Zapowiedż wojny w Syri


Czy będzie trzecia światowa?

Raczej nie. Ale broni, zasobów militarnych ( mięsa armatniego) i chęci nie brakuje.

Elity światowe nie zaryzykują globalną wojną światową, gdyś swoim życiem nie zaryzykują. Wiedzą, że po wojnie atomowej życia na ziemi mieć nie będą.

Natomiast wszystko zaczyna wskazywać na to, że zbliża się konfrontacja militarna na ograniczoną w przestrzeni i czasie skalę pomiędzy USA z jednej strony i Rosją, Iranem i  Chinami z drugiej.

Rosja Chiny i Iran odchodzą od dolara, rosną w siłę polityczną, gospodarczą i militarną. Zagrażają zdecydowanie i bezpośrednio dominacji amerykańskiej w świecie.

Dążą do jej marginalizacji.

Na to USA i świat zachodni się nie godzą. Najwyraźniej zamierzają się temu przeciwstawić a miejsce na próbę sił wybrana została Syria gdzie już ścierają się, jak dotąd na ograniczoną i niewielką skalę Rosja i Zachód.

Czy to już teraz, zważywszy że w Rosji znów z ogromnym poparciem narodu został wybrany Wladymir Putin i na jego usunięcie zachód nie ma co liczyć?

Być może w związku z tym zaczynają pojawiać się bardzo niepokojące wiadomości z okolic Syrii.

Oto co piszą na stronie:

Tekst tłumaczony Googlem lekko poprawiony by mógł być zrozumiały dla czytelnika

CRUISE MISSILE STRIKE GROUPS IN EAST MEDITERRANEAN, PERSIAN GULF AND RED SEA FOR POSSIBLE STRIKE AT SYRIA

Uderzeniowa grupa krążowników rakietowych we wschodniej części Morza Śródziemnego, w Zatoce Perskiej i na Morzu Czerwonym gotowa do ataku na Syrię

Na żywo

aktualizuje w trakcie:

Stany Zjednoczone wydają się przygotowywać bardzo duży atak na Syrię.

Amerykańskie krążowniki rakietowe i niszczyciele zostały uformowane w grupy uderzeniowe we wschodniej części Morza Śródziemnego, na Morzu Czerwonym i w Zatoce Perskiej.

Co gorsze: rosyjskie Ministerstwo Obrony (MON) twierdzi, że siły amerykańskie wyszkoliły terrorystów w południowej strefie i za pomocą broni chemicznej (dostarczono im 20 ton chloru) przygotowują atak pod fałszywą flagę,

SERGEY LAVROV: USA, Wielka Brytania i Francja nie walczą Syrii tylko przez pośredników. Siły specjalne USA, brytyjskie i francuskie są w Syrii bezpośrednio zaangażowane przeciw armii syryjskiej

AKTUALIZACJA 12:04 PM EDT –

Francuskie ministerstwo spraw zagranicznych wezwało reporterów, aby zaprzestali podróży do Syrii

cruisemissilestrikegroups

Napięcie rośnie:

Rosjanie oznajmili, że inaczej niż poprzednio, odpowiedzą siłą militarną, a nie tylko zestrzelą pociski, ale zniszczą ich wyrzutnie.

To zmieni wszystko w jednej chwili, jeśli tak się stanie. WW III się zaczynie, gdy siły rosyjskie bezpośrednio zaatakują siły USA.

Zdjęcia satelitarne pokazują grupę uderzeniową USS Theodore’a Roosevelta w Zatoce Perskiej

AKTUALIZACJA 12.35

Kilka chwil temu rosyjskie systemy obrony powietrznej w bazie lotniczej Khmemeim w Latakii w Syria, przechwyciły niezidentyfikowany obiekt nad morzem.

Rosjanie odpalili 2 rakiety.

AKTUALIZACJA 12.55 czasu wschodniego –

Staje się to coraz poważniejsze: Szef sztabu armii rosyjskiej twierdzi, że USA przygotowują grupy sabotażowe w Al Tanf, aby przeprowadzić chemiczne ataki, by mieć pretekst do ataku na SYRIĘ.

Według Moskwy niektóre z grup uderzeniowych zostały już przeniesione na stanowiska Wolnej Armii Syryjskiej (FSA).

MoD twierdzi, że niektóre chemikalia, dziesiątki detonujących bezpieczników przebranych za paczki papierosów zostały dostarczone do miasta Dariya. Bardziej planowane ataki są planowane w miastach Al Ghabid, Qalb Loze, 25 km na północny zachód od Idlib, gdzie dostarczono 20 pojemników z chlorem.

AKTUALIZACJA: 13:13 EDT –

„Obiekt”, który został namierzony przez rosyjskie systemy obrony, został pomyślnie zlikwidowany. Rosja mówi, że leciał z północnego zachodu.

AKTUALIZACJA: 13:16 EDT –

Gen. Gerasimow, szef Sztabu Generalnego Armii Rosyjskiej, powiedział, że rosyjskie wojsko „celuje w dowolne pociski i wyrzutnie rakietowe biorące udział w takim ataku”, włącznie z amerykańskimi niszczycielami i krążownikami.

Niektóre rosyjskie statki floty wojennej są teraz w drodze do Syrii.

Moskwa jasno daje do zrozumienia, że tym razem się nie cofnie

AKTUALIZACJA 1:19 PM EDT –

Rosja wysyła do USA misję dyplomatyczną z wysokiej rangi wojskowymi ze względu na amerykańskie groźby ataku na Damaszek – podał Ławrow za pośrednictwem serwisu informacyjnego Interfax

AKTUALIZACJA: 13:36 EDT –

Francja potwierdza, że zwróciła się do USA i do sojuszników NATO o wspólne uderzenie na  Syrię w związku z domniemanymi atakami chemicznymi dokonanymi przez Assada.

Wydaje się więc, że wszystko, co się dzieje, jest prawdopodobne w odpowiedzi na francuskie wezwania do ataku na Syrię .

AKTUALIZACJA 13:45 EDT –

dygwsy3xcai82qq

Mogę teraz potwierdzić lotniskowiec USS THEODORE ROOSEVELT wraz z grupą uderzeniową, zajęła pozycje bojowe w Zatoce Perskiej.

Na Morzu Śródziemnym amerykańska 6. Flota rozmieściła okręty nawodne i okręty podwodne.

4 statki USA:

USS Oak Hill,

Iwo Jima,

USS New York,

USNS William Mclean

hrzjsnyl_normal

Andy Blumenthal

@andyblumenthal

18:29 – 17 marca 2018 r

Blumenthal jest zastępcą dyrektora ds. Operacyjnych w amerykańskim Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej, biurze zastępcy sekretarza ds. Gotowości i reagowania. Wcześniej pełnił funkcję Chief Information Officer, Departamentu Stanu USA, Global Information Services; Chief Technology Officer, Departament Sprawiedliwości USA, Biuro ds. Alkoholu, tytoniu, broni palnej i materiałów wybuchowych; oraz Główny Architekt ds. Przedsiębiorstw, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA, Straży Przybrzeżnej i Secret Service.

 

 

 

 

Reklamy

132 uwagi do wpisu “Zapowiedż wojny w Syri

 1. Eduard Caupa

  The ‚Idiotic States of America’ is illegal in Syria anyway. Please Mr. Putin, bomb the haters, psychopaths and warmongers from the (d)Peep State, Al-CIAda, and their proxy-army ISIS, Al-Nusra and the White Helmets into the ground. The world will say thank you to you.😇

  Dance4lifeBR

  Putin said months ago the Russian mission in Syria was well done, but it looks like there is much more to be done. The conflict in Syria isn’t over, this is just the beginning.

  Polubienie

 2. ADMINEK JAK TAM DZISIEJSZA PASZTETOWA Z BIEDRONKI . WIATRÓW NIE MIALEŚ .ZONY SMRODAMI Z DUPY NIE ZACZADZIŁEŚ KIBLA NIE OBSRAŁEŚ BO WIESZ Z TAKIM ŻARCIEM TO RÓZNIE BYWA BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSS
  AAA FUU NIE DZIWOTA ŻE ADMINKA ZONKA PO TWOIM ADMINKU POBYCIE W SRACZU MA PEŁNE RĘCĘ ROBOTY SKORO TY TAKĄ PASZTETOWĄ SPOZYWASZ BU BU HA HA
  ADMINKU NA LITOŚĆ BOSKĄ HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 3. W rozmowie z radiem Sputnik szef Centrum Badań Ekonomicznych Instytutu Globalizacji Wasilij Kołtaszow wyraził przekonanie, że Warszawa działa wbrew swoim interesom, wykonując polecenia zza oceanu.

  — To, że Polska domaga się od Niemiec wycofania się z budowy Nord Stream 2 świadczy o tym, w jak upokarzającej sytuacji znajduje się polski rząd. Należy uczciwie powiedzieć, że Polska jest lokajem Ameryki. W tym przypadku działa wbrew własnym interesom gospodarczym. Ponieważ jej interes polega na tym, aby zdobywać niemieckie kontrakty i być dystrybutorem rosyjskiego gazu zamiast Niemiec, co natychmiast poprawiłoby status państwa polskiego w całej Europie. Ale Polacy tego nie robią i wiadomo dlaczego. Ponieważ to tylko parawan polskiej polityki narodowej, a w rzeczywistości wykonują polecenia zza oceanu. Jest to upokarzające. Polska nic nie wygra i prawdopodobnie nic nie osiągnie. Niemcy dopatrzą się w takich oświadczeniach Polski i niektórych innych państw, w których amerykańskie wpływy są bardzo duże, konieczności rewizji struktury Europy. Do rewizji Unii Europejskiej mogą doprowadzić nie Grecja czy Hiszpania, a właśnie Niemcy – powiedział Wasilij Kołtaszow.
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201803197582381-sputnik-polska-nord-stream-2-niemcy/

  Polubienie

 4. Zapowiedź wojny… w d… u murzyna! Hej!

  Globalna mafia okradła ludzi z pieniędzy w wyimaginowanym kryzysie, teraz mogą dowolnie nimi szastać i kto im co zrobi!

  Zamiast krążowników. Rosja buduje pływające wyrzutnie rakiet cruise

  http://www.defence24.pl/zamiast-krazownikow-rosja-buduje-plywajace-wyrzutnie-rakiet-cruise-analiza

  W KTÓRYM STUDIO KOMPUTEROWO/FILMOWO/TELEWIZYJNYM BĘDĄ ODSTAWIAĆ WIRTUALNĄ SZOPKĘ?

  Rosja przygotowuje się do misji na Marsa. Program kosmiczny wystartuje już wkrótce

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-przygotowuje-sie-do-misji-na-marsa-program-kosmiczny-wystartuje-juz-wkrotce

  Putin chce wysłać Rosjan na… Marsa! „Planujemy podbój Marsa! Najbliższa misja w 2019 r.”

  http://nczas.com/2018/03/15/putin-chce-wyslac-rosjan-na-marsa-planujemy-podboj-marsa-najblizsza-misja-w-2019-r/

  PRZECIEŻ RUSKIE PIEROGI JESZCZE NIE BYŁY NA KSIĘŻYCU!

  Rosjanie lecą na księżyc. W 2020 roku człowiek znów ma stanąć na ,,srebrnym globie”

  http://www.polskatimes.pl/artykul/3765473,rosjanie-leca-na-ksiezyc-w-2020-roku-czlowiek-znow-ma-stanac-na-srebrnym-globie,id,t.html

  Rosja i USA zbudują nową stację kosmiczną na orbicie Księżyca

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201709276362161-Rosja-i-USA-zbuduja-nowa-stacje-kosmiczna-na-orbicie-Ksiezyca/

  https://www.miejski.pl/slowo-W+dupie+u+murzyna

  Hej!

  Polubienie

 5. Na wieczorze wyborczym Prezydent Putin pojawił sie bez towarzystwa premiera Miedwiediewa, w przeciwieństwie do poprzednich wyborów, Czyżby miało to oznaczać eliminację nadzorcy z ramienia międzynarodowego żydostwa. Czas pokaże.

  Polubienie

 6. ADMINEK JAK TAM PO SPOŻYCIU PASZTETU Z LIDLA . SRAKI NIE MIAŁEŚ HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS
  ZONKA NIE ZACZADZIAŁA ?
  BU BU HA HA HA

  Polubienie

 7. SORRY OCZYWIŚCIE 12 STÓWEK NIE 23 ADMINEK AZ TAK CIEZKO NIE PRACOWAŁ ABY MU KOSZERNY ZUS PŁACIŁ 23 STÓWKI W KONCU PRACA W USA NIE WLICZA SIĘ W ŚWIADCZENIA ZUS BU BU HA HA HA SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS. DZIADY HA HA HA .

  Polubienie

 8. 16 DZIECI RAZY 5 STÓWEK NO FULL ZAROBEK .MARKETINGOWIEC MA ZA CO DZIEKOWAĆ PIS . TYLKO W PISOWEJ POLSCE BYC DZIECIOROBEM . MOŻNA SIĘ PRZEZ ROBIENIE DZIECI MAJĄTKU DOCHRAPAĆ . SZKODA ŻE WAŻ MUSI TAKIE JAJCA SPONSOROWAĆ PŁACĄĆ PODATKI BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSS
  MIESIECZNIE :
  16 BACHORÓW x 5 = ILE ADMINKU ?
  HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 9. PODPOWIEM
  8 TYSIĘCY ŻYWEJ GOTÓWECZKI CO MIESIĄC RAZY 12 MIESIĘCY MAMY JAKIEŚ ROCZNIE Z MOICH PODATKÓW 90 TYSIĘCY ŻYWEJ KASY .
  I PO CO W POLSCE PRACOWAĆ ?
  WAŻ SZUKAŁ LUDZI DO CZYSZCZENIA RYNIEN BO Z POWODU CHOROBY SAM NIE MOŻE .PŁACIŁ 150 ZŁOCISZY ZA GODZINĘ ROBOTY .
  NIKOGO NIE ZNALAZŁ A ODPOWIEDZI BYŁY TAKIE
  „FACET A PO CO MI ROBIĆ ? CO DZIEŃ SOBIE PÓJDĘ DO SZKOLNEJ STOŁÓWKI TO MI ZUPĘ ZA DARMO DADZĄ BO ZGODNIE Z PRZEPISAMI PAŃSTWO MUSI MI ZAPEWNIĆ ODPOWIEDNIĄ ILOŚC KALORII ABY NIE ZDECHNĄĆ Z GŁODU RAZ NA DWA MIESIĄCE KARTKI NA ZAKUP KIEŁBASY . WEGIEL MI GMINA DA I PO CO MI RUSZAĆ DUPĘ DO ROBOTY
  BU BU BU HA HA HA .
  I TO JEST WŁASNIE KAPITALIZM HA HA HA .
  BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 10. Wąż, Sołtys się pytał czy już wykopałeś schron?
  Wojna za 24 godziny a ty o rynny się martwisz.
  Wężu, ty jesteś skryty zagorzały PiSowiec.
  Co ja lekko rząd skrytykuję, to ty zaraz na mnie naskakujesz.

  Polubienie

 11. Wężu, ile skrzynek piwska zmagazynowałeś w tym swoim schronie? Znasz pewnie powiedzenie: „nie szkoda róż, gdy płonie las”, a Ty się o chałupę martwisz. Narzekasz, ale, jak czytam, to walisz piwsko i doglądasz pracowników. Muszą Ci dobrze płacić za te posty.

  Polubienie

 12. Wężu, nie zapomnij o rozliczeniu się z Kołem Gospodyń Wiejskich. Coś widzę, że nawet u Przemka zaczynasz podpadać, bo Cię nie przepuszcza. Musisz szanować naszego Adminka, bo tylko on jeszcze pozwala Ci tu chasać do woli, pomimo, że kąsasz.

  Polubienie

 13. ADMINKU WOJNA TO BEDZIE U CIEBIE W DOMU JAK CI ZONA DA KARCZYCHO W ŁEB BO JUŻ NIE BĘDZIE MOGŁA WYTRZYMAĆ TWOJEGO PIERDZENIA PO BIEDRONKOWEJ KASZANCE W PROMOCJI .

  A RYNNY ?
  TO BARDZO WAŻNA RZECZ .ADMINEK TAKI GOSPODARZ I TEGO NIE WIE ?

  DO SOŁTYSA .
  SOŁTYS A TY ROBOTY NA WSI NIE MASZ? . TRZEBA ROZNIEŚĆ RACHUNKI DO ZAPŁATY PO CHŁOPACH .
  W DODATKU DROGI SOŁTYSIE CZEKAJĄ NA CIEBIE WYPOSZCZONE BABCIE ABYŚ JE BZYKNĄŁ A TY TRACISZ CZAS NA PISANIE PIERDÓŁ U ADMINKA .
  SOŁTYS ZOBACZ JAKA NA CIEBIE BABCIA NAPALONA CZEKA A TY ZAMIAST WZIĄŚĆ SIĘ ZA STUKANIE MARNUJESZ CZAS U ADMINKA NA PORTALU
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  SOŁTYS DO ROBOTY JAK BY NAPISAŁ LUK .

  Polubienie

 14. Coś widzę, że nawet u Przemka zaczynasz podpadać, bo Cię nie przepuszcza.

  i TU KOLEGO KLAMIESZ BO PRZEMEK ZAWSZE MNIE PRZEPUSZCZA .JESTEŚMY W DOBREJ KOMITYWIE .
  TAK NA POWAŻNIE
  GOŚCIU CO MASZ W AWATARZE WILKA SAM ZMIENIASZ NICKI JAK ULĘGAŁKI . PRZECIEŻ WIEM KIM JESTEŚ . TO CIEBIE WYWALILI Z WPS ZA ZBYT OSTRĄ KRYTYKĘ KOSZERNYCH I PAJACOWANIE .
  MASZ W AWATARZE WILKA I MIESZKASZ W UK . BĄDZ POWAŻNY CHŁOPIE I IDZ DO PRACY .MASZ DZIŚ JESZCZE PARĘ KIBLI DO UPRZĄTNIĘCIA .
  DO ROBOTY BO TYCH 3 FUNTÓW NA GODZINĘ CI NIE ZAPŁACĄ I BEDZIESZ W TYM LONDYNIE ŻARŁ ZIEMIE BO JA CI HAMBURGERA Z FRYTKAMI NIE ZASPONSORUJE HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 15. Wężu, zapamiętaj, to SOŁTYS będzie ostatnim, który przyniesie Ci powiastkę. Wyglądaj, tylko patrzeć, jak na front wschodni, którego Niemcy bali się jak ognia – pojedziesz. Chyba, że schowasz się do ziemianki, którą podobno już wykopałeś. Ale jak wychlasz piwsko, które tam zgromadziłeś, to wyleziesz z nory, a resztę już znasz. Tra, ta, ta, ta. Ja w UK mogę spokojnie patrzeć w przyszłość w przeciwieństwie do Ciebie. Już widzę, jak spocony wyglądasz przez okno.

  Polubienie

 16. KOLEGO NIE MA TAKIEJ SIŁY ABY MNIE WYGNAŁA NA WSCHÓD . NAWET 1000 ANTKÓW ” WARIATÓW ” MNIE NIE ZMUSI .
  SWOJĄ DROGĄ UWAŻAJ W TYM UK NA IRA SKORO PIEJESZ ŻE TAKIŚ TAM BEZPIECZNY . JAKBY CO ZAWSZE MOGĘ SOBIE POJECHAĆ NA BIAŁORUŚ TAM PRZY BATCE BĘDĘ BEZPIECZNY HA HA HA .

  ZyCZĘ MIŁEGO MYCIA KIBLI W U.K . TO ZAJĘCIE W SAM RAZ DLA CIEBIE HA HA HA .
  SSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 17. Baćka też nie może być wiecznie pewien. Jak Soros sypnie zielonymi, to pójdzie w ślady Janukowycza. Tam też mogą chcieć demokrację i do NATO. Tak Wężu! I gdzie potem wyjedziesz?

  Polubienie

 18. Tak tak . Polać Lukowi bo dobrze prawi został tylko San Escobar oby nie Borubar jak ten znany bramkarz Boruc .
  Sołtysku spokojna twoja rozczochrana .Zaden tam Soros podlotek Rotschildów czy Rockefellerów Baćki nie ruszy .Tyle lat gówno mu zrobili to i teraz mogą mu koło jaj naskoczyć i zaufaj sołtysie mądrości zwykłych Białorusinów . To nie Polacy co to wymodlili u żydowskiego Boga upadek PRL a teraz mają wielkie zdziwienie bo im kapitalista z Biedronki czy z Lidla płaci 1800 pln na miesiąc czyli niecałe 500 euro .
  Dymać dupę debilom ile wlezie wąż pomoże bu bu ha ha ha . chciało się Szechterów i Lewartowów to się ma . Bóg żydowski wysłuchał modłów to do kogo teraz pretensja bu bu bu ha ha ha .
  sssssssssssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 19. A wąż to kiedy zakłada swojego bloga, bo zamiar ten moźna wycztać u Przemka? Ostatnio na WPS węża teź nie widać.

  Polubienie

 20. Sołtysie jak ty pytasz mnie o takie rzeczy to z ciebie sołtys jak z koziej dupy trąba chyba że to twoja angielska ksywka zmywacza podłóg w podrzędnych angielskich knajpach a rodzice oczywiście w Polsce karmieni durnotą że synuś w U. K pracuje w firmie komputerowej , zarabia kupę kasy i już sobie dom kupił bu bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssssss.
  Sołtysiku ty mój z miasta Londyn . Niestety nie mam czasu na zajmowanie się blogiem , stronami internetowymi itp .Plan był utworzenia bloga ale jak widzisz zbliża się wiosna wąż ciężko pracuje na cholernie wielkim ogrodzie .Trzeba ogródek niebawem skopać wziążć się za sianie aby tworzyć dobro w postaci pysznych pomidorków , ogórków , malin , bobu , rzodkiewki , szczypiorka , grochu , sałaty , kapusty itp .
  Samo się to sołtysie z miasta Londyn nie zrobi .Trzeba zapieprzać aby coś mieć . Tylko lenie nic nie mają bo biorą 5 stówek od państwa na colę i pizzę a potem w lipcu przychodzą do węża z hasłami ” daj pan parę ogóreczków bo taka mizeria z nich pyszna ”
  Bu bu ha ha ha

  Polubienie

 21. sssssssssssssssssssssssssssssssss
  Tak to już jest że takie Kalksteiny za leniwe żeby tworzyć jakieś dobro dla kraju .Najlepiej pławić się w luksusach za podatki od gojów .Tak najłatwiej i znakomity sposób na życie od 1989 roku .
  Fajna fucha ten Knesejm nie ma co .Pierdzisz w krzesło a w zamian masz co miesiąc po 14 tys na konto plus premie , dodatki nagrody ufffffffffffffffff
  Bu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

 22. Czyz judeopolonia dla żydów nie jest rajem i miejscem spoczynku .Yes Yes Yes jak krzyczał kiedyś pewien przygłupi premier którego kocha nasz adminek pisowy
  bu bu bu u ha ha ha

  Polubienie

 23. Adminku przecież kot prezesa to wypasiony na podatkach od gojów tchórz .Gdzie on by do mnie skakał . Uciekłby do prezesa pod świeżutką pierzynę :
  MASZ KOTA PREZESA
  WYPASIONY NA PODATKACH OD DURNYCH GOJÓW KTÓREGO PILNUJĄ DOBOROWE JEDNOSTKI POLICJI BU BU HA HA
  SSSSSSSSSSSSS

  TEN KOT KTÓREGO WKLEIŁEŚ TO DACHOWIEC .fAKTYCZNIE ONI SĄ ODWAZNI I BARDZO CHUDZI HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  https://www.youtube.com/channel/UCqcR_A_ow0Ez1fdd-xUeoQQ

  Polubienie

 24. Adminku przecież kot prezesa to wypasiony na podatkach od gojów tchórz .Gdzie on by do mnie skakał . Uciekłby do prezesa pod świeżutką pierzynę :
  MASZ KOTA PREZESA
  WYPASIONY NA PODATKACH OD DURNYCH GOJÓW KTÓREGO PILNUJĄ DOBOROWE JEDNOSTKI POLICJI BU BU HA HA
  SSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 25. Gdzie on by do mnie skakał . ,,,
  Ja nie pisałem, że potarmosił wĄŻ SSSSSSSSSS, tylko że potarmosił jakiegoś tam węża ulicznego, bezdomnego.
  Wąż, ty jesteś wąż, krajowy, tutejszy, czy wĄŻ SSSSSSSSSSeSman z II Światowej, może jakiś generał, albo feldmarszałek vel feluśmarszałek?

  Polubienie

 26. Feldmarszałek vel feluśmarszałek?
  Cie choroba, może to ten, co to dowodzi drużyną klawiszowców na teren RP, podobnie, jak ci z RWE pod Monachium!

  Polubienie

 27. Ciekawe, ile ma żołdu? Za ten pobyt w kartoflarni też pewnie ma dodatek środowiskowy. No i się żyje panie! Miał już wcześniej zostać przeniesiony do Wiednia, o czym gardłował u Przemka, ale widocznie szczególne umiłowanie do polskich napojów chmielowych nie pozwoliło na ten awans.

  Polubienie

 28. Marzy mu się funkcja rezydenta z siedzibą w Mińsku z poborami 3000 euro miesięcznie, ale, jak już pisałem jego skłonności do chmielu i podobno pięknych lasek opóźniają dość zasadniczo ten awans, co widać na przykładzie możliwości pracy w Wiedniu. Dodam, że język polski opanował już dobrze.

  Polubienie

 29. TE SOŁTYS TAKĄ PAPLANINĄ TO TY W LONDYNIE NA FRYTKI I HAMBURGERA NIE ZAROBISZ NAWET JEDNEGO FUNTA A ANGOLE RACZEJ NIE SKORZY DO TEGO ŻEBY FUNDOWAĆ TAKIM JAK TY PIZZE , HAMBURGERA CZY FRYTKI O COCA – COLI NIE WSPOMINAJĄC BU BU HA HA HA.
  TAK CHŁOPIE ZAMIAST TU PIEPRZYĆ U ADMINKA O DUPIE MARYNI TO WEŻ SIĘ ZA ROBOTĘ W TYM LONDYNIE BO Z APELI NA TWOIM FEJSIE W KWESTII GROMU NA CHLEB NIE ZAROBISZ KOLEGO ANTYPEJSATKU KTÓREGO ZIEMIŃSKI NA ZBITY PYSK WYWALIŁ Z WPS A KOSIUR DAŁ OSTRZEŻENIA ZA ZBYT MOCNE TEKSTY ANTYPEJSATKOWE .

  ZOBACZ TY SIĘ ANGLICY ZACZĘLI DOBRZE SIĘ ODŻYWIAĆ . MNIEJ PIJĄ WÓDKI TO JUŻ DLA NASZEGO VEL SOŁTYSA NIE MA PRACY W U.K SKORO ANGLICY ZACZĘLI MNIEJ SRAĆ TO I MNIEJ KIBLE PASKUDZĄ I NIE RZYGAJĄ BO MNIEJ PIJĄ .
  Z TEGO POWODU BRAK ROBOTY DLA NASZEGO SOŁTYSA W U.K .
  JAK JA CI WSPÓŁCZUJĘ BU BU BU HA HA HA ŻE NIE ZAROBISZ TYCH 3 FUNTÓW ZA GODZINĘ BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 30. OTO NASZ SOŁTYS MAJĄCY W AWATARZE WILKA . NO ŁADNEGO ZACHOWANIA SIĘ W U.K NAUCZYLI ALE SĄDZĄC PO TWOICH WPISACH TO TAKIE ZACHOWANIE DLA CIEBIE TO NORMALKA BU BUBU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 31. TE SOŁTYS .NA KŁOPOTY SOŁTYS TADEK BU BU HA HA SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  TO TY TEN SOŁTYS TADEK ?
  BO ZA PRL NA KŁOPOTY BYŁ SŁODOWY BU BU HA HA HA

  Polubienie

 32. TE SOŁTYS MOŻE TA U GÓRY TO TWOJA ZONA ALBO KOCHANKA . OJ CZUJE ONA OD CIEBIE TE FUNCIAKI JAKIE ZARABIASZ NA KIBELKACH W U. K . UWAŻAJ BO CIĘ OSKUBIE PO CAŁOŚCI BU BU HA HA HA .SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.

  Polubienie

 33. Czytałem wężu, że z Przemkiem pracujecie nad nowym składem rządu w Rosji? Chodzi o obecnego premiera i czy jest jewrejem. Przemek, to niech leje wachę do traktora i w pole chajda orać – bo wiosna tuż, tuż, a nie polityką się zajmować, albo dokuczać pani Nani. Swoją drogą to wężu masz tam mocne plecy. Ciekawe, bo Przemek blokuje większość odmieńców, a Ty jesteś niezatapialny.

  Polubienie

 34. I MASZ TU WILKU ODPOWIEDZ DLACZEGO PRZEMEK CIEBIE ZABLOKOWAŁ JAKO ODMIEŃCA I WYKOPANO CIĘ Z WPS BO PO PROSTU DLATEGO ŻE JESTEŚ ODMIEŃCEM A JA NORMALNYM GOŚCIEM .
  JASNA ODPOWIEDZ PRAWDA . ZOSTAŁ CI adm TO TU SOBIE PISZ BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  CYTAT:

  Swoją drogą to wężu masz tam mocne plecy. Ciekawe, bo Przemek blokuje większość odmieńców, a Ty jesteś niezatapialny.

  Polubienie

 35. PODOBNIE JAK NANIE ZOSTAŁ TYLKO admin BO NANULKA WSZĘDZIE BANNED BU BU HA HA HA SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 36. Z POWODU PRACY I ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ WIOSNY KOŃCZĘ MOJA OBECNOŚĆ . DO ZOBACZENIA W LISTOPADZIE .
  WAŻ JEST ZAPRACOWANY CALĄ WIOSNĘ I LATO I NIE MA TYLE CZASU NA GŁUPOTKI JAK PEWIEN LENIWY SOŁTYS Z ZĘBAMI WILKA BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 37. Z POWODU PRACY I ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ WIOSNY KOŃCZĘ MOJA OBECNOŚĆ . DO ZOBACZENIA W LISTOPADZIE .
  WAŻ JEST ZAPRACOWANY CALĄ WIOSNĘ I LATO I NIE MA TYLE CZASU NA GŁUPOTKI JAK PEWIEN LENIWY SOŁTYS Z ZĘBAMI WILKA BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 38. Jeszcze trochę i Przemek trafi na listę podpadniętych blogów u pana Piotra za zajmowanie się scypionkami, bo aż dziw, że go tam jeszcze niema? Bo przecież SYNGIEL jeszcze nie CYNGIEL nie może zabierać głosu w sprawie podawania dzieciom scypionek, jak ich nie ma. Nie podoba mi się też, że donosi na pana Piotra, a blogier nie powinien tego czynić. Natomiast Ty wężu fruwasz bo blogach robiąc sobie jajca ze wszystkich i masz do tego prawo, skoro Ci pozwalają admini, ale nie może tak robić szanujący się blogier.

  Polubienie

 39. Wąż nie założy bloga, nie potrafi to wężownicę przerasta, swoje niemieckie euro marki zamienia na butelki piwa, wąż później robi wężowe SSSSSSSiki za stodołą
  A jak euro wymienia na piwko, to nie ma kasy na to by ktoś, kto projektuje strony www mu taki blog za kasę zrobił.
  Jednym słowem wąż to taki internetowy menel.

  Polubienie

 40. Wężu vel Kuraś razem z traktorzystą będziecie na ogłoszeniu dla Polonii na półkuli zachodniej, jako szkodnicy sprawy polskiej. Długo będzicie musieli pracować na poprawę wizerunku.

  Polubienie

 41. NO TO ZEŚ MNIE SOŁTYSIE ROZBAWIŁ . DAWAJ DALEJ I ZMIENIAJ NICKI DALEJ . W TYM JESTEŚ NAJLEPSZY .
  CZY TO NIE TY W LONDYNIE PO PRACY ? TYLKO GRZECZNIE PYTAM BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSS

  CYTAT:
  TEN NICK ROMI SKORO NICK SOŁTYS ZOSTAŁ OSMIESZONY TO TERAZ CZAS NA NIC ROMI PRAWDA WILKU LONDYŃSKI Z WIELKIMI KŁAMI BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  CYTAT:
  romi 21 marca 2018 o 8:45 AM
  Wąż nie założy bloga, nie potrafi to wężownicę przerasta, swoje niemieckie euro marki zamienia na butelki piwa, wąż później robi wężowe SSSSSSSiki za stodołą
  A jak euro wymienia na piwko, to nie ma kasy na to by ktoś, kto projektuje strony www mu taki blog za kasę zrobił.
  Jednym słowem wąż to taki internetowy menel.

  Polubienie

 42. JESZCZE JEDNO GŁODNY LONDYŃSKI WILKU . POCHWAL SIĘ SWOIM BLOGIEM . NIECH NO POPATRZE JAKI BLOG ZROBILI WEBMASTERZY WILKOWI ZA DROBNĄ OPŁATĄ BU BU HA HA HA BO CO TO JEST WORDPRESS TO SZANOWNY WILK NIE WIE BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 43. Sołtys bardzo się cieszy, że wąż bierze się za pracę w polu. Sołtys będzie jeszcze bardziej zadowolony, jak wąż przestanie dokuczać tu Adminowi, a Przemek da prawo głosu p. Nianie i innym odmieńcom, czytaj opozycji i tyle wężu. I obym zapomniał, jeszcze proszę nie kablować więcej na Sołtysa. Stoi umowa wężu?

  Polubienie

 44. Prośba do węża.
  Jak już ogródek wężowi zakwitnie to niech wąż zrobi zdjęcie i zamieści u nas na stronie.
  Uwierzymy w węza i będziemy podziwiać.

  Polubienie

 45. Zdjęcia u mnie robili już wycieczki z Izraela i Usraju oczywiście naród wybrany tak im się mój ogród spodobał gdy szli na Kirkut .Naprawdę byli mili i uprzejmi jak człowiek poprosili czy mogą fotki zrobić bo im się mój ogród podoba . Bez problemu pozwoliłem .Wyciągnęli Izraelczycy aparaty cyfrowe i robili sobie z 15 minut fotki mojego ogrodu bo naprawdę jest piękny
  bo musisz wiedzieć adminku że u mnie takich wycieczek jest bardzo dużo . W sumie dobrze wychowani ludzie .Nie ma co narzekać .
  Od 2 lat mam piękne kwiatki na ogrodzie które w nocy pęknie świecą .Zapłaciłem na allegro za nie kupę kasy .Chętnie zrobię focie w lipcu i coś podeślę focie w lipcu ale i tak u ciebie na portalu tego nie zamieścisz pisowczyku .

  Odnośnie odpowiedzi do wilka londyńskiego .
  Chłopie ja do nany nic nie mam . Nanie zdarzy się świetnie pisać i bije jej brawa a zdarzy się jej pisać głupotki i wtedy jak ktoś ma inne zdanie nana szaleje i wyzywa ( sławny konflikt Jagienka – Nana na WPS gdzie kobietę zwyzywała niemiłosiernie .) .
  To nie jest przypadek ze Nana ma wszędzie Banned .Nerwowa jak ch…. kobieta i tyle .Nie panuje nad sobą jak ktoś ma inne zdanie jak ona .
  Gdy gąsienica miał inne zdanie to i gąsienicy się obrywało a gdy gąsienica ją pochwalił za wpisy to głaskała gąsienicę jak Kalkstein swojego kotka we wpisach .
  Nana zmienia zdanie co 5 minut .Raz popiera chrzest żeby za 5 minut chrzest krytykować . jej pisanina religijna jest polana ostrym newage- owym sosem .
  I takie są fakty kolego wilku z kłami tępymi .
  Ostatnimi czasy nana popadła w konflikt z PAZIU .Ten we wpisie kazał jej iść do pewnego specjalisty od głowy ale nana już nie odpisała .
  Innym razem Toronto znany z portalu pewnego gościa który ma bujną wyobrażnię ( ciągle mu się wydaje że na lotnisku Kennedy jest aresztowany przez FBI a potem okazuje się to bajką z rodzaju mchu i paproci).Tenże Toronto wiele razy nanę nazywał żydówką i też żadnej riposty nany nie było .
  Kto zna nanę to wie a ja ją czytuję od wielu lat że nana idiotom nie odpisuje bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssssssssssssss

  Żegnam .Wrócę w listopadzie z 10 krotnie większą siłą i mocą .

  Polubienie

 46. Będę czekał na węża w listopadzie, już nie mogę się doczekać. A, że Przemek nie dopuszcza do głosu opozycji, więc pozdrów go odemnie wężu. Dużo plonów niech ma, trza Naród Polski żywić.

  Polubienie

 47. Ad Juliusa

  To tak odnośnie lizania d,,y Angolom przez Żydów z „polskiego rządu” i ich szabesgojów.

  Angole, to są wynaturzone/upadłe aniołki, (ANG-EL) kiedyś byli z rodu PIAST-UNÓW, a od kilku wieków są największymi światowymi squr…synami, trzymającymi sztamę ze szmulami i razem rządzą niepodzielnie światem!

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Angel&prev=search

  https://synonim.net/synonim/wynaturzony

  PIAST = PIAST-UN/PIAST-UNKA…

  https://synonim.net/synonim/piastun

  … I SZMULOWSKIE PRZEINACZENIE/PRZEKRĘCENIE PIERWOTNEGO ZNACZENIA TEGO WYRAZU! PILNUJ PEJSATA ŚWINIO SWEGO OBFITEGO KORYTA, ŻEBY CZOSNKOWA KONKURENCJA NIE WYRWAŁA CI STOŁKA SPOD D…Y!

  https://pl-pl.facebook.com/jezykojczysty/posts/485640058224619

  Dzisiejsze polskie kwiecie, podciera zafajdane stare d…y, szwabom, sasom, bawarom, prusakom, angolom etc.

  ,,I po co to kwiecie rośnie, i dla kogo – / Żeby je wróg deptał swą przeklętą nogą? / I po co ta Wisła srebrne toczy fale – / Żeby w niej swe konie pławili Moskale! / Na co się te nasze dziewki wychowały – / Żeby dziś moskiewskie dzieci piastowały! / Oj, bracia Mazury! Krzywda nam się dzieje, / Ojcowską chudobę rozkradli złodzieje.”

  OCZYWIŚCIE PIASTOWIE DOBROWOLNIE SOBIE POMARLI/WYMARLI, BO GDZIEŚ PRZEPADŁO KRÓLEWSKIE RUCHADŁO, A WSZYSTKIE CNOTLIWE, PIASTOWSKIE KSIĘŻNICZKI, POŻARŁ WAWELSKI SMOK – WIELKI OKRUTNIK!

  https://sjp.pwn.pl/doroszewski/ruchadlo;5493544.html

  Wielki Ruchacz i jego ruchadło w garści. W porywach szału, także Wielki Koło-dziej, który wkładał osie do dziurki w kole (czytaj wkładał oś do piasty).

  http://weneda.net/piast-oracz/

  W 1918 R. NIE PAMIĘTALI, ŻE PRADAWNY PIASTOWSKI ŚLĄSK POWINIEN NALEŻEĆ DO POLSKIEJ MACIERZY, DOPIERO AMNEZJA USTĄPIŁA W 1945 R. W 1938 R. BYŁ INCYDENT SOCJALISTYCZNO/SANACYJNYCH JAJCARZY, WYRYWAJĄCYCH CIESZYŃSKI ŚLĄSK Z RĄK CZECHOSŁOWACKIEGO OKUPANTA, W KTÓRYM OBECNA KRÓLÓWKA ANGOLI MA ,,ZAKOPANE” PRADAWNE PIASTOWSKIE KORZONKI.

  Elżbieta II też jest ,,stela”

  http://principatusteschinensis.blogspot.com/2016/03/elzbieta-ii-tez-jest-stela.html

  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 48. WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA KAZ . TRZYMAJ SIĘ BRACHU .

  kanassatego pisze:
  Marzec 21, 2018 o 8:01 pm
  Nie wiem czy ktoś na tym blogu zwrócił uwagę, że właśnie minęła 50 rocznica przerażającej masakry wietnamskich kobiet, dzieci i starców w wiosce My Lai, 16. marca 1968.

  Ponad 500 niewinnych cywili wietnamskich zmasakrowanych przez kilkunastu zboczeńców amerykańskich, tak zwyrodniałych jak tylko człowiek może być zwyrodniały. (Wielu innych Jankesow nie brało technicznie udziału w masakrze, bo po prostu stali obok i się patrzyli.) Niektóre kobiety i dziewczyny, zanim zostały rozstrzelane lub zasztyletowane, były oczywiście najpierw brutalnie zgwałcone.

  Żadna z tych wietnamskich osób nie była absolutnie żadnym zagrożeniem militarnym dla oprawców jankesowskich. W wiosce nie było ani jednego żołnierza Viet Congu, nie było żadnej broni.

  Tylko jeden z tych amerykańskich podludzi został ukarany i to bardzo lekko, taki jeden mały jankesowski skurwysyn o nazwisku Calley. Jankesowski „wymiar sprawiedliwości” (zlituj się żydowski boże!) skazał go na 3 i pół roku aresztu domowego. Tak, tak, możecie płakać albo się śmiać.

  Ale jak to czasami bywa, wśród tej bandy jankesowskiej, która napadła na wioskę My Lai, znalazł się jeden Amerykanin, który był człowiekiem: Hugh Thompson Jr. O nim przy okazji.

  Polubienie

 49. WILKU A OD KIEDY TY TAK WĘŻA KOCHASZ . OD POCZĄTKU MI GOŚCIU DOPIERD… ILE WLEZIE A TERAZ PAJACUJESZ . SZCZEROŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA .COŚ WIDZĘ NIE ODROBILEŚ LEKCJI Z ROZWOJU OSOBISTEGO HAMERYCKICH AUTORÓW WIELU KSIĄZEK JAKICH KARMIĄ GOJÓW NA POTĘGĘ KOSZERNI W JUDEOPOLONII . KSZTAŁC SIĘ
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 50. Wężu, będę czekał, ale to nie znaczy, że już węża lubię. Będę jeszcze gorszy dla węża, poczynając od stron na WPS przez blog Przemka, kończąc tu, u naszego Admina. Wąż jak już naprawdę dojrzeje, to ja węża polubię i będę dla węża tylko dobry. Może do węża nawet przyjadę moim wysłużonym Tarpanem, wypełnionym skrzynkami świeżego piwa. Moja sołtysowa przygotuje dobre sery kozie, wędzone liny z mojego stawu, trochę kołaczy z lnu i prosa i będzie impreza wężu.

  Polubienie

 51. przemex pisze:
  Marzec 22, 2018 o 8:47 am
  Swoją drogą „święta wielkanocne” idą 😨😱😢😬😯😐😰😟😞😤😖😔😾👿

  Widzisz wężu, Przemek daje Ci do zrozumienia, abyś wyluzował z tym jajcowaniem. Teraz trza jajka sposobić do malowania – wężu.

  Polubienie

 52. Wężu teraz rekolekcje, a Ty swoje. Daj nr tel. do wężowej, a ja już jej powiem, jak wąż przygotowuje się do świąt.

  Polubienie

 53. Widzisz leniwy sołtysie z U.K co to zabrakło mu roboty i się nudzi .Osobiście w dupie mam święta i wiarę w gadające węże w Adam i Ewę i cokolwiek innego .
  Zle odczytujesz intencje Przemka londyński nierobie .
  Śnieg już u mnie stopniał .W niedzielę sobie oglądnę Formulę jeden na Eleven sport i w poniedziałek do pracy aż do listopada bo ja w przeciwieństwie do ciebie żeby coś wyhodować muszę ciężko pracować i nikt mi niczego za darmo czy kostenlose nie daje .
  Ja daje dobro w postaci truskawek , poziomek , ogórków , pomidorków , bobu , grochu , szczawiu , cukinni , pięknych kwiatów itp a ty co dajesz oprócz codziennego porannego srania do kibelka które pochodzi od szkodliwego angielskiego żarcia .Chyba nic nie dajesz .
  Trzymaj się i do widzenia w listopadzie jak juz roboty nie będzie angielski ogłupiony zgredziku .

  Polubienie

 54. To ty masz tylko PRLowskiego Tarpana .Ludzie drodzy .To z ciebie totalny niieudacznik zyciowy żeby w XXIwieku jeżdzić tarpanem .
  Ja natomiast jezdzę od wielu lat Volvo bo się zakochałem w tych autach .Są po prostu cudne i komfort jazdy znakomity .No popatrz się a ty tylko masz Tarpana .Ludzie ty masz w ogóle żonę ? jak ona takiego nieudacznika jeszcze toleruje co jeżdzi PRLowskim gównem ha ha ha .

  Polubienie

 55. Oj wężu, głupiutki to Ty jednak jesteś. Fascynujesz się jakimś tam Volwo. Plujesz na PRL. Popsuła Ci w głowie propaganda po 1989 roku. Ciebie już nie uleczy żadna szczepionka. Weź się lepiej za ogród, czekamy na ciekawe fotki. Admin też czeka. Ps. Przemkowi, to głowy nie zawracaj więcej, niech pracuje spokojnie, wiosna już.

  Polubienie

 56. Wilku jeszcze jedno w ramach sprostowania .
  Jestem na tym forum od 2 lat u tego pisiorowego adminka 1200pln zusowego . Nigdy nie opluwałem PRL ani nigdy nie byłem na wyborach po 89 roku co można sprawdzić i nigdy nie biłem braw solidaruchom .Mnie ogłupić nie zdołali .
  Jeżeli już krytykuję to motoryzację PRL bo była chu… warta bo co to za samochód polonez czy mały fiat albo duży fiat czy jakaś syrenka .Zwykły chu…. Także wilku londyński krytyka gówna prlowskiego motoryzacyjnego nie oznacza krytyki PRL bo to był najlepszy system jaki tych głupich gojów spotkał w 1000 letniej historii , były ubezpieczenia społeczne , praca , przemysł , darmowe leki , kolonie dla dzieci itp.
  Było żle gojom to sobie wymodlili u koszernego Boga i Miriam koszerny kapitalizm z Szechterami i Lewartowami .
  To teraz w tym kapitalizmie zapierda… za 1600 pln na miesiąc w carefourach , lidach czy innych gównach i nie bulgotać .
  Żadnych wolnych niedziel .Zapierd… nieroby w niedzielę też bo ja chcę w niedzielę kupić chleb .Chyba proste .
  Co do Przemka .Nie wtrącaj się między wódkę a zakąskę .Przemek będzie miał robotę to będzie zapierd… jak kombajn a jak nie będzie miał to będzie bąki zbijał .
  Ty go nie utrzymujesz nic mu nie dajesz to o co ci do chu… pana chodzi .Sam się weż w tym Londynie za robotę bo jutro piątek i obsrane angielskie kible muszą być czyste .Także zum arbeit kolego bo ci angole na pizze i colę nie dadzą bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssssssss
  a tam na żebry na ulicę nie pójdziesz bo ci jebną z bańki i na tym się skończy twoje żebranie .To nie Polska bu bu bu ha ha ha
  ssssssssssssssssssssssssss

  kup sobie volvo wilku poczujesz wtedy luksus ha ha ha
  ssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 57. Może w sobotę, jak będzie dobra pogoda pójdę na działkę zrobić jedno czy dwa zdjęcia, jak grządki pokopane i zagnojone czekają na nasionka. Wężu zrób to samo a nie jedynie bajki opowiadasz o tym jak to ty pracujesz i zmyślasz że ogórki sadzisz. Daj dowód, daj fotkę, bo nikt ci na słowo nie uwierzy.

  Polubienie

 58. Adminku zusowy leniuszku czy tobie na mózg padła pasztetowa z biedronki w promocyjnej cenie .Nieboraku jak ja ci na końcu marca wyślę zdjęcia mojego ogrodu i ogóreczków czy malinek .
  Z byka spadłeś czy miłość do prezesa nr 1 z kotem cię ogłupiła .
  Pisałem ci już ( nie czytasz moich wpisów ) wyslę ci ze 20 foci w lipcu ale na 100% i tak u siebie ich nie zamieścisz to jaki sens wysyłać .Prędzej Kalkstein znajdzie sobie babę jak ty byś mi moje focie pieknego ogrodu zamieścił .To po co zawracasz mi głowę zusowy emerycie czy rencisto .

  Polubienie

 59. W kwietniu będę gnoił ogród nawozem z kurzych gówienek ( najlepszy nawóz pod slońcem) i co mam ci takie focie wysłać .Będziesz je oglądał żrąc pasztetową z Biedronki i się zrzygasz boś ty delikatny jak panienka dziewica orleańska i będzie oczywiście moja wina ssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 60. a twoja zona będzie mnie straszyć sądem bo mąż kochany admin wyborowy kochanek z jedno centymetrowymi jajkami żrąc pasztetową z Biedronki zwrócił oglądając zdjęcia z kurzym nawozem bu bu bu ha ha ha
  sssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 61. Wąż będzie w kwietniu gnoił grządki w maju kopał, w czerwcu sadził, w lipcu podlewał, w sierpniu plewił, we wrześnu pił piwko, w listopadzie to samo, ale a w grudniu zbierał… śnieg i lód
  Wężu ja już mam skopane i nagnojone.

  Polubienie

 62. Adminek jak ty sobie gnoisz na jesieni to twoja głupota mi wystarczy gnoić w kwietniu i mi to wystarcza spokojnie .

  Polubienie

 63. Im ci taki ogórek czy pomidor , szczypior czy cokolwiek innego póżniej zejdzie tym lepiej adminku pisiorkowaty .

  Polubienie

 64. Volvo to mnie nie rajcuje wężu, pojazd, jak każdy kompaktowy pojazd składany w Turcji czy w Chinach. Podobnie, jak z junakiem z 1965 r. a dzisiejszym junakiem z Chin. Ale co ty wiesz, wiesz tyle, ile kwaśnego piwska wypijesz. Polska motoryzacja w latach 1955 – 75 była na dużo lepszym poziomie w porównaniu do zachodniej w ówczesnym okresie. Poczytaj opinie, porównania. Troche mniej bebeluchy zwanej piwem, a więcej otwartej głowy. No nie, propaganda III rp popierdoliła Ci w nocniku. Weź się lepiej za grządki, jak Ci Admin proponuje, bo na technice to się znasz tyle, co moje świnki na gwiazdach.

  Polubienie

 65. Kolego ja miałem i malucha i dużego fiata nawet syrenkę zahaczyłem też o NRDowską produkcję miałem też i poloneza i powiem krótko wszystko to była jedna wielka chu…. a największa chu…. to był wół polonez .

  Jedynie mogę pochwalić motorower Simpson na pedały .Naprawdę dobrze się nim jezdziło nie to jak gównem w stylu Rometa .
  Jeszcze raz apeluje .Kup sobie Volvo .Poczujesz prawdziwy luksus i komfort jazdy .To jest wóż number 1 .
  ale do kogo ja gadam .
  Ty jakiś 30 letni dzieciak jeszcze jesteś .
  Mama ci daje jeszcze cycka possać na noc .Uprała ci gatki zapierdziane .Właśnie mama woła cię na kolacje dochodzi 19.00 .Masz kanapeczkę z szyneczką i herbatkę kolego
  bu bu bu ha ha ha
  ssssssssssssssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 66. Adminek za 200 jaj to sobie kup paczkę prezerwatyw w Rossmanie w barterze mogą ci się przydać chociaż czy ja wiem ty masz Wacka o długości 1cm to raczej gumki na nic ci się nie przydadzą

  bu bu ha ha ha
  ssssssssssssssssssssss

  cytat:
  licytuję i podbijam
  daję 200 jaj za weża volwo

  Polubienie

 67. wąż nie może zrobić wpisu by nie wspominać o swoich ulubionych sklepach ( i robić im reklamy) jak Rossman, Biedronka, Lidl.
  Ja jak robię reklamę, patrz film ,,Mały kurnik na Dajtkach”, 56800 odsłon ( Olsztyn ma 173 tyś mieszkańców) to kurnik powiększył się dwa razy, a ostatnio słyszałem że dokupuje kolejne kury nioski, bo popyt na świeże jaja z kurnika wciąż rośnie.
  A wąż dalej do Rossmana volvem po prezerwatywy.

  Polubienie

 68. Wężu, czy Ty czasem nie jesteś sukienkowym, bo w moim rejonie sukienkowi same tylko Volva preferują, tak, jak Ty? Warzywa, kwiaty i owoce mają też, jak Ty, ale w cudzych ogrodach, jak Ty.

  Polubienie

 69. Wężu, a ile Twoja gosposia ma lat, że prezerwatywy paczkami kupujesz. Jak się Przemek dowie, że Ty sługa jahweh, to po Tobie na pogaduchach.

  Polubienie

 70. ADMINEK A TE TWOJE ŚWIEŻE JAJECZKA TO ABY NIE Z GMO BEZ ZÓŁTKA . W DYSKONTACH STOJA PO 4 ZETA I NADAJĄ SIE TYLKO DO PIECZENIA CIASTEK BO W SMAKU TAKIE CHU…. WE ŻE OD RAZU RZYGANIE HA HA HA .
  MOJE JAJECZKA SĄ NAJPYSZNIEJSZE Z WOLNEGO WYBIEGU Z MOICH 5 KUREK . PYCHA !!!!!!!

  Ja jak robię reklamę, patrz film ,,Mały kurnik na Dajtkach”, 56800 odsłon ( Olsztyn ma 173 tyś mieszkańców) to kurnik powiększył się dwa razy, a ostatnio słyszałem że dokupuje kolejne kury nioski, bo popyt na świeże jaja z kurnika wciąż rośnie.

  Polubienie

 71. ADMINEK DOKUPUJĄ KOLEJNE KURY NIOSKI BO CHYBA KIEPSKI FERDEK , BOCZEK I PAZDZIOCH ZAMÓWILI NA FULL JAJECZEK .
  OJ BĘDZIE SRACZKA PO NICH NA PLANIE KOSZERNYCH KIEPSKICH JAK TO NIEGDYŚ BYWAŁO PO SPOŻYCIU KISZONYCH OGÓRKÓW DRYBLASÓW.
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSS
  ALE CO MOŻE POMÓC ?
  ESPUMISAN NA PIERDZENIE I SRACZKĘ OD JEDZENIA JAJEK .ZYDKI ZAROBIĄ BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 72. Wężu i dalej donosisz na Sołtysa – nie wstyd Ci klecho. Oto Teój tekdt, który wysmarowałeś u Przemka: „Swoją drogą przemku nie wiem czemu cię ten wilk londyński kojarzysz faceta na pewno ciągle u admina wysyła cię do ostrej roboty .
  ależ mu przenmek podpadł tym wykasowaniem jego 20 wpisów tydzień temu .
  Przemek nie z wilkami z kłami ostrymi takie numery
  bu bu ha ha ha .
  cytaty:
  Ps. Przemkowi, to głowy nie zawracaj więcej, niech pracuje spokojnie, wiosna już.

  A, że Przemek nie dopuszcza do głosu opozycji, więc pozdrów go odemnie wężu. Dużo plonów niech ma, trza Naród Polski żywić.

  a Przemek da prawo głosu p. Nianie i innym odmieńcom, czytaj opozycji i tyle wężu. I obym zapomniał, jeszcze proszę nie kablować więcej na Sołtysa. Stoi umowa wężu?

  ha ha ha

  Polubienie

 73. Wężu na trawce się pasą, (patrz film) a w kurniku na pszeniczce, z ogródka marchew, czerwone buraki, truskawki, z twojej Biedronki to tylko banany po przecenie dziobią. Tudzież kukurydza, wapno, minerały. Szpitale dla swojego personelu kupują, wiedzą lekarze co dobre, zdrowe i smaczne.

  Polubienie

 74. Amerykanie wymiękli, już wojny nie bedzie

  Rosyjscy i amerykańscy generałowie rozmawiają o sytuacji w Syrii po apelu Trumpa do Putina
  Starsi rosyjscy i amerykańscy oficerowie wojskowi przeprowadzili rozmowy na temat Syrii. Choć szczegóły pozostają nieujawnione, wymiana postrzegana jest jako uspokajający znak, że wojsko utrzymuje chłodną głowę w napiętej politycznej atmosferze.
  Szef Rosyjskiego Sztabu Generalnego, pierwszy zastępca ministra obrony Valery Gierasimow, odebrał w środę telefon z przewodniczącym amerykańskich Połączonych Szefów Sztabów, Josephem Dunfordem. Chociaż szczegóły rozmowy były skąpe, sama rozmowa może być oznaką deeskalacji, która ostatnio okazała się być jednym z najbardziej niespokojnych okresów konfliktu syryjskiego.

  Temper nadal działa wysoko w Syrii. Gdy główne zagrożenie terrorystyczne ze strony państwa islamskiego w znacznej mierze zniknęło, USA i ich sojusznicy wydają się ponownie skupiać na swojej wrogości wobec Damaszku.

  W połowie marca amerykański poseł do ONZ Nikki Haley otwarcie oznajmił, że Waszyngton jest gotów podjąć samodzielne działania w Syrii, jeśli Rada Bezpieczeństwa ONZ tego nie uczyni.
  za: RT https://www.rt.com/news/422072-russia-us-top-generals-syria/

  Polubienie

 75. PRZEMEK O SOŁTYSIE .
  PRZEMEK WIELKIE BRAWA W PUNKT .POLAC CI PRZEMEK
  BU BU HA HA HA
  FACET NIE MOŻE ŚCIERPIEĆ ZE PRZEMEK JEGO OSTATNIO 30 WPISÓW WYKASOWAŁ . STRASZY JAKIMIŚ KARAMI
  BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSS

  przemex pisze:
  Marzec 22, 2018 o 5:54 pm
  To pewnie ten czyżyk co go kiedyś postraszyłem banem. 😉

  WILK TRACI KŁY ssssssssssss

  Polubienie

 76. Amerykanie wymiękli, już wojny nie bedzie

  A CO W TYM DZIWNEGO A U ADMINKA PISIOROWEGO I PREZESA WSZYSTKICH KOTÓW ŻALOBA BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 77. Sołtys
  Sprawdziłem w panelu zarządzania, nie ma żadnego obrazka.
  Spróbuj wysłać jeszcze raz.
  Obrazek musi mieć zakończenie JPG jeśli podajesz link, jeśli chcesz wkleić z komputera musisz mieć uprawnienia redaktora, albo własny blog do którego wklejasz zdjęcie, a następnie po jego wyświetleniu kopiujesz adres URL i wklejasz ten adres u mnie.

  Polubienie

 78. U la la jak wspolpraca adminka pisowego i glowa wsi ha ha ha . dwoch pisuarow wspolpracuje ha ha ha .
  adminek dobra bzla na sniadanie parowkowa . sraki nie budiet _
  picha parowkowa y biedronki . adminek sie objada .

  Polubienie

 79. Ad Snake

  a w połowie maja sobie ogródek spokojnie skopie i to jest prawidłowy kalendarz pisiorku ha ha ha.

  Ty, Wonsz, ja Ci dam, prawidłowy kalendarz MAJÓW! Ogródek masz zamiar dopiero skopać w połowie MAJA – wstrętny obiboku!

  SSSSSSSSSSS, to są MAJOWE KALENDY, a może KALENDARZ – sam nie wiem, tyle tego naprodukowali!

  Kalendarz Majów

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_Maj%C3%B3w

  WERSJA NA BOGATO, PEWNIKIEM WYKONANA PRZEZ SZWAJCARSKIEGO RZEMIEŚLNIKA!

  To ci ewenement, nie mieli litery ,,K” w alfabecie, a wyraz (C)KALENDY pisali przez ,,K”, a nie przez ,,C”!

  ,,… Jest to jeden z kilku wyrazów języka łacińskiego pisanych w oryginale przez „K”, poza nimi ta litera nie jest w zasadzie używana…”

  Kalendy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendy

  DO 2012 R. BYŁ SOBIE KALENDARZ MAJÓW, TERAZ OBOWIĄZUJE KALENDARZ CZERWCÓW – JUNI.

  Bywaj SSSSSSS. Swój piękny ogródek, obfotografowany przez szmuli ,,ruchaj ruchadłem” dopiero w połowie czerwca, według nowego kalendarza! Chi, chi, chi…

  http://www.gutenberg.czyz.org/word,67512

  Hej!

  Polubienie

 80. Kika ty nie pierdziel durnotek tylko napisz czy viagra wczoraj w nocy zdała u ciebie egzamin .Baba była zadowolona ?
  W końcu jedna tabletka kosztuje 90 pln i trzeba mieć receptę od lekarza .
  Bogacz z ciebie .Gdzie się tak dorobileś ?
  A co do kopania 15 maja .Jak chce mieć pózniejesze ogórki to kąpie pózniej ogródek .Za trudne to dla ciebie ozjaszowcu .
  Po drugie to ja nie wiedział że ty taki zazdrosny .Gól ci stanął bo szmule mi ogród fotografowali aparacikami cyfrowymi .Bo piekny i ich zauroczył .
  Przecież twojego chlewa że świniami które do Rosji nie mogleś sprzedać nie będą fotografować dlatego ty taki na szmuli cięty że ci nie pozwolili świnek do Rosji sprzedać .Niestety sprawa się rypła bu bu ha ha ha
  ssssssssssssssssssssssssssssssssss

  Polubienie

 81. kika no weż się chłopie opanuj .Szmule mieli twoje świnie fotografować czy mój ogród .?
  Także miłego pasania loch i nie bądz zazdrosny
  ssssssssssssssssss

  Polubienie

 82. Ad Snake

  ,,Kika ty nie pierdziel durnotek tylko napisz czy viagra wczoraj w nocy zdała u ciebie egzamin .Baba była zadowolona?…”

  Wonsz, ja jestem naturszczykiem, i nie używam niebieskich ,,protez” jak Ty. Jak już przyjdzie ,,ochotka”, to łączka + rączka i wio koniku – poniał!

  SSSSSSS, bierz przykład z prezia Jarkacza, on ma zero problemów w tym temacie!

  ON TEŻ O TYM WIE, A TY SSSSSSSSS, STO LAT ZA MURZYNAMI – ALE OBCIACH! Chi, chi, chi…

  Bywaj SSSSSSSS.

  WONSZ + GRZECHOTKA + VIAGRA = ALE JAJA! Cha. cha, cha…

  Polubienie

 83. KIKUNIA ALE TY JESTEŚ ELEMENT .
  TO TYLE MASZ LAT DZIATECZKU I JESZCZE PIPUNI ZEŚ NA OCZY NIE WIDZIAŁ TYLKO JAK MASZ OCHOTKĘ TO IDZIESZ NA ŁĄCZKĘ I UZYWASZ RĘKI
  JA PIERDZIELĘ A FUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!
  TO JA JUŻ MYSLAŁEM ŻE NIC MNIE NIE ZDZIWI BARDZIEJ NIŻ JARKACZ A TUTAJ WIDZĘ MAM STAREGO GOŚCIA DOŚWIADCZONEGO W SAMOGWAŁCIE .
  KIKA PRZECIEŻ TY GOŁEJ BABY JESZCZE NA OCZY NIE WIDZIAŁ .
  TRAGEDIA
  DRAMAT
  ALE SURPISE ?
  GDZIEŚ TY SIĘ UCHOWAŁ ŻE TO ROBISZ TO RĄCZKĄ FU FU
  HA HA HA
  TO TY PRZEBIŁ SAMEGO ARNOLDA BOCZKA . ON TEŻ W ŻYCIU PIPUNI NIE WIDZIAŁ NA OCZY BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 84. Ad Snake

  KIKUNIA ALE TY JESTEŚ ELEMENT.

  No cóż, oswojone Wensze, zawsze wychodzą na spacery, a później są karmione viagrą!

  Oooooo, Wonsz w domowej klatce!

  Patrz SSSSSS i się ucz, jak to się robi!

  Nie bądź ostatnią ofiarą, jak ten rozkraczony kapłon, nafaszerowany viagrą!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kap%C5%82on

  Bywaj SSSSSS. Chi, chi, chi….

  Polubienie

 85. RADA DLA KIKI OD WĘŻA
  KIKUNIA TYLKO PAMIĘTAJ JAK JUŻ SIĘ WYBIERZESZ NA PASTWISKO ABY GŁASKAĆ I TARMOSIĆ SWOJEGO KOCHANEGO WACUSIA CO TO NIE MIAŁ JESZCZE SPOSOBNOŚCI WIDZIEĆ BIDAK PIPUŃKI PAMIĘTAJ NIE RÓB TEGO OBOK PASĄCEJ SIĘ MUĆKI – KRÓWKI BO KRÓWKA SIĘ PRZESTRASZY I ALBO ZACZNIE DAWAĆ KWAŚNE MLEKO ALBO PADNIE NA ZAWAŁ I MLECZKA W OGÓLE NIE BĘDZIE A BYLABY WIELKA SZKODA
  PONJAŁ KIKUNIA CHYBA TAKIEJ CUDNEJKRÓWKI CI ŻAL . SZKODA BY BYŁO JAKBY NA WIDOK TWOJEGO WACKA PADŁA PO ZAWALE SERCA A JAK WIESZ LECZENIE KROWY NA NFZ SIĘ NIE KWALIFIKUJE I RACZEJ KROWA BY NIE PRZEŻYŁA I WSZYSTKO CAŁA TRAGEDIA NA WIDOK TWOJEGO WACKA
  TAKŻE KIKA WEŻ SOBIE TO DO SERCA
  TYLKO KRÓW ŻAL
  BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 86. Wężu, ile razy dziennie dmuchasz dwoją gosposię?

  Co się pytasz o takie rzeczy zboczku .Erotyk chcesz nakręcić i tarmosić małego . Wiesz że to nie zdrowe zwłaszcza dla takich sołtysów jak ty.
  widzę że dziś cały dzien cię na portalu nie było .Widać Anglicy obsrali sporo kibli po spozyciu hamburgerów i mialeś sporo roboty ale ciesz się że masz robotę w Londynie zawsze ci 3 funciaki na godzinę do kieszeni wpadnie i bedzie na ciasetczka w harold kosher market
  http://www.haroldskosher.com/

  bu bu bu ha ha ha
  ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

  szalom

  Polubienie

 87. ZAWIADAMIAM ADMINKA KTÓREGO BARDZO POLUBIŁEM PRZEZ TE 2 LATA ŻE KOŃCZĘ NA DŁUZEJ OBECNOŚĆ NA TYM PORTALU I POJAWIĘ SIĘ ZNOWU NA PRZEŁOMIE LISTOPADA / GRUDNIA ABY PRZYBIĆ ADMINKOWI PIĄTECZKĘ I POROBIĆ SOBIE JAJ Z PISOWEGO ADMINKA
  POZDRAWLAJU ADMINKU
  CO ZŁEGO TO NIE JA A Z CIEBIE FAJNY PISOWY CHŁOP .
  SSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 88. Adminku kiedy ty zrobisz wywiad z naszym hrabią . Chyba na kawę i pączki cię stać . Po co ten wywiad to nie wiem ale posłuchać tak dla jaj można .

  WYWIAD POCHODZI ZE STRONY WPS YUOTUBE.
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 89. PISZĄC ” NASZYM HRABIĄ ” MAM NA MYŚLI BOHATERA POLSKI CHYBA ZE ADMINEK MA INNE ZDANIE
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  ADMINKU NIE MOŻESZ BYĆ GORSZY .ZAPARZAJ KAWĘ TCHIBO ABY NIE KUPIONĄ W PROMOCJI W BIEDRONCE – PARĘ PĄCZKÓW OD BLIKLE I RÓB WYWIAD .NIE MOŻESZ BYĆ GORSZY
  BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 90. Hrabia nie ma zmysłu politycznego, wiec kariery politycznej nie zrobi.
  Krytyków rządu i systemu jest wielu i jak dotychczas są albo absolutnym marginesem, albo niewielką, mało znaczącą grupą polityczną, jeśli już w sejmie, to raczej jednosezonowo.
  Obecni rządzący w postaci PiS, mają spore poparcie wyborców i czy się to wężowi podoba czy nie, jedną lub nawet dwie kadencje porządzą.

  Polubienie

 91. Miałem iść na działkę porobić zdjęcia, ale siąpi deszczyk, jest zimno, wiec nie pójdę.
  Zamiast tego zobaczę co można zrobić w garażu. Rozwaliła mi się już dosyć dawno piła stołowa za 600 zł i chyba jedynie blat jest do wykorzystania, reszta do wyrzucenia. Takie badziewie obecnie sprzedają. Chyba to wina PiSu, prawda wężu.
  Wąż, pisałeś onegdaj, że boksowałeś.
  Ile razy na deskach leżałeś?

  Polubienie

 92. ADMINKU A CZY JA MÓWIĘ ŻE NIE PORZĄDZĄ .
  DOPÓKI BĘDĄ DAWAĆ PO 5 STÓWEK NA COLĘ , PIZZE I MARSY TO BĘDĄ RZĄDZIĆ NAWET I 100 LAT CHYBA ŻE ŻYDZI DOJDĄ DO WNIOSKU ZE PIS MUSI ODPOCZĄĆ
  I PETRU – SWETRU PRZEBIJE PIS I DA NA HAMBURGERY I COLĘ NIE 500 PLUS A 1000 PLUS WTEDY TO PETRU DOSTANIE 45 % I SOBIE Z 16 LAT PORZĄDZI .
  OSOBIŚCIE JA MAM W DUPIE KTO RZĄDZI BO KTO BY NIE RZĄDZIŁ JAK I TAK SOBIE ŻYJE NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE .
  MAM VOLVO , BUTELKI PYSZNEGO PIWA , ZNAKOMITE WINO , PYSZNE ZDROWE JEDZENIE I WSZELKIE WYGODY JAKIE MOGĘ MIEĆ KTÓRE WYPRACOWAŁEM CIĘZKĄ PRACĄ TAKZE KTO DLA MNIE RZĄDZI
  TO GANZ EGAL
  I TO WĘZYKIEM
  BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 93. ANI RAZU

  Wąż, pisałeś onegdaj, że boksowałeś.
  Ile razy na deskach leżałeś?

  ADMINEK A CO CIEBIE NIE STAĆ NA PORZĄDNĄ STOPOWĄ PILĘ ?
  PIS CI NIE CHCE ZASPONSOROWAĆ?
  OJ BYŁBYM ZAPOMNIAŁ JAK MOŻE CIĘ STAĆ SKORO ZUS CI TYLKO NA KONTO WYSYŁA 1300 PLN . TO LEDWO STARCZY NA CHLEB I MLEKO
  BU BU BU SSSSSSSSSSSSSS
  WEŻ WYCIAGNIJ TE DOLCE KTORE MASZ W SKARPECIE ADMINKU PO POBYCIE W USRAJU KUP SOBIE FAJNĄ PIŁĘ I NIE DZIADUJ EWENTUALNIE PRZYJEZDZAJ DO MNIE DO ROBOTY . DAM CI ZAROBIĆ I MISKĘ TEŻ DAM CI ZA FREE . SCHABOSZCZAKI Z KARTOFELKAMI I SURÓWKĄ CODZIENNIE. NIE BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ
  BU BU BU HA HA HA
  SSSSSSSSSSSSSSSSSSS

  Polubienie

 94. Wężu, ja dwie duże piły krajzegi to mam pod daszkiem na podwórku, w garażu chciałem mieć taką mniejszą jak na filmie, jeszcze nim poleciały w niej tryby.
  Mowa o pile tarczowej, bo taśmowa jest okej.
  Ponad to ta widoczna na filmie heblareczka też ma nakładany blat i piłę z boku w razie potrzeby.

  Polubienie

 95. Zawsze mówiłem i mówię, że żyjemy w bardzo niepewnych czasach. Jako weteran misji na bliskim wschodzie wiem, że wiele dzisiejszych konfliktów powstało tylko dla tego, że pozbawiliśmy państwa Islamskie ich dyktatorów, na siłę wciskając im demokrację w której poruszają się jak dzieci we mgle. Islam i demokracja to dwie sprzeczne sprawy i nigdy nie będą torzsame.

  Polubienie

 96. a kto ci kurwa kazał jechać na Bliski wschód i zakładać tam koszerną demokrację ? koszerne dolary chciałeś zarobić ? przestań już pierdolić .

  Polubienie

 97. Nie tak dawno wiceministrem obrony był dzieciak aptekarz co źuję Bambe i wpierdala Milkę czekoladę .Fajny kabaret nie cymbale ?

  Polubienie

 98. Kultura w pełnym znaczeniu tego słowa… Nie wiem jak nisko musiał bym się zniżyć, by zejść do Twojego poziomu wypowiedzi… Jedna prośba, zrób nam wszystkim przysługę i nie rozmnażaj się.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s