RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD


RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD wielbiącej Technikę, Pieniądz oraz komfort przysłowiowej Żopy

2800 słów

Od prawie już roku jeden z moich młodszych o kilkanaście lat znajomych, z wykształcenia historyk i „dobrze się mający biznesmen”, molestuje mnie wiadomościami o tym, że zapadł na coraz powszechniejszą, także w Polsce, Chorobę Cywilizacyjną o nazwie „Teoria Płaskiej Ziemi”. Teoria ta, podobnie jak większość obecnie dominujących chorób cywilizacyjnych (włączając w nie antykomunizm, którym deklarują się być dotknięci zarówno obecny Premier jak i Prezydent RP) przyszła nad Wisłę z „wylęgarni” coraz to bardziej ‚pokręconych’ dziwactw umysłowych, znanej jako Stany Zjednoczone AP.

Na temat tej patologii dość kompetentnie się wypowiedział amerykański publicysta Alex Jones, biorący aktywny udział w tak zwanych „infowars”, czyli wojnach informacyjnych:

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/94156-teoria-plaskiej-ziemi-jestem-przerazony

Ta teoria została wymyślona po to, żeby namieszać nam w głowach, żebyśmy byli skonfudowani do tego stopnia, że nie będziemy w stanie odróżnić rzeczywistości od najbardziej bezczelnego kłamstwa. Ludzie, którzy tę bzdurę celowo wymyślili nabijają się teraz zadowoleni z siebie i z tego że do takiego zidiocenia udało im się ich hodowlę doprowadzić, pozbawić nas wyobraźni, zdrowego rozsądku, a za pomocą mediów jakiegokolwiek kontaktu z prawdziwą rzeczywistością. Spiski istnieją, lecz nie każda odstająca od mainstreamu teoria jest prawdziwa. (…) Nie ulega więc wątpliwości, że ktoś to ogłupianie społeczeństwa finansuje. O tym, że jest to przygotowana operacja świadczy także fakt, że temat płaskiej Ziemi znalazł swoje odzwierciedlenie w „kartach illuminati” już 1995 w roku. Jakkolwiek by to wtedy absurdalnie nie brzmiało, karta o tytule „flat earthers”, czyli zapowiedź wmawiania ludziom że Ziemia jest płaska, dzisiaj niestety staje się to smutnym faktem. Wystarczyło tylko 20 lat.

Kto stoi za wmawianiem ludziom, ze Ziemia jest Płaska? Nie tylko jacyś Iluminaci, których Alex Jones skądiś wygrzebał, ale także LUDZIE DEKLARUJĄCY SIĘ JAKO W BOGA WIERZĄCY, opierający się na Autorytecie Biblii, zwłaszcza w kręgach sekt protestanckich. Cytuję za https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/06/01/plaska-ziemia-czy-da-sie-temu-zaprzeczyc/ : Nie owijając w bawełnę, prawda jest taka, że władcy tego upadającego świata nie chcą byście myśleli o Bogu i o Prawdzie, ale żebyście ślepo wierzyli we wszystko, co ONI Wam powiedzą i nakażą!!

Jeśli jednak Bóg stworzył Świat w formie placka, to miał w tym Akcie Stworzenia „na bakier” z Prawem Grawitacji, wymagającym aby Ziemia była kulą, jako że ma ona własność prawie takiego samego przyciągania niezależnie od punktu na jej powierzchni: w wypadku „placka”, na jego krańcach przyciąganie grawitacyjne by powodowało, że musielibyśmy się tam czołgać, stanąć prosto by się nam tam nie udawało. (A ja na obrzeżu tego „ziemio-placka”, na Nowej Zelandii przed 6 laty chodziłem jednak wyprostowany! I ze szczytu Mt Cook/Aoraki zrobiłem zdjęcie, na którym zakrzywienie linii horyzontu w odległości ocenianej na ponad 500 km nad zamglonym Morzem Tasmana chyba już widać!)

Bez tytułu
A zatem wniosek: Bóg Stworzyciel Pisma Świętego najwyraźniej był Ignorantem Prawa Grawitacji (siła przyciągania proporcjonalna jest do mas przedmiotów i odwrotnie proporcjonalna do kwadratu odległości między nimi). A to Prawo Newtona, podobnie jak zasady Logiki oraz Geometrii jest Wieczne: już przecież w starożytności, nie znający jeszcze Ambicji Boga Izraela, pogańscy Grecy promień Ziemi z dokładnością bliską obecnej zmierzyli, wykorzystując do tego bezbożne, nie znane w Piśmie Św. twierdzenie Talesa!

Oznacza to, że Bóg Stworzyciel koncepcji Płaskiej Ziemi, w czasach nowożytnych reprezentowany zarówno przez „Iluminatów” jak i „Bogowierców”, przez angielskiego filozofa Mathew Arnolda w książce „Anarchia i kultura” określonych już 140 lat temu jako „hebraiści”, był/jest Bogiem Mentalnego Niedoróbstwa – na tym właśnie polega, według Arnolda upośledzenie umysłowe wyhodowanego w oparach Biblii LUDU BOŻEGO, ten świat – na obraz i podobieństwo swoje – modelującego (patrz poniżej Armad Cleese o ideologii USA).

HIDE – czyli Hebrajski Inteligentny Dizajn (Projekt) Ewolucji – i stymulowana nim eksplozja chorób typu RAM (tj. Rozwoju Atrofii Mózgowia)

Otóż to, że w ramach tak zwanej GLOBALIZACJI, będzie się dążyć do narzucenia narodom biblijnej idei „płaskiej Ziemi” (Za. 14:9-11; Iz. 41:15), a jednocześnie i do rozwoju „płaskiej kory mózgowej”, sterującej (bez)myśleniem zglobalizowanych mas, to już publicznie sygnalizowałem w roku 2003, przemawiając na Światowym Publicznym Forum Dialog Cywilizacji (WPFDC) na wyspie Rodos. (Patrz tekstProject of Flat Earth and Flat Brain Cortices”, opublikowany przez kwartalnik World Affairs, vol. 7, no 4, New Delhi 2003 , oraz na kilku dużych forach internetowych.)

Tutaj przytaczam fragment mego wystąpienia na innej konferencji, tym razem w Moskwie w grudniu 2009, wystąpienia opublikowanego (bez mej wiedzy) przez portal salon24.pl pod tytułem „Coś poważniejszego o świecie w langłidżu”. Tłumaczę zatem z mego ‚langłidżu’ na polski:

>(…) Każdy brak aktywności, wymuszony przez siedzący tryb życia, zwłaszcza siedzenie w izolowanych od zewnętrznego świata gabinetach oraz innych kabinach (włączając w to kabiny samochodów), ogranicza stymulację sensoryczną człowieka i w ten sposób zawęża automatycznie jego osobiste, będące reakcją na bodźce zmysłowe, zrozumienie świata. Co więcej, egoizm ludzi biznesu z konieczności ograniczonych do indywidualnego się bogacenia, blokuje szczerą wymianę poglądów między ludźmi. Ludzie komercji zwykli traktować ich klientelę jako “strawę”, którą się odżywiają. Wskutek tej “zoologicznej” rzeczywistości, Światowe Centra Finansowe w sposób “naturalny” stały się Centrami Dezinformacji o świecie. (…) Kontrolowany przez Korporację Bankierów “duch mediów” nacelowany na ogólną dezinformację, dominuje także w świecie badań naukowych, uzależnionych od rozmaitych subsydiów. To już 4 dekady temu angielski socjolog oraz alpinista, Michael Thompson kwaśno zauważył, w swej “antysystemowej” książce “Rubbish Theory” (Teoria bzdury), którą w jakiś sposób udało mu się opublikować w 1979 roku przez Oxford University Press, że w Naukach o Życiu mamy do czynienia z “systematycznym ukierunkowaniem badań, tak aby jak najdalej odsunąć wiedzę od prawdy”.

>(…) Pozbawiona jakiegokolwiek poważnego potwierdzenia w faktach, zapewnienie neo-darwinistów, iż “Przypadek jest źródłem wszelkiej nowości w biosferze” (Monod, 1079) doprowadziło świat nauki (…) do kompletnej utraty zrozumienia, w jaki sposób powstają, wymagające nowych połączeń interneuronalnych, nowe skojarzenia umysłowe, nowe zdolności manualne oraz językowe, a także jak są konstruowane nowe przeciwciała, skutecznie broniące nasze organizmy przed chorobami. I to jest prawdziwa społeczna katastrofa, charakteryzująca wszystkie kraje, w których została zainstalowana agresywna, komercyjna “bankierska demokracja”. Tę katastrofę non adequatio rei et intellectus, czyli braku adekwatności między przedmiotami i ich mentalną reprezentacją – co według definicji podanej przez Arystotelesa jest cechą fałszu – jesteśmy w stanie prześledzić wstecz aż do Zabijających Rozum „wirusow kulturowych” ukrytych w Martwych wersetach (logosie) Starego Testamentu. (…) Lamarckowska atrofia nie ćwiczonych połączeń interneuronalnych, w sposób logiczny musi prowadzić do utraty zdolności dostrzegania wszystkich bardziej szlachetnych celów ludzkiej egzystencji.

I kontynuowałem:

>W celu rzucenia trochę więcej światła na tę “politycznie niepoprawną” sprawę, przypomnę bardzo interesującą wypowiedź dyrektora Europejskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w Luksemburgu, dr Armanda Cleese, w trakcie konferencji “Dialogue of Civilizations” na wyspie Rodos w 2003, w której uczestniczyłem. (…) Cleese podkreślił, że “Stany Zjednoczone chcą świata bez wrogów, bez zagrożeń, bez ryzyka. To oznacza, że USA ma zamiar wyeliminować wszystkich swoich wrogów, wszystkie zagrożenia, wszelkie ryzyko, zgnieść wszelką opozycję. Chce świata patrzącego z uwielbieniem na Stany Zjednoczone, wychwalającego amerykański model, deklarującego swą przynależność do jego zasad oraz jego wartości. Chce totalnie zamerykanizowanego świata, bez jakiegokolwiek zróżnicowania, bez jakiejkolwiek oporu (Nb. Mój młodszy kolega dr Mateusz Piskorski, już od 2 lat jest trzymany bez sądu w więzieniu w Warszawie, właśnie za “antyamerykanizm” jego partii “Zmiana”.) … Amerykańskie dążenie do absolutnego, totalnego bezpieczeństwa może doprowadzić, może nawet wymusić, absolutną, totalną utratę bezpieczeństwa [5].

I właśnie w świetle tej wypowiedzi sprzed 15 już lat, dyrektora Europejskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, warto spojrzeć na obecnie rozwijającą się w Polsce patologię Syndromu Rozwoju Atrofii Mózgu (w skrócie elegancko SRAM) u “bojowników antyszczepionkowych”.

Mianowicie “antyszczepionkowcy”w swej zdecydowanej większości przygotowani za Oceanem do ich “misji wśród post-sowieckich pogan”z obowiązkowym uwielbieniem cytują osiągnięcia USA w tym zakresie. Na portalu neon24.pl niejaki RAM (kto się ukrywa za tym nickiem?), opublikował 14 lutego 2018 tekst “Szczepionki: By Polacy nikomu nie zagrażali?”, który rozpoczyna od ewidentnie wychwalającej autorytety USA uwagi, że “(Miliarder) Gateszagorzały promotor szczepień ludzkiej populacji światowejodmówił szczepienia swych dzieci. Miał ponoć stwierdzić, że będą one zdrowe i bez szczepień i że nie potrzebują żadnych substancji wstrzykiwanych.” W niecały zaś tydzień później, 20 lutego br. “importowana ze Stanów Zjednoczonychneurobiolog Maria Majewska z przejęciem ogłosiła w internecie, przy okazji rewelacji o tym, iż “Rząd amerykański wypłacił już ok. 4 miliardy $ odszkodowań za okaleczenia i zabójstwa szczepienne.”, kolejną rewelację ze „świecącego nam przykładem” USA, mianowicie że „Zadziwiające, że obecna rzekoma epidemia grypy i raportowane w mediach dziesiątki/setki zgonów na grypę dotyczą tylko USA, a w Europie jest mało takich zachorowań i zgonów. Przy czym media milczą o tym, że większość chorych lub zmarłych to są/były osoby zaszczepione.”(Skąd zatem, bez powołania się na statystyki, Majewska wie, że „większość chorych lub zmarłych było zaszczepione”? W powyższym kontekście warto przypomnieć, że najbardziej zabójcza w XX wieku „grypa hiszpanka” – czyli w praktyce amerykańska – zebrała śmiertelne żniwo zwłaszcza wśród amerykańskich żołnierzy wysłanych do Europy pod koniec 1 WŚ jeszcze przed pojawieniem się szczepień: to wśród nich naliczono aż 3 % na tą grypę zgonów, skąd „odruchowo” ekstrapolowano, na liczącą podówczas 1,5 miliarda populację świata, liczbę ok. 50 milionów zgonów na „hiszpankę”).

A jeśli chodzi o tego „obłudnika Gatesa”, który propaguje szczepienia, (udając?) że swych dzieci nie szczepił, to moja córka mająca obecnie lat 28 nie chorowała, głównie dzięki obowiązkowym w Polsce szczepieniom, na żadną dziecięcą zakaźną chorobę – co mnie nie było dane 70 lat temu. Do dziś pamiętam straszną dusznicę dyfterytu, wtedy omal nie umarłem, ponoć uratowała mnie penicylina. Ale problem jest ważniejszy, mianowicie „antyszczepionkowcy” maja korę mózgową WYSTERYLIZOWANĄ – dzięki naukom w szczególności neodarwinistów (patrz powyżej) – z naturalnego odruchu kojarzenia, że niewielkie ilości trucizn w organizmie, zwłaszcza we wczesnej jego młodości, przyczyniają się do „ćwiczenia” jego endogennego systemu odpornościowego. Systemu zabezpieczającego tak „ćwiczony” organizm przed poważnymi zagrożeniami i to nie tylko bakteryjno-wirusowymi. Nawet przytoczyłem, na portalu neon24, szczegółowe dane na ten temat, które 15 lutego br. RAM wykasował, nieopatrznie jednak pozostawiając na nim aż 4 opinie do tych mych 2 (z godz. 5:51 i 16:45) wykasowanych komentarzy:

—————–

@Gasienica 05:51:54

Zakładam, że twój bełkot wynika z niewiedzy, a nie ze zwykłego skór.ienia.
Więc służę edukacyjną pomocą, mam nadzieję, że coś zrozumiesz:
Film dokumentalny „Choroby nakazane prawem” link
https://www.youtube.com/watch?v=88m_KNGGMQM
Przystępna prezentacja aspektu bezpieczeństwa szczepień na podstawie badań naukowych:
https://vimeo.com/user75852809 rysio 15.02.2018 12:17:57

 • @Gasienica 05:51:54

Biedny człowieku, nie masz pojęcia w jakim świecie żyjesz. Robik 15.02.2018 12:47:48

@Gasienica 16:45:11

Wielu „światowej sławy” naukowców, nawet noblistów bzdury politycznie poprawne pisało. To dlaczego to Gates nie szczepi swoich dzieci?? Wytłumaczysz? Zadziwiony 15.02.2018 18:10:36

@Gasienica 05:51:54
głupie gąsienice nie są tu potrzebne!
RAM 15.02.2018 18:55:09

———–

Przypominam zatem treść tych wykasowanych przez RAM komentarzy, bo patologią Rozwoju Atrofii Mózgów w TPD Cywilizacji zawodowo, jako biolog ewolucyjny, zajmuję się już lat czterdzieści.

Z artykułu KOŁUN MUNDI i jego wpływ na świadomość ztechnicyzowanych mas (21-07-2015 http://markglogg.eu/?p=1266 ) przytoczyłem taki fragment:

> Otóż z przyzwyczajenia starego (geo)fizyka lubiącego dokładne pomiary, sprawdziłem dane o wpływie na zdrowie małych dawek rtęci w pożywieniu, którym karmiono doświadczalne myszy oraz szczury, w kilkunastu doświadczeniach, na które powołała się profesor Majewska w swym „Liście otwartym do polskich wakcynologów”. No i wyszło to, co miało z nich wyjść, czyli potwierdzenie PRAWA PARACELSUSA że małe – a nawet i średnie – dawki trucizny, jaką jest rtęć, dość wyraźnie zwiększają i przeżywalność karmionych takim „zatrutym” pożywieniem zwierząt i zmniejszają ilość patologii w ich budowie. (PS. W niektórych rejonach Szwajcarii aż do pierwszej połowy XX wieku dodawano do potraw odrobinę arszeniku, a to w celu uzyskania gładkiej na twarzy skóry, przez osoby tę truciznę konsumujących.) Dopiero dawki bardzo duże powodują choroby, w tym nowotwory oraz przedwczesną śmierć ludzi i zwierząt doświadczalnych. Dlaczego Majewska pomija w swych elaboratach tak ważny szczegół? Odważę, się napisać, że jest to wręcz przykład NAUKOWEJ PODŁOŚCI, jako że całkowicie zasłania obraz mechanizmu powstawania odporności na rozmaite patologie.

Majewska references

Czy przytoczone powyżej dane doświadczalne są potwierdzeniem opinii importowanej z USA profesor neurobiologii  Doroty Majewskiej, twierdzącej że epidemia autyzmu jest następstwem stosowania zawierających rtęć szczepień? Czy dokładnie na odwrót, mające własności hormetyczne (tj. pobudzające do działania) małe dawki rtęci w szczepionkach, stymulując aktywność układu odpornościowego, przyczyniają się przy okazji także do wyhamowania postępów plagi autyzmu w krajach zaawansowanych?

Dodam jeszcze z tekstu „Dobroczyne opryski z wysokiego nieba” (12-09-2012 http://markglogg.eu/?p=431)

Tab. 4. z „Dobroczynnego promieniowania”  Z. Jaworowskiego.

Liczba zaburzeń rozwojowych dzieci (na 10 tys.) urodzonych na Węgrzech przed i po katastrofie w Czarnobylu. Średnia dawka od promieniowania czarnobylskiego wynosiła na Węgrzech w roku 1986 0.06-0.5 mSv na osobę (Feher, 1988). Wg Czeizel, 1989

Zaburzenie rozwojowe

1980-

1.5.1986-

1.5.1987-

1985

30.4.1987

30.4.1988

Zespół Downa

8.44

7.27

6.77

Retinoblastoma

0.32

0.16

0.08

Guz Wilmsa

0.80

0.47

0.56

Wyraźnie na tej tabeli widać, że słabe skażenie radioaktywne Węgier w maju 1986 jest skorelowane ze spadkiem, aż prawie o 20 procent, ilości dzieci z syndromem Downa (i prawie 50% zmniejszeniem się ilości innych genetycznych wad) u dzieci, jakie się urodziły w dwóch kolejnych latach po tym skażeniu. A podobnych tabel jest aż 6 w rzeczonym artykule dyrektora Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej, opublikowanym w „Wiedza i Życienr 3/1997.

Poniżej dane z ukraińsko-polskiego opracowania szkód, jakie wywołała awaria w Czarnobylu (CZAES), w którym to opracowaniu możemy przeczytać, że nawet dość silne napromieniowania miały efekt POPRAWIAJĄCY ZDROWOTNOŚĆ ORAZ DŁUGOWIECZNOŚĆ ludności. Jak piszą autorzy „w szczególności w wypadku ssaków wzmacniają się reakcje obronne przed zachorowaniami neoplastycznymi oraz infekcyjnymi, wzrasta długość życia oraz płodność”.

radioodpornosc
Czyli to wszystko o czym „z przejęciem” bajdurzą nam chorzy na RAM (Rozwój Atrofii Mózgu) antyszczepionkowcy to bzdura, wynikająca z braku wiedzy o istnieniu, koniecznego dla długotrwałego zachowania ich własnego życia, systemu samoczynnych regeneracji, który ma formę I/R-S-A, czyli wymuszonej Irytacją Regeneracji oraz Nad (po angielsku Super)regeneracji i Asocjacji namnożonych w trakcie regeneracji fragmentów, zarówno kwasów nukleinowych jak i białek. Asocjacji, które w przypadku długowiecznych osób są genetycznie zakodowane na wiele dekad, powodując automatyzm odruchów warunkowych, zezwalających im lepiej się bronić przed ciągłymi agresjami otoczenia. Ale przytaczać, dotkniętym Syndromem RAM, te znane każdemu sportowcowi względnie aktorowi spostrzeżenia, to tak jak przekonywać ludzi religijnych, wierzących w istnienie Ziemi w Kształcie Placka, do zaakceptowania newtonowskiej formuły prawa grawitacji F = a x m1 x m2/r2.

I jeszcze jedna, końcowa uwaga na temat tej choroby cywilizacyjnej, która warto określić eleganckim skrótem (S)RAM.

Mianowicie w Polsce, na rynku „prawie równoległym”, pojawiła się w roku 2017 książka Artura Dmochowskiego pt. „Afera grypowa”. Jej autor utrzymuje, że wskutek zaniedbań ówczesnego Ministra Zdrowia, dr med. Ewy Kopacz, zaniedbań polegających początkowo na braku zakupu „antyświńskich” szczepionek, a następnie na nie dostarczeniu szpitalom leków przeciw-wirusowych, „nadmiarowo zmarło”, na świńską grypę w Polsce, nie zaledwie 182, jak to polskie źródła medyczne podają, młodych zazwyczaj osób, ale takich młodych osób prawie DWA TYSIĄCE, co wynika z dokładnej analizy statystyki nagłego wzrostu śmiertelności zachorowań na grypę w okresie tej niedawnej pandemii

Patrz filmik https://youtu.be/Aurv2LI-VM0

oraz książka

Afera Grypowa

Otóż dokładnie w okresie tej, ponoć obecnej w całej „Europie + USA” pandemii świńskiej grypy w roku lat 2009-2011, ożywił się bardzo mój (były) kolega z Vancouver, dr (zarządzania techniką) Piotr Bein i jego blog „Grypa 666”. Wychwalał on bezczynność Min. Zdrowia Kopacz w zakresie ochrony ludności przed tą – według mnie wtedy, w znacznym stopniu „wydumaną” przez Światową Organizację Zdrowia – pandemią. Dr Bein zaczął od tego momentu wieścić, podobnie jak w lutym br. RAM na portalu neon24, wzorowane na biblijnych strachach o nadchodzącym Końcu Świata, SZCZEPIONKOWE LUDOBÓJSTWO przygotowywane przez Światową Organizację Zdrowia. (W którym to WHO/OMS pracowała skądinąd w Genewie moja dobra znajoma, mgr farmacji Agathe Wehrli, która mi przed ćwierćwieczem opowiadała, jakie gigantyczne są, wśród Koncernów Medycznych, reklamowo-merytoryczne przekręty, nawet jakiegoś Japończyka, dyrektora ówczesnego OMS, za łapówkarstwo wtedy zwolnili.)

Przecież szczepienia już przed blisko 200 laty zaczęto stosować po to, aby chronić ludność przed wielkimi epidemiami, a zatem i koniecznością stosowania leków na których zarabiają Koncerny Medyczne. Z tego powodu jednorazowe zazwyczaj SZCZEPIENIA TO PRZECIW-BIZNES chcących „utopić ludność w farmaceutykach” Koncernów – dość wyraźnie „podpłacających” antyszczepieniową BABSKĄ HISTERIĘ (to od gr. hystera – macica), ludności lękającej się panicznie nie tylko ukłuć, ale i „świństw” wprowadzanych do organizmu w ramach „szkolenia” jej systemu odpornościowego. I co istotniejsze, te wprowadzane w mikro-dawkach do młodych organizmów „świństwa”, pobudzają do obrony nie tylko przed wybranymi chorobami, ale także czynią układ immunologiczny bardziej czuły i na inne patologie, w szczególności na działalność „przedsiębiorczą” komórek neoplastycznych, których zawsze pewna ilość zachowuje się z okresu pierwszych stadiów dyferencjacji naszych embrionów. Eliminacja zatem szczepień – a lekarze zauważają (patrz 2 artykuły na ten temat w „Newsweek Polska” z początku lutego br.), że dzieci z łatwością asymilują dobroczynne skutki nawet kilkudziesięciu ukłuć w pierwszych latach życia – gwarantuje nam NADEJŚCIE EPIDEMII NOWOTWORÓW MŁODZIEŻOWYCH. Już obecnie bowiem planiści WHO/OMS przewidują, że w ciągu najbliższych 20 lat ilość takich nowotworów zwiększy się o jedną czwartą. I przekroczenie tego Planu WHO to BARDZO AMBITNY CEL POCZYNAŃ, importowanych głównie zza Oceanu, Totalnie Odmóżdżonych roznosicieli anty-immunizacyjnej choroby (S)RAM.

Marek Głogoczowski filozof, pisarz i alpinista. Urodzony w 1942 roku w Zakopanem, ukończył studia fizyki (UJ Kraków, 1965) oraz geofizyki (UC Berkeley, 1969) ; w latach 1976-81 współpracował, w dziedzinie genetyki populacji i teorii ewolucji z Pr Albert Jacquard oraz Pr Pierre-Paul Grassé , na Uniwersytetach w Genewie oraz Paryż VII; od 1997 roku zatrudniony jako wykładowca i następnie starszy wykładowca filozofii na Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, gdzie przeszedł na emeryturę w 2008. Jest autorem ponad 200 artykułów, napisanych w pięciu językach, na prawie wszystkie (za wyjątkiem muzyki) tematy i publikowanych w kilkunastu krajach na trzech Kontynentach.

Steele, Anker, Stroun & MG books

Reklamy

99 uwag do wpisu “RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD

 1. Odrzucam „antykomunistyczną” teorię płaskiej ziemi. Jednocześnie jestem w szoku, że coś takiego w ogole jest poważnie rozważane. Surfując po internecie gdzieniegdzie spotykałem się z tą teorią, ale nigdy się w nią nie zagłębiałem uznając to za zwyczajną „bekę”, taki popularny mem, który mogłby być zrobiony przez kikę (żart).

  Polubienie

 2. „Teoria Płaskiej Ziemi”

  Ależ to prawda, że ziemia jest płaska.
  Oczywiście z wyjątkiem Zakopanego i okolic gdzie są duże góry, zatem tam to jest tylko ziemia płaska w dolinach.
  Ale gdzie indziej jest płaska.
  Jeśli ktoś chce dowód, to niech wejdzie na płytę biska i rozejrzy się dookoła. Wszędzie ziemia płaska, a trybuny to już sztuczne wzniesienia zrobione ręką ludzką.
  U nas najbardziej płaskie to jest zamarznięte jezioro. Dziś widziałem jak jeżdżą po nim na nartach, bo tylko na lodzie jest jeszcze śnieg i to w ilości b. skąpej.
  Jakby ziemia nie była płaska to by trzeba było porobić schody.
  No a kula ziemska, to już jest oczywiście kula, chociaż zwykłe kule to teraz już są wydłużone z ostrym czubkiem, bez różnicy do karabinu czy do armaty. Zatem kula to teraz nie do końca kula, tylko raczej walec. Ale walec to też nie walec tylko cała wielka maszyna powoli jak żółw poruszająca się w przód i w tył.
  Kiedyś taki walec do połowy przejechał przechodnia od nóg do pasa. Kierowca tego walca wyskoczył z kabiny i patrzy a tam człowiek leży i oczy wytrzeszcza, więc kierowca do niego.
  A co ty ku…a tak gały wytrzeszczasz, walcaś nie widział?
  Teraz muszę dokończyć czytać, to co pan Marek dalej napisał.

  Polubienie

 3. Ad LuK

  Hmm, Luczek prowokator (żart)! Luczek, ja memów nie produkuję, chociaż wiem jak powstają i posiadam doświadczenie teoretyczne i praktyczne jakby co! Na dowód tego, że nie ,,picuję”, przedstawiam małą próbkę tego, co bardzo dawno temu, musiały znieść moje skromne szare komórki.

  Krzywa Béziera

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzywa_B%C3%A9ziera

  http://mst.mimuw.edu.pl/lecture.php?lecture=gk1&part=Ch6

  Grafika rastrowa

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika_rastrowa

  Rasteryzacja

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rasteryzacja

  PŁASKA ZIEMIA – SZOK! BIEDNE PINGWINY, GDZIE ONE TERAZ MIESZKAJĄ?

  WSZYSTKIE GLOBUSY (łac. GLOBUS – KULA) TEŻ NALEŻAŁOBY WYRZUCIĆ NA ŚMIETNIK?

  JA TAM NIC NIE WIEM, ALE JAK ZIEMIA JEST PŁASKA, TO OCZY TEŻ MUSZĄ BYĆ PŁASKIE!

  Bywaj Luczek

  Polubienie

 4. Ad Marka

  ,,… A to Prawo Newtona, podobnie jak zasady Logiki oraz Geometrii jest Wieczne: już przecież w starożytności, nie znający jeszcze Ambicji Boga Izraela, pogańscy Grecy promień Ziemi z dokładnością bliską obecnej zmierzyli, wykorzystując do tego bezbożne, nie znane w Piśmie Św. twierdzenie Talesa!…”

  NA CZEŚĆ MARKA ALBO MARSA, STAROŻYTNI GRECY TO WYMYŚLILI, POMNIEJSZAJĄC OBWÓD ZIEMI O 1/1000 KM.

  Bieg maratoński

  ,,… W pierwszych igrzyskach bieg maratoński był rozgrywany na dystansie 40 km. W rzeczywistości dystans między Maratonem a Atenami wynosi 37 km, jednak postanowiono tę liczbę „zaokrąglić”. Na igrzyskach w Londynie dystans zwiększono o 2195 metrów (przesuwając metę w pobliże miejsca, gdzie na trybunach siedział brytyjski król, Edward VII). Bieg maratoński mężczyzn tradycyjnie kończy każde igrzyska olimpijskie. Maraton kobiet został włączony do programu igrzysk olimpijskich dopiero w 1984 roku w Los Angeles…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bieg_marato%C5%84ski

  OBWÓD ZIEMI

  40 075,014 km

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ziemia

  OBECNIE FAJNIE WYGLĄDA MIASTECZKO MARATON, BARDZO DUŻO DOMÓW, RUCHLIWE ULICE…!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Maraton_(miejscowo%C5%9B%C4%87)

  Eratostenes

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Eratostenes

  Czy wiesz, że Eratostenes obliczył obwód Ziemi przy pomocy kołka?

  http://polki.pl/po-godzinach/kobiece-pasje,czy-wiesz-ze-eratostenes-obliczyl-obwod-ziemi-przy-pomocy-kolka,10356352,artykul.html

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 5. OBWÓD ZIEMI
  40 075,014 km
  E tam, z tym obwodem ziemi to jest bajka. Ja liczyłem, to mi wyszło więcej gdy liczyłem przez Himalaje i znacznie mniej gdy liczyłem po linii oceanów. To samo ze średnicą. W tym przypadku co miejsce na kuli ziemskiej to inna średnica.
  Natomiast szczepionki to tak, dobra sprawa i też mnie szczepili na odrę i tyfus.
  Tylko co będzie jak jakiemuś wariatowi zechce się wyprodukować szczepionki żeby ludzie rodzili się bez rozumu?

  Polubienie

 6. Manipulacja Polityczno – Religijna nie daj się!

  ,,… Jeśli naród nie robi czegoś dla siebie, robi wszystko dla elit i hierarchii, funduje ich pensje, utrzymuje ich firmy i buduje ich domy…”

  ,,… Zasady manipulacji heglowskiej, narodziły się za pomocą obserwacji starożytnej propagandy filozoficznej i zostały opisane na bazie trzech głównych punktów :

  1. Tworzenie kryzysu :

  Ci, którzy mają wpływ i moc, mogą stworzyć silny kryzys dzielący społeczeństwo na dowolną ilość opcji.

  Wszystko to, powstaje na bazie gróźb i stworzonych z pełną premedytacją, niepożądanych skutków działania dowolnej antytezy.

  2. Wymuszanie reakcji:

  Poprzez efektowne fale terroru wśród ludności danego państwa lub grupy państw, zachęca się ludzi do czynnego sprzeciwu wobec terrorowi, kryzysowi lub problemowi, stworzonemu tylko po to, aby zmusić ludność do odpowiednich działań w celu usunięcia kryzysu.

  3. Zaproponowanie rozwiązania:

  Zaprezentuj rozwiązanie w ogólnie dostępnej wiadomości publicznej.
  Pomysł, który zazwyczaj byłby nie do przyjęcia, zostaje w ciężkiej sytuacji przyjęty i jest bardzo korzystnych dla tych, którzy stworzyli owy kryzys…”

  SKUTECZNOŚĆ TEJ METODY ZA KAŻDYM RAZEM JEST 100 PROC.

  PRZYKŁADY:POSKIE SĄDY, KTÓRE FUNKCJONOWAŁY PRZEZ TYLE LAT I RAPTOWNIE PRZESTAŁY SPEŁNIAĆ OCZEKIWANIA RZĄDZĄCYCH; PSEUDOREFORMY W SZKOLNICTWIE, KTÓRE SĄ PRZEZ KOLEJNE NIERZĄDY WPROWADZANE I ZA KAŻDYM RAZEM JEST CORAZ GORZEJ; ,,ZŁA” WŁADZA PODWYŻSZA WIEK EMERYTALNY, A ,,DOBRA” OBNIŻA; SŁUŻBA ZDROWIA, W KTÓREJ FUNKCJONUJE OD LAT, WĘZEŁ GORDYJSKI NIE DO ROZSUPŁANIA, ITD., ITP…

  https://manipulanci.wordpress.com/2016/12/04/118/

  http://marksizm.edu.pl/projekty/hegloteka/teksty-g-w-f-hegla/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 7. no i musi mieć takiego adminka który za czapeczkę drobnych z ZUS na pulpety i mleko z biedronki będzie chwalił władzunię i kochał ją bardziej niz swoją żonę ha ha ha .

  Polubienie

 8. no i oczywiscie za szybszą emeryturkę jakby nasz adminek nie wiedzial ze zdrowy chlop pelen energii moze pracowac do konca zycia ale nasz adminek to taki leniuszek

  Polubienie

 9. waz ssssssss…no i musi mieć takiego adminka który za czapeczkę drobnych z ZUS na pulpety i mleko z biedronki będzie chwalił władzunię…..

  Po pierwsze, wężu to ja władzy nie chwalę. Czy będę ją chwalił, tego nie można powiedzieć, bo tego to ja sam nie wiem.
  Gdybyś ty wężu miał w życiu do czynienie z władzą w sensie, że miałbyś tak zwaną potocznie władzę nad innymi ludźmi, to szybko byś się przekonał, że to zajecie jest dosyć niewdzięczne i nierzadko rujnujące zdrowie.
  Masa ludzka to zbiorowość bardzo zróżnicowana, niejednolita, skłócona, niezdyscyplinowana, przysparzająca wielu kłopotów. Na tą masę najlepiej byłoby mieć bat i to bardzo mocny bat, albo pałę i tak się właśnie dzieje.
  Władza w tym układzie rząd, nie może obyć się bez policji, bez KBW w czasach PRL (korpus bezpieczeństwa wewnętrznego) i bez UB (urząd bezpieczeństwa) dziś bez Biura Ochrony Rządu, bez ABW itp. by ten tłum trzymać za …….
  Bez pałek, gumowych kul, gazu i paralizatorów obyć się nie sposób.

  Polubienie

 10. Adminku kochanie ty moje .Nie obraż się na mnie .Wąż ssssssssss wie żes ty ciężką pracą na 1200 pln jakie ci pejsaty ZUS płaci zasłużył podobnie jak waldek pastuszka siedzący w czterech ścianach pierdo… o gospodarce bez pieniadza a jednocześnie korzystający z zusowskich pieniązków podobnie plujacy na własnosć prywatną a jednoczesnie tą wlasnosć wykorzystujacy do wypierd… świadków jehowy ze swojego bloku .
  Czemu mu więcej do szczęścia .
  Raz na tydzień sąsiadkę poruchać , ciepłe mieszkanko kaska z ZUS na konto i się żyje wrogowi pieniadza i własności prywatnej ola Boga czipa się w dupie jeszcze tylko nie dorobił .

  ADMINECZKU KOCHANIE TY MOJE . TY NIE CHWALISZ .WŁADZUNI? .A KTO RZĄDZĄCYCH PEJSATYCH NAZYWAŁ TU SETKI RAZY MĘŻAMI STANU . ABY NIE TY ?.
  PISZESZ ŻE SPRAWOWANIE WŁADZUNI TO CIĘZKI KAWAŁEK CHLEBA . CZYŻBY ZYDZI TO DEBILE ZE PCHAJĄ SIĘ DO TEJ WŁADZY JAK MUCHA DO KROWIEGO GÓWNA NA PASTWISKU ? . U NAS WLADZĘ NAD GOJAMI JUZ OD 30 LAT SPRAWUJĄ . JAKOŚ IM SIĘ NIE NUDZI HA HA HA .
  TAKI KALKSTEIN O WLADZY MARZYL CALE SWOJE ZYCIE A TY ADMINKU MÓWISZ ZE WLADZA SZKODZI ZDROWIU .
  ZOBACZ JAKIE PEJSY Z TEJ WŁADZY WYPASIONE . JAKIE ZDROWE . ŻYJĄ PRAWIE 100 LAT NA NIC NIE CHORUJĄC . MOZE DOBRZE SIĘ ODZYWIAJĄ KUPUJĄC ZYWNOSC NA TARGACH GDZIE JEDEN CHLEBEK KOSZTUJE 25 ZLOTYCH .
  CIEBIE ADMINKU KOCHANIE NA TAKI CHELBEK NIE STAĆ JAKO GOJA I 80% GOJÓW ALE KALKSTEINA STAĆ . ZOBACZYSZ DOZYJE ON SETKI HA HA HA .

  Polubienie

 11. Po pierwsze, wężu to ja władzy nie chwalę
  a wąż kłamie w zywe oczy.
  Chwaliłem onegdaj, a teraz….teraz, dziś nie chwalę.
  Nie chwalę władzy! Ani słowem.
  Czekam na rozwój wypadków.
  Za kilka dni może pochwalę, może nie.

  Polubienie

 12. Targowica Totalna

  Szanowni Państwo!

  Autorem określenia: Targowica Totalna jest prof. Targalski. Słusznie uważa on, że opozycją można nazywać te frakcje w parlamencie, które upatrują innej drogi w działaniach dla dobra wspólnego. Ci, którzy sami określili się jako Opozycja Totalna nie mają takich ambicji i nawet tego nie kryją. Są zarówno za przyjmowaniem muzułmanów, jak i przeciw. Putin raz jest ich przyjacielem, a raz wrogiem, nawet bez tłumaczenia dlaczego. Jedynym niezmiennym kierunkiem działania jest walka z PiS-em i powrót do koryta, co jest na tyle oczywiste, że też nie wymaga uzasadnień.
  Odkąd ulica nie wypaliła, Targowicy Totalnej została tylko zagranica, chociaż i ona cienko przędzie. Bruksela robiła co mogła, żeby wspierać siły destrukcji w państwach, które zachowały jeszcze poczucie przynależności narodowych, ale i te działania wyraźnie słabną. Kuriozalne unijne dyrektywy wcale nie mają na celu rozbawiać nas, lecz raczej przykrywać te istotne, których zadaniem jest demontaż tradycyjnych wartości w państwach narodowych.
  Obecny nasz rząd, nieco mniej gorliwie wprowadza nowe unijne dyrektywy, ale jest też oszczędny we wprowadzaniu takich uregulowań, które nie znalazłyby poklasku brukselskich biurokratów. Dobrym przykładem może być pozorowana walka z alkoholizmem. Łatwiej jest przekonywać wszystkich o szkodliwości alkoholu, niż ograniczyć do niego dostęp. Nie łudźmy się, że komuś rzeczywiście na tym zależy. Unia Europejska już do tego nie dopuści, bo przecież Europa ma utonąć w rozkosznym unicestwieniu pod falą muzułmanów. Wyraźnie chodzi między innymi o to, żeby zminimalizować szanse pijanego tubylca wobec trzeźwego nachodźcy!

  Pozdrawiam i do następnej soboty

  Małgorzata Todd

  Polubienie

 13. Dwa kolejne myśliwce piątej generacji Su-57 przybyły do bazy rosyjskiej w Hmeimim, teraz znajdują się tam cztery samoloty tego modelu, pisze Sputnik Arabic, powołując się na lokalne media.

  W czwartek media, powołując się na portale społecznościowe, poinformowały o wylądowaniu dwóch Su-57 w Hmeimim. Nie ma oficjalnego potwierdzenia tych informacji.
  Szef komisji Dumy ds. wsparcia prawnego rozwoju kompleksu obronno-przemysłowego (MIC) Władimir Gutenew, komentując informację wyraził przekonanie, że pojawienie się nowoczesnych rosyjskich myśliwców w Syrii będzie czynnikiem odstraszającym „dla samolotów z krajów sąsiednich, które okresowo wlatują” na terytorium Republiki Arabskiej.

  Badacz z Instytutu Dalekiego Wschodu RAN Wasilij Kaszyn w wywiadzie dla National Interest stwierdził, że głównym celem Su-57 w Syrii jest test sprzętu radarowego w warunkach zbliżonych do bojowych.
  —————————-
  Teraz głównym celem prozachodnich terrorystów będzie podejść pod bazę i zniszczenie ich przy użyciu moździerzy.

  Polubienie

 14. JAK TO SIĘ MÓWI ZYD WKURZONY TO BARDZO ZLY ZYD . OJ COSIK MI SIE ZDAJE ZE NIEBAWEM KOSIUR I ZIEMINSKI BEDA CHODZIC PO SPACERNIAKU Z DOKTOREM MATEUSZEM I NIE MYLIC Z KLECHĄ JEZDZĄCYM ROWEREM I SZUKAJACYM BANDYTÓW DLA TEPEJ POLICJI HA HA HA .
  COSIK MI SIĘ TEZ ZDAJE ZE NA OBRONĘ DOBREGO GLINY IKONOWICZA NA PEJSIE TEZ NIE MAJĄ CO LICZYĆ JAK TO BYLO W PRZYPADKU DOKTORA SZPIEGUJĄCEGO DLA PAPUASÓW Z NOWEJ GWINEI . PODOBNO JUZ PAPUASI I DZIKIE LUDY NA PODSTAWIE SZPIEGOWANIA DOKTORA ZBUDOWALI SOBIE SWÓJ F – 16 HA HA HA .

  Polubienie

 15. TAKI KRÓTKI FRAGMENCIK .
  Trzy żydokomunistyczne ścierwa z WPS ślą życzenia Armii Czerwonej
  Jozio z Londynu – 23 Lutego, 2018 – 22:21
  Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
  Notka
  Reprezentanci Kremla – żydokomunistyczne ścierwa , ci co wcześniej pisali list do Putina , dziś dziękują armii czerwonej za wyzwolenie.
  Te parchy żydowskie dalej kalają naszą ojczyznę.
  Pora tym gnojom powiedzieć WON.

  Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1558640#comment-1558640

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

  CALOŚC NA :
  http://niepoprawni.pl/comment/1558640#comment-1558640

  Polubienie

 16. KTO IM POZWOLIŁ ZABAWIAĆ SIĘ W BOGÓW? DLA KOGO OD WIELU LAT, PRACUJĄ PSEUDONAUKOWE DEBILE, ZABAWIAJĄCY SIĘ W SKRYTYCH MORDERCÓW ŻYCIA NA ZIEMI?

  Laboratoria grozy

  http://technowinki.onet.pl/artykuly/laboratoria-grozy/e95g1

  Śmiercionośne laboratorium tuż przy polskiej granicy. Mówią o nim ,,szpital, z którego się nie wraca”

  https://tech.wp.pl/smiercionosne-laboratorium-tuz-przy-polskiej-granicy-mowia-o-nim-szpital-z-ktorego-sie-nie-wraca-6034809744622209a

  Adenowirusy

  http://www.e-biotechnologia.pl/Artykuly/Adenowirusy/

  GRY-PA (jak GRY pseudonaukowych idiotów) PTASIA, ŚWIŃSKA, ,,KOCIA”, ,,PSIA” ,,KROWIA”… CAŁY CZAS JEST MODYFIKOWANA I TESTOWANA NA LUDZIACH I NIE TYLKO…!

  Wirus, który zniszczy ludzkość. Powstał w laboratorium

  http://zdrowie.dziennik.pl/grypa/artykuly/368673,zmutowany-wirus-h5n1-ktory-zniszczy-ludzkosc-powstal-w-laboratorium.html

  CZY ,,HISZPANKA” POWSTAŁA PO TO, ABY DAĆ NAUCZKĘ HISZPANOM, ZA BRAK UDZIAŁU W PIERWSZEJ WOJENCE ŚWIATOWEJ?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pandemia_grypy_w_latach_1918%E2%80%931919

  POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI I PONOWNE WSKRZESZENIE CICHEGO ZABÓJCY!

  Naukowcy ożywili w laboratorium zabójczego wirusa hiszpanki

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-ozywili-w-laboratorium-zabojczego-wirusa-hiszpanki

  NIE TYLKO LUDZIE SĄ PODDAWANI EKSPERYMETOM, GLOBALISTYCZNYCH MORDERCÓW!

  Choroba wściekłych świń czyli wirus Aujeszky’ego

  https://www.koty.pl/wirus-aujeszkyego/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 17. ZABAWA W BOGÓW CIĄG DALSZY!

  Szczepionka Pandory

  https://www.wprost.pl/63489/Szczepionka-Pandory

  Choroba niebieskiego języka: nowe ogniska

  http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/choroba-niebieskiego-jezyka-nowe-ogniska,60705.html

  DOPRAWILI WIRUSOM NOGI LUB CZTERY KÓŁKA I UCIEKŁY Z LABORATORIUM…

  Eksperymentowali, a groźne bakterie i wirusy ,,uciekały”. 639 razy

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/eksperymentowali-a-grozne-bakterie-i-wirusy-uciekaly-639-razy,314260.html

  Europejczykom zagraża nowy rodzaj grypy. Wirus dotarł z Australii

  https://wp.tv/i,europejczykom-zagraza-nowy-rodzaj-grypy-wirus-dotarl-z-australii,mid,2012957,cid,5050,klip.html?ticaid=61ad25

  Krztusiec, polio, gruźlica. Zapomniane choroby wracają

  http://www.nowa.tv/24-godziny/krztusiec-polio-gruzlica-zapomniane-choroby-wracaja,3149/

  JUŻ POWSTAŁO ALIBI DLA GLOBALISTYCZNYCH MORDERCÓW, STWORZONE PRZEZ PSEUDONAUKOWYCH, UŻYTECZNYCH IDIOTÓW!

  Naukowcy: zmiany klimatu przyniosą nowe choroby zakaźne

  http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C403864%2Cnaukowcy-zmiany-klimatu-przyniosa-nowe-choroby-zakazne.html

  Nowe technologie wywołują nowe choroby? Przekonajcie się

  https://kobieta.onet.pl/zdrowie/nowe-technologie-wywoluja-nowe-choroby-przekonajcie-sie/3myr0r

  JAK KTOŚ TRACI ZDRÓWKO I PIENIĄDZE NA LECZENIE, TO KTOŚ W TYM SAMYM CZASIE NABIJA SOBIE KABZĘ.

  Jak przemysł farmaceutyczny tworzy nowe choroby i zarabia miliardy?

  https://jarek-kefir.org/2017/01/16/jak-przemysl-farmaceutyczny-tworzy-nowe-choroby-i-zarabia-miliardy/

  Pozdrawiam

  Polubienie

 18. Ad Adm-inka

  Szanowny Adm-inku, moja przesyłka utknęła w przechowalni!

  ,,Po pierwsze, wężu to ja władzy nie chwalę, a wąż kłamie w żywe oczy…” Chi, chi, chi…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 19. ADMINKU MAM CUDNE WIEŚCI DLA CIEBIE .
  ZGODNIE Z DZISIEJSZYM SONDAŻEM KOSZERNYCH MEDIÓW PIS JUŻ MA 52 % POPARCIA .
  i JAK ADMINKU CIESZYSZ SIĘ
  A WIEC CI POLEWAM :

  Polubienie

 20. ADMINKU TO JA CI DAJĘ TAKIE SUPER WIEŚCI . PODSYŁAM CI FLASZKI SUPER WÓDKI , FAJNE DUPECZKI ABYS ŚWIĘTOWAŁ SUKCES TWOICH MĘŻOW STANU Z PIS A TY TAKI NIEZADOWOLONY ?
  CZYŻBYŚ NIE WIERZYŁ PARCHATYM MEDIOM ?
  ADMINKU JA CIEBIE NIE POZNAJE .
  TWOJA PIS TAKIE POPARCIE A TY TAKI SMUTNY I PODWAŻASZ PRAWDOMÓWNOSĆ PARCHATYCH MEDYJÓW NIEŁADNIE .
  ADMINKU ZABAW SIĘ .PRZECIEŻ MASZ OKAZJĘ .
  DLA POPRAWIENIA HUMORU JESZCZE TAKA PUPCIE DLA CIEBIE . MNIAM MNIAM A NASZ ADMINEK SMUTNY A JEGO PIS TAKIE TRYUMFY ŚWIĘCI .
  NO NIEWYOBRAŻALNE .
  SPECJALNIE DLA ADMINKA ZEBY SIE ZABAWIL I MOZE SOBIE Z TEJ OKAZJI ZAMÓWIŁ PANIENKĘ NA RURZE .
  JAK CIE ADMINKU NIE STAĆ JA ZA WYSTĘP ZAPŁACĘ .

  Polubienie

 21. Zgadzam się z głównymi tezami artykułu , co do szczepionek / ich potępienia w czambuł nie wydaje mi się w żaden sposób uzasadniony/ , co do RAM-a mam podobne zdanie , to prawdopodobnie służby , bowiem demaskuje go to , iż podejmuje chwytliwe tematy , mające mu przyciągnąć widzów i zagawarantować wiarygodsność , lecz gubi się całkowicie, gdy trzeba podjąć dyskusję i bronić swoich pogląów , a broni ich w przedziwny spsób wycinając swoich oponentów. Wygląda na to , iż to mu pisze ktoś znacznei od niego mądrzejszy na zlecenie , a on tylko to firmuje. Pozdrawiam Michał

  PS. ten wpis został zablokowany przez pocztę Gmail.com

  Polubienie

 22. Polski plebs i ogólnie cały światowy nigdy nie zakuma o co tak na prawdę w tej całej światowej szopce chodzi i o to chodzi, żeby cały czas klęczał przed różnymi gangami które rabują go na różne sposoby. Wszystko można przedstawić krótko jednym zdaniem bez zbednej filozoficznej otoczki tłumaczenia świata, Silniejszy zabiera wszystko. a cała nauka sprowadza się do tłamszenia plebsu, żeby nie podskakiwał za bardzo. Czasami komuś z tego plebsu uda sie awansować czyli stwarzać iluzoryczną możliwpść wyrwania się ze swojego środowiska. Żeby nie było niedomówień piszę to z pozycji człowieka dobrze ulokowanego w obecnej rzeczywistości i potomka Słowian, którzy w przeszłości przelewali krew za ojczyznę i poświęcali swoje majątki dla walki o polskość. Ale jeśli sam plebs chce cały czas zajmować pozycję klęczącą to na to nie ma już zadej rady.

  Polubienie

 23. Jedynym systemem, który pozwala na pełną samorealizację człowieka w godnych warunkach przystających dla pradziwego wojownika i wolnego tak na prawdę człowieka jest narodowy socjalizm. Dopóki ludzie tego nie zrozumieją będą zawsze na kolanach.

  Polubienie

 24. Tam gdzie pojawia się szanowny pan Jarzyński tam zaraz pojawia się syjonistyczna kutwa od forum Maciejczyka Toronto .
  Tym razem też nie było wyjątku :
  Tym razem jego już 100 nick pod nazwą fiesta ha ha ha .
  fiesta
  25 lutego 2018 o 03:08
  Byly oficer spec sluzb PRL M.Jarzynski napisal na forum WPS Zieminskiego i Kosiura – cytat:
  „Osobiście ja do Solidarności miałem i mam cały czas negatywny stosunek, ponieważ tak , de facto Solidarność jest dziełem , koniem trojańskim USA/CIA powołanym po to , by zniewolić Polskę i rozgrabić ją / co obecnie się dzieje , a w zasadzie dobiega końca/ , a docelowo wykorzystać Polskę i Polaków jako „mięso armatnie” by ich rękami skoczyć do gardła Rosji i Rosjanom, czemu należy za wszelką cenę przeciwdziałać”.

  KOMENTARZ

  Otoz byly oficer spec sluzb PRL M.Jarzynski posluguje sie typowa dla tego srodowiska propaganda komunistyczna, ktora utkwila mu mocno w umysle, a to utwierdza mnie w przekonaniu, ze byl wiernym zwolennikiem PRL i ZSRR, czyli ustroju opartego na dyktaturze komunistycznej i zbrodniach komunistycznych.
  W zwiazku z tym, mial negatywny stosunek do Solidarnosci, ktora faktycznie stanowila zagrozenie dla dyktatury komunistycznej i rzadow komunistow, ktorych uwielbial i sluzyl im jak pies.
  Nie dziwi mnie wiec okreslenie uzyte przez bylego oficera spec sluzb PRL M.Jarzynskiego, jakoby Solidarnosc byla koniem trojanskim USA/CIA, poniewaz M.Jarzynski probuje w ten sposob zrzucic cala odpowiedzialnosc na Solidarnosc za nieszczescia jakie spotkaly Polske i Polakow przez ostatnie 38 lat, co jest kompletna bzdura.

  Nie jest prawda, ze Solidarnosc byla tworem USA/CIA, poniewaz
  ta organizacja zrodzila sie z protestow robotnikow Wybrzeza w 1980r, a dokladnie 2 strajkow na Wybrzezu: najpierw w Gdansku 14 sierpnia 1980r, a pozniej w Szczecinie – Szczecin poparl strajki robotnikow w Gdansku 2 dni pozniej i tak rozpoczely sie strajki w stoczni szczecinskiej, do ktorych przylaczaly sie kazdego dnia fabryki i zaklady calego Pomorza zachodniego, zwazywszy na na fakt, ze rzadzacy komunisci celowo przerwali wszelkie polaczenia telefoniczne w calym kraju, zeby Polacy nie wiedzieli co sie faktycznie dzieje.

  Tu nalezy zwrocic uwage na takie fakty, jak strajki robotnicze w lipcu 1980r, ktore wybuchly w Mielcu, Tarnobrzegu, Poznaniu i Lublinie z powodu drastycznych podwyzek cen artykulow codziennego uzytku przez ekipe E.Gierka – podwyzki cen przez rzadzacych komunistow byly rowniez przyczyna strajkow robotniczych w 1970r i w 1976r.

  Faktem rowniez jest, ze Solidarnosc zostala zarejestrowana w listopadzie 1980r, ale po wprowadzeniu stanu wojennego przez agentow Moskwy (Jaruzelskiego i Kiszczaka) w grudniu 1981r, dzialalnosc Solidarnosci zostala zawieszona, tysiace jej wazniejszych czlonkow zostalo aresztowanych, a w pazdzierniku 1982r Solidarnosc zostala zdelegelizowana i rozpoczal sie okres przesladowan politycznych i przesladowan dzialaczy zdelegalizowanej Solidarnosci oraz ksiezy, ktorzy staneli po stronie Narodu.
  Solidarnosc zostala ponownie zalegalizowana dopiero w kwietniu 1989r.

  Ja znam realia PRL i rzadow komunistycznych i doskonale zdaje sobie sprawe z propagandy uprawianej przez czerwonego oficera WSW M.Jarzynskiego, ktory probuje oglupic Polakow i wskazuje palcem na Solidarnosc, jako glownych sprawcow nieszczesc Polski i Polakow.
  Takie podstepne metody manipulacji umyslami stosowaly spec sluzby PRL i ich agenci i odnosili sukcesy, gdy trafiali na ciemna mase, ktora dala sie zmanipulowac.
  Ale was czerwony oficerze spec sluzb PRL mozna latwo pokonac faktami historycznymi.

  Kolejne fakty to:
  – KOR nafaszerowany wspolpracownikami SB, ktory sluzyl jako komitet doradczy przy Solidarnosci, ktora tez byla nafaszerowana wspolpracownikami SB.
  – KK nafaszerowany wspolpracownikami SB.
  – Podsluchy telefoniczne i podsluchy w mieszkaniach prywatnych oraz instytucjach koscielnych zamontowane przez SB.
  – Punkty obserwacyjne SB do inwigilacji dzialaczy Solidarnosci.

  Powyzsze fakty ukazuja, ze spec sluzby PRL zatrudnialy dziesiatki tysiecy swoich agentow i orientowali sie w calej sytuacji.
  Ponadto juz od 1984r komunisci u wladzy w PRL (Jaruzelski, Kiszczak) prowadzili tajne rozmowy z tzw. „opozycja” (Geremek, Mazowiecki), co skonczylo sie zawarciem porozumienia przy „okraglym Stole” w kwietniu 1989r pomiedzy ZYDAMI z PZPR, a ZYDAMI z KOR, ktorzy kontrolowali Solidarnosc.

  Was towarzyszu oficerze M.Jarzynski zdradzili ZYDY z PZPR na czele z Jaruzelskim i Kiszczakiem, ktorym sluzyliscie jak pies.
  Zas Polakow zdradzili ZYDY z KOR, ktorzy opanowali Solidarnosc i przejeli wladze w Polsce po 1989r, ale nie na dlugo, poniewaz w 1993r ponownie zwyciezyla ZYDO-KOMUNA, czyli wasi towarzysze , ktorzy rzadzili do 1997r ; od 1995 do 2005r prezydentem byl wasz towarzysz i zyd Stolzman vel A.Kwasniewski (agent SB i KGB).
  Po komunistach z SLD-PSL (Oleksy i Cimoszewicz byli agentami spec sluzb PRL) wladze objela AWS-UW (tez nafaszerowana dawnymi agentami spec sluzb PRL na czele z J.Buzkiem) w latach 1997-2001, a po nich znow wasi komunisci z SLD towarzyszu oficerze M.Jarzynski (Miller i Belka byli wspolpracownikami spec sluzb PRL), co przypadlo na lata 2001-2005.

  Tutaj chcialbym sie troche zatrzymac, poniewaz okres pomiedzy 1989, a 2005 to 16 lat istnienia PRL”bis”, a zarazem 16 lat kontraktowych rzadow sprawowanych przez zydow z KOR/Solidarnosci oraz przez zydow z SLD/PSL (dawne PZPR).
  Te fakty z kolei obalaja wasze teorie czerwony oficerze M.Jarzynski o sprawstwie Solidarnosci w niszczeniu Polski.
  Polske zaczal niszczyc wasz czerwony towarzysz L.Balcerowcz towarzyszu M.Jarzynski na polecenie 2 zydow z USA: Sorosa i Sachsa.

  Po 2005 roku wladze sprawowali przez 2 lata zydy z PiS, a pozniej zydy i komunisci z PO-PSL, ktorym przewodzil niemiecki zyd D.Tusk, ktory byl takze agentem Stasi, podczs gdy buraczany leb Szczynukowicz vel Komorowski byl prezydentem i zarazem bylym agentem WSI, umaczanym w wielkie przekrety finansowe.

  Przeciez to wasze spec sluzby PRL towarzyszu M.Jarzynski sa uwiklane w setki afer i naduzyc z najwieksza afera jaka byla AFERA FOZZ (zniknelo kilkanascie miliardow dolarow amerykanskich) , a wasi towarzysze partyjni z PZPR rozkradali polski majatek narodowy juz w 1988r.

  Podsumowujac, sprawcami PIATEGO ROZBIORU POLSKI byli zydzi u wladzy w Polsce z roznych ugrupowan politycznych – prosze sobie dopisac nazwy ugrupowan politycznych i zapoznac sie z nazwiskami premierow oraz prezydentow, ktorzy tez przylozyli swoje lapska do demontazu ekonomicznego Polski.
  Zas Solidarnosc nigdy nie byla partia polityczna i nigdy nie byla u wladzy, ani w PRL, ani w PRL”bis” – nawet postulaty robotnicze Gdanska (21) i Szczecina (36) nigdy nie zostaly zrealizowane.

  fiesta

  JEDNO JEST PEWNE . FACET SIĘ NUDZI JAK CHOLERA W TEJ KANADZIE . SIEDZI W DOMU CAŁYMI DNIAMI PORUCHAĆ TEŻ SOBIE NIE PORUCHA TO CO MA ROBIĆ ?
  A TO DOWALI JARZYŃSKIEMU . A TO BEZ SENSU PISZE U PAZIA BO JEGO WPISY KASOWANE SĄ W CIĄGU SEKUNDY A TO NANE NAZWIE ŻYDÓWKĄ .
  FORUM MACIEJCZYKA TO DNO I CHU… I KAMIENI KUPA .
  CO TY ADMINKU ZROBISZ JAK TORONTO U CIEBIE ZAGOŚCI NA DŁUŻEJ HA HA HA .

  Polubienie

 25. Adminuk mam cos dla ciebie tylko się za bardzo nie podnieć bo ty chyba strasznie wyposzczony jesteś bu bu ha ha .
  Masz taki oj prezent dla ciebie .

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201802247425748-seks-tradycje-Sputnik/

  Tradycje seksualne narodów świata są bardzo różne i dziwne, a czasem nawet przerażające.

  Prezentujemy ranking najbardziej niezwykłych, przerażających, a nawet niedorzecznych tradycji seksualnych na całym świecie.
  1. Tybet

  Na mało zaludnionych terytoriach tybetańskich dziewczyna nie mogła wyjść za mąż, dopóki nie miała 20 kochanków. W małych plemionach, w których prawie wszyscy byli ze sobą spokrewnieni, nie można było tego osiągnąć, dlatego stając się narzeczoną, dziewczyna musiała dokonać wyczynu. Samotnie lub razem z matką wychodziła na drogę, po której co najmniej od czasu do czasu pojawiali się podróżni i oferowała noc miłości w zamian za drobny upominek. Nawiasem mówiąc, zbierać pamiątki dziewczyny musiały nie z chciwość, ale po to, aby powrócić do starszyzny plemienia i wykazać się co najmniej dwudziestoma prezentami.

  Dotyczyło to jednak nie tylko niezamężnych dziewcząt, ale także dorosłych kobiet. Każdy gość plemienia, jeśli zwrócił uwagę na jego żonę gospodarza, miał prawo do spędzenia z nią nocy, a samemu plemieniu wróżyło to dobrobyt i bogactwo.

  2. Indie

  O tradycjach tego kochającego narodu, nie na darmo napisano całe traktaty. Oczywiście, wszystkie ich zwyczaje nie zachowały się nawet w Kamasutrze lub na ścianach świątyni Khajuraho, ale są zwyczaje, o których warto wspomnieć osobno. Na przykład, aby przynieść partnerce maksimum przyjemności, Hindusi ozdabiali się piercingiem ze złota, kości, drogocennych kamieni.
  Te pierścienie nazywały się „apadravia” i wisiały na „jadeitowym pręcie” w niewiarygodnych ilościach. A za starożytny odpowiednik prezerwatywy z wypukłościami można uznać za wydrążoną drewnianą rurkę pokrytą gałkami, zwaną „yalaka”. Hindusi nie zapomnali i o estetycznej stronie problemu — dress code dobrego kochanka nakazywał mu ozdobić organ miłości jaskrawym kwiatem.

  3. Korea

  Pomimo patriarchalnego sposobu życia, w życiu intymnym koreańskie kobiety nauczyły się bronić swoich praw. Jubilerzy wytwarzają specjalne złote igły, które, według Koreańczyków, mogą obudzić w mężczyźnie zanikający temperament. Czy rzeczywiście tak jest, niewiadomo, ale każda para małżeńska ze stażem ma jeden, a czasem nawet kilka takich stymulatorów. W celu osiągnięcia maksymalnego efektu, nakłuwać należy jak najbliżej miejsca, które wymaga stymulacji.
  4. Alaska

  Pasterze reniferów z Alaski mieli inny sposób. Zabierali ze sobą jedną z kobiet z plemienia na każdą długą wyprawę lub polowanie, która służyła wszystkim jako żona. Wykazując maksymalną gospodarność i seksualność, kobieta zapracowywała sobie na opinię wspaniałej żony, a z wyprawy z reguły wracała już w ciąży. Przy okazji, nawet ci, którzy nie brali udziału w wyprawie, oferowali swoje małżonki jako markietanki, być może po to, aby pochwalić się wybranką, a może po to, aby po prostu odpocząć.

  5. Kamczatka

  Tradycje seksualnej gościnności istniały w plemieniu kamczackich Koriaków. Tutaj każdy gość uznawany był za cud, toteż starano się, aby przynajmniej jedna kobieta z plemienia zaszła w ciążę z gościem, a gdy tak się zdarzało, długo świętowano. Powodem tego nie była rozwiązłość, ale to, że z powodu spokrewnionych małżeństw w plemieniu rodziły się coraz słabsze dzieci i „świeża krew” była jedynym ratunkiem przed wymarciem.
  6. Australia

  Aborygeni australijskiego plemienia Arunta okazywali swoją szczególną sympatię przyjacielowi w bardzo niecodzienny sposób — ofiarowując mu swoją żonę. Oczywiście wymiana taka nie była trwała, ale na krótki czas i uznawana była za przejaw najwyższego szacunku. Nawet jeśli proponowana kobieta była straszna jak noc listopadowa, niemożliwe było odrzucenie takiego daru, ponieważ byłaby to śmiertelna obraza dla jej męża, a zamiast bliskiego przyjaciela można było zdobyć wroga.

  7. Sumatra

  Na Sumatrze jest plemię Batta, którego mężczyźni są bardzo wrażliwi na ten problem. Aby zaskoczyć kobietę, wzmacniają swoje genitalia kamykami, muszlami, kawałkami metalu lub kości. Uważa się, że te materiały zwiększają twardość ducha mężczyzny i pozostawiają niezapomniane wspomnienia dla kobiet.

  8. Brazylia

  Na najbardziej nieprawdopodobne ryzyko decydowali się ludzie z plemienia Topinama. Aby zaskoczyć wybrankę niewiarygodną mocą i naturalnym talentem, udawali się do dżungli, aby zrobić wrażenie swoim nagim ciałem na jadowitych wężach. Ich ukąszenie powodowało obrzęk i zmniejszenie wrażliwości, zatem szczęśliwy kochanek rzucał się ku wybrance, aby jej zaimponować. Wprawdzie często zdarzały się przypadki, gdy jad węża był zbyt silny, a nieszczęsny herpetolog padał martwy.
  9. Mikronezja

  W plemieniu Panape przyjemność kobiet była pielęgnowana w bardzo niecodzienny sposób, bowiem wstępne pieszczoty pozostawiano kilku mrówkom, których ukąszenia, według Mikronezyjczyków, są w stanie spowodować ataki niewiarygodnej przyjemności.

  10. Kongo, Zair

  W tych afrykańskich krajach dziewczęta pielęgnowały swoją niewinność przed ślubem. Honorowy obowiązek — pozbawienie oblubienicy dziewictwa przed ślubem — spełniał przywódca plemienia. Ciekawostką jest to, że jeśli nie poradził sobie z tym ważnym zadaniem, natychmiast tracił władzę. Plemię wybierało nowego, bardziej odpowiedzialnego i pełnego temperamentu przywódcę

  Polubienie

 26. julius
  to chyba coś dla ciebie

  Na Neon 24 podjęta została inicjatywa powołania Stowarzyszenia dziennikarzy, publicystów i twórców z nadzieją, na lepszą organizację naszej dotychczasowej publicystyki, nadania jej większej siły przekazu, możności dotarcia do szerszego kręgu społeczeństwa, a także, być może, jakiegoś oddziaływania na elity polityczne i na to co się dzieje w naszym kraju
  Więcej na Neon24 pod linkami jak niżej:
  http://oswiat.neon24.pl/post/142142,czy-uda-sie-stowarzyszyc-neon24-cz-2
  http://oswiat.neon24.pl/post/142480,stowarzyszenie-neon24
  http://oswiat.neon24.pl/post/142552,stowarzyszenie-dziennikarzy-publicystow
  Zainteresowanychy zapraszają do udziału w zebraniu założycielskim stowarzyszenia.
  Spotkanie, założycielskie już w niedzielę 4 marca od godziny 10:00 u pana
  Krzysztofa J. Wojtasa
  tel. mob. 501 692 029
  Adres: Warszawa
  Mieć w kieszeni legitymację stowarzyszenia dziennikarzy nie zaszkodzi.

  Zainteresowany?

  Polubienie

 27. Ad LuK

  ,,Jak to jest z aluminium w szczepionkach?”

  LuK, ten pierwiastek też jest metalem.

  WAPŃ – CALCIUM.

  ,,… Wapń to srebrzystobiały metal. Na powietrzu szybko pokrywa się warstwą tlenku CaO, musi więc być przechowywany bez jego dostępu, np. w nafcie, podobnie jak sód i potas. Metaliczny wapń ma twardość zbliżoną do ołowiu, można kroić go nożem, jednak dodany do innych miękkich metali znacznie zwiększa ich twardość…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wap%C5%84

  KROWA I INNI TRAWOŻERCY, JEDZĄ ZAWSZE COŚ ZIELONEGO. TO DLACZEGO MLEKO JEST BIAŁE I ZAWIERA DUŻO WAPNIA I WIELE INNYCH PIERWIASTKÓW CHEMICZNYCH Z TABLICY MENDELEJEWA?

  PRZECIEŻ TO JEST CZYSTA CHEMIA, A TAKA KOZA, OWCA CZY KROWA, TO JEST BARDZO WYSPECJALIZOWANA FABRYKA CHEMICZNA, CHODZĄCA NA CZTERECH NOGACH. BYM ZAPOMNIAŁ, PRZECIEŻ WSZYSTKIE SSAKI TAK MAJĄ!

  MLEKO

  ,,… Kazeina – to najważniejsze białko mleka. Zawartość w mleku krowim wynosi 2,4-2,6%. Skład elementarny kazeiny: węgiel C (53%), wodór H (7%), tlen O (22%), azot N (15,65%), siarka S (0,76%), fosfor P (0,8550%)…”

  ,,… Wapń. W nieprzetworzonym mleku krowim od 1 do 1,2 g/l. Ok 2/3 całego wapnia związane jest z kazeiną w postaci dwu- i trójwapniowego fosforanu. 10% wapnia występuje w formie jonowej, a ok. 20% jako niezjonizowane węglany, fosforany i cytryniany…”

  CZY W WOLNYCH CHWILACH, W OBORZE CZY NA PASTWISKU, KAŻDA KRÓWKA OBŻERA SIĘ CYTRYNAMI?

  ,,… Kwas cytrynowy. Świeże mleko ma go od 0,16 do 0,2%. Jest on syntetyzowany w gruczole mlekowym; spełnia rolę czynnika buforującego. W 90% tworzy rozpuszczalne sole wapnia, magnezu i potasu…”

  SPRAGNIONA KRÓWKA LUBI SIĘ NAPIĆ WODY, ALE W SKŁADZIE MLEKA NIE MA WODY, CHOĆ MLEKO JEST CIECZĄ. DOBRZE WIDAĆ OWĄ SUBSTANCJĘ PARUJĄCĄ, KIEDY MLEKO PODDAJEMY OBRÓBCE TERMICZNEJ. KRASULE TAKŻE WYMAGAJĄ OD HODOWCÓW, ABY KUPOWALI IM SŁONE LIZACZKI.

  http://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/polskie-mleko/lizawki-solne-dla-krow-na-poprawe-apetytu/

  O INNYCH SZALEŃSTWACH NAUKOWYCH DOTYCZĄCYCH MLEKA, MOŻNA SOBIE POCZYTAĆ W WIKIPEDII.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mleko

  CZY WAPŃ JAKO: wapno palone, gaszone, szare, mleczan wapnia są nadal metalem, czy już nie – oto jest pytanie!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wapno

  Bywaj LuK

  Polubienie

 28. Ad Adm-inka

  ,,… Mieć w kieszeni legitymację stowarzyszenia dziennikarzy nie zaszkodzi…”

  Ale Szanowny Adm-inek jest uparty! Chi, chi, chi… RED-AKTOR – RE-AKTOR – AKTOR, cha, cha, cha…

  Dziennikarstwo obywatelskie

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dziennikarstwo_obywatelskie

  Redaktor

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Redaktor

  Dziennikarz

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dziennikarz

  Redaktor naczelny

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Redaktor_naczelny

  Sekretarz Redakcji

  https://www.praca.pl/poradniki/lista-stanowisk/administracja-biurowa/sekretarz-redakcji_pr-1120.html

  JAK BRAKUJE NA CODZIENNE PAPU I ABY KISZECZKI NIE GRAŁY MARSZA POGRZEBOWEGO, TO SIĘ TRZEBA TROSZECZKĘ ZESZMACIĆ ALBO ZEŚWINIĆ, PISZĄC LAURKI DLA ZAINTERESOWANYCH CWANIAKÓW, POSIADAJĄCYCH KASĘ.

  Artykuł sponsorowany

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Artyku%C5%82_sponsorowany

  Najdroższa wierszówka w Polsce – 400 złotych za artykuł

  http://www.pomorska.pl/wiadomosci/inowroclaw/art/6406562,najdrozsza-wierszowka-w-polsce-400-zlotych-za-artykul,id,t.html

  Rekrutacja na staż dziennikarski w poznańskiej redakcji ,,Gazety Wyborczej”

  http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36001,19567202,rekrutacja-na-staz-dziennikarski-w-poznanskiej-redakcji-gazety.html?disableRedirects=true

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 29. „LuK, ten pierwiastek też jest metalem.”

  Ale występując w przyrodzie jest zanieczyszczony innymi pierwiastkami i przez to jest niegroźny. Natomiast jeśli wierzyć autorowi filmu to w szczepionkach stosuje się czysty wyodrębniony Al co jest już szkodliwe.

  Polubienie

 30. Adminek to nie mój wpis ale co ty na to pisowczyku ? odpowiedz merytorycznie adminku kochanie.

  mleko z nosa
  25 lutego 2018 o 19:16
  Jak złodzieje skażą jeden drugiego, każdy ma na każdego kwity, a na nich Moskwa. Tel Aviv , Berlin , czy Waszyngton.
  Ot kopia się pod stołem do kolan , raczej dotykają, jty uwazaj, od kiedy te polityczne badziewie od 1989 dbało o Polskę.

  Partyjny przewał stulecia – jak Kaczory kręciły lody?… W maju 1990 roku Jarosław Kaczyński, Sławomir Siwek, Maciej Zalewski, Krzysztof Czabański, Bogusław Heba oraz Maria Stolzman założyli Fundację Prasową „Solidarność”. Na fundusz założycielski zrzucili się po 300 tys. zł od osoby (stare złote, wówczas równowartość 31 USD). Całemu przedsięwzięciu pobłogosławił gdański arcybiskup Tadeusz Gocłowski. Wkrótce po zarejestrowaniu kaczej fundacji jej majątek nagle wzrósł niepomiernie. Stało się tak dzięki niebywałej szczodrości państwowego wówczas Banku Przemysłowo-Handlowego z Krakowa. Bank obdarował fundację kwotą 1,2 mld zł (tj. ok. 126 tys. USD) oraz dodatkowo podnajął od niej jedną kondygnację w budynku w Al. Jerozolimskich 125, płacąc z góry skapitalizowany czynsz za 13 lat, w łącznej wysokości około 40 mld zł (ok. 4 mln 210 tys. USD). Ówczesny prezes BPH nie był filantropem. Godząc się na zawarcie umowy korzystnej dla Jarosława Kaczyńskiego, liczył, że się to zarządowi banku per saldo opłaci w wymiarze finansowym i politycznym. Istotnie człowiek Kaczorów, minister Siwek, wszczął u prezesa NBP starania o to, aby bank „sponsorujący” kaczą fundację został w pierwszej kolejności sprywatyzowany. Dziś niektórzy nazwaliby gest banku sponsoringiem politycznym albo korumpowaniem jak kto woli. Kaczyńscy i ich totumfaccy zapłaciwszy na fundusz założycielski Fundacji Prasowej „Solidarność” zaledwie po 31 dolców od osoby stali się dysponentami kwoty ponad 4,5 mln zielonych. Fundacja Kaczorów na skutek formalnie legalnej, ale mającej skandaliczny posmak operacji, uzyskała duże środki i mogła za nie kupić na własność dziennik „Express Wieczorny” oraz kilka limuzyn, w tym Volvo do użytku prezesa Kaczyńskiego. Fundacja Prasowa „Solidarność” nabyła również dwie drukarnie przy ul. Nowogrodzkiej i Srebrnej w Warszawie. Te drukarnie fundacja kupiła na raty i stosunkowo niedrogo od Komisji Likwidacyjnej RSW. W myśl kuriozalnych zapisów statutu fundacji jej członkowie-założyciele mieli mieć dożywotnie prawo zawiadywania zgromadzonym majątkiem i to prawo mogli w dodatku dziedziczyć ich spadkobiercy! Kilku cwaniaków wyłożyło z własnych kieszeni łącznie równowartość mniej niż 200 dolców, by za te marne pieniądze stać się dożywotnimi dysponentami majątku o wartości kilku milionów dolarów na początek. Kaczyński miał świadomość, że przejął budynki wykorzystując luki prawne i balansując na granicy prawa. Bał się, że po przegranych wyborach nowa władza upomni się o zawłaszczone budynki. Zaraz po przegranych wyborach w 2007 zabezpieczył się finansowo i biurowiec w Warszawie sprzedał za 34 miliony zł. IZRAELSKIEJ SPÓŁCE. Pieniądze zostały ulokowane w banku w Izraelu. Jaka to była transakcja niech świadczy fakt że spółka kupująca powstała dzień przed zawarciem transakcji, a następnego dnia budynek sprzedała już innej izraelskiej spółce (która powstała w dniu kupna) i się rozwiązała. Ta druga spółka znów sprzedała po kilku dniach budynek spółce izraelsko cypryjskiej i też się rozwiązała. Zagmatwane? Jak najbardziej i o to chodzi. Bo zgodnie z prawem ustanowionym przez PIS trzeci nabywca już jest nieświadomy złodziejstwa i nie można mu budynku odebrać. Ciekawe, że nie dotyczy to złodzieja roweru… Hasła na sztandarach, mowa trawa o patriotyzmie i solidarności – to tylko puste słowa, za którymi kryje się zakłamana historia W lutym 1989 r. z Narodowego Banku Polskiego wydzielono dziewięć banków: Bank Przemysłowo-Handlowy, Powszechny Bank Kredytowy, Bank Zachodni, Wielkopolski Bank Kredytowy, Bank Gdański, Powszechny Bank Gospodarczy w Łodzi (PBG), Bank Depozytowo-Kredytowy w Lublinie (BDK), Pomorski Bank Kredytowy w Szczecinie (PBKS) i Bank Śląski. Banki z pierwszego „rozdania” szybko znalazły inwestora zagranicznego i te banki bardzo szybko wprowadzono na giełdę i w ten sposób sprywatyzowano: – 1992 r. BRE Bank, większościowym inwestorem jest Commerzbank – 1993 NBP utworzył Bank Inwestycyjny, który został kupiony przez Kredyt Bank , właścicielem Kredyt Banku jest belgijski KBC Bank. – 1994 r. Bank Śląski, większościowym inwestorem jest holenderski ING – 1995 r. WBK, większościowym inwestorem jest irlandzki AIB (Allied Irish Bank) – 1995r. Bank Gdański kupił notowany na giełdzie prywatny bank – Bank Inicjatyw Gospodarczych (który powstał w 1989 r., a od 1992 r. był notowany na GPW). W 1997 r. oba banki zostały połączone i powstał BIG BG, teraz Bank Millennium którego akcjonariuszem jest Banco Comercial Portugues. – 1995 r. BPH oraz PBK. Inwestorem strategicznym w BPH był Bayerische Hypo- und Vereinsbank (HVB), a w PBK austriacki BA CA. Po połączeniu zagranicznych inwestorów połączono również BPH i PBK. Powstał BPH, którego właścicielem większościowym jest UniCredito Italiano za pośrednictwem spółki zależnej Bank Austria Creditanstalt

  Wkrótce po zarejestrowaniu kaczej fundacji jej majątek nagle wzrósł niepomiernie. Stało się tak dzięki niebywałej szczodrości państwowego wówczas Banku Przemysłowo-Handlowego z Krakowa. Bank obdarował fundację kwotą 1,2 mld zł (tj. ok. 126 tys. USD) oraz dodatkowo podnajął od niej jedną kondygnację w budynku w Al. Jerozolimskich 125, płacąc z góry skapitalizowany czynsz za 13 lat, w łącznej wysokości około 40 mld zł (ok. 4 mln 210 tys. USD). Ówczesny prezes BPH nie był filantropem. Godząc się na zawarcie umowy korzystnej dla Jarosława Kaczyńskiego, liczył, że się to zarządowi banku per saldo opłaci w wymiarze finansowym i politycznym. Istotnie człowiek Kaczorów, minister Siwek, wszczął u prezesa NBP starania o to, aby bank „sponsorujący” kaczą fundację został w pierwszej kolejności sprywatyzowany. A fanatykom wmawiają, jak bardzo trzeba bronić sektora bankowego, który został „rozkradziony

  Polubienie

 31. Ad LuK

  ,,Natomiast jeśli wierzyć autorowi filmu to w szczepionkach stosuje się czysty wyodrębniony Al co jest już szkodliwe.”

  LuK, ten preparat, też jest bardzo czysty i obecnie służy, chyba tylko do wąchania, bo w nim nie ma grama wody. Jak mnie wiadomo, też jest bardzo szkodliwy dla zdrowia i jak jest ogromne pragnienie, to trzeba za niego słono zapłacić, żeby na drugi dzień głowa mocno rozbolała!

  etanol bezwodny (absolutny)

  Etanol, alkohol etylowy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Etanol

  Ale ja tam współczesnym pseudonaukowym świrom nie wierzę i wiem swoje, że woda musi być w zacierze!

  Zacier

  – mieszanina otrzymywana z zalania WODĄ roztartych ziaren zbóż, ziemniaków lub melasy, w celu poddania jej fermentacji alkoholowej. Ze względu na przeznaczenie wyróżnia się zacier do wyrobu piwa i spirytusu (gorzelniczy).

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zacier

  Była oranżada w proszku, to czemu nie może być wóda z prochu.

  Jednak jest potrzebna woda, bo proszek można tylko powąchać albo jeść łyżką.

  Alkohol w proszku

  – alkohol w postaci zaabsorbowanej w cząsteczkach cyklodekstryn. W formie suchej ma postać proszku, który zmieszany z wodą tworzy napój alkoholowy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Alkohol_w_proszku

  Palcohol – tajemnicza historia alkoholu w proszku

  https://www.spidersweb.pl/2014/04/alkohol-w-proszku.html

  Oczywiście są sceptycy…

  Alkohol w proszku nie istnieje…

  https://www.salon24.pl/u/franiominor/717711,alkohol-w-proszku-nie-istnieje

  … i pejsaci rezydenci w Po—–lin, którzy wiedzą najlepiej co jest dobre dla goja!

  Jest stanowisko PiS ws. wódki w proszku

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wodka-w-proszku-w-polsce-rzad-pis-mowi-stanowcze-nie/t18rkdd

  Bywaj LuK

  Polubienie

 32. wąż sssssssssss
  A ja słyszałem ( i czytałem) że J. K. nie ma prawa jazdy, nie ma samochodu, nie ma roweru, nie ma konta w banku, nie ma kochanki ani sympatii, nie ma psa, nie ma… a przepraszam, kota to ma.

  Polubienie

 33. NIE WSZYSCY LUDZIE ZATRACILI ZMYSŁ OBSERWACJI I PORÓWNANIA, JAK BYŁO KIEDYŚ I JAK JEST OBECNIE. MAJĄ RACJĘ TWIERDZĄC, ŻE TO NIE JEST CZYSTY PRZYPADEK, TYLKO BARDZO TAJNE I CELOWE DZIAŁANIE GLOBALNYCH RZĄDÓW.

  Jesse Ventura – Broń Biologiczna (Lektor PL) (Teorie spiskowe Jessego Ventury)

  https://www.cda.pl/video/23009147

  dr Suzanne Humphries – Szczepionki nigdy nie były i nie będą bezpieczne!

  https://www.cda.pl/video/16626014e

  SZCZEPIONKI – Większe dobro (Lektor PL)

  https://www.cda.pl/video/526539b3

  Mężczyźni – zanikający gatunek (2008) (Lektor PL)

  https://www.cda.pl/video/553917ee

  Pozdrawiam

  Polubienie

 34. MEEEEEEEEE, JA TEŻ WIRUSA GRY-PY CHCĘ!

  Gorączka Q

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gor%C4%85czka_Q

  Kolejny rodzaj grypy? Mówią, że kozia

  http://www.newsweek.pl/swiat/kolejny-rodzaj-grypy–mowia–ze-kozia,50159,1,1.html

  Panika w Holandii; ,,kozia grypa – gorączka Q” zabiła już 6 osób

  https://wiadomosci.wp.pl/panika-w-holandii-kozia-grypa-goraczka-q-zabila-juz-6-osob-6031918044627585a

  I TYM BARDZO ,,OPTYMISTYCZNYM” AKCENTEM… Chi, chi, chi…

  Pozdrawiam

  Polubienie

 35. Ot merytoryczna odpowiedz adminka .
  Dodam do twoich wywodów że słyszano że prezes wszystkich prezesów ma tylko 2 centymetrowego dlatego nie ma baby a nawet gdyby miał to wstydziłby się pokazać Wacka i podobno tu leży problem a nie w kocie pod pierzyną .
  Adminek dziadziejesz całkiem .

  Adm 25 lutego 2018 o 10:09 PM
  wąż sssssssssss
  A ja słyszałem ( i czytałem) że J. K. nie ma prawa jazdy, nie ma samochodu, nie ma roweru, nie ma konta w banku, nie ma kochanki ani sympatii, nie ma psa, nie ma… a przepraszam, kota to ma.

  Polubienie

 36. Ad Snake

  ,,Dodam do twoich wywodów że słyszano że prezes wszystkich prezesów ma tylko 2 centymetrowego dlatego”.

  Ty, SSSSSSSSS, bez napletka to może być circa about albo pi razy drzwi, jakieś jeden i pół centymetra, to w dużej mierze zależało od cięcia mohela. Koniecznie musisz to sprawdzić!

  JARUŚ PLUS ,,KOT” MAJĄ DUŻO BIAŁYCH PLAMEK W SWOICH ŻYCIORYSACH!

  Studiowali prawo na UW i nikt ich nie pamięta – bardzo dziwne!

  ,,…. Prof. Rzepliński początki swojej znajomości z Kaczyńskimi wspomina w rozmowie z ,,Tygodnikiem Powszechnym”. – Byliśmy razem na tym samym roku, ale ja braci Kaczyńskich nie pamiętam…”

  Studiował z Kaczyńskimi. Pamięta ich z zajęć wojskowych

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/prof-andrzej-rzeplinski-studiowal-z-bracmi-kaczynskimi-jak-ich-wspomina/mngnese

  Mieszkali w Warszawie na Żoliborzu, ale spali w studenckiej bursie – szok! Tate Rajmund wyrzucił ich z willi, bo obaj mieli skłonności sadystyczne, ciągając kota za ogon?

  Cezar w trybunale

  ,,… Na studia prawnicze Rzepliński przyjedzie do Warszawy. Zamieszka w akademiku, będą w sześciu studentów spali na piętrowych łóżkach w tym samym pokoju. Na jednym roku spotka późniejszego prezesa Trybunału Konstytucyjnego prof. Marka Safjana, z którym połączy go przyjaźń, Bogusława Wołoszańskiego i braci Kaczyńskich. Tu, na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, pozna też swoją przyszłą żonę Irenę.

  http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,132907,19351324,cezar-w-trybunale.html

  Dlaczego Wikipedia, chce na siłę uwiarygodnić studia Kaczyńskich, podając nazwiska osób, które w tym samym czasie studiowały prawo na UW?

  Jarosław Aleksander Kaczyński

  ,,… Na tym samym roku studiowali z nim m.in. jego brat Lech, Andrzej Rzepliński, Marek Safjan, Bogusław Wołoszański i Mirosław Wyrzykowski…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5%82aw_Kaczy%C5%84ski

  W ich przypadku, znajomość bliźniaków z czasów studiów nie wymienia się w biografii – …?

  Bogusław Wołoszański

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogus%C5%82aw_Wo%C5%82osza%C5%84ski

  Mirosław Wyrzykowski

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Miros%C5%82aw_Wyrzykowski

  Marek Henryk Safjan

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Safjan

  Andrzej Rzepliński

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Rzepli%C5%84ski

  Pozdrawiam

  Polubienie

 37. Brawo Kika . kocham cię za ten wpis .
  A adminek cóż .Nie ma się co dziwić .Musi wąchać dupę PIS w końcu 1200 z ZUS na drodze nie leży .szkoda mi naprawdę tego człowieka bo robi z siebie debila nieprzeciętnego popierając PIS- dę . Po co to robi ? czemu to robi ? ogólnie wiadomo . Chce mieć papu i spokojne żywot . Takich adminków to są miliony także mnie to nie dziwi .

  Polubienie

 38. Dwa oka za oko, dwa zęby za ząb – odpowiedź Putina w Syrii

  Su-57 zniszczył we wschodniej Guta wszystko wraz z amerykańskimi i natowskimi żołnierzami „których nie ma” – około 2000 najemników. To jest reakcja Putina zgodnie z zasadą, że jeśli Putina się obraża – to i trzech dni się nie przeżyje.
  To jest rosyjska odpowiedź za naszych chłopaków od Wagnera, którzy zginęli w wyniku amerykańskiego ostrzału kilka dni temu. Jeśli Moskwa nie reaguje na wezwania Departamentu Stanu, oznacza to, że Kreml jest zajęty poważnymi pracami, aby oczyścić terytoria.
  Ławrow powiedział wyraźnie w języku rosyjskim w Monachium: „negocjacje już były, teraz nadszedł czas zapłaty”, jeśli niektórzy nie rozumieją, nie jestem winny.
  To będzie złe dla wszystkich – nadchodzi czas SU-57!
  Nadchodzi taniec śmierci, T-50 dostanie wszystkich!
  Żaden łajdak się nie uchowa, nawet idiota to rozumie.
  „Słabsi są bici, silni szanowani” – cóż, Rosjanie nie protestują.
  Waszyngton, Bruksela, Kijów, drżyjcie, siedzcie cicho, spokojnie, nie podskakujcie.
  Będzie dla was i wiewiórka i będzie gwizdek, nastąpi zmiana w krótkim czasie.
  http://topnewsrussia.ru/dva-oka-za-oko-dva-zuba-za-zub-putinskij-schyot-v-sirii.html

  Polubienie

 39. Dwa oka za oko, dwa zęby za ząb – odpowiedź Putina w Syrii

  Su-57 zniszczył we wschodniej Guta wszystko wraz z amerykańskimi i natowskimi żołnierzami „których nie ma” – około 2000 najemników. To jest reakcja Putina zgodnie z zasadą, że jeśli Putina się obraża – to i trzech dni się nie przeżyje.
  To jest rosyjska odpowiedź za naszych chłopaków od Wagnera, którzy zginęli w wyniku amerykańskiego ostrzału kilka dni temu. Jeśli Moskwa nie reaguje na wezwania Departamentu Stanu, oznacza to, że Kreml jest zajęty poważnymi pracami, aby oczyścić terytoria.
  Ławrow powiedział wyraźnie w języku rosyjskim w Monachium: „negocjacje już były, teraz nadszedł czas zapłaty”, jeśli niektórzy nie rozumieją, nie jestem winny.
  To będzie złe dla wszystkich – nadchodzi czas SU-57!
  Nadchodzi taniec śmierci, T-50 dostanie wszystkich!
  Żaden łajdak się nie uchowa, nawet idiota to rozumie.
  „Słabsi są bici, silni szanowani” – cóż, Rosjanie nie protestują.
  Waszyngton, Bruksela, Kijów, drżyjcie, siedzcie cicho, spokojnie, nie podskakujcie.
  Będzie dla was i wiewiórka i będzie gwizdek, nastąpi zmiana w krótkim czasie.

  Polubienie

 40. Ad LuK

  Два ока за око, два зуба за зуб – путинский счёт в Сирии

  http://universe-tss.su/main/politika/world/55376-dva-oka-za-oko-dva-zuba-za-zub-putinskiy-schet-v-sirii.html

  Интересная таки тема про истребление недругов в сирийской Гуте

  http://universe-tss.su/main/politika/world/55378-interesnaya-taki-tema-pro-istreblenie-nedrugov-v-siriyskoy-gute.html

  Bywaj LuK

  Polubienie

 41. Nie ma możliwości dać tam, to daję tu:

  [Klub Inteligencji Polskiej says:
  26/02/2018 at 20:20
  KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ SAYS:
  26/02/2018 AT 20:20

  http://WWW.KLUBINTELIGENCJIPOLSKIEJ.PL/2018/02/PIENIADZ-NARZEDZIEM-KONCENTRACJI-WLASNOSCI-WYWLASZCZENIA-I-ZNIEWOLENIA-LUDZKOSCI-JAKO-KRYMINALNY-KOSMICZNY-GESZEFT-WSZECHCZASOW/COMMENT-PAGE-1/#COMMENT-7143
  Szanowna Pani
  Zaszarżowała Pani na całego, ale bez ładu i składu. A już z tym zarzutem wobec komentatora Marcina, szerzenia syjonistycznej propagandy, to już można nazwać hucpą. Tego typu skrajne zachowanie, którego Polacy nie mają w swojej mentalności i obyczajowości, uzasadnia postawienie pytania do Pani: Czy pani nie rozpowszechnia syjonistycznej propagandy ? bo destrukcyjną dezinformację z pewnością tak !!!]

  Ponoć media – i to wszystkie – są w rękach „żydów” i „syjonistów” – według informacji zamieszczanych na stronie KIP. To skąd nagle te wiarygodne i sprawdzalne wiadomości? To czy są media w rękach tych „żydów” czy nie są? I jeżeli ci „żydzi” są tacy omnipotentni, to jakim cudem istnieją „niezależne media”, z których to KIP czerpie te „wiarygodne informacje”?
  Kto kogo wprowadza w błąd i dlaczego??

  [Klub Inteligencji Polskiej says:
  26/02/2018 at 20:09

  KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ SAYS:
  26/02/2018 AT 20:09
  Tu nie ma żadnych plotek o Rockefellerach, ale dobrze udokumentowane fakty, które każdy może w necie znaleźć, także i Pani.
  Ma Pani często pretensję do polskiej inteligencji, ale nie chce Pani widzieć głównych narzędzi zniewalania na czele z pieniądzem odsetkowym, którego mechanizm został jasno wyłożony.
  A Pani ciągle ma pretensję o wiele większe do Polaków, a małe do rządzących chazaro-żydów na szczytach wszelkich władz, także kościelnych.]

  „Tu nie ma żadnych plotek o Rockefellerach, ale dobrze udokumentowane fakty, które każdy może w necie znaleźć, także i Pani.”
  – o! A to ci siurpryza! Czyli wychodzi na to, że rokefehlery zapraszają różnych takich dziennikarzy do siebie po to żeby im się zwierzać i żeby potem ci dziennikarze mogli robić rokefehlerom koło pióra? Czyżby naprawdę były dostępne jakieś „informacje” o rokefehlerach takie, których by oni nie nakazali spreparować pismakom na ich żołdzie by rzucić te sensacje gawiedzi?
  – Co to są „udokumentowane fakty” i to te z internetu? To już lepiej z fusów powróżyć i wyjdzie prawdziwiej.
  „Ma Pani często pretensję do polskiej inteligencji, ale nie chce Pani widzieć głównych narzędzi zniewalania na czele z pieniądzem odsetkowym, którego mechanizm został jasno wyłożony.”
  – a od czego jest ta polska inteligencja? Czy nie od tego, żeby nie było u nas zniewalania pieniądzem odsetkowym?
  „A Pani ciągle ma pretensję o wiele większe do Polaków, a małe do rządzących chazaro-żydów na szczytach wszelkich władz, także kościelnych.”
  – no to po co jest ta polska inteligencja, jeżeli ona na nic wpływu nie ma tylko wysługuje się a to „chazaro-żydom” a to instytucjom kościelnym? Inaczej wszak by nie przetrwała.
  – Mnie nie obchodzi, dlaczego u nas rządzą „chazaro-żydzi” lecz obchodzi mnie, dlaczego u nas nie rządzi polska inteligencja. Jakieś zobowiązania ona przecież ma i wobec kraju i wobec narodu.
  – Czy jakie jest zadanie tej polskiej inteligencji? Donosić plotki o rokefehlerach i straszyć ludzi kosmitami?
  Jeżeli ta polska inteligencja nie może nic zdziałać, bo jednak są wszędzie „chazaro-żydzi”, to po co ludziom głowę zawracać patriotyzmem i pieniądzem odsetkowym? Wszak inaczej i tak być nie może, skoro polska inteligencja tego zmienić nie może a tym bardziej zrobić tego nie może reszta naszego narodu?
  Jak można korzystać z tego pieniądza odsetkowego i go jednocześnie krytykować jako coś złego?
  Ja rozumiem, że bycie inteligentem zapewniało życie beztroskie i bez zobowiązań. Ale jak widać czasy się zmieniły i ta polska inteligencja coś z tym musi zrobić.
  Samo banowanie niewygodnych dla KIP opinii nic nie zmieni.

  Polubienie

 42. „Z bajki o Żwirku i Muchomorku”

  Pytam się bo 2000 sztywnych jankesów piechotą nie chodzi… tylko lecą w workach do usa… jeśli to prawda.

  Polubienie

 43. Ad Na na na

  ,,… Szanowna Pani
  Zaszarżowała Pani na całego, ale bez ładu i składu. A już z tym zarzutem wobec komentatora Marcina…”

  No cóż, NIHIL NOVI.

  Wszystko przez to, że szmuli jest 12 pokoleń + 10 plemion ukrytych/zaginionych + muslim. Rozmnożyli się jak ziarnka piasku na ziemi, zmieniają swoje nazwy, jak kameleony barwę skóry, mieszają wszystko i wszystkich, dlatego Nanusi wszystko w główce się popier…liło.

  ,,… A Pani ciągle ma pretensję o wiele większe do Polaków, a małe do rządzących chazaro-żydów na szczytach wszelkich władz, także kościelnych…

  I tu jest pies pogrzebany, bo Na na na zawsze widzi skutki działania tajemnych sił, ale nie raczy się zastanowić nad przyczynami i kto za tym stoi.

  https://synonim.net/synonim/skutek

  https://synonim.net/synonim/przyczyna

  Przykład: Na na na, spożywasz codziennie chlebek, ale na początku tego cyklu stoi rolnik + ziemia + orka + ziarno + siew + żniwa + omłoty + młyn + piekarnia + sklep…

  Ja dostrzegam cały aspekt tego złożonego cyklu – sorry, Ty tylko widzisz chleb na talerzu, przeznaczony do konsumpcji i to opisujesz co widzisz, dlatego drażnisz wszystkich swoimi ,,odkryciami”, bo wszyscy dobrze wiedzą, co leży na talerzu. KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ SAYS i nie tylko, poszukuje ukrytych, długofalowych przyczyn działania, a nie krótkotrwałych skutków, które są dobrze widoczne dla wszystkich i bardzo szybko ogół o nich zapomina, bo po nich następują kolejne wyreżyserowane atrakcje.

  CO JEST PRAWDZIWE?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiedza

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiedza_milcz%C4%85ca

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hermetyzm

  Wiedza szkolna i wiedza faktyczna

  http://saproszkow.blog.pl/2014/02/17/wiedza-szkolna-i-wiedza-faktyczna/

  Bywaj, skołowana przez szmulowski system

  Polubienie

 44. Ludzie kłócą się o szczepionki, ale przecież nie o nie chodzi i one są podsuwane ludziom jako obiekt zastępczy. Właściwie chodzi przecież o to, że ludziom odbierana jest ich wolność wyboru. Ludzie są ubezwłasnowolniani i to wcale nie przez jakieś enigmatyczne złe siły, lecz przez innych ludzi – będących na usługach tego „zła” za pieniądze. Wszak lekarz wcale nie musi nikogo szczepić! Ale gdy poddaje się bezprawiu czynionemu w majestacie prawa, to jest on sprawcą i wykonawcą tego bezprawia jednak wykonując szczepienia.
  Więc szczepionek może sobie być ile chce, nie miałoby to znaczenia tak długo, jak długo ludzie mogliby sami decydować o swoim życiu i zdrowiu i o życiu i zdrowiu swoich dzieci – za które przecież ponoszą odpowiedzialność i to w ramach kodeksu karnego!
  Przymus szczepienia dzieci bez zgody Rodziców to odbieranie praw rodzicielskich Matkom i Ojcom, to ubezwłasnowolnianie ich i czynienie z ich dzieci własności „państwa” mającego nad tymi dziećmi i ich Rodzicami nieograniczoną niczym władzę.
  Nie można jednoznacznie stwierdzić, czy szczepionki są dla ludzi dobre czy złe.
  Każdy człowiek/dziecko, to unikalne indywiduum, posiadające unikalne własności psychofizyczne i to, co jednemu „służy” to innego „zabije”. Tak to jest i dlatego w sprawach zdrowia odpowiedzialność za nie powinna być w gestii samych zainteresowanych, czyli potencjalnych pacjentów. Nikt nie wie, kiedy i na co zachoruje. Każdy z nas ma inną odporność, nawet białe ciałka krwi są dla każdego człowieka indywidualne, choć ogólnie można je określić jako spełniające te same funkcje.
  Owszem, spełniają one te same funkcje, ale w każdym organizmie są te ciałka inne a więc i inaczej spełniają te swoje funkcje. Dlatego nie można ich dowolnie brać od jednego człowieka by wszczepiać je drugiemu człowiekowi dowolnie.
  Stan zdrowia każdego człowieka jest sprawą umowną. Można przyjąć, że nie ma na świecie w 100% zdrowego człowieka, ponieważ w każdej chwili życia człowiek podlega innym wpływom zewnętrznym, inaczej je przerabia, inaczej się adaptuje i tym samym w jego organizmie przebiegają swoiste tylko dla niego reakcje chemiczne.
  To, że ktoś nie chorował po „szczepionce” nie oznacza wcale, że była ona dla niego korzystna. Wnioskować z takiego faktu możemy jedynie, że organizm tego danego człowieka tak na szczepionkę zareagował, że nie poczyniła ona widocznych na nim szkód, że sobie z nią poradził.
  Więc mylnie można by wnioskować, że miała ona skutek dobry. Ale czy taki miała, tego nie da się ani zbadać ani zobaczyć.
  Ktoś, kto zje na śniadanie chleb z kiełbasą i popije to kawą zbożową ma w sobie inne metabolity niż ktoś, kto zjadł drożdżówkę i napił się herbaty albo ktoś inny, kto na śniadanie w ogóle nic nie jadł i jego energia życiowa pochodzi ze zgromadzonych w tkankach zasobów. I to też w zależności od tego, czym się wcześniej dany człowiek odżywiał i jakie zapasy w jakich tkankach zgromadził. Jest to bardzo kompleksowe i nie można tego na 100% wiedzieć. Nawet jedna, niewidoczna dziura w zębie powoduje inną aktywność białych ciałek krwi niż skaleczenie palca przy krojeniu chleba bądź zadrapanie na nodze. A więc na każdego człowieka szczepionka ma inny wpływ i inaczej wcale być nie może. Ryzyko jest nieprzewidywalne.
  Dlaczego uważam, że nie powinno się ludzi zmuszać do szczepień a szczególnie do szczepień ich dzieci?
  Dlatego, że odpowiedzialność za powikłania spadnie na Rodziców. To oni będą musieli do końca życia radzić sobie z kalectwem dziecka, wynikłym na skutek jakiejś szczepionki. Państwo co najwyżej da jakieś pieniądze, ale one w żadnym stopniu nie równoważą utraty zdrowia na skutek szczepień.
  Dlaczego państwo w takie sprawy nie powinno się w ogóle wtrącać?
  Ponieważ jest to ubezwłasnowolnianie ludzi.
  Każdy dzień dla każdego człowieka niesie w sobie ryzyko. Jeżeli nie wsiądziesz w autobus, no to nie będziesz podlegał ryzyku wypadku, gdyby dany autobus taki wypadek miał.
  To samo z pociągiem, pływaniem na basenie, spacerem w parku czy jedzeniem tego a nie innego pożywienia.
  Od lat „specjaliści” próbują ludziom wmawiać, co ludzie powinni jeść, ile i kiedy, jak wyglądać, ile ważyć, w co się ubierać itd. itd.
  Jak ludzkość od zarania dziejów przetrwała bez rad tych specjalistów??? To jest zagadka, co?
  Bez przerwy prowadzone są próby odbierania ludziom ich wolności osobistych i co najgorsze, robione jest to przy pomocy „naukowców” albo w sytuacjach codziennych przez naszych bliźnich: rodzinę, sąsiadów, znajomych, przyjaciół, media… i nawet tego już nie widzimy uważając to za normalne. Podporządkowanie się tej presji zjednuje nam ich sympatię, a każdy sprzeciw z naszej strony jest odbierany jako atak na nich!!! i oni się na nas za to obrażają. Więc dla „świętego spokoju” ludzie poddają się tym przymusom, bo nawet już nie wiadomo, przed kim się bronić, a przed kim nie.

  Nikt nie może dać żadnej gwarancji, że szczepionka dziecku/człowiekowi nie zaszkodzi. Moja Matka będąc w ussa co roku szczepiła się „na grypę”. Chorowała na nią również co roku pocieszając się, że gdyby się nie zaszczepiła to chorowałaby bardziej, a po jakimś czasie dostała raka systemu immunologicznego i przed śmiercią żywcem gniła tak, że śmierdziało jej rozpadające się ciało bestialsko!!!
  Możemy oczywiście spekulować, czy rak krwi spowodowany był tymi szczepionkami, ponieważ nie jest możliwe porównanie stanu zdrowia mojej Matki nieszczepionej. Ona była w jednym egzemplarzu i dlatego to porównanie nie jest możliwe. Same zapewnienia ze strony medyków to puste słowa niczym nie poparte. Ich całe tzw. doświadczenie zawodowe nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ zanim moja Matka się rozchorowała to oni nie mieli z Nią nigdy nic wspólnego, a więc nie znali Jej stanu zdrowia i nie mogli zbadać, jak Ona zareaguje na ich szczepionki. Więc oni szczepili, moja Matka za to płaciła a potem umierała ponieważ jej ciało się rozpadało i gniło.
  Gdyby Ona się nie szczepiła i chorowała tak samo, dokładnie tak samo, no to moglibyśmy powiedzieć, że nie było to z powodu szczepionek, ale przecież to niemożliwe, bo nie mogła Ona istnieć jednocześnie zarówno szczepiona jak i nie szczepiona.
  Czyli każde szczepienie to ryzyko i dlatego każdy człowiek powinien mieć prawo sam o tym decydować. A z racji posiadania potomstwa i wynikających z tego zarówno praw jak i obowiązków rodzicielskich, decyzja o szczepieniu musi być pozostawiona wyłącznie Rodzicom.
  Wiadomo, komuś może przyjść do głowy, że jest to w razie czego obciążeniem dla społeczeństwa. Owszem, ale takim samym obciążeniem jest alpinista, który spadnie w szczelinę, połamie sobie kości i musi być śmigłowcem transportowany do szpitala by tam go lekarze mogli poskładać do kupy. I potem czas zrastania kości i rekonwalescencja. Ale gdyby odebrać ludziom kochającym góry możliwość wspinaczek i przeżywania najpiękniejszych wschodów słońca znajdując się akurat w stanie skrajnego wyczerpania to nie mogli by oni czuć się w pełni ludźmi.
  Konieczne jest więc pozostawienie każdemu możliwości swobodnego wyboru zarówno jego stylu życia, jak i odpowiedzialności za własne zdrowie czy realizowania własnych zainteresowań bez względu na opinie osób postronnych.
  Nie jest możliwe zabezpieczyć się przed śmiercią J
  Pozostaje więc nam cieszyć się życiem i sobie wzajemnie nie utrudniać zmuszając ludzi do czegoś wbrew ich woli czy to na bazie społecznego przymusu czy odbierającego wolności osobiste prawa.

  Polubienie

 45. Olsztyn: Pomnik Wyzwolenia zostaje na miejscu © Zdjęcie: Olsztyn municipal office/Wojciech Krom
  POLSKA

  Władze polskiego Olsztyna nie zdemontują Pomnika Wyzwolenia, który wcześniej nazywał się pomnikiem Wdzięczności Armii Czerwonej.

  Oznajmił to dzisiaj w wywiadzie dla dziennikarzy wiceprezydent miasta Jarosław Słoma.

  „Zgodnie z ustawą o dekomunizacji z przestrzeni publicznej mają zniknąć pomniki symbolizujące systemy totalitarne — komunizm, nazizm i inne. Podzielamy ten punkt widzenia, lecz są rozbieżności w interpretacji, co jest symbolem totalitaryzmu, a co nie” — powiedział Słoma. Urzędnik poinformował, że pomnik, o którym jest mowa, „jest wpisany do rejestru pomników architektury i zgodnie z obowiązującym prawem jest objęty ochroną”.
  Ten pomnik stoi i będzie stał, dopóki istnieje obowiązujące prawo — obiecał.

  Podkreślił także, że władze nie zamierzają nic robić z miejscami pochówku. „Uważam, że miejsca pochowku i cmentarze mają być objęte ochroną. W Olsztynie dbają o cmentarz, gdzie są pochowani rosyjscy żołnierze I wojny światowej i żołnierze Armii Czerwonej” — powiedział Słoma.

  Polubienie

 46. Coś z komentarzy do powyższego głównego tekstu zamieszczonego także na portalu http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/142612,ram-czyli-rozwoj-atrofii-mozgow-w-cywilizacji-tpd#cmnts

  zadziwiony 21:07:02 No właśnie. U włoskich żołnierzy na „misji” w Kosowie nie odkryto zadnego wzrostu śmiertelności na nowotwory

  Ten RAM (sugeruję, że chory na SRAM – Syndrom Rozwoju Atrofii Mózgowia) opublikował post http://ram.neon24.pl/post/142630,o-szczepionkowej-masakrze-wloskich-wojskowych .I podał do niego kilka odnośników ze statystykami tej „Masakry Włoskich Żołnierzy na służbie w Kosowie”. Z przyzwyczajenia fizyka (nie przypadkowo znającego język włoski) już w pierwszej sprawdzonej przeze mnie statystyce zachorowań żołnierzy „na misji” (a zatem dodatkowo szczepionych) na nowotwory, nazwanej https://www.difesa.it/GiornaleMedicina/Osservatorio_epidemiologico/Documents/Bollettino_Epidemiologico_2.pdf

  znalazłem taka oto konkluzję tego, bardzo szczegółowego opracowania:

  Conclusioni
  Lo studio retrospettivo sulla morta-
  lità causa-specifica della intera coorte
  dei militari inviati in missione nei Balcani
  chiarisce in maniera definitiva, almeno
  per quanto concerne la mortalità, che
  essere stati in missione operativa in
  Bosnia o Kosovo non ha determinato
  un maggior rischio di decessi per pato-
  logia neoplastica maligna.

  Po polsku: Konkluzje. „Studium w zakresie śmiertelności, w zależności od przyczyny całości kohorty (zespołu) wojskowych zaproszonych do misji na Bałkanach w sposób definitywny wyjaśniło, że przynajmniej jeśli chodzi o śmiertelność, tych którzy stacjonowali na misjach operacyjnych w Bośni lub Kosowie, nie doszukano się większego (od grupy kontrolnej) ryzyka zgonu wskutek patologi nowotworów złośliwych”.

  Innymi słowy, te opisane przez RAM dodatkowe 5 szczepień, które zaaplikowano żołnierzom na „misjach”, NE SPOWODOWAŁY ŻADNEJ MASAKRY – a w szczególności nie sopwowowały wzrostu ilości nowotworów złośliwych.

  Argumenty RAM zatem są podobne do tych Doroty Majewskiej, która „patrząc i nie widząc” na postawie statystyki wskazującej, że szczury karmione małymi lub nawet średnimi dawkami związku rtęci, są statystycznie zdrowsze od tych nie karmionych, ZAWYROKOWAŁA, że każda dawka pożywienia z rtęcią pogarsza zdrowie tak karmionych zwierząt (Patrz statystyka, po angielsku, w tekście głównym).

  No i potwierdza się moja (Dr Marka Głogoczowskiego) teza, że RAM to skrót oznaczający ROZWINIĘTĄ ATROFIĘ MÓZGOWIA. I ta uwaga dotyczy oczywiście wszystkich, anonimowych powyżej, entuzjastów beletrystyki RAM.

  Nb. Kol. Dariusz Kosiur wstawia moje teksty in na stronę WPS i na neon24, NA MOJĄ PROŚBĘ. E-adres mej strony: http://www.markglogg.eu
  nadużycie link skomentuj
  Gasienica 27.02.2018 19:54:12

  Polubienie

 47. Ad Adm-inka

  HELP, HELP, HELP – moje dwie blubraninki nie ujrzały światła dziennego! HELP, HELP, HELP…

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 48. @Wąż filogrzankowy ssssssssssss
  Ha ha ha, wreszcie wylazło ze Szczypiora pejsate szydło z worka. Tak się ze mnie @wężu śmiałeś, że nibym taki sekowany przez ZiemKosi na korzyść Szczypiora, a tymczasem to on popadł w permanentną niełaskę, wymyślając Gospodarzom w niewybredny sposób:

  Przykro było się dowiedzieć że Dariusz Kosiur ostatecznie okazał się być zwykłym talmudystą.

  https://wiernipolsce%5Btu wpisać cyfrą „jeden”].wordpress.com/2018/02/25/ram-czyli-rozwoj-atrofii-mozgow-w-cywilizacji-tpd/comment-page-1/#comment-75356
  Teraz już mu pewnie Ziemiński & Kosiur nie wybaczą. Alea iacta est!

  Polubienie

 49. Ad Marka

  ,,… Argumenty RAM zatem są podobne do tych Doroty Majewskiej, która „patrząc i nie widząc” na postawie statystyki wskazującej, że szczury karmione małymi lub nawet średnimi dawkami związku rtęci, są statystycznie zdrowsze od tych nie karmionych, ZAWYROKOWAŁA, że każda dawka pożywienia z rtęcią pogarsza zdrowie tak karmionych zwierząt (Patrz statystyka, po angielsku, w tekście głównym)…”

  RTĘĆ JEST TRUCIŹNĄ I BASTA! OŁÓW TEŻ! OSTATNIO DOKLEILI DO LISTY TRUCICIELI GLIN, KTÓREGO BARDZO DUŻO JEST W GLINIE! W KOLEJCE NA MIANO TRUCIZNY SĄ: WAPŃ, CYNK, CYNA, SÓD, POTAS, ANTYMON, WANAD, ETC. – CHOLERNE, TRUJĄCE ŚWIECIDEŁKA! KTO TO JE WYMYŚLIŁ, I PO CO? A CO TAM SŁYCHAĆ W ARGENTYNIE – TEŻ TRUJE?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Srebrzyca

  O TYM PRZYPADKU JUŻ PISAŁEM, ROBIĄC WYKŁAD O NIEBIESKICH LUDZIKACH.

  Srebrzyca (argyria) – przyczyny, objawy i leczenie

  http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/skora/srebrzyca-argyria-przyczyny-objawy-i-leczenie_43411.html

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rt%C4%99cica

  https://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%82owica

  CZY ON BYŁ W POSIADANIU PRAWDZIWEJ WIEDZY? A CO WIEDZĄ WSPÓŁCZESNE MATOŁY, ZWANE DLA ŻARTU NAUKOWCAMI, KTÓRZY CAŁY CZAS WSZYSTKO KOMPLIKUJĄ DLA KULTU BOŻKA MAMMONA ALBO T-P-D?

  ,,… Profesor chemii i medycyny na uniwersytecie w Bazylei (1526-1529). Prekursor jatrochemii. Paracelsus uważał, że materia (w tym także ciało człowieka) jest zbudowana z ,,siarki” (to, co palne), ,,rtęci” (to, co ulega sublimacji) i ,,soli” (pozostałość po wypaleniu). Leczenie powinno polegać na przywróceniu odpowiednich proporcji tych elementów…”

  https://zapytaj.onet.pl/encyklopedia/1931,,,,paracelsus,haslo.html

  ,,… Jest autorem słynnej wypowiedzi: Cóż jest trucizną? Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną (łac. Dosis facit venenum). Dzięki temu stwierdzeniu jest uważany za ojca hormezy…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Paracelsus

  TO JUŻ TYLKO HISTORIA, BO MERKURY WSZYSTKICH WYTRUJE I CO TO BĘDZIE! CZY TO JEST KOLEJNA ZAGRYWKA GLOBALISTÓW, ABY ZNÓW MÓGŁ ZAISTNIEĆ TYFUS/DUR PLAMISTY?

  ,,Najlepsza jest szara maść,
  nie trzeba jej dużo kłaść.
  Nacierać wszędy,
  aż zginą mendy…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szara_ma%C5%9B%C4%87

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 50. grzanek rozumiem że tryumfujesz .Wyszło na twoje ale dziwi mnie to że praktycznie od poniedziałku w ogóle nie bierzesz udziału w dyskusji nie wykorzystując furtki aby dobić szczypiora na WPS bo przypadkiem gąsienica podesłał ci na WPS złote ziarno a ty jak tak kura jakaś niechętna aby je połknąć i pogrążyć szczypiora .
  Dziwne ? Jakby zapytał koszerny satyryk jakich pełno w pejs TV .

  Grzanek weż sobie słowa Przemka do serca bo ma 100% rację .ssssssssssssssssssssssssssssssss

  grzanek
  27 lutego 2018 o 23:01
  Przykro było się dowiedzieć że Dariusz Kosiur ostatecznie okazał się być zwykłym talmudystą.

  No i co, Panie Kosiur, warto było tak forować waszego (już byłego jak mniemam) pupilka Szczypiora? Niemal nie było komentarza ‚Metro’, którego by Pan nie zalajkował. I taka odpłata. Cóż, taka to chyba żydowska „wdzięczność”…

  Polubione przez 1 osoba

  przemex
  27 lutego 2018 o 23:25
  Grzanek,

  Po części sam szczypiora tutaj sprowadzileś z jego matecznika prawda2info(czy jak to gówno się nazywa), chwaliłeś, razu jednego nazwałeś go nawet swoim mentorem, pamiętam to jak dziś. A „mentor” odplacił Ci się wyzwiskami od syjonistycznych agentów. Nie warto włazić nikomu w dupę bez wazeliny. Bo to się zawsze źle kończy.

  Bez obrazy. 🙂

  Polubienie

 51. grzanek tutaj drukowane
  TO TY NIE WIESZ ZE GRYPA TO ZNANY DOKTOR Z KANADY PIOTR BEIN . ZA TEN WPIS MASZ U NIEGO PRZESRANE GRZANKU PO CAŁOŚCI HA HA HA .
  SWOJĄ DROGĄ DAWNO NIE SŁYSZAŁEM ABY BEINA KTOŚ TAK OSTRO ZRUCHAŁ . GRZANEK SZACUNECZEK SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  grzanek
  27 lutego 2018 o 22:47
  A ten Haaretz-ki (jaka zabawna „koincydencja”) to jakaś, przepraszam, wyrocznia?
  P.S. Panowie możecie jakoś ukrócić wybryki trolla grypa666? Odkąd się tu pojawił, zapanował straszny chaos w komentarzach i trudno doszukać się sensownych wpisów. Przecież ten troll ma własnego bloga, gdzie może popełnić tekst polemiczny i nie musi zasrywać spamem WPS. Czy jego nasłała hasbara czy on sam odczuwa taki pejsaty imperatyw szambienia?

  Polubienie

 52. Oooooo, co za cudne ,,słoneczko”, woda plus olej! Oliwa sprawiedliwa, zawsze na wierzch wypływa. A gdzie wzór chemiczny oleju, naukowe barany? Pięknie, olej niewiadomego pochodzenia plus woda ,,leczy” wszystkie wirusy grypy!

  Olej jest opatentowany jak osioł i dlatego nie ma chemicznego wzoru!

  MF59

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/MF59&prev=search

  https://pl.glosbe.com/pl/pl/osio%C5%82%20patentowany

  Chiron Corporation – Chiron, centaur z greckiej mitologii

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Chiron_Corporation&prev=search

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chiron_(mitologia)

  Gdzie obecnie ,,boscy stwórcy”, tworzą te olejowo/wodne cudeńko, przeciw wirusowi grypy? Może na Olimpie? Eee tam, to tylko międzynarodowa BAZ-A w BAZ-YLEJI!

  Novartis

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Novartis&prev=search

  Podejrzewam, że olej jest pochodną rtęci, siarki (kolor żółty) i azotu (kolor niebieski jak niebo i dym przy spalaniu). Rtęć w tym związku jest w postaci przezroczystej, tak jak ołów w szkle kryształowym. Miód ma też podobne cechy wizualne. Nie wykluczam też możliwości, że wszystkie pierwiastki chemiczne koloru srebra, mają pochodzenie od MERKUREGO, różniące się domieszkami procentowymi innych pierwiastków. O tym wszystkim wiedzieli alchemicy? Obecnie, ta wiedza jest zakazana dla współczesnej chemii?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szk%C5%82o_o%C5%82owiowe

  Pozdrawiam

  Polubienie

 53. Grzanku nie bądz taki nerwusek może to grypa beinowa się włamała na WPS i cię kasuje a jeszcze w poniedziałek grzanek piał że już zyskał sympatię swoich mentorów a tu sprawa się rypła .
  Grzanku przecież ty niedawno tak kochał nanę i co tak ci podpadła .
  Wiesz z naną tak bywa jak nie będziesz uzywał dezodorantu Nivea z Rossmana mył się mydełkiem FA 5 razy dziennie a za to dłubał w nosie i w pupie po piwie bekając i rzucając kozy na dywan plus pierdząc i tu drukowane
  GRZANEK U NANY NIE MASZ SZANS I TU WĘZYKIEM JAK MAWIAŁ KOBUSZEWSKI BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  GRZANEK WAZ MYSLI ZE TY CHYBA ZARABIASZ NA CHLEB NA DRUGĄ ZMIANĘ BO CODZIENNIE CALE PRZEDPOŁUDNIE WYSIADUJESZ NA WPS
  JAKBY CO POLECAM TAKĄ LEKTURKĘ . PO PRZECZYTANIU NA BANK PORADZISZ SOBIE W TYM PEJSATYM KRAJU

  BODO SCHAFER ” DROGA DO FINANSOWEJ WOLNOŚCI – OSTRO PRZEZ PEJSATKI LEKTURA POLECANA DLA GOJÓW

  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  CYTAT:
  grzanek
  1 marca 2018 o 09:44
  K**a, Panie Ziemiński, czy Pana już do reszty ****************??

  Usuwasz Pan moje wpisy, w których Was bronię!! a zostawiasz to gówno nanowe powyżej?

  Naprawdę chciałbym wierzyć w to, że to jedynie wypadek przy cenzorskiej pracy, spowodowany usuwaniem hurtowym bez czytania komentarzy. 😦

  Polubienie

 54. GRZANEK PZ KASUJE TWOJE WPISY BO DYSKUSJA JEST JUZ ZAMKNIĘTA . NANY DEBILNY WPIS TEZ USUNĄŁ .
  PRZECZYTAJ DOBRZE WPIS PRZEMKA DYSKUSJA W TYM TEMACIE JEST JUŻ ZAMKNIĘTA I KTO BY NIE NAPISAŁ BĘDZIE USUWANY PZ POWINIEN ZABLOKOWAĆ TEN TEMAT BYŁBY SPOKÓJ .
  ILE MOZNA CZYTAĆ DURNOTY GRYPY . ZRESZTĄ MNIE TO NIE DZIWI WSZAK GRYPA ATAKUJE WSCIEKLE NA WIOSNĘ A DZIS MAMY MARZEC .
  ZAUWAŻ JAK GRYPA CICHO SIEDZIAL CAŁA ZIME . JEDEN MOZE DWA WPISY OD GRUDNIA JEGO NA WPS TYLKO BYŁY ALE GRYPA W ZIMIE NIE SZALEJE .

  TERAZ IDE KUPIC SUPER PREZENT DLA ZONY . FAJNE PERFUMKI . WSZAK DO 8 MARCA BLISKO
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 55. CO MY WŁAŚCIWIE JEMY I Z CZEGO TO JEST ZROBIONE? POZNAJ STACHU PO ZAPACHU…, ALBO PO KOLORZE!

  WOŁOWINA I STEK – DWA W JEDNYM.

  SMOCZA KREW ZWANA CYNOBREM.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cynober_(minera%C5%82)

  TO TEŻ JEST BARDZO PODOBNE DO SIARCZANU RTĘCI I KRWI SMOKA!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krew

  W STOMOTOLOGII, SILNĄ TRUCIZNĄ UZUPEŁNIAMY UBYTKI – SZOK!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Amalgamat

  Czy plomby amalgamatowe stanowią zagrożenie dla pacjentów?

  https://stomatologia.mp.pl/lekarze-odpowiadaja/120279,czy-plomby-amalgamatowe-stanowia-zagrozenie-dla-pacjentow

  JAK PRWDZIWĄ WIEDZĘ CHEMICZNĄ UKRYJE SIĘ ZA KŁAMSTWEM, TO WTEDY MOŻNA ROBIĆ Z LUDZI DURNIÓW I IDIOTÓW! OFICJALNIE NIE MA CZERWONEJ RTĘCI!? Chi, chi, chi…

  Czerwona rtęć

  ,,… W 1994 r. amerykański Departament Energii i Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej zaprzeczył istnieniu czerwonej rtęci…”

  ,,… Wiadomo natomiast, że ludzie byli zatrzymywani za jej przemyt (w rzeczywistości miały miejsce przypadki przemytu samej rtęci oraz jej tlenków, które w zależności od rozdrobnienia mogą przybierać barwę czerwoną). Czerwoną barwę ma również jeden z ważniejszych minerałów rtęci cynober (HgS)…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwona_rt%C4%99%C4%87

  Polska ma czerwoną rtęć? Cha, cha, cha…

  https://www.salon24.pl/u/humbug/124010,polska-ma-czerwona-rtec

  Pozdrawiam

  Polubienie

 56. Ciekawy materiał nt. PANDEMII ATYSZCZEPIENNEJ przygotował Andrzej Szubert z Czarnolasu (w lokalnej gwarze Schwarzwald). Jak będę miał chwile czasu, to go trochę skomentuję – chwilowo jest jeszcze słońce zaraz muszę iść na nartach w góry, zanim spieprzy sie, zgodnie z zapowiedzią meteo.pl, pogoda.

  PB z Vancouver Ca. podał taką oto przyczynę, że tekstu swego kolegi A. Szuberta nie będzie rozpowszechniał.:

  Dlatego wybacz, wyjątkowo nie zamieszczę ani nie re-publikuję twego artykułu. Potrzeba długiego bata i pozwu, żeby raz na zawsze na pl.ogosferze dać draniom nauczkę.
  Mielenie tej płaskogłowej ściemy MG i WPS w czasie, gdy okupant wykonuje fatalną operację na resztkach zdrowego narodu, zakrawa na dodatkową kpinę wobec samo-deklaracji obu redaktorów jako obrońców Polaków i Słowian
  Piotr Bein

  A oto jak A. Szubert z Czarnolasu/Schwarzwaldu rozpoczyna swe opracowanie:

  Nie poruszłem do tej pory w odrębnym wpisie sprawy szczepień z tego powodu, że temat ten wywołuje ogromne emocje. Widać je w dyskusji, a raczej gwałtownej pyskówce na stronie WPS pod artykułem M. Głogoczowskiego:
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/02/25/ram-czyli-rozwoj-atrofii-mozgow-w-cywilizacji-tpd/
  .
  Niestety i u autora dostrzec można – takie jest moje zdanie – rozwój atrofii mózgu w kontekście problematyki szczepień. Zarówno big pharma jak i „Przedsiębiorstwo masowe szczepienia” są wytworem – jak to Głogoczowski ją nazywa – cywilizacji TPD, co samo w sobie wywoływać powinno u niego uzasadnioną podejrzliwość wobec nich. Ale atroficzny jego rozum tego nie dostrzega.

  Niestety mój przyjaciel Piotr Bein dał się ponieść emocjom i miał współudział w przeistoczeniu się dyskusji w karczemną pyskówkę.
  .
  Pewnie, że można naświetlać sprawę szczepień z punktu widzenia oficjalnej medycyny, co robi Głogoczowski. Ale okrzykiwanie wszystkich przeciwników szczepień ludźmi niepoważnymi, a to też on robi, jest po prostu nieuczciwe. Prawdy dochodzi się w dyskusji na argumenty, a nie poprzez insynuacje.
  .
  W tym miejscu zaznaczam, że pisząc jeszcze jako Poliszynel wiele czasu poświęciłem na zbadanie problemu szczepień tzw. „ochronnych” i już wtedy zauważyłem wiele, zbyt wiele propagandy w enuncjacjach oficjalnej medycyny nazywanej przez Jerzego Ziębę „rockefellerowską”. Twierdzi ona, że to tylko dzięki szczepieniom w Europie i Ameryce płn. zlikidowano wiele chorób zakaźnych, także tych wieku dziecięcego. Niestety wszystkie te masowe enuncjacje traktują sprawę szczepień w całkowitym oderwaniu od kontekstu społeczno-bytowego i poprawie żywności jakie miały miejsce w tym samym czasie na zachodzie.

  Czytać więcej:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2018/03/02/szczepienia-big-pharma-o-co-tu-chodzi/

  Polubienie

 57. Cud w Andach. Prawda o podboju Inków

  INKA + INKA + OSPA = ZAGŁADA INKÓW!? COŚ TUTAJ NIE PASUJE – SKĄD TA OSPA?

  MOŻE TO TAK BYŁO:

  INKOWIE + PRZYWIEZIONA OSPA PRZEZ KONKWISTADORÓW = ZAGŁADA INKÓW.

  http://www.focus.pl/artykul/cud-w-andach-prawda-o-podboju-inkow

  Ospa prawdziwa

  CZY TO BYŁO NIEŚWIADOME DZIAŁANIE HISZPANÓW? ŚMIEM WĄTPIĆ W TAKIE BAJECZKI! W XVIII W. TO JUŻ BYŁO LUDOBÓJSTWO Z PREMEDYTACJĄ!

  ,,… Historia powszechna mówi, że hiszpańscy konkwistadorzy zwyciężali, ponieważ mieli lepszą broń, jak armata i muszkiet. Jednak choroba, którą nieświadomie przynieśli hiszpańscy żołnierze, zabiła prawdopodobnie tylko w latach 1520-1522 od 3 do 3,5 miliona Indian…”

  ,,… Po raz pierwszy wirus ospy prawdziwej zastosowali jako broń biologiczną biali kolonizatorzy Ameryki Północnej w roku 1763 przeciw Indianom atakującym ich w okolicach Fort Pitt; wykorzystali podstęp podrzucając ,,zagubione” albo ,,zapomniane” koce i chustki, wcześniej używane przez chorych na tę chorobę. Indianie nie spodziewając się w tym podstępu znalezione koce zanieśli do swoich obozowisk i tam stały się one źródłem dalszych zakażeń…”

  BARDZO DZIWNE, ŻE ÓWCZESNA MEDYCYNA OD RAZU ZNALAZŁA ODPOWIEDNIĄ SZCZEPIONKĘ, WYMYŚLONĄ PRZEZ ANGOLA!

  ,,… Szczepionka została wynaleziona w 1796 roku (pierwsza szczepionka) przez brytyjskiego lekarza Edwarda Jennera. Była to jedyna szczepionka, w której podawano żywe, w pełni wirulentne wirusy. Nie były to jednak wirusy ospy prawdziwej, lecz wirusy krowianki (CPXV), która u ludzi wywołuje niewielkie objawy…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ospa_prawdziwa

  Edward Jenner

  PIERWSZY DOKTOR ,,MENGELE”, EKSPERYMENTUJĄCY ZE SZCZEPIONKĄ NA MAŁYCH DZIECIACH? ILE POŚWIĘCIŁ MAŁYCH ISTOT, NA OŁTARZU ZBRODNICZEJ NAUKI?

  ,,… Eksperyment Jennera, polegający na zarażeniu ośmioletniego chłopca wirusem ospy krowianki, a następnie ospy prawdziwej, jest jednym z przełomowych momentów współczesnej medycyny, zaś sam Jenner jest twórcą przełomowej metody walki z tą chorobą. Rzadko jednak pojawia się kwestia dotycząca etycznej strony działania Jennera, który dla potwierdzenia swej nowatorskiej hipotezy przeprowadzał eksperymenty medyczne na ludziach, infekując ich śmiertelnie niebezpieczną chorobą (oprócz pierwszego chłopca, potem – dla potwierdzenia skuteczności metody – zarażonych kolejno oboma odmianami ospy zostało pięcioro innych dzieci). Ponieważ działalność Jennera przyniosła pozytywne rezultaty w postaci znacznego zmniejszenia, a potem całkowitej likwidacji zagrożenia ze strony ospy, mimo eksperymentów na dzieciach[3], Jenner za życia cieszył się wielkim uznaniem, i także obecnie doceniana jest jego działalność naukowa…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Jenner

  ZAPIS ,,BEZWARTOŚCIOWYCH” BADAŃ GDZIEŚ PRZEPADŁ I MOSAD NIE BYŁ ZAINTERESOWANY… CO ZA PECH!

  Josef Mengele

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Josef_Mengele

  Pozdrawiam

  Polubienie

 58. Aj, jaj, jaj panie wąż.
  My patrzymy, że pan dobry człowiek dla nasza rasa.
  Pan wąż lubi to, co dajemy gojom – kobiety, alkohol i pieniądze, aj, jaj, jaj.
  Niektóre goje też lubią pana wąż, nawet piwo chcą stawiać dla pana wąż.
  My cieszymy się z pana wąż, że wąż krzyczy na gojów, że nie chcą się szczepić.
  Wąż jest dobry człowiek.
  Pan wąż chce założyć swój blog, to dobrze panie wąż, my panu pomożemy założyć taki blog u naszych ludzi, tam pan wąż będzie bardzo, bardzo krzyczał na gojów, że nie chcą się szczepić, tak panie wąż? Pan WP jest nie dobry dla nasza rasa, ale pan wąż będzie za to wszystko dużo na pana WP krzyczał u siebie, panie wąż! Goje będą do pana wąż zaglądać, a pan wąż będzie na tych niedobrych bardzo, bardzo krzyczał tak panie wąż? Wtedy pan wąż będzie nasz człowiek – tak panie wąż.
  s-om p. wąż

  Polubienie

 59. cytat jakiegoś pejsatka :
  „Aj, jaj, jaj panie wąż.
  My patrzymy, że pan dobry człowiek dla nasza rasa.
  Pan wąż lubi to, co dajemy gojom – kobiety, alkohol i pieniądze, aj, jaj, jaj.”

  PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI . A WY TO NIE LUBICIE DOBREJ WÓDECZKI . ZAPOMNIAŁ KOLEGA Z PEJSAMI JAKA POPIJAWKA BYŁA W MAGDALENCE . ILE WÓDECZKI SIĘ TAM WYLAŁO . SAM KISZCZAK JAK ŻEŚCIE CHLELI .
  WĄŻ BY TEGO ZA STO LAT NIE WYPIŁ .
  WY KOBITEK NIE LUBICIE ? ŻARTY . A KTO MA PO STO KOCHANEK . JA NIE MAM ŻADNEJ .
  TO WĄŻ OSTRZEGA SWOICH ZIOMALI ABY NIE PILI COLI I NIE ŻARLI ŚMIECIOWEGO ŻARCIA BO DZIECI BĘDĄ MIEĆ PROBLEMY Z ZĘBAMI . ZRESZTĄ JUŻ MAJĄ A SIANKA NA DROGIEGO DENTYSTĘ BRAK A NA NFZ W TYM TEMACIE BYM NIE LICZYŁ .
  ZA TO DOSTAJE NA PORTALU ADMINKA POTĘZNE BATY ZA TE OSTRZEŻENIA .
  TAK MÓJ KOCHANY PEJSATKU . TAKIE FAKTY .
  A ŻE WĘŻYK NA STAROŚĆ SOBIE DOBREGO PIWKA POPIJE I SIĘ ZABAWI . ZA SWOJE KOCHANY PEJSATKU SIĘ BAWI BO ZAROBIŁ NA TO CIEŻKĄ PRACĄ W NIEMCZECH .
  PONJAŁ ?
  A TY ZARABIASZ NA SIEBIE CZY LECISZ TYLKO NA PIENIADZACH Z PODATKÓW OD GOJÓW ? A MOZE MAMUSIA JESZCZE OBIADEK ROBI , PRASUJE KOSZULE I PIERZE ZAPIERDZIANE GATKI CO PEJSATKU ?

  BYŁBYM ZAPOMNIAŁ . JAKIE PIENIADZE . CHYBA ZE 1800 PLN NA MIESIĄC JAKIE PŁACICIE GOJOM NA KASACH W DYSKONTACH . FAKTYCZNIE DUŻY PIENIADZ DLA LUDZI KTÓRZY NIE WIEDZĄ CO TO WOLNOŚĆ FINANSOWA , KIM JEST KIYOSAKI? ITP .
  TAKIEJ TEPOTY WAM PEJSATKU POTRZEBA PRAWDA ?
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 60. KOLEGO JAK Z CIEBIE JEST ZYD TO ZE MNIE TAKA RASA .

  CZYTASZ BLOG PRZEMKA KOLEGO A WIĘC BYĆ MOŻE PODEJRZEWAM KIM ZACZ JESTEŚ . KOLEGO MYŚLISZ ŻE JESTEŚ SPRYTNY . DO WEŻA DUZO CI BRAKUJE I W SPRYCIE I W ROBIENIU JAJ TAKIM JAK TY . UCZ SIĘ MOŻE ZA 20 LAT MÓJ POZIOM LIZNIESZ .

  Polubienie

 61. Aj, jaj, jaj, jaki wąż jest bardzo, a bardzo zły!
  Wąż się uspokoi to będziemy z wężem mówić.

  s-om p. wąż

  Polubienie

 62. Wąż jest dobry, bardzo dobry dla nasza rasa, panie wąż, pan nawet tego nie wie, jak być dobry.
  Aj, jaj, jaj.

  s-om p. wąż

  Polubienie

 63. Aj waj i jeszcze raz, aj waj, obce pejsy naszego SSSSSS atakują!

  ,,… Pan wąż lubi to, co dajemy gojom – kobiety, alkohol i pieniądze, aj, jaj, jaj…”

  Ty, Wąż, przecież to nie jest żadną tajemnicą, że lubisz często i gęsto zaglądać do kieliszka.

  Do ,,laseczek”, też lubisz się przytulić.

  Za szmulowskie szekle, lubisz sobie z laseczkami gwiazdorzyć.

  http://www.abcizrael.pl/izrael-waluta/szekiel-przelicznik-walutowy.html

  Historia pewnego SSSSSSS…, ZBAWICIELA i tajemniczego ZIOŁA!?

  ,,… Według legendy Asklepios udusił pewnego razu węża; wtedy podpełzł inny wąż i podał zioło, które sprawiło, że zabity wąż zmartwychwstał. Zanim ten drugi wąż zdołał uciec, Asklepios wyrwał mu zioło z pyska, po czym używał go do wskrzeszania zmarłych. Gdy został lekarzem na okręcie Argo wskrzesił kilku zmarłych włącznie z Minosem. Po tym jak próbował ożywić Oriona, Hades poskarżył się Zeusowi, że niedługo nikt nie zostanie w Podziemiu[2]. Z tego względu Asklepios nazywany był Zbawicielem (gr. Soter)…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Asklepios

  Abradab(NiKC) – Jedziemy Po Ziolo

  Bywaj Schlauch-fik. Chi, chi, chi, niezłe ziółko, cha, cha, cha…

  https://synonim.net/inaczej-niez%C5%82e+zi%C3%B3%C5%82ko

  Polubienie

 64. Za szmulowskie szekle, lubisz sobie z laseczkami gwiazdorzyć.

  Kika a czemu za szmulowskie szekle .Za swoje tak bo żyd mi nawet grosza nie dał chyba że tobie dał ha ha ha .
  Ty kika panienek nie lubisz , wódki nie lubisz , zabawić się nie lubisz , poruchać panienek nie lubisz . To ty jakiś nienormalny jesteś .
  Może nalezysz do tego towarzystwa i pilna wizyta u psychiatry ci potrzebna .Zasponsorować ci ? ha ha ha.
  ha ha ha

  Polubienie

 65. Tak wyglądał Urban za młodu .Faktycznie uszy miał ponadwymiarowe nawet jako dziecko .Czyzby jakis wybryk natury Urbacha ha ha ha .Tego nie wiem ale on podobno lubi kozy . może mleko kozie .pycha ha ha ha .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s