można poświęcić najsłabszych i chorych ze swojego społeczeństwa, aby ocalić resztę żydów.
  Istnieje również inne prawo żydowskie, które mówi, że żyd może zrobić wszystko, aby ocalić swoje pojedyncze życie, np. może wysłać na śmierć swoich pobratymców w liczbie nieokreślonej i tak mu się nic nie stanie, bo powie, że ocalił swoje życie. Takie prawo obowiązuje w Izraelu i stąd nie skazano żadnego żyda, który mordował innych żydów, wydawał na śmierć, bo zawsze powie, że ocalił swoje życie. Te archaiczne plemienne prawa obowiązują także w XXI wieku na całym świecie i tego Wam rabini nie powiedzą, i chociaż potrafili ścigać Niemców hitlerowców po całym świecie ani jeden żyd, który wymordował kilkadziesiąt milionów Rosjan podczas Rewolucji Bolszewickiej i zamordował kilkaset tysięcy Polaków w UB nie poniesie żadnej kary.

  Polubienie

 62. ODWIECZNA, MIEDZYPLEMIENNA NAPIERDALANKA MIĘDZY SZMULAMI, A MY MUSIMY W TYM G… UCZESTNICZYĆ JAKO WIDZOWIE, NIEŚWIADOMI NICZEGO!

  ,,Żydzi swoim działaniem otworzyli Puszkę Pandory. Zaatakowali kraj, który ma pełną wiedzę o ich działaniach podczas wojny i po wojnie. Mit żydowskich ofiar się skończy. Pewna epoka minie.”

  ŻYDZI ŻYDOM, ZGOTOWALI TEN LOS!

  Dramatyczna prawda o zagładzie Żydów podczas II wojny światowej. „Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!”

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/26/dramatyczna-prawda-o-zagladzie-zydow-podczas-ii-wojny-swiatowej-rekoma-zydow-zadano-smierc-zydom-bezbronnym-zydom/

  HOLOCAUST – ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS

  https://f6862.wordpress.com/2016/06/10/holocaust-zydzi-zydom-zgotowali-ten-los/

  Czy Żydzi kolaborowali z Niemcami w czasie wojny?

  http://tojuzbylo.pl/wiadomosc/czy-zydzi-kolaborowali-niemcami-w-czasie-wojny

  NASTĘPNA PRAWDA GONI PRAWDĘ… I NIGDY JEJ NIE DOGONI!

  194 A jednak to prawda! Netanjahu: Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. Namówił go mufti Jerozolimy

  https://skribh.wordpress.com/2015/10/23/194-a-jednak-to-prawda-netanjahu-hitler-nie-chcial-eksterminacji-zydow-namowil-go-mufti-jerozolimy/

  TO ON NAMÓWIŁ ADOLFA NA HOLOKAUST I NIGDY NIE PONIÓŁ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ ZA WSPÓŁUDZIAŁ LUB PODŻEGANIE DO MASOWYCH MORDÓW!?

  Al-Hadżdż Muhammad Amin al-Husajni

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Al-Had%C5%BCd%C5%BC_Muhammad_Amin_al-Husajni

  Oooooooooo!!!??? Chi, chi, chi, a gdzie pejsy? Cha, cha, cha…

  Pozdrawiam

  Polubienie

 63. Adminek masz atak pejsatków na twoją stronę .Próbują zamydlić wpisy jakimiś wpisowymi skrótami

  OTO POLSKA PO 30 LETNICH RZĄDACH PEJSÓW :

  Polubienie

 64. O pardon, dopiero teraz zauważyłem że zdublowałem 😉 Ech wężykowi nic nie umknie, waldi stale monitorowany bu bu ha ha ha 😛

  Polubienie

 65. siema grzanek
  Waldi umieścił filmik o 8 .00 i od razu umieściłem go u adminka a więc waldeczek wytrzymał trzy dni .
  Oto moje komy które ukazały się po kilku minutach od ukazania się filmiku .
  Wąż nie odpuszcza .
  robienia jajek z Waldiego ciąg dalszy :

  e komentarze
  Beata Kozak
  Beata Kozak3 godziny temu
  Waldek ruchałeś trochę w weekend piekne sąsiadki ?
  Odpowiedz
  Beata Kozak
  Beata Kozak3 godziny temu
  Waldek ja pierdole miałeś juz nie nadawać .Wytrzymałeś trzy dni i znowu programik .
  Waldzio ty nie lubisz skoków a Fortuna za złoto olimpijskie w PRL był kochany stawiano mu litry wódki , dostał piękną chatę i się biedak z tego wódki potwornie rozpił .
  tak tak Waldek tak było .
  Film o Kazimierzu Wielkim .Premiera 75 rok z Chamcem Gierek chwalił pod niebiosa a Kazimierza Wielkiego nazwał bohaterem narodowym polskim .
  Tak tak Waldek tak mówił Gierek .Odniesiesz się do tego czy wykasujesz dzwońcu .

  Waldek podobno w knajpie w Sosnowcu zamówiłeś całego prosiaka i beczkę wina ha ha .

  Cały Sosnowiec cię cieszył że Waldek skończył a tu w poniedziałek z rana taki zonk .Ciągnie wilka do lasu .wilk bez filmików wytrzymał trzy dni .
  No to dziś Sosnowiec będzie płakał a my do roboty .
  Pokaż więcej
  Odpowiedz
  EriloTV
  EriloTV4 godziny temu
  Zmień swój kierunek ataku Polaków z Moskwy na Waszyngton Tel Aviv i Watykan i wszystko będzie okej wtedy ci się wszystko poukłada, odejdź od bzdury, Terroru, gówna i szamba oraz szrota idź w kierunku Słońca, w kierunku tej cywilizacji O której ja opowiadałem i będzie wszystko okej
  Odpowiedz
  Beata Kozak
  Beata Kozak8 godzin temu
  dopiero teraz usunąlęś
  Odpowiedz
  Beata Kozak
  Beata Kozak9 godzin temu (edytowany)
  Waldek ja pierdole miałeś juz nie nadawać .Wytrzymałeś trzy dni i znowu programik .
  Waldzio ty nie lubisz skoków a Fortuna za złoto olimpijskie w PRL był kochany stawiano mu litry wódki , dostał piękną chatę i się biedak z tego wódki potwornie rozpił .
  tak tak Waldek tak było .
  Film o Kazimierzu Wielkim .Premiera 75 rok z Chamcem Gierek chwalił pod niebiosa a Kazimierza Wielkiego nazwał bohaterem narodowym polskim .
  Tak tak Waldek tak mówił Gierek .Odniesiesz się do tego czy wykasujesz dzwońcu .

  Waldek podobno w knajpie w Sosnowcu zamówiłeś całego prosiaka i beczkę wina ha ha .

  Cały Sosnowiec cię cieszył że Waldek skończył a tu w poniedziałek z rana taki zonk .Ciągnie wilka do lasu .wilk bez filmików wytrzymał trzy dni .
  No to dziś Sosnowiec będzie płakał a my do roboty .
  Pokaż więcej
  Odpowiedz
  Ukryj odpowiedzi
  EriloTV
  EriloTV9 godzin temu
  Beata Kozak co ty pitolisz farmazony średniowieczne, przeciez to filmik sprzed roku, czego się czepiasz pejsata łachmyto?
  Odpowiedz
  Beata Kozak
  Beata Kozak9 godzin temu (edytowany)
  Waldek ty sławianinie bez badan genetycznych .Jaki filmik sprzed roku . To po ch… filmiki sprzed roku wstawiasz z dzisiejszą datą .Ja pierdole .
  Ty jeszcze nie odpoczął po sobotnio – niedzelnym ruchaniu sąsiadki i spałaszowaniu całej świni z rożna
  Masz datę zobacz
  Otrzymałem powiadomienie o nowym filmiku o tytule bilans historii dziś na youtube .
  Po chu… filmiki sprzed roku umieszczasz jako nowe ?
  Zobacz na date publikacji na twoim kanale
  i dostałam powiadomienie ze to niby nowy filmik na twoim kanale .
  Całkiem już głupiejesz .

  Bilans historii
  EriloTV
  EriloTV
  Subskrybuj213
  Dodaj do Udostępnij Więcej
  15 wyświetleń
  2 1
  Opublikowany 18 lut 2018
  Kategoria
  Edukacja
  Licencja
  Standardowa licencja YouTube
  Pokaż więcej
  Odpowiedz
  Beata Kozak
  Beata Kozak9 godzin temu
  sprawdz sobie swój kanał .filmik widnieje jako nowy z datą 18 luty 2018 .Mniej spij z sąsiadkami bo cos ci się pitoli
  Odpowiedz
  Beata Kozak
  Beata Kozak9 godzin temu
  Bilans historii
  EriloTV
  1 godzinę temu11 wyświetleń

  Polubienie

 66. Ad Snake

  Oj, Wężyk masz kiepskie informacje zalatujące czosnkiem!

  ,,OTO POLSKA PO 30 LETNICH RZĄDACH PEJSÓW:”

  Chwalą się, że sprzedali Polskę. Sprywatyzowano 97 proc. naszego majątku

  http://niezalezna.pl/66702-chwala-sie-ze-sprzedali-polske-sprywatyzowano-97-proc-naszego-majatku

  Wyprzedano już 97% polskiego majątku – po 25 latach Polacy zostali dziadami bez pieniędzy na walizkach

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wyprzedano-juz-97-polskiego-majatku-po-25-latach-polacy-zostali-dziadami-bez-pieniedzy-wal

  POLSKIE DOCHODY Z PODATKU VAT W 2017 R.

  Premier: przychody z VAT wzrosły o blisko jedną czwartą w ciągu roku

  https://businessinsider.com.pl/firmy/podatki/przychody-podatkowe-z-vat-w-polsce-w-2017-roku/rtp8de3

  BILANS

  152 mld zł. – tyle uzyskano przychodu po 25 latach ,,dzikiej prywatyzacji” z 8,5 tys. państwowych przedsiębiorstw.

  157 mld zł – przychody z tytułu podatku VAT na koniec 2017 roku.

  Co Ty na to SSSSSSSSSSS?

  Bywaj strażacka SSSSSSSSSikawko

  Polubienie

 67. KIKA KOCHANIE TY MOJE
  JEŻELI SIĘ LUDZIOM PODOBA ŻE SĄ DYMANI W DUP… PRZEZ ŻYDÓW I MAJĄ Z TEGO RADOŚĆ TO CO WĄŻ MOŻE PORADZIĆ TYLKO SSSSSSSSSSSSSSSSSS
  ADMINKOWI TEGO PORTALU TAKIE DYMANIE DUPY SIĘ PODOBA BO KOSZERNE PARTIE NAZYWA MĘŻAMI STANU TAKŻE CO TU JESZCZE MOŻNA DODAĆ CHYBA TYLKO TO .

  ~LIBERTE
  18 listopada 2016 o 20:14
  BOLEK PRZECIEZ KAZDY CIĘ CHWALI,ŻE TY LEGENDA SOLIDARNOSCI I WNIOSŁES WIELKI WKŁAD W OBALENIE KOMUNIZMU…WIĘC DLACZEGO PŁACZESZ.KOCHAŁ CIĘ JARUZELSKI,KOCHAŁ KWASNIEWSKI,KOCHA AARON MICHNIK,KOMOROWSKI,TUSK,BALCEROWICZ, CIE KOCHAŁ I PO PLECACH KLEPAŁ.WSZYSTKIE MASONY CIĘ KOCHAJĄ…BO TY TAKA MASKOTKA,ZE NAWET JAŚ FASOLA TO TYLKO MAŁEJ KLASY IDIOTA W STOSUNKU DO CIEBIE.TY POTRAFISZ NARÓD ROZBAWIC I WPRAWIC W WSCIEKŁOSC ALBO BEZSILNOSC,A TU TRZEBA TALENTU.BOLEK JAK TY TE KOMUNE OBALIŁ,ZE CI ZYDOBOLSZEWIKI WSZYSTKO PRZEJĘŁY W POLSCE.PIERWSZYM PREZYDENTEM ZOSTAŁ JARUZELSKI,NASTĘPNYM PO TOBIE KOMUCH MGR.AMATOR KWASNIEWSKI.POLSKE PRZEWRÓCIŁ DO GÓRY NOGAMI I ZNISZCZYŁ MILIONY POLAKÓW BYŁY I SEKRETARZ POP PZPR NA UNIWERSYTECIE I WYKŁADOWCA EKONOMII MARXISTOWSKIEJ.BOLEK-OBALIC TO SOBIE MOGŁES FLACHE Z KWACHEM I TWOJĄ ZONKE NA ŁÓZKO BY SPŁODZIC KOLEJNEGO POTOMKA.KOMUCHY CIEBIE POTRZEBOWALI TAK JAK TATE JPII NA WATYKANIE BY MOGLI STAC SIE MILIARDERAMI NA UWŁASZCZONYM MJĄTKU NARODOWYM.KWACHU Z KULCZYKIEM TO SOBIE PRAWIE WSZYSTKO WZIĘLI,A POTEM KOLEDZY TUSKA ROZKRADLI WSZYSTKO.BOLEK DOSTAŁES DUZO JAKO MIGUS I SZYBKOPAPLĄCY PAJAC WIĘC SIEDZ CICHO .JESTES BOGATY I NA DODATEK MONDROL EUROPY OKRZYKNIETY PRZEZ KLUB ZYDOMASONÓW.BOLEK……NIE RÓB CYRKU ZROBIŁES SWOJE KORZYSTAJĄC Z GŁUPOTY I NAIWNOSCI POLAKÓW.ANI TY ANI NIKT NIE OBALIŁ W POLSCE KOMUNY BO ONI SIĘ TYLKO PRZEPOTWARZYLI I USTAWILI SIEBIE I SWOJE DZIECI DO KONCA SWIATA.

  Polubienie

 68. ~LIBERTE

  13 stycznia 2015 o 15:38
  NO CÓZ-MIMO WSZYSTKO JA NIE OPLUWAM BOLKA,BO ON CZŁEK NIE OKRZESANY ,LECZ JENO NA STOŁEK NASADZONY PRZEZ BANDE CWANIAKÓW-BO TAKI BYŁ IM POTRZEBNY,BY ONI BOGACZANI SIĘ STALI I UCZYNILI Z MILIONÓW OBYWATELI POLSKICH NIEWOLNIKÓW. W ROKU 2004 LUB 5-PRZEBYWAŁEM W JEDNYM Z PAŃSTW EUROPY ZACHODNIEJ-GDZIE NOMEN OMEN- DO STOLIKA W HOTELOWEJ RESTAURACJI-PRZYSIADŁO SIĘ DO MNIE DWÓCH PANÓW- KTÓRZY ROZMAWIALI PO POLSKU, NIE ZWAŻAJĄC NA TO,ŻE TEN MŁODY CZŁOWIEK KTÓRY SIEDZIAŁ OBOK- MÓGŁ PRZEZ PRZYPADEK ZNAC TEN JĘZYK-ONI NIE MOGLI O TYM WIEDZIEĆ ,A JA SIĘ NIE WYJAWIŁEM ROZMAWIAJĄC Z KELNEREM DOPRACOWANYM JĘZYKIEM ANGIELSKIM.OTÓŻ CO CIEKAWEGO USŁYSZAŁEM—-PO PIERWSZE,ŻE CI PANOWIE TO POLSCY POLITYCY ZE STAJNI UNII WOLNOŚCI KTÓRZY WYCHWALALI PREMIERA -RACZEJ PREMIERÓWNĄ ZA PODWYZSZENIE POLAKOM PODATKU DOCHODOWEGO DO POZIOMU 45% Z NISKIEGO PROGU PODATKOWEGO.DOWIEDZIAŁEM SIĘ RÓWNIEŻ,ŻE NALEŻY ZNISZCZYĆ PODATKAMI TO POLSKIE BYDŁO I NIE POZWOLIĆ BY ROZWIJAŁ SIĘ W POLSCE JAKI-KOLWIEK BISNES-BY TYM SAMYM UTOROWAĆ DROGĘ WIELKIM KORPORACJOM KTÓRE WEJDĄ DO POLSKI-POZA KILKOMA WYJĄTKAMI.USŁYSZAŁEM TEŻ,ŻE POLAK TO GŁUPI NARÓD I KUPI KAZDE KŁAMSTWO JAKIE MU SIĘ WCIŚNIE…..WYSZŁO NA TO,ŻE ŻADEN UCZCIWY CZŁOWIEK W POLSCE NIE MA PRAWA BYTU JESLI NIE JEST W FERAJNIE.DOWIEDZIAŁEM SIĘ TEŻ,ŻEPODSTAWIONE OSOBY DOSTANĄ POŻYCZKĘ BANKOWĄ Z NORDEA BANK W KTÓRYM MAJĄ UKŁADY BY ZA GROSZE KUPIĆ DOBRE POLSKIE ZAKŁADY KTÓRE WPIERW NALEŻY DOPROWADZIĆ DO UPADŁOŚCI.KIEDY TO USŁYSZAŁEM-TO POMYSLAŁEM SOBIE,ŻE TA BANDA ŁOBUZÓW TO MAFIA.WNIOSEK JEST JEDEN-UNIA WOLNOSCI TO MATKA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ KTÓRA OD 1989 RUJNUJE NARÓD POLSKI.CZEGO SIĘ JESZCZE DOWIEDZIAŁEM Z TEJ ROZMOWY-ŻE NALEZY DOBRZE DO PEWNEGO MOMENTU ŻYĆ Z KOSCIOŁEM BY GŁUPI POLAK MYSLAŁ,ŻE MAMY JEGO POPARCIE I MY GO POPIERAMY ORAZ BY POLACY MYSLELI O NAS JAKO O UCZCIWYCH I PRAWYCH LUDZIACH….NO CÓZ-BYŁA TO NAJPRAWDZIWSZA Z PRAWD.Z JEDNEJ STRONY WRÓG ZYDOWSKI W POLSKIM RZĄDZIE Z INNEJ GŁEBOKA KORUPCJA-ZŁODZIEJSTWO BEZ UMIARU-KLIK- NA KTÓRE NIE BYŁO BATA GDYZ WSZYSTKO BYŁO W TYM KRAJU SKORUMPOWANE,ŁĄCZNIE Z SĄDAMI I URZĘDAMI SKARBOWYMI,A URZĘDNIK ZA SOWITĄ OPŁATĄ MÓGŁ W SOBIE ZNANY SPOSÓB ZNISZCZYĆ KONKURENCJĘ TEGO KTÓRY GO OPŁACIŁ.POLSKA TO MORALNE BAGNO Z ZABAGNIONĄ WŁADZĄ KTÓRA JAK NISZCZYŁA TAK POLAKÓW NISZCZY,ZAS PSEUDO DEMOKRACJA DOPROWADZIŁA DO RODZINNYCH ZWIĄZKÓW NIEMAL W KAZDYM URZĘDZIE.JEST TAKI KRAJ W EUROPIE KTÓRY NAZYWA SIĘ ALBANIA-JEST TO KRAJ ZŁA-ALE MYLIŁ BY SIĘ TEN KTÓRY BY POWIEDZIAŁ,ŻE W POLSCE JEST LEPIEJ-BO JEST JESZCZE GORZEJ. NADCHODZĄCA WOJNA O KTÓREJ JUŻ PISAŁEM TO WYBAWIENIE DLA SWIATA BO ZEBY NARODZIŁO SIĘ NOWE MUSI UMRZEĆ STARE,A POLSKI NIE JEST W STANIE NIC NAPRAWIĆ JAK REWOLUCJA ALBO WOJNA.AMEN NA KONIEC POWIEM,ŻE SZKODA MI PANA OLEKSEGO KTÓRY BYŁ BARDZO SZCZERYM CZŁOWIEKIEM I MÓWIŁ PRAWDĘ ORAZ JEGO ZADUMA NAD POLSKĄ KIEDY PRAWIŁ O NIE POLSKICH BANKACH,NIE POLSKICH MEDIACH,ZNISZCENIU PRZEMYSŁU KOŃCZĄC STWIERDZENIEM ,ŻE POLSKA JUŻ NIE JEST POLSKĄ KTÓRA JEST KRAJEM WOLNYM I SUWERENNYM.

  Polubienie

 69. ~LIBERTE
  2 stycznia 2015 o 12:41
  OGLĄDNĄŁEM WCZORAJ FILM NAKRĘCONY W POLSCE-PODOBNO PRZEZ POLSKIEGO LUB MÓWIĄCEGO PO POLSKU REZYSERA.FILMIDŁO TO PRZEDSTAWIONE JEST W OBRAZIE CZARNO BIAŁYM, I NIE PRZEDSTAWIA ŻADNYCH WALORÓW ARTYSTYCZNYCH- JAK TYLKO KRZEWI NIENAWIŚĆ DO NARODU POLSKIEGO-PRZEDSTAWIAJĄC POLAKÓW JAKO MORDERCÓW ŻYDÓW ,I ZŁODZIEI ICH MAJĄTKÓW-TYCH KTÓRZY NAJPIERW W CZASIE II WOJNY SWIATOWEJ POLACY UKRYWALI ,A POTEM WSADZALI IM TOPÓR MIĘDZY OCZY, BY ZAGARNĄĆ ICH MIENIE.AKCJA FILMU ZACZYNA SIĘ W KLASZTORZE SIÓSTR KATOLICKICH,W KTÓRYM MŁODA NOWICJUSZKA PRZED ZBLIŻAJĄCYM SIĘ CZASEM ZŁOŻENIA SLUBÓW ZAKONNYCH ZOSTAJE ZAWEZWANA DO PRZEORYSZY,GDZIE TA PROSI JĄ BY POZNAŁA ONA JEDYNĄ ŻYJĄCĄ JEJ KREWNĄ,O KTÓREJ TA NIGDY NIE SŁYSZAŁA I JEJ NIE WIDZIAŁA..-DAJE JEJ ADRES, I PIENIĄDZE NA PODRÓZ.PO PRZYBYCIU DO CELU-MŁODEJ ZAKONNICY OTWIERA DRZWI MIESZKANIA KOBIETA, O SEMICKICH RYSACH TWARZY,Z USZMINKOWANYMI NA KRWISTY CZERWIĘŃ USTAMI,UBRANA W SZLAFROK, Z PAPIEROSEM W USTACH I SZKLANKĄ WÓDKI W RĘCE.JUŻ NA WSTĘPIE POWIADAMIA JĄ,ŻE JEST ŻYDÓWKĄ-SIOSTRĄ JEJ MAMY,A CAŁA ICH RODZINA ZOSTAŁA WYMORDOWANA PRZEZ POLAKÓW.RAZEM WYBIERAJĄ SIĘ SAMOCHODEM W PODRÓŻ-W STRONY GDZIE URODZIŁA SIĘ MŁODA ZAKONNICA BY TAM ZOBACZYŁA TWARZE POLSKICH OPRAWCÓW KTÓRZY ZABILI JEJ MAMĘ,TATĘ I MALENKIEGO BRATA ,A JEDYNIE JEJ JAKO NIEMOWLĘCIU OCALILI ŻYCIE/W ZASADZIE TO NONSENS/.PODCZAS JAZDY SAMOCHODEM- CIOTKA WYZNAJE IDZIE- BO TAKIEJEST ZYDOWSKIE IMIĘ ZAKONNICY,ZE W LATACH POWOJENNYCH BYŁA ONA PROKURATOREM WOJSKOWYM I WYDAWAŁA WYROKI SMIERCI NA POLAKACH,A TERAZ JEST ŚĘDZIĄ.PO PRZYBYCIU DO CELU PODRÓZY,CIOTKA IDY WYMUSZA NA MORDERCY JEJ KREWNYCH BY WSKAZAŁ MIEJSCE POCHÓWKU CIAŁ ZABITYCH ORAZ WYKOPAŁ ICH DOCZESNE SZCZĄTKI- BY ZAPAKOWĆ JE W KOCE , ZAWIEZĆ NA LUBELSKI CMENTARZ ŻYDOWSKI I ZAKOPAĆ PRZY MACEWIE GROBU RODZINNEGO.DRAMATYZMU FILMU DODAJE FAKT SAMOBÓJCZEJ SMIERCI CIOTKI IDY ORAZ POWRÓT TEJ DO KLASZTORU BY ODDAĆ ŻYCIE BOGU.NIE OPISAŁEM TU MOMENTU ZAUROCZENIA IDY PEWNYM MŁODYM MUZYKIEM I JEJ SEKSUALNEJ PRZYGODY,ORAZ ROZPUSTNEGO PODEJSCIA DO ZYCIA PANI SĘDZINY.FILM TEN NA KAŻDYM FESTIWALU OBSYPYWANY JEST WSZYSTKIMI NAGRODAMI I PRETENDUJE DO NAGRODY OSKARA. Z TEGO WYNIKA,ŻE ŻADEN POLAK BEZINTERESOWNIE NIE RATOWAŁ ŻYDA-RACZEJ CZYCHAŁ NA JEGO ŚMIERC.ZYJE W POLSCE PAN ADAM MICHNIK-SYN OZJASZA SZECHTERA I HELENY MICHNIK-KTÓRY JEST WYDAWCĄ I NACZELNYM REDAKTOREM GAZETY WYBORCZEJ…TEJ Z SOLIDARNOSCI KTÓRA KRZEWIŁA I KRZEWI WOLNOŚĆ W POLSCE ORAZ PONAD WSZYSTKO AGITUJE KOLEJNE RZĄDY BRACI SANCHEDRYNU Z POD ZNAKU UD,UW,AWS,KLD TERAZ PO.KIM BYŁ OJCIEC ADAMA MICHNIKA-OZJASZ.PRZED II WOJNĄ ŚWIATOWĄ JAKO ZYDOWSKI KOMUNISTA NA ZIEMIACH UKRAINY ZACHODNIEJ DOMAGAŁ SIĘ ODŁĄCZENIA TYCH ZIEM OD POLSKI I PRZYŁĄCZENIA ICH DO KRAJU RAD-ZA CO ZOSTAŁ SKAZANY W PROCESIE ŁÓDZKIM II RZECZYPOSPOLITEJ.MAMA MŁODEGO AARONA -HELENA-JAKO KOMUNISTKA BYŁA AUTORKĄ POWOJENNYCH PODRĘCZNIKÓW DLA MŁODZIEŻY W KTÓRYCH CAŁYM SERCEM WYCHWALAŁA STALINA.MA JESZCZE ADAŚ BRATA STEFANA-KTÓRY BYŁ STALINOWSKIM SIEPACZEM I NICZYM CIOTKA IDY SKAZAŁ WIELU POLAKÓW NA ŚMIERĆ-WSZYSTKIE WYROKI WYKONANO. BYLI JESZCZE …..WOLIŃSKA,RADKIEWICZ,HUMER,CHIMCZAK,BERMAN,JAGODA I SPORO JESZCZE. DZISIAJ ZNOWU PRZY KORYCIE A GAZETA WYBORCZA TO GAZETA NIE POLSKA-TO GAZETA PEŁNA JADU I NIENAWISCI DO POLSKI I UCZCIWYCH POLAKÓW.W POLSCE WRÓCIŁY CZASY LAT 1945-1956.CZY OTAKIE POLSKIE PANIE BOLEK-PODOBNO LEJBA KONE

  Odpowiedz

  Polubienie

 70. Amerykanie wymusili : NATO tworzy wojskową strefę Schengen i uruchamia misję w Iraku.
  Fragmenty
  Ministrowie powiedzieli „tak” stworzeniu wojskowego Schengen, aby ułatwić ruchy sił na Starym Kontynencie.
  Militarna strefa Schengen nieuchronnie spowoduje dodatkowe wydatki na dostosowanie infrastruktury cywilnej do potrzeb wojskowych, modernizację dróg, tuneli i mostów, aby umożliwić ruchy sprzętu i lądowania samolotów.
  Decyzja jest podejmowana w obliczu rosnących przygotowań do wzmocnienia infrastruktury wojskowej w pobliżu granic Rosji.
  Sojusz usuwa przeszkody, które utrudniają mu szybkie zwiększenie obecności i skoncentrowanie sił na ataku.
  https://www.strategic-culture.org/news/2018/02/19/dancing-us-tune-nato-creates-military-schengen-launches-iraq-mission.html

  Mowa jest też o tym, że Irak będzie poligonem i NATO zaangażuje się w Syrii.
  Można więc założyć, że pierwsze starcie z Rosją odbędzie się na bliskim wschodzie przy równoległym szykowaniu ofensywy z terenów Europy Wschodniej.

  Polubienie

 71. Możę jeszcze trochę pejsatych wyreżyserowanych jajec dla głupków żeby nie było ze kłamałem .
  Kajtnięcie się złomem .Nie zapomni do końca życia gieroj narciarski ha ha ha .
  No i po co mi Benny Hill .?
  Wystarczy takie filmiki oglądać i już jest zamiennik Monthy Pythona jak z lekarstwami w aptece ha ha ha .

  Polubienie

 72. ŻYDZI ŻYDOM, ZGOTOWALI TEN LOS!

  Hitler założycielem Izraela

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/hitler-zalozycielem-izraela-wstep-2015-04

  Prawda o Szwajcarii, syjonizmie, Żydach i Hitlerze

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze-2016-02

  Jak Żydzi negocjowali z Hitlerem

  http://wyborcza.pl/1,75410,11962184,Jak_Zydzi_negocjowali_z_Hitlerem__RECENZJA_.html?disableRedirects=true

  CZY HITLER I SPÓŁKA PARTYJNA NSDAP, BYŁA SYJONISTYCZNĄ,SPADKOBIERCZYNIĄ CZERWONEGO EZAWA I EDOMU, PRZEŚLADUJĄCĄ SEMITÓW (czytaj pejsatych (C)HA-SYD-ÓW)?

  Wyrzucony za stwierdzenie, że Hitler był syjonistą

  http://jewish.pl/pl/2016/04/28/wyrzucony-za-stwierdzenie-ze-hitler-byl-syjonista/

  Syjonizm i III Rzesza

  https://ussus.wordpress.com/2012/02/12/syjonizm-i-iii-rzesza-2/

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1899056370112172&id=566593663358456

  Pozdrawiam

  Polubienie

 73. Ad Juliusa

  ,,Można więc założyć, że pierwsze starcie z Rosją odbędzie się na bliskim wschodzie przy równoległym szykowaniu ofensywy z terenów Europy Wschodniej.”

  Putin poprosił amerykańskich biznesmenów o pomoc w dialogu USA-Rosja.

  http://www.rp.pl/Biznes/170609809-Putin-poprosil-amerykanskich-biznesmenow-o-pomoc-w-dialogu-USA-Rosja.html

  Po co Rosja inwestuje miliardy w saudyjskie supermiasto

  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/120414-po-co-rosja-inwestuje-miliardy-w-saudyjskie-supermiasto

  Putin nie ma długotrwałej strategii gospodarczej dla Rosji

  https://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/putin-nie-ma-dlugotrwalej-strategii-gospodarczej-dla-rosji/

  TEGO TEŻ NIE MOŻNA UKRYĆ, ŻE PUTANA Z TRAMPKIEM ZNAJĄ SIĘ SZMAT CZASU, WIĘC TRAMPECZEK MUSI ROBIĆ DOBRĄ MINĘ DO ZŁEJ GRY, UDAJĄC, ŻE TO NIE DZIĘKI ROSJI DOROBIŁ SIĘ MILJARDÓW NA SWOIM KONCIE OSOBISTYM.

  Nieprzewidywalna polityka Trumpa wobec Rosji

  ,,… Kontakty biznesowe z Rosją Trump nawiązał jeszcze w 1988 r. W 2013 r. zorganizował w Moskwie konkurs na Miss Universe. Rosjanie współfinansowali niektóre inwestycje Trumpa, m.in. w Toronto oraz hotele na Manhattanie. Kiedy kandydował na prezydenta, nie było mu zręcznie przyznawać się do kontaktów gospodarczych z Rosją. Dlatego 26 lipca 2016 r. napisał na Twitterze: „Ogłaszam oficjalnie: nie prowadzę żadnych interesów w Rosji”. Zaprzeczył również, jakoby był „kandydatem Rosji” w wyborach prezydenckich…”

  https://www.tygodnikprzeglad.pl/nieprzewidywalna-polityka-trumpa-wobec-rosji/

  TO TEŻ NIE JEST JUŻ ŻADNĄ TAJEMNICĄ!

  Trump, jest idiotą. To niesamowicie głupi człowiek

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/trump-jest-idiot%C4%85-to-niesamowicie-g%C5%82upi-cz%C5%82owiek/ar-BBJhSbt

  Po szczycie G7 Niemcy ostro krytykują Trumpa. ,,Panie Prezydencie, jest Pan idiotą”

  https://dorzeczy.pl/swiat/30804/Po-szczycie-G7-Niemcy-ostro-krytykuja-Trumpa-Panie-Prezydencie-jest-Pan-idiota.html

  Pozdrawiam

  Polubienie

 74. julius
  Podobno już tam w Syrii, Amerykanie wytłukli ,,całą armię” ochotników z Rosji.
  Rosja podała, ze to tylko cywile i że musi sprawdzić czy to Rosjanie.
  Tym czasem u nas, Sąd Najwyższy, sędziego, który okradł staruszkę, uznał jedynie za roztargnionego.
  Kręcą chyba bat na własną d….ę.
  Pytanie.
  Jak osoba roztargniona może wydawać wyroki?

  Polubienie

 75. Adminek co ty się tych sędziów biednych uczepił .
  dupę ci któryś kiedyś wyruchał czy co że się tak ich czepiasz.

  Polubienie

 76. Dowódca prywatnej kompanii militarnej o pseudonimie Wagner stwierdził krótko i dosadnie: od……cie się od mojej firmy, zginęło 14 moich ludzi i ani jednego więcej.
  Wiadomym jest, że pomagali siłom syryjskim odbić pola naftowe z rąk Kurdów za którymi stoją Yankesi.

  Polubienie

 77. Pejsatuszka bez honoru! Dobrze mu dała do wiwatu Beata Kozak bu hahaha 😉 Premier uzurpator uprawia kłamstwo sosnowieckie 😀
  Sssssss

  Polubienie

 78. Cytuję wspaniałego szachistę Fischera specjalnie dla naszego adminka który w żydach rządzących Polską widzi mężów stanu i patriotów .
  ADMINEK UCZYĆ SIĘ TEGO NA PAMIĘĆ . MASZ JEDEN DZIEŃ NA WYKUCIE .
  CYTAT:
  „Żydzi są anty-społeczni, destrukcyjni, nietolerancyjni, złośliwi, zdradliwi, et cetera. Pragną zniszczyć, zapanować, zabijać i ograbiać każdego kto stanie im na drodze. By ułatwić sobie zdobycie tego czego chcą, wynaleźli zboczony, nienaturalny, destrukcyjny, zły styl życia. Chociaż sami żyją dzięki nie-żydom jako pasożyty oni ciągle ich nienawidzą i pragną ich zniszczyć. Żydzi nienawidzą natury i naturalnego porządku ponieważ jest czysty i piękny. Również dlatego, że jest większy i silniejszy od nich i nie mogą w pełni go kontrolować. Naturalne piękno i harmonia stoi w zupełnym kontraście do ich brudu i obrzydliwości. I to sprawia że oni nienawidzą go jeszcze bardziej. Żydzi są niszczycielami, są anty-ludźmi. Anty-ludzki żyd nienawidzi i pragnie zniszczyć wszystkich nie-żydów. Oni chcą również zniszczyć nawet innych żydów, którzy są mniej niszczycielscy i źli niż oni jeśli stoją im na drodze. Najwyraźniej, niegodziwość żydów ma genetyczny fundament. Żydzi są niszczycielami, są anty-ludźmi. Przez akt obrzezania, żydzi okazują nienawiść wobec natury i naturalnego porządku. Przez ten krwawy, okrutny i nieczuły akt, pokazują swoje okrucieństwo, sadyzm i że nie cofną się przed niczym by osiągnąć swoje cele. Oczywiście żydzi stoją również za islamskim obrzezaniem, które służy jako idealna zasłona i rozpraszacz uwagi od ich własnej niegodziwości w tym zakresie. Żydzi są prawdziwie anty-ludźmi i anty-naturalni. Żydzi są intensywnie samolubni, nietolerancyjni i anty-społeczni, et cetera. Są pełni nienawiści, chciwości, złośliwości, et cetera. Naturalnie, inni ludzie np. nie-żydzi, nie lubią być zastraszani, ograbiani i mordowani przez żydów, i prędzej czy później stają okoniem. Wtedy właśnie kłamstwa i oszustwa żydów wchodzą do gry.”

  Polubienie

 79. Jerusalem Post grozi WSZYSCY ŻYDZI WYJADĄ Z POLSKI
  Kazdy port lotniczy w Polsce ma miec połączenie z Izraelem. Aryjskich turystów, chętnych na turystyczne wyjazdy nie jest aż tak dużo wiec pewnie były planowane przerzuty do Polski dużych ilości Żydów z Izraela.Całe te ostatnie zamieszanie wyglada na dokładnie zaplanowaną akcję z wydatnym udziałem V polskojęzycznej kolumny żydowskiej w naszym,kraju, która oprócz wydarcia Polakom pieniędzy ma pewnie jakiś inny ukryty cel.
  Na 100% żaden Żyd się z Polski dobrowolnie nie ruszy.

  Polubienie

 80. Puszczając wodze fantazji. Chyba,że jest coś co w Telavivie wiedzą a my o tym nie wiemy, czyli nieuniknione w niedalekiej przyszłości działania wojenne na terenie naszego kraju i stąd dobrze umotywowany pretekst do ewkuacji Żydów bez podejrzeń ze strony tubylczej ludnosci aryjskiej.

  Polubienie

 81. No to grzanku może jeszcze jeden wpisik pani Beatki do Waldzia .

  Venom a waldek ciagle kasuje moje wpisy nawet te dobre . Venom daj juz dziś waldziowi spokój .Wziął viagrę i poszedł ruchać sąsiadkę z bloku . Niech tez cos ma od zycia .
  jednak teraz sąsiadka ogląda m jak miłość i waldek na ruchańsko musi poczekać bu bu ha ha ha .

  odp Waldka :
  Przecież pisałem ci żydówką że na sex mam już za małego

  Polubienie

 82. Tajna armia Władimira Putina: Tysiące rosyjskich prywatnych kontrahentów walczących w Syrii

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.abc.net.au/news/2017-12-13/vladimir-putins-secret-russian-army-fighting-in-syria/9253476&prev=search

  Wagner najemników: co wiemy o prywatnej armii Putina w Donbasie

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://euromaidanpress.com/2017/10/19/wagner-mercenaries-what-we-know-about-putins-private-army-in-donbas/&prev=search

  „Zdradzili nas”. Ocalały Rosjanin z „grupy Wagnera” opowiedział o szczegółach klęski najemników

  http://jagiellonia.org/zostalismy-zdradzeni-ocalaly-rosjanin-z-grupy-wagnera-opowiedzial-o-szczegolach-ofensywy-smiertelnej/

  Rosyjscy najemnicy z „grupy Wagnera” mają wiele na sumieniu. Znane są ich nazwiska

  http://niezalezna.pl/205298-rosyjscy-najemnicy-z-grupy-wagnera-maja-wiele-na-sumieniu-znane-sa-ich-nazwiska

  Pozdrawiam

  Polubienie

 83. RAKIETKI WYMIERZONE W POLSKĘ, STOJĄ NA RUSKIEJ GRZĘDZIE!?

  Rosyjskie rakiety przy granicy z Polską? Jest komentarz Kremla!

  http://wmeritum.pl/rosyjskie-rakiety-przy-granicy-polska-komentarz-kremla/222137

  COŚ TAM, COŚ TAM I NAWET OSTATNIĄ KUPKĘ KAMIENI, KTÓRA NAM POZOSTAŁA, SZLAG TRAFI!?

  Lej po bombie zamiast Słupska. Rosja nas straszy

  http://www.gp24.pl/serwisy/tarcza-antyrakietowa/art/4359009,lej-po-bombie-zamiast-slupska-rosja-nas-straszy,id,t.html

  Iskandery w Kalinigradzie? Były, ale się zmyły, a NATO nic nie zauważyło…

  16 grudnia 2014

  https://kresy24.pl/iskandery-w-kalinigradzie-byly-ale-sie-zmyly-a-nato-nic-nie-zauwazylo/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 84. Atak na siły amerykańskie nie mógłby się odbyć bez osobistej zgody rosyjskiego prezydenta.

  „To było nieuniknione. Rosyjscy najemnicy zaatakowali zaawansowaną bazę w Syrii, gdzie, jak wiedzieli, byli amerykańscy doradcy. To był test. Nasi wojskowi potrafili go zdać” – pisze Ralph Peters, emerytowany oficer armii amerykańskiej w artykule dla The New York Post.

  „Najważniejszą rzeczą w tym ataku na nasze wojska jest to, że nie mogłoby to wydarzyć bez osobistej zgody Władimira Putina” – twierdzi autor.

  „Rdzeniem atakujących sił byli członkowie Grupy Wagnera, rosyjskiego odpowiednika amerykańskich zbirów, którzy pracowali dla firmy znanej wcześniej jako Blackwater” – pisze autor.

  „I gdzieś od kilkudziesięciu do 200 osób z tych kremlowskich oddziałów pomocniczych zostało zabitych, a setki innych atakujących zostało rannych”

  – twierdzi amerykański oficer.

  „Co się stało? W zeszłym tygodniu grupa operacyjna dowodzona przez Rosję z czołgami i artylerią przekroczyła uzgodnioną linię konfliktu, oddzielającą terytorium Asada od terytorium wyzwolonego przez syryjskie siły demokratyczne czyli »naszych chłopców«. Rosjanie wiedzieli, że nasi doradcy tam są, ponieważ sami im o tym powiedzieliśmy. Po 5 milach wymarszu, Rosjanie, potajemnie zamaskowane jako siły reżimu, zaatakowali. To był bardzo zły pomysł” – opowiada autor.

  „Nasze samoloty i drony błyskawicznie uderzyły w przeciwnika, aby chronić nasze wojska. A zasadniczą różnicą między naszymi pilotami a dżokejami odrzutowymi z Rosji jest to, że trafiliśmy w nasze cele. Ten dzień nie stał się triumfalnym dla Matki Rosji”

  – zaznaczył Peters.

  „Ale jasne jest, że Putin był gotów zaryzykować wielu swoich ludzi w nadziei, że zabiją wystarczającą liczbę amerykańskich doradców, aby zmusić nas do ucieczki z Syrii. To nie zadziałało, ale Putin się nie poddaje. W Syrii zapłacił znacznie wyższą cenę, niż początkowo oczekiwał, i chce zwrotu z inwestycji. Wypróbuje inne sposoby, by nas wypędzić, być może używając ataków terrorystycznych, by zabić Amerykanów” – sugeruje ekspert.

  „Rosjanie toczą z nami wojnę, my również jesteśmy z nimi w stanie wojny, ale obie strony uznałyby to za niewygodne. Kontynuujemy więc dekonflezję ścieżek lotu i koordynację granic. . . podczas gdy Putinowskie sługusi kalkulują, jak najlepiej nas zranić, zaczynając od atakowania naszych wyborów i kończąc na próbach zabicia Amerykanów w mundurach” – twierdzi amerykański oficer.

  „W ubiegłym tygodniu zdaliśmy test. Ale to był quiz, a nie egzamin końcowy”

  – podkreślił Ralph Peters.

  The New York Post, tłum. Jagiellonia.org

  Polubienie

 85. „Wg relacji z Syrii kilka dni temu doszło do bitwy, w której siły amerykańskie zabiły od kilkudziesięciu do nawet ponad 200 (a wg skrajnych danych nawet 400) Rosjan – głównie najemników (z zastrzeżeniem, że w wypadku Rosji najemnicy działają w ramach struktur służb specjalnych), ale też, wg niektórych źródeł, regularnych rosyjskich sił specjalnych. Jeśli to się potwierdzi, to ciekaw jestem jak odpowie Rosja” – pisze na swoim facebooku Witold Jurasz.

  Daje podkreśla, że sam fakt odpowiedzi jest pewny i dodaje:

  „Nie wierzę przy tym w przypadki – albo Amerykanie wiedzieli, że bombardują Rosjan, albo Rosjanie chcieli mieć pretekst do zemsty, albo reżim w Damaszku (lub Ankara) chciały, by doszło do starcia amerykańsko – rosyjskiego. W dowolnym układzie – dzieje się coś bardzo niebezpiecznego”.

  W swoim kolejnym wpisie analizuje z kolei wpisy na rosyjskim internecie (tzw. runecie), gdzie zaczyna się niesamowita wrzawa w związku ze wspomnianą sprawą.

  „[…] zaczyna się niesamowita (w mojej ocenie bezprecedensowa wręcz) wrzawa w związku z masakrą rosyjskich najemników w Syrii. Pojawiają się jawnie antyputinowskie hasła, hejt na elitę władzy, krytyka armii i służb, a nawet teksty o tym, że gdyby nie »dobrowolcy« nikt by Donbasu nie zdobył, a armia rosyjska jedyne co umiała to zestrzelić pasażerskiego Boeing’a (sic!)”.

  Dalej Jurasz podkreśla, że Kreml w tej przegrywa PR’owo na całej linii, co wcześniej od kiedy rządu Putin nie zdarzało mu się. Swój wpis kończy niepokojąco:

  „W mojej ocenie sytuacja jest bardzo niebezpieczna, bo Władimir Putin, o ile rzecz się szybko nie uspokoi (a na to się nie zanosi) będzie musiał to jakoś PR’owo »przykryć«”.

  Polubienie

 86. Wklejam stamtąd swoje bo uważam to za sluszne działanie

  http://WWW.KLUBINTELIGENCJIPOLSKIEJ.PL/2018/02/PIENIADZ-NARZEDZIEM-KONCENTRACJI-WLASNOSCI-WYWLASZCZENIA-I-ZNIEWOLENIA-LUDZKOSCI-JAKO-KRYMINALNY-KOSMICZNY-GESZEFT-WSZECHCZASOW/COMMENT-PAGE-1/#COMMENT-7140
  NANNA SAYS:
  21/02/2018 AT 13:29
  I co z tego, że hasła słuszne jeżeli używane są do manipulacji. Od kiedy to można zniszczyć szatana składając mu hołdy? Czy może to jakaś tajemnicza odwrotność, niedostępna normalnym ludziom i mająca na celu uszczęśliwić wszystkich odwrotnie?
  Czyżby NIE-szczęściem?
  „Pieniądz narzędziem koncentracji własności, wywłaszczenia i zniewolenia ludzkości – jako KRYMINALNY, KOSMICZNY „GESZEFT” WSZECHCZASÓW !!!”
  – no tak, ale co z tego wynika? Każdy korzysta w mniejszym lub większym stopniu z pieniędzy, po co więc te walki? Korzystając z pieniędzy wspieramy ten diabelski proceder wszyscy bez wyjątku, a co biedniejsi to jeszcze marzą o posiadaniu jak największych pieniędzy. Czyli chcą mieć jak największy udział w dziele szatana. I co? Czy tych marzeń chcą im zabronić akurat ci, którzy mają tych pieniędzy więcej i tym samym ich konszachty z diabłem mają zakres większy niż tych biedaków?
  – Czy bogaci służący mamonowi mieli by być dobrymi doradcami dla biedaków, chcącymi zachować swoje bogactwo ale jednocześnie posługującymi się biedakami by oszukać własne sumienie?
  – Nikt jak świat światem nie dotknął nosem swojego łokcia i tak to wygląda działanie bogatych na rzecz biednych: wysiłek jakiś jest, ale beznadziejny. Ćwiczenie bezsensowne i nie z tej strony należy rozpocząć naprawę złego.
  „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.”
  – no i co z tego, że jakiś ktoś tak powiedział??? Co on konkretnie powiedział? on powiedział: „daj”, co oznacza, że ten ów tego nie ma i dopiero trzeba mu to dać, żeby on to mógł mieć.
  – Nie ma więc powodu tym się na pusto ekscytować.
  – Wystarczy NIE DAĆ, żeby ten ów tego nie miał.
  – Czy to jest takie trudne do zrozumienia, że nikt sam siebie bogatym zrobić nie mógł, nie może i nie będzie mógł????
  – Bogaty staje się ktoś, kto wykorzystuje jakąś sytuację, jakąś swoją prawdziwą lub rzekomą przewagę i osoby zależne na takie układy się zgadzają. Gdyby się nie zgodziły, to być może co prawda umarły by z głodu, ale nie przyczyniły by się do tego, że ktoś w sposób nieuczciwy stał się bogaty, jego przewaga wzrosła i może gnębić następnych biedaków.
  – Bycie bogatym nie jest samo w sobie niczym złym. Dopiero posiadanie bogactwa i brak ponoszenia odpowiedzialności za osoby gorzej uposażone stwarza podłoże do tragedii.
  – Nie każdy nadaje się do zarządzania pieniędzmi i nie można w związku z tym twierdzić, że gdyby biedaków postawić na stanowiskach zajmowanych obecnie przez bogatych to byłoby to dla wszystkich korzystniejsze. Można nawet przyjąć z dużym prawdopodobieństwem, że sytuacja wróciła by szybko do pozycji początkowej i bogaty powróciłby na swoje uprzednie miejsce. Jest to związane z charakterem człowieka jako takiego i jego zdolnościami oraz możliwościami intelektualnymi.
  – Dlatego walka z posiadaczami pieniędzy nie ma wielkiego sensu bez uprzedniego zrozumienia mechanizmu dochodzenia ludzi do bogactwa i skutków tego.
  – Ludziom nie przeszkadza, że na świecie są bogacze. Ludziom przeszkadza, że to nie oni tymi bogaczami są. Solidarność z biednymi także wśród biednych jest szczątkowa. Dlatego nie jest możliwa jakaś naprawa sytuacji oddolnie, ponieważ biedni ludzie nie są skłonni do współpracy, a jedynie chcą się z biedy wyrwać nawet po plecach równie biednego sąsiada.
  – Na terenach popegerowskich można było teoretycznie stworzyć czy też utrzymać wspólnotę mieszkańców takich osiedli. Można było zbudować np. piec chlebowy wspólny dla wszystkich i tam wypiekać dla wszystkich chleby dzieląc się z każdym potrzebującym. Można było zrobić wspólną kuchnię i na niej ustawić kociołek, w którym gotowane byłyby potrawy dla wszystkich, a każdy w ramach swoich możliwości by się dokładał dostarczając produkty spożywcze dla wspólnoty.
  – Ale nic takiego się nie stało!
  – Biedacy się odizolowali jeden od drugiego i każdy klepał biedę po swojemu. Można było zorganizować wspólną opiekę nad dziećmi, jako że bezrobotni nie mają co prawda pieniędzy ale mają czas. Można było zorganizować wspólne odrabianie lekcji tak, by dzieci popegeerowskie mogły nadrabiać braki edukacyjne i iść razem z innymi uczniami. Też nic takiego nie zrobiono, z racji tego odizolowywania się i chęci wyrwania się indywidualnie z biedy.
  – W blokowiskach każda klatka schodowa mogła być mikrokosmosem dla jej mieszkańców, w którym ludzie wspierali by się wzajemnie i sobą opiekowali. Ale i tu nic takiego nie powstało, a przeciwnie: ludzie pokupowali drzwi antywłamaniowe jakby blacha mogła zapewnić im rzeczywiste bezpieczeństwo, choć przecież z domu wyjść kiedyś tam trzeba.
  – Płaskomózdzy się z tym oczywiście nie zgodzą, ale prawdą jest, że bogaczy produkują biedni!
  – Jak wiemy, bogatych może być kilku, niewielu w danej społeczności, czyli biednych zawsze jest przewaga. Dlaczego większość przyzwala na dominację mniejszości? I to kosztem tej mniejszości? I na niekorzyść tej mniejszości? To należy rozpracować tak, by świadomość ludzi się poszerzyła, a nie bezrozumnie atakować bogatych.
  – Gdyby bogatym odebrać ich wszystkie pieniądze i rozdzielić je pośród biednych, no to po jakimś czasie sytuacja wróci do pozycji wyjściowej, jako że biedni coś z tymi pieniędzmi zrobić będą musieli, czyli je wydadzą na jakieś towary/usługi. A więc tych pieniędzy już mieć nie będą. Będą mieć towary, ale nie pieniądze. Towar będzie miał tylko tą wartość, ile ktoś zechce za niego zapłacić i cena kupna nie ma tu żadnego znaczenia.
  – Więc widzimy tu wyraźnie, że sposób zarządzania pieniędzmi jest wadliwy a nie same pieniądze i do zarządzania pieniędzmi powinni być wyznaczeni ludzie szlachetnego charakteru, mający poczucie odpowiedzialności za innych.
  – Takich ludzi mogą wybrać tylko ci, którzy nie mają w swoich charakterach chciwości, niezależnie od tego, czy są biedni czy bogaci. Biedny nie znaczy wcale automatycznie: uczciwy i bogaty nie znaczy automatycznie: oszust.
  – Bogaty – biedny to sprzężenie zwrotne działające zawsze i wszędzie w obie strony. A stan ten jest wynikiem różnorodności, na jakiej zasadza się trwanie Ewolucji, czyli stały rozwój wszystkiego i wszędzie. Jednorodność czy monotonia to śmierć, to stagnacja, to brak wymiany między elementami materii ale głownie wymiany energii.
  – Możemy co prawda komuś dobrze życzyć, ale nie możemy za kogoś się rozwinąć, wyspać, najeść czy niechby nauczyć się czytać lub wkręcać śrubki. Rozwój każdego indywiduum przebiega tylko wówczas, gdy ono stopniowo poszerza swoje umiejętności.
  – Więc można być wysoko rozwiniętym niewolnikiem wykształcając w sobie cechy niewolnicze ale też można mierzyć nieco wyżej i iść zgodnie z przeznaczeniem człowieka przynależąc do homo myślącego.
  – Wygląda więc na to, że w naprawie sytuacji na naszej ukochanej Matce Ziemi udział muszą wziąć wszyscy bez wyjątku, w przeciwnym razie będzie to kładzenie płatków złota na gnijące rany. I obecną zagmatwaną sytuację tylko upiększy się kosmetycznie, ale jej nie naprawi.
  – Nie ma właściwie innej możliwości regulowania stosunków ekonomicznych między ludźmi niż posługiwanie się pieniądzem. Jest to już sprawdzone i praktyczne, jak się okazało na przestrzeni czasu.
  – Gdyby udało się osiągnąć taki stan, że każdy byłby na najwłaściwszym dla siebie miejscu, to wiele problemów w ogóle by nie wystąpiło. Przeszkodą w osiągnięciu stanu ogólnej harmonii może być błędna samoocena każdego człowieka, chcącego zająć pozycję inną niż dla niego właściwa.
  – Mam tu na myśli – jeżeli skrajny cham i egoista dorwałby się do stanowiska dającego mu możliwość dysponowania pieniędzmi to wyrządzi on szkody społeczne większe niż skrajny skąpiec na takim stanowisku.
  – Po prostu wszystko to musi wypracować ewolucyjnie, przy udziale dobrej woli każdego z nas i pracy każdego z nas nad sobą samym.
  – Nic nie da wiedzieć, co ktoś powinien zrobić żeby było lepiej, bo naszym zadaniem jest zdobyć wiedzę o tym, co my sami powinniśmy w tej kwestii zrobić.
  – Ludzie nie zajmują się tym, co sami powinni o sobie wiedzieć, lecz czas poświęcają, a raczej marnują na to, by rzekomo wiedzieć, jacy są inni. I tym sposobem zaglądają w majtki jakiejś Dydy albo folgują drapaniu się po nabiale bo akurat tak robił obleziony przez mendy Dżaksyn – osobnik co prawda prymitywny, ale bogaty dzięki masowym składkom jego wielbicieli.
  – Może być więc milionerem jakiś posiadacz mend publicznie łapiący się za krocze i czkający w mikrofon, może być również milionerem ktoś na cichym zapleczu, kto przynajmniej nam nie zaśmieca świadomości choć rabuje nas równie cicho jak na tym zapleczu siedzi.
  – Czy ludzie dobrowolnie wydawali pieniądze na takiego drapiącego się Dżaksyna? Można przyjąć, że nie. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupowałby płyt z harmiderem takiego osobnika.
  – Więc jeśli ludzie uczynili tego byle kogo bogaczem choć on ich właściwie obrażał drapiąc się po gaciach i och’ając przy tym dziwacznie, to należy zdać sobie sprawę, jakie poziomy zajęła kolektywnie ludzkość, że coś takiego było w ogóle możliwe.
  – Ale ludzie nie mając wiedzy o sobie, nie mogą podejmować korzystnych dla siebie decyzji, a więc nawet byle kto może nimi manipulować i wciskach im różne Dżaksyny albo Dydy chodzące ponoć bez majtek.
  – Czego chcę?
  – A czego nie chcę?
  – Dlaczego tego chcę?
  – Dlaczego tego nie chcę?
  – Co wyniknie z tego, jeśli osiągnę to, co chcę?
  – I co będzie, jeżeli nie zrobię tego, czego nie chcę? Co mi to da?
  – Kim jestem, że postępuję w taki a nie inny sposób?
  – Dlaczego uważam, że gdy zmuszę innych by robili oni tak, jak ja chcę to będzie mi lepiej? Czy wpływ na własne życie uzyskam osiągając władzę nad innymi i zmuszając ich do działań na moją (pozorną) korzyść ? dlaczego nie podoba mi się to, jeżeli ci inni właśnie to ze mną robią?
  Rozwiązanie problemów każdego z nas jest w każdym z nas; w każdym z nas jest rozwiązanie jego własnych problemów. A nie poza nami.
  Jeżeli uda nam się – każdemu z nas – sformułować właściwe pytania o nas, to z łatwością będziemy mogli znaleźć w nas samych na nie odpowiedzi.
  To pozwoli nam zrozumieć nasze miejsce w społeczeństwie i świecie, i tym samym uczyni nas świadomymi siebie i świata.
  Nie będzie wówczas żadną kwestią, czy jakiś Dżaksyn i po czym się drapie, lecz będziemy wiedzieć, czy chcemy na to patrzeć. Czyli będziemy w stanie podejmować świadome decyzje.
  A to umożliwi nam przejęcie odpowiedzialności za nas samych, potem za nasze otoczenie i świadomy udział w życiu CAŁOŚCI, życiu na naszej unikalnej, ukochanej Matce Ziemi.
  I dopóki żyjemy mamy na to czas – od naszych narodzin do naszej śmierci.
  To każdy sam decyduje, czy chce umrzeć jako tchórz, złodziej, leń, kłamca, czy też jako człowiek szlachetny, uczciwy, odważny…
  Największą zagadką dla ciebie jesteś ty sam. Czy są chętni do jej rozwiązania..?
  ODPOWIEDZ
  o KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ SAYS:
  21/02/2018 AT 21:43
  Pani Nano. Niech Pani przeczyta jeszcze raz, ale uważnie i odniesie się do głównej myśli przewodniej tego artykułu, którą jest mechanizm lichwy odsetkowej, która umożliwia realizację cytowanej przez Panią myśli z mema na wstępie, autorstwa Amschela Mayera Rothshilda sprzed 2 wieków i konsekwencji, której realizację niesie ten mechanizm.
  To jest istota rzeczy. Natomiast to co Pani pisze jest zasadne na poziomie powszechnej świadomości ludzi, co oddaje film na samym wstępie, ale to jest zagadnienie poboczne do tego artykułu, dla jego zrozumienia powszechnego.
  Widać, że miała Pani „natchnienie”, ale najpierw potrzebne jest zastanowienie!
  Pozdrawiamy
  ODPOWIEDZ
  2. NANNA SAYS:
  22/02/2018 AT 10:38
  Your comment is awaiting moderation.
  Szanowna Redakcjo KIP,
  Kpiny z państwa strony są nie na miejscu, ponieważ jest właśnie odwrotnie niż Redakcja raczy sugerować. Osoba o pseudonimie „Marcin” rozpowszechnia syjonistyczną propagandę i po przeczytaniu takich marcinich dzieł ludzie nie są w stanie nic z tym zrobić, bo nie o to chodzi, żeby z tym robić cokolwiek. Jest to sianie destrukcji i dezinformacja w interesie szatanich sił wobec których po takiej lekturze ludzie czują się bezradni i bezsilni.
  To, że pozornie jest „krytyka” nie oznacza wcale, że takie syjonistyczne zagrywki nie wchodzą ludziom w podświadomość. Sarkazm i ironia zawsze spełnia swoje zadanie ale wcale nie jako sarkazm i ironia ale INFORMACJA.
  Wydawać by się mogło, że ludzie inteligentni takie rzeczy wiedzą, ale okazuje się, że jednak nie. Dlatego staram się przeciwdziałać kierując energię na stronę przeciwną, co Szanowna Redakcja raczy uważać za jakąś naiwność z mojej strony.
  Ten „marcin” takim bluźnierczym wpisem wyrządził wiele szkód w ludzkiej świadomości i tym samym udowodnił, że jest narzędziem w rękach „syjonistów” czy co tam on niby krytykował.
  Jego wyliczanki są może i spektakularne, ale niczemu tak naprawdę nie służą poza nadymaniem ego autora tychże, dumnego ze swojego „dzieła”.
  Można je przyrównać do rozmazywania własnych kup po ścianie przez małe dziecko, które sprytnie rozerwało pieluchę i zawartości użyło do przyozdobienia wszystkiego, co w zasięgu.
  Prawda, Szanowni Państwo z Redakcji KIP, jest zawsze prosta, łatwa do zrozumienia i dlatego tak trudno jest się z nią przebić do zatrutych egomanią mózgów współczesnych ludzi. I dlatego też świat tak wygląda jak wygląda, ale za to mogą się produkować różne „marciny” ze swoimi bluźnierstwami i znajdują one poklask u osobników oderwanych od rzeczywistości.
  Poprzedni mój komentarz i ten obecny zamieszczę gdzie przejdzie. To tak do wiadomości Szanownej Redakcji, lojalnie informuję.

  Polubienie

 87. Znowu Na na na na na na na na na…

  ,,… Jeżeli uda nam się – każdemu z nas – sformułować właściwe pytania o nas, to z łatwością będziemy mogli znaleźć w nas samych na nie odpowiedzi…”

  Polecam dla ,,wszystko” wiedzącej Na na na, wykład Szanownego Pana, dr. Mareczka Głogoczowskiego na temat:

  Kult Nierozłącznej Trójcy Świętej TPD – Technika-Pieniądz-Dupa.

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2012/05/15/jak-dlugo-na-wawelu-kult-tpd-w-gruzjigeorgii-zagajewski-lize-d-smolara/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_G%C5%82ogoczowski

  ,,Gdyby nie było kobiet, pieniądze nie miałyby żadnego znaczenia” A. Onassis

  Chi, chi, chi, żadnego znaczenia, cha, cha, cha…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s